Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Brzeg z dnia 23.08.19                                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:50:19.0 N 17:23:43.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  250.590 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  348                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1021                           
      5.Ilość konkursów.......................:  337                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1161.00                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1064.78                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,05,50                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,25,20                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 30 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  348   | 1021   |  337  |33.01|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  348   | 1021   |  337  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
                                           z lotu Brzeg, w dniu 23.08.19        
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 11:05:50.41  1161.00   0.98   5-  1-  1  250.590  35.000
     2 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 16       GCM 11:05:55.92  1160.50   1.96   5-  2-  2  250.590  34.980
     3 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577921         GCM 11:05:56.68  1160.43   2.94   4-  4-  3  250.590  34.960
     4 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729365        GCM 11:05:57.49  1160.36   3.92   3-  2-  2  250.590  34.940
     5 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4908      GCM 11:05:58.57  1160.27   4.90   4-  2-  2  250.590  34.920
     6 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17995      GCM 11:05:59.52  1160.18   5.88   3-  1-  1  250.590  34.900
     7 Gabryś Józef                    1 PL 19 165262         GCM 11:06:01.25  1160.03   6.86   3-  2-  2  250.590  34.870
     8 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 11:06:04.17  1159.77   7.84   4-  2-  2  250.590  34.850
     9 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 3        GCM 11:06:06.32  1159.57   8.81   4-  2-  2  250.590  34.830
    10 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4323      GCM 11:06:30.65  1157.40   9.79   5-  3-  3  250.590  34.810
    11 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 11:07:11.28  1153.79  10.77   3-  2-  2  250.590  34.790
    12 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 641      GCM 11:07:13.16  1153.63  11.75   3-  1-  1  250.590  34.770
    13 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689222         GCM 11:07:14.77  1153.48  12.73   5-  1-  1  250.590  34.750
    14 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 11:07:22.71  1152.78  13.71   4-  3-  3  250.590  34.730
    15 RKS                             1 DV 02842 19 184      GCM 11:07:23.28  1152.73  14.69   4-  3-  3  250.590  34.710
    16 LUCKY                           1 PL 19 984435         GCM 11:07:25.15  1152.57  15.67   1-  1-  1  250.590  34.690
    17 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 11:07:25.72  1152.51  16.65   5-  3-  3  250.590  34.670
    18 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218054       GCM 11:07:28.18  1152.30  17.63   4-  1-  1  250.590  34.650
    19 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5109      GCM 11:07:30.64  1152.08  18.61   1-  1-  1  250.590  34.620
    20 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577915         GCM 11:07:34.13  1151.77  19.59   2  <  25>  250.590  34.600
    21 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 11:07:53.21  1150.09  20.57   2-  1-  1  250.590  34.580
    22 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079903        GCM 11:09:12.08  1143.20  21.55   5-  3-  3  250.590  34.560
    23 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678445         GCM 11:09:12.69  1143.14  22.53   3-  1-  1  250.590  34.540
    24 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729334        GCM 11:09:12.89  1143.12  23.51   2          250.590  34.520
    25 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4417       GCM 11:09:14.11  1143.02  24.49   3-  1-  1  250.590  34.500
    25 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577923         GCM 11:09:14.11  1143.02  24.49   3  < 153>  250.590  34.500
    27 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 11:09:14.79  1142.96  26.44   2-  1-  1  250.590  34.460
    28 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2505      GCM 11:09:16.79  1142.78  27.42   3-  2-  2  250.590  34.440
    29 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5176     GCM 11:09:18.33  1142.65  28.40   2-  2-  2  250.590  34.420
    30 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067204        GCM 11:09:18.71  1142.62  29.38   3-  1-  1  250.590  34.400
    31 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042453        GCM 11:09:20.20  1142.49  30.36   3-  1-  1  250.590  34.370
    32 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976607         GCM 11:09:20.80  1142.44  31.34   2  <  76>  250.590  34.350
    32 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688856         GCM 11:09:20.78  1142.44  31.34   5-  1-  1  250.590  34.350
    34 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 11:09:24.02  1142.16  33.30   3-  3-  3  250.590  34.310
    35 HELGO                           1 DV 01841 19 324      GCM 11:09:25.05  1142.07  34.28   2-  1-  1  250.590  34.290
    36 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350286        GCM 11:09:26.95  1141.90  35.26   4-  2-  2  250.590  34.270
    37 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 11:09:34.12  1141.28  36.24   3-  1-  1  250.590  34.250
    38 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 11:09:37.99  1140.95  37.22   4-  3-  3  250.590  34.230
    39 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 140       GCM 11:09:39.28  1140.84  38.20   3-  1-  1  250.590  34.210
    40 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1 PL 0228 19 2429      GCM 11:09:43.97  1140.43  39.18   1-  1-  1  250.590  34.190
    41 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 1024     GCM 11:09:46.17  1140.24  40.16   2-  1-  1  250.590  34.170
    42 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 250      GCM 11:09:49.13  1139.98  41.14   3-  2-  2  250.590  34.150
    43 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019202        GCM 11:09:50.28  1139.88  42.12   2-  1-  1  250.590  34.120
    44 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10195      GCM 11:09:53.30  1139.62  43.10   4-  2-  2  250.590  34.100
    45 Cees Spelt                      1 NL 19 1688988        GCM 11:09:53.64  1139.59  44.07   1-  1-  1  250.590  34.080
    46 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 11:09:56.14  1139.38  45.05   4-  1-  1  250.590  34.060
    47 MIGIEL& BEKTER 1                1 PL 19 323470         GCM 11:09:57.21  1139.29  46.03   1-  1-  1  250.590  34.040
    48 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1976      GCM 11:09:58.92  1139.14  47.01   4-  3-  3  250.590  34.020
    49 CARODOM                         1 PL 19 140112         GCM 11:10:00.40  1139.01  47.99   3-  1-  1  250.590  34.000
    50 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 11:10:01.44  1138.92  48.97   3-  1-  1  250.590  33.980
    51 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051260        GCM 11:10:01.83  1138.89  49.95   3-  1-  1  250.590  33.960
    52 KOTEK 1                         1 PL 19 511099         GCM 11:10:04.49  1138.66  50.93   3-  1-  1  250.590  33.940
    53 Brożyna Edward                  1 PL 19 519302         GCM 11:10:05.89  1138.54  51.91   3-  2-  2  250.590  33.920
    54 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 280        GCM 11:10:14.64  1137.78  52.89   3-  2-  2  250.590  33.900
    55 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8056      GCM 11:10:35.69  1135.97  53.87   3-  1-  1  250.590  33.870
    56 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7013      GCM 11:11:41.48  1130.35  54.85   2-  1-  1  250.590  33.850
    57 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7903      GCM 11:12:04.79  1128.38  55.83   2-  1-  1  250.590  33.830
    58 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4903      GCM 11:12:17.85  1127.27  56.81   4-  2-  2  250.590  33.810
    59 GROSIK                          1 PL 19 678446         GCM 11:12:19.31  1127.15  57.79   5-  3-  3  250.590  33.790
    60 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688820         GCM 11:12:19.42  1127.14  58.77   3-  1-  1  250.590  33.770
    61 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8007      GCM 11:12:20.06  1127.09  59.75   4-  2-  2  250.590  33.750
    62 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152972         GCM 11:12:20.18  1127.08  60.72   2-  2-  2  250.590  33.730
    63 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 11:12:20.74  1127.03  61.70   5-  1-  1  250.590  33.710
    64 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 11:12:20.94  1127.01  62.68   2-  2-  2  250.590  33.690
    64 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 11:12:20.95  1127.01  62.68   5-  1-  1  250.590  33.690
    66 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996812         GCM 11:12:21.13  1127.00  64.64   5-  3-  3  250.590  33.650
    67 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5998      GCM 11:12:21.49  1126.96  65.62   5-  3-  3  250.590  33.620
    68 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2572      GCM 11:12:21.71  1126.95  66.60   5-  3-  3  250.590  33.600
    69 Korepta Dawid                   1 PL 19 982056         GCM 11:12:23.37  1126.81  67.58   1-  1-  1  250.590  33.580
    69 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350298        GCM 11:12:23.35  1126.81  67.58   2          250.590  33.580
    71 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2096      GCM 11:12:23.56  1126.79  69.54   4-  1-  1  250.590  33.540
    72 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7439      GCM 11:12:23.80  1126.77  70.52   4-  3-  3  250.590  33.520
    73 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 455       GCM 11:12:25.45  1126.63  71.50   5-  1-  1  250.590  33.500
    74 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067360        GCM 11:12:25.71  1126.61  72.48   2-  1-  1  250.590  33.480
    75 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 11:12:26.11  1126.58  73.46   2-  1-  1  250.590  33.460
    76 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4349      GCM 11:12:26.41  1126.55  74.44   3          250.590  33.440
    77 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035273        GCM 11:12:27.52  1126.46  75.42   4-  2-  2  250.590  33.420
    77 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1677465        GCM 11:12:27.51  1126.46  75.42   2-  1-  1  250.590  33.420
    79 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 11:12:32.75  1126.01  77.38   5-  3-  3  250.590  33.370
    80 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662020         GCM 11:12:34.74  1125.85  78.35   4-  1-  1  250.590  33.350
    81 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 19 1605      GCM 11:12:42.09  1125.23  79.33   1-  1-  1  250.590  33.330
    82 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2554      GCM 11:12:44.33  1125.04  80.31   2  <  88>  250.590  33.310
    83 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 7        GCM 11:13:07.52  1123.09  81.29   2-  2-  2  250.590  33.290
    84 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14062     GCM 11:13:23.41  1121.76  82.27   4-  1-  1  250.590  33.270
    85 SG Sehnke- Marzeion 2           1 DV 08762 19 6        GCM 11:13:28.93  1121.30  83.25   2          250.590  33.250
    86 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 11:13:29.69  1121.23  84.23   3-  2-  2  250.590  33.230
    87 Frąckowiak Agnieszka            1 PL 19 1200340        GCM 11:13:30.40  1121.17  85.21   1-  1-  1  250.590  33.210
    88 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2579      GCM 11:13:31.83  1121.05  86.19   3          250.590  33.190
    89 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 11:13:35.33  1120.76  87.17   4-  2-  2  250.590  33.170
    90 Piotr B.                        1 PL 0315 19 246       GCM 11:13:36.04  1120.70  88.15   1-  1-  1  250.590  33.150
    91 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138192         GCM 11:13:37.29  1120.60  89.13   3-  2-  2  250.590  33.120
    92 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323476         GCM 11:13:39.74  1120.39  90.11   3-  1-  1  250.590  33.100
    93 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 11:13:41.14  1120.28  91.09   4-  2-  2  250.590  33.080
    94 GOLD PIGEONS GERMANY            1 DV 06164 19 811      GCM 11:13:46.25  1119.85  92.07   3-  1-  1  250.590  33.060
    95 REMUS                           1 PL 063 19 9102       GCM 11:13:47.73  1119.73  93.05   2-  2-  2  250.590  33.040
    96 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 1        GCM 11:13:48.18  1119.69  94.03   2          250.590  33.020
    97 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4418      GCM 11:13:49.89  1119.55  95.00   2-  1-  1  250.590  33.000
    98 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 11:13:50.42  1119.50  95.98   4-  1-  1  250.590  32.980
    99 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131305        GCM 11:13:51.93  1119.38  96.96   5-  3-  3  250.590  32.960
   100 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 11:13:52.27  1119.35  97.94   4-  1-  1  250.590  32.940
   101 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 11:13:52.35  1119.34  98.92   4-  2-  2  250.590  32.920
   102 Tyka Stanisław                  1 PL 19 981300         GCM 11:13:57.39  1118.92  99.90   4-  4-  3  250.590  32.900
   103 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9516      GCM 11:13:58.87  1118.80 100.88   3-  3-  3  250.590  32.870
   104 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08222        GCM 11:13:59.62  1118.74 101.86   3-  2-  2  250.590  32.850
   105 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08250        GCM 11:14:02.02  1118.54 102.84   2          250.590  32.830
   106 Kupka-Śmiłowski 1               1 PL 0143 19 1473      GCM 11:14:05.47  1118.25 103.82   2-  1-  1  250.590  32.810
   107 Gabryś Józef                    1 PL 19 165261         GCM 11:14:38.30  1115.53 104.80   2          250.590  32.790
   108 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 11:14:43.96  1115.06 105.78   5-  1-  1  250.590  32.770
   109 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046252        GCM 11:14:47.02  1114.81 106.76   5-  1-  1  250.590  32.750
   110 Team Fever Free                 1 BE 19 3066039        GCM 11:14:47.57  1114.76 107.74   3-  1-  1  250.590  32.730
   111 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 11:14:49.05  1114.64 108.72   2          250.590  32.710
   112 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 275        GCM 11:14:53.10  1114.30 109.70   2          250.590  32.690
   113 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079905        GCM 11:14:54.57  1114.18 110.68   2  < 138>  250.590  32.670
   114 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 11:14:55.20  1114.13 111.66   4-  1-  1  250.590  32.650
   115 Team Twente                     1 NL 19 1326772        GCM 11:14:55.99  1114.06 112.63   3-  1-  1  250.590  32.620
   116 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2852      GCM 11:14:56.89  1113.99 113.61   5-  2-  2  250.590  32.600
   116 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517276         GCM 11:14:56.88  1113.99 113.61   4-  3-  3  250.590  32.600
   118 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 11:14:57.58  1113.93 115.57   2-  1-  1  250.590  32.560
   119 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521103         GCM 11:14:57.71  1113.92 116.55   4-  3-  3  250.590  32.540
   120 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 11:14:58.07  1113.89 117.53   2-  2-  2  250.590  32.520
   121 J-J                             1 PL 19 1130030        GCM 11:14:58.32  1113.87 118.51   2-  1-  1  250.590  32.500
   122 W i L Styczeń                   1 PL 0170 19 7001      GCM 11:14:58.57  1113.85 119.49   3-  2-  2  250.590  32.480
   123 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489103        GCM 11:14:59.50  1113.77 120.47   2-  1-  1  250.590  32.460
   124 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 11:14:59.86  1113.74 121.45   4-  1-  1  250.590  32.440
   125 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1975      GCM 11:15:01.02  1113.65 122.43   2  < 135>  250.590  32.420
   125 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124544         GCM 11:15:01.03  1113.65 122.43   4-  1-  1  250.590  32.420
   127 RKS                             1 DV 02842 19 183      GCM 11:15:01.64  1113.60 124.39   2  < 286>  250.590  32.370
   128 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3623     GCM 11:15:04.12  1113.39 125.37   3-  1-  1  250.590  32.350
   129 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 11:15:05.43  1113.28 126.35   3-  2-  2  250.590  32.330
   130 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521732         GCM 11:15:07.00  1113.16 127.33   2          250.590  32.310
   131 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 605       GCM 11:15:07.53  1113.11 128.31   2  < 189>  250.590  32.290
   132 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 11:15:08.02  1113.07 129.29   4-  1-  1  250.590  32.270
   133 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 11:15:12.35  1112.71 130.26   3-  1-  1  250.590  32.250
   134 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977831         GCM 11:15:19.89  1112.09 131.24   5-  2-  2  250.590  32.230
   135 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1989      GCM 11:15:39.60  1110.47 132.22   3          250.590  32.210
   136 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2326     GCM 11:15:50.39  1109.59 133.20   4-  2-  2  250.590  32.190
   137 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200317        GCM 11:16:04.02  1108.48 134.18   4-  2-  2  250.590  32.170
   138 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079961        GCM 11:16:23.82  1106.86 135.16   3          250.590  32.150
   139 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4837      GCM 11:16:24.21  1106.83 136.14   3-  1-  1  250.590  32.120
   140 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 11:16:28.30  1106.50 137.12   2  < 305>  250.590  32.100
   141 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3954      GCM 11:16:28.81  1106.45 138.10   3-  2-  2  250.590  32.080
   141 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 11:16:28.81  1106.45 138.10   5-  1-  1  250.590  32.080
   143 Marysia M.                      1 PL 0200 19 2000      GCM 11:16:30.36  1106.33 140.06   2-  2-  2  250.590  32.040
   144 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757351        GCM 11:16:31.41  1106.24 141.04   2-  1-  1  250.590  32.020
   145 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 429       GCM 11:16:34.36  1106.00 142.02   3-  2-  2  250.590  32.000
   146 Body& Skupień 1                 1 PL 0238 19 2970      GCM 11:16:34.67  1105.98 143.00   1-  1-  1  250.590  31.980
   147 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 11:16:35.93  1105.87 143.98   4-  2-  2  250.590  31.960
   148 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959407         GCM 11:16:38.84  1105.64 144.96   3-  2-  2  250.590  31.940
   149 BOICHEV                         1 UKR 19 2415141       GCM 11:16:47.30  1104.95 145.94   2          250.590  31.920
   150 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 11:16:55.11  1104.32 146.91   4-  1-  1  250.590  31.900
   151 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1 PL 19 469639         GCM 11:17:34.53  1101.13 147.89   1-  1-  1  250.590  31.870
   152 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 459          GCM 11:17:34.73  1101.11 148.87   4-  3-  3  250.590  31.850
   153 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577901         GCM 11:17:35.34  1101.06 149.85   4          250.590   0.000
   154 Kołodziej & Matias              1 PL 19 551180         GCM 11:17:39.35  1100.74 150.83   4-  2-  2  250.590  31.810
   155 KOTEK 2                         1 PL 19 511176         GCM 11:17:39.77  1100.70 151.81   3-  1-  1  250.590  31.790
   156 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1026      GCM 11:17:40.40  1100.66 152.79   4-  1-  1  250.590  31.770
   157 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 11:17:40.79  1100.62 153.77   4-  1-  1  250.590  31.750
   158 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 11:17:41.66  1100.55 154.75   4-  1-  1  250.590  31.730
   159 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 980      GCM 11:17:42.11  1100.52 155.73   4-  2-  2  250.590  31.710
   160 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3860      GCM 11:17:43.29  1100.42 156.71   4-  2-  2  250.590  31.690
   161 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190298        GCM 11:17:44.84  1100.30 157.69   2  < 229>  250.590  31.670
   162 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 11:17:46.35  1100.18 158.67   3-  1-  1  250.590  31.650
   163 ERETT                           1 DV 03268 19 640      GCM 11:17:46.53  1100.16 159.65   2          250.590  31.620
   164 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5660      GCM 11:17:46.80  1100.14 160.63   5-  1-  1  250.590  31.600
   165 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 11:17:46.92  1100.13 161.61   3-  1-  1  250.590  31.580
   166 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2632      GCM 11:17:47.47  1100.09 162.59   2          250.590  31.560
   167 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2513      GCM 11:17:47.75  1100.06 163.57   3-  1-  1  250.590  31.540
   168 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 902       GCM 11:17:47.93  1100.05 164.54   4-  1-  1  250.590  31.520
   169 GROSIK                          1 PL 0231 19 917       GCM 11:17:49.15  1099.95 165.52   2  < 261>  250.590  31.500
   170 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980820         GCM 11:17:49.92  1099.89 166.50   5-  2-  2  250.590  31.480
   171 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3454      GCM 11:17:50.56  1099.84 167.48   2  < 212>  250.590  31.460
   172 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3442      GCM 11:17:50.71  1099.82 168.46   2          250.590  31.440
   172 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657085         GCM 11:17:50.72  1099.82 168.46   5-  1-  1  250.590  31.440
   174 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 11:17:51.05  1099.80 170.42   3-  1-  1  250.590  31.400
   175 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 322      GCM 11:17:52.16  1099.71 171.40   4-  2-  2  250.590  31.370
   176 Team Heiligenhafen 2            1 DV 03043 19 234      GCM 11:17:52.44  1099.69 172.38   1-  1-  1  250.590  31.350
   177 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3353      GCM 11:17:52.74  1099.66 173.36   2          250.590  31.330
   178 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8015      GCM 11:17:54.75  1099.50 174.34   2          250.590  31.310
   179 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995517         GCM 11:17:55.31  1099.46 175.32   2-  1-  1  250.590  31.290
   180 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965817         GCM 11:17:55.62  1099.43 176.30   2-  2-  2  250.590  31.270
   181 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5248     GCM 11:17:59.74  1099.10 177.28   2          250.590  31.250
   181 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 11:17:59.73  1099.10 177.28   2-  1-  1  250.590  31.250
   183 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469646         GCM 11:18:00.86  1099.01 179.24   4-  1-  1  250.590  31.210
   184 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5994      GCM 11:18:02.05  1098.91 180.22   2  < 272>  250.590  31.190
   185 Banek Robert                    1 PL 19 998484         GCM 11:18:05.82  1098.61 181.19   2  < 281>  250.590  31.170
   185 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131308        GCM 11:18:05.81  1098.61 181.19   2  < 253>  250.590  31.170
   187 Rzepka Marek i Marcin           1 PL 0316 19 2843      GCM 11:18:21.17  1097.38 183.15   1-  1-  1  250.590  31.120
   188 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2423      GCM 11:18:25.62  1097.02 184.13   4-  1-  1  250.590  31.100
   189 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 922       GCM 11:18:26.96  1096.91 185.11   3  < 197>  250.590  31.080
   190 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521138         GCM 11:18:27.33  1096.89 186.09   2  < 203>  250.590  31.060
   191 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152943         GCM 11:18:28.21  1096.82 187.07   2          250.590  31.040
   192 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051772        GCM 11:18:29.23  1096.74 188.05   2-  1-  1  250.590  31.020
   193 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 11:18:30.80  1096.61 189.03   2  < 211>  250.590  31.000
   194 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6423      GCM 11:18:33.41  1096.40 190.01   3-  1-  1  250.590  30.980
   195 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657088         GCM 11:18:33.74  1096.37 190.99   2-  1-  1  250.590  30.960
   196 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200328        GCM 11:18:34.21  1096.34 191.97   2          250.590  30.940
   197 Tyka Stanisław                  1 PL 0451 19 601       GCM 11:18:34.69  1096.30 192.95   4          250.590   0.000
   198 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 11:18:35.88  1096.20 193.93   3-  1-  1  250.590  30.900
   199 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 11:18:37.34  1096.09 194.91   3-  1-  1  250.590  30.870
   200 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10257     GCM 11:18:38.92  1095.96 195.89   3-  2-  2  250.590  30.850
   201 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980821         GCM 11:18:39.45  1095.92 196.87   2          250.590  30.830
   202 Stani                           1 PL 0231 19 1797      GCM 11:18:39.55  1095.91 197.85   4-  2-  2  250.590  30.810
   203 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 11:18:40.25  1095.85 198.82   3          250.590  30.790
   204 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2312      GCM 11:18:42.14  1095.70 199.80   3-  1-  1  250.590  30.770
   205 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 11:18:42.82  1095.65 200.78   2          250.590  30.750
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   206 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1626      GCM 11:18:43.22  1095.62 201.76   2  < 264>  250.590  30.730
   207 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 11:18:43.34  1095.61 202.74   3-  2-  2  250.590  30.710
   208 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11456     GCM 11:18:43.79  1095.57 203.72   2-  1-  1  250.590  30.690
   209 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517274         GCM 11:18:44.25  1095.54 204.70   2  < 282>  250.590  30.670
   210 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3261      GCM 11:18:45.22  1095.46 205.68   2-  1-  1  250.590  30.650
   211 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 11:18:45.75  1095.41 206.66   3          250.590  30.620
   212 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996836         GCM 11:18:46.48  1095.36 207.64   3          250.590  30.600
   213 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 11:18:47.09  1095.31 208.62   3-  2-  2  250.590  30.580
   214 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223941        GCM 11:18:47.71  1095.26 209.60   3-  2-  2  250.590  30.560
   215 GVC Team                        1 PL 0347 19 9604      GCM 11:18:48.09  1095.23 210.58   4-  1-  1  250.590  30.540
   216 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 27       GCM 11:18:48.74  1095.18 211.56   4-  2-  2  250.590  30.520
   217 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 348          GCM 11:18:52.61  1094.87 212.54   2  < 288>  250.590  30.500
   218 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4328      GCM 11:18:52.85  1094.85 213.52   5-  1-  1  250.590  30.480
   219 Michalski Sebastian             1 PL 19 537324         GCM 11:18:55.03  1094.68 214.50   3-  1-  1  250.590  30.460
   220 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687249         GCM 11:18:55.32  1094.65 215.48   3-  1-  1  250.590  30.440
   221 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3865      GCM 11:18:55.91  1094.60 216.45   2          250.590  30.420
   222 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737750        GCM 11:18:57.87  1094.45 217.43   2-  1-  1  250.590  30.400
   223 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 11:19:00.13  1094.27 218.41   2  < 310>  250.590  30.370
   224 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 11:19:06.95  1093.72 219.39   4-  1-  1  250.590  30.350
   225 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1975      GCM 11:19:12.10  1093.32 220.37   3-  1-  1  250.590  30.330
   226 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 764       GCM 11:19:12.94  1093.25 221.35   2-  1-  1  250.590  30.310
   227 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 11:19:16.36  1092.98 222.33   2          250.590  30.290
   228 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 11:19:17.67  1092.87 223.31   2-  1-  1  250.590  30.270
   229 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190281        GCM 11:19:18.40  1092.82 224.29   3          250.590  30.250
   230 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452089         GCM 11:19:20.93  1092.61 225.27   2-  1-  1  250.590  30.230
   231 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1021      GCM 11:19:21.22  1092.59 226.25   4-  1-  1  250.590  30.210
   232 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 11:19:23.38  1092.42 227.23   2          250.590  30.190
   233 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977801         GCM 11:19:26.03  1092.21 228.21   5-  1-  1  250.590  30.170
   234 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 613      GCM 11:19:27.30  1092.11 229.19   2          250.590  30.150
   235 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 4079813        GCM 11:19:33.25  1091.64 230.17   2          250.590  30.120
   236 TOKARCZYK TEAM                  1 PL 19 959410         GCM 11:19:46.09  1090.62 231.15   2          250.590  30.100
   237 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 19       GCM 11:20:36.32  1086.66 232.13   2          250.590  30.080
   238 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 972      GCM 11:20:40.05  1086.37 233.10   2          250.590  30.060
   239 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08257        GCM 11:20:41.08  1086.29 234.08   5-  1-  1  250.590  30.040
   240 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223955        GCM 11:20:41.97  1086.22 235.06   2          250.590  30.020
   241 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9534      GCM 11:20:42.35  1086.19 236.04   2  < 304>  250.590  30.000
   242 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10254     GCM 11:20:44.58  1086.01 237.02   2          250.590  29.980
   243 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4103      GCM 11:20:47.21  1085.81 238.00   5-  2-  2  250.590  29.960
   244 Jania Marcin 2                  1 PL 0235 19 2634      GCM 11:20:49.16  1085.65 238.98   1-  1-  1  250.590  29.940
   245 Team Deen                       1 NL 19 1032019        GCM 11:20:53.68  1085.30 239.96   4-  1-  1  250.590  29.920
   246 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 11:20:55.25  1085.18 240.94   3-  1-  1  250.590  29.900
   247 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4904      GCM 11:20:55.75  1085.14 241.92   2          250.590  29.870
   248 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 333      GCM 11:20:57.11  1085.03 242.90   2          250.590  29.850
   249 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 11:20:59.56  1084.84 243.88   3-  1-  1  250.590  29.830
   250 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 11:21:00.08  1084.80 244.86   3-  2-  2  250.590  29.810
   251 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 11:21:00.26  1084.78 245.84   4-  2-  2  250.590  29.790
   252 Henk Simonsz Team B             1 NL 19 1223945        GCM 11:21:04.75  1084.43 246.82   2-  1-  1  250.590  29.770
   253 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131316        GCM 11:21:09.50  1084.06 247.80   3          250.590  29.750
   254 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422819         GCM 11:21:12.67  1083.81 248.78   1-  1-  1  250.590  29.730
   255 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2541      GCM 11:21:13.70  1083.73 249.76   2          250.590  29.710
   256 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335353        GCM 11:21:25.53  1082.81 250.73   3-  1-  1  250.590  29.690
   257 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218061       GCM 11:22:01.34  1080.02 251.71   4-  1-  1  250.590  29.670
   258 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 11:23:07.99  1074.88 252.69   2          250.590  29.650
   259 Pajor Edward                    1 PL 19 981733         GCM 11:23:09.13  1074.79 253.67   4-  1-  1  250.590  29.620
   260 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977820         GCM 11:23:10.48  1074.69 254.65   2          250.590  29.600
   261 GROSIK                          1 PL 19 678437         GCM 11:23:11.62  1074.60 255.63   3          250.590  29.580
   262 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 11:23:12.46  1074.54 256.61   2-  1-  1  250.590  29.560
   263 Jan Nowak                       1 PL 0294 19 4618      GCM 11:23:13.04  1074.49 257.59   2          250.590  29.540
   264 Lesiewicz Mateusz               1 PL 0315 19 3248      GCM 11:23:13.71  1074.44 258.57   2          250.590  29.520
   264 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1643      GCM 11:23:13.71  1074.44 258.57   3          250.590  29.520
   266 W i L Styczeń                   1 PL 19 410344         GCM 11:23:14.07  1074.41 260.53   2          250.590  29.480
   267 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979705         GCM 11:23:14.49  1074.38 261.51   2          250.590  29.460
   268 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488851        GCM 11:23:14.58  1074.37 262.49   4-  2-  2  250.590  29.440
   269 Oliwia                          1 PL 19 518834         GCM 11:23:15.72  1074.28 263.47   3-  1-  1  250.590  29.420
   270 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469544         GCM 11:23:16.42  1074.23 264.45   2          250.590  29.400
   271 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 11:23:16.81  1074.20 265.43   2          250.590  29.370
   272 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5995      GCM 11:23:18.67  1074.06 266.41   3          250.590  29.350
   273 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10236     GCM 11:23:19.70  1073.98 267.38   2          250.590  29.330
   274 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488850        GCM 11:23:20.07  1073.95 268.36   3-  2-  2  250.590  29.310
   275 JOHNY                           1 PL 0313 19 540       GCM 11:23:20.82  1073.89 269.34   2-  1-  1  250.590  29.290
   276 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2561      GCM 11:23:21.76  1073.82 270.32   3-  2-  2  250.590  29.270
   277 Team Kogut                      1 PL 0218 19 135       GCM 11:23:23.53  1073.69 271.30   2-  2-  2  250.590  29.250
   278 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071117        GCM 11:23:25.25  1073.55 272.28   4-  1-  1  250.590  29.230
   279 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 11:23:25.86  1073.51 273.26   2          250.590  29.210
   280 Team Alaerts                    1 BE 19 5074497        GCM 11:23:26.54  1073.45 274.24   2-  1-  1  250.590  29.190
   281 Banek Robert                    1 PL 19 998499         GCM 11:23:28.03  1073.34 275.22   3          250.590  29.170
   282 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519802         GCM 11:23:28.42  1073.31 276.20   3          250.590  29.150
   283 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2958      GCM 11:23:28.84  1073.28 277.18   2-  1-  1  250.590  29.120
   284 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2108      GCM 11:23:29.83  1073.20 278.16   2          250.590  29.100
   285 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 19 663106         GCM 11:23:30.69  1073.14 279.14   4-  1-  1  250.590  29.080
   286 RKS                             1 DV 02842 19 186      GCM 11:23:34.14  1072.87 280.12   3          250.590  29.060
   287 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976798         GCM 11:23:37.13  1072.65 281.10   2-  1-  1  250.590  29.040
   288 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 387          GCM 11:23:39.72  1072.45 282.08   3          250.590  29.020
   289 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 881       GCM 11:23:43.86  1072.13 283.06   2-  1-  1  250.590  29.000
   290 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2335     GCM 11:23:45.78  1071.98 284.04   2          250.590  28.980
   290 Monick Nys- Kris Govers         1 BE 19 6200406        GCM 11:23:45.76  1071.98 284.04   2-  1-  1  250.590  28.980
   292 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2124      GCM 11:23:47.28  1071.87 285.99   2-  1-  1  250.590  28.940
   293 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993512         GCM 11:23:49.66  1071.69 286.97   3-  1-  1  250.590  28.920
   294 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 11:23:51.13  1071.57 287.95   4-  1-  1  250.590  28.900
   294 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050440        GCM 11:23:51.15  1071.57 287.95   4-  1-  1  250.590  28.900
   296 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520576         GCM 11:23:51.59  1071.54 289.91   4-  1-  1  250.590  28.850
   297 Brożyna Edward                  1 PL 19 519304         GCM 11:23:53.13  1071.42 290.89   2          250.590  28.830
   298 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1061     GCM 11:23:53.87  1071.36 291.87   2-  1-  1  250.590  28.810
   299 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757352        GCM 11:23:54.16  1071.34 292.85   3-  1-  1  250.590  28.790
   300 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 959       GCM 11:23:55.89  1071.21 293.83   2-  2-  2  250.590  28.770
   301 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1 GB 19 V 17902        GCM 11:23:59.79  1070.91 294.81   1-  1-  1  250.590  28.750
   302 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4940      GCM 11:24:01.55  1070.78 295.79   2          250.590  28.730
   303 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5591     GCM 11:24:03.63  1070.62 296.77   3-  1-  1  250.590  28.710
   304 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 11:24:05.13  1070.51 297.75   3          250.590  28.690
   305 Kupień Wojciech                 1 PL 0137 19 7438      GCM 11:24:05.65  1070.47 298.73   3          250.590  28.670
   305 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4409       GCM 11:24:05.56  1070.47 298.73   4-  2-  2  250.590  28.670
   307 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 11:24:08.26  1070.27 300.69   2          250.590  28.620
   308 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 475       GCM 11:24:09.02  1070.21 301.67   3-  1-  1  250.590  28.600
   309 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 11:24:10.53  1070.09 302.64   2          250.590  28.580
   310 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335371        GCM 11:24:10.96  1070.06 303.62   3          250.590  28.560
   311 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 0385 19 2505      GCM 11:24:23.72  1069.09 304.60   2          250.590  28.540
   312 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5320           GCM 11:24:24.05  1069.07 305.58   3-  1-  1  250.590  28.520
   313 REMUS                           1 PL 063 19 9126       GCM 11:24:35.49  1068.20 306.56   2          250.590  28.500
   314 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500328        GCM 11:24:38.18  1067.99 307.54   3-  1-  1  250.590  28.480
   315 Oleksy Bolesław                 1 PL 0231 19 7731      GCM 11:24:39.78  1067.87 308.52   2-  1-  1  250.590  28.460
   316 Pęcak Józef                     1 PL 19 978210         GCM 11:24:40.60  1067.81 309.50   3-  1-  1  250.590  28.440
   317 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1 PL 0368 19 787       GCM 11:24:43.43  1067.59 310.48   2          250.590  28.420
   318 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 407       GCM 11:24:44.66  1067.50 311.46   2          250.590  28.400
   319 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 11:24:45.91  1067.41 312.44   2          250.590  28.370
   320 KUBA - OLA                      1 PL 19 660237         GCM 11:24:46.62  1067.35 313.42   2          250.590  28.350
   321 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 11:24:46.76  1067.34 314.40   2          250.590  28.330
   322 KERAJE                          1 PL 098 19 12013      GCM 11:24:47.24  1067.31 315.38   4-  1-  1  250.590  28.310
   323 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 11:24:49.23  1067.16 316.36   2-  1-  1  250.590  28.290
   324 Team Paula                      1 NL 19 1032002        GCM 11:24:52.95  1066.87 317.34   4-  1-  1  250.590  28.270
   325 Team Stefan                     1 BE 19 5042653        GCM 11:24:53.32  1066.85 318.32   3-  1-  1  250.590  28.250
   326 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 4         GCM 11:24:55.11  1066.71 319.29   4-  1-  1  250.590  28.230
   327 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547640         GCM 11:24:55.89  1066.65 320.27   3-  1-  1  250.590  28.210
   328 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965824         GCM 11:25:00.02  1066.34 321.25   2          250.590  28.190
   329 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 11:25:03.02  1066.11 322.23   2-  1-  1  250.590  28.170
   330 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752661         GCM 11:25:06.22  1065.87 323.21   3-  1-  1  250.590  28.150
   331 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 11:25:09.32  1065.64 324.19   3-  1-  1  250.590  28.120
   332 Team Kogut                      1 PL 0418 19 2979      GCM 11:25:11.91  1065.44 325.17   2          250.590  28.100
   333 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995533         GCM 11:25:13.66  1065.31 326.15   3-  1-  1  250.590  28.080
   334 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 11:25:17.38  1065.03 327.13   2          250.590  28.060
   335 MARCIN                          1 PL 19 694107         GCM 11:25:17.94  1064.98 328.11   3-  1-  1  250.590  28.040
   336 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 11:25:19.39  1064.88 329.09   3-  1-  1  250.590  28.020
   337 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4413       GCM 11:25:20.63  1064.78 330.07   2          250.590  28.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   338 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 457       GCM 11:25:22.50  1064.64   0.00   2          250.590   0.000
   339 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326760        GCM 11:25:24.12  1064.52   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   340 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 60        GCM 11:25:32.05  1063.92   0.00   2          250.590   0.000
   341 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 11:25:33.31  1063.83   0.00   2          250.590   0.000
   342 Team Coos v Houten              1 NL 19 1489314        GCM 11:25:34.36  1063.75   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   343 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 292      GCM 11:25:35.25  1063.68   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   344 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 11:25:38.66  1063.42   0.00   3          250.590   0.000
   345 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5656      GCM 11:25:39.50  1063.36   0.00   2          250.590   0.000
   346 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657100         GCM 11:25:42.80  1063.11   0.00   2          250.590   0.000
   347 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 11:25:47.01  1062.80   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   348 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 11:25:50.03  1062.57   0.00   2          250.590   0.000
   349 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 11:25:50.40  1062.54   0.00   3          250.590   0.000
   350 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688825         GCM 11:25:52.74  1062.37   0.00   2          250.590   0.000
   351 Górka Mateusz                   1 PL 19 547582         GCM 11:25:52.93  1062.35   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   352 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659914         GCM 11:25:54.51  1062.23   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   353 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6425      GCM 11:25:55.21  1062.18   0.00   2          250.590   0.000
   354 Kosiorowski Adam                1 PL 19 585049         GCM 11:25:56.47  1062.09   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   355 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2502      GCM 11:26:01.75  1061.69   0.00   3          250.590   0.000
   356 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 278        GCM 11:26:03.16  1061.59   0.00   3          250.590   0.000
   357 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 3         GCM 11:26:09.35  1061.12   0.00   2          250.590   0.000
   358 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 883       GCM 11:26:10.95  1061.00   0.00   2          250.590   0.000
   359 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051385  GCM 11:26:16.96  1060.55   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   360 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361897         GCM 11:26:18.42  1060.44   0.00   4          250.590   0.000
   361 USZEW - CITY                    1 PL 19 683234         GCM 11:26:21.25  1060.23   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   362 JARUMI                          1 PL 19 814637         GCM 11:26:28.71  1059.67   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   363 Oliwia                          1 PL 19 982507         GCM 11:26:30.54  1059.54   0.00   2          250.590   0.000
   364 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1614      GCM 11:26:31.69  1059.45   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   365 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 265      GCM 11:26:49.98  1058.09   0.00   2          250.590   0.000
   366 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2301      GCM 11:27:06.59  1056.85   0.00   2          250.590   0.000
   367 Team Twente                     1 NL 19 1310317        GCM 11:27:13.75  1056.32   0.00   2          250.590   0.000
   368 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3622     GCM 11:27:15.54  1056.19   0.00   2          250.590   0.000
   369 KOTEK 1                         1 PL 19 511086         GCM 11:27:34.71  1054.77   0.00   2          250.590   0.000
   370 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1485      GCM 11:27:36.77  1054.61   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   371 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3864      GCM 11:28:19.96  1051.43   0.00   3          250.590   0.000
   372 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 472       GCM 11:28:25.58  1051.02   0.00   2          250.590   0.000
   373 Ziggy Szuba                     1 AU 19 88             GCM 11:28:25.67  1051.01   0.00   2          250.590   0.000
   374 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2316     GCM 11:28:27.71  1050.86   0.00   3          250.590   0.000
   375 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 11:28:28.07  1050.83   0.00   2          250.590   0.000
   376 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 11:28:29.87  1050.70   0.00   3          250.590   0.000
   377 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1214       GCM 11:28:30.88  1050.63   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   378 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8409      GCM 11:28:31.31  1050.60   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   379 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078174        GCM 11:28:31.80  1050.56   0.00   2          250.590   0.000
   380 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2102      GCM 11:28:33.82  1050.41   0.00   3          250.590   0.000
   381 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4108      GCM 11:28:33.82  1050.41   0.00   2          250.590   0.000
   382 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3123      GCM 11:28:35.28  1050.30   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   383 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752660         GCM 11:28:36.71  1050.20   0.00   2          250.590   0.000
   384 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078158        GCM 11:28:41.11  1049.88   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   385 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829038         GCM 11:28:42.41  1049.78   0.00   2          250.590   0.000
   386 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5501      GCM 11:28:50.22  1049.21   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   387 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1592      GCM 11:28:50.87  1049.16   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   388 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729343        GCM 11:28:51.20  1049.14   0.00   3          250.590   0.000
   389 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76857        GCM 11:28:56.12  1048.78   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   390 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829034         GCM 11:29:05.89  1048.06   0.00   3          250.590   0.000
   391 Tomasz Kropop 2                 1 PL 0208 19 7907      GCM 11:29:08.65  1047.86   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   392 Team Ravels                     1 BE 19 6089481        GCM 11:29:12.08  1047.61   0.00   3          250.590   0.000
   393 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787041         GCM 11:29:20.13  1047.02   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   394 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 287       GCM 11:29:22.48  1046.85   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   395 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 11:29:23.61  1046.77   0.00   2          250.590   0.000
   396 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 384      GCM 11:29:29.32  1046.35   0.00   3          250.590   0.000
   397 Garncarz Mariusz                1 PL 19 996821         GCM 11:30:01.14  1044.04   0.00   4          250.590   0.000
   398 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 11:30:07.32  1043.59   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   399 JD                              1 PL 0288 19 819       GCM 11:30:57.49  1039.97   0.00   2          250.590   0.000
   400 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 11:31:02.34  1039.62   0.00   4          250.590   0.000
   401 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041700        GCM 11:31:05.80  1039.37   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   402 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 11:31:12.88  1038.87   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   403 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 11:31:20.57  1038.31   0.00   2          250.590   0.000
   404 KUSIONOWIE                      1 PL 0318 19 1226      GCM 11:31:23.47  1038.11   0.00   2          250.590   0.000
   405 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 11:31:23.81  1038.08   0.00   3          250.590   0.000
   406 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 490       GCM 11:31:23.82  1038.08   0.00   3          250.590   0.000
   407 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046255        GCM 11:31:27.02  1037.85   0.00   2          250.590   0.000
   408 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1644      GCM 11:31:30.37  1037.61   0.00   4          250.590   0.000
   409 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4424       GCM 11:31:34.08  1037.35   0.00   3          250.590   0.000
   410 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1003      GCM 11:31:35.34  1037.26   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   411 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977854         GCM 11:31:36.99  1037.14   0.00   2          250.590   0.000
   412 Tomasz Kubik                    1 PL 19 1157970        GCM 11:31:39.90  1036.93   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   413 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2861      GCM 11:31:41.57  1036.81   0.00   3          250.590   0.000
   414 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5659      GCM 11:31:45.40  1036.54   0.00   3          250.590   0.000
   415 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 11:31:48.61  1036.31   0.00   3          250.590   0.000
   416 KERAJE                          1 PL 098 19 12045      GCM 11:31:51.72  1036.09   0.00   2          250.590   0.000
   417 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 11:31:56.35  1035.76   0.00   3          250.590   0.000
   418 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3581      GCM 11:31:57.18  1035.70   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   419 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167761        GCM 11:31:58.21  1035.62   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   420 Team Deen                       1 NL 19 1032024        GCM 11:31:59.94  1035.50   0.00   2          250.590   0.000
   421 Śniosek Krystian                1 PL 19 756031         GCM 11:32:01.66  1035.38   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   422 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4102      GCM 11:32:08.73  1034.87   0.00   3          250.590   0.000
   423 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 11:32:17.24  1034.27   0.00   2          250.590   0.000
   424 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051257        GCM 11:32:27.43  1033.54   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   425 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547635         GCM 11:32:30.23  1033.34   0.00   2          250.590   0.000
   426 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361606         GCM 11:32:40.34  1032.63   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   427 Combinatie Post                 1 NL 19 1279970        GCM 11:32:48.35  1032.06   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   428 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657093         GCM 11:32:48.46  1032.05   0.00   3          250.590   0.000
   429 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981128         GCM 11:32:49.89  1031.95   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   430 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 11:32:50.71  1031.89   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   431 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8008      GCM 11:32:52.27  1031.78   0.00   2          250.590   0.000
   432 ADEK                            1 PL 0232 19 5097      GCM 11:32:52.88  1031.74   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   433 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5502      GCM 11:32:52.90  1031.74   0.00   2          250.590   0.000
   434 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 11:32:53.41  1031.70   0.00   2          250.590   0.000
   435 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 11:32:53.90  1031.66   0.00   2          250.590   0.000
   436 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 11:32:57.21  1031.43   0.00   3          250.590   0.000
   437 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 11:33:01.67  1031.12   0.00   3          250.590   0.000
   438 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2422      GCM 11:33:03.48  1030.99   0.00   3          250.590   0.000
   439 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1012      GCM 11:33:05.05  1030.88   0.00   2          250.590   0.000
   440 Patryk Sikorski                 1 AU 19 5354           GCM 11:33:06.72  1030.76   0.00   2          250.590   0.000
   441 USZEW - CITY                    1 PL 19 683230         GCM 11:33:10.33  1030.50   0.00   2          250.590   0.000
   442 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335363        GCM 11:33:11.92  1030.39   0.00   4          250.590   0.000
   443 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1737      GCM 11:33:11.92  1030.39   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   444 HELGO                           1 DV 01841 19 327      GCM 11:33:14.01  1030.25   0.00   2          250.590   0.000
   445 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8023      GCM 11:33:14.16  1030.23   0.00   3          250.590   0.000
   446 JARUMI                          1 PL 19 814628         GCM 11:33:15.17  1030.16   0.00   2          250.590   0.000
   447 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239007        GCM 11:33:21.01  1029.75   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   448 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520572         GCM 11:33:21.76  1029.70   0.00   2          250.590   0.000
   449 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08231        GCM 11:33:23.08  1029.61   0.00   2          250.590   0.000
   450 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02159          GCM 11:33:26.68  1029.35   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   451 Team Grzelak                    1 PL 0496 19 2162      GCM 11:33:29.02  1029.19   0.00   2          250.590   0.000
   452 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 48       GCM 11:33:31.43  1029.02   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   453 Patryk Sikorski                 1 PL 19 384959         GCM 11:33:39.19  1028.47   0.00   3          250.590   0.000
   454 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1642      GCM 11:33:40.75  1028.36   0.00   5          250.590   0.000
   455 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 1         GCM 11:33:45.48  1028.03   0.00   3          250.590   0.000
   456 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5506      GCM 11:33:45.63  1028.02   0.00   3          250.590   0.000
   457 Comb. Bevers- Bos               1 NL 19 1051794        GCM 11:33:46.26  1027.97   0.00   2          250.590   0.000
   458 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2176      GCM 11:33:46.45  1027.96   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   459 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 11:33:47.17  1027.91   0.00   3          250.590   0.000
   460 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 16       GCM 11:33:48.58  1027.81   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   461 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117715        GCM 11:33:48.94  1027.78   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   462 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5161      GCM 11:33:49.77  1027.72   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   463 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361160         GCM 11:33:50.63  1027.66   0.00   2          250.590   0.000
   464 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678450         GCM 11:33:52.55  1027.53   0.00   2          250.590   0.000
   465 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4116      GCM 11:33:53.03  1027.50   0.00   4          250.590   0.000
   466 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08248        GCM 11:33:54.76  1027.37   0.00   3          250.590   0.000
   467 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361623         GCM 11:33:55.36  1027.33   0.00   2          250.590   0.000
   468 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 3947522        GCM 11:33:55.73  1027.31   0.00   2          250.590   0.000
   469 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050420        GCM 11:33:56.21  1027.27   0.00   2          250.590   0.000
   470 RKS                             1 DV 02842 19 185      GCM 11:33:58.21  1027.13   0.00   4          250.590   0.000
   471 Górka Mateusz                   1 PL 19 547578         GCM 11:33:58.53  1027.11   0.00   2          250.590   0.000
   472 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117710        GCM 11:33:59.77  1027.02   0.00   2          250.590   0.000
   473 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384965         GCM 11:33:59.90  1027.01   0.00   3          250.590   0.000
   474 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7902      GCM 11:34:04.03  1026.73   0.00   2          250.590   0.000
   475 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 11:34:07.45  1026.49   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   476 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1662      GCM 11:34:08.82  1026.39   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   477 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995569         GCM 11:34:12.03  1026.17   0.00   2          250.590   0.000
   478 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322137        GCM 11:34:19.49  1025.64   0.00   2          250.590   0.000
   479 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190304        GCM 11:34:23.28  1025.38   0.00   4          250.590   0.000
   480 Sroka Stanisław                 1 PL 0235 19 154       GCM 11:34:23.83  1025.34   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   481 Team Paula                      1 NL 19 1032018        GCM 11:34:24.30  1025.31   0.00   2          250.590   0.000
   482 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042601        GCM 11:34:25.19  1025.24   0.00   2          250.590   0.000
   483 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 103        GCM 11:34:25.20  1025.24   0.00   2          250.590   0.000
   484 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 11:34:26.31  1025.17   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   485 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 454       GCM 11:34:27.56  1025.08   0.00   4          250.590   0.000
   486 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 11:34:29.11  1024.97   0.00   3          250.590   0.000
   487 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 19 148226         GCM 11:34:32.02  1024.77   0.00   2          250.590   0.000
   488 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 11:34:33.19  1024.69   0.00   2          250.590   0.000
   489 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 11:34:33.94  1024.63   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   490 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 11:34:34.79  1024.57   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   491 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 11:34:36.64  1024.44   0.00   2          250.590   0.000
   492 ADEK                            1 PL 0232 19 5100      GCM 11:34:41.82  1024.08   0.00   2          250.590   0.000
   493 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 11:34:42.29  1024.05   0.00   2          250.590   0.000
   494 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 11:34:43.04  1024.00   0.00   3          250.590   0.000
   495 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591960        GCM 11:34:43.62  1023.96   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
                                                      -   2 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.           
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
   496 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 11:34:45.54  1023.82   0.00   3          250.590   0.000
   497 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8663      GCM 11:34:47.89  1023.66   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   498 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326747        GCM 11:34:48.12  1023.64   0.00   2          250.590   0.000
   499 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1924      GCM 11:34:49.66  1023.54   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000
   500 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 13       GCM 11:34:50.44  1023.48   0.00   3          250.590   0.000
   501 DOLSK Team                      1 PL 19 310401         GCM 11:35:09.05  1022.19   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   502 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 11:35:16.31  1021.68   0.00   2          250.590   0.000
   503 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5200      GCM 11:36:07.69  1018.13   0.00   2          250.590   0.000
   504 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662026         GCM 11:36:09.51  1018.00   0.00   2          250.590   0.000
   505 DOLSK Team                      1 PL 19 841046         GCM 11:36:21.11  1017.20   0.00   2          250.590   0.000
   506 Funia                           1 PL 0231 19 102       GCM 11:36:23.82  1017.02   0.00   3          250.590   0.000
   507 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4354      GCM 11:36:24.21  1016.99   0.00   2          250.590   0.000
   508 Combinatie Post                 1 NL 19 1279963        GCM 11:36:32.75  1016.40   0.00   2          250.590   0.000
   509 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361159         GCM 11:36:34.53  1016.28   0.00   3          250.590   0.000
   510 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657097         GCM 11:36:36.34  1016.16   0.00   4          250.590   0.000
   511 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688840         GCM 11:36:36.90  1016.12   0.00   3          250.590   0.000
   512 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 153        GCM 11:36:40.68  1015.86   0.00   3          250.590   0.000
   513 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688855         GCM 11:36:40.79  1015.85   0.00   4          250.590   0.000
   514 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2323     GCM 11:36:42.43  1015.74   0.00   4          250.590   0.000
   515 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 11:36:44.54  1015.59   0.00   3          250.590   0.000
   516 Wierzbiak Henryk                1 PL 0439 19 1364      GCM 11:36:45.37  1015.54   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   517 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361604         GCM 11:36:45.89  1015.50   0.00   3          250.590   0.000
   518 GIBA                            1 PL 0231 19 2950      GCM 11:36:46.63  1015.45   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   519 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 11:36:48.55  1015.32   0.00   2          250.590   0.000
   520 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10945     GCM 11:36:48.56  1015.32   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   521 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 24       GCM 11:36:48.91  1015.29   0.00   2          250.590   0.000
   522 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4906      GCM 11:36:49.45  1015.26   0.00   3          250.590   0.000
   523 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0314 19 1781      GCM 11:36:51.81  1015.09   0.00   4          250.590   0.000
   524 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8004      GCM 11:36:53.28  1014.99   0.00   4          250.590   0.000
   525 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4966      GCM 11:36:57.34  1014.72   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   526 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1977      GCM 11:36:57.67  1014.69   0.00   2          250.590   0.000
   527 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 26       GCM 11:36:58.53  1014.63   0.00   4          250.590   0.000
   528 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1436      GCM 11:37:00.32  1014.51   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   529 Cees Galje                      1 NL 19 1489260        GCM 11:37:05.64  1014.15   0.00   2          250.590   0.000
   530 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 926       GCM 11:37:06.30  1014.10   0.00   2          250.590   0.000
   531 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76858        GCM 11:37:14.88  1013.52   0.00   2          250.590   0.000
   532 Marcin Korepta                  1 PL 19 982053         GCM 11:37:20.42  1013.14   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   533 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1930      GCM 11:37:46.03  1011.39   0.00   2          250.590   0.000
   534 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1465      GCM 11:38:18.61  1009.18   0.00   2          250.590   0.000
   535 Adam Młynarski                  1 PL 19 522629         GCM 11:38:20.11  1009.08   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   536 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 11:38:21.98  1008.95   0.00   2          250.590   0.000
   537 Team Fever Free                 1 BE 19 2004006        GCM 11:38:23.39  1008.86   0.00   2          250.590   0.000
   538 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1948      GCM 11:38:24.56  1008.78   0.00   2          250.590   0.000
   539 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 19 1051      GCM 11:38:25.62  1008.71   0.00   2          250.590   0.000
   540 Górka Tadeusz                   1 PL 19 547627         GCM 11:38:26.03  1008.68   0.00   3          250.590   0.000
   541 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14691     GCM 11:38:26.69  1008.63   0.00   2          250.590   0.000
   542 Team Stefan                     1 BE 19 5042652        GCM 11:38:30.11  1008.40   0.00   2          250.590   0.000
   543 Łukasz Zych 2                   1 PL 0314 19 1593      GCM 11:38:35.55  1008.03   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   544 GROSIK                          1 PL 0231 19 907       GCM 11:38:39.72  1007.75   0.00   4          250.590   0.000
   545 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08223        GCM 11:38:41.24  1007.65   0.00   3          250.590   0.000
   546 GiBB and Byrne                  1 GB D 19 41339        GCM 11:38:42.18  1007.59   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   547 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 11:38:44.49  1007.43   0.00   2          250.590   0.000
   548 Tempka- Niżnik                  1 PL 19 657072         GCM 11:38:45.24  1007.38   0.00   2          250.590   0.000
   549 D&K                             1 PL 19 520600         GCM 11:38:46.86  1007.27   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   550 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 146        GCM 11:39:15.98  1005.31   0.00   4          250.590   0.000
   551 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 11:39:44.20  1003.42   0.00   2          250.590   0.000
   552 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 11:39:46.25  1003.28   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   553 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 11:39:53.15  1002.82   0.00   3          250.590   0.000
   554 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521126         GCM 11:39:55.58  1002.65   0.00   2          250.590   0.000
   555 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1048      GCM 11:40:00.36  1002.34   0.00   3          250.590   0.000
   556 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 11:40:01.65  1002.25   0.00   2          250.590   0.000
   557 Śniosek Krystian                1 PL 0312 19 7846      GCM 11:40:10.58  1001.65   0.00   2          250.590   0.000
   558 Team MAZURY 1                   1 BE 19 2041683        GCM 11:40:13.38  1001.47   0.00   2          250.590   0.000
   559 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 19 110029         GCM 11:40:24.44  1000.73   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   560 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2854      GCM 11:41:02.38   998.21   0.00   4          250.590   0.000
   561 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752676         GCM 11:41:04.90   998.04   0.00   3          250.590   0.000
   562 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1911      GCM 11:41:11.45   997.61   0.00   4          250.590   0.000
   563 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 299       GCM 11:41:12.53   997.54   0.00   2          250.590   0.000
   564 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8060      GCM 11:41:13.37   997.48   0.00   2          250.590   0.000
   565 Team Koningshoeve 1             1 BE 19 2047327        GCM 11:41:13.51   997.47   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   566 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 976      GCM 11:41:19.46   997.08   0.00   3          250.590   0.000
   567 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131304        GCM 11:41:25.94   996.65   0.00   4          250.590   0.000
   568 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4995      GCM 11:41:28.05   996.51   0.00   2          250.590   0.000
   569 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078173        GCM 11:41:29.85   996.39   0.00   3          250.590   0.000
   570 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2402      GCM 11:41:36.56   995.95   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   571 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 49       GCM 11:41:46.59   995.29   0.00   2          250.590   0.000
   572 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10928     GCM 11:41:53.88   994.81   0.00   2          250.590   0.000
   573 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2633      GCM 11:41:56.02   994.67   0.00   3          250.590   0.000
   574 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 11:41:56.79   994.61   0.00   2          250.590   0.000
   575 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321280         GCM 11:42:06.16   994.00   0.00   2          250.590   0.000
   576 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106132        GCM 11:42:10.79   993.69   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   577 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1990      GCM 11:42:12.93   993.55   0.00   4          250.590   0.000
   578 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 11:42:13.69   993.50   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   579 Team Alaerts                    1 BE 19 5074492        GCM 11:42:14.20   993.47   0.00   2          250.590   0.000
   580 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1675      GCM 11:42:16.47   993.32   0.00   2          250.590   0.000
   581 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488852        GCM 11:42:21.50   992.99   0.00   3          250.590   0.000
   582 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317261         GCM 11:42:22.64   992.92   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   583 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689218         GCM 11:42:27.15   992.62   0.00   3          250.590   0.000
   584 Rak Stanisław                   1 PL 19 681118         GCM 11:42:30.87   992.38   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   585 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 11:42:32.14   992.30   0.00   3          250.590   0.000
   586 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389764        GCM 11:42:35.35   992.08   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   587 Team Stefan                     1 BE 19 2047810        GCM 11:43:04.77   990.16   0.00   3          250.590   0.000
   588 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757350        GCM 11:43:30.64   988.48   0.00   2          250.590   0.000
   589 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 11:43:31.27   988.44   0.00   3          250.590   0.000
   590 KOTEK 2                         1 PL 19 511175         GCM 11:43:31.86   988.40   0.00   3          250.590   0.000
   591 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 11:43:32.77   988.34   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   592 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1901      GCM 11:43:35.69   988.15   0.00   3          250.590   0.000
   593 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 11:43:36.67   988.09   0.00   2          250.590   0.000
   594 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 923      GCM 11:43:40.90   987.81   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   595 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 11:43:42.26   987.72   0.00   4          250.590   0.000
   596 Sobuta Szymon                   1 PL 19 452085         GCM 11:43:44.51   987.58   0.00   2          250.590   0.000
   597 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078181        GCM 11:43:48.81   987.30   0.00   3          250.590   0.000
   598 KERAJE                          1 PL 098 19 12007      GCM 11:43:53.01   987.03   0.00   3          250.590   0.000
   599 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1227       GCM 11:43:53.15   987.02   0.00   2          250.590   0.000
   600 Zając Dariusz                   1 PL 19 1167714        GCM 11:43:53.82   986.97   0.00   2          250.590   0.000
   601 Micyk Wiesław                   1 PL 0412 19 428       GCM 11:43:54.90   986.90   0.00   2          250.590   0.000
   602 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08253        GCM 11:43:55.81   986.84   0.00   4          250.590   0.000
   603 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079957        GCM 11:43:59.44   986.61   0.00   4          250.590   0.000
   604 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980842         GCM 11:44:02.02   986.44   0.00   3          250.590   0.000
   605 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 169      GCM 11:44:04.17   986.31   0.00   3          250.590   0.000
   606 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17881        GCM 11:44:04.70   986.27   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   607 Kondryszyn Krzysztof 2          1 PL 0289 19 2060      GCM 11:44:06.14   986.18   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   608 USZEW - CITY                    1 PL 19 683237         GCM 11:44:07.85   986.07   0.00   3          250.590   0.000
   609 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218120       GCM 11:44:10.21   985.91   0.00   2          250.590   0.000
   610 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7001      GCM 11:44:11.31   985.84   0.00   3          250.590   0.000
   611 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3204      GCM 11:44:12.80   985.75   0.00   2          250.590   0.000
   612 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662233         GCM 11:44:15.89   985.55   0.00   3          250.590   0.000
   613 Gudz Yevheniy                   1 DV 08867 19 681      GCM 11:44:21.51   985.18   0.00   4          250.590   0.000
   614 Team Koningshoeve 2             1 BE 19 2047341        GCM 11:44:23.51   985.05   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   615 GVC Team                        1 PL 0347 19 9630      GCM 11:44:38.90   984.06   0.00   2          250.590   0.000
   616 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 11:44:59.89   982.71   0.00   2          250.590   0.000
   617 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 78             GCM 11:45:00.56   982.67   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   618 Gierczak Tadeusz 3              1 PL 0163 19 10935     GCM 11:45:01.97   982.58   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   619 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9936      GCM 11:45:06.14   982.31   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   620 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041594        GCM 11:45:09.03   982.13   0.00   2          250.590   0.000
   621 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 967       GCM 11:45:27.12   980.97   0.00   3          250.590   0.000
   622 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067377        GCM 11:45:46.38   979.74   0.00   2          250.590   0.000
   623 Adam Młynarski                  1 PL 19 522608         GCM 11:46:12.34   978.08   0.00   2          250.590   0.000
   624 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 11:46:15.59   977.87   0.00   2          250.590   0.000
   625 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 11:46:17.56   977.75   0.00   2          250.590   0.000
   626 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 11:46:18.48   977.69   0.00   3          250.590   0.000
   627 Górka Marian                    1 PL 19 547012         GCM 11:46:20.14   977.59   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000
   628 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 11:46:22.02   977.47   0.00   2          250.590   0.000
   629 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4355      GCM 11:46:21.89   977.47   0.00   2          250.590   0.000
   630 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 705      GCM 11:46:23.38   977.38   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   631 JD                              1 PL 0288 19 823       GCM 11:46:24.08   977.34   0.00   3          250.590   0.000
   632 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977803         GCM 11:46:25.15   977.27   0.00   3          250.590   0.000
   633 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8408      GCM 11:46:25.60   977.24   0.00   2          250.590   0.000
   634 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235804         GCM 11:46:26.64   977.17   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   635 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239017        GCM 11:46:27.89   977.09   0.00   3          250.590   0.000
   636 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 11:46:29.34   977.00   0.00   3          250.590   0.000
   637 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3465      GCM 11:46:30.82   976.91   0.00   3          250.590   0.000
   638 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 11:46:39.41   976.36   0.00   2          250.590   0.000
   639 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218109       GCM 11:46:50.67   975.65   0.00   3          250.590   0.000
   640 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 463       GCM 11:47:03.37   974.84   0.00   3          250.590   0.000
   641 JAN MORSINK PIGEON'S            1 NL 19 1326738        GCM 11:47:14.20   974.16   0.00   3          250.590   0.000
   642 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757356        GCM 11:47:22.57   973.63   0.00   2          250.590   0.000
   643 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 11:47:23.78   973.56   0.00   4          250.590   0.000
   644 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995505         GCM 11:47:25.21   973.47   0.00   2          250.590   0.000
   645 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591963        GCM 11:47:26.81   973.36   0.00   2          250.590   0.000
   646 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051344  GCM 11:47:27.56   973.32   0.00   2          250.590   0.000
   647 Banek Robert                    1 PL 19 998485         GCM 11:47:36.80   972.74   0.00   4          250.590   0.000
   648 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976642         GCM 11:47:39.58   972.56   0.00   3          250.590   0.000
   649 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 11:47:47.85   972.04   0.00   4          250.590   0.000
   650 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02174          GCM 11:47:53.50   971.69   0.00   2          250.590   0.000
   651 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051345  GCM 11:47:54.15   971.65   0.00   3          250.590   0.000
   652 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200349        GCM 11:47:54.64   971.61   0.00   3          250.590   0.000
   653 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 11:47:55.68   971.55   0.00   4          250.590   0.000
   654 Stani                           1 PL 0231 19 1707      GCM 11:47:57.28   971.45   0.00   3          250.590   0.000
   655 Comb. Janssen I                 1 NL 19 4078169        GCM 11:48:23.59   969.80   0.00   2          250.590   0.000
   656 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02158          GCM 11:48:41.96   968.65   0.00   3          250.590   0.000
   657 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1015      GCM 11:48:51.28   968.07   0.00   4          250.590   0.000
   658 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 11:49:02.19   967.39   0.00   3          250.590   0.000
   659 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9935      GCM 11:49:03.08   967.34   0.00   2          250.590   0.000
   660 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1980      GCM 11:49:41.06   964.98   0.00   4          250.590   0.000
   661 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8414      GCM 11:49:42.65   964.88   0.00   2          250.590   0.000
   662 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2191      GCM 11:49:44.15   964.79   0.00   2          250.590   0.000
   663 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 11:49:48.85   964.50   0.00   3          250.590   0.000
   664 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051384  GCM 11:50:19.26   962.62   0.00   3          250.590   0.000
   665 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4411      GCM 11:50:35.90   961.59   0.00   2          250.590   0.000
   666 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 11:53:19.51   951.64   0.00   2          250.590   0.000
   667 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 11:53:22.91   951.43   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   668 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2902      GCM 11:53:26.37   951.22   0.00   2          250.590   0.000
   669 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 11:53:51.61   949.71   0.00   5          250.590   0.000
   670 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519683         GCM 11:53:53.32   949.60   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   671 Team Deen                       1 NL 19 1032014        GCM 11:53:55.74   949.46   0.00   3          250.590   0.000
   672 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995546         GCM 11:54:15.86   948.25   0.00   3          250.590   0.000
   673 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 11:54:18.74   948.08   0.00   2          250.590   0.000
   674 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 19 1972      GCM 11:54:28.67   947.49   0.00   3          250.590   0.000
   675 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5663      GCM 11:54:39.73   946.83   0.00   4          250.590   0.000
   676 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5321     GCM 11:55:29.89   943.85   0.00   2          250.590   0.000
   677 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 11:55:41.97   943.13   0.00   3          250.590   0.000
   678 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051252        GCM 11:56:03.94   941.83   0.00   2          250.590   0.000
   679 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10938     GCM 11:56:24.74   940.61   0.00   3          250.590   0.000
   680 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469555         GCM 11:56:26.03   940.53   0.00   2          250.590   0.000
   681 W i L Styczeń                   1 PL 19 411222         GCM 11:56:26.62   940.50   0.00   3          250.590   0.000
   682 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5164      GCM 11:56:28.52   940.39   0.00   4          250.590   0.000
   683 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500314        GCM 11:56:29.74   940.31   0.00   2          250.590   0.000
   684 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 11:56:31.18   940.23   0.00   4          250.590   0.000
   685 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5655      GCM 11:56:31.75   940.20   0.00   5          250.590   0.000
   686 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 11:56:31.85   940.19   0.00   2          250.590   0.000
   687 Mazur & Warchoł Team 2          1 PL 0419 19 8404      GCM 11:56:33.64   940.09   0.00   3          250.590   0.000
   688 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2355     GCM 11:56:33.74   940.08   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   689 JURA                            1 PL 0100 19 5279      GCM 11:56:34.49   940.04   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   690 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976634         GCM 11:56:35.21   939.99   0.00   4          250.590   0.000
   691 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8691      GCM 11:56:36.14   939.94   0.00   2          250.590   0.000
   692 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 11:56:37.50   939.86   0.00   3          250.590   0.000
   693 Goetz Guenter                   1 DV 05136 19 825      GCM 11:56:37.75   939.84   0.00   4          250.590   0.000
   694 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138180         GCM 11:56:38.21   939.82   0.00   3          250.590   0.000
   695 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3958      GCM 11:56:43.40   939.51   0.00   3          250.590   0.000
   696 Bobak Krzysiek                  1 AU 19 5315           GCM 11:56:45.52   939.39   0.00   2          250.590   0.000
   697 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018594        GCM 11:56:46.33   939.34   0.00   2          250.590   0.000
   698 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488853        GCM 11:56:47.74   939.26   0.00   3          250.590   0.000
   699 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 11:56:55.40   938.81   0.00   3          250.590   0.000
   700 Górka Marian                    1 PL 19 547026         GCM 11:56:55.95   938.78   0.00   2          250.590   0.000
   701 USZEW - CITY                    1 PL 19 683257         GCM 11:57:01.80   938.43   0.00   4          250.590   0.000
   702 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971008         GCM 11:57:03.60   938.33   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   703 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 11:57:05.44   938.22   0.00   3          250.590   0.000
   704 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977804         GCM 11:57:05.65   938.21   0.00   4          250.590   0.000
   705 Adam Młynarski                  1 PL 19 522605         GCM 11:57:35.31   936.48   0.00   3          250.590   0.000
   706 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981117         GCM 11:57:42.57   936.05   0.00   2          250.590   0.000
   707 Kupka-Śmiłowski 3               1 PL 19 368585         GCM 11:58:24.57   933.61   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   708 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8508      GCM 11:58:35.98   932.95   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   709 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 11:58:36.23   932.94   0.00   4          250.590   0.000
   710 Team Fever Free                 1 BE 19 2004009        GCM 11:58:36.36   932.93   0.00   3          250.590   0.000
   711 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757347        GCM 11:58:41.48   932.63   0.00   3          250.590   0.000
   712 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036384        GCM 11:58:42.77   932.56   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   713 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3633     GCM 11:58:42.87   932.55   0.00   3          250.590   0.000
   714 SMGE Krzysztof Rumik 1          1 PL 19 110024         GCM 11:58:43.82   932.49   0.00   3          250.590   0.000
   715 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 269      GCM 11:58:46.66   932.33   0.00   3          250.590   0.000
   716 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 11:58:47.95   932.26   0.00   4          250.590   0.000
   717 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662207         GCM 11:58:49.78   932.15   0.00   4          250.590   0.000
   718 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1668      GCM 11:58:51.00   932.08   0.00   2          250.590   0.000
   719 KOTEK 1                         1 PL 19 511096         GCM 11:58:52.50   931.99   0.00   3          250.590   0.000
   720 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787070         GCM 11:58:53.22   931.95   0.00   2          250.590   0.000
   721 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317264         GCM 11:58:54.19   931.90   0.00   2          250.590   0.000
   722 JOHNY                           1 PL 0313 19 531       GCM 11:58:55.88   931.80   0.00   2          250.590   0.000
   723 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 11:58:57.34   931.71   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   724 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469428         GCM 11:59:21.76   930.31   0.00   3          250.590   0.000
   725 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 12:00:20.55   926.93   0.00   3          250.590   0.000
   726 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 0315 19 1551      GCM 12:00:22.53   926.82   0.00   3          250.590   0.000
   727 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350297        GCM 12:00:24.99   926.68   0.00   3          250.590   0.000
   728 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8022      GCM 12:00:28.02   926.51   0.00   4          250.590   0.000
   729 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1921      GCM 12:00:31.10   926.33   0.00   5          250.590   0.000
   730 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131307        GCM 12:01:13.24   923.93   0.00   5          250.590   0.000
   731 COBA team                       1 PL 19 384917         GCM 12:01:15.73   923.79   0.00   2          250.590   0.000
   732 Górka Marian                    1 PL 19 547011         GCM 12:01:16.11   923.77   0.00   3          250.590   0.000
   733 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1025      GCM 12:01:20.31   923.53   0.00   4          250.590   0.000
   734 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 12:01:23.35   923.36   0.00   5          250.590   0.000
   735 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 459       GCM 12:01:23.53   923.35   0.00   5          250.590   0.000
   736 MARIUSZ 000                     1 PL 19 317282         GCM 12:01:27.87   923.10   0.00   3          250.590   0.000
   737 Adam Młynarski                  1 PL 19 522623         GCM 12:01:28.22   923.08   0.00   4          250.590   0.000
   738 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 12:01:28.73   923.05   0.00   3          250.590   0.000
   739 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218117       GCM 12:01:29.06   923.04   0.00   2          250.590   0.000
   740 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2408      GCM 12:01:29.59   923.01   0.00   2          250.590   0.000
   741 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223950        GCM 12:01:34.13   922.75   0.00   3          250.590   0.000
   742 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035270        GCM 12:01:46.57   922.04   0.00   3          250.590   0.000
   743 Rak Stanisław                   1 PL 19 681129         GCM 12:01:48.17   921.96   0.00   2          250.590   0.000
   744 Górka Mateusz                   1 PL 19 547580         GCM 12:01:49.06   921.91   0.00   3          250.590   0.000
   745 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 12:04:04.12   914.33   0.00   3          250.590   0.000
   746 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1308      GCM 12:04:08.52   914.09   0.00   2          250.590   0.000
   747 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2639      GCM 12:06:46.80   905.38   0.00   4          250.590   0.000
   748 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350293        GCM 12:08:57.93   898.28   0.00   4          250.590   0.000
   749 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117712        GCM 12:09:08.29   897.73   0.00   3          250.590   0.000
   750 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4325      GCM 12:09:11.70   897.54   0.00   3          250.590   0.000
   751 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9821      GCM 12:09:13.16   897.47   0.00   3          250.590   0.000
   752 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 12:09:38.05   896.14   0.00   4          250.590   0.000
   753 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5324           GCM 12:09:53.43   895.31   0.00   2          250.590   0.000
   754 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1742      GCM 12:11:28.02   890.30   0.00   3          250.590   0.000
   755 MAŁGORZATA                      1 PL 19 980102         GCM 12:11:38.53   889.75   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   756 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078172        GCM 12:11:39.16   889.71   0.00   4          250.590   0.000
   757 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 162       GCM 12:11:48.09   889.24   0.00   3          250.590   0.000
   758 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10243     GCM 12:11:50.84   889.10   0.00   3          250.590   0.000
   759 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 19 290       GCM 12:12:00.01   888.62   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   760 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4315      GCM 12:13:07.48   885.09   0.00   2          250.590   0.000
   761 Haffner R.                      1 DV 02241 19 334      GCM 12:13:15.94   884.65   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   762 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218090       GCM 12:14:12.43   881.72   0.00   4          250.590   0.000
   763 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 12:14:23.21   881.16   0.00   2          250.590   0.000
   764 CARODOM                         1 PL 029 19 989        GCM 12:14:24.45   881.09   0.00   2          250.590   0.000
   765 KERAJE                          1 PL 098 19 12003      GCM 12:14:43.02   880.14   0.00   4          250.590   0.000
   766 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2862      GCM 12:14:47.92   879.88   0.00   5          250.590   0.000
   767 Pasoń Rafał                     1 PL 0169 19 3586      GCM 12:14:48.70   879.84   0.00   2          250.590   0.000
   768 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520562         GCM 12:14:56.99   879.42   0.00   4          250.590   0.000
   769 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3080      GCM 12:15:00.01   879.26   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   770 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044805        GCM 12:15:31.81   877.63   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   771 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980903         GCM 12:15:33.94   877.52   0.00   5          250.590   0.000
   772 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4401       GCM 12:15:37.24   877.35   0.00   4          250.590   0.000
   773 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981108         GCM 12:15:43.81   877.02   0.00   3          250.590   0.000
   774 DOLSK Team                      1 PL 19 310402         GCM 12:15:50.78   876.66   0.00   3          250.590   0.000
   775 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 12:15:57.93   876.29   0.00   3          250.590   0.000
   776 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368600         GCM 12:16:04.33   875.97   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   777 GVC Team                        1 PL 0347 19 9611      GCM 12:16:32.53   874.53   0.00   3          250.590   0.000
   778 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688809         GCM 12:17:06.28   872.82   0.00   2          250.590   0.000
   779 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361609         GCM 12:17:07.36   872.76   0.00   4          250.590   0.000
   780 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 640      GCM 12:18:29.89   868.60   0.00   2          250.590   0.000
   781 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 19 70        GCM 12:19:43.88   864.90   0.00   3          250.590   0.000
   782 KUBA - OLA                      1 PL 19 660205         GCM 12:19:50.25   864.59   0.00   3          250.590   0.000
   783 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389775        GCM 12:20:21.52   863.04   0.00   2          250.590   0.000
   784 Larwiński Marian                1 PL 0412 19 6421      GCM 12:22:53.95   855.55   0.00   3          250.590   0.000
   785 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1 PL 0315 19 3264      GCM 12:25:01.28   849.40   0.00   2          250.590   0.000
   786 Michalski Sebastian             1 PL 19 537312         GCM 12:25:45.40   847.28   0.00   2          250.590   0.000
   787 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8062      GCM 12:26:30.28   845.15   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   788 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867423         GCM 12:27:04.42   843.53   0.00   2          250.590   0.000
   789 Robert Klement                  1 DV 05080 19 2307     GCM 12:27:25.30   842.54   0.00   2          250.590   0.000
   790 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2524      GCM 12:28:37.41   839.15   0.00   4          250.590   0.000
   791 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10919     GCM 12:28:42.16   838.93   0.00   4          250.590   0.000
   792 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071085        GCM 12:28:45.16   838.79   0.00   2          250.590   0.000
   793 Stani                           1 PL 0231 19 1778      GCM 12:28:47.31   838.69   0.00   4          250.590   0.000
   794 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490246        GCM 12:29:01.58   838.02   0.00   3          250.590   0.000
   795 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 12:29:17.68   837.27   0.00   2          250.590   0.000
   796 Alexander en Ety Verhoeff 4     1 NL 19 1239027        GCM 12:29:19.65   837.18   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   797 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14045     GCM 12:29:19.83   837.17   0.00   2          250.590   0.000
   798 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977826         GCM 12:29:23.56   836.99   0.00   4          250.590   0.000
   799 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 8        GCM 12:29:25.59   836.90   0.00   4          250.590   0.000
   800 MARCIN                          1 PL 19 694102         GCM 12:29:26.22   836.87   0.00   2          250.590   0.000
   801 GIBA                            1 PL 0231 19 2920      GCM 12:29:28.58   836.76   0.00   2          250.590   0.000
   802 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 23       GCM 12:29:31.68   836.62   0.00   2          250.590   0.000
   803 Katarzyna i Andrzej Duda        1 PL 0443 19 2409      GCM 12:29:34.17   836.50   0.00   3          250.590   0.000
   804 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4949      GCM 12:29:38.73   836.29   0.00   4          250.590   0.000
   805 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239001        GCM 12:29:49.97   835.76   0.00   2          250.590   0.000
   806 Sobczak Marcin                  1 PL 0412 19 6032      GCM 12:30:29.46   833.93   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   807 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3110      GCM 12:30:47.59   833.10   0.00   3          250.590   0.000
   808 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050417        GCM 12:35:27.22   820.39   0.00   2          250.590   0.000
   809 Team Thieu                      1 BE 19 5019616        GCM 12:35:38.44   819.88   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   810 Robert Fischer                  1 DV 02741 19 876      GCM 12:39:41.83   809.14   0.00   2          250.590   0.000
   811 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1736      GCM 12:42:26.45   802.04   0.00   4          250.590   0.000
   812 Team Heiligenhafen 1            1 DV 03043 19 272      GCM 12:42:36.59   801.61   0.00   4          250.590   0.000
   813 Łagozin Zdzisław                1 PL 0414 19 9822      GCM 12:43:14.13   800.01   0.00   4          250.590   0.000
   814 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361617         GCM 12:43:16.38   799.91   0.00   5          250.590   0.000
   815 Jerzy Gryzło                    1 PL 19 661513         GCM 12:44:11.26   797.58   0.00   4          250.590   0.000
   816 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591959        GCM 12:46:23.40   792.03   0.00   3          250.590   0.000
   817 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5019603        GCM 12:46:25.92   791.92   0.00   4          250.590   0.000
   818 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239005        GCM 12:46:29.11   791.79   0.00   3          250.590   0.000
   819 Górniak Andrzej                 1 PL 19 971010         GCM 12:47:22.64   789.56   0.00   2          250.590   0.000
   820 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993506         GCM 12:48:11.62   787.54   0.00   3          250.590   0.000
   821 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490243        GCM 12:54:09.41   773.05   0.00   4          250.590   0.000
   822 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 603       GCM 12:54:17.72   772.72   0.00   2          250.590   0.000
   823 Skowronek Włodzimierz           1 PL 19 981104         GCM 12:54:24.60   772.45   0.00   4          250.590   0.000
   824 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10261     GCM 12:54:26.99   772.35   0.00   3          250.590   0.000
   825 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17996      GCM 12:54:46.13   771.60   0.00   3          250.590   0.000
   826 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 12:54:54.78   771.25   0.00   3          250.590   0.000
   827 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867403         GCM 12:55:02.12   770.96   0.00   4          250.590   0.000
   828 JARUMI                          1 PL 19 814627         GCM 12:55:11.75   770.58   0.00   4          250.590   0.000
   829 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 759       GCM 12:58:30.73   762.80   0.00   2          250.590   0.000
   830 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239003        GCM 12:59:13.72   761.14   0.00   3          250.590   0.000
   831 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521010         GCM 13:00:29.27   758.24   0.00   3          250.590   0.000
   832 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8062      GCM 13:00:40.16   757.83   0.00   5          250.590   0.000
   833 Bergmans van Gils               1 NL 19 1044808        GCM 13:01:36.89   755.67   0.00   2          250.590   0.000
   834 Górka Mateusz                   1 PL 19 547581         GCM 13:01:43.36   755.42   0.00   4          250.590   0.000
   835 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117703        GCM 13:11:28.99 13:11:29   0.00   4          250.590   0.000
   836 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 13:14:27.12 13:14:27   0.00   2          250.590   0.000
   837 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488821        GCM 13:14:27.77 13:14:27   0.00   4          250.590   0.000
   838 Team Hamers 1                   1 BE 19 5019204        GCM 13:14:32.05 13:14:32   0.00   2          250.590   0.000
   839 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046256        GCM 13:14:33.79 13:14:33   0.00   4          250.590   0.000
   840 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1599      GCM 13:14:36.78 13:14:36   0.00   3          250.590   0.000
   841 Stępień Bogdan 1                1 PL 19 1067202        GCM 13:14:49.05 13:14:49   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   842 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218058       GCM 13:15:32.99 13:15:33   0.00   3          250.590   0.000
   843 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1 PL 19 688818         GCM 13:15:38.05 13:15:38   0.00   3          250.590   0.000
   844 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2171      GCM 13:16:55.52 13:16:55   0.00   4          250.590   0.000
   845 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1 GB 19 V 17876        GCM 13:17:56.12 13:17:56   0.00   2          250.590   0.000
   846 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1971      GCM 13:18:16.74 13:18:16   0.00   3          250.590   0.000
   847 Górka Marian                    1 PL 19 547009         GCM 13:19:38.36 13:19:38   0.00   4          250.590   0.000
   848 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3452      GCM 13:20:59.38 13:20:59   0.00   4          250.590   0.000
   849 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050421        GCM 13:21:12.20 13:21:12   0.00   4          250.590   0.000
   850 Gabryś Józef                    1 PL 19 165270         GCM 13:22:27.10 13:22:27   0.00   3          250.590   0.000
   851 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4920      GCM 13:22:54.55 13:22:54   0.00   4          250.590   0.000
   852 Kościelny Wiesław 2             1 PL 19 965884         GCM 13:23:05.57 13:23:05   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000
   853 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521993         GCM 13:23:47.46 13:23:47   0.00   2          250.590   0.000
   854 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5522      GCM 13:23:55.34 13:23:55   0.00   2          250.590   0.000
   855 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 13:24:01.08 13:24:01   0.00   3          250.590   0.000
   856 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1652      GCM 13:24:07.26 13:24:07   0.00   3          250.590   0.000
   857 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500330        GCM 13:25:36.69 13:25:36   0.00   3          250.590   0.000
   858 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1437      GCM 13:26:04.24 13:26:04   0.00   2          250.590   0.000
   859 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977855         GCM 13:26:06.02 13:26:06   0.00   5          250.590   0.000
   860 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02186          GCM 13:26:52.25 13:26:52   0.00   4          250.590   0.000
   861 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106154        GCM 13:28:35.55 13:28:35   0.00   2          250.590   0.000
   862 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 13:32:30.75 13:32:30   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000
   863 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218118       GCM 13:33:20.56 13:33:20   0.00   4          250.590   0.000
   864 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 13:33:25.51 13:33:25   0.00   3          250.590   0.000
   865 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 13:33:54.90 13:33:55   0.00   3          250.590   0.000
   866 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 420       GCM 13:40:43.18 13:40:43   0.00   3          250.590   0.000
   867 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5017485        GCM 13:43:02.52 13:43:02   0.00   5          250.590   0.000
   868 Team Henry 1                    1 S 19 088063          GCM 13:47:37.89 13:47:38   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000
   869 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041675        GCM 13:53:27.31 13:53:27   0.00   3          250.590   0.000
   870 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078175        GCM 13:55:48.11 13:55:48   0.00   4          250.590   0.000
   871 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688830         GCM 13:58:19.20 13:58:19   0.00   5          250.590   0.000
   872 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 0385 19 2521      GCM 14:00:04.42 14:00:04   0.00   2          250.590   0.000
   873 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200337        GCM 14:02:36.59 14:02:36   0.00   4          250.590   0.000
   874 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046253        GCM 14:09:29.20 14:09:29   0.00   5          250.590   0.000
   875 Combinatie Post                 1 NL 19 1279973        GCM 14:15:42.99 14:15:43   0.00   4          250.590   0.000
   876 GIBA                            1 PL 0231 19 2922      GCM 14:15:47.67 14:15:47   0.00   3          250.590   0.000
   877 BOICHEV                         1 UKR 19 2415151       GCM 14:15:59.31 14:15:59   0.00   4          250.590   0.000
   878 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 14:21:52.70 14:21:52   0.00   4          250.590   0.000
   879 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124558         GCM 14:25:06.78 14:25:06   0.00   3          250.590   0.000
   880 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 14:27:42.28 14:27:42   0.00   3          250.590   0.000
   881 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737751        GCM 14:33:00.72 14:33:00   0.00   2          250.590   0.000
   882 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 14:34:40.43 14:34:40   0.00   4          250.590   0.000
   883 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 14:34:43.42 14:34:43   0.00   4          250.590   0.000
   884 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14077     GCM 14:38:16.16 14:38:16   0.00   3          250.590   0.000
   885 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11446     GCM 15:04:07.31 15:04:07   0.00   2          250.590   0.000
   886 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 630      GCM 15:14:52.81 15:14:52   0.00   3          250.590   0.000
   887 Jan Bocheńczak                  1 PL 19 692389         GCM 15:17:04.08 15:17:04   0.00   3          250.590   0.000
   888 Krzysek & Krzysiek              1 PL 0235 19 819       GCM 15:23:15.20 15:23:15   0.00   2          250.590   0.000
   889 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1054      GCM 15:31:26.32 15:31:26   0.00   3          250.590   0.000
   890 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2501      GCM 15:31:31.54 15:31:31   0.00   2          250.590   0.000
   891 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4848      GCM 15:46:51.44 15:46:51   0.00   3          250.590   0.000
   892 GROSIK                          1 PL 0231 19 912       GCM 15:49:35.38 15:49:35   0.00   5          250.590   0.000
   893 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14009     GCM 15:59:37.35 15:59:37   0.00   4          250.590   0.000
   894 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117721        GCM 16:05:14.16 16:05:14   0.00   5          250.590   0.000
   895 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051254        GCM 16:11:19.68 16:11:19   0.00   3          250.590   0.000
   896 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 19 1694      GCM 16:36:06.82 16:36:06   0.00   4          250.590   0.000
   897 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5337     GCM 17:00:40.89 17:00:41   0.00   3          250.590   0.000
   898 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218044       GCM 17:08:59.52 17:08:59   0.00   4          250.590   0.000
   899 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 164       GCM 17:10:44.53 17:10:44   0.00   2          250.590   0.000
   900 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1105      GCM 17:16:43.95 17:16:44   0.00   2          250.590   0.000
   901 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 17:22:18.14 17:22:18   0.00   2          250.590   0.000
   902 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051258        GCM 17:26:39.63 17:26:39   0.00   3          250.590   0.000
   903 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519828         GCM 17:42:09.03 17:42:09   0.00   4          250.590   0.000
   904 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067208        GCM 17:47:53.95 17:47:54   0.00   3          250.590   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  | Razem    |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty | Konk/Km  |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
    1    2 MASTER TEAM 6                   1  3  3  3  3   12    316.65  2,115.900  65.0
    2    4 Szymankowscy Team 1             1  2  3  3  3   11    302.67  2,014.160  81.3
    3    5 Caspar Lurvink                  1  2  3  3  3   11    286.87  2,014.160  60.0
    4    1 Gabryś Józef                    1  3  3  3  2   11    282.88  1,865.310  84.6
    5    6 RKS                             1  2  3  3  3   11    281.75  2,014.160  70.6
    6   10 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2  2  3  3   10    269.26  1,859.000  50.0
    7   11 Kasperowicz Edward              1  1  3  3  3   10    259.63  1,912.420  65.0
    8   14 Wiesław Kurek                   1  3  2  2  3   10    259.49  1,762.930  52.6
    9    8 TopLofts.eu 3                   1  3  3  2  2   10    241.77  1,667.500  62.5
   10   23 Ważny Zygmund                   1  1  3  2  3    9    240.73  1,714.610  50.0
   11   25 Tyka Stanisław                  1  1  2  3  3    9    240.38  1,757.260  58.8
   12    9 Karl Heinz Burger               1  1  3  3  2    9    234.85  1,661.830  57.9
   13    3 MORSKO Team                     1  3  3  3  1   10    234.32  1,614.720  52.6
   14   34 Tomaszewski                     1  2  1  3  3    9    233.35  1,703.840  69.2
   15   39 Mączka Józef                    1  2  2  2  3    9    232.12  1,661.190  56.3
   16   13 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  3  2  2    9    230.36  1,565.760  56.3
   17   40 DRZAZGA JERZY                   1  2  2  2  3    9    226.69  1,661.190  47.4
   18   41 Kupień Wojciech                 1  1  3  2  3    9    226.51  1,714.610  50.0
   19   12 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2  2  3  2    9    225.23  1,608.410  50.0
   20   19 Gudz Yevheniy                   1  2  3  2  2    9    221.82  1,565.760  50.0
   21   58 Garncarz Mariusz                1  1  1  3  3    8    216.84  1,602.100  50.0
   22   15 LACH TEAM                       1  2  3  2  2    9    216.31  1,565.760  56.3
   23    7 KOTEK 1                         1  3  3  2  1    9    214.90  1,416.910  52.9
   24   22 Stępień Leszek 2                1  3  2  2  2    9    210.54  1,512.340  47.4
   25   65 Ireneusz Jankowski              1  1  2  2  3    8    209.33  1,559.450  66.7
   26   24 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1  2  3  2    8    208.65  1,506.670  50.0
   27   28 Brożyna Edward                  1  1  3  2  2    8    203.50  1,464.020  66.7
   28   29 Rudnik Stanisław                1  2  2  2  2    8    202.84  1,410.600  40.0
   29   38 NIJBOER PIGEONS                 1  3  1  2  2    8    201.54  1,357.180  47.1
   30   51 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1  1  3  2    7    197.48  1,351.510  50.0
   31   36 TopLofts.eu 1                   1  2  3  1  2    8    196.14  1,367.950  47.1
   32   16 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3  1  3  1    8    190.16  1,304.400  55.0
   33   55 BOICHEV                         1  1  2  2  2    7    189.39  1,308.860  36.8
   34   17 JD                              1  3  1  3  1    8    187.16  1,304.400  57.1
   35  112 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1  1  2  3    7    186.87  1,404.290  36.8
   36   54 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3  2  1  2    8    186.83  1,314.530  50.0
   37   18 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3  3  1  1    8    186.46  1,219.100  55.6
   38  113 Piwowar & Mętel                 1  1  1  2  3    7    184.85  1,404.290  43.8
   39   21 Ziggy Szuba                     1  3  2  2  1    8    184.20  1,261.750  50.0
   40   68 Rudorfer Michael                1  1  3  1  2    7    183.95  1,266.210  58.3
   41   61 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  3  1  2    7    183.31  1,266.210  53.8
   42   63 Jania Marcin 1                  1  2  1  2  2    7    183.10  1,255.440  38.9
   43   67 Jan Maciuszek                   1  1  2  2  2    7    181.30  1,308.860  53.8
   44   73 Lesiewicz Mateusz               1  0  3  2  2    7    179.61  1,362.280  53.8
   45   76 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  2    7    178.89  1,255.440  36.8
   46   26 Stefan Steenbergen              1  3  3  1  1    8    177.65  1,219.100  57.1
   47   78 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2  1  2  2    7    176.72  1,255.440  63.6
   48   81 KUBA - OLA                      1  3  1  1  2    7    173.70  1,159.370  50.0
   49   30 Team Ravels                     1  1  2  3  1    7    173.60  1,256.080  36.8
   50   32 Stępień Bogdan 2                1  2  2  2  1    7    172.48  1,160.010  58.3
   51   79 Kościelny Wiesław 1             1  1  2  2  2    7    171.13  1,308.860  63.6
   52   31 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2  2  2  1    7    171.09  1,160.010  46.7
   53   35 Kirzhach OLR 2                  1  3  1  2  1    7    168.45  1,106.590  43.8
   54   33 Larwiński Marian                1  2  2  2  1    7    168.44  1,160.010  58.3
   55   93 Goetz Guenter                   1  2  3  0  2    7    166.84  1,170.140  43.8
   56  157 GROSIK                          1  1  0  2  3    6    165.63  1,249.130  30.0
   57   96 Frąckowiak Artur                1  2  3  0  2    7    165.55  1,170.140  43.8
   58   44 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  2  3  1    6    164.74  1,154.340  30.0
   59   42 Paśko Dorota                    1  2  2  2  1    7    164.57  1,160.010  58.3
   60   37 Szpak Damian 2                  1  2  2  2  1    7    163.98  1,160.010  35.0
   61  155 BIENIEK LOFT                    1  1  0  2  3    6    162.49  1,249.130  37.5
   62   97 Bracia Team 2                   1  0  2  2  2    6    162.40  1,207.120  37.5
   63   46 J-J                             1  2  2  2  1    7    162.24  1,160.010  70.0
   64   45 KOTEK 2                         1  3  1  2  1    7    161.60  1,106.590  53.8
   65  179 Banek Robert                    1  1  1  1  3    6    161.36  1,206.480  33.3
   66  108 Funia                           1  1  1  2  2    6    161.21  1,153.700  37.5
   67   43 Rurarz Zbigniew                 1  3  2  1  1    7    159.95  1,063.940  72.7
   68   49 Jan Bocheńczak                  1  2  2  2  1    7    159.23  1,160.010  43.8
   69  106 REMUS                           1  1  2  1  2    6    158.96  1,111.050  54.5
   70   47 Team "Belgisch Limburg"         1  2  3  1  1    7    158.83  1,117.360  43.8
   71  102 Gurgul Kazimierz                1  0  3  1  2    6    158.80  1,164.470  50.0
   72   56 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  3  2  1    6    156.53  1,111.690  37.5
   73   20 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2  3  2  0    7    155.98  1,064.580  43.8
   74  117 Tadeusz Kicko                   1  2  0  2  2    6    153.16  1,100.280  37.5
   75  114 LECH& RYCOMBEL 2                1  2  1  1  2    6    153.10  1,057.630  42.9
   76   57 Kirzhach OLR 1                  1  0  2  3  1    6    152.75  1,154.340  37.5
   77   69 Kazimierz Lewandowski           1  2  2  1  1    6    152.00    962.200  30.0
   78   59 LECH& RYCOMBEL 1                1  3  2  1  1    7    151.84  1,063.940  50.0
   79  124 ERETT                           1  1  2  1  2    6    151.51  1,111.050  50.0
   80   60 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1  1  3  1    6    150.44  1,100.920  37.5
   81   72 Krokosz & Ignacyk               1  0  3  2  1    6    150.39  1,111.690  37.5
   82  119 Kołodziej & Matias              1  2  0  2  2    6    150.17  1,100.280  37.5
   83   71 Arkadiusz Buttner               1  1  1  3  1    6    150.00  1,100.920  42.9
   84   74 DRZAZGA M & J                   1  2  1  2  1    6    149.94  1,004.850  35.3
   85  121 Team M.R.                       1  2  1  1  2    6    148.74  1,057.630  50.0
   86   66 MDŁ TEAM                        1  1  2  2  1    6    148.08  1,058.270  35.3
   87  132 Gierczak Tadeusz 5              1  0  1  2  2    5    148.01  1,051.960  62.5
   88   62 Schrapp Alexander               1  1  2  2  1    6    147.91  1,058.270  75.0
   89   75 Forczek Dariusz                 1  2  1  2  1    6    147.75  1,004.850  37.5
   90   80 Tomasz Kropop 1                 1  2  1  2  1    6    144.55  1,004.850  46.2
   91   84 Sznaucner Jarosław              1  3  1  1  1    6    142.96    908.780  42.9
   92   86 Team Hamers 1                   1  1  3  1  1    6    142.33  1,015.620  35.3
   93   77 Stępień Leszek 1                1  2  2  1  1    6    142.33    962.200  35.3
   94   87 COBA team                       1  3  0  2  1    6    141.48    951.430  35.0
   95  142 PIOTR - BOGDAN                  1  0  2  1  2    5    141.32  1,009.310  41.7
   96   27 BRACIA Team 1                   1  1  3  2  0    6    140.97    962.840  50.0
   97   90 SZCZEPAN BORAL                  1  0  2  2  1    5    140.70    956.530  41.7
   98   82 GVC Team                        1  1  3  1  1    6    140.05  1,015.620  33.3
   99   85 Krzysek & Krzysiek              1  2  2  1  1    6    139.09    962.200  50.0
  100   94 Mariusz i Marcin Depta          1  0  2  2  1    5    137.96    956.530  25.0
  101   83 KERAJE                          1  0  1  3  1    5    137.82    999.180  31.3
  102  150 SG Steffl 1                     1  1  0  2  2    5    137.61    998.540  55.6
  103  152 Szpak Damian 1                  1  1  1  1  2    5    137.53    955.890  33.3
  104   88 Pęcak Józef                     1  2  2  1  1    6    135.34    962.200  50.0
  105   91 Oliwia                          1  2  2  1  1    6    135.07    962.200  42.9
  106   95 Comb. Janssen II                1  2  3  0  1    6    134.95    919.550  33.3
  107  151 TOKARCZYK TEAM                  1  0  2  1  2    5    133.91  1,009.310  31.3
  108  164 Olgierd Rusinek                 1  1  1  1  2    5    133.10    955.890  29.4
  109   99 AMIGO 1                         1  3  1  1  1    6    131.87    908.780  37.5
  110  169 Para & Walkosz                  1  1  0  2  2    5    131.64    998.540  25.0
  111  170 Marysia M.                      1  1  1  1  2    5    131.54    955.890  62.5
  112  261 Bram Wassenaar                  1  2  0  0  3    5    131.37    955.250  27.8
  113   98 Team Deen                       1  3  1  1  1    6    129.52    908.780  35.3
  114  107 U-K Mazepa 1                    1  0  2  2  1    5    129.14    956.530  62.5
  115   48 Gierczak Tadeusz 4              1  2  3  1  0    6    129.09    866.770  37.5
  116   50 Wierzbiak Henryk                1  3  1  2  0    6    128.82    856.000  37.5
  117  174 Matthias Klement                1  1  0  2  2    5    128.75    998.540  31.3
  118  176 TopLofts.eu 2                   1  1  1  1  2    5    128.08    955.890  38.5
  119   52 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2  3  1  0    6    127.54    866.770  30.0
  120   53 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3  3  0  0    6    126.52    770.700  50.0
  121  109 Team De Ster Opgrimbie          1  1  1  2  1    5    125.54    903.110  29.4
  122  110 Sprycha Łukasz                  1  1  2  1  1    5    124.79    860.460  26.3
  123  116 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1  2  1  1    5    122.70    860.460  35.7
  124  183 Jarosław Wierzbicki             1  1  2  0  2    5    122.68    913.240  25.0
  125  192 W i L Styczeń                   1  2  0  1  2    5    122.62    902.470  41.7
  126  120 Team MAZURY 1                   1  1  2  1  1    5    121.25    860.460  31.3
  127  195 Zyznawski Jan                   1  2  1  0  2    5    120.70    859.820  31.3
  128  126 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2  1  1  1    5    120.51    807.040  62.5
  129  189 Jerzy Gryzło                    1  1  2  0  2    5    119.88    913.240  31.3
  130  130 MASTER TEAM 4                   1  2  1  1  1    5    119.72    807.040  55.6
  131  191 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2  0  1  2    5    119.22    902.470  33.3
  132  115 MASTER TEAM 3                   1  2  1  1  1    5    119.05    807.040  41.7
  133  125 Team Niebieska                  1  2  1  1  1    5    118.93    807.040  27.8
  134   64 SASIŃSKI TEAM                   1  1  2  2  0    5    118.09    807.680  31.3
  135  122 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1  2  1  1    5    117.08    860.460  35.7
  136   70 Zając Dariusz                   1  2  1  2  0    5    116.94    754.260  45.5
  137  128 JOHNY                           1  2  1  1  1    5    115.75    807.040  45.5
  138  133 Kurnik Wiesław 1                1  3  0  1  1    5    112.39    753.620  31.3
  139  234 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  1  0  2    4    110.11    758.080  50.0
  140  144 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  1  2  1    4    108.40    801.370  40.0
  141  146 LACH & MURAŃSKI                 1  0  1  2  1    4    107.92    801.370  33.3
  142  137 UTRECHT Team                    1  3  0  1  1    5    106.23    753.620  35.7
  143   89 Chwedoruk Loft                  1  2  2  1  0    5    106.03    711.610  41.7
  144   92 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1  0    5    105.18    711.610  25.0
  145  223 Wim en Sven van Houten 1        1  0  1  1  2    4    104.88    854.150  25.0
  146  160 Olenka Rudyk                    1  1  1  1  1    4    104.83    705.300  25.0
  147  158 CARODOM                         1  0  1  2  1    4    104.72    801.370  33.3
  148  153 Comb. Bos- Bevers               1  1  1  1  1    4    103.68    705.300  22.2
  149  145 SG Steffl 2                     1  0  1  2  1    4    103.01    801.370  33.3
  150  156 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  2  1  1    4    103.01    758.720  33.3
  151  233 Jan Nowak                       1  1  0  1  2    4    102.96    800.730  33.3
  152  143 Grejciun Robert                 1  3  1  0  1    5    102.82    710.970  33.3
  153  148 MASTER TEAM 5                   1  0  2  1  1    4    102.77    758.720  21.1
  154  162 Wójciak Leon 1                  1  1  0  2  1    4    102.10    747.950  28.6
  155  227 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  1  1  2    4    101.99    854.150  40.0
  156  171 The Boys from Hardinxveld       1  1  1  1  1    4    101.83    705.300  36.4
  157  161 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  2  1  1    4    101.70    758.720  33.3
  158  154 GORZOLKA& KUMIEC                1  1  1  1  1    4     99.81    705.300  33.3
  159  100 Dziuba Lesław                   1  3  1  1  0    5     99.42    658.190  41.7
  160  250 Papież Rafał                    1  1  1  0  2    4     99.19    758.080  33.3
  161  101 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  2  2  0    4     99.17    705.940  25.0
  162  165 Henk Simonsz Team B             1  1  1  1  1    4     99.11    705.300  44.4
  163  103 Artur i Damian Olszak           1  1  1  2  0    4     98.89    652.520  44.4
  164  104 MASTER TEAM 1                   1  3  2  0  0    5     98.78    615.540  33.3
  165  173 Mińkowski Bogdan                1  1  1  1  1    4     98.66    705.300  33.3
  166  166 KUSIONOWIE                      1  0  3  0  1    4     98.18    716.070  30.8
  167  163 Team Paula                      1  1  1  1  1    4     97.98    705.300  22.2
  168  178 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2  0  1  1    4     97.72    651.880  33.3
  169  105 MARIUSZ 000                     1  3  2  0  0    5     97.48    615.540  38.5
  170  177 Sobuta Szymon                   1  1  1  1  1    4     97.33    705.300  36.4
  171  262 Henk Simonsz Team A             1  2  0  0  2    4     95.13    704.660  33.3
  172  188 MICHNA RACING TEAM              1  1  1  1  1    4     94.81    705.300  20.0
  173  256 Team Kogut                      1  1  1  0  2    4     94.38    758.080  50.0
  174  186 AMIGO TEAM                      1  1  2  0  1    4     93.80    662.650  28.6
  175  111 PAWIE OCZKO OZI                 1  1  1  2  0    4     93.05    652.520  28.6
  176  197 Magiera Wojciech                1  2  0  1  1    4     92.00    651.880  36.4
  177  187 U-K Mazepa 2                    1  2  0  1  1    4     91.01    651.880  25.0
  178  118 Team Senden- Jans               1  2  1  1  0    4     88.95    556.450  33.3
  179  201 LUCKY                           1  0  1  1  1    3     88.26    603.560  75.0
  180  123 Piotr Witold Musik              1  1  2  1  0    4     87.84    609.870  20.0
  181  194 Micyk Wiesław                   1  2  1  0  1    4     87.80    609.230  50.0
  182  127 Górka Marian                    1  1  2  1  0    4     86.71    609.870  22.2
  183  203 Team Grzelak                    1  3  0  0  1    4     86.28    555.810  22.2
  184  129 Staworzyński Jan                1  1  2  1  0    4     85.90    609.870  22.2
  185  198 Patryk Sikorski                 1  2  1  0  1    4     85.43    609.230  28.6
  186  211 KMS Sroka                       1  0  1  1  1    3     84.52    603.560  30.0
  187  209 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  1  1  1    3     84.44    603.560  42.9
  188  199 MARCIN                          1  2  1  0  1    4     84.43    609.230  30.8
  189  131 Marek Trzaska                   1  2  1  1  0    4     84.22    556.450  57.1
  190  200 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2  1  0  1    4     84.15    609.230  30.8
  191  206 Team Fever Free                 1  3  0  0  1    4     83.91    555.810  23.5
  192  210 Steciuk Stanisław               1  0  1  1  1    3     83.38    603.560  60.0
  193  215 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1  0  1  1    3     82.99    550.140  30.0
  194  216 Kurnik Wiesław 2                1  0  1  1  1    3     82.45    603.560  15.0
  195  205 Gierczak Tadeusz 2              1  0  1  1  1    3     82.43    603.560  25.0
  196  214 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  1  1  1    3     82.43    603.560  23.1
  197  213 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  1  1  1    3     82.26    603.560  60.0
  198  207 MASTER TEAM 2                   1  0  1  1  1    3     82.12    603.560  21.4
  199  134 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  0    4     80.69    556.450  50.0
  200  135 ŻyburaTadeusz 1                 1  2  1  1  0    4     80.49    556.450  25.0
  201  136 USZEW - CITY                    1  2  2  0  0    4     80.07    513.800  25.0
  202  208 Team Alaerts                    1  0  1  1  1    3     79.68    603.560  30.0
  203  221 Body& Skupień 1                 1  0  1  1  1    3     79.64    603.560  60.0
  204  289 Wim en Sven van Houten 2        1  0  1  0  2    3     78.53    656.340  25.0
  205  228 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0  1    3     78.21    560.910  27.3
  206  217 Body& Skupień 2                 1  0  1  1  1    3     77.93    603.560  37.5
  207  229 Korepta Dawid                   1  1  1  0  1    3     77.91    507.490  75.0
  208  231 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1  1  0  1    3     77.07    507.490  33.3
  209  225 Team Heiligenhafen 2            1  1  0  1  1    3     76.97    550.140  50.0
  210  138 Rekiny Przestworzy              1  2  2  0  0    4     76.80    513.800  28.6
  211  324 Stani                           1  1  0  0  2    3     76.60    602.920  16.7
  212  139 Łukasz Zych 1                   1  1  0  2  0    3     75.91    497.360  25.0
  213  140 Gierczak Tadeusz 1              1  3  1  0  0    4     75.87    460.380  36.4
  214  141 Kozinoga Sebastian              1  3  0  1  0    4     75.83    503.030  27.8
  215  242 Robert Fischer                  1  1  1  0  1    3     75.71    507.490  30.0
  216  230 Niżnik Tadeusz                  1  0  2  0  1    3     75.66    560.910  15.0
  217  245 MTT TEAM                        1  1  0  1  1    3     74.21    550.140  25.0
  218  226 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1    3     74.02    550.140  27.3
  219  236 Tempka- Niżnik                  1  1  1  0  1    3     73.90    507.490  27.3
  220  147 Kupka-Śmiłowski 4               1  3  1  0  0    4     73.12    460.380  33.3
  221  252 Hofmann Karl                    1  2  0  0  1    3     73.08    454.070  21.4
  222  237 BOSKI                           1  1  1  0  1    3     72.81    507.490  23.1
  223  149 Kupka-Śmiłowski 2               1  1  1  1  0    3     72.03    454.710  30.0
  224  249 Roman H. 1                      1  1  1  0  1    3     71.29    507.490  18.8
  225  239 Team Stefan                     1  1  0  1  1    3     70.97    550.140  20.0
  226  159 Szymankowscy Team 2             1  1  1  1  0    3     70.71    454.710  21.4
  227  247 Stypułkowski Stanisław          1  1  1  0  1    3     70.68    507.490  20.0
  228  167 Robert Klement                  1  0  2  1  0    3     69.21    508.130  25.0
  229  168 Warchał Piotr i Paweł           1  0  2  1  0    3     69.04    508.130  21.4
  230  263 KUNICKI STANISŁAW               1  2  0  0  1    3     68.66    454.070  25.0
  231  172 Śniosek Krystian                1  0  2  1  0    3     68.06    508.130  25.0
  232  258 BIERYT& PATULSKI                1  2  0  0  1    3     67.49    454.070  30.0
  233  175 JARUMI                          1  1  1  1  0    3     67.36    454.710  18.8
  234  260 Team Hoogendam                  1  2  0  0  1    3     66.04    454.070  42.9
  235  180 Mazur & Warchoł Team 2          1  1  1  1  0    3     65.34    454.710  20.0
  236  181 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1  1  1  0    3     65.11    454.710  27.3
  237  182 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1  1  1  0    3     64.96    454.710  25.0
  238  184 Stępień Bogdan 3                1  1  2  0  0    3     63.62    412.060  37.5
  239  185 Górka Mateusz                   1  2  0  1  0    3     63.56    401.290  18.8
  240  264 HELGO                           1  0  0  1  1    2     63.17    448.400  20.0
  241  267 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0  1  1    2     62.05    448.400  40.0
  242  190 ADEK                            1  2  0  1  0    3     61.70    401.290  37.5
  243  269 Team WIRZ                       1  0  0  1  1    2     59.86    448.400  25.0
  244  193 VITO LOFT                       1  2  1  0  0    3     59.86    358.640  37.5
  245  271 Cees Spelt                      1  0  0  1  1    2     59.57    448.400  50.0
  246  268 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0  1  1    2     59.28    448.400  28.6
  247  196 Team Heiligenhafen 1            1  2  1  0  0    3     57.95    358.640  18.8
  248  265 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0  1  1    2     57.42    448.400  50.0
  249  274 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0  1  1    2     56.79    448.400  16.7
  250  280 Frąckowiak Agnieszka            1  0  1  0  1    2     56.23    405.750  33.3
  251  288 Piotr B.                        1  0  1  0  1    2     54.29    405.750  50.0
  252  202 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  1  1  0    2     53.01    352.970  20.0
  253  281 Jania Marcin 2                  1  0  1  0  1    2     52.84    405.750  50.0
  254  275 Górka Tadeusz                   1  0  1  0  1    2     52.46    405.750  16.7
  255  286 Michalski Sebastian             1  0  1  0  1    2     52.14    405.750  20.0
  256  204 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0  2  0    2     51.83    395.620  18.2
  257  298 Kalemba Klaudek                 1  1  0  0  1    2     51.06    352.330  18.2
  258  282 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  0  1    2     50.93    405.750  13.3
  259  302 Team Twente                     1  1  0  0  1    2     50.48    352.330  22.2
  260  296 Strackbein Dieter 1             1  1  0  0  1    2     50.00    352.330  16.7
  261  212 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  1  1  0    2     49.62    352.970  50.0
  262  287 Tomasz Dudek                    1  0  1  0  1    2     49.45    405.750  16.7
  263  303 Tarasiuk Jerzy 2                1  1  0  0  1    2     49.45    352.330  12.5
  264  218 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  0    2     48.70    352.970  33.3
  265  301 Koczan Wojciech                 1  1  0  0  1    2     48.64    352.330  18.2
  266  219 Jarzmik Grzegorz                1  0  1  1  0    2     48.42    352.970  50.0
  267  220 AMIGO 2                         1  0  1  1  0    2     48.33    352.970  10.0
  268  313 Rzepka Marek i Marcin           1  1  0  0  1    2     48.05    352.330  22.2
  269  295 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1  0  0  1    2     47.87    352.330  12.5
  270  307 Tokarczyk Jan                   1  1  0  0  1    2     47.68    352.330  25.0
  271  321 Comb. Bevers- Bos               1  1  0  0  1    2     47.54    352.330  16.7
  272  326 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1  0  0  1    2     46.99    352.330  20.0
  273  222 Andrej                          1  0  1  1  0    2     46.90    352.970  50.0
  274  311 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1  0  0  1    2     46.18    352.330  20.0
  275  322 Cees Galje                      1  1  0  0  1    2     46.06    352.330  25.0
  276  224 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  1  0    2     45.84    352.970  12.5
  277  317 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1  0  0  1    2     44.93    352.330  20.0
  278  232 Piotr Biłos 1                   1  0  1  1  0    2     44.04    352.970  25.0
  279  235 Łukasz Zych 2                   1  1  1  0  0    2     43.20    256.900  50.0
  280  238 Piotr Biłos 2                   1  1  0  1  0    2     42.73    299.550  16.7
  281  240 Karbowski Rafał                 1  1  0  1  0    2     42.42    299.550  25.0
  282  241 MAŁGORZATA                      1  1  0  1  0    2     41.62    299.550  40.0
  283  243 Ziętara Bartłomiej              1  1  0  1  0    2     41.27    299.550  25.0
  284  244 Łagozin Zdzisław                1  1  1  0  0    2     40.46    256.900  14.3
  285  246 Combinatie Post                 1  1  1  0  0    2     40.17    256.900  13.3
  286  248 Bobak Krzysiek                  1  1  1  0  0    2     39.76    256.900  20.0
  287  251 Lesiewicz Krzysztof             1  1  1  0  0    2     38.41    256.900  18.2
  288  253 Pasoń Rafał                     1  1  1  0  0    2     38.03    256.900  20.0
  289  254 GiBB and Byrne                  1  2  0  0  0    2     37.85    203.480  28.6
  290  255 Milcarz & Szlacheta             1  2  0  0  0    2     37.64    203.480  20.0
  291  257 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  1  0  0    2     36.75    256.900  16.7
  292  259 Skowronek Włodzimierz           1  2  0  0  0    2     36.10    203.480  12.5
  293  330 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  1    1     32.25    250.590   8.3
  294  364 Zagata Łukasz                   1  0  0  0  1    1     30.27    250.590  12.5
  295  343 Pajor Edward                    1  0  0  0  1    1     29.62    250.590   6.3
  296  342 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0  0  1    1     28.98    250.590  16.7
  297  361 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0  0  1    1     28.94    250.590  10.0
  298  352 Team GJ v Houten                1  0  0  0  1    1     28.90    250.590   5.6
  299  341 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0  0  1    1     28.85    250.590   6.3
  300  266 Lech Paśko                      1  0  0  1  0    1     28.16    197.810  16.7
  301  270 Kosiorowski Adam                1  0  0  1  0    1     26.15    197.810   9.1
  302  272 Kościelny Wiesław 2             1  0  1  0  0    1     24.84    155.160  25.0
  303  273 Haggenmuller H+S                1  0  1  0  0    1     24.73    155.160   7.1
  304  276 Orczyk Adam                     1  0  0  1  0    1     24.09    197.810  25.0
  305  277 Rak Stanisław                   1  0  0  1  0    1     24.05    197.810   7.7
  306  278 M. H. S. Team                   1  0  1  0  0    1     23.80    155.160   8.3
  307  279 Team MAZURY 2                   1  0  1  0  0    1     23.78    155.160   7.1
  308  283 Tomasz Kubik                    1  0  1  0  0    1     22.31    155.160  25.0
  309  284 Adam Młynarski                  1  0  1  0  0    1     21.98    155.160   6.7
  310  285 Team Koningshoeve 1             1  0  1  0  0    1     21.80    155.160  11.1
  311  290 Lizoń Stanisław                 1  0  1  0  0    1     20.58    155.160  12.5
  312  291 Andrzej Ewelina                 1  1  0  0  0    1     19.45    101.740  16.7
  313  292 Wójciak Leon 2                  1  1  0 -- --    1     19.17    101.740  50.0
  314  293 SEBASTIAN S                     1  1  0 -- --    1     19.02    101.740  50.0
  315  294 Górniak Andrzej                 1  1  0  0  0    1     18.91    101.740  12.5
  316  297 Kupka-Śmiłowski 3               1  1  0  0  0    1     18.52    101.740  16.7
  317  299 Stępień Bogdan 1                1  1  0  0  0    1     18.16    101.740  12.5
  318  300 Józek                           1  1  0  0  0    1     18.02    101.740  12.5
  319  304 The Lever Syndicate 1           1  1  0  0 --    1     17.67    101.740  33.3
  320  305 Haffner R.                      1  1  0  0  0    1     17.55    101.740  10.0
  321  306 The Lever Syndicate 2           1  1  0 -- --    1     17.50    101.740  33.3
  322  308 DOLSK Team                      1  1  0  0  0    1     17.27    101.740   8.3
  323  309 Sroka Stanisław                 1  1  0  0  0    1     17.21    101.740  25.0
  324  310 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1  0  0  0    1     17.19    101.740   6.3
  325  312 Comb. Janssen I                 1  1  0  0  0    1     16.97    101.740  12.5
  326  314 Sobczak Marcin                  1  1  0  0  0    1     16.91    101.740  20.0
  327  315 GIBA                            1  1  0  0  0    1     16.81    101.740   8.3
  328  316 Olędzki                         1  1  0 -- --    1     16.77    101.740  50.0
  329  318 Team Menten- en Stefan          1  1  0  0  0    1     16.74    101.740  10.0
  330  319 Roman H. 2                      1  1  0  0  0    1     16.60    101.740  12.5
  331  320 Eddy Fleming Pigeons            1  1  0  0  0    1     16.53    101.740   6.3
  332  323 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1  0  0  0    1     16.50    101.740  12.5
  333  325 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  0  0    1     16.36    101.740  25.0
  334  327 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1  0  0  0    1     16.07    101.740  14.3
  335  328 Team Thieu                      1  1  0  0  0    1     16.01    101.740   9.1
  336  329 AAHH LOFT                       1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  337  331 BATE 7                          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  338  332 Bergmans van Gils               1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  339  333 D&K                             1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  340  334 FILIP                           1  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  341  335 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  342  336 Herman Menno Pfeifer            1  0  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  343  337 JANUSZ                          1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  344  338 JURA                            1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  345  339 Marcin Korepta                  1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  346  340 MAREK & HENIEK                  1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  347  344 R & R Wilton                    1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  348  345 Ralf Nisbach                    1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  349  346 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  350  347 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  351  348 Strackbein Dieter 2             1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  352  349 Team Bergmans- Bijnen           1  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  353  350 Team Coos v Houten              1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  354  351 Team Expo Houten                1 -- --  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  355  353 Team Hamers 2                   1  0  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  356  354 Team Henry 1                    1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  357  355 Team Hoensbroek                 1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  358  356 Team Jans-Senden                1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  359  357 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  360  358 Team Spreewald                  1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  361  359 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  362  360 The Lever Syndicate 3           1  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  363  362 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  364  363 Wim en Benno Klomp              1  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  365  365 Piotr M.                        1 -- --  0 --    0      0.00      0.000   0.0
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                     
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829037        G  0   4    108.510   705.300
        2 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2505     G  0   4    108.410   705.300
        3 KUBA - OLA                     1 PL 0450 19 3345     G  0   4    108.220   705.300
        4 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577915        G  0   4    107.740   705.300
        5 Gabryś Józef                   1 PL 19 165262        G  0   4    107.620   705.300
        6 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473335        G  0   4    107.450   705.300
        7 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079961       G  0   4    105.740   705.300
        8 Brożyna Edward                 1 PL 19 519302        G  0   4    105.680   705.300
        9 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 0455 19 3954     G  0   4    104.860   705.300
       10 RKS                            1 DV 02842 19 184     G  0   4    104.770   705.300
       11 BOICHEV                        1 UKR 19 2415141      G  0   4    104.620   705.300
       12 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 3       G  0   4    104.440   705.300
       13 Gabryś Józef                   1 PL 19 165261        G  0   4    104.180   705.300
       14 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577901        G  0   4    103.770   705.300
       15 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1976     G  0   4    103.440   705.300
       16 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335353       G  0   4    103.070   705.300
       17 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067360       G  0   4    102.770   705.300
       18 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3441     G  0   4    102.430   705.300
       19 REMUS                          1 PL 063 19 9126      G  0   4    101.870   705.300
       20 Forczek Dariusz                1 PL 19 662020        G  0   4    100.950   705.300
       21 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10236    G  0   4    100.730   705.300
       22 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152972        G  0   4    100.430   705.300
       23 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4409      G  0   4     99.530   705.300
       24 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9516     G  0   4     99.370   705.300
       25 Henk Simonsz Team B            1 NL 19 1223945       G  0   4     99.110   705.300
       26 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 19 601      G  0   4     98.980   705.300
       27 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335362       G  0   4     98.610   705.300
       28 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8015     G  0   4     98.470   705.300
       29 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 333     G  0   4     98.230   705.300
       30 JOHNY                          1 PL 0313 19 540      G  0   4     98.040   705.300
       31 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687249        G  0   4     97.810   705.300
       32 Team Ravels                    1 BE 19 6090440       G  0   4     97.490   705.300
       33 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1061    G  0   4     97.350   705.300
       34 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757352       G  0   4     95.550   705.300
       35 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422819        G  0   4     93.460   705.300
       36 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689222        G  0   3     89.550   603.560
       37 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4323     G  0   3     88.490   603.560
       38 LUCKY                          1 PL 19 984435        G  0   3     88.260   603.560
       39 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17995     G  0   3     88.080   603.560
       40 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067204       G  0   3     88.010   603.560
       41 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335370       G  0   3     87.940   603.560
       42 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8007     G  0   3     87.090   603.560
       43 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729334       G  0   3     87.050   603.560
       44 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688856        G  0   3     86.730   603.560
       45 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 16      G  0   3     86.640   603.560
       46 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 275       G  0   3     86.440   603.560
       47 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2572     G  0   3     86.190   603.560
       48 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218054      G  0   3     86.100   603.560
       49 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1625     G  0   3     85.820   603.560
       50 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 811     G  0   3     85.420   603.560
       51 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1035273       G  0   3     85.210   603.560
       52 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2630     G  0   3     85.010   603.560
       53 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521124        G  0   3     84.930   603.560
       54 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10941    G  0   3     84.460   603.560
       55 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0228 19 2429     G  0   3     84.440   603.560
       56 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050416       G  0   3     84.360   603.560
       57 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10195     G  0   3     84.350   603.560
       58 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131316       G  0   3     84.000   603.560
       59 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350286       G  0   3     83.740   603.560
       60 Jan Maciuszek                  1 PL 19 981765        G  0   3     83.510   603.560
       61 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 19 1605     G  0   3     83.380   603.560
       62 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521732        G  0   3     83.230   603.560
       63 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1677465       G  0   3     83.070   603.560
       64 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688820        G  0   3     82.990   550.140
       65 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729365       G  0   3     82.930   550.140
       66 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577923        G  0   3     82.730   603.560
       67 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757351       G  0   3     82.660   603.560
       68 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959407        G  0   3     82.490   603.560
       69 MIGIEL& BEKTER 2               1 PL 19 323476        G  0   3     82.430   603.560
       70 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2108     G  0   3     82.370   603.560
       71 Kupka-Śmiłowski 1              1 PL 0143 19 1473     G  0   3     82.260   603.560
       72 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350298       G  0   3     82.230   550.140
       73 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4335     G  0   3     82.120   603.560
       74 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5109     G  0   3     82.100   550.140
       75 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976607        G  0   3     81.810   550.140
       76 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361167        G  0   3     81.450   603.560
       77 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051260       G  0   3     81.200   603.560
       78 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752661        G  0   3     81.140   603.560
       79 Tomaszewski                    1 PL 19 994248        G  0   3     81.090   603.560
       80 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521613        G  0   3     81.030   603.560
       81 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980820        G  0   3     81.030   603.560
       82 COBA team                      1 PL 19 384933        G  0   3     81.010   550.140
       83 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218101      G  0   3     80.970   550.140
       84 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 1       G  0   3     80.960   603.560
       85 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2034     G  0   3     80.610   550.140
       86 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1626     G  0   3     80.440   603.560
       87 J-J                            1 PL 19 1130030       G  0   3     80.410   603.560
       88 Funia                          1 PL 0231 19 148      G  0   3     80.350   550.140
       89 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4903     G  0   3     80.340   550.140
       90 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977831        G  0   3     80.030   603.560
       91 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452089        G  0   3     79.990   603.560
       92 RKS                            1 DV 02842 19 183     G  0   3     79.740   603.560
       93 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996836        G  0   3     79.730   603.560
       94 Team Alaerts                   1 BE 19 5074497       G  0   3     79.680   603.560
       95 Body& Skupień 1                1 PL 0238 19 2970     G  0   3     79.640   603.560
       96 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1975     G  0   3     79.480   603.560
       97 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 27      G  0   3     79.470   603.560
       98 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2554     G  0   3     79.440   550.140
       99 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071117       G  0   3     79.310   603.560
      100 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 030 19 3302      G  0   3     79.110   603.560
      101 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3623    G  0   3     79.000   603.560
      102 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10257    G  0   3     78.960   603.560
      103 KOTEK 2                        1 PL 19 511176        G  0   3     78.880   550.140
      104 Kupień Wojciech                1 PL 19 361896        G  0   3     78.870   603.560
      105 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019202       G  0   3     78.820   603.560
      106 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980821        G  0   3     78.820   550.140
      107 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078177       G  0   3     78.710   550.140
      108 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521103        G  0   3     78.690   603.560
      109 KOTEK 1                        1 PL 19 511099        G  0   3     78.650   550.140
      110 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046252       G  0   3     78.550   603.560
      111 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1026     G  0   3     78.320   550.140
      112 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131308       G  0   3     78.100   603.560
      113 Korepta Dawid                  1 PL 19 982056        G  0   3     77.910   507.490
      114 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4349     G  0   3     77.600   507.490
      115 Tomaszewski                    1 PL 19 994244        G  0   3     77.310   550.140
      116 Marysia M.                     1 PL 0200 19 2000     G  0   3     77.290   550.140
      117 J. Kocańda i K.G. Jedlecki     1 PL 0231 19 4418     G  0   3     77.070   507.490
      118 Brożyna Edward                 1 PL 19 519304        G  0   3     76.910   603.560
      119 Lesiewicz Mateusz              1 PL 0315 19 3248     G  0   3     76.910   603.560
      120 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 7       G  0   3     76.860   507.490
      121 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384944        G  0   3     76.400   550.140
      122 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152943        G  0   3     76.290   550.140
      123 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2423     G  0   3     76.150   550.140
      124 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469646        G  0   3     76.080   550.140
      125 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6423     G  0   3     75.930   550.140
      126 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5248    G  0   3     75.830   550.140
      127 Robert Fischer                 1 DV 02741 19 1024    G  0   3     75.710   507.490
      128 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965824        G  0   3     75.630   603.560
      129 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5591    G  0   3     75.630   603.560
      130 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517276        G  0   3     75.580   550.140
      131 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2852     G  0   3     75.350   550.140
      132 Tomaszewski                    1 PL 19 994249        G  0   3     74.950   550.140
      133 JD                             1 PL 0288 19 837      G  0   3     74.570   550.140
      134 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042453       G  0   3     73.770   507.490
      135 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4105     G  0   3     73.350   507.490
      136 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2561     G  0   3     73.090   550.140
      137 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4904     G  0   3     72.820   550.140
      138 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5660     G  0   3     72.780   550.140
      139 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 18      G  0   3     72.570   454.710
      140 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335371       G  0   3     72.330   550.140
      141 Oliwia                         1 PL 19 518834        G  0   3     72.280   507.490
      142 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200328       G  0   3     72.210   507.490
      143 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 972     G  0   3     71.760   507.490
      144 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 4079813       G  0   3     71.660   550.140
      145 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977855        G  0   3     71.460   454.710
      146 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1021     G  0   3     71.450   550.140
      147 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10241    G  0   3     71.450   507.490
      148 Team Deen                      1 NL 19 1032019       G  0   3     71.200   507.490
      149 Gabryś Józef                   1 PL 19 165270        G  0   3     71.080   454.710
      150 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218090      G  0   3     70.830   454.710
      151 Banek Robert                   1 PL 19 998484        G  0   3     70.730   507.490
      152 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1057     G  0   3     70.680   454.710
      153 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521138        G  0   3     70.470   507.490
      154 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 705     G  0   3     69.970   454.710
      155 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167761       G  0   3     69.800   454.710
      156 Team Paula                     1 NL 19 1032018       G  0   3     69.710   454.710
      157 Micyk Wiesław                  1 PL 19 977408        G  0   3     69.510   507.490
      158 RKS                            1 DV 02842 19 186     G  0   3     69.350   507.490
      159 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106134       G  0   3     68.970   454.710
      160 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3622    G  0   3     68.620   454.710
      161 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067205       G  0   3     68.430   454.710
      162 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659901        G  0   3     68.230   454.710
      163 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018943       G  0   3     68.170   454.710
      164 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976634        G  0   3     68.050   454.710
      165 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1364     G  0   3     67.630   454.710
      166 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7007     G  0   3     67.460   507.490
      167 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4108     G  0   3     67.450   454.710
      168 GVC Team                       1 PL 0347 19 9636     G  0   3     67.430   454.710
      169 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 15      G  0   3     67.020   454.710
      170 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5655     G  0   3     66.100   454.710
      171 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7902     G  0   3     65.600   454.710
      172 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042601       G  0   3     65.490   454.710
      173 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8062     G  0   3     65.240   454.710
      174 J-J                            1 PL 19 1130005       G  0   3     64.650   454.710
      175 Ziggy Szuba                    1 AU 19 88            G  0   3     64.100   454.710
      176 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131307       G  0   3     63.910   454.710
      177 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047341       G  0   3     63.310   454.710
      178 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051265       G  0   3     63.220   454.710
      179 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577921        G  0   2     64.800   448.400
      180 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 166      G  0   2     63.900   448.400
      181 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10940    G  0   2     63.550   448.400
      182 HELGO                          1 DV 01841 19 324     G  0   2     63.170   448.400
      183 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4417      G  0   2     62.890   448.400
      184 GROSIK                         1 PL 19 678446        G  0   2     62.720   448.400
      185 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996812        G  0   2     62.360   448.400
      186 MIGIEL& BEKTER 1               1 PL 19 323470        G  0   2     62.050   448.400
      187 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5176    G  0   2     61.780   448.400
      188 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4908     G  0   2     61.770   448.400
      189 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2579     G  0   2     61.670   448.400
      190 Banek Robert                   1 PL 19 998463        G  0   2     61.460   448.400
      191 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08250       G  0   2     61.340   448.400
      192 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7903     G  0   2     61.260   448.400
      193 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2632     G  0   2     61.250   448.400
      194 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079905       G  0   2     61.040   448.400
      195 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 459         G  0   2     60.540   448.400
      196 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 605      G  0   2     60.490   448.400
      197 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10917    G  0   2     60.380   448.400
      198 Tyka Stanisław                 1 PL 19 981300        G  0   2     60.350   448.400
      199 Team WIRZ                      1 CH 19 05510         G  0   2     59.860   448.400
      200 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 234     G  0   2     59.670   448.400
      201 Cees Spelt                     1 NL 19 1688988       G  0   2     59.570   448.400
      202 Tim Schilling- LECH& RYCOMBE   1 PL 19 469639        G  0   2     59.280   448.400
      203 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3353     G  0   2     59.230   448.400
      204 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3442     G  0   2     58.360   448.400
      205 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4328     G  0   2     58.170   448.400
      206 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521746        G  0   2     58.090   405.750
      207 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8056     G  0   2     57.990   448.400
      208 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14062    G  0   2     57.850   448.400
      209 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2   1 GB 19 V 17902       G  0   2     57.420   448.400
      210 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5033343       G  0   2     57.370   448.400
      211 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08257       G  0   2     57.350   448.400
      212 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050440       G  0   2     57.260   448.400
      213 REMUS                          1 PL 063 19 9102      G  0   2     57.090   405.750
      214 Kołodziej & Matias             1 PL 19 551180        G  0   2     56.860   448.400
      215 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489103       G  0   2     56.790   448.400
      216 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 322     G  0   2     56.720   448.400
      217 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10196     G  0   2     56.590   448.400
      218 Jan Nowak                      1 PL 19 869895        G  0   2     56.570   448.400
      219 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5995     G  0   2     56.570   448.400
      220 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 280       G  0   2     56.520   405.750
      221 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08222       G  0   2     56.460   405.750
      222 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 348         G  0   2     56.390   448.400
      223 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965817        G  0   2     56.320   448.400
      224 Frąckowiak Agnieszka           1 PL 19 1200340       G  0   2     56.230   405.750
      225 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500328       G  0   2     56.080   448.400
      226 KERAJE                         1 PL 098 19 12013     G  0   2     56.070   448.400
      227 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7439     G  0   2     55.930   405.750
      228 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124544        G  0   2     55.540   405.750
      229 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2110     G  0   2     55.410   405.750
      230 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9503     G  0   2     55.210   448.400
      231 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 250     G  0   2     55.160   405.750
      232 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131305       G  0   2     55.100   405.750
      233 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4103     G  0   2     54.870   405.750
      234 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9534     G  0   2     54.750   405.750
      235 Team M.R.                      1 PL 19 802175        G  0   2     54.690   405.750
      236 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218061      G  0   2     54.610   448.400
      237 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488841       G  0   2     54.470   448.400
      238 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 641     G  0   2     54.390   352.330
      239 Piotr B.                       1 PL 0315 19 246      G  0   2     54.290   405.750
      240 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3860     G  0   2     54.290   405.750
      241 Marysia M.                     1 PL 0200 19 1905     G  0   2     54.250   405.750
      242 Pęcak Józef                    1 PL 19 978210        G  0   2     54.210   448.400
      243 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078180       G  0   2     54.010   405.750
      244 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7438     G  0   2     54.000   448.400
      245 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7013     G  0   2     53.940   405.750
      246 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335369       G  0   2     53.880   352.970
      247 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079903       G  0   2     53.340   352.330
      248 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200317       G  0   2     53.280   405.750
      249 KERAJE                         1 PL 098 19 12003     G  0   2     53.130   352.970
      250 Mazur & Warchoł Team 1         1 PL 0419 19 8415     G  0   2     53.010   352.970
      251 Jania Marcin 2                 1 PL 0235 19 2634     G  0   2     52.840   405.750
      252 ERETT                          1 DV 03268 19 640     G  0   2     52.770   405.750
      253 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2096     G  0   2     52.720   352.330
      254 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17999     G  0   2     52.620   352.970
      255 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 478      G  0   2     52.620   352.970
      256 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 787      G  0   2     52.560   448.400
      257 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7008     G  0   2     52.420   405.750
      258 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993512        G  0   2     52.340   405.750
      259 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5994     G  0   2     52.190   405.750
      260 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977801        G  0   2     52.160   405.750
      261 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 103       G  0   2     52.160   352.970
      262 Michalski Sebastian            1 PL 19 537324        G  0   2     52.140   405.750
      263 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2312     G  0   2     52.040   405.750
      264 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 302     G  0   2     51.910   352.970
      265 BOICHEV                        1 UKR 19 2415157      G  0   2     51.850   352.970
      266 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1059599       G  0   2     51.780   352.970
      267 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1975     G  0   2     51.770   405.750
      268 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657085        G  0   2     51.540   405.750
      269 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 922      G  0   2     51.480   405.750
      270 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08231       G  0   2     51.470   352.970
      271 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659914        G  0   2     51.420   352.970
      272 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2326    G  0   2     51.340   352.330
      273 PATULSKI& BIERYT               1 PL 19 995533        G  0   2     50.930   405.750
      274 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787070        G  0   2     50.870   352.970
      275 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1957     G  0   2     50.720   352.330
      276 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976798        G  0   2     50.650   405.750
      277 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1055    G  0   2     50.560   352.970
      278 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488851       G  0   2     50.410   405.750
      279 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2541     G  0   2     50.380   405.750
      280 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 153       G  0   2     50.350   352.970
      281 JD                             1 PL 0288 19 819      G  0   2     50.330   352.970
      282 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3865     G  0   2     50.250   352.330
      283 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051344 G  0   2     50.190   352.970
      284 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1019     G  0   2     50.180   352.970
      285 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138192        G  0   2     50.180   352.330
      286 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867423        G  0   2     50.120   352.970
      287 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 340     G  0   2     50.020   352.970
      288 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 24      G  0   2     50.000   352.330
      289 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488850       G  0   2     49.910   405.750
      290 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977864        G  0   2     49.900   352.970
      291 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4413      G  0   2     49.890   405.750
      292 Patryk Sikorski                1 AU 19 5320          G  0   2     49.880   405.750
      293 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10928    G  0   2     49.880   352.970
      294 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4125     G  0   2     49.670   352.970
      295 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4120     G  0   2     49.660   405.750
      296 W i L Styczeń                  1 PL 0170 19 7001     G  0   2     49.630   352.330
      297 Kondryszyn Krzysztof 2         1 PL 0289 19 2060     G  0   2     49.620   352.970
      298 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4346     G  0   2     49.450   405.750
      299 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519828        G  0   2     49.450   352.970
      300 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1026     G  0   2     49.450   352.330
      301 MASTER TEAM 3                  1 PL 0442 19 4352     G  0   2     49.440   299.550
      302 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 959      G  0   2     49.430   405.750
      303 ERETT                          1 DV 03268 19 638     G  0   2     49.430   352.330
      304 ERETT                          1 DV 03268 19 652     G  0   2     49.310   352.970
      305 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6421     G  0   2     49.270   352.970
      306 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 967      G  0   2     49.260   352.970
      307 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1989     G  0   2     49.200   352.330
      308 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521963        G  0   2     49.170   352.970
      309 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5531     G  0   2     49.170   352.330
      310 SASIŃSKI TEAM                  1 RO 19 1000006       G  0   2     49.150   352.970
      311 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218119      G  0   2     49.140   352.970
      312 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10254    G  0   2     49.120   352.330
      313 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218105      G  0   2     49.000   352.970
      314 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051345 G  0   2     48.980   352.970
      315 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 457      G  0   2     48.950   352.970
      316 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 472      G  0   2     48.950   299.550
      317 BOSKI                          1 PL 19 321283        G  0   2     48.870   352.330
      318 Team Fever Free                1 BE 19 3066039       G  0   2     48.840   352.330
      319 KOTEK 1                        1 PL 19 511096        G  0   2     48.830   352.970
      320 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2952     G  0   2     48.810   352.970
      321 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 19 1038     G  0   2     48.700   352.970
      322 MARCIN                         1 PL 19 694107        G  0   2     48.670   405.750
      323 Koczan Wojciech                1 PL 0244 19 11456    G  0   2     48.640   352.330
      324 Team M.R.                      1 PL 0274 19 2074     G  0   2     48.530   352.330
      325 GROSIK                         1 PL 0231 19 917      G  0   2     48.470   352.330
      326 Jarzmik Grzegorz               1 PL 19 980193        G  0   2     48.420   352.970
      327 RKS                            1 DV 02842 19 185     G  0   2     48.420   352.970
      328 JARUMI                         1 PL 19 814627        G  0   2     48.370   352.970
      329 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737750       G  0   2     48.370   352.330
      330 Team Kogut                     1 PL 0418 19 2979     G  0   2     48.330   405.750
      331 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2307    G  0   2     48.330   352.970
      332 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223941       G  0   2     48.320   352.330
      333 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1930     G  0   2     48.220   352.970
      334 Funia                          1 PL 0231 19 102      G  0   2     48.150   352.970
      335 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 24      G  0   2     48.140   352.970
      336 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326738       G  0   2     47.910   352.970
      337 Śniosek Krystian               1 PL 19 756031        G  0   2     47.900   352.970
      338 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 660      G  0   2     47.800   352.330
      339 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051379 G  0   2     47.750   352.970
      340 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 686     G  0   2     47.720   352.970
      341 Tokarczyk Jan                  1 PL 0288 19 764      G  0   2     47.680   352.330
      342 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 384     G  0   2     47.540   352.970
      343 Comb. Bevers- Bos              1 NL 19 1051772       G  0   2     47.540   352.330
      344 Górka Mateusz                  1 PL 19 547581        G  0   2     47.530   299.550
      345 W i L Styczeń                  1 PL 19 410344        G  0   2     47.400   352.330
      346 Górka Marian                   1 PL 19 547012        G  0   2     47.380   352.970
      347 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5659     G  0   2     47.300   299.550
      348 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979701        G  0   2     47.170   299.550
      349 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167714       G  0   2     47.140   299.550
      350 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2172     G  0   2     47.050   352.970
      351 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4401      G  0   2     46.990   352.970
      352 Andrej                         1 UKR 19 2415064      G  0   2     46.900   352.970
      353 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223955       G  0   2     46.810   352.330
      354 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521134        G  0   2     46.740   299.550
      355 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 407      G  0   2     46.720   352.330
      356 CARODOM                        1 PL 029 19 977       G  0   2     46.350   352.970
      357 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977820        G  0   2     46.260   352.330
      358 JD                             1 PL 0288 19 823      G  0   2     46.200   299.550
      359 Muller Ernst u. Rosemarie      1 DV 0244 19 881      G  0   2     46.180   352.330
      360 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2505     G  0   2     46.130   352.330
      361 Cees Galje                     1 NL 19 1489251       G  0   2     46.060   352.330
      362 Team Kogut                     1 PL 0218 19 135      G  0   2     46.050   352.330
      363 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239016       G  0   2     46.000   352.330
      364 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131304       G  0   2     45.980   352.970
      365 KUBA - OLA                     1 PL 19 660237        G  0   2     45.790   352.330
      366 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 387         G  0   2     45.560   352.330
      367 Oleksy Bolesław                1 PL 0314 19 3738     G  0   2     45.560   299.550
      368 Oliwia                         1 PL 19 982507        G  0   2     45.530   352.970
      369 Team M.R.                      1 PL 19 228139        G  0   2     45.520   299.550
      370 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2422     G  0   2     45.500   352.970
      371 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867403        G  0   2     45.490   299.550
      372 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 4        G  0   2     45.100   352.330
      373 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4407      G  0   2     45.030   352.970
      374 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1167     G  0   2     44.930   352.330
      375 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050417       G  0   2     44.780   352.970
      376 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5663     G  0   2     44.770   299.550
      377 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5992     G  0   2     44.490   299.550
      378 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1485     G  0   2     44.480   256.900
      379 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1644     G  0   2     44.200   256.900
      380 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76857       G  0   2     44.110   299.550
      381 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1355     G  0   2     44.110   299.550
      382 KOTEK 2                        1 PL 19 511162        G  0   2     44.090   299.550
      383 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 926      G  0   2     44.010   256.900
      384 KOTEK 1                        1 PL 19 511086        G  0   2     44.000   256.900
      385 ADEK                           1 PL 0232 19 5100     G  0   2     43.970   299.550
      386 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422817        G  0   2     43.910   256.900
      387 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4130     G  0   2     43.850   299.550
      388 KOTEK 1                        1 PL 19 511168        G  0   2     43.420   256.900
      389 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322138       G  0   2     43.390   256.900
      390 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3445     G  0   2     43.290   299.550
      391 COBA team                      1 PL 19 384908        G  0   2     43.270   299.550
      392 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6425     G  0   2     43.240   256.900
      393 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1439     G  0   2     43.240   256.900
      394 Łukasz Zych 2                  1 PL 0314 19 1593     G  0   2     43.200   256.900
      395 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980842        G  0   2     42.990   256.900
      396 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 292      G  0   2     42.730   299.550
      397 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10938    G  0   2     42.710   256.900
      398 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4925     G  0   2     42.600   256.900
      399 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078173       G  0   2     42.580   256.900
      400 Karbowski Rafał                1 PL 19 321279        G  0   2     42.420   299.550
      401 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5026501       G  0   2     42.320   256.900
      402 USZEW - CITY                   1 PL 19 683257        G  0   2     42.320   256.900
      403 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3110     G  0   2     42.280   256.900
      404 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4315     G  0   2     42.200   256.900
      405 Team MAZURY 1                  1 BE 19 2041715       G  0   2     42.130   299.550
      406 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 825     G  0   2     42.130   256.900
      407 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4848     G  0   2     42.110   299.550
      408 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1972     G  0   2     42.030   256.900
      409 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1051     G  0   2     42.020   256.900
      410 Ziggy Szuba                    1 AU 19 94            G  0   2     42.000   256.900
      411 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1762     G  0   2     41.980   299.550
      412 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2524     G  0   2     41.960   256.900
      413 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 265     G  0   2     41.950   256.900
      414 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5502     G  0   2     41.840   299.550
      415 MAŁGORZATA                     1 PL 19 980102        G  0   2     41.620   299.550
      416 Pęcak Józef                    1 PL 19 978207        G  0   2     41.570   256.900
      417 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8022     G  0   2     41.450   256.900
      418 Ziętara Bartłomiej             1 PL 19 519683        G  0   2     41.270   299.550
      419 Team Deen                      1 NL 19 1032024       G  0   2     41.180   299.550
      420 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17878       G  0   2     41.080   256.900
      421 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019145       G  0   2     41.040   256.900
      422 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3079     G  0   2     41.040   256.900
      423 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 278       G  0   2     40.990   256.900
      424 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067362       G  0   2     40.960   256.900
      425 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 131      G  0   2     40.890   299.550
      426 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317264        G  0   2     40.820   256.900
      427 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1440     G  0   2     40.660   256.900
      428 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5506     G  0   2     40.550   256.900
      429 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 13      G  0   2     40.380   256.900
      430 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200349       G  0   2     40.060   256.900
      431 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5164     G  0   2     39.650   256.900
      432 Pęcak Józef                    1 PL 19 978218        G  0   2     39.560   256.900
      433 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335314       G  0   2     39.530   256.900
      434 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1444     G  0   2     39.380   256.900
      435 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079957       G  0   2     39.370   256.900
      436 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965831        G  0   2     39.180   256.900
      437 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138180        G  0   2     39.180   256.900
      438 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368600        G  0   2     39.180   256.900
      439 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361609        G  0   2     38.670   256.900
      440 KOTEK 2                        1 PL 19 511175        G  0   2     38.630   256.900
      441 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8062     G  0   2     38.610   256.900
      442 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3371     G  0   2     38.560   256.900
      443 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8691     G  0   2     38.450   256.900
      444 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1613     G  0   2     38.440   256.900
      445 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042602       G  0   2     38.390   256.900
      446 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1662     G  0   2     38.360   256.900
      447 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317261        G  0   2     38.240   256.900
      448 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469587        G  0   2     38.220   256.900
      449 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8023     G  0   2     38.040   256.900
      450 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76859       G  0   2     37.790   256.900
      451 Kupień Wojciech                1 PL 19 361897        G  0   2     37.710   256.900
      452 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469428        G  0   2     37.530   256.900
      453 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322137       G  0   2     37.500   256.900
      454 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 681     G  0   2     36.970   256.900
      455 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08253       G  0   2     36.930   256.900
      456 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239007       G  0   2     36.750   256.900
      457 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10945    G  0   2     36.500   256.900
      458 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14077    G  0   2     36.460   256.900
      459 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678445        G  0   1     34.540   250.590
      460 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190287       G  0   1     34.230   250.590
      461 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 140      G  0   1     34.210   250.590
      462 CARODOM                        1 PL 19 140112        G  0   1     34.000   250.590
      463 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5998     G  0   1     33.620   250.590
      464 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 455      G  0   1     33.500   250.590
      465 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 6       G  0   1     33.250   250.590
      466 BOICHEV                        1 UKR 19 2415143      G  0   1     32.920   250.590
      467 Funia                          1 PL 0231 19 103      G  0   1     32.710   250.590
      468 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 102       G  0   1     32.650   250.590
      469 Team Twente                    1 NL 19 1326772       G  0   1     32.620   250.590
      470 Kalemba Klaudek                1 AU 19 5356          G  0   1     32.560   250.590
      471 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 19 1239013       G  0   1     32.250   250.590
      472 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4837     G  0   1     32.120   250.590
      473 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 429      G  0   1     32.000   250.590
      474 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 980     G  0   1     31.710   250.590
      475 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190298       G  0   1     31.670   250.590
      476 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2513     G  0   1     31.540   250.590
      477 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 902      G  0   1     31.520   250.590
      478 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3454     G  0   1     31.460   250.590
      479 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995517        G  0   1     31.290   250.590
      480 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2843     G  0   1     31.120   250.590
      481 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657088        G  0   1     30.960   250.590
      482 Stani                          1 PL 0231 19 1797     G  0   1     30.810   250.590
      483 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521114        G  0   1     30.790   250.590
      484 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517274        G  0   1     30.670   250.590
      485 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3261     G  0   1     30.650   250.590
      486 GVC Team                       1 PL 0347 19 9604     G  0   1     30.540   250.590
      487 MDŁ TEAM                       1 PL 19 984431        G  0   1     30.350   250.590
      488 Zagata Łukasz                  1 PL 0235 19 2907     G  0   1     30.270   250.590
      489 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190281       G  0   1     30.250   250.590
      490 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2853     G  0   1     30.190   250.590
      491 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 613     G  0   1     30.150   250.590
      492 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959410        G  0   1     30.100   250.590
      493 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 19      G  0   1     30.080   250.590
      494 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688855        G  0   1     30.000   197.810
      495 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14009    G  0   1     29.770   197.810
      496 Pajor Edward                   1 PL 19 981733        G  0   1     29.620   250.590
      497 GROSIK                         1 PL 19 678437        G  0   1     29.580   250.590
      498 Jan Nowak                      1 PL 0294 19 4618     G  0   1     29.540   250.590
      499 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1643     G  0   1     29.520   250.590
      500 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979705        G  0   1     29.460   250.590
      501 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469544        G  0   1     29.400   250.590
      502 Stani                          1 PL 0231 19 1703     G  0   1     29.370   250.590
      503 Banek Robert                   1 PL 19 998499        G  0   1     29.170   250.590
      504 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519802        G  0   1     29.150   250.590
      505 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1597     G  0   1     29.140   197.810
      506 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1226      G  0   1     29.130   197.810
      507 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2958     G  0   1     29.120   250.590
      508 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 19 663106        G  0   1     29.080   250.590
      509 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2335    G  0   1     28.980   250.590
      510 Monick Nys- Kris Govers        1 BE 19 6200406       G  0   1     28.980   250.590
      511 W.W. Team Mediterraneo         1 PL 0289 19 2124     G  0   1     28.940   250.590
      512 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 700     G  0   1     28.920   197.810
      513 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490242       G  0   1     28.900   250.590
      514 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520576        G  0   1     28.850   250.590
      515 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521126        G  0   1     28.830   197.810
      516 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2424     G  0   1     28.790   197.810
      517 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4940     G  0   1     28.730   250.590
      518 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488842       G  0   1     28.620   250.590
      519 KERAJE                         1 PL 098 19 12045     G  0   1     28.620   197.810
      520 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 475      G  0   1     28.600   250.590
      521 Oleksy Bolesław                1 PL 0231 19 7731     G  0   1     28.460   250.590
      522 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3123     G  0   1     28.430   197.810
      523 Team Paula                     1 NL 19 1032002       G  0   1     28.270   250.590
      524 Team Stefan                    1 BE 19 5042653       G  0   1     28.250   250.590
      525 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547640        G  0   1     28.210   250.590
      526 Lech Paśko                     1 PL 094 19 5404      G  0   1     28.160   197.810
      527 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4816     G  0   1     27.870   197.810
      528 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1592     G  0   1     27.660   197.810
      529 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1465     G  0   1     27.550   197.810
      530 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729343       G  0   1     27.500   197.810
      531 Forczek Dariusz                1 PL 19 662207        G  0   1     27.460   197.810
      532 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5337    G  0   1     27.380   197.810
      533 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051258       G  0   1     27.200   197.810
      534 Team Ravels                    1 BE 19 6088897       G  0   1     26.640   197.810
      535 Team Ravels                    1 BE 19 6089481       G  0   1     26.590   197.810
      536 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8408     G  0   1     26.480   197.810
      537 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1694     G  0   1     26.450   197.810
      538 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2402     G  0   1     26.410   197.810
      539 Kosiorowski Adam               1 PL 19 585049        G  0   1     26.150   197.810
      540 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2861     G  0   1     26.100   197.810
      541 Team Stefan                    1 BE 19 2047810       G  0   1     26.050   197.810
      542 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1214      G  0   1     26.010   197.810
      543 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14045    G  0   1     25.920   197.810
      544 W i L Styczeń                  1 PL 19 411222        G  0   1     25.590   197.810
      545 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361606        G  0   1     25.520   197.810
      546 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2408     G  0   1     25.420   197.810
      547 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1008     G  0   1     25.330   197.810
      548 TopLofts.eu 4                  1 PL 19 119132        G  0   1     25.120   197.810
      549 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5507     G  0   1     25.100   197.810
      550 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 26      G  0   1     25.080   197.810
      551 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1015     G  0   1     25.010   197.810
      552 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 169     G  0   1     25.000   155.160
      553 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078181       G  0   1     24.970   155.160
      554 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 13      G  0   1     24.900   155.160
      555 GROSIK                         1 PL 0231 19 912      G  0   1     24.860   197.810
      556 Kościelny Wiesław 2            1 PL 19 965884        G  0   1     24.840   155.160
      557 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 907     G  0   1     24.730   155.160
      558 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657078        G  0   1     24.640   155.160
      559 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996821        G  0   1     24.630   197.810
      560 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829041        G  0   1     24.560   155.160
      561 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2502     G  0   1     24.520   155.160
      562 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1924     G  0   1     24.470   197.810
      563 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5522     G  0   1     24.390   155.160
      564 CARODOM                        1 PL 029 19 989       G  0   1     24.370   197.810
      565 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7016     G  0   1     24.270   155.160
      566 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2316    G  0   1     24.260   197.810
      567 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547635        G  0   1     24.250   155.160
      568 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1003     G  0   1     24.210   197.810
      569 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2323    G  0   1     24.170   197.810
      570 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76858       G  0   1     24.130   155.160
      571 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657093        G  0   1     24.120   155.160
      572 Orczyk Adam                    1 PL 19 990167        G  0   1     24.090   197.810
      573 Rak Stanisław                  1 PL 19 681129        G  0   1     24.050   197.810
      574 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17876       G  0   1     24.030   197.810
      575 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 290      G  0   1     24.030   197.810
      576 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10233    G  0   1     23.960   155.160
      577 BOSKI                          1 PL 19 321289        G  0   1     23.940   155.160
      578 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1911     G  0   1     23.860   155.160
      579 M. H. S. Team                  1 PL 0406 19 4989     G  0   1     23.800   155.160
      580 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041700       G  0   1     23.780   155.160
      581 KUSIONOWIE                     1 PL 0318 19 1226     G  0   1     23.730   155.160
      582 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 29      G  0   1     23.680   155.160
      583 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361617        G  0   1     23.650   155.160
      584 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124558        G  0   1     23.580   155.160
      585 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4354     G  0   1     23.410   155.160
      586 Bobak Krzysiek                 1 AU 19 5315          G  0   1     23.350   155.160
      587 Krzysek & Krzysiek             1 PL 0235 19 819      G  0   1     23.340   155.160
      588 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 1        G  0   1     23.110   155.160
      589 Team Ravels                    1 BE 19 6088903       G  0   1     22.880   155.160
      590 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067207       G  0   1     22.660   155.160
      591 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019206       G  0   1     22.470   155.160
      592 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9936     G  0   1     22.440   155.160
      593 Combinatie Post                1 NL 19 1279970       G  0   1     22.320   155.160
      594 Tomasz Kubik                   1 PL 19 1157970       G  0   1     22.310   155.160
      595 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1642     G  0   1     22.250   155.160
      596 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867412        G  0   1     22.120   155.160
      597 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993506        G  0   1     22.110   155.160
      598 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1054     G  0   1     22.090   155.160
      599 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10913    G  0   1     22.050   155.160
      600 Adam Młynarski                 1 PL 19 522623        G  0   1     21.980   155.160
      601 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078174       G  0   1     21.930   155.160
      602 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1668     G  0   1     21.830   155.160
      603 Team Koningshoeve 1            1 BE 19 2047327       G  0   1     21.800   155.160
      604 GVC Team                       1 PL 0347 19 9611     G  0   1     21.770   155.160
      605 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1018     G  0   1     21.630   155.160
      606 Górka Marian                   1 PL 19 547011        G  0   1     21.580   155.160
      607 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757356       G  0   1     21.530   155.160
      608 Bracia Team 2                  1 PL 19 949064        G  0   1     21.460   155.160
      609 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 146       G  0   1     21.370   155.160
      610 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659908        G  0   1     21.320   155.160
      611 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959404        G  0   1     21.320   155.160
      612 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 976     G  0   1     21.240   155.160
      613 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688840        G  0   1     21.230   155.160
      614 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 820     G  0   1     21.200   155.160
      615 MASTER TEAM 5                  1 PL 19 976627        G  0   1     21.190   155.160
      616 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5110     G  0   1     21.170   155.160
      617 USZEW - CITY                   1 PL 19 683234        G  0   1     21.130   155.160
      618 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2102     G  0   1     21.020   155.160
      619 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3208     G  0   1     20.960   155.160
      620 Brożyna Edward                 1 PL 19 519329        G  0   1     20.910   155.160
      621 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2355    G  0   1     20.880   155.160
      622 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1614     G  0   1     20.760   155.160
      623 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2507     G  0   1     20.750   155.160
      624 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 164      G  0   1     20.620   155.160
      625 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14702    G  0   1     20.580   155.160
      626 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4341     G  0   1     20.540   155.160
      627 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071085       G  0   1     20.490   155.160
      628 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 420      G  0   1     20.470   155.160
      629 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5200     G  0   1     20.450   155.160
      630 Jan Bocheńczak                 1 PL 19 692389        G  0   1     20.430   155.160
      631 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8409     G  0   1     20.410   155.160
      632 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3581     G  0   1     20.390   155.160
      633 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757350       G  0   1     20.350   155.160
      634 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1227      G  0   1     20.340   155.160
      635 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239017       G  0   1     20.320   155.160
      636 GVC Team                       1 PL 0347 19 9630     G  0   1     20.310   155.160
      637 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361160        G  0   1     20.250   155.160
      638 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521993        G  0   1     20.190   155.160
      639 Śniosek Krystian               1 PL 19 756025        G  0   1     20.160   155.160
      640 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 295      G  0   1     20.010   155.160
      641 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2176     G  0   1     20.000   155.160
      642 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106126       G  0   1     19.980   101.740
      643 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 8       G  0   1     19.960   101.740
      644 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4301     G  0   1     19.920   101.740
      645 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4424      G  0   1     19.900   101.740
      646 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422820        G  0   1     19.780   101.740
      647 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08260       G  0   1     19.730   101.740
      648 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051384 G  0   1     19.690   101.740
      649 KUBA - OLA                     1 PL 19 660205        G  0   1     19.690   101.740
      650 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41339       G  0   1     19.540   101.740
      651 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1442     G  0   1     19.530   101.740
      652 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350297       G  0   1     19.480   101.740
      653 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8529     G  0   1     19.450   101.740
      654 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8700     G  0   1     19.370   101.740
      655 Forczek Dariusz                1 PL 19 662026        G  0   1     19.340   101.740
      656 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2621     G  0   1     19.210   101.740
      657 Wójciak Leon 2                 1 PL 0235 19 4835     G  0   1     19.170   101.740
      658 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1599     G  0   1     19.110   101.740
      659 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190304       G  0   1     19.090   101.740
      660 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 235801        G  0   1     19.090   101.740
      661 MARCIN                         1 PL 19 694102        G  0   1     19.060   101.740
      662 SEBASTIAN S                    1 PL 19 787060        G  0   1     19.020   101.740
      663 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2512     G  0   1     19.000   101.740
      664 JARUMI                         1 PL 19 814630        G  0   1     18.990   101.740
      665 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8060     G  0   1     18.980   101.740
      666 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976778        G  0   1     18.960   101.740
      667 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422812        G  0   1     18.940   101.740
      668 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829034        G  0   1     18.930   101.740
      669 Górniak Andrzej                1 PL 19 971010        G  0   1     18.910   101.740
      670 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2171     G  0   1     18.850   101.740
      671 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469602        G  0   1     18.840   101.740
      672 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3080     G  0   1     18.820   101.740
      673 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 70       G  0   1     18.790   101.740
      674 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1678236       G  0   1     18.760   101.740
      675 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218117      G  0   1     18.730   101.740
      676 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977802        G  0   1     18.710   101.740
      677 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981117        G  0   1     18.700   101.740
      678 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 629     G  0   1     18.690   101.740
      679 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752676        G  0   1     18.670   101.740
      680 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2301     G  0   1     18.640   101.740
      681 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 471      G  0   1     18.630   101.740
      682 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 980811        G  0   1     18.550   101.740
      683 Kupka-Śmiłowski 3              1 PL 19 368593        G  0   1     18.520   101.740
      684 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 481      G  0   1     18.510   101.740
      685 Kalemba Klaudek                1 AU 19 77            G  0   1     18.500   101.740
      686 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8404     G  0   1     18.450   101.740
      687 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317282        G  0   1     18.420   101.740
      688 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521003        G  0   1     18.360   101.740
      689 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138195        G  0   1     18.360   101.740
      690 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41337       G  0   1     18.310   101.740
      691 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657072        G  0   1     18.300   101.740
      692 Micyk Wiesław                  1 PL 0412 19 428      G  0   1     18.290   101.740
      693 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473341        G  0   1     18.250   101.740
      694 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 11833       G  0   1     18.230   101.740
      695 Patryk Sikorski                1 AU 19 5354          G  0   1     18.220   101.740
      696 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995505        G  0   1     18.210   101.740
      697 Team Fever Free                1 BE 19 2004006       G  0   1     18.190   101.740
      698 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8004     G  0   1     18.170   101.740
      699 Stępień Bogdan 1               1 PL 19 1067209       G  0   1     18.160   101.740
      700 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4124     G  0   1     18.150   101.740
      701 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4310     G  0   1     18.140   101.740
      702 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3452     G  0   1     18.100   101.740
      703 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787041        G  0   1     18.070   101.740
      704 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384965        G  0   1     18.060   101.740
      705 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8663     G  0   1     18.050   101.740
      706 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 353     G  0   1     18.030   101.740
      707 Józek                          1 PL 0314 19 3251     G  0   1     18.020   101.740
      708 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9821     G  0   1     18.020   101.740
      709 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995599        G  0   1     17.990   101.740
      710 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687208        G  0   1     17.940   101.740
      711 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4333     G  0   1     17.900   101.740
      712 Team Twente                    1 NL 19 1310317       G  0   1     17.860   101.740
      713 Combinatie Post                1 NL 19 1279963       G  0   1     17.850   101.740
      714 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384968        G  0   1     17.840   101.740
      715 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239022       G  0   1     17.830   101.740
      716 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521010        G  0   1     17.820   101.740
      717 Górka Marian                   1 PL 19 547026        G  0   1     17.750   101.740
      718 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067377       G  0   1     17.740   101.740
      719 ADEK                           1 PL 0232 19 5097     G  0   1     17.730   101.740
      720 JOHNY                          1 PL 0313 19 531      G  0   1     17.710   101.740
      721 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 6        G  0   1     17.700   101.740
      722 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7911     G  0   1     17.690   101.740
      723 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737751       G  0   1     17.670   101.740
      724 The Lever Syndicate 1          1 GB 19 02183         G  0   1     17.670   101.740
      725 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3586     G  0   1     17.640   101.740
      726 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2633     G  0   1     17.630   101.740
      727 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 725       G  0   1     17.570   101.740
      728 Haffner R.                     1 DV 02241 19 334     G  0   1     17.550   101.740
      729 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678450        G  0   1     17.530   101.740
      730 The Lever Syndicate 2          1 GB 19 02167         G  0   1     17.500   101.740
      731 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500326       G  0   1     17.500   101.740
      732 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3221     G  0   1     17.450   101.740
      733 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050419       G  0   1     17.440   101.740
      734 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981128        G  0   1     17.400   101.740
      735 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2238     G  0   1     17.390   101.740
      736 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047347       G  0   1     17.380   101.740
      737 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452078        G  0   1     17.340   101.740
      738 Patryk Sikorski                1 PL 19 384959        G  0   1     17.330   101.740
      739 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 94      G  0   1     17.300   101.740
      740 DOLSK Team                     1 PL 19 310402        G  0   1     17.270   101.740
      741 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051263       G  0   1     17.270   101.740
      742 Oliwia                         1 PL 19 518820        G  0   1     17.260   101.740
      743 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 19 908      G  0   1     17.260   101.740
      744 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977803        G  0   1     17.230   101.740
      745 Sroka Stanisław                1 PL 0235 19 154      G  0   1     17.210   101.740
      746 COBA team                      1 PL 19 384909        G  0   1     17.200   101.740
      747 Michał& Patryk Wróbel 1        1 PL 0262 19 1184     G  0   1     17.190   101.740
      748 J-J                            1 PL 19 1130046       G  0   1     17.180   101.740
      749 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368536        G  0   1     17.160   101.740
      750 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 16      G  0   1     17.140   101.740
      751 Team Deen                      1 NL 19 1032014       G  0   1     17.140   101.740
      752 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977826        G  0   1     17.120   101.740
      753 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2006     G  0   1     17.110   101.740
      754 COBA team                      1 PL 19 384925        G  0   1     17.090   101.740
      755 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1345     G  0   1     17.080   101.740
      756 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326747       G  0   1     17.050   101.740
      757 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5501     G  0   1     17.030   101.740
      758 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1730     G  0   1     17.020   101.740
      759 Comb. Janssen I                1 NL 19 4078158       G  0   1     16.970   101.740
      760 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3633    G  0   1     16.950   101.740
      761 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2922     G  0   1     16.930   101.740
      762 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 3        G  0   1     16.910   101.740
      763 Sobczak Marcin                 1 PL 0412 19 6032     G  0   1     16.910   101.740
      764 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 162      G  0   1     16.900   101.740
      765 Team Fever Free                1 BE 19 3066045       G  0   1     16.880   101.740
      766 Jan Nowak                      1 PL 19 869896        G  0   1     16.850   101.740
      767 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1742     G  0   1     16.830   101.740
      768 GIBA                           1 PL 0231 19 2920     G  0   1     16.810   101.740
      769 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368567        G  0   1     16.780   101.740
      770 Olędzki                        1 PL 0385 19 2936     G  0   1     16.770   101.740
      771 Team Menten- en Stefan         1 BE 19 2036384       G  0   1     16.740   101.740
      772 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1901     G  0   1     16.730   101.740
      773 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 1152822       G  0   1     16.710   101.740
      774 MARCIN                         1 PL 19 694104        G  0   1     16.700   101.740
      775 Kołodziej & Matias             1 PL 0197 19 655      G  0   1     16.680   101.740
      776 Team Stefan                    1 BE 19 2047868       G  0   1     16.670   101.740
      777 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218109      G  0   1     16.650   101.740
      778 USZEW - CITY                   1 PL 19 683237        G  0   1     16.620   101.740
      779 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2501     G  0   1     16.600   101.740
      780 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678452        G  0   1     16.590   101.740
      781 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469555        G  0   1     16.560   101.740
      782 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389754       G  0   1     16.530   101.740
      783 SMGE Krzysztof Rumik 2         1 PL 19 110029        G  0   1     16.500   101.740
      784 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1737     G  0   1     16.480   101.740
      785 MASTER TEAM 4                  1 PL 19 976785        G  0   1     16.450   101.740
      786 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078175       G  0   1     16.430   101.740
      787 Stani                          1 PL 0231 19 1745     G  0   1     16.420   101.740
      788 Bobak Krzysiek                 1 PL 19 384964        G  0   1     16.410   101.740
      789 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500314       G  0   1     16.380   101.740
      790 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 19 7907     G  0   1     16.360   101.740
      791 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3264     G  0   1     16.340   101.740
      792 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050441       G  0   1     16.310   101.740
      793 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500330       G  0   1     16.270   101.740
      794 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046251       G  0   1     16.260   101.740
      795 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8058     G  0   1     16.220   101.740
      796 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 470      G  0   1     16.210   101.740
      797 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1980     G  0   1     16.200   101.740
      798 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2162     G  0   1     16.170   101.740
      799 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3859     G  0   1     16.160   101.740
      800 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5656     G  0   1     16.150   101.740
      801 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190282       G  0   1     16.130   101.740
      802 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350293       G  0   1     16.090   101.740
      803 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 804     G  0   1     16.080   101.740
      804 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 19 1239024       G  0   1     16.070   101.740
      805 JD                             1 PL 0288 19 821      G  0   1     16.060   101.740
      806 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067201       G  0   1     16.040   101.740
      807 Górka Mateusz                  1 PL 19 547582        G  0   1     16.030   101.740
      808 Team Thieu                     1 BE 19 5018595       G  0   1     16.010   101.740
      809 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 269     G  0   1     16.000   101.740
	  
 



By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij