MWG Krakus, rok 2018.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Budziszów Wielki z dnia 31.08.19                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:05:20.0 N 16:25:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,35,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  323.960 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  296                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   810                           
      5.Ilość konkursów.......................:  270                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1401.11                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1309.90                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,26,13                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,42,19                         
     10.Czas trwania konkursu.................:16 min.  6 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  296   |  810   |  270  |33.33|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  296   |  810   |  270  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                     z lotu Budziszów Wielki, w dniu 31.08.19   
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 11:26:13.000  1401.11   1.23   4-  2-  2  323.960  40.000
     2 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 11:26:14.000  1401.01   2.47   5-  4-  3  323.960  39.970
     3 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 11:26:16.000  1400.81   3.70   5-  2-  2  323.960  39.940
     4 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 11:26:17.000  1400.71   4.94   1-  1-  1  323.960  39.910
     5 Igorek                                1 PL 0315 18 3458    CM 11:26:21.000  1400.30   6.17   1-  1-  1  323.960  39.880
     6 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 11:26:22.000  1400.20   7.41   3-  1-  1  323.960  39.850
     7 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 11:26:26.000  1399.80   8.64   2-  1-  1  323.960  39.820
     8 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 11:26:28.000  1399.60   9.88   3-  1-  1  323.960  39.790
     9 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2302    CM 11:26:31.000  1399.30  11.11   5-  1-  1  323.960  39.760
    10 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 11:26:33.000  1399.09  12.35   4-  1-  1  323.960  39.730
    11 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 11:26:38.000  1398.59  13.58   5-  3-  3  323.960  39.700
    12 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8633    CM 11:26:47.000  1397.69  14.81   3-  2-  2  323.960  39.670
    13 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5168    CM 11:26:55.000  1396.88  16.05   3-  1-  1  323.960  39.640
    14 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 11:27:14.000  1394.98  17.28   3-  2-  2  323.960  39.610
    15 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1115    CM 11:27:16.000  1394.78  18.52   2  <  30>  323.960  39.580
    16 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 11:27:21.000  1394.28  19.75   4-  2-  2  323.960  39.550
    17 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 11:27:26.000  1393.78  20.99   4-  1-  1  323.960  39.520
    18 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 11:27:59.000  1390.49  22.22   4-  2-  2  323.960  39.490
    19 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3046    CM 11:28:13.000  1389.10  23.46   4-  1-  1  323.960  39.460
    20 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 11:28:46.000  1385.83  24.69   3-  2-  2  323.960  39.430
    21 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 11:29:07.000  1383.76  25.93   3-  1-  1  323.960  39.410
    22 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 11:29:16.000  1382.87  27.16   3-  2-  2  323.960  39.380
    23 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 11:29:17.000  1382.77  28.40   2-  1-  1  323.960  39.350
    23 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6701    CM 11:29:17.000  1382.77  28.40   3-  2-  2  323.960  39.350
    25 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5210    CM 11:29:21.000  1382.38  30.86   4-  2-  2  323.960  39.290
    26 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 119     CM 11:29:22.000  1382.28  32.10   3-  1-  1  323.960  39.260
    27 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 11:29:23.000  1382.18  33.33   4-  2-  2  323.960  39.230
    27 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8069    CM 11:29:23.000  1382.18  33.33   3-  2-  2  323.960  39.230
    29 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1806    CM 11:29:24.000  1382.08  35.80   4-  2-  2  323.960  39.170
    30 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 11:29:25.000  1381.98  37.04   4-  2-  2  323.960  39.140
    30 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 11:29:25.000  1381.98  37.04   2-  1-  1  323.960  39.140
    30 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 11:29:25.000  1381.98  37.04   3  < 133>  323.960  39.140
    33 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 11:29:27.000  1381.79  40.74   3-  1-  1  323.960  39.050
    33 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 11:29:27.000  1381.79  40.74   5-  2-  2  323.960  39.050
    35 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 11:29:29.000  1381.59  43.21   2-  2-  2  323.960  38.990
    36 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 11:29:30.000  1381.49  44.44   3-  3-  3  323.960  38.960
    37 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7702    CM 11:29:31.000  1381.39  45.68   2-  1-  1  323.960  38.930
    38 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 11:29:32.000  1381.30  46.91   4-  1-  1  323.960  38.900
    38 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 11:29:32.000  1381.30  46.91   3-  1-  1  323.960  38.900
    40 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2090    CM 11:29:33.000  1381.20  49.38   3-  2-  2  323.960  38.840
    41 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 11:29:34.000  1381.10  50.62   4-  3-  3  323.960  38.810
    42 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 11:29:35.000  1381.00  51.85   3-  2-  2  323.960  38.780
    42 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 11:29:35.000  1381.00  51.85   3-  1-  1  323.960  38.780
    44 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 11:29:36.000  1380.90  54.32   3-  1-  1  323.960  38.720
    45 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 11:29:37.000  1380.81  55.56   5-  2-  2  323.960  38.690
    45 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 11:29:37.000  1380.81  55.56   1-  1-  1  323.960  38.690
    45 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 11:29:37.000  1380.81  55.56   2-  1-  1  323.960  38.690
    48 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 11:29:39.000  1380.61  59.26   4-  1-  1  323.960  38.600
    49 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 11:29:40.000  1380.51  60.49   4-  2-  2  323.960  38.570
    49 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 11:29:40.000  1380.51  60.49   4-  3-  3  323.960  38.570
    51 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 11:29:41.000  1380.41  62.96   4-  2-  2  323.960  38.510
    52 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 11:29:42.000  1380.32  64.20   2          323.960  38.480
    52 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 11:29:42.000  1380.32  64.20   5-  2-  2  323.960  38.480
    52 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 11:29:42.000  1380.32  64.20   3-  1-  1  323.960  38.480
    55 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 908     CM 11:29:43.000  1380.22  67.90   3-  2-  2  323.960  38.390
    55 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 11:29:43.000  1380.22  67.90   3-  1-  1  323.960  38.390
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    55 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 11:29:43.000  1380.22  67.90   4-  1-  1  323.960  38.390
    55 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 11:29:43.000  1380.22  67.90   1-  1-  1  323.960  38.390
    59 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 11:29:44.000  1380.12  72.84   5-  2-  2  323.960  38.280
    59 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 11:29:44.000  1380.12  72.84   1-  1-  1  323.960  38.280
    61 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 11:29:49.000  1379.63  75.31   3-  1-  1  323.960  38.220
    61 Paweł Socała                          1 PL 017 18 252      CM 11:29:49.000  1379.63  75.31   3-  1-  1  323.960  38.220
    63 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 11:29:56.000  1378.94  77.78   2-  1-  1  323.960  38.160
    64 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 11:30:00.000  1378.55  79.01   2          323.960  38.130
    64 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5196     CM 11:30:00.000  1378.55  79.01   3-  1-  1  323.960  38.130
    66 Maniek                                1 PL 0231 18 9109    CM 11:30:01.000  1378.46  81.48   4-  1-  1  323.960  38.070
    67 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 11:30:06.000  1377.97  82.72   2          323.960  38.040
    68 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 11:30:17.000  1376.89  83.95   2          323.960  38.010
    69 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 11:30:22.000  1376.41  85.19   2-  1-  1  323.960  37.980
    69 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 11:30:22.000  1376.41  85.19   2-  1-  1  323.960  37.980
    71 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 11:30:33.000  1375.33  87.65   4-  2-  2  323.960  37.920
    72 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 11:31:05.000  1372.23  88.89   4-  2-  2  323.960  37.890
    73 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 11:31:12.000  1371.55  90.12   4-  1-  1  323.960  37.860
    74 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 11:31:22.000  1370.58  91.36   2-  2-  2  323.960  37.830
    75 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 11:32:00.000  1366.92  92.59   2-  1-  1  323.960  37.800
    76 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7250    CM 11:32:27.000  1364.33  93.83   5-  3-  3  323.960  37.770
    77 Master Team 2                         1 PL 0442 18 524     CM 11:32:29.000  1364.14  95.06   3-  1-  1  323.960  37.740
    78 Janusz Body                           1 PL 0238 18 689     CM 11:32:33.000  1363.76  96.30   2-  1-  1  323.960  37.710
    79 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 11:32:34.000  1363.66  97.53   3-  2-  2  323.960  37.680
    80 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 11:32:35.000  1363.56  98.77   3-  2-  2  323.960  37.650
    81 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 11:32:38.000  1363.28 100.00   2  <  88>  323.960  37.620
    82 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6058    CM 11:32:40.000  1363.09 101.23   3-  2-  2  323.960  37.590
    83 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 11:32:41.000  1362.99 102.47   4-  1-  1  323.960  37.560
    83 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 11:32:41.000  1362.99 102.47   4-  1-  1  323.960  37.560
    85 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 460      CM 11:32:42.000  1362.89 104.94   2-  1-  1  323.960  37.500
    86 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11781   CM 11:32:43.000  1362.80 106.17   4-  1-  1  323.960  37.470
    86 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 11:32:43.000  1362.80 106.17   2-  1-  1  323.960  37.470
    88 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 11:32:44.000  1362.70 108.64   3          323.960  37.410
    88 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 11:32:44.000  1362.70 108.64   3-  2-  2  323.960  37.410
    90 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344795     CM 11:32:45.000  1362.61 111.11   2          323.960  37.350
    90 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0419 18 9689    CM 11:32:45.000  1362.61 111.11   2-  2-  2  323.960  37.350
    92 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 11:32:46.000  1362.51 113.58   3-  1-  1  323.960  37.290
    92 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 11:32:46.000  1362.51 113.58   2  < 183>  323.960  37.290
    92 Team J.W.J                            1 NL 18 1081065      CM 11:32:46.000  1362.51 113.58   2  < 216>  323.960  37.290
    95 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 11:32:48.000  1362.32 117.28   2-  2-  2  323.960  37.200
    96 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 11:32:49.000  1362.23 118.52   4-  1-  1  323.960  37.170
    96 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 11:32:49.000  1362.23 118.52   4-  3-  3  323.960  37.170
    98 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 11:32:50.000  1362.13 120.99   3-  3-  3  323.960  37.120
    98 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 11:32:50.000  1362.13 120.99   2          323.960  37.120
   100 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 11:32:51.000  1362.04 123.46   3-  1-  1  323.960  37.060
   101 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 11:32:52.000  1361.94 124.69   4-  1-  1  323.960  37.030
   102 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 11:32:53.000  1361.84 125.93   2          323.960  37.000
   102 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 11:32:53.000  1361.84 125.93   2-  1-  1  323.960  37.000
   102 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4823    CM 11:32:53.000  1361.84 125.93   2          323.960  37.000
   105 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 11:32:54.000  1361.75 129.63   2          323.960  36.910
   106 Kozik 3                               1 PL 0343 18 407     CM 11:32:55.000  1361.65 130.86   2          323.960  36.880
   107 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 11:32:56.000  1361.56 132.10   2          323.960  36.850
   107 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2087    CM 11:32:56.000  1361.56 132.10   2  < 124>  323.960  36.850
   107 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 11:32:56.000  1361.56 132.10   3-  1-  1  323.960  36.850
   110 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 915     CM 11:32:57.000  1361.46 135.80   2          323.960  36.760
   111 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 11:32:58.000  1361.37 137.04   3-  1-  1  323.960  36.730
   111 Master Team 5                         1 PL 0442 18 560     CM 11:32:58.000  1361.37 137.04   4-  1-  1  323.960  36.730
   113 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 124    CM 11:32:59.000  1361.27 139.51   4-  2-  2  323.960  36.670
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   114 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 11:33:00.000  1361.18 140.74   3-  1-  1  323.960  36.640
   114 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 11:33:00.000  1361.18 140.74   2  < 140>  323.960  36.640
   114 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 11:33:00.000  1361.18 140.74   2-  2-  2  323.960  36.640
   117 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 11:33:01.000  1361.08 144.44   2-  1-  1  323.960  36.550
   117 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 11:33:01.000  1361.08 144.44   3-  1-  1  323.960  36.550
   117 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 11:33:01.000  1361.08 144.44   4-  2-  2  323.960  36.550
   120 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 11:33:02.000  1360.99 148.15   2          323.960  36.460
   120 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 11:33:02.000  1360.99 148.15   3-  2-  2  323.960  36.460
   120 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7413     CM 11:33:02.000  1360.99 148.15   5-  1-  1  323.960  36.460
   123 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 11:33:05.000  1360.70 151.85   3-  2-  2  323.960  36.370
   124 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 11:33:06.000  1360.61 153.09   3          323.960  36.340
   125 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 11:33:09.000  1360.32 154.32   5-  1-  1  323.960  36.310
   125 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 11:33:09.000  1360.32 154.32   2          323.960  36.310
   127 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 11:33:12.000  1360.03 156.79   2-  2-  2  323.960  36.250
   128 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 11:33:13.000  1359.94 158.02   2-  1-  1  323.960  36.220
   129 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 11:33:16.000  1359.65 159.26   2-  1-  1  323.960  36.190
   130 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 11:33:17.000  1359.56 160.49   4-  2-  2  323.960  36.160
   130 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 11:33:17.000  1359.56 160.49   2          323.960  36.160
   132 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 11:33:25.000  1358.80 162.96   3-  1-  1  323.960  36.100
   133 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1105    CM 11:33:26.000  1358.70 164.20   4          323.960   0.000
   134 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533893      CM 11:33:27.000  1358.61 165.43   4-  1-  1  323.960  36.040
   135 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3831142      CM 11:33:31.000  1358.23 166.67   3-  1-  1  323.960  36.010
   136 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5207    CM 11:33:33.000  1358.04 167.90   2          323.960  35.990
   137 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 11:33:35.000  1357.85 169.14   3-  1-  1  323.960  35.960
   138 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 11:33:38.000  1357.56 170.37   2-  2-  2  323.960  35.930
   139 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 11:33:42.000  1357.19 171.60   3-  2-  2  323.960  35.900
   140 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 11:33:45.000  1356.90 172.84   3          323.960  35.870
   141 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 11:33:47.000  1356.71 174.07   2  < 240>  323.960  35.840
   142 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 11:33:51.000  1356.33 175.31   4-  2-  2  323.960  35.810
   143 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 11:33:53.000  1356.14 176.54   4-  1-  1  323.960  35.780
   144 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 11:33:54.000  1356.05 177.78   2          323.960  35.750
   145 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 11:33:56.000  1355.86 179.01   2-  2-  2  323.960  35.720
   146 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7020    CM 11:33:59.000  1355.58 180.25   3-  1-  1  323.960  35.690
   147 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5095    CM 11:34:00.000  1355.48 181.48   2          323.960  35.660
   148 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4283     CM 11:34:07.000  1354.82 182.72   1-  1-  1  323.960  35.630
   149 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 11:34:12.000  1354.35 183.95   2-  1-  1  323.960  35.600
   150 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709445      CM 11:34:14.000  1354.16 185.19   2-  1-  1  323.960  35.570
   151 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3498    CM 11:34:38.000  1351.90 186.42   2-  1-  1  323.960  35.540
   152 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 11:34:39.000  1351.81 187.65   2-  2-  2  323.960  35.510
   153 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 11:34:46.000  1351.15 188.89   2-  2-  2  323.960  35.480
   154 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 11:34:47.000  1351.05 190.12   4-  1-  1  323.960  35.450
   155 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 11:34:53.000  1350.49 191.36   5-  1-  1  323.960  35.420
   156 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1548    CM 11:34:58.000  1350.02 192.59   2          323.960  35.390
   157 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 11:34:59.000  1349.93 193.83   3-  1-  1  323.960  35.360
   158 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2294    CM 11:35:00.000  1349.83 195.06   2-  2-  2  323.960  35.330
   159 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023467      CM 11:35:01.000  1349.74 196.30   2-  1-  1  323.960  35.300
   160 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 11:35:03.000  1349.55 197.53   2  < 250>  323.960  35.270
   160 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 11:35:03.000  1349.55 197.53   4-  3-  3  323.960  35.270
   162 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4233    CM 11:35:05.000  1349.37 200.00   5-  2-  2  323.960  35.210
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   163 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 11:35:06.000  1349.27 201.23   2          323.960  35.180
   163 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 11:35:06.000  1349.27 201.23   2-  1-  1  323.960  35.180
   165 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 11:35:08.000  1349.08 203.70   2-  1-  1  323.960  35.120
   165 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6752    CM 11:35:08.000  1349.08 203.70   3-  2-  2  323.960  35.120
   165 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 11:35:08.000  1349.08 203.70   4-  2-  2  323.960  35.120
   168 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 11:35:09.000  1348.99 207.41   3-  1-  1  323.960  35.030
   168 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061290      CM 11:35:09.000  1348.99 207.41   4-  1-  1  323.960  35.030
   170 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 11:35:10.000  1348.90 209.88   3-  3-  3  323.960  34.970
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   171 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 11:35:12.000  1348.71 211.11   2-  2-  2  323.960  34.940
   172 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 11:35:13.000  1348.62 212.35   2-  2-  2  323.960  34.910
   172 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 11:35:13.000  1348.62 212.35   4-  2-  2  323.960  34.910
   174 Marysia M                             1 PL 0200 18 4612    CM 11:35:15.000  1348.43 214.81   3-  2-  2  323.960  34.860
   175 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 11:35:16.000  1348.34 216.05   2-  1-  1  323.960  34.830
   176 Kornaś Leszek                         1 PL 0314 18 671     CM 11:35:17.000  1348.24 217.28   1-  1-  1  323.960  34.800
   177 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 11:35:18.000  1348.15 218.52   2          323.960  34.770
   177 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 11:35:18.000  1348.15 218.52   2-  1-  1  323.960  34.770
   177 SYLA                                  1 PL 0314 18 6660    CM 11:35:18.000  1348.15 218.52   5-  1-  1  323.960  34.770
   180 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 11:35:23.000  1347.68 222.22   2          323.960  34.680
   181 Małgorzata                            1 PL 0314 18 6112    CM 11:35:29.000  1347.12 223.46   1-  1-  1  323.960  34.650
   182 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 11:35:31.000  1346.93 224.69   4-  1-  1  323.960  34.620
   183 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 11:35:36.000  1346.47 225.93   3          323.960  34.590
   184 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 11:35:37.000  1346.37 227.16   2-  1-  1  323.960  34.560
   185 Król Marek                            1 PL 0465 18 6706    CM 11:35:43.000  1345.82 228.40   2-  1-  1  323.960  34.530
   186 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 11:35:50.000  1345.16 229.63   2          323.960  34.500
   187 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 11:35:53.000  1344.88 230.86   2          323.960  34.470
   188 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 11:36:28.000  1341.63 232.10   2          323.960  34.440
   188 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 11:36:28.000  1341.63 232.10   2  < 190>  323.960  34.440
   190 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 11:36:30.000  1341.45 234.57   3          323.960  34.380
   191 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 11:36:33.000  1341.17 235.80   3-  2-  2  323.960  34.350
   192 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 11:36:35.000  1340.99 237.04   4-  2-  2  323.960  34.320
   193 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12110   CM 11:36:36.000  1340.89 238.27   2          323.960  34.290
   194 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 11:36:42.000  1340.34 239.51   2          323.960  34.260
   195 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 11:36:57.000  1338.95 240.74   2          323.960  34.230
   196 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 11:37:39.000  1335.09 241.98   2          323.960  34.200
   197 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 11:39:12.000  1326.62 243.21   2          323.960  34.170
   198 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 11:40:09.000  1321.48 244.44   1-  1-  1  323.960  34.140
   199 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 11:40:11.000  1321.30 245.68   3-  1-  1  323.960  34.110
   200 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5502    CM 11:40:52.000  1317.63 246.91   2          323.960  34.080
   201 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 11:40:53.000  1317.54 248.15   2          323.960  34.050
   202 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 11:40:54.000  1317.45 249.38   2          323.960  34.020
   203 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 11:40:55.000  1317.36 250.62   2-  1-  1  323.960  33.990
   204 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 11:40:57.000  1317.18 251.85   3-  1-  1  323.960  33.960
   205 KERAJE                                1 PL 098 18 17031    CM 11:40:58.000  1317.09 253.09   3-  1-  1  323.960  33.930
   206 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2524    CM 11:41:00.000  1316.91 254.32   2          323.960  33.900
   207 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 11:41:07.000  1316.29 255.56   2          323.960  33.870
   208 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 11:41:20.000  1315.13 256.79   2          323.960  33.840
   209 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1108    CM 11:41:21.000  1315.04 258.02   2-  1-  1  323.960  33.810
   210 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 11:41:22.000  1314.95 259.26   5-  3-  3  323.960  33.780
   211 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 299    CM 11:41:23.000  1314.86 260.49   3-  2-  2  323.960  33.750
   212 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 11:41:24.000  1314.77 261.73   2-  1-  1  323.960  33.720
   213 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 11:41:27.000  1314.51 262.96   2          323.960  33.700
   214 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 11:41:28.000  1314.42 264.20   2-  2-  2  323.960  33.670
   215 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 707     CM 11:41:29.000  1314.33 265.43   2          323.960  33.640
   216 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4217595      CM 11:41:30.000  1314.24 266.67   2-  1-  1  323.960  33.610
   216 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2003    CM 11:41:30.000  1314.24 266.67   2          323.960  33.610
   216 Team J.W.J                            1 NL 18 1081066      CM 11:41:30.000  1314.24 266.67   3          323.960  33.610
   219 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 707    CM 11:41:31.000  1314.15 270.37   4-  1-  1  323.960  33.520
   220 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 11:41:32.000  1314.06 271.60   4-  1-  1  323.960  33.490
   221 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 11:41:33.000  1313.97 272.84   3-  1-  1  323.960  33.460
   222 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 11:41:34.000  1313.88 274.07   2          323.960  33.430
   223 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036809      CM 11:41:36.000  1313.71 275.31   4-  2-  2  323.960  33.400
   223 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 11:41:36.000  1313.71 275.31   3-  3-  3  323.960  33.400
   225 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1145    CM 11:41:37.000  1313.62 277.78   2          323.960  33.340
   225 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 11:41:37.000  1313.62 277.78   2  < 241>  323.960  33.340
   225 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 11:41:37.000  1313.62 277.78   2          323.960  33.340
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   228 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 297    CM 11:41:38.000  1313.53 281.48   2          323.960  33.250
   228 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 11:41:38.000  1313.53 281.48   3-  1-  1  323.960  33.250
   228 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 11:41:38.000  1313.53 281.48   2-  1-  1  323.960  33.250
   231 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 11:41:39.000  1313.44 285.19   2  < 247>  323.960  33.160
   232 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 11:41:40.000  1313.35 286.42   1-  1-  1  323.960  33.130
   232 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 11:41:40.000  1313.35 286.42   2          323.960  33.130
   234 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 11:41:44.000  1313.00 288.89   2-  1-  1  323.960  33.070
   234 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1644    CM 11:41:44.000  1313.00 288.89   2          323.960  33.070
   236 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 11:41:45.000  1312.91 291.36   2          323.960  33.010
   236 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 11:41:45.000  1312.91 291.36   2-  1-  1  323.960  33.010
   238 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 11:41:47.000  1312.73 293.83   4-  1-  1  323.960  32.950
   239 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7115    CM 11:41:48.000  1312.64 295.06   2-  1-  1  323.960  32.920
   240 Lotnik                                1 PL 0316 18 5450    CM 11:41:49.000  1312.55 296.30   3          323.960  32.890
   241 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 11:41:53.000  1312.20 297.53   2-  2-  2  323.960  32.860
   241 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 11:41:53.000  1312.20 297.53   3          323.960  32.860
   243 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 11:41:54.000  1312.11 300.00   2-  1-  1  323.960  32.800
   244 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10494   CM 11:41:55.000  1312.02 301.23   4-  1-  1  323.960  32.770
   245 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 11:41:56.000  1311.93 302.47   2          323.960  32.740
   246 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 11:42:00.000  1311.58 303.70   2          323.960  32.710
   247 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 11:42:02.000  1311.40 304.94   3          323.960  32.680
   248 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5122391      CM 11:42:03.000  1311.31 306.17   2          323.960  32.650
   249 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 11:42:05.000  1311.14 307.41   2          323.960  32.620
   250 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 11:42:06.000  1311.05 308.64   3          323.960  32.590
   251 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 11:42:07.000  1310.96 309.88   2          323.960  32.570
   252 Kozik 1                               1 PL 0343 18 402     CM 11:42:10.000  1310.70 311.11   2-  1-  1  323.960  32.540
   253 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 11:42:11.000  1310.61 312.35   2          323.960  32.510
   254 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 11:42:12.000  1310.52 313.58   2          323.960  32.480
   255 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 11:42:13.000  1310.43 314.81   2          323.960  32.450
   255 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 11:42:13.000  1310.43 314.81   2          323.960  32.450
   255 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 11:42:13.000  1310.43 314.81   5-  1-  1  323.960  32.450
   258 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 11:42:14.000  1310.34 318.52   2          323.960  32.360
   259 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 11:42:15.000  1310.25 319.75   1-  1-  1  323.960  32.330
   259 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 11:42:15.000  1310.25 319.75   2          323.960  32.330
   259 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 11:42:15.000  1310.25 319.75   5-  1-  1  323.960  32.330
   262 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 11:42:16.000  1310.16 323.46   4-  1-  1  323.960  32.240
   262 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 11:42:16.000  1310.16 323.46   3-  1-  1  323.960  32.240
   262 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 11:42:16.000  1310.16 323.46   2          323.960  32.240
   265 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 11:42:17.000  1310.08 327.16   2          323.960  32.150
   266 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 11:42:18.000  1309.99 328.40   2  < 268>  323.960  32.120
   266 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 11:42:18.000  1309.99 328.40   3-  1-  1  323.960  32.120
   268 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 11:42:19.000  1309.90 330.86   3          323.960  32.060
   268 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 11:42:19.000  1309.90 330.86   2          323.960  32.060
   268 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 11:42:19.000  1309.90 330.86   2-  1-  1  323.960  32.060
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   271 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 11:42:20.000  1309.81   0.00   2          323.960   0.000
   272 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 11:42:21.000  1309.72   0.00   2          323.960   0.000
   273 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 11:42:21.000  1309.72   0.00   2          323.960   0.000
   274 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 11:42:23.000  1309.55   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   275 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 11:42:25.000  1309.37   0.00   3          323.960   0.000
   276 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 875     CM 11:42:25.000  1309.37   0.00   2          323.960   0.000
   277 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 11:42:27.000  1309.19   0.00   3          323.960   0.000
   278 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 11:42:30.000  1308.93   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   279 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 11:42:30.000  1308.93   0.00   2          323.960   0.000
   280 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 11:42:33.000  1308.67   0.00   2          323.960   0.000
   281 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 11:42:36.000  1308.40   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   282 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267292     CM 11:42:37.000  1308.31   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   283 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 11:42:37.000  1308.31   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   284 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 11:42:39.000  1308.14   0.00   2          323.960   0.000
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 11:42:40.000  1308.05   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   286 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 11:42:41.000  1307.96   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   287 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 11:42:46.000  1307.52   0.00   5          323.960   0.000
   288 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 11:42:53.000  1306.91   0.00   2          323.960   0.000
   289 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 11:42:59.000  1306.38   0.00   2          323.960   0.000
   290 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 11:43:02.000  1306.12   0.00   2          323.960   0.000
   291 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 11:43:05.000  1305.85   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   292 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 11:43:06.000  1305.76   0.00   3          323.960   0.000
   293 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 11:43:41.000  1302.70   0.00   2          323.960   0.000
   294 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 11:43:41.000  1302.70   0.00   2          323.960   0.000
   295 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 11:43:52.000  1301.74   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   296 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 11:43:53.000  1301.65   0.00   2          323.960   0.000
   297 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 11:43:54.000  1301.57   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   298 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6910    CM 11:43:55.000  1301.48   0.00   2          323.960   0.000
   299 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 11:43:57.000  1301.31   0.00   2          323.960   0.000
   300 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1663    CM 11:43:58.000  1301.22   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   301 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 11:43:59.000  1301.13   0.00   2          323.960   0.000
   302 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 11:44:01.000  1300.96   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   303 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 11:44:04.000  1300.70   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   304 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 11:44:07.000  1300.44   0.00   3          323.960   0.000
   305 Lotnik                                1 PL 0316 18 5409    CM 11:44:08.000  1300.35   0.00   4          323.960   0.000
   306 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 11:44:09.000  1300.26   0.00   2          323.960   0.000
   307 Janusz Body                           1 PL 0238 18 687     CM 11:44:09.000  1300.26   0.00   2          323.960   0.000
   308 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 632      CM 11:44:11.000  1300.09   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   309 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722698      CM 11:44:11.000  1300.09   0.00   2          323.960   0.000
   310 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 11:44:12.000  1300.00   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   311 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437039      CM 11:44:13.000  1299.91   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   312 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 11:44:19.000  1299.39   0.00   2          323.960   0.000
   313 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 11:44:25.000  1298.87   0.00   2          323.960   0.000
   314 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 11:44:35.000  1298.00   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   315 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 11:45:02.000  1295.67   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   316 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719597      CM 11:45:03.000  1295.58   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   317 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 11:45:09.000  1295.06   0.00   3          323.960   0.000
   318 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 11:46:04.000  1290.34   0.00   2          323.960   0.000
   319 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28569      CM 11:46:05.000  1290.25   0.00   2          323.960   0.000
   320 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6675    CM 11:46:06.000  1290.16   0.00   3          323.960   0.000
   321 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 11:46:07.000  1290.08   0.00   3          323.960   0.000
   322 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 11:46:09.000  1289.91   0.00   2          323.960   0.000
   323 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 11:46:09.000  1289.91   0.00   2          323.960   0.000
   324 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 11:46:10.000  1289.82   0.00   3          323.960   0.000
   325 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 11:46:14.000  1289.48   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   326 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028554      CM 11:46:14.000  1289.48   0.00   2          323.960   0.000
   327 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 11:46:14.000  1289.48   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   328 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 11:46:15.000  1289.39   0.00   2          323.960   0.000
   329 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 11:46:16.000  1289.31   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   330 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 11:46:17.000  1289.22   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   331 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 11:46:18.000  1289.14   0.00   2          323.960   0.000
   332 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 11:46:18.000  1289.14   0.00   3          323.960   0.000
   333 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 11:46:19.000  1289.05   0.00   3          323.960   0.000
   334 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 11:46:19.000  1289.05   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   335 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 11:46:20.000  1288.97   0.00   2          323.960   0.000
   336 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 11:46:22.000  1288.80   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   337 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1106    CM 11:46:23.000  1288.71   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   338 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 11:46:23.000  1288.71   0.00   2          323.960   0.000
   339 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 11:46:24.000  1288.62   0.00   3          323.960   0.000
   340 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 11:46:25.000  1288.54   0.00   3          323.960   0.000
   341 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 11:46:25.000  1288.54   0.00   2          323.960   0.000
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 11:46:25.000  1288.54   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   343 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 11:46:26.000  1288.45   0.00   4          323.960   0.000
   344 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10001   CM 11:46:26.000  1288.45   0.00   2          323.960   0.000
   345 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 11:46:26.000  1288.45   0.00   3          323.960   0.000
   346 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 11:46:26.000  1288.45   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   347 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 11:46:28.000  1288.28   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   348 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 11:46:29.000  1288.20   0.00   2          323.960   0.000
   349 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 11:46:29.000  1288.20   0.00   2          323.960   0.000
   350 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 11:46:29.000  1288.20   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   351 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 11:46:30.000  1288.11   0.00   2          323.960   0.000
   352 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 11:46:30.000  1288.11   0.00   3          323.960   0.000
   353 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 11:46:31.000  1288.03   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   354 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7162     CM 11:46:31.000  1288.03   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   355 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 11:46:32.000  1287.94   0.00   2          323.960   0.000
   356 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 11:46:32.000  1287.94   0.00   2          323.960   0.000
   357 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 11:46:34.000  1287.77   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   358 Stani                                 1 PL 0231 18 3900    CM 11:46:34.000  1287.77   0.00   2          323.960   0.000
   359 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 114     CM 11:46:34.000  1287.77   0.00   2          323.960   0.000
   360 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 11:46:34.000  1287.77   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   361 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722690      CM 11:46:35.000  1287.69   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   362 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 11:46:36.000  1287.60   0.00   2          323.960   0.000
   363 Kotek                                 1 PL 0203 18 983     CM 11:46:38.000  1287.43   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   364 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 11:46:38.000  1287.43   0.00   2          323.960   0.000
   365 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453375      CM 11:46:39.000  1287.34   0.00   3          323.960   0.000
   366 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 311     CM 11:46:39.000  1287.34   0.00   4          323.960   0.000
   367 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 11:46:40.000  1287.26   0.00   3          323.960   0.000
   368 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 11:46:41.000  1287.17   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   369 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 11:46:46.000  1286.75   0.00   2          323.960   0.000
   370 Kuba & Ola                            1 BE 18 6104263      CM 11:46:51.000  1286.32   0.00   2          323.960   0.000
   371 Dariusz Forczek                       1 PL 0450 18 993     CM 11:46:52.000  1286.24   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   372 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 11:46:53.000  1286.15   0.00   2          323.960   0.000
   373 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 11:46:58.000  1285.73   0.00   3          323.960   0.000
   374 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 11:47:06.000  1285.05   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   375 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 11:47:11.000  1284.62   0.00   3          323.960   0.000
   376 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 11:47:14.000  1284.37   0.00   2          323.960   0.000
   377 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1839    CM 11:47:19.000  1283.94   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   378 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 11:47:26.000  1283.35   0.00   3          323.960   0.000
   379 APOLLO                                1 PL 0447 18 3373    CM 11:47:27.000  1283.26   0.00   2          323.960   0.000
   380 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 11:47:31.000  1282.93   0.00   2          323.960   0.000
   381 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 11:47:36.000  1282.50   0.00   3          323.960   0.000
   382 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 11:47:42.000  1281.99   0.00   2          323.960   0.000
   383 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 11:47:42.000  1281.99   0.00   3          323.960   0.000
   384 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722691      CM 11:47:45.000  1281.74   0.00   2          323.960   0.000
   385 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 11:47:49.000  1281.40   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   386 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 11:47:52.000  1281.15   0.00   2          323.960   0.000
   387 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 11:48:12.000  1279.46   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   388 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5556    CM 11:48:14.000  1279.29   0.00   2          323.960   0.000
   389 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 11:48:15.000  1279.21   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   390 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 11:49:56.000  1270.76   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   391 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 11:49:58.000  1270.60   0.00   3          323.960   0.000
   392 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1364640      CM 11:49:58.000  1270.60   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   393 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 11:50:02.000  1270.27   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   394 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 11:50:02.000  1270.27   0.00   2          323.960   0.000
   395 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 11:50:05.000  1270.02   0.00   2          323.960   0.000
   396 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 11:50:05.000  1270.02   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   397 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 11:50:11.000  1269.52   0.00   3          323.960   0.000
   398 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 11:50:16.000  1269.10   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 11:50:20.000  1268.77   0.00   3          323.960   0.000
   400 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028573      CM 11:50:21.000  1268.69   0.00   2          323.960   0.000
   401 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 11:50:29.000  1268.03   0.00   3          323.960   0.000
   402 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 11:50:31.000  1267.86   0.00   3          323.960   0.000
   403 szczepcio                             1 PL 0414 18 9809    CM 11:50:37.000  1267.37   0.00   2          323.960   0.000
   404 BATE 7                                1 PL 0449 18 7155    CM 11:50:55.000  1265.88   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   405 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 11:51:25.000  1263.41   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   406 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 182     CM 11:51:57.000  1260.79   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   407 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10280   CM 11:52:00.000  1260.55   0.00   2          323.960   0.000
   408 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 11:52:14.000  1259.40   0.00   3          323.960   0.000
   409 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 11:52:23.000  1258.67   0.00   2          323.960   0.000
   410 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 11:52:24.000  1258.59   0.00   2          323.960   0.000
   411 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 11:52:39.000  1257.37   0.00   2          323.960   0.000
   412 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 11:53:51.000  1251.54   0.00   3          323.960   0.000
   413 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 11:54:07.000  1250.25   0.00   3          323.960   0.000
   414 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 11:54:13.000  1249.77   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   415 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3111    CM 11:54:18.000  1249.36   0.00   2          323.960   0.000
   416 Wim en Benno Klomp                    1 NL 18 1707041      CM 11:54:24.000  1248.88   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   417 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 11:54:25.000  1248.80   0.00   2          323.960   0.000
   418 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 11:54:27.000  1248.64   0.00   3          323.960   0.000
   419 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6134    CM 11:54:34.000  1248.08   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   420 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6105    CM 11:54:36.000  1247.92   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   421 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 677    CM 11:55:03.000  1245.76   0.00   3          323.960   0.000
   422 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 11:55:08.000  1245.36   0.00   2          323.960   0.000
   423 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 11:55:09.000  1245.28   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   424 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 11:55:11.000  1245.12   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   425 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 11:55:11.000  1245.12   0.00   2          323.960   0.000
   426 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 11:55:12.000  1245.04   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   427 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 11:55:13.000  1244.96   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   428 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 11:55:13.000  1244.96   0.00   3          323.960   0.000
   429 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 11:55:13.000  1244.96   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   430 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3465    CM 11:55:13.000  1244.96   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   431 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 11:55:14.000  1244.88   0.00   2          323.960   0.000
   432 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 11:55:14.000  1244.88   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   433 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8317    CM 11:55:17.000  1244.64   0.00   2          323.960   0.000
   434 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3004    CM 11:55:18.000  1244.56   0.00   3          323.960   0.000
   435 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 11:55:18.000  1244.56   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   436 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 11:55:19.000  1244.48   0.00   3          323.960   0.000
   437 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 11:55:20.000  1244.41   0.00   4          323.960   0.000
   438 szczepcio                             1 PL 0414 18 9801    CM 11:55:20.000  1244.41   0.00   3          323.960   0.000
   439 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 11:55:21.000  1244.33   0.00   4          323.960   0.000
   440 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4383    CM 11:55:24.000  1244.09   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   441 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 11:55:28.000  1243.77   0.00   2          323.960   0.000
   442 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 11:55:28.000  1243.77   0.00   3          323.960   0.000
   443 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 11:55:29.000  1243.69   0.00   3          323.960   0.000
   444 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14096   CM 11:55:30.000  1243.61   0.00   2          323.960   0.000
   445 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7019     CM 11:55:36.000  1243.13   0.00   3          323.960   0.000
   446 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7401     CM 11:55:41.000  1242.73   0.00   3          323.960   0.000
   447 Team J.W.J                            1 NL 18 1081067      CM 11:55:43.000  1242.58   0.00   4          323.960   0.000
   448 Sparta team                           1 NL 18 1799632      CM 11:56:24.000  1239.33   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   449 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 11:56:34.000  1238.54   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   450 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 11:56:59.000  1236.57   0.00   2          323.960   0.000
   451 Barabella                             1 PL 0400 18 704     CM 11:57:00.000  1236.49   0.00   3          323.960   0.000
   452 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 11:57:03.000  1236.25   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   453 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 11:57:09.000  1235.78   0.00   4          323.960   0.000
   454 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 11:57:14.000  1235.39   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   455 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 407     CM 11:57:19.000  1235.00   0.00   3          323.960   0.000
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 11:57:23.000  1234.68   0.00   3          323.960   0.000
   457 Rob Duurland                          1 NL 18 1328106      CM 11:57:23.000  1234.68   0.00   2          323.960   0.000
   458 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 11:57:24.000  1234.60   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   459 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 11:57:54.000  1232.26   0.00   4          323.960   0.000
   460 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 11:57:57.000  1232.02   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   461 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 11:58:07.000  1231.24   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   462 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3485    CM 11:58:12.000  1230.85   0.00   2          323.960   0.000
   463 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 11:58:13.000  1230.77   0.00   3          323.960   0.000
   464 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 11:58:24.000  1229.92   0.00   2          323.960   0.000
   465 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 11:58:27.000  1229.68   0.00   3          323.960   0.000
   466 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 11:58:31.000  1229.37   0.00   3          323.960   0.000
   467 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8962     CM 11:58:39.000  1228.75   0.00   3          323.960   0.000
   468 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 11:58:44.000  1228.36   0.00   2          323.960   0.000
   469 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 11:58:46.000  1228.21   0.00   2          323.960   0.000
   470 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33105       CM 11:58:52.000  1227.74   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   471 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 12:00:34.000  1219.88   0.00   3          323.960   0.000
   472 Team GAZO                             1 NL 18 1707313      CM 12:00:34.000  1219.88   0.00   3          323.960   0.000
   473 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 12:00:35.000  1219.81   0.00   2          323.960   0.000
   474 Brabant Flyers                        1 NL 18 5180745      CM 12:00:39.000  1219.50   0.00   2          323.960   0.000
   475 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5128    CM 12:00:40.000  1219.42   0.00   2          323.960   0.000
   476 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 12:00:41.000  1219.35   0.00   4          323.960   0.000
   477 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 12:00:41.000  1219.35   0.00   3          323.960   0.000
   478 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4609    CM 12:00:42.000  1219.27   0.00   4          323.960   0.000
   479 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 12:00:48.000  1218.81   0.00   3          323.960   0.000
   480 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 12:00:49.000  1218.74   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   481 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437035      CM 12:00:51.000  1218.58   0.00   2          323.960   0.000
   482 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1829    CM 12:00:53.000  1218.43   0.00   2          323.960   0.000
   483 Maria Siepierrowski                   1 PL 0314 18 6751    CM 12:00:55.000  1218.28   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   484 Stani                                 1 PL 0231 18 3842    CM 12:00:55.000  1218.28   0.00   4          323.960   0.000
   485 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 12:00:57.000  1218.12   0.00   2          323.960   0.000
   486 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 12:01:08.000  1217.29   0.00   4          323.960   0.000
   487 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 12:01:22.000  1216.22   0.00   3          323.960   0.000
   488 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 12:01:28.000  1215.76   0.00   2          323.960   0.000
   489 SYKI                                  1 PL 0450 18 10748   CM 12:01:38.000  1215.00   0.00   3          323.960   0.000
   490 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 12:02:30.000  1211.07   0.00   2          323.960   0.000
   491 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 12:03:29.000  1206.63   0.00   2          323.960   0.000
   492 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437051      CM 12:03:31.000  1206.48   0.00   2          323.960   0.000
   493 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12313   CM 12:04:57.000  1200.07   0.00   2          323.960   0.000
   494 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7249    CM 12:05:02.000  1199.70   0.00   4          323.960   0.000
   495 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 12:05:16.000  1198.67   0.00   4          323.960   0.000
   496 BATE 7                                1 PL 0449 18 7154    CM 12:05:51.000  1196.09   0.00   2          323.960   0.000
   497 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 12:05:53.000  1195.94   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   498 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4813    CM 12:05:54.000  1195.87   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   499 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 12:05:54.000  1195.87   0.00   2          323.960   0.000
   500 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 12:05:56.000  1195.72   0.00   4          323.960   0.000
   501 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 12:05:57.000  1195.65   0.00   2          323.960   0.000
   502 Król Marek                            1 PL 0465 18 6704    CM 12:05:57.000  1195.65   0.00   2          323.960   0.000
   503 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 12:05:58.000  1195.57   0.00   4          323.960   0.000
   504 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 12:05:58.000  1195.57   0.00   3          323.960   0.000
   505 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 12:05:59.000  1195.50   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   506 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 12:05:59.000  1195.50   0.00   2          323.960   0.000
   507 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3108    CM 12:06:00.000  1195.42   0.00   4          323.960   0.000
   508 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6104    CM 12:06:00.000  1195.42   0.00   3          323.960   0.000
   509 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1890    CM 12:06:00.000  1195.42   0.00   3          323.960   0.000
   510 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 12:06:06.000  1194.98   0.00   4          323.960   0.000
   511 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 12:06:07.000  1194.91   0.00   2          323.960   0.000
   512 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 12:06:08.000  1194.84   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 12:06:10.000  1194.69   0.00   2          323.960   0.000
   514 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061351      CM 12:06:12.000  1194.54   0.00   2          323.960   0.000
   515 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 12:06:12.000  1194.54   0.00   2          323.960   0.000
   516 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570759      CM 12:06:14.000  1194.40   0.00   2          323.960   0.000
   517 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235218      CM 12:06:15.000  1194.32   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   518 Paweł Socała                          1 PL 017 18 236      CM 12:06:17.000  1194.18   0.00   2          323.960   0.000
   519 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5163    CM 12:06:18.000  1194.10   0.00   3          323.960   0.000
   520 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232644      CM 12:06:23.000  1193.74   0.00   2          323.960   0.000
   521 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 12:06:28.000  1193.37   0.00   4          323.960   0.000
   522 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 12:06:29.000  1193.30   0.00   2          323.960   0.000
   523 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 12:06:33.000  1193.00   0.00   2          323.960   0.000
   524 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 708     CM 12:06:48.000  1191.91   0.00   3          323.960   0.000
   525 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 12:06:57.000  1191.25   0.00   2          323.960   0.000
   526 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 12:07:14.000  1190.01   0.00   3          323.960   0.000
   527 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 12:07:16.000  1189.86   0.00   4          323.960   0.000
   528 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 12:08:23.000  1185.00   0.00   4          323.960   0.000
   529 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 12:08:24.000  1184.93   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   530 M. H. M. Team                         1 PL 0406 18 8564    CM 12:08:24.000  1184.93   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   531 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 12:08:28.000  1184.64   0.00   5          323.960   0.000
   532 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 12:08:29.000  1184.57   0.00   2          323.960   0.000
   533 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 12:08:30.000  1184.50   0.00   2          323.960   0.000
   534 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 12:08:31.000  1184.43   0.00   2          323.960   0.000
   535 Coos van Houten                       1 NL 18 1709616      CM 12:08:33.000  1184.28   0.00   3          323.960   0.000
   536 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 12:08:34.000  1184.21   0.00   2          323.960   0.000
   537 Master Team 1                         1 PL 0442 18 529     CM 12:08:34.000  1184.21   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   538 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 12:08:36.000  1184.06   0.00   3          323.960   0.000
   539 Wioletta i Zbigniew Mitręga           1 PL 0176 18 5661    CM 12:08:37.000  1183.99   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   540 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 12:08:39.000  1183.85   0.00   3          323.960   0.000
   541 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719594      CM 12:08:40.000  1183.78   0.00   2          323.960   0.000
   542 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 12:08:45.000  1183.42   0.00   3          323.960   0.000
   543 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 12:09:03.000  1182.12   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   544 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 12:09:04.000  1182.05   0.00   3          323.960   0.000
   545 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1841    CM 12:09:05.000  1181.98   0.00   3          323.960   0.000
   546 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 12:09:07.000  1181.83   0.00   3          323.960   0.000
   547 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 12:09:14.000  1181.33   0.00   3          323.960   0.000
   548 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 12:09:41.000  1179.39   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   549 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 12:09:52.000  1178.61   0.00   2          323.960   0.000
   550 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 12:10:17.000  1176.82   0.00   2          323.960   0.000
   551 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6370    CM 12:10:32.000  1175.76   0.00   2          323.960   0.000
   552 Dla Grażynki                          1 PL 0425 18 4447    CM 12:10:40.000  1175.19   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   553 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 12:10:41.000  1175.12   0.00   2          323.960   0.000
   554 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 12:10:45.000  1174.83   0.00   2          323.960   0.000
   555 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2852    CM 12:10:45.000  1174.83   0.00   2          323.960   0.000
   556 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 12:10:49.000  1174.55   0.00   3          323.960   0.000
   557 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 12:10:51.000  1174.41   0.00   2          323.960   0.000
   558 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 12:10:57.000  1173.98   0.00   3          323.960   0.000
   559 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 414     CM 12:11:14.000  1172.78   0.00   2          323.960   0.000
   560 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 12:11:24.000  1172.07   0.00   3          323.960   0.000
   561 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 12:11:45.000  1170.59   0.00   2          323.960   0.000
   562 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 12:11:47.000  1170.45   0.00   3          323.960   0.000
   563 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 12:12:51.000  1165.95   0.00   3          323.960   0.000
   564 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 12:13:13.000  1164.42   0.00   3          323.960   0.000
   565 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 12:13:14.000  1164.35   0.00   2          323.960   0.000
   566 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 12:13:30.000  1163.23   0.00   2          323.960   0.000
   567 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 12:13:37.000  1162.75   0.00   2          323.960   0.000
   568 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 12:13:40.000  1162.54   0.00   3          323.960   0.000
   569 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 12:13:47.000  1162.05   0.00   4          323.960   0.000
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719615      CM 12:14:33.000  1158.86   0.00   3          323.960   0.000
   571 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7157     CM 12:15:47.000  1153.77   0.00   2          323.960   0.000
   572 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 632     CM 12:19:57.000  1136.90   0.00   3          323.960   0.000
   573 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 12:20:01.000  1136.64   0.00   2          323.960   0.000
   574 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 12:20:04.000  1136.44   0.00   3          323.960   0.000
   575 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 12:20:08.000  1136.17   0.00   2          323.960   0.000
   576 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 12:20:45.000  1133.72   0.00   2          323.960   0.000
   577 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 12:20:46.000  1133.65   0.00   3          323.960   0.000
   578 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 12:22:03.000  1128.58   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   579 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 12:24:20.000  1119.68   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   580 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 12:24:49.000  1117.81   0.00   3          323.960   0.000
   581 Marysia M                             1 PL 0200 18 1812    CM 12:25:34.000  1114.93   0.00   3          323.960   0.000
   582 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 12:27:55.000  1105.98   0.00   3          323.960   0.000
   583 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 12:28:05.000  1105.35   0.00   2          323.960   0.000
   584 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 12:28:57.000  1102.09   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   585 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 12:29:25.000  1100.35   0.00   3          323.960   0.000
   586 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 925     CM 12:29:26.000  1100.28   0.00   3          323.960   0.000
   587 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 12:29:29.000  1100.10   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   588 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 12:29:42.000  1099.29   0.00   3          323.960   0.000
   589 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 12:29:59.000  1098.23   0.00   3          323.960   0.000
   590 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 12:30:45.000  1095.39   0.00   3          323.960   0.000
   591 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 12:30:59.000  1094.52   0.00   2          323.960   0.000
   592 Huig van Duijn                        1 NL 18 1027417      CM 12:31:18.000  1093.35   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   593 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 12:31:31.000  1092.55   0.00   3          323.960   0.000
   594 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195363      CM 12:31:33.000  1092.43   0.00   2          323.960   0.000
   595 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5195    CM 12:31:33.000  1092.43   0.00   3          323.960   0.000
   596 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 12:31:35.000  1092.31   0.00   3          323.960   0.000
   597 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 12:31:36.000  1092.25   0.00   3          323.960   0.000
   598 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 12:31:38.000  1092.12   0.00   5          323.960   0.000
   599 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5076    CM 12:31:38.000  1092.12   0.00   3          323.960   0.000
   600 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028584      CM 12:31:43.000  1091.82   0.00   3          323.960   0.000
   601 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 12:31:44.000  1091.76   0.00   4          323.960   0.000
   602 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 12:31:45.000  1091.69   0.00   3          323.960   0.000
   603 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 12:31:46.000  1091.63   0.00   2          323.960   0.000
   604 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5204    CM 12:31:47.000  1091.57   0.00   4          323.960   0.000
   605 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 12:31:50.000  1091.39   0.00   4          323.960   0.000
   606 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 12:31:55.000  1091.08   0.00   2          323.960   0.000
   607 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 12:32:12.000  1090.04   0.00   2          323.960   0.000
   608 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 12:32:14.000  1089.92   0.00   2          323.960   0.000
   609 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 12:32:27.000  1089.12   0.00   2          323.960   0.000
   610 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 12:32:29.000  1089.00   0.00   4          323.960   0.000
   611 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1111    CM 12:35:59.000  1076.34   0.00   2          323.960   0.000
   612 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 12:36:31.000  1074.44   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   613 Piotr Kogut                           1 PL 0218 18 9185    CM 12:36:33.000  1074.32   0.00   4          323.960   0.000
   614 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 12:38:30.000  1067.41   0.00   3          323.960   0.000
   615 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 455    CM 12:38:35.000  1067.12   0.00   2          323.960   0.000
   616 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2108    CM 12:38:35.000  1067.12   0.00   3          323.960   0.000
   617 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 12:38:36.000  1067.06   0.00   4          323.960   0.000
   618 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4235    CM 12:38:38.000  1066.95   0.00   4          323.960   0.000
   619 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 12:38:40.000  1066.83   0.00   2          323.960   0.000
   620 Maniek                                1 PL 0231 18 9125    CM 12:38:41.000  1066.77   0.00   4          323.960   0.000
   621 Oscor & Błażej                        1 PL 0231 18 7905    CM 12:38:41.000  1066.77   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   622 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 12:38:42.000  1066.71   0.00   2          323.960   0.000
   623 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 12:38:45.000  1066.54   0.00   3          323.960   0.000
   624 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5186     CM 12:38:47.000  1066.42   0.00   3          323.960   0.000
   625 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 12:38:48.000  1066.36   0.00   5          323.960   0.000
   626 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 12:38:50.000  1066.24   0.00   2          323.960   0.000
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 12:38:55.000  1065.95   0.00   2          323.960   0.000
   628 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 12:39:02.000  1065.54   0.00   4          323.960   0.000
   629 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 12:39:03.000  1065.48   0.00   3          323.960   0.000
   630 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 12:39:08.000  1065.19   0.00   2          323.960   0.000
   631 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 12:39:13.000  1064.90   0.00   4          323.960   0.000
   632 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8801    CM 12:41:02.000  1058.58   0.00   3          323.960   0.000
   633 Papież Rafał                          1 PL 0315 18 1313    CM 12:42:19.000  1054.16   0.00   2          323.960   0.000
   634 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 12:43:14.000  1051.02   0.00   3          323.960   0.000
   635 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 12:43:40.000  1049.55   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   636 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 12:45:12.000  1044.36   0.00   5          323.960   0.000
   637 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 12:45:30.000  1043.35   0.00   2          323.960   0.000
   638 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 12:45:39.000  1042.85   0.00   2          323.960   0.000
   639 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 12:45:50.000  1042.23   0.00   3          323.960   0.000
   640 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2527    CM 12:50:11.000  1027.85   0.00   5          323.960   0.000
   641 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 12:50:53.000  1025.57   0.00   3          323.960   0.000
   642 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 24      CM 12:51:05.000  1024.92   0.00   3          323.960   0.000
   643 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 12:51:07.000  1024.81   0.00   4          323.960   0.000
   644 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4750    CM 12:51:13.000  1024.49   0.00   3          323.960   0.000
   645 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10301   CM 12:52:32.000  1020.24   0.00   3          323.960   0.000
   646 Sparta team                           1 NL 18 1799640      CM 12:53:36.000  1016.82   0.00   2          323.960   0.000
   647 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 12:54:24.000  1014.28   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   648 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 12:54:37.000  1013.59   0.00   2          323.960   0.000
   649 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 106     CM 12:54:47.000  1013.06   0.00   3          323.960   0.000
   650 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 12:56:47.000  1006.76   0.00   2          323.960   0.000
   651 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 12:56:49.000  1006.66   0.00   4          323.960   0.000
   652 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 12:56:51.000  1006.56   0.00   4          323.960   0.000
   653 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 12:56:51.000  1006.56   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   654 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 666     CM 12:56:52.000  1006.50   0.00   3          323.960   0.000
   655 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 12:56:54.000  1006.40   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   656 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 12:57:11.000  1005.51   0.00   2          323.960   0.000
   657 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 429     CM 12:58:51.000  1000.34   0.00   3          323.960   0.000
   658 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 12:58:51.000  1000.34   0.00   2          323.960   0.000
   659 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 12:58:53.000  1000.24   0.00   3          323.960   0.000
   660 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437041      CM 12:59:02.000   999.77   0.00   4          323.960   0.000
   661 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 12:59:06.000   999.57   0.00   2          323.960   0.000
   662 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 12:59:46.000   997.52   0.00   4          323.960   0.000
   663 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 13:05:19.000   980.76   0.00   3          323.960   0.000
   664 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 13:05:40.000   979.72   0.00   4          323.960   0.000
   665 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5228    CM 13:05:46.000   979.42   0.00   4          323.960   0.000
   666 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 13:09:21.000   968.93   0.00   4          323.960   0.000
   667 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 13:13:57.000   955.78   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   668 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 13:13:59.000   955.68   0.00   3          323.960   0.000
   669 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 13:18:16.000   943.76   0.00   3          323.960   0.000
   670 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7020     CM 13:18:52.000   942.11   0.00   4          323.960   0.000
   671 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 13:18:56.000   941.93   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   672 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 13:22:48.000   931.46   0.00   2          323.960   0.000
   673 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 13:23:10.000   930.47   0.00   2          323.960   0.000
   674 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 13:23:47.000   928.83   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   675 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 13:25:10.000   925.16   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   676 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 13:25:22.000   924.63   0.00   4          323.960   0.000
   677 nismo                                 1 PL 0167 18 8094    CM 13:25:46.000   923.58   0.00   2          323.960   0.000
   678 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400484      CM 13:26:30.000   921.65   0.00   3          323.960   0.000
   679 Adam Sehnke                           1 DV 08762 18 290    CM 13:26:31.000   921.61   0.00   3          323.960   0.000
   680 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 13:26:47.000   920.91   0.00   4          323.960   0.000
   681 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 13:26:59.000   920.38   0.00   3          323.960   0.000
   682 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 13:27:03.000   920.21   0.00   3          323.960   0.000
   683 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 13:30:10.000   912.14   0.00   3          323.960   0.000
                                                      -  13 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   684 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 13:31:03.000   909.87   0.00   2          323.960   0.000
   685 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485829      CM 13:31:37.000   908.43   0.00   2          323.960   0.000
   686 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 13:36:48.000   895.41   0.00   3          323.960   0.000
   687 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 13:36:54.000   895.16   0.00   2          323.960   0.000
   688 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 13:39:03.000   889.88   0.00   5          323.960   0.000
   689 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 13:40:14.000   887.00   0.00   4          323.960   0.000
   690 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 13:41:39.000   883.57   0.00   2          323.960   0.000
   691 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 13:42:58.000   880.41   0.00   4          323.960   0.000
   692 Wojciech Matysek                      1 PL 0180 18 864     CM 13:44:03.000   877.82   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   693 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061302      CM 13:46:34.000   871.88   0.00   3          323.960   0.000
   694 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7990    CM 13:47:51.000   868.88   0.00   2          323.960   0.000
   695 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 13:48:03.000   868.41   0.00   2          323.960   0.000
   696 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 710     CM 13:48:41.000   866.94   0.00   4          323.960   0.000
   697 Team Twente 2                         1 NL 18 1511706      CM 13:55:58.000   850.36   0.00   2          323.960   0.000
   698 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 14:05:53.000   828.79   0.00   3          323.960   0.000
   699 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 14:06:02.000   828.47   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   700 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8921     CM 14:07:00.000   826.43   0.00   5          323.960   0.000
   701 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 14:13:37.000   812.71   0.00   3          323.960   0.000
   702 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267296     CM 14:17:16.000   805.34   0.00   3          323.960   0.000
   703 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 662     CM 14:22:55.000   794.18   0.00   2          323.960   0.000
   704 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 14:27:49.000   784.76   0.00   5          323.960   0.000
   705 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 102     CM 14:31:49.000   777.22   0.00   4          323.960   0.000
   706 Patrycja                              1 PL 0314 18 6604    CM 14:38:46.000   764.48   0.00   5          323.960   0.000
   707 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2310    CM 14:39:22.000   763.40   0.00   4          323.960   0.000
   708 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 14:40:37.000   761.15   0.00   2          323.960   0.000
   709 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 14:42:58.000   756.98   0.00   2          323.960   0.000
   710 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2103    CM 14:45:49.000   751.97   0.00   2          323.960   0.000
   711 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4596   CM 14:47:38.000 14:47:38   0.00   3          323.960   0.000
   712 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12379   CM 14:47:44.000 14:47:44   0.00   3          323.960   0.000
   713 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7719    CM 14:47:51.000 14:47:51   0.00   2          323.960   0.000
   714 RUDYK ANDRZEJ                         1 UKR 18 2255171     CM 14:48:01.000 14:48:01   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   715 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 14:48:15.000 14:48:15   0.00   3          323.960   0.000
   716 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2311    CM 14:51:54.000 14:51:54   0.00   5          323.960   0.000
   717 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255201     CM 14:51:57.000 14:51:57   0.00   2          323.960   0.000
   718 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2037    CM 14:52:01.000 14:52:01   0.00   4          323.960   0.000
   719 Paweł Socała                          1 PL 017 18 237      CM 14:52:53.000 14:52:53   0.00   3          323.960   0.000
   720 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 14:53:49.000 14:53:49   0.00   3          323.960   0.000
   721 Kotek                                 1 PL 0203 18 984     CM 14:54:54.000 14:54:54   0.00   2          323.960   0.000
   722 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 594     CM 14:55:02.000 14:55:02   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   723 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7090    CM 14:55:05.000 14:55:05   0.00   5          323.960   0.000
   724 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10278   CM 14:55:11.000 14:55:11   0.00   4          323.960   0.000
   725 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2115    CM 14:56:57.000 14:56:57   0.00   2          323.960   0.000
   726 Roman H 1                             1 PL 0451 18 11      CM 14:58:49.000 14:58:49   0.00   3          323.960   0.000
   727 szczepcio                             1 PL 0414 18 9804    CM 14:59:21.000 14:59:21   0.00   4          323.960   0.000
   728 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 6506    CM 14:59:22.000 14:59:22   0.00   3          323.960   0.000
   729 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400461      CM 14:59:24.000 14:59:24   0.00   3          323.960   0.000
   730 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6008    CM 14:59:25.000 14:59:25   0.00   3          323.960   0.000
   731 szczepcio                             1 PL 0414 18 9802    CM 15:02:49.000 15:02:49   0.00   5          323.960   0.000
   732 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28530      CM 15:08:46.000 15:08:46   0.00   3          323.960   0.000
   733 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 15:11:28.000 15:11:28   0.00   2          323.960   0.000
   734 Pluta S.                              1 PL 0414 18 7118    CM 15:11:33.000 15:11:33   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   735 Paruzel Piotr                         1 PL 051 18 9213     CM 15:11:54.000 15:11:54   0.00   2          323.960   0.000
   736 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485832      CM 15:11:59.000 15:11:59   0.00   3          323.960   0.000
   737 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 714    CM 15:14:14.000 15:14:14   0.00   2          323.960   0.000
   738 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 15:23:16.000 15:23:16   0.00   4          323.960   0.000
   739 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3705    CM 15:23:21.000 15:23:21   0.00   3          323.960   0.000
   740 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 15:27:40.000 15:27:40   0.00   2          323.960   0.000
                                                      -  14 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   741 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 15:27:50.000 15:27:50   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   742 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255177     CM 15:45:08.000 15:45:08   0.00   3          323.960   0.000
   743 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3702    CM 15:48:52.000 15:48:52   0.00   4          323.960   0.000
   744 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 15:50:05.000 15:50:05   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   745 Team Thieu                            1 BE 18 5061753      CM 15:50:07.000 15:50:07   0.00   3          323.960   0.000
   746 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1826    CM 15:50:08.000 15:50:08   0.00   4          323.960   0.000
   747 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709449      CM 15:50:11.000 15:50:11   0.00   4          323.960   0.000
   748 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1845    CM 15:50:19.000 15:50:19   0.00   4          323.960   0.000
   749 KASIA                                 1 PL 0229 18 4249    CM 15:50:22.000 15:50:22   0.00   2          323.960   0.000
   750 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338926      CM 15:56:29.000 15:56:29   0.00   2          323.960   0.000
   751 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 15:59:46.000 15:59:46   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   752 Jura                                  1 PL 0100 18 81      CM 16:09:38.000 16:09:38   0.00   4          323.960   0.000
   753 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255154     CM 16:14:47.000 16:14:47   0.00   3          323.960   0.000
   754 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 16:14:59.000 16:14:59   0.00   4          323.960   0.000
   755 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7409     CM 16:15:54.000 16:15:54   0.00   4          323.960   0.000
   756 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 442    CM 16:23:55.000 16:23:55   0.00   3          323.960   0.000
   757 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10580   CM 16:23:59.000 16:23:59   0.00   3          323.960   0.000
   758 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059560      CM 16:24:38.000 16:24:38   0.00   2          323.960   0.000
   759 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 16:25:18.000 16:25:18   0.00   3          323.960   0.000
   760 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 161     CM 16:31:42.000 16:31:42   0.00   3          323.960   0.000
   761 Kotek                                 1 PL 0203 18 990     CM 16:31:44.000 16:31:44   0.00   3          323.960   0.000
   762 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33092       CM 16:31:47.000 16:31:47   0.00   2          323.960   0.000
   763 Marc Dirckx                           1 BE 18 5109030      CM 16:48:01.000 16:48:01   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   764 zLesiewicz K.M.                       1 PL 0315 18 4371    CM 16:57:55.000 16:57:55   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   765 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8823    CM 17:00:50.000 17:00:50   0.00   4          323.960   0.000
   766 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2210    CM 17:01:02.000 17:01:02   0.00   4          323.960   0.000
   767 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5103    CM 17:03:10.000 17:03:10   0.00   4          323.960   0.000
   768 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2211    CM 17:10:23.000 17:10:23   0.00   3          323.960   0.000
   769 nismo                                 1 PL 0167 18 8079    CM 17:16:32.000 17:16:32   0.00   3          323.960   0.000
   770 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 17:16:40.000 17:16:40   0.00   5          323.960   0.000
   771 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 210    CM 17:19:30.000 17:19:30   0.00   4          323.960   0.000
   772 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 17:28:39.000 17:28:39   0.00   2          323.960   0.000
   773 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28512      CM 17:42:27.000 17:42:27   0.00   3          323.960   0.000
   774 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4384    CM 18:00:07.000 18:00:07   0.00   2          323.960   0.000
   775 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 18:02:09.000 18:02:09   0.00   3          323.960   0.000
   776 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 152    CM 18:44:37.000 18:44:37   0.00   4          323.960   0.000
   777 Sobuta Dawid                          1 PL 0180 18 625     CM 19:00:25.000 19:00:25   0.00   2          323.960   0.000
   778 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 118     CM 19:02:28.000 19:02:28   0.00   3          323.960   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 Jarosław Wierzbicki             1  3  3  3  3  2   14    386.48  68.0
    2    3 Rudnik Stanisław                1  3  2  3  3  2   13    365.70  72.7
    3    5 Brugmans Sabrina                1  3  2  3  3  2   13    350.28  70.0
    4    2 SG Steffl                       1  3  3  3  3  1   13    340.86  60.9
    5   10 Team J.W.J                      1  2  2  2  3  3   12    348.25  61.9
    6    7 Kozik 3                         1  3  3  1  3  2   12    330.94  56.0
    7   14 Garncarz Mariusz                1  2  3  3  1  3   12    329.95  56.5
    8    4 SG Sehnke - Marzeion            1  3  3  2  3  1   12    317.06  65.0
    9   25 Tomaszewski                     1  2  2  2  2  3   11    314.68  48.0
   10    6 Master Team 6                   1  2  3  3  2  1   11    291.95  68.8
   11   15 Łotysz & Szymankowski           1  3  2  2  2  2   11    289.89  64.7
   12    8 Patulski & Bieryt               1  3  2  2  3  1   11    285.30  52.4
   13   18 BACIARY                         1  1  1  3  3  2   10    299.38  52.4
   14    9 Master Team 5                   1  2  2  2  3  1   10    277.60  50.0
   15   24 Mielec Mateusz                  1  2  3  1  2  2   10    271.37  50.0
   16   23 Oddział Trzebnica 2             1  3  1  2  2  2   10    270.28  52.6
   17   42 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2  1  1  3  3   10    268.36  43.5
   18   11 Jerzy Gryzło                    1  2  2  3  2  1   10    266.75  62.5
   19   13 Jan Bocheńczak                  1  2  2  3  2  1   10    259.76  62.5
   20   16 Team GAZO                       1  3  2  2  2  1   10    253.74  47.6
   21   45 Tomasz Kropop 1                 1  3  3  0  1  3   10    250.87  62.5
   22   29 Team "Belgisch Limburg"         1  3  1  2  2  2   10    247.26  47.6
   23   17 CHRAMIEC                        1  3  3  1  2  1   10    241.72  44.0
   24   46 Oddział Trzebnica 1             1  1  0  2  3  3    9    278.02  42.9
   25   35 Kupka - Smiłowski               1  1  1  3  2  2    9    262.58  60.0
   26   36 Veugelers Dennis 2              1  1  2  3  1  2    9    252.36  42.9
   27   61 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3  1  0  2  3    9    251.17  39.1
   28   39 Piotr Biłos                     1  2  2  1  2  2    9    250.95  52.9
   29   41 Kazimierz Lewandowski 2         1  2  2  2  1  2    9    245.98  52.9
   30   20 Marek i Edyta Malec             1  2  2  2  2  1    9    245.92  52.9
   31   43 Marysia M                       1  3  1  1  2  2    9    231.31  52.9
   32   12 Gabryś Józef                    1  3  2  2  2  0    9    224.71  45.0
   33   26 Robert 0314                     1  3  1  2  2  1    9    223.57  40.0
   34   44 Jura                            1  3  2  1  1  2    9    223.41  47.6
   35   28 Kozik 2                         1  3  1  2  2  1    9    223.02  52.9
   36   27 Simonsz - Huisman 2             1  2  3  2  1  1    9    219.95  45.0
   37   30 Kuba & Ola                      1  3  3  1  1  1    9    212.34  52.9
   38   48 JARUMI                          1  1  1  2  2  2    8    231.94  61.5
   39   31 Piotr Kogut                     1  0  2  3  2  1    8    231.55  42.1
   40   32 Sobuta Szymon                   1  1  1  2  3  1    8    229.30  38.1
   41   52 Majcher Krystian i Marzena      1  1  2  1  2  2    8    226.56  32.0
   42   55 DREAM TEAM                      1  2  1  0  3  2    8    226.29  47.1
   43   49 Kusionowie                      1  0  2  3  1  2    8    225.11  32.0
   44   34 Franczyk Łukasz                 1  1  2  2  2  1    8    224.43  50.0
   45   33 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1  2  2  2  1    8    223.74  44.4
   46   54 Karl-Heinz Burger               1  1  1  2  2  2    8    221.26  40.0
   47   56 Rzepka Marek i Marcin           1  2  1  2  1  2    8    220.55  61.5
   48   58 Młynarski Adam                  1  2  1  0  3  2    8    215.91  40.0
   49  111 Emanuel                         1  2  1  2  0  3    8    215.05  40.0
   50  104 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  1  3    8    214.32  50.0
   51   19 Team Hamers 1                   1  1  3  2  2  0    8    210.77  53.3
   52   68 BIENIEK                         1  2  2  1  1  2    8    210.08  42.1
   53   72 Bus Przemysław                  1  2  2  2  0  2    8    208.34  36.4
   54   70 P. Wolters 1                    1  2  2  1  1  2    8    207.88  50.0
   55   69 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2  2  1  1  2    8    203.44  40.0
   56   21 GAŃSKI                          1  2  2  2  2  0    8    202.51  80.0
   57   22 Comb. v/d Vooren Team A         1  1  2  3  2  0    8    202.14  44.4
   58   75 GORZOLKA & KUMIEC               1  3  1  2  0  2    8    192.35  38.1
   59  113 Kirzhach OLR 1                  1  0  1  1  2  3    7    231.44  35.0
   60   81 Sznaucner Jarosław              1  0  2  2  1  2    7    207.02  35.0
   61   80 Barabella                       1  1  1  1  2  2    7    205.33  41.2
   62   47 Radosław Dróżdż                 1  1  1  2  2  1    7    202.52  41.2
   63   89 Maciuszek Jan                   1  2  0  1  2  2    7    199.65  35.0
   64  137 Śniosek Krystian                1  1  1  1  1  3    7    194.62  33.3
   65   83 Siepierowski Grzegorz           1  2  1  1  1  2    7    194.37  41.2
   66   51 APOLLO                          1  1  2  1  2  1    7    188.41  43.8
   67   99 MAŁOBURSKI                      1  1  2  1  1  2    7    186.90  33.3
   68  100 Adam Sehnke                     1  2  1  1  1  2    7    184.70  41.2
   69  150 Lotnik                          1  3  1  0  0  3    7    184.58  28.0
   70  108 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  0  2    7    183.59  33.3
   71   60 P. Romkes 2                     1  2  2  2  0  1    7    183.27  70.0
   72  106 Święcicki Paweł 2               1  3  0  1  1  2    7    182.76  36.8
   73  109 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2  2  1  0  2    7    181.76  43.8
   74   37 Master Team 3                   1  1  2  2  2  0    7    181.24  41.2
   75   57 Tim Schilling                   1  2  1  2  1  1    7    181.02  35.0
   76   63 Master Team 2                   1  2  2  1  1  1    7    178.50  43.8
   77   62 TEAM LACH                       1  3  1  0  2  1    7    177.52  31.8
   78   64 Sunshine Team Twente A          1  2  1  2  1  1    7    176.63  35.0
   79   38 adamek 1118                     1  2  2  1  2  0    7    175.12  38.9
   80   66 KERAJE                          1  3  1  0  2  1    7    172.87  46.7
   81   40 Menok & Roman                   1  2  2  2  1  0    7    171.03  46.7
   82   73 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  2  2  0  1    7    169.40  33.3
   83   71 WADOWICE                        1  3  1  2  0  1    7    168.81  41.2
   84   74 SYLA                            1  3  1  1  1  1    7    164.08  32.0
   85  116 Kondryszyn Krzysztof            1  0  1  1  2  2    6    188.41  40.0
   86  117 Mączka Józef                    1  1  0  1  2  2    6    186.50  28.6
   87   76 PIOTR & BOGDAN                  1  0  1  2  2  1    6    177.10  40.0
   88   78 TEAM MDŁ 1                      1  1  0  2  2  1    6    169.57  28.6
   89  132 Bogdan Witkowski Liszka         1  1  0  2  1  2    6    164.45  46.2
   90   84 Koralewicz Bracia 1             1  2  1  1  1  1    6    164.40  30.0
   91   86 Przemysław Chruszcz             1  2  1  0  2  1    6    161.51  35.3
   92   91 Rudyk Orest                     1  1  2  1  1  1    6    161.16  50.0
   93   88 Dieter Strackbein               1  1  2  2  0  1    6    160.36  35.3
   94   92 Lech & Rycombel 3               1  1  1  2  1  1    6    160.17  35.3
   95   93 Maniek                          1  2  1  1  1  1    6    159.72  31.6
   96  142 Team Alaerts                    1  2  1  1  0  2    6    157.99  40.0
   97  140 Wiesław Kurnik                  1  2  1  0  1  2    6    157.67  30.0
   98   87 Matthias Klement                1  2  1  1  1  1    6    157.43  28.6
   99   85 Lucky Loser                     1  1  2  0  2  1    6    156.97  31.6
  100   94 Team Thieu                      1  1  2  1  1  1    6    156.90  37.5
  101   97 P. P. Pigeons                   1  2  0  2  1  1    6    156.00  35.3
  102   50 Leon Wójciak                    1  1  1  3  1  0    6    153.78  30.0
  103  105 MAKA                            1  3  0  1  1  1    6    153.32  33.3
  104   53 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2  1  1  2  0    6    150.57  33.3
  105  103 Lech & Rycombel 2               1  1  2  2  0  1    6    149.30  33.3
  106  148 Pajor Edward                    1  2  2  0  0  2    6    149.29  24.0
  107  102 PAJĄK & KROGULEC                1  1  2  2  0  1    6    149.02  46.2
  108   59 Krzysztof Rumik 2               1  2  1  1  2  0    6    144.82  30.0
  109   65 nismo                           1  2  2  1  1  0    6    139.43  40.0
  110   67 Tadeusz Kicko                   1  3  1  1  1  0    6    136.50  37.5
  111  163 Iza & Stasiu                    1  0  0  2  1  2    5    156.05  25.0
  112  167 Czyż Marek                      1  1  0  0  2  2    5    154.63  31.3
  113  114 Kołodziej & Matias              1  0  1  1  2  1    5    152.43  29.4
  114  115 WACEK                           1  1  0  1  2  1    5    151.28  35.7
  115  169 SYKI                            1  0  1  1  1  2    5    149.95  29.4
  116  168 Ireneusz Kotela                 1  1  0  1  1  2    5    148.69  45.5
  117  170 Banek Robert                    1  1  0  1  1  2    5    147.12  33.3
  118  118 PLANET BROTHERS 2               1  0  1  1  2  1    5    146.23  29.4
  119  120 Kirzhach OLR 4                  1  1  1  0  2  1    5    144.92  29.4
  120  183 Grzegorz Jarzmik                1  1  1  0  1  2    5    144.34  50.0
  121  175 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  1  1  2    5    141.60  25.0
  122   77 Józef M                         1  0  1  2  2  0    5    141.09  31.3
  123  126 Stani                           1  1  1  1  1  1    5    140.72  21.7
  124  128 Andrzej & Bogdan                1  1  1  1  1  1    5    140.47  29.4
  125  125 Skowronek Włodzimierz           1  1  1  0  2  1    5    139.05  38.5
  126  189 Tyka Stanisław                  1  2  0  0  1  2    5    138.02  38.5
  127  184 Team Grzelak                    1  1  1  1  0  2    5    137.60  35.7
  128  180 Andrzej Warchoł                 1  1  0  2  0  2    5    136.60  38.5
  129   79 Rurarz Zbigniew                 1  0  1  2  2  0    5    135.40  29.4
  130  127 Piotr Wojtaszek                 1  1  1  1  1  1    5    134.60  45.5
  131  204 Drzazga Jerzy                   1  2  0  1  0  2    5    132.90  29.4
  132  133 ORZEŁ                           1  2  0  1  1  1    5    132.81  38.5
  133   82 Comb. v/d Vooren Team B         1  1  1  2  1  0    5    130.20  41.7
  134  134 Kips Bundervoet                 1  1  1  1  1  1    5    130.10  41.7
  135  206 Lesiewicz A.S.                  1  2  0  1  0  2    5    127.40  45.5
  136  138 Brabant Flyers                  1  1  2  0  1  1    5    127.36  41.7
  137  213 Jankowski Andrzej 2             1  2  0  1  0  2    5    126.47  35.7
  138  139 Stefan Steenbergen              1  2  0  1  1  1    5    126.10  33.3
  139   90 Piotr Pepel 2                   1  2  1  0  2  0    5    122.50  38.5
  140  144 Team Twente 1                   1  2  1  1  0  1    5    121.55  41.7
  141   95 Lesiewicz K. M.                 1  2  1  1  1  0    5    121.51  33.3
  142   96 Olenka Rudyk                    1  1  1  2  1  0    5    121.19  38.5
  143  147 PLANET BROTHERS 1               1  3  1  0  0  1    5    119.33  31.3
  144   98 Bram Wassenaar                  1  2  1  1  1  0    5    119.06  33.3
  145  101 Wierzbiak Henryk                1  2  1  1  1  0    5    116.85  45.5
  146  107 Veugelers Dennis 1              1  3  1  1  0  0    5    111.87  35.7
  147  153 Bogusław Węgrzyn                1  3  1  0  0  1    5    107.98  26.3
  148  152 Team Bergmans & Gils            1  3  1  0  0  1    5    107.89  31.6
  149  154 Patrycja                        1  3  1  0  0  1    5    107.21  21.7
  150  110 Wieczór                         1  3  1  1  0  0    5    106.39  28.0
  151  112 KOZINOGA J. S.                  1  3  1  1  0  0    5    102.67  30.0
  152  156 Kurek Wiesław                   1  0  1  0  2  1    4    127.97  36.4
  153  225 Justyna Marzeion                1  0  1  0  1  2    4    127.56  40.0
  154  229 TEAM MR                         1  1  0  1  0  2    4    122.36  25.0
  155  162 Bogdan Mińkowski                1  1  0  1  1  1    4    120.29  19.0
  156  158 Harrie van Boxmeer              1  0  1  1  1  1    4    119.82  57.1
  157  160 Team de Ster Opgrimbie          1  0  1  1  1  1    4    119.12  23.5
  158  165 Stępień Leszek                  1  1  0  0  2  1    4    118.97  23.5
  159  159 Kozik 1                         1  0  1  1  1  1    4    118.26  30.8
  160  164 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  1  1    4    117.71  30.8
  161  161 Sunshine Team Twente B          1  0  1  1  1  1    4    117.56  50.0
  162  166 Paśko Dorota                    1  1  0  1  1  1    4    117.32  28.6
  163  171 Tadeusz Niżnik                  1  1  0  1  1  1    4    116.93  26.7
  164  230 Święcicki Paweł 3               1  0  1  1  0  2    4    113.79  23.5
  165  173 Małgorzata                      1  1  0  1  1  1    4    110.15  80.0
  166  119 Kirzhach OLR 2                  1  1  1  1  1  0    4    106.08  26.7
  167  192 Janusz                          1  2  0  0  1  1    4    104.25  40.0
  168  121 Team Hamers 2                   1  1  1  1  1  0    4    103.72  33.3
  169  196 Paweł Socała                    1  1  1  1  0  1    4    103.45  23.5
  170  122 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1  1  1  1  0    4    103.07  26.7
  171  123 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1  1  1  1  0    4    101.61  80.0
  172  124 Ziętara & Trybuła               1  1  0  1  2  0    4    101.35  26.7
  173  190 Papież Rafał                    1  2  0  0  1  1    4    100.53  33.3
  174  208 Koralewicz Bracia 2             1  2  0  1  0  1    4    100.43  30.8
  175  205 Janusz Body                     1  1  2  0  0  1    4    100.39  30.8
  176  202 Comb. Janssen                   1  1  1  1  0  1    4    100.26  30.8
  177  199 Rick te Morsche                 1  2  0  0  1  1    4     99.37  36.4
  178  129 Oscor & Błażej                  1  1  1  1  1  0    4     99.11  57.1
  179  130 Team Tonson                     1  1  1  1  1  0    4     98.60  80.0
  180  131 Team de Ridder                  1  1  1  1  1  0    4     97.04  40.0
  181  212 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1  2  0  0  1    4     96.48  20.0
  182  135 Winiarscy i Góral               1  1  1  1  1  0    4     96.37  28.6
  183  211 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2  0  1  0  1    4     96.28  23.5
  184  136 Rupiński Krzysztof              1  1  1  1  1  0    4     95.68  23.5
  185  207 Gurgul Kazimierz                1  1  2  0  0  1    4     95.22  33.3
  186  215 Roman H 1                       1  2  1  0  0  1    4     93.31  25.0
  187  141 Team Stępniewski L. K. K.       1  2  1  0  1  0    4     88.77  40.0
  188  216 KOZAK GROUP smge.pl             1  3  0  0  0  1    4     88.60  25.0
  189  217 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3  0  0  0  1    4     86.51  23.5
  190  143 Bieryt & Patulski               1  2  0  2  0  0    4     86.18  20.0
  191  145 Coos van Houten                 1  3  0  0  1  0    4     81.97  22.2
  192  146 Roman H 2                       1  2  2  0  0  0    4     80.54  21.1
  193  149 Górka Tadeusz                   1  3  1  0  0  0    4     77.03  26.7
  194  151 P. Romkes 1                     1  3  1  0  0  0    4     76.03  22.2
  195  155 Krzysztof Rumik 1               1  3  1  0  0  0    4     72.57  23.5
  196  253 TEAM MDŁ 2                      1  0  0  1  0  2    3     98.06  23.1
  197  222 Jacek Hajdo                     1  0  0  1  1  1    3     93.88  30.0
  198  220 Team Lindenhof 1                1  0  1  0  1  1    3     90.28  20.0
  199  157 Kirzhach OLR 3                  1  0  0  2  1  0    3     87.95  27.3
  200  223 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  1  0  1  1    3     87.60  33.3
  201  273 Adam Niezgoda                   1  1  0  0  0  2    3     86.69  23.1
  202  228 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  1  1  0  1    3     83.66  20.0
  203  231 AAHH LOFT                       1  1  0  0  1  1    3     81.99  30.0
  204  237 Święcicki Paweł 1               1  1  1  0  0  1    3     79.43  21.4
  205  234 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1  0  1  0  1    3     77.26  20.0
  206  236 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1  0  1  0  1    3     76.65  23.1
  207  239 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1  1  0  0  1    3     76.55  27.3
  208  172 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1  0    3     76.23  23.1
  209  174 Stefan Steenbergen 2            1  0  2  0  1  0    3     74.27  17.6
  210  238 Król Marek                      1  1  1  0  0  1    3     74.09  21.4
  211  176 Janusz Michorczyk               1  1  0  1  1  0    3     72.32  17.6
  212  177 Team Niedużak                   1  1  1  0  1  0    3     72.31  21.4
  213  178 Adam Orczyk                     1  1  0  1  1  0    3     72.28  50.0
  214  179 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1  1  0  1  0    3     71.44  18.8
  215  181 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1  0  1  1  0    3     70.52  14.3
  216  240 Team GJ v Houten                1  2  0  0  0  1    3     70.43  20.0
  217  182 Jan Morsink                     1  1  1  1  0  0    3     70.37  42.9
  218  185 Maria Siepierrowski             1  1  1  1  0  0    3     69.60  60.0
  219  186 Team Twente 2                   1  1  1  1  0  0    3     69.19  27.3
  220  187 KASIA                           1  1  1  0  1  0    3     69.15  25.0
  221  248 A & W van den Engel             1  2  0  0  0  1    3     69.14  18.8
  222  188 Chochołowicz - Mastek           1  1  0  2  0  0    3     68.72  20.0
  223  244 Anton van Oort                  1  2  0  0  0  1    3     68.70  30.0
  224  191 Sparta team                     1  2  0  0  1  0    3     67.06  27.3
  225  193 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1  1  1  0  0    3     66.04  17.6
  226  194 Team Koningshoeve 1             1  1  1  1  0  0    3     65.68  23.1
  227  195 Wojciech Matysek                1  2  0  1  0  0    3     65.49  33.3
  228  197 Mielec Janina                   1  1  1  1  0 --    3     64.68  75.0
  229  198 Team Niebieska                  1  2  0  0  1  0    3     64.38  17.6
  230  200 Team Oss Jeroen                 1  2  0  0  1  0    3     64.15  17.6
  231  201 Lech & Rycombel 1               1  1  1  1  0  0    3     63.83  25.0
  232  203 Simonsz - Huisman 3             1  1  1  1  0  0    3     62.95  30.0
  233  209 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2  0  1  0  0    3     60.66  17.6
  234  210 Kazimierz Lewandowski 1         1  2  0  1  0  0    3     60.20  15.8
  235  214 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2  1  0  0  0    3     57.38  25.0
  236  218 Bogdan Łosenko                  1  3  0  0  0  0    3     53.61  25.0
  237  219 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3  0  0  0  0    3     53.35  13.6
  238  259 DUNAS & KONECHNYY               1  0  1  0  0  1    2     62.99  25.0
  239  256 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0  1  0  1    2     62.74  18.2
  240  260 zWarchoł Andrzej                1  0  1  0  0  1    2     61.01  40.0
  241  257 J & M Duda                      1  0  1  0  0  1    2     59.48  15.4
  242  254 DUŃCZYK 2                       1  0  0  1  0  1    2     57.63  22.2
  243  221 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0  1  1  0    2     57.37  13.3
  244  262 Paweł Czechlowski               1  0  1  0  0  1    2     56.75  22.2
  245  267 BLONDMAR                        1  1  0  0  0  1    2     56.68  14.3
  246  266 Bogdan Brandys                  1  1  0  0  0  1    2     54.66  20.0
  247  276 Piotr Pepel 1                   1  1  0  0  0  1    2     53.28  10.0
  248  224 Mateusz Górka                   1  0  0  1  1  0    2     53.23  33.3
  249  269 Zosia & Edyta                   1  1  0  0  0  1    2     53.05  15.4
  250  277 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  0  0  1    2     52.94  16.7
  251  281 Kornaś Leszek                   1  1  0  0  0  1    2     52.19  33.3
  252  268 szczepcio                       1  1  0  0  0  1    2     51.17  10.0
  253  226 Master Team 1                   1  1  0  0  1  0    2     50.46  15.4
  254  227 Master Team 4                   1  0  1  1  0  0    2     48.64  12.5
  255  232 KUBA                            1  1  0  0  1  0    2     46.61  22.2
  256  233 Jancenty Jarczok                1  1  0  1  0  0    2     45.32  18.2
  257  235 P. Wolters 2                    1  1  0  1  0  0    2     41.12  18.2
  258  241 Simonsz - Huisman 1             1  2  0  0  0  0    2     36.99  18.2
  259  242 Sobuta Dawid                    1  2  0 --  0  0    2     36.42  16.7
  260  243 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2  0  0  0  0    2     36.09  10.5
  261  245 Bogdan Stępień                  1  2  0  0  0  0    2     35.34  11.8
  262  246 Berdhold Lutz                   1  2  0  0  0  0    2     35.07  13.3
  263  247 Kunicki Stanisław               1  2  0  0  0  0    2     33.58  16.7
  264  294 Igorek                          1  0  0  0  0  1    1     39.88  20.0
  265  308 Steciuk Stanisław               1  0  0  0  0  1    1     37.98   9.1
  266  249 DUŃCZYK 1                       1  0  0  0  1  0    1     29.39   5.9
  267  250 Veerman - Volendam              1  0  0  0  1  0    1     28.87  11.1
  268  251 Nico van den Hurk               1  0  0  0  1  0    1     28.68   8.3
  269  252 Paruzel Piotr                   1  0  0  0  1  0    1     28.52  12.5
  270  255 Team van Wijk                   1  0  0  1  0  0    1     25.26  16.7
  271  258 Musiał Andrzej                  1  0  1  0  0  0    1     23.71  12.5
  272  261 Sylwester Sokalski              1  0  1  0  0  0    1     22.38   9.1
  273  263 A. J. Zondag en Zn.             1  1  0  0  0  0    1     19.83  20.0
  274  264 Sprycha Łukasz                  1  1  0  0  0  0    1     19.39  12.5
  275  265 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1  0  0  0  0    1     19.16   7.1
  276  270 Rob Duurland                    1  1  0  0  0  0    1     18.39   6.7
  277  271 BATE 7                          1  1  0  0  0  0    1     18.35   7.1
  278  272 Team Bos - Bevers               1  1  0  0  0  0    1     18.22   9.1
  279  274 Przemysław Wydrych              1  1  0  0  0  0    1     17.98  14.3
  280  275 Huig van Duijn                  1  1  0  0  0  0    1     17.93  12.5
  281  278 Dla Grażynki                    1  1  0  0  0  0    1     17.72  12.5
  282  279 Dariusz Forczek                 1  1  0  0  0  0    1     17.69  16.7
  283  280 Wim en Benno Klomp              1  1  0  0  0  0    1     17.49  20.0
  284  282 MICHNA RACING TEAM              1  1  0  0  0  0    1     17.26   9.1
  285  283 Kotek                           1  1  0  0  0  0    1     17.23   7.7
  286  284 Derby Karpaty                   1  1  0  0  0  0    1     17.19   6.7
  287  285 Team Lindenhof 2                1  1  0  0  0  0    1     17.12  12.5
  288  286 The Boys from Hardinxveld       1  1  0  0  0  0    1     16.88   8.3
  289  287 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1  0  0  0  0    1     16.71  12.5
  290  288 zLesiewicz K.M.                 1  1  0  0  0  0    1     16.66  20.0
  291  289 Górka Marian                    1  1  0  0  0  0    1     16.48   8.3
  292  290 Dadał Jan                       1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  293  291 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  294  292 Górniak Andrzej                 1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  295  293 Henryk Staroń                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  296  295 Jacob Meijeks                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  297  296 Jankowski Andrzej 1             1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  298  297 Józef H.                        1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  299  298 Józef Wania                     1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  300  299 KANTOROWICZ                     1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  301  300 Krzyżak Janusz                  1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
  302  301 Łukasz Zagata                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  303  302 M. H. M. Team                   1  0 --  0  0  0    0      0.00   0.0
  304  303 MAJA                            1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  305  304 Marc Dirckx                     1  0 -- --  0  0    0      0.00   0.0
  306  305 Pluta S.                        1  0 -- --  0  0    0      0.00   0.0
  307  306 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0
  308  307 Solo                            1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  309  309 Sulejewski Robert               1  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
  310  310 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
  311  311 Tempka-Niżnik                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  312  312 U. K. Mazepa                    1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  313  313 Wiesław Kubala                  1  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
  314  314 zLeon Wójciak                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  315  315 zPiotr&Bogdan                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  316  316 zTarasiuk                       1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  317  317 zTeam Alaerts                   1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  318  318 zTeam Hamers                    1  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  319  319 zTyka Stanisław                 1  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                    
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1068     0   5    142.470  1028.420
        2 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1809     0   5    140.780  1028.420
        3 Team J.W.J                     1 NL 18 1081057       0   5    140.040  1028.420
        4 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5115     0   5    139.930  1028.420
        5 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1562     0   5    137.840  1028.420
        6 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2005     0   5    137.030  1028.420
        7 JARUMI                         1 PL 0281 18 3418     0   5    135.900  1028.420
        8 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3137     0   5    135.310  1028.420
        9 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1119     0   5    133.740  1028.420
       10 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069936       0   5    132.430  1028.420
       11 Kozik 2                        1 PL 0343 18 397      0   5    132.330  1028.420
       12 Marysia M                      1 PL 0200 18 4612     0   5    132.290  1028.420
       13 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1808     0   4    123.000   927.520
       14 BACIARY                        1 PL 0238 18 685      0   4    122.810   927.520
       15 Stani                          1 PL 0231 18 3830     0   4    122.780   927.520
       16 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2302     0   4    122.130   873.260
       17 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 444      0   4    120.600   927.520
       18 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6689     0   4    120.140   927.520
       19 Harrie van Boxmeer             1 NL 18 1264888       0   4    119.820   927.520
       20 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2090     0   4    118.890   873.260
       21 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3048     0   4    117.710   927.520
       22 Sunshine Team Twente B         1 NL 18 1534023       0   4    117.560   927.520
       23 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338921       0   4    116.980   927.520
       24 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6030     0   4    116.500   927.520
       25 Team GAZO                      1 NL 18 1706922       0   4    115.460   830.610
       26 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12110    0   4    114.890   873.260
       27 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8636     0   4    114.380   873.260
       28 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4888     0   4    114.350   873.260
       29 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 38       0   4    113.850   927.520
       30 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5202     0   4    112.870   873.260
       31 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2087     0   4    112.590   873.260
       32 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255169      0   4    112.510   830.610
       33 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4359    0   4    112.090   927.520
       34 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1012     0   4    111.790   873.260
       35 P. Romkes 2                    1 NL 18 1485835       0   4    110.350   777.830
       36 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3924     0   4    110.180   830.610
       37 Małgorzata                     1 PL 0314 18 6112     0   4    110.150   873.260
       38 Barabella                      1 PL 0400 18 707      0   4    109.510   830.610
       39 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028558       0   4    109.480   873.260
       40 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344795      0   4    109.480   830.610
       41 SYLA                           1 PL 0314 18 6660     0   4    109.260   873.260
       42 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6702     0   4    108.840   704.460
       43 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1027     0   4    108.580   704.460
       44 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3968     0   4    108.490   830.610
       45 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6121     0   4    108.080   830.610
       46 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235648       0   4    105.370   830.610
       47 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4376     0   4    105.340   704.460
       48 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12119    0   4    105.260   704.460
       49 Kozik 3                        1 PL 0343 18 411      0   4    105.130   704.460
       50 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 13781    0   4    105.120   777.830
       51 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2289     0   4    105.080   873.260
       52 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15146    0   4    104.920   873.260
       53 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 285     0   4    104.880   704.460
       54 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 620      0   4    104.750   704.460
       55 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3915     0   4    104.730   704.460
       56 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2059     0   4    104.660   830.610
       57 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5502     0   4    104.370   830.610
       58 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050645       0   4    104.100   830.610
       59 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4304    0   4    104.020   704.460
       60 Matthias Klement               1 DV 05080 18 42      0   4    104.010   704.460
       61 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2121     0   4    103.840   777.830
       62 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1656     0   4    103.590   830.610
       63 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12120    0   4    103.370   704.460
       64 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2108     0   4    103.230   704.460
       65 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 2913     0   4    103.190   704.460
       66 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235652       0   4    102.510   777.830
       67 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 724      0   4    102.510   704.460
       68 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036809       0   4    102.450   830.610
       69 Wioletta i Zbigniew Mitręga    1 PL 0176 18 5661     0   4    101.610   704.460
       70 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 264     0   4    101.580   704.460
       71 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3112     0   4    101.500   704.460
       72 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437042       0   4    101.280   830.610
       73 Kips Bundervoet                1 BE 18 4217595       0   4    101.260   777.830
       74 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2123     0   4    101.210   704.460
       75 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255159      0   4    101.080   704.460
       76 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400472       0   4    100.910   704.460
       77 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4714     0   4    100.790   704.460
       78 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 290     0   4    100.620   704.460
       79 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255145      0   4    100.620   704.460
       80 Team Thieu                     1 BE 18 5061449       0   4    100.160   704.460
       81 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719612       0   4    100.030   704.460
       82 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2004     0   4     99.730   704.460
       83 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6244     0   4     99.440   704.460
       84 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 151      0   4     99.320   704.460
       85 Oscor & Błażej                 1 PL 0231 18 7905     0   4     99.110   704.460
       86 Team Tonson                    1 NL 18 1706840       0   4     98.600   704.460
       87 APOLLO                         1 PL 0447 18 3373     0   4     97.850   704.460
       88 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1451     0   4     97.200   704.460
       89 Team de Ridder                 1 NL 18 1707781       0   4     97.040   704.460
       90 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10580    0   4     96.880   704.460
       91 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33104        0   3    101.850   772.360
       92 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3046     0   3    100.420   772.360
       93 Maniek                         1 PL 0231 18 9109     0   3     99.510   772.360
       94 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2058     0   3     96.290   772.360
       95 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6701     0   3     96.210   772.360
       96 JARUMI                         1 PL 0281 18 3425     0   3     96.040   772.360
       97 Barabella                      1 PL 0400 18 1        0   3     95.820   772.360
       98 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4491     0   3     95.410   772.360
       99 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 108      0   3     94.670   729.710
      100 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7020     0   3     93.950   772.360
      101 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 18 7702     0   3     93.880   772.360
      102 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2105     0   3     93.030   729.710
      103 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 567      0   3     92.500   772.360
      104 Kozik 3                        1 PL 0343 18 407      0   3     92.480   729.710
      105 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12114    0   3     92.450   729.710
      106 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1104     0   3     92.020   676.930
      107 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5207     0   3     91.900   772.360
      108 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 420     0   3     91.650   729.710
      109 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10904     0   3     90.300   676.930
      110 BIENIEK                        1 S 20 2018 003       0   3     90.230   729.710
      111 SYKI                           1 PL 0450 18 10757    0   3     89.230   729.710
      112 Master Team 5                  1 PL 0442 18 560      0   3     88.940   675.450
      113 Team J.W.J                     1 NL 18 1081066       0   3     88.790   729.710
      114 Kozik 3                        1 PL 0343 18 408      0   3     88.560   675.450
      115 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 212     0   3     88.200   676.930
      116 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344794      0   3     87.790   675.450
      117 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 45       0   3     87.750   603.560
      118 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 659       0   3     87.650   603.560
      119 KOGUCIK SŁOMKA                 1 PL 0482 18 5813     0   3     87.600   729.710
      120 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 40       0   3     87.500   603.560
      121 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2215     0   3     87.430   603.560
      122 KERAJE                         1 PL 098 18 17031     0   3     87.380   675.450
      123 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6920     0   3     87.250   675.450
      124 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0316 18 892      0   3     87.080   772.360
      125 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33105        0   3     86.800   603.560
      126 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 52       0   3     86.660   675.450
      127 MAKA                           1 PL 0237 18 269      0   3     86.650   675.450
      128 Janusz                         1 PL 0385 18 2908     0   3     86.410   675.450
      129 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 633     0   3     86.130   603.560
      130 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 569      0   3     85.860   603.560
      131 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069909       0   3     85.770   675.450
      132 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7250     0   3     85.740   675.450
      133 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061579       0   3     85.130   603.560
      134 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5230     0   3     85.010   675.450
      135 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2216     0   3     84.880   603.560
      136 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195357       0   3     84.610   603.560
      137 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11782    0   3     84.610   603.560
      138 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4234     0   3     84.550   603.560
      139 Tyka Stanisław                 1 PL 0196 18 2724     0   3     84.170   675.450
      140 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061351       0   3     84.090   603.560
      141 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1817     0   3     84.040   676.930
      142 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15130    0   3     83.890   729.710
      143 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8069     0   3     83.850   622.670
      144 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 144     0   3     83.750   729.710
      145 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4235     0   3     83.720   603.560
      146 SG Steffl                      1 HU 18 D 383083      0   3     83.680   603.560
      147 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5501     0   3     83.330   675.450
      148 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4207     0   3     83.280   603.560
      149 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7011     0   3     83.150   603.560
      150 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533893       0   3     83.120   675.450
      151 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1158     0   3     82.740   622.670
      152 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1587     0   3     82.710   622.670
      153 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069933       0   3     82.340   603.560
      154 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1864     0   3     82.100   622.670
      155 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 61       0   3     82.020   549.300
      156 AAHH LOFT                      1 NL 18 1023467       0   3     81.990   675.450
      157 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10158     0   3     81.480   603.560
      158 Józef M                        1 PL 0200 18 4607     0   3     81.380   603.560
      159 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28519       0   3     81.370   580.020
      160 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8633     0   3     81.240   580.020
      161 Rick te Morsche                1 NL 18 1570984       0   3     81.050   675.450
      162 Team Alaerts                   1 BE 18 5062616       0   3     80.350   622.670
      163 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3157     0   3     80.350   603.560
      164 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 672       0   3     80.200   549.300
      165 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13318     0   3     80.060   549.300
      166 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2202     0   3     80.030   603.560
      167 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15150    0   3     79.550   675.450
      168 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5074     0   3     79.440   676.930
      169 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5168     0   3     79.430   580.020
      170 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28530       0   3     79.010   603.560
      171 WADOWICE                       1 PL 029 18 893       0   3     78.760   622.670
      172 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1205     0   3     78.580   622.670
      173 Emanuel                        1 PL 0314 18 6698     0   3     78.450   622.670
      174 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3717     0   3     78.280   580.020
      175 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069907       0   3     78.260   549.300
      176 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 109      0   3     78.240   549.300
      177 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3801319       0   3     78.150   549.300
      178 Team J.W.J                     1 NL 18 1081067       0   3     78.120   549.300
      179 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7253     0   3     77.810   622.670
      180 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 309      0   3     77.780   675.450
      181 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1524     0   3     77.700   676.930
      182 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 114      0   3     77.670   549.300
      183 Team Alaerts                   1 BE 18 5062620       0   3     77.640   580.020
      184 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 469      0   3     77.640   549.300
      185 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 707     0   3     77.570   622.670
      186 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1643     0   3     77.390   622.670
      187 Master Team 2                  1 PL 0442 18 518      0   3     77.300   506.650
      188 Jura                           1 PL 0100 18 80       0   3     77.270   580.020
      189 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2528     0   3     77.260   580.020
      190 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050646       0   3     76.820   622.670
      191 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 9        0   3     76.400   580.020
      192 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10280    0   3     76.300   506.650
      193 Oleksy Bolesław                1 PL 0137 18 6854     0   3     76.230   549.300
      194 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719594       0   3     76.150   549.300
      195 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2983     0   3     76.130   580.020
      196 Roman H 1                      1 PL 0451 18 14       0   3     76.070   580.020
      197 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10494    0   3     75.830   580.020
      198 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12379    0   3     75.730   580.020
      199 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 714      0   3     75.630   622.670
      200 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 114     0   3     75.630   549.300
      201 Team GAZO                      1 NL 18 1707312       0   3     75.610   549.300
      202 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1807     0   3     75.270   622.670
      203 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5186      0   3     75.060   506.650
      204 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6943     0   3     75.030   549.300
      205 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7401      0   3     74.830   506.650
      206 Kozik 3                        1 PL 0343 18 414      0   3     74.790   506.650
      207 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 11819    0   3     74.520   580.020
      208 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1657     0   3     74.420   580.020
      209 Emanuel                        1 PL 0314 18 6606     0   3     74.020   580.020
      210 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3512     0   3     73.170   549.300
      211 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14221    0   3     73.050   506.650
      212 BACIARY                        1 PL 0238 18 682      0   3     73.000   549.300
      213 P. Romkes 2                    1 NL 18 4295643       0   3     72.920   453.870
      214 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1650     0   3     72.860   580.020
      215 WADOWICE                       1 PL 029 18 894       0   3     72.850   453.870
      216 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338927       0   3     72.580   453.870
      217 Adam Orczyk                    1 PL 0317 18 645      0   3     72.280   549.300
      218 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 211     0   3     72.160   453.870
      219 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248027       0   3     71.920   580.020
      220 Brabant Flyers                 1 NL 18 3811108       0   3     71.840   580.020
      221 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 352      0   3     71.560   506.650
      222 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1070     0   3     71.320   453.870
      223 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4531      0   3     71.310   506.650
      224 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6370     0   3     71.230   506.650
      225 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061502       0   3     70.990   453.870
      226 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 105      0   3     70.830   549.300
      227 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5090     0   3     70.390   453.870
      228 Jan Morsink                    1 NL 18 1540236       0   3     70.370   453.870
      229 Master Team 5                  1 PL 0442 18 531      0   3     70.220   453.870
      230 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036824       0   3     70.100   549.300
      231 nismo                          1 PL 0167 18 8091     0   3     70.030   506.650
      232 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255157      0   3     69.950   453.870
      233 Jura                           1 PL 0100 18 78       0   3     69.930   506.650
      234 Maria Siepierrowski            1 PL 0314 18 6751     0   3     69.600   453.870
      235 nismo                          1 PL 0167 18 8094     0   3     69.400   453.870
      236 Team Twente 2                  1 NL 18 1523541       0   3     69.190   453.870
      237 KASIA                          1 PL 0229 18 4232     0   3     69.150   506.650
      238 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10299    0   3     69.120   453.870
      239 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 447      0   3     68.510   453.870
      240 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1111     0   3     68.280   453.870
      241 Wieczór                        1 PL 0475 18 10582    0   3     67.830   453.870
      242 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255175      0   3     67.630   453.870
      243 Team Twente 1                  1 NL 18 1522339       0   3     66.360   453.870
      244 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7020      0   3     65.420   453.870
      245 Paweł Socała                   1 PL 017 18 237       0   3     65.230   453.870
      246 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6927     0   3     64.740   453.870
      247 Mielec Janina                  1 PL 0438 18 3920     0   3     64.680   453.870
      248 Master Team 2                  1 PL 0442 18 536      0   3     63.460   453.870
      249 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 8963      0   3     62.970   453.870
      250 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437055       0   3     62.950   453.870
      251 Team GAZO                      1 NL 18 1706921       0   3     62.670   453.870
      252 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4603     0   2     73.790   574.550
      253 BACIARY                        1 PL 0238 18 681      0   2     72.720   574.550
      254 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6058     0   2     71.910   574.550
      255 Team J.W.J                     1 NL 18 1081065       0   2     71.870   574.550
      256 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33088        0   2     71.050   574.550
      257 WACEK                          1 PL 0208 18 2597     0   2     70.880   574.550
      258 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10019      0   2     70.600   574.550
      259 Maciuszek Jan                  1 PL 0314 18 3231     0   2     70.330   574.550
      260 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1115     0   2     70.230   574.550
      261 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 908      0   2     69.750   574.550
      262 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2014     0   2     69.140   574.550
      263 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255214      0   2     69.120   574.550
      264 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2994     0   2     68.210   574.550
      265 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1550     0   2     68.040   521.770
      266 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6359     0   2     67.820   574.550
      267 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28525       0   2     67.220   574.550
      268 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 282     0   2     67.040   574.550
      269 APOLLO                         1 PL 0447 18 3367     0   2     66.330   574.550
      270 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1108     0   2     66.320   574.550
      271 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1145     0   2     65.950   574.550
      272 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4611     0   2     65.620   574.550
      273 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338924       0   2     65.310   521.770
      274 Kozik 1                        1 PL 0343 18 402      0   2     63.970   574.550
      275 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9605     0   2     63.770   448.400
      276 DUNAS & KONECHNYY              1 UKR 18 2262106      0   2     62.990   479.120
      277 WACEK                          1 PL 0208 18 2596     0   2     62.990   448.400
      278 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7018      0   2     62.780   574.550
      279 Żurecki Piotr i Marcin 2       1 PL 098 18 7025      0   2     62.740   521.770
      280 Emanuel                        1 PL 0314 18 6641     0   2     62.580   521.770
      281 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255206      0   2     62.540   448.400
      282 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061501       0   2     62.430   448.400
      283 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12102    0   2     61.900   448.400
      284 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 636      0   2     61.890   521.770
      285 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 124     0   2     61.880   521.770
      286 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1644     0   2     61.350   521.770
      287 BIENIEK                        1 S 20 2018 086       0   2     61.280   521.770
      288 zWarchoł Andrzej               1 PL 0419 18 1211     0   2     61.010   479.120
      289 BACIARY                        1 PL 0238 18 684      0   2     60.890   448.400
      290 SYKI                           1 PL 0450 18 10750    0   2     60.720   521.770
      291 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0316 18 472      0   2     60.710   521.770
      292 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 295     0   2     60.520   479.120
      293 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 454       0   2     60.400   448.400
      294 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709445       0   2     60.190   521.770
      295 Józef M                        1 PL 0200 18 4610     0   2     59.710   448.400
      296 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 312      0   2     59.520   479.120
      297 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2294     0   2     59.370   521.770
      298 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052331       0   2     59.150   479.120
      299 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1806     0   2     59.020   424.860
      300 Piotr Kogut                    1 PL 0218 18 9185     0   2     58.950   448.400
      301 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1026     0   2     58.730   448.400
      302 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 10088        0   2     58.540   479.120
      303 Lotnik                         1 PL 0316 18 5438     0   2     58.490   424.860
      304 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 666      0   2     58.360   448.400
      305 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 548     0   2     58.220   405.750
      306 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1276     0   2     58.020   521.770
      307 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8320     0   2     57.990   448.400
      308 DUŃCZYK 2                      1 PL 0385 18 1808     0   2     57.630   521.770
      309 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2323     0   2     57.590   424.860
      310 Kirzhach OLR 4                 1 RUS 18 24003        0   2     57.510   405.750
      311 Nico van Veen & Bram Wassena   1 NL 18 1364640       0   2     57.370   448.400
      312 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10028      0   2     57.370   405.750
      313 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 313      0   2     57.320   521.770
      314 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6245     0   2     56.810   479.120
      315 Paweł Czechlowski              1 PL 098 18 4283      0   2     56.750   479.120
      316 BLONDMAR                       1 PL 0450 18 5552     0   2     56.680   424.860
      317 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 915      0   2     56.460   424.860
      318 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10157     0   2     56.410   479.120
      319 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453362       0   2     56.380   424.860
      320 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7117     0   2     56.330   424.860
      321 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5020     0   2     56.310   424.860
      322 Franczyk Łukasz                1 PL 0318 18 1285     0   2     56.160   424.860
      323 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 182      0   2     55.900   405.750
      324 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5196      0   2     55.720   424.860
      325 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8064     0   2     55.650   479.120
      326 Brabant Flyers                 1 NL 18 5180745       0   2     55.520   405.750
      327 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4233     0   2     55.460   479.120
      328 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8617     0   2     55.330   405.750
      329 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10903     0   2     55.070   424.860
      330 Janusz Body                    1 PL 0238 18 689      0   2     54.990   424.860
      331 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6926     0   2     54.870   424.860
      332 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061582       0   2     54.650   405.750
      333 Lotnik                         1 PL 0316 18 5413     0   2     54.610   424.860
      334 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 109      0   2     54.490   479.120
      335 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0438 18 2711     0   2     54.310   405.750
      336 Kozik 1                        1 PL 0343 18 405      0   2     54.290   352.970
      337 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719592       0   2     54.050   352.970
      338 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7413      0   2     53.970   424.860
      339 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 18 7025     0   2     53.850   424.860
      340 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338930       0   2     53.730   352.970
      341 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255201      0   2     53.560   448.400
      342 Matthias Klement               1 DV 05080 18 142     0   2     53.420   424.860
      343 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14016    0   2     53.280   424.860
      344 Król Marek                     1 PL 0465 18 6706     0   2     53.260   424.860
      345 Mateusz Górka                  1 PL 0198 18 1585     0   2     53.230   448.400
      346 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719615       0   2     53.160   448.400
      347 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2003     0   2     53.130   424.860
      348 A & W van den Engel            1 NL 18 1707072       0   2     53.020   424.860
      349 Święcicki Paweł 2              1 PL 0225 18 5046     0   2     52.980   424.860
      350 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3831142       0   2     52.810   424.860
      351 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13316     0   2     52.750   424.860
      352 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10005    0   2     52.510   424.860
      353 Papież Rafał                   1 PL 0196 18 6821     0   2     52.390   424.860
      354 Kornaś Leszek                  1 PL 0314 18 671      0   2     52.190   424.860
      355 Anton van Oort                 1 NL 18 1230678       0   2     51.860   424.860
      356 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3423     0   2     51.780   424.860
      357 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4084     0   2     51.710   424.860
      358 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707123       0   2     51.580   424.860
      359 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722672       0   2     51.560   424.860
      360 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1669     0   2     51.490   424.860
      361 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1548052       0   2     50.990   352.970
      362 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 299     0   2     50.830   424.860
      363 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 707      0   2     50.750   424.860
      364 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7017      0   2     50.610   424.860
      365 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11760    0   2     50.520   352.970
      366 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6727     0   2     50.410   424.860
      367 Jura                           1 PL 0100 18 65       0   2     50.130   424.860
      368 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1897     0   2     50.050   352.970
      369 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8871     0   2     50.040   424.860
      370 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4384     0   2     50.020   352.970
      371 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1737     0   2     49.890   352.970
      372 Marysia M                      1 PL 0200 18 1812     0   2     49.680   351.490
      373 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437041       0   2     49.640   352.970
      374 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7261     0   2     49.590   424.860
      375 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6102     0   2     49.590   424.860
      376 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14289    0   2     49.450   351.490
      377 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12372    0   2     49.370   352.970
      378 Marysia M                      1 PL 0200 18 4613     0   2     49.340   424.860
      379 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 46       0   2     49.330   352.970
      380 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1804     0   2     49.300   352.970
      381 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5122391       0   2     49.250   424.860
      382 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1644     0   2     49.080   424.860
      383 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8318     0   2     48.860   352.970
      384 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7412      0   2     48.720   351.490
      385 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255176      0   2     48.650   352.970
      386 Master Team 4                  1 PL 0442 18 2101     0   2     48.640   352.970
      387 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4464     0   2     48.630   352.970
      388 Patrycja                       1 PL 0314 18 6700     0   2     48.550   424.860
      389 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3957     0   2     48.480   405.750
      390 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1781     0   2     48.270   352.970
      391 Sparta team                    1 NL 18 1799640       0   2     48.160   351.490
      392 Papież Rafał                   1 PL 0315 18 1313     0   2     48.140   351.490
      393 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3704     0   2     48.110   352.970
      394 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 732      0   2     48.060   351.490
      395 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 656     0   2     47.770   352.970
      396 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6250     0   2     47.440   351.490
      397 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4596    0   2     47.300   298.710
      398 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4602     0   2     47.090   298.710
      399 Kozik 2                        1 PL 0343 18 399      0   2     47.050   351.490
      400 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12381    0   2     47.000   351.490
      401 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2022     0   2     46.730   298.710
      402 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12313    0   2     46.640   352.970
      403 KUBA                           1 PL 0237 18 253      0   2     46.610   351.490
      404 Janusz Michorczyk              1 PL 0134 18 14409    0   2     46.580   351.490
      405 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 864      0   2     46.470   298.710
      406 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 24       0   2     46.320   298.710
      407 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6675     0   2     46.230   298.710
      408 MAKA                           1 PL 0237 18 203      0   2     45.990   298.710
      409 KERAJE                         1 PL 098 18 17008     0   2     45.370   351.490
      410 Jancenty Jarczok               1 PL 045 18 7157      0   2     45.320   298.710
      411 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1112     0   2     44.390   298.710
      412 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7284     0   2     44.340   298.710
      413 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5215     0   2     44.310   298.710
      414 Drzazga Jerzy                  1 FR 18 344799        0   2     44.260   298.710
      415 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3149     0   2     44.100   298.710
      416 Kozik 2                        1 NL 18 1659859       0   2     43.640   298.710
      417 Jura                           1 PL 0100 18 81       0   2     43.410   298.710
      418 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 403      0   2     43.370   298.710
      419 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 641      0   2     43.150   256.060
      420 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437050       0   2     43.110   256.060
      421 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2321     0   2     42.840   298.710
      422 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2336     0   2     42.270   256.060
      423 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8067     0   2     42.260   256.060
      424 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485830       0   2     42.050   256.060
      425 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 104      0   2     42.040   298.710
      426 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 102      0   2     41.560   256.060
      427 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 393      0   2     41.430   298.710
      428 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061584       0   2     41.290   256.060
      429 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052350       0   2     41.110   298.710
      430 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 423      0   2     41.030   256.060
      431 Maniek                         1 PL 0231 18 9107     0   2     40.950   256.060
      432 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 106      0   2     40.730   256.060
      433 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 718      0   2     40.400   256.060
      434 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 270     0   2     40.320   256.060
      435 KERAJE                         1 PL 098 18 17001     0   2     40.120   256.060
      436 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 632       0   2     40.050   256.060
      437 BIENIEK                        1 S 20 2018 108       0   2     39.740   256.060
      438 Patrycja                       1 PL 0314 18 6688     0   2     39.660   256.060
      439 Kuba & Ola                     1 BE 18 6104263       0   2     39.630   256.060
      440 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 413      0   2     39.520   256.060
      441 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050638       0   2     39.520   256.060
      442 Roman H 2                      1 PL 0451 18 1        0   2     39.340   256.060
      443 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8937     0   2     39.080   256.060
      444 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8822     0   2     38.960   256.060
      445 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1582     0   2     38.820   256.060
      446 SYLA                           1 PL 0314 18 6661     0   2     38.630   256.060
      447 Lotnik                         1 PL 0316 18 5409     0   2     38.590   256.060
      448 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722691       0   2     38.260   256.060
      449 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 7172     0   2     38.030   256.060
      450 Igorek                         1 PL 0315 18 3458     0   1     39.880   323.960
      451 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255155      0   1     39.850   323.960
      452 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 615      0   1     39.410   323.960
      453 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5210     0   1     39.290   323.960
      454 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 119      0   1     39.260   323.960
      455 Team Twente 1                  1 NL 18 1570985       0   1     38.690   323.960
      456 Paweł Socała                   1 PL 017 18 252       0   1     38.220   323.960
      457 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 18 3813     0   1     37.980   323.960
      458 Master Team 2                  1 PL 0442 18 524      0   1     37.740   323.960
      459 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 460       0   1     37.500   323.960
      460 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11781    0   1     37.470   323.960
      461 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8927     0   1     37.470   323.960
      462 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0419 18 9689     0   1     37.350   323.960
      463 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4823     0   1     37.000   323.960
      464 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3919     0   1     36.310   323.960
      465 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1105     0   1     36.070   323.960
      466 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1805     0   1     35.750   323.960
      467 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5095     0   1     35.660   323.960
      468 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7258     0   1     35.600   323.960
      469 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3498     0   1     35.540   323.960
      470 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1548     0   1     35.390   323.960
      471 Team Thieu                     1 BE 18 5061278       0   1     35.360   323.960
      472 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453361       0   1     35.120   323.960
      473 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6752     0   1     35.120   323.960
      474 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4458     0   1     35.030   323.960
      475 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061290       0   1     35.030   323.960
      476 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3421     0   1     34.910   323.960
      477 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7249     0   1     34.580   250.590
      478 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5233     0   1     34.560   323.960
      479 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5065     0   1     34.350   323.960
      480 Kołodziej & Matias             1 PL 042 18 9899      0   1     34.080   250.590
      481 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2524     0   1     33.900   323.960
      482 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050648       0   1     33.400   323.960
      483 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 297     0   1     33.250   323.960
      484 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7115     0   1     32.920   323.960
      485 Lotnik                         1 PL 0316 18 5450     0   1     32.890   323.960
      486 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10162     0   1     32.710   323.960
      487 Master Team 1                  1 PL 0442 18 529      0   1     32.690   250.590
      488 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4202     0   1     32.510   323.960
      489 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 16460    0   1     32.480   323.960
      490 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5008     0   1     32.330   323.960
      491 szczepcio                      1 PL 0414 18 9815     0   1     32.330   323.960
      492 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 547     0   1     32.060   323.960
      493 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 314      0   1     31.830   250.590
      494 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6909     0   1     31.720   250.590
      495 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 588      0   1     31.380   250.590
      496 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6103     0   1     31.070   250.590
      497 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2204     0   1     31.010   250.590
      498 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5210      0   1     30.730   250.590
      499 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028573       0   1     30.230   250.590
      500 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10301    0   1     29.700   250.590
      501 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 688      0   1     29.600   250.590
      502 DUŃCZYK 1                      1 PL 0385 18 1841     0   1     29.390   250.590
      503 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344783      0   1     29.020   250.590
      504 Veerman - Volendam             1 NL 18 1760745       0   1     28.870   250.590
      505 Kips Bundervoet                1 BE 18 4197897       0   1     28.840   250.590
      506 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1666     0   1     28.760   250.590
      507 Nico van den Hurk              1 NL 18 1235218       0   1     28.680   250.590
      508 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4205     0   1     28.650   197.810
      509 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8317     0   1     28.550   250.590
      510 Paruzel Piotr                  1 PL 0317 18 651      0   1     28.520   250.590
      511 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6922     0   1     28.520   250.590
      512 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 925      0   1     28.420   250.590
      513 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1736     0   1     28.340   250.590
      514 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 882      0   1     28.290   250.590
      515 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5512     0   1     28.210   250.590
      516 Coos van Houten                1 NL 18 1709616       0   1     28.180   250.590
      517 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3465     0   1     28.180   250.590
      518 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232644       0   1     28.080   250.590
      519 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 111      0   1     27.600   197.810
      520 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5134     0   1     27.290   197.810
      521 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12380    0   1     26.930   197.810
      522 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3111     0   1     26.290   197.810
      523 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3705     0   1     26.180   197.810
      524 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050642       0   1     26.160   197.810
      525 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3004     0   1     25.990   197.810
      526 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437051       0   1     25.920   197.810
      527 Janusz Michorczyk              1 PL 0159 18 7988     0   1     25.740   197.810
      528 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 708      0   1     25.570   197.810
      529 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453371       0   1     25.540   197.810
      530 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036804       0   1     25.460   197.810
      531 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255215      0   1     25.410   197.810
      532 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2108     0   1     25.320   197.810
      533 Team van Wijk                  1 NL 18 1709027       0   1     25.260   197.810
      534 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4235     0   1     25.210   197.810
      535 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3804009       0   1     25.040   197.810
      536 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5201     0   1     24.860   197.810
      537 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 687      0   1     24.790   197.810
      538 Janusz Body                    1 PL 0238 18 686      0   1     24.750   155.160
      539 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719597       0   1     24.680   197.810
      540 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7019      0   1     24.630   155.160
      541 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1111     0   1     24.330   197.810
      542 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719613       0   1     24.270   155.160
      543 APOLLO                         1 PL 0447 18 3351     0   1     24.230   155.160
      544 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235660       0   1     24.200   197.810
      545 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1534036       0   1     24.150   197.810
      546 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7254     0   1     23.880   155.160
      547 Musiał Andrzej                 1 PL 0201 18 2907     0   1     23.710   155.160
      548 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028584       0   1     22.920   155.160
      549 Sylwester Sokalski             1 PL 096 18 9142      0   1     22.380   155.160
      550 Roman H 2                      1 PL 0451 18 19       0   1     21.980   155.160
      551 Team Thieu                     1 BE 18 5061288       0   1     21.380   155.160
      552 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028572       0   1     21.120   155.160
      553 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4814     0   1     20.900   155.160
      554 Król Marek                     1 PL 0465 18 6704     0   1     20.830   155.160
      555 Janusz Body                    1 PL 0238 18 687      0   1     20.650   155.160
      556 Kozik 3                        1 PL 0343 18 415      0   1     20.480   155.160
      557 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2544     0   1     20.230   155.160
      558 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3940     0   1     20.150   155.160
      559 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453378       0   1     20.080   155.160
      560 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453380       0   1     20.020   155.160
      561 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28512       0   1     19.940   100.900
      562 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3060     0   1     19.870   100.900
      563 A. J. Zondag en Zn.            1 NL 18 1707314       0   1     19.830   100.900
      564 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338925       0   1     19.760   100.900
      565 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6948     0   1     19.690   100.900
      566 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1665     0   1     19.670   100.900
      567 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1470     0   1     19.650   100.900
      568 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 585      0   1     19.560   100.900
      569 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338926       0   1     19.530   100.900
      570 Wieczór                        1 PL 0475 18 10587    0   1     19.520   100.900
      571 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 470       0   1     19.420   100.900
      572 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 18 11434    0   1     19.390   100.900
      573 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248025       0   1     19.360   100.900
      574 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 549      0   1     19.350   100.900
      575 Coos van Houten                1 NL 18 1709614       0   1     19.310   100.900
      576 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33048        0   1     19.280   100.900
      577 Maniek                         1 PL 0231 18 9101     0   1     19.260   100.900
      578 Roman H 2                      1 PL 0451 18 2        0   1     19.220   100.900
      579 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10847    0   1     19.180   100.900
      580 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2838     0   1     19.160   100.900
      581 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1825     0   1     19.140   100.900
      582 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3492     0   1     19.120   100.900
      583 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722690       0   1     19.120   100.900
      584 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 866      0   1     19.020   100.900
      585 Wieczór                        1 PL 0475 18 10568    0   1     19.010   100.900
      586 Patrycja                       1 PL 0314 18 6579     0   1     19.000   100.900
      587 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8801     0   1     18.980   100.900
      588 MAKA                           1 PL 0237 18 272      0   1     18.980   100.900
      589 TEAM MR                        1 PL 0276 18 664      0   1     18.930   100.900
      590 Sparta team                    1 NL 18 1799632       0   1     18.900   100.900
      591 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707135       0   1     18.850   100.900
      592 szczepcio                      1 PL 0414 18 9809     0   1     18.840   100.900
      593 BIENIEK                        1 S 20 2018 075       0   1     18.830   100.900
      594 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9649     0   1     18.720   100.900
      595 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1109     0   1     18.690   100.900
      596 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 442     0   1     18.620   100.900
      597 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1663     0   1     18.540   100.900
      598 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453374       0   1     18.530   100.900
      599 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437039       0   1     18.510   100.900
      600 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5223     0   1     18.490   100.900
      601 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437035       0   1     18.480   100.900
      602 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709419       0   1     18.470   100.900
      603 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195361       0   1     18.460   100.900
      604 Coos van Houten                1 NL 18 1709613       0   1     18.440   100.900
      605 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722698       0   1     18.420   100.900
      606 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10001    0   1     18.410   100.900
      607 Rob Duurland                   1 NL 18 1328145       0   1     18.390   100.900
      608 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533888       0   1     18.370   100.900
      609 BATE 7                         1 PL 0449 18 7155     0   1     18.350   100.900
      610 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255598      0   1     18.320   100.900
      611 Rick te Morsche                1 NL 18 1570759       0   1     18.320   100.900
      612 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709415       0   1     18.310   100.900
      613 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255219      0   1     18.290   100.900
      614 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232646       0   1     18.290   100.900
      615 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 414      0   1     18.270   100.900
      616 MAKA                           1 PL 0237 18 271      0   1     18.260   100.900
      617 Team Bos - Bevers              1 NL 18 4059606       0   1     18.220   100.900
      618 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4731     0   1     18.160   100.900
      619 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400476       0   1     18.150   100.900
      620 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4327    0   1     18.120   100.900
      621 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 660      0   1     18.070   100.900
      622 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28510       0   1     18.020   100.900
      623 Przemysław Wydrych             1 PL 094 18 4903      0   1     17.980   100.900
      624 Stani                          1 PL 0231 18 3842     0   1     17.940   100.900
      625 Huig van Duijn                 1 NL 18 1027417       0   1     17.930   100.900
      626 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2535     0   1     17.900   100.900
      627 Janusz                         1 PL 0385 18 2925     0   1     17.840   100.900
      628 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453372       0   1     17.820   100.900
      629 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232645       0   1     17.780   100.900
      630 Master Team 1                  1 PL 0442 18 510      0   1     17.770   100.900
      631 Dla Grażynki                   1 PL 0425 18 4447     0   1     17.720   100.900
      632 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255576      0   1     17.710   100.900
      633 Dariusz Forczek                1 PL 0450 18 993      0   1     17.690   100.900
      634 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10002    0   1     17.680   100.900
      635 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255565      0   1     17.580   100.900
      636 Wieczór                        1 PL 0475 18 10567    0   1     17.560   100.900
      637 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4750     0   1     17.550   100.900
      638 Wieczór                        1 PL 0475 18 10589    0   1     17.520   100.900
      639 Wim en Benno Klomp             1 NL 18 1707041       0   1     17.490   100.900
      640 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4507      0   1     17.460   100.900
      641 Rupiński Krzysztof             1 PL 0452 18 2552     0   1     17.450   100.900
      642 WACEK                          1 PL 0208 18 2595     0   1     17.410   100.900
      643 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 630     0   1     17.320   100.900
      644 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485833       0   1     17.300   100.900
      645 MICHNA RACING TEAM             1 PL 0440 18 6135     0   1     17.260   100.900
      646 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1001     0   1     17.250   100.900
      647 Roman H 1                      1 PL 0451 18 13       0   1     17.240   100.900
      648 Kotek                          1 PL 0203 18 984      0   1     17.230   100.900
      649 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4814     0   1     17.220   100.900
      650 WADOWICE                       1 PL 029 18 7218      0   1     17.200   100.900
      651 Derby Karpaty                  1 UKR 18 2267298      0   1     17.190   100.900
      652 Team Lindenhof 2               1 DV 05129 18 489     0   1     17.120   100.900
      653 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6108     0   1     17.100   100.900
      654 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 625      0   1     17.070   100.900
      655 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1829     0   1     16.950   100.900
      656 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235669       0   1     16.920   100.900
      657 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5189     0   1     16.910   100.900
      658 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5128     0   1     16.880   100.900
      659 The Boys from Hardinxveld      1 NL 18 5130869       0   1     16.880   100.900
      660 Anton van Oort                 1 NL 18 1230687       0   1     16.840   100.900
      661 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3702     0   1     16.830   100.900
      662 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 634       0   1     16.810   100.900
      663 ZAGŁOBA TEAM - 2               1 PL 0385 18 1831     0   1     16.710   100.900
      664 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485829       0   1     16.680   100.900
      665 zLesiewicz K.M.                1 PL 0315 18 4371     0   1     16.660   100.900
      666 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028551       0   1     16.620   100.900
      667 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248023       0   1     16.610   100.900
      668 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453364       0   1     16.590   100.900
      669 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 401      0   1     16.580   100.900
      670 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709446       0   1     16.570   100.900
      671 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 101      0   1     16.540   100.900
      672 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722720       0   1     16.530   100.900
      673 Team Twente 1                  1 NL 18 1570843       0   1     16.500   100.900
      674 Górka Marian                   1 PL 0198 18 6259     0   1     16.480   100.900
      675 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 407      0   1     16.470   100.900
      676 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709450       0   1     16.460   100.900
      677 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 458     0   1     16.450   100.900
      678 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 441      0   1     16.440   100.900
      679 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 793      0   1     16.410   100.900
      680 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248033       0   1     16.400   100.900
      681 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4813     0   1     16.360   100.900
      682 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338923       0   1     16.340   100.900
      683 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 662      0   1     16.320   100.900
      684 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10156     0   1     16.300   100.900
      685 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6247     0   1     16.260   100.900
      686 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6122     0   1     16.210   100.900
      687 SYLA                           1 PL 0314 18 6612     0   1     16.190   100.900
      688 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4380     0   1     16.170   100.900
      689 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10861    0   1     16.160   100.900
      690 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 710      0   1     16.130   100.900
      691 A & W van den Engel            1 NL 18 1707076       0   1     16.120   100.900
      692 SYLA                           1 PL 0314 18 6666     0   1     16.110   100.900
      693 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 651     0   1     16.060   100.900
      694 Coos van Houten                1 NL 18 1709611       0   1     16.040   100.900
      695 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5114     0   1     16.030   100.900
      696 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4383     0   1     16.020   100.900
	  

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij