MWG Krakus, rok 2018.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sośnicowice z dnia 16.08.18                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:16:53.0 N 18:31:46.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  155.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  296                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   789                           
      5.Ilość konkursów.......................:  261                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1314.73                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1197.53                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,58,01                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,09,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:11 min. 33 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  296   |  789   |  261  |33.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  296   |  789   |  261  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                        z lotu Sośnicowice, w dniu 16.08.18     
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 08:58:01.000  1314.73   1.27   3-  3-  3  155.160  25.000
     2 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 08:58:02.000  1314.54   2.53   4-  2-  2  155.160  24.980
     2 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 08:58:02.000  1314.54   2.53   2-  2-  2  155.160  24.980
     4 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 08:58:04.000  1314.17   5.07   3-  1-  1  155.160  24.940
     5 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061502      CM 08:58:05.000  1313.99   6.34   2  <  38>  155.160  24.920
     6 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 08:58:08.000  1313.43   7.60   1-  1-  1  155.160  24.900
     6 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 08:58:08.000  1313.43   7.60   4-  2-  2  155.160  24.900
     8 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 08:58:10.000  1313.06  10.14   3-  1-  1  155.160  24.870
     9 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 08:58:11.000  1312.88  11.41   4-  3-  3  155.160  24.850
     9 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 08:58:11.000  1312.88  11.41   2-  1-  1  155.160  24.850
    11 APOLLO                                1 PL 0447 18 3373    CM 08:58:13.000  1312.51  13.94   3-  2-  2  155.160  24.810
    12 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 08:58:14.000  1312.32  15.21   3-  1-  1  155.160  24.790
    12 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 08:58:14.000  1312.32  15.21   4-  2-  2  155.160  24.790
    14 Janusz Body                           1 PL 0238 18 686     CM 08:58:16.000  1311.95  17.74   3-  2-  2  155.160  24.750
    14 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 08:58:16.000  1311.95  17.74   4-  2-  2  155.160  24.750
    16 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 08:58:17.000  1311.77  20.28   3-  2-  2  155.160  24.710
    16 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 08:58:17.000  1311.77  20.28   3-  2-  2  155.160  24.710
    18 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 08:58:18.000  1311.58  22.81   2-  1-  1  155.160  24.670
    18 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 08:58:18.000  1311.58  22.81   3-  1-  1  155.160  24.670
    20 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7019     CM 08:58:19.000  1311.40  25.35   4-  2-  2  155.160  24.630
    21 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 08:58:20.000  1311.21  26.62   3-  1-  1  155.160  24.620
    21 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 08:58:20.000  1311.21  26.62   5-  2-  2  155.160  24.620
    23 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 08:58:21.000  1311.03  29.15   2-  2-  2  155.160  24.580
    24 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 08:58:23.000  1310.66  30.42   3-  1-  1  155.160  24.560
    25 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 08:58:24.000  1310.47  31.69   3-  1-  1  155.160  24.540
    25 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 08:58:24.000  1310.47  31.69   4-  2-  2  155.160  24.540
    27 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 08:58:25.000  1310.29  34.22   4-  2-  2  155.160  24.500
    27 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 08:58:25.000  1310.29  34.22   5-  3-  3  155.160  24.500
    27 Oscor & Błażej                        1 PL 0231 18 7905    CM 08:58:25.000  1310.29  34.22   1-  1-  1  155.160  24.500
    30 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 08:58:26.000  1310.10  38.02   4-  4-  3  155.160  24.440
    31 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 08:58:27.000  1309.92  39.29   2-  1-  1  155.160  24.420
    32 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 08:58:30.000  1309.37  40.56   2-  1-  1  155.160  24.400
    32 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 08:58:30.000  1309.37  40.56   3-  3-  3  155.160  24.400
    34 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4304   CM 08:58:32.000  1309.00  43.09   5-  3-  3  155.160  24.370
    35 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 08:58:33.000  1308.82  44.36   2-  2-  2  155.160  24.350
    35 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 08:58:33.000  1308.82  44.36   5-  2-  2  155.160  24.350
    37 P. Romkes 2                           1 NL 18 4295643      CM 08:58:35.000  1308.45  46.89   2          155.160  24.310
    38 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 08:58:37.000  1308.08  48.16   3          155.160  24.290
    39 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719613      CM 08:58:40.000  1307.53  49.43   2          155.160  24.270
    40 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 08:58:42.000  1307.16  50.70   4-  1-  1  155.160  24.250
    41 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 08:58:45.000  1306.61  51.96   2          155.160  24.230
    41 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 08:58:45.000  1306.61  51.96   2  < 133>  155.160  24.230
    43 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 08:58:49.000  1305.88  54.50   3-  2-  2  155.160  24.190
    43 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 08:58:49.000  1305.88  54.50   2-  2-  2  155.160  24.190
    45 Maria Siepierrowski                   1 PL 0314 18 6751    CM 08:58:55.000  1304.78  57.03   1-  1-  1  155.160  24.150
    46 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33105       CM 08:59:01.000  1303.68  58.30   3-  1-  1  155.160  24.130
    47 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255176     CM 08:59:02.000  1303.50  59.57   2-  2-  2  155.160  24.120
    48 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 08:59:17.000  1300.77  60.84   3-  2-  2  155.160  24.100
    49 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 08:59:21.000  1300.04  62.10   4-  2-  2  155.160  24.080
    50 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 08:59:32.000  1298.05  63.37   4-  2-  2  155.160  24.060
    51 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 08:59:34.000  1297.69  64.64   3-  3-  3  155.160  24.040
    52 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 08:59:41.000  1296.42  65.91   2          155.160  24.020
    53 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 08:59:51.000  1294.62  67.17   5-  3-  3  155.160  24.000
    54 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 09:00:11.000  1291.03  68.44   3-  1-  1  155.160  23.980
    55 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7401     CM 09:00:21.000  1289.24  69.71   4-  1-  1  155.160  23.960
    56 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 09:00:35.000  1286.75  70.98   3-  2-  2  155.160  23.940
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    57 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 09:00:45.000  1284.97  72.24   2-  1-  1  155.160  23.920
    58 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 09:00:47.000  1284.61  73.51   2-  1-  1  155.160  23.900
    59 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 09:00:48.000  1284.44  74.78   2-  1-  1  155.160  23.880
    59 Team J.W.J                            1 NL 18 1081066      CM 09:00:48.000  1284.44  74.78   2          155.160  23.880
    61 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 09:00:50.000  1284.08  77.31   1-  1-  1  155.160  23.850
    62 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 09:00:51.000  1283.91  78.58   3-  1-  1  155.160  23.830
    62 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 09:00:51.000  1283.91  78.58   2          155.160  23.830
    64 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344795     CM 09:00:53.000  1283.55  81.12   3-  1-  1  155.160  23.790
    64 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 09:00:53.000  1283.55  81.12   2-  1-  1  155.160  23.790
    66 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 09:00:56.000  1283.02  83.65   5-  2-  2  155.160  23.750
    67 Paweł Socała                          1 PL 017 18 237      CM 09:00:58.000  1282.67  84.92   3-  1-  1  155.160  23.730
    68 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 09:00:59.000  1282.49  86.19   4-  1-  1  155.160  23.710
    68 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 09:00:59.000  1282.49  86.19   1-  1-  1  155.160  23.710
    70 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 09:01:02.000  1281.96  88.72   4-  1-  1  155.160  23.670
    70 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 09:01:02.000  1281.96  88.72   2-  1-  1  155.160  23.670
    70 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 09:01:02.000  1281.96  88.72   4-  2-  2  155.160  23.670
    73 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 09:01:04.000  1281.61  92.52   4-  2-  2  155.160  23.620
    73 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 09:01:04.000  1281.61  92.52   2-  1-  1  155.160  23.620
    75 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 09:01:07.000  1281.08  95.06   3-  1-  1  155.160  23.580
    76 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 09:01:09.000  1280.73  96.32   2          155.160  23.560
    76 Wioletta i Zbigniew Mitręga           1 PL 0176 18 5661    CM 09:01:09.000  1280.73  96.32   1-  1-  1  155.160  23.560
    76 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10280   CM 09:01:09.000  1280.73  96.32   2-  2-  2  155.160  23.560
    79 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 09:01:11.000  1280.37 100.13   3-  2-  2  155.160  23.500
    80 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 09:01:14.000  1279.85 101.39   3-  1-  1  155.160  23.480
    81 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 09:01:15.000  1279.67 102.66   2          155.160  23.460
    82 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061584      CM 09:01:20.000  1278.79 103.93   3-  1-  1  155.160  23.440
    83 Kozik 3                               1 PL 0343 18 411     CM 09:01:24.000  1278.09 105.20   5-  4-  3  155.160  23.420
    84 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 09:01:26.000  1277.74 106.46   2  <  85>  155.160  23.400
    85 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 09:01:27.000  1277.56 107.73   3          155.160  23.380
    85 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 09:01:27.000  1277.56 107.73   3-  1-  1  155.160  23.380
    87 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 09:01:28.000  1277.39 110.27   2  < 177>  155.160  23.350
    88 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 09:01:29.000  1277.21 111.53   4-  2-  2  155.160  23.330
    88 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 09:01:29.000  1277.21 111.53   2          155.160  23.330
    88 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 09:01:29.000  1277.21 111.53   1-  1-  1  155.160  23.330
    91 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10494   CM 09:01:30.000  1277.04 115.34   3-  3-  3  155.160  23.270
    92 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 09:01:32.000  1276.69 116.60   3-  1-  1  155.160  23.250
    93 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 09:01:34.000  1276.34 117.87   3-  2-  2  155.160  23.230
    94 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 09:01:36.000  1275.99 119.14   3-  2-  2  155.160  23.210
    94 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 09:01:36.000  1275.99 119.14   4-  1-  1  155.160  23.210
    94 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 09:01:36.000  1275.99 119.14   3-  1-  1  155.160  23.210
    97 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 09:01:37.000  1275.81 122.94   3-  1-  1  155.160  23.150
    97 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 09:01:37.000  1275.81 122.94   2-  1-  1  155.160  23.150
    99 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 09:01:38.000  1275.64 125.48   4-  3-  3  155.160  23.120
   100 nismo                                 1 PL 0167 18 8094    CM 09:01:39.000  1275.46 126.74   2-  2-  2  155.160  23.100
   101 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 09:01:42.000  1274.94 128.01   1-  1-  1  155.160  23.080
   101 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5186     CM 09:01:42.000  1274.94 128.01   3-  1-  1  155.160  23.080
   103 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 09:01:43.000  1274.76 130.54   2-  1-  1  155.160  23.040
   104 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 09:01:44.000  1274.59 131.81   2-  1-  1  155.160  23.020
   105 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 09:01:45.000  1274.42 133.08   3-  1-  1  155.160  23.000
   105 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 09:01:45.000  1274.42 133.08   3-  1-  1  155.160  23.000
   105 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 09:01:45.000  1274.42 133.08   2-  1-  1  155.160  23.000
   108 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 09:01:46.000  1274.24 136.88   3-  2-  2  155.160  22.940
   109 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028584      CM 09:01:47.000  1274.07 138.15   3-  2-  2  155.160  22.920
   110 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 09:01:48.000  1273.89 139.42   3-  1-  1  155.160  22.900
   111 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 09:01:49.000  1273.72 140.68   3-  2-  2  155.160  22.880
   111 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 09:01:49.000  1273.72 140.68   4-  1-  1  155.160  22.880
   113 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 09:01:51.000  1273.37 143.22   2-  2-  2  155.160  22.850
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   113 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 09:01:51.000  1273.37 143.22   3-  1-  1  155.160  22.850
   115 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 09:01:52.000  1273.20 145.75   2          155.160  22.810
   116 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 09:01:53.000  1273.02 147.02   4-  2-  2  155.160  22.790
   117 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 09:01:54.000  1272.85 148.29   3-  2-  2  155.160  22.770
   117 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 09:01:54.000  1272.85 148.29   3-  2-  2  155.160  22.770
   119 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 09:01:55.000  1272.67 150.82   2          155.160  22.730
   119 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 09:01:55.000  1272.67 150.82   3-  2-  2  155.160  22.730
   119 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 09:01:55.000  1272.67 150.82   2-  1-  1  155.160  22.730
   119 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 09:01:55.000  1272.67 150.82   2-  1-  1  155.160  22.730
   123 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2202    CM 09:01:56.000  1272.50 155.89   2          155.160  22.650
   123 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 09:01:56.000  1272.50 155.89   3-  1-  1  155.160  22.650
   125 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 09:01:57.000  1272.33 158.43   1-  1-  1  155.160  22.620
   126 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 09:01:59.000  1271.98 159.70   2-  1-  1  155.160  22.600
   127 Marysia M                             1 PL 0200 18 4612    CM 09:02:00.000  1271.80 160.96   3-  1-  1  155.160  22.580
   128 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 09:02:01.000  1271.63 162.23   4-  1-  1  155.160  22.560
   128 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 09:02:01.000  1271.63 162.23   4-  2-  2  155.160  22.560
   130 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 09:02:03.000  1271.28 164.77   2  < 219>  155.160  22.520
   130 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 09:02:03.000  1271.28 164.77   3-  1-  1  155.160  22.520
   130 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8633    CM 09:02:03.000  1271.28 164.77   2          155.160  22.520
   133 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 09:02:05.000  1270.94 168.57   3          155.160  22.460
   134 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 09:02:06.000  1270.76 169.84   2  < 253>  155.160  22.440
   134 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036809      CM 09:02:06.000  1270.76 169.84   4-  1-  1  155.160  22.440
   136 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 09:02:08.000  1270.42 172.37   4-  1-  1  155.160  22.400
   137 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 09:02:09.000  1270.24 173.64   2-  1-  1  155.160  22.380
   137 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 09:02:09.000  1270.24 173.64   2-  1-  1  155.160  22.380
   139 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 09:02:10.000  1270.07 176.17   2          155.160  22.350
   139 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 09:02:10.000  1270.07 176.17   2-  1-  1  155.160  22.350
   141 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 102     CM 09:02:12.000  1269.72 178.71   2          155.160  22.310
   142 Kuba & Ola                            1 BE 18 6104263      CM 09:02:13.000  1269.55 179.97   2  < 210>  155.160  22.290
   143 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4384    CM 09:02:18.000  1268.68 181.24   4-  1-  1  155.160  22.270
   144 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4217595      CM 09:02:20.000  1268.34 182.51   2-  1-  1  155.160  22.250
   145 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 09:02:27.000  1267.13 183.78   1-  1-  1  155.160  22.230
   146 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 09:02:36.000  1265.58 185.04   2-  1-  1  155.160  22.210
   147 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 09:02:39.000  1265.06 186.31   3-  1-  1  155.160  22.190
   148 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 09:02:45.000  1264.03 187.58   4-  1-  1  155.160  22.170
   149 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 09:03:23.000  1257.54 188.85   3-  1-  1  155.160  22.150
   150 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 182     CM 09:03:31.000  1256.19 190.11   2-  1-  1  155.160  22.130
   151 Brabant Flyers                        1 NL 18 5180745      CM 09:03:32.000  1256.02 191.38   2-  2-  2  155.160  22.120
   152 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5502    CM 09:03:34.000  1255.68 192.65   4-  1-  1  155.160  22.100
   153 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 09:03:36.000  1255.34 193.92   2-  1-  1  155.160  22.080
   154 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 09:03:37.000  1255.17 195.18   3-  2-  2  155.160  22.060
   155 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 09:03:38.000  1255.00 196.45   2          155.160  22.040
   156 Mielec Janina                         1 PL 0438 18 3920    CM 09:03:39.000  1254.83 197.72   1-  1-  1  155.160  22.020
   157 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 09:03:45.000  1253.82 198.99   3-  1-  1  155.160  22.000
   158 Roman H 2                             1 PL 0451 18 19      CM 09:03:46.000  1253.65 200.25   4-  2-  2  155.160  21.980
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   159 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 09:03:48.000  1253.31 201.52   3-  1-  1  155.160  21.960
   160 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 09:03:51.000  1252.81 202.79   2-  1-  1  155.160  21.940
   161 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 09:04:00.000  1251.29 204.06   5-  2-  2  155.160  21.920
   161 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 09:04:00.000  1251.29 204.06   4-  1-  1  155.160  21.920
   163 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28530      CM 09:04:02.000  1250.95 206.59   3-  1-  1  155.160  21.880
   164 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 09:04:08.000  1249.95 207.86   5-  1-  1  155.160  21.870
   165 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 09:04:12.000  1249.28 209.13   5-  2-  2  155.160  21.850
   166 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5168    CM 09:04:16.000  1248.61 210.39   2-  1-  1  155.160  21.830
   167 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 09:04:22.000  1247.60 211.66   4-  3-  3  155.160  21.810
   167 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 09:04:22.000  1247.60 211.66   2          155.160  21.810
   169 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 09:04:27.000  1246.77 214.20   1-  1-  1  155.160  21.770
   170 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 09:04:30.000  1246.27 215.46   2  < 176>  155.160  21.750
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   171 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 09:04:45.000  1243.77 216.73   2          155.160  21.730
   172 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 09:05:17.000  1238.47 218.00   3-  1-  1  155.160  21.710
   173 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 09:05:19.000  1238.14 219.26   2          155.160  21.690
   174 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6370    CM 09:05:49.000  1233.22 220.53   2-  1-  1  155.160  21.670
   175 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 09:05:51.000  1232.90 221.80   2-  1-  1  155.160  21.650
   176 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 09:05:53.000  1232.57 223.07   3          155.160  21.630
   177 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 09:05:55.000  1232.24 224.33   3  < 190>  155.160  21.620
   178 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 09:05:59.000  1231.59 225.60   2  < 198>  155.160  21.600
   178 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 09:05:59.000  1231.59 225.60   2          155.160  21.600
   180 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 09:06:00.000  1231.43 228.14   2          155.160  21.560
   181 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 09:06:01.000  1231.27 229.40   2-  2-  2  155.160  21.540
   181 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 09:06:01.000  1231.27 229.40   3-  1-  1  155.160  21.540
   183 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 09:06:07.000  1230.29 231.94   1-  1-  1  155.160  21.500
   184 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 09:06:11.000  1229.64 233.21   2          155.160  21.480
   185 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 09:06:15.000  1228.99 234.47   2-  1-  1  155.160  21.460
   186 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 09:06:21.000  1228.02 235.74   2  < 196>  155.160  21.440
   187 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 09:06:32.000  1226.24 237.01   2          155.160  21.420
   188 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 09:06:39.000  1225.11 238.28   2          155.160  21.400
   189 Team Thieu                            1 BE 18 5061288      CM 09:06:50.000  1223.34 239.54   2          155.160  21.380
   190 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 09:06:54.000  1222.70 240.81   4          155.160   0.000
   191 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 09:06:55.000  1222.53 242.08   2          155.160  21.350
   192 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 09:06:56.000  1222.37 243.35   2          155.160  21.330
   193 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 09:06:57.000  1222.21 244.61   4-  1-  1  155.160  21.310
   194 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 09:07:00.000  1221.73 245.88   4-  2-  2  155.160  21.290
   194 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061351      CM 09:07:00.000  1221.73 245.88   2-  1-  1  155.160  21.290
   196 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 290    CM 09:07:01.000  1221.57 248.42   3-  1-  1  155.160  21.250
   196 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 09:07:01.000  1221.57 248.42   3          155.160  21.250
   198 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 09:07:03.000  1221.25 250.95   3-  1-  1  155.160  21.210
   198 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 09:07:03.000  1221.25 250.95   2          155.160  21.210
   198 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437041      CM 09:07:03.000  1221.25 250.95   3          155.160  21.210
   201 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 09:07:05.000  1220.93 254.75   3-  2-  2  155.160  21.150
   202 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 09:07:07.000  1220.61 256.02   2          155.160  21.130
   203 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4283     CM 09:07:08.000  1220.45 257.29   2-  1-  1  155.160  21.120
   203 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 09:07:08.000  1220.45 257.29   2          155.160  21.120
   205 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 09:07:15.000  1219.33 259.82   2          155.160  21.080
   206 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 09:07:16.000  1219.17 261.09   3-  1-  1  155.160  21.060
   207 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 09:07:17.000  1219.01 262.36   3-  1-  1  155.160  21.040
   208 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 09:07:21.000  1218.38 263.62   2-  1-  1  155.160  21.020
   209 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7020     CM 09:07:22.000  1218.22 264.89   2          155.160  21.000
   210 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10580   CM 09:07:26.000  1217.58 266.16   3          155.160  20.980
   211 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 09:07:45.000  1214.56 267.43   4-  1-  1  155.160  20.960
   212 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 09:08:05.000  1211.40 268.69   3-  1-  1  155.160  20.940
   213 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 09:08:10.000  1210.61 269.96   4-  1-  1  155.160  20.920
   214 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 09:08:11.000  1210.45 271.23   2  < 235>  155.160  20.900
   214 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12313   CM 09:08:11.000  1210.45 271.23   2          155.160  20.900
   214 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 09:08:11.000  1210.45 271.23   2          155.160  20.900
   217 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 632      CM 09:08:12.000  1210.30 275.03   2          155.160  20.850
   218 Król Marek                            1 PL 0465 18 6704    CM 09:08:13.000  1210.14 276.30   2-  1-  1  155.160  20.830
   219 Kozik 3                               1 PL 0343 18 407     CM 09:08:14.000  1209.98 277.57   3  < 236>  155.160  20.810
   220 BIENIEK                               1 S 20 2018 108      CM 09:08:15.000  1209.83 278.83   4-  2-  2  155.160  20.790
   221 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 09:08:16.000  1209.67 280.10   2          155.160  20.770
   221 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 09:08:16.000  1209.67 280.10   2          155.160  20.770
   223 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 09:08:17.000  1209.51 282.64   5-  1-  1  155.160  20.730
   224 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 09:08:19.000  1209.20 283.90   3-  1-  1  155.160  20.710
   225 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 09:08:20.000  1209.04 285.17   4-  1-  1  155.160  20.690
   226 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 09:08:21.000  1208.88 286.44   2-  1-  1  155.160  20.670
   227 Janusz Body                           1 PL 0238 18 687     CM 09:08:22.000  1208.73 287.71   2          155.160  20.650
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   227 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 09:08:22.000  1208.73 287.71   2-  1-  1  155.160  20.650
   229 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 09:08:23.000  1208.57 290.24   5-  1-  1  155.160  20.620
   230 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 09:08:25.000  1208.25 291.51   2          155.160  20.600
   230 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 09:08:25.000  1208.25 291.51   2-  1-  1  155.160  20.600
   230 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722691      CM 09:08:25.000  1208.25 291.51   2-  1-  1  155.160  20.600
   233 Lotnik                                1 PL 0316 18 5409    CM 09:08:26.000  1208.10 295.31   5-  1-  1  155.160  20.540
   233 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 09:08:26.000  1208.10 295.31   2          155.160  20.540
   235 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 09:08:27.000  1207.94 297.85   3          155.160  20.500
   236 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 09:08:28.000  1207.78 299.11   2-  1-  1  155.160  20.480
   236 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 09:08:28.000  1207.78 299.11   4          155.160   0.000
   238 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 09:08:31.000  1207.31 301.65   4-  1-  1  155.160  20.440
   239 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 09:08:32.000  1207.16 302.92   3-  1-  1  155.160  20.420
   240 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 09:08:34.000  1206.85 304.18   3-  1-  1  155.160  20.400
   240 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 09:08:34.000  1206.85 304.18   5-  1-  1  155.160  20.400
   240 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 09:08:34.000  1206.85 304.18   2          155.160  20.400
   240 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 09:08:34.000  1206.85 304.18   2          155.160  20.400
   244 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 09:08:39.000  1206.06 309.25   2  < 245>  155.160  20.330
   245 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 09:08:40.000  1205.91 310.52   2          155.160  20.310
   245 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 09:08:40.000  1205.91 310.52   3          155.160  20.310
   247 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 09:08:44.000  1205.28 313.05   2          155.160  20.270
   248 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4233    CM 09:08:45.000  1205.13 314.32   2          155.160  20.250
   249 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 09:08:53.000  1203.88 315.59   2          155.160  20.230
   250 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 09:08:54.000  1203.72 316.86   2          155.160  20.210
   250 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 09:08:54.000  1203.72 316.86   4-  1-  1  155.160  20.210
   252 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 09:09:06.000  1201.86 319.39   3-  1-  1  155.160  20.170
   253 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 09:09:11.000  1201.08 320.66   3          155.160  20.150
   253 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 09:09:11.000  1201.08 320.66   5-  1-  1  155.160  20.150
   255 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 09:09:14.000  1200.62 323.19   2          155.160  20.120
   255 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 09:09:14.000  1200.62 323.19   2          155.160  20.120
   257 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 09:09:18.000  1200.00 325.73   3-  2-  2  155.160  20.080
   258 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 09:09:21.000  1199.54 327.00   1-  1-  1  155.160  20.060
   259 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 09:09:30.000  1198.15 328.26   2          155.160  20.040
   260 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 09:09:32.000  1197.84 329.53   2          155.160  20.020
   261 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 09:09:34.000  1197.53 330.80   3-  1-  1  155.160  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   262 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 09:09:35.000  1197.38   0.00   2          155.160   0.000
   263 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 09:09:35.000  1197.38   0.00   2          155.160   0.000
   264 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 09:09:36.000  1197.22   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   265 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 09:09:40.000  1196.61   0.00   2          155.160   0.000
   266 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 09:09:40.000  1196.61   0.00   3          155.160   0.000
   267 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 660     CM 09:09:41.000  1196.45   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   268 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 09:09:42.000  1196.30   0.00   2          155.160   0.000
   269 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 09:09:42.000  1196.30   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   270 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3111    CM 09:09:43.000  1196.15   0.00   2          155.160   0.000
   271 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 09:09:43.000  1196.15   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   272 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 09:09:44.000  1195.99   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   273 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4327   CM 09:09:45.000  1195.84   0.00   4          155.160   0.000
   274 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 09:09:45.000  1195.84   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   275 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 09:09:46.000  1195.69   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   276 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 09:09:48.000  1195.38   0.00   2          155.160   0.000
   277 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 09:09:48.000  1195.38   0.00   2          155.160   0.000
   278 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722690      CM 09:09:49.000  1195.22   0.00   2          155.160   0.000
   279 Jura                                  1 PL 0100 18 81      CM 09:09:51.000  1194.92   0.00   3          155.160   0.000
   280 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 09:09:52.000  1194.76   0.00   2          155.160   0.000
   281 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 09:09:53.000  1194.61   0.00   3          155.160   0.000
   282 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 311     CM 09:09:54.000  1194.46   0.00   3          155.160   0.000
   283 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 09:09:55.000  1194.30   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   284 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 09:09:55.000  1194.30   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 09:09:55.000  1194.30   0.00   4          155.160   0.000
   286 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12373   CM 09:09:57.000  1194.00   0.00   3          155.160   0.000
   287 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 09:09:57.000  1194.00   0.00   2          155.160   0.000
   288 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 09:09:58.000  1193.85   0.00   3          155.160   0.000
   289 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4596   CM 09:09:59.000  1193.69   0.00   5          155.160   0.000
   290 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 09:09:59.000  1193.69   0.00   3          155.160   0.000
   291 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 09:10:00.000  1193.54   0.00   2          155.160   0.000
   292 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 09:10:01.000  1193.39   0.00   2          155.160   0.000
   293 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 09:10:01.000  1193.39   0.00   2          155.160   0.000
   294 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 09:10:02.000  1193.23   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   295 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 09:10:03.000  1193.08   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   296 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 09:10:05.000  1192.77   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   297 Papież Rafał                          1 PL 0315 18 1313    CM 09:10:05.000  1192.77   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   298 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 09:10:05.000  1192.77   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   299 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 09:10:06.000  1192.62   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   300 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036824      CM 09:10:06.000  1192.62   0.00   2          155.160   0.000
   301 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 09:10:07.000  1192.47   0.00   2          155.160   0.000
   302 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 09:10:08.000  1192.32   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   303 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 09:10:09.000  1192.16   0.00   2          155.160   0.000
   304 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 09:10:13.000  1191.55   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   305 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 09:10:14.000  1191.40   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   306 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 09:10:16.000  1191.10   0.00   3          155.160   0.000
   307 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 09:10:18.000  1190.79   0.00   2          155.160   0.000
   308 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33048       CM 09:10:20.000  1190.49   0.00   2          155.160   0.000
   309 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570759      CM 09:10:21.000  1190.33   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   310 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 09:10:24.000  1189.88   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   311 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 09:10:30.000  1188.97   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   312 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 09:10:30.000  1188.97   0.00   2          155.160   0.000
   313 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 09:10:34.000  1188.36   0.00   2          155.160   0.000
   314 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 09:10:35.000  1188.21   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   315 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 09:10:37.000  1187.90   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   316 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 09:10:39.000  1187.60   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   317 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 09:10:40.000  1187.45   0.00   2          155.160   0.000
   318 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 299    CM 09:10:41.000  1187.30   0.00   2          155.160   0.000
   319 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 09:10:42.000  1187.15   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   320 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 09:10:42.000  1187.15   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   321 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 09:10:43.000  1187.00   0.00   2          155.160   0.000
   322 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 09:10:44.000  1186.84   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   323 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 09:10:45.000  1186.69   0.00   2          155.160   0.000
   324 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 09:10:45.000  1186.69   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   325 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 09:10:45.000  1186.69   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   326 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248023      CM 09:10:48.000  1186.24   0.00   2          155.160   0.000
   327 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 09:10:50.000  1185.94   0.00   3          155.160   0.000
   328 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 09:10:50.000  1185.94   0.00   2          155.160   0.000
   329 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 09:10:50.000  1185.94   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   330 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 24      CM 09:10:52.000  1185.63   0.00   2          155.160   0.000
   331 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 09:10:53.000  1185.48   0.00   2          155.160   0.000
   332 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 09:10:53.000  1185.48   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   333 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338926      CM 09:10:53.000  1185.48   0.00   2          155.160   0.000
   334 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 09:10:54.000  1185.33   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   335 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 09:10:55.000  1185.18   0.00   2          155.160   0.000
   336 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 09:10:57.000  1184.88   0.00   4          155.160   0.000
   337 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 09:10:59.000  1184.58   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   338 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 09:11:00.000  1184.43   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   339 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 09:11:02.000  1184.13   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   340 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 09:11:02.000  1184.13   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   341 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 09:11:03.000  1183.98   0.00   3          155.160   0.000
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3705    CM 09:11:05.000  1183.68   0.00   3          155.160   0.000
   343 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437051      CM 09:11:05.000  1183.68   0.00   4          155.160   0.000
   344 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 09:11:07.000  1183.37   0.00   2          155.160   0.000
   345 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 09:11:10.000  1182.92   0.00   2          155.160   0.000
   346 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 09:11:11.000  1182.77   0.00   3          155.160   0.000
   347 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 09:11:13.000  1182.47   0.00   2          155.160   0.000
   348 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 09:11:14.000  1182.32   0.00   2          155.160   0.000
   349 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 09:11:15.000  1182.17   0.00   2          155.160   0.000
   350 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 09:11:16.000  1182.02   0.00   2          155.160   0.000
   351 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 09:11:21.000  1181.27   0.00   2          155.160   0.000
   352 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1105    CM 09:11:25.000  1180.67   0.00   3          155.160   0.000
   353 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 09:11:27.000  1180.37   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   354 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7162     CM 09:11:28.000  1180.22   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   355 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 09:11:30.000  1179.92   0.00   3          155.160   0.000
   356 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 09:11:32.000  1179.63   0.00   2          155.160   0.000
   357 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5122391      CM 09:11:32.000  1179.63   0.00   3          155.160   0.000
   358 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 09:11:34.000  1179.33   0.00   2          155.160   0.000
   359 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 09:11:39.000  1178.58   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   360 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 09:11:39.000  1178.58   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   361 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 09:11:44.000  1177.83   0.00   2          155.160   0.000
   362 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 09:11:47.000  1177.39   0.00   2          155.160   0.000
   363 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 915     CM 09:11:49.000  1177.09   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   364 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 09:11:50.000  1176.94   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   365 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6105    CM 09:11:51.000  1176.79   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   366 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10853   CM 09:11:53.000  1176.49   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   367 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 09:11:55.000  1176.20   0.00   2          155.160   0.000
   368 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 09:12:01.000  1175.31   0.00   2          155.160   0.000
   369 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 09:12:01.000  1175.31   0.00   2          155.160   0.000
   370 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14096   CM 09:12:01.000  1175.31   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   371 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 09:12:02.000  1175.16   0.00   2          155.160   0.000
   372 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2302    CM 09:12:07.000  1174.42   0.00   2          155.160   0.000
   373 Master Team 1                         1 PL 0442 18 529     CM 09:12:07.000  1174.42   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   374 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 09:12:08.000  1174.27   0.00   3          155.160   0.000
   375 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 09:12:16.000  1173.09   0.00   3          155.160   0.000
   376 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 09:12:17.000  1172.94   0.00   2          155.160   0.000
   377 Coos van Houten                       1 NL 18 1709616      CM 09:12:19.000  1172.64   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   378 Master Team 5                         1 PL 0442 18 560     CM 09:12:20.000  1172.49   0.00   3          155.160   0.000
   379 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 09:12:23.000  1172.05   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   380 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 09:12:23.000  1172.05   0.00   3          155.160   0.000
   381 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 09:12:23.000  1172.05   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   382 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 09:12:34.000  1170.43   0.00   2          155.160   0.000
   383 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4813    CM 09:12:35.000  1170.28   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   384 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235644      CM 09:12:35.000  1170.28   0.00   3          155.160   0.000
   385 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 09:12:39.000  1169.70   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   386 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 09:12:42.000  1169.25   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   387 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 09:12:49.000  1168.23   0.00   4          155.160   0.000
   388 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 09:12:51.000  1167.93   0.00   3          155.160   0.000
   389 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 09:12:52.000  1167.79   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   390 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 09:12:54.000  1167.49   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   391 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 09:12:57.000  1167.06   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   392 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 09:12:57.000  1167.06   0.00   2          155.160   0.000
   393 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5130869      CM 09:13:04.000  1166.03   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   394 Team J.W.J                            1 NL 18 1081065      CM 09:13:06.000  1165.74   0.00   3          155.160   0.000
   395 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 09:13:10.000  1165.16   0.00   2          155.160   0.000
   396 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 09:13:18.000  1163.99   0.00   2          155.160   0.000
   397 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 09:13:20.000  1163.70   0.00   3          155.160   0.000
   398 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 09:13:21.000  1163.56   0.00   3          155.160   0.000
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 09:13:22.000  1163.41   0.00   2          155.160   0.000
   400 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2115    CM 09:13:23.000  1163.26   0.00   3          155.160   0.000
   401 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5189    CM 09:13:25.000  1162.97   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   402 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 09:13:28.000  1162.54   0.00   2          155.160   0.000
   403 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 09:13:28.000  1162.54   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   404 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 09:13:28.000  1162.54   0.00   2          155.160   0.000
   405 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9605    CM 09:13:29.000  1162.39   0.00   2          155.160   0.000
   406 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 09:13:30.000  1162.25   0.00   2          155.160   0.000
   407 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2524    CM 09:13:33.000  1161.81   0.00   3          155.160   0.000
   408 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3953    CM 09:13:34.000  1161.67   0.00   3          155.160   0.000
   409 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 09:13:34.000  1161.67   0.00   2          155.160   0.000
   410 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 09:13:34.000  1161.67   0.00   2          155.160   0.000
   411 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 09:13:35.000  1161.52   0.00   3          155.160   0.000
   412 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 09:13:36.000  1161.38   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   413 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 09:13:37.000  1161.23   0.00   3          155.160   0.000
   414 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 09:13:38.000  1161.09   0.00   2          155.160   0.000
   415 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 09:13:40.000  1160.80   0.00   4          155.160   0.000
   416 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 09:13:41.000  1160.65   0.00   2          155.160   0.000
   417 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 09:13:42.000  1160.51   0.00   2          155.160   0.000
   418 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 09:13:42.000  1160.51   0.00   2          155.160   0.000
   419 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 09:13:43.000  1160.36   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   420 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023467      CM 09:13:44.000  1160.22   0.00   2          155.160   0.000
   421 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 09:13:44.000  1160.22   0.00   2          155.160   0.000
   422 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 09:13:45.000  1160.08   0.00   4          155.160   0.000
   423 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232644      CM 09:13:45.000  1160.08   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   424 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 09:13:46.000  1159.93   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   425 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 09:13:48.000  1159.64   0.00   3          155.160   0.000
   426 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 09:13:48.000  1159.64   0.00   2          155.160   0.000
   427 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 09:13:49.000  1159.50   0.00   2          155.160   0.000
   428 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 09:13:50.000  1159.35   0.00   2          155.160   0.000
   429 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 09:13:50.000  1159.35   0.00   2          155.160   0.000
   430 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3831142      CM 09:13:51.000  1159.21   0.00   2          155.160   0.000
   431 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5095    CM 09:13:52.000  1159.06   0.00   3          155.160   0.000
   432 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 09:13:52.000  1159.06   0.00   4          155.160   0.000
   433 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 09:13:53.000  1158.92   0.00   2          155.160   0.000
   434 Roman H 2                             1 PL 0451 18 2       CM 09:13:54.000  1158.78   0.00   3          155.160   0.000
   435 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 09:13:54.000  1158.78   0.00   2          155.160   0.000
   436 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 09:13:57.000  1158.34   0.00   2          155.160   0.000
   437 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 09:13:57.000  1158.34   0.00   3          155.160   0.000
   438 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 09:13:59.000  1158.05   0.00   3          155.160   0.000
   439 Maniek                                1 PL 0231 18 9125    CM 09:14:01.000  1157.77   0.00   3          155.160   0.000
   440 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 09:14:02.000  1157.62   0.00   2          155.160   0.000
   441 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 09:14:05.000  1157.19   0.00   3          155.160   0.000
   442 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 09:14:11.000  1156.33   0.00   3          155.160   0.000
   443 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 09:14:15.000  1155.75   0.00   4          155.160   0.000
   444 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 09:14:17.000  1155.47   0.00   3          155.160   0.000
   445 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 09:14:18.000  1155.32   0.00   2          155.160   0.000
   446 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 09:14:31.000  1153.46   0.00   4          155.160   0.000
   447 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 09:14:34.000  1153.03   0.00   2          155.160   0.000
   448 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 09:14:39.000  1152.32   0.00   4          155.160   0.000
   449 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 09:14:43.000  1151.75   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   450 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722698      CM 09:14:52.000  1150.47   0.00   2          155.160   0.000
   451 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 09:14:54.000  1150.19   0.00   2          155.160   0.000
   452 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 09:14:55.000  1150.04   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   453 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 09:14:56.000  1149.90   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   454 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 09:14:56.000  1149.90   0.00   3          155.160   0.000
   455 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2527    CM 09:15:08.000  1148.20   0.00   5          155.160   0.000
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 09:15:10.000  1147.92   0.00   2          155.160   0.000
   457 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 09:15:12.000  1147.63   0.00   2          155.160   0.000
   458 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 09:15:14.000  1147.35   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   459 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 09:15:14.000  1147.35   0.00   3          155.160   0.000
   460 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 09:15:18.000  1146.79   0.00   2          155.160   0.000
   461 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 09:15:22.000  1146.22   0.00   4          155.160   0.000
   462 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 09:15:30.000  1145.09   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   463 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 09:15:31.000  1144.95   0.00   2          155.160   0.000
   464 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2294    CM 09:15:35.000  1144.39   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   465 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 09:15:36.000  1144.25   0.00   3          155.160   0.000
   466 Paweł Socała                          1 PL 017 18 236      CM 09:15:38.000  1143.97   0.00   2          155.160   0.000
   467 Król Marek                            1 PL 0465 18 6706    CM 09:15:39.000  1143.83   0.00   2          155.160   0.000
   468 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7413     CM 09:15:39.000  1143.83   0.00   3          155.160   0.000
   469 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 09:15:42.000  1143.41   0.00   3          155.160   0.000
   470 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 09:15:46.000  1142.84   0.00   2          155.160   0.000
   471 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 09:15:47.000  1142.70   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   472 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 09:15:48.000  1142.56   0.00   2          155.160   0.000
   473 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 09:15:49.000  1142.42   0.00   2          155.160   0.000
   474 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 09:15:52.000  1142.00   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   475 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255576     CM 09:15:56.000  1141.44   0.00   2          155.160   0.000
   476 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 09:16:01.000  1140.74   0.00   3          155.160   0.000
   477 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061577      CM 09:16:01.000  1140.74   0.00   2          155.160   0.000
   478 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5223    CM 09:16:07.000  1139.90   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   479 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 09:16:10.000  1139.49   0.00   3          155.160   0.000
   480 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 09:16:10.000  1139.49   0.00   2          155.160   0.000
   481 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 09:16:16.000  1138.65   0.00   2          155.160   0.000
   482 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 09:16:45.000  1134.63   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   483 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 09:16:46.000  1134.49   0.00   2          155.160   0.000
   484 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 09:16:48.000  1134.21   0.00   4          155.160   0.000
   485 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2090    CM 09:16:49.000  1134.07   0.00   3          155.160   0.000
   486 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 09:16:50.000  1133.93   0.00   3          155.160   0.000
   487 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8069    CM 09:16:50.000  1133.93   0.00   3          155.160   0.000
   488 Sparta team                           1 NL 18 1799640      CM 09:16:52.000  1133.66   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   489 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 09:16:53.000  1133.52   0.00   3          155.160   0.000
   490 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 09:16:54.000  1133.38   0.00   3          155.160   0.000
   491 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 09:16:55.000  1133.24   0.00   3          155.160   0.000
   492 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4823    CM 09:16:57.000  1132.97   0.00   3          155.160   0.000
   493 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 09:17:00.000  1132.56   0.00   2          155.160   0.000
   494 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 09:17:01.000  1132.42   0.00   3          155.160   0.000
   495 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6117    CM 09:17:02.000  1132.28   0.00   3          155.160   0.000
   496 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 09:17:03.000  1132.14   0.00   2          155.160   0.000
   497 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 09:17:06.000  1131.73   0.00   3          155.160   0.000
   498 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 09:17:06.000  1131.73   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   499 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 09:17:09.000  1131.32   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   500 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 09:17:14.000  1130.63   0.00   3          155.160   0.000
   501 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 09:17:14.000  1130.63   0.00   2          155.160   0.000
   502 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2108    CM 09:17:15.000  1130.49   0.00   3          155.160   0.000
   503 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 09:17:18.000  1130.08   0.00   2          155.160   0.000
   504 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 09:17:22.000  1129.53   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   505 Małgorzata                            1 PL 0314 18 6112    CM 09:17:25.000  1129.12   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   506 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 09:17:31.000  1128.30   0.00   4          155.160   0.000
   507 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059606      CM 09:17:34.000  1127.89   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   508 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 09:17:37.000  1127.48   0.00   3          155.160   0.000
   509 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 454      CM 09:17:43.000  1126.66   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   510 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 152    CM 09:19:15.000  1114.26   0.00   4          155.160   0.000
   511 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 09:19:30.000  1112.26   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   512 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 09:19:32.000  1111.99   0.00   2          155.160   0.000
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 666     CM 09:19:34.000  1111.73   0.00   2          155.160   0.000
   514 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 09:19:36.000  1111.46   0.00   3          155.160   0.000
   515 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6104    CM 09:19:40.000  1110.93   0.00   4          155.160   0.000
   516 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707135      CM 09:19:41.000  1110.80   0.00   2          155.160   0.000
   517 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 09:19:43.000  1110.53   0.00   2          155.160   0.000
   518 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 09:19:48.000  1109.87   0.00   2          155.160   0.000
   519 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10001   CM 09:19:48.000  1109.87   0.00   3          155.160   0.000
   520 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 09:20:02.000  1108.02   0.00   3          155.160   0.000
   521 Team Esther Vereecke + Hugo Morris    1 BE 18 6125637      CM 09:20:12.000  1106.71   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   522 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485829      CM 09:20:16.000  1106.18   0.00   3          155.160   0.000
   523 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 09:20:45.000  1102.38   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   524 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 09:20:49.000  1101.86   0.00   2          155.160   0.000
   525 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 106     CM 09:20:54.000  1101.21   0.00   2          155.160   0.000
   526 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 09:20:56.000  1100.95   0.00   4          155.160   0.000
   527 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 393     CM 09:20:59.000  1100.56   0.00   3          155.160   0.000
   528 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 09:21:00.000  1100.43   0.00   2          155.160   0.000
   529 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 09:21:02.000  1100.17   0.00   3          155.160   0.000
   530 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4380    CM 09:21:03.000  1100.04   0.00   3          155.160   0.000
   531 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 09:21:03.000  1100.04   0.00   3          155.160   0.000
   532 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 710     CM 09:21:06.000  1099.65   0.00   3          155.160   0.000
   533 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4893    CM 09:21:08.000  1099.39   0.00   4          155.160   0.000
   534 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 09:21:09.000  1099.26   0.00   4          155.160   0.000
   535 Wim en Benno Klomp                    1 NL 18 1707041      CM 09:21:27.000  1096.93   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   536 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 09:21:36.000  1095.76   0.00   2          155.160   0.000
   537 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 09:21:38.000  1095.51   0.00   2          155.160   0.000
   538 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8801    CM 09:21:49.000  1094.09   0.00   3          155.160   0.000
   539 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 09:21:50.000  1093.96   0.00   3          155.160   0.000
   540 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 09:21:50.000  1093.96   0.00   3          155.160   0.000
   541 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 09:21:50.000  1093.96   0.00   3          155.160   0.000
   542 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 09:21:58.000  1092.93   0.00   4          155.160   0.000
   543 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 09:21:59.000  1092.80   0.00   3          155.160   0.000
   544 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6675    CM 09:22:01.000  1092.55   0.00   2          155.160   0.000
   545 BACIARY                               1 PL 0238 18 682     CM 09:22:03.000  1092.29   0.00   3          155.160   0.000
   546 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 09:22:07.000  1091.78   0.00   2          155.160   0.000
   547 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 09:22:22.000  1089.86   0.00   3          155.160   0.000
   548 BATE 7                                1 PL 0449 18 7155    CM 09:22:23.000  1089.73   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   549 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 09:22:43.000  1087.19   0.00   3          155.160   0.000
   550 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 09:22:48.000  1086.56   0.00   3          155.160   0.000
   551 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 09:22:53.000  1085.92   0.00   5          155.160   0.000
   552 Lotnik                                1 PL 0316 18 5450    CM 09:23:07.000  1084.15   0.00   5          155.160   0.000
   553 szczepcio                             1 PL 0414 18 9809    CM 09:23:10.000  1083.77   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   554 Team Twente 2                         1 NL 18 1511706      CM 09:23:19.000  1082.64   0.00   2          155.160   0.000
   555 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 09:23:22.000  1082.26   0.00   3          155.160   0.000
   556 Team Alaerts                          1 BE 18 5062624      CM 09:23:22.000  1082.26   0.00   2          155.160   0.000
   557 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 09:23:25.000  1081.88   0.00   2          155.160   0.000
   558 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4235    CM 09:23:26.000  1081.76   0.00   4          155.160   0.000
   559 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6948    CM 09:23:32.000  1081.00   0.00   5          155.160   0.000
   560 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 09:23:34.000  1080.75   0.00   2          155.160   0.000
   561 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 09:23:39.000  1080.13   0.00   3          155.160   0.000
   562 Roman H 2                             1 PL 0451 18 6       CM 09:23:45.000  1079.37   0.00   4          155.160   0.000
   563 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 09:24:01.000  1077.38   0.00   4          155.160   0.000
   564 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 09:24:11.000  1076.13   0.00   2          155.160   0.000
   565 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 09:24:12.000  1076.01   0.00   3          155.160   0.000
   566 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7702    CM 09:24:18.000  1075.26   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   567 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 414     CM 09:24:24.000  1074.52   0.00   4          155.160   0.000
   568 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4609    CM 09:24:28.000  1074.02   0.00   3          155.160   0.000
   569 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3045    CM 09:24:29.000  1073.90   0.00   2          155.160   0.000
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235218      CM 09:24:45.000  1071.92   0.00   2          155.160   0.000
   571 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9141     CM 09:24:51.000  1071.18   0.00   2          155.160   0.000
   572 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 09:24:59.000  1070.19   0.00   2          155.160   0.000
   573 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1829    CM 09:25:03.000  1069.70   0.00   2          155.160   0.000
   574 Huig van Duijn                        1 NL 18 1027417      CM 09:25:08.000  1069.09   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   575 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1115    CM 09:25:13.000  1068.47   0.00   5          155.160   0.000
   576 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 09:25:16.000  1068.11   0.00   2          155.160   0.000
   577 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4273     CM 09:25:18.000  1067.86   0.00   2          155.160   0.000
   578 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 09:25:19.000  1067.74   0.00   4          155.160   0.000
   579 Barabella                             1 PL 0400 18 704     CM 09:25:25.000  1067.00   0.00   3          155.160   0.000
   580 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6135    CM 09:25:31.000  1066.27   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   581 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 09:25:38.000  1065.42   0.00   3          155.160   0.000
   582 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 09:25:40.000  1065.17   0.00   2          155.160   0.000
   583 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 470      CM 09:25:41.000  1065.05   0.00   2          155.160   0.000
   584 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1111    CM 09:25:46.000  1064.44   0.00   2          155.160   0.000
   585 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 875     CM 09:25:47.000  1064.32   0.00   4          155.160   0.000
   586 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5196     CM 09:25:54.000  1063.47   0.00   3          155.160   0.000
   587 zLesiewicz K.M.                       1 PL 0315 18 4371    CM 09:26:03.000  1062.38   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   588 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 09:26:10.000  1061.53   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   589 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 429     CM 09:26:13.000  1061.17   0.00   4          155.160   0.000
   590 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 09:26:14.000  1061.04   0.00   2          155.160   0.000
   591 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 09:26:18.000  1060.56   0.00   2          155.160   0.000
   592 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 09:26:19.000  1060.44   0.00   3          155.160   0.000
   593 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2838    CM 09:26:20.000  1060.32   0.00   2          155.160   0.000
   594 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709445      CM 09:26:26.000  1059.60   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   595 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5556    CM 09:26:33.000  1058.75   0.00   2          155.160   0.000
   596 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4750    CM 09:26:41.000  1057.79   0.00   3          155.160   0.000
   597 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 09:26:46.000  1057.19   0.00   5          155.160   0.000
   598 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 09:26:48.000  1056.95   0.00   2          155.160   0.000
   599 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 09:27:28.000  1052.17   0.00   2          155.160   0.000
   600 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 09:27:30.000  1051.93   0.00   2          155.160   0.000
   601 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 09:27:37.000  1051.10   0.00   2          155.160   0.000
   602 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 09:27:40.000  1050.75   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   603 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 09:27:46.000  1050.03   0.00   4          155.160   0.000
   604 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 09:27:50.000  1049.56   0.00   4          155.160   0.000
   605 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719597      CM 09:28:53.000  1042.16   0.00   3          155.160   0.000
   606 Team J.W.J                            1 NL 18 1081067      CM 09:29:02.000  1041.11   0.00   4          155.160   0.000
   607 Kornaś Leszek                         1 PL 0314 18 671     CM 09:29:10.000  1040.18   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   608 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 09:30:08.000  1033.48   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   609 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 09:30:12.000  1033.02   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   610 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719615      CM 09:31:02.000  1027.32   0.00   4          155.160   0.000
   611 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1108    CM 09:31:07.000  1026.76   0.00   2          155.160   0.000
   612 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 09:31:50.000  1021.91   0.00   3          155.160   0.000
   613 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1663    CM 09:32:27.000  1017.78   0.00   2          155.160   0.000
   614 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7157     CM 09:33:04.000  1013.68   0.00   2          155.160   0.000
   615 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 09:33:56.000  1007.97   0.00   2          155.160   0.000
   616 Janusz Body                           1 PL 0238 18 689     CM 09:33:57.000  1007.86   0.00   3          155.160   0.000
   617 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 442    CM 09:34:13.000  1006.12   0.00   2          155.160   0.000
   618 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028573      CM 09:34:19.000  1005.47   0.00   3          155.160   0.000
   619 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 09:34:26.000  1004.71   0.00   2          155.160   0.000
   620 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 09:34:28.000  1004.49   0.00   2          155.160   0.000
   621 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 09:34:36.000  1003.62   0.00   2          155.160   0.000
   622 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533893      CM 09:35:37.000   997.07   0.00   3          155.160   0.000
   623 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 09:35:57.000   994.93   0.00   3          155.160   0.000
   624 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7020    CM 09:36:06.000   993.98   0.00   2          155.160   0.000
   625 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 09:36:23.000   992.18   0.00   4          155.160   0.000
   626 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255201     CM 09:36:25.000   991.97   0.00   2          155.160   0.000
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 Igorek                                1 PL 0315 18 3458    CM 09:37:15.000   986.71   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   628 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 09:37:25.000   985.66   0.00   3          155.160   0.000
   629 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5195    CM 09:38:15.000   980.47   0.00   4          155.160   0.000
   630 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255154     CM 09:40:22.000   967.53   0.00   3          155.160   0.000
   631 BATE 7                                1 PL 0449 18 7170    CM 09:40:38.000   965.93   0.00   2          155.160   0.000
   632 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 09:40:49.000   964.83   0.00   4          155.160   0.000
   633 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5128    CM 09:41:06.000   963.13   0.00   2          155.160   0.000
   634 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 09:41:24.000   961.34   0.00   5          155.160   0.000
   635 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 460      CM 09:41:37.000   960.05   0.00   3          155.160   0.000
   636 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 09:42:08.000   956.99   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   637 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 09:42:29.000   954.93   0.00   3          155.160   0.000
   638 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 09:42:42.000   953.66   0.00   2          155.160   0.000
   639 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 09:43:20.000   949.96   0.00   2          155.160   0.000
   640 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 09:43:38.000   948.22   0.00   4          155.160   0.000
   641 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 09:44:03.000   945.81   0.00   3          155.160   0.000
   642 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7988    CM 09:44:49.000   941.41   0.00   2          155.160   0.000
   643 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719594      CM 09:46:53.000   929.75   0.00   2          155.160   0.000
   644 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5228    CM 09:47:01.000   929.01   0.00   4          155.160   0.000
   645 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 864     CM 09:50:19.000   911.01   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   646 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 09:50:21.000   910.83   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   647 WACEK                                 1 PL 0208 18 2595    CM 09:50:31.000   909.94   0.00   3          155.160   0.000
   648 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 09:50:36.000   909.50   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   649 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1644    CM 09:51:17.000   905.87   0.00   2          155.160   0.000
   650 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 09:52:00.000   902.09   0.00   2          155.160   0.000
   651 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 09:52:01.000   902.01   0.00   4          155.160   0.000
   652 Dariusz Forczek                       1 PL 0450 18 993     CM 09:55:03.000   886.38   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   653 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 09:55:03.000   886.38   0.00   3          155.160   0.000
   654 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 09:55:16.000   885.28   0.00   2          155.160   0.000
   655 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 09:58:25.000   869.65   0.00   2          155.160   0.000
   656 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3702    CM 10:02:21.000   850.89   0.00   4          155.160   0.000
   657 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3004    CM 10:02:45.000   849.03   0.00   3          155.160   0.000
   658 Team GAZO                             1 NL 18 1707313      CM 10:03:42.000   844.64   0.00   3          155.160   0.000
   659 Wiesław Kubala                        1 PL 0380 18 5314    CM 10:04:03.000   843.03   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   660 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 10:04:14.000   842.19   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   661 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 708     CM 10:04:22.000   841.58   0.00   3          155.160   0.000
   662 Kozik 1                               1 PL 0343 18 402     CM 10:04:23.000   841.51   0.00   2          155.160   0.000
   663 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1665    CM 10:04:25.000   841.36   0.00   3          155.160   0.000
   664 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 549    CM 10:04:26.000   841.28   0.00   3          155.160   0.000
   665 Emanuel                               1 PL 0314 18 6681    CM 10:04:28.000   841.13   0.00   4          155.160   0.000
   666 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5210    CM 10:04:28.000   841.13   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   667 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 10:04:29.000   841.05   0.00   3          155.160   0.000
   668 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 925     CM 10:04:31.000   840.90   0.00   2          155.160   0.000
   669 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3954    CM 10:04:32.000   840.82   0.00   4          155.160   0.000
   670 Stani                                 1 PL 0231 18 3829    CM 10:04:32.000   840.82   0.00   3          155.160   0.000
   671 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 10:04:36.000   840.52   0.00   3          155.160   0.000
   672 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 10:04:39.000   840.29   0.00   4          155.160   0.000
   673 SYKI                                  1 PL 0450 18 10748   CM 10:04:41.000   840.14   0.00   3          155.160   0.000
   674 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 10:04:47.000   839.69   0.00   2          155.160   0.000
   675 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3498    CM 10:05:10.000   837.95   0.00   2          155.160   0.000
   676 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400484      CM 10:05:13.000   837.72   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   677 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 10:05:16.000   837.50   0.00   2          155.160   0.000
   678 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6134    CM 10:05:23.000   836.97   0.00   2          155.160   0.000
   679 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6910    CM 10:05:39.000   835.77   0.00   2          155.160   0.000
   680 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6752    CM 10:05:43.000   835.47   0.00   3          155.160   0.000
   681 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2037    CM 10:05:47.000   835.17   0.00   2          155.160   0.000
   682 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 632     CM 10:05:50.000   834.94   0.00   3          155.160   0.000
   683 Kotek                                 1 PL 0203 18 984     CM 10:06:24.000   832.40   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
                                                      -  13 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   684 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 10:06:36.000   831.51   0.00   5          155.160   0.000
   685 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 10:07:05.000   829.36   0.00   2          155.160   0.000
   686 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 10:07:16.000   828.55   0.00   4          155.160   0.000
   687 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3046    CM 10:07:17.000   828.48   0.00   4          155.160   0.000
   688 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2211    CM 10:07:19.000   828.33   0.00   2          155.160   0.000
   689 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7249    CM 10:07:21.000   828.18   0.00   3          155.160   0.000
   690 Sulejewski Robert                     1 PL 0482 18 6140    CM 10:07:24.000   827.96   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   691 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028554      CM 10:07:26.000   827.81   0.00   2          155.160   0.000
   692 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 10:07:35.000   827.15   0.00   3          155.160   0.000
   693 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 10:07:36.000   827.08   0.00   3          155.160   0.000
   694 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4090    CM 10:07:42.000   826.64   0.00   3          155.160   0.000
   695 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 10:07:58.000   825.47   0.00   2          155.160   0.000
   696 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0419 18 9689    CM 10:09:09.000   820.30   0.00   2          155.160   0.000
   697 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 10:09:59.000   816.70   0.00   2          155.160   0.000
   698 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 10:10:02.000   816.49   0.00   4          155.160   0.000
   699 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1890    CM 10:10:03.000   816.42   0.00   3          155.160   0.000
   700 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 407     CM 10:10:08.000   816.06   0.00   3          155.160   0.000
   701 Dla Grażynki                          1 PL 0425 18 4447    CM 10:10:10.000   815.92   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   702 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 10:10:12.000   815.77   0.00   4          155.160   0.000
   703 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 10:10:20.000   815.20   0.00   4          155.160   0.000
   704 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 10:10:37.000   813.99   0.00   2          155.160   0.000
   705 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437039      CM 10:15:23.000   794.13   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   706 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2087    CM 10:15:55.000   791.97   0.00   3          155.160   0.000
   707 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 10:16:20.000   790.29   0.00   2          155.160   0.000
   708 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 10:16:51.000   788.21   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   709 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4385    CM 10:18:00.000   783.64   0.00   2          155.160   0.000
   710 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11781   CM 10:18:07.000   783.18   0.00   3          155.160   0.000
   711 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 10:18:27.000   781.86   0.00   4          155.160   0.000
   712 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 10:18:40.000   781.01   0.00   2          155.160   0.000
   713 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 10:18:43.000   780.81   0.00   2          155.160   0.000
   714 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 10:18:44.000   780.75   0.00   2          155.160   0.000
   715 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4386    CM 10:18:45.000   780.68   0.00   3          155.160   0.000
   716 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7115    CM 10:18:48.000   780.48   0.00   2          155.160   0.000
   717 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8317    CM 10:18:51.000   780.29   0.00   3          155.160   0.000
   718 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 455    CM 10:27:49.000 10:27:49   0.00   3          155.160   0.000
   719 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 10:28:02.000 10:28:02   0.00   3          155.160   0.000
   720 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 10:28:05.000 10:28:05   0.00   2          155.160   0.000
   721 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 10:29:41.000 10:29:41   0.00   3          155.160   0.000
   722 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 10:33:48.000 10:33:48   0.00   2          155.160   0.000
   723 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 10:37:57.000 10:37:57   0.00   2          155.160   0.000
   724 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 10:47:24.000 10:47:24   0.00   5          155.160   0.000
   725 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 10:49:18.000 10:49:18   0.00   3          155.160   0.000
   726 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 114     CM 10:52:34.000 10:52:34   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   727 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 11:01:37.000 11:01:37   0.00   2          155.160   0.000
   728 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 11:01:53.000 11:01:53   0.00   4          155.160   0.000
   729 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28569      CM 11:05:11.000 11:05:11   0.00   3          155.160   0.000
   730 Stani                                 1 PL 0231 18 3900    CM 11:16:12.000 11:16:12   0.00   4          155.160   0.000
   731 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 11:18:10.000 11:18:10   0.00   4          155.160   0.000
   732 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 11:28:09.000 11:28:09   0.00   4          155.160   0.000
   733 Emanuel                               1 PL 0314 18 6607    CM 11:30:00.000 11:30:00   0.00   5          155.160   0.000
   734 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 11:36:50.000 11:36:50   0.00   3          155.160   0.000
   735 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 11:37:26.000 11:37:26   0.00   4          155.160   0.000
   736 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 11:39:47.000 11:39:47   0.00   3          155.160   0.000
   737 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 11:45:47.000 11:45:47   0.00   3          155.160   0.000
   738 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 11:53:43.000 11:53:43   0.00   2          155.160   0.000
   739 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 11:54:05.000 11:54:05   0.00   2          155.160   0.000
   740 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 12:09:20.000 12:09:20   0.00   4          155.160   0.000
                                                      -  14 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   741 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 12:53:34.000 12:53:34   0.00   3          155.160   0.000
   742 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 13:01:22.000 13:01:22   0.00   4          155.160   0.000
   743 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 13:17:30.000 13:17:30   0.00   4          155.160   0.000
   744 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 707    CM 13:53:24.000 13:53:24   0.00   3          155.160   0.000
   745 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7285    CM 15:10:39.000 15:10:39   0.00   3          155.160   0.000
   746 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 15:29:01.000 15:29:01   0.00   4          155.160   0.000
   747 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028551      CM 16:05:38.000 16:05:38   0.00   3          155.160   0.000
   748 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 16:10:30.000 16:10:30   0.00   3          155.160   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |Konk/|         
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |konk.|punkty |Wkł.%|         
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
    1   25 Jarosław Wierzbicki             1  3  3    6    124.93  60.0         
    2    5 Kozik 3                         1  3  3    6    123.85  70.0         
    3    7 Kuba & Ola                      1  3  3    6    123.31  85.7         
    4   35 SG Sehnke - Marzeion            1  3  3    6    122.39  87.5         
    5   28 SG Steffl                       1  3  3    6    120.63  60.0         
    6   30 CHRAMIEC                        1  3  3    6    118.88  70.0         
    7   41 Tomasz Kropop 1                 1  3  3    6    116.51  85.7         
    8   48 Master Team 6                   1  2  3    5    110.03  83.3         
    9   56 Mielec Mateusz                  1  2  3    5    105.52  62.5         
   10    6 Rudnik Stanisław                1  3  2    5    105.40  60.0         
   11   55 Garncarz Mariusz                1  2  3    5    103.44  55.6         
   12    8 Patulski & Bieryt               1  3  2    5    102.75  55.6         
   13   77 Simonsz - Huisman 2             1  2  3    5    102.56  62.5         
   14    9 Łotysz & Szymankowski           1  3  2    5    100.86  62.5         
   15   18 Gabryś Józef                    1  3  2    5    100.13  62.5         
   16   13 Brugmans Sabrina                1  3  2    5     99.45  62.5         
   17   16 Jura                            1  3  2    5     98.20  66.7         
   18   31 Team GAZO                       1  3  2    5     97.52  55.6         
   19  241 Team Hamers 1                   1  1  3    4     90.30  50.0         
   20   76 P. Romkes 2                     1  2  2    4     86.03 100.0         
   21   45 adamek 1118                     1  2  2    4     84.36  57.1         
   22   47 Marek i Edyta Malec             1  2  2    4     83.95  50.0         
   23   75 Master Team 5                   1  2  2    4     83.90  50.0         
   24   60 Menok & Roman                   1  2  2    4     83.36  57.1         
   25   52 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2  2    4     83.30  57.1         
   26  110 Team J.W.J                      1  2  2    4     82.99  44.4         
   27   63 Kazimierz Lewandowski 2         1  2  2    4     82.82  50.0         
   28    1 Veugelers Dennis 1              1  3  1    4     82.42  50.0         
   29   78 Tomaszewski                     1  2  2    4     81.92  40.0         
   30   84 Piotr Biłos                     1  2  2    4     81.52  50.0         
   31   90 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2  2    4     81.52  50.0         
   32   96 Master Team 2                   1  2  2    4     81.05  57.1         
   33   99 Jerzy Gryzło                    1  2  2    4     80.99  57.1         
   34   89 Jan Bocheńczak                  1  2  2    4     80.60  57.1         
   35   57 Roman H 2                       1  2  2    4     80.54  44.4         
   36    3 PLANET BROTHERS 1               1  3  1    4     80.43  57.1         
   37    2 Robert 0314                     1  3  1    4     79.85  50.0         
   38  107 nismo                           1  2  2    4     79.58  57.1         
   39  117 GAŃSKI                          1  2  2    4     79.46 100.0         
   40   19 WADOWICE                        1  3  1    4     79.25  50.0         
   41   95 Bus Przemysław                  1  2  2    4     78.87  50.0         
   42   58 BIENIEK                         1  2  2    4     78.69  44.4         
   43   11 Oddział Trzebnica 2             1  3  1    4     78.26  50.0         
   44   85 P. Wolters 1                    1  2  2    4     78.08  57.1         
   45   10 Wieczór                         1  3  1    4     77.96  60.0         
   46   17 KOZINOGA J. S.                  1  3  1    4     77.68  62.5         
   47    4 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3  1    4     77.63  44.4         
   48  106 Pajor Edward                    1  2  2    4     77.11  40.0         
   49   15 Górka Tadeusz                   1  3  1    4     77.03  50.0         
   50  100 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  2    4     76.88  44.4         
   51   33 KERAJE                          1  3  1    4     76.49  66.7         
   52   27 Marysia M                       1  3  1    4     76.16  50.0         
   53   12 Lotnik                          1  3  1    4     76.15  40.0         
   54   37 Tadeusz Kicko                   1  3  1    4     76.09  57.1         
   55   39 P. Romkes 1                     1  3  1    4     76.03  50.0         
   56   14 Team Bergmans & Gils            1  3  1    4     75.65  55.6         
   57   42 TEAM LACH                       1  3  1    4     75.46  44.4         
   58   20 Bogusław Węgrzyn                1  3  1    4     75.03  50.0         
   59   36 Patrycja                        1  3  1    4     74.76  44.4         
   60   29 Kozik 2                         1  3  1    4     74.59  50.0         
   61   44 GORZOLKA & KUMIEC               1  3  1    4     74.21  44.4         
   62   43 Team "Belgisch Limburg"         1  3  1    4     73.62  44.4         
   63   40 Krzysztof Rumik 1               1  3  1    4     72.57  50.0         
   64   38 SYLA                            1  3  1    4     72.42  50.0         
   65  127 Rudyk Orest                     1  1  2    3     67.42  42.9         
   66  152 Franczyk Łukasz                 1  1  2    3     66.62  42.9         
   67  237 Comb. v/d Vooren Team A         1  1  2    3     65.50  37.5         
   68  229 APOLLO                          1  1  2    3     65.47  42.9         
   69  141 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1  2    3     65.44  33.3         
   70  160 Master Team 3                   1  1  2    3     65.27  37.5         
   71  233 Veugelers Dennis 2              1  1  2    3     65.15  33.3         
   72  197 Dieter Strackbein               1  1  2    3     63.60  50.0         
   73  178 Lucky Loser                     1  1  2    3     63.26  33.3         
   74  198 Team Thieu                      1  1  2    3     63.00  37.5         
   75  204 Janusz Body                     1  1  2    3     62.68  50.0         
   76  177 Lech & Rycombel 2               1  1  2    3     62.67  37.5         
   77  139 PAJĄK & KROGULEC                1  1  2    3     62.29  42.9         
   78   61 Koralewicz Bracia 1             1  2  1    3     62.22  37.5         
   79  145 Gurgul Kazimierz                1  1  2    3     61.50  50.0         
   80   46 Wierzbiak Henryk                1  2  1    3     61.38  60.0         
   81   88 Siepierowski Grzegorz           1  2  1    3     60.99  37.5         
   82   69 Rzepka Marek i Marcin           1  2  1    3     60.89  42.9         
   83   53 Matthias Klement                1  2  1    3     60.79  33.3         
   84   64 Team Stępniewski L. K. K.       1  2  1    3     60.35  42.9         
   85   62 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2  1    3     60.34  37.5         
   86   68 Przemysław Chruszcz             1  2  1    3     60.25  37.5         
   87  235 MAŁOBURSKI                      1  1  2    3     60.23  33.3         
   88   65 Maniek                          1  2  1    3     60.21  42.9         
   89   79 Team Alaerts                    1  2  1    3     59.82  37.5         
   90   54 Piotr Pepel 2                   1  2  1    3     59.79  42.9         
   91  144 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1  2    3     59.31  37.5         
   92  218 Brabant Flyers                  1  1  2    3     59.19  50.0         
   93  239 Majcher Krystian i Marzena      1  1  2    3     58.93  30.0         
   94   71 Garncarz Andrzej                1  2  1    3     58.36  33.3         
   95   70 Adam Sehnke                     1  2  1    3     58.33  37.5         
   96   66 Team Koningshoeve 2             1  2  1    3     58.22  42.9         
   97  112 Tim Schilling                   1  2  1    3     58.06  37.5         
   98   72 Wiesław Kurnik                  1  2  1    3     57.99  33.3         
   99   98 Lesiewicz K. M.                 1  2  1    3     57.83  37.5         
  100  103 Sunshine Team Twente A          1  2  1    3     57.65  37.5         
  101  119 DREAM TEAM                      1  2  1    3     57.54  37.5         
  102   74 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2  1    3     57.38  50.0         
  103  108 Młynarski Adam                  1  2  1    3     56.76  37.5         
  104  109 Bram Wassenaar                  1  2  1    3     56.60  42.9         
  105  116 Krzysztof Rumik 2               1  2  1    3     56.37  37.5         
  106  122 Team Twente 1                   1  2  1    3     55.82  50.0         
  107  105 Emanuel                         1  2  1    3     55.39  30.0         
  108  115 Roman H 1                       1  2  1    3     54.83  42.9         
  109   21 KOZAK GROUP smge.pl             1  3  0    3     54.49  42.9         
  110   22 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3  0    3     54.39  37.5         
  111   23 MAKA                            1  3  0    3     53.98  44.4         
  112   24 Coos van Houten                 1  3  0    3     53.79  33.3         
  113  123 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2  1    3     53.78  33.3         
  114   26 Bogdan Łosenko                  1  3  0    3     53.61  42.9         
  115   32 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3  0    3     53.35  33.3         
                                                                          - strona 2 -
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |Konk/|         
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |konk.|punkty |Wkł.%|         
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
  116   34 Święcicki Paweł 2               1  3  0    3     53.31  33.3         
  117  302 Sznaucner Jarosław              1  0  2    2     45.85  25.0         
  118  289 Piotr Kogut                     1  0  2    2     44.77  28.6         
  119  276 Kusionowie                      1  0  2    2     44.60  20.0         
  120  296 Stefan Steenbergen 2            1  0  2    2     44.04  25.0         
  121  155 Comb. v/d Vooren Team B         1  1  1    2     43.49  33.3         
  122  143 Kirzhach OLR 2                  1  1  1    2     43.41  25.0         
  123  133 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1  1    2     43.15  28.6         
  124  167 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1  1    2     42.86  33.3         
  125  173 Barabella                       1  1  1    2     42.86  25.0         
  126  136 Sobuta Szymon                   1  1  1    2     42.77  22.2         
  127  191 Team Grzelak                    1  1  1    2     42.66  28.6         
  128  195 Radosław Dróżdż                 1  1  1    2     42.28  25.0         
  129  172 Kirzhach OLR 4                  1  1  1    2     42.27  28.6         
  130  164 BACIARY                         1  1  1    2     42.19  22.2         
  131  130 Team Tonson                     1  1  1    2     42.10 100.0         
  132  135 Team Twente 2                   1  1  1    2     41.84  40.0         
  133  212 Oscor & Błażej                  1  1  1    2     41.53  50.0         
  134  230 Jan Morsink                     1  1  1    2     41.32  50.0         
  135  187 Team Hamers 2                   1  1  1    2     41.29  28.6         
  136  213 Śniosek Krystian                1  1  1    2     41.25  22.2         
  137  188 Team de Ridder                  1  1  1    2     41.17  40.0         
  138  156 Winiarscy i Góral               1  1  1    2     41.09  33.3         
  139  201 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1  1    2     40.98 100.0         
  140  163 Kips Bundervoet                 1  1  1    2     40.89  33.3         
  141  236 Leon Wójciak                    1  1  1    2     40.81  25.0         
  142  226 Maria Siepierrowski             1  1  1    2     40.64 100.0         
  143  225 Kupka - Smiłowski               1  1  1    2     40.55  33.3         
  144  222 Olenka Rudyk                    1  1  1    2     40.34  28.6         
  145  234 Paweł Socała                    1  1  1    2     40.06  25.0         
  146  182 Święcicki Paweł 1               1  1  1    2     39.79  40.0         
  147  217 Piotr Wojtaszek                 1  1  1    2     39.60  40.0         
  148  157 Król Marek                      1  1  1    2     39.56  28.6         
  149  220 Team Koningshoeve 1             1  1  1    2     39.52  28.6         
  150  219 Comb. Janssen                   1  1  1    2     39.45  28.6         
  151  161 JARUMI                          1  1  1    2     39.34  28.6         
  152  162 Grzegorz Jarzmik                1  1  1    2     39.13  50.0         
  153  242 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1  1    2     39.08  40.0         
  154  244 Lech & Rycombel 1               1  1  1    2     39.08  33.3         
  155  211 Mielec Janina                   1  1  1    2     39.05 100.0         
  156  200 Rupiński Krzysztof              1  1  1    2     38.99  25.0         
  157   49 Wojciech Matysek                1  2  0    2     38.93  33.3         
  158   50 Tyka Stanisław                  1  2  0    2     38.91  28.6         
  159   51 Papież Rafał                    1  2  0    2     38.81  33.3         
  160  183 Stani                           1  1  1    2     38.56  20.0         
  161  231 Team Niedużak                   1  1  1    2     38.54  28.6         
  162  246 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1  1    2     38.29  25.0         
  163  176 KASIA                           1  1  1    2     38.24  33.3         
  164  208 Lech & Rycombel 3               1  1  1    2     38.08  25.0         
  165  245 Andrzej & Bogdan                1  1  1    2     37.76  25.0         
  166  243 Skowronek Włodzimierz           1  1  1    2     37.75  28.6         
  167   59 Maciuszek Jan                   1  2  0    2     37.63  25.0         
  168   67 Team GJ v Houten                1  2  0    2     37.18  25.0         
  169   73 Simonsz - Huisman 1             1  2  0    2     36.99  40.0         
  170  214 Karl-Heinz Burger               1  1  1    2     36.96  25.0         
  171  238 Simonsz - Huisman 3             1  1  1    2     36.85  50.0         
  172   80 ORZEŁ                           1  2  0    2     36.50  28.6         
  173   81 Janusz                          1  2  0    2     36.44  50.0         
  174   82 Sobuta Dawid                    1  2  0    2     36.42  28.6         
  175   83 Sparta team                     1  2  0    2     36.33  40.0         
  176   86 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2  0    2     36.09  25.0         
  177   87 Team Oss Jeroen                 1  2  0    2     36.07  25.0         
  178   91 Rick te Morsche                 1  2  0    2     35.82  40.0         
  179   92 Lesiewicz A.S.                  1  2  0    2     35.82  40.0         
  180   93 Anton van Oort                  1  2  0    2     35.63  50.0         
  181   94 Stefan Steenbergen              1  2  0    2     35.51  25.0         
  182   97 Bogdan Stępień                  1  2  0    2     35.34  25.0         
  183  101 Drzazga Jerzy                   1  2  0    2     35.18  25.0         
  184  102 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2  0    2     35.12  25.0         
  185  104 Berdhold Lutz                   1  2  0    2     35.07  28.6         
  186  111 Bieryt & Patulski               1  2  0    2     34.51  25.0         
  187  113 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2  0    2     34.39  25.0         
  188  114 Koralewicz Bracia 2             1  2  0    2     34.39  28.6         
  189  118 P. P. Pigeons                   1  2  0    2     33.97  25.0         
  190  120 Kunicki Stanisław               1  2  0    2     33.58  33.3         
  191  121 Team Niebieska                  1  2  0    2     33.31  25.0         
  192  124 Kazimierz Lewandowski 1         1  2  0    2     32.91  28.6         
  193  125 A & W van den Engel             1  2  0    2     32.50  28.6         
  194  126 Jankowski Andrzej 2             1  2  0    2     32.29  25.0         
  195  305 Team Lindenhof 1                1  0  1    1     24.87  12.5         
  196  272 Kozik 1                         1  0  1    1     24.42  14.3         
  197  275 Kurek Wiesław                   1  0  1    1     23.92  20.0         
  198  257 J & M Duda                      1  0  1    1     23.88  14.3         
  199  253 Harrie van Boxmeer              1  0  1    1     23.85  25.0         
  200  283 Musiał Andrzej                  1  0  1    1     23.71  20.0         
  201  264 Justyna Marzeion                1  0  1    1     23.67  25.0         
  202  271 Kondryszyn Krzysztof            1  0  1    1     23.15  14.3         
  203  248 DUNAS & KONECHNYY               1  0  1    1     23.08  20.0         
  204  270 Kołodziej & Matias              1  0  1    1     22.90  12.5         
  205  319 zWarchoł Andrzej                1  0  1    1     22.62  50.0         
  206  301 Sylwester Sokalski              1  0  1    1     22.38  14.3         
  207  293 Rurarz Zbigniew                 1  0  1    1     22.15  12.5         
  208  281 Master Team 4                   1  0  1    1     22.08  14.3         
  209  273 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  1    1     21.96  16.7         
  210  290 PLANET BROTHERS 2               1  0  1    1     21.88  12.5         
  211  298 Sunshine Team Twente B          1  0  1    1     21.77  25.0         
  212  266 Kinga Bocheńczak                1  0  1    1     21.65  14.3         
  213  269 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  1    1     21.50  16.7         
  214  303 Team de Ster Opgrimbie          1  0  1    1     21.29  14.3         
  215  262 Józef M                         1  0  1    1     21.21  14.3         
  216  287 Paweł Czechlowski               1  0  1    1     21.12  20.0         
  217  288 PIOTR & BOGDAN                  1  0  1    1     21.02  14.3         
  218  267 Kirzhach OLR 1                  1  0  1    1     20.92  11.1         
  219  299 Święcicki Paweł 3               1  0  1    1     20.71  14.3         
  220  300 SYKI                            1  0  1    1     20.17  12.5         
  221  128 Andrzej Warchoł                 1  1  0    1     19.96  14.3         
  222  129 Bogdan Mińkowski                1  1  0    1     19.87  11.1         
  223  131 A. J. Zondag en Zn.             1  1  0    1     19.83  50.0         
  224  132 Ireneusz Kotela                 1  1  0    1     19.83  20.0         
  225  134 Czyż Marek                      1  1  0    1     19.70  14.3         
  226  137 Adam Orczyk                     1  1  0    1     19.48  33.3         
  227  138 Paśko Dorota                    1  1  0    1     19.42  16.7         
  228  140 Sprycha Łukasz                  1  1  0    1     19.39  20.0         
  229  142 Tadeusz Niżnik                  1  1  0    1     19.29  16.7         
  230  146 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1  0    1     19.16  14.3         
                                                                          - strona 3 -
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  |Konk/|         
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |konk.|punkty |Wkł.%|         
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+-----+         
  231  147 Bogdan Brandys                  1  1  0    1     19.12  25.0         
  232  148 Mączka Józef                    1  1  0    1     19.03  11.1         
  233  149 TEAM MR                         1  1  0    1     18.93  16.7         
  234  150 Ziętara & Trybuła               1  1  0    1     18.92  16.7         
  235  151 BLONDMAR                        1  1  0    1     18.88  12.5         
  236  153 Małgorzata                      1  1  0    1     18.86  50.0         
  237  154 szczepcio                       1  1  0    1     18.84  14.3         
  238  158 TEAM MDŁ 1                      1  1  0    1     18.72  11.1         
  239  159 Chochołowicz - Mastek           1  1  0    1     18.71  16.7         
  240  165 Jancenty Jarczok                1  1  0    1     18.50  20.0         
  241  166 Zosia & Edyta                   1  1  0    1     18.49  14.3         
  242  168 KUBA                            1  1  0    1     18.43  20.0         
  243  169 Rob Duurland                    1  1  0    1     18.39  16.7         
  244  170 Tomasz Kropop 2                 1  1  0    1     18.36  12.5         
  245  171 BATE 7                          1  1  0    1     18.35  20.0         
  246  174 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1  0    1     18.22  12.5         
  247  175 Team Bos - Bevers               1  1  0    1     18.22  16.7         
  248  179 Adam Niezgoda                   1  1  0    1     18.08  14.3         
  249  180 Stępień Leszek                  1  1  0    1     18.03  12.5         
  250  181 Przemysław Wydrych              1  1  0    1     17.98  25.0         
  251  184 Huig van Duijn                  1  1  0    1     17.93  25.0         
  252  185 Oddział Trzebnica 1             1  1  0    1     17.89  11.1         
  253  186 AAHH LOFT                       1  1  0    1     17.88  25.0         
  254  189 Piotr Pepel 1                   1  1  0    1     17.83  12.5         
  255  190 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0    1     17.82  16.7         
  256  192 Master Team 1                   1  1  0    1     17.77  14.3         
  257  193 Dla Grażynki                    1  1  0    1     17.72  33.3         
  258  194 Dariusz Forczek                 1  1  0    1     17.69  33.3         
  259  196 Oleksy Bolesław                 1  1  0    1     17.57  14.3         
  260  199 Wim en Benno Klomp              1  1  0    1     17.49  50.0         
  261  202 WACEK                           1  1  0    1     17.41  14.3         
  262  203 Kornaś Leszek                   1  1  0    1     17.39  33.3         
  263  205 MICHNA RACING TEAM              1  1  0    1     17.26  20.0         
  264  206 Kotek                           1  1  0    1     17.23  20.0         
  265  207 Derby Karpaty                   1  1  0    1     17.19  16.7         
  266  209 Team Lindenhof 2                1  1  0    1     17.12  20.0         
  267  210 Bogdan Witkowski Liszka         1  1  0    1     17.04  14.3         
  268  215 P. Wolters 2                    1  1  0    1     16.92  20.0         
  269  216 The Boys from Hardinxveld       1  1  0    1     16.88  16.7         
  270  221 Banek Robert                    1  1  0    1     16.77  12.5         
  271  223 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1  0    1     16.71  20.0         
  272  224 zLesiewicz K.M.                 1  1  0    1     16.66  50.0         
  273  227 Górka Marian                    1  1  0    1     16.48  16.7         
  274  228 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1  0    1     16.46  14.3         
  275  232 Janusz Michorczyk               1  1  0    1     16.35  12.5         
  276  240 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1  0    1     16.13  11.1         
  277  247 Dadał Jan                       1  0 --    0      0.00   0.0         
  278  249 DUŃCZYK 1                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  279  250 DUŃCZYK 2                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  280  251 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 --    0      0.00   0.0         
  281  252 Górniak Andrzej                 1  0 --    0      0.00   0.0         
  282  254 Henryk Staroń                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  283  255 Igorek                          1  0  0    0      0.00   0.0         
  284  256 Iza & Stasiu                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  285  258 Jacek Hajdo                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  286  259 Jacob Meijeks                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  287  260 Jankowski Andrzej 1             1  0 --    0      0.00   0.0         
  288  261 Józef H.                        1  0 --    0      0.00   0.0         
  289  263 Józef Wania                     1  0 --    0      0.00   0.0         
  290  265 KANTOROWICZ                     1  0 --    0      0.00   0.0         
  291  268 Kirzhach OLR 3                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  292  274 Krzyżak Janusz                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  293  277 Łukasz Zagata                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  294  278 M. H. M. Team                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  295  279 MAJA                            1  0 --    0      0.00   0.0         
  296  280 Marc Dirckx                     1  0 --    0      0.00   0.0         
  297  282 Mateusz Górka                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  298  284 Nico van den Hurk               1  0  0    0      0.00   0.0         
  299  285 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0    0      0.00   0.0         
  300  286 Paruzel Piotr                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  301  291 Pluta S.                        1  0 --    0      0.00   0.0         
  302  292 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  303  294 Solo                            1  0 --    0      0.00   0.0         
  304  295 Steciuk Stanisław               1  0  0    0      0.00   0.0         
  305  297 Sulejewski Robert               1  0  0    0      0.00   0.0         
  306  304 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0    0      0.00   0.0         
  307  306 TEAM MDŁ 2                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  308  307 Team van Wijk                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  309  308 Tempka-Niżnik                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  310  309 U. K. Mazepa                    1  0 --    0      0.00   0.0         
  311  310 Veerman - Volendam              1  0  0    0      0.00   0.0         
  312  311 Wiesław Kubala                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  313  312 zLeon Wójciak                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  314  313 zPiotr&Bogdan                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  315  314 zTarasiuk                       1  0 --    0      0.00   0.0         
  316  315 zTeam Alaerts                   1  0 --    0      0.00   0.0         
  317  316 zTeam Hamers                    1  0 --    0      0.00   0.0         
  318  317 zTyka Stanisław                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  319  318 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0    0      0.00   0.0         
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                       
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3915     0   2     44.770   256.060
        2 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6702     0   2     44.750   256.060
        3 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1027     0   2     44.430   256.060
        4 WADOWICE                       1 PL 029 18 894       0   2     44.350   256.060
        5 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2108     0   2     43.840   256.060
        6 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1068     0   2     43.720   256.060
        7 Master Team 2                  1 PL 0442 18 518      0   2     43.690   256.060
        8 P. Romkes 2                    1 NL 18 4295643       0   2     43.580   256.060
        9 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255169      0   2     43.300   256.060
       10 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 641      0   2     43.150   256.060
       11 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338927       0   2     43.130   256.060
       12 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437050       0   2     43.110   256.060
       13 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10494    0   2     43.060   256.060
       14 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10280    0   2     43.030   256.060
       15 Kozik 3                        1 PL 0343 18 411      0   2     43.030   256.060
       16 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4531      0   2     42.890   256.060
       17 Barabella                      1 PL 0400 18 707      0   2     42.860   256.060
       18 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3968     0   2     42.860   256.060
       19 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1562     0   2     42.710   256.060
       20 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5186      0   2     42.660   256.060
       21 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 13781    0   2     42.660   256.060
       22 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2123     0   2     42.620   256.060
       23 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28519       0   2     42.470   256.060
       24 P. Romkes 2                    1 NL 18 1485835       0   2     42.450   256.060
       25 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 724      0   2     42.300   256.060
       26 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 620      0   2     42.280   256.060
       27 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2336     0   2     42.270   256.060
       28 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255159      0   2     42.260   256.060
       29 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8067     0   2     42.260   256.060
       30 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 211     0   2     42.250   256.060
       31 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1070     0   2     42.250   256.060
       32 Master Team 5                  1 PL 0442 18 531      0   2     42.230   256.060
       33 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5115     0   2     42.190   256.060
       34 Team Tonson                    1 NL 18 1706840       0   2     42.100   256.060
       35 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485830       0   2     42.050   256.060
       36 Matthias Klement               1 DV 05080 18 42      0   2     41.990   256.060
       37 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2121     0   2     41.960   256.060
       38 Team GAZO                      1 NL 18 1706922       0   2     41.940   256.060
       39 Team Twente 2                  1 NL 18 1523541       0   2     41.840   256.060
       40 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12379    0   2     41.770   256.060
       41 nismo                          1 PL 0167 18 8094     0   2     41.740   256.060
       42 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1451     0   2     41.730   256.060
       43 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4376     0   2     41.660   256.060
       44 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12119    0   2     41.650   256.060
       45 Team Thieu                     1 BE 18 5061449       0   2     41.620   256.060
       46 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8633     0   2     41.570   256.060
       47 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 102      0   2     41.560   256.060
       48 Oscor & Błażej                 1 PL 0231 18 7905     0   2     41.530   256.060
       49 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6244     0   2     41.360   256.060
       50 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 447      0   2     41.360   256.060
       51 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10299    0   2     41.330   256.060
       52 Jan Morsink                    1 NL 18 1540236       0   2     41.320   256.060
       53 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7401      0   2     41.320   256.060
       54 Team J.W.J                     1 NL 18 1081057       0   2     41.300   256.060
       55 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061584       0   2     41.290   256.060
       56 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 264     0   2     41.260   256.060
       57 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 290     0   2     41.250   256.060
       58 APOLLO                         1 PL 0447 18 3373     0   2     41.240   256.060
       59 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719612       0   2     41.230   256.060
       60 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14221    0   2     41.220   256.060
       61 Team de Ridder                 1 NL 18 1707781       0   2     41.170   256.060
       62 Marysia M                      1 PL 0200 18 4612     0   2     41.160   256.060
       63 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255157      0   2     41.100   256.060
       64 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2004     0   2     41.060   256.060
       65 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 423      0   2     41.030   256.060
       66 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061502       0   2     41.010   256.060
       67 Team Alaerts                   1 BE 18 5062620       0   2     41.000   256.060
       68 Wioletta i Zbigniew Mitręga    1 PL 0176 18 5661     0   2     40.980   256.060
       69 Maniek                         1 PL 0231 18 9107     0   2     40.950   256.060
       70 Kips Bundervoet                1 BE 18 4217595       0   2     40.890   256.060
       71 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3137     0   2     40.860   256.060
       72 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3112     0   2     40.810   256.060
       73 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 285     0   2     40.810   256.060
       74 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4304    0   2     40.760   256.060
       75 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 2913     0   2     40.750   256.060
       76 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 106      0   2     40.730   256.060
       77 Maria Siepierrowski            1 PL 0314 18 6751     0   2     40.640   256.060
       78 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6121     0   2     40.640   256.060
       79 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5090     0   2     40.630   256.060
       80 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10580    0   2     40.620   256.060
       81 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3924     0   2     40.600   256.060
       82 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7020      0   2     40.600   256.060
       83 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050645       0   2     40.580   256.060
       84 Kozik 3                        1 PL 0343 18 414      0   2     40.520   256.060
       85 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2059     0   2     40.410   256.060
       86 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 718      0   2     40.400   256.060
       87 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4714     0   2     40.380   256.060
       88 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255175      0   2     40.340   256.060
       89 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 270     0   2     40.320   256.060
       90 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12120    0   2     40.310   256.060
       91 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235652       0   2     40.300   256.060
       92 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2005     0   2     40.280   256.060
       93 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1809     0   2     40.220   256.060
       94 Jura                           1 PL 0100 18 78       0   2     40.120   256.060
       95 KERAJE                         1 PL 098 18 17001     0   2     40.120   256.060
       96 Paweł Socała                   1 PL 017 18 237       0   2     40.060   256.060
       97 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 632       0   2     40.050   256.060
       98 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1657     0   2     40.040   256.060
       99 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6927     0   2     40.010   256.060
      100 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069936       0   2     40.000   256.060
      101 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 11819    0   2     39.930   256.060
      102 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344795      0   2     39.860   256.060
      103 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 352      0   2     39.840   256.060
      104 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5168     0   2     39.790   256.060
      105 BIENIEK                        1 S 20 2018 108       0   2     39.740   256.060
      106 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036809       0   2     39.710   256.060
      107 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248027       0   2     39.680   256.060
      108 Patrycja                       1 PL 0314 18 6688     0   2     39.660   256.060
      109 Kuba & Ola                     1 BE 18 6104263       0   2     39.630   256.060
      110 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1111     0   2     39.600   256.060
      111 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 413      0   2     39.520   256.060
      112 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050638       0   2     39.520   256.060
      113 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1119     0   2     39.480   256.060
      114 Wieczór                        1 PL 0475 18 10582    0   2     39.400   256.060
      115 Jura                           1 PL 0100 18 80       0   2     39.380   256.060
      116 JARUMI                         1 PL 0281 18 3418     0   2     39.340   256.060
      117 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 9        0   2     39.340   256.060
      118 Roman H 2                      1 PL 0451 18 1        0   2     39.340   256.060
      119 Team Twente 1                  1 NL 18 1522339       0   2     39.320   256.060
      120 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5502     0   2     39.140   256.060
      121 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2983     0   2     39.130   256.060
      122 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8937     0   2     39.080   256.060
      123 Mielec Janina                  1 PL 0438 18 3920     0   2     39.050   256.060
      124 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2528     0   2     38.980   256.060
      125 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8822     0   2     38.960   256.060
      126 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1582     0   2     38.820   256.060
      127 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3717     0   2     38.760   256.060
      128 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 151      0   2     38.710   256.060
      129 SYLA                           1 PL 0314 18 6661     0   2     38.630   256.060
      130 Lotnik                         1 PL 0316 18 5409     0   2     38.590   256.060
      131 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400472       0   2     38.450   256.060
      132 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1650     0   2     38.420   256.060
      133 Kozik 2                        1 PL 0343 18 397      0   2     38.270   256.060
      134 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722691       0   2     38.260   256.060
      135 KASIA                          1 PL 0229 18 4232     0   2     38.240   256.060
      136 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437042       0   2     38.240   256.060
      137 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 8963      0   2     38.200   256.060
      138 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1656     0   2     38.050   256.060
      139 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 7172     0   2     38.030   256.060
      140 nismo                          1 PL 0167 18 8091     0   2     37.840   256.060
      141 Team GAZO                      1 NL 18 1706921       0   2     37.790   256.060
      142 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235648       0   2     37.780   256.060
      143 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255145      0   2     37.760   256.060
      144 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6370     0   2     37.750   256.060
      145 Roman H 1                      1 PL 0451 18 14       0   2     37.590   256.060
      146 Emanuel                        1 PL 0314 18 6606     0   2     37.380   256.060
      147 Master Team 2                  1 PL 0442 18 536      0   2     37.360   256.060
      148 Brabant Flyers                 1 NL 18 3811108       0   2     37.070   256.060
      149 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437055       0   2     36.850   256.060
      150 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061582       0   1     25.000   155.160
      151 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 45       0   1     24.900   155.160
      152 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 548     0   1     24.870   155.160
      153 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338921       0   1     24.790   155.160
      154 Janusz Body                    1 PL 0238 18 686      0   1     24.750   155.160
      155 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 40       0   1     24.710   155.160
      156 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719592       0   1     24.670   155.160
      157 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7019      0   1     24.630   155.160
      158 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 659       0   1     24.500   155.160
      159 Kozik 1                        1 PL 0343 18 405      0   1     24.420   155.160
      160 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195357       0   1     24.400   155.160
      161 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4207     0   1     24.350   155.160
      162 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061579       0   1     24.290   155.160
      163 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719613       0   1     24.270   155.160
      164 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 312      0   1     24.250   155.160
      165 APOLLO                         1 PL 0447 18 3351     0   1     24.230   155.160
      166 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2216     0   1     24.230   155.160
      167 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4234     0   1     24.190   155.160
      168 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33105        0   1     24.130   155.160
      169 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255176      0   1     24.120   155.160
      170 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069933       0   1     24.080   155.160
      171 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 108      0   1     24.060   155.160
      172 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338930       0   1     24.020   155.160
      173 Kirzhach OLR 4                 1 RUS 18 24003        0   1     23.980   155.160
      174 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10028      0   1     23.920   155.160
      175 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6689     0   1     23.900   155.160
      176 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7254     0   1     23.880   155.160
      177 Team J.W.J                     1 NL 18 1081066       0   1     23.880   155.160
      178 Harrie van Boxmeer             1 NL 18 1264888       0   1     23.850   155.160
      179 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1104     0   1     23.750   155.160
      180 Musiał Andrzej                 1 PL 0201 18 2907     0   1     23.710   155.160
      181 BACIARY                        1 PL 0238 18 685      0   1     23.670   155.160
      182 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 295     0   1     23.670   155.160
      183 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2215     0   1     23.670   155.160
      184 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 633     0   1     23.580   155.160
      185 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4235     0   1     23.560   155.160
      186 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1808     0   1     23.500   155.160
      187 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12114    0   1     23.400   155.160
      188 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10158     0   1     23.330   155.160
      189 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 569      0   1     23.210   155.160
      190 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6030     0   1     23.150   155.160
      191 DUNAS & KONECHNYY              1 UKR 18 2262106      0   1     23.080   155.160
      192 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 656     0   1     23.020   155.160
      193 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028584       0   1     22.920   155.160
      194 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2105     0   1     22.900   155.160
      195 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 444      0   1     22.880   155.160
      196 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8617     0   1     22.770   155.160
      197 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11782    0   1     22.730   155.160
      198 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2202     0   1     22.650   155.160
      199 zWarchoł Andrzej               1 PL 0419 18 1211     0   1     22.620   155.160
      200 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052331       0   1     22.600   155.160
      201 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1548052       0   1     22.560   155.160
      202 Sylwester Sokalski             1 PL 096 18 9142      0   1     22.380   155.160
      203 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1781     0   1     22.350   155.160
      204 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12372    0   1     22.350   155.160
      205 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4384     0   1     22.270   155.160
      206 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8318     0   1     22.150   155.160
      207 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 182      0   1     22.130   155.160
      208 Brabant Flyers                 1 NL 18 5180745       0   1     22.120   155.160
      209 Master Team 4                  1 PL 0442 18 2101     0   1     22.080   155.160
      210 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10904     0   1     22.060   155.160
      211 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11760    0   1     22.040   155.160
      212 Roman H 2                      1 PL 0451 18 19       0   1     21.980   155.160
      213 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4464     0   1     21.960   155.160
      214 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28530       0   1     21.880   155.160
      215 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0438 18 2711     0   1     21.850   155.160
      216 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1897     0   1     21.810   155.160
      217 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8064     0   1     21.810   155.160
      218 Sunshine Team Twente B         1 NL 18 1534023       0   1     21.770   155.160
      219 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1817     0   1     21.750   155.160
      220 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3048     0   1     21.650   155.160
      221 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1737     0   1     21.540   155.160
      222 KOGUCIK SŁOMKA                 1 PL 0482 18 5813     0   1     21.500   155.160
      223 SG Steffl                      1 HU 18 D 383083      0   1     21.440   155.160
      224 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3157     0   1     21.400   155.160
      225 Team Thieu                     1 BE 18 5061288       0   1     21.380   155.160
      226 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 420     0   1     21.370   155.160
      227 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 212     0   1     21.350   155.160
      228 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1804     0   1     21.310   155.160
      229 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3704     0   1     21.290   155.160
      230 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061351       0   1     21.290   155.160
      231 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4359    0   1     21.250   155.160
      232 Józef M                        1 PL 0200 18 4607     0   1     21.210   155.160
      233 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 46       0   1     21.210   155.160
      234 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437041       0   1     21.210   155.160
      235 Paweł Czechlowski              1 PL 098 18 4283      0   1     21.120   155.160
      236 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028572       0   1     21.120   155.160
      237 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7011     0   1     21.020   155.160
      238 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 38       0   1     20.940   155.160
      239 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 10088        0   1     20.920   155.160
      240 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12313    0   1     20.900   155.160
      241 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4814     0   1     20.900   155.160
      242 Król Marek                     1 PL 0465 18 6704     0   1     20.830   155.160
      243 Kozik 3                        1 PL 0343 18 407      0   1     20.810   155.160
      244 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 109      0   1     20.770   155.160
      245 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5074     0   1     20.710   155.160
      246 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15130    0   1     20.690   155.160
      247 Janusz Body                    1 PL 0238 18 687      0   1     20.650   155.160
      248 Stani                          1 PL 0231 18 3830     0   1     20.620   155.160
      249 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10157     0   1     20.600   155.160
      250 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6245     0   1     20.500   155.160
      251 Kozik 3                        1 PL 0343 18 415      0   1     20.480   155.160
      252 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3957     0   1     20.400   155.160
      253 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4233     0   1     20.250   155.160
      254 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2544     0   1     20.230   155.160
      255 SYKI                           1 PL 0450 18 10757    0   1     20.170   155.160
      256 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3940     0   1     20.150   155.160
      257 BIENIEK                        1 S 20 2018 003       0   1     20.120   155.160
      258 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453378       0   1     20.080   155.160
      259 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1524     0   1     20.040   155.160
      260 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453380       0   1     20.020   155.160
      261 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 144     0   1     20.000   155.160
      262 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6943     0   1     19.980   100.900
      263 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1205     0   1     19.960   100.900
      264 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2302     0   1     19.950   100.900
      265 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13318     0   1     19.940   100.900
      266 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28512       0   1     19.940   100.900
      267 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 864      0   1     19.910   100.900
      268 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 61       0   1     19.900   100.900
      269 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3060     0   1     19.870   100.900
      270 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1806     0   1     19.850   100.900
      271 A. J. Zondag en Zn.            1 NL 18 1707314       0   1     19.830   100.900
      272 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1158     0   1     19.830   100.900
      273 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5215     0   1     19.760   100.900
      274 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338925       0   1     19.760   100.900
      275 Tyka Stanisław                 1 PL 0196 18 2724     0   1     19.740   100.900
      276 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 109      0   1     19.720   100.900
      277 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 915      0   1     19.700   100.900
      278 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6948     0   1     19.690   100.900
      279 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1665     0   1     19.670   100.900
      280 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1864     0   1     19.660   100.900
      281 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1470     0   1     19.650   100.900
      282 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12110    0   1     19.570   100.900
      283 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 585      0   1     19.560   100.900
      284 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2090     0   1     19.550   100.900
      285 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338926       0   1     19.530   100.900
      286 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2003     0   1     19.520   100.900
      287 Wieczór                        1 PL 0475 18 10587    0   1     19.520   100.900
      288 Kozik 3                        1 PL 0343 18 408      0   1     19.490   100.900
      289 Adam Orczyk                    1 PL 0317 18 645      0   1     19.480   100.900
      290 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6926     0   1     19.450   100.900
      291 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722672       0   1     19.440   100.900
      292 Papież Rafał                   1 PL 0315 18 1313     0   1     19.430   100.900
      293 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 470       0   1     19.420   100.900
      294 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 18 11434    0   1     19.390   100.900
      295 Papież Rafał                   1 PL 0196 18 6821     0   1     19.380   100.900
      296 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248025       0   1     19.360   100.900
      297 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 549      0   1     19.350   100.900
      298 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 52       0   1     19.330   100.900
      299 Coos van Houten                1 NL 18 1709614       0   1     19.310   100.900
      300 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 114      0   1     19.290   100.900
      301 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33048        0   1     19.280   100.900
      302 Maniek                         1 PL 0231 18 9101     0   1     19.260   100.900
      303 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8069     0   1     19.230   100.900
      304 Roman H 2                      1 PL 0451 18 2        0   1     19.220   100.900
      305 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453362       0   1     19.210   100.900
      306 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10847    0   1     19.180   100.900
      307 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 18 7025     0   1     19.170   100.900
      308 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2838     0   1     19.160   100.900
      309 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1825     0   1     19.140   100.900
      310 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3492     0   1     19.120   100.900
      311 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722690       0   1     19.120   100.900
      312 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7253     0   1     19.090   100.900
      313 KERAJE                         1 PL 098 18 17031     0   1     19.080   100.900
      314 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4596    0   1     19.060   100.900
      315 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7117     0   1     19.040   100.900
      316 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4602     0   1     19.030   100.900
      317 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 866      0   1     19.020   100.900
      318 Wieczór                        1 PL 0475 18 10568    0   1     19.010   100.900
      319 Patrycja                       1 PL 0314 18 6579     0   1     19.000   100.900
      320 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6250     0   1     18.990   100.900
      321 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8801     0   1     18.980   100.900
      322 MAKA                           1 PL 0237 18 272      0   1     18.980   100.900
      323 Święcicki Paweł 2              1 PL 0225 18 5046     0   1     18.960   100.900
      324 Kozik 2                        1 PL 0343 18 399      0   1     18.950   100.900
      325 TEAM MR                        1 PL 0276 18 664      0   1     18.930   100.900
      326 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3512     0   1     18.920   100.900
      327 Sparta team                    1 NL 18 1799632       0   1     18.900   100.900
      328 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028558       0   1     18.890   100.900
      329 BLONDMAR                       1 PL 0450 18 5552     0   1     18.880   100.900
      330 Franczyk Łukasz                1 PL 0318 18 1285     0   1     18.870   100.900
      331 Małgorzata                     1 PL 0314 18 6112     0   1     18.860   100.900
      332 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707135       0   1     18.850   100.900
      333 szczepcio                      1 PL 0414 18 9809     0   1     18.840   100.900
      334 BIENIEK                        1 S 20 2018 075       0   1     18.830   100.900
      335 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719594       0   1     18.820   100.900
      336 Team Alaerts                   1 BE 18 5062616       0   1     18.820   100.900
      337 Matthias Klement               1 DV 05080 18 142     0   1     18.800   100.900
      338 Anton van Oort                 1 NL 18 1230678       0   1     18.790   100.900
      339 Lotnik                         1 PL 0316 18 5438     0   1     18.790   100.900
      340 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 672       0   1     18.770   100.900
      341 Lotnik                         1 PL 0316 18 5413     0   1     18.770   100.900
      342 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12381    0   1     18.740   100.900
      343 Król Marek                     1 PL 0465 18 6706     0   1     18.730   100.900
      344 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9649     0   1     18.720   100.900
      345 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1112     0   1     18.710   100.900
      346 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1109     0   1     18.690   100.900
      347 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7250     0   1     18.660   100.900
      348 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5020     0   1     18.630   100.900
      349 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 442     0   1     18.620   100.900
      350 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10903     0   1     18.610   100.900
      351 Janusz                         1 PL 0385 18 2908     0   1     18.600   100.900
      352 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14289    0   1     18.570   100.900
      353 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1663     0   1     18.540   100.900
      354 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453374       0   1     18.530   100.900
      355 BACIARY                        1 PL 0238 18 682      0   1     18.520   100.900
      356 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437039       0   1     18.510   100.900
      357 Jancenty Jarczok               1 PL 045 18 7157      0   1     18.500   100.900
      358 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5223     0   1     18.490   100.900
      359 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437035       0   1     18.480   100.900
      360 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709419       0   1     18.470   100.900
      361 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195361       0   1     18.460   100.900
      362 Coos van Houten                1 NL 18 1709613       0   1     18.440   100.900
      363 KUBA                           1 PL 0237 18 253      0   1     18.430   100.900
      364 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722698       0   1     18.420   100.900
      365 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10001    0   1     18.410   100.900
      366 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10005    0   1     18.400   100.900
      367 Rob Duurland                   1 NL 18 1328145       0   1     18.390   100.900
      368 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 403      0   1     18.380   100.900
      369 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533888       0   1     18.370   100.900
      370 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1669     0   1     18.360   100.900
      371 BATE 7                         1 PL 0449 18 7155     0   1     18.350   100.900
      372 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3149     0   1     18.340   100.900
      373 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707123       0   1     18.330   100.900
      374 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255598      0   1     18.320   100.900
      375 Rick te Morsche                1 NL 18 1570759       0   1     18.320   100.900
      376 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709415       0   1     18.310   100.900
      377 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2022     0   1     18.300   100.900
      378 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255219      0   1     18.290   100.900
      379 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232646       0   1     18.290   100.900
      380 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 414      0   1     18.270   100.900
      381 Jura                           1 PL 0100 18 81       0   1     18.260   100.900
      382 MAKA                           1 PL 0237 18 271      0   1     18.260   100.900
      383 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2323     0   1     18.240   100.900
      384 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7284     0   1     18.220   100.900
      385 Team Bos - Bevers              1 NL 18 4059606       0   1     18.220   100.900
      386 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1587     0   1     18.180   100.900
      387 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4731     0   1     18.160   100.900
      388 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400476       0   1     18.150   100.900
      389 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4327    0   1     18.120   100.900
      390 Marysia M                      1 PL 0200 18 1812     0   1     18.110   100.900
      391 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3423     0   1     18.080   100.900
      392 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 660      0   1     18.070   100.900
      393 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 732      0   1     18.040   100.900
      394 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6920     0   1     18.030   100.900
      395 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28510       0   1     18.020   100.900
      396 Emanuel                        1 PL 0314 18 6698     0   1     18.010   100.900
      397 Master Team 5                  1 PL 0442 18 560      0   1     18.000   100.900
      398 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069909       0   1     17.990   100.900
      399 Przemysław Wydrych             1 PL 094 18 4903      0   1     17.980   100.900
      400 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 104      0   1     17.970   100.900
      401 Stani                          1 PL 0231 18 3842     0   1     17.940   100.900
      402 Huig van Duijn                 1 NL 18 1027417       0   1     17.930   100.900
      403 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2535     0   1     17.900   100.900
      404 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2087     0   1     17.890   100.900
      405 AAHH LOFT                      1 NL 18 1023467       0   1     17.880   100.900
      406 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5230     0   1     17.870   100.900
      407 Janusz                         1 PL 0385 18 2925     0   1     17.840   100.900
      408 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14016    0   1     17.830   100.900
      409 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453372       0   1     17.820   100.900
      410 Team J.W.J                     1 NL 18 1081067       0   1     17.810   100.900
      411 Team GAZO                      1 NL 18 1707312       0   1     17.790   100.900
      412 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232645       0   1     17.780   100.900
      413 Jura                           1 PL 0100 18 65       0   1     17.770   100.900
      414 Master Team 1                  1 PL 0442 18 510      0   1     17.770   100.900
      415 Dla Grażynki                   1 PL 0425 18 4447     0   1     17.720   100.900
      416 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255576      0   1     17.710   100.900
      417 WADOWICE                       1 PL 029 18 893       0   1     17.700   100.900
      418 Dariusz Forczek                1 PL 0450 18 993      0   1     17.690   100.900
      419 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344794      0   1     17.680   100.900
      420 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10002    0   1     17.680   100.900
      421 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050646       0   1     17.640   100.900
      422 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5501     0   1     17.620   100.900
      423 SYLA                           1 PL 0314 18 6660     0   1     17.600   100.900
      424 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5196      0   1     17.590   100.900
      425 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255565      0   1     17.580   100.900
      426 Oleksy Bolesław                1 PL 0137 18 6854     0   1     17.570   100.900
      427 Wieczór                        1 PL 0475 18 10567    0   1     17.560   100.900
      428 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4750     0   1     17.550   100.900
      429 Wieczór                        1 PL 0475 18 10589    0   1     17.520   100.900
      430 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7413      0   1     17.510   100.900
      431 Rick te Morsche                1 NL 18 1570984       0   1     17.500   100.900
      432 Wim en Benno Klomp             1 NL 18 1707041       0   1     17.490   100.900
      433 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4507      0   1     17.460   100.900
      434 Rupiński Krzysztof             1 PL 0452 18 2552     0   1     17.450   100.900
      435 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5202     0   1     17.440   100.900
      436 Sparta team                    1 NL 18 1799640       0   1     17.430   100.900
      437 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 105      0   1     17.410   100.900
      438 WACEK                          1 PL 0208 18 2595     0   1     17.410   100.900
      439 Kornaś Leszek                  1 PL 0314 18 671      0   1     17.390   100.900
      440 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069907       0   1     17.380   100.900
      441 Kozik 2                        1 NL 18 1659859       0   1     17.370   100.900
      442 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6102     0   1     17.350   100.900
      443 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 630     0   1     17.320   100.900
      444 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036824       0   1     17.310   100.900
      445 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485833       0   1     17.300   100.900
      446 KERAJE                         1 PL 098 18 17008     0   1     17.290   100.900
      447 Janusz Body                    1 PL 0238 18 689      0   1     17.280   100.900
      448 MICHNA RACING TEAM             1 PL 0440 18 6135     0   1     17.260   100.900
      449 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1001     0   1     17.250   100.900
      450 Roman H 1                      1 PL 0451 18 13       0   1     17.240   100.900
      451 Kotek                          1 PL 0203 18 984      0   1     17.230   100.900
      452 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4814     0   1     17.220   100.900
      453 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1807     0   1     17.200   100.900
      454 WADOWICE                       1 PL 029 18 7218      0   1     17.200   100.900
      455 Derby Karpaty                  1 UKR 18 2267298      0   1     17.190   100.900
      456 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8636     0   1     17.180   100.900
      457 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3801319       0   1     17.170   100.900
      458 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 707     0   1     17.160   100.900
      459 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 24       0   1     17.140   100.900
      460 Team Lindenhof 2               1 DV 05129 18 489     0   1     17.120   100.900
      461 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 707      0   1     17.110   100.900
      462 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6108     0   1     17.100   100.900
      463 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8871     0   1     17.090   100.900
      464 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 299     0   1     17.080   100.900
      465 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 625      0   1     17.070   100.900
      466 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2289     0   1     17.040   100.900
      467 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 309      0   1     17.000   100.900
      468 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 114     0   1     16.960   100.900
      469 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15150    0   1     16.950   100.900
      470 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1829     0   1     16.950   100.900
      471 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235669       0   1     16.920   100.900
      472 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5189     0   1     16.910   100.900
      473 Marysia M                      1 PL 0200 18 4613     0   1     16.890   100.900
      474 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5128     0   1     16.880   100.900
      475 The Boys from Hardinxveld      1 NL 18 5130869       0   1     16.880   100.900
      476 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052350       0   1     16.850   100.900
      477 Anton van Oort                 1 NL 18 1230687       0   1     16.840   100.900
      478 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3702     0   1     16.830   100.900
      479 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 634       0   1     16.810   100.900
      480 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3831142       0   1     16.800   100.900
      481 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4084     0   1     16.770   100.900
      482 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 469      0   1     16.750   100.900
      483 MAKA                           1 PL 0237 18 269      0   1     16.740   100.900
      484 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7261     0   1     16.730   100.900
      485 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533893       0   1     16.720   100.900
      486 ZAGŁOBA TEAM - 2               1 PL 0385 18 1831     0   1     16.710   100.900
      487 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 714      0   1     16.700   100.900
      488 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485829       0   1     16.680   100.900
      489 zLesiewicz K.M.                1 PL 0315 18 4371     0   1     16.660   100.900
      490 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6675     0   1     16.650   100.900
      491 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7412      0   1     16.630   100.900
      492 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028551       0   1     16.620   100.900
      493 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248023       0   1     16.610   100.900
      494 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5122391       0   1     16.600   100.900
      495 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453364       0   1     16.590   100.900
      496 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 401      0   1     16.580   100.900
      497 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709446       0   1     16.570   100.900
      498 MAKA                           1 PL 0237 18 203      0   1     16.560   100.900
      499 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13316     0   1     16.560   100.900
      500 Drzazga Jerzy                  1 FR 18 344799        0   1     16.550   100.900
      501 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 101      0   1     16.540   100.900
      502 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 393      0   1     16.530   100.900
      503 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722720       0   1     16.530   100.900
      504 Team Twente 1                  1 NL 18 1570843       0   1     16.500   100.900
      505 Górka Marian                   1 PL 0198 18 6259     0   1     16.480   100.900
      506 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 407      0   1     16.470   100.900
      507 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709450       0   1     16.460   100.900
      508 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 458     0   1     16.450   100.900
      509 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 441      0   1     16.440   100.900
      510 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 793      0   1     16.410   100.900
      511 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248033       0   1     16.400   100.900
      512 A & W van den Engel            1 NL 18 1707072       0   1     16.380   100.900
      513 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4813     0   1     16.360   100.900
      514 Janusz Michorczyk              1 PL 0134 18 14409    0   1     16.350   100.900
      515 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338923       0   1     16.340   100.900
      516 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 662      0   1     16.320   100.900
      517 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10156     0   1     16.300   100.900
      518 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7017      0   1     16.290   100.900
      519 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1643     0   1     16.280   100.900
      520 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6247     0   1     16.260   100.900
      521 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6727     0   1     16.240   100.900
      522 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1012     0   1     16.220   100.900
      523 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6122     0   1     16.210   100.900
      524 SYLA                           1 PL 0314 18 6612     0   1     16.190   100.900
      525 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4888     0   1     16.180   100.900
      526 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4380     0   1     16.170   100.900
      527 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10861    0   1     16.160   100.900
      528 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2321     0   1     16.150   100.900
      529 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15146    0   1     16.140   100.900
      530 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 710      0   1     16.130   100.900
      531 A & W van den Engel            1 NL 18 1707076       0   1     16.120   100.900
      532 SYLA                           1 PL 0314 18 6666     0   1     16.110   100.900
      533 Patrycja                       1 PL 0314 18 6700     0   1     16.100   100.900
      534 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 651     0   1     16.060   100.900
      535 Coos van Houten                1 NL 18 1709611       0   1     16.040   100.900
      536 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5114     0   1     16.030   100.900
      537 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4383     0   1     16.020   100.900
      538 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1644     0   1     16.010   100.900

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij