Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2020.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Oświęcim-Grujec z dnia 07.08.20                  
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:58:43.0 N 19:13:21.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  101.740 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  480                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1651                           
      5.Ilość konkursów.......................:  545                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1177.72                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1121.08                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,26,36                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,30,59                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 4 min. 22 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 1]                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ MWG Krakus              │  480   │ 1651   │  545  │33.01│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │  480   │ 1651   │  545  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2020.                                                                                            
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  1.                                                                                           
                                      z lotu Oświęcim-Grujec, w dniu 07.08.20                                                                                   
  ┌───┬────────────────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                              
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                           │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                              
  │   │                                        │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                              
  └───┴────────────────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                              
     1 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6451   CM 09:26:36.47  1177.72   0.61   5-  2-  2  101.740  20.000                               
     2 BELGICA de Weerd 1                        1 NL 20 1555282      CM 09:26:38.43  1177.28   1.21   3-  1-  1  101.740  19.990                               
     3 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2573    CM 09:26:39.21  1177.10   1.82   5-  2-  2  101.740  19.990                               
     4 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 416    CM 09:26:40.68  1176.77   2.42   4-  2-  2  101.740  19.980                               
     5 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3443    CM 09:26:40.69  1176.77   3.03   3-  2-  2  101.740  19.970                               
     6 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7331    CM 09:26:42.78  1176.29   3.63   4-  3-  3  101.740  19.960                               
     7 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7345    CM 09:26:43.14  1176.21   4.24   2  < 440>  101.740  19.960                               
     8 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8615    CM 09:26:43.81  1176.06   4.85   5-  3-  3  101.740  19.950                               
     9 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8514    CM 09:26:44.13  1175.99   5.45   3-  3-  3  101.740  19.940                               
    10 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 723     CM 09:26:45.58  1175.66   6.06   5-  1-  1  101.740  19.930                               
    11 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3816    CM 09:26:46.24  1175.51   6.66   3-  1-  1  101.740  19.930                               
    12 PawełSocała                               1 PL 017 20 3341     CM 09:26:46.91  1175.36   7.27   5-  2-  2  101.740  19.920                               
    13 TYMEK BIELAK                              1 PL 0439 20 4899    CM 09:26:47.28  1175.28   7.87   4-  2-  2  101.740  19.910                               
    14 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4129    CM 09:26:48.45  1175.01   8.48   5-  2-  2  101.740  19.900                               
    15 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1248   CM 09:26:49.47  1174.78   9.09   5-  3-  3  101.740  19.900                               
    16 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1057   CM 09:26:49.83  1174.70   9.69   3-  1-  1  101.740  19.890                               
    17 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 4415    CM 09:26:50.20  1174.62  10.30   5-  2-  2  101.740  19.880                               
    18 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3802    CM 09:26:51.34  1174.36  10.90   4-  2-  2  101.740  19.870                               
    19 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1013    CM 09:26:51.87  1174.24  11.51   5-  3-  3  101.740  19.870                               
    20 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13869   CM 09:26:52.09  1174.19  12.11   3-  2-  2  101.740  19.860                               
    21 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10111   CM 09:26:52.47  1174.11  12.72   5-  2-  2  101.740  19.850                               
    22 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9779    CM 09:26:53.55  1173.86  13.33   5-  2-  2  101.740  19.850                               
    23 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 203     CM 09:26:53.56  1173.86  13.93   3-  2-  2  101.740  19.840                               
    24 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 119    CM 09:26:54.33  1173.69  14.54   2-  1-  1  101.740  19.830                               
    25 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22025     CM 09:26:54.52  1173.65  15.14   5-  2-  2  101.740  19.820                               
    26 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5526    CM 09:26:55.00  1173.54  15.75   4-  1-  1  101.740  19.820                               
    27 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 724    CM 09:26:55.17  1173.50  16.35   2-  1-  1  101.740  19.810                               
    28 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6801    CM 09:26:55.23  1173.49  16.96   5-  1-  1  101.740  19.800                               
    29 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6777    CM 09:26:55.84  1173.35  17.57   2-  1-  1  101.740  19.790                               
    30 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 776    CM 09:26:55.96  1173.32  18.17   5-  3-  3  101.740  19.790                               
    31 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0224 20 13741   CM 09:26:56.37  1173.23  18.78   3-  1-  1  101.740  19.780                               
    32 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 348    CM 09:26:56.92  1173.11  19.38   2-  2-  2  101.740  19.770                               
    33 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9019    CM 09:26:57.17  1173.05  19.99   4-  2-  2  101.740  19.760                               
    34 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2011    CM 09:26:57.41  1173.00  20.59   4-  3-  3  101.740  19.760                               
    35 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1905    CM 09:26:57.57  1172.96  21.20   5-  3-  3  101.740  19.750                               
    36 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5011    CM 09:26:57.85  1172.90  21.80   5-  5-  3  101.740  19.740                               
    37 Baciary                                   1 PL 0238 20 5439    CM 09:26:58.68  1172.71  22.41   5-  1-  1  101.740  19.740                               
    38 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11250   CM 09:26:59.05  1172.63  23.02   5-  4-  3  101.740  19.730                               
    39 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10121   CM 09:26:59.23  1172.59  23.62   5-  4-  3  101.740  19.720                               
    40 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9911    CM 09:26:59.25  1172.58  24.23   3-  2-  2  101.740  19.710                               
    41 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9929    CM 09:26:59.88  1172.44  24.83   3-  1-  1  101.740  19.710                               
    42 Tórz Sławomir                             1 PL 0144 20 3084    CM 09:27:00.24  1172.36  25.44   2-  1-  1  101.740  19.700                               
    43 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10035    CM 09:27:01.25  1172.13  26.04   3-  3-  3  101.740  19.690                               
    44 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10152   CM 09:27:01.58  1172.06  26.65   5-  2-  2  101.740  19.680                               
    45 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 822    CM 09:27:01.82  1172.01  27.26   3-  2-  2  101.740  19.680                               
    46 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12670   CM 09:27:02.24  1171.91  27.86   3-  1-  1  101.740  19.670                               
    47 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1511689      CM 09:27:02.90  1171.76  28.47   3-  1-  1  101.740  19.660                               
    48 Dyrek Artur                               1 PL 0231 20 7684    CM 09:27:03.43  1171.64  29.07   3-  1-  1  101.740  19.650                               
    49 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2041    CM 09:27:03.79  1171.56  29.68   4-  3-  3  101.740  19.650                               
    50 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9081    CM 09:27:03.80  1171.56  30.28   5-  1-  1  101.740  19.640                               
    51 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1728    CM 09:27:04.22  1171.47  30.89   4-  2-  2  101.740  19.630                               
    52 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4043    CM 09:27:04.55  1171.39  31.50   5-  2-  2  101.740  19.620                               
    53 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2077    CM 09:27:05.14  1171.26  32.10   4-  2-  2  101.740  19.620                               
    54 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 374     CM 09:27:05.40  1171.20  32.71   4-  2-  2  101.740  19.610                               
    55 Mucha Piotr 2                             1 PL 0315 20 5669    CM 09:27:05.42  1171.20  33.31   1-  1-  1  101.740  19.600                               
    56 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 724    CM 09:27:05.58  1171.16  33.92   2-  2-  2  101.740  19.600                               
    57 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9902    CM 09:27:05.90  1171.09  34.52   3-  2-  2  101.740  19.590                               
    58 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141863      CM 09:27:06.31  1171.00  35.13   3-  2-  2  101.740  19.580                               
    59 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5041    CM 09:27:06.42  1170.97  35.74   2  < 158>  101.740  19.570                               
    60 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 303     CM 09:27:06.65  1170.92  36.34   4-  2-  2  101.740  19.570                               
    61 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3875    CM 09:27:06.84  1170.88  36.95   4-  4-  3  101.740  19.560                               
    62 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 142     CM 09:27:06.99  1170.85  37.55   2          101.740  19.550                               
    63 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2050    CM 09:27:07.35  1170.77  38.16   3-  1-  1  101.740  19.540                               
    64 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 681    CM 09:27:07.86  1170.65  38.76   3-  3-  3  101.740  19.540                               
    65 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9066    CM 09:27:08.41  1170.53  39.37   2          101.740  19.530                               
    66 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3669    CM 09:27:08.55  1170.50  39.98   4-  3-  3  101.740  19.520                               
    67 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10067    CM 09:27:08.64  1170.48  40.58   5-  4-  3  101.740  19.510                               
    68 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 0285 20 13092   CM 09:27:08.99  1170.40  41.19   5-  1-  1  101.740  19.510                               
    69 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 204     CM 09:27:09.42  1170.30  41.79   5-  2-  2  101.740  19.500                               
    70 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10197   CM 09:27:09.43  1170.30  42.40   5-  2-  2  101.740  19.490                               
    71 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15409   CM 09:27:09.74  1170.23  43.00   3-  1-  1  101.740  19.490                               
    72 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6948    CM 09:27:09.84  1170.21  43.61   4-  2-  2  101.740  19.480                               
    73 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5048    CM 09:27:09.94  1170.19  44.22   5-  1-  1  101.740  19.470                               
    74 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2678    CM 09:27:10.08  1170.15  44.82   3-  2-  2  101.740  19.460                               
    75 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 183    CM 09:27:10.58  1170.04  45.43   3-  1-  1  101.740  19.460                               
    76 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10148   CM 09:27:10.72  1170.01  46.03   2  < 372>  101.740  19.450                               
    77 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5889    CM 09:27:10.94  1169.96  46.64   4-  1-  1  101.740  19.440                               
    78 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 553    CM 09:27:11.16  1169.91  47.24   3-  1-  1  101.740  19.430                               
    79 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10054   CM 09:27:11.17  1169.91  47.85   5-  3-  3  101.740  19.430                               
    80 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3231    CM 09:27:12.13  1169.70  48.46   5-  2-  2  101.740  19.420                               
    81 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0262 20 11139   CM 09:27:12.23  1169.67  49.06   4-  4-  3  101.740  19.410                               
    82 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4049    CM 09:27:12.32  1169.65  49.67   2          101.740  19.400                               
    83 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 772    CM 09:27:12.45  1169.62  50.27   5-  4-  3  101.740  19.400                               
    84 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4334    CM 09:27:12.66  1169.58  50.88   3-  2-  2  101.740  19.390                               
    85 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3208    CM 09:27:12.84  1169.54  51.48   2          101.740  19.380                               
    86 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3853    CM 09:27:13.24  1169.45  52.09   5-  3-  3  101.740  19.370                               
    87 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13069   CM 09:27:13.25  1169.45  52.70   5-  3-  3  101.740  19.370                               
    88 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2033    CM 09:27:13.34  1169.43  53.30   4-  3-  3  101.740  19.360                               
    89 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5001      CM 09:27:13.67  1169.35  53.91   5-  2-  2  101.740  19.350                               
    90 A. de Vries                               1 NL 20 1172751      CM 09:27:13.96  1169.29  54.51   3-  1-  1  101.740  19.350                               
    91 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2044    CM 09:27:14.22  1169.23  55.12   2  < 363>  101.740  19.340                               
    92 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6179   CM 09:27:14.63  1169.14  55.72   5-  3-  3  101.740  19.330                               
    93 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3700    CM 09:27:14.94  1169.07  56.33   5-  2-  2  101.740  19.320                               
    94 TYMEK BIELAK                              1 PL 0319 20 6462    CM 09:27:15.40  1168.97  56.94   2          101.740  19.320                               
    95 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092261      CM 09:27:15.51  1168.94  57.54   5-  3-  3  101.740  19.310                               
    96 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074362      CM 09:27:16.19  1168.79  58.15   5-  2-  2  101.740  19.300                               
    96 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8990    CM 09:27:16.19  1168.79  58.15   2-  1-  1  101.740  19.300                               
    98 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1222    CM 09:27:16.38  1168.75  59.36   4-  1-  1  101.740  19.290                               
    99 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13550   CM 09:27:16.54  1168.71  59.96   4-  1-  1  101.740  19.280                               
   100 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7537    CM 09:27:16.55  1168.71  60.57   3-  2-  2  101.740  19.270                               
   101 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10305   CM 09:27:17.02  1168.60  61.18   4-  2-  2  101.740  19.260                               
   102 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5012      CM 09:27:17.31  1168.54  61.78   2          101.740  19.260                               
   103 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10155   CM 09:27:18.09  1168.37  62.39   2          101.740  19.250                               
   104 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 202     CM 09:27:18.10  1168.36  62.99   2          101.740  19.240                               
   105 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4120    CM 09:27:18.29  1168.32  63.60   2          101.740  19.240                               
   106 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7101    CM 09:27:18.69  1168.23  64.20   4-  1-  1  101.740  19.230                               
   107 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 846    CM 09:27:19.10  1168.14  64.81   2          101.740  19.220                               
   108 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2002    CM 09:27:19.46  1168.06  65.41   2  < 397>  101.740  19.210                               
   109 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6448   CM 09:27:19.55  1168.04  66.02   2          101.740  19.210                               
   110 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8002    CM 09:27:19.87  1167.97  66.63   5-  2-  2  101.740  19.200                               
   111 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555290      CM 09:27:20.03  1167.93  67.23   4-  1-  1  101.740  19.190                               
   112 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3467    CM 09:27:20.30  1167.87  67.84   5-  2-  2  101.740  19.180                               
   113 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1154    CM 09:27:20.72  1167.78  68.44   4-  1-  1  101.740  19.180                               
   114 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6205   CM 09:27:20.93  1167.73  69.05   2  < 412>  101.740  19.170                               
   115 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2046    CM 09:27:21.10  1167.69  69.65   4-  1-  1  101.740  19.160                               
   116 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3673    CM 09:27:21.29  1167.65  70.26   2  < 466>  101.740  19.150                               
   117 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2030    CM 09:27:21.70  1167.56  70.87   2  < 519>  101.740  19.150                               
   118 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2034    CM 09:27:21.79  1167.54  71.47   4-  1-  1  101.740  19.140                               
   119 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9971    CM 09:27:21.80  1167.54  72.08   3-  2-  2  101.740  19.130                               
   120 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511688      CM 09:27:23.14  1167.24  72.68   3-  2-  2  101.740  19.120                               
   121 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22018     CM 09:27:23.32  1167.20  73.29   4-  2-  2  101.740  19.120                               
   122 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9150    CM 09:27:23.42  1167.18  73.89   5-  1-  1  101.740  19.110                               
   123 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2300    CM 09:27:23.49  1167.16  74.50   4-  1-  1  101.740  19.100                               
   124 MASTER TEAM II                            1 PL 0442 20 7337    CM 09:27:24.50  1166.94  75.11   2-  1-  1  101.740  19.100                               
   125 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 547    CM 09:27:25.71  1166.67  75.71   4-  1-  1  101.740  19.090                               
   126 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6039    CM 09:27:27.07  1166.37  76.32   4-  2-  2  101.740  19.080                               
   127 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853506     CM 09:27:27.42  1166.29  76.92   5-  1-  1  101.740  19.070                               
   128 Warchał Piotr i Paweł                     1 PL 0318 20 3730    CM 09:27:27.89  1166.18  77.53   3-  1-  1  101.740  19.070                               
   129 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 01648 20 261    CM 09:27:28.66  1166.01  78.13   3-  1-  1  101.740  19.060                               
   130 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 4093567      CM 09:27:28.76  1165.99  78.74   5-  2-  2  101.740  19.050                               
   131 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 752    CM 09:27:28.93  1165.95  79.35   2  < 435>  101.740  19.040                               
   132 Mirosław Bator                            1 PL 0225 20 4404    CM 09:27:29.46  1165.83  79.95   1-  1-  1  101.740  19.040                               
   133 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3661    CM 09:27:30.10  1165.69  80.56   4-  4-  3  101.740  19.030                               
   134 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 2       CM 09:27:30.59  1165.58  81.16   5-  1-  1  101.740  19.020                               
   135 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5137    CM 09:27:30.70  1165.56  81.77   4-  3-  3  101.740  19.010                               
   136 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 1190    CM 09:27:30.86  1165.52  82.37   4-  2-  2  101.740  19.010                               
   137 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 133     CM 09:27:31.80  1165.32  82.98   4-  1-  1  101.740  19.000                               
   138 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10069    CM 09:27:34.11  1164.80  83.59   2  < 229>  101.740  18.990                               
   139 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10056   CM 09:27:35.23  1164.55  84.19   2  < 485>  101.740  18.990                               
   140 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8363    CM 09:27:36.28  1164.32  84.80   4-  3-  3  101.740  18.980                               
   141 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10312   CM 09:27:36.29  1164.32  85.40   2          101.740  18.970                               
   142 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074342      CM 09:27:36.52  1164.27  86.01   3-  3-  3  101.740  18.960                               
   143 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9163    CM 09:27:36.91  1164.18  86.61   4-  2-  2  101.740  18.960                               
   144 Team Koningshoeve                         1 BE 20 5074358      CM 09:27:37.04  1164.15  87.22   3-  1-  1  101.740  18.950                               
   145 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 266    CM 09:27:37.62  1164.03  87.83   4-  1-  1  101.740  18.940                               
   146 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4524     CM 09:27:39.05  1163.71  88.43   4-  2-  2  101.740  18.930                               
   147 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4818    CM 09:27:39.77  1163.55  89.04   4-  2-  2  101.740  18.930                               
   148 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 196    CM 09:27:41.29  1163.21  89.64   4-  2-  2  101.740  18.920                               
   149 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1024    CM 09:27:41.39  1163.19  90.25   3-  1-  1  101.740  18.910                               
   150 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2610    CM 09:27:42.30  1162.99  90.85   5-  1-  1  101.740  18.900                               
   151 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8365    CM 09:27:42.41  1162.97  91.46   2  < 426>  101.740  18.900                               
   152 PACHO                                     1 PL 0450 20 5575    CM 09:27:45.37  1162.31  92.07   4-  2-  2  101.740  18.890                               
   153 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6014    CM 09:27:45.86  1162.20  92.67   5-  4-  3  101.740  18.880                               
   154 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 SK 0999 20 8863    CM 09:27:47.15  1161.92  93.28   2-  1-  1  101.740  18.870                               
   155 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2755   CM 09:27:47.72  1161.79  93.88   5-  1-  1  101.740  18.870                               
   156 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 67      CM 09:27:48.07  1161.72  94.49   5-  3-  3  101.740  18.860                               
   157 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8915    CM 09:27:48.36  1161.65  95.09   5-  3-  3  101.740  18.850                               
   158 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5015    CM 09:27:48.49  1161.62  95.70   3  < 243>  101.740  18.850                               
   159 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 723    CM 09:27:48.88  1161.54  96.31   2          101.740  18.840                               
   160 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094437      CM 09:27:49.48  1161.41  96.91   4-  3-  3  101.740  18.830                               
   161 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 3000    CM 09:27:50.07  1161.28  97.52   4-  2-  2  101.740  18.820                               
   162 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02762   CM 09:27:50.08  1161.27  98.12   3-  1-  1  101.740  18.820                               
   163 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10317   CM 09:27:50.66  1161.15  98.73   4-  2-  2  101.740  18.810                               
   164 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3466    CM 09:27:52.64  1160.71  99.33   2          101.740  18.800                               
   165 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 751     CM 09:27:52.84  1160.67  99.94   4-  2-  2  101.740  18.790                               
   166 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4413    CM 09:27:52.86  1160.66 100.55   3-  2-  2  101.740  18.790                               
   167 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5196    CM 09:27:54.39  1160.32 101.15   2  < 393>  101.740  18.780                               
   168 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 781    CM 09:27:54.82  1160.23 101.76   2  < 295>  101.740  18.770                               
   169 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9934    CM 09:27:56.34  1159.90 102.36   2          101.740  18.760                               
   170 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 2623    CM 09:27:57.04  1159.74 102.97   4-  1-  1  101.740  18.760                               
   171 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2396    CM 09:27:58.26  1159.47 103.57   4-  1-  1  101.740  18.750                               
   172 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1924    CM 09:27:58.38  1159.45 104.18   2  < 329>  101.740  18.740                               
   173 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094406      CM 09:27:58.84  1159.35 104.78   2  < 197>  101.740  18.740                               
   174 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 2959    CM 09:28:00.75  1158.93 105.39   2          101.740  18.730                               
   175 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5094    CM 09:28:01.95  1158.66 106.00   2-  1-  1  101.740  18.720                               
   176 MDŁ TEAM                                  1 PL 0316 20 4056    CM 09:28:02.05  1158.64 106.60   5-  2-  2  101.740  18.710                               
   177 Edward Kasperowicz                        1 PL 0353 20 9032    CM 09:28:03.84  1158.25 107.21   3-  2-  2  101.740  18.710                               
   178 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2858    CM 09:28:05.16  1157.96 107.81   3-  2-  2  101.740  18.700                               
   179 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15117   CM 09:28:06.07  1157.76 108.42   4-  2-  2  101.740  18.690                               
   180 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10034    CM 09:28:06.32  1157.71 109.02   2  < 367>  101.740  18.680                               
   181 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1623    CM 09:28:06.74  1157.61 109.63   5-  1-  1  101.740  18.680                               
   182 KRZYHOL                                   1 PL 0317 20 2524    CM 09:28:07.71  1157.40 110.24   1-  1-  1  101.740  18.670                               
   183 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4407    CM 09:28:07.79  1157.38 110.84   2          101.740  18.660                               
   184 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2021    CM 09:28:08.10  1157.32 111.45   2  < 266>  101.740  18.650                               
   185 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13493   CM 09:28:09.07  1157.10 112.05   5-  2-  2  101.740  18.650                               
   186 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092266      CM 09:28:09.36  1157.04 112.66   2  < 270>  101.740  18.640                               
   187 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1043    CM 09:28:10.14  1156.87 113.26   4-  3-  3  101.740  18.630                               
   188 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 429    CM 09:28:10.41  1156.81 113.87   5-  2-  2  101.740  18.620                               
   189 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 14      CM 09:28:10.68  1156.75 114.48   2  < 351>  101.740  18.620                               
   190 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05051       CM 09:28:11.23  1156.63 115.08   4-  2-  2  101.740  18.610                               
   191 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9014    CM 09:28:11.53  1156.57 115.69   5-  2-  2  101.740  18.600                               
   192 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11220   CM 09:28:12.70  1156.31 116.29   2  < 307>  101.740  18.600                               
   193 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 557     CM 09:28:12.85  1156.28 116.90   4-  1-  1  101.740  18.590                               
   194 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9002    CM 09:28:13.07  1156.23 117.50   5-  2-  2  101.740  18.580                               
   195 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3831    CM 09:28:14.67  1155.88 118.11   5-  1-  1  101.740  18.570                               
   196 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6521    CM 09:28:15.12  1155.78 118.72   4-  2-  2  101.740  18.570                               
   197 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094334      CM 09:28:15.79  1155.64 119.32   3          101.740  18.560                               
   198 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3664    CM 09:28:16.79  1155.42 119.93   2  < 326>  101.740  18.550                               
   199 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11016   CM 09:28:17.14  1155.34 120.53   4-  2-  2  101.740  18.540                               
   200 COBA LADIES                               1 PL 0206 20 2316    CM 09:28:18.44  1155.06 121.14   4-  2-  2  101.740  18.540                               
   201 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5751    CM 09:28:18.77  1154.99 121.74   4-  3-  3  101.740  18.530                               
   202 PACHO                                     1 PL 0450 20 5554    CM 09:28:19.02  1154.93 122.35   2          101.740  18.520                               
   203 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 355     CM 09:28:19.54  1154.82 122.96   2          101.740  18.510                               
   204 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3332     CM 09:28:19.85  1154.75 123.56   2-  1-  1  101.740  18.510                               
   205 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 349     CM 09:28:19.87  1154.75 124.17   3-  3-  3  101.740  18.500                               
   206 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13717   CM 09:28:20.34  1154.64 124.77   2  < 361>  101.740  18.490                               
   207 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099082      CM 09:28:21.34  1154.43 125.38   4-  2-  2  101.740  18.490                               
   208 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9007    CM 09:28:21.57  1154.38 125.98   2          101.740  18.480                               
   209 Tyka Stanisław                            1 PL 0314 20 1820    CM 09:28:22.21  1154.24 126.59   3-  1-  1  101.740  18.470                               
   210 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7056    CM 09:28:22.31  1154.21 127.20   3-  2-  2  101.740  18.460                               
   211 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9082    CM 09:28:22.48  1154.18 127.80   3-  3-  3  101.740  18.460                               
   212 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 304    CM 09:28:23.73  1153.91 128.41   4-  3-  3  101.740  18.450                               
   213 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3862    CM 09:28:24.31  1153.78 129.01   5-  1-  1  101.740  18.440                               
   214 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11118   CM 09:28:24.41  1153.76 129.62   5-  2-  2  101.740  18.430                               
   215 Kupka Śmiłowski 4                         1 PL 0143 20 2605    CM 09:28:24.76  1153.68 130.22   2-  1-  1  101.740  18.430                               
   216 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8507    CM 09:28:24.85  1153.66 130.83   5-  1-  1  101.740  18.420                               
   217 Krokosz 2                                 1 PL 0315 20 5105    CM 09:28:25.11  1153.61 131.44   1-  1-  1  101.740  18.410                               
   218 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1685    CM 09:28:25.13  1153.60 132.04   4-  2-  2  101.740  18.400                               
   219 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7026    CM 09:28:25.76  1153.46 132.65   5-  2-  2  101.740  18.400                               
   220 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9903    CM 09:28:25.80  1153.46 133.25   2          101.740  18.390                               
   221 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5045    CM 09:28:26.27  1153.35 133.86   3-  3-  3  101.740  18.380                               
   222 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 752     CM 09:28:26.28  1153.35 134.46   4-  1-  1  101.740  18.370                               
   223 Tadeusz Gierczak 7                        1 PL 0163 20 10195   CM 09:28:26.60  1153.28 135.07   2-  1-  1  101.740  18.370                               
   224 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20636   CM 09:28:26.79  1153.24 135.68   2  < 348>  101.740  18.360                               
   225 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11627   CM 09:28:27.58  1153.07 136.28   4-  1-  1  101.740  18.350                               
   226 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1134   CM 09:28:27.66  1153.05 136.89   2  < 479>  101.740  18.350                               
   227 KRIS                                      1 PL 0447 20 5672    CM 09:28:28.26  1152.92 137.49   3-  2-  2  101.740  18.340                               
   228 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 531    CM 09:28:29.55  1152.64 138.10   2-  1-  1  101.740  18.330                               
   229 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10070    CM 09:28:30.17  1152.51 138.70   3  < 334>  101.740  18.320                               
   230 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 288    CM 09:28:30.29  1152.48 139.31   2  < 273>  101.740  18.320                               
   231 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 376     CM 09:28:30.30  1152.48 139.92   5-  4-  3  101.740  18.310                               
   232 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13459   CM 09:28:30.32  1152.47 140.52   4-  4-  3  101.740  18.300                               
   233 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6025    CM 09:28:30.50  1152.43 141.13   2          101.740  18.290                               
   234 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9082    CM 09:28:30.71  1152.39 141.73   2          101.740  18.290                               
   235 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17606   CM 09:28:31.00  1152.33 142.34   4-  1-  1  101.740  18.280                               
   236 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0452 20 12543   CM 09:28:31.19  1152.28 142.94   3-  3-  3  101.740  18.270                               
   237 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67830       CM 09:28:31.22  1152.28 143.55   4-  1-  1  101.740  18.260                               
   238 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3463    CM 09:28:31.65  1152.18 144.16   5-  1-  1  101.740  18.260                               
   239 KRIS                                      1 PL 0447 20 5676    CM 09:28:31.92  1152.13 144.76   2          101.740  18.250                               
   240 Hardy Krueger                             1 DV 07274 20 437    CM 09:28:32.15  1152.08 145.37   3-  1-  1  101.740  18.240                               
   241 COSTA                                     1 PL 023 20 1320     CM 09:28:32.44  1152.01 145.97   5-  2-  2  101.740  18.240                               
   242 Haffner Richard 1                         1 DV 02065 20 103    CM 09:28:32.46  1152.01 146.58   4-  1-  1  101.740  18.230                               
   243 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5017    CM 09:28:32.48  1152.00 147.18   4  < 515>  101.740   0.000                               
   244 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1705    CM 09:28:32.95  1151.90 147.79   4-  1-  1  101.740  18.210                               
   245 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2626    CM 09:28:32.96  1151.90 148.39   5-  1-  1  101.740  18.210                               
   246 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5046    CM 09:28:33.30  1151.83 149.00   4-  1-  1  101.740  18.200                               
   247 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1665    CM 09:28:33.76  1151.73 149.61   2-  1-  1  101.740  18.190                               
   248 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5393    CM 09:28:34.47  1151.57 150.21   3-  1-  1  101.740  18.180                               
   249 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3881    CM 09:28:34.50  1151.57 150.82   2          101.740  18.180                               
   250 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2271    CM 09:28:34.78  1151.51 151.42   5-  1-  1  101.740  18.170                               
   251 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13545   CM 09:28:35.18  1151.42 152.03   2  < 265>  101.740  18.160                               
   252 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7013    CM 09:28:35.20  1151.42 152.63   4-  2-  2  101.740  18.150                               
   253 PawełSocała                               1 PL 017 20 3363     CM 09:28:35.44  1151.36 153.24   2          101.740  18.150                               
   254 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3834    CM 09:28:35.75  1151.30 153.85   2  < 427>  101.740  18.140                               
   255 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6079      CM 09:28:36.17  1151.21 154.45   4-  2-  2  101.740  18.130                               
   256 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 350     CM 09:28:36.34  1151.17 155.06   2  < 532>  101.740  18.120                               
   257 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 314     CM 09:28:36.47  1151.14 155.66   2          101.740  18.120                               
   258 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2194   CM 09:28:36.48  1151.14 156.27   2-  2-  2  101.740  18.110                               
   259 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 680    CM 09:28:36.50  1151.13 156.87   2  < 510>  101.740  18.100                               
   260 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 8931    CM 09:28:36.98  1151.03 157.48   2          101.740  18.100                               
   261 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1634    CM 09:28:37.21  1150.98 158.09   5-  2-  2  101.740  18.090                               
   262 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4009    CM 09:28:37.37  1150.95 158.69   5-  1-  1  101.740  18.080                               
   263 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4819    CM 09:28:37.48  1150.92 159.30   3-  1-  1  101.740  18.070                               
   264 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13250   CM 09:28:37.61  1150.89 159.90   3-  1-  1  101.740  18.070                               
   265 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13458   CM 09:28:37.62  1150.89 160.51   3  < 277>  101.740  18.060                               
   266 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2216    CM 09:28:37.73  1150.87 161.11   3          101.740  18.050                               
   267 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2979    CM 09:28:37.91  1150.83 161.72   2          101.740  18.040                               
   268 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2629    CM 09:28:38.14  1150.78 162.33   2          101.740  18.040                               
   269 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 519     CM 09:28:38.39  1150.72 162.93   4-  2-  2  101.740  18.030                               
   270 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092250      CM 09:28:38.40  1150.72 163.54   3          101.740  18.020                               
   271 Banek Robert                              1 PL 0484 20 2923    CM 09:28:38.42  1150.72 164.14   3-  1-  1  101.740  18.010                               
   272 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5095    CM 09:28:38.43  1150.72 164.75   5-  3-  3  101.740  18.010                               
   273 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 287    CM 09:28:38.82  1150.63 165.35   3          101.740  18.000                               
   274 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13753   CM 09:28:39.70  1150.44 165.96   5-  4-  3  101.740  17.990                               
   275 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1632    CM 09:28:39.80  1150.42 166.57   2          101.740  17.990                               
   276 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13030   CM 09:28:39.81  1150.42 167.17   2  < 539>  101.740  17.980                               
   277 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13522   CM 09:28:40.04  1150.37 167.78   4          101.740   0.000                               
   278 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5103    CM 09:28:40.31  1150.31 168.38   5-  2-  2  101.740  17.960                               
   279 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7230    CM 09:28:40.32  1150.31 168.99   4-  1-  1  101.740  17.960                               
   280 Andrzej Ewelina Chojnacy                  1 PL 0174 20 4604    CM 09:28:40.54  1150.26 169.59   1-  1-  1  101.740  17.950                               
   281 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5122    CM 09:28:40.56  1150.26 170.20   5-  1-  1  101.740  17.940                               
   282 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 635     CM 09:28:40.58  1150.25 170.81   5-  1-  1  101.740  17.930                               
   283 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 500    CM 09:28:40.91  1150.18 171.41   4-  1-  1  101.740  17.930                               
   284 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 443    CM 09:28:40.94  1150.17 172.02   4-  1-  1  101.740  17.920                               
   285 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4206    CM 09:28:41.02  1150.16 172.62   5-  2-  2  101.740  17.910                               
   286 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05052       CM 09:28:41.23  1150.11 173.23   2          101.740  17.900                               
   287 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3893    CM 09:28:41.84  1149.98 173.83   2  < 419>  101.740  17.900                               
   288 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3697    CM 09:28:41.93  1149.96 174.44   2-  2-  2  101.740  17.890                               
   289 ERETT                                     1 DV 03268 20 134    CM 09:28:42.38  1149.86 175.05   3-  1-  1  101.740  17.880                               
   290 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0362 20 7864    CM 09:28:42.40  1149.86 175.65   4-  2-  2  101.740  17.870                               
   291 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 230     CM 09:28:42.52  1149.83 176.26   2          101.740  17.870                               
   292 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1987     CM 09:28:42.80  1149.77 176.86   3-  1-  1  101.740  17.860                               
   293 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0471 20 2811    CM 09:28:42.81  1149.77 177.47   2  < 459>  101.740  17.850                               
   294 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3693    CM 09:28:42.94  1149.74 178.07   2          101.740  17.850                               
   295 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 799    CM 09:28:42.95  1149.74 178.68   3  < 446>  101.740  17.840                               
   296 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4819    CM 09:28:43.25  1149.67 179.29   5-  1-  1  101.740  17.830                               
   297 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 206    CM 09:28:43.57  1149.61 179.89   3-  1-  1  101.740  17.820                               
   298 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5917    CM 09:28:43.78  1149.56 180.50   4-  1-  1  101.740  17.820                               
   299 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10191   CM 09:28:43.80  1149.56 181.10   4-  1-  1  101.740  17.810                               
   300 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 446    CM 09:28:44.14  1149.48 181.71   5-  4-  3  101.740  17.800                               
   301 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5875    CM 09:28:44.49  1149.41 182.31   2          101.740  17.790                               
   302 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738043      CM 09:28:44.50  1149.40 182.92   5-  1-  1  101.740  17.790                               
   303 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13273   CM 09:28:44.60  1149.38 183.53   5-  2-  2  101.740  17.780                               
   304 137.00                                    1 PL 053 20 6414     CM 09:28:44.79  1149.34 184.13   3-  1-  1  101.740  17.770                               
   305 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10149   CM 09:28:44.80  1149.34 184.74   5-  1-  1  101.740  17.760                               
   306 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7541    CM 09:28:45.37  1149.22 185.34   2          101.740  17.760                               
   307 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11215   CM 09:28:45.81  1149.12 185.95   3  < 496>  101.740  17.750                               
   308 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2627    CM 09:28:46.96  1148.87 186.55   3-  2-  2  101.740  17.740                               
   309 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3694    CM 09:28:47.11  1148.84 187.16   2          101.740  17.740                               
   310 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1585   CM 09:28:47.22  1148.82 187.76   4-  2-  2  101.740  17.730                               
   311 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3320    CM 09:28:47.40  1148.78 188.37   5-  1-  1  101.740  17.720                               
   312 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1001    CM 09:28:47.60  1148.74 188.98   2  < 498>  101.740  17.710                               
   313 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4087    CM 09:28:47.62  1148.73 189.58   4-  3-  3  101.740  17.710                               
   314 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1925    CM 09:28:47.72  1148.71 190.19   5-  2-  2  101.740  17.700                               
   315 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2635    CM 09:28:48.37  1148.57 190.79   3-  1-  1  101.740  17.690                               
   316 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10037   CM 09:28:48.80  1148.48 191.40   5-  2-  2  101.740  17.680                               
   316 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10303   CM 09:28:48.80  1148.48 191.40   2          101.740  17.680                               
   318 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2220    CM 09:28:48.94  1148.45 192.61   5-  3-  3  101.740  17.670                               
   319 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2828    CM 09:28:49.04  1148.43 193.22   5-  1-  1  101.740  17.660                               
   320 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10185   CM 09:28:49.32  1148.36 193.82   5-  2-  2  101.740  17.650                               
   321 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8518    CM 09:28:49.45  1148.34 194.43   2  < 336>  101.740  17.650                               
   322 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10642   CM 09:28:49.46  1148.33 195.03   4-  1-  1  101.740  17.640                               
   323 Sprycha SOLO                              1 PL 0468 20 16215   CM 09:28:49.56  1148.31 195.64   1-  1-  1  101.740  17.630                               
   324 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2258    CM 09:28:49.75  1148.27 196.24   2  < 543>  101.740  17.620                               
   325 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5058    CM 09:28:49.76  1148.27 196.85   5-  1-  1  101.740  17.620                               
   326 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3672    CM 09:28:50.30  1148.15 197.46   3  < 476>  101.740  17.610                               
   327 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3168    CM 09:28:50.47  1148.12 198.06   3-  2-  2  101.740  17.600                               
   328 JUREK                                     1 PL 0456 20 4115    CM 09:28:51.23  1147.95 198.67   3-  1-  1  101.740  17.600                               
   329 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 3871    CM 09:28:51.85  1147.82 199.27   3          101.740  17.590                               
   330 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 5491    CM 09:28:52.24  1147.74 199.88   3-  2-  2  101.740  17.580                               
   331 Nowak Heinrich 2                          1 DV 07572 20 766    CM 09:28:53.37  1147.49 200.48   1-  1-  1  101.740  17.570                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   332 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9113    CM 09:28:54.50  1147.25 201.09   4-  1-  1  101.740  17.570                               
   333 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2315    CM 09:28:54.78  1147.19 201.70   5-  2-  2  101.740  17.560                               
   334 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10062    CM 09:28:54.88  1147.17 202.30   4          101.740   0.000                               
   335 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099105      CM 09:28:55.99  1146.93 202.91   2          101.740  17.540                               
   336 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8474    CM 09:28:56.52  1146.82 203.51   3          101.740  17.540                               
   337 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7028    CM 09:28:56.61  1146.80 204.12   2          101.740  17.530                               
   338 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 777     CM 09:28:57.78  1146.54 204.72   5-  2-  2  101.740  17.520                               
   339 WALDI                                     1 PL 0315 20 4964    CM 09:28:58.05  1146.49 205.33   2-  1-  1  101.740  17.510                               
   340 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9648    CM 09:28:58.53  1146.38 205.94   4-  2-  2  101.740  17.510                               
   341 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15136   CM 09:28:59.10  1146.26 206.54   2          101.740  17.500                               
   342 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8916    CM 09:28:59.69  1146.13 207.15   2  < 506>  101.740  17.490                               
   343 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095559      CM 09:29:00.50  1145.96 207.75   5-  1-  1  101.740  17.490                               
   344 COSTA                                     1 PL 023 20 1202     CM 09:29:02.12  1145.61 208.36   2          101.740  17.480                               
   345 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3090    CM 09:29:03.23  1145.38 208.96   4-  2-  2  101.740  17.470                               
   346 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6026    CM 09:29:05.39  1144.91 209.57   5-  1-  1  101.740  17.460                               
   347 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2620    CM 09:29:05.86  1144.81 210.18   2          101.740  17.460                               
   348 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8661    CM 09:29:07.46  1144.47 210.78   3          101.740  17.450                               
   349 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 449    CM 09:29:09.41  1144.05 211.39   2  < 481>  101.740  17.440                               
   350 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6123    CM 09:29:09.44  1144.05 211.99   4-  1-  1  101.740  17.430                               
   351 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 29      CM 09:29:11.62  1143.58 212.60   3          101.740  17.430                               
   352 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5630    CM 09:29:12.32  1143.43 213.20   4-  1-  1  101.740  17.420                               
   353 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 351    CM 09:29:12.52  1143.39 213.81   2          101.740  17.410                               
   354 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3166    CM 09:29:12.78  1143.33 214.42   2          101.740  17.400                               
   355 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7489    CM 09:29:13.23  1143.24 215.02   3-  1-  1  101.740  17.400                               
   356 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9144    CM 09:29:13.98  1143.08 215.63   2  < 533>  101.740  17.390                               
   357 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9495    CM 09:29:14.36  1142.99 216.23   5-  1-  1  101.740  17.380                               
   358 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141861      CM 09:29:14.69  1142.92 216.84   2          101.740  17.370                               
   359 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 380     CM 09:29:15.34  1142.79 217.44   2  < 405>  101.740  17.370                               
   360 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10125   CM 09:29:15.70  1142.71 218.05   2          101.740  17.360                               
   361 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0262 20 11137   CM 09:29:19.27  1141.95 218.66   3  < 439>  101.740  17.350                               
   362 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10183   CM 09:29:22.20  1141.32 219.26   2          101.740  17.350                               
   363 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2037    CM 09:29:25.16  1140.69 219.87   3          101.740  17.340                               
   364 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9084    CM 09:29:25.34  1140.66 220.47   5-  1-  1  101.740  17.330                               
   365 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4600    CM 09:29:26.19  1140.47 221.08   2-  2-  2  101.740  17.320                               
   366 Kołodziej& Matias                         1 PL 0314 20 6638    CM 09:29:28.22  1140.04 221.68   3-  2-  2  101.740  17.320                               
   367 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10016    CM 09:29:28.40  1140.01 222.29   3          101.740  17.310                               
   368 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12267   CM 09:29:28.51  1139.98 222.90   2-  1-  1  101.740  17.300                               
   369 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 471    CM 09:29:29.33  1139.81 223.50   4-  1-  1  101.740  17.290                               
   370 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22011     CM 09:29:29.64  1139.74 224.11   2          101.740  17.290                               
   371 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3838    CM 09:29:29.92  1139.68 224.71   3-  1-  1  101.740  17.280                               
   372 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10146   CM 09:29:30.47  1139.57 225.32   3  < 518>  101.740  17.270                               
   373 TEAM BMW                                  1 PL 0404 20 99      CM 09:29:31.30  1139.39 225.92   2          101.740  17.260                               
   374 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 211     CM 09:29:31.60  1139.33 226.53   3-  2-  2  101.740  17.260                               
   374 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9802    CM 09:29:31.60  1139.33 226.53   2          101.740  17.260                               
   376 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9651    CM 09:29:31.72  1139.30 227.74   2          101.740  17.240                               
   377 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9190    CM 09:29:31.73  1139.30 228.35   4-  1-  1  101.740  17.240                               
   378 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7714    CM 09:29:32.27  1139.18 228.95   4-  1-  1  101.740  17.230                               
   379 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4807    CM 09:29:32.63  1139.11 229.56   2          101.740  17.220                               
   380 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3268    CM 09:29:32.65  1139.10 230.16   2-  1-  1  101.740  17.210                               
   381 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 512     CM 09:29:33.53  1138.92 230.77   2          101.740  17.210                               
   382 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5016609      CM 09:29:33.55  1138.91 231.37   4-  1-  1  101.740  17.200                               
   383 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4012     CM 09:29:34.33  1138.75 231.98   2-  2-  2  101.740  17.190                               
   384 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6110    CM 09:29:35.10  1138.58 232.59   2          101.740  17.180                               
   385 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7050    CM 09:29:35.22  1138.56 233.19   2          101.740  17.180                               
   386 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4005     CM 09:29:35.33  1138.54 233.80   2          101.740  17.170                               
   387 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 77     CM 09:29:35.76  1138.44 234.40   4-  1-  1  101.740  17.160                               
   388 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13712   CM 09:29:36.36  1138.32 235.01   2          101.740  17.150                               
   389 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 194    CM 09:29:36.37  1138.32 235.61   2          101.740  17.150                               
   390 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4313    CM 09:29:36.50  1138.29 236.22   2          101.740  17.140                               
   391 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2272    CM 09:29:37.72  1138.03 236.83   4-  1-  1  101.740  17.130                               
   392 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5436    CM 09:29:37.83  1138.01 237.43   3-  1-  1  101.740  17.120                               
   393 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5138    CM 09:29:38.53  1137.86 238.04   3          101.740  17.120                               
   394 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 733     CM 09:29:38.54  1137.86 238.64   2          101.740  17.110                               
   395 Sabina Modrzejewska SWIATHODOWCY.PL       1 PL 0360 20 10039   CM 09:29:38.67  1137.83 239.25   3-  1-  1  101.740  17.100                               
   396 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5526    CM 09:29:39.38  1137.68 239.85   4-  3-  3  101.740  17.100                               
   397 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2009    CM 09:29:39.50  1137.65 240.46   3          101.740  17.090                               
   398 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645227      CM 09:29:39.58  1137.64 241.07   2          101.740  17.080                               
   399 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5094    CM 09:29:39.72  1137.61 241.67   2  < 514>  101.740  17.070                               
   400 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10138   CM 09:29:39.94  1137.56 242.28   2          101.740  17.070                               
   401 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 670     CM 09:29:40.14  1137.52 242.88   4-  1-  1  101.740  17.060                               
   402 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323817      CM 09:29:40.87  1137.36 243.49   4-  3-  3  101.740  17.050                               
   403 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8021    CM 09:29:40.98  1137.34 244.09   4-  1-  1  101.740  17.040                               
   404 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9951    CM 09:29:41.24  1137.28 244.70   2          101.740  17.040                               
   405 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 377     CM 09:29:41.37  1137.26 245.31   3  < 527>  101.740  17.030                               
   406 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5528    CM 09:29:41.74  1137.18 245.91   2  < 454>  101.740  17.020                               
   407 Volker Sippel                             1 DV 01726 20 283    CM 09:29:41.84  1137.16 246.52   1-  1-  1  101.740  17.010                               
   408 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3326    CM 09:29:42.13  1137.10 247.12   2          101.740  17.010                               
   409 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2812    CM 09:29:42.40  1137.04 247.73   4-  1-  1  101.740  17.000                               
   410 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13553   CM 09:29:42.54  1137.01 248.33   3-  1-  1  101.740  16.990                               
   411 STANI                                     1 PL 0231 20 7361    CM 09:29:43.20  1136.87 248.94   2-  1-  1  101.740  16.990                               
   412 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6466   CM 09:29:43.31  1136.85 249.55   3          101.740  16.980                               
   413 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 96     CM 09:29:43.45  1136.82 250.15   4-  1-  1  101.740  16.970                               
   414 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0224 20 13872   CM 09:29:44.50  1136.60 250.76   2          101.740  16.960                               
   415 Robert Fischer                            1 DV 02741 20 769    CM 09:29:44.64  1136.57 251.36   1-  1-  1  101.740  16.960                               
   416 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5842    CM 09:29:44.65  1136.56 251.97   2  < 457>  101.740  16.950                               
   417 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13762   CM 09:29:45.51  1136.38 252.57   2  < 441>  101.740  16.940                               
   418 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 211     CM 09:29:45.68  1136.35 253.18   5-  1-  1  101.740  16.930                               
   419 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3822    CM 09:29:46.11  1136.26 253.79   3          101.740  16.930                               
   420 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 3          1 DV 05611 20 272    CM 09:29:46.78  1136.12 254.39   3-  1-  1  101.740  16.920                               
   421 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2082    CM 09:29:46.89  1136.09 255.00   5-  1-  1  101.740  16.910                               
   422 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11001   CM 09:29:48.14  1135.83 255.60   2          101.740  16.900                               
   423 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 724     CM 09:29:48.39  1135.78 256.21   5-  1-  1  101.740  16.900                               
   424 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 412     CM 09:29:48.83  1135.68 256.81   5-  1-  1  101.740  16.890                               
   425 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 284    CM 09:29:49.35  1135.57 257.42   4-  2-  2  101.740  16.880                               
   426 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8205    CM 09:29:50.22  1135.39 258.03   3          101.740  16.870                               
   427 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3756    CM 09:29:50.47  1135.34 258.63   3  < 508>  101.740  16.870                               
   428 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5102    CM 09:29:50.66  1135.30 259.24   2          101.740  16.860                               
   429 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6981    CM 09:29:51.36  1135.15 259.84   2          101.740  16.850                               
   430 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6002    CM 09:29:51.45  1135.13 260.45   2  < 447>  101.740  16.850                               
   431 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9068    CM 09:29:51.59  1135.10 261.05   5-  1-  1  101.740  16.840                               
   432 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 779     CM 09:29:51.80  1135.06 261.66   2          101.740  16.830                               
   433 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1735    CM 09:29:51.82  1135.05 262.27   2          101.740  16.820                               
   434 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6136    CM 09:29:52.36  1134.94 262.87   2          101.740  16.820                               
   435 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 788    CM 09:29:52.90  1134.83 263.48   3          101.740  16.810                               
   436 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6017    CM 09:29:53.97  1134.60 264.08   4-  1-  1  101.740  16.800                               
   437 ZELAZNY                                   1 PL 023 20 612      CM 09:29:54.51  1134.49 264.69   2-  1-  1  101.740  16.790                               
   437 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9037    CM 09:29:54.51  1134.49 264.69   2          101.740  16.790                               
   439 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13718   CM 09:29:54.89  1134.41 265.90   4          101.740   0.000                               
   440 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7338    CM 09:29:55.07  1134.37 266.51   3          101.740  16.770                               
   441 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13758   CM 09:29:55.21  1134.34 267.11   3  < 489>  101.740  16.760                               
   442 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1851    CM 09:29:55.58  1134.26 267.72   3-  2-  2  101.740  16.760                               
   443 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13500   CM 09:29:55.72  1134.23 268.32   2          101.740  16.750                               
   444 Knap Piotr                                1 AU 20 901          CM 09:29:56.13  1134.15 268.93   2-  1-  1  101.740  16.740                               
   445 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7064    CM 09:29:57.08  1133.95 269.53   5-  2-  2  101.740  16.740                               
   446 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 816    CM 09:29:57.61  1133.84 270.14   4          101.740   0.000                               
   447 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6003    CM 09:29:58.04  1133.75 270.75   3  < 453>  101.740  16.720                               
   448 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1881    CM 09:29:58.83  1133.58 271.35   2          101.740  16.710                               
   449 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3424    CM 09:29:59.77  1133.38 271.96   5-  1-  1  101.740  16.710                               
   450 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1210    CM 09:30:00.74  1133.18 272.56   4-  1-  1  101.740  16.700                               
   451 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1621    CM 09:30:01.40  1133.04 273.17   4-  1-  1  101.740  16.690                               
   452 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5075868      CM 09:30:01.67  1132.98 273.77   2  < 472>  101.740  16.680                               
   453 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6010    CM 09:30:02.11  1132.89 274.38   4          101.740   0.000                               
   454 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5522    CM 09:30:02.23  1132.87 274.98   3          101.740  16.670                               
   455 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1541    CM 09:30:02.24  1132.86 275.59   5-  1-  1  101.740  16.660                               
   456 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 904          CM 09:30:02.34  1132.84 276.20   3-  1-  1  101.740  16.650                               
   457 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5810    CM 09:30:02.51  1132.81 276.80   3          101.740  16.650                               
   458 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5060    CM 09:30:02.63  1132.78 277.41   4-  1-  1  101.740  16.640                               
   459 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0478 20 10553   CM 09:30:03.03  1132.70 278.01   3          101.740  16.630                               
   460 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5440    CM 09:30:03.75  1132.55 278.62   2-  1-  1  101.740  16.620                               
   461 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3486    CM 09:30:04.10  1132.47 279.22   2          101.740  16.620                               
   462 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 03 20 22020     CM 09:30:05.12  1132.26 279.83   4-  1-  1  101.740  16.610                               
   463 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5054    CM 09:30:05.14  1132.26 280.44   2  < 545>  101.740  16.600                               
   464 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4277    CM 09:30:05.27  1132.23 281.04   4-  1-  1  101.740  16.600                               
   465 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 306    CM 09:30:05.82  1132.11 281.65   2          101.740  16.590                               
   466 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3670    CM 09:30:06.92  1131.88 282.25   3          101.740  16.580                               
   467 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1148     CM 09:30:07.20  1131.82 282.86   5-  1-  1  101.740  16.570                               
   468 Papież Rafał 2                            1 PL 0315 20 123     CM 09:30:08.42  1131.57 283.46   1-  1-  1  101.740  16.570                               
   469 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 9004    CM 09:30:08.45  1131.56 284.07   2-  1-  1  101.740  16.560                               
   470 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 204    CM 09:30:09.67  1131.31 284.68   2          101.740  16.550                               
   471 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 773     CM 09:30:10.05  1131.23 285.28   3-  1-  1  101.740  16.540                               
   472 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074333      CM 09:30:11.05  1131.02 285.89   3          101.740  16.540                               
   473 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2322    CM 09:30:11.33  1130.96 286.49   2          101.740  16.530                               
   474 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7055    CM 09:30:11.68  1130.89 287.10   2          101.740  16.520                               
   475 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2076    CM 09:30:12.53  1130.71 287.70   2          101.740  16.510                               
   476 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3662    CM 09:30:12.81  1130.65 288.31   4          101.740   0.000                               
   477 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10028   CM 09:30:12.89  1130.64 288.92   2          101.740  16.500                               
   478 Kocemba Józef                             1 DV 02247 20 643    CM 09:30:13.65  1130.48 289.52   3-  1-  1  101.740  16.490                               
   479 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1146   CM 09:30:14.16  1130.37 290.13   3          101.740  16.490                               
   480 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9069    CM 09:30:15.11  1130.17 290.73   5-  2-  2  101.740  16.480                               
   481 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 411    CM 09:30:15.76  1130.04 291.34   3  < 503>  101.740  16.470                               
   482 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10931   CM 09:30:17.23  1129.73 291.94   4-  1-  1  101.740  16.460                               
   483 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7060    CM 09:30:17.35  1129.70 292.55   2          101.740  16.460                               
   484 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4419     CM 09:30:17.77  1129.62 293.16   3-  1-  1  101.740  16.450                               
   485 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10052   CM 09:30:18.48  1129.47 293.76   3          101.740  16.440                               
   486 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 212     CM 09:30:18.68  1129.43 294.37   2          101.740  16.430                               
   487 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 4124    CM 09:30:19.02  1129.36 294.97   3-  2-  2  101.740  16.430                               
   488 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 491    CM 09:30:19.35  1129.29 295.58   3-  1-  1  101.740  16.420                               
   489 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13766   CM 09:30:20.80  1128.99 296.18   4          101.740   0.000                               
   490 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4557    CM 09:30:22.51  1128.63 296.79   2          101.740  16.400                               
   491 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 12594   CM 09:30:24.49  1128.22 297.40   2          101.740  16.400                               
   492 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074357      CM 09:30:26.29  1127.84 298.00   2          101.740  16.390                               
   493 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 6147    CM 09:30:29.66  1127.14 298.61   2          101.740  16.380                               
   494 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2185   CM 09:30:29.75  1127.12 299.21   2          101.740  16.370                               
   495 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 517    CM 09:30:31.09  1126.85 299.82   2          101.740  16.370                               
   496 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11194   CM 09:30:31.30  1126.80 300.42   4          101.740   0.000                               
   497 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172771      CM 09:30:31.74  1126.71 301.03   4-  1-  1  101.740  16.350                               
   498 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1042    CM 09:30:33.49  1126.35 301.64   3          101.740  16.350                               
   499 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 5498    CM 09:30:34.75  1126.09 302.24   2          101.740  16.340                               
   500 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2667    CM 09:30:35.35  1125.96 302.85   2          101.740  16.330                               
   501 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511690      CM 09:30:35.36  1125.96 303.45   2          101.740  16.320                               
   502 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4204    CM 09:30:35.86  1125.86 304.06   2          101.740  16.320                               
   503 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 457    CM 09:30:36.87  1125.65 304.66   4          101.740   0.000                               
   504 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22013     CM 09:30:37.16  1125.59 305.27   2          101.740  16.300                               
   505 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6550    CM 09:30:37.54  1125.51 305.88   2          101.740  16.290                               
   506 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8920    CM 09:30:38.07  1125.40 306.48   3          101.740  16.290                               
   507 Wiktoria Sobczak                          1 PL 0412 20 9003    CM 09:30:38.18  1125.38 307.09   4-  1-  1  101.740  16.280                               
   508 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3839    CM 09:30:38.57  1125.30 307.69   4          101.740   0.000                               
   509 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3047    CM 09:30:39.27  1125.15 308.30   2          101.740  16.260                               
   510 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 700    CM 09:30:39.83  1125.04 308.90   3          101.740  16.260                               
   511 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 319     CM 09:30:40.12  1124.98 309.51   4-  1-  1  101.740  16.250                               
   512 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4088    CM 09:30:40.27  1124.94 310.12   2  < 544>  101.740  16.240                               
   513 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323805      CM 09:30:40.85  1124.82 310.72   2  < 523>  101.740  16.240                               
   514 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5098    CM 09:30:40.99  1124.80 311.33   3          101.740  16.230                               
   515 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5049    CM 09:30:41.61  1124.67 311.93   5          101.740   0.000                               
   516 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2055    CM 09:30:43.19  1124.34 312.54   3-  1-  1  101.740  16.210                               
   517 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 1390     CM 09:30:43.46  1124.29 313.14   2-  1-  1  101.740  16.210                               
   518 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10113   CM 09:30:43.53  1124.27 313.75   4          101.740   0.000                               
   519 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2056    CM 09:30:43.67  1124.24 314.35   3          101.740  16.190                               
   520 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6106      CM 09:30:44.30  1124.11 314.96   2          101.740  16.180                               
   521 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1934    CM 09:30:45.23  1123.92 315.57   2          101.740  16.180                               
   522 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9939    CM 09:30:45.37  1123.89 316.17   5-  2-  2  101.740  16.170                               
   523 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323812      CM 09:30:46.55  1123.65 316.78   3          101.740  16.160                               
   524 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8039    CM 09:30:47.15  1123.52 317.38   2          101.740  16.150                               
   525 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9072    CM 09:30:47.54  1123.44 317.99   2          101.740  16.150                               
   526 COBA LADIES                               1 PL 0163 20 10182   CM 09:30:48.61  1123.22 318.59   2          101.740  16.140                               
   527 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 352     CM 09:30:48.73  1123.20 319.20   4          101.740   0.000                               
   528 Stanisław Rudnik                          1 PL 0315 20 6132    CM 09:30:49.11  1123.12 319.81   2-  1-  1  101.740  16.120                               
   529 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1574   CM 09:30:49.13  1123.12 320.41   2          101.740  16.120                               
   530 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 02 20 9738      CM 09:30:49.69  1123.00 321.02   3-  1-  1  101.740  16.110                               
   531 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 101     CM 09:30:49.80  1122.98 321.62   3-  1-  1  101.740  16.100                               
   532 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 311     CM 09:30:50.02  1122.93 322.23   3          101.740  16.100                               
   533 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9200    CM 09:30:50.04  1122.93 322.83   3          101.740  16.090                               
   534 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7501    CM 09:30:50.74  1122.78 323.44   2          101.740  16.080                               
   535 DE WINTER                                 1 DV 07499 20 418    CM 09:30:52.43  1122.44 324.05   3-  1-  1  101.740  16.070                               
   535 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5069    CM 09:30:52.43  1122.44 324.05   2-  1-  1  101.740  16.070                               
   537 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9973    CM 09:30:53.89  1122.14 325.26   2          101.740  16.060                               
   538 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10660   CM 09:30:54.59  1121.99 325.86   3-  1-  1  101.740  16.050                               
   539 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13061   CM 09:30:56.10  1121.68 326.47   3          101.740  16.040                               
   540 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5184    CM 09:30:56.21  1121.66 327.07   5-  1-  1  101.740  16.040                               
   541 SG Sehnke- Marzeion 6                     1 DV 01648 20 458    CM 09:30:56.93  1121.51 327.68   1-  1-  1  101.740  16.030                               
   542 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19155     CM 09:30:57.81  1121.33 328.29   5-  1-  1  101.740  16.020                               
   543 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2218    CM 09:30:58.46  1121.20 328.89   3          101.740  16.010                               
   544 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4076    CM 09:30:58.93  1121.10 329.50   3          101.740  16.010                               
   545 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5044    CM 09:30:59.02  1121.08 330.10   3          101.740  16.000                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   546 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 5160     CM 09:30:59.72  1120.94   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   547 COSTA                                     1 PL 023 20 1220     CM 09:31:00.02  1120.88   0.00   3          101.740   0.000                               
   548 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7044    CM 09:31:00.86  1120.70   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   549 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20641   CM 09:31:01.73  1120.52   0.00   4          101.740   0.000                               
   550 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4729    CM 09:31:01.98  1120.47   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   551 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5670    CM 09:31:02.22  1120.42   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   552 MASTER TEAM X                             1 PL 0482 20 7613    CM 09:31:04.88  1119.88   0.00   2          101.740   0.000                               
   553 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8191    CM 09:31:06.65  1119.52   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   554 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5673    CM 09:31:07.44  1119.35   0.00   2          101.740   0.000                               
   555 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3341    CM 09:31:08.53  1119.13   0.00   2          101.740   0.000                               
   556 Dyrek Artur                               1 PL 0231 20 7609    CM 09:31:08.60  1119.12   0.00   2          101.740   0.000                               
   557 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10638   CM 09:31:11.11  1118.60   0.00   2          101.740   0.000                               
   558 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 776     CM 09:31:11.78  1118.47   0.00   3          101.740   0.000                               
   559 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5547    CM 09:31:12.03  1118.42   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   560 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 114     CM 09:31:13.51  1118.11   0.00   2          101.740   0.000                               
   561 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5063    CM 09:31:14.16  1117.98   0.00   3          101.740   0.000                               
   562 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3224    CM 09:31:14.90  1117.83   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   563 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 3903    CM 09:31:15.24  1117.76   0.00   2          101.740   0.000                               
   564 Team Kowalczyk                            1 PL 0237 20 10702   CM 09:31:15.71  1117.66   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   565 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7244    CM 09:31:15.88  1117.63   0.00   2          101.740   0.000                               
   566 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2829    CM 09:31:16.83  1117.44   0.00   2          101.740   0.000                               
   567 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13062   CM 09:31:17.50  1117.30   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   568 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3866    CM 09:31:17.69  1117.26   0.00   2          101.740   0.000                               
   569 Kazimierz Lewandowski SOLO                1 PL 0302 20 5077    CM 09:31:18.37  1117.12   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   570 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 208    CM 09:31:19.87  1116.82   0.00   2          101.740   0.000                               
   571 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02711   CM 09:31:19.88  1116.81   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   572 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3699    CM 09:31:20.87  1116.61   0.00   3          101.740   0.000                               
   573 Roman H. 2                                1 PL 0451 20 362     CM 09:31:21.96  1116.39   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   574 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 4809    CM 09:31:22.46  1116.29   0.00   2          101.740   0.000                               
   575 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 4045    CM 09:31:23.03  1116.17   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   576 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5075863      CM 09:31:23.22  1116.13   0.00   3          101.740   0.000                               
   577 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 584     CM 09:31:23.68  1116.04   0.00   2          101.740   0.000                               
   578 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0478 20 10555   CM 09:31:24.46  1115.88   0.00   3          101.740   0.000                               
   579 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 934     CM 09:31:27.05  1115.35   0.00   2          101.740   0.000                               
   580 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9821    CM 09:31:27.16  1115.33   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   581 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2058    CM 09:31:27.93  1115.18   0.00   2          101.740   0.000                               
   582 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12004   CM 09:31:28.58  1115.04   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   583 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22014     CM 09:31:29.91  1114.77   0.00   3          101.740   0.000                               
   584 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 08762 20 235    CM 09:31:31.58  1114.43   0.00   2          101.740   0.000                               
   585 PACHO                                     1 PL 0450 20 5737    CM 09:31:31.77  1114.40   0.00   3          101.740   0.000                               
   586 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10142   CM 09:31:32.30  1114.29   0.00   3          101.740   0.000                               
   587 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6041    CM 09:31:32.47  1114.25   0.00   2          101.740   0.000                               
   588 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5392    CM 09:31:32.64  1114.22   0.00   2          101.740   0.000                               
   589 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5664    CM 09:31:33.46  1114.05   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   590 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13082   CM 09:31:33.72  1114.00   0.00   4          101.740   0.000                               
   591 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8917    CM 09:31:34.17  1113.91   0.00   4          101.740   0.000                               
   592 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2262    CM 09:31:34.35  1113.87   0.00   2          101.740   0.000                               
   593 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0224 20 13752   CM 09:31:34.46  1113.85   0.00   3          101.740   0.000                               
   594 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1918    CM 09:31:34.58  1113.83   0.00   3          101.740   0.000                               
   595 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 213     CM 09:31:34.59  1113.82   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   596 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 417    CM 09:31:35.57  1113.62   0.00   3          101.740   0.000                               
   597 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13756   CM 09:31:36.21  1113.50   0.00   5          101.740   0.000                               
   598 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1135    CM 09:31:37.66  1113.20   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   599 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2267    CM 09:31:37.68  1113.20   0.00   4          101.740   0.000                               
   600 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2038    CM 09:31:38.32  1113.07   0.00   2          101.740   0.000                               
   601 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 273    CM 09:31:38.55  1113.02   0.00   2          101.740   0.000                               
   602 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 304     CM 09:31:38.56  1113.02   0.00   3          101.740   0.000                               
   603 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4141    CM 09:31:39.89  1112.75   0.00   3          101.740   0.000                               
   604 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1027    CM 09:31:40.23  1112.68   0.00   2          101.740   0.000                               
   605 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11313   CM 09:31:40.49  1112.63   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   606 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2386    CM 09:31:40.59  1112.61   0.00   3          101.740   0.000                               
   607 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 559     CM 09:31:41.61  1112.40   0.00   3          101.740   0.000                               
   608 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 458    CM 09:31:41.79  1112.37   0.00   2          101.740   0.000                               
   609 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9167    CM 09:31:42.10  1112.30   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   610 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9172    CM 09:31:42.42  1112.24   0.00   2          101.740   0.000                               
   611 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7525    CM 09:31:42.43  1112.24   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   612 Roman H. 1                                1 PL 0204 20 960     CM 09:31:42.90  1112.14   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   613 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 516    CM 09:31:43.39  1112.04   0.00   2          101.740   0.000                               
   614 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9137     CM 09:31:44.06  1111.91   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   615 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8056    CM 09:31:44.20  1111.88   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   616 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5211    CM 09:31:45.74  1111.57   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   617 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 227     CM 09:31:46.11  1111.49   0.00   3          101.740   0.000                               
   618 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4385     CM 09:31:46.12  1111.49   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   619 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 560    CM 09:31:46.31  1111.45   0.00   2          101.740   0.000                               
   620 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7526    CM 09:31:46.44  1111.43   0.00   3          101.740   0.000                               
   621 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 381     CM 09:31:46.88  1111.34   0.00   3          101.740   0.000                               
   622 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9121     CM 09:31:47.83  1111.15   0.00   2          101.740   0.000                               
   623 Jurgielewicz- Panek                       1 PL 0294 20 11818   CM 09:31:47.94  1111.12   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   624 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 261    CM 09:31:48.78  1110.95   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   625 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 260     CM 09:31:48.78  1110.95   0.00   2          101.740   0.000                               
   626 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 314    CM 09:31:49.10  1110.89   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   627 Wiktoria Sobczak                          1 PL 0412 20 9133    CM 09:31:50.03  1110.70   0.00   2          101.740   0.000                               
   628 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 768    CM 09:31:50.13  1110.68   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   629 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19545   CM 09:31:50.85  1110.54   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   630 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 209     CM 09:31:51.25  1110.46   0.00   2          101.740   0.000                               
   631 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2824    CM 09:31:51.81  1110.34   0.00   2          101.740   0.000                               
   632 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5128    CM 09:31:52.30  1110.24   0.00   2          101.740   0.000                               
   633 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10938   CM 09:31:52.42  1110.22   0.00   2          101.740   0.000                               
   634 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 3        CM 09:31:53.17  1110.07   0.00   2          101.740   0.000                               
   635 Huug van Duin                             1 NL 20 1425832      CM 09:31:54.17  1109.87   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   636 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4101    CM 09:31:54.48  1109.81   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   637 KLEMENT SOLO                              1 DV 05080 20 1551   CM 09:31:57.80  1109.14   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   638 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 237     CM 09:32:00.55  1108.59   0.00   3          101.740   0.000                               
   639 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6189   CM 09:32:01.93  1108.31   0.00   4          101.740   0.000                               
   640 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6016    CM 09:32:02.38  1108.22   0.00   2          101.740   0.000                               
   641 Bróg Zbigniew 1                           1 PL 0231 20 9650    CM 09:32:04.17  1107.86   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   642 ZELAZNY                                   1 PL 023 20 626      CM 09:32:04.59  1107.78   0.00   2          101.740   0.000                               
   643 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7507    CM 09:32:06.04  1107.48   0.00   4          101.740   0.000                               
   644 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10654   CM 09:32:08.55  1106.98   0.00   2          101.740   0.000                               
   645 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11002   CM 09:32:09.11  1106.87   0.00   3          101.740   0.000                               
   646 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9042    CM 09:32:09.33  1106.83   0.00   2          101.740   0.000                               
   647 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4801    CM 09:32:09.92  1106.71   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   648 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 4071    CM 09:32:10.24  1106.64   0.00   3          101.740   0.000                               
   649 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 813     CM 09:32:11.36  1106.42   0.00   2          101.740   0.000                               
   650 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 459    CM 09:32:11.47  1106.40   0.00   2          101.740   0.000                               
   651 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10304   CM 09:32:11.48  1106.40   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   652 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5516    CM 09:32:11.77  1106.34   0.00   4          101.740   0.000                               
   653 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 350     CM 09:32:12.11  1106.27   0.00   4          101.740   0.000                               
   654 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738064      CM 09:32:12.50  1106.19   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   655 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 36      CM 09:32:13.00  1106.09   0.00   4          101.740   0.000                               
   656 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13456   CM 09:32:13.25  1106.04   0.00   2          101.740   0.000                               
   657 Robert Klement                            1 DV 05080 20 1544   CM 09:32:13.65  1105.96   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   658 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 7398    CM 09:32:14.34  1105.82   0.00   2          101.740   0.000                               
   659 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6975     CM 09:32:14.93  1105.71   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   660 Tórz Sławomir                             1 PL 0144 20 3098    CM 09:32:16.09  1105.47   0.00   2          101.740   0.000                               
   661 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1716    CM 09:32:16.76  1105.34   0.00   2          101.740   0.000                               
   662 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3409    CM 09:32:17.73  1105.15   0.00   2          101.740   0.000                               
   663 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 167    CM 09:32:18.31  1105.03   0.00   2          101.740   0.000                               
   664 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2719    CM 09:32:19.96  1104.70   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   665 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9073    CM 09:32:20.06  1104.68   0.00   3          101.740   0.000                               
   666 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3029    CM 09:32:20.94  1104.51   0.00   3          101.740   0.000                               
   667 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3870    CM 09:32:21.05  1104.48   0.00   3          101.740   0.000                               
   668 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9166    CM 09:32:21.06  1104.48   0.00   2          101.740   0.000                               
   669 Hardy Krueger                             1 DV 07274 20 431    CM 09:32:21.86  1104.32   0.00   2          101.740   0.000                               
   670 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 212     CM 09:32:22.26  1104.24   0.00   3          101.740   0.000                               
   671 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092251      CM 09:32:22.59  1104.18   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   672 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6098    CM 09:32:22.81  1104.13   0.00   3          101.740   0.000                               
   673 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22006     CM 09:32:23.42  1104.01   0.00   4          101.740   0.000                               
   674 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1101    CM 09:32:23.64  1103.97   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   675 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 773     CM 09:32:24.17  1103.86   0.00   4          101.740   0.000                               
   676 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10064   CM 09:32:24.99  1103.70   0.00   3          101.740   0.000                               
   677 PawełSocała                               1 PL 017 20 3311     CM 09:32:25.11  1103.68   0.00   3          101.740   0.000                               
   678 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3179    CM 09:32:25.46  1103.61   0.00   3          101.740   0.000                               
   679 Jurgielewicz- Panek                       1 PL 0294 20 11815   CM 09:32:25.63  1103.57   0.00   2          101.740   0.000                               
   680 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5055    CM 09:32:26.44  1103.41   0.00   2          101.740   0.000                               
   681 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 304    CM 09:32:29.79  1102.74   0.00   2          101.740   0.000                               
   682 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9979    CM 09:32:30.15  1102.67   0.00   3          101.740   0.000                               
   683 ERETT                                     1 DV 03268 20 118    CM 09:32:30.89  1102.53   0.00   2          101.740   0.000                               
   684 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13726   CM 09:32:30.91  1102.52   0.00   3          101.740   0.000                               
   685 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9084    CM 09:32:32.10  1102.29   0.00   3          101.740   0.000                               
   686 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738054      CM 09:32:32.29  1102.25   0.00   2          101.740   0.000                               
   687 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5530    CM 09:32:32.67  1102.17   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   688 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5648    CM 09:32:32.81  1102.15   0.00   2          101.740   0.000                               
   689 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11021   CM 09:32:33.60  1101.99   0.00   4          101.740   0.000                               
   690 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12725   CM 09:32:33.70  1101.97   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   691 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9466    CM 09:32:35.93  1101.53   0.00   2          101.740   0.000                               
   692 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 315    CM 09:32:37.07  1101.30   0.00   3          101.740   0.000                               
   693 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13033   CM 09:32:37.31  1101.25   0.00   2          101.740   0.000                               
   694 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1570   CM 09:32:37.72  1101.17   0.00   3          101.740   0.000                               
   695 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1217    CM 09:32:38.90  1100.94   0.00   2          101.740   0.000                               
   696 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4808    CM 09:32:39.27  1100.86   0.00   3          101.740   0.000                               
   697 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8025    CM 09:32:40.22  1100.68   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   698 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092262      CM 09:32:41.23  1100.48   0.00   2          101.740   0.000                               
   699 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13476   CM 09:32:41.33  1100.46   0.00   3          101.740   0.000                               
   700 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7055    CM 09:32:41.97  1100.33   0.00   2          101.740   0.000                               
   701 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1155    CM 09:32:42.09  1100.31   0.00   3          101.740   0.000                               
   702 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2055    CM 09:32:42.60  1100.21   0.00   2          101.740   0.000                               
   703 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02830   CM 09:32:43.34  1100.06   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   704 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9959    CM 09:32:43.76  1099.98   0.00   3          101.740   0.000                               
   705 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3316    CM 09:32:44.61  1099.81   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   706 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5024      CM 09:32:46.04  1099.53   0.00   3          101.740   0.000                               
   707 PawełSocała                               1 PL 017 20 3323     CM 09:32:46.12  1099.51   0.00   4          101.740   0.000                               
   708 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5565    CM 09:32:47.54  1099.23   0.00   2          101.740   0.000                               
   709 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7328    CM 09:32:49.08  1098.93   0.00   4          101.740   0.000                               
   710 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5850    CM 09:32:51.17  1098.51   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   711 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 726     CM 09:32:51.54  1098.44   0.00   2          101.740   0.000                               
   712 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 74      CM 09:32:52.33  1098.28   0.00   2          101.740   0.000                               
   713 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4356     CM 09:32:53.91  1097.97   0.00   2          101.740   0.000                               
   714 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9487    CM 09:32:54.08  1097.94   0.00   3          101.740   0.000                               
   715 STANI                                     1 PL 0231 20 7312    CM 09:32:54.57  1097.84   0.00   2          101.740   0.000                               
   716 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095557      CM 09:32:56.25  1097.51   0.00   2          101.740   0.000                               
   717 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 103    CM 09:32:56.47  1097.47   0.00   2          101.740   0.000                               
   718 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1676    CM 09:32:58.40  1097.09   0.00   2          101.740   0.000                               
   719 Kocemba Józef                             1 DV 02247 20 648    CM 09:33:00.50  1096.68   0.00   2          101.740   0.000                               
   720 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1991     CM 09:33:03.71  1096.05   0.00   2          101.740   0.000                               
   721 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1617    CM 09:33:04.30  1095.93   0.00   3          101.740   0.000                               
   722 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3434    CM 09:33:04.33  1095.92   0.00   3          101.740   0.000                               
   723 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15141   CM 09:33:05.98  1095.60   0.00   3          101.740   0.000                               
   724 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1007    CM 09:33:06.14  1095.57   0.00   3          101.740   0.000                               
   725 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2253    CM 09:33:06.80  1095.44   0.00   2          101.740   0.000                               
   726 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9583    CM 09:33:09.29  1094.95   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   727 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1612    CM 09:33:09.71  1094.87   0.00   3          101.740   0.000                               
   728 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1435    CM 09:33:11.95  1094.43   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   729 Lach Team                                 1 PL 023 20 1160     CM 09:33:13.54  1094.12   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   730 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10307   CM 09:33:13.55  1094.12   0.00   3          101.740   0.000                               
   731 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6027    CM 09:33:13.69  1094.09   0.00   3          101.740   0.000                               
   732 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9050    CM 09:33:14.26  1093.98   0.00   3          101.740   0.000                               
   733 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10320   CM 09:33:14.43  1093.95   0.00   3          101.740   0.000                               
   734 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2619    CM 09:33:14.90  1093.85   0.00   2          101.740   0.000                               
   735 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 4600    CM 09:33:19.27  1093.00   0.00   3          101.740   0.000                               
   736 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 701     CM 09:33:19.64  1092.93   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   737 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5647    CM 09:33:21.03  1092.66   0.00   3          101.740   0.000                               
   738 Team Franken                              1 DV 03609 20 1504   CM 09:33:21.73  1092.52   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   739 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 PL 0237 20 17132   CM 09:33:22.17  1092.43   0.00   2          101.740   0.000                               
   740 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10068    CM 09:33:22.40  1092.39   0.00   5          101.740   0.000                               
   741 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2047    CM 09:33:22.62  1092.35   0.00   4          101.740   0.000                               
   742 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13499   CM 09:33:23.63  1092.15   0.00   4          101.740   0.000                               
   743 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645210      CM 09:33:23.83  1092.11   0.00   3          101.740   0.000                               
   744 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4216    CM 09:33:24.35  1092.01   0.00   3          101.740   0.000                               
   745 Team Zapart, Ruchniak, Stan Gawel         1 PL 0437 20 3076    CM 09:33:24.49  1091.98   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   746 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 925     CM 09:33:26.30  1091.63   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   747 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 369     CM 09:33:27.19  1091.46   0.00   2          101.740   0.000                               
   748 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099088      CM 09:33:28.85  1091.13   0.00   3          101.740   0.000                               
   749 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11278   CM 09:33:29.71  1090.97   0.00   2          101.740   0.000                               
   750 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1997     CM 09:33:31.76  1090.57   0.00   3          101.740   0.000                               
   751 Piotr Paruzel                             1 PL 051 20 7305     CM 09:33:32.33  1090.46   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   752 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3695    CM 09:33:33.28  1090.27   0.00   4          101.740   0.000                               
   753 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11117   CM 09:33:34.60  1090.02   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   754 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5120712      CM 09:33:35.92  1089.76   0.00   3          101.740   0.000                               
   755 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9058    CM 09:33:38.60  1089.24   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   756 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5890    CM 09:33:40.43  1088.89   0.00   2          101.740   0.000                               
   757 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2261    CM 09:33:42.71  1088.44   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   758 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4838    CM 09:33:43.29  1088.33   0.00   2          101.740   0.000                               
   759 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1726    CM 09:33:43.40  1088.31   0.00   3          101.740   0.000                               
   760 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1862    CM 09:33:45.84  1087.84   0.00   3          101.740   0.000                               
   761 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074355      CM 09:33:45.84  1087.84   0.00   4          101.740   0.000                               
   762 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4205    CM 09:33:51.56  1086.73   0.00   4          101.740   0.000                               
   763 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3467    CM 09:33:52.55  1086.54   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   764 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13209   CM 09:33:52.56  1086.54   0.00   2          101.740   0.000                               
   765 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1434    CM 09:33:53.61  1086.34   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   766 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8041    CM 09:33:54.70  1086.13   0.00   2          101.740   0.000                               
   767 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 DV 01100 20 216    CM 09:33:56.57  1085.77   0.00   2          101.740   0.000                               
   768 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 206     CM 09:33:57.26  1085.63   0.00   3          101.740   0.000                               
   769 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 4414    CM 09:33:58.21  1085.45   0.00   3          101.740   0.000                               
   770 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1176     CM 09:33:58.58  1085.38   0.00   2          101.740   0.000                               
   771 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6937     CM 09:33:59.25  1085.25   0.00   2          101.740   0.000                               
   772 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1640    CM 09:34:00.44  1085.02   0.00   2          101.740   0.000                               
   773 kopi                                      1 PL 0412 20 12249   CM 09:34:02.06  1084.71   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   774 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 48      CM 09:34:03.50  1084.43   0.00   5          101.740   0.000                               
   775 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3302    CM 09:34:03.52  1084.43   0.00   3          101.740   0.000                               
   776 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172765      CM 09:34:05.63  1084.02   0.00   2          101.740   0.000                               
   777 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7474    CM 09:34:05.94  1083.97   0.00   2          101.740   0.000                               
   778 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 466    CM 09:34:08.74  1083.43   0.00   3          101.740   0.000                               
   779 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1179    CM 09:34:09.44  1083.29   0.00   2          101.740   0.000                               
   780 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10122   CM 09:34:10.43  1083.10   0.00   2          101.740   0.000                               
   781 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2021    CM 09:34:10.61  1083.07   0.00   4          101.740   0.000                               
   782 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5852    CM 09:34:10.63  1083.07   0.00   2          101.740   0.000                               
   783 Baciary                                   1 PL 0238 20 5436    CM 09:34:11.27  1082.94   0.00   2          101.740   0.000                               
   784 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9924    CM 09:34:12.86  1082.64   0.00   4          101.740   0.000                               
   785 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5103    CM 09:34:14.02  1082.42   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   786 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1982     CM 09:34:15.63  1082.11   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   787 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2801    CM 09:34:16.98  1081.85   0.00   3          101.740   0.000                               
   788 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 401     CM 09:34:17.24  1081.80   0.00   2          101.740   0.000                               
   789 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 898     CM 09:34:18.24  1081.61   0.00   2          101.740   0.000                               
   790 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2572   CM 09:34:18.99  1081.47   0.00   2          101.740   0.000                               
   791 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9047    CM 09:34:19.35  1081.40   0.00   4          101.740   0.000                               
   792 IRENEUSZ KOTELA 3                         1 PL 0471 20 2835    CM 09:34:21.33  1081.02   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   793 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9033    CM 09:34:22.43  1080.81   0.00   2          101.740   0.000                               
   794 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5656    CM 09:34:22.91  1080.72   0.00   2          101.740   0.000                               
   795 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2091    CM 09:34:23.61  1080.58   0.00   2          101.740   0.000                               
   796 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6335   CM 09:34:23.84  1080.54   0.00   3          101.740   0.000                               
   797 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 715     CM 09:34:24.79  1080.36   0.00   2          101.740   0.000                               
   798 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15703   CM 09:34:24.98  1080.32   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   799 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4043    CM 09:34:25.38  1080.25   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   800 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4288    CM 09:34:26.80  1079.98   0.00   2          101.740   0.000                               
   801 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9099    CM 09:34:26.91  1079.95   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   802 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8248    CM 09:34:27.37  1079.87   0.00   4          101.740   0.000                               
   803 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7021    CM 09:34:27.60  1079.82   0.00   3          101.740   0.000                               
   804 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0283 20 4808    CM 09:34:28.30  1079.69   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   805 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2071    CM 09:34:28.58  1079.64   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   806 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5099    CM 09:34:28.86  1079.58   0.00   4          101.740   0.000                               
   807 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20 H 05100      CM 09:34:29.74  1079.42   0.00   3          101.740   0.000                               
   808 Dieter                                    1 DV 03043 20 294    CM 09:34:30.98  1079.18   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   809 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9071    CM 09:34:31.38  1079.10   0.00   2          101.740   0.000                               
   810 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5857    CM 09:34:31.45  1079.09   0.00   3          101.740   0.000                               
   811 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 725    CM 09:34:32.15  1078.96   0.00   2          101.740   0.000                               
   812 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 513    CM 09:34:32.16  1078.95   0.00   2          101.740   0.000                               
   813 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9043    CM 09:34:32.50  1078.89   0.00   3          101.740   0.000                               
   814 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10109   CM 09:34:32.51  1078.89   0.00   2          101.740   0.000                               
   815 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 102     CM 09:34:33.76  1078.65   0.00   3          101.740   0.000                               
   816 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5106452      CM 09:34:36.12  1078.20   0.00   2          101.740   0.000                               
   817 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8983    CM 09:34:38.63  1077.73   0.00   2          101.740   0.000                               
   818 Tomasz Koper                              1 PL 021 20 4043     CM 09:34:38.82  1077.69   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   819 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9138     CM 09:34:39.90  1077.48   0.00   3          101.740   0.000                               
   820 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6029    CM 09:34:41.97  1077.09   0.00   4          101.740   0.000                               
   821 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9952    CM 09:34:42.54  1076.98   0.00   3          101.740   0.000                               
   822 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172772      CM 09:34:42.71  1076.95   0.00   3          101.740   0.000                               
   823 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7701    CM 09:34:43.04  1076.89   0.00   2          101.740   0.000                               
   824 A. de Vries                               1 NL 20 1172773      CM 09:34:43.36  1076.83   0.00   2          101.740   0.000                               
   825 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5208    CM 09:34:44.64  1076.59   0.00   3          101.740   0.000                               
   826 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3808    CM 09:34:45.66  1076.39   0.00   2          101.740   0.000                               
   827 TYMEK BIELAK                              1 PL 0344 20 9076    CM 09:34:46.61  1076.21   0.00   3          101.740   0.000                               
   828 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6090    CM 09:34:46.98  1076.14   0.00   4          101.740   0.000                               
   829 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2644    CM 09:34:51.16  1075.35   0.00   3          101.740   0.000                               
   830 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 906          CM 09:34:52.52  1075.10   0.00   2          101.740   0.000                               
   831 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5612    CM 09:34:54.38  1074.74   0.00   3          101.740   0.000                               
   832 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5001964      CM 09:34:55.90  1074.46   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   833 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 4       CM 09:34:56.72  1074.30   0.00   3          101.740   0.000                               
   834 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2259    CM 09:34:57.14  1074.22   0.00   2          101.740   0.000                               
   835 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1568   CM 09:34:57.92  1074.08   0.00   4          101.740   0.000                               
   836 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 935     CM 09:34:58.78  1073.91   0.00   3          101.740   0.000                               
   837 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1727    CM 09:35:00.66  1073.56   0.00   2          101.740   0.000                               
   838 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5676    CM 09:35:01.48  1073.41   0.00   3          101.740   0.000                               
   839 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4201    CM 09:35:02.70  1073.18   0.00   2          101.740   0.000                               
   840 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 333     CM 09:35:06.05  1072.55   0.00   4          101.740   0.000                               
   841 Tadeusz Gierczak 7                        1 PL 0163 20 10624   CM 09:35:06.91  1072.38   0.00   2          101.740   0.000                               
   842 MASTER TEAM II                            1 PL 0442 20 7348    CM 09:35:06.92  1072.38   0.00   2          101.740   0.000                               
   843 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5027    CM 09:35:10.62  1071.69   0.00   3          101.740   0.000                               
   844 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2729     CM 09:35:10.94  1071.63   0.00   2          101.740   0.000                               
   845 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555335      CM 09:35:14.96  1070.87   0.00   2          101.740   0.000                               
   846 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6024    CM 09:35:15.66  1070.74   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   847 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9041    CM 09:35:17.33  1070.43   0.00   3          101.740   0.000                               
   848 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4885    CM 09:35:18.68  1070.18   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   849 Franciszek, Karolina Haręża               1 PL 034 20 3199     CM 09:35:19.15  1070.09   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   850 PACHO                                     1 PL 0450 20 5558    CM 09:35:19.16  1070.09   0.00   4          101.740   0.000                               
   851 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2731     CM 09:35:19.90  1069.95   0.00   3          101.740   0.000                               
   852 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10605   CM 09:35:21.53  1069.64   0.00   3          101.740   0.000                               
   853 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7728    CM 09:35:23.43  1069.29   0.00   3          101.740   0.000                               
   854 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2454    CM 09:35:23.71  1069.24   0.00   4          101.740   0.000                               
   855 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5104    CM 09:35:26.06  1068.80   0.00   2          101.740   0.000                               
   856 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8503    CM 09:35:32.43  1067.61   0.00   2          101.740   0.000                               
   857 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10953   CM 09:35:33.58  1067.40   0.00   3          101.740   0.000                               
   858 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9592    CM 09:35:34.03  1067.31   0.00   2          101.740   0.000                               
   859 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5100    CM 09:35:35.48  1067.04   0.00   5          101.740   0.000                               
   860 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141869      CM 09:35:36.69  1066.82   0.00   3          101.740   0.000                               
   861 BELGICA de Weerd 1                        1 NL 20 1555324      CM 09:35:37.78  1066.62   0.00   2          101.740   0.000                               
   862 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8060    CM 09:35:39.57  1066.28   0.00   2          101.740   0.000                               
   863 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9253    CM 09:35:40.93  1066.03   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   864 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5183    CM 09:35:41.02  1066.01   0.00   3          101.740   0.000                               
   865 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5106    CM 09:35:45.07  1065.26   0.00   3          101.740   0.000                               
   866 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9062    CM 09:35:49.84  1064.38   0.00   2          101.740   0.000                               
   867 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19151     CM 09:35:50.41  1064.27   0.00   2          101.740   0.000                               
   868 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2088    CM 09:36:05.84  1061.42   0.00   2          101.740   0.000                               
   869 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10181   CM 09:36:06.61  1061.28   0.00   3          101.740   0.000                               
   870 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10170   CM 09:36:07.24  1061.17   0.00   4          101.740   0.000                               
   871 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 106    CM 09:36:10.41  1060.58   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   872 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2353    CM 09:36:12.06  1060.28   0.00   2          101.740   0.000                               
   873 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7536    CM 09:36:14.02  1059.92   0.00   4          101.740   0.000                               
   874 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5043    CM 09:36:14.44  1059.84   0.00   2          101.740   0.000                               
   875 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10941   CM 09:36:14.78  1059.78   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   876 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02759   CM 09:36:15.65  1059.62   0.00   2          101.740   0.000                               
   877 Wojciech Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10023   CM 09:36:15.80  1059.59   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   878 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 314    CM 09:36:15.82  1059.59   0.00   4          101.740   0.000                               
   879 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2830    CM 09:36:16.12  1059.54   0.00   3          101.740   0.000                               
   880 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3143    CM 09:36:16.74  1059.42   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   881 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6135    CM 09:36:16.84  1059.40   0.00   2          101.740   0.000                               
   882 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 223     CM 09:36:17.00  1059.37   0.00   3          101.740   0.000                               
   883 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5629    CM 09:36:17.36  1059.31   0.00   4          101.740   0.000                               
   884 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1636    CM 09:36:18.15  1059.16   0.00   4          101.740   0.000                               
   885 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11625   CM 09:36:18.64  1059.07   0.00   2          101.740   0.000                               
   886 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9010    CM 09:36:19.67  1058.88   0.00   3          101.740   0.000                               
   887 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3851    CM 09:36:19.69  1058.88   0.00   4          101.740   0.000                               
   888 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14876     CM 09:36:19.84  1058.85   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   889 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3212    CM 09:36:19.93  1058.84   0.00   3          101.740   0.000                               
   890 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 103    CM 09:36:19.96  1058.83   0.00   2          101.740   0.000                               
   891 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11624   CM 09:36:20.58  1058.72   0.00   3          101.740   0.000                               
   892 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9075    CM 09:36:20.69  1058.70   0.00   4          101.740   0.000                               
   893 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6834    CM 09:36:20.93  1058.65   0.00   2          101.740   0.000                               
   894 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 722     CM 09:36:21.18  1058.61   0.00   3          101.740   0.000                               
   895 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2406    CM 09:36:21.56  1058.54   0.00   3          101.740   0.000                               
   896 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1003    CM 09:36:21.74  1058.51   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   897 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1231    CM 09:36:21.99  1058.46   0.00   2          101.740   0.000                               
   898 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853504     CM 09:36:22.30  1058.40   0.00   2          101.740   0.000                               
   899 COSTA                                     1 PL 023 20 1208     CM 09:36:22.75  1058.32   0.00   4          101.740   0.000                               
   900 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9801    CM 09:36:22.84  1058.30   0.00   3          101.740   0.000                               
   901 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3158    CM 09:36:22.96  1058.28   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   902 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6011    CM 09:36:23.10  1058.26   0.00   5          101.740   0.000                               
   903 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4084    CM 09:36:23.83  1058.12   0.00   4          101.740   0.000                               
   904 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9184    CM 09:36:24.03  1058.09   0.00   3          101.740   0.000                               
   905 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2201    CM 09:36:24.04  1058.08   0.00   2          101.740   0.000                               
   906 PoRaPi                                    1 PL 0280 20 5525    CM 09:36:24.26  1058.04   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   907 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9200    CM 09:36:24.59  1057.98   0.00   5          101.740   0.000                               
   908 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1620    CM 09:36:24.85  1057.94   0.00   4          101.740   0.000                               
   909 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10313   CM 09:36:25.03  1057.90   0.00   2          101.740   0.000                               
   910 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2752   CM 09:36:25.05  1057.90   0.00   2          101.740   0.000                               
   911 Tarasiuk Jerzy 3                          1 PL 0385 20 1102    CM 09:36:25.86  1057.75   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   912 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3181    CM 09:36:26.42  1057.65   0.00   2          101.740   0.000                               
   913 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738046      CM 09:36:26.51  1057.63   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
   914 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172757      CM 09:36:26.68  1057.60   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   915 Baciary                                   1 PL 0238 20 5444    CM 09:36:26.69  1057.60   0.00   3          101.740   0.000                               
   916 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10053   CM 09:36:27.34  1057.48   0.00   4          101.740   0.000                               
   917 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11148   CM 09:36:27.56  1057.44   0.00   4          101.740   0.000                               
   918 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099446      CM 09:36:28.91  1057.19   0.00   2          101.740   0.000                               
   919 Stanisław Rudnik                          1 PL 0315 20 6082    CM 09:36:29.27  1057.13   0.00   2          101.740   0.000                               
   920 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094435      CM 09:36:29.83  1057.03   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   921 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4046    CM 09:36:30.70  1056.87   0.00   3          101.740   0.000                               
   922 Baciary                                   1 PL 0238 20 5438    CM 09:36:30.70  1056.87   0.00   4          101.740   0.000                               
   923 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3856    CM 09:36:32.55  1056.53   0.00   4          101.740   0.000                               
   924 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10319   CM 09:36:33.25  1056.40   0.00   3          101.740   0.000                               
   925 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6184    CM 09:36:33.45  1056.37   0.00   3          101.740   0.000                               
   926 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 725    CM 09:36:36.20  1055.86   0.00   2          101.740   0.000                               
   927 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4121    CM 09:36:37.14  1055.69   0.00   2          101.740   0.000                               
   928 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1234    CM 09:36:37.39  1055.65   0.00   3          101.740   0.000                               
   929 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6805    CM 09:36:37.99  1055.54   0.00   3          101.740   0.000                               
   930 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 669     CM 09:36:38.79  1055.39   0.00   2          101.740   0.000                               
   931 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1054   CM 09:36:38.80  1055.39   0.00   2          101.740   0.000                               
   932 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8451    CM 09:36:39.62  1055.24   0.00   3          101.740   0.000                               
   933 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5065    CM 09:36:40.75  1055.04   0.00   4          101.740   0.000                               
   934 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4283    CM 09:36:41.73  1054.86   0.00   3          101.740   0.000                               
   935 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 176      CM 09:36:42.14  1054.78   0.00   2          101.740   0.000                               
   936 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0452 20 12572   CM 09:36:43.10  1054.61   0.00   3          101.740   0.000                               
   937 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1718    CM 09:36:44.40  1054.37   0.00   2          101.740   0.000                               
   938 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7731    CM 09:36:46.36  1054.02   0.00   4          101.740   0.000                               
   939 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2265    CM 09:36:46.80  1053.94   0.00   3          101.740   0.000                               
   940 kopi                                      1 PL 0412 20 12260   CM 09:36:46.81  1053.94   0.00   2          101.740   0.000                               
   941 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2207    CM 09:36:47.21  1053.86   0.00   4          101.740   0.000                               
   942 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3187    CM 09:36:48.09  1053.70   0.00   2          101.740   0.000                               
   943 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 1051   CM 09:36:48.69  1053.59   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   944 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3835    CM 09:36:50.02  1053.35   0.00   3          101.740   0.000                               
   945 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4153    CM 09:36:50.61  1053.25   0.00   4          101.740   0.000                               
   946 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67866       CM 09:36:51.42  1053.10   0.00   2          101.740   0.000                               
   947 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8251    CM 09:36:51.73  1053.04   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
   948 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2432    CM 09:36:52.05  1052.99   0.00   5          101.740   0.000                               
   949 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5608    CM 09:36:52.99  1052.82   0.00   4          101.740   0.000                               
   950 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5873    CM 09:36:53.02  1052.81   0.00   3          101.740   0.000                               
   951 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1707    CM 09:36:53.76  1052.68   0.00   3          101.740   0.000                               
   952 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8088    CM 09:36:54.99  1052.45   0.00   3          101.740   0.000                               
   953 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 959     CM 09:36:55.77  1052.31   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   954 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 414     CM 09:36:57.03  1052.08   0.00   3          101.740   0.000                               
   955 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5044    CM 09:36:57.29  1052.04   0.00   3          101.740   0.000                               
   956 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9785    CM 09:36:57.61  1051.98   0.00   4          101.740   0.000                               
   957 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 1469    CM 09:36:58.21  1051.87   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   958 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10150   CM 09:36:58.80  1051.76   0.00   3          101.740   0.000                               
   959 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9055    CM 09:36:59.24  1051.68   0.00   2          101.740   0.000                               
   960 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2603    CM 09:37:03.35  1050.94   0.00   2          101.740   0.000                               
   961 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3734    CM 09:37:05.80  1050.50   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   962 Wyczawski B.- Stupak Bracia               1 PL 0289 20 1003    CM 09:37:05.94  1050.47   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   963 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0124 20 2447    CM 09:37:08.05  1050.09   0.00   2          101.740   0.000                               
   964 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6043      CM 09:37:09.74  1049.79   0.00   3          101.740   0.000                               
   965 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3024    CM 09:37:10.52  1049.65   0.00   4          101.740   0.000                               
   966 Zyznawski Jan                             1 PL 0314 20 6774    CM 09:37:12.48  1049.30   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   967 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02760   CM 09:37:14.18  1048.99   0.00   3          101.740   0.000                               
   968 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5873    CM 09:37:15.04  1048.84   0.00   4          101.740   0.000                               
   969 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 659    CM 09:37:17.77  1048.35   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   970 Tyka Stanisław                            1 PL 0451 20 3840    CM 09:37:18.33  1048.25   0.00   2          101.740   0.000                               
   971 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5025      CM 09:37:19.10  1048.11   0.00   4          101.740   0.000                               
   972 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853513     CM 09:37:20.46  1047.86   0.00   3          101.740   0.000                               
   973 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12253   CM 09:37:21.99  1047.59   0.00   2          101.740   0.000                               
   974 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22005     CM 09:37:22.19  1047.55   0.00   3          101.740   0.000                               
   975 WALDI                                     1 PL 0315 20 4963    CM 09:37:22.35  1047.52   0.00   2          101.740   0.000                               
   976 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 738     CM 09:37:23.58  1047.30   0.00   3          101.740   0.000                               
   977 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7062    CM 09:37:24.51  1047.14   0.00   3          101.740   0.000                               
   978 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 4112    CM 09:37:26.30  1046.82   0.00   3          101.740   0.000                               
   979 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4007    CM 09:37:26.59  1046.76   0.00   4          101.740   0.000                               
   980 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 796     CM 09:37:29.60  1046.23   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
   981 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0189 20 3212    CM 09:37:31.20  1045.94   0.00   2          101.740   0.000                               
   982 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3464    CM 09:37:35.16  1045.23   0.00   3          101.740   0.000                               
   983 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2734   CM 09:37:35.92  1045.10   0.00   3          101.740   0.000                               
   984 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 222     CM 09:37:54.87  1041.73   0.00   4          101.740   0.000                               
   985 W& M Rzenno                               1 PL 0315 20 4448    CM 09:37:55.50  1041.61   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
   986 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4818    CM 09:37:56.83  1041.38   0.00   2          101.740   0.000                               
   987 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9008    CM 09:38:02.36  1040.40   0.00   2          101.740   0.000                               
   988 Dudek Tomasz 3                            1 PL 0318 20 3242    CM 09:38:03.01  1040.28   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
   989 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9002    CM 09:38:04.08  1040.10   0.00   3          101.740   0.000                               
   990 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1717    CM 09:38:06.53  1039.66   0.00   3          101.740   0.000                               
   991 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3944    CM 09:38:08.13  1039.38   0.00   5          101.740   0.000                               
   992 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7067    CM 09:38:08.56  1039.30   0.00   4          101.740   0.000                               
   993 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10019   CM 09:38:09.22  1039.19   0.00   4          101.740   0.000                               
   994 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6951    CM 09:38:10.55  1038.95   0.00   3          101.740   0.000                               
   995 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 721     CM 09:38:10.56  1038.95   0.00   4          101.740   0.000                               
   996 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1131   CM 09:38:11.49  1038.79   0.00   4          101.740   0.000                               
   997 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3465    CM 09:38:11.81  1038.73   0.00   4          101.740   0.000                               
   998 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13483   CM 09:38:12.09  1038.68   0.00   5          101.740   0.000                               
   999 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10108   CM 09:38:12.99  1038.52   0.00   4          101.740   0.000                               
  1000 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853501     CM 09:38:13.25  1038.48   0.00   4          101.740   0.000                               
  1001 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512795      CM 09:38:13.36  1038.46   0.00   2          101.740   0.000                               
  1002 DROMADERY                                 1 PL 0210 20 8791    CM 09:38:13.78  1038.38   0.00   2          101.740   0.000                               
  1003 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10199   CM 09:38:13.80  1038.38   0.00   3          101.740   0.000                               
  1004 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 19688   CM 09:38:14.17  1038.31   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1005 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 667     CM 09:38:14.31  1038.29   0.00   3          101.740   0.000                               
  1006 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7061    CM 09:38:14.60  1038.24   0.00   5          101.740   0.000                               
  1007 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 503    CM 09:38:15.98  1038.00   0.00   2          101.740   0.000                               
  1008 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3201    CM 09:38:16.34  1037.93   0.00   2          101.740   0.000                               
  1009 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172766      CM 09:38:16.48  1037.91   0.00   4          101.740   0.000                               
  1010 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2900    CM 09:38:16.82  1037.85   0.00   3          101.740   0.000                               
  1011 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 231     CM 09:38:17.27  1037.77   0.00   4          101.740   0.000                               
  1012 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22023     CM 09:38:17.80  1037.68   0.00   4          101.740   0.000                               
  1013 Lach& Murański                            1 PL 023 20 4231     CM 09:38:18.12  1037.62   0.00   3          101.740   0.000                               
  1014 Kupka Śmiłowski 4                         1 PL 0143 20 2641    CM 09:38:18.77  1037.50   0.00   2          101.740   0.000                               
  1015 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5432    CM 09:38:18.92  1037.48   0.00   2          101.740   0.000                               
  1016 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2073    CM 09:38:19.32  1037.41   0.00   2          101.740   0.000                               
  1017 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9980    CM 09:38:19.62  1037.36   0.00   5          101.740   0.000                               
  1018 Wiktoria Sobczak                          1 PL 0412 20 9062    CM 09:38:19.63  1037.35   0.00   3          101.740   0.000                               
  1019 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9162    CM 09:38:20.31  1037.23   0.00   3          101.740   0.000                               
  1020 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10935   CM 09:38:20.93  1037.13   0.00   2          101.740   0.000                               
  1021 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15689   CM 09:38:21.36  1037.05   0.00   3          101.740   0.000                               
  1022 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9173    CM 09:38:22.05  1036.93   0.00   4          101.740   0.000                               
  1023 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2027    CM 09:38:22.34  1036.88   0.00   3          101.740   0.000                               
  1024 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5438    CM 09:38:22.48  1036.85   0.00   2          101.740   0.000                               
  1025 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1489    CM 09:38:22.49  1036.85   0.00   3          101.740   0.000                               
  1026 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2832    CM 09:38:23.53  1036.67   0.00   4          101.740   0.000                               
  1027 Dudek Tomasz 3                            1 PL 0318 20 3265    CM 09:38:24.49  1036.50   0.00   2          101.740   0.000                               
  1028 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4519     CM 09:38:25.13  1036.39   0.00   3          101.740   0.000                               
  1029 Andrzej Janowiec                          1 PL 0235 20 5477    CM 09:38:25.61  1036.30   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1030 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9021    CM 09:38:25.63  1036.30   0.00   3          101.740   0.000                               
  1031 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 621     CM 09:38:25.73  1036.28   0.00   3          101.740   0.000                               
  1032 JANIA                                     1 PL 0449 20 202     CM 09:38:26.40  1036.16   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1033 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12716   CM 09:38:27.19  1036.03   0.00   2          101.740   0.000                               
  1034 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8018    CM 09:38:27.46  1035.98   0.00   3          101.740   0.000                               
  1035 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 488    CM 09:38:27.85  1035.91   0.00   3          101.740   0.000                               
  1036 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5527    CM 09:38:28.04  1035.88   0.00   4          101.740   0.000                               
  1037 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3886    CM 09:38:29.21  1035.67   0.00   3          101.740   0.000                               
  1038 Mariusz Babiński                          1 PL 021 20 3851     CM 09:38:29.49  1035.62   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
  1039 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092265      CM 09:38:32.83  1035.04   0.00   3          101.740   0.000                               
  1040 Zając Marek Wiktoria 2                    1 PL 0370 20 9148    CM 09:38:33.74  1034.88   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1041 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10031   CM 09:38:34.09  1034.82   0.00   5          101.740   0.000                               
  1042 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9647    CM 09:38:34.17  1034.80   0.00   3          101.740   0.000                               
  1043 A. de Vries                               1 NL 20 1160560      CM 09:38:34.43  1034.76   0.00   3          101.740   0.000                               
  1044 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 465    CM 09:38:34.85  1034.68   0.00   2          101.740   0.000                               
  1045 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3468    CM 09:38:35.21  1034.62   0.00   5          101.740   0.000                               
  1046 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099454      CM 09:38:35.34  1034.60   0.00   3          101.740   0.000                               
  1047 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5071    CM 09:38:36.81  1034.34   0.00   2          101.740   0.000                               
  1048 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1649    CM 09:38:37.11  1034.29   0.00   4          101.740   0.000                               
  1049 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 472     CM 09:38:37.44  1034.23   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1050 Bróg Zbigniew 2                           1 PL 0231 20 9640    CM 09:38:37.90  1034.15   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1051 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19159     CM 09:38:39.49  1033.87   0.00   3          101.740   0.000                               
  1052 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5134    CM 09:38:40.35  1033.72   0.00   4          101.740   0.000                               
  1053 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2713    CM 09:38:40.90  1033.63   0.00   2          101.740   0.000                               
  1054 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7579    CM 09:38:41.40  1033.54   0.00   5          101.740   0.000                               
  1055 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6536    CM 09:38:41.78  1033.47   0.00   3          101.740   0.000                               
  1056 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645223      CM 09:38:42.84  1033.29   0.00   4          101.740   0.000                               
  1057 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4110    CM 09:38:42.93  1033.27   0.00   2          101.740   0.000                               
  1058 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2563    CM 09:38:43.03  1033.26   0.00   3          101.740   0.000                               
  1059 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9580    CM 09:38:43.31  1033.21   0.00   3          101.740   0.000                               
  1060 Dyrek Oskar                               1 PL 0231 20 7605    CM 09:38:43.60  1033.16   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1061 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2611    CM 09:38:44.81  1032.95   0.00   3          101.740   0.000                               
  1062 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6886    CM 09:38:44.83  1032.94   0.00   4          101.740   0.000                               
  1063 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 365     CM 09:38:45.04  1032.90   0.00   3          101.740   0.000                               
  1064 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10656   CM 09:38:45.47  1032.83   0.00   3          101.740   0.000                               
  1065 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 650    CM 09:38:47.55  1032.47   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1066 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738045      CM 09:38:49.11  1032.20   0.00   2          101.740   0.000                               
  1067 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1722    CM 09:38:49.26  1032.17   0.00   4          101.740   0.000                               
  1068 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2251     CM 09:38:51.84  1031.72   0.00   3          101.740   0.000                               
  1069 Franciszek, Karolina Haręża               1 PL 034 20 3194     CM 09:38:52.88  1031.54   0.00   2          101.740   0.000                               
  1070 Wojciech Wręczycki                        1 PL 046 20 18920    CM 09:38:53.72  1031.39   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000                               
  1071 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67833       CM 09:38:55.01  1031.17   0.00   3          101.740   0.000                               
  1072 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5853    CM 09:38:57.03  1030.82   0.00   3          101.740   0.000                               
  1073 Dieter                                    1 DV 03043 20 295    CM 09:38:58.25  1030.61   0.00   2          101.740   0.000                               
  1074 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 3025    CM 09:38:59.88  1030.32   0.00   2          101.740   0.000                               
  1075 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323706      CM 09:39:00.79  1030.17   0.00   4          101.740   0.000                               
  1076 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1994    CM 09:39:02.30  1029.90   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1077 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5091    CM 09:39:03.26  1029.74   0.00   2          101.740   0.000                               
  1078 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 795     CM 09:39:04.40  1029.54   0.00   2          101.740   0.000                               
  1079 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10323   CM 09:39:04.73  1029.48   0.00   4          101.740   0.000                               
  1080 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092256      CM 09:39:04.90  1029.45   0.00   4          101.740   0.000                               
  1081 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 754    CM 09:39:05.46  1029.36   0.00   4          101.740   0.000                               
  1082 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3729    CM 09:39:06.32  1029.21   0.00   2          101.740   0.000                               
  1083 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8485    CM 09:39:06.50  1029.18   0.00   4          101.740   0.000                               
  1084 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2607    CM 09:39:07.58  1028.99   0.00   4          101.740   0.000                               
  1085 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10668   CM 09:39:08.63  1028.81   0.00   3          101.740   0.000                               
  1086 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9159    CM 09:39:08.78  1028.78   0.00   3          101.740   0.000                               
  1087 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1002    CM 09:39:09.47  1028.66   0.00   4          101.740   0.000                               
  1088 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092253      CM 09:39:09.64  1028.63   0.00   5          101.740   0.000                               
  1089 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1081   CM 09:39:09.82  1028.60   0.00   3          101.740   0.000                               
  1090 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4806    CM 09:39:10.21  1028.54   0.00   3          101.740   0.000                               
  1091 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4354     CM 09:39:11.86  1028.25   0.00   3          101.740   0.000                               
  1092 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 1170    CM 09:39:11.95  1028.23   0.00   3          101.740   0.000                               
  1093 Lach& Murański                            1 PL 023 20 3541     CM 09:39:12.15  1028.20   0.00   4          101.740   0.000                               
  1094 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2902     CM 09:39:13.95  1027.89   0.00   2          101.740   0.000                               
  1095 Knap Piotr                                1 AU 20 912          CM 09:39:14.47  1027.80   0.00   2          101.740   0.000                               
  1096 NIŻNIK SOLO                               1 PL 0235 20 305     CM 09:39:14.61  1027.78   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1097 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1433    CM 09:39:15.03  1027.70   0.00   2          101.740   0.000                               
  1098 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13525   CM 09:39:16.15  1027.51   0.00   3          101.740   0.000                               
  1099 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 195    CM 09:39:16.32  1027.48   0.00   3          101.740   0.000                               
  1100 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15743   CM 09:39:16.69  1027.42   0.00   4          101.740   0.000                               
  1101 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10700    CM 09:39:17.28  1027.32   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1102 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14877     CM 09:39:17.40  1027.29   0.00   2          101.740   0.000                               
  1103 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8047    CM 09:39:18.44  1027.12   0.00   2          101.740   0.000                               
  1104 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 313    CM 09:39:18.60  1027.09   0.00   4          101.740   0.000                               
  1105 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 3050    CM 09:39:19.62  1026.91   0.00   3          101.740   0.000                               
  1106 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10177   CM 09:39:20.64  1026.74   0.00   4          101.740   0.000                               
  1107 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4402     CM 09:39:20.81  1026.71   0.00   2          101.740   0.000                               
  1108 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3823    CM 09:39:22.85  1026.36   0.00   4          101.740   0.000                               
  1109 COSTA                                     1 PL 023 20 1211     CM 09:39:23.67  1026.21   0.00   5          101.740   0.000                               
  1110 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2038    CM 09:39:23.84  1026.19   0.00   3          101.740   0.000                               
  1111 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1990     CM 09:39:25.20  1025.95   0.00   2          101.740   0.000                               
  1112 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 12586   CM 09:39:25.43  1025.91   0.00   4          101.740   0.000                               
  1113 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6109      CM 09:39:29.50  1025.21   0.00   4          101.740   0.000                               
  1114 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 414    CM 09:39:30.57  1025.03   0.00   4          101.740   0.000                               
  1115 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05005       CM 09:39:33.77  1024.48   0.00   4          101.740   0.000                               
  1116 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 71     CM 09:39:34.95  1024.28   0.00   2          101.740   0.000                               
  1117 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0283 20 4860    CM 09:39:36.91  1023.94   0.00   3          101.740   0.000                               
  1118 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10144   CM 09:39:38.29  1023.70   0.00   4          101.740   0.000                               
  1119 KRAKBAU M-J                               1 PL 0203 20 2537    CM 09:39:40.19  1023.38   0.00   5          101.740   0.000                               
  1120 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3407    CM 09:39:42.23  1023.03   0.00   4          101.740   0.000                               
  1121 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9808    CM 09:39:42.72  1022.95   0.00   5          101.740   0.000                               
  1122 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1988     CM 09:39:43.57  1022.80   0.00   3          101.740   0.000                               
  1123 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8187    CM 09:39:44.34  1022.67   0.00   2          101.740   0.000                               
  1124 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19537   CM 09:39:46.96  1022.22   0.00   2          101.740   0.000                               
  1125 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 774     CM 09:39:48.07  1022.03   0.00   2          101.740   0.000                               
  1126 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6841    CM 09:39:48.99  1021.88   0.00   5          101.740   0.000                               
  1127 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2072    CM 09:39:49.09  1021.86   0.00   3          101.740   0.000                               
  1128 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 52286       CM 09:39:49.32  1021.82   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1129 137.00                                    1 PL 053 20 6432     CM 09:39:49.79  1021.74   0.00   2          101.740   0.000                               
  1130 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8241    CM 09:39:50.09  1021.69   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1131 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6026    CM 09:39:50.53  1021.61   0.00   2          101.740   0.000                               
  1132 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3211    CM 09:39:51.96  1021.37   0.00   3          101.740   0.000                               
  1133 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5550    CM 09:39:52.10  1021.35   0.00   2          101.740   0.000                               
  1134 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 315     CM 09:39:52.31  1021.31   0.00   4          101.740   0.000                               
  1135 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2256    CM 09:39:52.32  1021.31   0.00   3          101.740   0.000                               
  1136 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4485    CM 09:39:53.58  1021.09   0.00   3          101.740   0.000                               
  1137 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5187    CM 09:39:54.17  1020.99   0.00   4          101.740   0.000                               
  1138 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67816       CM 09:39:54.58  1020.92   0.00   4          101.740   0.000                               
  1139 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2853     CM 09:40:02.04  1019.65   0.00   3          101.740   0.000                               
  1140 KRIS                                      1 PL 0447 20 5693    CM 09:40:06.27  1018.94   0.00   3          101.740   0.000                               
  1141 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6084    CM 09:40:14.50  1017.54   0.00   2          101.740   0.000                               
  1142 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2741   CM 09:40:14.80  1017.49   0.00   4          101.740   0.000                               
  1143 KROPEK 2                                  1 PL 0237 20 14778   CM 09:40:15.55  1017.36   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1144 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2612    CM 09:40:15.83  1017.32   0.00   3          101.740   0.000                               
  1145 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 1997    CM 09:40:19.08  1016.77   0.00   2          101.740   0.000                               
  1146 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 01648 20 414    CM 09:40:19.74  1016.66   0.00   3          101.740   0.000                               
  1147 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13029   CM 09:40:20.68  1016.50   0.00   3          101.740   0.000                               
  1148 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3315    CM 09:40:20.94  1016.45   0.00   2          101.740   0.000                               
  1149 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9132     CM 09:40:21.86  1016.30   0.00   4          101.740   0.000                               
  1150 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2644    CM 09:40:23.06  1016.10   0.00   3          101.740   0.000                               
  1151 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 199    CM 09:40:23.08  1016.09   0.00   4          101.740   0.000                               
  1152 TYMEK BIELAK                              1 PL 0439 20 3451    CM 09:40:23.85  1015.96   0.00   4          101.740   0.000                               
  1153 DROMADERY                                 1 PL 0385 20 2093    CM 09:40:24.61  1015.83   0.00   5          101.740   0.000                               
  1154 JAROS 3                                   1 PL 0234 20 5856    CM 09:40:24.88  1015.79   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1155 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7538    CM 09:40:25.95  1015.61   0.00   3          101.740   0.000                               
  1156 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1607    CM 09:40:28.61  1015.16   0.00   5          101.740   0.000                               
  1157 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5017295      CM 09:40:29.01  1015.09   0.00   3          101.740   0.000                               
  1158 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 339     CM 09:40:30.73  1014.80   0.00   2          101.740   0.000                               
  1159 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11138   CM 09:40:30.95  1014.77   0.00   2          101.740   0.000                               
  1160 teutoburgerwaldtaubenrennen.de GRONE      1 DV 08510 20 151    CM 09:40:31.55  1014.67   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1161 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02702   CM 09:40:31.89  1014.61   0.00   2          101.740   0.000                               
  1162 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13513   CM 09:40:32.17  1014.56   0.00   2          101.740   0.000                               
  1163 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7103    CM 09:40:32.67  1014.48   0.00   3          101.740   0.000                               
  1164 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 9        CM 09:40:34.88  1014.11   0.00   4          101.740   0.000                               
  1165 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9067    CM 09:40:36.00  1013.92   0.00   3          101.740   0.000                               
  1166 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637051      CM 09:40:36.30  1013.87   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1167 NESTOR 2                                  1 PL 0294 20 12287   CM 09:40:36.54  1013.83   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1168 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4411     CM 09:40:37.46  1013.67   0.00   3          101.740   0.000                               
  1169 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 17523   CM 09:40:39.81  1013.28   0.00   2          101.740   0.000                               
  1170 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3495    CM 09:40:40.05  1013.24   0.00   2          101.740   0.000                               
  1171 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9011    CM 09:40:41.03  1013.07   0.00   4          101.740   0.000                               
  1172 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1232    CM 09:40:41.20  1013.04   0.00   3          101.740   0.000                               
  1173 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9010    CM 09:40:42.15  1012.89   0.00   5          101.740   0.000                               
  1174 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738067      CM 09:40:42.44  1012.84   0.00   3          101.740   0.000                               
  1175 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9126    CM 09:40:43.29  1012.69   0.00   2          101.740   0.000                               
  1176 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6012    CM 09:40:45.20  1012.37   0.00   3          101.740   0.000                               
  1177 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9031    CM 09:40:46.76  1012.11   0.00   4          101.740   0.000                               
  1178 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4824    CM 09:40:47.30  1012.02   0.00   2          101.740   0.000                               
  1179 XXL                                       1 PL 042 20 19189    CM 09:40:48.00  1011.91   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1180 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4282    CM 09:40:48.14  1011.88   0.00   4          101.740   0.000                               
  1181 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10051   CM 09:40:48.35  1011.85   0.00   5          101.740   0.000                               
  1182 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2079    CM 09:40:48.73  1011.78   0.00   4          101.740   0.000                               
  1183 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10200   CM 09:40:49.03  1011.73   0.00   4          101.740   0.000                               
  1184 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2228    CM 09:40:49.61  1011.64   0.00   5          101.740   0.000                               
  1185 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6188   CM 09:40:49.95  1011.58   0.00   5          101.740   0.000                               
  1186 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9928    CM 09:40:49.95  1011.58   0.00   2          101.740   0.000                               
  1187 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13243   CM 09:40:50.73  1011.45   0.00   4          101.740   0.000                               
  1188 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3199    CM 09:40:51.53  1011.32   0.00   3          101.740   0.000                               
  1189 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9013    CM 09:40:52.66  1011.13   0.00   4          101.740   0.000                               
  1190 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1215    CM 09:40:53.00  1011.07   0.00   4          101.740   0.000                               
  1191 Warchał Piotr i Paweł                     1 PL 0318 20 3711    CM 09:40:53.59  1010.97   0.00   2          101.740   0.000                               
  1192 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8241    CM 09:40:53.60  1010.97   0.00   2          101.740   0.000                               
  1193 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 13482   CM 09:40:54.12  1010.88   0.00   2          101.740   0.000                               
  1194 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 897     CM 09:40:54.54  1010.81   0.00   4          101.740   0.000                               
  1195 Wim en Sven van Houten                    1 NL 20 1321226      CM 09:40:54.76  1010.78   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1196 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13213   CM 09:40:54.91  1010.75   0.00   3          101.740   0.000                               
  1197 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 368     CM 09:40:55.03  1010.73   0.00   5          101.740   0.000                               
  1198 Alexander en Ety Verhoeff 3               1 NL 20 1738055      CM 09:40:55.19  1010.70   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1199 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10318   CM 09:40:55.89  1010.59   0.00   4          101.740   0.000                               
  1200 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9027    CM 09:40:56.87  1010.42   0.00   4          101.740   0.000                               
  1201 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1663    CM 09:40:57.09  1010.39   0.00   3          101.740   0.000                               
  1202 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11320   CM 09:40:57.83  1010.26   0.00   3          101.740   0.000                               
  1203 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5059584      CM 09:40:58.71  1010.12   0.00   4          101.740   0.000                               
  1204 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738065      CM 09:41:01.29  1009.69   0.00   2          101.740   0.000                               
  1205 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3487    CM 09:41:01.30  1009.68   0.00   5          101.740   0.000                               
  1206 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9783    CM 09:41:01.41  1009.67   0.00   2          101.740   0.000                               
  1207 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 270    CM 09:41:01.59  1009.64   0.00   3          101.740   0.000                               
  1208 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13263   CM 09:41:03.38  1009.34   0.00   5          101.740   0.000                               
  1209 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7019    CM 09:41:04.08  1009.22   0.00   3          101.740   0.000                               
  1210 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2202    CM 09:41:04.76  1009.11   0.00   3          101.740   0.000                               
  1211 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 760    CM 09:41:04.91  1009.08   0.00   3          101.740   0.000                               
  1212 SilverBoy                                 1 PL 0314 20 1904    CM 09:41:04.92  1009.08   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1213 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4813    CM 09:41:06.46  1008.83   0.00   4          101.740   0.000                               
  1214 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 304     CM 09:41:07.17  1008.71   0.00   3          101.740   0.000                               
  1215 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 1031827      CM 09:41:08.89  1008.42   0.00   2          101.740   0.000                               
  1216 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10306   CM 09:41:09.66  1008.29   0.00   4          101.740   0.000                               
  1217 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9170    CM 09:41:10.94  1008.08   0.00   4          101.740   0.000                               
  1218 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 413     CM 09:41:13.55  1007.65   0.00   4          101.740   0.000                               
  1219 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3402    CM 09:41:14.09  1007.56   0.00   3          101.740   0.000                               
  1220 Biłos Piotr 2                             1 PL 0315 20 1167    CM 09:41:15.22  1007.37   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1221 Team Steineker- Brueck                    1 DV 02117 20 97     CM 09:41:15.54  1007.32   0.00   2          101.740   0.000                               
  1222 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4365     CM 09:41:16.13  1007.22   0.00   4          101.740   0.000                               
  1223 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2032    CM 09:41:16.28  1007.20   0.00   3          101.740   0.000                               
  1224 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3817    CM 09:41:16.89  1007.09   0.00   3          101.740   0.000                               
  1225 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5448    CM 09:41:17.15  1007.05   0.00   3          101.740   0.000                               
  1226 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9453    CM 09:41:17.63  1006.97   0.00   4          101.740   0.000                               
  1227 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3226    CM 09:41:17.78  1006.95   0.00   4          101.740   0.000                               
  1228 Dyrek Artur                               1 PL 0231 20 7645    CM 09:41:18.02  1006.91   0.00   3          101.740   0.000                               
  1229 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 417    CM 09:41:19.12  1006.73   0.00   3          101.740   0.000                               
  1230 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2264    CM 09:41:19.24  1006.71   0.00   4          101.740   0.000                               
  1231 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3210    CM 09:41:19.25  1006.70   0.00   4          101.740   0.000                               
  1232 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19540   CM 09:41:19.71  1006.63   0.00   3          101.740   0.000                               
  1233 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 337     CM 09:41:21.21  1006.38   0.00   4          101.740   0.000                               
  1234 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2645   CM 09:41:21.93  1006.26   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1235 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8060    CM 09:41:22.27  1006.20   0.00   4          101.740   0.000                               
  1236 MAJA                                      1 PL 0450 20 5598    CM 09:41:23.25  1006.04   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1237 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3470    CM 09:41:23.35  1006.03   0.00   4          101.740   0.000                               
  1238 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 7346    CM 09:41:23.75  1005.96   0.00   4          101.740   0.000                               
  1239 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5085      CM 09:41:24.10  1005.90   0.00   5          101.740   0.000                               
  1240 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7526    CM 09:41:24.64  1005.81   0.00   2          101.740   0.000                               
  1241 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4020    CM 09:41:24.92  1005.77   0.00   3          101.740   0.000                               
  1242 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 291    CM 09:41:25.62  1005.65   0.00   2          101.740   0.000                               
  1243 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4802     CM 09:41:29.39  1005.03   0.00   2          101.740   0.000                               
  1244 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02704   CM 09:41:29.41  1005.02   0.00   2          101.740   0.000                               
  1245 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2804    CM 09:41:30.03  1004.92   0.00   4          101.740   0.000                               
  1246 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5601    CM 09:41:30.69  1004.81   0.00   5          101.740   0.000                               
  1247 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 214     CM 09:41:31.18  1004.73   0.00   4          101.740   0.000                               
  1248 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 13538   CM 09:41:31.52  1004.68   0.00   4          101.740   0.000                               
  1249 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 771     CM 09:41:32.99  1004.43   0.00   5          101.740   0.000                               
  1250 DOLSK TEAM                                1 PL 0189 20 3401    CM 09:41:35.31  1004.05   0.00   3          101.740   0.000                               
  1251 Wojciech Wręczycki                        1 PL 046 20 18820    CM 09:41:35.66  1003.99   0.00   4          101.740   0.000                               
  1252 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0103 20 150     CM 09:41:36.78  1003.81   0.00   3          101.740   0.000                               
  1253 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10104   CM 09:41:37.89  1003.63   0.00   5          101.740   0.000                               
  1254 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4210    CM 09:41:38.92  1003.46   0.00   5          101.740   0.000                               
  1255 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5679    CM 09:41:41.29  1003.07   0.00   4          101.740   0.000                               
  1256 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2360    CM 09:41:41.71  1003.00   0.00   4          101.740   0.000                               
  1257 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9165    CM 09:41:42.46  1002.87   0.00   5          101.740   0.000                               
  1258 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3192    CM 09:41:42.91  1002.80   0.00   4          101.740   0.000                               
  1259 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9022    CM 09:41:43.98  1002.63   0.00   5          101.740   0.000                               
  1260 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1015    CM 09:41:44.75  1002.50   0.00   2          101.740   0.000                               
  1261 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4041    CM 09:41:44.87  1002.48   0.00   4          101.740   0.000                               
  1262 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5034    CM 09:41:44.96  1002.46   0.00   3          101.740   0.000                               
  1263 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10696    CM 09:41:46.49  1002.21   0.00   2          101.740   0.000                               
  1264 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2090    CM 09:41:48.22  1001.93   0.00   3          101.740   0.000                               
  1265 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2601    CM 09:41:52.47  1001.23   0.00   5          101.740   0.000                               
  1266 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5849    CM 09:41:54.54  1000.89   0.00   4          101.740   0.000                               
  1267 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3393     CM 09:41:55.12  1000.80   0.00   2          101.740   0.000                               
  1268 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094348      CM 09:41:56.09  1000.64   0.00   2          101.740   0.000                               
  1269 Banek Robert                              1 PL 0484 20 1975    CM 09:41:59.11  1000.15   0.00   2          101.740   0.000                               
  1270 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17489   CM 09:42:03.44   999.44   0.00   2          101.740   0.000                               
  1271 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2240    CM 09:42:17.14   997.21   0.00   3          101.740   0.000                               
  1272 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 276    CM 09:42:23.18   996.23   0.00   4          101.740   0.000                               
  1273 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092252      CM 09:42:34.32   994.42   0.00   4          101.740   0.000                               
  1274 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 107    CM 09:42:36.83   994.02   0.00   2          101.740   0.000                               
  1275 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9912    CM 09:42:49.89   991.91   0.00   3          101.740   0.000                               
  1276 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 692    CM 09:42:51.11   991.72   0.00   2          101.740   0.000                               
  1277 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2085    CM 09:43:04.24   989.61   0.00   4          101.740   0.000                               
  1278 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2089    CM 09:43:04.40   989.59   0.00   3          101.740   0.000                               
  1279 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 753     CM 09:43:06.34   989.28   0.00   4          101.740   0.000                               
  1280 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9001    CM 09:43:06.72   989.22   0.00   4          101.740   0.000                               
  1281 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738041      CM 09:43:07.68   989.06   0.00   3          101.740   0.000                               
  1282 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2639    CM 09:43:13.53   988.13   0.00   3          101.740   0.000                               
  1283 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4840    CM 09:43:14.18   988.02   0.00   3          101.740   0.000                               
  1284 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738053      CM 09:43:14.33   988.00   0.00   4          101.740   0.000                               
  1285 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 363     CM 09:43:16.25   987.69   0.00   4          101.740   0.000                               
  1286 Andrzej Zych SOLO                         1 PL 0244 20 02706   CM 09:43:17.08   987.56   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1287 Kornaś Leszek 2                           1 PL 0314 20 7555    CM 09:43:18.64   987.31   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1288 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4827    CM 09:43:18.74   987.30   0.00   5          101.740   0.000                               
  1289 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4124    CM 09:43:18.85   987.28   0.00   3          101.740   0.000                               
  1290 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4802    CM 09:43:19.66   987.15   0.00   2          101.740   0.000                               
  1291 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14756   CM 09:43:19.67   987.15   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
  1292 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5918    CM 09:43:20.35   987.04   0.00   2          101.740   0.000                               
  1293 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4822    CM 09:43:20.79   986.97   0.00   2          101.740   0.000                               
  1294 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6040    CM 09:43:21.53   986.85   0.00   3          101.740   0.000                               
  1295 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2023    CM 09:43:22.33   986.73   0.00   4          101.740   0.000                               
  1296 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1424    CM 09:43:24.31   986.41   0.00   2          101.740   0.000                               
  1297 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9933    CM 09:43:27.72   985.87   0.00   3          101.740   0.000                               
  1298 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 448    CM 09:43:28.11   985.81   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000                               
  1299 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7247    CM 09:43:29.44   985.60   0.00   3          101.740   0.000                               
  1300 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5064    CM 09:43:30.08   985.50   0.00   5          101.740   0.000                               
  1301 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4807     CM 09:43:30.93   985.36   0.00   3          101.740   0.000                               
  1302 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1725    CM 09:43:33.41   984.97   0.00   4          101.740   0.000                               
  1303 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1411    CM 09:43:36.84   984.42   0.00   3          101.740   0.000                               
  1304 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2931    CM 09:43:40.53   983.84   0.00   3          101.740   0.000                               
  1305 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738049      CM 09:43:43.51   983.37   0.00   4          101.740   0.000                               
  1306 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 4813    CM 09:43:43.79   983.32   0.00   4          101.740   0.000                               
  1307 PawełSocała                               1 PL 017 20 3316     CM 09:43:46.64   982.87   0.00   5          101.740   0.000                               
  1308 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 75     CM 09:43:46.76   982.86   0.00   3          101.740   0.000                               
  1309 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2568   CM 09:43:47.26   982.78   0.00   3          101.740   0.000                               
  1310 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13462   CM 09:43:49.56   982.41   0.00   3          101.740   0.000                               
  1311 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4005    CM 09:43:51.36   982.13   0.00   3          101.740   0.000                               
  1312 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1512798      CM 09:43:51.45   982.12   0.00   3          101.740   0.000                               
  1313 JAROS 3                                   1 PL 0234 20 5813    CM 09:43:52.02   982.03   0.00   2          101.740   0.000                               
  1314 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4408    CM 09:43:53.42   981.81   0.00   3          101.740   0.000                               
  1315 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 451    CM 09:43:53.54   981.79   0.00   3          101.740   0.000                               
  1316 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2886     CM 09:43:53.71   981.76   0.00   5          101.740   0.000                               
  1317 Banek Robert                              1 PL 0484 20 1957    CM 09:43:54.33   981.66   0.00   3          101.740   0.000                               
  1318 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 317    CM 09:43:54.51   981.63   0.00   3          101.740   0.000                               
  1319 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02753   CM 09:43:54.62   981.62   0.00   3          101.740   0.000                               
  1320 Wiktoria Sobczak                          1 PL 0412 20 9014    CM 09:43:55.51   981.48   0.00   4          101.740   0.000                               
  1321 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7015    CM 09:43:56.16   981.37   0.00   4          101.740   0.000                               
  1322 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3213    CM 09:43:56.61   981.30   0.00   3          101.740   0.000                               
  1323 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 455     CM 09:43:56.81   981.27   0.00   2          101.740   0.000                               
  1324 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6440   CM 09:43:57.25   981.20   0.00   4          101.740   0.000                               
  1325 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5109    CM 09:43:57.75   981.12   0.00   4          101.740   0.000                               
  1326 Lach Team                                 1 PL 023 20 1212     CM 09:43:57.97   981.09   0.00   2          101.740   0.000                               
  1327 HANYS                                     1 PL 0137 20 4293    CM 09:43:58.37   981.03   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1328 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6098    CM 09:43:58.58   980.99   0.00   5          101.740   0.000                               
  1329 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512794      CM 09:43:59.00   980.93   0.00   3          101.740   0.000                               
  1330 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 110     CM 09:43:59.22   980.89   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1331 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13050   CM 09:44:00.33   980.72   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1332 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 2708    CM 09:44:00.63   980.67   0.00   3          101.740   0.000                               
  1333 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2616    CM 09:44:00.75   980.65   0.00   4          101.740   0.000                               
  1334 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 370     CM 09:44:01.43   980.55   0.00   5          101.740   0.000                               
  1335 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8050    CM 09:44:01.54   980.53   0.00   3          101.740   0.000                               
  1336 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0471 20 620     CM 09:44:03.57   980.21   0.00   2          101.740   0.000                               
  1337 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10672   CM 09:44:04.83   980.01   0.00   4          101.740   0.000                               
  1338 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17618   CM 09:44:05.78   979.86   0.00   3          101.740   0.000                               
  1339 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3455    CM 09:44:06.64   979.73   0.00   3          101.740   0.000                               
  1340 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7524    CM 09:44:06.83   979.70   0.00   3          101.740   0.000                               
  1341 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 808    CM 09:44:07.39   979.61   0.00   3          101.740   0.000                               
  1342 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 3968    CM 09:44:07.75   979.55   0.00   4          101.740   0.000                               
  1343 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4817    CM 09:44:07.95   979.52   0.00   3          101.740   0.000                               
  1344 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12712   CM 09:44:08.19   979.48   0.00   3          101.740   0.000                               
  1345 MICHNA RACING TEAM                        1 PL 0331 20 1204    CM 09:44:08.20   979.48   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1346 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1651    CM 09:44:09.50   979.28   0.00   4          101.740   0.000                               
  1347 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 74     CM 09:44:09.84   979.23   0.00   4          101.740   0.000                               
  1348 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3827    CM 09:44:10.70   979.09   0.00   2          101.740   0.000                               
  1349 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7527    CM 09:44:11.51   978.96   0.00   4          101.740   0.000                               
  1350 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7068    CM 09:44:11.60   978.95   0.00   4          101.740   0.000                               
  1351 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5849    CM 09:44:12.79   978.76   0.00   4          101.740   0.000                               
  1352 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6514    CM 09:44:13.13   978.71   0.00   4          101.740   0.000                               
  1353 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9251    CM 09:44:13.48   978.66   0.00   2          101.740   0.000                               
  1354 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8024    CM 09:44:13.98   978.58   0.00   3          101.740   0.000                               
  1355 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 16203   CM 09:44:14.80   978.45   0.00   4          101.740   0.000                               
  1356 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9003    CM 09:44:14.81   978.45   0.00   3          101.740   0.000                               
  1357 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2742   CM 09:44:15.48   978.34   0.00   2          101.740   0.000                               
  1358 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11626   CM 09:44:16.77   978.14   0.00   4          101.740   0.000                               
  1359 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2070    CM 09:44:16.92   978.12   0.00   5          101.740   0.000                               
  1360 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4826    CM 09:44:17.08   978.09   0.00   3          101.740   0.000                               
  1361 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3220    CM 09:44:17.40   978.04   0.00   3          101.740   0.000                               
  1362 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11333   CM 09:44:17.64   978.01   0.00   4          101.740   0.000                               
  1363 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 518     CM 09:44:22.15   977.30   0.00   3          101.740   0.000                               
  1364 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0388 20 5054    CM 09:44:22.16   977.30   0.00   3          101.740   0.000                               
  1365 Stanisław i Krzyś Sroka                   1 PL 0235 20 4214    CM 09:44:22.93   977.18   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1366 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6185    CM 09:44:23.17   977.14   0.00   4          101.740   0.000                               
  1367 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1246   CM 09:44:23.27   977.13   0.00   5          101.740   0.000                               
  1368 Stanisław i Krzyś Sroka                   1 PL 0235 20 4215    CM 09:44:23.57   977.08   0.00   2          101.740   0.000                               
  1369 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 598     CM 09:44:23.86   977.03   0.00   4          101.740   0.000                               
  1370 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2226    CM 09:44:24.70   976.90   0.00   4          101.740   0.000                               
  1371 Team Franken                              1 DV 03609 20 1520   CM 09:44:25.81   976.73   0.00   2          101.740   0.000                               
  1372 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1016    CM 09:44:26.89   976.56   0.00   5          101.740   0.000                               
  1373 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5825    CM 09:44:27.75   976.43   0.00   4          101.740   0.000                               
  1374 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5040    CM 09:44:27.76   976.43   0.00   4          101.740   0.000                               
  1375 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2706     CM 09:44:29.09   976.22   0.00   4          101.740   0.000                               
  1376 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5113    CM 09:44:31.06   975.91   0.00   5          101.740   0.000                               
  1377 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8646    CM 09:44:31.54   975.84   0.00   5          101.740   0.000                               
  1378 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8272    CM 09:44:34.12   975.44   0.00   3          101.740   0.000                               
  1379 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8126    CM 09:44:37.99   974.83   0.00   2          101.740   0.000                               
  1380 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 103     CM 09:44:38.38   974.77   0.00   2          101.740   0.000                               
  1381 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 420     CM 09:44:38.90   974.69   0.00   3          101.740   0.000                               
  1382 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2252     CM 09:44:39.52   974.60   0.00   5          101.740   0.000                               
  1383 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4475    CM 09:44:40.32   974.47   0.00   4          101.740   0.000                               
  1384 137.00                                    1 PL 053 20 6434     CM 09:44:40.58   974.43   0.00   3          101.740   0.000                               
  1385 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02705   CM 09:44:41.77   974.25   0.00   3          101.740   0.000                               
  1386 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 668     CM 09:44:41.98   974.22   0.00   4          101.740   0.000                               
  1387 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1001    CM 09:44:45.45   973.68   0.00   3          101.740   0.000                               
  1388 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2203    CM 09:44:45.93   973.60   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1389 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8019    CM 09:44:47.19   973.41   0.00   4          101.740   0.000                               
  1390 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13278   CM 09:44:54.85   972.22   0.00   5          101.740   0.000                               
  1391 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 472    CM 09:45:05.84   970.53   0.00   4          101.740   0.000                               
  1392 BELGICA de Weerd 1                        1 NL 20 1555271      CM 09:45:07.59   970.26   0.00   3          101.740   0.000                               
  1393 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7482    CM 09:45:10.62   969.79   0.00   3          101.740   0.000                               
  1394 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5661    CM 09:45:10.96   969.74   0.00   3          101.740   0.000                               
  1395 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092254      CM 09:45:12.52   969.50   0.00   5          101.740   0.000                               
  1396 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0224 20 13722   CM 09:45:14.10   969.26   0.00   3          101.740   0.000                               
  1397 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095558      CM 09:45:16.48   968.89   0.00   4          101.740   0.000                               
  1398 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 939     CM 09:45:17.80   968.69   0.00   2          101.740   0.000                               
  1399 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4205    CM 09:45:18.43   968.60   0.00   4          101.740   0.000                               
  1400 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5054    CM 09:45:22.89   967.91   0.00   4          101.740   0.000                               
  1401 HANYS                                     1 PL 0137 20 2802    CM 09:45:24.15   967.72   0.00   2          101.740   0.000                               
  1402 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9002    CM 09:45:32.13   966.50   0.00   4          101.740   0.000                               
  1403 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 636     CM 09:45:55.89   962.89   0.00   5          101.740   0.000                               
  1404 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3194    CM 09:46:06.06   961.35   0.00   5          101.740   0.000                               
  1405 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0452 20 13235   CM 09:46:14.16   960.13   0.00   3          101.740   0.000                               
  1406 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9451    CM 09:46:20.81   959.13   0.00   5          101.740   0.000                               
  1407 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11108   CM 09:46:27.92   958.06   0.00   5          101.740   0.000                               
  1408 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 543    CM 09:46:36.42   956.79   0.00   3          101.740   0.000                               
  1409 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2108    CM 09:46:51.19   954.58   0.00   2          101.740   0.000                               
  1410 MŁYNARZ                                   1 PL 0204 20 1507    CM 09:47:22.29   949.97   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000                               
  1411 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9653    CM 09:48:09.54   943.06   0.00   4          101.740   0.000                               
  1412 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 427     CM 09:48:20.25   941.50   0.00   5          101.740   0.000                               
  1413 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8050    CM 09:48:22.84   941.13   0.00   4          101.740   0.000                               
  1414 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3807    CM 09:48:30.24   940.06   0.00   4          101.740   0.000                               
  1415 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 903          CM 09:48:32.27   939.77   0.00   3          101.740   0.000                               
  1416 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5082    CM 09:48:40.18   938.62   0.00   2          101.740   0.000                               
  1417 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8244    CM 09:48:52.26   936.89   0.00   3          101.740   0.000                               
  1418 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 2853550     CM 09:48:59.67   935.83   0.00   2          101.740   0.000                               
  1419 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3418    CM 09:49:18.77   933.10   0.00   5          101.740   0.000                               
  1420 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2632    CM 09:49:38.51   930.30   0.00   2          101.740   0.000                               
  1421 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5120305      CM 09:49:49.92   928.69   0.00   3          101.740   0.000                               
  1422 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5391    CM 09:49:50.18   928.66   0.00   3          101.740   0.000                               
  1423 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 154     CM 09:50:19.10   924.60   0.00   2          101.740   0.000                               
  1424 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 694    CM 09:50:30.81   922.96   0.00   3          101.740   0.000                               
  1425 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7066    CM 09:50:48.56   920.50   0.00   3          101.740   0.000                               
  1426 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10614   CM 09:50:49.57   920.36   0.00   3          101.740   0.000                               
  1427 Hardy Krueger                             1 DV 07274 20 419    CM 09:50:55.13   919.59   0.00   3          101.740   0.000                               
  1428 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1917    CM 09:50:55.80   919.50   0.00   4          101.740   0.000                               
  1429 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9030    CM 09:50:59.97   918.92   0.00   5          101.740   0.000                               
  1430 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172778      CM 09:51:02.03   918.64   0.00   2          101.740   0.000                               
  1431 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3319    CM 09:51:14.49   916.92   0.00   3          101.740   0.000                               
  1432 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4003    CM 09:51:18.56   916.37   0.00   5          101.740   0.000                               
  1433 JUREK                                     1 PL 0456 20 4107    CM 09:51:27.31   915.17   0.00   2          101.740   0.000                               
  1434 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637040      CM 09:51:28.01   915.07   0.00   2          101.740   0.000                               
  1435 Tyka Stanisław                            1 PL 0314 20 4226    CM 09:51:34.24   914.22   0.00   3          101.740   0.000                               
  1436 Truty Łukasz                              1 PL 0236 20 2791    CM 09:51:54.67   911.44   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1437 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1002    CM 09:51:56.11   911.24   0.00   4          101.740   0.000                               
  1438 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 228    CM 09:51:57.91   911.00   0.00   4          101.740   0.000                               
  1439 COBA LADIES                               1 AU 20 920          CM 09:53:07.40   901.67   0.00   3          101.740   0.000                               
  1440 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1241    CM 09:53:13.25   900.89   0.00   4          101.740   0.000                               
  1441 KRAKBAU SOLO                              1 PL 0203 20 2514    CM 09:55:06.93   886.07   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1442 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9005    CM 09:58:29.20   860.86   0.00   5          101.740   0.000                               
  1443 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4802    CM 09:58:31.58   860.57   0.00   4          101.740   0.000                               
  1444 Alexander en Ety Verhoeff 3               1 NL 20 1738066      CM 09:58:35.36   860.11   0.00   2          101.740   0.000                               
  1445 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1440    CM 09:58:36.20   860.01   0.00   5          101.740   0.000                               
  1446 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 815    CM 09:58:45.08   858.94   0.00   5          101.740   0.000                               
  1447 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3696    CM 10:01:53.77   836.78   0.00   5          101.740   0.000                               
  1448 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4723    CM 10:02:09.17   835.02   0.00   2          101.740   0.000                               
  1449 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2642   CM 10:02:25.72   833.14   0.00   5          101.740   0.000                               
  1450 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3302    CM 10:02:44.60   831.00   0.00   4          101.740   0.000                               
  1451 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1937    CM 10:05:10.47   814.86   0.00   5          101.740   0.000                               
  1452 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3392    CM 10:05:18.60   813.98   0.00   4          101.740   0.000                               
  1453 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 3          1 DV 05611 20 275    CM 10:05:20.30   813.80   0.00   2          101.740   0.000                               
  1454 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8502    CM 10:05:20.70   813.75   0.00   5          101.740   0.000                               
  1455 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 0315 20 3824    CM 10:05:20.94   813.73   0.00   2          101.740   0.000                               
  1456 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9591    CM 10:05:22.65   813.54   0.00   4          101.740   0.000                               
  1457 REMUS                                     1 PL 063 20 10086    CM 10:05:23.98   813.40   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1458 Sabina Modrzejewska SWIATHODOWCY.PL       1 PL 0360 20 10027   CM 10:05:24.14   813.38   0.00   2          101.740   0.000                               
  1459 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10336   CM 10:05:24.97   813.29   0.00   5          101.740   0.000                               
  1460 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10695    CM 10:05:26.13   813.17   0.00   3          101.740   0.000                               
  1461 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637041      CM 10:05:44.07   811.23   0.00   3          101.740   0.000                               
  1462 SPIEGEL- PAWLICA 2                        1 PL 0402 20 8921    CM 10:06:25.12   806.84   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1463 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1144     CM 10:06:35.87   805.70   0.00   5          101.740   0.000                               
  1464 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5131    CM 10:06:49.94   804.21   0.00   3          101.740   0.000                               
  1465 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1430    CM 10:06:52.70   803.92   0.00   4          101.740   0.000                               
  1466 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099089      CM 10:09:11.77   789.50   0.00   4          101.740   0.000                               
  1467 AMIGO TEAM                                1 PL 010 20 9260     CM 10:09:48.40   785.78   0.00   4          101.740   0.000                               
  1468 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1739    CM 10:09:53.62   785.26   0.00   4          101.740   0.000                               
  1469 SŁAWEK231                                 1 PL 0285 20 4801    CM 10:09:56.78   784.94   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1470 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4803     CM 10:10:08.06   783.81   0.00   4          101.740   0.000                               
  1471 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15443   CM 10:10:19.57   782.65   0.00   2          101.740   0.000                               
  1472 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14779   CM 10:11:04.57   778.17   0.00   2          101.740   0.000                               
  1473 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8040    CM 10:11:06.95   777.94   0.00   5          101.740   0.000                               
  1474 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555281      CM 10:14:21.88   759.13   0.00   3          101.740   0.000                               
  1475 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 720     CM 10:15:07.06   754.90   0.00   5          101.740   0.000                               
  1476 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738050      CM 10:16:11.52   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1477 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555284      CM 10:21:34.95   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1478 Team Zeppelin HBR 1                       1 DV 08469 20 311    CM 10:21:41.95   :  : 0   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000                               
  1479 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13018   CM 10:21:43.02   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1480 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10160   CM 10:21:48.88   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1481 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5851    CM 10:21:50.50   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1482 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9176     CM 10:21:56.20   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1483 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 128     CM 10:21:56.59   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1484 Karl Heintz Burger                        1 DV 05079 20 938    CM 10:22:03.03   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1485 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 2853505     CM 10:25:32.67   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1486 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094407      CM 10:27:04.16   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1487 Kocemba Józef                             1 DV 02247 20 649    CM 10:27:43.20   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1488 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13070   CM 10:28:35.93   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1489 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6142    CM 10:30:40.06   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1490 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2631    CM 10:30:45.52   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1491 JUREK                                     1 PL 0456 20 4122    CM 10:30:48.70   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1492 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 401    CM 10:30:59.56   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1493 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 699    CM 10:32:39.81   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1494 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9175    CM 10:33:41.69   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1495 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 211    CM 10:43:18.44   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1496 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12731   CM 10:43:24.47   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1497 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11136   CM 10:53:05.90   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1498 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12669   CM 10:58:11.90   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1499 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5061    CM 11:01:43.89   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1500 ERETT                                     1 DV 03268 20 128    CM 11:02:09.16   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1501 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5180    CM 11:12:56.22   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1502 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9171    CM 11:13:03.19   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1503 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5079    CM 11:16:40.05   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1504 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2021    CM 11:17:27.60   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1505 MDŁ TEAM                                  1 PL 0316 20 4050    CM 11:17:31.95   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1506 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5069    CM 11:17:46.30   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1507 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 721     CM 11:18:47.05   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1508 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10196   CM 11:18:53.01   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1509 Piotr- Marzena SOLO                       1 NL 20 4092258      CM 11:23:14.02   :  : 0   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1510 Jan Nowak                                 1 PL 0294 20 2047    CM 11:23:34.45   :  : 0   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1511 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 56      CM 11:31:56.69   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1512 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 146     CM 11:35:25.81   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1513 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 72      CM 11:35:29.28   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1514 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1152    CM 11:35:38.62   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1515 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 279    CM 11:37:14.35   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1516 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074330      CM 11:44:10.77   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1517 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12098   CM 11:45:48.70   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1518 Grzegorz Siepierowski                     1 PL 0314 20 2317    CM 11:45:52.59   :  : 0   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1519 Kryks                                     1 PL 0314 20 3469    CM 12:02:11.23   :  : 0   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1520 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5941    CM 12:02:39.08   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1521 DE WINTER                                 1 DV 07499 20 422    CM 12:07:25.92   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1522 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 102    CM 12:07:59.30   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1523 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19517   CM 12:08:36.65   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1524 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3456    CM 12:18:06.96   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1525 MARZENA M.                                1 PL 0315 20 7578    CM 12:20:57.30   :  : 0   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000                               
  1526 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6008    CM 12:21:12.16   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1527 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14783   CM 12:21:29.29   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1528 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 485    CM 12:21:46.42   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1529 Team Zapart, Ruchniak, Stan Gawel         1 PL 0437 20 3081    CM 12:22:52.08   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1530 Team Zeppelin HBR 1                       1 DV 08469 20 316    CM 12:23:46.65   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1531 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4105    CM 12:24:03.81   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1532 Wim en Sven van Houten                    1 NL 20 1321223      CM 12:24:30.83   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1533 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7245    CM 12:26:53.80   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1534 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3671    CM 12:27:24.71   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1535 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17480   CM 12:27:38.42   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1536 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19546   CM 12:27:53.16   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1537 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 464    CM 12:28:03.17   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1538 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2565   CM 12:29:42.15   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1539 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13056   CM 12:32:15.76   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1540 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4320    CM 12:33:11.06   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1541 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1963    CM 12:36:45.54   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1542 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4104    CM 12:37:07.84   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1543 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 445    CM 12:41:33.06   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1544 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4139    CM 12:41:40.09   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1545 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10110   CM 12:41:54.52   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1546 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3813    CM 12:42:04.07   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1547 REMUS                                     1 PL 063 20 10194    CM 12:45:39.89   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1548 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 931     CM 12:45:49.89   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1549 Warchał Piotr i Paweł                     1 PL 0318 20 3715    CM 12:49:09.95   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1550 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12684   CM 12:49:40.02   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1551 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15147   CM 12:50:48.74   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1552 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 3986    CM 12:51:52.48   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1553 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22017     CM 12:52:22.27   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1554 HANYS                                     1 PL 0137 20 2801    CM 12:52:42.16   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1555 MŁYNARZ                                   1 PL 0204 20 1508    CM 12:52:42.81   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1556 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 415    CM 12:54:08.74   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1557 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2028    CM 12:54:33.56   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1558 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 217     CM 12:56:42.18   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1559 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5125    CM 13:05:21.56   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1560 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3232    CM 14:17:22.58   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1561 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1151    CM 14:56:32.79   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1562 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 4243     CM 15:03:16.03   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1563 Baciary                                   1 PL 0238 20 5445    CM 15:29:04.45   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1564 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6992    CM 16:03:46.36   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1565 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094393      CM 16:07:17.63   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1566 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10184   CM 16:09:55.33   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1567 Robert Klement                            1 DV 05080 20 1587   CM 16:18:13.88   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
  1568 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 270    CM 16:18:49.62   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1569 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11242   CM 16:55:01.55   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1570 TEAM BMW                                  1 PL 0374 20 321     CM 17:03:33.73   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1571 COBA LADIES                               1 PL 023 20 1207     CM 17:17:59.16   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1572 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4801    CM 17:35:53.60   :  : 0   0.00   3          101.740   0.000                               
  1573 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1721    CM 18:17:02.94   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1574 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5108    CM 18:24:31.22   :  : 0   0.00   5          101.740   0.000                               
  1575 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5036    CM 06:41:52.32   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1576 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10937   CM 06:42:10.87   :  : 0   0.00   4          101.740   0.000                               
  1577 teutoburgerwaldtaubenrennen.de GRONE      1 DV 08510 20 61     CM 07:22:07.88   :  : 0   0.00   2          101.740   0.000                               
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2020.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 1]                                                               
┌───┬─────────────────────────────┬───┬──┬─────┬───────┐                        
│L.P│ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │Razem│Razem  │                        
│   │                             │Sek│1 │konk.│punkty │                        
└───┴─────────────────────────────┴───┴──┴─────┴───────┘                        
   1 PITLOK TEAM                     1  3    3     58.16                        
   2 Piotr i Marcin Żurecki 2        1  3    3     56.82                        
   3 MASTER TEAM III                 1  3    3     56.69                        
   4 Zając Dariusz                   1  3    3     56.57                        
   5 Tadeusz Gierczak 3              1  3    3     56.44                        
   6 Team Senden- Jans 1             1  3    3     56.13                        
   7 Dominik & Kamil                 1  3    3     56.08                        
   8 SOWIŃSKI& MOREL TEAM            1  3    3     56.08                        
   9 KORLNELIA TEAM                  1  3    3     56.06                        
  10 Rupprecht Racing Pigeons 3      1  3    3     56.04                        
  11 Karl Heintz Burger              1  3    3     56.01                        
  12 Piotr- Marzena                  1  3    3     55.97                        
  13 Bronisław Mączyński 1           1  3    3     55.76                        
  14 Piotr i Marcin Żurecki 1        1  3    3     55.68                        
  15 Y. Gudz                         1  3    3     55.64                        
  16 SG STEFFL B                     1  3    3     55.48                        
  17 Pietras Racing Pigeons 3        1  3    3     55.25                        
  18 Wróbel Michał, Patryk C         1  3    3     55.25                        
  19 Pietras Racing Pigeons 2        1  3    3     55.19                        
  20 Leszek Pielesiak 2              1  3    3     55.13                        
  21 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  3    3     54.99                        
  22 Zbigniew Rurarz 1               1  3    3     54.91                        
  23 DR. SCHWIDDE                    1  3    3     54.91                        
  24 Czesław Wierzbicki              1  3    3     54.86                        
  25 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  3    3     54.77                        
  26 MAX- ROBSON                     1  3    3     54.75                        
  27 Kaiser Dietmar                  1  3    3     54.74                        
  28 Bracia Koralewicz 2             1  3    3     54.57                        
  29 TopLofts.eu 5                   1  3    3     54.52                        
  30 Bracia Koralewicz 1             1  3    3     54.20                        
  31 Team Maxi99                     1  3    3     53.90                        
  32 Buttner- Litwicki 1             1  3    3     53.39                        
  33 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  3    3     52.75                        
  34 TEAM NIŻNIK                     1  3    3     52.72                        
  35 ZIELIŃSKI                       1  3    3     52.71                        
  36 KOTEK 1                         1  3    3     52.69                        
  37 SPIEGEL- PAWLICA 1              1  3    3     52.63                        
  38 Gurgul Kazimierz 1              1  3    3     52.45                        
  39 Team Steenbergen 1              1  3    3     52.18                        
  40 JAROS 1                         1  3    3     52.13                        
  41 Zając Marek Wiktoria 1          1  3    3     51.94                        
  42 SG Sehnke- Marzeion 4           1  3    3     51.71                        
  43 Wróbel Michał, Patryk F         1  3    3     51.69                        
  44 Micyk Wiesław 1                 1  3    3     51.31                        
  45 Olgierd Rusinek                 1  3    3     51.30                        
  46 Szymon Jaworski                 1  3    3     50.98                        
  47 FUNIA                           1  3    3     50.79                        
  48 Dawid Rzadkowski                1  3    3     49.96                        
  49 Van Rooij- Benschop             1  3    3     49.45                        
  50 M-J KRAKBAU                     1  2    2     39.54                        
  51 TopLofts.eu 4                   1  2    2     39.29                        
  52 TYMEK BIELAK                    1  2    2     39.23                        
  53 SG STEFFL A                     1  2    2     39.21                        
  54 DRZAZGA -JMD                    1  2    2     39.14                        
  55 Kondryszyn Renata               1  2    2     39.08                        
  56 KERAJE                          1  2    2     39.02                        
  57 ZG HELIOS B                     1  2    2     38.90                        
  58 Jarosław Umiński                1  2    2     38.80                        
  59 Tadeusz Gierczak 6              1  2    2     38.74                        
  60 NOWICKI TEAM                    1  2    2     38.61                        
  61 MARADONA                        1  2    2     38.47                        
  62 Hofmann Karl                    1  2    2     38.44                        
  63 MAZEPA U- K 2                   1  2    2     38.23                        
  64 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF           1  2    2     38.12                        
  65 PawełSocała                     1  2    2     38.07                        
  66 Bracia Koralewicz 3             1  2    2     38.05                        
  67 Niebieska                       1  2    2     37.98                        
  68 Radosław Dróżdż                 1  2    2     37.98                        
  69 NIŻNIK TEAM                     1  2    2     37.69                        
  70 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI               1  2    2     37.55                        
  71 MASTER TEAM VI                  1  2    2     37.45                        
  72 PACHO                           1  2    2     37.41                        
  73 Marcin i Leon Jania             1  2    2     37.37                        
  74 Bogdan Mińkowski                1  2    2     37.37                        
  75 TopLofts.eu 1                   1  2    2     37.25                        
  76 Tadeusz Gierczak 2              1  2    2     37.21                        
  77 Team Spreewald                  1  2    2     37.18                        
  78 FLOREK- WOJCIESZAK              1  2    2     37.11                        
  79 Paweł, Robert Baranowscy 2      1  2    2     37.11                        
  80 OYAMA TEAM 1                    1  2    2     37.11                        
  81 TopLofts.eu 2                   1  2    2     37.08                        
  82 Pietras Racing Pigeons 1        1  2    2     37.06                        
  83 SEBASTIAN I KAMILA              1  2    2     37.03                        
  84 Wróbel Michał, Patryk B         1  2    2     37.01                        
  85 SG WACHALSKI                    1  2    2     36.95                        
  86 Tadeusz Gierczak 4              1  2    2     36.75                        
  87 Król- Olech                     1  2    2     36.74                        
  88 MASTER TEAM V                   1  2    2     36.70                        
  89 Steciuk Stanisław               1  2    2     36.59                        
  90 KRIS                            1  2    2     36.59                        
  91 Paweł i Łukasz Jurczak          1  2    2     36.53                        
  92 Paweł Fraczyk Loft              1  2    2     36.51                        
  93 MDŁ TEAM                        1  2    2     36.50                        
  94 MAZEPA U- K 1                   1  2    2     36.49                        
  95 ROBERT&PATRYK                   1  2    2     36.45                        
  96 Kupka Śmiłowski 3               1  2    2     36.44                        
  97 Team Zeppelin HBR 2             1  2    2     36.35                        
  98 Burkot Stanisław                1  2    2     36.33                        
  99 FERRARI                         1  2    2     36.19                        
 100 TEAM BMW                        1  2    2     36.19                        
 101 Hubert Ośko                     1  2    2     36.17                        
 102 Korzym Mariusz Paweł            1  2    2     36.15                        
 103 v. Boxmeer x Hoevenaars 2       1  2    2     36.13                        
 104 AMIGO TEAM                      1  2    2     36.13                        
 105 G& J PIGEON                     1  2    2     36.08                        
 106 Haggenmueller H+S               1  2    2     36.07                        
 107 v. Boxmeer x Hoevenaars 1       1  2    2     36.03                        
 108 SILESIA TEAM 2                  1  2    2     35.93                        
 109 Eugeniusz, Daniel Oślizło       1  2    2     35.90                        
 110 Edward Kasperowicz              1  2    2     35.89                        
 111 Frąckowiak Artur 2              1  2    2     35.79                        
 112 Pietras Team                    1  2    2     35.74                        
 113 COSTA                           1  2    2     35.72                        
 114 Team Steenbergen 2              1  2    2     35.69                        
 115 TEAM LEKKERKERK 1               1  2    2     35.44                        
 116 Andrzej Raut                    1  2    2     35.44                        
 117 Paweł, Robert Baranowscy 1      1  2    2     35.42                        
 118 TopLofts.eu 7                   1  2    2     35.40                        
 119 Wróbel Michał, Patryk E         1  2    2     35.39                        
 120 Karol Sobczak                   1  2    2     35.37                        
 121 Chrabąszcz Łukasz 1             1  2    2     35.35                        
 122 Piwowarczyk- MWG Dobczyce       1  2    2     35.33                        
 123 Jakub Czułowski 1               1  2    2     35.24                        
 124 Frąckowiak Artur 1              1  2    2     35.20                        
 125 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2    2     35.17                        
 126 Zenon Kociołek                  1  2    2     35.00                        
 127 Tadeusz Gierczak 5              1  2    2     35.00                        
 128 STRÓŻA TEAM                     1  2    2     34.92                        
 129 Jankowski Ireneusz              1  2    2     34.86                        
 130 MASTER TEAM VIII                1  2    2     34.82                        
 131 URBAN456                        1  2    2     34.75                        
 132 COBA LADIES                     1  2    2     34.68                        
 133 Henryk Wierzbiak                1  2    2     34.48                        
 134 Janusz& Aleksy                  1  2    2     34.36                        
 135 Wilk Krzysztof                  1  2    2     34.35                        
 136 Kołodziej& Matias               1  2    2     34.33                        
 137 Kurek Wiesław                   1  2    2     34.31                        
 138 Magiera Wojciech                1  2    2     34.23                        
 139 Jarosław Wierzbicki             1  2    2     34.18                        
 140 BOGDAN STĘPIEŃ 1                1  2    2     34.18                        
 141 Zgud Robert 2                   1  2    2     34.09                        
 142 Majcher Krystian i Marzena      1  2    2     33.95                        
 143 Piotr Kogut                     1  2    2     33.92                        
 144 Wiesław Susuł                   1  2    2     33.88                        
 145 Mathias Klement                 1  2    2     33.85                        
 146 Wiechoczek Jan                  1  2    2     33.73                        
 147 Niedziółka Adam                 1  2    2     33.72                        
 148 Kondryszyn Krzysztof            1  2    2     33.69                        
 149 KARPIERZ                        1  2    2     33.47                        
 150 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  2    2     33.47                        
 151 TEAM SKANDYNAWIA                1  2    2     33.26                        
 152 DRZAZGA- RUDNIK                 1  2    2     32.81                        
 153 Wiktoria Sobczak 2              1  2    2     32.63                        
 154 Alexander Dróżdż                1  2    2     32.23                        
 155 BELGICA de Weerd 1              1  1    1     19.99                        
 156 Lelko S. T. P. & Oro- Karton    1  1    1     19.93                        
 157 KOSTORZ- PITAŚ                  1  1    1     19.93                        
 158 Heidemann+ Winter               1  1    1     19.89                        
 159 Team Eschenberg + Becker        1  1    1     19.83                        
 160 Franczyk Łukasz                 1  1    1     19.82                        
 161 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN           1  1    1     19.81                        
 162 Kusion Tomasz                   1  1    1     19.80                        
 163 JACEK& SŁAWEK                   1  1    1     19.79                        
 164 Wróbel Michał, Patryk A         1  1    1     19.78                        
 165 Baciary                         1  1    1     19.74                        
 166 JASICA& ROJEK                   1  1    1     19.71                        
 167 Tórz Sławomir                   1  1    1     19.70                        
 168 PUSZEK 230                      1  1    1     19.67                        
 169 TEAM LEKKERKERK 2               1  1    1     19.66                        
 170 Dyrek Artur                     1  1    1     19.65                        
 171 Zuzanna Sobczak                 1  1    1     19.64                        
 172 Mucha Piotr 2                   1  1    1     19.60                        
 173 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1    1     19.54                        
 174 Mrowiec Krzysztof i Krystyna    1  1    1     19.51                        
 175 Mateusz Dzwonkowski             1  1    1     19.49                        
 176 Kazimierz Lewandowski 2         1  1    1     19.47                        
 177 Team Wulhorst                   1  1    1     19.46                        
 178 Zubrzycki B i M                 1  1    1     19.44                        
 179 ZG HELIOS A                     1  1    1     19.43                        
 180 A. de Vries                     1  1    1     19.35                        
 181 TEAM PAZURY                     1  1    1     19.30                        
 182 Tarasiuk Jerzy 5                1  1    1     19.29                        
 183 TopLofts.eu 8                   1  1    1     19.28                        
 184 HRABIA+ SPÓŁKA                  1  1    1     19.23                        
 185 BELGICA de Weerd 2              1  1    1     19.19                        
 186 Biłos Piotr 1                   1  1    1     19.18                        
 187 AMIGO 3                         1  1    1     19.16                        
 188 Jarosław Sznaucner              1  1    1     19.14                        
 189 TopLofts.eu EXTRA               1  1    1     19.11                        
 190 BIAŁOŃ                          1  1    1     19.10                        
 191 MASTER TEAM II                  1  1    1     19.10                        
 192 Dieter Siebert                  1  1    1     19.09                        
 193 Palamar Roman                   1  1    1     19.07                        
 194 Warchał Piotr i Paweł           1  1    1     19.07                        
 195 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1    1     19.06                        
 196 Mirosław Bator                  1  1    1     19.04                        
 197 KRAKBAU M-J                     1  1    1     19.02                        
 198 Papież Rafał 1                  1  1    1     19.00                        
 199 Team Koningshoeve               1  1    1     18.95                        
 200 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1    1     18.94                        
 201 KOTEK 2                         1  1    1     18.91                        
 202 MTT TEAM 1                      1  1    1     18.90                        
 203 TEAM JANOWIAK BOSAK             1  1    1     18.87                        
 204 Gebhardt Reinhard 1             1  1    1     18.87                        
 205 MICHNA JUNIOR RACING TEAM       1  1    1     18.82                        
 206 Kupka Śmiłowski 1               1  1    1     18.76                        
 207 Zgud Robert 1                   1  1    1     18.75                        
 208 MASTER TEAM VII                 1  1    1     18.72                        
 209 Kinga Bocheńczak                1  1    1     18.68                        
 210 KRZYHOL                         1  1    1     18.67                        
 211 Łukasz Sprycha 1                1  1    1     18.59                        
 212 PITAŚ MICHAŁ                    1  1    1     18.57                        
 213 Włosiński Paweł                 1  1    1     18.51                        
 214 Tyka Stanisław                  1  1    1     18.47                        
 215 Beata Janusz Chruśliccy         1  1    1     18.44                        
 216 Kupka Śmiłowski 4               1  1    1     18.43                        
 217 Leszek Pielesiak 1              1  1    1     18.42                        
 218 Krokosz 2                       1  1    1     18.41                        
 219 ABIKS GOŁĘBIE B                 1  1    1     18.37                        
 220 Tadeusz Gierczak 7              1  1    1     18.37                        
 221 Wojciech Adamski                1  1    1     18.35                        
 222 Markus Wirth                    1  1    1     18.33                        
 223 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dar   1  1    1     18.28                        
 224 G-YARD LOFT                     1  1    1     18.26                        
 225 MAŁGORZATA                      1  1    1     18.26                        
 226 Hardy Krueger                   1  1    1     18.24                        
 227 Haffner Richard 1               1  1    1     18.23                        
 228 Grzegorz0294                    1  1    1     18.21                        
 229 MTT TEAM 2                      1  1    1     18.21                        
 230 Jerdonek Jarosław               1  1    1     18.20                        
 231 Kupka Śmiłowski 2               1  1    1     18.19                        
 232 Body-Skupień                    1  1    1     18.18                        
 233 Mateusz Mielec                  1  1    1     18.17                        
 234 Drzazga Jerzy                   1  1    1     18.08                        
 235 OFIERA- MIĘTUS                  1  1    1     18.07                        
 236 Stanisław Stypułkowski          1  1    1     18.07                        
 237 Banek Robert                    1  1    1     18.01                        
 238 Zbigniew Dyk                    1  1    1     17.96                        
 239 Andrzej Ewelina Chojnacy        1  1    1     17.95                        
 240 Zbigniew Rurarz 2               1  1    1     17.94                        
 241 IRENEUSZ KOTELA 2               1  1    1     17.93                        
 242 BIERNAT- KUSCH 1                1  1    1     17.93                        
 243 SG Sehnke- Marzeion 3           1  1    1     17.92                        
 244 ERETT                           1  1    1     17.88                        
 245 082- ŻONA                       1  1    1     17.86                        
 246 BIERYT& PATULSKI                1  1    1     17.83                        
 247 ABIKS GOŁĘBIE A                 1  1    1     17.82                        
 248 Ł. J. & P.S.                    1  1    1     17.82                        
 249 Edward Gierczak                 1  1    1     17.81                        
 250 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1    1     17.79                        
 251 137.00                          1  1    1     17.77                        
 252 Tadeusz Gierczak 1              1  1    1     17.76                        
 253 Dudek Tomasz 2                  1  1    1     17.72                        
 254 JANUSZ                          1  1    1     17.69                        
 255 IRENEUSZ KOTELA 1               1  1    1     17.66                        
 256 WOJTEK01                        1  1    1     17.64                        
 257 Sprycha SOLO                    1  1    1     17.63                        
 258 Micyk WIesław 2                 1  1    1     17.62                        
 259 JUREK                           1  1    1     17.60                        
 260 Nowak Heinrich 2                1  1    1     17.57                        
 261 Pałęga& Remisz                  1  1    1     17.57                        
 262 WALDI                           1  1    1     17.51                        
 263 Team Reynders- Veltjens         1  1    1     17.49                        
 264 MASTER TEAM IV                  1  1    1     17.46                        
 265 Wiktor Rudnik                   1  1    1     17.43                        
 266 Roman Jaguś, Marcin Baran 1     1  1    1     17.42                        
 267 Jerzy Gryzło                    1  1    1     17.40                        
 268 ŻAK& HUŁAS                      1  1    1     17.38                        
 269 RYSIEK MARIAN TEAM              1  1    1     17.33                        
 270 NESTOR 1                        1  1    1     17.30                        
 271 Hanna- Hessek                   1  1    1     17.29                        
 272 PITAŚ Michał i Mariusz          1  1    1     17.28                        
 273 SOBCZAK II                      1  1    1     17.24                        
 274 Rafał Dudek                     1  1    1     17.23                        
 275 Dudek Tomasz 1                  1  1    1     17.21                        
 276 Team De Ster Opgrimbie          1  1    1     17.20                        
 277 Boeke Juergen                   1  1    1     17.16                        
 278 TEAM SOBKÓW                     1  1    1     17.13                        
 279 Markowicz Mirosław              1  1    1     17.12                        
 280 Sabina Modrzejewska SWIATHODO   1  1    1     17.10                        
 281 Marcin Olender Damian Sroga     1  1    1     17.06                        
 282 Chrabąszcz Łukasz 2             1  1    1     17.04                        
 283 Volker Sippel                   1  1    1     17.01                        
 284 Marian Paczos                   1  1    1     17.00                        
 285 TopLofts.eu 6                   1  1    1     16.99                        
 286 STANI                           1  1    1     16.99                        
 287 Ruth Reinert                    1  1    1     16.97                        
 288 Robert Fischer                  1  1    1     16.96                        
 289 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszko   1  1    1     16.93                        
 290 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1    1     16.92                        
 291 AMIGO 2                         1  1    1     16.91                        
 292 TEAM GRZELAK                    1  1    1     16.90                        
 293 COBA TEAM                       1  1    1     16.89                        
 294 TopLofts.eu 3                   1  1    1     16.84                        
 295 Gurgul Kazimierz 3              1  1    1     16.80                        
 296 ZELAZNY                         1  1    1     16.79                        
 297 Knap Piotr                      1  1    1     16.74                        
 298 Kurnik Wiesław                  1  1    1     16.71                        
 299 Tarasiuk Jerzy 4                1  1    1     16.70                        
 300 Jan Bocheńczak                  1  1    1     16.69                        
 301 Piwowar & Mętel 1               1  1    1     16.66                        
 302 Sławomir Brzoziewski            1  1    1     16.65                        
 303 MASTER TEAM IX                  1  1    1     16.64                        
 304 Czyżycki Franciszek             1  1    1     16.62                        
 305 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI     1  1    1     16.61                        
 306 Tadeusz Sobczak i Syn           1  1    1     16.60                        
 307 Lach& Murański                  1  1    1     16.57                        
 308 Papież Rafał 2                  1  1    1     16.57                        
 309 TopLofts.eu SUPER EXTRA         1  1    1     16.56                        
 310 Krzysztof Rumik SMGE 1          1  1    1     16.54                        
 311 Kocemba Józef                   1  1    1     16.49                        
 312 Larwiński Marian                1  1    1     16.46                        
 313 Stanisław Lizoń                 1  1    1     16.45                        
 314 BIERNAT- KUSCH 2                1  1    1     16.42                        
 315 Caspar Lurvink A                1  1    1     16.35                        
 316 Wiktoria Sobczak                1  1    1     16.28                        
 317 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1    1     16.25                        
 318 Mączka Józef                    1  1    1     16.21                        
 319 "WALKA O ODDECH"                1  1    1     16.21                        
 320 Stanisław Rudnik                1  1    1     16.12                        
 321 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr   1  1    1     16.11                        
 322 Ważny Zygmunt                   1  1    1     16.10                        
 323 DE WINTER                       1  1    1     16.07                        
 324 Kazimierz Lewandowski 1         1  1    1     16.07                        
 325 WOJTEK                          1  1    1     16.05                        
 326 MASTER TEAM X                   1  1    1     16.04                        
 327 SG Sehnke- Marzeion 6           1  1    1     16.03                        
 328 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ              1  1    1     16.02                        
 329 Kozinoga Janusz- Sebastian      1  0    0      0.00                        
 330 Ryszard Dzigman                 1  0    0      0.00                        
 331 Gebhardt Reinhard 2             1  0    0      0.00                        
 332 Tarasiuk Jerzy 1                1  0    0      0.00                        
 333 Grzegorz Siepierowski           1  0    0      0.00                        
 334 Chłoń Janusz                    1  0    0      0.00                        
 335 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  0    0      0.00                        
 336 Team Zeppelin HBR 1             1  0    0      0.00                        
 337 Zyznawski Jan                   1  0    0      0.00                        
 338 Gurgul Kazimierz 2b             1  0    0      0.00                        
 339 KROPEK 1                        1  0    0      0.00                        
 340 Team Zapart, Ruchniak, Stan G   1  0    0      0.00                        
 341 Kryks                           1  0    0      0.00                        
 342 MARZENA M.                      1  0    0      0.00                        
 343 Andrzej i Łukasz Wojciechowsc   1  0    0      0.00                        
 344 STACHO&ARTEK                    1  0    0      0.00                        
 345 Piwowar & Mętel 2               1  0    0      0.00                        
 346 HANYS                           1  0    0      0.00                        
 347 MŁYNARZ                         1  0    0      0.00                        
 348 REMUS                           1  0    0      0.00                        
 349 JAROS 2                         1  0    0      0.00                        
 350 Adam Braszko                    1  0    0      0.00                        
 351 Roman H. 1                      1  0    0      0.00                        
 352 Van De Grejciun & Van De Roba   1  0    0      0.00                        
 353 Dariusz Mural                   1  0    0      0.00                        
 354 Marcin Sobczak                  1  0    0      0.00                        
 355 JAROS 3                         1  0    0      0.00                        
 356 Warenda Rafał i Agnieszka       1  0    0      0.00                        
 357 Haffner Richard 2               1  0    0      0.00                        
 358 DOLSK TEAM                      1  0    0      0.00                        
 359 DIE ROTHTALBOMBER 1             1  0    0      0.00                        
 360 Szczepan Boral                  1  0    0      0.00                        
 361 Jan Boduszek                    1  0    0      0.00                        
 362 AMIGO 1                         1  0    0      0.00                        
 363 Bevers- Bos                     1  0    0      0.00                        
 364 Marcin Jania                    1  0    0      0.00                        
 365 MAJA                            1  0    0      0.00                        
 366 Dariusz Morgaś                  1  0    0      0.00                        
 367 JAJ- POL TEAM                   1  0    0      0.00                        
 368 OBROCHTA& WETULA                1  0    0      0.00                        
 369 SG Sehnke- Marzeion 5           1  0    0      0.00                        
 370 Wróbel Michał, Patryk D         1  0    0      0.00                        
 371 Jan Kęska                       1  0    0      0.00                        
 372 Piotr Paruzel                   1  0    0      0.00                        
 373 Mucha Piotr 1                   1  0    0      0.00                        
 374 Lach Team                       1  0    0      0.00                        
 375 Garncarz Andrzej i Mariusz      1  0    0      0.00                        
 376 Team Kowalczyk                  1  0    0      0.00                        
 377 NESTOR 2                        1  0    0      0.00                        
 378 OYAMA TEAM 2                    1  0    0      0.00                        
 379 Gabryś Józef                    1  0    0      0.00                        
 380 SOBCZAK I                       1  0    0      0.00                        
 381 Jan Staworzyński                1  0    0      0.00                        
 382 Nowak Heinrich 1                1  0    0      0.00                        
 383 ANDRZEJ - ROMAN                 1  0    0      0.00                        
 384 Tadeusz Kicko                   1  0    0      0.00                        
 385 Krokosz 1                       1  0    0      0.00                        
 386 IRENEUSZ KOTELA 3               1  0    0      0.00                        
 387 Centrum Hodowlane Europa - H.   1  0    0      0.00                        
 388 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  0    0      0.00                        
 389 Team Franken                    1  0    0      0.00                        
 390 Tarasiuk Jerzy 3                1  0    0      0.00                        
 391 Wim en Sven van Houten          1  0    0      0.00                        
 392 Centrum Hodowlane Europa A      1  0    0      0.00                        
 393 MARYSIA                         1  0    0      0.00                        
 394 Franciszek, Karolina Haręża     1  0    0      0.00                        
 395 Team Steineker- Brueck          1  0    0      0.00                        
 396 Andrzej Zych                    1  0    0      0.00                        
 397 Kornaś Leszek 1                 1  0    0      0.00                        
 398 Stanisław i Krzyś Sroka         1  0    0      0.00                        
 399 Drzazga M-J                     1  0    0      0.00                        
 400 Stanisław Cyfra                 1  0    0      0.00                        
 401 Krzysztof Rumik SMGE 2          1  0    0      0.00                        
 402 BRACIA POTOCZNY                 1  0    0      0.00                        
 403 Tarasiuk Jerzy 2                1  0    0      0.00                        
 404 Bróg Zbigniew 1                 1  0    0      0.00                        
 405 Dla Grażynki                    1  0    0      0.00                        
 406 Team Wuerzburg                  1  0    0      0.00                        
 407 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  0    0      0.00                        
 408 Kazimierz Lewandowski SOLO      1  0    0      0.00                        
 409 Pęcak Józef                     1  0    0      0.00                        
 410 Klimek Andrzej                  1  0    0      0.00                        
 411 WIESIA I FABIAN                 1  0    0      0.00                        
 412 SilverBoy                       1  0    0      0.00                        
 413 DIE ROTHTALBOMBER 2             1  0    0      0.00                        
 414 KUBA - OLA                      1  0    0      0.00                        
 415 BADURKA                         1  0    0      0.00                        
 416 SILESIA TEAM 1                  1  0    0      0.00                        
 417 Zając Marek Wiktoria 2          1  0    0      0.00                        
 418 Mariusz Babiński                1  0    0      0.00                        
 419 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO         1  0    0      0.00                        
 420 Super Gołąb                     1  0    0      0.00                        
 421 Figiel Daniel                   1  0    0      0.00                        
 422 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM    1  0    0      0.00                        
 423 Roman Jaguś, Marcin Baran 2     1  0    0      0.00                        
 424 JANIA                           1  0    0      0.00                        
 425 KT LOFT                         1  0    0      0.00                        
 426 Mazur J. Warchoł A.             1  0    0      0.00                        
 427 Comb. Janssen                   1  0    0      0.00                        
 428 DROMADERY                       1  0    0      0.00                        
 429 Jachim Zdzisław                 1  0    0      0.00                        
 430 teutoburgerwaldtaubenrennen.d   1  0    0      0.00                        
 431 Lar Krzysztof                   1  0    0      0.00                        
 432 Ekipa Padalców                  1  0    0      0.00                        
 433 kopi                            1  0    0      0.00                        
 434 Huug van Duin                   1  0    0      0.00                        
 435 W& M Rzenno                     1  0    0      0.00                        
 436 082- PLIK WIESŁAW               1  0    0      0.00                        
 437 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0    0      0.00                        
 438 Robert Klement                  1  0    0      0.00                        
 439 Andrzej Janowiec                1  0    0      0.00                        
 440 Kornaś Leszek 2                 1  0    0      0.00                        
 441 Micyk WIesław 3                 1  0    0      0.00                        
 442 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttn   1  0    0      0.00                        
 443 Buczkowski Andrzej              1  0    0      0.00                        
 444 Caspar Lurvink B                1  0    0      0.00                        
 445 SŁAWEK231                       1  0    0      0.00                        
 446 Buttner G. i A.                 1  0    0      0.00                        
 447 Jan Nowak                       1  0    0      0.00                        
 448 XXL                             1  0    0      0.00                        
 449 Janusz Kozak                    1  0    0      0.00                        
 450 Dieter                          1  0    0      0.00                        
 451 JANUSZ GZ                       1  0    0      0.00                        
 452 Wojciech Wręczycki              1  0    0      0.00                        
 453 Justyna -Staś Junior            1  0    0      0.00                        
 454 PATULSKI& BIERYT                1  0    0      0.00                        
 455 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0    0      0.00                        
 456 KROPEK 2                        1  0    0      0.00                        
 457 Podobiński Mieczysław           1  0    0      0.00                        
 458 Team Jans- Senden 2             1  0    0      0.00                        
 459 Wojciech Wierzbicki             1  0    0      0.00                        
 460 HAMRYSZCZAK& SITNIK             1  0    0      0.00                        
 461 PoRaPi                          1  0    0      0.00                        
 462 Truty Łukasz                    1  0    0      0.00                        
 463 ZAJIL QATAR                     1  0    0      0.00                        
 464 MICHNA RACING TEAM              1  0    0      0.00                        
 465 Dudek Tomasz 3                  1  0    0      0.00                        
 466 Andrzej Sowa                    1  0    0      0.00                        
 467 Roman H. 2                      1  0    0      0.00                        
 468 KLEMENT SOLO                    1  0    0      0.00                        
 469 Piotr- Marzena SOLO             1  0    0      0.00                        
 470 Dyrek Oskar                     1  0    0      0.00                        
 471 Team Belgich Limburg            1  0    0      0.00                        
 472 Jurgielewicz- Panek             1  0    0      0.00                        
 473 Bróg Zbigniew 2                 1  0    0      0.00                        
 474 SPIEGEL- PAWLICA 2              1  0    0      0.00                        
 475 Biłos Piotr 2                   1  0    0      0.00                        
 476 KRAKBAU SOLO                    1  0    0      0.00                        
 477 Wyczawski B.- Stupak Bracia     1  0    0      0.00                        
 478 Tomasz Koper                    1  0    0      0.00                        
 479 NIŻNIK SOLO                     1  0    0      0.00                        
 480 Andrzej Zych SOLO               1  0    0      0.00