MWG Krakus, rok 2018.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Krapkowice z dnia 20.08.18                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:29:11.0 N 17:59:35.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  197.810 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  296                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   827                           
      5.Ilość konkursów.......................:  273                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1260.07                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1120.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,51,59                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,11,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 34 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  296   |  827   |  273  |33.01|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  296   |  827   |  273  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                        z lotu Krapkowice, w dniu 20.08.18      
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 09:51:59.000  1260.07   1.21   4-  4-  3  197.810  30.000
     2 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061502      CM 09:52:03.000  1259.54   2.42   3-  2-  2  197.810  29.980
     3 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4304   CM 09:52:05.000  1259.27   3.63   5-  4-  3  197.810  29.960
     4 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 09:52:06.000  1259.13   4.84   2-  2-  2  197.810  29.930
     5 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 09:52:07.000  1259.00   6.05   3-  2-  2  197.810  29.910
     6 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 09:52:08.000  1258.87   7.26   3-  2-  2  197.810  29.890
     7 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 09:52:10.000  1258.60   8.46   2-  1-  1  197.810  29.870
     8 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 09:52:11.000  1258.47   9.67   5-  4-  3  197.810  29.850
     9 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 09:52:12.000  1258.33  10.88   3-  2-  2  197.810  29.820
     9 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 09:52:12.000  1258.33  10.88   4-  2-  2  197.810  29.820
    11 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 09:52:14.000  1258.07  13.30   4-  2-  2  197.810  29.780
    12 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 09:52:17.000  1257.67  14.51   3-  2-  2  197.810  29.760
    13 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 09:52:20.000  1257.27  15.72   4-  3-  3  197.810  29.740
    14 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33105       CM 09:52:23.000  1256.87  16.93   2-  1-  1  197.810  29.710
    14 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 09:52:23.000  1256.87  16.93   4-  3-  3  197.810  29.710
    14 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 09:52:23.000  1256.87  16.93   4-  3-  3  197.810  29.710
    17 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 09:52:26.000  1256.47  20.56   2  <  63>  197.810  29.650
    18 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 09:52:27.000  1256.34  21.77   3-  1-  1  197.810  29.620
    19 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 09:52:28.000  1256.20  22.97   4-  2-  2  197.810  29.600
    20 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6675    CM 09:52:50.000  1253.28  24.18   3-  3-  3  197.810  29.580
    21 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 09:53:33.000  1247.62  25.39   2-  2-  2  197.810  29.560
    21 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9605    CM 09:53:33.000  1247.62  25.39   4-  2-  2  197.810  29.560
    23 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 09:53:36.000  1247.23  27.81   2          197.810  29.510
    23 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 09:53:36.000  1247.23  27.81   3-  1-  1  197.810  29.510
    25 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 09:53:37.000  1247.10  30.23   4-  1-  1  197.810  29.470
    26 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 09:53:38.000  1246.96  31.44   2-  1-  1  197.810  29.450
    27 Kozik 3                               1 PL 0343 18 411     CM 09:53:39.000  1246.83  32.65   5-  1-  1  197.810  29.430
    27 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 09:53:39.000  1246.83  32.65   4-  1-  1  197.810  29.430
    29 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 09:53:40.000  1246.70  35.07   2-  2-  2  197.810  29.380
    29 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 09:53:40.000  1246.70  35.07   3-  2-  2  197.810  29.380
    31 P. Romkes 2                           1 NL 18 4295643      CM 09:53:41.000  1246.57  37.48   2-  2-  2  197.810  29.340
    31 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 09:53:41.000  1246.57  37.48   4-  2-  2  197.810  29.340
    33 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 09:53:42.000  1246.44  39.90   2          197.810  29.290
    34 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 09:53:45.000  1246.05  41.11   5-  4-  3  197.810  29.270
    35 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 09:53:47.000  1245.79  42.32   3-  1-  1  197.810  29.250
    36 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 09:53:54.000  1244.87  43.53   4-  2-  2  197.810  29.230
    37 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 09:53:55.000  1244.74  44.74   3-  1-  1  197.810  29.210
    38 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 24      CM 09:53:59.000  1244.22  45.95   3-  2-  2  197.810  29.180
    39 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 09:54:01.000  1243.96  47.16   5-  1-  1  197.810  29.160
    40 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 09:54:19.000  1241.62  48.37   3-  2-  2  197.810  29.140
    41 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 09:54:20.000  1241.49  49.58   4-  3-  3  197.810  29.120
    42 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 09:54:22.000  1241.23  50.79   4-  3-  3  197.810  29.100
    43 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 09:54:24.000  1240.97  52.00   2-  2-  2  197.810  29.070
    44 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 09:54:25.000  1240.84  53.20   1-  1-  1  197.810  29.050
    44 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 09:54:25.000  1240.84  53.20   3-  1-  1  197.810  29.050
    46 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 09:54:29.000  1240.32  55.62   2          197.810  29.010
    47 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 09:54:33.000  1239.80  56.83   3-  2-  2  197.810  28.990
    48 Maria Siepierrowski                   1 PL 0314 18 6751    CM 09:54:34.000  1239.67  58.04   1-  1-  1  197.810  28.960
    48 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 09:54:34.000  1239.67  58.04   4-  2-  2  197.810  28.960
    50 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 09:54:38.000  1239.15  60.46   2  <  52>  197.810  28.920
    50 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 09:54:38.000  1239.15  60.46   4-  2-  2  197.810  28.920
    52 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 09:54:39.000  1239.02  62.88   3  <  60>  197.810  28.870
    53 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 09:55:38.000  1231.44  64.09   2-  2-  2  197.810  28.850
    54 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 09:56:52.000  1222.06  65.30   2  < 268>  197.810  28.830
    55 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 09:56:53.000  1221.93  66.51   3-  2-  2  197.810  28.810
    55 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 09:56:53.000  1221.93  66.51   3-  1-  1  197.810  28.810
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    57 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 09:56:56.000  1221.55  68.92   4-  2-  2  197.810  28.760
    57 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 09:56:56.000  1221.55  68.92   2          197.810  28.760
    57 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 09:56:56.000  1221.55  68.92   2  < 148>  197.810  28.760
    60 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12110   CM 09:56:57.000  1221.43  72.55   4          197.810   0.000
    61 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 09:56:59.000  1221.18  73.76   2-  1-  1  197.810  28.680
    62 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 09:57:00.000  1221.05  74.97   5-  3-  3  197.810  28.650
    63 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 09:57:01.000  1220.92  76.18   3  < 108>  197.810  28.630
    63 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 09:57:01.000  1220.92  76.18   3-  2-  2  197.810  28.630
    65 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2202    CM 09:57:02.000  1220.80  78.60   2          197.810  28.590
    66 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 09:57:03.000  1220.67  79.81   2          197.810  28.570
    66 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2090    CM 09:57:03.000  1220.67  79.81   4-  2-  2  197.810  28.570
    66 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 09:57:03.000  1220.67  79.81   4-  2-  2  197.810  28.570
    69 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 09:57:04.000  1220.55  83.43   3-  2-  2  197.810  28.500
    70 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 09:57:05.000  1220.42  84.64   2-  1-  1  197.810  28.480
    70 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 09:57:05.000  1220.42  84.64   2  <  78>  197.810  28.480
    72 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 09:57:06.000  1220.30  87.06   2          197.810  28.430
    72 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437041      CM 09:57:06.000  1220.30  87.06   4-  2-  2  197.810  28.430
    72 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 09:57:06.000  1220.30  87.06   4-  2-  2  197.810  28.430
    72 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 09:57:06.000  1220.30  87.06   5-  1-  1  197.810  28.430
    76 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3046    CM 09:57:07.000  1220.17  91.90   4-  1-  1  197.810  28.350
    76 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 09:57:07.000  1220.17  91.90   3-  1-  1  197.810  28.350
    78 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 09:57:08.000  1220.05  94.32   4-  2-  2  197.810  28.300
    78 Piotr Kogut                           1 PL 0218 18 9185    CM 09:57:08.000  1220.05  94.32   3          197.810  28.300
    78 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 09:57:08.000  1220.05  94.32   5-  2-  2  197.810  28.300
    81 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 09:57:09.000  1219.92  97.94   2  < 108>  197.810  28.240
    81 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 09:57:09.000  1219.92  97.94   3-  2-  2  197.810  28.240
    81 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4596   CM 09:57:09.000  1219.92  97.94   2  < 126>  197.810  28.240
    84 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 09:57:10.000  1219.79 101.57   2-  2-  2  197.810  28.170
    84 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061351      CM 09:57:10.000  1219.79 101.57   3-  1-  1  197.810  28.170
    86 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 09:57:11.000  1219.67 103.99   2          197.810  28.120
    87 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 09:57:12.000  1219.54 105.20   1-  1-  1  197.810  28.100
    87 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2302    CM 09:57:12.000  1219.54 105.20   3-  1-  1  197.810  28.100
    89 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 09:57:13.000  1219.42 107.62   4-  1-  1  197.810  28.060
    90 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 09:57:14.000  1219.29 108.83   3-  1-  1  197.810  28.040
    90 Team J.W.J                            1 NL 18 1081067      CM 09:57:14.000  1219.29 108.83   2          197.810  28.040
    92 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 09:57:15.000  1219.17 111.25   4-  2-  2  197.810  27.990
    92 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 09:57:15.000  1219.17 111.25   2-  1-  1  197.810  27.990
    92 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 09:57:15.000  1219.17 111.25   2          197.810  27.990
    92 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 09:57:15.000  1219.17 111.25   3-  1-  1  197.810  27.990
    92 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 09:57:15.000  1219.17 111.25   2          197.810  27.990
    97 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 09:57:18.000  1218.79 117.29   3-  3-  3  197.810  27.880
    98 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 09:57:20.000  1218.54 118.50   5-  1-  1  197.810  27.860
    98 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 09:57:20.000  1218.54 118.50   4-  1-  1  197.810  27.860
    98 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 114     CM 09:57:20.000  1218.54 118.50   3-  1-  1  197.810  27.860
   101 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 09:57:21.000  1218.42 122.13   2          197.810  27.790
   101 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 09:57:21.000  1218.42 122.13   3-  1-  1  197.810  27.790
   103 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4384    CM 09:57:24.000  1218.04 124.55   4-  1-  1  197.810  27.750
   104 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2087    CM 09:57:28.000  1217.54 125.76   4-  2-  2  197.810  27.730
   105 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 09:57:30.000  1217.29 126.96   3-  1-  1  197.810  27.710
   105 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 09:57:30.000  1217.29 126.96   2  < 218>  197.810  27.710
   107 nismo                                 1 PL 0167 18 8094    CM 09:57:43.000  1215.67 129.38   2-  1-  1  197.810  27.660
   108 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 09:58:00.000  1213.56 130.59   3  < 136>  197.810  27.640
   108 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 09:58:00.000  1213.56 130.59   4          197.810   0.000
   110 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 09:58:01.000  1213.43 133.01   4-  2-  2  197.810  27.600
   111 Maniek                                1 PL 0231 18 9109    CM 09:58:07.000  1212.69 134.22   4-  1-  1  197.810  27.570
   112 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 09:58:08.000  1212.57 135.43   2          197.810  27.550
   113 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 09:58:09.000  1212.44 136.64   5-  1-  1  197.810  27.530
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   114 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 09:58:11.000  1212.20 137.85   3-  1-  1  197.810  27.510
   115 Małgorzata                            1 PL 0314 18 6112    CM 09:58:12.000  1212.07 139.06   1-  1-  1  197.810  27.490
   116 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 09:58:13.000  1211.95 140.27   3-  3-  3  197.810  27.460
   117 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 290    CM 09:58:36.000  1209.11 141.48   3-  1-  1  197.810  27.440
   118 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 09:58:43.000  1208.25 142.68   3-  2-  2  197.810  27.420
   119 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 09:59:10.000  1204.93 143.89   4-  1-  1  197.810  27.400
   119 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28530      CM 09:59:10.000  1204.93 143.89   3-  1-  1  197.810  27.400
   121 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 09:59:11.000  1204.81 146.31   1-  1-  1  197.810  27.350
   121 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 09:59:11.000  1204.81 146.31   2-  1-  1  197.810  27.350
   123 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 09:59:15.000  1204.32 148.73   4-  3-  3  197.810  27.310
   124 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 09:59:16.000  1204.20 149.94   4-  1-  1  197.810  27.290
   124 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 09:59:16.000  1204.20 149.94   2-  2-  2  197.810  27.290
   126 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 09:59:18.000  1203.96 152.36   3  < 257>  197.810  27.240
   127 Oscor & Błażej                        1 PL 0231 18 7905    CM 09:59:20.000  1203.71 153.57   1-  1-  1  197.810  27.220
   128 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 09:59:22.000  1203.47 154.78   3-  2-  2  197.810  27.200
   128 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 09:59:22.000  1203.47 154.78   2-  2-  2  197.810  27.200
   130 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 09:59:23.000  1203.35 157.19   3-  3-  3  197.810  27.150
   131 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 09:59:30.000  1202.49 158.40   4-  1-  1  197.810  27.130
   132 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 10:00:04.000  1198.36 159.61   2          197.810  27.110
   133 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 10:00:12.000  1197.40 160.82   2  < 182>  197.810  27.090
   133 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 10:00:12.000  1197.40 160.82   3-  1-  1  197.810  27.090
   135 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 10:00:14.000  1197.16 163.24   2-  1-  1  197.810  27.040
   136 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 10:00:15.000  1197.04 164.45   4          197.810   0.000
   136 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 10:00:15.000  1197.04 164.45   2-  1-  1  197.810  27.020
   138 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 10:00:16.000  1196.91 166.87   2-  1-  1  197.810  26.980
   138 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 10:00:16.000  1196.91 166.87   3-  1-  1  197.810  26.980
   140 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 10:00:17.000  1196.79 169.29   4-  2-  2  197.810  26.930
   141 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 10:00:18.000  1196.67 170.50   2  < 185>  197.810  26.910
   142 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 10:00:19.000  1196.55 171.70   4-  1-  1  197.810  26.890
   142 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 10:00:19.000  1196.55 171.70   2          197.810  26.890
   142 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 707    CM 10:00:19.000  1196.55 171.70   2          197.810  26.890
   145 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 10:00:20.000  1196.43 175.33   4-  2-  2  197.810  26.820
   145 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7157     CM 10:00:20.000  1196.43 175.33   2-  1-  1  197.810  26.820
   147 Wioletta i Zbigniew Mitręga           1 PL 0176 18 5661    CM 10:00:21.000  1196.31 177.75   1-  1-  1  197.810  26.780
   148 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4217595      CM 10:00:22.000  1196.19 178.96   2-  1-  1  197.810  26.760
   148 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 10:00:22.000  1196.19 178.96   3          197.810  26.760
   150 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 10:00:23.000  1196.07 181.38   2          197.810  26.710
   151 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 10:00:24.000  1195.95 182.59   2-  1-  1  197.810  26.690
   152 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 10:00:25.000  1195.83 183.80   3-  1-  1  197.810  26.670
   152 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 10:00:25.000  1195.83 183.80   3-  1-  1  197.810  26.670
   152 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 10:00:25.000  1195.83 183.80   4-  1-  1  197.810  26.670
   155 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 10:00:27.000  1195.59 187.42   2  < 193>  197.810  26.600
   155 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 10:00:27.000  1195.59 187.42   2-  1-  1  197.810  26.600
   157 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 10:00:31.000  1195.11 189.84   3-  1-  1  197.810  26.560
   157 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 864     CM 10:00:31.000  1195.11 189.84   1-  1-  1  197.810  26.560
   159 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 10:00:32.000  1194.99 192.26   4-  1-  1  197.810  26.510
   159 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 10:00:32.000  1194.99 192.26   4-  1-  1  197.810  26.510
   161 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 10:00:33.000  1194.87 194.68   2  < 253>  197.810  26.470
   162 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 10:00:36.000  1194.51 195.89   3-  1-  1  197.810  26.450
   162 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 10:00:36.000  1194.51 195.89   2-  1-  1  197.810  26.450
   164 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 10:00:40.000  1194.02 198.31   3-  1-  1  197.810  26.400
   165 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 10:00:41.000  1193.90 199.52   2-  1-  1  197.810  26.380
   166 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 10:00:44.000  1193.54 200.73   2          197.810  26.360
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   167 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 10:00:47.000  1193.18 201.93   2          197.810  26.340
   168 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 10:00:49.000  1192.94 203.14   3-  1-  1  197.810  26.320
   169 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3111    CM 10:00:52.000  1192.58 204.35   2  < 183>  197.810  26.290
   170 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 10:00:53.000  1192.47 205.56   3-  2-  2  197.810  26.270
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   171 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 10:00:55.000  1192.23 206.77   3-  1-  1  197.810  26.250
   172 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 10:01:01.000  1191.51 207.98   4-  1-  1  197.810  26.230
   173 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 10:01:26.000  1188.52 209.19   2-  1-  1  197.810  26.210
   174 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3705    CM 10:01:49.000  1185.79 210.40   2          197.810  26.180
   175 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 10:01:52.000  1185.44 211.61   2-  1-  1  197.810  26.160
   176 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 10:02:00.000  1184.49 212.82   2          197.810  26.140
   177 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 10:02:05.000  1183.90 214.03   3-  1-  1  197.810  26.120
   178 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 10:02:08.000  1183.55 215.24   2-  1-  1  197.810  26.100
   178 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 10:02:08.000  1183.55 215.24   3-  1-  1  197.810  26.100
   178 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 10:02:08.000  1183.55 215.24   2  < 254>  197.810  26.100
   178 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 10:02:08.000  1183.55 215.24   2-  1-  1  197.810  26.100
   182 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 10:02:09.000  1183.43 220.07   3          197.810  26.010
   183 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3004    CM 10:02:10.000  1183.31 221.28   3          197.810  25.990
   183 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 10:02:10.000  1183.31 221.28   2-  1-  1  197.810  25.990
   185 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 10:02:11.000  1183.19 223.70   3          197.810  25.940
   186 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437051      CM 10:02:13.000  1182.96 224.91   2          197.810  25.920
   186 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 10:02:13.000  1182.96 224.91   2          197.810  25.920
   188 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 10:02:14.000  1182.84 227.33   2-  2-  2  197.810  25.870
   189 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 666     CM 10:02:15.000  1182.72 228.54   2          197.810  25.850
   189 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 10:02:15.000  1182.72 228.54   3-  1-  1  197.810  25.850
   189 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 10:02:15.000  1182.72 228.54   1-  1-  1  197.810  25.850
   192 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 10:02:16.000  1182.60 232.16   2          197.810  25.790
   193 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 10:02:18.000  1182.37 233.37   3          197.810  25.760
   194 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 10:02:19.000  1182.25 234.58   2          197.810  25.740
   194 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7988    CM 10:02:19.000  1182.25 234.58   3-  1-  1  197.810  25.740
   194 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12313   CM 10:02:19.000  1182.25 234.58   2          197.810  25.740
   197 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 10:02:22.000  1181.90 238.21   3-  2-  2  197.810  25.680
   198 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 10:02:26.000  1181.43 239.42   2-  2-  2  197.810  25.650
   199 Mielec Janina                         1 PL 0438 18 3920    CM 10:02:30.000  1180.96 240.63   1-  1-  1  197.810  25.630
   200 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 454      CM 10:02:43.000  1179.43 241.84   3-  1-  1  197.810  25.610
   201 SYLA                                  1 PL 0314 18 6660    CM 10:03:08.000  1176.51 243.05   5-  1-  1  197.810  25.590
   202 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 708     CM 10:05:03.000  1163.25 244.26   4-  2-  2  197.810  25.570
   203 APOLLO                                1 PL 0447 18 3373    CM 10:05:06.000  1162.90 245.47   3-  1-  1  197.810  25.540
   203 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 10:05:06.000  1162.90 245.47   3-  1-  1  197.810  25.540
   203 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 10:05:06.000  1162.90 245.47   2          197.810  25.540
   206 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 10:05:08.000  1162.68 249.09   2          197.810  25.480
   207 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 10:05:09.000  1162.56 250.30   4-  2-  2  197.810  25.460
   207 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 10:05:09.000  1162.56 250.30   4-  2-  2  197.810  25.460
   209 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 10:05:10.000  1162.45 252.72   2          197.810  25.410
   210 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 10:05:11.000  1162.34 253.93   2-  1-  1  197.810  25.390
   210 Marysia M                             1 PL 0200 18 4612    CM 10:05:11.000  1162.34 253.93   3-  1-  1  197.810  25.390
   210 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8069    CM 10:05:11.000  1162.34 253.93   3-  1-  1  197.810  25.390
   213 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2108    CM 10:05:13.000  1162.11 257.56   3-  1-  1  197.810  25.320
   214 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 10:05:14.000  1161.99 258.77   1-  1-  1  197.810  25.300
   214 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 10:05:14.000  1161.99 258.77   3-  1-  1  197.810  25.300
   216 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 10:05:15.000  1161.88 261.19   4-  1-  1  197.810  25.260
   216 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 10:05:15.000  1161.88 261.19   1-  1-  1  197.810  25.260
   218 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 124    CM 10:05:16.000  1161.77 263.60   2          197.810  25.210
   218 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4235    CM 10:05:16.000  1161.77 263.60   3          197.810  25.210
   220 Paweł Socała                          1 PL 017 18 237      CM 10:05:18.000  1161.54 266.02   3-  1-  1  197.810  25.170
   221 Jura                                  1 PL 0100 18 81      CM 10:05:19.000  1161.43 267.23   4-  1-  1  197.810  25.150
   221 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 10:05:19.000  1161.43 267.23   3-  1-  1  197.810  25.150
   223 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 10:05:21.000  1161.20 269.65   2          197.810  25.100
   224 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 10:05:22.000  1161.08 270.86   5-  2-  2  197.810  25.080
   225 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 10:05:23.000  1160.97 272.07   4-  1-  1  197.810  25.060
   226 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 10:05:24.000  1160.86 273.28   2          197.810  25.040
   226 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 10:05:24.000  1160.86 273.28   4-  1-  1  197.810  25.040
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   228 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 10:05:25.000  1160.74 275.70   4-  1-  1  197.810  24.990
   229 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1364640      CM 10:05:29.000  1160.29 276.90   3-  1-  1  197.810  24.970
   230 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 10:05:31.000  1160.06 278.11   2          197.810  24.950
   230 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 10:05:31.000  1160.06 278.11   2          197.810  24.950
   232 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 393     CM 10:05:32.000  1159.95 280.53   4-  1-  1  197.810  24.900
   233 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 10:05:33.000  1159.84 281.74   4-  2-  2  197.810  24.880
   234 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 10:05:40.000  1159.04 282.95   4-  2-  2  197.810  24.860
   234 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 10:05:40.000  1159.04 282.95   2          197.810  24.860
   236 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7020     CM 10:05:43.000  1158.70 285.37   4-  1-  1  197.810  24.820
   237 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 10:05:48.000  1158.14 286.58   4-  1-  1  197.810  24.790
   238 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 10:05:49.000  1158.03 287.79   2          197.810  24.770
   239 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 10:05:50.000  1157.91 289.00   2-  1-  1  197.810  24.750
   240 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 10:05:52.000  1157.69 290.21   2          197.810  24.730
   241 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036824      CM 10:05:54.000  1157.46 291.41   2          197.810  24.710
   242 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719597      CM 10:05:56.000  1157.24 292.62   2  < 263>  197.810  24.680
   243 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 10:05:59.000  1156.90 293.83   2-  1-  1  197.810  24.660
   244 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10580   CM 10:06:14.000  1155.21 295.04   3-  1-  1  197.810  24.640
   245 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709445      CM 10:06:20.000  1154.53 296.25   2-  1-  1  197.810  24.620
   246 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7020    CM 10:06:30.000  1153.41 297.46   2          197.810  24.600
   247 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 10:06:41.000  1152.18 298.67   2          197.810  24.570
   248 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 10:06:45.000  1151.73 299.88   4-  1-  1  197.810  24.550
   249 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255176     CM 10:07:27.000  1147.06 301.09   2-  1-  1  197.810  24.530
   250 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7702    CM 10:07:28.000  1146.95 302.30   1-  1-  1  197.810  24.510
   251 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 10:07:33.000  1146.39 303.51   1-  1-  1  197.810  24.490
   252 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 10:07:37.000  1145.95 304.72   2-  1-  1  197.810  24.460
   253 BACIARY                               1 PL 0238 18 682     CM 10:07:38.000  1145.84 305.93   3          197.810  24.440
   254 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 10:07:39.000  1145.73 307.13   3          197.810  24.420
   255 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719594      CM 10:07:42.000  1145.40 308.34   2          197.810  24.400
   255 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 10:07:42.000  1145.40 308.34   2          197.810  24.400
   257 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 10:07:43.000  1145.29 310.76   4          197.810   0.000
   258 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1111    CM 10:07:44.000  1145.18 311.97   2          197.810  24.330
   258 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255201     CM 10:07:44.000  1145.18 311.97   2          197.810  24.330
   260 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 10:07:47.000  1144.84 314.39   2          197.810  24.290
   261 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 10:08:06.000  1142.75 315.60   2-  1-  1  197.810  24.260
   262 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5207    CM 10:08:29.000  1140.23 316.81   2          197.810  24.240
   263 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719615      CM 10:09:35.000  1133.04 318.02   3          197.810  24.220
   264 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 10:09:38.000  1132.72 319.23   2          197.810  24.200
   264 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 10:09:38.000  1132.72 319.23   2-  1-  1  197.810  24.200
   266 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 10:09:42.000  1132.28 321.64   2          197.810  24.150
   267 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 10:09:45.000  1131.96 322.85   1-  1-  1  197.810  24.130
   268 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6701    CM 10:09:46.000  1131.85 324.06   3          197.810  24.110
   269 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 10:09:48.000  1131.64 325.27   2          197.810  24.090
   270 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 10:10:37.000  1126.37 326.48   2          197.810  24.070
   271 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2294    CM 10:10:52.000  1124.77 327.69   2          197.810  24.040
   272 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 10:11:03.000  1123.60 328.90   2          197.810  24.020
   273 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 10:11:33.000  1120.42 330.11   2          197.810  24.000
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   274 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 10:11:38.000  1119.89   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   275 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 10:11:45.000  1119.15   0.00   2          197.810   0.000
   276 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 10:11:51.000  1118.52   0.00   2          197.810   0.000
   277 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11781   CM 10:12:12.000  1116.31   0.00   4          197.810   0.000
   278 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 10:12:26.000  1114.84   0.00   2          197.810   0.000
   279 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 10:12:28.000  1114.63   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   280 szczepcio                             1 PL 0414 18 9801    CM 10:12:29.000  1114.53   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   281 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 10:12:31.000  1114.32   0.00   2          197.810   0.000
   282 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 10:12:48.000  1112.54   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   283 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 10:13:25.000  1108.70   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   284 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 10:13:27.000  1108.49   0.00   3          197.810   0.000
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 10:13:33.000  1107.87   0.00   2          197.810   0.000
   286 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4893    CM 10:13:33.000  1107.87   0.00   2          197.810   0.000
   287 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 10:13:37.000  1107.46   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   288 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 10:14:25.000  1102.52   0.00   2          197.810   0.000
   289 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 10:14:38.000  1101.19   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   290 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 10:14:42.000  1100.78   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   291 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 102     CM 10:15:13.000  1097.62   0.00   3          197.810   0.000
   292 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14096   CM 10:16:23.000  1090.56   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   293 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2003    CM 10:16:35.000  1089.36   0.00   3          197.810   0.000
   294 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1548    CM 10:16:36.000  1089.26   0.00   2          197.810   0.000
   295 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 10:16:40.000  1088.86   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   296 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 10:16:57.000  1087.17   0.00   3          197.810   0.000
   297 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061302      CM 10:16:57.000  1087.17   0.00   2          197.810   0.000
   298 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344795     CM 10:16:58.000  1087.07   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   299 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 10:16:58.000  1087.07   0.00   2          197.810   0.000
   300 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 10:16:58.000  1087.07   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   301 Marysia M                             1 PL 0200 18 1812    CM 10:16:59.000  1086.97   0.00   2          197.810   0.000
   302 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 10:17:01.000  1086.77   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   303 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 10:17:03.000  1086.57   0.00   2          197.810   0.000
   304 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 10:17:05.000  1086.37   0.00   2          197.810   0.000
   305 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 10:17:05.000  1086.37   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   306 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 10:17:06.000  1086.27   0.00   4          197.810   0.000
   307 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 10:17:07.000  1086.17   0.00   2          197.810   0.000
   308 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 10:17:08.000  1086.07   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   309 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 10:17:11.000  1085.77   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   310 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 10:17:12.000  1085.68   0.00   3          197.810   0.000
   311 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 10:17:16.000  1085.28   0.00   2          197.810   0.000
   312 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 10:17:16.000  1085.28   0.00   2          197.810   0.000
   313 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 10:17:18.000  1085.08   0.00   2          197.810   0.000
   314 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 10:17:19.000  1084.98   0.00   4          197.810   0.000
   315 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 10:17:25.000  1084.39   0.00   2          197.810   0.000
   316 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 10:17:31.000  1083.79   0.00   4          197.810   0.000
   317 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 10:17:32.000  1083.69   0.00   2          197.810   0.000
   318 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 10:17:32.000  1083.69   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   319 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 10:17:42.000  1082.70   0.00   3          197.810   0.000
   320 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6105    CM 10:17:55.000  1081.42   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   321 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 10:17:58.000  1081.13   0.00   2          197.810   0.000
   322 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 10:18:08.000  1080.14   0.00   2          197.810   0.000
   323 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3485    CM 10:18:08.000  1080.14   0.00   2          197.810   0.000
   324 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 10:18:10.000  1079.95   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   325 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 10:18:11.000  1079.85   0.00   2          197.810   0.000
   326 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4283     CM 10:18:21.000  1078.87   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   327 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 10:18:22.000  1078.77   0.00   2          197.810   0.000
   328 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 10:18:23.000  1078.67   0.00   2          197.810   0.000
   329 Roman H 1                             1 PL 0451 18 11      CM 10:18:25.000  1078.47   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   330 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 10:19:37.000  1071.46   0.00   2          197.810   0.000
   331 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 10:19:39.000  1071.27   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   332 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 10:19:44.000  1070.79   0.00   2          197.810   0.000
   333 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 10:19:46.000  1070.59   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   334 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 10:19:47.000  1070.50   0.00   2          197.810   0.000
   335 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 10:19:52.000  1070.01   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   336 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 10:19:53.000  1069.92   0.00   2          197.810   0.000
   337 Team J.W.J                            1 NL 18 1081066      CM 10:19:59.000  1069.34   0.00   3          197.810   0.000
   338 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 10:20:04.000  1068.86   0.00   3          197.810   0.000
   339 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 10:20:06.000  1068.67   0.00   3          197.810   0.000
   340 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 10:20:07.000  1068.57   0.00   2          197.810   0.000
   341 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 10:20:08.000  1068.47   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 Rob Duurland                          1 NL 18 1328152      CM 10:20:10.000  1068.28   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   343 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 10:20:12.000  1068.09   0.00   3          197.810   0.000
   344 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 10:20:15.000  1067.80   0.00   2          197.810   0.000
   345 Papież Rafał                          1 PL 0315 18 1313    CM 10:20:18.000  1067.51   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   346 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 10:20:20.000  1067.32   0.00   2          197.810   0.000
   347 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 10:20:21.000  1067.22   0.00   2          197.810   0.000
   348 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 10:20:23.000  1067.03   0.00   2          197.810   0.000
   349 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 10:20:27.000  1066.65   0.00   3          197.810   0.000
   350 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 10:20:30.000  1066.36   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   351 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10280   CM 10:20:30.000  1066.36   0.00   2          197.810   0.000
   352 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 10:20:31.000  1066.27   0.00   2          197.810   0.000
   353 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 10:20:31.000  1066.27   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   354 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 10:20:35.000  1065.88   0.00   3          197.810   0.000
   355 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1663    CM 10:20:40.000  1065.40   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   356 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 10:20:40.000  1065.40   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   357 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 10:20:46.000  1064.83   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   358 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570759      CM 10:21:05.000  1063.02   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   359 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5502    CM 10:21:23.000  1061.31   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   360 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 10:21:25.000  1061.12   0.00   2          197.810   0.000
   361 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 10:21:25.000  1061.12   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   362 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 10:21:26.000  1061.02   0.00   3          197.810   0.000
   363 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 10:21:26.000  1061.02   0.00   2          197.810   0.000
   364 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 10:21:31.000  1060.55   0.00   2          197.810   0.000
   365 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1105    CM 10:21:32.000  1060.45   0.00   3          197.810   0.000
   366 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 10:21:33.000  1060.36   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   367 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 10:21:33.000  1060.36   0.00   2          197.810   0.000
   368 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1145    CM 10:21:34.000  1060.26   0.00   2          197.810   0.000
   369 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 10:21:34.000  1060.26   0.00   3          197.810   0.000
   370 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 10:21:34.000  1060.26   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   371 BATE 7                                1 PL 0449 18 7155    CM 10:21:35.000  1060.17   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   372 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 10:21:35.000  1060.17   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   373 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 10:21:36.000  1060.08   0.00   2          197.810   0.000
   374 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 10:21:38.000  1059.89   0.00   3          197.810   0.000
   375 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 10:21:38.000  1059.89   0.00   2          197.810   0.000
   376 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 10:21:39.000  1059.79   0.00   3          197.810   0.000
   377 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 10:21:40.000  1059.70   0.00   2          197.810   0.000
   378 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 10:21:41.000  1059.60   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   379 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 10:21:42.000  1059.51   0.00   2          197.810   0.000
   380 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 10:21:43.000  1059.41   0.00   2          197.810   0.000
   381 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8633    CM 10:21:44.000  1059.32   0.00   2          197.810   0.000
   382 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 10:21:45.000  1059.22   0.00   3          197.810   0.000
   383 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 10:21:48.000  1058.94   0.00   2          197.810   0.000
   384 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 10:21:49.000  1058.85   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   385 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 10:21:50.000  1058.75   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   386 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 10:21:54.000  1058.37   0.00   2          197.810   0.000
   387 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 152    CM 10:21:59.000  1057.90   0.00   3          197.810   0.000
   388 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 10:22:00.000  1057.81   0.00   2          197.810   0.000
   389 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 10:22:00.000  1057.81   0.00   2          197.810   0.000
   390 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 10:22:01.000  1057.71   0.00   3          197.810   0.000
   391 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 10:22:03.000  1057.53   0.00   4          197.810   0.000
   392 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7115    CM 10:22:14.000  1056.49   0.00   2          197.810   0.000
   393 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 10:22:20.000  1055.93   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   394 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 10:22:37.000  1054.33   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   395 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3953    CM 10:22:39.000  1054.14   0.00   3          197.810   0.000
   396 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 10:22:50.000  1053.11   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   397 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 10:23:11.000  1051.16   0.00   2          197.810   0.000
   398 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 10:23:42.000  1048.28   0.00   3          197.810   0.000
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 10:24:39.000  1043.03   0.00   2          197.810   0.000
   400 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0419 18 9689    CM 10:24:47.000  1042.29   0.00   2          197.810   0.000
   401 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 10:24:50.000  1042.02   0.00   2          197.810   0.000
   402 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 10:24:51.000  1041.93   0.00   3          197.810   0.000
   403 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 414     CM 10:24:56.000  1041.47   0.00   3          197.810   0.000
   404 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 10:24:56.000  1041.47   0.00   3          197.810   0.000
   405 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 10:24:56.000  1041.47   0.00   3          197.810   0.000
   406 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 10:24:58.000  1041.29   0.00   3          197.810   0.000
   407 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 10:24:59.000  1041.20   0.00   3          197.810   0.000
   408 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 10:25:00.000  1041.11   0.00   2          197.810   0.000
   409 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 10:25:01.000  1041.01   0.00   3          197.810   0.000
   410 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 10:25:01.000  1041.01   0.00   4          197.810   0.000
   411 Brabant Flyers                        1 NL 18 5180745      CM 10:25:20.000  1039.28   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   412 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 10:25:21.000  1039.19   0.00   2          197.810   0.000
   413 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 10:25:43.000  1037.19   0.00   2          197.810   0.000
   414 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 10:25:45.000  1037.01   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   415 Stani                                 1 PL 0231 18 3900    CM 10:25:47.000  1036.83   0.00   2          197.810   0.000
   416 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 10:25:52.000  1036.38   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   417 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 10:25:55.000  1036.11   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   418 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 10:26:42.000  1031.87   0.00   2          197.810   0.000
   419 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 10:26:43.000  1031.78   0.00   4          197.810   0.000
   420 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 632      CM 10:26:43.000  1031.78   0.00   3          197.810   0.000
   421 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 10:26:44.000  1031.69   0.00   3          197.810   0.000
   422 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 10:26:45.000  1031.60   0.00   3          197.810   0.000
   423 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 10:26:45.000  1031.60   0.00   2          197.810   0.000
   424 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 10:26:47.000  1031.42   0.00   4          197.810   0.000
   425 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 10:26:47.000  1031.42   0.00   3          197.810   0.000
   426 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 10:26:49.000  1031.25   0.00   3          197.810   0.000
   427 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7019     CM 10:26:49.000  1031.25   0.00   4          197.810   0.000
   428 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 10:26:51.000  1031.07   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   429 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 10:27:06.000  1029.72   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   430 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437039      CM 10:27:08.000  1029.55   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   431 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 10:27:12.000  1029.19   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   432 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 10:27:26.000  1027.94   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   433 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235644      CM 10:27:26.000  1027.94   0.00   3          197.810   0.000
   434 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 10:27:42.000  1026.52   0.00   3          197.810   0.000
   435 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 10:27:43.000  1026.43   0.00   2          197.810   0.000
   436 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 10:27:46.000  1026.16   0.00   2          197.810   0.000
   437 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 10:27:48.000  1025.99   0.00   3          197.810   0.000
   438 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 10:27:50.000  1025.81   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   439 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 10:28:48.000  1020.69   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   440 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 10:29:25.000  1017.45   0.00   4          197.810   0.000
   441 Team GAZO                             1 NL 18 1707313      CM 10:29:27.000  1017.28   0.00   4          197.810   0.000
   442 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 10:29:29.000  1017.11   0.00   2          197.810   0.000
   443 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 10:29:30.000  1017.02   0.00   4          197.810   0.000
   444 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5210    CM 10:29:36.000  1016.50   0.00   3          197.810   0.000
   445 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 10:30:01.000  1014.32   0.00   2          197.810   0.000
   446 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 10:30:02.000  1014.24   0.00   2          197.810   0.000
   447 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 10:30:10.000  1013.54   0.00   2          197.810   0.000
   448 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 10:30:20.000  1012.68   0.00   3          197.810   0.000
   449 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 10:31:10.000  1008.38   0.00   2          197.810   0.000
   450 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 10:31:13.000  1008.12   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   451 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 10:31:13.000  1008.12   0.00   4          197.810   0.000
   452 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 10:31:14.000  1008.04   0.00   3          197.810   0.000
   453 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 10:31:15.000  1007.95   0.00   4          197.810   0.000
   454 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 299    CM 10:31:16.000  1007.86   0.00   2          197.810   0.000
   455 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 10:31:16.000  1007.86   0.00   3          197.810   0.000
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 10:31:16.000  1007.86   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   457 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 10:31:17.000  1007.78   0.00   2          197.810   0.000
   458 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 10:31:18.000  1007.69   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   459 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 10:31:18.000  1007.69   0.00   2          197.810   0.000
   460 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 10:31:19.000  1007.61   0.00   2          197.810   0.000
   461 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 10:31:19.000  1007.61   0.00   3          197.810   0.000
   462 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 10:31:19.000  1007.61   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   463 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 10:31:20.000  1007.52   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   464 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 10:31:20.000  1007.52   0.00   3          197.810   0.000
   465 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 10:31:20.000  1007.52   0.00   4          197.810   0.000
   466 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 311     CM 10:31:20.000  1007.52   0.00   3          197.810   0.000
   467 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 10:31:21.000  1007.44   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   468 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 10:31:21.000  1007.44   0.00   2          197.810   0.000
   469 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 10:31:22.000  1007.35   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   470 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 10:31:23.000  1007.27   0.00   2          197.810   0.000
   471 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6948    CM 10:31:23.000  1007.27   0.00   5          197.810   0.000
   472 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 10:31:23.000  1007.27   0.00   4          197.810   0.000
   473 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 10:31:24.000  1007.18   0.00   2          197.810   0.000
   474 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 10:31:24.000  1007.18   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   475 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 10:31:26.000  1007.01   0.00   2          197.810   0.000
   476 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33048       CM 10:31:27.000  1006.92   0.00   2          197.810   0.000
   477 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 10:31:28.000  1006.84   0.00   2          197.810   0.000
   478 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 10:31:28.000  1006.84   0.00   2          197.810   0.000
   479 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 10:31:29.000  1006.75   0.00   5          197.810   0.000
   480 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 10:31:29.000  1006.75   0.00   2          197.810   0.000
   481 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 10:31:31.000  1006.58   0.00   3          197.810   0.000
   482 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 10:31:32.000  1006.50   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   483 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 10:31:32.000  1006.50   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   484 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 10:31:33.000  1006.41   0.00   4          197.810   0.000
   485 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 10:31:35.000  1006.24   0.00   2          197.810   0.000
   486 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 10:31:35.000  1006.24   0.00   3          197.810   0.000
   487 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 10:31:35.000  1006.24   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   488 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 10:31:37.000  1006.07   0.00   4          197.810   0.000
   489 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 10:31:38.000  1005.98   0.00   2          197.810   0.000
   490 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 10:31:38.000  1005.98   0.00   2          197.810   0.000
   491 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 10:31:38.000  1005.98   0.00   2          197.810   0.000
   492 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 10:31:39.000  1005.90   0.00   2          197.810   0.000
   493 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 10:31:44.000  1005.47   0.00   2          197.810   0.000
   494 Król Marek                            1 PL 0465 18 6706    CM 10:31:45.000  1005.39   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   495 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 10:31:49.000  1005.05   0.00   3          197.810   0.000
   496 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 10:31:50.000  1004.96   0.00   3          197.810   0.000
   497 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 10:31:52.000  1004.79   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   498 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 10:32:11.000  1003.18   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   499 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255576     CM 10:32:13.000  1003.01   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   500 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 10:32:43.000  1000.47   0.00   4          197.810   0.000
   501 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 10:32:44.000  1000.39   0.00   4          197.810   0.000
   502 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 10:32:50.000   999.88   0.00   2          197.810   0.000
   503 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5130869      CM 10:32:55.000   999.46   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   504 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 10:33:03.000   998.79   0.00   3          197.810   0.000
   505 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 10:33:30.000   996.52   0.00   3          197.810   0.000
   506 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 10:33:31.000   996.44   0.00   3          197.810   0.000
   507 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 10:33:34.000   996.19   0.00   3          197.810   0.000
   508 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5095    CM 10:33:53.000   994.60   0.00   3          197.810   0.000
   509 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 10:34:03.000   993.77   0.00   4          197.810   0.000
   510 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 10:34:08.000   993.36   0.00   2          197.810   0.000
   511 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 10:34:13.000   992.94   0.00   3          197.810   0.000
   512 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 10:34:24.000   992.03   0.00   2          197.810   0.000
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2524    CM 10:34:32.000   991.36   0.00   3          197.810   0.000
   514 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5122391      CM 10:34:35.000   991.12   0.00   3          197.810   0.000
   515 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 10:35:31.000   986.50   0.00   3          197.810   0.000
   516 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 10:35:43.000   985.52   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   517 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 10:35:57.000   984.37   0.00   2          197.810   0.000
   518 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1806    CM 10:36:33.000   981.44   0.00   3          197.810   0.000
   519 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 10:36:35.000   981.28   0.00   4          197.810   0.000
   520 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 10:36:35.000   981.28   0.00   2          197.810   0.000
   521 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 10:36:36.000   981.20   0.00   4          197.810   0.000
   522 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 10:36:37.000   981.12   0.00   2          197.810   0.000
   523 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4750    CM 10:36:40.000   980.88   0.00   3          197.810   0.000
   524 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 10:37:10.000   978.45   0.00   2          197.810   0.000
   525 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 10:37:12.000   978.29   0.00   2          197.810   0.000
   526 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 10:37:47.000   975.48   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   527 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 10:37:50.000   975.23   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   528 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 10:37:52.000   975.07   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   529 Coos van Houten                       1 NL 18 1709616      CM 10:37:53.000   974.99   0.00   2          197.810   0.000
   530 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 10:37:56.000   974.75   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   531 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 10:37:58.000   974.59   0.00   2          197.810   0.000
   532 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338926      CM 10:37:59.000   974.51   0.00   2          197.810   0.000
   533 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036809      CM 10:38:02.000   974.27   0.00   4          197.810   0.000
   534 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 10:38:07.000   973.87   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   535 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 10:38:10.000   973.63   0.00   2          197.810   0.000
   536 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 10:38:12.000   973.47   0.00   3          197.810   0.000
   537 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 10:38:25.000   972.44   0.00   2          197.810   0.000
   538 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 10:38:53.000   970.21   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   539 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267292     CM 10:39:02.000   969.50   0.00   2          197.810   0.000
   540 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 10:39:04.000   969.34   0.00   3          197.810   0.000
   541 Master Team 2                         1 PL 0442 18 524     CM 10:39:07.000   969.10   0.00   3          197.810   0.000
   542 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 10:39:14.000   968.55   0.00   3          197.810   0.000
   543 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 10:39:16.000   968.39   0.00   3          197.810   0.000
   544 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 10:39:17.000   968.31   0.00   2          197.810   0.000
   545 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 10:39:21.000   968.00   0.00   3          197.810   0.000
   546 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 10:39:22.000   967.92   0.00   3          197.810   0.000
   547 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 10:39:27.000   967.52   0.00   4          197.810   0.000
   548 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 10:39:29.000   967.37   0.00   3          197.810   0.000
   549 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 10:39:32.000   967.13   0.00   5          197.810   0.000
   550 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 10:39:39.000   966.58   0.00   2          197.810   0.000
   551 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 10:39:39.000   966.58   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   552 Roman H 2                             1 PL 0451 18 19      CM 10:39:43.000   966.26   0.00   2          197.810   0.000
   553 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 10:39:45.000   966.11   0.00   2          197.810   0.000
   554 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 10:39:54.000   965.40   0.00   3          197.810   0.000
   555 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3465    CM 10:39:58.000   965.08   0.00   3          197.810   0.000
   556 Team Twente 2                         1 NL 18 1511706      CM 10:40:07.000   964.38   0.00   2          197.810   0.000
   557 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 10:40:10.000   964.14   0.00   2          197.810   0.000
   558 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 10:40:15.000   963.75   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   559 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5223    CM 10:40:17.000   963.60   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   560 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 707     CM 10:43:55.000   946.84   0.00   4          197.810   0.000
   561 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 10:44:01.000   946.38   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   562 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8962     CM 10:44:11.000   945.63   0.00   4          197.810   0.000
   563 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453375      CM 10:44:16.000   945.25   0.00   3          197.810   0.000
   564 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485829      CM 10:44:21.000   944.88   0.00   2          197.810   0.000
   565 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 10:44:24.000   944.65   0.00   3          197.810   0.000
   566 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 10:44:27.000   944.43   0.00   4          197.810   0.000
   567 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 10:44:28.000   944.35   0.00   2          197.810   0.000
   568 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6752    CM 10:44:28.000   944.35   0.00   2          197.810   0.000
   569 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4813    CM 10:44:31.000   944.13   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 10:44:33.000   943.98   0.00   2          197.810   0.000
   571 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 10:44:36.000   943.75   0.00   2          197.810   0.000
   572 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 10:44:38.000   943.60   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   573 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 10:44:40.000   943.45   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   574 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 106     CM 10:44:40.000   943.45   0.00   3          197.810   0.000
   575 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 10:44:40.000   943.45   0.00   2          197.810   0.000
   576 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 10:44:50.000   942.70   0.00   2          197.810   0.000
   577 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8801    CM 10:45:03.000   941.73   0.00   2          197.810   0.000
   578 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533893      CM 10:45:10.000   941.21   0.00   3          197.810   0.000
   579 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3831142      CM 10:45:21.000   940.39   0.00   3          197.810   0.000
   580 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3045    CM 10:45:57.000   937.71   0.00   2          197.810   0.000
   581 szczepcio                             1 PL 0414 18 9809    CM 10:46:10.000   936.75   0.00   3          197.810   0.000
   582 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 10:46:13.000   936.53   0.00   4          197.810   0.000
   583 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 407     CM 10:46:35.000   934.90   0.00   2          197.810   0.000
   584 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 10:46:42.000   934.39   0.00   4          197.810   0.000
   585 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 10:47:18.000   931.75   0.00   2          197.810   0.000
   586 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 908     CM 10:48:25.000   926.87   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   587 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 10:48:43.000   925.57   0.00   3          197.810   0.000
   588 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 10:50:09.000   919.41   0.00   2          197.810   0.000
   589 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 10:50:16.000   918.91   0.00   3          197.810   0.000
   590 BATE 7                                1 PL 0449 18 7154    CM 10:50:21.000   918.55   0.00   2          197.810   0.000
   591 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10001   CM 10:51:35.000   913.32   0.00   3          197.810   0.000
   592 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 10:51:36.000   913.25   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   593 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 10:51:37.000   913.18   0.00   3          197.810   0.000
   594 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 10:51:39.000   913.04   0.00   3          197.810   0.000
   595 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 10:51:42.000   912.83   0.00   2          197.810   0.000
   596 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 10:51:47.000   912.48   0.00   2          197.810   0.000
   597 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1108    CM 10:52:10.000   910.87   0.00   2          197.810   0.000
   598 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6104    CM 10:52:13.000   910.66   0.00   3          197.810   0.000
   599 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 10:52:17.000   910.38   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   600 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 10:52:21.000   910.10   0.00   2          197.810   0.000
   601 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 10:52:22.000   910.03   0.00   2          197.810   0.000
   602 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 10:53:56.000   903.52   0.00   3          197.810   0.000
   603 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028573      CM 10:55:54.000   895.47   0.00   2          197.810   0.000
   604 Paweł Socała                          1 PL 017 18 236      CM 10:56:26.000   893.32   0.00   2          197.810   0.000
   605 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 10:58:02.000   886.91   0.00   2          197.810   0.000
   606 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 10:58:04.000   886.78   0.00   4          197.810   0.000
   607 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 10:58:06.000   886.64   0.00   2          197.810   0.000
   608 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4383    CM 10:58:07.000   886.58   0.00   2          197.810   0.000
   609 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 10:58:10.000   886.38   0.00   3          197.810   0.000
   610 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 10:58:12.000   886.25   0.00   3          197.810   0.000
   611 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 10:58:54.000   883.48   0.00   3          197.810   0.000
   612 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 10:59:19.000   881.83   0.00   3          197.810   0.000
   613 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 10:59:47.000   880.00   0.00   4          197.810   0.000
   614 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 10:59:50.000   879.81   0.00   2          197.810   0.000
   615 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7990    CM 11:00:34.000   876.95   0.00   3          197.810   0.000
   616 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 11:00:45.000   876.24   0.00   2          197.810   0.000
   617 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 11:00:47.000   876.11   0.00   3          197.810   0.000
   618 Huig van Duijn                        1 NL 18 1027417      CM 11:00:48.000   876.04   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   619 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2527    CM 11:00:49.000   875.98   0.00   5          197.810   0.000
   620 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 11:00:51.000   875.85   0.00   2          197.810   0.000
   621 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 11:00:52.000   875.78   0.00   5          197.810   0.000
   622 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 11:00:54.000   875.65   0.00   3          197.810   0.000
   623 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 11:00:56.000   875.52   0.00   3          197.810   0.000
   624 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 11:01:57.000   871.60   0.00   3          197.810   0.000
   625 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 11:02:44.000   868.60   0.00   2          197.810   0.000
   626 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 11:03:56.000   864.05   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722690      CM 11:04:29.000   861.98   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   628 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 11:04:59.000   860.11   0.00   4          197.810   0.000
   629 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 11:05:09.000   859.48   0.00   3          197.810   0.000
   630 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 632     CM 11:05:19.000   858.86   0.00   3          197.810   0.000
   631 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 11:06:03.000   856.14   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   632 BATE 7                                1 PL 0449 18 7170    CM 11:06:06.000   855.95   0.00   3          197.810   0.000
   633 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 11:08:25.000   847.45   0.00   2          197.810   0.000
   634 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 11:12:21.000   833.41   0.00   3          197.810   0.000
   635 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 11:12:23.000   833.29   0.00   2          197.810   0.000
   636 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 11:12:40.000   832.30   0.00   4          197.810   0.000
   637 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 470      CM 11:13:20.000   829.97   0.00   2          197.810   0.000
   638 Barabella                             1 PL 0400 18 704     CM 11:15:29.000   822.55   0.00   2          197.810   0.000
   639 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1788    CM 11:16:02.000   820.68   0.00   4          197.810   0.000
   640 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 11:17:37.000   815.32   0.00   4          197.810   0.000
   641 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 11:18:50.000   811.25   0.00   3          197.810   0.000
   642 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 11:20:32.000   805.63   0.00   4          197.810   0.000
   643 Master Team 1                         1 PL 0442 18 529     CM 11:23:53.000   794.79   0.00   2          197.810   0.000
   644 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 11:24:22.000   793.25   0.00   3          197.810   0.000
   645 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 11:27:23.000   783.77   0.00   2          197.810   0.000
   646 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 11:27:44.000   782.68   0.00   3          197.810   0.000
   647 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6135    CM 11:30:15.000   774.97   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   648 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 11:30:17.000   774.87   0.00   2          197.810   0.000
   649 Sparta team                           1 NL 18 1799640      CM 11:33:15.000   765.96   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   650 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 11:35:08.000   760.42   0.00   2          197.810   0.000
   651 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 11:39:06.000 11:39:06   0.00   3          197.810   0.000
   652 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4609    CM 11:41:22.000 11:41:22   0.00   4          197.810   0.000
   653 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 11:41:32.000 11:41:32   0.00   2          197.810   0.000
   654 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 11:41:48.000 11:41:48   0.00   3          197.810   0.000
   655 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 11:56:16.000 11:56:16   0.00   2          197.810   0.000
   656 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023467      CM 11:58:16.000 11:58:16   0.00   2          197.810   0.000
   657 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 11:58:30.000 11:58:30   0.00   3          197.810   0.000
   658 Paweł Socała                          1 PL 017 18 252      CM 12:03:01.000 12:03:01   0.00   3          197.810   0.000
   659 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 12:03:16.000 12:03:16   0.00   4          197.810   0.000
   660 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 12:04:27.000 12:04:27   0.00   4          197.810   0.000
   661 Rob Duurland                          1 NL 18 1328106      CM 12:05:00.000 12:05:00   0.00   3          197.810   0.000
   662 KERAJE                                1 PL 098 18 17031    CM 12:05:11.000 12:05:11   0.00   3          197.810   0.000
   663 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 12:06:15.000 12:06:15   0.00   2          197.810   0.000
   664 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 12:06:18.000 12:06:18   0.00   3          197.810   0.000
   665 Team Esther Vereecke + Hugo Morris    1 BE 18 6125637      CM 12:07:18.000 12:07:18   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   666 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7408     CM 12:07:31.000 12:07:31   0.00   2          197.810   0.000
   667 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 662     CM 12:07:36.000 12:07:36   0.00   2          197.810   0.000
   668 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 12:07:55.000 12:07:55   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   669 Stani                                 1 PL 0231 18 3842    CM 12:07:58.000 12:07:58   0.00   4          197.810   0.000
   670 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6117    CM 12:07:58.000 12:07:58   0.00   4          197.810   0.000
   671 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6058    CM 12:08:20.000 12:08:20   0.00   2          197.810   0.000
   672 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5204    CM 12:09:05.000 12:09:05   0.00   4          197.810   0.000
   673 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 12:09:16.000 12:09:16   0.00   2          197.810   0.000
   674 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1802    CM 12:09:21.000 12:09:21   0.00   5          197.810   0.000
   675 Kotek                                 1 PL 0203 18 983     CM 12:09:28.000 12:09:28   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   676 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 12:10:53.000 12:10:53   0.00   5          197.810   0.000
   677 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7250    CM 12:12:15.000 12:12:15   0.00   3          197.810   0.000
   678 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437035      CM 12:12:16.000 12:12:16   0.00   2          197.810   0.000
   679 Sparta team                           1 NL 18 1799632      CM 12:12:19.000 12:12:19   0.00   2          197.810   0.000
   680 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28512      CM 12:12:28.000 12:12:28   0.00   3          197.810   0.000
   681 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33050       CM 12:14:07.000 12:14:07   0.00   4          197.810   0.000
   682 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 12:15:51.000 12:15:51   0.00   4          197.810   0.000
   683 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 12:17:30.000 12:17:30   0.00   3          197.810   0.000
                                                      -  13 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   684 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 12:20:46.000 12:20:46   0.00   2          197.810   0.000
   685 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1839    CM 12:22:28.000 12:22:28   0.00   2          197.810   0.000
   686 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028554      CM 12:22:39.000 12:22:39   0.00   2          197.810   0.000
   687 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195363      CM 12:24:15.000 12:24:15   0.00   3          197.810   0.000
   688 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061309      CM 12:25:36.000 12:25:36   0.00   3          197.810   0.000
   689 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 12:27:18.000 12:27:18   0.00   3          197.810   0.000
   690 Kozik 1                               1 PL 0343 18 402     CM 12:29:28.000 12:29:28   0.00   2          197.810   0.000
   691 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1841    CM 12:40:15.000 12:40:15   0.00   3          197.810   0.000
   692 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 12:40:25.000 12:40:25   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   693 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 12:54:01.000 12:54:01   0.00   3          197.810   0.000
   694 SYKI                                  1 PL 0450 18 10748   CM 13:26:41.000 13:26:41   0.00   3          197.810   0.000
   695 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 13:27:51.000 13:27:51   0.00   4          197.810   0.000
   696 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 13:28:06.000 13:28:06   0.00   3          197.810   0.000
   697 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 925     CM 13:29:49.000 13:29:49   0.00   2          197.810   0.000
   698 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 13:29:52.000 13:29:52   0.00   2          197.810   0.000
   699 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10853   CM 13:31:43.000 13:31:43   0.00   3          197.810   0.000
   700 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 13:49:53.000 13:49:53   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   701 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 13:50:24.000 13:50:24   0.00   3          197.810   0.000
   702 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 182     CM 14:31:18.000 14:31:18   0.00   2          197.810   0.000
   703 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400484      CM 14:43:15.000 14:43:15   0.00   3          197.810   0.000
   704 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 14:48:05.000 14:48:05   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|      
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |konk.|punkty |Wkł.%|      
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+-----+      
    1    1 Jarosław Wierzbicki             1  3  3  3    9    211.99  66.7      
    2    5 SG Steffl                       1  3  3  3    9    206.07  66.7      
    3   10 Rudnik Stanisław                1  3  2  3    8    193.68  71.4      
    4   11 Garncarz Mariusz                1  2  3  3    8    189.17  64.3      
    5    8 Master Team 6                   1  2  3  3    8    188.43  88.9      
    6   16 Brugmans Sabrina                1  3  2  3    8    182.29  66.7      
    7    4 SG Sehnke - Marzeion            1  3  3  2    8    177.96  75.0      
    8   33 Jerzy Gryzło                    1  2  2  3    7    160.99  70.0      
    9   34 Jan Bocheńczak                  1  2  2  3    7    160.42  70.0      
   10   15 Gabryś Józef                    1  3  2  2    7    157.70  58.3      
   11   13 Simonsz - Huisman 2             1  2  3  2    7    156.91  58.3      
   12   12 Patulski & Bieryt               1  3  2  2    7    156.38  53.8      
   13   14 Łotysz & Szymankowski           1  3  2  2    7    155.48  63.6      
   14    2 Kozik 3                         1  3  3  1    7    153.28  53.3      
   15   71 Veugelers Dennis 2              1  1  2  3    6    150.38  46.2      
   16   19 Team Hamers 1                   1  1  3  2    6    148.27  54.5      
   17    6 CHRAMIEC                        1  3  3  1    7    148.04  53.3      
   18    3 Kuba & Ola                      1  3  3  1    7    147.95  70.0      
   19   18 Team GAZO                       1  3  2  2    7    146.40  53.8      
   20   20 P. Romkes 2                     1  2  2  2    6    144.13 100.0      
   21   22 Marek i Edyta Malec             1  2  2  2    6    142.85  54.5      
   22   67 Comb. v/d Vooren Team A         1  1  2  3    6    141.71  50.0      
   23   23 Master Team 5                   1  2  2  2    6    140.81  50.0      
   24   24 Menok & Roman                   1  2  2  2    6    140.78  66.7      
   25   26 Team J.W.J                      1  2  2  2    6    140.63  46.2      
   26   27 Kazimierz Lewandowski 2         1  2  2  2    6    139.69  54.5      
   27   29 Tomaszewski                     1  2  2  2    6    136.58  40.0      
   28   39 GAŃSKI                          1  2  2  2    6    136.57 100.0      
   29   43 Oddział Trzebnica 2             1  3  1  2    6    135.26  50.0      
   30    9 Mielec Mateusz                  1  2  3  1    6    132.92  50.0      
   31   40 WADOWICE                        1  3  1  2    6    132.85  54.5      
   32   41 Bus Przemysław                  1  2  2  2    6    131.94  50.0      
   33  118 Piotr Kogut                     1  0  2  3    5    131.26  45.5      
   34   50 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  2  2    6    129.88  46.2      
   35   37 Robert 0314                     1  3  1  2    6    129.66  46.7      
   36  119 Kusionowie                      1  0  2  3    5    126.17  33.3      
   37   60 Kozik 2                         1  3  1  2    6    124.95  54.5      
   38   61 GORZOLKA & KUMIEC               1  3  1  2    6    123.80  46.2      
   39   62 Team "Belgisch Limburg"         1  3  1  2    6    123.79  46.2      
   40   69 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1  2  2    5    123.38  41.7      
   41   17 Jura                            1  3  2  1    6    123.35  53.8      
   42  143 Kupka - Smiłowski               1  1  1  3    5    123.07  55.6      
   43   72 Dieter Strackbein               1  1  2  2    5    122.80  55.6      
   44   70 Master Team 3                   1  1  2  2    5    122.67  45.5      
   45  130 BACIARY                         1  1  1  3    5    122.22  38.5      
   46  141 Leon Wójciak                    1  1  1  3    5    122.19  41.7      
   47   66 Franczyk Łukasz                 1  1  2  2    5    119.56  50.0      
   48    7 Tomasz Kropop 1                 1  3  3  0    6    116.51  60.0      
   49   77 PAJĄK & KROGULEC                1  1  2  2    5    116.22  55.6      
   50   76 Lech & Rycombel 2               1  1  2  2    5    115.34  41.7      
   51   82 Rzepka Marek i Marcin           1  2  1  2    5    113.63  55.6      
   52   97 Tim Schilling                   1  2  1  2    5    113.52  41.7      
   53   21 adamek 1118                     1  2  2  1    5    112.15  50.0      
   54   28 Veugelers Dennis 1              1  3  1  1    5    111.87  50.0      
   55   94 Garncarz Andrzej                1  2  1  2    5    110.55  38.5      
   56  100 Sunshine Team Twente A          1  2  1  2    5    110.23  41.7      
   57   30 Piotr Biłos                     1  2  2  1    5    109.51  45.5      
   58   25 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2  2  1    5    108.69  50.0      
   59   38 nismo                           1  2  2  1    5    107.24  55.6      
   60   32 Master Team 2                   1  2  2  1    5    107.15  50.0      
   61   45 Wieczór                         1  3  1  1    5    106.39  46.7      
   62   31 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2  2  1    5    106.34  41.7      
   63  107 Emanuel                         1  2  1  2    5    105.42  35.7      
   64   42 BIENIEK                         1  2  2  1    5    105.20  38.5      
   65   44 P. Wolters 1                    1  2  2  1    5    103.38  50.0      
   66   46 KOZINOGA J. S.                  1  3  1  1    5    102.67  50.0      
   67   54 Tadeusz Kicko                   1  3  1  1    5    102.34  50.0      
   68  117 Sznaucner Jarosław              1  0  2  2    4    101.59  33.3      
   69   52 Marysia M                       1  3  1  1    5    101.55  45.5      
   70  151 JARUMI                          1  1  1  2    4     98.78  44.4      
   71   64 SYLA                            1  3  1  1    5     98.01  40.0      
   72  128 Radosław Dróżdż                 1  1  1  2    4     97.51  36.4      
   73  121 Comb. v/d Vooren Team B         1  1  1  2    4     97.27  50.0      
   74  126 Sobuta Szymon                   1  1  1  2    4     96.68  30.8      
   75  144 Olenka Rudyk                    1  1  1  2    4     91.96  44.4      
   76   65 Rudyk Orest                     1  1  2  1    4     91.95  44.4      
   77  164 Lech & Rycombel 3               1  1  1  2    4     91.66  36.4      
   78   68 APOLLO                          1  1  2  1    4     91.01  40.0      
   79  170 Karl-Heinz Burger               1  1  1  2    4     90.93  33.3      
   80   81 Siepierowski Grzegorz           1  2  1  1    4     90.50  36.4      
   81   78 Koralewicz Bracia 1             1  2  1  1    4     90.32  36.4      
   82   74 Team Thieu                      1  1  2  1    4     89.45  40.0      
   83   83 Matthias Klement                1  2  1  1    4     88.65  30.8      
   84   88 Maniek                          1  2  1  1    4     87.78  36.4      
   85   85 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2  1  1    4     87.23  33.3      
   86   89 Team Alaerts                    1  2  1  1    4     86.91  36.4      
   87   99 Lesiewicz K. M.                 1  2  1  1    4     86.88  36.4      
   88   93 Majcher Krystian i Marzena      1  1  2  1    4     86.79  26.7      
   89   87 MAŁOBURSKI                      1  1  2  1    4     86.74  30.8      
   90  189 P. P. Pigeons                   1  2  0  2    4     86.43  36.4      
   91  186 Bieryt & Patulski               1  2  0  2    4     86.18  33.3      
   92   80 Wierzbiak Henryk                1  2  1  1    4     86.04  57.1      
   93   95 Adam Sehnke                     1  2  1  1    4     85.77  36.4      
   94  104 Bram Wassenaar                  1  2  1  1    4     85.08  44.4      
   95   96 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1    4     84.54  40.0      
   96  111 MAKA                            1  3  0  1    4     83.41  38.5      
   97  106 Team Twente 1                   1  2  1  1    4     82.86  50.0      
   98  105 Krzysztof Rumik 2               1  2  1  1    4     81.27  33.3      
   99  113 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2  1  1    4     80.91  30.8      
  100   35 Roman H 2                       1  2  2  0    4     80.54  28.6      
  101   36 PLANET BROTHERS 1               1  3  1  0    4     80.43  40.0      
  102  116 Święcicki Paweł 2               1  3  0  1    4     78.37  30.8      
  103   47 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3  1  0    4     77.63  30.8      
  104  207 Rurarz Zbigniew                 1  0  1  2    3     77.49  27.3      
  105   48 Pajor Edward                    1  2  2  0    4     77.11  26.7      
  106   49 Górka Tadeusz                   1  3  1  0    4     77.03  36.4      
  107   51 KERAJE                          1  3  1  0    4     76.49  44.4      
  108  215 Józef M                         1  0  1  2    3     76.34  30.0      
  109   53 Lotnik                          1  3  1  0    4     76.15  26.7      
  110   55 P. Romkes 1                     1  3  1  0    4     76.03  36.4      
  111   56 Team Bergmans & Gils            1  3  1  0    4     75.65  38.5      
  112   57 TEAM LACH                       1  3  1  0    4     75.46  30.8      
  113   58 Bogusław Węgrzyn                1  3  1  0    4     75.03  36.4      
  114   59 Patrycja                        1  3  1  0    4     74.76  30.8      
  115  217 PIOTR & BOGDAN                  1  0  1  2    3     74.61  30.0      
  116  238 TEAM MDŁ 1                      1  1  0  2    3     74.07  23.1      
  117  122 Kirzhach OLR 2                  1  1  1  1    3     73.12  30.0      
  118   63 Krzysztof Rumik 1               1  3  1  0    4     72.57  36.4      
  119  252 Oddział Trzebnica 1             1  1  0  2    3     71.76  23.1      
  120  124 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1  1  1    3     70.90  33.3      
  121  221 Andrzej Warchoł                 1  1  0  2    3     70.78  33.3      
  122  135 Team Hamers 2                   1  1  1  1    3     70.50  30.0      
  123  134 Jan Morsink                     1  1  1  1    3     70.37  60.0      
  124  127 Team Grzelak                    1  1  1  1    3     69.64  30.0      
  125  142 Maria Siepierrowski             1  1  1  1    3     69.60 100.0      
  126  125 Barabella                       1  1  1  1    3     69.31  27.3      
  127  132 Team Twente 2                   1  1  1  1    3     69.19  42.9      
  128  133 Oscor & Błażej                  1  1  1  1    3     68.75  60.0      
  129  239 Chochołowicz - Mastek           1  1  0  2    3     68.72  33.3      
  130  147 Piotr Wojtaszek                 1  1  1  1    3     68.28  42.9      
  131  138 Winiarscy i Góral               1  1  1  1    3     68.11  37.5      
  132  131 Team Tonson                     1  1  1  1    3     67.95 100.0      
  133  139 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1  1  1    3     67.76 100.0      
  134  140 Kips Bundervoet                 1  1  1  1    3     67.65  37.5      
  135  137 Team de Ridder                  1  1  1  1    3     67.57  37.5      
  136  165 Andrzej & Bogdan                1  1  1  1    3     67.38  27.3      
  137  156 Rupiński Krzysztof              1  1  1  1    3     67.34  27.3      
  138  267 Bogdan Witkowski Liszka         1  1  0  2    3     66.73  33.3      
  139  136 Śniosek Krystian                1  1  1  1    3     66.51  23.1      
  140  160 Stani                           1  1  1  1    3     66.09  20.0      
  141  162 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1  1  1    3     66.04  25.0      
  142  149 Team Koningshoeve 1             1  1  1  1    3     65.68  33.3      
  143  157 Wojciech Matysek                1  2  0  1    3     65.49  42.9      
  144  145 Paweł Socała                    1  1  1  1    3     65.23  27.3      
  145  155 Mielec Janina                   1  1  1  1    3     64.68 100.0      
  146  154 Lech & Rycombel 1               1  1  1  1    3     63.83  37.5      
  147  150 Comb. Janssen                   1  1  1  1    3     63.71  33.3      
  148   73 Lucky Loser                     1  1  2  0    3     63.26  23.1      
  149  171 Simonsz - Huisman 3             1  1  1  1    3     62.95  50.0      
  150  183 Drzazga Jerzy                   1  2  0  1    3     62.89  27.3      
  151  172 ORZEŁ                           1  2  0  1    3     62.88  33.3      
  152   75 Janusz Body                     1  1  2  0    3     62.68  33.3      
  153  167 Maciuszek Jan                   1  2  0  1    3     62.18  25.0      
  154  179 Lesiewicz A.S.                  1  2  0  1    3     61.92  42.9      
  155   79 Gurgul Kazimierz                1  1  2  0    3     61.50  37.5      
  156  181 Stefan Steenbergen              1  2  0  1    3     61.36  27.3      
  157  188 Koralewicz Bracia 2             1  2  0  1    3     61.08  33.3      
  158  184 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2  0  1    3     60.66  27.3      
  159   84 Team Stępniewski L. K. K.       1  2  1  0    3     60.35  37.5      
  160   86 Przemysław Chruszcz             1  2  1  0    3     60.25  27.3      
  161  192 Kazimierz Lewandowski 1         1  2  0  1    3     60.20  27.3      
  162   90 Piotr Pepel 2                   1  2  1  0    3     59.79  33.3      
  163  187 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2  0  1    3     59.43  25.0      
  164   91 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1  2  0    3     59.31  25.0      
  165   92 Brabant Flyers                  1  1  2  0    3     59.19  37.5      
  166   98 Wiesław Kurnik                  1  2  1  0    3     57.99  23.1      
  167  194 Jankowski Andrzej 2             1  2  0  1    3     57.68  30.0      
  168  101 DREAM TEAM                      1  2  1  0    3     57.54  27.3      
  169  102 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2  1  0    3     57.38  37.5      
  170  103 Młynarski Adam                  1  2  1  0    3     56.76  25.0      
  171  108 Roman H 1                       1  2  1  0    3     54.83  30.0      
  172  109 KOZAK GROUP smge.pl             1  3  0  0    3     54.49  30.0      
  173  110 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3  0  0    3     54.39  27.3      
  174  196 Kozik 1                         1  0  1  1    2     54.29  22.2      
  175  112 Coos van Houten                 1  3  0  0    3     53.79  25.0      
  176  114 Bogdan Łosenko                  1  3  0  0    3     53.61  33.3      
  177  291 Kirzhach OLR 3                  1  0  0  2    2     53.58  28.6      
  178  115 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3  0  0    3     53.35  23.1      
  179  199 Harrie van Boxmeer              1  0  1  1    2     51.95  40.0      
  180  202 Kondryszyn Krzysztof            1  0  1  1    2     51.14  22.2      
  181  218 Kirzhach OLR 1                  1  0  1  1    2     50.39  15.4      
  182  214 Team de Ster Opgrimbie          1  0  1  1    2     49.46  20.0      
  183  210 PLANET BROTHERS 2               1  0  1  1    2     49.28  18.2      
  184  211 Sunshine Team Twente B          1  0  1  1    2     49.12  40.0      
  185  284 Iza & Stasiu                    1  0  0  2    2     49.10  16.7      
  186  208 Master Team 4                   1  0  1  1    2     48.64  20.0      
  187  209 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  1  1    2     48.63  22.2      
  188  212 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1    2     48.25  22.2      
  189  204 Kołodziej & Matias              1  0  1  1    2     48.22  18.2      
  190  222 Bogdan Mińkowski                1  1  0  1    2     48.22  15.4      
  191  233 TEAM MR                         1  1  0  1    2     47.74  22.2      
  192  219 Święcicki Paweł 3               1  0  1  1    2     47.38  18.2      
  193  229 Tadeusz Niżnik                  1  1  0  1    2     47.15  22.2      
  194  232 Mączka Józef                    1  1  0  1    2     47.09  15.4      
  195  220 SYKI                            1  0  1  1    2     46.84  18.2      
  196  224 Ireneusz Kotela                 1  1  0  1    2     46.81  28.6      
  197  261 WACEK                           1  1  0  1    2     46.66  20.0      
  198  236 Małgorzata                      1  1  0  1    2     46.35  66.7      
  199  240 Jancenty Jarczok                1  1  0  1    2     45.32  28.6      
  200  227 Paśko Dorota                    1  1  0  1    2     45.03  22.2      
  201  244 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  1    2     44.59  16.7      
  202  246 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1  0  1    2     44.34  18.2      
  203  270 Banek Robert                    1  1  0  1    2     44.28  18.2      
  204  234 Ziętara & Trybuła               1  1  0  1    2     44.07  22.2      
  205  120 Stefan Steenbergen 2            1  0  2  0    2     44.04  18.2      
  206  226 Adam Orczyk                     1  1  0  1    2     43.97  50.0      
  207  259 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1    2     43.56  22.2      
  208  123 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1  1  0    2     43.15  20.0      
  209  129 Kirzhach OLR 4                  1  1  1  0    2     42.27  20.0      
  210  275 Janusz Michorczyk               1  1  0  1    2     42.09  18.2      
  211  268 P. Wolters 2                    1  1  0  1    2     41.12  28.6      
  212  274 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1  0  1    2     41.08  22.2      
  213  276 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1  0  1    2     40.92  15.4      
  214  146 Święcicki Paweł 1               1  1  1  0    2     39.79  25.0      
  215  148 Król Marek                      1  1  1  0    2     39.56  20.0      
  216  152 Grzegorz Jarzmik                1  1  1  0    2     39.13  33.3      
  217  153 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1  1  0    2     39.08  28.6      
  218  158 Tyka Stanisław                  1  2  0  0    2     38.91  22.2      
  219  159 Papież Rafał                    1  2  0  0    2     38.81  25.0      
  220  161 Team Niedużak                   1  1  1  0    2     38.54  22.2      
  221  163 KASIA                           1  1  1  0    2     38.24  25.0      
  222  166 Skowronek Włodzimierz           1  1  1  0    2     37.75  22.2      
  223  168 Team GJ v Houten                1  2  0  0    2     37.18  18.2      
  224  169 Simonsz - Huisman 1             1  2  0  0    2     36.99  28.6      
  225  173 Janusz                          1  2  0  0    2     36.44  33.3      
  226  174 Sobuta Dawid                    1  2  0 --    2     36.42  28.6      
  227  175 Sparta team                     1  2  0  0    2     36.33  28.6      
  228  176 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2  0  0    2     36.09  18.2      
  229  177 Team Oss Jeroen                 1  2  0  0    2     36.07  18.2      
  230  178 Rick te Morsche                 1  2  0  0    2     35.82  28.6      
  231  180 Anton van Oort                  1  2  0  0    2     35.63  33.3      
  232  182 Bogdan Stępień                  1  2  0  0    2     35.34  18.2      
  233  185 Berdhold Lutz                   1  2  0  0    2     35.07  20.0      
  234  190 Kunicki Stanisław               1  2  0  0    2     33.58  25.0      
  235  191 Team Niebieska                  1  2  0  0    2     33.31  18.2      
  236  193 A & W van den Engel             1  2  0  0    2     32.50  20.0      
  237  307 TEAM MDŁ 2                      1  0  0  1    1     26.21  11.1      
  238  279 DUŃCZYK 2                       1  0  0  1    1     25.30  14.3      
  239  308 Team van Wijk                   1  0  0  1    1     25.26  25.0      
  240  299 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0  1    1     24.97  11.1      
  241  195 Team Lindenhof 1                1  0  1  0    1     24.87   9.1      
  242  285 Jacek Hajdo                     1  0  0  1    1     24.51  14.3      
  243  319 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0  1    1     24.46  11.1      
  244  297 Mateusz Górka                   1  0  0  1    1     24.13  25.0      
  245  197 Kurek Wiesław                   1  0  1  0    1     23.92  14.3      
  246  198 J & M Duda                      1  0  1  0    1     23.88  11.1      
  247  200 Musiał Andrzej                  1  0  1  0    1     23.71  16.7      
  248  201 Justyna Marzeion                1  0  1  0    1     23.67  16.7      
  249  203 DUNAS & KONECHNYY               1  0  1  0    1     23.08  16.7      
  250  205 zWarchoł Andrzej                1  0  1  0    1     22.62  33.3      
  251  206 Sylwester Sokalski              1  0  1  0    1     22.38  11.1      
  252  213 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  1  0    1     21.50  14.3      
  253  216 Paweł Czechlowski               1  0  1  0    1     21.12  14.3      
  254  223 A. J. Zondag en Zn.             1  1  0  0    1     19.83  33.3      
  255  225 Czyż Marek                      1  1  0  0    1     19.70  10.0      
  256  228 Sprycha Łukasz                  1  1  0  0    1     19.39  16.7      
  257  230 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1  0  0    1     19.16  10.0      
  258  231 Bogdan Brandys                  1  1  0  0    1     19.12  16.7      
  259  235 BLONDMAR                        1  1  0  0    1     18.88  10.0      
  260  237 szczepcio                       1  1  0  0    1     18.84  10.0      
  261  241 Zosia & Edyta                   1  1  0  0    1     18.49  11.1      
  262  242 KUBA                            1  1  0  0    1     18.43  14.3      
  263  243 Rob Duurland                    1  1  0  0    1     18.39  11.1      
  264  245 BATE 7                          1  1  0  0    1     18.35  12.5      
  265  247 Team Bos - Bevers               1  1  0  0    1     18.22  12.5      
  266  248 Adam Niezgoda                   1  1  0  0    1     18.08  11.1      
  267  249 Stępień Leszek                  1  1  0  0    1     18.03   9.1      
  268  250 Przemysław Wydrych              1  1  0  0    1     17.98  20.0      
  269  251 Huig van Duijn                  1  1  0  0    1     17.93  16.7      
  270  253 AAHH LOFT                       1  1  0  0    1     17.88  16.7      
  271  254 Piotr Pepel 1                   1  1  0  0    1     17.83   8.3      
  272  255 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  0    1     17.82  12.5      
  273  256 Master Team 1                   1  1  0  0    1     17.77  11.1      
  274  257 Dla Grażynki                    1  1  0  0    1     17.72  20.0      
  275  258 Dariusz Forczek                 1  1  0  0    1     17.69  25.0      
  276  260 Wim en Benno Klomp              1  1  0  0    1     17.49  33.3      
  277  262 Kornaś Leszek                   1  1  0  0    1     17.39  25.0      
  278  263 MICHNA RACING TEAM              1  1  0  0    1     17.26  14.3      
  279  264 Kotek                           1  1  0  0    1     17.23  14.3      
  280  265 Derby Karpaty                   1  1  0  0    1     17.19  11.1      
  281  266 Team Lindenhof 2                1  1  0  0    1     17.12  16.7      
  282  269 The Boys from Hardinxveld       1  1  0  0    1     16.88  12.5      
  283  271 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1  0  0    1     16.71  16.7      
  284  272 zLesiewicz K.M.                 1  1  0  0    1     16.66  33.3      
  285  273 Górka Marian                    1  1  0  0    1     16.48  12.5      
  286  277 Dadał Jan                       1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  287  278 DUŃCZYK 1                       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  288  280 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  289  281 Górniak Andrzej                 1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  290  282 Henryk Staroń                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  291  283 Igorek                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  292  286 Jacob Meijeks                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  293  287 Jankowski Andrzej 1             1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  294  288 Józef H.                        1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  295  289 Józef Wania                     1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  296  290 KANTOROWICZ                     1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  297  292 Krzyżak Janusz                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  298  293 Łukasz Zagata                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  299  294 M. H. M. Team                   1  0 --  0    0      0.00   0.0      
  300  295 MAJA                            1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  301  296 Marc Dirckx                     1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  302  298 Nico van den Hurk               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  303  300 Paruzel Piotr                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  304  301 Pluta S.                        1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  305  302 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  306  303 Solo                            1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  307  304 Steciuk Stanisław               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  308  305 Sulejewski Robert               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  309  306 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  310  309 Tempka-Niżnik                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  311  310 U. K. Mazepa                    1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  312  311 Veerman - Volendam              1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  313  312 Wiesław Kubala                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  314  313 zLeon Wójciak                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  315  314 zPiotr&Bogdan                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  316  315 zTarasiuk                       1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  317  316 zTeam Alaerts                   1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  318  317 zTeam Hamers                    1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  319  318 zTyka Stanisław                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6702     0   3     74.260   453.870
        2 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1027     0   3     74.080   453.870
        3 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1068     0   3     73.720   453.870
        4 P. Romkes 2                    1 NL 18 4295643       0   3     72.920   453.870
        5 WADOWICE                       1 PL 029 18 894       0   3     72.850   453.870
        6 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338927       0   3     72.580   453.870
        7 Kozik 3                        1 PL 0343 18 411      0   3     72.460   453.870
        8 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3915     0   3     72.170   453.870
        9 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 211     0   3     72.160   453.870
       10 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 620      0   3     71.660   453.870
       11 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2123     0   3     71.430   453.870
       12 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1070     0   3     71.320   453.870
       13 P. Romkes 2                    1 NL 18 1485835       0   3     71.210   453.870
       14 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061502       0   3     70.990   453.870
       15 Team J.W.J                     1 NL 18 1081057       0   3     70.900   453.870
       16 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255159      0   3     70.830   453.870
       17 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4304    0   3     70.720   453.870
       18 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4376     0   3     70.710   453.870
       19 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12119    0   3     70.570   453.870
       20 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6244     0   3     70.520   453.870
       21 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5090     0   3     70.390   453.870
       22 Jan Morsink                    1 NL 18 1540236       0   3     70.370   453.870
       23 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 2913     0   3     70.310   453.870
       24 Master Team 5                  1 PL 0442 18 531      0   3     70.220   453.870
       25 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 285     0   3     70.040   453.870
       26 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255157      0   3     69.950   453.870
       27 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3112     0   3     69.910   453.870
       28 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1562     0   3     69.910   453.870
       29 Matthias Klement               1 DV 05080 18 42      0   3     69.850   453.870
       30 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 13781    0   3     69.640   453.870
       31 Maria Siepierrowski            1 PL 0314 18 6751     0   3     69.600   453.870
       32 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12120    0   3     69.580   453.870
       33 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2005     0   3     69.420   453.870
       34 nismo                          1 PL 0167 18 8094     0   3     69.400   453.870
       35 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5115     0   3     69.300   453.870
       36 JARUMI                         1 PL 0281 18 3418     0   3     69.270   453.870
       37 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 724      0   3     69.190   453.870
       38 Team Twente 2                  1 NL 18 1523541       0   3     69.190   453.870
       39 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10299    0   3     69.120   453.870
       40 Oscor & Błażej                 1 PL 0231 18 7905     0   3     68.750   453.870
       41 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 290     0   3     68.690   453.870
       42 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719612       0   3     68.540   453.870
       43 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 447      0   3     68.510   453.870
       44 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1111     0   3     68.280   453.870
       45 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2108     0   3     68.260   453.870
       46 Team Thieu                     1 BE 18 5061449       0   3     68.070   453.870
       47 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2121     0   3     68.060   453.870
       48 Team Tonson                    1 NL 18 1706840       0   3     67.950   453.870
       49 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1809     0   3     67.860   453.870
       50 Wieczór                        1 PL 0475 18 10582    0   3     67.830   453.870
       51 Wioletta i Zbigniew Mitręga    1 PL 0176 18 5661     0   3     67.760   453.870
       52 Kips Bundervoet                1 BE 18 4217595       0   3     67.650   453.870
       53 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255175      0   3     67.630   453.870
       54 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 264     0   3     67.600   453.870
       55 Team de Ridder                 1 NL 18 1707781       0   3     67.570   453.870
       56 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3137     0   3     67.460   453.870
       57 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255145      0   3     67.380   453.870
       58 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069936       0   3     67.090   453.870
       59 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400472       0   3     66.930   453.870
       60 APOLLO                         1 PL 0447 18 3373     0   3     66.780   453.870
       61 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4714     0   3     66.630   453.870
       62 Marysia M                      1 PL 0200 18 4612     0   3     66.550   453.870
       63 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2004     0   3     66.540   453.870
       64 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1451     0   3     66.390   453.870
       65 Team Twente 1                  1 NL 18 1522339       0   3     66.360   453.870
       66 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 151      0   3     66.260   453.870
       67 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1119     0   3     65.840   453.870
       68 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235652       0   3     65.600   453.870
       69 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7020      0   3     65.420   453.870
       70 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10580    0   3     65.260   453.870
       71 Paweł Socała                   1 PL 017 18 237       0   3     65.230   453.870
       72 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6927     0   3     64.740   453.870
       73 Mielec Janina                  1 PL 0438 18 3920     0   3     64.680   453.870
       74 Master Team 2                  1 PL 0442 18 536      0   3     63.460   453.870
       75 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 8963      0   3     62.970   453.870
       76 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437055       0   3     62.950   453.870
       77 Team GAZO                      1 NL 18 1706921       0   3     62.670   453.870
       78 Kozik 2                        1 PL 0343 18 397      0   3     62.360   453.870
       79 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 45       0   2     54.720   352.970
       80 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 40       0   2     54.600   352.970
       81 Kozik 1                        1 PL 0343 18 405      0   2     54.290   352.970
       82 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 659       0   2     54.280   352.970
       83 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719592       0   2     54.050   352.970
       84 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33105        0   2     53.840   352.970
       85 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069933       0   2     53.820   352.970
       86 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338930       0   2     53.730   352.970
       87 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1808     0   2     53.320   352.970
       88 BACIARY                        1 PL 0238 18 685      0   2     52.790   352.970
       89 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6689     0   2     52.730   352.970
       90 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2215     0   2     52.590   352.970
       91 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195357       0   2     52.440   352.970
       92 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11782    0   2     52.440   352.970
       93 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061579       0   2     52.280   352.970
       94 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 569      0   2     52.170   352.970
       95 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 633     0   2     52.150   352.970
       96 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2216     0   2     52.110   352.970
       97 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4207     0   2     52.060   352.970
       98 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1104     0   2     52.050   352.970
       99 Harrie van Boxmeer             1 NL 18 1264888       0   2     51.950   352.970
      100 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338921       0   2     51.550   352.970
      101 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4234     0   2     51.390   352.970
      102 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2202     0   2     51.240   352.970
      103 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6030     0   2     51.140   352.970
      104 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1548052       0   2     50.990   352.970
      105 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 212     0   2     50.640   352.970
      106 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11760    0   2     50.520   352.970
      107 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10904     0   2     50.360   352.970
      108 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1897     0   2     50.050   352.970
      109 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4384     0   2     50.020   352.970
      110 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7011     0   2     50.010   352.970
      111 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1737     0   2     49.890   352.970
      112 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10158     0   2     49.840   352.970
      113 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437041       0   2     49.640   352.970
      114 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1864     0   2     49.510   298.710
      115 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061351       0   2     49.460   352.970
      116 Józef M                        1 PL 0200 18 4607     0   2     49.450   352.970
      117 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12372    0   2     49.370   352.970
      118 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 46       0   2     49.330   352.970
      119 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4235     0   2     49.300   352.970
      120 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1804     0   2     49.300   352.970
      121 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28530       0   2     49.280   352.970
      122 Sunshine Team Twente B         1 NL 18 1534023       0   2     49.120   352.970
      123 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 109      0   2     49.060   298.710
      124 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 61       0   2     48.910   298.710
      125 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3157     0   2     48.860   352.970
      126 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8318     0   2     48.860   352.970
      127 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 444      0   2     48.820   352.970
      128 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1817     0   2     48.770   352.970
      129 SG Steffl                      1 HU 18 D 383083      0   2     48.680   352.970
      130 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255176      0   2     48.650   352.970
      131 Master Team 4                  1 PL 0442 18 2101     0   2     48.640   352.970
      132 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4464     0   2     48.630   352.970
      133 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1781     0   2     48.270   352.970
      134 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12110    0   2     48.270   298.710
      135 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3048     0   2     48.250   352.970
      136 Stani                          1 PL 0231 18 3830     0   2     48.150   352.970
      137 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2090     0   2     48.120   298.710
      138 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3704     0   2     48.110   352.970
      139 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2302     0   2     48.050   298.710
      140 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 656     0   2     47.770   352.970
      141 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5074     0   2     47.380   352.970
      142 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4596    0   2     47.300   298.710
      143 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 114      0   2     47.150   298.710
      144 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4602     0   2     47.090   298.710
      145 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1158     0   2     46.810   298.710
      146 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2022     0   2     46.730   298.710
      147 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12313    0   2     46.640   352.970
      148 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 672       0   2     46.560   298.710
      149 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 864      0   2     46.470   298.710
      150 Małgorzata                     1 PL 0314 18 6112     0   2     46.350   298.710
      151 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 24       0   2     46.320   298.710
      152 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13318     0   2     46.320   298.710
      153 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6675     0   2     46.230   298.710
      154 MAKA                           1 PL 0237 18 203      0   2     45.990   298.710
      155 Team Alaerts                   1 BE 18 5062616       0   2     45.910   298.710
      156 Team J.W.J                     1 NL 18 1081067       0   2     45.850   298.710
      157 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 114     0   2     45.720   298.710
      158 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2087     0   2     45.620   298.710
      159 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4359    0   2     45.600   352.970
      160 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 38       0   2     45.340   352.970
      161 Jancenty Jarczok               1 PL 045 18 7157      0   2     45.320   298.710
      162 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7253     0   2     45.190   298.710
      163 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8636     0   2     45.170   298.710
      164 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6943     0   2     45.060   298.710
      165 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1205     0   2     44.910   298.710
      166 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1524     0   2     44.900   352.970
      167 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1012     0   2     44.850   298.710
      168 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028558       0   2     44.740   298.710
      169 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8069     0   2     44.620   298.710
      170 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3801319       0   2     44.590   298.710
      171 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1112     0   2     44.390   298.710
      172 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7284     0   2     44.340   298.710
      173 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5215     0   2     44.310   298.710
      174 Drzazga Jerzy                  1 FR 18 344799        0   2     44.260   298.710
      175 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3149     0   2     44.100   298.710
      176 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3512     0   2     44.070   298.710
      177 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 707     0   2     44.050   298.710
      178 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4888     0   2     44.040   298.710
      179 Adam Orczyk                    1 PL 0317 18 645      0   2     43.970   298.710
      180 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050646       0   2     43.960   298.710
      181 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1587     0   2     43.720   298.710
      182 Master Team 2                  1 PL 0442 18 518      0   2     43.690   256.060
      183 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 469      0   2     43.660   298.710
      184 Kozik 2                        1 NL 18 1659859       0   2     43.640   298.710
      185 Oleksy Bolesław                1 PL 0137 18 6854     0   2     43.560   298.710
      186 Jura                           1 PL 0100 18 81       0   2     43.410   298.710
      187 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069907       0   2     43.390   298.710
      188 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 403      0   2     43.370   298.710
      189 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255169      0   2     43.300   256.060
      190 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15146    0   2     43.270   298.710
      191 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719594       0   2     43.220   298.710
      192 SYLA                           1 PL 0314 18 6660     0   2     43.190   298.710
      193 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 641      0   2     43.150   256.060
      194 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437050       0   2     43.110   256.060
      195 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10494    0   2     43.060   256.060
      196 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10280    0   2     43.030   256.060
      197 BACIARY                        1 PL 0238 18 682      0   2     42.960   298.710
      198 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4531      0   2     42.890   256.060
      199 Barabella                      1 PL 0400 18 707      0   2     42.860   256.060
      200 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3968     0   2     42.860   256.060
      201 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2321     0   2     42.840   298.710
      202 WADOWICE                       1 PL 029 18 893       0   2     42.800   298.710
      203 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2289     0   2     42.690   298.710
      204 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5186      0   2     42.660   256.060
      205 Emanuel                        1 PL 0314 18 6698     0   2     42.580   298.710
      206 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5202     0   2     42.500   298.710
      207 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28519       0   2     42.470   256.060
      208 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2336     0   2     42.270   256.060
      209 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8067     0   2     42.260   256.060
      210 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485830       0   2     42.050   256.060
      211 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 104      0   2     42.040   298.710
      212 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036824       0   2     42.020   298.710
      213 Team GAZO                      1 NL 18 1706922       0   2     41.940   256.060
      214 Team GAZO                      1 NL 18 1707312       0   2     41.790   298.710
      215 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12379    0   2     41.770   256.060
      216 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 105      0   2     41.700   298.710
      217 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1643     0   2     41.670   298.710
      218 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8633     0   2     41.570   256.060
      219 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 102      0   2     41.560   256.060
      220 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 393      0   2     41.430   298.710
      221 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1807     0   2     41.400   298.710
      222 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7401      0   2     41.320   256.060
      223 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061584       0   2     41.290   256.060
      224 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14221    0   2     41.220   256.060
      225 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052350       0   2     41.110   298.710
      226 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 423      0   2     41.030   256.060
      227 Team Alaerts                   1 BE 18 5062620       0   2     41.000   256.060
      228 Maniek                         1 PL 0231 18 9107     0   2     40.950   256.060
      229 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 106      0   2     40.730   256.060
      230 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 714      0   2     40.720   298.710
      231 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6121     0   2     40.640   256.060
      232 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3924     0   2     40.600   256.060
      233 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050645       0   2     40.580   256.060
      234 Kozik 3                        1 PL 0343 18 414      0   2     40.520   256.060
      235 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2059     0   2     40.410   256.060
      236 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 718      0   2     40.400   256.060
      237 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 270     0   2     40.320   256.060
      238 Jura                           1 PL 0100 18 78       0   2     40.120   256.060
      239 KERAJE                         1 PL 098 18 17001     0   2     40.120   256.060
      240 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 632       0   2     40.050   256.060
      241 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1657     0   2     40.040   256.060
      242 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 11819    0   2     39.930   256.060
      243 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344795      0   2     39.860   256.060
      244 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 352      0   2     39.840   256.060
      245 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5168     0   2     39.790   256.060
      246 BIENIEK                        1 S 20 2018 108       0   2     39.740   256.060
      247 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036809       0   2     39.710   256.060
      248 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248027       0   2     39.680   256.060
      249 Patrycja                       1 PL 0314 18 6688     0   2     39.660   256.060
      250 Kuba & Ola                     1 BE 18 6104263       0   2     39.630   256.060
      251 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 413      0   2     39.520   256.060
      252 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050638       0   2     39.520   256.060
      253 Jura                           1 PL 0100 18 80       0   2     39.380   256.060
      254 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 9        0   2     39.340   256.060
      255 Roman H 2                      1 PL 0451 18 1        0   2     39.340   256.060
      256 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5502     0   2     39.140   256.060
      257 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2983     0   2     39.130   256.060
      258 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8937     0   2     39.080   256.060
      259 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2528     0   2     38.980   256.060
      260 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8822     0   2     38.960   256.060
      261 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1582     0   2     38.820   256.060
      262 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3717     0   2     38.760   256.060
      263 SYLA                           1 PL 0314 18 6661     0   2     38.630   256.060
      264 Lotnik                         1 PL 0316 18 5409     0   2     38.590   256.060
      265 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1650     0   2     38.420   256.060
      266 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722691       0   2     38.260   256.060
      267 KASIA                          1 PL 0229 18 4232     0   2     38.240   256.060
      268 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437042       0   2     38.240   256.060
      269 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1656     0   2     38.050   256.060
      270 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 7172     0   2     38.030   256.060
      271 nismo                          1 PL 0167 18 8091     0   2     37.840   256.060
      272 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235648       0   2     37.780   256.060
      273 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6370     0   2     37.750   256.060
      274 Roman H 1                      1 PL 0451 18 14       0   2     37.590   256.060
      275 Emanuel                        1 PL 0314 18 6606     0   2     37.380   256.060
      276 Brabant Flyers                 1 NL 18 3811108       0   2     37.070   256.060
      277 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9605     0   1     29.560   197.810
      278 JARUMI                         1 PL 0281 18 3425     0   1     29.510   197.810
      279 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33104        0   1     29.470   197.810
      280 WACEK                          1 PL 0208 18 2596     0   1     29.250   197.810
      281 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061501       0   1     29.210   197.810
      282 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12102    0   1     28.870   197.810
      283 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1550     0   1     28.810   197.810
      284 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338924       0   1     28.760   197.810
      285 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4205     0   1     28.650   197.810
      286 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8320     0   1     28.630   197.810
      287 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3046     0   1     28.350   197.810
      288 Piotr Kogut                    1 PL 0218 18 9185     0   1     28.300   197.810
      289 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255206      0   1     28.170   197.810
      290 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1026     0   1     27.640   197.810
      291 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 111      0   1     27.600   197.810
      292 Maniek                         1 PL 0231 18 9109     0   1     27.570   197.810
      293 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4491     0   1     27.510   197.810
      294 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5134     0   1     27.290   197.810
      295 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12380    0   1     26.930   197.810
      296 Józef M                        1 PL 0200 18 4610     0   1     26.890   197.810
      297 SYKI                           1 PL 0450 18 10750    0   1     26.670   197.810
      298 BIENIEK                        1 S 20 2018 086       0   1     26.510   197.810
      299 BACIARY                        1 PL 0238 18 684      0   1     26.470   197.810
      300 Barabella                      1 PL 0400 18 1        0   1     26.450   197.810
      301 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3111     0   1     26.290   197.810
      302 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1644     0   1     26.230   197.810
      303 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0316 18 472      0   1     26.210   197.810
      304 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3705     0   1     26.180   197.810
      305 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050642       0   1     26.160   197.810
      306 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2058     0   1     26.140   197.810
      307 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3004     0   1     25.990   197.810
      308 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437051       0   1     25.920   197.810
      309 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1276     0   1     25.870   197.810
      310 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 666      0   1     25.850   197.810
      311 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0316 18 892      0   1     25.790   197.810
      312 Janusz Michorczyk              1 PL 0159 18 7988     0   1     25.740   197.810
      313 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 454       0   1     25.610   197.810
      314 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 708      0   1     25.570   197.810
      315 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453371       0   1     25.540   197.810
      316 Emanuel                        1 PL 0314 18 6641     0   1     25.460   197.810
      317 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036804       0   1     25.460   197.810
      318 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255215      0   1     25.410   197.810
      319 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2108     0   1     25.320   197.810
      320 DUŃCZYK 2                      1 PL 0385 18 1808     0   1     25.300   197.810
      321 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 313      0   1     25.260   197.810
      322 Team van Wijk                  1 NL 18 1709027       0   1     25.260   197.810
      323 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 124     0   1     25.210   197.810
      324 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4235     0   1     25.210   197.810
      325 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3804009       0   1     25.040   197.810
      326 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 636      0   1     25.040   197.810
      327 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061582       0   1     25.000   155.160
      328 Nico van Veen & Bram Wassena   1 NL 18 1364640       0   1     24.970   197.810
      329 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 567      0   1     24.950   197.810
      330 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 548     0   1     24.870   155.160
      331 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5201     0   1     24.860   197.810
      332 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 687      0   1     24.790   197.810
      333 Janusz Body                    1 PL 0238 18 686      0   1     24.750   155.160
      334 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719597       0   1     24.680   197.810
      335 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7019      0   1     24.630   155.160
      336 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709445       0   1     24.620   197.810
      337 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7020     0   1     24.600   197.810
      338 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 18 7702     0   1     24.510   197.810
      339 Żurecki Piotr i Marcin 2       1 PL 098 18 7025      0   1     24.460   197.810
      340 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1111     0   1     24.330   197.810
      341 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255201      0   1     24.330   197.810
      342 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719613       0   1     24.270   155.160
      343 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 312      0   1     24.250   155.160
      344 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5207     0   1     24.240   197.810
      345 APOLLO                         1 PL 0447 18 3351     0   1     24.230   155.160
      346 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719615       0   1     24.220   197.810
      347 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235660       0   1     24.200   197.810
      348 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1534036       0   1     24.150   197.810
      349 Mateusz Górka                  1 PL 0198 18 1585     0   1     24.130   197.810
      350 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6701     0   1     24.110   197.810
      351 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 108      0   1     24.060   155.160
      352 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2294     0   1     24.040   197.810
      353 Kirzhach OLR 4                 1 RUS 18 24003        0   1     23.980   155.160
      354 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10028      0   1     23.920   155.160
      355 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7254     0   1     23.880   155.160
      356 Team J.W.J                     1 NL 18 1081066       0   1     23.880   155.160
      357 Musiał Andrzej                 1 PL 0201 18 2907     0   1     23.710   155.160
      358 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 295     0   1     23.670   155.160
      359 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12114    0   1     23.400   155.160
      360 DUNAS & KONECHNYY              1 UKR 18 2262106      0   1     23.080   155.160
      361 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028584       0   1     22.920   155.160
      362 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2105     0   1     22.900   155.160
      363 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8617     0   1     22.770   155.160
      364 zWarchoł Andrzej               1 PL 0419 18 1211     0   1     22.620   155.160
      365 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052331       0   1     22.600   155.160
      366 Sylwester Sokalski             1 PL 096 18 9142      0   1     22.380   155.160
      367 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 182      0   1     22.130   155.160
      368 Brabant Flyers                 1 NL 18 5180745       0   1     22.120   155.160
      369 Roman H 2                      1 PL 0451 18 19       0   1     21.980   155.160
      370 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0438 18 2711     0   1     21.850   155.160
      371 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8064     0   1     21.810   155.160
      372 KOGUCIK SŁOMKA                 1 PL 0482 18 5813     0   1     21.500   155.160
      373 Team Thieu                     1 BE 18 5061288       0   1     21.380   155.160
      374 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 420     0   1     21.370   155.160
      375 Paweł Czechlowski              1 PL 098 18 4283      0   1     21.120   155.160
      376 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028572       0   1     21.120   155.160
      377 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 10088        0   1     20.920   155.160
      378 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4814     0   1     20.900   155.160
      379 Król Marek                     1 PL 0465 18 6704     0   1     20.830   155.160
      380 Kozik 3                        1 PL 0343 18 407      0   1     20.810   155.160
      381 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 109      0   1     20.770   155.160
      382 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15130    0   1     20.690   155.160
      383 Janusz Body                    1 PL 0238 18 687      0   1     20.650   155.160
      384 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10157     0   1     20.600   155.160
      385 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6245     0   1     20.500   155.160
      386 Kozik 3                        1 PL 0343 18 415      0   1     20.480   155.160
      387 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3957     0   1     20.400   155.160
      388 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4233     0   1     20.250   155.160
      389 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2544     0   1     20.230   155.160
      390 SYKI                           1 PL 0450 18 10757    0   1     20.170   155.160
      391 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3940     0   1     20.150   155.160
      392 BIENIEK                        1 S 20 2018 003       0   1     20.120   155.160
      393 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453378       0   1     20.080   155.160
      394 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453380       0   1     20.020   155.160
      395 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 144     0   1     20.000   155.160
      396 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28512       0   1     19.940   100.900
      397 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3060     0   1     19.870   100.900
      398 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1806     0   1     19.850   100.900
      399 A. J. Zondag en Zn.            1 NL 18 1707314       0   1     19.830   100.900
      400 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338925       0   1     19.760   100.900
      401 Tyka Stanisław                 1 PL 0196 18 2724     0   1     19.740   100.900
      402 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 915      0   1     19.700   100.900
      403 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6948     0   1     19.690   100.900
      404 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1665     0   1     19.670   100.900
      405 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1470     0   1     19.650   100.900
      406 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 585      0   1     19.560   100.900
      407 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338926       0   1     19.530   100.900
      408 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2003     0   1     19.520   100.900
      409 Wieczór                        1 PL 0475 18 10587    0   1     19.520   100.900
      410 Kozik 3                        1 PL 0343 18 408      0   1     19.490   100.900
      411 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6926     0   1     19.450   100.900
      412 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722672       0   1     19.440   100.900
      413 Papież Rafał                   1 PL 0315 18 1313     0   1     19.430   100.900
      414 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 470       0   1     19.420   100.900
      415 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 18 11434    0   1     19.390   100.900
      416 Papież Rafał                   1 PL 0196 18 6821     0   1     19.380   100.900
      417 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248025       0   1     19.360   100.900
      418 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 549      0   1     19.350   100.900
      419 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 52       0   1     19.330   100.900
      420 Coos van Houten                1 NL 18 1709614       0   1     19.310   100.900
      421 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33048        0   1     19.280   100.900
      422 Maniek                         1 PL 0231 18 9101     0   1     19.260   100.900
      423 Roman H 2                      1 PL 0451 18 2        0   1     19.220   100.900
      424 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453362       0   1     19.210   100.900
      425 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10847    0   1     19.180   100.900
      426 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 18 7025     0   1     19.170   100.900
      427 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2838     0   1     19.160   100.900
      428 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1825     0   1     19.140   100.900
      429 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3492     0   1     19.120   100.900
      430 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722690       0   1     19.120   100.900
      431 KERAJE                         1 PL 098 18 17031     0   1     19.080   100.900
      432 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7117     0   1     19.040   100.900
      433 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 866      0   1     19.020   100.900
      434 Wieczór                        1 PL 0475 18 10568    0   1     19.010   100.900
      435 Patrycja                       1 PL 0314 18 6579     0   1     19.000   100.900
      436 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6250     0   1     18.990   100.900
      437 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8801     0   1     18.980   100.900
      438 MAKA                           1 PL 0237 18 272      0   1     18.980   100.900
      439 Święcicki Paweł 2              1 PL 0225 18 5046     0   1     18.960   100.900
      440 Kozik 2                        1 PL 0343 18 399      0   1     18.950   100.900
      441 TEAM MR                        1 PL 0276 18 664      0   1     18.930   100.900
      442 Sparta team                    1 NL 18 1799632       0   1     18.900   100.900
      443 BLONDMAR                       1 PL 0450 18 5552     0   1     18.880   100.900
      444 Franczyk Łukasz                1 PL 0318 18 1285     0   1     18.870   100.900
      445 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707135       0   1     18.850   100.900
      446 szczepcio                      1 PL 0414 18 9809     0   1     18.840   100.900
      447 BIENIEK                        1 S 20 2018 075       0   1     18.830   100.900
      448 Matthias Klement               1 DV 05080 18 142     0   1     18.800   100.900
      449 Anton van Oort                 1 NL 18 1230678       0   1     18.790   100.900
      450 Lotnik                         1 PL 0316 18 5438     0   1     18.790   100.900
      451 Lotnik                         1 PL 0316 18 5413     0   1     18.770   100.900
      452 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12381    0   1     18.740   100.900
      453 Król Marek                     1 PL 0465 18 6706     0   1     18.730   100.900
      454 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9649     0   1     18.720   100.900
      455 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1109     0   1     18.690   100.900
      456 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7250     0   1     18.660   100.900
      457 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5020     0   1     18.630   100.900
      458 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 442     0   1     18.620   100.900
      459 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10903     0   1     18.610   100.900
      460 Janusz                         1 PL 0385 18 2908     0   1     18.600   100.900
      461 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14289    0   1     18.570   100.900
      462 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1663     0   1     18.540   100.900
      463 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453374       0   1     18.530   100.900
      464 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437039       0   1     18.510   100.900
      465 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5223     0   1     18.490   100.900
      466 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437035       0   1     18.480   100.900
      467 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709419       0   1     18.470   100.900
      468 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195361       0   1     18.460   100.900
      469 Coos van Houten                1 NL 18 1709613       0   1     18.440   100.900
      470 KUBA                           1 PL 0237 18 253      0   1     18.430   100.900
      471 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722698       0   1     18.420   100.900
      472 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10001    0   1     18.410   100.900
      473 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10005    0   1     18.400   100.900
      474 Rob Duurland                   1 NL 18 1328145       0   1     18.390   100.900
      475 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533888       0   1     18.370   100.900
      476 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1669     0   1     18.360   100.900
      477 BATE 7                         1 PL 0449 18 7155     0   1     18.350   100.900
      478 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707123       0   1     18.330   100.900
      479 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255598      0   1     18.320   100.900
      480 Rick te Morsche                1 NL 18 1570759       0   1     18.320   100.900
      481 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709415       0   1     18.310   100.900
      482 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255219      0   1     18.290   100.900
      483 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232646       0   1     18.290   100.900
      484 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 414      0   1     18.270   100.900
      485 MAKA                           1 PL 0237 18 271      0   1     18.260   100.900
      486 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2323     0   1     18.240   100.900
      487 Team Bos - Bevers              1 NL 18 4059606       0   1     18.220   100.900
      488 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4731     0   1     18.160   100.900
      489 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400476       0   1     18.150   100.900
      490 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4327    0   1     18.120   100.900
      491 Marysia M                      1 PL 0200 18 1812     0   1     18.110   100.900
      492 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3423     0   1     18.080   100.900
      493 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 660      0   1     18.070   100.900
      494 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 732      0   1     18.040   100.900
      495 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6920     0   1     18.030   100.900
      496 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28510       0   1     18.020   100.900
      497 Master Team 5                  1 PL 0442 18 560      0   1     18.000   100.900
      498 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069909       0   1     17.990   100.900
      499 Przemysław Wydrych             1 PL 094 18 4903      0   1     17.980   100.900
      500 Stani                          1 PL 0231 18 3842     0   1     17.940   100.900
      501 Huig van Duijn                 1 NL 18 1027417       0   1     17.930   100.900
      502 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2535     0   1     17.900   100.900
      503 AAHH LOFT                      1 NL 18 1023467       0   1     17.880   100.900
      504 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5230     0   1     17.870   100.900
      505 Janusz                         1 PL 0385 18 2925     0   1     17.840   100.900
      506 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14016    0   1     17.830   100.900
      507 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453372       0   1     17.820   100.900
      508 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232645       0   1     17.780   100.900
      509 Jura                           1 PL 0100 18 65       0   1     17.770   100.900
      510 Master Team 1                  1 PL 0442 18 510      0   1     17.770   100.900
      511 Dla Grażynki                   1 PL 0425 18 4447     0   1     17.720   100.900
      512 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255576      0   1     17.710   100.900
      513 Dariusz Forczek                1 PL 0450 18 993      0   1     17.690   100.900
      514 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344794      0   1     17.680   100.900
      515 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10002    0   1     17.680   100.900
      516 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5501     0   1     17.620   100.900
      517 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5196      0   1     17.590   100.900
      518 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255565      0   1     17.580   100.900
      519 Wieczór                        1 PL 0475 18 10567    0   1     17.560   100.900
      520 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4750     0   1     17.550   100.900
      521 Wieczór                        1 PL 0475 18 10589    0   1     17.520   100.900
      522 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7413      0   1     17.510   100.900
      523 Rick te Morsche                1 NL 18 1570984       0   1     17.500   100.900
      524 Wim en Benno Klomp             1 NL 18 1707041       0   1     17.490   100.900
      525 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4507      0   1     17.460   100.900
      526 Rupiński Krzysztof             1 PL 0452 18 2552     0   1     17.450   100.900
      527 Sparta team                    1 NL 18 1799640       0   1     17.430   100.900
      528 WACEK                          1 PL 0208 18 2595     0   1     17.410   100.900
      529 Kornaś Leszek                  1 PL 0314 18 671      0   1     17.390   100.900
      530 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6102     0   1     17.350   100.900
      531 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 630     0   1     17.320   100.900
      532 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485833       0   1     17.300   100.900
      533 KERAJE                         1 PL 098 18 17008     0   1     17.290   100.900
      534 Janusz Body                    1 PL 0238 18 689      0   1     17.280   100.900
      535 MICHNA RACING TEAM             1 PL 0440 18 6135     0   1     17.260   100.900
      536 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1001     0   1     17.250   100.900
      537 Roman H 1                      1 PL 0451 18 13       0   1     17.240   100.900
      538 Kotek                          1 PL 0203 18 984      0   1     17.230   100.900
      539 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4814     0   1     17.220   100.900
      540 WADOWICE                       1 PL 029 18 7218      0   1     17.200   100.900
      541 Derby Karpaty                  1 UKR 18 2267298      0   1     17.190   100.900
      542 Team Lindenhof 2               1 DV 05129 18 489     0   1     17.120   100.900
      543 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 707      0   1     17.110   100.900
      544 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6108     0   1     17.100   100.900
      545 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8871     0   1     17.090   100.900
      546 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 299     0   1     17.080   100.900
      547 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 625      0   1     17.070   100.900
      548 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 309      0   1     17.000   100.900
      549 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15150    0   1     16.950   100.900
      550 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1829     0   1     16.950   100.900
      551 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235669       0   1     16.920   100.900
      552 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5189     0   1     16.910   100.900
      553 Marysia M                      1 PL 0200 18 4613     0   1     16.890   100.900
      554 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5128     0   1     16.880   100.900
      555 The Boys from Hardinxveld      1 NL 18 5130869       0   1     16.880   100.900
      556 Anton van Oort                 1 NL 18 1230687       0   1     16.840   100.900
      557 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3702     0   1     16.830   100.900
      558 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 634       0   1     16.810   100.900
      559 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3831142       0   1     16.800   100.900
      560 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4084     0   1     16.770   100.900
      561 MAKA                           1 PL 0237 18 269      0   1     16.740   100.900
      562 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7261     0   1     16.730   100.900
      563 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533893       0   1     16.720   100.900
      564 ZAGŁOBA TEAM - 2               1 PL 0385 18 1831     0   1     16.710   100.900
      565 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485829       0   1     16.680   100.900
      566 zLesiewicz K.M.                1 PL 0315 18 4371     0   1     16.660   100.900
      567 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7412      0   1     16.630   100.900
      568 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028551       0   1     16.620   100.900
      569 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248023       0   1     16.610   100.900
      570 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5122391       0   1     16.600   100.900
      571 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453364       0   1     16.590   100.900
      572 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 401      0   1     16.580   100.900
      573 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709446       0   1     16.570   100.900
      574 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13316     0   1     16.560   100.900
      575 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 101      0   1     16.540   100.900
      576 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722720       0   1     16.530   100.900
      577 Team Twente 1                  1 NL 18 1570843       0   1     16.500   100.900
      578 Górka Marian                   1 PL 0198 18 6259     0   1     16.480   100.900
      579 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 407      0   1     16.470   100.900
      580 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709450       0   1     16.460   100.900
      581 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 458     0   1     16.450   100.900
      582 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 441      0   1     16.440   100.900
      583 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 793      0   1     16.410   100.900
      584 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248033       0   1     16.400   100.900
      585 A & W van den Engel            1 NL 18 1707072       0   1     16.380   100.900
      586 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4813     0   1     16.360   100.900
      587 Janusz Michorczyk              1 PL 0134 18 14409    0   1     16.350   100.900
      588 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338923       0   1     16.340   100.900
      589 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 662      0   1     16.320   100.900
      590 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10156     0   1     16.300   100.900
      591 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7017      0   1     16.290   100.900
      592 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6247     0   1     16.260   100.900
      593 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6727     0   1     16.240   100.900
      594 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6122     0   1     16.210   100.900
      595 SYLA                           1 PL 0314 18 6612     0   1     16.190   100.900
      596 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4380     0   1     16.170   100.900
      597 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10861    0   1     16.160   100.900
      598 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 710      0   1     16.130   100.900
      599 A & W van den Engel            1 NL 18 1707076       0   1     16.120   100.900
      600 SYLA                           1 PL 0314 18 6666     0   1     16.110   100.900
      601 Patrycja                       1 PL 0314 18 6700     0   1     16.100   100.900
      602 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 651     0   1     16.060   100.900
      603 Coos van Houten                1 NL 18 1709611       0   1     16.040   100.900
      604 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5114     0   1     16.030   100.900
      605 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4383     0   1     16.020   100.900
      606 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1644     0   1     16.010   100.900

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij