Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2019.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  5                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Budziszów Wielki z dnia 29.08.19                        
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 51:05:20.0 N 16:25:44.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,05,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  323.960 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  347                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   982                           
      5.Ilość konkursów.......................:  325                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1176.67                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:   572.42                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,40,19                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:16,30,57                         
     10.Czas trwania konkursu.................:4 godz. 50 min. 42 sek.          
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 4]                                                          
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      
          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          | 1  | MWG Krakus              |  347   |  982   |  325  |33.10|      
          +----+-------------------------+--------+--------+-------+-----+      
          |                       Razem: |  347   |  982   |  325  |     |      
          +------------------------------+--------+--------+-------+-----+      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     
                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2019.            
                                                      -   1 -                   
                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  5.           
                                     z lotu Budziszów Wielki, w dniu 29.08.19   
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |
  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |
  +---+------------------------------+--+---------------------+--------------+--------+------+-----------+--------+-------+
     1 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2572      GCM 11:40:19.16  1176.67   1.02   4-  2-  2  323.960  40.000
     2 SZCZEPAN BORAL                  1 PL 047 19 17999      GCM 11:40:19.90  1176.62   2.04   3-  1-  1  323.960  39.980
     3 Jan Nowak                       1 PL 19 869895         GCM 11:40:20.76  1176.55   3.05   3-  3-  3  323.960  39.950
     3 Tomasz Kropop 1                 1 PL 0208 19 7903      GCM 11:40:20.78  1176.55   3.05   2-  1-  1  323.960  39.950
     5 HELGO                           1 DV 01841 19 324      GCM 11:40:23.87  1176.33   5.09   2-  2-  2  323.960  39.900
     6 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218101       GCM 11:40:31.83  1175.77   6.11   4-  2-  2  323.960  39.880
     7 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2034      GCM 11:40:33.55  1175.64   7.13   3-  1-  1  323.960  39.850
     8 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2424      GCM 11:40:53.89  1174.20   8.15   4-  1-  1  323.960  39.830
     9 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2110      GCM 11:40:57.20  1173.97   9.16   3-  2-  2  323.960  39.800
    10 Rupprecht Racing Pigeons 2      1 DV 0645 19 2554      GCM 11:43:32.67  1163.04  10.18   2          323.960  39.780
    11 Tomaszewski                     1 PL 19 994249         GCM 11:53:30.51  1122.88  11.20   3-  3-  3  323.960  39.750
    12 USZEW - CITY                    1 PL 19 683230         GCM 11:53:33.53  1122.68  12.22   4-  3-  3  323.960  39.730
    13 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10940     GCM 11:54:03.37  1120.75  13.24   2-  1-  1  323.960  39.700
    14 Tomaszewski                     1 PL 19 994244         GCM 11:56:25.47  1111.64  14.26   2  < 260>  323.960  39.680
    15 Funia                           1 PL 0231 19 148       GCM 11:56:34.03  1111.10  15.27   4-  3-  3  323.960  39.650
    16 Tomasz Dudek                    1 PL 0318 19 4346      GCM 11:56:39.16  1110.77  16.29   3-  1-  1  323.960  39.630
    17 Team Ravels                     1 BE 19 6088903        GCM 11:56:40.21  1110.71  17.31   3-  2-  2  323.960  39.600
    18 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829037         GCM 11:56:40.99  1110.66  18.33   4-  2-  2  323.960  39.580
    19 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5337     GCM 11:56:42.03  1110.59  19.35   3-  2-  2  323.960  39.560
    20 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2312      GCM 11:56:42.34  1110.57  20.37   3-  2-  2  323.960  39.530
    21 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1214       GCM 11:56:47.03  1110.27  21.38   3-  1-  1  323.960  39.510
    22 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 030 19 3302       GCM 11:56:47.55  1110.24  22.40   3-  2-  2  323.960  39.480
    23 Gudz Yevheniy                   1 DV 03083 19 16       GCM 11:56:47.63  1110.23  23.42   4-  1-  1  323.960  39.460
    24 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4335      GCM 11:56:47.88  1110.22  24.44   3-  3-  3  323.960  39.430
    25 JD                              1 PL 0288 19 837       GCM 11:56:49.23  1110.13  25.46   3-  1-  1  323.960  39.410
    26 Mączka Józef                    1 PL 0200 19 1975      GCM 11:56:50.08  1110.08  26.48   4-  1-  1  323.960  39.380
    27 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2502      GCM 11:56:50.75  1110.04  27.49   3-  1-  1  323.960  39.360
    28 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4413       GCM 11:56:51.56  1109.99  28.51   4-  1-  1  323.960  39.330
    29 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361160         GCM 11:56:51.81  1109.97  29.53   3-  2-  2  323.960  39.310
    30 MASTER TEAM 3                   1 PL 19 976798         GCM 11:56:52.03  1109.96  30.55   1-  1-  1  323.960  39.280
    31 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521613         GCM 11:56:52.18  1109.95  31.57   3-  1-  1  323.960  39.260
    32 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218119       GCM 11:56:55.31  1109.75  32.59   4-  3-  3  323.960  39.230
    33 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 1        GCM 11:56:56.95  1109.64  33.60   4-  1-  1  323.960  39.210
    34 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4302      GCM 11:56:59.31  1109.50  34.62   2  < 185>  323.960  39.190
    35 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1 PL 19 138192         GCM 11:58:11.60  1104.94  35.64   2          323.960  39.160
    36 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469555         GCM 11:58:14.18  1104.77  36.66   3-  2-  2  323.960  39.140
    37 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8415      GCM 11:58:16.01  1104.66  37.68   2-  1-  1  323.960  39.110
    38 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 48       GCM 11:58:16.56  1104.62  38.70   2-  2-  2  323.960  39.090
    39 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519802         GCM 11:58:17.24  1104.58  39.71   4-  1-  1  323.960  39.060
    40 Garncarz Mariusz                1 PL 0438 19 3454      GCM 11:58:18.84  1104.48  40.73   4-  1-  1  323.960  39.040
    41 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1322137        GCM 11:58:26.99  1103.97  41.75   3-  2-  2  323.960  39.010
    42 Marek Trzaska                   1 PL 0264 19 8062      GCM 11:58:32.61  1103.62  42.77   2-  1-  1  323.960  38.990
    43 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3208      GCM 11:58:34.45  1103.50  43.79   2-  1-  1  323.960  38.960
    44 COBA team                       1 PL 19 384933         GCM 11:58:38.85  1103.23  44.81   3-  1-  1  323.960  38.940
    45 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752661         GCM 11:58:39.60  1103.18  45.82   3-  2-  2  323.960  38.910
    46 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 18       GCM 11:58:44.53  1102.87  46.84   4-  2-  2  323.960  38.890
    47 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 472       GCM 12:00:45.60  1095.35  47.86   3-  3-  3  323.960  38.860
    48 Schrapp Alexander               1 DV 02741 19 1061     GCM 12:01:29.94  1092.62  48.88   2-  1-  1  323.960  38.840
    49 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067205        GCM 12:01:36.63  1092.21  49.90   4-  2-  2  323.960  38.810
    50 USZEW - CITY                    1 PL 19 683237         GCM 12:01:40.11  1091.99  50.92   2  < 231>  323.960  38.790
    51 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 340      GCM 12:03:25.44  1085.57  51.93   4-  2-  2  323.960  38.770
    52 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521124         GCM 12:03:27.76  1085.43  52.95   4-  2-  2  323.960  38.740
    52 Michał& Patryk Wróbel 1         1 PL 0262 19 1184      GCM 12:03:27.77  1085.43  52.95   3-  1-  1  323.960  38.740
    54 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050440        GCM 12:03:35.39  1084.97  54.99   4-  2-  2  323.960  38.690
    55 RKS                             1 DV 02842 19 183      GCM 12:03:56.24  1083.71  56.01   4-  1-  1  323.960  38.670
    56 Żurecki Piotr & Marcin          1 PL 098 19 102        GCM 12:03:59.68  1083.50  57.03   4-  1-  1  323.960  38.640
    57 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 923      GCM 12:04:08.77  1082.95  58.04   3-  2-  2  323.960  38.620
    58 Karl Heinz Burger               1 DV 05056 19 333      GCM 12:04:11.94  1082.76  59.06   2          323.960  38.590
    59 Team Paula                      1 NL 19 1032008        GCM 12:05:16.16  1078.90  60.08   4-  1-  1  323.960  38.570
    60 SUNSHINE TEAM TWENTE            1 NL 19 1335314        GCM 12:05:30.67  1078.03  61.10   2          323.960  38.540
    61 Team Ravels                     1 BE 19 6090440        GCM 12:05:35.15  1077.76  62.12   2          323.960  38.520
    62 Górka Mateusz                   1 PL 19 547581         GCM 12:05:36.73  1077.67  63.14   4-  3-  3  323.960  38.490
    63 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384968         GCM 12:05:38.10  1077.59  64.15   5-  1-  1  323.960  38.470
    64 Górka Mateusz                   1 PL 19 547580         GCM 12:05:45.93  1077.12  65.17   2  < 299>  323.960  38.440
    65 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3865      GCM 12:06:28.71  1074.57  66.19   4-  1-  1  323.960  38.420
    66 BOSKI                           1 PL 19 321283         GCM 12:06:29.35  1074.53  67.21   3-  2-  2  323.960  38.400
    67 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4105      GCM 12:06:43.66  1073.68  68.23   5-  2-  2  323.960  38.370
    68 Team Jans-Senden                1 BE 19 5106132        GCM 12:07:10.21  1072.11  69.25   2-  1-  1  323.960  38.350
    69 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10233     GCM 12:07:12.91  1071.95  70.26   4-  1-  1  323.960  38.320
    70 KOTEK 1                         1 PL 19 511099         GCM 12:07:14.24  1071.87  71.28   4-  3-  3  323.960  38.300
    71 HELGO                           1 DV 01841 19 327      GCM 12:07:20.45  1071.51  72.30   2          323.960  38.270
    72 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223955        GCM 12:07:32.69  1070.78  73.32   3-  2-  2  323.960  38.250
    72 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 280        GCM 12:07:32.68  1070.78  73.32   3-  3-  3  323.960  38.250
    74 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 6         GCM 12:07:34.15  1070.70  75.36   4-  2-  2  323.960  38.200
    75 JARUMI                          1 PL 19 814627         GCM 12:07:34.86  1070.65  76.37   4-  1-  1  323.960  38.170
    76 PIOTR - BOGDAN                  1 PL 19 521746         GCM 12:07:43.39  1070.15  77.39   3-  1-  1  323.960  38.150
    77 Rurarz Zbigniew                 1 PL 19 422819         GCM 12:08:07.57  1068.73  78.41   1-  1-  1  323.960  38.120
    78 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4323      GCM 12:08:29.21  1067.46  79.43   5-  2-  2  323.960  38.100
    79 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3115      GCM 12:08:29.75  1067.43  80.45   3-  2-  2  323.960  38.070
    80 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 0455 19 3954      GCM 12:08:32.84  1067.25  81.47   3-  2-  2  323.960  38.050
    81 Lesiewicz Mateusz               1 DV 08579 19 384      GCM 12:09:39.80  1063.34  82.48   3-  1-  1  323.960  38.020
    82 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335371        GCM 12:09:41.13  1063.26  83.50   5-  3-  3  323.960  38.000
    83 Andrej                          1 UKR 19 2415064       GCM 12:09:43.65  1063.11  84.52   1-  1-  1  323.960  37.980
    84 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14062     GCM 12:09:47.36  1062.90  85.54   4-  1-  1  323.960  37.950
    85 M. H. S. Team                   1 PL 0406 19 4989      GCM 12:09:47.83  1062.87  86.56   3-  1-  1  323.960  37.930
    86 Monick Nys- Kris Govers         1 BE 19 6200406        GCM 12:09:55.20  1062.44  87.58   2-  1-  1  323.960  37.900
    87 MASTER TEAM 1                   1 PL 0442 19 4341      GCM 12:10:12.29  1061.45  88.59   2-  1-  1  323.960  37.880
    88 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 467       GCM 12:11:36.51  1056.59  89.61   3-  2-  2  323.960  37.850
    89 KOTEK 1                         1 PL 19 511086         GCM 12:11:42.53  1056.25  90.63   2  < 275>  323.960  37.830
    90 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488852        GCM 12:11:43.50  1056.19  91.65   3-  3-  3  323.960  37.800
    91 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361623         GCM 12:11:43.98  1056.16  92.67   5-  1-  1  323.960  37.780
    92 Funia                           1 PL 0231 19 103       GCM 12:11:50.02  1055.82  93.69   2  < 277>  323.960  37.750
    93 Łukasz Zych 1                   1 PL 0314 19 1597      GCM 12:11:51.78  1055.71  94.70   2-  1-  1  323.960  37.730
    94 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489104        GCM 12:11:56.48  1055.45  95.72   2-  2-  2  323.960  37.700
    95 SG Steffl 2                     1 DV 08897 19 5591     GCM 12:12:01.05  1055.18  96.74   2          323.960  37.680
    96 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 348          GCM 12:12:05.21  1054.95  97.76   4-  2-  2  323.960  37.650
    97 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7007      GCM 12:12:14.75  1054.40  98.78   4-  2-  2  323.960  37.630
    98 Team Twente                     1 NL 19 1310317        GCM 12:12:27.44  1053.67  99.80   2-  2-  2  323.960  37.600
    99 Ralf Nisbach                    1 DV 07093 19 49       GCM 12:12:33.32  1053.34 100.81   2          323.960  37.580
   100 Magiera Wojciech                1 PL 0235 19 131       GCM 12:12:42.80  1052.80 101.83   3-  1-  1  323.960  37.560
   101 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 19 7056      GCM 12:12:44.78  1052.68 102.85   2-  1-  1  323.960  37.530
   102 Eddy Fleming Pigeons            1 NL 19 1389775        GCM 12:12:46.72  1052.57 103.87   3-  1-  1  323.960  37.510
   103 Orczyk Adam                     1 PL 19 990167         GCM 12:12:48.23  1052.49 104.89   1-  1-  1  323.960  37.480
   104 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867403         GCM 12:12:49.59  1052.41 105.91   4-  3-  3  323.960  37.460
   105 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1642      GCM 12:14:25.10  1047.00 106.92   5-  2-  2  323.960  37.430
   106 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 0236 19 1019      GCM 12:14:35.16  1046.43 107.94   5-  2-  2  323.960  37.410
   107 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 1152822        GCM 12:15:04.19  1044.80 108.96   4-  3-  3  323.960  37.380
   108 Górka Marian                    1 PL 19 547026         GCM 12:15:13.51  1044.27 109.98   4-  1-  1  323.960  37.360
   109 Haggenmuller H+S                1 DV 04116 19 922      GCM 12:17:23.07  1037.06 111.00   2          323.960  37.330
   110 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8073      GCM 12:18:23.06  1033.75 112.02   5-  4-  3  323.960  37.310
   111 KOTEK 2                         1 PL 19 511175         GCM 12:19:25.15  1030.34 113.03   3-  2-  2  323.960  37.280
   112 Team Menten- en Stefan          1 BE 19 2036384        GCM 12:19:33.18  1029.91 114.05   3-  1-  1  323.960  37.260
   113 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8062      GCM 12:19:36.76  1029.71 115.07   2  < 163>  323.960  37.230
   114 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1054      GCM 12:20:09.91  1027.90 116.09   4-  3-  3  323.960  37.210
   115 Kupka-Śmiłowski 2               1 PL 0143 19 1485      GCM 12:20:26.95  1026.98 117.11   3-  1-  1  323.960  37.190
   116 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1924      GCM 12:20:38.24  1026.37 118.13   5-  2-  2  323.960  37.160
   117 Kalemba Klaudek                 1 AU 19 5356           GCM 12:20:38.92  1026.33 119.14   2-  1-  1  323.960  37.140
   118 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239022        GCM 12:20:45.26  1025.99 120.16   3-  3-  3  323.960  37.110
   119 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977802         GCM 12:20:47.87  1025.84 121.18   5-  1-  1  323.960  37.090
   120 Stępień Bogdan 2                1 PL 19 1067204        GCM 12:22:19.15  1020.93 122.20   2          323.960  37.060
   121 Jan Maciuszek                   1 PL 0314 19 3353      GCM 12:22:21.39  1020.81 123.22   2-  1-  1  323.960  37.040
   121 Siepierowski Grzegorz           1 PL 0314 19 1436      GCM 12:22:21.30  1020.81 123.22   2-  1-  1  323.960  37.040
   123 Team Stefan                     1 BE 19 5042652        GCM 12:22:22.26  1020.76 125.25   3-  1-  1  323.960  36.990
   124 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488850        GCM 12:22:22.72  1020.74 126.27   2  < 203>  323.960  36.960
   125 Kupień Wojciech                 1 PL 19 361896         GCM 12:22:23.49  1020.69 127.29   4-  1-  1  323.960  36.940
   126 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239017        GCM 12:22:24.69  1020.63 128.31   2  < 143>  323.960  36.910
   127 Krzysek & Krzysiek              1 PL 19 687249         GCM 12:22:26.89  1020.51 129.33   2-  1-  1  323.960  36.890
   128 Sznaucner Jarosław              1 PL 0492 19 908       GCM 12:22:32.50  1020.21 130.35   2-  1-  1  323.960  36.860
   129 KOTEK 2                         1 PL 19 511162         GCM 12:22:35.07  1020.08 131.36   2          323.960  36.840
   130 Combinatie Post                 1 NL 19 1279971        GCM 12:22:36.56  1019.99 132.38   4-  1-  1  323.960  36.810
   131 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 287       GCM 12:22:37.64  1019.94 133.40   3-  2-  2  323.960  36.790
   132 Cees Galje                      1 NL 19 1489251        GCM 12:22:40.98  1019.76 134.42   2-  1-  1  323.960  36.770
   133 BOICHEV                         1 UKR 19 2415157       GCM 12:22:43.40  1019.63 135.44   4-  1-  1  323.960  36.740
   134 Wójciak Leon 2                  1 PL 0235 19 4835      GCM 12:22:49.70  1019.29 136.46   1-  1-  1  323.960  36.720
   135 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4925      GCM 12:23:09.33  1018.24 137.47   4-  1-  1  323.960  36.690
   136 Muller Ernst u. Rosemarie       1 DV 0244 19 881       GCM 12:23:13.33  1018.03 138.49   3-  1-  1  323.960  36.670
   137 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10945     GCM 12:23:35.58  1016.85 139.51   4-  2-  2  323.960  36.640
   138 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521010         GCM 12:23:41.02  1016.56 140.53   2          323.960  36.620
   139 MARCIN                          1 PL 19 694104         GCM 12:23:42.25  1016.49 141.55   3-  2-  2  323.960  36.590
   140 MASTER TEAM 6                   1 PL 19 976607         GCM 12:23:43.72  1016.41 142.57   2          323.960  36.570
   141 GORZOLKA& KUMIEC                1 PL 19 752676         GCM 12:23:47.87  1016.19 143.58   2          323.960  36.540
   142 Stani                           1 PL 0231 19 1703      GCM 12:23:49.76  1016.09 144.60   4-  2-  2  323.960  36.520
   143 Alexander en Ety Verhoeff 1     1 NL 19 1239016        GCM 12:23:50.99  1016.03 145.62   3          323.960  36.490
   144 Józek                           1 PL 0314 19 3254      GCM 12:23:57.72  1015.67 146.64   1-  1-  1  323.960  36.470
   145 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488841        GCM 12:24:01.31  1015.48 147.66   4-  3-  3  323.960  36.440
   146 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078173        GCM 12:24:02.97  1015.39 148.68   4-  3-  3  323.960  36.420
   147 Jan Nowak                       1 PL 19 869896         GCM 12:24:03.62  1015.36 149.69   2  < 230>  323.960  36.400
   148 MDŁ TEAM                        1 PL 19 984431         GCM 12:24:09.12  1015.07 150.71   2  < 311>  323.960  36.370
   149 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1762      GCM 12:24:14.50  1014.78 151.73   5-  2-  2  323.960  36.350
   150 DOLSK Team                      1 PL 19 310401         GCM 12:24:20.01  1014.49 152.75   3-  1-  1  323.960  36.320
   151 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1678236        GCM 12:24:28.44  1014.04 153.77   2-  1-  1  323.960  36.300
   152 Andrzej Ewelina                 1 PL 0174 19 8508      GCM 12:24:43.77  1013.23 154.79   1-  1-  1  323.960  36.270
   153 Jerzy Gryzło                    1 PL 0450 19 7008      GCM 12:24:59.87  1012.38 155.80   2          323.960  36.250
   154 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1 PL 0236 19 1057      GCM 12:25:38.89  1010.33 156.82   4-  1-  1  323.960  36.220
   155 Rak Stanisław                   1 PL 19 681118         GCM 12:26:23.81  1007.97 157.84   3-  1-  1  323.960  36.200
   156 LECH& RYCOMBEL 2                1 PL 19 469544         GCM 12:27:47.24  1003.63 158.86   2          323.960  36.170
   157 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239025        GCM 12:29:18.41   998.93 159.88   3-  1-  1  323.960  36.150
   158 Team Coos v Houten              1 NL 19 1489314        GCM 12:29:20.52   998.82 160.90   1-  1-  1  323.960  36.120
   159 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490246        GCM 12:29:21.10   998.79 161.91   4-  3-  3  323.960  36.100
   160 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995517         GCM 12:29:22.66   998.71 162.93   2-  2-  2  323.960  36.070
   161 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490242        GCM 12:29:24.85   998.60 163.95   2  < 164>  323.960  36.050
   162 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1012      GCM 12:29:26.95   998.49 164.97   4-  3-  3  323.960  36.020
   163 TopLofts.eu 4                   1 PL 19 119132         GCM 12:29:27.54   998.46 165.99   3  < 313>  323.960  36.000
   164 Team GJ v Houten                1 NL 19 1490247        GCM 12:29:28.98   998.39 167.01   3          323.960  35.980
   165 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 278        GCM 12:29:36.82   997.99 168.02   2  < 174>  323.960  35.950
   166 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02174          GCM 12:29:37.19   997.97 169.04   4-  2-  2  323.960  35.930
   167 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 452       GCM 12:29:46.06   997.51 170.06   5-  2-  2  323.960  35.900
   168 Pęcak Józef                     1 PL 19 978210         GCM 12:31:02.27   993.63 171.08   3-  2-  2  323.960  35.880
   169 BOCHEŃCZAK & KNAP               1 PL 19 689218         GCM 12:31:29.31   992.26 172.10   2          323.960  35.850
   170 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4106      GCM 12:32:18.95   989.75 173.12   5-  4-  3  323.960  35.830
   171 Stani                           1 PL 0231 19 1707      GCM 12:32:19.38   989.73 174.13   2          323.960  35.800
   172 Adam Młynarski                  1 PL 19 522608         GCM 12:32:54.22   987.97 175.15   4-  1-  1  323.960  35.780
   173 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 24       GCM 12:33:07.56   987.30 176.17   3-  2-  2  323.960  35.750
   174 Rudorfer Michael                1 AU 906 19 275        GCM 12:33:24.37   986.46 177.19   3          323.960  35.730
   175 Team Hoogendam                  1 NL 19 1737750        GCM 12:35:13.87   981.01 178.21   2-  1-  1  323.960  35.700
   176 Banek Robert                    1 PL 19 998485         GCM 12:37:52.53   973.22 179.23   4-  1-  1  323.960  35.680
   177 Dziuba Lesław                   1 PL 0103 19 5501      GCM 12:39:07.29   969.59 180.24   3-  1-  1  323.960  35.650
   178 Gierczak Tadeusz 1              1 PL 0163 19 8663      GCM 12:39:31.42   968.42 181.26   2-  1-  1  323.960  35.630
   179 BIENIEK LOFT                    1 S 19 99 387          GCM 12:40:33.46   965.44 182.28   2          323.960  35.600
   180 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4120      GCM 12:42:32.10   959.78 183.30   2  < 262>  323.960  35.580
   181 Pęcak Józef                     1 PL 19 978218         GCM 12:42:38.07   959.50 184.32   2          323.960  35.560
   182 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1 PL 0314 19 1444      GCM 12:43:01.67   958.38 185.34   2-  1-  1  323.960  35.530
   183 Team Niebieska                  1 PL 0314 19 660       GCM 12:43:18.13   957.61 186.35   2          323.960  35.510
   184 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335363        GCM 12:46:29.95   948.64 187.37   2  < 261>  323.960  35.480
   185 MASTER TEAM 2                   1 PL 0442 19 4325      GCM 12:46:34.69   948.42 188.39   3          323.960  35.460
   186 Team Deen                       1 NL 19 1032024        GCM 12:46:40.97   948.13 189.41   4-  1-  1  323.960  35.430
   187 Milcarz & Szlacheta             1 PL 19 235801         GCM 12:46:58.27   947.33 190.43   2-  1-  1  323.960  35.410
   188 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1948      GCM 12:47:12.24   946.69 191.45   2          323.960  35.380
   189 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1 PL 19 152972         GCM 12:48:49.96   942.20 192.46   2-  1-  1  323.960  35.360
   190 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10938     GCM 12:48:56.18   941.92 193.48   2          323.960  35.330
   191 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4108      GCM 12:49:16.68   940.98 194.50   2          323.960  35.310
   192 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4949      GCM 12:51:08.63   935.91 195.52   4-  3-  3  323.960  35.280
   193 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1957      GCM 12:51:37.29   934.62 196.54   4-  2-  2  323.960  35.260
   194 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08231        GCM 12:52:04.19   933.41 197.56   5-  2-  2  323.960  35.230
   195 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 23       GCM 12:53:22.47   929.92 198.57   2-  2-  2  323.960  35.210
   196 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079960        GCM 12:53:30.29   929.57 199.59   5-  2-  2  323.960  35.190
   197 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1613      GCM 12:53:32.20   929.49 200.61   3-  1-  1  323.960  35.160
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5
   198 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 19 1605      GCM 12:53:33.62   929.42 201.63   1-  1-  1  323.960  35.140
   199 VITO LOFT                       1 PL 0497 19 3079      GCM 12:53:37.26   929.26 202.65   2-  1-  1  323.960  35.110
   200 KUBA - OLA                      1 PL 19 660237         GCM 12:55:34.17   924.10 203.67   3-  1-  1  323.960  35.090
   201 DRZAZGA JERZY                   1 PL 0315 19 2206      GCM 12:57:40.35   918.59 204.68   5-  3-  3  323.960  35.060
   202 AMIGO 1                         1 PL 0385 19 1980      GCM 13:01:16.49   909.30 205.70   2          323.960  35.040
   203 Wim en Sven van Houten 2        1 NL 19 1488842        GCM 13:03:19.38   904.10 206.72   3          323.960  35.010
   204 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488851        GCM 13:03:51.97   902.73 207.74   2  < 304>  323.960  34.990
   205 Team Fever Free                 1 BE 19 3066039        GCM 13:03:57.65   902.49 208.76   3-  1-  1  323.960  34.960
   206 Henk Simonsz Team A             1 NL 19 1223950        GCM 13:07:09.22   894.54 209.78   2          323.960  34.940
   207 Mińkowski Bogdan                1 PL 0482 19 5531      GCM 13:07:40.19   893.26 210.79   2-  1-  1  323.960  34.910
   208 Comb. Bos- Bevers               1 NL 19 4078177        GCM 13:08:35.84   890.98 211.81   5-  1-  1  323.960  34.890
   209 Gabryś Józef                    1 PL 19 165262         GCM 13:10:48.66   885.59 212.83   3-  1-  1  323.960  34.860
   210 Szpak Damian 2                  1 GB 19 B 08248        GCM 13:10:50.72   885.51 213.85   2          323.960  34.840
   211 Team Twente                     1 NL 19 1326772        GCM 13:12:42.17   881.04 214.87   2          323.960  34.810
   212 ADEK                            1 PL 0232 19 5100      GCM 13:12:45.03   880.92 215.89   2-  1-  1  323.960  34.790
   213 TopLofts.eu 2                   1 PL 0414 19 10261     GCM 13:14:08.61   877.60 216.90   3-  1-  1  323.960  34.770
   214 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051385  GCM 13:14:15.14   877.34 217.92   3-  1-  1  323.960  34.740
   215 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520572         GCM 13:14:33.04   876.63 218.94   4-  2-  2  323.960  34.720
   216 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL 0289 19 5200      GCM 13:14:39.37   876.38 219.96   5-  2-  2  323.960  34.690
   217 GROSIK                          1 PL 0231 19 912       GCM 13:14:45.36   876.15 220.98   5-  1-  1  323.960  34.670
   218 Jania Marcin 2                  1 PL 0235 19 2634      GCM 13:16:45.55   871.42 222.00   1-  1-  1  323.960  34.640
   219 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521138         GCM 13:16:47.30   871.36 223.01   2  < 266>  323.960  34.620
   220 Team WIRZ                       1 CH 19 05510          GCM 13:17:45.79   869.08 224.03   2-  1-  1  323.960  34.590
   221 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1059599        GCM 13:18:31.78   867.29 225.05   4-  1-  1  323.960  34.570
   222 Team Senden- Jans               1 BE 19 5106134        GCM 13:21:02.40   861.50 226.07   3-  1-  1  323.960  34.540
   223 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520568         GCM 13:27:23.29   847.20 227.09   2          323.960  34.520
   224 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041594        GCM 13:27:25.96   847.10 228.11   3-  2-  2  323.960  34.490
   225 Marcin Korepta                  1 PL 19 982053         GCM 13:27:45.34   846.39 229.12   1-  1-  1  323.960  34.470
   226 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1026      GCM 13:28:42.21   844.30 230.14   2  < 241>  323.960  34.440
   227 Paśko Dorota                    1 DV 08389 19 3623     GCM 13:29:55.08   841.63 231.16   3-  1-  1  323.960  34.420
   228 W.W. Team Mediterraneo          1 PL 0289 19 2455      GCM 13:33:51.02   833.12 232.18   2-  1-  1  323.960  34.400
   229 Alexander en Ety Verhoeff 2     1 NL 19 1239003        GCM 13:34:07.58   832.53 233.20   3-  1-  1  323.960  34.370
   230 Jan Nowak                       1 PL 0294 19 4618      GCM 13:34:18.95   832.13 234.22   3          323.960  34.350
   231 USZEW - CITY                    1 PL 19 683234         GCM 13:41:23.88   817.26 235.23   3          323.960  34.320
   232 Team M.R.                       1 PL 19 802175         GCM 13:45:05.37   809.72 236.25   3-  2-  2  323.960  34.300
   233 Kazimierz Lewandowski           1 PL 19 829055         GCM 13:50:24.74   799.09 237.27   2          323.960  34.270
   234 Brożyna Edward                  1 PL 19 519329         GCM 13:50:31.01   798.88 238.29   3-  1-  1  323.960  34.250
   235 MARCIN                          1 PL 19 694107         GCM 13:51:00.78   797.91 239.31   2          323.960  34.220
   236 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1644      GCM 13:51:11.19   797.56 240.33   2          323.960  34.200
   237 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4904      GCM 13:53:11.37   793.65 241.34   2  < 265>  323.960  34.170
   238 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787070         GCM 13:53:26.10   793.17 242.36   3-  1-  1  323.960  34.150
   239 The Lever Syndicate 3           1 GB 19 02158          GCM 13:53:27.93   793.11 243.38   2          323.960  34.120
   240 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218105       GCM 13:54:49.26   790.49 244.40   2  < 320>  323.960  34.100
   241 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1048      GCM 13:54:50.62   790.45 245.42   3          323.960  34.070
   242 MIGIEL& BEKTER 2                1 PL 19 323476         GCM 13:56:20.26   787.58 246.44   1-  1-  1  323.960  34.050
   243 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5994      GCM 13:56:21.42   787.54 247.45   4-  1-  1  323.960  34.020
   244 Kirzhach OLR 2                  1 UKR 19 2218090       GCM 14:00:12.31   780.24 248.47   2          323.960  34.000
   245 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190287        GCM 14:00:12.66   780.23 249.49   4-  2-  2  323.960  33.980
   246 Grejciun Robert                 1 PL 0314 19 4         GCM 14:05:16.26   770.84 250.51   2          323.960  33.950
   247 Roman H. 2                      1 PL 0451 19 2514      GCM 14:07:49.05   766.19 251.53   2-  1-  1  323.960  33.930
   248 KORALEWICZ BRACIA 2             1 PL FC-ZP 19 1051379  GCM 14:08:36.10   764.78 252.55   2          323.960  33.900
   249 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1053      GCM 14:11:43.88   759.17 253.56   2  < 314>  323.960  33.880
   250 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051265        GCM 14:13:52.99   755.36 254.58   3-  1-  1  323.960  33.850
   251 U-K Mazepa 1                    1 PL 19 1050416        GCM 14:14:14.13   754.74 255.60   2-  1-  1  323.960  33.830
   252 Team MAZURY 2                   1 BE 19 2041675        GCM 14:15:30.72   752.50 256.62   2          323.960  33.800
   253 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 16       GCM 14:22:52.92 14:22:53 257.64   2          323.960  33.780
   254 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1 PL 19 361167         GCM 14:26:10.87 14:26:11 258.66   2          323.960  33.750
   255 Olenka Rudyk                    1 UKR 19 2218058       GCM 14:26:38.45 14:26:38 259.67   4-  1-  1  323.960  33.730
   256 Team M.R.                       1 PL 19 228139         GCM 14:27:06.74 14:27:06 260.69   2          323.960  33.700
   257 Team MAZURY 1                   1 PL 19 124558         GCM 14:27:12.89 14:27:13 261.71   3-  1-  1  323.960  33.680
   258 Roman H. 1                      1 PL 0451 19 2512      GCM 14:27:21.43 14:27:21 262.73   3-  1-  1  323.960  33.650
   259 PJ v/d Berg + Zn                1 NL 19 1489103        GCM 14:27:28.26 14:27:28 263.75   2          323.960  33.630
   260 Tomaszewski                     1 PL 19 994248         GCM 14:32:01.44 14:32:01 264.77   3          323.960  33.600
   261 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335370        GCM 14:33:22.03 14:33:22 265.78   3          323.960  33.580
   262 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4103      GCM 14:33:23.11 14:33:23 266.80   3  < 297>  323.960  33.560
   263 Wiesław Kurek                   1 PL 19 1079903        GCM 14:33:24.44 14:33:24 267.82   2          323.960  33.530
   264 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977864         GCM 14:40:08.44 14:40:08 268.84   5-  1-  1  323.960  33.510
   265 Tadeusz Kicko                   1 PL 0385 19 4906      GCM 14:43:00.01 14:43:00 269.86   3          323.960  33.480
   266 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521134         GCM 14:45:47.49 14:45:47 270.88   3          323.960  33.460
   267 Śniosek Krystian                1 PL 0312 19 7846      GCM 14:46:13.56 14:46:13 271.89   2-  1-  1  323.960  33.430
   268 Oliwia                          1 PL 19 518834         GCM 14:50:56.66 14:50:56 272.91   2-  1-  1  323.960  33.410
   269 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2176      GCM 14:51:21.55 14:51:21 273.93   4-  1-  1  323.960  33.380
   270 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 463       GCM 14:53:14.19 14:53:14 274.95   2  < 317>  323.960  33.360
   271 BOSKI                           1 PL 19 321282         GCM 14:53:52.06 14:53:52 275.97   2          323.960  33.330
   272 BIERYT& PATULSKI                1 PL 19 995505         GCM 14:53:54.19 14:53:54 276.99   2          323.960  33.310
   273 UTRECHT Team                    1 NL 19 1500314        GCM 14:57:46.88 14:57:47 278.00   3-  1-  1  323.960  33.280
   274 Szpak Damian 1                  1 GB 19 B 08250        GCM 14:57:50.31 14:57:50 279.02   3-  1-  1  323.960  33.260
   275 KOTEK 1                         1 PL 19 511096         GCM 15:00:11.51 15:00:11 280.04   3          323.960  33.230
   276 SG Sehnke- Marzeion 3           1 DV 08762 19 27       GCM 15:01:07.67 15:01:07 281.06   2          323.960  33.210
   277 Funia                           1 PL 0231 19 112       GCM 15:01:09.03 15:01:09 282.08   3          323.960  33.190
   278 U-K Mazepa 2                    1 PL 19 1050419        GCM 15:02:20.99 15:02:21 283.10   2          323.960  33.160
   279 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591960        GCM 15:06:05.92 15:06:06 284.11   3-  2-  2  323.960  33.140
   280 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1736      GCM 15:14:22.79 15:14:22 285.13   2          323.960  33.110
   281 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 19 5660      GCM 15:14:35.47 15:14:35 286.15   5-  1-  1  323.960  33.090
   282 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 19 2102      GCM 15:20:40.51 15:20:40 287.17   2          323.960  33.060
   283 ERETT                           1 DV 03268 19 638      GCM 15:20:45.51 15:20:45 288.19   3-  1-  1  323.960  33.040
   284 MICHNA RACING TEAM              1 PL 19 1046251        GCM 15:22:31.36 15:22:31 289.21   5-  1-  1  323.960  33.010
   285 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980903         GCM 15:22:38.77 15:22:38 290.22   5-  2-  2  323.960  32.990
   286 GVC Team                        1 PL 0347 19 9630      GCM 15:23:19.95 15:23:20 291.24   3-  1-  1  323.960  32.960
   287 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200328        GCM 15:26:35.65 15:26:35 292.26   4-  1-  1  323.960  32.940
   288 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190281        GCM 15:26:40.83 15:26:41 293.28   2          323.960  32.910
   289 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591959        GCM 15:27:19.93 15:27:20 294.30   2          323.960  32.890
   290 KUNICKI STANISŁAW               1 PL 19 678450         GCM 15:27:22.79 15:27:22 295.32   2-  1-  1  323.960  32.860
   291 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1 PL 19 1067377        GCM 15:27:49.71 15:27:49 296.33   2-  1-  1  323.960  32.840
   292 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5071117        GCM 15:29:44.44 15:29:44 297.35   2  < 298>  323.960  32.810
   293 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078180        GCM 15:32:47.83 15:32:48 298.37   2  < 306>  323.960  32.790
   294 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2854      GCM 15:34:55.96 15:34:56 299.39   5-  1-  1  323.960  32.770
   295 Strackbein Dieter 1             1 DV 03043 19 24       GCM 15:35:39.10 15:35:39 300.41   2          323.960  32.740
   296 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965817         GCM 15:36:02.29 15:36:02 301.43   2-  1-  1  323.960  32.720
   297 Jarosław Wierzbicki             1 PL 0360 19 4124      GCM 15:40:55.18 15:40:55 302.44   4          323.960   0.000
   298 Team "Belgisch Limburg"         1 BE 19 5026501        GCM 15:44:42.25 15:44:42 303.46   3          323.960  32.670
   299 Górka Mateusz                   1 PL 19 547578         GCM 15:44:44.50 15:44:44 304.48   3          323.960  32.640
   300 Michalski Sebastian             1 PL 19 537306         GCM 15:44:58.08 15:44:58 305.50   3-  1-  1  323.960  32.620
   301 LECH& RYCOMBEL 1                1 PL 19 469428         GCM 15:46:23.14 15:46:23 306.52   2          323.960  32.590
   302 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5033343        GCM 15:47:41.40 15:47:41 307.54   5-  1-  1  323.960  32.570
   303 KUSIONOWIE                      1 PL 19 993506         GCM 15:47:48.07 15:47:48 308.55   3-  1-  1  323.960  32.540
   304 Wim en Sven van Houten 1        1 NL 19 1488853        GCM 15:47:56.50 15:47:56 309.57   3          323.960  32.520
   305 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3123      GCM 15:51:44.60 15:51:44 310.59   2          323.960  32.490
   306 Comb. Janssen II                1 NL 19 4078174        GCM 15:53:08.96 15:53:09 311.61   3          323.960  32.470
   307 Pajor Edward                    1 PL 0314 19 1969      GCM 15:53:36.71 15:53:36 312.63   4-  1-  1  323.960  32.440
   308 Kurnik Wiesław 2                1 PL 0314 19 457       GCM 15:53:53.12 15:53:53 313.65   2          323.960  32.420
   309 Lizoń Stanisław                 1 PL 0471 19 14702     GCM 15:53:57.74 15:53:57 314.66   2-  1-  1  323.960  32.400
   310 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2335     GCM 15:57:04.95 15:57:05 315.68   4-  1-  1  323.960  32.370
   311 MDŁ TEAM                        1 PL 19 867412         GCM 15:57:16.40 15:57:16 316.70   3          323.960  32.350
   311 Rudnik Stanisław                1 PL 19 980856         GCM 15:57:17.02 15:57:17 316.70   2          323.960  32.350
   313 TopLofts.eu 4                   1 PL 0414 19 8008      GCM 16:00:47.54 16:00:47 318.74   4          323.960   0.000
   314 Tarasiuk Jerzy 1                1 PL 0385 19 1018      GCM 16:03:56.02 16:03:56 319.76   3          323.960  32.270
   315 Kołodziej & Matias              1 PL 19 551180         GCM 16:05:22.50 16:05:22 320.77   3-  1-  1  323.960  32.250
   316 Karbowski Rafał                 1 PL 19 321279         GCM 16:08:04.32 16:08:04 321.79   2-  1-  1  323.960  32.220
   317 Kurnik Wiesław 1                1 PL 0314 19 475       GCM 16:12:19.15 16:12:19 322.81   3          323.960  32.200
   318 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4816      GCM 16:12:34.44 16:12:34 323.83   3-  1-  1  323.960  32.170
   319 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688856         GCM 16:15:01.98 16:15:02 324.85   5-  1-  1  323.960  32.150
   320 Kirzhach OLR 1                  1 UKR 19 2218118       GCM 16:15:30.64 16:15:30 325.87   3          323.960  32.120
   321 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2633      GCM 16:17:41.81 16:17:41 326.88   4-  1-  1  323.960  32.100
   322 Team Alaerts                    1 BE 19 5074492        GCM 16:17:49.06 16:17:49 327.90   2-  1-  1  323.960  32.070
   323 Stypułkowski Stanisław          1 PL 0384 19 2313      GCM 16:17:54.62 16:17:54 328.92   2          323.960  32.050
   324 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 19 292       GCM 16:30:42.85 16:30:43 329.94   2          323.960  32.020
   325 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 902       GCM 16:30:56.90 16:30:57 330.96   3-  1-  1  323.960  32.000
   ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:3
   ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów
   326 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4908      GCM 16:31:38.16 16:31:38   0.00   2          323.960   0.000
   327 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14009     GCM 16:31:44.44 16:31:44   0.00   2          323.960   0.000
   328 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9503      GCM 16:31:53.60 16:31:53   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   329 Rekiny Przestworzy              1 PL 0318 19 1675      GCM 16:33:14.50 16:33:14   0.00   2          323.960   0.000
   330 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659914         GCM 16:33:17.90 16:33:18   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   331 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018943        GCM 16:33:32.46 16:33:32   0.00   2          323.960   0.000
   332 Kościelny Wiesław 1             1 PL 19 965824         GCM 16:33:46.89 16:33:47   0.00   2          323.960   0.000
   333 Paweł i Łukasz Jurczak          1 PL 0289 19 5993      GCM 16:36:27.12 16:36:27   0.00   2          323.960   0.000
   334 DOLSK Team                      1 PL 19 841046         GCM 16:39:01.77 16:39:01   0.00   2          323.960   0.000
   335 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662020         GCM 16:39:06.81 16:39:06   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   336 Para & Walkosz                  1 PL 0237 19 2853      GCM 16:40:47.91 16:40:48   0.00   2          323.960   0.000
   337 LACH TEAM                       1 PL 023 19 4409       GCM 16:43:32.18 16:43:32   0.00   2          323.960   0.000
   338 Team Hamers 2                   1 BE 19 5019208        GCM 16:43:38.83 16:43:39   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   339 Górka Marian                    1 PL 19 547009         GCM 16:44:09.16 16:44:09   0.00   2          323.960   0.000
   340 KERAJE                          1 PL 0289 19 5189      GCM 16:44:45.73 16:44:45   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   341 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757356        GCM 16:44:52.77 16:44:52   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   342 MASTER TEAM 5                   1 PL 19 976627         GCM 16:45:33.52 16:45:33   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   343 Kościelny Wiesław 2             1 PL 19 965884         GCM 16:46:29.32 16:46:29   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   344 Bracia Team 2                   1 PL 19 949064         GCM 16:47:06.76 16:47:06   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   345 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5019603        GCM 16:47:33.54 16:47:33   0.00   3          323.960   0.000
   346 KOTEK 1                         1 PL 19 511168         GCM 16:48:35.55 16:48:35   0.00   4          323.960   0.000
   347 DRZAZGA JERZY                   1 PL 19 521114         GCM 16:58:38.94 16:58:39   0.00   4          323.960   0.000
   348 Kondryszyn Krzysztof 1          1 PL 0289 19 2032      GCM 16:59:06.58 16:59:06   0.00   2          323.960   0.000
   349 Zyznawski Jan                   1 PL 0314 19 3859      GCM 17:00:08.76 17:00:08   0.00   2          323.960   0.000
   350 Michał& Patryk Wróbel 2         1 PL 0262 19 1167      GCM 17:00:58.95 17:00:59   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   351 Jan Maciuszek                   1 PL 19 981765         GCM 17:00:59.58 17:00:59   0.00   2          323.960   0.000
   352 JARUMI                          1 PL 19 814630         GCM 17:07:52.95 17:07:53   0.00   2          323.960   0.000
   353 MARCIN                          1 PL 19 694102         GCM 17:08:26.97 17:08:27   0.00   3          323.960   0.000
   354 MASTER TEAM 5                   1 PL 0442 19 4328      GCM 17:08:51.02 17:08:51   0.00   2          323.960   0.000
   355 Team Hoensbroek                 1 NL 19 1117721        GCM 17:09:16.61 17:09:16   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   356 Team Fever Free                 1 BE 19 2004009        GCM 17:09:44.98 17:09:45   0.00   2          323.960   0.000
   357 Hofmann Karl                    1 DV 05497 19 641      GCM 17:09:50.73 17:09:50   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   358 Marysia M.                      1 PL 0200 19 1905      GCM 17:11:18.86 17:11:19   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   359 Artur i Damian Olszak           1 DV 03139 19 700      GCM 17:11:28.13 17:11:28   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   360 Kasperowicz Edward              1 PL 19 1131305        GCM 17:11:30.98 17:11:31   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   361 KORALEWICZ BRACIA 1             1 PL FC-ZP 19 1051345  GCM 17:11:49.09 17:11:49   0.00   2          323.960   0.000
   362 Bracia Team 2                   1 PL 053 19 10196      GCM 17:12:01.68 17:12:01   0.00   2          323.960   0.000
   363 KMS Sroka                       1 PL 0235 19 166       GCM 17:17:17.14 17:17:17   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   364 Stępień Leszek 1                1 PL 19 977801         GCM 17:18:59.05 17:18:59   0.00   2          323.960   0.000
   365 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190298        GCM 17:23:07.84 17:23:08   0.00   3          323.960   0.000
   366 NIJBOER PIGEONS                 1 NL 19 1350293        GCM 17:24:04.42 17:24:04   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   367 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1625      GCM 17:26:04.79 17:26:04   0.00   3          323.960   0.000
   368 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977820         GCM 17:26:06.69 17:26:06   0.00   2          323.960   0.000
   369 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1737      GCM 17:26:12.70 17:26:12   0.00   3          323.960   0.000
   370 Matthias Klement                1 DV 05080 19 2316     GCM 17:27:30.96 17:27:31   0.00   2          323.960   0.000
   371 Team Deen                       1 NL 19 1032014        GCM 17:28:41.70 17:28:41   0.00   2          323.960   0.000
   372 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 519828         GCM 17:28:44.77 17:28:44   0.00   2          323.960   0.000
   373 Tarasiuk Jerzy 2                1 PL 0385 19 1025      GCM 17:30:04.88 17:30:05   0.00   4          323.960   0.000
   374 MASTER TEAM 6                   1 PL 0442 19 4349      GCM 17:31:19.80 17:31:19   0.00   3          323.960   0.000
   375 Team Paula                      1 NL 19 1032016        GCM 17:31:31.90 17:31:32   0.00   2          323.960   0.000
   376 Gierczak Tadeusz 2              1 PL 0163 19 10917     GCM 17:32:56.37 17:32:56   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   377 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3441      GCM 17:35:16.54 17:35:16   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   378 Ziggy Szuba                     1 PL 19 384944         GCM 17:35:45.79 17:35:45   0.00   2          323.960   0.000
   379 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977803         GCM 17:41:43.62 17:41:43   0.00   3          323.960   0.000
   380 Kołodziej & Matias              1 PL 19 979701         GCM 17:41:46.79 17:41:46   0.00   2          323.960   0.000
   381 DRZAZGA M & J                   1 PL 19 521126         GCM 17:43:28.50 17:43:28   0.00   3          323.960   0.000
   382 Kupka-Śmiłowski 4               1 PL 19 368567         GCM 17:43:32.89 17:43:33   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   383 Patryk Sikorski                 1 PL 19 384959         GCM 17:43:56.96 17:43:57   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   384 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2639      GCM 17:45:02.86 17:45:03   0.00   2          323.960   0.000
   385 KUBA - OLA                      1 PL 0450 19 3345      GCM 17:45:44.17 17:45:44   0.00   2          323.960   0.000
   386 MASTER TEAM 4                   1 PL 0442 19 5109      GCM 17:47:02.70 17:47:02   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   387 TopLofts.eu 3                   1 PL 0414 19 8023      GCM 17:47:20.67 17:47:20   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   388 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 429       GCM 17:47:33.30 17:47:33   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   389 GROSIK                          1 PL 19 678437         GCM 17:48:25.15 17:48:25   0.00   2          323.960   0.000
   390 Mazur & Warchoł Team 1          1 PL 0419 19 8414      GCM 17:48:52.41 17:48:52   0.00   2          323.960   0.000
   391 Micyk Wiesław                   1 PL 19 977408         GCM 17:48:57.37 17:48:57   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   392 Olgierd Rusinek                 1 PL 0305 19 4940      GCM 17:50:18.98 17:50:19   0.00   3          323.960   0.000
   393 Bracia Team 2                   1 PL 19 659937         GCM 17:53:37.22 17:53:37   0.00   3          323.960   0.000
   394 Haffner R.                      1 DV 02241 19 348      GCM 17:53:39.76 17:53:39   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   395 ŻyburaTadeusz 1                 1 PL 19 1051254        GCM 17:55:36.06 17:55:36   0.00   2          323.960   0.000
   396 AAHH LOFT                       1 NL 19 1591963        GCM 17:55:48.27 17:55:48   0.00   3          323.960   0.000
   397 PAWIE OCZKO OZI                 1 PL 021 19 1226       GCM 17:57:07.94 17:57:08   0.00   2          323.960   0.000
   398 J-J                             1 PL 19 1130005        GCM 18:00:55.80 18:00:55   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   399 MORSKO Team                     1 PL 0360 19 4130      GCM 18:00:57.38 18:00:57   0.00   3          323.960   0.000
   400 Banek Robert                    1 PL 19 998463         GCM 18:01:10.36 18:01:10   0.00   2          323.960   0.000
   401 Marzena - Krystian Majcher      1 PL 19 520562         GCM 18:01:51.13 18:01:51   0.00   3          323.960   0.000
   402 MAREK & HENIEK                  1 PL 0315 19 479       GCM 18:02:31.67 18:02:31   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   403 Jania Marcin 1                  1 PL 0235 19 2630      GCM 18:03:26.94 18:03:27   0.00   3          323.960   0.000
   404 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042453        GCM 18:03:36.91 18:03:37   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   405 Kozinoga Sebastian              1 PL 0119 19 1730      GCM 18:04:08.93 18:04:09   0.00   4          323.960   0.000
   406 ŻyburaTadeusz 2                 1 PL 19 1051258        GCM 18:04:10.14 18:04:10   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   407 Frąckowiak Artur                1 PL 19 1200349        GCM 18:08:43.79 18:08:43   0.00   2          323.960   0.000
   408 Ireneusz Jankowski              1 PL 0193 19 9534      GCM 18:10:22.21 18:10:22   0.00   2          323.960   0.000
   409 SMGE Krzysztof Rumik 2          1 PL 0385 19 2521      GCM 18:10:39.51 18:10:39   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   410 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577901         GCM 18:12:45.05 18:12:45   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   411 Garncarz Andrzej                1 PL 0438 19 3452      GCM 18:13:05.53 18:13:05   0.00   2          323.960   0.000
   412 SG Sehnke- Marzeion 4           1 DV 08762 19 15       GCM 18:13:50.14 18:13:50   0.00   3          323.960   0.000
   413 Body& Skupień 2                 1 PL 0238 19 2952      GCM 18:14:59.53 18:14:59   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   414 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1 PL 017 19 2258       GCM 18:16:02.97 18:16:03   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   415 Szymankowscy Team 1             1 PL 19 577921         GCM 18:19:02.60 18:19:02   0.00   2          323.960   0.000
   416 Pęcak Józef                     1 PL 19 978207         GCM 18:21:28.62 18:21:28   0.00   3          323.960   0.000
   417 Piotr Witold Musik              1 PL 19 361604         GCM 18:23:37.65 18:23:37   0.00   2          323.960   0.000
   418 SG Steffl 1                     1 DV 08897 19 5248     GCM 18:23:42.83 18:23:43   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   419 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1 PL 0228 19 2423      GCM 18:23:45.52 18:23:45   0.00   2          323.960   0.000
   420 Stępień Leszek 2                1 PL 19 977826         GCM 18:25:17.85 18:25:18   0.00   4          323.960   0.000
   421 Alexander en Ety Verhoeff 3     1 NL 19 1239013        GCM 18:27:14.69 18:27:14   0.00   2          323.960   0.000
   422 CARODOM                         1 PL 029 19 977        GCM 18:30:39.51 18:30:39   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   423 BRACIA Team 1                   1 PL 19 659901         GCM 18:30:47.81 18:30:47   0.00   2          323.960   0.000
   424 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11446     GCM 18:36:16.39 18:36:16   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   425 Stani                           1 PL 0231 19 1778      GCM 18:36:32.10 18:36:32   0.00   3          323.960   0.000
   426 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 3        GCM 18:37:33.38 18:37:33   0.00   2          323.960   0.000
   427 Szymankowscy Team 2             1 PL 0396 19 3110      GCM 18:39:29.16 18:39:29   0.00   3          323.960   0.000
   428 Krokosz & Ignacyk               1 PL 19 521993         GCM 18:42:53.40 18:42:53   0.00   2          323.960   0.000
   429 BOICHEV                         1 UKR 19 2415143       GCM 18:43:51.26 18:43:51   0.00   2          323.960   0.000
   430 Team Fever Free                 1 BE 19 2004006        GCM 18:43:53.32 18:43:53   0.00   3          323.960   0.000
   431 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1 NL 19 1035273        GCM 18:43:57.17 18:43:57   0.00   2          323.960   0.000
   432 Gierczak Tadeusz 4              1 PL 0163 19 10919     GCM 18:46:53.41 18:46:53   0.00   3          323.960   0.000
   433 PATULSKI& BIERYT                1 PL 19 995569         GCM 18:47:50.89 18:47:51   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   434 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 19 926       GCM 18:48:09.89 18:48:10   0.00   2          323.960   0.000
   435 AMIGO 2                         1 PL 0385 19 1912      GCM 18:48:44.13 18:48:44   0.00   3          323.960   0.000
   436 Sobczak Marcin                  1 PL 0412 19 6032      GCM 18:49:04.11 18:49:04   0.00   1-  0-  0  323.960   0.000
   437 Lesiewicz Krzysztof             1 PL 0315 19 3204      GCM 18:49:04.67 18:49:04   0.00   2          323.960   0.000
   438 Gierczak Tadeusz 5              1 PL 0163 19 10941     GCM 18:49:32.28 18:49:32   0.00   2          323.960   0.000
   439 Koninklyke Luchtmacht Werkenda  1 NL 19 1757347        GCM 18:49:34.49 18:49:34   0.00   2          323.960   0.000
   440 GVC Team                        1 PL 0347 19 9611      GCM 18:49:36.43 18:49:36   0.00   2          323.960   0.000
   441 Piwowar & Mętel                 1 PL 19 517276         GCM 18:52:14.77 18:52:14   0.00   3          323.960   0.000
   442 Koczan Wojciech                 1 PL 0244 19 11456     GCM 18:52:48.83 18:52:49   0.00   2          323.960   0.000
   443 Team M.R.                       1 PL 0274 19 2074      GCM 18:53:09.53 18:53:09   0.00   3          323.960   0.000
   444 Micyk Wiesław                   1 PL 0412 19 428       GCM 18:56:19.18 18:56:19   0.00   2          323.960   0.000
   445 Papież Rafał                    1 PL 0315 19 407       GCM 18:56:22.71 18:56:22   0.00   2          323.960   0.000
   446 Stani                           1 PL 0231 19 1797      GCM 18:56:25.27 18:56:25   0.00   4          323.960   0.000
   447 Rupprecht Racing Pigeons 1      1 DV 0645 19 2505      GCM 19:00:14.56 19:00:14   0.00   2          323.960   0.000
   448 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1 NL 19 1729365        GCM 19:01:40.87 19:01:41   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   449 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 19 922       GCM 19:03:06.37 19:03:06   0.00   4-  0-  0  323.960   0.000
   450 Tokarczyk Jan                   1 PL 0288 19 764       GCM 19:04:33.28 19:04:33   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   451 Ważny Zygmund                   1 PL 0430 19 1643      GCM 19:06:30.60 19:06:30   0.00   4          323.960   0.000
   452 Ziętara Bartłomiej              1 PL 19 519683         GCM 19:06:37.83 19:06:38   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   453 SASIŃSKI TEAM                   1 PL 19 787041         GCM 19:10:53.83 19:10:54   0.00   2          323.960   0.000
   454 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1 PL 0231 19 4418      GCM 19:11:28.21 19:11:28   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   455 Niżnik Tadeusz                  1 PL 19 657100         GCM 19:11:32.40 19:11:32   0.00   5-  0-  0  323.960   0.000
   456 GROSIK                          1 PL 0231 19 917       GCM 19:11:43.89 19:11:44   0.00   3          323.960   0.000
   457 Wójciak Leon 1                  1 PL 0235 19 4848      GCM 19:12:52.46 19:12:52   0.00   2          323.960   0.000
   458 TopLofts.eu 1                   1 PL 0414 19 10241     GCM 19:12:57.26 19:12:57   0.00   2          323.960   0.000
   459 Zagata Łukasz                   1 PL 0235 19 2907      GCM 19:13:13.72 19:13:13   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   460 Forczek Dariusz                 1 PL 19 662233         GCM 19:14:16.98 19:14:17   0.00   2          323.960   0.000
   461 Team De Ster Opgrimbie          1 BE 19 5018594        GCM 19:14:25.44 19:14:25   0.00   4          323.960   0.000
   462 Chwedoruk Loft                  1 GB 19 N 76857        GCM 19:16:40.99 19:16:41   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   463 Caspar Lurvink                  1 NL 19 1335362        GCM 19:17:28.65 19:17:28   0.00   4          323.960   0.000
   464 MTT TEAM                        1 PL 0385 19 8060      GCM 19:17:28.64 19:17:28   0.00   2-  0-  0  323.960   0.000
   465 Staworzyński Jan                1 PL 0353 19 2172      GCM 19:20:18.64 19:20:18   0.00   2          323.960   0.000
   466 Sznaucner Jarosław              1 PL 19 473335         GCM 19:21:03.71 19:21:03   0.00   2          323.960   0.000
   467 Bram Wassenaar                  1 NL 19 1190304        GCM 19:26:17.83 19:26:18   0.00   4          323.960   0.000
   468 Stefan Steenbergen              1 BE 19 5042602        GCM 19:27:20.97 19:27:21   0.00   2          323.960   0.000
   469 LACH & MURAŃSKI                 1 PL 023 19 4417       GCM 19:27:30.07 19:27:30   0.00   3-  0-  0  323.960   0.000
   470 JARUMI                          1 PL 19 814637         GCM 19:27:50.67 19:27:50   0.00   3          323.960   0.000
   471 Górka Marian                    1 PL 19 547011         GCM 19:28:58.71 19:28:58   0.00   3          323.960   0.000
   472 The Boys from Hardinxveld       1 NL 19 1677465        GCM 19:31:06.77 19:31:06   0.00   2          323.960   0.000
   473 Arkadiusz Buttner               1 PL 0285 19 14045     GCM 19:33:14.06 19:33:14   0.00   3          323.960   0.000
   474 BOSKI                           1 PL 19 321289         GCM 19:36:08.70 19:36:08   0.00   3          323.960   0.000
   475 SASIŃSKI TEAM                   1 RO 19 1000006        GCM 19:38:33.93 19:38:34   0.00   3          323.960   0.000
   476 Mariusz i Marcin Depta          1 PL 19 688855         GCM 19:39:22.70 19:39:22   0.00   2          323.960   0.000
   477 SG Sehnke- Marzeion 1           1 DV 08762 19 8        GCM 19:39:56.33 19:39:56   0.00   3          323.960   0.000
                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !              
                                                ------------------              
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2019.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 4]                                                               
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |L |Razem|Razem  | Razem    |Konk/|
|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |5 |konk.|punkty | Konk/Km  |Wkł.%|
+---------+-----------------------------+---+--+--+--+--+--+-----+-------+----------+-----+
    1    3 Caspar Lurvink                  1  2  3  3  3  3   14    393.93  2,986.040  60.0
    2    1 MASTER TEAM 6                   1  3  3  3  3  2   14    391.32  2,763.820  60.0
    3    6 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  2  2  3  3  2   12    349.04  2,506.920  50.0
    4   14 Tomaszewski                     1  2  1  3  3  3   12    346.38  2,675.720  75.0
    5   17 DRZAZGA JERZY                   1  2  2  2  3  3   12    329.83  2,633.070  50.0
    6    8 Wiesław Kurek                   1  3  2  2  3  2   12    328.21  2,410.850  50.0
    7   23 KOTEK 1                         1  3  3  2  1  3   12    324.26  2,388.790  57.1
    8    5 RKS                             1  2  3  3  3  1   12    320.42  2,338.120  61.9
    9    4 Gabryś Józef                    1  3  3  3  2  1   12    317.74  2,189.270  75.0
   10   10 Ważny Zygmund                   1  1  3  2  3  2   11    312.36  2,362.530  48.0
   11   12 Karl Heinz Burger               1  1  3  3  2  2   11    312.21  2,309.750  56.5
   12   13 MORSKO Team                     1  3  3  3  1  2   12    308.00  2,262.640  50.0
   13    2 Szymankowscy Team 1             1  2  3  3  3  0   11    302.67  2,014.160  65.0
   14   19 SG Sehnke- Marzeion 3           1  2  2  3  2  2   11    297.33  2,256.330  50.0
   15   40 Rudorfer Michael                1  1  3  1  2  3   10    293.88  2,238.090  66.7
   16   66 Funia                           1  1  1  2  2  3    9    271.80  2,125.580  45.0
   17   15 Mączka Józef                    1  2  2  2  3  1   10    271.50  1,985.150  50.0
   18   16 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  3  2  2  1   10    269.57  1,889.720  50.0
   19   28 Rudnik Stanisław                1  2  2  2  2  2   10    268.18  2,058.520  40.0
   20   36 Krzysztof - Krystyna Mrowiec    1  3  2  1  2  2   10    265.47  1,962.450  52.6
   21   37 SUNSHINE TEAM TWENTE            1  3  3  1  1  2   10    264.01  1,867.020  57.1
   22   18 Kupień Wojciech                 1  1  3  2  3  1   10    263.45  2,038.570  45.5
   23   70 Team "Belgisch Limburg"         1  2  3  1  1  3   10    261.69  2,089.240  50.0
   24   20 Gudz Yevheniy                   1  2  3  2  2  1   10    261.28  1,889.720  45.8
   25    7 Kasperowicz Edward              1  1  3  3  3  0   10    259.63  1,912.420  52.0
   26   76 Kirzhach OLR 1                  1  0  2  3  1  3    9    258.20  2,126.220  45.0
   27   74 Tadeusz Kicko                   1  2  0  2  2  3    9    256.09  2,072.160  45.0
   28   21 Garncarz Mariusz                1  1  1  3  3  1    9    255.88  1,926.060  45.5
   29   22 LACH TEAM                       1  2  3  2  2  1   10    255.64  1,889.720  50.0
   30   86 MDŁ TEAM                        1  1  2  2  1  3    9    254.26  2,030.150  42.9
   31   49 Team Ravels                     1  1  2  3  1  2    9    251.72  1,904.000  40.9
   32   50 Stępień Bogdan 2                1  2  2  2  1  2    9    248.35  1,807.930  56.3
   33   24 Stępień Leszek 2                1  3  2  2  2  1   10    244.05  1,836.300  41.7
   34   26 Team van Boxmeer-Hoevenaars     1  1  2  3  2  1    9    243.22  1,830.630  45.0
   35   53 Kirzhach OLR 2                  1  3  1  2  1  2    9    242.33  1,754.510  45.0
   36    9 TopLofts.eu 3                   1  3  3  2  2  0   10    241.77  1,667.500  50.0
   37   11 Tyka Stanisław                  1  1  2  3  3  0    9    240.38  1,757.260  47.6
   38   58 BOCHEŃCZAK & KNAP               1  0  2  3  1  2    8    238.00  1,802.260  32.0
   39   27 Brożyna Edward                  1  1  3  2  2  1    9    237.75  1,787.980  60.0
   40  106 Comb. Janssen II                1  2  3  0  1  3    9    236.63  1,891.430  40.9
   41   61 BIENIEK LOFT                    1  1  0  2  3  2    8    235.74  1,897.050  40.0
   42   64 KOTEK 2                         1  3  1  2  1  2    9    235.72  1,754.510  56.3
   43   31 TopLofts.eu 1                   1  2  3  1  2  1    9    234.46  1,691.910  42.9
   44   60 Szpak Damian 2                  1  2  2  2  1  2    9    234.05  1,807.930  36.0
   45   71 Gurgul Kazimierz                1  0  3  1  2  2    8    231.66  1,812.390  53.3
   46  124 Jarosław Wierzbicki             1  1  2  0  2  3    8    227.65  1,885.120  36.0
   47   75 LECH& RYCOMBEL 2                1  2  1  1  2  2    8    227.32  1,705.550  47.1
   48   34 JD                              1  3  1  3  1  1    9    226.57  1,628.360  52.9
   49   33 BOICHEV                         1  1  2  2  2  1    8    226.13  1,632.820  34.8
   50   77 Kazimierz Lewandowski           1  2  2  1  1  2    8    225.85  1,610.120  33.3
   51   73 SG Sehnke- Marzeion 4           1  2  3  2  0  2    9    225.51  1,712.500  47.4
   52   84 DRZAZGA M & J                   1  2  1  2  1  2    8    225.30  1,652.770  38.1
   53   38 Piwowar & Mętel                 1  1  1  2  3  1    8    223.91  1,728.250  40.0
   54   78 LECH& RYCOMBEL 1                1  3  2  1  1  2    9    223.57  1,711.860  52.6
   55   32 Warenda Rafał i Agnieszka       1  3  1  3  1  1    9    223.25  1,628.360  48.0
   56   41 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  3  1  2  1    8    222.67  1,590.170  50.0
   57   39 Ziggy Szuba                     1  3  2  2  1  1    9    222.67  1,585.710  44.0
   58   35 Paweł i Łukasz Jurczak          1  1  1  2  3  1    8    220.89  1,728.250  34.8
   59   43 Jan Maciuszek                   1  1  2  2  2  1    8    218.34  1,632.820  53.3
   60   44 Lesiewicz Mateusz               1  0  3  2  2  1    8    217.63  1,686.240  50.0
   61  138 Kurnik Wiesław 1                1  3  0  1  1  3    8    216.81  1,725.500  42.1
   62   85 Team M.R.                       1  2  1  1  2  2    8    216.74  1,705.550  53.3
   63  144 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1  0  3    8    215.72  1,683.490  36.0
   64   42 Jania Marcin 1                  1  2  1  2  2  1    8    215.20  1,579.400  36.4
   65  151 Jan Nowak                       1  1  0  1  2  3    7    213.66  1,772.610  46.7
   66   47 SOCAŁA x BABIŃSKI 1             1  2  1  2  2  1    8    212.08  1,579.400  61.5
   67   25 Ireneusz Jankowski              1  1  2  2  3  0    8    209.33  1,559.450  53.3
   68  145 Wim en Sven van Houten 1        1  0  1  1  2  3    7    208.83  1,826.030  35.0
   69   48 KUBA - OLA                      1  3  1  1  2  1    8    208.79  1,483.330  47.1
   70   52 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI        1  2  2  2  1  1    8    207.31  1,483.970  42.1
   71  104 Pęcak Józef                     1  2  2  1  1  2    8    206.78  1,610.120  53.3
   72   51 Kościelny Wiesław 1             1  1  2  2  2  1    8    203.85  1,632.820  61.5
   73  109 AMIGO 1                         1  3  1  1  1  2    8    202.17  1,556.700  40.0
   74   29 NIJBOER PIGEONS                 1  3  1  2  2  0    8    201.54  1,357.180  38.1
   75  115 Gierczak Tadeusz 4              1  2  3  1  0  2    8    201.06  1,514.690  40.0
   76   56 GROSIK                          1  1  0  2  3  1    7    200.30  1,573.090  28.0
   77   59 Paśko Dorota                    1  2  2  2  1  1    8    198.99  1,483.970  53.3
   78   57 Frąckowiak Artur                1  2  3  0  2  1    8    198.49  1,494.100  40.0
   79  112 Bram Wassenaar                  1  2  0  0  3  2    7    198.26  1,603.170  31.8
   80   67 Rurarz Zbigniew                 1  3  2  1  1  1    8    198.07  1,387.900  75.0
   81   30 Dr.H.de Weerd Pigeons 1         1  1  1  3  2  0    7    197.48  1,351.510  41.2
   82   65 Banek Robert                    1  1  1  1  3  1    7    197.04  1,530.440  31.8
   83  198 MASTER TEAM 2                   1  0  1  1  1  3    6    196.20  1,575.440  35.3
   84  119 KORALEWICZ BRACIA 2             1  2  3  1  0  2    8    196.13  1,514.690  32.0
   85   72 Żurecki Piotr & Marcin          1  0  3  2  1  1    7    195.17  1,435.650  35.0
   86  190 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  2  1  0  1  3    7    194.66  1,581.110  43.8
   87  129 Jerzy Gryzło                    1  1  2  0  2  2    7    193.76  1,561.160  35.0
   88  201 USZEW - CITY                    1  2  2  0  0  3    7    192.91  1,485.680  35.0
   89  133 Team Niebieska                  1  2  1  1  1  2    7    192.29  1,454.960  33.3
   90   80 Bartłomiej i Tomasz Pietras     1  1  1  3  1  1    7    190.27  1,424.880  35.0
   91   81 Krokosz & Ignacyk               1  0  3  2  1  1    7    189.65  1,435.650  36.8
   92  204 Wim en Sven van Houten 2        1  0  1  0  2  3    6    188.30  1,628.220  40.0
   93   83 Arkadiusz Buttner               1  1  1  3  1  1    7    187.95  1,424.880  38.9
   94   87 Gierczak Tadeusz 5              1  0  1  2  2  1    6    187.71  1,375.920  60.0
   95   88 Schrapp Alexander               1  1  2  2  1  1    7    186.75  1,382.230  70.0
   96   79 ERETT                           1  1  2  1  2  1    7    184.55  1,435.010  46.7
   97   90 Tomasz Kropop 1                 1  2  1  2  1  1    7    184.50  1,328.810  46.7
   98   82 Kołodziej & Matias              1  2  0  2  2  1    7    182.42  1,424.240  36.8
   99   97 SZCZEPAN BORAL                  1  0  2  2  1  1    6    180.68  1,280.490  40.0
  100   94 COBA team                       1  3  0  2  1  1    7    180.42  1,275.390  34.8
  101  149 SG Steffl 2                     1  0  1  2  1  2    6    180.25  1,449.290  40.0
  102   91 Sznaucner Jarosław              1  3  1  1  1  1    7    179.82  1,232.740  43.8
  103   95 PIOTR - BOGDAN                  1  0  2  1  2  1    6    179.47  1,333.270  40.0
  104   93 Stępień Leszek 1                1  2  2  1  1  1    7    179.42  1,286.160  31.8
  105   45 Garncarz Andrzej                1  2  1  2  2  0    7    178.89  1,255.440  30.4
  106   46 Stefan Steenbergen              1  3  3  1  1  0    8    177.65  1,219.100  47.1
  107   99 Krzysek & Krzysiek              1  2  2  1  1  1    7    175.98  1,286.160  50.0
  108  158 GORZOLKA& KUMIEC                1  1  1  1  1  2    6    175.26  1,353.220  40.0
  109  152 Grejciun Robert                 1  3  1  0  1  2    7    174.97  1,358.890  36.8
  110  157 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ           1  0  2  1  1  2    6    174.76  1,406.640  40.0
  111  239 Górka Mateusz                   1  2  0  1  0  3    6    173.13  1,373.170  30.0
  112   98 GVC Team                        1  1  3  1  1  1    7    173.01  1,339.580  33.3
  113  103 Szpak Damian 1                  1  1  1  1  2  1    6    170.79  1,279.850  33.3
  114  100 Mariusz i Marcin Depta          1  0  2  2  1  1    6    170.11  1,280.490  24.0
  115  108 Olgierd Rusinek                 1  1  1  1  2  1    6    169.79  1,279.850  28.6
  116  105 Oliwia                          1  2  2  1  1  1    7    168.48  1,286.160  43.8
  117   54 Larwiński Marian                1  2  2  2  1  0    7    168.44  1,160.010  46.7
  118  171 Henk Simonsz Team A             1  2  0  0  2  2    6    168.32  1,352.580  40.0
  119   55 Goetz Guenter                   1  2  3  0  2  0    7    166.84  1,170.140  35.0
  120  113 Team Deen                       1  3  1  1  1  1    7    164.95  1,232.740  33.3
  121  110 Para & Walkosz                  1  1  0  2  2  1    6    164.41  1,322.500  24.0
  122  114 U-K Mazepa 1                    1  0  2  2  1  1    6    162.97  1,280.490  60.0
  123  177 U-K Mazepa 2                    1  2  0  1  1  2    6    162.86  1,299.800  30.0
  124  118 TopLofts.eu 2                   1  1  1  1  2  1    6    162.85  1,279.850  37.5
  125   62 Bracia Team 2                   1  0  2  2  2  0    6    162.40  1,207.120  30.0
  126   63 J-J                             1  2  2  2  1  0    7    162.24  1,160.010  58.3
  127  120 Siepierowski Grzegorz & Piotr   1  3  3  0  0  1    7    162.05  1,094.660  50.0
  128  117 Matthias Klement                1  1  0  2  2  1    6    161.12  1,322.500  30.0
  129   68 Jan Bocheńczak                  1  2  2  2  1  0    7    159.23  1,160.010  35.0
  130  127 Zyznawski Jan                   1  2  1  0  2  1    6    159.12  1,183.780  30.0
  131   69 REMUS                           1  1  2  1  2  0    6    158.96  1,111.050  46.2
  132  132 MASTER TEAM 3                   1  2  1  1  1  1    6    158.33  1,131.000  46.2
  133  121 Team De Ster Opgrimbie          1  1  1  2  1  1    6    158.11  1,227.070  27.3
  134  122 Sprycha Łukasz                  1  1  2  1  1  1    6    156.79  1,184.420  27.3
  135  188 MARCIN                          1  2  1  0  1  2    6    155.24  1,257.150  37.5
  136  126 Team MAZURY 1                   1  1  2  1  1  1    6    154.93  1,184.420  31.6
  137  263 Tarasiuk Jerzy 2                1  1  0  0  1  3    5    153.98  1,324.210  25.0
  138  128 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  2  1  1  1  1    6    153.35  1,131.000  60.0
  139  134 SASIŃSKI TEAM                   1  1  2  2  0  1    6    152.24  1,131.640  31.6
  140  194 Kurnik Wiesław 2                1  0  1  1  1  2    5    150.77  1,251.480  20.0
  141  276 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  1  0  3    5    149.20  1,324.850  25.0
  142  211 Stani                           1  1  0  0  2  2    5    148.92  1,250.840  22.7
  143   89 Forczek Dariusz                 1  2  1  2  1  0    6    147.75  1,004.850  30.0
  144  214 Kozinoga Sebastian              1  3  0  1  0  2    6    145.29  1,150.950  30.4
  145  222 BOSKI                           1  1  1  0  1  2    5    144.54  1,155.410  31.3
  146   92 Team Hamers 1                   1  1  3  1  1  0    6    142.33  1,015.620  31.6
  147  227 Stypułkowski Stanisław          1  1  1  0  1  2    5    142.26  1,155.410  27.8
  148  240 HELGO                           1  0  0  1  1  2    4    141.34  1,096.320  33.3
  149  226 Szymankowscy Team 2             1  1  1  1  0  2    5    141.27  1,102.630  29.4
  150   96 BRACIA Team 1                   1  1  3  2  0  0    6    140.97    962.840  42.9
  151  142 UTRECHT Team                    1  3  0  1  1  1    6    139.51  1,077.580  35.3
  152  148 Comb. Bos- Bevers               1  1  1  1  1  1    5    138.57  1,029.260  21.7
  153  146 Olenka Rudyk                    1  1  1  1  1  1    5    138.56  1,029.260  25.0
  154  156 The Boys from Hardinxveld       1  1  1  1  1  1    5    138.13  1,029.260  38.5
  155  101 KERAJE                          1  0  1  3  1  0    5    137.82    999.180  23.8
  156  102 SG Steffl 1                     1  1  0  2  2  0    5    137.61    998.540  45.5
  157  168 Kondryszyn Krzysztof 1          1  2  0  1  1  1    5    137.57    975.840  33.3
  158  298 Team GJ v Houten                1  0  0  0  1  3    4    137.03  1,222.470  18.2
  159  232 BIERYT& PATULSKI                1  2  0  0  1  2    5    136.87  1,101.990  41.7
  160  164 MASTER TEAM 1                   1  3  2  0  0  1    6    136.66    939.500  35.3
  161  167 Team Paula                      1  1  1  1  1  1    5    136.55  1,029.260  22.7
  162  159 Dziuba Lesław                   1  3  1  1  0  1    6    135.07    982.150  40.0
  163  154 Wójciak Leon 1                  1  1  0  2  1  1    5    134.27  1,071.910  29.4
  164  161 KORALEWICZ BRACIA 1             1  0  2  2  0  1    5    133.91  1,029.900  26.3
  165  107 TOKARCZYK TEAM                  1  0  2  1  2  0    5    133.91  1,009.310  26.3
  166  165 Mińkowski Bogdan                1  1  1  1  1  1    5    133.57  1,029.260  35.7
  167  175 PAWIE OCZKO OZI                 1  1  1  2  0  1    5    132.56    976.480  29.4
  168  111 Marysia M.                      1  1  1  1  2  0    5    131.54    955.890  50.0
  169  166 KUSIONOWIE                      1  0  3  0  1  1    5    130.72  1,040.030  31.3
  170  176 Magiera Wojciech                1  2  0  1  1  1    5    129.56    975.840  35.7
  171  116 Wierzbiak Henryk                1  3  1  2  0  0    6    128.82    856.000  33.3
  172  249 PJ v/d Berg + Zn                1  0  0  1  1  2    4    128.12  1,096.320  28.6
  173  172 MICHNA RACING TEAM              1  1  1  1  1  1    5    127.82  1,029.260  20.0
  174  180 Piotr Witold Musik              1  1  2  1  0  1    5    125.62    933.830  20.0
  175  182 Górka Marian                    1  1  2  1  0  1    5    124.07    933.830  22.7
  176  178 Team Senden- Jans               1  2  1  1  0  1    5    123.49    880.410  33.3
  177  189 Marek Trzaska                   1  2  1  1  0  1    5    123.21    880.410  55.6
  178  259 Team Twente                     1  1  0  0  1  2    4    122.89  1,000.250  36.4
  179  123 GOLD PIGEONS GERMANY            1  1  2  1  1  0    5    122.70    860.460  31.3
  180  125 W i L Styczeń                   1  2  0  1  2  0    5    122.62    902.470  33.3
  181  267 AMIGO 2                         1  0  1  1  0  2    4    120.87  1,000.890  16.0
  182  130 MASTER TEAM 4                   1  2  1  1  1  0    5    119.72    807.040  50.0
  183  184 Staworzyński Jan                1  1  2  1  0  1    5    119.28    933.830  22.7
  184  131 SMGE Krzysztof Rumik 1          1  2  0  1  2  0    5    119.22    902.470  27.8
  185  191 Team Fever Free                 1  3  0  0  1  1    5    118.87    879.770  25.0
  186  192 Steciuk Stanisław               1  0  1  1  1  1    4    118.52    927.520  66.7
  187  260 Strackbein Dieter 1             1  1  0  0  1  2    4    117.95  1,000.250  28.6
  188  135 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  1  2  1  1  0    5    117.08    860.460  29.4
  189  136 Zając Dariusz                   1  2  1  2  0  0    5    116.94    754.260  38.5
  190  196 MIGIEL& BEKTER 2                1  0  1  1  1  1    4    116.48    927.520  28.6
  191  137 JOHNY                           1  2  1  1  1  0    5    115.75    807.040  38.5
  192  205 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0  1  1    4    115.74    884.870  30.8
  193  200 ŻyburaTadeusz 1                 1  2  1  1  0  1    5    114.34    880.410  26.3
  194  212 Łukasz Zych 1                   1  1  0  2  0  1    4    113.64    821.320  28.6
  195  210 Rekiny Przestworzy              1  2  2  0  0  1    5    111.96    837.760  29.4
  196  202 Team Alaerts                    1  0  1  1  1  1    4    111.75    927.520  33.3
  197  280 Piotr Biłos 2                   1  1  0  1  0  2    4    111.54    947.470  26.7
  198  213 Gierczak Tadeusz 1              1  3  1  0  0  1    5    111.50    784.340  38.5
  199  139 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  1  0  2  0    4    110.11    758.080  40.0
  200  223 Kupka-Śmiłowski 2               1  1  1  1  0  1    4    109.22    778.670  30.8
  201  140 ŻyburaTadeusz 2                 1  0  1  2  1  0    4    108.40    801.370  30.8
  202  225 Team Stefan                     1  1  0  1  1  1    4    107.96    874.100  22.2
  203  141 LACH & MURAŃSKI                 1  0  1  2  1  0    4    107.92    801.370  26.7
  204  143 Chwedoruk Loft                  1  2  2  1  0  0    5    106.03    711.610  35.7
  205  233 JARUMI                          1  1  1  1  0  1    4    105.53    778.670  20.0
  206  224 Roman H. 1                      1  1  1  0  1  1    4    104.94    831.450  21.1
  207  147 CARODOM                         1  0  1  2  1  0    4    104.72    801.370  26.7
  208  150 Koninklyke Luchtmacht Werkend   1  0  2  1  1  0    4    103.01    758.720  28.6
  209  153 MASTER TEAM 5                   1  0  2  1  1  0    4    102.77    758.720  17.4
  210  155 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIEJ   1  0  1  1  2  0    4    101.99    854.150  33.3
  211  234 Team Hoogendam                  1  2  0  0  1  1    4    101.74    778.030  44.4
  212  230 KUNICKI STANISŁAW               1  2  0  0  1  1    4    101.52    778.030  28.6
  213  231 Śniosek Krystian                1  0  2  1  0  1    4    101.49    832.090  28.6
  214  303 Haggenmuller H+S                1  0  1  0  0  2    3    100.68    803.080  17.6
  215  160 Papież Rafał                    1  1  1  0  2  0    4     99.19    758.080  26.7
  216  162 Henk Simonsz Team B             1  1  1  1  1  0    4     99.11    705.300  40.0
  217  163 Artur i Damian Olszak           1  1  1  2  0  0    4     98.89    652.520  36.4
  218  299 Marzena - Krystian Majcher      1  0  0  0  1  2    3     98.09    898.510  15.0
  219  169 MARIUSZ 000                     1  3  2  0  0  0    5     97.48    615.540  31.3
  220  170 Sobuta Szymon                   1  1  1  1  1  0    4     97.33    705.300  30.8
  221  242 ADEK                            1  2  0  1  0  1    4     96.49    725.250  40.0
  222  244 VITO LOFT                       1  2  1  0  0  1    4     94.97    682.600  40.0
  223  243 Team WIRZ                       1  0  0  1  1  1    3     94.45    772.360  30.0
  224  173 Team Kogut                      1  1  1  0  2  0    4     94.38    758.080  40.0
  225  174 AMIGO TEAM                      1  1  2  0  1  0    4     93.80    662.650  23.5
  226  252 Mazur & Warchoł Team 1          1  0  1  1  0  1    3     92.12    676.930  25.0
  227  307 Team MAZURY 2                   1  0  1  0  0  2    3     92.07    803.080  17.6
  228  262 Tomasz Dudek                    1  0  1  0  1  1    3     89.08    729.710  20.0
  229  179 LUCKY                           1  0  1  1  1  0    3     88.26    603.560  60.0
  230  257 Kalemba Klaudek                 1  1  0  0  1  1    3     88.20    676.290  23.1
  231  181 Micyk Wiesław                   1  2  1  0  1  0    4     87.80    609.230  40.0
  232  253 Jania Marcin 2                  1  0  1  0  1  1    3     87.48    729.710  60.0
  233  183 Team Grzelak                    1  3  0  0  1  0    4     86.28    555.810  19.0
  234  185 Patryk Sikorski                 1  2  1  0  1  0    4     85.43    609.230  23.5
  235  273 Andrej                          1  0  1  1  0  1    3     84.88    676.930  60.0
  236  255 Michalski Sebastian             1  0  1  0  1  1    3     84.76    729.710  23.1
  237  186 KMS Sroka                       1  0  1  1  1  0    3     84.52    603.560  25.0
  238  187 Tomasz i Bartłomiej Pietras     1  0  1  1  1  0    3     84.44    603.560  37.5
  239  193 Grzegorz Nowak i Marcin Depta   1  1  0  1  1  0    3     82.99    550.140  23.1
  240  274 Muller Ernst u. Rosemarie       1  1  0  0  1  1    3     82.85    676.290  23.1
  241  275 Cees Galje                      1  1  0  0  1  1    3     82.83    676.290  30.0
  242  195 Gierczak Tadeusz 2              1  0  1  1  1  0    3     82.43    603.560  23.1
  243  197 Kupka-Śmiłowski 1               1  0  1  1  1  0    3     82.26    603.560  50.0
  244  199 Team Koningshoeve 2             1  2  1  1  0  0    4     80.69    556.450  44.4
  245  203 Body& Skupień 1                 1  0  1  1  1  0    3     79.64    603.560  50.0
  246  206 Body& Skupień 2                 1  0  1  1  1  0    3     77.93    603.560  30.0
  247  207 Korepta Dawid                   1  1  1  0  1  0    3     77.91    507.490  60.0
  248  287 Lesiewicz Krzysztof             1  1  1  0  0  1    3     77.37    580.860  23.1
  249  208 J. Kocańda i K.G. Jedlecki      1  1  1  0  1  0    3     77.07    507.490  27.3
  250  285 Combinatie Post                 1  1  1  0  0  1    3     76.98    580.860  15.8
  251  209 Team Heiligenhafen 2            1  1  0  1  1  0    3     76.97    550.140  42.9
  252  348 Ralf Nisbach                    1  0  0  0  0  2    2     76.67    647.920  16.7
  253  215 Robert Fischer                  1  1  1  0  1  0    3     75.71    507.490  25.0
  254  216 Niżnik Tadeusz                  1  0  2  0  1  0    3     75.66    560.910  12.0
  255  281 Karbowski Rafał                 1  1  0  1  0  1    3     74.64    623.510  30.0
  256  217 MTT TEAM                        1  1  0  1  1  0    3     74.21    550.140  21.4
  257  218 Oleksy Bolesław                 1  1  0  1  1  0    3     74.02    550.140  23.1
  258  219 Tempka- Niżnik                  1  1  1  0  1  0    3     73.90    507.490  23.1
  259  220 Kupka-Śmiłowski 4               1  3  1  0  0  0    4     73.12    460.380  28.6
  260  221 Hofmann Karl                    1  2  0  0  1  0    3     73.08    454.070  17.6
  261  290 Milcarz & Szlacheta             1  2  0  0  0  1    3     73.05    527.440  25.0
  262  291 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  1  0  0  1    3     71.12    580.860  20.0
  263  362 The Lever Syndicate 3           1  0  0  0  0  2    2     70.05    647.920  10.0
  264  228 Robert Klement                  1  0  2  1  0  0    3     69.21    508.130  21.4
  265  229 Warchał Piotr i Paweł           1  0  2  1  0  0    3     69.04    508.130  16.7
  266  293 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  1  1    2     68.40    574.550  13.3
  267  296 Monick Nys- Kris Govers         1  0  0  0  1  1    2     66.88    574.550  25.0
  268  336 AAHH LOFT                       1  0  0  0  0  2    2     66.03    647.920  13.3
  269  235 Mazur & Warchoł Team 2          1  1  1  1  0  0    3     65.34    454.710  16.7
  270  236 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1    1  1  1  1  0  0    3     65.11    454.710  23.1
  271  237 JAN MORSINK PIGEON'S            1  1  1  1  0  0    3     64.96    454.710  20.0
  272  238 Stępień Bogdan 3                1  1  2  0  0 --    3     63.62    412.060  37.5
  273  297 W.W. Team Mediterraneo          1  0  0  0  1  1    2     63.34    574.550  16.7
  274  295 Pajor Edward                    1  0  0  0  1  1    2     62.06    574.550  10.0
  275  241 MIGIEL& BEKTER 1                1  0  0  1  1  0    2     62.05    448.400  33.3
  276  306 M. H. S. Team                   1  0  1  0  0  1    2     61.73    479.120  13.3
  277  304 Orczyk Adam                     1  0  0  1  0  1    2     61.57    521.770  40.0
  278  305 Rak Stanisław                   1  0  0  1  0  1    2     60.25    521.770  12.5
  279  245 Cees Spelt                      1  0  0  1  1  0    2     59.57    448.400  40.0
  280  246 Tim Schilling- LECH& RYCOMBEL   1  0  0  1  1  0    2     59.28    448.400  25.0
  281  247 Team Heiligenhafen 1            1  2  1  0  0  0    3     57.95    358.640  15.0
  282  309 Adam Młynarski                  1  0  1  0  0  1    2     57.76    479.120  10.5
  283  248 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2    1  0  0  1  1  0    2     57.42    448.400  40.0
  284  250 Frąckowiak Agnieszka            1  0  1  0  1  0    2     56.23    405.750  28.6
  285  324 Michał& Patryk Wróbel 1         1  1  0  0  0  1    2     55.93    425.700  10.5
  286  313 Wójciak Leon 2                  1  1  0 -- --  1    2     55.89    425.700  66.7
  287  312 Andrzej Ewelina                 1  1  0  0  0  1    2     55.72    425.700  28.6
  288  318 Józek                           1  1  0  0  0  1    2     54.49    425.700  22.2
  289  251 Piotr B.                        1  0  1  0  1  0    2     54.29    405.750  40.0
  290  331 Eddy Fleming Pigeons            1  1  0  0  0  1    2     54.04    425.700  10.5
  291  329 Team Menten- en Stefan          1  1  0  0  0  1    2     54.00    425.700  15.4
  292  322 DOLSK Team                      1  1  0  0  0  1    2     53.59    425.700  13.3
  293  311 Lizoń Stanisław                 1  0  1  0  0  1    2     52.98    479.120  20.0
  294  254 Górka Tadeusz                   1  0  1  0  1  0    2     52.46    405.750  13.3
  295  256 Katarzyna i Andrzej Duda        1  0  0  2  0  0    2     51.83    395.620  14.3
  296  258 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  0  1  0    2     50.93    405.750  11.1
  297  330 Roman H. 2                      1  1  0  0  0  1    2     50.53    425.700  20.0
  298  261 Kondryszyn Krzysztof 2          1  0  1  1  0  0    2     49.62    352.970  40.0
  299  264 Kinga Bocheńczak                1  0  1  1  0 --    2     48.70    352.970  33.3
  300  265 Koczan Wojciech                 1  1  0  0  1  0    2     48.64    352.330  15.4
  301  266 Jarzmik Grzegorz                1  0  1  1  0 --    2     48.42    352.970  50.0
  302  268 Rzepka Marek i Marcin           1  1  0  0  1  0    2     48.05    352.330  20.0
  303  269 Beata i Janusz Chruśliccy       1  1  0  0  1  0    2     47.87    352.330  10.0
  304  270 Tokarczyk Jan                   1  1  0  0  1  0    2     47.68    352.330  20.0
  305  271 Comb. Bevers- Bos               1  1  0  0  1  0    2     47.54    352.330  14.3
  306  272 Andrzej Sebastian Lesiewicz     1  1  0  0  1  0    2     46.99    352.330  16.7
  307  277 Michał& Patryk Wróbel 2         1  1  0  0  1  0    2     44.93    352.330  16.7
  308  278 Piotr Biłos 1                   1  0  1  1  0  0    2     44.04    352.970  20.0
  309  279 Łukasz Zych 2                   1  1  1  0  0  0    2     43.20    256.900  40.0
  310  282 MAŁGORZATA                      1  1  0  1  0  0    2     41.62    299.550  33.3
  311  283 Ziętara Bartłomiej              1  1  0  1  0  0    2     41.27    299.550  20.0
  312  284 Łagozin Zdzisław                1  1  1  0  0  0    2     40.46    256.900  11.1
  313  286 Bobak Krzysiek                  1  1  1  0  0  0    2     39.76    256.900  16.7
  314  358 Team Jans-Senden                1  0  0  0  0  1    1     38.35    323.960   9.1
  315  288 Pasoń Rafał                     1  1  1  0  0  0    2     38.03    256.900  16.7
  316  289 GiBB and Byrne                  1  2  0  0  0  0    2     37.85    203.480  25.0
  317  349 Siepierowski Grzegorz           1  0  0  0  0  1    1     37.04    323.960   9.1
  318  353 Team Coos v Houten              1  0  0  0  0  1    1     36.12    323.960  20.0
  319  292 Skowronek Włodzimierz           1  2  0  0  0  0    2     36.10    203.480  10.0
  320  345 Marcin Korepta                  1  0  0  0  0  1    1     34.47    323.960  20.0
  321  294 Zagata Łukasz                   1  0  0  0  1  0    1     30.27    250.590  10.0
  322  300 Lech Paśko                      1  0  0  1  0  0    1     28.16    197.810  14.3
  323  301 Kosiorowski Adam                1  0  0  1  0  0    1     26.15    197.810   8.3
  324  302 Kościelny Wiesław 2             1  0  1  0  0  0    1     24.84    155.160  20.0
  325  308 Tomasz Kubik                    1  0  1  0  0  0    1     22.31    155.160  20.0
  326  310 Team Koningshoeve 1             1  0  1  0  0  0    1     21.80    155.160  10.0
  327  314 SEBASTIAN S                     1  1  0 -- -- --    1     19.02    101.740  50.0
  328  315 Górniak Andrzej                 1  1  0  0  0  0    1     18.91    101.740  10.0
  329  316 Kupka-Śmiłowski 3               1  1  0  0  0  0    1     18.52    101.740  14.3
  330  317 Stępień Bogdan 1                1  1  0  0  0  0    1     18.16    101.740  11.1
  331  319 The Lever Syndicate 1           1  1  0  0 -- --    1     17.67    101.740  33.3
  332  320 Haffner R.                      1  1  0  0  0  0    1     17.55    101.740   8.3
  333  321 The Lever Syndicate 2           1  1  0 -- -- --    1     17.50    101.740  33.3
  334  323 Sroka Stanisław                 1  1  0  0  0  0    1     17.21    101.740  20.0
  335  325 Comb. Janssen I                 1  1  0  0  0  0    1     16.97    101.740  10.0
  336  326 Sobczak Marcin                  1  1  0  0  0  0    1     16.91    101.740  16.7
  337  327 GIBA                            1  1  0  0  0  0    1     16.81    101.740   6.7
  338  328 Olędzki                         1  1  0 -- -- --    1     16.77    101.740  50.0
  339  332 SMGE Krzysztof Rumik 2          1  1  0  0  0  0    1     16.50    101.740  10.0
  340  333 Tomasz Kropop 2                 1  1  0  0  0  0    1     16.36    101.740  20.0
  341  334 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  1  0  0  0  0    1     16.07    101.740  12.5
  342  335 Team Thieu                      1  1  0  0  0  0    1     16.01    101.740   8.3
  343  337 BATE 7                          1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  344  338 Bergmans van Gils               1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  345  339 D&K                             1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  346  340 FILIP                           1  0 -- -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  347  341 Gierczak Tadeusz 3              1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  348  342 Herman Menno Pfeifer            1  0  0  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
  349  343 JANUSZ                          1  0  0  0  0 --    0      0.00      0.000   0.0
  350  344 JURA                            1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  351  346 MAREK & HENIEK                  1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  352  347 R & R Wilton                    1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  353  350 SOCAŁA x BABIŃSKI 2             1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  354  351 Strackbein Dieter 2             1  0  0 -- --  0    0      0.00      0.000   0.0
  355  352 Team Bergmans- Bijnen           1  0 -- -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  356  354 Team Expo Houten                1 -- --  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  357  355 Team Hamers 2                   1  0  0  0 --  0    0      0.00      0.000   0.0
  358  356 Team Henry 1                    1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  359  357 Team Hoensbroek                 1  0  0  0  0  0    0      0.00      0.000   0.0
  360  359 Team Lech/ Rycombel - CHICAGO   1  0 -- -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  361  360 Team Spreewald                  1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  362  361 Team Verreckt- Rutten- Deplae   1  0 -- -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  363  363 WILCZYŃSKI& RUSIN               1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  364  364 Wim en Benno Klomp              1  0  0 -- -- --    0      0.00      0.000   0.0
  365  365 Piotr M.                        1 -- --  0 -- --    0      0.00      0.000   0.0
                                                                                
                                        MWG Krakus [4]                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      
                                  Wyniki z lotow: 1,2,3,4,5,                    
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI    |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|
    |    |                            |Sek|    RODOWEJ       |  |KONK.|        |KILOMETRY|
    +----+----------------------------+---+------------------+--+-----+--------+---------+
        1 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829037        G  0   5    148.090  1029.260
        2 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 0455 19 3954     G  0   5    142.910  1029.260
        3 Gabryś Józef                   1 PL 19 165262        G  0   5    142.480  1029.260
        4 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 333     G  0   5    136.820  1029.260
        5 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1061    G  0   5    136.190  1029.260
        6 Team Ravels                    1 BE 19 6090440       G  0   5    136.010  1029.260
        7 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152972        G  0   5    135.790  1029.260
        8 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687249        G  0   5    134.700  1029.260
        9 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422819        G  0   5    131.580  1029.260
       10 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4323     G  0   4    126.590   927.520
       11 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2572     G  0   4    126.190   927.520
       12 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 16      G  0   4    126.100   927.520
       13 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067204       G  0   4    125.070   927.520
       14 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521124        G  0   4    123.670   927.520
       15 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 275       G  0   4    122.170   927.520
       16 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4335     G  0   4    121.550   927.520
       17 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335370       G  0   4    121.520   927.520
       18 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218101      G  0   4    120.850   874.100
       19 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2034     G  0   4    120.460   874.100
       20 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521613        G  0   4    120.290   927.520
       21 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 1       G  0   4    120.170   927.520
       22 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752661        G  0   4    120.050   927.520
       23 Funia                          1 PL 0231 19 148      G  0   4    120.000   874.100
       24 COBA team                      1 PL 19 384933        G  0   4    119.950   874.100
       25 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2554     G  0   4    119.220   874.100
       26 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688856        G  0   4    118.880   927.520
       27 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1975     G  0   4    118.860   927.520
       28 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 030 19 3302      G  0   4    118.590   927.520
       29 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 19 1605     G  0   4    118.520   927.520
       30 RKS                            1 DV 02842 19 183     G  0   4    118.410   927.520
       31 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976607        G  0   4    118.380   874.100
       32 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050416       G  0   4    118.190   927.520
       33 Tomaszewski                    1 PL 19 994244        G  0   4    116.990   874.100
       34 KOTEK 1                        1 PL 19 511099        G  0   4    116.950   874.100
       35 MIGIEL& BEKTER 2               1 PL 19 323476        G  0   4    116.480   927.520
       36 Kupień Wojciech                1 PL 19 361896        G  0   4    115.810   927.520
       37 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361167        G  0   4    115.200   927.520
       38 Tomaszewski                    1 PL 19 994249        G  0   4    114.700   874.100
       39 Tomaszewski                    1 PL 19 994248        G  0   4    114.690   927.520
       40 JD                             1 PL 0288 19 837      G  0   4    113.980   874.100
       41 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078177       G  0   4    113.600   874.100
       42 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3623    G  0   4    113.420   927.520
       43 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5591    G  0   4    113.310   927.520
       44 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 27      G  0   4    112.680   927.520
       45 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071117       G  0   4    112.120   927.520
       46 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4105     G  0   4    111.720   831.450
       47 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 18      G  0   4    111.460   778.670
       48 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335371       G  0   4    110.330   874.100
       49 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2505     G  0   4    108.410   705.300
       50 KUBA - OLA                     1 PL 0450 19 3345     G  0   4    108.220   705.300
       51 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577915        G  0   4    107.740   705.300
       52 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473335        G  0   4    107.450   705.300
       53 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067205       G  0   4    107.240   778.670
       54 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4904     G  0   4    106.990   874.100
       55 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1057     G  0   4    106.900   778.670
       56 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5660     G  0   4    105.870   874.100
       57 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079961       G  0   4    105.740   705.300
       58 Oliwia                         1 PL 19 518834        G  0   4    105.690   831.450
       59 Brożyna Edward                 1 PL 19 519302        G  0   4    105.680   705.300
       60 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200328       G  0   4    105.150   831.450
       61 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7007     G  0   4    105.090   831.450
       62 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521138        G  0   4    105.090   831.450
       63 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218090      G  0   4    104.830   778.670
       64 RKS                            1 DV 02842 19 184     G  0   4    104.770   705.300
       65 BOICHEV                        1 UKR 19 2415141      G  0   4    104.620   705.300
       66 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 3       G  0   4    104.440   705.300
       67 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8062     G  0   4    104.230   778.670
       68 Gabryś Józef                   1 PL 19 165261        G  0   4    104.180   705.300
       69 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577901        G  0   4    103.770   705.300
       70 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106134       G  0   4    103.510   778.670
       71 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1976     G  0   4    103.440   705.300
       72 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335353       G  0   4    103.070   705.300
       73 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067360       G  0   4    102.770   705.300
       74 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4108     G  0   4    102.760   778.670
       75 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3441     G  0   4    102.430   705.300
       76 REMUS                          1 PL 063 19 9126      G  0   4    101.870   705.300
       77 Forczek Dariusz                1 PL 19 662020        G  0   4    100.950   705.300
       78 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10236    G  0   4    100.730   705.300
       79 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4409      G  0   4     99.530   705.300
       80 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9516     G  0   4     99.370   705.300
       81 Henk Simonsz Team B            1 NL 19 1223945       G  0   4     99.110   705.300
       82 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 19 601      G  0   4     98.980   705.300
       83 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335362       G  0   4     98.610   705.300
       84 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8015     G  0   4     98.470   705.300
       85 JOHNY                          1 PL 0313 19 540      G  0   4     98.040   705.300
       86 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051265       G  0   4     97.070   778.670
       87 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757352       G  0   4     95.550   705.300
       88 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10940    G  0   3    103.250   772.360
       89 HELGO                          1 DV 01841 19 324     G  0   3    103.070   772.360
       90 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7903     G  0   3    101.210   772.360
       91 Jan Nowak                      1 PL 19 869895        G  0   3     96.520   772.360
       92 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3353     G  0   3     96.270   772.360
       93 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521746        G  0   3     96.240   729.710
       94 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050440       G  0   3     95.950   772.360
       95 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14062    G  0   3     95.800   772.360
       96 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2110     G  0   3     95.210   729.710
       97 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 280       G  0   3     94.770   729.710
       98 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08250       G  0   3     94.600   772.360
       99 Team WIRZ                      1 CH 19 05510         G  0   3     94.450   772.360
      100 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 348         G  0   3     94.040   772.360
      101 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17999     G  0   3     92.600   676.930
      102 Mazur & Warchoł Team 1         1 PL 0419 19 8415     G  0   3     92.120   676.930
      103 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2312     G  0   3     91.570   729.710
      104 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488841       G  0   3     90.910   772.360
      105 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489103       G  0   3     90.420   772.360
      106 Pęcak Józef                    1 PL 19 978210        G  0   3     90.090   772.360
      107 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5033343       G  0   3     89.940   772.360
      108 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976798        G  0   3     89.930   729.710
      109 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689222        G  0   3     89.550   603.560
      110 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138192        G  0   3     89.340   676.290
      111 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4413      G  0   3     89.220   729.710
      112 Kołodziej & Matias             1 PL 19 551180        G  0   3     89.110   772.360
      113 Tomasz Dudek                   1 PL 0318 19 4346     G  0   3     89.080   729.710
      114 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965817        G  0   3     89.040   772.360
      115 Team M.R.                      1 PL 19 802175        G  0   3     88.990   729.710
      116 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 340     G  0   3     88.790   676.930
      117 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 19 7008     G  0   3     88.670   729.710
      118 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3865     G  0   3     88.670   676.290
      119 BOICHEV                        1 UKR 19 2415157      G  0   3     88.590   676.930
      120 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4103     G  0   3     88.430   729.710
      121 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218119      G  0   3     88.370   676.930
      122 LUCKY                          1 PL 19 984435        G  0   3     88.260   603.560
      123 SZCZEPAN BORAL                 1 PL 047 19 17995     G  0   3     88.080   603.560
      124 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 472      G  0   3     87.810   623.510
      125 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1019     G  0   3     87.590   676.930
      126 Jania Marcin 2                 1 PL 0235 19 2634     G  0   3     87.480   729.710
      127 BOSKI                          1 PL 19 321283        G  0   3     87.270   676.290
      128 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8007     G  0   3     87.090   603.560
      129 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729334       G  0   3     87.050   603.560
      130 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488850       G  0   3     86.870   729.710
      131 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079903       G  0   3     86.870   676.290
      132 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078180       G  0   3     86.800   729.710
      133 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08231       G  0   3     86.700   676.930
      134 JARUMI                         1 PL 19 814627        G  0   3     86.540   676.930
      135 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1059599       G  0   3     86.350   676.930
      136 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5994     G  0   3     86.210   729.710
      137 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218054      G  0   3     86.100   603.560
      138 Górka Mateusz                  1 PL 19 547581        G  0   3     86.020   623.510
      139 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1957     G  0   3     85.980   676.290
      140 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1625     G  0   3     85.820   603.560
      141 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 384     G  0   3     85.560   676.930
      142 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 811     G  0   3     85.420   603.560
      143 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488851       G  0   3     85.400   729.710
      144 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4120     G  0   3     85.240   729.710
      145 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 1035273       G  0   3     85.210   603.560
      146 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223955       G  0   3     85.060   676.290
      147 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787070        G  0   3     85.020   676.930
      148 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2630     G  0   3     85.010   603.560
      149 Andrej                         1 UKR 19 2415064      G  0   3     84.880   676.930
      150 Gierczak Tadeusz 5             1 PL 0163 19 10941    G  0   3     84.460   603.560
      151 Tomasz i Bartłomiej Pietras    1 PL 0228 19 2429     G  0   3     84.440   603.560
      152 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10195     G  0   3     84.350   603.560
      153 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5531     G  0   3     84.080   676.290
      154 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737750       G  0   3     84.070   676.290
      155 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131316       G  0   3     84.000   603.560
      156 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 24      G  0   3     83.890   676.930
      157 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1026     G  0   3     83.890   676.290
      158 Team Fever Free                1 BE 19 3066039       G  0   3     83.800   676.290
      159 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350286       G  0   3     83.740   603.560
      160 Jan Maciuszek                  1 PL 19 981765        G  0   3     83.510   603.560
      161 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977864        G  0   3     83.410   676.930
      162 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 660      G  0   3     83.310   676.290
      163 PIOTR - BOGDAN                 1 PL 19 521732        G  0   3     83.230   603.560
      164 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218105      G  0   3     83.100   676.930
      165 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1677465       G  0   3     83.070   603.560
      166 Grzegorz Nowak i Marcin Dept   1 PL 19 688820        G  0   3     82.990   550.140
      167 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867403        G  0   3     82.950   623.510
      168 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729365       G  0   3     82.930   550.140
      169 MARCIN                         1 PL 19 694107        G  0   3     82.890   729.710
      170 Muller Ernst u. Rosemarie      1 DV 0244 19 881      G  0   3     82.850   676.290
      171 Cees Galje                     1 NL 19 1489251       G  0   3     82.830   676.290
      172 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 24      G  0   3     82.740   676.290
      173 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577923        G  0   3     82.730   603.560
      174 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757351       G  0   3     82.660   603.560
      175 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239016       G  0   3     82.490   676.290
      176 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959407        G  0   3     82.490   603.560
      177 ERETT                          1 DV 03268 19 638     G  0   3     82.470   676.290
      178 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2108     G  0   3     82.370   603.560
      179 Kupka-Śmiłowski 1              1 PL 0143 19 1473     G  0   3     82.260   603.560
      180 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350298       G  0   3     82.230   550.140
      181 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5109     G  0   3     82.100   550.140
      182 KOTEK 1                        1 PL 19 511096        G  0   3     82.060   676.930
      183 KOTEK 1                        1 PL 19 511086        G  0   3     81.830   580.860
      184 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1485     G  0   3     81.670   580.860
      185 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051379 G  0   3     81.650   676.930
      186 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 457      G  0   3     81.370   676.930
      187 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051260       G  0   3     81.200   603.560
      188 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 387         G  0   3     81.160   676.290
      189 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980820        G  0   3     81.030   603.560
      190 KOTEK 2                        1 PL 19 511162        G  0   3     80.930   623.510
      191 KUBA - OLA                     1 PL 19 660237        G  0   3     80.880   676.290
      192 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1626     G  0   3     80.440   603.560
      193 J-J                            1 PL 19 1130030       G  0   3     80.410   603.560
      194 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4903     G  0   3     80.340   550.140
      195 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521134        G  0   3     80.200   623.510
      196 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977831        G  0   3     80.030   603.560
      197 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452089        G  0   3     79.990   603.560
      198 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996836        G  0   3     79.730   603.560
      199 Team Alaerts                   1 BE 19 5074497       G  0   3     79.680   603.560
      200 Body& Skupień 1                1 PL 0238 19 2970     G  0   3     79.640   603.560
      201 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4925     G  0   3     79.290   580.860
      202 Team M.R.                      1 PL 19 228139        G  0   3     79.220   623.510
      203 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 4        G  0   3     79.050   676.290
      204 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078173       G  0   3     79.000   580.860
      205 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10257    G  0   3     78.960   603.560
      206 KOTEK 2                        1 PL 19 511176        G  0   3     78.880   550.140
      207 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019202       G  0   3     78.820   603.560
      208 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980821        G  0   3     78.820   550.140
      209 ADEK                           1 PL 0232 19 5100     G  0   3     78.760   623.510
      210 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521103        G  0   3     78.690   603.560
      211 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046252       G  0   3     78.550   603.560
      212 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 131      G  0   3     78.450   623.510
      213 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1644     G  0   3     78.400   580.860
      214 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1762     G  0   3     78.330   623.510
      215 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1026     G  0   3     78.320   550.140
      216 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131308       G  0   3     78.100   603.560
      217 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1335314       G  0   3     78.070   580.860
      218 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10938    G  0   3     78.040   580.860
      219 Korepta Dawid                  1 PL 19 982056        G  0   3     77.910   507.490
      220 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4349     G  0   3     77.600   507.490
      221 Marysia M.                     1 PL 0200 19 2000     G  0   3     77.290   550.140
      222 J. Kocańda i K.G. Jedlecki     1 PL 0231 19 4418     G  0   3     77.070   507.490
      223 Rudorfer Michael               1 AU 906 19 278       G  0   3     76.940   580.860
      224 Lesiewicz Mateusz              1 PL 0315 19 3248     G  0   3     76.910   603.560
      225 Brożyna Edward                 1 PL 19 519304        G  0   3     76.910   603.560
      226 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 7       G  0   3     76.860   507.490
      227 Team Deen                      1 NL 19 1032024       G  0   3     76.610   623.510
      228 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322137       G  0   3     76.510   580.860
      229 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384944        G  0   3     76.400   550.140
      230 SOCAŁA x BABIŃSKI 1            1 PL 19 152943        G  0   3     76.290   550.140
      231 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3079     G  0   3     76.150   580.860
      232 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2423     G  0   3     76.150   550.140
      233 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469646        G  0   3     76.080   550.140
      234 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6423     G  0   3     75.930   550.140
      235 KOTEK 2                        1 PL 19 511175        G  0   3     75.910   580.860
      236 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8062     G  0   3     75.840   580.860
      237 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5248    G  0   3     75.830   550.140
      238 Robert Fischer                 1 DV 02741 19 1024    G  0   3     75.710   507.490
      239 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965824        G  0   3     75.630   603.560
      240 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517276        G  0   3     75.580   550.140
      241 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2852     G  0   3     75.350   550.140
      242 Pęcak Józef                    1 PL 19 978218        G  0   3     75.120   580.860
      243 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5026501       G  0   3     74.990   580.860
      244 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1444     G  0   3     74.910   580.860
      245 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 292      G  0   3     74.750   623.510
      246 Karbowski Rafał                1 PL 19 321279        G  0   3     74.640   623.510
      247 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042453       G  0   3     73.770   507.490
      248 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1613     G  0   3     73.600   580.860
      249 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10945    G  0   3     73.140   580.860
      250 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2561     G  0   3     73.090   550.140
      251 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 972     G  0   3     71.760   507.490
      252 Team van Boxmeer-Hoevenaars    1 NL 19 4079813       G  0   3     71.660   550.140
      253 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977855        G  0   3     71.460   454.710
      254 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1021     G  0   3     71.450   550.140
      255 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10241    G  0   3     71.450   507.490
      256 Team Deen                      1 NL 19 1032019       G  0   3     71.200   507.490
      257 Gabryś Józef                   1 PL 19 165270        G  0   3     71.080   454.710
      258 Banek Robert                   1 PL 19 998484        G  0   3     70.730   507.490
      259 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469428        G  0   3     70.120   580.860
      260 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 705     G  0   3     69.970   454.710
      261 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167761       G  0   3     69.800   454.710
      262 Team Paula                     1 NL 19 1032018       G  0   3     69.710   454.710
      263 Micyk Wiesław                  1 PL 19 977408        G  0   3     69.510   507.490
      264 RKS                            1 DV 02842 19 186     G  0   3     69.350   507.490
      265 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3622    G  0   3     68.620   454.710
      266 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659901        G  0   3     68.230   454.710
      267 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 19 5018943       G  0   3     68.170   454.710
      268 MASTER TEAM 6                  1 PL 19 976634        G  0   3     68.050   454.710
      269 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1364     G  0   3     67.630   454.710
      270 GVC Team                       1 PL 0347 19 9636     G  0   3     67.430   454.710
      271 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 15      G  0   3     67.020   454.710
      272 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5655     G  0   3     66.100   454.710
      273 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7902     G  0   3     65.600   454.710
      274 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042601       G  0   3     65.490   454.710
      275 J-J                            1 PL 19 1130005       G  0   3     64.650   454.710
      276 Ziggy Szuba                    1 AU 19 88            G  0   3     64.100   454.710
      277 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131307       G  0   3     63.910   454.710
      278 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047341       G  0   3     63.310   454.710
      279 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 102       G  0   2     71.290   574.550
      280 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3454     G  0   2     70.500   574.550
      281 Funia                          1 PL 0231 19 103      G  0   2     70.460   574.550
      282 Kalemba Klaudek                1 AU 19 5356          G  0   2     69.700   574.550
      283 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2424     G  0   2     68.620   521.770
      284 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190287       G  0   2     68.210   574.550
      285 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519802        G  0   2     68.210   574.550
      286 Team Twente                    1 NL 19 1326772       G  0   2     67.430   574.550
      287 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995517        G  0   2     67.360   574.550
      288 SG Steffl 2                    1 DV 08897 19 5337    G  0   2     66.940   521.770
      289 Monick Nys- Kris Govers        1 BE 19 6200406       G  0   2     66.880   574.550
      290 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1597     G  0   2     66.870   521.770
      291 MDŁ TEAM                       1 PL 19 984431        G  0   2     66.720   574.550
      292 Stani                          1 PL 0231 19 1703     G  0   2     65.890   574.550
      293 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469544        G  0   2     65.570   574.550
      294 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1214      G  0   2     65.520   521.770
      295 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490242       G  0   2     64.950   574.550
      296 Szymankowscy Team 1            1 PL 19 577921        G  0   2     64.800   448.400
      297 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 166      G  0   2     63.900   448.400
      298 Jan Nowak                      1 PL 0294 19 4618     G  0   2     63.890   574.550
      299 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2502     G  0   2     63.880   479.120
      300 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488842       G  0   2     63.630   574.550
      301 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 902      G  0   2     63.520   574.550
      302 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190281       G  0   2     63.160   574.550
      303 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4417      G  0   2     62.890   448.400
      304 GROSIK                         1 PL 19 678446        G  0   2     62.720   448.400
      305 Team Ravels                    1 BE 19 6088903       G  0   2     62.480   479.120
      306 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996812        G  0   2     62.360   448.400
      307 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 19 10233    G  0   2     62.280   479.120
      308 MIGIEL& BEKTER 1               1 PL 19 323470        G  0   2     62.050   448.400
      309 SG Steffl 1                    1 DV 08897 19 5176    G  0   2     61.780   448.400
      310 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4908     G  0   2     61.770   448.400
      311 M. H. S. Team                  1 PL 0406 19 4989     G  0   2     61.730   479.120
      312 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2579     G  0   2     61.670   448.400
      313 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1924     G  0   2     61.630   521.770
      314 Orczyk Adam                    1 PL 19 990167        G  0   2     61.570   521.770
      315 Banek Robert                   1 PL 19 998463        G  0   2     61.460   448.400
      316 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2335    G  0   2     61.350   574.550
      317 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2632     G  0   2     61.250   448.400
      318 TopLofts.eu 4                  1 PL 19 119132        G  0   2     61.120   521.770
      319 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079905       G  0   2     61.040   448.400
      320 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3123     G  0   2     60.920   521.770
      321 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 475      G  0   2     60.800   574.550
      322 BIENIEK LOFT                   1 S 19 99 459         G  0   2     60.540   448.400
      323 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 605      G  0   2     60.490   448.400
      324 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10917    G  0   2     60.380   448.400
      325 Tyka Stanisław                 1 PL 19 981300        G  0   2     60.350   448.400
      326 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4816     G  0   2     60.040   521.770
      327 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3208     G  0   2     59.920   479.120
      328 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1642     G  0   2     59.680   479.120
      329 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 234     G  0   2     59.670   448.400
      330 Cees Spelt                     1 NL 19 1688988       G  0   2     59.570   448.400
      331 Team SOBIERAJ- DRÓŻDŻ          1 PL 19 361160        G  0   2     59.560   479.120
      332 GROSIK                         1 PL 0231 19 912      G  0   2     59.530   521.770
      333 Tim Schilling- LECH& RYCOMBE   1 PL 19 469639        G  0   2     59.280   448.400
      334 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4341     G  0   2     58.420   479.120
      335 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3442     G  0   2     58.360   448.400
      336 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4328     G  0   2     58.170   448.400
      337 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8056     G  0   2     57.990   448.400
      338 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 2   1 GB 19 V 17902       G  0   2     57.420   448.400
      339 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08257       G  0   2     57.350   448.400
      340 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124558        G  0   2     57.260   479.120
      341 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239017       G  0   2     57.230   479.120
      342 REMUS                          1 PL 063 19 9102      G  0   2     57.090   405.750
      343 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 322     G  0   2     56.720   448.400
      344 Bracia Team 2                  1 PL 053 19 10196     G  0   2     56.590   448.400
      345 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5995     G  0   2     56.570   448.400
      346 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08222       G  0   2     56.460   405.750
      347 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384968        G  0   2     56.310   425.700
      348 Frąckowiak Agnieszka           1 PL 19 1200340       G  0   2     56.230   405.750
      349 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500328       G  0   2     56.080   448.400
      350 KERAJE                         1 PL 098 19 12013     G  0   2     56.070   448.400
      351 Michał& Patryk Wróbel 1        1 PL 0262 19 1184     G  0   2     55.930   425.700
      352 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7439     G  0   2     55.930   405.750
      353 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 6        G  0   2     55.900   425.700
      354 Wójciak Leon 2                 1 PL 0235 19 4835     G  0   2     55.890   425.700
      355 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977802        G  0   2     55.800   425.700
      356 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469555        G  0   2     55.700   425.700
      357 Team MAZURY 1                  1 PL 19 124544        G  0   2     55.540   405.750
      358 Team Twente                    1 NL 19 1310317       G  0   2     55.460   425.700
      359 USZEW - CITY                   1 PL 19 683234        G  0   2     55.450   479.120
      360 USZEW - CITY                   1 PL 19 683237        G  0   2     55.410   425.700
      361 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9503     G  0   2     55.210   448.400
      362 GORZOLKA& KUMIEC               1 PL 19 752676        G  0   2     55.210   425.700
      363 Brożyna Edward                 1 PL 19 519329        G  0   2     55.160   479.120
      364 Lesiewicz Mateusz              1 DV 08579 19 250     G  0   2     55.160   405.750
      365 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5200     G  0   2     55.140   479.120
      366 Górka Marian                   1 PL 19 547026        G  0   2     55.110   425.700
      367 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131305       G  0   2     55.100   405.750
      368 The Boys from Hardinxveld      1 NL 19 1678236       G  0   2     55.060   425.700
      369 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 19 1239022       G  0   2     54.940   425.700
      370 Ireneusz Jankowski             1 PL 0193 19 9534     G  0   2     54.750   405.750
      371 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993506        G  0   2     54.650   479.120
      372 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218061      G  0   2     54.610   448.400
      373 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 235801        G  0   2     54.500   425.700
      374 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867412        G  0   2     54.470   479.120
      375 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521010        G  0   2     54.440   425.700
      376 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078174       G  0   2     54.400   479.120
      377 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 641     G  0   2     54.390   352.330
      378 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3860     G  0   2     54.290   405.750
      379 Piotr B.                       1 PL 0315 19 246      G  0   2     54.290   405.750
      380 Marysia M.                     1 PL 0200 19 1905     G  0   2     54.250   405.750
      381 Sznaucner Jarosław             1 PL 0492 19 908      G  0   2     54.120   425.700
      382 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 1152822       G  0   2     54.090   425.700
      383 Gurgul Kazimierz               1 PL 0314 19 2102     G  0   2     54.080   479.120
      384 Kupień Wojciech                1 PL 0137 19 7438     G  0   2     54.000   448.400
      385 Team Menten- en Stefan         1 BE 19 2036384       G  0   2     54.000   425.700
      386 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7013     G  0   2     53.940   405.750
      387 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1018     G  0   2     53.900   479.120
      388 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335369       G  0   2     53.880   352.970
      389 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8663     G  0   2     53.680   425.700
      390 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2176     G  0   2     53.380   479.120
      391 MARCIN                         1 PL 19 694104        G  0   2     53.290   425.700
      392 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200317       G  0   2     53.280   405.750
      393 GVC Team                       1 PL 0347 19 9630     G  0   2     53.270   479.120
      394 Jan Nowak                      1 PL 19 869896        G  0   2     53.250   425.700
      395 KERAJE                         1 PL 098 19 12003     G  0   2     53.130   352.970
      396 Lizoń Stanisław                1 PL 0471 19 14702    G  0   2     52.980   479.120
      397 ERETT                          1 DV 03268 19 640     G  0   2     52.770   405.750
      398 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2096     G  0   2     52.720   352.330
      399 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5501     G  0   2     52.680   425.700
      400 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2512     G  0   2     52.650   425.700
      401 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 478      G  0   2     52.620   352.970
      402 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 787      G  0   2     52.560   448.400
      403 KUSIONOWIE                     1 PL 19 993512        G  0   2     52.340   405.750
      404 Stępień Leszek 1               1 PL 19 977801        G  0   2     52.160   405.750
      405 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 103       G  0   2     52.160   352.970
      406 Michalski Sebastian            1 PL 19 537324        G  0   2     52.140   405.750
      407 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 302     G  0   2     51.910   352.970
      408 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1975     G  0   2     51.770   405.750
      409 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657085        G  0   2     51.540   405.750
      410 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995505        G  0   2     51.520   425.700
      411 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 19 922      G  0   2     51.480   405.750
      412 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659914        G  0   2     51.420   352.970
      413 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2326    G  0   2     51.340   352.330
      414 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1980     G  0   2     51.240   425.700
      415 PATULSKI& BIERYT               1 PL 19 995533        G  0   2     50.930   405.750
      416 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 16      G  0   2     50.920   425.700
      417 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4124     G  0   2     50.840   425.700
      418 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050419       G  0   2     50.600   425.700
      419 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 19 1067377       G  0   2     50.580   425.700
      420 Schrapp Alexander              1 DV 02741 19 1055    G  0   2     50.560   352.970
      421 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678450        G  0   2     50.390   425.700
      422 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 19 2541     G  0   2     50.380   405.750
      423 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 153       G  0   2     50.350   352.970
      424 JD                             1 PL 0288 19 819      G  0   2     50.330   352.970
      425 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051344 G  0   2     50.190   352.970
      426 MDŁ TEAM                       1 PL 19 867423        G  0   2     50.120   352.970
      427 Patryk Sikorski                1 AU 19 5320          G  0   2     49.880   405.750
      428 Gierczak Tadeusz 4             1 PL 0163 19 10928    G  0   2     49.880   352.970
      429 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2633     G  0   2     49.730   425.700
      430 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4125     G  0   2     49.670   352.970
      431 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500314       G  0   2     49.660   425.700
      432 W i L Styczeń                  1 PL 0170 19 7001     G  0   2     49.630   352.330
      433 Kondryszyn Krzysztof 2         1 PL 0289 19 2060     G  0   2     49.620   352.970
      434 Piwowar & Mętel                1 PL 19 519828        G  0   2     49.450   352.970
      435 MASTER TEAM 3                  1 PL 0442 19 4352     G  0   2     49.440   299.550
      436 GOTOWIEC RAFAŁ- TARACH MACIE   1 PL 0368 19 959      G  0   2     49.430   405.750
      437 ERETT                          1 DV 03268 19 652     G  0   2     49.310   352.970
      438 MICHNA RACING TEAM             1 PL 19 1046251       G  0   2     49.270   425.700
      439 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6421     G  0   2     49.270   352.970
      440 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 967      G  0   2     49.260   352.970
      441 Mączka Józef                   1 PL 0200 19 1989     G  0   2     49.200   352.330
      442 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521963        G  0   2     49.170   352.970
      443 SASIŃSKI TEAM                  1 RO 19 1000006       G  0   2     49.150   352.970
      444 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10254    G  0   2     49.120   352.330
      445 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051345 G  0   2     48.980   352.970
      446 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2952     G  0   2     48.810   352.970
      447 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 19 1038     G  0   2     48.700   352.970
      448 Koczan Wojciech                1 PL 0244 19 11456    G  0   2     48.640   352.330
      449 Team M.R.                      1 PL 0274 19 2074     G  0   2     48.530   352.330
      450 GROSIK                         1 PL 0231 19 917      G  0   2     48.470   352.330
      451 RKS                            1 DV 02842 19 185     G  0   2     48.420   352.970
      452 Jarzmik Grzegorz               1 PL 19 980193        G  0   2     48.420   352.970
      453 Team Kogut                     1 PL 0418 19 2979     G  0   2     48.330   405.750
      454 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2307    G  0   2     48.330   352.970
      455 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223941       G  0   2     48.320   352.330
      456 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1930     G  0   2     48.220   352.970
      457 Funia                          1 PL 0231 19 102      G  0   2     48.150   352.970
      458 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326738       G  0   2     47.910   352.970
      459 Śniosek Krystian               1 PL 19 756031        G  0   2     47.900   352.970
      460 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 686     G  0   2     47.720   352.970
      461 Tokarczyk Jan                  1 PL 0288 19 764      G  0   2     47.680   352.330
      462 Comb. Bevers- Bos              1 NL 19 1051772       G  0   2     47.540   352.330
      463 W i L Styczeń                  1 PL 19 410344        G  0   2     47.400   352.330
      464 Górka Marian                   1 PL 19 547012        G  0   2     47.380   352.970
      465 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5659     G  0   2     47.300   299.550
      466 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979701        G  0   2     47.170   299.550
      467 Zając Dariusz                  1 PL 19 1167714       G  0   2     47.140   299.550
      468 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2172     G  0   2     47.050   352.970
      469 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4401      G  0   2     46.990   352.970
      470 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 407      G  0   2     46.720   352.330
      471 CARODOM                        1 PL 029 19 977       G  0   2     46.350   352.970
      472 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977820        G  0   2     46.260   352.330
      473 JD                             1 PL 0288 19 823      G  0   2     46.200   299.550
      474 SMGE Krzysztof Rumik 1         1 PL 0385 19 2505     G  0   2     46.130   352.330
      475 Team Kogut                     1 PL 0218 19 135      G  0   2     46.050   352.330
      476 Kasperowicz Edward             1 PL 19 1131304       G  0   2     45.980   352.970
      477 Oleksy Bolesław                1 PL 0314 19 3738     G  0   2     45.560   299.550
      478 Oliwia                         1 PL 19 982507        G  0   2     45.530   352.970
      479 Bartłomiej i Tomasz Pietras    1 PL 0228 19 2422     G  0   2     45.500   352.970
      480 LACH & MURAŃSKI                1 PL 023 19 4407      G  0   2     45.030   352.970
      481 Michał& Patryk Wróbel 2        1 PL 0262 19 1167     G  0   2     44.930   352.330
      482 U-K Mazepa 1                   1 PL 19 1050417       G  0   2     44.780   352.970
      483 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5663     G  0   2     44.770   299.550
      484 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5992     G  0   2     44.490   299.550
      485 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76857       G  0   2     44.110   299.550
      486 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1355     G  0   2     44.110   299.550
      487 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 19 926      G  0   2     44.010   256.900
      488 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422817        G  0   2     43.910   256.900
      489 MORSKO Team                    1 PL 0360 19 4130     G  0   2     43.850   299.550
      490 KOTEK 1                        1 PL 19 511168        G  0   2     43.420   256.900
      491 SUNSHINE TEAM TWENTE           1 NL 19 1322138       G  0   2     43.390   256.900
      492 Garncarz Mariusz               1 PL 0438 19 3445     G  0   2     43.290   299.550
      493 COBA team                      1 PL 19 384908        G  0   2     43.270   299.550
      494 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1439     G  0   2     43.240   256.900
      495 Larwiński Marian               1 PL 0412 19 6425     G  0   2     43.240   256.900
      496 Łukasz Zych 2                  1 PL 0314 19 1593     G  0   2     43.200   256.900
      497 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980842        G  0   2     42.990   256.900
      498 USZEW - CITY                   1 PL 19 683257        G  0   2     42.320   256.900
      499 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3110     G  0   2     42.280   256.900
      500 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4315     G  0   2     42.200   256.900
      501 Team MAZURY 1                  1 BE 19 2041715       G  0   2     42.130   299.550
      502 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 825     G  0   2     42.130   256.900
      503 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4848     G  0   2     42.110   299.550
      504 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 19 1972     G  0   2     42.030   256.900
      505 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1051     G  0   2     42.020   256.900
      506 Ziggy Szuba                    1 AU 19 94            G  0   2     42.000   256.900
      507 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 19 2524     G  0   2     41.960   256.900
      508 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 265     G  0   2     41.950   256.900
      509 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5502     G  0   2     41.840   299.550
      510 MAŁGORZATA                     1 PL 19 980102        G  0   2     41.620   299.550
      511 Pęcak Józef                    1 PL 19 978207        G  0   2     41.570   256.900
      512 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8022     G  0   2     41.450   256.900
      513 Ziętara Bartłomiej             1 PL 19 519683        G  0   2     41.270   299.550
      514 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17878       G  0   2     41.080   256.900
      515 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019145       G  0   2     41.040   256.900
      516 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067362       G  0   2     40.960   256.900
      517 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317264        G  0   2     40.820   256.900
      518 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1440     G  0   2     40.660   256.900
      519 Dziuba Lesław                  1 PL 0103 19 5506     G  0   2     40.550   256.900
      520 Gudz Yevheniy                  1 DV 03083 19 13      G  0   2     40.380   256.900
      521 Frąckowiak Artur               1 PL 19 1200349       G  0   2     40.060   256.900
      522 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL 0289 19 5164     G  0   2     39.650   256.900
      523 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079957       G  0   2     39.370   256.900
      524 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138180        G  0   2     39.180   256.900
      525 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368600        G  0   2     39.180   256.900
      526 Kościelny Wiesław 1            1 PL 19 965831        G  0   2     39.180   256.900
      527 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361609        G  0   2     38.670   256.900
      528 Jan Maciuszek                  1 PL 0314 19 3371     G  0   2     38.560   256.900
      529 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8691     G  0   2     38.450   256.900
      530 Stefan Steenbergen             1 BE 19 5042602       G  0   2     38.390   256.900
      531 Rekiny Przestworzy             1 PL 0318 19 1662     G  0   2     38.360   256.900
      532 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317261        G  0   2     38.240   256.900
      533 LECH& RYCOMBEL 1               1 PL 19 469587        G  0   2     38.220   256.900
      534 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8023     G  0   2     38.040   256.900
      535 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76859       G  0   2     37.790   256.900
      536 Kupień Wojciech                1 PL 19 361897        G  0   2     37.710   256.900
      537 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 681     G  0   2     36.970   256.900
      538 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08253       G  0   2     36.930   256.900
      539 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239007       G  0   2     36.750   256.900
      540 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14077    G  0   2     36.460   256.900
      541 USZEW - CITY                   1 PL 19 683230        G  0   1     39.730   323.960
      542 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4302     G  0   1     39.190   323.960
      543 Ralf Nisbach                   1 DV 07093 19 48      G  0   1     39.090   323.960
      544 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 923     G  0   1     38.620   323.960
      545 Team Paula                     1 NL 19 1032008       G  0   1     38.570   323.960
      546 Górka Mateusz                  1 PL 19 547580        G  0   1     38.440   323.960
      547 Team Jans-Senden               1 BE 19 5106132       G  0   1     38.350   323.960
      548 HELGO                          1 DV 01841 19 327     G  0   1     38.270   323.960
      549 Szymankowscy Team 2            1 PL 0396 19 3115     G  0   1     38.070   323.960
      550 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 467      G  0   1     37.850   323.960
      551 Wim en Sven van Houten 2       1 NL 19 1488852       G  0   1     37.800   323.960
      552 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361623        G  0   1     37.780   323.960
      553 PJ v/d Berg + Zn               1 NL 19 1489104       G  0   1     37.700   323.960
      554 Ralf Nisbach                   1 DV 07093 19 49      G  0   1     37.580   323.960
      555 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7056     G  0   1     37.530   323.960
      556 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389775       G  0   1     37.510   323.960
      557 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 922     G  0   1     37.330   323.960
      558 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8073     G  0   1     37.310   323.960
      559 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1054     G  0   1     37.210   323.960
      560 Siepierowski Grzegorz          1 PL 0314 19 1436     G  0   1     37.040   323.960
      561 Team Stefan                    1 BE 19 5042652       G  0   1     36.990   323.960
      562 Combinatie Post                1 NL 19 1279971       G  0   1     36.810   323.960
      563 Piotr Biłos 2                  1 PL 0315 19 287      G  0   1     36.790   323.960
      564 Józek                          1 PL 0314 19 3254     G  0   1     36.470   323.960
      565 DOLSK Team                     1 PL 19 310401        G  0   1     36.320   323.960
      566 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8508     G  0   1     36.270   323.960
      567 Rak Stanisław                  1 PL 19 681118        G  0   1     36.200   323.960
      568 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 19 1239025       G  0   1     36.150   323.960
      569 Team Coos v Houten             1 NL 19 1489314       G  0   1     36.120   323.960
      570 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490246       G  0   1     36.100   323.960
      571 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1012     G  0   1     36.020   323.960
      572 Team GJ v Houten               1 NL 19 1490247       G  0   1     35.980   323.960
      573 The Lever Syndicate 3          1 GB 19 02174         G  0   1     35.930   323.960
      574 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 452      G  0   1     35.900   323.960
      575 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 19 689218        G  0   1     35.850   323.960
      576 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 19 4106     G  0   1     35.830   323.960
      577 Stani                          1 PL 0231 19 1707     G  0   1     35.800   323.960
      578 Adam Młynarski                 1 PL 19 522608        G  0   1     35.780   323.960
      579 Banek Robert                   1 PL 19 998485        G  0   1     35.680   323.960
      580 Caspar Lurvink                 1 NL 19 1335363       G  0   1     35.480   323.960
      581 MASTER TEAM 2                  1 PL 0442 19 4325     G  0   1     35.460   323.960
      582 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1948     G  0   1     35.380   323.960
      583 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4949     G  0   1     35.280   323.960
      584 Strackbein Dieter 1            1 DV 03043 19 23      G  0   1     35.210   323.960
      585 Wiesław Kurek                  1 PL 19 1079960       G  0   1     35.190   323.960
      586 DRZAZGA JERZY                  1 PL 0315 19 2206     G  0   1     35.060   323.960
      587 Henk Simonsz Team A            1 NL 19 1223950       G  0   1     34.940   323.960
      588 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 08248       G  0   1     34.840   323.960
      589 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 19 10261    G  0   1     34.770   323.960
      590 KORALEWICZ BRACIA 1            1 PL FC-ZP 19 1051385 G  0   1     34.740   323.960
      591 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520572        G  0   1     34.720   323.960
      592 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678445        G  0   1     34.540   250.590
      593 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520568        G  0   1     34.520   323.960
      594 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041594       G  0   1     34.490   323.960
      595 Marcin Korepta                 1 PL 19 982053        G  0   1     34.470   323.960
      596 W.W. Team Mediterraneo         1 PL 0289 19 2455     G  0   1     34.400   323.960
      597 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 19 1239003       G  0   1     34.370   323.960
      598 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829055        G  0   1     34.270   323.960
      599 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 140      G  0   1     34.210   250.590
      600 The Lever Syndicate 3          1 GB 19 02158         G  0   1     34.120   323.960
      601 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 19 1048     G  0   1     34.070   323.960
      602 CARODOM                        1 PL 19 140112        G  0   1     34.000   250.590
      603 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2514     G  0   1     33.930   323.960
      604 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1053     G  0   1     33.880   323.960
      605 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041675       G  0   1     33.800   323.960
      606 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218058      G  0   1     33.730   323.960
      607 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 19 5998     G  0   1     33.620   250.590
      608 Kurnik Wiesław 2               1 PL 0314 19 455      G  0   1     33.500   250.590
      609 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 19 4906     G  0   1     33.480   323.960
      610 Śniosek Krystian               1 PL 0312 19 7846     G  0   1     33.430   323.960
      611 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 463      G  0   1     33.360   323.960
      612 BOSKI                          1 PL 19 321282        G  0   1     33.330   323.960
      613 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 08762 19 6       G  0   1     33.250   250.590
      614 Funia                          1 PL 0231 19 112      G  0   1     33.190   323.960
      615 AAHH LOFT                      1 NL 19 1591960       G  0   1     33.140   323.960
      616 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1736     G  0   1     33.110   323.960
      617 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980903        G  0   1     32.990   323.960
      618 BOICHEV                        1 UKR 19 2415143      G  0   1     32.920   250.590
      619 AAHH LOFT                      1 NL 19 1591959       G  0   1     32.890   323.960
      620 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2854     G  0   1     32.770   323.960
      621 Górka Mateusz                  1 PL 19 547578        G  0   1     32.640   323.960
      622 Michalski Sebastian            1 PL 19 537306        G  0   1     32.620   323.960
      623 Wim en Sven van Houten 1       1 NL 19 1488853       G  0   1     32.520   323.960
      624 Pajor Edward                   1 PL 0314 19 1969     G  0   1     32.440   323.960
      625 Rudnik Stanisław               1 PL 19 980856        G  0   1     32.350   323.960
      626 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 19 8008     G  0   1     32.300   323.960
      627 Alexander en Ety Verhoeff 3    1 NL 19 1239013       G  0   1     32.250   250.590
      628 Kirzhach OLR 1                 1 UKR 19 2218118      G  0   1     32.120   323.960
      629 Wójciak Leon 1                 1 PL 0235 19 4837     G  0   1     32.120   250.590
      630 Team Alaerts                   1 BE 19 5074492       G  0   1     32.070   323.960
      631 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2313     G  0   1     32.050   323.960
      632 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 429      G  0   1     32.000   250.590
      633 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 980     G  0   1     31.710   250.590
      634 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190298       G  0   1     31.670   250.590
      635 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2513     G  0   1     31.540   250.590
      636 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2843     G  0   1     31.120   250.590
      637 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657088        G  0   1     30.960   250.590
      638 Stani                          1 PL 0231 19 1797     G  0   1     30.810   250.590
      639 DRZAZGA JERZY                  1 PL 19 521114        G  0   1     30.790   250.590
      640 Piwowar & Mętel                1 PL 19 517274        G  0   1     30.670   250.590
      641 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3261     G  0   1     30.650   250.590
      642 GVC Team                       1 PL 0347 19 9604     G  0   1     30.540   250.590
      643 Zagata Łukasz                  1 PL 0235 19 2907     G  0   1     30.270   250.590
      644 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2853     G  0   1     30.190   250.590
      645 Gudz Yevheniy                  1 DV 08867 19 613     G  0   1     30.150   250.590
      646 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959410        G  0   1     30.100   250.590
      647 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 19      G  0   1     30.080   250.590
      648 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688855        G  0   1     30.000   197.810
      649 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14009    G  0   1     29.770   197.810
      650 Pajor Edward                   1 PL 19 981733        G  0   1     29.620   250.590
      651 GROSIK                         1 PL 19 678437        G  0   1     29.580   250.590
      652 Ważny Zygmund                  1 PL 0430 19 1643     G  0   1     29.520   250.590
      653 Kołodziej & Matias             1 PL 19 979705        G  0   1     29.460   250.590
      654 Banek Robert                   1 PL 19 998499        G  0   1     29.170   250.590
      655 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1226      G  0   1     29.130   197.810
      656 Body& Skupień 2                1 PL 0238 19 2958     G  0   1     29.120   250.590
      657 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 19 663106        G  0   1     29.080   250.590
      658 W.W. Team Mediterraneo         1 PL 0289 19 2124     G  0   1     28.940   250.590
      659 Artur i Damian Olszak          1 DV 03139 19 700     G  0   1     28.920   197.810
      660 Marzena - Krystian Majcher     1 PL 19 520576        G  0   1     28.850   250.590
      661 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521126        G  0   1     28.830   197.810
      662 Olgierd Rusinek                1 PL 0305 19 4940     G  0   1     28.730   250.590
      663 KERAJE                         1 PL 098 19 12045     G  0   1     28.620   197.810
      664 Oleksy Bolesław                1 PL 0231 19 7731     G  0   1     28.460   250.590
      665 Team Paula                     1 NL 19 1032002       G  0   1     28.270   250.590
      666 Team Stefan                    1 BE 19 5042653       G  0   1     28.250   250.590
      667 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547640        G  0   1     28.210   250.590
      668 Lech Paśko                     1 PL 094 19 5404      G  0   1     28.160   197.810
      669 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1592     G  0   1     27.660   197.810
      670 Kupka-Śmiłowski 2              1 PL 0143 19 1465     G  0   1     27.550   197.810
      671 Dr.H.de Weerd Pigeons 1        1 NL 19 1729343       G  0   1     27.500   197.810
      672 Forczek Dariusz                1 PL 19 662207        G  0   1     27.460   197.810
      673 ŻyburaTadeusz 2                1 PL 19 1051258       G  0   1     27.200   197.810
      674 Team Ravels                    1 BE 19 6088897       G  0   1     26.640   197.810
      675 Team Ravels                    1 BE 19 6089481       G  0   1     26.590   197.810
      676 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8408     G  0   1     26.480   197.810
      677 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1694     G  0   1     26.450   197.810
      678 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2402     G  0   1     26.410   197.810
      679 Kosiorowski Adam               1 PL 19 585049        G  0   1     26.150   197.810
      680 Para & Walkosz                 1 PL 0237 19 2861     G  0   1     26.100   197.810
      681 Team Stefan                    1 BE 19 2047810       G  0   1     26.050   197.810
      682 Arkadiusz Buttner              1 PL 0285 19 14045    G  0   1     25.920   197.810
      683 W i L Styczeń                  1 PL 19 411222        G  0   1     25.590   197.810
      684 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361606        G  0   1     25.520   197.810
      685 Katarzyna i Andrzej Duda       1 PL 0443 19 2408     G  0   1     25.420   197.810
      686 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 19 1008     G  0   1     25.330   197.810
      687 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5507     G  0   1     25.100   197.810
      688 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 26      G  0   1     25.080   197.810
      689 BOCHEŃCZAK & KNAP              1 PL 0236 19 1015     G  0   1     25.010   197.810
      690 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 169     G  0   1     25.000   155.160
      691 Comb. Bos- Bevers              1 NL 19 4078181       G  0   1     24.970   155.160
      692 Karl Heinz Burger              1 DV 05056 19 13      G  0   1     24.900   155.160
      693 Kościelny Wiesław 2            1 PL 19 965884        G  0   1     24.840   155.160
      694 Haggenmuller H+S               1 DV 04116 19 907     G  0   1     24.730   155.160
      695 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657078        G  0   1     24.640   155.160
      696 Garncarz Mariusz               1 PL 19 996821        G  0   1     24.630   197.810
      697 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829041        G  0   1     24.560   155.160
      698 Mińkowski Bogdan               1 PL 0482 19 5522     G  0   1     24.390   155.160
      699 CARODOM                        1 PL 029 19 989       G  0   1     24.370   197.810
      700 DLA GRAŻYNKI                   1 PL 0425 19 7016     G  0   1     24.270   155.160
      701 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2316    G  0   1     24.260   197.810
      702 Górka Tadeusz                  1 PL 19 547635        G  0   1     24.250   155.160
      703 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 19 1003     G  0   1     24.210   197.810
      704 Matthias Klement               1 DV 05080 19 2323    G  0   1     24.170   197.810
      705 Chwedoruk Loft                 1 GB 19 N 76858       G  0   1     24.130   155.160
      706 Niżnik Tadeusz                 1 PL 19 657093        G  0   1     24.120   155.160
      707 Rak Stanisław                  1 PL 19 681129        G  0   1     24.050   197.810
      708 EMERALDS& DIAMONDS DYNASTY 1   1 GB 19 V 17876       G  0   1     24.030   197.810
      709 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 290      G  0   1     24.030   197.810
      710 BOSKI                          1 PL 19 321289        G  0   1     23.940   155.160
      711 AMIGO 2                        1 PL 0385 19 1911     G  0   1     23.860   155.160
      712 Team MAZURY 2                  1 BE 19 2041700       G  0   1     23.780   155.160
      713 KUSIONOWIE                     1 PL 0318 19 1226     G  0   1     23.730   155.160
      714 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 08762 19 29      G  0   1     23.680   155.160
      715 Piotr Witold Musik             1 PL 19 361617        G  0   1     23.650   155.160
      716 MASTER TEAM 5                  1 PL 0442 19 4354     G  0   1     23.410   155.160
      717 Bobak Krzysiek                 1 AU 19 5315          G  0   1     23.350   155.160
      718 Krzysek & Krzysiek             1 PL 0235 19 819      G  0   1     23.340   155.160
      719 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 1        G  0   1     23.110   155.160
      720 Stępień Bogdan 3               1 PL 19 1067207       G  0   1     22.660   155.160
      721 Team Hamers 1                  1 BE 19 5019206       G  0   1     22.470   155.160
      722 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9936     G  0   1     22.440   155.160
      723 Combinatie Post                1 NL 19 1279970       G  0   1     22.320   155.160
      724 Tomasz Kubik                   1 PL 19 1157970       G  0   1     22.310   155.160
      725 BOCHEŃCZAK & BRZOZIEWSKI       1 PL 0236 19 1054     G  0   1     22.090   155.160
      726 Gierczak Tadeusz 2             1 PL 0163 19 10913    G  0   1     22.050   155.160
      727 Adam Młynarski                 1 PL 19 522623        G  0   1     21.980   155.160
      728 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1668     G  0   1     21.830   155.160
      729 Team Koningshoeve 1            1 BE 19 2047327       G  0   1     21.800   155.160
      730 GVC Team                       1 PL 0347 19 9611     G  0   1     21.770   155.160
      731 Górka Marian                   1 PL 19 547011        G  0   1     21.580   155.160
      732 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757356       G  0   1     21.530   155.160
      733 Bracia Team 2                  1 PL 19 949064        G  0   1     21.460   155.160
      734 Żurecki Piotr & Marcin         1 PL 098 19 146       G  0   1     21.370   155.160
      735 BRACIA Team 1                  1 PL 19 659908        G  0   1     21.320   155.160
      736 TOKARCZYK TEAM                 1 PL 19 959404        G  0   1     21.320   155.160
      737 Goetz Guenter                  1 DV 05136 19 976     G  0   1     21.240   155.160
      738 Mariusz i Marcin Depta         1 PL 19 688840        G  0   1     21.230   155.160
      739 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 820     G  0   1     21.200   155.160
      740 MASTER TEAM 5                  1 PL 19 976627        G  0   1     21.190   155.160
      741 MASTER TEAM 4                  1 PL 0442 19 5110     G  0   1     21.170   155.160
      742 Robert Klement                 1 DV 05080 19 2355    G  0   1     20.880   155.160
      743 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 19 1614     G  0   1     20.760   155.160
      744 Roman H. 1                     1 PL 0451 19 2507     G  0   1     20.750   155.160
      745 KMS Sroka                      1 PL 0235 19 164      G  0   1     20.620   155.160
      746 Team "Belgisch Limburg"        1 BE 19 5071085       G  0   1     20.490   155.160
      747 Papież Rafał                   1 PL 0315 19 420      G  0   1     20.470   155.160
      748 Jan Bocheńczak                 1 PL 19 692389        G  0   1     20.430   155.160
      749 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8409     G  0   1     20.410   155.160
      750 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3581     G  0   1     20.390   155.160
      751 Koninklyke Luchtmacht Werken   1 NL 19 1757350       G  0   1     20.350   155.160
      752 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 1227      G  0   1     20.340   155.160
      753 Krokosz & Ignacyk              1 PL 19 521993        G  0   1     20.190   155.160
      754 Śniosek Krystian               1 PL 19 756025        G  0   1     20.160   155.160
      755 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 19 295      G  0   1     20.010   155.160
      756 Team Senden- Jans              1 BE 19 5106126       G  0   1     19.980   101.740
      757 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 19 8       G  0   1     19.960   101.740
      758 MASTER TEAM 6                  1 PL 0442 19 4301     G  0   1     19.920   101.740
      759 LACH TEAM                      1 PL 023 19 4424      G  0   1     19.900   101.740
      760 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422820        G  0   1     19.780   101.740
      761 Szpak Damian 1                 1 GB 19 B 08260       G  0   1     19.730   101.740
      762 KUBA - OLA                     1 PL 19 660205        G  0   1     19.690   101.740
      763 KORALEWICZ BRACIA 2            1 PL FC-ZP 19 1051384 G  0   1     19.690   101.740
      764 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41339       G  0   1     19.540   101.740
      765 Siepierowski Grzegorz & Piot   1 PL 0314 19 1442     G  0   1     19.530   101.740
      766 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350297       G  0   1     19.480   101.740
      767 Andrzej Ewelina                1 PL 0174 19 8529     G  0   1     19.450   101.740
      768 Gierczak Tadeusz 1             1 PL 0163 19 8700     G  0   1     19.370   101.740
      769 Forczek Dariusz                1 PL 19 662026        G  0   1     19.340   101.740
      770 Jania Marcin 1                 1 PL 0235 19 2621     G  0   1     19.210   101.740
      771 Łukasz Zych 1                  1 PL 0314 19 1599     G  0   1     19.110   101.740
      772 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190304       G  0   1     19.090   101.740
      773 MARCIN                         1 PL 19 694102        G  0   1     19.060   101.740
      774 SEBASTIAN S                    1 PL 19 787060        G  0   1     19.020   101.740
      775 JARUMI                         1 PL 19 814630        G  0   1     18.990   101.740
      776 Marek Trzaska                  1 PL 0264 19 8060     G  0   1     18.980   101.740
      777 MASTER TEAM 3                  1 PL 19 976778        G  0   1     18.960   101.740
      778 Rurarz Zbigniew                1 PL 19 422812        G  0   1     18.940   101.740
      779 Kazimierz Lewandowski          1 PL 19 829034        G  0   1     18.930   101.740
      780 Górniak Andrzej                1 PL 19 971010        G  0   1     18.910   101.740
      781 Staworzyński Jan               1 PL 0353 19 2171     G  0   1     18.850   101.740
      782 LECH& RYCOMBEL 2               1 PL 19 469602        G  0   1     18.840   101.740
      783 VITO LOFT                      1 PL 0497 19 3080     G  0   1     18.820   101.740
      784 Beata i Janusz Chruśliccy      1 PL 0451 19 70       G  0   1     18.790   101.740
      785 Olenka Rudyk                   1 UKR 19 2218117      G  0   1     18.730   101.740
      786 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981117        G  0   1     18.700   101.740
      787 Hofmann Karl                   1 DV 05497 19 629     G  0   1     18.690   101.740
      788 Stypułkowski Stanisław         1 PL 0384 19 2301     G  0   1     18.640   101.740
      789 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 471      G  0   1     18.630   101.740
      790 Milcarz & Szlacheta            1 PL 19 980811        G  0   1     18.550   101.740
      791 Kupka-Śmiłowski 3              1 PL 19 368593        G  0   1     18.520   101.740
      792 Team Niebieska                 1 PL 0314 19 481      G  0   1     18.510   101.740
      793 Kalemba Klaudek                1 AU 19 77            G  0   1     18.500   101.740
      794 Mazur & Warchoł Team 2         1 PL 0419 19 8404     G  0   1     18.450   101.740
      795 MARIUSZ 000                    1 PL 19 317282        G  0   1     18.420   101.740
      796 Krzysztof - Krystyna Mrowiec   1 PL 19 138195        G  0   1     18.360   101.740
      797 DRZAZGA M & J                  1 PL 19 521003        G  0   1     18.360   101.740
      798 GiBB and Byrne                 1 GB D 19 41337       G  0   1     18.310   101.740
      799 Tempka- Niżnik                 1 PL 19 657072        G  0   1     18.300   101.740
      800 Micyk Wiesław                  1 PL 0412 19 428      G  0   1     18.290   101.740
      801 Sznaucner Jarosław             1 PL 19 473341        G  0   1     18.250   101.740
      802 Szpak Damian 2                 1 GB 19 B 11833       G  0   1     18.230   101.740
      803 Patryk Sikorski                1 AU 19 5354          G  0   1     18.220   101.740
      804 Team Fever Free                1 BE 19 2004006       G  0   1     18.190   101.740
      805 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 19 8004     G  0   1     18.170   101.740
      806 Stępień Bogdan 1               1 PL 19 1067209       G  0   1     18.160   101.740
      807 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4310     G  0   1     18.140   101.740
      808 Garncarz Andrzej               1 PL 0438 19 3452     G  0   1     18.100   101.740
      809 SASIŃSKI TEAM                  1 PL 19 787041        G  0   1     18.070   101.740
      810 Ziggy Szuba                    1 PL 19 384965        G  0   1     18.060   101.740
      811 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 08762 19 353     G  0   1     18.030   101.740
      812 Józek                          1 PL 0314 19 3251     G  0   1     18.020   101.740
      813 Łagozin Zdzisław               1 PL 0414 19 9821     G  0   1     18.020   101.740
      814 BIERYT& PATULSKI               1 PL 19 995599        G  0   1     17.990   101.740
      815 Krzysek & Krzysiek             1 PL 19 687208        G  0   1     17.940   101.740
      816 MASTER TEAM 1                  1 PL 0442 19 4333     G  0   1     17.900   101.740
      817 Combinatie Post                1 NL 19 1279963       G  0   1     17.850   101.740
      818 ADEK                           1 PL 0232 19 5097     G  0   1     17.730   101.740
      819 JOHNY                          1 PL 0313 19 531      G  0   1     17.710   101.740
      820 Tomasz Kropop 1                1 PL 0208 19 7911     G  0   1     17.690   101.740
      821 The Lever Syndicate 1          1 GB 19 02183         G  0   1     17.670   101.740
      822 Team Hoogendam                 1 NL 19 1737751       G  0   1     17.670   101.740
      823 Pasoń Rafał                    1 PL 0169 19 3586     G  0   1     17.640   101.740
      824 PAWIE OCZKO OZI                1 PL 021 19 725       G  0   1     17.570   101.740
      825 Haffner R.                     1 DV 02241 19 334     G  0   1     17.550   101.740
      826 The Lever Syndicate 2          1 GB 19 02167         G  0   1     17.500   101.740
      827 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500326       G  0   1     17.500   101.740
      828 Lesiewicz Krzysztof            1 PL 0315 19 3221     G  0   1     17.450   101.740
      829 Skowronek Włodzimierz          1 PL 19 981128        G  0   1     17.400   101.740
      830 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2238     G  0   1     17.390   101.740
      831 Team Koningshoeve 2            1 BE 19 2047347       G  0   1     17.380   101.740
      832 Sobuta Szymon                  1 PL 19 452078        G  0   1     17.340   101.740
      833 Patryk Sikorski                1 PL 19 384959        G  0   1     17.330   101.740
      834 Team Heiligenhafen 2           1 DV 03043 19 94      G  0   1     17.300   101.740
      835 ŻyburaTadeusz 1                1 PL 19 1051263       G  0   1     17.270   101.740
      836 DOLSK Team                     1 PL 19 310402        G  0   1     17.270   101.740
      837 Oliwia                         1 PL 19 518820        G  0   1     17.260   101.740
      838 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977803        G  0   1     17.230   101.740
      839 Sroka Stanisław                1 PL 0235 19 154      G  0   1     17.210   101.740
      840 COBA team                      1 PL 19 384909        G  0   1     17.200   101.740
      841 J-J                            1 PL 19 1130046       G  0   1     17.180   101.740
      842 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368536        G  0   1     17.160   101.740
      843 Team Deen                      1 NL 19 1032014       G  0   1     17.140   101.740
      844 Stępień Leszek 2               1 PL 19 977826        G  0   1     17.120   101.740
      845 Kondryszyn Krzysztof 1         1 PL 0289 19 2006     G  0   1     17.110   101.740
      846 COBA team                      1 PL 19 384925        G  0   1     17.090   101.740
      847 Wierzbiak Henryk               1 PL 0439 19 1345     G  0   1     17.080   101.740
      848 JAN MORSINK PIGEON'S           1 NL 19 1326747       G  0   1     17.050   101.740
      849 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1730     G  0   1     17.020   101.740
      850 Comb. Janssen I                1 NL 19 4078158       G  0   1     16.970   101.740
      851 Paśko Dorota                   1 DV 08389 19 3633    G  0   1     16.950   101.740
      852 Rzepka Marek i Marcin          1 PL 0316 19 2922     G  0   1     16.930   101.740
      853 Grejciun Robert                1 PL 0314 19 3        G  0   1     16.910   101.740
      854 Sobczak Marcin                 1 PL 0412 19 6032     G  0   1     16.910   101.740
      855 Magiera Wojciech               1 PL 0235 19 162      G  0   1     16.900   101.740
      856 Team Fever Free                1 BE 19 3066045       G  0   1     16.880   101.740
      857 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1742     G  0   1     16.830   101.740
      858 GIBA                           1 PL 0231 19 2920     G  0   1     16.810   101.740
      859 Kupka-Śmiłowski 4              1 PL 19 368567        G  0   1     16.780   101.740
      860 Olędzki                        1 PL 0385 19 2936     G  0   1     16.770   101.740
      861 AMIGO 1                        1 PL 0385 19 1901     G  0   1     16.730   101.740
      862 Kołodziej & Matias             1 PL 0197 19 655      G  0   1     16.680   101.740
      863 Team Stefan                    1 BE 19 2047868       G  0   1     16.670   101.740
      864 Kirzhach OLR 2                 1 UKR 19 2218109      G  0   1     16.650   101.740
      865 Roman H. 2                     1 PL 0451 19 2501     G  0   1     16.600   101.740
      866 KUNICKI STANISŁAW              1 PL 19 678452        G  0   1     16.590   101.740
      867 Eddy Fleming Pigeons           1 NL 19 1389754       G  0   1     16.530   101.740
      868 SMGE Krzysztof Rumik 2         1 PL 19 110029        G  0   1     16.500   101.740
      869 Kozinoga Sebastian             1 PL 0119 19 1737     G  0   1     16.480   101.740
      870 MASTER TEAM 4                  1 PL 19 976785        G  0   1     16.450   101.740
      871 Comb. Janssen II               1 NL 19 4078175       G  0   1     16.430   101.740
      872 Stani                          1 PL 0231 19 1745     G  0   1     16.420   101.740
      873 Bobak Krzysiek                 1 PL 19 384964        G  0   1     16.410   101.740
      874 Tomasz Kropop 2                1 PL 0208 19 7907     G  0   1     16.360   101.740
      875 Andrzej Sebastian Lesiewicz    1 PL 0315 19 3264     G  0   1     16.340   101.740
      876 U-K Mazepa 2                   1 PL 19 1050441       G  0   1     16.310   101.740
      877 UTRECHT Team                   1 NL 19 1500330       G  0   1     16.270   101.740
      878 MTT TEAM                       1 PL 0385 19 8058     G  0   1     16.220   101.740
      879 Kurnik Wiesław 1               1 PL 0314 19 470      G  0   1     16.210   101.740
      880 Team Grzelak                   1 PL 0496 19 2162     G  0   1     16.170   101.740
      881 Zyznawski Jan                  1 PL 0314 19 3859     G  0   1     16.160   101.740
      882 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 19 5656     G  0   1     16.150   101.740
      883 Bram Wassenaar                 1 NL 19 1190282       G  0   1     16.130   101.740
      884 NIJBOER PIGEONS                1 NL 19 1350293       G  0   1     16.090   101.740
      885 GOLD PIGEONS GERMANY           1 DV 06164 19 804     G  0   1     16.080   101.740
      886 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 19 1239024       G  0   1     16.070   101.740
      887 JD                             1 PL 0288 19 821      G  0   1     16.060   101.740
      888 Stępień Bogdan 2               1 PL 19 1067201       G  0   1     16.040   101.740
      889 Górka Mateusz                  1 PL 19 547582        G  0   1     16.030   101.740
      890 Team Thieu                     1 BE 19 5018595       G  0   1     16.010   101.740
      891 Team Heiligenhafen 1           1 DV 03043 19 269     G  0   1     16.000   101.740
	  
	  
 


By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij