MWG Krakus, rok 2018.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Jaworzno z dnia 09.08.18                                
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:13:19.0 N 19:17:27.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  5,55,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  100.900 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  319                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1290                           
      5.Ilość konkursów.......................:  426                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:   878.54                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   153.02                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 7,49,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,54,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:9 godz.  4 min. 33 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  319   | 1290   |  426  |33.02|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  319   | 1290   |  426  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                         z lotu Jaworzno, w dniu 09.08.18       
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 290    CM 07:49:51.000   878.54   0.78   5-  2-  2  100.900  20.000
     2 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 07:49:54.000   878.16   1.55   4-  2-  2  100.900  19.990
     3 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 07:51:30.000   866.09   2.33   5-  4-  3  100.900  19.980
     4 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 07:51:35.000   865.48   3.10   5-  1-  1  100.900  19.970
     5 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 07:51:41.000   864.73   3.88   5-  1-  1  100.900  19.960
     6 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2302    CM 07:51:47.000   863.99   4.65   5-  2-  2  100.900  19.950
     7 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 07:51:49.000   863.75   5.43   5-  2-  2  100.900  19.940
     7 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28512      CM 07:51:49.000   863.75   5.43   4-  3-  3  100.900  19.940
     9 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 08:06:18.000   768.47   6.98   4-  2-  2  100.900  19.920
    10 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 08:06:57.000   764.68   7.75   5-  3-  3  100.900  19.920
    11 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 864     CM 08:07:06.000   763.82   8.53   4-  2-  2  100.900  19.910
    12 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 08:07:07.000   763.72   9.30   5-  2-  2  100.900  19.900
    13 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 08:07:31.000   761.41  10.08   5-  4-  3  100.900  19.890
    14 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 08:07:32.000   761.32  10.85   4-  3-  3  100.900  19.880
    15 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 08:07:34.000   761.13  11.63   5-  1-  1  100.900  19.870
    15 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 08:07:34.000   761.13  11.63   1-  1-  1  100.900  19.870
    17 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1806    CM 08:07:36.000   760.94  13.18   5-  2-  2  100.900  19.850
    17 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 08:07:36.000   760.94  13.18   5-  2-  2  100.900  19.850
    19 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 08:07:37.000   760.84  14.73   1-  1-  1  100.900  19.830
    19 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 08:07:37.000   760.84  14.73   4-  1-  1  100.900  19.830
    21 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 08:07:38.000   760.74  16.28   2  < 293>  100.900  19.810
    21 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 08:07:38.000   760.74  16.28   5-  2-  2  100.900  19.810
    23 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10494   CM 08:07:39.000   760.65  17.83   4-  3-  3  100.900  19.790
    23 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 08:07:39.000   760.65  17.83   5-  3-  3  100.900  19.790
    25 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 08:07:40.000   760.55  19.38   4-  1-  1  100.900  19.770
    26 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338925      CM 08:07:43.000   760.27  20.16   2  <  51>  100.900  19.760
    27 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 08:07:44.000   760.17  20.93   4-  2-  2  100.900  19.760
    27 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 08:07:44.000   760.17  20.93   5-  2-  2  100.900  19.760
    29 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 08:07:45.000   760.08  22.48   5-  2-  2  100.900  19.740
    30 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 08:07:46.000   759.98  23.26   5-  3-  3  100.900  19.730
    31 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 08:07:48.000   759.79  24.03   5-  3-  3  100.900  19.720
    31 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 08:07:48.000   759.79  24.03   5-  3-  3  100.900  19.720
    33 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 915     CM 08:07:50.000   759.60  25.58   5-  1-  1  100.900  19.700
    34 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6948    CM 08:07:53.000   759.31  26.36   2  <  59>  100.900  19.690
    35 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 08:07:54.000   759.22  27.13   5-  2-  2  100.900  19.680
    36 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1665    CM 08:07:55.000   759.12  27.91   5-  3-  3  100.900  19.670
    37 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 08:07:59.000   758.74  28.68   5-  2-  2  100.900  19.660
    38 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 08:08:02.000   758.46  29.46   3-  2-  2  100.900  19.650
    39 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10580   CM 08:08:03.000   758.36  30.23   2  < 284>  100.900  19.640
    40 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 08:08:06.000   758.08  31.01   3-  1-  1  100.900  19.630
    41 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 08:08:12.000   757.51  31.78   2  < 211>  100.900  19.620
    42 Kozik 3                               1 PL 0343 18 411     CM 08:08:23.000   756.47  32.56   5-  3-  3  100.900  19.610
    43 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7020     CM 08:09:57.000  8:09:57  33.33   4-  2-  2  100.900  19.600
    44 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 08:10:05.000  8:10:05  34.11   5-  2-  2  100.900  19.600
    45 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 08:10:46.000  8:10:46  34.88   5-  2-  2  100.900  19.590
    46 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5186     CM 08:11:02.000  8:11:02  35.66   5-  2-  2  100.900  19.580
    47 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12110   CM 08:12:02.000  8:12:02  36.43   5-  3-  3  100.900  19.570
    48 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 08:12:03.000  8:12:03  37.21   5-  1-  1  100.900  19.560
    49 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2090    CM 08:12:09.000  8:12:09  37.98   5-  3-  3  100.900  19.550
    50 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 08:12:11.000  8:12:11  38.76   4-  2-  2  100.900  19.540
    51 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338926      CM 08:12:13.000  8:12:13  39.53   3          100.900  19.530
    52 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2003    CM 08:12:16.000  8:12:16  40.31   2  < 314>  100.900  19.520
    52 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 08:12:16.000  8:12:16  40.31   5-  5-  3  100.900  19.520
    54 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 08:12:21.000  8:12:21  41.86   3-  2-  2  100.900  19.500
    55 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 08:13:14.000  8:13:14  42.64   2  < 213>  100.900  19.490
    56 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 08:13:20.000  8:13:20  43.41   2-  1-  1  100.900  19.480
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    57 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10280   CM 08:13:33.000  8:13:33  44.19   2          100.900  19.470
    58 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 08:13:39.000  8:13:39  44.96   5-  2-  2  100.900  19.460
    59 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 08:21:40.000  8:21:40  45.74   3  <  78>  100.900  19.450
    60 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 08:22:47.000  8:22:47  46.51   5-  3-  3  100.900  19.440
    61 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 08:22:51.000  8:22:51  47.29   2          100.900  19.440
    62 Papież Rafał                          1 PL 0315 18 1313    CM 08:23:04.000  8:23:04  48.06   4-  2-  2  100.900  19.430
    63 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 470      CM 08:23:39.000  8:23:39  48.84   3-  1-  1  100.900  19.420
    64 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 08:23:51.000  8:23:51  49.61   5-  2-  2  100.900  19.410
    65 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 08:23:56.000  8:23:56  50.39   5-  1-  1  100.900  19.400
    66 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 08:26:39.000  8:26:39  51.16   4-  1-  1  100.900  19.390
    67 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 08:26:40.000  8:26:40  51.94   2          100.900  19.380
    67 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 08:26:40.000  8:26:40  51.94   5-  3-  3  100.900  19.380
    69 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 08:26:44.000  8:26:44  53.49   5-  4-  3  100.900  19.360
    70 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 549     CM 08:26:47.000  8:26:47  54.26   5-  2-  2  100.900  19.350
    70 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 08:26:47.000  8:26:47  54.26   2          100.900  19.350
    72 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 08:26:49.000  8:26:49  55.81   5-  1-  1  100.900  19.330
    73 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 08:26:52.000  8:26:52  56.59   4-  2-  2  100.900  19.320
    74 Coos van Houten                       1 NL 18 1709614      CM 08:26:53.000  8:26:53  57.36   5-  3-  3  100.900  19.310
    75 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 08:26:54.000  8:26:54  58.14   5-  2-  2  100.900  19.300
    76 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 114     CM 08:26:59.000  8:26:59  58.91   5-  1-  1  100.900  19.290
    77 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33048       CM 08:27:02.000  8:27:02  59.69   5-  1-  1  100.900  19.280
    78 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 08:27:04.000  8:27:04  60.47   4          100.900   0.000
    79 P. Romkes 2                           1 NL 18 4295643      CM 08:27:08.000  8:27:08  61.24   2-  2-  2  100.900  19.270
    80 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 08:28:28.000  8:28:28  62.02   4-  2-  2  100.900  19.260
    81 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 102     CM 08:28:59.000  8:28:59  62.79   2  < 276>  100.900  19.250
    82 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 08:29:03.000  8:29:03  63.57   2  < 361>  100.900  19.240
    83 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8069    CM 08:29:04.000  8:29:04  64.34   2          100.900  19.230
    84 Roman H 2                             1 PL 0451 18 2       CM 08:29:19.000  8:29:19  65.12   5-  2-  2  100.900  19.220
    85 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 08:31:05.000  8:31:05  65.89   5-  1-  1  100.900  19.210
    86 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 632      CM 08:33:32.000  8:33:32  66.67   4-  3-  3  100.900  19.200
    87 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 08:33:36.000  8:33:36  67.44   4-  1-  1  100.900  19.190
    88 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 08:33:42.000  8:33:42  68.22   5-  2-  2  100.900  19.180
    89 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 08:34:02.000  8:34:02  68.99   2          100.900  19.170
    90 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2838    CM 08:34:06.000  8:34:06  69.77   5-  1-  1  100.900  19.160
    91 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 08:35:33.000  8:35:33  70.54   4-  2-  2  100.900  19.150
    92 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 08:35:42.000  8:35:42  71.32   5-  2-  2  100.900  19.140
    92 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 08:35:42.000  8:35:42  71.32   5-  2-  2  100.900  19.140
    94 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722690      CM 08:36:27.000  8:36:27  72.87   4-  2-  2  100.900  19.120
    95 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 08:36:59.000  8:36:59  73.64   2-  1-  1  100.900  19.120
    96 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 08:37:43.000  8:37:43  74.42   5-  2-  2  100.900  19.110
    97 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 08:37:46.000  8:37:46  75.19   5-  3-  3  100.900  19.100
    98 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 08:37:49.000  8:37:49  75.97   3-  2-  2  100.900  19.090
    99 KERAJE                                1 PL 098 18 17031    CM 08:37:54.000  8:37:54  76.74   3-  3-  3  100.900  19.080
   100 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 08:37:56.000  8:37:56  77.52   2          100.900  19.070
   101 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4596   CM 08:37:57.000  8:37:57  78.29   5-  3-  3  100.900  19.060
   102 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8633    CM 08:37:59.000  8:37:59  79.07   5-  2-  2  100.900  19.050
   103 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 08:38:01.000  8:38:01  79.84   2  < 143>  100.900  19.040
   104 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 08:38:04.000  8:38:04  80.62   5-  1-  1  100.900  19.030
   105 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 866     CM 08:38:17.000  8:38:17  81.40   2          100.900  19.020
   106 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 08:38:24.000  8:38:24  82.17   2  < 260>  100.900  19.010
   107 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 08:38:26.000  8:38:26  82.95   5-  3-  3  100.900  19.000
   108 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 08:38:27.000  8:38:27  83.72   5-  4-  3  100.900  18.990
   109 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8801    CM 08:38:29.000  8:38:29  84.50   5-  3-  3  100.900  18.980
   109 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 08:38:29.000  8:38:29  84.50   5-  4-  3  100.900  18.980
   109 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 08:38:29.000  8:38:29  84.50   5-  4-  3  100.900  18.980
   112 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 08:38:30.000  8:38:30  86.82   5-  3-  3  100.900  18.960
   113 BIENIEK                               1 S 20 2018 108      CM 08:38:31.000  8:38:31  87.60   5-  2-  2  100.900  18.950
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   113 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 08:38:31.000  8:38:31  87.60   5-  3-  3  100.900  18.950
   115 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 08:38:32.000  8:38:32  89.15   4-  1-  1  100.900  18.930
   116 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 08:38:33.000  8:38:33  89.92   5-  2-  2  100.900  18.920
   116 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 08:38:33.000  8:38:33  89.92   5-  1-  1  100.900  18.920
   118 Sparta team                           1 NL 18 1799632      CM 08:38:34.000  8:38:34  91.47   3-  2-  2  100.900  18.900
   119 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 08:38:38.000  8:38:38  92.25   5-  2-  2  100.900  18.890
   120 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 08:38:40.000  8:38:40  93.02   5-  1-  1  100.900  18.880
   121 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 08:38:41.000  8:38:41  93.80   4-  1-  1  100.900  18.870
   122 Małgorzata                            1 PL 0314 18 6112    CM 08:38:42.000  8:38:42  94.57   1-  1-  1  100.900  18.860
   123 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707135      CM 08:38:43.000  8:38:43  95.35   5-  2-  2  100.900  18.850
   124 szczepcio                             1 PL 0414 18 9809    CM 08:38:45.000  8:38:45  96.12   5-  1-  1  100.900  18.840
   125 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 08:38:46.000  8:38:46  96.90   2          100.900  18.830
   126 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719594      CM 08:38:47.000  8:38:47  97.67   4-  1-  1  100.900  18.820
   126 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 08:38:47.000  8:38:47  97.67   5-  2-  2  100.900  18.820
   128 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 08:38:49.000  8:38:49  99.22   2          100.900  18.800
   129 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 08:38:50.000  8:38:50 100.00   2          100.900  18.800
   130 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 08:38:52.000  8:38:52 100.78   2-  2-  2  100.900  18.790
   130 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 08:38:52.000  8:38:52 100.78   5-  3-  3  100.900  18.790
   132 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 08:38:53.000  8:38:53 102.33   2  < 340>  100.900  18.770
   132 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 08:38:53.000  8:38:53 102.33   2  < 208>  100.900  18.770
   132 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 08:38:53.000  8:38:53 102.33   4-  2-  2  100.900  18.770
   135 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 08:38:55.000  8:38:55 104.65   4-  1-  1  100.900  18.740
   136 Król Marek                            1 PL 0465 18 6706    CM 08:38:56.000  8:38:56 105.43   5-  1-  1  100.900  18.730
   137 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 08:38:57.000  8:38:57 106.20   5-  1-  1  100.900  18.720
   138 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 08:38:59.000  8:38:59 106.98   4-  1-  1  100.900  18.710
   139 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 08:39:00.000  8:39:00 107.75   4-  3-  3  100.900  18.700
   140 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 08:39:04.000  8:39:04 108.53   5-  2-  2  100.900  18.690
   141 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 08:39:11.000  8:39:11 109.30   5-  1-  1  100.900  18.680
   142 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 08:39:15.000  8:39:15 110.08   5-  1-  1  100.900  18.670
   143 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7250    CM 08:39:19.000  8:39:19 110.85   3          100.900  18.660
   144 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 08:39:20.000  8:39:20 111.63   2-  1-  1  100.900  18.650
   145 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4217595      CM 08:39:21.000  8:39:21 112.40   4-  1-  1  100.900  18.640
   146 nismo                                 1 PL 0167 18 8094    CM 08:39:22.000  8:39:22 113.18   5-  2-  2  100.900  18.640
   147 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 08:39:27.000  8:39:27 113.95   5-  2-  2  100.900  18.630
   148 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 442    CM 08:39:29.000  8:39:29 114.73   4-  2-  2  100.900  18.620
   149 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 08:39:37.000  8:39:37 115.50   5-  2-  2  100.900  18.610
   150 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 08:39:42.000  8:39:42 116.28   2-  2-  2  100.900  18.600
   151 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 08:39:46.000  8:39:46 117.05   2          100.900  18.590
   152 Marysia M                             1 PL 0200 18 4612    CM 08:40:58.000  8:40:58 117.83   5-  3-  3  100.900  18.580
   153 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 08:41:38.000  8:41:38 118.60   2          100.900  18.570
   154 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 08:42:24.000  8:42:24 119.38   2  < 310>  100.900  18.560
   155 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 08:42:39.000  8:42:39 120.16   4-  2-  2  100.900  18.550
   156 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1663    CM 08:43:58.000  8:43:58 120.93   2  < 339>  100.900  18.540
   157 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 08:44:29.000  8:44:29 121.71   5-  2-  2  100.900  18.530
   158 BACIARY                               1 PL 0238 18 682     CM 08:44:32.000  8:44:32 122.48   5-  1-  1  100.900  18.520
   159 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437039      CM 08:47:23.000  8:47:23 123.26   3-  2-  2  100.900  18.510
   160 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7157     CM 08:47:42.000  8:47:42 124.03   3-  1-  1  100.900  18.500
   161 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5223    CM 08:47:49.000  8:47:49 124.81   5-  1-  1  100.900  18.490
   162 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 08:48:25.000  8:48:25 125.58   5-  4-  3  100.900  18.480
   163 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437035      CM 08:49:54.000  8:49:54 126.36   2          100.900  18.480
   164 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 08:49:57.000  8:49:57 127.13   5-  3-  3  100.900  18.470
   165 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 08:50:01.000  8:50:01 127.91   4-  1-  1  100.900  18.460
   166 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 08:50:04.000  8:50:04 128.68   5-  2-  2  100.900  18.450
   167 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 08:50:05.000  8:50:05 129.46   2  < 422>  100.900  18.440
   168 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 08:50:10.000  8:50:10 130.23   4-  1-  1  100.900  18.430
   169 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722698      CM 08:50:14.000  8:50:14 131.01   2  < 370>  100.900  18.420
   170 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10001   CM 08:50:16.000  8:50:16 131.78   4-  3-  3  100.900  18.410
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   171 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 08:50:22.000  8:50:22 132.56   2  < 247>  100.900  18.400
   172 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 08:50:24.000  8:50:24 133.33   4-  1-  1  100.900  18.390
   173 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 08:50:30.000  8:50:30 134.11   4-  4-  3  100.900  18.380
   174 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 08:51:16.000  8:51:16 134.88   4-  2-  2  100.900  18.370
   175 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 08:51:24.000  8:51:24 135.66   4-  1-  1  100.900  18.360
   176 BATE 7                                1 PL 0449 18 7155    CM 08:51:46.000  8:51:46 136.43   3-  1-  1  100.900  18.350
   177 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 08:51:47.000  8:51:47 137.21   4-  2-  2  100.900  18.340
   178 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 08:51:52.000  8:51:52 137.98   2          100.900  18.330
   179 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570759      CM 08:51:55.000  8:51:55 138.76   3-  2-  2  100.900  18.320
   180 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 08:51:57.000  8:51:57 139.53   4-  3-  3  100.900  18.320
   181 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 08:52:01.000  8:52:01 140.31   2  < 365>  100.900  18.310
   182 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 08:52:02.000  8:52:02 141.09   2  < 190>  100.900  18.300
   183 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 08:52:04.000  8:52:04 141.86   4-  1-  1  100.900  18.290
   183 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 08:52:04.000  8:52:04 141.86   5-  2-  2  100.900  18.290
   185 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 414     CM 08:52:13.000  8:52:13 143.41   2  < 198>  100.900  18.270
   186 Jura                                  1 PL 0100 18 81      CM 08:52:17.000  8:52:17 144.19   2  < 238>  100.900  18.260
   186 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 08:52:17.000  8:52:17 144.19   2  < 347>  100.900  18.260
   188 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 08:52:18.000  8:52:18 145.74   5-  1-  1  100.900  18.240
   188 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 08:52:18.000  8:52:18 145.74   5-  2-  2  100.900  18.240
   190 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 08:52:19.000  8:52:19 147.29   3          100.900  18.220
   190 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 08:52:19.000  8:52:19 147.29   5-  3-  3  100.900  18.220
   190 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 08:52:19.000  8:52:19 147.29   5-  1-  1  100.900  18.220
   190 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059606      CM 08:52:19.000  8:52:19 147.29   4-  1-  1  100.900  18.220
   194 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 08:52:21.000  8:52:21 150.39   5-  1-  1  100.900  18.180
   194 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 08:52:21.000  8:52:21 150.39   2          100.900  18.180
   196 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 08:52:22.000  8:52:22 151.94   2          100.900  18.160
   196 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 08:52:22.000  8:52:22 151.94   4-  3-  3  100.900  18.160
   198 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 08:52:23.000  8:52:23 153.49   5-  2-  2  100.900  18.150
   198 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 08:52:23.000  8:52:23 153.49   3  < 379>  100.900  18.150
   198 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 08:52:23.000  8:52:23 153.49   4-  1-  1  100.900  18.150
   201 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4327   CM 08:52:24.000  8:52:24 155.81   2  < 385>  100.900  18.120
   202 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 08:52:25.000  8:52:25 156.59   5-  1-  1  100.900  18.110
   202 Marysia M                             1 PL 0200 18 1812    CM 08:52:25.000  8:52:25 156.59   2  < 331>  100.900  18.110
   204 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 08:52:26.000  8:52:26 158.14   4-  3-  3  100.900  18.090
   205 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 08:52:27.000  8:52:27 158.91   5-  1-  1  100.900  18.080
   206 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 08:52:30.000  8:52:30 159.69   2          100.900  18.070
   206 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 660     CM 08:52:30.000  8:52:30 159.69   5-  2-  2  100.900  18.070
   208 Lotnik                                1 PL 0316 18 5409    CM 08:52:31.000  8:52:31 161.24   3          100.900  18.050
   209 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 08:52:32.000  8:52:32 162.02   2          100.900  18.040
   210 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 08:52:35.000  8:52:35 162.79   5-  1-  1  100.900  18.030
   211 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 08:52:37.000  8:52:37 163.57   3          100.900  18.020
   212 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 08:52:38.000  8:52:38 164.34   5-  2-  2  100.900  18.010
   213 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 08:52:40.000  8:52:40 165.12   3          100.900  18.000
   214 Master Team 5                         1 PL 0442 18 560     CM 08:52:44.000  8:52:44 165.89   2          100.900  18.000
   215 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 08:52:46.000  8:52:46 166.67   2  < 279>  100.900  17.990
   216 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 08:53:02.000  8:53:02 167.44   3-  1-  1  100.900  17.980
   217 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 08:53:04.000  8:53:04 168.22   5-  2-  2  100.900  17.970
   218 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5168    CM 08:53:18.000  8:53:18 168.99   3-  1-  1  100.900  17.960
   219 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 08:56:25.000  8:56:25 169.77   2          100.900  17.950
   220 Stani                                 1 PL 0231 18 3842    CM 08:56:40.000  8:56:40 170.54   5-  1-  1  100.900  17.940
   221 Huig van Duijn                        1 NL 18 1027417      CM 08:56:42.000  8:56:42 171.32   3-  1-  1  100.900  17.930
   222 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 08:56:47.000  8:56:47 172.09   2          100.900  17.920
   223 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 08:57:06.000  8:57:06 172.87   2  < 387>  100.900  17.910
   224 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 08:57:20.000  8:57:20 173.64   5-  2-  2  100.900  17.900
   225 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2087    CM 08:57:23.000  8:57:23 174.42   5-  1-  1  100.900  17.890
   226 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023467      CM 08:59:11.000  8:59:11 175.19   2-  1-  1  100.900  17.880
   227 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 08:59:13.000  8:59:13 175.97   2          100.900  17.870
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   228 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 08:59:14.000  8:59:14 176.74   2          100.900  17.860
   229 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061584      CM 08:59:16.000  8:59:16 177.52   4-  1-  1  100.900  17.850
   230 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 08:59:20.000  8:59:20 178.29   4-  1-  1  100.900  17.840
   231 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 08:59:21.000  8:59:21 179.07   2          100.900  17.840
   232 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 08:59:22.000  8:59:22 179.84   5-  1-  1  100.900  17.830
   233 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 08:59:24.000  8:59:24 180.62   4-  1-  1  100.900  17.820
   234 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 08:59:27.000  8:59:27 181.40   5-  1-  1  100.900  17.810
   234 Team J.W.J                            1 NL 18 1081067      CM 08:59:27.000  8:59:27 181.40   5-  2-  2  100.900  17.810
   236 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 08:59:42.000  8:59:42 182.95   2  < 393>  100.900  17.790
   237 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 08:59:56.000  8:59:56 183.72   2          100.900  17.780
   238 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 08:59:57.000  8:59:57 184.50   3  < 285>  100.900  17.770
   238 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 08:59:57.000  8:59:57 184.50   5-  1-  1  100.900  17.770
   240 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 09:00:01.000  9:00:01 186.05   2          100.900  17.750
   241 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 09:00:02.000  9:00:02 186.82   2  < 415>  100.900  17.740
   241 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 09:00:02.000  9:00:02 186.82   2  < 426>  100.900  17.740
   243 Dla Grażynki                          1 PL 0425 18 4447    CM 09:00:06.000  9:00:06 188.37   2-  1-  1  100.900  17.720
   244 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255576     CM 09:00:10.000  9:00:10 189.15   2  < 258>  100.900  17.710
   245 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 09:00:36.000  9:00:36 189.92   2  < 299>  100.900  17.700
   246 Dariusz Forczek                       1 PL 0450 18 993     CM 09:01:07.000  9:01:07 190.70   2-  1-  1  100.900  17.690
   247 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 09:01:18.000  9:01:18 191.47   3          100.900  17.680
   248 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 09:01:20.000  9:01:20 192.25   5-  2-  2  100.900  17.680
   249 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 09:02:15.000  9:02:15 193.02   4-  2-  2  100.900  17.670
   250 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722691      CM 09:02:18.000  9:02:18 193.80   2          100.900  17.660
   251 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 09:02:45.000  9:02:45 194.57   2          100.900  17.650
   252 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 09:05:12.000  9:05:12 195.35   2          100.900  17.640
   253 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 09:05:31.000  9:05:31 196.12   2-  2-  2  100.900  17.630
   254 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 09:05:37.000  9:05:37 196.90   4-  2-  2  100.900  17.620
   255 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 09:06:36.000  9:06:36 197.67   5-  1-  1  100.900  17.610
   256 SYLA                                  1 PL 0314 18 6660    CM 09:06:41.000  9:06:41 198.45   2  < 406>  100.900  17.600
   257 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5196     CM 09:06:44.000  9:06:44 199.22   2          100.900  17.590
   258 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255565     CM 09:08:38.000  9:08:38 200.00   3          100.900  17.580
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   259 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 09:08:39.000  9:08:39 200.78   5-  1-  1  100.900  17.570
   260 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 09:09:05.000  9:09:05 201.55   3  < 263>  100.900  17.560
   261 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4750    CM 09:09:37.000  9:09:37 202.33   2  < 330>  100.900  17.550
   262 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 09:10:25.000  9:10:25 203.10   3-  1-  1  100.900  17.540
   263 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 09:10:28.000  9:10:28 203.88   4  < 265>  100.900   0.000
   264 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 09:13:05.000  9:13:05 204.65   5-  1-  1  100.900  17.520
   265 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 09:13:49.000  9:13:49 205.43   5          100.900   0.000
   266 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7413     CM 09:14:03.000  9:14:03 206.20   5-  3-  3  100.900  17.510
   267 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 09:14:12.000  9:14:12 206.98   2          100.900  17.500
   268 Wim en Benno Klomp                    1 NL 18 1707041      CM 09:14:40.000  9:14:40 207.75   1-  1-  1  100.900  17.490
   269 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 09:15:51.000  9:15:51 208.53   2          100.900  17.480
   270 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 09:16:01.000  9:16:01 209.30   2          100.900  17.470
   271 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4507     CM 09:16:05.000  9:16:05 210.08   2          100.900  17.460
   272 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 09:16:18.000  9:16:18 210.85   5-  1-  1  100.900  17.450
   273 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 09:16:48.000  9:16:48 211.63   2  < 329>  100.900  17.440
   274 Sparta team                           1 NL 18 1799640      CM 09:19:32.000  9:19:32 212.40   2          100.900  17.430
   275 Wioletta i Zbigniew Mitręga           1 PL 0176 18 5661    CM 09:19:36.000  9:19:36 213.18   1-  1-  1  100.900  17.420
   276 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 09:19:43.000  9:19:43 213.95   3          100.900  17.410
   276 WACEK                                 1 PL 0208 18 2595    CM 09:19:43.000  9:19:43 213.95   4-  1-  1  100.900  17.410
   278 Kornaś Leszek                         1 PL 0314 18 671     CM 09:19:46.000  9:19:46 215.50   2-  1-  1  100.900  17.390
   279 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 09:19:48.000  9:19:48 216.28   3          100.900  17.380
   280 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 09:19:52.000  9:19:52 217.05   2  < 297>  100.900  17.370
   281 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 09:20:36.000  9:20:36 217.83   2  < 306>  100.900  17.360
   282 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7401     CM 09:21:43.000  9:21:43 218.60   2  < 359>  100.900  17.360
   283 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 09:23:49.000  9:23:49 219.38   2          100.900  17.350
   284 Kuba & Ola                            1 BE 18 6104263      CM 09:27:14.000  9:27:14 220.16   3          100.900  17.340
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 09:29:31.000  9:29:31 220.93   4          100.900   0.000
   286 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 09:30:33.000  9:30:33 221.71   5-  2-  2  100.900  17.320
   287 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036824      CM 09:30:40.000  9:30:40 222.48   5-  3-  3  100.900  17.310
   288 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 09:30:44.000  9:30:44 223.26   2  < 354>  100.900  17.300
   289 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 09:30:46.000  9:30:46 224.03   2  < 323>  100.900  17.290
   290 Janusz Body                           1 PL 0238 18 689     CM 09:30:49.000  9:30:49 224.81   3-  1-  1  100.900  17.280
   291 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036809      CM 09:33:04.000  9:33:04 225.58   2  < 362>  100.900  17.270
   292 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6135    CM 09:33:43.000  9:33:43 226.36   3-  1-  1  100.900  17.260
   293 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1001    CM 09:33:45.000  9:33:45 227.13   3  < 403>  100.900  17.250
   294 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 09:34:33.000  9:34:33 227.91   5-  2-  2  100.900  17.240
   295 Kotek                                 1 PL 0203 18 984     CM 09:34:35.000  9:34:35 228.68   3-  1-  1  100.900  17.230
   296 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 09:34:37.000  9:34:37 229.46   4-  2-  2  100.900  17.220
   297 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 09:34:39.000  9:34:39 230.23   3          100.900  17.210
   298 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 09:34:41.000  9:34:41 231.01   2          100.900  17.200
   299 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 09:34:49.000  9:34:49 231.78   3          100.900  17.200
   300 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 09:34:57.000  9:34:57 232.56   5-  1-  1  100.900  17.190
   301 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 09:36:31.000  9:36:31 233.33   2          100.900  17.180
   302 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 09:36:33.000  9:36:33 234.11   5-  2-  2  100.900  17.170
   303 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 707    CM 09:39:01.000  9:39:01 234.88   2          100.900  17.160
   304 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 09:39:25.000  9:39:25 235.66   2  < 327>  100.900  17.150
   305 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 24      CM 09:39:28.000  9:39:28 236.43   5-  1-  1  100.900  17.140
   306 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 09:40:10.000  9:40:10 237.21   3  < 398>  100.900  17.130
   307 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 09:40:17.000  9:40:17 237.98   4-  1-  1  100.900  17.120
   308 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 707     CM 09:40:55.000  9:40:55 238.76   5-  3-  3  100.900  17.110
   309 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 09:41:04.000  9:41:04 239.53   5-  2-  2  100.900  17.100
   310 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 09:41:06.000  9:41:06 240.31   3          100.900  17.090
   311 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 299    CM 09:42:21.000  9:42:21 241.09   2          100.900  17.080
   312 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 625     CM 09:42:48.000  9:42:48 241.86   2          100.900  17.070
   313 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 09:42:49.000  9:42:49 242.64   2          100.900  17.060
   314 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 09:42:54.000  9:42:54 243.41   3          100.900  17.050
   315 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 09:42:56.000  9:42:56 244.19   5-  1-  1  100.900  17.040
   315 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5502    CM 09:42:56.000  9:42:56 244.19   2          100.900  17.040
   317 Mielec Janina                         1 PL 0438 18 3920    CM 09:42:58.000  9:42:58 245.74   1-  1-  1  100.900  17.030
   317 Oscor & Błażej                        1 PL 0231 18 7905    CM 09:42:58.000  9:42:58 245.74   3-  1-  1  100.900  17.030
   319 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 09:43:01.000  9:43:01 247.29   2          100.900  17.010
   320 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 09:43:02.000  9:43:02 248.06   5-  1-  1  100.900  17.000
   321 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 09:43:11.000  9:43:11 248.84   2          100.900  16.990
   322 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 09:43:13.000  9:43:13 249.61   2          100.900  16.980
   323 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 09:43:20.000  9:43:20 250.39   3          100.900  16.970
   324 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 09:43:23.000  9:43:23 251.16   5-  1-  1  100.900  16.960
   325 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 09:43:25.000  9:43:25 251.94   5-  2-  2  100.900  16.950
   325 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1829    CM 09:43:25.000  9:43:25 251.94   2          100.900  16.950
   327 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 09:43:26.000  9:43:26 253.49   3          100.900  16.930
   328 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 09:43:51.000  9:43:51 254.26   3-  1-  1  100.900  16.920
   329 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5189    CM 09:44:21.000  9:44:21 255.04   3          100.900  16.910
   330 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 09:44:45.000  9:44:45 255.81   3          100.900  16.900
   331 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 09:45:05.000  9:45:05 256.59   3          100.900  16.890
   332 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5130869      CM 09:45:14.000  9:45:14 257.36   4-  1-  1  100.900  16.880
   333 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5128    CM 09:46:09.000  9:46:09 258.14   4-  2-  2  100.900  16.880
   334 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 09:48:19.000  9:48:19 258.91   3-  1-  1  100.900  16.870
   335 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 09:49:37.000  9:49:37 259.69   4-  1-  1  100.900  16.860
   336 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 09:50:45.000  9:50:45 260.47   5-  1-  1  100.900  16.850
   337 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 09:52:23.000  9:52:23 261.24   2          100.900  16.840
   338 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3702    CM 09:52:32.000  9:52:32 262.02   2          100.900  16.830
   339 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 09:54:11.000  9:54:11 262.79   3          100.900  16.820
   340 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 09:54:18.000  9:54:18 263.57   3          100.900  16.810
   341 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3831142      CM 09:54:35.000  9:54:35 264.34   2          100.900  16.800
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 09:59:11.000  9:59:11 265.12   5-  1-  1  100.900  16.790
   343 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 10:00:20.000 10:00:20 265.89   2          100.900  16.780
   344 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 10:00:32.000 10:00:32 266.67   5-  1-  1  100.900  16.770
   345 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 10:04:13.000 10:04:13 267.44   2          100.900  16.760
   346 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 10:05:54.000 10:05:54 268.22   2          100.900  16.750
   347 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 10:06:02.000 10:06:02 268.99   3  < 366>  100.900  16.740
   348 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 10:06:29.000 10:06:29 269.77   2          100.900  16.730
   349 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 10:07:15.000 10:07:15 270.54   5-  1-  1  100.900  16.720
   350 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533893      CM 10:07:39.000 10:07:39 271.32   2          100.900  16.720
   351 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 10:07:42.000 10:07:42 272.09   4-  1-  1  100.900  16.710
   352 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 10:10:18.000 10:10:18 272.87   2  < 353>  100.900  16.700
   353 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 10:10:54.000 10:10:54 273.64   3          100.900  16.690
   354 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485829      CM 10:14:30.000 10:14:30 274.42   3          100.900  16.680
   355 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 10:16:31.000 10:16:31 275.19   3-  2-  2  100.900  16.670
   356 zLesiewicz K.M.                       1 PL 0315 18 4371    CM 10:16:59.000 10:16:59 275.97   1-  1-  1  100.900  16.660
   357 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6675    CM 10:17:18.000 10:17:18 276.74   4-  1-  1  100.900  16.650
   358 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 10:17:25.000 10:17:25 277.52   2          100.900  16.640
   359 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 10:26:43.000 10:26:43 278.29   3          100.900  16.630
   360 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028551      CM 10:26:58.000 10:26:58 279.07   2          100.900  16.620
   361 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248023      CM 10:27:15.000 10:27:15 279.84   3  < 384>  100.900  16.610
   362 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5122391      CM 10:27:33.000 10:27:33 280.62   3          100.900  16.600
   363 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 10:30:04.000 10:30:04 281.40   2          100.900  16.590
   364 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 10:30:11.000 10:30:11 282.17   2  < 376>  100.900  16.580
   365 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 10:37:00.000 10:37:00 282.95   3          100.900  16.570
   366 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 10:42:41.000 10:42:41 283.72   4          100.900   0.000
   367 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 10:43:35.000 10:43:35 284.50   2          100.900  16.560
   368 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 10:57:27.000 10:57:27 285.27   2          100.900  16.550
   369 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 101     CM 10:57:36.000 10:57:36 286.05   2          100.900  16.540
   370 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 393     CM 10:57:42.000 10:57:42 286.82   2          100.900  16.530
   370 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 10:57:42.000 10:57:42 286.82   3          100.900  16.530
   372 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 11:04:39.000 11:04:39 288.37   2          100.900  16.510
   373 Team Twente 1                         1 NL 18 1570843      CM 11:04:50.000 11:04:50 289.15   2          100.900  16.500
   374 Maria Siepierrowski                   1 PL 0314 18 6751    CM 11:05:09.000 11:05:09 289.92   1-  1-  1  100.900  16.490
   375 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 11:05:27.000 11:05:27 290.70   4-  1-  1  100.900  16.480
   376 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 407     CM 11:12:16.000 11:12:16 291.47   3          100.900  16.470
   377 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 11:19:43.000 11:19:43 292.25   5-  1-  1  100.900  16.460
   378 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 11:23:24.000 11:23:24 293.02   2          100.900  16.450
   379 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 11:23:28.000 11:23:28 293.80   4          100.900   0.000
   380 APOLLO                                1 PL 0447 18 3373    CM 11:23:30.000 11:23:30 294.57   4-  1-  1  100.900  16.430
   381 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 11:29:57.000 11:29:57 295.35   3-  1-  1  100.900  16.420
   382 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 11:45:16.000 11:45:16 296.12   5-  1-  1  100.900  16.410
   383 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 11:53:02.000 11:53:02 296.90   2          100.900  16.400
   384 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 11:57:39.000 11:57:39 297.67   4          100.900   0.000
   385 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4304   CM 11:59:00.000 11:59:00 298.45   3          100.900  16.390
   386 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 11:59:07.000 11:59:07 299.22   4-  2-  2  100.900  16.380
   387 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 12:08:16.000 12:08:16 300.00   3          100.900  16.370
   388 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4813    CM 12:09:49.000 12:09:49 300.78   2          100.900  16.360
   389 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 12:10:14.000 12:10:14 301.55   5-  1-  1  100.900  16.350
   390 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 12:13:00.000 12:13:00 302.33   5-  1-  1  100.900  16.340
   391 Paweł Socała                          1 PL 017 18 237      CM 12:13:20.000 12:13:20 303.10   5-  1-  1  100.900  16.330
   392 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 662     CM 12:14:53.000 12:14:53 303.88   2          100.900  16.320
   393 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 12:14:59.000 12:14:59 304.65   3          100.900  16.310
   394 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 12:15:28.000 12:15:28 305.43   5-  1-  1  100.900  16.300
   395 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 12:15:56.000 12:15:56 306.20   2          100.900  16.290
   396 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 12:29:19.000 12:29:19 306.98   5-  2-  2  100.900  16.280
   397 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 12:49:56.000 12:49:56 307.75   5-  1-  1  100.900  16.270
   398 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 12:50:03.000 12:50:03 308.53   4          100.900   0.000
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 12:50:51.000 12:50:51 309.30   4-  1-  1  100.900  16.250
   400 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 12:50:55.000 12:50:55 310.08   2          100.900  16.240
   401 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 12:52:49.000 12:52:49 310.85   2          100.900  16.240
   402 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 13:00:57.000 13:00:57 311.63   2          100.900  16.230
   403 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 13:02:02.000 13:02:02 312.40   4          100.900   0.000
   404 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 13:12:28.000 13:12:28 313.18   2          100.900  16.210
   405 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 13:21:34.000 13:21:34 313.95   2-  1-  1  100.900  16.200
   406 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 13:26:36.000 13:26:36 314.73   3  < 414>  100.900  16.190
   407 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 13:26:52.000 13:26:52 315.50   5-  1-  1  100.900  16.180
   408 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4380    CM 13:58:35.000 13:58:35 316.28   2          100.900  16.170
   409 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 14:15:16.000 14:15:16 317.05   2          100.900  16.160
   410 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 14:24:50.000 14:24:50 317.83   2          100.900  16.150
   411 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 14:25:27.000 14:25:27 318.60   2          100.900  16.140
   412 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 710     CM 14:33:19.000 14:33:19 319.38   5-  1-  1  100.900  16.130
   413 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 14:33:25.000 14:33:25 320.16   2          100.900  16.120
   414 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 14:33:53.000 14:33:53 320.93   4          100.900   0.000
   415 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 14:46:04.000 14:46:04 321.71   3          100.900  16.100
   416 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061502      CM 14:55:41.000 14:55:41 322.48   5-  1-  1  100.900  16.090
   417 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 14:55:57.000 14:55:57 323.26   3-  1-  1  100.900  16.080
   418 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6370    CM 15:18:25.000 15:18:25 324.03   5-  1-  1  100.900  16.080
   419 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344795     CM 15:24:02.000 15:24:02 324.81   2          100.900  16.070
   420 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 651    CM 15:48:43.000 15:48:43 325.58   4-  1-  1  100.900  16.060
   421 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 16:07:09.000 16:07:09 326.36   5-  1-  1  100.900  16.050
   422 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 16:25:04.000 16:25:04 327.13   3          100.900  16.040
   423 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 16:26:06.000 16:26:06 327.91   2          100.900  16.030
   424 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4383    CM 16:26:10.000 16:26:10 328.68   4-  1-  1  100.900  16.020
   425 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1644    CM 16:50:14.000 16:50:14 329.46   2          100.900  16.010
   426 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 16:54:24.000 16:54:24 330.23   3          100.900  16.000
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   427 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33050       CM 16:59:31.000 16:59:31   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   428 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 17:01:21.000 17:01:21   0.00   2          100.900   0.000
   429 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 17:14:07.000 17:14:07   0.00   5          100.900   0.000
   430 Team Thieu                            1 BE 18 5061288      CM 17:14:15.000 17:14:15   0.00   2          100.900   0.000
   431 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 17:15:28.000 17:15:28   0.00   2          100.900   0.000
   432 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 17:18:22.000 17:18:22   0.00   3          100.900   0.000
   433 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235644      CM 17:53:06.000 17:53:06   0.00   3          100.900   0.000
   434 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 17:54:22.000 17:54:22   0.00   5          100.900   0.000
   435 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 17:57:32.000 17:57:32   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   436 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 18:03:03.000 18:03:03   0.00   2          100.900   0.000
   437 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 18:07:42.000 18:07:42   0.00   3          100.900   0.000
   438 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 18:08:11.000 18:08:11   0.00   4          100.900   0.000
   439 Team J.W.J                            1 NL 18 1081066      CM 18:09:33.000 18:09:33   0.00   3          100.900   0.000
   440 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 18:10:30.000 18:10:30   0.00   2          100.900   0.000
   441 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 18:19:52.000 18:19:52   0.00   2          100.900   0.000
   442 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 18:27:17.000 18:27:17   0.00   3          100.900   0.000
   443 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4384    CM 18:27:45.000 18:27:45   0.00   2          100.900   0.000
   444 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 18:32:10.000 18:32:10   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   445 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 18:39:57.000 18:39:57   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   446 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 18:42:42.000 18:42:42   0.00   2          100.900   0.000
   447 Team Esther Vereecke + Hugo Morris    1 BE 18 6125637      CM 18:45:45.000 18:45:45   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   448 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 18:50:46.000 18:50:46   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   449 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 18:54:29.000 18:54:29   0.00   3          100.900   0.000
   450 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8317    CM 18:54:36.000 18:54:36   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   451 Janusz Body                           1 PL 0238 18 687     CM 18:57:35.000 18:57:35   0.00   2          100.900   0.000
   452 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 19:05:50.000 19:05:50   0.00   2          100.900   0.000
   453 Rob Duurland                          1 NL 18 1328106      CM 19:07:47.000 19:07:47   0.00   2          100.900   0.000
   454 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 19:14:25.000 19:14:25   0.00   3          100.900   0.000
   455 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 19:14:41.000 19:14:41   0.00   2          100.900   0.000
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 19:15:51.000 19:15:51   0.00   2          100.900   0.000
   457 BATE 7                                1 PL 0449 18 7170    CM 19:15:55.000 19:15:55   0.00   2          100.900   0.000
   458 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 19:16:04.000 19:16:04   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   459 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0419 18 9689    CM 19:36:15.000 19:36:15   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   460 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 19:43:30.000 19:43:30   0.00   3          100.900   0.000
   461 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3111    CM 19:45:05.000 19:45:05   0.00   2          100.900   0.000
   462 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 20:03:37.000 20:03:37   0.00   3          100.900   0.000
   463 Kotek                                 1 PL 0203 18 983     CM 20:06:00.000 20:06:00   0.00   2          100.900   0.000
   464 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 20:09:06.000 20:09:06   0.00   2          100.900   0.000
   465 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 20:09:09.000 20:09:09   0.00   3          100.900   0.000
   466 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 20:09:13.000 20:09:13   0.00   3          100.900   0.000
   467 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 20:14:07.000 20:14:07   0.00   4          100.900   0.000
   468 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 20:14:09.000 20:14:09   0.00   2          100.900   0.000
   469 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 20:17:50.000 20:17:50   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   470 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061309      CM 20:49:40.000 20:49:40   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   471 Król Marek                            1 PL 0465 18 6705    CM 20:49:56.000 20:49:56   0.00   2          100.900   0.000
   472 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 05:16:18.000  5:16:18   0.00   3          100.900   0.000
   473 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10853   CM 05:26:53.000  5:26:53   0.00   3          100.900   0.000
   474 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 06:01:50.000  6:01:50   0.00   3          100.900   0.000
   475 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 06:12:41.000  6:12:41   0.00   2          100.900   0.000
   476 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 06:14:38.000  6:14:38   0.00   3          100.900   0.000
   477 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 291    CM 06:15:01.000  6:15:01   0.00   3          100.900   0.000
   478 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 06:20:54.000  6:20:54   0.00   2          100.900   0.000
   479 Maniek                                1 PL 0231 18 9125    CM 06:25:35.000  6:25:35   0.00   3          100.900   0.000
   480 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 06:33:13.000  6:33:13   0.00   2          100.900   0.000
   481 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028573      CM 06:33:26.000  6:33:26   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   482 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 06:33:51.000  6:33:51   0.00   2          100.900   0.000
   483 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 06:34:53.000  6:34:53   0.00   2          100.900   0.000
   484 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 06:35:38.000  6:35:38   0.00   3          100.900   0.000
   485 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 06:36:07.000  6:36:07   0.00   2          100.900   0.000
   486 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 06:36:48.000  6:36:48   0.00   3          100.900   0.000
   487 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 06:42:31.000  6:42:31   0.00   2          100.900   0.000
   488 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 06:45:21.000  6:45:21   0.00   2          100.900   0.000
   489 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12373   CM 06:45:30.000  6:45:30   0.00   2          100.900   0.000
   490 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 06:45:25.000  6:45:25   0.00   5          100.900   0.000
   491 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 06:45:37.000  6:45:37   0.00   2          100.900   0.000
   492 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 06:45:34.000  6:45:34   0.00   2          100.900   0.000
   493 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 06:45:41.000  6:45:41   0.00   2          100.900   0.000
   494 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719613      CM 06:45:51.000  6:45:51   0.00   2          100.900   0.000
   495 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 06:46:03.000  6:46:03   0.00   2          100.900   0.000
   496 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 06:46:08.000  6:46:08   0.00   3          100.900   0.000
   497 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 06:49:40.000  6:49:40   0.00   3          100.900   0.000
   498 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12313   CM 06:51:10.000  6:51:10   0.00   3          100.900   0.000
   499 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 06:51:11.000  6:51:11   0.00   3          100.900   0.000
   500 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 07:04:36.000  7:04:36   0.00   2          100.900   0.000
   501 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 07:05:14.000  7:05:14   0.00   2          100.900   0.000
   502 Stani                                 1 PL 0231 18 3829    CM 07:05:29.000  7:05:29   0.00   3          100.900   0.000
   503 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33105       CM 07:10:17.000  7:10:17   0.00   2          100.900   0.000
   504 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 07:10:34.000  7:10:34   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   505 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33060       CM 07:11:17.000  7:11:17   0.00   3          100.900   0.000
   506 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 07:12:42.000  7:12:42   0.00   2          100.900   0.000
   507 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 07:12:51.000  7:12:51   0.00   3          100.900   0.000
   508 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 07:13:06.000  7:13:06   0.00   2          100.900   0.000
   509 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 07:14:17.000  7:14:17   0.00   2          100.900   0.000
   510 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 07:18:16.000  7:18:16   0.00   2          100.900   0.000
   511 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 07:19:47.000  7:19:47   0.00   3          100.900   0.000
   512 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 07:20:19.000  7:20:19   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 07:22:15.000  7:22:15   0.00   3          100.900   0.000
   514 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 07:22:16.000  7:22:16   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   515 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 07:22:17.000  7:22:17   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   516 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 152    CM 07:22:38.000  7:22:38   0.00   4          100.900   0.000
   517 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 07:23:20.000  7:23:20   0.00   2          100.900   0.000
   518 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 07:23:26.000  7:23:26   0.00   3          100.900   0.000
   519 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2115    CM 07:23:23.000  7:23:23   0.00   2          100.900   0.000
   520 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255201     CM 07:23:28.000  7:23:28   0.00   2          100.900   0.000
   521 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 07:23:41.000  7:23:41   0.00   3          100.900   0.000
   522 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6117    CM 07:23:38.000  7:23:38   0.00   3          100.900   0.000
   523 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5566    CM 07:23:49.000  7:23:49   0.00   2          100.900   0.000
   524 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 07:27:38.000  7:27:38   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   525 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28530      CM 07:29:19.000  7:29:19   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   526 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4893    CM 07:29:24.000  7:29:24   0.00   2          100.900   0.000
   527 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 07:29:43.000  7:29:43   0.00   3          100.900   0.000
   528 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 07:31:12.000  7:31:12   0.00   2          100.900   0.000
   529 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 07:31:13.000  7:31:13   0.00   3          100.900   0.000
   530 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 07:31:16.000  7:31:16   0.00   3          100.900   0.000
   531 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 07:31:31.000  7:31:31   0.00   1-  0-  0  100.900   0.000
   532 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 07:33:12.000  7:33:12   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   533 Master Team 1                         1 PL 0442 18 529     CM 07:33:30.000  7:33:30   0.00   2          100.900   0.000
   534 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 07:38:29.000  7:38:29   0.00   2          100.900   0.000
   535 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 07:41:22.000  7:41:22   0.00   2          100.900   0.000
   536 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 07:41:44.000  7:41:44   0.00   3          100.900   0.000
   537 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 455    CM 07:42:13.000  7:42:13   0.00   3          100.900   0.000
   538 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 07:42:51.000  7:42:51   0.00   3          100.900   0.000
   539 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 07:42:54.000  7:42:54   0.00   3          100.900   0.000
   540 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1364640      CM 07:43:00.000  7:43:00   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   541 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 07:45:25.000  7:45:25   0.00   3          100.900   0.000
   542 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437051      CM 07:45:25.000  7:45:25   0.00   3          100.900   0.000
   543 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 07:47:23.000  7:47:23   0.00   3          100.900   0.000
   544 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 07:47:25.000  7:47:25   0.00   2-  0-  0  100.900   0.000
   545 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14096   CM 07:51:29.000  7:51:29   0.00   2          100.900   0.000
   546 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 07:52:33.000  7:52:33   0.00   2          100.900   0.000
   547 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5204    CM 07:59:58.000  7:59:58   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   548 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 07:59:55.000  7:59:55   0.00   4          100.900   0.000
   549 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 07:59:51.000  7:59:51   0.00   3          100.900   0.000
   550 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 07:59:53.000  7:59:53   0.00   2          100.900   0.000
   551 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 666     CM 07:59:54.000  7:59:54   0.00   2          100.900   0.000
   552 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232644      CM 07:59:57.000  7:59:57   0.00   3          100.900   0.000
   553 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5556    CM 08:01:40.000  8:01:40   0.00   3          100.900   0.000
   554 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 08:01:56.000  8:01:56   0.00   2          100.900   0.000
   555 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 08:01:58.000  8:01:58   0.00   3          100.900   0.000
   556 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 08:02:06.000  8:02:06   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   557 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 08:02:07.000  8:02:07   0.00   2          100.900   0.000
   558 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 08:03:28.000  8:03:28   0.00   3          100.900   0.000
   559 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 08:05:38.000  8:05:38   0.00   2          100.900   0.000
   560 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 08:05:41.000  8:05:41   0.00   3          100.900   0.000
   561 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 08:05:45.000  8:05:45   0.00   4          100.900   0.000
   562 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719615      CM 08:06:13.000  8:06:13   0.00   3          100.900   0.000
   563 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 08:06:59.000  8:06:59   0.00   3          100.900   0.000
   564 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 08:06:56.000  8:06:56   0.00   4          100.900   0.000
   565 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6058    CM 08:10:58.000  8:10:58   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   566 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 08:14:31.000  8:14:31   0.00   3          100.900   0.000
   567 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7162     CM 08:14:37.000  8:14:37   0.00   2          100.900   0.000
   568 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 08:14:52.000  8:14:52   0.00   4          100.900   0.000
   569 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 08:14:55.000  8:14:55   0.00   3          100.900   0.000
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 08:16:26.000  8:16:26   0.00   4          100.900   0.000
   571 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 08:17:53.000  8:17:53   0.00   3          100.900   0.000
   572 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 08:18:08.000  8:18:08   0.00   4          100.900   0.000
   573 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 08:19:16.000  8:19:16   0.00   2          100.900   0.000
   574 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 08:20:17.000  8:20:17   0.00   3          100.900   0.000
   575 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 08:20:15.000  8:20:15   0.00   2-  0-  0  100.900   0.000
   576 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 08:23:50.000  8:23:50   0.00   4          100.900   0.000
   577 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 454      CM 08:23:51.000  8:23:51   0.00   2          100.900   0.000
   578 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 08:25:03.000  8:25:03   0.00   4          100.900   0.000
   579 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 08:25:06.000  8:25:06   0.00   3          100.900   0.000
   580 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 08:25:09.000  8:25:09   0.00   2          100.900   0.000
   581 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 08:25:19.000  8:25:19   0.00   4          100.900   0.000
   582 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1105    CM 08:28:12.000  8:28:12   0.00   3          100.900   0.000
   583 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 08:31:43.000  8:31:43   0.00   2          100.900   0.000
   584 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 08:32:10.000  8:32:10   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   585 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 08:32:54.000  8:32:54   0.00   2          100.900   0.000
   586 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 08:32:58.000  8:32:58   0.00   2          100.900   0.000
   587 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2527    CM 08:36:24.000  8:36:24   0.00   4          100.900   0.000
   588 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 08:38:35.000  8:38:35   0.00   2          100.900   0.000
   589 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 08:40:19.000  8:40:19   0.00   3          100.900   0.000
   590 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 08:40:41.000  8:40:41   0.00   4          100.900   0.000
   591 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7408     CM 08:41:06.000  8:41:06   0.00   4          100.900   0.000
   592 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 08:43:51.000  8:43:51   0.00   2          100.900   0.000
   593 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 08:43:52.000  8:43:52   0.00   4          100.900   0.000
   594 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 08:44:05.000  8:44:05   0.00   2          100.900   0.000
   595 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 08:44:05.000  8:44:05   0.00   3          100.900   0.000
   596 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 08:46:44.000  8:46:44   0.00   3          100.900   0.000
   597 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 08:46:46.000  8:46:46   0.00   2          100.900   0.000
   598 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 08:47:27.000  8:47:27   0.00   2          100.900   0.000
   599 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 08:47:36.000  8:47:36   0.00   2          100.900   0.000
   600 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 08:47:42.000  8:47:42   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   601 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 08:49:34.000  8:49:34   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   602 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 08:49:37.000  8:49:37   0.00   3          100.900   0.000
   603 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 08:51:32.000  8:51:32   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   604 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 08:51:29.000  8:51:29   0.00   4          100.900   0.000
   605 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437041      CM 08:52:15.000  8:52:15   0.00   4          100.900   0.000
   606 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9605    CM 08:53:10.000  8:53:10   0.00   2          100.900   0.000
   607 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 182     CM 08:53:12.000  8:53:12   0.00   2          100.900   0.000
   608 Coos van Houten                       1 NL 18 1709616      CM 08:53:32.000  8:53:32   0.00   4          100.900   0.000
   609 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 08:54:38.000  8:54:38   0.00   2          100.900   0.000
   610 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 08:57:54.000  8:57:54   0.00   3          100.900   0.000
   611 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7115    CM 08:58:53.000  8:58:53   0.00   2          100.900   0.000
   612 Paweł Socała                          1 PL 017 18 252      CM 08:59:31.000  8:59:31   0.00   2          100.900   0.000
   613 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 09:01:19.000  9:01:19   0.00   4          100.900   0.000
   614 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 09:01:25.000  9:01:25   0.00   3          100.900   0.000
   615 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7020    CM 09:02:51.000  9:02:51   0.00   2          100.900   0.000
   616 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 09:03:08.000  9:03:08   0.00   2          100.900   0.000
   617 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 09:07:08.000  9:07:08   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   618 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 09:10:00.000  9:10:00   0.00   2          100.900   0.000
   619 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3045    CM 09:10:24.000  9:10:24   0.00   3          100.900   0.000
   620 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 09:10:24.000  9:10:24   0.00   2-  0-  0  100.900   0.000
   621 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 311     CM 09:11:00.000  9:11:00   0.00   3          100.900   0.000
   622 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2202    CM 09:11:57.000  9:11:57   0.00   3          100.900   0.000
   623 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 09:22:08.000  9:22:08   0.00   2          100.900   0.000
   624 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 09:22:12.000  9:22:12   0.00   1-  0-  0  100.900   0.000
   625 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 09:22:28.000  9:22:28   0.00   2-  0-  0  100.900   0.000
   626 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 09:22:35.000  9:22:35   0.00   2          100.900   0.000
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 09:25:12.000  9:25:12   0.00   4          100.900   0.000
   628 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 09:25:28.000  9:25:28   0.00   2          100.900   0.000
   629 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 09:25:49.000  9:25:49   0.00   2          100.900   0.000
   630 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 09:26:51.000  9:26:51   0.00   3          100.900   0.000
   631 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 09:32:24.000  9:32:24   0.00   3          100.900   0.000
   632 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4233    CM 09:34:57.000  9:34:57   0.00   3          100.900   0.000
   633 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 09:35:17.000  9:35:17   0.00   3          100.900   0.000
   634 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 09:39:23.000  9:39:23   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   635 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 09:41:54.000  9:41:54   0.00   4          100.900   0.000
   636 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 09:42:00.000  9:42:00   0.00   2          100.900   0.000
   637 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 09:46:41.000  9:46:41   0.00   3          100.900   0.000
   638 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 09:47:00.000  9:47:00   0.00   3          100.900   0.000
   639 Roman H 2                             1 PL 0451 18 19      CM 09:47:35.000  9:47:35   0.00   3          100.900   0.000
   640 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 09:48:49.000  9:48:49   0.00   2          100.900   0.000
   641 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 09:49:18.000  9:49:18   0.00   2          100.900   0.000
   642 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 09:50:21.000  9:50:21   0.00   3          100.900   0.000
   643 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 09:50:29.000  9:50:29   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   644 Paweł Socała                          1 PL 017 18 236      CM 09:51:06.000  9:51:06   0.00   3          100.900   0.000
   645 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195363      CM 09:51:53.000  9:51:53   0.00   3          100.900   0.000
   646 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 09:52:30.000  9:52:30   0.00   2          100.900   0.000
   647 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 09:53:53.000  9:53:53   0.00   3-  0-  0  100.900   0.000
   648 Igorek                                1 PL 0315 18 3458    CM 09:54:20.000  9:54:20   0.00   1-  0-  0  100.900   0.000
   649 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5228    CM 09:57:12.000  9:57:12   0.00   4          100.900   0.000
   650 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 09:57:15.000  9:57:15   0.00   3          100.900   0.000
   651 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 09:57:43.000  9:57:43   0.00   2          100.900   0.000
   652 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 09:58:38.000  9:58:38   0.00   4          100.900   0.000
   653 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5076    CM 09:58:42.000  9:58:42   0.00   3          100.900   0.000
   654 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 10:07:58.000 10:07:58   0.00   2          100.900   0.000
   655 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3485    CM 10:08:03.000 10:08:03   0.00   2          100.900   0.000
   656 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061351      CM 10:12:27.000 10:12:27   0.00   2          100.900   0.000
   657 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 10:12:33.000 10:12:33   0.00   4          100.900   0.000
   658 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 460      CM 10:13:57.000 10:13:57   0.00   3          100.900   0.000
   659 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 10:23:59.000 10:23:59   0.00   3          100.900   0.000
   660 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 10:23:57.000 10:23:57   0.00   4          100.900   0.000
   661 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5103    CM 10:27:16.000 10:27:16   0.00   4          100.900   0.000
   662 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061577      CM 10:33:40.000 10:33:40   0.00   3          100.900   0.000
   663 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6105    CM 10:34:48.000 10:34:48   0.00   2          100.900   0.000
   664 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 10:34:56.000 10:34:56   0.00   2          100.900   0.000
   665 Kozik 3                               1 PL 0343 18 407     CM 10:39:06.000 10:39:06   0.00   5          100.900   0.000
   666 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 10:39:27.000 10:39:27   0.00   3          100.900   0.000
   667 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 10:54:13.000 10:54:13   0.00   4          100.900   0.000
   668 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1729    CM 11:04:29.000 11:04:29   0.00   3          100.900   0.000
   669 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 11:07:31.000 11:07:31   0.00   2          100.900   0.000
   670 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 11:08:34.000 11:08:34   0.00   3          100.900   0.000
   671 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5195    CM 11:12:05.000 11:12:05   0.00   4          100.900   0.000
   672 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061302      CM 11:12:08.000 11:12:08   0.00   3          100.900   0.000
   673 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 11:22:07.000 11:22:07   0.00   2          100.900   0.000
   674 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7990    CM 11:23:35.000 11:23:35   0.00   2          100.900   0.000
   675 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 106     CM 11:23:55.000 11:23:55   0.00   4          100.900   0.000
   676 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 11:27:25.000 11:27:25   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   677 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 11:28:13.000 11:28:13   0.00   4          100.900   0.000
   678 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 11:29:15.000 11:29:15   0.00   2          100.900   0.000
   679 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 11:37:13.000 11:37:13   0.00   2          100.900   0.000
   680 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 11:37:28.000 11:37:28   0.00   5          100.900   0.000
   681 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5095    CM 11:44:18.000 11:44:18   0.00   3          100.900   0.000
   682 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7019     CM 11:48:49.000 11:48:49   0.00   3          100.900   0.000
   683 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255154     CM 11:56:45.000 11:56:45   0.00   3          100.900   0.000
                                                      -  13 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   684 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 11:57:01.000 11:57:01   0.00   2          100.900   0.000
   685 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 12:05:30.000 12:05:30   0.00   3          100.900   0.000
   686 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 12:11:11.000 12:11:11   0.00   2          100.900   0.000
   687 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28569      CM 12:14:51.000 12:14:51   0.00   3          100.900   0.000
   688 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2524    CM 12:29:45.000 12:29:45   0.00   5          100.900   0.000
   689 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719597      CM 12:34:13.000 12:34:13   0.00   4          100.900   0.000
   690 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 12:37:08.000 12:37:08   0.00   2          100.900   0.000
   691 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7988    CM 12:50:07.000 12:50:07   0.00   3          100.900   0.000
   692 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 12:59:19.000 12:59:19   0.00   3          100.900   0.000
   693 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 12:59:36.000 12:59:36   0.00   2          100.900   0.000
   694 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 13:21:31.000 13:21:31   0.00   3          100.900   0.000
   695 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 13:23:55.000 13:23:55   0.00   4          100.900   0.000
   696 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 13:25:01.000 13:25:01   0.00   3          100.900   0.000
   697 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 13:24:59.000 13:24:59   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   698 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 13:31:03.000 13:31:03   0.00   2          100.900   0.000
   699 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028554      CM 13:57:45.000 13:57:45   0.00   3          100.900   0.000
   700 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 13:58:32.000 13:58:32   0.00   2          100.900   0.000
   701 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 14:08:57.000 14:08:57   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   702 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 14:08:59.000 14:08:59   0.00   2          100.900   0.000
   703 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1115    CM 14:08:58.000 14:08:58   0.00   5          100.900   0.000
   704 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 14:15:32.000 14:15:32   0.00   3          100.900   0.000
   705 Team J.W.J                            1 NL 18 1081065      CM 14:15:40.000 14:15:40   0.00   4          100.900   0.000
   706 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 14:30:59.000 14:30:59   0.00   2          100.900   0.000
   707 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 14:37:00.000 14:37:00   0.00   5          100.900   0.000
   708 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6104    CM 14:43:13.000 14:43:13   0.00   4          100.900   0.000
   709 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2294    CM 14:49:04.000 14:49:04   0.00   2          100.900   0.000
   710 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 14:49:04.000 14:49:04   0.00   3          100.900   0.000
   711 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 14:55:30.000 14:55:30   0.00   2          100.900   0.000
   712 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3004    CM 14:58:12.000 14:58:12   0.00   3          100.900   0.000
   713 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 15:02:30.000 15:02:30   0.00   4          100.900   0.000
   714 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 15:09:33.000 15:09:33   0.00   2          100.900   0.000
   715 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 15:11:18.000 15:11:18   0.00   2-  0-  0  100.900   0.000
   716 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 15:15:50.000 15:15:50   0.00   4          100.900   0.000
   717 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 15:16:10.000 15:16:10   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   718 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 15:24:31.000 15:24:31   0.00   4          100.900   0.000
   719 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4235    CM 15:28:03.000 15:28:03   0.00   5          100.900   0.000
   720 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4823    CM 15:28:44.000 15:28:44   0.00   4          100.900   0.000
   721 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 15:50:42.000 15:50:42   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   722 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 15:53:19.000 15:53:19   0.00   4          100.900   0.000
   723 Król Marek                            1 PL 0465 18 6704    CM 16:04:19.000 16:04:19   0.00   3          100.900   0.000
   724 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 16:29:20.000 16:29:20   0.00   2          100.900   0.000
   725 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 16:37:20.000 16:37:20   0.00   2          100.900   0.000
   726 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 16:39:07.000 16:39:07   0.00   2          100.900   0.000
   727 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 16:39:29.000 16:39:29   0.00   4          100.900   0.000
   728 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 429     CM 16:40:44.000 16:40:44   0.00   4          100.900   0.000
   729 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 16:57:22.000 16:57:22   0.00   3          100.900   0.000
   730 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2108    CM 16:58:42.000 16:58:42   0.00   3          100.900   0.000
   731 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255176     CM 17:08:33.000 17:08:33   0.00   2          100.900   0.000
   732 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 17:09:56.000 17:09:56   0.00   3          100.900   0.000
   733 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6134    CM 17:25:42.000 17:25:42   0.00   2          100.900   0.000
   734 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 17:26:17.000 17:26:17   0.00   3          100.900   0.000
   735 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6752    CM 17:28:56.000 17:28:56   0.00   3          100.900   0.000
   736 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 17:29:49.000 17:29:49   0.00   4          100.900   0.000
   737 Janusz Body                           1 PL 0238 18 686     CM 17:32:55.000 17:32:55   0.00   3          100.900   0.000
   738 Emanuel                               1 PL 0314 18 6607    CM 17:49:07.000 17:49:07   0.00   4          100.900   0.000
   739 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 17:56:28.000 17:56:28   0.00   2          100.900   0.000
   740 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1108    CM 17:56:31.000 17:56:31   0.00   2          100.900   0.000
                                                      -  14 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   741 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 18:01:26.000 18:01:26   0.00   4          100.900   0.000
   742 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028584      CM 18:01:21.000 18:01:21   0.00   3          100.900   0.000
   743 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 18:10:43.000 18:10:43   0.00   3          100.900   0.000
   744 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 18:10:39.000 18:10:39   0.00   5          100.900   0.000
   745 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 43      CM 18:17:49.000 18:17:49   0.00   4          100.900   0.000
   746 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 18:23:18.000 18:23:18   0.00   3          100.900   0.000
   747 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 18:29:15.000 18:29:15   0.00   5-  0-  0  100.900   0.000
   748 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3953    CM 18:31:38.000 18:31:38   0.00   3          100.900   0.000
   749 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3498    CM 18:35:42.000 18:35:42   0.00   2          100.900   0.000
   750 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 18:40:29.000 18:40:29   0.00   4-  0-  0  100.900   0.000
   751 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 18:56:49.000 18:56:49   0.00   5          100.900   0.000
   752 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7285    CM 18:57:50.000 18:57:50   0.00   3          100.900   0.000
   753 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 8962    CM 19:15:28.000 19:15:28   0.00   2          100.900   0.000
   754 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 19:27:54.000 19:27:54   0.00   4          100.900   0.000
   755 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 19:27:55.000 19:27:55   0.00   4          100.900   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Sek|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
   1 Veugelers Dennis 1              1  3    3     59.21                        
   2 Robert 0314                     1  3    3     59.12                        
   3 PLANET BROTHERS 1               1  3    3     57.58                        
   4 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3    3     57.42                        
   5 Kozik 3                         1  3    3     57.10                        
   6 Rudnik Stanisław                1  3    3     56.95                        
   7 Kuba & Ola                      1  3    3     56.77                        
   8 Patulski & Bieryt               1  3    3     56.38                        
   9 Łotysz & Szymankowski           1  3    3     56.30                        
  10 Wieczór                         1  3    3     56.09                        
  11 Oddział Trzebnica 2             1  3    3     56.07                        
  12 Lotnik                          1  3    3     55.61                        
  13 Brugmans Sabrina                1  3    3     55.25                        
  14 Team Bergmans & Gils            1  3    3     55.21                        
  15 Górka Tadeusz                   1  3    3     55.03                        
  16 Jura                            1  3    3     55.01                        
  17 KOZINOGA J. S.                  1  3    3     54.80                        
  18 Gabryś Józef                    1  3    3     54.78                        
  19 WADOWICE                        1  3    3     54.69                        
  20 Bogusław Węgrzyn                1  3    3     54.63                        
  21 KOZAK GROUP smge.pl             1  3    3     54.49                        
  22 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3    3     54.39                        
  23 MAKA                            1  3    3     53.98                        
  24 Coos van Houten                 1  3    3     53.79                        
  25 Jarosław Wierzbicki             1  3    3     53.65                        
  26 Bogdan Łosenko                  1  3    3     53.61                        
  27 Marysia M                       1  3    3     53.58                        
  28 SG Steffl                       1  3    3     53.57                        
  29 Kozik 2                         1  3    3     53.53                        
  30 CHRAMIEC                        1  3    3     53.48                        
  31 Team GAZO                       1  3    3     53.48                        
  32 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3    3     53.35                        
  33 KERAJE                          1  3    3     53.34                        
  34 Święcicki Paweł 2               1  3    3     53.31                        
  35 SG Sehnke - Marzeion            1  3    3     52.98                        
  36 Patrycja                        1  3    3     52.84                        
  37 Tadeusz Kicko                   1  3    3     52.61                        
  38 SYLA                            1  3    3     52.27                        
  39 P. Romkes 1                     1  3    3     52.20                        
  40 Krzysztof Rumik 1               1  3    3     52.15                        
  41 Tomasz Kropop 1                 1  3    3     51.83                        
  42 TEAM LACH                       1  3    3     51.50                        
  43 Team "Belgisch Limburg"         1  3    3     51.18                        
  44 GORZOLKA & KUMIEC               1  3    3     50.50                        
  45 adamek 1118                     1  2    2     39.07                        
  46 Wierzbiak Henryk                1  2    2     39.00                        
  47 Marek i Edyta Malec             1  2    2     38.97                        
  48 Master Team 6                   1  2    2     38.94                        
  49 Wojciech Matysek                1  2    2     38.93                        
  50 Tyka Stanisław                  1  2    2     38.91                        
  51 Papież Rafał                    1  2    2     38.81                        
  52 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2    2     38.55                        
  53 Matthias Klement                1  2    2     38.39                        
  54 Piotr Pepel 2                   1  2    2     38.33                        
  55 Garncarz Mariusz                1  2    2     38.25                        
  56 Mielec Mateusz                  1  2    2     38.08                        
  57 Roman H 2                       1  2    2     38.02                        
  58 BIENIEK                         1  2    2     37.78                        
  59 Maciuszek Jan                   1  2    2     37.63                        
  60 Menok & Roman                   1  2    2     37.48                        
  61 Koralewicz Bracia 1             1  2    2     37.43                        
  62 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2    2     37.34                        
  63 Kazimierz Lewandowski 2         1  2    2     37.32                        
  64 Team Stępniewski L. K. K.       1  2    2     37.31                        
  65 Maniek                          1  2    2     37.21                        
  66 Team Koningshoeve 2             1  2    2     37.18                        
  67 Team GJ v Houten                1  2    2     37.18                        
  68 Przemysław Chruszcz             1  2    2     37.17                        
  69 Rzepka Marek i Marcin           1  2    2     37.10                        
  70 Adam Sehnke                     1  2    2     37.08                        
  71 Garncarz Andrzej                1  2    2     37.05                        
  72 Wiesław Kurnik                  1  2    2     37.03                        
  73 Simonsz - Huisman 1             1  2    2     36.99                        
  74 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2    2     36.78                        
  75 Master Team 5                   1  2    2     36.77                        
  76 P. Romkes 2                     1  2    2     36.74                        
  77 Simonsz - Huisman 2             1  2    2     36.63                        
  78 Tomaszewski                     1  2    2     36.61                        
  79 Team Alaerts                    1  2    2     36.57                        
  80 ORZEŁ                           1  2    2     36.50                        
  81 Janusz                          1  2    2     36.44                        
  82 Sobuta Dawid                    1  2    2     36.42                        
  83 Sparta team                     1  2    2     36.33                        
  84 Piotr Biłos                     1  2    2     36.23                        
  85 P. Wolters 1                    1  2    2     36.16                        
  86 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2    2     36.09                        
  87 Team Oss Jeroen                 1  2    2     36.07                        
  88 Siepierowski Grzegorz           1  2    2     36.05                        
  89 Jan Bocheńczak                  1  2    2     35.99                        
  90 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2    2     35.89                        
  91 Rick te Morsche                 1  2    2     35.82                        
  92 Lesiewicz A.S.                  1  2    2     35.82                        
  93 Anton van Oort                  1  2    2     35.63                        
  94 Stefan Steenbergen              1  2    2     35.51                        
  95 Bus Przemysław                  1  2    2     35.39                        
  96 Master Team 2                   1  2    2     35.34                        
  97 Bogdan Stępień                  1  2    2     35.34                        
  98 Lesiewicz K. M.                 1  2    2     35.31                        
  99 Jerzy Gryzło                    1  2    2     35.30                        
 100 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2    2     35.28                        
 101 Drzazga Jerzy                   1  2    2     35.18                        
 102 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2    2     35.12                        
 103 Sunshine Team Twente A          1  2    2     35.09                        
 104 Berdhold Lutz                   1  2    2     35.07                        
 105 Emanuel                         1  2    2     34.99                        
 106 Pajor Edward                    1  2    2     34.96                        
 107 nismo                           1  2    2     34.88                        
 108 Młynarski Adam                  1  2    2     34.66                        
 109 Bram Wassenaar                  1  2    2     34.66                        
 110 Team J.W.J                      1  2    2     34.57                        
 111 Bieryt & Patulski               1  2    2     34.51                        
 112 Tim Schilling                   1  2    2     34.48                        
 113 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2    2     34.39                        
 114 Koralewicz Bracia 2             1  2    2     34.39                        
 115 Roman H 1                       1  2    2     34.23                        
                                                           - strona 2 -         
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Sek|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 116 Krzysztof Rumik 2               1  2    2     34.20                        
 117 GAŃSKI                          1  2    2     34.03                        
 118 P. P. Pigeons                   1  2    2     33.97                        
 119 DREAM TEAM                      1  2    2     33.75                        
 120 Kunicki Stanisław               1  2    2     33.58                        
 121 Team Niebieska                  1  2    2     33.31                        
 122 Team Twente 1                   1  2    2     33.17                        
 123 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2    2     33.09                        
 124 Kazimierz Lewandowski 1         1  2    2     32.91                        
 125 A & W van den Engel             1  2    2     32.50                        
 126 Jankowski Andrzej 2             1  2    2     32.29                        
 127 Rudyk Orest                     1  1    1     19.97                        
 128 Andrzej Warchoł                 1  1    1     19.96                        
 129 Bogdan Mińkowski                1  1    1     19.87                        
 130 Team Tonson                     1  1    1     19.87                        
 131 A. J. Zondag en Zn.             1  1    1     19.83                        
 132 Ireneusz Kotela                 1  1    1     19.83                        
 133 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1    1     19.77                        
 134 Czyż Marek                      1  1    1     19.70                        
 135 Team Twente 2                   1  1    1     19.63                        
 136 Sobuta Szymon                   1  1    1     19.56                        
 137 Adam Orczyk                     1  1    1     19.48                        
 138 Paśko Dorota                    1  1    1     19.42                        
 139 PAJĄK & KROGULEC                1  1    1     19.40                        
 140 Sprycha Łukasz                  1  1    1     19.39                        
 141 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1    1     19.33                        
 142 Tadeusz Niżnik                  1  1    1     19.29                        
 143 Kirzhach OLR 2                  1  1    1     19.28                        
 144 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1    1     19.21                        
 145 Gurgul Kazimierz                1  1    1     19.19                        
 146 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1    1     19.16                        
 147 Bogdan Brandys                  1  1    1     19.12                        
 148 Mączka Józef                    1  1    1     19.03                        
 149 TEAM MR                         1  1    1     18.93                        
 150 Ziętara & Trybuła               1  1    1     18.92                        
 151 BLONDMAR                        1  1    1     18.88                        
 152 Franczyk Łukasz                 1  1    1     18.87                        
 153 Małgorzata                      1  1    1     18.86                        
 154 szczepcio                       1  1    1     18.84                        
 155 Comb. v/d Vooren Team B         1  1    1     18.82                        
 156 Winiarscy i Góral               1  1    1     18.74                        
 157 Król Marek                      1  1    1     18.73                        
 158 TEAM MDŁ 1                      1  1    1     18.72                        
 159 Chochołowicz - Mastek           1  1    1     18.71                        
 160 Master Team 3                   1  1    1     18.68                        
 161 JARUMI                          1  1    1     18.67                        
 162 Grzegorz Jarzmik                1  1    1     18.65                        
 163 Kips Bundervoet                 1  1    1     18.64                        
 164 BACIARY                         1  1    1     18.52                        
 165 Jancenty Jarczok                1  1    1     18.50                        
 166 Zosia & Edyta                   1  1    1     18.49                        
 167 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1    1     18.46                        
 168 KUBA                            1  1    1     18.43                        
 169 Rob Duurland                    1  1    1     18.39                        
 170 Tomasz Kropop 2                 1  1    1     18.36                        
 171 BATE 7                          1  1    1     18.35                        
 172 Kirzhach OLR 4                  1  1    1     18.29                        
 173 Barabella                       1  1    1     18.24                        
 174 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1    1     18.22                        
 175 Team Bos - Bevers               1  1    1     18.22                        
 176 KASIA                           1  1    1     18.18                        
 177 Lech & Rycombel 2               1  1    1     18.15                        
 178 Lucky Loser                     1  1    1     18.11                        
 179 Adam Niezgoda                   1  1    1     18.08                        
 180 Stępień Leszek                  1  1    1     18.03                        
 181 Przemysław Wydrych              1  1    1     17.98                        
 182 Święcicki Paweł 1               1  1    1     17.96                        
 183 Stani                           1  1    1     17.94                        
 184 Huig van Duijn                  1  1    1     17.93                        
 185 Oddział Trzebnica 1             1  1    1     17.89                        
 186 AAHH LOFT                       1  1    1     17.88                        
 187 Team Hamers 2                   1  1    1     17.85                        
 188 Team de Ridder                  1  1    1     17.84                        
 189 Piotr Pepel 1                   1  1    1     17.83                        
 190 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1    1     17.82                        
 191 Team Grzelak                    1  1    1     17.81                        
 192 Master Team 1                   1  1    1     17.77                        
 193 Dla Grażynki                    1  1    1     17.72                        
 194 Dariusz Forczek                 1  1    1     17.69                        
 195 Radosław Dróżdż                 1  1    1     17.61                        
 196 Oleksy Bolesław                 1  1    1     17.57                        
 197 Dieter Strackbein               1  1    1     17.54                        
 198 Team Thieu                      1  1    1     17.52                        
 199 Wim en Benno Klomp              1  1    1     17.49                        
 200 Rupiński Krzysztof              1  1    1     17.45                        
 201 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1    1     17.42                        
 202 WACEK                           1  1    1     17.41                        
 203 Kornaś Leszek                   1  1    1     17.39                        
 204 Janusz Body                     1  1    1     17.28                        
 205 MICHNA RACING TEAM              1  1    1     17.26                        
 206 Kotek                           1  1    1     17.23                        
 207 Derby Karpaty                   1  1    1     17.19                        
 208 Lech & Rycombel 3               1  1    1     17.14                        
 209 Team Lindenhof 2                1  1    1     17.12                        
 210 Bogdan Witkowski Liszka         1  1    1     17.04                        
 211 Mielec Janina                   1  1    1     17.03                        
 212 Oscor & Błażej                  1  1    1     17.03                        
 213 Śniosek Krystian                1  1    1     17.00                        
 214 Karl-Heinz Burger               1  1    1     16.96                        
 215 P. Wolters 2                    1  1    1     16.92                        
 216 The Boys from Hardinxveld       1  1    1     16.88                        
 217 Piotr Wojtaszek                 1  1    1     16.87                        
 218 Brabant Flyers                  1  1    1     16.86                        
 219 Comb. Janssen                   1  1    1     16.85                        
 220 Team Koningshoeve 1             1  1    1     16.79                        
 221 Banek Robert                    1  1    1     16.77                        
 222 Olenka Rudyk                    1  1    1     16.72                        
 223 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1    1     16.71                        
 224 zLesiewicz K.M.                 1  1    1     16.66                        
 225 Kupka - Smiłowski               1  1    1     16.65                        
 226 Maria Siepierrowski             1  1    1     16.49                        
 227 Górka Marian                    1  1    1     16.48                        
 228 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1    1     16.46                        
 229 APOLLO                          1  1    1     16.43                        
 230 Jan Morsink                     1  1    1     16.42                        
                                                           - strona 3 -         
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        
|   |                             |Sek|1 |konk.|punkty |                        
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+                        
 231 Team Niedużak                   1  1    1     16.41                        
 232 Janusz Michorczyk               1  1    1     16.35                        
 233 Veugelers Dennis 2              1  1    1     16.34                        
 234 Paweł Socała                    1  1    1     16.33                        
 235 MAŁOBURSKI                      1  1    1     16.30                        
 236 Leon Wójciak                    1  1    1     16.27                        
 237 Comb. v/d Vooren Team A         1  1    1     16.25                        
 238 Simonsz - Huisman 3             1  1    1     16.20                        
 239 Majcher Krystian i Marzena      1  1    1     16.18                        
 240 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1    1     16.13                        
 241 Team Hamers 1                   1  1    1     16.09                        
 242 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1    1     16.08                        
 243 Skowronek Włodzimierz           1  1    1     16.08                        
 244 Lech & Rycombel 1               1  1    1     16.06                        
 245 Andrzej & Bogdan                1  1    1     16.05                        
 246 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1    1     16.02                        
 247 Dadał Jan                       1  0    0      0.00                        
 248 DUNAS & KONECHNYY               1  0    0      0.00                        
 249 DUŃCZYK 1                       1  0    0      0.00                        
 250 DUŃCZYK 2                       1  0    0      0.00                        
 251 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0    0      0.00                        
 252 Górniak Andrzej                 1  0    0      0.00                        
 253 Harrie van Boxmeer              1  0    0      0.00                        
 254 Henryk Staroń                   1  0    0      0.00                        
 255 Igorek                          1  0    0      0.00                        
 256 Iza & Stasiu                    1  0    0      0.00                        
 257 J & M Duda                      1  0    0      0.00                        
 258 Jacek Hajdo                     1  0    0      0.00                        
 259 Jacob Meijeks                   1  0    0      0.00                        
 260 Jankowski Andrzej 1             1  0    0      0.00                        
 261 Józef H.                        1  0    0      0.00                        
 262 Józef M                         1  0    0      0.00                        
 263 Józef Wania                     1  0    0      0.00                        
 264 Justyna Marzeion                1  0    0      0.00                        
 265 KANTOROWICZ                     1  0    0      0.00                        
 266 Kinga Bocheńczak                1  0    0      0.00                        
 267 Kirzhach OLR 1                  1  0    0      0.00                        
 268 Kirzhach OLR 3                  1  0    0      0.00                        
 269 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0    0      0.00                        
 270 Kołodziej & Matias              1  0    0      0.00                        
 271 Kondryszyn Krzysztof            1  0    0      0.00                        
 272 Kozik 1                         1  0    0      0.00                        
 273 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0    0      0.00                        
 274 Krzyżak Janusz                  1  0    0      0.00                        
 275 Kurek Wiesław                   1  0    0      0.00                        
 276 Kusionowie                      1  0    0      0.00                        
 277 Łukasz Zagata                   1  0    0      0.00                        
 278 M. H. M. Team                   1  0    0      0.00                        
 279 MAJA                            1  0    0      0.00                        
 280 Marc Dirckx                     1  0    0      0.00                        
 281 Master Team 4                   1  0    0      0.00                        
 282 Mateusz Górka                   1  0    0      0.00                        
 283 Musiał Andrzej                  1  0    0      0.00                        
 284 Nico van den Hurk               1  0    0      0.00                        
 285 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0    0      0.00                        
 286 Paruzel Piotr                   1  0    0      0.00                        
 287 Paweł Czechlowski               1  0    0      0.00                        
 288 PIOTR & BOGDAN                  1  0    0      0.00                        
 289 Piotr Kogut                     1  0    0      0.00                        
 290 PLANET BROTHERS 2               1  0    0      0.00                        
 291 Pluta S.                        1  0    0      0.00                        
 292 RUDYK ANDRZEJ                   1  0    0      0.00                        
 293 Rurarz Zbigniew                 1  0    0      0.00                        
 294 Solo                            1  0    0      0.00                        
 295 Steciuk Stanisław               1  0    0      0.00                        
 296 Stefan Steenbergen 2            1  0    0      0.00                        
 297 Sulejewski Robert               1  0    0      0.00                        
 298 Sunshine Team Twente B          1  0    0      0.00                        
 299 Święcicki Paweł 3               1  0    0      0.00                        
 300 SYKI                            1  0    0      0.00                        
 301 Sylwester Sokalski              1  0    0      0.00                        
 302 Sznaucner Jarosław              1  0    0      0.00                        
 303 Team de Ster Opgrimbie          1  0    0      0.00                        
 304 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0    0      0.00                        
 305 Team Lindenhof 1                1  0    0      0.00                        
 306 TEAM MDŁ 2                      1  0    0      0.00                        
 307 Team van Wijk                   1  0    0      0.00                        
 308 Tempka-Niżnik                   1  0    0      0.00                        
 309 U. K. Mazepa                    1  0    0      0.00                        
 310 Veerman - Volendam              1  0    0      0.00                        
 311 Wiesław Kubala                  1  0    0      0.00                        
 312 zLeon Wójciak                   1  0    0      0.00                        
 313 zPiotr&Bogdan                   1  0    0      0.00                        
 314 zTarasiuk                       1  0    0      0.00                        
 315 zTeam Alaerts                   1  0    0      0.00                        
 316 zTeam Hamers                    1  0    0      0.00                        
 317 zTyka Stanisław                 1  0    0      0.00                        
 318 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0    0      0.00                        
 319 zWarchoł Andrzej                1  0    0      0.00                        

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij