Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Krapkowice z dnia 17.08.19                              
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:29:11.0 N 17:59:35.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  197.810 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  352                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1042                           
      5.Ilość konkursów.......................:  344                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1322.99                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1233.13                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:10,34,31                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,45,24                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 53 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  352   | 1042   |  344  |33.01|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  352   | 1042   |  344  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
                                        z lotu Krapkowice, w dniu 17.08.19      
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688855         GCM 10:34:31.06  1322.99   0.96   5-  2-  2  197.810  30.000
     2 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689222         GCM 10:34:32.47  1322.78   1.92   5-  3-  3  197.810  29.980
     2 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688856         GCM 10:34:32.49  1322.78   1.92   2          197.810  29.980
     4 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 10:34:35.59  1322.17   3.84   5-  4-  3  197.810  29.950
     5 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17995      GCM 10:34:36.80  1321.99   4.80   3-  2-  2  197.810  29.930
     6 Gabryś Józef                    1 PL 19 165262         GCM 10:34:38.30  1321.92   5.76   3-  3-  3  197.810  29.910
     7 REMUS                           1 PL 063 19 9126       GCM 10:34:38.86  1321.69   6.72   2-  1-  1  197.810  29.900
     8 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2505      GCM 10:34:40.19  1321.64   7.68   3-  1-  1  197.810  29.880
     9 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 10:34:40.83  1321.40   8.64   2-  2-  2  197.810  29.860
    10 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577921         GCM 10:34:42.13  1321.36   9.60   4-  4-  3  197.810  29.840
    11 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079961        GCM 10:34:42.50  1321.16  10.56   4-  2-  2  197.810  29.830
    12 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2572      GCM 10:34:43.55  1321.00  11.52   5-  3-  3  197.810  29.810
    13 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223945        GCM 10:34:45.11  1320.92  12.48   2-  1-  1  197.810  29.790
    14 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14009     GCM 10:34:44.60  1320.85  13.44   4-  3-  3  197.810  29.770
    15 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 10:34:47.21  1320.61  14.40   4-  3-  3  197.810  29.760
    15 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08231        GCM 10:34:47.20  1320.61  14.40   5-  2-  2  197.810  29.760
    17 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729334        GCM 10:34:46.75  1320.53  16.31   3-  3-  3  197.810  29.720
    17 LUCKY                           1 PL 19 984435         GCM 10:34:46.74  1320.53  16.31   1-  1-  1  197.810  29.720
    19 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2632      GCM 10:34:49.20  1320.32  18.23   4-  2-  2  197.810  29.690
    20 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659914         GCM 10:34:50.49  1320.13  19.19   3-  2-  2  197.810  29.670
    21 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 10:34:49.71  1320.10  20.15   5-  2-  2  197.810  29.650
    22 Brożyna Edward                  1 PL 19 519302         GCM 10:34:51.67  1319.81  21.11   3-  2-  2  197.810  29.630
    23 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 10:34:53.31  1319.71  22.07   3-  1-  1  197.810  29.620
    24 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218054       GCM 10:34:56.80  1319.06  23.03   4-  1-  1  197.810  29.600
    25 BOICHEV                         1 UKR 19 2415141       GCM 10:35:00.53  1318.51  23.99   5-  2-  2  197.810  29.580
    26 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071117        GCM 10:35:51.82  1311.04  24.95   4-  1-  1  197.810  29.560
    27 MASTER TEAM 3                   1 PL 0442 19 4352      GCM 10:36:08.60  1308.61  25.91   2-  1-  1  197.810  29.550
    28 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131316        GCM 10:37:01.66  1301.00  26.87   5-  4-  3  197.810  29.530
    29 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 10:37:02.52  1300.88  27.83   3-  1-  1  197.810  29.510
    30 Gabryś Józef                    1 PL 19 165270         GCM 10:37:04.55  1300.59  28.79   2  < 134>  197.810  29.490
    31 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 10:37:06.84  1300.26  29.75   2          197.810  29.480
    32 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 10:37:08.43  1300.18  30.71   2-  2-  2  197.810  29.460
    33 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 10:37:09.78  1299.85  31.67   5-  1-  1  197.810  29.440
    34 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335353        GCM 10:37:11.33  1299.77  32.63   5-  1-  1  197.810  29.420
    35 JOHNY                           1 PL 0313 19 540       GCM 10:37:12.13  1299.65  33.59   2-  1-  1  197.810  29.410
    36 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 10:38:08.41  1291.69  34.55   2          197.810  29.390
    37 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 10:38:11.52  1291.12  35.51   3-  1-  1  197.810  29.370
    38 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 10:38:15.24  1290.73  36.47   2          197.810  29.350
    39 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867423         GCM 10:38:26.71  1288.99  37.43   4-  2-  2  197.810  29.340
    40 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 10:38:31.09  1288.51  38.39   2-  1-  1  197.810  29.320
    41 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10195      GCM 10:38:33.79  1288.00  39.35   4-  2-  2  197.810  29.300
    42 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577901         GCM 10:38:38.45  1287.48  40.31   2  < 45>  197.810  29.280
    43 Górka Mateusz                   1 PL 19 547581         GCM 10:38:38.58  1287.33  41.27   4-  1-  1  197.810  29.270
    44 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688820         GCM 10:38:41.31  1287.08  42.23   3-  1-  1  197.810  29.250
    45 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577915         GCM 10:38:40.96  1286.99  43.19   3  < 313>  197.810  29.230
    46 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 472       GCM 10:38:42.28  1286.95  44.15   3-  1-  1  197.810  29.210
    47 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335369        GCM 10:38:41.62  1286.90  45.11   2  < 159>  197.810  29.200
    48 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 275        GCM 10:38:43.46  1286.78  46.07   3-  1-  1  197.810  29.180
    49 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4409       GCM 10:38:44.46  1286.64  47.02   4-  2-  2  197.810  29.160
    50 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1597      GCM 10:38:43.88  1286.59  47.98   2-  2-  2  197.810  29.140
    51 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 10:38:44.81  1286.46  48.94   3-  2-  2  197.810  29.130
    51 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 103        GCM 10:38:44.80  1286.46  48.94   4-  2-  2  197.810  29.130
    53 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757351        GCM 10:38:44.96  1286.44  50.86   3-  1-  1  197.810  29.090
    54 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218090       GCM 10:38:46.59  1286.21  51.82   4-  2-  2  197.810  29.070
    55 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067204        GCM 10:38:46.96  1286.16  52.78   2-  2-  2  197.810  29.060
    56 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8007      GCM 10:38:48.34  1286.10  53.74   4-  2-  2  197.810  29.040
    57 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350298        GCM 10:38:49.14  1285.99  54.70   4-  2-  2  197.810  29.020
    58 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4323      GCM 10:38:51.47  1285.67  55.66   5-  3-  3  197.810  29.000
    59 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1976      GCM 10:38:54.43  1285.26  56.62   4-  2-  2  197.810  28.990
    60 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 10:38:55.02  1285.17  57.58   3-  1-  1  197.810  28.970
    61 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752661         GCM 10:39:01.02  1284.34  58.54   3-  1-  1  197.810  28.950
    62 GROSIK                          1 PL 19 678446         GCM 10:39:01.29  1284.30  59.50   5-  2-  2  197.810  28.930
    63 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 700      GCM 10:39:02.03  1284.20  60.46   2-  2-  2  197.810  28.920
    64 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 10:39:02.59  1283.98  61.42   2-  1-  1  197.810  28.900
    65 HELGO                           1 DV 01841 19 324      GCM 10:39:06.47  1283.58  62.38   2-  1-  1  197.810  28.880
    66 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729365        GCM 10:39:05.98  1283.51  63.34   2  < 144>  197.810  28.860
    67 Marysia M.                      1 PL 0200 19 2000      GCM 10:39:06.77  1283.40  64.30   2-  1-  1  197.810  28.850
    68 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521126         GCM 10:39:07.85  1283.25  65.26   4-  2-  2  197.810  28.830
    69 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 478       GCM 10:39:09.08  1283.22  66.22   4-  1-  1  197.810  28.810
    70 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 10:39:09.28  1283.19  67.18   4-  3-  3  197.810  28.790
    71 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035273        GCM 10:39:08.50  1283.16  68.14   4-  3-  3  197.810  28.780
    72 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350286        GCM 10:39:10.18  1283.07  69.10   2          197.810  28.760
    73 KOTEK 2                         1 PL 19 511176         GCM 10:39:09.69  1283.00  70.06   3-  2-  2  197.810  28.740
    74 Team Paula                      1 NL 19 1032018        GCM 10:39:11.12  1282.94  71.02   4-  1-  1  197.810  28.720
    75 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996812         GCM 10:39:12.11  1282.80  71.98   5-  4-  3  197.810  28.710
    76 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 459          GCM 10:39:11.65  1282.72  72.94   4-  2-  2  197.810  28.690
    77 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1 GB 19 V 17902        GCM 10:39:13.36  1282.63  73.90   1-  1-  1  197.810  28.670
    78 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3954      GCM 10:39:12.75  1282.57  74.86   3-  1-  1  197.810  28.650
    79 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8015      GCM 10:39:13.61  1282.45  75.82   2          197.810  28.640
    80 KERAJE                          1 PL 098 19 12045      GCM 10:39:15.54  1282.19  76.78   4-  3-  3  197.810  28.620
    81 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 10:39:15.95  1282.13  77.74   2          197.810  28.600
    82 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1059599        GCM 10:39:17.25  1282.09  78.69   2  < 333>  197.810  28.580
    83 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 10:39:16.52  1282.05  79.65   3-  2-  2  197.810  28.570
    84 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6423      GCM 10:39:18.92  1281.72  80.61   3-  2-  2  197.810  28.550
    85 KERAJE                          1 PL 098 19 12003      GCM 10:39:21.73  1281.33  81.57   2  < 129>  197.810  28.530
    86 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08250        GCM 10:39:22.51  1281.22  82.53   4-  1-  1  197.810  28.510
    87 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 16       GCM 10:39:34.34  1279.72  83.49   5-  2-  2  197.810  28.500
    88 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2579      GCM 10:39:46.70  1277.88  84.45   2  < 127>  197.810  28.480
    89 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2108      GCM 10:39:46.84  1277.86  85.41   3-  1-  1  197.810  28.460
    90 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 10:39:48.23  1277.81  86.37   5-  4-  3  197.810  28.440
    91 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 10:39:47.88  1277.72  87.33   5-  2-  2  197.810  28.430
    91 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3123      GCM 10:39:47.87  1277.72  87.33   3-  1-  1  197.810  28.430
    93 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4417       GCM 10:39:49.06  1277.70  89.25   3-  2-  2  197.810  28.390
    94 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079905        GCM 10:39:48.59  1277.62  90.21   2          197.810  28.370
    95 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050440        GCM 10:39:50.36  1277.52  91.17   4-  1-  1  197.810  28.360
    96 KOTEK 1                         1 PL 19 511099         GCM 10:39:49.54  1277.49  92.13   4-  2-  2  197.810  28.340
    97 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469646         GCM 10:39:51.29  1277.39  93.09   4-  1-  1  197.810  28.320
    97 Team Heiligenhafen 2            1 DV 03043 19 234      GCM 10:39:51.28  1277.39  93.09   1-  1-  1  197.810  28.320
    99 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 10:39:50.79  1277.32  95.01   2          197.810  28.290
   100 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867403         GCM 10:39:52.16  1277.27  95.97   2          197.810  28.270
   101 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5109      GCM 10:39:51.65  1277.20  96.93   2-  1-  1  197.810  28.250
   102 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521732         GCM 10:39:53.30  1277.11  97.89   3-  1-  1  197.810  28.230
   103 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 10:39:53.81  1276.91  98.85   2          197.810  28.220
   104 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 605       GCM 10:39:53.95  1276.89  99.81   4-  3-  3  197.810  28.200
   105 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959407         GCM 10:39:55.20  1276.85 100.77   3-  1-  1  197.810  28.180
   106 Lech Paśko                      1 PL 094 19 5404       GCM 10:39:55.44  1276.82 101.73   1-  1-  1  197.810  28.160
   107 JARUMI                          1 PL 19 814627         GCM 10:39:54.65  1276.79 102.69   4-  1-  1  197.810  28.150
   108 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980821         GCM 10:39:54.81  1276.77 103.65   5-  2-  2  197.810  28.130
   108 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5655      GCM 10:39:54.83  1276.77 103.65   5-  4-  3  197.810  28.130
   110 Oleksy Bolesław                 1 PL 0314 19 3738      GCM 10:39:55.62  1276.66 105.57   2-  1-  1  197.810  28.090
   111 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977855         GCM 10:39:57.15  1276.59 106.53   4-  1-  1  197.810  28.080
   112 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1626      GCM 10:39:57.16  1276.58 107.49   2          197.810  28.060
   113 Team Alaerts                    1 BE 19 5074497        GCM 10:39:57.57  1276.39 108.45   2-  1-  1  197.810  28.040
   114 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 10:39:59.25  1276.30 109.40   2          197.810  28.020
   115 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976607         GCM 10:40:00.36  1276.14 110.36   2  < 128>  197.810  28.010
   115 MIGIEL& BEKTER 1                1 PL 19 323470         GCM 10:40:00.37  1276.14 110.36   1-  1-  1  197.810  28.010
   117 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979701         GCM 10:39:59.78  1276.09 112.28   4-  2-  2  197.810  27.970
   118 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4903      GCM 10:40:01.49  1275.99 113.24   4-  2-  2  197.810  27.950
   119 RKS                             1 DV 02842 19 184      GCM 10:40:00.55  1275.98 114.20   4-  3-  3  197.810  27.940
   120 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051344  GCM 10:40:01.92  1275.79 115.16   3-  2-  2  197.810  27.920
   121 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3353      GCM 10:40:02.80  1275.67 116.12   3-  2-  2  197.810  27.900
   122 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 302      GCM 10:40:04.20  1275.62 117.08   2  < 255>  197.810  27.880
   123 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 10:40:06.09  1275.36 118.04   3-  2-  2  197.810  27.870
   124 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 3        GCM 10:40:06.19  1275.35 119.00   4-  2-  2  197.810  27.850
   125 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 811      GCM 10:40:07.29  1275.19 119.96   3-  1-  1  197.810  27.830
   126 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5659      GCM 10:40:06.57  1275.16 120.92   2  < 220>  197.810  27.810
   127 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2554      GCM 10:40:07.75  1274.99 121.88   3          197.810  27.800
   128 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976634         GCM 10:40:09.03  1274.96 122.84   3          197.810  27.780
   129 KERAJE                          1 PL 098 19 12013      GCM 10:40:09.12  1274.94 123.80   3          197.810  27.760
   130 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 10:40:08.69  1274.87 124.76   5-  2-  2  197.810  27.740
   131 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 10:40:09.51  1274.75 125.72   3-  1-  1  197.810  27.730
   132 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1055     GCM 10:40:11.64  1274.46 126.68   2-  2-  2  197.810  27.710
   133 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4328      GCM 10:40:11.88  1274.43 127.64   5-  1-  1  197.810  27.690
   134 Gabryś Józef                    1 PL 19 165261         GCM 10:40:13.28  1274.37 128.60   3          197.810  27.670
   135 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1592      GCM 10:40:12.70  1274.32 129.56   2          197.810  27.660
   136 JD                              1 PL 0288 19 823       GCM 10:40:14.40  1274.22 130.52   3-  3-  3  197.810  27.640
   137 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 10:40:13.72  1274.18 131.48   4-  1-  1  197.810  27.620
   138 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500328        GCM 10:40:16.22  1273.97 132.44   3-  1-  1  197.810  27.600
   139 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10236     GCM 10:40:18.13  1273.71 133.40   4-  1-  1  197.810  27.590
   140 ERETT                           1 DV 03268 19 652      GCM 10:40:19.24  1273.56 134.36   3-  1-  1  197.810  27.570
   141 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1465      GCM 10:40:21.23  1273.29 135.32   2-  1-  1  197.810  27.550
   142 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1061     GCM 10:40:21.46  1273.26 136.28   2          197.810  27.530
   143 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 10:40:21.96  1273.05 137.24   4-  2-  2  197.810  27.520
   144 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729343        GCM 10:40:23.29  1273.01 138.20   3          197.810  27.500
   145 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167714        GCM 10:40:24.92  1272.65 139.16   2-  2-  2  197.810  27.480
   146 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662207         GCM 10:40:36.50  1271.07 140.12   4-  2-  2  197.810  27.460
   147 Tyka Stanisław                  1 PL 19 981300         GCM 10:40:45.07  1270.04 141.07   2  < 172>  197.810  27.450
   148 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7903      GCM 10:40:45.16  1270.03 142.03   3-  2-  2  197.810  27.430
   149 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469639         GCM 10:40:50.89  1269.11 142.99   1-  1-  1  197.810  27.410
   150 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051379  GCM 10:40:53.18  1268.94 143.95   5-  1-  1  197.810  27.390
   151 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5337     GCM 10:40:54.07  1268.82 144.91   3-  2-  2  197.810  27.380
   152 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5176     GCM 10:40:56.33  1268.51 145.87   2-  2-  2  197.810  27.360
   153 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 10:41:00.84  1267.76 146.83   5-  2-  2  197.810  27.340
   153 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067360        GCM 10:41:00.85  1267.76 146.83   2-  1-  1  197.810  27.340
   155 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08257        GCM 10:41:03.57  1267.39 148.75   2          197.810  27.310
   156 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 24       GCM 10:41:05.03  1267.33 149.71   4-  2-  2  197.810  27.290
   157 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 10:41:08.16  1266.91 150.67   5-  2-  2  197.810  27.270
   158 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4108      GCM 10:41:09.08  1266.78 151.63   5-  3-  3  197.810  27.250
   159 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 10:41:09.17  1266.77 152.59   3  < 236>  197.810  27.240
   160 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5995      GCM 10:41:09.67  1266.57 153.55   4-  2-  2  197.810  27.220
   161 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051258        GCM 10:41:09.99  1266.53 154.51   3-  2-  2  197.810  27.200
   162 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4125      GCM 10:41:11.46  1266.46 155.47   2  < 261>  197.810  27.180
   163 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980820         GCM 10:41:12.06  1266.38 156.43   2          197.810  27.170
   164 Body& Skupień 1                 1 PL 0238 19 2970      GCM 10:41:15.67  1265.76 157.39   1-  1-  1  197.810  27.150
   164 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10928     GCM 10:41:15.66  1265.76 157.39   4-  1-  1  197.810  27.150
   166 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5248     GCM 10:41:18.18  1265.56 159.31   2          197.810  27.110
   167 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977831         GCM 10:41:18.36  1265.53 160.27   4-  2-  2  197.810  27.100
   168 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3622     GCM 10:41:17.57  1265.50 161.23   3-  2-  2  197.810  27.080
   168 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 10:41:17.56  1265.50 161.23   3-  1-  1  197.810  27.080
   170 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1026      GCM 10:41:19.08  1265.43 163.15   2          197.810  27.040
   171 JD                              1 PL 0288 19 819       GCM 10:41:18.61  1265.36 164.11   2  < 192>  197.810  27.030
   172 Tyka Stanisław                  1 PL 0451 19 601       GCM 10:41:21.41  1265.12 165.07   3          197.810  27.010
   173 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1 PL 0228 19 2429      GCM 10:41:22.13  1265.02 166.03   1-  1-  1  197.810  26.990
   174 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1677465        GCM 10:41:22.34  1264.99 166.99   2-  1-  1  197.810  26.970
   175 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 10:41:21.93  1264.91 167.95   4-  3-  3  197.810  26.960
   176 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996836         GCM 10:41:23.46  1264.84 168.91   2  < 212>  197.810  26.940
   177 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3442      GCM 10:41:22.55  1264.83 169.87   2          197.810  26.920
   178 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 10:41:24.21  1264.74 170.83   2  < 286>  197.810  26.900
   179 Funia                           1 PL 0231 19 102       GCM 10:41:24.96  1264.51 171.79   4-  2-  2  197.810  26.890
   180 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 10:41:25.92  1264.38 172.74   3-  1-  1  197.810  26.870
   181 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4908      GCM 10:41:27.02  1264.36 173.70   4-  1-  1  197.810  26.850
   182 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 10:41:27.20  1264.34 174.66   3-  1-  1  197.810  26.830
   182 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4904      GCM 10:41:27.21  1264.34 174.66   2          197.810  26.830
   184 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 27       GCM 10:41:27.99  1264.10 176.58   2  < 282>  197.810  26.800
   185 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757352        GCM 10:41:29.94  1263.84 177.54   3-  1-  1  197.810  26.780
   186 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 10:41:32.41  1263.64 178.50   3-  1-  1  197.810  26.760
   187 RKS                             1 DV 02842 19 185      GCM 10:41:33.47  1263.50 179.46   2  < 307>  197.810  26.750
   188 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 10:41:34.06  1263.42 180.42   4-  1-  1  197.810  26.730
   189 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965824         GCM 10:41:34.41  1263.37 181.38   3-  2-  2  197.810  26.710
   190 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 10:41:36.46  1263.09 182.34   4-  2-  2  197.810  26.690
   191 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 10:41:35.88  1263.04 183.30   2          197.810  26.680
   192 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 10:41:40.34  1262.57 184.26   3          197.810  26.660
   193 Team Ravels                     1 BE 19 6088897        GCM 10:41:54.71  1260.51 185.22   4-  3-  3  197.810  26.640
   194 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10257     GCM 10:41:58.88  1259.95 186.18   3-  1-  1  197.810  26.620
   195 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3623     GCM 10:42:04.32  1259.36 187.14   2          197.810  26.610
   196 Team Ravels                     1 BE 19 6089481        GCM 10:42:10.84  1258.36 188.10   2  < 240>  197.810  26.590
   197 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452089         GCM 10:42:15.69  1257.71 189.06   3-  1-  1  197.810  26.570
   198 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167761        GCM 10:43:08.26  1250.87 190.02   2          197.810  26.550
   199 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 10:43:11.22  1250.48 190.98   3-  3-  3  197.810  26.540
   200 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 10:43:13.12  1250.23 191.94   2-  2-  2  197.810  26.520
   201 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6421      GCM 10:43:15.59  1249.78 192.90   2          197.810  26.500
   202 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8408      GCM 10:43:17.29  1249.68 193.86   4-  1-  1  197.810  26.480
   203 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152943         GCM 10:43:17.45  1249.66 194.82   3-  2-  2  197.810  26.470
   204 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1694      GCM 10:43:18.36  1249.54 195.78   3-  1-  1  197.810  26.450
   205 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787070         GCM 10:43:17.87  1249.48 196.74   4-  2-  2  197.810  26.430
   206 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2402      GCM 10:43:19.25  1249.43 197.70   3-  2-  2  197.810  26.410
   207 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 10:43:19.97  1249.20 198.66   2-  1-  1  197.810  26.400
   208 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 10:43:23.55  1248.73 199.62   2          197.810  26.380
   209 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 384      GCM 10:43:23.90  1248.68 200.58   3-  2-  2  197.810  26.360
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   210 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 10:43:25.48  1248.61 201.54   2          197.810  26.340
   210 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051345  GCM 10:43:25.47  1248.61 201.54   2          197.810  26.340
   212 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3445      GCM 10:43:26.35  1248.49 203.45   3  < 308>  197.810  26.310
   213 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662020         GCM 10:43:27.27  1248.37 204.41   2          197.810  26.290
   214 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5591     GCM 10:43:26.76  1248.31 205.37   2          197.810  26.270
   215 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 10:43:27.50  1248.21 206.33   3-  1-  1  197.810  26.260
   216 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2852      GCM 10:43:29.02  1248.14 207.29   5-  2-  2  197.810  26.240
   217 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 10:43:28.83  1248.04 208.25   2          197.810  26.220
   218 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 10:43:29.91  1247.89 209.21   2          197.810  26.200
   219 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 967       GCM 10:43:32.24  1247.72 210.17   5-  1-  1  197.810  26.190
   220 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5663      GCM 10:43:31.60  1247.67 211.13   3  < 309>  197.810  26.170
   221 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585049         GCM 10:43:31.91  1247.63 212.09   3-  1-  1  197.810  26.150
   222 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519828         GCM 10:43:32.81  1247.51 213.05   4-  2-  2  197.810  26.130
   223 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687249         GCM 10:43:33.78  1247.39 214.01   3-  1-  1  197.810  26.120
   224 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2861      GCM 10:43:35.17  1247.34 214.97   2          197.810  26.100
   225 Górka Marian                    1 PL 19 547012         GCM 10:43:34.50  1247.29 215.93   4-  1-  1  197.810  26.080
   226 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 457       GCM 10:43:34.83  1247.25 216.89   5-  1-  1  197.810  26.060
   227 Team Stefan                     1 BE 19 2047810        GCM 10:43:35.79  1247.12 217.85   3-  1-  1  197.810  26.050
   228 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 15       GCM 10:43:38.48  1246.90 218.81   2          197.810  26.030
   229 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1214       GCM 10:43:40.09  1246.69 219.77   2          197.810  26.010
   230 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1364      GCM 10:43:40.95  1246.45 220.73   3-  2-  2  197.810  25.990
   231 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 19 1605      GCM 10:43:42.93  1246.19 221.69   1-  1-  1  197.810  25.980
   231 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977864         GCM 10:43:42.94  1246.19 221.69   2          197.810  25.980
   233 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323476         GCM 10:43:44.33  1246.14 223.61   3-  1-  1  197.810  25.940
   234 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14045     GCM 10:43:46.39  1245.87 224.57   2  < 311>  197.810  25.920
   235 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 10:43:45.69  1245.83 225.53   2  < 316>  197.810  25.910
   236 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 348          GCM 10:43:50.64  1245.18 226.49   2          197.810  25.890
   236 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335371        GCM 10:43:50.63  1245.18 226.49   4          197.810   0.000
   238 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 10:43:51.63  1245.05 228.41   1-  1-  1  197.810  25.850
   239 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521963         GCM 10:43:56.25  1244.58 229.37   3-  2-  2  197.810  25.840
   240 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 10:43:56.33  1244.57 230.33   3          197.810  25.820
   241 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152972         GCM 10:43:58.02  1244.35 231.29   2          197.810  25.800
   242 Kupka-Śmiłowski 1               1 PL 0143 19 1473      GCM 10:43:57.63  1244.27 232.25   1-  1-  1  197.810  25.780
   243 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521103         GCM 10:44:00.57  1243.88 233.21   2          197.810  25.770
   243 Pęcak Józef                     1 PL 19 978210         GCM 10:44:00.58  1243.88 233.21   3-  1-  1  197.810  25.770
   245 ADEK                            1 PL 0232 19 5100      GCM 10:44:01.55  1243.76 235.12   2-  1-  1  197.810  25.730
   246 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2561      GCM 10:44:01.80  1243.72 236.08   3-  1-  1  197.810  25.710
   247 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 153        GCM 10:44:03.35  1243.65 237.04   2          197.810  25.700
   248 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76857        GCM 10:44:02.67  1243.61 238.00   3-  1-  1  197.810  25.680
   249 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 10:44:04.38  1243.52 238.96   2-  1-  1  197.810  25.660
   250 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 10:44:04.77  1243.34 239.92   4-  1-  1  197.810  25.640
   251 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 705      GCM 10:44:05.98  1243.18 240.88   2          197.810  25.630
   252 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046252        GCM 10:44:06.82  1243.07 241.84   5-  1-  1  197.810  25.610
   253 COBA team                       1 PL 19 384908         GCM 10:44:07.64  1242.96 242.80   2          197.810  25.590
   253 W i L Styczeń                   1 PL 19 411222         GCM 10:44:07.65  1242.96 242.80   3-  1-  1  197.810  25.590
   255 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 333      GCM 10:44:07.93  1242.93 244.72   3  < 267>  197.810  25.560
   256 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2423      GCM 10:44:08.63  1242.83 245.68   2  < 274>  197.810  25.540
   257 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361606         GCM 10:44:08.77  1242.82 246.64   5-  1-  1  197.810  25.520
   258 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041715        GCM 10:44:10.06  1242.78 247.60   4-  1-  1  197.810  25.500
   259 Cees Spelt                      1 NL 19 1688988        GCM 10:44:10.17  1242.76 248.56   1-  1-  1  197.810  25.490
   260 Jarzmik Grzegorz                1 PL 19 980193         GCM 10:44:09.71  1242.69 249.52   1-  1-  1  197.810  25.470
   261 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 10:44:09.95  1242.66 250.48   3          197.810  25.450
   262 CARODOM                         1 PL 029 19 977        GCM 10:44:11.02  1242.65 251.44   3-  2-  2  197.810  25.430
   263 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2408      GCM 10:44:11.28  1242.62 252.40   2          197.810  25.420
   263 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5992      GCM 10:44:11.29  1242.62 252.40   2          197.810  25.420
   265 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9516      GCM 10:44:10.70  1242.56 254.32   2          197.810  25.380
   266 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131307        GCM 10:44:12.15  1242.51 255.28   2  < 287>  197.810  25.360
   267 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 322      GCM 10:44:13.28  1242.36 256.24   4          197.810   0.000
   268 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1008      GCM 10:44:12.98  1242.27 257.20   4-  2-  2  197.810  25.330
   268 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7438      GCM 10:44:12.99  1242.27 257.20   2          197.810  25.330
   270 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 10:44:14.24  1242.23 259.12   2          197.810  25.290
   271 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 10:44:13.84  1242.16 260.08   2          197.810  25.280
   272 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047341        GCM 10:44:13.96  1242.14 261.04   1-  1-  1  197.810  25.260
   272 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 10:44:13.97  1242.14 261.04   4-  1-  1  197.810  25.260
   274 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2422      GCM 10:44:15.14  1242.12 262.96   3          197.810  25.220
   275 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051260        GCM 10:44:15.49  1242.07 263.92   2          197.810  25.210
   276 Kondryszyn Krzysztof 2          1 PL 0289 19 2060      GCM 10:44:14.86  1242.02 264.88   1-  1-  1  197.810  25.190
   277 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 10:44:14.96  1242.01 265.83   3-  1-  1  197.810  25.170
   278 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 19 1038      GCM 10:44:16.49  1241.94 266.79   1-  1-  1  197.810  25.150
   278 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4401       GCM 10:44:15.50  1241.94 266.79   2          197.810  25.150
   280 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 10:44:15.60  1241.93 268.71   5-  1-  1  197.810  25.120
   281 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5507      GCM 10:44:17.38  1241.83 269.67   3-  1-  1  197.810  25.100
   282 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 26       GCM 10:44:17.75  1241.65 270.63   3          197.810  25.080
   283 MAŁGORZATA                      1 PL 19 980102         GCM 10:44:19.33  1241.57 271.59   1-  1-  1  197.810  25.070
   284 Kołodziej & Matias              1 PL 19 551180         GCM 10:44:18.68  1241.53 272.55   2          197.810  25.050
   284 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965817         GCM 10:44:18.66  1241.53 272.55   2          197.810  25.050
   286 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1015      GCM 10:44:18.92  1241.50 274.47   3          197.810  25.010
   287 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131304        GCM 10:44:20.06  1241.48 275.43   3  < 315>  197.810  25.000
   288 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519683         GCM 10:44:20.18  1241.46 276.39   2-  1-  1  197.810  24.980
   289 Oliwia                          1 PL 19 982507         GCM 10:44:20.38  1241.44 277.35   3-  1-  1  197.810  24.960
   290 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218061       GCM 10:44:19.66  1241.40 278.31   2  < 296>  197.810  24.940
   291 KOTEK 1                         1 PL 19 511096         GCM 10:44:21.12  1241.34 279.27   2          197.810  24.930
   292 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1021      GCM 10:44:20.56  1241.28 280.23   2          197.810  24.910
   293 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 10:44:22.41  1241.17 281.19   2          197.810  24.890
   294 Brożyna Edward                  1 PL 19 519304         GCM 10:44:21.73  1241.13 282.15   2          197.810  24.870
   295 GROSIK                          1 PL 0231 19 912       GCM 10:44:23.12  1241.08 283.11   2          197.810  24.860
   296 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 10:44:23.24  1241.07 284.07   3          197.810  24.840
   297 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2952      GCM 10:44:24.18  1240.94 285.03   2-  1-  1  197.810  24.820
   298 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1355      GCM 10:44:24.53  1240.77 285.99   2          197.810  24.800
   299 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 10:44:25.56  1240.63 286.95   2-  1-  1  197.810  24.790
   300 Śniosek Krystian                1 PL 19 756031         GCM 10:44:27.46  1240.52 287.91   3-  1-  1  197.810  24.770
   301 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 10:44:26.70  1240.49 288.87   4-  1-  1  197.810  24.750
   302 GVC Team                        1 PL 0347 19 9636      GCM 10:44:28.16  1240.43 289.83   4-  1-  1  197.810  24.730
   303 Team Deen                       1 NL 19 1032024        GCM 10:44:30.88  1239.95 290.79   4-  1-  1  197.810  24.720
   304 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 1        GCM 10:44:30.89  1239.94 291.75   2          197.810  24.700
   305 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8062      GCM 10:44:31.52  1239.86 292.71   1-  1-  1  197.810  24.680
   306 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050417        GCM 10:44:37.08  1239.27 293.67   2          197.810  24.660
   307 RKS                             1 DV 02842 19 183      GCM 10:44:37.60  1239.08 294.63   3          197.810  24.650
   308 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996821         GCM 10:44:39.67  1238.81 295.59   4          197.810   0.000
   309 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5660      GCM 10:44:41.29  1238.73 296.55   4          197.810   0.000
   310 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4848      GCM 10:44:42.82  1238.40 297.50   2          197.810  24.590
   311 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14062     GCM 10:44:44.53  1238.18 298.46   3          197.810  24.580
   312 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019202        GCM 10:44:46.63  1237.91 299.42   5-  1-  1  197.810  24.560
   313 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577923         GCM 10:44:50.09  1237.59 300.38   4          197.810   0.000
   314 Ziggy Szuba                     1 AU 19 88             GCM 10:44:50.20  1237.58 301.34   2          197.810  24.520
   315 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131308        GCM 10:44:52.45  1237.29 302.30   4          197.810   0.000
   316 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 10:44:52.46  1237.28 303.26   3          197.810  24.490
   317 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1924      GCM 10:44:55.22  1236.93 304.22   5-  1-  1  197.810  24.470
   318 Lesiewicz Mateusz               1 PL 0315 19 3248      GCM 10:45:00.99  1236.06 305.18   2          197.810  24.450
   319 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2307     GCM 10:45:02.33  1236.01 306.14   3-  1-  1  197.810  24.440
   320 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5502      GCM 10:45:01.80  1235.95 307.10   3-  1-  1  197.810  24.420
   321 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1930      GCM 10:45:02.75  1235.83 308.06   4-  1-  1  197.810  24.400
   322 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 10:45:04.27  1235.76 309.02   4-  1-  1  197.810  24.380
   323 CARODOM                         1 PL 029 19 989        GCM 10:45:07.39  1235.36 309.98   2          197.810  24.370
   324 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326738        GCM 10:45:08.23  1235.25 310.94   3-  1-  1  197.810  24.350
   325 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489103        GCM 10:45:07.79  1235.18 311.90   2-  1-  1  197.810  24.330
   326 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7902      GCM 10:45:09.26  1235.12 312.86   2          197.810  24.310
   327 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422819         GCM 10:45:09.69  1234.94 313.82   2-  1-  1  197.810  24.300
   328 J-J                             1 PL 19 1130030        GCM 10:45:11.14  1234.88 314.78   2-  2-  2  197.810  24.280
   329 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2316     GCM 10:45:11.83  1234.66 315.74   4-  2-  2  197.810  24.260
   330 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 686      GCM 10:45:12.61  1234.56 316.70   2          197.810  24.240
   331 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042601        GCM 10:45:14.20  1234.49 317.66   3-  1-  1  197.810  24.230
   332 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1003      GCM 10:45:14.29  1234.48 318.62   4-  1-  1  197.810  24.210
   333 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 4079813        GCM 10:45:15.71  1234.16 319.58   3          197.810  24.190
   334 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2323     GCM 10:45:18.38  1233.95 320.54   2          197.810  24.170
   335 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 10:45:17.99  1233.87 321.50   2          197.810  24.160
   336 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 787       GCM 10:45:19.08  1233.86 322.46   2-  1-  1  197.810  24.140
   337 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8056      GCM 10:45:19.27  1233.84 323.42   3-  1-  1  197.810  24.120
   338 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4407       GCM 10:45:19.84  1233.63 324.38   2          197.810  24.100
   339 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 10:45:22.05  1233.48 325.34   1-  1-  1  197.810  24.090
   340 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517276         GCM 10:45:21.81  1233.38 326.30   2          197.810  24.070
   341 Rak Stanisław                   1 PL 19 681129         GCM 10:45:24.18  1233.21 327.26   3-  1-  1  197.810  24.050
   342 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17876        GCM 10:45:23.67  1233.14 328.21   3-  1-  1  197.810  24.030
   342 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 290       GCM 10:45:23.68  1233.14 328.21   2-  1-  1  197.810  24.030
   344 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1975      GCM 10:45:23.77  1233.13 330.13   2          197.810  24.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   345 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10938     GCM 10:45:24.92  1232.98   0.00   2          197.810   0.000
   346 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 10:45:25.67  1232.89   0.00   2          197.810   0.000
   347 Team Paula                      1 NL 19 1032002        GCM 10:45:25.84  1232.87   0.00   2          197.810   0.000
   348 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 820      GCM 10:45:27.80  1232.62   0.00   2          197.810   0.000
   349 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223955        GCM 10:45:32.38  1232.16   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   350 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2639      GCM 10:45:32.39  1232.16   0.00   3          197.810   0.000
   351 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138180         GCM 10:45:31.51  1232.14   0.00   2          197.810   0.000
   352 Śniosek Krystian                1 PL 19 756025         GCM 10:45:31.92  1232.09   0.00   2          197.810   0.000
   353 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239017        GCM 10:45:35.15  1231.80   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   354 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 10:45:35.56  1231.62   0.00   3          197.810   0.000
   355 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1485      GCM 10:45:35.69  1231.61   0.00   2          197.810   0.000
   356 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 922       GCM 10:45:37.45  1231.51   0.00   4          197.810   0.000
   357 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 463       GCM 10:45:36.70  1231.48   0.00   2          197.810   0.000
   358 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 10:45:37.76  1231.34   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   359 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5161      GCM 10:45:37.78  1231.34   0.00   2          197.810   0.000
   360 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980903         GCM 10:45:38.50  1231.25   0.00   3          197.810   0.000
   361 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1227       GCM 10:45:38.70  1231.22   0.00   3          197.810   0.000
   362 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 10:45:40.34  1231.14   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   363 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 1152822        GCM 10:45:39.69  1231.09   0.00   2          197.810   0.000
   364 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8062      GCM 10:45:40.79  1230.95   0.00   2          197.810   0.000
   365 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 10:45:42.24  1230.90   0.00   2          197.810   0.000
   366 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657085         GCM 10:45:41.53  1230.86   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   367 Jania Marcin 2                  1 PL 0235 19 2634      GCM 10:45:43.34  1230.76   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   368 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829038         GCM 10:45:43.91  1230.56   0.00   2          197.810   0.000
   369 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 10:45:44.59  1230.47   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   370 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2843      GCM 10:45:46.45  1230.36   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   371 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1737      GCM 10:45:45.95  1230.30   0.00   2          197.810   0.000
   372 MARCIN                          1 PL 19 694104         GCM 10:45:47.41  1230.24   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   373 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4906      GCM 10:45:48.32  1230.12   0.00   3          197.810   0.000
   374 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051385  GCM 10:45:49.56  1229.84   0.00   3          197.810   0.000
   375 Banek Robert                    1 PL 19 998484         GCM 10:45:51.06  1229.77   0.00   2          197.810   0.000
   376 Combinatie Post                 1 NL 19 1279970        GCM 10:45:51.24  1229.75   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   377 Adam Młynarski                  1 PL 19 522623         GCM 10:45:52.56  1229.45   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   378 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 10:45:54.37  1229.35   0.00   3          197.810   0.000
   379 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361617         GCM 10:45:55.02  1229.27   0.00   2          197.810   0.000
   380 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662026         GCM 10:45:54.81  1229.17   0.00   3          197.810   0.000
   381 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200337        GCM 10:45:55.50  1229.08   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   382 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 10:45:55.51  1229.08   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   383 DOLSK Team                      1 PL 19 841046         GCM 10:45:55.66  1229.06   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   384 Team Deen                       1 NL 19 1032019        GCM 10:45:58.35  1228.84   0.00   2          197.810   0.000
   385 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 1024     GCM 10:46:00.53  1228.44   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   386 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3633     GCM 10:46:01.54  1228.31   0.00   3          197.810   0.000
   387 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3204      GCM 10:46:03.38  1228.20   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   388 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 10:46:03.46  1228.19   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   389 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2326     GCM 10:46:02.62  1228.17   0.00   3          197.810   0.000
   390 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078174        GCM 10:46:02.84  1228.15   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   391 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 10:46:05.36  1227.95   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   392 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3958      GCM 10:46:04.50  1227.93   0.00   2          197.810   0.000
   393 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 681      GCM 10:46:07.11  1227.73   0.00   3          197.810   0.000
   394 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5994      GCM 10:46:15.37  1226.68   0.00   3          197.810   0.000
   395 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317264         GCM 10:46:16.42  1226.55   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   396 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 429       GCM 10:46:16.74  1226.38   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   397 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 10:46:22.37  1225.80   0.00   2          197.810   0.000
   398 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 162       GCM 10:46:26.14  1225.32   0.00   2          197.810   0.000
   399 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 475       GCM 10:46:28.14  1225.07   0.00   3          197.810   0.000
   400 JARUMI                          1 PL 19 814628         GCM 10:46:37.13  1223.93   0.00   2          197.810   0.000
   401 BATE 7                          1 PL 0449 19 3300      GCM 10:46:38.96  1223.57   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   402 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321280         GCM 10:46:41.53  1223.25   0.00   2          197.810   0.000
   403 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 250      GCM 10:46:44.03  1223.06   0.00   3          197.810   0.000
   404 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 10:46:45.18  1222.91   0.00   2          197.810   0.000
   405 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7439      GCM 10:46:46.60  1222.61   0.00   3          197.810   0.000
   406 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046255        GCM 10:47:08.43  1219.99   0.00   2          197.810   0.000
   407 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7013      GCM 10:47:14.82  1219.07   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   408 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 10:47:44.50  1215.36   0.00   3          197.810   0.000
   409 Stani                           1 PL 0231 19 1797      GCM 10:47:54.02  1214.30   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   410 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 10:47:55.36  1214.13   0.00   2          197.810   0.000
   411 Ziggy Szuba                     1 AU 19 94             GCM 10:47:57.34  1213.89   0.00   3          197.810   0.000
   412 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657088         GCM 10:47:56.78  1213.83   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   413 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3261      GCM 10:47:58.31  1213.77   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   414 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3860      GCM 10:47:59.04  1213.68   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   415 Górka Mateusz                   1 PL 19 547582         GCM 10:47:58.85  1213.58   0.00   2          197.810   0.000
   416 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361604         GCM 10:47:58.86  1213.58   0.00   3          197.810   0.000
   417 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520572         GCM 10:48:00.19  1213.54   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   418 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 10:47:59.60  1213.48   0.00   3          197.810   0.000
   419 Team Kogut                      1 PL 0418 19 2979      GCM 10:47:59.77  1213.46   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   420 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521138         GCM 10:48:00.84  1213.33   0.00   3          197.810   0.000
   421 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042602        GCM 10:48:01.81  1213.21   0.00   2          197.810   0.000
   422 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4920      GCM 10:48:03.41  1213.14   0.00   2          197.810   0.000
   423 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 10:48:02.61  1213.11   0.00   2          197.810   0.000
   424 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752676         GCM 10:48:02.71  1213.10   0.00   2          197.810   0.000
   425 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051772        GCM 10:48:04.39  1213.01   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   426 GROSIK                          1 PL 19 678437         GCM 10:48:04.57  1212.87   0.00   3          197.810   0.000
   427 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 19 148226         GCM 10:48:04.91  1212.83   0.00   3          197.810   0.000
   428 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 10:48:06.13  1212.80   0.00   3          197.810   0.000
   429 Tomasz Kubik                    1 PL 19 1157970        GCM 10:48:05.94  1212.70   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   430 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4301      GCM 10:48:07.35  1212.65   0.00   4          197.810   0.000
   431 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 10:48:06.71  1212.60   0.00   2          197.810   0.000
   432 COBA team                       1 PL 19 384917         GCM 10:48:08.16  1212.55   0.00   3          197.810   0.000
   433 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752660         GCM 10:48:07.87  1212.46   0.00   3          197.810   0.000
   434 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 13       GCM 10:48:09.25  1212.41   0.00   4          197.810   0.000
   435 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 10:48:08.66  1212.36   0.00   3          197.810   0.000
   436 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1643      GCM 10:48:11.26  1212.16   0.00   3          197.810   0.000
   437 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977804         GCM 10:48:12.48  1212.01   0.00   2          197.810   0.000
   438 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995569         GCM 10:48:11.97  1211.95   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   439 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078175        GCM 10:48:13.27  1211.91   0.00   3          197.810   0.000
   440 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 10:48:13.38  1211.90   0.00   2          197.810   0.000
   441 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 10:48:14.22  1211.80   0.00   2          197.810   0.000
   442 Team Fever Free                 1 BE 19 2004006        GCM 10:48:16.21  1211.55   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   443 Pajor Edward                    1 PL 19 981720         GCM 10:48:15.70  1211.49   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   444 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 10:48:16.71  1211.37   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   445 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5164      GCM 10:48:18.37  1211.28   0.00   3          197.810   0.000
   446 Oliwia                          1 PL 19 518834         GCM 10:48:19.65  1211.00   0.00   2          197.810   0.000
   447 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078158        GCM 10:48:22.42  1210.78   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   448 Combinatie Post                 1 NL 19 1279963        GCM 10:48:21.77  1210.74   0.00   2          197.810   0.000
   449 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11446     GCM 10:48:23.61  1210.51   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   450 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2191      GCM 10:48:25.45  1210.41   0.00   2          197.810   0.000
   451 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488851        GCM 10:48:24.61  1210.39   0.00   2          197.810   0.000
   452 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 10:48:24.97  1210.34   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   453 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 10:48:26.10  1210.33   0.00   4          197.810   0.000
   454 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 10:48:25.99  1210.22   0.00   3          197.810   0.000
   455 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322137        GCM 10:48:26.86  1210.11   0.00   3          197.810   0.000
   456 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361623         GCM 10:48:29.27  1209.94   0.00   4          197.810   0.000
   457 W i L Styczeń                   1 PL 19 410344         GCM 10:48:28.57  1209.90   0.00   2          197.810   0.000
   458 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488821        GCM 10:48:29.51  1209.78   0.00   3          197.810   0.000
   459 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 972      GCM 10:48:31.04  1209.72   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   460 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5200      GCM 10:48:31.43  1209.67   0.00   4          197.810   0.000
   461 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4325      GCM 10:48:30.84  1209.62   0.00   2          197.810   0.000
   462 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 10:48:32.43  1209.55   0.00   4          197.810   0.000
   463 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08253        GCM 10:48:31.97  1209.48   0.00   3          197.810   0.000
   464 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190304        GCM 10:48:34.43  1209.30   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   465 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3465      GCM 10:48:33.64  1209.28   0.00   3          197.810   0.000
   466 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2208      GCM 10:48:33.86  1209.25   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   467 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8663      GCM 10:48:34.65  1209.15   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   468 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361609         GCM 10:48:34.73  1209.14   0.00   5          197.810   0.000
   469 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042453        GCM 10:48:35.71  1209.02   0.00   3          197.810   0.000
   470 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 10:48:35.99  1208.99   0.00   2          197.810   0.000
   471 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977801         GCM 10:48:35.98  1208.99   0.00   3          197.810   0.000
   472 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078173        GCM 10:48:36.53  1208.92   0.00   4          197.810   0.000
   473 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757350        GCM 10:48:37.64  1208.78   0.00   2          197.810   0.000
   474 Team Thieu                      1 BE 19 5019616        GCM 10:48:37.63  1208.78   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   475 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2355     GCM 10:48:39.02  1208.74   0.00   2          197.810   0.000
   476 GVC Team                        1 PL 0347 19 9630      GCM 10:48:39.35  1208.70   0.00   2          197.810   0.000
   477 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 11833        GCM 10:48:38.58  1208.67   0.00   4          197.810   0.000
   478 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 10:48:38.59  1208.67   0.00   4          197.810   0.000
   479 Team Fever Free                 1 BE 19 3066039        GCM 10:48:41.10  1208.48   0.00   2          197.810   0.000
   480 JANUSZ                          1 PL 0385 19 8052      GCM 10:48:41.21  1208.47   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   481 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 10:48:41.30  1208.46   0.00   2          197.810   0.000
   482 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 10:48:40.69  1208.41   0.00   3          197.810   0.000
   483 Banek Robert                    1 PL 19 998499         GCM 10:48:42.33  1208.33   0.00   3          197.810   0.000
   484 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 603       GCM 10:48:43.12  1208.23   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   485 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 10:48:42.59  1208.17   0.00   2          197.810   0.000
   486 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976627         GCM 10:48:42.74  1208.16   0.00   2          197.810   0.000
   487 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 10:48:42.75  1208.15   0.00   4          197.810   0.000
   488 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829041         GCM 10:48:43.58  1208.05   0.00   4          197.810   0.000
   489 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106132        GCM 10:48:43.69  1208.04   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   490 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 10:48:43.96  1208.01   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   491 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8414      GCM 10:48:45.28  1207.97   0.00   2          197.810   0.000
   492 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 387          GCM 10:48:44.79  1207.90   0.00   3          197.810   0.000
   493 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 926       GCM 10:48:44.92  1207.89   0.00   2          197.810   0.000
   494 KUSIONOWIE                      1 PL 0318 19 1226      GCM 10:48:46.38  1207.83   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   495 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 10:48:45.96  1207.76   0.00   2          197.810   0.000
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.           
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
   496 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 287       GCM 10:48:47.35  1207.71   0.00   2          197.810   0.000
   497 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 10:48:46.63  1207.68   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   498 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 280        GCM 10:48:46.76  1207.66   0.00   2          197.810   0.000
   499 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977826         GCM 10:48:46.96  1207.64   0.00   3          197.810   0.000
   500 Team Thieu                      1 BE 19 5018944        GCM 10:48:48.21  1207.61   0.00   2          197.810   0.000
   501 GROSIK                          1 PL 0231 19 917       GCM 10:48:48.48  1207.57   0.00   4          197.810   0.000
   502 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 881       GCM 10:48:47.87  1207.52   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   503 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1054      GCM 10:48:49.34  1207.47   0.00   3          197.810   0.000
   504 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235801         GCM 10:48:48.96  1207.39   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   505 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4966      GCM 10:48:50.36  1207.34   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   506 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350297        GCM 10:48:50.46  1207.33   0.00   3          197.810   0.000
   507 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223951        GCM 10:48:49.55  1207.32   0.00   2          197.810   0.000
   508 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 146        GCM 10:48:49.55  1207.32   0.00   4          197.810   0.000
   509 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 1         GCM 10:48:49.84  1207.28   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   510 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 10:48:49.84  1207.28   0.00   3          197.810   0.000
   511 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079957        GCM 10:48:51.12  1207.25   0.00   3          197.810   0.000
   512 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 10:48:51.35  1207.22   0.00   2          197.810   0.000
   513 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591963        GCM 10:48:51.43  1207.21   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   514 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1662      GCM 10:48:50.81  1207.16   0.00   2          197.810   0.000
   515 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980842         GCM 10:48:51.67  1207.06   0.00   4          197.810   0.000
   516 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200317        GCM 10:48:51.80  1207.04   0.00   2          197.810   0.000
   517 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2502      GCM 10:48:52.61  1206.94   0.00   2          197.810   0.000
   518 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 4         GCM 10:48:54.74  1206.68   0.00   2          197.810   0.000
   519 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 10:48:54.97  1206.65   0.00   3          197.810   0.000
   520 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 10:48:56.24  1206.62   0.00   2          197.810   0.000
   521 W i L Styczeń                   1 PL 0170 19 7001      GCM 10:48:57.24  1206.50   0.00   3          197.810   0.000
   522 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3581      GCM 10:48:57.40  1206.48   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   523 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041683        GCM 10:48:58.38  1206.36   0.00   2          197.810   0.000
   524 Michalski Sebastian             1 PL 19 537324         GCM 10:48:58.48  1206.35   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   525 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02159          GCM 10:48:57.83  1206.30   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   526 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223950        GCM 10:48:59.35  1206.24   0.00   2          197.810   0.000
   527 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1301      GCM 10:48:58.60  1206.21   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   528 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218058       GCM 10:49:00.45  1206.10   0.00   2          197.810   0.000
   529 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190281        GCM 10:49:00.80  1205.94   0.00   2          197.810   0.000
   530 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317282         GCM 10:49:01.87  1205.81   0.00   2          197.810   0.000
   531 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 60        GCM 10:49:03.43  1205.74   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   532 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200349        GCM 10:49:05.16  1205.53   0.00   3          197.810   0.000
   533 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1980      GCM 10:49:05.99  1205.30   0.00   3          197.810   0.000
   534 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368567         GCM 10:49:07.10  1205.29   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   535 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08248        GCM 10:49:06.75  1205.21   0.00   5          197.810   0.000
   536 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7001      GCM 10:49:08.47  1205.12   0.00   3          197.810   0.000
   537 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200328        GCM 10:49:09.16  1205.04   0.00   4          197.810   0.000
   538 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1975      GCM 10:49:10.11  1204.92   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   539 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519802         GCM 10:49:09.85  1204.83   0.00   3          197.810   0.000
   540 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 10:49:10.79  1204.72   0.00   3          197.810   0.000
   541 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 2258       GCM 10:49:10.91  1204.70   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   542 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036384        GCM 10:49:14.66  1204.24   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   543 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1644      GCM 10:49:17.07  1204.07   0.00   4          197.810   0.000
   544 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 407       GCM 10:49:20.18  1203.69   0.00   2          197.810   0.000
   545 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4116      GCM 10:49:25.92  1202.87   0.00   3          197.810   0.000
   546 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361160         GCM 10:49:26.69  1202.77   0.00   2          197.810   0.000
   547 Górka Mateusz                   1 PL 19 547580         GCM 10:49:28.89  1202.51   0.00   3          197.810   0.000
   548 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2124      GCM 10:49:30.33  1202.45   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   549 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051384  GCM 10:49:31.46  1202.32   0.00   5          197.810   0.000
   550 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 10:49:31.45  1202.32   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   551 Team Alaerts                    1 BE 19 5074492        GCM 10:49:30.98  1202.25   0.00   2          197.810   0.000
   552 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469544         GCM 10:49:31.60  1202.18   0.00   3          197.810   0.000
   553 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218118       GCM 10:49:33.31  1202.09   0.00   4          197.810   0.000
   554 Team Grzelak                    1 DV 06347 19 1951     GCM 10:49:34.23  1201.98   0.00   2          197.810   0.000
   555 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 10:49:34.22  1201.98   0.00   3          197.810   0.000
   556 Patryk Sikorski                 1 PL 19 384959         GCM 10:49:35.27  1201.85   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   557 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 825      GCM 10:49:36.42  1201.71   0.00   2          197.810   0.000
   558 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 10:49:35.79  1201.67   0.00   4          197.810   0.000
   559 ADEK                            1 PL 0232 19 5097      GCM 10:49:37.48  1201.58   0.00   2          197.810   0.000
   560 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2524      GCM 10:49:39.37  1201.35   0.00   4          197.810   0.000
   561 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350293        GCM 10:49:39.47  1201.34   0.00   4          197.810   0.000
   562 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5026501        GCM 10:49:39.58  1201.21   0.00   3          197.810   0.000
   563 Team Kogut                      1 PL 0218 19 135       GCM 10:49:39.57  1201.21   0.00   2          197.810   0.000
   564 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547640         GCM 10:49:40.59  1201.08   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   565 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117710        GCM 10:49:41.51  1200.97   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000
   566 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 10:49:44.24  1200.76   0.00   4          197.810   0.000
   567 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335363        GCM 10:49:44.44  1200.74   0.00   5          197.810   0.000
   568 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689218         GCM 10:49:45.21  1200.64   0.00   4          197.810   0.000
   569 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2301      GCM 10:49:45.32  1200.63   0.00   2          197.810   0.000
   570 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 10:49:44.73  1200.58   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   571 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4354      GCM 10:49:47.41  1200.38   0.00   3          197.810   0.000
   572 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 10:49:46.50  1200.36   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   573 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547635         GCM 10:49:48.11  1200.29   0.00   2          197.810   0.000
   574 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8691      GCM 10:49:54.98  1199.34   0.00   2          197.810   0.000
   575 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 10:49:56.90  1199.10   0.00   3          197.810   0.000
   576 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5354           GCM 10:49:58.65  1198.89   0.00   2          197.810   0.000
   577 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8023      GCM 10:49:58.79  1198.87   0.00   3          197.810   0.000
   578 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389764        GCM 10:49:59.84  1198.75   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   579 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 10:50:01.59  1198.54   0.00   2          197.810   0.000
   580 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 29       GCM 10:50:05.02  1198.24   0.00   3          197.810   0.000
   581 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4413       GCM 10:50:04.62  1198.17   0.00   3          197.810   0.000
   582 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 10:50:08.24  1197.85   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   583 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361897         GCM 10:50:07.82  1197.78   0.00   4          197.810   0.000
   584 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 10:50:11.12  1197.50   0.00   2          197.810   0.000
   585 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 10:50:15.76  1196.82   0.00   2          197.810   0.000
   586 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 10:50:19.74  1196.34   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   587 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 49       GCM 10:50:22.11  1196.18   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   588 RKS                             1 DV 02842 19 186      GCM 10:50:27.84  1195.37   0.00   4          197.810   0.000
   589 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687208         GCM 10:50:35.19  1194.60   0.00   2          197.810   0.000
   590 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 164       GCM 10:50:40.97  1193.79   0.00   2          197.810   0.000
   591 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 959       GCM 10:50:54.49  1192.29   0.00   2          197.810   0.000
   592 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317261         GCM 10:50:54.77  1192.13   0.00   3          197.810   0.000
   593 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995546         GCM 10:50:56.23  1192.08   0.00   2          197.810   0.000
   594 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 10:50:59.07  1191.74   0.00   2          197.810   0.000
   595 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662233         GCM 10:51:01.23  1191.48   0.00   4          197.810   0.000
   596 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1911      GCM 10:51:01.42  1191.46   0.00   3          197.810   0.000
   597 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14691     GCM 10:51:02.14  1191.37   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   598 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 490       GCM 10:51:02.44  1191.34   0.00   4          197.810   0.000
   599 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 10:51:06.35  1190.87   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   600 Team Coos v Houten              1 NL 19 1489314        GCM 10:51:05.93  1190.80   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   601 Marcin Korepta                  1 PL 19 982053         GCM 10:51:08.13  1190.66   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   602 Team Stefan                     1 BE 19 5042653        GCM 10:51:10.05  1190.43   0.00   2          197.810   0.000
   603 Stani                           1 PL 0231 19 1707      GCM 10:51:11.41  1190.26   0.00   2          197.810   0.000
   604 Piotr B.                        1 PL 0315 19 246       GCM 10:51:12.94  1189.96   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   605 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3454      GCM 10:51:17.02  1189.59   0.00   5          197.810   0.000
   606 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 10:51:17.70  1189.39   0.00   4          197.810   0.000
   607 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 10:51:21.82  1188.90   0.00   3          197.810   0.000
   608 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 10:51:29.65  1187.97   0.00   2          197.810   0.000
   609 Oleksy Bolesław                 1 PL 0231 19 7731      GCM 10:51:30.82  1187.83   0.00   2          197.810   0.000
   610 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657072         GCM 10:51:32.95  1187.58   0.00   2          197.810   0.000
   611 Górka Mateusz                   1 PL 19 547578         GCM 10:51:38.06  1187.09   0.00   4          197.810   0.000
   612 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051794        GCM 10:51:40.08  1186.85   0.00   2          197.810   0.000
   613 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 10:51:42.20  1186.60   0.00   2          197.810   0.000
   614 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5506      GCM 10:51:43.40  1186.46   0.00   2          197.810   0.000
   615 Pajor Edward                    1 PL 19 981733         GCM 10:51:46.18  1186.13   0.00   3          197.810   0.000
   616 KOTEK 1                         1 PL 19 511086         GCM 10:51:48.20  1185.89   0.00   3          197.810   0.000
   617 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 420       GCM 10:51:47.85  1185.81   0.00   3          197.810   0.000
   618 Łukasz Zych 2                   1 PL 0314 19 1593      GCM 10:51:49.11  1185.78   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   619 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 976      GCM 10:51:50.54  1185.49   0.00   3          197.810   0.000
   620 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 764       GCM 10:51:50.72  1185.47   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   621 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067362        GCM 10:51:55.14  1185.07   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   622 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041594        GCM 10:51:56.93  1184.74   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   623 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239007        GCM 10:51:58.61  1184.54   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   624 USZEW - CITY                    1 PL 19 683230         GCM 10:52:01.29  1184.34   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   625 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521010         GCM 10:52:02.32  1184.22   0.00   3          197.810   0.000
   626 GIBA                            1 PL 0231 19 2950      GCM 10:52:02.45  1184.20   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   627 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 10:52:03.05  1184.13   0.00   2          197.810   0.000
   628 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223941        GCM 10:52:04.59  1183.83   0.00   3          197.810   0.000
   629 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591960        GCM 10:52:06.97  1183.55   0.00   2          197.810   0.000
   630 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1012      GCM 10:52:06.93  1183.55   0.00   2          197.810   0.000
   631 Micyk Wiesław                   1 PL 0412 19 428       GCM 10:52:08.06  1183.54   0.00   2          197.810   0.000
   632 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047326        GCM 10:52:09.42  1183.38   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   633 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 70        GCM 10:52:08.75  1183.34   0.00   2          197.810   0.000
   634 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3452      GCM 10:52:12.03  1183.07   0.00   4          197.810   0.000
   635 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5320           GCM 10:52:12.65  1182.88   0.00   3          197.810   0.000
   636 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4333      GCM 10:52:17.53  1182.31   0.00   2          197.810   0.000
   637 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41339        GCM 10:52:19.02  1182.25   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   638 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361159         GCM 10:52:21.42  1181.96   0.00   3          197.810   0.000
   639 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 10:52:20.82  1181.92   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   640 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326747        GCM 10:52:23.34  1181.74   0.00   2          197.810   0.000
   641 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138192         GCM 10:52:24.05  1181.66   0.00   3          197.810   0.000
   642 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08223        GCM 10:52:23.66  1181.58   0.00   2          197.810   0.000
   643 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218117       GCM 10:52:25.23  1181.52   0.00   3          197.810   0.000
   644 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124558         GCM 10:52:27.05  1181.30   0.00   3          197.810   0.000
   645 ERETT                           1 DV 03268 19 640      GCM 10:52:32.09  1180.71   0.00   2          197.810   0.000
   646 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4353      GCM 10:52:33.45  1180.55   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   647 Jerzy Gryzło                    1 PL 19 661513         GCM 10:52:32.94  1180.49   0.00   4          197.810   0.000
   648 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 883       GCM 10:52:35.49  1180.31   0.00   2          197.810   0.000
   649 Combinatie Post                 1 NL 19 1279973        GCM 10:52:34.56  1180.30   0.00   3          197.810   0.000
   650 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1048      GCM 10:52:36.53  1180.07   0.00   3          197.810   0.000
   651 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663106         GCM 10:52:36.83  1180.04   0.00   3          197.810   0.000
   652 Cees Galje                      1 NL 19 1489260        GCM 10:52:37.62  1179.94   0.00   2          197.810   0.000
   653 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829034         GCM 10:52:39.16  1179.88   0.00   5          197.810   0.000
   654 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1989      GCM 10:52:39.41  1179.85   0.00   3          197.810   0.000
   655 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 295       GCM 10:52:40.59  1179.60   0.00   2          197.810   0.000
   656 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8022      GCM 10:52:42.00  1179.55   0.00   4          197.810   0.000
   657 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 10:52:43.44  1179.38   0.00   4          197.810   0.000
   658 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 48       GCM 10:52:44.20  1179.29   0.00   2          197.810   0.000
   659 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976609         GCM 10:52:47.91  1178.74   0.00   4          197.810   0.000
   660 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2335     GCM 10:52:50.43  1178.56   0.00   4          197.810   0.000
   661 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959410         GCM 10:52:53.33  1178.22   0.00   2          197.810   0.000
   662 Adam Młynarski                  1 PL 19 522629         GCM 10:52:53.77  1178.05   0.00   2          197.810   0.000
   663 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02158          GCM 10:52:55.02  1178.02   0.00   2          197.810   0.000
   664 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 10:52:55.47  1177.97   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   665 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 10:52:54.67  1177.95   0.00   4          197.810   0.000
   666 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 10:53:04.04  1176.97   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   667 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4355      GCM 10:53:08.49  1176.45   0.00   2          197.810   0.000
   668 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4837      GCM 10:53:32.54  1173.54   0.00   3          197.810   0.000
   669 Oliwia                          1 PL 19 518831         GCM 10:53:48.67  1171.67   0.00   3          197.810   0.000
   670 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 454       GCM 10:54:05.63  1169.71   0.00   2          197.810   0.000
   671 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4949      GCM 10:54:23.12  1167.81   0.00   4          197.810   0.000
   672 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517274         GCM 10:54:59.90  1163.49   0.00   4          197.810   0.000
   673 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14077     GCM 10:55:10.47  1162.40   0.00   4          197.810   0.000
   674 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981117         GCM 10:55:16.39  1161.72   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   675 KUBA - OLA                      1 PL 19 660205         GCM 10:55:20.06  1161.30   0.00   2          197.810   0.000
   676 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469555         GCM 10:55:23.28  1160.94   0.00   2          197.810   0.000
   677 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995505         GCM 10:55:22.54  1160.91   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   678 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10233     GCM 10:55:22.65  1160.90   0.00   2          197.810   0.000
   679 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389765        GCM 10:55:26.05  1160.62   0.00   2          197.810   0.000
   680 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9935      GCM 10:55:26.68  1160.44   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   681 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2102      GCM 10:55:28.03  1160.40   0.00   3          197.810   0.000
   682 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326760        GCM 10:55:28.02  1160.40   0.00   3          197.810   0.000
   683 Śniosek Krystian                1 PL 0312 19 7846      GCM 10:55:28.45  1160.35   0.00   3          197.810   0.000
   684 HELGO                           1 DV 01841 19 327      GCM 10:55:29.08  1160.28   0.00   2          197.810   0.000
   685 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8004      GCM 10:55:31.26  1160.03   0.00   4          197.810   0.000
   686 Sroka Stanisław                 1 PL 0235 19 154       GCM 10:55:33.18  1159.82   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   687 USZEW - CITY                    1 PL 19 683257         GCM 10:55:33.16  1159.82   0.00   2          197.810   0.000
   688 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8008      GCM 10:55:33.37  1159.79   0.00   5          197.810   0.000
   689 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1436      GCM 10:55:32.59  1159.77   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   690 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657093         GCM 10:55:32.97  1159.73   0.00   2          197.810   0.000
   691 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2505      GCM 10:55:34.28  1159.69   0.00   2          197.810   0.000
   692 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6425      GCM 10:55:33.74  1159.64   0.00   3          197.810   0.000
   693 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 923      GCM 10:55:35.29  1159.58   0.00   2          197.810   0.000
   694 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4103      GCM 10:55:35.30  1159.58   0.00   5          197.810   0.000
   695 JURA                            1 PL 0100 19 5279      GCM 10:55:36.24  1159.47   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   696 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124544         GCM 10:55:36.98  1159.27   0.00   4          197.810   0.000
   697 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 265      GCM 10:55:37.80  1159.18   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   698 JARUMI                          1 PL 19 814637         GCM 10:55:39.21  1159.13   0.00   4          197.810   0.000
   699 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 5315           GCM 10:55:40.14  1159.03   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   700 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10945     GCM 10:55:39.80  1158.95   0.00   3          197.810   0.000
   701 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 10:55:41.37  1158.89   0.00   2          197.810   0.000
   702 KUBA - OLA                      1 PL 19 660237         GCM 10:55:40.61  1158.86   0.00   3          197.810   0.000
   703 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452085         GCM 10:55:40.96  1158.82   0.00   2          197.810   0.000
   704 Górka Marian                    1 PL 19 547011         GCM 10:55:42.09  1158.81   0.00   2          197.810   0.000
   705 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4995      GCM 10:55:42.40  1158.77   0.00   3          197.810   0.000
   706 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 10:55:42.60  1158.64   0.00   2          197.810   0.000
   707 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 10:55:43.65  1158.52   0.00   4          197.810   0.000
   708 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2958      GCM 10:55:45.12  1158.46   0.00   2          197.810   0.000
   709 USZEW - CITY                    1 PL 19 683234         GCM 10:55:45.51  1158.31   0.00   3          197.810   0.000
   710 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 10:55:45.61  1158.30   0.00   3          197.810   0.000
   711 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 10:55:48.24  1158.11   0.00   3          197.810   0.000
   712 Korepta Dawid                   1 PL 19 982056         GCM 10:55:48.74  1157.94   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   713 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1668      GCM 10:55:50.33  1157.88   0.00   2          197.810   0.000
   714 REMUS                           1 PL 063 19 9102       GCM 10:55:50.73  1157.72   0.00   2          197.810   0.000
   715 Adam Młynarski                  1 PL 19 522605         GCM 10:55:51.73  1157.60   0.00   3          197.810   0.000
   716 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368600         GCM 10:55:51.87  1157.59   0.00   2          197.810   0.000
   717 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 169      GCM 10:55:52.59  1157.51   0.00   3          197.810   0.000
   718 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 10:55:55.47  1157.30   0.00   2          197.810   0.000
   719 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2513      GCM 10:55:54.53  1157.29   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   720 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 269      GCM 10:56:03.01  1156.44   0.00   2          197.810   0.000
   721 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678445         GCM 10:56:04.73  1156.14   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   722 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 3947522        GCM 10:56:11.89  1155.33   0.00   2          197.810   0.000
   723 Kupka-Śmiłowski 3               1 PL 19 368585         GCM 10:56:15.37  1155.05   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   724 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1977      GCM 10:56:16.81  1154.78   0.00   2          197.810   0.000
   725 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050420        GCM 10:56:19.80  1154.44   0.00   3          197.810   0.000
   726 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993512         GCM 10:56:21.43  1154.37   0.00   2          197.810   0.000
   727 D&K                             1 PL 19 520600         GCM 10:56:20.53  1154.36   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   728 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 10:56:22.18  1154.29   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000
   729 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995533         GCM 10:56:23.06  1154.19   0.00   3          197.810   0.000
   730 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117715        GCM 10:56:24.66  1153.90   0.00   2          197.810   0.000
   731 DOLSK Team                      1 PL 19 310401         GCM 10:56:26.35  1153.82   0.00   2          197.810   0.000
   732 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 10:56:25.54  1153.80   0.00   3          197.810   0.000
   733 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218109       GCM 10:56:28.64  1153.45   0.00   3          197.810   0.000
   734 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8508      GCM 10:56:29.56  1153.35   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   735 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3079      GCM 10:56:31.02  1153.30   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   736 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1990      GCM 10:56:33.49  1153.02   0.00   4          197.810   0.000
   737 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1948      GCM 10:56:33.60  1152.90   0.00   4          197.810   0.000
   738 Krzysek & Krzysiek              1 PL 0235 19 819       GCM 10:56:37.96  1152.41   0.00   3          197.810   0.000
   739 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218120       GCM 10:56:43.25  1151.93   0.00   4          197.810   0.000
   740 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044805        GCM 10:56:45.19  1151.71   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   741 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787041         GCM 10:56:45.57  1151.56   0.00   3          197.810   0.000
   742 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389775        GCM 10:56:48.31  1151.36   0.00   3          197.810   0.000
   743 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 10:57:02.64  1149.65   0.00   3          197.810   0.000
   744 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08222        GCM 10:57:10.76  1148.75   0.00   3          197.810   0.000
   745 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547627         GCM 10:57:18.99  1147.84   0.00   3          197.810   0.000
   746 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678452         GCM 10:57:20.35  1147.80   0.00   2          197.810   0.000
   747 Team Twente                     1 NL 19 1326772        GCM 10:57:22.55  1147.44   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   748 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 10:57:24.06  1147.38   0.00   2          197.810   0.000
   749 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041700        GCM 10:57:26.02  1147.17   0.00   2          197.810   0.000
   750 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678450         GCM 10:57:26.61  1146.99   0.00   3          197.810   0.000
   751 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 272      GCM 10:57:27.77  1146.86   0.00   3          197.810   0.000
   752 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2312      GCM 10:57:28.80  1146.75   0.00   3          197.810   0.000
   753 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3865      GCM 10:57:30.53  1146.56   0.00   3          197.810   0.000
   754 Team Twente                     1 NL 19 1310317        GCM 10:57:33.93  1146.18   0.00   2          197.810   0.000
   755 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1614      GCM 10:57:35.55  1146.00   0.00   3          197.810   0.000
   756 Michalski Sebastian             1 PL 19 537312         GCM 10:57:39.50  1145.56   0.00   2          197.810   0.000
   757 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 10:57:41.07  1145.50   0.00   2          197.810   0.000
   758 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117721        GCM 10:57:44.18  1145.16   0.00   3          197.810   0.000
   759 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5522      GCM 10:57:51.15  1144.39   0.00   3          197.810   0.000
   760 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1971      GCM 10:57:58.85  1143.43   0.00   4          197.810   0.000
   761 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737751        GCM 10:58:04.57  1142.80   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   762 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4424       GCM 10:58:23.07  1140.88   0.00   4          197.810   0.000
   763 GIBA                            1 PL 0231 19 2920      GCM 10:59:14.15  1135.30   0.00   2          197.810   0.000
   764 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488852        GCM 10:59:15.41  1135.16   0.00   2          197.810   0.000
   765 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 10:59:16.94  1134.89   0.00   3          197.810   0.000
   766 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 0315 19 1551      GCM 10:59:22.02  1134.45   0.00   3          197.810   0.000
   767 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235804         GCM 10:59:25.60  1133.95   0.00   2          197.810   0.000
   768 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 630      GCM 10:59:29.03  1133.69   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000
   769 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1051      GCM 10:59:36.12  1132.92   0.00   3          197.810   0.000
   770 GVC Team                        1 PL 0347 19 9611      GCM 10:59:37.03  1132.82   0.00   3          197.810   0.000
   771 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 10:59:37.62  1132.65   0.00   3          197.810   0.000
   772 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2162      GCM 10:59:41.06  1132.39   0.00   3          197.810   0.000
   773 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8409      GCM 10:59:41.40  1132.35   0.00   2          197.810   0.000
   774 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979705         GCM 10:59:40.94  1132.29   0.00   3          197.810   0.000
   775 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2096      GCM 10:59:44.91  1131.86   0.00   4          197.810   0.000
   776 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976798         GCM 10:59:45.67  1131.78   0.00   2          197.810   0.000
   777 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131305        GCM 10:59:50.15  1131.40   0.00   5          197.810   0.000
   778 Team Henry 1                    1 S 19 088063          GCM 10:59:52.65  1131.03   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   779 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981128         GCM 10:59:53.72  1130.91   0.00   2          197.810   0.000
   780 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 10:59:55.09  1130.87   0.00   2          197.810   0.000
   781 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688840         GCM 10:59:54.98  1130.78   0.00   3          197.810   0.000
   782 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 6        GCM 11:00:04.29  1129.88   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   783 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1439      GCM 11:00:04.54  1129.75   0.00   2          197.810   0.000
   784 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190298        GCM 11:00:04.97  1129.70   0.00   3          197.810   0.000
   785 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659908         GCM 11:00:10.81  1129.07   0.00   3          197.810   0.000
   786 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 11:00:16.13  1128.61   0.00   2          197.810   0.000
   787 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2902      GCM 11:00:23.86  1127.67   0.00   2          197.810   0.000
   788 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 11:00:39.62  1125.99   0.00   4          197.810   0.000
   789 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1742      GCM 11:00:43.11  1125.72   0.00   3          197.810   0.000
   790 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 11:00:45.28  1125.49   0.00   5          197.810   0.000
   791 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2006      GCM 11:00:44.53  1125.46   0.00   2          197.810   0.000
   792 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488850        GCM 11:00:44.52  1125.46   0.00   3          197.810   0.000
   793 Tomasz Kropop 2                 1 PL 0208 19 7907      GCM 11:00:48.97  1124.99   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   794 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323463         GCM 11:01:08.69  1122.89   0.00   2          197.810   0.000
   795 GVC Team                        1 PL 0347 19 9604      GCM 11:01:21.37  1121.65   0.00   4          197.810   0.000
   796 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9936      GCM 11:01:24.97  1121.16   0.00   2          197.810   0.000
   797 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02174          GCM 11:01:37.50  1119.84   0.00   3          197.810   0.000
   798 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 459       GCM 11:01:42.26  1119.44   0.00   4          197.810   0.000
   799 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657100         GCM 11:01:55.78  1117.91   0.00   3          197.810   0.000
   800 Stępień Bogdan 3                1 PL 19 1067207        GCM 11:01:57.39  1117.85   0.00   2          197.810   0.000
   801 Team WIRZ                       1 CH 19 05503          GCM 11:01:57.32  1117.85   0.00   2          197.810   0.000
   802 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688830         GCM 11:01:56.97  1117.78   0.00   4          197.810   0.000
   803 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17996      GCM 11:02:05.79  1116.86   0.00   3          197.810   0.000
   804 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 23       GCM 11:02:12.36  1116.27   0.00   2          197.810   0.000
   805 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 299       GCM 11:02:11.61  1116.25   0.00   3          197.810   0.000
   806 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239001        GCM 11:02:11.98  1116.21   0.00   2          197.810   0.000
   807 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2010      GCM 11:02:17.78  1115.60   0.00   3          197.810   0.000
   808 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 11:02:28.25  1114.61   0.00   3          197.810   0.000
   809 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1901      GCM 11:02:29.16  1114.51   0.00   4          197.810   0.000
   810 Górka Marian                    1 PL 19 547026         GCM 11:02:31.26  1114.29   0.00   3          197.810   0.000
   811 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981108         GCM 11:02:38.93  1113.38   0.00   3          197.810   0.000
   812 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4102      GCM 11:02:40.58  1113.21   0.00   5          197.810   0.000
   813 Jan Bocheńczak                  1 PL 19 692389         GCM 11:02:58.32  1111.47   0.00   4          197.810   0.000
   814 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11456     GCM 11:05:23.42  1096.57   0.00   2          197.810   0.000
   815 Team Deen                       1 NL 19 1032009        GCM 11:05:38.59  1094.93   0.00   3          197.810   0.000
   816 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10254     GCM 11:05:57.38  1093.14   0.00   2          197.810   0.000
   817 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067377        GCM 11:06:26.68  1090.09   0.00   2          197.810   0.000
   818 Haffner R.                      1 DV 02241 19 334      GCM 11:06:27.90  1089.97   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   819 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9821      GCM 11:06:48.58  1087.91   0.00   3          197.810   0.000
   820 CARODOM                         1 PL 19 140112         GCM 11:06:52.92  1087.47   0.00   3          197.810   0.000
   821 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959404         GCM 11:06:54.74  1087.29   0.00   3          197.810   0.000
   822 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 710        GCM 11:07:13.55  1085.42   0.00   2          197.810   0.000
   823 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10243     GCM 11:07:20.26  1084.86   0.00   4          197.810   0.000
   824 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019204        GCM 11:07:34.33  1083.46   0.00   2          197.810   0.000
   825 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 19 110029         GCM 11:07:40.60  1082.74   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   826 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044808        GCM 11:09:31.30  1072.02   0.00   2          197.810   0.000
   827 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10261     GCM 11:10:33.02  1066.07   0.00   3          197.810   0.000
   828 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 11:11:02.29  1063.28   0.00   4          197.810   0.000
   829 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239027        GCM 11:11:08.28  1062.71   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   830 Sobczak Marcin                  1 PL 0412 19 6032      GCM 11:11:10.74  1062.38   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   831 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0314 19 1781      GCM 11:11:25.24  1061.10   0.00   4          197.810   0.000
   832 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981104         GCM 11:11:28.78  1060.66   0.00   4          197.810   0.000
   833 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 7        GCM 11:11:41.29  1059.57   0.00   2          197.810   0.000
   834 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 11:12:41.07  1053.95   0.00   2          197.810   0.000
   835 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 902       GCM 11:12:45.32  1053.55   0.00   3          197.810   0.000
   836 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10913     GCM 11:12:47.53  1053.25   0.00   2          197.810   0.000
   837 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 19 110024         GCM 11:13:08.36  1051.40   0.00   3          197.810   0.000
   838 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657097         GCM 11:14:36.43  1043.26   0.00   4          197.810   0.000
   839 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078169        GCM 11:14:36.56  1043.16   0.00   2          197.810   0.000
   840 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2507      GCM 11:15:08.16  1040.36   0.00   2          197.810   0.000
   841 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 11:15:17.47  1039.51   0.00   3          197.810   0.000
   842 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3864      GCM 11:15:28.98  1038.38   0.00   4          197.810   0.000
   843 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 19       GCM 11:17:16.68  1028.68   0.00   4          197.810   0.000
   844 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469587         GCM 11:17:19.06  1028.56   0.00   3          197.810   0.000
   845 Team Fever Free                 1 BE 19 2004009        GCM 11:17:20.15  1028.46   0.00   3          197.810   0.000
   846 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1972      GCM 11:17:32.92  1027.24   0.00   3          197.810   0.000
   847 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 11:17:55.08  1025.36   0.00   4          197.810   0.000
   848 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1642      GCM 11:19:12.78  1018.43   0.00   5          197.810   0.000
   849 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977803         GCM 11:19:14.45  1018.38   0.00   4          197.810   0.000
   850 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76858        GCM 11:19:14.70  1018.27   0.00   2          197.810   0.000
   851 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10919     GCM 11:19:26.26  1017.34   0.00   4          197.810   0.000
   852 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10920     GCM 11:19:29.55  1016.97   0.00   3          197.810   0.000
   853 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035270        GCM 11:19:34.91  1016.50   0.00   4          197.810   0.000
   854 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469428         GCM 11:20:07.06  1013.80   0.00   4          197.810   0.000
   855 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 11:20:56.79  1009.42   0.00   3          197.810   0.000
   856 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500330        GCM 11:21:02.39  1009.03   0.00   2          197.810   0.000
   857 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 455       GCM 11:21:35.15  1006.23   0.00   5          197.810   0.000
   858 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5656      GCM 11:23:44.40   995.32   0.00   5          197.810   0.000
   859 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 759       GCM 11:23:47.70   994.96   0.00   2          197.810   0.000
   860 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488853        GCM 11:24:15.38   992.74   0.00   4          197.810   0.000
   861 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 11:24:17.32   992.58   0.00   2          197.810   0.000
   862 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520562         GCM 11:25:24.48   987.04   0.00   3          197.810   0.000
   863 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 613      GCM 11:25:34.07   986.25   0.00   5          197.810   0.000
   864 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078172        GCM 11:27:06.40   978.74   0.00   3          197.810   0.000
   865 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1921      GCM 11:27:21.83   977.42   0.00   5          197.810   0.000
   866 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117712        GCM 11:27:39.23   976.10   0.00   4          197.810   0.000
   867 Rak Stanisław                   1 PL 19 681118         GCM 11:27:57.22   974.66   0.00   2          197.810   0.000
   868 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490243        GCM 11:29:08.26   969.00   0.00   3          197.810   0.000
   869 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2862      GCM 11:30:20.78   963.22   0.00   4          197.810   0.000
   870 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971010         GCM 11:30:24.67   962.92   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   871 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591959        GCM 11:30:41.49   961.68   0.00   3          197.810   0.000
   872 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5019603        GCM 11:30:58.49   960.36   0.00   3          197.810   0.000
   873 Banek Robert                    1 PL 19 998485         GCM 11:31:57.82   955.70   0.00   4          197.810   0.000
   874 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1358      GCM 11:35:01.52   941.76   0.00   3          197.810   0.000
   875 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071085        GCM 11:35:07.83   941.29   0.00   4          197.810   0.000
   876 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521993         GCM 11:35:09.59   941.16   0.00   3          197.810   0.000
   877 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2409      GCM 11:35:18.64   940.49   0.00   3          197.810   0.000
   878 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041675        GCM 11:35:20.18   940.45   0.00   3          197.810   0.000
   879 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688809         GCM 11:36:24.27   935.69   0.00   2          197.810   0.000
   880 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 11:36:57.79   933.16   0.00   2          197.810   0.000
   881 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8404      GCM 11:37:50.31   929.39   0.00   3          197.810   0.000
   882 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663104         GCM 11:40:36.66   917.37   0.00   4          197.810   0.000
   883 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 278        GCM 11:47:07.08   890.56   0.00   3          197.810   0.000
   884 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200340        GCM 11:47:07.61   890.46   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   885 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 11:50:14.92   878.12   0.00   4          197.810   0.000
   886 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 640      GCM 11:54:26.15   862.16   0.00   2          197.810   0.000
   887 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520576         GCM 11:57:33.69   850.51   0.00   4          197.810   0.000
   888 Haffner R.                      1 DV 02241 19 348      GCM 11:59:19.39   844.18   0.00   2          197.810   0.000
   889 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2176      GCM 12:00:35.23   839.65   0.00   3          197.810   0.000
   890 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051252        GCM 12:01:51.63   835.07   0.00   3          197.810   0.000
   891 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 12:08:05.02   813.75   0.00   2          197.810   0.000
   892 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 12:08:18.29   813.01   0.00   3          197.810   0.000
   893 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2633      GCM 12:08:29.10   812.41   0.00   4          197.810   0.000
   894 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 905       GCM 12:08:59.12   810.75   0.00   4          197.810   0.000
   895 KOTEK 2                         1 PL 19 511175         GCM 12:09:14.31   809.91   0.00   3          197.810   0.000
   896 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1308      GCM 12:10:43.41   805.01   0.00   2          197.810   0.000
   897 COBA team                       1 PL 19 384925         GCM 12:13:23.33   796.37   0.00   4          197.810   0.000
   898 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1440      GCM 12:14:19.33   793.39   0.00   3          197.810   0.000
   899 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 12:14:20.47   793.33   0.00   2          197.810   0.000
   900 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 12:14:29.61   792.79   0.00   3          197.810   0.000
   901 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 0385 19 2521      GCM 12:17:20.41   783.90   0.00   2          197.810   0.000
   902 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 12:17:45.93   782.53   0.00   3          197.810   0.000
   903 DOLSK Team                      1 PL 19 310402         GCM 12:20:18.49   774.79   0.00   3          197.810   0.000
   904 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051263        GCM 12:22:26.08   768.39   0.00   2          197.810   0.000
   905 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117703        GCM 12:31:23.39 12:31:23   0.00   5          197.810   0.000
   906 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 980      GCM 12:34:17.16 12:34:17   0.00   4          197.810   0.000
   907 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5321     GCM 12:34:56.61 12:34:57   0.00   3          197.810   0.000
   908 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757347        GCM 12:35:05.43 12:35:05   0.00   2          197.810   0.000
   909 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976642         GCM 12:40:45.36 12:40:45   0.00   5          197.810   0.000
   910 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239003        GCM 12:40:51.73 12:40:52   0.00   3          197.810   0.000
   911 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 12:46:46.10 12:46:46   0.00   4          197.810   0.000
   912 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046253        GCM 12:49:40.68 12:49:41   0.00   4          197.810   0.000
   913 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8058      GCM 12:49:50.24 12:49:50   0.00   2          197.810   0.000
   914 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688825         GCM 13:00:43.63 13:00:44   0.00   5          197.810   0.000
   915 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657077         GCM 13:03:42.47 13:03:42   0.00   5          197.810   0.000
   916 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1017      GCM 13:11:03.35 13:11:03   0.00   5          197.810   0.000
   917 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3264      GCM 13:22:12.76 13:22:13   0.00   2          197.810   0.000
   918 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971008         GCM 13:29:00.58 13:29:01   0.00   2          197.810   0.000
   919 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2522      GCM 13:29:44.17 13:29:44   0.00   5          197.810   0.000
   920 Stępień Bogdan 1                1 PL 19 1067202        GCM 13:33:04.95 13:33:05   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000
   921 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2328     GCM 13:34:55.27 13:34:55   0.00   3          197.810   0.000
   922 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323477         GCM 13:37:27.41 13:37:27   0.00   3          197.810   0.000
   923 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9822      GCM 13:38:32.26 13:38:32   0.00   4          197.810   0.000
   924 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4411      GCM 13:39:12.20 13:39:12   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000
   925 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 8        GCM 13:42:45.64 13:42:46   0.00   4          197.810   0.000
   926 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051257        GCM 13:43:17.63 13:43:18   0.00   3          197.810   0.000
   927 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4940      GCM 13:43:40.35 13:43:40   0.00   4          197.810   0.000
   928 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 903       GCM 13:44:02.33 13:44:02   0.00   3          197.810   0.000
   929 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 13:45:36.77 13:45:37   0.00   3          197.810   0.000
   930 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 876      GCM 13:46:26.71 13:46:27   0.00   2          197.810   0.000
   931 Kosiorowski Adam                1 PL 0218 19 27        GCM 13:47:54.93 13:47:55   0.00   2          197.810   0.000
   932 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 396          GCM 14:02:11.16 14:02:11   0.00   4          197.810   0.000
   933 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 16       GCM 14:03:39.79 14:03:40   0.00   4          197.810   0.000
   934 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018594        GCM 14:13:07.63 14:13:08   0.00   4          197.810   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |Razem|Razem  | Razem    |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |konk.|punkty | Konk/Km  |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
    1    2 Gabryś Józef                    1  3  3  3    9    215.22  1,364.130  90.0
    2    1 MASTER TEAM 6                   1  3  3  3    9    214.05  1,364.130  66.7
    3    6 MORSKO Team                     1  3  3  3    9    201.38  1,364.130  60.0
    4    9 Szymankowscy Team 1             1  2  3  3    8    198.61  1,262.390  75.0
    5   11 Caspar Lurvink                  1  2  3  3    8    194.57  1,262.390  60.0
    6   13 RKS                             1  2  3  3    8    185.61  1,262.390  69.2
    7    3 KOTEK 1                         1  3  3  2    8    180.96  1,166.320  57.1
    8    8 TopLofts.eu 3                   1  3  3  2    8    176.71  1,166.320  66.7
    9   31 Karl Heinz Burger               1  1  3  3    7    173.63  1,160.650  60.0
   10   44 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2  2  3    7    169.16  1,107.230  46.7
   11   37 Kasperowicz Edward              1  1  3  3    7    165.75  1,160.650  66.7
   12   45 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2  2  3    7    164.63  1,107.230  50.0
   13   10 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  3  2    7    162.51  1,064.580  58.3
   14   22 Wiesław Kurek                   1  3  2  2    7    160.11  1,011.160  50.0
   15   15 LACH TEAM                       1  2  3  2    7    159.64  1,064.580  58.3
   16   66 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3  1  3    7    158.56  1,053.810  66.7
   17   67 JD                              1  3  1  3    7    157.33  1,053.810  63.6
   18    4 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3  3  1    7    156.77    968.510  60.0
   19   17 Gudz Yevheniy                   1  2  3  2    7    156.69  1,064.580  53.3
   20   19 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2  3  2    7    155.98  1,064.580  58.3
   21   25 Ziggy Szuba                     1  3  2  2    7    151.43  1,011.160  60.0
   22   29 Stępień Leszek 2                1  3  2  2    7    148.71  1,011.160  50.0
   23   34 Ważny Zygmund                   1  1  3  2    6    145.81    962.840  46.7
   24   89 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1  2  3    6    145.11  1,005.490  50.0
   25  101 Tyka Stanisław                  1  1  2  3    6    144.11  1,005.490  46.2
   26    7 Stefan Steenbergen              1  3  3  1    7    143.28    968.510  63.6
   27   39 BRACIA Team 1                   1  1  3  2    6    140.97    962.840  66.7
   28   36 Brożyna Edward                  1  1  3  2    6    140.75    962.840  66.7
   29   38 Rudnik Stanisław                1  2  2  2    6    140.53    909.420  40.0
   30  102 Team Ravels                     1  1  2  3    6    139.91  1,005.490  42.9
   31   42 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2  2  2    6    139.32    909.420  54.5
   32   48 Stępień Bogdan 2                1  2  2  2    6    138.08    909.420  66.7
   33   47 Larwiński Marian                1  2  2  2    6    137.46    909.420  66.7
   34  105 Tomaszewski                     1  2  1  3    6    137.42    952.070  60.0
   35   62 Kirzhach OLR 2                  1  3  1  2    6    135.47    856.000  50.0
   36   12 TopLofts.eu 1                   1  2  3  1    6    134.85    866.770  46.2
   37   64 Szpak Damian 2                  1  2  2  2    6    133.94    909.420  40.0
   38   68 NIJBOER PIGEONS                 1  3  1  2    6    133.69    856.000  46.2
   39   53 Mączka Józef                    1  2  2  2    6    133.47    909.420  50.0
   40   59 DRZAZGA JERZY                   1  2  2  2    6    132.30    909.420  40.0
   41   55 Kupień Wojciech                 1  1  3  2    6    132.22    962.840  42.9
   42   61 Paśko Dorota                    1  2  2  2    6    132.22    909.420  66.7
   43   14 Rurarz Zbigniew                 1  3  2  1    6    130.22    813.350  70.0
   44  136 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  2  3    5    129.99    903.750  33.3
   45   73 KOTEK 2                         1  3  1  2    6    129.81    856.000  60.0
   46   49 J-J                             1  2  2  2    6    129.74    909.420  75.0
   47   24 Team "Belgisch Limburg"         1  2  3  1    6    129.60    866.770  50.0
   48   21 Gierczak Tadeusz 4              1  2  3  1    6    129.09    866.770  50.0
   49   60 Jan Bocheńczak                  1  2  2  2    6    129.02    909.420  50.0
   50   63 Wierzbiak Henryk                1  3  1  2    6    128.82    856.000  46.2
   51  166 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1  1  3    5    128.02    850.330  45.5
   52   23 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2  3  1    6    127.54    866.770  40.0
   53    5 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3  3  0    6    126.52    770.700  63.6
   54   27 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3  2  1    6    125.38    813.350  46.2
   55   84 BOICHEV                         1  1  2  2    5    124.55    807.680  33.3
   56   78 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  3  2    5    123.88    861.100  41.7
   57  139 Kirzhach OLR 1                  1  0  2  3    5    123.08    903.750  41.7
   58  190 Garncarz Mariusz                1  1  1  3    5    121.13    850.330  46.2
   59   30 LECH& RYCOMBEL 1                1  3  2  1    6    120.63    813.350  58.3
   60  184 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1  1  3    5    119.34    850.330  41.7
   61   32 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  3  1    5    119.16    765.030  50.0
   62   87 Schrapp Alexander               1  1  2  2    5    119.10    807.680  83.3
   63  117 Jania Marcin 1                  1  2  1  2    5    118.37    754.260  35.7
   64   81 SASIŃSKI TEAM                   1  1  2  2    5    118.09    807.680  41.7
   65   82 Ireneusz Jankowski              1  1  2  2    5    117.77    807.680  55.6
   66  108 MDŁ TEAM                        1  1  2  2    5    117.73    807.680  38.5
   67   92 Jan Maciuszek                   1  1  2  2    5    117.45    807.680  45.5
   68   33 Rudorfer Michael                1  1  3  1    5    117.36    765.030  55.6
   69   35 Kazimierz Lewandowski           1  2  2  1    5    117.00    711.610  33.3
   70   94 Zając Dariusz                   1  2  1  2    5    116.94    754.260  55.6
   71  202 Arkadiusz Buttner               1  1  1  3    5    116.73    850.330  50.0
   72   83 Krokosz & Ignacyk               1  0  3  2    5    116.41    861.100  38.5
   73   85 Lesiewicz Mateusz               1  0  3  2    5    115.94    861.100  50.0
   74  118 DRZAZGA M & J                   1  2  1  2    5    115.88    754.260  38.5
   75  103 Forczek Dariusz                 1  2  1  2    5    114.40    754.260  41.7
   76  112 Garncarz Andrzej                1  2  1  2    5    114.37    754.260  33.3
   77   41 Stępień Leszek 1                1  2  2  1    5    112.16    711.610  41.7
   78  114 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2  1  2    5    111.95    754.260  55.6
   79  110 Kościelny Wiesław 1             1  1  2  2    5    111.67    807.680  55.6
   80  119 Tomasz Kropop 1                 1  2  1  2    5    110.72    754.260  45.5
   81   50 KUBA - OLA                      1  3  1  1    5    110.56    658.190  45.5
   82   40 GVC Team                        1  1  3  1    5    109.51    765.030  35.7
   83  221 KERAJE                          1  0  1  3    4    109.51    748.590  33.3
   84   58 Sznaucner Jarosław              1  3  1  1    5    108.71    658.190  45.5
   85   46 Krzysek & Krzysiek              1  2  2  1    5    108.65    711.610  55.6
   86   43 Team Hamers 1                   1  1  3  1    5    108.21    765.030  33.3
   87  131 COBA team                       1  3  0  2    5    107.77    700.840  40.0
   88   51 Pęcak Józef                     1  2  2  1    5    106.90    711.610  55.6
   89   54 Chwedoruk Loft                  1  2  2  1    5    106.03    711.610  55.6
   90  138 SZCZEPAN BORAL                  1  0  2  2    4    105.80    705.940  44.4
   91   52 Oliwia                          1  2  2  1    5    105.65    711.610  45.5
   92   57 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1    5    105.18    711.610  33.3
   93   16 Goetz Guenter                   1  2  3  0    5    105.07    668.960  41.7
   94  151 Mariusz i Marcin Depta          1  0  2  2    4    103.61    705.940  26.7
   95   18 Comb. Janssen II                1  2  3  0    5    102.68    668.960  35.7
   96   20 Frąckowiak Artur                1  2  3  0    5    102.44    668.960  41.7
   97  163 Bracia Team 2                   1  0  2  2    4     99.93    705.940  33.3
   98   72 Team Deen                       1  3  1  1    5     99.60    658.190  38.5
   99   70 AMIGO 1                         1  3  1  1    5     99.43    658.190  41.7
  100   71 Dziuba Lesław                   1  3  1  1    5     99.42    658.190  55.6
  101  140 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  2  2    4     99.17    705.940  30.8
  102   76 Gurgul Kazimierz                1  0  3  1    4     99.12    663.290  44.4
  103  145 Artur i Damian Olszak           1  1  1  2    4     98.89    652.520  57.1
  104   26 MASTER TEAM 1                   1  3  2  0    5     98.78    615.540  41.7
  105   28 MARIUSZ 000                     1  3  2  0    5     97.48    615.540  50.0
  106   79 REMUS                           1  1  2  1    4     97.42    609.870  44.4
  107  176 U-K Mazepa 1                    1  0  2  2    4     94.68    705.940  66.7
  108  177 Funia                           1  1  1  2    4     93.65    652.520  33.3
  109  172 Team De Ster Opgrimbie          1  1  1  2    4     93.46    652.520  33.3
  110   80 Sprycha Łukasz                  1  1  2  1    4     93.27    609.870  26.7
  111  196 PAWIE OCZKO OZI                 1  1  1  2    4     93.05    652.520  36.4
  112  181 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1  1  2    4     92.71    652.520  28.6
  113  165 Piwowar & Mętel                 1  1  1  2    4     92.43    652.520  33.3
  114   93 LECH& RYCOMBEL 2                1  2  1  1    4     91.62    556.450  36.4
  115  106 MASTER TEAM 3                   1  2  1  1    4     90.01    556.450  40.0
  116   99 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1  2  1    4     89.64    609.870  36.4
  117  212 Tadeusz Kicko                   1  2  0  2    4     89.48    599.100  33.3
  118   97 Team Senden- Jans               1  2  1  1    4     88.95    556.450  44.4
  119  207 Kołodziej & Matias              1  2  0  2    4     88.90    599.100  33.3
  120   91 Team MAZURY 1                   1  1  2  1    4     88.83    609.870  33.3
  121   96 Team M.R.                       1  2  1  1    4     88.38    556.450  44.4
  122  100 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1  2  1    4     88.29    609.870  36.4
  123   95 Piotr Witold Musik              1  1  2  1    4     87.84    609.870  26.7
  124  109 ERETT                           1  1  2  1    4     87.56    609.870  44.4
  125  121 Team Niebieska                  1  2  1  1    4     87.18    556.450  28.6
  126  113 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2  1  1    4     87.03    556.450  66.7
  127  104 Górka Marian                    1  1  2  1    4     86.71    609.870  28.6
  128  123 JOHNY                           1  2  1  1    4     86.46    556.450  44.4
  129  107 Staworzyński Jan                1  1  2  1    4     85.90    609.870  28.6
  130  125 MASTER TEAM 4                   1  2  1  1    4     85.10    556.450  50.0
  131  115 Marek Trzaska                   1  2  1  1    4     84.22    556.450  66.7
  132  219 Gierczak Tadeusz 5              1  0  1  2    3     84.03    550.780  50.0
  133  130 Kurnik Wiesław 1                1  3  0  1    4     83.79    503.030  30.8
  134  129 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1    4     80.69    556.450  57.1
  135  128 ŻyburaTadeusz 1                 1  2  1  1    4     80.49    556.450  33.3
  136   56 USZEW - CITY                    1  2  2  0    4     80.07    513.800  33.3
  137  135 UTRECHT Team                    1  3  0  1    4     77.75    503.030  36.4
  138   65 Rekiny Przestworzy              1  2  2  0    4     76.80    513.800  36.4
  139  266 Łukasz Zych 1                   1  1  0  2    3     75.91    497.360  30.0
  140   69 Gierczak Tadeusz 1              1  3  1  0    4     75.87    460.380  44.4
  141  133 Kozinoga Sebastian              1  3  0  1    4     75.83    503.030  35.7
  142  137 PIOTR - BOGDAN                  1  0  2  1    3     75.78    508.130  33.3
  143   74 Grejciun Robert                 1  3  1  0    4     74.59    460.380  36.4
  144  244 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  1  2    3     74.44    550.780  42.9
  145  256 SG Steffl 2                     1  0  1  2    3     74.30    550.780  33.3
  146  253 LACH & MURAŃSKI                 1  0  1  2    3     73.42    550.780  33.3
  147   75 Kupka-Śmiłowski 4               1  3  1  0    4     73.12    460.380  44.4
  148  142 MASTER TEAM 5                   1  0  2  1    3     72.29    508.130  21.4
  149  143 Kupka-Śmiłowski 2               1  1  1  1    3     72.03    454.710  42.9
  150  284 SG Steffl 1                     1  1  0  2    3     71.94    497.360  42.9
  151  150 TOKARCZYK TEAM                  1  0  2  1    3     71.87    508.130  23.1
  152  153 Szpak Damian 1                  1  1  1  1    3     71.85    454.710  25.0
  153  148 Comb. Bos- Bevers               1  1  1  1    3     71.78    454.710  21.4
  154  159 GORZOLKA& KUMIEC                1  1  1  1    3     71.66    454.710  33.3
  155  304 BIENIEK LOFT                    1  1  0  2    3     71.12    497.360  25.0
  156  167 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  2  1    3     70.99    508.130  30.0
  157  292 GROSIK                          1  1  0  2    3     70.76    497.360  20.0
  158  254 CARODOM                         1  0  1  2    3     70.72    550.780  33.3
  159  164 Szymankowscy Team 2             1  1  1  1    3     70.71    454.710  27.3
  160  175 Olenka Rudyk                    1  1  1  1    3     70.18    454.710  25.0
  161  156 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  2  1    3     70.05    508.130  33.3
  162  281 Wójciak Leon 1                  1  1  0  2    3     69.98    497.360  27.3
  163  171 Team Paula                      1  1  1  1    3     69.71    454.710  21.4
  164  161 Olgierd Rusinek                 1  1  1  1    3     69.45    454.710  23.1
  165  188 Henk Simonsz Team B             1  1  1  1    3     69.34    454.710  42.9
  166   77 KUSIONOWIE                      1  0  3  0    3     69.26    465.480  30.0
  167  141 Robert Klement                  1  0  2  1    3     69.21    508.130  33.3
  168  162 Warchał Piotr i Paweł           1  0  2  1    3     69.04    508.130  30.0
  169  307 Para & Walkosz                  1  1  0  2    3     68.85    497.360  20.0
  170  183 Marysia M.                      1  1  1  1    3     68.75    454.710  50.0
  171  169 The Boys from Hardinxveld       1  1  1  1    3     68.41    454.710  33.3
  172  154 Śniosek Krystian                1  0  2  1    3     68.06    508.130  33.3
  173  160 Mińkowski Bogdan                1  1  1  1    3     67.76    454.710  33.3
  174  265 Matthias Klement                1  1  0  2    3     67.58    497.360  25.0
  175  189 JARUMI                          1  1  1  1    3     67.36    454.710  25.0
  176  173 TopLofts.eu 2                   1  1  1  1    3     67.25    454.710  30.0
  177  178 Sobuta Szymon                   1  1  1  1    3     67.10    454.710  33.3
  178  201 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2  0  1    3     66.32    401.290  33.3
  179  187 Banek Robert                    1  1  1  1    3     66.29    454.710  21.4
  180  191 Mazur & Warchoł Team 2          1  1  1  1    3     65.34    454.710  25.0
  181  170 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1  1  1    3     65.11    454.710  33.3
  182  174 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1  1  1    3     64.96    454.710  33.3
  183   86 Jarosław Wierzbicki             1  1  2  0    3     64.14    412.060  20.0
  184   88 Stępień Bogdan 3                1  1  2  0    3     63.62    412.060  50.0
  185  214 Górka Mateusz                   1  2  0  1    3     63.56    401.290  25.0
  186   90 AMIGO TEAM                      1  1  2  0    3     63.47    412.060  27.3
  187  216 U-K Mazepa 2                    1  2  0  1    3     62.11    401.290  25.0
  188  203 MICHNA RACING TEAM              1  1  1  1    3     62.06    454.710  20.0
  189   98 Jerzy Gryzło                    1  1  2  0    3     62.03    412.060  25.0
  190  206 ADEK                            1  2  0  1    3     61.70    401.290  50.0
  191  208 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2  0  1    3     61.41    401.290  25.0
  192  211 W i L Styczeń                   1  2  0  1    3     60.66    401.290  33.3
  193  111 VITO LOFT                       1  2  1  0    3     59.86    358.640  50.0
  194  116 Micyk Wiesław                   1  2  1  0    3     59.51    358.640  50.0
  195  120 Zyznawski Jan                   1  2  1  0    3     58.59    358.640  25.0
  196  122 Team Heiligenhafen 1            1  2  1  0    3     57.95    358.640  25.0
  197  217 Magiera Wojciech                1  2  0  1    3     57.79    401.290  37.5
  198  124 Patryk Sikorski                 1  2  1  0    3     56.91    358.640  27.3
  199  126 MARCIN                          1  2  1  0    3     56.39    358.640  30.0
  200  127 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2  1  0    3     56.13    358.640  30.0
  201  228 LUCKY                           1  0  1  1    2     53.57    352.970  66.7
  202  224 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  1  1    2     53.01    352.970  28.6
  203  132 Team Grzelak                    1  3  0  0    3     52.74    305.220  21.4
  204  330 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0  2    2     51.83    395.620  25.0
  205  243 Gierczak Tadeusz 2              1  0  1  1    2     51.56    352.970  22.2
  206  134 Team Fever Free                 1  3  0  0    3     51.18    305.220  21.4
  207  240 MASTER TEAM 2                   1  0  1  1    2     50.54    352.970  18.2
  208  241 Team Alaerts                    1  0  1  1    2     50.49    352.970  25.0
  209  234 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  1  1    2     50.25    352.970  33.3
  210  225 Steciuk Stanisław               1  0  1  1    2     50.05    352.970  50.0
  211  257 KMS Sroka                       1  0  1  1    2     49.94    352.970  25.0
  212  222 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  1  1    2     49.62    352.970  66.7
  213  231 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  1  1    2     49.45    352.970  66.7
  214  233 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  1  1    2     49.33    352.970  20.0
  215  262 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1  0  1    2     49.22    299.550  28.6
  216  238 Kurnik Wiesław 2                1  0  1  1    2     48.95    352.970  13.3
  217  226 Body& Skupień 2                 1  0  1  1    2     48.81    352.970  33.3
  218  232 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1    2     48.70    352.970  40.0
  219  236 Jarzmik Grzegorz                1  0  1  1    2     48.42    352.970  66.7
  220  227 AMIGO 2                         1  0  1  1    2     48.33    352.970  13.3
  221  260 Body& Skupień 1                 1  0  1  1    2     47.66    352.970  50.0
  222  251 Andrej                          1  0  1  1    2     46.90    352.970  66.7
  223  252 Wim en Sven van Houten 1        1  0  1  1    2     46.23    352.970  16.7
  224  248 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  1    2     45.84    352.970  16.7
  225  286 Team Heiligenhafen 2            1  1  0  1    2     45.62    299.550  40.0
  226  283 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1    2     45.56    299.550  22.2
  227  255 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  1  1    2     44.80    352.970  25.0
  228  144 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0    2     44.36    310.320  22.2
  229  146 Korepta Dawid                   1  1  1  0    2     44.33    256.900  66.7
  230  147 Niżnik Tadeusz                  1  0  2  0    2     44.22    310.320  13.3
  231  149 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1  1  0    2     44.07    256.900  28.6
  232  261 Piotr Biłos 1                   1  0  1  1    2     44.04    352.970  28.6
  233  295 Jan Nowak                       1  1  0  1    2     43.61    299.550  22.2
  234  152 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  1  0    2     43.57    256.900  33.3
  235  155 Łukasz Zych 2                   1  1  1  0    2     43.20    256.900  66.7
  236  157 Tempka- Niżnik                  1  1  1  0    2     42.94    256.900  22.2
  237  158 BOSKI                           1  1  1  0    2     42.91    256.900  20.0
  238  279 Piotr Biłos 2                   1  1  0  1    2     42.73    299.550  22.2
  239  301 Team Stefan                     1  1  0  1    2     42.72    299.550  16.7
  240  298 Karbowski Rafał                 1  1  0  1    2     42.42    299.550  33.3
  241  303 MAŁGORZATA                      1  1  0  1    2     41.62    299.550  50.0
  242  168 Robert Fischer                  1  1  1  0    2     41.54    256.900  25.0
  243  313 Ziętara Bartłomiej              1  1  0  1    2     41.27    299.550  33.3
  244  179 Łagozin Zdzisław                1  1  1  0    2     40.46    256.900  20.0
  245  314 MTT TEAM                        1  1  0  1    2     40.34    299.550  22.2
  246  180 Combinatie Post                 1  1  1  0    2     40.17    256.900  18.2
  247  182 Stypułkowski Stanisław          1  1  1  0    2     39.91    256.900  16.7
  248  185 Bobak Krzysiek                  1  1  1  0    2     39.76    256.900  25.0
  249  186 Roman H. 1                      1  1  1  0    2     39.75    256.900  15.4
  250  192 Papież Rafał                    1  1  1  0    2     38.79    256.900  22.2
  251  193 Lesiewicz Krzysztof             1  1  1  0    2     38.41    256.900  22.2
  252  194 Hofmann Karl                    1  2  0  0    2     38.31    203.480  18.2
  253  195 Pasoń Rafał                     1  1  1  0    2     38.03    256.900  25.0
  254  197 GiBB and Byrne                  1  2  0  0    2     37.85    203.480  33.3
  255  198 Milcarz & Szlacheta             1  2  0  0    2     37.64    203.480  25.0
  256  199 Team Kogut                      1  1  1  0    2     37.03    256.900  33.3
  257  200 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  1  0    2     36.75    256.900  22.2
  258  204 BIERYT& PATULSKI                1  2  0  0    2     36.20    203.480  25.0
  259  205 Skowronek Włodzimierz           1  2  0  0    2     36.10    203.480  16.7
  260  209 Team Hoogendam                  1  2  0  0    2     35.64    203.480  40.0
  261  210 Bram Wassenaar                  1  2  0  0    2     35.22    203.480  14.3
  262  213 Henk Simonsz Team A             1  2  0  0    2     34.55    203.480  22.2
  263  215 KUNICKI STANISŁAW               1  2  0  0    2     34.12    203.480  22.2
  264  326 HELGO                           1  0  0  1    1     28.88    197.810  12.5
  265  323 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0  1    1     28.67    197.810  33.3
  266  332 Lech Paśko                      1  0  0  1    1     28.16    197.810  20.0
  267  336 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0  1    1     28.01    197.810  25.0
  268  359 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0  1    1     27.41    197.810  16.7
  269  357 Team WIRZ                       1  0  0  1    1     26.40    197.810  16.7
  270  331 Kosiorowski Adam                1  0  0  1    1     26.15    197.810  11.1
  271  321 Cees Spelt                      1  0  0  1    1     25.49    197.810  33.3
  272  218 Kościelny Wiesław 2             1  0  1  0    1     24.84    155.160  33.3
  273  220 Haggenmuller H+S                1  0  1  0    1     24.73    155.160   8.3
  274  340 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0  1    1     24.33    197.810  10.0
  275  223 Górka Tadeusz                   1  0  1  0    1     24.25    155.160  11.1
  276  338 Orczyk Adam                     1  0  0  1    1     24.09    197.810  33.3
  277  342 Rak Stanisław                   1  0  0  1    1     24.05    197.810  10.0
  278  229 M. H. S. Team                   1  0  1  0    1     23.80    155.160  11.1
  279  230 Team MAZURY 2                   1  0  1  0    1     23.78    155.160   9.1
  280  235 Frąckowiak Agnieszka            1  0  1  0    1     23.02    155.160  20.0
  281  237 Jania Marcin 2                  1  0  1  0    1     22.90    155.160  33.3
  282  239 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  0    1     22.85    155.160   8.3
  283  242 Tomasz Kubik                    1  0  1  0    1     22.31    155.160  33.3
  284  245 Adam Młynarski                  1  0  1  0    1     21.98    155.160   9.1
  285  246 Team Koningshoeve 1             1  0  1  0    1     21.80    155.160  14.3
  286  247 Michalski Sebastian             1  0  1  0    1     21.68    155.160  14.3
  287  249 Tomasz Dudek                    1  0  1  0    1     21.33    155.160  11.1
  288  250 Piotr B.                        1  0  1  0    1     21.14    155.160  33.3
  289  258 Wim en Sven van Houten 2        1  0  1  0    1     20.60    155.160  11.1
  290  259 Lizoń Stanisław                 1  0  1  0    1     20.58    155.160  16.7
  291  263 Andrzej Ewelina                 1  1  0  0    1     19.45    101.740  20.0
  292  264 Wójciak Leon 2                  1  1  0 --    1     19.17    101.740  50.0
  293  267 SEBASTIAN S                     1  1  0 --    1     19.02    101.740  50.0
  294  268 Górniak Andrzej                 1  1  0  0    1     18.91    101.740  16.7
  295  269 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1  0  0    1     18.79    101.740   8.3
  296  270 Strackbein Dieter 1             1  1  0  0    1     18.75    101.740  10.0
  297  271 Kupka-Śmiłowski 3               1  1  0  0    1     18.52    101.740  20.0
  298  272 Kalemba Klaudek                 1  1  0  0    1     18.50    101.740  11.1
  299  273 Stępień Bogdan 1                1  1  0  0    1     18.16    101.740  14.3
  300  274 Józek                           1  1  0  0    1     18.02    101.740  14.3
  301  275 Koczan Wojciech                 1  1  0  0    1     17.95    101.740  11.1
  302  276 Team Twente                     1  1  0  0    1     17.86    101.740  16.7
  303  277 Tarasiuk Jerzy 2                1  1  0  0    1     17.72    101.740   8.3
  304  278 The Lever Syndicate 1           1  1  0  0    1     17.67    101.740  33.3
  305  280 Haffner R.                      1  1  0  0    1     17.55    101.740  12.5
  306  282 The Lever Syndicate 2           1  1  0 --    1     17.50    101.740  33.3
  307  285 Tokarczyk Jan                   1  1  0  0    1     17.37    101.740  16.7
  308  287 DOLSK Team                      1  1  0  0    1     17.27    101.740  11.1
  309  288 Sroka Stanisław                 1  1  0  0    1     17.21    101.740  33.3
  310  289 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1  0  0    1     17.19    101.740   8.3
  311  290 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1  0  0    1     17.18    101.740  12.5
  312  291 Comb. Janssen I                 1  1  0  0    1     16.97    101.740  16.7
  313  293 Rzepka Marek i Marcin           1  1  0  0    1     16.93    101.740  12.5
  314  294 Sobczak Marcin                  1  1  0  0    1     16.91    101.740  25.0
  315  296 GIBA                            1  1  0  0    1     16.81    101.740  11.1
  316  297 Olędzki                         1  1  0 --    1     16.77    101.740  50.0
  317  299 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1  0  0    1     16.76    101.740  12.5
  318  300 Team Menten- en Stefan          1  1  0  0    1     16.74    101.740  12.5
  319  302 Roman H. 2                      1  1  0  0    1     16.60    101.740  16.7
  320  305 Eddy Fleming Pigeons            1  1  0  0    1     16.53    101.740   7.1
  321  306 Comb. Bevers- Bos               1  1  0  0    1     16.52    101.740  10.0
  322  308 Cees Galje                      1  1  0  0    1     16.50    101.740  16.7
  323  309 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1  0  0    1     16.50    101.740  16.7
  324  310 Stani                           1  1  0  0    1     16.42    101.740   7.1
  325  311 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  0    1     16.36    101.740  33.3
  326  312 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1  0  0    1     16.34    101.740  12.5
  327  315 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1  0  0    1     16.07    101.740  16.7
  328  316 Team Thieu                      1  1  0  0    1     16.01    101.740  11.1
  329  317 AAHH LOFT                       1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  330  318 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  331  319 BATE 7                          1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  332  320 Bergmans van Gils               1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  333  322 D&K                             1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  334  324 FILIP                           1  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  335  325 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  336  327 Herman Menno Pfeifer            1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  337  328 JANUSZ                          1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  338  329 JURA                            1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  339  333 Marcin Korepta                  1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  340  334 MAREK & HENIEK                  1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  341  335 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  342  337 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  343  339 Pajor Edward                    1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  344  341 R & R Wilton                    1  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  345  343 Ralf Nisbach                    1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  346  344 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  347  345 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  348  346 Strackbein Dieter 2             1  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  349  347 Team Bergmans- Bijnen           1  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  350  348 Team Coos v Houten              1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  351 ---- Team Expo Houten                1 -- --  0    0      0.00      0.000   0.0
  352  349 Team GJ v Houten                1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  353  350 Team Hamers 2                   1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  354  351 Team Henry 1                    1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  355  352 Team Hoensbroek                 1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  356  353 Team Jans-Senden                1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  357  354 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  358  355 Team Spreewald                  1  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  359  356 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  360  358 The Lever Syndicate 3           1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  361  360 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  362  361 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  363  362 Wim en Benno Klomp              1  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  364  363 Zagata Łukasz                   1  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  365 ---- Piotr M.                        1 -- --  0    0      0.00      0.000   0.0
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                      
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2505     G  0   3     73.970   454.710
        2 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079961       G  0   3     73.590   454.710
        3 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829037        G  0   3     73.510   454.710
        4 KUBA - OLA                     1 PL 0450 19 3345     G  0   3     73.430   454.710
        5 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335353       G  0   3     73.380   454.710
        6 REMUS                          1 PL 063 19 9126      G  0   3     73.370   454.710
        7 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473335        G  0   3     73.200   454.710
        8 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577915        G  0   3     73.140   454.710
        9 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 0455 19 3954     G  0   3     72.780   454.710
       10 Gabryś Józef                   1 PL 19 165262        G  0   3     72.750   454.710
       11 BOICHEV                        1 UKR 19 2415141      G  0   3     72.700   454.710
       12 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 18      G  0   3     72.570   454.710
       13 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577901        G  0   3     71.940   454.710
       14 Brożyna Edward                 1 PL 19 519302        G  0   3     71.760   454.710
       15 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977855        G  0   3     71.460   454.710
       16 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10236    G  0   3     71.400   454.710
       17 Gabryś Józef                   1 PL 19 165261        G  0   3     71.390   454.710
       18 Gabryś Józef                   1 PL 19 165270        G  0   3     71.080   454.710
       19 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4409      G  0   3     70.860   454.710
       20 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218090      G  0   3     70.830   454.710
       21 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1057     G  0   3     70.680   454.710
       22 RKS                            1 DV 02842 19 184     G  0   3     70.060   454.710
       23 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 705     G  0   3     69.970   454.710
       24 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167761       G  0   3     69.800   454.710
       25 Team Paula                     1 NL 19 1032018       G  0   3     69.710   454.710
       26 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 3       G  0   3     69.610   454.710
       27 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1976     G  0   3     69.420   454.710
       28 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3441     G  0   3     69.350   454.710
       29 Henk Simonsz Team B            1 NL 19 1223945       G  0   3     69.340   454.710
       30 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067360       G  0   3     69.290   454.710
       31 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106134       G  0   3     68.970   454.710
       32 JOHNY                          1 PL 0313 19 540      G  0   3     68.750   454.710
       33 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3622    G  0   3     68.620   454.710
       34 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1061    G  0   3     68.540   454.710
       35 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067205       G  0   3     68.430   454.710
       36 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 333     G  0   3     68.380   454.710
       37 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335362       G  0   3     68.240   454.710
       38 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659901        G  0   3     68.230   454.710
       39 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018943       G  0   3     68.170   454.710
       40 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 19 601      G  0   3     68.060   454.710
       41 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976634        G  0   3     68.050   454.710
       42 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1364     G  0   3     67.630   454.710
       43 Forczek Dariusz                1 PL 19 662020        G  0   3     67.600   454.710
       44 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4108     G  0   3     67.450   454.710
       45 GVC Team                       1 PL 0347 19 9636     G  0   3     67.430   454.710
       46 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687249        G  0   3     67.370   454.710
       47 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8015     G  0   3     67.160   454.710
       48 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 15      G  0   3     67.020   454.710
       49 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757352       G  0   3     66.760   454.710
       50 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152972        G  0   3     66.700   454.710
       51 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9516     G  0   3     66.500   454.710
       52 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5655     G  0   3     66.100   454.710
       53 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7902     G  0   3     65.600   454.710
       54 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042601       G  0   3     65.490   454.710
       55 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8062     G  0   3     65.240   454.710
       56 J-J                            1 PL 19 1130005       G  0   3     64.650   454.710
       57 Ziggy Szuba                    1 AU 19 88            G  0   3     64.100   454.710
       58 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131307       G  0   3     63.910   454.710
       59 Team Ravels                    1 BE 19 6090440       G  0   3     63.800   454.710
       60 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422819        G  0   3     63.730   454.710
       61 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047341       G  0   3     63.310   454.710
       62 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051265       G  0   3     63.220   454.710
       63 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689222        G  0   2     54.800   352.970
       64 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335370       G  0   2     54.570   352.970
       65 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131316       G  0   2     54.250   352.970
       66 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10941    G  0   2     54.170   352.970
       67 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335369       G  0   2     53.880   352.970
       68 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 275       G  0   2     53.750   352.970
       69 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4323     G  0   2     53.680   352.970
       70 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067204       G  0   2     53.610   352.970
       71 LUCKY                          1 PL 19 984435        G  0   2     53.570   352.970
       72 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8007     G  0   2     53.340   352.970
       73 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2108     G  0   2     53.270   352.970
       74 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17995     G  0   2     53.180   352.970
       75 KERAJE                         1 PL 098 19 12003     G  0   2     53.130   352.970
       76 Mazur & Warchoł Team 1         1 PL 0419 19 8415     G  0   2     53.010   352.970
       77 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752661        G  0   2     52.990   352.970
       78 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17999     G  0   2     52.620   352.970
       79 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 478      G  0   2     52.620   352.970
       80 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2572     G  0   2     52.590   352.970
       81 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729334       G  0   2     52.530   352.970
       82 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688856        G  0   2     52.380   352.970
       83 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 811     G  0   2     52.360   352.970
       84 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 103       G  0   2     52.160   352.970
       85 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 302     G  0   2     51.910   352.970
       86 BOICHEV                        1 UKR 19 2415157      G  0   2     51.850   352.970
       87 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2630     G  0   2     51.840   352.970
       88 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1035273       G  0   2     51.790   352.970
       89 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1059599       G  0   2     51.780   352.970
       90 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 16      G  0   2     51.660   352.970
       91 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08231       G  0   2     51.470   352.970
       92 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218054      G  0   2     51.450   352.970
       93 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659914        G  0   2     51.420   352.970
       94 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1625     G  0   2     51.150   352.970
       95 Jan Maciuszek                  1 PL 19 981765        G  0   2     50.990   352.970
       96 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521732        G  0   2     50.920   352.970
       97 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521124        G  0   2     50.870   352.970
       98 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787070        G  0   2     50.870   352.970
       99 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 030 19 3302      G  0   2     50.780   352.970
      100 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757351       G  0   2     50.640   352.970
      101 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1055    G  0   2     50.560   352.970
      102 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959407        G  0   2     50.550   352.970
      103 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4335     G  0   2     50.540   352.970
      104 Team Alaerts                   1 BE 19 5074497       G  0   2     50.490   352.970
      105 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 153       G  0   2     50.350   352.970
      106 JD                             1 PL 0288 19 819      G  0   2     50.330   352.970
      107 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10195     G  0   2     50.250   352.970
      108 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0228 19 2429     G  0   2     50.250   352.970
      109 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051344 G  0   2     50.190   352.970
      110 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1019     G  0   2     50.180   352.970
      111 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867423        G  0   2     50.120   352.970
      112 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071117       G  0   2     50.080   352.970
      113 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 19 1605     G  0   2     50.050   352.970
      114 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 340     G  0   2     50.020   352.970
      115 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977864        G  0   2     49.900   352.970
      116 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050416       G  0   2     49.900   352.970
      117 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10928    G  0   2     49.880   352.970
      118 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361167        G  0   2     49.800   352.970
      119 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452089        G  0   2     49.760   352.970
      120 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1626     G  0   2     49.710   352.970
      121 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4125     G  0   2     49.670   352.970
      122 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1677465       G  0   2     49.650   352.970
      123 Kondryszyn Krzysztof 2         1 PL 0289 19 2060     G  0   2     49.620   352.970
      124 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980820        G  0   2     49.550   352.970
      125 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350286       G  0   2     49.470   352.970
      126 Kupka-Śmiłowski 1              1 PL 0143 19 1473     G  0   2     49.450   352.970
      127 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519828        G  0   2     49.450   352.970
      128 MASTER TEAM 3                  1 PL 0442 19 4352     G  0   2     49.440   299.550
      129 MIGIEL& BEKTER 2               1 PL 19 323476        G  0   2     49.330   352.970
      130 ERETT                          1 DV 03268 19 652     G  0   2     49.310   352.970
      131 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6421     G  0   2     49.270   352.970
      132 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 967      G  0   2     49.260   352.970
      133 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688820        G  0   2     49.220   299.550
      134 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2034     G  0   2     49.210   299.550
      135 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521963        G  0   2     49.170   352.970
      136 SASIŃSKI TEAM                  1 RO 19 1000006       G  0   2     49.150   352.970
      137 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218119      G  0   2     49.140   352.970
      138 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996836        G  0   2     49.130   352.970
      139 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218105      G  0   2     49.000   352.970
      140 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051345 G  0   2     48.980   352.970
      141 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 457      G  0   2     48.950   352.970
      142 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 27      G  0   2     48.950   352.970
      143 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 472      G  0   2     48.950   299.550
      144 KOTEK 1                        1 PL 19 511096        G  0   2     48.830   352.970
      145 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2952     G  0   2     48.810   352.970
      146 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 19 1038     G  0   2     48.700   352.970
      147 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350298       G  0   2     48.650   299.550
      148 Jarzmik Grzegorz               1 PL 19 980193        G  0   2     48.420   352.970
      149 RKS                            1 DV 02842 19 185     G  0   2     48.420   352.970
      150 JARUMI                         1 PL 19 814627        G  0   2     48.370   352.970
      151 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2307    G  0   2     48.330   352.970
      152 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577923        G  0   2     48.230   352.970
      153 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1930     G  0   2     48.220   352.970
      154 Funia                          1 PL 0231 19 102      G  0   2     48.150   352.970
      155 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 24      G  0   2     48.140   352.970
      156 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10257    G  0   2     48.110   352.970
      157 Brożyna Edward                 1 PL 19 519304        G  0   2     48.080   352.970
      158 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729365       G  0   2     47.990   299.550
      159 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218101      G  0   2     47.990   299.550
      160 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980821        G  0   2     47.990   299.550
      161 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 1       G  0   2     47.940   352.970
      162 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326738       G  0   2     47.910   352.970
      163 J-J                            1 PL 19 1130030       G  0   2     47.910   352.970
      164 Śniosek Krystian               1 PL 19 756031        G  0   2     47.900   352.970
      165 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977831        G  0   2     47.800   352.970
      166 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051379 G  0   2     47.750   352.970
      167 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 686     G  0   2     47.720   352.970
      168 Body& Skupień 1                1 PL 0238 19 2970     G  0   2     47.660   352.970
      169 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 384     G  0   2     47.540   352.970
      170 Górka Mateusz                  1 PL 19 547581        G  0   2     47.530   299.550
      171 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5109     G  0   2     47.480   299.550
      172 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976607        G  0   2     47.460   299.550
      173 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965824        G  0   2     47.440   352.970
      174 Lesiewicz Mateusz              1 PL 0315 19 3248     G  0   2     47.390   352.970
      175 Górka Marian                   1 PL 19 547012        G  0   2     47.380   352.970
      176 RKS                            1 DV 02842 19 183     G  0   2     47.370   352.970
      177 COBA team                      1 PL 19 384933        G  0   2     47.300   299.550
      178 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5659     G  0   2     47.300   299.550
      179 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051260       G  0   2     47.240   352.970
      180 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979701        G  0   2     47.170   299.550
      181 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167714       G  0   2     47.140   299.550
      182 KOTEK 2                        1 PL 19 511176        G  0   2     47.090   299.550
      183 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1975     G  0   2     47.060   352.970
      184 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521613        G  0   2     47.050   352.970
      185 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2172     G  0   2     47.050   352.970
      186 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4401      G  0   2     46.990   352.970
      187 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131308       G  0   2     46.930   352.970
      188 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5591    G  0   2     46.920   352.970
      189 Andrej                         1 UKR 19 2415064      G  0   2     46.900   352.970
      190 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078177       G  0   2     46.810   299.550
      191 Tomaszewski                    1 PL 19 994248        G  0   2     46.780   352.970
      192 Kupień Wojciech                1 PL 19 361896        G  0   2     46.770   352.970
      193 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521134        G  0   2     46.740   299.550
      194 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3623    G  0   2     46.650   352.970
      195 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1026     G  0   2     46.550   299.550
      196 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4903     G  0   2     46.530   299.550
      197 CARODOM                        1 PL 029 19 977       G  0   2     46.350   352.970
      198 Tomaszewski                    1 PL 19 994244        G  0   2     46.310   299.550
      199 JD                             1 PL 0288 19 823      G  0   2     46.200   299.550
      200 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521103        G  0   2     46.150   352.970
      201 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2554     G  0   2     46.130   299.550
      202 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131304       G  0   2     45.980   352.970
      203 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046252       G  0   2     45.800   352.970
      204 Oleksy Bolesław                1 PL 0314 19 3738     G  0   2     45.560   299.550
      205 Oliwia                         1 PL 19 982507        G  0   2     45.530   352.970
      206 Team M.R.                      1 PL 19 228139        G  0   2     45.520   299.550
      207 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2422     G  0   2     45.500   352.970
      208 Funia                          1 PL 0231 19 148      G  0   2     45.500   299.550
      209 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867403        G  0   2     45.490   299.550
      210 Marysia M.                     1 PL 0200 19 2000     G  0   2     45.250   299.550
      211 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152943        G  0   2     45.250   299.550
      212 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2423     G  0   2     45.050   299.550
      213 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4407      G  0   2     45.030   352.970
      214 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6423     G  0   2     44.950   299.550
      215 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469646        G  0   2     44.870   299.550
      216 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050417       G  0   2     44.780   352.970
      217 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5663     G  0   2     44.770   299.550
      218 JD                             1 PL 0288 19 837      G  0   2     44.740   299.550
      219 KOTEK 1                        1 PL 19 511099        G  0   2     44.710   299.550
      220 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019202       G  0   2     44.700   352.970
      221 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5248    G  0   2     44.580   299.550
      222 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5992     G  0   2     44.490   299.550
      223 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1485     G  0   2     44.480   256.900
      224 Tomaszewski                    1 PL 19 994249        G  0   2     44.330   299.550
      225 Korepta Dawid                  1 PL 19 982056        G  0   2     44.330   256.900
      226 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1644     G  0   2     44.200   256.900
      227 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4349     G  0   2     44.160   256.900
      228 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76857       G  0   2     44.110   299.550
      229 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1355     G  0   2     44.110   299.550
      230 KOTEK 2                        1 PL 19 511162        G  0   2     44.090   299.550
      231 J. Kocańda i K.G. Jedlecki     1 PL 0231 19 4418     G  0   2     44.070   256.900
      232 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 926      G  0   2     44.010   256.900
      233 KOTEK 1                        1 PL 19 511086        G  0   2     44.000   256.900
      234 ADEK                           1 PL 0232 19 5100     G  0   2     43.970   299.550
      235 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422817        G  0   2     43.910   256.900
      236 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4130     G  0   2     43.850   299.550
      237 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2561     G  0   2     43.820   299.550
      238 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335371       G  0   2     43.770   299.550
      239 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384944        G  0   2     43.630   299.550
      240 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 7       G  0   2     43.570   256.900
      241 KOTEK 1                        1 PL 19 511168        G  0   2     43.420   256.900
      242 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322138       G  0   2     43.390   256.900
      243 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3445     G  0   2     43.290   299.550
      244 COBA team                      1 PL 19 384908        G  0   2     43.270   299.550
      245 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6425     G  0   2     43.240   256.900
      246 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1439     G  0   2     43.240   256.900
      247 Łukasz Zych 2                  1 PL 0314 19 1593     G  0   2     43.200   256.900
      248 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980842        G  0   2     42.990   256.900
      249 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517276        G  0   2     42.980   299.550
      250 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4904     G  0   2     42.950   299.550
      251 Oliwia                         1 PL 19 518834        G  0   2     42.860   256.900
      252 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2852     G  0   2     42.750   299.550
      253 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 292      G  0   2     42.730   299.550
      254 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10938    G  0   2     42.710   256.900
      255 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4925     G  0   2     42.600   256.900
      256 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078173       G  0   2     42.580   256.900
      257 Karbowski Rafał                1 PL 19 321279        G  0   2     42.420   299.550
      258 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5026501       G  0   2     42.320   256.900
      259 USZEW - CITY                   1 PL 19 683257        G  0   2     42.320   256.900
      260 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3110     G  0   2     42.280   256.900
      261 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4315     G  0   2     42.200   256.900
      262 Team MAZURY 1                  1 BE 19 2041715       G  0   2     42.130   299.550
      263 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 825     G  0   2     42.130   256.900
      264 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4848     G  0   2     42.110   299.550
      265 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1972     G  0   2     42.030   256.900
      266 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1051     G  0   2     42.020   256.900
      267 Ziggy Szuba                    1 AU 19 94            G  0   2     42.000   256.900
      268 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1762     G  0   2     41.980   299.550
      269 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2524     G  0   2     41.960   256.900
      270 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 265     G  0   2     41.950   256.900
      271 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5502     G  0   2     41.840   299.550
      272 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 972     G  0   2     41.700   256.900
      273 MAŁGORZATA                     1 PL 19 980102        G  0   2     41.620   299.550
      274 Pęcak Józef                    1 PL 19 978207        G  0   2     41.570   256.900
      275 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 4079813       G  0   2     41.540   299.550
      276 Robert Fischer                 1 DV 02741 19 1024    G  0   2     41.540   256.900
      277 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8022     G  0   2     41.450   256.900
      278 Team Deen                      1 NL 19 1032019       G  0   2     41.280   256.900
      279 Ziętara Bartłomiej             1 PL 19 519683        G  0   2     41.270   299.550
      280 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200328       G  0   2     41.270   256.900
      281 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1021     G  0   2     41.240   299.550
      282 Micyk Wiesław                  1 PL 19 977408        G  0   2     41.220   256.900
      283 Team Deen                      1 NL 19 1032024       G  0   2     41.180   299.550
      284 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5660     G  0   2     41.180   299.550
      285 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17878       G  0   2     41.080   256.900
      286 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019145       G  0   2     41.040   256.900
      287 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3079     G  0   2     41.040   256.900
      288 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 278       G  0   2     40.990   256.900
      289 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067362       G  0   2     40.960   256.900
      290 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 131      G  0   2     40.890   299.550
      291 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317264        G  0   2     40.820   256.900
      292 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1440     G  0   2     40.660   256.900
      293 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5506     G  0   2     40.550   256.900
      294 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4105     G  0   2     40.410   256.900
      295 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 13      G  0   2     40.380   256.900
      296 RKS                            1 DV 02842 19 186     G  0   2     40.290   256.900
      297 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200349       G  0   2     40.060   256.900
      298 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5164     G  0   2     39.650   256.900
      299 Banek Robert                   1 PL 19 998484        G  0   2     39.560   256.900
      300 Pęcak Józef                    1 PL 19 978218        G  0   2     39.560   256.900
      301 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335314       G  0   2     39.530   256.900
      302 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10241    G  0   2     39.490   256.900
      303 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521138        G  0   2     39.410   256.900
      304 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7007     G  0   2     39.400   256.900
      305 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042453       G  0   2     39.400   256.900
      306 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1444     G  0   2     39.380   256.900
      307 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079957       G  0   2     39.370   256.900
      308 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965831        G  0   2     39.180   256.900
      309 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138180        G  0   2     39.180   256.900
      310 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368600        G  0   2     39.180   256.900
      311 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361609        G  0   2     38.670   256.900
      312 KOTEK 2                        1 PL 19 511175        G  0   2     38.630   256.900
      313 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8062     G  0   2     38.610   256.900
      314 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3371     G  0   2     38.560   256.900
      315 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8691     G  0   2     38.450   256.900
      316 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1613     G  0   2     38.440   256.900
      317 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042602       G  0   2     38.390   256.900
      318 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1662     G  0   2     38.360   256.900
      319 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317261        G  0   2     38.240   256.900
      320 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469587        G  0   2     38.220   256.900
      321 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8023     G  0   2     38.040   256.900
      322 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76859       G  0   2     37.790   256.900
      323 Kupień Wojciech                1 PL 19 361897        G  0   2     37.710   256.900
      324 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469428        G  0   2     37.530   256.900
      325 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322137       G  0   2     37.500   256.900
      326 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 681     G  0   2     36.970   256.900
      327 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08253       G  0   2     36.930   256.900
      328 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239007       G  0   2     36.750   256.900
      329 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10945    G  0   2     36.500   256.900
      330 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14077    G  0   2     36.460   256.900
      331 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688855        G  0   1     30.000   197.810
      332 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10940    G  0   1     29.860   197.810
      333 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577921        G  0   1     29.840   197.810
      334 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14009    G  0   1     29.770   197.810
      335 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2632     G  0   1     29.690   197.810
      336 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10917    G  0   1     29.510   197.810
      337 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 166      G  0   1     29.320   197.810
      338 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1597     G  0   1     29.140   197.810
      339 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1226      G  0   1     29.130   197.810
      340 GROSIK                         1 PL 19 678446        G  0   1     28.930   197.810
      341 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 700     G  0   1     28.920   197.810
      342 HELGO                          1 DV 01841 19 324     G  0   1     28.880   197.810
      343 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521126        G  0   1     28.830   197.810
      344 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2424     G  0   1     28.790   197.810
      345 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996812        G  0   1     28.710   197.810
      346 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 459         G  0   1     28.690   197.810
      347 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2   1 GB 19 V 17902       G  0   1     28.670   197.810
      348 KERAJE                         1 PL 098 19 12045     G  0   1     28.620   197.810
      349 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08250       G  0   1     28.510   197.810
      350 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2579     G  0   1     28.480   197.810
      351 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3123     G  0   1     28.430   197.810
      352 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4417      G  0   1     28.390   197.810
      353 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079905       G  0   1     28.370   197.810
      354 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050440       G  0   1     28.360   197.810
      355 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 234     G  0   1     28.320   197.810
      356 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10196     G  0   1     28.220   197.810
      357 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 605      G  0   1     28.200   197.810
      358 Lech Paśko                     1 PL 094 19 5404      G  0   1     28.160   197.810
      359 MIGIEL& BEKTER 1               1 PL 19 323470        G  0   1     28.010   197.810
      360 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3353     G  0   1     27.900   197.810
      361 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4816     G  0   1     27.870   197.810
      362 KERAJE                         1 PL 098 19 12013     G  0   1     27.760   197.810
      363 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4328     G  0   1     27.690   197.810
      364 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1592     G  0   1     27.660   197.810
      365 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500328       G  0   1     27.600   197.810
      366 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1465     G  0   1     27.550   197.810
      367 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729343       G  0   1     27.500   197.810
      368 Forczek Dariusz                1 PL 19 662207        G  0   1     27.460   197.810
      369 Tyka Stanisław                 1 PL 19 981300        G  0   1     27.450   197.810
      370 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7903     G  0   1     27.430   197.810
      371 Tim Schilling- LECH& RYCOMBE   1 PL 19 469639        G  0   1     27.410   197.810
      372 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5337    G  0   1     27.380   197.810
      373 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5176    G  0   1     27.360   197.810
      374 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08257       G  0   1     27.310   197.810
      375 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5995     G  0   1     27.220   197.810
      376 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051258       G  0   1     27.200   197.810
      377 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3442     G  0   1     26.920   197.810
      378 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4908     G  0   1     26.850   197.810
      379 Jan Nowak                      1 PL 19 869895        G  0   1     26.760   197.810
      380 Banek Robert                   1 PL 19 998463        G  0   1     26.730   197.810
      381 Team Ravels                    1 BE 19 6088897       G  0   1     26.640   197.810
      382 Team Ravels                    1 BE 19 6089481       G  0   1     26.590   197.810
      383 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9503     G  0   1     26.520   197.810
      384 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8408     G  0   1     26.480   197.810
      385 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1694     G  0   1     26.450   197.810
      386 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2402     G  0   1     26.410   197.810
      387 Team WIRZ                      1 CH 19 05510         G  0   1     26.400   197.810
      388 Kosiorowski Adam               1 PL 19 585049        G  0   1     26.150   197.810
      389 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2861     G  0   1     26.100   197.810
      390 Team Stefan                    1 BE 19 2047810       G  0   1     26.050   197.810
      391 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1214      G  0   1     26.010   197.810
      392 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14045    G  0   1     25.920   197.810
      393 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 348         G  0   1     25.890   197.810
      394 Pęcak Józef                    1 PL 19 978210        G  0   1     25.770   197.810
      395 W i L Styczeń                  1 PL 19 411222        G  0   1     25.590   197.810
      396 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361606        G  0   1     25.520   197.810
      397 Cees Spelt                     1 NL 19 1688988       G  0   1     25.490   197.810
      398 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2408     G  0   1     25.420   197.810
      399 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 322     G  0   1     25.350   197.810
      400 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1008     G  0   1     25.330   197.810
      401 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7438     G  0   1     25.330   197.810
      402 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5033343       G  0   1     25.290   197.810
      403 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488841       G  0   1     25.260   197.810
      404 TopLofts.eu 4                  1 PL 19 119132        G  0   1     25.120   197.810
      405 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5507     G  0   1     25.100   197.810
      406 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 26      G  0   1     25.080   197.810
      407 Kołodziej & Matias             1 PL 19 551180        G  0   1     25.050   197.810
      408 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965817        G  0   1     25.050   197.810
      409 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1015     G  0   1     25.010   197.810
      410 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 169     G  0   1     25.000   155.160
      411 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078181       G  0   1     24.970   155.160
      412 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218061      G  0   1     24.940   197.810
      413 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4103     G  0   1     24.910   155.160
      414 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 13      G  0   1     24.900   155.160
      415 GROSIK                         1 PL 0231 19 912      G  0   1     24.860   197.810
      416 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521746        G  0   1     24.860   155.160
      417 Kościelny Wiesław 2            1 PL 19 965884        G  0   1     24.840   155.160
      418 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2110     G  0   1     24.830   155.160
      419 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9534     G  0   1     24.750   155.160
      420 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 907     G  0   1     24.730   155.160
      421 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657078        G  0   1     24.640   155.160
      422 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996821        G  0   1     24.630   197.810
      423 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14062    G  0   1     24.580   197.810
      424 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829041        G  0   1     24.560   155.160
      425 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2502     G  0   1     24.520   155.160
      426 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1924     G  0   1     24.470   197.810
      427 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5522     G  0   1     24.390   155.160
      428 CARODOM                        1 PL 029 19 989       G  0   1     24.370   197.810
      429 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489103       G  0   1     24.330   197.810
      430 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7016     G  0   1     24.270   155.160
      431 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2316    G  0   1     24.260   197.810
      432 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547635        G  0   1     24.250   155.160
      433 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1003     G  0   1     24.210   197.810
      434 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2323    G  0   1     24.170   197.810
      435 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 787      G  0   1     24.140   197.810
      436 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76858       G  0   1     24.130   155.160
      437 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8056     G  0   1     24.120   197.810
      438 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657093        G  0   1     24.120   155.160
      439 Orczyk Adam                    1 PL 19 990167        G  0   1     24.090   197.810
      440 Rak Stanisław                  1 PL 19 681129        G  0   1     24.050   197.810
      441 REMUS                          1 PL 063 19 9102      G  0   1     24.050   155.160
      442 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17876       G  0   1     24.030   197.810
      443 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 290      G  0   1     24.030   197.810
      444 Team M.R.                      1 PL 19 802175        G  0   1     23.980   155.160
      445 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10233    G  0   1     23.960   155.160
      446 BOSKI                          1 PL 19 321289        G  0   1     23.940   155.160
      447 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1911     G  0   1     23.860   155.160
      448 M. H. S. Team                  1 PL 0406 19 4989     G  0   1     23.800   155.160
      449 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041700       G  0   1     23.780   155.160
      450 KUSIONOWIE                     1 PL 0318 19 1226     G  0   1     23.730   155.160
      451 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 29      G  0   1     23.680   155.160
      452 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361617        G  0   1     23.650   155.160
      453 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08222       G  0   1     23.610   155.160
      454 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124558        G  0   1     23.580   155.160
      455 Marysia M.                     1 PL 0200 19 1905     G  0   1     23.500   155.160
      456 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993512        G  0   1     23.420   155.160
      457 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4354     G  0   1     23.410   155.160
      458 Bobak Krzysiek                 1 AU 19 5315          G  0   1     23.350   155.160
      459 Krzysek & Krzysiek             1 PL 0235 19 819      G  0   1     23.340   155.160
      460 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124544        G  0   1     23.120   155.160
      461 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 1        G  0   1     23.110   155.160
      462 Frąckowiak Agnieszka           1 PL 19 1200340       G  0   1     23.020   155.160
      463 Jania Marcin 2                 1 PL 0235 19 2634     G  0   1     22.900   155.160
      464 Team Ravels                    1 BE 19 6088903       G  0   1     22.880   155.160
      465 PATULSKI& BIERYT               1 PL 19 995533        G  0   1     22.850   155.160
      466 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067207       G  0   1     22.660   155.160
      467 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7008     G  0   1     22.630   155.160
      468 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 280       G  0   1     22.620   155.160
      469 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3860     G  0   1     22.600   155.160
      470 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019206       G  0   1     22.470   155.160
      471 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9936     G  0   1     22.440   155.160
      472 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7439     G  0   1     22.410   155.160
      473 Combinatie Post                1 NL 19 1279970       G  0   1     22.320   155.160
      474 Tomasz Kubik                   1 PL 19 1157970       G  0   1     22.310   155.160
      475 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1642     G  0   1     22.250   155.160
      476 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131305       G  0   1     22.140   155.160
      477 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867412        G  0   1     22.120   155.160
      478 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993506        G  0   1     22.110   155.160
      479 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1054     G  0   1     22.090   155.160
      480 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10913    G  0   1     22.050   155.160
      481 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977801        G  0   1     21.990   155.160
      482 Adam Młynarski                 1 PL 19 522623        G  0   1     21.980   155.160
      483 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078174       G  0   1     21.930   155.160
      484 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4413      G  0   1     21.890   155.160
      485 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1668     G  0   1     21.830   155.160
      486 Team Koningshoeve 1            1 BE 19 2047327       G  0   1     21.800   155.160
      487 GVC Team                       1 PL 0347 19 9611     G  0   1     21.770   155.160
      488 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078180       G  0   1     21.740   155.160
      489 Michalski Sebastian            1 PL 19 537324        G  0   1     21.680   155.160
      490 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1018     G  0   1     21.630   155.160
      491 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976798        G  0   1     21.610   155.160
      492 Górka Marian                   1 PL 19 547011        G  0   1     21.580   155.160
      493 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757356       G  0   1     21.530   155.160
      494 Bracia Team 2                  1 PL 19 949064        G  0   1     21.460   155.160
      495 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1975     G  0   1     21.440   155.160
      496 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 146       G  0   1     21.370   155.160
      497 Patryk Sikorski                1 AU 19 5320          G  0   1     21.360   155.160
      498 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4346     G  0   1     21.330   155.160
      499 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659908        G  0   1     21.320   155.160
      500 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959404        G  0   1     21.320   155.160
      501 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2312     G  0   1     21.270   155.160
      502 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 976     G  0   1     21.240   155.160
      503 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688840        G  0   1     21.230   155.160
      504 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 820     G  0   1     21.200   155.160
      505 MASTER TEAM 5                  1 PL 19 976627        G  0   1     21.190   155.160
      506 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5110     G  0   1     21.170   155.160
      507 ERETT                          1 DV 03268 19 640     G  0   1     21.150   155.160
      508 Piotr B.                       1 PL 0315 19 246      G  0   1     21.140   155.160
      509 USZEW - CITY                   1 PL 19 683234        G  0   1     21.130   155.160
      510 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200317       G  0   1     21.110   155.160
      511 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4120     G  0   1     21.080   155.160
      512 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2102     G  0   1     21.020   155.160
      513 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 250     G  0   1     21.010   155.160
      514 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5994     G  0   1     21.000   155.160
      515 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488851       G  0   1     20.970   155.160
      516 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3208     G  0   1     20.960   155.160
      517 Brożyna Edward                 1 PL 19 519329        G  0   1     20.910   155.160
      518 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2355    G  0   1     20.880   155.160
      519 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1614     G  0   1     20.760   155.160
      520 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2507     G  0   1     20.750   155.160
      521 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2541     G  0   1     20.670   155.160
      522 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 959      G  0   1     20.660   155.160
      523 MARCIN                         1 PL 19 694107        G  0   1     20.630   155.160
      524 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 164      G  0   1     20.620   155.160
      525 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488850       G  0   1     20.600   155.160
      526 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14702    G  0   1     20.580   155.160
      527 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4341     G  0   1     20.540   155.160
      528 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071085       G  0   1     20.490   155.160
      529 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 420      G  0   1     20.470   155.160
      530 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5200     G  0   1     20.450   155.160
      531 Jan Bocheńczak                 1 PL 19 692389        G  0   1     20.430   155.160
      532 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8409     G  0   1     20.410   155.160
      533 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 922      G  0   1     20.400   155.160
      534 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3581     G  0   1     20.390   155.160
      535 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757350       G  0   1     20.350   155.160
      536 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1227      G  0   1     20.340   155.160
      537 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239017       G  0   1     20.320   155.160
      538 GVC Team                       1 PL 0347 19 9630     G  0   1     20.310   155.160
      539 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361160        G  0   1     20.250   155.160
      540 Team Kogut                     1 PL 0418 19 2979     G  0   1     20.230   155.160
      541 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521993        G  0   1     20.190   155.160
      542 Śniosek Krystian               1 PL 19 756025        G  0   1     20.160   155.160
      543 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657085        G  0   1     20.100   155.160
      544 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7013     G  0   1     20.090   155.160
      545 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 295      G  0   1     20.010   155.160
      546 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2176     G  0   1     20.000   155.160
      547 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106126       G  0   1     19.980   101.740
      548 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 8       G  0   1     19.960   101.740
      549 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4301     G  0   1     19.920   101.740
      550 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4424      G  0   1     19.900   101.740
      551 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3865     G  0   1     19.830   101.740
      552 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422820        G  0   1     19.780   101.740
      553 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08260       G  0   1     19.730   101.740
      554 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051384 G  0   1     19.690   101.740
      555 KUBA - OLA                     1 PL 19 660205        G  0   1     19.690   101.740
      556 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 641     G  0   1     19.620   101.740
      557 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41339       G  0   1     19.540   101.740
      558 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1442     G  0   1     19.530   101.740
      559 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350297       G  0   1     19.480   101.740
      560 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8529     G  0   1     19.450   101.740
      561 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8700     G  0   1     19.370   101.740
      562 Forczek Dariusz                1 PL 19 662026        G  0   1     19.340   101.740
      563 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2621     G  0   1     19.210   101.740
      564 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2096     G  0   1     19.180   101.740
      565 Wójciak Leon 2                 1 PL 0235 19 4835     G  0   1     19.170   101.740
      566 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2326    G  0   1     19.150   101.740
      567 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10254    G  0   1     19.140   101.740
      568 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1599     G  0   1     19.110   101.740
      569 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190304       G  0   1     19.090   101.740
      570 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 235801        G  0   1     19.090   101.740
      571 MARCIN                         1 PL 19 694102        G  0   1     19.060   101.740
      572 SEBASTIAN S                    1 PL 19 787060        G  0   1     19.020   101.740
      573 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2512     G  0   1     19.000   101.740
      574 JARUMI                         1 PL 19 814630        G  0   1     18.990   101.740
      575 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8060     G  0   1     18.980   101.740
      576 BOSKI                          1 PL 19 321283        G  0   1     18.970   101.740
      577 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976778        G  0   1     18.960   101.740
      578 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422812        G  0   1     18.940   101.740
      579 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829034        G  0   1     18.930   101.740
      580 Górniak Andrzej                1 PL 19 971010        G  0   1     18.910   101.740
      581 Team M.R.                      1 PL 0274 19 2074     G  0   1     18.880   101.740
      582 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2171     G  0   1     18.850   101.740
      583 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469602        G  0   1     18.840   101.740
      584 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3080     G  0   1     18.820   101.740
      585 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 70       G  0   1     18.790   101.740
      586 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079903       G  0   1     18.780   101.740
      587 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1678236       G  0   1     18.760   101.740
      588 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 24      G  0   1     18.750   101.740
      589 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218117      G  0   1     18.730   101.740
      590 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977802        G  0   1     18.710   101.740
      591 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981117        G  0   1     18.700   101.740
      592 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 629     G  0   1     18.690   101.740
      593 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752676        G  0   1     18.670   101.740
      594 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2301     G  0   1     18.640   101.740
      595 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 471      G  0   1     18.630   101.740
      596 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 980811        G  0   1     18.550   101.740
      597 Kupka-Śmiłowski 3              1 PL 19 368593        G  0   1     18.520   101.740
      598 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 481      G  0   1     18.510   101.740
      599 Kalemba Klaudek                1 AU 19 77            G  0   1     18.500   101.740
      600 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8404     G  0   1     18.450   101.740
      601 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317282        G  0   1     18.420   101.740
      602 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521003        G  0   1     18.360   101.740
      603 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138195        G  0   1     18.360   101.740
      604 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 407      G  0   1     18.320   101.740
      605 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41337       G  0   1     18.310   101.740
      606 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657072        G  0   1     18.300   101.740
      607 Micyk Wiesław                  1 PL 0412 19 428      G  0   1     18.290   101.740
      608 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1957     G  0   1     18.280   101.740
      609 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5531     G  0   1     18.270   101.740
      610 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473341        G  0   1     18.250   101.740
      611 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 11833       G  0   1     18.230   101.740
      612 Patryk Sikorski                1 AU 19 5354          G  0   1     18.220   101.740
      613 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995505        G  0   1     18.210   101.740
      614 Team Fever Free                1 BE 19 2004006       G  0   1     18.190   101.740
      615 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8004     G  0   1     18.170   101.740
      616 Stępień Bogdan 1               1 PL 19 1067209       G  0   1     18.160   101.740
      617 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4124     G  0   1     18.150   101.740
      618 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4310     G  0   1     18.140   101.740
      619 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3452     G  0   1     18.100   101.740
      620 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787041        G  0   1     18.070   101.740
      621 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384965        G  0   1     18.060   101.740
      622 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8663     G  0   1     18.050   101.740
      623 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 353     G  0   1     18.030   101.740
      624 Józek                          1 PL 0314 19 3251     G  0   1     18.020   101.740
      625 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9821     G  0   1     18.020   101.740
      626 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995599        G  0   1     17.990   101.740
      627 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239016       G  0   1     17.980   101.740
      628 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737750       G  0   1     17.970   101.740
      629 Koczan Wojciech                1 PL 0244 19 11456    G  0   1     17.950   101.740
      630 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687208        G  0   1     17.940   101.740
      631 W i L Styczeń                  1 PL 19 410344        G  0   1     17.920   101.740
      632 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4333     G  0   1     17.900   101.740
      633 Team Twente                    1 NL 19 1310317       G  0   1     17.860   101.740
      634 Combinatie Post                1 NL 19 1279963       G  0   1     17.850   101.740
      635 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384968        G  0   1     17.840   101.740
      636 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239022       G  0   1     17.830   101.740
      637 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521010        G  0   1     17.820   101.740
      638 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223941       G  0   1     17.760   101.740
      639 Górka Marian                   1 PL 19 547026        G  0   1     17.750   101.740
      640 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067377       G  0   1     17.740   101.740
      641 ADEK                           1 PL 0232 19 5097     G  0   1     17.730   101.740
      642 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1026     G  0   1     17.720   101.740
      643 JOHNY                          1 PL 0313 19 531      G  0   1     17.710   101.740
      644 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 6        G  0   1     17.700   101.740
      645 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7911     G  0   1     17.690   101.740
      646 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737751       G  0   1     17.670   101.740
      647 The Lever Syndicate 1          1 GB 19 02183         G  0   1     17.670   101.740
      648 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3586     G  0   1     17.640   101.740
      649 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2633     G  0   1     17.630   101.740
      650 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2505     G  0   1     17.590   101.740
      651 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 725       G  0   1     17.570   101.740
      652 Haffner R.                     1 DV 02241 19 334     G  0   1     17.550   101.740
      653 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678450        G  0   1     17.530   101.740
      654 The Lever Syndicate 2          1 GB 19 02167         G  0   1     17.500   101.740
      655 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500326       G  0   1     17.500   101.740
      656 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3221     G  0   1     17.450   101.740
      657 KUBA - OLA                     1 PL 19 660237        G  0   1     17.440   101.740
      658 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050419       G  0   1     17.440   101.740
      659 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981128        G  0   1     17.400   101.740
      660 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2238     G  0   1     17.390   101.740
      661 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047347       G  0   1     17.380   101.740
      662 Tokarczyk Jan                  1 PL 0288 19 764      G  0   1     17.370   101.740
      663 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452078        G  0   1     17.340   101.740
      664 Patryk Sikorski                1 PL 19 384959        G  0   1     17.330   101.740
      665 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 94      G  0   1     17.300   101.740
      666 DOLSK Team                     1 PL 19 310402        G  0   1     17.270   101.740
      667 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051263       G  0   1     17.270   101.740
      668 Oliwia                         1 PL 19 518820        G  0   1     17.260   101.740
      669 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 19 908      G  0   1     17.260   101.740
      670 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977803        G  0   1     17.230   101.740
      671 Sroka Stanisław                1 PL 0235 19 154      G  0   1     17.210   101.740
      672 COBA team                      1 PL 19 384909        G  0   1     17.200   101.740
      673 Michał& Patryk Wróbel 1        1 PL 0262 19 1184     G  0   1     17.190   101.740
      674 J-J                            1 PL 19 1130046       G  0   1     17.180   101.740
      675 Muller Ernst u. Rosemarie      1 DV 0244 19 881      G  0   1     17.180   101.740
      676 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368536        G  0   1     17.160   101.740
      677 W i L Styczeń                  1 PL 0170 19 7001     G  0   1     17.150   101.740
      678 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 16      G  0   1     17.140   101.740
      679 Team Deen                      1 NL 19 1032014       G  0   1     17.140   101.740
      680 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977826        G  0   1     17.120   101.740
      681 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2006     G  0   1     17.110   101.740
      682 ERETT                          1 DV 03268 19 638     G  0   1     17.100   101.740
      683 COBA team                      1 PL 19 384925        G  0   1     17.090   101.740
      684 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1345     G  0   1     17.080   101.740
      685 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138192        G  0   1     17.060   101.740
      686 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326747       G  0   1     17.050   101.740
      687 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5501     G  0   1     17.030   101.740
      688 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1730     G  0   1     17.020   101.740
      689 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1989     G  0   1     16.990   101.740
      690 Comb. Janssen I                1 NL 19 4078158       G  0   1     16.970   101.740
      691 GROSIK                         1 PL 0231 19 917      G  0   1     16.970   101.740
      692 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3633    G  0   1     16.950   101.740
      693 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2922     G  0   1     16.930   101.740
      694 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 3        G  0   1     16.910   101.740
      695 Sobczak Marcin                 1 PL 0412 19 6032     G  0   1     16.910   101.740
      696 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 162      G  0   1     16.900   101.740
      697 Team Fever Free                1 BE 19 3066045       G  0   1     16.880   101.740
      698 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 4        G  0   1     16.870   101.740
      699 Jan Nowak                      1 PL 19 869896        G  0   1     16.850   101.740
      700 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1742     G  0   1     16.830   101.740
      701 GIBA                           1 PL 0231 19 2920     G  0   1     16.810   101.740
      702 Team Kogut                     1 PL 0218 19 135      G  0   1     16.800   101.740
      703 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223955       G  0   1     16.790   101.740
      704 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368567        G  0   1     16.780   101.740
      705 Olędzki                        1 PL 0385 19 2936     G  0   1     16.770   101.740
      706 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1167     G  0   1     16.760   101.740
      707 Team Menten- en Stefan         1 BE 19 2036384       G  0   1     16.740   101.740
      708 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1901     G  0   1     16.730   101.740
      709 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 1152822       G  0   1     16.710   101.740
      710 MARCIN                         1 PL 19 694104        G  0   1     16.700   101.740
      711 Kołodziej & Matias             1 PL 0197 19 655      G  0   1     16.680   101.740
      712 Team Stefan                    1 BE 19 2047868       G  0   1     16.670   101.740
      713 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977820        G  0   1     16.660   101.740
      714 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218109      G  0   1     16.650   101.740
      715 USZEW - CITY                   1 PL 19 683237        G  0   1     16.620   101.740
      716 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2501     G  0   1     16.600   101.740
      717 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678452        G  0   1     16.590   101.740
      718 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469555        G  0   1     16.560   101.740
      719 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 387         G  0   1     16.540   101.740
      720 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389754       G  0   1     16.530   101.740
      721 Comb. Bevers- Bos              1 NL 19 1051772       G  0   1     16.520   101.740
      722 Cees Galje                     1 NL 19 1489251       G  0   1     16.500   101.740
      723 SMGE Krzysztof Rumik 2         1 PL 19 110029        G  0   1     16.500   101.740
      724 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1737     G  0   1     16.480   101.740
      725 MASTER TEAM 4                  1 PL 19 976785        G  0   1     16.450   101.740
      726 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078175       G  0   1     16.430   101.740
      727 Stani                          1 PL 0231 19 1745     G  0   1     16.420   101.740
      728 Bobak Krzysiek                 1 PL 19 384964        G  0   1     16.410   101.740
      729 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500314       G  0   1     16.380   101.740
      730 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 19 7907     G  0   1     16.360   101.740
      731 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3264     G  0   1     16.340   101.740
      732 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050441       G  0   1     16.310   101.740
      733 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500330       G  0   1     16.270   101.740
      734 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046251       G  0   1     16.260   101.740
      735 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8058     G  0   1     16.220   101.740
      736 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 470      G  0   1     16.210   101.740
      737 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1980     G  0   1     16.200   101.740
      738 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2162     G  0   1     16.170   101.740
      739 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3859     G  0   1     16.160   101.740
      740 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5656     G  0   1     16.150   101.740
      741 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190282       G  0   1     16.130   101.740
      742 Team Fever Free                1 BE 19 3066039       G  0   1     16.110   101.740
      743 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350293       G  0   1     16.090   101.740
      744 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 804     G  0   1     16.080   101.740
      745 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 19 1239024       G  0   1     16.070   101.740
      746 JD                             1 PL 0288 19 821      G  0   1     16.060   101.740
      747 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 660      G  0   1     16.050   101.740
      748 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067201       G  0   1     16.040   101.740
      749 Górka Mateusz                  1 PL 19 547582        G  0   1     16.030   101.740
      750 Team Thieu                     1 BE 19 5018595       G  0   1     16.010   101.740
      751 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 269     G  0   1     16.000   101.740
	  
 




By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij