Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Luckau z dnia 06.09.19                                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:51:41.4 N 13:44:33.7 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,45,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  529.020 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  334                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   812                           
      5.Ilość konkursów.......................:  268                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1195.38                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   484.98                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:15,07,33                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 7,55,48                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 godz. 48 min. 16 sek.         
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  50.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  334   |  812   |  268  |33.00|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  334   |  812   |  268  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  6.           
                                          z lotu Luckau, w dniu 06.09.19        
  +---+------------------------------+--+------------------------+-------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI      | CZAS   Dzien|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ         |PRZYLOTU     | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+------------------------+-------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 4079813        GCM 15:07:33.26 1  1195.38   1.23   4-  2-  2  529.020  50.000
     2 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2952      GCM 15:08:46.10 1  1192.11   2.46   1-  1-  1  529.020  49.960
     3 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 15:09:17.57 1  1190.70   3.69   2-  2-  2  529.020  49.930
     4 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 15:18:55.94 1  1165.42   4.93   4-  3-  3  529.020  49.890
     5 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 15:18:56.68 1  1165.38   6.16   2-  1-  1  529.020  49.850
     6 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5998      GCM 15:18:56.88 1  1165.38   7.39   4-  2-  2  529.020  49.810
     7 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 15:18:58.56 1  1165.30   8.62   3-  1-  1  529.020  49.780
     8 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 15:19:00.23 1  1165.23   9.85   4-  1-  1  529.020  49.740
     9 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6423      GCM 15:19:00.35 1  1165.23  11.08   1-  1-  1  529.020  49.700
    10 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 15:19:01.86 1  1165.16  12.32   4-  1-  1  529.020  49.660
    11 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 15:19:02.90 1  1165.12  13.55   4-  2-  2  529.020  49.630
    12 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 15:19:04.06 1  1165.07  14.78   5-  4-  3  529.020  49.590
    13 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2852      GCM 15:19:04.41 1  1165.05  16.01   5-  4-  3  529.020  49.550
    14 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 15:19:05.86 1  1164.99  17.24   2-  2-  2  529.020  49.510
    15 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 15:19:06.45 1  1164.97  18.47   2-  2-  2  529.020  49.480
    16 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 15:19:06.81 1  1164.95  19.70   4-  1-  1  529.020  49.440
    17 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 15:19:07.24 1  1164.93  20.94   2-  2-  2  529.020  49.400
    18 Funia                           1 PL 0231 19 102       GCM 15:19:07.96 1  1164.90  22.17   4-  4-  3  529.020  49.360
    19 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 15:19:09.67 1  1164.83  23.40   3-  2-  2  529.020  49.330
    20 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047341        GCM 15:19:11.01 1  1164.77  24.63   1-  1-  1  529.020  49.290
    21 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 15:19:12.50 1  1164.71  25.86   4-  1-  1  529.020  49.250
    22 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 15:20:08.55 1  1162.32  27.09   4-  1-  1  529.020  49.210
    23 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 15:21:34.28 1  1158.68  28.33   2-  1-  1  529.020  49.180
    24 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 15:21:40.98 1  1158.40  29.56   5-  2-  2  529.020  49.140
    25 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1021      GCM 15:22:19.15 1  1156.79  30.79   3-  2-  2  529.020  49.100
    26 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 15:22:28.34 1  1156.40  32.02   2-  1-  1  529.020  49.060
    27 KERAJE                          1 PL 098 19 12045      GCM 15:25:30.76 1  1148.76  33.25   5-  2-  2  529.020  49.030
    28 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 15:25:48.30 1  1148.03  34.48   2  < 153>  529.020  48.990
    29 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 15:25:51.23 1  1147.91  35.71   3-  2-  2  529.020  48.950
    30 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 15:26:46.54 1  1145.62  36.95   1-  1-  1  529.020  48.910
    31 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7439      GCM 15:26:51.89 1  1145.40  38.18   2          529.020  48.880
    32 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 15:26:55.13 1  1145.27  39.41   4-  4-  3  529.020  48.840
    33 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 15:27:00.48 1  1145.05  40.64   1-  1-  1  529.020  48.800
    34 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326747        GCM 15:27:07.05 1  1144.77  41.87   2-  1-  1  529.020  48.760
    35 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 15:27:14.59 1  1144.46  43.10   3-  2-  2  529.020  48.730
    36 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 15:29:57.69 1  1137.77  44.33   2-  2-  2  529.020  48.690
    37 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 15:30:03.22 1  1137.55  45.57   2-  1-  1  529.020  48.650
    38 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 15:30:06.92 1  1137.40  46.80   2-  1-  1  529.020  48.610
    39 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 15:30:15.62 1  1137.04  48.03   2-  1-  1  529.020  48.580
    40 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3860      GCM 15:31:52.45 1  1133.11  49.26   4-  3-  3  529.020  48.540
    41 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 15:32:17.18 1  1132.11  50.49   4-  2-  2  529.020  48.500
    42 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 15:32:17.78 1  1132.09  51.72   3-  1-  1  529.020  48.460
    43 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 15:32:22.83 1  1131.88  52.96   2-  1-  1  529.020  48.430
    44 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 15:32:28.01 1  1131.67  54.19   4-  2-  2  529.020  48.390
    45 KERAJE                          1 PL 098 19 12003      GCM 15:32:36.31 1  1131.34  55.42   2          529.020  48.350
    46 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 15:32:42.18 1  1131.10  56.65   5-  1-  1  529.020  48.310
    47 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9534      GCM 15:33:14.24 1  1129.81  57.88   3-  2-  2  529.020  48.280
    48 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 15:33:17.56 1  1129.68  59.11   2          529.020  48.240
    49 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131304        GCM 15:36:07.46 1  1122.89  60.34   4-  1-  1  529.020  48.200
    50 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 15:40:58.10 1  1111.46  61.58   4-  3-  3  529.020  48.160
    51 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 15:41:02.89 1  1111.27  62.81   5-  3-  3  529.020  48.130
    52 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 15:41:07.54 1  1111.09  64.04   4-  1-  1  529.020  48.090
    53 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1592      GCM 15:41:08.67 1  1111.05  65.27   2-  2-  2  529.020  48.050
    54 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 15:41:24.84 1  1110.42  66.50   4-  1-  1  529.020  48.010
    55 JARUMI                          1 PL 19 814628         GCM 15:47:40.59 1  1096.01  67.73   4-  2-  2  529.020  47.980
    56 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321280         GCM 15:47:43.06 1  1095.92  68.97   2-  2-  2  529.020  47.940
    57 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10233     GCM 15:47:45.59 1  1095.82  70.20   4-  2-  2  529.020  47.900
    58 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 15:47:47.52 1  1095.75  71.43   3-  2-  2  529.020  47.870
    59 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5656      GCM 15:49:53.78 1  1091.00  72.66   3-  1-  1  529.020  47.830
    60 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368567         GCM 15:49:56.92 1  1090.88  73.89   1-  1-  1  529.020  47.790
    61 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 15:49:58.71 1  1090.81  75.12   3-  3-  3  529.020  47.750
    62 CARODOM                         1 PL 029 19 977        GCM 15:50:09.82 1  1090.39  76.35   3-  1-  1  529.020  47.720
    63 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 60        GCM 15:51:07.96 1  1088.22  77.59   3-  1-  1  529.020  47.680
    64 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 15:51:22.67 1  1087.67  78.82   1-  1-  1  529.020  47.640
    65 Banek Robert                    1 PL 19 998499         GCM 15:51:57.45 1  1086.38  80.05   3-  2-  2  529.020  47.600
    66 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 15:51:59.90 1  1086.29  81.28   3-  2-  2  529.020  47.570
    67 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 15:53:51.34 1  1082.16  82.51   4-  2-  2  529.020  47.530
    68 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 15:54:10.25 1  1081.46  83.74   3-  1-  1  529.020  47.490
    69 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 15:54:14.72 1  1081.30  84.98   3-  1-  1  529.020  47.450
    70 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729343        GCM 15:54:18.19 1  1081.17  86.21   2-  1-  1  529.020  47.420
    71 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 15:54:33.59 1  1080.60  87.44   2-  1-  1  529.020  47.380
    72 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 15:54:38.39 1  1080.43  88.67   3-  1-  1  529.020  47.340
    73 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 15:54:57.71 1  1079.72  89.90   5-  2-  2  529.020  47.300
    74 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 15:54:58.20 1  1079.70  91.13   4-  2-  2  529.020  47.270
    75 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2301      GCM 15:55:09.29 1  1079.29  92.36   3-  2-  2  529.020  47.230
    76 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4920      GCM 15:55:15.91 1  1079.05  93.60   2          529.020  47.190
    77 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 15:57:18.89 1  1074.56  94.83   4-  1-  1  529.020  47.150
    78 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 250      GCM 15:58:46.26 1  1071.39  96.06   2-  1-  1  529.020  47.120
    79 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 15:59:50.56 1  1069.07  97.29   2          529.020  47.080
    80 ERETT                           1 DV 03268 19 640      GCM 15:59:54.08 1  1068.94  98.52   3-  2-  2  529.020  47.040
    81 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1626      GCM 15:59:59.51 1  1068.74  99.75   5-  2-  2  529.020  47.000
    82 BOICHEV                         1 UKR 19 2415141       GCM 16:00:25.73 1  1067.80 100.99   2  < 121>  529.020  46.970
    83 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 16:01:20.40 1  1065.84 102.22   3-  3-  3  529.020  46.930
    84 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 16:01:29.14 1  1065.53 103.45   2  < 204>  529.020  46.890
    85 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3864      GCM 16:03:12.64 1  1061.84 104.68   2  < 129>  529.020  46.850
    86 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2208      GCM 16:03:19.16 1  1061.61 105.91   3-  1-  1  529.020  46.820
    87 Cees Spelt                      1 NL 19 1688988        GCM 16:03:29.23 1  1061.25 107.14   1-  1-  1  529.020  46.780
    88 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 16:03:32.18 1  1061.15 108.37   2          529.020  46.740
    89 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 613      GCM 16:05:36.88 1  1056.74 109.61   3-  1-  1  529.020  46.700
    90 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469639         GCM 16:06:06.03 1  1055.72 110.84   1-  1-  1  529.020  46.670
    91 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 16:06:37.71 1  1054.61 112.07   3-  1-  1  529.020  46.630
    92 USZEW - CITY                    1 PL 19 683257         GCM 16:07:07.16 1  1053.57 113.30   4-  2-  2  529.020  46.590
    93 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 16:07:45.51 1  1052.23 114.53   4-  1-  1  529.020  46.550
    94 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 16:08:12.32 1  1051.30 115.76   2          529.020  46.520
    95 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 16:08:13.08 1  1051.27 117.00   3-  2-  2  529.020  46.480
    96 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 16:08:16.79 1  1051.14 118.23   2-  1-  1  529.020  46.440
    97 USZEW - CITY                    1 PL 19 683237         GCM 16:08:18.47 1  1051.09 119.46   2          529.020  46.400
    98 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 16:08:20.92 1  1051.00 120.69   2-  2-  2  529.020  46.370
    99 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 16:08:21.02 1  1051.00 121.92   3-  1-  1  529.020  46.330
   100 Team Deen                       1 NL 19 1032019        GCM 16:08:23.28 1  1050.92 123.15   4-  1-  1  529.020  46.290
   101 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 16:08:24.71 1  1050.87 124.38   1-  1-  1  529.020  46.250
   102 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 16:08:24.98 1  1050.86 125.62   2          529.020  46.220
   103 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 787       GCM 16:08:27.24 1  1050.78 126.85   1-  1-  1  529.020  46.180
   104 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 16:08:36.37 1  1050.46 128.08   4-  2-  2  529.020  46.140
   105 Brożyna Edward                  1 PL 19 519302         GCM 16:09:15.38 1  1049.11 129.31   3-  2-  2  529.020  46.100
   106 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 16:09:15.70 1  1049.10 130.54   4-  1-  1  529.020  46.070
   107 Jan Bocheńczak                  1 PL 19 692389         GCM 16:09:24.46 1  1048.79 131.77   2          529.020  46.030
   108 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 16:09:25.27 1  1048.77 133.00   2  < 140>  529.020  45.990
   109 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1597      GCM 16:09:28.93 1  1048.64 134.24   2          529.020  45.960
   110 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4315      GCM 16:11:17.46 1  1044.89 135.47   2          529.020  45.920
   111 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167761        GCM 16:11:18.08 1  1044.87 136.70   2-  1-  1  529.020  45.880
   112 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 16:11:23.03 1  1044.70 137.93   2  < 256>  529.020  45.840
   113 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 16:11:24.82 1  1044.64 139.16   4-  2-  2  529.020  45.810
   114 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577923         GCM 16:11:26.64 1  1044.58 140.39   4-  1-  1  529.020  45.770
   115 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1924      GCM 16:11:30.52 1  1044.44 141.63   2          529.020  45.730
   116 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106154        GCM 16:12:26.73 1  1042.52 142.86   2-  1-  1  529.020  45.690
   117 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10236     GCM 16:13:01.47 1  1041.33 144.09   2          529.020  45.660
   118 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 16:14:56.58 1  1037.41 145.32   3-  1-  1  529.020  45.620
   119 Korepta Dawid                   1 PL 19 982056         GCM 16:15:01.39 1  1037.25 146.55   1-  1-  1  529.020  45.580
   120 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 16:15:13.73 1  1036.83 147.78   3-  1-  1  529.020  45.540
   121 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 16:19:13.50 1  1028.77 149.01   3          529.020  45.510
   122 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 16:23:06.58 1  1021.06 150.25   4-  3-  3  529.020  45.470
   123 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046252        GCM 16:23:45.12 1  1019.79 151.48   2-  2-  2  529.020  45.430
   124 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 16:23:48.78 1  1019.67 152.71   2          529.020  45.390
   125 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 16:23:52.54 1  1019.55 153.94   2-  1-  1  529.020  45.360
   126 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 16:23:55.22 1  1019.46 155.17   3-  1-  1  529.020  45.320
   127 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 16:24:11.32 1  1018.94 156.40   2          529.020  45.280
   128 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980820         GCM 16:30:18.54 1  1007.06 157.64   4-  2-  2  529.020  45.240
   129 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 16:30:34.51 1  1006.55 158.87   3          529.020  45.210
   130 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 16:30:59.29 1  1005.76 160.10   2-  1-  1  529.020  45.170
   131 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1059599        GCM 16:31:09.40 1  1005.44 161.33   2          529.020  45.130
   132 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959407         GCM 16:31:58.65 1  1003.88 162.56   2-  1-  1  529.020  45.090
   133 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 16:32:51.95 1  1002.19 163.79   2-  1-  1  529.020  45.060
   134 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018594        GCM 16:32:53.33 1  1002.14 165.02   2  < 196>  529.020  45.020
   135 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1308      GCM 16:33:29.31 1  1001.01 166.26   2-  2-  2  529.020  44.980
   136 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 16:35:37.32 1   996.98 167.49   2-  1-  1  529.020  44.940
   137 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 16:35:39.79 1   996.90 168.72   2          529.020  44.910
   138 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 16:36:19.89 1   995.65 169.95   2          529.020  44.870
   139 Michalski Sebastian             1 PL 19 537306         GCM 16:37:03.78 1   994.28 171.18   3-  1-  1  529.020  44.830
   140 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 16:37:10.72 1   994.06 172.41   3          529.020  44.790
   141 Gabryś Józef                    1 PL 19 165261         GCM 16:37:11.26 1   994.05 173.65   3-  1-  1  529.020  44.760
   142 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350298        GCM 16:37:31.24 1   993.43 174.88   3-  2-  2  529.020  44.720
   143 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 16:37:59.25 1   992.56 176.11   2          529.020  44.680
   144 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 16:38:02.89 1   992.44 177.34   2-  1-  1  529.020  44.640
   145 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317261         GCM 16:38:07.26 1   992.31 178.57   3-  1-  1  529.020  44.610
   146 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 16:38:20.20 1   991.91 179.80   4-  1-  1  529.020  44.570
   147 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 16:38:32.23 1   991.53 181.03   3-  1-  1  529.020  44.530
   148 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 16:38:35.99 1   991.42 182.27   2-  1-  1  529.020  44.490
   149 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 16:38:41.45 1   991.25 183.50   1-  1-  1  529.020  44.460
   150 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 16:38:56.55 1   990.78 184.73   2          529.020  44.420
   151 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 16:39:41.56 1   989.39 185.96   2-  1-  1  529.020  44.380
   152 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 16:39:44.56 1   989.30 187.19   2-  1-  1  529.020  44.340
   153 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 16:39:46.05 1   989.25 188.42   3  < 163>  529.020  44.310
   154 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 16:39:48.89 1   989.16 189.66   3-  2-  2  529.020  44.270
   155 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 16:39:53.85 1   989.01 190.89   2          529.020  44.230
   156 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 16:39:54.58 1   988.99 192.12   3-  1-  1  529.020  44.190
   157 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 16:39:55.25 1   988.97 193.35   3-  3-  3  529.020  44.160
   158 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 16:39:57.77 1   988.89 194.58   2  < 160>  529.020  44.120
   159 Team Stefan                     1 BE 19 5042652        GCM 16:39:58.50 1   988.87 195.81   3-  2-  2  529.020  44.080
   160 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 16:40:08.57 1   988.56 197.04   3          529.020  44.040
   161 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14691     GCM 16:41:25.17 1   986.21 198.28   2          529.020  44.010
   162 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 16:42:07.42 1   984.91 199.51   2          529.020  43.970
   163 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 16:42:10.30 1   984.82 200.74   4          529.020   0.000
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5
   164 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757351        GCM 16:42:11.51 1   984.79 201.97   1-  1-  1  529.020  43.900
   165 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 16:42:28.80 1   984.26 203.20   2-  2-  2  529.020  43.860
   166 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 16:42:33.22 1   984.12 204.43   2          529.020  43.820
   167 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350297        GCM 16:42:55.83 1   983.44 205.67   2          529.020  43.780
   168 RKS                             1 DV 02842 19 185      GCM 16:44:16.02 1   981.00 206.90   4-  1-  1  529.020  43.750
   169 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117703        GCM 16:44:37.14 1   980.36 208.13   2-  1-  1  529.020  43.710
   170 Pajor Edward                    1 PL 19 981733         GCM 16:44:45.30 1   980.11 209.36   3-  2-  2  529.020  43.670
   171 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218061       GCM 16:44:54.05 1   979.85 210.59   2  < 221>  529.020  43.630
   172 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5502      GCM 16:45:02.08 1   979.60 211.82   3-  1-  1  529.020  43.600
   173 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737750        GCM 16:46:36.39 1   976.76 213.05   1-  1-  1  529.020  43.560
   174 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 16:46:42.97 1   976.56 214.29   3-  2-  2  529.020  43.520
   175 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4355      GCM 16:47:29.31 1   975.17 215.52   2          529.020  43.480
   176 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688809         GCM 16:47:56.37 1   974.36 216.75   2-  1-  1  529.020  43.450
   177 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02186          GCM 16:48:49.98 1   972.76 217.98   3-  1-  1  529.020  43.410
   178 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 16:49:03.90 1   972.35 219.21   3-  2-  2  529.020  43.370
   179 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 16:50:21.97 1   970.03 220.44   2  < 184>  529.020  43.330
   180 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 16:52:23.52 1   966.44 221.67   2-  1-  1  529.020  43.300
   181 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3261      GCM 16:52:32.17 1   966.18 222.91   2-  1-  1  529.020  43.260
   182 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 16:55:37.11 1   960.77 224.14   1-  1-  1  529.020  43.220
   183 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 16:56:47.10 1   958.74 225.37   3-  2-  2  529.020  43.180
   184 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1003      GCM 16:59:50.71 1   953.46 226.60   3  < 187>  529.020  43.150
   185 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 17:01:18.70 1   950.94 227.83   2          529.020  43.110
   186 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 17:01:52.46 1   949.98 229.06   2-  1-  1  529.020  43.070
   187 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 17:01:58.58 1   949.81 230.30   4          529.020   0.000
   188 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 17:02:32.77 1   948.84 231.53   3-  1-  1  529.020  43.000
   189 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 17:02:34.91 1   948.78 232.76   2-  1-  1  529.020  42.960
   190 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 17:05:03.06 1   944.59 233.99   2          529.020  42.920
   191 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 17:05:54.09 1   943.16 235.22   2          529.020  42.880
   192 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 17:05:58.07 1   943.05 236.45   2          529.020  42.850
   193 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 162       GCM 17:06:20.02 1   942.43 237.68   2          529.020  42.810
   194 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 17:08:24.14 1   938.97 238.92   2          529.020  42.770
   195 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 17:08:49.75 1   938.26 240.15   2          529.020  42.730
   196 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 17:11:15.56 1   934.24 241.38   3          529.020  42.700
   197 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 17:11:35.31 1   933.69 242.61   2          529.020  42.660
   198 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 17:12:44.43 1   931.80 243.84   3-  1-  1  529.020  42.620
   199 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 17:13:04.19 1   931.26 245.07   2-  1-  1  529.020  42.580
   200 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 17:16:24.17 1   925.83 246.31   2          529.020  42.550
   201 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 17:16:30.27 1   925.66 247.54   3-  1-  1  529.020  42.510
   202 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 17:16:48.34 1   925.17 248.77   2          529.020  42.470
   203 W i L Styczeń                   1 PL 19 410344         GCM 17:19:49.23 1   920.32 250.00   2-  1-  1  529.020  42.430
   204 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 17:21:28.99 1   917.67 251.23   3  < 251>  529.020  42.400
   205 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 17:22:18.72 1   916.35 252.46   2-  1-  1  529.020  42.360
   206 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 17:22:31.26 1   916.02 253.69   2          529.020  42.320
   207 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 17:22:33.18 1   915.97 254.93   2-  1-  1  529.020  42.280
   208 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 17:22:33.19 1   915.97 256.16   1-  1-  1  529.020  42.250
   209 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 17:22:52.35 1   915.46 257.39   2          529.020  42.210
   210 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 17:22:58.20 1   915.31 258.62   2          529.020  42.170
   211 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 17:26:50.95 1   909.20 259.85   1-  1-  1  529.020  42.130
   212 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1694      GCM 17:27:29.24 1   908.21 261.08   3-  1-  1  529.020  42.100
   213 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 17:30:43.47 1   903.19 262.32   4-  1-  1  529.020  42.060
   214 Adam Młynarski                  1 PL 19 522629         GCM 17:31:59.42 1   901.24 263.55   4-  1-  1  529.020  42.020
   215 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752660         GCM 17:32:39.25 1   900.22 264.78   3-  1-  1  529.020  41.990
   216 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 17:34:15.46 1   897.77 266.01   2          529.020  41.950
   217 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 17:34:27.41 1   897.47 267.24   2-  1-  1  529.020  41.910
   218 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223941        GCM 17:35:48.00 1   895.43 268.47   3-  1-  1  529.020  41.870
   219 Oleksy Bolesław                 1 PL 0314 19 3738      GCM 17:38:53.80 1   890.76 269.70   1-  1-  1  529.020  41.840
   220 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 17:43:04.18 1   884.55 270.94   2-  2-  2  529.020  41.800
   221 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 17:43:10.30 1   884.39 272.17   3          529.020  41.760
   222 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 17:49:47.60 1   874.71 273.40   1-  1-  1  529.020  41.720
   223 Team Stefan                     1 BE 19 5042653        GCM 17:51:34.58 1   872.14 274.63   2          529.020  41.690
   224 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 17:52:47.42 1   870.40 275.86   2-  1-  1  529.020  41.650
   225 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361609         GCM 17:52:59.57 1   870.11 277.09   4-  2-  2  529.020  41.610
   226 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 2258       GCM 18:00:17.46 1   859.79 278.33   1-  1-  1  529.020  41.570
   227 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 18:00:29.89 1   859.50 279.56   4-  2-  2  529.020  41.540
   228 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 18:01:37.99 1   857.92 280.79   2  < 262>  529.020  41.500
   229 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1930      GCM 18:02:03.21 1   857.33 282.02   2          529.020  41.460
   230 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200340        GCM 18:05:32.42 1   852.52 283.25   1-  1-  1  529.020  41.420
   231 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2032      GCM 18:07:40.80 1   849.59 284.48   2          529.020  41.390
   232 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 18:09:06.08 1   847.65 285.71   2  < 265>  529.020  41.350
   233 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 18:12:08.77 1   843.54 286.95   2-  1-  1  529.020  41.310
   234 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 18:22:06.30 1   830.35 288.18   3-  1-  1  529.020  41.270
   235 Combinatie Post                 1 NL 19 1279973        GCM 18:22:33.74 1   829.75 289.41   2          529.020  41.240
   236 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3581      GCM 18:25:11.46 1   826.35 290.64   2-  1-  1  529.020  41.200
   237 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 15       GCM 18:26:19.54 1   824.89 291.87   3-  1-  1  529.020  41.160
   238 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 18:30:49.84 1   819.13 293.10   3-  1-  1  529.020  41.120
   239 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981117         GCM 18:31:26.60 1   818.35 294.33   3-  1-  1  529.020  41.090
   240 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 18:31:45.73 1   817.95 295.57   2-  2-  2  529.020  41.050
   241 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1364      GCM 18:32:18.39 1   817.26 296.80   1-  1-  1  529.020  41.010
   242 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 18:38:25.65 1   809.61 298.03   1-  1-  1  529.020  40.970
   243 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152943         GCM 18:54:28.25 1   790.21 299.26   2-  1-  1  529.020  40.940
   244 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 18:54:30.60 1   790.16 300.49   2          529.020  40.900
   245 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 19:21:36.56 1   759.42 301.72   3-  1-  1  529.020  40.860
   246 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 19:23:16.77 1   757.60 302.96   2          529.020  40.820
   247 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 164       GCM 19:28:13.19 1   752.28 304.19   2          529.020  40.790
   248 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 06:43:21.51 2   519.48 305.42   2-  1-  1  529.020  40.750
   249 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 06:46:20.14 2   517.97 306.65   2          529.020  40.710
   250 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 06:50:36.56 2   515.81 307.88   2          529.020  40.670
   251 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4116      GCM 07:06:50.62 2   507.77 309.11   4          529.020   0.000
   252 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9821      GCM 07:06:52.45 2   507.76 310.34   2-  1-  1  529.020  40.600
   253 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 07:07:23.34 2   507.51 311.58   3-  1-  1  529.020  40.560
   254 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 07:09:12.16 2   506.63 312.81   2-  1-  1  529.020  40.520
   255 LUCKY                           1 PL 19 984435         GCM 07:11:10.77 2   505.67 314.04   1-  1-  1  529.020  40.490
   256 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2861      GCM 07:12:56.41 2   504.82 315.27   3  < 263>  529.020  40.450
   257 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 976      GCM 07:20:50.84 2   501.04 316.50   2-  1-  1  529.020  40.410
   258 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4407       GCM 07:26:27.73 2   498.39 317.73   3-  1-  1  529.020  40.370
   259 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 07:27:02.87 2   498.11 318.97   1-  1-  1  529.020  40.340
   260 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1976      GCM 07:31:12.21 2   496.17 320.20   4-  1-  1  529.020  40.300
   261 MARCIN                          1 PL 19 694107         GCM 07:40:37.50 2   491.83 321.43   3-  1-  1  529.020  40.260
   262 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 07:40:44.52 2   491.77 322.66   3          529.020  40.220
   263 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2854      GCM 07:45:37.22 2   489.55 323.89   4          529.020   0.000
   264 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 07:47:39.97 2   488.63 325.12   4-  1-  1  529.020  40.150
   265 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 07:53:17.48 2   486.10 326.35   3          529.020  40.110
   266 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3622     GCM 07:53:58.55 2   485.80 327.59   2-  1-  1  529.020  40.070
   267 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361606         GCM 07:55:41.54 2   485.03 328.82   2          529.020  40.040
   268 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1437      GCM 07:55:48.40 2   484.98 330.05   2-  1-  1  529.020  40.000
   ----------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3
   --------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   269 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 07:55:51.07 2   484.96   0.00   3          529.020   0.000
   270 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 07:58:28.43 2   483.80   0.00   2-  0-  0  529.020   0.000
   271 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 08:08:55.98 2   479.21   0.00   2          529.020   0.000
   272 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 08:11:38.69 2   478.04   0.00   4-  0-  0  529.020   0.000
   273 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 08:12:23.26 2   477.72   0.00   3-  0-  0  529.020   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+-----+
    1    1 Caspar Lurvink                  1  2  3  3  3  3  2   16    488.47  58.6
    2    4 Tomaszewski                     1  2  1  3  3  3  3   15    484.91  78.9
    3    5 DRZAZGA JERZY                   1  2  2  2  3  3  2   14    423.65  48.3
    4   16 Funia                           1  1  1  2  2  3  3   12    414.46  54.2
    5   12 MORSKO Team                     1  3  3  3  1  2  2   14    402.27  50.0
    6   10 Ważny Zygmund                   1  1  3  2  3  2  2   13    401.68  46.7
    7   26 Kirzhach OLR 1                  1  0  2  3  1  3  3   12    391.75  50.0
    8    2 MASTER TEAM 6                   1  3  3  3  3  2  0   14    391.32  50.0
    9    6 Wiesław Kurek                   1  3  2  2  3  2  1   13    372.70  50.0
   10   49 BOICHEV                         1  1  2  2  2  1  3   11    368.50  40.7
   11   46 Jarosław Wierzbicki             1  1  2  0  2  3  3   11    366.53  43.3
   12    8 RKS                             1  2  3  3  3  1  1   13    364.17  56.0
   13    9 Gabryś Józef                    1  3  3  3  2  1  1   13    362.50  68.4
   14   22 Kupień Wojciech                 1  1  3  2  3  1  2   12    361.84  50.0
   15   11 Karl Heinz Burger               1  1  3  3  2  2  1   12    360.67  53.8
   16   19 Rudnik Stanisław                1  2  2  2  2  2  2   12    354.24  41.4
   17    3 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2  2  3  3  2  0   12    349.04  46.2
   18   13 Szymankowscy Team 1             1  2  3  3  3  0  1   12    348.44  58.3
   19   30 MDŁ TEAM                        1  1  2  2  1  3  2   11    346.14  45.8
   20   62 Team M.R.                       1  2  1  1  2  2  3   11    345.39  61.1
   21   31 Team Ravels                     1  1  2  3  1  2  2   11    343.48  44.0
   22   14 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2  2  3  2  2  1   12    341.67  50.0
   23   34 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1  2  3  2  1  2   11    338.35  45.8
   24   43 TopLofts.eu 1                   1  2  3  1  2  1  2   11    328.02  44.0
   25   39 Brożyna Edward                  1  1  3  2  2  1  2   11    326.73  61.1
   26    7 KOTEK 1                         1  3  3  2  1  3  0   12    324.26  46.2
   27   50 Kazimierz Lewandowski           1  2  2  1  1  2  2   10    313.61  35.7
   28   58 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1  1  2  3  1  2   10    313.36  37.0
   29   56 Ziggy Szuba                     1  3  2  2  1  1  2   11    312.07  44.8
   30   17 Mączka Józef                    1  2  2  2  3  1  1   11    311.80  45.8
   31   20 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3  2  1  2  2  1   11    310.53  52.4
   32   63 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1  0  3  2   10    308.68  36.7
   33   24 Gudz Yevheniy                   1  2  3  2  2  1  1   11    307.98  44.4
   34   25 Kasperowicz Edward              1  1  3  3  3  0  1   11    307.83  48.3
   35   65 Jan Nowak                       1  1  0  1  2  3  2    9    307.07  50.0
   36   67 Ireneusz Jankowski              1  1  2  2  3  0  2   10    302.48  55.6
   37  121 Para & Walkosz                  1  1  0  2  2  1  3    9    300.25  33.3
   38  130 Zyznawski Jan                   1  2  1  0  2  1  3    9    299.72  37.5
   39   71 Pęcak Józef                     1  2  2  1  1  2  2   10    298.62  55.6
   40  125 Bracia Team 2                   1  0  2  2  2  0  3    9    296.03  37.5
   41   32 Stępień Bogdan 2                1  2  2  2  1  2  1   10    295.69  52.6
   42  133 Team De Ster Opgrimbie          1  1  1  2  1  1  3    9    293.96  33.3
   43   15 Rudorfer Michael                1  1  3  1  2  3  0   10    293.88  55.6
   44   35 Kirzhach OLR 2                  1  3  1  2  1  2  1   10    291.58  41.7
   45   74 NIJBOER PIGEONS                 1  3  1  2  2  0  2   10    290.04  41.7
   46   82 Banek Robert                    1  1  1  1  3  1  2    9    287.49  36.0
   47   83 MASTER TEAM 2                   1  0  1  1  1  3  2    8    287.32  40.0
   48   40 Comb. Janssen II                1  2  3  0  1  3  1   10    286.07  38.5
   49   38 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  2  3  1  2  1    9    286.01  31.0
   50   88 USZEW - CITY                    1  2  2  0  0  3  2    9    285.90  37.5
   51   73 AMIGO 1                         1  3  1  1  1  2  2   10    285.17  41.7
   52   94 Gierczak Tadeusz 5              1  0  1  2  2  1  2    8    284.64  66.7
   53  141 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  1  0  3  3    8    284.52  37.5
   54   86 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2  1  0  1  3  2    9    283.16  47.4
   55   87 Jerzy Gryzło                    1  1  2  0  2  2  2    9    282.67  37.5
   56   89 Team Niebieska                  1  2  1  1  1  2  2    9    282.59  37.5
   57   42 KOTEK 2                         1  3  1  2  1  2  1   10    278.30  55.6
   58   45 Gurgul Kazimierz                1  0  3  1  2  2  1    9    277.99  50.0
   59  102 Sznaucner Jarosław              1  3  1  1  1  1  2    9    276.30  50.0
   60   96 ERETT                           1  1  2  1  2  1  2    9    276.01  50.0
   61   48 JD                              1  3  1  3  1  1  1   10    271.74  52.6
   62   52 DRZAZGA M & J                   1  2  1  2  1  2  1    9    271.37  36.0
   63   55 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3  1  3  1  1  1   10    271.08  46.4
   64  145 BOSKI                           1  1  1  0  1  2  3    8    270.16  42.1
   65   18 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  3  2  2  1  0   10    269.57  41.7
   66   51 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2  3  2  0  2  1   10    266.67  45.5
   67   64 Jania Marcin 1                  1  2  1  2  2  1  1    9    264.94  34.6
   68   60 Lesiewicz Mateusz               1  0  3  2  2  1  1    9    264.75  50.0
   69  115 Olgierd Rusinek                 1  1  1  1  2  1  2    8    264.25  32.0
   70   21 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3  3  1  1  2  0   10    264.01  52.2
   71   23 Team "Belgisch Limburg"         1  2  3  1  1  3  0   10    261.69  41.7
   72   59 Jan Maciuszek                   1  1  2  2  2  1  1    9    261.41  52.9
   73   69 KUBA - OLA                      1  3  1  1  2  1  1    9    257.97  47.4
   74   70 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2  2  2  1  1  1    9    256.97  39.1
   75   27 Tadeusz Kicko                   1  2  0  2  2  3  0    9    256.09  37.5
   76   28 Garncarz Mariusz                1  1  1  3  3  1  0    9    255.88  40.0
   77   29 LACH TEAM                       1  2  3  2  2  1  0   10    255.64  45.5
   78   68 Wim en Sven van Houten 1        1  0  1  1  2  3  1    8    255.38  33.3
   79  129 Jan Bocheńczak                  1  2  2  2  1  0  2    9    254.36  39.1
   80   66 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2  1  2  2  1  1    9    253.02  60.0
   81   85 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  3  2  1  1  1    8    245.02  36.4
   82   81 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1  1  3  2  0  1    8    244.90  42.1
   83   33 Stępień Leszek 2                1  3  2  2  2  1  0   10    244.05  35.7
   84   36 TopLofts.eu 3                   1  3  3  2  2  0  0   10    241.77  41.7
   85   37 Tyka Stanisław                  1  1  2  3  3  0  0    9    240.38  40.0
   86   90 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1  1  3  1  1  1    8    240.05  34.8
   87   77 Paśko Dorota                    1  2  2  2  1  1  1    9    239.06  52.9
   88   91 Krokosz & Ignacyk               1  0  3  2  1  1  1    8    238.86  34.8
   89   79 Bram Wassenaar                  1  2  0  0  3  2  1    8    238.41  30.8
   90   41 BIENIEK LOFT                    1  1  0  2  3  2  0    8    235.74  33.3
   91  147 Stypułkowski Stanisław          1  1  1  0  1  2  2    7    235.71  33.3
   92  155 KERAJE                          1  0  1  3  1  0  2    7    235.20  26.9
   93   44 Szpak Damian 2                  1  2  2  2  1  2  0    9    234.05  31.0
   94  160 MASTER TEAM 1                   1  3  2  0  0  1  2    8    232.06  42.1
   95   92 Wim en Sven van Houten 2        1  0  1  0  2  3  1    7    229.16  38.9
   96  157 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2  0  1  1  1  2    7    228.89  41.2
   97  100 COBA team                       1  3  0  2  1  1  1    8    227.91  34.6
   98   47 LECH& RYCOMBEL 2                1  2  1  1  2  2  0    8    227.32  40.0
   99   99 SZCZEPAN BORAL                  1  0  2  2  1  1  1    7    227.31  38.9
  100  103 PIOTR - BOGDAN                  1  0  2  1  2  1  1    7    225.72  43.8
  101  105 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  2  0  1    8    224.51  30.8
  102   53 Piwowar & Mętel                 1  1  1  2  3  1  0    8    223.91  33.3
  103   54 LECH& RYCOMBEL 1                1  3  2  1  1  2  0    9    223.57  45.5
  104  110 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  2  1  1  2  1    7    223.41  41.2
  105  158 Team GJ v Houten                1  0  0  0  1  3  2    6    222.76  24.0
  106   57 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  3  1  2  1  0    8    222.67  42.1
  107  104 Stępień Leszek 1                1  2  2  1  1  1  1    8    222.42  32.0
  108  117 Larwiński Marian                1  2  2  2  1  0  1    8    218.14  50.0
  109  108 GORZOLKA& KUMIEC                1  1  1  1  1  2  1    7    217.25  38.9
  110   61 Kurnik Wiesław 1                1  3  0  1  1  3  0    8    216.81  36.4
  111  109 Grejciun Robert                 1  3  1  0  1  2  1    8    216.09  36.4
  112  170 Magiera Wojciech                1  2  0  1  1  1  2    7    215.55  41.2
  113  181 AMIGO 2                         1  0  1  1  0  2  2    6    214.99  20.7
  114  173 MICHNA RACING TEAM              1  1  1  1  1  1  2    7    213.92  25.9
  115  123 U-K Mazepa 2                    1  2  0  1  1  2  1    7    211.92  31.8
  116  120 Team Deen                       1  3  1  1  1  1  1    8    211.24  32.0
  117  118 Henk Simonsz Team A             1  2  0  0  2  2  1    7    210.19  38.9
  118  194 Łukasz Zych 1                   1  1  0  2  0  1  2    6    207.65  37.5
  119  174 Piotr Witold Musik              1  1  2  1  0  1  2    7    207.27  24.1
  120  119 Goetz Guenter                   1  2  3  0  2  0  1    8    207.25  36.4
  121  122 U-K Mazepa 1                    1  0  2  2  1  1  1    7    205.10  63.6
  122  127 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3  3  0  0  1  1    8    203.96  50.0
  123   72 Kościelny Wiesław 1             1  1  2  2  2  1  0    8    203.85  53.3
  124  126 J-J                             1  2  2  2  1  0  1    8    202.76  57.1
  125  137 Tarasiuk Jerzy 2                1  1  0  0  1  3  1    6    201.13  25.0
  126   75 Gierczak Tadeusz 4              1  2  3  1  0  2  0    8    201.06  33.3
  127   76 GROSIK                          1  1  0  2  3  1  0    7    200.30  25.0
  128   78 Frąckowiak Artur                1  2  3  0  2  1  0    8    198.49  33.3
  129   80 Rurarz Zbigniew                 1  3  2  1  1  1  0    8    198.07  69.2
  130  142 Stani                           1  1  0  0  2  2  1    6    197.01  23.1
  131   84 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2  3  1  0  2  0    8    196.13  26.7
  132  205 JARUMI                          1  1  1  1  0  1  2    6    195.98  25.0
  133  135 MARCIN                          1  2  1  0  1  2  1    7    195.50  36.8
  134  202 Team Stefan                     1  1  0  1  1  1  2    6    193.73  28.6
  135  139 SASIŃSKI TEAM                   1  1  2  2  0  1  1    7    193.51  31.8
  136  140 Kurnik Wiesław 2                1  0  1  1  1  2  1    6    192.83  20.7
  137   93 Arkadiusz Buttner               1  1  1  3  1  1  0    7    187.95  33.3
  138  152 Comb. Bos- Bevers               1  1  1  1  1  1  1    6    186.88  21.4
  139   95 Schrapp Alexander               1  1  2  2  1  1  0    7    186.75  63.6
  140  150 BRACIA Team 1                   1  1  3  2  0  0  1    7    185.91  43.8
  141   97 Tomasz Kropop 1                 1  2  1  2  1  1  0    7    184.50  43.8
  142   98 Kołodziej & Matias              1  2  0  2  2  1  0    7    182.42  31.8
  143  149 Szymankowscy Team 2             1  1  1  1  0  2  1    6    181.83  30.0
  144  161 Team Paula                      1  1  1  1  1  1  1    6    180.74  24.0
  145  101 SG Steffl 2                     1  0  1  2  1  2  0    6    180.25  35.3
  146  168 Marysia M.                      1  1  1  1  2  0  1    6    180.12  50.0
  147  154 The Boys from Hardinxveld       1  1  1  1  1  1  1    6    179.44  40.0
  148  164 TOKARCZYK TEAM                  1  0  2  1  2  0  1    6    179.00  28.6
  149  163 Wójciak Leon 1                  1  1  0  2  1  1  1    6    178.80  30.0
  150  162 Dziuba Lesław                   1  3  1  1  0  1  1    7    178.67  38.9
  151  106 Stefan Steenbergen              1  3  3  1  1  0  0    8    177.65  40.0
  152  228 Tomasz Dudek                    1  0  1  0  1  1  2    5    176.42  29.4
  153  107 Krzysek & Krzysiek              1  2  2  1  1  1  0    7    175.98  43.8
  154  166 Mińkowski Bogdan                1  1  1  1  1  1  1    6    174.54  40.0
  155  167 PAWIE OCZKO OZI                 1  1  1  2  0  1  1    6    174.21  31.6
  156  111 Górka Mateusz                   1  2  0  1  0  3  0    6    173.13  25.0
  157  112 GVC Team                        1  1  3  1  1  1  0    7    173.01  29.2
  158  176 Team Senden- Jans               1  2  1  1  0  1  1    6    171.92  35.3
  159  113 Szpak Damian 1                  1  1  1  1  2  1  0    6    170.79  30.0
  160  114 Mariusz i Marcin Depta          1  0  2  2  1  1  0    6    170.11  21.4
  161  171 Wierzbiak Henryk                1  3  1  2  0  0  1    7    169.83  36.8
  162  172 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0  1  1  2  1    5    168.87  31.3
  163  116 Oliwia                          1  2  2  1  1  1  0    7    168.48  41.2
  164  255 Karbowski Rafał                 1  1  0  1  0  1  2    5    167.97  41.7
  165  237 KMS Sroka                       1  0  1  1  1  0  2    5    166.36  35.7
  166  180 W i L Styczeń                   1  2  0  1  2  0  1    6    165.05  35.3
  167  183 Staworzyński Jan                1  1  2  1  0  1  1    6    164.82  24.0
  168  192 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0  1  1  1    5    164.65  35.7
  169  124 TopLofts.eu 2                   1  1  1  1  2  1  0    6    162.85  33.3
  170  189 Zając Dariusz                   1  2  1  2  0  0  1    6    162.82  40.0
  171  187 Strackbein Dieter 1             1  1  0  0  1  2  1    5    162.33  31.3
  172  128 Matthias Klement                1  1  0  2  2  1  0    6    161.12  25.0
  173  250 Combinatie Post                 1  1  1  0  0  1  2    5    160.02  23.8
  174  197 Piotr Biłos 2                   1  1  0  1  0  2  1    5    158.99  27.8
  175  131 REMUS                           1  1  2  1  2  0 --    6    158.96  46.2
  176  132 MASTER TEAM 3                   1  2  1  1  1  1  0    6    158.33  42.9
  177  193 ŻyburaTadeusz 1                 1  2  1  1  0  1  1    6    156.96  27.3
  178  134 Sprycha Łukasz                  1  1  2  1  1  1  0    6    156.79  25.0
  179  136 Team MAZURY 1                   1  1  2  1  1  1  0    6    154.93  30.0
  180  138 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2  1  1  1  1  0    6    153.35  50.0
  181  266 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  1  1  2    4    152.48  22.2
  182  207 CARODOM                         1  0  1  2  1  0  1    5    152.44  27.8
  183  274 Pajor Edward                    1  0  0  0  1  1  2    4    148.84  17.4
  184  203 LACH & MURAŃSKI                 1  0  1  2  1  0  1    5    148.29  27.8
  185  206 Roman H. 1                      1  1  1  0  1  1  1    5    148.24  23.8
  186  210 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  1  1  2  0  1    5    148.17  38.5
  187  143 Forczek Dariusz                 1  2  1  2  1  0  0    6    147.75  27.3
  188  208 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  2  1  1  0  1    5    146.91  33.3
  189  211 Team Hoogendam                  1  2  0  0  1  1  1    5    145.30  50.0
  190  144 Kozinoga Sebastian              1  3  0  1  0  2  0    6    145.29  25.9
  191  218 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0  0  1  2  1    4    143.41  17.4
  192  293 Lizoń Stanisław                 1  0  1  0  0  1  2    4    143.36  33.3
  193  214 Haggenmuller H+S                1  0  1  0  0  2  1    4    143.19  20.0
  194  146 Team Hamers 1                   1  1  3  1  1  0  0    6    142.33  28.6
  195  219 MARIUSZ 000                     1  3  2  0  0  0  1    6    142.09  31.6
  196  148 HELGO                           1  0  0  1  1  2  0    4    141.34  28.6
  197  226 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  1  1  0  1  1    4    140.73  28.6
  198  151 UTRECHT Team                    1  3  0  1  1  1  0    6    139.51  30.0
  199  153 Olenka Rudyk                    1  1  1  1  1  1  0    5    138.56  22.7
  200  156 SG Steffl 1                     1  1  0  2  2  0  0    5    137.61  41.7
  201  159 BIERYT& PATULSKI                1  2  0  0  1  2  0    5    136.87  35.7
  202  223 Team WIRZ                       1  0  0  1  1  1  1    4    136.17  36.4
  203  230 Kalemba Klaudek                 1  1  0  0  1  1  1    4    135.84  28.6
  204  165 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  2  2  0  1  0    5    133.91  22.7
  205  235 Andrej                          1  0  1  1  0  1  1    4    133.68  66.7
  206  233 Team Grzelak                    1  3  0  0  1  0  1    5    133.10  20.8
  207  307 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1  0  0  1  0  2    4    132.83  28.6
  208  231 Micyk Wiesław                   1  2  1  0  1  0  1    5    130.76  41.7
  209  169 KUSIONOWIE                      1  0  3  0  1  1  0    5    130.72  26.3
  210  244 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  0  0  1    5    129.98  50.0
  211  236 Michalski Sebastian             1  0  1  0  1  1  1    4    129.59  25.0
  212  229 LUCKY                           1  0  1  1  1  0  1    4    128.75  66.7
  213  241 Cees Galje                      1  1  0  0  1  1  1    4    128.19  33.3
  214  246 Body& Skupień 2                 1  0  1  1  1  0  1    4    127.89  36.4
  215  239 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1  0  1  1  0  1    4    126.44  26.7
  216  248 Lesiewicz Krzysztof             1  1  1  0  0  1  1    4    124.75  26.7
  217  175 Górka Marian                    1  1  2  1  0  1  0    5    124.07  19.2
  218  247 Korepta Dawid                   1  1  1  0  1  0  1    4    123.49  66.7
  219  177 Marek Trzaska                   1  2  1  1  0  1  0    5    123.21  50.0
  220  178 Team Twente                     1  1  0  0  1  2  0    4    122.89  30.8
  221  242 Gierczak Tadeusz 2              1  0  1  1  1  0  1    4    122.77  28.6
  222  179 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1  2  1  1  0 --    5    122.70  31.3
  223  259 Kupka-Śmiłowski 4               1  3  1  0  0  0  1    5    120.91  33.3
  224  182 MASTER TEAM 4                   1  2  1  1  1  0  0    5    119.72  45.5
  225  184 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2  0  1  2  0  0    5    119.22  25.0
  226  185 Team Fever Free                 1  3  0  0  1  1  0    5    118.87  21.7
  227  186 Steciuk Stanisław               1  0  1  1  1  1  0    4    118.52  57.1
  228  188 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1  2  1  1  0  0    5    117.08  25.0
  229  190 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  1  1  1  1  0    4    116.48  26.7
  230  257 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1  0  1    4    115.86  28.6
  231  191 JOHNY                           1  2  1  1  1  0  0    5    115.75  33.3
  232  271 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1  1  1  0  0  1    4    113.72  23.5
  233  263 The Lever Syndicate 3           1  0  0  0  0  2  1    3    113.46  13.0
  234  195 Rekiny Przestworzy              1  2  2  0  0  1  0    5    111.96  25.0
  235  196 Team Alaerts                    1  0  1  1  1  1  0    4    111.75  28.6
  236  198 Gierczak Tadeusz 1              1  3  1  0  0  1  0    5    111.50  33.3
  237  265 Warchał Piotr i Paweł           1  0  2  1  0  0  1    4    111.14  19.0
  238  199 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  1  0  2  0  0    4    110.11  36.4
  239  200 Kupka-Śmiłowski 2               1  1  1  1  0  1  0    4    109.22  26.7
  240  201 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  1  2  1  0  0    4    108.40  25.0
  241  273 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0  0  1  1  1    3    106.56  23.1
  242  276 M. H. S. Team                   1  0  1  0  0  1  1    3    106.37  17.6
  243  279 Cees Spelt                      1  0  0  1  1  0  1    3    106.35  50.0
  244  204 Chwedoruk Loft                  1  2  2  1  0  0  0    5    106.03  33.3
  245  280 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0  1  1  0  1    3    105.95  33.3
  246  277 Orczyk Adam                     1  0  0  1  0  1  1    3    103.82  50.0
  247  209 MASTER TEAM 5                   1  0  2  1  1  0  0    4    102.77  15.4
  248  212 KUNICKI STANISŁAW               1  2  0  0  1  1  0    4    101.52  25.0
  249  213 Śniosek Krystian                1  0  2  1  0  1  0    4    101.49  26.7
  250  285 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1  0  0  0  1  1    3    100.50  13.0
  251  282 Adam Młynarski                  1  0  1  0  0  1  1    3     99.78  13.0
  252  215 Papież Rafał                    1  1  1  0  2  0  0    4     99.19  23.5
  253  216 Henk Simonsz Team B             1  1  1  1  1  0  0    4     99.11  36.4
  254  288 Józek                           1  1  0  0  0  1  1    3     98.95  30.0
  255  217 Artur i Damian Olszak           1  1  1  2  0  0  0    4     98.89  33.3
  256  284 Frąckowiak Agnieszka            1  0  1  0  1  0  1    3     97.65  37.5
  257  220 Sobuta Szymon                   1  1  1  1  1  0  0    4     97.33  28.6
  258  221 ADEK                            1  2  0  1  0  1  0    4     96.49  33.3
  259  303 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1  0  0  1  0  1    3     95.55  13.0
  260  222 VITO LOFT                       1  2  1  0  0  1  0    4     94.97  33.3
  261  224 Team Kogut                      1  1  1  0  2  0 --    4     94.38  40.0
  262  225 AMIGO TEAM                      1  1  2  0  1  0  0    4     93.80  21.1
  263  297 Roman H. 2                      1  1  0  0  0  1  1    3     92.81  25.0
  264  227 Team MAZURY 2                   1  0  1  0  0  2  0    3     92.07  15.0
  265  306 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1  0  0  1  0  1    3     90.25  21.4
  266  232 Jania Marcin 2                  1  0  1  0  1  1  0    3     87.48  50.0
  267  234 Patryk Sikorski                 1  2  1  0  1  0  0    4     85.43  21.1
  268  238 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  1  1  1  0  0    3     84.44  33.3
  269  314 Team Jans-Senden                1  0  0  0  0  1  1    2     84.04  15.4
  270  240 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1  0  0  1  1  0    3     82.85  21.4
  271  243 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  1  1  1  0 --    3     82.26  50.0
  272  312 Łagozin Zdzisław                1  1  1  0  0  0  1    3     81.06  15.0
  273  245 Body& Skupień 1                 1  0  1  1  1  0 --    3     79.64  50.0
  274  315 Pasoń Rafał                     1  1  1  0  0  0  1    3     79.23  21.4
  275  319 Skowronek Włodzimierz           1  2  0  0  0  0  1    3     77.19  13.0
  276  249 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1  1  0  1  0  0    3     77.07  25.0
  277  317 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0  0  1  1    2     77.04  15.4
  278  251 Team Heiligenhafen 2            1  1  0  1  1  0  0    3     76.97  37.5
  279  321 Zagata Łukasz                   1  0  0  0  1  0  1    2     76.71  16.7
  280  252 Ralf Nisbach                    1  0  0  0  0  2  0    2     76.67  14.3
  281  253 Robert Fischer                  1  1  1  0  1  0  0    3     75.71  23.1
  282  254 Niżnik Tadeusz                  1  0  2  0  1  0  0    3     75.66  10.3
  283  256 MTT TEAM                        1  1  0  1  1  0  0    3     74.21  18.8
  284  258 Tempka- Niżnik                  1  1  1  0  1  0  0    3     73.90  21.4
  285  260 Hofmann Karl                    1  2  0  0  1  0  0    3     73.08  15.8
  286  261 Milcarz & Szlacheta             1  2  0  0  0  1  0    3     73.05  21.4
  287  262 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  1  0  0  1  0    3     71.12  17.6
  288  264 Robert Klement                  1  0  2  1  0  0  0    3     69.21  20.0
  289  267 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0  0  1  1  0    2     66.88  20.0
  290  268 AAHH LOFT                       1  0  0  0  0  2  0    2     66.03  11.1
  291  269 Mazur & Warchoł Team 2          1  1  1  1  0  0  0    3     65.34  15.8
  292  270 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1  1  1  0  0  0    3     65.11  21.4
  293  272 Stępień Bogdan 3                1  1  2  0  0 -- --    3     63.62  37.5
  294  275 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0  1  1  0 --    2     62.05  33.3
  295  278 Rak Stanisław                   1  0  0  1  0  1  0    2     60.25  11.8
  296  281 Team Heiligenhafen 1            1  2  1  0  0  0  0    3     57.95  13.6
  297  283 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0  1  1  0  0    2     57.42  33.3
  298  286 Wójciak Leon 2                  1  1  0 -- --  1  0    2     55.89  50.0
  299  287 Andrzej Ewelina                 1  1  0  0  0  1  0    2     55.72  25.0
  300  289 Piotr B.                        1  0  1  0  1  0  0    2     54.29  33.3
  301  290 Eddy Fleming Pigeons            1  1  0  0  0  1  0    2     54.04   9.1
  302  291 Team Menten- en Stefan          1  1  0  0  0  1  0    2     54.00  12.5
  303  292 DOLSK Team                      1  1  0  0  0  1  0    2     53.59  11.1
  304  294 Górka Tadeusz                   1  0  1  0  1  0  0    2     52.46  11.8
  305  295 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0  2  0  0  0    2     51.83  13.3
  306  296 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  0  1  0  0    2     50.93   9.5
  307  298 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  1  1  0  0  0    2     49.62  33.3
  308  299 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  0 -- --    2     48.70  33.3
  309  300 Koczan Wojciech                 1  1  0  0  1  0  0    2     48.64  13.3
  310  301 Jarzmik Grzegorz                1  0  1  1  0 -- --    2     48.42  50.0
  311  302 Rzepka Marek i Marcin           1  1  0  0  1  0  0    2     48.05  18.2
  312  304 Tokarczyk Jan                   1  1  0  0  1  0  0    2     47.68  16.7
  313  305 Comb. Bevers- Bos               1  1  0  0  1  0  0    2     47.54  13.3
  314  308 Piotr Biłos 1                   1  0  1  1  0  0  0    2     44.04  18.2
  315  359 Team Hoensbroek                 1  0  0  0  0  0  1    1     43.71   3.7
  316  309 Łukasz Zych 2                   1  1  1  0  0  0  0    2     43.20  33.3
  317  351 MAREK & HENIEK                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.36   7.1
  318  310 MAŁGORZATA                      1  1  0  1  0  0  0    2     41.62  28.6
  319  353 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0  0  0  0  1    1     41.57  10.0
  320  311 Ziętara Bartłomiej              1  1  0  1  0  0  0    2     41.27  16.7
  321  313 Bobak Krzysiek                  1  1  1  0  0  0  0    2     39.76  15.4
  322  316 GiBB and Byrne                  1  2  0  0  0  0  0    2     37.85  22.2
  323  318 Team Coos v Houten              1  0  0  0  0  1  0    1     36.12  16.7
  324  320 Marcin Korepta                  1  0  0  0  0  1  0    1     34.47  16.7
  325  322 Lech Paśko                      1  0  0  1  0  0 --    1     28.16  14.3
  326  323 Kosiorowski Adam                1  0  0  1  0  0  0    1     26.15   7.7
  327  324 Kościelny Wiesław 2             1  0  1  0  0  0  0    1     24.84  16.7
  328  325 Tomasz Kubik                    1  0  1  0  0  0  0    1     22.31  16.7
  329  326 Team Koningshoeve 1             1  0  1  0  0  0  0    1     21.80   9.1
  330  327 SEBASTIAN S                     1  1  0 -- -- -- --    1     19.02  50.0
  331  328 Górniak Andrzej                 1  1  0  0  0  0 --    1     18.91  10.0
  332  329 Kupka-Śmiłowski 3               1  1  0  0  0  0 --    1     18.52  14.3
  333  330 Stępień Bogdan 1                1  1  0  0  0  0  0    1     18.16  10.0
  334  331 The Lever Syndicate 1           1  1  0  0 -- -- --    1     17.67  33.3
  335  332 Haffner R.                      1  1  0  0  0  0  0    1     17.55   7.7
  336  333 The Lever Syndicate 2           1  1  0 -- -- -- --    1     17.50  33.3
  337  334 Sroka Stanisław                 1  1  0  0  0  0  0    1     17.21  16.7
  338  335 Comb. Janssen I                 1  1  0  0  0  0  0    1     16.97   9.1
  339  336 Sobczak Marcin                  1  1  0  0  0  0  0    1     16.91  14.3
  340  337 GIBA                            1  1  0  0  0  0 --    1     16.81   6.7
  341  338 Olędzki                         1  1  0 -- -- -- --    1     16.77  50.0
  342  339 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1  0  0  0  0  0    1     16.50   7.7
  343  340 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  0  0  0  0    1     16.36  16.7
  344  341 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1  0  0  0  0  0    1     16.07  11.1
  345  342 Team Thieu                      1  1  0  0  0  0  0    1     16.01   7.7
  346  343 BATE 7                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
  347  344 Bergmans van Gils               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
  348  345 D&K                             1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
  349  346 FILIP                           1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
  350  347 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
  351  348 Herman Menno Pfeifer            1  0  0  0 -- -- --    0      0.00   0.0
  352  349 JANUSZ                          1  0  0  0  0 -- --    0      0.00   0.0
  353  350 JURA                            1  0  0  0  0  0 --    0      0.00   0.0
  354  352 R & R Wilton                    1  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  355  354 Strackbein Dieter 2             1  0  0 -- --  0 --    0      0.00   0.0
  356  355 Team Bergmans- Bijnen           1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
  357  356 Team Expo Houten                1 -- --  0  0  0  0    0      0.00   0.0
  358  357 Team Hamers 2                   1  0  0  0 --  0  0    0      0.00   0.0
  359  358 Team Henry 1                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00   0.0
  360  360 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
  361  361 Team Spreewald                  1  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  362  362 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00   0.0
  363  363 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0 -- -- --  0    0      0.00   0.0
  364  364 Wim en Benno Klomp              1  0  0 -- -- -- --    0      0.00   0.0
  365  365 Piotr M.                        1 -- --  0 -- -- --    0      0.00   0.0
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus 5 z 5 [ 5]                                                         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |L |Razem|Razem  |         
|   |                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |6 |konk.|punkty |         
+---+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+--+-----+-------+         
   1 Funia                           1  0  0  0  0  0  4    4    186.59         
   2 Jarosław Wierzbicki             1  0  0  0  0  0  4    4    179.52         
   3 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  0  0  0  0  4    4    178.35         
   4 Para & Walkosz                  1  0  0  0  0  0  4    4    176.03         
   5 BOICHEV                         1  0  0  0  0  0  3    3    142.37         
   6 Zyznawski Jan                   1  0  0  0  0  0  3    3    140.60         
   7 Tomaszewski                     1  0  0  0  0  0  3    3    138.53         
   8 Team De Ster Opgrimbie          1  0  0  0  0  0  3    3    135.85         
   9 Bracia Team 2                   1  0  0  0  0  0  3    3    133.63         
  10 Kirzhach OLR 1                  1  0  0  0  0  0  3    3    133.55         
  11 Team M.R.                       1  0  0  0  0  0  3    3    128.65         
  12 BOSKI                           1  0  0  0  0  0  3    3    125.62         
  13 Kupień Wojciech                 1  0  0  0  0  0  2    2     98.39         
  14 KERAJE                          1  0  0  0  0  0  2    2     97.38         
  15 Gierczak Tadeusz 5              1  0  0  0  0  0  2    2     96.93         
  16 Sznaucner Jarosław              1  0  0  0  0  0  2    2     96.48         
  17 MASTER TEAM 1                   1  0  0  0  0  0  2    2     95.40         
  18 Jan Bocheńczak                  1  0  0  0  0  0  2    2     95.13         
  19 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  0  0  0  0  0  2    2     95.13         
  20 Caspar Lurvink                  1  0  0  0  0  0  2    2     94.54         
  21 Olgierd Rusinek                 1  0  0  0  0  0  2    2     94.46         
  22 MORSKO Team                     1  0  0  0  0  0  2    2     94.27         
  23 AMIGO 2                         1  0  0  0  0  0  2    2     94.12         
  24 Łukasz Zych 1                   1  0  0  0  0  0  2    2     94.01         
  25 DRZAZGA JERZY                   1  0  0  0  0  0  2    2     93.82         
  26 TopLofts.eu 1                   1  0  0  0  0  0  2    2     93.56         
  27 Stypułkowski Stanisław          1  0  0  0  0  0  2    2     93.45         
  28 Jan Nowak                       1  0  0  0  0  0  2    2     93.41         
  29 Karbowski Rafał                 1  0  0  0  0  0  2    2     93.33         
  30 Ireneusz Jankowski              1  0  0  0  0  0  2    2     93.15         
  31 USZEW - CITY                    1  0  0  0  0  0  2    2     92.99         
  32 TopLofts.eu 4                   1  0  0  0  0  0  2    2     92.96         
  33 Paweł i Łukasz Jurczak          1  0  0  0  0  0  2    2     92.47         
  34 MDŁ TEAM                        1  0  0  0  0  0  2    2     91.88         
  35 Pęcak Józef                     1  0  0  0  0  0  2    2     91.84         
  36 Team Ravels                     1  0  0  0  0  0  2    2     91.76         
  37 ERETT                           1  0  0  0  0  0  2    2     91.46         
  38 Kondryszyn Krzysztof 1          1  0  0  0  0  0  2    2     91.32         
  39 MASTER TEAM 2                   1  0  0  0  0  0  2    2     91.12         
  40 Banek Robert                    1  0  0  0  0  0  2    2     90.45         
  41 JARUMI                          1  0  0  0  0  0  2    2     90.45         
  42 Lizoń Stanisław                 1  0  0  0  0  0  2    2     90.38         
  43 Team Niebieska                  1  0  0  0  0  0  2    2     90.30         
  44 Ziggy Szuba                     1  0  0  0  0  0  2    2     89.40         
  45 Ważny Zygmund                   1  0  0  0  0  0  2    2     89.32         
  46 Brożyna Edward                  1  0  0  0  0  0  2    2     88.98         
  47 Jerzy Gryzło                    1  0  0  0  0  0  2    2     88.91         
  48 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0  0  0  0  0  2    2     88.50         
  49 NIJBOER PIGEONS                 1  0  0  0  0  0  2    2     88.50         
  50 Michał& Patryk Wróbel 2         1  0  0  0  0  0  2    2     87.90         
  51 Kazimierz Lewandowski           1  0  0  0  0  0  2    2     87.76         
  52 Tomasz Dudek                    1  0  0  0  0  0  2    2     87.34         
  53 Pajor Edward                    1  0  0  0  0  0  2    2     86.78         
  54 MICHNA RACING TEAM              1  0  0  0  0  0  2    2     86.10         
  55 Rudnik Stanisław                1  0  0  0  0  0  2    2     86.06         
  56 Magiera Wojciech                1  0  0  0  0  0  2    2     85.99         
  57 Team Stefan                     1  0  0  0  0  0  2    2     85.77         
  58 Team GJ v Houten                1  0  0  0  0  0  2    2     85.73         
  59 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  0  0  2    2     84.08         
  60 Combinatie Post                 1  0  0  0  0  0  2    2     83.04         
  61 AMIGO 1                         1  0  0  0  0  0  2    2     83.00         
  62 KMS Sroka                       1  0  0  0  0  0  2    2     81.84         
  63 Piotr Witold Musik              1  0  0  0  0  0  2    2     81.65         
  64 Body& Skupień 2                 1  0  0  0  0  0  1    1     49.96         
  65 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  0  0  0  0  1    1     49.85         
  66 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  0  0  0  0  0  1    1     49.78         
  67 Jania Marcin 1                  1  0  0  0  0  0  1    1     49.74         
  68 Larwiński Marian                1  0  0  0  0  0  1    1     49.70         
  69 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  0  0  0  0  0  1    1     49.66         
  70 Comb. Janssen II                1  0  0  0  0  0  1    1     49.44         
  71 Team Koningshoeve 2             1  0  0  0  0  0  1    1     49.29         
  72 Kirzhach OLR 2                  1  0  0  0  0  0  1    1     49.25         
  73 Krokosz & Ignacyk               1  0  0  0  0  0  1    1     49.21         
  74 KUBA - OLA                      1  0  0  0  0  0  1    1     49.18         
  75 U-K Mazepa 2                    1  0  0  0  0  0  1    1     49.06         
  76 DLA GRAŻYNKI                    1  0  0  0  0  0  1    1     48.91         
  77 Andrej                          1  0  0  0  0  0  1    1     48.80         
  78 JAN MORSINK PIGEON'S            1  0  0  0  0  0  1    1     48.76         
  79 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  0  0  0  0  1    1     48.65         
  80 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  0  0  0  0  1    1     48.61         
  81 Marysia M.                      1  0  0  0  0  0  1    1     48.58         
  82 Karl Heinz Burger               1  0  0  0  0  0  1    1     48.46         
  83 Team Senden- Jans               1  0  0  0  0  0  1    1     48.43         
  84 Comb. Bos- Bevers               1  0  0  0  0  0  1    1     48.31         
  85 Kasperowicz Edward              1  0  0  0  0  0  1    1     48.20         
  86 Stani                           1  0  0  0  0  0  1    1     48.09         
  87 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  0  0  0  0  1    1     48.01         
  88 Warenda Rafał i Agnieszka       1  0  0  0  0  0  1    1     47.83         
  89 Kupka-Śmiłowski 4               1  0  0  0  0  0  1    1     47.79         
  90 CARODOM                         1  0  0  0  0  0  1    1     47.72         
  91 Beata i Janusz Chruśliccy       1  0  0  0  0  0  1    1     47.68         
  92 Kalemba Klaudek                 1  0  0  0  0  0  1    1     47.64         
  93 COBA team                       1  0  0  0  0  0  1    1     47.49         
  94 Piotr Biłos 2                   1  0  0  0  0  0  1    1     47.45         
  95 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  0  0  0  0  0  1    1     47.42         
  96 Lesiewicz Krzysztof             1  0  0  0  0  0  1    1     47.38         
  97 Stępień Bogdan 2                1  0  0  0  0  0  1    1     47.34         
  98 Tarasiuk Jerzy 2                1  0  0  0  0  0  1    1     47.15         
  99 Lesiewicz Mateusz               1  0  0  0  0  0  1    1     47.12         
 100 Team Grzelak                    1  0  0  0  0  0  1    1     46.82         
 101 Cees Spelt                      1  0  0  0  0  0  1    1     46.78         
 102 Gudz Yevheniy                   1  0  0  0  0  0  1    1     46.70         
 103 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0  0  0  0  1    1     46.67         
 104 SZCZEPAN BORAL                  1  0  0  0  0  0  1    1     46.63         
 105 Wim en Sven van Houten 1        1  0  0  0  0  0  1    1     46.55         
 106 Zagata Łukasz                   1  0  0  0  0  0  1    1     46.44         
 107 Gurgul Kazimierz                1  0  0  0  0  0  1    1     46.33         
 108 Team Deen                       1  0  0  0  0  0  1    1     46.29         
 109 PIOTR - BOGDAN                  1  0  0  0  0  0  1    1     46.25         
 110 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  0  0  0  0  1    1     46.18         
 111 DRZAZGA M & J                   1  0  0  0  0  0  1    1     46.07         
 112 Zając Dariusz                   1  0  0  0  0  0  1    1     45.88         
 113 Szymankowscy Team 1             1  0  0  0  0  0  1    1     45.77         
 114 Team Jans-Senden                1  0  0  0  0  0  1    1     45.69         
 115 Garncarz Andrzej                1  0  0  0  0  0  1    1     45.62         
 116 Korepta Dawid                   1  0  0  0  0  0  1    1     45.58         
 117 Staworzyński Jan                1  0  0  0  0  0  1    1     45.54         
 118 Cees Galje                      1  0  0  0  0  0  1    1     45.36         
 119 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0  0  0  0  1    1     45.32         
 120 JD                              1  0  0  0  0  0  1    1     45.17         
 121 TOKARCZYK TEAM                  1  0  0  0  0  0  1    1     45.09         
 122 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  0  0  0  0  0  1    1     45.06         
 123 BRACIA Team 1                   1  0  0  0  0  0  1    1     44.94         
 124 Michalski Sebastian             1  0  0  0  0  0  1    1     44.83         
 125 Gabryś Józef                    1  0  0  0  0  0  1    1     44.76         
 126 M. H. S. Team                   1  0  0  0  0  0  1    1     44.64         
 127 MARIUSZ 000                     1  0  0  0  0  0  1    1     44.61         
 128 Michał& Patryk Wróbel 1         1  0  0  0  0  0  1    1     44.57         
 129 Wójciak Leon 1                  1  0  0  0  0  0  1    1     44.53         
 130 Wiesław Kurek                   1  0  0  0  0  0  1    1     44.49         
 131 Józek                           1  0  0  0  0  0  1    1     44.46         
 132 Strackbein Dieter 1             1  0  0  0  0  0  1    1     44.38         
 133 SG Sehnke- Marzeion 3           1  0  0  0  0  0  1    1     44.34         
 134 Team Paula                      1  0  0  0  0  0  1    1     44.19         
 135 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  0  0  0  0  1    1     43.90         
 136 RKS                             1  0  0  0  0  0  1    1     43.75         
 137 Team Hoensbroek                 1  0  0  0  0  0  1    1     43.71         
 138 Dziuba Lesław                   1  0  0  0  0  0  1    1     43.60         
 139 Team Hoogendam                  1  0  0  0  0  0  1    1     43.56         
 140 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  0  0  0  0  0  1    1     43.45         
 141 The Lever Syndicate 3           1  0  0  0  0  0  1    1     43.41         
 142 Roman H. 1                      1  0  0  0  0  0  1    1     43.30         
 143 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  0  0  0  0  0  1    1     43.26         
 144 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0  0  0  0  1    1     43.22         
 145 Jan Maciuszek                   1  0  0  0  0  0  1    1     43.07         
 146 Stępień Leszek 1                1  0  0  0  0  0  1    1     43.00         
 147 Micyk Wiesław                   1  0  0  0  0  0  1    1     42.96         
 148 ŻyburaTadeusz 1                 1  0  0  0  0  0  1    1     42.62         
 149 KOTEK 2                         1  0  0  0  0  0  1    1     42.58         
 150 Haggenmuller H+S                1  0  0  0  0  0  1    1     42.51         
 151 W i L Styczeń                   1  0  0  0  0  0  1    1     42.43         
 152 MAREK & HENIEK                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.36         
 153 Roman H. 2                      1  0  0  0  0  0  1    1     42.28         
 154 Orczyk Adam                     1  0  0  0  0  0  1    1     42.25         
 155 U-K Mazepa 1                    1  0  0  0  0  0  1    1     42.13         
 156 Warchał Piotr i Paweł           1  0  0  0  0  0  1    1     42.10         
 157 Kurnik Wiesław 2                1  0  0  0  0  0  1    1     42.06         
 158 Adam Młynarski                  1  0  0  0  0  0  1    1     42.02         
 159 GORZOLKA& KUMIEC                1  0  0  0  0  0  1    1     41.99         
 160 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  0  0  0  0  0  1    1     41.91         
 161 Henk Simonsz Team A             1  0  0  0  0  0  1    1     41.87         
 162 Oleksy Bolesław                 1  0  0  0  0  0  1    1     41.84         
 163 Team WIRZ                       1  0  0  0  0  0  1    1     41.72         
 164 PAWIE OCZKO OZI                 1  0  0  0  0  0  1    1     41.65         
 165 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0  0  0  0  1    1     41.57         
 166 Frąckowiak Agnieszka            1  0  0  0  0  0  1    1     41.42         
 167 The Boys from Hardinxveld       1  0  0  0  0  0  1    1     41.31         
 168 SASIŃSKI TEAM                   1  0  0  0  0  0  1    1     41.27         
 169 Pasoń Rafał                     1  0  0  0  0  0  1    1     41.20         
 170 SG Sehnke- Marzeion 4           1  0  0  0  0  0  1    1     41.16         
 171 Grejciun Robert                 1  0  0  0  0  0  1    1     41.12         
 172 Skowronek Włodzimierz           1  0  0  0  0  0  1    1     41.09         
 173 Wierzbiak Henryk                1  0  0  0  0  0  1    1     41.01         
 174 Mińkowski Bogdan                1  0  0  0  0  0  1    1     40.97         
 175 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  0  0  0  0  0  1    1     40.94         
 176 Wim en Sven van Houten 2        1  0  0  0  0  0  1    1     40.86         
 177 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0  0  0  0  1    1     40.75         
 178 Łagozin Zdzisław                1  0  0  0  0  0  1    1     40.60         
 179 Szymankowscy Team 2             1  0  0  0  0  0  1    1     40.56         
 180 J-J                             1  0  0  0  0  0  1    1     40.52         
 181 LUCKY                           1  0  0  0  0  0  1    1     40.49         
 182 Goetz Guenter                   1  0  0  0  0  0  1    1     40.41         
 183 LACH & MURAŃSKI                 1  0  0  0  0  0  1    1     40.37         
 184 Gierczak Tadeusz 2              1  0  0  0  0  0  1    1     40.34         
 185 Mączka Józef                    1  0  0  0  0  0  1    1     40.30         
 186 MARCIN                          1  0  0  0  0  0  1    1     40.26         
 187 Bram Wassenaar                  1  0  0  0  0  0  1    1     40.15         
 188 Paśko Dorota                    1  0  0  0  0  0  1    1     40.07         
 189 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0  0  0  1    1     40.00         
 190 AAHH LOFT                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 191 ADEK                            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 192 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 193 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 194 AMIGO TEAM                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 195 Andrzej Ewelina                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 196 Arkadiusz Buttner               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 197 Artur i Damian Olszak           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 198 BATE 7                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 199 Bergmans van Gils               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 200 BIENIEK LOFT                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 201 BIERYT& PATULSKI                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 202 Bobak Krzysiek                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 203 Body& Skupień 1                 1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 204 Chwedoruk Loft                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 205 Comb. Bevers- Bos               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 206 Comb. Janssen I                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 207 D&K                             1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 208 DOLSK Team                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 209 Eddy Fleming Pigeons            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 210 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 211 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 212 FILIP                           1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 213 Forczek Dariusz                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 214 Frąckowiak Artur                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 215 Garncarz Mariusz                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 216 GIBA                            1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 217 GiBB and Byrne                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 218 Gierczak Tadeusz 1              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 219 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 220 Gierczak Tadeusz 4              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 221 GOLD PIGEONS GERMANY            1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 222 Górka Marian                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 223 Górka Mateusz                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 224 Górka Tadeusz                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 225 Górniak Andrzej                 1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 226 GROSIK                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 227 GVC Team                        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 228 Haffner R.                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 229 HELGO                           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 230 Henk Simonsz Team B             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 231 Herman Menno Pfeifer            1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 232 Hofmann Karl                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 233 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 234 Jania Marcin 2                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 235 JANUSZ                          1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 236 Jarzmik Grzegorz                1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 237 JOHNY                           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 238 JURA                            1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 239 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 240 Kinga Bocheńczak                1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 241 Koczan Wojciech                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 242 Kołodziej & Matias              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 243 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 244 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 245 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 246 KORALEWICZ BRACIA 2             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 247 Kosiorowski Adam                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 248 Kościelny Wiesław 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 249 Kościelny Wiesław 2             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 250 KOTEK 1                         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 251 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 252 Kozinoga Sebastian              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 253 Krzysek & Krzysiek              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 254 KUNICKI STANISŁAW               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 255 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 256 Kupka-Śmiłowski 2               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 257 Kupka-Śmiłowski 3               1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 258 Kurnik Wiesław 1                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 259 KUSIONOWIE                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 260 LACH TEAM                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 261 Lech Paśko                      1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 262 LECH& RYCOMBEL 1                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 263 LECH& RYCOMBEL 2                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 264 Łukasz Zych 2                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 265 MAŁGORZATA                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 266 Marcin Korepta                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 267 Marek Trzaska                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 268 Mariusz i Marcin Depta          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 269 MASTER TEAM 3                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 270 MASTER TEAM 4                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 271 MASTER TEAM 5                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 272 MASTER TEAM 6                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 273 Matthias Klement                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 274 Mazur & Warchoł Team 2          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 275 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 276 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 277 Milcarz & Szlacheta             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 278 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 279 MTT TEAM                        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 280 Muller Ernst u. Rosemarie       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 281 Niżnik Tadeusz                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 282 Olenka Rudyk                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 283 Olędzki                         1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 284 Oliwia                          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 285 Papież Rafał                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 286 Patryk Sikorski                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 287 PATULSKI& BIERYT                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 288 Piotr B.                        1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 289 Piotr Biłos 1                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 290 Piwowar & Mętel                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 291 R & R Wilton                    1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 292 Rak Stanisław                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 293 Ralf Nisbach                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 294 Rekiny Przestworzy              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 295 REMUS                           1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 296 Robert Fischer                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 297 Robert Klement                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 298 Rudorfer Michael                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 299 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 300 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 301 Rurarz Zbigniew                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 302 Rzepka Marek i Marcin           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 303 Schrapp Alexander               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 304 SEBASTIAN S                     1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 305 SG Sehnke- Marzeion 1           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 306 SG Sehnke- Marzeion 2           1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 307 SG Steffl 1                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 308 SG Steffl 2                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 309 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 310 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 311 Sobczak Marcin                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 312 Sobuta Szymon                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 313 Sprycha Łukasz                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 314 Sroka Stanisław                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 315 Steciuk Stanisław               1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 316 Stefan Steenbergen              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 317 Stępień Bogdan 1                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 318 Stępień Bogdan 3                1  0  0  0  0 -- --    0      0.00         
 319 Stępień Leszek 2                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 320 Strackbein Dieter 2             1  0  0 -- --  0 --    0      0.00         
 321 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 322 Szpak Damian 1                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 323 Szpak Damian 2                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 324 Śniosek Krystian                1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 325 Tadeusz Kicko                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 326 Team "Belgisch Limburg"         1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 327 Team Alaerts                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 328 Team Bergmans- Bijnen           1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 329 Team Coos v Houten              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 330 Team Expo Houten                1 -- --  0  0  0  0    0      0.00         
 331 Team Fever Free                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 332 Team Hamers 1                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 333 Team Hamers 2                   1  0  0  0 --  0  0    0      0.00         
 334 Team Heiligenhafen 1            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 335 Team Heiligenhafen 2            1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 336 Team Henry 1                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 337 Team Kogut                      1  0  0  0  0  0 --    0      0.00         
 338 Team Koningshoeve 1             1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 339 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 340 Team MAZURY 1                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 341 Team MAZURY 2                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 342 Team Menten- en Stefan          1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 343 Team Spreewald                  1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 344 Team Thieu                      1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 345 Team Twente                     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 346 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 -- -- -- -- --    0      0.00         
 347 Tempka- Niżnik                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 348 The Lever Syndicate 1           1  0  0  0 -- -- --    0      0.00         
 349 The Lever Syndicate 2           1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 350 Tokarczyk Jan                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 351 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 352 Tomasz Kropop 1                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 353 Tomasz Kropop 2                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 354 Tomasz Kubik                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 355 TopLofts.eu 2                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 356 TopLofts.eu 3                   1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 357 Tyka Stanisław                  1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 358 UTRECHT Team                    1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 359 VITO LOFT                       1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 360 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0 -- -- --  0    0      0.00         
 361 Wim en Benno Klomp              1  0  0 -- -- -- --    0      0.00         
 362 Wójciak Leon 2                  1  0  0 -- --  0  0    0      0.00         
 363 Ziętara Bartłomiej              1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 364 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  0  0  0  0  0    0      0.00         
 365 Piotr M.                        1 -- --  0 -- -- --    0      0.00         
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                 Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,6,                   
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829037        G  0   6    190.040  1558.280
        2 Team Ravels                    1 BE 19 6090440       G  0   6    182.490  1558.280
        3 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4335     G  0   5    170.500  1456.540
        4 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2034     G  0   5    170.390  1403.120
        5 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218101      G  0   5    170.100  1403.120
        6 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521124        G  0   5    169.740  1456.540
        7 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521613        G  0   5    169.500  1456.540
        8 COBA team                      1 PL 19 384933        G  0   5    167.440  1403.120
        9 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335370       G  0   5    166.430  1456.540
       10 Kupień Wojciech                1 PL 19 361896        G  0   5    165.320  1456.540
       11 Funia                          1 PL 0231 19 148      G  0   5    163.930  1403.120
       12 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361167        G  0   5    163.850  1456.540
       13 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 030 19 3302      G  0   5    163.650  1456.540
       14 Tomaszewski                    1 PL 19 994249        G  0   5    162.450  1403.120
       15 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078177       G  0   5    161.910  1403.120
       16 Tomaszewski                    1 PL 19 994244        G  0   5    161.780  1403.120
       17 Tomaszewski                    1 PL 19 994248        G  0   5    160.680  1456.540
       18 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050416       G  0   5    160.320  1456.540
       19 JD                             1 PL 0288 19 837      G  0   5    159.150  1403.120
       20 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4105     G  0   5    158.460  1360.470
       21 KUBA - OLA                     1 PL 0450 19 3345     G  0   5    157.400  1234.320
       22 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1057     G  0   5    156.560  1307.690
       23 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 18      G  0   5    155.800  1307.690
       24 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067205       G  0   5    154.580  1307.690
       25 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473335        G  0   5    154.530  1234.320
       26 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106134       G  0   5    151.940  1307.690
       27 Brożyna Edward                 1 PL 19 519302        G  0   5    151.780  1234.320
       28 BOICHEV                        1 UKR 19 2415141      G  0   5    151.590  1234.320
       29 Gabryś Józef                   1 PL 19 165261        G  0   5    148.940  1234.320
       30 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335362       G  0   5    148.240  1234.320
       31 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3441     G  0   5    148.050  1234.320
       32 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7007     G  0   5    147.860  1360.470
       33 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10236    G  0   5    146.390  1234.320
       34 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1976     G  0   5    143.740  1234.320
       35 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 0455 19 3954     G  0   5    142.910  1029.260
       36 Gabryś Józef                   1 PL 19 165262        G  0   5    142.480  1029.260
       37 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051265       G  0   5    139.690  1307.690
       38 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 333     G  0   5    136.820  1029.260
       39 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1061    G  0   5    136.190  1029.260
       40 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152972        G  0   5    135.790  1029.260
       41 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687249        G  0   5    134.700  1029.260
       42 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422819        G  0   5    131.580  1029.260
       43 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10940    G  0   4    151.490  1301.380
       44 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521746        G  0   4    142.490  1258.730
       45 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2110     G  0   4    141.540  1258.730
       46 Jan Nowak                      1 PL 19 869895        G  0   4    141.200  1301.380
       47 Mazur & Warchoł Team 1         1 PL 0419 19 8415     G  0   4    140.730  1205.950
       48 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17999     G  0   4    139.230  1205.950
       49 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5033343       G  0   4    138.070  1301.380
       50 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488841       G  0   4    137.460  1301.380
       51 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 340     G  0   4    137.250  1205.950
       52 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218119      G  0   4    136.530  1205.950
       53 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078180       G  0   4    136.240  1258.730
       54 Team WIRZ                      1 CH 19 05510         G  0   4    136.170  1301.380
       55 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1019     G  0   4    135.600  1205.950
       56 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7008     G  0   4    134.810  1258.730
       57 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2630     G  0   4    134.750  1132.580
       58 BOICHEV                        1 UKR 19 2415157      G  0   4    134.100  1205.950
       59 Andrej                         1 UKR 19 2415064      G  0   4    133.680  1205.950
       60 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10941    G  0   4    133.150  1132.580
       61 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4346     G  0   4    132.940  1258.730
       62 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4120     G  0   4    132.130  1258.730
       63 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1059599       G  0   4    131.480  1205.950
       64 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1026     G  0   4    131.040  1205.310
       65 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 660      G  0   4    130.880  1205.310
       66 Team M.R.                      1 PL 19 802175        G  0   4    130.490  1258.730
       67 LUCKY                          1 PL 19 984435        G  0   4    128.750  1132.580
       68 BOSKI                          1 PL 19 321283        G  0   4    128.620  1205.310
       69 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577923        G  0   4    128.500  1132.580
       70 Cees Galje                     1 NL 19 1489251       G  0   4    128.190  1205.310
       71 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1625     G  0   4    128.140  1132.580
       72 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737750       G  0   4    127.630  1205.310
       73 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959407        G  0   4    127.580  1132.580
       74 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1957     G  0   4    127.520  1205.310
       75 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1626     G  0   4    127.440  1132.580
       76 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 24      G  0   4    127.120  1205.310
       77 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350298       G  0   4    126.950  1079.160
       78 ERETT                          1 DV 03268 19 638     G  0   4    126.890  1205.310
       79 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239016       G  0   4    126.720  1205.310
       80 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521134        G  0   4    126.720  1152.530
       81 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4323     G  0   4    126.590   927.520
       82 Jan Maciuszek                  1 PL 19 981765        G  0   4    126.580  1132.580
       83 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757351       G  0   4    126.560  1132.580
       84 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4925     G  0   4    126.560  1109.880
       85 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980820        G  0   4    126.270  1132.580
       86 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2572     G  0   4    126.190   927.520
       87 Team M.R.                      1 PL 19 228139        G  0   4    126.150  1152.530
       88 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 16      G  0   4    126.100   927.520
       89 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6423     G  0   4    125.630  1079.160
       90 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067204       G  0   4    125.070   927.520
       91 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5531     G  0   4    125.050  1205.310
       92 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2852     G  0   4    124.900  1079.160
       93 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218105      G  0   4    124.860  1205.950
       94 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046252       G  0   4    123.980  1132.580
       95 KOTEK 2                        1 PL 19 511162        G  0   4    123.510  1152.530
       96 Korepta Dawid                  1 PL 19 982056        G  0   4    123.490  1036.510
       97 MARCIN                         1 PL 19 694107        G  0   4    123.150  1258.730
       98 Pęcak Józef                    1 PL 19 978218        G  0   4    122.990  1109.880
       99 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 292      G  0   4    122.200  1152.530
      100 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 275       G  0   4    122.170   927.520
      101 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 4079813       G  0   4    121.660  1079.160
      102 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 131      G  0   4    121.630  1152.530
      103 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1021     G  0   4    120.550  1079.160
      104 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 1       G  0   4    120.170   927.520
      105 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752661        G  0   4    120.050   927.520
      106 Karbowski Rafał                1 PL 19 321279        G  0   4    120.030  1152.530
      107 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2554     G  0   4    119.220   874.100
      108 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688856        G  0   4    118.880   927.520
      109 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1975     G  0   4    118.860   927.520
      110 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 19 1605     G  0   4    118.520   927.520
      111 RKS                            1 DV 02842 19 183     G  0   4    118.410   927.520
      112 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976607        G  0   4    118.380   874.100
      113 Team Deen                      1 NL 19 1032019       G  0   4    117.490  1036.510
      114 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384944        G  0   4    117.300  1079.160
      115 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152943        G  0   4    117.230  1079.160
      116 KOTEK 1                        1 PL 19 511099        G  0   4    116.950   874.100
      117 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1444     G  0   4    116.820  1109.880
      118 MIGIEL& BEKTER 2               1 PL 19 323476        G  0   4    116.480   927.520
      119 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167761       G  0   4    115.680   983.730
      120 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3623    G  0   4    113.420   927.520
      121 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5591    G  0   4    113.310   927.520
      122 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659901        G  0   4    113.170   983.730
      123 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 27      G  0   4    112.680   927.520
      124 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047341       G  0   4    112.600   983.730
      125 Micyk Wiesław                  1 PL 19 977408        G  0   4    112.470  1036.510
      126 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071117       G  0   4    112.120   927.520
      127 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018943       G  0   4    110.870   983.730
      128 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335371       G  0   4    110.330   874.100
      129 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3622    G  0   4    108.690   983.730
      130 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1364     G  0   4    108.640   983.730
      131 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2505     G  0   4    108.410   705.300
      132 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 15      G  0   4    108.180   983.730
      133 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577915        G  0   4    107.740   705.300
      134 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4904     G  0   4    106.990   874.100
      135 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5660     G  0   4    105.870   874.100
      136 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079961       G  0   4    105.740   705.300
      137 Oliwia                         1 PL 19 518834        G  0   4    105.690   831.450
      138 J-J                            1 PL 19 1130005       G  0   4    105.170   983.730
      139 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200328       G  0   4    105.150   831.450
      140 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521138        G  0   4    105.090   831.450
      141 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218090      G  0   4    104.830   778.670
      142 RKS                            1 DV 02842 19 184     G  0   4    104.770   705.300
      143 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 3       G  0   4    104.440   705.300
      144 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8062     G  0   4    104.230   778.670
      145 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577901        G  0   4    103.770   705.300
      146 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335353       G  0   4    103.070   705.300
      147 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067360       G  0   4    102.770   705.300
      148 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4108     G  0   4    102.760   778.670
      149 REMUS                          1 PL 063 19 9126      G  0   4    101.870   705.300
      150 Forczek Dariusz                1 PL 19 662020        G  0   4    100.950   705.300
      151 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4409      G  0   4     99.530   705.300
      152 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9516     G  0   4     99.370   705.300
      153 Henk Simonsz Team B            1 NL 19 1223945       G  0   4     99.110   705.300
      154 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 19 601      G  0   4     98.980   705.300
      155 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8015     G  0   4     98.470   705.300
      156 JOHNY                          1 PL 0313 19 540      G  0   4     98.040   705.300
      157 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757352       G  0   4     95.550   705.300
      158 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 102       G  0   3    121.140  1103.570
      159 Funia                          1 PL 0231 19 103      G  0   3    119.450  1103.570
      160 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2424     G  0   3    118.400  1050.790
      161 Kalemba Klaudek                1 AU 19 5356          G  0   3    117.340  1103.570
      162 MDŁ TEAM                       1 PL 19 984431        G  0   3    116.050  1103.570
      163 Stani                          1 PL 0231 19 1703     G  0   3    113.980  1103.570
      164 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1597     G  0   3    112.830  1050.790
      165 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10233    G  0   3    110.180  1008.140
      166 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490242       G  0   3    108.470  1103.570
      167 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190287       G  0   3    108.360  1103.570
      168 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4341     G  0   3    107.900  1008.140
      169 Team Ravels                    1 BE 19 6088903       G  0   3    107.760  1008.140
      170 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1924     G  0   3    107.360  1050.790
      171 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3208     G  0   3    107.300  1008.140
      172 M. H. S. Team                  1 PL 0406 19 4989     G  0   3    106.370  1008.140
      173 Cees Spelt                     1 NL 19 1688988       G  0   3    106.350   977.420
      174 Tim Schilling- LECH& RYCOMBE   1 PL 19 469639        G  0   3    105.950   977.420
      175 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 166      G  0   3    104.950   977.420
      176 TopLofts.eu 4                  1 PL 19 119132        G  0   3    104.940  1050.790
      177 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384968        G  0   3    104.810   954.720
      178 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7439     G  0   3    104.810   934.770
      179 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4816     G  0   3    104.570  1050.790
      180 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488842       G  0   3    104.490  1103.570
      181 Banek Robert                   1 PL 19 998463        G  0   3    104.310   977.420
      182 Orczyk Adam                    1 PL 19 990167        G  0   3    103.820  1050.790
      183 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 19 908      G  0   3    103.520   954.720
      184 HELGO                          1 DV 01841 19 324     G  0   3    103.070   772.360
      185 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9534     G  0   3    103.030   934.770
      186 Marysia M.                     1 PL 0200 19 1905     G  0   3    102.830   934.770
      187 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3860     G  0   3    102.830   934.770
      188 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 250     G  0   3    102.280   934.770
      189 Jan Nowak                      1 PL 19 869896        G  0   3    101.980   954.720
      190 USZEW - CITY                   1 PL 19 683237        G  0   3    101.810   954.720
      191 KERAJE                         1 PL 098 19 12003     G  0   3    101.480   881.990
      192 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7903     G  0   3    101.210   772.360
      193 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10917    G  0   3    100.720   977.420
      194 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10196     G  0   3    100.710   977.420
      195 Michał& Patryk Wróbel 1        1 PL 0262 19 1184     G  0   3    100.500   954.720
      196 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4124     G  0   3    100.430   954.720
      197 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9503     G  0   3    100.080   977.420
      198 ERETT                          1 DV 03268 19 640     G  0   3     99.810   934.770
      199 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050419       G  0   3     99.660   954.720
      200 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14702    G  0   3     99.350  1008.140
      201 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239022       G  0   3     99.210   954.720
      202 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977802        G  0   3     98.800   954.720
      203 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2952     G  0   3     98.770   881.990
      204 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 787      G  0   3     98.740   977.420
      205 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218061      G  0   3     98.240   977.420
      206 Brożyna Edward                 1 PL 19 519329        G  0   3     98.040  1008.140
      207 Frąckowiak Agnieszka           1 PL 19 1200340       G  0   3     97.650   934.770
      208 Funia                          1 PL 0231 19 102      G  0   3     97.510   881.990
      209 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 6        G  0   3     97.020   954.720
      210 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867412        G  0   3     97.020  1008.140
      211 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1018     G  0   3     96.930  1008.140
      212 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1678236       G  0   3     96.370   954.720
      213 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3353     G  0   3     96.270   772.360
      214 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2512     G  0   3     95.950   954.720
      215 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050440       G  0   3     95.950   772.360
      216 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14062    G  0   3     95.800   772.360
      217 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 280       G  0   3     94.770   729.710
      218 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08250       G  0   3     94.600   772.360
      219 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131304       G  0   3     94.180   881.990
      220 CARODOM                        1 PL 029 19 977       G  0   3     94.070   881.990
      221 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 348         G  0   3     94.040   772.360
      222 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2172     G  0   3     92.590   881.990
      223 RKS                            1 DV 02842 19 185     G  0   3     92.170   881.990
      224 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2312     G  0   3     91.570   729.710
      225 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4130     G  0   3     91.380   828.570
      226 SASIŃSKI TEAM                  1 RO 19 1000006       G  0   3     90.420   881.990
      227 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489103       G  0   3     90.420   772.360
      228 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223941       G  0   3     90.190   881.350
      229 Pęcak Józef                    1 PL 19 978210        G  0   3     90.090   772.360
      230 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046251       G  0   3     89.940   954.720
      231 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976798        G  0   3     89.930   729.710
      232 W i L Styczeń                  1 PL 19 410344        G  0   3     89.830   881.350
      233 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1930     G  0   3     89.680   881.990
      234 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689222        G  0   3     89.550   603.560
      235 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138192        G  0   3     89.340   676.290
      236 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4413      G  0   3     89.220   729.710
      237 Kołodziej & Matias             1 PL 19 551180        G  0   3     89.110   772.360
      238 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965817        G  0   3     89.040   772.360
      239 USZEW - CITY                   1 PL 19 683257        G  0   3     88.910   785.920
      240 Team M.R.                      1 PL 0274 19 2074     G  0   3     88.750   881.350
      241 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3865     G  0   3     88.670   676.290
      242 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4103     G  0   3     88.430   729.710
      243 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4315     G  0   3     88.120   785.920
      244 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17995     G  0   3     88.080   603.560
      245 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1167     G  0   3     87.850   881.350
      246 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 472      G  0   3     87.810   623.510
      247 Jania Marcin 2                 1 PL 0235 19 2634     G  0   3     87.480   729.710
      248 Oleksy Bolesław                1 PL 0314 19 3738     G  0   3     87.400   828.570
      249 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8007     G  0   3     87.090   603.560
      250 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729334       G  0   3     87.050   603.560
      251 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488850       G  0   3     86.870   729.710
      252 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079903       G  0   3     86.870   676.290
      253 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08231       G  0   3     86.700   676.930
      254 JARUMI                         1 PL 19 814627        G  0   3     86.540   676.930
      255 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5994     G  0   3     86.210   729.710
      256 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218054      G  0   3     86.100   603.560
      257 Górka Mateusz                  1 PL 19 547581        G  0   3     86.020   623.510
      258 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 384     G  0   3     85.560   676.930
      259 Pęcak Józef                    1 PL 19 978207        G  0   3     85.540   785.920
      260 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5502     G  0   3     85.440   828.570
      261 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 811     G  0   3     85.420   603.560
      262 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4407      G  0   3     85.400   881.990
      263 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488851       G  0   3     85.400   729.710
      264 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1035273       G  0   3     85.210   603.560
      265 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223955       G  0   3     85.060   676.290
      266 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787070        G  0   3     85.020   676.930
      267 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0228 19 2429     G  0   3     84.440   603.560
      268 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10195     G  0   3     84.350   603.560
      269 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131316       G  0   3     84.000   603.560
      270 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 24      G  0   3     83.890   676.930
      271 Team Fever Free                1 BE 19 3066039       G  0   3     83.800   676.290
      272 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350286       G  0   3     83.740   603.560
      273 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977864        G  0   3     83.410   676.930
      274 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521732        G  0   3     83.230   603.560
      275 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1677465       G  0   3     83.070   603.560
      276 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688820        G  0   3     82.990   550.140
      277 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867403        G  0   3     82.950   623.510
      278 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729365       G  0   3     82.930   550.140
      279 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317261        G  0   3     82.850   785.920
      280 Muller Ernst u. Rosemarie      1 DV 0244 19 881      G  0   3     82.850   676.290
      281 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2108     G  0   3     82.370   603.560
      282 Kupka-Śmiłowski 1              1 PL 0143 19 1473     G  0   3     82.260   603.560
      283 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5109     G  0   3     82.100   550.140
      284 KOTEK 1                        1 PL 19 511096        G  0   3     82.060   676.930
      285 KOTEK 1                        1 PL 19 511086        G  0   3     81.830   580.860
      286 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1485     G  0   3     81.670   580.860
      287 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051379 G  0   3     81.650   676.930
      288 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 457      G  0   3     81.370   676.930
      289 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051260       G  0   3     81.200   603.560
      290 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 387         G  0   3     81.160   676.290
      291 KUBA - OLA                     1 PL 19 660237        G  0   3     80.880   676.290
      292 J-J                            1 PL 19 1130030       G  0   3     80.410   603.560
      293 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4903     G  0   3     80.340   550.140
      294 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361609        G  0   3     80.280   785.920
      295 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977831        G  0   3     80.030   603.560
      296 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452089        G  0   3     79.990   603.560
      297 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996836        G  0   3     79.730   603.560
      298 Team Alaerts                   1 BE 19 5074497       G  0   3     79.680   603.560
      299 Body& Skupień 1                1 PL 0238 19 2970     G  0   3     79.640   603.560
      300 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 4        G  0   3     79.050   676.290
      301 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078173       G  0   3     79.000   580.860
      302 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10257    G  0   3     78.960   603.560
      303 KOTEK 2                        1 PL 19 511176        G  0   3     78.880   550.140
      304 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019202       G  0   3     78.820   603.560
      305 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980821        G  0   3     78.820   550.140
      306 ADEK                           1 PL 0232 19 5100     G  0   3     78.760   623.510
      307 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521103        G  0   3     78.690   603.560
      308 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1644     G  0   3     78.400   580.860
      309 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1762     G  0   3     78.330   623.510
      310 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1026     G  0   3     78.320   550.140
      311 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131308       G  0   3     78.100   603.560
      312 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335314       G  0   3     78.070   580.860
      313 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10938    G  0   3     78.040   580.860
      314 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4349     G  0   3     77.600   507.490
      315 Marysia M.                     1 PL 0200 19 2000     G  0   3     77.290   550.140
      316 J. Kocańda i K.G. Jedlecki     1 PL 0231 19 4418     G  0   3     77.070   507.490
      317 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 278       G  0   3     76.940   580.860
      318 Lesiewicz Mateusz              1 PL 0315 19 3248     G  0   3     76.910   603.560
      319 Brożyna Edward                 1 PL 19 519304        G  0   3     76.910   603.560
      320 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 7       G  0   3     76.860   507.490
      321 Team Deen                      1 NL 19 1032024       G  0   3     76.610   623.510
      322 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322137       G  0   3     76.510   580.860
      323 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3079     G  0   3     76.150   580.860
      324 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2423     G  0   3     76.150   550.140
      325 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469646        G  0   3     76.080   550.140
      326 KOTEK 2                        1 PL 19 511175        G  0   3     75.910   580.860
      327 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8062     G  0   3     75.840   580.860
      328 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5248    G  0   3     75.830   550.140
      329 Robert Fischer                 1 DV 02741 19 1024    G  0   3     75.710   507.490
      330 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965824        G  0   3     75.630   603.560
      331 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517276        G  0   3     75.580   550.140
      332 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5026501       G  0   3     74.990   580.860
      333 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042453       G  0   3     73.770   507.490
      334 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1613     G  0   3     73.600   580.860
      335 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10945    G  0   3     73.140   580.860
      336 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2561     G  0   3     73.090   550.140
      337 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 972     G  0   3     71.760   507.490
      338 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977855        G  0   3     71.460   454.710
      339 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10241    G  0   3     71.450   507.490
      340 Gabryś Józef                   1 PL 19 165270        G  0   3     71.080   454.710
      341 Banek Robert                   1 PL 19 998484        G  0   3     70.730   507.490
      342 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469428        G  0   3     70.120   580.860
      343 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 705     G  0   3     69.970   454.710
      344 Team Paula                     1 NL 19 1032018       G  0   3     69.710   454.710
      345 RKS                            1 DV 02842 19 186     G  0   3     69.350   507.490
      346 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976634        G  0   3     68.050   454.710
      347 GVC Team                       1 PL 0347 19 9636     G  0   3     67.430   454.710
      348 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5655     G  0   3     66.100   454.710
      349 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7902     G  0   3     65.600   454.710
      350 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042601       G  0   3     65.490   454.710
      351 Ziggy Szuba                    1 AU 19 88            G  0   3     64.100   454.710
      352 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131307       G  0   3     63.910   454.710
      353 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8073     G  0   2     86.450   852.980
      354 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7056     G  0   2     86.440   852.980
      355 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1054     G  0   2     86.050   852.980
      356 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5998     G  0   2     83.430   779.610
      357 BOICHEV                        1 UKR 19 2415143      G  0   2     82.810   779.610
      358 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4302     G  0   2     81.360   852.980
      359 Team Stefan                    1 BE 19 5042652       G  0   2     81.070   852.980
      360 Józek                          1 PL 0314 19 3254     G  0   2     80.930   852.980
      361 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 467      G  0   2     80.580   852.980
      362 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829055        G  0   2     80.080   852.980
      363 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 922     G  0   2     79.840   852.980
      364 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520568        G  0   2     79.840   852.980
      365 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079960       G  0   2     79.680   852.980
      366 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3115     G  0   2     78.630   852.980
      367 Combinatie Post                1 NL 19 1279971       G  0   2     78.610   852.980
      368 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489104       G  0   2     78.450   852.980
      369 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2313     G  0   2     78.270   852.980
      370 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4106     G  0   2     78.230   852.980
      371 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490247       G  0   2     78.190   852.980
      372 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521114        G  0   2     78.090   779.610
      373 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 452      G  0   2     77.960   852.980
      374 KERAJE                         1 PL 098 19 12045     G  0   2     77.650   726.830
      375 W.W. Team Mediterraneo         1 PL 0289 19 2455     G  0   2     77.620   852.980
      376 Funia                          1 PL 0231 19 112      G  0   2     77.500   852.980
      377 BOSKI                          1 PL 19 321282        G  0   2     77.490   852.980
      378 Michalski Sebastian            1 PL 19 537306        G  0   2     77.450   852.980
      379 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1053     G  0   2     77.210   852.980
      380 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 19 1239025       G  0   2     76.860   852.980
      381 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 613     G  0   2     76.850   779.610
      382 Banek Robert                   1 PL 19 998499        G  0   2     76.770   779.610
      383 Zagata Łukasz                  1 PL 0235 19 2907     G  0   2     76.710   779.610
      384 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2514     G  0   2     76.210   852.980
      385 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2853     G  0   2     76.030   779.610
      386 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1592     G  0   2     75.710   726.830
      387 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 19 1239013       G  0   2     75.620   779.610
      388 Pajor Edward                   1 PL 0314 19 1969     G  0   2     75.550   852.980
      389 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729343       G  0   2     74.920   726.830
      390 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3261     G  0   2     73.910   779.610
      391 Pajor Edward                   1 PL 19 981733        G  0   2     73.290   779.610
      392 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980856        G  0   2     73.170   852.980
      393 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2854     G  0   2     72.960   852.980
      394 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1226      G  0   2     70.780   726.830
      395 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3454     G  0   2     70.500   574.550
      396 Team Stefan                    1 BE 19 5042653       G  0   2     69.940   779.610
      397 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1694     G  0   2     68.550   726.830
      398 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519802        G  0   2     68.210   574.550
      399 Team Twente                    1 NL 19 1326772       G  0   2     67.430   574.550
      400 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1003     G  0   2     67.360   726.830
      401 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995517        G  0   2     67.360   574.550
      402 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5337    G  0   2     66.940   521.770
      403 Monick Nys- Kris Govers        1 BE 19 6200406       G  0   2     66.880   574.550
      404 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2861     G  0   2     66.550   726.830
      405 Jan Bocheńczak                 1 PL 19 692389        G  0   2     66.460   684.180
      406 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2301     G  0   2     65.870   630.760
      407 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326747       G  0   2     65.810   630.760
      408 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469544        G  0   2     65.570   574.550
      409 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361606        G  0   2     65.560   726.830
      410 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1214      G  0   2     65.520   521.770
      411 Bracia Team 2                  1 PL 19 949064        G  0   2     65.500   684.180
      412 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577921        G  0   2     64.800   448.400
      413 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368567        G  0   2     64.570   630.760
      414 BOSKI                          1 PL 19 321289        G  0   2     64.050   684.180
      415 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5656     G  0   2     63.980   630.760
      416 Jan Nowak                      1 PL 0294 19 4618     G  0   2     63.890   574.550
      417 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2502     G  0   2     63.880   479.120
      418 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 902      G  0   2     63.520   574.550
      419 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350297       G  0   2     63.260   630.760
      420 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190281       G  0   2     63.160   574.550
      421 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4417      G  0   2     62.890   448.400
      422 GROSIK                         1 PL 19 678446        G  0   2     62.720   448.400
      423 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996812        G  0   2     62.360   448.400
      424 MIGIEL& BEKTER 1               1 PL 19 323470        G  0   2     62.050   448.400
      425 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5176    G  0   2     61.780   448.400
      426 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4908     G  0   2     61.770   448.400
      427 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2579     G  0   2     61.670   448.400
      428 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 976     G  0   2     61.650   684.180
      429 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3581     G  0   2     61.590   684.180
      430 JARUMI                         1 PL 19 814630        G  0   2     61.460   630.760
      431 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 164      G  0   2     61.410   684.180
      432 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3859     G  0   2     61.370   630.760
      433 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2335    G  0   2     61.350   574.550
      434 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2632     G  0   2     61.250   448.400
      435 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079905       G  0   2     61.040   448.400
      436 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3123     G  0   2     60.920   521.770
      437 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 475      G  0   2     60.800   574.550
      438 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 459         G  0   2     60.540   448.400
      439 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 605      G  0   2     60.490   448.400
      440 Tyka Stanisław                 1 PL 19 981300        G  0   2     60.350   448.400
      441 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981117        G  0   2     59.790   630.760
      442 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 162      G  0   2     59.710   630.760
      443 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1642     G  0   2     59.680   479.120
      444 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 234     G  0   2     59.670   448.400
      445 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361160        G  0   2     59.560   479.120
      446 GROSIK                         1 PL 0231 19 912      G  0   2     59.530   521.770
      447 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9821     G  0   2     58.620   630.760
      448 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3442     G  0   2     58.360   448.400
      449 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4328     G  0   2     58.170   448.400
      450 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8056     G  0   2     57.990   448.400
      451 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2   1 GB 19 V 17902       G  0   2     57.420   448.400
      452 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08257       G  0   2     57.350   448.400
      453 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124558        G  0   2     57.260   479.120
      454 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239017       G  0   2     57.230   479.120
      455 REMUS                          1 PL 063 19 9102      G  0   2     57.090   405.750
      456 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 322     G  0   2     56.720   448.400
      457 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5995     G  0   2     56.570   448.400
      458 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08222       G  0   2     56.460   405.750
      459 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500328       G  0   2     56.080   448.400
      460 KERAJE                         1 PL 098 19 12013     G  0   2     56.070   448.400
      461 Wójciak Leon 2                 1 PL 0235 19 4835     G  0   2     55.890   425.700
      462 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469555        G  0   2     55.700   425.700
      463 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124544        G  0   2     55.540   405.750
      464 Team Twente                    1 NL 19 1310317       G  0   2     55.460   425.700
      465 USZEW - CITY                   1 PL 19 683234        G  0   2     55.450   479.120
      466 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752676        G  0   2     55.210   425.700
      467 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5200     G  0   2     55.140   479.120
      468 Górka Marian                   1 PL 19 547026        G  0   2     55.110   425.700
      469 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131305       G  0   2     55.100   405.750
      470 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993506        G  0   2     54.650   479.120
      471 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 235801        G  0   2     54.500   425.700
      472 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521010        G  0   2     54.440   425.700
      473 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078174       G  0   2     54.400   479.120
      474 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 641     G  0   2     54.390   352.330
      475 Piotr B.                       1 PL 0315 19 246      G  0   2     54.290   405.750
      476 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 1152822       G  0   2     54.090   425.700
      477 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2102     G  0   2     54.080   479.120
      478 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7438     G  0   2     54.000   448.400
      479 Team Menten- en Stefan         1 BE 19 2036384       G  0   2     54.000   425.700
      480 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7013     G  0   2     53.940   405.750
      481 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335369       G  0   2     53.880   352.970
      482 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8663     G  0   2     53.680   425.700
      483 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2176     G  0   2     53.380   479.120
      484 MARCIN                         1 PL 19 694104        G  0   2     53.290   425.700
      485 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200317       G  0   2     53.280   405.750
      486 GVC Team                       1 PL 0347 19 9630     G  0   2     53.270   479.120
      487 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2096     G  0   2     52.720   352.330
      488 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5501     G  0   2     52.680   425.700
      489 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 478      G  0   2     52.620   352.970
      490 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993512        G  0   2     52.340   405.750
      491 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977801        G  0   2     52.160   405.750
      492 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 103       G  0   2     52.160   352.970
      493 Michalski Sebastian            1 PL 19 537324        G  0   2     52.140   405.750
      494 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 302     G  0   2     51.910   352.970
      495 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1975     G  0   2     51.770   405.750
      496 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657085        G  0   2     51.540   405.750
      497 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995505        G  0   2     51.520   425.700
      498 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 922      G  0   2     51.480   405.750
      499 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659914        G  0   2     51.420   352.970
      500 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2326    G  0   2     51.340   352.330
      501 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1980     G  0   2     51.240   425.700
      502 PATULSKI& BIERYT               1 PL 19 995533        G  0   2     50.930   405.750
      503 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 16      G  0   2     50.920   425.700
      504 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067377       G  0   2     50.580   425.700
      505 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1055    G  0   2     50.560   352.970
      506 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678450        G  0   2     50.390   425.700
      507 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2541     G  0   2     50.380   405.750
      508 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 153       G  0   2     50.350   352.970
      509 JD                             1 PL 0288 19 819      G  0   2     50.330   352.970
      510 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051344 G  0   2     50.190   352.970
      511 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867423        G  0   2     50.120   352.970
      512 Patryk Sikorski                1 AU 19 5320          G  0   2     49.880   405.750
      513 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10928    G  0   2     49.880   352.970
      514 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2633     G  0   2     49.730   425.700
      515 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4125     G  0   2     49.670   352.970
      516 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500314       G  0   2     49.660   425.700
      517 W i L Styczeń                  1 PL 0170 19 7001     G  0   2     49.630   352.330
      518 Kondryszyn Krzysztof 2         1 PL 0289 19 2060     G  0   2     49.620   352.970
      519 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519828        G  0   2     49.450   352.970
      520 MASTER TEAM 3                  1 PL 0442 19 4352     G  0   2     49.440   299.550
      521 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 959      G  0   2     49.430   405.750
      522 ERETT                          1 DV 03268 19 652     G  0   2     49.310   352.970
      523 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6421     G  0   2     49.270   352.970
      524 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 967      G  0   2     49.260   352.970
      525 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1989     G  0   2     49.200   352.330
      526 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521963        G  0   2     49.170   352.970
      527 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10254    G  0   2     49.120   352.330
      528 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051345 G  0   2     48.980   352.970
      529 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 19 1038     G  0   2     48.700   352.970
      530 Koczan Wojciech                1 PL 0244 19 11456    G  0   2     48.640   352.330
      531 GROSIK                         1 PL 0231 19 917      G  0   2     48.470   352.330
      532 Jarzmik Grzegorz               1 PL 19 980193        G  0   2     48.420   352.970
      533 Team Kogut                     1 PL 0418 19 2979     G  0   2     48.330   405.750
      534 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2307    G  0   2     48.330   352.970
      535 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326738       G  0   2     47.910   352.970
      536 Śniosek Krystian               1 PL 19 756031        G  0   2     47.900   352.970
      537 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 686     G  0   2     47.720   352.970
      538 Tokarczyk Jan                  1 PL 0288 19 764      G  0   2     47.680   352.330
      539 Comb. Bevers- Bos              1 NL 19 1051772       G  0   2     47.540   352.330
      540 Górka Marian                   1 PL 19 547012        G  0   2     47.380   352.970
      541 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5659     G  0   2     47.300   299.550
      542 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979701        G  0   2     47.170   299.550
      543 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167714       G  0   2     47.140   299.550
      544 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4401      G  0   2     46.990   352.970
      545 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 407      G  0   2     46.720   352.330
      546 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977820        G  0   2     46.260   352.330
      547 JD                             1 PL 0288 19 823      G  0   2     46.200   299.550
      548 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2505     G  0   2     46.130   352.330
      549 Team Kogut                     1 PL 0218 19 135      G  0   2     46.050   352.330
      550 Oliwia                         1 PL 19 982507        G  0   2     45.530   352.970
      551 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2422     G  0   2     45.500   352.970
      552 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050417       G  0   2     44.780   352.970
      553 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5663     G  0   2     44.770   299.550
      554 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5992     G  0   2     44.490   299.550
      555 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76857       G  0   2     44.110   299.550
      556 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1355     G  0   2     44.110   299.550
      557 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 926      G  0   2     44.010   256.900
      558 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422817        G  0   2     43.910   256.900
      559 KOTEK 1                        1 PL 19 511168        G  0   2     43.420   256.900
      560 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322138       G  0   2     43.390   256.900
      561 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3445     G  0   2     43.290   299.550
      562 COBA team                      1 PL 19 384908        G  0   2     43.270   299.550
      563 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1439     G  0   2     43.240   256.900
      564 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6425     G  0   2     43.240   256.900
      565 Łukasz Zych 2                  1 PL 0314 19 1593     G  0   2     43.200   256.900
      566 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980842        G  0   2     42.990   256.900
      567 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3110     G  0   2     42.280   256.900
      568 Team MAZURY 1                  1 BE 19 2041715       G  0   2     42.130   299.550
      569 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 825     G  0   2     42.130   256.900
      570 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4848     G  0   2     42.110   299.550
      571 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1972     G  0   2     42.030   256.900
      572 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1051     G  0   2     42.020   256.900
      573 Ziggy Szuba                    1 AU 19 94            G  0   2     42.000   256.900
      574 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2524     G  0   2     41.960   256.900
      575 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 265     G  0   2     41.950   256.900
      576 MAŁGORZATA                     1 PL 19 980102        G  0   2     41.620   299.550
      577 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8022     G  0   2     41.450   256.900
      578 Ziętara Bartłomiej             1 PL 19 519683        G  0   2     41.270   299.550
      579 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17878       G  0   2     41.080   256.900
      580 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019145       G  0   2     41.040   256.900
      581 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067362       G  0   2     40.960   256.900
      582 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317264        G  0   2     40.820   256.900
      583 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1440     G  0   2     40.660   256.900
      584 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5506     G  0   2     40.550   256.900
      585 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 13      G  0   2     40.380   256.900
      586 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200349       G  0   2     40.060   256.900
      587 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5164     G  0   2     39.650   256.900
      588 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079957       G  0   2     39.370   256.900
      589 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138180        G  0   2     39.180   256.900
      590 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368600        G  0   2     39.180   256.900
      591 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965831        G  0   2     39.180   256.900
      592 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3371     G  0   2     38.560   256.900
      593 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8691     G  0   2     38.450   256.900
      594 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042602       G  0   2     38.390   256.900
      595 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1662     G  0   2     38.360   256.900
      596 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469587        G  0   2     38.220   256.900
      597 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8023     G  0   2     38.040   256.900
      598 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76859       G  0   2     37.790   256.900
      599 Kupień Wojciech                1 PL 19 361897        G  0   2     37.710   256.900
      600 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 681     G  0   2     36.970   256.900
      601 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08253       G  0   2     36.930   256.900
      602 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239007       G  0   2     36.750   256.900
      603 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14077    G  0   2     36.460   256.900
      604 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1912     G  0   1     48.390   529.020
      605 JARUMI                         1 PL 19 814628        G  0   1     47.980   529.020
      606 Karbowski Rafał                1 PL 19 321280        G  0   1     47.940   529.020
      607 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 60       G  0   1     47.680   529.020
      608 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4920     G  0   1     47.190   529.020
      609 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3864     G  0   1     46.850   529.020
      610 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2208     G  0   1     46.820   529.020
      611 Team Jans-Senden               1 BE 19 5106154       G  0   1     45.690   529.020
      612 Bracia Team 2                  1 PL 19 659937        G  0   1     45.470   529.020
      613 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018594       G  0   1     45.020   529.020
      614 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1308     G  0   1     44.980   529.020
      615 Team Paula                     1 NL 19 1032016       G  0   1     44.190   529.020
      616 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14691    G  0   1     44.010   529.020
      617 Team Hoensbroek                1 NL 19 1117703       G  0   1     43.710   529.020
      618 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4355     G  0   1     43.480   529.020
      619 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688809        G  0   1     43.450   529.020
      620 The Lever Syndicate 3          1 GB 19 02186         G  0   1     43.410   529.020
      621 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5993     G  0   1     42.660   529.020
      622 MAREK & HENIEK                 1 PL 0315 19 479      G  0   1     42.360   529.020
      623 Adam Młynarski                 1 PL 19 522629        G  0   1     42.020   529.020
      624 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752660        G  0   1     41.990   529.020
      625 SOCAŁA x BABIŃSKI 2            1 PL 017 19 2258      G  0   1     41.570   529.020
      626 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2032     G  0   1     41.390   529.020
      627 Combinatie Post                1 NL 19 1279973       G  0   1     41.240   529.020
      628 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4116     G  0   1     40.640   529.020
      629 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 19 1437     G  0   1     40.000   529.020
      630 USZEW - CITY                   1 PL 19 683230        G  0   1     39.730   323.960
      631 Ralf Nisbach                   1 DV 07093 19 48      G  0   1     39.090   323.960
      632 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 923     G  0   1     38.620   323.960
      633 Team Paula                     1 NL 19 1032008       G  0   1     38.570   323.960
      634 Górka Mateusz                  1 PL 19 547580        G  0   1     38.440   323.960
      635 Team Jans-Senden               1 BE 19 5106132       G  0   1     38.350   323.960
      636 HELGO                          1 DV 01841 19 327     G  0   1     38.270   323.960
      637 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488852       G  0   1     37.800   323.960
      638 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361623        G  0   1     37.780   323.960
      639 Ralf Nisbach                   1 DV 07093 19 49      G  0   1     37.580   323.960
      640 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389775       G  0   1     37.510   323.960
      641 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 19 1436     G  0   1     37.040   323.960
      642 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 287      G  0   1     36.790   323.960
      643 DOLSK Team                     1 PL 19 310401        G  0   1     36.320   323.960
      644 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8508     G  0   1     36.270   323.960
      645 Rak Stanisław                  1 PL 19 681118        G  0   1     36.200   323.960
      646 Team Coos v Houten             1 NL 19 1489314       G  0   1     36.120   323.960
      647 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490246       G  0   1     36.100   323.960
      648 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1012     G  0   1     36.020   323.960
      649 The Lever Syndicate 3          1 GB 19 02174         G  0   1     35.930   323.960
      650 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689218        G  0   1     35.850   323.960
      651 Stani                          1 PL 0231 19 1707     G  0   1     35.800   323.960
      652 Adam Młynarski                 1 PL 19 522608        G  0   1     35.780   323.960
      653 Banek Robert                   1 PL 19 998485        G  0   1     35.680   323.960
      654 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335363       G  0   1     35.480   323.960
      655 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4325     G  0   1     35.460   323.960
      656 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1948     G  0   1     35.380   323.960
      657 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4949     G  0   1     35.280   323.960
      658 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 23      G  0   1     35.210   323.960
      659 DRZAZGA JERZY                  1 PL 0315 19 2206     G  0   1     35.060   323.960
      660 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223950       G  0   1     34.940   323.960
      661 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08248       G  0   1     34.840   323.960
      662 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10261    G  0   1     34.770   323.960
      663 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051385 G  0   1     34.740   323.960
      664 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520572        G  0   1     34.720   323.960
      665 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678445        G  0   1     34.540   250.590
      666 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041594       G  0   1     34.490   323.960
      667 Marcin Korepta                 1 PL 19 982053        G  0   1     34.470   323.960
      668 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239003       G  0   1     34.370   323.960
      669 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 140      G  0   1     34.210   250.590
      670 The Lever Syndicate 3          1 GB 19 02158         G  0   1     34.120   323.960
      671 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1048     G  0   1     34.070   323.960
      672 CARODOM                        1 PL 19 140112        G  0   1     34.000   250.590
      673 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041675       G  0   1     33.800   323.960
      674 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218058      G  0   1     33.730   323.960
      675 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 455      G  0   1     33.500   250.590
      676 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4906     G  0   1     33.480   323.960
      677 Śniosek Krystian               1 PL 0312 19 7846     G  0   1     33.430   323.960
      678 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 463      G  0   1     33.360   323.960
      679 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 6       G  0   1     33.250   250.590
      680 AAHH LOFT                      1 NL 19 1591960       G  0   1     33.140   323.960
      681 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1736     G  0   1     33.110   323.960
      682 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980903        G  0   1     32.990   323.960
      683 AAHH LOFT                      1 NL 19 1591959       G  0   1     32.890   323.960
      684 Górka Mateusz                  1 PL 19 547578        G  0   1     32.640   323.960
      685 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488853       G  0   1     32.520   323.960
      686 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8008     G  0   1     32.300   323.960
      687 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218118      G  0   1     32.120   323.960
      688 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4837     G  0   1     32.120   250.590
      689 Team Alaerts                   1 BE 19 5074492       G  0   1     32.070   323.960
      690 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 429      G  0   1     32.000   250.590
      691 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 980     G  0   1     31.710   250.590
      692 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190298       G  0   1     31.670   250.590
      693 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2513     G  0   1     31.540   250.590
      694 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2843     G  0   1     31.120   250.590
      695 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657088        G  0   1     30.960   250.590
      696 Stani                          1 PL 0231 19 1797     G  0   1     30.810   250.590
      697 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517274        G  0   1     30.670   250.590
      698 GVC Team                       1 PL 0347 19 9604     G  0   1     30.540   250.590
      699 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959410        G  0   1     30.100   250.590
      700 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 19      G  0   1     30.080   250.590
      701 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688855        G  0   1     30.000   197.810
      702 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14009    G  0   1     29.770   197.810
      703 GROSIK                         1 PL 19 678437        G  0   1     29.580   250.590
      704 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1643     G  0   1     29.520   250.590
      705 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979705        G  0   1     29.460   250.590
      706 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2958     G  0   1     29.120   250.590
      707 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 19 663106        G  0   1     29.080   250.590
      708 W.W. Team Mediterraneo         1 PL 0289 19 2124     G  0   1     28.940   250.590
      709 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 700     G  0   1     28.920   197.810
      710 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520576        G  0   1     28.850   250.590
      711 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521126        G  0   1     28.830   197.810
      712 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4940     G  0   1     28.730   250.590
      713 Oleksy Bolesław                1 PL 0231 19 7731     G  0   1     28.460   250.590
      714 Team Paula                     1 NL 19 1032002       G  0   1     28.270   250.590
      715 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547640        G  0   1     28.210   250.590
      716 Lech Paśko                     1 PL 094 19 5404      G  0   1     28.160   197.810
      717 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1465     G  0   1     27.550   197.810
      718 Forczek Dariusz                1 PL 19 662207        G  0   1     27.460   197.810
      719 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051258       G  0   1     27.200   197.810
      720 Team Ravels                    1 BE 19 6088897       G  0   1     26.640   197.810
      721 Team Ravels                    1 BE 19 6089481       G  0   1     26.590   197.810
      722 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8408     G  0   1     26.480   197.810
      723 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2402     G  0   1     26.410   197.810
      724 Kosiorowski Adam               1 PL 19 585049        G  0   1     26.150   197.810
      725 Team Stefan                    1 BE 19 2047810       G  0   1     26.050   197.810
      726 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14045    G  0   1     25.920   197.810
      727 W i L Styczeń                  1 PL 19 411222        G  0   1     25.590   197.810
      728 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2408     G  0   1     25.420   197.810
      729 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1008     G  0   1     25.330   197.810
      730 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5507     G  0   1     25.100   197.810
      731 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 26      G  0   1     25.080   197.810
      732 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1015     G  0   1     25.010   197.810
      733 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 169     G  0   1     25.000   155.160
      734 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078181       G  0   1     24.970   155.160
      735 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 13      G  0   1     24.900   155.160
      736 Kościelny Wiesław 2            1 PL 19 965884        G  0   1     24.840   155.160
      737 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 907     G  0   1     24.730   155.160
      738 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657078        G  0   1     24.640   155.160
      739 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996821        G  0   1     24.630   197.810
      740 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829041        G  0   1     24.560   155.160
      741 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5522     G  0   1     24.390   155.160
      742 CARODOM                        1 PL 029 19 989       G  0   1     24.370   197.810
      743 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7016     G  0   1     24.270   155.160
      744 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2316    G  0   1     24.260   197.810
      745 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547635        G  0   1     24.250   155.160
      746 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2323    G  0   1     24.170   197.810
      747 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76858       G  0   1     24.130   155.160
      748 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657093        G  0   1     24.120   155.160
      749 Rak Stanisław                  1 PL 19 681129        G  0   1     24.050   197.810
      750 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17876       G  0   1     24.030   197.810
      751 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 290      G  0   1     24.030   197.810
      752 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1911     G  0   1     23.860   155.160
      753 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041700       G  0   1     23.780   155.160
      754 KUSIONOWIE                     1 PL 0318 19 1226     G  0   1     23.730   155.160
      755 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 29      G  0   1     23.680   155.160
      756 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361617        G  0   1     23.650   155.160
      757 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4354     G  0   1     23.410   155.160
      758 Bobak Krzysiek                 1 AU 19 5315          G  0   1     23.350   155.160
      759 Krzysek & Krzysiek             1 PL 0235 19 819      G  0   1     23.340   155.160
      760 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 1        G  0   1     23.110   155.160
      761 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067207       G  0   1     22.660   155.160
      762 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019206       G  0   1     22.470   155.160
      763 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9936     G  0   1     22.440   155.160
      764 Combinatie Post                1 NL 19 1279970       G  0   1     22.320   155.160
      765 Tomasz Kubik                   1 PL 19 1157970       G  0   1     22.310   155.160
      766 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1054     G  0   1     22.090   155.160
      767 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10913    G  0   1     22.050   155.160
      768 Adam Młynarski                 1 PL 19 522623        G  0   1     21.980   155.160
      769 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1668     G  0   1     21.830   155.160
      770 Team Koningshoeve 1            1 BE 19 2047327       G  0   1     21.800   155.160
      771 GVC Team                       1 PL 0347 19 9611     G  0   1     21.770   155.160
      772 Górka Marian                   1 PL 19 547011        G  0   1     21.580   155.160
      773 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757356       G  0   1     21.530   155.160
      774 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 146       G  0   1     21.370   155.160
      775 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659908        G  0   1     21.320   155.160
      776 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959404        G  0   1     21.320   155.160
      777 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688840        G  0   1     21.230   155.160
      778 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 820     G  0   1     21.200   155.160
      779 MASTER TEAM 5                  1 PL 19 976627        G  0   1     21.190   155.160
      780 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5110     G  0   1     21.170   155.160
      781 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2355    G  0   1     20.880   155.160
      782 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1614     G  0   1     20.760   155.160
      783 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2507     G  0   1     20.750   155.160
      784 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071085       G  0   1     20.490   155.160
      785 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 420      G  0   1     20.470   155.160
      786 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8409     G  0   1     20.410   155.160
      787 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757350       G  0   1     20.350   155.160
      788 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1227      G  0   1     20.340   155.160
      789 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521993        G  0   1     20.190   155.160
      790 Śniosek Krystian               1 PL 19 756025        G  0   1     20.160   155.160
      791 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 295      G  0   1     20.010   155.160
      792 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106126       G  0   1     19.980   101.740
      793 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 8       G  0   1     19.960   101.740
      794 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4301     G  0   1     19.920   101.740
      795 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4424      G  0   1     19.900   101.740
      796 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422820        G  0   1     19.780   101.740
      797 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08260       G  0   1     19.730   101.740
      798 KUBA - OLA                     1 PL 19 660205        G  0   1     19.690   101.740
      799 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051384 G  0   1     19.690   101.740
      800 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41339       G  0   1     19.540   101.740
      801 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1442     G  0   1     19.530   101.740
      802 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8529     G  0   1     19.450   101.740
      803 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8700     G  0   1     19.370   101.740
      804 Forczek Dariusz                1 PL 19 662026        G  0   1     19.340   101.740
      805 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2621     G  0   1     19.210   101.740
      806 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1599     G  0   1     19.110   101.740
      807 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190304       G  0   1     19.090   101.740
      808 MARCIN                         1 PL 19 694102        G  0   1     19.060   101.740
      809 SEBASTIAN S                    1 PL 19 787060        G  0   1     19.020   101.740
      810 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8060     G  0   1     18.980   101.740
      811 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976778        G  0   1     18.960   101.740
      812 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422812        G  0   1     18.940   101.740
      813 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829034        G  0   1     18.930   101.740
      814 Górniak Andrzej                1 PL 19 971010        G  0   1     18.910   101.740
      815 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2171     G  0   1     18.850   101.740
      816 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469602        G  0   1     18.840   101.740
      817 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3080     G  0   1     18.820   101.740
      818 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 70       G  0   1     18.790   101.740
      819 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218117      G  0   1     18.730   101.740
      820 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 629     G  0   1     18.690   101.740
      821 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 471      G  0   1     18.630   101.740
      822 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 980811        G  0   1     18.550   101.740
      823 Kupka-Śmiłowski 3              1 PL 19 368593        G  0   1     18.520   101.740
      824 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 481      G  0   1     18.510   101.740
      825 Kalemba Klaudek                1 AU 19 77            G  0   1     18.500   101.740
      826 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8404     G  0   1     18.450   101.740
      827 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317282        G  0   1     18.420   101.740
      828 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138195        G  0   1     18.360   101.740
      829 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521003        G  0   1     18.360   101.740
      830 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41337       G  0   1     18.310   101.740
      831 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657072        G  0   1     18.300   101.740
      832 Micyk Wiesław                  1 PL 0412 19 428      G  0   1     18.290   101.740
      833 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473341        G  0   1     18.250   101.740
      834 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 11833       G  0   1     18.230   101.740
      835 Patryk Sikorski                1 AU 19 5354          G  0   1     18.220   101.740
      836 Team Fever Free                1 BE 19 2004006       G  0   1     18.190   101.740
      837 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8004     G  0   1     18.170   101.740
      838 Stępień Bogdan 1               1 PL 19 1067209       G  0   1     18.160   101.740
      839 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4310     G  0   1     18.140   101.740
      840 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3452     G  0   1     18.100   101.740
      841 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787041        G  0   1     18.070   101.740
      842 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384965        G  0   1     18.060   101.740
      843 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 353     G  0   1     18.030   101.740
      844 Józek                          1 PL 0314 19 3251     G  0   1     18.020   101.740
      845 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995599        G  0   1     17.990   101.740
      846 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687208        G  0   1     17.940   101.740
      847 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4333     G  0   1     17.900   101.740
      848 Combinatie Post                1 NL 19 1279963       G  0   1     17.850   101.740
      849 ADEK                           1 PL 0232 19 5097     G  0   1     17.730   101.740
      850 JOHNY                          1 PL 0313 19 531      G  0   1     17.710   101.740
      851 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7911     G  0   1     17.690   101.740
      852 The Lever Syndicate 1          1 GB 19 02183         G  0   1     17.670   101.740
      853 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737751       G  0   1     17.670   101.740
      854 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3586     G  0   1     17.640   101.740
      855 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 725       G  0   1     17.570   101.740
      856 Haffner R.                     1 DV 02241 19 334     G  0   1     17.550   101.740
      857 The Lever Syndicate 2          1 GB 19 02167         G  0   1     17.500   101.740
      858 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500326       G  0   1     17.500   101.740
      859 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3221     G  0   1     17.450   101.740
      860 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981128        G  0   1     17.400   101.740
      861 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2238     G  0   1     17.390   101.740
      862 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047347       G  0   1     17.380   101.740
      863 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452078        G  0   1     17.340   101.740
      864 Patryk Sikorski                1 PL 19 384959        G  0   1     17.330   101.740
      865 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 94      G  0   1     17.300   101.740
      866 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051263       G  0   1     17.270   101.740
      867 DOLSK Team                     1 PL 19 310402        G  0   1     17.270   101.740
      868 Oliwia                         1 PL 19 518820        G  0   1     17.260   101.740
      869 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977803        G  0   1     17.230   101.740
      870 Sroka Stanisław                1 PL 0235 19 154      G  0   1     17.210   101.740
      871 COBA team                      1 PL 19 384909        G  0   1     17.200   101.740
      872 J-J                            1 PL 19 1130046       G  0   1     17.180   101.740
      873 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368536        G  0   1     17.160   101.740
      874 Team Deen                      1 NL 19 1032014       G  0   1     17.140   101.740
      875 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977826        G  0   1     17.120   101.740
      876 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2006     G  0   1     17.110   101.740
      877 COBA team                      1 PL 19 384925        G  0   1     17.090   101.740
      878 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1345     G  0   1     17.080   101.740
      879 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1730     G  0   1     17.020   101.740
      880 Comb. Janssen I                1 NL 19 4078158       G  0   1     16.970   101.740
      881 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3633    G  0   1     16.950   101.740
      882 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2922     G  0   1     16.930   101.740
      883 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 3        G  0   1     16.910   101.740
      884 Sobczak Marcin                 1 PL 0412 19 6032     G  0   1     16.910   101.740
      885 Team Fever Free                1 BE 19 3066045       G  0   1     16.880   101.740
      886 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1742     G  0   1     16.830   101.740
      887 GIBA                           1 PL 0231 19 2920     G  0   1     16.810   101.740
      888 Olędzki                        1 PL 0385 19 2936     G  0   1     16.770   101.740
      889 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1901     G  0   1     16.730   101.740
      890 Kołodziej & Matias             1 PL 0197 19 655      G  0   1     16.680   101.740
      891 Team Stefan                    1 BE 19 2047868       G  0   1     16.670   101.740
      892 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218109      G  0   1     16.650   101.740
      893 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2501     G  0   1     16.600   101.740
      894 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678452        G  0   1     16.590   101.740
      895 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389754       G  0   1     16.530   101.740
      896 SMGE Krzysztof Rumik 2         1 PL 19 110029        G  0   1     16.500   101.740
      897 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1737     G  0   1     16.480   101.740
      898 MASTER TEAM 4                  1 PL 19 976785        G  0   1     16.450   101.740
      899 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078175       G  0   1     16.430   101.740
      900 Stani                          1 PL 0231 19 1745     G  0   1     16.420   101.740
      901 Bobak Krzysiek                 1 PL 19 384964        G  0   1     16.410   101.740
      902 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 19 7907     G  0   1     16.360   101.740
      903 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3264     G  0   1     16.340   101.740
      904 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050441       G  0   1     16.310   101.740
      905 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500330       G  0   1     16.270   101.740
      906 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8058     G  0   1     16.220   101.740
      907 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 470      G  0   1     16.210   101.740
      908 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2162     G  0   1     16.170   101.740
      909 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190282       G  0   1     16.130   101.740
      910 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350293       G  0   1     16.090   101.740
      911 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 804     G  0   1     16.080   101.740
      912 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 19 1239024       G  0   1     16.070   101.740
      913 JD                             1 PL 0288 19 821      G  0   1     16.060   101.740
      914 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067201       G  0   1     16.040   101.740
      915 Górka Mateusz                  1 PL 19 547582        G  0   1     16.030   101.740
      916 Team Thieu                     1 BE 19 5018595       G  0   1     16.010   101.740
      917 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 269     G  0   1     16.000   101.740
	  
 




By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij