MWG Krakus, rok 2018.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Luckau z dnia 08.09.18                                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  529.020 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  298                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   803                           
      5.Ilość konkursów.......................:  265                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1328.97                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1211.40                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:14,23,04                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:15,01,42                         
     10.Czas trwania konkursu.................:38 min. 38 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  298   |  803   |  265  |33.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  298   |  803   |  265  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2018.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu Luckau, w dniu 08.09.18        
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050642      CM 14:23:04.000  1328.97   1.25   2-  2-  2  529.020  50.000
     2 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1470    CM 14:23:05.000  1328.92   2.49   2-  1-  1  529.020  49.960
     3 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 285    CM 14:23:53.000  1326.25   3.74   4-  2-  2  529.020  49.920
     4 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2216    CM 14:24:29.000  1324.26   4.98   4-  2-  2  529.020  49.890
     5 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12120   CM 14:24:34.000  1323.98   6.23   5-  5-  3  529.020  49.850
     6 JARUMI                                1 PL 0281 18 3418    CM 14:25:27.000  1321.06   7.47   3-  1-  1  529.020  49.810
     7 Team J.W.J                            1 NL 18 1081065      CM 14:25:29.000  1320.95   8.72   4-  2-  2  529.020  49.770
     8 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 264    CM 14:25:31.000  1320.84   9.96   2          529.020  49.730
     9 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1817    CM 14:25:39.000  1320.40  11.21   4-  3-  3  529.020  49.700
    10 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10019     CM 14:29:15.000  1308.65  12.45   2-  1-  1  529.020  49.660
    11 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195361      CM 14:29:17.000  1308.54  13.70   3-  2-  2  529.020  49.620
    11 SG Steffl                             1 HU 18 D 383083     CM 14:29:17.000  1308.54  13.70   4-  2-  2  529.020  49.620
    11 Team GAZO                             1 NL 18 1706922      CM 14:29:17.000  1308.54  13.70   4-  2-  2  529.020  49.620
    14 Kozik 3                               1 PL 0343 18 415     CM 14:29:19.000  1308.43  17.43   4-  4-  3  529.020  49.510
    14 Tadeusz Niżnik                        1 PL 0449 18 119     CM 14:29:19.000  1308.43  17.43   3-  1-  1  529.020  49.510
    14 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8064    CM 14:29:19.000  1308.43  17.43   3-  1-  1  529.020  49.510
    17 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2323    CM 14:29:21.000  1308.32  21.17   2-  1-  1  529.020  49.390
    18 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0452 18 2552    CM 14:29:23.000  1308.21  22.42   3-  1-  1  529.020  49.360
    19 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8636    CM 14:29:24.000  1308.16  23.66   3-  1-  1  529.020  49.320
    19 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248027      CM 14:29:24.000  1308.16  23.66   3-  1-  1  529.020  49.320
    21 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195357      CM 14:29:25.000  1308.11  26.15   2          529.020  49.240
    22 Kuba & Ola                            1 PL 0450 18 10494   CM 14:29:26.000  1308.05  27.40   3-  2-  2  529.020  49.200
    23 Emanuel                               1 PL 0314 18 6641    CM 14:29:28.000  1307.95  28.64   3-  3-  3  529.020  49.170
    23 Kirzhach OLR 2                        1 RUS 18 33092       CM 14:29:28.000  1307.95  28.64   2-  1-  1  529.020  49.170
    25 KERAJE                                1 PL 098 18 17031    CM 14:29:29.000  1307.89  31.13   3-  1-  1  529.020  49.090
    26 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 9       CM 14:29:30.000  1307.84  32.38   3-  2-  2  529.020  49.050
    26 Zosia & Edyta                         1 PL 0235 18 5233    CM 14:29:30.000  1307.84  32.38   1-  1-  1  529.020  49.050
    28 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12379   CM 14:29:31.000  1307.78  34.87   3-  2-  2  529.020  48.980
    29 Kozik 2                               1 PL 0343 18 397     CM 14:29:35.000  1307.57  36.11   3-  1-  1  529.020  48.940
    29 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7117    CM 14:29:35.000  1307.57  36.11   5-  3-  3  529.020  48.940
    31 Team Twente 1                         1 NL 18 1522339      CM 14:29:41.000  1307.24  38.61   2-  1-  1  529.020  48.860
    32 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069907      CM 14:29:52.000  1306.65  39.85   4-  3-  3  529.020  48.830
    33 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1587    CM 14:30:00.000  1306.22  41.10   2-  2-  2  529.020  48.790
    34 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7261    CM 14:30:01.000  1306.17  42.34   2-  1-  1  529.020  48.750
    35 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437054      CM 14:30:06.000  1305.90  43.59   2-  1-  1  529.020  48.710
    36 Emanuel                               1 PL 0314 18 6606    CM 14:30:12.000  1305.58  44.83   2  <  77>  529.020  48.670
    37 Lotnik                                1 PL 0316 18 5413    CM 14:30:18.000  1305.26  46.08   5-  2-  2  529.020  48.640
    38 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 2913    CM 14:31:36.000  1301.08  47.32   2-  2-  2  529.020  48.600
    39 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4714    CM 14:31:39.000  1300.92  48.57   3-  1-  1  529.020  48.560
    40 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2108    CM 14:32:32.000  1298.10  49.81   2          529.020  48.520
    41 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 708     CM 14:34:08.000  1293.03  51.06   4-  1-  1  529.020  48.480
    42 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4197897      CM 14:34:09.000  1292.97  52.30   2-  1-  1  529.020  48.450
    43 Team de Ridder                        1 NL 18 1707781      CM 14:34:24.000  1292.18  53.55   1-  1-  1  529.020  48.410
    44 Papież Rafał                          1 PL 0196 18 6821    CM 14:35:17.000  1289.40  54.79   2-  1-  1  529.020  48.370
    45 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1145    CM 14:35:18.000  1289.35  56.04   2-  2-  2  529.020  48.330
    46 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255215     CM 14:35:19.000  1289.30  57.29   2-  2-  2  529.020  48.300
    47 Rudyk Orest                           1 UKR 18 2255169     CM 14:35:20.000  1289.25  58.53   1-  1-  1  529.020  48.260
    47 Team Twente 2                         1 NL 18 1523541      CM 14:35:20.000  1289.25  58.53   2-  1-  1  529.020  48.260
    49 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 709     CM 14:35:21.000  1289.19  61.02   4-  1-  1  529.020  48.180
    50 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6244    CM 14:35:23.000  1289.09  62.27   5-  4-  3  529.020  48.140
    50 Team Stępniewski L. K. K.             1 PL 090 18 4531     CM 14:35:23.000  1289.09  62.27   1-  1-  1  529.020  48.140
    52 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5065    CM 14:35:24.000  1289.04  64.76   3-  2-  2  529.020  48.070
    53 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8927    CM 14:35:25.000  1288.98  66.00   2-  2-  2  529.020  48.030
    53 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1656    CM 14:35:25.000  1288.98  66.00   3-  1-  1  529.020  48.030
    55 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1205    CM 14:35:26.000  1288.93  68.49   2-  2-  2  529.020  47.950
    56 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 447     CM 14:35:30.000  1288.72  69.74   3-  1-  1  529.020  47.920
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
    57 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6920    CM 14:35:32.000  1288.62  70.98   3-  1-  1  529.020  47.880
    58 SYLA                                  1 PL 0314 18 6666    CM 14:35:35.000  1288.46  72.23   5-  2-  2  529.020  47.840
    59 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6102    CM 14:35:36.000  1288.41  73.47   3-  2-  2  529.020  47.800
    60 TEAM MDŁ 2                            1 PL 0316 18 472     CM 14:35:39.000  1288.25  74.72   2-  1-  1  529.020  47.770
    61 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6943    CM 14:35:44.000  1287.99  75.97   4-  1-  1  529.020  47.730
    62 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1068    CM 14:35:45.000  1287.94  77.21   4-  2-  2  529.020  47.690
    63 MAKA                                  1 PL 0237 18 271     CM 14:36:33.000  1285.43  78.46   4-  2-  2  529.020  47.650
    64 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13318    CM 14:37:20.000  1282.99  79.70   2-  1-  1  529.020  47.610
    65 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3423    CM 14:39:50.000  1275.26  80.95   2-  1-  1  529.020  47.580
    66 Kozik 3                               1 PL 0343 18 407     CM 14:41:34.000  1269.95  82.19   2  <  85>  529.020  47.540
    67 Drzazga Jerzy                         1 FR 18 344799       CM 14:42:56.000  1265.80  83.44   3-  1-  1  529.020  47.500
    68 SYLA                                  1 PL 0314 18 6612    CM 14:43:11.000  1265.04  84.68   2          529.020  47.460
    69 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28512      CM 14:43:12.000  1264.99  85.93   3-  1-  1  529.020  47.420
    70 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3046    CM 14:43:18.000  1264.69  87.17   2-  1-  1  529.020  47.390
    71 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5186     CM 14:45:18.000  1258.67  88.42   3-  1-  1  529.020  47.350
    72 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 295    CM 14:45:20.000  1258.57  89.66   2-  2-  2  529.020  47.310
    73 Olenka Rudyk                          1 UKR 18 2255175     CM 14:45:24.000  1258.37  90.91   2-  1-  1  529.020  47.270
    74 Franczyk Łukasz                       1 PL 0318 18 1285    CM 14:45:28.000  1258.17  92.15   3-  3-  3  529.020  47.230
    75 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 10088       CM 14:45:29.000  1258.12  93.40   3-  2-  2  529.020  47.200
    76 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14098   CM 14:45:30.000  1258.07  94.65   3-  1-  1  529.020  47.160
    77 Emanuel                               1 PL 0314 18 6698    CM 14:45:33.000  1257.92  95.89   3          529.020  47.120
    78 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1807    CM 14:45:34.000  1257.87  97.14   4-  1-  1  529.020  47.080
    79 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069933      CM 14:45:37.000  1257.73  98.38   2  < 226>  529.020  47.050
    80 Rafał i Agnieszka Warenda             1 PL 0442 18 8937    CM 14:45:48.000  1257.18  99.63   2          529.020  47.010
    81 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2005    CM 14:46:11.000  1256.03 100.87   3-  2-  2  529.020  46.970
    82 Oleksy Bolesław                       1 PL 0137 18 6854    CM 14:48:29.000  1249.21 102.12   2-  1-  1  529.020  46.930
    83 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2544    CM 14:48:38.000  1248.77 103.36   5-  2-  2  529.020  46.890
    84 Andrzej Warchoł                       1 PL 0419 18 1276    CM 14:48:40.000  1248.67 104.61   2          529.020  46.860
    85 Kozik 3                               1 PL 0343 18 408     CM 14:49:45.000  1245.49 105.85   3  < 145>  529.020  46.820
    85 P. Romkes 2                           1 NL 18 1485835      CM 14:49:45.000  1245.49 105.85   1-  1-  1  529.020  46.820
    87 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12313   CM 14:49:47.000  1245.39 108.34   2          529.020  46.740
    88 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1012    CM 14:49:50.000  1245.24 109.59   2          529.020  46.700
    89 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 114    CM 14:49:53.000  1245.10 110.83   4-  2-  2  529.020  46.670
    90 Bogdan Witkowski Liszka               1 PL 0136 18 2289    CM 14:49:55.000  1245.00 112.08   2-  1-  1  529.020  46.630
    90 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400472      CM 14:49:55.000  1245.00 112.08   3-  2-  2  529.020  46.630
    92 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1808    CM 14:49:57.000  1244.90 114.57   3-  2-  2  529.020  46.550
    93 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1115    CM 14:49:58.000  1244.85 115.82   5-  3-  3  529.020  46.520
    94 Barabella                             1 PL 0400 18 707     CM 14:49:59.000  1244.80 117.06   3-  1-  1  529.020  46.480
    95 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2528    CM 14:50:00.000  1244.75 118.31   2          529.020  46.440
    96 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5512    CM 14:50:02.000  1244.66 119.55   4-  2-  2  529.020  46.400
    97 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5168    CM 14:50:03.000  1244.61 120.80   3-  2-  2  529.020  46.360
    98 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255155     CM 14:50:06.000  1244.46 122.04   3-  1-  1  529.020  46.330
    98 Marysia M                             1 PL 0200 18 4613    CM 14:50:06.000  1244.46 122.04   3-  1-  1  529.020  46.330
   100 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9605    CM 14:50:12.000  1244.17 124.53   5-  2-  2  529.020  46.250
   101 BACIARY                               1 PL 0238 18 681     CM 14:50:13.000  1244.12 125.78   3-  2-  2  529.020  46.210
   101 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33104       CM 14:50:13.000  1244.12 125.78   2          529.020  46.210
   103 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10278   CM 14:50:14.000  1244.07 128.27   5-  1-  1  529.020  46.140
   104 Kołodziej & Matias                    1 PL 042 18 9899     CM 14:50:15.000  1244.02 129.51   4-  2-  2  529.020  46.100
   104 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6108    CM 14:50:15.000  1244.02 129.51   3-  1-  1  529.020  46.100
   104 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338921      CM 14:50:15.000  1244.02 129.51   4-  2-  2  529.020  46.100
   104 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338930      CM 14:50:15.000  1244.02 129.51   2          529.020  46.100
   108 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3717    CM 14:50:16.000  1243.97 134.50   4-  2-  2  529.020  45.950
   109 BIENIEK                               1 S 20 2018 003      CM 14:50:19.000  1243.83 135.74   3-  1-  1  529.020  45.910
   109 Team GAZO                             1 NL 18 1707312      CM 14:50:19.000  1243.83 135.74   2          529.020  45.910
   111 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1104    CM 14:50:20.000  1243.78 138.23   2  < 204>  529.020  45.830
   112 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4374    CM 14:50:22.000  1243.68 139.48   2-  1-  1  529.020  45.800
   113 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3915    CM 14:50:23.000  1243.63 140.72   4-  2-  2  529.020  45.760
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   114 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344783     CM 14:50:24.000  1243.58 141.97   3-  2-  2  529.020  45.720
   115 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 659      CM 14:50:25.000  1243.53 143.21   4-  1-  1  529.020  45.680
   115 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4233    CM 14:50:25.000  1243.53 143.21   5-  1-  1  529.020  45.680
   117 Ireneusz Kotela                       1 PL 0484 18 1158    CM 14:50:26.000  1243.49 145.70   2          529.020  45.610
   117 Leon Wójciak                          1 PL 0235 18 3112    CM 14:50:26.000  1243.49 145.70   4-  1-  1  529.020  45.610
   119 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1864    CM 14:50:27.000  1243.44 148.19   2  < 153>  529.020  45.530
   119 MAKA                                  1 PL 0237 18 269     CM 14:50:27.000  1243.44 148.19   2          529.020  45.530
   119 Paweł Socała                          1 PL 017 18 252      CM 14:50:27.000  1243.44 148.19   3-  1-  1  529.020  45.530
   119 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707123      CM 14:50:27.000  1243.44 148.19   2-  1-  1  529.020  45.530
   119 Team Tonson                           1 NL 18 1706840      CM 14:50:27.000  1243.44 148.19   1-  1-  1  529.020  45.530
   124 APOLLO                                1 PL 0447 18 3351    CM 14:50:29.000  1243.34 154.42   3-  1-  1  529.020  45.340
   125 Justyna Marzeion                      1 DV 08762 18 282    CM 14:50:30.000  1243.29 155.67   2          529.020  45.300
   125 Mateusz Górka                         1 PL 0198 18 1585    CM 14:50:30.000  1243.29 155.67   1-  1-  1  529.020  45.300
   127 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0273 18 5202    CM 14:50:32.000  1243.19 158.16   3-  1-  1  529.020  45.230
   128 Jura                                  1 PL 0100 18 78      CM 14:50:33.000  1243.14 159.40   4-  1-  1  529.020  45.190
   128 WADOWICE                              1 PL 029 18 893      CM 14:50:33.000  1243.14 159.40   3-  2-  2  529.020  45.190
   130 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 105     CM 14:50:34.000  1243.10 161.89   4-  2-  2  529.020  45.110
   130 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 585     CM 14:50:34.000  1243.10 161.89   4-  1-  1  529.020  45.110
   132 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1364640      CM 14:50:35.000  1243.05 164.38   3-  1-  1  529.020  45.040
   133 PIOTR & BOGDAN                        1 PL 0315 18 7011    CM 14:50:36.000  1243.00 165.63   3-  1-  1  529.020  45.000
   133 nismo                                 1 PL 0167 18 8091    CM 14:50:36.000  1243.00 165.63   3-  1-  1  529.020  45.000
   135 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4491    CM 14:50:37.000  1242.95 168.12   3-  1-  1  529.020  44.920
   135 Master Team 2                         1 PL 0442 18 518     CM 14:50:37.000  1242.95 168.12   3-  1-  1  529.020  44.920
   137 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050646      CM 14:50:38.000  1242.90 170.61   3-  2-  2  529.020  44.850
   137 zTyka Stanisław                       1 PL 0314 18 7010    CM 14:50:38.000  1242.90 170.61   1-  1-  1  529.020  44.850
   139 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 61      CM 14:50:39.000  1242.85 173.10   2          529.020  44.770
   140 Adam Orczyk                           1 PL 0317 18 645     CM 14:50:41.000  1242.76 174.35   1-  1-  1  529.020  44.730
   140 Team Thieu                            1 BE 18 5061449      CM 14:50:41.000  1242.76 174.35   4-  1-  1  529.020  44.730
   142 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4234    CM 14:50:43.000  1242.66 176.84   2  < 232>  529.020  44.660
   143 Krzyżak Janusz                        1 PL 0314 18 6522    CM 14:50:49.000  1242.37 178.08   1-  1-  1  529.020  44.620
   144 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2994    CM 14:50:52.000  1242.22 179.33   2-  2-  2  529.020  44.580
   145 Kozik 3                               1 PL 0343 18 414     CM 14:50:55.000  1242.07 180.57   4          529.020   0.000
   145 Święcicki Paweł 3                     1 PL 0225 18 5074    CM 14:50:55.000  1242.07 180.57   2          529.020  44.550
   147 Janusz                                1 PL 0385 18 2908    CM 14:50:56.000  1242.03 183.06   2-  1-  1  529.020  44.470
   148 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3704    CM 14:50:57.000  1241.98 184.31   2          529.020  44.430
   148 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 11819   CM 14:50:57.000  1241.98 184.31   2  < 151>  529.020  44.430
   150 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3046    CM 14:50:59.000  1241.88 186.80   4-  3-  3  529.020  44.360
   151 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 620     CM 14:51:01.000  1241.78 188.04   3-  1-  1  529.020  44.320
   151 Sławomir Pluta 1 SMGE                 1 PL 0414 18 7249    CM 14:51:01.000  1241.78 188.04   3          529.020  44.320
   153 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1809    CM 14:51:05.000  1241.59 190.54   3          529.020  44.240
   154 Team Koningshoeve 1                   1 BE 18 2050638      CM 14:51:07.000  1241.49 191.78   2          529.020  44.200
   154 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5130869      CM 14:51:07.000  1241.49 191.78   2-  1-  1  529.020  44.200
   156 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 313     CM 14:51:09.000  1241.39 194.27   4-  1-  1  529.020  44.130
   157 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0438 18 2711    CM 14:51:10.000  1241.35 195.52   4-  1-  1  529.020  44.090
   158 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 123    CM 14:51:13.000  1241.20 196.76   2          529.020  44.050
   158 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 352     CM 14:51:13.000  1241.20 196.76   3-  1-  1  529.020  44.050
   160 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12102   CM 14:51:17.000  1241.01 199.25   2  < 222>  529.020  43.980
   161 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5501    CM 14:51:30.000  1240.38 200.50   2          529.020  43.940
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   162 Rob Duurland                          1 NL 18 1328145      CM 14:51:41.000  1239.84 201.74   2-  1-  1  529.020  43.900
   163 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1667    CM 14:51:43.000  1239.75 202.99   4-  1-  1  529.020  43.860
   164 GAŃSKI                                1 PL 0296 18 151     CM 14:51:48.000  1239.50 204.23   2          529.020  43.830
   165 Stefan Steenbergen                    1 BE 18 5028558      CM 14:52:33.000  1237.33 205.48   2-  1-  1  529.020  43.790
   166 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2215    CM 14:52:38.000  1237.09 206.72   4-  1-  1  529.020  43.750
   167 Team Lindenhof 2                      1 DV 05129 18 489    CM 14:53:22.000  1234.97 207.97   1-  1-  1  529.020  43.710
   168 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453361      CM 14:53:29.000  1234.63 209.22   2-  1-  1  529.020  43.670
   169 Bram Wassenaar                        1 NL 18 1400476      CM 14:53:31.000  1234.54 210.46   2          529.020  43.640
   170 DREAM TEAM                            1 FR 2018 344794     CM 14:53:32.000  1234.49 211.71   2          529.020  43.600
                                                      -   4 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   171 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10903    CM 14:53:33.000  1234.44 212.95   5-  1-  1  529.020  43.560
   172 Harrie van Boxmeer                    1 NL 18 1264888      CM 14:53:34.000  1234.39 214.20   1-  1-  1  529.020  43.520
   173 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10005   CM 14:53:35.000  1234.35 215.44   3-  2-  2  529.020  43.480
   174 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3813    CM 14:53:36.000  1234.30 216.69   2-  1-  1  529.020  43.450
   175 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235669      CM 14:53:38.000  1234.20 217.93   2-  1-  1  529.020  43.410
   176 BACIARY                               1 PL 0238 18 685     CM 14:53:39.000  1234.15 219.18   2          529.020  43.370
   176 Kirzhach OLR 3                        1 UKR 18 2255206     CM 14:53:39.000  1234.15 219.18   2          529.020  43.370
   178 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15146   CM 14:53:41.000  1234.06 221.67   4-  2-  2  529.020  43.300
   179 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8871    CM 14:53:42.000  1234.01 222.91   4-  1-  1  529.020  43.260
   179 Team van Wijk                         1 NL 18 1709027      CM 14:53:42.000  1234.01 222.91   1-  1-  1  529.020  43.260
   181 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10157    CM 14:53:44.000  1233.91 225.40   4-  1-  1  529.020  43.180
   181 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5228    CM 14:53:44.000  1233.91 225.40   4-  1-  1  529.020  43.180
   183 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6135    CM 14:53:46.000  1233.82 227.90   2-  1-  1  529.020  43.110
   183 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11782   CM 14:53:46.000  1233.82 227.90   4-  2-  2  529.020  43.110
   185 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1548052      CM 14:53:47.000  1233.77 230.39   4-  1-  1  529.020  43.030
   186 Jan Morsink                           1 NL 18 1540236      CM 14:53:48.000  1233.72 231.63   1-  1-  1  529.020  42.990
   187 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255219     CM 14:53:49.000  1233.67 232.88   3-  1-  1  529.020  42.950
   188 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1805    CM 14:53:50.000  1233.63 234.12   2          529.020  42.920
   189 Anton van Oort                        1 NL 18 1230678      CM 14:53:58.000  1233.24 235.37   2-  1-  1  529.020  42.880
   189 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 7172    CM 14:53:58.000  1233.24 235.37   2  < 213>  529.020  42.880
   191 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3919    CM 14:54:00.000  1233.15 237.86   2          529.020  42.800
   192 DUŃCZYK 2                             1 PL 0385 18 1808    CM 14:54:03.000  1233.00 239.10   1-  1-  1  529.020  42.770
   192 Kołodziej & Matias                    1 PL 0314 18 2105    CM 14:54:03.000  1233.00 239.10   2          529.020  42.770
   194 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232646      CM 14:54:04.000  1232.96 241.59   3-  1-  1  529.020  42.690
   195 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4458    CM 14:54:06.000  1232.86 242.84   3-  1-  1  529.020  42.650
   196 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5134    CM 14:54:10.000  1232.67 244.08   4-  1-  1  529.020  42.610
   197 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707072      CM 14:54:29.000  1231.76 245.33   3-  1-  1  529.020  42.580
   198 Team Hamers 2                         1 BE 18 5061501      CM 14:54:36.000  1231.43 246.58   1-  1-  1  529.020  42.540
   199 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15130   CM 14:54:40.000  1231.23 247.82   2          529.020  42.500
   199 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267298     CM 14:54:40.000  1231.23 247.82   3-  1-  1  529.020  42.500
   201 Bogdan Brandys                        1 PL 0236 18 3492    CM 14:54:44.000  1231.04 250.31   2-  1-  1  529.020  42.420
   202 Kuba & Ola                            1 BE 18 6104263      CM 14:54:46.000  1230.95 251.56   2          529.020  42.390
   202 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235214      CM 14:54:46.000  1230.95 251.56   2-  1-  1  529.020  42.390
   204 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1109    CM 14:54:47.000  1230.90 254.05   3          529.020  42.310
   205 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1550    CM 14:54:48.000  1230.85 255.29   3-  1-  1  529.020  42.270
   205 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050645      CM 14:54:48.000  1230.85 255.29   2          529.020  42.270
   207 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10847   CM 14:54:50.000  1230.76 257.78   2-  1-  1  529.020  42.200
   207 KOGUCIK SŁOMKA                        1 PL 0482 18 5813    CM 14:54:50.000  1230.76 257.78   1-  1-  1  529.020  42.200
   209 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 108     CM 14:54:52.000  1230.66 260.27   2          529.020  42.120
   210 Sylwester Sokalski                    1 PL 096 18 9142     CM 14:54:53.000  1230.61 261.52   1-  1-  1  529.020  42.080
   211 Grzegorz Jarzmik                      1 PL 0314 18 2983    CM 14:54:57.000  1230.42 262.76   2          529.020  42.050
   212 TEAM LACH                             1 PL 023 18 7412     CM 14:55:28.000  1228.95 264.01   5-  1-  1  529.020  42.010
   213 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6250    CM 14:55:37.000  1228.52 265.26   3  < 215>  529.020  41.970
   214 Stani                                 1 PL 0231 18 3925    CM 14:55:45.000  1228.14 266.50   4-  1-  1  529.020  41.930
   215 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6247    CM 14:55:48.000  1227.99 267.75   4          529.020   0.000
   216 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5178    CM 14:55:49.000  1227.95 268.99   2          529.020  41.860
   217 Józef M                               1 PL 0200 18 4608    CM 14:56:13.000  1226.81 270.24   3-  1-  1  529.020  41.820
   218 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5204    CM 14:56:19.000  1226.52 271.48   4-  1-  1  529.020  41.780
   219 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1070    CM 14:56:25.000  1226.24 272.73   2-  1-  1  529.020  41.740
   220 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 151    CM 14:56:46.000  1225.25 273.97   4-  1-  1  529.020  41.700
   220 Piotr Kogut                           1 PL 0218 18 9185    CM 14:56:46.000  1225.25 273.97   2          529.020  41.700
   222 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12110   CM 14:56:48.000  1225.15 276.46   3  < 235>  529.020  41.630
   223 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28525      CM 14:56:49.000  1225.10 277.71   3-  1-  1  529.020  41.590
   224 ZAGŁOBA TEAM - 2                      1 PL 0385 18 1831    CM 14:56:50.000  1225.06 278.95   1-  1-  1  529.020  41.550
   225 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 454      CM 14:56:51.000  1225.01 280.20   2-  1-  1  529.020  41.520
   226 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069936      CM 14:56:54.000  1224.87 281.44   3          529.020  41.480
   227 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 111     CM 14:57:03.000  1224.44 282.69   3-  1-  1  529.020  41.440
                                                      -   5 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   227 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 46      CM 14:57:03.000  1224.44 282.69   3-  1-  1  529.020  41.440
   229 Piotr Wojtaszek                       1 PL 0419 18 1111    CM 14:57:04.000  1224.39 285.18   2-  1-  1  529.020  41.360
   230 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6058    CM 14:57:06.000  1224.30 286.43   3-  2-  2  529.020  41.330
   231 Mielec Janina                         1 PL 0438 18 3920    CM 14:57:09.000  1224.16 287.67   1-  1-  1  529.020  41.290
   232 Franczyk Łukasz                       1 PL 0229 18 4235    CM 14:57:10.000  1224.11 288.92   3          529.020  41.250
   232 Kondryszyn Krzysztof                  1 PL 0289 18 6030    CM 14:57:10.000  1224.11 288.92   2          529.020  41.250
   234 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485830      CM 14:57:12.000  1224.02 291.41   4-  1-  1  529.020  41.170
   235 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12114   CM 14:57:13.000  1223.97 292.65   4  < 249>  529.020   0.000
   236 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 455    CM 14:57:16.000  1223.83 293.90   3-  1-  1  529.020  41.100
   236 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2872    CM 14:57:16.000  1223.83 293.90   2-  1-  1  529.020  41.100
   238 Paweł Czechlowski                     1 PL 098 18 4283     CM 14:57:18.000  1223.73 296.39   2-  1-  1  529.020  41.020
   239 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12381   CM 14:57:25.000  1223.40 297.63   3-  1-  1  529.020  40.980
   240 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2059    CM 14:57:39.000  1222.74 298.88   3-  1-  1  529.020  40.950
   241 Wieczór                               1 PL 0475 18 10567   CM 14:58:13.000  1221.14 300.12   5-  2-  2  529.020  40.910
   242 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0316 18 892     CM 14:58:14.000  1221.10 301.37   2          529.020  40.870
   243 Rzepka Marek i Marcin                 1 PL 0316 18 1562    CM 14:58:18.000  1220.91 302.62   2          529.020  40.830
   244 Wieczór                               1 PL 0475 18 10582   CM 14:58:20.000  1220.82 303.86   2          529.020  40.800
   245 Brabant Flyers                        1 NL 18 5180745      CM 14:58:23.000  1220.68 305.11   2-  1-  1  529.020  40.760
   246 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3106    CM 14:58:25.000  1220.58 306.35   2  < 252>  529.020  40.720
   247 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1111    CM 14:58:27.000  1220.49 307.60   3-  1-  1  529.020  40.680
   248 szczepcio                             1 PL 0414 18 9801    CM 14:58:28.000  1220.44 308.84   5-  1-  1  529.020  40.640
   249 Jarosław Wierzbicki                   1 PL 0360 18 12119   CM 14:58:29.000  1220.39 310.09   5          529.020   0.000
   250 WADOWICE                              1 PL 029 18 894      CM 14:58:33.000  1220.21 311.33   2          529.020  40.570
   251 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 641     CM 14:58:36.000  1220.07 312.58   3-  1-  1  529.020  40.530
   252 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3045    CM 14:58:41.000  1219.83 313.82   3          529.020  40.490
   253 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3465    CM 14:58:47.000  1219.55 315.07   3-  1-  1  529.020  40.450
   254 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2004    CM 15:00:00.000  1216.14 316.31   2          529.020  40.420
   255 Rick te Morsche                       1 NL 18 1570984      CM 15:00:02.000  1216.05 317.56   2-  1-  1  529.020  40.380
   256 KOZAK GROUP smge.pl                   1 PL 0414 18 10002   CM 15:00:05.000  1215.91 318.80   2          529.020  40.340
   257 Lotnik                                1 PL 0318 18 1539    CM 15:00:43.000  1214.14 320.05   2          529.020  40.300
   258 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 547    CM 15:00:56.000  1213.53 321.30   2-  1-  1  529.020  40.270
   259 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 211    CM 15:01:07.000  1213.02 322.54   4-  1-  1  529.020  40.230
   260 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255157     CM 15:01:10.000  1212.89 323.79   3-  1-  1  529.020  40.190
   261 Team J.W.J                            1 NL 18 1081057      CM 15:01:15.000  1212.65 325.03   2          529.020  40.150
   261 WACEK                                 1 PL 0208 18 2597    CM 15:01:15.000  1212.65 325.03   2-  1-  1  529.020  40.150
   263 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4304   CM 15:01:18.000  1212.51 327.52   2          529.020  40.080
   264 Musiał Andrzej                        1 PL 0201 18 2907    CM 15:01:20.000  1212.42 328.77   1-  1-  1  529.020  40.040
   265 Wiesław Kurnik                        1 PL 0314 18 6121    CM 15:01:42.000  1211.40 330.01   2          529.020  40.000
   ------------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   266 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5020    CM 15:02:04.000  1210.39   0.00   2          529.020   0.000
   267 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6702    CM 15:02:17.000  1209.79   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   268 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14221   CM 15:02:19.000  1209.70   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   269 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 588     CM 15:02:29.000  1209.24   0.00   2          529.020   0.000
   270 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709452      CM 15:03:28.000  1206.52   0.00   5-  0-  0  529.020   0.000
   271 Brugmans Sabrina                      1 BE 18 5069909      CM 15:03:45.000  1205.74   0.00   4          529.020   0.000
   272 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 925     CM 15:03:48.000  1205.61   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   273 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6103    CM 15:03:48.000  1205.61   0.00   2          529.020   0.000
   274 Młynarski Adam                        1 PL 0204 18 5522    CM 15:03:53.000  1205.38   0.00   3          529.020   0.000
   275 Oleksy Bolesław                       1 PL 0231 18 1397    CM 15:04:03.000  1204.92   0.00   2          529.020   0.000
   276 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248025      CM 15:04:04.000  1204.87   0.00   2          529.020   0.000
   277 Nico van den Hurk                     1 NL 18 1235218      CM 15:04:06.000  1204.78   0.00   2          529.020   0.000
   278 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028584      CM 15:04:06.000  1204.78   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   279 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5196     CM 15:04:17.000  1204.28   0.00   2          529.020   0.000
   280 Kurek Wiesław                         1 PL 04 18 10028     CM 15:05:08.000  1201.95   0.00   2          529.020   0.000
   281 Adam Niezgoda                         1 PL 0288 18 3421    CM 15:05:35.000  1200.73   0.00   2          529.020   0.000
   282 Koralewicz Bracia 2                   1 PL 0289 18 2321    CM 15:06:20.000  1198.69   0.00   2          529.020   0.000
   283 Team Bergmans & Gils                  1 NL 18 1248033      CM 15:06:23.000  1198.55   0.00   3          529.020   0.000
   284 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1644    CM 15:06:26.000  1198.41   0.00   2          529.020   0.000
                                                      -   6 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   285 Piotr Pepel 2                         1 PL 0285 18 14289   CM 15:06:28.000  1198.32   0.00   2          529.020   0.000
   286 Bogdan Stępień                        1 PL 0452 18 10861   CM 15:06:29.000  1198.28   0.00   2          529.020   0.000
   287 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 732     CM 15:06:32.000  1198.14   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   288 TEAM MR                               1 PL 0276 18 1548    CM 15:06:32.000  1198.14   0.00   2          529.020   0.000
   289 Józef M                               1 PL 0200 18 4607    CM 15:06:33.000  1198.10   0.00   2          529.020   0.000
   290 Coos van Houten                       1 NL 18 1709611      CM 15:06:42.000  1197.69   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   291 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3157    CM 15:06:43.000  1197.65   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   292 Barabella                             1 PL 0400 18 1       CM 15:06:44.000  1197.60   0.00   2          529.020   0.000
   293 DUNAS & KONECHNYY                     1 UKR 18 2262106     CM 15:06:45.000  1197.56   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   294 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 672      CM 15:06:46.000  1197.51   0.00   2          529.020   0.000
   295 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4888    CM 15:06:46.000  1197.51   0.00   2          529.020   0.000
   296 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061579      CM 15:06:50.000  1197.33   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   297 Team Niedużak                         1 PL 0289 18 793     CM 15:06:50.000  1197.33   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   298 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052350      CM 15:06:53.000  1197.19   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   299 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2336    CM 15:06:53.000  1197.19   0.00   5-  0-  0  529.020   0.000
   300 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6689    CM 15:06:54.000  1197.15   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   301 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6926    CM 15:06:55.000  1197.10   0.00   2          529.020   0.000
   302 Janusz Michorczyk                     1 PL 0134 18 14409   CM 15:07:00.000  1196.88   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   303 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2014    CM 15:07:05.000  1196.65   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   304 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 10904    CM 15:07:09.000  1196.47   0.00   2          529.020   0.000
   305 Steciuk Stanisław                     1 PL 0391 18 3823    CM 15:07:11.000  1196.38   0.00   2          529.020   0.000
   306 Bogdan Łosenko                        1 UKR 18 2255598     CM 15:07:14.000  1196.25   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   307 Barabella                             1 PL 0400 18 704     CM 15:07:16.000  1196.16   0.00   3          529.020   0.000
   308 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11781   CM 15:07:23.000  1195.84   0.00   3          529.020   0.000
   309 Tyka Stanisław                        1 PL 0314 18 7025    CM 15:07:24.000  1195.80   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   310 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7254    CM 15:07:25.000  1195.75   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   311 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235652      CM 15:07:26.000  1195.71   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   312 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1737    CM 15:07:26.000  1195.71   0.00   2          529.020   0.000
   313 Stani                                 1 PL 0231 18 3900    CM 15:07:30.000  1195.53   0.00   2          529.020   0.000
   314 Jancenty Jarczok                      1 PL 045 18 7162     CM 15:07:32.000  1195.44   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   315 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 13781   CM 15:07:37.000  1195.21   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   316 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8962     CM 15:07:40.000  1195.08   0.00   3          529.020   0.000
   317 Garncarz Mariusz                      1 PL 0438 18 1897    CM 15:07:40.000  1195.08   0.00   4          529.020   0.000
   318 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1112    CM 15:07:45.000  1194.85   0.00   2          529.020   0.000
   319 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 727     CM 15:07:50.000  1194.63   0.00   2          529.020   0.000
   320 Marysia M                             1 PL 0200 18 1812    CM 15:07:51.000  1194.58   0.00   2          529.020   0.000
   321 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6359    CM 15:07:59.000  1194.22   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   322 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3804009      CM 15:08:19.000  1193.32   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   323 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 567     CM 15:08:26.000  1193.01   0.00   3          529.020   0.000
   324 Jacek Hajdo                           1 PL 0318 18 7702    CM 15:08:52.000  1191.84   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   325 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 423     CM 15:08:54.000  1191.76   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   326 J & M Duda                            1 PL 0231 18 7258    CM 15:08:56.000  1191.67   0.00   2          529.020   0.000
   327 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437042      CM 15:09:15.000  1190.82   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   328 Sobuta Szymon                         1 PL 0180 18 569     CM 15:09:34.000  1189.97   0.00   4          529.020   0.000
   329 WADOWICE                              1 PL 029 18 7218     CM 15:09:47.000  1189.39   0.00   3          529.020   0.000
   330 Master Team 5                         1 PL 0442 18 2204    CM 15:10:10.000  1188.36   0.00   2          529.020   0.000
   331 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3137    CM 15:10:11.000  1188.32   0.00   2          529.020   0.000
   332 Maniek                                1 PL 0231 18 9109    CM 15:10:25.000  1187.70   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   333 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4202    CM 15:10:32.000  1187.39   0.00   2          529.020   0.000
   334 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4207    CM 15:10:47.000  1186.72   0.00   3          529.020   0.000
   335 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 469     CM 15:11:09.000  1185.75   0.00   2          529.020   0.000
   336 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 633    CM 15:11:11.000  1185.66   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   337 Sunshine Team Twente B                1 NL 18 1534023      CM 15:11:13.000  1185.57   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   338 Górka Tadeusz                         1 PL 0198 18 1582    CM 15:11:20.000  1185.26   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   339 Kozik 1                               1 PL 0343 18 402     CM 15:11:23.000  1185.13   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   340 Stefan Steenbergen 2                  1 BE 18 5028572      CM 15:12:04.000  1183.31   0.00   2          529.020   0.000
   341 P. Wolters 1                          1 NL 18 1235648      CM 15:12:08.000  1183.14   0.00   2          529.020   0.000
                                                      -   7 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   342 BIENIEK                               1 S 20 2018 075      CM 15:12:13.000  1182.92   0.00   2          529.020   0.000
   343 Tomaszewski                           1 PL 0318 18 1119    CM 15:12:20.000  1182.61   0.00   4          529.020   0.000
   344 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4464    CM 15:12:24.000  1182.43   0.00   2          529.020   0.000
   345 Koralewicz Bracia 1                   1 PL 0289 18 2305    CM 15:12:29.000  1182.21   0.00   2          529.020   0.000
   346 ORZEŁ                                 1 PL 099 18 13316    CM 15:12:33.000  1182.04   0.00   2          529.020   0.000
   347 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3953    CM 15:12:36.000  1181.90   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   348 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5556    CM 15:12:56.000  1181.02   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   349 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1026    CM 15:14:09.000  1177.83   0.00   3          529.020   0.000
   350 Banek Robert                          1 PL 0484 18 4084    CM 15:14:51.000  1175.99   0.00   2          529.020   0.000
   351 Master Team 2                         1 PL 0442 18 536     CM 15:14:52.000  1175.95   0.00   2          529.020   0.000
   352 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1666    CM 15:15:20.000  1174.73   0.00   3          529.020   0.000
   353 Radosław Dróżdż                       1 PL 0435 18 615     CM 15:15:31.000  1174.25   0.00   2          529.020   0.000
   354 Maniek                                1 PL 0231 18 9101    CM 15:16:38.000  1171.35   0.00   2          529.020   0.000
   355 nismo                                 1 PL 0167 18 8079    CM 15:16:40.000  1171.26   0.00   2          529.020   0.000
   356 PLANET BROTHERS 2                     1 GB 18 V 28569      CM 15:17:10.000  1169.97   0.00   2          529.020   0.000
   357 Lotnik                                1 PL 0316 18 5438    CM 15:17:15.000  1169.75   0.00   3          529.020   0.000
   358 Roman H 2                             1 PL 0451 18 1       CM 15:17:16.000  1169.71   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   359 Derby Karpaty                         1 UKR 18 2267292     CM 15:17:22.000  1169.45   0.00   2          529.020   0.000
   360 Dariusz Forczek                       1 PL 0450 18 993     CM 15:17:30.000  1169.11   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   361 szczepcio                             1 PL 0414 18 9815    CM 15:17:30.000  1169.11   0.00   2          529.020   0.000
   362 Pajor Edward                          1 PL 0314 18 2535    CM 15:17:35.000  1168.89   0.00   3          529.020   0.000
   363 Brabant Flyers                        1 NL 18 3811108      CM 15:17:38.000  1168.76   0.00   2          529.020   0.000
   364 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 401     CM 15:17:40.000  1168.68   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   365 Piotr Pepel 1                         1 PL 0285 18 14016   CM 15:17:48.000  1168.33   0.00   2          529.020   0.000
   366 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10156    CM 15:18:01.000  1167.77   0.00   2          529.020   0.000
   367 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232644      CM 15:18:04.000  1167.64   0.00   2          529.020   0.000
   368 Coos van Houten                       1 NL 18 1709613      CM 15:19:30.000  1163.96   0.00   2          529.020   0.000
   369 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1840    CM 15:19:34.000  1163.79   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   370 Berdhold Lutz                         1 DV 05263 18 458    CM 15:19:39.000  1163.58   0.00   2          529.020   0.000
   371 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400484      CM 15:20:39.000  1161.02   0.00   2          529.020   0.000
   372 Jura                                  1 PL 0100 18 80      CM 15:20:52.000  1160.47   0.00   2          529.020   0.000
   373 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3485    CM 15:21:32.000  1158.78   0.00   2          529.020   0.000
   374 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 718     CM 15:21:40.000  1158.44   0.00   2          529.020   0.000
   375 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10162    CM 15:21:56.000  1157.76   0.00   3          529.020   0.000
   376 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707071      CM 15:23:47.000  1153.09   0.00   2          529.020   0.000
   377 A & W van den Engel                   1 NL 18 1707076      CM 15:24:32.000  1151.21   0.00   3          529.020   0.000
   378 Team Hamers 1                         1 BE 18 5061582      CM 15:24:35.000  1151.09   0.00   2          529.020   0.000
   379 Piotr Biłos                           1 PL 0315 18 8617    CM 15:24:36.000  1151.04   0.00   2          529.020   0.000
   380 Anton van Oort                        1 NL 18 1230687      CM 15:24:38.000  1150.96   0.00   2          529.020   0.000
   381 Team Grzelak                          1 PL 0103 18 16460   CM 15:24:41.000  1150.84   0.00   2          529.020   0.000
   382 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 630    CM 15:25:09.000  1149.67   0.00   2          529.020   0.000
   383 Janusz Body                           1 PL 0238 18 687     CM 15:25:24.000  1149.04   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   384 Janusz Body                           1 PL 0238 18 689     CM 15:25:51.000  1147.92   0.00   2          529.020   0.000
   385 Czyż Marek                            1 PL 0465 18 915     CM 15:26:04.000  1147.38   0.00   2          529.020   0.000
   386 RUDYK ANDRZEJ                         1 UKR 18 2255171     CM 15:26:18.000  1146.80   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   387 Team Twente 1                         1 NL 18 1570985      CM 15:27:39.000  1143.46   0.00   2          529.020   0.000
   388 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28510      CM 15:27:41.000  1143.37   0.00   2          529.020   0.000
   389 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 142    CM 15:29:37.000  1138.62   0.00   2          529.020   0.000
   390 SYLA                                  1 PL 0314 18 6660    CM 15:29:59.000  1137.72   0.00   3          529.020   0.000
   391 KERAJE                                1 PL 098 18 17001    CM 15:30:36.000  1136.21   0.00   2          529.020   0.000
   392 Paśko Dorota                          1 PL 094 18 460      CM 15:32:07.000  1132.52   0.00   2          529.020   0.000
   393 Lesiewicz A.S.                        1 PL 0315 18 7253    CM 15:32:58.000  1130.47   0.00   2          529.020   0.000
   394 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15150   CM 15:33:47.000  1128.50   0.00   3          529.020   0.000
   395 Lotnik                                1 PL 0316 18 5409    CM 15:34:03.000  1127.85   0.00   4          529.020   0.000
   396 Patulski & Bieryt                     1 PL 0438 18 109     CM 15:34:22.000  1127.09   0.00   3          529.020   0.000
   397 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 882     CM 15:35:18.000  1124.86   0.00   2          529.020   0.000
   398 Przemysław Wydrych                    1 PL 094 18 4903     CM 15:35:27.000  1124.50   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
                                                      -   8 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   399 SYLA                                  1 PL 0314 18 6610    CM 15:35:44.000  1123.82   0.00   4          529.020   0.000
   400 Łotysz & Szymankowski                 1 PL 0395 18 2003    CM 15:35:53.000  1123.46   0.00   3          529.020   0.000
   401 Team R. Kuijer & Zoon 2               1 NL 18 1722691      CM 15:36:05.000  1122.99   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   402 Siepierowski Grzegorz                 1 PL 0314 18 6727    CM 15:37:26.000  1119.78   0.00   2          529.020   0.000
   403 PLANET BROTHERS 1                     1 GB 18 V 28519      CM 15:38:41.000  1116.82   0.00   3          529.020   0.000
   404 Oddział Trzebnica 2                   1 PL 0353 18 2022    CM 15:38:43.000  1116.74   0.00   2          529.020   0.000
   405 zWarchoł Andrzej                      1 PL 0419 18 1211    CM 15:38:51.000  1116.43   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   406 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 312     CM 15:38:54.000  1116.31   0.00   2          529.020   0.000
   407 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 429     CM 15:38:57.000  1116.19   0.00   2          529.020   0.000
   408 Master Team 6                         1 PL 0442 18 2121    CM 15:39:42.000  1114.43   0.00   3          529.020   0.000
   409 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 34      CM 15:40:50.000  1111.78   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   410 Team Alaerts                          1 BE 18 5062620      CM 15:40:56.000  1111.54   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   411 Lesiewicz K. M.                       1 PL 0315 18 4376    CM 15:41:06.000  1111.15   0.00   2          529.020   0.000
   412 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8320    CM 15:41:10.000  1111.00   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   413 Simonsz - Huisman 1                   1 NL 18 1437035      CM 15:41:15.000  1110.80   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   414 Igorek                                1 PL 0315 18 3458    CM 15:41:19.000  1110.65   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   415 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8317    CM 15:41:26.000  1110.38   0.00   2          529.020   0.000
   416 Lech & Rycombel 1                     1 DV 03083 18 656    CM 15:41:43.000  1109.72   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   417 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1811    CM 15:41:56.000  1109.21   0.00   2          529.020   0.000
   418 BLONDMAR                              1 PL 0450 18 5552    CM 15:43:25.000  1105.77   0.00   2          529.020   0.000
   419 Master Team 5                         1 PL 0442 18 531     CM 15:44:40.000  1102.89   0.00   3          529.020   0.000
   420 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 714     CM 15:47:25.000  1096.60   0.00   3          529.020   0.000
   421 SYKI                                  1 PL 0450 18 10757   CM 15:47:28.000  1096.49   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   422 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453380      CM 15:47:33.000  1096.30   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   423 Team Alaerts                          1 BE 18 5062616      CM 15:48:13.000  1094.79   0.00   2          529.020   0.000
   424 SYKI                                  1 PL 0450 18 10750   CM 15:48:24.000  1094.37   0.00   2          529.020   0.000
   425 Comb. Janssen                         1 NL 18 4052331      CM 15:48:47.000  1093.51   0.00   2          529.020   0.000
   426 Master Team 1                         1 PL 0442 18 510     CM 15:49:15.000  1092.45   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   427 Bogdan Mińkowski                      1 PL 0482 18 3060    CM 15:49:49.000  1091.18   0.00   4          529.020   0.000
   428 Janusz                                1 PL 0385 18 2925    CM 15:49:53.000  1091.03   0.00   2          529.020   0.000
   429 Kozik 2                               1 NL 18 1659859      CM 15:50:04.000  1090.61   0.00   2          529.020   0.000
   430 Patrycja                              1 PL 0314 18 6579    CM 15:50:07.000  1090.50   0.00   5-  0-  0  529.020   0.000
   431 Śniosek Krystian                      1 PL 0465 18 309     CM 15:50:12.000  1090.31   0.00   3          529.020   0.000
   432 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453364      CM 15:50:15.000  1090.20   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   433 Kozik 2                               1 PL 0343 18 399     CM 15:50:15.000  1090.20   0.00   3          529.020   0.000
   434 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10299   CM 15:50:21.000  1089.98   0.00   2          529.020   0.000
   435 DUŃCZYK 1                             1 PL 0385 18 1839    CM 15:50:23.000  1089.90   0.00   2          529.020   0.000
   436 Veerman - Volendam                    1 NL 18 1760745      CM 15:50:26.000  1089.79   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   437 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1533888      CM 15:50:28.000  1089.71   0.00   2          529.020   0.000
   438 Sparta team                           1 NL 18 1799632      CM 15:50:31.000  1089.60   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   439 MAKA                                  1 PL 0237 18 272     CM 15:50:41.000  1089.23   0.00   3          529.020   0.000
   440 TEAM MDŁ 1                            1 PL 0419 18 9649    CM 15:50:46.000  1089.04   0.00   3          529.020   0.000
   441 Sprycha Łukasz                        1 PL 0468 18 11434   CM 15:50:59.000  1088.56   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   442 Maniek                                1 PL 0231 18 9125    CM 15:51:03.000  1088.41   0.00   3          529.020   0.000
   443 Kirzhach OLR 4                        1 RUS 18 24003       CM 15:53:03.000  1083.95   0.00   2          529.020   0.000
   444 Krawczyk Kazimierz / Milcarz / Szlac  1 PL 0500 18 4423    CM 15:53:35.000  1082.76   0.00   3          529.020   0.000
   445 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453378      CM 15:53:47.000  1082.32   0.00   2          529.020   0.000
   446 Roman H 1                             1 PL 0451 18 13      CM 15:53:47.000  1082.32   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   447 Tomasz i Bartłomiej Pietras           1 PL 0314 18 8067    CM 15:53:52.000  1082.14   0.00   2          529.020   0.000
   448 Bombrys-Machajewski-Niczke Team       1 PL 0285 18 15153   CM 15:53:55.000  1082.03   0.00   4          529.020   0.000
   449 WACEK                                 1 PL 0208 18 2596    CM 15:54:35.000  1080.55   0.00   2          529.020   0.000
   450 Lech & Rycombel 2                     1 PL 0455 18 12380   CM 15:54:50.000  1080.00   0.00   3          529.020   0.000
   451 Stani                                 1 PL 0231 18 3842    CM 15:55:15.000  1079.08   0.00   3          529.020   0.000
   452 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 270    CM 15:55:26.000  1078.68   0.00   3          529.020   0.000
   453 Józef M                               1 PL 0200 18 4610    CM 15:56:00.000  1077.43   0.00   3          529.020   0.000
   454 Sławomir Pluta 2 SMGE                 1 PL 0414 18 7284    CM 15:57:34.000  1074.01   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   455 Tyliba Andrzej i Edyta                1 PL 0200 18 2852    CM 15:57:35.000  1073.97   0.00   2          529.020   0.000
                                                      -   9 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   456 Master Team 4                         1 PL 0442 18 2101    CM 15:57:47.000  1073.54   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   457 Tadeusz Kicko                         1 PL 0385 18 4731    CM 15:57:54.000  1073.28   0.00   2          529.020   0.000
   458 P. Romkes 1                           1 NL 18 1485833      CM 15:58:02.000  1072.99   0.00   2          529.020   0.000
   459 Chochołowicz - Mastek                 1 PL 0318 18 1106    CM 15:58:08.000  1072.77   0.00   3          529.020   0.000
   460 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5114    CM 15:58:09.000  1072.74   0.00   2          529.020   0.000
   461 Kozik 1                               1 PL 0343 18 405     CM 15:58:11.000  1072.66   0.00   2          529.020   0.000
   462 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3957    CM 15:58:15.000  1072.52   0.00   2          529.020   0.000
   463 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709419      CM 15:58:15.000  1072.52   0.00   2          529.020   0.000
   464 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce         1 PL 0196 18 4383    CM 15:58:17.000  1072.45   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   465 Maniek                                1 PL 0231 18 9107    CM 15:58:24.000  1072.19   0.00   4          529.020   0.000
   466 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1650    CM 15:58:26.000  1072.12   0.00   2          529.020   0.000
   467 Gabryś Józef                          1 PL 024 18 634      CM 15:58:27.000  1072.08   0.00   3          529.020   0.000
   468 Wieczór                               1 PL 0475 18 10587   CM 15:58:28.000  1072.05   0.00   3          529.020   0.000
   469 Krzysztof Rumik 2                     1 PL 0385 18 314     CM 15:58:29.000  1072.01   0.00   3          529.020   0.000
   470 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3940    CM 15:58:32.000  1071.90   0.00   3          529.020   0.000
   471 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7018     CM 15:58:48.000  1071.32   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   472 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 687     CM 15:59:06.000  1070.67   0.00   2          529.020   0.000
   473 Team Thieu                            1 BE 18 5061278      CM 16:00:00.000  1068.73   0.00   2          529.020   0.000
   474 Kunicki Stanisław                     1 PL 0229 18 4814    CM 16:02:33.000  1063.25   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   475 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6909    CM 16:02:36.000  1063.14   0.00   2          529.020   0.000
   476 Tomasz Kropop 2                       1 PL 0208 18 1669    CM 16:02:38.000  1063.07   0.00   4          529.020   0.000
   477 Święcicki Paweł 2                     1 PL 0225 18 5046    CM 16:02:39.000  1063.04   0.00   2          529.020   0.000
   478 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061302      CM 16:02:40.000  1063.00   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   479 P. Wolters 2                          1 NL 18 1235660      CM 16:02:44.000  1062.86   0.00   2          529.020   0.000
   480 Patrycja                              1 PL 0314 18 6700    CM 16:02:46.000  1062.79   0.00   2          529.020   0.000
   481 Team GAZO                             1 NL 18 1706921      CM 16:02:54.000  1062.50   0.00   3          529.020   0.000
   482 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5215    CM 16:02:56.000  1062.43   0.00   2          529.020   0.000
   483 Tyka Stanisław                        1 PL 0196 18 2724    CM 16:02:58.000  1062.36   0.00   2          529.020   0.000
   484 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709446      CM 16:03:25.000  1061.40   0.00   3          529.020   0.000
   485 Team "Belgisch Limburg"               1 BE 18 5036804      CM 16:03:36.000  1061.01   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   486 Team Niebieska                        1 PL 0314 18 6122    CM 16:04:12.000  1059.74   0.00   3          529.020   0.000
   487 Sznaucner Jarosław                    1 PL 0492 18 1781    CM 16:05:17.000  1057.44   0.00   3          529.020   0.000
   488 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338926      CM 16:05:23.000  1057.23   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   489 SG Steffl                             1 DV 08897 18 4359   CM 16:06:56.000  1053.97   0.00   3          529.020   0.000
   490 JARUMI                                1 PL 0281 18 3425    CM 16:06:58.000  1053.90   0.00   2          529.020   0.000
   491 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6922    CM 16:07:46.000  1052.22   0.00   3          529.020   0.000
   492 Team Koningshoeve 2                   1 BE 18 2050648      CM 16:09:13.000  1049.19   0.00   3          529.020   0.000
   493 The Boys from Hardinxveld             1 NL 18 5131117      CM 16:09:15.000  1049.12   0.00   2          529.020   0.000
   494 Bieryt & Patulski                     1 PL 0438 18 104     CM 16:09:26.000  1048.74   0.00   2          529.020   0.000
   495 Kupka - Smiłowski                     1 PL 0143 18 6701    CM 16:09:31.000  1048.57   0.00   2          529.020   0.000
   496 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1825    CM 16:09:35.000  1048.43   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   497 Tomasz Kropop 1                       1 PL 0208 18 1657    CM 16:09:42.000  1048.19   0.00   3          529.020   0.000
   498 Simonsz - Huisman 3                   1 NL 18 1437055      CM 16:10:02.000  1047.50   0.00   2          529.020   0.000
   499 GORZOLKA & KUMIEC                     1 PL 0262 18 707     CM 16:10:05.000  1047.39   0.00   4          529.020   0.000
   500 Jura                                  1 PL 0100 18 65      CM 16:10:07.000  1047.32   0.00   3          529.020   0.000
   501 AAHH LOFT                             1 NL 18 1023470      CM 16:11:43.000  1044.02   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   502 Żurecki Piotr i Marcin 2              1 PL 098 18 7025     CM 16:12:03.000  1043.33   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   503 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453362      CM 16:13:53.000  1039.57   0.00   3          529.020   0.000
   504 Team GJ v Houten                      1 NL 18 1707128      CM 16:14:31.000  1038.28   0.00   2          529.020   0.000
   505 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4823    CM 16:14:33.000  1038.21   0.00   3          529.020   0.000
   506 SYLA                                  1 PL 0314 18 6661    CM 16:14:36.000  1038.11   0.00   5          529.020   0.000
   507 CHRAMIEC                              1 PL 0237 18 6245    CM 16:15:35.000  1036.11   0.00   5          529.020   0.000
   508 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3705    CM 16:16:10.000  1034.93   0.00   3          529.020   0.000
   509 Ziętara & Trybuła                     1 PL 0315 18 3512    CM 16:16:19.000  1034.62   0.00   3          529.020   0.000
   510 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5115    CM 16:21:13.000  1024.80   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   511 A. J. Zondag en Zn.                   1 NL 18 1707314      CM 16:21:33.000  1024.14   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   512 BIENIEK                               1 S 20 2018 086      CM 16:22:02.000  1023.18   0.00   3          529.020   0.000
                                                      -  10 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   513 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 403     CM 16:24:32.000  1018.26   0.00   2          529.020   0.000
   514 Team Bos - Bevers                     1 NL 18 4059559      CM 16:25:54.000  1015.59   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   515 Nico van Veen & Bram Wassenaar        1 NL 18 1400477      CM 16:25:56.000  1015.52   0.00   3          529.020   0.000
   516 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 52      CM 16:25:59.000  1015.43   0.00   2          529.020   0.000
   517 Wim en Sven van Houten Team 2         1 NL 18 1709415      CM 16:26:18.000  1014.81   0.00   4          529.020   0.000
   518 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 636     CM 16:27:42.000  1012.09   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   519 Roman H 1                             1 PL 0451 18 14      CM 16:27:59.000  1011.54   0.00   2          529.020   0.000
   520 Żurecki Piotr i Marcin 1              1 PL 098 18 7017     CM 16:28:39.000  1010.26   0.00   2          529.020   0.000
   521 Wim en Benno Klomp                    1 NL 18 1707041      CM 16:29:04.000  1009.45   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   522 Święcicki Paweł 1                     1 PL 0273 18 5163    CM 16:29:37.000  1008.39   0.00   3          529.020   0.000
   523 Patrycja                              1 PL 0314 18 6688    CM 16:31:07.000  1005.52   0.00   3          529.020   0.000
   524 Lech & Rycombel 3                     1 PL 0166 18 38      CM 16:31:44.000  1004.34   0.00   2          529.020   0.000
   525 Patrycja                              1 PL 0314 18 6651    CM 16:31:58.000  1003.90   0.00   4          529.020   0.000
   526 Matthias Klement                      1 DV 05080 18 42     CM 16:33:52.000  1000.29   0.00   3          529.020   0.000
   527 Kusionowie                            1 PL 0318 18 4205    CM 16:44:04.000   981.36   0.00   4          529.020   0.000
   528 Kirzhach OLR 1                        1 RUS 18 33088       CM 16:44:09.000   981.21   0.00   3          529.020   0.000
   529 Rupiński Krzysztof                    1 PL 0478 18 1736    CM 16:45:32.000   978.70   0.00   3          529.020   0.000
   530 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1890    CM 16:46:55.000   976.20   0.00   2          529.020   0.000
   531 Kips Bundervoet                       1 BE 18 4217595      CM 16:48:53.000   972.67   0.00   2          529.020   0.000
   532 Lucky Loser                           1 PL 0318 18 3968    CM 16:48:57.000   972.55   0.00   3          529.020   0.000
   533 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 212    CM 16:51:25.000   968.16   0.00   2          529.020   0.000
   534 Przemysław Chruszcz                   1 PL 020 18 5210     CM 16:51:26.000   968.13   0.00   3          529.020   0.000
   535 adamek 1118                           1 PL 0395 18 10301   CM 16:51:42.000   967.66   0.00   3          529.020   0.000
   536 SG Sehnke - Marzeion                  1 DV 08762 18 420    CM 16:52:34.000   966.13   0.00   4          529.020   0.000
   537 Team de Ster Opgrimbie                1 BE 18 5061290      CM 16:52:36.000   966.07   0.00   2          529.020   0.000
   538 Mielec Mateusz                        1 PL 0438 18 3924    CM 16:52:39.000   965.98   0.00   4          529.020   0.000
   539 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE                 1 PL 0385 18 688     CM 16:55:30.000   960.98   0.00   3          529.020   0.000
   540 Janusz Michorczyk                     1 PL 0159 18 7990    CM 16:57:20.000   957.79   0.00   2          529.020   0.000
   541 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12372   CM 16:57:32.000   957.44   0.00   2          529.020   0.000
   542 Kirzhach OLR 4                        1 UKR 18 2255214     CM 16:57:33.000   957.42   0.00   3          529.020   0.000
   543 Tim Schilling                         1 DV 03083 18 677    CM 16:57:38.000   957.27   0.00   3          529.020   0.000
   544 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5210    CM 16:57:41.000   957.19   0.00   2          529.020   0.000
   545 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKENDAM      1 NL 18 1195363      CM 16:57:44.000   957.10   0.00   3          529.020   0.000
   546 Master Team 5                         1 PL 0442 18 560     CM 16:57:51.000   956.90   0.00   4          529.020   0.000
   547 Kotek                                 1 PL 0203 18 984     CM 16:57:58.000   956.69   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   548 BACIARY                               1 PL 0238 18 684     CM 16:57:59.000   956.67   0.00   3          529.020   0.000
   549 Kazimierz Lewandowski 2               1 PL 0302 18 5090    CM 16:58:42.000   955.43   0.00   2          529.020   0.000
   550 Alexander en Ety Verhoeff 2           1 NL 18 1453372      CM 16:59:02.000   954.85   0.00   2          529.020   0.000
   551 TEAM MR                               1 PL 0276 18 664     CM 17:00:05.000   953.05   0.00   3          529.020   0.000
   552 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453371      CM 17:01:01.000   951.45   0.00   2          529.020   0.000
   553 Alexander en Ety Verhoeff 1           1 NL 18 1453375      CM 17:01:05.000   951.33   0.00   4          529.020   0.000
   554 Kotek                                 1 PL 0203 18 983     CM 17:02:50.000   948.35   0.00   2          529.020   0.000
   555 Robert 0314                           1 PL 0314 18 6927    CM 17:03:34.000   947.10   0.00   4          529.020   0.000
   556 Majcher Krystian i Marzena            1 PL 0315 18 4814    CM 17:03:45.000   946.79   0.00   4          529.020   0.000
   557 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709445      CM 17:04:11.000   946.06   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   558 Krzysztof Rumik 1                     1 PL 0385 18 413     CM 17:04:20.000   945.81   0.00   2          529.020   0.000
   559 Stani                                 1 PL 0231 18 3830    CM 17:04:22.000   945.75   0.00   4          529.020   0.000
   560 KUBA                                  1 PL 0237 18 253     CM 17:04:40.000   945.24   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   561 ZAGŁOBA TEAM - 1                      1 PL 0385 18 1829    CM 17:04:53.000   944.88   0.00   3          529.020   0.000
   562 Górka Marian                          1 PL 0198 18 6259    CM 17:05:06.000   944.51   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   563 Monika i Zbigniew Dubiel              1 PL 0311 18 45      CM 17:05:17.000   944.20   0.00   3          529.020   0.000
   564 KOZINOGA J. S.                        1 PL 0119 18 441     CM 17:05:37.000   943.64   0.00   3          529.020   0.000
   565 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4603    CM 17:05:41.000   943.53   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   566 Veugelers Dennis 1                    1 NL 18 1338927      CM 17:06:00.000   943.00   0.00   2          529.020   0.000
   567 Stępień Leszek                        1 PL 0465 18 6910    CM 17:06:06.000   942.83   0.00   3          529.020   0.000
   568 Oddział Trzebnica 1                   1 PL 0353 18 2058    CM 17:07:12.000   940.98   0.00   2          529.020   0.000
   569 MICHNA RACING TEAM                    1 PL 0440 18 6134    CM 17:08:54.000   938.15   0.00   2          529.020   0.000
                                                      -  11 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   570 Winiarscy i Góral                     1 PL 0346 18 12379   CM 17:13:42.000   930.23   0.00   3          529.020   0.000
   571 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5128    CM 17:15:43.000   926.94   0.00   3          529.020   0.000
   572 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE                 1 PL 0385 18 662     CM 17:15:57.000   926.56   0.00   2          529.020   0.000
   573 Comb. v/d Vooren Team B               1 NL 18 1719592      CM 17:19:16.000   921.21   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   574 Wim en Sven van Houten Team 1         1 NL 18 1709450      CM 17:19:51.000   920.28   0.00   2          529.020   0.000
   575 Piotr Kogut                           1 PL 0395 18 11760   CM 17:21:11.000   918.15   0.00   4          529.020   0.000
   576 Team Lindenhof 1                      1 DV 01395 18 548    CM 17:23:10.000   915.00   0.00   2          529.020   0.000
   577 Maciuszek Jan                         1 PL 0314 18 3231    CM 17:23:33.000   914.39   0.00   3          529.020   0.000
   578 ANDRE PIGEONS POLSKA                  1 PL 0227 18 724     CM 17:24:41.000   912.60   0.00   3          529.020   0.000
   579 Menok & Roman                         1 UKR 18 2255159     CM 17:24:49.000   912.39   0.00   2          529.020   0.000
   580 SYKI                                  1 PL 0450 18 10748   CM 17:25:04.000   912.00   0.00   3          529.020   0.000
   581 Jan Bocheńczak                        1 PL 0236 18 3149    CM 17:25:35.000   911.19   0.00   3          529.020   0.000
   582 Paruzel Piotr                         1 PL 0317 18 651     CM 17:25:42.000   911.00   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   583 MAKA                                  1 PL 0237 18 203     CM 17:29:47.000   904.64   0.00   4          529.020   0.000
   584 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722720      CM 17:29:49.000   904.59   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   585 PAJĄK & KROGULEC                      1 PL 0182 18 1524    CM 17:34:25.000   897.53   0.00   2          529.020   0.000
   586 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338924      CM 17:34:30.000   897.41   0.00   3          529.020   0.000
   587 Team Oss Jeroen                       1 NL 18 1232645      CM 17:34:32.000   897.35   0.00   3          529.020   0.000
   588 Maciuszek Jan                         1 PL 0229 18 5230    CM 17:34:33.000   897.33   0.00   4          529.020   0.000
   589 Master Team 3                         1 PL 0442 18 2123    CM 17:34:33.000   897.33   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   590 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4602    CM 17:34:34.000   897.30   0.00   2          529.020   0.000
   591 Rudnik Stanisław                      1 PL 0315 18 1027    CM 17:34:34.000   897.30   0.00   4          529.020   0.000
   592 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 124    CM 17:34:36.000   897.25   0.00   3          529.020   0.000
   593 Andrzej & Bogdan                      1 UKR 18 2255145     CM 17:34:37.000   897.23   0.00   2          529.020   0.000
   594 Wierzbiak Henryk                      1 PL 0439 18 1451    CM 17:37:31.000   892.84   0.00   2          529.020   0.000
   595 Jerzy Gryzło                          1 PL 0450 18 444     CM 17:43:14.000   884.30   0.00   3          529.020   0.000
   596 Bus Przemysław                        1 PL 096 18 8963     CM 17:47:09.000   878.55   0.00   4          529.020   0.000
   597 Dieter Strackbein                     1 DV 03043 18 209    CM 17:55:27.000   866.61   0.00   3          529.020   0.000
   598 KASIA                                 1 PL 0229 18 4232    CM 17:56:03.000   865.76   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   599 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 106     CM 17:56:39.000   864.91   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   600 Beata i Janusz Chruśliccy             1 PL 0451 18 3702    CM 17:58:16.000   862.63   0.00   4          529.020   0.000
   601 Wieczór                               1 PL 0475 18 10589   CM 17:58:31.000   862.28   0.00   4          529.020   0.000
   602 Król Marek                            1 PL 0465 18 6704    CM 17:59:33.000   860.83   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   603 KERAJE                                1 PL 098 18 17008    CM 18:05:59.000   851.91   0.00   3          529.020   0.000
   604 Kazimierz Lewandowski 1               1 PL 0302 18 5103    CM 18:07:22.000   850.01   0.00   4          529.020   0.000
   605 Gurgul Kazimierz                      1 PL 0314 18 109     CM 18:13:47.000   841.34   0.00   2          529.020   0.000
   606 APOLLO                                1 PL 0447 18 3367    CM 18:13:51.000   841.25   0.00   2          529.020   0.000
   607 Dla Grażynki                          1 PL 0425 18 4447    CM 18:14:04.000   840.96   0.00   1-  0-  0  529.020   0.000
   608 Team R. Kuijer & Zoon 1               1 NL 18 1722672      CM 18:14:07.000   840.89   0.00   2          529.020   0.000
   609 Mączka Józef                          1 PL 0200 18 4611    CM 18:14:09.000   840.85   0.00   3          529.020   0.000
   610 Jankowski Andrzej 2                   1 PL 0384 18 1643    CM 18:14:39.000   840.18   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   611 Sunshine Team Twente A                1 NL 18 1534036      CM 18:15:09.000   839.51   0.00   3          529.020   0.000
   612 Alexander en Ety Verhoeff 3           1 NL 18 1453374      CM 18:20:54.000   831.92   0.00   3          529.020   0.000
   613 Garncarz Andrzej                      1 PL 0438 18 1804    CM 18:28:18.000   822.35   0.00   3          529.020   0.000
   614 Rurarz Zbigniew                       1 PL 0172 18 8318    CM 18:29:58.000   820.23   0.00   3          529.020   0.000
   615 Veugelers Dennis 2                    1 NL 18 1338923      CM 18:32:58.000   816.43   0.00   4          529.020   0.000
   616 Marek i Edyta Malec                   1 PL 0215 18 40      CM 18:35:11.000   813.65   0.00   3          529.020   0.000
   617 Simonsz - Huisman 2                   1 NL 18 1437050      CM 18:35:27.000   813.31   0.00   2          529.020   0.000
   618 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE                 1 PL 0385 18 632     CM 18:35:51.000   812.81   0.00   3          529.020   0.000
   619 Kinga Bocheńczak                      1 PL 0236 18 3048    CM 18:42:33.000   804.53   0.00   2          529.020   0.000
   620 MAŁOBURSKI                            1 PL 097 18 10158    CM 18:48:18.000   797.56   0.00   4          529.020   0.000
   621 Bogusław Węgrzyn                      1 PL 0442 18 8822    CM 18:48:19.000   797.54   0.00   2          529.020   0.000
   622 Wieczór                               1 PL 0475 18 10568   CM 18:54:36.000   790.05   0.00   5          529.020   0.000
   623 Karl-Heinz Burger                     1 DV 05056 18 144    CM 18:54:38.000   790.01   0.00   4          529.020   0.000
   624 Drzazga Jerzy                         1 PL 0315 18 5008    CM 19:06:07.000   776.70   0.00   3          529.020   0.000
   625 Comb. v/d Vooren Team A               1 NL 18 1719612      CM 19:06:08.000   776.68   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
   626 Iza & Stasiu                          1 PL 0235 18 5201    CM 19:10:06.000   772.18   0.00   3          529.020   0.000
                                                      -  12 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                       |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS      |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                                    |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------------+--+---------------------+-----------+--------+------+-----------+--------+-------+
   627 P. P. Pigeons                         1 NL 18 3801319      CM 19:14:18.000   767.47   0.00   2          529.020   0.000
   628 Skowronek Włodzimierz                 1 PL 0314 18 6370    CM 19:19:00.000   762.28   0.00   2          529.020   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
 
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza 3 z 5                                
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 Jarosław Wierzbicki             1  3  3  3  3  2  3   17    521.94         
   2 Brugmans Sabrina                1  3  2  3  3  2  3   16    487.64         
   3 Kozik 3                         1  3  3  1  3  2  3   15    474.81         
   4 Garncarz Mariusz                1  2  3  3  1  3  3   15    469.42         
   5 Rudnik Stanisław                1  3  2  3  3  2  2   15    460.09         
   6 Tomaszewski                     1  2  2  2  2  3  3   14    449.34         
   7 Team J.W.J                      1  2  2  2  3  3  2   14    438.17         
   8 SG Steffl                       1  3  3  3  3  1  2   15    430.56         
   9 SG Sehnke - Marzeion            1  3  3  2  3  1  2   14    416.71         
  10 Master Team 6                   1  2  3  3  2  1  2   13    390.36         
  11 BACIARY                         1  1  1  3  3  2  2   12    388.96         
  12 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  3  1  0  2  3  3   12    388.86         
  13 Łotysz & Szymankowski           1  3  2  2  2  2  2   13    377.28         
  14 CHRAMIEC                        1  3  3  1  2  1  3   13    374.71         
  15 Patulski & Bieryt               1  3  2  2  3  1  2   13    372.53         
  16 Emanuel                         1  2  1  2  0  3  3   11    360.01         
  17 Mielec Mateusz                  1  2  3  1  2  2  2   12    359.93         
  18 Franczyk Łukasz                 1  1  2  2  2  1  3   11    357.57         
  19 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  2  1  1  3  3  2   12    354.16         
  20 Team GAZO                       1  3  2  2  2  1  2   12    349.27         
  21 Veugelers Dennis 2              1  1  2  3  1  2  2   11    344.56         
  22 Marek i Edyta Malec             1  2  2  2  2  1  2   11    339.74         
  23 Kirzhach OLR 1                  1  0  1  1  2  3  2    9    324.85         
  24 Master Team 5                   1  2  2  2  3  1  1   11    321.35         
  25 Piotr Kogut                     1  0  2  3  2  1  2   10    316.36         
  26 DREAM TEAM                      1  2  1  0  3  2  2   10    315.61         
  27 Jerzy Gryzło                    1  2  2  3  2  1  1   11    314.67         
  28 Karl-Heinz Burger               1  1  1  2  2  2  2   10    311.98         
  29 Oddział Trzebnica 2             1  3  1  2  2  2  1   11    311.23         
  30 Rzepka Marek i Marcin           1  2  1  2  1  2  2   10    310.17         
  31 Młynarski Adam                  1  2  1  0  3  2  2   10    306.25         
  32 Kuba & Ola                      1  3  3  1  1  1  2   11    303.93         
  33 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  1  3  2   10    301.44         
  34 Piotr Biłos                     1  2  2  1  2  2  1   10    300.27         
  35 Tomasz Kropop 1                 1  3  3  0  1  3  1   11    298.90         
  36 Sznaucner Jarosław              1  0  2  2  1  2  2    9    296.49         
  37 GAŃSKI                          1  2  2  2  2  0  2   10    294.94         
  38 JARUMI                          1  1  1  2  2  2  1    9    281.75         
  39 Oddział Trzebnica 1             1  1  0  2  3  3  0    9    278.02         
  40 Marysia M                       1  3  1  1  2  2  1   10    277.64         
  41 Sobuta Szymon                   1  1  1  2  3  1  1    9    274.41         
  42 Lotnik                          1  3  1  0  0  3  2    9    273.52         
  43 Kozik 2                         1  3  1  2  2  1  1   10    271.96         
  44 Robert 0314                     1  3  1  2  2  1  1   10    271.30         
  45 Kondryszyn Krzysztof            1  0  1  1  2  2  2    8    270.99         
  46 Kusionowie                      1  0  2  3  1  2  1    9    270.79         
  47 Majcher Krystian i Marzena      1  1  2  1  2  2  1    9    270.65         
  48 Gabryś Józef                    1  3  2  2  2  0  1   10    270.39         
  49 Jura                            1  3  2  1  1  2  1   10    268.60         
  50 Monika i Zbigniew Dubiel        1  1  2  2  2  1  1    9    265.18         
  51 Kupka - Smiłowski               1  1  1  3  2  2  0    9    262.58         
  52 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  2  2  0  1  2    9    259.78         
  53 Jan Bocheńczak                  1  2  2  3  2  1  0   10    259.76         
  54 SYLA                            1  3  1  1  1  1  2    9    259.38         
  55 TEAM MDŁ 1                      1  1  0  2  2  1  2    8    256.69         
  56 BIENIEK                         1  2  2  1  1  2  1    9    255.99         
  57 WADOWICE                        1  3  1  2  0  1  2    9    254.57         
  58 Bus Przemysław                  1  2  2  2  0  2  1    9    251.90         
  59 Barabella                       1  1  1  1  2  2  1    8    251.81         
  60 Team "Belgisch Limburg"         1  3  1  2  2  2  0   10    247.26         
  61 Radosław Dróżdż                 1  1  1  2  2  1  1    8    246.84         
  62 MAKA                            1  3  0  1  1  1  2    8    246.50         
  63 Kazimierz Lewandowski 2         1  2  2  2  1  2  0    9    245.98         
  64 Bogdan Mińkowski                1  1  0  1  1  1  3    7    245.86         
  65 Wiesław Kurnik                  1  2  1  0  1  2  2    8    245.47         
  66 Lech & Rycombel 2               1  1  2  2  0  1  2    8    245.02         
  67 Maciuszek Jan                   1  2  0  1  2  2  1    8    242.83         
  68 Ireneusz Kotela                 1  1  0  1  1  2  2    7    242.63         
  69 Pajor Edward                    1  2  2  0  0  2  2    8    242.62         
  70 Kołodziej & Matias              1  0  1  1  2  1  2    7    241.30         
  71 GORZOLKA & KUMIEC               1  3  1  2  0  2  1    9    240.83         
  72 Śniosek Krystian                1  1  1  1  1  3  1    8    238.75         
  73 APOLLO                          1  1  2  1  2  1  1    8    233.75         
  74 Andrzej Warchoł                 1  1  0  2  0  2  2    7    231.41         
  75 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  2  2  1  0  2  1    8    231.27         
  76 Grzegorz Jarzmik                1  1  1  0  1  2  2    7    230.97         
  77 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  0  2  1    8    230.67         
  78 P. Romkes 2                     1  2  2  2  0  1  1    8    230.09         
  79 MAŁOBURSKI                      1  1  2  1  1  2  1    8    230.08         
  80 Święcicki Paweł 2               1  3  0  1  1  2  1    8    227.99         
  81 Master Team 2                   1  2  2  1  1  1  1    8    223.42         
  82 PIOTR & BOGDAN                  1  0  1  2  2  1  1    7    222.10         
  83 KERAJE                          1  3  1  0  2  1  1    8    221.96         
  84 adamek 1118                     1  2  2  1  2  0  1    8    221.26         
  85 Justyna Marzeion                1  0  1  0  1  2  2    6    220.17         
  86 Simonsz - Huisman 2             1  2  3  2  1  1  0    9    219.95         
  87 Sunshine Team Twente A          1  2  1  2  1  1  1    8    219.66         
  88 TEAM LACH                       1  3  1  0  2  1  1    8    219.53         
  89 Menok & Roman                   1  2  2  2  1  0  1    8    211.22         
  90 Bogdan Witkowski Liszka         1  1  0  2  1  2  1    7    211.08         
  91 Team Hamers 1                   1  1  3  2  2  0  0    8    210.77         
  92 Rudyk Orest                     1  1  2  1  1  1  1    7    209.42         
  93 Bram Wassenaar                  1  2  1  1  1  0  2    7    209.33         
  94 Przemysław Chruszcz             1  2  1  0  2  1  1    7    208.86         
  95 P. Wolters 1                    1  2  2  1  1  2  0    8    207.88         
  96 Święcicki Paweł 3               1  0  1  1  0  2  2    6    206.41         
  97 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  2  2  1  1  2  0    8    203.44         
  98 Comb. v/d Vooren Team A         1  1  2  3  2  0  0    8    202.14         
  99 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  1  1  1  1  0  2    6    201.93         
 100 Team Thieu                      1  1  2  1  1  1  1    7    201.63         
 101 Dieter Strackbein               1  1  2  2  0  1  1    7    200.59         
 102 Leon Wójciak                    1  1  1  3  1  0  1    7    199.39         
 103 Matthias Klement                1  2  1  1  1  1  1    7    199.13         
 104 Iza & Stasiu                    1  0  0  2  1  2  1    6    197.83         
 105 Siepierowski Grzegorz           1  2  1  1  1  2  0    7    194.37         
 106 Banek Robert                    1  1  0  1  1  2  1    6    192.04         
 107 WACEK                           1  1  0  1  2  1  1    6    191.43         
 108 PAJĄK & KROGULEC                1  1  2  2  0  1  1    7    190.76         
 109 Krzysztof Rumik 2               1  2  1  1  2  0  1    7    188.87         
 110 Wieczór                         1  3  1  1  0  0  2    7    188.10         
 111 Kirzhach OLR 4                  1  1  1  0  2  1  1    6    187.87         
 112 PLANET BROTHERS 2               1  0  1  1  2  1  1    6    187.82         
 113 Andrzej & Bogdan                1  1  1  1  1  1  1    6    186.80         
 114 Mączka Józef                    1  1  0  1  2  2  0    6    186.50         
 115 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  1  1  2  1    6    185.46         
 116 Tadeusz Kicko                   1  3  1  1  1  0  1    7    185.06         
 117 Adam Sehnke                     1  2  1  1  1  2  0    7    184.70         
 118 nismo                           1  2  2  1  1  0  1    7    184.43         
 119 Józef M                         1  0  1  2  2  0  1    6    182.91         
 120 Stani                           1  1  1  1  1  1  1    6    182.65         
 121 Master Team 3                   1  1  2  2  2  0  0    7    181.24         
 122 Tim Schilling                   1  2  1  2  1  1  0    7    181.02         
 123 ORZEŁ                           1  2  0  1  1  1  1    6    180.42         
 124 Drzazga Jerzy                   1  2  0  1  0  2  1    6    180.40         
 125 Kirzhach OLR 3                  1  0  0  2  1  0  2    5    179.62         
 126 Kips Bundervoet                 1  1  1  1  1  1  1    6    178.55         
 127 Kurek Wiesław                   1  0  1  0  2  1  1    5    177.63         
 128 Lesiewicz A.S.                  1  2  0  1  0  2  1    6    176.15         
 129 Piotr Wojtaszek                 1  1  1  1  1  1  1    6    175.96         
 130 KOZAK GROUP smge.pl             1  3  0  0  0  1  2    6    172.42         
 131 Rafał i Agnieszka Warenda       1  1  1  0  0  1  2    5    171.59         
 132 Team Twente 1                   1  2  1  1  0  1  1    6    170.41         
 133 Stefan Steenbergen              1  2  0  1  1  1  1    6    169.89         
 134 Olenka Rudyk                    1  1  1  2  1  0  1    6    168.46         
 135 Brabant Flyers                  1  1  2  0  1  1  1    6    168.12         
 136 Święcicki Paweł 1               1  1  1  0  0  1  2    5    167.65         
 137 Lesiewicz K. M.                 1  2  1  1  1  0  1    6    167.31         
 138 Stępień Leszek                  1  1  0  0  2  1  1    5    166.85         
 139 Wierzbiak Henryk                1  2  1  1  1  0  1    6    166.81         
 140 PLANET BROTHERS 1               1  3  1  0  0  1  1    6    166.75         
 141 Tadeusz Niżnik                  1  1  0  1  1  1  1    5    166.44         
 142 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  1  1  1    5    165.10         
 143 TEAM MR                         1  1  0  1  0  2  1    5    164.63         
 144 Koralewicz Bracia 1             1  2  1  1  1  1  0    6    164.40         
 145 Harrie van Boxmeer              1  0  1  1  1  1  1    5    163.34         
 146 Lech & Rycombel 3               1  1  1  2  1  1  0    6    160.17         
 147 Team Koningshoeve 1             1  1  1  1  0  0  2    5    159.88         
 148 Maniek                          1  2  1  1  1  1  0    6    159.72         
 149 Paśko Dorota                    1  1  0  1  1  1  1    5    158.84         
 150 Team Alaerts                    1  2  1  1  0  2  0    6    157.99         
 151 Team Bergmans & Gils            1  3  1  0  0  1  1    6    157.21         
 152 Lucky Loser                     1  1  2  0  2  1  0    6    156.97         
 153 P. P. Pigeons                   1  2  0  2  1  1  0    6    156.00         
 154 Kirzhach OLR 2                  1  1  1  1  1  0  1    5    155.25         
 155 Czyż Marek                      1  1  0  0  2  2  0    5    154.63         
 156 Bogusław Węgrzyn                1  3  1  0  0  1  1    6    151.24         
 157 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  2  1  1  2  0  0    6    150.57         
 158 SYKI                            1  0  1  1  1  2  0    5    149.95         
 159 Koralewicz Bracia 2             1  2  0  1  0  1  1    5    149.82         
 160 Paweł Socała                    1  1  1  1  0  1  1    5    148.98         
 161 Papież Rafał                    1  2  0  0  1  1  1    5    148.90         
 162 Janusz                          1  2  0  0  1  1  1    5    148.72         
 163 Team Hamers 2                   1  1  1  1  1  0  1    5    146.26         
 164 TEAM MDŁ 2                      1  0  0  1  0  2  1    4    145.83         
 165 Team de Ridder                  1  1  1  1  1  0  1    5    145.45         
 166 Rupiński Krzysztof              1  1  1  1  1  0  1    5    145.04         
 167 Team Tonson                     1  1  1  1  1  0  1    5    144.13         
 168 Ziętara & Trybuła               1  1  0  1  2  0  1    5    141.80         
 169 Rick te Morsche                 1  2  0  0  1  1  1    5    139.75         
 170 Skowronek Włodzimierz           1  1  1  0  2  1  0    5    139.05         
 171 Tyka Stanisław                  1  2  0  0  1  2  0    5    138.02         
 172 Team Grzelak                    1  1  1  1  0  2  0    5    137.60         
 173 Winiarscy i Góral               1  1  1  1  1  0  1    5    137.35         
 174 Team Stępniewski L. K. K.       1  2  1  0  1  0  1    5    136.91         
 175 Rurarz Zbigniew                 1  0  1  2  2  0  0    5    135.40         
 176 Adam Niezgoda                   1  1  0  0  0  2  1    4    134.27         
 177 Team Lindenhof 1                1  0  1  0  1  1  1    4    130.55         
 178 Comb. v/d Vooren Team B         1  1  1  2  1  0  0    5    130.20         
 179 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  1  0  1  1  1    4    129.80         
 180 Bieryt & Patulski               1  2  0  2  0  0  1    5    127.62         
 181 Jankowski Andrzej 2             1  2  0  1  0  2  0    5    126.47         
 182 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  1  1  0  1  1    4    126.31         
 183 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1  0  1    4    123.16         
 184 Piotr Pepel 2                   1  2  1  0  2  0  0    5    122.50         
 185 Team de Ster Opgrimbie          1  0  1  1  1  1  0    4    119.12         
 186 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  1  0  1  1  0  1    4    118.70         
 187 Kozik 1                         1  0  1  1  1  1  0    4    118.26         
 188 Sunshine Team Twente B          1  0  1  1  1  1  0    4    117.56         
 189 Team Twente 2                   1  1  1  1  0  0  1    4    117.45         
 190 P. Romkes 1                     1  3  1  0  0  0  1    5    117.20         
 191 Adam Orczyk                     1  1  0  1  1  0  1    4    117.01         
 192 Team GJ v Houten                1  2  0  0  0  1  1    4    115.96         
 193 Jan Morsink                     1  1  1  1  0  0  1    4    113.36         
 194 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  1  1  0  1  0  1    4    111.97         
 195 Veugelers Dennis 1              1  3  1  1  0  0  0    5    111.87         
 196 A & W van den Engel             1  2  0  0  0  1  1    4    111.72         
 197 Simonsz - Huisman 3             1  1  1  1  0  0  1    4    111.66         
 198 Anton van Oort                  1  2  0  0  0  1  1    4    111.58         
 199 Team Niebieska                  1  2  0  0  1  0  1    4    110.48         
 200 Małgorzata                      1  1  0  1  1  1  0    4    110.15         
 201 Chochołowicz - Mastek           1  1  0  2  0  0  1    4    109.40         
 202 Patrycja                        1  3  1  0  0  1  0    5    107.21         
 203 Team Oss Jeroen                 1  2  0  0  1  0  1    4    106.84         
 204 Mielec Janina                   1  1  1  1  0 --  1    4    105.97         
 205 Kazimierz Lewandowski 1         1  2  0  1  0  0  1    4    102.81         
 206 KOZINOGA J. S.                  1  3  1  1  0  0  0    5    102.67         
 207 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0  1  1  0  1    3    102.41         
 208 Zosia & Edyta                   1  1  0  0  0  1  1    3    102.10         
 209 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  1  1  1  1  0  0    4    101.61         
 210 Piotr Pepel 1                   1  1  0  0  0  1  1    3    100.44         
 211 DUŃCZYK 2                       1  0  0  1  0  1  1    3    100.40         
 212 Janusz Body                     1  1  2  0  0  1  0    4    100.39         
 213 Comb. Janssen                   1  1  1  1  0  1  0    4    100.26         
 214 Oscor & Błażej                  1  1  1  1  1  0  0    4     99.11         
 215 Mateusz Górka                   1  0  0  1  1  0  1    3     98.53         
 216 Paweł Czechlowski               1  0  1  0  0  1  1    3     97.77         
 217 Bogdan Brandys                  1  1  0  0  0  1  1    3     97.08         
 218 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  0  0  1  1    3     96.61         
 219 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  1  2  0  0  1  0    4     96.48         
 220 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  2  0  1  0  1  0    4     96.28         
 221 Gurgul Kazimierz                1  1  2  0  0  1  0    4     95.22         
 222 Jacek Hajdo                     1  0  0  1  1  1  0    3     93.88         
 223 Roman H 1                       1  2  1  0  0  1  0    4     93.31         
 224 szczepcio                       1  1  0  0  0  1  1    3     91.81         
 225 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  3  0  0  0  1  0    4     86.51         
 226 P. Wolters 2                    1  1  0  1  0  0  1    3     84.53         
 227 AAHH LOFT                       1  1  0  0  1  1  0    3     81.99         
 228 Coos van Houten                 1  3  0  0  1  0  0    4     81.97         
 229 Steciuk Stanisław               1  0  0  0  0  1  1    2     81.43         
 230 Roman H 2                       1  2  2  0  0  0  0    4     80.54         
 231 Bogdan Stępień                  1  2  0  0  0  0  1    3     77.54         
 232 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  1  0  1  0  1  0    3     77.26         
 233 Górka Tadeusz                   1  3  1  0  0  0  0    4     77.03         
 234 Wim en Sven van Houten Team 1   1  1  0  1  0  1  0    3     76.65         
 235 Berdhold Lutz                   1  2  0  0  0  0  1    3     76.17         
 236 Stefan Steenbergen 2            1  0  2  0  1  0  0    3     74.27         
 237 Król Marek                      1  1  1  0  0  1  0    3     74.09         
 238 Krzysztof Rumik 1               1  3  1  0  0  0  0    4     72.57         
 239 Janusz Michorczyk               1  1  0  1  1  0  0    3     72.32         
 240 Team Niedużak                   1  1  1  0  1  0  0    3     72.31         
 241 Nico van den Hurk               1  0  0  0  1  0  1    2     71.07         
 242 Maria Siepierrowski             1  1  1  1  0  0  0    3     69.60         
 243 KASIA                           1  1  1  0  1  0  0    3     69.15         
 244 Team van Wijk                   1  0  0  1  0  0  1    2     68.52         
 245 Sparta team                     1  2  0  0  1  0  0    3     67.06         
 246 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  1  1  1  0  0  0    3     66.04         
 247 Wojciech Matysek                1  2  0  1  0  0  0    3     65.49         
 248 Sylwester Sokalski              1  0  1  0  0  0  1    2     64.46         
 249 Lech & Rycombel 1               1  1  1  1  0  0  0    3     63.83         
 250 Musiał Andrzej                  1  0  1  0  0  0  1    2     63.75         
 251 DUNAS & KONECHNYY               1  0  1  0  0  1  0    2     62.99         
 252 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0  1  0  1  0    2     62.74         
 253 Rob Duurland                    1  1  0  0  0  0  1    2     62.29         
 254 The Boys from Hardinxveld       1  1  0  0  0  0  1    2     61.08         
 255 zWarchoł Andrzej                1  0  1  0  0  1  0    2     61.01         
 256 Team Lindenhof 2                1  1  0  0  0  0  1    2     60.83         
 257 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  2  0  1  0  0  0    3     60.66         
 258 MICHNA RACING TEAM              1  1  0  0  0  0  1    2     60.37         
 259 Tyliba Andrzej i Edyta          1  1  0  0  0  0  1    2     60.26         
 260 Derby Karpaty                   1  1  0  0  0  0  1    2     59.69         
 261 J & M Duda                      1  0  1  0  0  1  0    2     59.48         
 262 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  1  0  0  0  0  1    2     58.26         
 263 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  2  1  0  0  0  0    3     57.38         
 264 BLONDMAR                        1  1  0  0  0  1  0    2     56.68         
 265 Bogdan Łosenko                  1  3  0  0  0  0  0    3     53.61         
 266 Wim en Sven van Houten Team 2   1  3  0  0  0  0  0    3     53.35         
 267 Kornaś Leszek                   1  1  0  0  0  1  0    2     52.19         
 268 Master Team 1                   1  1  0  0  1  0  0    2     50.46         
 269 Master Team 4                   1  0  1  1  0  0  0    2     48.64         
 270 KUBA                            1  1  0  0  1  0  0    2     46.61         
 271 Jancenty Jarczok                1  1  0  1  0  0  0    2     45.32         
 272 zTyka Stanisław                 1  0  0  0  0  0  1    1     44.85         
 273 Krzyżak Janusz                  1  0  0  0  0  0  1    1     44.62         
 274 Igorek                          1  0  0  0  0  1  0    1     39.88         
 275 Simonsz - Huisman 1             1  2  0  0  0  0  0    2     36.99         
 276 Sobuta Dawid                    1  2  0 --  0  0  0    2     36.42         
 277 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  2  0  0  0  0  0    2     36.09         
 278 Kunicki Stanisław               1  2  0  0  0  0  0    2     33.58         
 279 DUŃCZYK 1                       1  0  0  0  1  0  0    1     29.39         
 280 Veerman - Volendam              1  0  0  0  1  0  0    1     28.87         
 281 Paruzel Piotr                   1  0  0  0  1  0  0    1     28.52         
 282 A. J. Zondag en Zn.             1  1  0  0  0  0  0    1     19.83         
 283 Sprycha Łukasz                  1  1  0  0  0  0  0    1     19.39         
 284 BATE 7                          1  1  0  0  0  0  0    1     18.35         
 285 Team Bos - Bevers               1  1  0  0  0  0  0    1     18.22         
 286 Przemysław Wydrych              1  1  0  0  0  0  0    1     17.98         
 287 Huig van Duijn                  1  1  0  0  0  0  0    1     17.93         
 288 Dla Grażynki                    1  1  0  0  0  0  0    1     17.72         
 289 Dariusz Forczek                 1  1  0  0  0  0  0    1     17.69         
 290 Wim en Benno Klomp              1  1  0  0  0  0  0    1     17.49         
 291 Kotek                           1  1  0  0  0  0  0    1     17.23         
 292 zLesiewicz K.M.                 1  1  0  0  0  0  0    1     16.66         
 293 Górka Marian                    1  1  0  0  0  0  0    1     16.48         
 294 Dadał Jan                       1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 295 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 296 Górniak Andrzej                 1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 297 Henryk Staroń                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 298 Jacob Meijeks                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 299 Jankowski Andrzej 1             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 300 Józef H.                        1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 301 Józef Wania                     1  0 -- -- -- --  0    0      0.00         
 302 KANTOROWICZ                     1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 303 Łukasz Zagata                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 304 M. H. M. Team                   1  0 --  0  0  0  0    0      0.00         
 305 MAJA                            1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 306 Marc Dirckx                     1  0 -- --  0  0  0    0      0.00         
 307 Pluta S.                        1  0 -- --  0  0  0    0      0.00         
 308 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 -- -- --  0  0    0      0.00         
 309 Solo                            1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 310 Sulejewski Robert               1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 311 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 312 Tempka-Niżnik                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 313 U. K. Mazepa                    1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 314 Wiesław Kubala                  1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 315 zLeon Wójciak                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 316 zPiotr&Bogdan                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 317 zTarasiuk                       1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 318 zTeam Alaerts                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 319 zTeam Hamers                    1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 
                            MWG Krakus, rok 2018.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa 5 z 5                                 
  Punktacja Główna [ 1]                                                         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 Jarosław Wierzbicki             1  0  0  0  0  0  5    5    217.21         
   2 Kozik 3                         1  0  0  0  0  0  4    4    188.42         
   3 CHRAMIEC                        1  0  0  0  0  0  4    4    174.88         
   4 Emanuel                         1  0  0  0  0  0  3    3    144.96         
   5 Garncarz Mariusz                1  0  0  0  0  0  3    3    139.47         
   6 Sławomir Pluta 1 SMGE           1  0  0  0  0  0  3    3    137.69         
   7 Brugmans Sabrina                1  0  0  0  0  0  3    3    137.36         
   8 Tomaszewski                     1  0  0  0  0  0  3    3    134.66         
   9 Franczyk Łukasz                 1  0  0  0  0  0  3    3    133.14         
  10 Bogdan Mińkowski                1  0  0  0  0  0  3    3    125.57         
  11 SG Sehnke - Marzeion            1  0  0  0  0  0  2    2     99.65         
  12 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKEN   1  0  0  0  0  0  2    2     98.86         
  13 Master Team 6                   1  0  0  0  0  0  2    2     98.41         
  14 Lech & Rycombel 2               1  0  0  0  0  0  2    2     95.72         
  15 Team GAZO                       1  0  0  0  0  0  2    2     95.53         
  16 SYLA                            1  0  0  0  0  0  2    2     95.30         
  17 Rafał i Agnieszka Warenda       1  0  0  0  0  0  2    2     95.04         
  18 Andrzej Warchoł                 1  0  0  0  0  0  2    2     94.81         
  19 Rudnik Stanisław                1  0  0  0  0  0  2    2     94.39         
  20 Team Koningshoeve 1             1  0  0  0  0  0  2    2     94.20         
  21 Ireneusz Kotela                 1  0  0  0  0  0  2    2     93.94         
  22 Marek i Edyta Malec             1  0  0  0  0  0  2    2     93.82         
  23 Kirzhach OLR 1                  1  0  0  0  0  0  2    2     93.41         
  24 Pajor Edward                    1  0  0  0  0  0  2    2     93.33         
  25 MAKA                            1  0  0  0  0  0  2    2     93.18         
  26 Święcicki Paweł 3               1  0  0  0  0  0  2    2     92.62         
  27 Justyna Marzeion                1  0  0  0  0  0  2    2     92.61         
  28 GAŃSKI                          1  0  0  0  0  0  2    2     92.43         
  29 Veugelers Dennis 2              1  0  0  0  0  0  2    2     92.20         
  30 Kirzhach OLR 3                  1  0  0  0  0  0  2    2     91.67         
  31 Kuba & Ola                      1  0  0  0  0  0  2    2     91.59         
  32 Karl-Heinz Burger               1  0  0  0  0  0  2    2     90.72         
  33 Beata i Janusz Chruśliccy       1  0  0  0  0  0  2    2     90.38         
  34 Młynarski Adam                  1  0  0  0  0  0  2    2     90.34         
  35 Bram Wassenaar                  1  0  0  0  0  0  2    2     90.27         
  36 Team J.W.J                      1  0  0  0  0  0  2    2     89.92         
  37 SG Steffl                       1  0  0  0  0  0  2    2     89.70         
  38 Rzepka Marek i Marcin           1  0  0  0  0  0  2    2     89.62         
  39 BACIARY                         1  0  0  0  0  0  2    2     89.58         
  40 Sznaucner Jarosław              1  0  0  0  0  0  2    2     89.47         
  41 DREAM TEAM                      1  0  0  0  0  0  2    2     89.32         
  42 Lotnik                          1  0  0  0  0  0  2    2     88.94         
  43 Kołodziej & Matias              1  0  0  0  0  0  2    2     88.87         
  44 Mielec Mateusz                  1  0  0  0  0  0  2    2     88.56         
  45 Święcicki Paweł 1               1  0  0  0  0  0  2    2     88.22         
  46 Wiesław Kurnik                  1  0  0  0  0  0  2    2     87.80         
  47 Łotysz & Szymankowski           1  0  0  0  0  0  2    2     87.39         
  48 Patulski & Bieryt               1  0  0  0  0  0  2    2     87.23         
  49 Team Koningshoeve 2             1  0  0  0  0  0  2    2     87.12         
  50 TEAM MDŁ 1                      1  0  0  0  0  0  2    2     87.12         
  51 Grzegorz Jarzmik                1  0  0  0  0  0  2    2     86.63         
  52 Bombrys-Machajewski-Niczke Te   1  0  0  0  0  0  2    2     85.80         
  53 WADOWICE                        1  0  0  0  0  0  2    2     85.76         
  54 Piotr Kogut                     1  0  0  0  0  0  2    2     84.81         
  55 KOZAK GROUP smge.pl             1  0  0  0  0  0  2    2     83.82         
  56 Kondryszyn Krzysztof            1  0  0  0  0  0  2    2     82.58         
  57 Wieczór                         1  0  0  0  0  0  2    2     81.71         
  58 Wierzbiak Henryk                1  0  0  0  0  0  1    1     49.96         
  59 JARUMI                          1  0  0  0  0  0  1    1     49.81         
  60 Kurek Wiesław                   1  0  0  0  0  0  1    1     49.66         
  61 Tadeusz Niżnik                  1  0  0  0  0  0  1    1     49.51         
  62 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  0  0  0  0  1    1     49.51         
  63 Koralewicz Bracia 2             1  0  0  0  0  0  1    1     49.39         
  64 Rupiński Krzysztof              1  0  0  0  0  0  1    1     49.36         
  65 Piotr Biłos                     1  0  0  0  0  0  1    1     49.32         
  66 Team Bergmans & Gils            1  0  0  0  0  0  1    1     49.32         
  67 Kirzhach OLR 2                  1  0  0  0  0  0  1    1     49.17         
  68 KERAJE                          1  0  0  0  0  0  1    1     49.09         
  69 Zosia & Edyta                   1  0  0  0  0  0  1    1     49.05         
  70 Kozik 2                         1  0  0  0  0  0  1    1     48.94         
  71 Team Twente 1                   1  0  0  0  0  0  1    1     48.86         
  72 Lesiewicz A.S.                  1  0  0  0  0  0  1    1     48.75         
  73 Simonsz - Huisman 3             1  0  0  0  0  0  1    1     48.71         
  74 Tadeusz Kicko                   1  0  0  0  0  0  1    1     48.56         
  75 GORZOLKA & KUMIEC               1  0  0  0  0  0  1    1     48.48         
  76 Kips Bundervoet                 1  0  0  0  0  0  1    1     48.45         
  77 Team de Ridder                  1  0  0  0  0  0  1    1     48.41         
  78 Papież Rafał                    1  0  0  0  0  0  1    1     48.37         
  79 Rudyk Orest                     1  0  0  0  0  0  1    1     48.26         
  80 Team Twente 2                   1  0  0  0  0  0  1    1     48.26         
  81 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE           1  0  0  0  0  0  1    1     48.18         
  82 Team Stępniewski L. K. K.       1  0  0  0  0  0  1    1     48.14         
  83 Tomasz Kropop 1                 1  0  0  0  0  0  1    1     48.03         
  84 Jerzy Gryzło                    1  0  0  0  0  0  1    1     47.92         
  85 Stępień Leszek                  1  0  0  0  0  0  1    1     47.88         
  86 TEAM MDŁ 2                      1  0  0  0  0  0  1    1     47.77         
  87 Robert 0314                     1  0  0  0  0  0  1    1     47.73         
  88 ORZEŁ                           1  0  0  0  0  0  1    1     47.61         
  89 Adam Niezgoda                   1  0  0  0  0  0  1    1     47.58         
  90 Drzazga Jerzy                   1  0  0  0  0  0  1    1     47.50         
  91 PLANET BROTHERS 1               1  0  0  0  0  0  1    1     47.42         
  92 Kinga Bocheńczak                1  0  0  0  0  0  1    1     47.39         
  93 Przemysław Chruszcz             1  0  0  0  0  0  1    1     47.35         
  94 Olenka Rudyk                    1  0  0  0  0  0  1    1     47.27         
  95 Piotr Pepel 1                   1  0  0  0  0  0  1    1     47.16         
  96 Garncarz Andrzej                1  0  0  0  0  0  1    1     47.08         
  97 Oleksy Bolesław                 1  0  0  0  0  0  1    1     46.93         
  98 P. Romkes 2                     1  0  0  0  0  0  1    1     46.82         
  99 Bogdan Witkowski Liszka         1  0  0  0  0  0  1    1     46.63         
 100 Barabella                       1  0  0  0  0  0  1    1     46.48         
 101 Andrzej & Bogdan                1  0  0  0  0  0  1    1     46.33         
 102 Marysia M                       1  0  0  0  0  0  1    1     46.33         
 103 adamek 1118                     1  0  0  0  0  0  1    1     46.14         
 104 Team Niebieska                  1  0  0  0  0  0  1    1     46.10         
 105 BIENIEK                         1  0  0  0  0  0  1    1     45.91         
 106 Lesiewicz K. M.                 1  0  0  0  0  0  1    1     45.80         
 107 Gabryś Józef                    1  0  0  0  0  0  1    1     45.68         
 108 Kusionowie                      1  0  0  0  0  0  1    1     45.68         
 109 Leon Wójciak                    1  0  0  0  0  0  1    1     45.61         
 110 Paweł Socała                    1  0  0  0  0  0  1    1     45.53         
 111 Team GJ v Houten                1  0  0  0  0  0  1    1     45.53         
 112 Team Tonson                     1  0  0  0  0  0  1    1     45.53         
 113 APOLLO                          1  0  0  0  0  0  1    1     45.34         
 114 Mateusz Górka                   1  0  0  0  0  0  1    1     45.30         
 115 Święcicki Paweł 2               1  0  0  0  0  0  1    1     45.23         
 116 Jura                            1  0  0  0  0  0  1    1     45.19         
 117 Sobuta Szymon                   1  0  0  0  0  0  1    1     45.11         
 118 Nico van Veen & Bram Wassenaa   1  0  0  0  0  0  1    1     45.04         
 119 nismo                           1  0  0  0  0  0  1    1     45.00         
 120 PIOTR & BOGDAN                  1  0  0  0  0  0  1    1     45.00         
 121 Banek Robert                    1  0  0  0  0  0  1    1     44.92         
 122 Master Team 2                   1  0  0  0  0  0  1    1     44.92         
 123 zTyka Stanisław                 1  0  0  0  0  0  1    1     44.85         
 124 Adam Orczyk                     1  0  0  0  0  0  1    1     44.73         
 125 Team Thieu                      1  0  0  0  0  0  1    1     44.73         
 126 Krzyżak Janusz                  1  0  0  0  0  0  1    1     44.62         
 127 Janusz                          1  0  0  0  0  0  1    1     44.47         
 128 Radosław Dróżdż                 1  0  0  0  0  0  1    1     44.32         
 129 The Boys from Hardinxveld       1  0  0  0  0  0  1    1     44.20         
 130 Śniosek Krystian                1  0  0  0  0  0  1    1     44.13         
 131 Majcher Krystian i Marzena      1  0  0  0  0  0  1    1     44.09         
 132 Krzysztof Rumik 2               1  0  0  0  0  0  1    1     44.05         
 133 Rob Duurland                    1  0  0  0  0  0  1    1     43.90         
 134 Tomasz Kropop 2                 1  0  0  0  0  0  1    1     43.86         
 135 Stefan Steenbergen              1  0  0  0  0  0  1    1     43.79         
 136 Master Team 5                   1  0  0  0  0  0  1    1     43.75         
 137 Team Lindenhof 2                1  0  0  0  0  0  1    1     43.71         
 138 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  0  0  0  0  0  1    1     43.67         
 139 Bus Przemysław                  1  0  0  0  0  0  1    1     43.56         
 140 Harrie van Boxmeer              1  0  0  0  0  0  1    1     43.52         
 141 Steciuk Stanisław               1  0  0  0  0  0  1    1     43.45         
 142 P. Wolters 2                    1  0  0  0  0  0  1    1     43.41         
 143 Bogusław Węgrzyn                1  0  0  0  0  0  1    1     43.26         
 144 Team van Wijk                   1  0  0  0  0  0  1    1     43.26         
 145 Maciuszek Jan                   1  0  0  0  0  0  1    1     43.18         
 146 MAŁOBURSKI                      1  0  0  0  0  0  1    1     43.18         
 147 MICHNA RACING TEAM              1  0  0  0  0  0  1    1     43.11         
 148 Sunshine Team Twente A          1  0  0  0  0  0  1    1     43.03         
 149 Jan Morsink                     1  0  0  0  0  0  1    1     42.99         
 150 Kirzhach OLR 4                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.95         
 151 Anton van Oort                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.88         
 152 DUŃCZYK 2                       1  0  0  0  0  0  1    1     42.77         
 153 Team Oss Jeroen                 1  0  0  0  0  0  1    1     42.69         
 154 Krawczyk Kazimierz / Milcarz    1  0  0  0  0  0  1    1     42.65         
 155 Kazimierz Lewandowski 1         1  0  0  0  0  0  1    1     42.61         
 156 A & W van den Engel             1  0  0  0  0  0  1    1     42.58         
 157 Team Hamers 2                   1  0  0  0  0  0  1    1     42.54         
 158 Derby Karpaty                   1  0  0  0  0  0  1    1     42.50         
 159 Bogdan Brandys                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.42         
 160 Nico van den Hurk               1  0  0  0  0  0  1    1     42.39         
 161 TEAM MR                         1  0  0  0  0  0  1    1     42.27         
 162 Bogdan Stępień                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.20         
 163 KOGUCIK SŁOMKA                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.20         
 164 Sylwester Sokalski              1  0  0  0  0  0  1    1     42.08         
 165 TEAM LACH                       1  0  0  0  0  0  1    1     42.01         
 166 Stani                           1  0  0  0  0  0  1    1     41.93         
 167 Józef M                         1  0  0  0  0  0  1    1     41.82         
 168 Iza & Stasiu                    1  0  0  0  0  0  1    1     41.78         
 169 PAJĄK & KROGULEC                1  0  0  0  0  0  1    1     41.74         
 170 Matthias Klement                1  0  0  0  0  0  1    1     41.70         
 171 PLANET BROTHERS 2               1  0  0  0  0  0  1    1     41.59         
 172 ZAGŁOBA TEAM - 2                1  0  0  0  0  0  1    1     41.55         
 173 Paśko Dorota                    1  0  0  0  0  0  1    1     41.52         
 174 Bieryt & Patulski               1  0  0  0  0  0  1    1     41.44         
 175 Monika i Zbigniew Dubiel        1  0  0  0  0  0  1    1     41.44         
 176 Piotr Wojtaszek                 1  0  0  0  0  0  1    1     41.36         
 177 Mielec Janina                   1  0  0  0  0 --  1    1     41.29         
 178 P. Romkes 1                     1  0  0  0  0  0  1    1     41.17         
 179 Berdhold Lutz                   1  0  0  0  0  0  1    1     41.10         
 180 Tyliba Andrzej i Edyta          1  0  0  0  0  0  1    1     41.10         
 181 Paweł Czechlowski               1  0  0  0  0  0  1    1     41.02         
 182 Winiarscy i Góral               1  0  0  0  0  0  1    1     40.98         
 183 Oddział Trzebnica 2             1  0  0  0  0  0  1    1     40.95         
 184 Brabant Flyers                  1  0  0  0  0  0  1    1     40.76         
 185 Chochołowicz - Mastek           1  0  0  0  0  0  1    1     40.68         
 186 szczepcio                       1  0  0  0  0  0  1    1     40.64         
 187 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE           1  0  0  0  0  0  1    1     40.53         
 188 Ziętara & Trybuła               1  0  0  0  0  0  1    1     40.45         
 189 Rick te Morsche                 1  0  0  0  0  0  1    1     40.38         
 190 Team Lindenhof 1                1  0  0  0  0  0  1    1     40.27         
 191 Dieter Strackbein               1  0  0  0  0  0  1    1     40.23         
 192 Menok & Roman                   1  0  0  0  0  0  1    1     40.19         
 193 WACEK                           1  0  0  0  0  0  1    1     40.15         
 194 Musiał Andrzej                  1  0  0  0  0  0  1    1     40.04         
 195 A. J. Zondag en Zn.             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 196 AAHH LOFT                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 197 Adam Sehnke                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 198 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 199 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 200 ANDRE PIGEONS POLSKA            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 201 BATE 7                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 202 BLONDMAR                        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 203 Bogdan Łosenko                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 204 Comb. Janssen                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 205 Comb. v/d Vooren Team A         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 206 Comb. v/d Vooren Team B         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 207 Coos van Houten                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 208 Czyż Marek                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 209 Dadał Jan                       1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 210 Dariusz Forczek                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 211 Dla Grażynki                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 212 DUNAS & KONECHNYY               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 213 DUŃCZYK 1                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 214 Elizabeth & Tomasz Czupryniak   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 215 Górka Marian                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 216 Górka Tadeusz                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 217 Górniak Andrzej                 1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 218 Gurgul Kazimierz                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 219 Henryk Staroń                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 220 Huig van Duijn                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 221 Igorek                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 222 J & M Duda                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 223 Jacek Hajdo                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 224 Jacob Meijeks                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 225 Jan Bocheńczak                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 226 Jancenty Jarczok                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 227 Jankowski Andrzej 1             1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 228 Jankowski Andrzej 2             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 229 Janusz Body                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 230 Janusz Michorczyk               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 231 Józef H.                        1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 232 Józef Wania                     1  0 -- -- -- --  0    0      0.00         
 233 KANTOROWICZ                     1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 234 KASIA                           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 235 Kazimierz Lewandowski 2         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 236 Koralewicz Bracia 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 237 Kornaś Leszek                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 238 Kotek                           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 239 Kozik 1                         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 240 KOZINOGA J. S.                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 241 Król Marek                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 242 Krzysztof Rumik 1               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 243 KUBA                            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 244 Kunicki Stanisław               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 245 Kupka - Smiłowski               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 246 Lech & Rycombel 1               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 247 Lech & Rycombel 3               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 248 Lucky Loser                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 249 Łukasz Zagata                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 250 M. H. M. Team                   1  0 --  0  0  0  0    0      0.00         
 251 Mączka Józef                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 252 MAJA                            1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 253 Małgorzata                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 254 Maniek                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 255 Marc Dirckx                     1  0 -- --  0  0  0    0      0.00         
 256 Maria Siepierrowski             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 257 Master Team 1                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 258 Master Team 3                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 259 Master Team 4                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 260 Oddział Trzebnica 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 261 Oscor & Błażej                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 262 P. P. Pigeons                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 263 P. Wolters 1                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 264 Paruzel Piotr                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 265 Patrycja                        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 266 Piotr Pepel 2                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 267 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyce   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 268 Pluta S.                        1  0 -- --  0  0  0    0      0.00         
 269 Przemysław Wydrych              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 270 Roman H 1                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 271 Roman H 2                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 272 RUDYK ANDRZEJ                   1  0 -- -- --  0  0    0      0.00         
 273 Rurarz Zbigniew                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 274 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 275 Simonsz - Huisman 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 276 Simonsz - Huisman 2             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 277 Skowronek Włodzimierz           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 278 Sławomir Pluta 2 SMGE           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 279 Sobuta Dawid                    1  0  0 --  0  0  0    0      0.00         
 280 Solo                            1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 281 Sparta team                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 282 Sprycha Łukasz                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 283 Stefan Steenbergen 2            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 284 Sulejewski Robert               1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 285 Sunshine Team Twente B          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 286 SYKI                            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 287 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 288 Team "Belgisch Limburg"         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 289 Team Alaerts                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 290 Team Bos - Bevers               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 291 Team de Ster Opgrimbie          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 292 Team Esther Vereecke + Hugo M   1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 293 Team Grzelak                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 294 Team Hamers 1                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 295 Team Niedużak                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 296 Team R. Kuijer & Zoon 1         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 297 Team R. Kuijer & Zoon 2         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 298 Tempka-Niżnik                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 299 Tim Schilling                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 300 Tyka Stanisław                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 301 U. K. Mazepa                    1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 302 Veerman - Volendam              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 303 Veugelers Dennis 1              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 304 Wiesław Kubala                  1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 305 Wim en Benno Klomp              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 306 Wim en Sven van Houten Team 1   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 307 Wim en Sven van Houten Team 2   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 308 Wioletta i Zbigniew Mitręga     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 309 Wojciech Matysek                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 310 ZAGŁOBA TEAM - 1                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 311 zLeon Wójciak                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 312 zLesiewicz K.M.                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 313 zPiotr&Bogdan                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 314 zTarasiuk                       1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 315 zTeam Alaerts                   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 316 zTeam Hamers                    1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 317 Żurecki Piotr i Marcin 1        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 318 Żurecki Piotr i Marcin 2        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 319 zWarchoł Andrzej                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,                   
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1068     0   6    190.160  1557.440
        2 JARUMI                         1 PL 0281 18 3418     0   6    185.710  1557.440
        3 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1809     0   6    185.020  1557.440
        4 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2005     0   6    184.000  1557.440
        5 Kozik 2                        1 PL 0343 18 397      0   6    181.270  1557.440
        6 Team J.W.J                     1 NL 18 1081057       0   6    180.190  1557.440
        7 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1562     0   6    178.670  1557.440
        8 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069936       0   6    173.910  1557.440
        9 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1808     0   5    169.550  1456.540
       10 BACIARY                        1 PL 0238 18 685      0   5    166.180  1456.540
       11 Team GAZO                      1 NL 18 1706922       0   5    165.080  1359.630
       12 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8636     0   5    163.700  1402.280
       13 Harrie van Boxmeer             1 NL 18 1264888       0   5    163.340  1456.540
       14 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338921       0   5    163.080  1456.540
       15 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255169      0   5    160.770  1359.630
       16 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1012     0   5    158.490  1402.280
       17 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5202     0   5    158.100  1402.280
       18 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6030     0   5    157.750  1456.540
       19 P. Romkes 2                    1 NL 18 1485835       0   5    157.170  1306.850
       20 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12110    0   5    156.520  1402.280
       21 Barabella                      1 PL 0400 18 707      0   5    155.990  1359.630
       22 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 285     0   5    154.800  1233.480
       23 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028558       0   5    153.270  1402.280
       24 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12120    0   5    153.220  1233.480
       25 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 2913     0   5    151.790  1233.480
       26 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2108     0   5    151.750  1233.480
       27 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2289     0   5    151.710  1402.280
       28 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1656     0   5    151.620  1359.630
       29 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 264     0   5    151.310  1233.480
       30 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3915     0   5    150.490  1233.480
       31 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4714     0   5    149.350  1233.480
       32 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 620      0   5    149.070  1233.480
       33 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15146    0   5    148.220  1402.280
       34 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6121     0   5    148.080  1359.630
       35 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6244     0   5    147.580  1233.480
       36 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400472       0   5    147.540  1233.480
       37 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3112     0   5    147.110  1233.480
       38 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050645       0   5    146.370  1359.630
       39 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12119    0   5    145.870  1233.480
       40 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2059     0   5    145.610  1359.630
       41 Team de Ridder                 1 NL 18 1707781       0   5    145.450  1233.480
       42 Team Thieu                     1 BE 18 5061449       0   5    144.890  1233.480
       43 Team Tonson                    1 NL 18 1706840       0   5    144.130  1233.480
       44 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4304    0   5    144.100  1233.480
       45 GAŃSKI                         1 PL 0296 18 151      0   5    143.150  1233.480
       46 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2004     0   5    140.150  1233.480
       47 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5115     0   5    139.930  1028.420
       48 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3137     0   5    135.310  1028.420
       49 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1119     0   5    133.740  1028.420
       50 Marysia M                      1 PL 0200 18 4612     0   5    132.290  1028.420
       51 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33104        0   4    148.060  1301.380
       52 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3046     0   4    144.780  1301.380
       53 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4491     0   4    140.330  1301.380
       54 Kozik 3                        1 PL 0343 18 407      0   4    140.020  1258.730
       55 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1104     0   4    137.850  1205.950
       56 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 108      0   4    136.790  1258.730
       57 KERAJE                         1 PL 098 18 17031     0   4    136.470  1204.470
       58 BIENIEK                        1 S 20 2018 003       0   4    136.140  1258.730
       59 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2105     0   4    135.800  1258.730
       60 Kozik 3                        1 PL 0343 18 408      0   4    135.380  1204.470
       61 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6920     0   4    135.130  1204.470
       62 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2216     0   4    134.770  1132.580
       63 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195357       0   4    133.850  1132.580
       64 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1817     0   4    133.740  1205.950
       65 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12114    0   4    133.590  1258.730
       66 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 659       0   4    133.330  1132.580
       67 SG Steffl                      1 HU 18 D 383083      0   4    133.300  1132.580
       68 MAKA                           1 PL 0237 18 269      0   4    132.180  1204.470
       69 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 18 1587     0   4    131.500  1151.690
       70 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344794      0   4    131.390  1204.470
       71 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2215     0   4    131.180  1132.580
       72 Janusz                         1 PL 0385 18 2908     0   4    130.880  1204.470
       73 KOGUCIK SŁOMKA                 1 PL 0482 18 5813     0   4    129.800  1258.730
       74 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069933       0   4    129.390  1132.580
       75 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4234     0   4    129.210  1132.580
       76 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1158     0   4    128.350  1151.690
       77 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7011     0   4    128.150  1132.580
       78 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0316 18 892      0   4    127.950  1301.380
       79 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11782    0   4    127.720  1132.580
       80 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13318     0   4    127.670  1078.320
       81 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1864     0   4    127.630  1151.690
       82 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5501     0   4    127.270  1204.470
       83 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069907       0   4    127.090  1078.320
       84 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 61       0   4    126.790  1078.320
       85 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1205     0   4    126.530  1151.690
       86 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15130    0   4    126.390  1258.730
       87 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5168     0   4    125.790  1109.040
       88 Emanuel                        1 PL 0314 18 6698     0   4    125.570  1151.690
       89 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 9        0   4    125.450  1109.040
       90 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10494    0   4    125.030  1109.040
       91 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 18 4235     0   4    124.970  1132.580
       92 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12379    0   4    124.710  1109.040
       93 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3717     0   4    124.230  1109.040
       94 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5074     0   4    123.990  1205.950
       95 WADOWICE                       1 PL 029 18 893       0   4    123.950  1151.690
       96 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2528     0   4    123.700  1109.040
       97 Oleksy Bolesław                1 PL 0137 18 6854     0   4    123.160  1078.320
       98 Stani                          1 PL 0231 18 3830     0   4    122.780   927.520
       99 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6943     0   4    122.760  1078.320
      100 Emanuel                        1 PL 0314 18 6606     0   4    122.690  1109.040
      101 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5186      0   4    122.410  1035.670
      102 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1807     0   4    122.350  1151.690
      103 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 114     0   4    122.300  1078.320
      104 Master Team 2                  1 PL 0442 18 518      0   4    122.220  1035.670
      105 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2302     0   4    122.130   873.260
      106 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050646       0   4    121.670  1151.690
      107 Team GAZO                      1 NL 18 1707312       0   4    121.520  1078.320
      108 Rick te Morsche                1 NL 18 1570984       0   4    121.430  1204.470
      109 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248027       0   4    121.240  1109.040
      110 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 444      0   4    120.600   927.520
      111 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6689     0   4    120.140   927.520
      112 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4531      0   4    119.450  1035.670
      113 Kozik 3                        1 PL 0343 18 414      0   4    119.340  1035.670
      114 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 11819    0   4    118.950  1109.040
      115 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2090     0   4    118.890   873.260
      116 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2983     0   4    118.180  1109.040
      117 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3048     0   4    117.710   927.520
      118 Sunshine Team Twente B         1 NL 18 1534023       0   4    117.560   927.520
      119 Team Twente 2                  1 NL 18 1523541       0   4    117.450   982.890
      120 Adam Orczyk                    1 PL 0317 18 645      0   4    117.010  1078.320
      121 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 447      0   4    116.430   982.890
      122 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 105      0   4    115.940  1078.320
      123 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 352      0   4    115.610  1035.670
      124 Team Twente 1                  1 NL 18 1522339       0   4    115.220   982.890
      125 Jura                           1 PL 0100 18 78       0   4    115.120  1035.670
      126 nismo                          1 PL 0167 18 8091     0   4    115.030  1035.670
      127 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255175      0   4    114.900   982.890
      128 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4888     0   4    114.350   873.260
      129 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 38       0   4    113.850   927.520
      130 WADOWICE                       1 PL 029 18 894       0   4    113.420   982.890
      131 Jan Morsink                    1 NL 18 1540236       0   4    113.360   982.890
      132 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1070     0   4    113.060   982.890
      133 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2087     0   4    112.590   873.260
      134 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 211     0   4    112.390   982.890
      135 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4359    0   4    112.090   927.520
      136 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3924     0   4    110.180   830.610
      137 Małgorzata                     1 PL 0314 18 6112     0   4    110.150   873.260
      138 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255157      0   4    110.140   982.890
      139 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1111     0   4    109.640   982.890
      140 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344795      0   4    109.480   830.610
      141 SYLA                           1 PL 0314 18 6660     0   4    109.260   873.260
      142 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6702     0   4    108.840   704.460
      143 Wieczór                        1 PL 0475 18 10582    0   4    108.630   982.890
      144 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1027     0   4    108.580   704.460
      145 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3968     0   4    108.490   830.610
      146 Mielec Janina                  1 PL 0438 18 3920     0   4    105.970   982.890
      147 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235648       0   4    105.370   830.610
      148 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4376     0   4    105.340   704.460
      149 Kozik 3                        1 PL 0343 18 411      0   4    105.130   704.460
      150 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 13781    0   4    105.120   777.830
      151 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5502     0   4    104.370   830.610
      152 Matthias Klement               1 DV 05080 18 42      0   4    104.010   704.460
      153 Master Team 6                  1 PL 0442 18 2121     0   4    103.840   777.830
      154 P. Wolters 1                   1 NL 18 1235652       0   4    102.510   777.830
      155 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 724      0   4    102.510   704.460
      156 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036809       0   4    102.450   830.610
      157 Wioletta i Zbigniew Mitręga    1 PL 0176 18 5661     0   4    101.610   704.460
      158 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437042       0   4    101.280   830.610
      159 Kips Bundervoet                1 BE 18 4217595       0   4    101.260   777.830
      160 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2123     0   4    101.210   704.460
      161 Menok & Roman                  1 UKR 18 2255159      0   4    101.080   704.460
      162 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 290     0   4    100.620   704.460
      163 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255145      0   4    100.620   704.460
      164 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719612       0   4    100.030   704.460
      165 Oscor & Błażej                 1 PL 0231 18 7905     0   4     99.110   704.460
      166 APOLLO                         1 PL 0447 18 3373     0   4     97.850   704.460
      167 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1451     0   4     97.200   704.460
      168 Kuba & Ola                     1 PL 0450 18 10580    0   4     96.880   704.460
      169 Team J.W.J                     1 NL 18 1081065       0   3    121.640  1103.570
      170 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10019      0   3    120.260  1103.570
      171 BACIARY                        1 PL 0238 18 681      0   3    118.930  1103.570
      172 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1115     0   3    116.750  1103.570
      173 Ireneusz Kotela                1 PL 0484 18 1145     0   3    114.280  1103.570
      174 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 18 6058     0   3    113.240  1103.570
      175 Grzegorz Jarzmik               1 PL 0314 18 2994     0   3    112.790  1103.570
      176 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 282     0   3    112.340  1103.570
      177 Emanuel                        1 PL 0314 18 6641     0   3    111.750  1050.790
      178 WACEK                          1 PL 0208 18 2597     0   3    111.030  1103.570
      179 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1550     0   3    110.310  1050.790
      180 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9605     0   3    110.020   977.420
      181 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28525       0   3    108.810  1103.570
      182 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0316 18 472      0   3    108.480  1050.790
      183 Justyna Marzeion               1 DV 08762 18 295     0   3    107.830  1008.140
      184 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2323     0   3    106.980   953.880
      185 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255206      0   3    105.910   977.420
      186 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 18 12102    0   3    105.880   977.420
      187 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 10088        0   3    105.740  1008.140
      188 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7117     0   3    105.270   953.880
      189 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8064     0   3    105.160  1008.140
      190 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061501       0   3    104.970   977.420
      191 Andrzej Warchoł                1 PL 0419 18 1276     0   3    104.880  1050.790
      192 Franczyk Łukasz                1 PL 0318 18 1285     0   3    103.390   953.880
      193 Lotnik                         1 PL 0316 18 5413     0   3    103.250   953.880
      194 Nico van Veen & Bram Wassena   1 NL 18 1364640       0   3    102.410   977.420
      195 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 454       0   3    101.920   977.420
      196 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 313      0   3    101.450  1050.790
      197 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4233     0   3    101.140  1008.140
      198 Papież Rafał                   1 PL 0196 18 6821     0   3    100.760   953.880
      199 Piotr Kogut                    1 PL 0218 18 9185     0   3    100.650   977.420
      200 DUŃCZYK 2                      1 PL 0385 18 1808     0   3    100.400  1050.790
      201 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338930       0   3     99.830   881.990
      202 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10157     0   3     99.590  1008.140
      203 Maniek                         1 PL 0231 18 9109     0   3     99.510   772.360
      204 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3423     0   3     99.360   953.880
      205 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10903     0   3     98.630   953.880
      206 Mateusz Górka                  1 PL 0198 18 1585     0   3     98.530   977.420
      207 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0438 18 2711     0   3     98.400   934.770
      208 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7261     0   3     98.340   953.880
      209 Paweł Czechlowski              1 PL 098 18 4283      0   3     97.770  1008.140
      210 Wiesław Kurnik                 1 PL 0314 18 6102     0   3     97.390   953.880
      211 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707123       0   3     97.110   953.880
      212 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2058     0   3     96.290   772.360
      213 Brabant Flyers                 1 NL 18 5180745       0   3     96.280   934.770
      214 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6701     0   3     96.210   772.360
      215 JARUMI                         1 PL 0281 18 3425     0   3     96.040   772.360
      216 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10005    0   3     95.990   953.880
      217 Barabella                      1 PL 0400 18 1        0   3     95.820   772.360
      218 Marysia M                      1 PL 0200 18 4613     0   3     95.670   953.880
      219 A & W van den Engel            1 NL 18 1707072       0   3     95.600   953.880
      220 Anton van Oort                 1 NL 18 1230678       0   3     94.740   953.880
      221 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1548052       0   3     94.020   881.990
      222 PIOTR & BOGDAN                 1 PL 0315 18 7020     0   3     93.950   772.360
      223 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 18 7702     0   3     93.880   772.360
      224 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12313    0   3     93.380   881.990
      225 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8871     0   3     93.300   953.880
      226 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3704     0   3     92.540   881.990
      227 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 567      0   3     92.500   772.360
      228 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5207     0   3     91.900   772.360
      229 Drzazga Jerzy                  1 FR 18 344799        0   3     91.760   827.730
      230 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 420     0   3     91.650   729.710
      231 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 46       0   3     90.770   881.990
      232 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7412      0   3     90.730   880.510
      233 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 10904     0   3     90.300   676.930
      234 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6250     0   3     89.410   880.510
      235 SYKI                           1 PL 0450 18 10757    0   3     89.230   729.710
      236 Master Team 5                  1 PL 0442 18 560      0   3     88.940   675.450
      237 Team J.W.J                     1 NL 18 1081066       0   3     88.790   729.710
      238 Dieter Strackbein              1 DV 03043 18 212     0   3     88.200   676.930
      239 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12381    0   3     87.980   880.510
      240 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 45       0   3     87.750   603.560
      241 Marek i Edyta Malec            1 PL 0215 18 40       0   3     87.500   603.560
      242 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33105        0   3     86.800   603.560
      243 Monika i Zbigniew Dubiel       1 PL 0311 18 52       0   3     86.660   675.450
      244 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 633     0   3     86.130   603.560
      245 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8937     0   3     86.090   785.080
      246 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 569      0   3     85.860   603.560
      247 Brugmans Sabrina               1 BE 18 5069909       0   3     85.770   675.450
      248 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7250     0   3     85.740   675.450
      249 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061579       0   3     85.130   603.560
      250 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5230     0   3     85.010   675.450
      251 Tyka Stanisław                 1 PL 0196 18 2724     0   3     84.170   675.450
      252 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061351       0   3     84.090   603.560
      253 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8069     0   3     83.850   622.670
      254 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 144     0   3     83.750   729.710
      255 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050638       0   3     83.720   785.080
      256 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 641      0   3     83.680   785.080
      257 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4207     0   3     83.280   603.560
      258 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485830       0   3     83.220   785.080
      259 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533893       0   3     83.120   675.450
      260 Kuba & Ola                     1 BE 18 6104263       0   3     82.020   785.080
      261 AAHH LOFT                      1 NL 18 1023467       0   3     81.990   675.450
      262 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10158     0   3     81.480   603.560
      263 Józef M                        1 PL 0200 18 4607     0   3     81.380   603.560
      264 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28519       0   3     81.370   580.020
      265 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8633     0   3     81.240   580.020
      266 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 7172     0   3     80.910   785.080
      267 Team Alaerts                   1 BE 18 5062616       0   3     80.350   622.670
      268 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3157     0   3     80.350   603.560
      269 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 672       0   3     80.200   549.300
      270 Master Team 3                  1 PL 0442 18 2202     0   3     80.030   603.560
      271 Bombrys-Machajewski-Niczke T   1 PL 0285 18 15150    0   3     79.550   675.450
      272 PLANET BROTHERS 2              1 GB 18 V 28530       0   3     79.010   603.560
      273 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 109      0   3     78.240   549.300
      274 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3801319       0   3     78.150   549.300
      275 Team J.W.J                     1 NL 18 1081067       0   3     78.120   549.300
      276 Lesiewicz A.S.                 1 PL 0315 18 7253     0   3     77.810   622.670
      277 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 309      0   3     77.780   675.450
      278 PAJĄK & KROGULEC               1 PL 0182 18 1524     0   3     77.700   676.930
      279 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 114      0   3     77.670   549.300
      280 Team Alaerts                   1 BE 18 5062620       0   3     77.640   580.020
      281 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 18 469      0   3     77.640   549.300
      282 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 707     0   3     77.570   622.670
      283 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1643     0   3     77.390   622.670
      284 Jura                           1 PL 0100 18 80       0   3     77.270   580.020
      285 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10280    0   3     76.300   506.650
      286 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719594       0   3     76.150   549.300
      287 Roman H 1                      1 PL 0451 18 14       0   3     76.070   580.020
      288 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 714      0   3     75.630   622.670
      289 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7401      0   3     74.830   506.650
      290 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1657     0   3     74.420   580.020
      291 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3512     0   3     73.170   549.300
      292 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14221    0   3     73.050   506.650
      293 BACIARY                        1 PL 0238 18 682      0   3     73.000   549.300
      294 P. Romkes 2                    1 NL 18 4295643       0   3     72.920   453.870
      295 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 18 1650     0   3     72.860   580.020
      296 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338927       0   3     72.580   453.870
      297 Brabant Flyers                 1 NL 18 3811108       0   3     71.840   580.020
      298 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6370     0   3     71.230   506.650
      299 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061502       0   3     70.990   453.870
      300 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5090     0   3     70.390   453.870
      301 Master Team 5                  1 PL 0442 18 531      0   3     70.220   453.870
      302 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036824       0   3     70.100   549.300
      303 Maria Siepierrowski            1 PL 0314 18 6751     0   3     69.600   453.870
      304 nismo                          1 PL 0167 18 8094     0   3     69.400   453.870
      305 KASIA                          1 PL 0229 18 4232     0   3     69.150   506.650
      306 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10299    0   3     69.120   453.870
      307 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7020      0   3     65.420   453.870
      308 Paweł Socała                   1 PL 017 18 237       0   3     65.230   453.870
      309 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6927     0   3     64.740   453.870
      310 Master Team 2                  1 PL 0442 18 536      0   3     63.460   453.870
      311 Bus Przemysław                 1 PL 096 18 8963      0   3     62.970   453.870
      312 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437055       0   3     62.950   453.870
      313 Team GAZO                      1 NL 18 1706921       0   3     62.670   453.870
      314 Tadeusz Niżnik                 1 PL 0449 18 119      0   2     88.770   852.980
      315 Andrzej & Bogdan               1 UKR 18 2255155      0   2     86.180   852.980
      316 Rafał i Agnieszka Warenda      1 PL 0442 18 8927     0   2     85.500   852.980
      317 Paweł Socała                   1 PL 017 18 252       0   2     83.750   852.980
      318 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5233     0   2     83.610   852.980
      319 Święcicki Paweł 3              1 PL 0225 18 5065     0   2     82.420   852.980
      320 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 18 3813     0   2     81.430   852.980
      321 Kołodziej & Matias             1 PL 042 18 9899      0   2     80.180   779.610
      322 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3919     0   2     79.110   852.980
      323 Sławomir Pluta 1 SMGE          1 PL 0414 18 7249     0   2     78.900   779.610
      324 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453361       0   2     78.790   852.980
      325 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1805     0   2     78.670   852.980
      326 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4458     0   2     77.680   852.980
      327 Kips Bundervoet                1 BE 18 4197897       0   2     77.290   779.610
      328 Team Koningshoeve 1            1 BE 18 2050642       0   2     76.160   726.830
      329 DREAM TEAM                     1 FR 2018 344783      0   2     74.740   779.610
      330 Młynarski Adam                 1 PL 0204 18 5512     0   2     74.610   779.610
      331 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 708      0   2     74.050   726.830
      332 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4603     0   2     73.790   574.550
      333 Kirzhach OLR 3                 1 UKR 18 2255215      0   2     73.710   726.830
      334 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 547     0   2     72.330   852.980
      335 Kirzhach OLR 1                 1 RUS 18 33088        0   2     71.050   574.550
      336 Maciuszek Jan                  1 PL 0314 18 3231     0   2     70.330   574.550
      337 Kozik 3                        1 PL 0343 18 415      0   2     69.990   684.180
      338 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5134     0   2     69.900   726.830
      339 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 908      0   2     69.750   574.550
      340 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 18 1470     0   2     69.610   629.920
      341 APOLLO                         1 PL 0447 18 3351     0   2     69.570   684.180
      342 Oddział Trzebnica 1            1 PL 0353 18 2014     0   2     69.140   574.550
      343 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255214      0   2     69.120   574.550
      344 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 111      0   2     69.040   726.830
      345 Ziętara & Trybuła              1 PL 0315 18 3465     0   2     68.630   779.610
      346 Team van Wijk                  1 NL 18 1709027       0   2     68.520   726.830
      347 KONINKLIJKE LUCHTMACHT WERKE   1 NL 18 1195361       0   2     68.080   629.920
      348 Skowronek Włodzimierz          1 PL 0314 18 6359     0   2     67.820   574.550
      349 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28512       0   2     67.360   629.920
      350 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2544     0   2     67.120   684.180
      351 Rupiński Krzysztof             1 PL 0452 18 2552     0   2     66.810   629.920
      352 APOLLO                         1 PL 0447 18 3367     0   2     66.330   574.550
      353 Piotr Wojtaszek                1 PL 0419 18 1108     0   2     66.320   574.550
      354 MAKA                           1 PL 0237 18 271      0   2     65.910   629.920
      355 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4611     0   2     65.620   574.550
      356 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338924       0   2     65.310   521.770
      357 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1111     0   2     65.010   726.830
      358 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 585      0   2     64.670   629.920
      359 Sylwester Sokalski             1 PL 096 18 9142      0   2     64.460   684.180
      360 Kozik 1                        1 PL 0343 18 402      0   2     63.970   574.550
      361 SYLA                           1 PL 0314 18 6666     0   2     63.950   629.920
      362 Musiał Andrzej                 1 PL 0201 18 2907     0   2     63.750   684.180
      363 SYLA                           1 PL 0314 18 6612     0   2     63.650   629.920
      364 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6108     0   2     63.200   629.920
      365 DUNAS & KONECHNYY              1 UKR 18 2262106      0   2     62.990   479.120
      366 WACEK                          1 PL 0208 18 2596     0   2     62.990   448.400
      367 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7018      0   2     62.780   574.550
      368 Żurecki Piotr i Marcin 2       1 PL 098 18 7025      0   2     62.740   521.770
      369 Rob Duurland                   1 NL 18 1328145       0   2     62.290   629.920
      370 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 636      0   2     61.890   521.770
      371 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 124     0   2     61.880   521.770
      372 Bram Wassenaar                 1 NL 18 1400476       0   2     61.790   629.920
      373 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3492     0   2     61.540   629.920
      374 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10847    0   2     61.380   629.920
      375 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1644     0   2     61.350   521.770
      376 BIENIEK                        1 S 20 2018 086       0   2     61.280   521.770
      377 Kirzhach OLR 4                 1 UKR 18 2255219      0   2     61.240   629.920
      378 The Boys from Hardinxveld      1 NL 18 5130869       0   2     61.080   629.920
      379 zWarchoł Andrzej               1 PL 0419 18 1211     0   2     61.010   479.120
      380 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1109     0   2     61.000   629.920
      381 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232646       0   2     60.980   629.920
      382 BACIARY                        1 PL 0238 18 684      0   2     60.890   448.400
      383 Team Lindenhof 2               1 DV 05129 18 489     0   2     60.830   629.920
      384 SYKI                           1 PL 0450 18 10750    0   2     60.720   521.770
      385 MICHNA RACING TEAM             1 PL 0440 18 6135     0   2     60.370   629.920
      386 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235669       0   2     60.330   629.920
      387 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709445       0   2     60.190   521.770
      388 Józef M                        1 PL 0200 18 4610     0   2     59.710   448.400
      389 Derby Karpaty                  1 UKR 18 2267298      0   2     59.690   629.920
      390 Śniosek Krystian               1 PL 0465 18 312      0   2     59.520   479.120
      391 Bogdan Witkowski Liszka        1 PL 0136 18 2294     0   2     59.370   521.770
      392 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052331       0   2     59.150   479.120
      393 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1806     0   2     59.020   424.860
      394 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1026     0   2     58.730   448.400
      395 Lotnik                         1 PL 0316 18 5438     0   2     58.490   424.860
      396 Wieczór                        1 PL 0475 18 10567    0   2     58.470   629.920
      397 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 666      0   2     58.360   448.400
      398 ZAGŁOBA TEAM - 2               1 PL 0385 18 1831     0   2     58.260   629.920
      399 Team Lindenhof 1               1 DV 01395 18 548     0   2     58.220   405.750
      400 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6247     0   2     58.150   629.920
      401 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10002    0   2     58.020   629.920
      402 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8320     0   2     57.990   448.400
      403 Kirzhach OLR 4                 1 RUS 18 24003        0   2     57.510   405.750
      404 Kurek Wiesław                  1 PL 04 18 10028      0   2     57.370   405.750
      405 CHRAMIEC                       1 PL 0237 18 6245     0   2     56.810   479.120
      406 BLONDMAR                       1 PL 0450 18 5552     0   2     56.680   424.860
      407 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 915      0   2     56.460   424.860
      408 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453362       0   2     56.380   424.860
      409 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5020     0   2     56.310   424.860
      410 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 182      0   2     55.900   405.750
      411 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5196      0   2     55.720   424.860
      412 Piotr Biłos                    1 PL 0315 18 8617     0   2     55.330   405.750
      413 Janusz Body                    1 PL 0238 18 689      0   2     54.990   424.860
      414 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6926     0   2     54.870   424.860
      415 Team Hamers 1                  1 BE 18 5061582       0   2     54.650   405.750
      416 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 109      0   2     54.490   479.120
      417 Kozik 1                        1 PL 0343 18 405      0   2     54.290   352.970
      418 Comb. v/d Vooren Team B        1 NL 18 1719592       0   2     54.050   352.970
      419 TEAM LACH                      1 PL 023 18 7413      0   2     53.970   424.860
      420 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 18 7025     0   2     53.850   424.860
      421 Olenka Rudyk                   1 UKR 18 2255201      0   2     53.560   448.400
      422 Matthias Klement               1 DV 05080 18 142     0   2     53.420   424.860
      423 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14016    0   2     53.280   424.860
      424 Król Marek                     1 PL 0465 18 6706     0   2     53.260   424.860
      425 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719615       0   2     53.160   448.400
      426 Łotysz & Szymankowski          1 PL 0395 18 2003     0   2     53.130   424.860
      427 Święcicki Paweł 2              1 PL 0225 18 5046     0   2     52.980   424.860
      428 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3831142       0   2     52.810   424.860
      429 ORZEŁ                          1 PL 099 18 13316     0   2     52.750   424.860
      430 Kornaś Leszek                  1 PL 0314 18 671      0   2     52.190   424.860
      431 Banek Robert                   1 PL 0484 18 4084     0   2     51.710   424.860
      432 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722672       0   2     51.560   424.860
      433 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1669     0   2     51.490   424.860
      434 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 299     0   2     50.830   424.860
      435 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 707      0   2     50.750   424.860
      436 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7017      0   2     50.610   424.860
      437 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11760    0   2     50.520   352.970
      438 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6727     0   2     50.410   424.860
      439 Jura                           1 PL 0100 18 65       0   2     50.130   424.860
      440 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 18 1897     0   2     50.050   352.970
      441 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4384     0   2     50.020   352.970
      442 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1737     0   2     49.890   352.970
      443 Marysia M                      1 PL 0200 18 1812     0   2     49.680   351.490
      444 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437041       0   2     49.640   352.970
      445 Piotr Pepel 2                  1 PL 0285 18 14289    0   2     49.450   351.490
      446 Winiarscy i Góral              1 PL 0346 18 12372    0   2     49.370   352.970
      447 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 18 1804     0   2     49.300   352.970
      448 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5122391       0   2     49.250   424.860
      449 Jankowski Andrzej 2            1 PL 0384 18 1644     0   2     49.080   424.860
      450 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8318     0   2     48.860   352.970
      451 Rudyk Orest                    1 UKR 18 2255176      0   2     48.650   352.970
      452 Master Team 4                  1 PL 0442 18 2101     0   2     48.640   352.970
      453 Krawczyk Kazimierz / Milcarz   1 PL 0500 18 4464     0   2     48.630   352.970
      454 Patrycja                       1 PL 0314 18 6700     0   2     48.550   424.860
      455 Lucky Loser                    1 PL 0318 18 3957     0   2     48.480   405.750
      456 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 18 1781     0   2     48.270   352.970
      457 Sparta team                    1 NL 18 1799640       0   2     48.160   351.490
      458 Papież Rafał                   1 PL 0315 18 1313     0   2     48.140   351.490
      459 ANDRE PIGEONS POLSKA           1 PL 0227 18 732      0   2     48.060   351.490
      460 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 656     0   2     47.770   352.970
      461 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4596    0   2     47.300   298.710
      462 Mączka Józef                   1 PL 0200 18 4602     0   2     47.090   298.710
      463 Kozik 2                        1 PL 0343 18 399      0   2     47.050   351.490
      464 Oddział Trzebnica 2            1 PL 0353 18 2022     0   2     46.730   298.710
      465 KUBA                           1 PL 0237 18 253      0   2     46.610   351.490
      466 Janusz Michorczyk              1 PL 0134 18 14409    0   2     46.580   351.490
      467 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 864      0   2     46.470   298.710
      468 Lech & Rycombel 3              1 PL 0166 18 24       0   2     46.320   298.710
      469 Kupka - Smiłowski              1 PL 0143 18 6675     0   2     46.230   298.710
      470 MAKA                           1 PL 0237 18 203      0   2     45.990   298.710
      471 KERAJE                         1 PL 098 18 17008     0   2     45.370   351.490
      472 Jancenty Jarczok               1 PL 045 18 7157      0   2     45.320   298.710
      473 Chochołowicz - Mastek          1 PL 0318 18 1112     0   2     44.390   298.710
      474 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7284     0   2     44.340   298.710
      475 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5215     0   2     44.310   298.710
      476 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 18 3149     0   2     44.100   298.710
      477 Kozik 2                        1 NL 18 1659859       0   2     43.640   298.710
      478 Jura                           1 PL 0100 18 81       0   2     43.410   298.710
      479 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 403      0   2     43.370   298.710
      480 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437050       0   2     43.110   256.060
      481 Koralewicz Bracia 2            1 PL 0289 18 2321     0   2     42.840   298.710
      482 Koralewicz Bracia 1            1 PL 0289 18 2336     0   2     42.270   256.060
      483 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0314 18 8067     0   2     42.260   256.060
      484 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 104      0   2     42.040   298.710
      485 Patulski & Bieryt              1 PL 0438 18 102      0   2     41.560   256.060
      486 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 393      0   2     41.430   298.710
      487 Team Hamers 2                  1 BE 18 5061584       0   2     41.290   256.060
      488 Comb. Janssen                  1 NL 18 4052350       0   2     41.110   298.710
      489 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 423      0   2     41.030   256.060
      490 Maniek                         1 PL 0231 18 9107     0   2     40.950   256.060
      491 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 18 106      0   2     40.730   256.060
      492 GORZOLKA & KUMIEC              1 PL 0262 18 718      0   2     40.400   256.060
      493 SG Sehnke - Marzeion           1 DV 08762 18 270     0   2     40.320   256.060
      494 KERAJE                         1 PL 098 18 17001     0   2     40.120   256.060
      495 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 632       0   2     40.050   256.060
      496 BIENIEK                        1 S 20 2018 108       0   2     39.740   256.060
      497 Patrycja                       1 PL 0314 18 6688     0   2     39.660   256.060
      498 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 413      0   2     39.520   256.060
      499 Roman H 2                      1 PL 0451 18 1        0   2     39.340   256.060
      500 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8822     0   2     38.960   256.060
      501 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1582     0   2     38.820   256.060
      502 SYLA                           1 PL 0314 18 6661     0   2     38.630   256.060
      503 Lotnik                         1 PL 0316 18 5409     0   2     38.590   256.060
      504 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722691       0   2     38.260   256.060
      505 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33092        0   1     49.170   529.020
      506 Simonsz - Huisman 3            1 NL 18 1437054       0   1     48.710   529.020
      507 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 709      0   1     48.180   529.020
      508 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 18 3046     0   1     47.390   529.020
      509 Piotr Pepel 1                  1 PL 0285 18 14098    0   1     47.160   529.020
      510 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10278    0   1     46.140   529.020
      511 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4374     0   1     45.800   529.020
      512 zTyka Stanisław                1 PL 0314 18 7010     0   1     44.850   529.020
      513 Krzyżak Janusz                 1 PL 0314 18 6522     0   1     44.620   529.020
      514 Karl-Heinz Burger              1 DV 05056 18 123     0   1     44.050   529.020
      515 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1667     0   1     43.860   529.020
      516 Maciuszek Jan                  1 PL 0229 18 5228     0   1     43.180   529.020
      517 Nico van den Hurk              1 NL 18 1235214       0   1     42.390   529.020
      518 Stani                          1 PL 0231 18 3925     0   1     41.930   529.020
      519 Święcicki Paweł 1              1 PL 0273 18 5178     0   1     41.860   529.020
      520 Józef M                        1 PL 0200 18 4608     0   1     41.820   529.020
      521 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5204     0   1     41.780   529.020
      522 Matthias Klement               1 DV 05080 18 151     0   1     41.700   529.020
      523 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 455     0   1     41.100   529.020
      524 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2872     0   1     41.100   529.020
      525 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3106     0   1     40.720   529.020
      526 szczepcio                      1 PL 0414 18 9801     0   1     40.640   529.020
      527 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3045     0   1     40.490   529.020
      528 Lotnik                         1 PL 0318 18 1539     0   1     40.300   529.020
      529 Igorek                         1 PL 0315 18 3458     0   1     39.880   323.960
      530 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 18 615      0   1     39.410   323.960
      531 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5210     0   1     39.290   323.960
      532 Team Twente 1                  1 NL 18 1570985       0   1     38.690   323.960
      533 Master Team 2                  1 PL 0442 18 524      0   1     37.740   323.960
      534 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 460       0   1     37.500   323.960
      535 Piotr Kogut                    1 PL 0395 18 11781    0   1     37.470   323.960
      536 TEAM MDŁ 2                     1 PL 0419 18 9689     0   1     37.350   323.960
      537 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4823     0   1     37.000   323.960
      538 Tomaszewski                    1 PL 0318 18 1105     0   1     36.070   323.960
      539 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 18 5095     0   1     35.660   323.960
      540 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7258     0   1     35.600   323.960
      541 Bogdan Brandys                 1 PL 0236 18 3498     0   1     35.540   323.960
      542 TEAM MR                        1 PL 0276 18 1548     0   1     35.390   323.960
      543 Team Thieu                     1 BE 18 5061278       0   1     35.360   323.960
      544 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 18 6752     0   1     35.120   323.960
      545 Team de Ster Opgrimbie         1 BE 18 5061290       0   1     35.030   323.960
      546 Adam Niezgoda                  1 PL 0288 18 3421     0   1     34.910   323.960
      547 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2524     0   1     33.900   323.960
      548 Team Koningshoeve 2            1 BE 18 2050648       0   1     33.400   323.960
      549 Adam Sehnke                    1 DV 08762 18 297     0   1     33.250   323.960
      550 Sławomir Pluta 2 SMGE          1 PL 0414 18 7115     0   1     32.920   323.960
      551 Lotnik                         1 PL 0316 18 5450     0   1     32.890   323.960
      552 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10162     0   1     32.710   323.960
      553 Master Team 1                  1 PL 0442 18 529      0   1     32.690   250.590
      554 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4202     0   1     32.510   323.960
      555 Team Grzelak                   1 PL 0103 18 16460    0   1     32.480   323.960
      556 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 18 5008     0   1     32.330   323.960
      557 szczepcio                      1 PL 0414 18 9815     0   1     32.330   323.960
      558 Krzysztof Rumik 2              1 PL 0385 18 314      0   1     31.830   250.590
      559 Stępień Leszek                 1 PL 0465 18 6909     0   1     31.720   250.590
      560 Sobuta Szymon                  1 PL 0180 18 588      0   1     31.380   250.590
      561 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6103     0   1     31.070   250.590
      562 Master Team 5                  1 PL 0442 18 2204     0   1     31.010   250.590
      563 Przemysław Chruszcz            1 PL 020 18 5210      0   1     30.730   250.590
      564 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028573       0   1     30.230   250.590
      565 adamek 1118                    1 PL 0395 18 10301    0   1     29.700   250.590
      566 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 688      0   1     29.600   250.590
      567 DUŃCZYK 1                      1 PL 0385 18 1841     0   1     29.390   250.590
      568 Veerman - Volendam             1 NL 18 1760745       0   1     28.870   250.590
      569 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 18 1666     0   1     28.760   250.590
      570 Nico van den Hurk              1 NL 18 1235218       0   1     28.680   250.590
      571 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4205     0   1     28.650   197.810
      572 Rurarz Zbigniew                1 PL 0172 18 8317     0   1     28.550   250.590
      573 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6922     0   1     28.520   250.590
      574 Paruzel Piotr                  1 PL 0317 18 651      0   1     28.520   250.590
      575 Czyż Marek                     1 PL 0465 18 925      0   1     28.420   250.590
      576 Rupiński Krzysztof             1 PL 0478 18 1736     0   1     28.340   250.590
      577 Tarasiuk Jerzy 1 SMGE          1 PL 0385 18 882      0   1     28.290   250.590
      578 Coos van Houten                1 NL 18 1709616       0   1     28.180   250.590
      579 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232644       0   1     28.080   250.590
      580 Lech & Rycombel 2              1 PL 0455 18 12380    0   1     26.930   197.810
      581 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3111     0   1     26.290   197.810
      582 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3705     0   1     26.180   197.810
      583 Leon Wójciak                   1 PL 0235 18 3004     0   1     25.990   197.810
      584 Simonsz - Huisman 2            1 NL 18 1437051       0   1     25.920   197.810
      585 Janusz Michorczyk              1 PL 0159 18 7988     0   1     25.740   197.810
      586 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453371       0   1     25.540   197.810
      587 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 18 5036804       0   1     25.460   197.810
      588 Kołodziej & Matias             1 PL 0314 18 2108     0   1     25.320   197.810
      589 Kusionowie                     1 PL 0318 18 4235     0   1     25.210   197.810
      590 P. P. Pigeons                  1 NL 18 3804009       0   1     25.040   197.810
      591 Iza & Stasiu                   1 PL 0235 18 5201     0   1     24.860   197.810
      592 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 687      0   1     24.790   197.810
      593 Janusz Body                    1 PL 0238 18 686      0   1     24.750   155.160
      594 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719597       0   1     24.680   197.810
      595 Żurecki Piotr i Marcin 1       1 PL 098 18 7019      0   1     24.630   155.160
      596 Comb. v/d Vooren Team A        1 NL 18 1719613       0   1     24.270   155.160
      597 P. Wolters 2                   1 NL 18 1235660       0   1     24.200   197.810
      598 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1534036       0   1     24.150   197.810
      599 J & M Duda                     1 PL 0231 18 7254     0   1     23.880   155.160
      600 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028584       0   1     22.920   155.160
      601 Roman H 2                      1 PL 0451 18 19       0   1     21.980   155.160
      602 Team Thieu                     1 BE 18 5061288       0   1     21.380   155.160
      603 Stefan Steenbergen 2           1 BE 18 5028572       0   1     21.120   155.160
      604 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 18 4814     0   1     20.900   155.160
      605 Król Marek                     1 PL 0465 18 6704     0   1     20.830   155.160
      606 Janusz Body                    1 PL 0238 18 687      0   1     20.650   155.160
      607 Mielec Mateusz                 1 PL 0438 18 3940     0   1     20.150   155.160
      608 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453378       0   1     20.080   155.160
      609 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 18 1453380       0   1     20.020   155.160
      610 Bogdan Mińkowski               1 PL 0482 18 3060     0   1     19.870   100.900
      611 A. J. Zondag en Zn.            1 NL 18 1707314       0   1     19.830   100.900
      612 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338925       0   1     19.760   100.900
      613 Robert 0314                    1 PL 0314 18 6948     0   1     19.690   100.900
      614 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1665     0   1     19.670   100.900
      615 Veugelers Dennis 1             1 NL 18 1338926       0   1     19.530   100.900
      616 Wieczór                        1 PL 0475 18 10587    0   1     19.520   100.900
      617 Paśko Dorota                   1 PL 094 18 470       0   1     19.420   100.900
      618 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 18 11434    0   1     19.390   100.900
      619 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248025       0   1     19.360   100.900
      620 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 549      0   1     19.350   100.900
      621 Coos van Houten                1 NL 18 1709614       0   1     19.310   100.900
      622 Kirzhach OLR 2                 1 RUS 18 33048        0   1     19.280   100.900
      623 Maniek                         1 PL 0231 18 9101     0   1     19.260   100.900
      624 Roman H 2                      1 PL 0451 18 2        0   1     19.220   100.900
      625 Tyliba Andrzej i Edyta         1 PL 0200 18 2838     0   1     19.160   100.900
      626 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1825     0   1     19.140   100.900
      627 Team R. Kuijer & Zoon 2        1 NL 18 1722690       0   1     19.120   100.900
      628 Wojciech Matysek               1 PL 0180 18 866      0   1     19.020   100.900
      629 Wieczór                        1 PL 0475 18 10568    0   1     19.010   100.900
      630 Patrycja                       1 PL 0314 18 6579     0   1     19.000   100.900
      631 MAKA                           1 PL 0237 18 272      0   1     18.980   100.900
      632 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 18 8801     0   1     18.980   100.900
      633 TEAM MR                        1 PL 0276 18 664      0   1     18.930   100.900
      634 Sparta team                    1 NL 18 1799632       0   1     18.900   100.900
      635 Team GJ v Houten               1 NL 18 1707135       0   1     18.850   100.900
      636 szczepcio                      1 PL 0414 18 9809     0   1     18.840   100.900
      637 BIENIEK                        1 S 20 2018 075       0   1     18.830   100.900
      638 TEAM MDŁ 1                     1 PL 0419 18 9649     0   1     18.720   100.900
      639 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 442     0   1     18.620   100.900
      640 Górka Tadeusz                  1 PL 0198 18 1663     0   1     18.540   100.900
      641 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453374       0   1     18.530   100.900
      642 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437039       0   1     18.510   100.900
      643 Zosia & Edyta                  1 PL 0235 18 5223     0   1     18.490   100.900
      644 Simonsz - Huisman 1            1 NL 18 1437035       0   1     18.480   100.900
      645 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709419       0   1     18.470   100.900
      646 Coos van Houten                1 NL 18 1709613       0   1     18.440   100.900
      647 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722698       0   1     18.420   100.900
      648 KOZAK GROUP smge.pl            1 PL 0414 18 10001    0   1     18.410   100.900
      649 Sunshine Team Twente A         1 NL 18 1533888       0   1     18.370   100.900
      650 BATE 7                         1 PL 0449 18 7155     0   1     18.350   100.900
      651 Rick te Morsche                1 NL 18 1570759       0   1     18.320   100.900
      652 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255598      0   1     18.320   100.900
      653 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709415       0   1     18.310   100.900
      654 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 414      0   1     18.270   100.900
      655 Team Bos - Bevers              1 NL 18 4059606       0   1     18.220   100.900
      656 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4731     0   1     18.160   100.900
      657 SG Steffl                      1 DV 08897 18 4327    0   1     18.120   100.900
      658 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 660      0   1     18.070   100.900
      659 PLANET BROTHERS 1              1 GB 18 V 28510       0   1     18.020   100.900
      660 Przemysław Wydrych             1 PL 094 18 4903      0   1     17.980   100.900
      661 Stani                          1 PL 0231 18 3842     0   1     17.940   100.900
      662 Huig van Duijn                 1 NL 18 1027417       0   1     17.930   100.900
      663 Pajor Edward                   1 PL 0314 18 2535     0   1     17.900   100.900
      664 Janusz                         1 PL 0385 18 2925     0   1     17.840   100.900
      665 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 18 1453372       0   1     17.820   100.900
      666 Team Oss Jeroen                1 NL 18 1232645       0   1     17.780   100.900
      667 Master Team 1                  1 PL 0442 18 510      0   1     17.770   100.900
      668 Dla Grażynki                   1 PL 0425 18 4447     0   1     17.720   100.900
      669 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255576      0   1     17.710   100.900
      670 Dariusz Forczek                1 PL 0450 18 993      0   1     17.690   100.900
      671 Bogdan Łosenko                 1 UKR 18 2255565      0   1     17.580   100.900
      672 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 18 4750     0   1     17.550   100.900
      673 Wieczór                        1 PL 0475 18 10589    0   1     17.520   100.900
      674 Wim en Benno Klomp             1 NL 18 1707041       0   1     17.490   100.900
      675 Team Stępniewski L. K. K.      1 PL 090 18 4507      0   1     17.460   100.900
      676 WACEK                          1 PL 0208 18 2595     0   1     17.410   100.900
      677 Tim Schilling                  1 DV 03083 18 630     0   1     17.320   100.900
      678 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485833       0   1     17.300   100.900
      679 Rudnik Stanisław               1 PL 0315 18 1001     0   1     17.250   100.900
      680 Roman H 1                      1 PL 0451 18 13       0   1     17.240   100.900
      681 Kotek                          1 PL 0203 18 984      0   1     17.230   100.900
      682 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4814     0   1     17.220   100.900
      683 WADOWICE                       1 PL 029 18 7218      0   1     17.200   100.900
      684 Sobuta Dawid                   1 PL 0180 18 625      0   1     17.070   100.900
      685 ZAGŁOBA TEAM - 1               1 PL 0385 18 1829     0   1     16.950   100.900
      686 Święcicki Paweł 2              1 PL 0273 18 5189     0   1     16.910   100.900
      687 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5128     0   1     16.880   100.900
      688 Anton van Oort                 1 NL 18 1230687       0   1     16.840   100.900
      689 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 18 3702     0   1     16.830   100.900
      690 Gabryś Józef                   1 PL 024 18 634       0   1     16.810   100.900
      691 P. Romkes 1                    1 NL 18 1485829       0   1     16.680   100.900
      692 zLesiewicz K.M.                1 PL 0315 18 4371     0   1     16.660   100.900
      693 Stefan Steenbergen             1 BE 18 5028551       0   1     16.620   100.900
      694 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248023       0   1     16.610   100.900
      695 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 18 1453364       0   1     16.590   100.900
      696 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 401      0   1     16.580   100.900
      697 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709446       0   1     16.570   100.900
      698 Bieryt & Patulski              1 PL 0438 18 101      0   1     16.540   100.900
      699 Team R. Kuijer & Zoon 1        1 NL 18 1722720       0   1     16.530   100.900
      700 Team Twente 1                  1 NL 18 1570843       0   1     16.500   100.900
      701 Górka Marian                   1 PL 0198 18 6259     0   1     16.480   100.900
      702 Krzysztof Rumik 1              1 PL 0385 18 407      0   1     16.470   100.900
      703 Wim en Sven van Houten Team    1 NL 18 1709450       0   1     16.460   100.900
      704 Berdhold Lutz                  1 DV 05263 18 458     0   1     16.450   100.900
      705 KOZINOGA J. S.                 1 PL 0119 18 441      0   1     16.440   100.900
      706 Team Niedużak                  1 PL 0289 18 793      0   1     16.410   100.900
      707 Team Bergmans & Gils           1 NL 18 1248033       0   1     16.400   100.900
      708 Kunicki Stanisław              1 PL 0229 18 4813     0   1     16.360   100.900
      709 Veugelers Dennis 2             1 NL 18 1338923       0   1     16.340   100.900
      710 Tarasiuk Jerzy 2 SMGE          1 PL 0385 18 662      0   1     16.320   100.900
      711 MAŁOBURSKI                     1 PL 097 18 10156     0   1     16.300   100.900
      712 Team Niebieska                 1 PL 0314 18 6122     0   1     16.210   100.900
      713 Lesiewicz K. M.                1 PL 0315 18 4380     0   1     16.170   100.900
      714 Bogdan Stępień                 1 PL 0452 18 10861    0   1     16.160   100.900
      715 Tarasiuk Jerzy 3 SMGE          1 PL 0385 18 710      0   1     16.130   100.900
      716 A & W van den Engel            1 NL 18 1707076       0   1     16.120   100.900
      717 Lech & Rycombel 1              1 DV 03083 18 651     0   1     16.060   100.900
      718 Coos van Houten                1 NL 18 1709611       0   1     16.040   100.900
      719 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 18 5114     0   1     16.030   100.900
      720 Piwowarczyk A.E. MWG Dobczyc   1 PL 0196 18 4383     0   1     16.020   100.900
	  

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij