Facebook YouTube

                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Oświęcim-Grójec z dnia 06.08.19                         
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:58:43.0 N 19:13:21.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  101.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  363                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1247                           
      5.Ilość konkursów.......................:  412                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1429.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1366.88                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 8,51,11                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 8,54,25                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 3 min. 14 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  363   | 1247   |  412  |33.04|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  363   | 1247   |  412  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.           
                                      z lotu Oświęcim-Grójec, w dniu 06.08.19   
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 REMUS                           1 PL 063 19 9126       GCM 08:51:10.80  1429.00   0.80   4-  1-  1  101.740  20.000
     2 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 705      GCM 08:51:13.09  1428.57   1.60   3-  1-  1  101.740  19.990
     3 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106126        GCM 08:51:15.78  1427.34   2.41   3-  2-  2  101.740  19.980
     4 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688820         GCM 08:51:17.21  1427.19   3.21   2-  1-  1  101.740  19.970
     5 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10938     GCM 08:51:18.27  1426.84   4.01   4-  2-  2  101.740  19.960
     5 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 8        GCM 08:51:18.26  1426.84   4.01   4-  2-  2  101.740  19.960
     7 Ziggy Szuba                     1 AU 19 94             GCM 08:51:18.37  1426.81   5.61   5-  5-  3  101.740  19.940
     8 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977855         GCM 08:51:19.11  1426.56   6.42   4-  2-  2  101.740  19.930
     9 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4301      GCM 08:51:19.36  1426.48   7.22   5-  4-  3  101.740  19.920
    10 Gabryś Józef                    1 PL 19 165262         GCM 08:51:20.10  1426.23   8.02   4-  3-  3  101.740  19.910
    11 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4424       GCM 08:51:20.25  1426.18   8.82   4-  2-  2  101.740  19.900
    12 MASTER TEAM 3                   1 PL 0442 19 4352      GCM 08:51:21.15  1425.88   9.62   5-  2-  2  101.740  19.890
    13 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335353        GCM 08:51:21.31  1425.83  10.43   5-  4-  3  101.740  19.880
    14 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1976      GCM 08:51:21.32  1425.82  11.23   4-  2-  2  101.740  19.870
    15 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980821         GCM 08:51:21.48  1425.77  12.03   5-  2-  2  101.740  19.860
    15 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1644      GCM 08:51:21.49  1425.77  12.03   5-  1-  1  101.740  19.860
    17 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152972         GCM 08:51:20.55  1425.75  13.63   3-  2-  2  101.740  19.840
    18 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2505      GCM 08:51:20.71  1425.69  14.43   4-  1-  1  101.740  19.830
    18 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3865      GCM 08:51:20.72  1425.69  14.43   4-  2-  2  101.740  19.830
    20 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422817         GCM 08:51:22.12  1425.56  16.04   4-  4-  3  101.740  19.820
    21 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 926       GCM 08:51:22.34  1425.48  16.84   5-  1-  1  101.740  19.810
    22 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 3        GCM 08:51:23.27  1425.17  17.64   2          101.740  19.800
    23 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1061     GCM 08:51:22.95  1424.95  18.44   2-  1-  1  101.740  19.790
    24 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422820         GCM 08:51:24.29  1424.83  19.25   2  < 110>  101.740  19.780
    25 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 08:51:24.44  1424.78  20.05   4-  2-  2  101.740  19.770
    26 RKS                             1 DV 02842 19 186      GCM 08:51:23.58  1424.74  20.85   5-  2-  2  101.740  19.760
    27 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200328        GCM 08:51:23.96  1424.61  21.65   4-  2-  2  101.740  19.750
    28 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 472       GCM 08:51:25.06  1424.58  22.45   5-  3-  3  101.740  19.740
    29 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08260        GCM 08:51:24.56  1424.41  23.26   4-  1-  1  101.740  19.730
    30 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6425      GCM 08:51:24.71  1424.36  24.06   3-  2-  2  101.740  19.720
    31 Gabryś Józef                    1 PL 19 165270         GCM 08:51:24.88  1424.31  24.86   2  <  78>  101.740  19.710
    32 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 08:51:26.24  1424.19  25.66   4-  3-  3  101.740  19.700
    33 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051384  GCM 08:51:26.38  1424.14  26.46   5-  2-  2  101.740  19.690
    33 KUBA - OLA                      1 PL 19 660205         GCM 08:51:26.39  1424.14  26.46   4-  3-  3  101.740  19.690
    35 KOTEK 1                         1 PL 19 511086         GCM 08:51:25.83  1423.99  28.07   5-  3-  3  101.740  19.670
    36 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167714        GCM 08:51:25.98  1423.94  28.87   4-  2-  2  101.740  19.660
    37 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167761        GCM 08:51:26.73  1423.69  29.67   2          101.740  19.650
    38 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3622     GCM 08:51:26.97  1423.61  30.47   3-  2-  2  101.740  19.640
    39 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350298        GCM 08:51:28.02  1423.59  31.28   5-  3-  3  101.740  19.630
    40 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 641      GCM 08:51:28.13  1423.56  32.08   4-  2-  2  101.740  19.620
    41 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 265      GCM 08:51:28.24  1423.52  32.88   4-  2-  2  101.740  19.610
    42 Team Paula                      1 NL 19 1032018        GCM 08:51:27.55  1423.42  33.68   5-  1-  1  101.740  19.600
    43 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 08:51:27.86  1423.32  34.48   3-  2-  2  101.740  19.590
    44 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577901         GCM 08:51:29.21  1423.20  35.28   4-  2-  2  101.740  19.580
    45 RKS                             1 DV 02842 19 184      GCM 08:51:29.38  1423.14  36.09   2          101.740  19.570
    46 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 08:51:28.51  1423.10  36.89   2          101.740  19.560
    47 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 08:51:28.91  1422.97  37.69   2  < 264>  101.740  19.550
    48 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41339        GCM 08:51:30.03  1422.93  38.49   2-  2-  2  101.740  19.540
    49 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1442      GCM 08:51:30.04  1422.92  39.29   4-  4-  3  101.740  19.530
    50 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1485      GCM 08:51:30.41  1422.80  40.10   3-  1-  1  101.740  19.520
    51 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1026      GCM 08:51:29.51  1422.77  40.90   4-  2-  2  101.740  19.510
    51 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2423      GCM 08:51:29.52  1422.77  40.90   4-  1-  1  101.740  19.510
    53 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5659      GCM 08:51:31.08  1422.58  42.50   5-  5-  3  101.740  19.490
    54 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350297        GCM 08:51:31.21  1422.54  43.30   2  < 403>  101.740  19.480
    55 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4418      GCM 08:51:30.59  1422.41  44.11   3-  1-  1  101.740  19.470
    56 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9516      GCM 08:51:30.71  1422.37  44.91   4-  1-  1  101.740  19.460
    57 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8529      GCM 08:51:32.04  1422.26  45.71   2-  1-  1  101.740  19.450
    57 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976607         GCM 08:51:32.03  1422.26  45.71   2  <  59>  101.740  19.450
    59 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976634         GCM 08:51:33.11  1421.91  47.31   3  <  81>  101.740  19.440
    60 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218090       GCM 08:51:33.23  1421.87  48.12   2  < 345>  101.740  19.430
    61 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577915         GCM 08:51:33.44  1421.80  48.92   2          101.740  19.420
    62 Korepta Dawid                   1 PL 19 982056         GCM 08:51:32.81  1421.67  49.72   1-  1-  1  101.740  19.410
    63 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 08:51:34.17  1421.56  50.52   5-  2-  2  101.740  19.400
    64 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 7        GCM 08:51:33.55  1421.43  51.32   2-  1-  1  101.740  19.390
    65 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 08:51:35.08  1421.25  52.13   5-  2-  2  101.740  19.380
    66 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8700      GCM 08:51:35.71  1420.72  52.93   4-  3-  3  101.740  19.370
    67 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1364      GCM 08:51:37.21  1420.55  53.73   5-  3-  3  101.740  19.360
    68 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 08:51:37.49  1420.46  54.53   4-  3-  3  101.740  19.350
    69 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662026         GCM 08:51:36.96  1420.30  55.33   4-  2-  2  101.740  19.340
    70 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10236     GCM 08:51:38.16  1420.24  56.13   5-  2-  2  101.740  19.330
    71 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3954      GCM 08:51:39.24  1419.88  56.94   4-  2-  2  101.740  19.320
    72 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1355      GCM 08:51:39.42  1419.82  57.74   2  < 301>  101.740  19.310
    73 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 08:51:40.13  1419.59  58.54   4-  1-  1  101.740  19.300
    74 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 08:51:40.32  1419.52  59.34   4-  2-  2  101.740  19.290
    75 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8062      GCM 08:51:40.65  1419.08  60.14   3-  2-  2  101.740  19.280
    76 Brożyna Edward                  1 PL 19 519302         GCM 08:51:42.05  1418.95  60.95   3-  1-  1  101.740  19.270
    77 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 08:51:42.49  1418.81  61.75   3-  2-  2  101.740  19.260
    78 Gabryś Józef                    1 PL 19 165261         GCM 08:51:42.87  1418.35  62.55   3          101.740  19.250
    79 Tyka Stanisław                  1 PL 0451 19 601       GCM 08:51:45.24  1417.90  63.35   5-  1-  1  101.740  19.240
    80 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5109      GCM 08:51:44.78  1417.72  64.15   3-  2-  2  101.740  19.230
    81 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4349      GCM 08:51:47.32  1417.22  64.96   4          101.740   0.000
    82 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2621      GCM 08:51:47.39  1417.19  65.76   5-  2-  2  101.740  19.210
    83 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979701         GCM 08:51:49.63  1416.13  66.56   4-  2-  2  101.740  19.200
    84 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 08:51:51.17  1415.95  67.36   5-  1-  1  101.740  19.190
    85 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2096      GCM 08:51:59.90  1412.76  68.16   5-  3-  3  101.740  19.180
    86 Wójciak Leon 2                  1 PL 0235 19 4835      GCM 08:52:16.09  1407.81  68.97   1-  1-  1  101.740  19.170
    87 GVC Team                        1 PL 0347 19 9636      GCM 08:52:19.64  1406.34  69.77   5-  1-  1  101.740  19.160
    88 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2326     GCM 08:52:22.43  1405.76  70.57   4-  1-  1  101.740  19.150
    89 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10254     GCM 08:52:24.40  1405.12  71.37   4-  1-  1  101.740  19.140
    90 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729365        GCM 08:52:26.18  1404.54  72.17   4-  1-  1  101.740  19.130
    91 BOICHEV                         1 UKR 19 2415141       GCM 08:52:26.73  1404.04  72.98   5-  1-  1  101.740  19.120
    92 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1599      GCM 08:52:27.61  1403.76  73.78   5-  1-  1  101.740  19.110
    93 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4409       GCM 08:52:55.22  1395.22  74.58   2          101.740  19.100
    94 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190304        GCM 08:52:54.88  1395.01  75.38   5-  2-  2  101.740  19.090
    95 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235801         GCM 08:53:02.44  1392.92  76.18   3-  2-  2  101.740  19.090
    96 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 08:53:03.25  1392.67  76.98   2  < 109>  101.740  19.080
    97 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5992      GCM 08:53:03.38  1392.62  77.79   5-  1-  1  101.740  19.070
    98 MARCIN                          1 PL 19 694102         GCM 08:53:04.32  1392.33  78.59   4-  2-  2  101.740  19.060
    99 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1051      GCM 08:53:03.97  1392.12  79.39   4-  2-  2  101.740  19.050
   100 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079961        GCM 08:53:05.32  1392.01  80.19   5-  3-  3  101.740  19.040
   101 Oliwia                          1 PL 19 518834         GCM 08:53:04.79  1391.86  80.99   4-  2-  2  101.740  19.030
   102 SEBASTIAN S                     1 PL 19 787060         GCM 08:53:06.23  1391.72  81.80   1-  1-  1  101.740  19.020
   103 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17878        GCM 08:53:05.73  1391.56  82.60   3-  1-  1  101.740  19.010
   104 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 08:53:05.87  1391.52  83.40   4-  1-  1  101.740  19.000
   105 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 08:53:05.88  1391.51  84.20   4-  1-  1  101.740  18.990
   106 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8060      GCM 08:53:06.63  1391.28  85.00   2          101.740  18.980
   107 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 08:53:06.78  1391.23  85.81   4-  1-  1  101.740  18.970
   108 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976778         GCM 08:53:06.79  1391.22  86.61   2          101.740  18.960
   109 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1439      GCM 08:53:06.99  1391.16  87.41   3  < 382>  101.740  18.950
   110 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422812         GCM 08:53:08.17  1391.10  88.21   3  < 398>  101.740  18.940
   111 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829034         GCM 08:53:08.26  1391.08  89.01   2          101.740  18.930
   112 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8022      GCM 08:53:07.73  1390.93  89.82   5-  2-  2  101.740  18.920
   113 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971010         GCM 08:53:09.41  1390.71  90.62   2-  1-  1  101.740  18.910
   113 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517276         GCM 08:53:09.40  1390.71  90.62   4-  1-  1  101.740  18.910
   115 Łukasz Zych 2                   1 PL 0314 19 1593      GCM 08:53:08.64  1390.64  92.22   1-  1-  1  101.740  18.890
   116 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 08:53:08.80  1390.59  93.02   2          101.740  18.880
   117 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 08:53:08.94  1390.54  93.83   5-  4-  3  101.740  18.870
   117 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5026501        GCM 08:53:08.95  1390.54  93.83   4-  2-  2  101.740  18.870
   119 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2171      GCM 08:53:10.13  1390.48  95.43   5-  1-  1  101.740  18.850
   120 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469602         GCM 08:53:10.36  1390.41  96.23   2          101.740  18.840
   120 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980842         GCM 08:53:10.37  1390.41  96.23   2          101.740  18.840
   122 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3080      GCM 08:53:09.75  1390.29  97.83   2-  2-  2  101.740  18.820
   123 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078173        GCM 08:53:09.76  1390.28  98.64   5-  2-  2  101.740  18.810
   124 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521138         GCM 08:53:09.92  1390.23  99.44   2          101.740  18.800
   125 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 70        GCM 08:53:11.49  1390.05 100.24   4-  1-  1  101.740  18.790
   126 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152943         GCM 08:53:10.83  1389.95 101.04   2          101.740  18.780
   126 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079903        GCM 08:53:10.81  1389.95 101.04   2  < 247>  101.740  18.780
   128 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 08:53:10.97  1389.90 102.65   4-  1-  1  101.740  18.760
   129 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 278        GCM 08:53:12.02  1389.88 103.45   3-  1-  1  101.740  18.750
   129 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 08:53:12.03  1389.88 103.45   4-  1-  1  101.740  18.750
   131 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662020         GCM 08:53:12.17  1389.84 105.05   2          101.740  18.730
   131 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218117       GCM 08:53:12.16  1389.84 105.05   4-  1-  1  101.740  18.730
   133 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067360        GCM 08:53:12.31  1389.79 106.66   2-  2-  2  101.740  18.720
   134 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 08:53:12.62  1389.38 107.46   2          101.740  18.710
   135 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981117         GCM 08:53:12.95  1389.27 108.26   4-  2-  2  101.740  18.700
   136 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 629      GCM 08:53:14.23  1389.19 109.06   2          101.740  18.690
   136 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 08:53:14.22  1389.19 109.06   3-  2-  2  101.740  18.690
   138 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752676         GCM 08:53:14.35  1389.15 110.67   3-  1-  1  101.740  18.670
   139 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 972      GCM 08:53:13.57  1389.08 111.47   4-  2-  2  101.740  18.660
   140 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322138        GCM 08:53:13.89  1388.98 112.27   2  < 275>  101.740  18.650
   141 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2301      GCM 08:53:15.19  1388.88 113.07   4-  1-  1  101.740  18.640
   142 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 471       GCM 08:53:15.33  1388.84 113.87   2  < 390>  101.740  18.630
   143 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 08:53:14.66  1388.73 114.68   5-  2-  2  101.740  18.620
   143 USZEW - CITY                    1 PL 19 683257         GCM 08:53:14.68  1388.73 114.68   4-  2-  2  101.740  18.620
   145 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 08:53:14.83  1388.68 116.28   5-  2-  2  101.740  18.600
   145 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5663      GCM 08:53:14.84  1388.68 116.28   2  < 353>  101.740  18.600
   147 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 333      GCM 08:53:16.31  1388.53 117.88   5-  1-  1  101.740  18.580
   147 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4903      GCM 08:53:16.30  1388.53 117.88   4-  2-  2  101.740  18.580
   149 JD                              1 PL 0288 19 823       GCM 08:53:15.76  1388.39 119.49   4-  3-  3  101.740  18.560
   150 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 980811         GCM 08:53:15.78  1388.38 120.29   2          101.740  18.550
   151 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5506      GCM 08:53:15.94  1388.33 121.09   3-  3-  3  101.740  18.540
   151 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 08:53:15.95  1388.33 121.09   5-  3-  3  101.740  18.540
   153 Kupka-Śmiłowski 3               1 PL 19 368593         GCM 08:53:17.01  1388.31 122.69   2-  1-  1  101.740  18.520
   154 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 481       GCM 08:53:16.62  1388.11 123.50   5-  2-  2  101.740  18.510
   155 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 77             GCM 08:53:16.99  1388.00 124.30   4-  1-  1  101.740  18.500
   156 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 08:53:18.04  1387.98 125.10   5-  2-  2  101.740  18.490
   157 Ziggy Szuba                     1 AU 19 88             GCM 08:53:18.49  1387.84 125.90   2  < 200>  101.740  18.480
   158 KOTEK 1                         1 PL 19 511168         GCM 08:53:17.51  1387.83 126.70   2  < 374>  101.740  18.470
   159 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223945        GCM 08:53:19.09  1387.65 127.51   3-  1-  1  101.740  18.460
   160 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8404      GCM 08:53:19.42  1387.55 128.31   4-  1-  1  101.740  18.450
   161 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 13       GCM 08:53:18.50  1387.52 129.11   5-  2-  2  101.740  18.440
   162 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76857        GCM 08:53:18.93  1387.39 129.91   3-  2-  2  101.740  18.430
   163 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317282         GCM 08:53:20.24  1387.29 130.71   4-  3-  3  101.740  18.420
   163 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 08:53:20.23  1387.29 130.71   2          101.740  18.420
   165 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 08:53:19.58  1387.18 132.32   2  < 206>  101.740  18.400
   166 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8015      GCM 08:53:21.02  1387.04 133.12   4-  3-  3  101.740  18.390
   167 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 08:53:21.15  1387.00 133.92   3-  1-  1  101.740  18.380
   168 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2524      GCM 08:53:21.47  1386.90 134.72   5-  2-  2  101.740  18.370
   169 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521003         GCM 08:53:20.68  1386.83 135.53   5-  2-  2  101.740  18.360
   170 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138195         GCM 08:53:21.76  1386.49 136.33   5-  3-  3  101.740  18.360
   171 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3371      GCM 08:53:23.02  1386.41 137.13   4-  1-  1  101.740  18.350
   171 KOTEK 2                         1 PL 19 511176         GCM 08:53:23.03  1386.41 137.13   4-  3-  3  101.740  18.350
   173 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2554      GCM 08:53:22.51  1386.26 138.73   2          101.740  18.330
   174 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 407       GCM 08:53:24.02  1386.10 139.53   3-  1-  1  101.740  18.320
   175 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41337        GCM 08:53:25.32  1385.69 140.34   2          101.740  18.310
   176 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657072         GCM 08:53:24.78  1385.54 141.14   3-  1-  1  101.740  18.300
   177 Micyk Wiesław                   1 PL 0412 19 428       GCM 08:53:26.38  1385.36 141.94   2-  2-  2  101.740  18.290
   178 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 08:53:26.39  1385.35 142.74   4-  3-  3  101.740  18.280
   179 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 08:53:27.12  1385.12 143.54   3-  1-  1  101.740  18.270
   180 Górka Mateusz                   1 PL 19 547581         GCM 08:53:28.30  1384.75 144.35   4-  2-  2  101.740  18.260
   181 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473341         GCM 08:53:27.61  1384.65 145.15   2  < 283>  101.740  18.250
   182 ADEK                            1 PL 0232 19 5100      GCM 08:53:27.77  1384.60 145.95   2-  2-  2  101.740  18.240
   183 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 11833        GCM 08:53:29.00  1384.53 146.75   5-  2-  2  101.740  18.230
   184 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5354           GCM 08:53:29.03  1384.52 147.55   4-  2-  2  101.740  18.220
   185 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995505         GCM 08:53:28.68  1384.32 148.36   3-  2-  2  101.740  18.210
   186 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 08:53:30.36  1384.11 149.16   2          101.740  18.200
   187 Team Fever Free                 1 BE 19 2004006        GCM 08:53:30.92  1383.62 149.96   5-  3-  3  101.740  18.190
   188 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 08:53:31.93  1383.30 150.76   5-  1-  1  101.740  18.180
   189 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8004      GCM 08:53:34.12  1382.93 151.56   2  < 229>  101.740  18.170
   190 Stępień Bogdan 1                1 PL 19 1067209        GCM 08:53:34.43  1382.83 152.37   3-  1-  1  101.740  18.160
   191 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 08:53:35.47  1382.50 153.17   5-  1-  1  101.740  18.150
   192 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4310      GCM 08:53:34.70  1382.43 153.97   5-  3-  3  101.740  18.140
   193 Team Deen                       1 NL 19 1032019        GCM 08:53:35.94  1382.04 154.77   5-  3-  3  101.740  18.130
   194 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7902      GCM 08:53:38.43  1381.58 155.57   4-  2-  2  101.740  18.120
   195 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2561      GCM 08:53:37.72  1381.49 156.38   5-  2-  2  101.740  18.110
   196 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3452      GCM 08:53:39.30  1381.31 157.18   2          101.740  18.100
   197 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 08:53:38.73  1381.17 157.98   4-  1-  1  101.740  18.090
   198 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 08:53:39.54  1380.92 158.78   2  < 406>  101.740  18.080
   199 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787041         GCM 08:53:39.67  1380.88 159.58   4-  1-  1  101.740  18.070
   200 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384965         GCM 08:53:41.25  1380.70 160.38   3  < 223>  101.740  18.060
   201 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8663      GCM 08:53:40.59  1380.59 161.19   2  < 309>  101.740  18.050
   201 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042453        GCM 08:53:40.58  1380.59 161.19   4-  3-  3  101.740  18.050
   203 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 353      GCM 08:53:42.02  1380.46 162.79   2          101.740  18.030
   204 Józek                           1 PL 0314 19 3251      GCM 08:53:42.20  1380.40 163.59   3-  1-  1  101.740  18.020
   204 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9821      GCM 08:53:42.19  1380.40 163.59   3-  1-  1  101.740  18.020
   206 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4108      GCM 08:53:42.43  1380.33 165.20   3          101.740  18.000
   207 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 08:53:43.35  1380.04 166.00   4-  1-  1  101.740  18.000
   208 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995599         GCM 08:53:42.52  1379.99 166.80   2          101.740  17.990
   209 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 08:53:42.66  1379.94 167.60   4-  2-  2  101.740  17.980
   210 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737750        GCM 08:53:42.77  1379.91 168.40   2-  2-  2  101.740  17.970
   211 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757352        GCM 08:53:44.26  1379.76 169.21   4-  1-  1  101.740  17.960
   212 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11456     GCM 08:53:43.60  1379.65 170.01   4-  1-  1  101.740  17.950
   213 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687208         GCM 08:53:43.93  1379.55 170.81   3-  2-  2  101.740  17.940
   214 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 08:53:45.03  1379.52 171.61   5-  1-  1  101.740  17.930
   215 W i L Styczeń                   1 PL 19 410344         GCM 08:53:45.34  1379.42 172.41   3-  2-  2  101.740  17.920
   216 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317264         GCM 08:53:45.46  1379.38 173.22   2  < 349>  101.740  17.910
   217 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4333      GCM 08:53:44.71  1379.30 174.02   2  < 227>  101.740  17.900
   218 KOTEK 2                         1 PL 19 511175         GCM 08:53:44.80  1379.28 174.82   2  < 220>  101.740  17.890
   219 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335371        GCM 08:53:46.22  1379.15 175.62   2          101.740  17.880
   220 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 08:53:46.30  1379.12 176.42   3          101.740  17.870
   221 Team Twente                     1 NL 19 1310317        GCM 08:53:45.89  1378.94 177.23   2-  1-  1  101.740  17.860
   222 Combinatie Post                 1 NL 19 1279963        GCM 08:53:45.98  1378.91 178.03   3-  1-  1  101.740  17.850
   223 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 08:53:47.04  1378.89 178.83   4  < 375>  101.740   0.000
   224 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 08:53:46.50  1378.75 179.63   2          101.740  17.830
   225 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521010         GCM 08:53:48.06  1378.57 180.43   2          101.740  17.820
   226 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1972      GCM 08:53:48.34  1378.49 181.23   4-  1-  1  101.740  17.810
   227 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4315      GCM 08:53:48.35  1378.48 182.04   3          101.740  17.800
   228 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687249         GCM 08:53:47.54  1378.42 182.84   2          101.740  17.790
   229 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8023      GCM 08:53:47.67  1378.38 183.64   3          101.740  17.780
   230 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8062      GCM 08:53:48.72  1378.06 184.44   2          101.740  17.770
   231 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223941        GCM 08:53:48.83  1378.02 185.24   3-  2-  2  101.740  17.760
   232 Górka Marian                    1 PL 19 547026         GCM 08:53:48.93  1377.99 186.05   5-  1-  1  101.740  17.750
   233 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067377        GCM 08:53:49.55  1377.80 186.85   2          101.740  17.740
   234 ADEK                            1 PL 0232 19 5097      GCM 08:53:49.91  1377.69 187.65   2          101.740  17.730
   235 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 08:53:51.24  1377.58 188.45   4-  1-  1  101.740  17.720
   236 JOHNY                           1 PL 0313 19 531       GCM 08:53:51.36  1377.55 189.25   4-  2-  2  101.740  17.710
   237 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 08:53:51.38  1377.54 190.06   4-  3-  3  101.740  17.700
   238 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7911      GCM 08:53:51.48  1377.51 190.86   2          101.740  17.690
   239 COBA team                       1 PL 19 384908         GCM 08:53:50.59  1377.47 191.66   2  < 289>  101.740  17.680
   240 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737751        GCM 08:53:50.90  1377.38 192.46   2          101.740  17.670
   240 The Lever Syndicate 1           1 GB 19 02183          GCM 08:53:50.89  1377.38 192.46   1-  1-  1  101.740  17.670
   242 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 08:53:52.10  1377.32 194.07   4-  2-  2  101.740  17.650
   243 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965831         GCM 08:53:52.26  1377.27 194.87   3-  1-  1  101.740  17.640
   244 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3586      GCM 08:53:52.36  1377.24 195.67   3-  1-  1  101.740  17.640
   245 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2633      GCM 08:53:53.39  1376.92 196.47   2          101.740  17.630
   246 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042601        GCM 08:53:53.40  1376.91 197.27   2  < 364>  101.740  17.620
   247 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079957        GCM 08:53:52.58  1376.86 198.08   3          101.740  17.610
   248 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 08:53:52.69  1376.82 198.88   5-  4-  3  101.740  17.600
   249 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368600         GCM 08:53:52.87  1376.77 199.68   3-  3-  3  101.740  17.590
   249 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2505      GCM 08:53:52.86  1376.77 199.68   2          101.740  17.590
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   251 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 725        GCM 08:53:54.13  1376.69 201.28   4-  1-  1  101.740  17.570
   252 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 08:53:54.14  1376.68 202.09   3-  1-  1  101.740  17.560
   253 Haffner R.                      1 DV 02241 19 334      GCM 08:53:54.31  1376.63 202.89   3-  1-  1  101.740  17.550
   253 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5164      GCM 08:53:54.32  1376.63 202.89   2          101.740  17.550
   255 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678450         GCM 08:53:54.35  1376.62 204.49   3-  2-  2  101.740  17.530
   256 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4848      GCM 08:53:54.45  1376.59 205.29   4-  1-  1  101.740  17.520
   257 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 08:53:53.78  1376.48 206.09   4-  2-  2  101.740  17.510
   258 The Lever Syndicate 2           1 GB 19 02167          GCM 08:53:53.99  1376.42 206.90   2-  1-  1  101.740  17.500
   258 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500326        GCM 08:53:53.97  1376.42 206.90   4-  3-  3  101.740  17.500
   260 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138180         GCM 08:53:55.04  1376.40 208.50   2  < 303>  101.740  17.480
   261 Oleksy Bolesław                 1 PL 0314 19 3738      GCM 08:53:55.35  1376.31 209.30   4-  1-  1  101.740  17.470
   261 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5248     GCM 08:53:55.34  1376.31 209.30   3-  1-  1  101.740  17.470
   263 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3221      GCM 08:53:55.38  1376.30 210.91   4-  1-  1  101.740  17.450
   264 KUBA - OLA                      1 PL 19 660237         GCM 08:53:54.55  1376.24 211.71   3          101.740  17.440
   264 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 08:53:54.57  1376.24 211.71   4-  2-  2  101.740  17.440
   266 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5502      GCM 08:53:54.82  1376.16 213.31   2  < 306>  101.740  17.420
   266 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469587         GCM 08:53:54.81  1376.16 213.31   4-  4-  3  101.740  17.420
   268 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981128         GCM 08:53:56.02  1376.10 214.92   2          101.740  17.400
   269 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2238      GCM 08:53:56.32  1376.01 215.72   2  < 395>  101.740  17.390
   270 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047347        GCM 08:53:56.33  1376.00 216.52   3-  2-  2  101.740  17.380
   271 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 764       GCM 08:53:56.45  1375.97 217.32   2-  1-  1  101.740  17.370
   272 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 825      GCM 08:53:56.46  1375.96 218.12   2          101.740  17.360
   273 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 4079813        GCM 08:53:55.56  1375.93 218.93   4-  1-  1  101.740  17.350
   274 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452078         GCM 08:53:55.70  1375.89 219.73   3-  1-  1  101.740  17.340
   275 Patryk Sikorski                 1 PL 19 384959         GCM 08:53:55.83  1375.85 220.53   2          101.740  17.330
   275 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322137        GCM 08:53:55.81  1375.85 220.53   3  < 324>  101.740  17.330
   277 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3079      GCM 08:53:57.14  1375.75 222.13   2          101.740  17.310
   278 Team Heiligenhafen 2            1 DV 03043 19 94       GCM 08:53:57.35  1375.69 222.94   2-  1-  1  101.740  17.300
   279 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3110      GCM 08:53:57.44  1375.66 223.74   4-  1-  1  101.740  17.290
   280 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019145        GCM 08:53:56.68  1375.58 224.54   5-  1-  1  101.740  17.280
   281 DOLSK Team                      1 PL 19 310402         GCM 08:53:56.91  1375.51 225.34   3-  1-  1  101.740  17.270
   281 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051263        GCM 08:53:56.93  1375.51 225.34   4-  2-  2  101.740  17.270
   283 Oliwia                          1 PL 19 518820         GCM 08:53:58.10  1375.45 226.94   2          101.740  17.260
   283 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 08:53:58.11  1375.45 226.94   3          101.740  17.260
   285 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 08:53:58.13  1375.44 228.55   2          101.740  17.240
   286 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977803         GCM 08:53:58.31  1375.39 229.35   5-  3-  3  101.740  17.230
   287 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867403         GCM 08:53:57.63  1375.29 230.15   5-  1-  1  101.740  17.220
   288 Sroka Stanisław                 1 PL 0235 19 154       GCM 08:53:57.87  1375.22 230.95   1-  1-  1  101.740  17.210
   289 COBA team                       1 PL 19 384909         GCM 08:53:57.88  1375.21 231.76   3  < 300>  101.740  17.200
   290 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 08:53:59.43  1375.04 232.56   4-  1-  1  101.740  17.190
   291 J-J                             1 PL 19 1130046        GCM 08:53:58.60  1374.99 233.36   2          101.740  17.180
   291 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 881       GCM 08:53:58.61  1374.99 233.36   3-  1-  1  101.740  17.180
   293 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368536         GCM 08:53:58.73  1374.95 234.96   2  < 332>  101.740  17.160
   294 W i L Styczeń                   1 PL 0170 19 7001      GCM 08:53:58.90  1374.90 235.77   2          101.740  17.150
   295 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 16       GCM 08:53:58.91  1374.89 236.57   4-  2-  2  101.740  17.140
   295 Team Deen                       1 NL 19 1032014        GCM 08:53:58.93  1374.89 236.57   2  < 365>  101.740  17.140
   297 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977826         GCM 08:54:00.44  1374.73 238.17   2  < 344>  101.740  17.120
   298 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2006      GCM 08:53:59.57  1374.69 238.97   2          101.740  17.110
   299 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 08:53:59.67  1374.66 239.78   3-  1-  1  101.740  17.100
   300 COBA team                       1 PL 19 384925         GCM 08:53:59.68  1374.65 240.58   4          101.740   0.000
   301 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 1024     GCM 08:53:59.81  1374.61 241.38   3-  1-  1  101.740  17.080
   301 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1345      GCM 08:53:59.82  1374.61 241.38   3          101.740  17.080
   303 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138192         GCM 08:53:59.94  1374.57 242.98   3          101.740  17.060
   304 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326747        GCM 08:54:01.03  1374.55 243.79   3-  1-  1  101.740  17.050
   304 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067362        GCM 08:54:01.02  1374.55 243.79   2-  1-  1  101.740  17.050
   306 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5501      GCM 08:54:01.19  1374.50 245.39   3          101.740  17.030
   307 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1730      GCM 08:54:00.77  1374.32 246.19   2  < 327>  101.740  17.020
   308 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047341        GCM 08:54:02.04  1374.23 246.99   2          101.740  17.010
   309 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8691      GCM 08:54:02.36  1374.13 247.79   3          101.740  17.000
   310 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1989      GCM 08:54:02.46  1374.10 248.60   2          101.740  16.990
   311 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3445      GCM 08:54:01.54  1374.08 249.40   4-  1-  1  101.740  16.980
   312 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078158        GCM 08:54:01.87  1373.98 250.20   2-  1-  1  101.740  16.970
   312 GROSIK                          1 PL 0231 19 917       GCM 08:54:01.86  1373.98 250.20   5-  1-  1  101.740  16.970
   314 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3633     GCM 08:54:03.19  1373.88 251.80   2          101.740  16.950
   315 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1662      GCM 08:54:03.29  1373.85 252.61   2          101.740  16.940
   316 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 681      GCM 08:54:02.63  1373.74 253.41   2          101.740  16.930
   316 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2922      GCM 08:54:02.64  1373.74 253.41   4-  1-  1  101.740  16.930
   318 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 3         GCM 08:54:02.68  1373.73 255.01   2  < 323>  101.740  16.910
   318 Sobczak Marcin                  1 PL 0412 19 6032      GCM 08:54:02.67  1373.73 255.01   2-  1-  1  101.740  16.910
   320 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 162       GCM 08:54:02.80  1373.69 256.62   3-  2-  2  101.740  16.900
   321 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361897         GCM 08:54:02.82  1373.68 257.42   5-  1-  1  101.740  16.890
   322 Team Fever Free                 1 BE 19 3066045        GCM 08:54:02.96  1373.64 258.22   2  < 401>  101.740  16.880
   323 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 4         GCM 08:54:04.02  1373.62 259.02   3          101.740  16.870
   324 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 08:54:04.05  1373.61 259.82   4          101.740   0.000
   325 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 08:54:04.20  1373.57 260.63   3-  1-  1  101.740  16.850
   326 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 08:54:04.21  1373.56 261.43   2          101.740  16.840
   327 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1742      GCM 08:54:04.32  1373.53 262.23   3  < 363>  101.740  16.830
   328 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 15       GCM 08:54:03.70  1373.41 263.03   2          101.740  16.820
   329 GIBA                            1 PL 0231 19 2920      GCM 08:54:03.85  1373.37 263.83   3-  1-  1  101.740  16.810
   330 Team Kogut                      1 PL 0218 19 135       GCM 08:54:03.86  1373.36 264.64   2-  1-  1  101.740  16.800
   331 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223955        GCM 08:54:03.99  1373.32 265.44   2          101.740  16.790
   332 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368567         GCM 08:54:05.09  1373.29 266.24   3          101.740  16.780
   333 Olędzki                         1 PL 0385 19 2936      GCM 08:54:05.43  1373.19 267.04   1-  1-  1  101.740  16.770
   334 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 08:54:04.54  1373.15 267.84   2-  1-  1  101.740  16.760
   334 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 08:54:04.55  1373.15 267.84   3-  1-  1  101.740  16.760
   336 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036384        GCM 08:54:04.78  1373.08 269.45   3-  1-  1  101.740  16.740
   337 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1901      GCM 08:54:06.07  1372.99 270.25   2  < 391>  101.740  16.730
   337 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 08:54:06.08  1372.99 270.25   2          101.740  16.730
   339 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 1152822        GCM 08:54:06.30  1372.92 271.85   2          101.740  16.710
   340 MARCIN                          1 PL 19 694104         GCM 08:54:05.78  1372.77 272.65   2          101.740  16.700
   341 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239007        GCM 08:54:05.92  1372.73 273.46   3-  1-  1  101.740  16.690
   342 Kołodziej & Matias              1 PL 0197 19 655       GCM 08:54:07.13  1372.66 274.26   2          101.740  16.680
   343 Team Stefan                     1 BE 19 2047868        GCM 08:54:07.33  1372.60 275.06   5-  1-  1  101.740  16.670
   344 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977820         GCM 08:54:06.53  1372.54 275.86   3          101.740  16.660
   345 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218109       GCM 08:54:06.63  1372.51 276.66   3          101.740  16.650
   346 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469428         GCM 08:54:06.64  1372.50 277.47   2  < 354>  101.740  16.640
   347 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041715        GCM 08:54:06.72  1372.48 278.27   4-  1-  1  101.740  16.630
   348 USZEW - CITY                    1 PL 19 683237         GCM 08:54:06.93  1372.41 279.07   2          101.740  16.620
   349 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317261         GCM 08:54:08.38  1372.28 279.87   3          101.740  16.610
   350 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2501      GCM 08:54:08.39  1372.27 280.67   2-  1-  1  101.740  16.600
   351 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678452         GCM 08:54:07.56  1372.22 281.48   2          101.740  16.590
   352 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131307        GCM 08:54:09.17  1372.03 282.28   5-  1-  1  101.740  16.580
   353 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5660      GCM 08:54:08.51  1371.93 283.08   3  < 394>  101.740  16.570
   354 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469555         GCM 08:54:08.71  1371.87 283.88   3  < 355>  101.740  16.560
   355 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469646         GCM 08:54:08.84  1371.83 284.68   4          101.740   0.000
   355 MAŁGORZATA                      1 PL 19 980102         GCM 08:54:08.82  1371.83 284.68   2-  1-  1  101.740  16.550
   357 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 387          GCM 08:54:09.59  1371.59 286.29   4-  1-  1  101.740  16.540
   358 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389754        GCM 08:54:09.71  1371.56 287.09   5-  1-  1  101.740  16.530
   359 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051772        GCM 08:54:10.66  1371.26 287.89   4-  1-  1  101.740  16.520
   360 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2852      GCM 08:54:10.87  1371.20 288.69   5-  1-  1  101.740  16.510
   361 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 08:54:10.97  1371.17 289.49   2-  1-  1  101.740  16.500
   361 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 19 110029         GCM 08:54:10.98  1371.17 289.49   2-  1-  1  101.740  16.500
   363 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1737      GCM 08:54:12.17  1371.11 291.10   4          101.740   0.000
   364 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042602        GCM 08:54:12.43  1371.03 291.90   3          101.740  16.470
   365 Team Deen                       1 NL 19 1032024        GCM 08:54:11.60  1370.97 292.70   3          101.740  16.460
   366 MASTER TEAM 4                   1 PL 19 976785         GCM 08:54:11.69  1370.95 293.50   2          101.740  16.450
   367 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361609         GCM 08:54:13.34  1370.75 294.31   5-  1-  1  101.740  16.440
   368 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078175        GCM 08:54:13.46  1370.71 295.11   2          101.740  16.430
   369 Stani                           1 PL 0231 19 1745      GCM 08:54:12.71  1370.63 295.91   5-  1-  1  101.740  16.420
   370 Bobak Krzysiek                  1 PL 19 384964         GCM 08:54:12.88  1370.58 296.71   3-  1-  1  101.740  16.410
   371 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6423      GCM 08:54:14.06  1370.53 297.51   2          101.740  16.400
   371 Marysia M.                      1 PL 0200 19 2000      GCM 08:54:14.05  1370.53 297.51   2-  1-  1  101.740  16.400
   373 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500314        GCM 08:54:13.86  1370.28 299.12   2  < 384>  101.740  16.380
   374 KOTEK 1                         1 PL 19 511099         GCM 08:54:13.95  1370.25 299.92   3          101.740  16.370
   375 Tomasz Kropop 2                 1 PL 0208 19 7907      GCM 08:54:15.31  1370.14 300.72   1-  1-  1  101.740  16.360
   375 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 08:54:15.30  1370.14 300.72   5          101.740   0.000
   377 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3264      GCM 08:54:14.94  1369.95 302.33   3-  1-  1  101.740  16.340
   378 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1021      GCM 08:54:14.95  1369.94 303.13   2          101.740  16.330
   379 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200349        GCM 08:54:15.56  1369.76 303.93   2          101.740  16.320
   380 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76859        GCM 08:54:15.65  1369.73 304.73   2          101.740  16.310
   380 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050441        GCM 08:54:15.64  1369.73 304.73   2          101.740  16.310
   382 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1440      GCM 08:54:15.78  1369.69 306.34   4          101.740   0.000
   382 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519683         GCM 08:54:15.79  1369.69 306.34   2-  1-  1  101.740  16.290
   384 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500330        GCM 08:54:17.49  1369.47 307.94   3          101.740  16.270
   385 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 08:54:16.61  1369.43 308.74   5-  1-  1  101.740  16.260
   386 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 08:54:16.79  1369.38 309.54   2          101.740  16.250
   387 JOHNY                           1 PL 0313 19 540       GCM 08:54:18.17  1369.26 310.34   2          101.740  16.240
   387 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08253        GCM 08:54:18.18  1369.26 310.34   2          101.740  16.240
   389 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8058      GCM 08:54:18.39  1369.19 311.95   3-  1-  1  101.740  16.220
   390 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 470       GCM 08:54:17.68  1369.11 312.75   3          101.740  16.210
   391 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1980      GCM 08:54:18.52  1368.85 313.55   3          101.740  16.200
   392 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14077     GCM 08:54:18.78  1368.77 314.35   3-  1-  1  101.740  16.190
   393 Banek Robert                    1 PL 19 998484         GCM 08:54:18.93  1368.72 315.16   5-  1-  1  101.740  16.180
   394 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5655      GCM 08:54:19.78  1368.46 315.96   4  < 397>  101.740   0.000
   395 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2162      GCM 08:54:21.03  1368.38 316.76   3          101.740  16.170
   396 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 08:54:20.91  1368.11 317.56   2          101.740  16.160
   397 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5656      GCM 08:54:22.24  1368.01 318.36   5          101.740   0.000
   398 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422819         GCM 08:54:21.68  1367.88 319.17   4          101.740   0.000
   399 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190282        GCM 08:54:23.09  1367.75 319.97   2          101.740  16.130
   400 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4904      GCM 08:54:23.42  1367.65 320.77   2          101.740  16.120
   401 Team Fever Free                 1 BE 19 3066039        GCM 08:54:24.20  1367.41 321.57   3          101.740  16.110
   402 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 08:54:24.34  1367.37 322.37   2          101.740  16.100
   403 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350293        GCM 08:54:23.54  1367.31 323.18   3          101.740  16.090
   404 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 804      GCM 08:54:23.65  1367.27 323.98   4-  1-  1  101.740  16.080
   405 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239024        GCM 08:54:23.84  1367.22 324.78   2-  1-  1  101.740  16.070
   406 JD                              1 PL 0288 19 821       GCM 08:54:23.85  1367.21 325.58   3          101.740  16.060
   407 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 08:54:23.94  1367.19 326.38   2          101.740  16.050
   408 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067201        GCM 08:54:23.96  1367.18 327.19   2          101.740  16.040
   409 Górka Mateusz                   1 PL 19 547582         GCM 08:54:25.24  1367.09 327.99   2          101.740  16.030
   410 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10945     GCM 08:54:25.44  1367.03 328.79   2          101.740  16.020
   411 Team Thieu                      1 BE 19 5018595        GCM 08:54:24.70  1366.95 329.59   4-  1-  1  101.740  16.010
   412 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 269      GCM 08:54:24.93  1366.88 330.39   2          101.740  16.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   413 Stani                           1 PL 0231 19 1778      GCM 08:54:26.05  1366.85   0.00   2          101.740   0.000
   414 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979705         GCM 08:54:26.42  1366.73   0.00   3          101.740   0.000
   415 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5994      GCM 08:54:26.43  1366.73   0.00   2          101.740   0.000
   416 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657100         GCM 08:54:25.79  1366.62   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   417 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520562         GCM 08:54:27.07  1366.53   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   418 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218044       GCM 08:54:27.08  1366.53   0.00   2          101.740   0.000
   419 Stani                           1 PL 0231 19 1797      GCM 08:54:27.17  1366.50   0.00   3          101.740   0.000
   420 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 921      GCM 08:54:27.26  1366.48   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   421 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2639      GCM 08:54:26.88  1366.29   0.00   3          101.740   0.000
   422 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 23       GCM 08:54:28.07  1366.23   0.00   2          101.740   0.000
   423 J-J                             1 PL 19 1130030        GCM 08:54:28.32  1366.15   0.00   3          101.740   0.000
   424 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9935      GCM 08:54:28.34  1366.15   0.00   2          101.740   0.000
   425 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489102        GCM 08:54:28.31  1366.15   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   426 GVC Team                        1 PL 0347 19 9640      GCM 08:54:27.77  1366.01   0.00   2          101.740   0.000
   427 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 08:54:27.88  1365.98   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   428 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041661        GCM 08:54:29.07  1365.92   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   429 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757348        GCM 08:54:29.43  1365.81   0.00   2          101.740   0.000
   430 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 396          GCM 08:54:28.59  1365.76   0.00   2          101.740   0.000
   431 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3465      GCM 08:54:28.60  1365.76   0.00   3          101.740   0.000
   432 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662233         GCM 08:54:28.96  1365.65   0.00   3          101.740   0.000
   433 Pajor Edward                    1 PL 19 981733         GCM 08:54:30.06  1365.62   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   434 Adam Młynarski                  1 PL 19 522629         GCM 08:54:30.18  1365.58   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   435 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591960        GCM 08:54:30.37  1365.53   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   436 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10919     GCM 08:54:30.38  1365.52   0.00   3          101.740   0.000
   437 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 08:54:29.52  1365.48   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   438 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 280        GCM 08:54:29.86  1365.38   0.00   2          101.740   0.000
   439 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1975      GCM 08:54:29.95  1365.35   0.00   2          101.740   0.000
   440 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520572         GCM 08:54:31.02  1365.33   0.00   2          101.740   0.000
   441 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1012      GCM 08:54:31.27  1365.25   0.00   2          101.740   0.000
   442 Kołodziej & Matias              1 PL 19 551180         GCM 08:54:31.44  1365.20   0.00   4          101.740   0.000
   443 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 08:54:31.43  1365.20   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   444 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752661         GCM 08:54:30.64  1365.14   0.00   2          101.740   0.000
   445 Kupka-Śmiłowski 3               1 PL 19 368585         GCM 08:54:30.65  1365.13   0.00   2          101.740   0.000
   446 Górka Mateusz                   1 PL 19 547580         GCM 08:54:30.80  1365.09   0.00   3          101.740   0.000
   447 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 08:54:30.79  1365.09   0.00   3          101.740   0.000
   448 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035273        GCM 08:54:30.99  1365.03   0.00   2          101.740   0.000
   449 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8007      GCM 08:54:32.14  1364.98   0.00   4          101.740   0.000
   450 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 08:54:32.46  1364.89   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   451 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117721        GCM 08:54:31.71  1364.81   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   452 CARODOM                         1 PL 029 19 989        GCM 08:54:31.94  1364.74   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   453 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488821        GCM 08:54:31.95  1364.74   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   454 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389762        GCM 08:54:33.11  1364.69   0.00   2          101.740   0.000
   455 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4353      GCM 08:54:33.21  1364.66   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   456 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 08:54:33.43  1364.59   0.00   3          101.740   0.000
   457 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361895         GCM 08:54:32.56  1364.55   0.00   2          101.740   0.000
   458 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361623         GCM 08:54:32.57  1364.55   0.00   2          101.740   0.000
   459 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 169      GCM 08:54:32.84  1364.47   0.00   3          101.740   0.000
   460 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 08:54:34.39  1364.30   0.00   2          101.740   0.000
   461 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3261      GCM 08:54:34.48  1364.27   0.00   2          101.740   0.000
   462 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 08:54:33.66  1364.22   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   463 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124558         GCM 08:54:33.94  1364.13   0.00   2          101.740   0.000
   464 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036387        GCM 08:54:34.61  1363.93   0.00   2          101.740   0.000
   465 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10233     GCM 08:54:34.60  1363.93   0.00   3          101.740   0.000
   466 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 19 1068      GCM 08:54:34.72  1363.89   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   467 GVC Team                        1 PL 0347 19 9604      GCM 08:54:34.90  1363.84   0.00   3          101.740   0.000
   468 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 08:54:36.02  1363.80   0.00   2          101.740   0.000
   469 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 08:54:36.32  1363.71   0.00   2          101.740   0.000
   470 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4325      GCM 08:54:36.35  1363.70   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   471 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 08:54:36.43  1363.68   0.00   3          101.740   0.000
   472 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 08:54:35.55  1363.64   0.00   2          101.740   0.000
   473 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521617         GCM 08:54:35.66  1363.61   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   474 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517274         GCM 08:54:35.67  1363.60   0.00   2          101.740   0.000
   475 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4413       GCM 08:54:37.27  1363.42   0.00   3          101.740   0.000
   476 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 29       GCM 08:54:37.36  1363.39   0.00   3          101.740   0.000
   477 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 19 110032         GCM 08:54:37.45  1363.37   0.00   3          101.740   0.000
   478 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 295       GCM 08:54:36.63  1363.31   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   479 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044808        GCM 08:54:36.77  1363.27   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   480 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361159         GCM 08:54:36.75  1363.27   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   481 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117715        GCM 08:54:37.73  1362.98   0.00   2          101.740   0.000
   482 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1736      GCM 08:54:37.88  1362.93   0.00   5          101.740   0.000
   483 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 19       GCM 08:54:37.89  1362.93   0.00   3          101.740   0.000
   484 W i L Styczeń                   1 PL 19 411222         GCM 08:54:37.91  1362.92   0.00   3          101.740   0.000
   485 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051794        GCM 08:54:39.02  1362.89   0.00   2          101.740   0.000
   486 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 24       GCM 08:54:39.03  1362.88   0.00   4          101.740   0.000
   487 JARUMI                          1 PL 19 814637         GCM 08:54:39.23  1362.82   0.00   2          101.740   0.000
   488 Jania Marcin 2                  1 PL 0235 19 2634      GCM 08:54:38.65  1362.70   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   489 CARODOM                         1 PL 029 19 977        GCM 08:54:38.75  1362.67   0.00   2          101.740   0.000
   490 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 08:54:38.88  1362.63   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   491 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965824         GCM 08:54:38.87  1362.63   0.00   2          101.740   0.000
   492 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977831         GCM 08:54:40.22  1362.52   0.00   4          101.740   0.000
   493 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1435      GCM 08:54:39.54  1362.43   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   494 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 08:54:39.70  1362.38   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   495 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657093         GCM 08:54:39.99  1362.29   0.00   2          101.740   0.000
   496 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 820      GCM 08:54:41.10  1362.26   0.00   2          101.740   0.000
   497 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051348  GCM 08:54:40.55  1362.12   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   498 Team Ravels                     1 BE 19 6090443        GCM 08:54:40.54  1362.12   0.00   2          101.740   0.000
   499 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 08:54:40.72  1362.07   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   500 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 605       GCM 08:54:40.86  1362.02   0.00   2          101.740   0.000
   501 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 710        GCM 08:54:40.97  1361.99   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   502 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 08:54:42.15  1361.94   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   503 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047326        GCM 08:54:42.40  1361.86   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   504 Adam Młynarski                  1 PL 19 522608         GCM 08:54:43.18  1361.62   0.00   2          101.740   0.000
   505 Strackbein Dieter 2             1 DV 0872 19 566       GCM 08:54:42.88  1361.41   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   506 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2513      GCM 08:54:44.14  1361.33   0.00   2          101.740   0.000
   507 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688856         GCM 08:54:44.49  1361.23   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   508 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078172        GCM 08:54:43.61  1361.19   0.00   2          101.740   0.000
   509 Team Henry 1                    1 S 19 143631          GCM 08:54:45.05  1361.06   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   510 HELGO                           1 DV 01841 19 327      GCM 08:54:45.41  1360.95   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   511 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8414      GCM 08:54:44.62  1360.88   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   512 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1018      GCM 08:54:44.73  1360.85   0.00   3          101.740   0.000
   513 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1 PL 0228 19 2421      GCM 08:54:44.74  1360.85   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   514 Józek                           1 PL 0314 19 3252      GCM 08:54:44.95  1360.78   0.00   2          101.740   0.000
   515 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2902      GCM 08:54:46.27  1360.69   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   516 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1015      GCM 08:54:46.44  1360.63   0.00   2          101.740   0.000
   517 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 08:54:45.61  1360.58   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   518 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 08:54:45.71  1360.55   0.00   3          101.740   0.000
   519 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520576         GCM 08:54:45.82  1360.52   0.00   3          101.740   0.000
   520 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047350        GCM 08:54:47.20  1360.40   0.00   3          101.740   0.000
   521 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239027        GCM 08:54:46.52  1360.31   0.00   2          101.740   0.000
   522 R & R Wilton                    1 GB 19 N 14408        GCM 08:54:46.93  1360.18   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   523 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2125      GCM 08:54:48.11  1360.13   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   524 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591959        GCM 08:54:48.12  1360.12   0.00   2          101.740   0.000
   525 Adam Młynarski                  1 PL 19 522605         GCM 08:54:47.70  1359.95   0.00   3          101.740   0.000
   526 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2912      GCM 08:54:47.69  1359.95   0.00   2          101.740   0.000
   527 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 883       GCM 08:54:47.84  1359.91   0.00   2          101.740   0.000
   528 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321280         GCM 08:54:47.85  1359.90   0.00   2          101.740   0.000
   529 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 603       GCM 08:54:49.44  1359.72   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   530 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521964         GCM 08:54:48.53  1359.70   0.00   2          101.740   0.000
   531 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 08:54:48.69  1359.65   0.00   2          101.740   0.000
   532 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488852        GCM 08:54:48.95  1359.57   0.00   2          101.740   0.000
   533 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4328      GCM 08:54:50.23  1359.49   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   534 GIBA                            1 PL 0231 19 2950      GCM 08:54:50.47  1359.41   0.00   2          101.740   0.000
   535 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08248        GCM 08:54:49.88  1359.29   0.00   3          101.740   0.000
   536 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046255        GCM 08:54:50.71  1359.04   0.00   2          101.740   0.000
   537 Pajor Edward                    1 PL 19 981720         GCM 08:54:50.72  1359.03   0.00   2          101.740   0.000
   538 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10243     GCM 08:54:50.74  1359.03   0.00   4          101.740   0.000
   539 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 08:54:50.89  1358.98   0.00   2          101.740   0.000
   540 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071085        GCM 08:54:52.33  1358.85   0.00   3          101.740   0.000
   541 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 490       GCM 08:54:52.32  1358.85   0.00   3          101.740   0.000
   542 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051356  GCM 08:54:51.54  1358.79   0.00   2          101.740   0.000
   543 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965817         GCM 08:54:51.78  1358.71   0.00   3          101.740   0.000
   544 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 429       GCM 08:54:52.70  1358.44   0.00   2          101.740   0.000
   545 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4940      GCM 08:54:52.88  1358.38   0.00   2          101.740   0.000
   546 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3570      GCM 08:54:52.97  1358.35   0.00   2          101.740   0.000
   547 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 164       GCM 08:54:53.51  1358.19   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   548 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2176      GCM 08:54:53.63  1358.15   0.00   2          101.740   0.000
   549 Team Alaerts                    1 BE 19 5074496        GCM 08:54:53.87  1358.08   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   550 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2541      GCM 08:54:55.06  1358.02   0.00   2          101.740   0.000
   551 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 146        GCM 08:54:55.18  1357.99   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   552 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035270        GCM 08:54:55.27  1357.96   0.00   3          101.740   0.000
   553 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239003        GCM 08:54:54.76  1357.81   0.00   2          101.740   0.000
   554 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1437      GCM 08:54:54.87  1357.78   0.00   2          101.740   0.000
   555 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 08:54:55.81  1357.50   0.00   2          101.740   0.000
   556 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 21       GCM 08:54:55.90  1357.47   0.00   3          101.740   0.000
   557 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4407       GCM 08:54:57.06  1357.42   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   558 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521963         GCM 08:54:58.25  1357.06   0.00   3          101.740   0.000
   559 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 287       GCM 08:54:58.42  1357.01   0.00   2          101.740   0.000
   560 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4966      GCM 08:54:57.51  1356.98   0.00   2          101.740   0.000
   561 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239005        GCM 08:54:59.77  1356.30   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   562 DOLSK Team                      1 PL 19 310401         GCM 08:55:01.97  1355.64   0.00   2          101.740   0.000
   563 USZEW - CITY                    1 PL 19 683230         GCM 08:55:02.61  1355.45   0.00   3          101.740   0.000
   564 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688830         GCM 08:55:02.71  1355.42   0.00   2          101.740   0.000
   565 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 08:55:04.49  1355.18   0.00   2          101.740   0.000
   566 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689218         GCM 08:55:03.72  1355.11   0.00   3          101.740   0.000
   567 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 08:55:04.98  1354.73   0.00   2          101.740   0.000
   568 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051788        GCM 08:55:06.48  1354.58   0.00   3          101.740   0.000
   569 Jerzy Gryzło                    1 PL 19 661513         GCM 08:55:05.64  1354.54   0.00   2          101.740   0.000
   570 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 420       GCM 08:55:05.85  1354.47   0.00   3          101.740   0.000
   571 Rak Stanisław                   1 PL 19 681116         GCM 08:55:09.03  1353.82   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   572 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14045     GCM 08:55:09.47  1353.69   0.00   2          101.740   0.000
   573 Body& Skupień 1                 1 PL 0238 19 2970      GCM 08:55:10.13  1353.49   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   574 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 08:55:10.36  1353.42   0.00   4          101.740   0.000
   575 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995517         GCM 08:55:11.01  1353.22   0.00   3          101.740   0.000
   576 GVC Team                        1 PL 0347 19 9630      GCM 08:55:12.25  1352.85   0.00   4          101.740   0.000
   577 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981104         GCM 08:55:12.93  1352.35   0.00   3          101.740   0.000
   578 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663106         GCM 08:55:15.10  1352.00   0.00   2          101.740   0.000
   579 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 08:55:17.29  1351.34   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   580 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223951        GCM 08:55:18.32  1351.03   0.00   2          101.740   0.000
   581 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051254        GCM 08:55:19.98  1350.24   0.00   3          101.740   0.000
   582 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3446      GCM 08:55:20.58  1350.06   0.00   4          101.740   0.000
   583 Team Fever Free                 1 BE 19 3066038        GCM 08:55:34.17  1346.31   0.00   4          101.740   0.000
   584 Górka Marian                    1 PL 19 547025         GCM 08:55:34.35  1346.26   0.00   2          101.740   0.000
   585 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752660         GCM 08:55:36.07  1345.75   0.00   3          101.740   0.000
   586 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2124      GCM 08:55:35.77  1345.54   0.00   2          101.740   0.000
   587 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323463         GCM 08:55:35.91  1345.50   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   588 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 08:55:36.82  1345.23   0.00   2          101.740   0.000
   589 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4125      GCM 08:55:38.18  1345.12   0.00   4          101.740   0.000
   590 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 48       GCM 08:55:37.73  1344.96   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   591 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 759       GCM 08:55:37.87  1344.92   0.00   2          101.740   0.000
   592 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 49       GCM 08:55:39.06  1344.86   0.00   2          101.740   0.000
   593 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488851        GCM 08:55:39.17  1344.83   0.00   2          101.740   0.000
   594 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 78             GCM 08:55:38.85  1344.63   0.00   2          101.740   0.000
   595 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11446     GCM 08:55:39.90  1344.32   0.00   2          101.740   0.000
   596 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117712        GCM 08:55:40.50  1344.14   0.00   3          101.740   0.000
   597 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138173         GCM 08:55:40.72  1344.07   0.00   4          101.740   0.000
   598 Team Alaerts                    1 BE 19 5074497        GCM 08:55:40.95  1344.00   0.00   2          101.740   0.000
   599 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 08:55:43.42  1343.57   0.00   2          101.740   0.000
   600 Marcin Korepta                  1 PL 19 982053         GCM 08:55:43.62  1343.22   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   601 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1308      GCM 08:55:43.72  1343.19   0.00   2          101.740   0.000
   602 Lesiewicz Mateusz               1 PL 0315 19 3248      GCM 08:55:43.89  1343.14   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   603 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326738        GCM 08:55:43.97  1343.11   0.00   2          101.740   0.000
   604 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 08:55:45.25  1343.03   0.00   2          101.740   0.000
   605 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757356        GCM 08:55:46.21  1342.75   0.00   3          101.740   0.000
   606 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 08:55:46.22  1342.74   0.00   5          101.740   0.000
   607 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 454       GCM 08:55:45.60  1342.63   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   608 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 903       GCM 08:55:45.59  1342.63   0.00   2          101.740   0.000
   609 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218120       GCM 08:55:45.79  1342.57   0.00   4          101.740   0.000
   610 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 700      GCM 08:55:47.43  1342.39   0.00   2          101.740   0.000
   611 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 08:55:47.83  1341.97   0.00   3          101.740   0.000
   612 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 08:55:48.51  1341.77   0.00   2          101.740   0.000
   613 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488853        GCM 08:55:48.88  1341.66   0.00   3          101.740   0.000
   614 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078190        GCM 08:55:49.51  1341.48   0.00   3          101.740   0.000
   615 Team Fever Free                 1 BE 19 2004009        GCM 08:55:49.69  1341.42   0.00   5          101.740   0.000
   616 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323473         GCM 08:55:49.92  1341.36   0.00   2          101.740   0.000
   617 Team Deen                       1 NL 19 1032009        GCM 08:55:51.04  1341.32   0.00   4          101.740   0.000
   618 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8060      GCM 08:55:51.39  1341.22   0.00   2          101.740   0.000
   619 COBA team                       1 PL 19 384917         GCM 08:55:52.02  1341.03   0.00   5          101.740   0.000
   620 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5341           GCM 08:55:51.77  1340.81   0.00   3          101.740   0.000
   621 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995569         GCM 08:55:53.07  1340.72   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   622 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051252        GCM 08:55:53.07  1340.72   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   623 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047327        GCM 08:55:54.47  1340.31   0.00   2          101.740   0.000
   624 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981762         GCM 08:55:54.75  1339.93   0.00   2          101.740   0.000
   625 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1436      GCM 08:56:01.19  1338.34   0.00   3          101.740   0.000
   626 Cees Galje                      1 NL 19 1489260        GCM 08:56:00.99  1338.10   0.00   2          101.740   0.000
   627 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 459       GCM 08:56:00.98  1338.10   0.00   2          101.740   0.000
   628 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 905       GCM 08:56:05.04  1337.21   0.00   3          101.740   0.000
   629 Wim en Benno Klomp              1 NL 19 1489730        GCM 08:56:04.73  1337.00   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   630 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452089         GCM 08:56:06.39  1336.81   0.00   2          101.740   0.000
   631 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1990      GCM 08:56:05.88  1336.67   0.00   3          101.740   0.000
   632 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5998      GCM 08:56:06.83  1336.39   0.00   3          101.740   0.000
   633 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8008      GCM 08:56:07.77  1336.12   0.00   4          101.740   0.000
   634 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218118       GCM 08:56:10.76  1335.24   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   635 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7016      GCM 08:56:10.93  1335.19   0.00   2          101.740   0.000
   636 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200317        GCM 08:56:12.05  1335.16   0.00   3          101.740   0.000
   637 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044805        GCM 08:56:11.76  1334.95   0.00   2          101.740   0.000
   638 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959410         GCM 08:56:25.65  1330.91   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   639 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 08:56:26.88  1330.55   0.00   3          101.740   0.000
   640 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2208      GCM 08:56:28.89  1329.97   0.00   4          101.740   0.000
   641 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 0315 19 1551      GCM 08:56:30.27  1329.86   0.00   2          101.740   0.000
   642 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10257     GCM 08:56:30.47  1329.80   0.00   2          101.740   0.000
   643 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10261     GCM 08:56:29.59  1329.76   0.00   3          101.740   0.000
   644 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1017      GCM 08:56:32.41  1329.24   0.00   4          101.740   0.000
   645 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469544         GCM 08:56:33.33  1328.97   0.00   3          101.740   0.000
   646 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117703        GCM 08:56:34.02  1328.77   0.00   4          101.740   0.000
   647 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0314 19 1781      GCM 08:56:35.06  1328.47   0.00   2          101.740   0.000
   648 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9534      GCM 08:56:35.48  1328.35   0.00   2          101.740   0.000
   649 Oleksy Bolesław                 1 PL 0231 19 7710      GCM 08:56:37.10  1327.88   0.00   2          101.740   0.000
   650 Górka Mateusz                   1 PL 19 547578         GCM 08:56:37.84  1327.38   0.00   4          101.740   0.000
   651 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335363        GCM 08:56:37.87  1327.37   0.00   3          101.740   0.000
   652 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1054      GCM 08:56:39.55  1326.89   0.00   4          101.740   0.000
   653 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 818      GCM 08:56:39.71  1326.84   0.00   3          101.740   0.000
   654 Team Alaerts                    1 BE 19 5074492        GCM 08:56:40.81  1326.52   0.00   3          101.740   0.000
   655 Team Twente                     1 NL 19 1326772        GCM 08:56:42.09  1326.44   0.00   2          101.740   0.000
   656 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02174          GCM 08:56:42.28  1326.39   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   657 JURA                            1 PL 0100 19 5279      GCM 08:56:42.91  1325.92   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   658 Team Stefan                     1 BE 19 2047810        GCM 08:56:44.35  1325.79   0.00   2          101.740   0.000
   659 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657097         GCM 08:56:43.71  1325.69   0.00   3          101.740   0.000
   660 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 455       GCM 08:56:43.84  1325.65   0.00   3          101.740   0.000
   661 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2505      GCM 08:56:45.58  1325.15   0.00   3          101.740   0.000
   662 Team Thieu                      1 BE 19 5018944        GCM 08:56:47.46  1324.90   0.00   2          101.740   0.000
   663 Team Stefan                     1 BE 19 5042653        GCM 08:56:46.55  1324.87   0.00   3          101.740   0.000
   664 WILCZYŃSKI& RUSIN               1 PL 0419 19 1202      GCM 08:56:46.90  1324.77   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   665 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1354      GCM 08:56:48.10  1324.71   0.00   4          101.740   0.000
   666 GROSIK                          1 PL 19 678437         GCM 08:56:48.30  1324.65   0.00   2          101.740   0.000
   667 Gierczak Tadeusz 3              1 PL 0163 19 10934     GCM 08:56:48.49  1324.60   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   668 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1048      GCM 08:56:53.41  1323.19   0.00   3          101.740   0.000
   669 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389764        GCM 08:56:58.69  1321.39   0.00   3          101.740   0.000
   670 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5507      GCM 08:57:01.46  1320.88   0.00   2          101.740   0.000
   671 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2409      GCM 08:57:06.78  1319.08   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   672 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547627         GCM 08:57:07.87  1318.77   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   673 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1951      GCM 08:57:09.09  1318.70   0.00   3          101.740   0.000
   674 Jan Nowak                       1 PL 0294 19 4618      GCM 08:57:09.86  1318.20   0.00   3          101.740   0.000
   675 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117710        GCM 08:57:10.64  1317.98   0.00   5          101.740   0.000
   676 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 08:57:12.96  1317.32   0.00   2          101.740   0.000
   677 Banek Robert                    1 PL 19 998499         GCM 08:57:14.06  1317.29   0.00   2          101.740   0.000
   678 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02159          GCM 08:57:16.72  1316.25   0.00   2          101.740   0.000
   679 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018594        GCM 08:57:19.04  1315.88   0.00   2          101.740   0.000
   680 Team Coos v Houten              1 NL 19 1489314        GCM 08:57:20.45  1315.48   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   681 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051260        GCM 08:57:23.19  1314.70   0.00   2          101.740   0.000
   682 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490245        GCM 08:57:25.29  1314.11   0.00   3          101.740   0.000
   683 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 08:57:25.61  1313.73   0.00   3          101.740   0.000
   684 Team Thieu                      1 BE 19 5019616        GCM 08:57:25.62  1313.73   0.00   3          101.740   0.000
   685 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 2258       GCM 08:57:27.08  1313.60   0.00   2          101.740   0.000
   686 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 980      GCM 08:57:27.16  1313.58   0.00   3          101.740   0.000
   687 Lesiewicz Krzysztof             1 DV 08579 19 169      GCM 08:57:26.52  1313.48   0.00   2          101.740   0.000
   688 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190281        GCM 08:57:26.71  1313.42   0.00   3          101.740   0.000
   689 JURA                            1 PL 0100 19 5273      GCM 08:57:28.41  1313.22   0.00   2          101.740   0.000
   690 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519802         GCM 08:57:27.89  1313.09   0.00   3          101.740   0.000
   691 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829038         GCM 08:57:28.87  1312.81   0.00   3          101.740   0.000
   692 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7001      GCM 08:57:30.06  1312.76   0.00   3          101.740   0.000
   693 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1025      GCM 08:57:30.46  1312.64   0.00   4          101.740   0.000
   694 KOTEK 1                         1 PL 19 511096         GCM 08:57:29.75  1312.56   0.00   4          101.740   0.000
   695 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2323     GCM 08:57:30.97  1312.22   0.00   2          101.740   0.000
   696 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1643      GCM 08:57:31.91  1311.95   0.00   2          101.740   0.000
   697 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 19 110024         GCM 08:57:32.52  1311.78   0.00   4          101.740   0.000
   698 KOTEK 1                         1 PL 19 511087         GCM 08:57:32.75  1311.72   0.00   5          101.740   0.000
   699 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490243        GCM 08:57:34.31  1311.56   0.00   4          101.740   0.000
   700 Stani                           1 PL 0231 19 1707      GCM 08:57:35.06  1311.35   0.00   4          101.740   0.000
   701 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190298        GCM 08:57:34.57  1311.20   0.00   4          101.740   0.000
   702 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959404         GCM 08:57:40.17  1309.91   0.00   2          101.740   0.000
   703 REMUS                           1 PL 063 19 9129       GCM 08:57:41.53  1309.25   0.00   2          101.740   0.000
   704 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046256        GCM 08:57:42.86  1308.87   0.00   3          101.740   0.000
   705 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678445         GCM 08:57:45.30  1308.47   0.00   3          101.740   0.000
   706 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995533         GCM 08:57:46.73  1307.79   0.00   2          101.740   0.000
   707 Rak Stanisław                   1 PL 19 681129         GCM 08:57:55.08  1305.73   0.00   2          101.740   0.000
   708 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1921      GCM 08:58:01.17  1304.03   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000
   709 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5320           GCM 08:58:04.85  1302.73   0.00   4          101.740   0.000
   710 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239001        GCM 08:58:06.91  1302.16   0.00   3          101.740   0.000
   711 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688809         GCM 08:59:31.13  1279.45   0.00   2          101.740   0.000
   712 DRZAZGA JERZY                   1 PL 0315 19 2206      GCM 08:59:33.59  1278.52   0.00   3          101.740   0.000
   713 GROSIK                          1 PL 0231 19 912       GCM 09:00:01.56  1271.07   0.00   3          101.740   0.000
   714 Gierczak Tadeusz 3              1 PL 0163 19 10944     GCM 09:00:17.35  1267.17   0.00   2          101.740   0.000
   715 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959403         GCM 09:00:19.18  1266.69   0.00   3          101.740   0.000
   716 KERAJE                          1 PL 098 19 12045      GCM 09:00:29.21  1264.06   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   717 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4805      GCM 09:00:41.72  1260.53   0.00   2          101.740   0.000
   718 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490246        GCM 09:00:43.76  1260.00   0.00   5          101.740   0.000
   719 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4906      GCM 09:01:59.39  1240.89   0.00   3          101.740   0.000
   720 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993512         GCM 09:02:13.24  1237.40   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   721 CARODOM                         1 PL 19 140112         GCM 09:02:18.38  1236.11   0.00   3          101.740   0.000
   722 Banek Robert                    1 PL 0484 19 83        GCM 09:02:20.63  1235.30   0.00   3          101.740   0.000
   723 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1003      GCM 09:02:21.97  1234.97   0.00   4          101.740   0.000
   724 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 959       GCM 09:02:26.39  1234.11   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   725 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 299       GCM 09:03:07.24  1224.00   0.00   3          101.740   0.000
   726 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08257        GCM 09:04:05.69  1209.59   0.00   4          101.740   0.000
   727 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76858        GCM 09:04:08.08  1209.25   0.00   3          101.740   0.000
   728 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 27       GCM 09:04:09.70  1208.63   0.00   4          101.740   0.000
   729 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5110      GCM 09:04:10.53  1208.43   0.00   3          101.740   0.000
   730 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 459          GCM 09:04:13.43  1207.97   0.00   3          101.740   0.000
   731 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 09:04:15.18  1207.55   0.00   3          101.740   0.000
   732 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757347        GCM 09:04:14.57  1207.46   0.00   4          101.740   0.000
   733 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078179        GCM 09:04:16.99  1206.88   0.00   3          101.740   0.000
   734 Cees Spelt                      1 NL 19 1688988        GCM 09:04:18.19  1206.84   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   735 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124544         GCM 09:04:17.60  1206.74   0.00   3          101.740   0.000
   736 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3581      GCM 09:04:18.78  1206.46   0.00   3          101.740   0.000
   737 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5161      GCM 09:04:21.33  1206.09   0.00   3          101.740   0.000
   738 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051385  GCM 09:04:20.70  1206.00   0.00   3          101.740   0.000
   739 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1655      GCM 09:04:43.59  1200.57   0.00   3          101.740   0.000
   740 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167789        GCM 09:04:44.94  1200.25   0.00   3          101.740   0.000
   741 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 09:04:47.03  1199.99   0.00   2          101.740   0.000
   742 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5019603        GCM 09:04:48.34  1199.68   0.00   3          101.740   0.000
   743 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996821         GCM 09:04:54.16  1198.31   0.00   2          101.740   0.000
   744 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2862      GCM 09:04:55.17  1198.08   0.00   2          101.740   0.000
   745 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051345  GCM 09:04:56.29  1197.81   0.00   4          101.740   0.000
   746 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787070         GCM 09:05:01.69  1196.31   0.00   2          101.740   0.000
   747 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 09:05:05.41  1195.67   0.00   5          101.740   0.000
   748 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3123      GCM 09:06:14.66  1179.44   0.00   2          101.740   0.000
   749 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 302      GCM 09:06:49.91  1171.47   0.00   2          101.740   0.000
   750 Michalski Sebastian             1 PL 19 537312         GCM 09:07:25.13  1163.82   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   751 Team Spreewald                  1 DV 09640 19 204      GCM 09:11:12.93  1115.18   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   752 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078169        GCM 09:12:23.25  1101.23   0.00   2          101.740   0.000
   753 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019162        GCM 09:13:25.31  1089.04   0.00   2          101.740   0.000
   754 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1133      GCM 09:14:01.85  1081.79   0.00   2          101.740   0.000
   755 KUBA - OLA                      1 PL 19 660207         GCM 09:17:49.09  1040.09   0.00   4          101.740   0.000
   756 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08223        GCM 09:18:19.41  1034.75   0.00   2          101.740   0.000
   757 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 09:20:00.42  1017.33   0.00   3          101.740   0.000
   758 BOICHEV                         1 UKR 19 2415144       GCM 09:24:01.25   978.07   0.00   2          101.740   0.000
   759 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14691     GCM 09:25:42.86   962.25   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   760 Gierczak Tadeusz 3              1 PL 0163 19 10935     GCM 09:25:48.21   961.59   0.00   3          101.740   0.000
   761 Oleksy Bolesław                 1 PL 0231 19 7731      GCM 09:26:52.58   951.79   0.00   3          101.740   0.000
   762 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036379        GCM 09:27:25.85   946.88   0.00   3          101.740   0.000
   763 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2952      GCM 09:29:04.50   932.61   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   764 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 290       GCM 09:29:06.77   932.29   0.00   2          101.740   0.000
   765 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 09:29:56.14   925.45   0.00   3          101.740   0.000
   766 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 09:30:04.89   924.08   0.00   3          101.740   0.000
   767 KERAJE                          1 PL 098 19 12003      GCM 09:34:04.94   891.68   0.00   2          101.740   0.000
   768 Stępień Bogdan 1                1 PL 19 1067210        GCM 09:34:32.49   888.24   0.00   2          101.740   0.000
   769 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361606         GCM 09:40:25.22   844.87   0.00   3          101.740   0.000
   770 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079905        GCM 09:40:25.82   844.69   0.00   4          101.740   0.000
   771 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2572      GCM 09:40:26.65   844.59   0.00   3          101.740   0.000
   772 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 384      GCM 09:40:28.44   844.50   0.00   2          101.740   0.000
   773 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7438      GCM 09:40:30.47   844.26   0.00   4          101.740   0.000
   774 RKS                             1 DV 02842 19 183      GCM 09:40:29.86   844.22   0.00   3          101.740   0.000
   775 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521732         GCM 09:40:35.83   843.52   0.00   3          101.740   0.000
   776 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3958      GCM 09:40:37.01   843.50   0.00   4          101.740   0.000
   777 Michalski Sebastian             1 PL 19 537324         GCM 09:40:39.36   843.22   0.00   2          101.740   0.000
   778 KERAJE                          1 PL 098 19 12013      GCM 09:40:40.13   843.13   0.00   3          101.740   0.000
   779 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361604         GCM 09:40:41.11   843.02   0.00   4          101.740   0.000
   780 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200337        GCM 09:40:42.18   842.90   0.00   4          101.740   0.000
   781 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131308        GCM 09:40:44.03   842.68   0.00   2          101.740   0.000
   782 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959407         GCM 09:40:45.26   842.54   0.00   4          101.740   0.000
   783 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 630      GCM 09:40:44.90   842.46   0.00   3          101.740   0.000
   784 Oliwia                          1 PL 19 518831         GCM 09:40:46.38   842.41   0.00   3          101.740   0.000
   785 Tomasz Kubik                    1 PL 19 1157970        GCM 09:40:46.37   842.41   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   786 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996836         GCM 09:40:45.64   842.38   0.00   3          101.740   0.000
   787 ERETT                           1 DV 03268 19 640      GCM 09:40:48.36   842.18   0.00   2          101.740   0.000
   788 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3263      GCM 09:40:47.51   842.16   0.00   3          101.740   0.000
   789 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 322      GCM 09:40:51.23   841.84   0.00   4          101.740   0.000
   790 JARUMI                          1 PL 19 814627         GCM 09:40:50.53   841.81   0.00   3          101.740   0.000
   791 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2507      GCM 09:40:53.26   841.61   0.00   4          101.740   0.000
   792 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323476         GCM 09:40:54.13   841.51   0.00   3          101.740   0.000
   793 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 13       GCM 09:40:53.64   841.45   0.00   5          101.740   0.000
   794 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046253        GCM 09:40:59.80   840.73   0.00   4          101.740   0.000
   795 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235804         GCM 09:41:00.90   840.61   0.00   3          101.740   0.000
   796 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 09:41:13.42   839.28   0.00   5          101.740   0.000
   797 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 09:43:06.29   826.45   0.00   2          101.740   0.000
   798 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335369        GCM 09:43:08.54   826.09   0.00   4          101.740   0.000
   799 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 1        GCM 09:43:21.88   824.60   0.00   4          101.740   0.000
   800 Górka Marian                    1 PL 19 547009         GCM 09:43:28.16   824.01   0.00   3          101.740   0.000
   801 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4837      GCM 09:43:38.42   822.87   0.00   3          101.740   0.000
   802 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1592      GCM 09:44:34.14   816.74   0.00   2          101.740   0.000
   803 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 907      GCM 09:44:34.53   816.58   0.00   3          101.740   0.000
   804 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657085         GCM 09:44:34.84   816.55   0.00   4          101.740   0.000
   805 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757351        GCM 09:44:36.25   816.51   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   806 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2843      GCM 09:44:37.39   816.38   0.00   3          101.740   0.000
   807 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729334        GCM 09:44:38.27   816.29   0.00   2          101.740   0.000
   808 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4323      GCM 09:44:37.99   816.21   0.00   5          101.740   0.000
   809 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 103        GCM 09:44:39.04   816.20   0.00   3          101.740   0.000
   810 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3860      GCM 09:44:39.60   816.03   0.00   3          101.740   0.000
   811 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688855         GCM 09:44:39.74   816.02   0.00   3          101.740   0.000
   812 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 09:44:41.35   815.95   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   813 Tyka Stanisław                  1 PL 19 981300         GCM 09:44:40.65   815.92   0.00   3          101.740   0.000
   814 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2335     GCM 09:44:40.79   815.90   0.00   3          101.740   0.000
   815 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 09:44:42.27   815.85   0.00   4          101.740   0.000
   816 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 09:44:42.41   815.83   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   817 HELGO                           1 DV 01841 19 324      GCM 09:44:41.59   815.81   0.00   2          101.740   0.000
   818 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1677465        GCM 09:44:43.17   815.75   0.00   2          101.740   0.000
   819 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019206        GCM 09:44:42.61   815.70   0.00   3          101.740   0.000
   820 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 348          GCM 09:44:42.70   815.69   0.00   4          101.740   0.000
   821 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 09:44:43.88   815.56   0.00   4          101.740   0.000
   822 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1059599        GCM 09:44:44.78   815.47   0.00   4          101.740   0.000
   823 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08231        GCM 09:44:45.76   815.36   0.00   5          101.740   0.000
   824 JANUSZ                          1 PL 0385 19 8052      GCM 09:44:45.92   815.34   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   825 REMUS                           1 PL 063 19 9102       GCM 09:44:45.91   815.34   0.00   3          101.740   0.000
   826 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 272      GCM 09:44:47.27   815.30   0.00   3          101.740   0.000
   827 Kupka-Śmiłowski 1               1 PL 0143 19 1473      GCM 09:44:48.33   815.19   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   828 MARCIN                          1 PL 19 694107         GCM 09:44:49.92   814.91   0.00   3          101.740   0.000
   829 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662207         GCM 09:44:51.29   814.87   0.00   4          101.740   0.000
   830 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 09:44:55.77   814.27   0.00   3          101.740   0.000
   831 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 250      GCM 09:44:57.36   814.21   0.00   3          101.740   0.000
   832 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17995      GCM 09:46:06.59   806.65   0.00   2          101.740   0.000
   833 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 09:46:07.87   806.51   0.00   2          101.740   0.000
   834 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131316        GCM 09:46:10.54   806.23   0.00   3          101.740   0.000
   835 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08222        GCM 09:46:25.58   804.63   0.00   3          101.740   0.000
   836 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1301      GCM 09:46:27.82   804.39   0.00   3          101.740   0.000
   837 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 09:46:32.96   803.85   0.00   3          101.740   0.000
   838 Team WIRZ                       1 CH 19 05503          GCM 09:46:34.55   803.68   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   839 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 5315           GCM 09:46:40.56   803.05   0.00   3          101.740   0.000
   840 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2191      GCM 09:46:45.29   802.65   0.00   4          101.740   0.000
   841 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4354      GCM 09:46:48.92   802.16   0.00   2          101.740   0.000
   842 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4116      GCM 09:46:49.66   802.09   0.00   3          101.740   0.000
   843 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1930      GCM 09:46:52.44   801.90   0.00   4          101.740   0.000
   844 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688825         GCM 09:46:54.39   801.69   0.00   4          101.740   0.000
   845 Team Senden- Jans               1 BE 19 5120278        GCM 09:46:55.20   801.61   0.00   3          101.740   0.000
   846 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2632      GCM 09:46:59.53   801.05   0.00   5          101.740   0.000
   847 Team Paula                      1 NL 19 1032006        GCM 09:47:00.79   800.91   0.00   3          101.740   0.000
   848 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729346        GCM 09:47:02.01   800.89   0.00   3          101.740   0.000
   849 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 686      GCM 09:47:04.19   800.66   0.00   3          101.740   0.000
   850 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041700        GCM 09:47:05.45   800.53   0.00   2          101.740   0.000
   851 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3623     GCM 09:47:11.29   799.92   0.00   3          101.740   0.000
   852 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547640         GCM 09:47:17.05   799.31   0.00   2          101.740   0.000
   853 KUSIONOWIE                      1 PL 0318 19 1226      GCM 09:47:16.69   799.25   0.00   2          101.740   0.000
   854 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4949      GCM 09:47:19.87   798.91   0.00   4          101.740   0.000
   855 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 811      GCM 09:47:26.69   798.20   0.00   4          101.740   0.000
   856 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 09:47:29.15   798.05   0.00   3          101.740   0.000
   857 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 967       GCM 09:47:49.05   795.98   0.00   4          101.740   0.000
   858 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1055     GCM 09:48:12.05   793.60   0.00   2          101.740   0.000
   859 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547635         GCM 09:48:13.53   793.34   0.00   3          101.740   0.000
   860 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218058       GCM 09:48:16.60   793.03   0.00   3          101.740   0.000
   861 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977801         GCM 09:48:17.56   792.93   0.00   3          101.740   0.000
   862 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2032      GCM 09:48:19.12   792.87   0.00   3          101.740   0.000
   863 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976609         GCM 09:48:20.39   792.74   0.00   3          101.740   0.000
   864 ERETT                           1 DV 03268 19 652      GCM 09:48:20.52   792.62   0.00   3          101.740   0.000
   865 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 09:48:22.01   792.57   0.00   2          101.740   0.000
   866 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 09:48:26.70   791.99   0.00   5          101.740   0.000
   867 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2422      GCM 09:49:37.39   784.89   0.00   3          101.740   0.000
   868 Lech Paśko                      1 PL 094 19 5404       GCM 09:49:37.92   784.74   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   869 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 26       GCM 09:49:38.68   784.66   0.00   5          101.740   0.000
   870 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 09:49:41.31   784.50   0.00   3          101.740   0.000
   871 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051795        GCM 09:49:44.87   784.04   0.00   4          101.740   0.000
   872 Górka Marian                    1 PL 19 547012         GCM 09:49:49.01   783.72   0.00   4          101.740   0.000
   873 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 09:49:50.31   783.59   0.00   5          101.740   0.000
   874 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2108      GCM 09:49:50.96   783.42   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   875 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 09:49:55.45   783.07   0.00   3          101.740   0.000
   876 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980903         GCM 09:49:56.64   782.85   0.00   3          101.740   0.000
   877 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995546         GCM 09:49:57.82   782.73   0.00   3          101.740   0.000
   878 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106283        GCM 09:49:57.92   782.72   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   879 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1626      GCM 09:49:58.66   782.65   0.00   3          101.740   0.000
   880 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051344  GCM 09:49:58.89   782.63   0.00   5          101.740   0.000
   881 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2192      GCM 09:50:00.34   782.58   0.00   5          101.740   0.000
   882 Rak Stanisław                   1 PL 19 681118         GCM 09:49:59.55   782.56   0.00   3          101.740   0.000
   883 Kondryszyn Krzysztof 2          1 PL 0289 19 2060      GCM 09:49:59.93   782.52   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   884 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 19 148226         GCM 09:50:00.57   782.46   0.00   2          101.740   0.000
   885 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489101        GCM 09:50:00.70   782.45   0.00   3          101.740   0.000
   886 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046252        GCM 09:50:02.21   782.39   0.00   5          101.740   0.000
   887 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2318      GCM 09:50:01.90   782.33   0.00   3          101.740   0.000
   888 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659908         GCM 09:50:01.91   782.32   0.00   2          101.740   0.000
   889 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2316     GCM 09:50:03.39   782.28   0.00   4          101.740   0.000
   890 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 09:50:04.48   782.17   0.00   3          101.740   0.000
   891 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17876        GCM 09:50:03.50   782.16   0.00   2          101.740   0.000
   892 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 19 1038      GCM 09:50:03.77   782.14   0.00   2          101.740   0.000
   893 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 09:50:04.83   782.03   0.00   2          101.740   0.000
   894 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326760        GCM 09:50:06.02   782.01   0.00   3          101.740   0.000
   895 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 09:50:05.67   781.95   0.00   4          101.740   0.000
   896 D&K                             1 PL 19 520600         GCM 09:50:05.67   781.95   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   897 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976627         GCM 09:50:07.43   781.87   0.00   4          101.740   0.000
   898 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2312      GCM 09:50:07.72   781.74   0.00   4          101.740   0.000
   899 Adam Młynarski                  1 PL 19 522623         GCM 09:50:09.10   781.70   0.00   4          101.740   0.000
   900 Śniosek Krystian                1 PL 19 756025         GCM 09:50:10.63   781.45   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   901 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 19 1605      GCM 09:50:11.68   781.35   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
   902 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218061       GCM 09:50:12.68   781.25   0.00   2          101.740   0.000
   903 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688840         GCM 09:50:12.89   781.22   0.00   5          101.740   0.000
   904 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 09:50:14.13   781.20   0.00   4          101.740   0.000
   905 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1227       GCM 09:50:13.85   781.13   0.00   2          101.740   0.000
   906 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389765        GCM 09:50:14.55   781.06   0.00   4          101.740   0.000
   907 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1948      GCM 09:50:14.94   781.02   0.00   3          101.740   0.000
   908 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 09:50:15.60   780.95   0.00   4          101.740   0.000
   909 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867423         GCM 09:50:16.77   780.84   0.00   2          101.740   0.000
   910 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500328        GCM 09:50:22.11   780.40   0.00   4          101.740   0.000
   911 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131304        GCM 09:50:33.19   779.30   0.00   4          101.740   0.000
   912 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7013      GCM 09:50:36.34   778.99   0.00   3          101.740   0.000
   913 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1971      GCM 09:50:52.53   777.28   0.00   4          101.740   0.000
   914 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585049         GCM 09:51:11.05   775.55   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   915 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657078         GCM 09:52:24.75   768.26   0.00   2          101.740   0.000
   916 Krzysek & Krzysiek              1 PL 0235 19 819       GCM 09:52:35.22   767.35   0.00   3          101.740   0.000
   917 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019204        GCM 09:52:39.12   766.97   0.00   4          101.740   0.000
   918 GIBA                            1 PL 0231 19 2922      GCM 09:52:47.67   766.05   0.00   3          101.740   0.000
   919 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 09:54:08.59   758.35   0.00   3          101.740   0.000
   920 Jan Bocheńczak                  1 PL 19 692389         GCM 09:54:09.68   758.25   0.00   3          101.740   0.000
   921 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489103        GCM 09:54:26.28   756.78   0.00   4          101.740   0.000
   922 Team Kogut                      1 PL 0418 19 2979      GCM 09:54:30.20   756.41   0.00   2          101.740   0.000
   923 Kościelny Wiesław 2             1 PL 19 965884         GCM 09:55:28.75   750.87   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   924 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 922       GCM 09:55:31.23   750.74   0.00   4          101.740   0.000
   925 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10195      GCM 09:55:30.60   750.70   0.00   4          101.740   0.000
   926 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 09:55:34.41   750.44   0.00   4          101.740   0.000
   927 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 457       GCM 09:55:37.96   750.02   0.00   5          101.740   0.000
   928 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14062     GCM 09:55:38.66  9:55:39   0.00   3          101.740   0.000
   929 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 09:55:38.79  9:55:39   0.00   2          101.740   0.000
   930 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577923         GCM 09:55:40.02  9:55:40   0.00   3          101.740   0.000
   931 Jarzmik Grzegorz                1 PL 19 980193         GCM 09:55:40.52  9:55:41   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   932 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5176     GCM 09:55:40.61  9:55:41   0.00   2          101.740   0.000
   933 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577921         GCM 09:55:40.73  9:55:41   0.00   4          101.740   0.000
   934 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5522      GCM 09:55:42.15  9:55:42   0.00   3          101.740   0.000
   935 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 09:55:42.16  9:55:42   0.00   4          101.740   0.000
   936 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2502      GCM 09:55:42.37  9:55:42   0.00   3          101.740   0.000
   937 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829041         GCM 09:55:41.53  9:55:42   0.00   5          101.740   0.000
   938 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 09:55:43.01  9:55:43   0.00   3          101.740   0.000
   939 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4417       GCM 09:55:43.11  9:55:43   0.00   3          101.740   0.000
   940 Oliwia                          1 PL 19 982507         GCM 09:55:43.13  9:55:43   0.00   4          101.740   0.000
   941 Funia                           1 PL 0231 19 102       GCM 09:55:43.69  9:55:44   0.00   4          101.740   0.000
   942 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4102      GCM 09:55:43.98  9:55:44   0.00   5          101.740   0.000
   943 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 09:55:44.64  9:55:45   0.00   4          101.740   0.000
   944 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 09:55:44.72  9:55:45   0.00   4          101.740   0.000
   945 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7439      GCM 09:55:44.82  9:55:45   0.00   5          101.740   0.000
   946 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1465      GCM 09:55:44.97  9:55:45   0.00   2          101.740   0.000
   947 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 09:55:45.85  9:55:46   0.00   2          101.740   0.000
   948 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1 GB 19 V 17902        GCM 09:55:46.64  9:55:47   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   949 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1694      GCM 09:55:48.21  9:55:48   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   950 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350286        GCM 09:55:48.31  9:55:48   0.00   4          101.740   0.000
   951 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5337     GCM 09:55:49.68  9:55:50   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   952 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067204        GCM 09:55:49.79  9:55:50   0.00   3          101.740   0.000
   953 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067207        GCM 09:55:51.02  9:55:51   0.00   2          101.740   0.000
   954 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 463       GCM 09:55:51.15  9:55:51   0.00   4          101.740   0.000
   955 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 09:55:50.73  9:55:51   0.00   2          101.740   0.000
   956 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 09:55:52.36  9:55:52   0.00   3          101.740   0.000
   957 Team Paula                      1 NL 19 1032002        GCM 09:55:51.57  9:55:52   0.00   4          101.740   0.000
   958 JARUMI                          1 PL 19 814628         GCM 09:55:54.13  9:55:54   0.00   4          101.740   0.000
   959 GROSIK                          1 PL 19 678446         GCM 09:55:56.20  9:55:56   0.00   4          101.740   0.000
   960 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218054       GCM 09:55:57.74  9:55:58   0.00   4          101.740   0.000
   961 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051379  GCM 09:55:59.49  9:55:59   0.00   4          101.740   0.000
   962 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 09:56:00.67  9:56:01   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
   963 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678022        GCM 09:56:02.10  9:56:02   0.00   3          101.740   0.000
   964 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10928     GCM 09:56:03.38  9:56:03   0.00   4          101.740   0.000
   965 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1 PL 0228 19 2429      GCM 09:56:02.61  9:56:03   0.00   2          101.740   0.000
   966 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389775        GCM 09:56:06.48  9:56:06   0.00   5          101.740   0.000
   967 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 09:56:08.79  9:56:09   0.00   2          101.740   0.000
   968 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1642      GCM 09:56:19.13  9:56:19   0.00   5          101.740   0.000
   969 JD                              1 PL 0288 19 819       GCM 09:56:20.32  9:56:20   0.00   4          101.740   0.000
   970 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 09:56:23.32  9:56:23   0.00   2          101.740   0.000
   971 RKS                             1 DV 02842 19 185      GCM 09:56:24.97  9:56:25   0.00   4          101.740   0.000
   972 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3353      GCM 09:56:26.64  9:56:27   0.00   3          101.740   0.000
   973 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3454      GCM 09:56:26.96  9:56:27   0.00   4          101.740   0.000
   974 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4103      GCM 09:56:28.68  9:56:29   0.00   4          101.740   0.000
   975 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 09:56:33.20  9:56:33   0.00   4          101.740   0.000
   976 Team Hamers 2                   1 BE 19 5019208        GCM 09:57:31.01  9:57:31   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000
   977 Górka Marian                    1 PL 19 547011         GCM 09:57:30.74  9:57:31   0.00   5          101.740   0.000
   978 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2861      GCM 09:57:32.53  9:57:33   0.00   3          101.740   0.000
   979 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2307     GCM 09:57:39.63  9:57:40   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
   980 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 976      GCM 09:57:49.55  9:57:50   0.00   4          101.740   0.000
   981 Team Grzelak                    1 DV 06347 19 1951     GCM 09:57:52.39  9:57:52   0.00   5          101.740   0.000
   982 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3204      GCM 09:57:52.97  9:57:53   0.00   4          101.740   0.000
   983 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521126         GCM 09:58:34.95  9:58:35   0.00   4          101.740   0.000
   984 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977804         GCM 09:58:35.51  9:58:36   0.00   4          101.740   0.000
   985 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361617         GCM 09:58:39.64  9:58:40   0.00   5          101.740   0.000
   986 USZEW - CITY                    1 PL 19 683234         GCM 09:58:39.75  9:58:40   0.00   4          101.740   0.000
   987 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3864      GCM 09:58:41.48  9:58:41   0.00   4          101.740   0.000
   988 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8408      GCM 09:58:40.95  9:58:41   0.00   2          101.740   0.000
   989 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2355     GCM 09:58:41.62  9:58:42   0.00   2          101.740   0.000
   990 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 09:58:43.01  9:58:43   0.00   4          101.740   0.000
   991 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 09:58:43.70  9:58:44   0.00   4          101.740   0.000
   992 Śniosek Krystian                1 PL 19 756031         GCM 09:58:46.02  9:58:46   0.00   2          101.740   0.000
   993 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131305        GCM 09:58:45.74  9:58:46   0.00   5          101.740   0.000
   994 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4908      GCM 09:58:50.45  9:58:50   0.00   3          101.740   0.000
   995 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 60        GCM 09:58:51.37  9:58:51   0.00   3          101.740   0.000
   996 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 47       GCM 09:58:56.76  9:58:57   0.00   3          101.740   0.000
   997 HELGO                           1 DV 01841 19 321      GCM 09:58:59.31  9:58:59   0.00   3          101.740   0.000
   998 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1668      GCM 09:58:59.75  9:58:60   0.00   2          101.740   0.000
   999 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11445     GCM 09:59:06.59  9:59:07   0.00   3          101.740   0.000
  1000 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 478       GCM 09:59:08.10  9:59:08   0.00   5          101.740   0.000
  1001 BATE 7                          1 PL 0449 19 3300      GCM 09:59:13.80  9:59:14   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
  1002 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042603        GCM 09:59:29.58  9:59:30   0.00   4          101.740   0.000
  1003 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 09:59:55.84  9:59:56   0.00   5          101.740   0.000
  1004 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 10:00:07.94 10:00:08   0.00   5          101.740   0.000
  1005 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 16       GCM 10:00:19.69 10:00:20   0.00   4          101.740   0.000
  1006 Team Ravels                     1 BE 19 6089481        GCM 10:00:20.79 10:00:21   0.00   4          101.740   0.000
  1007 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519828         GCM 10:01:07.46 10:01:07   0.00   4          101.740   0.000
  1008 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2579      GCM 10:01:22.45 10:01:22   0.00   4          101.740   0.000
  1009 Team Stefan                     1 BE 19 5042652        GCM 10:01:37.67 10:01:38   0.00   4          101.740   0.000
  1010 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1597      GCM 10:04:51.27 10:04:51   0.00   3          101.740   0.000
  1011 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976798         GCM 10:04:53.11 10:04:53   0.00   3          101.740   0.000
  1012 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 10:04:54.30 10:04:54   0.00   2          101.740   0.000
  1013 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 10:04:56.52 10:04:57   0.00   2          101.740   0.000
  1014 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 898       GCM 10:04:57.63 10:04:58   0.00   3          101.740   0.000
  1015 Piotr B.                        1 PL 0315 19 246       GCM 10:05:18.98 10:05:19   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
  1016 Combinatie Post                 1 NL 19 1279973        GCM 10:09:12.43 10:09:12   0.00   3          101.740   0.000
  1017 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 10:09:14.33 10:09:14   0.00   2          101.740   0.000
  1018 GROSIK                          1 PL 0231 19 907       GCM 10:09:18.10 10:09:18   0.00   5          101.740   0.000
  1019 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 874      GCM 10:10:51.34 10:10:51   0.00   2          101.740   0.000
  1020 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08250        GCM 10:10:50.78 10:10:51   0.00   4          101.740   0.000
  1021 KERAJE                          1 PL 098 19 12007      GCM 10:11:00.27 10:11:00   0.00   4          101.740   0.000
  1022 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959401         GCM 10:11:00.66 10:11:01   0.00   5          101.740   0.000
  1023 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 10:13:03.19 10:13:03   0.00   4          101.740   0.000
  1024 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 1         GCM 10:13:09.24 10:13:09   0.00   4          101.740   0.000
  1025 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519796         GCM 10:13:11.38 10:13:11   0.00   2          101.740   0.000
  1026 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1975      GCM 10:13:16.75 10:13:17   0.00   4          101.740   0.000
  1027 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078174        GCM 10:13:18.56 10:13:19   0.00   5          101.740   0.000
  1028 Stępień Bogdan 1                1 PL 19 1067202        GCM 10:15:05.45 10:15:05   0.00   3          101.740   0.000
  1029 Team Ravels                     1 BE 19 6088897        GCM 10:18:18.36 10:18:18   0.00   5          101.740   0.000
  1030 Haffner R.                      1 DV 02241 19 348      GCM 10:18:22.28 10:18:22   0.00   2          101.740   0.000
  1031 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 10:24:05.14 10:24:05   0.00   4          101.740   0.000
  1032 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050440        GCM 10:26:53.32 10:26:53   0.00   3          101.740   0.000
  1033 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2958      GCM 10:29:15.42 10:29:15   0.00   2          101.740   0.000
  1034 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521993         GCM 10:31:44.93 10:31:45   0.00   5          101.740   0.000
  1035 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 10:33:40.48 10:33:40   0.00   3          101.740   0.000
  1036 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 10:35:05.66 10:35:06   0.00   4          101.740   0.000
  1037 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 10:35:16.72 10:35:17   0.00   4          101.740   0.000
  1038 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02186          GCM 10:36:08.85 10:36:09   0.00   3          101.740   0.000
  1039 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 10:36:23.19 10:36:23   0.00   5          101.740   0.000
  1040 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757350        GCM 10:36:37.13 10:36:37   0.00   2          101.740   0.000
  1041 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 10:40:40.09 10:40:40   0.00   4          101.740   0.000
  1042 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 10:41:14.86 10:41:15   0.00   4          101.740   0.000
  1043 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8508      GCM 10:41:21.76 10:41:22   0.00   2          101.740   0.000
  1044 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239017        GCM 10:41:22.90 10:41:23   0.00   3          101.740   0.000
  1045 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1214       GCM 10:41:31.42 10:41:31   0.00   3          101.740   0.000
  1046 Brożyna Edward                  1 PL 19 519304         GCM 10:45:53.98 10:45:54   0.00   2          101.740   0.000
  1047 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659914         GCM 10:45:55.26 10:45:55   0.00   3          101.740   0.000
  1048 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3442      GCM 10:45:57.47 10:45:57   0.00   5          101.740   0.000
  1049 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7944      GCM 10:45:58.60 10:45:59   0.00   3          101.740   0.000
  1050 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 153        GCM 10:46:02.45 10:46:02   0.00   4          101.740   0.000
  1051 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689222         GCM 10:46:02.72 10:46:03   0.00   5          101.740   0.000
  1052 Monick Nys- Kris Govers         1 BE 19 6200406        GCM 10:46:03.80 10:46:04   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
  1053 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1675      GCM 10:46:05.41 10:46:05   0.00   4          101.740   0.000
  1054 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585054         GCM 10:46:08.67 10:46:09   0.00   2          101.740   0.000
  1055 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469630         GCM 10:47:43.70 10:47:44   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000
  1056 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757355        GCM 10:49:01.39 10:49:01   0.00   3          101.740   0.000
  1057 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980820         GCM 10:49:58.52 10:49:59   0.00   5          101.740   0.000
  1058 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4411      GCM 10:53:14.19 10:53:14   0.00   2          101.740   0.000
  1059 Haffner R.                      1 DV 02241 19 324      GCM 10:55:42.51 10:55:43   0.00   3          101.740   0.000
  1060 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361160         GCM 10:57:09.00 10:57:09   0.00   3          101.740   0.000
  1061 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452085         GCM 10:58:47.95 10:58:48   0.00   3          101.740   0.000
  1062 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335350        GCM 10:58:58.02 10:58:58   0.00   5          101.740   0.000
  1063 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1614      GCM 10:59:15.24 10:59:15   0.00   3          101.740   0.000
  1064 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4995      GCM 10:59:40.92 10:59:41   0.00   3          101.740   0.000
  1065 Herman Menno Pfeifer            1 NL 19 1129401        GCM 11:02:15.28 11:02:15   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
  1066 Kosiorowski Adam                1 PL 0218 19 27        GCM 11:03:25.72 11:03:26   0.00   3          101.740   0.000
  1067 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 103       GCM 11:03:42.59 11:03:43   0.00   3          101.740   0.000
  1068 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2522      GCM 11:04:16.60 11:04:17   0.00   5          101.740   0.000
  1069 Team Henry 1                    1 S 19 088063          GCM 11:04:32.67 11:04:33   0.00   2          101.740   0.000
  1070 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050417        GCM 11:04:34.95 11:04:35   0.00   2          101.740   0.000
  1071 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993506         GCM 11:05:28.28 11:05:28   0.00   3          101.740   0.000
  1072 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3164      GCM 11:05:51.72 11:05:52   0.00   3          101.740   0.000
  1073 JOHNY                           1 PL 0313 19 533       GCM 11:06:41.18 11:06:41   0.00   3          101.740   0.000
  1074 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971008         GCM 11:09:47.83 11:09:48   0.00   2          101.740   0.000
  1075 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469639         GCM 11:09:51.28 11:09:51   0.00   2          101.740   0.000
  1076 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 11:09:50.72 11:09:51   0.00   4          101.740   0.000
  1077 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 923      GCM 11:09:56.17 11:09:56   0.00   4          101.740   0.000
  1078 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019202        GCM 11:09:57.81 11:09:58   0.00   5          101.740   0.000
  1079 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152986         GCM 11:10:21.44 11:10:21   0.00   3          101.740   0.000
  1080 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 11:10:36.66 11:10:37   0.00   2          101.740   0.000
  1081 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 11:10:58.09 11:10:58   0.00   4          101.740   0.000
  1082 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 613      GCM 11:11:44.56 11:11:45   0.00   5          101.740   0.000
  1083 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4401       GCM 11:11:51.12 11:11:51   0.00   4          101.740   0.000
  1084 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 275        GCM 11:12:24.02 11:12:24   0.00   3          101.740   0.000
  1085 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977864         GCM 11:13:50.98 11:13:51   0.00   5          101.740   0.000
  1086 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7903      GCM 11:18:05.61 11:18:06   0.00   4          101.740   0.000
  1087 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521103         GCM 11:18:50.83 11:18:51   0.00   5          101.740   0.000
  1088 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 11:19:18.21 11:19:18   0.00   2          101.740   0.000
  1089 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 11:21:00.37 11:21:00   0.00   4          101.740   0.000
  1090 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106132        GCM 11:24:32.26 11:24:32   0.00   2          101.740   0.000
  1091 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041675        GCM 11:25:26.65 11:25:27   0.00   3          101.740   0.000
  1092 Banek Robert                    1 PL 19 998485         GCM 11:25:28.33 11:25:28   0.00   5          101.740   0.000
  1093 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1358      GCM 11:26:10.93 11:26:11   0.00   5          101.740   0.000
  1094 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200305        GCM 11:26:12.33 11:26:12   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
  1095 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 787       GCM 11:27:20.72 11:27:21   0.00   2          101.740   0.000
  1096 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 11:27:24.27 11:27:24   0.00   3          101.740   0.000
  1097 BATE 7                          1 PL 0449 19 3299      GCM 11:27:51.11 11:27:51   0.00   2          101.740   0.000
  1098 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5591     GCM 11:36:56.67 11:36:57   0.00   2          101.740   0.000
  1099 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2408      GCM 11:37:05.87 11:37:06   0.00   2          101.740   0.000
  1100 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4355      GCM 11:37:26.05 11:37:26   0.00   3          101.740   0.000
  1101 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041594        GCM 11:42:06.82 11:42:07   0.00   4          101.740   0.000
  1102 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1977      GCM 11:42:48.22 11:42:48   0.00   4          101.740   0.000
  1103 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 11:42:51.33 11:42:51   0.00   4          101.740   0.000
  1104 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5995      GCM 11:42:50.71 11:42:51   0.00   4          101.740   0.000
  1105 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051257        GCM 11:44:15.68 11:44:16   0.00   4          101.740   0.000
  1106 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8056      GCM 11:55:24.41 11:55:24   0.00   3          101.740   0.000
  1107 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106154        GCM 11:58:26.08 11:58:26   0.00   3          101.740   0.000
  1108 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078181        GCM 12:03:15.63 12:03:16   0.00   4          101.740   0.000
  1109 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5200      GCM 12:04:43.84 12:04:44   0.00   5          101.740   0.000
  1110 JURA                            1 PL 0100 19 5272      GCM 12:22:02.80 12:22:03   0.00   3          101.740   0.000
  1111 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2328     GCM 12:24:49.96 12:24:50   0.00   3          101.740   0.000
  1112 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5324           GCM 12:27:52.08 12:27:52   0.00   3          101.740   0.000
  1113 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657088         GCM 12:28:51.90 12:28:52   0.00   3          101.740   0.000
  1114 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 903       GCM 12:29:18.87 12:29:19   0.00   4          101.740   0.000
  1115 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 22       GCM 12:31:48.56 12:31:49   0.00   4          101.740   0.000
  1116 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200340        GCM 12:32:33.85 12:32:34   0.00   2          101.740   0.000
  1117 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10913     GCM 12:32:54.68 12:32:55   0.00   2          101.740   0.000
  1118 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591963        GCM 12:33:51.33 12:33:51   0.00   3          101.740   0.000
  1119 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 12:35:01.96 12:35:02   0.00   3          101.740   0.000
  1120 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6421      GCM 12:35:04.41 12:35:04   0.00   3          101.740   0.000
  1121 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4330      GCM 12:36:43.27 12:36:43   0.00   4          101.740   0.000
  1122 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041683        GCM 12:37:52.03 12:37:52   0.00   4          101.740   0.000
  1123 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 475       GCM 12:39:21.05 12:39:21   0.00   5          101.740   0.000
  1124 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071117        GCM 12:41:49.89 12:41:50   0.00   4          101.740   0.000
  1125 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223950        GCM 12:46:11.36 12:46:11   0.00   3          101.740   0.000
  1126 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488850        GCM 12:46:11.46 12:46:11   0.00   3          101.740   0.000
  1127 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 3947522        GCM 12:51:45.10 12:51:45   0.00   5          101.740   0.000
  1128 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 0385 19 2521      GCM 12:51:57.09 12:51:57   0.00   2          101.740   0.000
  1129 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5321     GCM 13:10:34.03 13:10:34   0.00   3          101.740   0.000
  1130 Team Heiligenhafen 2            1 DV 03043 19 201      GCM 13:10:35.07 13:10:35   0.00   2          101.740   0.000
  1131 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657077         GCM 13:12:02.43 13:12:02   0.00   5          101.740   0.000
  1132 GVC Team                        1 PL 0347 19 9611      GCM 13:17:07.74 13:17:08   0.00   5          101.740   0.000
  1133 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 13:37:34.31 13:37:34   0.00   4          101.740   0.000
  1134 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17996      GCM 13:47:37.75 13:47:38   0.00   3          101.740   0.000
  1135 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 14:30:42.63 14:30:43   0.00   5          101.740   0.000
  1136 MIGIEL& BEKTER 1                1 PL 19 323470         GCM 14:38:56.43 14:38:56   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000
  1137 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9936      GCM 14:43:17.13 14:43:17   0.00   3          101.740   0.000
  1138 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8401      GCM 15:25:54.33 15:25:54   0.00   3          101.740   0.000
  1139 Team Henry 1                    1 S 19 088062          GCM 15:56:24.43 15:56:24   0.00   3          101.740   0.000
  1140 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02158          GCM 16:13:24.25 16:13:24   0.00   4          101.740   0.000
  1141 BOICHEV                         1 UKR 19 2415151       GCM 16:47:01.16 16:47:01   0.00   5          101.740   0.000
  1142 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981108         GCM 16:56:17.83 16:56:18   0.00   4          101.740   0.000
  1143 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 640      GCM 17:00:44.11 17:00:44   0.00   4          101.740   0.000
  1144 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 902       GCM 17:08:01.43 17:08:01   0.00   5          101.740   0.000
  1145 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 292      GCM 17:53:09.55 17:53:10   0.00   4          101.740   0.000
  1146 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 876      GCM 18:00:17.63 18:00:18   0.00   3          101.740   0.000
  1147 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 6        GCM 18:14:05.73 18:14:06   0.00   2          101.740   0.000
  1148 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10920     GCM 18:17:39.86 18:17:40   0.00   3          101.740   0.000
  1149 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2102      GCM 18:31:32.19 18:31:32   0.00   3          101.740   0.000
  1150 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729343        GCM 18:53:41.71 18:53:42   0.00   4          101.740   0.000
  1151 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995520         GCM 19:51:24.13 19:51:24   0.00   4          101.740   0.000
  1152 Pęcak Józef                     1 PL 19 978210         GCM 06:22:59.43  6:22:59   0.00   3          101.740   0.000
  1153 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 07:39:25.97  7:39:26   0.00   3          101.740   0.000
  1154 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1008      GCM 07:54:40.43  7:54:40   0.00   4          101.740   0.000
  1155 LUCKY                           1 PL 19 984435         GCM 08:29:56.30  8:29:56   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000
  1156 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8409      GCM 09:03:02.49  9:03:02   0.00   4          101.740   0.000
  1157 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1911      GCM 09:29:34.82  9:29:35   0.00   4          101.740   0.000
  1158 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1105      GCM 11:12:51.78 11:12:52   0.00   4          101.740   0.000
  1159 DOLSK Team                      1 PL 19 841046         GCM 11:28:59.42 11:28:59   0.00   3          101.740   0.000
  1160 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4920      GCM 11:59:44.05 11:59:44   0.00   4          101.740   0.000
  1161 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17881        GCM 16:58:13.06 16:58:13   0.00   3          101.740   0.000
  1162 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663104         GCM 07:03:24.17  7:03:24   0.00   4          101.740   0.000
  1163 Lech Paśko                      1 PL 19 562970         GCM 07:34:46.79  7:34:47   0.00   2          101.740   0.000
  1164 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2854      GCM 07:42:31.22  7:42:31   0.00   5          101.740   0.000
  1165 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 19 1145899        GCM 10:26:39.30 10:26:39   0.00   3          101.740   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+----------+             
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  | Razem    |             
|   |                             |Sek|1 |konk.|punkty | Konk/Km  |             
+---+-----------------------------+---+--+-----+-------+----------+             
   1 Gabryś Józef                    1  3    3     58.87    305.220             
   2 MASTER TEAM 6                   1  3    3     58.81    305.220             
   3 Rurarz Zbigniew                 1  3    3     58.54    305.220             
   4 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3    3     57.56    305.220             
   5 KUBA - OLA                      1  3    3     56.68    305.220             
   6 Ziggy Szuba                     1  3    3     56.48    305.220             
   7 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3    3     55.86    305.220             
   8 Kirzhach OLR 2                  1  3    3     55.78    305.220             
   9 Wierzbiak Henryk                1  3    3     55.75    305.220             
  10 Wiesław Kurek                   1  3    3     55.43    305.220             
  11 NIJBOER PIGEONS                 1  3    3     55.20    305.220             
  12 MORSKO Team                     1  3    3     54.94    305.220             
  13 Sznaucner Jarosław              1  3    3     54.86    305.220             
  14 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3    3     54.66    305.220             
  15 Kurnik Wiesław 1                1  3    3     54.58    305.220             
  16 KOTEK 1                         1  3    3     54.51    305.220             
  17 Gierczak Tadeusz 1              1  3    3     54.42    305.220             
  18 TopLofts.eu 3                   1  3    3     54.34    305.220             
  19 KOTEK 2                         1  3    3     54.11    305.220             
  20 MASTER TEAM 1                   1  3    3     53.84    305.220             
  21 COBA team                       1  3    3     53.75    305.220             
  22 Dziuba Lesław                   1  3    3     52.99    305.220             
  23 MARIUSZ 000                     1  3    3     52.94    305.220             
  24 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3    3     52.90    305.220             
  25 Team Grzelak                    1  3    3     52.74    305.220             
  26 JD                              1  3    3     52.70    305.220             
  27 Stefan Steenbergen              1  3    3     52.14    305.220             
  28 Team Deen                       1  3    3     51.73    305.220             
  29 Kupka-Śmiłowski 4               1  3    3     51.53    305.220             
  30 Grejciun Robert                 1  3    3     51.48    305.220             
  31 Kozinoga Sebastian              1  3    3     51.45    305.220             
  32 AMIGO 1                         1  3    3     51.21    305.220             
  33 Team Fever Free                 1  3    3     51.18    305.220             
  34 Stępień Leszek 2                1  3    3     51.01    305.220             
  35 LECH& RYCOMBEL 1                1  3    3     50.62    305.220             
  36 UTRECHT Team                    1  3    3     50.15    305.220             
  37 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2    2     39.76    203.480             
  38 Team Senden- Jans               1  2    2     39.54    203.480             
  39 RKS                             1  2    2     39.33    203.480             
  40 Zając Dariusz                   1  2    2     39.31    203.480             
  41 LACH TEAM                       1  2    2     39.00    203.480             
  42 Szymankowscy Team 1             1  2    2     39.00    203.480             
  43 MASTER TEAM 3                   1  2    2     38.85    203.480             
  44 Rudnik Stanisław                1  2    2     38.70    203.480             
  45 Stępień Leszek 1                1  2    2     38.64    203.480             
  46 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2    2     38.62    203.480             
  47 Hofmann Karl                    1  2    2     38.31    203.480             
  48 Kazimierz Lewandowski           1  2    2     38.31    203.480             
  49 Marek Trzaska                   1  2    2     38.26    203.480             
  50 DRZAZGA JERZY                   1  2    2     38.20    203.480             
  51 Tomaszewski                     1  2    2     38.19    203.480             
  52 LECH& RYCOMBEL 2                1  2    2     38.16    203.480             
  53 Team M.R.                       1  2    2     38.14    203.480             
  54 Forczek Dariusz                 1  2    2     38.07    203.480             
  55 GiBB and Byrne                  1  2    2     37.85    203.480             
  56 Milcarz & Szlacheta             1  2    2     37.64    203.480             
  57 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2    2     37.24    203.480             
  58 Pęcak Józef                     1  2    2     36.89    203.480             
  59 Mączka Józef                    1  2    2     36.86    203.480             
  60 Jania Marcin 1                  1  2    2     36.84    203.480             
  61 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2    2     36.75    203.480             
  62 Garncarz Andrzej                1  2    2     36.72    203.480             
  63 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2    2     36.70    203.480             
  64 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2    2     36.70    203.480             
  65 TopLofts.eu 4                   1  2    2     36.69    203.480             
  66 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2    2     36.63    203.480             
  67 Paśko Dorota                    1  2    2     36.59    203.480             
  68 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2    2     36.46    203.480             
  69 Caspar Lurvink                  1  2    2     36.37    203.480             
  70 Oliwia                          1  2    2     36.29    203.480             
  71 BIERYT& PATULSKI                1  2    2     36.20    203.480             
  72 DRZAZGA M & J                   1  2    2     36.18    203.480             
  73 VITO LOFT                       1  2    2     36.13    203.480             
  74 Larwiński Marian                1  2    2     36.12    203.480             
  75 Skowronek Włodzimierz           1  2    2     36.10    203.480             
  76 Frąckowiak Artur                1  2    2     36.07    203.480             
  77 TopLofts.eu 1                   1  2    2     36.06    203.480             
  78 Goetz Guenter                   1  2    2     36.02    203.480             
  79 Zyznawski Jan                   1  2    2     35.99    203.480             
  80 Gierczak Tadeusz 4              1  2    2     35.98    203.480             
  81 ADEK                            1  2    2     35.97    203.480             
  82 Kołodziej & Matias              1  2    2     35.88    203.480             
  83 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2    2     35.81    203.480             
  84 Tomasz Kropop 1                 1  2    2     35.81    203.480             
  85 MARCIN                          1  2    2     35.76    203.480             
  86 Krzysek & Krzysiek              1  2    2     35.73    203.480             
  87 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2    2     35.70    203.480             
  88 MASTER TEAM 4                   1  2    2     35.68    203.480             
  89 Team Hoogendam                  1  2    2     35.64    203.480             
  90 Team Heiligenhafen 1            1  2    2     35.61    203.480             
  91 Team "Belgisch Limburg"         1  2    2     35.58    203.480             
  92 Patryk Sikorski                 1  2    2     35.55    203.480             
  93 Jan Bocheńczak                  1  2    2     35.38    203.480             
  94 Gudz Yevheniy                   1  2    2     35.37    203.480             
  95 Stępień Bogdan 2                1  2    2     35.33    203.480             
  96 Comb. Janssen II                1  2    2     35.24    203.480             
  97 USZEW - CITY                    1  2    2     35.24    203.480             
  98 Bram Wassenaar                  1  2    2     35.22    203.480             
  99 Micyk Wiesław                   1  2    2     35.13    203.480             
 100 W i L Styczeń                   1  2    2     35.07    203.480             
 101 Chwedoruk Loft                  1  2    2     34.74    203.480             
 102 Tadeusz Kicko                   1  2    2     34.70    203.480             
 103 J-J                             1  2    2     34.69    203.480             
 104 Rekiny Przestworzy              1  2    2     34.59    203.480             
 105 Team Niebieska                  1  2    2     34.56    203.480             
 106 Henk Simonsz Team A             1  2    2     34.55    203.480             
 107 Szpak Damian 2                  1  2    2     34.47    203.480             
 108 Team Koningshoeve 2             1  2    2     34.39    203.480             
 109 Górka Mateusz                   1  2    2     34.29    203.480             
 110 KUNICKI STANISŁAW               1  2    2     34.12    203.480             
 111 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2    2     33.96    203.480             
 112 JOHNY                           1  2    2     33.95    203.480             
 113 U-K Mazepa 2                    1  2    2     33.75    203.480             
 114 ŻyburaTadeusz 1                 1  2    2     33.52    203.480             
 115 Magiera Wojciech                1  2    2     33.00    203.480             
 116 REMUS                           1  1    1     20.00    101.740             
 117 Artur i Damian Olszak           1  1    1     19.99    101.740             
 118 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1    1     19.97    101.740             
 119 Ważny Zygmund                   1  1    1     19.86    101.740             
 120 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1    1     19.83    101.740             
 121 Sprycha Łukasz                  1  1    1     19.81    101.740             
 122 Schrapp Alexander               1  1    1     19.79    101.740             
 123 Szpak Damian 1                  1  1    1     19.73    101.740             
 124 Team Paula                      1  1    1     19.60    101.740             
 125 Kupka-Śmiłowski 2               1  1    1     19.52    101.740             
 126 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1    1     19.51    101.740             
 127 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1    1     19.47    101.740             
 128 Ireneusz Jankowski              1  1    1     19.46    101.740             
 129 Andrzej Ewelina                 1  1    1     19.45    101.740             
 130 Korepta Dawid                   1  1    1     19.41    101.740             
 131 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1    1     19.39    101.740             
 132 Funia                           1  1    1     19.30    101.740             
 133 Brożyna Edward                  1  1    1     19.27    101.740             
 134 Tyka Stanisław                  1  1    1     19.24    101.740             
 135 Comb. Bos- Bevers               1  1    1     19.19    101.740             
 136 Wójciak Leon 2                  1  1    1     19.17    101.740             
 137 GVC Team                        1  1    1     19.16    101.740             
 138 Matthias Klement                1  1    1     19.15    101.740             
 139 TopLofts.eu 2                   1  1    1     19.14    101.740             
 140 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1    1     19.13    101.740             
 141 BOICHEV                         1  1    1     19.12    101.740             
 142 Łukasz Zych 1                   1  1    1     19.11    101.740             
 143 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1    1     19.07    101.740             
 144 SEBASTIAN S                     1  1    1     19.02    101.740             
 145 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1    1     19.01    101.740             
 146 Roman H. 1                      1  1    1     19.00    101.740             
 147 JARUMI                          1  1    1     18.99    101.740             
 148 BOSKI                           1  1    1     18.97    101.740             
 149 Górniak Andrzej                 1  1    1     18.91    101.740             
 150 Piwowar & Mętel                 1  1    1     18.91    101.740             
 151 Łukasz Zych 2                   1  1    1     18.89    101.740             
 152 Staworzyński Jan                1  1    1     18.85    101.740             
 153 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1    1     18.79    101.740             
 154 The Boys from Hardinxveld       1  1    1     18.76    101.740             
 155 Rudorfer Michael                1  1    1     18.75    101.740             
 156 Strackbein Dieter 1             1  1    1     18.75    101.740             
 157 Olenka Rudyk                    1  1    1     18.73    101.740             
 158 GORZOLKA& KUMIEC                1  1    1     18.67    101.740             
 159 Stypułkowski Stanisław          1  1    1     18.64    101.740             
 160 Karl Heinz Burger               1  1    1     18.58    101.740             
 161 Kupka-Śmiłowski 3               1  1    1     18.52    101.740             
 162 Kalemba Klaudek                 1  1    1     18.50    101.740             
 163 Henk Simonsz Team B             1  1    1     18.46    101.740             
 164 Mazur & Warchoł Team 2          1  1    1     18.45    101.740             
 165 BRACIA Team 1                   1  1    1     18.38    101.740             
 166 Jan Maciuszek                   1  1    1     18.35    101.740             
 167 Papież Rafał                    1  1    1     18.32    101.740             
 168 Tempka- Niżnik                  1  1    1     18.30    101.740             
 169 Mińkowski Bogdan                1  1    1     18.27    101.740             
 170 Olgierd Rusinek                 1  1    1     18.18    101.740             
 171 Stępień Bogdan 1                1  1    1     18.16    101.740             
 172 Jarosław Wierzbicki             1  1    1     18.15    101.740             
 173 Team De Ster Opgrimbie          1  1    1     18.09    101.740             
 174 SASIŃSKI TEAM                   1  1    1     18.07    101.740             
 175 Józek                           1  1    1     18.02    101.740             
 176 Łagozin Zdzisław                1  1    1     18.02    101.740             
 177 Jerzy Gryzło                    1  1    1     18.00    101.740             
 178 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1    1     17.96    101.740             
 179 Koczan Wojciech                 1  1    1     17.95    101.740             
 180 Team Ravels                     1  1    1     17.93    101.740             
 181 Team Twente                     1  1    1     17.86    101.740             
 182 Combinatie Post                 1  1    1     17.85    101.740             
 183 AMIGO TEAM                      1  1    1     17.81    101.740             
 184 Górka Marian                    1  1    1     17.75    101.740             
 185 Tarasiuk Jerzy 2                1  1    1     17.72    101.740             
 186 The Lever Syndicate 1           1  1    1     17.67    101.740             
 187 Kościelny Wiesław 1             1  1    1     17.64    101.740             
 188 Pasoń Rafał                     1  1    1     17.64    101.740             
 189 PAWIE OCZKO OZI                 1  1    1     17.57    101.740             
 190 Piotr Biłos 2                   1  1    1     17.56    101.740             
 191 Haffner R.                      1  1    1     17.55    101.740             
 192 Wójciak Leon 1                  1  1    1     17.52    101.740             
 193 The Lever Syndicate 2           1  1    1     17.50    101.740             
 194 Oleksy Bolesław                 1  1    1     17.47    101.740             
 195 SG Steffl 1                     1  1    1     17.47    101.740             
 196 Lesiewicz Krzysztof             1  1    1     17.45    101.740             
 197 Tokarczyk Jan                   1  1    1     17.37    101.740             
 198 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1    1     17.35    101.740             
 199 Sobuta Szymon                   1  1    1     17.34    101.740             
 200 Team Heiligenhafen 2            1  1    1     17.30    101.740             
 201 Szymankowscy Team 2             1  1    1     17.29    101.740             
 202 Team Hamers 1                   1  1    1     17.28    101.740             
 203 DOLSK Team                      1  1    1     17.27    101.740             
 204 MDŁ TEAM                        1  1    1     17.22    101.740             
 205 Sroka Stanisław                 1  1    1     17.21    101.740             
 206 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1    1     17.19    101.740             
 207 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1    1     17.18    101.740             
 208 ERETT                           1  1    1     17.10    101.740             
 209 Robert Fischer                  1  1    1     17.08    101.740             
 210 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1    1     17.05    101.740             
 211 Stępień Bogdan 3                1  1    1     17.05    101.740             
 212 Garncarz Mariusz                1  1    1     16.98    101.740             
 213 Comb. Janssen I                 1  1    1     16.97    101.740             
 214 GROSIK                          1  1    1     16.97    101.740             
 215 Rzepka Marek i Marcin           1  1    1     16.93    101.740             
 216 Sobczak Marcin                  1  1    1     16.91    101.740             
 217 Kupień Wojciech                 1  1    1     16.89    101.740             
 218 Jan Nowak                       1  1    1     16.85    101.740             
 219 GIBA                            1  1    1     16.81    101.740             
 220 Team Kogut                      1  1    1     16.80    101.740             
 221 Olędzki                         1  1    1     16.77    101.740             
 222 Karbowski Rafał                 1  1    1     16.76    101.740             
 223 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1    1     16.76    101.740             
 224 Team Menten- en Stefan          1  1    1     16.74    101.740             
 225 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1    1     16.69    101.740             
 226 Team Stefan                     1  1    1     16.67    101.740             
 227 Team MAZURY 1                   1  1    1     16.63    101.740             
 228 Roman H. 2                      1  1    1     16.60    101.740             
 229 Kasperowicz Edward              1  1    1     16.58    101.740             
 230 MAŁGORZATA                      1  1    1     16.55    101.740             
 231 BIENIEK LOFT                    1  1    1     16.54    101.740             
 232 Eddy Fleming Pigeons            1  1    1     16.53    101.740             
 233 Comb. Bevers- Bos               1  1    1     16.52    101.740             
 234 Para & Walkosz                  1  1    1     16.51    101.740             
 235 Cees Galje                      1  1    1     16.50    101.740             
 236 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1    1     16.50    101.740             
 237 Piotr Witold Musik              1  1    1     16.44    101.740             
 238 Stani                           1  1    1     16.42    101.740             
 239 Bobak Krzysiek                  1  1    1     16.41    101.740             
 240 Marysia M.                      1  1    1     16.40    101.740             
 241 Tomasz Kropop 2                 1  1    1     16.36    101.740             
 242 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1    1     16.34    101.740             
 243 Ziętara Bartłomiej              1  1    1     16.29    101.740             
 244 MICHNA RACING TEAM              1  1    1     16.26    101.740             
 245 MTT TEAM                        1  1    1     16.22    101.740             
 246 Arkadiusz Buttner               1  1    1     16.19    101.740             
 247 Banek Robert                    1  1    1     16.18    101.740             
 248 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1    1     16.08    101.740             
 249 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1    1     16.07    101.740             
 250 Team Thieu                      1  1    1     16.01    101.740             
 251 AAHH LOFT                       1  0    0      0.00      0.000             
 252 Adam Młynarski                  1  0    0      0.00      0.000             
 253 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0    0      0.00      0.000             
 254 AMIGO 2                         1  0    0      0.00      0.000             
 255 Andrej                          1  0    0      0.00      0.000             
 256 BATE 7                          1  0    0      0.00      0.000             
 257 Bergmans van Gils               1  0    0      0.00      0.000             
 258 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0    0      0.00      0.000             
 259 Body& Skupień 1                 1  0    0      0.00      0.000             
 260 Body& Skupień 2                 1  0    0      0.00      0.000             
 261 Bracia Team 2                   1  0    0      0.00      0.000             
 262 CARODOM                         1  0    0      0.00      0.000             
 263 Cees Spelt                      1  0    0      0.00      0.000             
 264 D&K                             1  0    0      0.00      0.000             
 265 DLA GRAŻYNKI                    1  0    0      0.00      0.000             
 266 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0    0      0.00      0.000             
 267 FILIP                           1  0    0      0.00      0.000             
 268 Frąckowiak Agnieszka            1  0    0      0.00      0.000             
 269 Gierczak Tadeusz 2              1  0    0      0.00      0.000             
 270 Gierczak Tadeusz 3              1  0    0      0.00      0.000             
 271 Gierczak Tadeusz 5              1  0    0      0.00      0.000             
 272 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0    0      0.00      0.000             
 273 Górka Tadeusz                   1  0    0      0.00      0.000             
 274 Gurgul Kazimierz                1  0    0      0.00      0.000             
 275 Haggenmuller H+S                1  0    0      0.00      0.000             
 276 HELGO                           1  0    0      0.00      0.000             
 277 Herman Menno Pfeifer            1  0    0      0.00      0.000             
 278 Jania Marcin 2                  1  0    0      0.00      0.000             
 279 JANUSZ                          1  0    0      0.00      0.000             
 280 Jarzmik Grzegorz                1  0    0      0.00      0.000             
 281 JURA                            1  0    0      0.00      0.000             
 282 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0    0      0.00      0.000             
 283 KERAJE                          1  0    0      0.00      0.000             
 284 Kinga Bocheńczak                1  0    0      0.00      0.000             
 285 Kirzhach OLR 1                  1  0    0      0.00      0.000             
 286 KMS Sroka                       1  0    0      0.00      0.000             
 287 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0    0      0.00      0.000             
 288 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0    0      0.00      0.000             
 289 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0    0      0.00      0.000             
 290 Kosiorowski Adam                1  0    0      0.00      0.000             
 291 Kościelny Wiesław 2             1  0    0      0.00      0.000             
 292 Krokosz & Ignacyk               1  0    0      0.00      0.000             
 293 Kupka-Śmiłowski 1               1  0    0      0.00      0.000             
 294 Kurnik Wiesław 2                1  0    0      0.00      0.000             
 295 KUSIONOWIE                      1  0    0      0.00      0.000             
 296 LACH & MURAŃSKI                 1  0    0      0.00      0.000             
 297 Lech Paśko                      1  0    0      0.00      0.000             
 298 Lesiewicz Mateusz               1  0    0      0.00      0.000             
 299 Lizoń Stanisław                 1  0    0      0.00      0.000             
 300 LUCKY                           1  0    0      0.00      0.000             
 301 M. H. S. Team                   1  0    0      0.00      0.000             
 302 Marcin Korepta                  1  0    0      0.00      0.000             
 303 MAREK & HENIEK                  1  0    0      0.00      0.000             
 304 Mariusz i Marcin Depta          1  0    0      0.00      0.000             
 305 Marzena - Krystian Majcher      1  0    0      0.00      0.000             
 306 MASTER TEAM 2                   1  0    0      0.00      0.000             
 307 MASTER TEAM 5                   1  0    0      0.00      0.000             
 308 Mazur & Warchoł Team 1          1  0    0      0.00      0.000             
 309 Michalski Sebastian             1  0    0      0.00      0.000             
 310 MIGIEL& BEKTER 1                1  0    0      0.00      0.000             
 311 MIGIEL& BEKTER 2                1  0    0      0.00      0.000             
 312 Monick Nys- Kris Govers         1  0    0      0.00      0.000             
 313 Niżnik Tadeusz                  1  0    0      0.00      0.000             
 314 Orczyk Adam                     1  0    0      0.00      0.000             
 315 Pajor Edward                    1  0    0      0.00      0.000             
 316 PATULSKI& BIERYT                1  0    0      0.00      0.000             
 317 PIOTR - BOGDAN                  1  0    0      0.00      0.000             
 318 Piotr B.                        1  0    0      0.00      0.000             
 319 Piotr Biłos 1                   1  0    0      0.00      0.000             
 320 PJ v/d Berg + Zn                1  0    0      0.00      0.000             
 321 R & R Wilton                    1  0    0      0.00      0.000             
 322 Rak Stanisław                   1  0    0      0.00      0.000             
 323 Ralf Nisbach                    1  0    0      0.00      0.000             
 324 Robert Klement                  1  0    0      0.00      0.000             
 325 SG Steffl 2                     1  0    0      0.00      0.000             
 326 Siepierowski Grzegorz           1  0    0      0.00      0.000             
 327 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0    0      0.00      0.000             
 328 Steciuk Stanisław               1  0    0      0.00      0.000             
 329 Strackbein Dieter 2             1  0    0      0.00      0.000             
 330 SZCZEPAN BORAL                  1  0    0      0.00      0.000             
 331 Śniosek Krystian                1  0    0      0.00      0.000             
 332 Tarasiuk Jerzy 1                1  0    0      0.00      0.000             
 333 Team Alaerts                    1  0    0      0.00      0.000             
 334 Team Bergmans- Bijnen           1  0    0      0.00      0.000             
 335 Team Coos v Houten              1  0    0      0.00      0.000             
 336 Team GJ v Houten                1  0    0      0.00      0.000             
 337 Team Hamers 2                   1  0    0      0.00      0.000             
 338 Team Henry 1                    1  0    0      0.00      0.000             
 339 Team Hoensbroek                 1  0    0      0.00      0.000             
 340 Team Jans-Senden                1  0    0      0.00      0.000             
 341 Team Koningshoeve 1             1  0    0      0.00      0.000             
 342 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0    0      0.00      0.000             
 343 Team MAZURY 2                   1  0    0      0.00      0.000             
 344 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0    0      0.00      0.000             
 345 Team Spreewald                  1  0    0      0.00      0.000             
 346 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0    0      0.00      0.000             
 347 Team WIRZ                       1  0    0      0.00      0.000             
 348 The Lever Syndicate 3           1  0    0      0.00      0.000             
 349 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0    0      0.00      0.000             
 350 TOKARCZYK TEAM                  1  0    0      0.00      0.000             
 351 Tomasz Dudek                    1  0    0      0.00      0.000             
 352 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0    0      0.00      0.000             
 353 Tomasz Kubik                    1  0    0      0.00      0.000             
 354 U-K Mazepa 1                    1  0    0      0.00      0.000             
 355 W.W. Team Mediterraneo          1  0    0      0.00      0.000             
 356 Warchał Piotr i Paweł           1  0    0      0.00      0.000             
 357 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0    0      0.00      0.000             
 358 Wim en Benno Klomp              1  0    0      0.00      0.000             
 359 Wim en Sven van Houten 1        1  0    0      0.00      0.000             
 360 Wim en Sven van Houten 2        1  0    0      0.00      0.000             
 361 Zagata Łukasz                   1  0    0      0.00      0.000             
 362 Żurecki Piotr & Marcin          1  0    0      0.00      0.000             
 363 ŻyburaTadeusz 2                 1  0    0      0.00      0.000             
 
  




By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij