Facebook YouTube
                             MWG Krakus, rok 2020.                              
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  Brzeg z dnia 28.08.20                            
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:50:19.0 N 17:23:43.0 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  250.590 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:  465                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:  1360                           
      5.Ilość konkursów.......................:  449                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1268.62                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1153.80                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:11,17,51                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:11,37,33                         
     10.Czas trwania konkursu.................:19 min. 43 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Seria  5  liczy się pierwszych   3 konkursów                             
       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       MWG Krakus [ 1]                                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │         Sekcja          │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 1  │ MWG Krakus              │  465   │ 1360   │  449  │33.01│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │  465   │ 1360   │  449  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
                                                                                
                                                                                
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                               MWG Krakus, rok 2020.                                                                                            
                                                      -   1 -                                                                                                   
                                                                                                                                                                
                                              Lista konkursowa nr  4.                                                                                           
                                           z lotu Brzeg, w dniu 28.08.20                                                                                        
  ┌───┬────────────────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                              
  │LP.│NAZWISKO,IMIĘ                           │Se│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                              
  │   │                                        │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                              
  └───┴────────────────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                              
     1 Palamar Roman                             1 UKR 20 2853501     CM 11:17:51.13  1268.62   0.74   3-  1-  1  250.590  35.000                               
     2 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10183   CM 11:17:51.80  1268.55   1.47   5-  2-  2  250.590  34.980                               
     3 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1013    CM 11:17:52.81  1268.45   2.21   5-  1-  1  250.590  34.970                               
     4 Team Jans- Senden 2                       1 BE 20 5094393      CM 11:17:54.05  1268.31   2.94   4-  1-  1  250.590  34.950                               
     5 MDŁ TEAM                                  1 PL 0316 20 4056    CM 11:17:56.61  1268.04   3.68   4-  1-  1  250.590  34.940                               
     6 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2050    CM 11:17:57.71  1267.92   4.41   2-  2-  2  250.590  34.920                               
     7 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 457    CM 11:18:00.88  1267.58   5.15   4-  2-  2  250.590  34.910                               
     8 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 4415    CM 11:18:02.20  1267.44   5.88   2-  1-  1  250.590  34.890                               
     9 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22011     CM 11:18:03.91  1267.26   6.62   5-  4-  3  250.590  34.870                               
    10 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6205   CM 11:18:04.30  1267.22   7.35   3-  2-  2  250.590  34.860                               
    11 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9911    CM 11:18:07.16  1266.91   8.09   3-  2-  2  250.590  34.840                               
    12 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 142     CM 11:18:09.83  1266.63   8.82   5-  2-  2  250.590  34.830                               
    13 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1511689      CM 11:18:12.03  1266.39   9.56   3-  1-  1  250.590  34.810                               
    14 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2629    CM 11:18:42.27  1263.18  10.29   4-  3-  3  250.590  34.800                               
    15 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3320    CM 11:19:50.04  1256.04  11.03   3-  1-  1  250.590  34.780                               
    16 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 500    CM 11:19:55.83  1255.44  11.76   3-  1-  1  250.590  34.770                               
    17 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 2623    CM 11:19:57.71  1255.24  12.50   4-  1-  1  250.590  34.750                               
    18 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10320   CM 11:19:58.63  1255.14  13.24   4-  3-  3  250.590  34.730                               
    19 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3467    CM 11:19:59.53  1255.05  13.97   3-  1-  1  250.590  34.720                               
    20 Kupka Śmiłowski 2                         1 PL 0143 20 1665    CM 11:20:00.52  1254.95  14.71   2-  1-  1  250.590  34.700                               
    21 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22025     CM 11:20:02.09  1254.78  15.44   2  < 127>  250.590  34.690                               
    22 Dla Grażynki                              1 PL 0425 20 12004   CM 11:20:02.34  1254.76  16.18   2-  1-  1  250.590  34.670                               
    23 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5017    CM 11:20:03.57  1254.63  16.91   5-  4-  3  250.590  34.660                               
    24 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3802    CM 11:20:04.86  1254.49  17.65   4-  4-  3  250.590  34.640                               
    25 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12731   CM 11:20:07.14  1254.25  18.38   4-  1-  1  250.590  34.620                               
    26 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1623    CM 11:20:08.19  1254.14  19.12   5-  1-  1  250.590  34.610                               
    27 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13718   CM 11:20:11.37  1253.81  19.85   3-  2-  2  250.590  34.590                               
    28 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9150    CM 11:20:11.87  1253.76  20.59   4-  2-  2  250.590  34.580                               
    29 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1430    CM 11:20:20.86  1252.82  21.32   3-  1-  1  250.590  34.560                               
    30 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 374     CM 11:20:27.64  1252.12  22.06   4-  3-  3  250.590  34.550                               
    31 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2011    CM 11:20:41.42  1250.68  22.79   4-  3-  3  250.590  34.530                               
    32 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6188   CM 11:21:43.87  1244.23  23.53   2          250.590  34.520                               
    33 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 776    CM 11:21:46.19  1243.99  24.26   5-  2-  2  250.590  34.500                               
    34 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5103    CM 11:21:49.88  1243.61  25.00   5-  3-  3  250.590  34.480                               
    35 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9007    CM 11:21:50.54  1243.55  25.74   5-  3-  3  250.590  34.470                               
    36 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 722     CM 11:21:51.83  1243.41  26.47   5-  2-  2  250.590  34.450                               
    37 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1043    CM 11:21:52.04  1243.39  27.21   4-  3-  3  250.590  34.440                               
    38 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1134   CM 11:21:52.73  1243.32  27.94   5-  1-  1  250.590  34.420                               
    39 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 751     CM 11:21:53.92  1243.20  28.68   3-  2-  2  250.590  34.410                               
    40 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67830       CM 11:21:54.43  1243.15  29.41   3-  1-  1  250.590  34.390                               
    41 Andrzej Sowa                              1 PL 0468 20 10941   CM 11:21:54.89  1243.10  30.15   3-  1-  1  250.590  34.370                               
    42 Ryszard Dzigman                           1 PL 0177 20 19545   CM 11:21:55.12  1243.08  30.88   2-  1-  1  250.590  34.360                               
    43 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15117   CM 11:21:55.85  1243.00  31.62   4-  2-  2  250.590  34.340                               
    44 JACEK& SŁAWEK                             1 PL 0275 20 6777    CM 11:21:57.10  1242.87  32.35   2-  1-  1  250.590  34.330                               
    45 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11278   CM 11:21:58.26  1242.75  33.09   3-  2-  2  250.590  34.310                               
    46 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 3903    CM 11:22:00.92  1242.48  33.82   3-  1-  1  250.590  34.300                               
    47 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2021    CM 11:22:01.76  1242.39  34.56   2  < 165>  250.590  34.280                               
    48 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6123    CM 11:22:02.46  1242.32  35.29   3-  2-  2  250.590  34.270                               
    49 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 765    CM 11:22:02.76  1242.29  36.03   3-  1-  1  250.590  34.250                               
    50 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5001      CM 11:22:04.30  1242.13  36.76   4-  3-  3  250.590  34.230                               
    51 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1148     CM 11:22:08.74  1241.68  37.50   5-  3-  3  250.590  34.220                               
    52 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5069    CM 11:22:10.09  1241.54  38.24   3-  2-  2  250.590  34.200                               
    53 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7526    CM 11:22:11.21  1241.43  38.97   4-  4-  3  250.590  34.190                               
    54 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7331    CM 11:22:14.23  1241.12  39.71   4-  3-  3  250.590  34.170                               
    55 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5049    CM 11:22:15.83  1240.95  40.44   2  < 113>  250.590  34.160                               
    56 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4819    CM 11:22:17.95  1240.74  41.18   4-  1-  1  250.590  34.140                               
    57 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3199    CM 11:22:18.28  1240.70  41.91   4-  1-  1  250.590  34.120                               
    58 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9066    CM 11:22:19.35  1240.59  42.65   3-  1-  1  250.590  34.110                               
    59 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10197   CM 11:22:19.61  1240.57  43.38   4-  1-  1  250.590  34.090                               
    60 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6448   CM 11:22:20.99  1240.43  44.12   4-  2-  2  250.590  34.080                               
    61 PawełSocała                               1 PL 017 20 3363     CM 11:22:22.34  1240.29  44.85   5-  3-  3  250.590  34.060                               
    62 DRZAZGA- RUDNIK                           1 PL 0315 20 6147    CM 11:22:23.38  1240.18  45.59   3-  1-  1  250.590  34.050                               
    63 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 377     CM 11:22:23.87  1240.13  46.32   5-  3-  3  250.590  34.030                               
    64 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15136   CM 11:22:25.16  1240.00  47.06   2          250.590  34.020                               
    65 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2627    CM 11:22:29.92  1239.51  47.79   3-  1-  1  250.590  34.000                               
    66 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1574   CM 11:22:36.03  1238.89  48.53   4-  1-  1  250.590  33.980                               
    67 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13758   CM 11:22:36.54  1238.84  49.26   3-  2-  2  250.590  33.970                               
    68 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3166    CM 11:22:38.76  1238.61  50.00   2-  2-  2  250.590  33.950                               
    69 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5059584      CM 11:22:41.75  1238.31  50.74   2-  1-  1  250.590  33.940                               
    70 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6041    CM 11:22:43.44  1238.14  51.47   4-  2-  2  250.590  33.920                               
    71 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02762   CM 11:22:44.54  1238.03  52.21   3-  2-  2  250.590  33.910                               
    72 Wróbel Michał, Patryk B                   1 PL 0224 20 13726   CM 11:23:02.62  1236.19  52.94   2-  1-  1  250.590  33.890                               
    73 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9912    CM 11:23:08.28  1235.61  53.68   2-  2-  2  250.590  33.870                               
    74 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1728    CM 11:23:11.41  1235.30  54.41   4-  2-  2  250.590  33.860                               
    75 Rupprecht Racing Pigeons 1                1 DV 0645 20 2091    CM 11:23:12.66  1235.17  55.15   2          250.590  33.840                               
    76 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9971    CM 11:23:13.19  1235.12  55.88   3-  1-  1  250.590  33.830                               
    77 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 7579    CM 11:23:15.12  1234.92  56.62   5-  3-  3  250.590  33.810                               
    78 SG Sehnke- Marzeion 5                     1 DV 01648 20 270    CM 11:23:15.72  1234.86  57.35   2-  1-  1  250.590  33.800                               
    79 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10313   CM 11:23:16.10  1234.82  58.09   4-  2-  2  250.590  33.780                               
    80 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323805      CM 11:23:18.27  1234.60  58.82   3-  2-  2  250.590  33.770                               
    81 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 667     CM 11:23:22.17  1234.21  59.56   5-  3-  3  250.590  33.750                               
    82 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9068    CM 11:23:28.28  1233.59  60.29   5-  2-  2  250.590  33.730                               
    83 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7338    CM 11:23:45.32  1231.87  61.03   2  < 173>  250.590  33.720                               
    84 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6834    CM 11:23:48.83  1231.52  61.76   4-  1-  1  250.590  33.700                               
    85 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0452 20 12543   CM 11:23:50.73  1231.33  62.50   2-  1-  1  250.590  33.690                               
    86 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4729    CM 11:23:53.14  1231.08  63.24   2-  1-  1  250.590  33.670                               
    87 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2047    CM 11:24:16.24  1228.76  63.97   3-  2-  2  250.590  33.660                               
    88 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3487    CM 11:24:26.75  1227.71  64.71   5-  3-  3  250.590  33.640                               
    89 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8474    CM 11:24:29.30  1227.45  65.44   3-  2-  2  250.590  33.620                               
    90 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10113   CM 11:24:30.17  1227.37  66.18   3-  3-  3  250.590  33.610                               
    91 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 3000    CM 11:24:51.16  1225.27  66.91   3-  3-  3  250.590  33.590                               
    92 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9980    CM 11:25:23.06  1222.10  67.65   5-  1-  1  250.590  33.580                               
    93 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0262 20 11118   CM 11:25:31.20  1221.29  68.38   4-  1-  1  250.590  33.560                               
    94 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1176     CM 11:25:32.63  1221.15  69.12   2  < 438>  250.590  33.550                               
    95 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1057   CM 11:25:52.19  1219.22  69.85   2-  2-  2  250.590  33.530                               
    96 Micyk WIesław 2                           1 PL 0412 20 5058    CM 11:25:56.58  1218.78  70.59   3-  1-  1  250.590  33.520                               
    97 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2353    CM 11:26:04.90  1217.96  71.32   3-  1-  1  250.590  33.500                               
    98 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9144    CM 11:26:35.05  1215.00  72.06   4-  2-  2  250.590  33.480                               
    99 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 466    CM 11:26:35.82  1214.93  72.79   4-  2-  2  250.590  33.470                               
   100 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 303     CM 11:26:36.08  1214.90  73.53   2-  1-  1  250.590  33.450                               
   101 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9084    CM 11:26:36.76  1214.83  74.26   3-  1-  1  250.590  33.440                               
   102 Tórz Sławomir                             1 PL 0144 20 3084    CM 11:26:36.88  1214.82  75.00   1-  1-  1  250.590  33.420                               
   103 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8485    CM 11:26:37.87  1214.73  75.74   5-  2-  2  250.590  33.410                               
   104 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10695    CM 11:26:39.18  1214.60  76.47   4-  1-  1  250.590  33.390                               
   105 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15409   CM 11:26:39.94  1214.52  77.21   2-  1-  1  250.590  33.370                               
   106 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 350     CM 11:26:40.03  1214.51  77.94   2  < 263>  250.590  33.360                               
   107 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5012      CM 11:26:40.97  1214.42  78.68   2  < 406>  250.590  33.340                               
   108 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074342      CM 11:26:41.24  1214.40  79.41   3-  2-  2  250.590  33.330                               
   109 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0224 20 13741   CM 11:26:41.79  1214.34  80.15   2-  1-  1  250.590  33.310                               
   110 COSTA                                     1 PL 023 20 1208     CM 11:26:41.90  1214.33  80.88   5-  4-  3  250.590  33.300                               
   111 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5104    CM 11:26:42.37  1214.28  81.62   4-  1-  1  250.590  33.280                               
   112 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9903    CM 11:26:42.69  1214.25  82.35   2-  1-  1  250.590  33.270                               
   113 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5011    CM 11:26:42.81  1214.24  83.09   3  < 398>  250.590  33.250                               
   114 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8056    CM 11:26:43.75  1214.15  83.82   2-  1-  1  250.590  33.230                               
   115 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2271    CM 11:26:44.37  1214.09  84.56   4-  2-  2  250.590  33.220                               
   116 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9082    CM 11:26:45.43  1213.99  85.29   2          250.590  33.200                               
   117 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0262 20 11139   CM 11:26:46.14  1213.92  86.03   2          250.590  33.190                               
   118 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8917    CM 11:26:46.84  1213.85  86.76   3-  3-  3  250.590  33.170                               
   119 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3047    CM 11:26:47.68  1213.76  87.50   4-  2-  2  250.590  33.160                               
   120 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5810    CM 11:26:48.00  1213.73  88.24   4-  2-  2  250.590  33.140                               
   121 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6948    CM 11:26:49.39  1213.60  88.97   3-  1-  1  250.590  33.120                               
   122 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3661    CM 11:26:49.81  1213.56  89.71   4-  2-  2  250.590  33.110                               
   123 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5393    CM 11:26:50.32  1213.51  90.44   2-  1-  1  250.590  33.090                               
   124 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1997     CM 11:26:50.58  1213.48  91.18   2-  1-  1  250.590  33.080                               
   125 Baciary                                   1 PL 0238 20 5438    CM 11:26:52.87  1213.26  91.91   4-  1-  1  250.590  33.060                               
   126 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7525    CM 11:26:53.03  1213.24  92.65   4-  1-  1  250.590  33.050                               
   127 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22005     CM 11:26:53.31  1213.21  93.38   3  < 162>  250.590  33.030                               
   128 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172765      CM 11:26:56.18  1212.93  94.12   4-  1-  1  250.590  33.020                               
   129 COSTA                                     1 PL 023 20 1211     CM 11:26:56.68  1212.89  94.85   2  < 158>  250.590  33.000                               
   130 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9808    CM 11:26:57.23  1212.83  95.59   5-  1-  1  250.590  32.980                               
   131 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099105      CM 11:26:57.37  1212.82  96.32   4-  2-  2  250.590  32.970                               
   132 Franciszek, Karolina Haręża               1 PL 034 20 3199     CM 11:26:58.30  1212.73  97.06   2-  1-  1  250.590  32.950                               
   133 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1154    CM 11:26:59.89  1212.57  97.79   3-  1-  1  250.590  32.940                               
   134 Zając Marek Wiktoria 2                    1 PL 0370 20 9148    CM 11:26:59.90  1212.57  98.53   1-  1-  1  250.590  32.920                               
   135 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5063    CM 11:27:00.55  1212.51  99.26   2  < 215>  250.590  32.910                               
   136 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 752    CM 11:27:02.35  1212.33 100.00   2          250.590  32.890                               
   137 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3834    CM 11:27:02.85  1212.28 100.74   4-  2-  2  250.590  32.870                               
   138 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5183    CM 11:27:03.81  1212.19 101.47   4-  1-  1  250.590  32.860                               
   139 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 211     CM 11:27:06.63  1211.91 102.21   3-  2-  2  250.590  32.840                               
   140 Dominik & Kamil                           1 PL 0315 20 3871    CM 11:27:07.03  1211.87 102.94   2  < 346>  250.590  32.830                               
   141 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7701    CM 11:27:07.45  1211.83 103.68   4-  1-  1  250.590  32.810                               
   142 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5516    CM 11:27:09.41  1211.64 104.41   4-  2-  2  250.590  32.800                               
   143 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8502    CM 11:27:09.58  1211.63 105.15   2          250.590  32.780                               
   144 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3672    CM 11:27:10.98  1211.49 105.88   2          250.590  32.770                               
   145 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 380     CM 11:27:12.00  1211.39 106.62   2  < 168>  250.590  32.750                               
   146 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05005       CM 11:27:17.34  1210.87 107.35   3-  2-  2  250.590  32.730                               
   147 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2642   CM 11:27:20.48  1210.56 108.09   5-  2-  2  250.590  32.720                               
   148 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10148   CM 11:27:23.47  1210.27 108.82   2  < 301>  250.590  32.700                               
   149 Banek Robert                              1 PL 0484 20 2923    CM 11:27:30.25  1209.61 109.56   2-  2-  2  250.590  32.690                               
   150 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 351    CM 11:27:51.06  1207.60 110.29   2-  2-  2  250.590  32.670                               
   151 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 209     CM 11:28:09.84  1205.78 111.03   3-  1-  1  250.590  32.660                               
   152 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8915    CM 11:28:13.14  1205.46 111.76   2  < 208>  250.590  32.640                               
   153 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1001    CM 11:28:17.19  1205.07 112.50   4-  1-  1  250.590  32.620                               
   154 Wyczawski B.- Stupak Bracia               1 PL 0289 20 1003    CM 11:28:19.71  1204.83 113.24   1-  1-  1  250.590  32.610                               
   155 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5629    CM 11:28:20.29  1204.77 113.97   4-  3-  3  250.590  32.590                               
   156 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5211    CM 11:28:21.30  1204.68 114.71   3-  1-  1  250.590  32.580                               
   157 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3893    CM 11:28:21.93  1204.61 115.44   3-  1-  1  250.590  32.560                               
   158 COSTA                                     1 PL 023 20 1320     CM 11:28:22.73  1204.54 116.18   3  < 332>  250.590  32.550                               
   159 Tarasiuk Jerzy 3                          1 PL 0385 20 1102    CM 11:28:23.56  1204.46 116.91   1-  1-  1  250.590  32.530                               
   160 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5122    CM 11:28:23.68  1204.45 117.65   4-  1-  1  250.590  32.520                               
   161 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4803     CM 11:28:27.30  1204.10 118.38   3-  1-  1  250.590  32.500                               
   162 Paweł, Robert Baranowscy 2                1 PL 03 20 22023     CM 11:28:28.61  1203.97 119.12   4          250.590   0.000                               
   163 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10303   CM 11:28:28.72  1203.96 119.85   2  < 384>  250.590  32.470                               
   164 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2678    CM 11:28:29.66  1203.87 120.59   2-  1-  1  250.590  32.450                               
   165 KORLNELIA TEAM                            1 PL 0196 20 2002    CM 11:28:29.94  1203.84 121.32   3          250.590  32.440                               
   166 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 904          CM 11:28:31.36  1203.71 122.06   3-  2-  2  250.590  32.420                               
   167 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5095    CM 11:28:32.41  1203.61 122.79   3-  1-  1  250.590  32.410                               
   168 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 376     CM 11:28:32.43  1203.60 123.53   3          250.590  32.390                               
   169 Lach Team                                 1 PL 023 20 1212     CM 11:28:32.75  1203.57 124.26   2-  1-  1  250.590  32.370                               
   170 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 319     CM 11:28:32.77  1203.57 125.00   3-  1-  1  250.590  32.360                               
   171 Dyrek Oskar                               1 PL 0231 20 7605    CM 11:28:35.20  1203.34 125.74   1-  1-  1  250.590  32.340                               
   172 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 DV 01100 20 216    CM 11:28:37.13  1203.15 126.47   3-  1-  1  250.590  32.330                               
   173 MASTER TEAM III                           1 PL 0442 20 7345    CM 11:28:38.23  1203.05 127.21   3          250.590  32.310                               
   174 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 773     CM 11:28:43.85  1202.51 127.94   3-  1-  1  250.590  32.300                               
   175 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7055    CM 11:28:58.86  1201.07 128.68   4-  1-  1  250.590  32.280                               
   176 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5530    CM 11:29:02.40  1200.73 129.41   2-  1-  1  250.590  32.270                               
   177 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 1390     CM 11:29:03.16  1200.65 130.15   2-  2-  2  250.590  32.250                               
   178 KRIS                                      1 PL 0447 20 5676    CM 11:29:03.42  1200.63 130.88   2-  1-  1  250.590  32.230                               
   179 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5526    CM 11:29:04.43  1200.53 131.62   4-  3-  3  250.590  32.220                               
   180 Team Franken                              1 DV 03609 20 1504   CM 11:29:05.82  1200.40 132.35   1-  1-  1  250.590  32.200                               
   181 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10070    CM 11:29:07.02  1200.29 133.09   4-  2-  2  250.590  32.190                               
   182 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12670   CM 11:29:07.61  1200.23 133.82   2-  1-  1  250.590  32.170                               
   183 Krokosz 2                                 1 PL 0315 20 5105    CM 11:29:07.71  1200.22 134.56   1-  1-  1  250.590  32.160                               
   184 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4485    CM 11:29:08.76  1200.12 135.29   4-  2-  2  250.590  32.140                               
   185 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1231    CM 11:29:09.59  1200.04 136.03   3-  1-  1  250.590  32.120                               
   186 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10034    CM 11:29:10.47  1199.96 136.76   3-  1-  1  250.590  32.110                               
   187 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1881    CM 11:29:11.28  1199.88 137.50   2-  2-  2  250.590  32.090                               
   188 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 939     CM 11:29:11.35  1199.87 138.24   2-  2-  2  250.590  32.080                               
   189 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4009    CM 11:29:12.26  1199.78 138.97   4-  2-  2  250.590  32.060                               
   190 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 1469    CM 11:29:12.33  1199.78 139.71   2-  1-  1  250.590  32.050                               
   191 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 720     CM 11:29:13.12  1199.70 140.44   2          250.590  32.030                               
   192 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8060    CM 11:29:13.28  1199.69 141.18   4-  1-  1  250.590  32.020                               
   193 Rupprecht Racing Pigeons 3                1 DV 0645 20 2033    CM 11:29:14.23  1199.60 141.91   2          250.590  32.000                               
   194 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7507    CM 11:29:14.41  1199.58 142.65   2  < 241>  250.590  31.980                               
   195 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092265      CM 11:29:17.70  1199.26 143.38   4-  1-  1  250.590  31.970                               
   196 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10149   CM 11:29:18.18  1199.22 144.12   3-  2-  2  250.590  31.950                               
   197 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5889    CM 11:29:18.26  1199.21 144.85   3-  1-  1  250.590  31.940                               
   198 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 414     CM 11:29:19.21  1199.12 145.59   5-  2-  2  250.590  31.920                               
   199 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7021    CM 11:29:19.33  1199.11 146.32   3-  1-  1  250.590  31.910                               
   200 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0452 20 12572   CM 11:29:20.22  1199.02 147.06   2  < 380>  250.590  31.890                               
   201 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 67      CM 11:29:21.16  1198.93 147.79   5-  3-  3  250.590  31.870                               
   202 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10142   CM 11:29:21.92  1198.86 148.53   5-  3-  3  250.590  31.860                               
   203 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4838    CM 11:29:24.56  1198.61 149.26   3-  1-  1  250.590  31.840                               
   204 Kazimierz Lewandowski 1                   1 PL 0302 20 5071    CM 11:29:25.37  1198.53 150.00   2          250.590  31.830                               
   205 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7056    CM 11:29:25.51  1198.52 150.74   3-  1-  1  250.590  31.810                               
   206 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1215    CM 11:29:26.27  1198.45 151.47   4-  1-  1  250.590  31.800                               
   207 Team Spreewald                            1 DV 09640 20 348    CM 11:29:26.35  1198.44 152.21   2          250.590  31.780                               
   208 SPIEGEL- PAWLICA 1                        1 PL 0402 20 8916    CM 11:29:31.95  1197.91 152.94   3          250.590  31.770                               
   209 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5547    CM 11:29:32.82  1197.82 153.68   3-  2-  2  250.590  31.750                               
   210 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7537    CM 11:29:32.98  1197.81 154.41   3-  2-  2  250.590  31.730                               
   211 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 635     CM 11:29:33.87  1197.72 155.15   4-  1-  1  250.590  31.720                               
   212 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8060    CM 11:29:33.96  1197.71 155.88   5-  2-  2  250.590  31.700                               
   213 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2741   CM 11:29:34.55  1197.66 156.62   2          250.590  31.690                               
   214 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7050    CM 11:29:34.69  1197.64 157.35   4-  1-  1  250.590  31.670                               
   215 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5065    CM 11:29:35.71  1197.55 158.09   3          250.590  31.660                               
   216 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10654   CM 11:29:36.04  1197.52 158.82   3-  1-  1  250.590  31.640                               
   217 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6017    CM 11:29:36.76  1197.45 159.56   4-  1-  1  250.590  31.620                               
   218 Stanisław i Krzyś Sroka                   1 PL 0235 20 4214    CM 11:29:37.38  1197.39 160.29   1-  1-  1  250.590  31.610                               
   219 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 03 20 22020     CM 11:29:39.68  1197.17 161.03   3-  1-  1  250.590  31.590                               
   220 WALDI                                     1 PL 0315 20 4964    CM 11:29:39.70  1197.17 161.76   1-  1-  1  250.590  31.580                               
   221 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0388 20 5054    CM 11:29:39.81  1197.16 162.50   3-  1-  1  250.590  31.560                               
   222 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10668   CM 11:29:40.40  1197.10 163.24   3-  1-  1  250.590  31.550                               
   223 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13483   CM 11:29:41.94  1196.95 163.97   4-  2-  2  250.590  31.530                               
   224 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 0452 20 13263   CM 11:29:42.26  1196.92 164.71   5-  1-  1  250.590  31.520                               
   225 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 133     CM 11:29:44.77  1196.69 165.44   3-  1-  1  250.590  31.500                               
   226 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3319    CM 11:29:45.94  1196.57 166.18   4-  3-  3  250.590  31.480                               
   227 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1179    CM 11:29:47.57  1196.42 166.91   2-  1-  1  250.590  31.470                               
   228 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10150   CM 11:29:50.99  1196.09 167.65   2          250.590  31.450                               
   229 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 724     CM 11:29:53.66  1195.84 168.38   3-  1-  1  250.590  31.440                               
   230 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074362      CM 11:29:57.43  1195.48 169.12   5-  1-  1  250.590  31.420                               
   231 Wojciech Wręczycki                        1 PL 046 20 18920    CM 11:29:57.83  1195.44 169.85   3-  1-  1  250.590  31.410                               
   232 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3886    CM 11:29:58.10  1195.42 170.59   2  < 279>  250.590  31.390                               
   233 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10323   CM 11:30:03.39  1194.92 171.32   2          250.590  31.370                               
   234 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 898     CM 11:30:04.80  1194.78 172.06   2  < 409>  250.590  31.360                               
   235 Centrum Hodowlane Europa - H. Schilling   1 PL 0455 20 3224    CM 11:30:04.81  1194.78 172.79   1-  1-  1  250.590  31.340                               
   236 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099446      CM 11:30:06.68  1194.61 173.53   3-  1-  1  250.590  31.330                               
   237 Kornaś Leszek 2                           1 PL 0314 20 7555    CM 11:30:06.92  1194.58 174.26   1-  1-  1  250.590  31.310                               
   238 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3090    CM 11:30:07.23  1194.55 175.00   2          250.590  31.300                               
   239 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 36      CM 11:30:08.96  1194.39 175.74   2  < 358>  250.590  31.280                               
   240 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8514    CM 11:30:08.97  1194.39 176.47   2          250.590  31.270                               
   241 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0362 20 7864    CM 11:30:10.25  1194.27 177.21   3  < 365>  250.590  31.250                               
   242 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 2644    CM 11:30:10.40  1194.25 177.94   2  < 274>  250.590  31.230                               
   243 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4129    CM 11:30:10.89  1194.21 178.68   5-  2-  2  250.590  31.220                               
   244 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6550    CM 11:30:11.14  1194.18 179.41   3-  2-  2  250.590  31.200                               
   245 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6106      CM 11:30:11.70  1194.13 180.15   4-  2-  2  250.590  31.190                               
   246 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 934     CM 11:30:11.93  1194.11 180.88   2  < 422>  250.590  31.170                               
   247 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738054      CM 11:30:11.95  1194.11 181.62   4-  1-  1  250.590  31.160                               
   248 Roman H. 1                                1 PL 0204 20 960     CM 11:30:12.08  1194.09 182.35   4-  1-  1  250.590  31.140                               
   249 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9037    CM 11:30:12.64  1194.04 183.09   4-  1-  1  250.590  31.120                               
   250 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22013     CM 11:30:13.56  1193.95 183.82   4-  2-  2  250.590  31.110                               
   251 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1739    CM 11:30:13.67  1193.94 184.56   2          250.590  31.090                               
   252 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6451   CM 11:30:13.91  1193.92 185.29   2          250.590  31.080                               
   253 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9033    CM 11:30:14.47  1193.87 186.03   4-  1-  1  250.590  31.060                               
   254 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 103    CM 11:30:14.48  1193.87 186.76   2-  2-  2  250.590  31.050                               
   255 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094407      CM 11:30:14.84  1193.83 187.50   3-  1-  1  250.590  31.030                               
   256 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6039    CM 11:30:15.79  1193.74 188.24   4-  1-  1  250.590  31.020                               
   257 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2742   CM 11:30:16.12  1193.71 188.97   2-  2-  2  250.590  31.000                               
   258 Tadeusz Gierczak 7                        1 PL 0163 20 10195   CM 11:30:16.42  1193.68 189.71   1-  1-  1  250.590  30.980                               
   259 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2635    CM 11:30:16.53  1193.67 190.44   3-  1-  1  250.590  30.970                               
   260 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02830   CM 11:30:17.14  1193.61 191.18   3-  1-  1  250.590  30.950                               
   261 Dieter                                    1 DV 03043 20 294    CM 11:30:18.70  1193.47 191.91   2-  1-  1  250.590  30.940                               
   262 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4402     CM 11:30:19.64  1193.38 192.65   3-  2-  2  250.590  30.920                               
   263 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 355     CM 11:30:19.94  1193.35 193.38   3          250.590  30.910                               
   264 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 222     CM 11:30:21.46  1193.21 194.12   4-  2-  2  250.590  30.890                               
   265 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645227      CM 11:30:23.01  1193.06 194.85   4-  2-  2  250.590  30.870                               
   266 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9075    CM 11:30:23.76  1192.99 195.59   4-  1-  1  250.590  30.860                               
   267 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11220   CM 11:30:24.06  1192.96 196.32   3-  1-  1  250.590  30.840                               
   268 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13459   CM 11:30:24.98  1192.87 197.06   4-  1-  1  250.590  30.830                               
   269 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3463    CM 11:30:25.52  1192.82 197.79   5-  1-  1  250.590  30.810                               
   270 Jakub Czułowski 1                         1 PL 0209 20 598     CM 11:30:26.50  1192.73 198.53   3-  1-  1  250.590  30.800                               
   271 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5095559      CM 11:30:26.82  1192.70 199.26   4-  1-  1  250.590  30.780                               
   272 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13273   CM 11:30:28.38  1192.55 200.00   4-  1-  1  250.590  30.770                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:5                                          
   273 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9166    CM 11:30:32.91  1192.12 200.74   4-  1-  1  250.590  30.750                               
   274 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1685    CM 11:30:35.64  1191.87 201.47   3          250.590  30.730                               
   275 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5679    CM 11:30:36.48  1191.79 202.21   2          250.590  30.720                               
   276 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9495    CM 11:30:41.80  1191.29 202.94   4-  1-  1  250.590  30.700                               
   277 Gebhardt Reinhard 2                       1 DV 02227 20 2645   CM 11:30:53.16  1190.22 203.68   2          250.590  30.690                               
   278 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5656    CM 11:31:32.76  1186.50 204.41   4-  1-  1  250.590  30.670                               
   279 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3823    CM 11:31:37.64  1186.05 205.15   3  < 445>  250.590  30.660                               
   280 teutoburgerwaldtaubenrennen.de GRONE      1 DV 08510 20 151    CM 11:31:37.89  1186.02 205.88   2-  1-  1  250.590  30.640                               
   281 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 738     CM 11:31:38.17  1186.00 206.62   2          250.590  30.620                               
   282 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9042    CM 11:31:38.94  1185.93 207.35   4-  1-  1  250.590  30.610                               
   283 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3316    CM 11:31:39.25  1185.90 208.09   2  < 382>  250.590  30.590                               
   284 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3669    CM 11:31:39.78  1185.85 208.82   3-  1-  1  250.590  30.580                               
   285 Papież Rafał 2                            1 PL 0315 20 123     CM 11:31:40.20  1185.81 209.56   1-  1-  1  250.590  30.560                               
   286 Kołodziej& Matias                         1 PL 0314 20 6638    CM 11:31:40.22  1185.81 210.29   3-  1-  1  250.590  30.550                               
   287 Zenon Kociołek                            1 PL 0291 20 3179    CM 11:31:40.56  1185.78 211.03   2          250.590  30.530                               
   288 Kozinoga Janusz- Sebastian                1 PL 0119 20 959     CM 11:31:41.14  1185.72 211.76   2          250.590  30.520                               
   289 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4313    CM 11:31:41.30  1185.71 212.50   2-  1-  1  250.590  30.500                               
   290 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 56      CM 11:31:42.24  1185.62 213.24   2          250.590  30.480                               
   291 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 445    CM 11:31:44.46  1185.41 213.97   4-  3-  3  250.590  30.470                               
   292 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4419     CM 11:31:44.84  1185.38 214.71   2          250.590  30.450                               
   293 PACHO                                     1 PL 0450 20 5575    CM 11:31:47.68  1185.11 215.44   3-  2-  2  250.590  30.440                               
   294 Heidemann+ Winter                         1 DV 02035 20 1054   CM 11:31:51.20  1184.78 216.18   2          250.590  30.420                               
   295 Team Eschenberg + Becker                  1 DV 06967 20 119    CM 11:31:51.84  1184.72 216.91   2          250.590  30.410                               
   296 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8661    CM 11:31:56.23  1184.31 217.65   5-  1-  1  250.590  30.390                               
   297 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13753   CM 11:32:05.20  1183.48 218.38   2          250.590  30.370                               
   298 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4076    CM 11:32:05.96  1183.41 219.12   3-  2-  2  250.590  30.360                               
   299 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11117   CM 11:32:09.28  1183.10 219.85   2-  1-  1  250.590  30.340                               
   300 Kazimierz Lewandowski SOLO                1 PL 0302 20 5077    CM 11:32:09.57  1183.07 220.59   1-  1-  1  250.590  30.330                               
   301 Tadeusz Gierczak 3                        1 PL 0163 20 10121   CM 11:32:15.59  1182.51 221.32   3          250.590  30.310                               
   302 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 446    CM 11:32:15.98  1182.48 222.06   2          250.590  30.300                               
   303 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2386    CM 11:32:17.00  1182.38 222.79   4-  1-  1  250.590  30.280                               
   304 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9162    CM 11:32:20.83  1182.03 223.53   3-  2-  2  250.590  30.270                               
   305 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8365    CM 11:32:21.78  1181.94 224.26   4-  3-  3  250.590  30.250                               
   306 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 227     CM 11:32:24.68  1181.67 225.00   2          250.590  30.230                               
   307 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2220    CM 11:32:25.84  1181.56 225.74   5-  1-  1  250.590  30.220                               
   308 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 781    CM 11:32:25.99  1181.55 226.47   4-  2-  2  250.590  30.200                               
   309 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 459    CM 11:32:26.97  1181.46 227.21   2  < 349>  250.590  30.190                               
   310 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9138     CM 11:32:54.41  1178.92 227.94   5-  1-  1  250.590  30.170                               
   311 FUNIA                                     1 PL 0231 20 5526    CM 11:32:56.96  1178.68 228.68   2          250.590  30.160                               
   312 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2262    CM 11:32:59.58  1178.44 229.41   2          250.590  30.140                               
   313 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9071    CM 11:33:02.53  1178.17 230.15   3-  1-  1  250.590  30.120                               
   314 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0123 20 4475    CM 11:33:03.36  1178.09 230.88   2          250.590  30.110                               
   315 TYMEK BIELAK                              1 PL 0439 20 4899    CM 11:33:03.46  1178.09 231.62   3-  1-  1  250.590  30.090                               
   316 MARADONA                                  1 PL 0447 20 9934    CM 11:33:06.11  1177.84 232.35   2          250.590  30.080                               
   317 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323812      CM 11:33:07.70  1177.69 233.09   2          250.590  30.060                               
   318 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11320   CM 11:33:08.03  1177.66 233.82   2          250.590  30.050                               
   319 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4043    CM 11:33:08.58  1177.61 234.56   5-  1-  1  250.590  30.030                               
   320 TEAM BMW                                  1 PL 0404 20 99      CM 11:33:08.97  1177.58 235.29   4-  3-  3  250.590  30.020                               
   321 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10138   CM 11:33:09.67  1177.51 236.03   2  < 359>  250.590  30.000                               
   322 Bróg Zbigniew 1                           1 PL 0231 20 9650    CM 11:33:10.34  1177.45 236.76   1-  1-  1  250.590  29.980                               
   323 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9647    CM 11:33:10.76  1177.41 237.50   2-  2-  2  250.590  29.970                               
   324 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13500   CM 11:33:11.07  1177.38 238.24   2          250.590  29.950                               
   325 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738065      CM 11:33:12.09  1177.29 238.97   2-  1-  1  250.590  29.940                               
   326 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9008    CM 11:33:12.29  1177.27 239.71   2          250.590  29.920                               
   327 PawełSocała                               1 PL 017 20 3341     CM 11:33:12.58  1177.25 240.44   2  < 430>  250.590  29.910                               
   328 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5074333      CM 11:33:13.78  1177.14 241.18   2          250.590  29.890                               
   329 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3143    CM 11:33:15.33  1176.99 241.91   5-  3-  3  250.590  29.870                               
   330 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2034    CM 11:33:15.49  1176.98 242.65   4-  1-  1  250.590  29.860                               
   331 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 772    CM 11:33:16.18  1176.91 243.38   2          250.590  29.840                               
   332 COSTA                                     1 PL 023 20 1220     CM 11:33:16.74  1176.86 244.12   4          250.590   0.000                               
   333 SEBASTIAN I KAMILA                        1 PL 0318 20 7538    CM 11:33:17.03  1176.84 244.85   2          250.590  29.810                               
   334 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3192    CM 11:33:17.12  1176.83 245.59   2  < 367>  250.590  29.800                               
   335 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5438    CM 11:33:18.10  1176.74 246.32   2-  1-  1  250.590  29.780                               
   336 "WALKA O ODDECH"                          1 PL 021 20 176      CM 11:33:18.92  1176.66 247.06   2          250.590  29.770                               
   337 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6521    CM 11:33:20.45  1176.52 247.79   2          250.590  29.750                               
   338 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 102     CM 11:33:21.07  1176.46 248.53   3-  1-  1  250.590  29.730                               
   339 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6109      CM 11:33:21.28  1176.45 249.26   2          250.590  29.720                               
   340 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 412     CM 11:33:21.66  1176.41 250.00   2          250.590  29.700                               
   341 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4557    CM 11:33:22.24  1176.36 250.74   2-  1-  1  250.590  29.690                               
   342 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10019   CM 11:33:23.35  1176.26 251.47   4-  1-  1  250.590  29.670                               
   343 Banek Robert                              1 PL 0484 20 1957    CM 11:33:23.55  1176.24 252.21   2          250.590  29.660                               
   344 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 9062    CM 11:33:24.47  1176.15 252.94   2          250.590  29.640                               
   345 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3835    CM 11:33:25.63  1176.05 253.68   4-  1-  1  250.590  29.620                               
   346 Dominik & Kamil                           1 PL 0314 20 1924    CM 11:33:26.21  1175.99 254.41   3          250.590  29.610                               
   347 Kupka Śmiłowski 4                         1 PL 0143 20 2641    CM 11:33:28.96  1175.74 255.15   1-  1-  1  250.590  29.590                               
   348 ERETT                                     1 DV 03268 20 118    CM 11:33:30.37  1175.61 255.88   3-  1-  1  250.590  29.580                               
   349 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 451    CM 11:33:30.66  1175.58 256.62   3          250.590  29.560                               
   350 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13033   CM 11:33:32.50  1175.42 257.35   3-  1-  1  250.590  29.550                               
   351 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 777     CM 11:33:36.80  1175.02 258.09   5-  2-  2  250.590  29.530                               
   352 Knap Piotr                                1 AU 20 901          CM 11:33:38.70  1174.85 258.82   2-  1-  1  250.590  29.520                               
   353 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 906          CM 11:33:48.27  1173.97 259.56   2          250.590  29.500                               
   354 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 5498    CM 11:33:51.11  1173.71 260.29   2-  2-  2  250.590  29.480                               
   355 COBA LADIES                               1 PL 0163 20 10182   CM 11:33:55.24  1173.33 261.03   4-  1-  1  250.590  29.470                               
   356 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2610    CM 11:33:57.69  1173.11 261.76   5-  1-  1  250.590  29.450                               
   357 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1925    CM 11:34:29.20  1170.24 262.50   5-  1-  1  250.590  29.440                               
   358 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 14      CM 11:34:42.46  1169.03 263.24   3          250.590  29.420                               
   359 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10152   CM 11:34:45.67  1168.74 263.97   3          250.590  29.410                               
   360 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6003    CM 11:34:47.62  1168.56 264.71   4-  3-  3  250.590  29.390                               
   361 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 206     CM 11:34:48.00  1168.53 265.44   2-  1-  1  250.590  29.370                               
   362 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6002    CM 11:34:48.74  1168.46 266.18   2  < 403>  250.590  29.360                               
   363 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 773     CM 11:34:50.32  1168.32 266.91   2          250.590  29.340                               
   364 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3699    CM 11:34:53.02  1168.07 267.65   5-  1-  1  250.590  29.330                               
   365 Majcher Krystian i Marzena                1 PL 0315 20 7501    CM 11:34:55.91  1167.81 268.38   4          250.590   0.000                               
   366 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 284    CM 11:34:57.67  1167.65 269.12   4-  1-  1  250.590  29.300                               
   367 Centrum Hodowlane Europa A                1 PL 0455 20 3187    CM 11:35:02.32  1167.23 269.85   3          250.590  29.280                               
   368 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9041    CM 11:35:05.73  1166.92 270.59   2  < 391>  250.590  29.270                               
   369 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2201    CM 11:35:08.39  1166.68 271.32   4-  1-  1  250.590  29.250                               
   370 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22018     CM 11:35:09.13  1166.62 272.06   2          250.590  29.230                               
   371 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 4093567      CM 11:35:09.39  1166.59 272.79   2          250.590  29.220                               
   372 v. Boxmeer x Hoevenaars 1                 1 NL 20 4099089      CM 11:35:10.37  1166.50 273.53   2          250.590  29.200                               
   373 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4041    CM 11:35:10.38  1166.50 274.26   2          250.590  29.190                               
   374 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9592    CM 11:35:11.64  1166.39 275.00   5-  1-  1  250.590  29.170                               
   375 TopLofts.eu 1                             1 PL 0414 20 9163    CM 11:35:12.73  1166.29 275.74   2          250.590  29.160                               
   376 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5138    CM 11:35:13.55  1166.22 276.47   4-  1-  1  250.590  29.140                               
   377 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10111   CM 11:35:17.38  1165.87 277.21   5-  1-  1  250.590  29.120                               
   378 PACHO                                     1 PL 0450 20 5554    CM 11:35:19.68  1165.66 277.94   2          250.590  29.110                               
   379 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10054   CM 11:35:24.55  1165.22 278.68   4-  1-  1  250.590  29.090                               
   380 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI                         1 PL 0478 20 2959    CM 11:35:25.66  1165.12 279.41   3          250.590  29.080                               
   381 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4807    CM 11:35:46.81  1163.22 280.15   4-  1-  1  250.590  29.060                               
   382 Klimek Andrzej                            1 PL 0438 20 3315    CM 11:35:47.47  1163.16 280.88   3          250.590  29.050                               
   383 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8191    CM 11:35:49.51  1162.98 281.62   3-  1-  1  250.590  29.030                               
   384 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10306   CM 11:35:50.50  1162.89 282.35   3          250.590  29.020                               
   385 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4087    CM 11:35:51.74  1162.78 283.09   2          250.590  29.000                               
   386 NESTOR 1                                  1 PL 0294 20 12267   CM 11:35:52.77  1162.69 283.82   2-  1-  1  250.590  28.980                               
   387 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6135    CM 11:35:53.86  1162.59 284.56   2          250.590  28.970                               
   388 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5054    CM 11:35:56.36  1162.36 285.29   2-  1-  1  250.590  28.950                               
   389 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6110    CM 11:35:56.73  1162.33 286.03   3-  1-  1  250.590  28.940                               
   390 JASICA& ROJEK                             1 PL 0447 20 9928    CM 11:35:57.12  1162.30 286.76   2          250.590  28.920                               
   391 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9014    CM 11:35:58.27  1162.19 287.50   3          250.590  28.910                               
   392 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8248    CM 11:36:01.35  1161.92 288.24   2  < 396>  250.590  28.890                               
   393 TEAM BMW                                  1 PL 0374 20 321     CM 11:36:02.62  1161.80 288.97   2  < 436>  250.590  28.870                               
   394 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 204     CM 11:36:04.07  1161.67 289.71   2          250.590  28.860                               
   395 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2719    CM 11:36:04.08  1161.67 290.44   3-  1-  1  250.590  28.840                               
   396 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8205    CM 11:36:05.64  1161.53 291.18   3          250.590  28.830                               
   397 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 560    CM 11:36:07.61  1161.36 291.91   3-  1-  1  250.590  28.810                               
   398 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5041    CM 11:36:07.90  1161.33 292.65   4          250.590   0.000                               
   399 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555290      CM 11:36:09.19  1161.21 293.38   2-  1-  1  250.590  28.780                               
   400 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2058    CM 11:36:10.34  1161.11 294.12   3-  2-  2  250.590  28.770                               
   401 Piotr Kogut                               1 PL 0318 20 4071    CM 11:36:10.63  1161.09 294.85   2          250.590  28.750                               
   402 Rupprecht Racing Pigeons 2                1 DV 0645 20 2041    CM 11:36:11.46  1161.01 295.59   2-  1-  1  250.590  28.730                               
   403 Gurgul Kazimierz 1                        1 PL 0314 20 6014    CM 11:36:13.45  1160.83 296.32   3          250.590  28.720                               
   404 Markus Wirth                              1 DV 03825 20 531    CM 11:36:13.62  1160.82 297.06   2-  1-  1  250.590  28.700                               
   405 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5647    CM 11:36:15.73  1160.63 297.79   2  < 428>  250.590  28.690                               
   406 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5024      CM 11:36:15.99  1160.61 298.53   3          250.590  28.670                               
   407 MICHNA JUNIOR RACING TEAM                 1 PL 0244 20 02760   CM 11:36:16.72  1160.54 299.26   2          250.590  28.660                               
   408 DIE ROTHTALBOMBER 2                       1 DV 02741 20 650    CM 11:36:17.85  1160.44 300.00   3-  1-  1  250.590  28.640                               
   409 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 897     CM 11:36:18.71  1160.36 300.74   3          250.590  28.620                               
   410 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2979    CM 11:36:18.87  1160.35 301.47   2-  1-  1  250.590  28.610                               
   411 Haffner Richard 1                         1 DV 06751 20 2565   CM 11:36:20.06  1160.24 302.21   4-  1-  1  250.590  28.590                               
   412 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10953   CM 11:36:22.31  1160.04 302.94   3-  1-  1  250.590  28.580                               
   413 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8025    CM 11:36:22.46  1160.03 303.68   2          250.590  28.560                               
   414 KARPIERZ                                  1 PL 0235 20 1862    CM 11:36:23.53  1159.93 304.41   2          250.590  28.550                               
   415 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10185   CM 11:36:28.21  1159.51 305.15   2          250.590  28.530                               
   416 Team Wulhorst                             1 DV 08600 20 167    CM 11:36:30.13  1159.34 305.88   2-  1-  1  250.590  28.520                               
   417 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05051       CM 11:36:43.24  1158.17 306.62   2          250.590  28.500                               
   418 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 584     CM 11:36:43.76  1158.13 307.35   4-  2-  2  250.590  28.480                               
   419 Kocemba Józef                             1 DV 02247 20 649    CM 11:36:49.31  1157.63 308.09   1-  1-  1  250.590  28.470                               
   420 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6026    CM 11:36:55.26  1157.10 308.82   2          250.590  28.450                               
   421 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6012    CM 11:36:56.99  1156.95 309.56   4-  1-  1  250.590  28.440                               
   422 Franczyk Łukasz                           1 PL 0316 20 5527    CM 11:36:57.25  1156.93 310.29   3          250.590  28.420                               
   422 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2202    CM 11:36:57.26  1156.93 310.29   3-  3-  3  250.590  28.420                               
   424 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3875    CM 11:36:57.90  1156.87 311.76   2          250.590  28.390                               
   425 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1002    CM 11:37:00.80  1156.61 312.50   2  < 432>  250.590  28.370                               
   426 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3838    CM 11:37:00.83  1156.61 313.24   2-  1-  1  250.590  28.360                               
   427 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5842    CM 11:37:01.31  1156.57 313.97   2          250.590  28.340                               
   428 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5648    CM 11:37:02.54  1156.46 314.71   3          250.590  28.330                               
   429 kopi                                      1 PL 0412 20 12260   CM 11:37:02.95  1156.42 315.44   2-  1-  1  250.590  28.310                               
   430 PawełSocała                               1 PL 017 20 3311     CM 11:37:04.04  1156.32 316.18   3          250.590  28.300                               
   431 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 458    CM 11:37:05.64  1156.18 316.91   2          250.590  28.280                               
   432 KOTEK 1                                   1 PL 0203 20 1042    CM 11:37:08.13  1155.96 317.65   3          250.590  28.270                               
   433 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3816    CM 11:37:09.75  1155.82 318.38   4-  1-  1  250.590  28.250                               
   434 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 2055    CM 11:37:15.75  1155.29 319.12   2          250.590  28.230                               
   435 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 846    CM 11:37:18.24  1155.06 319.85   3-  1-  1  250.590  28.220                               
   436 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4519     CM 11:37:19.08  1154.99 320.59   3          250.590  28.200                               
   437 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 559     CM 11:37:19.36  1154.97 321.32   2          250.590  28.190                               
   438 Lach& Murański                            1 PL 023 20 4231     CM 11:37:19.82  1154.92 322.06   3          250.590  28.170                               
   439 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10068    CM 11:37:22.28  1154.71 322.79   2          250.590  28.160                               
   440 URBAN456                                  1 PL 0450 20 9648    CM 11:37:25.88  1154.39 323.53   2          250.590  28.140                               
   441 Tomasz Koper                              1 PL 021 20 4043     CM 11:37:27.24  1154.27 324.26   1-  1-  1  250.590  28.120                               
   442 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3409    CM 11:37:27.56  1154.24 325.00   2  < 443>  250.590  28.110                               
   443 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3434    CM 11:37:29.35  1154.08 325.74   3          250.590  28.090                               
   444 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4139    CM 11:37:30.35  1153.99 326.47   2          250.590  28.080                               
   445 Bracia Koralewicz 3                       1 PL 0289 20 3881    CM 11:37:30.56  1153.97 327.21   4          250.590   0.000                               
   446 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2253    CM 11:37:31.68  1153.87 327.94   2  < 446>  250.590  28.050                               
   446 TEAM SOBKÓW                               1 PL 0261 20 2272    CM 11:37:31.69  1153.87 327.94   3          250.590  28.050                               
   448 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 333     CM 11:37:31.71  1153.87 329.41   5-  1-  1  250.590  28.020                               
   449 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2829    CM 11:37:32.51  1153.80 330.15   4-  1-  1  250.590  28.000                               
   ---------------------------------------------------------------------------------------- Koniec konkursu - baza 1:3                                          
   -------------------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                            
   450 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9058    CM 11:37:32.81  1153.78   0.00   2          250.590   0.000                               
   451 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 9        CM 11:37:33.23  1153.74   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000                               
   452 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 417    CM 11:37:33.57  1153.71   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   453 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092253      CM 11:37:33.87  1153.68   0.00   2          250.590   0.000                               
   454 Mateusz Dzwonkowski                       1 PL 0275 20 15443   CM 11:37:34.24  1153.65   0.00   2          250.590   0.000                               
   455 Wróbel Michał, Patryk D                   1 PL 0262 20 11136   CM 11:37:34.93  1153.59   0.00   2          250.590   0.000                               
   456 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1435    CM 11:37:41.66  1152.99   0.00   2          250.590   0.000                               
   457 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14877     CM 11:37:42.10  1152.95   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   458 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3862    CM 11:37:44.63  1152.73   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   459 TEAM BMW                                  1 PL 046 20 4524     CM 11:37:44.92  1152.71   0.00   4          250.590   0.000                               
   460 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 503    CM 11:37:46.66  1152.55   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   461 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13070   CM 11:37:46.96  1152.53   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   462 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1210    CM 11:37:47.65  1152.46   0.00   2          250.590   0.000                               
   463 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13250   CM 11:37:48.07  1152.43   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   464 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5184    CM 11:37:48.31  1152.41   0.00   2          250.590   0.000                               
   465 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092250      CM 11:37:49.81  1152.27   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   466 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3822    CM 11:37:50.34  1152.23   0.00   2          250.590   0.000                               
   467 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8507    CM 11:37:51.99  1152.08   0.00   3          250.590   0.000                               
   468 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 771     CM 11:37:52.51  1152.04   0.00   3          250.590   0.000                               
   469 Kupka Śmiłowski 3                         1 PL 0143 20 1649    CM 11:37:53.67  1151.93   0.00   4          250.590   0.000                               
   470 Hubert Ośko                               1 PL 0452 20 9952    CM 11:37:55.38  1151.78   0.00   2          250.590   0.000                               
   471 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7244    CM 11:37:57.08  1151.63   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   472 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszkowicz         1 PL 0496 20 223     CM 11:37:57.15  1151.63   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   473 Tadeusz Gierczak 1                        1 PL 0163 20 10109   CM 11:37:57.55  1151.59   0.00   3          250.590   0.000                               
   474 Markowicz Mirosław                        1 PL 0412 20 5448    CM 11:37:58.27  1151.53   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   475 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5851    CM 11:37:58.66  1151.49   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000                               
   476 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3024    CM 11:37:58.94  1151.47   0.00   3          250.590   0.000                               
   477 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3808    CM 11:37:59.54  1151.42   0.00   2          250.590   0.000                               
   478 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7526    CM 11:37:59.74  1151.40   0.00   2          250.590   0.000                               
   479 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13522   CM 11:38:01.39  1151.25   0.00   2          250.590   0.000                               
   480 G-YARD LOFT                               1 GB 20V 67866       CM 11:38:01.75  1151.22   0.00   2          250.590   0.000                               
   481 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092261      CM 11:38:04.31  1151.00   0.00   2          250.590   0.000                               
   482 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 788    CM 11:38:04.78  1150.96   0.00   3          250.590   0.000                               
   483 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5852    CM 11:38:05.23  1150.92   0.00   2          250.590   0.000                               
   484 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 721     CM 11:38:06.61  1150.80   0.00   3          250.590   0.000                               
   485 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7055    CM 11:38:07.53  1150.71   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   486 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 779     CM 11:38:09.35  1150.55   0.00   4          250.590   0.000                               
   487 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6841    CM 11:38:09.50  1150.54   0.00   2          250.590   0.000                               
   488 Król- Olech                               1 PL 0450 20 2900    CM 11:38:13.29  1150.21   0.00   2          250.590   0.000                               
   489 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9580    CM 11:38:14.72  1150.08   0.00   2          250.590   0.000                               
   490 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2228    CM 11:38:18.20  1149.78   0.00   2          250.590   0.000                               
   491 Karl Heintz Burger                        1 DV 05056 20 816    CM 11:38:19.60  1149.65   0.00   3          250.590   0.000                               
   492 MŁYNARZ                                   1 PL 0204 20 1507    CM 11:38:19.85  1149.63   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   493 SG STEFFL B                               1 DV 08897 20 6466   CM 11:38:21.05  1149.53   0.00   3          250.590   0.000                               
   494 Wiechoczek Jan                            1 PL 0144 20 3029    CM 11:38:21.53  1149.48   0.00   4          250.590   0.000                               
   495 Bracia Koralewicz 2                       1 PL 0289 20 3839    CM 11:38:21.78  1149.46   0.00   3          250.590   0.000                               
   496 PUSZEK 230                                1 PL 0360 20 12669   CM 11:38:22.18  1149.43   0.00   2          250.590   0.000                               
   497 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6029    CM 11:38:23.43  1149.32   0.00   2          250.590   0.000                               
   498 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1248   CM 11:38:23.51  1149.31   0.00   2          250.590   0.000                               
   499 TYMEK BIELAK                              1 PL 0319 20 6462    CM 11:38:24.24  1149.25   0.00   2          250.590   0.000                               
   500 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2077    CM 11:38:24.65  1149.21   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   501 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17606   CM 11:38:26.24  1149.07   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   502 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 103     CM 11:38:26.67  1149.03   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   503 JUREK                                     1 PL 0456 20 4122    CM 11:38:27.48  1148.96   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   504 Tarasiuk Jerzy 1                          1 PL 0385 20 1101    CM 11:38:28.27  1148.89   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   505 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 5160     CM 11:38:28.28  1148.89   0.00   2          250.590   0.000                               
   506 Team Steineker- Brueck                    1 DV 01654 20 659    CM 11:38:28.42  1148.88   0.00   2          250.590   0.000                               
   507 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9973    CM 11:38:29.08  1148.82   0.00   2          250.590   0.000                               
   508 SG WACHALSKI                              1 NL 20 1141861      CM 11:38:29.54  1148.78   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   509 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10155   CM 11:38:30.43  1148.70   0.00   2          250.590   0.000                               
   510 COBA LADIES                               1 PL 023 20 1207     CM 11:38:31.96  1148.57   0.00   2          250.590   0.000                               
   511 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 349     CM 11:38:33.12  1148.47   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   512 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0124 20 2447    CM 11:38:34.43  1148.35   0.00   2          250.590   0.000                               
   513 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7019    CM 11:38:34.91  1148.31   0.00   2          250.590   0.000                               
   514 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5125    CM 11:38:37.34  1148.10   0.00   2          250.590   0.000                               
   515 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7247    CM 11:38:37.44  1148.09   0.00   2          250.590   0.000                               
   516 Wróbel Michał, Patryk F                   1 PL 0224 20 13766   CM 11:38:38.95  1147.96   0.00   3          250.590   0.000                               
   517 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1735    CM 11:38:49.44  1147.04   0.00   3          250.590   0.000                               
   518 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 1155    CM 11:38:51.27  1146.88   0.00   2          250.590   0.000                               
   519 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5890    CM 11:38:51.85  1146.83   0.00   2          250.590   0.000                               
   520 Team Koningshoeve                         1 BE 20 5074358      CM 11:39:02.02  1145.94   0.00   2          250.590   0.000                               
   521 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2620    CM 11:39:11.11  1145.15   0.00   2          250.590   0.000                               
   522 MASTER TEAM IX                            1 PL 0442 20 5061    CM 11:39:14.64  1144.84   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   523 Dudek Tomasz 3                            1 PL 0318 20 3242    CM 11:39:15.41  1144.78   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   524 STANI                                     1 PL 0231 20 7312    CM 11:39:16.79  1144.66   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   525 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8503    CM 11:39:18.78  1144.48   0.00   4          250.590   0.000                               
   526 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5664    CM 11:39:18.85  1144.48   0.00   2          250.590   0.000                               
   527 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13030   CM 11:39:19.44  1144.43   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000                               
   528 MAZEPA U- K 1                             1 PL 0280 20 10317   CM 11:39:19.78  1144.40   0.00   4          250.590   0.000                               
   529 WOJTEK                                    1 PL 0281 20 10660   CM 11:39:22.37  1144.17   0.00   2          250.590   0.000                               
   530 Leszek Pielesiak 2                        1 PL 0266 20 8518    CM 11:39:22.79  1144.13   0.00   3          250.590   0.000                               
   531 PITLOK TEAM                               1 PL 0145 20 5015    CM 11:39:23.12  1144.11   0.00   5          250.590   0.000                               
   532 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5196    CM 11:39:24.32  1144.00   0.00   2          250.590   0.000                               
   533 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10056   CM 11:39:25.52  1143.90   0.00   2          250.590   0.000                               
   534 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2315    CM 11:39:25.66  1143.89   0.00   2          250.590   0.000                               
   535 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1707    CM 11:39:27.81  1143.70   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   536 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5064    CM 11:39:28.35  1143.65   0.00   4          250.590   0.000                               
   537 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1705    CM 11:39:28.72  1143.62   0.00   2          250.590   0.000                               
   538 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10125   CM 11:39:28.73  1143.62   0.00   2          250.590   0.000                               
   539 PITAŚ MICHAŁ                              1 PL 0315 20 3831    CM 11:39:32.34  1143.31   0.00   3          250.590   0.000                               
   540 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13082   CM 11:39:32.47  1143.29   0.00   2          250.590   0.000                               
   541 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738067      CM 11:39:33.78  1143.18   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   542 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2626    CM 11:39:33.79  1143.18   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   543 Tadeusz Gierczak 5                        1 PL 0163 20 10177   CM 11:39:37.64  1142.85   0.00   3          250.590   0.000                               
   544 IRENEUSZ KOTELA 1                         1 PL 0471 20 2828    CM 11:39:42.22  1142.45   0.00   2          250.590   0.000                               
   545 Zbigniew Dyk                              1 PL 0174 20 7230    CM 11:39:44.20  1142.28   0.00   3          250.590   0.000                               
   546 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5137    CM 11:39:46.46  1142.08   0.00   3          250.590   0.000                               
   547 Niedziółka Adam                           1 PL 0468 20 4600    CM 11:39:51.32  1141.66   0.00   2          250.590   0.000                               
   548 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4824    CM 11:39:53.49  1141.47   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   549 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5075863      CM 11:39:54.39  1141.39   0.00   2          250.590   0.000                               
   550 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7103    CM 11:39:54.62  1141.37   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   551 ZG HELIOS B                               1 DV 01777 20 822    CM 11:39:56.22  1141.24   0.00   2          250.590   0.000                               
   552 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2396    CM 11:40:00.60  1140.86   0.00   2          250.590   0.000                               
   553 PoRaPi                                    1 PL 0280 20 5525    CM 11:40:00.88  1140.83   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   554 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8021    CM 11:40:03.76  1140.58   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   555 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7527    CM 11:40:07.75  1140.24   0.00   3          250.590   0.000                               
   556 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19151     CM 11:40:10.90  1139.97   0.00   2          250.590   0.000                               
   557 Robert Fischer                            1 DV 02741 20 769    CM 11:40:11.02  1139.96   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   558 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3673    CM 11:40:22.37  1138.98   0.00   2          250.590   0.000                               
   559 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10642   CM 11:40:26.03  1138.66   0.00   2          250.590   0.000                               
   560 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 194    CM 11:40:36.09  1137.80   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   561 Leszek Pielesiak 1                        1 PL 0266 20 8451    CM 11:40:36.31  1137.78   0.00   5          250.590   0.000                               
   562 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 681    CM 11:40:40.56  1137.41   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   563 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11002   CM 11:40:47.60  1136.81   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   564 Team Wuerzburg                            1 DV 06573 20 314    CM 11:40:50.18  1136.59   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   565 HANYS                                     1 PL 0137 20 4293    CM 11:40:54.74  1136.20   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   566 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 74      CM 11:40:56.90  1136.01   0.00   2          250.590   0.000                               
   567 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02704   CM 11:41:02.21  1135.56   0.00   2          250.590   0.000                               
   568 Kurek Wiesław                             1 PL 04 20 6043      CM 11:41:04.52  1135.36   0.00   3          250.590   0.000                               
   569 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9072    CM 11:41:11.31  1134.78   0.00   2          250.590   0.000                               
   570 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4413    CM 11:41:14.96  1134.47   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   571 Marcin Sobczak                            1 PL 0412 20 9043    CM 11:41:15.92  1134.39   0.00   3          250.590   0.000                               
   572 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI               1 PL 0452 20 13235   CM 11:41:18.53  1134.16   0.00   2          250.590   0.000                               
   573 Caspar Lurvink B                          1 NL 20 1172757      CM 11:41:20.83  1133.97   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   574 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 228    CM 11:41:21.72  1133.89   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   575 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14783   CM 11:41:22.37  1133.83   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   576 Frąckowiak Artur 1                        1 PL 0362 20 2612    CM 11:41:22.93  1133.79   0.00   3          250.590   0.000                               
   577 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5040    CM 11:41:25.59  1133.56   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   578 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9010    CM 11:41:31.04  1133.09   0.00   3          250.590   0.000                               
   579 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9013    CM 11:41:32.07  1133.01   0.00   3          250.590   0.000                               
   580 Stanisław Stypułkowski                    1 PL 0384 20 13209   CM 11:41:32.82  1132.94   0.00   2          250.590   0.000                               
   581 Ruth Reinert                              1 DV 01175 20 89     CM 11:41:37.22  1132.57   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   582 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1718    CM 11:41:38.70  1132.44   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   583 Piwowar & Mętel 1                         1 PL 0315 20 1489    CM 11:41:38.80  1132.43   0.00   2          250.590   0.000                               
   584 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 725    CM 11:41:39.92  1132.34   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   585 SOBCZAK II                                1 PL 0412 20 9190    CM 11:41:40.36  1132.30   0.00   2          250.590   0.000                               
   586 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9132     CM 11:41:42.65  1132.11   0.00   2          250.590   0.000                               
   587 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10028   CM 11:41:43.39  1132.04   0.00   2          250.590   0.000                               
   588 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2824    CM 11:41:43.65  1132.02   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   589 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2631    CM 11:41:44.25  1131.97   0.00   2          250.590   0.000                               
   590 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10199   CM 11:41:44.56  1131.94   0.00   3          250.590   0.000                               
   591 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1982     CM 11:41:46.17  1131.81   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   592 Zubrzycki B i M                           1 PL 0289 20 5857    CM 11:41:47.90  1131.66   0.00   3          250.590   0.000                               
   593 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0478 20 10555   CM 11:41:48.49  1131.61   0.00   2          250.590   0.000                               
   594 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8039    CM 11:41:48.50  1131.61   0.00   2          250.590   0.000                               
   595 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2021    CM 11:41:48.76  1131.59   0.00   2          250.590   0.000                               
   596 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0283 20 4808    CM 11:41:51.75  1131.33   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   597 Pietras Team                              1 PL 0123 20 3697    CM 11:41:59.00  1130.72   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   598 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10037   CM 11:42:00.46  1130.59   0.00   3          250.590   0.000                               
   599 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5612    CM 11:42:02.21  1130.44   0.00   3          250.590   0.000                               
   600 Larwiński Marian                          1 PL 0412 20 10931   CM 11:42:09.33  1129.84   0.00   2          250.590   0.000                               
   601 Beata Janusz Chruśliccy                   1 PL 0451 20 3870    CM 11:42:12.00  1129.61   0.00   2          250.590   0.000                               
   602 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6937     CM 11:42:14.14  1129.43   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   603 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 01648 20 429    CM 11:42:17.04  1129.19   0.00   2          250.590   0.000                               
   604 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1007    CM 11:42:22.49  1128.73   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   605 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8983    CM 11:42:27.33  1128.32   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   606 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4356     CM 11:42:49.02  1126.49   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   607 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20636   CM 11:43:04.63  1125.17   0.00   2          250.590   0.000                               
   608 SPIEGEL- PAWLICA 2                        1 PL 0402 20 8921    CM 11:43:07.07  1124.97   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   609 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02711   CM 11:43:10.11  1124.71   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   610 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 692    CM 11:43:12.96  1124.47   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   611 Garncarz Andrzej i Mariusz                1 PL 0438 20 1994    CM 11:43:13.15  1124.46   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   612 WIESIA I FABIAN                           1 PL 0244 20 02702   CM 11:43:14.31  1124.36   0.00   2          250.590   0.000                               
   613 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11016   CM 11:43:14.45  1124.35   0.00   2          250.590   0.000                               
   614 Wiktor Rudnik                             1 PL 0315 20 6185    CM 11:43:15.91  1124.22   0.00   3          250.590   0.000                               
   615 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2258    CM 11:43:17.62  1124.08   0.00   3          250.590   0.000                               
   616 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8050    CM 11:43:17.85  1124.06   0.00   3          250.590   0.000                               
   617 AMIGO TEAM                                1 PL 0385 20 2076    CM 11:43:18.81  1123.98   0.00   2          250.590   0.000                               
   618 SG Sehnke- Marzeion 3                     1 DV 01648 20 443    CM 11:43:20.08  1123.87   0.00   4          250.590   0.000                               
   619 Andrzej Janowiec                          1 PL 0235 20 5477    CM 11:43:21.27  1123.77   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   620 Jan Staworzyński                          1 PL 0353 20 9253    CM 11:43:21.61  1123.75   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   621 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13456   CM 11:43:21.79  1123.73   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   622 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 110     CM 11:43:24.97  1123.46   0.00   2          250.590   0.000                               
   623 Hanna- Hessek                             1 DV 08029 20 471    CM 11:43:26.24  1123.36   0.00   3          250.590   0.000                               
   624 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 213     CM 11:43:26.46  1123.34   0.00   2          250.590   0.000                               
   625 Alexander en Ety Verhoeff 1               1 NL 20 1738064      CM 11:43:26.85  1123.31   0.00   2          250.590   0.000                               
   626 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2619    CM 11:43:27.42  1123.26   0.00   2          250.590   0.000                               
   627 Czyżycki Franciszek                       1 PL 0314 20 5440    CM 11:43:27.51  1123.25   0.00   2          250.590   0.000                               
   628 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3226    CM 11:43:27.74  1123.23   0.00   2          250.590   0.000                               
   629 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2226    CM 11:43:28.25  1123.19   0.00   2          250.590   0.000                               
   630 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9453    CM 11:43:28.67  1123.15   0.00   2          250.590   0.000                               
   631 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4277    CM 11:43:29.07  1123.12   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   632 Andrzej Zych                              1 PL 0244 20 02705   CM 11:43:29.49  1123.09   0.00   3          250.590   0.000                               
   633 Dawid Rzadkowski                          1 PL 0308 20 4088    CM 11:43:29.63  1123.07   0.00   3          250.590   0.000                               
   634 Szymon Jaworski                           1 PL 0283 20 5044    CM 11:43:30.20  1123.03   0.00   2          250.590   0.000                               
   635 ŻAK& HUŁAS                                1 PL 0412 20 9466    CM 11:43:30.78  1122.98   0.00   3          250.590   0.000                               
   636 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2032    CM 11:43:31.46  1122.92   0.00   2          250.590   0.000                               
   637 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 206    CM 11:43:31.77  1122.89   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   638 OFIERA- MIĘTUS                            1 PL 0259 20 4819    CM 11:43:33.83  1122.72   0.00   2          250.590   0.000                               
   639 MASTER TEAM II                            1 PL 0442 20 7348    CM 11:43:34.18  1122.69   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   640 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 795     CM 11:43:35.05  1122.62   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   641 082- ŻONA                                 1 PL 082 20 1991     CM 11:43:36.28  1122.52   0.00   2          250.590   0.000                               
   642 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2812    CM 11:43:37.48  1122.42   0.00   2          250.590   0.000                               
   643 Mariusz Babiński                          1 PL 021 20 3851     CM 11:43:37.63  1122.40   0.00   2          250.590   0.000                               
   644 JUREK                                     1 PL 0456 20 4115    CM 11:43:40.60  1122.16   0.00   2          250.590   0.000                               
   645 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2729     CM 11:43:42.23  1122.02   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   646 STRÓŻA TEAM                               1 PL 0235 20 7060    CM 11:43:42.51  1122.00   0.00   2          250.590   0.000                               
   647 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9031    CM 11:43:43.09  1121.95   0.00   2          250.590   0.000                               
   648 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3302    CM 11:43:44.36  1121.84   0.00   2          250.590   0.000                               
   649 Robert Klement                            1 DV 05080 20 1544   CM 11:43:44.51  1121.83   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   650 KRIS                                      1 PL 0447 20 5693    CM 11:43:44.94  1121.79   0.00   2          250.590   0.000                               
   651 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8646    CM 11:43:45.64  1121.73   0.00   3          250.590   0.000                               
   652 Lar Krzysztof                             1 PL 0103 20 8040    CM 11:43:45.81  1121.72   0.00   4          250.590   0.000                               
   653 Pietras Racing Pigeons 3                  1 PL 0123 20 3670    CM 11:43:45.82  1121.72   0.00   3          250.590   0.000                               
   654 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 553    CM 11:43:47.59  1121.57   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   655 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4822    CM 11:43:47.90  1121.55   0.00   2          250.590   0.000                               
   656 Edward Kasperowicz                        1 PL 0353 20 9032    CM 11:43:48.56  1121.49   0.00   2          250.590   0.000                               
   657 KT LOFT                                   1 PL 0400 20 472     CM 11:43:50.46  1121.33   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   658 MASTER TEAM VI                            1 PL 0442 20 4407    CM 11:43:50.72  1121.31   0.00   2          250.590   0.000                               
   659 SOWIŃSKI& MOREL TEAM                      1 PL 0493 20 11250   CM 11:43:51.76  1121.22   0.00   2          250.590   0.000                               
   660 Dariusz Mural                             1 PL 0193 20 5550    CM 11:43:52.19  1121.19   0.00   2          250.590   0.000                               
   661 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4020    CM 11:43:52.46  1121.17   0.00   3          250.590   0.000                               
   662 Tadeusz Sobczak i Syn                     1 PL 0344 20 4282    CM 11:43:52.80  1121.14   0.00   2          250.590   0.000                               
   663 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8251    CM 11:43:53.21  1121.10   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   664 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7064    CM 11:43:53.58  1121.07   0.00   2          250.590   0.000                               
   665 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172771      CM 11:43:54.02  1121.04   0.00   2          250.590   0.000                               
   666 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13061   CM 11:43:54.49  1121.00   0.00   3          250.590   0.000                               
   667 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738043      CM 11:43:55.76  1120.89   0.00   2          250.590   0.000                               
   668 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ                        1 PL 03 20 19159     CM 11:43:56.23  1120.85   0.00   3          250.590   0.000                               
   669 TYMEK BIELAK                              1 PL 0344 20 9076    CM 11:43:56.87  1120.80   0.00   3          250.590   0.000                               
   670 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9081    CM 11:43:57.72  1120.73   0.00   2          250.590   0.000                               
   671 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 230     CM 11:44:00.30  1120.51   0.00   3          250.590   0.000                               
   672 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 13482   CM 11:44:01.59  1120.40   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   673 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 754    CM 11:44:03.40  1120.25   0.00   4          250.590   0.000                               
   674 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6024    CM 11:44:03.89  1120.21   0.00   2          250.590   0.000                               
   675 Korzym Mariusz Paweł                      1 PL 0451 20 4818    CM 11:44:04.42  1120.17   0.00   2          250.590   0.000                               
   676 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2207    CM 11:44:04.73  1120.14   0.00   3          250.590   0.000                               
   677 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3424    CM 11:44:05.76  1120.06   0.00   4          250.590   0.000                               
   678 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 287    CM 11:44:06.87  1119.96   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   679 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13553   CM 11:44:07.12  1119.94   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   680 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1934    CM 11:44:07.26  1119.93   0.00   2          250.590   0.000                               
   681 A. de Vries                               1 NL 20 1172751      CM 11:44:08.65  1119.82   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   682 137.00                                    1 PL 053 20 6434     CM 11:44:12.42  1119.50   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   683 COSTA                                     1 PL 023 20 1202     CM 11:44:14.43  1119.33   0.00   5          250.590   0.000                               
   684 Zając Marek Wiktoria 1                    1 PL 0370 20 9200    CM 11:44:16.48  1119.16   0.00   3          250.590   0.000                               
   685 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7067    CM 11:44:24.46  1118.50   0.00   3          250.590   0.000                               
   686 Ekipa Padalców                            1 PL 0318 20 3729    CM 11:44:25.60  1118.41   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   687 HANYS                                     1 PL 0137 20 2801    CM 11:44:35.99  1117.54   0.00   2          250.590   0.000                               
   688 Dudek Tomasz 1                            1 PL 0318 20 3341    CM 11:44:39.34  1117.27   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   689 Kurnik Wiesław                            1 PL 0314 20 3407    CM 11:44:54.39  1116.02   0.00   5          250.590   0.000                               
   690 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2072    CM 11:44:55.10  1115.96   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   691 Tarasiuk Jerzy 4                          1 PL 0385 20 1232    CM 11:45:03.85  1115.24   0.00   3          250.590   0.000                               
   692 Mucha Piotr 2                             1 PL 0315 20 5669    CM 11:45:06.16  1115.05   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   693 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 288    CM 11:45:09.30  1114.79   0.00   2          250.590   0.000                               
   694 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5825    CM 11:45:25.80  1113.43   0.00   2          250.590   0.000                               
   695 Paweł Fraczyk Loft                        1 GB 20H 05052       CM 11:45:28.12  1113.24   0.00   3          250.590   0.000                               
   696 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9010    CM 11:45:51.35  1111.33   0.00   2          250.590   0.000                               
   697 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 101     CM 11:45:54.02  1111.11   0.00   2          250.590   0.000                               
   698 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5079    CM 11:45:54.91  1111.04   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   699 Chrabąszcz Łukasz 1                       1 PL 0380 20 8018    CM 11:45:55.56  1110.98   0.00   3          250.590   0.000                               
   700 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15689   CM 11:45:55.90  1110.96   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000                               
   701 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1634    CM 11:46:12.23  1109.62   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   702 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9113    CM 11:46:24.65  1108.60   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   703 TopLofts.eu SUPER EXTRA                   1 PL 0414 20 9004    CM 11:46:25.41  1108.54   0.00   2          250.590   0.000                               
   704 ANDRZEJ - ROMAN                           1 UKR 20 52286       CM 11:46:30.10  1108.16   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   705 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9005    CM 11:46:31.84  1108.02   0.00   4          250.590   0.000                               
   706 Kinga Bocheńczak                          1 PL 0236 20 1620    CM 11:46:32.70  1107.95   0.00   2          250.590   0.000                               
   707 SILESIA TEAM 1                            1 PL 0253 20 7044    CM 11:46:33.26  1107.90   0.00   2          250.590   0.000                               
   708 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9003    CM 11:46:33.67  1107.87   0.00   2          250.590   0.000                               
   709 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9200    CM 11:46:35.16  1107.75   0.00   3          250.590   0.000                               
   710 v. Boxmeer x Hoevenaars 2                 1 NL 20 1645210      CM 11:46:37.81  1107.53   0.00   3          250.590   0.000                               
   711 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 416    CM 11:47:04.25  1105.38   0.00   2          250.590   0.000                               
   712 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1511688      CM 11:47:26.09  1103.61   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   713 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 5208    CM 11:47:27.89  1103.47   0.00   2          250.590   0.000                               
   714 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22006     CM 11:47:38.51  1102.61   0.00   3          250.590   0.000                               
   715 Wróbel Michał, Patryk A                   1 PL 0262 20 11104   CM 11:47:45.49  1102.05   0.00   2          250.590   0.000                               
   716 ZAJIL QATAR                               1 QATAR 20 14876     CM 11:47:47.02  1101.92   0.00   2          250.590   0.000                               
   717 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2106    CM 11:47:48.49  1101.80   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   718 137.00                                    1 PL 053 20 6432     CM 11:47:49.54  1101.72   0.00   2          250.590   0.000                               
   719 MASTER TEAM X                             1 PL 0442 20 5187    CM 11:47:50.32  1101.66   0.00   3          250.590   0.000                               
   720 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6016    CM 11:47:51.16  1101.59   0.00   2          250.590   0.000                               
   721 PITAŚ Michał i Mariusz                    1 PL 0315 20 3827    CM 11:47:51.17  1101.59   0.00   2          250.590   0.000                               
   722 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5103    CM 11:47:51.60  1101.55   0.00   2          250.590   0.000                               
   723 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 352     CM 11:47:52.15  1101.51   0.00   4          250.590   0.000                               
   724 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5098    CM 11:47:54.51  1101.32   0.00   2          250.590   0.000                               
   725 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9176     CM 11:47:54.95  1101.28   0.00   3          250.590   0.000                               
   726 Team Reynders- Veltjens                   1 BE 20 5120712      CM 11:47:55.95  1101.20   0.00   2          250.590   0.000                               
   727 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5113    CM 11:47:56.26  1101.18   0.00   3          250.590   0.000                               
   728 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10312   CM 11:47:56.34  1101.17   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   729 Łukasz Sprycha 1                          1 PL 0468 20 557     CM 11:47:57.44  1101.08   0.00   3          250.590   0.000                               
   730 Comb. Janssen                             1 NL 20 4092262      CM 11:47:58.62  1100.99   0.00   3          250.590   0.000                               
   731 Van Rooij- Benschop                       1 NL 20 1323706      CM 11:47:58.95  1100.96   0.00   3          250.590   0.000                               
   732 Zbigniew Rurarz 2                         1 PL 0172 20 5131    CM 11:47:59.21  1100.94   0.00   3          250.590   0.000                               
   733 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5055    CM 11:48:00.02  1100.88   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   734 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2088    CM 11:48:00.42  1100.84   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   735 Włosiński Paweł                           1 PL 018 20 3332     CM 11:48:01.44  1100.76   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   736 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9586    CM 11:48:01.55  1100.75   0.00   3          250.590   0.000                               
   737 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2886     CM 11:48:01.88  1100.73   0.00   2          250.590   0.000                               
   738 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 427     CM 11:48:03.09  1100.63   0.00   3          250.590   0.000                               
   739 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 208    CM 11:48:04.75  1100.50   0.00   2          250.590   0.000                               
   740 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 752     CM 11:48:04.96  1100.48   0.00   2          250.590   0.000                               
   741 Kornaś Leszek 1                           1 PL 0314 20 7524    CM 11:48:04.97  1100.48   0.00   4          250.590   0.000                               
   742 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 724    CM 11:48:05.57  1100.43   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   743 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9924    CM 11:48:06.20  1100.38   0.00   3          250.590   0.000                               
   744 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13062   CM 11:48:07.52  1100.27   0.00   2          250.590   0.000                               
   745 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3664    CM 11:48:08.48  1100.20   0.00   3          250.590   0.000                               
   746 Baciary                                   1 PL 0238 20 5444    CM 11:48:10.40  1100.04   0.00   2          250.590   0.000                               
   747 Marcin i Leon Jania                       1 PL 0449 20 212     CM 11:48:15.90  1099.60   0.00   4          250.590   0.000                               
   748 Tadeusz Kicko                             1 PL 0385 20 1015    CM 11:48:16.19  1099.58   0.00   2          250.590   0.000                               
   749 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2218    CM 11:48:26.95  1098.71   0.00   4          250.590   0.000                               
   750 Gurgul Kazimierz 2b                       1 PL 0314 20 6026    CM 11:48:29.00  1098.55   0.00   3          250.590   0.000                               
   751 Piotr i Marcin Żurecki 2                  1 PL 098 20 10069    CM 11:48:30.43  1098.43   0.00   3          250.590   0.000                               
   752 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 370     CM 11:48:35.59  1098.02   0.00   2          250.590   0.000                               
   753 DROMADERY                                 1 PL 0414 20 15703   CM 11:48:36.66  1097.94   0.00   2          250.590   0.000                               
   754 Ważny Zygmunt                             1 PL 0430 20 114     CM 11:48:41.43  1097.55   0.00   3          250.590   0.000                               
   755 MICHNA RACING TEAM                        1 PL 0331 20 1204    CM 11:48:41.65  1097.54   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   756 HAMRYSZCZAK& SITNIK                       1 PL 0292 20 1411    CM 11:48:44.42  1097.31   0.00   3          250.590   0.000                               
   757 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17618   CM 11:48:45.16  1097.26   0.00   2          250.590   0.000                               
   758 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2038    CM 11:48:45.86  1097.20   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   759 MASTER TEAM V                             1 PL 0442 20 6098    CM 11:48:46.57  1097.14   0.00   2          250.590   0.000                               
   760 MAX- ROBSON                               1 PL 0482 20 8363    CM 11:48:47.02  1097.11   0.00   4          250.590   0.000                               
   761 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11626   CM 11:48:48.33  1097.00   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   762 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1917    CM 11:48:48.74  1096.97   0.00   3          250.590   0.000                               
   763 ZG HELIOS A                               1 DV 04195 20 516    CM 11:48:49.09  1096.94   0.00   2          250.590   0.000                               
   764 Bogdan Mińkowski                          1 PL 0314 20 6025    CM 11:48:50.72  1096.81   0.00   3          250.590   0.000                               
   765 MASTER TEAM VIII                          1 PL 0442 20 5102    CM 11:48:51.30  1096.76   0.00   5          250.590   0.000                               
   766 Tyka Stanisław                            1 PL 0314 20 1820    CM 11:48:52.37  1096.68   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   767 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4003    CM 11:48:54.33  1096.52   0.00   2          250.590   0.000                               
   768 TopLofts.eu 2                             1 PL 0414 20 9001    CM 11:48:54.73  1096.49   0.00   5          250.590   0.000                               
   769 Bevers- Bos                               1 NL 20 1637051      CM 11:48:54.81  1096.48   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   770 Team Steenbergen 1                        1 BE 20 5075868      CM 11:48:56.33  1096.36   0.00   3          250.590   0.000                               
   771 Dieter                                    1 DV 03043 20 295    CM 11:48:57.19  1096.29   0.00   2          250.590   0.000                               
   772 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7015    CM 11:48:57.66  1096.26   0.00   3          250.590   0.000                               
   773 Wim en Sven van Houten                    1 NL 20 1321226      CM 11:49:00.42  1096.04   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   774 Jachim Zdzisław                           1 PL 0312 20 2108    CM 11:49:01.27  1095.97   0.00   2          250.590   0.000                               
   775 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4205    CM 11:49:01.55  1095.95   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000                               
   776 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9022    CM 11:49:04.63  1095.70   0.00   4          250.590   0.000                               
   777 Krokosz 1                                 1 PL 0315 20 5106    CM 11:49:05.37  1095.64   0.00   4          250.590   0.000                               
   778 Tarasiuk Jerzy 5                          1 PL 0385 20 1222    CM 11:49:05.70  1095.62   0.00   2          250.590   0.000                               
   779 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2752   CM 11:49:07.32  1095.49   0.00   3          250.590   0.000                               
   780 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1651    CM 11:49:08.50  1095.39   0.00   2          250.590   0.000                               
   781 HRABIA+ SPÓŁKA                            1 PL 0451 20 7101    CM 11:49:13.02  1095.03   0.00   2          250.590   0.000                               
   782 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4049    CM 11:49:13.47  1095.00   0.00   3          250.590   0.000                               
   783 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3455    CM 11:49:14.62  1094.91   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   784 Piwowarczyk- MWG Dobczyce                 1 PL 0196 20 7013    CM 11:49:14.85  1094.89   0.00   4          250.590   0.000                               
   785 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6040    CM 11:49:17.86  1094.65   0.00   3          250.590   0.000                               
   786 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738041      CM 11:49:18.49  1094.60   0.00   3          250.590   0.000                               
   787 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9137     CM 11:49:18.80  1094.57   0.00   4          250.590   0.000                               
   788 Body-Skupień                              1 PL 0238 20 5392    CM 11:49:19.84  1094.49   0.00   2          250.590   0.000                               
   789 Burkot Stanisław                          1 PL 0318 20 6951    CM 11:49:20.57  1094.43   0.00   2          250.590   0.000                               
   790 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13513   CM 11:49:27.54  1093.88   0.00   2          250.590   0.000                               
   791 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9979    CM 11:49:43.86  1092.58   0.00   4          250.590   0.000                               
   792 Wojciech Adamski                          1 PL 0228 20 11625   CM 11:49:44.27  1092.55   0.00   2          250.590   0.000                               
   793 COBA TEAM                                 1 PL 0400 20 401     CM 11:49:44.98  1092.49   0.00   4          250.590   0.000                               
   794 Tarasiuk Jerzy 2                          1 PL 0385 20 1135    CM 11:49:45.84  1092.43   0.00   2          250.590   0.000                               
   795 DR. SCHWIDDE                              1 DV 0825 20 48      CM 11:49:47.49  1092.30   0.00   4          250.590   0.000                               
   796 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5873    CM 11:49:47.93  1092.26   0.00   3          250.590   0.000                               
   797 Henryk Wierzbiak                          1 SK 02908 20 2185   CM 11:49:48.40  1092.22   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   798 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 306    CM 11:49:49.98  1092.10   0.00   2          250.590   0.000                               
   799 KERAJE                                    1 PL 0498 20 4046    CM 11:49:50.90  1092.03   0.00   4          250.590   0.000                               
   800 Piotr- Marzena                            1 NL 20 4092254      CM 11:49:53.28  1091.84   0.00   3          250.590   0.000                               
   801 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN                     1 DV 05314 20 725    CM 11:49:54.47  1091.74   0.00   2          250.590   0.000                               
   802 ZIELIŃSKI                                 1 PL 0450 20 368     CM 11:49:58.30  1091.44   0.00   5          250.590   0.000                               
   803 Wiesław Susuł                             1 PL 0314 20 1918    CM 11:49:58.96  1091.39   0.00   4          250.590   0.000                               
   804 Wojciech Wręczycki                        1 PL 053 20 2853     CM 11:50:00.37  1091.28   0.00   3          250.590   0.000                               
   805 TEAM LEKKERKERK 1                         1 NL 20 1512798      CM 11:50:00.69  1091.25   0.00   2          250.590   0.000                               
   806 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 311     CM 11:50:02.82  1091.08   0.00   2          250.590   0.000                               
   807 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10122   CM 11:50:40.35  1088.12   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   808 KROPEK 2                                  1 PL 0237 20 14778   CM 11:50:43.88  1087.85   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   809 Chłoń Janusz                              1 PL 0438 20 4105    CM 11:50:44.47  1087.80   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
   810 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1727    CM 11:50:46.08  1087.67   0.00   3          250.590   0.000                               
   811 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 3        CM 11:50:47.43  1087.57   0.00   3          250.590   0.000                               
   812 BADURKA                                   1 PL 0447 20 8241    CM 11:50:47.45  1087.57   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   813 Marian Paczos                             1 PL 0412 20 2801    CM 11:50:50.17  1087.35   0.00   3          250.590   0.000                               
   814 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12712   CM 11:50:50.35  1087.34   0.00   2          250.590   0.000                               
   815 MASTER TEAM VII                           1 PL 0442 20 5094    CM 11:50:53.10  1087.12   0.00   2          250.590   0.000                               
   816 TEAM JANOWIAK BOSAK                       1 PL 0237 20 17132   CM 11:50:55.22  1086.96   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   817 Jerzy Gryzło                              1 PL 0450 20 7489    CM 11:50:57.02  1086.81   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   818 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11021   CM 11:50:58.47  1086.70   0.00   3          250.590   0.000                               
   819 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 266    CM 11:50:59.12  1086.65   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   820 Mączka Józef                              1 PL 0200 20 4600    CM 11:51:01.66  1086.45   0.00   3          250.590   0.000                               
   821 Mucha Piotr 1                             1 PL 0315 20 5601    CM 11:51:03.66  1086.29   0.00   4          250.590   0.000                               
   822 Super Gołąb                               1 PL 0226 20 4723    CM 11:51:06.18  1086.10   0.00   2          250.590   0.000                               
   823 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4141    CM 11:51:06.50  1086.07   0.00   3          250.590   0.000                               
   824 Lach& Murański                            1 PL 023 20 3541     CM 11:51:08.98  1085.88   0.00   4          250.590   0.000                               
   825 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5850    CM 11:51:10.16  1085.78   0.00   3          250.590   0.000                               
   826 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttner           1 PL 0285 20 13018   CM 11:51:11.36  1085.69   0.00   3          250.590   0.000                               
   827 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dariusz         1 PL 0399 20 17480   CM 11:51:13.36  1085.53   0.00   3          250.590   0.000                               
   828 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2755   CM 11:51:13.38  1085.53   0.00   4          250.590   0.000                               
   829 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3695    CM 11:51:15.98  1085.33   0.00   2          250.590   0.000                               
   830 Kupka Śmiłowski 1                         1 PL 0143 20 1676    CM 11:51:16.16  1085.32   0.00   3          250.590   0.000                               
   831 Szczepan Boral                            1 PL 047 20 9121     CM 11:51:22.48  1084.82   0.00   5          250.590   0.000                               
   832 Chrabąszcz Łukasz 2                       1 PL 0380 20 8041    CM 11:51:23.05  1084.78   0.00   2          250.590   0.000                               
   833 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14779   CM 11:51:26.30  1084.52   0.00   2          250.590   0.000                               
   834 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 7346    CM 11:51:26.69  1084.49   0.00   3          250.590   0.000                               
   835 Kaiser Dietmar                            1 DV 05445 20 1131   CM 11:51:32.26  1084.06   0.00   3          250.590   0.000                               
   836 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10196   CM 11:51:32.53  1084.04   0.00   3          250.590   0.000                               
   837 Zyznawski Jan                             1 PL 0314 20 6774    CM 11:51:34.10  1083.91   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   838 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 669     CM 11:51:35.50  1083.80   0.00   2          250.590   0.000                               
   839 KRAKBAU M-J                               1 PL 0235 20 4       CM 11:51:37.50  1083.65   0.00   3          250.590   0.000                               
   840 Van De Grejciun & Van De Robak            1 PL 0314 20 3025    CM 11:51:41.14  1083.36   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   841 Micyk Wiesław 1                           1 PL 0412 20 5100    CM 11:51:42.64  1083.25   0.00   3          250.590   0.000                               
   842 TEAM SKANDYNAWIA                          1 PL 0235 20 7061    CM 11:51:45.17  1083.05   0.00   4          250.590   0.000                               
   843 Radosław Dróżdż                           1 PL 0435 20 9902    CM 11:51:46.99  1082.91   0.00   2          250.590   0.000                               
   844 Pałęga& Remisz                            1 PL 0153 20 9126    CM 11:51:54.06  1082.36   0.00   2          250.590   0.000                               
   845 Grzegorz0294                              1 PL 0294 20 1725    CM 11:51:55.67  1082.23   0.00   4          250.590   0.000                               
   846 TopLofts.eu EXTRA                         1 PL 0414 20 13538   CM 11:52:01.33  1081.79   0.00   3          250.590   0.000                               
   847 Buczkowski Andrzej                        1 PL 084 20 10700    CM 11:52:04.18  1081.57   0.00   2          250.590   0.000                               
   848 Lach& Murański                            1 PL 023 20 1144     CM 11:52:04.69  1081.53   0.00   5          250.590   0.000                               
   849 BELGICA de Weerd 2                        1 NL 20 1555335      CM 11:52:05.04  1081.51   0.00   2          250.590   0.000                               
   850 Mrowiec Krzysztof i Krystyna              1 PL 023 20 2731     CM 11:52:06.27  1081.41   0.00   2          250.590   0.000                               
   851 Roman H. 1                                1 PL 0451 20 363     CM 11:52:09.14  1081.19   0.00   3          250.590   0.000                               
   852 Caspar Lurvink A                          1 NL 20 1172766      CM 11:52:12.79  1080.90   0.00   3          250.590   0.000                               
   853 Andrzej Zych SOLO                         1 PL 0244 20 02706   CM 11:52:21.39  1080.24   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   854 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2601    CM 11:52:59.47  1077.29   0.00   2          250.590   0.000                               
   855 IRENEUSZ KOTELA 3                         1 PL 0471 20 2835    CM 11:53:03.56  1076.98   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   856 Team Senden- Jans 1                       1 BE 20 5094437      CM 11:53:04.15  1076.93   0.00   2          250.590   0.000                               
   857 Ernst u. Rosemarie Mueller                1 DV 0244 20 339     CM 11:53:07.01  1076.71   0.00   2          250.590   0.000                               
   858 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12725   CM 11:53:08.36  1076.61   0.00   3          250.590   0.000                               
   859 DRZAZGA -JMD                              1 PL 0315 20 4153    CM 11:53:12.11  1076.32   0.00   4          250.590   0.000                               
   860 Haffner Richard 2                         1 DV 02065 20 106    CM 11:53:15.95  1076.03   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   861 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2713    CM 11:53:16.41  1075.99   0.00   2          250.590   0.000                               
   862 SILESIA TEAM 2                            1 PL 0253 20 7028    CM 11:53:20.76  1075.66   0.00   2          250.590   0.000                               
   863 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2259    CM 11:53:22.19  1075.55   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   864 COBA LADIES                               1 PL 0206 20 2316    CM 11:53:23.21  1075.47   0.00   3          250.590   0.000                               
   865 PATULSKI& BIERYT                          1 PL 0438 20 4840    CM 11:53:25.96  1075.26   0.00   2          250.590   0.000                               
   866 Jankowski Ireneusz                        1 PL 0193 20 6514    CM 11:53:49.20  1073.48   0.00   3          250.590   0.000                               
   867 ZELAZNY                                   1 PL 023 20 626      CM 11:53:56.48  1072.92   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   868 Mazur J. Warchoł A.                       1 PL 0419 20 1433    CM 11:53:59.14  1072.72   0.00   2          250.590   0.000                               
   869 Sprycha SOLO                              1 PL 0468 20 16215   CM 11:53:59.49  1072.69   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   870 BIERNAT- KUSCH 2                          1 DV 02522 20 485    CM 11:54:00.82  1072.59   0.00   2          250.590   0.000                               
   871 Boeke Juergen                             1 DV 08852 20 77     CM 11:54:05.82  1072.21   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   872 Karol Sobczak                             1 PL 0412 20 9030    CM 11:54:11.74  1071.75   0.00   3          250.590   0.000                               
   873 BIERNAT- KUSCH 1                          1 DV 02522 20 488    CM 11:54:11.84  1071.75   0.00   2          250.590   0.000                               
   874 Haffner Richard 1                         1 DV 02065 20 103    CM 11:54:12.34  1071.71   0.00   2          250.590   0.000                               
   875 Team Belgich Limburg                      1 BE 20 5120305      CM 11:54:13.49  1071.62   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   876 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 414    CM 11:54:14.65  1071.53   0.00   3          250.590   0.000                               
   877 DROMADERY                                 1 PL 0385 20 2093    CM 11:54:14.93  1071.51   0.00   3          250.590   0.000                               
   878 Team Koningshoeve                         1 BE 20 2099454      CM 11:54:16.29  1071.41   0.00   3          250.590   0.000                               
   879 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738053      CM 11:54:18.65  1071.23   0.00   2          250.590   0.000                               
   880 Warenda Rafał i Agnieszka                 1 PL 0442 20 9583    CM 11:54:22.98  1070.90   0.00   4          250.590   0.000                               
   881 DIE ROTHTALBOMBER 1                       1 DV 02741 20 694    CM 11:54:28.19  1070.50   0.00   2          250.590   0.000                               
   882 Jarosław Sznaucner                        1 PL 0492 20 2028    CM 11:54:32.19  1070.20   0.00   3          250.590   0.000                               
   883 KUBA - OLA                                1 PL 0450 20 5565    CM 11:54:35.10  1069.98   0.00   3          250.590   0.000                               
   884 Figiel Daniel                             1 PL 0444 20 12716   CM 11:54:35.90  1069.91   0.00   4          250.590   0.000                               
   885 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr             1 PL 0315 20 3824    CM 11:54:42.54  1069.41   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   886 IRENEUSZ KOTELA 2                         1 PL 0471 20 621     CM 11:54:44.22  1069.28   0.00   3          250.590   0.000                               
   887 Marcin Olender Damian Sroga               1 PL 0201 20 670     CM 11:54:46.49  1069.11   0.00   4          250.590   0.000                               
   888 KOTEK 2                                   1 PL 0203 20 1027    CM 11:54:54.23  1068.52   0.00   2          250.590   0.000                               
   889 JAROS 1                                   1 PL 0234 20 5751    CM 11:54:56.94  1068.32   0.00   3          250.590   0.000                               
   890 Piwowar & Mętel 2                         1 PL 0315 20 3986    CM 11:55:08.09  1067.47   0.00   2          250.590   0.000                               
   891 Team Maxi99                               1 DV 09950 20 680    CM 11:55:17.79  1066.74   0.00   2          250.590   0.000                               
   892 Edward Kasperowicz                        1 PL 0315 20 6142    CM 11:55:18.34  1066.70   0.00   3          250.590   0.000                               
   893 Dariusz Morgaś                            1 PL 0302 20 10336   CM 11:55:20.00  1066.57   0.00   3          250.590   0.000                               
   894 kopi                                      1 PL 0412 20 12249   CM 11:55:21.23  1066.48   0.00   2          250.590   0.000                               
   895 TEAM GRZELAK                              1 PL 0496 20 4826    CM 11:55:21.74  1066.44   0.00   3          250.590   0.000                               
   896 Wróbel Michał, Patryk E                   1 PL 0224 20 13872   CM 11:55:21.99  1066.42   0.00   2          250.590   0.000                               
   897 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074355      CM 11:55:23.36  1066.32   0.00   3          250.590   0.000                               
   898 Olgierd Rusinek                           1 PL 0357 20 2267    CM 11:55:24.97  1066.20   0.00   5          250.590   0.000                               
   899 Jarosław Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10064   CM 11:55:25.14  1066.18   0.00   4          250.590   0.000                               
   900 WOJTEK01                                  1 PL 0281 20 10656   CM 11:55:26.67  1066.07   0.00   3          250.590   0.000                               
   901 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13476   CM 11:55:28.46  1065.93   0.00   3          250.590   0.000                               
   902 Podobiński Mieczysław                     1 PL 0450 20 8047    CM 11:55:29.20  1065.88   0.00   2          250.590   0.000                               
   903 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1722    CM 11:55:30.42  1065.79   0.00   2          250.590   0.000                               
   904 Gurgul Kazimierz 3                        1 PL 0314 20 6041    CM 11:55:32.21  1065.65   0.00   4          250.590   0.000                               
   905 Eugeniusz, Daniel Oślizło                 1 PL 0119 20 733     CM 11:55:32.45  1065.63   0.00   3          250.590   0.000                               
   906 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF                     1 DV 0825 20 381     CM 11:55:35.74  1065.39   0.00   4          250.590   0.000                               
   907 AMIGO 2                                   1 PL 0385 20 2023    CM 11:56:02.90  1063.34   0.00   2          250.590   0.000                               
   908 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6805    CM 11:56:07.01  1063.03   0.00   3          250.590   0.000                               
   909 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4012     CM 11:56:11.02  1062.73   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   910 TEAM LEKKERKERK 2                         1 NL 20 1512794      CM 11:56:11.23  1062.72   0.00   2          250.590   0.000                               
   911 Team De Ster Opgrimbie                    1 BE 20 5017295      CM 11:56:15.39  1062.41   0.00   2          250.590   0.000                               
   912 Alexander Dróżdż                          1 PL 0435 20 9939    CM 11:56:15.67  1062.38   0.00   5          250.590   0.000                               
   913 Mathias Klement                           1 DV 05080 20 1585   CM 11:56:17.99  1062.21   0.00   2          250.590   0.000                               
   914 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3402    CM 11:56:19.63  1062.09   0.00   2          250.590   0.000                               
   915 Steciuk Stanisław                         1 PL 0391 20 3486    CM 11:56:23.52  1061.80   0.00   2          250.590   0.000                               
   916 ABIKS GOŁĘBIE A                           1 DV 01100 20 211    CM 11:56:26.33  1061.59   0.00   3          250.590   0.000                               
   917 ERETT                                     1 DV 03268 20 134    CM 11:56:32.38  1061.13   0.00   2          250.590   0.000                               
   918 MASTER TEAM X                             1 PL 0482 20 7613    CM 11:56:33.05  1061.08   0.00   4          250.590   0.000                               
   919 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9802    CM 11:56:35.18  1060.92   0.00   2          250.590   0.000                               
   920 MAJA                                      1 PL 0450 20 5598    CM 11:56:36.58  1060.82   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   921 Kazimierz Lewandowski 2                   1 PL 0302 20 5048    CM 11:56:39.88  1060.57   0.00   2          250.590   0.000                               
   922 JAROS 2                                   1 PL 0234 20 5853    CM 11:56:40.95  1060.49   0.00   4          250.590   0.000                               
   923 Team Zeppelin HBR 2                       1 DV 08469 20 517    CM 11:56:41.68  1060.44   0.00   4          250.590   0.000                               
   924 Jan Kęska                                 1 PL 0229 20 128     CM 11:56:42.12  1060.41   0.00   3          250.590   0.000                               
   925 Justyna -Staś Junior                      1 PL 0455 20 3201    CM 11:56:42.33  1060.39   0.00   3          250.590   0.000                               
   926 Edward Gierczak                           1 PL 0163 20 10200   CM 11:56:44.09  1060.26   0.00   2          250.590   0.000                               
   927 TopLofts.eu 8                             1 PL 0414 20 13550   CM 11:56:45.75  1060.13   0.00   2          250.590   0.000                               
   928 Niebieska                                 1 PL 0314 20 3468    CM 11:56:57.22  1059.28   0.00   2          250.590   0.000                               
   929 JANUSZ                                    1 PL 0385 20 2632    CM 11:57:10.94  1058.26   0.00   3          250.590   0.000                               
   930 ROBERT&PATRYK                             1 PL 0231 20 1726    CM 11:57:31.03  1056.77   0.00   4          250.590   0.000                               
   931 Wiktoria Sobczak 2                        1 PL 0412 20 9069    CM 11:57:37.96  1056.25   0.00   4          250.590   0.000                               
   932 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 8615    CM 11:57:57.81  1054.78   0.00   4          250.590   0.000                               
   933 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 1          1 DV 05611 20 315    CM 11:58:05.68  1054.20   0.00   3          250.590   0.000                               
   934 Kusion Tomasz                             1 PL 0318 20 6801    CM 11:58:15.69  1053.46   0.00   4          250.590   0.000                               
   935 BIAŁOŃ                                    1 PL 0447 20 2240    CM 11:58:20.98  1053.08   0.00   3          250.590   0.000                               
   936 Ł. J. & P.S.                              1 PL 0234 20 5942    CM 11:58:23.55  1052.89   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   937 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1632    CM 11:59:01.72  1050.08   0.00   2          250.590   0.000                               
   938 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 126     CM 11:59:09.41  1049.52   0.00   2          250.590   0.000                               
   939 M-J KRAKBAU                               1 PL 0235 20 72      CM 11:59:10.53  1049.44   0.00   3          250.590   0.000                               
   940 Pietras Racing Pigeons 2                  1 PL 0123 20 3662    CM 11:59:13.25  1049.24   0.00   4          250.590   0.000                               
   941 Roman Jaguś, Marcin Baran 1               1 PL 0275 20 5630    CM 11:59:13.43  1049.23   0.00   4          250.590   0.000                               
   942 MDŁ TEAM                                  1 PL 0419 20 5875    CM 11:59:14.73  1049.13   0.00   4          250.590   0.000                               
   943 NOWICKI TEAM                              1 PL 03 20 5085      CM 11:59:14.93  1049.12   0.00   4          250.590   0.000                               
   944 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 796     CM 11:59:18.95  1048.82   0.00   2          250.590   0.000                               
   945 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 304    CM 11:59:40.42  1047.26   0.00   3          250.590   0.000                               
   946 SG Sehnke- Marzeion 4                     1 DV 01648 20 449    CM 11:59:49.05  1046.63   0.00   3          250.590   0.000                               
   947 Janusz& Aleksy                            1 PL 018 20 4005     CM 11:59:52.83  1046.35   0.00   2          250.590   0.000                               
   948 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3213    CM 11:59:54.26  1046.25   0.00   2          250.590   0.000                               
   949 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2071    CM 12:00:03.70  1045.57   0.00   2          250.590   0.000                               
   950 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 3470    CM 12:00:04.58  1045.50   0.00   3          250.590   0.000                               
   951 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 2          1 DV 05611 20 276    CM 12:00:25.36  1044.00   0.00   2          250.590   0.000                               
   952 SG Sehnke- Marzeion 1                     1 DV 08762 20 204    CM 12:00:36.42  1043.20   0.00   3          250.590   0.000                               
   953 Jan Bocheńczak                            1 PL 0236 20 1621    CM 12:01:11.59  1040.66   0.00   3          250.590   0.000                               
   954 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 4          1 DV 05611 20 313    CM 12:01:26.98  1039.55   0.00   4          250.590   0.000                               
   955 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1990     CM 12:01:31.02  1039.26   0.00   2          250.590   0.000                               
   956 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4827    CM 12:01:31.99  1039.20   0.00   2          250.590   0.000                               
   957 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10170   CM 12:01:37.75  1038.78   0.00   4          250.590   0.000                               
   958 DOLSK TEAM                                1 PL 096 20 6975     CM 12:01:38.59  1038.72   0.00   2          250.590   0.000                               
   959 BIERYT& PATULSKI                          1 PL 0438 20 4818    CM 12:02:01.28  1037.10   0.00   3          250.590   0.000                               
   960 SG STEFFL A                               1 DV 08897 20 6335   CM 12:02:03.28  1036.96   0.00   3          250.590   0.000                               
   961 Pęcak Józef                               1 PL 0412 20 8272    CM 12:02:11.34  1036.38   0.00   2          250.590   0.000                               
   962 Alexander en Ety Verhoeff 4               1 NL 20 1738046      CM 12:02:16.55  1036.01   0.00   3          250.590   0.000                               
   963 Lelko S. T. P. & Oro- Karton              1 PL 0288 20 726     CM 12:02:17.07  1035.97   0.00   4          250.590   0.000                               
   964 TopLofts.eu 7                             1 PL 0414 20 13499   CM 12:02:17.37  1035.95   0.00   4          250.590   0.000                               
   965 BOGDAN STĘPIEŃ 1                          1 PL 0452 20 13278   CM 12:02:25.48  1035.37   0.00   3          250.590   0.000                               
   966 Kondryszyn Krzysztof                      1 PL 0289 20 212     CM 12:02:26.49  1035.30   0.00   3          250.590   0.000                               
   967 Jerdonek Jarosław                         1 PL 0353 20 5044    CM 12:02:31.95  1034.91   0.00   2          250.590   0.000                               
   968 TEAM PAZURY                               1 PL 0313 20 8990    CM 12:02:36.04  1034.62   0.00   2          250.590   0.000                               
   969 Sabina Modrzejewska SWIATHODOWCY.PL       1 PL 0360 20 10027   CM 12:02:37.13  1034.55   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   970 Andrzej Raut                              1 PL 0360 20 11001   CM 12:02:39.93  1034.35   0.00   4          250.590   0.000                               
   971 Czesław Wierzbicki                        1 PL 0360 20 10053   CM 12:02:55.43  1033.25   0.00   3          250.590   0.000                               
   972 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5661    CM 12:03:11.95  1032.08   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   973 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2256    CM 12:03:20.95  1031.44   0.00   2          250.590   0.000                               
   974 Kołodziej& Matias                         1 PL 0197 20 3326    CM 12:04:29.65  1026.61   0.00   3          250.590   0.000                               
   975 DROMADERY                                 1 PL 0210 20 8791    CM 12:04:38.05  1026.02   0.00   4          250.590   0.000                               
   976 KOTELA/ STĘPIEŃ                           1 PL 0471 20 2811    CM 12:04:40.32  1025.86   0.00   2          250.590   0.000                               
   977 MTT TEAM 2                                1 PL 0385 20 2639    CM 12:04:40.65  1025.84   0.00   3          250.590   0.000                               
   978 AMIGO 1                                   1 PL 0385 20 2070    CM 12:04:41.55  1025.78   0.00   3          250.590   0.000                               
   979 ABIKS GOŁĘBIE B                           1 PL 0163 20 753     CM 12:04:43.28  1025.66   0.00   3          250.590   0.000                               
   980 Marcin Jania                              1 PL 0449 20 231     CM 12:04:51.85  1025.06   0.00   3          250.590   0.000                               
   981 Jarosław Umiński                          1 PL 0281 20 3203    CM 12:06:01.10  1020.25   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
   982 Papież Rafał 1                            1 PL 0315 20 146     CM 12:06:14.37  1019.33   0.00   3          250.590   0.000                               
   983 Biłos Piotr 1                             1 PL 0315 20 7398    CM 12:06:16.44  1019.19   0.00   3          250.590   0.000                               
   984 DRUŻYNA MAZOWSZE                          1 PL 0435 20 715     CM 12:06:20.61  1018.90   0.00   3          250.590   0.000                               
   985 Tadeusz Gierczak 6                        1 PL 0163 20 10614   CM 12:06:39.82  1017.58   0.00   4          250.590   0.000                               
   986 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM 1            1 PL 0189 20 3212    CM 12:06:40.57  1017.53   0.00   2          250.590   0.000                               
   987 Dudek Tomasz 2                            1 PL 0318 20 3392    CM 12:06:52.59  1016.70   0.00   3          250.590   0.000                               
   988 Zuzanna Sobczak                           1 PL 0412 20 9047    CM 12:07:06.24  1015.77   0.00   4          250.590   0.000                               
   989 Tadeusz Gierczak 4                        1 PL 0163 20 10160   CM 12:07:12.10  1015.37   0.00   5          250.590   0.000                               
   990 Wojciech Wierzbicki                       1 PL 0360 20 10023   CM 12:07:15.24  1015.15   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
   991 Tadeusz Gierczak 2                        1 PL 0163 20 10104   CM 12:07:16.62  1015.06   0.00   4          250.590   0.000                               
   992 Franczyk Łukasz                           1 PL 0229 20 935     CM 12:07:26.97  1014.35   0.00   4          250.590   0.000                               
   993 Dieter Siebert                            1 DV 06723 20 543    CM 12:07:31.24  1014.06   0.00   2          250.590   0.000                               
   994 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGER 5          1 DV 05611 20 291    CM 12:07:46.38  1013.02   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
   995 TEAM NIŻNIK                               1 PL 0235 20 350     CM 12:08:17.96  1010.88   0.00   3          250.590   0.000                               
   996 RYSIEK MARIAN TEAM                        1 PL 0315 20 9055    CM 12:08:26.40  1010.30   0.00   3          250.590   0.000                               
   997 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2607    CM 12:08:31.02  1009.99   0.00   3          250.590   0.000                               
   998 TopLofts.eu 5                             1 PL 0414 20 13545   CM 12:08:56.40  1008.28   0.00   3          250.590   0.000                               
   999 BRACIA POTOCZNY                           1 PL 029 20 2252     CM 12:08:58.87  1008.11   0.00   4          250.590   0.000                               
  1000 Huug van Duin                             1 NL 20 1425832      CM 12:09:01.31  1007.94   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1001 Adam Braszko                              1 PL 0215 20 11313   CM 12:09:10.46  1007.33   0.00   3          250.590   0.000                               
  1002 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4205    CM 12:09:13.81  1007.10   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000                               
  1003 Stanisław Lizoń                           1 PL 094 20 4411     CM 12:09:14.41  1007.06   0.00   3          250.590   0.000                               
  1004 TopLofts.eu 6                             1 PL 0414 20 13462   CM 12:09:20.40  1006.66   0.00   3          250.590   0.000                               
  1005 Mariusz Babiński                          1 PL 017 20 4807     CM 12:09:22.23  1006.54   0.00   3          250.590   0.000                               
  1006 Janusz Kozak                              1 PL 0261 20 2931    CM 12:09:46.65  1004.89   0.00   3          250.590   0.000                               
  1007 Sławomir Brzoziewski                      1 AU 20 903          CM 12:10:10.67  1003.29   0.00   3          250.590   0.000                               
  1008 MTT TEAM 1                                1 PL 0385 20 2603    CM 12:10:51.27  1000.58   0.00   4          250.590   0.000                               
  1009 OBROCHTA& WETULA                          1 PL 0439 20 2261    CM 12:11:25.99   998.28   0.00   3          250.590   0.000                               
  1010 STANI                                     1 PL 0231 20 7361    CM 12:11:42.79   997.17   0.00   2          250.590   0.000                               
  1011 Wilk Krzysztof                            1 PL 0442 20 776     CM 12:11:48.16   996.81   0.00   5          250.590   0.000                               
  1012 KROPEK 1                                  1 PL 0237 20 14756   CM 12:11:49.92   996.70   0.00   3          250.590   0.000                               
  1013 Haggenmueller H+S                         1 DV 04116 20 199    CM 12:11:52.31   996.54   0.00   2          250.590   0.000                               
  1014 NIŻNIK TEAM                               1 PL 0235 20 315     CM 12:11:53.16   996.48   0.00   2          250.590   0.000                               
  1015 TopLofts.eu 3                             1 PL 0414 20 9002    CM 12:11:53.45   996.46   0.00   5          250.590   0.000                               
  1016 Y. Gudz                                   1 DV 08867 20 815    CM 12:12:05.33   995.68   0.00   5          250.590   0.000                               
  1017 OYAMA TEAM 1                              1 PL 0313 20 9801    CM 12:12:36.51   993.63   0.00   3          250.590   0.000                               
  1018 Buttner- Litwicki 1                       1 PL 0285 20 13069   CM 12:15:23.41   982.81   0.00   4          250.590   0.000                               
  1019 TopLofts.eu 4                             1 PL 0414 20 9021    CM 12:15:25.79   982.66   0.00   2          250.590   0.000                               
  1020 PACHO                                     1 PL 0450 20 5737    CM 12:15:26.44   982.62   0.00   3          250.590   0.000                               
  1021 Buttner G. i A.                           1 PL 0285 20 13050   CM 12:15:27.25   982.56   0.00   2          250.590   0.000                               
  1022 Paweł i Łukasz Jurczak                    1 PL 0289 20 4334    CM 12:15:28.89   982.46   0.00   2          250.590   0.000                               
  1023 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5673    CM 12:15:37.71   981.89   0.00   2          250.590   0.000                               
  1024 Bronisław Mączyński 1                     1 PL 0285 20 20641   CM 12:15:38.55   981.84   0.00   5          250.590   0.000                               
  1025 Zgud Robert 1                             1 PL 0206 20 2360    CM 12:15:41.81   981.63   0.00   3          250.590   0.000                               
  1026 Team Steenbergen 2                        1 BE 20 5074357      CM 12:15:57.20   980.65   0.00   4          250.590   0.000                               
  1027 AMIGO 3                                   1 PL 0385 20 2046    CM 12:16:13.11   979.63   0.00   2          250.590   0.000                               
  1028 COBA LADIES                               1 AU 20 920          CM 12:16:39.18   977.97   0.00   4          250.590   0.000                               
  1029 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 2216    CM 12:16:47.33   977.46   0.00   4          250.590   0.000                               
  1030 Wróbel Michał, Patryk C                   1 PL 0224 20 13717   CM 12:17:12.74   975.85   0.00   3          250.590   0.000                               
  1031 Mateusz Mielec                            1 PL 0438 20 2265    CM 12:17:14.66   975.73   0.00   3          250.590   0.000                               
  1032 Jan Boduszek                              1 PL 0353 20 8252    CM 12:17:14.93   975.71   0.00   2          250.590   0.000                               
  1033 Paweł, Robert Baranowscy 1                1 PL 03 20 22014     CM 12:17:17.08   975.57   0.00   4          250.590   0.000                               
  1034 MASTER TEAM IV                            1 PL 0442 20 6027    CM 12:18:03.31   972.66   0.00   4          250.590   0.000                               
  1035 Pietras Racing Pigeons 1                  1 PL 0123 20 3694    CM 12:18:05.94   972.50   0.00   3          250.590   0.000                               
  1036 Rafał Dudek                               1 PL 0412 20 7731    CM 12:18:40.52   970.33   0.00   2          250.590   0.000                               
  1037 FERRARI                                   1 PL 0285 20 15141   CM 12:18:52.83   969.56   0.00   3          250.590   0.000                               
  1038 Krzysztof Rumik SMGE 2                    1 PL 0385 20 721     CM 12:18:54.83   969.44   0.00   3          250.590   0.000                               
  1039 Zgud Robert 2                             1 PL 0206 20 2432    CM 12:18:55.15   969.42   0.00   3          250.590   0.000                               
  1040 MAZEPA U- K 2                             1 PL 0280 20 10318   CM 12:18:55.15   969.42   0.00   2          250.590   0.000                               
  1041 Drzazga Jerzy                             1 PL 0315 20 4201    CM 12:18:57.84   969.25   0.00   4          250.590   0.000                               
  1042 Alexander en Ety Verhoeff 2               1 NL 20 1738049      CM 12:19:04.81   968.81   0.00   4          250.590   0.000                               
  1043 Gabryś Józef                              1 PL 0420 20 4802    CM 12:19:10.86   968.44   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
  1044 Alexander en Ety Verhoeff 3               1 NL 20 1738055      CM 12:19:12.65   968.32   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1045 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO                   1 PL 043 20 4365     CM 12:19:14.46   968.21   0.00   2          250.590   0.000                               
  1046 JANUSZ GZ                                 1 PL 0237 20 19688   CM 12:19:19.02   967.93   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000                               
  1047 Zbigniew Rurarz 1                         1 PL 0172 20 5134    CM 12:19:32.70   967.08   0.00   4          250.590   0.000                               
  1048 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 931     CM 12:19:36.90   966.82   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000                               
  1049 Nowak Heinrich 2                          1 DV 07572 20 766    CM 12:19:39.71   966.64   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1050 Biłos Piotr 2                             1 PL 0315 20 1167    CM 12:19:42.29   966.48   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1051 Tyka Stanisław                            1 PL 0451 20 3840    CM 12:19:46.84   966.20   0.00   2          250.590   0.000                               
  1052 Piotr i Marcin Żurecki 1                  1 PL 098 20 10016    CM 12:19:50.15   966.00   0.00   2          250.590   0.000                               
  1053 Zając Dariusz                             1 PL 0368 20 1016    CM 12:20:12.83   964.59   0.00   5          250.590   0.000                               
  1054 DOLSK TEAM                                1 PL 0189 20 3401    CM 12:21:13.25   960.87   0.00   3          250.590   0.000                               
  1055 Kondryszyn Renata                         1 PL 0289 20 202     CM 12:21:54.78   958.33   0.00   2          250.590   0.000                               
  1056 Drzazga M-J                               1 PL 0315 20 4110    CM 12:21:55.88   958.27   0.00   2          250.590   0.000                               
  1057 G& J PIGEON                               1 PL 0289 20 1612    CM 12:21:59.17   958.07   0.00   3          250.590   0.000                               
  1058 KOSTORZ- PITAŚ                            1 PL 0315 20 3817    CM 12:22:09.69   957.43   0.00   3          250.590   0.000                               
  1059 Roman Jaguś, Marcin Baran 2               1 PL 0275 20 5670    CM 12:22:16.03   957.04   0.00   3          250.590   0.000                               
  1060 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 925     CM 12:22:44.71   955.30   0.00   2          250.590   0.000                               
  1061 Bracia Koralewicz 1                       1 PL 0289 20 3851    CM 12:22:51.03   954.92   0.00   3          250.590   0.000                               
  1062 Krzysztof Rumik SMGE 1                    1 PL 0385 20 2708    CM 12:25:08.13   946.69   0.00   2          250.590   0.000                               
  1063 Team Kowalczyk                            1 PL 0237 20 10702   CM 12:25:17.26   946.14   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1064 MAŁGORZATA                                1 PL 0314 20 1997    CM 12:25:18.92   946.04   0.00   4          250.590   0.000                               
  1065 KLEMENT SOLO                              1 DV 05080 20 1551   CM 12:25:24.54   945.71   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1066 STACHO&ARTEK                              1 PL 0438 20 923     CM 12:27:26.58   938.52   0.00   3          250.590   0.000                               
  1067 Nowak Heinrich 1                          1 DV 07572 20 760    CM 12:27:32.95   938.15   0.00   2          250.590   0.000                               
  1068 MARYSIA                                   1 PL 0180 20 9099    CM 12:28:07.75   936.12   0.00   3          250.590   0.000                               
  1069 JAJ- POL TEAM                             1 PL 0111 20 813     CM 12:28:09.58   936.01   0.00   3          250.590   0.000                               
  1070 SG Sehnke- Marzeion 6                     1 DV 01648 20 458    CM 12:28:34.34   934.57   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000                               
  1071 Magiera Wojciech                          1 PL 0235 20 4204    CM 12:30:00.69   929.59   0.00   2          250.590   0.000                               
  1072 Gebhardt Reinhard 1                       1 DV 02227 20 2734   CM 12:30:47.46   926.91   0.00   5          250.590   0.000                               
  1073 Frąckowiak Artur 2                        1 PL 0362 20 2644    CM 12:30:55.36   926.46   0.00   2          250.590   0.000                               
  1074 082- PLIK WIESŁAW                         1 PL 082 20 1988     CM 12:31:24.50   924.81   0.00   3          250.590   0.000                               
                                                                                                                                                                
                                                D O B R Y  L O T !                                                                                              
                                                ------------------                                                                                              

 
  - strona 1 -                                                                  
                            MWG Krakus, rok 2020.                               
  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 
  MWG Krakus [ 1]                                                               
┌─────────┬─────────────────────────────┬───┬──┬──┬──┬──┬─────┬───────┬─────┐   
│Lp.  Lp. │ Nazwisko       Imie         │Nr.│L │L │L │L │Razem│Razem  │Konk/│   
│     Pop.│                             │Sek│1 │2 │3 │4 │konk.│punkty │Wkł.%│   
└─────────┴─────────────────────────────┴───┴──┴──┴──┴──┴─────┴───────┴─────┘   
    1    1 PITLOK TEAM                     1  3  3  3  3   12    316.29  85.0   
    2    2 ZIELIŃSKI                       1  3  3  3  3   12    302.44  70.0   
    3    5 COSTA                           1  2  3  3  3   11    294.40  75.0   
    4    4 Dominik & Kamil                 1  3  3  3  3   12    294.36  75.0   
    5    8 KORLNELIA TEAM                  1  3  3  2  3   11    282.18  75.0   
    6    7 KOTEK 1                         1  3  2  3  3   11    274.45  68.8   
    7   15 Paweł, Robert Baranowscy 2      1  2  2  3  3   10    268.61  55.0   
    8    3 Pietras Racing Pigeons 2        1  3  3  3  2   11    266.12  81.3   
    9   11 Gurgul Kazimierz 1              1  3  2  3  3   11    264.44  70.6   
   10   29 PawełSocała                     1  2  3  2  3   10    247.41  50.0   
   11   42 SPIEGEL- PAWLICA 1              1  3  3  1  3   10    245.05  66.7   
   12   33 DR. SCHWIDDE                    1  3  3  1  3   10    244.95  60.0   
   13   14 Lelko S. T. P. & Oro- Karton    1  1  3  3  2    9    237.31  45.0   
   14   13 SG Sehnke- Marzeion 4           1  3  3  2  2   10    236.18  61.1   
   15   55 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF           1  2  3  1  3    9    234.16  56.3   
   16   68 MASTER TEAM VIII                1  2  2  2  3    9    231.13  45.0   
   17   47 Kurnik Wiesław                  1  1  2  3  3    9    231.02  50.0   
   18   60 Tadeusz Gierczak 3              1  3  1  2  3    9    230.25  66.7   
   19   19 FERRARI                         1  2  3  2  2    9    229.68  56.3   
   20   22 Rupprecht Racing Pigeons 3      1  3  2  2  2    9    226.06  64.3   
   21   70 TopLofts.eu 2                   1  2  2  2  3    9    224.44  45.0   
   22   36 Y. Gudz                         1  3  3  1  2    9    217.81  45.0   
   23   31 Piotr i Marcin Żurecki 2        1  3  3  1  2    9    213.37  52.6   
   24   37 Team Steenbergen 1              1  3  1  3  2    9    212.77  81.8   
   25   32 Karl Heintz Burger              1  3  3  1  2    9    212.72  55.6   
   26   10 Kaiser Dietmar                  1  3  3  2  1    9    212.63  45.0   
   27   43 Leszek Pielesiak 1              1  1  3  2  2    8    211.99  45.0   
   28   99 NOWICKI TEAM                    1  2  2  1  3    8    209.87  44.4   
   29   96 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI               1  2  1  2  3    8    209.60  61.5   
   30    9 Zbigniew Rurarz 1               1  3  3  2  1    9    209.13  56.3   
   31   40 Bracia Koralewicz 2             1  3  3  1  2    9    208.96  62.5   
   32  104 Bracia Koralewicz 3             1  2  2  1  3    8    208.16  56.3   
   33   48 Mateusz Mielec                  1  1  3  2  2    8    204.25  47.1   
   34   12 Szymon Jaworski                 1  3  3  2  1    9    204.21  81.8   
   35   49 Tadeusz Gierczak 5              1  2  1  3  2    8    204.13  40.0   
   36  126 MASTER TEAM III                 1  3  2  0  3    8    203.57  50.0   
   37  113 MAZEPA U- K 1                   1  2  2  1  3    8    203.29  50.0   
   38  103 Roman Jaguś, Marcin Baran 1     1  1  2  2  3    8    201.12  50.0   
   39   74 SG STEFFL B                     1  3  2  1  2    8    200.23  47.1   
   40   16 Frąckowiak Artur 1              1  2  2  3  1    8    199.67  66.7   
   41   72 Wróbel Michał, Patryk C         1  3  1  2  2    8    199.19  64.3   
   42   67 Zając Marek Wiktoria 1          1  3  1  2  2    8    198.76  61.5   
   43   54 TopLofts.eu 7                   1  2  2  2  2    8    197.77  44.4   
   44   52 Marcin i Leon Jania             1  2  2  2  2    8    197.75  47.1   
   45  118 Tadeusz Gierczak 4              1  2  2  1  3    8    196.83  40.0   
   46   73 Leszek Pielesiak 2              1  3  2  1  2    8    195.92  66.7   
   47   69 Kondryszyn Krzysztof            1  2  2  2  2    8    195.02  66.7   
   48   18 COBA LADIES                     1  2  2  3  1    8    194.17  50.0   
   49  116 MAX- ROBSON                     1  3  1  1  3    8    194.01  50.0   
   50   62 Paweł, Robert Baranowscy 1      1  2  2  2  2    8    193.47  50.0   
   51   20 Chrabąszcz Łukasz 1             1  2  2  3  1    8    193.21  42.1   
   52   17 ZG HELIOS B                     1  2  2  3  1    8    193.19  66.7   
   53   79 Wróbel Michał, Patryk F         1  3  1  2  2    8    193.10  52.9   
   54   23 SILESIA TEAM 2                  1  2  2  3  1    8    191.45  53.3   
   55   64 Piotr Kogut                     1  2  2  2  2    8    191.03  80.0   
   56   71 DRZAZGA -JMD                    1  2  3  1  2    8    190.96  40.0   
   57  124 TEAM BMW                        1  2  2  1  3    8    190.80  50.0   
   58    6 G& J PIGEON                     1  2  3  3  0    8    190.07  44.4   
   59   27 Alexander Dróżdż                1  2  3  2  1    8    189.58  45.0   
   60   28 Mathias Klement                 1  2  3  2  1    8    189.41  50.0   
   61   24 Team Steenbergen 2              1  2  3  2  1    8    188.93  40.0   
   62  169 Lach& Murański                  1  1  2  1  3    7    186.23  35.0   
   63  171 Marcin Olender Damian Sroga     1  1  2  1  3    7    183.82  38.9   
   64   81 Dawid Rzadkowski                1  3  2  1  2    8    183.12  57.1   
   65   34 Team Senden- Jans 1             1  3  2  2  1    8    182.83  57.1   
   66   30 Rupprecht Racing Pigeons 2      1  3  3  1  1    8    182.09  61.5   
   67   38 JAJ- POL TEAM                   1  0  3  3  1    7    180.71  58.3   
   68   35 Czesław Wierzbicki              1  3  2  2  1    8    180.41  44.4   
   69  179 Franczyk Łukasz                 1  1  2  1  3    7    180.18  43.8   
   70   44 BIERNAT- KUSCH 1                1  1  2  3  1    7    179.97  53.8   
   71   97 ROBERT&PATRYK                   1  2  1  2  2    7    178.91  43.8   
   72   41 Tadeusz Gierczak 2              1  2  1  3  1    7    176.78  35.0   
   73  195 Majcher Krystian i Marzena      1  2  2  0  3    7    175.59  50.0   
   74   50 Kinga Bocheńczak                1  1  3  2  1    7    174.39  35.0   
   75  110 Zenon Kociołek                  1  2  2  1  2    7    174.14  70.0   
   76   46 Olgierd Rusinek                 1  3  3  1  1    8    173.87  40.0   
   77   51 Zając Dariusz                   1  3  1  2  1    7    173.28  35.0   
   78   98 TopLofts.eu 1                   1  2  2  1  2    7    173.12  50.0   
   79  112 Team Spreewald                  1  2  2  1  2    7    172.42  87.5   
   80  115 Wiechoczek Jan                  1  2  2  1  2    7    170.64  43.8   
   81   53 Wróbel Michał, Patryk E         1  2  2  2  1    7    170.40  38.9   
   82   58 DRZAZGA- RUDNIK                 1  2  2  2  1    7    168.84  58.3   
   83  135 Rupprecht Racing Pigeons 1      1  1  1  2  2    6    168.28  60.0   
   84  119 JAROS 1                         1  3  1  1  2    7    166.93  46.7   
   85  129 Heidemann+ Winter               1  1  1  2  2    6    166.06  54.5   
   86   76 MDŁ TEAM                        1  2  2  2  1    7    165.45  38.9   
   87   56 KERAJE                          1  2  2  2  1    7    165.12  36.8   
   88   57 Zgud Robert 2                   1  2  1  3  1    7    165.08  38.9   
   89   63 BOGDAN STĘPIEŃ 1                1  2  2  2  1    7    163.77  36.8   
   90  137 Dariusz Morgaś                  1  0  2  2  2    6    163.02  35.3   
   91   61 PITAŚ MICHAŁ                    1  1  3  2  1    7    163.01  41.2   
   92  130 Kurek Wiesław                   1  2  2  1  2    7    162.87  43.8   
   93  136 Van Rooij- Benschop             1  3  1  1  2    7    162.69  50.0   
   94   77 TEAM SKANDYNAWIA                1  2  2  2  1    7    162.50  38.9   
   95   78 Bracia Koralewicz 1             1  3  2  1  1    7    161.82  43.8   
   96   65 Wiesław Susuł                   1  2  2  2  1    7    161.79  35.0   
   97   21 Magiera Wojciech                1  2  2  3  0    7    161.05  40.0   
   98  140 Adam Braszko                    1  0  3  1  2    6    160.52  37.5   
   99  215 SG Sehnke- Marzeion 3           1  1  1  1  3    6    159.93  37.5   
  100   80 Karol Sobczak                   1  2  2  2  1    7    159.79  38.9   
  101  141 Hanna- Hessek                   1  1  1  2  2    6    157.77  37.5   
  102   25 Team Maxi99                     1  3  1  3  0    7    157.27  58.3   
  103  148 MICHNA JUNIOR RACING TEAM       1  1  2  1  2    6    156.58  54.5   
  104  162 SG STEFFL A                     1  2  0  2  2    6    156.56  35.3   
  105   82 Micyk Wiesław 1                 1  3  2  1  1    7    156.13  41.2   
  106  165 M-J KRAKBAU                     1  2  1  1  2    6    156.08  30.0   
  107   26 TEAM NIŻNIK                     1  3  2  2  0    7    156.00  58.3   
  108  170 Gebhardt Reinhard 1             1  1  1  2  2    6    154.57  30.0   
  109   84 Jarosław Sznaucner              1  1  1  3  1    6    152.82  37.5   
  110   89 MASTER TEAM V                   1  2  1  2  1    6    152.79  40.0   
  111  164 SEBASTIAN I KAMILA              1  2  1  1  2    6    152.37  50.0   
  112  183 MARADONA                        1  2  2  0  2    6    151.39  50.0   
  113   88 PUSZEK 230                      1  1  2  2  1    6    150.59  60.0   
  114   90 Rafał Dudek                     1  1  2  2  1    6    150.46  40.0   
  115  174 Paweł Fraczyk Loft              1  2  1  1  2    6    150.36  42.9   
  116   93 Kusion Tomasz                   1  1  2  2  1    6    149.92  33.3   
  117   94 TopLofts.eu 4                   1  2  2  1  1    6    149.59  42.9   
  118   87 Kondryszyn Renata               1  2  1  2  1    6    148.44  60.0   
  119   91 MAŁGORZATA                      1  1  1  3  1    6    148.29  30.0   
  120   95 Baciary                         1  1  3  1  1    6    148.28  42.1   
  121  180 v. Boxmeer x Hoevenaars 2       1  2  1  1  2    6    148.04  31.6   
  122   39 Grzegorz0294                    1  1  2  3  0    6    148.01  37.5   
  123   92 Pietras Racing Pigeons 1        1  2  1  2  1    6    146.05  30.0   
  124  102 NIŻNIK TEAM                     1  2  2  1  1    6    145.17  50.0   
  125  108 Niebieska                       1  2  2  1  1    6    144.71  37.5   
  126  105 Caspar Lurvink A                1  1  3  1  1    6    144.38  37.5   
  127   45 TopLofts.eu 8                   1  1  2  3  0    6    144.13  42.9   
  128  107 WOJTEK                          1  1  3  1  1    6    141.64  50.0   
  129  106 Jarosław Wierzbicki             1  2  2  1  1    6    140.31  35.3   
  130  192 URBAN456                        1  2  1  1  2    6    139.72  50.0   
  131  114 OYAMA TEAM 1                    1  2  2  1  1    6    139.40  30.0   
  132  111 Paweł i Łukasz Jurczak          1  2  2  1  1    6    139.19  60.0   
  133  109 Król- Olech                     1  2  2  1  1    6    138.58  54.5   
  134  199 FUNIA                           1  3  1  0  2    6    138.52  37.5   
  135  293 Centrum Hodowlane Europa A      1  0  1  1  3    5    138.32  25.0   
  136  121 Piotr i Marcin Żurecki 1        1  3  1  1  1    6    137.15  50.0   
  137  128 Wróbel Michał, Patryk A         1  1  1  2  1    5    136.39  55.6   
  138  117 Pietras Racing Pigeons 3        1  3  1  1  1    6    136.29  42.9   
  139  120 Kołodziej& Matias               1  2  2  1  1    6    135.86  50.0   
  140  123 SOWIŃSKI& MOREL TEAM            1  3  1  1  1    6    135.07  41.2   
  141  131 KOTELA/ STĘPIEŃ                 1  3  1  1  1    6    134.68  60.0   
  142   59 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  3  1  2  0    6    134.28  37.5   
  143  125 Bronisław Mączyński 1           1  3  1  1  1    6    133.82  30.0   
  144  340 Kupka Śmiłowski 3               1  2  0  0  3    5    133.20  31.3   
  145  210 Team Eschenberg + Becker        1  1  1  1  2    5    132.77  62.5   
  146  127 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  2  2  1  1    6    132.63  37.5   
  147  219 Wiktor Rudnik                   1  1  1  1  2    5    132.51  35.7   
  148   66 MAZEPA U- K 2                   1  2  2  2  0    6    132.29  46.2   
  149  227 TopLofts.eu EXTRA               1  1  1  1  2    5    132.22  27.8   
  150  212 COBA TEAM                       1  1  1  1  2    5    132.18  25.0   
  151  218 MASTER TEAM IV                  1  1  1  1  2    5    131.91  29.4   
  152  230 TopLofts.eu 3                   1  1  1  1  2    5    131.11  25.0   
  153   75 MASTER TEAM VI                  1  2  3  1  0    6    130.62  46.2   
  154  143 G-YARD LOFT                     1  1  1  2  1    5    130.36  33.3   
  155  142 Piwowar & Mętel 1               1  1  1  2  1    5    130.28  31.3   
  156  134 Szczepan Boral                  1  0  2  2  1    5    129.77  25.0   
  157  248 Eugeniusz, Daniel Oślizło       1  2  0  1  2    5    129.63  38.5   
  158  132 Warenda Rafał i Agnieszka       1  0  2  2  1    5    129.39  26.3   
  159  228 Drzazga Jerzy                   1  1  1  1  2    5    129.17  29.4   
  160  307 TEAM SOBKÓW                     1  1  0  1  3    5    128.89  38.5   
  161  139 Mariusz Babiński                1  0  2  2  1    5    128.82  33.3   
  162  232 Stanisław Lizoń                 1  1  0  2  2    5    128.67  41.7   
  163  146 Team Steineker- Brueck          1  0  2  2  1    5    128.43  41.7   
  164  239 "WALKA O ODDECH"                1  1  1  1  2    5    128.40  62.5   
  165  249 Tadeusz Gierczak 1              1  1  1  1  2    5    127.97  27.8   
  166  152 RYSIEK MARIAN TEAM              1  1  1  2  1    5    127.17  33.3   
  167  153 Mateusz Dzwonkowski             1  1  2  1  1    5    126.90  55.6   
  168  145 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ              1  1  1  2  1    5    126.39  25.0   
  169  151 IRENEUSZ KOTELA 2               1  1  1  2  1    5    125.45  29.4   
  170  156 Zbigniew Rurarz 2               1  1  1  2  1    5    125.39  27.8   
  171  226 Łukasz Sprycha 1                1  1  1  1  2    5    125.08  31.3   
  172  154 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI     1  1  1  2  1    5    124.98  38.5   
  173  168 JACEK& SŁAWEK                   1  1  2  1  1    5    124.77  62.5   
  174  172 Tadeusz Gierczak 6              1  2  1  1  1    5    123.70  29.4   
  175  158 Team Koningshoeve               1  1  2  1  1    5    123.63  41.7   
  176  149 BIAŁOŃ                          1  1  0  3  1    5    123.25  31.3   
  177   83 Piotr- Marzena                  1  3  2  1  0    6    123.06  37.5   
  178  263 Sławomir Brzoziewski            1  1  2  0  2    5    122.92  41.7   
  179  159 Zuzanna Sobczak                 1  1  2  1  1    5    122.89  27.8   
  180  260 Jankowski Ireneusz              1  2  0  1  2    5    122.40  35.7   
  181   85 KOTEK 2                         1  1  2  2  0    5    122.34  41.7   
  182  166 Team Reynders- Veltjens         1  1  2  1  1    5    121.50  27.8   
  183  178 MASTER TEAM X                   1  1  1  2  1    5    121.36  27.8   
  184  155 KRAKBAU M-J                     1  1  2  1  1    5    121.26  25.0   
  185  161 BELGICA de Weerd 2              1  1  1  2  1    5    120.33  38.5   
  186  269 PACHO                           1  2  1  0  2    5    120.21  35.7   
  187  347 Klimek Andrzej                  1  0  0  1  3    4    119.79  25.0   
  188   86 AMIGO 3                         1  1  2  2  0    5    119.78  41.7   
  189  185 Team De Ster Opgrimbie          1  1  2  1  1    5    119.31  38.5   
  190  259 Mączka Józef                    1  1  2  0  2    5    118.51  41.7   
  191  275 KARPIERZ                        1  2  0  1  2    5    118.28  50.0   
  192  184 TEAM GRZELAK                    1  1  2  1  1    5    117.86  35.7   
  193  190 Wróbel Michał, Patryk B         1  2  1  1  1    5    117.29  50.0   
  194  176 Haffner Richard 1               1  1  2  1  1    5    117.28  31.3   
  195  187 KRIS                            1  2  1  1  1    5    116.88  55.6   
  196  182 ERETT                           1  1  2  1  1    5    116.86  41.7   
  197  276 Wilk Krzysztof                  1  2  1  0  2    5    116.14  25.0   
  198  186 Jakub Czułowski 1               1  2  1  1  1    5    115.73  35.7   
  199  181 PITAŚ Michał i Mariusz          1  1  2  1  1    5    115.68  50.0   
  200  285 KUBA - OLA                      1  0  0  2  2    4    113.84  28.6   
  201  100 TEAM LEKKERKERK 1               1  2  1  2  0    5    113.38  41.7   
  202  189 Niedziółka Adam                 1  2  1  1  1    5    113.37  62.5   
  203  289 Kozinoga Janusz- Sebastian      1  0  1  1  2    4    113.18  44.4   
  204  194 Burkot Stanisław                1  2  2  0  1    5    112.45  35.7   
  205  101 SG WACHALSKI                    1  2  2  1  0    5    112.15  55.6   
  206  193 Piwowarczyk- MWG Dobczyce       1  2  2  0  1    5    112.00  31.3   
  207  196 Zgud Robert 1                   1  1  0  2  1    4    111.31  28.6   
  208  287 Lar Krzysztof                   1  0  1  1  2    4    111.12  21.1   
  209  191 NESTOR 1                        1  1  2  1  1    5    111.02  62.5   
  210  198 HAMRYSZCZAK& SITNIK             1  0  1  2  1    4    110.95  28.6   
  211  201 Palamar Roman                   1  1  0  2  1    4    109.15  26.7   
  212  197 TopLofts.eu 5                   1  3  1  0  1    5    108.51  37.5   
  213  203 Andrzej Sowa                    1  0  2  1  1    4    107.77  36.4   
  214  306 JASICA& ROJEK                   1  1  1  0  2    4    107.21  40.0   
  215  200 Mucha Piotr 1                   1  0  1  2  1    4    105.97  22.2   
  216  122 Buttner- Litwicki 1             1  3  1  1  0    5    104.96  26.3   
  217  213 BIERYT& PATULSKI                1  1  0  2  1    4    104.50  22.2   
  218  206 Zubrzycki B i M                 1  1  1  1  1    4    104.40  28.6   
  219  204 Marcin Sobczak                  1  0  1  2  1    4    104.25  25.0   
  220  220 Tórz Sławomir                   1  1  1  1  1    4    102.59  66.7   
  221  231 TEAM LEKKERKERK 2               1  1  1  1  1    4    102.24  33.3   
  222  217 ABIKS GOŁĘBIE B                 1  1  1  1  1    4    101.93  28.6   
  223  216 WALDI                           1  1  1  1  1    4    101.24  66.7   
  224  238 Kupka Śmiłowski 2               1  1  1  1  1    4    101.16  50.0   
  225  234 Body-Skupień                    1  1  1  1  1    4     99.99  40.0   
  226  133 MASTER TEAM VII                 1  1  1  2  0    4     99.79  50.0   
  227  211 KOSTORZ- PITAŚ                  1  1  1  1  1    4     99.29  30.8   
  228  214 Dieter Siebert                  1  1  1  1  1    4     98.82  26.7   
  229  343 v. Boxmeer x Hoevenaars 1       1  2  0  0  2    4     98.20  25.0   
  230  240 Tarasiuk Jerzy 4                1  1  1  1  1    4     98.13  25.0   
  231  138 Wojciech Adamski                1  1  1  2  0    4     97.62  33.3   
  232  258 Dudek Tomasz 2                  1  1  2  0  1    4     97.57  25.0   
  233  251 Micyk WIesław 2                 1  1  1  1  1    4     97.34  25.0   
  234  242 JANUSZ                          1  1  1  1  1    4     96.87  33.3   
  235  247 Krokosz 2                       1  1  1  1  1    4     96.81 100.0   
  236  246 Gurgul Kazimierz 3              1  1  1  1  1    4     96.63  25.0   
  237  144 ABIKS GOŁĘBIE A                 1  1  1  2  0    4     95.72  33.3   
  238  236 Markus Wirth                    1  1  1  1  1    4     95.53  50.0   
  239  257 Tarasiuk Jerzy 5                1  1  2  0  1    4     95.13  28.6   
  240  264 Hubert Ośko                     1  2  0  1  1    4     94.77  33.3   
  241  262 082- ŻONA                       1  1  2  0  1    4     94.30  44.4   
  242  147 Chrabąszcz Łukasz 2             1  1  1  2  0    4     94.16  30.8   
  243  267 Radosław Dróżdż                 1  2  1  0  1    4     94.07  40.0   
  244  150 Zbigniew Dyk                    1  1  2  1  0    4     93.99  28.6   
  245  252 TYMEK BIELAK                    1  2  1  0  1    4     93.79  28.6   
  246  256 Ważny Zygmunt                   1  1  1  1  1    4     92.74  33.3   
  247  157 TopLofts.eu 6                   1  1  1  2  0    4     92.47  33.3   
  248  250 IRENEUSZ KOTELA 1               1  1  1  1  1    4     92.38  22.2   
  249  160 TEAM PAZURY                     1  1  2  1  0    4     92.23  50.0   
  250  271 Frąckowiak Artur 2              1  2  1  0  1    4     91.90  36.4   
  251  266 Wiktoria Sobczak 2              1  2  0  1  1    4     91.75  22.2   
  252  163 Haggenmueller H+S               1  2  0  2  0    4     91.10  28.6   
  253  167 Ruth Reinert                    1  1  1  2  0    4     90.56  28.6   
  254  279 SG Sehnke- Marzeion 5           1  0  0  2  1    3     90.16  23.1   
  255  173 Beata Janusz Chruśliccy         1  1  2  1  0    4     89.33  22.2   
  256  270 Korzym Mariusz Paweł            1  2  1  0  1    4     89.10  25.0   
  257  175 Andrzej Raut                    1  2  1  1  0    4     88.89  25.0   
  258  277 STRÓŻA TEAM                     1  2  1  0  1    4     88.85  33.3   
  259  274 Bogdan Mińkowski                1  2  1  0  1    4     88.79  26.7   
  260  177 Pietras Team                    1  2  0  2  0    4     88.67  50.0   
  261  273 Edward Kasperowicz              1  2  1  0  1    4     87.29  33.3   
  262  282 Justyna -Staś Junior            1  0  0  2  1    3     86.73  18.8   
  263  188 SG Sehnke- Marzeion 1           1  2  1  1  0    4     83.99  22.2   
  264  380 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  0  1  0  2    3     83.31  18.8   
  265  281 DIE ROTHTALBOMBER 2             1  0  1  1  1    3     82.55  25.0   
  266  411 Kazimierz Lewandowski 1         1  1  0  0  2    3     82.10  33.3   
  267  294 Dyrek Oskar                     1  0  1  1  1    3     81.05  75.0   
  268  296 Biłos Piotr 1                   1  1  0  1  1    3     80.95  21.4   
  269  400 Banek Robert                    1  1  0  0  2    3     80.36  30.0   
  270  290 MARYSIA                         1  0  1  1  1    3     80.30  25.0   
  271  286 Pęcak Józef                     1  0  0  2  1    3     80.27  25.0   
  272  312 Marcin Jania                    1  0  2  0  1    3     75.97  20.0   
  273  310 Mazur J. Warchoł A.             1  0  1  1  1    3     75.67  25.0   
  274  315 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1  0  1  1    3     75.43  21.4   
  275  324 Kornaś Leszek 1                 1  0  2  0  1    3     74.77  18.8   
  276  305 Czyżycki Franciszek             1  1  0  1  1    3     74.46  37.5   
  277  314 Papież Rafał 2                  1  1  0  1  1    3     73.76  75.0   
  278  202 Pałęga& Remisz                  1  1  0  2  0    3     73.56  23.1   
  279  317 Alexander en Ety Verhoeff 2     1  1  0  1  1    3     73.38  17.6   
  280  304 Team Wulhorst                   1  1  0  1  1    3     73.32  33.3   
  281  319 ŻAK& HUŁAS                      1  1  0  1  1    3     72.80  16.7   
  282  308 Gurgul Kazimierz 2b             1  0  2  0  1    3     72.73  20.0   
  283  205 Roman Jaguś, Marcin Baran 2     1  0  2  1  0    3     72.59  25.0   
  284  316 Kupka Śmiłowski 4               1  1  0  1  1    3     72.07  50.0   
  285  207 AMIGO 1                         1  0  2  1  0    3     71.97  15.8   
  286  208 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Dar   1  1  1  1  0    3     71.89  21.4   
  287  209 Mucha Piotr 2                   1  1  1  1  0    3     71.50  75.0   
  288  327 Papież Rafał 1                  1  1  1  0  1    3     71.42  21.4   
  289  320 Larwiński Marian                1  1  0  1  1    3     70.63  20.0   
  290  330 SOBCZAK II                      1  1  1  0  1    3     69.94  18.8   
  291  331 Tadeusz Gierczak 7              1  1  1  0  1    3     69.80  50.0   
  292  335 WOJTEK01                        1  1  1  0  1    3     69.35  21.4   
  293  221 Warchał Piotr i Paweł           1  1  1  1  0    3     69.14  37.5   
  294  222 Mrowiec Krzysztof i Krystyna    1  1  1  1  0    3     68.77  17.6   
  295  223 Tyka Stanisław                  1  1  1  1  0    3     68.62  30.0   
  296  224 Mirosław Bator                  1  1  1  1  0    3     68.61  75.0   
  297  225 Marian Paczos                   1  1  1  1  0    3     68.55  21.4   
  298  229 Jerzy Gryzło                    1  1  1  1  0    3     67.64  30.0   
  299  233 Jerdonek Jarosław               1  1  1  1  0    3     66.95  21.4   
  300  235 Włosiński Paweł                 1  1  1  1  0    3     66.88  37.5   
  301  237 JANUSZ GZ                       1  0  2  1  0    3     66.53  33.3   
  302  338 Knap Piotr                      1  1  1  0  1    3     66.52  37.5   
  303  241 Nowak Heinrich 1                1  0  3  0  0    3     66.33  27.3   
  304  243 MASTER TEAM IX                  1  1  1  1  0    3     65.66  25.0   
  305  244 TEAM JANOWIAK BOSAK             1  1  2  0  0    3     65.66  37.5   
  306  245 Hofmann Karl                    1  2  0  1  0    3     65.11  37.5   
  307  253 Jarosław Umiński                1  2  1  0  0    3     63.64  17.6   
  308  254 JUREK                           1  1  2  0  0    3     63.47  25.0   
  309  255 HRABIA+ SPÓŁKA                  1  1  2  0  0    3     63.10  25.0   
  310  412 Gebhardt Reinhard 2             1  0  0  0  2    2     61.69  22.2   
  311  261 Edward Gierczak                 1  1  2  0  0    3     61.45  20.0   
  312  346 Tarasiuk Jerzy 2                1  0  0  1  1    2     61.13  25.0   
  313  265 Ł. J. & P.S.                    1  1  2  0  0    3     60.92  20.0   
  314  268 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  2  0  0    3     60.70  21.4   
  315  362 Figiel Daniel                   1  0  0  1  1    2     59.44  12.5   
  316  348 Roman H. 1                      1  0  0  1  1    2     59.34  10.5   
  317  349 teutoburgerwaldtaubenrennen.d   1  0  0  1  1    2     58.48  28.6   
  318  272 FLOREK- WOJCIESZAK              1  2  1  0  0    3     58.38  27.3   
  319  363 Buczkowski Andrzej              1  0  1  0  1    2     58.06  15.4   
  320  360 Tadeusz Kicko                   1  0  0  1  1    2     57.67  12.5   
  321  357 Lach Team                       1  0  0  1  1    2     57.61  22.2   
  322  376 Team Jans- Senden 2             1  0  1  0  1    2     56.79  15.4   
  323  278 Steciuk Stanisław               1  2  1  0  0    3     56.60  25.0   
  324  361 Stanisław i Krzyś Sroka         1  0  0  1  1    2     56.48  33.3   
  325  379 Ryszard Dzigman                 1  0  1  0  1    2     55.70  14.3   
  326  381 Dla Grażynki                    1  0  1  0  1    2     55.60  25.0   
  327  359 Wróbel Michał, Patryk D         1  0  0  1  1    2     55.42  16.7   
  328  377 Podobiński Mieczysław           1  0  1  0  1    2     55.06  18.2   
  329  366 Kazimierz Lewandowski SOLO      1  0  1  0  1    2     54.73  50.0   
  330  280 Henryk Wierzbiak                1  2  1  0  0    3     54.66  42.9   
  331  373 Wojciech Wręczycki              1  0  1  0  1    2     53.94  12.5   
  332  384 Krokosz 1                       1  0  1  0  1    2     53.78  11.1   
  333  396 Kupka Śmiłowski 1               1  1  0  0  1    2     53.51  12.5   
  334  283 KROPEK 1                        1  0  1  1  0    2     51.76  15.4   
  335  371 kopi                            1  0  1  0  1    2     51.63  25.0   
  336  284 HANYS                           1  0  1  1  0    2     51.48  16.7   
  337  372 Janusz Kozak                    1  0  1  0  1    2     51.39  16.7   
  338  288 Andrzej i Łukasz Wojciechowsc   1  0  1  1  0    2     50.60  22.2   
  339  291 Jan Boduszek                    1  0  1  1  0    2     50.06  18.2   
  340  398 OFIERA- MIĘTUS                  1  1  0  0  1    2     49.91  16.7   
  341  292 Team Wuerzburg                  1  0  1  1  0    2     49.37  20.0   
  342  407 Krzysztof Rumik SMGE 1          1  1  0  0  1    2     48.84  16.7   
  343  295 Ekipa Padalców                  1  0  2  0  0    2     48.63  25.0   
  344  395 MTT TEAM 1                      1  1  0  0  1    2     48.35  10.0   
  345  297 OBROCHTA& WETULA                1  0  1  1  0    2     47.87  16.7   
  346  298 Jachim Zdzisław                 1  0  1  1  0    2     47.19  16.7   
  347  299 PATULSKI& BIERYT                1  0  1  1  0    2     46.26  12.5   
  348  300 SOBCZAK I                       1  0  2  0  0    2     46.25  15.4   
  349  301 BRACIA POTOCZNY                 1  0  2  0  0    2     46.24  10.0   
  350  302 Dudek Tomasz 1                  1  1  0  1  0    2     46.10  25.0   
  351  303 KRZYHOL                         1  1  0  1  0    2     45.78  50.0   
  352  408 Kocemba Józef                   1  1  0  0  1    2     44.96  20.0   
  353  309 Jan Bocheńczak                  1  1  0  1  0    2     44.15  14.3   
  354  311 Volker Sippel                   1  1  0  1  0    2     43.46  50.0   
  355  313 Kazimierz Lewandowski 2         1  1  1  0  0    2     43.22  13.3   
  356  318 SG Sehnke- Marzeion 6           1  1  0  1  0    2     42.19  50.0   
  357  321 Andrzej Ewelina Chojnacy        1  1  0  1  0    2     41.95  50.0   
  358  322 Robert Fischer                  1  1  0  1  0    2     41.95  50.0   
  359  323 Sprycha SOLO                    1  1  0  1  0    2     41.73  50.0   
  360  325 TopLofts.eu SUPER EXTRA         1  1  1  0  0    2     41.32  25.0   
  361  326 Stanisław Rudnik                1  1  1  0  0    2     40.49  33.3   
  362  328 137.00                          1  1  1  0  0    2     39.76  16.7   
  363  329 Markowicz Mirosław              1  1  1  0  0    2     39.45  16.7   
  364  332 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piotr   1  1  1  0  0    2     38.78  22.2   
  365  333 MTT TEAM 2                      1  1  1  0  0    2     38.60  11.1   
  366  334 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszko   1  1  1  0  0    2     38.48  16.7   
  367  336 Tadeusz Sobczak i Syn           1  1  1  0  0    2     37.22  15.4   
  368  337 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  1  1  0  0    2     37.00  25.0   
  369  339 BIERNAT- KUSCH 2                1  1  1  0  0    2     36.52  16.7   
  370  341 Team Zeppelin HBR 2             1  2  0  0  0    2     36.35  12.5   
  371  342 AMIGO TEAM                      1  2  0  0  0    2     36.13  12.5   
  372  344 Janusz& Aleksy                  1  2  0  0  0    2     34.36  25.0   
  373  451 Super Gołąb                     1  0  0  0  1    1     33.67   9.1   
  374  442 Franciszek, Karolina Haręża     1  0  0  0  1    1     32.95  12.5   
  375  449 Zając Marek Wiktoria 2          1  0  0  0  1    1     32.92  25.0   
  376  479 Wyczawski B.- Stupak Bracia     1  0  0  0  1    1     32.61  25.0   
  377  440 Tarasiuk Jerzy 3                1  0  0  0  1    1     32.53  25.0   
  378  423 Dariusz Mural                   1  0  0  0  1    1     32.27  12.5   
  379  439 Team Franken                    1  0  0  0  1    1     32.20  16.7   
  380  419 Piwowar & Mętel 2               1  0  0  0  1    1     32.05  12.5   
  381  454 Comb. Janssen                   1  0  0  0  1    1     31.97   5.6   
  382  438 Centrum Hodowlane Europa - H.   1  0  0  0  1    1     31.34  14.3   
  383  461 Kornaś Leszek 2                 1  0  0  0  1    1     31.31  25.0   
  384  443 Andrzej Zych                    1  0  0  0  1    1     30.95   8.3   
  385  468 Dieter                          1  0  0  0  1    1     30.94  12.5   
  386  446 Bróg Zbigniew 1                 1  0  0  0  1    1     29.98  25.0   
  387  469 Alexander en Ety Verhoeff 1     1  0  0  0  1    1     29.94  12.5   
  388  345 ANDRZEJ - ROMAN                 1  0  0  1  0    1     29.83   9.1   
  389  463 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Buttn   1  0  0  0  1    1     29.55   6.7   
  390  480 Tomasz Koper                    1  0  0  0  1    1     28.12  25.0   
  391  350 NIŻNIK SOLO                     1  0  0  1  0    1     27.80  25.0   
  392  351 WIESIA I FABIAN                 1  0  0  1  0    1     27.61   8.3   
  393  352 KT LOFT                         1  0  0  1  0    1     26.36  10.0   
  394  353 Buttner G. i A.                 1  0  0  1  0    1     25.99  12.5   
  395  354 KLEMENT SOLO                    1  0  0  1  0    1     25.95  25.0   
  396  355 SILESIA TEAM 1                  1  0  0  1  0    1     25.50  12.5   
  397  356 Alexander en Ety Verhoeff 4     1  0  0  1  0    1     25.33   5.3   
  398  358 SPIEGEL- PAWLICA 2              1  0  0  1  0    1     25.18  25.0   
  399  364 Roman H. 2                      1  0  0  1  0    1     24.56  25.0   
  400  365 Drzazga M-J                     1  0  0  1  0    1     24.53   6.3   
  401  367 Chłoń Janusz                    1  0  0  1  0    1     24.30   5.9   
  402  368 Van De Grejciun & Van De Roba   1  0  1  0  0    1     24.15  11.1   
  403  369 DROMADERY                       1  0  0  1  0    1     24.14   5.0   
  404  370 ZAJIL QATAR                     1  0  1  0  0    1     23.62  12.5   
  405  374 Tarasiuk Jerzy 1                1  0  1  0  0    1     22.18   8.3   
  406  375 PoRaPi                          1  0  1  0  0    1     22.00  25.0   
  407  378 Wojciech Wierzbicki             1  0  1  0  0    1     21.61  25.0   
  408  382 OYAMA TEAM 2                    1  0  1  0  0    1     20.57  12.5   
  409  383 Andrzej Zych SOLO               1  0  1  0  0    1     20.53  25.0   
  410  385 T.E. BREEDING LOFTS HEINZINGE   1  0  1  0  0    1     20.43  10.0   
  411  386 Biłos Piotr 2                   1  0  1  0  0    1     20.22  25.0   
  412  387 Team Zeppelin HBR 1             1  0  1  0  0    1     20.04  10.0   
  413  388 BELGICA de Weerd 1              1  1  0  0 --    1     19.99  14.3   
  414  389 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN           1  1  0  0  0    1     19.81  12.5   
  415  390 Dyrek Artur                     1  1  0  0 --    1     19.65  16.7   
  416  391 ZG HELIOS A                     1  1  0  0  0    1     19.43  11.1   
  417  392 A. de Vries                     1  1  0  0  0    1     19.35  12.5   
  418  393 MASTER TEAM II                  1  1  0  0  0    1     19.10  14.3   
  419  394 SG Sehnke- Marzeion 2           1  1  0  0  0    1     19.06   9.1   
  420  397 Hardy Krueger                   1  1  0  0  0    1     18.24  12.5   
  421  399 Stanisław Stypułkowski          1  1  0  0  0    1     18.07   8.3   
  422  401 Nowak Heinrich 2                1  1  0  0  0    1     17.57  25.0   
  423  402 Boeke Juergen                   1  1  0  0  0    1     17.16   7.7   
  424  403 Sabina Modrzejewska SWIATHODO   1  1  0  0  0    1     17.10  12.5   
  425  404 STANI                           1  1  0  0  0    1     16.99  12.5   
  426  405 AMIGO 2                         1  1  0  0  0    1     16.91   7.7   
  427  406 ZELAZNY                         1  1  0  0  0    1     16.79  16.7   
  428  409 Wiktoria Sobczak                1  1  0  0  0    1     16.28   8.3   
  429  410 DE WINTER                       1  1  0 -- --    1     16.07  20.0   
  430  413 Grzegorz Siepierowski           1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  431  414 Zyznawski Jan                   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  432  415 Team Zapart, Ruchniak, Stan G   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  433  416 Kryks                           1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  434  417 MARZENA M.                      1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  435  418 STACHO&ARTEK                    1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  436  420 MŁYNARZ                         1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  437  421 REMUS                           1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  438  422 JAROS 2                         1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  439  424 JAROS 3                         1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  440  425 Haffner Richard 2               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  441  426 DOLSK TEAM                      1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  442  427 DIE ROTHTALBOMBER 1             1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  443  428 Bevers- Bos                     1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  444  429 MAJA                            1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  445  430 Jan Kęska                       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  446  431 Piotr Paruzel                   1  0  0  0 --    0      0.00   0.0   
  447  432 Garncarz Andrzej i Mariusz      1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  448  433 Team Kowalczyk                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  449  434 NESTOR 2                        1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  450  435 Gabryś Józef                    1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  451  436 Jan Staworzyński                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  452  437 IRENEUSZ KOTELA 3               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  453  441 Wim en Sven van Houten          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  454  444 Stanisław Cyfra                 1  0 --  0  0    0      0.00   0.0   
  455  445 Krzysztof Rumik SMGE 2          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  456  447 SilverBoy                       1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  457  448 BADURKA                         1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  458  450 PATRYK& MARIUSZ CHICAGO         1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  459  452 Bombrys M.- Jaworski P. TEAM    1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  460  453 JANIA                           1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  461  455 Huug van Duin                   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  462  456 W& M Rzenno                     1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  463  457 082- PLIK WIESŁAW               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  464  458 Alexander en Ety Verhoeff 3     1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  465  459 Robert Klement                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  466  460 Andrzej Janowiec                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  467  462 Micyk WIesław 3                 1  0 -- -- --    0      0.00   0.0   
  468  464 Caspar Lurvink B                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  469  465 SŁAWEK231                       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  470  466 Jan Nowak                       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  471  467 XXL                             1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  472  470 KROPEK 2                        1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  473  471 Truty Łukasz                    1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  474  472 MICHNA RACING TEAM              1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  475  473 Dudek Tomasz 3                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  476  474 Piotr- Marzena SOLO             1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  477  475 Team Belgich Limburg            1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  478  476 Jurgielewicz- Panek             1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  479  477 Bróg Zbigniew 2                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   
  480  478 KRAKBAU SOLO                    1  0  0 -- --    0      0.00   0.0   
  481  481 BACIARY SOLO                    1 --  0 -- --    0      0.00   0.0   
  482 ---- MACIEK                          1 -- -- --  0    0      0.00   0.0   

 
                                                                                                                                                                
                                        MWG Krakus [1]                                                                                                          
                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów                                                                                      
                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                                                                                                     
    ┌────┬────────────────────────────┬───┬──────────────────┬──┬─────┬────────┬─────────┐                                                                      
    │LP. │ NAZWISKO     IMIE          │NR │NUMER OBRĄCZKI    │PŁ│ILOŚĆ│ PUNKTY │KONKURSO-│                                                                      
    │    │                            │Sek│    RODOWEJ       │  │KONK.│        │KILOMETRY│                                                                      
    └────┴────────────────────────────┴───┴──────────────────┴──┴─────┴────────┴─────────┘                                                                      
        1 Wróbel Michał, Patryk A        1 PL 0224 20 13741    0   4    106.980   705.300                                                                       
        2 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 303      0   4    106.820   705.300                                                                       
        3 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9066     0   4    106.820   705.300                                                                       
        4 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 1013     0   4    106.630   705.300                                                                       
        5 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 4415     0   4    106.280   705.300                                                                       
        6 M-J KRAKBAU                    1 PL 0235 20 142      0   4    105.610   705.300                                                                       
        7 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22025      0   4    105.470   705.300                                                                       
        8 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6205    0   4    105.080   705.300                                                                       
        9 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7537     0   4    104.800   705.300                                                                       
       10 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 20 2050     0   4    104.480   705.300                                                                       
       11 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9082     0   4    104.440   705.300                                                                       
       12 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12670    0   4    104.160   705.300                                                                       
       13 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6777     0   4    104.110   705.300                                                                       
       14 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 500     0   4    104.050   705.300                                                                       
       15 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 776     0   4    104.020   705.300                                                                       
       16 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 3000     0   4    104.010   705.300                                                                       
       17 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2011     0   4    103.990   705.300                                                                       
       18 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3802     0   4    103.870   705.300                                                                       
       19 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5001       0   4    103.770   705.300                                                                       
       20 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0262 20 11118    0   4    103.570   705.300                                                                       
       21 Wiktor Rudnik                  1 PL 0315 20 6123     0   4    103.540   705.300                                                                       
       22 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2271     0   4    103.390   705.300                                                                       
       23 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5103     0   4    103.300   705.300                                                                       
       24 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2627     0   4    102.960   705.300                                                                       
       25 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5049     0   4    102.840   705.300                                                                       
       26 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5017     0   4    102.590   705.300                                                                       
       27 Tórz Sławomir                  1 PL 0144 20 3084     0   4    102.590   705.300                                                                       
       28 TopLofts.eu EXTRA              1 PL 0414 20 9150     0   4    102.580   705.300                                                                       
       29 TEAM LEKKERKERK 2              1 NL 20 1511689       0   4    102.240   705.300                                                                       
       30 Team Eschenberg + Becker       1 DV 06967 20 119     0   4    101.720   705.300                                                                       
       31 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 6147     0   4    101.540   705.300                                                                       
       32 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1148      0   4    101.450   705.300                                                                       
       33 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 377      0   4    101.370   705.300                                                                       
       34 WALDI                          1 PL 0315 20 4964     0   4    101.240   705.300                                                                       
       35 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 20 9068     0   4    101.190   705.300                                                                       
       36 Kupka Śmiłowski 2              1 PL 0143 20 1665     0   4    101.160   705.300                                                                       
       37 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10113    0   4    100.810   705.300                                                                       
       38 FERRARI                        1 PL 0285 20 15136    0   4    100.670   705.300                                                                       
       39 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3672     0   4    100.510   705.300                                                                       
       40 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8365     0   4    100.440   705.300                                                                       
       41 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2034     0   4    100.330   705.300                                                                       
       42 PawełSocała                    1 PL 017 20 3363      0   4    100.260   705.300                                                                       
       43 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10303    0   4    100.260   705.300                                                                       
       44 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI    1 PL 03 20 22020      0   4    100.200   705.300                                                                       
       45 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 4093567       0   4    100.090   705.300                                                                       
       46 Body-Skupień                   1 PL 0238 20 5393     0   4     99.990   705.300                                                                       
       47 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 20 4009     0   4     99.980   705.300                                                                       
       48 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8916     0   4     99.930   705.300                                                                       
       49 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 457     0   4     99.750   705.300                                                                       
       50 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5095     0   4     99.720   705.300                                                                       
       51 KERAJE                         1 PL 0498 20 4043     0   4     99.070   705.300                                                                       
       52 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 351     0   4     99.040   705.300                                                                       
       53 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 204      0   4     98.710   705.300                                                                       
       54 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 211      0   4     98.640   705.300                                                                       
       55 "WALKA O ODDECH"               1 PL 021 20 1390      0   4     98.630   705.300                                                                       
       56 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2041     0   4     98.360   705.300                                                                       
       57 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3047     0   4     98.230   705.300                                                                       
       58 Kołodziej& Matias              1 PL 0314 20 6638     0   4     98.140   705.300                                                                       
       59 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13718    0   4     98.000   705.300                                                                       
       60 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 376      0   4     97.760   705.300                                                                       
       61 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1042     0   4     97.430   705.300                                                                       
       62 Micyk WIesław 2                1 PL 0412 20 5058     0   4     97.340   705.300                                                                       
       63 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2979     0   4     97.280   705.300                                                                       
       64 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9014     0   4     97.210   705.300                                                                       
       65 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 3871     0   4     96.900   705.300                                                                       
       66 JANUSZ                         1 PL 0385 20 2635     0   4     96.870   705.300                                                                       
       67 Krokosz 2                      1 PL 0315 20 5105     0   4     96.810   705.300                                                                       
       68 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22013      0   4     96.770   705.300                                                                       
       69 Paweł, Robert Baranowscy 1     1 PL 03 20 22018      0   4     96.700   705.300                                                                       
       70 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5054     0   4     96.540   705.300                                                                       
       71 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5498     0   4     96.360   705.300                                                                       
       72 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9037     0   4     96.320   705.300                                                                       
       73 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4076     0   4     96.200   705.300                                                                       
       74 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4313     0   4     96.000   705.300                                                                       
       75 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 846     0   4     95.830   705.300                                                                       
       76 Markus Wirth                   1 DV 03825 20 531     0   4     95.530   705.300                                                                       
       77 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2220     0   4     95.420   705.300                                                                       
       78 COBA LADIES                    1 PL 0163 20 10182    0   4     95.070   705.300                                                                       
       79 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3838     0   4     94.270   705.300                                                                       
       80 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 284     0   4     94.230   705.300                                                                       
       81 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6003     0   4     93.940   705.300                                                                       
       82 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6002     0   4     93.930   705.300                                                                       
       83 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10138    0   4     93.740   705.300                                                                       
       84 BELGICA de Weerd 2             1 NL 20 1555290       0   4     93.620   705.300                                                                       
       85 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1925     0   4     91.730   705.300                                                                       
       86 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12267    0   4     90.910   705.300                                                                       
       87 COSTA                          1 PL 023 20 1208      0   3     87.790   603.560                                                                       
       88 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 466     0   3     86.890   603.560                                                                       
       89 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 722      0   3     86.870   603.560                                                                       
       90 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7701     0   3     86.100   603.560                                                                       
       91 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2047     0   3     85.990   603.560                                                                       
       92 COSTA                          1 PL 023 20 1211      0   3     85.950   603.560                                                                       
       93 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 414      0   3     85.590   603.560                                                                       
       94 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1054    0   3     84.810   603.560                                                                       
       95 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2021     0   3     84.530   603.560                                                                       
       96 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10313    0   3     84.420   603.560                                                                       
       97 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 765     0   3     84.340   603.560                                                                       
       98 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7021     0   3     84.130   603.560                                                                       
       99 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10941    0   3     84.040   603.560                                                                       
      100 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6834     0   3     83.930   603.560                                                                       
      101 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 898      0   3     83.650   603.560                                                                       
      102 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11278    0   3     83.630   603.560                                                                       
      103 HAMRYSZCZAK& SITNIK            1 PL 0292 20 1430     0   3     83.620   603.560                                                                       
      104 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9162     0   3     83.590   603.560                                                                       
      105 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 350      0   3     83.370   603.560                                                                       
      106 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5211     0   3     82.870   603.560                                                                       
      107 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172765       0   3     82.600   603.560                                                                       
      108 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67830        0   3     82.380   550.140                                                                       
      109 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3179     0   3     82.110   603.560                                                                       
      110 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 751      0   3     81.900   550.140                                                                       
      111 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9042     0   3     81.820   603.560                                                                       
      112 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1043     0   3     81.690   550.140                                                                       
      113 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10197    0   3     81.650   550.140                                                                       
      114 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 206      0   3     81.380   603.560                                                                       
      115 Heidemann+ Winter              1 DV 02035 20 1057    0   3     81.250   550.140                                                                       
      116 FERRARI                        1 PL 0285 20 15117    0   3     81.170   550.140                                                                       
      117 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6448    0   3     81.140   550.140                                                                       
      118 Dyrek Oskar                    1 PL 0231 20 7605     0   3     81.050   603.560                                                                       
      119 Biłos Piotr 1                  1 PL 0315 20 1154     0   3     80.950   550.140                                                                       
      120 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8514     0   3     80.640   550.140                                                                       
      121 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7579     0   3     80.550   603.560                                                                       
      122 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 598      0   3     80.490   603.560                                                                       
      123 MARYSIA                        1 PL 0180 20 9071     0   3     80.300   603.560                                                                       
      124 BIERYT& PATULSKI               1 PL 0438 20 4819     0   3     80.290   550.140                                                                       
      125 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13726    0   3     80.280   603.560                                                                       
      126 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10183    0   3     80.220   550.140                                                                       
      127 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0452 20 12543    0   3     80.110   550.140                                                                       
      128 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9084     0   3     79.490   550.140                                                                       
      129 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5059584       0   3     79.350   603.560                                                                       
      130 Centrum Hodowlane Europa A     1 PL 0455 20 3143     0   3     79.240   603.560                                                                       
      131 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1623     0   3     79.230   550.140                                                                       
      132 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10668    0   3     78.610   603.560                                                                       
      133 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2262     0   3     78.420   603.560                                                                       
      134 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323805       0   3     78.380   550.140                                                                       
      135 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10148    0   3     78.340   550.140                                                                       
      136 MARADONA                       1 PL 0447 20 9911     0   3     78.240   507.490                                                                       
      137 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 374      0   3     78.200   507.490                                                                       
      138 COSTA                          1 PL 023 20 1220      0   3     77.690   603.560                                                                       
      139 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1002     0   3     77.620   603.560                                                                       
      140 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10034     0   3     77.470   550.140                                                                       
      141 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5012       0   3     77.430   507.490                                                                       
      142 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2386     0   3     77.130   603.560                                                                       
      143 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 4071     0   3     77.090   603.560                                                                       
      144 Niebieska                      1 PL 0314 20 3467     0   3     77.000   507.490                                                                       
      145 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13758    0   3     76.860   550.140                                                                       
      146 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074342       0   3     76.860   550.140                                                                       
      147 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3661     0   3     76.660   550.140                                                                       
      148 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6014     0   3     76.570   550.140                                                                       
      149 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2002     0   3     76.570   507.490                                                                       
      150 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 635      0   3     76.150   550.140                                                                       
      151 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5011     0   3     76.130   507.490                                                                       
      152 MDŁ TEAM                       1 PL 0316 20 4056     0   3     76.070   507.490                                                                       
      153 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10054    0   3     76.030   550.140                                                                       
      154 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5526     0   3     75.900   507.490                                                                       
      155 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9592     0   3     75.870   603.560                                                                       
      156 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 752     0   3     75.860   507.490                                                                       
      157 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3320     0   3     75.860   507.490                                                                       
      158 Mazur J. Warchoł A.            1 PL 0388 20 5054     0   3     75.670   603.560                                                                       
      159 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3463     0   3     75.650   550.140                                                                       
      160 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7345     0   3     75.570   507.490                                                                       
      161 Ernst u. Rosemarie Mueller     1 DV 0244 20 319      0   3     75.430   550.140                                                                       
      162 SG STEFFL A                    1 DV 08897 20 6451    0   3     75.420   550.140                                                                       
      163 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8474     0   3     75.280   507.490                                                                       
      164 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6948     0   3     75.230   507.490                                                                       
      165 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074362       0   3     75.180   507.490                                                                       
      166 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02762    0   3     75.130   507.490                                                                       
      167 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1574    0   3     75.080   507.490                                                                       
      168 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22011      0   3     74.860   507.490                                                                       
      169 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2033     0   3     74.760   507.490                                                                       
      170 PawełSocała                    1 PL 017 20 3311      0   3     74.700   603.560                                                                       
      171 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15409    0   3     74.550   507.490                                                                       
      172 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9903     0   3     74.480   507.490                                                                       
      173 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3166     0   3     74.430   507.490                                                                       
      174 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6550     0   3     74.080   550.140                                                                       
      175 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4129     0   3     73.930   507.490                                                                       
      176 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5842     0   3     73.900   550.140                                                                       
      177 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7338     0   3     73.870   507.490                                                                       
      178 COSTA                          1 PL 023 20 1320      0   3     73.820   507.490                                                                       
      179 KRIS                           1 PL 0447 20 5676     0   3     73.790   507.490                                                                       
      180 Papież Rafał 2                 1 PL 0315 20 123      0   3     73.760   550.140                                                                       
      181 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0478 20 2959     0   3     73.700   550.140                                                                       
      182 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 380      0   3     73.450   507.490                                                                       
      183 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8915     0   3     73.390   507.490                                                                       
      184 Team Spreewald                 1 DV 09640 20 348     0   3     73.380   507.490                                                                       
      185 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5074333       0   3     73.280   550.140                                                                       
      186 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 13273    0   3     73.280   507.490                                                                       
      187 MARADONA                       1 PL 0447 20 9934     0   3     73.150   507.490                                                                       
      188 Franczyk Łukasz                1 PL 0316 20 5527     0   3     73.110   603.560                                                                       
      189 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 67       0   3     73.090   507.490                                                                       
      190 Stanisław Lizoń                1 PL 094 20 4419      0   3     73.010   550.140                                                                       
      191 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1881     0   3     72.970   550.140                                                                       
      192 KOSTORZ- PITAŚ                 1 PL 0315 20 3816     0   3     72.740   507.490                                                                       
      193 RAFAŁ+ LILLY STEINHOF          1 DV 0825 20 355      0   3     72.590   507.490                                                                       
      194 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5041     0   3     72.500   507.490                                                                       
      195 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7056     0   3     72.390   507.490                                                                       
      196 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 681     0   3     72.110   454.710                                                                       
      197 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3875     0   3     71.940   507.490                                                                       
      198 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5095559       0   3     71.760   507.490                                                                       
      199 COBA LADIES                    1 PL 0206 20 2316     0   3     71.570   454.710                                                                       
      200 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3834     0   3     71.550   507.490                                                                       
      201 Mucha Piotr 2                  1 PL 0315 20 5669     0   3     71.500   454.710                                                                       
      202 Papież Rafał 1                 1 PL 0315 20 133      0   3     71.420   507.490                                                                       
      203 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 772     0   3     71.400   507.490                                                                       
      204 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9163     0   3     71.240   507.490                                                                       
      205 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10152    0   3     71.230   507.490                                                                       
      206 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13550    0   3     71.150   454.710                                                                       
      207 PITLOK TEAM                    1 PL 0145 20 5015     0   3     70.950   454.710                                                                       
      208 MASTER TEAM VII                1 PL 0442 20 5094     0   3     70.940   454.710                                                                       
      209 PACHO                          1 PL 0450 20 5554     0   3     70.880   507.490                                                                       
      210 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7230     0   3     70.620   454.710                                                                       
      211 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 29       0   3     70.500   454.710                                                                       
      212 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7055     0   3     70.470   507.490                                                                       
      213 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13753    0   3     70.390   507.490                                                                       
      214 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6106       0   3     70.310   507.490                                                                       
      215 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511688       0   3     70.200   454.710                                                                       
      216 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 904           0   3     70.180   507.490                                                                       
      217 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 781     0   3     70.180   507.490                                                                       
      218 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4807     0   3     70.170   507.490                                                                       
      219 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5137     0   3     70.140   454.710                                                                       
      220 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 724      0   3     70.100   507.490                                                                       
      221 Wiesław Susuł                  1 PL 0314 20 1934     0   3     70.060   454.710                                                                       
      222 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8990     0   3     69.920   454.710                                                                       
      223 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2620     0   3     69.910   454.710                                                                       
      224 Tadeusz Gierczak 7             1 PL 0163 20 10195    0   3     69.800   507.490                                                                       
      225 COSTA                          1 PL 023 20 1202      0   3     69.770   454.710                                                                       
      226 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7050     0   3     69.600   507.490                                                                       
      227 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1024     0   3     69.570   454.710                                                                       
      228 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10037    0   3     69.350   454.710                                                                       
      229 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 822     0   3     69.250   454.710                                                                       
      230 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10069     0   3     69.250   454.710                                                                       
      231 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 304     0   3     69.200   454.710                                                                       
      232 Warchał Piotr i Paweł          1 PL 0318 20 3730     0   3     69.140   454.710                                                                       
      233 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1705     0   3     69.130   454.710                                                                       
      234 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 446     0   3     69.040   507.490                                                                       
      235 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3822     0   3     69.030   454.710                                                                       
      236 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 311      0   3     68.980   454.710                                                                       
      237 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 349      0   3     68.900   454.710                                                                       
      238 Mrowiec Krzysztof i Krystyna   1 PL 0285 20 13092    0   3     68.770   454.710                                                                       
      239 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 14       0   3     68.680   507.490                                                                       
      240 Mirosław Bator                 1 PL 0225 20 4404     0   3     68.610   454.710                                                                       
      241 Edward Kasperowicz             1 PL 0315 20 6110     0   3     68.580   507.490                                                                       
      242 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1924     0   3     68.560   507.490                                                                       
      243 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7501     0   3     68.430   507.490                                                                       
      244 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8002     0   3     68.270   454.710                                                                       
      245 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ             1 PL 03 20 19155      0   3     68.180   454.710                                                                       
      246 Team Koningshoeve              1 BE 20 5074358       0   3     68.170   454.710                                                                       
      247 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1634     0   3     68.120   454.710                                                                       
      248 URBAN456                       1 PL 0450 20 9648     0   3     68.070   507.490                                                                       
      249 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094437       0   3     67.920   454.710                                                                       
      250 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11250    0   3     67.880   454.710                                                                       
      251 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8039     0   3     67.830   454.710                                                                       
      252 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141861       0   3     67.760   454.710                                                                       
      253 Jerzy Gryzło                   1 PL 0450 20 7489     0   3     67.640   454.710                                                                       
      254 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8615     0   3     67.620   454.710                                                                       
      255 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5138     0   3     67.610   507.490                                                                       
      256 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 723      0   3     67.380   454.710                                                                       
      257 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2046     0   3     67.360   454.710                                                                       
      258 DRZAZGA- RUDNIK                1 PL 0315 20 4124     0   3     67.300   454.710                                                                       
      259 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4600     0   3     67.280   454.710                                                                       
      260 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 449     0   3     67.230   454.710                                                                       
      261 Dominik & Kamil                1 PL 0314 20 1905     0   3     67.060   454.710                                                                       
      262 ERETT                          1 DV 03268 20 134     0   3     67.040   454.710                                                                       
      263 Wróbel Michał, Patryk E        1 PL 0224 20 13872    0   3     66.830   454.710                                                                       
      264 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4407     0   3     66.620   454.710                                                                       
      265 Knap Piotr                     1 AU 20 901           0   3     66.520   507.490                                                                       
      266 TopLofts.eu 6                  1 PL 0414 20 13553    0   3     66.410   454.710                                                                       
      267 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 212      0   3     66.150   454.710                                                                       
      268 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4204     0   3     65.970   454.710                                                                       
      269 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3664     0   3     65.920   454.710                                                                       
      270 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9939     0   3     65.590   454.710                                                                       
      271 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094406       0   3     65.320   454.710                                                                       
      272 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10312    0   3     65.190   454.710                                                                       
      273 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7028     0   3     64.880   454.710                                                                       
      274 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5630     0   3     64.700   454.710                                                                       
      275 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5044     0   3     64.630   454.710                                                                       
      276 Pietras Racing Pigeons 2       1 PL 0123 20 3662     0   3     64.060   454.710                                                                       
      277 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1585    0   3     63.230   454.710                                                                       
      278 MASTER TEAM X                  1 PL 0442 20 5184     0   3     63.220   454.710                                                                       
      279 Ważny Zygmunt                  1 PL 0430 20 101      0   3     63.010   454.710                                                                       
      280 Team Steenbergen 1             1 BE 20 5075868       0   3     62.630   454.710                                                                       
      281 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3424     0   3     61.400   454.710                                                                       
      282 Rupprecht Racing Pigeons 1     1 DV 0645 20 2091     0   2     63.800   448.400                                                                       
      283 Zgud Robert 1                  1 PL 0206 20 2353     0   2     63.500   448.400                                                                       
      284 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3487     0   2     63.220   448.400                                                                       
      285 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 6041     0   2     63.020   448.400                                                                       
      286 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 3903     0   2     62.400   448.400                                                                       
      287 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853501      0   2     62.060   448.400                                                                       
      288 Tarasiuk Jerzy 2               1 PL 0385 20 1179     0   2     61.130   448.400                                                                       
      289 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05005        0   2     61.080   448.400                                                                       
      290 SG Sehnke- Marzeion 5          1 DV 01648 20 270     0   2     60.990   448.400                                                                       
      291 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22023      0   2     60.940   448.400                                                                       
      292 Justyna -Staś Junior           1 PL 0455 20 3199     0   2     60.450   448.400                                                                       
      293 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9138      0   2     60.070   448.400                                                                       
      294 Kozinoga Janusz- Sebastian     1 PL 0119 20 959      0   2     59.820   448.400                                                                       
      295 Paweł, Robert Baranowscy 2     1 PL 03 20 22005      0   2     59.820   448.400                                                                       
      296 Roman H. 1                     1 PL 0204 20 960      0   2     59.340   448.400                                                                       
      297 Klimek Andrzej                 1 PL 0438 20 3316     0   2     59.260   448.400                                                                       
      298 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2642    0   2     59.190   448.400                                                                       
      299 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9075     0   2     59.120   448.400                                                                       
      300 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5063     0   2     58.730   448.400                                                                       
      301 ABIKS GOŁĘBIE B                1 DV 01100 20 216     0   2     58.700   448.400                                                                       
      302 teutoburgerwaldtaubenrennen.   1 DV 08510 20 151     0   2     58.480   448.400                                                                       
      303 GRABOWSKI/ STĘPIEŃ             1 PL 0452 20 13263    0   2     58.210   448.400                                                                       
      304 MASTER TEAM X                  1 PL 0442 20 5183     0   2     58.140   448.400                                                                       
      305 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5629     0   2     58.110   448.400                                                                       
      306 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 445     0   2     57.960   448.400                                                                       
      307 Tadeusz Kicko                  1 PL 0385 20 1001     0   2     57.670   448.400                                                                       
      308 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9980     0   2     57.420   405.750                                                                       
      309 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3699     0   2     57.260   448.400                                                                       
      310 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1739     0   2     57.000   448.400                                                                       
      311 Dieter Siebert                 1 DV 06723 20 560     0   2     56.990   448.400                                                                       
      312 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 584      0   2     56.880   448.400                                                                       
      313 Lach& Murański                 1 PL 023 20 1176      0   2     56.610   405.750                                                                       
      314 Stanisław i Krzyś Sroka        1 PL 0235 20 4214     0   2     56.480   448.400                                                                       
      315 Baciary                        1 PL 0238 20 5438     0   2     56.290   405.750                                                                       
      316 Ryszard Dzigman                1 PL 0177 20 19545    0   2     55.700   405.750                                                                       
      317 Stanisław Lizoń                1 PL 094 20 4402      0   2     55.660   448.400                                                                       
      318 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2202     0   2     55.660   448.400                                                                       
      319 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 20 1738054       0   2     55.590   448.400                                                                       
      320 Mucha Piotr 1                  1 PL 0315 20 5656     0   2     55.480   448.400                                                                       
      321 Team Koningshoeve              1 BE 20 2099446       0   2     55.460   405.750                                                                       
      322 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3886     0   2     55.450   405.750                                                                       
      323 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8917     0   2     55.440   405.750                                                                       
      324 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9033     0   2     55.370   448.400                                                                       
      325 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7526     0   2     55.370   405.750                                                                       
      326 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8485     0   2     55.290   405.750                                                                       
      327 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1997      0   2     55.270   405.750                                                                       
      328 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2201     0   2     55.220   448.400                                                                       
      329 Pęcak Józef                    1 PL 0412 20 8191     0   2     55.200   448.400                                                                       
      330 KUBA - OLA                     1 PL 0450 20 5679     0   2     55.200   448.400                                                                       
      331 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3434     0   2     55.170   448.400                                                                       
      332 Podobiński Mieczysław          1 PL 0450 20 8056     0   2     55.060   405.750                                                                       
      333 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 209      0   2     54.960   405.750                                                                       
      334 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8502     0   2     54.800   405.750                                                                       
      335 Kazimierz Lewandowski SOLO     1 PL 0302 20 5077     0   2     54.730   405.750                                                                       
      336 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11320    0   2     54.640   405.750                                                                       
      337 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 459     0   2     54.490   405.750                                                                       
      338 URBAN456                       1 PL 0450 20 9647     0   2     54.410   448.400                                                                       
      339 MASTER TEAM III                1 PL 0442 20 7331     0   2     54.130   352.330                                                                       
      340 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6109       0   2     54.050   448.400                                                                       
      341 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13483    0   2     53.820   405.750                                                                       
      342 Kupka Śmiłowski 4              1 PL 0143 20 2641     0   2     53.640   448.400                                                                       
      343 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 20 9583     0   2     53.520   352.970                                                                       
      344 Kupka Śmiłowski 1              1 PL 0143 20 2623     0   2     53.510   352.330                                                                       
      345 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1728     0   2     53.490   352.330                                                                       
      346 Kozinoga Janusz- Sebastian     1 PL 0119 20 939      0   2     53.360   405.750                                                                       
      347 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 36       0   2     53.320   405.750                                                                       
      348 DRUŻYNA MAZOWSZE               1 PL 0123 20 4485     0   2     53.200   405.750                                                                       
      349 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5857     0   2     53.020   352.970                                                                       
      350 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9971     0   2     52.960   352.330                                                                       
      351 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9007     0   2     52.950   352.330                                                                       
      352 DIE ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 20 650     0   2     52.930   405.750                                                                       
      353 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 2629     0   2     52.840   352.330                                                                       
      354 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02759    0   2     52.790   352.970                                                                       
      355 KOTEK 2                        1 PL 0203 20 1027     0   2     52.770   352.970                                                                       
      356 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1134    0   2     52.770   352.330                                                                       
      357 Sławomir Brzoziewski           1 AU 20 906           0   2     52.740   405.750                                                                       
      358 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11139    0   2     52.600   352.330                                                                       
      359 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10150    0   2     52.520   405.750                                                                       
      360 TEAM BMW                       1 PL 046 20 4519      0   2     52.500   448.400                                                                       
      361 AMIGO 3                        1 PL 0385 20 2038     0   2     52.420   352.970                                                                       
      362 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2829     0   2     52.350   448.400                                                                       
      363 Mateusz Dzwonkowski            1 PL 0275 20 15443    0   2     52.350   352.970                                                                       
      364 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1231     0   2     52.320   405.750                                                                       
      365 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8503     0   2     52.250   352.970                                                                       
      366 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10104    0   2     52.160   352.970                                                                       
      367 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13499    0   2     51.940   352.970                                                                       
      368 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2678     0   2     51.910   352.330                                                                       
      369 KROPEK 1                       1 PL 0237 20 14783    0   2     51.760   352.970                                                                       
      370 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10068     0   2     51.600   405.750                                                                       
      371 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2824     0   2     51.550   352.970                                                                       
      372 HANYS                          1 PL 0137 20 4293     0   2     51.480   352.970                                                                       
      373 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1636     0   2     51.400   352.970                                                                       
      374 Janusz Kozak                   1 PL 0261 20 2719     0   2     51.390   405.750                                                                       
      375 Zubrzycki B i M                1 PL 0289 20 5889     0   2     51.380   352.330                                                                       
      376 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6012     0   2     51.340   405.750                                                                       
      377 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5673     0   2     51.340   352.970                                                                       
      378 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1727     0   2     51.340   352.970                                                                       
      379 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1489     0   2     51.220   352.970                                                                       
      380 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4216     0   2     51.190   352.970                                                                       
      381 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3409     0   2     51.090   405.750                                                                       
      382 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 721      0   2     51.030   352.970                                                                       
      383 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9144     0   2     50.870   352.330                                                                       
      384 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 813      0   2     50.750   352.970                                                                       
      385 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11625    0   2     50.710   352.970                                                                       
      386 Banek Robert                   1 PL 0484 20 2923     0   2     50.700   352.330                                                                       
      387 Andrzej i Łukasz Wojciechows   1 PL 0114 20 3456     0   2     50.600   352.970                                                                       
      388 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 513     0   2     50.540   352.970                                                                       
      389 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099105       0   2     50.510   352.330                                                                       
      390 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10070     0   2     50.510   352.330                                                                       
      391 Mucha Piotr 1                  1 PL 0315 20 5612     0   2     50.490   352.970                                                                       
      392 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3893     0   2     50.460   352.330                                                                       
      393 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5122     0   2     50.460   352.330                                                                       
      394 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2058     0   2     50.390   405.750                                                                       
      395 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 20 5069     0   2     50.270   352.330                                                                       
      396 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3669     0   2     50.100   352.330                                                                       
      397 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6039     0   2     50.100   352.330                                                                       
      398 Jan Boduszek                   1 PL 0353 20 8251     0   2     50.060   352.970                                                                       
      399 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5128     0   2     50.030   352.970                                                                       
      400 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10121    0   2     50.030   352.330                                                                       
      401 TYMEK BIELAK                   1 PL 0439 20 4899     0   2     50.000   352.330                                                                       
      402 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5647     0   2     49.980   405.750                                                                       
      403 Mariusz Babiński               1 PL 021 20 3851      0   2     49.940   352.970                                                                       
      404 PawełSocała                    1 PL 017 20 3341      0   2     49.830   352.330                                                                       
      405 ERETT                          1 DV 03268 20 118     0   2     49.820   405.750                                                                       
      406 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9041     0   2     49.820   405.750                                                                       
      407 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5810     0   2     49.790   352.330                                                                       
      408 Team Reynders- Veltjens        1 BE 20 5120712       0   2     49.740   352.970                                                                       
      409 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10149    0   2     49.710   352.330                                                                       
      410 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2073     0   2     49.690   352.970                                                                       
      411 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 4        0   2     49.520   352.970                                                                       
      412 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11220    0   2     49.440   352.330                                                                       
      413 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3866     0   2     49.430   352.970                                                                       
      414 Team Wuerzburg                 1 DV 06573 20 314     0   2     49.370   352.970                                                                       
      415 PACHO                          1 PL 0450 20 5575     0   2     49.330   352.330                                                                       
      416 IRENEUSZ KOTELA 2              1 PL 0471 20 669      0   2     49.300   352.970                                                                       
      417 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9132      0   2     49.240   352.970                                                                       
      418 TEAM BMW                       1 PL 0374 20 321      0   2     49.180   405.750                                                                       
      419 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3700     0   2     49.180   299.550                                                                       
      420 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13459    0   2     49.130   352.330                                                                       
      421 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 1685     0   2     49.130   352.330                                                                       
      422 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0362 20 7864     0   2     49.120   352.330                                                                       
      423 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5061     0   2     49.020   352.970                                                                       
      424 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4153     0   2     48.980   352.970                                                                       
      425 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10111    0   2     48.970   352.330                                                                       
      426 Niebieska                      1 PL 0314 20 3468     0   2     48.910   352.970                                                                       
      427 Krzysztof Rumik SMGE 1         1 PL 0385 20 773      0   2     48.840   352.330                                                                       
      428 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1131    0   2     48.820   352.970                                                                       
      429 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3090     0   2     48.770   352.330                                                                       
      430 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2021     0   2     48.600   299.550                                                                       
      431 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10177    0   2     48.500   352.970                                                                       
      432 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6017     0   2     48.420   352.330                                                                       
      433 MTT TEAM 1                     1 PL 0385 20 2610     0   2     48.350   352.330                                                                       
      434 Jankowski Ireneusz             1 PL 0193 20 6521     0   2     48.320   352.330                                                                       
      435 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3807     0   2     48.280   352.970                                                                       
      436 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5196     0   2     48.160   299.550                                                                       
      437 ŻAK& HUŁAS                     1 PL 0412 20 9495     0   2     48.080   352.330                                                                       
      438 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0224 20 13717    0   2     48.020   299.550                                                                       
      439 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2044     0   2     47.970   299.550                                                                       
      440 v. Boxmeer x Hoevenaars 2      1 NL 20 1645227       0   2     47.950   352.330                                                                       
      441 Haffner Richard 1              1 DV 02065 20 103     0   2     47.880   299.550                                                                       
      442 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10307    0   2     47.840   352.970                                                                       
      443 Baciary                        1 PL 0238 20 5436     0   2     47.840   352.970                                                                       
      444 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 8661     0   2     47.840   352.330                                                                       
      445 Zgud Robert 1                  1 PL 0206 20 2396     0   2     47.810   299.550                                                                       
      446 RYSIEK MARIAN TEAM             1 PL 0315 20 9003     0   2     47.680   352.970                                                                       
      447 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074355       0   2     47.680   352.970                                                                       
      448 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1632     0   2     47.560   299.550                                                                       
      449 TEAM BMW                       1 PL 0404 20 99       0   2     47.280   352.330                                                                       
      450 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17606    0   2     47.280   299.550                                                                       
      451 FUNIA                          1 PL 0231 20 5526     0   2     47.260   352.330                                                                       
      452 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 202      0   2     47.220   299.550                                                                       
      453 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05051        0   2     47.110   352.330                                                                       
      454 JAJ- POL TEAM                  1 PL 0111 20 5208     0   2     47.090   352.970                                                                       
      455 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 288     0   2     47.080   299.550                                                                       
      456 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 777      0   2     47.050   352.330                                                                       
      457 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3470     0   2     46.990   352.970                                                                       
      458 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 196     0   2     46.970   299.550                                                                       
      459 Pałęga& Remisz                 1 PL 0153 20 9113     0   2     46.960   299.550                                                                       
      460 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4087     0   2     46.710   352.330                                                                       
      461 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13500    0   2     46.700   352.330                                                                       
      462 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1735     0   2     46.600   299.550                                                                       
      463 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5873     0   2     46.590   352.970                                                                       
      464 COBA TEAM                      1 PL 0400 20 412      0   2     46.590   352.330                                                                       
      465 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10125    0   2     46.570   299.550                                                                       
      466 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 816     0   2     46.440   299.550                                                                       
      467 PUSZEK 230                     1 PL 0360 20 12669    0   2     46.430   352.970                                                                       
      468 Mariusz Babiński               1 PL 017 20 4807      0   2     46.380   352.970                                                                       
      469 PATULSKI& BIERYT               1 PL 0438 20 4840     0   2     46.260   352.970                                                                       
      470 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3881     0   2     46.240   352.330                                                                       
      471 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323812       0   2     46.220   352.330                                                                       
      472 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6805     0   2     46.190   352.970                                                                       
      473 Dominik & Kamil                1 PL 0315 20 7536     0   2     46.190   352.970                                                                       
      474 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10185    0   2     46.180   352.330                                                                       
      475 Niedziółka Adam                1 PL 0468 20 4557     0   2     46.090   352.330                                                                       
      476 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 6026     0   2     45.910   352.330                                                                       
      477 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8021     0   2     45.790   299.550                                                                       
      478 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7064     0   2     45.780   299.550                                                                       
      479 KRZYHOL                        1 PL 0317 20 2524     0   2     45.780   299.550                                                                       
      480 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 19688    0   2     45.720   352.970                                                                       
      481 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8205     0   2     45.700   352.330                                                                       
      482 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3693     0   2     45.560   299.550                                                                       
      483 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 723     0   2     45.510   299.550                                                                       
      484 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11001    0   2     45.380   299.550                                                                       
      485 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 352      0   2     45.380   299.550                                                                       
      486 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13766    0   2     45.320   299.550                                                                       
      487 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2272     0   2     45.180   352.330                                                                       
      488 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092261       0   2     45.110   299.550                                                                       
      489 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13456    0   2     45.080   352.970                                                                       
      490 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2315     0   2     45.000   299.550                                                                       
      491 KERAJE                         1 PL 0498 20 4049     0   2     45.000   299.550                                                                       
      492 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9031     0   2     44.890   352.970                                                                       
      493 Team Wulhorst                  1 DV 08600 20 183     0   2     44.800   299.550                                                                       
      494 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1248    0   2     44.790   256.900                                                                       
      495 Czyżycki Franciszek            1 PL 0314 20 5440     0   2     44.680   299.550                                                                       
      496 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10056    0   2     44.470   299.550                                                                       
      497 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3808     0   2     44.440   352.970                                                                       
      498 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 2055     0   2     44.440   352.330                                                                       
      499 JASICA& ROJEK                  1 PL 0447 20 9929     0   2     44.420   256.900                                                                       
      500 Haggenmueller H+S              1 DV 04116 20 194     0   2     44.130   299.550                                                                       
      501 Team Steineker- Brueck         1 DV 01654 20 659     0   2     44.090   352.970                                                                       
      502 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3332      0   2     44.020   299.550                                                                       
      503 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2300     0   2     44.020   299.550                                                                       
      504 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 680     0   2     43.940   299.550                                                                       
      505 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4206     0   2     43.890   299.550                                                                       
      506 TYMEK BIELAK                   1 PL 0319 20 6462     0   2     43.790   256.900                                                                       
      507 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 2        0   2     43.720   256.900                                                                       
      508 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2030     0   2     43.690   256.900                                                                       
      509 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6179    0   2     43.650   256.900                                                                       
      510 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 SK 0999 20 8863     0   2     43.650   256.900                                                                       
      511 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074357       0   2     43.550   299.550                                                                       
      512 Andrzej Raut                   1 PL 0360 20 11016    0   2     43.510   256.900                                                                       
      513 Volker Sippel                  1 DV 01726 20 283     0   2     43.460   299.550                                                                       
      514 Zając Marek Wiktoria 1         1 PL 0370 20 9200     0   2     43.450   299.550                                                                       
      515 ABIKS GOŁĘBIE B                1 PL 0163 20 752      0   2     43.230   256.900                                                                       
      516 Kazimierz Lewandowski 2        1 PL 0302 20 5048     0   2     43.220   256.900                                                                       
      517 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3839     0   2     43.210   299.550                                                                       
      518 Paweł i Łukasz Jurczak         1 PL 0289 20 4334     0   2     43.190   256.900                                                                       
      519 TEAM LEKKERKERK 1              1 NL 20 1511690       0   2     43.180   299.550                                                                       
      520 Pietras Team                   1 PL 0123 20 3697     0   2     43.110   299.550                                                                       
      521 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3670     0   2     43.100   299.550                                                                       
      522 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2755    0   2     43.090   299.550                                                                       
      523 Pietras Racing Pigeons 3       1 PL 0123 20 3673     0   2     43.090   256.900                                                                       
      524 Szymon Jaworski                1 PL 0283 20 5045     0   2     43.040   256.900                                                                       
      525 Zgud Robert 2                  1 PL 0206 20 2322     0   2     42.950   299.550                                                                       
      526 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7714     0   2     42.920   299.550                                                                       
      527 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 01648 20 429     0   2     42.840   256.900                                                                       
      528 Tarasiuk Jerzy 5               1 PL 0385 20 1222     0   2     42.810   256.900                                                                       
      529 MDŁ TEAM                       1 PL 0419 20 5875     0   2     42.790   299.550                                                                       
      530 JUREK                          1 PL 0456 20 4115     0   2     42.600   256.900                                                                       
      531 SILESIA TEAM 2                 1 PL 0253 20 7026     0   2     42.440   299.550                                                                       
      532 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13069    0   2     42.440   256.900                                                                       
      533 Piwowarczyk- MWG Dobczyce      1 PL 0196 20 7013     0   2     42.400   256.900                                                                       
      534 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10035     0   2     42.370   256.900                                                                       
      535 Bracia Koralewicz 1            1 PL 0289 20 3853     0   2     42.330   256.900                                                                       
      536 SG Sehnke- Marzeion 6          1 DV 01648 20 458     0   2     42.190   299.550                                                                       
      537 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8507     0   2     42.190   256.900                                                                       
      538 Paweł Fraczyk Loft             1 GB 20H 05052        0   2     42.170   256.900                                                                       
      539 Larwiński Marian               1 PL 0412 20 10931    0   2     42.050   299.550                                                                       
      540 Tadeusz Gierczak 6             1 PL 0163 20 10155    0   2     42.050   256.900                                                                       
      541 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10067     0   2     42.010   256.900                                                                       
      542 Baciary                        1 PL 0238 20 5439     0   2     41.960   256.900                                                                       
      543 Robert Fischer                 1 DV 02741 20 769     0   2     41.950   299.550                                                                       
      544 Andrzej Ewelina Chojnacy       1 PL 0174 20 4604     0   2     41.950   299.550                                                                       
      545 TEAM BMW                       1 PL 046 20 4524      0   2     41.840   256.900                                                                       
      546 Dieter Siebert                 1 DV 06723 20 547     0   2     41.830   256.900                                                                       
      547 Hubert Ośko                    1 PL 0452 20 9951     0   2     41.810   299.550                                                                       
      548 Sprycha SOLO                   1 PL 0468 20 16215    0   2     41.730   299.550                                                                       
      549 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9973     0   2     41.670   299.550                                                                       
      550 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9802     0   2     41.610   256.900                                                                       
      551 FUNIA                          1 PL 0231 20 5522     0   2     41.440   256.900                                                                       
      552 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 230      0   2     41.430   256.900                                                                       
      553 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 206     0   2     41.430   256.900                                                                       
      554 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13545    0   2     41.320   256.900                                                                       
      555 TopLofts.eu SUPER EXTRA        1 PL 0414 20 9004     0   2     41.320   256.900                                                                       
      556 Król- Olech                    1 PL 0450 20 2858     0   2     41.300   256.900                                                                       
      557 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10028    0   2     41.290   256.900                                                                       
      558 Team Maxi99                    1 DV 09950 20 700     0   2     41.220   299.550                                                                       
      559 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172771       0   2     40.760   256.900                                                                       
      560 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3831     0   2     40.670   256.900                                                                       
      561 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4413     0   2     40.580   256.900                                                                       
      562 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1146    0   2     40.490   256.900                                                                       
      563 Stanisław Rudnik               1 PL 0315 20 6132     0   2     40.490   256.900                                                                       
      564 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 96      0   2     40.450   256.900                                                                       
      565 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9779     0   2     40.340   256.900                                                                       
      566 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7101     0   2     40.320   256.900                                                                       
      567 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 1190     0   2     40.280   256.900                                                                       
      568 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 20 4088     0   2     40.210   256.900                                                                       
      569 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5917     0   2     40.200   256.900                                                                       
      570 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 557      0   2     40.010   256.900                                                                       
      571 Leszek Pielesiak 2             1 PL 0266 20 8518     0   2     40.000   256.900                                                                       
      572 Frąckowiak Artur 2             1 PL 0362 20 2667     0   2     39.990   256.900                                                                       
      573 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3443     0   2     39.980   256.900                                                                       
      574 Team De Ster Opgrimbie         1 BE 20 5016609       0   2     39.960   256.900                                                                       
      575 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 12594    0   2     39.930   256.900                                                                       
      576 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 266     0   2     39.800   256.900                                                                       
      577 137.00                         1 PL 053 20 6414      0   2     39.760   256.900                                                                       
      578 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 779      0   2     39.750   256.900                                                                       
      579 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 20 1820     0   2     39.660   256.900                                                                       
      580 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092266       0   2     39.520   256.900                                                                       
      581 Markowicz Mirosław             1 PL 0412 20 5436     0   2     39.450   256.900                                                                       
      582 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5098     0   2     39.340   256.900                                                                       
      583 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10317    0   2     39.280   256.900                                                                       
      584 SOBCZAK II                     1 PL 0412 20 9190     0   2     39.190   256.900                                                                       
      585 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10052    0   2     39.020   256.900                                                                       
      586 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2258     0   2     38.930   256.900                                                                       
      587 PITAŚ Michał- SMOLEWSKI Piot   1 PL 02 20 9738       0   2     38.780   256.900                                                                       
      588 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10660    0   2     38.700   256.900                                                                       
      589 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10191    0   2     38.660   256.900                                                                       
      590 MTT TEAM 2                     1 PL 0385 20 2626     0   2     38.600   256.900                                                                       
      591 Bracia Koralewicz 2            1 PL 0289 20 3756     0   2     38.530   256.900                                                                       
      592 Piotr- Marzena                 1 NL 20 4092250       0   2     38.430   256.900                                                                       
      593 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 306     0   2     38.400   256.900                                                                       
      594 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0471 20 2811     0   2     37.940   256.900                                                                       
      595 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 670      0   2     37.800   256.900                                                                       
      596 KORLNELIA TEAM                 1 PL 0196 20 2009     0   2     37.760   256.900                                                                       
      597 Kołodziej& Matias              1 PL 0197 20 3326     0   2     37.720   256.900                                                                       
      598 WOJTEK01                       1 PL 0281 20 10642    0   2     37.710   256.900                                                                       
      599 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 272     0   2     37.000   256.900                                                                       
      600 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1210     0   2     36.890   256.900                                                                       
      601 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2185    0   2     36.550   256.900                                                                       
      602 Team Jans- Senden 2            1 BE 20 5094393       0   1     34.950   250.590                                                                       
      603 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10320    0   1     34.730   250.590                                                                       
      604 Dla Grażynki                   1 PL 0425 20 12004    0   1     34.670   250.590                                                                       
      605 Figiel Daniel                  1 PL 0444 20 12731    0   1     34.620   250.590                                                                       
      606 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6188    0   1     34.520   250.590                                                                       
      607 JASICA& ROJEK                  1 PL 0447 20 9912     0   1     33.870   250.590                                                                       
      608 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 667      0   1     33.750   250.590                                                                       
      609 Super Gołąb                    1 PL 0226 20 4729     0   1     33.670   250.590                                                                       
      610 Buczkowski Andrzej             1 PL 084 20 10695     0   1     33.390   250.590                                                                       
      611 Krokosz 1                      1 PL 0315 20 5104     0   1     33.280   250.590                                                                       
      612 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7525     0   1     33.050   250.590                                                                       
      613 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9808     0   1     32.980   250.590                                                                       
      614 Franciszek, Karolina Haręża    1 PL 034 20 3199      0   1     32.950   250.590                                                                       
      615 Zając Marek Wiktoria 2         1 PL 0370 20 9148     0   1     32.920   250.590                                                                       
      616 FUNIA                          1 PL 0231 20 5516     0   1     32.800   250.590                                                                       
      617 Wyczawski B.- Stupak Bracia    1 PL 0289 20 1003     0   1     32.610   250.590                                                                       
      618 Tarasiuk Jerzy 3               1 PL 0385 20 1102     0   1     32.530   250.590                                                                       
      619 Mariusz Babiński               1 PL 017 20 4803      0   1     32.500   250.590                                                                       
      620 Lach Team                      1 PL 023 20 1212      0   1     32.370   250.590                                                                       
      621 Dariusz Mural                  1 PL 0193 20 5530     0   1     32.270   250.590                                                                       
      622 Team Franken                   1 DV 03609 20 1504    0   1     32.200   250.590                                                                       
      623 Piwowar & Mętel 2              1 PL 0315 20 1469     0   1     32.050   250.590                                                                       
      624 Lelko S. T. P. & Oro- Karton   1 PL 0288 20 720      0   1     32.030   250.590                                                                       
      625 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8060     0   1     32.020   250.590                                                                       
      626 Majcher Krystian i Marzena     1 PL 0315 20 7507     0   1     31.980   250.590                                                                       
      627 Comb. Janssen                  1 NL 20 4092265       0   1     31.970   250.590                                                                       
      628 STĘPIEŃ/ RUPIŃSKI              1 PL 0452 20 12572    0   1     31.890   250.590                                                                       
      629 Tadeusz Gierczak 4             1 PL 0163 20 10142    0   1     31.860   250.590                                                                       
      630 OFIERA- MIĘTUS                 1 PL 0259 20 4838     0   1     31.840   250.590                                                                       
      631 Kazimierz Lewandowski 1        1 PL 0302 20 5071     0   1     31.830   250.590                                                                       
      632 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1215     0   1     31.800   250.590                                                                       
      633 KUBA - OLA                     1 PL 0450 20 5547     0   1     31.750   250.590                                                                       
      634 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8060     0   1     31.700   250.590                                                                       
      635 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2741    0   1     31.690   250.590                                                                       
      636 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5065     0   1     31.660   250.590                                                                       
      637 WOJTEK01                       1 PL 0281 20 10654    0   1     31.640   250.590                                                                       
      638 Klimek Andrzej                 1 PL 0438 20 3319     0   1     31.480   250.590                                                                       
      639 Wojciech Wręczycki             1 PL 046 20 18920     0   1     31.410   250.590                                                                       
      640 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10323    0   1     31.370   250.590                                                                       
      641 Centrum Hodowlane Europa - H   1 PL 0455 20 3224     0   1     31.340   250.590                                                                       
      642 Kornaś Leszek 2                1 PL 0314 20 7555     0   1     31.310   250.590                                                                       
      643 Kupka Śmiłowski 3              1 PL 0143 20 2644     0   1     31.230   250.590                                                                       
      644 Franczyk Łukasz                1 PL 0229 20 934      0   1     31.170   250.590                                                                       
      645 Team Eschenberg + Becker       1 DV 06967 20 103     0   1     31.050   250.590                                                                       
      646 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094407       0   1     31.030   250.590                                                                       
      647 Gebhardt Reinhard 2            1 DV 02227 20 2742    0   1     31.000   250.590                                                                       
      648 Andrzej Zych                   1 PL 0244 20 02830    0   1     30.950   250.590                                                                       
      649 Dieter                         1 DV 03043 20 294     0   1     30.940   250.590                                                                       
      650 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 222      0   1     30.890   250.590                                                                       
      651 SOBCZAK II                     1 PL 0412 20 9166     0   1     30.750   250.590                                                                       
      652 Gebhardt Reinhard 2            1 DV 02227 20 2645    0   1     30.690   250.590                                                                       
      653 Bracia Koralewicz 3            1 PL 0289 20 3823     0   1     30.660   250.590                                                                       
      654 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 738      0   1     30.620   250.590                                                                       
      655 M-J KRAKBAU                    1 PL 0235 20 56       0   1     30.480   250.590                                                                       
      656 Wróbel Michał, Patryk D        1 PL 0262 20 11117    0   1     30.340   250.590                                                                       
      657 Kondryszyn Krzysztof           1 PL 0289 20 227      0   1     30.230   250.590                                                                       
      658 DRUŻYNA MAZOWSZE               1 PL 0123 20 4475     0   1     30.110   250.590                                                                       
      659 Bróg Zbigniew 1                1 PL 0231 20 9650     0   1     29.980   250.590                                                                       
      660 Alexander en Ety Verhoeff 1    1 NL 20 1738065       0   1     29.940   250.590                                                                       
      661 TopLofts.eu 3                  1 PL 0414 20 9008     0   1     29.920   250.590                                                                       
      662 ANDRZEJ - ROMAN                1 UKR 20 52286        0   1     29.830   197.810                                                                       
      663 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7538     0   1     29.810   250.590                                                                       
      664 Centrum Hodowlane Europa A     1 PL 0455 20 3192     0   1     29.800   250.590                                                                       
      665 Czyżycki Franciszek            1 PL 0314 20 5438     0   1     29.780   250.590                                                                       
      666 "WALKA O ODDECH"               1 PL 021 20 176       0   1     29.770   250.590                                                                       
      667 Ważny Zygmunt                  1 PL 0430 20 102      0   1     29.730   250.590                                                                       
      668 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 6098     0   1     29.690   197.810                                                                       
      669 Jarosław Wierzbicki            1 PL 0360 20 10019    0   1     29.670   250.590                                                                       
      670 Banek Robert                   1 PL 0484 20 1957     0   1     29.660   250.590                                                                       
      671 TopLofts.eu EXTRA              1 PL 0414 20 9062     0   1     29.640   250.590                                                                       
      672 PITAŚ MICHAŁ                   1 PL 0315 20 3835     0   1     29.620   250.590                                                                       
      673 DIE ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 20 699     0   1     29.620   197.810                                                                       
      674 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 451     0   1     29.560   250.590                                                                       
      675 R-TEAM Vorcak- Mrowiec- Butt   1 PL 0285 20 13033    0   1     29.550   250.590                                                                       
      676 Tarasiuk Jerzy 4               1 PL 0385 20 1217     0   1     29.440   197.810                                                                       
      677 Wróbel Michał, Patryk A        1 PL 0262 20 11104    0   1     29.410   197.810                                                                       
      678 Wilk Krzysztof                 1 PL 0442 20 773      0   1     29.340   250.590                                                                       
      679 Leszek Pielesiak 1             1 PL 0266 20 8451     0   1     29.340   197.810                                                                       
      680 Centrum Hodowlane Europa A     1 PL 0455 20 3187     0   1     29.280   250.590                                                                       
      681 Tadeusz Gierczak 5             1 PL 0163 20 10181    0   1     29.230   197.810                                                                       
      682 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099089       0   1     29.200   250.590                                                                       
      683 Drzazga Jerzy                  1 PL 0315 20 4041     0   1     29.190   250.590                                                                       
      684 SG Sehnke- Marzeion 5          1 DV 01648 20 448     0   1     29.170   197.810                                                                       
      685 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1721     0   1     29.110   197.810                                                                       
      686 Tadeusz Gierczak 2             1 PL 0163 20 10199    0   1     29.080   197.810                                                                       
      687 Klimek Andrzej                 1 PL 0438 20 3315     0   1     29.050   250.590                                                                       
      688 MAZEPA U- K 1                  1 PL 0280 20 10306    0   1     29.020   250.590                                                                       
      689 Wiktor Rudnik                  1 PL 0315 20 6135     0   1     28.970   250.590                                                                       
      690 Tyka Stanisław                 1 PL 0451 20 3840     0   1     28.960   197.810                                                                       
      691 JASICA& ROJEK                  1 PL 0447 20 9928     0   1     28.920   250.590                                                                       
      692 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8248     0   1     28.890   250.590                                                                       
      693 Dudek Tomasz 1                 1 PL 0318 20 3341     0   1     28.890   197.810                                                                       
      694 MASTER TEAM VII                1 PL 0442 20 5079     0   1     28.850   197.810                                                                       
      695 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8024     0   1     28.690   197.810                                                                       
      696 NOWICKI TEAM                   1 PL 03 20 5024       0   1     28.670   250.590                                                                       
      697 MICHNA JUNIOR RACING TEAM      1 PL 0244 20 02760    0   1     28.660   250.590                                                                       
      698 Marcin Olender Damian Sroga    1 PL 0201 20 897      0   1     28.620   250.590                                                                       
      699 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2565    0   1     28.590   250.590                                                                       
      700 Larwiński Marian               1 PL 0412 20 10953    0   1     28.580   250.590                                                                       
      701 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8025     0   1     28.560   250.590                                                                       
      702 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11626    0   1     28.560   197.810                                                                       
      703 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1862     0   1     28.550   250.590                                                                       
      704 Team Wulhorst                  1 DV 08600 20 167     0   1     28.520   250.590                                                                       
      705 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13082    0   1     28.500   197.810                                                                       
      706 Kocemba Józef                  1 DV 02247 20 649     0   1     28.470   250.590                                                                       
      707 Roman Jaguś, Marcin Baran 1    1 PL 0275 20 5648     0   1     28.330   250.590                                                                       
      708 kopi                           1 PL 0412 20 12260    0   1     28.310   250.590                                                                       
      709 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 458     0   1     28.280   250.590                                                                       
      710 Łukasz Sprycha 1               1 PL 0468 20 559      0   1     28.190   250.590                                                                       
      711 Lach& Murański                 1 PL 023 20 4231      0   1     28.170   250.590                                                                       
      712 Tomasz Koper                   1 PL 021 20 4043      0   1     28.120   250.590                                                                       
      713 ZG HELIOS B                    1 DV 01777 20 808     0   1     28.110   197.810                                                                       
      714 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4139     0   1     28.080   250.590                                                                       
      715 TEAM SOBKÓW                    1 PL 0261 20 2253     0   1     28.050   250.590                                                                       
      716 KRAKBAU M-J                    1 PL 0235 20 333      0   1     28.020   250.590                                                                       
      717 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853513      0   1     28.020   197.810                                                                       
      718 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 208     0   1     27.970   197.810                                                                       
      719 TopLofts.eu 8                  1 PL 0414 20 13554    0   1     27.900   197.810                                                                       
      720 NIŻNIK SOLO                    1 PL 0235 20 305      0   1     27.800   197.810                                                                       
      721 WIESIA I FABIAN                1 PL 0244 20 02711    0   1     27.610   197.810                                                                       
      722 Grzegorz0294                   1 PL 0294 20 1707     0   1     27.540   197.810                                                                       
      723 COBA LADIES                    1 PL 023 20 1207      0   1     27.530   197.810                                                                       
      724 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 20 1722     0   1     27.460   197.810                                                                       
      725 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 4826     0   1     27.400   197.810                                                                       
      726 HAMRYSZCZAK& SITNIK            1 PL 0292 20 1435     0   1     27.330   197.810                                                                       
      727 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1570    0   1     27.020   197.810                                                                       
      728 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9058     0   1     26.950   197.810                                                                       
      729 Jachim Zdzisław                1 PL 0312 20 2106     0   1     26.900   197.810                                                                       
      730 KUBA - OLA                     1 PL 0450 20 5565     0   1     26.890   197.810                                                                       
      731 Frąckowiak Artur 1             1 PL 0362 20 2612     0   1     26.800   197.810                                                                       
      732 Marcin i Leon Jania            1 PL 0449 20 212      0   1     26.720   197.810                                                                       
      733 BELGICA de Weerd 2             1 NL 20 1555335       0   1     26.710   197.810                                                                       
      734 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13476    0   1     26.660   197.810                                                                       
      735 ZIELIŃSKI                      1 PL 0450 20 368      0   1     26.640   197.810                                                                       
      736 Pałęga& Remisz                 1 PL 0153 20 9171     0   1     26.600   197.810                                                                       
      737 KOSTORZ- PITAŚ                 1 PL 0124 20 2447     0   1     26.550   197.810                                                                       
      738 OBROCHTA& WETULA               1 PL 0439 20 2256     0   1     26.540   197.810                                                                       
      739 KT LOFT                        1 PL 0400 20 455      0   1     26.360   197.810                                                                       
      740 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2028     0   1     26.340   197.810                                                                       
      741 ABIKS GOŁĘBIE A                1 DV 01100 20 211     0   1     26.320   197.810                                                                       
      742 Justyna -Staś Junior           1 PL 0455 20 3201     0   1     26.280   197.810                                                                       
      743 Jarosław Sznaucner             1 PL 0492 20 2055     0   1     26.150   197.810                                                                       
      744 TopLofts.eu 6                  1 PL 0414 20 13513    0   1     26.060   197.810                                                                       
      745 Buttner G. i A.                1 PL 0285 20 13070    0   1     25.990   197.810                                                                       
      746 KLEMENT SOLO                   1 DV 05080 20 1551    0   1     25.950   197.810                                                                       
      747 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 20 1246    0   1     25.760   197.810                                                                       
      748 Tadeusz Gierczak 1             1 PL 0163 20 10109    0   1     25.740   197.810                                                                       
      749 MAŁGORZATA                     1 PL 0314 20 3418     0   1     25.650   197.810                                                                       
      750 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0478 20 10555    0   1     25.540   197.810                                                                       
      751 SILESIA TEAM 1                 1 PL 0253 20 7044     0   1     25.500   197.810                                                                       
      752 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67833        0   1     25.420   197.810                                                                       
      753 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 89      0   1     25.410   197.810                                                                       
      754 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 20 488     0   1     25.380   197.810                                                                       
      755 Alexander en Ety Verhoeff 4    1 NL 20 1738045       0   1     25.330   197.810                                                                       
      756 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 472     0   1     25.310   197.810                                                                       
      757 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6040     0   1     25.260   197.810                                                                       
      758 Lach Team                      1 PL 023 20 1160      0   1     25.240   197.810                                                                       
      759 SPIEGEL- PAWLICA 2             1 PL 0402 20 8921     0   1     25.180   197.810                                                                       
      760 Magiera Wojciech               1 PL 0235 20 4205     0   1     25.160   197.810                                                                       
      761 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10336    0   1     25.150   197.810                                                                       
      762 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5044     0   1     25.120   197.810                                                                       
      763 Chrabąszcz Łukasz 1            1 PL 0380 20 8018     0   1     25.090   197.810                                                                       
      764 Wróbel Michał, Patryk D        1 PL 0262 20 11136    0   1     25.080   197.810                                                                       
      765 Pęcak Józef                    1 PL 0412 20 8187     0   1     25.070   197.810                                                                       
      766 BOGDAN STĘPIEŃ 1               1 PL 0452 20 13278    0   1     25.020   197.810                                                                       
      767 Zbigniew Rurarz 2              1 PL 0172 20 5125     0   1     24.900   197.810                                                                       
      768 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9924     0   1     24.900   155.160                                                                       
      769 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3212     0   1     24.840   155.160                                                                       
      770 Figiel Daniel                  1 PL 0444 20 12716    0   1     24.820   197.810                                                                       
      771 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141869       0   1     24.810   155.160                                                                       
      772 KOTELA/ STĘPIEŃ/ BARANOWSKI    1 PL 0452 20 13235    0   1     24.780   197.810                                                                       
      773 KRIS                           1 PL 0447 20 5693     0   1     24.750   197.810                                                                       
      774 ŻAK& HUŁAS                     1 PL 0412 20 9453     0   1     24.720   197.810                                                                       
      775 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5873     0   1     24.710   155.160                                                                       
      776 Ruth Reinert                   1 DV 01175 20 103     0   1     24.700   197.810                                                                       
      777 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3729     0   1     24.690   155.160                                                                       
      778 Buczkowski Andrzej             1 PL 084 20 10696     0   1     24.670   155.160                                                                       
      779 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9184     0   1     24.620   155.160                                                                       
      780 Łutczyk Daniel- Zabrodzki Da   1 PL 0399 20 17618    0   1     24.610   155.160                                                                       
      781 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 20 228     0   1     24.600   197.810                                                                       
      782 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 5160      0   1     24.600   155.160                                                                       
      783 Roman H. 2                     1 PL 0451 20 362      0   1     24.560   197.810                                                                       
      784 Drzazga M-J                    1 PL 0315 20 4110     0   1     24.530   197.810                                                                       
      785 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8041     0   1     24.490   197.810                                                                       
      786 OYAMA TEAM 1                   1 PL 0313 20 9801     0   1     24.470   197.810                                                                       
      787 TopLofts.eu 2                  1 PL 0414 20 9001     0   1     24.460   197.810                                                                       
      788 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 20 3407     0   1     24.390   197.810                                                                       
      789 FERRARI                        1 PL 0285 20 15147    0   1     24.340   155.160                                                                       
      790 WOJTEK                         1 PL 0281 20 10638    0   1     24.330   155.160                                                                       
      791 Chłoń Janusz                   1 PL 0438 20 4101     0   1     24.300   197.810                                                                       
      792 BIERYT& PATULSKI               1 PL 0438 20 4818     0   1     24.210   197.810                                                                       
      793 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7067     0   1     24.200   197.810                                                                       
      794 Van De Grejciun & Van De Rob   1 PL 0314 20 4045     0   1     24.150   155.160                                                                       
      795 DROMADERY                      1 PL 0414 20 15689    0   1     24.140   197.810                                                                       
      796 Mathias Klement                1 DV 05080 20 1568    0   1     24.080   155.160                                                                       
      797 BIAŁOŃ                         1 PL 0447 20 2240     0   1     24.010   197.810                                                                       
      798 Ekipa Padalców                 1 PL 0318 20 3734     0   1     23.940   155.160                                                                       
      799 Chrabąszcz Łukasz 2            1 PL 0380 20 8088     0   1     23.880   155.160                                                                       
      800 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2021     0   1     23.850   155.160                                                                       
      801 Andrzej Sowa                   1 PL 0468 20 10935    0   1     23.730   155.160                                                                       
      802 Mączka Józef                   1 PL 0200 20 4600     0   1     23.680   155.160                                                                       
      803 Wiechoczek Jan                 1 PL 0144 20 3029     0   1     23.640   155.160                                                                       
      804 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5043     0   1     23.630   155.160                                                                       
      805 ZAJIL QATAR                    1 QATAR 20 14876      0   1     23.620   155.160                                                                       
      806 Karl Heintz Burger             1 DV 05079 20 938     0   1     23.590   155.160                                                                       
      807 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2267     0   1     23.510   155.160                                                                       
      808 FERRARI                        1 PL 0285 20 15141    0   1     23.500   155.160                                                                       
      809 Baciary                        1 PL 0238 20 5445     0   1     23.470   155.160                                                                       
      810 MASTER TEAM VI                 1 PL 0442 20 4408     0   1     23.420   155.160                                                                       
      811 Baciary                        1 PL 0238 20 5444     0   1     23.410   155.160                                                                       
      812 Zbigniew Dyk                   1 PL 0174 20 7244     0   1     23.370   155.160                                                                       
      813 Alexander Dróżdż               1 PL 0435 20 9979     0   1     23.350   155.160                                                                       
      814 kopi                           1 PL 0412 20 12249    0   1     23.320   155.160                                                                       
      815 Zbigniew Rurarz 1              1 PL 0172 20 5134     0   1     23.220   155.160                                                                       
      816 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9175     0   1     23.010   155.160                                                                       
      817 G& J PIGEON                    1 PL 0289 20 1612     0   1     22.990   155.160                                                                       
      818 MASTER TEAM IV                 1 PL 0442 20 7346     0   1     22.980   155.160                                                                       
      819 Gurgul Kazimierz 3             1 PL 0314 20 6016     0   1     22.950   155.160                                                                       
      820 Włosiński Paweł                1 PL 018 20 3393      0   1     22.860   155.160                                                                       
      821 Edward Gierczak                1 PL 0163 20 10122    0   1     22.790   155.160                                                                       
      822 HRABIA+ SPÓŁKA                 1 PL 0451 20 7103     0   1     22.780   155.160                                                                       
      823 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 768     0   1     22.750   155.160                                                                       
      824 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1617     0   1     22.730   155.160                                                                       
      825 PawełSocała                    1 PL 017 20 3316      0   1     22.620   155.160                                                                       
      826 G-YARD LOFT                    1 GB 20V 67866        0   1     22.560   155.160                                                                       
      827 Wojciech Wręczycki             1 PL 053 20 2853      0   1     22.530   155.160                                                                       
      828 Team Steenbergen 2             1 BE 20 5074330       0   1     22.520   155.160                                                                       
      829 Mateusz Mielec                 1 PL 0438 20 2265     0   1     22.440   155.160                                                                       
      830 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2830     0   1     22.370   155.160                                                                       
      831 TEAM PAZURY                    1 PL 0313 20 8983     0   1     22.310   155.160                                                                       
      832 AMIGO 1                        1 PL 0385 20 2070     0   1     22.280   155.160                                                                       
      833 Adam Braszko                   1 PL 0215 20 11313    0   1     22.250   155.160                                                                       
      834 Tarasiuk Jerzy 1               1 PL 0385 20 1101     0   1     22.180   155.160                                                                       
      835 Lar Krzysztof                  1 PL 0103 20 8050     0   1     22.170   155.160                                                                       
      836 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1620     0   1     22.090   155.160                                                                       
      837 Dariusz Morgaś                 1 PL 0302 20 10319    0   1     22.080   155.160                                                                       
      838 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 725     0   1     22.070   155.160                                                                       
      839 TEAM SKANDYNAWIA               1 PL 0235 20 7061     0   1     22.050   155.160                                                                       
      840 TEAM JANOWIAK BOSAK            1 PL 0237 20 17132    0   1     22.010   155.160                                                                       
      841 PoRaPi                         1 PL 0280 20 5525     0   1     22.000   155.160                                                                       
      842 Marcin Sobczak                 1 PL 0412 20 9043     0   1     21.930   155.160                                                                       
      843 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3695     0   1     21.870   155.160                                                                       
      844 Team Jans- Senden 2            1 BE 20 5094435       0   1     21.840   155.160                                                                       
      845 ROBERT&PATRYK                  1 PL 0231 20 1726     0   1     21.820   155.160                                                                       
      846 Dudek Tomasz 2                 1 PL 0318 20 3213     0   1     21.710   155.160                                                                       
      847 BRACIA POTOCZNY                1 PL 029 20 9         0   1     21.640   155.160                                                                       
      848 SOBCZAK I                      1 PL 0412 20 9172     0   1     21.630   155.160                                                                       
      849 Wojciech Wierzbicki            1 PL 0360 20 10023    0   1     21.610   155.160                                                                       
      850 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 223      0   1     21.550   155.160                                                                       
      851 Nowak Heinrich 1               1 DV 07572 20 760     0   1     21.510   155.160                                                                       
      852 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3856     0   1     21.460   155.160                                                                       
      853 Rafał Dudek                    1 PL 0412 20 7731     0   1     21.440   155.160                                                                       
      854 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9200     0   1     21.430   155.160                                                                       
      855 PITAŚ Michał i Mariusz         1 PL 0315 20 3827     0   1     21.410   155.160                                                                       
      856 Gurgul Kazimierz 2b            1 PL 0314 20 6024     0   1     21.390   155.160                                                                       
      857 OBROCHTA& WETULA               1 PL 0439 20 2261     0   1     21.330   155.160                                                                       
      858 Roman Jaguś, Marcin Baran 2    1 PL 0275 20 5670     0   1     21.250   155.160                                                                       
      859 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 20 1716     0   1     21.230   155.160                                                                       
      860 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1991      0   1     21.170   155.160                                                                       
      861 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 815     0   1     21.120   155.160                                                                       
      862 KERAJE                         1 PL 0498 20 4046     0   1     21.050   155.160                                                                       
      863 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323706       0   1     21.040   155.160                                                                       
      864 Caspar Lurvink A               1 NL 20 1172766       0   1     21.020   155.160                                                                       
      865 Marcin Jania                   1 PL 0449 20 237      0   1     21.010   155.160                                                                       
      866 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7524     0   1     20.960   155.160                                                                       
      867 Dla Grażynki                   1 PL 0425 20 12098    0   1     20.930   155.160                                                                       
      868 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 276     0   1     20.900   155.160                                                                       
      869 Czesław Wierzbicki             1 PL 0360 20 10053    0   1     20.890   155.160                                                                       
      870 JUREK                          1 PL 0456 20 4122     0   1     20.870   155.160                                                                       
      871 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 20 17523    0   1     20.810   155.160                                                                       
      872 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2572    0   1     20.790   155.160                                                                       
      873 Kornaś Leszek 1                1 PL 0314 20 7526     0   1     20.760   155.160                                                                       
      874 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4141     0   1     20.730   155.160                                                                       
      875 Ł. J. & P.S.                   1 PL 0234 20 5942     0   1     20.720   155.160                                                                       
      876 JACEK& SŁAWEK                  1 PL 0275 20 6084     0   1     20.660   155.160                                                                       
      877 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4288     0   1     20.620   155.160                                                                       
      878 Gebhardt Reinhard 1            1 DV 02227 20 2734    0   1     20.600   155.160                                                                       
      879 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5064     0   1     20.580   155.160                                                                       
      880 OYAMA TEAM 2                   1 PL 0313 20 9821     0   1     20.570   155.160                                                                       
      881 Andrzej Zych SOLO              1 PL 0244 20 02706    0   1     20.530   155.160                                                                       
      882 Krokosz 1                      1 PL 0315 20 5106     0   1     20.500   155.160                                                                       
      883 Szczepan Boral                 1 PL 047 20 9137      0   1     20.460   155.160                                                                       
      884 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 261     0   1     20.430   155.160                                                                       
      885 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6029     0   1     20.400   155.160                                                                       
      886 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6043       0   1     20.380   155.160                                                                       
      887 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6951     0   1     20.370   155.160                                                                       
      888 TEAM GRZELAK                   1 PL 0496 20 4822     0   1     20.360   155.160                                                                       
      889 DR. SCHWIDDE                   1 DV 0825 20 48       0   1     20.340   155.160                                                                       
      890 Jachim Zdzisław                1 PL 0312 20 2203     0   1     20.290   155.160                                                                       
      891 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 315      0   1     20.230   155.160                                                                       
      892 Biłos Piotr 2                  1 PL 0315 20 1167     0   1     20.220   155.160                                                                       
      893 NESTOR 1                       1 PL 0294 20 12253    0   1     20.110   155.160                                                                       
      894 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 503     0   1     20.100   155.160                                                                       
      895 Team Zeppelin HBR 1            1 DV 08469 20 311     0   1     20.040   155.160                                                                       
      896 Haffner Richard 1              1 DV 06751 20 2568    0   1     20.020   155.160                                                                       
      897 M-J KRAKBAU                    1 PL 0203 20 2573     0   1     19.990   101.740                                                                       
      898 BELGICA de Weerd 1             1 NL 20 1555282       0   1     19.990   101.740                                                                       
      899 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 416     0   1     19.980   101.740                                                                       
      900 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13869    0   1     19.860   101.740                                                                       
      901 Kondryszyn Renata              1 PL 0289 20 203      0   1     19.840   101.740                                                                       
      902 SG J.+ FJ. HIRSCHMANN          1 DV 05314 20 724     0   1     19.810   101.740                                                                       
      903 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 20 6801     0   1     19.800   101.740                                                                       
      904 TopLofts.eu 4                  1 PL 0414 20 9019     0   1     19.760   101.740                                                                       
      905 Dyrek Artur                    1 PL 0231 20 7684     0   1     19.650   101.740                                                                       
      906 Zuzanna Sobczak                1 PL 0412 20 9081     0   1     19.640   101.740                                                                       
      907 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2077     0   1     19.620   101.740                                                                       
      908 Hofmann Karl                   1 DV 05497 20 724     0   1     19.600   101.740                                                                       
      909 Radosław Dróżdż                1 PL 0435 20 9902     0   1     19.590   101.740                                                                       
      910 SG WACHALSKI                   1 NL 20 1141863       0   1     19.580   101.740                                                                       
      911 ZG HELIOS A                    1 DV 04195 20 553     0   1     19.430   101.740                                                                       
      912 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3231     0   1     19.420   101.740                                                                       
      913 Jarosław Umiński               1 PL 0281 20 3208     0   1     19.380   101.740                                                                       
      914 A. de Vries                    1 NL 20 1172751       0   1     19.350   101.740                                                                       
      915 MAZEPA U- K 2                  1 PL 0280 20 10305    0   1     19.260   101.740                                                                       
      916 DRZAZGA -JMD                   1 PL 0315 20 4120     0   1     19.240   101.740                                                                       
      917 MASTER TEAM II                 1 PL 0442 20 7337     0   1     19.100   101.740                                                                       
      918 Palamar Roman                  1 UKR 20 2853506      0   1     19.070   101.740                                                                       
      919 SG Sehnke- Marzeion 2          1 DV 01648 20 261     0   1     19.060   101.740                                                                       
      920 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 20 8363     0   1     18.980   101.740                                                                       
      921 Korzym Mariusz Paweł           1 PL 0451 20 4818     0   1     18.930   101.740                                                                       
      922 Niebieska                      1 PL 0314 20 3466     0   1     18.800   101.740                                                                       
      923 Edward Kasperowicz             1 PL 0353 20 9032     0   1     18.710   101.740                                                                       
      924 TopLofts.eu 7                  1 PL 0414 20 13493    0   1     18.650   101.740                                                                       
      925 Karol Sobczak                  1 PL 0412 20 9002     0   1     18.580   101.740                                                                       
      926 Team Senden- Jans 1            1 BE 20 5094334       0   1     18.560   101.740                                                                       
      927 JAROS 1                        1 PL 0234 20 5751     0   1     18.530   101.740                                                                       
      928 v. Boxmeer x Hoevenaars 1      1 NL 20 4099082       0   1     18.490   101.740                                                                       
      929 Beata Janusz Chruśliccy        1 PL 0451 20 3862     0   1     18.440   101.740                                                                       
      930 Kupka Śmiłowski 4              1 PL 0143 20 2605     0   1     18.430   101.740                                                                       
      931 Bronisław Mączyński 1          1 PL 0285 20 20636    0   1     18.360   101.740                                                                       
      932 Wojciech Adamski               1 PL 0228 20 11627    0   1     18.350   101.740                                                                       
      933 KRIS                           1 PL 0447 20 5672     0   1     18.340   101.740                                                                       
      934 TopLofts.eu 1                  1 PL 0414 20 9082     0   1     18.290   101.740                                                                       
      935 Bogdan Mińkowski               1 PL 0314 20 6025     0   1     18.290   101.740                                                                       
      936 Hardy Krueger                  1 DV 07274 20 437     0   1     18.240   101.740                                                                       
      937 Jerdonek Jarosław              1 PL 0353 20 5046     0   1     18.200   101.740                                                                       
      938 Kurek Wiesław                  1 PL 04 20 6079       0   1     18.130   101.740                                                                       
      939 NIŻNIK TEAM                    1 PL 0235 20 314      0   1     18.120   101.740                                                                       
      940 TEAM NIŻNIK                    1 PL 0235 20 350      0   1     18.120   101.740                                                                       
      941 Henryk Wierzbiak               1 SK 02908 20 2194    0   1     18.110   101.740                                                                       
      942 FLOREK- WOJCIESZAK             1 PL 0231 20 8931     0   1     18.100   101.740                                                                       
      943 Stanisław Stypułkowski         1 PL 0384 20 13250    0   1     18.070   101.740                                                                       
      944 OFIERA- MIĘTUS                 1 PL 0259 20 4819     0   1     18.070   101.740                                                                       
      945 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13458    0   1     18.060   101.740                                                                       
      946 Zając Dariusz                  1 PL 0368 20 2216     0   1     18.050   101.740                                                                       
      947 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 519      0   1     18.030   101.740                                                                       
      948 T.E. BREEDING LOFTS HEINZING   1 DV 05611 20 287     0   1     18.000   101.740                                                                       
      949 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13030    0   1     17.980   101.740                                                                       
      950 TopLofts.eu 5                  1 PL 0414 20 13522    0   1     17.970   101.740                                                                       
      951 SG Sehnke- Marzeion 3          1 DV 01648 20 443     0   1     17.920   101.740                                                                       
      952 082- ŻONA                      1 PL 082 20 1987      0   1     17.860   101.740                                                                       
      953 Karl Heintz Burger             1 DV 05056 20 799     0   1     17.840   101.740                                                                       
      954 Alexander en Ety Verhoeff 2    1 NL 20 1738043       0   1     17.790   101.740                                                                       
      955 SEBASTIAN I KAMILA             1 PL 0318 20 7541     0   1     17.760   101.740                                                                       
      956 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11215    0   1     17.750   101.740                                                                       
      957 Pietras Racing Pigeons 1       1 PL 0123 20 3694     0   1     17.740   101.740                                                                       
      958 KOTEK 1                        1 PL 0203 20 1001     0   1     17.710   101.740                                                                       
      959 IRENEUSZ KOTELA 1              1 PL 0471 20 2828     0   1     17.660   101.740                                                                       
      960 Zenon Kociołek                 1 PL 0291 20 3168     0   1     17.600   101.740                                                                       
      961 Piotr Kogut                    1 PL 0318 20 5491     0   1     17.580   101.740                                                                       
      962 Nowak Heinrich 2               1 DV 07572 20 766     0   1     17.570   101.740                                                                       
      963 Piotr i Marcin Żurecki 2       1 PL 098 20 10062     0   1     17.550   101.740                                                                       
      964 Wróbel Michał, Patryk C        1 PL 0262 20 11137    0   1     17.350   101.740                                                                       
      965 Rupprecht Racing Pigeons 3     1 DV 0645 20 2037     0   1     17.340   101.740                                                                       
      966 Piotr i Marcin Żurecki 1       1 PL 098 20 10016     0   1     17.310   101.740                                                                       
      967 Hanna- Hessek                  1 DV 08029 20 471     0   1     17.290   101.740                                                                       
      968 Tadeusz Gierczak 3             1 PL 0163 20 10146    0   1     17.270   101.740                                                                       
      969 URBAN456                       1 PL 0450 20 9651     0   1     17.240   101.740                                                                       
      970 Dudek Tomasz 1                 1 PL 0318 20 3268     0   1     17.210   101.740                                                                       
      971 Jakub Czułowski 1              1 PL 0209 20 512      0   1     17.210   101.740                                                                       
      972 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4012      0   1     17.190   101.740                                                                       
      973 Janusz& Aleksy                 1 PL 018 20 4005      0   1     17.170   101.740                                                                       
      974 Boeke Juergen                  1 DV 08852 20 77      0   1     17.160   101.740                                                                       
      975 Wróbel Michał, Patryk B        1 PL 0224 20 13712    0   1     17.150   101.740                                                                       
      976 Eugeniusz, Daniel Oślizło      1 PL 0119 20 733      0   1     17.110   101.740                                                                       
      977 Sabina Modrzejewska SWIATHOD   1 PL 0360 20 10039    0   1     17.100   101.740                                                                       
      978 Micyk Wiesław 1                1 PL 0412 20 5094     0   1     17.070   101.740                                                                       
      979 Van Rooij- Benschop            1 NL 20 1323817       0   1     17.050   101.740                                                                       
      980 FUNIA                          1 PL 0231 20 5528     0   1     17.020   101.740                                                                       
      981 Marian Paczos                  1 PL 0412 20 2812     0   1     17.000   101.740                                                                       
      982 STANI                          1 PL 0231 20 7361     0   1     16.990   101.740                                                                       
      983 SG STEFFL B                    1 DV 08897 20 6466    0   1     16.980   101.740                                                                       
      984 Wróbel Michał, Patryk F        1 PL 0224 20 13762    0   1     16.940   101.740                                                                       
      985 Arkadiusz i Grzegorz Śmieszk   1 PL 0496 20 211      0   1     16.930   101.740                                                                       
      986 AMIGO 2                        1 PL 0385 20 2082     0   1     16.910   101.740                                                                       
      987 MASTER TEAM VIII               1 PL 0442 20 5102     0   1     16.860   101.740                                                                       
      988 Burkot Stanisław               1 PL 0318 20 6981     0   1     16.850   101.740                                                                       
      989 MASTER TEAM V                  1 PL 0442 20 6136     0   1     16.820   101.740                                                                       
      990 Y. Gudz                        1 DV 08867 20 788     0   1     16.810   101.740                                                                       
      991 ZELAZNY                        1 PL 023 20 612       0   1     16.790   101.740                                                                       
      992 KARPIERZ                       1 PL 0235 20 1851     0   1     16.760   101.740                                                                       
      993 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 20 1621     0   1     16.690   101.740                                                                       
      994 Gurgul Kazimierz 1             1 PL 0314 20 6010     0   1     16.680   101.740                                                                       
      995 Piwowar & Mętel 1              1 PL 0315 20 1541     0   1     16.660   101.740                                                                       
      996 MASTER TEAM IX                 1 PL 0442 20 5060     0   1     16.640   101.740                                                                       
      997 KOTELA/ STĘPIEŃ                1 PL 0478 20 10553    0   1     16.630   101.740                                                                       
      998 Steciuk Stanisław              1 PL 0391 20 3486     0   1     16.620   101.740                                                                       
      999 Tadeusz Sobczak i Syn          1 PL 0344 20 4277     0   1     16.600   101.740                                                                       
     1000 SG Sehnke- Marzeion 1          1 DV 08762 20 204     0   1     16.550   101.740                                                                       
     1001 AMIGO TEAM                     1 PL 0385 20 2076     0   1     16.510   101.740                                                                       
     1002 Kocemba Józef                  1 DV 02247 20 643     0   1     16.490   101.740                                                                       
     1003 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9069     0   1     16.480   101.740                                                                       
     1004 SG Sehnke- Marzeion 4          1 DV 01648 20 411     0   1     16.470   101.740                                                                       
     1005 STRÓŻA TEAM                    1 PL 0235 20 7060     0   1     16.460   101.740                                                                       
     1006 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 20 491     0   1     16.420   101.740                                                                       
     1007 Team Zeppelin HBR 2            1 DV 08469 20 517     0   1     16.370   101.740                                                                       
     1008 SOWIŃSKI& MOREL TEAM           1 PL 0493 20 11194    0   1     16.360   101.740                                                                       
     1009 SPIEGEL- PAWLICA 1             1 PL 0402 20 8920     0   1     16.290   101.740                                                                       
     1010 Wiktoria Sobczak               1 PL 0412 20 9003     0   1     16.280   101.740                                                                       
     1011 Rupprecht Racing Pigeons 2     1 DV 0645 20 2056     0   1     16.190   101.740                                                                       
     1012 Wiktoria Sobczak 2             1 PL 0412 20 9072     0   1     16.150   101.740                                                                       
     1013 DE WINTER                      1 DV 07499 20 418     0   1     16.070   101.740                                                                       
     1014 Buttner- Litwicki 1            1 PL 0285 20 13061    0   1     16.040   101.740                                                                       
     1015 Olgierd Rusinek                1 PL 0357 20 2218     0   1     16.010   101.740