Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sośnicowice z dnia 10.08.19                             
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:16:53.0 N 18:31:46.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,15,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  155.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  359                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1170                           
      5.Ilość konkursów.......................:  387                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1187.03                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1075.66                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,25,42                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,39,14                         
     10.Czas trwania konkursu.................:13 min. 32 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  359   | 1170   |  387  |33.08|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  359   | 1170   |  387  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
                                        z lotu Sośnicowice, w dniu 10.08.19     
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 169      GCM 09:25:41.80  1187.03   0.85   4-  3-  3  155.160  25.000
     2 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3110      GCM 09:25:42.92  1186.86   1.71   4-  1-  1  155.160  24.990
     3 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078181        GCM 09:25:43.62  1186.75   2.56   5-  1-  1  155.160  24.970
     4 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1485      GCM 09:25:44.76  1186.58   3.42   2-  1-  1  155.160  24.960
     5 KOTEK 1                         1 PL 19 511168         GCM 09:25:44.99  1186.54   4.27   5-  3-  3  155.160  24.950
     6 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4349      GCM 09:25:45.65  1186.44   5.13   5-  3-  3  155.160  24.940
     7 Korepta Dawid                   1 PL 19 982056         GCM 09:25:45.74  1186.43   5.98   1-  1-  1  155.160  24.920
     8 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4103      GCM 09:25:48.56  1186.00   6.84   5-  2-  2  155.160  24.910
     9 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 13       GCM 09:25:51.26  1185.75   7.69   5-  4-  3  155.160  24.900
    10 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 09:25:52.37  1185.58   8.55   4-  1-  1  155.160  24.880
    11 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 09:25:53.07  1185.47   9.40   4-  2-  2  155.160  24.870
    12 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 09:25:53.58  1185.25  10.26   3-  2-  2  155.160  24.860
    13 Kościelny Wiesław 2             1 PL 19 965884         GCM 09:25:54.67  1185.08  11.11   1-  1-  1  155.160  24.840
    14 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 09:26:05.06  1183.67  11.97   3-  3-  3  155.160  24.830
    15 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689222         GCM 09:26:08.92  1182.94  12.82   5-  2-  2  155.160  24.820
    16 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2108      GCM 09:26:11.69  1182.52  13.68   2  < 308>  155.160  24.810
    16 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3954      GCM 09:26:11.71  1182.52  13.68   4-  1-  1  155.160  24.810
    18 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 09:26:14.49  1182.25  15.38   2-  1-  1  155.160  24.780
    19 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 825      GCM 09:26:13.81  1182.20  16.24   4-  3-  3  155.160  24.770
    20 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9534      GCM 09:26:15.76  1181.91  17.09   3-  2-  2  155.160  24.750
    21 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322138        GCM 09:26:17.35  1181.82  17.95   5-  4-  3  155.160  24.740
    22 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 907      GCM 09:26:17.48  1181.80  18.80   4-  1-  1  155.160  24.730
    23 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131316        GCM 09:26:16.64  1181.78  19.66   5-  5-  3  155.160  24.720
    23 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079961        GCM 09:26:16.63  1181.78  19.66   5-  2-  2  155.160  24.720
    25 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 09:26:18.63  1181.48  21.37   5-  2-  2  155.160  24.690
    26 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335369        GCM 09:26:18.76  1181.46  22.22   5-  3-  3  155.160  24.680
    26 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4323      GCM 09:26:18.77  1181.46  22.22   2  < 323>  155.160  24.680
    28 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 153        GCM 09:26:20.40  1181.36  23.93   4-  3-  3  155.160  24.650
    29 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657078         GCM 09:26:19.57  1181.34  24.79   3-  1-  1  155.160  24.640
    30 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 09:26:21.09  1181.26  25.64   2  < 193>  155.160  24.620
    31 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 09:26:23.30  1180.93  26.50   4-  2-  2  155.160  24.610
    32 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4418      GCM 09:26:22.61  1180.88  27.35   2-  1-  1  155.160  24.600
    32 KERAJE                          1 PL 098 19 12003      GCM 09:26:22.63  1180.88  27.35   4-  1-  1  155.160  24.600
    34 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 275        GCM 09:26:23.98  1180.68  29.06   3-  3-  3  155.160  24.570
    35 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829041         GCM 09:26:24.57  1180.59  29.91   2          155.160  24.560
    36 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067204        GCM 09:26:26.99  1180.23  30.77   3-  2-  2  155.160  24.550
    37 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 811      GCM 09:26:28.01  1180.22  31.62   4-  2-  2  155.160  24.530
    38 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2502      GCM 09:26:28.85  1179.95  32.48   3-  3-  3  155.160  24.520
    39 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 09:26:32.07  1179.61  33.33   4-  1-  1  155.160  24.510
    40 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577915         GCM 09:26:33.01  1179.47  34.19   4-  3-  3  155.160  24.490
    41 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10236     GCM 09:26:33.33  1179.43  35.04   4-  3-  3  155.160  24.480
    42 Gabryś Józef                    1 PL 19 165261         GCM 09:26:32.71  1179.37  35.90   3-  3-  3  155.160  24.470
    43 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 1024     GCM 09:26:40.63  1178.19  36.75   3-  1-  1  155.160  24.460
    44 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787070         GCM 09:26:46.10  1177.52  37.61   4-  2-  2  155.160  24.440
    45 Kondryszyn Krzysztof 2          1 PL 0289 19 2060      GCM 09:26:49.56  1176.86  38.46   1-  1-  1  155.160  24.430
    46 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 09:27:05.66  1174.47  39.32   4-  1-  1  155.160  24.420
    47 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4315      GCM 09:27:07.44  1174.35  40.17   4-  2-  2  155.160  24.400
    48 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5522      GCM 09:27:08.16  1174.25  41.03   3-  1-  1  155.160  24.390
    49 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 09:27:08.89  1173.99  41.88   2-  1-  1  155.160  24.380
    50 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1440      GCM 09:27:09.95  1173.83  42.74   4-  3-  3  155.160  24.370
    51 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 705      GCM 09:27:20.26  1172.46  43.59   2-  1-  1  155.160  24.350
    52 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1644      GCM 09:27:20.29  1172.45  44.44   5-  4-  3  155.160  24.340
    53 KOTEK 1                         1 PL 19 511086         GCM 09:27:23.14  1172.03  45.30   2  <  86>  155.160  24.330
    54 Łukasz Zych 2                   1 PL 0314 19 1593      GCM 09:27:24.56  1171.67  46.15   1-  1-  1  155.160  24.310
    55 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8007      GCM 09:27:27.41  1171.40  47.01   4-  3-  3  155.160  24.300
    56 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1439      GCM 09:27:26.73  1171.35  47.86   2  < 364>  155.160  24.290
    57 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7016      GCM 09:27:28.02  1171.31  48.72   3-  2-  2  155.160  24.270
    58 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2505      GCM 09:27:29.17  1171.14  49.57   2  < 335>  155.160  24.260
    59 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547635         GCM 09:27:28.57  1171.08  50.43   3-  1-  1  155.160  24.250
    60 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 333      GCM 09:27:30.67  1170.77  51.28   2  <  76>  155.160  24.240
    61 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1972      GCM 09:27:33.68  1170.33  52.14   4-  2-  2  155.160  24.220
    62 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 09:27:34.84  1170.16  52.99   5-  2-  2  155.160  24.210
    63 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 926       GCM 09:27:36.25  1170.10  53.85   5-  2-  2  155.160  24.200
    64 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 7        GCM 09:27:37.32  1169.94  54.70   2-  1-  1  155.160  24.180
    65 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 15       GCM 09:27:38.28  1169.80  55.56   4-  3-  3  155.160  24.170
    66 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 09:27:37.67  1169.74  56.41   4-  2-  2  155.160  24.160
    67 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980842         GCM 09:27:39.17  1169.67  57.26   5-  2-  2  155.160  24.150
    68 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76858        GCM 09:27:38.67  1169.60  58.12   3-  2-  2  155.160  24.130
    69 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657093         GCM 09:27:40.31  1169.50  58.97   5-  2-  2  155.160  24.120
    70 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 09:27:39.55  1169.47  59.83   2-  1-  1  155.160  24.110
    71 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422817         GCM 09:27:39.90  1169.42  60.68   4-  2-  2  155.160  24.090
    72 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335353        GCM 09:27:42.06  1169.25  61.54   2  < 181>  155.160  24.080
    73 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 19 1605      GCM 09:27:42.49  1169.18  62.39   1-  1-  1  155.160  24.070
    74 REMUS                           1 PL 063 19 9102       GCM 09:27:43.05  1169.10  63.25   3-  2-  2  155.160  24.050
    75 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752661         GCM 09:27:42.57  1169.02  64.10   3-  1-  1  155.160  24.040
    76 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 302      GCM 09:27:43.62  1168.87  64.96   3  < 265>  155.160  24.030
    77 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 09:27:46.77  1168.41  65.81   3-  2-  2  155.160  24.020
    78 BOICHEV                         1 UKR 19 2415141       GCM 09:27:48.19  1168.35  66.67   5-  2-  2  155.160  24.000
    79 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2952      GCM 09:27:51.48  1167.86  67.52   2-  1-  1  155.160  23.990
    80 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 09:27:50.72  1167.83  68.38   3-  1-  1  155.160  23.980
    81 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10233     GCM 09:27:50.92  1167.80  69.23   2  < 174>  155.160  23.960
    82 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 09:28:01.85  1166.20  70.09   5-  2-  2  155.160  23.950
    83 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 09:28:02.85  1166.05  70.94   3-  1-  1  155.160  23.940
    84 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977864         GCM 09:28:04.36  1165.98  71.79   5-  2-  2  155.160  23.920
    85 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067362        GCM 09:28:14.23  1164.54  72.65   2-  2-  2  155.160  23.910
    86 KOTEK 1                         1 PL 19 511096         GCM 09:28:16.05  1164.28  73.50   3          155.160  23.900
    87 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2307     GCM 09:28:15.83  1164.16  74.36   3-  2-  2  155.160  23.890
    88 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 09:28:17.42  1164.08  75.21   2          155.160  23.870
    89 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1911      GCM 09:28:18.43  1163.93  76.07   5-  1-  1  155.160  23.860
    90 LUCKY                           1 PL 19 984435         GCM 09:28:19.11  1163.83  76.92   1-  1-  1  155.160  23.850
    91 Oliwia                          1 PL 19 518834         GCM 09:28:18.81  1163.73  77.78   4-  2-  2  155.160  23.830
    92 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1930      GCM 09:28:20.05  1163.69  78.63   4-  1-  1  155.160  23.820
    93 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 478       GCM 09:28:19.70  1163.60  79.49   5-  1-  1  155.160  23.810
    94 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 09:28:20.61  1163.47  80.34   3-  1-  1  155.160  23.800
    95 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041700        GCM 09:28:22.11  1163.39  81.20   4-  1-  1  155.160  23.780
    96 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078173        GCM 09:28:22.19  1163.38  82.05   5-  3-  3  155.160  23.770
    97 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019145        GCM 09:28:22.80  1163.15  82.91   5-  3-  3  155.160  23.760
    98 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200349        GCM 09:28:24.19  1163.09  83.76   4-  3-  3  155.160  23.740
    99 KUSIONOWIE                      1 PL 0318 19 1226      GCM 09:28:24.47  1163.05  84.62   3-  3-  3  155.160  23.730
    99 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3079      GCM 09:28:24.46  1163.05  84.62   2-  1-  1  155.160  23.730
   101 USZEW - CITY                    1 PL 19 683257         GCM 09:28:23.75  1163.01  86.32   4-  2-  2  155.160  23.700
   102 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577923         GCM 09:28:23.83  1163.00  87.18   2  < 149>  155.160  23.690
   103 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 29       GCM 09:28:23.94  1162.98  88.03   2  < 321>  155.160  23.680
   104 Kupka-Śmiłowski 1               1 PL 0143 19 1473      GCM 09:28:24.87  1162.85  88.89   1-  1-  1  155.160  23.670
   105 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361617         GCM 09:28:26.15  1162.81  89.74   5-  2-  2  155.160  23.650
   106 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042601        GCM 09:28:25.99  1162.68  90.60   4-  3-  3  155.160  23.640
   107 J-J                             1 PL 19 1130030        GCM 09:28:29.35  1162.34  91.45   2-  2-  2  155.160  23.630
   108 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08222        GCM 09:28:28.82  1162.27  92.31   4-  1-  1  155.160  23.610
   109 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167761        GCM 09:28:28.90  1162.26  93.16   3-  1-  1  155.160  23.600
   110 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2524      GCM 09:28:30.46  1162.18  94.02   5-  2-  2  155.160  23.590
   111 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124558         GCM 09:28:29.66  1162.15  94.87   4-  2-  2  155.160  23.580
   112 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326738        GCM 09:28:31.03  1162.10  95.73   3-  1-  1  155.160  23.560
   113 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 19 1038      GCM 09:28:32.43  1161.90  96.58   2-  1-  1  155.160  23.550
   114 GVC Team                        1 PL 0347 19 9636      GCM 09:28:32.44  1161.89  97.44   5-  3-  3  155.160  23.540
   115 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6425      GCM 09:28:31.93  1161.82  98.29   3-  2-  2  155.160  23.520
   116 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 09:28:32.91  1161.68  99.15   3-  3-  3  155.160  23.510
   117 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 09:28:34.43  1161.61 100.00   2-  1-  1  155.160  23.500
   118 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 686      GCM 09:28:33.68  1161.57 100.85   5-  4-  3  155.160  23.480
   119 REMUS                           1 PL 063 19 9126       GCM 09:28:35.02  1161.52 101.71   2          155.160  23.470
   120 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687249         GCM 09:28:35.19  1161.50 102.56   3-  2-  2  155.160  23.460
   121 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977855         GCM 09:28:35.56  1161.30 103.42   4-  2-  2  155.160  23.450
   121 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5026501        GCM 09:28:35.54  1161.30 103.42   4-  3-  3  155.160  23.450
   123 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993512         GCM 09:28:35.85  1161.25 105.13   2  < 224>  155.160  23.420
   124 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4354      GCM 09:28:37.07  1161.22 105.98   5-  2-  2  155.160  23.410
   125 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323476         GCM 09:28:36.84  1161.11 106.84   3-  1-  1  155.160  23.390
   126 Banek Robert                    1 PL 19 998484         GCM 09:28:42.48  1160.44 107.69   5-  1-  1  155.160  23.380
   127 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 09:28:42.65  1160.27 108.55   3-  2-  2  155.160  23.370
   128 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 5315           GCM 09:28:42.96  1160.23 109.40   3-  1-  1  155.160  23.350
   129 Krzysek & Krzysiek              1 PL 0235 19 819       GCM 09:28:46.14  1159.91 110.26   2          155.160  23.340
   130 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521963         GCM 09:28:46.45  1159.87 111.11   5-  3-  3  155.160  23.330
   131 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519828         GCM 09:28:47.13  1159.77 111.97   4-  1-  1  155.160  23.320
   132 JD                              1 PL 0288 19 819       GCM 09:28:47.93  1159.51 112.82   4-  1-  1  155.160  23.300
   133 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422819         GCM 09:28:49.88  1159.23 113.68   2          155.160  23.290
   134 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 09:29:02.08  1157.61 114.53   2          155.160  23.280
   135 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1 PL 0228 19 2429      GCM 09:29:03.65  1157.24 115.38   2-  1-  1  155.160  23.260
   136 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17995      GCM 09:29:05.14  1157.17 116.24   2          155.160  23.250
   137 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 1        GCM 09:29:04.84  1157.07 117.09   2  < 236>  155.160  23.240
   138 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067360        GCM 09:29:09.61  1156.38 117.95   2-  1-  1  155.160  23.230
   139 Brożyna Edward                  1 PL 19 519304         GCM 09:29:10.92  1156.20 118.80   3-  3-  3  155.160  23.210
   140 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1059599        GCM 09:29:14.34  1155.85 119.66   4-  2-  2  155.160  23.200
   141 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452089         GCM 09:29:14.56  1155.67 120.51   3-  1-  1  155.160  23.190
   142 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7902      GCM 09:29:21.50  1154.68 121.37   4-  1-  1  155.160  23.170
   143 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 16       GCM 09:29:27.31  1153.99 122.22   2  < 237>  155.160  23.160
   144 Team Deen                       1 NL 19 1032019        GCM 09:29:30.24  1153.57 123.08   4-  1-  1  155.160  23.150
   145 Śniosek Krystian                1 PL 19 756031         GCM 09:29:31.93  1153.19 123.93   3-  2-  2  155.160  23.130
   146 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124544         GCM 09:30:00.06  1149.33 124.79   2          155.160  23.120
   147 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 1         GCM 09:30:01.78  1148.94 125.64   4-  1-  1  155.160  23.110
   148 JOHNY                           1 PL 0313 19 540       GCM 09:30:03.18  1148.88 126.50   3-  1-  1  155.160  23.100
   149 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577901         GCM 09:30:09.07  1148.05 127.35   3          155.160  23.080
   150 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 967       GCM 09:30:14.22  1147.32 128.21   2          155.160  23.070
   151 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1975      GCM 09:30:16.51  1146.85 129.06   4-  2-  2  155.160  23.060
   152 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 972      GCM 09:31:08.36  1139.72 129.91   2  < 291>  155.160  23.040
   153 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 103        GCM 09:31:13.49  1139.00 130.77   2  < 281>  155.160  23.030
   154 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200340        GCM 09:31:15.11  1138.77 131.62   2-  1-  1  155.160  23.020
   155 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035273        GCM 09:31:15.49  1138.72 132.48   2          155.160  23.010
   156 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 09:31:16.16  1138.63 133.33   5-  1-  1  155.160  22.990
   157 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 09:31:17.31  1138.47 134.19   2          155.160  22.980
   158 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1051      GCM 09:31:18.02  1138.37 135.04   4-  2-  2  155.160  22.970
   159 Jarzmik Grzegorz                1 PL 19 980193         GCM 09:31:17.71  1138.27 135.90   1-  1-  1  155.160  22.950
   160 Lesiewicz Mateusz               1 PL 0315 19 3248      GCM 09:31:19.41  1138.18 136.75   3-  3-  3  155.160  22.940
   161 Gabryś Józef                    1 PL 19 165262         GCM 09:31:20.34  1138.05 137.61   2  < 242>  155.160  22.930
   162 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317264         GCM 09:31:19.65  1138.00 138.46   3-  2-  2  155.160  22.910
   163 Jania Marcin 2                  1 PL 0235 19 2634      GCM 09:31:19.86  1137.97 139.32   1-  1-  1  155.160  22.900
   164 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 457       GCM 09:31:21.26  1137.92 140.17   5-  1-  1  155.160  22.890
   165 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 09:31:20.78  1137.85 141.03   5-  2-  2  155.160  22.880
   166 Brożyna Edward                  1 PL 19 519302         GCM 09:31:22.18  1137.79 141.88   2  < 317>  155.160  22.860
   167 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 09:31:21.68  1137.72 142.74   4-  1-  1  155.160  22.850
   167 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995533         GCM 09:31:21.65  1137.72 142.74   4-  1-  1  155.160  22.850
   167 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1055     GCM 09:31:21.66  1137.72 142.74   2-  2-  2  155.160  22.850
   170 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729334        GCM 09:31:22.96  1137.54 145.30   4-  1-  1  155.160  22.810
   170 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 09:31:22.95  1137.54 145.30   4-  1-  1  155.160  22.810
   172 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2572      GCM 09:31:24.04  1137.53 147.01   2          155.160  22.780
   173 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6421      GCM 09:31:24.13  1137.52 147.86   2          155.160  22.770
   174 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 09:31:23.62  1137.45 148.72   3          155.160  22.760
   175 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10938     GCM 09:31:25.18  1137.37 149.57   4-  3-  3  155.160  22.750
   176 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10928     GCM 09:31:25.48  1137.33 150.43   2  < 350>  155.160  22.730
   177 RKS                             1 DV 02842 19 183      GCM 09:31:24.64  1137.31 151.28   4-  4-  3  155.160  22.720
   177 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 09:31:24.67  1137.31 151.28   3-  2-  2  155.160  22.720
   179 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521732         GCM 09:31:26.38  1137.21 152.99   2          155.160  22.690
   180 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1677465        GCM 09:31:25.60  1137.18 153.85   3-  1-  1  155.160  22.680
   181 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 09:31:27.28  1137.08 154.70   3  < 374>  155.160  22.670
   182 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067207        GCM 09:31:26.78  1137.01 155.56   2          155.160  22.660
   183 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051345  GCM 09:31:27.75  1136.88 156.41   5-  2-  2  155.160  22.640
   184 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 09:31:29.02  1136.84 157.26   4-  2-  2  155.160  22.630
   185 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 280        GCM 09:31:29.29  1136.80 158.12   2  < 214>  155.160  22.620
   186 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4409       GCM 09:31:28.62  1136.76 158.97   4-  3-  3  155.160  22.600
   186 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3860      GCM 09:31:28.62  1136.76 158.97   4-  1-  1  155.160  22.600
   188 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662020         GCM 09:31:29.71  1136.61 160.68   4-  1-  1  155.160  22.580
   189 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 09:31:30.66  1136.47 161.54   4-  1-  1  155.160  22.560
   190 RKS                             1 DV 02842 19 184      GCM 09:31:30.94  1136.43 162.39   2  < 258>  155.160  22.550
   191 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 09:31:31.85  1136.31 163.25   3-  1-  1  155.160  22.540
   192 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8022      GCM 09:31:31.96  1136.29 164.10   5-  2-  2  155.160  22.530
   193 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 09:31:33.04  1136.28 164.96   3          155.160  22.510
   194 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 09:31:34.34  1136.10 165.81   2          155.160  22.500
   195 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4125      GCM 09:31:33.84  1136.03 166.67   5-  3-  3  155.160  22.490
   196 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019206        GCM 09:31:40.27  1135.28 167.52   2  < 376>  155.160  22.470
   197 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 09:31:44.47  1134.70 168.38   2          155.160  22.460
   198 Team Alaerts                    1 BE 19 5074497        GCM 09:31:50.49  1133.87 169.23   3-  1-  1  155.160  22.450
   199 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9936      GCM 09:31:54.56  1133.17 170.09   3-  1-  1  155.160  22.440
   200 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131308        GCM 09:31:54.94  1133.11 170.94   2  < 222>  155.160  22.420
   201 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7439      GCM 09:31:55.58  1133.03 171.79   5-  3-  3  155.160  22.410
   202 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688856         GCM 09:32:01.78  1132.17 172.65   5-  2-  2  155.160  22.400
   203 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980820         GCM 09:32:04.63  1131.78 173.50   2          155.160  22.380
   204 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959407         GCM 09:32:06.24  1131.70 174.36   5-  2-  2  155.160  22.370
   205 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 09:32:05.82  1131.62 175.21   5-  1-  1  155.160  22.360
   206 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 265      GCM 09:32:08.70  1131.22 176.07   4-  1-  1  155.160  22.340
   207 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218090       GCM 09:32:08.87  1131.20 176.92   4-  1-  1  155.160  22.330
   208 Combinatie Post                 1 NL 19 1279970        GCM 09:32:10.04  1131.17 177.78   4-  1-  1  155.160  22.320
   209 Tomasz Kubik                    1 PL 19 1157970        GCM 09:32:09.63  1131.09 178.63   1-  1-  1  155.160  22.310
   210 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 09:32:09.75  1131.08 179.49   3-  1-  1  155.160  22.290
   211 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1364      GCM 09:32:11.42  1130.98 180.34   5-  1-  1  155.160  22.280
   212 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051344  GCM 09:32:10.56  1130.96 181.20   2          155.160  22.270
   213 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1642      GCM 09:32:12.20  1130.88 182.05   2  < 260>  155.160  22.250
   214 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 278        GCM 09:32:12.35  1130.86 182.91   3          155.160  22.240
   215 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361609         GCM 09:32:13.31  1130.72 183.76   2          155.160  22.230
   216 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 09:32:13.42  1130.71 184.62   4-  1-  1  155.160  22.220
   217 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4108      GCM 09:32:12.68  1130.67 185.47   2  < 243>  155.160  22.200
   218 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996836         GCM 09:32:12.89  1130.64 186.32   4-  1-  1  155.160  22.190
   219 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 09:32:15.09  1130.48 187.18   2          155.160  22.180
   220 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 09:32:15.24  1130.46 188.03   2  < 372>  155.160  22.160
   221 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 27       GCM 09:32:14.64  1130.40 188.89   2          155.160  22.150
   222 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131305        GCM 09:32:16.07  1130.35 189.74   3  < 235>  155.160  22.140
   223 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 09:32:16.08  1130.34 190.60   4-  2-  2  155.160  22.120
   224 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993506         GCM 09:32:15.60  1130.27 191.45   3          155.160  22.110
   225 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5164      GCM 09:32:17.17  1130.19 192.31   5-  3-  3  155.160  22.100
   226 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1054      GCM 09:32:16.58  1130.14 193.16   2          155.160  22.090
   227 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17878        GCM 09:32:18.36  1130.03 194.02   3-  1-  1  155.160  22.070
   228 Ziggy Szuba                     1 AU 19 94             GCM 09:32:17.54  1130.01 194.87   5-  2-  2  155.160  22.060
   229 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10913     GCM 09:32:17.89  1129.96 195.73   3-  1-  1  155.160  22.050
   230 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051260        GCM 09:32:19.61  1129.72 196.58   2-  1-  1  155.160  22.030
   231 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757352        GCM 09:32:19.78  1129.70 197.44   4-  2-  2  155.160  22.020
   232 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5506      GCM 09:32:20.66  1129.58 198.29   3-  1-  1  155.160  22.010
   233 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977801         GCM 09:32:20.80  1129.56 199.15   2          155.160  21.990
   234 Adam Młynarski                  1 PL 19 522623         GCM 09:32:22.10  1129.52 200.00   4-  1-  1  155.160  21.980
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   235 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131307        GCM 09:32:22.36  1129.48 200.85   4  < 311>  155.160   0.000
   236 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 3        GCM 09:32:21.65  1129.44 201.71   3          155.160  21.960
   237 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 13       GCM 09:32:23.16  1129.37 202.56   3  < 384>  155.160  21.940
   238 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078174        GCM 09:32:22.57  1129.32 203.42   2  < 253>  155.160  21.930
   239 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042602        GCM 09:32:22.70  1129.30 204.27   2  < 283>  155.160  21.920
   240 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3622     GCM 09:32:23.68  1129.17 205.13   3-  2-  2  155.160  21.900
   241 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4413       GCM 09:32:23.82  1129.15 205.98   2  < 245>  155.160  21.890
   242 Gabryś Józef                    1 PL 19 165270         GCM 09:32:25.11  1129.11 206.84   3          155.160  21.880
   243 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 09:32:24.59  1129.04 207.69   3          155.160  21.870
   244 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218054       GCM 09:32:24.75  1129.02 208.55   4-  1-  1  155.160  21.850
   245 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4401       GCM 09:32:25.68  1128.89 209.40   3          155.160  21.840
   246 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1668      GCM 09:32:27.09  1128.84 210.26   3-  2-  2  155.160  21.830
   247 Tyka Stanisław                  1 PL 0451 19 601       GCM 09:32:26.83  1128.73 211.11   4-  2-  2  155.160  21.810
   248 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047327        GCM 09:32:28.30  1128.67 211.97   2-  1-  1  155.160  21.800
   249 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5655      GCM 09:32:28.40  1128.66 212.82   5-  1-  1  155.160  21.790
   250 GVC Team                        1 PL 0347 19 9611      GCM 09:32:27.73  1128.61 213.68   2  < 363>  155.160  21.770
   251 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079957        GCM 09:32:29.22  1128.54 214.53   2          155.160  21.760
   252 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659914         GCM 09:32:30.26  1128.40 215.38   2  < 285>  155.160  21.750
   253 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 09:32:30.35  1128.39 216.24   3          155.160  21.740
   253 ERETT                           1 DV 03268 19 652      GCM 09:32:30.34  1128.39 216.24   3-  2-  2  155.160  21.740
   255 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08231        GCM 09:32:31.03  1128.30 217.95   5-  2-  2  155.160  21.710
   256 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138180         GCM 09:32:31.93  1128.04 218.80   2          155.160  21.700
   257 Michalski Sebastian             1 PL 19 537324         GCM 09:32:33.05  1128.02 219.66   2-  1-  1  155.160  21.680
   258 RKS                             1 DV 02842 19 185      GCM 09:32:34.17  1127.87 220.51   3  < 346>  155.160  21.670
   259 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9516      GCM 09:32:34.25  1127.86 221.37   2          155.160  21.660
   260 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1626      GCM 09:32:33.52  1127.82 222.22   3  < 271>  155.160  21.650
   261 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317261         GCM 09:32:33.78  1127.78 223.08   2          155.160  21.630
   261 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 09:32:33.77  1127.78 223.08   4-  1-  1  155.160  21.630
   263 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976798         GCM 09:32:35.24  1127.72 224.79   3-  1-  1  155.160  21.610
   264 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368600         GCM 09:32:36.10  1127.60 225.64   3-  1-  1  155.160  21.590
   265 Górka Marian                    1 PL 19 547011         GCM 09:32:36.39  1127.56 226.50   5-  2-  2  155.160  21.580
   265 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 09:32:36.40  1127.56 226.50   4          155.160   0.000
   267 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757351        GCM 09:32:35.62  1127.53 228.21   3-  2-  2  155.160  21.550
   268 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965831         GCM 09:32:35.99  1127.48 229.06   3-  2-  2  155.160  21.540
   269 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757356        GCM 09:32:37.09  1127.47 229.91   2          155.160  21.530
   270 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200328        GCM 09:32:36.97  1127.35 230.77   2  < 301>  155.160  21.520
   271 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 09:32:37.74  1127.24 231.62   4          155.160   0.000
   272 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10257     GCM 09:32:37.94  1127.22 232.48   3-  1-  1  155.160  21.490
   273 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76859        GCM 09:32:38.58  1127.13 233.33   2          155.160  21.480
   274 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 09:32:39.88  1126.95 234.19   4-  2-  2  155.160  21.460
   275 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8691      GCM 09:32:40.65  1126.85 235.04   3-  1-  1  155.160  21.450
   276 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1975      GCM 09:32:42.15  1126.78 235.90   2          155.160  21.440
   277 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1662      GCM 09:32:42.25  1126.76 236.75   4-  2-  2  155.160  21.420
   278 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 09:32:41.53  1126.73 237.61   5-  2-  2  155.160  21.410
   279 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 09:32:42.57  1126.58 238.46   2          155.160  21.400
   280 Team Paula                      1 NL 19 1032018        GCM 09:32:43.56  1126.45 239.32   5-  1-  1  155.160  21.390
   281 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 146        GCM 09:32:45.38  1126.34 240.17   3          155.160  21.370
   282 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5320           GCM 09:32:45.46  1126.33 241.03   4-  1-  1  155.160  21.360
   283 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042453        GCM 09:32:44.55  1126.31 241.88   3          155.160  21.350
   284 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 09:32:46.39  1126.20 242.74   3-  1-  1  155.160  21.330
   285 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659908         GCM 09:32:45.77  1126.15 243.59   3          155.160  21.320
   285 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959404         GCM 09:32:45.76  1126.15 243.59   2          155.160  21.320
   287 Górka Marian                    1 PL 19 547012         GCM 09:32:48.22  1125.95 245.30   2          155.160  21.300
   288 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8062      GCM 09:32:49.34  1125.80 246.15   2-  1-  1  155.160  21.280
   289 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2312      GCM 09:32:48.92  1125.72 247.01   4-  1-  1  155.160  21.270
   290 Funia                           1 PL 0231 19 102       GCM 09:32:50.74  1125.47 247.86   4-  1-  1  155.160  21.260
   291 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 976      GCM 09:32:55.45  1124.97 248.72   3          155.160  21.240
   292 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688840         GCM 09:32:56.08  1124.88 249.57   2          155.160  21.230
   293 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1061     GCM 09:32:59.58  1124.27 250.43   2          155.160  21.220
   294 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 820      GCM 09:33:04.30  1123.76 251.28   2          155.160  21.200
   295 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976627         GCM 09:33:09.07  1123.12 252.14   2          155.160  21.190
   296 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 384      GCM 09:33:12.53  1122.51 252.99   2  < 309>  155.160  21.180
   297 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5110      GCM 09:33:15.12  1122.30 253.85   3-  1-  1  155.160  21.170
   298 ERETT                           1 DV 03268 19 640      GCM 09:33:16.22  1122.15 254.70   2          155.160  21.150
   299 Piotr B.                        1 PL 0315 19 246       GCM 09:33:19.06  1121.77 255.56   1-  1-  1  155.160  21.140
   300 USZEW - CITY                    1 PL 19 683234         GCM 09:33:19.35  1121.73 256.41   2          155.160  21.130
   301 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200317        GCM 09:33:19.96  1121.51 257.26   3          155.160  21.110
   302 Ziggy Szuba                     1 AU 19 88             GCM 09:33:23.12  1121.22 258.12   2          155.160  21.100
   303 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223945        GCM 09:33:26.74  1120.59 258.97   2-  1-  1  155.160  21.090
   304 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 09:33:31.46  1120.09 259.83   2          155.160  21.080
   305 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152972         GCM 09:33:32.17  1120.00 260.68   3-  1-  1  155.160  21.060
   306 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 09:33:31.76  1119.92 261.54   1-  1-  1  155.160  21.050
   307 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047341        GCM 09:33:33.20  1119.86 262.39   3-  1-  1  155.160  21.040
   308 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2102      GCM 09:33:34.24  1119.72 263.25   3          155.160  21.020
   309 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 250      GCM 09:33:34.62  1119.53 264.10   3          155.160  21.010
   310 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5994      GCM 09:33:34.74  1119.52 264.96   5-  1-  1  155.160  21.000
   311 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131304        GCM 09:33:36.50  1119.28 265.81   5          155.160   0.000
   312 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488851        GCM 09:33:39.34  1119.03 266.67   4-  1-  1  155.160  20.970
   313 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 09:33:38.96  1118.95 267.52   3-  1-  1  155.160  20.960
   314 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10195      GCM 09:33:40.08  1118.93 268.38   2          155.160  20.950
   315 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4407       GCM 09:33:40.43  1118.88 269.23   2-  1-  1  155.160  20.930
   316 CARODOM                         1 PL 029 19 977        GCM 09:33:42.08  1118.66 270.09   3-  1-  1  155.160  20.920
   317 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 09:33:42.78  1118.43 270.94   3          155.160  20.910
   318 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469428         GCM 09:33:42.88  1118.42 271.79   4-  2-  2  155.160  20.890
   319 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2355     GCM 09:33:43.51  1118.34 272.65   2          155.160  20.880
   320 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 09:33:46.49  1118.07 273.50   2          155.160  20.870
   321 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 24       GCM 09:33:45.79  1118.03 274.36   3          155.160  20.850
   322 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8062      GCM 09:33:47.40  1117.95 275.21   2          155.160  20.840
   323 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976634         GCM 09:33:49.51  1117.53 276.07   3          155.160  20.830
   324 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361897         GCM 09:33:51.17  1117.44 276.92   2  < 381>  155.160  20.820
   325 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469587         GCM 09:33:50.51  1117.40 277.78   2          155.160  20.800
   326 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 09:33:54.63  1116.84 278.63   2          155.160  20.790
   327 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867423         GCM 09:33:54.74  1116.83 279.49   2          155.160  20.780
   328 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1614      GCM 09:33:55.97  1116.67 280.34   2          155.160  20.760
   329 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2507      GCM 09:33:57.52  1116.46 281.20   5-  1-  1  155.160  20.750
   330 KOTEK 2                         1 PL 19 511175         GCM 09:34:12.10  1114.64 282.05   3-  1-  1  155.160  20.740
   331 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965824         GCM 09:34:12.74  1114.42 282.91   2          155.160  20.730
   332 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350286        GCM 09:34:28.86  1112.28 283.76   4-  1-  1  155.160  20.710
   333 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977831         GCM 09:34:45.88  1110.02 284.62   2          155.160  20.700
   334 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08253        GCM 09:34:51.27  1109.44 285.47   2          155.160  20.690
   335 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2541      GCM 09:34:52.53  1109.14 286.32   3          155.160  20.670
   336 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 959       GCM 09:35:03.13  1107.87 287.18   2-  1-  1  155.160  20.660
   337 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5591     GCM 09:35:06.49  1107.43 288.03   3-  1-  1  155.160  20.650
   338 MARCIN                          1 PL 19 694107         GCM 09:35:09.16  1107.08 288.89   3-  1-  1  155.160  20.630
   339 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 164       GCM 09:35:10.21  1106.94 289.74   3-  1-  1  155.160  20.620
   340 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521138         GCM 09:35:09.71  1106.87 290.60   5-  2-  2  155.160  20.610
   341 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488850        GCM 09:35:12.62  1106.49 291.45   3-  1-  1  155.160  20.600
   342 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 09:35:17.06  1106.04 292.31   2-  1-  1  155.160  20.580
   343 Oliwia                          1 PL 19 982507         GCM 09:35:20.46  1105.59 293.16   2          155.160  20.570
   344 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1976      GCM 09:35:21.29  1105.48 294.02   2          155.160  20.560
   345 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 09:35:21.75  1105.29 294.87   2          155.160  20.540
   346 RKS                             1 DV 02842 19 186      GCM 09:35:23.10  1105.25 295.73   4          155.160   0.000
   347 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071117        GCM 09:35:25.95  1104.74 296.58   2  < 349>  155.160  20.520
   348 Body& Skupień 1                 1 PL 0238 19 2970      GCM 09:35:30.97  1104.08 297.44   1-  1-  1  155.160  20.510
   349 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071085        GCM 09:35:44.61  1102.30 298.29   3          155.160  20.490
   350 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10945     GCM 09:35:50.34  1101.68 299.15   3          155.160  20.480
   351 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 420       GCM 09:35:57.36  1100.77 300.00   3-  1-  1  155.160  20.470
   352 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5200      GCM 09:35:58.99  1100.43 300.85   2  < 359>  155.160  20.450
   353 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 09:36:02.54  1099.97 301.71   2-  2-  2  155.160  20.440
   354 Jan Bocheńczak                  1 PL 19 692389         GCM 09:36:16.85  1098.11 302.56   2          155.160  20.430
   355 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8409      GCM 09:36:18.96  1097.84 303.42   4-  1-  1  155.160  20.410
   356 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 922       GCM 09:36:23.39  1097.39 304.27   2          155.160  20.400
   357 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3581      GCM 09:36:27.27  1096.89 305.13   3-  1-  1  155.160  20.390
   358 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521103         GCM 09:36:29.02  1096.66 305.98   2          155.160  20.380
   359 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051379  GCM 09:36:30.39  1096.49 306.84   3          155.160  20.360
   360 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757350        GCM 09:36:38.16  1095.48 307.69   2          155.160  20.350
   361 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1227       GCM 09:36:39.43  1095.32 308.55   4-  1-  1  155.160  20.340
   362 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239017        GCM 09:36:40.76  1095.02 309.40   3-  1-  1  155.160  20.320
   363 GVC Team                        1 PL 0347 19 9630      GCM 09:36:58.80  1092.70 310.26   3          155.160  20.310
   364 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 09:37:30.17  1088.82 311.11   3          155.160  20.300
   365 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2422      GCM 09:37:58.39  1085.24 311.97   4-  1-  1  155.160  20.280
   366 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14077     GCM 09:38:03.94  1084.41 312.82   3-  1-  1  155.160  20.270
   367 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8023      GCM 09:38:17.98  1082.64 313.68   2  < 377>  155.160  20.260
   368 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361160         GCM 09:38:30.90  1081.02 314.53   2          155.160  20.250
   369 Team Kogut                      1 PL 0418 19 2979      GCM 09:38:34.49  1080.69 315.38   2-  1-  1  155.160  20.230
   370 JARUMI                          1 PL 19 814627         GCM 09:38:41.16  1079.86 316.24   4-  1-  1  155.160  20.220
   371 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3371      GCM 09:38:44.65  1079.29 317.09   2          155.160  20.210
   372 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521993         GCM 09:38:45.96  1079.13 317.95   3          155.160  20.190
   372 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046252        GCM 09:38:45.95  1079.13 317.95   5-  1-  1  155.160  20.190
   374 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322137        GCM 09:38:49.73  1078.66 319.66   4          155.160   0.000
   375 Śniosek Krystian                1 PL 19 756025         GCM 09:38:49.86  1078.64 320.51   2          155.160  20.160
   376 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019202        GCM 09:38:57.07  1077.87 321.37   3          155.160  20.140
   377 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8015      GCM 09:38:59.61  1077.42 322.22   3          155.160  20.130
   378 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050417        GCM 09:39:02.13  1077.23 323.08   2          155.160  20.120
   379 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657085         GCM 09:39:02.68  1077.04 323.93   2          155.160  20.100
   380 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7013      GCM 09:39:04.82  1076.78 324.79   2          155.160  20.090
   381 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 09:39:07.41  1076.58 325.64   3          155.160  20.080
   382 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239007        GCM 09:39:08.60  1076.30 326.50   3-  1-  1  155.160  20.060
   383 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 09:39:11.02  1076.13 327.35   2          155.160  20.050
   384 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 681      GCM 09:39:10.55  1076.06 328.21   4          155.160   0.000
   384 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3623     GCM 09:39:10.55  1076.06 328.21   2          155.160  20.040
   386 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 295       GCM 09:39:13.21  1075.86 329.91   2-  1-  1  155.160  20.010
   387 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2176      GCM 09:39:13.80  1075.66 330.77   2          155.160  20.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   388 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662207         GCM 09:39:17.27  1075.35   0.00   2          155.160   0.000
   389 Górka Mateusz                   1 PL 19 547582         GCM 09:39:17.28  1075.35   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   390 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2843      GCM 09:39:21.61  1074.69   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   391 Haffner R.                      1 DV 02241 19 348      GCM 09:39:25.08  1074.38   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   392 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452085         GCM 09:39:24.60  1074.32   0.00   2          155.160   0.000
   393 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08250        GCM 09:39:26.80  1074.04   0.00   2          155.160   0.000
   394 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10254     GCM 09:39:32.28  1073.49   0.00   2          155.160   0.000
   395 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368536         GCM 09:39:34.52  1073.09   0.00   2          155.160   0.000
   396 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239027        GCM 09:39:36.90  1072.79   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   397 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980903         GCM 09:39:36.97  1072.79   0.00   3          155.160   0.000
   398 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7903      GCM 09:39:38.35  1072.74   0.00   2          155.160   0.000
   399 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 09:39:37.60  1072.71   0.00   4          155.160   0.000
   400 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 09:39:37.83  1072.68   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   401 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361623         GCM 09:39:39.26  1072.63   0.00   3          155.160   0.000
   402 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 475       GCM 09:39:40.13  1072.52   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   403 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1012      GCM 09:39:41.03  1072.41   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   404 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2208      GCM 09:39:41.39  1072.36   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   405 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489103        GCM 09:39:42.34  1072.25   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   406 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657088         GCM 09:39:41.57  1072.22   0.00   2          155.160   0.000
   407 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1015      GCM 09:39:41.88  1072.18   0.00   3          155.160   0.000
   408 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350298        GCM 09:39:43.44  1072.11   0.00   2          155.160   0.000
   409 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2632      GCM 09:39:44.44  1071.99   0.00   2          155.160   0.000
   410 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 272      GCM 09:39:43.62  1071.96   0.00   2          155.160   0.000
   411 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 09:39:43.90  1071.93   0.00   2          155.160   0.000
   412 Cees Spelt                      1 NL 19 1688988        GCM 09:39:44.81  1071.82   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   413 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8508      GCM 09:39:46.22  1071.77   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   414 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995546         GCM 09:39:46.31  1071.76   0.00   2          155.160   0.000
   415 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1977      GCM 09:39:46.32  1071.75   0.00   3          155.160   0.000
   416 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959410         GCM 09:39:48.04  1071.54   0.00   3          155.160   0.000
   417 Banek Robert                    1 PL 19 998499         GCM 09:39:47.55  1071.48   0.00   2          155.160   0.000
   418 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223950        GCM 09:39:50.62  1071.10   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   419 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6423      GCM 09:39:50.61  1071.10   0.00   3          155.160   0.000
   420 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2852      GCM 09:39:52.24  1071.02   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   421 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1026      GCM 09:39:52.80  1070.83   0.00   3          155.160   0.000
   422 KERAJE                          1 PL 098 19 12045      GCM 09:39:56.46  1070.51   0.00   2          155.160   0.000
   423 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 60        GCM 09:39:59.09  1070.18   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   424 MAŁGORZATA                      1 PL 19 980102         GCM 09:40:09.39  1068.92   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   425 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 09:40:26.50  1066.70   0.00   2          155.160   0.000
   426 JANUSZ                          1 PL 0385 19 8052      GCM 09:40:38.79  1065.20   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   427 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3452      GCM 09:40:45.40  1064.51   0.00   2          155.160   0.000
   428 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1008      GCM 09:40:55.70  1063.14   0.00   3          155.160   0.000
   429 JURA                            1 PL 0100 19 5279      GCM 09:41:39.30  1057.99   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   430 GROSIK                          1 PL 19 678446         GCM 09:41:57.85  1055.65   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   431 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9821      GCM 09:42:10.75  1054.11   0.00   2          155.160   0.000
   432 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 09:42:14.19  1053.82   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   433 Tomasz Kropop 2                 1 PL 0208 19 7907      GCM 09:42:15.85  1053.50   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   434 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019204        GCM 09:42:21.39  1052.96   0.00   4          155.160   0.000
   435 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 09:42:24.40  1052.60   0.00   3          155.160   0.000
   436 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14691     GCM 09:42:33.30  1051.54   0.00   2          155.160   0.000
   437 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4355      GCM 09:42:36.49  1051.16   0.00   2          155.160   0.000
   438 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326747        GCM 09:42:40.46  1050.69   0.00   2          155.160   0.000
   439 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3864      GCM 09:42:50.14  1049.54   0.00   2          155.160   0.000
   440 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 630      GCM 09:43:20.78  1045.81   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   441 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10920     GCM 09:43:26.91  1045.09   0.00   2          155.160   0.000
   442 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2316     GCM 09:44:32.14  1037.61   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   443 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2633      GCM 09:44:34.37  1037.35   0.00   3          155.160   0.000
   444 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 09:44:35.70  1037.09   0.00   2          155.160   0.000
   445 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 09:44:38.23  1036.91   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   446 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 09:44:39.38  1036.78   0.00   3          155.160   0.000
   447 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7438      GCM 09:44:39.37  1036.78   0.00   4          155.160   0.000
   448 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 8        GCM 09:44:40.15  1036.69   0.00   4          155.160   0.000
   449 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 19       GCM 09:44:39.74  1036.62   0.00   3          155.160   0.000
   450 Górka Mateusz                   1 PL 19 547581         GCM 09:44:41.09  1036.58   0.00   2          155.160   0.000
   451 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 1152822        GCM 09:44:40.95  1036.48   0.00   4          155.160   0.000
   452 Team Paula                      1 NL 19 1032002        GCM 09:44:40.92  1036.48   0.00   2          155.160   0.000
   453 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223941        GCM 09:44:44.38  1036.20   0.00   2          155.160   0.000
   454 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3454      GCM 09:44:43.58  1036.18   0.00   2          155.160   0.000
   455 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036384        GCM 09:44:43.57  1036.18   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   456 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 09:44:45.00  1036.13   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   457 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1737      GCM 09:44:45.65  1035.94   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   458 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 09:44:47.70  1035.70   0.00   3          155.160   0.000
   459 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3633     GCM 09:44:50.19  1035.53   0.00   3          155.160   0.000
   460 HELGO                           1 DV 01841 19 327      GCM 09:44:54.88  1034.87   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   461 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 09:45:35.45  1030.34   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   462 Team Coos v Houten              1 NL 19 1489314        GCM 09:45:38.56  1029.87   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   463 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368567         GCM 09:45:46.05  1029.13   0.00   3          155.160   0.000
   464 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688830         GCM 09:46:25.26  1024.69   0.00   3          155.160   0.000
   465 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2124      GCM 09:46:28.29  1024.35   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   466 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4116      GCM 09:46:31.31  1024.01   0.00   3          155.160   0.000
   467 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 09:46:42.02  1022.81   0.00   4          155.160   0.000
   468 Team Fever Free                 1 BE 19 3066038        GCM 09:46:42.82  1022.60   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   469 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1675      GCM 09:46:44.29  1022.55   0.00   3          155.160   0.000
   470 Sobczak Marcin                  1 PL 0412 19 6032      GCM 09:46:49.26  1021.99   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   471 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 09:46:58.81  1020.81   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   472 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317282         GCM 09:47:01.49  1020.62   0.00   3          155.160   0.000
   473 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17996      GCM 09:47:00.65  1020.61   0.00   3          155.160   0.000
   474 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 09:47:00.67  1020.60   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   475 Team Kogut                      1 PL 0218 19 135       GCM 09:47:02.70  1020.38   0.00   2          155.160   0.000
   476 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 09:47:02.98  1020.34   0.00   2          155.160   0.000
   477 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051384  GCM 09:47:04.27  1020.31   0.00   4          155.160   0.000
   478 Patryk Sikorski                 1 PL 19 384959         GCM 09:47:04.67  1020.16   0.00   2          155.160   0.000
   479 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752660         GCM 09:47:04.95  1020.12   0.00   2          155.160   0.000
   480 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 09:47:05.58  1020.05   0.00   2          155.160   0.000
   481 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046255        GCM 09:47:07.11  1019.99   0.00   3          155.160   0.000
   482 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976609         GCM 09:47:06.90  1019.91   0.00   3          155.160   0.000
   483 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2639      GCM 09:47:08.02  1019.89   0.00   4          155.160   0.000
   484 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050420        GCM 09:47:09.29  1019.75   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   485 JD                              1 PL 0288 19 823       GCM 09:47:08.65  1019.71   0.00   2          155.160   0.000
   486 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 700      GCM 09:47:08.80  1019.69   0.00   2          155.160   0.000
   487 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5507      GCM 09:47:10.05  1019.67   0.00   2          155.160   0.000
   488 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223951        GCM 09:47:10.38  1019.63   0.00   2          155.160   0.000
   489 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995517         GCM 09:47:09.92  1019.57   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   490 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 387          GCM 09:47:11.45  1019.51   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   491 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 09:47:12.29  1019.42   0.00   3          155.160   0.000
   492 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 09:47:11.87  1019.35   0.00   2          155.160   0.000
   493 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469544         GCM 09:47:13.36  1019.30   0.00   2          155.160   0.000
   494 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 603       GCM 09:47:13.45  1019.29   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   495 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3204      GCM 09:47:12.61  1019.27   0.00   2          155.160   0.000
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
   496 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4903      GCM 09:47:12.76  1019.25   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   497 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1989      GCM 09:47:15.41  1019.07   0.00   3          155.160   0.000
   498 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 09:47:14.67  1019.04   0.00   4          155.160   0.000
   499 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 09:47:14.81  1019.02   0.00   2          155.160   0.000
   500 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3865      GCM 09:47:14.82  1019.02   0.00   3          155.160   0.000
   501 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1990      GCM 09:47:16.21  1018.98   0.00   4          155.160   0.000
   502 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 4         GCM 09:47:15.70  1018.92   0.00   2          155.160   0.000
   503 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2162      GCM 09:47:15.91  1018.90   0.00   2          155.160   0.000
   504 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078175        GCM 09:47:17.40  1018.85   0.00   4          155.160   0.000
   505 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047326        GCM 09:47:16.77  1018.80   0.00   2          155.160   0.000
   506 The Lever Syndicate 1           1 GB 19 02183          GCM 09:47:16.98  1018.78   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   507 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4837      GCM 09:47:18.24  1018.75   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   508 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 09:47:17.69  1018.70   0.00   3          155.160   0.000
   509 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2861      GCM 09:47:17.89  1018.68   0.00   2          155.160   0.000
   510 Rak Stanisław                   1 PL 19 681118         GCM 09:47:19.79  1018.47   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   511 Team Fever Free                 1 BE 19 3066039        GCM 09:47:21.67  1018.26   0.00   2          155.160   0.000
   512 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520562         GCM 09:47:23.49  1018.17   0.00   2          155.160   0.000
   513 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041683        GCM 09:47:22.93  1018.12   0.00   3          155.160   0.000
   514 Oliwia                          1 PL 19 518831         GCM 09:47:25.11  1017.99   0.00   3          155.160   0.000
   515 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1948      GCM 09:47:25.39  1017.96   0.00   2          155.160   0.000
   516 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117721        GCM 09:47:24.68  1017.92   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   517 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500328        GCM 09:47:32.69  1017.03   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   518 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1694      GCM 09:47:34.97  1016.78   0.00   3          155.160   0.000
   519 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2554      GCM 09:47:53.62  1014.71   0.00   3          155.160   0.000
   520 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 09:47:57.66  1014.27   0.00   2          155.160   0.000
   521 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 09:48:00.34  1014.08   0.00   2          155.160   0.000
   522 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 472       GCM 09:48:02.98  1013.68   0.00   2          155.160   0.000
   523 KUBA - OLA                      1 PL 19 660205         GCM 09:48:05.02  1013.56   0.00   2          155.160   0.000
   524 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520572         GCM 09:48:05.19  1013.55   0.00   3          155.160   0.000
   525 Stani                           1 PL 0231 19 1707      GCM 09:48:07.41  1013.30   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   526 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08257        GCM 09:48:13.10  1012.67   0.00   3          155.160   0.000
   527 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 09:48:13.97  1012.47   0.00   3          155.160   0.000
   528 MARCIN                          1 PL 19 694104         GCM 09:48:15.39  1012.42   0.00   2          155.160   0.000
   529 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4328      GCM 09:48:14.73  1012.38   0.00   4          155.160   0.000
   530 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106132        GCM 09:48:14.92  1012.36   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   531 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1742      GCM 09:48:17.21  1012.22   0.00   2          155.160   0.000
   532 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5109      GCM 09:48:17.20  1012.22   0.00   2          155.160   0.000
   533 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979701         GCM 09:48:18.17  1012.11   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   534 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 09:48:20.03  1011.91   0.00   2          155.160   0.000
   535 MARCIN                          1 PL 19 694102         GCM 09:48:22.29  1011.66   0.00   3          155.160   0.000
   536 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079905        GCM 09:48:22.99  1011.47   0.00   3          155.160   0.000
   537 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976607         GCM 09:48:24.11  1011.46   0.00   4          155.160   0.000
   538 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688855         GCM 09:48:24.53  1011.31   0.00   4          155.160   0.000
   539 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326760        GCM 09:48:24.54  1011.30   0.00   3          155.160   0.000
   540 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1308      GCM 09:48:26.18  1011.23   0.00   2          155.160   0.000
   541 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3353      GCM 09:48:26.78  1011.06   0.00   3          155.160   0.000
   542 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662026         GCM 09:48:27.70  1010.96   0.00   3          155.160   0.000
   543 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5659      GCM 09:48:30.14  1010.80   0.00   2          155.160   0.000
   544 Team Grzelak                    1 DV 06347 19 1951     GCM 09:48:31.34  1010.67   0.00   3          155.160   0.000
   545 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 09:48:31.64  1010.53   0.00   3          155.160   0.000
   546 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3465      GCM 09:48:35.24  1010.24   0.00   3          155.160   0.000
   547 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829038         GCM 09:48:39.23  1009.80   0.00   3          155.160   0.000
   548 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977826         GCM 09:48:40.45  1009.67   0.00   3          155.160   0.000
   549 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 883       GCM 09:48:41.82  1009.41   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   550 GIBA                            1 PL 0231 19 2950      GCM 09:48:46.42  1009.02   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   551 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1465      GCM 09:48:46.72  1008.87   0.00   2          155.160   0.000
   552 Oleksy Bolesław                 1 PL 0231 19 7731      GCM 09:48:48.44  1008.80   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   553 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050441        GCM 09:48:49.72  1008.55   0.00   2          155.160   0.000
   554 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08248        GCM 09:48:50.93  1008.41   0.00   4          155.160   0.000
   555 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 09:48:53.72  1008.11   0.00   2          155.160   0.000
   556 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 269      GCM 09:48:57.26  1007.83   0.00   3          155.160   0.000
   557 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7001      GCM 09:48:59.18  1007.62   0.00   3          155.160   0.000
   558 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 09:48:59.77  1007.45   0.00   2          155.160   0.000
   559 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 162       GCM 09:49:08.44  1006.61   0.00   2          155.160   0.000
   560 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737751        GCM 09:49:15.63  1005.72   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   561 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8004      GCM 09:49:40.84  1002.99   0.00   4          155.160   0.000
   562 CARODOM                         1 PL 19 140112         GCM 09:49:47.39  1002.39   0.00   2          155.160   0.000
   563 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1301      GCM 09:49:46.55  1002.37   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   564 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 09:49:48.53  1002.16   0.00   3          155.160   0.000
   565 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051794        GCM 09:49:55.09  1001.56   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   566 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08223        GCM 09:49:58.75  1001.06   0.00   3          155.160   0.000
   567 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965817         GCM 09:49:59.94  1000.93   0.00   3          155.160   0.000
   568 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5176     GCM 09:50:10.87   999.76   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   569 Górka Mateusz                   1 PL 19 547578         GCM 09:50:31.05   997.70   0.00   3          155.160   0.000
   570 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078158        GCM 09:50:31.60   997.54   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   571 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 459          GCM 09:50:33.25   997.47   0.00   2          155.160   0.000
   572 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3261      GCM 09:50:33.53   997.33   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   573 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662233         GCM 09:50:36.05   997.17   0.00   4          155.160   0.000
   574 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051772        GCM 09:50:36.19   997.15   0.00   2          155.160   0.000
   575 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4353      GCM 09:50:36.31   997.14   0.00   3          155.160   0.000
   576 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5354           GCM 09:50:36.68   996.99   0.00   3          155.160   0.000
   577 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490243        GCM 09:50:39.31   996.82   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   578 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1921      GCM 09:50:39.92   996.65   0.00   3          155.160   0.000
   579 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4333      GCM 09:50:41.43   996.59   0.00   3          155.160   0.000
   580 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521010         GCM 09:50:42.20   996.51   0.00   2          155.160   0.000
   581 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591960        GCM 09:50:42.42   996.49   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   582 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1592      GCM 09:50:41.82   996.44   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   583 Cees Galje                      1 NL 19 1489260        GCM 09:50:43.14   996.41   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   584 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 78             GCM 09:50:42.52   996.37   0.00   2          155.160   0.000
   585 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389764        GCM 09:50:47.49   995.95   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   586 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591963        GCM 09:50:46.62   995.93   0.00   2          155.160   0.000
   587 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 613      GCM 09:50:48.71   995.71   0.00   5          155.160   0.000
   588 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 09:50:49.75   995.60   0.00   2          155.160   0.000
   589 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02158          GCM 09:50:49.76   995.60   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   590 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 09:50:52.12   995.45   0.00   2          155.160   0.000
   591 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044805        GCM 09:50:53.22   995.34   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   592 DOLSK Team                      1 PL 19 310401         GCM 09:50:56.81   994.85   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   593 Stani                           1 PL 0231 19 1797      GCM 09:50:59.82   994.53   0.00   2          155.160   0.000
   594 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044808        GCM 09:51:01.62   994.34   0.00   2          155.160   0.000
   595 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167714        GCM 09:51:04.25   994.16   0.00   2          155.160   0.000
   596 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 09:51:04.89   993.99   0.00   4          155.160   0.000
   597 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 459       GCM 09:51:06.28   993.95   0.00   3          155.160   0.000
   598 Team Stefan                     1 BE 19 5042652        GCM 09:51:13.64   993.06   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   599 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8404      GCM 09:51:16.76   992.73   0.00   2          155.160   0.000
   600 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11456     GCM 09:51:18.52   992.55   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   601 Pęcak Józef                     1 PL 19 978210         GCM 09:51:18.51   992.55   0.00   3          155.160   0.000
   602 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1003      GCM 09:51:18.79   992.52   0.00   4          155.160   0.000
   603 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 26       GCM 09:51:20.74   992.31   0.00   4          155.160   0.000
   604 KERAJE                          1 PL 098 19 12013      GCM 09:51:22.03   992.28   0.00   3          155.160   0.000
   605 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 09:51:21.58   992.22   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   606 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 09:51:22.70   992.10   0.00   2          155.160   0.000
   607 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3958      GCM 09:51:28.27   991.62   0.00   3          155.160   0.000
   608 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678450         GCM 09:51:27.69   991.58   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   609 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3445      GCM 09:51:28.96   991.44   0.00   3          155.160   0.000
   610 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1358      GCM 09:51:30.64   991.27   0.00   2          155.160   0.000
   611 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1597      GCM 09:51:32.23   991.20   0.00   2          155.160   0.000
   612 Tyka Stanisław                  1 PL 19 981300         GCM 09:51:32.64   991.05   0.00   3          155.160   0.000
   613 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4301      GCM 09:51:34.10   991.01   0.00   5          155.160   0.000
   614 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4904      GCM 09:51:34.74   990.83   0.00   2          155.160   0.000
   615 Team Deen                       1 NL 19 1032014        GCM 09:51:36.49   990.75   0.00   2          155.160   0.000
   616 Marcin Korepta                  1 PL 19 982053         GCM 09:51:37.83   990.51   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   617 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 09:51:40.71   990.20   0.00   2          155.160   0.000
   618 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 48       GCM 09:51:40.92   990.18   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   619 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117715        GCM 09:51:40.93   990.18   0.00   2          155.160   0.000
   620 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 09:51:42.31   990.14   0.00   3          155.160   0.000
   621 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547640         GCM 09:51:42.47   990.12   0.00   2          155.160   0.000
   622 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 787       GCM 09:51:43.17   990.05   0.00   2          155.160   0.000
   623 Team Stefan                     1 BE 19 5042653        GCM 09:51:42.58   990.01   0.00   2          155.160   0.000
   624 Kupka-Śmiłowski 3               1 PL 19 368585         GCM 09:51:42.69   989.99   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   625 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 09:51:44.69   989.78   0.00   2          155.160   0.000
   626 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 287       GCM 09:51:46.96   989.55   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   627 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 09:51:49.38   989.40   0.00   4          155.160   0.000
   628 Team Deen                       1 NL 19 1032024        GCM 09:51:48.71   989.36   0.00   3          155.160   0.000
   629 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 09:51:48.87   989.34   0.00   3          155.160   0.000
   630 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218109       GCM 09:51:50.94   989.13   0.00   2          155.160   0.000
   631 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 429       GCM 09:51:51.73   989.04   0.00   2          155.160   0.000
   632 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 09:51:56.07   988.69   0.00   3          155.160   0.000
   633 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 2258       GCM 09:51:57.02   988.59   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   634 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051385  GCM 09:51:58.32   988.46   0.00   3          155.160   0.000
   635 Team Hamers 2                   1 BE 19 5019208        GCM 09:52:11.53   986.97   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   636 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041594        GCM 09:52:15.56   986.55   0.00   2          155.160   0.000
   637 DOLSK Team                      1 PL 19 841046         GCM 09:52:15.71   986.53   0.00   2          155.160   0.000
   638 USZEW - CITY                    1 PL 19 683230         GCM 09:52:22.21   985.96   0.00   3          155.160   0.000
   639 Team Henry 1                    1 S 19 143631          GCM 09:52:23.34   985.84   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   640 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663106         GCM 09:52:49.86   982.97   0.00   2          155.160   0.000
   641 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2335     GCM 09:52:49.97   982.96   0.00   2          155.160   0.000
   642 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488853        GCM 09:52:51.05   982.95   0.00   2          155.160   0.000
   643 BATE 7                          1 PL 0449 19 3300      GCM 09:53:11.08   980.88   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   644 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979705         GCM 09:53:38.84   977.92   0.00   2          155.160   0.000
   645 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8408      GCM 09:53:40.24   977.88   0.00   3          155.160   0.000
   646 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14045     GCM 09:53:41.11   977.79   0.00   2          155.160   0.000
   647 Team Fever Free                 1 BE 19 2004009        GCM 09:53:41.75   977.62   0.00   3          155.160   0.000
   648 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 09:53:53.63   976.40   0.00   3          155.160   0.000
   649 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 09:53:55.06   976.36   0.00   2          155.160   0.000
   650 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2096      GCM 09:54:02.21   975.62   0.00   4          155.160   0.000
   651 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 19 110029         GCM 09:54:13.46   974.47   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   652 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046256        GCM 09:54:43.52   971.32   0.00   4          155.160   0.000
   653 JURA                            1 PL 0100 19 5272      GCM 09:54:48.07   970.96   0.00   2          155.160   0.000
   654 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152943         GCM 09:54:49.15   970.85   0.00   2          155.160   0.000
   655 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2561      GCM 09:54:49.25   970.84   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   656 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 09:54:50.56   970.60   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   657 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361604         GCM 09:54:52.02   970.56   0.00   4          155.160   0.000
   658 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 09:54:53.21   970.44   0.00   2          155.160   0.000
   659 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 09:54:54.42   970.31   0.00   2          155.160   0.000
   660 KERAJE                          1 PL 098 19 12007      GCM 09:55:09.66   968.67   0.00   4          155.160   0.000
   661 GROSIK                          1 PL 0231 19 917       GCM 09:55:12.12   968.53   0.00   2          155.160   0.000
   662 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 09:55:13.55   968.28   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   663 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 407       GCM 09:55:25.47   967.18   0.00   3          155.160   0.000
   664 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 348          GCM 09:55:24.70   967.16   0.00   3          155.160   0.000
   665 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5992      GCM 09:55:26.10   967.12   0.00   3          155.160   0.000
   666 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218058       GCM 09:55:55.26   964.20   0.00   2          155.160   0.000
   667 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041715        GCM 09:55:56.62   963.96   0.00   4          155.160   0.000
   668 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235801         GCM 09:56:01.70   963.46   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   669 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389765        GCM 09:56:28.61   960.78   0.00   2          155.160   0.000
   670 Team Henry 1                    1 S 19 088063          GCM 09:56:30.43   960.70   0.00   2          155.160   0.000
   671 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 09:56:39.72   959.68   0.00   2          155.160   0.000
   672 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 09:56:44.55   959.20   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   673 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 09:56:46.96   958.97   0.00   4          155.160   0.000
   674 JOHNY                           1 PL 0313 19 531       GCM 09:57:10.87   956.61   0.00   2          155.160   0.000
   675 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078172        GCM 09:57:27.01   955.12   0.00   3          155.160   0.000
   676 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 09:57:28.81   954.85   0.00   2          155.160   0.000
   677 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981104         GCM 09:57:52.10   952.67   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   678 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996821         GCM 09:58:04.55   951.36   0.00   4          155.160   0.000
   679 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 09:59:37.54   942.41   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000
   680 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361159         GCM 09:59:59.17   940.44   0.00   3          155.160   0.000
   681 Team Ravels                     1 BE 19 6089481        GCM 10:02:06.20   928.53   0.00   3          155.160   0.000
   682 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190304        GCM 10:02:42.06   925.22   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   683 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 10:02:42.71   925.07   0.00   4          155.160   0.000
   684 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 641      GCM 10:02:43.83   924.96   0.00   2          155.160   0.000
   685 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17876        GCM 10:02:43.97   924.95   0.00   2          155.160   0.000
   686 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4906      GCM 10:02:50.90   924.31   0.00   3          155.160   0.000
   687 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2902      GCM 10:03:14.77   922.13   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   688 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4995      GCM 10:03:50.64   918.86   0.00   2          155.160   0.000
   689 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657072         GCM 10:03:53.74   918.58   0.00   3          155.160   0.000
   690 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190298        GCM 10:03:57.20   918.36   0.00   2          155.160   0.000
   691 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 290       GCM 10:04:06.37   917.53   0.00   2          155.160   0.000
   692 COBA team                       1 PL 19 384925         GCM 10:04:11.21   917.09   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000
   693 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1355      GCM 10:04:29.11   915.48   0.00   3          155.160   0.000
   694 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350297        GCM 10:04:34.38   915.00   0.00   3          155.160   0.000
   695 CARODOM                         1 PL 029 19 989        GCM 10:04:51.09   913.50   0.00   3          155.160   0.000
   696 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 10:05:26.37   910.35   0.00   3          155.160   0.000
   697 Jerzy Gryzło                    1 PL 19 661513         GCM 10:06:03.72   906.95   0.00   4          155.160   0.000
   698 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 902       GCM 10:06:05.50   906.79   0.00   3          155.160   0.000
   699 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488852        GCM 10:06:13.13   906.21   0.00   2          155.160   0.000
   700 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1971      GCM 10:06:23.63   905.20   0.00   2          155.160   0.000
   701 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 299       GCM 10:06:25.35   905.13   0.00   2          155.160   0.000
   702 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218061       GCM 10:07:28.06   899.65   0.00   3          155.160   0.000
   703 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 10:07:34.33   899.10   0.00   2          155.160   0.000
   704 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 10:07:34.89   898.97   0.00   2          155.160   0.000
   705 Rak Stanisław                   1 PL 19 681129         GCM 10:07:41.84   898.36   0.00   2          155.160   0.000
   706 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517276         GCM 10:08:53.50   892.19   0.00   2          155.160   0.000
   707 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 10:08:55.48   892.11   0.00   3          155.160   0.000
   708 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 10:09:01.31   891.61   0.00   2          155.160   0.000
   709 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 463       GCM 10:09:13.84   890.46   0.00   3          155.160   0.000
   710 Adam Młynarski                  1 PL 19 522629         GCM 10:09:16.44   890.32   0.00   2          155.160   0.000
   711 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335371        GCM 10:09:22.38   889.82   0.00   4          155.160   0.000
   712 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4949      GCM 10:11:09.51   880.71   0.00   4          155.160   0.000
   713 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08260        GCM 10:11:13.64   880.37   0.00   4          155.160   0.000
   714 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 10:11:14.99   880.26   0.00   3          155.160   0.000
   715 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078169        GCM 10:11:41.15   878.17   0.00   2          155.160   0.000
   716 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235804         GCM 10:11:47.13   877.67   0.00   2          155.160   0.000
   717 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 10:12:12.20   875.60   0.00   2          155.160   0.000
   718 Team Thieu                      1 BE 19 5018944        GCM 10:12:13.94   875.38   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   719 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 759       GCM 10:12:18.69   874.99   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   720 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041675        GCM 10:13:00.98   871.52   0.00   3          155.160   0.000
   721 Monick Nys- Kris Govers         1 BE 19 6200406        GCM 10:13:34.82   868.77   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   722 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4966      GCM 10:13:40.24   868.41   0.00   3          155.160   0.000
   723 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117703        GCM 10:13:43.12   868.18   0.00   3          155.160   0.000
   724 Górka Marian                    1 PL 19 547026         GCM 10:13:54.81   867.15   0.00   3          155.160   0.000
   725 W i L Styczeń                   1 PL 19 411222         GCM 10:14:07.89   866.10   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   726 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 10:14:15.63   865.48   0.00   3          155.160   0.000
   727 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10243     GCM 10:17:00.68   852.40   0.00   4          155.160   0.000
   728 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7911      GCM 10:17:25.18   850.57   0.00   3          155.160   0.000
   729 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585049         GCM 10:18:21.05   846.25   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   730 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4325      GCM 10:20:06.19   838.24   0.00   2          155.160   0.000
   731 Combinatie Post                 1 NL 19 1279973        GCM 10:20:26.87   836.60   0.00   3          155.160   0.000
   732 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 0315 19 1551      GCM 10:21:51.40   830.37   0.00   3          155.160   0.000
   733 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976642         GCM 10:21:54.59   830.06   0.00   5          155.160   0.000
   734 Team Senden- Jans               1 BE 19 5120278        GCM 10:23:35.05   822.76   0.00   2          155.160   0.000
   735 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 10:23:45.08   822.03   0.00   2          155.160   0.000
   736 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 70        GCM 10:23:46.44   821.94   0.00   3          155.160   0.000
   737 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577921         GCM 10:23:53.45   821.43   0.00   4          155.160   0.000
   738 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829034         GCM 10:23:53.71   821.34   0.00   5          155.160   0.000
   739 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469639         GCM 10:25:47.76   813.15   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   740 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14062     GCM 10:25:52.20   812.91   0.00   3          155.160   0.000
   741 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2409      GCM 10:26:35.61   809.77   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   742 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2423      GCM 10:28:06.40   803.49   0.00   3          155.160   0.000
   743 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 10:28:24.35   802.25   0.00   4          155.160   0.000
   744 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 10:28:39.29   801.22   0.00   2          155.160   0.000
   745 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688820         GCM 10:29:07.06   799.31   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   746 Pajor Edward                    1 PL 19 981720         GCM 10:29:13.11   798.89   0.00   3          155.160   0.000
   747 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1 GB 19 V 17902        GCM 10:29:21.82   798.23   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   748 BOICHEV                         1 UKR 19 2415144       GCM 10:29:29.06   797.80   0.00   4          155.160   0.000
   749 Haffner R.                      1 DV 02241 19 334      GCM 10:33:40.38   780.98   0.00   2          155.160   0.000
   750 GIBA                            1 PL 0231 19 2922      GCM 10:33:41.71   780.83   0.00   2          155.160   0.000
   751 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729343        GCM 10:38:28.89   762.46   0.00   2          155.160   0.000
   752 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239001        GCM 10:38:39.52   761.80   0.00   2          155.160   0.000
   753 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389775        GCM 10:41:16.42   752.21   0.00   3          155.160   0.000
   754 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752676         GCM 10:41:23.21   751.79   0.00   3          155.160   0.000
   755 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4417       GCM 10:42:30.32 10:42:30   0.00   2          155.160   0.000
   756 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 10:42:38.47 10:42:38   0.00   3          155.160   0.000
   757 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 923      GCM 10:42:37.86 10:42:38   0.00   3          155.160   0.000
   758 KOTEK 2                         1 PL 19 511176         GCM 10:42:47.05 10:42:47   0.00   2          155.160   0.000
   759 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995569         GCM 10:43:13.77 10:43:14   0.00   3          155.160   0.000
   760 Banek Robert                    1 PL 19 998485         GCM 10:43:28.79 10:43:29   0.00   4          155.160   0.000
   761 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5321     GCM 10:43:53.13 10:43:53   0.00   2          155.160   0.000
   762 Pajor Edward                    1 PL 19 981733         GCM 10:49:21.04 10:49:21   0.00   4          155.160   0.000
   763 Adam Młynarski                  1 PL 19 522605         GCM 10:51:28.49 10:51:28   0.00   3          155.160   0.000
   764 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687208         GCM 10:55:55.50 10:55:56   0.00   3          155.160   0.000
   765 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 490       GCM 10:56:02.71 10:56:03   0.00   2          155.160   0.000
   766 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981108         GCM 10:58:25.06 10:58:25   0.00   2          155.160   0.000
   767 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980821         GCM 10:58:27.89 10:58:28   0.00   5          155.160   0.000
   768 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218117       GCM 10:58:31.96 10:58:32   0.00   3          155.160   0.000
   769 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239005        GCM 10:58:54.39 10:58:54   0.00   3          155.160   0.000
   770 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 10:59:35.69 10:59:36   0.00   3          155.160   0.000
   771 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657097         GCM 10:59:53.43 10:59:53   0.00   3          155.160   0.000
   772 USZEW - CITY                    1 PL 19 683237         GCM 11:00:18.33 11:00:18   0.00   4          155.160   0.000
   773 Team Twente                     1 NL 19 1310317        GCM 11:01:14.39 11:01:14   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   774 D&K                             1 PL 19 520600         GCM 11:02:49.61 11:02:50   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   775 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3442      GCM 11:02:58.75 11:02:59   0.00   4          155.160   0.000
   776 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2408      GCM 11:03:19.95 11:03:20   0.00   2          155.160   0.000
   777 HELGO                           1 DV 01841 19 324      GCM 11:03:34.92 11:03:35   0.00   2          155.160   0.000
   778 Combinatie Post                 1 NL 19 1279963        GCM 11:13:56.99 11:13:57   0.00   4          155.160   0.000
   779 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5502      GCM 11:13:58.86 11:13:59   0.00   2          155.160   0.000
   780 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5337     GCM 11:14:11.01 11:14:11   0.00   3          155.160   0.000
   781 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 11:14:22.94 11:14:23   0.00   2          155.160   0.000
   782 Team Fever Free                 1 BE 19 2004006        GCM 11:14:30.99 11:14:31   0.00   4          155.160   0.000
   783 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547627         GCM 11:14:45.27 11:14:45   0.00   3          155.160   0.000
   784 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2522      GCM 11:15:02.02 11:15:02   0.00   4          155.160   0.000
   785 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585054         GCM 11:15:11.32 11:15:11   0.00   2          155.160   0.000
   786 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152986         GCM 11:15:39.14 11:15:39   0.00   3          155.160   0.000
   787 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521126         GCM 11:16:03.63 11:16:04   0.00   3          155.160   0.000
   788 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76857        GCM 11:16:05.68 11:16:06   0.00   3          155.160   0.000
   789 Team Ravels                     1 BE 19 6088897        GCM 11:17:01.98 11:17:02   0.00   4          155.160   0.000
   790 KOTEK 1                         1 PL 19 511099         GCM 11:18:34.22 11:18:34   0.00   4          155.160   0.000
   791 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2323     GCM 11:18:38.02 11:18:38   0.00   3          155.160   0.000
   792 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389754        GCM 11:19:20.76 11:19:21   0.00   4          155.160   0.000
   793 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2326     GCM 11:19:37.20 11:19:37   0.00   4          155.160   0.000
   794 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117712        GCM 11:20:49.19 11:20:49   0.00   4          155.160   0.000
   795 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 322      GCM 11:20:52.92 11:20:53   0.00   5          155.160   0.000
   796 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4920      GCM 11:22:22.58 11:22:23   0.00   2          155.160   0.000
   797 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 11:22:44.01 11:22:44   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   798 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 905       GCM 11:23:26.13 11:23:26   0.00   4          155.160   0.000
   799 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 4079813        GCM 11:25:57.34 11:25:57   0.00   3          155.160   0.000
   800 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3446      GCM 11:26:36.12 11:26:36   0.00   5          155.160   0.000
   801 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4424       GCM 11:26:39.16 11:26:39   0.00   4          155.160   0.000
   802 GVC Team                        1 PL 0347 19 9604      GCM 11:27:17.06 11:27:17   0.00   4          155.160   0.000
   803 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 11:27:21.07 11:27:21   0.00   3          155.160   0.000
   804 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867403         GCM 11:27:37.33 11:27:37   0.00   4          155.160   0.000
   805 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8414      GCM 11:28:33.73 11:28:34   0.00   2          155.160   0.000
   806 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688825         GCM 11:28:34.99 11:28:35   0.00   5          155.160   0.000
   807 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977804         GCM 11:28:35.64 11:28:36   0.00   4          155.160   0.000
   808 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490246        GCM 11:28:35.74 11:28:36   0.00   4          155.160   0.000
   809 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8008      GCM 11:28:38.23 11:28:38   0.00   5          155.160   0.000
   810 MASTER TEAM 3                   1 PL 0442 19 4352      GCM 11:28:41.45 11:28:41   0.00   2          155.160   0.000
   811 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8663      GCM 11:28:44.01 11:28:44   0.00   2          155.160   0.000
   812 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517274         GCM 11:28:47.43 11:28:47   0.00   3          155.160   0.000
   813 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5248     GCM 11:28:46.74 11:28:47   0.00   2          155.160   0.000
   814 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1643      GCM 11:28:52.75 11:28:53   0.00   5          155.160   0.000
   815 Kosiorowski Adam                1 PL 0218 19 27        GCM 11:29:02.97 11:29:03   0.00   3          155.160   0.000
   816 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971008         GCM 11:29:08.27 11:29:08   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   817 BATE 7                          1 PL 0449 19 3299      GCM 11:29:14.45 11:29:14   0.00   2          155.160   0.000
   818 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2513      GCM 11:29:46.48 11:29:46   0.00   3          155.160   0.000
   819 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657077         GCM 11:29:49.53 11:29:50   0.00   4          155.160   0.000
   820 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190281        GCM 11:30:18.02 11:30:18   0.00   4          155.160   0.000
   821 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1901      GCM 11:30:21.14 11:30:21   0.00   2          155.160   0.000
   822 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019162        GCM 11:37:24.05 11:37:24   0.00   5          155.160   0.000
   823 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335350        GCM 11:43:07.12 11:43:07   0.00   5          155.160   0.000
   824 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 11:43:52.93 11:43:53   0.00   2          155.160   0.000
   825 GROSIK                          1 PL 0231 19 907       GCM 11:49:17.76 11:49:18   0.00   3          155.160   0.000
   826 Team Deen                       1 NL 19 1032009        GCM 11:49:49.21 11:49:49   0.00   4          155.160   0.000
   827 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 11:51:08.37 11:51:08   0.00   3          155.160   0.000
   828 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1730      GCM 11:51:17.00 11:51:17   0.00   3          155.160   0.000
   829 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 11:51:34.73 11:51:35   0.00   4          155.160   0.000
   830 Team Thieu                      1 BE 19 5019616        GCM 11:52:03.53 11:52:04   0.00   2          155.160   0.000
   831 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 876      GCM 11:52:55.33 11:52:55   0.00   2          155.160   0.000
   832 DRZAZGA JERZY                   1 PL 0315 19 2206      GCM 11:56:10.91 11:56:11   0.00   5          155.160   0.000
   833 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 11:56:38.64 11:56:39   0.00   2          155.160   0.000
   834 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1736      GCM 12:00:32.45 12:00:32   0.00   4          155.160   0.000
   835 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 12:02:00.79 12:02:01   0.00   4          155.160   0.000
   836 Herman Menno Pfeifer            1 NL 19 1129401        GCM 12:03:43.03 12:03:43   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   837 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4411      GCM 12:04:02.28 12:04:02   0.00   2          155.160   0.000
   838 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1048      GCM 12:06:07.62 12:06:08   0.00   3          155.160   0.000
   839 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223955        GCM 12:08:46.38 12:08:46   0.00   3          155.160   0.000
   840 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488821        GCM 12:13:38.20 12:13:38   0.00   3          155.160   0.000
   841 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361606         GCM 12:14:30.14 12:14:30   0.00   5          155.160   0.000
   842 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2958      GCM 12:14:40.66 12:14:41   0.00   2          155.160   0.000
   843 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138192         GCM 12:16:38.27 12:16:38   0.00   3          155.160   0.000
   844 Team WIRZ                       1 CH 19 05503          GCM 12:18:22.33 12:18:22   0.00   2          155.160   0.000
   845 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 3947522        GCM 12:21:08.88 12:21:09   0.00   4          155.160   0.000
   846 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 12:28:20.38 12:28:20   0.00   3          155.160   0.000
   847 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 12:30:23.08 12:30:23   0.00   4          155.160   0.000
   848 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 12:30:48.74 12:30:49   0.00   3          155.160   0.000
   849 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02186          GCM 12:32:02.11 12:32:02   0.00   2          155.160   0.000
   850 COBA team                       1 PL 19 384917         GCM 12:34:20.19 12:34:20   0.00   2          155.160   0.000
   851 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 12:40:07.31 12:40:07   0.00   2          155.160   0.000
   852 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757355        GCM 12:43:23.36 12:43:23   0.00   3          155.160   0.000
   853 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0314 19 1781      GCM 12:43:34.45 12:43:34   0.00   4          155.160   0.000
   854 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218044       GCM 12:47:08.92 12:47:09   0.00   4          155.160   0.000
   855 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 12:51:25.03 12:51:25   0.00   3          155.160   0.000
   856 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02174          GCM 12:52:45.94 12:52:46   0.00   3          155.160   0.000
   857 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 454       GCM 12:59:22.14 12:59:22   0.00   4          155.160   0.000
   858 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469646         GCM 13:04:04.01 13:04:04   0.00   3          155.160   0.000
   859 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 903       GCM 13:06:13.65 13:06:14   0.00   3          155.160   0.000
   860 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995520         GCM 13:07:19.30 13:07:19   0.00   4          155.160   0.000
   861 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000010        GCM 13:08:44.99 13:08:45   0.00   3          155.160   0.000
   862 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1133      GCM 13:08:50.06 13:08:50   0.00   3          155.160   0.000
   863 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4102      GCM 13:09:34.76 13:09:35   0.00   5          155.160   0.000
   864 Śniosek Krystian                1 PL 0312 19 7846      GCM 13:09:54.25 13:09:54   0.00   3          155.160   0.000
   865 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2506      GCM 13:10:02.03 13:10:02   0.00   4          155.160   0.000
   866 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 11833        GCM 13:10:56.94 13:10:57   0.00   5          155.160   0.000
   867 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17881        GCM 13:11:43.53 13:11:44   0.00   3          155.160   0.000
   868 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8060      GCM 13:12:48.28 13:12:48   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   869 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 13:14:13.12 13:14:13   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   870 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2854      GCM 13:15:07.20 13:15:07   0.00   4          155.160   0.000
   871 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 455       GCM 13:20:30.62 13:20:31   0.00   5          155.160   0.000
   872 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1924      GCM 13:21:52.71 13:21:53   0.00   5          155.160   0.000
   873 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977803         GCM 13:28:19.80 13:28:20   0.00   4          155.160   0.000
   874 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 13:34:00.61 13:34:01   0.00   5          155.160   0.000
   875 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 13:38:40.15 13:38:40   0.00   2          155.160   0.000
   876 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 13:47:37.96 13:47:38   0.00   3          155.160   0.000
   877 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689218         GCM 13:51:47.01 13:51:47   0.00   4          155.160   0.000
   878 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2318      GCM 14:10:01.61 14:10:02   0.00   3          155.160   0.000
   879 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521003         GCM 14:11:19.31 14:11:19   0.00   4          155.160   0.000
   880 Górka Marian                    1 PL 19 547009         GCM 14:17:49.59 14:17:50   0.00   4          155.160   0.000
   881 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 14:18:48.85 14:18:49   0.00   2          155.160   0.000
   882 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787041         GCM 14:22:07.12 14:22:07   0.00   4          155.160   0.000
   883 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519802         GCM 14:28:25.49 14:28:25   0.00   4          155.160   0.000
   884 KUBA - OLA                      1 PL 19 660237         GCM 14:30:36.54 14:30:37   0.00   3          155.160   0.000
   885 Sroka Stanisław                 1 PL 0235 19 154       GCM 14:36:01.90 14:36:02   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   886 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8058      GCM 14:36:50.82 14:36:51   0.00   2          155.160   0.000
   887 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5019603        GCM 14:38:56.08 14:38:56   0.00   3          155.160   0.000
   888 GROSIK                          1 PL 0231 19 912       GCM 14:40:53.28 14:40:53   0.00   4          155.160   0.000
   889 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 14:57:30.75 14:57:31   0.00   3          155.160   0.000
   890 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1021      GCM 15:04:44.01 15:04:44   0.00   4          155.160   0.000
   891 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 15:08:39.31 15:08:39   0.00   3          155.160   0.000
   892 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995505         GCM 15:13:31.93 15:13:32   0.00   2          155.160   0.000
   893 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 15:18:21.23 15:18:21   0.00   3          155.160   0.000
   894 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1105      GCM 15:22:03.47 15:22:03   0.00   4          155.160   0.000
   895 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067377        GCM 15:31:34.49 15:31:34   0.00   2          155.160   0.000
   896 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051263        GCM 15:37:30.40 15:37:30   0.00   2          155.160   0.000
   897 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1436      GCM 15:54:22.70 15:54:23   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000
   898 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5161      GCM 15:58:18.61 15:58:19   0.00   5          155.160   0.000
   899 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 0385 19 2521      GCM 15:59:22.88 15:59:23   0.00   2          155.160   0.000
   900 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051257        GCM 16:09:29.86 16:09:30   0.00   3          155.160   0.000
   901 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321280         GCM 16:17:07.16 16:17:07   0.00   2          155.160   0.000
   902 Michalski Sebastian             1 PL 19 537312         GCM 16:20:33.69 16:20:34   0.00   2          155.160   0.000
   903 W i L Styczeń                   1 PL 19 410344         GCM 16:20:43.15 16:20:43   0.00   2          155.160   0.000
   904 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02159          GCM 16:21:06.12 16:21:06   0.00   4          155.160   0.000
   905 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239003        GCM 16:38:59.67 16:38:60   0.00   3          155.160   0.000
   906 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323463         GCM 16:43:38.17 16:43:38   0.00   2          155.160   0.000
   907 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 16:47:12.39 16:47:12   0.00   5          155.160   0.000
   908 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 16:49:37.66 16:49:38   0.00   3          155.160   0.000
   909 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 16:55:13.72 16:55:14   0.00   4          155.160   0.000
   910 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41339        GCM 16:57:29.48 16:57:29   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   911 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663104         GCM 17:03:11.36 17:03:11   0.00   4          155.160   0.000
   912 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41337        GCM 17:03:11.70 17:03:12   0.00   2          155.160   0.000
   913 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 17:05:35.51 17:05:36   0.00   4          155.160   0.000
   914 Oleksy Bolesław                 1 PL 0314 19 3738      GCM 17:12:06.19 17:12:06   0.00   2          155.160   0.000
   915 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591959        GCM 17:14:53.87 17:14:54   0.00   3          155.160   0.000
   916 GIBA                            1 PL 0231 19 2920      GCM 17:17:08.63 17:17:09   0.00   3          155.160   0.000
   917 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 49       GCM 17:19:23.74 17:19:24   0.00   2          155.160   0.000
   918 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 980      GCM 17:34:26.50 17:34:27   0.00   4          155.160   0.000
   919 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1214       GCM 17:34:37.49 17:34:37   0.00   3          155.160   0.000
   920 MIGIEL& BEKTER 1                1 PL 19 323470         GCM 17:38:05.78 17:38:06   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000
   921 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2301      GCM 17:41:06.38 17:41:06   0.00   4          155.160   0.000
   922 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11446     GCM 17:41:29.37 17:41:29   0.00   2          155.160   0.000
   923 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239024        GCM 17:58:25.91 17:58:26   0.00   2          155.160   0.000
   924 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2501      GCM 18:12:03.47 18:12:03   0.00   2          155.160   0.000
   925 Górka Mateusz                   1 PL 19 547580         GCM 18:13:15.36 18:13:15   0.00   4          155.160   0.000
   926 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1980      GCM 18:16:35.02 18:16:35   0.00   3          155.160   0.000
   927 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106126        GCM 18:25:08.26 18:25:08   0.00   3          155.160   0.000
   928 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 710        GCM 18:25:08.82 18:25:09   0.00   2          155.160   0.000
   929 GROSIK                          1 PL 19 678437         GCM 18:32:46.24 18:32:46   0.00   5          155.160   0.000
   930 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 640      GCM 18:32:50.93 18:32:51   0.00   3          155.160   0.000
   931 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 18:32:58.01 18:32:58   0.00   4          155.160   0.000
   932 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 18:40:51.66 18:40:52   0.00   4          155.160   0.000
   933 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729365        GCM 18:43:16.15 18:43:16   0.00   3          155.160   0.000
   934 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3586      GCM 18:44:33.43 18:44:33   0.00   2          155.160   0.000
   935 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5660      GCM 18:47:02.98 18:47:03   0.00   3          155.160   0.000
   936 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 18:48:07.77 18:48:08   0.00   3          155.160   0.000
   937 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 818      GCM 18:48:49.62 18:48:50   0.00   3          155.160   0.000
   938 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 903       GCM 18:50:03.51 18:50:04   0.00   5          155.160   0.000
   939 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678445         GCM 19:03:38.28 19:03:38   0.00   2          155.160   0.000
   940 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 6        GCM 19:34:16.43 19:34:16   0.00   2          155.160   0.000
   941 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971010         GCM 05:55:18.58  5:55:19   0.00   2          155.160   0.000
   942 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335363        GCM 06:08:43.71  6:08:44   0.00   5          155.160   0.000
   943 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981117         GCM 06:35:27.06  6:35:27   0.00   3          155.160   0.000
   944 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 06:43:43.98  6:43:44   0.00   3          155.160   0.000
   945 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 06:44:11.57  6:44:12   0.00   3          155.160   0.000
   946 JARUMI                          1 PL 19 814628         GCM 06:48:39.49  6:48:39   0.00   3          155.160   0.000
   947 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452078         GCM 06:58:55.98  6:58:56   0.00   3          155.160   0.000
   948 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657100         GCM 07:00:58.10  7:00:58   0.00   5          155.160   0.000
   949 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981128         GCM 07:06:49.39  7:06:49   0.00   4          155.160   0.000
   950 Micyk Wiesław                   1 PL 0412 19 428       GCM 07:08:23.21  7:08:23   0.00   2          155.160   0.000
   951 Team Stefan                     1 BE 19 2047810        GCM 07:12:40.28  7:12:40   0.00   3          155.160   0.000
   952 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 07:17:11.70  7:17:12   0.00   4          155.160   0.000
   953 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 881       GCM 07:26:45.54  7:26:46   0.00   2          155.160   0.000
   954 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 605       GCM 07:35:44.02  7:35:44   0.00   4          155.160   0.000
   955 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10261     GCM 07:35:54.19  7:35:54   0.00   3          155.160   0.000
   956 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5995      GCM 07:38:39.11  7:38:39   0.00   4          155.160   0.000
   957 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2505      GCM 07:50:11.14  7:50:11   0.00   2          155.160   0.000
   958 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2191      GCM 07:53:27.85  7:53:28   0.00   3          155.160   0.000
   959 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050440        GCM 08:00:58.25  8:00:58   0.00   4          155.160   0.000
   960 Kołodziej & Matias              1 PL 19 551180         GCM 08:11:57.69  8:11:58   0.00   3          155.160   0.000
   961 COBA team                       1 PL 19 384909         GCM 08:12:01.78  8:12:02   0.00   4          155.160   0.000
   962 W i L Styczeń                   1 PL 0170 19 7001      GCM 08:12:05.32  8:12:05   0.00   3          155.160   0.000
   963 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035270        GCM 08:15:08.99  8:15:09   0.00   4          155.160   0.000
   964 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036379        GCM 08:17:13.70  8:17:14   0.00   2          155.160   0.000
   965 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688809         GCM 08:25:43.37  8:25:43   0.00   2          155.160   0.000
   966 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218118       GCM 08:26:34.65  8:26:35   0.00   4          155.160   0.000
   967 Team Alaerts                    1 BE 19 5074492        GCM 08:27:01.07  8:27:01   0.00   2          155.160   0.000
   968 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500330        GCM 08:27:38.28  8:27:38   0.00   2          155.160   0.000
   969 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3123      GCM 08:28:05.86  8:28:06   0.00   3          155.160   0.000
   970 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5501      GCM 08:30:47.39  8:30:47   0.00   3          155.160   0.000
   971 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2862      GCM 08:30:44.06  8:30:44   0.00   5          155.160   0.000
   972 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2171      GCM 08:31:09.26  8:31:09   0.00   4          155.160   0.000
   973 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 08:32:46.66  8:32:47   0.00   4          155.160   0.000
   974 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046253        GCM 08:37:04.62  8:37:05   0.00   5          155.160   0.000
   975 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4848      GCM 08:49:36.01  8:49:36   0.00   3          155.160   0.000
   976 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10919     GCM 08:52:31.11  8:52:31   0.00   4          155.160   0.000
   977 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519683         GCM 08:52:32.46  8:52:32   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   978 BOICHEV                         1 UKR 19 2415151       GCM 08:56:20.18  8:56:20   0.00   5          155.160   0.000
   979 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117710        GCM 08:58:53.46  8:58:53   0.00   5          155.160   0.000
   980 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4908      GCM 08:59:19.91  8:59:20   0.00   3          155.160   0.000
   981 Marysia M.                      1 PL 0200 19 2000      GCM 09:20:55.89  9:20:56   0.00   2          155.160   0.000
   982 Jan Nowak                       1 PL 0294 19 4618      GCM 09:21:30.82  9:21:31   0.00   3          155.160   0.000
   983 Team Twente                     1 NL 19 1326772        GCM 09:22:13.21  9:22:13   0.00   2          155.160   0.000
   984 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 09:25:37.69  9:25:38   0.00   3          155.160   0.000
   985 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519796         GCM 09:30:41.30  9:30:41   0.00   2          155.160   0.000
   986 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678452         GCM 09:34:17.09  9:34:17   0.00   3          155.160   0.000
   987 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469555         GCM 09:34:18.70  9:34:19   0.00   4          155.160   0.000
   988 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350293        GCM 09:34:54.93  9:34:55   0.00   4          155.160   0.000
   989 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051254        GCM 09:35:38.41  9:35:38   0.00   4          155.160   0.000
   990 Kołodziej & Matias              1 PL 0197 19 655       GCM 09:37:38.03  9:37:38   0.00   4          155.160   0.000
   991 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 292      GCM 09:37:37.29  9:37:37   0.00   4          155.160   0.000
   992 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1017      GCM 09:39:38.93  9:39:39   0.00   5          155.160   0.000
                                                      -   3 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.           
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
   993 ADEK                            1 PL 0232 19 5097      GCM 09:54:31.46  9:54:31   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
   994 JARUMI                          1 PL 19 814637         GCM 10:01:42.00 10:01:42   0.00   4          155.160   0.000
   995 ADEK                            1 PL 0232 19 5100      GCM 10:09:17.48 10:09:17   0.00   2          155.160   0.000
   996 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 10:17:55.84 10:17:56   0.00   3          155.160   0.000
   997 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8056      GCM 10:17:58.30 10:17:58   0.00   3          155.160   0.000
   998 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520576         GCM 10:20:18.39 10:20:18   0.00   4          155.160   0.000
   999 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051252        GCM 10:20:22.95 10:20:23   0.00   2          155.160   0.000
  1000 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5656      GCM 10:24:05.27 10:24:05   0.00   4          155.160   0.000
  1001 DOLSK Team                      1 PL 19 310402         GCM 10:34:52.37 10:34:52   0.00   3          155.160   0.000
  1002 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218120       GCM 10:37:39.08 10:37:39   0.00   4          155.160   0.000
  1003 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5324           GCM 10:39:20.33 10:39:20   0.00   2          155.160   0.000
  1004 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9935      GCM 10:56:13.98 10:56:14   0.00   3          155.160   0.000
  1005 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757347        GCM 11:12:22.02 11:12:22   0.00   3          155.160   0.000
  1006 Lech Paśko                      1 PL 094 19 5404       GCM 11:42:13.64 11:42:14   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000
  1007 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 764       GCM 11:45:50.18 11:45:50   0.00   2          155.160   0.000
  1008 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 12:17:30.75 12:17:31   0.00   3          155.160   0.000
  1009 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2006      GCM 12:30:28.20 12:30:28   0.00   2          155.160   0.000
  1010 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 19 110024         GCM 13:39:18.34 13:39:18   0.00   3          155.160   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+----------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |Razem|Razem  | Razem    |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |konk.|punkty | Konk/Km  |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+-----+-------+----------+-----+
    1    2 MASTER TEAM 6                   1  3  3    6    129.26    770.700  70.0
    2    1 Gabryś Józef                    1  3  3    6    128.15    770.700  85.7
    3   16 KOTEK 1                         1  3  3    6    127.69    770.700  60.0
    4    7 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3  3    6    127.35    770.700  80.0
    5    4 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3  3    6    126.52    770.700  87.5
    6   12 MORSKO Team                     1  3  3    6    121.50    770.700  60.0
    7   27 Stefan Steenbergen              1  3  3    6    119.05    770.700  75.0
    8   18 TopLofts.eu 3                   1  3  3    6    119.03    770.700  75.0
    9   42 Szymankowscy Team 1             1  2  3    5    110.26    668.960  62.5
   10   37 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  3    5    109.96    668.960  62.5
   11   69 Caspar Lurvink                  1  2  3    5    108.18    668.960  50.0
   12   77 TopLofts.eu 1                   1  2  3    5    107.26    668.960  55.6
   13   39 RKS                             1  2  3    5    106.27    668.960  66.7
   14    3 Rurarz Zbigniew                 1  3  2    5    105.92    615.540  75.0
   15   41 LACH TEAM                       1  2  3    5    105.33    668.960  62.5
   16   78 Goetz Guenter                   1  2  3    5    105.07    668.960  62.5
   17   94 Gudz Yevheniy                   1  2  3    5    103.95    668.960  60.0
   18   96 Comb. Janssen II                1  2  3    5    102.68    668.960  50.0
   19  111 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2  3    5    102.66    668.960  62.5
   20   76 Frąckowiak Artur                1  2  3    5    102.44    668.960  62.5
   21   80 Gierczak Tadeusz 4              1  2  3    5    101.94    668.960  62.5
   22   10 Wiesław Kurek                   1  3  2    5    101.91    615.540  50.0
   23   57 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2  3    5    100.15    668.960  50.0
   24   91 Team "Belgisch Limburg"         1  2  3    5    100.04    668.960  62.5
   25    6 Ziggy Szuba                     1  3  2    5     99.64    615.540  70.0
   26   20 MASTER TEAM 1                   1  3  2    5     98.78    615.540  55.6
   27   24 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3  2    5     98.55    615.540  50.0
   28   23 MARIUSZ 000                     1  3  2    5     97.48    615.540  71.4
   29   34 Stępień Leszek 2                1  3  2    5     95.63    615.540  50.0
   30   35 LECH& RYCOMBEL 1                1  3  2    5     92.31    615.540  75.0
   31  160 Karl Heinz Burger               1  1  3    4     91.75    567.220  50.0
   32  120 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  3    4     89.28    567.220  57.1
   33  155 Rudorfer Michael                1  1  3    4     88.18    567.220  66.7
   34  119 Ważny Zygmund                   1  1  3    4     88.10    567.220  50.0
   35   48 Kazimierz Lewandowski           1  2  2    4     87.56    513.800  40.0
   36  133 Brożyna Edward                  1  1  3    4     86.25    567.220  66.7
   37  229 Kasperowicz Edward              1  1  3    4     85.86    567.220  60.0
   38   44 Rudnik Stanisław                1  2  2    4     85.23    513.800  40.0
   39  165 BRACIA Team 1                   1  1  3    4     84.96    567.220  66.7
   40  137 GVC Team                        1  1  3    4     84.78    567.220  40.0
   41   45 Stępień Leszek 1                1  2  2    4     84.08    513.800  50.0
   42   61 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2  2    4     83.71    513.800  50.0
   43  202 Team Hamers 1                   1  1  3    4     83.65    567.220  40.0
   44   64 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2  2    4     83.07    513.800  40.0
   45   66 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2  2    4     82.99    513.800  40.0
   46   86 Krzysek & Krzysiek              1  2  2    4     82.53    513.800  66.7
   47   74 Larwiński Marian                1  2  2    4     82.41    513.800  66.7
   48   95 Stępień Bogdan 2                1  2  2    4     82.34    513.800  57.1
   49  103 J-J                             1  2  2    4     81.30    513.800  66.7
   50    5 KUBA - OLA                      1  3  1    4     81.19    460.380  50.0
   51   58 Pęcak Józef                     1  2  2    4     81.13    513.800  66.7
   52   70 Oliwia                          1  2  2    4     80.69    513.800  50.0
   53   59 Mączka Józef                    1  2  2    4     80.48    513.800  50.0
   54  101 Chwedoruk Loft                  1  2  2    4     80.35    513.800  66.7
   55  217 Kupień Wojciech                 1  1  3    4     80.20    567.220  40.0
   56   97 USZEW - CITY                    1  2  2    4     80.07    513.800  50.0
   57   65 TopLofts.eu 4                   1  2  2    4     80.06    513.800  40.0
   58   13 Sznaucner Jarosław              1  3  1    4     79.74    460.380  50.0
   59   50 DRZAZGA JERZY                   1  2  2    4     79.19    513.800  40.0
   60   93 Jan Bocheńczak                  1  2  2    4     78.78    513.800  50.0
   61   67 Paśko Dorota                    1  2  2    4     78.53    513.800  66.7
   62    8 Kirzhach OLR 2                  1  3  1    4     78.11    460.380  50.0
   63    9 Wierzbiak Henryk                1  3  1    4     78.03    460.380  40.0
   64  107 Szpak Damian 2                  1  2  2    4     76.87    513.800  40.0
   65  104 Rekiny Przestworzy              1  2  2    4     76.80    513.800  50.0
   66   14 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3  1    4     76.45    460.380  60.0
   67   26 JD                              1  3  1    4     76.00    460.380  50.0
   68   11 NIJBOER PIGEONS                 1  3  1    4     75.91    460.380  44.4
   69   17 Gierczak Tadeusz 1              1  3  1    4     75.87    460.380  57.1
   70   32 AMIGO 1                         1  3  1    4     75.03    460.380  50.0
   71   22 Dziuba Lesław                   1  3  1    4     75.00    460.380  66.7
   72   28 Team Deen                       1  3  1    4     74.88    460.380  44.4
   73   19 KOTEK 2                         1  3  1    4     74.85    460.380  57.1
   74   30 Grejciun Robert                 1  3  1    4     74.59    460.380  50.0
   75   29 Kupka-Śmiłowski 4               1  3  1    4     73.12    460.380  66.7
   76  274 Gurgul Kazimierz                1  0  3    3     70.66    465.480  50.0
   77  295 KUSIONOWIE                      1  0  3    3     69.26    465.480  50.0
   78  362 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  3    3     69.05    465.480  37.5
   79  116 REMUS                           1  1  2    3     67.52    412.060  42.9
   80  121 Sprycha Łukasz                  1  1  2    3     67.08    412.060  30.0
   81  174 SASIŃSKI TEAM                   1  1  2    3     66.38    412.060  37.5
   82  128 Ireneusz Jankowski              1  1  2    3     65.87    412.060  42.9
   83  292 Krokosz & Ignacyk               1  0  3    3     65.68    465.480  30.0
   84  141 BOICHEV                         1  1  2    3     65.62    412.060  30.0
   85  298 Lesiewicz Mateusz               1  0  3    3     65.13    465.480  42.9
   86  172 Jarosław Wierzbicki             1  1  2    3     64.14    412.060  30.0
   87  122 Schrapp Alexander               1  1  2    3     63.86    412.060  75.0
   88  211 Stępień Bogdan 3                1  1  2    3     63.62    412.060  75.0
   89  198 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1  2    3     63.56    412.060  37.5
   90  183 AMIGO TEAM                      1  1  2    3     63.47    412.060  37.5
   91  227 Team MAZURY 1                   1  1  2    3     63.33    412.060  37.5
   92  166 Jan Maciuszek                   1  1  2    3     63.17    412.060  37.5
   93   52 LECH& RYCOMBEL 2                1  2  1    3     62.97    358.640  37.5
   94   40 Zając Dariusz                   1  2  1    3     62.91    358.640  42.9
   95  237 Piotr Witold Musik              1  1  2    3     62.32    412.060  30.0
   96   53 Team M.R.                       1  2  1    3     62.12    358.640  50.0
   97   38 Team Senden- Jans               1  2  1    3     62.08    358.640  50.0
   98  177 Jerzy Gryzło                    1  1  2    3     62.03    412.060  37.5
   99  248 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1  2    3     61.81    412.060  37.5
  100  178 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1  2    3     61.51    412.060  37.5
  101  134 Tyka Stanisław                  1  1  2    3     61.45    412.060  33.3
  102  180 Team Ravels                     1  1  2    3     60.86    412.060  30.0
  103   54 Forczek Dariusz                 1  2  1    3     60.65    358.640  37.5
  104  184 Górka Marian                    1  1  2    3     60.63    412.060  30.0
  105   51 Tomaszewski                     1  2  1    3     60.48    358.640  42.9
  106   43 MASTER TEAM 3                   1  2  1    3     60.46    358.640  37.5
  107  152 Staworzyński Jan                1  1  2    3     60.26    412.060  30.0
  108  204 MDŁ TEAM                        1  1  2    3     60.12    412.060  33.3
  109  208 ERETT                           1  1  2    3     59.99    412.060  50.0
  110  187 Kościelny Wiesław 1             1  1  2    3     59.91    412.060  50.0
  111   73 VITO LOFT                       1  2  1    3     59.86    358.640  75.0
  112   62 Garncarz Andrzej                1  2  1    3     59.71    358.640  30.0
  113   68 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2  1    3     59.69    358.640  75.0
  114   46 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2  1    3     59.68    358.640  50.0
  115   49 Marek Trzaska                   1  2  1    3     59.54    358.640  60.0
  116   99 Micyk Wiesław                   1  2  1    3     59.51    358.640  75.0
  117   60 Jania Marcin 1                  1  2  1    3     59.20    358.640  30.0
  118   72 DRZAZGA M & J                   1  2  1    3     59.03    358.640  33.3
  119   84 Tomasz Kropop 1                 1  2  1    3     58.98    358.640  37.5
  120   79 Zyznawski Jan                   1  2  1    3     58.59    358.640  37.5
  121  105 Team Niebieska                  1  2  1    3     58.37    358.640  30.0
  122   90 Team Heiligenhafen 1            1  2  1    3     57.95    358.640  37.5
  123  112 JOHNY                           1  2  1    3     57.05    358.640  42.9
  124   92 Patryk Sikorski                 1  2  1    3     56.91    358.640  37.5
  125   88 MASTER TEAM 4                   1  2  1    3     56.85    358.640  50.0
  126   85 MARCIN                          1  2  1    3     56.39    358.640  42.9
  127   83 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2  1    3     56.13    358.640  42.9
  128  114 ŻyburaTadeusz 1                 1  2  1    3     55.74    358.640  37.5
  129  108 Team Koningshoeve 2             1  2  1    3     55.43    358.640  50.0
  130   15 Kurnik Wiesław 1                1  3  0    3     54.58    305.220  30.0
  131   21 COBA team                       1  3  0    3     53.75    305.220  40.0
  132   25 Team Grzelak                    1  3  0    3     52.74    305.220  30.0
  133   31 Kozinoga Sebastian              1  3  0    3     51.45    305.220  40.0
  134   33 Team Fever Free                 1  3  0    3     51.18    305.220  30.0
  135   36 UTRECHT Team                    1  3  0    3     50.15    305.220  37.5
  136  258 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  2    2     48.10    310.320  20.0
  137  317 PIOTR - BOGDAN                  1  0  2    2     47.55    310.320  33.3
  138  330 SZCZEPAN BORAL                  1  0  2    2     47.27    310.320  33.3
  139  285 Kirzhach OLR 1                  1  0  2    2     46.34    310.320  25.0
  140  289 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  2    2     44.91    310.320  20.0
  141  324 Robert Klement                  1  0  2    2     44.77    310.320  33.3
  142  307 MASTER TEAM 5                   1  0  2    2     44.60    310.320  22.2
  143  125 Kupka-Śmiłowski 2               1  1  1    2     44.48    256.900  40.0
  144  265 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2    2     44.36    310.320  33.3
  145  117 Artur i Damian Olszak           1  1  1    2     44.34    256.900  40.0
  146  130 Korepta Dawid                   1  1  1    2     44.33    256.900 100.0
  147  313 Niżnik Tadeusz                  1  0  2    2     44.22    310.320  20.0
  148  135 Comb. Bos- Bevers               1  1  1    2     44.16    256.900  20.0
  149  127 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1  1    2     44.07    256.900  40.0
  150  350 TOKARCZYK TEAM                  1  0  2    2     43.69    310.320  20.0
  151  304 Mariusz i Marcin Depta          1  0  2    2     43.63    310.320  20.0
  152  131 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  1    2     43.57    256.900  50.0
  153  123 Szpak Damian 1                  1  1  1    2     43.34    256.900  25.0
  154  331 Śniosek Krystian                1  0  2    2     43.29    310.320  33.3
  155  151 Łukasz Zych 2                   1  1  1    2     43.20    256.900 100.0
  156  344 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  2    2     42.97    310.320  33.3
  157  168 Tempka- Niżnik                  1  1  1    2     42.94    256.900  33.3
  158  148 BOSKI                           1  1  1    2     42.91    256.900  28.6
  159  158 GORZOLKA& KUMIEC                1  1  1    2     42.71    256.900  33.3
  160  169 Mińkowski Bogdan                1  1  1    2     42.66    256.900  33.3
  161  170 Olgierd Rusinek                 1  1  1    2     42.60    256.900  22.2
  162  356 Warchał Piotr i Paweł           1  0  2    2     42.59    310.320  28.6
  163  261 Bracia Team 2                   1  0  2    2     42.41    310.320  25.0
  164  201 Szymankowscy Team 2             1  1  1    2     42.28    256.900  25.0
  165  150 Piwowar & Mętel                 1  1  1    2     42.23    256.900  25.0
  166  140 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1  1    2     41.94    256.900  25.0
  167  288 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  2    2     41.90    310.320  28.6
  168  209 Robert Fischer                  1  1  1    2     41.54    256.900  33.3
  169  154 The Boys from Hardinxveld       1  1  1    2     41.44    256.900  28.6
  170  145 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1  1    2     41.08    256.900  33.3
  171  124 Team Paula                      1  1  1    2     40.99    256.900  20.0
  172  173 Team De Ster Opgrimbie          1  1  1    2     40.65    256.900  25.0
  173  139 TopLofts.eu 2                   1  1  1    2     40.63    256.900  28.6
  174  210 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1  1    2     40.61    256.900  33.3
  175  157 Olenka Rudyk                    1  1  1    2     40.58    256.900  25.0
  176  354 U-K Mazepa 1                    1  0  2    2     40.56    310.320  50.0
  177  132 Funia                           1  1  1    2     40.56    256.900  25.0
  178  199 Sobuta Szymon                   1  1  1    2     40.53    256.900  33.3
  179  176 Łagozin Zdzisław                1  1  1    2     40.46    256.900  33.3
  180  182 Combinatie Post                 1  1  1    2     40.17    256.900  28.6
  181  143 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1  1    2     40.07    256.900  20.0
  182  159 Stypułkowski Stanisław          1  1  1    2     39.91    256.900  25.0
  183  240 Marysia M.                      1  1  1    2     39.90    256.900  50.0
  184  126 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1  1    2     39.79    256.900  25.0
  185  239 Bobak Krzysiek                  1  1  1    2     39.76    256.900  33.3
  186  146 Roman H. 1                      1  1  1    2     39.75    256.900  22.2
  187  247 Banek Robert                    1  1  1    2     39.56    256.900  20.0
  188  163 Henk Simonsz Team B             1  1  1    2     39.55    256.900  40.0
  189  147 JARUMI                          1  1  1    2     39.21    256.900  25.0
  190  212 Garncarz Mariusz                1  1  1    2     39.17    256.900  25.0
  191  164 Mazur & Warchoł Team 2          1  1  1    2     38.86    256.900  25.0
  192  167 Papież Rafał                    1  1  1    2     38.79    256.900  33.3
  193  196 Lesiewicz Krzysztof             1  1  1    2     38.41    256.900  28.6
  194   47 Hofmann Karl                    1  2  0    2     38.31    203.480  25.0
  195  188 Pasoń Rafał                     1  1  1    2     38.03    256.900  33.3
  196  189 PAWIE OCZKO OZI                 1  1  1    2     37.91    256.900  25.0
  197   55 GiBB and Byrne                  1  2  0    2     37.85    203.480  50.0
  198   56 Milcarz & Szlacheta             1  2  0    2     37.64    203.480  33.3
  199  220 Team Kogut                      1  1  1    2     37.03    256.900  50.0
  200  225 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  1    2     36.75    256.900  33.3
  201   63 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2  0    2     36.70    203.480  33.3
  202  246 Arkadiusz Buttner               1  1  1    2     36.46    256.900  33.3
  203  244 MICHNA RACING TEAM              1  1  1    2     36.45    256.900  20.0
  204   71 BIERYT& PATULSKI                1  2  0    2     36.20    203.480  33.3
  205   75 Skowronek Włodzimierz           1  2  0    2     36.10    203.480  25.0
  206   81 ADEK                            1  2  0    2     35.97    203.480  50.0
  207   82 Kołodziej & Matias              1  2  0    2     35.88    203.480  25.0
  208   87 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2  0    2     35.70    203.480  22.2
  209   89 Team Hoogendam                  1  2  0    2     35.64    203.480  50.0
  210   98 Bram Wassenaar                  1  2  0    2     35.22    203.480  20.0
  211  100 W i L Styczeń                   1  2  0    2     35.07    203.480  33.3
  212  102 Tadeusz Kicko                   1  2  0    2     34.70    203.480  25.0
  213  106 Henk Simonsz Team A             1  2  0    2     34.55    203.480  33.3
  214  109 Górka Mateusz                   1  2  0    2     34.29    203.480  25.0
  215  110 KUNICKI STANISŁAW               1  2  0    2     34.12    203.480  33.3
  216  113 U-K Mazepa 2                    1  2  0    2     33.75    203.480  25.0
  217  115 Magiera Wojciech                1  2  0    2     33.00    203.480  33.3
  218  291 Kościelny Wiesław 2             1  0  1    1     24.84    155.160  50.0
  219  271 Gierczak Tadeusz 5              1  0  1    1     24.78    155.160  25.0
  220  275 Haggenmuller H+S                1  0  1    1     24.73    155.160  11.1
  221  283 KERAJE                          1  0  1    1     24.60    155.160  12.5
  222  287 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  1    1     24.43    155.160  50.0
  223  273 Górka Tadeusz                   1  0  1    1     24.25    155.160  16.7
  224  308 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  1    1     24.11    155.160  20.0
  225  328 Steciuk Stanisław               1  0  1    1     24.07    155.160  33.3
  226  260 Body& Skupień 2                 1  0  1    1     23.99    155.160  25.0
  227  254 AMIGO 2                         1  0  1    1     23.86    155.160  10.0
  228  300 LUCKY                           1  0  1    1     23.85    155.160  50.0
  229  301 M. H. S. Team                   1  0  1    1     23.80    155.160  16.7
  230  343 Team MAZURY 2                   1  0  1    1     23.78    155.160  12.5
  231  293 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  1    1     23.67    155.160  50.0
  232  284 Kinga Bocheńczak                1  0  1    1     23.55    155.160  25.0
  233  311 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  1    1     23.39    155.160  14.3
  234  352 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  1    1     23.26    155.160  20.0
  235  268 Frąckowiak Agnieszka            1  0  1    1     23.02    155.160  25.0
  236  280 Jarzmik Grzegorz                1  0  1    1     22.95    155.160  50.0
  237  278 Jania Marcin 2                  1  0  1    1     22.90    155.160  50.0
  238  294 Kurnik Wiesław 2                1  0  1    1     22.89    155.160  10.0
  239  316 PATULSKI& BIERYT                1  0  1    1     22.85    155.160  12.5
  240  306 MASTER TEAM 2                   1  0  1    1     22.81    155.160  12.5
  241  333 Team Alaerts                    1  0  1    1     22.45    155.160  16.7
  242  353 Tomasz Kubik                    1  0  1    1     22.31    155.160  50.0
  243  269 Gierczak Tadeusz 2              1  0  1    1     22.05    155.160  16.7
  244  363 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  1    1     22.03    155.160  25.0
  245  252 Adam Młynarski                  1  0  1    1     21.98    155.160  12.5
  246  341 Team Koningshoeve 1             1  0  1    1     21.80    155.160  20.0
  247  309 Michalski Sebastian             1  0  1    1     21.68    155.160  20.0
  248  332 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1    1     21.63    155.160  12.5
  249  351 Tomasz Dudek                    1  0  1    1     21.33    155.160  16.7
  250  318 Piotr B.                        1  0  1    1     21.14    155.160  50.0
  251  255 Andrej                          1  0  1    1     21.05    155.160  50.0
  252  359 Wim en Sven van Houten 1        1  0  1    1     20.97    155.160  12.5
  253  296 LACH & MURAŃSKI                 1  0  1    1     20.93    155.160  16.7
  254  262 CARODOM                         1  0  1    1     20.92    155.160  16.7
  255  272 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  1    1     20.66    155.160  16.7
  256  325 SG Steffl 2                     1  0  1    1     20.65    155.160  16.7
  257  286 KMS Sroka                       1  0  1    1     20.62    155.160  16.7
  258  360 Wim en Sven van Houten 2        1  0  1    1     20.60    155.160  16.7
  259  299 Lizoń Stanisław                 1  0  1    1     20.58    155.160  25.0
  260  259 Body& Skupień 1                 1  0  1    1     20.51    155.160  33.3
  261  319 Piotr Biłos 1                   1  0  1    1     20.01    155.160  20.0
  262  118 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1  0    1     19.97    101.740  25.0
  263  129 Andrzej Ewelina                 1  1  0    1     19.45    101.740  25.0
  264  136 Wójciak Leon 2                  1  1  0    1     19.17    101.740  50.0
  265  138 Matthias Klement                1  1  0    1     19.15    101.740  12.5
  266  142 Łukasz Zych 1                   1  1  0    1     19.11    101.740  12.5
  267  144 SEBASTIAN S                     1  1  0    1     19.02    101.740  50.0
  268  149 Górniak Andrzej                 1  1  0    1     18.91    101.740  25.0
  269  153 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1  0    1     18.79    101.740  12.5
  270  156 Strackbein Dieter 1             1  1  0    1     18.75    101.740  12.5
  271  161 Kupka-Śmiłowski 3               1  1  0    1     18.52    101.740  25.0
  272  162 Kalemba Klaudek                 1  1  0    1     18.50    101.740  14.3
  273  171 Stępień Bogdan 1                1  1  0    1     18.16    101.740  16.7
  274  175 Józek                           1  1  0    1     18.02    101.740  16.7
  275  179 Koczan Wojciech                 1  1  0    1     17.95    101.740  14.3
  276  181 Team Twente                     1  1  0    1     17.86    101.740  25.0
  277  185 Tarasiuk Jerzy 2                1  1  0    1     17.72    101.740  12.5
  278  186 The Lever Syndicate 1           1  1  0    1     17.67    101.740  50.0
  279  190 Piotr Biłos 2                   1  1  0    1     17.56    101.740  16.7
  280  191 Haffner R.                      1  1  0    1     17.55    101.740  16.7
  281  192 Wójciak Leon 1                  1  1  0    1     17.52    101.740  12.5
  282  193 The Lever Syndicate 2           1  1  0    1     17.50    101.740  33.3
  283  194 Oleksy Bolesław                 1  1  0    1     17.47    101.740  14.3
  284  195 SG Steffl 1                     1  1  0    1     17.47    101.740  20.0
  285  197 Tokarczyk Jan                   1  1  0    1     17.37    101.740  25.0
  286  200 Team Heiligenhafen 2            1  1  0    1     17.30    101.740  25.0
  287  203 DOLSK Team                      1  1  0    1     17.27    101.740  16.7
  288  205 Sroka Stanisław                 1  1  0    1     17.21    101.740  50.0
  289  206 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1  0    1     17.19    101.740  12.5
  290  207 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1  0    1     17.18    101.740  16.7
  291  213 Comb. Janssen I                 1  1  0    1     16.97    101.740  25.0
  292  214 GROSIK                          1  1  0    1     16.97    101.740  10.0
  293  215 Rzepka Marek i Marcin           1  1  0    1     16.93    101.740  14.3
  294  216 Sobczak Marcin                  1  1  0    1     16.91    101.740  33.3
  295  218 Jan Nowak                       1  1  0    1     16.85    101.740  16.7
  296  219 GIBA                            1  1  0    1     16.81    101.740  16.7
  297  221 Olędzki                         1  1  0    1     16.77    101.740  50.0
  298  222 Karbowski Rafał                 1  1  0    1     16.76    101.740  25.0
  299  223 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1  0    1     16.76    101.740  16.7
  300  224 Team Menten- en Stefan          1  1  0    1     16.74    101.740  16.7
  301  226 Team Stefan                     1  1  0    1     16.67    101.740  11.1
  302  228 Roman H. 2                      1  1  0    1     16.60    101.740  25.0
  303  230 MAŁGORZATA                      1  1  0    1     16.55    101.740  33.3
  304  231 BIENIEK LOFT                    1  1  0    1     16.54    101.740  12.5
  305  232 Eddy Fleming Pigeons            1  1  0    1     16.53    101.740  10.0
  306  233 Comb. Bevers- Bos               1  1  0    1     16.52    101.740  12.5
  307  234 Para & Walkosz                  1  1  0    1     16.51    101.740  10.0
  308  235 Cees Galje                      1  1  0    1     16.50    101.740  25.0
  309  236 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1  0    1     16.50    101.740  25.0
  310  238 Stani                           1  1  0    1     16.42    101.740  10.0
  311  241 Tomasz Kropop 2                 1  1  0    1     16.36    101.740  50.0
  312  242 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1  0    1     16.34    101.740  16.7
  313  243 Ziętara Bartłomiej              1  1  0    1     16.29    101.740  25.0
  314  245 MTT TEAM                        1  1  0    1     16.22    101.740  16.7
  315  249 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1  0    1     16.07    101.740  25.0
  316  250 Team Thieu                      1  1  0    1     16.01    101.740  14.3
  317  251 AAHH LOFT                       1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  318  253 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  319  256 BATE 7                          1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  320  257 Bergmans van Gils               1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  321  263 Cees Spelt                      1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  322  264 D&K                             1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  323  266 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  324  267 FILIP                           1  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  325  270 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  326  276 HELGO                           1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  327  277 Herman Menno Pfeifer            1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  328  279 JANUSZ                          1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  329  281 JURA                            1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  330  282 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  331  290 Kosiorowski Adam                1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  332  297 Lech Paśko                      1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  333  302 Marcin Korepta                  1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  334  303 MAREK & HENIEK                  1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  335  305 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  336  310 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  337  312 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  338  314 Orczyk Adam                     1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  339  315 Pajor Edward                    1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  340  320 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  341  321 R & R Wilton                    1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  342  322 Rak Stanisław                   1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  343  323 Ralf Nisbach                    1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  344  326 Siepierowski Grzegorz           1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  345  327 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  346  329 Strackbein Dieter 2             1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  347  334 Team Bergmans- Bijnen           1  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  348  335 Team Coos v Houten              1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  349  336 Team GJ v Houten                1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  350  337 Team Hamers 2                   1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  351  338 Team Henry 1                    1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  352  339 Team Hoensbroek                 1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  353  340 Team Jans-Senden                1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  354  342 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  355  345 Team Spreewald                  1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  356  346 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  357  347 Team WIRZ                       1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  358  348 The Lever Syndicate 3           1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  359  349 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  360  355 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  361  357 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  362  358 Wim en Benno Klomp              1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  363  361 Zagata Łukasz                   1  0  0    0      0.00      0.000   0.0
                                                                                

                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                       
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1485     G  0   2     44.480   256.900
        2 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 705     G  0   2     44.340   256.900
        3 Korepta Dawid                  1 PL 19 982056        G  0   2     44.330   256.900
        4 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473335        G  0   2     44.230   256.900
        5 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1644     G  0   2     44.200   256.900
        6 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4349     G  0   2     44.160   256.900
        7 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 0455 19 3954     G  0   2     44.130   256.900
        8 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2505     G  0   2     44.090   256.900
        9 J. Kocańda i K.G. Jedlecki     1 PL 0231 19 4418     G  0   2     44.070   256.900
       10 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829037        G  0   2     44.070   256.900
       11 KUBA - OLA                     1 PL 0450 19 3345     G  0   2     44.060   256.900
       12 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 926      G  0   2     44.010   256.900
       13 KOTEK 1                        1 PL 19 511086        G  0   2     44.000   256.900
       14 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335353       G  0   2     43.960   256.900
       15 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422817        G  0   2     43.910   256.900
       16 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577915        G  0   2     43.910   256.900
       17 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10236    G  0   2     43.810   256.900
       18 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079961       G  0   2     43.760   256.900
       19 Gabryś Józef                   1 PL 19 165261        G  0   2     43.720   256.900
       20 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 7       G  0   2     43.570   256.900
       21 REMUS                          1 PL 063 19 9126      G  0   2     43.470   256.900
       22 KOTEK 1                        1 PL 19 511168        G  0   2     43.420   256.900
       23 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322138       G  0   2     43.390   256.900
       24 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977855        G  0   2     43.380   256.900
       25 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167761       G  0   2     43.250   256.900
       26 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6425     G  0   2     43.240   256.900
       27 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1439     G  0   2     43.240   256.900
       28 Łukasz Zych 2                  1 PL 0314 19 1593     G  0   2     43.200   256.900
       29 BOICHEV                        1 UKR 19 2415141      G  0   2     43.120   256.900
       30 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980842        G  0   2     42.990   256.900
       31 Oliwia                         1 PL 19 518834        G  0   2     42.860   256.900
       32 Gabryś Józef                   1 PL 19 165262        G  0   2     42.840   256.900
       33 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 333     G  0   2     42.820   256.900
       34 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 18      G  0   2     42.810   256.900
       35 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10938    G  0   2     42.710   256.900
       36 GVC Team                       1 PL 0347 19 9636     G  0   2     42.700   256.900
       37 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577901        G  0   2     42.660   256.900
       38 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4925     G  0   2     42.600   256.900
       39 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078173       G  0   2     42.580   256.900
       40 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5026501       G  0   2     42.320   256.900
       41 USZEW - CITY                   1 PL 19 683257        G  0   2     42.320   256.900
       42 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3110     G  0   2     42.280   256.900
       43 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4315     G  0   2     42.200   256.900
       44 Brożyna Edward                 1 PL 19 519302        G  0   2     42.130   256.900
       45 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 825     G  0   2     42.130   256.900
       46 RKS                            1 DV 02842 19 184     G  0   2     42.120   256.900
       47 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1057     G  0   2     42.110   256.900
       48 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106134       G  0   2     42.100   256.900
       49 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1972     G  0   2     42.030   256.900
       50 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1051     G  0   2     42.020   256.900
       51 Ziggy Szuba                    1 AU 19 94            G  0   2     42.000   256.900
       52 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2524     G  0   2     41.960   256.900
       53 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067360       G  0   2     41.950   256.900
       54 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 265     G  0   2     41.950   256.900
       55 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659901        G  0   2     41.890   256.900
       56 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218090      G  0   2     41.760   256.900
       57 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 3       G  0   2     41.760   256.900
       58 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067205       G  0   2     41.750   256.900
       59 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 972     G  0   2     41.700   256.900
       60 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4409      G  0   2     41.700   256.900
       61 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1364     G  0   2     41.640   256.900
       62 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3441     G  0   2     41.610   256.900
       63 Gabryś Józef                   1 PL 19 165270        G  0   2     41.590   256.900
       64 Pęcak Józef                    1 PL 19 978207        G  0   2     41.570   256.900
       65 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3622    G  0   2     41.540   256.900
       66 Robert Fischer                 1 DV 02741 19 1024    G  0   2     41.540   256.900
       67 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8022     G  0   2     41.450   256.900
       68 Forczek Dariusz                1 PL 19 662020        G  0   2     41.310   256.900
       69 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7902     G  0   2     41.290   256.900
       70 Team Deen                      1 NL 19 1032019       G  0   2     41.280   256.900
       71 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200328       G  0   2     41.270   256.900
       72 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042601       G  0   2     41.260   256.900
       73 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687249        G  0   2     41.250   256.900
       74 Micyk Wiesław                  1 PL 19 977408        G  0   2     41.220   256.900
       75 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9516     G  0   2     41.120   256.900
       76 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17878       G  0   2     41.080   256.900
       77 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 19 601      G  0   2     41.050   256.900
       78 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019145       G  0   2     41.040   256.900
       79 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3079     G  0   2     41.040   256.900
       80 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1061    G  0   2     41.010   256.900
       81 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335362       G  0   2     41.000   256.900
       82 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 278       G  0   2     40.990   256.900
       83 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 15      G  0   2     40.990   256.900
       84 Team Paula                     1 NL 19 1032018       G  0   2     40.990   256.900
       85 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067362       G  0   2     40.960   256.900
       86 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152972        G  0   2     40.900   256.900
       87 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317264        G  0   2     40.820   256.900
       88 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1440     G  0   2     40.660   256.900
       89 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018943       G  0   2     40.650   256.900
       90 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8062     G  0   2     40.560   256.900
       91 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5506     G  0   2     40.550   256.900
       92 J-J                            1 PL 19 1130005       G  0   2     40.490   256.900
       93 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1976     G  0   2     40.430   256.900
       94 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4105     G  0   2     40.410   256.900
       95 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 13      G  0   2     40.380   256.900
       96 RKS                            1 DV 02842 19 186     G  0   2     40.290   256.900
       97 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976634        G  0   2     40.270   256.900
       98 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4108     G  0   2     40.200   256.900
       99 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200349       G  0   2     40.060   256.900
      100 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757352       G  0   2     39.980   256.900
      101 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5164     G  0   2     39.650   256.900
      102 Ziggy Szuba                    1 AU 19 88            G  0   2     39.580   256.900
      103 Banek Robert                   1 PL 19 998484        G  0   2     39.560   256.900
      104 Pęcak Józef                    1 PL 19 978218        G  0   2     39.560   256.900
      105 Henk Simonsz Team B            1 NL 19 1223945       G  0   2     39.550   256.900
      106 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335314       G  0   2     39.530   256.900
      107 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10241    G  0   2     39.490   256.900
      108 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422819        G  0   2     39.430   256.900
      109 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521138        G  0   2     39.410   256.900
      110 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7007     G  0   2     39.400   256.900
      111 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042453       G  0   2     39.400   256.900
      112 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1444     G  0   2     39.380   256.900
      113 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079957       G  0   2     39.370   256.900
      114 JOHNY                          1 PL 0313 19 540      G  0   2     39.340   256.900
      115 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965831        G  0   2     39.180   256.900
      116 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138180        G  0   2     39.180   256.900
      117 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368600        G  0   2     39.180   256.900
      118 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361609        G  0   2     38.670   256.900
      119 KOTEK 2                        1 PL 19 511175        G  0   2     38.630   256.900
      120 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8062     G  0   2     38.610   256.900
      121 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3371     G  0   2     38.560   256.900
      122 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131307       G  0   2     38.550   256.900
      123 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8015     G  0   2     38.520   256.900
      124 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051265       G  0   2     38.470   256.900
      125 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8691     G  0   2     38.450   256.900
      126 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1613     G  0   2     38.440   256.900
      127 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042602       G  0   2     38.390   256.900
      128 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1662     G  0   2     38.360   256.900
      129 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317261        G  0   2     38.240   256.900
      130 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469587        G  0   2     38.220   256.900
      131 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047341       G  0   2     38.050   256.900
      132 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8023     G  0   2     38.040   256.900
      133 Team Ravels                    1 BE 19 6090440       G  0   2     37.980   256.900
      134 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5655     G  0   2     37.970   256.900
      135 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76859       G  0   2     37.790   256.900
      136 Kupień Wojciech                1 PL 19 361897        G  0   2     37.710   256.900
      137 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469428        G  0   2     37.530   256.900
      138 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322137       G  0   2     37.500   256.900
      139 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 681     G  0   2     36.970   256.900
      140 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08253       G  0   2     36.930   256.900
      141 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239007       G  0   2     36.750   256.900
      142 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10945    G  0   2     36.500   256.900
      143 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14077    G  0   2     36.460   256.900
      144 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 169     G  0   1     25.000   155.160
      145 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078181       G  0   1     24.970   155.160
      146 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4103     G  0   1     24.910   155.160
      147 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 13      G  0   1     24.900   155.160
      148 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521746        G  0   1     24.860   155.160
      149 Kościelny Wiesław 2            1 PL 19 965884        G  0   1     24.840   155.160
      150 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2110     G  0   1     24.830   155.160
      151 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689222        G  0   1     24.820   155.160
      152 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2108     G  0   1     24.810   155.160
      153 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10941    G  0   1     24.780   155.160
      154 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9534     G  0   1     24.750   155.160
      155 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 907     G  0   1     24.730   155.160
      156 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131316       G  0   1     24.720   155.160
      157 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335369       G  0   1     24.680   155.160
      158 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4323     G  0   1     24.680   155.160
      159 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 153       G  0   1     24.650   155.160
      160 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657078        G  0   1     24.640   155.160
      161 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335370       G  0   1     24.620   155.160
      162 Jan Maciuszek                  1 PL 19 981765        G  0   1     24.610   155.160
      163 KERAJE                         1 PL 098 19 12003     G  0   1     24.600   155.160
      164 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 275       G  0   1     24.570   155.160
      165 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829041        G  0   1     24.560   155.160
      166 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067204       G  0   1     24.550   155.160
      167 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 811     G  0   1     24.530   155.160
      168 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2502     G  0   1     24.520   155.160
      169 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787070        G  0   1     24.440   155.160
      170 Kondryszyn Krzysztof 2         1 PL 0289 19 2060     G  0   1     24.430   155.160
      171 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5522     G  0   1     24.390   155.160
      172 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8007     G  0   1     24.300   155.160
      173 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7016     G  0   1     24.270   155.160
      174 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547635        G  0   1     24.250   155.160
      175 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218105      G  0   1     24.160   155.160
      176 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76858       G  0   1     24.130   155.160
      177 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657093        G  0   1     24.120   155.160
      178 Mazur & Warchoł Team 1         1 PL 0419 19 8415     G  0   1     24.110   155.160
      179 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 19 1605     G  0   1     24.070   155.160
      180 REMUS                          1 PL 063 19 9102      G  0   1     24.050   155.160
      181 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752661        G  0   1     24.040   155.160
      182 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 302     G  0   1     24.030   155.160
      183 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17999     G  0   1     24.020   155.160
      184 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2952     G  0   1     23.990   155.160
      185 Team M.R.                      1 PL 19 802175        G  0   1     23.980   155.160
      186 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10233    G  0   1     23.960   155.160
      187 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 030 19 3302      G  0   1     23.950   155.160
      188 BOSKI                          1 PL 19 321289        G  0   1     23.940   155.160
      189 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977864        G  0   1     23.920   155.160
      190 KOTEK 1                        1 PL 19 511096        G  0   1     23.900   155.160
      191 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2307    G  0   1     23.890   155.160
      192 SASIŃSKI TEAM                  1 RO 19 1000006       G  0   1     23.870   155.160
      193 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1911     G  0   1     23.860   155.160
      194 LUCKY                          1 PL 19 984435        G  0   1     23.850   155.160
      195 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1930     G  0   1     23.820   155.160
      196 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 478      G  0   1     23.810   155.160
      197 M. H. S. Team                  1 PL 0406 19 4989     G  0   1     23.800   155.160
      198 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041700       G  0   1     23.780   155.160
      199 KUSIONOWIE                     1 PL 0318 19 1226     G  0   1     23.730   155.160
      200 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577923        G  0   1     23.690   155.160
      201 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 29      G  0   1     23.680   155.160
      202 Kupka-Śmiłowski 1              1 PL 0143 19 1473     G  0   1     23.670   155.160
      203 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361617        G  0   1     23.650   155.160
      204 J-J                            1 PL 19 1130030       G  0   1     23.630   155.160
      205 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08222       G  0   1     23.610   155.160
      206 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124558        G  0   1     23.580   155.160
      207 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326738       G  0   1     23.560   155.160
      208 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 19 1038     G  0   1     23.550   155.160
      209 Marysia M.                     1 PL 0200 19 1905     G  0   1     23.500   155.160
      210 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 686     G  0   1     23.480   155.160
      211 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993512        G  0   1     23.420   155.160
      212 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4354     G  0   1     23.410   155.160
      213 MIGIEL& BEKTER 2               1 PL 19 323476        G  0   1     23.390   155.160
      214 Bobak Krzysiek                 1 AU 19 5315          G  0   1     23.350   155.160
      215 Krzysek & Krzysiek             1 PL 0235 19 819      G  0   1     23.340   155.160
      216 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521963        G  0   1     23.330   155.160
      217 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519828        G  0   1     23.320   155.160
      218 JD                             1 PL 0288 19 819      G  0   1     23.300   155.160
      219 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1019     G  0   1     23.280   155.160
      220 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0228 19 2429     G  0   1     23.260   155.160
      221 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17995     G  0   1     23.250   155.160
      222 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 1       G  0   1     23.240   155.160
      223 Brożyna Edward                 1 PL 19 519304        G  0   1     23.210   155.160
      224 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1059599       G  0   1     23.200   155.160
      225 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452089        G  0   1     23.190   155.160
      226 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 16      G  0   1     23.160   155.160
      227 Śniosek Krystian               1 PL 19 756031        G  0   1     23.130   155.160
      228 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124544        G  0   1     23.120   155.160
      229 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 1        G  0   1     23.110   155.160
      230 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 967      G  0   1     23.070   155.160
      231 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1975     G  0   1     23.060   155.160
      232 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 103       G  0   1     23.030   155.160
      233 Frąckowiak Agnieszka           1 PL 19 1200340       G  0   1     23.020   155.160
      234 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1035273       G  0   1     23.010   155.160
      235 Jarzmik Grzegorz               1 PL 19 980193        G  0   1     22.950   155.160
      236 Lesiewicz Mateusz              1 PL 0315 19 3248     G  0   1     22.940   155.160
      237 Jania Marcin 2                 1 PL 0235 19 2634     G  0   1     22.900   155.160
      238 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 457      G  0   1     22.890   155.160
      239 Team Ravels                    1 BE 19 6088903       G  0   1     22.880   155.160
      240 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521124        G  0   1     22.850   155.160
      241 PATULSKI& BIERYT               1 PL 19 995533        G  0   1     22.850   155.160
      242 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1055    G  0   1     22.850   155.160
      243 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729334       G  0   1     22.810   155.160
      244 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4335     G  0   1     22.810   155.160
      245 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2572     G  0   1     22.780   155.160
      246 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6421     G  0   1     22.770   155.160
      247 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10928    G  0   1     22.730   155.160
      248 RKS                            1 DV 02842 19 183     G  0   1     22.720   155.160
      249 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361167        G  0   1     22.720   155.160
      250 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521732        G  0   1     22.690   155.160
      251 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1677465       G  0   1     22.680   155.160
      252 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067207       G  0   1     22.660   155.160
      253 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051345 G  0   1     22.640   155.160
      254 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7008     G  0   1     22.630   155.160
      255 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 280       G  0   1     22.620   155.160
      256 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3860     G  0   1     22.600   155.160
      257 BOICHEV                        1 UKR 19 2415157      G  0   1     22.500   155.160
      258 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4125     G  0   1     22.490   155.160
      259 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019206       G  0   1     22.470   155.160
      260 Team Alaerts                   1 BE 19 5074497       G  0   1     22.450   155.160
      261 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9936     G  0   1     22.440   155.160
      262 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131308       G  0   1     22.420   155.160
      263 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7439     G  0   1     22.410   155.160
      264 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688856        G  0   1     22.400   155.160
      265 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980820        G  0   1     22.380   155.160
      266 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959407        G  0   1     22.370   155.160
      267 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2630     G  0   1     22.360   155.160
      268 Combinatie Post                1 NL 19 1279970       G  0   1     22.320   155.160
      269 Tomasz Kubik                   1 PL 19 1157970       G  0   1     22.310   155.160
      270 Tomaszewski                    1 PL 19 994248        G  0   1     22.290   155.160
      271 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051344 G  0   1     22.270   155.160
      272 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1642     G  0   1     22.250   155.160
      273 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996836        G  0   1     22.190   155.160
      274 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218119      G  0   1     22.180   155.160
      275 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521613        G  0   1     22.160   155.160
      276 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 27      G  0   1     22.150   155.160
      277 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131305       G  0   1     22.140   155.160
      278 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867412        G  0   1     22.120   155.160
      279 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993506        G  0   1     22.110   155.160
      280 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1054     G  0   1     22.090   155.160
      281 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10913    G  0   1     22.050   155.160
      282 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051260       G  0   1     22.030   155.160
      283 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977801        G  0   1     21.990   155.160
      284 Adam Młynarski                 1 PL 19 522623        G  0   1     21.980   155.160
      285 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078174       G  0   1     21.930   155.160
      286 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4413      G  0   1     21.890   155.160
      287 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218054      G  0   1     21.850   155.160
      288 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4401      G  0   1     21.840   155.160
      289 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1668     G  0   1     21.830   155.160
      290 Team Koningshoeve 1            1 BE 19 2047327       G  0   1     21.800   155.160
      291 GVC Team                       1 PL 0347 19 9611     G  0   1     21.770   155.160
      292 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659914        G  0   1     21.750   155.160
      293 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078180       G  0   1     21.740   155.160
      294 ERETT                          1 DV 03268 19 652     G  0   1     21.740   155.160
      295 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08231       G  0   1     21.710   155.160
      296 Michalski Sebastian            1 PL 19 537324        G  0   1     21.680   155.160
      297 RKS                            1 DV 02842 19 185     G  0   1     21.670   155.160
      298 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1626     G  0   1     21.650   155.160
      299 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1018     G  0   1     21.630   155.160
      300 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976798        G  0   1     21.610   155.160
      301 Górka Marian                   1 PL 19 547011        G  0   1     21.580   155.160
      302 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 340     G  0   1     21.580   155.160
      303 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757351       G  0   1     21.550   155.160
      304 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757356       G  0   1     21.530   155.160
      305 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1625     G  0   1     21.500   155.160
      306 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10257    G  0   1     21.490   155.160
      307 Bracia Team 2                  1 PL 19 949064        G  0   1     21.460   155.160
      308 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1975     G  0   1     21.440   155.160
      309 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2172     G  0   1     21.410   155.160
      310 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 146       G  0   1     21.370   155.160
      311 Patryk Sikorski                1 AU 19 5320          G  0   1     21.360   155.160
      312 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4346     G  0   1     21.330   155.160
      313 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659908        G  0   1     21.320   155.160
      314 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959404        G  0   1     21.320   155.160
      315 Górka Marian                   1 PL 19 547012        G  0   1     21.300   155.160
      316 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2312     G  0   1     21.270   155.160
      317 Funia                          1 PL 0231 19 102      G  0   1     21.260   155.160
      318 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 976     G  0   1     21.240   155.160
      319 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688840        G  0   1     21.230   155.160
      320 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 820     G  0   1     21.200   155.160
      321 MASTER TEAM 5                  1 PL 19 976627        G  0   1     21.190   155.160
      322 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 384     G  0   1     21.180   155.160
      323 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5110     G  0   1     21.170   155.160
      324 ERETT                          1 DV 03268 19 640     G  0   1     21.150   155.160
      325 Piotr B.                       1 PL 0315 19 246      G  0   1     21.140   155.160
      326 USZEW - CITY                   1 PL 19 683234        G  0   1     21.130   155.160
      327 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200317       G  0   1     21.110   155.160
      328 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4120     G  0   1     21.080   155.160
      329 Andrej                         1 UKR 19 2415064      G  0   1     21.050   155.160
      330 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2102     G  0   1     21.020   155.160
      331 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 250     G  0   1     21.010   155.160
      332 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5994     G  0   1     21.000   155.160
      333 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131304       G  0   1     20.980   155.160
      334 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488851       G  0   1     20.970   155.160
      335 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3208     G  0   1     20.960   155.160
      336 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10195     G  0   1     20.950   155.160
      337 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4407      G  0   1     20.930   155.160
      338 CARODOM                        1 PL 029 19 977       G  0   1     20.920   155.160
      339 Brożyna Edward                 1 PL 19 519329        G  0   1     20.910   155.160
      340 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2355    G  0   1     20.880   155.160
      341 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 24      G  0   1     20.850   155.160
      342 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867423        G  0   1     20.780   155.160
      343 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1614     G  0   1     20.760   155.160
      344 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2507     G  0   1     20.750   155.160
      345 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965824        G  0   1     20.730   155.160
      346 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350286       G  0   1     20.710   155.160
      347 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977831        G  0   1     20.700   155.160
      348 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2541     G  0   1     20.670   155.160
      349 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 959      G  0   1     20.660   155.160
      350 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5591    G  0   1     20.650   155.160
      351 MARCIN                         1 PL 19 694107        G  0   1     20.630   155.160
      352 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 164      G  0   1     20.620   155.160
      353 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488850       G  0   1     20.600   155.160
      354 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14702    G  0   1     20.580   155.160
      355 Oliwia                         1 PL 19 982507        G  0   1     20.570   155.160
      356 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4341     G  0   1     20.540   155.160
      357 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071117       G  0   1     20.520   155.160
      358 Body& Skupień 1                1 PL 0238 19 2970     G  0   1     20.510   155.160
      359 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071085       G  0   1     20.490   155.160
      360 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 420      G  0   1     20.470   155.160
      361 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5200     G  0   1     20.450   155.160
      362 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050416       G  0   1     20.440   155.160
      363 Jan Bocheńczak                 1 PL 19 692389        G  0   1     20.430   155.160
      364 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8409     G  0   1     20.410   155.160
      365 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 922      G  0   1     20.400   155.160
      366 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3581     G  0   1     20.390   155.160
      367 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521103        G  0   1     20.380   155.160
      368 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051379 G  0   1     20.360   155.160
      369 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757350       G  0   1     20.350   155.160
      370 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1227      G  0   1     20.340   155.160
      371 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239017       G  0   1     20.320   155.160
      372 GVC Team                       1 PL 0347 19 9630     G  0   1     20.310   155.160
      373 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2422     G  0   1     20.280   155.160
      374 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361160        G  0   1     20.250   155.160
      375 Team Kogut                     1 PL 0418 19 2979     G  0   1     20.230   155.160
      376 JARUMI                         1 PL 19 814627        G  0   1     20.220   155.160
      377 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521993        G  0   1     20.190   155.160
      378 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046252       G  0   1     20.190   155.160
      379 Śniosek Krystian               1 PL 19 756025        G  0   1     20.160   155.160
      380 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019202       G  0   1     20.140   155.160
      381 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050417       G  0   1     20.120   155.160
      382 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657085        G  0   1     20.100   155.160
      383 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7013     G  0   1     20.090   155.160
      384 Kupień Wojciech                1 PL 19 361896        G  0   1     20.080   155.160
      385 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3623    G  0   1     20.040   155.160
      386 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 295      G  0   1     20.010   155.160
      387 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2176     G  0   1     20.000   155.160
      388 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106126       G  0   1     19.980   101.740
      389 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688820        G  0   1     19.970   101.740
      390 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 8       G  0   1     19.960   101.740
      391 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4301     G  0   1     19.920   101.740
      392 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4424      G  0   1     19.900   101.740
      393 MASTER TEAM 3                  1 PL 0442 19 4352     G  0   1     19.890   101.740
      394 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980821        G  0   1     19.860   101.740
      395 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3865     G  0   1     19.830   101.740
      396 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422820        G  0   1     19.780   101.740
      397 Tomaszewski                    1 PL 19 994244        G  0   1     19.770   101.740
      398 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 472      G  0   1     19.740   101.740
      399 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08260       G  0   1     19.730   101.740
      400 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218101      G  0   1     19.700   101.740
      401 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051384 G  0   1     19.690   101.740
      402 KUBA - OLA                     1 PL 19 660205        G  0   1     19.690   101.740
      403 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167714       G  0   1     19.660   101.740
      404 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350298       G  0   1     19.630   101.740
      405 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 641     G  0   1     19.620   101.740
      406 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2034     G  0   1     19.590   101.740
      407 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41339       G  0   1     19.540   101.740
      408 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1442     G  0   1     19.530   101.740
      409 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2423     G  0   1     19.510   101.740
      410 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1026     G  0   1     19.510   101.740
      411 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5659     G  0   1     19.490   101.740
      412 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350297       G  0   1     19.480   101.740
      413 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8529     G  0   1     19.450   101.740
      414 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976607        G  0   1     19.450   101.740
      415 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521134        G  0   1     19.400   101.740
      416 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8700     G  0   1     19.370   101.740
      417 Forczek Dariusz                1 PL 19 662026        G  0   1     19.340   101.740
      418 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1355     G  0   1     19.310   101.740
      419 Funia                          1 PL 0231 19 148      G  0   1     19.300   101.740
      420 Team M.R.                      1 PL 19 228139        G  0   1     19.260   101.740
      421 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5109     G  0   1     19.230   101.740
      422 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2621     G  0   1     19.210   101.740
      423 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979701        G  0   1     19.200   101.740
      424 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078177       G  0   1     19.190   101.740
      425 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2096     G  0   1     19.180   101.740
      426 Wójciak Leon 2                 1 PL 0235 19 4835     G  0   1     19.170   101.740
      427 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2326    G  0   1     19.150   101.740
      428 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10254    G  0   1     19.140   101.740
      429 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729365       G  0   1     19.130   101.740
      430 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1599     G  0   1     19.110   101.740
      431 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190304       G  0   1     19.090   101.740
      432 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 235801        G  0   1     19.090   101.740
      433 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5992     G  0   1     19.070   101.740
      434 MARCIN                         1 PL 19 694102        G  0   1     19.060   101.740
      435 SEBASTIAN S                    1 PL 19 787060        G  0   1     19.020   101.740
      436 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2512     G  0   1     19.000   101.740
      437 JARUMI                         1 PL 19 814630        G  0   1     18.990   101.740
      438 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8060     G  0   1     18.980   101.740
      439 BOSKI                          1 PL 19 321283        G  0   1     18.970   101.740
      440 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976778        G  0   1     18.960   101.740
      441 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422812        G  0   1     18.940   101.740
      442 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829034        G  0   1     18.930   101.740
      443 Górniak Andrzej                1 PL 19 971010        G  0   1     18.910   101.740
      444 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517276        G  0   1     18.910   101.740
      445 Team M.R.                      1 PL 0274 19 2074     G  0   1     18.880   101.740
      446 COBA team                      1 PL 19 384933        G  0   1     18.870   101.740
      447 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2171     G  0   1     18.850   101.740
      448 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469602        G  0   1     18.840   101.740
      449 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3080     G  0   1     18.820   101.740
      450 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 70       G  0   1     18.790   101.740
      451 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152943        G  0   1     18.780   101.740
      452 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079903       G  0   1     18.780   101.740
      453 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1678236       G  0   1     18.760   101.740
      454 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 24      G  0   1     18.750   101.740
      455 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218117      G  0   1     18.730   101.740
      456 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977802        G  0   1     18.710   101.740
      457 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981117        G  0   1     18.700   101.740
      458 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 629     G  0   1     18.690   101.740
      459 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752676        G  0   1     18.670   101.740
      460 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2301     G  0   1     18.640   101.740
      461 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 471      G  0   1     18.630   101.740
      462 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5663     G  0   1     18.600   101.740
      463 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4903     G  0   1     18.580   101.740
      464 JD                             1 PL 0288 19 823      G  0   1     18.560   101.740
      465 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 980811        G  0   1     18.550   101.740
      466 Kupka-Śmiłowski 3              1 PL 19 368593        G  0   1     18.520   101.740
      467 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 481      G  0   1     18.510   101.740
      468 Kalemba Klaudek                1 AU 19 77            G  0   1     18.500   101.740
      469 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8404     G  0   1     18.450   101.740
      470 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76857       G  0   1     18.430   101.740
      471 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317282        G  0   1     18.420   101.740
      472 Tomaszewski                    1 PL 19 994249        G  0   1     18.420   101.740
      473 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4130     G  0   1     18.400   101.740
      474 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521003        G  0   1     18.360   101.740
      475 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138195        G  0   1     18.360   101.740
      476 KOTEK 2                        1 PL 19 511176        G  0   1     18.350   101.740
      477 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2554     G  0   1     18.330   101.740
      478 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 407      G  0   1     18.320   101.740
      479 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41337       G  0   1     18.310   101.740
      480 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657072        G  0   1     18.300   101.740
      481 Micyk Wiesław                  1 PL 0412 19 428      G  0   1     18.290   101.740
      482 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1957     G  0   1     18.280   101.740
      483 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5531     G  0   1     18.270   101.740
      484 Górka Mateusz                  1 PL 19 547581        G  0   1     18.260   101.740
      485 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473341        G  0   1     18.250   101.740
      486 ADEK                           1 PL 0232 19 5100     G  0   1     18.240   101.740
      487 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 11833       G  0   1     18.230   101.740
      488 Patryk Sikorski                1 AU 19 5354          G  0   1     18.220   101.740
      489 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995505        G  0   1     18.210   101.740
      490 Team Fever Free                1 BE 19 2004006       G  0   1     18.190   101.740
      491 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8004     G  0   1     18.170   101.740
      492 Stępień Bogdan 1               1 PL 19 1067209       G  0   1     18.160   101.740
      493 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4124     G  0   1     18.150   101.740
      494 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4310     G  0   1     18.140   101.740
      495 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2561     G  0   1     18.110   101.740
      496 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3452     G  0   1     18.100   101.740
      497 JD                             1 PL 0288 19 837      G  0   1     18.080   101.740
      498 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787041        G  0   1     18.070   101.740
      499 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384965        G  0   1     18.060   101.740
      500 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8663     G  0   1     18.050   101.740
      501 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 353     G  0   1     18.030   101.740
      502 Józek                          1 PL 0314 19 3251     G  0   1     18.020   101.740
      503 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9821     G  0   1     18.020   101.740
      504 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995599        G  0   1     17.990   101.740
      505 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239016       G  0   1     17.980   101.740
      506 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737750       G  0   1     17.970   101.740
      507 Koczan Wojciech                1 PL 0244 19 11456    G  0   1     17.950   101.740
      508 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687208        G  0   1     17.940   101.740
      509 W i L Styczeń                  1 PL 19 410344        G  0   1     17.920   101.740
      510 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4333     G  0   1     17.900   101.740
      511 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335371       G  0   1     17.880   101.740
      512 KOTEK 2                        1 PL 19 511162        G  0   1     17.870   101.740
      513 Team Twente                    1 NL 19 1310317       G  0   1     17.860   101.740
      514 Combinatie Post                1 NL 19 1279963       G  0   1     17.850   101.740
      515 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384968        G  0   1     17.840   101.740
      516 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239022       G  0   1     17.830   101.740
      517 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521010        G  0   1     17.820   101.740
      518 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223941       G  0   1     17.760   101.740
      519 Górka Marian                   1 PL 19 547026        G  0   1     17.750   101.740
      520 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067377       G  0   1     17.740   101.740
      521 ADEK                           1 PL 0232 19 5097     G  0   1     17.730   101.740
      522 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1026     G  0   1     17.720   101.740
      523 JOHNY                          1 PL 0313 19 531      G  0   1     17.710   101.740
      524 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 6        G  0   1     17.700   101.740
      525 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7911     G  0   1     17.690   101.740
      526 COBA team                      1 PL 19 384908        G  0   1     17.680   101.740
      527 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737751       G  0   1     17.670   101.740
      528 The Lever Syndicate 1          1 GB 19 02183         G  0   1     17.670   101.740
      529 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3586     G  0   1     17.640   101.740
      530 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2633     G  0   1     17.630   101.740
      531 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1762     G  0   1     17.600   101.740
      532 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2505     G  0   1     17.590   101.740
      533 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 725       G  0   1     17.570   101.740
      534 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 292      G  0   1     17.560   101.740
      535 Haffner R.                     1 DV 02241 19 334     G  0   1     17.550   101.740
      536 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678450        G  0   1     17.530   101.740
      537 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4848     G  0   1     17.520   101.740
      538 The Lever Syndicate 2          1 GB 19 02167         G  0   1     17.500   101.740
      539 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500326       G  0   1     17.500   101.740
      540 Oleksy Bolesław                1 PL 0314 19 3738     G  0   1     17.470   101.740
      541 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5248    G  0   1     17.470   101.740
      542 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3221     G  0   1     17.450   101.740
      543 KUBA - OLA                     1 PL 19 660237        G  0   1     17.440   101.740
      544 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050419       G  0   1     17.440   101.740
      545 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5502     G  0   1     17.420   101.740
      546 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981128        G  0   1     17.400   101.740
      547 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2238     G  0   1     17.390   101.740
      548 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047347       G  0   1     17.380   101.740
      549 Tokarczyk Jan                  1 PL 0288 19 764      G  0   1     17.370   101.740
      550 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 4079813       G  0   1     17.350   101.740
      551 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452078        G  0   1     17.340   101.740
      552 Patryk Sikorski                1 PL 19 384959        G  0   1     17.330   101.740
      553 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 94      G  0   1     17.300   101.740
      554 DOLSK Team                     1 PL 19 310402        G  0   1     17.270   101.740
      555 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051263       G  0   1     17.270   101.740
      556 Oliwia                         1 PL 19 518820        G  0   1     17.260   101.740
      557 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 19 908      G  0   1     17.260   101.740
      558 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977803        G  0   1     17.230   101.740
      559 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867403        G  0   1     17.220   101.740
      560 Sroka Stanisław                1 PL 0235 19 154      G  0   1     17.210   101.740
      561 COBA team                      1 PL 19 384909        G  0   1     17.200   101.740
      562 Michał& Patryk Wróbel 1        1 PL 0262 19 1184     G  0   1     17.190   101.740
      563 J-J                            1 PL 19 1130046       G  0   1     17.180   101.740
      564 Muller Ernst u. Rosemarie      1 DV 0244 19 881      G  0   1     17.180   101.740
      565 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368536        G  0   1     17.160   101.740
      566 W i L Styczeń                  1 PL 0170 19 7001     G  0   1     17.150   101.740
      567 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 16      G  0   1     17.140   101.740
      568 Team Deen                      1 NL 19 1032014       G  0   1     17.140   101.740
      569 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977826        G  0   1     17.120   101.740
      570 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2006     G  0   1     17.110   101.740
      571 ERETT                          1 DV 03268 19 638     G  0   1     17.100   101.740
      572 COBA team                      1 PL 19 384925        G  0   1     17.090   101.740
      573 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1345     G  0   1     17.080   101.740
      574 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138192        G  0   1     17.060   101.740
      575 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326747       G  0   1     17.050   101.740
      576 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5501     G  0   1     17.030   101.740
      577 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1730     G  0   1     17.020   101.740
      578 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1989     G  0   1     16.990   101.740
      579 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3445     G  0   1     16.980   101.740
      580 Comb. Janssen I                1 NL 19 4078158       G  0   1     16.970   101.740
      581 GROSIK                         1 PL 0231 19 917      G  0   1     16.970   101.740
      582 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3633    G  0   1     16.950   101.740
      583 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2922     G  0   1     16.930   101.740
      584 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 3        G  0   1     16.910   101.740
      585 Sobczak Marcin                 1 PL 0412 19 6032     G  0   1     16.910   101.740
      586 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 162      G  0   1     16.900   101.740
      587 Team Fever Free                1 BE 19 3066045       G  0   1     16.880   101.740
      588 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 4        G  0   1     16.870   101.740
      589 Jan Nowak                      1 PL 19 869896        G  0   1     16.850   101.740
      590 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1742     G  0   1     16.830   101.740
      591 GIBA                           1 PL 0231 19 2920     G  0   1     16.810   101.740
      592 Team Kogut                     1 PL 0218 19 135      G  0   1     16.800   101.740
      593 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223955       G  0   1     16.790   101.740
      594 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368567        G  0   1     16.780   101.740
      595 Olędzki                        1 PL 0385 19 2936     G  0   1     16.770   101.740
      596 Karbowski Rafał                1 PL 19 321279        G  0   1     16.760   101.740
      597 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1167     G  0   1     16.760   101.740
      598 Team Menten- en Stefan         1 BE 19 2036384       G  0   1     16.740   101.740
      599 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1901     G  0   1     16.730   101.740
      600 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 1152822       G  0   1     16.710   101.740
      601 MARCIN                         1 PL 19 694104        G  0   1     16.700   101.740
      602 Kołodziej & Matias             1 PL 0197 19 655      G  0   1     16.680   101.740
      603 Team Stefan                    1 BE 19 2047868       G  0   1     16.670   101.740
      604 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977820        G  0   1     16.660   101.740
      605 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218109      G  0   1     16.650   101.740
      606 Team MAZURY 1                  1 BE 19 2041715       G  0   1     16.630   101.740
      607 USZEW - CITY                   1 PL 19 683237        G  0   1     16.620   101.740
      608 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2501     G  0   1     16.600   101.740
      609 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678452        G  0   1     16.590   101.740
      610 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5660     G  0   1     16.570   101.740
      611 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469555        G  0   1     16.560   101.740
      612 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469646        G  0   1     16.550   101.740
      613 MAŁGORZATA                     1 PL 19 980102        G  0   1     16.550   101.740
      614 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 387         G  0   1     16.540   101.740
      615 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389754       G  0   1     16.530   101.740
      616 Comb. Bevers- Bos              1 NL 19 1051772       G  0   1     16.520   101.740
      617 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2852     G  0   1     16.510   101.740
      618 Cees Galje                     1 NL 19 1489251       G  0   1     16.500   101.740
      619 SMGE Krzysztof Rumik 2         1 PL 19 110029        G  0   1     16.500   101.740
      620 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1737     G  0   1     16.480   101.740
      621 Team Deen                      1 NL 19 1032024       G  0   1     16.460   101.740
      622 MASTER TEAM 4                  1 PL 19 976785        G  0   1     16.450   101.740
      623 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078175       G  0   1     16.430   101.740
      624 Stani                          1 PL 0231 19 1745     G  0   1     16.420   101.740
      625 Bobak Krzysiek                 1 PL 19 384964        G  0   1     16.410   101.740
      626 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6423     G  0   1     16.400   101.740
      627 Marysia M.                     1 PL 0200 19 2000     G  0   1     16.400   101.740
      628 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500314       G  0   1     16.380   101.740
      629 KOTEK 1                        1 PL 19 511099        G  0   1     16.370   101.740
      630 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 19 7907     G  0   1     16.360   101.740
      631 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384944        G  0   1     16.360   101.740
      632 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3264     G  0   1     16.340   101.740
      633 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1021     G  0   1     16.330   101.740
      634 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050441       G  0   1     16.310   101.740
      635 Ziętara Bartłomiej             1 PL 19 519683        G  0   1     16.290   101.740
      636 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500330       G  0   1     16.270   101.740
      637 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046251       G  0   1     16.260   101.740
      638 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8058     G  0   1     16.220   101.740
      639 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 470      G  0   1     16.210   101.740
      640 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1980     G  0   1     16.200   101.740
      641 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2162     G  0   1     16.170   101.740
      642 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3859     G  0   1     16.160   101.740
      643 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5656     G  0   1     16.150   101.740
      644 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190282       G  0   1     16.130   101.740
      645 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4904     G  0   1     16.120   101.740
      646 Team Fever Free                1 BE 19 3066039       G  0   1     16.110   101.740
      647 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 131      G  0   1     16.100   101.740
      648 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350293       G  0   1     16.090   101.740
      649 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 804     G  0   1     16.080   101.740
      650 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 19 1239024       G  0   1     16.070   101.740
      651 JD                             1 PL 0288 19 821      G  0   1     16.060   101.740
      652 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 660      G  0   1     16.050   101.740
      653 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067201       G  0   1     16.040   101.740
      654 Górka Mateusz                  1 PL 19 547582        G  0   1     16.030   101.740
      655 Team Thieu                     1 BE 19 5018595       G  0   1     16.010   101.740
      656 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 269     G  0   1     16.000   101.740
	  
 



By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij