Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2020.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Krapkowice z dnia 19.08.20                       
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:29:11.0 N 17:59:35.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  7,40,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  197.810 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  467                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1397                           
      5.Ilość konkursów.......................:  462                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1479.36                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1393.21                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........: 9,53,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:10,02,07                         
     10.Czas trwania konkursu.................: 8 min. 16 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 1]                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ MWG Krakus              │  467   │ 1397   │  462  │33.07│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │  467   │ 1397   │  462  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2020.                                                                                            
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  3.                                                                                           
                                        z lotu Krapkowice, w dniu 19.08.20                                                                                      
  ┌───┬────────────────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                              
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                           │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                              
  │   │                                        │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                              
  └───┴────────────────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                              
     1 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2353    CM 09:53:50.50  1479.36   0.72   3-  2-  2  197.810  30.000                               
     2 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9082    CM 09:54:00.82  1477.46   1.43   3-  2-  2  197.810  29.990                               
     3 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2620    CM 09:54:01.24  1477.38   2.15   3-  3-  3  197.810  29.970                               
     4 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2091    CM 09:54:02.12  1477.22   2.86   2-  2-  2  197.810  29.960                               
     5 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2021    CM 09:54:03.70  1476.93   3.58   5-  2-  2  197.810  29.950                               
     6 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9068    CM 09:54:04.93  1476.71   4.29   5-  1-  1  197.810  29.930                               
     7 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 119    CM 09:54:05.34  1476.63   5.01   2-  1-  1  197.810  29.920                               
     8 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 414     CM 09:54:05.73  1476.56   5.73   5-  1-  1  197.810  29.910                               
     9 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9138     CM 09:54:05.83  1476.54   6.44   5-  2-  2  197.810  29.900                               
    10 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 303     CM 09:54:07.76  1476.19   7.16   2-  1-  1  197.810  29.880                               
    11 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5103    CM 09:54:08.05  1476.13   7.87   5-  2-  2  197.810  29.870                               
    12 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3700    CM 09:54:08.43  1476.06   8.59   5-  2-  2  197.810  29.860                               
    13 COSTA                                     1 PL 023 20 1208     CM 09:54:09.21  1475.92   9.31   5-  4-  3  197.810  29.840                               
    14 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 52286       CM 09:54:10.13  1475.75  10.02   3-  1-  1  197.810  29.830                               
    15 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7230    CM 09:54:10.42  1475.70  10.74   3-  1-  1  197.810  29.820                               
    16 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 681    CM 09:54:11.40  1475.52  11.45   3-  3-  3  197.810  29.800                               
    17 Warchał Piotr i Paweł                     1 PL 0318 20 3730    CM 09:54:12.31  1475.35  12.17   1-  1-  1  197.810  29.790                               
    18 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1735    CM 09:54:12.77  1475.27  12.88   4-  2-  2  197.810  29.780                               
    19 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9042    CM 09:54:13.97  1475.05  13.60   4-  1-  1  197.810  29.770                               
    20 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1054   CM 09:54:14.49  1474.95  14.32   3-  2-  2  197.810  29.750                               
    21 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9162    CM 09:54:15.32  1474.80  15.03   3-  1-  1  197.810  29.740                               
    22 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67830       CM 09:54:15.61  1474.75  15.75   4-  2-  2  197.810  29.730                               
    23 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 816    CM 09:54:15.62  1474.75  16.46   4-  1-  1  197.810  29.710                               
    24 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0224 20 13741   CM 09:54:18.03  1474.31  17.18   2-  2-  2  197.810  29.700                               
    25 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6098    CM 09:54:20.57  1473.84  17.90   3-  2-  2  197.810  29.690                               
    26 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4216    CM 09:54:21.61  1473.65  18.61   5-  4-  3  197.810  29.670                               
    27 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1179    CM 09:54:22.99  1473.40  19.33   2-  1-  1  197.810  29.660                               
    28 Haffner Richard 1                         1 DV 02065 20 103    CM 09:54:23.27  1473.35  20.04   4-  1-  1  197.810  29.650                               
    29 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 29      CM 09:54:23.76  1473.26  20.76   5-  1-  1  197.810  29.640                               
    30 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 699    CM 09:54:25.33  1472.97  21.47   3-  1-  1  197.810  29.620                               
    31 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3179    CM 09:54:28.24  1472.44  22.19   2-  1-  1  197.810  29.610                               
    32 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 813     CM 09:54:28.96  1472.31  22.91   3-  3-  3  197.810  29.600                               
    33 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3487    CM 09:54:29.94  1472.13  23.62   5-  4-  3  197.810  29.580                               
    34 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1632    CM 09:54:31.91  1471.77  24.34   4-  3-  3  197.810  29.570                               
    35 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8365    CM 09:54:33.78  1471.43  25.05   4-  1-  1  197.810  29.560                               
    36 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8503    CM 09:54:35.12  1471.19  25.77   5-  2-  2  197.810  29.540                               
    37 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13717   CM 09:54:36.30  1470.97  26.49   3-  2-  2  197.810  29.530                               
    38 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 466    CM 09:54:39.99  1470.30  27.20   4-  2-  2  197.810  29.520                               
    39 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 377     CM 09:54:44.75  1469.43  27.92   5-  4-  3  197.810  29.510                               
    40 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511688      CM 09:54:47.18  1468.99  28.63   3-  2-  2  197.810  29.490                               
    41 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15443   CM 09:54:53.12  1467.91  29.35   2-  1-  1  197.810  29.480                               
    42 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8916    CM 09:54:54.11  1467.73  30.06   3-  1-  1  197.810  29.470                               
    43 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5054    CM 09:54:56.10  1467.37  30.78   3-  2-  2  197.810  29.450                               
    44 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1217    CM 09:54:56.46  1467.31  31.50   4-  1-  1  197.810  29.440                               
    45 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8514    CM 09:54:57.53  1467.11  32.21   3-  1-  1  197.810  29.430                               
    46 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0262 20 11104   CM 09:54:57.55  1467.11  32.93   2          197.810  29.410                               
    47 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13499   CM 09:54:57.93  1467.04  33.64   4-  2-  2  197.810  29.400                               
    48 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9113    CM 09:54:59.20  1466.81  34.36   3-  2-  2  197.810  29.390                               
    49 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5196    CM 09:55:00.38  1466.60  35.08   4-  2-  2  197.810  29.380                               
    50 COSTA                                     1 PL 023 20 1202     CM 09:55:02.18  1466.27  35.79   2  <  94>  197.810  29.360                               
    51 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9583    CM 09:55:02.21  1466.27  36.51   5-  2-  2  197.810  29.350                               
    52 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8451    CM 09:55:02.54  1466.21  37.22   2          197.810  29.340                               
    53 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 5498    CM 09:55:03.25  1466.08  37.94   2-  2-  2  197.810  29.320                               
    54 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1934    CM 09:55:04.29  1465.89  38.65   5-  2-  2  197.810  29.310                               
    55 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 959     CM 09:55:05.48  1465.68  39.37   2-  1-  1  197.810  29.300                               
    56 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1024    CM 09:55:05.86  1465.61  40.09   3-  2-  2  197.810  29.280                               
    57 Mirosław Bator                            1 PL 0225 20 4404    CM 09:55:07.50  1465.31  40.80   1-  1-  1  197.810  29.270                               
    58 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3672    CM 09:55:08.09  1465.20  41.52   4-  4-  3  197.810  29.260                               
    59 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 352     CM 09:55:10.36  1464.79  42.23   2  < 259>  197.810  29.250                               
    60 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10181   CM 09:55:11.85  1464.52  42.95   5-  3-  3  197.810  29.230                               
    61 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3822    CM 09:55:14.49  1464.05  43.66   4-  1-  1  197.810  29.220                               
    62 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10125   CM 09:55:17.19  1463.56  44.38   5-  3-  3  197.810  29.210                               
    63 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9132     CM 09:55:18.10  1463.40  45.10   2          197.810  29.190                               
    64 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9014    CM 09:55:18.50  1463.33  45.81   5-  2-  2  197.810  29.180                               
    65 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 448    CM 09:55:18.87  1463.26  46.53   3-  2-  2  197.810  29.170                               
    66 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 349     CM 09:55:20.11  1463.03  47.24   3-  2-  2  197.810  29.150                               
    67 Kołodziej& Matias                         1 PL 0314 20 6638    CM 09:55:22.77  1462.56  47.96   3-  1-  1  197.810  29.140                               
    68 WALDI                                     1 PL 0315 20 4964    CM 09:55:23.91  1462.35  48.68   1-  1-  1  197.810  29.130                               
    69 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1721    CM 09:55:26.03  1461.97  49.39   5-  2-  2  197.810  29.110                               
    70 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6041    CM 09:55:26.36  1461.91  50.11   4-  1-  1  197.810  29.100                               
    71 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1002    CM 09:55:28.58  1461.51  50.82   4-  3-  3  197.810  29.090                               
    72 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10199   CM 09:55:28.60  1461.51  51.54   2  < 205>  197.810  29.080                               
    73 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2396    CM 09:55:29.20  1461.40  52.25   2          197.810  29.060                               
    74 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12670   CM 09:55:29.62  1461.32  52.97   2-  2-  2  197.810  29.050                               
    75 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7064    CM 09:55:30.92  1461.09  53.69   4-  2-  2  197.810  29.040                               
    76 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3456    CM 09:55:31.11  1461.06  54.40   2-  1-  1  197.810  29.020                               
    77 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7701    CM 09:55:31.74  1460.94  55.12   3-  2-  2  197.810  29.010                               
    78 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17606   CM 09:55:32.71  1460.77  55.83   3-  1-  1  197.810  29.000                               
    79 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02759   CM 09:55:33.62  1460.60  56.55   2-  1-  1  197.810  28.980                               
    80 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6014    CM 09:55:34.25  1460.49  57.27   3-  3-  3  197.810  28.970                               
    81 Tyka Stanisław                            1 PL 0451 20 3840    CM 09:55:34.28  1460.49  57.98   2-  1-  1  197.810  28.960                               
    82 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 03 20 22020     CM 09:55:34.41  1460.46  58.70   3-  2-  2  197.810  28.950                               
    83 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2979    CM 09:55:34.71  1460.41  59.41   3-  1-  1  197.810  28.930                               
    84 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3866    CM 09:55:36.21  1460.14  60.13   4-  1-  1  197.810  28.920                               
    85 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13766   CM 09:55:36.88  1460.02  60.84   4-  2-  2  197.810  28.910                               
    86 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3341    CM 09:55:37.75  1459.86  61.56   2-  1-  1  197.810  28.890                               
    87 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 6147    CM 09:55:38.24  1459.78  62.28   3-  2-  2  197.810  28.880                               
    88 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7537    CM 09:55:38.62  1459.71  62.99   3-  1-  1  197.810  28.870                               
    89 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5079    CM 09:55:38.76  1459.68  63.71   2-  2-  2  197.810  28.850                               
    90 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11278   CM 09:55:41.68  1459.16  64.42   3-  1-  1  197.810  28.840                               
    91 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1154    CM 09:55:42.03  1459.10  65.14   3-  1-  1  197.810  28.830                               
    91 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4043    CM 09:55:42.03  1459.10  65.14   4-  2-  2  197.810  28.830                               
    93 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5049    CM 09:55:42.38  1459.03  66.57   5-  3-  3  197.810  28.800                               
    94 COSTA                                     1 PL 023 20 1211     CM 09:55:42.75  1458.97  67.29   3  < 370>  197.810  28.790                               
    95 COBA LADIES                               1 PL 0163 20 10182   CM 09:55:43.16  1458.89  68.00   4-  3-  3  197.810  28.780                               
    96 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 288    CM 09:55:43.27  1458.87  68.72   4-  2-  2  197.810  28.760                               
    97 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8021    CM 09:55:43.30  1458.87  69.43   3-  2-  2  197.810  28.750                               
    98 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5137    CM 09:55:44.65  1458.63  70.15   2          197.810  28.740                               
    99 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9084    CM 09:55:45.51  1458.47  70.87   3-  2-  2  197.810  28.720                               
   100 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1430    CM 09:55:46.90  1458.22  71.58   3-  2-  2  197.810  28.710                               
   101 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 751     CM 09:55:47.92  1458.04  72.30   3-  1-  1  197.810  28.700                               
   102 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8024    CM 09:55:49.25  1457.80  73.01   4-  1-  1  197.810  28.690                               
   103 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3316    CM 09:55:49.43  1457.77  73.73   4-  1-  1  197.810  28.670                               
   104 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13550   CM 09:55:49.64  1457.73  74.45   3-  3-  3  197.810  28.660                               
   105 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2824    CM 09:55:51.82  1457.34  75.16   3-  1-  1  197.810  28.650                               
   106 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2044    CM 09:55:51.94  1457.32  75.88   3-  2-  2  197.810  28.630                               
   107 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1043    CM 09:55:52.17  1457.28  76.59   2  < 145>  197.810  28.620                               
   108 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5842    CM 09:55:53.22  1457.09  77.31   3-  1-  1  197.810  28.610                               
   109 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141861      CM 09:55:53.46  1457.05  78.02   2-  1-  1  197.810  28.590                               
   110 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172765      CM 09:55:53.87  1456.98  78.74   4-  1-  1  197.810  28.580                               
   111 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4204    CM 09:55:54.37  1456.89  79.46   2  < 310>  197.810  28.570                               
   112 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11626   CM 09:55:54.71  1456.83  80.17   2-  2-  2  197.810  28.560                               
   113 COBA LADIES                               1 PL 0206 20 2316    CM 09:55:54.73  1456.82  80.89   2  < 191>  197.810  28.540                               
   114 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 449    CM 09:55:55.31  1456.72  81.60   4-  2-  2  197.810  28.530                               
   115 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8039    CM 09:55:55.76  1456.64  82.32   5-  3-  3  197.810  28.520                               
   116 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13082   CM 09:55:56.43  1456.52  83.04   4-  1-  1  197.810  28.500                               
   117 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2041    CM 09:55:56.90  1456.44  83.75   3-  1-  1  197.810  28.490                               
   118 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11001   CM 09:55:57.68  1456.30  84.47   4-  1-  1  197.810  28.480                               
   119 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22023     CM 09:55:57.78  1456.28  85.18   5-  3-  3  197.810  28.460                               
   120 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2073    CM 09:56:02.38  1455.46  85.90   5-  1-  1  197.810  28.450                               
   121 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19155     CM 09:56:03.44  1455.27  86.61   5-  2-  2  197.810  28.440                               
   122 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 304    CM 09:56:04.25  1455.13  87.33   2          197.810  28.430                               
   123 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10037   CM 09:56:06.80  1454.67  88.05   3-  1-  1  197.810  28.410                               
   124 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 584     CM 09:56:16.55  1452.94  88.76   4-  1-  1  197.810  28.400                               
   125 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2038    CM 09:56:22.57  1451.87  89.48   2-  2-  2  197.810  28.390                               
   126 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323805      CM 09:56:29.01  1450.73  90.19   3-  1-  1  197.810  28.370                               
   127 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10177   CM 09:56:34.58  1449.74  90.91   2  < 163>  197.810  28.360                               
   128 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05005       CM 09:56:35.46  1449.58  91.62   3-  1-  1  197.810  28.350                               
   129 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2034    CM 09:56:36.81  1449.34  92.34   4-  3-  3  197.810  28.330                               
   130 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4819    CM 09:56:41.02  1448.60  93.06   4-  2-  2  197.810  28.320                               
   131 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5128    CM 09:56:45.08  1447.88  93.77   4-  2-  2  197.810  28.310                               
   132 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4076    CM 09:56:46.77  1447.59  94.49   3-  1-  1  197.810  28.300                               
   133 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7489    CM 09:56:47.05  1447.54  95.20   2-  1-  1  197.810  28.280                               
   134 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5857    CM 09:56:48.27  1447.32  95.92   3-  1-  1  197.810  28.270                               
   135 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9075    CM 09:56:49.64  1447.08  96.64   4-  1-  1  197.810  28.260                               
   136 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 669     CM 09:56:52.61  1446.56  97.35   4-  2-  2  197.810  28.240                               
   137 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9066    CM 09:56:53.49  1446.40  98.07   3-  1-  1  197.810  28.230                               
   138 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6777    CM 09:56:55.52  1446.04  98.78   2-  1-  1  197.810  28.220                               
   139 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10941   CM 09:56:57.41  1445.71  99.50   3-  1-  1  197.810  28.200                               
   139 Roman H. 1                                1 PL 0204 20 960     CM 09:56:57.41  1445.71  99.50   5-  1-  1  197.810  28.200                               
   141 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 560    CM 09:57:00.76  1445.12 100.93   4-  1-  1  197.810  28.180                               
   142 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3807    CM 09:57:01.96  1444.91 101.65   4-  2-  2  197.810  28.160                               
   143 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0452 20 12543   CM 09:57:03.56  1444.63 102.36   2-  1-  1  197.810  28.150                               
   144 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15117   CM 09:57:03.74  1444.60 103.08   4-  2-  2  197.810  28.140                               
   145 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1042    CM 09:57:04.24  1444.51 103.79   3          197.810  28.130                               
   146 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 808    CM 09:57:04.35  1444.49 104.51   3-  3-  3  197.810  28.110                               
   147 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 3903    CM 09:57:04.76  1444.42 105.23   3-  2-  2  197.810  28.100                               
   148 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 898     CM 09:57:07.67  1443.91 105.94   5-  1-  1  197.810  28.090                               
   149 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10197   CM 09:57:07.94  1443.86 106.66   4-  1-  1  197.810  28.070                               
   150 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5440    CM 09:57:08.89  1443.69 107.37   2-  1-  1  197.810  28.060                               
   151 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 196    CM 09:57:09.18  1443.64 108.09   3-  2-  2  197.810  28.050                               
   152 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 206     CM 09:57:09.30  1443.62 108.80   2-  2-  2  197.810  28.030                               
   153 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853513     CM 09:57:15.02  1442.62 109.52   3-  2-  2  197.810  28.020                               
   154 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 311     CM 09:57:17.77  1442.14 110.24   2          197.810  28.010                               
   155 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5673    CM 09:57:19.22  1441.88 110.95   3-  1-  1  197.810  28.000                               
   156 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 202     CM 09:57:20.11  1441.73 111.67   2          197.810  27.980                               
   157 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 208    CM 09:57:21.91  1441.41 112.38   3-  2-  2  197.810  27.970                               
   158 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5044    CM 09:57:24.36  1440.99 113.10   2          197.810  27.960                               
   159 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 765    CM 09:57:27.45  1440.45 113.82   3-  2-  2  197.810  27.940                               
   160 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3699    CM 09:57:29.13  1440.15 114.53   2          197.810  27.930                               
   161 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1634    CM 09:57:30.42  1439.93 115.25   2  < 238>  197.810  27.920                               
   162 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13554   CM 09:57:30.71  1439.88 115.96   2  < 398>  197.810  27.900                               
   163 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10183   CM 09:57:32.47  1439.57 116.68   3          197.810  27.890                               
   164 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1013    CM 09:57:32.82  1439.51 117.39   2          197.810  27.880                               
   165 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6205   CM 09:57:33.12  1439.46 118.11   4-  1-  1  197.810  27.870                               
   166 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6448   CM 09:57:34.23  1439.26 118.83   4-  2-  2  197.810  27.850                               
   167 teutoburgerwaldtaubenrennen.de GRONE      1 DV 08510 20 151    CM 09:57:35.23  1439.09 119.54   1-  1-  1  197.810  27.840                               
   168 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1057   CM 09:57:35.45  1439.05 120.26   2          197.810  27.830                               
   169 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1027    CM 09:57:35.88  1438.97 120.97   2          197.810  27.810                               
   170 NIŻNIK SOLO                               1 PL 0235 20 305     CM 09:57:36.39  1438.89 121.69   1-  1-  1  197.810  27.800                               
   171 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5001      CM 09:57:36.96  1438.79 122.41   4-  1-  1  197.810  27.790                               
   172 HANYS                                     1 PL 0137 20 4293    CM 09:57:36.97  1438.78 123.12   3-  1-  1  197.810  27.770                               
   173 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 846    CM 09:57:37.13  1438.76 123.84   2  < 237>  197.810  27.760                               
   174 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 721     CM 09:57:38.25  1438.56 124.55   5-  3-  3  197.810  27.750                               
   175 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14783   CM 09:57:38.68  1438.49 125.27   3-  1-  1  197.810  27.740                               
   176 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 314    CM 09:57:38.85  1438.46 125.98   2-  1-  1  197.810  27.720                               
   177 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3693    CM 09:57:39.31  1438.38 126.70   2-  2-  2  197.810  27.710                               
   178 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6003    CM 09:57:39.72  1438.31 127.42   2  < 325>  197.810  27.700                               
   179 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2021    CM 09:57:40.13  1438.23 128.13   4-  2-  2  197.810  27.680                               
   180 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10313   CM 09:57:41.51  1437.99 128.85   4-  2-  2  197.810  27.670                               
   181 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0224 20 13872   CM 09:57:42.06  1437.90 129.56   4-  2-  2  197.810  27.660                               
   182 Mucha Piotr 2                             1 PL 0315 20 5669    CM 09:57:42.15  1437.88 130.28   1-  1-  1  197.810  27.640                               
   183 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10113   CM 09:57:43.11  1437.72 130.99   3-  2-  2  197.810  27.630                               
   184 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6834    CM 09:57:43.30  1437.68 131.71   4-  2-  2  197.810  27.620                               
   185 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02711   CM 09:57:43.40  1437.67 132.43   3-  1-  1  197.810  27.610                               
   186 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9150    CM 09:57:44.49  1437.48 133.14   4-  1-  1  197.810  27.590                               
   187 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5015    CM 09:57:44.97  1437.39 133.86   2  < 203>  197.810  27.580                               
   188 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22025     CM 09:57:45.21  1437.35 134.57   2  < 248>  197.810  27.570                               
   189 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3468    CM 09:57:46.44  1437.14 135.29   3-  1-  1  197.810  27.550                               
   190 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1707    CM 09:57:46.55  1437.12 136.01   4-  3-  3  197.810  27.540                               
   191 COBA LADIES                               1 PL 023 20 1207     CM 09:57:46.57  1437.11 136.72   3          197.810  27.530                               
   192 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10054   CM 09:57:46.98  1437.04 137.44   4-  2-  2  197.810  27.510                               
   193 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8002    CM 09:57:47.00  1437.04 138.15   2  < 378>  197.810  27.500                               
   194 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 445    CM 09:57:47.53  1436.95 138.87   4-  1-  1  197.810  27.490                               
   195 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 722     CM 09:57:47.55  1436.94 139.58   2  < 442>  197.810  27.480                               
   196 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1722    CM 09:57:47.86  1436.89 140.30   3-  1-  1  197.810  27.460                               
   197 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2047    CM 09:57:47.95  1436.87 141.02   2          197.810  27.450                               
   198 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2315    CM 09:57:48.45  1436.79 141.73   4-  3-  3  197.810  27.440                               
   199 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2050    CM 09:57:48.54  1436.77 142.45   2          197.810  27.420                               
   200 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6123    CM 09:57:48.65  1436.75 143.16   3-  1-  1  197.810  27.410                               
   201 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4826    CM 09:57:49.08  1436.68 143.88   3-  1-  1  197.810  27.400                               
   202 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3802    CM 09:57:49.52  1436.60 144.60   4-  1-  1  197.810  27.380                               
   203 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5017    CM 09:57:49.82  1436.55 145.31   3          197.810  27.370                               
   204 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9200    CM 09:57:49.93  1436.53 146.03   2          197.810  27.360                               
   205 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10104   CM 09:57:50.27  1436.47 146.74   3          197.810  27.340                               
   206 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1435    CM 09:57:50.82  1436.38 147.46   2          197.810  27.330                               
   207 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5094    CM 09:57:51.56  1436.25 148.17   2          197.810  27.320                               
   208 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094437      CM 09:57:52.62  1436.06 148.89   3-  2-  2  197.810  27.310                               
   209 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1511689      CM 09:57:52.90  1436.01 149.61   3-  1-  1  197.810  27.290                               
   210 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2271    CM 09:57:53.02  1435.99 150.32   4-  2-  2  197.810  27.280                               
   211 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2627    CM 09:57:53.24  1435.96 151.04   2  < 247>  197.810  27.270                               
   212 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22018     CM 09:57:54.12  1435.80 151.75   4-  2-  2  197.810  27.250                               
   213 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2202    CM 09:57:55.81  1435.51 152.47   3-  1-  1  197.810  27.240                               
   214 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7021    CM 09:57:56.58  1435.38 153.19   3-  3-  3  197.810  27.230                               
   215 PawełSocała                               1 PL 017 20 3363     CM 09:57:56.59  1435.37 153.90   5-  2-  2  197.810  27.210                               
   216 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 4124    CM 09:57:57.11  1435.28 154.62   2          197.810  27.200                               
   217 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 270    CM 09:57:57.31  1435.25 155.33   2          197.810  27.190                               
   218 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 3000    CM 09:57:57.71  1435.18 156.05   3-  2-  2  197.810  27.180                               
   219 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074357      CM 09:57:58.25  1435.09 156.76   5-  2-  2  197.810  27.160                               
   220 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 4415    CM 09:57:58.59  1435.03 157.48   2          197.810  27.150                               
   221 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 776    CM 09:57:58.68  1435.01 158.20   5-  1-  1  197.810  27.140                               
   222 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 500    CM 09:57:59.03  1434.95 158.91   3-  3-  3  197.810  27.120                               
   223 KRZYHOL                                   1 PL 0317 20 2524    CM 09:57:59.23  1434.92 159.63   1-  1-  1  197.810  27.110                               
   224 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5061    CM 09:58:00.03  1434.78 160.34   2-  1-  1  197.810  27.100                               
   225 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3434    CM 09:58:00.69  1434.66 161.06   2  < 432>  197.810  27.080                               
   226 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9003    CM 09:58:01.14  1434.59 161.78   2          197.810  27.070                               
   227 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853501     CM 09:58:01.72  1434.49 162.49   2          197.810  27.060                               
   228 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 142     CM 09:58:01.91  1434.45 163.21   5-  1-  1  197.810  27.050                               
   229 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 457    CM 09:58:03.17  1434.23 163.92   2          197.810  27.030                               
   230 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1570   CM 09:58:04.24  1434.05 164.64   4-  2-  2  197.810  27.020                               
   231 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2011    CM 09:58:04.75  1433.96 165.35   2          197.810  27.010                               
   232 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4313    CM 09:58:05.80  1433.78 166.07   2-  1-  1  197.810  26.990                               
   233 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 194    CM 09:58:06.03  1433.74 166.79   2          197.810  26.980                               
   234 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 4093567      CM 09:58:07.76  1433.44 167.50   5-  1-  1  197.810  26.970                               
   235 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9058    CM 09:58:08.27  1433.35 168.22   4-  2-  2  197.810  26.950                               
   236 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3839    CM 09:58:09.25  1433.18 168.93   4-  1-  1  197.810  26.940                               
   237 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 822    CM 09:58:10.10  1433.04 169.65   3          197.810  26.930                               
   238 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1636    CM 09:58:10.24  1433.01 170.37   3          197.810  26.920                               
   239 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2106    CM 09:58:11.82  1432.74 171.08   3-  1-  1  197.810  26.900                               
   240 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5565    CM 09:58:12.08  1432.69 171.80   3-  2-  2  197.810  26.890                               
   241 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1148     CM 09:58:12.19  1432.67 172.51   5-  1-  1  197.810  26.880                               
   242 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511690      CM 09:58:12.34  1432.65 173.23   2          197.810  26.860                               
   243 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074333      CM 09:58:13.05  1432.53 173.94   3-  3-  3  197.810  26.850                               
   244 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11118   CM 09:58:13.16  1432.51 174.66   2          197.810  26.840                               
   245 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 319     CM 09:58:13.30  1432.48 175.38   3-  1-  1  197.810  26.820                               
   246 Mariusz Babiński                          1 PL 021 20 3851     CM 09:58:15.37  1432.12 176.09   4-  2-  2  197.810  26.810                               
   247 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2612    CM 09:58:16.03  1432.01 176.81   3          197.810  26.800                               
   248 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22005     CM 09:58:16.42  1431.94 177.52   3          197.810  26.790                               
   249 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1489    CM 09:58:17.34  1431.78 178.24   2          197.810  26.770                               
   250 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 101     CM 09:58:17.36  1431.78 178.95   3-  1-  1  197.810  26.760                               
   251 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1905    CM 09:58:18.05  1431.66 179.67   5-  4-  3  197.810  26.750                               
   252 ERETT                                     1 DV 03268 20 134    CM 09:58:18.38  1431.61 180.39   3-  1-  1  197.810  26.730                               
   253 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 212     CM 09:58:18.71  1431.55 181.10   4-  2-  2  197.810  26.720                               
   254 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555335      CM 09:58:19.17  1431.47 181.82   3-  2-  2  197.810  26.710                               
   255 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13263   CM 09:58:19.87  1431.35 182.53   2          197.810  26.690                               
   256 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10034    CM 09:58:19.88  1431.35 183.25   3-  1-  1  197.810  26.680                               
   257 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 723    CM 09:58:21.37  1431.09 183.97   2-  1-  1  197.810  26.670                               
   258 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13476   CM 09:58:22.05  1430.97 184.68   2          197.810  26.660                               
   259 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 368     CM 09:58:23.37  1430.74 185.40   3  < 306>  197.810  26.640                               
   260 Papież Rafał 2                            1 PL 0315 20 123     CM 09:58:24.93  1430.48 186.11   1-  1-  1  197.810  26.630                               
   261 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5612    CM 09:58:25.64  1430.35 186.83   4-  2-  2  197.810  26.620                               
   262 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9171    CM 09:58:25.86  1430.32 187.54   2          197.810  26.600                               
   263 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6550    CM 09:58:25.98  1430.30 188.26   3-  1-  1  197.810  26.590                               
   264 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3463    CM 09:58:27.58  1430.02 188.98   5-  3-  3  197.810  26.580                               
   265 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1131   CM 09:58:27.71  1430.00 189.69   5-  2-  2  197.810  26.560                               
   266 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0124 20 2447    CM 09:58:33.89  1428.93 190.41   3-  1-  1  197.810  26.550                               
   267 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2256    CM 09:58:34.81  1428.78 191.12   3-  1-  1  197.810  26.540                               
   268 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3670    CM 09:58:35.72  1428.62 191.84   3-  1-  1  197.810  26.520                               
   269 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10303   CM 09:58:39.16  1428.03 192.56   4-  1-  1  197.810  26.510                               
   270 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 635     CM 09:58:44.72  1427.08 193.27   2          197.810  26.500                               
   271 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4153    CM 09:58:47.07  1426.67 193.99   5-  1-  1  197.810  26.490                               
   272 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2642   CM 09:58:48.75  1426.39 194.70   5-  2-  2  197.810  26.470                               
   273 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5211    CM 09:58:55.71  1425.19 195.42   2  < 413>  197.810  26.460                               
   274 Volker Sippel                             1 DV 01726 20 283    CM 09:58:57.71  1424.85 196.13   1-  1-  1  197.810  26.450                               
   275 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1727    CM 09:58:58.87  1424.65 196.85   2  < 299>  197.810  26.430                               
   276 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2322    CM 09:59:01.03  1424.29 197.57   2  < 377>  197.810  26.420                               
   277 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 0285 20 13092   CM 09:59:08.03  1423.09 198.28   4-  1-  1  197.810  26.410                               
   278 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3662    CM 09:59:10.55  1422.66 199.00   2  < 350>  197.810  26.390                               
   279 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 1390     CM 09:59:40.44  1417.59 199.71   2-  1-  1  197.810  26.380                               
   280 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 DV 01100 20 216    CM 09:59:42.12  1417.30 200.43   3-  1-  1  197.810  26.370                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   281 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 455     CM 09:59:42.76  1417.19 201.15   2-  1-  1  197.810  26.360                               
   282 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2028    CM 09:59:43.24  1417.11 201.86   2  < 297>  197.810  26.340                               
   283 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3199    CM 09:59:44.10  1416.97 202.58   4-  2-  2  197.810  26.330                               
   284 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 211    CM 09:59:45.52  1416.73 203.29   2          197.810  26.320                               
   285 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10069    CM 09:59:45.53  1416.73 204.01   5-  1-  1  197.810  26.300                               
   286 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8990    CM 09:59:45.57  1416.72 204.72   2-  1-  1  197.810  26.290                               
   287 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3201    CM 09:59:45.84  1416.67 205.44   2          197.810  26.280                               
   288 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4840    CM 09:59:46.56  1416.55 206.16   4-  1-  1  197.810  26.260                               
   289 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 204     CM 09:59:47.37  1416.42 206.87   2          197.810  26.250                               
   290 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8251    CM 09:59:47.65  1416.37 207.59   2-  1-  1  197.810  26.240                               
   291 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 4       CM 09:59:47.91  1416.32 208.30   5-  1-  1  197.810  26.230                               
   292 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4600    CM 09:59:48.17  1416.28 209.02   2-  1-  1  197.810  26.210                               
   293 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11625   CM 09:59:48.74  1416.18 209.74   2          197.810  26.200                               
   294 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10148   CM 09:59:48.91  1416.16 210.45   2          197.810  26.190                               
   295 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8191    CM 09:59:49.64  1416.03 211.17   3-  2-  2  197.810  26.170                               
   296 SG Sehnke- Marzeion 6                     1 DV 01648 20 458    CM 09:59:49.66  1416.03 211.88   1-  1-  1  197.810  26.160                               
   297 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2055    CM 09:59:50.04  1415.97 212.60   3          197.810  26.150                               
   298 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13758   CM 09:59:50.05  1415.96 213.31   2          197.810  26.130                               
   299 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1705    CM 09:59:50.29  1415.92 214.03   3          197.810  26.120                               
   300 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4419     CM 09:59:50.56  1415.88 214.75   3-  2-  2  197.810  26.110                               
   301 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4009    CM 09:59:50.72  1415.85 215.46   4-  1-  1  197.810  26.100                               
   302 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2635    CM 09:59:50.95  1415.81 216.18   3-  1-  1  197.810  26.080                               
   303 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9071    CM 09:59:51.04  1415.80 216.89   3-  1-  1  197.810  26.070                               
   304 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13513   CM 09:59:51.24  1415.76 217.61   3-  2-  2  197.810  26.060                               
   305 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5120712      CM 09:59:51.46  1415.73 218.32   5-  1-  1  197.810  26.040                               
   306 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 376     CM 09:59:51.61  1415.70 219.04   4          197.810   0.000                               
   307 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 513    CM 09:59:51.93  1415.65 219.76   2  < 356>  197.810  26.020                               
   308 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 350     CM 09:59:52.50  1415.55 220.47   4-  1-  1  197.810  26.000                               
   309 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13070   CM 09:59:53.39  1415.40 221.19   2-  1-  1  197.810  25.990                               
   310 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4206    CM 09:59:53.48  1415.38 221.90   3  < 373>  197.810  25.980                               
   311 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2201    CM 09:59:54.02  1415.29 222.62   4-  3-  3  197.810  25.970                               
   312 KLEMENT SOLO                              1 DV 05080 20 1551   CM 09:59:54.03  1415.29 223.34   1-  1-  1  197.810  25.950                               
   313 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1623    CM 09:59:54.05  1415.29 224.05   2          197.810  25.940                               
   314 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2220    CM 09:59:54.79  1415.16 224.77   5-  1-  1  197.810  25.930                               
   315 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1739    CM 09:59:56.26  1414.92 225.48   2          197.810  25.910                               
   316 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10138   CM 09:59:56.48  1414.88 226.20   5-  1-  1  197.810  25.900                               
   317 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 2959    CM 09:59:56.62  1414.86 226.91   2          197.810  25.890                               
   318 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 351    CM 09:59:58.55  1414.53 227.63   2-  1-  1  197.810  25.870                               
   319 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6805    CM 09:59:58.89  1414.47 228.35   2          197.810  25.860                               
   320 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3470    CM 09:59:59.48  1414.37 229.06   2  < 335>  197.810  25.850                               
   321 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 680    CM 10:00:00.78  1414.15 229.78   2  < 388>  197.810  25.840                               
   322 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5063    CM 10:00:01.07  1414.11 230.49   2          197.810  25.820                               
   323 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5873    CM 10:00:01.64  1414.01 231.21   4-  2-  2  197.810  25.810                               
   324 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092261      CM 10:00:01.77  1413.99 231.93   3-  1-  1  197.810  25.800                               
   325 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6002    CM 10:00:02.09  1413.93 232.64   3          197.810  25.780                               
   326 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7579    CM 10:00:03.59  1413.68 233.36   2  < 414>  197.810  25.770                               
   327 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1246   CM 10:00:04.58  1413.52 234.07   2          197.810  25.760                               
   328 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10109   CM 10:00:04.95  1413.45 234.79   5-  1-  1  197.810  25.740                               
   329 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5095    CM 10:00:05.33  1413.39 235.50   4-  1-  1  197.810  25.730                               
   330 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4407    CM 10:00:08.03  1412.94 236.22   4-  1-  1  197.810  25.720                               
   331 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5184    CM 10:00:09.82  1412.63 236.94   4-  2-  2  197.810  25.700                               
   332 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7714    CM 10:00:18.77  1411.13 237.65   2          197.810  25.690                               
   333 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13718   CM 10:00:19.87  1410.95 238.37   2          197.810  25.680                               
   334 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7028    CM 10:00:22.74  1410.47 239.08   2  < 459>  197.810  25.670                               
   335 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3418    CM 10:00:23.64  1410.32 239.80   3          197.810  25.650                               
   336 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10307   CM 10:00:23.74  1410.30 240.52   3-  2-  2  197.810  25.640                               
   337 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 212     CM 10:00:24.16  1410.23 241.23   3-  2-  2  197.810  25.630                               
   338 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9973    CM 10:00:24.25  1410.22 241.95   5-  2-  2  197.810  25.610                               
   339 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4049    CM 10:00:26.42  1409.85 242.66   2          197.810  25.600                               
   340 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10931   CM 10:00:27.43  1409.68 243.38   4-  1-  1  197.810  25.590                               
   341 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10312   CM 10:00:28.09  1409.57 244.09   2          197.810  25.570                               
   342 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13726   CM 10:00:28.64  1409.48 244.81   2-  1-  1  197.810  25.560                               
   343 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5393    CM 10:00:29.06  1409.41 245.53   2-  1-  1  197.810  25.550                               
   344 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0478 20 10555   CM 10:00:29.55  1409.33 246.24   5-  2-  2  197.810  25.540                               
   345 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5629    CM 10:00:30.05  1409.24 246.96   4-  2-  2  197.810  25.520                               
   346 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3332     CM 10:00:30.33  1409.20 247.67   2-  1-  1  197.810  25.510                               
   347 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7044    CM 10:00:30.54  1409.16 248.39   2-  1-  1  197.810  25.500                               
   348 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10056   CM 10:00:30.99  1409.09 249.11   2          197.810  25.480                               
   349 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074355      CM 10:00:31.18  1409.06 249.82   2          197.810  25.470                               
   350 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3664    CM 10:00:31.27  1409.04 250.54   3  < 422>  197.810  25.460                               
   351 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1665    CM 10:00:32.47  1408.84 251.25   2-  1-  1  197.810  25.440                               
   352 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 19688   CM 10:00:33.96  1408.59 251.97   2-  1-  1  197.810  25.430                               
   353 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67833       CM 10:00:34.15  1408.56 252.68   2          197.810  25.420                               
   354 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 89     CM 10:00:35.02  1408.41 253.40   3-  2-  2  197.810  25.410                               
   355 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5630    CM 10:00:35.27  1408.37 254.12   2          197.810  25.390                               
   356 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 488    CM 10:00:35.72  1408.30 254.83   3          197.810  25.380                               
   357 Baciary                                   1 PL 0238 20 5436    CM 10:00:36.41  1408.18 255.55   5-  1-  1  197.810  25.370                               
   358 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13553   CM 10:00:36.84  1408.11 256.26   2          197.810  25.350                               
   359 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 183    CM 10:00:38.16  1407.89 256.98   2-  1-  1  197.810  25.340                               
   360 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738045      CM 10:00:39.58  1407.65 257.70   5-  1-  1  197.810  25.330                               
   361 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 472    CM 10:00:41.33  1407.36 258.41   2          197.810  25.310                               
   362 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 598     CM 10:00:41.53  1407.33 259.13   3-  1-  1  197.810  25.300                               
   363 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5058    CM 10:00:42.20  1407.22 259.84   4-  1-  1  197.810  25.290                               
   364 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5183    CM 10:00:46.11  1406.57 260.56   2          197.810  25.280                               
   365 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6040    CM 10:00:46.96  1406.42 261.27   4-  1-  1  197.810  25.260                               
   366 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5075868      CM 10:00:48.59  1406.15 261.99   2  < 418>  197.810  25.250                               
   367 Lach Team                                 1 PL 023 20 1160     CM 10:00:49.02  1406.08 262.71   3-  1-  1  197.810  25.240                               
   368 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3697    CM 10:00:49.32  1406.03 263.42   2          197.810  25.220                               
   369 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9037    CM 10:00:49.57  1405.99 264.14   4-  2-  2  197.810  25.210                               
   370 COSTA                                     1 PL 023 20 1220     CM 10:00:50.06  1405.91 264.85   4          197.810   0.000                               
   371 SPIEGEL- PAWLICA 2                        1 PL 0402 20 8921    CM 10:00:52.45  1405.51 265.57   1-  1-  1  197.810  25.180                               
   372 Team Koningshoeve                         1 BE 20 5074358      CM 10:00:52.46  1405.51 266.28   3-  1-  1  197.810  25.170                               
   373 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4205    CM 10:00:53.80  1405.29 267.00   4          197.810   0.000                               
   374 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10336   CM 10:01:00.21  1404.22 267.72   2          197.810  25.150                               
   375 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094406      CM 10:01:01.02  1404.09 268.43   2          197.810  25.130                               
   376 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5044    CM 10:01:03.96  1403.60 269.15   3-  1-  1  197.810  25.120                               
   377 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2386    CM 10:01:11.36  1402.37 269.86   3          197.810  25.110                               
   378 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8018    CM 10:01:12.20  1402.23 270.58   3          197.810  25.090                               
   379 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11136   CM 10:01:12.36  1402.21 271.30   2-  1-  1  197.810  25.080                               
   380 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8187    CM 10:01:14.32  1401.88 272.01   2          197.810  25.070                               
   381 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1001    CM 10:01:15.47  1401.69 272.73   4-  1-  1  197.810  25.050                               
   382 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9939    CM 10:01:15.48  1401.69 273.44   2          197.810  25.040                               
   383 Tórz Sławomir                             1 PL 0144 20 3084    CM 10:01:15.94  1401.62 274.16   1-  1-  1  197.810  25.030                               
   384 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13278   CM 10:01:16.45  1401.53 274.87   2          197.810  25.020                               
   385 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5875    CM 10:01:18.63  1401.17 275.59   2          197.810  25.000                               
   386 Robert Fischer                            1 DV 02741 20 769    CM 10:01:20.03  1400.94 276.31   1-  1-  1  197.810  24.990                               
   387 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4807     CM 10:01:20.37  1400.88 277.02   2          197.810  24.980                               
   388 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 700    CM 10:01:20.90  1400.80 277.74   3          197.810  24.960                               
   389 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8615    CM 10:01:21.74  1400.66 278.45   5-  1-  1  197.810  24.950                               
   390 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 531    CM 10:01:21.82  1400.64 279.17   2-  1-  1  197.810  24.940                               
   391 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2300    CM 10:01:23.27  1400.40 279.89   2  < 461>  197.810  24.920                               
   392 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15136   CM 10:01:24.85  1400.14 280.60   2          197.810  24.910                               
   393 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5125    CM 10:01:25.41  1400.05 281.32   2          197.810  24.900                               
   394 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 4071    CM 10:01:26.08  1399.94 282.03   2          197.810  24.890                               
   395 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3143    CM 10:01:26.48  1399.87 282.75   5-  1-  1  197.810  24.870                               
   395 Stanisław i Krzyś Sroka                   1 PL 0235 20 4214    CM 10:01:26.48  1399.87 282.75   1-  1-  1  197.810  24.870                               
   397 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9592    CM 10:01:26.57  1399.86 284.18   2          197.810  24.850                               
   398 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13456   CM 10:01:27.37  1399.73 284.90   3          197.810  24.830                               
   399 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12716   CM 10:01:27.38  1399.73 285.61   4-  1-  1  197.810  24.820                               
   400 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5656    CM 10:01:28.02  1399.62 286.33   2          197.810  24.810                               
   401 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9031    CM 10:01:28.37  1399.56 287.04   2          197.810  24.790                               
   402 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0452 20 13235   CM 10:01:29.36  1399.40 287.76   2          197.810  24.780                               
   403 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9951    CM 10:01:29.56  1399.37 288.48   3-  1-  1  197.810  24.770                               
   404 KRIS                                      1 PL 0447 20 5693    CM 10:01:29.73  1399.34 289.19   2-  1-  1  197.810  24.750                               
   405 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4402     CM 10:01:29.75  1399.34 289.91   2          197.810  24.740                               
   406 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22013     CM 10:01:29.98  1399.30 290.62   2          197.810  24.730                               
   407 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9453    CM 10:01:30.31  1399.24 291.34   4-  1-  1  197.810  24.720                               
   408 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 103    CM 10:01:30.49  1399.21 292.05   2          197.810  24.700                               
   409 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11250   CM 10:01:30.66  1399.19 292.77   4-  1-  1  197.810  24.690                               
   410 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12669   CM 10:01:30.88  1399.15 293.49   2          197.810  24.680                               
   411 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555290      CM 10:01:30.96  1399.14 294.20   2          197.810  24.660                               
   412 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2046    CM 10:01:31.29  1399.08 294.92   2          197.810  24.650                               
   413 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5208    CM 10:01:32.00  1398.96 295.63   3          197.810  24.640                               
   414 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 3871    CM 10:01:32.45  1398.89 296.35   3  < 452>  197.810  24.620                               
   415 Krokosz 2                                 1 PL 0315 20 5105    CM 10:01:32.71  1398.85 297.07   1-  1-  1  197.810  24.610                               
   416 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 228    CM 10:01:33.26  1398.76 297.78   4-  1-  1  197.810  24.600                               
   417 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5059584      CM 10:01:33.71  1398.68 298.50   3-  1-  1  197.810  24.590                               
   418 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074342      CM 10:01:34.26  1398.59 299.21   3          197.810  24.570                               
   419 Roman H. 2                                1 PL 0451 20 362     CM 10:01:34.60  1398.54 299.93   1-  1-  1  197.810  24.560                               
   420 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10668   CM 10:01:35.68  1398.36 300.64   3-  1-  1  197.810  24.550                               
   421 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4110    CM 10:01:36.96  1398.15 301.36   4-  1-  1  197.810  24.530                               
   422 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3661    CM 10:01:38.80  1397.84 302.08   4          197.810   0.000                               
   423 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 284    CM 10:01:39.55  1397.72 302.79   4-  1-  1  197.810  24.510                               
   424 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8041    CM 10:01:40.78  1397.52 303.51   2          197.810  24.490                               
   425 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5679    CM 10:01:44.66  1396.88 304.22   2          197.810  24.480                               
   426 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9801    CM 10:01:45.40  1396.76 304.94   5-  1-  1  197.810  24.470                               
   427 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9001    CM 10:01:46.48  1396.58 305.65   2          197.810  24.460                               
   428 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9647    CM 10:01:47.26  1396.45 306.37   2-  1-  1  197.810  24.440                               
   429 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738054      CM 10:01:48.74  1396.21 307.09   4-  1-  1  197.810  24.430                               
   430 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1925    CM 10:01:50.28  1395.96 307.80   2          197.810  24.420                               
   431 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 211     CM 10:01:52.81  1395.54 308.52   2          197.810  24.400                               
   432 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3407    CM 10:01:52.99  1395.51 309.23   3  < 443>  197.810  24.390                               
   433 PawełSocała                               1 PL 017 20 3311     CM 10:01:54.34  1395.29 309.95   2          197.810  24.380                               
   434 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12267   CM 10:01:54.71  1395.23 310.67   2-  1-  1  197.810  24.360                               
   435 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2829    CM 10:01:55.20  1395.15 311.38   4-  1-  1  197.810  24.350                               
   436 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6451   CM 10:01:55.46  1395.11 312.10   2          197.810  24.340                               
   437 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6109      CM 10:01:57.47  1394.78 312.81   4-  1-  1  197.810  24.330                               
   438 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9033    CM 10:01:57.65  1394.75 313.53   2          197.810  24.310                               
   439 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4519     CM 10:01:57.91  1394.71 314.24   4-  1-  1  197.810  24.300                               
   439 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4101    CM 10:01:57.91  1394.71 314.24   3-  1-  1  197.810  24.300                               
   441 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5527    CM 10:01:59.08  1394.52 315.68   4-  1-  1  197.810  24.270                               
   442 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 723     CM 10:01:59.92  1394.38 316.39   3          197.810  24.260                               
   443 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3424    CM 10:02:00.02  1394.36 317.11   4          197.810   0.000                               
   444 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3047    CM 10:02:00.92  1394.22 317.82   4-  1-  1  197.810  24.230                               
   445 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2755   CM 10:02:01.53  1394.12 318.54   2          197.810  24.220                               
   446 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4818    CM 10:02:01.76  1394.08 319.26   2          197.810  24.210                               
   447 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7067    CM 10:02:01.77  1394.08 319.97   2          197.810  24.200                               
   448 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1585   CM 10:02:01.92  1394.05 320.69   2          197.810  24.180                               
   449 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1881    CM 10:02:02.52  1393.95 321.40   2-  1-  1  197.810  24.170                               
   450 Dyrek Oskar                               1 PL 0231 20 7605    CM 10:02:02.60  1393.94 322.12   1-  1-  1  197.810  24.160                               
   451 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15689   CM 10:02:03.36  1393.82 322.83   5-  1-  1  197.810  24.140                               
   452 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7536    CM 10:02:03.74  1393.75 323.55   4          197.810   0.000                               
   453 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3808    CM 10:02:03.98  1393.72 324.27   2          197.810  24.120                               
   454 Sprycha SOLO                              1 PL 0468 20 16215   CM 10:02:04.48  1393.63 324.98   1-  1-  1  197.810  24.100                               
   455 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3838    CM 10:02:04.70  1393.60 325.70   2-  1-  1  197.810  24.090                               
   456 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0388 20 5054    CM 10:02:04.71  1393.60 326.41   3-  1-  1  197.810  24.080                               
   457 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2262    CM 10:02:05.75  1393.43 327.13   2          197.810  24.070                               
   458 Kupka Śmiłowski 4                         1 PL 0143 20 2641    CM 10:02:06.02  1393.38 327.85   1-  1-  1  197.810  24.050                               
   459 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7026    CM 10:02:06.45  1393.31 328.56   3          197.810  24.040                               
   460 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 659    CM 10:02:06.57  1393.29 329.28   2          197.810  24.030                               
   461 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2240    CM 10:02:06.94  1393.23 329.99   3          197.810  24.010                               
   462 Andrzej Ewelina Chojnacy                  1 PL 0174 20 4604    CM 10:02:07.10  1393.21 330.71   1-  1-  1  197.810  24.000                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   463 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6135    CM 10:02:07.27  1393.18   0.00   2          197.810   0.000                               
   464 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 96     CM 10:02:07.62  1393.12   0.00   3          197.810   0.000                               
   465 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 935     CM 10:02:07.85  1393.08   0.00   2          197.810   0.000                               
   466 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3409    CM 10:02:08.19  1393.03   0.00   5          197.810   0.000                               
   467 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 52288       CM 10:02:08.49  1392.98   0.00   2          197.810   0.000                               
   468 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3695    CM 10:02:08.77  1392.93   0.00   3          197.810   0.000                               
   469 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7527    CM 10:02:08.78  1392.93   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   470 Tomasz Koper                              1 PL 021 20 4043     CM 10:02:09.59  1392.80   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   471 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 261    CM 10:02:09.81  1392.76   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   472 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3856    CM 10:02:10.09  1392.72   0.00   2          197.810   0.000                               
   473 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10605   CM 10:02:10.56  1392.64   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   474 HANYS                                     1 PL 0137 20 2802    CM 10:02:10.86  1392.59   0.00   2          197.810   0.000                               
   475 TEAM BMW                                  1 PL 0374 20 321     CM 10:02:10.99  1392.57   0.00   2          197.810   0.000                               
   476 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7050    CM 10:02:10.99  1392.57   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   477 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3029    CM 10:02:11.79  1392.44   0.00   2          197.810   0.000                               
   478 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0262 20 11139   CM 10:02:11.80  1392.44   0.00   3          197.810   0.000                               
   479 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10642   CM 10:02:12.11  1392.39   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   480 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5889    CM 10:02:12.46  1392.33   0.00   2          197.810   0.000                               
   481 TYMEK BIELAK                              1 PL 0344 20 9076    CM 10:02:12.47  1392.33   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   482 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 1997    CM 10:02:13.24  1392.20   0.00   4          197.810   0.000                               
   483 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8502    CM 10:02:13.36  1392.18   0.00   3          197.810   0.000                               
   484 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 3025    CM 10:02:13.80  1392.11   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   485 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11148   CM 10:02:13.88  1392.10   0.00   3          197.810   0.000                               
   486 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9802    CM 10:02:14.46  1392.00   0.00   2          197.810   0.000                               
   487 MAJA                                      1 PL 0450 20 5598    CM 10:02:15.05  1391.91   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   488 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 0315 20 3824    CM 10:02:15.99  1391.75   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   489 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 667     CM 10:02:16.62  1391.65   0.00   2          197.810   0.000                               
   490 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9043    CM 10:02:16.63  1391.65   0.00   3          197.810   0.000                               
   491 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7525    CM 10:02:16.80  1391.62   0.00   2          197.810   0.000                               
   492 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1222    CM 10:02:17.07  1391.58   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   493 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3729    CM 10:02:17.08  1391.58   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   494 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1862    CM 10:02:17.53  1391.50   0.00   2          197.810   0.000                               
   495 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5522    CM 10:02:17.84  1391.45   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   496 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 559     CM 10:02:17.93  1391.44   0.00   2          197.810   0.000                               
   497 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02830   CM 10:02:19.12  1391.24   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   498 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 773     CM 10:02:19.52  1391.18   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000                               
   499 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8050    CM 10:02:21.56  1390.85   0.00   2          197.810   0.000                               
   500 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10053   CM 10:02:21.64  1390.83   0.00   3          197.810   0.000                               
   501 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3090    CM 10:02:22.01  1390.77   0.00   3          197.810   0.000                               
   502 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9648    CM 10:02:22.15  1390.75   0.00   2          197.810   0.000                               
   503 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 230     CM 10:02:22.95  1390.62   0.00   3          197.810   0.000                               
   504 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5085      CM 10:02:23.03  1390.61   0.00   2          197.810   0.000                               
   505 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 417    CM 10:02:24.63  1390.35   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   506 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323812      CM 10:02:24.64  1390.35   0.00   2          197.810   0.000                               
   507 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1155    CM 10:02:24.91  1390.30   0.00   2          197.810   0.000                               
   508 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7103    CM 10:02:25.34  1390.23   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   509 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2023    CM 10:02:27.09  1389.95   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   510 MASTER TEAM X                             1 PL 0482 20 7613    CM 10:02:28.90  1389.65   0.00   3          197.810   0.000                               
   511 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8060    CM 10:02:28.97  1389.64   0.00   4          197.810   0.000                               
   512 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 167    CM 10:02:30.93  1389.32   0.00   2          197.810   0.000                               
   513 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2713    CM 10:02:31.21  1389.28   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   514 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6039    CM 10:02:33.43  1388.92   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   515 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 133     CM 10:02:33.52  1388.90   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   516 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4729    CM 10:02:34.64  1388.72   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   517 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8507    CM 10:02:37.94  1388.19   0.00   4          197.810   0.000                               
   518 Baciary                                   1 PL 0238 20 5438    CM 10:02:38.74  1388.06   0.00   2          197.810   0.000                               
   519 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3734    CM 10:02:41.68  1387.58   0.00   2          197.810   0.000                               
   520 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11016   CM 10:02:42.77  1387.40   0.00   2          197.810   0.000                               
   521 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 1469    CM 10:02:44.30  1387.15   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   522 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8056    CM 10:02:44.97  1387.05   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   523 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1649    CM 10:02:45.74  1386.92   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   524 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3886    CM 10:02:47.68  1386.61   0.00   2          197.810   0.000                               
   525 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0283 20 4808    CM 10:02:49.15  1386.37   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   526 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3673    CM 10:02:50.58  1386.14   0.00   2          197.810   0.000                               
   527 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13062   CM 10:02:52.51  1385.83   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   528 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8248    CM 10:02:52.70  1385.79   0.00   2          197.810   0.000                               
   529 PoRaPi                                    1 PL 0280 20 5525    CM 10:02:53.68  1385.64   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   530 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 380     CM 10:02:54.50  1385.50   0.00   5          197.810   0.000                               
   531 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6937     CM 10:02:54.80  1385.46   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   532 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 724    CM 10:02:59.05  1384.77   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   533 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5011    CM 10:02:59.67  1384.67   0.00   4          197.810   0.000                               
   534 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4485    CM 10:03:00.35  1384.56   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   535 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10656   CM 10:03:00.70  1384.50   0.00   2          197.810   0.000                               
   536 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2258    CM 10:03:02.57  1384.20   0.00   2          197.810   0.000                               
   537 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4475    CM 10:03:03.08  1384.12   0.00   2          197.810   0.000                               
   538 Lach Team                                 1 PL 023 20 1205     CM 10:03:04.07  1383.96   0.00   2          197.810   0.000                               
   539 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3302    CM 10:03:05.12  1383.79   0.00   2          197.810   0.000                               
   540 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9495    CM 10:03:05.38  1383.75   0.00   2          197.810   0.000                               
   541 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5873    CM 10:03:07.69  1383.38   0.00   2          197.810   0.000                               
   542 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 74      CM 10:03:08.22  1383.29   0.00   2          197.810   0.000                               
   543 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4524     CM 10:03:08.69  1383.21   0.00   3          197.810   0.000                               
   544 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9013    CM 10:03:09.88  1383.02   0.00   2          197.810   0.000                               
   545 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7055    CM 10:03:09.97  1383.01   0.00   2          197.810   0.000                               
   546 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 270    CM 10:03:10.55  1382.92   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   547 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5131    CM 10:03:10.69  1382.89   0.00   3          197.810   0.000                               
   548 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02702   CM 10:03:11.08  1382.83   0.00   2          197.810   0.000                               
   549 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3024    CM 10:03:12.94  1382.53   0.00   4          197.810   0.000                               
   550 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7524    CM 10:03:13.56  1382.43   0.00   3          197.810   0.000                               
   551 STANI                                     1 PL 0231 20 7361    CM 10:03:14.37  1382.30   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   552 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099088      CM 10:03:14.59  1382.27   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   553 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1620    CM 10:03:15.03  1382.19   0.00   3          197.810   0.000                               
   554 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099105      CM 10:03:16.10  1382.02   0.00   2          197.810   0.000                               
   555 PawełSocała                               1 PL 017 20 3341     CM 10:03:17.04  1381.87   0.00   3          197.810   0.000                               
   556 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 795     CM 10:03:19.45  1381.48   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   557 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9144    CM 10:03:21.05  1381.23   0.00   3          197.810   0.000                               
   558 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7060    CM 10:03:21.89  1381.09   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   559 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6026    CM 10:03:22.64  1380.97   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   560 Andrzej i Łukasz Wojciechowscy            1 PL 0114 20 3467    CM 10:03:23.50  1380.83   0.00   2          197.810   0.000                               
   561 Andrzej Zych SOLO                         1 PL 0244 20 02706   CM 10:03:23.65  1380.81   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   562 COSTA                                     1 PL 023 20 1320     CM 10:03:24.23  1380.72   0.00   5          197.810   0.000                               
   563 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12004   CM 10:03:25.26  1380.55   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   564 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5048    CM 10:03:27.26  1380.23   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   565 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 9        CM 10:03:28.76  1379.99   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000                               
   566 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5526    CM 10:03:29.18  1379.92   0.00   3          197.810   0.000                               
   567 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 516    CM 10:03:29.27  1379.91   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   568 Baciary                                   1 PL 0238 20 5444    CM 10:03:29.66  1379.85   0.00   3          197.810   0.000                               
   569 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1718    CM 10:03:30.92  1379.64   0.00   2          197.810   0.000                               
   570 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10185   CM 10:03:30.99  1379.63   0.00   4          197.810   0.000                               
   571 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 276    CM 10:03:31.56  1379.54   0.00   2          197.810   0.000                               
   572 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2573    CM 10:03:31.97  1379.48   0.00   2          197.810   0.000                               
   573 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 760    CM 10:03:32.27  1379.43   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   574 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 355     CM 10:03:32.44  1379.40   0.00   2          197.810   0.000                               
   575 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10144   CM 10:03:33.72  1379.20   0.00   4          197.810   0.000                               
   576 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 401     CM 10:03:33.80  1379.18   0.00   2          197.810   0.000                               
   577 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738064      CM 10:03:36.39  1378.77   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   578 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 12586   CM 10:03:37.19  1378.64   0.00   3          197.810   0.000                               
   579 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4334    CM 10:03:37.45  1378.60   0.00   2          197.810   0.000                               
   580 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2228    CM 10:03:37.47  1378.60   0.00   3          197.810   0.000                               
   581 Biłos Piotr 2                             1 PL 0315 20 1167    CM 10:03:37.79  1378.54   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   582 Team Steineker- Brueck                    1 DV 02117 20 97     CM 10:03:38.83  1378.38   0.00   3          197.810   0.000                               
   583 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4819    CM 10:03:39.06  1378.34   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   584 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094348      CM 10:03:39.68  1378.24   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   585 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9007    CM 10:03:40.26  1378.15   0.00   3          197.810   0.000                               
   586 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13500   CM 10:03:40.27  1378.15   0.00   3          197.810   0.000                               
   587 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5138    CM 10:03:40.94  1378.04   0.00   3          197.810   0.000                               
   588 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 451    CM 10:03:42.02  1377.87   0.00   2          197.810   0.000                               
   589 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9980    CM 10:03:44.58  1377.46   0.00   3          197.810   0.000                               
   590 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2629    CM 10:03:44.97  1377.40   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   591 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 02 20 9738      CM 10:03:45.35  1377.34   0.00   2          197.810   0.000                               
   592 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3224    CM 10:03:45.76  1377.27   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   593 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10306   CM 10:03:49.83  1376.62   0.00   2          197.810   0.000                               
   594 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3268    CM 10:03:50.38  1376.53   0.00   2          197.810   0.000                               
   595 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5550    CM 10:03:51.80  1376.31   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   596 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3862    CM 10:03:51.82  1376.30   0.00   3          197.810   0.000                               
   597 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67866       CM 10:03:51.96  1376.28   0.00   3          197.810   0.000                               
   598 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1728    CM 10:03:52.69  1376.16   0.00   3          197.810   0.000                               
   599 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4105    CM 10:03:53.99  1375.96   0.00   2          197.810   0.000                               
   600 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6029    CM 10:03:54.83  1375.82   0.00   2          197.810   0.000                               
   601 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5547    CM 10:03:55.71  1375.68   0.00   3          197.810   0.000                               
   602 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 36      CM 10:03:57.35  1375.42   0.00   2          197.810   0.000                               
   603 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15141   CM 10:03:58.19  1375.29   0.00   3          197.810   0.000                               
   604 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 176      CM 10:03:58.43  1375.25   0.00   2          197.810   0.000                               
   605 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 7346    CM 10:03:58.73  1375.20   0.00   2          197.810   0.000                               
   606 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 107    CM 10:03:59.04  1375.15   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   607 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6043      CM 10:03:59.14  1375.14   0.00   2          197.810   0.000                               
   608 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3870    CM 10:03:59.15  1375.14   0.00   4          197.810   0.000                               
   609 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1215    CM 10:03:59.88  1375.02   0.00   2          197.810   0.000                               
   610 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12725   CM 10:04:00.75  1374.88   0.00   2          197.810   0.000                               
   611 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 715     CM 10:04:01.72  1374.73   0.00   3          197.810   0.000                               
   612 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5065    CM 10:04:01.97  1374.69   0.00   3          197.810   0.000                               
   613 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12731   CM 10:04:02.56  1374.59   0.00   3          197.810   0.000                               
   614 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092251      CM 10:04:03.01  1374.52   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   615 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5100    CM 10:04:03.94  1374.37   0.00   2          197.810   0.000                               
   616 Wojciech Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10023   CM 10:04:04.20  1374.33   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   617 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 199    CM 10:04:05.22  1374.17   0.00   3          197.810   0.000                               
   618 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9067    CM 10:04:05.82  1374.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   619 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3467    CM 10:04:07.27  1373.84   0.00   2          197.810   0.000                               
   620 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 128     CM 10:04:08.49  1373.65   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   621 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5890    CM 10:04:08.91  1373.58   0.00   3          197.810   0.000                               
   622 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4201    CM 10:04:09.07  1373.56   0.00   2          197.810   0.000                               
   623 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14779   CM 10:04:09.39  1373.51   0.00   2          197.810   0.000                               
   624 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9027    CM 10:04:11.41  1373.19   0.00   2          197.810   0.000                               
   625 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645210      CM 10:04:11.84  1373.12   0.00   2          197.810   0.000                               
   626 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 777     CM 10:04:13.90  1372.79   0.00   2          197.810   0.000                               
   627 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3851    CM 10:04:16.84  1372.33   0.00   2          197.810   0.000                               
   628 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 472     CM 10:04:17.26  1372.26   0.00   2          197.810   0.000                               
   629 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2267    CM 10:04:22.46  1371.44   0.00   4          197.810   0.000                               
   630 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9924    CM 10:04:23.28  1371.31   0.00   4          197.810   0.000                               
   631 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3756    CM 10:04:24.97  1371.04   0.00   2          197.810   0.000                               
   632 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 67      CM 10:04:27.42  1370.65   0.00   3          197.810   0.000                               
   633 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4120    CM 10:04:28.78  1370.44   0.00   2          197.810   0.000                               
   634 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7538    CM 10:04:32.21  1369.89   0.00   2          197.810   0.000                               
   635 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3187    CM 10:04:33.26  1369.73   0.00   2          197.810   0.000                               
   636 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5647    CM 10:04:33.93  1369.62   0.00   3          197.810   0.000                               
   637 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5648    CM 10:04:35.28  1369.41   0.00   4          197.810   0.000                               
   638 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19159     CM 10:04:37.12  1369.12   0.00   3          197.810   0.000                               
   639 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8518    CM 10:04:38.54  1368.89   0.00   2          197.810   0.000                               
   640 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2886     CM 10:04:41.88  1368.37   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   641 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 543    CM 10:04:42.33  1368.30   0.00   2          197.810   0.000                               
   642 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2076    CM 10:04:44.47  1367.96   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   643 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4277    CM 10:04:44.70  1367.92   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   644 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15147   CM 10:04:47.27  1367.52   0.00   4          197.810   0.000                               
   645 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5448    CM 10:04:47.50  1367.48   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   646 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5024      CM 10:04:48.64  1367.30   0.00   3          197.810   0.000                               
   647 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7526    CM 10:04:48.65  1367.30   0.00   4          197.810   0.000                               
   648 Tarasiuk Jerzy 3                          1 PL 0385 20 1102    CM 10:04:49.35  1367.19   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   649 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6012    CM 10:04:51.28  1366.89   0.00   2          197.810   0.000                               
   650 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 315     CM 10:04:52.02  1366.77   0.00   2          197.810   0.000                               
   651 PACHO                                     1 PL 0450 20 5575    CM 10:04:54.40  1366.40   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   652 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2360    CM 10:04:58.11  1365.81   0.00   3          197.810   0.000                               
   653 MASTER TEAM II                            1 PL 0442 20 7348    CM 10:04:58.42  1365.77   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   654 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7055    CM 10:05:00.73  1365.40   0.00   3          197.810   0.000                               
   655 A. de Vries                               1 NL 20 1172751      CM 10:05:01.68  1365.25   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   656 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7338    CM 10:05:02.41  1365.14   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   657 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13483   CM 10:05:03.57  1364.96   0.00   4          197.810   0.000                               
   658 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3402    CM 10:05:06.52  1364.50   0.00   5          197.810   0.000                               
   659 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9172    CM 10:05:07.32  1364.37   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   660 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 517    CM 10:05:09.34  1364.05   0.00   2          197.810   0.000                               
   661 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2830    CM 10:05:13.24  1363.44   0.00   2          197.810   0.000                               
   662 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 222     CM 10:05:13.61  1363.38   0.00   4          197.810   0.000                               
   663 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092265      CM 10:05:15.64  1363.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   664 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3326    CM 10:05:16.06  1363.00   0.00   2          197.810   0.000                               
   665 Hardy Krueger                             1 DV 07274 20 431    CM 10:05:17.18  1362.83   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   666 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9903    CM 10:05:19.14  1362.52   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   667 Dieter                                    1 DV 03043 20 294    CM 10:05:19.36  1362.49   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   668 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5071    CM 10:05:20.19  1362.36   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   669 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 446    CM 10:05:20.55  1362.30   0.00   3          197.810   0.000                               
   670 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13753   CM 10:05:20.68  1362.28   0.00   3          197.810   0.000                               
   671 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 213     CM 10:05:20.86  1362.25   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   672 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 374     CM 10:05:21.57  1362.14   0.00   3          197.810   0.000                               
   673 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 2       CM 10:05:21.70  1362.12   0.00   3          197.810   0.000                               
   674 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2678    CM 10:05:22.50  1362.00   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   675 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099446      CM 10:05:22.80  1361.95   0.00   2          197.810   0.000                               
   676 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22011     CM 10:05:22.92  1361.93   0.00   4          197.810   0.000                               
   677 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9121     CM 10:05:23.73  1361.80   0.00   3          197.810   0.000                               
   678 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5102    CM 10:05:25.17  1361.58   0.00   4          197.810   0.000                               
   679 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 939     CM 10:05:25.19  1361.58   0.00   2          197.810   0.000                               
   680 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7244    CM 10:05:25.76  1361.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   681 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8205    CM 10:05:28.13  1361.12   0.00   3          197.810   0.000                               
   682 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9580    CM 10:05:28.29  1361.09   0.00   3          197.810   0.000                               
   683 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5075863      CM 10:05:29.51  1360.90   0.00   3          197.810   0.000                               
   684 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6025    CM 10:05:29.73  1360.87   0.00   3          197.810   0.000                               
   685 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 701     CM 10:05:32.83  1360.38   0.00   4          197.810   0.000                               
   686 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10660   CM 10:05:34.21  1360.17   0.00   2          197.810   0.000                               
   687 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1176     CM 10:05:34.30  1360.16   0.00   2          197.810   0.000                               
   688 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10070    CM 10:05:34.87  1360.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   689 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10068    CM 10:05:35.50  1359.97   0.00   3          197.810   0.000                               
   690 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10638   CM 10:05:35.83  1359.92   0.00   3          197.810   0.000                               
   691 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1937    CM 10:05:37.34  1359.68   0.00   3          197.810   0.000                               
   692 Bróg Zbigniew 1                           1 PL 0231 20 9650    CM 10:05:37.87  1359.60   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   693 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 381     CM 10:05:38.08  1359.57   0.00   4          197.810   0.000                               
   694 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512794      CM 10:05:38.43  1359.51   0.00   2          197.810   0.000                               
   695 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4822    CM 10:05:38.55  1359.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   696 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3320    CM 10:05:38.84  1359.45   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   697 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13050   CM 10:05:39.16  1359.40   0.00   2          197.810   0.000                               
   698 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11117   CM 10:05:39.55  1359.34   0.00   2          197.810   0.000                               
   699 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5064    CM 10:05:40.53  1359.19   0.00   5          197.810   0.000                               
   700 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512795      CM 10:05:40.54  1359.18   0.00   3          197.810   0.000                               
   701 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4801    CM 10:05:41.33  1359.06   0.00   2          197.810   0.000                               
   702 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9190    CM 10:05:42.26  1358.92   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   703 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10052   CM 10:05:42.81  1358.83   0.00   4          197.810   0.000                               
   704 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9176     CM 10:05:43.30  1358.76   0.00   4          197.810   0.000                               
   705 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10150   CM 10:05:43.66  1358.70   0.00   2          197.810   0.000                               
   706 KRIS                                      1 PL 0447 20 5676    CM 10:05:44.41  1358.58   0.00   2          197.810   0.000                               
   707 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7541    CM 10:05:44.93  1358.50   0.00   3          197.810   0.000                               
   708 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 897     CM 10:05:45.12  1358.47   0.00   3          197.810   0.000                               
   709 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7501    CM 10:05:45.25  1358.45   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   710 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1574   CM 10:05:46.42  1358.27   0.00   3          197.810   0.000                               
   711 Knap Piotr                                1 AU 20 912          CM 10:05:47.08  1358.17   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   712 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4141    CM 10:05:47.78  1358.06   0.00   3          197.810   0.000                               
   713 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1612    CM 10:05:48.44  1357.96   0.00   4          197.810   0.000                               
   714 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8474    CM 10:05:48.77  1357.91   0.00   3          197.810   0.000                               
   715 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 772    CM 10:05:50.36  1357.66   0.00   2          197.810   0.000                               
   716 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7013    CM 10:05:50.59  1357.62   0.00   2          197.810   0.000                               
   717 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2610    CM 10:05:50.90  1357.58   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000                               
   718 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9808    CM 10:05:51.64  1357.46   0.00   3          197.810   0.000                               
   719 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4838    CM 10:05:52.27  1357.36   0.00   2          197.810   0.000                               
   720 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4818    CM 10:05:52.90  1357.26   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   721 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8983    CM 10:05:53.87  1357.11   0.00   2          197.810   0.000                               
   722 Baciary                                   1 PL 0238 20 5439    CM 10:05:53.94  1357.10   0.00   4          197.810   0.000                               
   723 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02762   CM 10:05:55.16  1356.91   0.00   2          197.810   0.000                               
   724 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4803     CM 10:05:55.73  1356.83   0.00   3          197.810   0.000                               
   725 PACHO                                     1 PL 0450 20 5554    CM 10:05:56.62  1356.69   0.00   2          197.810   0.000                               
   726 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6024    CM 10:06:01.28  1355.97   0.00   3          197.810   0.000                               
   727 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9466    CM 10:06:03.60  1355.61   0.00   3          197.810   0.000                               
   728 Stanisław Rudnik                          1 PL 0315 20 6132    CM 10:06:04.31  1355.50   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   729 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 9004    CM 10:06:04.32  1355.50   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   730 Karl Heintz Burger                        1 DV 05079 20 938    CM 10:06:06.64  1355.14   0.00   3          197.810   0.000                               
   731 ERETT                                     1 DV 03268 20 118    CM 10:06:12.55  1354.22   0.00   2          197.810   0.000                               
   732 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 291    CM 10:06:23.96  1352.47   0.00   2          197.810   0.000                               
   733 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 906          CM 10:06:30.05  1351.53   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   734 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2645   CM 10:06:54.41  1347.79   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   735 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6801    CM 10:07:27.21  1342.80   0.00   3          197.810   0.000                               
   736 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6110    CM 10:07:30.15  1342.35   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   737 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10062    CM 10:07:30.75  1342.26   0.00   4          197.810   0.000                               
   738 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3831    CM 10:07:33.26  1341.88   0.00   3          197.810   0.000                               
   739 Nowak Heinrich 2                          1 DV 07572 20 766    CM 10:07:33.80  1341.80   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   740 137.00                                    1 PL 053 20 6432     CM 10:07:38.82  1341.04   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   741 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 306    CM 10:07:40.89  1340.72   0.00   2          197.810   0.000                               
   742 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5069    CM 10:07:42.46  1340.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   743 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10122   CM 10:07:43.46  1340.33   0.00   2          197.810   0.000                               
   744 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5106    CM 10:07:43.91  1340.27   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   745 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 519     CM 10:07:47.89  1339.67   0.00   2          197.810   0.000                               
   746 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 485    CM 10:07:56.57  1338.36   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   747 kopi                                      1 PL 0412 20 12249   CM 10:07:58.67  1338.04   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   748 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2828    CM 10:08:05.09  1337.07   0.00   3          197.810   0.000                               
   749 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 694    CM 10:08:06.30  1336.89   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   750 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10317   CM 10:08:07.28  1336.74   0.00   3          197.810   0.000                               
   751 Team Franken                              1 DV 03609 20 1504   CM 10:08:07.77  1336.67   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   752 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2572   CM 10:08:08.26  1336.60   0.00   2          197.810   0.000                               
   753 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4802    CM 10:08:13.23  1335.85   0.00   3          197.810   0.000                               
   754 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1231    CM 10:08:15.40  1335.52   0.00   2          197.810   0.000                               
   755 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10935   CM 10:08:15.62  1335.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   756 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2719    CM 10:08:22.14  1334.51   0.00   2          197.810   0.000                               
   757 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9050    CM 10:08:22.97  1334.39   0.00   3          197.810   0.000                               
   758 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11220   CM 10:08:23.45  1334.31   0.00   2          197.810   0.000                               
   759 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 752     CM 10:08:24.36  1334.18   0.00   2          197.810   0.000                               
   760 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7482    CM 10:08:26.47  1333.86   0.00   2          197.810   0.000                               
   761 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095559      CM 10:08:28.31  1333.59   0.00   2          197.810   0.000                               
   762 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2058    CM 10:08:30.08  1333.32   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   763 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9779    CM 10:08:34.19  1332.71   0.00   4          197.810   0.000                               
   764 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12253   CM 10:08:35.65  1332.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   765 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 SK 0999 20 8863    CM 10:08:38.41  1332.08   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   766 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074362      CM 10:08:39.10  1331.97   0.00   4          197.810   0.000                               
   767 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 4600    CM 10:08:41.17  1331.66   0.00   2          197.810   0.000                               
   768 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19545   CM 10:08:46.99  1330.80   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   769 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10937   CM 10:08:47.86  1330.67   0.00   2          197.810   0.000                               
   770 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6951    CM 10:08:55.30  1329.56   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   771 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5001964      CM 10:09:08.11  1327.66   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   772 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9072    CM 10:09:14.25  1326.74   0.00   2          197.810   0.000                               
   773 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8047    CM 10:09:16.14  1326.46   0.00   2          197.810   0.000                               
   774 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10318   CM 10:09:17.95  1326.20   0.00   3          197.810   0.000                               
   775 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9959    CM 10:09:19.92  1325.91   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   776 Lach& Murański                            1 PL 023 20 4231     CM 10:09:26.32  1324.96   0.00   3          197.810   0.000                               
   777 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2601    CM 10:09:33.59  1323.89   0.00   2          197.810   0.000                               
   778 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 106    CM 10:09:47.34  1321.86   0.00   2          197.810   0.000                               
   779 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12098   CM 10:09:54.54  1320.80   0.00   2          197.810   0.000                               
   780 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099089      CM 10:09:54.62  1320.79   0.00   3          197.810   0.000                               
   781 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13459   CM 10:10:00.93  1319.86   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   782 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 3          1 DV 05611 20 272    CM 10:10:06.74  1319.01   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   783 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 114     CM 10:10:08.71  1318.72   0.00   2          197.810   0.000                               
   784 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3212    CM 10:10:09.36  1318.63   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   785 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6027    CM 10:10:09.75  1318.57   0.00   3          197.810   0.000                               
   786 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3192    CM 10:10:10.94  1318.40   0.00   3          197.810   0.000                               
   787 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 314    CM 10:10:11.11  1318.37   0.00   3          197.810   0.000                               
   788 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7331    CM 10:10:11.85  1318.26   0.00   2          197.810   0.000                               
   789 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6142    CM 10:10:12.30  1318.20   0.00   2          197.810   0.000                               
   790 Kornaś Leszek 2                           1 PL 0314 20 7555    CM 10:10:12.41  1318.18   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   791 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 17523   CM 10:10:12.43  1318.18   0.00   2          197.810   0.000                               
   792 Dieter                                    1 DV 03043 20 295    CM 10:10:13.44  1318.03   0.00   2          197.810   0.000                               
   793 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4041    CM 10:10:13.46  1318.03   0.00   3          197.810   0.000                               
   794 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172766      CM 10:10:15.88  1317.68   0.00   2          197.810   0.000                               
   795 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5113    CM 10:10:16.35  1317.61   0.00   2          197.810   0.000                               
   796 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1651    CM 10:10:17.90  1317.38   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   797 PawełSocała                               1 PL 017 20 3316     CM 10:10:18.14  1317.35   0.00   4          197.810   0.000                               
   798 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 733     CM 10:10:18.62  1317.28   0.00   2          197.810   0.000                               
   799 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1433    CM 10:10:19.13  1317.20   0.00   2          197.810   0.000                               
   800 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2729     CM 10:10:22.28  1316.74   0.00   2          197.810   0.000                               
   801 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2900    CM 10:10:22.48  1316.71   0.00   2          197.810   0.000                               
   802 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 923     CM 10:10:23.14  1316.62   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   803 SG Sehnke- Marzeion 2                     1 DV 01648 20 414    CM 10:10:23.69  1316.54   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   804 ERETT                                     1 DV 03268 20 128    CM 10:10:26.27  1316.16   0.00   3          197.810   0.000                               
   805 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0471 20 2811    CM 10:10:26.36  1316.15   0.00   2          197.810   0.000                               
   806 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 339     CM 10:10:26.85  1316.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   807 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7019    CM 10:10:28.17  1315.88   0.00   3          197.810   0.000                               
   808 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5810    CM 10:10:29.85  1315.64   0.00   3          197.810   0.000                               
   809 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3835    CM 10:10:29.87  1315.63   0.00   4          197.810   0.000                               
   810 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 48      CM 10:10:30.37  1315.56   0.00   4          197.810   0.000                               
   811 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4205    CM 10:10:34.33  1314.98   0.00   2          197.810   0.000                               
   812 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6841    CM 10:10:35.31  1314.84   0.00   4          197.810   0.000                               
   813 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1994    CM 10:10:37.56  1314.51   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   814 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9175    CM 10:10:38.49  1314.38   0.00   2          197.810   0.000                               
   815 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 5160     CM 10:10:38.87  1314.32   0.00   2          197.810   0.000                               
   816 Lach& Murański                            1 PL 023 20 3541     CM 10:10:39.44  1314.24   0.00   4          197.810   0.000                               
   817 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6521    CM 10:10:40.34  1314.11   0.00   2          197.810   0.000                               
   818 IRENEUSZ KOTELA 3                         1 PL 0471 20 2835    CM 10:10:40.52  1314.08   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   819 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4411     CM 10:10:41.29  1313.97   0.00   3          197.810   0.000                               
   820 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9783    CM 10:10:41.88  1313.89   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   821 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3211    CM 10:10:42.10  1313.85   0.00   4          197.810   0.000                               
   822 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1725    CM 10:10:42.48  1313.80   0.00   4          197.810   0.000                               
   823 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2055    CM 10:10:42.93  1313.73   0.00   3          197.810   0.000                               
   824 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 304    CM 10:10:43.77  1313.61   0.00   2          197.810   0.000                               
   825 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5942    CM 10:10:44.35  1313.53   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   826 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9928    CM 10:10:44.36  1313.53   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   827 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092254      CM 10:10:44.84  1313.46   0.00   2          197.810   0.000                               
   828 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4557    CM 10:10:47.28  1313.10   0.00   2          197.810   0.000                               
   829 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1676    CM 10:10:48.05  1312.99   0.00   2          197.810   0.000                               
   830 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2207    CM 10:10:48.79  1312.88   0.00   3          197.810   0.000                               
   831 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5091    CM 10:10:48.89  1312.87   0.00   2          197.810   0.000                               
   832 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172778      CM 10:10:49.21  1312.82   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   833 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9030    CM 10:10:49.63  1312.76   0.00   4          197.810   0.000                               
   834 DROMADERY                                 1 PL 0385 20 2093    CM 10:10:50.67  1312.61   0.00   2          197.810   0.000                               
   835 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14876     CM 10:10:51.49  1312.49   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   836 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 231     CM 10:10:52.53  1312.34   0.00   2          197.810   0.000                               
   837 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9971    CM 10:10:53.27  1312.23   0.00   2          197.810   0.000                               
   838 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6106      CM 10:10:53.53  1312.20   0.00   3          197.810   0.000                               
   839 PACHO                                     1 PL 0450 20 5737    CM 10:10:53.54  1312.19   0.00   3          197.810   0.000                               
   840 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6975     CM 10:10:53.96  1312.13   0.00   2          197.810   0.000                               
   841 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10170   CM 10:10:54.06  1312.12   0.00   2          197.810   0.000                               
   842 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2216    CM 10:10:55.68  1311.88   0.00   4          197.810   0.000                               
   843 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7731    CM 10:10:57.27  1311.65   0.00   3          197.810   0.000                               
   844 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4003    CM 10:10:58.73  1311.44   0.00   3          197.810   0.000                               
   845 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094435      CM 10:10:59.10  1311.39   0.00   2          197.810   0.000                               
   846 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5852    CM 10:10:59.37  1311.35   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000                               
   847 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4088    CM 10:11:03.67  1310.73   0.00   2          197.810   0.000                               
   848 Truty Łukasz                              1 PL 0236 20 2791    CM 10:11:04.42  1310.62   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   849 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 779     CM 10:11:06.10  1310.38   0.00   3          197.810   0.000                               
   850 Team Kowalczyk                            1 PL 0237 20 10702   CM 10:11:07.16  1310.22   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   851 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7101    CM 10:11:09.22  1309.93   0.00   2          197.810   0.000                               
   852 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8363    CM 10:11:10.91  1309.68   0.00   4          197.810   0.000                               
   853 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092253      CM 10:11:15.30  1309.05   0.00   3          197.810   0.000                               
   854 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11002   CM 10:11:16.33  1308.90   0.00   3          197.810   0.000                               
   855 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13243   CM 10:11:21.08  1308.21   0.00   4          197.810   0.000                               
   856 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2088    CM 10:11:22.62  1307.99   0.00   2          197.810   0.000                               
   857 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 126     CM 10:11:25.05  1307.64   0.00   2          197.810   0.000                               
   858 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10152   CM 10:11:27.22  1307.33   0.00   3          197.810   0.000                               
   859 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 103    CM 10:11:27.24  1307.33   0.00   2          197.810   0.000                               
   860 Huug van Duin                             1 NL 20 1425832      CM 10:11:32.39  1306.59   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   861 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3694    CM 10:11:33.32  1306.45   0.00   4          197.810   0.000                               
   862 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4139    CM 10:11:35.73  1306.11   0.00   4          197.810   0.000                               
   863 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 459    CM 10:11:36.62  1305.98   0.00   3          197.810   0.000                               
   864 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1917    CM 10:11:42.77  1305.10   0.00   4          197.810   0.000                               
   865 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8646    CM 10:11:42.86  1305.08   0.00   2          197.810   0.000                               
   866 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 692    CM 10:11:46.05  1304.63   0.00   2          197.810   0.000                               
   867 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15409   CM 10:11:46.63  1304.54   0.00   2          197.810   0.000                               
   868 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13250   CM 10:11:51.49  1303.85   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   869 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9200    CM 10:11:51.57  1303.84   0.00   2          197.810   0.000                               
   870 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4356     CM 10:12:00.39  1302.58   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000                               
   871 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2644    CM 10:12:00.40  1302.57   0.00   2          197.810   0.000                               
   872 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6440   CM 10:12:03.64  1302.11   0.00   3          197.810   0.000                               
   873 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11313   CM 10:12:05.89  1301.79   0.00   2          197.810   0.000                               
   874 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1617    CM 10:12:07.30  1301.59   0.00   4          197.810   0.000                               
   875 Knap Piotr                                1 AU 20 901          CM 10:12:09.92  1301.22   0.00   2          197.810   0.000                               
   876 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0362 20 7864    CM 10:12:10.08  1301.19   0.00   2          197.810   0.000                               
   877 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 621     CM 10:12:10.17  1301.18   0.00   3          197.810   0.000                               
   878 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13209   CM 10:12:11.62  1300.97   0.00   2          197.810   0.000                               
   879 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19151     CM 10:12:11.93  1300.93   0.00   5          197.810   0.000                               
   880 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738049      CM 10:12:13.23  1300.75   0.00   2          197.810   0.000                               
   881 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17618   CM 10:12:13.82  1300.66   0.00   2          197.810   0.000                               
   882 137.00                                    1 PL 053 20 6414     CM 10:12:14.78  1300.52   0.00   2          197.810   0.000                               
   883 Alexander en Ety Verhoeff 3               1 NL 20 1738055      CM 10:12:14.93  1300.50   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   884 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02704   CM 10:12:16.85  1300.23   0.00   2          197.810   0.000                               
   885 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2639    CM 10:12:17.03  1300.20   0.00   2          197.810   0.000                               
   886 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9002    CM 10:12:17.43  1300.15   0.00   3          197.810   0.000                               
   887 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 110     CM 10:12:18.75  1299.96   0.00   2          197.810   0.000                               
   888 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3194    CM 10:12:23.10  1299.34   0.00   5          197.810   0.000                               
   889 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2009    CM 10:12:27.10  1298.77   0.00   3          197.810   0.000                               
   890 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092262      CM 10:12:27.47  1298.72   0.00   4          197.810   0.000                               
   891 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1716    CM 10:12:27.75  1298.68   0.00   5          197.810   0.000                               
   892 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5850    CM 10:12:29.20  1298.47   0.00   2          197.810   0.000                               
   893 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5853    CM 10:12:35.64  1297.56   0.00   3          197.810   0.000                               
   894 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0452 20 12572   CM 10:12:40.61  1296.86   0.00   3          197.810   0.000                               
   895 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22006     CM 10:12:40.91  1296.81   0.00   3          197.810   0.000                               
   896 TYMEK BIELAK                              1 PL 0439 20 4899    CM 10:12:45.51  1296.16   0.00   2          197.810   0.000                               
   897 MICHNA RACING TEAM                        1 PL 0331 20 1204    CM 10:12:47.05  1295.95   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   898 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4827    CM 10:12:48.64  1295.72   0.00   3          197.810   0.000                               
   899 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3208    CM 10:12:53.14  1295.09   0.00   2          197.810   0.000                               
   900 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13869   CM 10:12:55.09  1294.81   0.00   2          197.810   0.000                               
   901 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5849    CM 10:13:13.15  1292.27   0.00   4          197.810   0.000                               
   902 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13030   CM 10:13:13.74  1292.18   0.00   2          197.810   0.000                               
   903 Tyka Stanisław                            1 PL 0314 20 1820    CM 10:13:27.12  1290.31   0.00   2          197.810   0.000                               
   904 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1248   CM 10:13:29.97  1289.91   0.00   3          197.810   0.000                               
   905 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2226    CM 10:13:47.25  1287.49   0.00   4          197.810   0.000                               
   906 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6185    CM 10:13:50.82  1286.99   0.00   3          197.810   0.000                               
   907 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9010    CM 10:13:52.16  1286.81   0.00   3          197.810   0.000                               
   908 Team Zapart, Ruchniak, Stan Gawel         1 PL 0437 20 3076    CM 10:13:52.58  1286.75   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
   909 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9081    CM 10:13:56.98  1286.14   0.00   3          197.810   0.000                               
   910 Hofmann Karl                              1 DV 05497 20 724    CM 10:13:58.55  1285.92   0.00   2          197.810   0.000                               
   911 Sabina Modrzejewska SWIATHODOWCY.PL       1 PL 0360 20 10027   CM 10:13:59.26  1285.82   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
   912 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9451    CM 10:14:01.96  1285.44   0.00   4          197.810   0.000                               
   913 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4087    CM 10:14:04.74  1285.06   0.00   3          197.810   0.000                               
   914 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8040    CM 10:14:06.03  1284.88   0.00   3          197.810   0.000                               
   915 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20636   CM 10:14:06.35  1284.83   0.00   3          197.810   0.000                               
   916 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 815    CM 10:14:08.42  1284.54   0.00   2          197.810   0.000                               
   917 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2259    CM 10:14:08.81  1284.49   0.00   2          197.810   0.000                               
   918 JUREK                                     1 PL 0456 20 4122    CM 10:14:11.33  1284.14   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   919 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4365     CM 10:14:12.94  1283.92   0.00   2          197.810   0.000                               
   920 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 287    CM 10:14:15.94  1283.50   0.00   3          197.810   0.000                               
   921 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 363     CM 10:14:19.65  1282.99   0.00   2          197.810   0.000                               
   922 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 413     CM 10:14:21.43  1282.74   0.00   3          197.810   0.000                               
   923 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 411    CM 10:14:22.41  1282.60   0.00   4          197.810   0.000                               
   924 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2853     CM 10:14:22.92  1282.53   0.00   2          197.810   0.000                               
   925 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 721     CM 10:14:24.70  1282.29   0.00   2          197.810   0.000                               
   926 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099082      CM 10:14:26.17  1282.08   0.00   4          197.810   0.000                               
   927 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1007    CM 10:14:27.39  1281.91   0.00   3          197.810   0.000                               
   928 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13273   CM 10:14:28.75  1281.73   0.00   4          197.810   0.000                               
   929 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4282    CM 10:14:32.16  1281.26   0.00   2          197.810   0.000                               
   930 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1982     CM 10:14:36.62  1280.64   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   931 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10142   CM 10:14:37.20  1280.56   0.00   4          197.810   0.000                               
   932 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 370     CM 10:14:37.30  1280.55   0.00   3          197.810   0.000                               
   933 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5122    CM 10:14:38.13  1280.43   0.00   4          197.810   0.000                               
   934 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 72      CM 10:14:39.01  1280.31   0.00   3          197.810   0.000                               
   935 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2931    CM 10:14:39.12  1280.29   0.00   3          197.810   0.000                               
   936 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17480   CM 10:14:39.76  1280.21   0.00   3          197.810   0.000                               
   937 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10695    CM 10:14:41.08  1280.02   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   938 137.00                                    1 PL 053 20 6434     CM 10:14:41.81  1279.92   0.00   3          197.810   0.000                               
   939 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10149   CM 10:14:43.63  1279.67   0.00   3          197.810   0.000                               
   940 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8661    CM 10:14:44.63  1279.53   0.00   4          197.810   0.000                               
   941 JUREK                                     1 PL 0456 20 4107    CM 10:14:46.46  1279.28   0.00   2          197.810   0.000                               
   942 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3827    CM 10:14:46.74  1279.24   0.00   2          197.810   0.000                               
   943 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 670     CM 10:14:47.07  1279.20   0.00   4          197.810   0.000                               
   944 kopi                                      1 PL 0412 20 12260   CM 10:14:48.02  1279.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   945 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 333     CM 10:14:48.39  1279.02   0.00   4          197.810   0.000                               
   946 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5918    CM 10:14:50.88  1278.67   0.00   2          197.810   0.000                               
   947 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6026    CM 10:14:52.20  1278.49   0.00   4          197.810   0.000                               
   948 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11108   CM 10:14:53.64  1278.29   0.00   4          197.810   0.000                               
   949 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2261    CM 10:15:01.74  1277.18   0.00   3          197.810   0.000                               
   950 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6017    CM 10:15:02.56  1277.07   0.00   2          197.810   0.000                               
   951 Wojciech Wręczycki                        1 PL 046 20 18920    CM 10:15:05.51  1276.66   0.00   3          197.810   0.000                               
   952 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11320   CM 10:15:07.53  1276.39   0.00   3          197.810   0.000                               
   953 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3319    CM 10:15:09.29  1276.15   0.00   3          197.810   0.000                               
   954 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 348    CM 10:15:09.29  1276.15   0.00   2          197.810   0.000                               
   955 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6079      CM 10:15:15.95  1275.23   0.00   4          197.810   0.000                               
   956 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853504     CM 10:15:17.34  1275.04   0.00   3          197.810   0.000                               
   957 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5017295      CM 10:15:17.71  1274.99   0.00   2          197.810   0.000                               
   958 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11021   CM 10:15:18.27  1274.92   0.00   4          197.810   0.000                               
   959 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5601    CM 10:15:22.41  1274.35   0.00   3          197.810   0.000                               
   960 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9099    CM 10:15:28.56  1273.51   0.00   2          197.810   0.000                               
   961 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1232    CM 10:15:29.65  1273.36   0.00   3          197.810   0.000                               
   962 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1210    CM 10:15:31.24  1273.14   0.00   4          197.810   0.000                               
   963 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 443    CM 10:15:33.33  1272.86   0.00   4          197.810   0.000                               
   964 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1146   CM 10:15:33.88  1272.78   0.00   4          197.810   0.000                               
   965 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6084    CM 10:15:34.24  1272.73   0.00   2          197.810   0.000                               
   966 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3834    CM 10:15:34.87  1272.65   0.00   3          197.810   0.000                               
   967 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 557     CM 10:15:36.05  1272.49   0.00   3          197.810   0.000                               
   968 JUREK                                     1 PL 0456 20 4115    CM 10:16:10.36  1267.83   0.00   3          197.810   0.000                               
   969 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13033   CM 10:16:11.58  1267.66   0.00   2          197.810   0.000                               
   970 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 773     CM 10:16:12.41  1267.55   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   971 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 266    CM 10:16:13.06  1267.46   0.00   3          197.810   0.000                               
   972 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7015    CM 10:16:23.80  1266.01   0.00   4          197.810   0.000                               
   973 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4885    CM 10:16:27.68  1265.49   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
   974 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10614   CM 10:16:28.10  1265.43   0.00   2          197.810   0.000                               
   975 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6016    CM 10:16:28.59  1265.37   0.00   3          197.810   0.000                               
   976 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 650    CM 10:16:29.88  1265.19   0.00   2          197.810   0.000                               
   977 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 725    CM 10:16:30.26  1265.14   0.00   2          197.810   0.000                               
   978 AMIGO TEAM                                1 PL 010 20 9260     CM 10:16:31.50  1264.97   0.00   2          197.810   0.000                               
   979 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13545   CM 10:16:33.43  1264.71   0.00   2          197.810   0.000                               
   980 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 13538   CM 10:16:33.66  1264.68   0.00   3          197.810   0.000                               
   981 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3816    CM 10:16:36.32  1264.33   0.00   2          197.810   0.000                               
   982 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15703   CM 10:16:37.53  1264.16   0.00   3          197.810   0.000                               
   983 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9902    CM 10:16:39.99  1263.83   0.00   2          197.810   0.000                               
   984 TEAM BMW                                  1 PL 0404 20 99      CM 10:16:52.15  1262.20   0.00   4          197.810   0.000                               
   985 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10121   CM 10:16:53.51  1262.02   0.00   3          197.810   0.000                               
   986 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5187    CM 10:16:59.11  1261.27   0.00   4          197.810   0.000                               
   987 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2731     CM 10:17:00.03  1261.14   0.00   3          197.810   0.000                               
   988 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9911    CM 10:17:03.88  1260.63   0.00   2          197.810   0.000                               
   989 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10947   CM 10:17:06.32  1260.30   0.00   3          197.810   0.000                               
   990 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9591    CM 10:17:19.11  1258.59   0.00   4          197.810   0.000                               
   991 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 429    CM 10:17:29.14  1257.26   0.00   2          197.810   0.000                               
   992 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9126    CM 10:17:35.67  1256.39   0.00   3          197.810   0.000                               
   993 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10319   CM 10:17:35.68  1256.39   0.00   3          197.810   0.000                               
   994 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3226    CM 10:17:35.79  1256.37   0.00   3          197.810   0.000                               
   995 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1541    CM 10:17:36.87  1256.23   0.00   3          197.810   0.000                               
   996 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 553    CM 10:17:38.84  1255.97   0.00   2          197.810   0.000                               
   997 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10064   CM 10:17:39.66  1255.86   0.00   2          197.810   0.000                               
   998 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10696    CM 10:17:59.95  1253.17   0.00   2          197.810   0.000                               
   999 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4817    CM 10:18:06.59  1252.29   0.00   2          197.810   0.000                               
  1000 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 2623    CM 10:18:10.34  1251.80   0.00   3          197.810   0.000                               
  1001 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5012      CM 10:18:17.94  1250.80   0.00   4          197.810   0.000                               
  1002 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3158    CM 10:18:27.65  1249.52   0.00   4          197.810   0.000                               
  1003 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738041      CM 10:18:47.14  1246.96   0.00   3          197.810   0.000                               
  1004 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13458   CM 10:18:58.80  1245.44   0.00   3          197.810   0.000                               
  1005 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9163    CM 10:19:05.76  1244.53   0.00   3          197.810   0.000                               
  1006 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5526    CM 10:19:09.91  1243.99   0.00   2          197.810   0.000                               
  1007 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2432    CM 10:19:12.80  1243.61   0.00   4          197.810   0.000                               
  1008 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 7398    CM 10:19:25.23  1242.00   0.00   3          197.810   0.000                               
  1009 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 738     CM 10:19:27.46  1241.71   0.00   3          197.810   0.000                               
  1010 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 771     CM 10:19:36.36  1240.56   0.00   4          197.810   0.000                               
  1011 Edward Kasperowicz                        1 PL 0353 20 9032    CM 10:19:41.87  1239.84   0.00   3          197.810   0.000                               
  1012 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4012     CM 10:20:21.47  1234.74   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1013 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 146     CM 10:20:22.25  1234.64   0.00   3          197.810   0.000                               
  1014 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2108    CM 10:20:23.97  1234.42   0.00   2          197.810   0.000                               
  1015 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8272    CM 10:20:46.13  1231.58   0.00   3          197.810   0.000                               
  1016 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4129    CM 10:20:56.55  1230.25   0.00   5          197.810   0.000                               
  1017 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7345    CM 10:20:58.90  1229.95   0.00   3          197.810   0.000                               
  1018 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 14      CM 10:20:59.37  1229.89   0.00   5          197.810   0.000                               
  1019 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1135    CM 10:21:03.20  1229.41   0.00   2          197.810   0.000                               
  1020 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 796     CM 10:21:04.58  1229.23   0.00   3          197.810   0.000                               
  1021 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074330      CM 10:21:05.39  1229.13   0.00   5          197.810   0.000                               
  1022 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6466   CM 10:21:05.75  1229.08   0.00   2          197.810   0.000                               
  1023 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2741   CM 10:21:07.39  1228.87   0.00   3          197.810   0.000                               
  1024 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10028   CM 10:21:10.38  1228.49   0.00   3          197.810   0.000                               
  1025 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 77     CM 10:21:13.74  1228.07   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
  1026 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10323   CM 10:21:30.79  1225.91   0.00   4          197.810   0.000                               
  1027 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1144     CM 10:21:32.38  1225.71   0.00   5          197.810   0.000                               
  1028 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 427     CM 10:21:33.32  1225.59   0.00   4          197.810   0.000                               
  1029 Andrzej Janowiec                          1 PL 0235 20 5477    CM 10:21:33.95  1225.51   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1030 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3875    CM 10:21:40.21  1224.72   0.00   4          197.810   0.000                               
  1031 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8241    CM 10:21:41.92  1224.50   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1032 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8917    CM 10:22:01.76  1222.00   0.00   2          197.810   0.000                               
  1033 OYAMA TEAM 2                              1 PL 0313 20 9821    CM 10:22:07.54  1221.28   0.00   2          197.810   0.000                               
  1034 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1991     CM 10:22:11.64  1220.76   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1035 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6335   CM 10:22:18.02  1219.96   0.00   4          197.810   0.000                               
  1036 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738067      CM 10:22:37.85  1217.48   0.00   2          197.810   0.000                               
  1037 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4043    CM 10:22:38.79  1217.36   0.00   3          197.810   0.000                               
  1038 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10654   CM 10:22:40.53  1217.15   0.00   3          197.810   0.000                               
  1039 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2742   CM 10:22:40.84  1217.11   0.00   2          197.810   0.000                               
  1040 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 465    CM 10:22:42.39  1216.92   0.00   2          197.810   0.000                               
  1041 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 313    CM 10:22:43.71  1216.75   0.00   4          197.810   0.000                               
  1042 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13018   CM 10:23:05.88  1213.99   0.00   3          197.810   0.000                               
  1043 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 2708    CM 10:23:08.98  1213.61   0.00   2          197.810   0.000                               
  1044 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9934    CM 10:23:10.20  1213.46   0.00   3          197.810   0.000                               
  1045 Lach Team                                 1 PL 023 20 1212     CM 10:23:12.14  1213.22   0.00   3          197.810   0.000                               
  1046 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02705   CM 10:23:16.59  1212.67   0.00   3          197.810   0.000                               
  1047 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 PL 0237 20 17132   CM 10:23:27.53  1211.31   0.00   2          197.810   0.000                               
  1048 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 365     CM 10:23:34.13  1210.50   0.00   4          197.810   0.000                               
  1049 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2812    CM 10:23:41.24  1209.62   0.00   2          197.810   0.000                               
  1050 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 223     CM 10:23:45.39  1209.11   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1051 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9010    CM 10:23:46.70  1208.95   0.00   3          197.810   0.000                               
  1052 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1241    CM 10:23:50.99  1208.42   0.00   3          197.810   0.000                               
  1053 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7507    CM 10:24:32.15  1203.39   0.00   3          197.810   0.000                               
  1054 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9251    CM 10:24:41.23  1202.28   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1055 COBA LADIES                               1 AU 20 920          CM 10:25:11.06  1198.66   0.00   4          197.810   0.000                               
  1056 KRAKBAU M-J                               1 PL 0203 20 2537    CM 10:25:12.17  1198.53   0.00   5          197.810   0.000                               
  1057 Jurgielewicz- Panek                       1 PL 0294 20 11815   CM 10:25:27.21  1196.71   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1058 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3443    CM 10:25:28.41  1196.57   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000                               
  1059 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092250      CM 10:25:35.20  1195.75   0.00   3          197.810   0.000                               
  1060 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4385     CM 10:25:43.42  1194.76   0.00   3          197.810   0.000                               
  1061 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4005     CM 10:25:48.74  1194.12   0.00   2          197.810   0.000                               
  1062 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5851    CM 10:25:59.56  1192.82   0.00   5          197.810   0.000                               
  1063 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 754    CM 10:26:03.52  1192.35   0.00   3          197.810   0.000                               
  1064 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738043      CM 10:26:05.65  1192.10   0.00   4          197.810   0.000                               
  1065 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 725    CM 10:26:34.91  1188.61   0.00   2          197.810   0.000                               
  1066 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2272    CM 10:27:36.84  1181.29   0.00   2          197.810   0.000                               
  1067 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 315    CM 10:27:56.56  1178.97   0.00   4          197.810   0.000                               
  1068 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 934     CM 10:28:16.45  1176.65   0.00   4          197.810   0.000                               
  1069 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2002    CM 10:28:52.41  1172.48   0.00   4          197.810   0.000                               
  1070 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2218    CM 10:30:03.62  1164.29   0.00   5          197.810   0.000                               
  1071 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2252     CM 10:30:07.78  1163.82   0.00   3          197.810   0.000                               
  1072 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5438    CM 10:30:10.41  1163.52   0.00   2          197.810   0.000                               
  1073 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10953   CM 10:30:11.04  1163.45   0.00   3          197.810   0.000                               
  1074 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4808    CM 10:30:14.15  1163.09   0.00   3          197.810   0.000                               
  1075 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13462   CM 10:30:16.50  1162.83   0.00   3          197.810   0.000                               
  1076 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10200   CM 10:30:26.22  1161.72   0.00   3          197.810   0.000                               
  1077 DROMADERY                                 1 PL 0210 20 8791    CM 10:30:32.56  1161.00   0.00   4          197.810   0.000                               
  1078 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 491    CM 10:30:33.41  1160.90   0.00   2          197.810   0.000                               
  1079 Banek Robert                              1 PL 0484 20 2923    CM 10:30:43.53  1159.76   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1080 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13522   CM 10:31:05.68  1157.25   0.00   4          197.810   0.000                               
  1081 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738065      CM 10:31:06.86  1157.12   0.00   2          197.810   0.000                               
  1082 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 102     CM 10:31:11.49  1156.60   0.00   3          197.810   0.000                               
  1083 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9011    CM 10:31:24.25  1155.17   0.00   4          197.810   0.000                               
  1084 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637051      CM 10:31:30.49  1154.46   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1085 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9979    CM 10:33:14.90  1142.87   0.00   5          197.810   0.000                               
  1086 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13213   CM 10:33:16.77  1142.66   0.00   3          197.810   0.000                               
  1087 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 3        CM 10:33:18.70  1142.45   0.00   4          197.810   0.000                               
  1088 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2565   CM 10:33:18.70  1142.45   0.00   3          197.810   0.000                               
  1089 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 753     CM 10:33:19.89  1142.32   0.00   3          197.810   0.000                               
  1090 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 547    CM 10:33:24.04  1141.86   0.00   3          197.810   0.000                               
  1091 Tadeusz Gierczak 7                        1 PL 0163 20 10195   CM 10:33:59.97  1137.93   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1092 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4005    CM 10:36:21.10  1122.76   0.00   4          197.810   0.000                               
  1093 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5530    CM 10:36:21.58  1122.71   0.00   2          197.810   0.000                               
  1094 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4802    CM 10:36:22.54  1122.60   0.00   2          197.810   0.000                               
  1095 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5670    CM 10:36:23.16  1122.54   0.00   2          197.810   0.000                               
  1096 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9253    CM 10:36:24.37  1122.41   0.00   2          197.810   0.000                               
  1097 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1512798      CM 10:36:25.90  1122.25   0.00   3          197.810   0.000                               
  1098 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2032    CM 10:36:31.58  1121.65   0.00   4          197.810   0.000                               
  1099 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 75     CM 10:36:38.48  1120.92   0.00   2          197.810   0.000                               
  1100 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4354     CM 10:36:39.69  1120.79   0.00   4          197.810   0.000                               
  1101 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1685    CM 10:36:40.41  1120.71   0.00   2          197.810   0.000                               
  1102 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2734   CM 10:38:20.79  1110.20   0.00   4          197.810   0.000                               
  1103 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10016    CM 10:38:48.45  1107.34   0.00   2          197.810   0.000                               
  1104 SOBCZAK I                                 1 PL 0412 20 9167    CM 10:39:05.11  1105.62   0.00   2          197.810   0.000                               
  1105 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1001    CM 10:39:10.22  1105.09   0.00   4          197.810   0.000                               
  1106 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 227     CM 10:39:13.90  1104.72   0.00   3          197.810   0.000                               
  1107 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7247    CM 10:39:33.31  1102.73   0.00   3          197.810   0.000                               
  1108 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14756   CM 10:40:22.11  1097.75   0.00   3          197.810   0.000                               
  1109 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10700    CM 10:40:27.32  1097.22   0.00   3          197.810   0.000                               
  1110 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4104    CM 10:40:34.14  1096.53   0.00   3          197.810   0.000                               
  1111 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1016    CM 10:40:36.11  1096.33   0.00   5          197.810   0.000                               
  1112 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9021    CM 10:42:04.95  1087.42   0.00   3          197.810   0.000                               
  1113 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645213      CM 10:42:10.24  1086.89   0.00   3          197.810   0.000                               
  1114 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9586    CM 10:42:11.52  1086.77   0.00   5          197.810   0.000                               
  1115 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 350     CM 10:43:04.64  1081.51   0.00   3          197.810   0.000                               
  1116 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1002    CM 10:43:29.87  1079.03   0.00   2          197.810   0.000                               
  1117 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2251     CM 10:43:49.62  1077.10   0.00   5          197.810   0.000                               
  1118 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7061    CM 10:44:00.98  1075.99   0.00   4          197.810   0.000                               
  1119 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3302    CM 10:44:35.15  1072.67   0.00   3          197.810   0.000                               
  1120 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3696    CM 10:44:52.85  1070.96   0.00   5          197.810   0.000                               
  1121 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 726     CM 10:45:03.59  1069.92   0.00   4          197.810   0.000                               
  1122 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8485    CM 10:45:31.42  1067.25   0.00   5          197.810   0.000                               
  1123 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5043    CM 10:45:32.43  1067.15   0.00   2          197.810   0.000                               
  1124 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2090    CM 10:46:07.19  1063.83   0.00   3          197.810   0.000                               
  1125 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2611    CM 10:48:12.52  1052.02   0.00   3          197.810   0.000                               
  1126 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2632    CM 10:48:50.57  1048.49   0.00   2          197.810   0.000                               
  1127 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1990     CM 10:49:07.40  1046.94   0.00   2          197.810   0.000                               
  1128 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5120305      CM 10:49:10.68  1046.63   0.00   2          197.810   0.000                               
  1129 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4020    CM 10:50:58.84  1036.75   0.00   4          197.810   0.000                               
  1130 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9055    CM 10:51:47.96  1032.33   0.00   3          197.810   0.000                               
  1131 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20641   CM 10:51:50.30  1032.12   0.00   5          197.810   0.000                               
  1132 ZELAZNY                                   1 PL 023 20 626      CM 10:51:55.83  1031.62   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1133 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02753   CM 10:51:57.03  1031.52   0.00   3          197.810   0.000                               
  1134 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 774     CM 10:51:58.41  1031.39   0.00   3          197.810   0.000                               
  1135 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 204    CM 10:51:58.41  1031.39   0.00   3          197.810   0.000                               
  1136 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2752   CM 10:51:58.83  1031.36   0.00   5          197.810   0.000                               
  1137 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1988     CM 10:51:59.27  1031.32   0.00   3          197.810   0.000                               
  1138 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7526    CM 10:51:59.57  1031.29   0.00   4          197.810   0.000                               
  1139 PawełSocała                               1 PL 017 20 3323     CM 10:52:01.18  1031.14   0.00   5          197.810   0.000                               
  1140 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 412     CM 10:52:01.70  1031.10   0.00   5          197.810   0.000                               
  1141 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 206    CM 10:52:02.46  1031.03   0.00   3          197.810   0.000                               
  1142 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3823    CM 10:52:02.68  1031.01   0.00   3          197.810   0.000                               
  1143 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 503    CM 10:52:03.26  1030.96   0.00   3          197.810   0.000                               
  1144 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5528    CM 10:52:04.42  1030.86   0.00   3          197.810   0.000                               
  1145 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 103     CM 10:52:05.40  1030.77   0.00   3          197.810   0.000                               
  1146 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9062    CM 10:52:08.68  1030.47   0.00   4          197.810   0.000                               
  1147 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14877     CM 10:52:12.45  1030.14   0.00   2          197.810   0.000                               
  1148 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0471 20 620     CM 10:52:14.67  1029.94   0.00   3          197.810   0.000                               
  1149 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9137     CM 10:52:16.20  1029.80   0.00   5          197.810   0.000                               
  1150 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094407      CM 10:52:17.78  1029.66   0.00   3          197.810   0.000                               
  1151 Bróg Zbigniew 2                           1 PL 0231 20 9640    CM 10:52:20.69  1029.40   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1152 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172757      CM 10:52:23.04  1029.19   0.00   2          197.810   0.000                               
  1153 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5436    CM 10:52:23.08  1029.19   0.00   2          197.810   0.000                               
  1154 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2070    CM 10:52:59.56  1025.95   0.00   2          197.810   0.000                               
  1155 MDŁ TEAM                                  1 PL 0316 20 4056    CM 10:53:26.40  1023.57   0.00   3          197.810   0.000                               
  1156 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5060    CM 10:53:26.79  1023.54   0.00   2          197.810   0.000                               
  1157 Banek Robert                              1 PL 0484 20 1957    CM 10:53:28.64  1023.38   0.00   2          197.810   0.000                               
  1158 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2253    CM 10:54:01.09  1020.52   0.00   3          197.810   0.000                               
  1159 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13056   CM 10:56:40.10  1006.77   0.00   3          197.810   0.000                               
  1160 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10196   CM 10:56:47.65  1006.13   0.00   3          197.810   0.000                               
  1161 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738046      CM 10:57:38.41  1001.82   0.00   3          197.810   0.000                               
  1162 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9170    CM 11:01:33.40   982.35   0.00   2          197.810   0.000                               
  1163 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4806    CM 11:01:36.52   982.10   0.00   4          197.810   0.000                               
  1164 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 8931    CM 11:01:43.96   981.50   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1165 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15743   CM 11:03:52.52   971.18   0.00   5          197.810   0.000                               
  1166 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2644    CM 11:04:08.45   969.92   0.00   3          197.810   0.000                               
  1167 M-J KRAKBAU                               1 PL 0203 20 2563    CM 11:04:25.67   968.56   0.00   4          197.810   0.000                               
  1168 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4723    CM 11:06:37.54   958.26   0.00   2          197.810   0.000                               
  1169 Dudek Tomasz 3                            1 PL 0318 20 3242    CM 11:07:45.91   953.00   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1170 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099454      CM 11:07:46.71   952.94   0.00   3          197.810   0.000                               
  1171 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3464    CM 11:07:47.34   952.89   0.00   3          197.810   0.000                               
  1172 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094393      CM 11:07:51.53   952.57   0.00   3          197.810   0.000                               
  1173 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2603    CM 11:09:19.22   945.92   0.00   4          197.810   0.000                               
  1174 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3893    CM 11:09:36.07   944.65   0.00   3          197.810   0.000                               
  1175 Team Zeppelin HBR 1                       1 DV 08469 20 288    CM 11:10:07.99   942.26   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1176 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5041    CM 11:10:14.25   941.79   0.00   5          197.810   0.000                               
  1177 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 631    CM 11:15:49.06   917.44   0.00   3          197.810   0.000                               
  1178 Zyznawski Jan                             1 PL 0314 20 6774    CM 11:16:01.19   916.58   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1179 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 3986    CM 11:16:03.13   916.45   0.00   2          197.810   0.000                               
  1180 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 414    CM 11:17:40.92   909.58   0.00   3          197.810   0.000                               
  1181 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10111   CM 11:17:42.25   909.49   0.00   5          197.810   0.000                               
  1182 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6992    CM 11:18:52.89   904.60   0.00   2          197.810   0.000                               
  1183 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1101    CM 11:18:54.05   904.52   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1184 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3213    CM 11:18:55.39   904.43   0.00   2          197.810   0.000                               
  1185 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 904          CM 11:19:26.57   902.29   0.00   2          197.810   0.000                               
  1186 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 724     CM 11:19:54.63   900.37   0.00   3          197.810   0.000                               
  1187 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9785    CM 11:32:54.33   850.13   0.00   5          197.810   0.000                               
  1188 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3166    CM 11:33:01.20   849.71   0.00   2          197.810   0.000                               
  1189 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 458    CM 11:34:07.98   845.67   0.00   3          197.810   0.000                               
  1190 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5040    CM 11:34:13.31   845.35   0.00   3          197.810   0.000                               
  1191 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7056    CM 11:34:30.68   844.31   0.00   2          197.810   0.000                               
  1192 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1640    CM 11:34:44.30   843.49   0.00   2          197.810   0.000                               
  1193 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6514    CM 11:34:50.15   843.14   0.00   3          197.810   0.000                               
  1194 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095557      CM 11:36:16.47   838.01   0.00   3          197.810   0.000                               
  1195 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1997     CM 11:39:10.76   827.83   0.00   2          197.810   0.000                               
  1196 STANI                                     1 PL 0231 20 7312    CM 11:42:15.00   817.34   0.00   2          197.810   0.000                               
  1197 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5055    CM 11:43:03.17   814.64   0.00   2          197.810   0.000                               
  1198 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 788    CM 11:45:11.71   807.52   0.00   4          197.810   0.000                               
  1199 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 304     CM 11:50:45.80   789.59   0.00   3          197.810   0.000                               
  1200 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4413    CM 11:51:18.96   787.85   0.00   2          197.810   0.000                               
  1201 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19546   CM 11:51:28.29   787.37   0.00   2          197.810   0.000                               
  1202 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645227      CM 11:52:34.12   783.95   0.00   4          197.810   0.000                               
  1203 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9069    CM 11:56:41.80   771.34   0.00   4          197.810   0.000                               
  1204 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7328    CM 11:56:44.77   771.19   0.00   4          197.810   0.000                               
  1205 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2185   CM 11:56:47.22   771.07   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1206 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2072    CM 11:58:53.98   764.78   0.00   3          197.810   0.000                               
  1207 Franciszek, Karolina Haręża               1 PL 034 20 3199     CM 11:59:56.80   761.70   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000                               
  1208 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3455    CM 12:00:01.17   761.48   0.00   2          197.810   0.000                               
  1209 SŁAWEK231                                 1 PL 0285 20 4801    CM 12:01:15.96   757.85   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1210 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2629    CM 12:02:43.14   753.66   0.00   4          197.810   0.000                               
  1211 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9047    CM 12:02:54.38   753.12   0.00   4          197.810   0.000                               
  1212 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 16203   CM 12:04:26.57   :  : 0   0.00   4          197.810   0.000                               
  1213 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 518     CM 12:08:37.03   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1214 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8126    CM 12:09:53.57   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1215 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0189 20 3212    CM 12:10:29.09   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1216 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3669    CM 12:16:09.89   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1217 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1134   CM 12:17:39.98   :  : 0   0.00   5          197.810   0.000                               
  1218 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3486    CM 12:20:11.39   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1219 DOLSK TEAM                                1 PL 0189 20 3401    CM 12:21:39.98   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1220 Jan Nowak                                 1 PL 0294 20 2047    CM 12:25:39.59   :  : 0   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1221 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3315    CM 12:32:46.56   :  : 0   0.00   4          197.810   0.000                               
  1222 FLOREK- WOJCIESZAK                        1 PL 0231 20 1190    CM 12:36:47.06   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1223 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 13482   CM 12:39:34.08   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1224 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 668     CM 12:43:55.21   :  : 0   0.00   4          197.810   0.000                               
  1225 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738053      CM 12:48:25.72   :  : 0   0.00   4          197.810   0.000                               
  1226 Stanisław Cyfra                           1 PL 0497 20 65      CM 12:49:40.84   :  : 0   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1227 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1621    CM 12:58:09.75   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1228 KROPEK 2                                  1 PL 0237 20 14778   CM 13:00:00.66   :  : 0   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1229 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1918    CM 13:17:20.94   :  : 0   0.00   5          197.810   0.000                               
  1230 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1003    CM 13:17:27.95   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1231 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5104    CM 13:17:31.84   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
  1232 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 931     CM 13:20:01.85   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1233 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1152    CM 13:21:48.03   :  : 0   0.00   2          197.810   0.000                               
  1234 Robert Klement                            1 DV 05080 20 1544   CM 13:21:48.77   :  : 0   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000                               
  1235 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2619    CM 13:21:54.26   :  : 0   0.00   3          197.810   0.000                               
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2020.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 1]                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐      
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│      
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │konk.│punkty │Wkł.%│      
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘      
    1    1 PITLOK TEAM                     1  3  3  3    9    214.22  86.7      
    2   14 ZIELIŃSKI                       1  3  3  3    9    203.27  73.3      
    3   12 Pietras Racing Pigeons 2        1  3  3  3    9    200.24  91.7      
    4   10 Dominik & Kamil                 1  3  3  3    9    198.11  80.0      
    5   20 COSTA                           1  2  3  3    8    195.55  73.3      
    6   21 G& J PIGEON                     1  2  3  3    8    190.07  57.1      
    7   37 KOTEK 1                         1  3  2  3    8    183.37  66.7      
    8    3 KORLNELIA TEAM                  1  3  3  2    8    180.93  75.0      
    9    9 Zbigniew Rurarz 1               1  3  3  2    8    179.99  66.7      
   10    4 Kaiser Dietmar                  1  3  3  2    8    178.21  53.3      
   11   40 Gurgul Kazimierz 1              1  3  2  3    8    176.97  69.2      
   12   15 Szymon Jaworski                 1  3  3  2    8    175.26  88.9      
   13   17 SG Sehnke- Marzeion 4           1  3  3  2    8    170.97  64.3      
   14   41 Lelko S. T. P. & Oro- Karton    1  1  3  3    7    170.83  46.7      
   15   54 Paweł, Robert Baranowscy 2      1  2  2  3    7    166.02  46.7      
   16   68 Frąckowiak Artur 1              1  2  2  3    7    165.67  77.8      
   17   61 ZG HELIOS B                     1  2  2  3    7    164.97  77.8      
   18   80 COBA LADIES                     1  2  2  3    7    164.70  58.3      
   19   19 FERRARI                         1  2  3  2    7    161.32  58.3      
   20   78 Chrabąszcz Łukasz 1             1  2  2  3    7    161.19  46.7      
   21  102 Magiera Wojciech                1  2  2  3    7    161.05  53.3      
   22   26 Rupprecht Racing Pigeons 3      1  3  2  2    7    160.40  63.6      
   23   56 SILESIA TEAM 2                  1  2  2  3    7    159.54  58.3      
   24   25 Team Steenbergen 2              1  2  3  2    7    157.51  46.7      
   25  103 Team Maxi99                     1  3  1  3    7    157.27  77.8      
   26   34 TEAM NIŻNIK                     1  3  2  2    7    156.00  77.8      
   27   22 Alexander Dróżdż                1  2  3  2    7    156.00  53.3      
   28   27 Mathias Klement                 1  2  3  2    7    155.43  58.3      
   29   28 PawełSocała                     1  2  3  2    7    155.14  46.7      
   30    5 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  3  3  1    7    153.36  63.6      
   31    2 Piotr i Marcin Żurecki 2        1  3  3  1    7    153.02  53.3      
   32    7 Karl Heintz Burger              1  3  3  1    7    152.68  57.1      
   33    8 DR. SCHWIDDE                    1  3  3  1    7    152.38  60.0      
   34   33 Team Senden- Jans 1             1  3  2  2    7    151.80  63.6      
   35   35 Czesław Wierzbicki              1  3  2  2    7    151.32  50.0      
   36    6 Y. Gudz                         1  3  3  1    7    150.42  46.7      
   37  112 Team Steenbergen 1              1  3  1  3    7    149.55  87.5      
   38  116 JAJ- POL TEAM                   1  0  3  3    6    148.13  66.7      
   39  115 Grzegorz0294                    1  1  2  3    6    148.01  50.0      
   40   11 Bracia Koralewicz 2             1  3  3  1    7    147.70  66.7      
   41  147 Tadeusz Gierczak 2              1  2  1  3    6    147.66  40.0      
   42   13 SPIEGEL- PAWLICA 1              1  3  3  1    7    147.47  58.3      
   43   45 Leszek Pielesiak 1              1  1  3  2    6    145.80  46.7      
   44  121 BIERNAT- KUSCH 1                1  1  2  3    6    145.20  60.0      
   45  143 TopLofts.eu 8                   1  1  2  3    6    144.13  54.5      
   46   16 Olgierd Rusinek                 1  3  3  1    7    143.65  46.7      
   47  168 Kurnik Wiesław                  1  1  2  3    6    141.18  46.7      
   48   43 Mateusz Mielec                  1  1  3  2    6    140.89  46.2      
   49  190 Tadeusz Gierczak 5              1  2  1  3    6    140.62  40.0      
   50   50 Kinga Bocheńczak                1  1  3  2    6    139.78  40.0      
   51   75 Zając Dariusz                   1  3  1  2    6    138.31  40.0      
   52   49 Marcin i Leon Jania             1  2  2  2    6    138.00  46.2      
   53   59 Wróbel Michał, Patryk E         1  2  2  2    6    136.84  42.9      
   54   77 TopLofts.eu 7                   1  2  2  2    6    136.29  42.9      
   55   18 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF           1  2  3  1    6    135.34  50.0      
   56   73 KERAJE                          1  2  2  2    6    135.09  42.9      
   57  189 Zgud Robert 2                   1  2  1  3    6    134.80  42.9      
   58   89 DRZAZGA- RUDNIK                 1  2  2  2    6    134.79  66.7      
   59   99 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  3  1  2    6    134.28  50.0      
   60   81 Tadeusz Gierczak 3              1  3  1  2    6    133.63  58.3      
   61   70 PITAŚ MICHAŁ                    1  1  3  2    6    133.39  46.2      
   62   69 Paweł, Robert Baranowscy 1      1  2  2  2    6    133.13  50.0      
   63   57 BOGDAN STĘPIEŃ 1                1  2  2  2    6    133.00  40.0      
   64   92 Piotr Kogut                     1  2  2  2    6    132.80  75.0      
   65   91 Wiesław Susuł                   1  2  2  2    6    132.35  40.0      
   66   71 MAZEPA U- K 2                   1  2  2  2    6    132.29  60.0      
   67  110 Zając Marek Wiktoria 1          1  3  1  2    6    132.08  66.7      
   68  106 MASTER TEAM VIII                1  2  2  2    6    132.08  40.0      
   69   65 Kondryszyn Krzysztof            1  2  2  2    6    131.95  66.7      
   70   96 TopLofts.eu 2                   1  2  2  2    6    131.79  40.0      
   71   23 DRZAZGA -JMD                    1  2  3  1    6    131.66  40.0      
   72  107 Wróbel Michał, Patryk C         1  3  1  2    6    131.41  63.6      
   73   31 Leszek Pielesiak 2              1  3  2  1    6    131.03  66.7      
   74   30 SG STEFFL B                     1  3  2  1    6    130.85  42.9      
   75   24 MASTER TEAM VI                  1  2  3  1    6    130.62  60.0      
   76   82 MDŁ TEAM                        1  2  2  2    6    130.51  42.9      
   77  100 TEAM SKANDYNAWIA                1  2  2  2    6    130.22  42.9      
   78   32 Bracia Koralewicz 1             1  3  2  1    6    129.26  46.2      
   79  111 Wróbel Michał, Patryk F         1  3  1  2    6    128.76  50.0      
   80   90 Karol Sobczak                   1  2  2  2    6    128.67  42.9      
   81   39 Dawid Rzadkowski                1  3  2  1    6    123.76  54.5      
   82   36 Micyk Wiesław 1                 1  3  2  1    6    123.72  42.9      
   83   38 Piotr- Marzena                  1  3  2  1    6    123.06  46.2      
   84  218 Jarosław Sznaucner              1  1  1  3    5    122.96  41.7      
   85  125 KOTEK 2                         1  1  2  2    5    122.34  55.6      
   86  120 AMIGO 3                         1  1  2  2    5    119.78  50.0      
   87  139 Kondryszyn Renata               1  2  1  2    5    119.07  62.5      
   88  127 PUSZEK 230                      1  1  2  2    5    118.42  62.5      
   89  155 MASTER TEAM V                   1  2  1  2    5    117.90  38.5      
   90  141 Rafał Dudek                     1  1  2  2    5    117.65  45.5      
   91  262 MAŁGORZATA                      1  1  1  3    5    117.48  33.3      
   92  176 Pietras Racing Pigeons 1        1  2  1  2    5    116.72  33.3      
   93  144 Kusion Tomasz                   1  1  2  2    5    116.22  35.7      
   94   44 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1    5    115.48  45.5      
   95   42 Baciary                         1  1  3  1    5    115.22  46.7      
   96  149 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI               1  2  1  2    5    115.04  50.0      
   97  179 ROBERT&PATRYK                   1  2  1  2    5    113.96  41.7      
   98   52 TopLofts.eu 1                   1  2  2  1    5    113.69  45.5      
   99   47 NOWICKI TEAM                    1  2  2  1    5    113.63  35.7      
  100  187 TEAM LEKKERKERK 1               1  2  1  2    5    113.38  55.6      
  101   53 SG WACHALSKI                    1  2  2  1    5    112.15  62.5      
  102   66 NIŻNIK TEAM                     1  2  2  1    5    111.72  50.0      
  103  164 Roman Jaguś, Marcin Baran 1     1  1  2  2    5    111.51  41.7      
  104   51 Bracia Koralewicz 3             1  2  2  1    5    111.47  41.7      
  105   55 Caspar Lurvink A                1  1  3  1    5    111.36  41.7      
  106   60 Jarosław Wierzbicki             1  2  2  1    5    110.64  38.5      
  107   48 WOJTEK                          1  1  3  1    5    110.09  55.6      
  108   58 Niebieska                       1  2  2  1    5    109.99  38.5      
  109   72 Król- Olech                     1  2  2  1    5    109.97  55.6      
  110   79 Zenon Kociołek                  1  2  2  1    5    109.66  62.5      
  111   67 Paweł i Łukasz Jurczak          1  2  2  1    5    108.69  62.5      
  112   62 Team Spreewald                  1  2  2  1    5    107.97  83.3      
  113   74 MAZEPA U- K 1                   1  2  2  1    5    107.07  41.7      
  114   64 OYAMA TEAM 1                    1  2  2  1    5    106.42  33.3      
  115   63 Wiechoczek Jan                  1  2  2  1    5    106.18  41.7      
  116  104 MAX- ROBSON                     1  3  1  1    5    106.04  41.7      
  117   87 Pietras Racing Pigeons 3        1  3  1  1    5    105.71  45.5      
  118   83 Tadeusz Gierczak 4              1  2  2  1    5    105.56  33.3      
  119  101 JAROS 1                         1  3  1  1    5    105.45  45.5      
  120  108 Kołodziej& Matias               1  2  2  1    5    105.31  55.6      
  121   94 Piotr i Marcin Żurecki 1        1  3  1  1    5    105.04  55.6      
  122  105 Buttner- Litwicki 1             1  3  1  1    5    104.96  35.7      
  123   84 SOWIŃSKI& MOREL TEAM            1  3  1  1    5    104.23  42.9      
  124   85 TEAM BMW                        1  2  2  1    5    103.71  41.7      
  125   93 Bronisław Mączyński 1           1  3  1  1    5    103.43  33.3      
  126   29 MASTER TEAM III                 1  3  2  0    5    103.37  41.7      
  127   88 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  2  2  1    5    103.33  41.7      
  128  206 Wróbel Michał, Patryk A         1  1  1  2    4    103.08  57.1      
  129  199 Heidemann+ Winter               1  1  1  2    4    102.11  44.4      
  130   98 Kurek Wiesław                   1  2  2  1    5    101.96  41.7      
  131  113 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  3  1  1    5    100.99  62.5      
  132  195 Warenda Rafał i Agnieszka       1  0  2  2    4    100.22  28.6      
  133  208 MASTER TEAM VII                 1  1  1  2    4     99.79  66.7      
  134  240 Szczepan Boral                  1  0  2  2    4     99.60  26.7      
  135  219 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  1  2    4     99.52  50.0      
  136  114 Van Rooij- Benschop             1  3  1  1    5     98.86  45.5      
  137  197 Dariusz Morgaś                  1  0  2  2    4     97.87  30.8      
  138  214 Wojciech Adamski                1  1  1  2    4     97.62  40.0      
  139  200 Mariusz Babiński                1  0  2  2    4     96.32  33.3      
  140  117 Adam Braszko                    1  0  3  1    4     96.16  30.8      
  141  231 Hanna- Hessek                   1  1  1  2    4     96.02  33.3      
  142  232 Piwowar & Mętel 1               1  1  1  2    4     95.98  30.8      
  143  237 G-YARD LOFT                     1  1  1  2    4     95.97  33.3      
  144  226 ABIKS GOŁĘBIE A                 1  1  1  2    4     95.72  44.4      
  145  256 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ              1  1  1  2    4     94.87  26.7      
  146  217 Team Steineker- Brueck          1  0  2  2    4     94.18  44.4      
  147  236 Chrabąszcz Łukasz 2             1  1  1  2    4     94.16  36.4      
  148  126 MICHNA JUNIOR RACING TEAM       1  1  2  1    4     94.01  50.0      
  149  345 BIAŁOŃ                          1  1  0  3    4     94.00  33.3      
  150  129 Zbigniew Dyk                    1  1  2  1    4     93.99  36.4      
  151  268 IRENEUSZ KOTELA 2               1  1  1  2    4     93.73  30.8      
  152  277 RYSIEK MARIAN TEAM              1  1  1  2    4     93.73  33.3      
  153  131 Mateusz Dzwonkowski             1  1  2  1    4     93.53  57.1      
  154  257 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI     1  1  1  2    4     93.39  40.0      
  155  119 KRAKBAU M-J                     1  1  2  1    4     93.24  26.7      
  156  259 Zbigniew Rurarz 2               1  1  1  2    4     92.87  28.6      
  157  234 TopLofts.eu 6                   1  1  1  2    4     92.47  44.4      
  158  118 Team Koningshoeve               1  1  2  1    4     92.30  44.4      
  159  145 Zuzanna Sobczak                 1  1  2  1    4     92.28  28.6      
  160  123 TEAM PAZURY                     1  1  2  1    4     92.23  66.7      
  161  245 BELGICA de Weerd 2              1  1  1  2    4     91.55  36.4      
  162  266 SG STEFFL A                     1  2  0  2    4     91.40  30.8      
  163  291 Haggenmueller H+S               1  2  0  2    4     91.10  36.4      
  164  150 SEBASTIAN I KAMILA              1  2  1  1    4     90.83  44.4      
  165  132 M-J KRAKBAU                     1  2  1  1    4     90.77  26.7      
  166  128 Team Reynders- Veltjens         1  1  2  1    4     90.72  28.6      
  167  242 Ruth Reinert                    1  1  1  2    4     90.56  36.4      
  168  146 JACEK& SŁAWEK                   1  1  2  1    4     90.44  66.7      
  169  136 Lach& Murański                  1  1  2  1    4     90.29  26.7      
  170  260 Gebhardt Reinhard 1             1  1  1  2    4     90.16  26.7      
  171  148 Marcin Olender Damian Sroga     1  1  2  1    4     90.09  30.8      
  172  151 Tadeusz Gierczak 6              1  2  1  1    4     89.61  30.8      
  173  167 Beata Janusz Chruśliccy         1  1  2  1    4     89.33  28.6      
  174  160 Paweł Fraczyk Loft              1  2  1  1    4     89.13  36.4      
  175  166 Andrzej Raut                    1  2  1  1    4     88.89  33.3      
  176  174 Haffner Richard 1               1  1  2  1    4     88.69  33.3      
  177  294 Pietras Team                    1  2  0  2    4     88.67  66.7      
  178  280 MASTER TEAM X                   1  1  1  2    4     88.50  28.6      
  179  130 Franczyk Łukasz                 1  1  2  1    4     88.37  33.3      
  180  157 v. Boxmeer x Hoevenaars 2       1  2  1  1    4     87.95  26.7      
  181  137 PITAŚ Michał i Mariusz          1  1  2  1    4     87.32  50.0      
  182  165 ERETT                           1  1  2  1    4     87.28  44.4      
  183   46 MARADONA                        1  2  2  0    4     86.47  44.4      
  184  175 TEAM GRZELAK                    1  1  2  1    4     86.42  36.4      
  185  161 Team De Ster Opgrimbie          1  1  2  1    4     85.37  36.4      
  186  171 Jakub Czułowski 1               1  2  1  1    4     84.93  36.4      
  187  170 KRIS                            1  2  1  1    4     84.65  57.1      
  188  173 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  1  1    4     83.99  28.6      
  189  183 Niedziółka Adam                 1  2  1  1    4     83.68  66.7      
  190  180 Wróbel Michał, Patryk B         1  2  1  1    4     83.40  50.0      
  191  182 NESTOR 1                        1  1  2  1    4     82.04  66.7      
  192  185 URBAN456                        1  2  1  1    4     81.61  40.0      
  193   76 Piwowarczyk- MWG Dobczyce       1  2  2  0    4     80.33  33.3      
  194   86 Burkot Stanisław                1  2  2  0    4     79.33  36.4      
  195   95 Majcher Krystian i Marzena      1  2  2  0    4     78.17  33.3      
  196  351 Zgud Robert 1                   1  1  0  2    3     77.81  27.3      
  197   97 TopLofts.eu 5                   1  3  1  0    4     77.68  41.7      
  198  332 HAMRYSZCZAK& SITNIK             1  0  1  2    3     76.39  27.3      
  199  109 FUNIA                           1  3  1  0    4     75.56  33.3      
  200  307 Mucha Piotr 1                   1  0  1  2    3     75.30  21.4      
  201  347 Palamar Roman                   1  1  0  2    3     74.15  25.0      
  202  363 Pałęga& Remisz                  1  1  0  2    3     73.56  30.0      
  203  196 Andrzej Sowa                    1  0  2  1    3     73.40  37.5      
  204  317 Marcin Sobczak                  1  0  1  2    3     73.19  25.0      
  205  198 Roman Jaguś, Marcin Baran 2     1  0  2  1    3     72.59  33.3      
  206  204 Zubrzycki B i M                 1  1  1  1    3     72.46  27.3      
  207  209 AMIGO 1                         1  0  2  1    3     71.97  20.0      
  208  213 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dar   1  1  1  1    3     71.89  27.3      
  209  207 Mucha Piotr 2                   1  1  1  1    3     71.50 100.0      
  210  227 Team Eschenberg + Becker        1  1  1  1    3     71.31  50.0      
  211  201 KOSTORZ- PITAŚ                  1  1  1  1    3     71.04  33.3      
  212  238 COBA TEAM                       1  1  1  1    3     70.56  20.0      
  213  359 BIERYT& PATULSKI                1  1  0  2    3     70.36  21.4      
  214  222 Dieter Siebert                  1  1  1  1    3     70.01  25.0      
  215  216 SG Sehnke- Marzeion 3           1  1  1  1    3     69.71  25.0      
  216  239 WALDI                           1  1  1  1    3     69.66  60.0      
  217  211 ABIKS GOŁĘBIE B                 1  1  1  1    3     69.60  27.3      
  218  243 MASTER TEAM IV                  1  1  1  1    3     69.54  23.1      
  219  221 Wiktor Rudnik                   1  1  1  1    3     69.27  27.3      
  220  205 Tórz Sławomir                   1  1  1  1    3     69.17  60.0      
  221  264 Warchał Piotr i Paweł           1  1  1  1    3     69.14  42.9      
  222  215 Mrowiec Krzysztof i Krystyna    1  1  1  1    3     68.77  21.4      
  223  258 Tyka Stanisław                  1  1  1  1    3     68.62  37.5      
  224  265 Mirosław Bator                  1  1  1  1    3     68.61 100.0      
  225  252 Marian Paczos                   1  1  1  1    3     68.55  27.3      
  226  249 Łukasz Sprycha 1                1  1  1  1    3     68.41  25.0      
  227  244 TopLofts.eu EXTRA               1  1  1  1    3     68.00  21.4      
  228  224 Drzazga Jerzy                   1  1  1  1    3     67.92  23.1      
  229  263 Jerzy Gryzło                    1  1  1  1    3     67.64  37.5      
  230  279 TopLofts.eu 3                   1  1  1  1    3     67.46  20.0      
  231  246 TEAM LEKKERKERK 2               1  1  1  1    3     67.43  33.3      
  232  380 Stanisław Lizoń                 1  1  0  2    3     67.30  33.3      
  233  223 Jerdonek Jarosław               1  1  1  1    3     66.95  27.3      
  234  229 Body-Skupień                    1  1  1  1    3     66.90  37.5      
  235  228 Włosiński Paweł                 1  1  1  1    3     66.88  50.0      
  236  220 Markus Wirth                    1  1  1  1    3     66.83  50.0      
  237  233 JANUSZ GZ                       1  0  2  1    3     66.53  42.9      
  238  235 Kupka Śmiłowski 2               1  1  1  1    3     66.46  50.0      
  239  250 "WALKA O ODDECH"                1  1  1  1    3     66.38  50.0      
  240  284 Tarasiuk Jerzy 4                1  1  1  1    3     66.33  25.0      
  241  122 Nowak Heinrich 1                1  0  3  0    3     66.33  33.3      
  242  253 JANUSZ                          1  1  1  1    3     65.90  33.3      
  243  273 MASTER TEAM IX                  1  1  1  1    3     65.66  30.0      
  244  124 TEAM JANOWIAK BOSAK             1  1  2  0    3     65.66  50.0      
  245  276 Hofmann Karl                    1  2  0  1    3     65.11  50.0      
  246  255 Gurgul Kazimierz 3              1  1  1  1    3     65.01  25.0      
  247  247 Krokosz 2                       1  1  1  1    3     64.65 100.0      
  248  293 Eugeniusz, Daniel Oślizło       1  2  0  1    3     64.60  30.0      
  249  269 Tadeusz Gierczak 1              1  1  1  1    3     64.57  20.0      
  250  248 IRENEUSZ KOTELA 1               1  1  1  1    3     64.38  21.4      
  251  274 Micyk WIesław 2                 1  1  1  1    3     63.82  23.1      
  252  133 TYMEK BIELAK                    1  2  1  0    3     63.70  27.3      
  253  134 Jarosław Umiński                1  2  1  0    3     63.64  21.4      
  254  135 JUREK                           1  1  2  0    3     63.47  33.3      
  255  138 HRABIA+ SPÓŁKA                  1  1  2  0    3     63.10  30.0      
  256  288 Ważny Zygmunt                   1  1  1  1    3     63.01  33.3      
  257  140 Tarasiuk Jerzy 5                1  1  2  0    3     63.01  27.3      
  258  142 Dudek Tomasz 2                  1  1  2  0    3     62.79  23.1      
  259  152 Mączka Józef                    1  1  2  0    3     61.51  33.3      
  260  295 Jankowski Ireneusz              1  2  0  1    3     61.45  27.3      
  261  153 Edward Gierczak                 1  1  2  0    3     61.45  25.0      
  262  154 082- ŻONA                       1  1  2  0    3     61.22  42.9      
  263  156 Sławomir Brzoziewski            1  1  2  0    3     61.00  33.3      
  264  289 Hubert Ośko                     1  2  0  1    3     60.94  33.3      
  265  158 Ł. J. & P.S.                    1  1  2  0    3     60.92  25.0      
  266  298 Wiktoria Sobczak 2              1  2  0  1    3     60.89  21.4      
  267  159 Radosław Dróżdż                 1  2  1  0    3     60.80  37.5      
  268  162 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  2  0    3     60.70  27.3      
  269  163 PACHO                           1  2  1  0    3     60.66  27.3      
  270  169 Korzym Mariusz Paweł            1  2  1  0    3     60.04  25.0      
  271  172 Frąckowiak Artur 2              1  2  1  0    3     59.45  33.3      
  272  177 FLOREK- WOJCIESZAK              1  2  1  0    3     58.38  33.3      
  273  178 Edward Kasperowicz              1  2  1  0    3     58.35  33.3      
  274  181 Bogdan Mińkowski                1  2  1  0    3     57.77  27.3      
  275  297 KARPIERZ                        1  2  0  1    3     57.64  37.5      
  276  184 Wilk Krzysztof                  1  2  1  0    3     57.27  20.0      
  277  186 STRÓŻA TEAM                     1  2  1  0    3     57.04  33.3      
  278  188 Steciuk Stanisław               1  2  1  0    3     56.60  33.3      
  279  406 SG Sehnke- Marzeion 5           1  0  0  2    2     56.36  18.2      
  280  191 Henryk Wierzbiak                1  2  1  0    3     54.66  50.0      
  281  303 DIE ROTHTALBOMBER 2             1  0  1  1    2     53.91  22.2      
  282  464 Justyna -Staś Junior            1  0  0  2    2     52.61  16.7      
  283  306 KROPEK 1                        1  0  1  1    2     51.76  20.0      
  284  309 HANYS                           1  0  1  1    2     51.48  22.2      
  285  436 KUBA - OLA                      1  0  0  2    2     51.37  18.2      
  286  432 Pęcak Józef                     1  0  0  2    2     51.24  22.2      
  287  315 Lar Krzysztof                   1  0  1  1    2     50.86  14.3      
  288  322 Andrzej i Łukasz Wojciechowsc   1  0  1  1    2     50.60  28.6      
  289  325 Kozinoga Janusz- Sebastian      1  0  1  1    2     50.58  28.6      
  290  305 MARYSIA                         1  0  1  1    2     50.18  22.2      
  291  308 Jan Boduszek                    1  0  1  1    2     50.06  22.2      
  292  320 Team Wuerzburg                  1  0  1  1    2     49.37  25.0      
  293  301 Centrum Hodowlane Europa A      1  0  1  1    2     49.37  13.3      
  294  300 Dyrek Oskar                     1  0  1  1    2     48.71  66.7      
  295  192 Ekipa Padalców                  1  0  2  0    2     48.63  33.3      
  296  344 Biłos Piotr 1                   1  1  0  1    2     48.01  18.2      
  297  324 OBROCHTA& WETULA                1  0  1  1    2     47.87  22.2      
  298  333 Jachim Zdzisław                 1  0  1  1    2     47.19  22.2      
  299  337 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  1    2     46.26  16.7      
  300  193 SOBCZAK I                       1  0  2  0    2     46.25  18.2      
  301  194 BRACIA POTOCZNY                 1  0  2  0    2     46.24  13.3      
  302  365 Dudek Tomasz 1                  1  1  0  1    2     46.10  33.3      
  303  352 KRZYHOL                         1  1  0  1    2     45.78  66.7      
  304  341 Team Wulhorst                   1  1  0  1    2     44.80  28.6      
  305  375 Czyżycki Franciszek             1  1  0  1    2     44.68  33.3      
  306  202 JASICA& ROJEK                   1  1  1  0    2     44.42  25.0      
  307  367 TEAM SOBKÓW                     1  1  0  1    2     44.37  20.0      
  308  203 Gurgul Kazimierz 2b             1  0  2  0    2     44.29  18.2      
  309  374 Jan Bocheńczak                  1  1  0  1    2     44.15  18.2      
  310  336 Mazur J. Warchoł A.             1  0  1  1    2     44.11  22.2      
  311  369 Volker Sippel                   1  1  0  1    2     43.46  66.7      
  312  210 Marcin Jania                    1  0  2  0    2     43.31  16.7      
  313  212 Kazimierz Lewandowski 2         1  1  1  0    2     43.22  16.7      
  314  376 Papież Rafał 2                  1  1  0  1    2     43.20  66.7      
  315  382 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1  0  1    2     43.07  18.2      
  316  353 Kupka Śmiłowski 4               1  1  0  1    2     42.48  40.0      
  317  360 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  1    2     42.22  15.4      
  318  385 SG Sehnke- Marzeion 6           1  1  0  1    2     42.19  66.7      
  319  364 ŻAK& HUŁAS                      1  1  0  1    2     42.10  14.3      
  320  379 Larwiński Marian                1  1  0  1    2     42.05  16.7      
  321  358 Andrzej Ewelina Chojnacy        1  1  0  1    2     41.95  66.7      
  322  371 Robert Fischer                  1  1  0  1    2     41.95  66.7      
  323  361 Sprycha SOLO                    1  1  0  1    2     41.73  66.7      
  324  225 Kornaś Leszek 1                 1  0  2  0    2     41.72  16.7      
  325  230 TopLofts.eu SUPER EXTRA         1  1  1  0    2     41.32  33.3      
  326  241 Stanisław Rudnik                1  1  1  0    2     40.49  40.0      
  327  251 Papież Rafał 1                  1  1  1  0    2     39.92  18.2      
  328  254 137.00                          1  1  1  0    2     39.76  22.2      
  329  261 Markowicz Mirosław              1  1  1  0    2     39.45  22.2      
  330  267 SOBCZAK II                      1  1  1  0    2     39.19  16.7      
  331  270 Tadeusz Gierczak 7              1  1  1  0    2     38.82  40.0      
  332  271 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr   1  1  1  0    2     38.78  28.6      
  333  272 MTT TEAM 2                      1  1  1  0    2     38.60  14.3      
  334  275 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszko   1  1  1  0    2     38.48  18.2      
  335  278 WOJTEK01                        1  1  1  0    2     37.71  18.2      
  336  281 Tadeusz Sobczak i Syn           1  1  1  0    2     37.22  18.2      
  337  282 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  1  0    2     37.00  28.6      
  338  283 Knap Piotr                      1  1  1  0    2     37.00  33.3      
  339  285 BIERNAT- KUSCH 2                1  1  1  0    2     36.52  22.2      
  340  286 Kupka Śmiłowski 3               1  2  0  0    2     36.44  16.7      
  341  287 Team Zeppelin HBR 2             1  2  0  0    2     36.35  16.7      
  342  290 AMIGO TEAM                      1  2  0  0    2     36.13  16.7      
  343  292 v. Boxmeer x Hoevenaars 1       1  2  0  0    2     36.03  16.7      
  344  296 Janusz& Aleksy                  1  2  0  0    2     34.36  33.3      
  345  416 ANDRZEJ - ROMAN                 1  0  0  1    1     29.83  12.5      
  346  430 Tarasiuk Jerzy 2                1  0  0  1    1     29.66  16.7      
  347  433 Klimek Andrzej                  1  0  0  1    1     28.67   8.3      
  348  398 Roman H. 1                      1  0  0  1    1     28.20   6.7      
  349  448 teutoburgerwaldtaubenrennen.d   1  0  0  1    1     27.84  20.0      
  350  480 NIŻNIK SOLO                     1  0  0  1    1     27.80  33.3      
  351  434 WIESIA I FABIAN                 1  0  0  1    1     27.61  11.1      
  352  445 KT LOFT                         1  0  0  1    1     26.36  12.5      
  353  460 Buttner G. i A.                 1  0  0  1    1     25.99  16.7      
  354  471 KLEMENT SOLO                    1  0  0  1    1     25.95  33.3      
  355  438 SILESIA TEAM 1                  1  0  0  1    1     25.50  16.7      
  356  420 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  0  0  1    1     25.33   6.7      
  357  410 Lach Team                       1  0  0  1    1     25.24  14.3      
  358  476 SPIEGEL- PAWLICA 2              1  0  0  1    1     25.18  33.3      
  359  407 Wróbel Michał, Patryk D         1  0  0  1    1     25.08  10.0      
  360  417 Tadeusz Kicko                   1  0  0  1    1     25.05   8.3      
  361  426 Stanisław i Krzyś Sroka         1  0  0  1    1     24.87  20.0      
  362  442 Figiel Daniel                   1  0  0  1    1     24.82   8.3      
  363  299 Buczkowski Andrzej              1  0  1  0    1     24.67  11.1      
  364  470 Roman H. 2                      1  0  0  1    1     24.56  33.3      
  365  427 Drzazga M-J                     1  0  0  1    1     24.53   8.3      
  366  302 Kazimierz Lewandowski SOLO      1  0  1  0    1     24.40  33.3      
  367  388 Chłoń Janusz                    1  0  0  1    1     24.30   7.7      
  368  304 Van De Grejciun & Van De Roba   1  0  1  0    1     24.15  12.5      
  369  447 DROMADERY                       1  0  0  1    1     24.14   6.7      
  370  310 ZAJIL QATAR                     1  0  1  0    1     23.62  16.7      
  371  311 kopi                            1  0  1  0    1     23.32  16.7      
  372  312 Janusz Kozak                    1  0  1  0    1     22.55  11.1      
  373  313 Wojciech Wręczycki              1  0  1  0    1     22.53   7.7      
  374  314 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  0    1     22.18  10.0      
  375  316 PoRaPi                          1  0  1  0    1     22.00  33.3      
  376  318 Team Jans- Senden 2             1  0  1  0    1     21.84  11.1      
  377  319 Podobiński Mieczysław           1  0  1  0    1     21.83  11.1      
  378  321 Wojciech Wierzbicki             1  0  1  0    1     21.61  33.3      
  379  323 Ryszard Dzigman                 1  0  1  0    1     21.34   8.3      
  380  326 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  0  1  0    1     21.06   8.3      
  381  327 Dla Grażynki                    1  0  1  0    1     20.93  16.7      
  382  328 OYAMA TEAM 2                    1  0  1  0    1     20.57  16.7      
  383  329 Andrzej Zych SOLO               1  0  1  0    1     20.53  33.3      
  384  330 Krokosz 1                       1  0  1  0    1     20.50   7.1      
  385  331 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  0  1  0    1     20.43  12.5      
  386  334 Biłos Piotr 2                   1  0  1  0    1     20.22  33.3      
  387  335 Team Zeppelin HBR 1             1  0  1  0    1     20.04  12.5      
  388  338 BELGICA de Weerd 1              1  1  0  0    1     19.99  14.3      
  389  339 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN           1  1  0  0    1     19.81  16.7      
  390  340 Dyrek Artur                     1  1  0  0    1     19.65  16.7      
  391  342 ZG HELIOS A                     1  1  0  0    1     19.43  14.3      
  392  343 A. de Vries                     1  1  0  0    1     19.35  14.3      
  393  346 MASTER TEAM II                  1  1  0  0    1     19.10  20.0      
  394  348 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  0  0    1     19.06  11.1      
  395  349 MTT TEAM 1                      1  1  0  0    1     18.90   6.7      
  396  350 Kupka Śmiłowski 1               1  1  0  0    1     18.76   8.3      
  397  354 Hardy Krueger                   1  1  0  0    1     18.24  14.3      
  398  355 OFIERA- MIĘTUS                  1  1  0  0    1     18.07  11.1      
  399  356 Stanisław Stypułkowski          1  1  0  0    1     18.07  11.1      
  400  357 Banek Robert                    1  1  0  0    1     18.01  12.5      
  401  362 Nowak Heinrich 2                1  1  0  0    1     17.57  33.3      
  402  366 Boeke Juergen                   1  1  0  0    1     17.16   9.1      
  403  368 Sabina Modrzejewska SWIATHODO   1  1  0  0    1     17.10  14.3      
  404  370 STANI                           1  1  0  0    1     16.99  16.7      
  405  372 AMIGO 2                         1  1  0  0    1     16.91   9.1      
  406  373 ZELAZNY                         1  1  0  0    1     16.79  20.0      
  407  377 Krzysztof Rumik SMGE 1          1  1  0  0    1     16.54  11.1      
  408  378 Kocemba Józef                   1  1  0  0    1     16.49  11.1      
  409  381 Wiktoria Sobczak                1  1  0  0    1     16.28  10.0      
  410  383 DE WINTER                       1  1  0 --    1     16.07  20.0      
  411  384 Kazimierz Lewandowski 1         1  1  0  0    1     16.07  16.7      
  412  386 Gebhardt Reinhard 2             1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  413  387 Grzegorz Siepierowski           1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  414  389 Zyznawski Jan                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  415  390 Team Zapart, Ruchniak, Stan G   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  416  391 Kryks                           1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  417  392 MARZENA M.                      1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  418  393 STACHO&ARTEK                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  419  394 Piwowar & Mętel 2               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  420  395 MŁYNARZ                         1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  421  396 REMUS                           1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  422  397 JAROS 2                         1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  423  399 Dariusz Mural                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  424  400 JAROS 3                         1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  425  401 Haffner Richard 2               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  426  402 DOLSK TEAM                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  427  403 DIE ROTHTALBOMBER 1             1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  428  404 Bevers- Bos                     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  429  405 MAJA                            1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  430  408 Jan Kęska                       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  431  409 Piotr Paruzel                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  432  411 Garncarz Andrzej i Mariusz      1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  433  412 Team Kowalczyk                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  434  413 NESTOR 2                        1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  435  414 Gabryś Józef                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  436  415 Jan Staworzyński                1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  437  418 IRENEUSZ KOTELA 3               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  438  419 Centrum Hodowlane Europa - H.   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  439  421 Team Franken                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  440  422 Tarasiuk Jerzy 3                1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  441  423 Wim en Sven van Houten          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  442  424 Franciszek, Karolina Haręża     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  443  425 Andrzej Zych                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  444  428 Stanisław Cyfra                 1  0 --  0    0      0.00   0.0      
  445  429 Krzysztof Rumik SMGE 2          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  446  431 Bróg Zbigniew 1                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  447  435 SilverBoy                       1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  448  437 BADURKA                         1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  449  439 Zając Marek Wiktoria 2          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  450  440 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO         1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  451  441 Super Gołąb                     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  452  443 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  453  444 JANIA                           1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  454  446 Comb. Janssen                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  455  449 Huug van Duin                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  456  450 W& M Rzenno                     1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  457  451 082- PLIK WIESŁAW               1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  458  452 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  459  453 Robert Klement                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  460  454 Andrzej Janowiec                1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  461  455 Kornaś Leszek 2                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  462  456 Micyk WIesław 3                 1  0 -- --    0      0.00   0.0      
  463  457 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttn   1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  464  458 Caspar Lurvink B                1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  465  459 SŁAWEK231                       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  466  461 Jan Nowak                       1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  467  462 XXL                             1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  468  463 Dieter                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  469  465 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  470  466 KROPEK 2                        1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  471  467 Truty Łukasz                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  472  468 MICHNA RACING TEAM              1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  473  469 Dudek Tomasz 3                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  474  472 Piotr- Marzena SOLO             1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  475  473 Team Belgich Limburg            1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  476  474 Jurgielewicz- Panek             1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  477  475 Bróg Zbigniew 2                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  478  477 KRAKBAU SOLO                    1  0  0 --    0      0.00   0.0      
  479  478 Wyczawski B.- Stupak Bracia     1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  480  479 Tomasz Koper                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      
  481  481 BACIARY SOLO                    1 --  0 --    0      0.00   0.0      

 
                                                                                                                                                                
                                        MWG Krakus [1]                                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów                                                                                      
                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                                                                                                      
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ PUNKTY │KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Wróbel Michał, Patryk A        1 PL 0224 20 13741    0   3     73.670   454.710                                                                       
        2 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 303      0   3     73.370   454.710                                                                       
        3 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7537     0   3     73.070   454.710                                                                       
        4 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9066     0   3     72.710   454.710                                                                       
        5 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 681     0   3     72.110   454.710                                                                       
        6 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12670    0   3     71.990   454.710                                                                       
        7 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 1013     0   3     71.660   454.710                                                                       
        8 COBA LADIES                    1 PL 0206 20 2316     0   3     71.570   454.710                                                                       
        9 Mucha Piotr 2                  1 PL 0315 20 5669     0   3     71.500   454.710                                                                       
       10 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 4415     0   3     71.390   454.710                                                                       
       11 Team Eschenberg + Becker       1 DV 06967 20 119     0   3     71.310   454.710                                                                       
       12 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9082     0   3     71.240   454.710                                                                       
       13 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13550    0   3     71.150   454.710                                                                       
       14 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5015     0   3     70.950   454.710                                                                       
       15 MASTER TEAM VII                1 PL 0442 20 5094     0   3     70.940   454.710                                                                       
       16 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 4093567       0   3     70.870   454.710                                                                       
       17 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22025      0   3     70.780   454.710                                                                       
       18 M-J KRAKBAU                    1 PL 0235 20 142      0   3     70.780   454.710                                                                       
       19 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7230     0   3     70.620   454.710                                                                       
       20 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 29       0   3     70.500   454.710                                                                       
       21 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2034     0   3     70.470   454.710                                                                       
       22 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 3000     0   3     70.420   454.710                                                                       
       23 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6205    0   3     70.220   454.710                                                                       
       24 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511688       0   3     70.200   454.710                                                                       
       25 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8365     0   3     70.190   454.710                                                                       
       26 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2271     0   3     70.170   454.710                                                                       
       27 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5137     0   3     70.140   454.710                                                                       
       28 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1934     0   3     70.060   454.710                                                                       
       29 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0262 20 11118    0   3     70.010   454.710                                                                       
       30 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8990     0   3     69.920   454.710                                                                       
       31 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2620     0   3     69.910   454.710                                                                       
       32 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 204      0   3     69.850   454.710                                                                       
       33 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6777     0   3     69.780   454.710                                                                       
       34 COSTA                          1 PL 023 20 1202      0   3     69.770   454.710                                                                       
       35 WALDI                          1 PL 0315 20 4964     0   3     69.660   454.710                                                                       
       36 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2041     0   3     69.630   454.710                                                                       
       37 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1024     0   3     69.570   454.710                                                                       
       38 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 20 2050     0   3     69.560   454.710                                                                       
       39 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5001       0   3     69.540   454.710                                                                       
       40 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 776     0   3     69.520   454.710                                                                       
       41 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2011     0   3     69.460   454.710                                                                       
       42 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10037    0   3     69.350   454.710                                                                       
       43 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 500     0   3     69.280   454.710                                                                       
       44 Wiktor Rudnik                  1 PL 0315 20 6123     0   3     69.270   454.710                                                                       
       45 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 822     0   3     69.250   454.710                                                                       
       46 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10069     0   3     69.250   454.710                                                                       
       47 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3802     0   3     69.230   454.710                                                                       
       48 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 304     0   3     69.200   454.710                                                                       
       49 Tórz Sławomir                  1 PL 0144 20 3084     0   3     69.170   454.710                                                                       
       50 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1042     0   3     69.160   454.710                                                                       
       51 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 20 3730     0   3     69.140   454.710                                                                       
       52 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1705     0   3     69.130   454.710                                                                       
       53 KERAJE                         1 PL 0498 20 4043     0   3     69.040   454.710                                                                       
       54 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3822     0   3     69.030   454.710                                                                       
       55 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 311      0   3     68.980   454.710                                                                       
       56 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2627     0   3     68.960   454.710                                                                       
       57 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 349      0   3     68.900   454.710                                                                       
       58 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5103     0   3     68.820   454.710                                                                       
       59 Mrowiec Krzysztof i Krystyna   1 PL 0285 20 13092    0   3     68.770   454.710                                                                       
       60 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5049     0   3     68.680   454.710                                                                       
       61 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2979     0   3     68.670   454.710                                                                       
       62 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI    1 PL 03 20 22020      0   3     68.610   454.710                                                                       
       63 Mirosław Bator                 1 PL 0225 20 4404     0   3     68.610   454.710                                                                       
       64 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9014     0   3     68.300   454.710                                                                       
       65 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8002     0   3     68.270   454.710                                                                       
       66 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ             1 PL 03 20 19155      0   3     68.180   454.710                                                                       
       67 Team Koningshoeve              1 BE 20 5074358       0   3     68.170   454.710                                                                       
       68 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8916     0   3     68.160   454.710                                                                       
       69 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1634     0   3     68.120   454.710                                                                       
       70 TopLofts.eu EXTRA              1 PL 0414 20 9150     0   3     68.000   454.710                                                                       
       71 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5017     0   3     67.930   454.710                                                                       
       72 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094437       0   3     67.920   454.710                                                                       
       73 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 20 4009     0   3     67.920   454.710                                                                       
       74 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11250    0   3     67.880   454.710                                                                       
       75 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8039     0   3     67.830   454.710                                                                       
       76 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10303    0   3     67.790   454.710                                                                       
       77 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141861       0   3     67.760   454.710                                                                       
       78 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3672     0   3     67.740   454.710                                                                       
       79 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 20 7489     0   3     67.640   454.710                                                                       
       80 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8615     0   3     67.620   454.710                                                                       
       81 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 846     0   3     67.610   454.710                                                                       
       82 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5054     0   3     67.590   454.710                                                                       
       83 Kołodziej& Matias              1 PL 0314 20 6638     0   3     67.590   454.710                                                                       
       84 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 6147     0   3     67.490   454.710                                                                       
       85 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22018      0   3     67.470   454.710                                                                       
       86 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 20 9068     0   3     67.460   454.710                                                                       
       87 TEAM LEKKERKERK 2              1 NL 20 1511689       0   3     67.430   454.710                                                                       
       88 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 723      0   3     67.380   454.710                                                                       
       89 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2046     0   3     67.360   454.710                                                                       
       90 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 377      0   3     67.340   454.710                                                                       
       91 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5095     0   3     67.310   454.710                                                                       
       92 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 4124     0   3     67.300   454.710                                                                       
       93 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4600     0   3     67.280   454.710                                                                       
       94 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1148      0   3     67.230   454.710                                                                       
       95 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 449     0   3     67.230   454.710                                                                       
       96 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10113    0   3     67.200   454.710                                                                       
       97 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1905     0   3     67.060   454.710                                                                       
       98 ERETT                          1 DV 03268 20 134     0   3     67.040   454.710                                                                       
       99 Body-Skupień                   1 PL 0238 20 5393     0   3     66.900   454.710                                                                       
      100 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5498     0   3     66.880   454.710                                                                       
      101 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0224 20 13872    0   3     66.830   454.710                                                                       
      102 Markus Wirth                   1 DV 03825 20 531     0   3     66.830   454.710                                                                       
      103 FERRARI                        1 PL 0285 20 15136    0   3     66.650   454.710                                                                       
      104 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4407     0   3     66.620   454.710                                                                       
      105 Kupka Śmiłowski 2              1 PL 0143 20 1665     0   3     66.460   454.710                                                                       
      106 TopLofts.eu 6                  1 PL 0414 20 13553    0   3     66.410   454.710                                                                       
      107 "WALKA O ODDECH"               1 PL 021 20 1390      0   3     66.380   454.710                                                                       
      108 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 351     0   3     66.370   454.710                                                                       
      109 PawełSocała                    1 PL 017 20 3363      0   3     66.200   454.710                                                                       
      110 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 212      0   3     66.150   454.710                                                                       
      111 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4204     0   3     65.970   454.710                                                                       
      112 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3664     0   3     65.920   454.710                                                                       
      113 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3838     0   3     65.910   454.710                                                                       
      114 JANUSZ                         1 PL 0385 20 2635     0   3     65.900   454.710                                                                       
      115 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4076     0   3     65.840   454.710                                                                       
      116 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 211      0   3     65.800   454.710                                                                       
      117 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22013      0   3     65.660   454.710                                                                       
      118 COBA LADIES                    1 PL 0163 20 10182    0   3     65.600   454.710                                                                       
      119 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9939     0   3     65.590   454.710                                                                       
      120 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4313     0   3     65.500   454.710                                                                       
      121 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 376      0   3     65.370   454.710                                                                       
      122 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094406       0   3     65.320   454.710                                                                       
      123 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2220     0   3     65.200   454.710                                                                       
      124 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9037     0   3     65.200   454.710                                                                       
      125 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10312    0   3     65.190   454.710                                                                       
      126 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3047     0   3     65.070   454.710                                                                       
      127 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 284     0   3     64.930   454.710                                                                       
      128 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7028     0   3     64.880   454.710                                                                       
      129 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 457     0   3     64.840   454.710                                                                       
      130 BELGICA de Weerd 2             1 NL 20 1555290       0   3     64.840   454.710                                                                       
      131 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5630     0   3     64.700   454.710                                                                       
      132 Krokosz 2                      1 PL 0315 20 5105     0   3     64.650   454.710                                                                       
      133 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5044     0   3     64.630   454.710                                                                       
      134 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6002     0   3     64.570   454.710                                                                       
      135 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6003     0   3     64.550   454.710                                                                       
      136 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 3871     0   3     64.070   454.710                                                                       
      137 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3662     0   3     64.060   454.710                                                                       
      138 Micyk WIesław 2                1 PL 0412 20 5058     0   3     63.820   454.710                                                                       
      139 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10138    0   3     63.740   454.710                                                                       
      140 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13718    0   3     63.410   454.710                                                                       
      141 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1585    0   3     63.230   454.710                                                                       
      142 MASTER TEAM X                  1 PL 0442 20 5184     0   3     63.220   454.710                                                                       
      143 Ważny Zygmunt                  1 PL 0430 20 101      0   3     63.010   454.710                                                                       
      144 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5075868       0   3     62.630   454.710                                                                       
      145 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1925     0   3     62.290   454.710                                                                       
      146 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12267    0   3     61.930   454.710                                                                       
      147 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3424     0   3     61.400   454.710                                                                       
      148 COSTA                          1 PL 023 20 1208      0   2     54.490   352.970                                                                       
      149 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1054    0   2     54.390   352.970                                                                       
      150 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 414      0   2     53.670   352.970                                                                       
      151 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9583     0   2     53.520   352.970                                                                       
      152 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 466     0   2     53.420   352.970                                                                       
      153 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9162     0   2     53.320   352.970                                                                       
      154 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7701     0   2     53.290   352.970                                                                       
      155 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5857     0   2     53.020   352.970                                                                       
      156 COSTA                          1 PL 023 20 1211      0   2     52.950   352.970                                                                       
      157 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02759    0   2     52.790   352.970                                                                       
      158 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1027     0   2     52.770   352.970                                                                       
      159 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2038     0   2     52.420   352.970                                                                       
      160 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 722      0   2     52.420   352.970                                                                       
      161 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15443    0   2     52.350   352.970                                                                       
      162 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2047     0   2     52.330   352.970                                                                       
      163 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 898      0   2     52.290   352.970                                                                       
      164 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8503     0   2     52.250   352.970                                                                       
      165 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7021     0   2     52.220   352.970                                                                       
      166 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10104    0   2     52.160   352.970                                                                       
      167 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 206      0   2     52.010   352.970                                                                       
      168 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13499    0   2     51.940   352.970                                                                       
      169 KROPEK 1                       1 PL 0237 20 14783    0   2     51.760   352.970                                                                       
      170 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3179     0   2     51.580   352.970                                                                       
      171 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2824     0   2     51.550   352.970                                                                       
      172 HANYS                          1 PL 0137 20 4293     0   2     51.480   352.970                                                                       
      173 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1636     0   2     51.400   352.970                                                                       
      174 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5673     0   2     51.340   352.970                                                                       
      175 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1727     0   2     51.340   352.970                                                                       
      176 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1489     0   2     51.220   352.970                                                                       
      177 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9042     0   2     51.210   352.970                                                                       
      178 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4216     0   2     51.190   352.970                                                                       
      179 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 721      0   2     51.030   352.970                                                                       
      180 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 813      0   2     50.750   352.970                                                                       
      181 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11625    0   2     50.710   352.970                                                                       
      182 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10313    0   2     50.640   352.970                                                                       
      183 Andrzej i Łukasz Wojciechows   1 PL 0114 20 3456     0   2     50.600   352.970                                                                       
      184 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 513     0   2     50.540   352.970                                                                       
      185 Mucha Piotr 1                  1 PL 0315 20 5612     0   2     50.490   352.970                                                                       
      186 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5211     0   2     50.290   352.970                                                                       
      187 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2021     0   2     50.250   352.970                                                                       
      188 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6834     0   2     50.230   352.970                                                                       
      189 MARYSIA                        1 PL 0180 20 9071     0   2     50.180   352.970                                                                       
      190 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 765     0   2     50.090   352.970                                                                       
      191 Jan Boduszek                   1 PL 0353 20 8251     0   2     50.060   352.970                                                                       
      192 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5128     0   2     50.030   352.970                                                                       
      193 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 350      0   2     50.010   352.970                                                                       
      194 Mariusz Babiński               1 PL 021 20 3851      0   2     49.940   352.970                                                                       
      195 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5120712       0   2     49.740   352.970                                                                       
      196 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2073     0   2     49.690   352.970                                                                       
      197 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 598      0   2     49.690   352.970                                                                       
      198 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10941    0   2     49.670   352.970                                                                       
      199 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172765       0   2     49.580   352.970                                                                       
      200 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 4        0   2     49.520   352.970                                                                       
      201 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3866     0   2     49.430   352.970                                                                       
      202 Centrum Hodowlane Europa A     1 PL 0455 20 3143     0   2     49.370   352.970                                                                       
      203 Team Wuerzburg                 1 DV 06573 20 314     0   2     49.370   352.970                                                                       
      204 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8514     0   2     49.370   299.550                                                                       
      205 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11278    0   2     49.320   352.970                                                                       
      206 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 669      0   2     49.300   352.970                                                                       
      207 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1002     0   2     49.250   352.970                                                                       
      208 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9132      0   2     49.240   352.970                                                                       
      209 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3700     0   2     49.180   299.550                                                                       
      210 HAMRYSZCZAK& SITNIK            1 PL 0292 20 1430     0   2     49.060   352.970                                                                       
      211 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5061     0   2     49.020   352.970                                                                       
      212 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4153     0   2     48.980   352.970                                                                       
      213 Niebieska                      1 PL 0314 20 3468     0   2     48.910   352.970                                                                       
      214 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1131    0   2     48.820   352.970                                                                       
      215 Dyrek Oskar                    1 PL 0231 20 7605     0   2     48.710   352.970                                                                       
      216 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2021     0   2     48.600   299.550                                                                       
      217 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10177    0   2     48.500   352.970                                                                       
      218 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 4071     0   2     48.340   352.970                                                                       
      219 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3807     0   2     48.280   352.970                                                                       
      220 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2262     0   2     48.280   352.970                                                                       
      221 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5196     0   2     48.160   299.550                                                                       
      222 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13717    0   2     48.020   299.550                                                                       
      223 Biłos Piotr 1                  1 PL 0315 20 1154     0   2     48.010   299.550                                                                       
      224 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67830        0   2     47.990   299.550                                                                       
      225 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2044     0   2     47.970   299.550                                                                       
      226 Haffner Richard 1              1 DV 02065 20 103     0   2     47.880   299.550                                                                       
      227 COSTA                          1 PL 023 20 1220      0   2     47.860   352.970                                                                       
      228 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6014     0   2     47.850   299.550                                                                       
      229 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10307    0   2     47.840   352.970                                                                       
      230 Baciary                        1 PL 0238 20 5436     0   2     47.840   352.970                                                                       
      231 Zgud Robert 1                  1 PL 0206 20 2396     0   2     47.810   299.550                                                                       
      232 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1057    0   2     47.720   299.550                                                                       
      233 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9003     0   2     47.680   352.970                                                                       
      234 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074355       0   2     47.680   352.970                                                                       
      235 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10197    0   2     47.560   299.550                                                                       
      236 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1632     0   2     47.560   299.550                                                                       
      237 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 751      0   2     47.490   299.550                                                                       
      238 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17606    0   2     47.280   299.550                                                                       
      239 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1043     0   2     47.250   299.550                                                                       
      240 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 202      0   2     47.220   299.550                                                                       
      241 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5208     0   2     47.090   352.970                                                                       
      242 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 288     0   2     47.080   299.550                                                                       
      243 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10668    0   2     47.060   352.970                                                                       
      244 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6448    0   2     47.060   299.550                                                                       
      245 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3470     0   2     46.990   352.970                                                                       
      246 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 196     0   2     46.970   299.550                                                                       
      247 Pałęga& Remisz                 1 PL 0153 20 9113     0   2     46.960   299.550                                                                       
      248 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10054    0   2     46.940   299.550                                                                       
      249 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2386     0   2     46.850   352.970                                                                       
      250 FERRARI                        1 PL 0285 20 15117    0   2     46.830   299.550                                                                       
      251 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7579     0   2     46.740   352.970                                                                       
      252 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9592     0   2     46.700   352.970                                                                       
      253 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1735     0   2     46.600   299.550                                                                       
      254 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5873     0   2     46.590   352.970                                                                       
      255 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10125    0   2     46.570   299.550                                                                       
      256 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 816     0   2     46.440   299.550                                                                       
      257 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12669    0   2     46.430   352.970                                                                       
      258 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0452 20 12543    0   2     46.420   299.550                                                                       
      259 PawełSocała                    1 PL 017 20 3311      0   2     46.400   352.970                                                                       
      260 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13726    0   2     46.390   352.970                                                                       
      261 Mariusz Babiński               1 PL 017 20 4807      0   2     46.380   352.970                                                                       
      262 PATULSKI& BIERYT               1 PL 0438 20 4840     0   2     46.260   352.970                                                                       
      263 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6805     0   2     46.190   352.970                                                                       
      264 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7536     0   2     46.190   352.970                                                                       
      265 BIERYT& PATULSKI               1 PL 0438 20 4819     0   2     46.150   299.550                                                                       
      266 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9084     0   2     46.050   299.550                                                                       
      267 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8021     0   2     45.790   299.550                                                                       
      268 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7064     0   2     45.780   299.550                                                                       
      269 KRZYHOL                        1 PL 0317 20 2524     0   2     45.780   299.550                                                                       
      270 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 19688    0   2     45.720   352.970                                                                       
      271 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10148    0   2     45.640   299.550                                                                       
      272 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5842     0   2     45.560   299.550                                                                       
      273 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3693     0   2     45.560   299.550                                                                       
      274 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 723     0   2     45.510   299.550                                                                       
      275 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5059584       0   2     45.410   352.970                                                                       
      276 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11001    0   2     45.380   299.550                                                                       
      277 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 352      0   2     45.380   299.550                                                                       
      278 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10034     0   2     45.360   299.550                                                                       
      279 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13766    0   2     45.320   299.550                                                                       
      280 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10183    0   2     45.240   299.550                                                                       
      281 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092261       0   2     45.110   299.550                                                                       
      282 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13456    0   2     45.080   352.970                                                                       
      283 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2315     0   2     45.000   299.550                                                                       
      284 KERAJE                         1 PL 0498 20 4049     0   2     45.000   299.550                                                                       
      285 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9031     0   2     44.890   352.970                                                                       
      286 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3463     0   2     44.840   299.550                                                                       
      287 Team Wulhorst                  1 DV 08600 20 183     0   2     44.800   299.550                                                                       
      288 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1248    0   2     44.790   256.900                                                                       
      289 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5527     0   2     44.690   352.970                                                                       
      290 Czyżycki Franciszek            1 PL 0314 20 5440     0   2     44.680   299.550                                                                       
      291 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 2959     0   2     44.620   299.550                                                                       
      292 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1623     0   2     44.620   299.550                                                                       
      293 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323805       0   2     44.610   299.550                                                                       
      294 KOSTORZ- PITAŚ                 1 PL 0315 20 3816     0   2     44.490   256.900                                                                       
      295 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10056    0   2     44.470   299.550                                                                       
      296 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3808     0   2     44.440   352.970                                                                       
      297 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 635      0   2     44.430   299.550                                                                       
      298 JASICA& ROJEK                  1 PL 0447 20 9929     0   2     44.420   256.900                                                                       
      299 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6451    0   2     44.340   299.550                                                                       
      300 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 194     0   2     44.130   299.550                                                                       
      301 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2002     0   2     44.130   256.900                                                                       
      302 Mazur J. Warchoł A.            1 PL 0388 20 5054     0   2     44.110   352.970                                                                       
      303 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 659     0   2     44.090   352.970                                                                       
      304 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5012       0   2     44.090   256.900                                                                       
      305 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3332      0   2     44.020   299.550                                                                       
      306 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2300     0   2     44.020   299.550                                                                       
      307 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 680     0   2     43.940   299.550                                                                       
      308 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4206     0   2     43.890   299.550                                                                       
      309 TYMEK BIELAK                   1 PL 0319 20 6462     0   2     43.790   256.900                                                                       
      310 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074362       0   2     43.760   256.900                                                                       
      311 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 2        0   2     43.720   256.900                                                                       
      312 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5041     0   2     43.700   256.900                                                                       
      313 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2030     0   2     43.690   256.900                                                                       
      314 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5526     0   2     43.680   256.900                                                                       
      315 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6179    0   2     43.650   256.900                                                                       
      316 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 374      0   2     43.650   256.900                                                                       
      317 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 SK 0999 20 8863     0   2     43.650   256.900                                                                       
      318 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3661     0   2     43.550   299.550                                                                       
      319 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074357       0   2     43.550   299.550                                                                       
      320 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3875     0   2     43.550   256.900                                                                       
      321 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074342       0   2     43.530   299.550                                                                       
      322 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11016    0   2     43.510   256.900                                                                       
      323 Volker Sippel                  1 DV 01726 20 283     0   2     43.460   299.550                                                                       
      324 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9200     0   2     43.450   299.550                                                                       
      325 MARADONA                       1 PL 0447 20 9911     0   2     43.400   256.900                                                                       
      326 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074333       0   2     43.390   299.550                                                                       
      327 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7345     0   2     43.260   256.900                                                                       
      328 ABIKS GOŁĘBIE B                1 PL 0163 20 752      0   2     43.230   256.900                                                                       
      329 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 20 5048     0   2     43.220   256.900                                                                       
      330 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3839     0   2     43.210   299.550                                                                       
      331 Papież Rafał 2                 1 PL 0315 20 123      0   2     43.200   299.550                                                                       
      332 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4334     0   2     43.190   256.900                                                                       
      333 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511690       0   2     43.180   299.550                                                                       
      334 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3697     0   2     43.110   299.550                                                                       
      335 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3670     0   2     43.100   299.550                                                                       
      336 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2755    0   2     43.090   299.550                                                                       
      337 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3673     0   2     43.090   256.900                                                                       
      338 Ernst u. Rosemarie Mueller     1 DV 0244 20 319      0   2     43.070   299.550                                                                       
      339 MARADONA                       1 PL 0447 20 9934     0   2     43.070   256.900                                                                       
      340 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5045     0   2     43.040   256.900                                                                       
      341 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 752     0   2     42.970   256.900                                                                       
      342 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2322     0   2     42.950   299.550                                                                       
      343 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7714     0   2     42.920   299.550                                                                       
      344 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13758    0   2     42.890   299.550                                                                       
      345 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6550     0   2     42.880   299.550                                                                       
      346 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5011     0   2     42.880   256.900                                                                       
      347 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 01648 20 429     0   2     42.840   256.900                                                                       
      348 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1222     0   2     42.810   256.900                                                                       
      349 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5875     0   2     42.790   299.550                                                                       
      350 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2033     0   2     42.760   256.900                                                                       
      351 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4129     0   2     42.710   256.900                                                                       
      352 JUREK                          1 PL 0456 20 4115     0   2     42.600   256.900                                                                       
      353 Stanisław Lizoń                1 PL 094 20 4419      0   2     42.560   299.550                                                                       
      354 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 13273    0   2     42.510   256.900                                                                       
      355 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7026     0   2     42.440   299.550                                                                       
      356 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13069    0   2     42.440   256.900                                                                       
      357 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7013     0   2     42.400   256.900                                                                       
      358 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10035     0   2     42.370   256.900                                                                       
      359 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3853     0   2     42.330   256.900                                                                       
      360 Niebieska                      1 PL 0314 20 3467     0   2     42.280   256.900                                                                       
      361 SG Sehnke- Marzeion 6          1 DV 01648 20 458     0   2     42.190   299.550                                                                       
      362 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8507     0   2     42.190   256.900                                                                       
      363 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05052        0   2     42.170   256.900                                                                       
      364 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6948     0   2     42.110   256.900                                                                       
      365 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9163     0   2     42.080   256.900                                                                       
      366 Larwiński Marian               1 PL 0412 20 10931    0   2     42.050   299.550                                                                       
      367 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10155    0   2     42.050   256.900                                                                       
      368 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10067     0   2     42.010   256.900                                                                       
      369 Baciary                        1 PL 0238 20 5439     0   2     41.960   256.900                                                                       
      370 Robert Fischer                 1 DV 02741 20 769     0   2     41.950   299.550                                                                       
      371 Andrzej Ewelina Chojnacy       1 PL 0174 20 4604     0   2     41.950   299.550                                                                       
      372 TEAM BMW                       1 PL 046 20 4524      0   2     41.840   256.900                                                                       
      373 Dieter Siebert                 1 DV 06723 20 547     0   2     41.830   256.900                                                                       
      374 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10152    0   2     41.820   256.900                                                                       
      375 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9951     0   2     41.810   299.550                                                                       
      376 PACHO                          1 PL 0450 20 5554     0   2     41.770   256.900                                                                       
      377 Sprycha SOLO                   1 PL 0468 20 16215    0   2     41.730   299.550                                                                       
      378 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 355      0   2     41.680   256.900                                                                       
      379 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9973     0   2     41.670   299.550                                                                       
      380 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8474     0   2     41.660   256.900                                                                       
      381 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9802     0   2     41.610   256.900                                                                       
      382 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 348     0   2     41.600   256.900                                                                       
      383 KRIS                           1 PL 0447 20 5676     0   2     41.560   256.900                                                                       
      384 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 772     0   2     41.560   256.900                                                                       
      385 FUNIA                          1 PL 0231 20 5522     0   2     41.440   256.900                                                                       
      386 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 230      0   2     41.430   256.900                                                                       
      387 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 206     0   2     41.430   256.900                                                                       
      388 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13545    0   2     41.320   256.900                                                                       
      389 TopLofts.eu SUPER EXTRA        1 PL 0414 20 9004     0   2     41.320   256.900                                                                       
      390 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2858     0   2     41.300   256.900                                                                       
      391 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10028    0   2     41.290   256.900                                                                       
      392 COSTA                          1 PL 023 20 1320      0   2     41.270   256.900                                                                       
      393 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 700     0   2     41.220   299.550                                                                       
      394 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 67       0   2     41.220   256.900                                                                       
      395 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02762    0   2     41.220   256.900                                                                       
      396 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9903     0   2     41.210   256.900                                                                       
      397 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15409    0   2     41.180   256.900                                                                       
      398 MDŁ TEAM                       1 PL 0316 20 4056     0   2     41.130   256.900                                                                       
      399 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4807     0   2     41.110   256.900                                                                       
      400 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1574    0   2     41.100   256.900                                                                       
      401 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3320     0   2     41.080   256.900                                                                       
      402 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5095559       0   2     40.980   256.900                                                                       
      403 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1881     0   2     40.880   299.550                                                                       
      404 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172771       0   2     40.760   256.900                                                                       
      405 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8915     0   2     40.750   256.900                                                                       
      406 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 380      0   2     40.700   256.900                                                                       
      407 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3831     0   2     40.670   256.900                                                                       
      408 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7056     0   2     40.580   256.900                                                                       
      409 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4413     0   2     40.580   256.900                                                                       
      410 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1146    0   2     40.490   256.900                                                                       
      411 Stanisław Rudnik               1 PL 0315 20 6132     0   2     40.490   256.900                                                                       
      412 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3166     0   2     40.480   256.900                                                                       
      413 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 96      0   2     40.450   256.900                                                                       
      414 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9779     0   2     40.340   256.900                                                                       
      415 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7101     0   2     40.320   256.900                                                                       
      416 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 1190     0   2     40.280   256.900                                                                       
      417 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4088     0   2     40.210   256.900                                                                       
      418 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5917     0   2     40.200   256.900                                                                       
      419 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7338     0   2     40.150   256.900                                                                       
      420 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13753    0   2     40.020   256.900                                                                       
      421 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 557      0   2     40.010   256.900                                                                       
      422 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8518     0   2     40.000   256.900                                                                       
      423 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22011      0   2     39.990   256.900                                                                       
      424 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2667     0   2     39.990   256.900                                                                       
      425 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3443     0   2     39.980   256.900                                                                       
      426 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 781     0   2     39.980   256.900                                                                       
      427 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5016609       0   2     39.960   256.900                                                                       
      428 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 12594    0   2     39.930   256.900                                                                       
      429 URBAN456                       1 PL 0450 20 9648     0   2     39.930   256.900                                                                       
      430 Papież Rafał 1                 1 PL 0315 20 133      0   2     39.920   256.900                                                                       
      431 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 266     0   2     39.800   256.900                                                                       
      432 137.00                         1 PL 053 20 6414      0   2     39.760   256.900                                                                       
      433 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 779      0   2     39.750   256.900                                                                       
      434 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 20 1820     0   2     39.660   256.900                                                                       
      435 Edward Kasperowicz             1 PL 0315 20 6110     0   2     39.640   256.900                                                                       
      436 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092266       0   2     39.520   256.900                                                                       
      437 Markowicz Mirosław             1 PL 0412 20 5436     0   2     39.450   256.900                                                                       
      438 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5098     0   2     39.340   256.900                                                                       
      439 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10317    0   2     39.280   256.900                                                                       
      440 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 14       0   2     39.260   256.900                                                                       
      441 SOBCZAK II                     1 PL 0412 20 9190     0   2     39.190   256.900                                                                       
      442 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7501     0   2     39.120   256.900                                                                       
      443 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6106       0   2     39.120   256.900                                                                       
      444 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10052    0   2     39.020   256.900                                                                       
      445 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1924     0   2     38.950   256.900                                                                       
      446 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2258     0   2     38.930   256.900                                                                       
      447 Tadeusz Gierczak 7             1 PL 0163 20 10195    0   2     38.820   256.900                                                                       
      448 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piot   1 PL 02 20 9738       0   2     38.780   256.900                                                                       
      449 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 446     0   2     38.740   256.900                                                                       
      450 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10660    0   2     38.700   256.900                                                                       
      451 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3834     0   2     38.680   256.900                                                                       
      452 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10191    0   2     38.660   256.900                                                                       
      453 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 724      0   2     38.660   256.900                                                                       
      454 MTT TEAM 2                     1 PL 0385 20 2626     0   2     38.600   256.900                                                                       
      455 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3756     0   2     38.530   256.900                                                                       
      456 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5138     0   2     38.470   256.900                                                                       
      457 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092250       0   2     38.430   256.900                                                                       
      458 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 306     0   2     38.400   256.900                                                                       
      459 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7055     0   2     38.190   256.900                                                                       
      460 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0471 20 2811     0   2     37.940   256.900                                                                       
      461 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7050     0   2     37.930   256.900                                                                       
      462 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 670      0   2     37.800   256.900                                                                       
      463 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 904           0   2     37.760   256.900                                                                       
      464 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2009     0   2     37.760   256.900                                                                       
      465 Kołodziej& Matias              1 PL 0197 20 3326     0   2     37.720   256.900                                                                       
      466 WOJTEK01                       1 PL 0281 20 10642    0   2     37.710   256.900                                                                       
      467 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 272     0   2     37.000   256.900                                                                       
      468 Knap Piotr                     1 AU 20 901           0   2     37.000   256.900                                                                       
      469 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1210     0   2     36.890   256.900                                                                       
      470 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2185    0   2     36.550   256.900                                                                       
      471 Zgud Robert 1                  1 PL 0206 20 2353     0   1     30.000   197.810                                                                       
      472 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 20 2091     0   1     29.960   197.810                                                                       
      473 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9138      0   1     29.900   197.810                                                                       
      474 ANDRZEJ - ROMAN                1 UKR 20 52286        0   1     29.830   197.810                                                                       
      475 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 6098     0   1     29.690   197.810                                                                       
      476 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 20 1179     0   1     29.660   197.810                                                                       
      477 DIE ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 20 699     0   1     29.620   197.810                                                                       
      478 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3487     0   1     29.580   197.810                                                                       
      479 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1217     0   1     29.440   197.810                                                                       
      480 Wróbel Michał, Patryk A        1 PL 0262 20 11104    0   1     29.410   197.810                                                                       
      481 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8451     0   1     29.340   197.810                                                                       
      482 Kozinoga Janusz- Sebastian     1 PL 0119 20 959      0   1     29.300   197.810                                                                       
      483 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10181    0   1     29.230   197.810                                                                       
      484 SG Sehnke- Marzeion 5          1 DV 01648 20 448     0   1     29.170   197.810                                                                       
      485 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1721     0   1     29.110   197.810                                                                       
      486 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 6041     0   1     29.100   197.810                                                                       
      487 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10199    0   1     29.080   197.810                                                                       
      488 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 20 3840     0   1     28.960   197.810                                                                       
      489 Dudek Tomasz 1                 1 PL 0318 20 3341     0   1     28.890   197.810                                                                       
      490 MASTER TEAM VII                1 PL 0442 20 5079     0   1     28.850   197.810                                                                       
      491 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8024     0   1     28.690   197.810                                                                       
      492 Klimek Andrzej                 1 PL 0438 20 3316     0   1     28.670   197.810                                                                       
      493 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11626    0   1     28.560   197.810                                                                       
      494 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13082    0   1     28.500   197.810                                                                       
      495 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22023      0   1     28.460   197.810                                                                       
      496 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 584      0   1     28.400   197.810                                                                       
      497 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05005        0   1     28.350   197.810                                                                       
      498 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9075     0   1     28.260   197.810                                                                       
      499 Roman H. 1                     1 PL 0204 20 960      0   1     28.200   197.810                                                                       
      500 Dieter Siebert                 1 DV 06723 20 560     0   1     28.180   197.810                                                                       
      501 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 808     0   1     28.110   197.810                                                                       
      502 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 3903     0   1     28.100   197.810                                                                       
      503 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853513      0   1     28.020   197.810                                                                       
      504 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 208     0   1     27.970   197.810                                                                       
      505 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3699     0   1     27.930   197.810                                                                       
      506 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13554    0   1     27.900   197.810                                                                       
      507 teutoburgerwaldtaubenrennen.   1 DV 08510 20 151     0   1     27.840   197.810                                                                       
      508 NIŻNIK SOLO                    1 PL 0235 20 305      0   1     27.800   197.810                                                                       
      509 WIESIA I FABIAN                1 PL 0244 20 02711    0   1     27.610   197.810                                                                       
      510 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1707     0   1     27.540   197.810                                                                       
      511 COBA LADIES                    1 PL 023 20 1207      0   1     27.530   197.810                                                                       
      512 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 445     0   1     27.490   197.810                                                                       
      513 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 20 1722     0   1     27.460   197.810                                                                       
      514 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 4826     0   1     27.400   197.810                                                                       
      515 HAMRYSZCZAK& SITNIK            1 PL 0292 20 1435     0   1     27.330   197.810                                                                       
      516 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2202     0   1     27.240   197.810                                                                       
      517 SG Sehnke- Marzeion 5          1 DV 01648 20 270     0   1     27.190   197.810                                                                       
      518 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3434     0   1     27.080   197.810                                                                       
      519 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853501      0   1     27.060   197.810                                                                       
      520 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1570    0   1     27.020   197.810                                                                       
      521 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9058     0   1     26.950   197.810                                                                       
      522 Jachim Zdzisław                1 PL 0312 20 2106     0   1     26.900   197.810                                                                       
      523 KUBA - OLA                     1 PL 0450 20 5565     0   1     26.890   197.810                                                                       
      524 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2612     0   1     26.800   197.810                                                                       
      525 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22005      0   1     26.790   197.810                                                                       
      526 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 212      0   1     26.720   197.810                                                                       
      527 BELGICA de Weerd 2             1 NL 20 1555335       0   1     26.710   197.810                                                                       
      528 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ             1 PL 0452 20 13263    0   1     26.690   197.810                                                                       
      529 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13476    0   1     26.660   197.810                                                                       
      530 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 368      0   1     26.640   197.810                                                                       
      531 Pałęga& Remisz                 1 PL 0153 20 9171     0   1     26.600   197.810                                                                       
      532 KOSTORZ- PITAŚ                 1 PL 0124 20 2447     0   1     26.550   197.810                                                                       
      533 OBROCHTA& WETULA               1 PL 0439 20 2256     0   1     26.540   197.810                                                                       
      534 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2642    0   1     26.470   197.810                                                                       
      535 ABIKS GOŁĘBIE B                1 DV 01100 20 216     0   1     26.370   197.810                                                                       
      536 KT LOFT                        1 PL 0400 20 455      0   1     26.360   197.810                                                                       
      537 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2028     0   1     26.340   197.810                                                                       
      538 Justyna -Staś Junior           1 PL 0455 20 3199     0   1     26.330   197.810                                                                       
      539 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 211     0   1     26.320   197.810                                                                       
      540 Justyna -Staś Junior           1 PL 0455 20 3201     0   1     26.280   197.810                                                                       
      541 Pęcak Józef                    1 PL 0412 20 8191     0   1     26.170   197.810                                                                       
      542 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2055     0   1     26.150   197.810                                                                       
      543 TopLofts.eu 6                  1 PL 0414 20 13513    0   1     26.060   197.810                                                                       
      544 Buttner G. i A.                1 PL 0285 20 13070    0   1     25.990   197.810                                                                       
      545 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2201     0   1     25.970   197.810                                                                       
      546 KLEMENT SOLO                   1 DV 05080 20 1551    0   1     25.950   197.810                                                                       
      547 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1739     0   1     25.910   197.810                                                                       
      548 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5063     0   1     25.820   197.810                                                                       
      549 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1246    0   1     25.760   197.810                                                                       
      550 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10109    0   1     25.740   197.810                                                                       
      551 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3418     0   1     25.650   197.810                                                                       
      552 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0478 20 10555    0   1     25.540   197.810                                                                       
      553 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5629     0   1     25.520   197.810                                                                       
      554 SILESIA TEAM 1                 1 PL 0253 20 7044     0   1     25.500   197.810                                                                       
      555 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67833        0   1     25.420   197.810                                                                       
      556 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 89      0   1     25.410   197.810                                                                       
      557 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 488     0   1     25.380   197.810                                                                       
      558 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 20 1738045       0   1     25.330   197.810                                                                       
      559 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 472     0   1     25.310   197.810                                                                       
      560 MASTER TEAM X                  1 PL 0442 20 5183     0   1     25.280   197.810                                                                       
      561 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6040     0   1     25.260   197.810                                                                       
      562 Lach Team                      1 PL 023 20 1160      0   1     25.240   197.810                                                                       
      563 SPIEGEL- PAWLICA 2             1 PL 0402 20 8921     0   1     25.180   197.810                                                                       
      564 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4205     0   1     25.160   197.810                                                                       
      565 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10336    0   1     25.150   197.810                                                                       
      566 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5044     0   1     25.120   197.810                                                                       
      567 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8018     0   1     25.090   197.810                                                                       
      568 Wróbel Michał, Patryk D        1 PL 0262 20 11136    0   1     25.080   197.810                                                                       
      569 Pęcak Józef                    1 PL 0412 20 8187     0   1     25.070   197.810                                                                       
      570 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 20 1001     0   1     25.050   197.810                                                                       
      571 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 13278    0   1     25.020   197.810                                                                       
      572 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5125     0   1     24.900   197.810                                                                       
      573 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9924     0   1     24.900   155.160                                                                       
      574 Stanisław i Krzyś Sroka        1 PL 0235 20 4214     0   1     24.870   197.810                                                                       
      575 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3212     0   1     24.840   155.160                                                                       
      576 Figiel Daniel                  1 PL 0444 20 12716    0   1     24.820   197.810                                                                       
      577 Mucha Piotr 1                  1 PL 0315 20 5656     0   1     24.810   197.810                                                                       
      578 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141869       0   1     24.810   155.160                                                                       
      579 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI    1 PL 0452 20 13235    0   1     24.780   197.810                                                                       
      580 KRIS                           1 PL 0447 20 5693     0   1     24.750   197.810                                                                       
      581 Stanisław Lizoń                1 PL 094 20 4402      0   1     24.740   197.810                                                                       
      582 ŻAK& HUŁAS                     1 PL 0412 20 9453     0   1     24.720   197.810                                                                       
      583 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5873     0   1     24.710   155.160                                                                       
      584 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 103     0   1     24.700   197.810                                                                       
      585 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3729     0   1     24.690   155.160                                                                       
      586 Buczkowski Andrzej             1 PL 084 20 10696     0   1     24.670   155.160                                                                       
      587 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9184     0   1     24.620   155.160                                                                       
      588 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17618    0   1     24.610   155.160                                                                       
      589 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 20 228     0   1     24.600   197.810                                                                       
      590 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 5160      0   1     24.600   155.160                                                                       
      591 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11320    0   1     24.590   155.160                                                                       
      592 Roman H. 2                     1 PL 0451 20 362      0   1     24.560   197.810                                                                       
      593 Drzazga M-J                    1 PL 0315 20 4110     0   1     24.530   197.810                                                                       
      594 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8041     0   1     24.490   197.810                                                                       
      595 KUBA - OLA                     1 PL 0450 20 5679     0   1     24.480   197.810                                                                       
      596 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9801     0   1     24.470   197.810                                                                       
      597 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9001     0   1     24.460   197.810                                                                       
      598 URBAN456                       1 PL 0450 20 9647     0   1     24.440   197.810                                                                       
      599 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 20 1738054       0   1     24.430   197.810                                                                       
      600 Kazimierz Lewandowski SOLO     1 PL 0302 20 5077     0   1     24.400   155.160                                                                       
      601 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3407     0   1     24.390   197.810                                                                       
      602 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2829     0   1     24.350   197.810                                                                       
      603 FERRARI                        1 PL 0285 20 15147    0   1     24.340   155.160                                                                       
      604 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6109       0   1     24.330   197.810                                                                       
      605 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10638    0   1     24.330   155.160                                                                       
      606 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9033     0   1     24.310   197.810                                                                       
      607 Chłoń Janusz                   1 PL 0438 20 4101     0   1     24.300   197.810                                                                       
      608 TEAM BMW                       1 PL 046 20 4519      0   1     24.300   197.810                                                                       
      609 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 459     0   1     24.300   155.160                                                                       
      610 DIE ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 20 650     0   1     24.290   155.160                                                                       
      611 BIERYT& PATULSKI               1 PL 0438 20 4818     0   1     24.210   197.810                                                                       
      612 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7067     0   1     24.200   197.810                                                                       
      613 Van De Grejciun & Van De Rob   1 PL 0314 20 4045     0   1     24.150   155.160                                                                       
      614 DROMADERY                      1 PL 0414 20 15689    0   1     24.140   197.810                                                                       
      615 Team Koningshoeve              1 BE 20 2099446       0   1     24.130   155.160                                                                       
      616 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1568    0   1     24.080   155.160                                                                       
      617 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3886     0   1     24.060   155.160                                                                       
      618 Kupka Śmiłowski 4              1 PL 0143 20 2641     0   1     24.050   197.810                                                                       
      619 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2240     0   1     24.010   197.810                                                                       
      620 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3734     0   1     23.940   155.160                                                                       
      621 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8088     0   1     23.880   155.160                                                                       
      622 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2021     0   1     23.850   155.160                                                                       
      623 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9980     0   1     23.840   155.160                                                                       
      624 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10935    0   1     23.730   155.160                                                                       
      625 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 4600     0   1     23.680   155.160                                                                       
      626 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3029     0   1     23.640   155.160                                                                       
      627 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5043     0   1     23.630   155.160                                                                       
      628 ZAJIL QATAR                    1 QATAR 20 14876      0   1     23.620   155.160                                                                       
      629 Karl Heintz Burger             1 DV 05079 20 938     0   1     23.590   155.160                                                                       
      630 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2267     0   1     23.510   155.160                                                                       
      631 FERRARI                        1 PL 0285 20 15141    0   1     23.500   155.160                                                                       
      632 Baciary                        1 PL 0238 20 5445     0   1     23.470   155.160                                                                       
      633 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10068     0   1     23.440   155.160                                                                       
      634 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4408     0   1     23.420   155.160                                                                       
      635 Baciary                        1 PL 0238 20 5444     0   1     23.410   155.160                                                                       
      636 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7244     0   1     23.370   155.160                                                                       
      637 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9979     0   1     23.350   155.160                                                                       
      638 kopi                           1 PL 0412 20 12249    0   1     23.320   155.160                                                                       
      639 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 906           0   1     23.240   155.160                                                                       
      640 Baciary                        1 PL 0238 20 5438     0   1     23.230   155.160                                                                       
      641 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5134     0   1     23.220   155.160                                                                       
      642 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1176      0   1     23.060   155.160                                                                       
      643 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9175     0   1     23.010   155.160                                                                       
      644 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1612     0   1     22.990   155.160                                                                       
      645 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 7346     0   1     22.980   155.160                                                                       
      646 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3409     0   1     22.980   155.160                                                                       
      647 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6016     0   1     22.950   155.160                                                                       
      648 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6012     0   1     22.900   155.160                                                                       
      649 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3393      0   1     22.860   155.160                                                                       
      650 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10122    0   1     22.790   155.160                                                                       
      651 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7103     0   1     22.780   155.160                                                                       
      652 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 768     0   1     22.750   155.160                                                                       
      653 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1617     0   1     22.730   155.160                                                                       
      654 PawełSocała                    1 PL 017 20 3316      0   1     22.620   155.160                                                                       
      655 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67866        0   1     22.560   155.160                                                                       
      656 Janusz Kozak                   1 PL 0261 20 2719     0   1     22.550   155.160                                                                       
      657 Wojciech Wręczycki             1 PL 053 20 2853      0   1     22.530   155.160                                                                       
      658 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074330       0   1     22.520   155.160                                                                       
      659 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2265     0   1     22.440   155.160                                                                       
      660 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2830     0   1     22.370   155.160                                                                       
      661 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8983     0   1     22.310   155.160                                                                       
      662 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 209      0   1     22.300   155.160                                                                       
      663 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13483    0   1     22.290   155.160                                                                       
      664 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2070     0   1     22.280   155.160                                                                       
      665 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8917     0   1     22.270   155.160                                                                       
      666 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11313    0   1     22.250   155.160                                                                       
      667 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1997      0   1     22.190   155.160                                                                       
      668 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 20 1101     0   1     22.180   155.160                                                                       
      669 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8050     0   1     22.170   155.160                                                                       
      670 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1620     0   1     22.090   155.160                                                                       
      671 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10319    0   1     22.080   155.160                                                                       
      672 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 725     0   1     22.070   155.160                                                                       
      673 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7061     0   1     22.050   155.160                                                                       
      674 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 36       0   1     22.040   155.160                                                                       
      675 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8502     0   1     22.020   155.160                                                                       
      676 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 PL 0237 20 17132    0   1     22.010   155.160                                                                       
      677 PoRaPi                         1 PL 0280 20 5525     0   1     22.000   155.160                                                                       
      678 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9043     0   1     21.930   155.160                                                                       
      679 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8485     0   1     21.880   155.160                                                                       
      680 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3695     0   1     21.870   155.160                                                                       
      681 Team Jans- Senden 2            1 BE 20 5094435       0   1     21.840   155.160                                                                       
      682 Podobiński Mieczysław          1 PL 0450 20 8056     0   1     21.830   155.160                                                                       
      683 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1726     0   1     21.820   155.160                                                                       
      684 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3213     0   1     21.710   155.160                                                                       
      685 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 9         0   1     21.640   155.160                                                                       
      686 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9172     0   1     21.630   155.160                                                                       
      687 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2058     0   1     21.620   155.160                                                                       
      688 Wojciech Wierzbicki            1 PL 0360 20 10023    0   1     21.610   155.160                                                                       
      689 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 223      0   1     21.550   155.160                                                                       
      690 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 760     0   1     21.510   155.160                                                                       
      691 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3856     0   1     21.460   155.160                                                                       
      692 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7731     0   1     21.440   155.160                                                                       
      693 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9200     0   1     21.430   155.160                                                                       
      694 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3827     0   1     21.410   155.160                                                                       
      695 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6024     0   1     21.390   155.160                                                                       
      696 Ryszard Dzigman                1 PL 0177 20 19545    0   1     21.340   155.160                                                                       
      697 OBROCHTA& WETULA               1 PL 0439 20 2261     0   1     21.330   155.160                                                                       
      698 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5647     0   1     21.290   155.160                                                                       
      699 Kozinoga Janusz- Sebastian     1 PL 0119 20 939      0   1     21.280   155.160                                                                       
      700 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5670     0   1     21.250   155.160                                                                       
      701 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1716     0   1     21.230   155.160                                                                       
      702 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7526     0   1     21.180   155.160                                                                       
      703 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1991      0   1     21.170   155.160                                                                       
      704 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 815     0   1     21.120   155.160                                                                       
      705 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10150    0   1     21.070   155.160                                                                       
      706 DRUŻYNA MAZOWSZE               1 PL 0123 20 4485     0   1     21.060   155.160                                                                       
      707 KERAJE                         1 PL 0498 20 4046     0   1     21.050   155.160                                                                       
      708 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323706       0   1     21.040   155.160                                                                       
      709 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172766       0   1     21.020   155.160                                                                       
      710 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 237      0   1     21.010   155.160                                                                       
      711 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7524     0   1     20.960   155.160                                                                       
      712 Dla Grażynki                   1 PL 0425 20 12098    0   1     20.930   155.160                                                                       
      713 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 276     0   1     20.900   155.160                                                                       
      714 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10053    0   1     20.890   155.160                                                                       
      715 JUREK                          1 PL 0456 20 4122     0   1     20.870   155.160                                                                       
      716 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 17523    0   1     20.810   155.160                                                                       
      717 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2572    0   1     20.790   155.160                                                                       
      718 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7526     0   1     20.760   155.160                                                                       
      719 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4141     0   1     20.730   155.160                                                                       
      720 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5942     0   1     20.720   155.160                                                                       
      721 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6084     0   1     20.660   155.160                                                                       
      722 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4288     0   1     20.620   155.160                                                                       
      723 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2734    0   1     20.600   155.160                                                                       
      724 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5064     0   1     20.580   155.160                                                                       
      725 OYAMA TEAM 2                   1 PL 0313 20 9821     0   1     20.570   155.160                                                                       
      726 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9041     0   1     20.550   155.160                                                                       
      727 Andrzej Zych SOLO              1 PL 0244 20 02706    0   1     20.530   155.160                                                                       
      728 Krokosz 1                      1 PL 0315 20 5106     0   1     20.500   155.160                                                                       
      729 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9137      0   1     20.460   155.160                                                                       
      730 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 261     0   1     20.430   155.160                                                                       
      731 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6029     0   1     20.400   155.160                                                                       
      732 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6043       0   1     20.380   155.160                                                                       
      733 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6951     0   1     20.370   155.160                                                                       
      734 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 4822     0   1     20.360   155.160                                                                       
      735 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 48       0   1     20.340   155.160                                                                       
      736 TEAM BMW                       1 PL 0374 20 321      0   1     20.310   155.160                                                                       
      737 Jachim Zdzisław                1 PL 0312 20 2203     0   1     20.290   155.160                                                                       
      738 ERETT                          1 DV 03268 20 118     0   1     20.240   155.160                                                                       
      739 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 315      0   1     20.230   155.160                                                                       
      740 Biłos Piotr 2                  1 PL 0315 20 1167     0   1     20.220   155.160                                                                       
      741 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1231     0   1     20.200   155.160                                                                       
      742 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12253    0   1     20.110   155.160                                                                       
      743 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 503     0   1     20.100   155.160                                                                       
      744 Team Zeppelin HBR 1            1 DV 08469 20 311     0   1     20.040   155.160                                                                       
      745 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2568    0   1     20.020   155.160                                                                       
      746 M-J KRAKBAU                    1 PL 0203 20 2573     0   1     19.990   101.740                                                                       
      747 BELGICA de Weerd 1             1 NL 20 1555282       0   1     19.990   101.740                                                                       
      748 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 416     0   1     19.980   101.740                                                                       
      749 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7331     0   1     19.960   101.740                                                                       
      750 PawełSocała                    1 PL 017 20 3341      0   1     19.920   101.740                                                                       
      751 TYMEK BIELAK                   1 PL 0439 20 4899     0   1     19.910   101.740                                                                       
      752 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13869    0   1     19.860   101.740                                                                       
      753 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10111    0   1     19.850   101.740                                                                       
      754 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 203      0   1     19.840   101.740                                                                       
      755 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN          1 DV 05314 20 724     0   1     19.810   101.740                                                                       
      756 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6801     0   1     19.800   101.740                                                                       
      757 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9019     0   1     19.760   101.740                                                                       
      758 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10121    0   1     19.720   101.740                                                                       
      759 Dyrek Artur                    1 PL 0231 20 7684     0   1     19.650   101.740                                                                       
      760 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9081     0   1     19.640   101.740                                                                       
      761 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1728     0   1     19.630   101.740                                                                       
      762 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2077     0   1     19.620   101.740                                                                       
      763 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 724     0   1     19.600   101.740                                                                       
      764 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9902     0   1     19.590   101.740                                                                       
      765 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141863       0   1     19.580   101.740                                                                       
      766 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3669     0   1     19.520   101.740                                                                       
      767 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2678     0   1     19.460   101.740                                                                       
      768 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5889     0   1     19.440   101.740                                                                       
      769 ZG HELIOS A                    1 DV 04195 20 553     0   1     19.430   101.740                                                                       
      770 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3231     0   1     19.420   101.740                                                                       
      771 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11139    0   1     19.410   101.740                                                                       
      772 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3208     0   1     19.380   101.740                                                                       
      773 A. de Vries                    1 NL 20 1172751       0   1     19.350   101.740                                                                       
      774 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10305    0   1     19.260   101.740                                                                       
      775 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4120     0   1     19.240   101.740                                                                       
      776 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9971     0   1     19.130   101.740                                                                       
      777 MASTER TEAM II                 1 PL 0442 20 7337     0   1     19.100   101.740                                                                       
      778 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6039     0   1     19.080   101.740                                                                       
      779 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853506      0   1     19.070   101.740                                                                       
      780 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 01648 20 261     0   1     19.060   101.740                                                                       
      781 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8363     0   1     18.980   101.740                                                                       
      782 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4818     0   1     18.930   101.740                                                                       
      783 MTT TEAM 1                     1 PL 0385 20 2610     0   1     18.900   101.740                                                                       
      784 PACHO                          1 PL 0450 20 5575     0   1     18.890   101.740                                                                       
      785 Niebieska                      1 PL 0314 20 3466     0   1     18.800   101.740                                                                       
      786 Kupka Śmiłowski 1              1 PL 0143 20 2623     0   1     18.760   101.740                                                                       
      787 Edward Kasperowicz             1 PL 0353 20 9032     0   1     18.710   101.740                                                                       
      788 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13493    0   1     18.650   101.740                                                                       
      789 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05051        0   1     18.610   101.740                                                                       
      790 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11220    0   1     18.600   101.740                                                                       
      791 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9002     0   1     18.580   101.740                                                                       
      792 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6521     0   1     18.570   101.740                                                                       
      793 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094334       0   1     18.560   101.740                                                                       
      794 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5751     0   1     18.530   101.740                                                                       
      795 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099082       0   1     18.490   101.740                                                                       
      796 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9007     0   1     18.480   101.740                                                                       
      797 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3862     0   1     18.440   101.740                                                                       
      798 Kupka Śmiłowski 4              1 PL 0143 20 2605     0   1     18.430   101.740                                                                       
      799 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 1685     0   1     18.400   101.740                                                                       
      800 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 20636    0   1     18.360   101.740                                                                       
      801 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1134    0   1     18.350   101.740                                                                       
      802 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11627    0   1     18.350   101.740                                                                       
      803 KRIS                           1 PL 0447 20 5672     0   1     18.340   101.740                                                                       
      804 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10070     0   1     18.320   101.740                                                                       
      805 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13459    0   1     18.300   101.740                                                                       
      806 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9082     0   1     18.290   101.740                                                                       
      807 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6025     0   1     18.290   101.740                                                                       
      808 Hardy Krueger                  1 DV 07274 20 437     0   1     18.240   101.740                                                                       
      809 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5046     0   1     18.200   101.740                                                                       
      810 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3881     0   1     18.180   101.740                                                                       
      811 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6079       0   1     18.130   101.740                                                                       
      812 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 314      0   1     18.120   101.740                                                                       
      813 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 350      0   1     18.120   101.740                                                                       
      814 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2194    0   1     18.110   101.740                                                                       
      815 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 8931     0   1     18.100   101.740                                                                       
      816 Stanisław Stypułkowski         1 PL 0384 20 13250    0   1     18.070   101.740                                                                       
      817 OFIERA- MIĘTUS                 1 PL 0259 20 4819     0   1     18.070   101.740                                                                       
      818 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13458    0   1     18.060   101.740                                                                       
      819 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2216     0   1     18.050   101.740                                                                       
      820 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 2629     0   1     18.040   101.740                                                                       
      821 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 519      0   1     18.030   101.740                                                                       
      822 Banek Robert                   1 PL 0484 20 2923     0   1     18.010   101.740                                                                       
      823 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 287     0   1     18.000   101.740                                                                       
      824 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13030    0   1     17.980   101.740                                                                       
      825 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13522    0   1     17.970   101.740                                                                       
      826 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5122     0   1     17.940   101.740                                                                       
      827 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 443     0   1     17.920   101.740                                                                       
      828 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3893     0   1     17.900   101.740                                                                       
      829 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0362 20 7864     0   1     17.870   101.740                                                                       
      830 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1987      0   1     17.860   101.740                                                                       
      831 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 799     0   1     17.840   101.740                                                                       
      832 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 20 1738043       0   1     17.790   101.740                                                                       
      833 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10149    0   1     17.760   101.740                                                                       
      834 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7541     0   1     17.760   101.740                                                                       
      835 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11215    0   1     17.750   101.740                                                                       
      836 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3694     0   1     17.740   101.740                                                                       
      837 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1001     0   1     17.710   101.740                                                                       
      838 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4087     0   1     17.710   101.740                                                                       
      839 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2828     0   1     17.660   101.740                                                                       
      840 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10185    0   1     17.650   101.740                                                                       
      841 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3168     0   1     17.600   101.740                                                                       
      842 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5491     0   1     17.580   101.740                                                                       
      843 Nowak Heinrich 2               1 DV 07572 20 766     0   1     17.570   101.740                                                                       
      844 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10062     0   1     17.550   101.740                                                                       
      845 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099105       0   1     17.540   101.740                                                                       
      846 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 777      0   1     17.520   101.740                                                                       
      847 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3090     0   1     17.470   101.740                                                                       
      848 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 6026     0   1     17.460   101.740                                                                       
      849 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8661     0   1     17.450   101.740                                                                       
      850 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9144     0   1     17.390   101.740                                                                       
      851 ŻAK& HUŁAS                     1 PL 0412 20 9495     0   1     17.380   101.740                                                                       
      852 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11137    0   1     17.350   101.740                                                                       
      853 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2037     0   1     17.340   101.740                                                                       
      854 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10016     0   1     17.310   101.740                                                                       
      855 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 471     0   1     17.290   101.740                                                                       
      856 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10146    0   1     17.270   101.740                                                                       
      857 TEAM BMW                       1 PL 0404 20 99       0   1     17.260   101.740                                                                       
      858 URBAN456                       1 PL 0450 20 9651     0   1     17.240   101.740                                                                       
      859 Dudek Tomasz 1                 1 PL 0318 20 3268     0   1     17.210   101.740                                                                       
      860 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 512      0   1     17.210   101.740                                                                       
      861 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4012      0   1     17.190   101.740                                                                       
      862 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4005      0   1     17.170   101.740                                                                       
      863 Boeke Juergen                  1 DV 08852 20 77      0   1     17.160   101.740                                                                       
      864 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13712    0   1     17.150   101.740                                                                       
      865 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2272     0   1     17.130   101.740                                                                       
      866 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 733      0   1     17.110   101.740                                                                       
      867 FUNIA                          1 PL 0231 20 5526     0   1     17.100   101.740                                                                       
      868 Sabina Modrzejewska SWIATHOD   1 PL 0360 20 10039    0   1     17.100   101.740                                                                       
      869 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 1645227       0   1     17.080   101.740                                                                       
      870 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5094     0   1     17.070   101.740                                                                       
      871 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323817       0   1     17.050   101.740                                                                       
      872 FUNIA                          1 PL 0231 20 5528     0   1     17.020   101.740                                                                       
      873 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2812     0   1     17.000   101.740                                                                       
      874 STANI                          1 PL 0231 20 7361     0   1     16.990   101.740                                                                       
      875 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6466    0   1     16.980   101.740                                                                       
      876 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13762    0   1     16.940   101.740                                                                       
      877 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 211      0   1     16.930   101.740                                                                       
      878 AMIGO 2                        1 PL 0385 20 2082     0   1     16.910   101.740                                                                       
      879 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 412      0   1     16.890   101.740                                                                       
      880 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8205     0   1     16.870   101.740                                                                       
      881 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5102     0   1     16.860   101.740                                                                       
      882 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6981     0   1     16.850   101.740                                                                       
      883 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 6136     0   1     16.820   101.740                                                                       
      884 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 788     0   1     16.810   101.740                                                                       
      885 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6017     0   1     16.800   101.740                                                                       
      886 ZELAZNY                        1 PL 023 20 612       0   1     16.790   101.740                                                                       
      887 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1851     0   1     16.760   101.740                                                                       
      888 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13500    0   1     16.750   101.740                                                                       
      889 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 20 1621     0   1     16.690   101.740                                                                       
      890 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6010     0   1     16.680   101.740                                                                       
      891 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1541     0   1     16.660   101.740                                                                       
      892 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5810     0   1     16.650   101.740                                                                       
      893 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5060     0   1     16.640   101.740                                                                       
      894 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0478 20 10553    0   1     16.630   101.740                                                                       
      895 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3486     0   1     16.620   101.740                                                                       
      896 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4277     0   1     16.600   101.740                                                                       
      897 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 20 204     0   1     16.550   101.740                                                                       
      898 Krzysztof Rumik SMGE 1         1 PL 0385 20 773      0   1     16.540   101.740                                                                       
      899 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2076     0   1     16.510   101.740                                                                       
      900 Kocemba Józef                  1 DV 02247 20 643     0   1     16.490   101.740                                                                       
      901 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9069     0   1     16.480   101.740                                                                       
      902 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 411     0   1     16.470   101.740                                                                       
      903 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7060     0   1     16.460   101.740                                                                       
      904 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 491     0   1     16.420   101.740                                                                       
      905 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4557     0   1     16.400   101.740                                                                       
      906 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 517     0   1     16.370   101.740                                                                       
      907 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11194    0   1     16.360   101.740                                                                       
      908 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8920     0   1     16.290   101.740                                                                       
      909 Wiktoria Sobczak               1 PL 0412 20 9003     0   1     16.280   101.740                                                                       
      910 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2055     0   1     16.210   101.740                                                                       
      911 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2056     0   1     16.190   101.740                                                                       
      912 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323812       0   1     16.160   101.740                                                                       
      913 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9072     0   1     16.150   101.740                                                                       
      914 DE WINTER                      1 DV 07499 20 418     0   1     16.070   101.740                                                                       
      915 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 20 5069     0   1     16.070   101.740                                                                       
      916 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13061    0   1     16.040   101.740                                                                       
      917 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2218     0   1     16.010   101.740