Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2020.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  2                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Sośnicowice z dnia 11.08.20                      
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:16:53.0 N 18:31:46.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,30,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  155.160 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  478                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1595                           
      5.Ilość konkursów.......................:  527                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1211.87                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1118.59                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,37,54                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....: 9,48,34                         
     10.Czas trwania konkursu.................:10 min. 40 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  25.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 1]                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ MWG Krakus              │  478   │ 1595   │  527  │33.04│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │  478   │ 1595   │  527  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2020.                                                                                            
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  2.                                                                                           
                                        z lotu Sośnicowice, w dniu 11.08.20                                                                                     
  ┌───┬────────────────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                              
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                           │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                              
  │   │                                        │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                              
  └───┴────────────────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                              
     1 JUREK                                     1 PL 0456 20 4115    CM 09:37:54.09  1211.87   0.63   3-  2-  2  155.160  25.000                               
     2 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7021    CM 09:37:54.70  1211.77   1.25   4-  2-  2  155.160  24.990                               
     3 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1574   CM 09:37:55.01  1211.73   1.88   4-  3-  3  155.160  24.980                               
     4 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11016   CM 09:37:56.05  1211.56   2.51   4-  1-  1  155.160  24.970                               
     5 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1027    CM 09:37:58.13  1211.23   3.13   3-  2-  2  155.160  24.960                               
     6 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9066    CM 09:37:59.97  1210.94   3.76   4-  2-  2  155.160  24.950                               
     7 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 722     CM 09:38:02.98  1210.47   4.39   5-  3-  3  155.160  24.940                               
     8 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7537    CM 09:38:03.40  1210.40   5.02   3-  1-  1  155.160  24.930                               
     9 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2002    CM 09:38:04.13  1210.29   5.64   4-  4-  3  155.160  24.920                               
    10 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1727    CM 09:38:06.06  1209.98   6.27   4-  2-  2  155.160  24.910                               
    11 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5094    CM 09:38:06.36  1209.94   6.90   2-  1-  1  155.160  24.900                               
    12 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9924    CM 09:38:06.50  1209.91   7.52   5-  4-  3  155.160  24.900                               
    13 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1248   CM 09:38:07.91  1209.69   8.15   5-  3-  3  155.160  24.890                               
    14 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2047    CM 09:38:08.66  1209.57   8.78   4-  2-  2  155.160  24.880                               
    15 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 311     CM 09:38:09.98  1209.37   9.40   3-  2-  2  155.160  24.870                               
    16 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 752     CM 09:38:10.87  1209.23  10.03   4-  1-  1  155.160  24.860                               
    17 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 4093567      CM 09:38:12.29  1209.00  10.66   5-  1-  1  155.160  24.850                               
    18 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3212    CM 09:38:12.47  1208.98  11.29   5-  1-  1  155.160  24.840                               
    19 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5012      CM 09:38:14.47  1208.66  11.91   5-  2-  2  155.160  24.830                               
    20 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10104   CM 09:38:16.68  1208.31  12.54   5-  1-  1  155.160  24.820                               
    21 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141869      CM 09:38:16.92  1208.28  13.17   3-  2-  2  155.160  24.810                               
    22 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1705    CM 09:38:18.24  1208.07  13.79   2          155.160  24.800                               
    23 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10028   CM 09:38:20.16  1207.77  14.42   5-  2-  2  155.160  24.790                               
    24 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 SK 0999 20 8863    CM 09:38:21.50  1207.56  15.05   2-  2-  2  155.160  24.780                               
    25 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5522    CM 09:38:25.97  1206.86  15.67   4-  1-  1  155.160  24.770                               
    26 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 9004    CM 09:38:35.65  1205.34  16.30   2-  1-  1  155.160  24.760                               
    27 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5857    CM 09:38:36.13  1205.27  16.93   4-  1-  1  155.160  24.750                               
    28 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11118   CM 09:38:36.14  1205.27  17.55   5-  2-  2  155.160  24.740                               
    29 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13273   CM 09:38:59.45  1201.64  18.18   5-  2-  2  155.160  24.730                               
    30 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2271    CM 09:39:59.67  1192.36  18.81   4-  3-  3  155.160  24.720                               
    31 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9929    CM 09:40:09.90  1190.80  19.44   3-  1-  1  155.160  24.710                               
    32 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5873    CM 09:40:27.44  1188.13  20.06   4-  1-  1  155.160  24.710                               
    33 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 2       CM 09:40:33.74  1187.17  20.69   5-  2-  2  155.160  24.700                               
    34 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3729    CM 09:40:33.99  1187.14  21.32   2-  2-  2  155.160  24.690                               
    35 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1042    CM 09:40:34.09  1187.12  21.94   4-  2-  2  155.160  24.680                               
    36 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10696    CM 09:40:34.10  1187.12  22.57   3-  1-  1  155.160  24.670                               
    37 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5045    CM 09:40:34.71  1187.03  23.20   3-  3-  3  155.160  24.660                               
    38 COSTA                                     1 PL 023 20 1208     CM 09:40:34.80  1187.01  23.82   5-  5-  3  155.160  24.650                               
    39 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1054   CM 09:40:35.22  1186.95  24.45   3-  1-  1  155.160  24.640                               
    40 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22013     CM 09:40:35.90  1186.85  25.08   4-  2-  2  155.160  24.630                               
    41 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9184    CM 09:40:36.37  1186.77  25.71   4-  2-  2  155.160  24.620                               
    42 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17618   CM 09:40:36.49  1186.76  26.33   4-  1-  1  155.160  24.610                               
    43 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 5160     CM 09:40:36.53  1186.75  26.96   5-  2-  2  155.160  24.600                               
    44 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11320   CM 09:40:37.16  1186.65  27.59   5-  3-  3  155.160  24.590                               
    45 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3047    CM 09:40:37.97  1186.53  28.21   4-  2-  2  155.160  24.580                               
    46 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1934    CM 09:40:38.36  1186.47  28.84   5-  2-  2  155.160  24.570                               
    47 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3816    CM 09:40:38.92  1186.39  29.47   3-  1-  1  155.160  24.560                               
    48 Dyrek Oskar                               1 PL 0231 20 7605    CM 09:40:39.36  1186.32  30.09   1-  1-  1  155.160  24.550                               
    49 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3838    CM 09:40:39.77  1186.26  30.72   3-  2-  2  155.160  24.540                               
    49 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2030    CM 09:40:39.77  1186.26  30.72   4-  3-  3  155.160  24.540                               
    51 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5015    CM 09:40:39.92  1186.24  31.97   5-  5-  3  155.160  24.520                               
    52 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 513    CM 09:40:40.32  1186.18  32.60   3-  2-  2  155.160  24.520                               
    53 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11625   CM 09:40:40.70  1186.12  33.23   4-  1-  1  155.160  24.510                               
    54 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3143    CM 09:40:40.77  1186.11  33.86   5-  1-  1  155.160  24.500                               
    55 COBA LADIES                               1 PL 0206 20 2316    CM 09:40:41.03  1186.07  34.48   4-  2-  2  155.160  24.490                               
    56 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1636    CM 09:40:41.30  1186.03  35.11   5-  3-  3  155.160  24.480                               
    57 TYMEK BIELAK                              1 PL 0319 20 6462    CM 09:40:41.31  1186.03  35.74   4-  1-  1  155.160  24.470                               
    58 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074362      CM 09:40:41.59  1185.98  36.36   5-  3-  3  155.160  24.460                               
    59 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1489    CM 09:40:41.73  1185.96  36.99   5-  1-  1  155.160  24.450                               
    60 Tórz Sławomir                             1 PL 0144 20 3084    CM 09:40:41.82  1185.95  37.62   2-  1-  1  155.160  24.440                               
    61 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6123    CM 09:40:42.92  1185.78  38.24   4-  1-  1  155.160  24.430                               
    62 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 3000    CM 09:40:43.04  1185.77  38.87   3-  1-  1  155.160  24.420                               
    63 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172771      CM 09:40:43.14  1185.75  39.50   4-  3-  3  155.160  24.410                               
    64 Kazimierz Lewandowski SOLO                1 PL 0302 20 5077    CM 09:40:43.81  1185.65  40.13   1-  1-  1  155.160  24.400                               
    65 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 598     CM 09:40:44.44  1185.55  40.75   4-  1-  1  155.160  24.390                               
    66 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9939    CM 09:40:44.72  1185.51  41.38   2  < 123>  155.160  24.380                               
    67 Stanisław Rudnik                          1 PL 0315 20 6132    CM 09:40:44.84  1185.49  42.01   2-  1-  1  155.160  24.370                               
    68 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 4415    CM 09:40:44.88  1185.49  42.63   5-  1-  1  155.160  24.360                               
    69 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9802    CM 09:40:44.89  1185.49  43.26   5-  2-  2  155.160  24.350                               
    70 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15147   CM 09:40:45.11  1185.45  43.89   4-  3-  3  155.160  24.340                               
    71 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10638   CM 09:40:45.12  1185.45  44.51   3-  3-  3  155.160  24.330                               
    72 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8990    CM 09:40:45.44  1185.40  45.14   2-  2-  2  155.160  24.330                               
    73 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6179   CM 09:40:46.02  1185.31  45.77   5-  2-  2  155.160  24.320                               
    74 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9934    CM 09:40:46.45  1185.25  46.39   3-  2-  2  155.160  24.310                               
    75 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 459    CM 09:40:46.70  1185.21  47.02   4-  1-  1  155.160  24.300                               
    76 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 650    CM 09:40:46.71  1185.21  47.65   3-  1-  1  155.160  24.290                               
    77 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7701    CM 09:40:46.97  1185.17  48.28   4-  2-  2  155.160  24.280                               
    78 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05052       CM 09:40:47.67  1185.07  48.90   4-  1-  1  155.160  24.270                               
    79 Mucha Piotr 2                             1 PL 0315 20 5669    CM 09:40:48.03  1185.01  49.53   1-  1-  1  155.160  24.260                               
    80 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7013    CM 09:40:48.57  1184.93  50.16   4-  2-  2  155.160  24.250                               
    81 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15136   CM 09:40:48.88  1184.88  50.78   2  < 159>  155.160  24.240                               
    82 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 500    CM 09:40:49.10  1184.85  51.41   2          155.160  24.230                               
    83 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 429    CM 09:40:49.99  1184.72  52.04   5-  1-  1  155.160  24.220                               
    84 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2262    CM 09:40:50.71  1184.61  52.66   2  < 270>  155.160  24.210                               
    85 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 898     CM 09:40:51.03  1184.56  53.29   4-  2-  2  155.160  24.200                               
    86 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0224 20 13741   CM 09:40:51.13  1184.54  53.92   2-  1-  1  155.160  24.190                               
    87 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 142     CM 09:40:51.86  1184.43  54.55   5-  1-  1  155.160  24.180                               
    88 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9583    CM 09:40:51.87  1184.43  55.17   4-  2-  2  155.160  24.170                               
    89 COSTA                                     1 PL 023 20 1211     CM 09:40:52.42  1184.35  55.80   2  < 208>  155.160  24.160                               
    90 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 4045    CM 09:40:52.77  1184.30  56.43   3-  1-  1  155.160  24.150                               
    91 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 211     CM 09:40:52.78  1184.29  57.05   3-  2-  2  155.160  24.140                               
    92 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099446      CM 09:40:53.54  1184.18  57.68   3-  2-  2  155.160  24.130                               
    93 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5041    CM 09:40:53.76  1184.15  58.31   2  < 142>  155.160  24.130                               
    94 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8474    CM 09:40:53.91  1184.12  58.93   3-  2-  2  155.160  24.120                               
    95 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9071    CM 09:40:54.49  1184.04  59.56   3-  1-  1  155.160  24.110                               
    96 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 204     CM 09:40:54.97  1183.96  60.19   4-  2-  2  155.160  24.100                               
    97 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 212     CM 09:40:55.08  1183.95  60.82   2          155.160  24.090                               
    98 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1568   CM 09:40:55.19  1183.93  61.44   2  < 388>  155.160  24.080                               
    99 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13553   CM 09:40:55.62  1183.87  62.07   3-  1-  1  155.160  24.070                               
   100 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3886    CM 09:40:55.82  1183.84  62.70   4-  2-  2  155.160  24.060                               
   101 Team Koningshoeve                         1 BE 20 5074358      CM 09:40:57.08  1183.65  63.32   2          155.160  24.050                               
   102 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 374     CM 09:40:57.60  1183.57  63.95   4-  3-  3  155.160  24.040                               
   103 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2038    CM 09:40:59.01  1183.36  64.58   4-  2-  2  155.160  24.030                               
   104 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14783   CM 09:40:59.32  1183.31  65.20   3-  1-  1  155.160  24.020                               
   105 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 350     CM 09:41:00.59  1183.12  65.83   2  < 193>  155.160  24.010                               
   106 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1146   CM 09:41:02.23  1182.87  66.46   2  < 289>  155.160  24.000                               
   107 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3875    CM 09:41:02.83  1182.78  67.08   4-  3-  3  155.160  23.990                               
   108 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 206     CM 09:41:03.14  1182.73  67.71   3-  1-  1  155.160  23.980                               
   109 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4088    CM 09:41:04.18  1182.58  68.34   4-  2-  2  155.160  23.970                               
   110 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10069    CM 09:41:04.19  1182.58  68.97   5-  3-  3  155.160  23.960                               
   111 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2627    CM 09:41:05.17  1182.43  69.59   3-  2-  2  155.160  23.950                               
   112 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3673    CM 09:41:08.32  1181.96  70.22   4-  1-  1  155.160  23.940                               
   113 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3734    CM 09:41:10.02  1181.70  70.85   2          155.160  23.940                               
   114 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 752    CM 09:41:10.21  1181.67  71.47   5-  3-  3  155.160  23.930                               
   115 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 303     CM 09:41:13.12  1181.23  72.10   4-  2-  2  155.160  23.920                               
   116 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1013    CM 09:41:13.53  1181.17  72.73   5-  1-  1  155.160  23.910                               
   117 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 466    CM 09:41:14.33  1181.05  73.35   4-  1-  1  155.160  23.900                               
   118 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4807    CM 09:41:15.15  1180.93  73.98   4-  1-  1  155.160  23.890                               
   119 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8088    CM 09:41:16.51  1180.73  74.61   4-  1-  1  155.160  23.880                               
   120 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5612    CM 09:41:16.59  1180.71  75.24   5-  1-  1  155.160  23.870                               
   121 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5526    CM 09:41:16.90  1180.67  75.86   4-  2-  2  155.160  23.860                               
   122 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2021    CM 09:41:19.03  1180.35  76.49   2  < 370>  155.160  23.850                               
   123 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9980    CM 09:41:20.56  1180.12  77.12   3  < 175>  155.160  23.840                               
   124 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5211    CM 09:41:20.92  1180.07  77.74   3-  3-  3  155.160  23.830                               
   125 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8251    CM 09:41:21.89  1179.92  78.37   3-  1-  1  155.160  23.820                               
   126 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02759   CM 09:41:21.90  1179.92  79.00   3-  2-  2  155.160  23.810                               
   127 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4334    CM 09:41:22.14  1179.88  79.62   3-  2-  2  155.160  23.800                               
   128 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 1390     CM 09:41:22.94  1179.76  80.25   2-  1-  1  155.160  23.790                               
   129 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1148     CM 09:41:23.08  1179.74  80.88   5-  2-  2  155.160  23.780                               
   130 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8507    CM 09:41:23.36  1179.70  81.50   5-  4-  3  155.160  23.770                               
   131 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 414     CM 09:41:23.66  1179.66  82.13   5-  1-  1  155.160  23.760                               
   132 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5048    CM 09:41:24.13  1179.59  82.76   4-  1-  1  155.160  23.750                               
   133 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4600    CM 09:41:25.37  1179.40  83.39   2-  1-  1  155.160  23.750                               
   134 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4009    CM 09:41:25.39  1179.40  84.01   4-  1-  1  155.160  23.740                               
   135 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10935   CM 09:41:25.48  1179.38  84.64   3-  2-  2  155.160  23.730                               
   136 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19155     CM 09:41:26.45  1179.24  85.27   5-  1-  1  155.160  23.720                               
   137 HANYS                                     1 PL 0137 20 4293    CM 09:41:27.02  1179.15  85.89   3-  1-  1  155.160  23.710                               
   138 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5120712      CM 09:41:27.21  1179.12  86.52   4-  2-  2  155.160  23.700                               
   139 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9911    CM 09:41:28.03  1179.00  87.15   2          155.160  23.690                               
   140 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 4600    CM 09:41:28.13  1178.99  87.77   3-  2-  2  155.160  23.680                               
   141 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 4124    CM 09:41:28.23  1178.97  88.40   3-  2-  2  155.160  23.670                               
   142 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5049    CM 09:41:28.38  1178.95  89.03   3  < 197>  155.160  23.660                               
   142 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2667    CM 09:41:28.38  1178.95  89.03   3-  1-  1  155.160  23.660                               
   144 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3029    CM 09:41:28.69  1178.90  90.28   2          155.160  23.640                               
   145 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5043    CM 09:41:29.92  1178.72  90.91   4-  1-  1  155.160  23.630                               
   146 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14876     CM 09:41:30.02  1178.70  91.54   2-  1-  1  155.160  23.620                               
   147 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 206    CM 09:41:30.29  1178.66  92.16   3-  1-  1  155.160  23.610                               
   148 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10303   CM 09:41:30.82  1178.59  92.79   4-  2-  2  155.160  23.600                               
   149 Karl Heintz Burger                        1 DV 05079 20 938    CM 09:41:31.05  1178.55  93.42   5-  3-  3  155.160  23.590                               
   150 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9162    CM 09:41:31.08  1178.55  94.04   4-  2-  2  155.160  23.580                               
   151 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5095    CM 09:41:31.17  1178.53  94.67   5-  2-  2  155.160  23.570                               
   152 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 531    CM 09:41:31.31  1178.51  95.30   2-  1-  1  155.160  23.560                               
   153 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 230     CM 09:41:31.47  1178.49  95.92   2          155.160  23.560                               
   154 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2046    CM 09:41:31.48  1178.49  96.55   2          155.160  23.550                               
   155 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 284    CM 09:41:31.77  1178.44  97.18   4-  2-  2  155.160  23.540                               
   156 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 12594   CM 09:41:32.28  1178.37  97.81   2          155.160  23.530                               
   157 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1222    CM 09:41:32.56  1178.33  98.43   4-  2-  2  155.160  23.520                               
   158 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2267    CM 09:41:33.23  1178.23  99.06   5-  3-  3  155.160  23.510                               
   159 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15141   CM 09:41:33.51  1178.18  99.69   3          155.160  23.500                               
   160 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095559      CM 09:41:33.63  1178.17 100.31   2          155.160  23.490                               
   161 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 96     CM 09:41:33.78  1178.14 100.94   4-  1-  1  155.160  23.480                               
   162 Baciary                                   1 PL 0238 20 5445    CM 09:41:33.86  1178.13 101.57   5-  5-  3  155.160  23.470                               
   163 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11250   CM 09:41:34.66  1178.01 102.19   5-  1-  1  155.160  23.460                               
   164 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 4071    CM 09:41:36.63  1177.72 102.82   3-  2-  2  155.160  23.450                               
   165 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10068    CM 09:41:36.95  1177.67 103.45   2  < 264>  155.160  23.440                               
   166 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 29      CM 09:41:36.96  1177.67 104.08   5-  5-  3  155.160  23.430                               
   167 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4408    CM 09:41:37.08  1177.65 104.70   3-  3-  3  155.160  23.420                               
   168 Baciary                                   1 PL 0238 20 5444    CM 09:41:37.38  1177.61 105.33   2  < 187>  155.160  23.410                               
   169 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2033    CM 09:41:37.47  1177.59 105.96   2          155.160  23.400                               
   170 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22025     CM 09:41:38.03  1177.51 106.58   5-  2-  2  155.160  23.390                               
   171 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7338    CM 09:41:38.14  1177.49 107.21   4-  2-  2  155.160  23.380                               
   172 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7244    CM 09:41:38.15  1177.49 107.84   4-  2-  2  155.160  23.370                               
   173 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10113   CM 09:41:38.41  1177.45 108.46   4-  1-  1  155.160  23.370                               
   174 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3320    CM 09:41:39.61  1177.27 109.09   5-  2-  2  155.160  23.360                               
   175 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9979    CM 09:41:40.68  1177.11 109.72   4          155.160   0.000                               
   176 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5673    CM 09:41:41.35  1177.01 110.34   3-  2-  2  155.160  23.340                               
   177 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 380     CM 09:41:42.03  1176.91 110.97   5-  3-  3  155.160  23.330                               
   178 kopi                                      1 PL 0412 20 12249   CM 09:41:43.24  1176.73 111.60   2-  1-  1  155.160  23.320                               
   179 KRIS                                      1 PL 0447 20 5676    CM 09:41:43.25  1176.73 112.23   2-  1-  1  155.160  23.310                               
   180 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7345    CM 09:41:43.35  1176.72 112.85   2          155.160  23.300                               
   181 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 4       CM 09:41:43.54  1176.69 113.48   2          155.160  23.290                               
   182 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 721     CM 09:41:44.36  1176.57 114.11   2  < 191>  155.160  23.280                               
   183 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12670   CM 09:41:44.58  1176.53 114.73   3-  2-  2  155.160  23.270                               
   184 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10037   CM 09:41:44.66  1176.52 115.36   2          155.160  23.260                               
   185 PACHO                                     1 PL 0450 20 5554    CM 09:41:45.23  1176.44 115.99   4-  1-  1  155.160  23.250                               
   186 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 906          CM 09:41:45.69  1176.37 116.61   3-  2-  2  155.160  23.240                               
   187 Baciary                                   1 PL 0238 20 5438    CM 09:41:46.46  1176.25 117.24   3  < 267>  155.160  23.230                               
   188 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5134    CM 09:41:46.79  1176.20 117.87   4-  3-  3  155.160  23.220                               
   189 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13550   CM 09:41:46.83  1176.20 118.50   4-  2-  2  155.160  23.210                               
   190 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9037    CM 09:41:48.05  1176.02 119.12   5-  2-  2  155.160  23.200                               
   191 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 723     CM 09:41:48.35  1175.97 119.75   3          155.160  23.190                               
   192 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6205   CM 09:41:49.43  1175.81 120.38   2          155.160  23.180                               
   193 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 355     CM 09:41:49.61  1175.79 121.00   3          155.160  23.170                               
   194 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5393    CM 09:41:51.55  1175.50 121.63   3-  1-  1  155.160  23.170                               
   195 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13545   CM 09:41:51.86  1175.45 122.26   4-  1-  1  155.160  23.160                               
   195 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8039    CM 09:41:51.86  1175.45 122.26   5-  2-  2  155.160  23.160                               
   197 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5011    CM 09:41:51.88  1175.45 123.51   4  < 281>  155.160   0.000                               
   198 Mariusz Babiński                          1 PL 021 20 3851     CM 09:41:52.18  1175.40 124.14   4-  2-  2  155.160  23.130                               
   199 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9163    CM 09:41:52.28  1175.39 124.76   2          155.160  23.120                               
   200 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5098    CM 09:41:52.55  1175.35 125.39   2          155.160  23.110                               
   201 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3467    CM 09:41:52.56  1175.35 126.02   5-  2-  2  155.160  23.100                               
   202 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 351    CM 09:41:53.39  1175.22 126.65   2-  2-  2  155.160  23.090                               
   203 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3166    CM 09:41:55.78  1174.87 127.27   3-  2-  2  155.160  23.080                               
   204 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13069   CM 09:41:55.93  1174.85 127.90   5-  1-  1  155.160  23.070                               
   205 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1176     CM 09:41:56.02  1174.83 128.53   2          155.160  23.060                               
   206 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 03 20 22020     CM 09:41:56.62  1174.74 129.15   3-  1-  1  155.160  23.050                               
   207 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7501    CM 09:41:57.63  1174.59 129.78   4-  2-  2  155.160  23.040                               
   208 COSTA                                     1 PL 023 20 1320     CM 09:41:58.02  1174.54 130.41   3  < 219>  155.160  23.030                               
   209 WALDI                                     1 PL 0315 20 4964    CM 09:41:58.05  1174.53 131.03   2-  1-  1  155.160  23.020                               
   210 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9175    CM 09:41:58.12  1174.52 131.66   2          155.160  23.010                               
   211 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2034    CM 09:41:58.40  1174.48 132.29   4-  1-  1  155.160  23.000                               
   212 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1612    CM 09:41:58.75  1174.43 132.92   2  < 305>  155.160  22.990                               
   213 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3409    CM 09:41:58.76  1174.43 133.54   5-  2-  2  155.160  22.980                               
   214 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 7346    CM 09:41:59.34  1174.34 134.17   4-  1-  1  155.160  22.980                               
   215 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10313   CM 09:41:59.87  1174.26 134.80   4-  2-  2  155.160  22.970                               
   216 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3853    CM 09:42:00.02  1174.24 135.42   4-  2-  2  155.160  22.960                               
   217 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6016    CM 09:42:00.60  1174.15 136.05   4-  1-  1  155.160  22.950                               
   218 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6106      CM 09:42:01.45  1174.03 136.68   4-  2-  2  155.160  22.940                               
   219 COSTA                                     1 PL 023 20 1202     CM 09:42:02.63  1173.85 137.30   4  < 247>  155.160   0.000                               
   220 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 779     CM 09:42:03.82  1173.68 137.93   5-  1-  1  155.160  22.920                               
   221 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4524     CM 09:42:04.38  1173.59 138.56   4-  2-  2  155.160  22.910                               
   222 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6012    CM 09:42:05.59  1173.41 139.18   4-  2-  2  155.160  22.900                               
   222 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2824    CM 09:42:05.59  1173.41 139.18   4-  1-  1  155.160  22.900                               
   224 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3822    CM 09:42:07.19  1173.18 140.44   2          155.160  22.880                               
   225 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15443   CM 09:42:08.67  1172.96 141.07   2-  2-  2  155.160  22.870                               
   226 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3393     CM 09:42:09.61  1172.82 141.69   2-  1-  1  155.160  22.860                               
   227 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 0285 20 13092   CM 09:42:09.96  1172.77 142.32   5-  1-  1  155.160  22.850                               
   228 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7230    CM 09:42:10.68  1172.66 142.95   2          155.160  22.840                               
   229 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1665    CM 09:42:11.54  1172.53 143.57   2-  1-  1  155.160  22.830                               
   230 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9903    CM 09:42:13.44  1172.25 144.20   3-  1-  1  155.160  22.820                               
   231 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4129    CM 09:42:14.53  1172.09 144.83   5-  3-  3  155.160  22.810                               
   232 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10155   CM 09:42:17.06  1171.72 145.45   4-  1-  1  155.160  22.800                               
   233 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9082    CM 09:42:18.71  1171.48 146.08   3-  1-  1  155.160  22.790                               
   234 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10122   CM 09:42:18.98  1171.44 146.71   4-  2-  2  155.160  22.790                               
   235 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7103    CM 09:42:20.37  1171.23 147.34   4-  2-  2  155.160  22.780                               
   236 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 681    CM 09:42:20.38  1171.23 147.96   3-  1-  1  155.160  22.770                               
   237 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5016609      CM 09:42:21.18  1171.11 148.59   4-  2-  2  155.160  22.760                               
   238 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 768    CM 09:42:21.30  1171.09 149.22   3-  3-  3  155.160  22.750                               
   239 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 547    CM 09:42:22.69  1170.89 149.84   4-  1-  1  155.160  22.740                               
   240 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1617    CM 09:42:23.22  1170.81 150.47   5-  3-  3  155.160  22.730                               
   241 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8615    CM 09:42:23.66  1170.75 151.10   5-  1-  1  155.160  22.720                               
   242 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8503    CM 09:42:23.75  1170.73 151.72   2  < 315>  155.160  22.710                               
   243 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22011     CM 09:42:24.21  1170.66 152.35   2          155.160  22.700                               
   244 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2011    CM 09:42:24.86  1170.57 152.98   2  < 257>  155.160  22.690                               
   245 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10035    CM 09:42:25.33  1170.50 153.61   3-  1-  1  155.160  22.680                               
   246 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 02 20 9738      CM 09:42:25.34  1170.50 154.23   2-  1-  1  155.160  22.670                               
   247 COSTA                                     1 PL 023 20 1220     CM 09:42:25.36  1170.50 154.86   5          155.160   0.000                               
   248 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10660   CM 09:42:25.48  1170.48 155.49   2  < 263>  155.160  22.650                               
   249 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 822    CM 09:42:25.92  1170.41 156.11   3-  2-  2  155.160  22.640                               
   250 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6948    CM 09:42:26.30  1170.36 156.74   4-  2-  2  155.160  22.630                               
   251 PawełSocała                               1 PL 017 20 3316     CM 09:42:27.17  1170.23 157.37   5-  3-  3  155.160  22.620                               
   252 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6834    CM 09:42:27.92  1170.12 157.99   5-  2-  2  155.160  22.610                               
   253 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2050    CM 09:42:27.93  1170.12 158.62   3-  1-  1  155.160  22.600                               
   254 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2858    CM 09:42:28.04  1170.10 159.25   3-  2-  2  155.160  22.600                               
   255 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 776    CM 09:42:29.23  1169.93 159.87   2  < 409>  155.160  22.590                               
   256 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10052   CM 09:42:29.79  1169.84 160.50   5-  2-  2  155.160  22.580                               
   257 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2021    CM 09:42:31.02  1169.66 161.13   3  < 457>  155.160  22.570                               
   258 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67866       CM 09:42:31.10  1169.65 161.76   4-  1-  1  155.160  22.560                               
   259 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2719    CM 09:42:31.27  1169.63 162.38   3-  1-  1  155.160  22.550                               
   260 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13499   CM 09:42:31.35  1169.61 163.01   5-  2-  2  155.160  22.540                               
   261 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2853     CM 09:42:31.83  1169.54 163.64   5-  1-  1  155.160  22.530                               
   262 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074330      CM 09:42:31.95  1169.53 164.26   2  < 294>  155.160  22.520                               
   263 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10668   CM 09:42:32.42  1169.46 164.89   3          155.160  22.510                               
   264 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10067    CM 09:42:32.74  1169.41 165.52   3          155.160  22.500                               
   265 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4153    CM 09:42:33.05  1169.36 166.14   2  < 450>  155.160  22.490                               
   266 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2620    CM 09:42:33.14  1169.35 166.77   2          155.160  22.480                               
   267 Baciary                                   1 PL 0238 20 5436    CM 09:42:33.28  1169.33 167.40   4  < 293>  155.160   0.000                               
   268 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6110    CM 09:42:33.29  1169.33 168.03   3-  1-  1  155.160  22.460                               
   269 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5208    CM 09:42:33.41  1169.31 168.65   2  < 406>  155.160  22.450                               
   270 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2265    CM 09:42:33.71  1169.27 169.28   3          155.160  22.440                               
   271 ERETT                                     1 DV 03268 20 134    CM 09:42:33.99  1169.23 169.91   3-  2-  2  155.160  22.430                               
   272 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9648    CM 09:42:34.14  1169.20 170.53   4-  1-  1  155.160  22.420                               
   272 MDŁ TEAM                                  1 PL 0316 20 4056    CM 09:42:34.14  1169.20 170.53   5-  2-  2  155.160  22.420                               
   274 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02762   CM 09:42:35.07  1169.07 171.79   2          155.160  22.400                               
   275 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5001      CM 09:42:35.29  1169.03 172.41   2          155.160  22.400                               
   276 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5137    CM 09:42:35.55  1169.00 173.04   2  < 385>  155.160  22.390                               
   277 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5917    CM 09:42:36.07  1168.92 173.67   4-  2-  2  155.160  22.380                               
   278 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2830    CM 09:42:36.35  1168.88 174.29   5-  1-  1  155.160  22.370                               
   279 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 67      CM 09:42:36.98  1168.79 174.92   2  < 312>  155.160  22.360                               
   280 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8518    CM 09:42:38.34  1168.59 175.55   2          155.160  22.350                               
   281 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5017    CM 09:42:39.28  1168.45 176.18   5          155.160   0.000                               
   282 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5436    CM 09:42:40.75  1168.23 176.80   3-  1-  1  155.160  22.330                               
   283 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 304    CM 09:42:40.84  1168.22 177.43   4-  1-  1  155.160  22.320                               
   284 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8983    CM 09:42:42.02  1168.05 178.06   2          155.160  22.310                               
   285 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 209     CM 09:42:44.98  1167.61 178.68   4-  2-  2  155.160  22.300                               
   286 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13483   CM 09:42:49.59  1166.94 179.31   2          155.160  22.290                               
   287 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2070    CM 09:42:51.37  1166.68 179.94   5-  2-  2  155.160  22.280                               
   288 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8917    CM 09:42:53.80  1166.32 180.56   4-  3-  3  155.160  22.270                               
   289 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1131   CM 09:42:56.29  1165.96 181.19   3          155.160  22.260                               
   290 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11313   CM 09:42:58.14  1165.69 181.82   2  < 477>  155.160  22.250                               
   291 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4407    CM 09:43:01.35  1165.22 182.45   2  < 339>  155.160  22.240                               
   292 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 6147    CM 09:43:01.36  1165.22 183.07   2          155.160  22.230                               
   293 Baciary                                   1 PL 0238 20 5439    CM 09:43:01.51  1165.19 183.70   5          155.160   0.000                               
   294 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074355      CM 09:43:09.53  1164.02 184.33   3          155.160  22.210                               
   295 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0224 20 13872   CM 09:43:11.34  1163.76 184.95   2          155.160  22.210                               
   296 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10307   CM 09:43:13.68  1163.42 185.58   3-  2-  2  155.160  22.200                               
   297 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1997     CM 09:43:14.70  1163.27 186.21   2-  2-  2  155.160  22.190                               
   298 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1101    CM 09:43:15.19  1163.20 186.83   3-  1-  1  155.160  22.180                               
   299 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8050    CM 09:43:18.27  1162.75 187.46   5-  1-  1  155.160  22.170                               
   300 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 772    CM 09:43:23.63  1161.97 188.09   2  < 400>  155.160  22.160                               
   301 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 765    CM 09:43:25.70  1161.67 188.71   3-  2-  2  155.160  22.150                               
   302 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10152   CM 09:43:28.98  1161.20 189.34   5-  2-  2  155.160  22.140                               
   303 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2635    CM 09:43:31.13  1160.89 189.97   3-  1-  1  155.160  22.130                               
   304 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7056    CM 09:43:31.99  1160.76 190.60   3-  1-  1  155.160  22.120                               
   305 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1634    CM 09:43:34.33  1160.42 191.22   3          155.160  22.110                               
   306 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3831    CM 09:43:36.26  1160.14 191.85   4-  3-  3  155.160  22.100                               
   307 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1620    CM 09:44:06.46  1155.79 192.48   2  < 398>  155.160  22.090                               
   308 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10319   CM 09:44:07.97  1155.57 193.10   2          155.160  22.080                               
   309 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 725    CM 09:44:09.48  1155.35 193.73   2  < 368>  155.160  22.070                               
   310 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7536    CM 09:44:10.67  1155.18 194.36   5-  5-  3  155.160  22.060                               
   311 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7061    CM 09:44:10.98  1155.14 194.98   5-  2-  2  155.160  22.050                               
   312 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 36      CM 09:44:11.26  1155.10 195.61   3  < 460>  155.160  22.040                               
   313 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13753   CM 09:44:12.06  1154.98 196.24   5-  1-  1  155.160  22.030                               
   314 PawełSocała                               1 PL 017 20 3311     CM 09:44:12.59  1154.91 196.87   2  < 439>  155.160  22.020                               
   315 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8502    CM 09:44:13.09  1154.84 197.49   3  < 329>  155.160  22.020                               
   316 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 PL 0237 20 17132   CM 09:44:13.10  1154.84 198.12   2          155.160  22.010                               
   317 PoRaPi                                    1 PL 0280 20 5525    CM 09:44:13.19  1154.82 198.75   1-  1-  1  155.160  22.000                               
   318 137.00                                    1 PL 053 20 6414     CM 09:44:13.43  1154.79 199.37   3-  1-  1  155.160  21.990                               
   319 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3802    CM 09:44:14.02  1154.70 200.00   2          155.160  21.980                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   320 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3179    CM 09:44:14.03  1154.70 200.63   2          155.160  21.970                               
   321 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7489    CM 09:44:14.06  1154.70 201.25   3-  1-  1  155.160  21.960                               
   322 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9190    CM 09:44:14.42  1154.65 201.88   4-  1-  1  155.160  21.950                               
   323 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6002    CM 09:44:15.42  1154.50 202.51   5-  2-  2  155.160  21.940                               
   324 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9043    CM 09:44:16.98  1154.28 203.13   4-  1-  1  155.160  21.930                               
   325 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5061    CM 09:44:17.56  1154.20 203.76   4-  1-  1  155.160  21.920                               
   326 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3664    CM 09:44:18.62  1154.04 204.39   4-  3-  3  155.160  21.910                               
   327 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8915    CM 09:44:18.63  1154.04 205.02   2  < 401>  155.160  21.900                               
   328 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5630    CM 09:44:18.73  1154.03 205.64   4-  2-  2  155.160  21.890                               
   329 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8485    CM 09:44:19.27  1153.95 206.27   4          155.160   0.000                               
   330 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3695    CM 09:44:19.36  1153.94 206.90   5-  1-  1  155.160  21.870                               
   331 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 3871    CM 09:44:19.75  1153.88 207.52   2  < 425>  155.160  21.860                               
   332 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9592    CM 09:44:20.26  1153.81 208.15   2          155.160  21.850                               
   333 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094435      CM 09:44:20.67  1153.75 208.78   3-  1-  1  155.160  21.840                               
   334 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 348    CM 09:44:20.94  1153.71 209.40   2          155.160  21.830                               
   335 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8056    CM 09:44:21.62  1153.61 210.03   3-  1-  1  155.160  21.830                               
   336 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1726    CM 09:44:22.04  1153.55 210.66   4-  1-  1  155.160  21.820                               
   337 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 306    CM 09:44:22.32  1153.51 211.29   2          155.160  21.810                               
   338 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141861      CM 09:44:22.53  1153.48 211.91   2          155.160  21.800                               
   339 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4413    CM 09:44:22.90  1153.43 212.54   3          155.160  21.790                               
   340 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094437      CM 09:44:23.39  1153.36 213.17   4-  2-  2  155.160  21.780                               
   341 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6777    CM 09:44:23.56  1153.34 213.79   2-  2-  2  155.160  21.770                               
   342 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 724     CM 09:44:23.97  1153.28 214.42   3-  2-  2  155.160  21.760                               
   343 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12669   CM 09:44:23.98  1153.28 215.05   2          155.160  21.750                               
   344 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2386    CM 09:44:24.23  1153.24 215.67   5-  1-  1  155.160  21.740                               
   345 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8365    CM 09:44:25.09  1153.12 216.30   4-  1-  1  155.160  21.730                               
   346 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5128    CM 09:44:25.38  1153.08 216.93   5-  1-  1  155.160  21.720                               
   347 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3213    CM 09:44:25.69  1153.03 217.55   2          155.160  21.710                               
   348 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2979    CM 09:44:25.84  1153.01 218.18   2          155.160  21.700                               
   349 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15409   CM 09:44:25.96  1152.99 218.81   2          155.160  21.690                               
   350 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7028    CM 09:44:25.97  1152.99 219.44   2          155.160  21.680                               
   351 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7055    CM 09:44:26.38  1152.93 220.06   2          155.160  21.670                               
   352 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3756    CM 09:44:26.53  1152.91 220.69   2  < 470>  155.160  21.660                               
   353 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 314    CM 09:44:26.82  1152.87 221.32   3-  1-  1  155.160  21.650                               
   354 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 9        CM 09:44:26.91  1152.86 221.94   2          155.160  21.640                               
   355 Krokosz 2                                 1 PL 0315 20 5105    CM 09:44:27.30  1152.80 222.57   1-  1-  1  155.160  21.630                               
   356 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9172    CM 09:44:27.54  1152.77 223.20   2          155.160  21.630                               
   357 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2058    CM 09:44:27.64  1152.75 223.82   2          155.160  21.620                               
   358 Wojciech Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10023   CM 09:44:28.17  1152.68 224.45   1-  1-  1  155.160  21.610                               
   359 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2220    CM 09:44:28.38  1152.65 225.08   2  < 389>  155.160  21.600                               
   360 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511688      CM 09:44:28.64  1152.61 225.71   3-  1-  1  155.160  21.590                               
   361 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3456    CM 09:44:29.04  1152.55 226.33   2-  1-  1  155.160  21.580                               
   362 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8002    CM 09:44:29.44  1152.50 226.96   2          155.160  21.570                               
   363 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 119    CM 09:44:29.67  1152.46 227.59   2-  1-  1  155.160  21.560                               
   364 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 223     CM 09:44:29.78  1152.45 228.21   5-  1-  1  155.160  21.550                               
   365 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5054    CM 09:44:29.95  1152.42 228.84   2  < 456>  155.160  21.540                               
   366 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4076    CM 09:44:30.23  1152.38 229.47   2          155.160  21.530                               
   367 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4216    CM 09:44:30.76  1152.31 230.09   5-  2-  2  155.160  21.520                               
   368 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 760    CM 09:44:31.11  1152.26 230.72   3          155.160  21.510                               
   369 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 457    CM 09:44:31.49  1152.20 231.35   5-  3-  3  155.160  21.500                               
   370 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2041    CM 09:44:31.85  1152.15 231.97   3          155.160  21.490                               
   371 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5184    CM 09:44:31.99  1152.13 232.60   5-  1-  1  155.160  21.480                               
   372 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10941   CM 09:44:32.20  1152.10 233.23   2          155.160  21.470                               
   373 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3856    CM 09:44:32.54  1152.05 233.86   5-  2-  2  155.160  21.460                               
   374 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094406      CM 09:44:32.99  1151.99 234.48   2          155.160  21.450                               
   375 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9042    CM 09:44:33.26  1151.95 235.11   5-  2-  2  155.160  21.440                               
   376 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7731    CM 09:44:33.62  1151.90 235.74   2          155.160  21.440                               
   377 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9200    CM 09:44:34.08  1151.83 236.36   2          155.160  21.430                               
   378 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 557     CM 09:44:34.47  1151.78 236.99   4-  1-  1  155.160  21.420                               
   379 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3827    CM 09:44:34.57  1151.76 237.62   2          155.160  21.410                               
   380 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4807     CM 09:44:35.03  1151.70 238.24   2          155.160  21.400                               
   381 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6024    CM 09:44:35.69  1151.60 238.87   2          155.160  21.390                               
   382 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1024    CM 09:44:36.01  1151.56 239.50   2          155.160  21.380                               
   383 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4313    CM 09:44:36.42  1151.50 240.13   2          155.160  21.370                               
   384 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3468    CM 09:44:36.53  1151.49 240.75   2          155.160  21.360                               
   385 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5138    CM 09:44:36.74  1151.46 241.38   3          155.160  21.350                               
   386 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19545   CM 09:44:37.62  1151.33 242.01   5-  1-  1  155.160  21.340                               
   387 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2261    CM 09:44:38.09  1151.26 242.63   3-  1-  1  155.160  21.330                               
   388 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1585   CM 09:44:38.51  1151.20 243.26   3          155.160  21.320                               
   389 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2258    CM 09:44:38.77  1151.17 243.89   3          155.160  21.310                               
   390 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9150    CM 09:44:39.09  1151.12 244.51   5-  1-  1  155.160  21.300                               
   391 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5647    CM 09:44:39.55  1151.05 245.14   2          155.160  21.290                               
   392 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 939     CM 09:44:39.72  1151.03 245.77   2-  1-  1  155.160  21.280                               
   393 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 1190    CM 09:44:40.11  1150.97 246.39   3-  1-  1  155.160  21.270                               
   394 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 449    CM 09:44:40.35  1150.94 247.02   2  < 428>  155.160  21.260                               
   395 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 349     CM 09:44:40.64  1150.90 247.65   2          155.160  21.250                               
   396 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5670    CM 09:44:40.75  1150.88 248.28   2          155.160  21.250                               
   397 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2073    CM 09:44:41.04  1150.84 248.90   2          155.160  21.240                               
   398 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1716    CM 09:44:43.68  1150.47 249.53   3          155.160  21.230                               
   399 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 5498    CM 09:44:43.69  1150.47 250.16   2          155.160  21.220                               
   400 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 781    CM 09:44:44.42  1150.36 250.78   3          155.160  21.210                               
   401 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8916    CM 09:44:44.72  1150.32 251.41   3          155.160  21.200                               
   402 Tyka Stanisław                            1 PL 0314 20 1820    CM 09:44:45.56  1150.20 252.04   3-  1-  1  155.160  21.190                               
   403 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7526    CM 09:44:46.59  1150.05 252.66   2          155.160  21.180                               
   404 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1991     CM 09:44:48.36  1149.80 253.29   2          155.160  21.170                               
   405 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3662    CM 09:44:49.77  1149.60 253.92   2  < 436>  155.160  21.160                               
   406 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 813     CM 09:44:53.19  1149.11 254.55   3          155.160  21.150                               
   407 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3470    CM 09:44:55.71  1148.76 255.17   5-  1-  1  155.160  21.140                               
   408 Kołodziej& Matias                         1 PL 0314 20 6638    CM 09:44:56.58  1148.63 255.80   3-  2-  2  155.160  21.130                               
   409 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 815    CM 09:44:58.60  1148.35 256.43   3          155.160  21.120                               
   410 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 904          CM 09:45:06.38  1147.25 257.05   2          155.160  21.110                               
   411 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22018     CM 09:45:08.45  1146.95 257.68   2          155.160  21.100                               
   412 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7101    CM 09:45:09.17  1146.85 258.31   2          155.160  21.090                               
   413 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4204    CM 09:45:17.49  1145.67 258.93   2          155.160  21.080                               
   414 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10150   CM 09:45:17.73  1145.64 259.56   5-  1-  1  155.160  21.070                               
   415 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 669     CM 09:45:18.33  1145.56 260.19   4-  1-  1  155.160  21.060                               
   416 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4485    CM 09:45:19.30  1145.42 260.82   4-  1-  1  155.160  21.060                               
   417 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4046    CM 09:45:19.53  1145.39 261.44   5-  2-  2  155.160  21.050                               
   418 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323706      CM 09:45:20.16  1145.30 262.07   4-  1-  1  155.160  21.040                               
   419 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 376     CM 09:45:20.43  1145.26 262.70   2  < 443>  155.160  21.030                               
   420 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172766      CM 09:45:21.01  1145.18 263.32   2  < 422>  155.160  21.020                               
   421 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 237     CM 09:45:22.01  1145.04 263.95   2          155.160  21.010                               
   422 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172765      CM 09:45:22.66  1144.95 264.58   3          155.160  21.000                               
   423 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555290      CM 09:45:23.75  1144.79 265.20   4-  1-  1  155.160  20.990                               
   423 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5103    CM 09:45:23.75  1144.79 265.20   5-  2-  2  155.160  20.990                               
   425 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7579    CM 09:45:24.63  1144.67 266.46   3  < 468>  155.160  20.970                               
   426 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7524    CM 09:45:25.39  1144.56 267.08   4-  2-  2  155.160  20.960                               
   427 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13718   CM 09:45:27.22  1144.30 267.71   4-  1-  1  155.160  20.950                               
   428 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 446    CM 09:45:28.65  1144.10 268.34   3          155.160  20.940                               
   429 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12098   CM 09:45:28.91  1144.07 268.97   2-  1-  1  155.160  20.930                               
   430 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 133     CM 09:45:30.87  1143.79 269.59   4-  1-  1  155.160  20.920                               
   431 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5058    CM 09:45:38.39  1142.73 270.22   4-  1-  1  155.160  20.910                               
   432 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 276    CM 09:45:42.89  1142.10 270.85   4-  2-  2  155.160  20.900                               
   433 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10053   CM 09:45:45.34  1141.76 271.47   2          155.160  20.890                               
   434 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092266      CM 09:45:49.64  1141.16 272.10   5-  2-  2  155.160  20.880                               
   435 JUREK                                     1 PL 0456 20 4122    CM 09:46:14.91  1137.63 272.73   2          155.160  20.870                               
   436 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3672    CM 09:46:17.51  1137.27 273.35   3          155.160  20.870                               
   437 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 266    CM 09:46:18.56  1137.12 273.98   2          155.160  20.860                               
   438 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10191   CM 09:46:21.16  1136.76 274.61   2          155.160  20.850                               
   439 PawełSocała                               1 PL 017 20 3363     CM 09:46:26.69  1135.99 275.24   3          155.160  20.840                               
   440 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13726   CM 09:46:30.52  1135.46 275.86   3-  1-  1  155.160  20.830                               
   441 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5059584      CM 09:46:30.84  1135.42 276.49   2          155.160  20.820                               
   442 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 17523   CM 09:46:31.71  1135.29 277.12   2-  2-  2  155.160  20.810                               
   443 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 377     CM 09:46:32.17  1135.23 277.74   3          155.160  20.800                               
   444 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2572   CM 09:46:34.67  1134.88 278.37   4-  2-  2  155.160  20.790                               
   445 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5873    CM 09:46:36.58  1134.62 279.00   2          155.160  20.780                               
   446 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10138   CM 09:46:36.91  1134.57 279.62   2          155.160  20.770                               
   447 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7526    CM 09:46:38.37  1134.37 280.25   2          155.160  20.760                               
   448 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7050    CM 09:46:38.99  1134.29 280.88   2          155.160  20.750                               
   449 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 670     CM 09:46:42.57  1133.79 281.50   2          155.160  20.740                               
   450 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4141    CM 09:46:47.72  1133.08 282.13   3          155.160  20.730                               
   451 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5942    CM 09:46:48.49  1132.97 282.76   2          155.160  20.720                               
   452 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3326    CM 09:46:59.28  1131.49 283.39   2          155.160  20.710                               
   453 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5075868      CM 09:47:15.09  1129.31 284.01   2-  1-  1  155.160  20.700                               
   454 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9068    CM 09:47:16.38  1129.14 284.64   5-  1-  1  155.160  20.690                               
   455 COBA LADIES                               1 PL 0163 20 10182   CM 09:47:26.42  1127.76 285.27   2          155.160  20.680                               
   456 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5044    CM 09:47:28.83  1127.43 285.89   3          155.160  20.670                               
   457 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2009    CM 09:47:31.36  1127.09 286.52   4          155.160   0.000                               
   458 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6084    CM 09:47:44.65  1125.28 287.15   2          155.160  20.660                               
   459 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10312   CM 09:47:45.86  1125.11 287.77   2          155.160  20.650                               
   460 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 14      CM 09:47:45.95  1125.10 288.40   4  < 491>  155.160   0.000                               
   461 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 846    CM 09:47:46.73  1124.99 289.03   2          155.160  20.630                               
   462 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4288    CM 09:47:47.71  1124.86 289.66   4-  1-  1  155.160  20.620                               
   463 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9003    CM 09:47:48.59  1124.74 290.28   4-  1-  1  155.160  20.610                               
   464 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2734   CM 09:47:48.86  1124.70 290.91   5-  1-  1  155.160  20.600                               
   465 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4043    CM 09:47:49.32  1124.64 291.54   2          155.160  20.590                               
   466 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5064    CM 09:47:49.92  1124.56 292.16   2          155.160  20.580                               
   467 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9821    CM 09:47:51.83  1124.30 292.79   2-  1-  1  155.160  20.570                               
   468 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1905    CM 09:47:52.19  1124.25 293.42   4  < 505>  155.160   0.000                               
   469 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9041    CM 09:47:52.36  1124.23 294.04   5-  2-  2  155.160  20.550                               
   470 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3834    CM 09:47:54.30  1123.96 294.67   3          155.160  20.540                               
   471 Andrzej Zych SOLO                         1 PL 0244 20 02706   CM 09:47:54.32  1123.96 295.30   1-  1-  1  155.160  20.530                               
   472 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9014    CM 09:47:55.85  1123.75 295.92   2          155.160  20.520                               
   473 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3866    CM 09:47:56.12  1123.72 296.55   2          155.160  20.510                               
   474 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5106    CM 09:47:56.36  1123.68 297.18   5-  1-  1  155.160  20.500                               
   475 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9779    CM 09:47:56.73  1123.63 297.81   2          155.160  20.490                               
   476 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1511689      CM 09:47:58.22  1123.43 298.43   3-  1-  1  155.160  20.480                               
   477 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11278   CM 09:47:59.19  1123.30 299.06   3          155.160  20.480                               
   478 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10317   CM 09:48:00.24  1123.16 299.69   2          155.160  20.470                               
   479 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9137     CM 09:48:01.16  1123.03 300.31   5-  2-  2  155.160  20.460                               
   480 Tadeusz Gierczak 7                        1 PL 0163 20 10195   CM 09:48:01.17  1123.03 300.94   2-  1-  1  155.160  20.450                               
   481 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3424    CM 09:48:01.84  1122.94 301.57   2          155.160  20.440                               
   482 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 261    CM 09:48:02.12  1122.90 302.19   3-  1-  1  155.160  20.430                               
   483 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5527    CM 09:48:03.57  1122.70 302.82   2          155.160  20.420                               
   484 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092250      CM 09:48:04.09  1122.63 303.45   2          155.160  20.410                               
   485 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6029    CM 09:48:04.43  1122.59 304.08   4-  1-  1  155.160  20.400                               
   486 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2626    CM 09:48:04.44  1122.59 304.70   5-  1-  1  155.160  20.390                               
   487 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6043      CM 09:48:04.94  1122.52 305.33   2          155.160  20.380                               
   488 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6951    CM 09:48:05.66  1122.42 305.96   2          155.160  20.370                               
   489 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4822    CM 09:48:05.88  1122.39 306.58   2          155.160  20.360                               
   490 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1430    CM 09:48:06.32  1122.33 307.21   4-  1-  1  155.160  20.350                               
   491 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 48      CM 09:48:06.85  1122.26 307.84   5          155.160   0.000                               
   492 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6805    CM 09:48:07.38  1122.19 308.46   2          155.160  20.330                               
   493 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3808    CM 09:48:07.77  1122.14 309.09   2  < 514>  155.160  20.320                               
   494 TEAM BMW                                  1 PL 0374 20 321     CM 09:48:08.27  1122.07 309.72   2          155.160  20.310                               
   495 Mirosław Bator                            1 PL 0225 20 4404    CM 09:48:08.71  1122.01 310.34   1-  1-  1  155.160  20.300                               
   496 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2203    CM 09:48:08.87  1121.99 310.97   3-  1-  1  155.160  20.290                               
   497 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 19688   CM 09:48:09.51  1121.90 311.60   2          155.160  20.290                               
   498 Warchał Piotr i Paweł                     1 PL 0318 20 3730    CM 09:48:11.50  1121.63 312.23   3-  1-  1  155.160  20.280                               
   499 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12267   CM 09:48:12.93  1121.44 312.85   2-  2-  2  155.160  20.270                               
   500 Knap Piotr                                1 AU 20 901          CM 09:48:13.79  1121.32 313.48   2-  1-  1  155.160  20.260                               
   501 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13456   CM 09:48:13.88  1121.31 314.11   2          155.160  20.250                               
   502 ERETT                                     1 DV 03268 20 118    CM 09:48:14.03  1121.29 314.73   2          155.160  20.240                               
   503 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 315     CM 09:48:14.44  1121.23 315.36   2          155.160  20.230                               
   504 Biłos Piotr 2                             1 PL 0315 20 1167    CM 09:48:16.14  1121.00 315.99   1-  1-  1  155.160  20.220                               
   505 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1924    CM 09:48:16.15  1121.00 316.61   5          155.160   0.000                               
   506 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1231    CM 09:48:18.72  1120.66 317.24   2          155.160  20.200                               
   507 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1210    CM 09:48:19.49  1120.55 317.87   4-  1-  1  155.160  20.190                               
   508 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2185   CM 09:48:19.50  1120.55 318.50   2-  1-  1  155.160  20.180                               
   509 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1925    CM 09:48:20.25  1120.45 319.12   2          155.160  20.170                               
   510 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1002    CM 09:48:20.42  1120.43 319.75   2          155.160  20.160                               
   511 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 101     CM 09:48:20.98  1120.35 320.38   3-  1-  1  155.160  20.150                               
   512 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10177   CM 09:48:20.99  1120.35 321.00   5-  1-  1  155.160  20.140                               
   513 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6003    CM 09:48:21.83  1120.24 321.63   2          155.160  20.130                               
   514 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3807    CM 09:48:22.57  1120.14 322.26   3          155.160  20.120                               
   515 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12253   CM 09:48:23.02  1120.07 322.88   2          155.160  20.110                               
   516 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9031    CM 09:48:23.51  1120.01 323.51   2          155.160  20.100                               
   517 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 503    CM 09:48:24.96  1119.81 324.14   3-  1-  1  155.160  20.100                               
   518 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0471 20 2811    CM 09:48:25.54  1119.74 324.76   3-  1-  1  155.160  20.090                               
   519 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 3          1 DV 05611 20 272    CM 09:48:27.22  1119.51 325.39   2-  1-  1  155.160  20.080                               
   520 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10642   CM 09:48:27.72  1119.44 326.02   4-  1-  1  155.160  20.070                               
   521 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 659    CM 09:48:29.57  1119.19 326.65   2          155.160  20.060                               
   522 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9132     CM 09:48:29.84  1119.16 327.27   2          155.160  20.050                               
   523 Team Zeppelin HBR 1                       1 DV 08469 20 311    CM 09:48:30.83  1119.02 327.90   3-  1-  1  155.160  20.040                               
   524 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0388 20 5054    CM 09:48:31.94  1118.87 328.53   3-  1-  1  155.160  20.030                               
   525 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2568   CM 09:48:33.34  1118.68 329.15   2          155.160  20.020                               
   526 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3443    CM 09:48:33.90  1118.61 329.78   3-  1-  1  155.160  20.010                               
   527 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4840    CM 09:48:34.01  1118.59 330.41   4-  1-  1  155.160  20.000                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   528 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13030   CM 09:48:34.46  1118.53   0.00   2          155.160   0.000                               
   529 Banek Robert                              1 PL 0484 20 1957    CM 09:48:35.74  1118.36   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   530 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 01648 20 414    CM 09:48:37.40  1118.14   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   531 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3226    CM 09:48:38.07  1118.05   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   532 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2076    CM 09:48:38.69  1117.97   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   533 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 458    CM 09:48:39.16  1117.90   0.00   2          155.160   0.000                               
   534 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6079      CM 09:48:39.33  1117.88   0.00   3          155.160   0.000                               
   535 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2607    CM 09:48:39.78  1117.82   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   536 Knap Piotr                                1 AU 20 912          CM 09:48:40.06  1117.78   0.00   2          155.160   0.000                               
   537 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853501     CM 09:48:40.17  1117.77   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   538 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4282    CM 09:48:40.37  1117.74   0.00   2          155.160   0.000                               
   539 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 89     CM 09:48:40.60  1117.71   0.00   2          155.160   0.000                               
   540 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0262 20 11104   CM 09:48:40.88  1117.67   0.00   2          155.160   0.000                               
   541 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9008    CM 09:48:41.55  1117.58   0.00   2          155.160   0.000                               
   542 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 519     CM 09:48:42.42  1117.46   0.00   2          155.160   0.000                               
   543 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1918    CM 09:48:42.94  1117.39   0.00   3          155.160   0.000                               
   544 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 413     CM 09:48:43.17  1117.36   0.00   2          155.160   0.000                               
   545 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13459   CM 09:48:43.56  1117.31   0.00   2          155.160   0.000                               
   546 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3332     CM 09:48:44.10  1117.24   0.00   2          155.160   0.000                               
   547 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1982     CM 09:48:44.34  1117.21   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   548 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6448   CM 09:48:44.55  1117.18   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   549 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3700    CM 09:48:45.01  1117.12   0.00   2          155.160   0.000                               
   550 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4819    CM 09:48:45.12  1117.10   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   551 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 715     CM 09:48:45.31  1117.08   0.00   2          155.160   0.000                               
   552 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 1997    CM 09:48:45.53  1117.05   0.00   2          155.160   0.000                               
   553 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10947   CM 09:48:45.62  1117.03   0.00   3          155.160   0.000                               
   554 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2079    CM 09:48:47.46  1116.79   0.00   3          155.160   0.000                               
   555 kopi                                      1 PL 0412 20 12260   CM 09:48:47.95  1116.72   0.00   2          155.160   0.000                               
   556 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 208    CM 09:48:47.96  1116.72   0.00   2          155.160   0.000                               
   557 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6026    CM 09:48:48.73  1116.62   0.00   3          155.160   0.000                               
   558 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13278   CM 09:48:48.97  1116.59   0.00   3          155.160   0.000                               
   559 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5842    CM 09:48:50.19  1116.42   0.00   2          155.160   0.000                               
   560 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6335   CM 09:48:50.63  1116.36   0.00   2          155.160   0.000                               
   561 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9170    CM 09:48:51.13  1116.30   0.00   2          155.160   0.000                               
   562 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13476   CM 09:48:52.03  1116.18   0.00   3          155.160   0.000                               
   563 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4818    CM 09:48:53.55  1115.97   0.00   2          155.160   0.000                               
   564 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11001   CM 09:48:54.25  1115.88   0.00   2          155.160   0.000                               
   565 MAJA                                      1 PL 0450 20 5598    CM 09:48:54.82  1115.80   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   566 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1217    CM 09:49:02.23  1114.81   0.00   2          155.160   0.000                               
   567 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5100    CM 09:49:05.87  1114.32   0.00   3          155.160   0.000                               
   568 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 110     CM 09:49:08.39  1113.99   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   569 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099088      CM 09:49:15.32  1113.06   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   570 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13029   CM 09:49:15.84  1112.99   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   571 Jurgielewicz- Panek                       1 PL 0294 20 11815   CM 09:49:18.48  1112.64   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   572 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 754    CM 09:49:24.96  1111.78   0.00   4          155.160   0.000                               
   573 Sprycha SOLO                              1 PL 0468 20 16215   CM 09:49:25.79  1111.67   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   574 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4210    CM 09:49:31.61  1110.90   0.00   3          155.160   0.000                               
   575 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13018   CM 09:49:39.38  1109.87   0.00   2          155.160   0.000                               
   576 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4802     CM 09:49:55.61  1107.72   0.00   3          155.160   0.000                               
   577 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8205    CM 09:49:57.06  1107.53   0.00   2          155.160   0.000                               
   578 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 472     CM 09:50:15.24  1105.14   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   579 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4385     CM 09:50:16.44  1104.98   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   580 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10931   CM 09:50:16.75  1104.94   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   581 SPIEGEL- PAWLICA 2                        1 PL 0402 20 8921    CM 09:50:17.32  1104.87   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   582 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 635     CM 09:50:18.89  1104.66   0.00   2          155.160   0.000                               
   583 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3090    CM 09:50:18.91  1104.66   0.00   3          155.160   0.000                               
   584 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5069    CM 09:50:19.71  1104.55   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   585 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6109      CM 09:50:21.22  1104.35   0.00   4          155.160   0.000                               
   586 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2755   CM 09:50:21.24  1104.35   0.00   2          155.160   0.000                               
   587 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3434    CM 09:50:22.06  1104.24   0.00   3          155.160   0.000                               
   588 SG Sehnke- Marzeion 6                     1 DV 01648 20 458    CM 09:50:23.49  1104.06   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   589 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8024    CM 09:50:23.88  1104.00   0.00   2          155.160   0.000                               
   590 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13758   CM 09:50:27.26  1103.56   0.00   2          155.160   0.000                               
   591 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0452 20 13235   CM 09:50:28.18  1103.44   0.00   2          155.160   0.000                               
   592 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11626   CM 09:50:36.08  1102.41   0.00   2          155.160   0.000                               
   593 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3870    CM 09:50:37.70  1102.20   0.00   3          155.160   0.000                               
   594 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2729     CM 09:50:37.78  1102.19   0.00   2          155.160   0.000                               
   595 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10318   CM 09:50:38.93  1102.04   0.00   3          155.160   0.000                               
   596 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1155    CM 09:50:39.35  1101.98   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   597 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3881    CM 09:50:39.73  1101.93   0.00   3          155.160   0.000                               
   598 Haffner Richard 1                         1 DV 02065 20 103    CM 09:50:41.62  1101.68   0.00   3          155.160   0.000                               
   599 Dieter                                    1 DV 03043 20 294    CM 09:50:41.87  1101.65   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   600 Volker Sippel                             1 DV 01726 20 283    CM 09:50:44.95  1101.25   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   601 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4043    CM 09:50:52.06  1100.32   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   602 KRZYHOL                                   1 PL 0317 20 2524    CM 09:50:53.50  1100.14   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   603 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 339     CM 09:50:53.70  1100.11   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   604 Roman H. 1                                1 PL 0204 20 960     CM 09:50:54.99  1099.94   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   605 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1144     CM 09:50:55.66  1099.86   0.00   3          155.160   0.000                               
   606 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 3903    CM 09:50:56.37  1099.76   0.00   2          155.160   0.000                               
   607 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4729    CM 09:50:56.38  1099.76   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   608 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8363    CM 09:50:56.93  1099.69   0.00   3          155.160   0.000                               
   609 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 923     CM 09:50:58.40  1099.50   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   610 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10111   CM 09:50:58.60  1099.47   0.00   2          155.160   0.000                               
   611 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05051       CM 09:50:59.09  1099.41   0.00   2          155.160   0.000                               
   612 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9021    CM 09:50:59.91  1099.30   0.00   3          155.160   0.000                               
   613 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7541    CM 09:51:00.38  1099.24   0.00   2          155.160   0.000                               
   614 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2071    CM 09:51:01.33  1099.12   0.00   4          155.160   0.000                               
   615 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3187    CM 09:51:01.52  1099.09   0.00   2          155.160   0.000                               
   616 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0452 20 12572   CM 09:51:01.96  1099.04   0.00   2          155.160   0.000                               
   617 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10953   CM 09:51:03.19  1098.88   0.00   2          155.160   0.000                               
   618 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4041    CM 09:51:05.01  1098.64   0.00   2          155.160   0.000                               
   619 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6937     CM 09:51:05.33  1098.60   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   620 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4277    CM 09:51:06.16  1098.49   0.00   3          155.160   0.000                               
   621 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9171    CM 09:51:06.23  1098.48   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   622 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 102     CM 09:51:08.54  1098.18   0.00   2          155.160   0.000                               
   623 Team Zeppelin HBR 1                       1 DV 08469 20 288    CM 09:51:08.63  1098.17   0.00   2          155.160   0.000                               
   624 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 485    CM 09:51:09.36  1098.08   0.00   2          155.160   0.000                               
   625 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2315    CM 09:51:09.97  1098.00   0.00   2          155.160   0.000                               
   626 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5102    CM 09:51:10.18  1097.97   0.00   3          155.160   0.000                               
   627 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 668     CM 09:51:10.85  1097.88   0.00   3          155.160   0.000                               
   628 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1135    CM 09:51:11.02  1097.86   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   629 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 667     CM 09:51:11.03  1097.86   0.00   3          155.160   0.000                               
   630 Sabina Modrzejewska SWIATHODOWCY.PL       1 PL 0360 20 10027   CM 09:51:11.60  1097.79   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   631 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9027    CM 09:51:11.94  1097.74   0.00   3          155.160   0.000                               
   632 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5648    CM 09:51:12.04  1097.73   0.00   3          155.160   0.000                               
   633 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172772      CM 09:51:12.20  1097.71   0.00   4          155.160   0.000                               
   634 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5104    CM 09:51:12.78  1097.63   0.00   2          155.160   0.000                               
   635 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7015    CM 09:51:13.90  1097.49   0.00   3          155.160   0.000                               
   636 Papież Rafał 2                            1 PL 0315 20 123     CM 09:51:13.91  1097.49   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   637 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 738     CM 09:51:14.97  1097.35   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   638 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13243   CM 09:51:15.12  1097.33   0.00   2          155.160   0.000                               
   639 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092253      CM 09:51:15.82  1097.24   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   640 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3862    CM 09:51:19.13  1096.81   0.00   4          155.160   0.000                               
   641 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1917    CM 09:51:21.98  1096.44   0.00   4          155.160   0.000                               
   642 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3694    CM 09:51:22.54  1096.37   0.00   3          155.160   0.000                               
   643 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 935     CM 09:51:22.92  1096.32   0.00   3          155.160   0.000                               
   644 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5091    CM 09:51:24.95  1096.06   0.00   2          155.160   0.000                               
   645 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5661    CM 09:51:29.75  1095.44   0.00   3          155.160   0.000                               
   646 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5850    CM 09:51:31.50  1095.21   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   647 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1963    CM 09:51:38.68  1094.29   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   648 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4817    CM 09:51:49.26  1092.93   0.00   3          155.160   0.000                               
   649 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9451    CM 09:51:49.91  1092.84   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   650 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738049      CM 09:51:50.54  1092.76   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   651 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9030    CM 09:51:51.26  1092.67   0.00   3          155.160   0.000                               
   652 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9973    CM 09:51:52.48  1092.51   0.00   5          155.160   0.000                               
   653 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 304    CM 09:51:53.84  1092.34   0.00   2          155.160   0.000                               
   654 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9062    CM 09:52:11.03  1090.14   0.00   2          155.160   0.000                               
   655 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10142   CM 09:52:16.54  1089.43   0.00   3          155.160   0.000                               
   656 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5063    CM 09:52:19.36  1089.08   0.00   4          155.160   0.000                               
   657 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2611    CM 09:52:21.45  1088.81   0.00   2          155.160   0.000                               
   658 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099082      CM 09:52:22.47  1088.68   0.00   2          155.160   0.000                               
   659 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13070   CM 09:52:23.65  1088.53   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   660 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9159    CM 09:52:24.34  1088.44   0.00   3          155.160   0.000                               
   661 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20641   CM 09:52:25.42  1088.30   0.00   2          155.160   0.000                               
   662 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10108   CM 09:52:25.75  1088.26   0.00   2          155.160   0.000                               
   663 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14779   CM 09:52:26.67  1088.14   0.00   2          155.160   0.000                               
   664 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1722    CM 09:52:27.10  1088.09   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   665 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 167    CM 09:52:27.80  1088.00   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   666 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 202     CM 09:52:30.03  1087.72   0.00   2          155.160   0.000                               
   667 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5530    CM 09:52:30.73  1087.63   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   668 Lach Team                                 1 PL 023 20 1212     CM 09:52:31.01  1087.59   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   669 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10034    CM 09:52:34.29  1087.17   0.00   2          155.160   0.000                               
   670 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9069    CM 09:52:34.50  1087.15   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   671 ZELAZNY                                   1 PL 023 20 626      CM 09:52:35.03  1087.08   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   672 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 773     CM 09:52:35.97  1086.96   0.00   2          155.160   0.000                               
   673 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 3          1 DV 05611 20 275    CM 09:52:36.51  1086.89   0.00   2          155.160   0.000                               
   674 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 455     CM 09:52:37.44  1086.77   0.00   2          155.160   0.000                               
   675 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7055    CM 09:52:37.73  1086.74   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   676 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1411    CM 09:52:37.96  1086.71   0.00   2          155.160   0.000                               
   677 Banek Robert                              1 PL 0484 20 2923    CM 09:52:38.84  1086.60   0.00   2          155.160   0.000                               
   678 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1640    CM 09:52:39.07  1086.57   0.00   2          155.160   0.000                               
   679 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3268    CM 09:52:39.21  1086.55   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   680 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9959    CM 09:52:39.40  1086.53   0.00   3          155.160   0.000                               
   681 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4808    CM 09:52:39.58  1086.50   0.00   4          155.160   0.000                               
   682 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2021    CM 09:52:39.59  1086.50   0.00   2          155.160   0.000                               
   683 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15703   CM 09:52:39.87  1086.47   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   684 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9453    CM 09:52:39.89  1086.46   0.00   2          155.160   0.000                               
   685 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 412     CM 09:52:40.45  1086.39   0.00   3          155.160   0.000                               
   686 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7527    CM 09:52:40.66  1086.37   0.00   3          155.160   0.000                               
   687 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2812    CM 09:52:40.84  1086.34   0.00   2          155.160   0.000                               
   688 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 370     CM 09:52:41.29  1086.29   0.00   2          155.160   0.000                               
   689 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2300    CM 09:52:41.71  1086.23   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   690 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5040    CM 09:52:41.97  1086.20   0.00   2          155.160   0.000                               
   691 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 365     CM 09:52:42.62  1086.12   0.00   3          155.160   0.000                               
   692 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 733     CM 09:52:42.99  1086.07   0.00   2          155.160   0.000                               
   693 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 304     CM 09:52:43.70  1085.98   0.00   2          155.160   0.000                               
   694 137.00                                    1 PL 053 20 6432     CM 09:52:43.90  1085.95   0.00   2          155.160   0.000                               
   695 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10695    CM 09:52:44.77  1085.84   0.00   2          155.160   0.000                               
   696 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 2853550     CM 09:52:44.91  1085.83   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   697 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3851    CM 09:52:45.09  1085.80   0.00   3          155.160   0.000                               
   698 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1179    CM 09:52:45.21  1085.79   0.00   2          155.160   0.000                               
   699 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13717   CM 09:52:46.10  1085.68   0.00   2          155.160   0.000                               
   700 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2828    CM 09:52:46.40  1085.64   0.00   2          155.160   0.000                               
   701 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094393      CM 09:52:46.90  1085.57   0.00   2          155.160   0.000                               
   702 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3224    CM 09:52:47.31  1085.52   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   703 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3486    CM 09:52:48.10  1085.42   0.00   2          155.160   0.000                               
   704 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10700    CM 09:52:48.73  1085.34   0.00   3          155.160   0.000                               
   705 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7482    CM 09:52:49.01  1085.31   0.00   2          155.160   0.000                               
   706 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9121     CM 09:52:49.10  1085.30   0.00   3          155.160   0.000                               
   707 Andrzej Janowiec                          1 PL 0235 20 5477    CM 09:52:49.59  1085.23   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   708 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5044    CM 09:52:49.71  1085.22   0.00   3          155.160   0.000                               
   709 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6014    CM 09:52:50.02  1085.18   0.00   3          155.160   0.000                               
   710 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1994    CM 09:52:50.04  1085.18   0.00   2          155.160   0.000                               
   711 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099105      CM 09:52:50.84  1085.08   0.00   3          155.160   0.000                               
   712 Wyczawski B.- Stupak Bracia               1 PL 0289 20 1003    CM 09:52:52.11  1084.91   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   713 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0452 20 12543   CM 09:52:52.21  1084.90   0.00   2          155.160   0.000                               
   714 Zając Marek Wiktoria 2                    1 PL 0370 20 9148    CM 09:52:52.22  1084.90   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   715 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3201    CM 09:52:52.89  1084.82   0.00   2          155.160   0.000                               
   716 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 71     CM 09:52:53.21  1084.78   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   717 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13213   CM 09:52:57.53  1084.23   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   718 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 291    CM 09:52:57.88  1084.18   0.00   2          155.160   0.000                               
   719 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074357      CM 09:52:58.30  1084.13   0.00   4          155.160   0.000                               
   720 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3464    CM 09:52:58.31  1084.13   0.00   3          155.160   0.000                               
   721 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6466   CM 09:52:59.86  1083.93   0.00   3          155.160   0.000                               
   722 KRAKBAU M-J                               1 PL 0203 20 2537    CM 09:53:00.86  1083.81   0.00   3          155.160   0.000                               
   723 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13033   CM 09:53:01.53  1083.72   0.00   3          155.160   0.000                               
   724 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3402    CM 09:53:01.89  1083.68   0.00   3          155.160   0.000                               
   725 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5679    CM 09:53:04.51  1083.35   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   726 Team Steineker- Brueck                    1 DV 02117 20 97     CM 09:53:04.83  1083.31   0.00   3          155.160   0.000                               
   727 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 3025    CM 09:53:06.59  1083.08   0.00   2          155.160   0.000                               
   728 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095558      CM 09:53:06.78  1083.06   0.00   3          155.160   0.000                               
   729 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4005    CM 09:53:08.17  1082.89   0.00   2          155.160   0.000                               
   730 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3302    CM 09:53:10.06  1082.65   0.00   3          155.160   0.000                               
   731 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5851    CM 09:53:10.63  1082.58   0.00   2          155.160   0.000                               
   732 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1862    CM 09:53:12.38  1082.35   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   733 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1435    CM 09:53:14.52  1082.09   0.00   3          155.160   0.000                               
   734 KRIS                                      1 PL 0447 20 5693    CM 09:53:15.07  1082.02   0.00   2          155.160   0.000                               
   735 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5849    CM 09:53:15.39  1081.98   0.00   3          155.160   0.000                               
   736 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 196    CM 09:53:16.15  1081.88   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   737 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10070    CM 09:53:21.14  1081.25   0.00   4          155.160   0.000                               
   738 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7331    CM 09:53:56.58  1076.82   0.00   3          155.160   0.000                               
   739 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4411     CM 09:53:56.86  1076.78   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   740 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0362 20 7864    CM 09:53:57.66  1076.68   0.00   3          155.160   0.000                               
   741 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 16203   CM 09:53:58.96  1076.52   0.00   2          155.160   0.000                               
   742 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 2708    CM 09:54:00.84  1076.28   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   743 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4824    CM 09:54:01.63  1076.19   0.00   2          155.160   0.000                               
   744 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1988     CM 09:54:04.20  1075.87   0.00   2          155.160   0.000                               
   745 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 471    CM 09:54:05.57  1075.70   0.00   3          155.160   0.000                               
   746 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11117   CM 09:54:06.00  1075.64   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   747 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5120305      CM 09:54:06.53  1075.58   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   748 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2360    CM 09:54:07.32  1075.48   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   749 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8191    CM 09:54:11.03  1075.02   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   750 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 368     CM 09:54:11.94  1074.90   0.00   4          155.160   0.000                               
   751 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4205    CM 09:54:12.22  1074.87   0.00   3          155.160   0.000                               
   752 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5528    CM 09:54:16.84  1074.30   0.00   2          155.160   0.000                               
   753 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8050    CM 09:54:17.12  1074.26   0.00   2          155.160   0.000                               
   754 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6550    CM 09:54:18.52  1074.09   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   755 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2207    CM 09:54:18.80  1074.05   0.00   3          155.160   0.000                               
   756 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10654   CM 09:54:19.89  1073.92   0.00   2          155.160   0.000                               
   757 Tyka Stanisław                            1 PL 0451 20 3840    CM 09:54:20.69  1073.82   0.00   2          155.160   0.000                               
   758 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 560    CM 09:54:21.79  1073.68   0.00   2          155.160   0.000                               
   759 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13082   CM 09:54:22.86  1073.55   0.00   3          155.160   0.000                               
   760 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5852    CM 09:54:24.41  1073.36   0.00   4          155.160   0.000                               
   761 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 270    CM 09:54:25.92  1073.17   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   762 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2264    CM 09:54:32.45  1072.36   0.00   4          155.160   0.000                               
   763 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555281      CM 09:54:40.97  1071.31   0.00   2          155.160   0.000                               
   764 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2752   CM 09:54:42.53  1071.12   0.00   3          155.160   0.000                               
   765 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5526    CM 09:54:44.08  1070.93   0.00   3          155.160   0.000                               
   766 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2194   CM 09:54:44.09  1070.92   0.00   2          155.160   0.000                               
   767 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6135    CM 09:54:45.07  1070.80   0.00   2          155.160   0.000                               
   768 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3024    CM 09:54:45.50  1070.75   0.00   4          155.160   0.000                               
   769 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1676    CM 09:54:45.90  1070.70   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   770 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3839    CM 09:54:46.41  1070.64   0.00   4          155.160   0.000                               
   771 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4402     CM 09:54:47.17  1070.54   0.00   2          155.160   0.000                               
   772 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9010    CM 09:54:47.64  1070.49   0.00   2          155.160   0.000                               
   773 Franciszek, Karolina Haręża               1 PL 034 20 3194     CM 09:54:48.48  1070.38   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   774 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9010    CM 09:54:48.69  1070.36   0.00   2          155.160   0.000                               
   775 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9099    CM 09:54:48.71  1070.36   0.00   3          155.160   0.000                               
   776 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9084    CM 09:54:49.33  1070.28   0.00   2          155.160   0.000                               
   777 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092265      CM 09:54:49.46  1070.26   0.00   2          155.160   0.000                               
   778 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092254      CM 09:54:51.29  1070.04   0.00   3          155.160   0.000                               
   779 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 680    CM 09:54:51.87  1069.97   0.00   2          155.160   0.000                               
   780 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 725    CM 09:54:52.47  1069.89   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   781 Kornaś Leszek 2                           1 PL 0314 20 7555    CM 09:54:53.41  1069.78   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   782 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6841    CM 09:54:53.43  1069.77   0.00   3          155.160   0.000                               
   783 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10184   CM 09:54:55.29  1069.55   0.00   2          155.160   0.000                               
   784 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 934     CM 09:54:56.49  1069.40   0.00   4          155.160   0.000                               
   785 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738064      CM 09:54:56.63  1069.38   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   786 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22006     CM 09:54:57.55  1069.27   0.00   3          155.160   0.000                               
   787 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3418    CM 09:54:57.72  1069.25   0.00   4          155.160   0.000                               
   788 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9785    CM 09:54:57.73  1069.25   0.00   3          155.160   0.000                               
   789 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 795     CM 09:54:58.00  1069.21   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   790 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13250   CM 09:54:58.43  1069.16   0.00   2          155.160   0.000                               
   791 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2563    CM 09:54:59.34  1069.05   0.00   2          155.160   0.000                               
   792 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 319     CM 09:55:01.02  1068.84   0.00   3          155.160   0.000                               
   793 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10160   CM 09:55:04.02  1068.47   0.00   4          155.160   0.000                               
   794 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10170   CM 09:55:05.28  1068.32   0.00   5          155.160   0.000                               
   795 Robert Fischer                            1 DV 02741 20 769    CM 09:55:06.20  1068.20   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   796 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 448    CM 09:55:06.99  1068.11   0.00   2          155.160   0.000                               
   797 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 222     CM 09:55:07.67  1068.02   0.00   3          155.160   0.000                               
   798 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9251    CM 09:55:08.13  1067.97   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   799 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9808    CM 09:55:08.61  1067.91   0.00   4          155.160   0.000                               
   800 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12712   CM 09:55:09.49  1067.80   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   801 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1725    CM 09:55:09.91  1067.75   0.00   3          155.160   0.000                               
   802 ERETT                                     1 DV 03268 20 128    CM 09:55:10.26  1067.71   0.00   3          155.160   0.000                               
   803 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5550    CM 09:55:11.13  1067.60   0.00   2          155.160   0.000                               
   804 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4557    CM 09:55:19.17  1066.62   0.00   2          155.160   0.000                               
   805 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5918    CM 09:55:23.23  1066.12   0.00   3          155.160   0.000                               
   806 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2565   CM 09:55:26.11  1065.77   0.00   4          155.160   0.000                               
   807 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7066    CM 09:55:29.88  1065.31   0.00   2          155.160   0.000                               
   808 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19151     CM 09:55:42.52  1063.77   0.00   3          155.160   0.000                               
   809 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5875    CM 09:55:48.85  1063.00   0.00   3          155.160   0.000                               
   810 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9971    CM 09:55:51.83  1062.64   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   811 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 8931    CM 09:55:53.98  1062.37   0.00   2          155.160   0.000                               
   812 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9200    CM 09:55:55.56  1062.18   0.00   2          155.160   0.000                               
   813 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 959     CM 09:55:57.02  1062.01   0.00   2          155.160   0.000                               
   814 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5629    CM 09:55:57.03  1062.00   0.00   4          155.160   0.000                               
   815 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6514    CM 09:56:00.65  1061.57   0.00   2          155.160   0.000                               
   816 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13458   CM 09:56:02.75  1061.31   0.00   3          155.160   0.000                               
   817 TYMEK BIELAK                              1 PL 0439 20 4899    CM 09:56:02.99  1061.28   0.00   2          155.160   0.000                               
   818 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 559     CM 09:56:04.23  1061.13   0.00   3          155.160   0.000                               
   819 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2573    CM 09:56:04.62  1061.08   0.00   3          155.160   0.000                               
   820 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4206    CM 09:56:05.17  1061.02   0.00   4          155.160   0.000                               
   821 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6801    CM 09:56:05.44  1060.99   0.00   4          155.160   0.000                               
   822 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1721    CM 09:56:08.07  1060.67   0.00   4          155.160   0.000                               
   823 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9466    CM 09:56:09.76  1060.46   0.00   3          155.160   0.000                               
   824 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0471 20 620     CM 09:56:18.36  1059.42   0.00   3          155.160   0.000                               
   825 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9002    CM 09:56:22.98  1058.87   0.00   3          155.160   0.000                               
   826 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3893    CM 09:56:30.62  1057.95   0.00   4          155.160   0.000                               
   827 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 13538   CM 09:56:34.13  1057.52   0.00   3          155.160   0.000                               
   828 Hardy Krueger                             1 DV 07274 20 431    CM 09:56:36.92  1057.19   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   829 Roman H. 2                                1 PL 0451 20 362     CM 09:56:44.23  1056.31   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   830 IRENEUSZ KOTELA 3                         1 PL 0471 20 2835    CM 09:56:50.42  1055.57   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   831 Lach& Murański                            1 PL 023 20 3541     CM 09:56:52.42  1055.33   0.00   4          155.160   0.000                               
   832 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094348      CM 09:56:52.83  1055.28   0.00   3          155.160   0.000                               
   833 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 126     CM 09:56:54.24  1055.11   0.00   2          155.160   0.000                               
   834 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645210      CM 09:56:55.07  1055.01   0.00   2          155.160   0.000                               
   835 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1001    CM 09:56:56.21  1054.88   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   836 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 176      CM 09:56:57.07  1054.77   0.00   2          155.160   0.000                               
   837 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 212     CM 09:57:02.91  1054.07   0.00   4          155.160   0.000                               
   838 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11148   CM 09:57:16.25  1052.48   0.00   3          155.160   0.000                               
   839 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4205    CM 09:57:31.88  1050.62   0.00   5          155.160   0.000                               
   840 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10320   CM 09:57:44.89  1049.08   0.00   3          155.160   0.000                               
   841 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6451   CM 09:57:47.26  1048.80   0.00   3          155.160   0.000                               
   842 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10181   CM 09:57:48.02  1048.71   0.00   3          155.160   0.000                               
   843 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2216    CM 09:57:51.95  1048.25   0.00   4          155.160   0.000                               
   844 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8272    CM 09:57:54.71  1047.92   0.00   2          155.160   0.000                               
   845 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6975     CM 09:57:55.87  1047.79   0.00   2          155.160   0.000                               
   846 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7525    CM 09:58:03.81  1046.85   0.00   4          155.160   0.000                               
   847 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 543    CM 09:58:04.41  1046.78   0.00   3          155.160   0.000                               
   848 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15689   CM 09:58:06.18  1046.57   0.00   2          155.160   0.000                               
   849 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13513   CM 09:58:11.16  1045.98   0.00   2          155.160   0.000                               
   850 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9928    CM 09:58:11.86  1045.90   0.00   2          155.160   0.000                               
   851 COBA LADIES                               1 PL 023 20 1207     CM 09:58:14.38  1045.60   0.00   3          155.160   0.000                               
   852 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9081    CM 09:58:16.45  1045.36   0.00   3          155.160   0.000                               
   853 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10125   CM 09:58:23.66  1044.51   0.00   3          155.160   0.000                               
   854 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5055    CM 09:58:26.39  1044.19   0.00   2          155.160   0.000                               
   855 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094407      CM 09:58:26.77  1044.15   0.00   3          155.160   0.000                               
   856 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2201    CM 09:58:27.45  1044.07   0.00   2          155.160   0.000                               
   857 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5024      CM 09:58:28.93  1043.90   0.00   3          155.160   0.000                               
   858 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3670    CM 09:58:28.94  1043.90   0.00   2          155.160   0.000                               
   859 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4885    CM 09:58:31.46  1043.60   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   860 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5075863      CM 09:58:34.03  1043.30   0.00   5          155.160   0.000                               
   861 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10605   CM 09:58:42.92  1042.26   0.00   3          155.160   0.000                               
   862 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2091    CM 09:58:43.24  1042.22   0.00   2          155.160   0.000                               
   863 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2829    CM 09:58:43.96  1042.14   0.00   3          155.160   0.000                               
   864 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10614   CM 09:58:44.31  1042.10   0.00   2          155.160   0.000                               
   865 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9033    CM 09:58:44.59  1042.07   0.00   2          155.160   0.000                               
   866 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1570   CM 09:58:46.55  1041.84   0.00   4          155.160   0.000                               
   867 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512794      CM 09:58:49.05  1041.54   0.00   2          155.160   0.000                               
   868 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1081   CM 09:58:49.81  1041.46   0.00   2          155.160   0.000                               
   869 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8646    CM 09:58:52.22  1041.18   0.00   3          155.160   0.000                               
   870 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 146     CM 09:59:08.46  1039.29   0.00   3          155.160   0.000                               
   871 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5196    CM 09:59:10.44  1039.06   0.00   4          155.160   0.000                               
   872 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 107    CM 09:59:12.26  1038.84   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   873 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1232    CM 09:59:13.29  1038.72   0.00   3          155.160   0.000                               
   874 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 621     CM 09:59:34.73  1036.24   0.00   4          155.160   0.000                               
   875 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20636   CM 09:59:37.23  1035.95   0.00   4          155.160   0.000                               
   876 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 753     CM 09:59:37.65  1035.91   0.00   2          155.160   0.000                               
   877 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6026    CM 09:59:39.40  1035.70   0.00   2          155.160   0.000                               
   878 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13766   CM 09:59:41.61  1035.45   0.00   3          155.160   0.000                               
   879 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5941    CM 10:00:10.88  1032.09   0.00   4          155.160   0.000                               
   880 Huug van Duin                             1 NL 20 1425832      CM 10:00:13.25  1031.81   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   881 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02705   CM 10:00:24.36  1030.54   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   882 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3823    CM 10:00:27.79  1030.15   0.00   4          155.160   0.000                               
   883 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 488    CM 10:00:29.09  1030.00   0.00   3          155.160   0.000                               
   884 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7247    CM 10:00:31.45  1029.74   0.00   3          155.160   0.000                               
   885 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13209   CM 10:00:32.56  1029.61   0.00   3          155.160   0.000                               
   886 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3835    CM 10:00:33.68  1029.48   0.00   4          155.160   0.000                               
   887 MASTER TEAM II                            1 PL 0442 20 7348    CM 10:00:33.95  1029.45   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   888 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4110    CM 10:00:35.28  1029.30   0.00   4          155.160   0.000                               
   889 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3661    CM 10:00:38.45  1028.94   0.00   4          155.160   0.000                               
   890 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6025    CM 10:00:51.87  1027.41   0.00   2          155.160   0.000                               
   891 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5890    CM 10:00:53.31  1027.25   0.00   2          155.160   0.000                               
   892 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2090    CM 10:01:03.45  1026.10   0.00   2          155.160   0.000                               
   893 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3211    CM 10:01:05.84  1025.83   0.00   3          155.160   0.000                               
   894 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4139    CM 10:01:06.30  1025.78   0.00   4          155.160   0.000                               
   895 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2931    CM 10:01:07.97  1025.59   0.00   2          155.160   0.000                               
   896 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1623    CM 10:01:20.75  1024.15   0.00   5          155.160   0.000                               
   897 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 08762 20 235    CM 10:01:24.70  1023.70   0.00   2          155.160   0.000                               
   898 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2226    CM 10:01:27.08  1023.43   0.00   3          155.160   0.000                               
   899 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738053      CM 10:01:38.84  1022.11   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   900 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9055    CM 10:01:39.51  1022.03   0.00   3          155.160   0.000                               
   901 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4005     CM 10:01:40.01  1021.98   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   902 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3455    CM 10:01:40.81  1021.89   0.00   3          155.160   0.000                               
   903 Dudek Tomasz 3                            1 PL 0318 20 3242    CM 10:01:40.91  1021.88   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   904 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 352     CM 10:01:41.53  1021.81   0.00   5          155.160   0.000                               
   905 Wim en Sven van Houten                    1 NL 20 1321226      CM 10:01:41.75  1021.78   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   906 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1739    CM 10:01:42.44  1021.70   0.00   2          155.160   0.000                               
   907 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738065      CM 10:01:43.02  1021.64   0.00   2          155.160   0.000                               
   908 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 401     CM 10:01:43.14  1021.63   0.00   4          155.160   0.000                               
   909 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9022    CM 10:01:44.03  1021.53   0.00   4          155.160   0.000                               
   910 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4101    CM 10:01:44.04  1021.53   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   911 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3463    CM 10:01:45.34  1021.38   0.00   5          155.160   0.000                               
   912 KROPEK 2                                  1 PL 0237 20 14778   CM 10:01:45.49  1021.36   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   913 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172757      CM 10:01:45.97  1021.31   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   914 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2639    CM 10:01:46.90  1021.20   0.00   2          155.160   0.000                               
   915 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6098    CM 10:01:48.33  1021.04   0.00   2          155.160   0.000                               
   916 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738046      CM 10:01:49.56  1020.91   0.00   2          155.160   0.000                               
   917 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738054      CM 10:01:49.92  1020.87   0.00   2          155.160   0.000                               
   918 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5853    CM 10:01:50.05  1020.85   0.00   5          155.160   0.000                               
   919 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 897     CM 10:01:50.77  1020.77   0.00   4          155.160   0.000                               
   920 HANYS                                     1 PL 0137 20 2802    CM 10:01:51.87  1020.65   0.00   2          155.160   0.000                               
   921 Alexander en Ety Verhoeff 3               1 NL 20 1738055      CM 10:01:53.90  1020.42   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   922 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2642   CM 10:01:54.88  1020.31   0.00   4          155.160   0.000                               
   923 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 369     CM 10:01:56.94  1020.08   0.00   4          155.160   0.000                               
   924 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 204    CM 10:02:00.83  1019.64   0.00   2          155.160   0.000                               
   925 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4365     CM 10:02:06.47  1019.01   0.00   2          155.160   0.000                               
   926 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 796     CM 10:02:12.23  1018.37   0.00   2          155.160   0.000                               
   927 Wiktoria Sobczak                          1 PL 0412 20 9062    CM 10:02:14.43  1018.13   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   928 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092251      CM 10:02:15.21  1018.04   0.00   3          155.160   0.000                               
   929 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645213      CM 10:02:24.59  1017.00   0.00   3          155.160   0.000                               
   930 Tarasiuk Jerzy 3                          1 PL 0385 20 1102    CM 10:02:26.40  1016.79   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
   931 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7507    CM 10:02:31.87  1016.19   0.00   4          155.160   0.000                               
   932 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 726     CM 10:02:32.53  1016.11   0.00   4          155.160   0.000                               
   933 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5183    CM 10:02:34.85  1015.86   0.00   2          155.160   0.000                               
   934 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2253    CM 10:02:36.80  1015.64   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   935 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 2959    CM 10:02:38.87  1015.41   0.00   3          155.160   0.000                               
   936 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1649    CM 10:03:00.64  1013.00   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   937 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2603    CM 10:03:04.66  1012.56   0.00   3          155.160   0.000                               
   938 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02704   CM 10:03:06.83  1012.32   0.00   2          155.160   0.000                               
   939 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17480   CM 10:03:26.85  1010.12   0.00   2          155.160   0.000                               
   940 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8661    CM 10:03:28.08  1009.98   0.00   5          155.160   0.000                               
   941 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2252     CM 10:03:35.75  1009.14   0.00   3          155.160   0.000                               
   942 STANI                                     1 PL 0231 20 7312    CM 10:03:40.15  1008.66   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   943 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10306   CM 10:04:08.61  1005.56   0.00   4          155.160   0.000                               
   944 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2644    CM 10:04:10.96  1005.30   0.00   2          155.160   0.000                               
   945 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 724    CM 10:04:12.12  1005.18   0.00   2          155.160   0.000                               
   946 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 443    CM 10:04:12.15  1005.17   0.00   2          155.160   0.000                               
   947 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 287    CM 10:04:15.57  1004.80   0.00   2          155.160   0.000                               
   948 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3319    CM 10:04:17.37  1004.61   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
   949 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1651    CM 10:04:17.39  1004.60   0.00   2          155.160   0.000                               
   950 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 315    CM 10:04:19.88  1004.33   0.00   3          155.160   0.000                               
   951 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3697    CM 10:04:21.24  1004.19   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   952 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5392    CM 10:04:23.08  1003.99   0.00   2          155.160   0.000                               
   953 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 723    CM 10:04:23.38  1003.95   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   954 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4201    CM 10:04:23.85  1003.90   0.00   3          155.160   0.000                               
   955 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13462   CM 10:04:25.13  1003.76   0.00   3          155.160   0.000                               
   956 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2251     CM 10:04:31.97  1003.02   0.00   4          155.160   0.000                               
   957 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 211    CM 10:04:48.98  1001.19   0.00   3          155.160   0.000                               
   958 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 227     CM 10:04:50.12  1001.06   0.00   3          155.160   0.000                               
   959 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 106    CM 10:05:06.91   999.26   0.00   2          155.160   0.000                               
   960 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10656   CM 10:05:07.40   999.21   0.00   3          155.160   0.000                               
   961 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10121   CM 10:05:34.13   996.34   0.00   2          155.160   0.000                               
   962 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3208    CM 10:05:36.05   996.14   0.00   2          155.160   0.000                               
   963 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 52286       CM 10:05:37.68   995.97   0.00   2          155.160   0.000                               
   964 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 13482   CM 10:05:37.84   995.95   0.00   2          155.160   0.000                               
   965 PACHO                                     1 PL 0450 20 5737    CM 10:05:41.47   995.56   0.00   2          155.160   0.000                               
   966 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1246   CM 10:05:44.62   995.23   0.00   4          155.160   0.000                               
   967 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10200   CM 10:05:45.85   995.09   0.00   4          155.160   0.000                               
   968 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853504     CM 10:05:46.54   995.02   0.00   2          155.160   0.000                               
   969 Team Zapart, Ruchniak, Stan Gawel         1 PL 0437 20 3076    CM 10:05:47.37   994.93   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
   970 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 491    CM 10:05:50.74   994.57   0.00   3          155.160   0.000                               
   971 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 694    CM 10:05:51.59   994.48   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   972 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12731   CM 10:05:55.33   994.09   0.00   2          155.160   0.000                               
   973 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 128     CM 10:05:58.16   993.79   0.00   2          155.160   0.000                               
   974 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5565    CM 10:06:00.99   993.49   0.00   2          155.160   0.000                               
   975 Wim en Sven van Houten                    1 NL 20 1321223      CM 10:06:19.85   991.49   0.00   2          155.160   0.000                               
   976 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4356     CM 10:06:48.01   988.52   0.00   3          155.160   0.000                               
   977 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10016    CM 10:06:49.66   988.35   0.00   3          155.160   0.000                               
   978 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 0315 20 3824    CM 10:06:52.03   988.10   0.00   2          155.160   0.000                               
   979 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 333     CM 10:06:54.97   987.79   0.00   4          155.160   0.000                               
   980 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4827    CM 10:06:55.91   987.69   0.00   5-  0-  0  155.160   0.000                               
   981 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4020    CM 10:07:46.38   982.42   0.00   4          155.160   0.000                               
   982 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2240    CM 10:07:52.57   981.78   0.00   4          155.160   0.000                               
   983 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6189   CM 10:08:10.73   979.90   0.00   4          155.160   0.000                               
   984 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 01648 20 261    CM 10:09:58.54   968.90   0.00   3          155.160   0.000                               
   985 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9144    CM 10:12:31.64   953.69   0.00   3          155.160   0.000                               
   986 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02830   CM 10:12:37.70   953.09   0.00   3          155.160   0.000                               
   987 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 103    CM 10:12:43.67   952.51   0.00   2          155.160   0.000                               
   988 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1043    CM 10:12:47.05   952.18   0.00   3          155.160   0.000                               
   989 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14756   CM 10:12:58.77   951.04   0.00   3          155.160   0.000                               
   990 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9005    CM 10:13:12.39   949.72   0.00   3          155.160   0.000                               
   991 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9138     CM 10:13:21.86   948.80   0.00   4          155.160   0.000                               
   992 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4012     CM 10:13:43.21   946.74   0.00   2          155.160   0.000                               
   993 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5054    CM 10:13:48.23   946.25   0.00   3          155.160   0.000                               
   994 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 4112    CM 10:13:55.46   945.56   0.00   3          155.160   0.000                               
   995 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9013    CM 10:14:12.12   943.96   0.00   5          155.160   0.000                               
   996 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4802    CM 10:14:24.10   942.81   0.00   2          155.160   0.000                               
   997 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02753   CM 10:14:34.96   941.78   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
   998 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3693    CM 10:14:38.08   941.48   0.00   2          155.160   0.000                               
   999 Lach Team                                 1 PL 023 20 1160     CM 10:14:43.12   941.00   0.00   2          155.160   0.000                               
  1000 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4105    CM 10:14:49.82   940.36   0.00   2          155.160   0.000                               
  1001 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7019    CM 10:14:50.32   940.31   0.00   4          155.160   0.000                               
  1002 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2742   CM 10:14:53.19   940.04   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1003 Jan Nowak                                 1 PL 0294 20 2047    CM 10:14:57.80   939.60   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1004 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2396    CM 10:17:03.92   927.78   0.00   2          155.160   0.000                               
  1005 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095557      CM 10:17:04.92   927.69   0.00   4          155.160   0.000                               
  1006 DROMADERY                                 1 PL 0210 20 8791    CM 10:17:08.71   927.34   0.00   3          155.160   0.000                               
  1007 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0262 20 11139   CM 10:17:14.21   926.83   0.00   3          155.160   0.000                               
  1008 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5656    CM 10:17:21.63   926.15   0.00   2          155.160   0.000                               
  1009 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67833       CM 10:17:21.92   926.12   0.00   2          155.160   0.000                               
  1010 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9591    CM 10:17:25.94   925.75   0.00   3          155.160   0.000                               
  1011 DOLSK TEAM                                1 PL 0189 20 3401    CM 10:17:27.95   925.56   0.00   3          155.160   0.000                               
  1012 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10148   CM 10:17:29.39   925.43   0.00   3          155.160   0.000                               
  1013 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172778      CM 10:17:29.92   925.38   0.00   2          155.160   0.000                               
  1014 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2678    CM 10:17:31.81   925.21   0.00   2          155.160   0.000                               
  1015 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6017    CM 10:17:32.96   925.10   0.00   2          155.160   0.000                               
  1016 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1015    CM 10:17:35.02   924.91   0.00   2          155.160   0.000                               
  1017 Team Kowalczyk                            1 PL 0237 20 10702   CM 10:17:35.16   924.90   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1018 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19159     CM 10:17:36.88   924.74   0.00   4          155.160   0.000                               
  1019 Dieter                                    1 DV 03043 20 295    CM 10:18:35.16   919.41   0.00   2          155.160   0.000                               
  1020 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12725   CM 10:18:36.87   919.26   0.00   3          155.160   0.000                               
  1021 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9176     CM 10:18:38.03   919.15   0.00   5          155.160   0.000                               
  1022 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4817    CM 10:18:38.03   919.15   0.00   3          155.160   0.000                               
  1023 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8018    CM 10:19:14.35   915.86   0.00   3          155.160   0.000                               
  1024 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4819    CM 10:19:15.48   915.76   0.00   2          155.160   0.000                               
  1025 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5825    CM 10:19:17.36   915.59   0.00   4          155.160   0.000                               
  1026 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5113    CM 10:19:35.63   913.95   0.00   3          155.160   0.000                               
  1027 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 363     CM 10:20:51.31   907.20   0.00   5          155.160   0.000                               
  1028 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 776     CM 10:20:54.67   906.90   0.00   3          155.160   0.000                               
  1029 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67830       CM 10:20:56.41   906.75   0.00   3          155.160   0.000                               
  1030 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1007    CM 10:21:06.21   905.89   0.00   3          155.160   0.000                               
  1031 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3316    CM 10:21:24.23   904.30   0.00   2          155.160   0.000                               
  1032 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1002    CM 10:21:25.51   904.19   0.00   3          155.160   0.000                               
  1033 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 903          CM 10:21:29.66   903.82   0.00   3          155.160   0.000                               
  1034 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1707    CM 10:21:38.55   903.04   0.00   4          155.160   0.000                               
  1035 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4826    CM 10:22:15.66   899.80   0.00   3          155.160   0.000                               
  1036 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8040    CM 10:22:34.66   898.15   0.00   4          155.160   0.000                               
  1037 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2023    CM 10:22:39.96   897.69   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
  1038 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5001964      CM 10:22:41.52   897.55   0.00   2          155.160   0.000                               
  1039 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1632    CM 10:22:41.79   897.53   0.00   4          155.160   0.000                               
  1040 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 773     CM 10:22:42.93   897.43   0.00   2          155.160   0.000                               
  1041 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9067    CM 10:22:49.81   896.83   0.00   4          155.160   0.000                               
  1042 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 414    CM 10:22:53.89   896.48   0.00   4-  0-  0  155.160   0.000                               
  1043 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 12586   CM 10:22:54.57   896.42   0.00   4          155.160   0.000                               
  1044 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13062   CM 10:22:55.37   896.35   0.00   4          155.160   0.000                               
  1045 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11108   CM 10:22:57.31   896.19   0.00   4          155.160   0.000                               
  1046 A. de Vries                               1 NL 20 1172751      CM 10:27:49.07   871.68   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
  1047 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3407    CM 10:27:50.67   871.55   0.00   4          155.160   0.000                               
  1048 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8241    CM 10:27:52.75   871.38   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
  1049 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9050    CM 10:27:56.02   871.11   0.00   4          155.160   0.000                               
  1050 Truty Łukasz                              1 PL 0236 20 2791    CM 10:28:03.30   870.52   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1051 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738067      CM 10:28:13.70   869.67   0.00   3          155.160   0.000                               
  1052 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512795      CM 10:28:22.32   868.97   0.00   3          155.160   0.000                               
  1053 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8060    CM 10:28:31.08   868.26   0.00   5          155.160   0.000                               
  1054 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738050      CM 10:28:53.74   866.43   0.00   4          155.160   0.000                               
  1055 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 3        CM 10:30:05.86   860.64   0.00   5          155.160   0.000                               
  1056 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14877     CM 10:31:14.47   855.21   0.00   2          155.160   0.000                               
  1057 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 114     CM 10:32:19.40   850.14   0.00   3          155.160   0.000                               
  1058 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511690      CM 10:32:26.60   849.58   0.00   2          155.160   0.000                               
  1059 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6039    CM 10:32:29.50   849.35   0.00   3          155.160   0.000                               
  1060 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 724    CM 10:32:42.73   848.33   0.00   2          155.160   0.000                               
  1061 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 288    CM 10:32:59.12   847.06   0.00   3          155.160   0.000                               
  1062 TEAM BMW                                  1 PL 0404 20 99      CM 10:33:05.35   846.58   0.00   3          155.160   0.000                               
  1063 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1735    CM 10:33:39.47   843.96   0.00   3          155.160   0.000                               
  1064 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7044    CM 10:33:41.26   843.82   0.00   2          155.160   0.000                               
  1065 KLEMENT SOLO                              1 DV 05080 20 1551   CM 10:34:57.59   838.02   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1066 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099089      CM 10:36:23.86   831.56   0.00   4          155.160   0.000                               
  1067 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 103    CM 10:36:25.16   831.46   0.00   3          155.160   0.000                               
  1068 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8021    CM 10:36:27.64   831.28   0.00   2          155.160   0.000                               
  1069 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4087    CM 10:37:01.24   828.79   0.00   3          155.160   0.000                               
  1070 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4838    CM 10:37:11.68   828.02   0.00   2          155.160   0.000                               
  1071 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10183   CM 10:38:35.81   821.86   0.00   4          155.160   0.000                               
  1072 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 771     CM 10:38:38.02   821.70   0.00   4          155.160   0.000                               
  1073 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5440    CM 10:43:11.80   802.29   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1074 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5065    CM 10:43:14.74   802.09   0.00   5          155.160   0.000                               
  1075 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9007    CM 10:43:20.59   801.68   0.00   4          155.160   0.000                               
  1076 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02711   CM 10:43:31.97   800.90   0.00   2          155.160   0.000                               
  1077 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4723    CM 10:44:01.62   798.86   0.00   2          155.160   0.000                               
  1078 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 213     CM 10:44:02.13   798.82   0.00   3          155.160   0.000                               
  1079 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2610    CM 10:44:04.25   798.68   0.00   4          155.160   0.000                               
  1080 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9058    CM 10:45:12.09   794.05   0.00   3          155.160   0.000                               
  1081 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 411    CM 10:53:11.81   762.81   0.00   4          155.160   0.000                               
  1082 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1016    CM 10:53:20.55   762.26   0.00   5          155.160   0.000                               
  1083 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8248    CM 10:54:28.17   758.06   0.00   4          155.160   0.000                               
  1084 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3192    CM 10:54:35.87   757.58   0.00   4          155.160   0.000                               
  1085 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8126    CM 10:56:13.11   751.63   0.00   2          155.160   0.000                               
  1086 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10110   CM 10:56:21.39   751.13   0.00   3          155.160   0.000                               
  1087 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3194    CM 10:57:33.67   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1088 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10109   CM 11:00:40.75   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1089 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3392    CM 11:01:24.08   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1090 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3341    CM 11:04:08.65   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1091 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738041      CM 11:04:12.19   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1092 COBA LADIES                               1 AU 20 920          CM 11:05:11.86   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1093 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9075    CM 11:05:59.47   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1094 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2256    CM 11:06:04.15   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1095 Tomasz Koper                              1 PL 021 20 4043     CM 11:06:05.90   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1096 STANI                                     1 PL 0231 20 7361    CM 11:06:10.66   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1097 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3203    CM 11:08:58.03   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1098 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 721     CM 11:09:15.49   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1099 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 417    CM 11:09:29.06   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1100 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9001    CM 11:09:34.33   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1101 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1152    CM 11:17:34.96   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1102 Grzegorz Siepierowski                     1 PL 0314 20 2317    CM 11:17:44.83   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1103 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 925     CM 11:20:25.06   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1104 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2055    CM 11:22:19.10   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1105 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 777     CM 11:23:30.92   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1106 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 7398    CM 11:24:23.11   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1107 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555335      CM 11:25:07.94   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1108 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3696    CM 11:29:47.34   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1109 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 313    CM 11:30:26.70   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1110 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5122    CM 11:31:18.66   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1111 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10149   CM 11:32:06.61   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1112 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 472    CM 11:33:50.98   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1113 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 74      CM 11:34:46.82   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1114 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6090    CM 11:34:59.73   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1115 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2272    CM 11:35:00.64   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1116 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4419     CM 11:35:14.28   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1117 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323812      CM 11:36:03.56   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1118 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9253    CM 11:37:34.43   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1119 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1003    CM 11:40:09.74   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1120 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3302    CM 11:41:47.45   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1121 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 465    CM 11:41:58.02   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1122 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9902    CM 11:44:55.51   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1123 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5085      CM 11:45:09.23   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1124 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 445    CM 11:45:10.46   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1125 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9047    CM 11:45:10.73   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1126 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1990     CM 11:45:14.74   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1127 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2108    CM 11:45:14.99   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1128 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13522   CM 11:45:22.03   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1129 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10144   CM 11:45:23.96   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1130 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67816       CM 11:45:24.52   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1131 Robert Klement                            1 DV 05080 20 1544   CM 11:45:26.69   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1132 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4803     CM 11:45:29.45   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1133 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9580    CM 11:45:34.45   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1134 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2741   CM 11:45:38.45   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1135 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11136   CM 11:47:20.09   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1136 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1241    CM 11:48:16.50   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1137 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 808    CM 11:49:33.40   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1138 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8041    CM 11:49:35.23   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1139 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 381     CM 11:52:05.34   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1140 Piotr Paruzel                             1 PL 051 20 7305     CM 11:52:08.69   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1141 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 415    CM 11:53:25.94   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1142 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 77     CM 12:00:40.31   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1143 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 2623    CM 12:03:24.21   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1144 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2077    CM 12:04:04.84   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1145 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10196   CM 12:04:33.82   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1146 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1001    CM 12:09:06.79   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1147 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 183    CM 12:09:08.43   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1148 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22014     CM 12:09:38.15   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1149 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6521    CM 12:12:35.82   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1150 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10062    CM 12:12:37.11   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1151 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9783    CM 12:14:49.38   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1152 Bróg Zbigniew 2                           1 PL 0231 20 9640    CM 12:20:41.23   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1153 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5432    CM 12:23:03.06   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1154 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9801    CM 12:24:04.69   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1155 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7064    CM 12:30:08.45   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1156 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8252    CM 12:32:01.29   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1157 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 416    CM 12:35:01.35   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1158 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15743   CM 12:35:07.59   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1159 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 788    CM 12:36:07.24   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1160 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 516    CM 12:36:28.16   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1161 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092262      CM 12:36:50.08   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1162 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1685    CM 12:39:10.32   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1163 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02702   CM 12:40:41.89   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1164 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9072    CM 12:54:36.88   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1165 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5810    CM 13:06:17.51   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1166 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8514    CM 13:06:34.87   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1167 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1718    CM 13:08:35.85   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1168 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 DV 01100 20 216    CM 13:14:06.03   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1169 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 464    CM 13:20:16.09   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1170 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7714    CM 13:20:40.01   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1171 teutoburgerwaldtaubenrennen.de GRONE      1 DV 08510 20 151    CM 13:20:55.30   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1172 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7060    CM 13:21:27.02   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1173 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19546   CM 13:23:06.37   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1174 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2629    CM 13:24:57.84   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1175 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5099    CM 13:25:52.84   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1176 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13056   CM 13:26:41.87   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1177 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5060    CM 13:26:52.38   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1178 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1154    CM 13:27:01.34   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1179 Wojciech Wręczycki                        1 PL 046 20 18920    CM 13:27:35.98   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1180 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10056   CM 13:27:48.02   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1181 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13500   CM 13:28:02.78   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1182 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13762   CM 13:28:15.31   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1183 Zyznawski Jan                             1 PL 0314 20 6774    CM 13:28:59.83   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1184 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5034    CM 13:40:42.07   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1185 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 72      CM 13:43:26.82   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1186 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8187    CM 13:46:10.67   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1187 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17606   CM 13:51:30.22   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1188 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 816    CM 13:54:20.38   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1189 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5036    CM 13:57:17.27   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1190 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2629    CM 14:07:42.48   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1191 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22017     CM 14:08:30.47   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1192 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2028    CM 14:08:34.69   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1193 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2632    CM 14:18:13.22   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1194 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15117   CM 14:18:39.00   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1195 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9126    CM 14:20:45.71   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1196 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738043      CM 14:29:49.36   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1197 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10197   CM 14:34:31.74   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1198 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9647    CM 14:58:03.56   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1199 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9495    CM 15:07:39.52   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1200 Team Franken                              1 DV 03609 20 1504   CM 15:12:41.11   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1201 PawełSocała                               1 PL 017 20 3341     CM 15:18:32.79   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1202 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10937   CM 15:20:59.74   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1203 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 631    CM 15:29:32.35   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1204 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4475    CM 15:31:54.02   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1205 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0283 20 4808    CM 15:32:16.44   :  : 0   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
  1206 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637051      CM 15:32:21.90   :  : 0   0.00   3-  0-  0  155.160   0.000                               
  1207 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2731     CM 15:44:01.37   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1208 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092261      CM 15:59:48.03   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1209 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 427     CM 16:17:08.37   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1210 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2055    CM 16:27:00.39   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1211 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5017295      CM 16:27:03.04   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1212 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 314    CM 16:27:07.04   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1213 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12716   CM 16:28:49.61   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1214 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4801    CM 16:36:00.54   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1215 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4120    CM 16:36:02.13   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1216 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1541    CM 16:36:02.70   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1217 Kupka Śmiłowski 4                         1 PL 0143 20 2641    CM 16:36:03.34   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1218 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2644    CM 16:36:39.29   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1219 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4104    CM 16:38:57.04   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1220 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5448    CM 16:42:56.69   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1221 Andrzej Ewelina Chojnacy                  1 PL 0174 20 4604    CM 16:55:49.88   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1222 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6440   CM 16:56:27.57   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1223 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 4243     CM 16:59:47.64   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1224 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5889    CM 17:04:45.92   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1225 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11220   CM 17:11:32.14   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1226 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 231     CM 17:22:16.85   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1227 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7026    CM 17:23:58.57   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1228 MICHNA RACING TEAM                        1 PL 0331 20 1204    CM 17:27:03.64   :  : 0   0.00   1-  0-  0  155.160   0.000                               
  1229 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2259    CM 17:36:14.51   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1230 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3467    CM 17:53:16.25   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1231 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1434    CM 17:55:32.07   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1232 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9167    CM 17:55:36.11   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1233 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 517    CM 18:03:24.37   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1234 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10938   CM 18:04:31.60   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1235 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 700    CM 18:06:06.98   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1236 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4818    CM 18:08:32.47   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1237 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6041    CM 18:15:23.52   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1238 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2228    CM 18:16:40.93   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1239 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 199    CM 18:17:43.23   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1240 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9951    CM 18:25:03.51   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1241 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 3986    CM 18:45:02.59   :  : 0   0.00   2-  0-  0  155.160   0.000                               
  1242 MASTER TEAM X                             1 PL 0482 20 7613    CM 18:52:50.43   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1243 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2106    CM 18:54:21.15   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1244 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11194   CM 19:03:09.17   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1245 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5187    CM 19:03:47.49   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1246 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11242   CM 19:04:54.24   :  : 0   0.00   4          155.160   0.000                               
  1247 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13050   CM 19:07:55.16   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1248 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074342      CM 19:12:01.24   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1249 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 751     CM 19:14:53.22   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1250 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1881    CM 19:14:54.81   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
  1251 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1433    CM 19:15:07.79   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1252 PawełSocała                               1 PL 017 20 3323     CM 19:26:22.88   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1253 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738045      CM 19:42:04.90   :  : 0   0.00   5          155.160   0.000                               
  1254 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5664    CM 20:17:00.71   :  : 0   0.00   3          155.160   0.000                               
  1255 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 553    CM 20:18:46.34   :  : 0   0.00   2          155.160   0.000                               
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2020.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 1]                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐         
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │Razem│Razem  │Konk/│         
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │konk.│punkty │Wkł.%│         
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘         
    1    1 PITLOK TEAM                     1  3  3    6    130.47 100.0         
    2    2 Piotr i Marcin Żurecki 2        1  3  3    6    126.72  70.0         
    3    9 KORLNELIA TEAM                  1  3  3    6    126.24  87.5         
    4   27 Kaiser Dietmar                  1  3  3    6    125.89  60.0         
    5   21 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  3  3    6    124.87  75.0         
    6   15 Y. Gudz                         1  3  3    6    123.28  60.0         
    7   11 Karl Heintz Burger              1  3  3    6    122.97  70.0         
    8   23 DR. SCHWIDDE                    1  3  3    6    122.74  80.0         
    9   22 Zbigniew Rurarz 1               1  3  3    6    121.87  75.0         
   10    7 Dominik & Kamil                 1  3  3    6    120.97  80.0         
   11   28 Bracia Koralewicz 2             1  3  3    6    120.76  87.5         
   12   19 Pietras Racing Pigeons 2        1  3  3    6    119.13  87.5         
   13   37 SPIEGEL- PAWLICA 1              1  3  3    6    118.00  66.7         
   14   35 ZIELIŃSKI                       1  3  3    6    117.87  70.0         
   15   46 Szymon Jaworski                 1  3  3    6    117.85 100.0         
   16   45 Olgierd Rusinek                 1  3  3    6    117.72  60.0         
   17   42 SG Sehnke- Marzeion 4           1  3  3    6    115.41  70.0         
   18   64 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF           1  2  3    5    109.34  62.5         
   19   99 FERRARI                         1  2  3    5    108.27  62.5         
   20  113 COSTA                           1  2  3    5    107.56  70.0         
   21  105 G& J PIGEON                     1  2  3    5    105.66  50.0         
   22  154 Alexander Dróżdż                1  2  3    5    105.35  60.0         
   23   54 DRZAZGA -JMD                    1  2  3    5    105.17  50.0         
   24   71 MASTER TEAM VI                  1  2  3    5    104.90  83.3         
   25  114 Team Steenbergen 2              1  2  3    5    104.88  50.0         
   26   10 Rupprecht Racing Pigeons 3      1  3  2    5    104.32  62.5         
   27  145 Mathias Klement                 1  2  3    5    104.23  62.5         
   28   65 PawełSocała                     1  2  3    5    103.55  50.0         
   29    3 MASTER TEAM III                 1  3  2    5    103.37  62.5         
   30   16 SG STEFFL B                     1  3  2    5    102.98  50.0         
   31   20 Leszek Pielesiak 2              1  3  2    5    101.60  83.3         
   32   30 Bracia Koralewicz 1             1  3  2    5    100.04  55.6         
   33    6 Team Senden- Jans 1             1  3  2    5     99.36  62.5         
   34   34 TEAM NIŻNIK                     1  3  2    5     98.84  83.3         
   35   24 Czesław Wierzbicki              1  3  2    5     98.33  50.0         
   36   44 Micyk Wiesław 1                 1  3  2    5     97.99  50.0         
   37   36 KOTEK 1                         1  3  2    5     97.53  62.5         
   38   12 Piotr- Marzena                  1  3  2    5     97.26  50.0         
   39   48 Dawid Rzadkowski                1  3  2    5     95.46  62.5         
   40   38 Gurgul Kazimierz 1              1  3  2    5     94.52  60.0         
   41  156 Lelko S. T. P. & Oro- Karton    1  1  3    4     91.34  40.0         
   42  165 Baciary                         1  1  3    4     89.85  60.0         
   43  233 Mateusz Mielec                  1  1  3    4     89.54  44.4         
   44   51 TopLofts.eu 4                   1  2  2    4     87.25  50.0         
   45  217 Leszek Pielesiak 1              1  1  3    4     86.92  50.0         
   46   61 MARADONA                        1  2  2    4     86.47  66.7         
   47   60 NOWICKI TEAM                    1  2  2    4     85.84  40.0         
   48  325 WOJTEK                          1  1  3    4     85.54  66.7         
   49   73 Marcin i Leon Jania             1  2  2    4     85.03  44.4         
   50  209 Kinga Bocheńczak                1  1  3    4     84.73  40.0         
   51   66 Bracia Koralewicz 3             1  2  2    4     84.09  50.0         
   52   75 TopLofts.eu 1                   1  2  2    4     83.95  50.0         
   53   85 SG WACHALSKI                    1  2  2    4     83.56  66.7         
   54   79 Paweł, Robert Baranowscy 2      1  2  2    4     83.20  40.0         
   55  315 Caspar Lurvink A                1  1  3    4     82.78  50.0         
   56  108 SILESIA TEAM 2                  1  2  2    4     82.60  44.4         
   57  140 BOGDAN STĘPIEŃ 1                1  2  2    4     82.44  40.0         
   58   67 Niebieska                       1  2  2    4     82.44  40.0         
   59  119 Wróbel Michał, Patryk E         1  2  2    4     82.34  40.0         
   60  139 Jarosław Wierzbicki             1  2  2    4     82.23  40.0         
   61   57 ZG HELIOS B                     1  2  2    4     82.17  66.7         
   62   77 Team Spreewald                  1  2  2    4     82.10 100.0         
   63  146 Wiechoczek Jan                  1  2  2    4     81.95  50.0         
   64   80 OYAMA TEAM 1                    1  2  2    4     81.95  40.0         
   65  148 Kondryszyn Krzysztof            1  2  2    4     81.92  66.7         
   66   69 NIŻNIK TEAM                     1  2  2    4     81.84  50.0         
   67   91 Paweł i Łukasz Jurczak          1  2  2    4     81.70  66.7         
   68  124 Frąckowiak Artur 1              1  2  2    4     81.63  66.7         
   69  117 Paweł, Robert Baranowscy 1      1  2  2    4     81.15  50.0         
   70  212 PITAŚ MICHAŁ                    1  1  3    4     81.11  44.4         
   71   63 MAZEPA U- K 2                   1  2  2    4     81.08  57.1         
   72   87 Król- Olech                     1  2  2    4     81.04  66.7         
   73   56 KERAJE                          1  2  2    4     80.66  40.0         
   74   94 MAZEPA U- K 1                   1  2  2    4     80.56  50.0         
   75    4 Zając Dariusz                   1  3  1    4     80.48  40.0         
   76  122 Piwowarczyk- MWG Dobczyce       1  2  2    4     80.33  50.0         
   77  118 TopLofts.eu 7                   1  2  2    4     80.23  40.0         
   78  121 Chrabąszcz Łukasz 1             1  2  2    4     80.08  40.0         
   79  126 Zenon Kociołek                  1  2  2    4     80.05  66.7         
   80  132 COBA LADIES                     1  2  2    4     79.85  50.0         
   81    5 Tadeusz Gierczak 3              1  3  1    4     79.81  55.6         
   82   93 MDŁ TEAM                        1  2  2    4     79.70  40.0         
   83   86 Tadeusz Gierczak 4              1  2  2    4     79.66  40.0         
   84    8 SOWIŃSKI& MOREL TEAM            1  3  1    4     79.54  50.0         
   85  100 TEAM BMW                        1  2  2    4     79.41  50.0         
   86   98 Burkot Stanisław                1  2  2    4     79.33  50.0         
   87   17 Pietras Racing Pigeons 3        1  3  1    4     79.19  50.0         
   88  150 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  2  2    4     78.82  50.0         
   89  152 DRZAZGA- RUDNIK                 1  2  2    4     78.71  66.7         
   90  120 Karol Sobczak                   1  2  2    4     78.67  40.0         
   91  144 Wiesław Susuł                   1  2  2    4     78.62  40.0         
   92  143 Piotr Kogut                     1  2  2    4     78.59  66.7         
   93   13 Bronisław Mączyński 1           1  3  1    4     78.48  40.0         
   94   14 Piotr i Marcin Żurecki 1        1  3  1    4     78.36  66.7         
   95  142 Majcher Krystian i Marzena      1  2  2    4     78.17  50.0         
   96   81 TopLofts.eu 2                   1  2  2    4     78.15  40.0         
   97   29 TopLofts.eu 5                   1  3  1    4     77.68  62.5         
   98  137 Kurek Wiesław                   1  2  2    4     77.63  50.0         
   99   25 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  3  1    4     77.09  50.0         
  100  151 TEAM SKANDYNAWIA                1  2  2    4     76.98  40.0         
  101   40 JAROS 1                         1  3  1    4     76.84  50.0         
  102  138 Magiera Wojciech                1  2  2    4     76.83  40.0         
  103   31 Team Maxi99                     1  3  1    4     76.67  66.7         
  104   26 MAX- ROBSON                     1  3  1    4     76.48  50.0         
  105   32 Buttner- Litwicki 1             1  3  1    4     76.46  40.0         
  106  130 MASTER TEAM VIII                1  2  2    4     76.39  40.0         
  107   18 Wróbel Michał, Patryk C         1  3  1    4     76.20  62.5         
  108  136 Kołodziej& Matias               1  2  2    4     76.17  66.7         
  109   47 FUNIA                           1  3  1    4     75.56  50.0         
  110   41 Zając Marek Wiktoria 1          1  3  1    4     74.73  66.7         
  111   43 Wróbel Michał, Patryk F         1  3  1    4     73.72  50.0         
  112   39 Team Steenbergen 1              1  3  1    4     72.88  80.0         
  113   33 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  3  1    4     72.84  66.7         
  114   49 Van Rooij- Benschop             1  3  1    4     70.49  50.0         
  115  228 Grzegorz0294                    1  1  2    3     67.92  37.5         
  116  367 JAJ- POL TEAM                   1  0  3    3     67.43  50.0         
  117  350 Adam Braszko                    1  0  3    3     67.32  30.0         
  118  199 Team Koningshoeve               1  1  2    3     67.13  50.0         
  119  197 KRAKBAU M-J                     1  1  2    3     67.01  30.0         
  120  187 AMIGO 3                         1  1  2    3     66.74  37.5         
  121  242 BIERNAT- KUSCH 1                1  1  2    3     66.68  42.9         
  122  382 Nowak Heinrich 1                1  0  3    3     66.33  50.0         
  123  181 TEAM PAZURY                     1  1  2    3     65.94  75.0         
  124  203 TEAM JANOWIAK BOSAK             1  1  2    3     65.66  75.0         
  125  201 KOTEK 2                         1  1  2    3     65.25  50.0         
  126  205 MICHNA JUNIOR RACING TEAM       1  1  2    3     65.03  50.0         
  127  168 PUSZEK 230                      1  1  2    3     64.69  50.0         
  128  263 Team Reynders- Veltjens         1  1  2    3     64.68  33.3         
  129  238 Zbigniew Dyk                    1  1  2    3     64.17  37.5         
  130  160 Franczyk Łukasz                 1  1  2    3     64.10  37.5         
  131  175 Mateusz Dzwonkowski             1  1  2    3     64.05  60.0         
  132   50 M-J KRAKBAU                     1  2  1    3     63.72  30.0         
  133   52 TYMEK BIELAK                    1  2  1    3     63.70  37.5         
  134   58 Jarosław Umiński                1  2  1    3     63.64  30.0         
  135  259 JUREK                           1  1  2    3     63.47  50.0         
  136  307 Lach& Murański                  1  1  2    3     63.41  30.0         
  137  272 PITAŚ Michał i Mariusz          1  1  2    3     63.23  50.0         
  138  184 HRABIA+ SPÓŁKA                  1  1  2    3     63.10  37.5         
  139   55 Kondryszyn Renata               1  2  1    3     63.06  50.0         
  140  182 Tarasiuk Jerzy 5                1  1  2    3     63.01  37.5         
  141  274 Rafał Dudek                     1  1  2    3     62.95  37.5         
  142  253 Dudek Tomasz 2                  1  1  2    3     62.79  30.0         
  143  183 TopLofts.eu 8                   1  1  2    3     62.74  37.5         
  144  162 Kusion Tomasz                   1  1  2    3     62.74  30.0         
  145  171 Zuzanna Sobczak                 1  1  2    3     62.51  30.0         
  146  163 JACEK& SŁAWEK                   1  1  2    3     62.22  75.0         
  147   76 Tadeusz Gierczak 2              1  2  1    3     62.03  30.0         
  148  281 Marcin Olender Damian Sroga     1  1  2    3     62.00  37.5         
  149   70 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI               1  2  1    3     61.97  42.9         
  150   83 SEBASTIAN I KAMILA              1  2  1    3     61.96  50.0         
  151   59 Tadeusz Gierczak 6              1  2  1    3     61.54  33.3         
  152  318 Mączka Józef                    1  1  2    3     61.51  50.0         
  153  249 Edward Gierczak                 1  1  2    3     61.45  37.5         
  154  245 082- ŻONA                       1  1  2    3     61.22  60.0         
  155   88 MASTER TEAM V                   1  2  1    3     61.06  30.0         
  156  302 Sławomir Brzoziewski            1  1  2    3     61.00  50.0         
  157  103 v. Boxmeer x Hoevenaars 2       1  2  1    3     60.98  30.0         
  158  248 Ł. J. & P.S.                    1  1  2    3     60.92  37.5         
  159   68 Radosław Dróżdż                 1  2  1    3     60.80  50.0         
  160   92 Paweł Fraczyk Loft              1  2  1    3     60.78  37.5         
  161  276 Team De Ster Opgrimbie          1  1  2    3     60.78  37.5         
  162  200 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  2    3     60.70  37.5         
  163   72 PACHO                           1  2  1    3     60.66  37.5         
  164  266 Roman Jaguś, Marcin Baran 1     1  1  2    3     60.60  37.5         
  165  244 ERETT                           1  1  2    3     60.55  50.0         
  166  116 Andrzej Raut                    1  2  1    3     60.41  37.5         
  167  215 Beata Janusz Chruśliccy         1  1  2    3     60.41  30.0         
  168  298 Kurnik Wiesław                  1  1  2    3     60.13  30.0         
  169  102 Korzym Mariusz Paweł            1  2  1    3     60.04  37.5         
  170   90 KRIS                            1  2  1    3     59.90  60.0         
  171  123 Jakub Czułowski 1               1  2  1    3     59.63  37.5         
  172  111 Frąckowiak Artur 2              1  2  1    3     59.45  50.0         
  173  125 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  1    3     59.39  30.0         
  174  227 Haffner Richard 1               1  1  2    3     59.04  37.5         
  175  292 TEAM GRZELAK                    1  1  2    3     59.02  37.5         
  176   82 Pietras Racing Pigeons 1        1  2  1    3     58.93  30.0         
  177   78 FLOREK- WOJCIESZAK              1  2  1    3     58.38  42.9         
  178  110 Edward Kasperowicz              1  2  1    3     58.35  50.0         
  179   95 ROBERT&PATRYK                   1  2  1    3     58.27  37.5         
  180   84 Wróbel Michał, Patryk B         1  2  1    3     57.84  50.0         
  181   74 Bogdan Mińkowski                1  2  1    3     57.77  37.5         
  182  270 NESTOR 1                        1  1  2    3     57.68  75.0         
  183  147 Niedziółka Adam                 1  2  1    3     57.47  75.0         
  184  135 Wilk Krzysztof                  1  2  1    3     57.27  30.0         
  185  131 URBAN456                        1  2  1    3     57.17  37.5         
  186  128 STRÓŻA TEAM                     1  2  1    3     57.04  50.0         
  187  115 TEAM LEKKERKERK 1               1  2  1    3     57.03  50.0         
  188   89 Steciuk Stanisław               1  2  1    3     56.60  50.0         
  189  141 Zgud Robert 2                   1  2  1    3     55.83  30.0         
  190  127 Tadeusz Gierczak 5              1  2  1    3     55.14  30.0         
  191  133 Henryk Wierzbiak                1  2  1    3     54.66  75.0         
  192  432 Ekipa Padalców                  1  0  2    2     48.63  50.0         
  193  380 SOBCZAK I                       1  0  2    2     46.25  25.0         
  194  402 BRACIA POTOCZNY                 1  0  2    2     46.24  20.0         
  195  356 Warenda Rafał i Agnieszka       1  0  2    2     46.02  22.2         
  196  466 Andrzej Sowa                    1  0  2    2     45.20  40.0         
  197  366 Dariusz Morgaś                  1  0  2    2     45.05  22.2         
  198  423 Roman Jaguś, Marcin Baran 2     1  0  2    2     44.59  33.3         
  199  158 Heidemann+ Winter               1  1  1    2     44.53  33.3         
  200  418 Mariusz Babiński                1  0  2    2     44.53  25.0         
  201  157 KOSTORZ- PITAŚ                  1  1  1    2     44.49  33.3         
  202  166 JASICA& ROJEK                   1  1  1    2     44.42  33.3         
  203  338 Gurgul Kazimierz 2b             1  0  2    2     44.29  25.0         
  204  178 Zubrzycki B i M                 1  1  1    2     44.19  25.0         
  205  167 Tórz Sławomir                   1  1  1    2     44.14  50.0         
  206  164 Wróbel Michał, Patryk A         1  1  1    2     43.97  40.0         
  207  172 Mucha Piotr 2                   1  1  1    2     43.86 100.0         
  208  208 MASTER TEAM VII                 1  1  1    2     43.62  50.0         
  209  362 AMIGO 1                         1  0  2    2     43.52  20.0         
  210  364 Marcin Jania                    1  0  2    2     43.31  25.0         
  211  219 ABIKS GOŁĘBIE B                 1  1  1    2     43.23  25.0         
  212  176 Kazimierz Lewandowski 2         1  1  1    2     43.22  22.2         
  213  223 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dar   1  1  1    2     42.89  25.0         
  214  221 Wojciech Adamski                1  1  1    2     42.86  25.0         
  215  174 Mrowiec Krzysztof i Krystyna    1  1  1    2     42.36  20.0         
  216  243 SG Sehnke- Marzeion 3           1  1  1    2     42.22  25.0         
  217  395 Team Steineker- Brueck          1  0  2    2     42.21  33.3         
  218  188 Jarosław Sznaucner              1  1  1    2     42.14  25.0         
  219  173 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  1    2     42.14  33.3         
  220  222 Markus Wirth                    1  1  1    2     41.89  50.0         
  221  265 Wiktor Rudnik                   1  1  1    2     41.86  25.0         
  222  192 Dieter Siebert                  1  1  1    2     41.83  25.0         
  223  230 Jerdonek Jarosław               1  1  1    2     41.83  25.0         
  224  234 Drzazga Jerzy                   1  1  1    2     41.82  22.2         
  225  397 Kornaś Leszek 1                 1  0  2    2     41.72  25.0         
  226  247 ABIKS GOŁĘBIE A                 1  1  1    2     41.43  33.3         
  227  159 Team Eschenberg + Becker        1  1  1    2     41.39  50.0         
  228  213 Włosiński Paweł                 1  1  1    2     41.37  50.0         
  229  232 Body-Skupień                    1  1  1    2     41.35  33.3         
  230  309 TopLofts.eu SUPER EXTRA         1  1  1    2     41.32  50.0         
  231  271 Hanna- Hessek                   1  1  1    2     41.19  25.0         
  232  301 Piwowar & Mętel 1               1  1  1    2     41.11  20.0         
  233  451 JANUSZ GZ                       1  0  2    2     41.10  40.0         
  234  285 TopLofts.eu 6                   1  1  1    2     41.06  33.3         
  235  231 Kupka Śmiłowski 2               1  1  1    2     41.02  50.0         
  236  282 Chrabąszcz Łukasz 2             1  1  1    2     40.92  25.0         
  237  224 G-YARD LOFT                     1  1  1    2     40.82  25.0         
  238  293 COBA TEAM                       1  1  1    2     40.65  20.0         
  239  262 WALDI                           1  1  1    2     40.53  50.0         
  240  360 Szczepan Boral                  1  0  2    2     40.51  20.0         
  241  320 Stanisław Rudnik                1  1  1    2     40.49  50.0         
  242  287 Ruth Reinert                    1  1  1    2     40.45  25.0         
  243  264 MASTER TEAM IV                  1  1  1    2     40.44  22.2         
  244  189 TopLofts.eu EXTRA               1  1  1    2     40.41  20.0         
  245  185 BELGICA de Weerd 2              1  1  1    2     40.18  25.0         
  246  169 TEAM LEKKERKERK 2               1  1  1    2     40.14  33.3         
  247  218 Krokosz 2                       1  1  1    2     40.04 100.0         
  248  255 IRENEUSZ KOTELA 1               1  1  1    2     40.03  20.0         
  249  211 Łukasz Sprycha 1                1  1  1    2     40.01  25.0         
  250  319 "WALKA O ODDECH"                1  1  1    2     40.00  50.0         
  251  198 Papież Rafał 1                  1  1  1    2     39.92  25.0         
  252  284 Marian Paczos                   1  1  1    2     39.90  25.0         
  253  254 JANUSZ                          1  1  1    2     39.82  33.3         
  254  251 137.00                          1  1  1    2     39.76  33.3         
  255  295 Gurgul Kazimierz 3              1  1  1    2     39.75  25.0         
  256  328 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ              1  1  1    2     39.74  20.0         
  257  305 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI     1  1  1    2     39.66  28.6         
  258  214 Tyka Stanisław                  1  1  1    2     39.66  33.3         
  259  240 Zbigniew Rurarz 2               1  1  1    2     39.66  20.0         
  260  204 Gebhardt Reinhard 1             1  1  1    2     39.47  20.0         
  261  279 Markowicz Mirosław              1  1  1    2     39.45  33.3         
  262  225 MAŁGORZATA                      1  1  1    2     39.40  20.0         
  263  267 Jerzy Gryzło                    1  1  1    2     39.36  33.3         
  264  194 Warchał Piotr i Paweł           1  1  1    2     39.35  33.3         
  265  196 Mirosław Bator                  1  1  1    2     39.34 100.0         
  266   53 SG STEFFL A                     1  2  0    2     39.21  22.2         
  267  273 SOBCZAK II                      1  1  1    2     39.19  25.0         
  268  241 IRENEUSZ KOTELA 2               1  1  1    2     38.99  22.2         
  269  252 Tadeusz Gierczak 1              1  1  1    2     38.83  20.0         
  270  220 Tadeusz Gierczak 7              1  1  1    2     38.82  50.0         
  271  321 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr   1  1  1    2     38.78  40.0         
  272  229 MTT TEAM 2                      1  1  1    2     38.60  20.0         
  273  303 MASTER TEAM IX                  1  1  1    2     38.56  25.0         
  274  258 Micyk WIesław 2                 1  1  1    2     38.53  22.2         
  275  289 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszko   1  1  1    2     38.48  20.0         
  276   62 Hofmann Karl                    1  2  0    2     38.44  50.0         
  277  269 RYSIEK MARIAN TEAM              1  1  1    2     37.94  22.2         
  278  256 WOJTEK01                        1  1  1    2     37.71  25.0         
  279  294 TopLofts.eu 3                   1  1  1    2     37.53  20.0         
  280  326 MASTER TEAM X                   1  1  1    2     37.52  20.0         
  281  306 Tadeusz Sobczak i Syn           1  1  1    2     37.22  25.0         
  282  290 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  1    2     37.00  40.0         
  283  297 Knap Piotr                      1  1  1    2     37.00  50.0         
  284  299 Tarasiuk Jerzy 4                1  1  1    2     36.89  25.0         
  285  314 BIERNAT- KUSCH 2                1  1  1    2     36.52  33.3         
  286   96 Kupka Śmiłowski 3               1  2  0    2     36.44  25.0         
  287   97 Team Zeppelin HBR 2             1  2  0    2     36.35  25.0         
  288  322 Ważny Zygmunt                   1  1  1    2     36.25  33.3         
  289  101 Hubert Ośko                     1  2  0    2     36.17  33.3         
  290  104 AMIGO TEAM                      1  2  0    2     36.13  25.0         
  291  106 Haggenmueller H+S               1  2  0    2     36.07  25.0         
  292  107 v. Boxmeer x Hoevenaars 1       1  2  0    2     36.03  25.0         
  293  109 Eugeniusz, Daniel Oślizło       1  2  0    2     35.90  28.6         
  294  112 Pietras Team                    1  2  0    2     35.74  50.0         
  295  129 Jankowski Ireneusz              1  2  0    2     34.86  25.0         
  296  134 Janusz& Aleksy                  1  2  0    2     34.36  50.0         
  297  149 KARPIERZ                        1  2  0    2     33.47  33.3         
  298  153 Wiktoria Sobczak 2              1  2  0    2     32.63  20.0         
  299  443 Buczkowski Andrzej              1  0  1    1     24.67  16.7         
  300  470 Dyrek Oskar                     1  0  1    1     24.55  50.0         
  301  392 Centrum Hodowlane Europa A      1  0  1    1     24.50  10.0         
  302  408 Kazimierz Lewandowski SOLO      1  0  1    1     24.40  50.0         
  303  413 DIE ROTHTALBOMBER 2             1  0  1    1     24.29  16.7         
  304  352 Van De Grejciun & Van De Roba   1  0  1    1     24.15  16.7         
  305  393 MARYSIA                         1  0  1    1     24.11  16.7         
  306  339 KROPEK 1                        1  0  1    1     24.02  14.3         
  307  373 Mucha Piotr 1                   1  0  1    1     23.87  10.0         
  308  361 Jan Boduszek                    1  0  1    1     23.82  14.3         
  309  346 HANYS                           1  0  1    1     23.71  16.7         
  310  463 ZAJIL QATAR                     1  0  1    1     23.62  25.0         
  311  433 kopi                            1  0  1    1     23.32  25.0         
  312  449 Janusz Kozak                    1  0  1    1     22.55  16.7         
  313  452 Wojciech Wręczycki              1  0  1    1     22.53  10.0         
  314  332 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1    1     22.18  12.5         
  315  431 Lar Krzysztof                   1  0  1    1     22.17  10.0         
  316  461 PoRaPi                          1  0  1    1     22.00  50.0         
  317  354 Marcin Sobczak                  1  0  1    1     21.93  12.5         
  318  458 Team Jans- Senden 2             1  0  1    1     21.84  16.7         
  319  457 Podobiński Mieczysław           1  0  1    1     21.83  16.7         
  320  406 Team Wuerzburg                  1  0  1    1     21.65  16.7         
  321  459 Wojciech Wierzbicki             1  0  1    1     21.61  50.0         
  322  343 Andrzej i Łukasz Wojciechowsc   1  0  1    1     21.58  20.0         
  323  330 Ryszard Dzigman                 1  0  1    1     21.34  10.0         
  324  368 OBROCHTA& WETULA                1  0  1    1     21.33  16.7         
  325  329 Kozinoga Janusz- Sebastian      1  0  1    1     21.28  20.0         
  326  407 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  0  1    1     21.06  12.5         
  327  405 Dla Grażynki                    1  0  1    1     20.93  25.0         
  328  378 OYAMA TEAM 2                    1  0  1    1     20.57  25.0         
  329  480 Andrzej Zych SOLO               1  0  1    1     20.53  50.0         
  330  385 Krokosz 1                       1  0  1    1     20.50  10.0         
  331  335 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  0  1    1     20.43  16.7         
  332  460 HAMRYSZCZAK& SITNIK             1  0  1    1     20.35  12.5         
  333  429 Jachim Zdzisław                 1  0  1    1     20.29  16.7         
  334  475 Biłos Piotr 2                   1  0  1    1     20.22  50.0         
  335  336 Team Zeppelin HBR 1             1  0  1    1     20.04  16.7         
  336  426 Mazur J. Warchoł A.             1  0  1    1     20.03  16.7         
  337  454 PATULSKI& BIERYT                1  0  1    1     20.00  12.5         
  338  155 BELGICA de Weerd 1              1  1  0    1     19.99  16.7         
  339  161 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN           1  1  0    1     19.81  25.0         
  340  170 Dyrek Artur                     1  1  0    1     19.65  20.0         
  341  177 Team Wulhorst                   1  1  0    1     19.46  20.0         
  342  179 ZG HELIOS A                     1  1  0    1     19.43  20.0         
  343  180 A. de Vries                     1  1  0    1     19.35  16.7         
  344  186 Biłos Piotr 1                   1  1  0    1     19.18  12.5         
  345  190 BIAŁOŃ                          1  1  0    1     19.10  12.5         
  346  191 MASTER TEAM II                  1  1  0    1     19.10  25.0         
  347  193 Palamar Roman                   1  1  0    1     19.07  11.1         
  348  195 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  0    1     19.06  16.7         
  349  202 MTT TEAM 1                      1  1  0    1     18.90  10.0         
  350  206 Kupka Śmiłowski 1               1  1  0    1     18.76  12.5         
  351  207 Zgud Robert 1                   1  1  0    1     18.75  12.5         
  352  210 KRZYHOL                         1  1  0    1     18.67  50.0         
  353  216 Kupka Śmiłowski 4               1  1  0    1     18.43  25.0         
  354  226 Hardy Krueger                   1  1  0    1     18.24  16.7         
  355  235 OFIERA- MIĘTUS                  1  1  0    1     18.07  16.7         
  356  236 Stanisław Stypułkowski          1  1  0    1     18.07  16.7         
  357  237 Banek Robert                    1  1  0    1     18.01  16.7         
  358  239 Andrzej Ewelina Chojnacy        1  1  0    1     17.95  50.0         
  359  246 BIERYT& PATULSKI                1  1  0    1     17.83  10.0         
  360  250 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0    1     17.79  11.1         
  361  257 Sprycha SOLO                    1  1  0    1     17.63  50.0         
  362  260 Nowak Heinrich 2                1  1  0    1     17.57  50.0         
  363  261 Pałęga& Remisz                  1  1  0    1     17.57  14.3         
  364  268 ŻAK& HUŁAS                      1  1  0    1     17.38  10.0         
  365  275 Dudek Tomasz 1                  1  1  0    1     17.21  25.0         
  366  277 Boeke Juergen                   1  1  0    1     17.16  12.5         
  367  278 TEAM SOBKÓW                     1  1  0    1     17.13  14.3         
  368  280 Sabina Modrzejewska SWIATHODO   1  1  0    1     17.10  20.0         
  369  283 Volker Sippel                   1  1  0    1     17.01  50.0         
  370  286 STANI                           1  1  0    1     16.99  25.0         
  371  288 Robert Fischer                  1  1  0    1     16.96  50.0         
  372  291 AMIGO 2                         1  1  0    1     16.91  11.1         
  373  296 ZELAZNY                         1  1  0    1     16.79  25.0         
  374  300 Jan Bocheńczak                  1  1  0    1     16.69  12.5         
  375  304 Czyżycki Franciszek             1  1  0    1     16.62  25.0         
  376  308 Papież Rafał 2                  1  1  0    1     16.57  50.0         
  377  310 Krzysztof Rumik SMGE 1          1  1  0    1     16.54  16.7         
  378  311 Kocemba Józef                   1  1  0    1     16.49  16.7         
  379  312 Larwiński Marian                1  1  0    1     16.46  12.5         
  380  313 Stanisław Lizoń                 1  1  0    1     16.45  16.7         
  381  316 Wiktoria Sobczak                1  1  0    1     16.28  12.5         
  382  317 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1  0    1     16.25  12.5         
  383  323 DE WINTER                       1  1  0    1     16.07  20.0         
  384  324 Kazimierz Lewandowski 1         1  1  0    1     16.07  25.0         
  385  327 SG Sehnke- Marzeion 6           1  1  0    1     16.03  50.0         
  386  331 Gebhardt Reinhard 2             1  0  0    0      0.00   0.0         
  387  333 Grzegorz Siepierowski           1  0  0    0      0.00   0.0         
  388  334 Chłoń Janusz                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  389  337 Zyznawski Jan                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  390  340 Team Zapart, Ruchniak, Stan G   1  0  0    0      0.00   0.0         
  391  341 Kryks                           1  0 --    0      0.00   0.0         
  392  342 MARZENA M.                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  393  344 STACHO&ARTEK                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  394  345 Piwowar & Mętel 2               1  0  0    0      0.00   0.0         
  395  347 MŁYNARZ                         1  0  0    0      0.00   0.0         
  396  348 REMUS                           1  0  0    0      0.00   0.0         
  397  349 JAROS 2                         1  0  0    0      0.00   0.0         
  398  351 Roman H. 1                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  399  353 Dariusz Mural                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  400  355 JAROS 3                         1  0  0    0      0.00   0.0         
  401  357 Haffner Richard 2               1  0  0    0      0.00   0.0         
  402  358 DOLSK TEAM                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  403  359 DIE ROTHTALBOMBER 1             1  0  0    0      0.00   0.0         
  404  363 Bevers- Bos                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  405  365 MAJA                            1  0  0    0      0.00   0.0         
  406  369 SG Sehnke- Marzeion 5           1  0  0    0      0.00   0.0         
  407  370 Wróbel Michał, Patryk D         1  0  0    0      0.00   0.0         
  408  371 Jan Kęska                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  409  372 Piotr Paruzel                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  410  374 Lach Team                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  411  375 Garncarz Andrzej i Mariusz      1  0  0    0      0.00   0.0         
  412  376 Team Kowalczyk                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  413  377 NESTOR 2                        1  0  0    0      0.00   0.0         
  414  379 Gabryś Józef                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  415  381 Jan Staworzyński                1  0  0    0      0.00   0.0         
  416  383 ANDRZEJ - ROMAN                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  417  384 Tadeusz Kicko                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  418  386 IRENEUSZ KOTELA 3               1  0  0    0      0.00   0.0         
  419  387 Centrum Hodowlane Europa - H.   1  0  0    0      0.00   0.0         
  420  388 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  0  0    0      0.00   0.0         
  421  389 Team Franken                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  422  390 Tarasiuk Jerzy 3                1  0  0    0      0.00   0.0         
  423  391 Wim en Sven van Houten          1  0  0    0      0.00   0.0         
  424  394 Franciszek, Karolina Haręża     1  0  0    0      0.00   0.0         
  425  396 Andrzej Zych                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  426  398 Stanisław i Krzyś Sroka         1  0  0    0      0.00   0.0         
  427  399 Drzazga M-J                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  428  400 Stanisław Cyfra                 1  0 --    0      0.00   0.0         
  429  401 Krzysztof Rumik SMGE 2          1  0  0    0      0.00   0.0         
  430  403 Tarasiuk Jerzy 2                1  0  0    0      0.00   0.0         
  431  404 Bróg Zbigniew 1                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  432  409 Pęcak Józef                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  433  410 Klimek Andrzej                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  434  411 WIESIA I FABIAN                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  435  412 SilverBoy                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  436  414 KUBA - OLA                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  437  415 BADURKA                         1  0  0    0      0.00   0.0         
  438  416 SILESIA TEAM 1                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  439  417 Zając Marek Wiktoria 2          1  0  0    0      0.00   0.0         
  440  419 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO         1  0  0    0      0.00   0.0         
  441  420 Super Gołąb                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  442  421 Figiel Daniel                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  443  422 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM    1  0  0    0      0.00   0.0         
  444  424 JANIA                           1  0  0    0      0.00   0.0         
  445  425 KT LOFT                         1  0  0    0      0.00   0.0         
  446  427 Comb. Janssen                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  447  428 DROMADERY                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  448  430 teutoburgerwaldtaubenrennen.d   1  0  0    0      0.00   0.0         
  449  434 Huug van Duin                   1  0  0    0      0.00   0.0         
  450  435 W& M Rzenno                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  451  436 082- PLIK WIESŁAW               1  0  0    0      0.00   0.0         
  452  437 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0    0      0.00   0.0         
  453  438 Robert Klement                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  454  439 Andrzej Janowiec                1  0  0    0      0.00   0.0         
  455  440 Kornaś Leszek 2                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  456  441 Micyk WIesław 3                 1  0 --    0      0.00   0.0         
  457  442 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttn   1  0  0    0      0.00   0.0         
  458  444 Caspar Lurvink B                1  0  0    0      0.00   0.0         
  459  445 SŁAWEK231                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  460  446 Buttner G. i A.                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  461  447 Jan Nowak                       1  0  0    0      0.00   0.0         
  462  448 XXL                             1  0  0    0      0.00   0.0         
  463  450 Dieter                          1  0  0    0      0.00   0.0         
  464  453 Justyna -Staś Junior            1  0  0    0      0.00   0.0         
  465  455 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0  0    0      0.00   0.0         
  466  456 KROPEK 2                        1  0  0    0      0.00   0.0         
  467  462 Truty Łukasz                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  468  464 MICHNA RACING TEAM              1  0  0    0      0.00   0.0         
  469  465 Dudek Tomasz 3                  1  0  0    0      0.00   0.0         
  470  467 Roman H. 2                      1  0  0    0      0.00   0.0         
  471  468 KLEMENT SOLO                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  472  469 Piotr- Marzena SOLO             1  0  0    0      0.00   0.0         
  473  471 Team Belgich Limburg            1  0  0    0      0.00   0.0         
  474  472 Jurgielewicz- Panek             1  0  0    0      0.00   0.0         
  475  473 Bróg Zbigniew 2                 1  0  0    0      0.00   0.0         
  476  474 SPIEGEL- PAWLICA 2              1  0  0    0      0.00   0.0         
  477  476 KRAKBAU SOLO                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  478  477 Wyczawski B.- Stupak Bracia     1  0  0    0      0.00   0.0         
  479  478 Tomasz Koper                    1  0  0    0      0.00   0.0         
  480  479 NIŻNIK SOLO                     1  0  0    0      0.00   0.0         
  481 ---- BACIARY SOLO                    1 --  0    0      0.00   0.0         

 
                                                                                                                                                                
                                        MWG Krakus [1]                                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów                                                                                      
                                     Wyniki z lotow: 1,2,                                                                                                       
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ PUNKTY │KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1248    0   2     44.790   256.900                                                                       
        2 KOSTORZ- PITAŚ                 1 PL 0315 20 3816     0   2     44.490   256.900                                                                       
        3 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9066     0   2     44.480   256.900                                                                       
        4 JASICA& ROJEK                  1 PL 0447 20 9929     0   2     44.420   256.900                                                                       
        5 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 4415     0   2     44.240   256.900                                                                       
        6 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7537     0   2     44.200   256.900                                                                       
        7 Tórz Sławomir                  1 PL 0144 20 3084     0   2     44.140   256.900                                                                       
        8 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2002     0   2     44.130   256.900                                                                       
        9 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5012       0   2     44.090   256.900                                                                       
       10 Wróbel Michał, Patryk A        1 PL 0224 20 13741    0   2     43.970   256.900                                                                       
       11 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 4093567       0   2     43.900   256.900                                                                       
       12 Mucha Piotr 2                  1 PL 0315 20 5669     0   2     43.860   256.900                                                                       
       13 TYMEK BIELAK                   1 PL 0319 20 6462     0   2     43.790   256.900                                                                       
       14 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 1013     0   2     43.780   256.900                                                                       
       15 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074362       0   2     43.760   256.900                                                                       
       16 M-J KRAKBAU                    1 PL 0235 20 142      0   2     43.730   256.900                                                                       
       17 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 2        0   2     43.720   256.900                                                                       
       18 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5041     0   2     43.700   256.900                                                                       
       19 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2030     0   2     43.690   256.900                                                                       
       20 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5526     0   2     43.680   256.900                                                                       
       21 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6179    0   2     43.650   256.900                                                                       
       22 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 374      0   2     43.650   256.900                                                                       
       23 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 SK 0999 20 8863     0   2     43.650   256.900                                                                       
       24 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8990     0   2     43.630   256.900                                                                       
       25 MASTER TEAM VII                1 PL 0442 20 5094     0   2     43.620   256.900                                                                       
       26 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 204      0   2     43.600   256.900                                                                       
       27 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3875     0   2     43.550   256.900                                                                       
       28 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11016    0   2     43.510   256.900                                                                       
       29 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 303      0   2     43.490   256.900                                                                       
       30 MARADONA                       1 PL 0447 20 9911     0   2     43.400   256.900                                                                       
       31 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5015     0   2     43.370   256.900                                                                       
       32 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7345     0   2     43.260   256.900                                                                       
       33 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 3000     0   2     43.240   256.900                                                                       
       34 ABIKS GOŁĘBIE B                1 PL 0163 20 752      0   2     43.230   256.900                                                                       
       35 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 20 5048     0   2     43.220   256.900                                                                       
       36 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22025      0   2     43.210   256.900                                                                       
       37 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4334     0   2     43.190   256.900                                                                       
       38 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11250    0   2     43.190   256.900                                                                       
       39 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0262 20 11118    0   2     43.170   256.900                                                                       
       40 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 723      0   2     43.120   256.900                                                                       
       41 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3673     0   2     43.090   256.900                                                                       
       42 MARADONA                       1 PL 0447 20 9934     0   2     43.070   256.900                                                                       
       43 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5045     0   2     43.040   256.900                                                                       
       44 COBA LADIES                    1 PL 0206 20 2316     0   2     43.030   256.900                                                                       
       45 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1705     0   2     43.010   256.900                                                                       
       46 Team Koningshoeve              1 BE 20 5074358       0   2     43.000   256.900                                                                       
       47 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 752     0   2     42.970   256.900                                                                       
       48 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10069     0   2     42.950   256.900                                                                       
       49 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12670    0   2     42.940   256.900                                                                       
       50 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2271     0   2     42.890   256.900                                                                       
       51 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5011     0   2     42.880   256.900                                                                       
       52 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 01648 20 429     0   2     42.840   256.900                                                                       
       53 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1222     0   2     42.810   256.900                                                                       
       54 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2033     0   2     42.760   256.900                                                                       
       55 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4129     0   2     42.710   256.900                                                                       
       56 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2046     0   2     42.710   256.900                                                                       
       57 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8615     0   2     42.670   256.900                                                                       
       58 JUREK                          1 PL 0456 20 4115     0   2     42.600   256.900                                                                       
       59 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 13273    0   2     42.510   256.900                                                                       
       60 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13550    0   2     42.490   256.900                                                                       
       61 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2011     0   2     42.450   256.900                                                                       
       62 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13069    0   2     42.440   256.900                                                                       
       63 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7013     0   2     42.400   256.900                                                                       
       64 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 776     0   2     42.380   256.900                                                                       
       65 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10035     0   2     42.370   256.900                                                                       
       66 Mrowiec Krzysztof i Krystyna   1 PL 0285 20 13092    0   2     42.360   256.900                                                                       
       67 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6205    0   2     42.350   256.900                                                                       
       68 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3853     0   2     42.330   256.900                                                                       
       69 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 822     0   2     42.320   256.900                                                                       
       70 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 681     0   2     42.310   256.900                                                                       
       71 Niebieska                      1 PL 0314 20 3467     0   2     42.280   256.900                                                                       
       72 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8507     0   2     42.190   256.900                                                                       
       73 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05052        0   2     42.170   256.900                                                                       
       74 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 500     0   2     42.160   256.900                                                                       
       75 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2034     0   2     42.140   256.900                                                                       
       76 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 20 2050     0   2     42.140   256.900                                                                       
       77 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6948     0   2     42.110   256.900                                                                       
       78 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9163     0   2     42.080   256.900                                                                       
       79 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10155    0   2     42.050   256.900                                                                       
       80 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10067     0   2     42.010   256.900                                                                       
       81 Baciary                        1 PL 0238 20 5439     0   2     41.960   256.900                                                                       
       82 Markus Wirth                   1 DV 03825 20 531     0   2     41.890   256.900                                                                       
       83 Wiktor Rudnik                  1 PL 0315 20 6123     0   2     41.860   256.900                                                                       
       84 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3802     0   2     41.850   256.900                                                                       
       85 TEAM BMW                       1 PL 046 20 4524      0   2     41.840   256.900                                                                       
       86 Dieter Siebert                 1 DV 06723 20 547     0   2     41.830   256.900                                                                       
       87 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3838     0   2     41.820   256.900                                                                       
       88 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10152    0   2     41.820   256.900                                                                       
       89 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 20 4009     0   2     41.820   256.900                                                                       
       90 PACHO                          1 PL 0450 20 5554     0   2     41.770   256.900                                                                       
       91 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5001       0   2     41.750   256.900                                                                       
       92 FERRARI                        1 PL 0285 20 15136    0   2     41.740   256.900                                                                       
       93 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2627     0   2     41.690   256.900                                                                       
       94 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 355      0   2     41.680   256.900                                                                       
       95 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8474     0   2     41.660   256.900                                                                       
       96 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9802     0   2     41.610   256.900                                                                       
       97 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 348     0   2     41.600   256.900                                                                       
       98 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5095     0   2     41.580   256.900                                                                       
       99 KRIS                           1 PL 0447 20 5676     0   2     41.560   256.900                                                                       
      100 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6777     0   2     41.560   256.900                                                                       
      101 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 772     0   2     41.560   256.900                                                                       
      102 FUNIA                          1 PL 0231 20 5522     0   2     41.440   256.900                                                                       
      103 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 230      0   2     41.430   256.900                                                                       
      104 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 206     0   2     41.430   256.900                                                                       
      105 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 211      0   2     41.400   256.900                                                                       
      106 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5137     0   2     41.400   256.900                                                                       
      107 Team Eschenberg + Becker       1 DV 06967 20 119     0   2     41.390   256.900                                                                       
      108 Body-Skupień                   1 PL 0238 20 5393     0   2     41.350   256.900                                                                       
      109 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13545    0   2     41.320   256.900                                                                       
      110 TopLofts.eu SUPER EXTRA        1 PL 0414 20 9004     0   2     41.320   256.900                                                                       
      111 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2858     0   2     41.300   256.900                                                                       
      112 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10028    0   2     41.290   256.900                                                                       
      113 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10303    0   2     41.280   256.900                                                                       
      114 COSTA                          1 PL 023 20 1320      0   2     41.270   256.900                                                                       
      115 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9082     0   2     41.250   256.900                                                                       
      116 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 67       0   2     41.220   256.900                                                                       
      117 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02762    0   2     41.220   256.900                                                                       
      118 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9903     0   2     41.210   256.900                                                                       
      119 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15409    0   2     41.180   256.900                                                                       
      120 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2041     0   2     41.140   256.900                                                                       
      121 MDŁ TEAM                       1 PL 0316 20 4056     0   2     41.130   256.900                                                                       
      122 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4807     0   2     41.110   256.900                                                                       
      123 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1574    0   2     41.100   256.900                                                                       
      124 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3320     0   2     41.080   256.900                                                                       
      125 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4600     0   2     41.070   256.900                                                                       
      126 TopLofts.eu 6                  1 PL 0414 20 13553    0   2     41.060   256.900                                                                       
      127 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1042     0   2     41.030   256.900                                                                       
      128 Kupka Śmiłowski 2              1 PL 0143 20 1665     0   2     41.020   256.900                                                                       
      129 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5095559       0   2     40.980   256.900                                                                       
      130 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 311      0   2     40.970   256.900                                                                       
      131 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10037    0   2     40.940   256.900                                                                       
      132 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22013      0   2     40.930   256.900                                                                       
      133 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4407     0   2     40.900   256.900                                                                       
      134 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 29       0   2     40.860   256.900                                                                       
      135 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3047     0   2     40.840   256.900                                                                       
      136 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7230     0   2     40.800   256.900                                                                       
      137 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 304     0   2     40.770   256.900                                                                       
      138 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8002     0   2     40.770   256.900                                                                       
      139 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172771       0   2     40.760   256.900                                                                       
      140 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1934     0   2     40.750   256.900                                                                       
      141 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8915     0   2     40.750   256.900                                                                       
      142 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511688       0   2     40.710   256.900                                                                       
      143 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 380      0   2     40.700   256.900                                                                       
      144 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3831     0   2     40.670   256.900                                                                       
      145 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8365     0   2     40.630   256.900                                                                       
      146 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094437       0   2     40.610   256.900                                                                       
      147 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7056     0   2     40.580   256.900                                                                       
      148 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4413     0   2     40.580   256.900                                                                       
      149 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5017     0   2     40.560   256.900                                                                       
      150 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9939     0   2     40.550   256.900                                                                       
      151 WALDI                          1 PL 0315 20 4964     0   2     40.530   256.900                                                                       
      152 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 212      0   2     40.520   256.900                                                                       
      153 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 351     0   2     40.500   256.900                                                                       
      154 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1146    0   2     40.490   256.900                                                                       
      155 Stanisław Rudnik               1 PL 0315 20 6132     0   2     40.490   256.900                                                                       
      156 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3166     0   2     40.480   256.900                                                                       
      157 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3664     0   2     40.460   256.900                                                                       
      158 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 96      0   2     40.450   256.900                                                                       
      159 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 284     0   2     40.420   256.900                                                                       
      160 COSTA                          1 PL 023 20 1202      0   2     40.410   256.900                                                                       
      161 TopLofts.eu EXTRA              1 PL 0414 20 9150     0   2     40.410   256.900                                                                       
      162 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1148      0   2     40.350   256.900                                                                       
      163 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9779     0   2     40.340   256.900                                                                       
      164 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7101     0   2     40.320   256.900                                                                       
      165 ERETT                          1 DV 03268 20 134     0   2     40.310   256.900                                                                       
      166 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1905     0   2     40.310   256.900                                                                       
      167 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1024     0   2     40.290   256.900                                                                       
      168 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 1190     0   2     40.280   256.900                                                                       
      169 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22018      0   2     40.220   256.900                                                                       
      170 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4088     0   2     40.210   256.900                                                                       
      171 KERAJE                         1 PL 0498 20 4043     0   2     40.210   256.900                                                                       
      172 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1634     0   2     40.200   256.900                                                                       
      173 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5917     0   2     40.200   256.900                                                                       
      174 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094406       0   2     40.190   256.900                                                                       
      175 BELGICA de Weerd 2             1 NL 20 1555290       0   2     40.180   256.900                                                                       
      176 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7338     0   2     40.150   256.900                                                                       
      177 TEAM LEKKERKERK 2              1 NL 20 1511689       0   2     40.140   256.900                                                                       
      178 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 4124     0   2     40.100   256.900                                                                       
      179 Krokosz 2                      1 PL 0315 20 5105     0   2     40.040   256.900                                                                       
      180 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13753    0   2     40.020   256.900                                                                       
      181 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 557      0   2     40.010   256.900                                                                       
      182 "WALKA O ODDECH"               1 PL 021 20 1390      0   2     40.000   256.900                                                                       
      183 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8518     0   2     40.000   256.900                                                                       
      184 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22011      0   2     39.990   256.900                                                                       
      185 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9037     0   2     39.990   256.900                                                                       
      186 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2667     0   2     39.990   256.900                                                                       
      187 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3443     0   2     39.980   256.900                                                                       
      188 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 781     0   2     39.980   256.900                                                                       
      189 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5016609       0   2     39.960   256.900                                                                       
      190 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2620     0   2     39.940   256.900                                                                       
      191 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 12594    0   2     39.930   256.900                                                                       
      192 URBAN456                       1 PL 0450 20 9648     0   2     39.930   256.900                                                                       
      193 Papież Rafał 1                 1 PL 0315 20 133      0   2     39.920   256.900                                                                       
      194 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5049     0   2     39.880   256.900                                                                       
      195 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 846     0   2     39.850   256.900                                                                       
      196 JANUSZ                         1 PL 0385 20 2635     0   2     39.820   256.900                                                                       
      197 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3822     0   2     39.810   256.900                                                                       
      198 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 266     0   2     39.800   256.900                                                                       
      199 137.00                         1 PL 053 20 6414      0   2     39.760   256.900                                                                       
      200 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 779      0   2     39.750   256.900                                                                       
      201 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 349      0   2     39.750   256.900                                                                       
      202 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ             1 PL 03 20 19155      0   2     39.740   256.900                                                                       
      203 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2979     0   2     39.740   256.900                                                                       
      204 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 20 1820     0   2     39.660   256.900                                                                       
      205 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI    1 PL 03 20 22020      0   2     39.660   256.900                                                                       
      206 Edward Kasperowicz             1 PL 0315 20 6110     0   2     39.640   256.900                                                                       
      207 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10312    0   2     39.620   256.900                                                                       
      208 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10113    0   2     39.570   256.900                                                                       
      209 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092266       0   2     39.520   256.900                                                                       
      210 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 3871     0   2     39.450   256.900                                                                       
      211 Markowicz Mirosław             1 PL 0412 20 5436     0   2     39.450   256.900                                                                       
      212 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 20 7489     0   2     39.360   256.900                                                                       
      213 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 20 3730     0   2     39.350   256.900                                                                       
      214 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5098     0   2     39.340   256.900                                                                       
      215 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 376      0   2     39.340   256.900                                                                       
      216 Mirosław Bator                 1 PL 0225 20 4404     0   2     39.340   256.900                                                                       
      217 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5630     0   2     39.310   256.900                                                                       
      218 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8039     0   2     39.310   256.900                                                                       
      219 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10317    0   2     39.280   256.900                                                                       
      220 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2220     0   2     39.270   256.900                                                                       
      221 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 14       0   2     39.260   256.900                                                                       
      222 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7028     0   2     39.210   256.900                                                                       
      223 SOBCZAK II                     1 PL 0412 20 9190     0   2     39.190   256.900                                                                       
      224 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141861       0   2     39.170   256.900                                                                       
      225 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0224 20 13872    0   2     39.170   256.900                                                                       
      226 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7501     0   2     39.120   256.900                                                                       
      227 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6106       0   2     39.120   256.900                                                                       
      228 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9014     0   2     39.120   256.900                                                                       
      229 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1585    0   2     39.050   256.900                                                                       
      230 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10052    0   2     39.020   256.900                                                                       
      231 PawełSocała                    1 PL 017 20 3363      0   2     38.990   256.900                                                                       
      232 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1924     0   2     38.950   256.900                                                                       
      233 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5103     0   2     38.950   256.900                                                                       
      234 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2258     0   2     38.930   256.900                                                                       
      235 Tadeusz Gierczak 7             1 PL 0163 20 10195    0   2     38.820   256.900                                                                       
      236 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6002     0   2     38.790   256.900                                                                       
      237 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piot   1 PL 02 20 9738       0   2     38.780   256.900                                                                       
      238 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 446     0   2     38.740   256.900                                                                       
      239 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 449     0   2     38.700   256.900                                                                       
      240 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10660    0   2     38.700   256.900                                                                       
      241 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8916     0   2     38.690   256.900                                                                       
      242 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3834     0   2     38.680   256.900                                                                       
      243 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10191    0   2     38.660   256.900                                                                       
      244 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 724      0   2     38.660   256.900                                                                       
      245 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 6147     0   2     38.610   256.900                                                                       
      246 MTT TEAM 2                     1 PL 0385 20 2626     0   2     38.600   256.900                                                                       
      247 Micyk WIesław 2                1 PL 0412 20 5058     0   2     38.530   256.900                                                                       
      248 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3756     0   2     38.530   256.900                                                                       
      249 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4313     0   2     38.510   256.900                                                                       
      250 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3672     0   2     38.480   256.900                                                                       
      251 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5138     0   2     38.470   256.900                                                                       
      252 Kołodziej& Matias              1 PL 0314 20 6638     0   2     38.450   256.900                                                                       
      253 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092250       0   2     38.430   256.900                                                                       
      254 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 306     0   2     38.400   256.900                                                                       
      255 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7055     0   2     38.190   256.900                                                                       
      256 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5054     0   2     38.140   256.900                                                                       
      257 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0471 20 2811     0   2     37.940   256.900                                                                       
      258 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7050     0   2     37.930   256.900                                                                       
      259 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1925     0   2     37.870   256.900                                                                       
      260 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10138    0   2     37.840   256.900                                                                       
      261 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 377      0   2     37.830   256.900                                                                       
      262 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 457     0   2     37.810   256.900                                                                       
      263 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 670      0   2     37.800   256.900                                                                       
      264 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 904           0   2     37.760   256.900                                                                       
      265 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2009     0   2     37.760   256.900                                                                       
      266 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13718    0   2     37.730   256.900                                                                       
      267 Kołodziej& Matias              1 PL 0197 20 3326     0   2     37.720   256.900                                                                       
      268 WOJTEK01                       1 PL 0281 20 10642    0   2     37.710   256.900                                                                       
      269 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3662     0   2     37.670   256.900                                                                       
      270 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12267    0   2     37.570   256.900                                                                       
      271 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5498     0   2     37.560   256.900                                                                       
      272 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4076     0   2     37.540   256.900                                                                       
      273 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 20 9068     0   2     37.530   256.900                                                                       
      274 MASTER TEAM X                  1 PL 0442 20 5184     0   2     37.520   256.900                                                                       
      275 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4204     0   2     37.400   256.900                                                                       
      276 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5075868       0   2     37.380   256.900                                                                       
      277 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3424     0   2     37.150   256.900                                                                       
      278 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 272     0   2     37.000   256.900                                                                       
      279 Knap Piotr                     1 AU 20 901           0   2     37.000   256.900                                                                       
      280 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1210     0   2     36.890   256.900                                                                       
      281 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6003     0   2     36.850   256.900                                                                       
      282 COBA LADIES                    1 PL 0163 20 10182    0   2     36.820   256.900                                                                       
      283 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5044     0   2     36.670   256.900                                                                       
      284 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2185    0   2     36.550   256.900                                                                       
      285 Ważny Zygmunt                  1 PL 0430 20 101      0   2     36.250   256.900                                                                       
      286 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7021     0   1     24.990   155.160                                                                       
      287 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1027     0   1     24.960   155.160                                                                       
      288 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 722      0   1     24.940   155.160                                                                       
      289 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1727     0   1     24.910   155.160                                                                       
      290 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9924     0   1     24.900   155.160                                                                       
      291 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2047     0   1     24.880   155.160                                                                       
      292 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3212     0   1     24.840   155.160                                                                       
      293 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10104    0   1     24.820   155.160                                                                       
      294 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141869       0   1     24.810   155.160                                                                       
      295 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5857     0   1     24.750   155.160                                                                       
      296 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5873     0   1     24.710   155.160                                                                       
      297 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3729     0   1     24.690   155.160                                                                       
      298 Buczkowski Andrzej             1 PL 084 20 10696     0   1     24.670   155.160                                                                       
      299 COSTA                          1 PL 023 20 1208      0   1     24.650   155.160                                                                       
      300 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1054    0   1     24.640   155.160                                                                       
      301 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9184     0   1     24.620   155.160                                                                       
      302 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17618    0   1     24.610   155.160                                                                       
      303 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 5160      0   1     24.600   155.160                                                                       
      304 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11320    0   1     24.590   155.160                                                                       
      305 Dyrek Oskar                    1 PL 0231 20 7605     0   1     24.550   155.160                                                                       
      306 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 513     0   1     24.520   155.160                                                                       
      307 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11625    0   1     24.510   155.160                                                                       
      308 Centrum Hodowlane Europa A     1 PL 0455 20 3143     0   1     24.500   155.160                                                                       
      309 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1636     0   1     24.480   155.160                                                                       
      310 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1489     0   1     24.450   155.160                                                                       
      311 Kazimierz Lewandowski SOLO     1 PL 0302 20 5077     0   1     24.400   155.160                                                                       
      312 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 598      0   1     24.390   155.160                                                                       
      313 FERRARI                        1 PL 0285 20 15147    0   1     24.340   155.160                                                                       
      314 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10638    0   1     24.330   155.160                                                                       
      315 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 459     0   1     24.300   155.160                                                                       
      316 DIE ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 20 650     0   1     24.290   155.160                                                                       
      317 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7701     0   1     24.280   155.160                                                                       
      318 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2262     0   1     24.210   155.160                                                                       
      319 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 898      0   1     24.200   155.160                                                                       
      320 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9583     0   1     24.170   155.160                                                                       
      321 COSTA                          1 PL 023 20 1211      0   1     24.160   155.160                                                                       
      322 Van De Grejciun & Van De Rob   1 PL 0314 20 4045     0   1     24.150   155.160                                                                       
      323 Team Koningshoeve              1 BE 20 2099446       0   1     24.130   155.160                                                                       
      324 MARYSIA                        1 PL 0180 20 9071     0   1     24.110   155.160                                                                       
      325 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1568    0   1     24.080   155.160                                                                       
      326 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3886     0   1     24.060   155.160                                                                       
      327 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2038     0   1     24.030   155.160                                                                       
      328 KROPEK 1                       1 PL 0237 20 14783    0   1     24.020   155.160                                                                       
      329 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 350      0   1     24.010   155.160                                                                       
      330 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 206      0   1     23.980   155.160                                                                       
      331 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3734     0   1     23.940   155.160                                                                       
      332 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 466     0   1     23.900   155.160                                                                       
      333 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8088     0   1     23.880   155.160                                                                       
      334 Mucha Piotr 1                  1 PL 0315 20 5612     0   1     23.870   155.160                                                                       
      335 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2021     0   1     23.850   155.160                                                                       
      336 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9980     0   1     23.840   155.160                                                                       
      337 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5211     0   1     23.830   155.160                                                                       
      338 Jan Boduszek                   1 PL 0353 20 8251     0   1     23.820   155.160                                                                       
      339 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02759    0   1     23.810   155.160                                                                       
      340 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 414      0   1     23.760   155.160                                                                       
      341 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10935    0   1     23.730   155.160                                                                       
      342 HANYS                          1 PL 0137 20 4293     0   1     23.710   155.160                                                                       
      343 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5120712       0   1     23.700   155.160                                                                       
      344 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 4600     0   1     23.680   155.160                                                                       
      345 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3029     0   1     23.640   155.160                                                                       
      346 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5043     0   1     23.630   155.160                                                                       
      347 ZAJIL QATAR                    1 QATAR 20 14876      0   1     23.620   155.160                                                                       
      348 Karl Heintz Burger             1 DV 05079 20 938     0   1     23.590   155.160                                                                       
      349 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9162     0   1     23.580   155.160                                                                       
      350 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2267     0   1     23.510   155.160                                                                       
      351 FERRARI                        1 PL 0285 20 15141    0   1     23.500   155.160                                                                       
      352 Baciary                        1 PL 0238 20 5445     0   1     23.470   155.160                                                                       
      353 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 4071     0   1     23.450   155.160                                                                       
      354 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10068     0   1     23.440   155.160                                                                       
      355 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4408     0   1     23.420   155.160                                                                       
      356 Baciary                        1 PL 0238 20 5444     0   1     23.410   155.160                                                                       
      357 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7244     0   1     23.370   155.160                                                                       
      358 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9979     0   1     23.350   155.160                                                                       
      359 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5673     0   1     23.340   155.160                                                                       
      360 kopi                           1 PL 0412 20 12249    0   1     23.320   155.160                                                                       
      361 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 4        0   1     23.290   155.160                                                                       
      362 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 721      0   1     23.280   155.160                                                                       
      363 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 906           0   1     23.240   155.160                                                                       
      364 Baciary                        1 PL 0238 20 5438     0   1     23.230   155.160                                                                       
      365 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5134     0   1     23.220   155.160                                                                       
      366 Mariusz Babiński               1 PL 021 20 3851      0   1     23.130   155.160                                                                       
      367 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1176      0   1     23.060   155.160                                                                       
      368 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9175     0   1     23.010   155.160                                                                       
      369 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1612     0   1     22.990   155.160                                                                       
      370 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 7346     0   1     22.980   155.160                                                                       
      371 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3409     0   1     22.980   155.160                                                                       
      372 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10313    0   1     22.970   155.160                                                                       
      373 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6016     0   1     22.950   155.160                                                                       
      374 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6012     0   1     22.900   155.160                                                                       
      375 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2824     0   1     22.900   155.160                                                                       
      376 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15443    0   1     22.870   155.160                                                                       
      377 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3393      0   1     22.860   155.160                                                                       
      378 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10122    0   1     22.790   155.160                                                                       
      379 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7103     0   1     22.780   155.160                                                                       
      380 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 768     0   1     22.750   155.160                                                                       
      381 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1617     0   1     22.730   155.160                                                                       
      382 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8503     0   1     22.710   155.160                                                                       
      383 COSTA                          1 PL 023 20 1220      0   1     22.660   155.160                                                                       
      384 PawełSocała                    1 PL 017 20 3316      0   1     22.620   155.160                                                                       
      385 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6834     0   1     22.610   155.160                                                                       
      386 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2021     0   1     22.570   155.160                                                                       
      387 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67866        0   1     22.560   155.160                                                                       
      388 Janusz Kozak                   1 PL 0261 20 2719     0   1     22.550   155.160                                                                       
      389 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13499    0   1     22.540   155.160                                                                       
      390 Wojciech Wręczycki             1 PL 053 20 2853      0   1     22.530   155.160                                                                       
      391 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074330       0   1     22.520   155.160                                                                       
      392 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10668    0   1     22.510   155.160                                                                       
      393 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4153     0   1     22.490   155.160                                                                       
      394 Baciary                        1 PL 0238 20 5436     0   1     22.470   155.160                                                                       
      395 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5208     0   1     22.450   155.160                                                                       
      396 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2265     0   1     22.440   155.160                                                                       
      397 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2830     0   1     22.370   155.160                                                                       
      398 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8983     0   1     22.310   155.160                                                                       
      399 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 209      0   1     22.300   155.160                                                                       
      400 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13483    0   1     22.290   155.160                                                                       
      401 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2070     0   1     22.280   155.160                                                                       
      402 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8917     0   1     22.270   155.160                                                                       
      403 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1131    0   1     22.260   155.160                                                                       
      404 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11313    0   1     22.250   155.160                                                                       
      405 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074355       0   1     22.210   155.160                                                                       
      406 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10307    0   1     22.200   155.160                                                                       
      407 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1997      0   1     22.190   155.160                                                                       
      408 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 20 1101     0   1     22.180   155.160                                                                       
      409 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8050     0   1     22.170   155.160                                                                       
      410 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 765     0   1     22.150   155.160                                                                       
      411 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1620     0   1     22.090   155.160                                                                       
      412 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10319    0   1     22.080   155.160                                                                       
      413 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 725     0   1     22.070   155.160                                                                       
      414 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7536     0   1     22.060   155.160                                                                       
      415 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7061     0   1     22.050   155.160                                                                       
      416 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 36       0   1     22.040   155.160                                                                       
      417 PawełSocała                    1 PL 017 20 3311      0   1     22.020   155.160                                                                       
      418 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8502     0   1     22.020   155.160                                                                       
      419 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 PL 0237 20 17132    0   1     22.010   155.160                                                                       
      420 PoRaPi                         1 PL 0280 20 5525     0   1     22.000   155.160                                                                       
      421 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3179     0   1     21.970   155.160                                                                       
      422 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9043     0   1     21.930   155.160                                                                       
      423 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5061     0   1     21.920   155.160                                                                       
      424 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8485     0   1     21.880   155.160                                                                       
      425 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3695     0   1     21.870   155.160                                                                       
      426 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9592     0   1     21.850   155.160                                                                       
      427 Team Jans- Senden 2            1 BE 20 5094435       0   1     21.840   155.160                                                                       
      428 Podobiński Mieczysław          1 PL 0450 20 8056     0   1     21.830   155.160                                                                       
      429 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1726     0   1     21.820   155.160                                                                       
      430 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12669    0   1     21.750   155.160                                                                       
      431 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2386     0   1     21.740   155.160                                                                       
      432 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5128     0   1     21.720   155.160                                                                       
      433 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3213     0   1     21.710   155.160                                                                       
      434 Team Wuerzburg                 1 DV 06573 20 314     0   1     21.650   155.160                                                                       
      435 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 9         0   1     21.640   155.160                                                                       
      436 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9172     0   1     21.630   155.160                                                                       
      437 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2058     0   1     21.620   155.160                                                                       
      438 Wojciech Wierzbicki            1 PL 0360 20 10023    0   1     21.610   155.160                                                                       
      439 Andrzej i Łukasz Wojciechows   1 PL 0114 20 3456     0   1     21.580   155.160                                                                       
      440 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 223      0   1     21.550   155.160                                                                       
      441 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4216     0   1     21.520   155.160                                                                       
      442 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 760     0   1     21.510   155.160                                                                       
      443 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10941    0   1     21.470   155.160                                                                       
      444 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3856     0   1     21.460   155.160                                                                       
      445 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9042     0   1     21.440   155.160                                                                       
      446 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7731     0   1     21.440   155.160                                                                       
      447 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9200     0   1     21.430   155.160                                                                       
      448 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3827     0   1     21.410   155.160                                                                       
      449 Mariusz Babiński               1 PL 017 20 4807      0   1     21.400   155.160                                                                       
      450 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6024     0   1     21.390   155.160                                                                       
      451 Niebieska                      1 PL 0314 20 3468     0   1     21.360   155.160                                                                       
      452 Ryszard Dzigman                1 PL 0177 20 19545    0   1     21.340   155.160                                                                       
      453 OBROCHTA& WETULA               1 PL 0439 20 2261     0   1     21.330   155.160                                                                       
      454 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5647     0   1     21.290   155.160                                                                       
      455 Kozinoga Janusz- Sebastian     1 PL 0119 20 939      0   1     21.280   155.160                                                                       
      456 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5670     0   1     21.250   155.160                                                                       
      457 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2073     0   1     21.240   155.160                                                                       
      458 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1716     0   1     21.230   155.160                                                                       
      459 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7526     0   1     21.180   155.160                                                                       
      460 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1991      0   1     21.170   155.160                                                                       
      461 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 813      0   1     21.150   155.160                                                                       
      462 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3470     0   1     21.140   155.160                                                                       
      463 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 815     0   1     21.120   155.160                                                                       
      464 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10150    0   1     21.070   155.160                                                                       
      465 DRUŻYNA MAZOWSZE               1 PL 0123 20 4485     0   1     21.060   155.160                                                                       
      466 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 669      0   1     21.060   155.160                                                                       
      467 KERAJE                         1 PL 0498 20 4046     0   1     21.050   155.160                                                                       
      468 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323706       0   1     21.040   155.160                                                                       
      469 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172766       0   1     21.020   155.160                                                                       
      470 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 237      0   1     21.010   155.160                                                                       
      471 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172765       0   1     21.000   155.160                                                                       
      472 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7579     0   1     20.970   155.160                                                                       
      473 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7524     0   1     20.960   155.160                                                                       
      474 Dla Grażynki                   1 PL 0425 20 12098    0   1     20.930   155.160                                                                       
      475 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 276     0   1     20.900   155.160                                                                       
      476 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10053    0   1     20.890   155.160                                                                       
      477 JUREK                          1 PL 0456 20 4122     0   1     20.870   155.160                                                                       
      478 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13726    0   1     20.830   155.160                                                                       
      479 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5059584       0   1     20.820   155.160                                                                       
      480 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 17523    0   1     20.810   155.160                                                                       
      481 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2572    0   1     20.790   155.160                                                                       
      482 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5873     0   1     20.780   155.160                                                                       
      483 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7526     0   1     20.760   155.160                                                                       
      484 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4141     0   1     20.730   155.160                                                                       
      485 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5942     0   1     20.720   155.160                                                                       
      486 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6084     0   1     20.660   155.160                                                                       
      487 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4288     0   1     20.620   155.160                                                                       
      488 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9003     0   1     20.610   155.160                                                                       
      489 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2734    0   1     20.600   155.160                                                                       
      490 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5064     0   1     20.580   155.160                                                                       
      491 OYAMA TEAM 2                   1 PL 0313 20 9821     0   1     20.570   155.160                                                                       
      492 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9041     0   1     20.550   155.160                                                                       
      493 Andrzej Zych SOLO              1 PL 0244 20 02706    0   1     20.530   155.160                                                                       
      494 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3866     0   1     20.510   155.160                                                                       
      495 Krokosz 1                      1 PL 0315 20 5106     0   1     20.500   155.160                                                                       
      496 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11278    0   1     20.480   155.160                                                                       
      497 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9137      0   1     20.460   155.160                                                                       
      498 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 261     0   1     20.430   155.160                                                                       
      499 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5527     0   1     20.420   155.160                                                                       
      500 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6029     0   1     20.400   155.160                                                                       
      501 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6043       0   1     20.380   155.160                                                                       
      502 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6951     0   1     20.370   155.160                                                                       
      503 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 4822     0   1     20.360   155.160                                                                       
      504 HAMRYSZCZAK& SITNIK            1 PL 0292 20 1430     0   1     20.350   155.160                                                                       
      505 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 48       0   1     20.340   155.160                                                                       
      506 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6805     0   1     20.330   155.160                                                                       
      507 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3808     0   1     20.320   155.160                                                                       
      508 TEAM BMW                       1 PL 0374 20 321      0   1     20.310   155.160                                                                       
      509 Jachim Zdzisław                1 PL 0312 20 2203     0   1     20.290   155.160                                                                       
      510 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 19688    0   1     20.290   155.160                                                                       
      511 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13456    0   1     20.250   155.160                                                                       
      512 ERETT                          1 DV 03268 20 118     0   1     20.240   155.160                                                                       
      513 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 315      0   1     20.230   155.160                                                                       
      514 Biłos Piotr 2                  1 PL 0315 20 1167     0   1     20.220   155.160                                                                       
      515 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1231     0   1     20.200   155.160                                                                       
      516 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1002     0   1     20.160   155.160                                                                       
      517 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10177    0   1     20.140   155.160                                                                       
      518 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3807     0   1     20.120   155.160                                                                       
      519 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12253    0   1     20.110   155.160                                                                       
      520 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 503     0   1     20.100   155.160                                                                       
      521 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9031     0   1     20.100   155.160                                                                       
      522 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 659     0   1     20.060   155.160                                                                       
      523 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9132      0   1     20.050   155.160                                                                       
      524 Team Zeppelin HBR 1            1 DV 08469 20 311     0   1     20.040   155.160                                                                       
      525 Mazur J. Warchoł A.            1 PL 0388 20 5054     0   1     20.030   155.160                                                                       
      526 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2568    0   1     20.020   155.160                                                                       
      527 PATULSKI& BIERYT               1 PL 0438 20 4840     0   1     20.000   155.160                                                                       
      528 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6451    0   1     20.000   101.740                                                                       
      529 M-J KRAKBAU                    1 PL 0203 20 2573     0   1     19.990   101.740                                                                       
      530 BELGICA de Weerd 1             1 NL 20 1555282       0   1     19.990   101.740                                                                       
      531 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 416     0   1     19.980   101.740                                                                       
      532 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7331     0   1     19.960   101.740                                                                       
      533 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8514     0   1     19.940   101.740                                                                       
      534 PawełSocała                    1 PL 017 20 3341      0   1     19.920   101.740                                                                       
      535 TYMEK BIELAK                   1 PL 0439 20 4899     0   1     19.910   101.740                                                                       
      536 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1057    0   1     19.890   101.740                                                                       
      537 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13869    0   1     19.860   101.740                                                                       
      538 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10111    0   1     19.850   101.740                                                                       
      539 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 203      0   1     19.840   101.740                                                                       
      540 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN          1 DV 05314 20 724     0   1     19.810   101.740                                                                       
      541 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6801     0   1     19.800   101.740                                                                       
      542 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9019     0   1     19.760   101.740                                                                       
      543 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10121    0   1     19.720   101.740                                                                       
      544 Dyrek Artur                    1 PL 0231 20 7684     0   1     19.650   101.740                                                                       
      545 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9081     0   1     19.640   101.740                                                                       
      546 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1728     0   1     19.630   101.740                                                                       
      547 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2077     0   1     19.620   101.740                                                                       
      548 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 724     0   1     19.600   101.740                                                                       
      549 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9902     0   1     19.590   101.740                                                                       
      550 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141863       0   1     19.580   101.740                                                                       
      551 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3669     0   1     19.520   101.740                                                                       
      552 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10197    0   1     19.490   101.740                                                                       
      553 Team Wulhorst                  1 DV 08600 20 183     0   1     19.460   101.740                                                                       
      554 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2678     0   1     19.460   101.740                                                                       
      555 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10148    0   1     19.450   101.740                                                                       
      556 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5889     0   1     19.440   101.740                                                                       
      557 ZG HELIOS A                    1 DV 04195 20 553     0   1     19.430   101.740                                                                       
      558 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10054    0   1     19.430   101.740                                                                       
      559 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3231     0   1     19.420   101.740                                                                       
      560 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11139    0   1     19.410   101.740                                                                       
      561 KERAJE                         1 PL 0498 20 4049     0   1     19.400   101.740                                                                       
      562 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3208     0   1     19.380   101.740                                                                       
      563 A. de Vries                    1 NL 20 1172751       0   1     19.350   101.740                                                                       
      564 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2044     0   1     19.340   101.740                                                                       
      565 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3700     0   1     19.320   101.740                                                                       
      566 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092261       0   1     19.310   101.740                                                                       
      567 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10305    0   1     19.260   101.740                                                                       
      568 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4120     0   1     19.240   101.740                                                                       
      569 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 202      0   1     19.240   101.740                                                                       
      570 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6448    0   1     19.210   101.740                                                                       
      571 Biłos Piotr 1                  1 PL 0315 20 1154     0   1     19.180   101.740                                                                       
      572 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9971     0   1     19.130   101.740                                                                       
      573 MASTER TEAM II                 1 PL 0442 20 7337     0   1     19.100   101.740                                                                       
      574 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2300     0   1     19.100   101.740                                                                       
      575 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6039     0   1     19.080   101.740                                                                       
      576 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853506      0   1     19.070   101.740                                                                       
      577 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 01648 20 261     0   1     19.060   101.740                                                                       
      578 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3661     0   1     19.030   101.740                                                                       
      579 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10056    0   1     18.990   101.740                                                                       
      580 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8363     0   1     18.980   101.740                                                                       
      581 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074342       0   1     18.960   101.740                                                                       
      582 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4818     0   1     18.930   101.740                                                                       
      583 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 196     0   1     18.920   101.740                                                                       
      584 MTT TEAM 1                     1 PL 0385 20 2610     0   1     18.900   101.740                                                                       
      585 PACHO                          1 PL 0450 20 5575     0   1     18.890   101.740                                                                       
      586 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6014     0   1     18.880   101.740                                                                       
      587 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2755    0   1     18.870   101.740                                                                       
      588 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 723     0   1     18.840   101.740                                                                       
      589 Niebieska                      1 PL 0314 20 3466     0   1     18.800   101.740                                                                       
      590 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 751      0   1     18.790   101.740                                                                       
      591 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5196     0   1     18.780   101.740                                                                       
      592 Kupka Śmiłowski 1              1 PL 0143 20 2623     0   1     18.760   101.740                                                                       
      593 Zgud Robert 1                  1 PL 0206 20 2396     0   1     18.750   101.740                                                                       
      594 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 2959     0   1     18.730   101.740                                                                       
      595 Edward Kasperowicz             1 PL 0353 20 9032     0   1     18.710   101.740                                                                       
      596 FERRARI                        1 PL 0285 20 15117    0   1     18.690   101.740                                                                       
      597 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10034     0   1     18.680   101.740                                                                       
      598 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1623     0   1     18.680   101.740                                                                       
      599 KRZYHOL                        1 PL 0317 20 2524     0   1     18.670   101.740                                                                       
      600 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2021     0   1     18.650   101.740                                                                       
      601 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13493    0   1     18.650   101.740                                                                       
      602 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1043     0   1     18.630   101.740                                                                       
      603 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05051        0   1     18.610   101.740                                                                       
      604 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11220    0   1     18.600   101.740                                                                       
      605 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9002     0   1     18.580   101.740                                                                       
      606 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6521     0   1     18.570   101.740                                                                       
      607 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094334       0   1     18.560   101.740                                                                       
      608 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5751     0   1     18.530   101.740                                                                       
      609 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3332      0   1     18.510   101.740                                                                       
      610 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099082       0   1     18.490   101.740                                                                       
      611 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13717    0   1     18.490   101.740                                                                       
      612 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9007     0   1     18.480   101.740                                                                       
      613 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3862     0   1     18.440   101.740                                                                       
      614 Kupka Śmiłowski 4              1 PL 0143 20 2605     0   1     18.430   101.740                                                                       
      615 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7026     0   1     18.400   101.740                                                                       
      616 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 1685     0   1     18.400   101.740                                                                       
      617 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 20636    0   1     18.360   101.740                                                                       
      618 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1134    0   1     18.350   101.740                                                                       
      619 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11627    0   1     18.350   101.740                                                                       
      620 KRIS                           1 PL 0447 20 5672     0   1     18.340   101.740                                                                       
      621 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 288     0   1     18.320   101.740                                                                       
      622 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10070     0   1     18.320   101.740                                                                       
      623 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13459    0   1     18.300   101.740                                                                       
      624 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9082     0   1     18.290   101.740                                                                       
      625 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6025     0   1     18.290   101.740                                                                       
      626 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17606    0   1     18.280   101.740                                                                       
      627 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0452 20 12543    0   1     18.270   101.740                                                                       
      628 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67830        0   1     18.260   101.740                                                                       
      629 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3463     0   1     18.260   101.740                                                                       
      630 Hardy Krueger                  1 DV 07274 20 437     0   1     18.240   101.740                                                                       
      631 Haffner Richard 1              1 DV 02065 20 103     0   1     18.230   101.740                                                                       
      632 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5046     0   1     18.200   101.740                                                                       
      633 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3881     0   1     18.180   101.740                                                                       
      634 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6079       0   1     18.130   101.740                                                                       
      635 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 314      0   1     18.120   101.740                                                                       
      636 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 350      0   1     18.120   101.740                                                                       
      637 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2194    0   1     18.110   101.740                                                                       
      638 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 680     0   1     18.100   101.740                                                                       
      639 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 8931     0   1     18.100   101.740                                                                       
      640 Stanisław Stypułkowski         1 PL 0384 20 13250    0   1     18.070   101.740                                                                       
      641 OFIERA- MIĘTUS                 1 PL 0259 20 4819     0   1     18.070   101.740                                                                       
      642 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13458    0   1     18.060   101.740                                                                       
      643 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2216     0   1     18.050   101.740                                                                       
      644 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 2629     0   1     18.040   101.740                                                                       
      645 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 519      0   1     18.030   101.740                                                                       
      646 Banek Robert                   1 PL 0484 20 2923     0   1     18.010   101.740                                                                       
      647 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 287     0   1     18.000   101.740                                                                       
      648 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1632     0   1     17.990   101.740                                                                       
      649 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13030    0   1     17.980   101.740                                                                       
      650 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13522    0   1     17.970   101.740                                                                       
      651 Andrzej Ewelina Chojnacy       1 PL 0174 20 4604     0   1     17.950   101.740                                                                       
      652 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5122     0   1     17.940   101.740                                                                       
      653 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 635      0   1     17.930   101.740                                                                       
      654 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 443     0   1     17.920   101.740                                                                       
      655 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4206     0   1     17.910   101.740                                                                       
      656 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3893     0   1     17.900   101.740                                                                       
      657 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3697     0   1     17.890   101.740                                                                       
      658 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0362 20 7864     0   1     17.870   101.740                                                                       
      659 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1987      0   1     17.860   101.740                                                                       
      660 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3693     0   1     17.850   101.740                                                                       
      661 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 799     0   1     17.840   101.740                                                                       
      662 BIERYT& PATULSKI               1 PL 0438 20 4819     0   1     17.830   101.740                                                                       
      663 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 20 1738043       0   1     17.790   101.740                                                                       
      664 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5875     0   1     17.790   101.740                                                                       
      665 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10149    0   1     17.760   101.740                                                                       
      666 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7541     0   1     17.760   101.740                                                                       
      667 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11215    0   1     17.750   101.740                                                                       
      668 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3694     0   1     17.740   101.740                                                                       
      669 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1001     0   1     17.710   101.740                                                                       
      670 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4087     0   1     17.710   101.740                                                                       
      671 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2828     0   1     17.660   101.740                                                                       
      672 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10185    0   1     17.650   101.740                                                                       
      673 Sprycha SOLO                   1 PL 0468 20 16215    0   1     17.630   101.740                                                                       
      674 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3168     0   1     17.600   101.740                                                                       
      675 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5491     0   1     17.580   101.740                                                                       
      676 Nowak Heinrich 2               1 DV 07572 20 766     0   1     17.570   101.740                                                                       
      677 Pałęga& Remisz                 1 PL 0153 20 9113     0   1     17.570   101.740                                                                       
      678 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2315     0   1     17.560   101.740                                                                       
      679 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10062     0   1     17.550   101.740                                                                       
      680 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099105       0   1     17.540   101.740                                                                       
      681 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 777      0   1     17.520   101.740                                                                       
      682 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3090     0   1     17.470   101.740                                                                       
      683 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 6026     0   1     17.460   101.740                                                                       
      684 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8661     0   1     17.450   101.740                                                                       
      685 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9144     0   1     17.390   101.740                                                                       
      686 ŻAK& HUŁAS                     1 PL 0412 20 9495     0   1     17.380   101.740                                                                       
      687 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10125    0   1     17.360   101.740                                                                       
      688 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10183    0   1     17.350   101.740                                                                       
      689 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11137    0   1     17.350   101.740                                                                       
      690 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2037     0   1     17.340   101.740                                                                       
      691 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9084     0   1     17.330   101.740                                                                       
      692 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10016     0   1     17.310   101.740                                                                       
      693 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 471     0   1     17.290   101.740                                                                       
      694 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10146    0   1     17.270   101.740                                                                       
      695 TEAM BMW                       1 PL 0404 20 99       0   1     17.260   101.740                                                                       
      696 URBAN456                       1 PL 0450 20 9651     0   1     17.240   101.740                                                                       
      697 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7714     0   1     17.230   101.740                                                                       
      698 Dudek Tomasz 1                 1 PL 0318 20 3268     0   1     17.210   101.740                                                                       
      699 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 512      0   1     17.210   101.740                                                                       
      700 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4012      0   1     17.190   101.740                                                                       
      701 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4005      0   1     17.170   101.740                                                                       
      702 Boeke Juergen                  1 DV 08852 20 77      0   1     17.160   101.740                                                                       
      703 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 194     0   1     17.150   101.740                                                                       
      704 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13712    0   1     17.150   101.740                                                                       
      705 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2272     0   1     17.130   101.740                                                                       
      706 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 733      0   1     17.110   101.740                                                                       
      707 FUNIA                          1 PL 0231 20 5526     0   1     17.100   101.740                                                                       
      708 Sabina Modrzejewska SWIATHOD   1 PL 0360 20 10039    0   1     17.100   101.740                                                                       
      709 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 1645227       0   1     17.080   101.740                                                                       
      710 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5094     0   1     17.070   101.740                                                                       
      711 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323817       0   1     17.050   101.740                                                                       
      712 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8021     0   1     17.040   101.740                                                                       
      713 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9951     0   1     17.040   101.740                                                                       
      714 FUNIA                          1 PL 0231 20 5528     0   1     17.020   101.740                                                                       
      715 Volker Sippel                  1 DV 01726 20 283     0   1     17.010   101.740                                                                       
      716 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2812     0   1     17.000   101.740                                                                       
      717 STANI                          1 PL 0231 20 7361     0   1     16.990   101.740                                                                       
      718 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6466    0   1     16.980   101.740                                                                       
      719 Robert Fischer                 1 DV 02741 20 769     0   1     16.960   101.740                                                                       
      720 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5842     0   1     16.950   101.740                                                                       
      721 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13762    0   1     16.940   101.740                                                                       
      722 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 211      0   1     16.930   101.740                                                                       
      723 AMIGO 2                        1 PL 0385 20 2082     0   1     16.910   101.740                                                                       
      724 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11001    0   1     16.900   101.740                                                                       
      725 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 412      0   1     16.890   101.740                                                                       
      726 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8205     0   1     16.870   101.740                                                                       
      727 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5102     0   1     16.860   101.740                                                                       
      728 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6981     0   1     16.850   101.740                                                                       
      729 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1735     0   1     16.820   101.740                                                                       
      730 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 6136     0   1     16.820   101.740                                                                       
      731 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 788     0   1     16.810   101.740                                                                       
      732 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6017     0   1     16.800   101.740                                                                       
      733 ZELAZNY                        1 PL 023 20 612       0   1     16.790   101.740                                                                       
      734 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13758    0   1     16.760   101.740                                                                       
      735 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1851     0   1     16.760   101.740                                                                       
      736 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13500    0   1     16.750   101.740                                                                       
      737 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7064     0   1     16.740   101.740                                                                       
      738 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 816     0   1     16.730   101.740                                                                       
      739 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1881     0   1     16.710   101.740                                                                       
      740 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 20 1621     0   1     16.690   101.740                                                                       
      741 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6010     0   1     16.680   101.740                                                                       
      742 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1541     0   1     16.660   101.740                                                                       
      743 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5810     0   1     16.650   101.740                                                                       
      744 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5060     0   1     16.640   101.740                                                                       
      745 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0478 20 10553    0   1     16.630   101.740                                                                       
      746 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3486     0   1     16.620   101.740                                                                       
      747 Czyżycki Franciszek            1 PL 0314 20 5440     0   1     16.620   101.740                                                                       
      748 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4277     0   1     16.600   101.740                                                                       
      749 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3670     0   1     16.580   101.740                                                                       
      750 Papież Rafał 2                 1 PL 0315 20 123      0   1     16.570   101.740                                                                       
      751 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 20 204     0   1     16.550   101.740                                                                       
      752 Krzysztof Rumik SMGE 1         1 PL 0385 20 773      0   1     16.540   101.740                                                                       
      753 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074333       0   1     16.540   101.740                                                                       
      754 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2322     0   1     16.530   101.740                                                                       
      755 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2076     0   1     16.510   101.740                                                                       
      756 Kocemba Józef                  1 DV 02247 20 643     0   1     16.490   101.740                                                                       
      757 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9069     0   1     16.480   101.740                                                                       
      758 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 411     0   1     16.470   101.740                                                                       
      759 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7060     0   1     16.460   101.740                                                                       
      760 Larwiński Marian               1 PL 0412 20 10931    0   1     16.460   101.740                                                                       
      761 Stanisław Lizoń                1 PL 094 20 4419      0   1     16.450   101.740                                                                       
      762 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 491     0   1     16.420   101.740                                                                       
      763 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13766    0   1     16.410   101.740                                                                       
      764 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4557     0   1     16.400   101.740                                                                       
      765 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074357       0   1     16.390   101.740                                                                       
      766 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 517     0   1     16.370   101.740                                                                       
      767 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11194    0   1     16.360   101.740                                                                       
      768 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511690       0   1     16.320   101.740                                                                       
      769 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6550     0   1     16.290   101.740                                                                       
      770 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8920     0   1     16.290   101.740                                                                       
      771 Wiktoria Sobczak               1 PL 0412 20 9003     0   1     16.280   101.740                                                                       
      772 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3839     0   1     16.270   101.740                                                                       
      773 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 700     0   1     16.260   101.740                                                                       
      774 Ernst u. Rosemarie Mueller     1 DV 0244 20 319      0   1     16.250   101.740                                                                       
      775 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323805       0   1     16.240   101.740                                                                       
      776 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2055     0   1     16.210   101.740                                                                       
      777 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2056     0   1     16.190   101.740                                                                       
      778 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323812       0   1     16.160   101.740                                                                       
      779 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9072     0   1     16.150   101.740                                                                       
      780 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 352      0   1     16.130   101.740                                                                       
      781 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9200     0   1     16.090   101.740                                                                       
      782 DE WINTER                      1 DV 07499 20 418     0   1     16.070   101.740                                                                       
      783 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 20 5069     0   1     16.070   101.740                                                                       
      784 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9973     0   1     16.060   101.740                                                                       
      785 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13061    0   1     16.040   101.740                                                                       
      786 SG Sehnke- Marzeion 6          1 DV 01648 20 458     0   1     16.030   101.740                                                                       
      787 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2218     0   1     16.010   101.740