MWG Krakus, rok 2018.                          
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Brzeg z dnia 27.08.18                           
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:50:19.0 N 17:23:43.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,10,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  250.590 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  297                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   809                           
      5.Ilość konkursów.......................:  268                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1221.89                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1148.44                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,35,05                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,48,12                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min.  7 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                  
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  297   |  809   |  268  |33.13|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  297   |  809   |  268  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                              <\C>              
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                           z lotu Brzeg, w dniu 27.08.18        
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 11:35:05.000  1221.89   1.24   4-  3-  3  250.590  35.000
     2 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 11:35:12.000  1221.20   2.47   4-  2-  2  250.590  34.970
     2 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 11:35:12.000  1221.20   2.47   3-  2-  2  250.590  34.970
     4 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 11:35:15.000  1220.90   4.94   4-  2-  2  250.590  34.920
     5 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 11:35:16.000  1220.80   6.18   4-  1-  1  250.590  34.900
     6 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 11:36:21.000  1214.39   7.42   4-  4-  3  250.590  34.870
     7 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 11:36:40.000  1212.53   8.65   4-  3-  3  250.590  34.840
     7 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 11:36:40.000  1212.53   8.65   4-  3-  3  250.590  34.840
     9 Kozik 3                               1 PL 0343 18 407     CM 11:37:37.000  1206.98  11.12   5-  4-  3  250.590  34.790
     9 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 454      CM 11:37:37.000  1206.98  11.12   3-  1-  1  250.590  34.790
    11 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 11:37:39.000  1206.79  13.60   1-  1-  1  250.590  34.740
    12 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 11:37:40.000  1206.69  14.83   4-  4-  3  250.590  34.710
    13 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 11:37:42.000  1206.50  16.07   5-  5-  3  250.590  34.690
    14 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 11:37:43.000  1206.40  17.31   2-  2-  2  250.590  34.660
    15 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 11:37:44.000  1206.31  18.54   2-  1-  1  250.590  34.630
    15 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061351      CM 11:37:44.000  1206.31  18.54   3-  1-  1  250.590  34.630
    17 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 11:37:45.000  1206.21  21.01   3-  1-  1  250.590  34.580
    17 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7249    CM 11:37:45.000  1206.21  21.01   5-  2-  2  250.590  34.580
    17 Team J.W.J                            1 NL 18 1081065      CM 11:37:45.000  1206.21  21.01   4-  4-  3  250.590  34.580
    20 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 11:37:47.000  1206.02  24.72   4-  4-  3  250.590  34.500
    20 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 11:37:47.000  1206.02  24.72   2-  1-  1  250.590  34.500
    22 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 11:37:48.000  1205.92  27.19   1-  1-  1  250.590  34.450
    23 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 11:37:50.000  1205.73  28.43   2  < 158>  250.590  34.420
    23 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 11:37:50.000  1205.73  28.43   3-  2-  2  250.590  34.420
    25 KERAJE                                1 PL 098 18 17031    CM 11:37:52.000  1205.53  30.90   3-  2-  2  250.590  34.370
    25 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 11:37:52.000  1205.53  30.90   2-  1-  1  250.590  34.370
    27 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6058    CM 11:37:53.000  1205.44  33.37   3-  2-  2  250.590  34.320
    27 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2302    CM 11:37:53.000  1205.44  33.37   4-  1-  1  250.590  34.320
    29 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 11:37:55.000  1205.24  35.85   2  < 90>  250.590  34.270
    30 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 11:37:56.000  1205.15  37.08   4-  2-  2  250.590  34.240
    31 Master Team 5                         1 PL 0442 18 560     CM 11:37:57.000  1205.05  38.32   2  < 153>  250.590  34.210
    31 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9605    CM 11:37:57.000  1205.05  38.32   4-  2-  2  250.590  34.210
    33 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 11:37:58.000  1204.95  40.79   4-  1-  1  250.590  34.160
    33 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 11:37:58.000  1204.95  40.79   3-  1-  1  250.590  34.160
    35 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 11:38:00.000  1204.76  43.26   5-  1-  1  250.590  34.110
    36 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 11:38:01.000  1204.66  44.50   3-  2-  2  250.590  34.080
    36 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 11:38:01.000  1204.66  44.50   3-  2-  2  250.590  34.080
    36 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 11:38:01.000  1204.66  44.50   3-  2-  2  250.590  34.080
    39 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 11:38:02.000  1204.57  48.21   3-  1-  1  250.590  34.000
    40 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 11:38:03.000  1204.47  49.44   3-  1-  1  250.590  33.980
    40 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 11:38:03.000  1204.47  49.44   3-  2-  2  250.590  33.980
    40 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 11:38:03.000  1204.47  49.44   2  < 88>  250.590  33.980
    40 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 11:38:03.000  1204.47  49.44   4-  1-  1  250.590  33.980
    44 Maniek                                1 PL 0231 18 9109    CM 11:38:05.000  1204.28  54.39   4-  1-  1  250.590  33.870
    45 Wioletta i Zbigniew Mitręga           1 PL 0176 18 5661    CM 11:38:07.000  1204.08  55.62   1-  1-  1  250.590  33.850
    46 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 11:38:08.000  1203.99  56.86   2          250.590  33.820
    47 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 11:38:10.000  1203.80  58.10   2  < 76>  250.590  33.790
    48 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 182     CM 11:38:11.000  1203.70  59.33   2-  1-  1  250.590  33.770
    49 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 11:38:12.000  1203.60  60.57   2-  1-  1  250.590  33.740
    49 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 11:38:12.000  1203.60  60.57   2          250.590  33.740
    51 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 11:38:14.000  1203.41  63.04   4-  3-  3  250.590  33.690
    52 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7020    CM 11:38:20.000  1202.83  64.28   2-  2-  2  250.590  33.660
    53 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 11:38:36.000  1201.29  65.51   4-  2-  2  250.590  33.640
    54 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 11:38:48.000  1200.14  66.75   3-  1-  1  250.590  33.610
    55 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 11:38:49.000  1200.05  67.99   2          250.590  33.580
    56 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 11:38:51.000  1199.86  69.22   3-  1-  1  250.590  33.560  
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    57 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 11:38:53.000  1199.67  70.46   4-  2-  2  250.590  33.530
    58 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7401     CM 11:39:13.000  1197.75  71.69   4-  2-  2  250.590  33.510
    59 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6370    CM 11:39:15.000  1197.56  72.93   2-  2-  2  250.590  33.480
    60 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 11:39:26.000  1196.51  74.17   2-  2-  2  250.590  33.450
    61 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 11:39:28.000  1196.32  75.40   2-  1-  1  250.590  33.430
    62 Brabant Flyers                        1 NL 18 5180745      CM 11:39:30.000  1196.13  76.64   2-  1-  1  250.590  33.400
    63 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 11:40:40.000  1189.51  77.87   2          250.590  33.370
    64 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 11:40:44.000  1189.13  79.11   2-  1-  1  250.590  33.350
    65 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 11:40:51.000  1188.48  80.35   3-  2-  2  250.590  33.320
    66 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4304   CM 11:40:57.000  1187.91  81.58   2  < 244>  250.590  33.300
    67 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10280   CM 11:40:59.000  1187.72  82.82   4-  2-  2  250.590  33.270
    68 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 11:41:01.000  1187.54  84.05   3-  1-  1  250.590  33.240
    69 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 11:41:05.000  1187.16  85.29   1-  1-  1  250.590  33.220
    70 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 11:41:06.000  1187.07  86.53   3-  2-  2  250.590  33.190
    71 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 11:41:07.000  1186.97  87.76   2          250.590  33.160
    72 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 11:41:09.000  1186.79  89.00   2          250.590  33.140
    73 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 11:41:11.000  1186.60  90.23   3-  2-  2  250.590  33.110
    74 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 11:41:14.000  1186.32  91.47   3-  2-  2  250.590  33.090
    75 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 11:41:18.000  1185.94  92.71   2-  2-  2  250.590  33.060
    76 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 11:41:20.000  1185.76  93.94   3  < 103>  250.590  33.030
    76 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 11:41:20.000  1185.76  93.94   2          250.590  33.030
    78 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 11:41:22.000  1185.57  96.42   4-  3-  3  250.590  32.980
    79 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33105       CM 11:41:26.000  1185.20  97.65   3-  1-  1  250.590  32.960
    80 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719594      CM 11:41:28.000  1185.01  98.89   2-  1-  1  250.590  32.930
    81 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 11:41:32.000  1184.64 100.12   2          250.590  32.900
    82 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 11:41:34.000  1184.45 101.36   2          250.590  32.880
    83 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 11:41:37.000  1184.17 102.60   2-  2-  2  250.590  32.850
    84 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 11:41:39.000  1183.98 103.83   3-  2-  2  250.590  32.820
    85 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 11:41:52.000  1182.77 105.07   2  < 187>  250.590  32.800
    86 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 11:42:25.000  1179.71 106.30   2          250.590  32.770
    87 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6701    CM 11:42:59.000  1176.57 107.54   3-  2-  2  250.590  32.750
    88 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 11:43:00.000  1176.48 108.78   3          250.590  32.720
    89 Master Team 1                         1 PL 0442 18 529     CM 11:43:02.000  1176.30 110.01   2-  1-  1  250.590  32.690
    90 Kozik 3                               1 PL 0343 18 411     CM 11:43:03.000  1176.20 111.25   3  < 191>  250.590  32.670
    90 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 11:43:03.000  1176.20 111.25   2-  1-  1  250.590  32.670
    92 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3046    CM 11:43:04.000  1176.11 113.72   4-  1-  1  250.590  32.610
    92 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1145    CM 11:43:04.000  1176.11 113.72   2-  1-  1  250.590  32.610
    94 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 11:43:06.000  1175.93 116.19   4-  2-  2  250.590  32.560
    94 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 11:43:06.000  1175.93 116.19   3-  2-  2  250.590  32.560
    96 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1108    CM 11:43:08.000  1175.74 118.67   2-  1-  1  250.590  32.510
    96 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 666     CM 11:43:08.000  1175.74 118.67   2          250.590  32.510
    98 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 11:43:09.000  1175.65 121.14   2-  1-  1  250.590  32.460
    98 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 11:43:09.000  1175.65 121.14   5-  2-  2  250.590  32.460
   100 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 11:43:10.000  1175.56 123.61   2-  2-  2  250.590  32.400
   100 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1364640      CM 11:43:10.000  1175.56 123.61   3-  1-  1  250.590  32.400
   100 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5186     CM 11:43:10.000  1175.56 123.61   3-  2-  2  250.590  32.400
   103 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 11:43:11.000  1175.47 127.32   2  < 197>  250.590  32.330
   103 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12110   CM 11:43:11.000  1175.47 127.32   4  < 178>  250.590   0.000
   105 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344795     CM 11:43:13.000  1175.28 129.79   3-  3-  3  250.590  32.270
   105 Team J.W.J                            1 NL 18 1081067      CM 11:43:13.000  1175.28 129.79   2  < 142>  250.590  32.270
   107 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 11:43:14.000  1175.19 132.26   4-  3-  3  250.590  32.220
   108 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 11:43:15.000  1175.10 133.50   3-  1-  1  250.590  32.190
   109 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 11:43:16.000  1175.01 134.73   3-  1-  1  250.590  32.170
   109 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 11:43:16.000  1175.01 134.73   3-  2-  2  250.590  32.170
   109 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 11:43:16.000  1175.01 134.73   4-  2-  2  250.590  32.170
   112 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 11:43:17.000  1174.92 138.44   2          250.590  32.090
   112 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 11:43:17.000  1174.92 138.44   2          250.590  32.090  
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   112 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 11:43:17.000  1174.92 138.44   3-  1-  1  250.590  32.090
   112 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 11:43:17.000  1174.92 138.44   4-  1-  1  250.590  32.090
   116 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 11:43:19.000  1174.73 143.39   2          250.590  31.990
   117 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 11:43:20.000  1174.64 144.62   1-  1-  1  250.590  31.960
   118 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 290    CM 11:43:21.000  1174.55 145.86   3-  1-  1  250.590  31.930
   118 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 11:43:21.000  1174.55 145.86   2          250.590  31.930
   118 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2090    CM 11:43:21.000  1174.55 145.86   4-  2-  2  250.590  31.930
   121 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 11:43:22.000  1174.46 149.57   4-  2-  2  250.590  31.850
   122 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 11:43:23.000  1174.37 150.80   4-  2-  2  250.590  31.830
   122 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 11:43:23.000  1174.37 150.80   2          250.590  31.830
   122 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 11:43:23.000  1174.37 150.80   2-  2-  2  250.590  31.830
   125 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 11:43:24.000  1174.27 154.51   3-  2-  2  250.590  31.750
   126 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 11:43:25.000  1174.18 155.75   2          250.590  31.720
   126 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 11:43:25.000  1174.18 155.75   3-  2-  2  250.590  31.720
   128 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5207    CM 11:43:26.000  1174.09 158.22   4-  1-  1  250.590  31.670
   129 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 11:43:28.000  1173.91 159.46   4-  1-  1  250.590  31.640
   130 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10580   CM 11:43:29.000  1173.82 160.69   3-  1-  1  250.590  31.620
   131 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 11:43:33.000  1173.45 161.93   4-  1-  1  250.590  31.590
   132 Marysia M                             1 PL 0200 18 1812    CM 11:43:35.000  1173.27 163.16   3-  2-  2  250.590  31.570
   133 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 11:43:38.000  1172.99 164.40   4-  1-  1  250.590  31.540
   134 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 11:43:39.000  1172.90 165.64   2          250.590  31.510
   135 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 11:43:40.000  1172.81 166.87   3-  2-  2  250.590  31.490
   135 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 11:43:40.000  1172.81 166.87   2          250.590  31.490
   137 Kozik 1                               1 PL 0343 18 402     CM 11:43:42.000  1172.63 169.34   2-  1-  1  250.590  31.430
   138 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 11:43:43.000  1172.53 170.58   3-  1-  1  250.590  31.410
   139 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 11:43:44.000  1172.44 171.82   2  < 172>  250.590  31.380
   140 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 908     CM 11:43:45.000  1172.35 173.05   3-  2-  2  250.590  31.360
   141 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 11:43:47.000  1172.17 174.29   2  < 229>  250.590  31.330
   142 SYLA                                  1 PL 0314 18 6660    CM 11:43:50.000  1171.89 175.53   5-  1-  1  250.590  31.300
   142 Team J.W.J                            1 NL 18 1081066      CM 11:43:50.000  1171.89 175.53   3  < 170>  250.590  31.300
   144 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 11:43:53.000  1171.62 178.00   3-  2-  2  250.590  31.250
   145 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 11:43:55.000  1171.44 179.23   5-  1-  1  250.590  31.220
   146 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 11:44:00.000  1170.98 180.47   3-  1-  1  250.590  31.200
   147 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 11:44:22.000  1168.98 181.71   2          250.590  31.170
   148 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 11:44:24.000  1168.80 182.94   2          250.590  31.150
   148 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5502    CM 11:44:24.000  1168.80 182.94   4-  3-  3  250.590  31.150
   150 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 11:44:26.000  1168.62 185.41   2  < 162>  250.590  31.090
   151 APOLLO                                1 PL 0447 18 3373    CM 11:44:27.000  1168.52 186.65   3-  2-  2  250.590  31.070
   151 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 11:44:27.000  1168.52 186.65   3-  1-  1  250.590  31.070
   153 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 11:44:29.000  1168.34 189.12   2-  1-  1  250.590  31.010
   153 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 11:44:29.000  1168.34 189.12   4-  1-  1  250.590  31.010
   153 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 11:44:29.000  1168.34 189.12   3          250.590  31.010
   153 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 11:44:29.000  1168.34 189.12   2          250.590  31.010
   157 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 11:44:30.000  1168.25 194.07   2-  1-  1  250.590  30.910
   158 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 11:44:31.000  1168.16 195.30   3  < 190>  250.590  30.880
   158 Marysia M                             1 PL 0200 18 4612    CM 11:44:31.000  1168.16 195.30   2          250.590  30.880
   158 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 11:44:31.000  1168.16 195.30   2          250.590  30.880
   161 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 11:44:32.000  1168.07 199.01   2-  1-  1  250.590  30.810
   162 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 11:44:33.000  1167.98 200.25   2          250.590  30.780
   162 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 11:44:33.000  1167.98 200.25   3  < 220>  250.590  30.780
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   164 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 11:44:34.000  1167.89 202.72   3-  1-  1  250.590  30.730
   164 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 11:44:34.000  1167.89 202.72   2          250.590  30.730
   164 Sparta team                           1 NL 18 1799640      CM 11:44:34.000  1167.89 202.72   2-  1-  1  250.590  30.730
   167 Piotr Kogut                           1 PL 0218 18 9185    CM 11:44:35.000  1167.80 206.43   2          250.590  30.650
   167 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 11:44:35.000  1167.80 206.43   1-  1-  1  250.590  30.650
   167 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1115    CM 11:44:35.000  1167.80 206.43   5-  2-  2  250.590  30.650
   170 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 11:44:36.000  1167.71 210.14   4          250.590   0.000  
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   170 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 11:44:36.000  1167.71 210.14   3-  1-  1  250.590  30.570
   172 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 11:44:37.000  1167.62 212.61   2-  1-  1  250.590  30.520
   172 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 11:44:37.000  1167.62 212.61   3          250.590  30.520
   172 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 114     CM 11:44:37.000  1167.62 212.61   3-  1-  1  250.590  30.520
   175 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7702    CM 11:44:39.000  1167.44 216.32   1-  1-  1  250.590  30.440
   175 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 11:44:39.000  1167.44 216.32   2          250.590  30.440
   175 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 11:44:39.000  1167.44 216.32   2          250.590  30.440
   178 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 11:44:40.000  1167.35 220.02   5          250.590   0.000
   178 Oscor & Błażej                        1 PL 0231 18 7905    CM 11:44:40.000  1167.35 220.02   1-  1-  1  250.590  30.360
   178 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533893      CM 11:44:40.000  1167.35 220.02   4-  1-  1  250.590  30.360
   181 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 11:44:41.000  1167.25 223.73   2          250.590  30.280
   182 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 11:44:42.000  1167.16 224.97   3-  1-  1  250.590  30.250
   183 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 11:44:43.000  1167.07 226.21   3-  1-  1  250.590  30.230
   183 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028573      CM 11:44:43.000  1167.07 226.21   3-  1-  1  250.590  30.230
   185 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 11:44:44.000  1166.98 228.68   3-  1-  1  250.590  30.180
   185 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 11:44:44.000  1166.98 228.68   3-  1-  1  250.590  30.180
   187 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 11:44:45.000  1166.89 231.15   3-  1-  1  250.590  30.120
   187 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2087    CM 11:44:45.000  1166.89 231.15   3          250.590  30.120
   189 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 11:44:46.000  1166.80 233.62   2          250.590  30.070
   190 BACIARY                               1 PL 0238 18 682     CM 11:44:48.000  1166.62 234.86   4          250.590   0.000
   191 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 11:44:49.000  1166.53 236.09   2          250.590  30.020
   191 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 11:44:49.000  1166.53 236.09   4          250.590   0.000
   193 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 11:44:50.000  1166.44 238.57   5-  2-  2  250.590  29.970
   194 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 11:44:51.000  1166.35 239.80   2-  1-  1  250.590  29.940
   195 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 11:44:52.000  1166.26 241.04   4-  2-  2  250.590  29.910
   195 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 11:44:52.000  1166.26 241.04   2-  1-  1  250.590  29.910
   197 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 11:44:53.000  1166.17 243.51   3  < 248>  250.590  29.860
   198 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 11:44:56.000  1165.90 244.75   2          250.590  29.840
   199 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 11:44:58.000  1165.72 245.98   4-  1-  1  250.590  29.810
   200 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 11:44:59.000  1165.63 247.22   3-  2-  2  250.590  29.780
   201 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 11:45:16.000  1164.09 248.45   2          250.590  29.760
   202 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28530      CM 11:45:21.000  1163.64 249.69   3-  2-  2  250.590  29.730
   203 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10301   CM 11:45:28.000  1163.01 250.93   2          250.590  29.700
   204 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 11:45:30.000  1162.83 252.16   4-  1-  1  250.590  29.680
   205 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 11:45:31.000  1162.74 253.40   2-  1-  1  250.590  29.650
   205 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 11:45:31.000  1162.74 253.40   2          250.590  29.650
   207 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 11:45:37.000  1162.20 255.87   2          250.590  29.600
   207 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 11:45:37.000  1162.20 255.87   4-  1-  1  250.590  29.600
   209 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 11:45:39.000  1162.02 258.34   2  < 260>  250.590  29.550
   209 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 11:45:39.000  1162.02 258.34   4-  1-  1  250.590  29.550
   211 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 11:45:42.000  1161.75 260.82   2          250.590  29.490
   212 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 11:45:45.000  1161.48 262.05   1-  1-  1  250.590  29.470
   213 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 11:45:48.000  1161.21 263.29   5-  3-  3  250.590  29.440
   214 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 11:45:50.000  1161.04 264.52   2  < 231>  250.590  29.420
   215 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1841    CM 11:45:54.000  1160.68 265.76   4-  1-  1  250.590  29.390
   216 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 11:45:55.000  1160.59 267.00   3-  2-  2  250.590  29.360
   217 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036809      CM 11:45:57.000  1160.41 268.23   4-  2-  2  250.590  29.340
   218 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7250    CM 11:45:58.000  1160.32 269.47   2          250.590  29.310
   219 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 11:45:59.000  1160.23 270.70   2          250.590  29.280
   220 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 11:46:01.000  1160.05 271.94   4          250.590   0.000
   221 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255201     CM 11:46:02.000  1159.96 273.18   2-  1-  1  250.590  29.230
   222 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 11:46:09.000  1159.33 274.41   2-  1-  1  250.590  29.210
   223 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 11:46:10.000  1159.24 275.65   2  < 225>  250.590  29.180
   224 Małgorzata                            1 PL 0314 18 6112    CM 11:46:11.000  1159.16 276.89   1-  1-  1  250.590  29.150
   225 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 11:46:17.000  1158.62 278.12   3          250.590  29.130
   226 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 11:46:31.000  1157.37 279.36   1-  1-  1  250.590  29.100
   226 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 11:46:31.000  1157.37 279.36   3-  2-  2  250.590  29.100  
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   228 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 11:46:33.000  1157.19 281.83   2          250.590  29.050
   229 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 11:46:34.000  1157.10 283.07   3          250.590  29.020
   230 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 11:46:37.000  1156.84 284.30   2          250.590  29.000
   231 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 11:46:40.000  1156.57 285.54   3          250.590  28.970
   232 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719615      CM 11:46:41.000  1156.48 286.77   2          250.590  28.940
   233 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 11:46:44.000  1156.21 288.01   5-  2-  2  250.590  28.920
   233 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 11:46:44.000  1156.21 288.01   2-  1-  1  250.590  28.920
   235 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 11:47:29.000  1152.23 290.48   1-  1-  1  250.590  28.870
   236 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 11:47:30.000  1152.14 291.72   2-  1-  1  250.590  28.840
   237 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023467      CM 11:47:34.000  1151.79 292.95   2-  1-  1  250.590  28.810
   238 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2202    CM 11:47:35.000  1151.70 294.19   2          250.590  28.790
   239 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 11:47:40.000  1151.26 295.43   4-  1-  1  250.590  28.760
   239 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 11:47:40.000  1151.26 295.43   2          250.590  28.760
   241 Papież Rafał                          1 PL 0315 18 1313    CM 11:47:42.000  1151.08 297.90   2-  1-  1  250.590  28.710
   242 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235218      CM 11:47:43.000  1150.99 299.13   2-  1-  1  250.590  28.680
   243 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 11:47:44.000  1150.90 300.37   4-  1-  1  250.590  28.660
   244 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 11:47:45.000  1150.82 301.61   2          250.590  28.630
   244 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 11:47:45.000  1150.82 301.61   3          250.590  28.630
   246 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 11:47:48.000  1150.55 304.08   4-  1-  1  250.590  28.580
   247 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8317    CM 11:47:49.000  1150.46 305.32   2          250.590  28.550
   248 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 11:47:50.000  1150.38 306.55   4          250.590   0.000
   248 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 11:47:50.000  1150.38 306.55   2-  1-  1  250.590  28.520
   248 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 11:47:50.000  1150.38 306.55   2          250.590  28.520
   251 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 11:47:51.000  1150.29 310.26   2          250.590  28.450
   252 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 925     CM 11:47:52.000  1150.20 311.50   2          250.590  28.420
   252 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 11:47:52.000  1150.20 311.50   1-  1-  1  250.590  28.420
   254 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 11:47:53.000  1150.11 313.97   2-  1-  1  250.590  28.370
   255 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 11:47:56.000  1149.85 315.20   3-  1-  1  250.590  28.340
   256 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 11:47:57.000  1149.76 316.44   1-  1-  1  250.590  28.310
   257 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 11:47:59.000  1149.58 317.68   3-  1-  1  250.590  28.290
   258 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 11:48:01.000  1149.41 318.91   3-  1-  1  250.590  28.260
   259 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 11:48:03.000  1149.23 320.15   2          250.590  28.240
   260 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 11:48:09.000  1148.71 321.38   3          250.590  28.210
   261 Coos van Houten                       1 NL 18 1709616      CM 11:48:10.000  1148.62 322.62   3-  1-  1  250.590  28.180
   261 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 11:48:10.000  1148.62 322.62   1-  1-  1  250.590  28.180
   261 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3465    CM 11:48:10.000  1148.62 322.62   2          250.590  28.180
   264 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 11:48:11.000  1148.53 326.33   2          250.590  28.100
   265 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 11:48:12.000  1148.44 327.56   2          250.590  28.080
   265 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 11:48:12.000  1148.44 327.56   2          250.590  28.080
   265 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036824      CM 11:48:12.000  1148.44 327.56   2          250.590  28.080
   265 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232644      CM 11:48:12.000  1148.44 327.56   3-  1-  1  250.590  28.080
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   269 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 11:48:13.000  1148.35   0.00   2          250.590   0.000
   270 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28512      CM 11:48:13.000  1148.35   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   271 nismo                                 1 PL 0167 18 8094    CM 11:48:13.000  1148.35   0.00   2          250.590   0.000
   272 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 11:48:15.000  1148.18   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   273 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 11:48:15.000  1148.18   0.00   3          250.590   0.000
   274 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1111    CM 11:48:16.000  1148.09   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   275 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 11:48:16.000  1148.09   0.00   4          250.590   0.000
   276 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 11:48:18.000  1147.92   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   277 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 11:48:18.000  1147.92   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   278 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 11:48:19.000  1147.83   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   279 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 11:48:20.000  1147.74   0.00   3          250.590   0.000
   280 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 11:48:21.000  1147.65   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   281 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 11:48:22.000  1147.57   0.00   2          250.590   0.000
   282 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 11:48:22.000  1147.57   0.00   2          250.590   0.000
   283 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 11:48:22.000  1147.57   0.00   2          250.590   0.000
   284 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 11:48:23.000  1147.48   0.00   2          250.590   0.000  
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 11:48:24.000  1147.39   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   286 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 11:48:24.000  1147.39   0.00   2          250.590   0.000
   287 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 11:48:24.000  1147.39   0.00   2          250.590   0.000
   288 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 11:48:24.000  1147.39   0.00   2          250.590   0.000
   289 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 11:48:25.000  1147.30   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   290 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 11:48:25.000  1147.30   0.00   2          250.590   0.000
   291 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 11:48:25.000  1147.30   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   292 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 11:48:55.000  1144.68   0.00   2          250.590   0.000
   293 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 707     CM 11:49:00.000  1144.25   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   294 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 11:49:02.000  1144.07   0.00   2          250.590   0.000
   295 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 11:49:02.000  1144.07   0.00   2          250.590   0.000
   296 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14096   CM 11:49:02.000  1144.07   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   297 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 11:49:03.000  1143.99   0.00   3          250.590   0.000
   298 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 11:49:03.000  1143.99   0.00   2          250.590   0.000
   299 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485829      CM 11:49:03.000  1143.99   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   300 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 11:49:03.000  1143.99   0.00   2          250.590   0.000
   301 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 299    CM 11:49:04.000  1143.90   0.00   2          250.590   0.000
   302 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2003    CM 11:49:04.000  1143.90   0.00   3          250.590   0.000
   303 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 11:49:04.000  1143.90   0.00   3          250.590   0.000
   304 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 11:49:04.000  1143.90   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   305 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 11:49:04.000  1143.90   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   306 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 11:49:05.000  1143.81   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   307 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 11:49:06.000  1143.72   0.00   2          250.590   0.000
   308 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1806    CM 11:49:06.000  1143.72   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   309 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 11:49:06.000  1143.72   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   310 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5128    CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   311 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   3          250.590   0.000
   312 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   2          250.590   0.000
   313 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   2          250.590   0.000
   314 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5168    CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   315 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 11:49:07.000  1143.64   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   316 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 11:49:08.000  1143.55   0.00   2          250.590   0.000
   317 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 11:49:08.000  1143.55   0.00   2          250.590   0.000
   318 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 11:49:08.000  1143.55   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   319 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 11:49:09.000  1143.46   0.00   2          250.590   0.000
   320 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 11:49:10.000  1143.38   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   321 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 11:49:10.000  1143.38   0.00   3          250.590   0.000
   322 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 11:49:10.000  1143.38   0.00   3          250.590   0.000
   323 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 11:49:11.000  1143.29   0.00   2          250.590   0.000
   324 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   325 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 460      CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   2          250.590   0.000
   326 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   3          250.590   0.000
   327 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   328 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4750    CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   2          250.590   0.000
   329 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722691      CM 11:49:12.000  1143.20   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   330 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 11:49:13.000  1143.12   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   331 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719597      CM 11:49:13.000  1143.12   0.00   3          250.590   0.000
   332 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 11:49:13.000  1143.12   0.00   5          250.590   0.000
   333 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10494   CM 11:49:13.000  1143.12   0.00   2          250.590   0.000
   334 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 11:49:13.000  1143.12   0.00   2          250.590   0.000
   335 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 11:49:14.000  1143.03   0.00   3          250.590   0.000
   336 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 11:49:14.000  1143.03   0.00   2          250.590   0.000
   337 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 11:49:14.000  1143.03   0.00   3          250.590   0.000
   338 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 11:49:15.000  1142.94   0.00   2          250.590   0.000
   339 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 11:49:16.000  1142.86   0.00   2          250.590   0.000
   340 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 311     CM 11:49:16.000  1142.86   0.00   2          250.590   0.000
   341 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 11:49:17.000  1142.77   0.00   3          250.590   0.000  
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5228    CM 11:49:17.000  1142.77   0.00   4          250.590   0.000
   343 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 11:49:17.000  1142.77   0.00   2          250.590   0.000
   344 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 11:49:18.000  1142.68   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   345 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 11:49:18.000  1142.68   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   346 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 11:49:18.000  1142.68   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   347 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6948    CM 11:49:18.000  1142.68   0.00   3          250.590   0.000
   348 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 11:49:18.000  1142.68   0.00   3          250.590   0.000
   349 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 11:49:19.000  1142.59   0.00   3          250.590   0.000
   350 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 11:49:19.000  1142.59   0.00   3          250.590   0.000
   351 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5223    CM 11:49:19.000  1142.59   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   352 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 11:49:20.000  1142.51   0.00   2          250.590   0.000
   353 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 11:49:20.000  1142.51   0.00   3          250.590   0.000
   354 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 11:49:20.000  1142.51   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   355 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 11:49:20.000  1142.51   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   356 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 11:49:20.000  1142.51   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   357 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 11:49:21.000  1142.42   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   358 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5556    CM 11:49:21.000  1142.42   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   359 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 11:49:21.000  1142.42   0.00   2          250.590   0.000
   360 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 11:49:21.000  1142.42   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   361 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6910    CM 11:49:21.000  1142.42   0.00   3          250.590   0.000
   362 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 11:49:22.000  1142.33   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   363 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 11:49:22.000  1142.33   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   364 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 11:49:24.000  1142.16   0.00   2          250.590   0.000
   365 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 11:49:24.000  1142.16   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   366 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 11:49:24.000  1142.16   0.00   2          250.590   0.000
   367 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 11:49:24.000  1142.16   0.00   3          250.590   0.000
   368 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 11:49:25.000  1142.07   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   369 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 11:49:25.000  1142.07   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   370 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 11:49:25.000  1142.07   0.00   3          250.590   0.000
   371 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 11:49:25.000  1142.07   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   372 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4283     CM 11:49:26.000  1141.99   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   373 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 11:49:27.000  1141.90   0.00   2          250.590   0.000
   374 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 11:49:27.000  1141.90   0.00   2          250.590   0.000
   375 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 11:49:27.000  1141.90   0.00   2          250.590   0.000
   376 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 11:49:29.000  1141.73   0.00   3          250.590   0.000
   377 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 11:49:30.000  1141.64   0.00   3          250.590   0.000
   378 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5130869      CM 11:49:30.000  1141.64   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   379 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 11:49:31.000  1141.55   0.00   2          250.590   0.000
   380 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 11:49:32.000  1141.47   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   381 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 11:49:33.000  1141.38   0.00   3          250.590   0.000
   382 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 11:49:33.000  1141.38   0.00   3          250.590   0.000
   383 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 11:49:33.000  1141.38   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   384 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 11:49:33.000  1141.38   0.00   3          250.590   0.000
   385 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 11:49:34.000  1141.29   0.00   2          250.590   0.000
   386 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 11:49:34.000  1141.29   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   387 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 11:49:35.000  1141.21   0.00   3          250.590   0.000
   388 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 11:49:35.000  1141.21   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   389 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 11:49:36.000  1141.12   0.00   2          250.590   0.000
   390 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 11:49:37.000  1141.03   0.00   3          250.590   0.000
   391 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 11:49:37.000  1141.03   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   392 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 11:49:38.000  1140.95   0.00   2          250.590   0.000
   393 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 11:49:39.000  1140.86   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   394 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 11:49:41.000  1140.69   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   395 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 11:49:42.000  1140.60   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   396 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 11:49:50.000  1139.91   0.00   3          250.590   0.000
   397 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 11:50:00.000  1139.05   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   398 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 11:50:05.000  1138.61   0.00   2          250.590   0.000  
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 11:50:19.000  1137.41   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   400 szczepcio                             1 PL 0414 18 9809    CM 11:50:23.000  1137.06   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   401 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 11:50:26.000  1136.81   0.00   2          250.590   0.000
   402 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 11:50:26.000  1136.81   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   403 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 11:50:27.000  1136.72   0.00   2          250.590   0.000
   404 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 11:50:29.000  1136.55   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   405 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10853   CM 11:50:30.000  1136.46   0.00   3          250.590   0.000
   406 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 11:50:31.000  1136.38   0.00   2          250.590   0.000
   407 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7988    CM 11:50:34.000  1136.12   0.00   2          250.590   0.000
   408 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 11:50:40.000  1135.60   0.00   2          250.590   0.000
   409 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 11:50:42.000  1135.43   0.00   3          250.590   0.000
   410 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 11:50:46.000  1135.09   0.00   2          250.590   0.000
   411 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 11:50:47.000  1135.00   0.00   3          250.590   0.000
   412 Barabella                             1 PL 0400 18 704     CM 11:50:48.000  1134.92   0.00   3          250.590   0.000
   413 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5095    CM 11:50:50.000  1134.75   0.00   2          250.590   0.000
   414 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 11:50:52.000  1134.58   0.00   3          250.590   0.000
   415 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 11:50:52.000  1134.58   0.00   2          250.590   0.000
   416 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 11:50:57.000  1134.15   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   417 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 11:50:57.000  1134.15   0.00   2          250.590   0.000
   418 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 11:50:59.000  1133.98   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   419 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 11:51:02.000  1133.72   0.00   4          250.590   0.000
   420 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 11:51:06.000  1133.38   0.00   2          250.590   0.000
   421 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 11:51:08.000  1133.21   0.00   2          250.590   0.000
   422 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 11:51:09.000  1133.12   0.00   2          250.590   0.000
   423 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 11:51:09.000  1133.12   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   424 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 11:51:13.000  1132.78   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   425 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 11:51:17.000  1132.44   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   426 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 11:51:19.000  1132.27   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   427 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 11:51:35.000  1130.91   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   428 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6675    CM 11:51:36.000  1130.82   0.00   3          250.590   0.000
   429 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 11:51:40.000  1130.48   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   430 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 297    CM 11:51:44.000  1130.14   0.00   3          250.590   0.000
   431 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 11:51:47.000  1129.89   0.00   2          250.590   0.000
   432 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 11:51:50.000  1129.63   0.00   2          250.590   0.000
   433 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 393     CM 11:51:51.000  1129.55   0.00   3          250.590   0.000
   434 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 11:52:05.000  1128.36   0.00   2          250.590   0.000
   435 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 11:52:19.000  1127.18   0.00   2          250.590   0.000
   436 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437051      CM 11:52:20.000  1127.09   0.00   3          250.590   0.000
   437 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061290      CM 11:52:20.000  1127.09   0.00   2          250.590   0.000
   438 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 11:52:20.000  1127.09   0.00   4          250.590   0.000
   439 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 11:52:22.000  1126.92   0.00   2          250.590   0.000
   440 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 11:52:24.000  1126.75   0.00   4          250.590   0.000
   441 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 11:52:26.000  1126.59   0.00   2          250.590   0.000
   442 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 11:52:30.000  1126.25   0.00   2          250.590   0.000
   443 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 11:52:32.000  1126.08   0.00   2          250.590   0.000
   444 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 11:52:32.000  1126.08   0.00   2          250.590   0.000
   445 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 11:52:35.000  1125.83   0.00   2          250.590   0.000
   446 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 11:52:36.000  1125.74   0.00   3          250.590   0.000
   447 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 11:52:37.000  1125.66   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   448 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5196     CM 11:52:40.000  1125.40   0.00   3          250.590   0.000
   449 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 11:52:41.000  1125.32   0.00   4          250.590   0.000
   450 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 124    CM 11:52:43.000  1125.15   0.00   4          250.590   0.000
   451 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 11:52:43.000  1125.15   0.00   2          250.590   0.000
   452 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2108    CM 11:52:46.000  1124.90   0.00   3          250.590   0.000
   453 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 11:52:47.000  1124.82   0.00   3          250.590   0.000
   454 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 11:52:53.000  1124.31   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   455 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7115    CM 11:52:55.000  1124.14   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000  
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 11:52:55.000  1124.14   0.00   2          250.590   0.000
   457 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453375      CM 11:52:56.000  1124.06   0.00   2          250.590   0.000
   458 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709445      CM 11:53:04.000  1123.39   0.00   2          250.590   0.000
   459 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7019     CM 11:53:13.000  1122.63   0.00   2          250.590   0.000
   460 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11781   CM 11:53:15.000  1122.46   0.00   3          250.590   0.000
   461 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 11:53:17.000  1122.30   0.00   4          250.590   0.000
   462 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2294    CM 11:53:21.000  1121.96   0.00   2          250.590   0.000
   463 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 677    CM 11:53:25.000  1121.63   0.00   2          250.590   0.000
   464 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 11:53:26.000  1121.54   0.00   2          250.590   0.000
   465 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 11:53:28.000  1121.38   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   466 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 11:53:30.000  1121.21   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   467 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 11:53:32.000  1121.04   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   468 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 11:53:34.000  1120.87   0.00   2          250.590   0.000
   469 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 11:53:34.000  1120.87   0.00   2          250.590   0.000
   470 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3004    CM 11:53:37.000  1120.62   0.00   2          250.590   0.000
   471 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028584      CM 11:53:37.000  1120.62   0.00   3          250.590   0.000
   472 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 11:53:40.000  1120.37   0.00   3          250.590   0.000
   473 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 407     CM 11:53:40.000  1120.37   0.00   2          250.590   0.000
   474 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 11:53:40.000  1120.37   0.00   2          250.590   0.000
   475 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 11:53:41.000  1120.29   0.00   3          250.590   0.000
   476 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 11:53:44.000  1120.04   0.00   3          250.590   0.000
   477 Jura                                  1 PL 0100 18 81      CM 11:53:45.000  1119.96   0.00   4          250.590   0.000
   478 Król Marek                            1 PL 0465 18 6706    CM 11:53:45.000  1119.96   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   479 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 11:53:45.000  1119.96   0.00   3          250.590   0.000
   480 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 11:53:46.000  1119.87   0.00   2          250.590   0.000
   481 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 11:53:47.000  1119.79   0.00   2          250.590   0.000
   482 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 11:53:47.000  1119.79   0.00   4          250.590   0.000
   483 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 11:53:47.000  1119.79   0.00   3          250.590   0.000
   484 Dariusz Forczek                       1 PL 0450 18 993     CM 11:53:49.000  1119.62   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   485 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6752    CM 11:53:49.000  1119.62   0.00   2          250.590   0.000
   486 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 11:53:49.000  1119.62   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   487 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 11:53:50.000  1119.54   0.00   3          250.590   0.000
   488 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 11:53:52.000  1119.37   0.00   3          250.590   0.000
   489 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 11:53:54.000  1119.21   0.00   5          250.590   0.000
   490 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 11:53:55.000  1119.12   0.00   2          250.590   0.000
   491 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 11:53:56.000  1119.04   0.00   2          250.590   0.000
   492 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 11:53:57.000  1118.96   0.00   4          250.590   0.000
   493 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 11:53:57.000  1118.96   0.00   2          250.590   0.000
   494 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 455    CM 11:53:58.000  1118.87   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   495 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267292     CM 11:53:58.000  1118.87   0.00   2          250.590   0.000
   496 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 11:53:58.000  1118.87   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   497 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 11:53:59.000  1118.79   0.00   3          250.590   0.000
   498 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 11:53:59.000  1118.79   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   499 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 11:54:00.000  1118.71   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   500 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 11:54:01.000  1118.62   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   501 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 11:54:01.000  1118.62   0.00   2          250.590   0.000
   502 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 632      CM 11:54:03.000  1118.46   0.00   4          250.590   0.000
   503 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2524    CM 11:54:03.000  1118.46   0.00   4          250.590   0.000
   504 BATE 7                                1 PL 0449 18 7155    CM 11:54:06.000  1118.21   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   505 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 11:54:07.000  1118.12   0.00   2          250.590   0.000
   506 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 11:54:08.000  1118.04   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   507 SYKI                                  1 PL 0450 18 10748   CM 11:54:09.000  1117.96   0.00   2          250.590   0.000
   508 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 11:54:10.000  1117.87   0.00   2          250.590   0.000
   509 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 101     CM 11:54:10.000  1117.87   0.00   2          250.590   0.000
   510 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 11:54:11.000  1117.79   0.00   2          250.590   0.000
   511 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 11:54:12.000  1117.71   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   512 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8069    CM 11:54:12.000  1117.71   0.00   2          250.590   0.000  
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 11:54:13.000  1117.62   0.00   2          250.590   0.000
   514 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4233    CM 11:54:16.000  1117.38   0.00   3          250.590   0.000
   515 Lotnik                                1 PL 0316 18 5409    CM 11:54:16.000  1117.38   0.00   3          250.590   0.000
   516 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 11:54:16.000  1117.38   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   517 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3045    CM 11:54:17.000  1117.29   0.00   2          250.590   0.000
   518 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 11:54:17.000  1117.29   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   519 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 11:54:17.000  1117.29   0.00   4          250.590   0.000
   520 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 11:54:18.000  1117.21   0.00   2          250.590   0.000
   521 Paweł Socała                          1 PL 017 18 252      CM 11:54:20.000  1117.04   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   522 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8801    CM 11:54:21.000  1116.96   0.00   2          250.590   0.000
   523 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 11:54:33.000  1115.97   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   524 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1839    CM 11:54:41.000  1115.30   0.00   3          250.590   0.000
   525 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 11:54:42.000  1115.22   0.00   3          250.590   0.000
   526 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 11:54:56.000  1114.06   0.00   2          250.590   0.000
   527 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 119     CM 11:56:39.000  1105.63   0.00   2          250.590   0.000
   528 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 11:56:43.000  1105.30   0.00   2          250.590   0.000
   529 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3498    CM 11:56:44.000  1105.22   0.00   2          250.590   0.000
   530 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 11:56:45.000  1105.14   0.00   2          250.590   0.000
   531 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 11:56:46.000  1105.06   0.00   3          250.590   0.000
   532 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 11:56:46.000  1105.06   0.00   2          250.590   0.000
   533 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 11:56:47.000  1104.98   0.00   4          250.590   0.000
   534 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 11:56:47.000  1104.98   0.00   2          250.590   0.000
   535 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 11:56:48.000  1104.89   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   536 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 11:56:49.000  1104.81   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   537 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 11:56:49.000  1104.81   0.00   3          250.590   0.000
   538 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 11:56:50.000  1104.73   0.00   2          250.590   0.000
   539 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 11:56:50.000  1104.73   0.00   4          250.590   0.000
   540 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 11:56:53.000  1104.49   0.00   3          250.590   0.000
   541 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 11:56:53.000  1104.49   0.00   3          250.590   0.000
   542 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7413     CM 11:56:53.000  1104.49   0.00   3          250.590   0.000
   543 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6105    CM 11:56:54.000  1104.41   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   544 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 11:56:58.000  1104.08   0.00   4          250.590   0.000
   545 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 11:56:59.000  1104.00   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   546 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 11:57:01.000  1103.84   0.00   2          250.590   0.000
   547 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 102     CM 11:57:11.000  1103.03   0.00   4          250.590   0.000
   548 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 11:57:13.000  1102.87   0.00   3          250.590   0.000
   549 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 11:58:36.000  1096.19   0.00   2          250.590   0.000
   550 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3485    CM 11:58:38.000  1096.03   0.00   3          250.590   0.000
   551 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 11:58:39.000  1095.96   0.00   5          250.590   0.000
   552 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 11:58:40.000  1095.88   0.00   4          250.590   0.000
   553 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 11:58:40.000  1095.88   0.00   3          250.590   0.000
   554 Król Marek                            1 PL 0465 18 6704    CM 11:58:41.000  1095.80   0.00   2          250.590   0.000
   555 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 11:58:41.000  1095.80   0.00   2          250.590   0.000
   556 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1106    CM 11:58:45.000  1095.48   0.00   3          250.590   0.000
   557 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 11:58:47.000  1095.32   0.00   5          250.590   0.000
   558 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 875     CM 11:58:47.000  1095.32   0.00   4          250.590   0.000
   559 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 11:58:50.000  1095.08   0.00   2          250.590   0.000
   560 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 11:58:53.000  1094.84   0.00   3          250.590   0.000
   561 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 11:58:56.000  1094.60   0.00   3          250.590   0.000
   562 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 11:58:56.000  1094.60   0.00   3          250.590   0.000
   563 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 11:59:05.000  1093.88   0.00   2          250.590   0.000
   564 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4893    CM 11:59:09.000  1093.56   0.00   4          250.590   0.000
   565 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 11:59:10.000  1093.48   0.00   2          250.590   0.000
   566 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10001   CM 11:59:13.000  1093.25   0.00   3          250.590   0.000
   567 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 915     CM 11:59:21.000  1092.61   0.00   3          250.590   0.000
   568 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 11:59:34.000  1091.58   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   569 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 11:59:34.000  1091.58   0.00   4          250.590   0.000  
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3953    CM 11:59:38.000  1091.26   0.00   3          250.590   0.000
   571 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2115    CM 12:00:09.000  1088.81   0.00   3          250.590   0.000
   572 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4383    CM 12:00:10.000  1088.73   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   573 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 24      CM 12:00:11.000  1088.65   0.00   3          250.590   0.000
   574 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 12:00:13.000  1088.50   0.00   2          250.590   0.000
   575 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7157     CM 12:00:23.000  1087.71   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   576 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6134    CM 12:00:24.000  1087.63   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   577 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 12:00:26.000  1087.47   0.00   3          250.590   0.000
   578 Maniek                                1 PL 0231 18 9125    CM 12:00:26.000  1087.47   0.00   4          250.590   0.000
   579 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 12:00:28.000  1087.32   0.00   3          250.590   0.000
   580 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4384    CM 12:00:40.000  1086.37   0.00   2          250.590   0.000
   581 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 662     CM 12:00:49.000  1085.67   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   582 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 12:00:51.000  1085.51   0.00   3          250.590   0.000
   583 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3111    CM 12:00:55.000  1085.20   0.00   3          250.590   0.000
   584 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 12:00:58.000  1084.96   0.00   3          250.590   0.000
   585 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8633    CM 12:01:03.000  1084.57   0.00   3          250.590   0.000
   586 Paweł Socała                          1 PL 017 18 236      CM 12:01:48.000  1081.06   0.00   2          250.590   0.000
   587 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 12:02:25.000  1078.19   0.00   4          250.590   0.000
   588 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437039      CM 12:02:40.000  1077.03   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   589 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 12:04:00.000  1070.90   0.00   2          250.590   0.000
   590 Mielec Janina                         1 PL 0438 18 3920    CM 12:04:01.000  1070.82   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   591 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1663    CM 12:04:05.000  1070.52   0.00   2          250.590   0.000
   592 Rob Duurland                          1 NL 18 1328106      CM 12:04:09.000  1070.21   0.00   2          250.590   0.000
   593 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 12:04:23.000  1069.15   0.00   2          250.590   0.000
   594 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 12:04:25.000  1068.99   0.00   4          250.590   0.000
   595 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 12:04:31.000  1068.54   0.00   3          250.590   0.000
   596 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1105    CM 12:04:49.000  1067.17   0.00   5          250.590   0.000
   597 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 12:04:54.000  1066.79   0.00   3          250.590   0.000
   598 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 12:05:02.000  1066.19   0.00   2          250.590   0.000
   599 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 12:05:05.000  1065.96   0.00   2          250.590   0.000
   600 Igorek                                1 PL 0315 18 3458    CM 12:05:31.000  1064.00   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   601 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437041      CM 12:05:39.000  1063.40   0.00   4          250.590   0.000
   602 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 12:06:18.000  1060.47   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   603 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28569      CM 12:06:19.000  1060.40   0.00   3          250.590   0.000
   604 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 12:06:22.000  1060.18   0.00   2          250.590   0.000
   605 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 12:06:23.000  1060.10   0.00   3          250.590   0.000
   606 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 12:06:24.000  1060.03   0.00   2          250.590   0.000
   607 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 12:06:36.000  1059.13   0.00   2          250.590   0.000
   608 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 12:06:43.000  1058.61   0.00   4          250.590   0.000
   609 Team GAZO                             1 NL 18 1707313      CM 12:06:44.000  1058.53   0.00   3          250.590   0.000
   610 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 12:06:49.000  1058.16   0.00   3          250.590   0.000
   611 Master Team 2                         1 PL 0442 18 524     CM 12:06:50.000  1058.09   0.00   3          250.590   0.000
   612 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 12:06:51.000  1058.01   0.00   3          250.590   0.000
   613 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 12:06:54.000  1057.79   0.00   3          250.590   0.000
   614 szczepcio                             1 PL 0414 18 9801    CM 12:06:56.000  1057.64   0.00   2          250.590   0.000
   615 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 12:07:01.000  1057.27   0.00   2          250.590   0.000
   616 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 12:07:48.000  1053.79   0.00   2          250.590   0.000
   617 Stani                                 1 PL 0231 18 3900    CM 12:07:49.000  1053.71   0.00   3          250.590   0.000
   618 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4609    CM 12:08:21.000  1051.35   0.00   4          250.590   0.000
   619 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 12:08:52.000  1049.08   0.00   3          250.590   0.000
   620 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 12:08:59.000  1048.57   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   621 Stani                                 1 PL 0231 18 3842    CM 12:09:00.000  1048.49   0.00   4          250.590   0.000
   622 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 414     CM 12:09:01.000  1048.42   0.00   4          250.590   0.000
   623 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3831142      CM 12:09:10.000  1047.76   0.00   3          250.590   0.000
   624 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 152    CM 12:09:13.000  1047.54   0.00   3          250.590   0.000
   625 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 12:09:15.000  1047.40   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   626 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 12:09:16.000  1047.33   0.00   3          250.590   0.000  
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 12:09:20.000  1047.03   0.00   2          250.590   0.000
   628 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4823    CM 12:09:22.000  1046.89   0.00   5          250.590   0.000
   629 Rob Duurland                          1 NL 18 1328152      CM 12:09:23.000  1046.82   0.00   3          250.590   0.000
   630 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8962     CM 12:09:26.000  1046.60   0.00   3          250.590   0.000
   631 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 12:10:53.000  1040.30   0.00   4          250.590   0.000
   632 Team Twente 2                         1 NL 18 1511706      CM 12:11:28.000  1037.78   0.00   2          250.590   0.000
   633 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 12:11:49.000  1036.28   0.00   2          250.590   0.000
   634 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 12:12:04.000  1035.21   0.00   4          250.590   0.000
   635 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 12:12:05.000  1035.14   0.00   2          250.590   0.000
   636 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5204    CM 12:13:18.000  1029.96   0.00   2          250.590   0.000
   637 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14014   CM 12:13:21.000  1029.75   0.00   4          250.590   0.000
   638 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 12:13:23.000  1029.61   0.00   3          250.590   0.000
   639 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 12:13:24.000  1029.54   0.00   4          250.590   0.000
   640 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 708     CM 12:14:15.000  1025.96   0.00   3          250.590   0.000
   641 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5195    CM 12:14:19.000  1025.68   0.00   3          250.590   0.000
   642 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3705    CM 12:14:23.000  1025.40   0.00   3          250.590   0.000
   643 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 12:14:25.000  1025.26   0.00   3          250.590   0.000
   644 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 12:15:11.000  1022.05   0.00   2          250.590   0.000
   645 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 12:15:12.000  1021.98   0.00   2          250.590   0.000
   646 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2527    CM 12:15:23.000  1021.22   0.00   5          250.590   0.000
   647 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 12:15:33.000  1020.53   0.00   3          250.590   0.000
   648 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5103    CM 12:16:31.000  1016.52   0.00   4          250.590   0.000
   649 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1788    CM 12:16:32.000  1016.46   0.00   4          250.590   0.000
   650 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 12:16:34.000  1016.32   0.00   3          250.590   0.000
   651 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7990    CM 12:16:36.000  1016.18   0.00   3          250.590   0.000
   652 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 12:16:41.000  1015.84   0.00   2          250.590   0.000
   653 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 12:16:45.000  1015.56   0.00   3          250.590   0.000
   654 Kotek                                 1 PL 0203 18 983     CM 12:16:50.000  1015.22   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   655 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 12:16:52.000  1015.08   0.00   2          250.590   0.000
   656 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4235    CM 12:16:55.000  1014.88   0.00   4          250.590   0.000
   657 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570759      CM 12:16:55.000  1014.88   0.00   2          250.590   0.000
   658 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 12:16:55.000  1014.88   0.00   4          250.590   0.000
   659 Huig van Duijn                        1 NL 18 1027417      CM 12:17:02.000  1014.40   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   660 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 12:17:15.000  1013.51   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   661 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 12:17:25.000  1012.83   0.00   3          250.590   0.000
   662 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061302      CM 12:18:51.000  1006.99   0.00   3          250.590   0.000
   663 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 12:18:53.000  1006.86   0.00   2          250.590   0.000
   664 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 12:19:00.000  1006.39   0.00   2          250.590   0.000
   665 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 12:19:01.000  1006.32   0.00   2          250.590   0.000
   666 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 12:19:03.000  1006.18   0.00   2          250.590   0.000
   667 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 12:19:04.000  1006.12   0.00   2          250.590   0.000
   668 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195363      CM 12:19:09.000  1005.78   0.00   3          250.590   0.000
   669 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7162     CM 12:19:21.000  1004.97   0.00   2          250.590   0.000
   670 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 12:19:28.000  1004.50   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   671 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 12:19:28.000  1004.50   0.00   3          250.590   0.000
   672 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235644      CM 12:19:32.000  1004.24   0.00   3          250.590   0.000
   673 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 12:19:41.000  1003.63   0.00   3          250.590   0.000
   674 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 12:19:55.000  1002.69   0.00   4          250.590   0.000
   675 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 12:19:57.000  1002.56   0.00   4          250.590   0.000
   676 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 12:21:54.000   994.80   0.00   4          250.590   0.000
   677 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5076    CM 12:22:42.000   991.65   0.00   3          250.590   0.000
   678 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722698      CM 12:22:58.000   990.61   0.00   3          250.590   0.000
   679 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 632     CM 12:23:05.000   990.15   0.00   3          250.590   0.000
   680 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722690      CM 12:23:07.000   990.02   0.00   2          250.590   0.000
   681 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 12:23:11.000   989.76   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   682 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 118     CM 12:23:16.000   989.43   0.00   3          250.590   0.000
   683 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 12:23:52.000   987.09   0.00   2          250.590   0.000  
                                                      -  13 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   684 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 12:23:55.000   986.90   0.00   2          250.590   0.000
   685 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400484      CM 12:25:59.000   978.93   0.00   2          250.590   0.000
   686 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 12:26:01.000   978.80   0.00   3          250.590   0.000
   687 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 12:26:05.000   978.55   0.00   3          250.590   0.000
   688 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 12:26:06.000   978.49   0.00   3          250.590   0.000
   689 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 12:26:17.000   977.79   0.00   2          250.590   0.000
   690 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 12:26:18.000   977.72   0.00   3          250.590   0.000
   691 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 12:26:32.000   976.83   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   692 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437035      CM 12:26:36.000   976.58   0.00   2          250.590   0.000
   693 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4813    CM 12:26:46.000   975.94   0.00   2          250.590   0.000
   694 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 12:26:53.000   975.50   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   695 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0419 18 9689    CM 12:27:01.000   975.00   0.00   2          250.590   0.000
   696 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 12:27:04.000   974.81   0.00   3          250.590   0.000
   697 Wim en Benno Klomp                    1 NL 18 1707041      CM 12:27:08.000   974.55   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   698 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6104    CM 12:28:21.000   969.96   0.00   3          250.590   0.000
   699 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 429     CM 12:29:35.000   965.36   0.00   4          250.590   0.000
   700 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1829    CM 12:30:29.000   962.02   0.00   2          250.590   0.000
   701 Janusz Body                           1 PL 0238 18 689     CM 12:31:53.000   956.88   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   702 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 12:31:56.000   956.69   0.00   2          250.590   0.000
   703 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 12:38:23.000   933.70   0.00   2          250.590   0.000
   704 Dla Grażynki                          1 PL 0425 18 4447    CM 12:39:20.000   930.41   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   705 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 707    CM 12:39:27.000   930.01   0.00   4          250.590   0.000
   706 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 12:43:05.000   917.63   0.00   4          250.590   0.000
   707 szczepcio                             1 PL 0414 18 9804    CM 12:43:13.000   917.18   0.00   4          250.590   0.000
   708 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6008    CM 12:43:42.000   915.56   0.00   3          250.590   0.000
   709 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24012       CM 12:43:45.000   915.40   0.00   4          250.590   0.000
   710 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6135    CM 12:46:15.000   907.11   0.00   2          250.590   0.000
   711 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 12:47:41.000   902.43   0.00   3          250.590   0.000
   712 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 12:49:35.000   896.30   0.00   2          250.590   0.000
   713 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 12:55:16.000   878.44   0.00   4          250.590   0.000
   714 M. H. M. Team                         1 PL 0406 18 8564    CM 12:55:37.000   877.37   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   715 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 864     CM 12:56:25.000   874.91   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   716 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7020     CM 13:00:41.000   862.07   0.00   4          250.590   0.000
   717 Janusz Body                           1 PL 0238 18 687     CM 13:02:56.000   855.45   0.00   2          250.590   0.000
   718 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 13:07:12.000   843.17   0.00   4          250.590   0.000
   719 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8921     CM 13:07:40.000   841.85   0.00   5          250.590   0.000
   720 Sparta team                           1 NL 18 1799632      CM 13:07:48.000   841.47   0.00   2          250.590   0.000
   721 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255177     CM 13:08:21.000   839.92   0.00   3          250.590   0.000
   722 nismo                                 1 PL 0167 18 8079    CM 13:08:26.000   839.69   0.00   3          250.590   0.000
   723 Pluta S.                              1 PL 0414 18 7118    CM 13:09:06.000   837.81   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   724 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5122391      CM 13:09:18.000   837.25   0.00   4          250.590   0.000
   725 Kuba & Ola                            1 BE 18 6104263      CM 13:09:21.000   837.11   0.00   3          250.590   0.000
   726 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33092       CM 13:09:39.000   836.28   0.00   2          250.590   0.000
   727 Paruzel Piotr                         1 PL 051 18 9213     CM 13:09:39.000   836.28   0.00   2          250.590   0.000
   728 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 106     CM 13:09:44.000   836.04   0.00   4          250.590   0.000
   729 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12379   CM 13:09:45.000   836.00   0.00   3          250.590   0.000
   730 Patrycja                              1 PL 0314 18 6604    CM 13:09:46.000   835.95   0.00   5          250.590   0.000
   731 Team Thieu                            1 BE 18 5061753      CM 13:09:47.000   835.90   0.00   2          250.590   0.000
   732 szczepcio                             1 PL 0414 18 9802    CM 13:09:53.000   835.63   0.00   5          250.590   0.000
   733 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 13:09:59.000   835.35   0.00   3          250.590   0.000
   734 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1845    CM 13:10:00.000   835.30   0.00   4          250.590   0.000
   735 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 13:10:02.000   835.21   0.00   5          250.590   0.000
   736 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 13:10:05.000   835.07   0.00   3          250.590   0.000
   737 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1890    CM 13:16:37.000   817.28   0.00   3          250.590   0.000
   738 Lotnik                                1 PL 0316 18 5450    CM 13:18:22.000   812.64   0.00   5          250.590   0.000
   739 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2852    CM 13:23:53.000   798.35   0.00   2          250.590   0.000
   740 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028554      CM 13:24:17.000   797.34   0.00   2          250.590   0.000  
                                                      -  14 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   741 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 13:26:45.000   791.13   0.00   2          250.590   0.000
   742 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 13:30:25.000   782.08   0.00   4          250.590   0.000
   743 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 13:31:52.000   778.55   0.00   5          250.590   0.000
   744 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1644    CM 13:35:39.000   769.51   0.00   2          250.590   0.000
   745 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 13:43:41.000   750.98   0.00   3          250.590   0.000
   746 Maria Siepierrowski                   1 PL 0314 18 6751    CM 13:43:54.000   750.49   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   747 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5163    CM 13:53:32.000 13:53:32   0.00   3          250.590   0.000
   748 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 710     CM 13:54:02.000 13:54:02   0.00   4          250.590   0.000
   749 zLesiewicz K.M.                       1 PL 0315 18 4371    CM 13:59:22.000 13:59:22   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   750 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 14:03:31.000 14:03:31   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   751 Roman H 2                             1 PL 0451 18 6       CM 14:05:41.000 14:05:41   0.00   2          250.590   0.000
   752 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2311    CM 14:05:49.000 14:05:49   0.00   4          250.590   0.000
   753 BATE 7                                1 PL 0449 18 7170    CM 14:06:04.000 14:06:04   0.00   2          250.590   0.000
   754 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1826    CM 14:07:15.000 14:07:15   0.00   4          250.590   0.000
   755 Kotek                                 1 PL 0203 18 990     CM 14:07:19.000 14:07:19   0.00   2          250.590   0.000
   756 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400461      CM 14:07:53.000 14:07:53   0.00   2          250.590   0.000
   757 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 14:14:45.000 14:14:45   0.00   3          250.590   0.000
   758 BATE 7                                1 PL 0449 18 7154    CM 14:14:47.000 14:14:47   0.00   3          250.590   0.000
   759 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 210    CM 14:14:50.000 14:14:50   0.00   4          250.590   0.000
   760 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15166   CM 14:14:51.000 14:14:51   0.00   4          250.590   0.000
   761 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3702    CM 14:14:58.000 14:14:58   0.00   4          250.590   0.000
   762 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7090    CM 14:19:13.000 14:19:13   0.00   5          250.590   0.000
   763 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1548    CM 14:21:34.000 14:21:34   0.00   3          250.590   0.000
   764 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10278   CM 14:24:50.000 14:24:50   0.00   4          250.590   0.000
   765 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 594     CM 14:25:04.000 14:25:04   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   766 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 14:30:19.000 14:30:19   0.00   2          250.590   0.000
   767 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5210    CM 14:30:29.000 14:30:29   0.00   4          250.590   0.000
   768 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 14:30:52.000 14:30:52   0.00   5          250.590   0.000
   769 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267296     CM 14:50:20.000 14:50:20   0.00   3          250.590   0.000
   770 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 14:50:48.000 14:50:48   0.00   3          250.590   0.000
   771 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 14:55:30.000 14:55:30   0.00   3          250.590   0.000
   772 Marc Dirckx                           1 BE 18 5109030      CM 14:56:41.000 14:56:41   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   773 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 15:12:37.000 15:12:37   0.00   3          250.590   0.000
   774 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 15:16:33.000 15:16:33   0.00   3          250.590   0.000
   775 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8823    CM 15:27:58.000 15:27:58   0.00   4          250.590   0.000
   776 Kornaś Leszek                         1 PL 0314 18 671     CM 15:44:40.000 15:44:40   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   777 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 15:49:47.000 15:49:47   0.00   3          250.590   0.000
   778 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3108    CM 16:19:59.000 16:19:59   0.00   4          250.590   0.000
   779 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 16:29:58.000 16:29:58   0.00   4          250.590   0.000
   780 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255154     CM 17:29:55.000 17:29:55   0.00   3          250.590   0.000
   781 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 18:05:56.000 18:05:56   0.00   3          250.590   0.000
   782 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7408     CM 18:22:52.000 18:22:52   0.00   4          250.590   0.000
   783 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 625     CM 18:34:59.000 18:34:59   0.00   2          250.590   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------   


												
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+-----+   
    1    1 Jarosław Wierzbicki             1  3  3  3  3   12    313.50  75.0   
    2    2 SG Steffl                       1  3  3  3  3   12    303.00  68.4   
    3    3 Rudnik Stanisław                1  3  2  3  3   11    290.05  77.8   
    4    7 SG Sehnke - Marzeion            1  3  3  2  3   11    279.50  75.0   
    5    6 Brugmans Sabrina                1  3  2  3  3   11    279.35  75.0   
    6    5 Master Team 6                   1  2  3  3  2   10    256.17  83.3   
    7   14 Kozik 3                         1  3  3  1  3   10    255.01  60.0   
    8   12 Patulski & Bieryt               1  3  2  2  3   10    246.91  58.8   
    9   23 Master Team 5                   1  2  2  2  3    9    240.87  56.3   
   10   25 Team J.W.J                      1  2  2  2  3    9    238.78  58.8   
   11    8 Jerzy Gryzło                    1  2  2  3  2    9    226.96  69.2   
   12   10 Gabryś Józef                    1  3  2  2  2    9    224.71  56.3   
   13    9 Jan Bocheńczak                  1  2  2  3  2    9    223.66  69.2   
   14    4 Garncarz Mariusz                1  2  3  3  1    9    223.28  52.6   
   15   13 Łotysz & Szymankowski           1  3  2  2  2    9    219.82  64.3   
   16   17 Team GAZO                       1  3  2  2  2    9    215.14  52.9   
   17   15 CHRAMIEC                        1  3  3  1  2    9    205.41  50.0   
   18   46 BACIARY                         1  1  1  3  3    8    222.23  52.9   
   19   19 Team Hamers 1                   1  1  3  2  2    8    210.77  61.5   
   20   21 Marek i Edyta Malec             1  2  2  2  2    8    208.86  57.1   
   21   28 GAŃSKI                          1  2  2  2  2    8    202.51 100.0   
   22   22 Comb. v/d Vooren Team A         1  1  2  3  2    8    202.14  53.3   
   23   29 Oddział Trzebnica 2             1  3  1  2  2    8    198.70  50.0   
   24   30 Mielec Mateusz                  1  2  3  1  2    8    196.49  50.0   
   25   27 Tomaszewski                     1  2  2  2  2    8    195.99  40.0   
   26   34 Robert 0314                     1  3  1  2  2    8    188.15  45.0   
   27   11 Simonsz - Huisman 2             1  2  3  2  1    8    186.46  50.0   
   28   35 Kozik 2                         1  3  1  2  2    8    184.30  57.1   
   29   37 Team "Belgisch Limburg"         1  3  1  2  2    8    181.21  47.1   
   30   16 Kuba & Ola                      1  3  3  1  1    8    179.57  61.5   
   31   40 Piotr Kogut                     1  0  2  3  2    7    194.08  46.7   
   32   74 Sobuta Szymon                   1  1  1  2  3    7    192.27  41.2   
   33   42 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1  2  2  2    7    190.49  46.7   
   34   48 Franczyk Łukasz                 1  1  2  2  2    7    187.14  53.8   
   35   43 Kupka - Smiłowski               1  1  1  3  2    7    185.10  58.3   
   36   18 Veugelers Dennis 2              1  1  2  3  1    7    182.47  41.2   
   37   45 Master Team 3                   1  1  2  2  2    7    181.24  50.0   
   38   53 adamek 1118                     1  2  2  1  2    7    175.12  50.0   
   39   57 Piotr Biłos                     1  2  2  1  2    7    173.24  50.0   
   40   24 Menok & Roman                   1  2  2  2  1    7    171.03  58.3   
   41   26 Kazimierz Lewandowski 2         1  2  2  2  1    7    170.89  50.0   
   42   99 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2  1  1  3    7    168.74  38.9   
   43   68 Marysia M                       1  3  1  1  2    7    164.00  50.0   
   44   38 Jura                            1  3  2  1  1    7    153.16  47.1   
   45   39 Tomasz Kropop 1                 1  3  3  0  1    7    147.08  53.8   
   46  119 Oddział Trzebnica 1             1  1  0  2  3    6    167.66  35.3   
   47   72 Radosław Dróżdż                 1  1  1  2  2    6    163.11  42.9   
   48   71 JARUMI                          1  1  1  2  2    6    161.46  54.5   
   49   41 Kusionowie                      1  0  2  3  1    6    157.39  30.0   
   50   47 Leon Wójciak                    1  1  1  3  1    6    153.78  37.5   
   51   78 APOLLO                          1  1  2  1  2    6    151.68  46.2   
   52   88 Majcher Krystian i Marzena      1  1  2  1  2    6    151.08  30.0   
   53   85 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2  1  1  2    6    150.57  40.0   
   54   79 Karl-Heinz Burger               1  1  1  2  2    6    150.33  37.5   
   55  168 DREAM TEAM                      1  2  1  0  3    6    150.16  42.9   
   56   51 Rzepka Marek i Marcin           1  2  1  2  1    6    148.13  54.5   
   57   52 Tim Schilling                   1  2  1  2  1    6    147.50  37.5   
   58  170 Młynarski Adam                  1  2  1  0  3    6    145.67  37.5   
   59   98 Krzysztof Rumik 2               1  2  1  1  2    6    144.82  37.5   
   60   20 P. Romkes 2                     1  2  2  2  0    6    144.13  75.0   
   61  103 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3  1  0  2    6    141.52  33.3   
   62  110 TEAM LACH                       1  3  1  0  2    6    141.06  35.3   
   63   60 Master Team 2                   1  2  2  1  1    6    140.76  46.2   
   64   56 Sunshine Team Twente A          1  2  1  2  1    6    140.59  37.5   
   65   59 nismo                           1  2  2  1  1    6    139.43  50.0   
   66  106 KERAJE                          1  3  1  0  2    6    138.94  50.0   
   67   67 Tadeusz Kicko                   1  3  1  1  1    6    136.50  46.2   
   68   64 BIENIEK                         1  2  2  1  1    6    135.93  37.5   
   69   62 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2  2  1  1    6    134.92  37.5   
   70   65 P. Wolters 1                    1  2  2  1  1    6    133.56  46.2   
   71   31 WADOWICE                        1  3  1  2  0    6    132.85  42.9   
   72   32 Bus Przemysław                  1  2  2  2  0    6    131.94  35.3   
   73   33 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  2  2  0    6    129.88  35.3   
   74   69 SYLA                            1  3  1  1  1    6    129.31  35.0   
   75   36 GORZOLKA & KUMIEC               1  3  1  2  0    6    123.80  35.3   
   76  116 PIOTR & BOGDAN                  1  0  1  2  2    5    141.41  41.7   
   77  115 Józef M                         1  0  1  2  2    5    141.09  38.5   
   78  117 TEAM MDŁ 1                      1  1  0  2  2    5    137.33  29.4   
   79  114 Rurarz Zbigniew                 1  0  1  2  2    5    135.40  35.7   
   80  126 Barabella                       1  1  1  1  2    5    133.15  35.7   
   81   70 Sznaucner Jarosław              1  0  2  2  1    5    131.27  31.3   
   82   73 Comb. v/d Vooren Team B         1  1  1  2  1    5    130.20  50.0   
   83   80 Siepierowski Grzegorz           1  2  1  1  1    5    125.08  35.7   
   84   81 Koralewicz Bracia 1             1  2  1  1  1    5    124.64  33.3   
   85  148 Lucky Loser                     1  1  2  0  2    5    123.51  31.3   
   86  160 Przemysław Chruszcz             1  2  1  0  2    5    123.38  35.7   
   87   83 Matthias Klement                1  2  1  1  1    5    122.81  29.4   
   88   44 Dieter Strackbein               1  1  2  2  0    5    122.80  38.5   
   89  153 Maciuszek Jan                   1  2  0  1  2    5    122.66  31.3   
   90  162 Piotr Pepel 2                   1  2  1  0  2    5    122.50  45.5   
   91   76 Rudyk Orest                     1  1  2  1  1    5    122.47  45.5   
   92   77 Lech & Rycombel 3               1  1  1  2  1    5    121.78  35.7   
   93   84 Maniek                          1  2  1  1  1    5    121.65  33.3   
   94   82 Team Thieu                      1  1  2  1  1    5    121.54  38.5   
   95   87 Lesiewicz K. M.                 1  2  1  1  1    5    121.51  38.5   
   96   75 Olenka Rudyk                    1  1  1  2  1    5    121.19  45.5   
   97   90 P. P. Pigeons                   1  2  0  2  1    5    119.99  35.7   
   98   94 Bram Wassenaar                  1  2  1  1  1    5    119.06  41.7   
   99   89 MAŁOBURSKI                      1  1  2  1  1    5    118.38  29.4   
  100   93 Adam Sehnke                     1  2  1  1  1    5    117.70  35.7   
  101   92 Wierzbiak Henryk                1  2  1  1  1    5    116.85  55.6   
  102   49 PAJĄK & KROGULEC                1  1  2  2  0    5    116.22  45.5   
  103   50 Lech & Rycombel 2               1  1  2  2  0    5    115.34  33.3   
  104   95 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  1    5    114.72  38.5   
  105   96 MAKA                            1  3  0  1  1    5    114.42  35.3   
  106  102 Święcicki Paweł 2               1  3  0  1  1    5    112.37  31.3   
  107   54 Veugelers Dennis 1              1  3  1  1  0    5    111.87  41.7   
  108   55 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  0    5    110.55  29.4   
  109   58 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2  2  1  0    5    108.69  38.5   
  110   61 Wieczór                         1  3  1  1  0    5    106.39  35.0   
  111   63 Emanuel                         1  2  1  2  0    5    105.42  29.4   
  112   66 KOZINOGA J. S.                  1  3  1  1  0    5    102.67  37.5   
  113  181 Kirzhach OLR 1                  1  0  1  1  2    4    117.45  23.5   
  114  189 Kołodziej & Matias              1  0  1  1  2    4    115.88  28.6   
  115  197 WACEK                           1  1  0  1  2    4    115.06  33.3   
  116  180 Kondryszyn Krzysztof            1  0  1  1  2    4    113.70  33.3   
  117  194 Mączka Józef                    1  1  0  1  2    4    111.77  23.5   
  118  183 PLANET BROTHERS 2               1  0  1  1  2    4    108.01  28.6   
  119  118 Kirzhach OLR 2                  1  1  1  1  1    4    106.08  30.8   
  120  209 Kirzhach OLR 4                  1  1  1  0  2    4    105.87  28.6   
  121  122 Team Hamers 2                   1  1  1  1  1    4    103.72  36.4   
  122  120 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1  1  1  1    4    103.07  33.3   
  123  133 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1  1  1  1    4    101.61 100.0   
  124  204 Ziętara & Trybuła               1  1  0  1  2    4    101.35  33.3   
  125  222 Skowronek Włodzimierz           1  1  1  0  2    4    101.07  36.4   
  126  140 Stani                           1  1  1  1  1    4    100.99  21.1   
  127  130 Piotr Wojtaszek                 1  1  1  1  1    4    100.79  44.4   
  128  136 Andrzej & Bogdan                1  1  1  1  1    4    100.62  28.6   
  129  128 Oscor & Błażej                  1  1  1  1  1    4     99.11  66.7   
  130  132 Team Tonson                     1  1  1  1  1    4     98.60 100.0   
  131  135 Team de Ridder                  1  1  1  1  1    4     97.04  44.4   
  132  138 Bogdan Witkowski Liszka         1  1  0  2  1    4     96.67  36.4   
  133  151 ORZEŁ                           1  2  0  1  1    4     96.62  36.4   
  134  134 Kips Bundervoet                 1  1  1  1  1    4     96.49  40.0   
  135  131 Winiarscy i Góral               1  1  1  1  1    4     96.37  36.4   
  136  137 Rupiński Krzysztof              1  1  1  1  1    4     95.68  28.6   
  137  139 Śniosek Krystian                1  1  1  1  1    4     95.17  23.5   
  138  165 Brabant Flyers                  1  1  2  0  1    4     92.59  40.0   
  139  156 Stefan Steenbergen              1  2  0  1  1    4     91.27  30.8   
  140  166 Wiesław Kurnik                  1  2  1  0  1    4     89.53  23.5   
  141  159 Team Stępniewski L. K. K.       1  2  1  0  1    4     88.77  44.4   
  142   86 Team Alaerts                    1  2  1  1  0    4     86.91  30.8   
  143   91 Bieryt & Patulski               1  2  0  2  0    4     86.18  25.0   
  144   97 Team Twente 1                   1  2  1  1  0    4     82.86  40.0   
  145  174 Coos van Houten                 1  3  0  0  1    4     81.97  26.7   
  146  100 Roman H 2                       1  2  2  0  0    4     80.54  23.5   
  147  101 PLANET BROTHERS 1               1  3  1  0  0    4     80.43  30.8   
  148  104 Pajor Edward                    1  2  2  0  0    4     77.11  20.0   
  149  105 Górka Tadeusz                   1  3  1  0  0    4     77.03  30.8   
  150  107 Lotnik                          1  3  1  0  0    4     76.15  20.0   
  151  108 P. Romkes 1                     1  3  1  0  0    4     76.03  28.6   
  152  109 Team Bergmans & Gils            1  3  1  0  0    4     75.65  31.3   
  153  111 Bogusław Węgrzyn                1  3  1  0  0    4     75.03  26.7   
  154  112 Patrycja                        1  3  1  0  0    4     74.76  22.2   
  155  113 Krzysztof Rumik 1               1  3  1  0  0    4     72.57  28.6   
  156  245 Kurek Wiesław                   1  0  1  0  2    3     88.15  33.3   
  157  178 Kirzhach OLR 3                  1  0  0  2  1    3     87.95  33.3   
  158  179 Harrie van Boxmeer              1  0  1  1  1    3     86.69  50.0   
  159  177 Kozik 1                         1  0  1  1  1    3     85.72  27.3   
  160  182 Team de Ster Opgrimbie          1  0  1  1  1    3     84.09  23.1   
  161  184 Sunshine Team Twente B          1  0  1  1  1    3     83.57  50.0   
  162  190 Bogdan Mińkowski                1  1  0  1  1    3     80.83  17.6   
  163  185 Iza & Stasiu                    1  0  0  2  1    3     80.77  18.8   
  164  188 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  1    3     80.71  27.3   
  165  267 Stępień Leszek                  1  1  0  0  2    3     80.19  21.4   
  166  200 Paśko Dorota                    1  1  0  1  1    3     79.82  25.0   
  167  255 Czyż Marek                      1  1  0  0  2    3     79.48  23.1   
  168  196 Ireneusz Kotela                 1  1  0  1  1    3     79.42  33.3   
  169  195 SYKI                            1  0  1  1  1    3     78.25  21.4   
  170  203 Banek Robert                    1  1  0  1  1    3     77.71  23.1   
  171  193 Tadeusz Niżnik                  1  1  0  1  1    3     77.67  25.0   
  172  207 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1    3     76.23  27.3   
  173  198 Małgorzata                      1  1  0  1  1    3     75.50  75.0   
  174  205 Stefan Steenbergen 2            1  0  2  0  1    3     74.27  21.4   
  175  201 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  1  1    3     73.35  18.8   
  176  210 Janusz Michorczyk               1  1  0  1  1    3     72.32  21.4   
  177  220 Team Niedużak                   1  1  1  0  1    3     72.31  27.3   
  178  206 Adam Orczyk                     1  1  0  1  1    3     72.28  60.0   
  179  208 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1  1  0  1    3     71.44  23.1   
  180  121 Andrzej Warchoł                 1  1  0  2  0    3     70.78  27.3   
  181  213 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1  0  1  1    3     70.52  17.6   
  182  123 Jan Morsink                     1  1  1  1  0    3     70.37  50.0   
  183  216 Grzegorz Jarzmik                1  1  1  0  1    3     70.14  37.5   
  184  124 Team Grzelak                    1  1  1  1  0    3     69.64  25.0   
  185  125 Maria Siepierrowski             1  1  1  1  0    3     69.60  75.0   
  186  127 Team Twente 2                   1  1  1  1  0    3     69.19  33.3   
  187  221 KASIA                           1  1  1  0  1    3     69.15  30.0   
  188  129 Chochołowicz - Mastek           1  1  0  2  0    3     68.72  25.0   
  189  218 Tyka Stanisław                  1  2  0  0  1    3     67.83  27.3   
  190  219 Papież Rafał                    1  2  0  0  1    3     67.52  30.0   
  191  227 Sparta team                     1  2  0  0  1    3     67.06  33.3   
  192  225 Janusz                          1  2  0  0  1    3     66.09  37.5   
  193  141 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1  1  1  0    3     66.04  20.0   
  194  142 Team Koningshoeve 1             1  1  1  1  0    3     65.68  27.3   
  195  143 Wojciech Matysek                1  2  0  1  0    3     65.49  37.5   
  196  144 Paweł Socała                    1  1  1  1  0    3     65.23  21.4   
  197  145 Mielec Janina                   1  1  1  1  0    3     64.68  75.0   
  198  235 Team Niebieska                  1  2  0  0  1    3     64.38  21.4   
  199  230 Rick te Morsche                 1  2  0  0  1    3     64.19  33.3   
  200  229 Team Oss Jeroen                 1  2  0  0  1    3     64.15  21.4   
  201  146 Lech & Rycombel 1               1  1  1  1  0    3     63.83  30.0   
  202  147 Comb. Janssen                   1  1  1  1  0    3     63.71  27.3   
  203  149 Simonsz - Huisman 3             1  1  1  1  0    3     62.95  37.5   
  204  150 Drzazga Jerzy                   1  2  0  1  0    3     62.89  21.4   
  205  152 Janusz Body                     1  1  2  0  0    3     62.68  27.3   
  206  154 Lesiewicz A.S.                  1  2  0  1  0    3     61.92  33.3   
  207  155 Gurgul Kazimierz                1  1  2  0  0    3     61.50  30.0   
  208  157 Koralewicz Bracia 2             1  2  0  1  0    3     61.08  27.3   
  209  158 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2  0  1  0    3     60.66  21.4   
  210  161 Kazimierz Lewandowski 1         1  2  0  1  0    3     60.20  20.0   
  211  163 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2  0  1  0    3     59.43  21.4   
  212  164 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1  2  0  0    3     59.31  18.8   
  213  167 Jankowski Andrzej 2             1  2  0  1  0    3     57.68  25.0   
  214  169 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2  1  0  0    3     57.38  30.0   
  215  171 Roman H 1                       1  2  1  0  0    3     54.83  23.1   
  216  172 KOZAK GROUP smge.pl             1  3  0  0  0    3     54.49  23.1   
  217  173 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3  0  0  0    3     54.39  21.4   
  218  175 Bogdan Łosenko                  1  3  0  0  0    3     53.61  27.3   
  219  176 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3  0  0  0    3     53.35  17.6   
  220  241 Team Lindenhof 1                1  0  1  0  1    2     58.22  15.4   
  221  240 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0  1  1    2     57.37  16.7   
  222  242 Jacek Hajdo                     1  0  0  1  1    2     54.95  25.0   
  223  252 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  1  0  1    2     53.46  25.0   
  224  244 Mateusz Górka                   1  0  0  1  1    2     53.23  40.0   
  225  248 Justyna Marzeion                1  0  1  0  1    2     52.88  25.0   
  226  273 Master Team 1                   1  1  0  0  1    2     50.46  18.2   
  227  186 Master Team 4                   1  0  1  1  0    2     48.64  15.4   
  228  187 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  1  1  0    2     48.63  16.7   
  229  191 TEAM MR                         1  1  0  1  0    2     47.74  16.7   
  230  192 Święcicki Paweł 3               1  0  1  1  0    2     47.38  14.3   
  231  270 AAHH LOFT                       1  1  0  0  1    2     46.69  25.0   
  232  262 KUBA                            1  1  0  0  1    2     46.61  25.0   
  233  199 Jancenty Jarczok                1  1  0  1  0    2     45.32  22.2   
  234  202 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1  0  1  0    2     44.34  15.4   
  235  211 P. Wolters 2                    1  1  0  1  0    2     41.12  22.2   
  236  212 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1  0  1  0    2     41.08  18.2   
  237  214 Święcicki Paweł 1               1  1  1  0  0    2     39.79  18.2   
  238  215 Król Marek                      1  1  1  0  0    2     39.56  16.7   
  239  217 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1  1  0  0    2     39.08  22.2   
  240  223 Team GJ v Houten                1  2  0  0  0    2     37.18  15.4   
  241  224 Simonsz - Huisman 1             1  2  0  0  0    2     36.99  22.2   
  242  226 Sobuta Dawid                    1  2  0 --  0    2     36.42  20.0   
  243  228 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2  0  0  0    2     36.09  13.3   
  244  231 Anton van Oort                  1  2  0  0  0    2     35.63  25.0   
  245  232 Bogdan Stępień                  1  2  0  0  0    2     35.34  14.3   
  246  233 Berdhold Lutz                   1  2  0  0  0    2     35.07  16.7   
  247  234 Kunicki Stanisław               1  2  0  0  0    2     33.58  20.0   
  248  236 A & W van den Engel             1  2  0  0  0    2     32.50  15.4   
  249  287 DUŃCZYK 1                       1  0  0  0  1    1     29.39   7.7   
  250  312 Veerman - Volendam              1  0  0  0  1    1     28.87  12.5   
  251  302 Nico van den Hurk               1  0  0  0  1    1     28.68  10.0   
  252  303 Paruzel Piotr                   1  0  0  0  1    1     28.52  16.7   
  253  237 TEAM MDŁ 2                      1  0  0  1  0    1     26.21   9.1   
  254  238 DUŃCZYK 2                       1  0  0  1  0    1     25.30  12.5   
  255  239 Team van Wijk                   1  0  0  1  0    1     25.26  20.0   
  256  243 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0  1  0    1     24.46  10.0   
  257  246 J & M Duda                      1  0  1  0  0    1     23.88   9.1   
  258  247 Musiał Andrzej                  1  0  1  0  0    1     23.71  14.3   
  259  249 DUNAS & KONECHNYY               1  0  1  0  0    1     23.08  14.3   
  260  250 zWarchoł Andrzej                1  0  1  0  0    1     22.62  25.0   
  261  251 Sylwester Sokalski              1  0  1  0  0    1     22.38  10.0   
  262  253 Paweł Czechlowski               1  0  1  0  0    1     21.12  12.5   
  263  254 A. J. Zondag en Zn.             1  1  0  0  0    1     19.83  25.0   
  264  256 Sprycha Łukasz                  1  1  0  0  0    1     19.39  14.3   
  265  257 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1  0  0  0    1     19.16   8.3   
  266  258 Bogdan Brandys                  1  1  0  0  0    1     19.12  12.5   
  267  259 BLONDMAR                        1  1  0  0  0    1     18.88   8.3   
  268  260 szczepcio                       1  1  0  0  0    1     18.84   6.7   
  269  261 Zosia & Edyta                   1  1  0  0  0    1     18.49   9.1   
  270  263 Rob Duurland                    1  1  0  0  0    1     18.39   8.3   
  271  264 BATE 7                          1  1  0  0  0    1     18.35   9.1   
  272  265 Team Bos - Bevers               1  1  0  0  0    1     18.22  11.1   
  273  266 Adam Niezgoda                   1  1  0  0  0    1     18.08   9.1   
  274  268 Przemysław Wydrych              1  1  0  0  0    1     17.98  16.7   
  275  269 Huig van Duijn                  1  1  0  0  0    1     17.93  14.3   
  276  271 Piotr Pepel 1                   1  1  0  0  0    1     17.83   6.3   
  277  272 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  0  0    1     17.82  10.0   
  278  274 Dla Grażynki                    1  1  0  0  0    1     17.72  14.3   
  279  275 Dariusz Forczek                 1  1  0  0  0    1     17.69  20.0   
  280  276 Wim en Benno Klomp              1  1  0  0  0    1     17.49  25.0   
  281  277 Kornaś Leszek                   1  1  0  0  0    1     17.39  20.0   
  282  278 MICHNA RACING TEAM              1  1  0  0  0    1     17.26  11.1   
  283  279 Kotek                           1  1  0  0  0    1     17.23  10.0   
  284  280 Derby Karpaty                   1  1  0  0  0    1     17.19   8.3   
  285  281 Team Lindenhof 2                1  1  0  0  0    1     17.12  14.3   
  286  282 The Boys from Hardinxveld       1  1  0  0  0    1     16.88  10.0   
  287  283 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1  0  0  0    1     16.71  14.3   
  288  284 zLesiewicz K.M.                 1  1  0  0  0    1     16.66  25.0   
  289  285 Górka Marian                    1  1  0  0  0    1     16.48  10.0   
  290  286 Dadał Jan                       1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  291  288 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  292  289 Górniak Andrzej                 1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  293  290 Henryk Staroń                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  294  291 Igorek                          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  295  292 Jacob Meijeks                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  296  293 Jankowski Andrzej 1             1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  297  294 Józef H.                        1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  298  295 Józef Wania                     1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  299  296 KANTOROWICZ                     1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  300  297 Krzyżak Janusz                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  301  298 Łukasz Zagata                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  302  299 M. H. M. Team                   1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
  303  300 MAJA                            1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  304  301 Marc Dirckx                     1  0 -- --  0    0      0.00   0.0   
  305  304 Pluta S.                        1  0 -- --  0    0      0.00   0.0   
  306  305 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  307  306 Solo                            1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  308  307 Steciuk Stanisław               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  309  308 Sulejewski Robert               1  0  0  0 --    0      0.00   0.0   
  310  309 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  311  310 Tempka-Niżnik                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  312  311 U. K. Mazepa                    1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  313  313 Wiesław Kubala                  1  0  0  0 --    0      0.00   0.0   
  314  314 zLeon Wójciak                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  315  315 zPiotr&Bogdan                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  316  316 zTarasiuk                       1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  317  317 zTeam Alaerts                   1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  318  318 zTeam Hamers                    1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  319  319 zTyka Stanisław                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                     
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6702     0   4    108.840   704.460
        2 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1027     0   4    108.580   704.460
        3 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4376     0   4    105.340   704.460
        4 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12119    0   4    105.260   704.460
        5 Kozik 3                        1 PL 0343 18 411      0   4    105.130   704.460
        6 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 285     0   4    104.880   704.460
        7 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 620      0   4    104.750   704.460
        8 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3915     0   4    104.730   704.460
        9 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1562     0   4    104.410   704.460
       10 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4304    0   4    104.020   704.460
       11 Matthias Klement               1 DV 05080 18 42      0   4    104.010   704.460
       12 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12120    0   4    103.370   704.460
       13 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2108     0   4    103.230   704.460
       14 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 2913     0   4    103.190   704.460
       15 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1068     0   4    102.980   704.460
       16 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 724      0   4    102.510   704.460
       17 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1809     0   4    101.970   704.460
       18 JARUMI                         1 PL 0281 18 3418     0   4    101.670   704.460
       19 Wioletta i Zbigniew Mitręga    1 PL 0176 18 5661     0   4    101.610   704.460
       20 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 264     0   4    101.580   704.460
       21 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3112     0   4    101.500   704.460
       22 Team J.W.J                     1 NL 18 1081057       0   4    101.470   704.460
       23 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2123     0   4    101.210   704.460
       24 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255159      0   4    101.080   704.460
       25 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400472       0   4    100.910   704.460
       26 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4714     0   4    100.790   704.460
       27 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 290     0   4    100.620   704.460
       28 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255145      0   4    100.620   704.460
       29 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2005     0   4    100.570   704.460
       30 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5115     0   4    100.500   704.460
       31 Team Thieu                     1 BE 18 5061449       0   4    100.160   704.460
       32 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719612       0   4    100.030   704.460
       33 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2004     0   4     99.730   704.460
       34 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6244     0   4     99.440   704.460
       35 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069936       0   4     99.420   704.460
       36 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 151      0   4     99.320   704.460
       37 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3137     0   4     99.210   704.460
       38 Oscor & Błażej                 1 PL 0231 18 7905     0   4     99.110   704.460
       39 Team Tonson                    1 NL 18 1706840       0   4     98.600   704.460
       40 APOLLO                         1 PL 0447 18 3373     0   4     97.850   704.460
       41 Marysia M                      1 PL 0200 18 4612     0   4     97.430   704.460
       42 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1451     0   4     97.200   704.460
       43 Team de Ridder                 1 NL 18 1707781       0   4     97.040   704.460
       44 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10580    0   4     96.880   704.460
       45 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1119     0   4     94.600   704.460
       46 Kozik 2                        1 PL 0343 18 397      0   4     93.610   704.460
       47 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 45       0   3     87.750   603.560
       48 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 659       0   3     87.650   603.560
       49 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 40       0   3     87.500   603.560
       50 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2215     0   3     87.430   603.560
       51 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33105        0   3     86.800   603.560
       52 Harrie van Boxmeer             1 NL 18 1264888       0   3     86.690   603.560
       53 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 633     0   3     86.130   603.560
       54 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 569      0   3     85.860   603.560
       55 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061579       0   3     85.130   603.560
       56 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2216     0   3     84.880   603.560
       57 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195357       0   3     84.610   603.560
       58 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11782    0   3     84.610   603.560
       59 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4234     0   3     84.550   603.560
       60 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061351       0   3     84.090   603.560
       61 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4235     0   3     83.720   603.560
       62 SG Steffl                      1 HU 18 D 383083      0   3     83.680   603.560
       63 BACIARY                        1 PL 0238 18 685      0   3     83.670   603.560
       64 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338921       0   3     83.640   603.560
       65 Sunshine Team Twente B         1 NL 18 1534023       0   3     83.570   603.560
       66 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4207     0   3     83.280   603.560
       67 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7011     0   3     83.150   603.560
       68 Stani                          1 PL 0231 18 3830     0   3     83.050   603.560
       69 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1808     0   3     83.000   603.560
       70 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2302     0   3     82.370   549.300
       71 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069933       0   3     82.340   603.560
       72 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 61       0   3     82.020   549.300
       73 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6689     0   3     82.010   603.560
       74 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10158     0   3     81.480   603.560
       75 Józef M                        1 PL 0200 18 4607     0   3     81.380   603.560
       76 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 444      0   3     80.810   603.560
       77 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3048     0   3     80.710   603.560
       78 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12110    0   3     80.600   549.300
       79 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3157     0   3     80.350   603.560
       80 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 672       0   3     80.200   549.300
       81 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13318     0   3     80.060   549.300
       82 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2090     0   3     80.050   549.300
       83 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2202     0   3     80.030   603.560
       84 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6030     0   3     79.380   603.560
       85 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28530       0   3     79.010   603.560
       86 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069907       0   3     78.260   549.300
       87 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 109      0   3     78.240   549.300
       88 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3801319       0   3     78.150   549.300
       89 Team J.W.J                     1 NL 18 1081067       0   3     78.120   549.300
       90 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 114      0   3     77.670   549.300
       91 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 469      0   3     77.640   549.300
       92 Master Team 2                  1 PL 0442 18 518      0   3     77.300   506.650
       93 Barabella                      1 PL 0400 18 707      0   3     76.940   506.650
       94 Team GAZO                      1 NL 18 1706922       0   3     76.860   506.650
       95 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5202     0   3     76.500   549.300
       96 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8636     0   3     76.340   549.300
       97 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10280    0   3     76.300   506.650
       98 Oleksy Bolesław                1 PL 0137 18 6854     0   3     76.230   549.300
       99 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719594       0   3     76.150   549.300
      100 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4888     0   3     75.870   549.300
      101 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2087     0   3     75.740   549.300
      102 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 114     0   3     75.630   549.300
      103 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1012     0   3     75.630   549.300
      104 Team GAZO                      1 NL 18 1707312       0   3     75.610   549.300
      105 Małgorzata                     1 PL 0314 18 6112     0   3     75.500   549.300
      106 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 38       0   3     75.460   603.560
      107 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5186      0   3     75.060   506.650
      108 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6943     0   3     75.030   549.300
      109 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3968     0   3     75.030   506.650
      110 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7401      0   3     74.830   506.650
      111 Kozik 3                        1 PL 0343 18 414      0   3     74.790   506.650
      112 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028558       0   3     74.650   549.300
      113 SYLA                           1 PL 0314 18 6660     0   3     74.490   549.300
      114 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4359    0   3     74.230   603.560
      115 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255169      0   3     73.820   506.650
      116 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3512     0   3     73.170   549.300
      117 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14221    0   3     73.050   506.650
      118 BACIARY                        1 PL 0238 18 682      0   3     73.000   549.300
      119 P. Romkes 2                    1 NL 18 4295643       0   3     72.920   453.870
      120 WADOWICE                       1 PL 029 18 894       0   3     72.850   453.870
      121 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2289     0   3     72.630   549.300
      122 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338927       0   3     72.580   453.870
      123 Adam Orczyk                    1 PL 0317 18 645      0   3     72.280   549.300
      124 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15146    0   3     72.240   549.300
      125 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6121     0   3     72.180   506.650
      126 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 211     0   3     72.160   453.870
      127 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344795      0   3     72.130   506.650
      128 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2059     0   3     71.920   506.650
      129 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3924     0   3     71.610   506.650
      130 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 352      0   3     71.560   506.650
      131 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1070     0   3     71.320   453.870
      132 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4531      0   3     71.310   506.650
      133 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6370     0   3     71.230   506.650
      134 P. Romkes 2                    1 NL 18 1485835       0   3     71.210   453.870
      135 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061502       0   3     70.990   453.870
      136 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 105      0   3     70.830   549.300
      137 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050645       0   3     70.760   506.650
      138 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5090     0   3     70.390   453.870
      139 Jan Morsink                    1 NL 18 1540236       0   3     70.370   453.870
      140 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5502     0   3     70.290   506.650
      141 Master Team 5                  1 PL 0442 18 531      0   3     70.220   453.870
      142 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036824       0   3     70.100   549.300
      143 nismo                          1 PL 0167 18 8091     0   3     70.030   506.650
      144 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255157      0   3     69.950   453.870
      145 Jura                           1 PL 0100 18 78       0   3     69.930   506.650
      146 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 13781    0   3     69.640   453.870
      147 Maria Siepierrowski            1 PL 0314 18 6751     0   3     69.600   453.870
      148 nismo                          1 PL 0167 18 8094     0   3     69.400   453.870
      149 Team Twente 2                  1 NL 18 1523541       0   3     69.190   453.870
      150 KASIA                          1 PL 0229 18 4232     0   3     69.150   506.650
      151 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10299    0   3     69.120   453.870
      152 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036809       0   3     69.050   506.650
      153 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1656     0   3     68.620   506.650
      154 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 447      0   3     68.510   453.870
      155 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1111     0   3     68.280   453.870
      156 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2121     0   3     68.060   453.870
      157 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235648       0   3     67.960   506.650
      158 Wieczór                        1 PL 0475 18 10582    0   3     67.830   453.870
      159 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437042       0   3     67.790   506.650
      160 Kips Bundervoet                1 BE 18 4217595       0   3     67.650   453.870
      161 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255175      0   3     67.630   453.870
      162 Team Twente 1                  1 NL 18 1522339       0   3     66.360   453.870
      163 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235652       0   3     65.600   453.870
      164 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7020      0   3     65.420   453.870
      165 Paweł Socała                   1 PL 017 18 237       0   3     65.230   453.870
      166 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6927     0   3     64.740   453.870
      167 Mielec Janina                  1 PL 0438 18 3920     0   3     64.680   453.870
      168 Master Team 2                  1 PL 0442 18 536      0   3     63.460   453.870
      169 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 8963      0   3     62.970   453.870
      170 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437055       0   3     62.950   453.870
      171 Team GAZO                      1 NL 18 1706921       0   3     62.670   453.870
      172 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33104        0   2     64.440   448.400
      173 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9605     0   2     63.770   448.400
      174 WACEK                          1 PL 0208 18 2596     0   2     62.990   448.400
      175 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255206      0   2     62.540   448.400
      176 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061501       0   2     62.430   448.400
      177 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12102    0   2     61.900   448.400
      178 Maniek                         1 PL 0231 18 9109     0   2     61.440   448.400
      179 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3046     0   2     60.960   448.400
      180 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4491     0   2     60.940   448.400
      181 BACIARY                        1 PL 0238 18 684      0   2     60.890   448.400
      182 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 454       0   2     60.400   448.400
      183 JARUMI                         1 PL 0281 18 3425     0   2     59.790   448.400
      184 Józef M                        1 PL 0200 18 4610     0   2     59.710   448.400
      185 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2058     0   2     59.120   448.400
      186 Piotr Kogut                    1 PL 0218 18 9185     0   2     58.950   448.400
      187 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1026     0   2     58.730   448.400
      188 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 666      0   2     58.360   448.400
      189 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7020     0   2     58.260   448.400
      190 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 548     0   2     58.220   405.750
      191 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8320     0   2     57.990   448.400
      192 Kirzhach OLR 4                 1 RUS 18 24003        0   2     57.510   405.750
      193 Nico van Veen & Bram Wassena   1 NL 18 1364640       0   2     57.370   448.400
      194 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10028      0   2     57.370   405.750
      195 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6701     0   2     56.860   448.400
      196 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2105     0   2     56.480   405.750
      197 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 108      0   2     56.280   405.750
      198 Barabella                      1 PL 0400 18 1        0   2     56.210   448.400
      199 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5207     0   2     55.910   448.400
      200 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 182      0   2     55.900   405.750
      201 Kozik 3                        1 PL 0343 18 407      0   2     55.600   405.750
      202 Brabant Flyers                 1 NL 18 5180745       0   2     55.520   405.750
      203 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 567      0   2     55.470   448.400
      204 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8617     0   2     55.330   405.750
      205 Team J.W.J                     1 NL 18 1081066       0   2     55.180   405.750
      206 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 18 7702     0   2     54.950   448.400
      207 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0316 18 892      0   2     54.840   448.400
      208 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061582       0   2     54.650   405.750
      209 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0438 18 2711     0   2     54.310   405.750
      210 Kozik 1                        1 PL 0343 18 405      0   2     54.290   352.970
      211 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 420     0   2     54.090   405.750
      212 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719592       0   2     54.050   352.970
      213 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12114    0   2     53.760   405.750
      214 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338930       0   2     53.730   352.970
      215 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255201      0   2     53.560   448.400
      216 KOGUCIK SŁOMKA                 1 PL 0482 18 5813     0   2     53.460   405.750
      217 KERAJE                         1 PL 098 18 17031     0   2     53.450   351.490
      218 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 52       0   2     53.410   351.490
      219 Mateusz Górka                  1 PL 0198 18 1585     0   2     53.230   448.400
      220 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719615       0   2     53.160   448.400
      221 Master Team 5                  1 PL 0442 18 560      0   2     52.210   351.490
      222 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1104     0   2     52.050   352.970
      223 SYKI                           1 PL 0450 18 10757    0   2     51.580   405.750
      224 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1548052       0   2     50.990   352.970
      225 BIENIEK                        1 S 20 2018 003       0   2     50.850   405.750
      226 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 212     0   2     50.640   352.970
      227 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11760    0   2     50.520   352.970
      228 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10904     0   2     50.360   352.970
      229 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15130    0   2     50.110   405.750
      230 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1897     0   2     50.050   352.970
      231 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4384     0   2     50.020   352.970
      232 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1737     0   2     49.890   352.970
      233 Marysia M                      1 PL 0200 18 1812     0   2     49.680   351.490
      234 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437041       0   2     49.640   352.970
      235 Kozik 3                        1 PL 0343 18 408      0   2     49.510   351.490
      236 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1864     0   2     49.510   298.710
      237 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 144     0   2     49.490   405.750
      238 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14289    0   2     49.450   351.490
      239 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12372    0   2     49.370   352.970
      240 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 46       0   2     49.330   352.970
      241 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1804     0   2     49.300   352.970
      242 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344794      0   2     49.010   351.490
      243 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8318     0   2     48.860   352.970
      244 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1817     0   2     48.770   352.970
      245 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7412      0   2     48.720   351.490
      246 Tyka Stanisław                 1 PL 0196 18 2724     0   2     48.660   351.490
      247 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255176      0   2     48.650   352.970
      248 Master Team 4                  1 PL 0442 18 2101     0   2     48.640   352.970
      249 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4464     0   2     48.630   352.970
      250 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3957     0   2     48.480   405.750
      251 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6920     0   2     48.470   351.490
      252 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1781     0   2     48.270   352.970
      253 Janusz                         1 PL 0385 18 2908     0   2     48.250   351.490
      254 Sparta team                    1 NL 18 1799640       0   2     48.160   351.490
      255 Papież Rafał                   1 PL 0315 18 1313     0   2     48.140   351.490
      256 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3704     0   2     48.110   352.970
      257 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 732      0   2     48.060   351.490
      258 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7250     0   2     47.970   351.490
      259 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069909       0   2     47.850   351.490
      260 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 656     0   2     47.770   352.970
      261 MAKA                           1 PL 0237 18 269      0   2     47.750   351.490
      262 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6250     0   2     47.440   351.490
      263 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5074     0   2     47.380   352.970
      264 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4596    0   2     47.300   298.710
      265 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5501     0   2     47.170   351.490
      266 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4602     0   2     47.090   298.710
      267 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533893       0   2     47.080   351.490
      268 Kozik 2                        1 PL 0343 18 399      0   2     47.050   351.490
      269 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12381    0   2     47.000   351.490
      270 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1158     0   2     46.810   298.710
      271 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2022     0   2     46.730   298.710
      272 AAHH LOFT                      1 NL 18 1023467       0   2     46.690   351.490
      273 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12313    0   2     46.640   352.970
      274 KUBA                           1 PL 0237 18 253      0   2     46.610   351.490
      275 Janusz Michorczyk              1 PL 0134 18 14409    0   2     46.580   351.490
      276 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5230     0   2     46.500   351.490
      277 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 864      0   2     46.470   298.710
      278 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15150    0   2     46.390   351.490
      279 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 24       0   2     46.320   298.710
      280 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6675     0   2     46.230   298.710
      281 MAKA                           1 PL 0237 18 203      0   2     45.990   298.710
      282 Team Alaerts                   1 BE 18 5062616       0   2     45.910   298.710
      283 Rick te Morsche                1 NL 18 1570984       0   2     45.870   351.490
      284 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 309      0   2     45.660   351.490
      285 KERAJE                         1 PL 098 18 17008     0   2     45.370   351.490
      286 Jancenty Jarczok               1 PL 045 18 7157      0   2     45.320   298.710
      287 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7253     0   2     45.190   298.710
      288 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1205     0   2     44.910   298.710
      289 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1524     0   2     44.900   352.970
      290 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8069     0   2     44.620   298.710
      291 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1112     0   2     44.390   298.710
      292 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7284     0   2     44.340   298.710
      293 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5215     0   2     44.310   298.710
      294 Drzazga Jerzy                  1 FR 18 344799        0   2     44.260   298.710
      295 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3149     0   2     44.100   298.710
      296 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 707     0   2     44.050   298.710
      297 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050646       0   2     43.960   298.710
      298 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1587     0   2     43.720   298.710
      299 Kozik 2                        1 NL 18 1659859       0   2     43.640   298.710
      300 Jura                           1 PL 0100 18 81       0   2     43.410   298.710
      301 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 403      0   2     43.370   298.710
      302 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 641      0   2     43.150   256.060
      303 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437050       0   2     43.110   256.060
      304 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10494    0   2     43.060   256.060
      305 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2321     0   2     42.840   298.710
      306 WADOWICE                       1 PL 029 18 893       0   2     42.800   298.710
      307 Emanuel                        1 PL 0314 18 6698     0   2     42.580   298.710
      308 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28519       0   2     42.470   256.060
      309 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2336     0   2     42.270   256.060
      310 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8067     0   2     42.260   256.060
      311 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485830       0   2     42.050   256.060
      312 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 104      0   2     42.040   298.710
      313 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12379    0   2     41.770   256.060
      314 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1643     0   2     41.670   298.710
      315 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8633     0   2     41.570   256.060
      316 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 102      0   2     41.560   256.060
      317 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 393      0   2     41.430   298.710
      318 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1807     0   2     41.400   298.710
      319 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061584       0   2     41.290   256.060
      320 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052350       0   2     41.110   298.710
      321 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 423      0   2     41.030   256.060
      322 Team Alaerts                   1 BE 18 5062620       0   2     41.000   256.060
      323 Maniek                         1 PL 0231 18 9107     0   2     40.950   256.060
      324 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 106      0   2     40.730   256.060
      325 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 714      0   2     40.720   298.710
      326 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 718      0   2     40.400   256.060
      327 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 270     0   2     40.320   256.060
      328 KERAJE                         1 PL 098 18 17001     0   2     40.120   256.060
      329 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 632       0   2     40.050   256.060
      330 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1657     0   2     40.040   256.060
      331 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 11819    0   2     39.930   256.060
      332 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5168     0   2     39.790   256.060
      333 BIENIEK                        1 S 20 2018 108       0   2     39.740   256.060
      334 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248027       0   2     39.680   256.060
      335 Patrycja                       1 PL 0314 18 6688     0   2     39.660   256.060
      336 Kuba & Ola                     1 BE 18 6104263       0   2     39.630   256.060
      337 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 413      0   2     39.520   256.060
      338 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050638       0   2     39.520   256.060
      339 Jura                           1 PL 0100 18 80       0   2     39.380   256.060
      340 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 9        0   2     39.340   256.060
      341 Roman H 2                      1 PL 0451 18 1        0   2     39.340   256.060
      342 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2983     0   2     39.130   256.060
      343 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8937     0   2     39.080   256.060
      344 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2528     0   2     38.980   256.060
      345 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8822     0   2     38.960   256.060
      346 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1582     0   2     38.820   256.060
      347 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3717     0   2     38.760   256.060
      348 SYLA                           1 PL 0314 18 6661     0   2     38.630   256.060
      349 Lotnik                         1 PL 0316 18 5409     0   2     38.590   256.060
      350 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1650     0   2     38.420   256.060
      351 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722691       0   2     38.260   256.060
      352 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 7172     0   2     38.030   256.060
      353 Roman H 1                      1 PL 0451 18 14       0   2     37.590   256.060
      354 Emanuel                        1 PL 0314 18 6606     0   2     37.380   256.060
      355 Brabant Flyers                 1 NL 18 3811108       0   2     37.070   256.060
      356 BACIARY                        1 PL 0238 18 681      0   1     34.710   250.590
      357 WACEK                          1 PL 0208 18 2597     0   1     34.660   250.590
      358 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7249     0   1     34.580   250.590
      359 Team J.W.J                     1 NL 18 1081065       0   1     34.580   250.590
      360 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6058     0   1     34.320   250.590
      361 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4603     0   1     34.240   250.590
      362 Kołodziej & Matias             1 PL 042 18 9899      0   1     34.080   250.590
      363 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2014     0   1     32.800   250.590
      364 Master Team 1                  1 PL 0442 18 529      0   1     32.690   250.590
      365 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1145     0   1     32.610   250.590
      366 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1108     0   1     32.510   250.590
      367 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33088        0   1     32.090   250.590
      368 Maciuszek Jan                  1 PL 0314 18 3231     0   1     31.850   250.590
      369 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 314      0   1     31.830   250.590
      370 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6909     0   1     31.720   250.590
      371 Kozik 1                        1 PL 0343 18 402      0   1     31.430   250.590
      372 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 588      0   1     31.380   250.590
      373 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 908      0   1     31.360   250.590
      374 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6103     0   1     31.070   250.590
      375 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2994     0   1     31.010   250.590
      376 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2204     0   1     31.010   250.590
      377 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10019      0   1     30.780   250.590
      378 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5210      0   1     30.730   250.590
      379 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1115     0   1     30.650   250.590
      380 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4611     0   1     30.440   250.590
      381 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028573       0   1     30.230   250.590
      382 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255214      0   1     30.070   250.590
      383 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6359     0   1     29.840   250.590
      384 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10301    0   1     29.700   250.590
      385 APOLLO                         1 PL 0447 18 3367     0   1     29.600   250.590
      386 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 688      0   1     29.600   250.590
      387 DUŃCZYK 1                      1 PL 0385 18 1841     0   1     29.390   250.590
      388 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 282     0   1     29.210   250.590
      389 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344783      0   1     29.020   250.590
      390 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28525       0   1     29.000   250.590
      391 Veerman - Volendam             1 NL 18 1760745       0   1     28.870   250.590
      392 Kips Bundervoet                1 BE 18 4197897       0   1     28.840   250.590
      393 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1550     0   1     28.810   197.810
      394 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1666     0   1     28.760   250.590
      395 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338924       0   1     28.760   197.810
      396 Nico van den Hurk              1 NL 18 1235218       0   1     28.680   250.590
      397 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4205     0   1     28.650   197.810
      398 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7018      0   1     28.580   250.590
      399 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8317     0   1     28.550   250.590
      400 Paruzel Piotr                  1 PL 0317 18 651      0   1     28.520   250.590
      401 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6922     0   1     28.520   250.590
      402 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 925      0   1     28.420   250.590
      403 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1736     0   1     28.340   250.590
      404 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 882      0   1     28.290   250.590
      405 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5512     0   1     28.210   250.590
      406 Coos van Houten                1 NL 18 1709616       0   1     28.180   250.590
      407 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3465     0   1     28.180   250.590
      408 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232644       0   1     28.080   250.590
      409 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 111      0   1     27.600   197.810
      410 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5134     0   1     27.290   197.810
      411 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12380    0   1     26.930   197.810
      412 SYKI                           1 PL 0450 18 10750    0   1     26.670   197.810
      413 BIENIEK                        1 S 20 2018 086       0   1     26.510   197.810
      414 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3111     0   1     26.290   197.810
      415 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1644     0   1     26.230   197.810
      416 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0316 18 472      0   1     26.210   197.810
      417 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3705     0   1     26.180   197.810
      418 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050642       0   1     26.160   197.810
      419 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3004     0   1     25.990   197.810
      420 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437051       0   1     25.920   197.810
      421 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1276     0   1     25.870   197.810
      422 Janusz Michorczyk              1 PL 0159 18 7988     0   1     25.740   197.810
      423 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 708      0   1     25.570   197.810
      424 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453371       0   1     25.540   197.810
      425 Emanuel                        1 PL 0314 18 6641     0   1     25.460   197.810
      426 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036804       0   1     25.460   197.810
      427 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255215      0   1     25.410   197.810
      428 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2108     0   1     25.320   197.810
      429 DUŃCZYK 2                      1 PL 0385 18 1808     0   1     25.300   197.810
      430 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 313      0   1     25.260   197.810
      431 Team van Wijk                  1 NL 18 1709027       0   1     25.260   197.810
      432 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 124     0   1     25.210   197.810
      433 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4235     0   1     25.210   197.810
      434 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3804009       0   1     25.040   197.810
      435 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 636      0   1     25.040   197.810
      436 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5201     0   1     24.860   197.810
      437 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 687      0   1     24.790   197.810
      438 Janusz Body                    1 PL 0238 18 686      0   1     24.750   155.160
      439 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719597       0   1     24.680   197.810
      440 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7019      0   1     24.630   155.160
      441 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709445       0   1     24.620   197.810
      442 Żurecki Piotr i Marcin 2       1 PL 098 18 7025      0   1     24.460   197.810
      443 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1111     0   1     24.330   197.810
      444 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719613       0   1     24.270   155.160
      445 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 312      0   1     24.250   155.160
      446 APOLLO                         1 PL 0447 18 3351     0   1     24.230   155.160
      447 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235660       0   1     24.200   197.810
      448 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1534036       0   1     24.150   197.810
      449 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2294     0   1     24.040   197.810
      450 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7254     0   1     23.880   155.160
      451 Musiał Andrzej                 1 PL 0201 18 2907     0   1     23.710   155.160
      452 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 295     0   1     23.670   155.160
      453 DUNAS & KONECHNYY              1 UKR 18 2262106      0   1     23.080   155.160
      454 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028584       0   1     22.920   155.160
      455 zWarchoł Andrzej               1 PL 0419 18 1211     0   1     22.620   155.160
      456 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052331       0   1     22.600   155.160
      457 Sylwester Sokalski             1 PL 096 18 9142      0   1     22.380   155.160
      458 Roman H 2                      1 PL 0451 18 19       0   1     21.980   155.160
      459 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8064     0   1     21.810   155.160
      460 Team Thieu                     1 BE 18 5061288       0   1     21.380   155.160
      461 Paweł Czechlowski              1 PL 098 18 4283      0   1     21.120   155.160
      462 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028572       0   1     21.120   155.160
      463 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 10088        0   1     20.920   155.160
      464 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4814     0   1     20.900   155.160
      465 Król Marek                     1 PL 0465 18 6704     0   1     20.830   155.160
      466 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 109      0   1     20.770   155.160
      467 Janusz Body                    1 PL 0238 18 687      0   1     20.650   155.160
      468 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10157     0   1     20.600   155.160
      469 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6245     0   1     20.500   155.160
      470 Kozik 3                        1 PL 0343 18 415      0   1     20.480   155.160
      471 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4233     0   1     20.250   155.160
      472 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2544     0   1     20.230   155.160
      473 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3940     0   1     20.150   155.160
      474 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453378       0   1     20.080   155.160
      475 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453380       0   1     20.020   155.160
      476 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28512       0   1     19.940   100.900
      477 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3060     0   1     19.870   100.900
      478 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1806     0   1     19.850   100.900
      479 A. J. Zondag en Zn.            1 NL 18 1707314       0   1     19.830   100.900
      480 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338925       0   1     19.760   100.900
      481 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 915      0   1     19.700   100.900
      482 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6948     0   1     19.690   100.900
      483 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1665     0   1     19.670   100.900
      484 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1470     0   1     19.650   100.900
      485 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 585      0   1     19.560   100.900
      486 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338926       0   1     19.530   100.900
      487 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2003     0   1     19.520   100.900
      488 Wieczór                        1 PL 0475 18 10587    0   1     19.520   100.900
      489 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6926     0   1     19.450   100.900
      490 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722672       0   1     19.440   100.900
      491 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 470       0   1     19.420   100.900
      492 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 18 11434    0   1     19.390   100.900
      493 Papież Rafał                   1 PL 0196 18 6821     0   1     19.380   100.900
      494 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248025       0   1     19.360   100.900
      495 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 549      0   1     19.350   100.900
      496 Coos van Houten                1 NL 18 1709614       0   1     19.310   100.900
      497 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33048        0   1     19.280   100.900
      498 Maniek                         1 PL 0231 18 9101     0   1     19.260   100.900
      499 Roman H 2                      1 PL 0451 18 2        0   1     19.220   100.900
      500 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453362       0   1     19.210   100.900
      501 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10847    0   1     19.180   100.900
      502 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 18 7025     0   1     19.170   100.900
      503 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2838     0   1     19.160   100.900
      504 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1825     0   1     19.140   100.900
      505 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3492     0   1     19.120   100.900
      506 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722690       0   1     19.120   100.900
      507 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7117     0   1     19.040   100.900
      508 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 866      0   1     19.020   100.900
      509 Wieczór                        1 PL 0475 18 10568    0   1     19.010   100.900
      510 Patrycja                       1 PL 0314 18 6579     0   1     19.000   100.900
      511 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8801     0   1     18.980   100.900
      512 MAKA                           1 PL 0237 18 272      0   1     18.980   100.900
      513 Święcicki Paweł 2              1 PL 0225 18 5046     0   1     18.960   100.900
      514 TEAM MR                        1 PL 0276 18 664      0   1     18.930   100.900
      515 Sparta team                    1 NL 18 1799632       0   1     18.900   100.900
      516 BLONDMAR                       1 PL 0450 18 5552     0   1     18.880   100.900
      517 Franczyk Łukasz                1 PL 0318 18 1285     0   1     18.870   100.900
      518 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707135       0   1     18.850   100.900
      519 szczepcio                      1 PL 0414 18 9809     0   1     18.840   100.900
      520 BIENIEK                        1 S 20 2018 075       0   1     18.830   100.900
      521 Matthias Klement               1 DV 05080 18 142     0   1     18.800   100.900
      522 Anton van Oort                 1 NL 18 1230678       0   1     18.790   100.900
      523 Lotnik                         1 PL 0316 18 5438     0   1     18.790   100.900
      524 Lotnik                         1 PL 0316 18 5413     0   1     18.770   100.900
      525 Król Marek                     1 PL 0465 18 6706     0   1     18.730   100.900
      526 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9649     0   1     18.720   100.900
      527 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1109     0   1     18.690   100.900
      528 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5020     0   1     18.630   100.900
      529 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 442     0   1     18.620   100.900
      530 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10903     0   1     18.610   100.900
      531 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1663     0   1     18.540   100.900
      532 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453374       0   1     18.530   100.900
      533 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437039       0   1     18.510   100.900
      534 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5223     0   1     18.490   100.900
      535 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437035       0   1     18.480   100.900
      536 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709419       0   1     18.470   100.900
      537 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195361       0   1     18.460   100.900
      538 Coos van Houten                1 NL 18 1709613       0   1     18.440   100.900
      539 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722698       0   1     18.420   100.900
      540 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10001    0   1     18.410   100.900
      541 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10005    0   1     18.400   100.900
      542 Rob Duurland                   1 NL 18 1328145       0   1     18.390   100.900
      543 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533888       0   1     18.370   100.900
      544 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1669     0   1     18.360   100.900
      545 BATE 7                         1 PL 0449 18 7155     0   1     18.350   100.900
      546 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707123       0   1     18.330   100.900
      547 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255598      0   1     18.320   100.900
      548 Rick te Morsche                1 NL 18 1570759       0   1     18.320   100.900
      549 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709415       0   1     18.310   100.900
      550 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255219      0   1     18.290   100.900
      551 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232646       0   1     18.290   100.900
      552 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 414      0   1     18.270   100.900
      553 MAKA                           1 PL 0237 18 271      0   1     18.260   100.900
      554 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2323     0   1     18.240   100.900
      555 Team Bos - Bevers              1 NL 18 4059606       0   1     18.220   100.900
      556 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4731     0   1     18.160   100.900
      557 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400476       0   1     18.150   100.900
      558 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4327    0   1     18.120   100.900
      559 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3423     0   1     18.080   100.900
      560 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 660      0   1     18.070   100.900
      561 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28510       0   1     18.020   100.900
      562 Przemysław Wydrych             1 PL 094 18 4903      0   1     17.980   100.900
      563 Stani                          1 PL 0231 18 3842     0   1     17.940   100.900
      564 Huig van Duijn                 1 NL 18 1027417       0   1     17.930   100.900
      565 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2535     0   1     17.900   100.900
      566 Janusz                         1 PL 0385 18 2925     0   1     17.840   100.900
      567 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14016    0   1     17.830   100.900
      568 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453372       0   1     17.820   100.900
      569 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232645       0   1     17.780   100.900
      570 Jura                           1 PL 0100 18 65       0   1     17.770   100.900
      571 Master Team 1                  1 PL 0442 18 510      0   1     17.770   100.900
      572 Dla Grażynki                   1 PL 0425 18 4447     0   1     17.720   100.900
      573 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255576      0   1     17.710   100.900
      574 Dariusz Forczek                1 PL 0450 18 993      0   1     17.690   100.900
      575 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10002    0   1     17.680   100.900
      576 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5196      0   1     17.590   100.900
      577 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255565      0   1     17.580   100.900
      578 Wieczór                        1 PL 0475 18 10567    0   1     17.560   100.900
      579 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4750     0   1     17.550   100.900
      580 Wieczór                        1 PL 0475 18 10589    0   1     17.520   100.900
      581 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7413      0   1     17.510   100.900
      582 Wim en Benno Klomp             1 NL 18 1707041       0   1     17.490   100.900
      583 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4507      0   1     17.460   100.900
      584 Rupiński Krzysztof             1 PL 0452 18 2552     0   1     17.450   100.900
      585 WACEK                          1 PL 0208 18 2595     0   1     17.410   100.900
      586 Kornaś Leszek                  1 PL 0314 18 671      0   1     17.390   100.900
      587 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6102     0   1     17.350   100.900
      588 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 630     0   1     17.320   100.900
      589 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485833       0   1     17.300   100.900
      590 Janusz Body                    1 PL 0238 18 689      0   1     17.280   100.900
      591 MICHNA RACING TEAM             1 PL 0440 18 6135     0   1     17.260   100.900
      592 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1001     0   1     17.250   100.900
      593 Roman H 1                      1 PL 0451 18 13       0   1     17.240   100.900
      594 Kotek                          1 PL 0203 18 984      0   1     17.230   100.900
      595 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4814     0   1     17.220   100.900
      596 WADOWICE                       1 PL 029 18 7218      0   1     17.200   100.900
      597 Derby Karpaty                  1 UKR 18 2267298      0   1     17.190   100.900
      598 Team Lindenhof 2               1 DV 05129 18 489     0   1     17.120   100.900
      599 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 707      0   1     17.110   100.900
      600 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6108     0   1     17.100   100.900
      601 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8871     0   1     17.090   100.900
      602 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 299     0   1     17.080   100.900
      603 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 625      0   1     17.070   100.900
      604 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1829     0   1     16.950   100.900
      605 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235669       0   1     16.920   100.900
      606 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5189     0   1     16.910   100.900
      607 Marysia M                      1 PL 0200 18 4613     0   1     16.890   100.900
      608 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5128     0   1     16.880   100.900
      609 The Boys from Hardinxveld      1 NL 18 5130869       0   1     16.880   100.900
      610 Anton van Oort                 1 NL 18 1230687       0   1     16.840   100.900
      611 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3702     0   1     16.830   100.900
      612 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 634       0   1     16.810   100.900
      613 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3831142       0   1     16.800   100.900
      614 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4084     0   1     16.770   100.900
      615 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7261     0   1     16.730   100.900
      616 ZAGŁOBA TEAM - 2               1 PL 0385 18 1831     0   1     16.710   100.900
      617 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485829       0   1     16.680   100.900
      618 zLesiewicz K.M.                1 PL 0315 18 4371     0   1     16.660   100.900
      619 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028551       0   1     16.620   100.900
      620 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248023       0   1     16.610   100.900
      621 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5122391       0   1     16.600   100.900
      622 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453364       0   1     16.590   100.900
      623 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 401      0   1     16.580   100.900
      624 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709446       0   1     16.570   100.900
      625 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13316     0   1     16.560   100.900
      626 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 101      0   1     16.540   100.900
      627 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722720       0   1     16.530   100.900
      628 Team Twente 1                  1 NL 18 1570843       0   1     16.500   100.900
      629 Górka Marian                   1 PL 0198 18 6259     0   1     16.480   100.900
      630 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 407      0   1     16.470   100.900
      631 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709450       0   1     16.460   100.900
      632 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 458     0   1     16.450   100.900
      633 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 441      0   1     16.440   100.900
      634 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 793      0   1     16.410   100.900
      635 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248033       0   1     16.400   100.900
      636 A & W van den Engel            1 NL 18 1707072       0   1     16.380   100.900
      637 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4813     0   1     16.360   100.900
      638 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338923       0   1     16.340   100.900
      639 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 662      0   1     16.320   100.900
      640 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10156     0   1     16.300   100.900
      641 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7017      0   1     16.290   100.900
      642 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6247     0   1     16.260   100.900
      643 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6727     0   1     16.240   100.900
      644 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6122     0   1     16.210   100.900
      645 SYLA                           1 PL 0314 18 6612     0   1     16.190   100.900
      646 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4380     0   1     16.170   100.900
      647 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10861    0   1     16.160   100.900
      648 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 710      0   1     16.130   100.900
      649 A & W van den Engel            1 NL 18 1707076       0   1     16.120   100.900
      650 SYLA                           1 PL 0314 18 6666     0   1     16.110   100.900
      651 Patrycja                       1 PL 0314 18 6700     0   1     16.100   100.900
      652 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 651     0   1     16.060   100.900
      653 Coos van Houten                1 NL 18 1709611       0   1     16.040   100.900
      654 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5114     0   1     16.030   100.900
      655 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4383     0   1     16.020   100.900
      656 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1644     0   1     16.010   100.900

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij