Facebook YouTube

                             MWG Krakus, rok 2021.                              

                                                                                

                      LISTA KONKURSOWA NR  1                                    

                     ————————                                   

                z lotu  Oświęcim/Grójec z dnia 03.08.21                         

            Współrzędne miejsca wypuszczenia 49:58:43.0 N 19:13:21.0 E.         

                                                                                

      1.Godzina wypuszczenia gołębi………..:  7,35,00                        

      2.Średnia odległość z lotu…………..:  101.740 km                     

      3.Ilość członków biorących udział…….:  615                            

      4.Ilość wysłanych gołębi…………….:  2071                           

      5.Ilość konkursów…………………..:  684                            

      6.Predkość najszybszego gołębia………:  1478.87                        

      7.Predkość najwolniejszego gołębia……:  1427.81                        

      8.Czas przybycia 1-go gołębia………..: 8,43,58                         

      9.Czas przybycia ostatniego gołębia…..: 8,46,26                         

     10.Czas trwania konkursu……………..: 2 min. 28 sek.                  

     11.Warunki atmosferyczne                                                   

        w miejscu odlotu  :                                                     

        w miejscu przylotu:                                                     

     12.System obliczania współzawodnictwa….:                                 

       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               

       Punkty stałe  20.0, punkty wg wzoru GMP.                                 

       MWG Krakus [ 1]                                                          

                                                                                

                                                                                

                                   ROZLICZENIE LOTU                             

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      

          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | 1  | MWG Krakus              |  615   | 2071   |  684  |33.03|      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          |                       Razem: |  615   | 2071   |  684  |     |      

          +——————————+——–+——–+——-+—–+      

                                                                                

                                                                                

         Opracował:                                        Za Zarząd:           

                                                                                

                                                                                

       —————-                                  ——————     

                                                                                

                                               MWG Krakus, rok 2021.            

                                                      –   1 –                   

                                                                                

                                              Lista konkursowa nr  1.           

                                      z lotu Oświęcim/Grójec, w dniu 03.08.21   

  +—+——————————+–+———————+———–+——–+——+———–+——–+——-+

  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |

  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |

  +—+——————————+–+———————+———–+——–+——+———–+——–+——-+

     1 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1165       CM 08:43:58.29 1478.872   0.48   4-  2-  2  101.740  20.000

     2 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1015      CM 08:44:09.09 1475.022   0.97   4-  3-  3  101.740  19.990

     3 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2242       CM 08:44:09.76 1474.784   1.45   3-  2-  2  101.740  19.990

     4 KRIS                            1 PL 0447 21 158        CM 08:44:12.85 1473.687   1.93   3-  2-  2  101.740  19.980

     5 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 212       CM 08:44:13.11 1473.595   2.41   4-  1-  1  101.740  19.980

     6 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 237       CM 08:44:13.76 1473.364   2.90   5-  3-  3  101.740  19.970

     7 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7892       CM 08:44:15.15 1472.871   3.38   5-  3-  3  101.740  19.960

     8 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 598       CM 08:44:15.70 1472.676   3.86   4-  2-  2  101.740  19.960

     9 MDŁ 2b                          1 PL 0484 21 1604       CM 08:44:17.15 1472.162   4.35   3-  3-  3  101.740  19.950

    10 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 263        CM 08:44:18.30 1471.755   4.83   4-  4-  3  101.740  19.950

    11 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7019       CM 08:44:18.86 1471.557   5.31   2-  2-  2  101.740  19.940

    12 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2416      CM 08:44:20.33 1471.037   5.79   3-  1-  1  101.740  19.940

    13 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2031       CM 08:44:20.49 1470.981   6.28   4-  1-  1  101.740  19.930

    14 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 747       CM 08:44:22.02 1470.440   6.76   4-  3-  3  101.740  19.920

    15 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6621       CM 08:44:22.30 1470.341   7.24   4-  2-  2  101.740  19.920

    16 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 27           CM 08:44:22.46 1470.284   7.73   5-  4-  3  101.740  19.910

    17 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1398      CM 08:44:22.55 1470.253   8.21   4-  2-  2  101.740  19.910

    18 TEAM BLV                        1 BE 21 6089177         CM 08:44:23.38 1469.960   8.69   3-  2-  2  101.740  19.900

    19 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1148       CM 08:44:24.85 1469.441   9.17   4-  1-  1  101.740  19.890

    20 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4022       CM 08:44:25.02 1469.381   9.66   5-  2-  2  101.740  19.890

    21 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6826       CM 08:44:25.33 1469.271  10.14   4-  2-  2  101.740  19.880

    22 FRANIO                          1 PL 0432 21 3692       CM 08:44:25.81 1469.102  10.62   5-  3-  3  101.740  19.880

    23 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5298       CM 08:44:26.13 1468.989  11.11   4-  4-  3  101.740  19.870

    24 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1543       CM 08:44:27.36 1468.556  11.59   5-  3-  3  101.740  19.870

    25 JUREK                           1 NL 21 1741266         CM 08:44:28.00 1468.330  12.07   5-  4-  3  101.740  19.860

    26 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 340        CM 08:44:28.85 1468.031  12.55   4-  3-  3  101.740  19.850

    27 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1289        CM 08:44:29.15 1467.925  13.04   4-  2-  2  101.740  19.850

    28 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595829         CM 08:44:29.76 1467.710  13.52   4-  2-  2  101.740  19.840

    29 LASZI                           1 PL 0432 21 3688       CM 08:44:29.91 1467.658  14.00   5-  3-  3  101.740  19.840

    30 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 7784       CM 08:44:29.92 1467.654  14.49   3-  1-  1  101.740  19.830

    31 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 232        CM 08:44:29.95 1467.644  14.97   4-  3-  3  101.740  19.820

    32 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 9302       CM 08:44:30.26 1467.534  15.45   3-  2-  2  101.740  19.820

    33 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 2193       CM 08:44:31.92 1466.951  15.93   4-  2-  2  101.740  19.810

    34 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7487         CM 08:44:32.76 1466.655  16.42   3-  2-  2  101.740  19.810

    35 MANNE                           1 DV 03268 21 268       CM 08:44:33.60 1466.360  16.90   3-  3-  3  101.740  19.800

    36 Krzysztof Tomiak                1 PL 0284 21 547        CM 08:44:34.62 1466.002  17.38   2-  2-  2  101.740  19.800

    37 Schreiber- Kuczera              1 PL 0262 21 2148       CM 08:44:34.83 1465.928  17.87   4-  3-  3  101.740  19.790

    38 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7549       CM 08:44:35.14 1465.819  18.35   5-  4-  3  101.740  19.780

    39 Wojciech Kupień                 1 PL 0137 21 5192       CM 08:44:36.27 1465.423  18.83   3-  1-  1  101.740  19.780

    40 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17771      CM 08:44:36.91 1465.198  19.31   4-  2-  2  101.740  19.770

    41 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0197       CM 08:44:37.04 1465.152  19.80   4-  1-  1  101.740  19.770

    42 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 289       CM 08:44:37.13 1465.121  20.28   2  < 182>  101.740  19.760

    43 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1062       CM 08:44:37.22 1465.089  20.76   3-  1-  1  101.740  19.750

    44 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 802         CM 08:44:37.88 1464.858  21.25   5-  2-  2  101.740  19.750

    45 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1 DV 06723 21 1539      CM 08:44:37.99 1464.819  21.73   1-  1-  1  101.740  19.740

    46 SZCZEPAN BORAL SOLO             1 PL 047 21 15220       CM 08:44:38.25 1464.728  22.21   1-  1-  1  101.740  19.740

    47 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1144      CM 08:44:38.26 1464.725  22.69   5-  2-  2  101.740  19.730

    48 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2014       CM 08:44:38.45 1464.658  23.18   4-  1-  1  101.740  19.720

    49 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 642       CM 08:44:39.40 1464.325  23.66   3-  2-  2  101.740  19.720

    50 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1738       CM 08:44:39.56 1464.269  24.14   5-  3-  3  101.740  19.710

    51 BALBINA                         1 PL 0124 21 6258       CM 08:44:39.66 1464.234  24.63   3-  1-  1  101.740  19.710

    52 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2109       CM 08:44:39.95 1464.132  25.11   5-  1-  1  101.740  19.700

    53 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4007       CM 08:44:40.32 1464.003  25.59   5-  4-  3  101.740  19.700

    54 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105740         CM 08:44:40.79 1463.838  26.07   4-  1-  1  101.740  19.690

    55 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 606       CM 08:44:40.90 1463.800  26.56   3-  1-  1  101.740  19.680

    56 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 11         CM 08:44:40.92 1463.793  27.04   5-  2-  2  101.740  19.680

    57 A.K.J. BIAŁOŃ                   1 PL 0203 21 5688       CM 08:44:41.15 1463.712  27.52   2-  1-  1  101.740  19.670

    58 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9803       CM 08:44:41.77 1463.495  28.01   2-  2-  2  101.740  19.670

    59 Zgud Robert D                   1 PL 0206 21 8549       CM 08:44:41.88 1463.457  28.49   1-  1-  1  101.740  19.660

    60 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 264        CM 08:44:42.33 1463.299  28.97   2  < 512>  101.740  19.650

    61 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 442        CM 08:44:42.43 1463.264  29.45   2  < 639>  101.740  19.650

    62 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11209      CM 08:44:42.59 1463.208  29.94   5-  1-  1  101.740  19.640

    63 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9910       CM 08:44:42.68 1463.177  30.42   3-  2-  2  101.740  19.640

    64 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2023       CM 08:44:43.28 1462.967  30.90   4-  2-  2  101.740  19.630

    65 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056832         CM 08:44:43.39 1462.928  31.39   4-  2-  2  101.740  19.630

    66 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4122       CM 08:44:43.64 1462.841  31.87   5-  5-  3  101.740  19.620

    67 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2354       CM 08:44:43.66 1462.834  32.35   5-  2-  2  101.740  19.610

    68 Artur Pałka                     1 PL 01 21 9162         CM 08:44:43.91 1462.747  32.83   4-  1-  1  101.740  19.610

    69 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7021       CM 08:44:43.93 1462.740  33.32   2-  2-  2  101.740  19.600

    70 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 105        CM 08:44:44.56 1462.519  33.80   4-  1-  1  101.740  19.600

    71 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8109       CM 08:44:44.67 1462.481  34.28   3-  1-  1  101.740  19.590

    72 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1129      CM 08:44:44.92 1462.394  34.77   5-  3-  3  101.740  19.580

    73 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6317        CM 08:44:45.20 1462.296  35.25   5-  2-  2  101.740  19.580

    74 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597249         CM 08:44:45.36 1462.240  35.73   3-  2-  2  101.740  19.570

    75 PARA I                          1 PL 0234 21 183        CM 08:44:45.37 1462.236  36.21   5-  1-  1  101.740  19.570

    76 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6089156         CM 08:44:45.51 1462.187  36.70   4-  2-  2  101.740  19.560

    77 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15209       CM 08:44:45.52 1462.184  37.18   5-  2-  2  101.740  19.550

    78 Ernst u. Rosemarie Mueller      1 DV 0244 21 124        CM 08:44:45.90 1462.051  37.66   2-  1-  1  101.740  19.550

    79 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9924       CM 08:44:46.15 1461.964  38.15   2          101.740  19.540

    80 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15231       CM 08:44:46.27 1461.922  38.63   2          101.740  19.540

    81 TOMASZ MRUK B                   1 PL 0285 21 1141       CM 08:44:46.41 1461.873  39.11   3-  2-  2  101.740  19.530

    82 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8025       CM 08:44:46.45 1461.859  39.59   4-  1-  1  101.740  19.530

    83 Orłowski Goldenpigeons 1        1 PL 092 21 11298       CM 08:44:46.60 1461.807  40.08   2-  2-  2  101.740  19.520

    84 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019548         CM 08:44:46.70 1461.772  40.56   5-  2-  2  101.740  19.510

    85 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12417      CM 08:44:47.06 1461.646  41.04   4-  2-  2  101.740  19.510

    86 Jerzy Zakrzewski SOLO           1 PL 0312 21 8089       CM 08:44:47.38 1461.534  41.53   1-  1-  1  101.740  19.500

    87 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 262        CM 08:44:47.63 1461.447  42.01   5-  1-  1  101.740  19.500

    88 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11215      CM 08:44:47.75 1461.405  42.49   5-  1-  1  101.740  19.490

    89 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1428      CM 08:44:47.99 1461.322  42.97   5-  1-  1  101.740  19.480

    90 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5762       CM 08:44:48.22 1461.241  43.46   5-  3-  3  101.740  19.480

    91 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2021       CM 08:44:48.38 1461.186  43.94   4-  1-  1  101.740  19.470

    92 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 1613      CM 08:44:48.39 1461.182  44.42   4-  3-  3  101.740  19.470

    93 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2069        CM 08:44:49.38 1460.837  44.91   4-  1-  1  101.740  19.460

    94 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 276        CM 08:44:49.39 1460.833  45.39   4-  2-  2  101.740  19.460

    95 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7512       CM 08:44:49.51 1460.791  45.87   4-  2-  2  101.740  19.450

    96 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6825       CM 08:44:49.75 1460.708  46.35   2          101.740  19.440

    97 Ważny Zygmunt                   1 PL 0430 21 9903       CM 08:44:50.21 1460.547  46.84   2-  1-  1  101.740  19.440

    98 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 180       CM 08:44:50.50 1460.446  47.32   2  < 175>  101.740  19.430

    99 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 775       CM 08:44:50.63 1460.401  47.80   3-  1-  1  101.740  19.430

   100 Spartan Team C                  1 ESP 21 111367         CM 08:44:50.64 1460.398  48.29   4-  2-  2  101.740  19.420

   101 TEAM BLV                        1 BE 21 6089160         CM 08:44:50.66 1460.391  48.77   2          101.740  19.410

   102 Gierczak Tadeusz G              1 PL 0163 21 2301       CM 08:44:50.91 1460.303  49.25   1-  1-  1  101.740  19.410

   103 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 343       CM 08:44:51.28 1460.175  49.73   5-  3-  3  101.740  19.400

   104 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8538       CM 08:44:51.40 1460.133  50.22   5-  2-  2  101.740  19.400

   105 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 452       CM 08:44:51.75 1460.011  50.70   3-  1-  1  101.740  19.390

   106 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2153       CM 08:44:51.87 1459.969  51.18   5-  4-  3  101.740  19.390

   107 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2003       CM 08:44:52.15 1459.871  51.67   5-  2-  2  101.740  19.380

   108 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1096       CM 08:44:52.31 1459.816  52.15   5-  2-  2  101.740  19.370

   109 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 7452       CM 08:44:52.32 1459.812  52.63   2          101.740  19.370

   110 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6556       CM 08:44:52.45 1459.767  53.11   4-  3-  3  101.740  19.360

   111 Krzysztof Tomiak                1 PL 0284 21 548        CM 08:44:52.56 1459.729  53.60   2          101.740  19.360

   112 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7013       CM 08:44:52.73 1459.670  54.08   2          101.740  19.350

   113 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 726       CM 08:44:52.89 1459.614  54.56   3-  1-  1  101.740  19.340

   114 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4048       CM 08:44:53.67 1459.342  55.05   4-  4-  3  101.740  19.340

   115 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2209       CM 08:44:53.85 1459.280  55.53   4-  4-  3  101.740  19.330

   116 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 662        CM 08:44:53.86 1459.276  56.01   3-  1-  1  101.740  19.330

   117 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6410       CM 08:44:53.97 1459.238  56.49   5-  2-  2  101.740  19.320

   118 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4788       CM 08:44:54.36 1459.102  56.98   5-  3-  3  101.740  19.310

   119 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9573       CM 08:44:54.48 1459.061  57.46   4-  1-  1  101.740  19.310

   120 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10030      CM 08:44:54.55 1459.036  57.94   4-  2-  2  101.740  19.300

   121 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4155       CM 08:44:54.88 1458.921  58.43   2  < 215>  101.740  19.300

   122 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1705       CM 08:44:54.99 1458.883  58.91   4-  3-  3  101.740  19.290

   123 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8311       CM 08:44:55.17 1458.821  59.39   5-  3-  3  101.740  19.290

   124 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 809       CM 08:44:55.18 1458.817  59.87   4-  3-  3  101.740  19.280

   125 Team de Ster                    1 BE 21 5062642         CM 08:44:55.27 1458.786  60.36   2-  2-  2  101.740  19.270

   126 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2132       CM 08:44:55.55 1458.688  60.84   2  < 174>  101.740  19.270

   127 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 303        CM 08:44:55.71 1458.633  61.32   4-  1-  1  101.740  19.260

   128 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4097       CM 08:44:55.72 1458.629  61.81   2  < 462>  101.740  19.260

   129 COBA LADIES                     1 PL 0204 21 6711       CM 08:44:55.90 1458.567  62.29   4-  1-  1  101.740  19.250

   130 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10595       CM 08:44:56.19 1458.466  62.77   4-  4-  3  101.740  19.240

   131 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171024          CM 08:44:56.20 1458.462  63.25   3-  3-  3  101.740  19.240

   132 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66463         CM 08:44:56.22 1458.456  63.74   5-  2-  2  101.740  19.230

   133 Michalczyk& Kuśnierz            1 PL 0314 21 680        CM 08:44:56.81 1458.250  64.22   2-  1-  1  101.740  19.230

   134 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 49         CM 08:44:56.95 1458.202  64.70   3-  1-  1  101.740  19.220

   135 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2287       CM 08:44:57.28 1458.087  65.19   2-  1-  1  101.740  19.220

   136 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7542       CM 08:44:57.31 1458.077  65.67   2  < 329>  101.740  19.210

   137 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1939      CM 08:44:57.32 1458.073  66.15   3-  1-  1  101.740  19.200

   138 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1123      CM 08:44:57.33 1458.070  66.63   2  < 195>  101.740  19.200

   139 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11107      CM 08:44:57.51 1458.007  67.12   5-  3-  3  101.740  19.190

   140 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 323       CM 08:44:57.53 1458.000  67.60   2-  2-  2  101.740  19.190

   141 PIELESIAK SOLO                  1 PL 0266 21 9115       CM 08:44:57.54 1457.997  68.08   1-  1-  1  101.740  19.180

   142 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056833         CM 08:44:57.67 1457.952  68.57   2          101.740  19.170

   143 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1010       CM 08:44:57.68 1457.948  69.05   4-  1-  1  101.740  19.170

   144 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171048          CM 08:44:57.86 1457.886  69.53   2  < 621>  101.740  19.160

   145 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 336        CM 08:44:58.02 1457.830  70.01   5-  2-  2  101.740  19.160

   146 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15302      CM 08:44:58.79 1457.563  70.50   4-  3-  3  101.740  19.150

   147 Kotela Ireneusz B               1 PL 0471 21 6623       CM 08:44:58.96 1457.504  70.98   2-  1-  1  101.740  19.140

   148 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5251       CM 08:44:59.11 1457.452  71.46   3-  1-  1  101.740  19.140

   149 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391508         CM 08:44:59.23 1457.410  71.95   5-  3-  3  101.740  19.130

   150 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17223        CM 08:44:59.25 1457.403  72.43   5-  2-  2  101.740  19.130

   151 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6526       CM 08:44:59.52 1457.309  72.91   2  < 372>  101.740  19.120

   152 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2314       CM 08:44:59.53 1457.306  73.39   2          101.740  19.120

   153 RAFI                            1 PL 0114 21 6008       CM 08:44:59.55 1457.299  73.88   2-  2-  2  101.740  19.110

   154 SIEBERT KALTSCHMICHT            1 DV 0903 21 1036       CM 08:44:59.97 1457.153  74.36   2-  2-  2  101.740  19.100

   155 KRYSSIU                         1 PL 0285 21 4444       CM 08:44:59.98 1457.150  74.84   2-  1-  1  101.740  19.100

   156 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13350      CM 08:45:00.52 1456.963  75.33   4-  3-  3  101.740  19.090

   157 Hans- Paul Eßer 1               1 DV 05369 21 2463      CM 08:45:00.53 1456.959  75.81   2-  1-  1  101.740  19.090

   158 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2304       CM 08:45:00.68 1456.907  76.29   2  < 193>  101.740  19.080

   159 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10629      CM 08:45:00.69 1456.904  76.77   4-  3-  3  101.740  19.070

   160 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0466 21 777        CM 08:45:00.72 1456.893  77.26   5-  1-  1  101.740  19.070

   161 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 2080       CM 08:45:00.94 1456.817  77.74   2  < 439>  101.740  19.060

   162 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15232       CM 08:45:01.10 1456.761  78.22   4-  1-  1  101.740  19.060

   163 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9045       CM 08:45:01.27 1456.702  78.71   3-  1-  1  101.740  19.050

   164 LASZI                           1 PL 0432 21 3696       CM 08:45:01.28 1456.699  79.19   2  < 307>  101.740  19.050

   165 KRESKA                          1 PL 0461 21 4077       CM 08:45:01.56 1456.602  79.67   5-  3-  3  101.740  19.040

   166 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3013       CM 08:45:01.57 1456.598  80.15   3-  2-  2  101.740  19.030

   167 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 818       CM 08:45:01.72 1456.546  80.64   2  < 354>  101.740  19.030

   168 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 34        CM 08:45:02.30 1456.345  81.12   5-  4-  3  101.740  19.020

   169 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1802       CM 08:45:02.41 1456.307  81.60   2  < 551>  101.740  19.020

   170 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 342       CM 08:45:02.56 1456.255  82.09   2  < 616>  101.740  19.010

   171 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66466         CM 08:45:02.68 1456.214  82.57   2          101.740  19.000

   172 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3609      CM 08:45:02.88 1456.144  83.05   4-  1-  1  101.740  19.000

   173 Mucha Piotr SOLO                1 PL 0315 21 172        CM 08:45:02.89 1456.141  83.53   1-  1-  1  101.740  18.990

   174 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2169       CM 08:45:02.91 1456.134  84.02   3  < 244>  101.740  18.990

   175 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 202       CM 08:45:03.06 1456.082  84.50   3          101.740  18.980

   176 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10060       CM 08:45:03.07 1456.079  84.98   4-  1-  1  101.740  18.980

   177 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1591      CM 08:45:03.47 1455.940  85.47   4-  2-  2  101.740  18.970

   178 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16652        CM 08:45:03.60 1455.895  85.95   5-  2-  2  101.740  18.960

   179 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 63         CM 08:45:03.61 1455.892  86.43   5-  1-  1  101.740  18.960

   180 0466 PPM                        1 PL 0466 21 3743       CM 08:45:03.64 1455.881  86.91   4-  2-  2  101.740  18.950

   181 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2012       CM 08:45:04.06 1455.736  87.40   4-  2-  2  101.740  18.950

   182 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 238       CM 08:45:04.20 1455.687  87.88   3          101.740  18.940

   183 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7767       CM 08:45:04.35 1455.635  88.36   4-  1-  1  101.740  18.930

   184 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8044       CM 08:45:04.48 1455.590  88.85   5-  2-  2  101.740  18.930

   185 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7511       CM 08:45:04.64 1455.535  89.33   2          101.740  18.920

   186 ROMAN ZLICAR TEAM B             1 CZ 060 21 1124        CM 08:45:04.65 1455.531  89.81   3-  1-  1  101.740  18.920

   187 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7811       CM 08:45:04.80 1455.480  90.29   5-  3-  3  101.740  18.910

   188 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 757       CM 08:45:04.83 1455.469  90.78   3-  1-  1  101.740  18.900

   189 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5999        CM 08:45:05.03 1455.400  91.26   4-  2-  2  101.740  18.900

   190 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6089899         CM 08:45:05.04 1455.396  91.74   2          101.740  18.890

   191 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2091       CM 08:45:05.18 1455.348  92.23   4-  2-  2  101.740  18.890

   192 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2095       CM 08:45:06.03 1455.054  92.71   4-  1-  1  101.740  18.880

   193 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2216       CM 08:45:06.31 1454.957  93.19   3  < 349>  101.740  18.880

   194 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9509       CM 08:45:06.40 1454.926  93.67   4-  1-  1  101.740  18.870

   195 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1136      CM 08:45:06.44 1454.912  94.16   3          101.740  18.860

   196 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1330       CM 08:45:06.60 1454.857  94.64   5-  3-  3  101.740  18.860

   197 Jan, Joachim Jungmann           1 PL 0259 21 4618       CM 08:45:06.87 1454.763  95.12   2-  1-  1  101.740  18.850

   198 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3159       CM 08:45:07.07 1454.694  95.61   5-  2-  2  101.740  18.850

   199 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7293       CM 08:45:07.18 1454.656  96.09   4-  2-  2  101.740  18.840

   200 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2314       CM 08:45:07.19 1454.653  96.57   4-  2-  2  101.740  18.830

   201 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2010       CM 08:45:07.70 1454.476  97.05   5-  2-  2  101.740  18.830

   201 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1040       CM 08:45:07.70 1454.476  97.05   5-  3-  3  101.740  18.830

   203 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1002       CM 08:45:07.94 1454.393  98.02   5-  1-  1  101.740  18.820

   204 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 887        CM 08:45:08.12 1454.331  98.50   5-  3-  3  101.740  18.810

   205 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1923       CM 08:45:08.13 1454.328  98.99   4-  3-  3  101.740  18.810

   206 PARA II                         1 PL 0234 21 135        CM 08:45:08.37 1454.245  99.47   5-  2-  2  101.740  18.800

   207 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 886        CM 08:45:08.47 1454.210  99.95   2  < 568>  101.740  18.790

   208 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597228         CM 08:45:08.66 1454.145 100.43   2          101.740  18.790

   209 Lewandowski Kazimierz           1 PL 0302 21 10240      CM 08:45:09.42 1453.882 100.92   4-  2-  2  101.740  18.780

   210 BODZIO                          1 PL 065 21 8001        CM 08:45:09.44 1453.875 101.40   4-  2-  2  101.740  18.780

   211 Lewandowski Kazimierz           1 PL 0302 21 10114      CM 08:45:09.56 1453.834 101.88   2          101.740  18.770

   212 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8043       CM 08:45:09.59 1453.823 102.37   2          101.740  18.760

   213 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 69         CM 08:45:09.79 1453.754 102.85   4-  3-  3  101.740  18.760

   214 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3885       CM 08:45:09.80 1453.751 103.33   4-  2-  2  101.740  18.750

   215 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4188       CM 08:45:09.94 1453.702 103.81   3  < 301>  101.740  18.750

   216 Pucharek                        1 PL 0197 21 6355       CM 08:45:09.95 1453.699 104.30   3-  1-  1  101.740  18.740

   217 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4070       CM 08:45:10.27 1453.589 104.78   2  < 434>  101.740  18.730

   218 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 661       CM 08:45:10.29 1453.582 105.26   3-  1-  1  101.740  18.730

   219 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1033       CM 08:45:10.31 1453.575 105.75   4-  2-  2  101.740  18.720

   220 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 20         CM 08:45:10.45 1453.526 106.23   2-  2-  2  101.740  18.720

   221 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1873       CM 08:45:10.46 1453.523 106.71   2  < 264>  101.740  18.710

   222 FRANIO                          1 PL 0432 21 3691       CM 08:45:10.47 1453.519 107.19   2  < 660>  101.740  18.710

   223 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595821         CM 08:45:10.98 1453.343 107.68   5-  5-  3  101.740  18.700

   224 Krzysztof Kondryszyn 2          1 PL 0289 21 3420       CM 08:45:11.01 1453.333 108.16   2-  1-  1  101.740  18.690

   225 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5118       CM 08:45:11.23 1453.257 108.64   5-  1-  1  101.740  18.690

   226 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9908       CM 08:45:11.24 1453.254 109.13   4-  1-  1  101.740  18.680

   227 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1620       CM 08:45:11.34 1453.219 109.61   5-  2-  2  101.740  18.680

   228 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8637       CM 08:45:11.55 1453.147 110.09   4-  2-  2  101.740  18.670

   229 Sylwia i Darek Żybura 2         1 GB 21 H 42789         CM 08:45:11.56 1453.143 110.57   1-  1-  1  101.740  18.660

   230 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4216       CM 08:45:11.79 1453.064 111.06   4-  2-  2  101.740  18.660

   231 REMUS 2                         1 PL 063 21 1226        CM 08:45:11.80 1453.060 111.54   3-  1-  1  101.740  18.650

   232 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1154       CM 08:45:11.95 1453.009 112.02   5-  2-  2  101.740  18.650

   233 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 29           CM 08:45:12.06 1452.971 112.51   2  < 431>  101.740  18.640

   234 Pułka TEAM                      1 PL 029 21 5508        CM 08:45:12.81 1452.712 112.99   2-  1-  1  101.740  18.640

   235 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5539       CM 08:45:12.82 1452.709 113.47   2-  1-  1  101.740  18.630

   236 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 129       CM 08:45:12.84 1452.702 113.95   5-  1-  1  101.740  18.620

   237 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 9927       CM 08:45:12.98 1452.654 114.44   2          101.740  18.620

   238 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11369      CM 08:45:13.02 1452.640 114.92   2          101.740  18.610

   239 NIEZNISZCZALNI                  1 PL 013 21 14884       CM 08:45:13.03 1452.636 115.40   4-  2-  2  101.740  18.610

   240 DRUŻYNA MAZOWSZE                1 PL 0214 21 15566      CM 08:45:13.14 1452.598 115.89   1-  1-  1  101.740  18.600

   241 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 1987       CM 08:45:13.26 1452.557 116.37   3-  1-  1  101.740  18.590

   242 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1109       CM 08:45:13.58 1452.447 116.85   4-  3-  3  101.740  18.590

   243 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7222       CM 08:45:13.71 1452.402 117.33   5-  3-  3  101.740  18.580

   244 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2157       CM 08:45:14.28 1452.205 117.82   4          101.740   0.000

   245 JUREK                           1 NL 21 1741272         CM 08:45:14.46 1452.143 118.30   2  < 480>  101.740  18.570

   246 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1810      CM 08:45:14.61 1452.092 118.78   5-  4-  3  101.740  18.570

   247 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6602       CM 08:45:14.86 1452.006 119.27   2          101.740  18.560

   248 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2521       CM 08:45:14.95 1451.975 119.75   3-  3-  3  101.740  18.550

   249 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1168       CM 08:45:14.96 1451.971 120.23   2          101.740  18.550

   250 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8122       CM 08:45:15.10 1451.923 120.71   4-  1-  1  101.740  18.540

   251 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1606       CM 08:45:15.41 1451.816 121.20   5-  1-  1  101.740  18.540

   252 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11009      CM 08:45:15.42 1451.813 121.68   5-  2-  2  101.740  18.530

   253 Litwicki                        1 PL 0223 21 11834      CM 08:45:15.77 1451.692 122.16   5-  1-  1  101.740  18.520

   254 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3006       CM 08:45:15.88 1451.654 122.65   3-  1-  1  101.740  18.520

   255 BETI                            1 PL 0124 21 6256       CM 08:45:16.04 1451.599 123.13   5-  1-  1  101.740  18.510

   256 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3011       CM 08:45:16.18 1451.551 123.61   3-  2-  2  101.740  18.510

   257 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2128       CM 08:45:16.19 1451.548 124.09   5-  2-  2  101.740  18.500

   258 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3408       CM 08:45:16.40 1451.475 124.58   4-  2-  2  101.740  18.490

   259 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7806       CM 08:45:16.41 1451.472 125.06   2  < 398>  101.740  18.490

   260 Artur Strzaliński 2             1 PL 0452 21 11400      CM 08:45:16.44 1451.461 125.54   2-  1-  1  101.740  18.480

   261 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16643        CM 08:45:16.53 1451.430 126.03   3-  2-  2  101.740  18.480

   262 MANNE                           1 DV 03268 21 219       CM 08:45:16.71 1451.369 126.51   2  < 635>  101.740  18.470

   263 Kosiorowski Adam i Kogut Piotr  1 PL 0499 21 6183       CM 08:45:17.04 1451.255 126.99   2-  1-  1  101.740  18.470

   264 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1816       CM 08:45:17.05 1451.252 127.47   3          101.740  18.460

   265 KRIS                            1 PL 0447 21 130        CM 08:45:17.18 1451.207 127.96   2          101.740  18.450

   266 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6310        CM 08:45:17.71 1451.024 128.44   2          101.740  18.450

   267 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2094       CM 08:45:17.88 1450.966 128.92   2          101.740  18.440

   268 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1009      CM 08:45:18.03 1450.914 129.41   2  < 657>  101.740  18.440

   269 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 843        CM 08:45:18.29 1450.825 129.89   4-  1-  1  101.740  18.430

   270 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1653       CM 08:45:18.59 1450.722 130.37   5-  1-  1  101.740  18.420

   271 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2009       CM 08:45:18.92 1450.608 130.85   2          101.740  18.420

   272 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1394       CM 08:45:19.00 1450.581 131.34   2  < 484>  101.740  18.410

   273 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11537      CM 08:45:19.34 1450.464 131.82   3-  1-  1  101.740  18.410

   274 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6307        CM 08:45:19.76 1450.319 132.30   4-  1-  1  101.740  18.400

   275 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1093       CM 08:45:19.85 1450.289 132.79   3-  1-  1  101.740  18.400

   276 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051706          CM 08:45:19.96 1450.251 133.27   3-  1-  1  101.740  18.390

   277 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8039       CM 08:45:19.97 1450.247 133.75   5-  1-  1  101.740  18.380

   278 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2450       CM 08:45:20.11 1450.199 134.23   5-  2-  2  101.740  18.380

   279 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 452        CM 08:45:20.28 1450.141 134.72   3-  3-  3  101.740  18.370

   280 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16135      CM 08:45:20.51 1450.062 135.20   3-  1-  1  101.740  18.370

   281 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 265        CM 08:45:20.52 1450.058 135.68   4-  1-  1  101.740  18.360

   282 Barłóg Iwona                    1 PL 0403 21 4762       CM 08:45:20.54 1450.051 136.17   3-  1-  1  101.740  18.350

   283 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1886      CM 08:45:20.76 1449.976 136.65   2  < 430>  101.740  18.350

   284 PARA II                         1 PL 0234 21 157        CM 08:45:21.11 1449.856 137.13   2          101.740  18.340

   285 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040395         CM 08:45:21.35 1449.773 137.61   4-  2-  2  101.740  18.340

   286 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 258        CM 08:45:21.36 1449.770 138.10   4-  1-  1  101.740  18.330

   287 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8306       CM 08:45:21.53 1449.711 138.58   4-  1-  1  101.740  18.330

   288 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4759       CM 08:45:21.55 1449.705 139.06   2  < 502>  101.740  18.320

   289 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15053      CM 08:45:21.74 1449.639 139.55   2  < 427>  101.740  18.310

   290 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 21 002277          CM 08:45:21.85 1449.602 140.03   4-  2-  2  101.740  18.310

   291 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 3925       CM 08:45:21.87 1449.595 140.51   2          101.740  18.300

   292 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11170       CM 08:45:21.89 1449.588 140.99   2-  1-  1  101.740  18.300

   293 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6719       CM 08:45:21.91 1449.581 141.48   3-  1-  1  101.740  18.290

   294 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 394       CM 08:45:22.13 1449.505 141.96   5-  3-  3  101.740  18.280

   295 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 089 21 563         CM 08:45:22.14 1449.502 142.44   2          101.740  18.280

   296 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4598       CM 08:45:22.27 1449.457 142.93   3-  1-  1  101.740  18.270

   297 TOMASZ MRUK B                   1 PL 0285 21 1087       CM 08:45:22.51 1449.375 143.41   2          101.740  18.270

   298 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595831         CM 08:45:22.52 1449.372 143.89   2  < 363>  101.740  18.260

   299 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391503         CM 08:45:23.03 1449.196 144.37   2  < 681>  101.740  18.250

   300 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10140        CM 08:45:23.17 1449.148 144.86   3-  1-  1  101.740  18.250

   301 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4117       CM 08:45:23.19 1449.142 145.34   4  < 312>  101.740   0.000

   302 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 751        CM 08:45:23.42 1449.063 145.82   4-  3-  3  101.740  18.240

   303 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 22         CM 08:45:23.58 1449.008 146.31   2          101.740  18.230

   304 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0262 21 3077       CM 08:45:23.67 1448.977 146.79   4-  1-  1  101.740  18.230

   305 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3088       CM 08:45:23.80 1448.932 147.27   5-  2-  2  101.740  18.220

   306 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2258       CM 08:45:23.97 1448.874 147.75   4-  1-  1  101.740  18.210

   307 LASZI                           1 PL 0432 21 3699       CM 08:45:24.35 1448.744 148.24   3          101.740  18.210

   308 OSSIRA                          1 DV 06409 21 275       CM 08:45:24.38 1448.733 148.72   5-  2-  2  101.740  18.200

   309 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12592      CM 08:45:24.50 1448.692 149.20   3-  2-  2  101.740  18.200

   310 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1601       CM 08:45:24.63 1448.648 149.69   4-  1-  1  101.740  18.190

   311 Sunshine Team Twente            1 NL 21 1582338         CM 08:45:24.97 1448.531 150.17   2-  1-  1  101.740  18.180

   312 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4106       CM 08:45:25.13 1448.476 150.65   5          101.740   0.000

   313 NASZE AMELKI                    1 PL 0489 21 1687       CM 08:45:25.14 1448.473 151.13   2          101.740  18.170

   314 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5900       CM 08:45:25.33 1448.408 151.62   3-  2-  2  101.740  18.170

   315 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9816       CM 08:45:25.34 1448.404 152.10   2-  1-  1  101.740  18.160

   316 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15701      CM 08:45:25.47 1448.360 152.58   5-  1-  1  101.740  18.160

   317 DE WINTER                       1 DV 07499 21 134       CM 08:45:25.48 1448.356 153.07   5-  1-  1  101.740  18.150

   318 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3038       CM 08:45:25.75 1448.264 153.55   2-  1-  1  101.740  18.140

   319 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 65        CM 08:45:25.84 1448.233 154.03   5-  1-  1  101.740  18.140

   320 Ro- Ma Team                     1 PL 04 21 5044         CM 08:45:26.15 1448.127 154.51   3-  2-  2  101.740  18.130

   321 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 217        CM 08:45:26.16 1448.123 155.00   4-  2-  2  101.740  18.130

   322 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3266      CM 08:45:26.30 1448.075 155.48   4-  2-  2  101.740  18.120

   323 Holger Doormann                 1 DV 03043 21 462       CM 08:45:26.47 1448.017 155.96   4-  2-  2  101.740  18.110

   324 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1156       CM 08:45:26.48 1448.014 156.45   2          101.740  18.110

   325 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 647        CM 08:45:26.91 1447.866 156.93   3-  2-  2  101.740  18.100

   326 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1278        CM 08:45:26.92 1447.863 157.41   2          101.740  18.100

   327 Helle& Jens Pedersen            1 DAN 076 21 1553       CM 08:45:27.03 1447.825 157.89   2-  1-  1  101.740  18.090

   328 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056817         CM 08:45:27.12 1447.794 158.38   4-  1-  1  101.740  18.080

   329 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7535       CM 08:45:27.15 1447.784 158.86   3  < 599>  101.740  18.080

   330 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12778      CM 08:45:27.41 1447.695 159.34   4-  2-  2  101.740  18.070

   331 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7190       CM 08:45:27.43 1447.688 159.83   4-  2-  2  101.740  18.070

   332 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1776       CM 08:45:27.56 1447.644 160.31   2  < 377>  101.740  18.060

   333 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 757        CM 08:45:27.73 1447.585 160.79   2  < 452>  101.740  18.060

   334 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7810       CM 08:45:27.92 1447.520 161.27   5-  2-  2  101.740  18.050

   335 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3806       CM 08:45:27.93 1447.517 161.76   2          101.740  18.040

   336 Franke Josef                    1 DV 0724 21 326        CM 08:45:28.19 1447.428 162.24   2-  1-  1  101.740  18.040

   337 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 377       CM 08:45:28.36 1447.370 162.72   2  < 414>  101.740  18.030

   338 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6750       CM 08:45:28.37 1447.366 163.21   2  < 465>  101.740  18.030

   339 AGMAR                           1 PL 0467 21 1022       CM 08:45:28.55 1447.305 163.69   4-  1-  1  101.740  18.020

   340 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314118         CM 08:45:28.56 1447.301 164.17   4-  2-  2  101.740  18.010

   341 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 147        CM 08:45:28.77 1447.229 164.65   4-  2-  2  101.740  18.010

   342 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 411        CM 08:45:29.24 1447.069 165.14   2  < 597>  101.740  18.000

   343 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4310       CM 08:45:29.45 1446.997 165.62   5-  2-  2  101.740  18.000

   344 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12413      CM 08:45:29.46 1446.993 166.10   2          101.740  17.990

   345 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4590       CM 08:45:29.78 1446.884 166.59   3-  2-  2  101.740  17.990

   346 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 372        CM 08:45:29.91 1446.839 167.07   3-  1-  1  101.740  17.980

   347 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 122         CM 08:45:30.02 1446.802 167.55   4-  1-  1  101.740  17.970

   348 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050661   CM 08:45:30.12 1446.768 168.03   4-  1-  1  101.740  17.970

   349 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2297       CM 08:45:30.13 1446.764 168.52   4          101.740   0.000

   350 SKLANER                         1 PL 0499 21 8809       CM 08:45:30.36 1446.685 169.00   2-  1-  1  101.740  17.960

   351 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7014       CM 08:45:30.37 1446.682 169.48   2          101.740  17.950

   352 Fast Pigeons& Ervin Laro        1 IT 21 115130          CM 08:45:30.64 1446.590 169.97   3-  1-  1  101.740  17.940

   353 KAZIU                           1 PL 0442 21 398        CM 08:45:30.65 1446.586 170.45   3-  1-  1  101.740  17.940

   354 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 796       CM 08:45:31.17 1446.408 170.93   3          101.740  17.930

   355 K. M. D. LESIEWICZ              1 PL 0268 21 7545       CM 08:45:31.47 1446.306 171.41   4-  2-  2  101.740  17.930

   356 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5559       CM 08:45:31.80 1446.193 171.90   2-  1-  1  101.740  17.920

   357 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1407       CM 08:45:31.90 1446.159 172.38   4-  2-  2  101.740  17.920

   358 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 746       CM 08:45:32.02 1446.118 172.86   2  < 609>  101.740  17.910

   359 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9671       CM 08:45:32.15 1446.074 173.35   4-  1-  1  101.740  17.900

   360 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9077         CM 08:45:32.33 1446.012 173.83   4-  1-  1  101.740  17.900

   361 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4314       CM 08:45:32.54 1445.940 174.31   2          101.740  17.890

   362 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 35        CM 08:45:32.55 1445.937 174.79   2  < 364>  101.740  17.890

   363 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595832         CM 08:45:32.94 1445.804 175.28   3  < 483>  101.740  17.880

   364 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 3         CM 08:45:33.03 1445.773 175.76   3  < 385>  101.740  17.870

   365 Bomber                          1 Be 21 6089893         CM 08:45:33.15 1445.732 176.24   1-  1-  1  101.740  17.870

   366 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105762         CM 08:45:33.41 1445.643 176.73   5-  1-  1  101.740  17.860

   367 K. M. D. LESIEWICZ              1 DV 08579 21 450       CM 08:45:33.42 1445.640 177.21   2          101.740  17.860

   368 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2248       CM 08:45:33.59 1445.582 177.69   2          101.740  17.850

   369 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026525         CM 08:45:33.60 1445.578 178.17   5-  2-  2  101.740  17.840

   370 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9482       CM 08:45:33.98 1445.449 178.66   5-  1-  1  101.740  17.840

   371 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 405        CM 08:45:34.11 1445.404 179.14   2          101.740  17.830

   372 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6567       CM 08:45:34.12 1445.401 179.62   3          101.740  17.830

   373 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1159      CM 08:45:34.33 1445.329 180.11   2          101.740  17.820

   374 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7173       CM 08:45:34.47 1445.281 180.59   2          101.740  17.820

   375 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 310       CM 08:45:34.72 1445.196 181.07   4-  1-  1  101.740  17.810

   376 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7189       CM 08:45:34.89 1445.138 181.55   4-  2-  2  101.740  17.800

   377 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 2259       CM 08:45:34.90 1445.135 182.04   3          101.740  17.800

   378 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5640        CM 08:45:35.16 1445.046 182.52   4-  1-  1  101.740  17.790

   379 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2831       CM 08:45:35.28 1445.005 183.00   5-  3-  3  101.740  17.790

   380 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7510       CM 08:45:35.46 1444.943 183.49   5-  1-  1  101.740  17.780

   381 SURO 1                          1 PL 0134 21 9474       CM 08:45:35.75 1444.845 183.97   3-  1-  1  101.740  17.770

   382 WOJTEK 1                        1 PL 0281 21 8072       CM 08:45:36.13 1444.715 184.45   2-  1-  1  101.740  17.770

   383 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1845      CM 08:45:36.45 1444.606 184.93   4-  1-  1  101.740  17.760

   384 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9009         CM 08:45:36.66 1444.534 185.42   5-  1-  1  101.740  17.760

   385 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 1         CM 08:45:36.95 1444.435 185.90   4          101.740   0.000

   386 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1134       CM 08:45:36.96 1444.432 186.38   5-  1-  1  101.740  17.750

   387 Fred Burchardt                  1 DV 09625 21 320       CM 08:45:37.08 1444.391 186.87   2-  1-  1  101.740  17.740

   388 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1541       CM 08:45:37.20 1444.350 187.35   2  < 601>  101.740  17.730

   389 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8407       CM 08:45:37.33 1444.306 187.83   4-  2-  2  101.740  17.730

   390 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21032      CM 08:45:37.58 1444.221 188.31   5-  1-  1  101.740  17.720

   391 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 3172       CM 08:45:37.73 1444.169 188.80   2          101.740  17.720

   392 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4579       CM 08:45:37.74 1444.166 189.28   2          101.740  17.710

   393 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2012       CM 08:45:37.76 1444.159 189.76   2          101.740  17.700

   394 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9817       CM 08:45:37.89 1444.115 190.25   2          101.740  17.700

   395 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 770        CM 08:45:37.91 1444.108 190.73   2-  1-  1  101.740  17.690

   396 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 127        CM 08:45:38.12 1444.037 191.21   5-  1-  1  101.740  17.690

   397 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3228      CM 08:45:38.34 1443.962 191.69   2          101.740  17.680

   398 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7804       CM 08:45:38.35 1443.958 192.18   3          101.740  17.670

   399 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8350       CM 08:45:38.76 1443.819 192.66   2  < 460>  101.740  17.670

   400 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3070       CM 08:45:39.06 1443.716 193.14   4-  1-  1  101.740  17.660

   401 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3722       CM 08:45:39.18 1443.675 193.63   4-  1-  1  101.740  17.660

   402 BIERNAT- KUSCH 2                1 DV 02522 21 1887      CM 08:45:39.19 1443.672 194.11   2-  1-  1  101.740  17.650

   403 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8557       CM 08:45:39.49 1443.570 194.59   5-  1-  1  101.740  17.650

   404 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7872       CM 08:45:39.50 1443.567 195.07   2  < 645>  101.740  17.640

   405 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 384       CM 08:45:39.63 1443.522 195.56   3-  1-  1  101.740  17.630

   406 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8663       CM 08:45:40.05 1443.379 196.04   2          101.740  17.630

   407 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10363       CM 08:45:40.14 1443.349 196.52   5-  1-  1  101.740  17.620

   408 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13346      CM 08:45:40.26 1443.308 197.01   2  < 511>  101.740  17.620

   409 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1 DV 07001 21 55        CM 08:45:40.55 1443.209 197.49   2-  1-  1  101.740  17.610

   410 WARKA                           1 PL 0461 21 3856       CM 08:45:40.98 1443.063 197.97   4-  1-  1  101.740  17.600

   411 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 702        CM 08:45:41.10 1443.022 198.45   3-  2-  2  101.740  17.600

   412 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5761       CM 08:45:41.41 1442.916 198.94   2  < 475>  101.740  17.590

   413 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1044       CM 08:45:41.53 1442.876 199.42   4-  2-  2  101.740  17.590

   414 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 392       CM 08:45:41.66 1442.831 199.90   3          101.740  17.580

   415 MASTER TEAM B                   1 PL 0245 21 405        CM 08:45:42.13 1442.672 200.39   2  < 444>  101.740  17.580

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:5

   416 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 236       CM 08:45:42.46 1442.559 200.87   5-  2-  2  101.740  17.570

   417 BiTurbo team                    1 PL 0442 21 2859       CM 08:45:42.47 1442.556 201.35   4-  2-  2  101.740  17.560

   418 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1055       CM 08:45:42.50 1442.546 201.83   3-  1-  1  101.740  17.560

   419 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 217        CM 08:45:42.75 1442.461 202.32   4-  1-  1  101.740  17.550

   420 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314122         CM 08:45:42.87 1442.420 202.80   2          101.740  17.550

   421 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17790      CM 08:45:42.97 1442.386 203.28   2          101.740  17.540

   422 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1 DV 05056 21 1127      CM 08:45:43.35 1442.257 203.77   1-  1-  1  101.740  17.530

   423 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2183       CM 08:45:43.48 1442.213 204.25   5-  3-  3  101.740  17.530

   424 Dąbrowski Jerzy                 1 PL 0288 21 3516       CM 08:45:43.85 1442.087 204.73   1-  1-  1  101.740  17.520

   425 NIEZNISZCZALNI                  1 PL 013 21 14886       CM 08:45:43.95 1442.053 205.21   2          101.740  17.520

   426 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2557       CM 08:45:44.27 1441.944 205.70   2  < 453>  101.740  17.510

   427 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15040      CM 08:45:44.39 1441.903 206.18   3          101.740  17.510

   428 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 46         CM 08:45:44.50 1441.866 206.66   2          101.740  17.500

   429 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 381        CM 08:45:44.76 1441.778 207.15   4-  2-  2  101.740  17.490

   430 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1877      CM 08:45:44.99 1441.700 207.63   3  < 473>  101.740  17.490

   431 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 28           CM 08:45:45.17 1441.638 208.11   3  < 637>  101.740  17.480

   432 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 408        CM 08:45:45.18 1441.635 208.59   2          101.740  17.480

   433 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 124        CM 08:45:45.62 1441.486 209.08   4-  2-  2  101.740  17.470

   434 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4033       CM 08:45:45.87 1441.401 209.56   3  < 476>  101.740  17.460

   435 Team Stępniewski L. K. K. -1    1 PL 090 21 10454       CM 08:45:46.02 1441.350 210.04   3-  2-  2  101.740  17.460

   436 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1633      CM 08:45:46.24 1441.275 210.53   4-  2-  2  101.740  17.450

   437 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595827         CM 08:45:46.25 1441.272 211.01   2          101.740  17.450

   438 Ro- Ma Team                     1 PL 0482 21 6612       CM 08:45:46.37 1441.231 211.49   2          101.740  17.440

   439 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 146        CM 08:45:46.38 1441.228 211.97   3          101.740  17.430

   440 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3104       CM 08:45:46.57 1441.163 212.46   2          101.740  17.430

   441 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 770       CM 08:45:46.58 1441.160 212.94   4-  1-  1  101.740  17.420

   442 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1534       CM 08:45:46.93 1441.041 213.42   4-  1-  1  101.740  17.420

   443 Team Stępniewski L. K. K. -1    1 PL 090 21 10421       CM 08:45:47.04 1441.004 213.91   2          101.740  17.410

   444 MASTER TEAM B                   1 PL 0245 21 406        CM 08:45:47.05 1441.000 214.39   3          101.740  17.410

   445 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 240       CM 08:45:47.07 1440.993 214.87   2          101.740  17.400

   446 Smreczyński & Sroka             1 PL 0235 21 8966       CM 08:45:47.16 1440.963 215.35   2-  1-  1  101.740  17.390

   447 MDŁ 2b                          1 PL 0419 21 9820       CM 08:45:47.19 1440.953 215.84   2  < 566>  101.740  17.390

   448 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3455       CM 08:45:47.54 1440.834 216.32   3-  1-  1  101.740  17.380

   449 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 205       CM 08:45:47.69 1440.783 216.80   4-  1-  1  101.740  17.380

   450 Krzysztof Kocon                 1 PL 0294 21 7062       CM 08:45:48.10 1440.644 217.29   1-  1-  1  101.740  17.370

   451 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9763       CM 08:45:48.45 1440.525 217.77   4-  2-  2  101.740  17.360

   452 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 759        CM 08:45:48.48 1440.515 218.25   3          101.740  17.360

   453 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2514       CM 08:45:48.73 1440.430 218.73   3          101.740  17.350

   454 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3034       CM 08:45:48.84 1440.393 219.22   2          101.740  17.350

   455 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCHI  1 PL 0216 21 1339       CM 08:45:48.94 1440.359 219.70   3-  1-  1  101.740  17.340

   456 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5985       CM 08:45:49.52 1440.163 220.18   5-  2-  2  101.740  17.340

   457 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6884       CM 08:45:49.53 1440.159 220.67   5-  2-  2  101.740  17.330

   458 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1568       CM 08:45:49.66 1440.115 221.15   4-  2-  2  101.740  17.320

   459 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4039       CM 08:45:49.77 1440.078 221.63   3-  1-  1  101.740  17.320

   460 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8313       CM 08:45:49.92 1440.027 222.11   3          101.740  17.310

   461 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SIE  1 PL 0102 21 8406       CM 08:45:49.93 1440.024 222.60   1-  1-  1  101.740  17.310

   462 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4005       CM 08:45:50.12 1439.959 223.08   3  < 594>  101.740  17.300

   463 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2983       CM 08:45:50.33 1439.888 223.56   4-  1-  1  101.740  17.290

   464 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 109       CM 08:45:50.46 1439.844 224.05   4-  1-  1  101.740  17.290

   465 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5307       CM 08:45:50.47 1439.841 224.53   3  < 651>  101.740  17.280

   466 BODZIO                          1 PL 065 21 8020        CM 08:45:50.68 1439.770 225.01   2          101.740  17.280

   467 AMIGO B                         1 PL 0385 21 2114       CM 08:45:50.89 1439.699 225.49   3-  1-  1  101.740  17.270

   468 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 981        CM 08:45:51.12 1439.621 225.98   4-  1-  1  101.740  17.270

   469 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10596       CM 08:45:51.45 1439.509 226.46   2  < 485>  101.740  17.260

   470 Spartan Team B                  1 ESP 21 111351         CM 08:45:51.46 1439.506 226.94   5-  2-  2  101.740  17.250

   471 PIWOWARCZYK A&M&Z               1 PL 0205 21 5518       CM 08:45:51.59 1439.462 227.43   4-  1-  1  101.740  17.250

   472 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1592       CM 08:45:51.60 1439.458 227.91   2          101.740  17.240

   473 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1889      CM 08:45:51.85 1439.373 228.39   4          101.740   0.000

   474 BiR                             1 PL 0484 21 4015       CM 08:45:52.11 1439.285 228.87   3-  1-  1  101.740  17.230

   475 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5767       CM 08:45:52.12 1439.282 229.36   3          101.740  17.220

   476 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4026       CM 08:45:52.35 1439.204 229.84   4          101.740   0.000

   477 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0455 21 14098      CM 08:45:52.47 1439.164 230.32   3-  1-  1  101.740  17.210

   478 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7219       CM 08:45:52.64 1439.106 230.81   2  < 567>  101.740  17.210

   479 SURO 2                          1 PL 0134 21 8920       CM 08:45:52.81 1439.049 231.29   5-  1-  1  101.740  17.200

   480 JUREK                           1 NL 21 1741279         CM 08:45:52.82 1439.045 231.77   3  < 533>  101.740  17.190

   481 COBA TEAM A                     1 AU 2021 1             CM 08:45:53.05 1438.967 232.25   4-  1-  1  101.740  17.190

   482 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1423       CM 08:45:53.07 1438.961 232.74   3-  2-  2  101.740  17.180

   483 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595830         CM 08:45:53.20 1438.917 233.22   4  < 630>  101.740   0.000

   484 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1399       CM 08:45:53.22 1438.910 233.70   3          101.740  17.170

   485 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10606       CM 08:45:53.39 1438.852 234.19   3  < 640>  101.740  17.170

   486 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7488         CM 08:45:53.72 1438.741 234.67   2          101.740  17.160

   487 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1153       CM 08:45:53.94 1438.666 235.15   2          101.740  17.150

   488 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 250       CM 08:45:53.95 1438.663 235.63   4-  1-  1  101.740  17.150

   489 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 13         CM 08:45:54.22 1438.572 236.12   2  < 593>  101.740  17.140

   490 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2035       CM 08:45:54.23 1438.568 236.60   4-  2-  2  101.740  17.140

   491 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1935       CM 08:45:54.26 1438.558 237.08   4-  1-  1  101.740  17.130

   492 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6409       CM 08:45:54.63 1438.433 237.57   2          101.740  17.120

   493 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3109       CM 08:45:54.75 1438.392 238.05   3-  1-  1  101.740  17.120

   494 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8411       CM 08:45:54.98 1438.315 238.53   3-  1-  1  101.740  17.110

   495 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12588      CM 08:45:55.10 1438.274 239.01   5-  2-  2  101.740  17.110

   496 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 3020       CM 08:45:55.11 1438.271 239.50   2          101.740  17.100

   497 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040399         CM 08:45:55.25 1438.223 239.98   2          101.740  17.100

   498 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3410       CM 08:45:55.26 1438.220 240.46   2          101.740  17.090

   499 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 181         CM 08:45:55.28 1438.213 240.95   5-  1-  1  101.740  17.080

   500 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17907      CM 08:45:55.48 1438.146 241.43   4-  1-  1  101.740  17.080

   501 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7604       CM 08:45:55.50 1438.139 241.91   3-  2-  2  101.740  17.070

   502 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4763       CM 08:45:55.53 1438.129 242.39   3          101.740  17.070

   503 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1906       CM 08:45:55.64 1438.092 242.88   4-  1-  1  101.740  17.060

   504 FERRARI                         1 PL 0208 21 7003       CM 08:45:55.78 1438.044 243.36   5-  2-  2  101.740  17.050

   505 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1412       CM 08:45:56.09 1437.940 243.84   2          101.740  17.050

   506 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14410      CM 08:45:56.61 1437.764 244.33   3-  1-  1  101.740  17.040

   507 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2203       CM 08:45:56.62 1437.761 244.81   3-  1-  1  101.740  17.040

   508 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2111       CM 08:45:56.74 1437.720 245.29   4-  1-  1  101.740  17.030

   509 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1599       CM 08:45:57.17 1437.575 245.77   2          101.740  17.020

   510 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9316       CM 08:45:57.56 1437.443 246.26   4-  1-  1  101.740  17.020

   511 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13321      CM 08:45:57.66 1437.409 246.74   3          101.740  17.010

   512 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 195        CM 08:45:58.01 1437.291 247.22   3  < 587>  101.740  17.010

   513 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3071       CM 08:45:58.20 1437.227 247.71   2          101.740  17.000

   514 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1058       CM 08:45:58.39 1437.163 248.19   2          101.740  17.000

   515 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13804       CM 08:45:58.89 1436.994 248.67   4-  1-  1  101.740  16.990

   516 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7812       CM 08:45:59.10 1436.923 249.15   2          101.740  16.980

   517 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8087       CM 08:45:59.23 1436.879 249.64   3-  3-  3  101.740  16.980

   518 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8508       CM 08:45:59.26 1436.869 250.12   2          101.740  16.970

   519 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3099       CM 08:45:59.27 1436.866 250.60   2          101.740  16.970

   520 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9881       CM 08:45:59.39 1436.826 251.09   3-  2-  2  101.740  16.960

   521 KRESKA                          1 PL 0461 21 4081       CM 08:45:59.40 1436.822 251.57   2  < 534>  101.740  16.950

   522 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1031       CM 08:45:59.70 1436.721 252.05   2          101.740  16.950

   523 ZG HELIOS A                     1 DV 01777 21 343       CM 08:46:00.08 1436.593 252.54   3-  1-  1  101.740  16.940

   524 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 640        CM 08:46:00.51 1436.448 253.02   5-  1-  1  101.740  16.940

   525 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12800      CM 08:46:00.63 1436.407 253.50   2          101.740  16.930

   526 Hübner TEAM                     1 PL 0491 21 1621       CM 08:46:00.89 1436.320 253.98   3-  1-  1  101.740  16.930

   527 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2914       CM 08:46:00.91 1436.313 254.47   5-  2-  2  101.740  16.920

   528 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9845       CM 08:46:01.06 1436.262 254.95   2          101.740  16.910

   529 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 375        CM 08:46:01.20 1436.215 255.43   2          101.740  16.910

   530 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8088       CM 08:46:01.34 1436.168 255.92   2  < 589>  101.740  16.900

   531 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2058       CM 08:46:01.50 1436.114 256.40   2          101.740  16.900

   532 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2335       CM 08:46:01.70 1436.047 256.88   3-  1-  1  101.740  16.890

   533 JUREK                           1 NL 21 1741264         CM 08:46:01.88 1435.986 257.36   4          101.740   0.000

   534 KRESKA                          1 PL 0461 21 4102       CM 08:46:01.89 1435.983 257.85   3          101.740  16.880

   535 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1 PL 0119 21 3413       CM 08:46:02.21 1435.875 258.33   1-  1-  1  101.740  16.870

   536 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 221        CM 08:46:02.58 1435.750 258.81   2          101.740  16.870

   537 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 45        CM 08:46:02.59 1435.747 259.30   2          101.740  16.860

   538 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034893          CM 08:46:02.81 1435.673 259.78   2  < 600>  101.740  16.860

   539 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 919       CM 08:46:02.95 1435.626 260.26   2          101.740  16.850

   540 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1618      CM 08:46:03.05 1435.592 260.74   2          101.740  16.840

   541 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2352       CM 08:46:03.55 1435.424 261.23   2          101.740  16.840

   542 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6089797         CM 08:46:03.56 1435.420 261.71   4-  1-  1  101.740  16.830

   543 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10646      CM 08:46:03.59 1435.410 262.19   4-  1-  1  101.740  16.830

   544 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3696       CM 08:46:03.80 1435.339 262.68   4-  1-  1  101.740  16.820

   545 PAWEŁ 2                         1 PL 0221 21 4164       CM 08:46:03.90 1435.306 263.16   2-  1-  1  101.740  16.810

   546 WIM EN BENNO KLOMP              1 NL 21 1024852         CM 08:46:03.91 1435.302 263.64   2-  1-  1  101.740  16.810

   547 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4287       CM 08:46:04.42 1435.131 264.12   3-  1-  1  101.740  16.800

   548 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13069      CM 08:46:04.44 1435.124 264.61   5-  1-  1  101.740  16.800

   549 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1149      CM 08:46:04.57 1435.080 265.09   4-  1-  1  101.740  16.790

   550 Spartan Team C                  1 ESP 21 111355         CM 08:46:04.79 1435.006 265.57   2          101.740  16.780

   551 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1860       CM 08:46:04.92 1434.962 266.06   3          101.740  16.780

   552 KRAK                            1 PL 0447 21 8336       CM 08:46:05.24 1434.855 266.54   4-  1-  1  101.740  16.770

   553 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11048      CM 08:46:05.26 1434.848 267.02   2  < 668>  101.740  16.770

   554 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2140       CM 08:46:05.45 1434.784 267.50   2-  1-  1  101.740  16.760

   555 RAFI                            1 PL 0114 21 6040       CM 08:46:05.55 1434.751 267.99   2          101.740  16.760

   556 Krzysztof Kondryszyn 1          1 PL 0289 21 3410       CM 08:46:05.65 1434.717 268.47   2-  2-  2  101.740  16.750

   557 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597279         CM 08:46:05.81 1434.663 268.95   3-  1-  1  101.740  16.740

   558 M.OLENDER & D.SROGA             1 PL 0201 21 1092       CM 08:46:05.82 1434.660 269.44   2-  2-  2  101.740  16.740

   559 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1163       CM 08:46:06.44 1434.451 269.92   4-  2-  2  101.740  16.730

   560 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2461      CM 08:46:06.56 1434.411 270.40   3-  1-  1  101.740  16.730

   561 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10053       CM 08:46:06.68 1434.371 270.88   4-  1-  1  101.740  16.720

   562 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1574      CM 08:46:06.90 1434.297 271.37   2          101.740  16.710

   563 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 187       CM 08:46:07.10 1434.229 271.85   5-  2-  2  101.740  16.710

   564 FERRARI                         1 PL 0208 21 7099       CM 08:46:07.22 1434.189 272.33   2          101.740  16.700

   565 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1108       CM 08:46:07.24 1434.182 272.82   2          101.740  16.700

   566 MDŁ 2b                          1 PL 0419 21 9815       CM 08:46:07.50 1434.095 273.30   3          101.740  16.690

   567 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7221       CM 08:46:07.59 1434.065 273.78   3          101.740  16.690

   568 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 884        CM 08:46:07.80 1433.994 274.26   3          101.740  16.680

   569 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7169       CM 08:46:08.03 1433.917 274.75   2          101.740  16.670

   570 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9741       CM 08:46:08.40 1433.793 275.23   2          101.740  16.670

   571 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 909         CM 08:46:08.41 1433.789 275.71   5-  1-  1  101.740  16.660

   572 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026528         CM 08:46:08.70 1433.692 276.20   2          101.740  16.660

   573 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 109       CM 08:46:08.87 1433.635 276.68   2          101.740  16.650

   574 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 88         CM 08:46:08.99 1433.594 277.16   3-  1-  1  101.740  16.640

   575 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 836         CM 08:46:09.00 1433.591 277.64   2          101.740  16.640

   576 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1169       CM 08:46:09.12 1433.551 278.13   3-  1-  1  101.740  16.630

   577 Spartan Team B                  1 ESP 21 111354         CM 08:46:09.70 1433.356 278.61   2          101.740  16.630

   578 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7290       CM 08:46:09.71 1433.353 279.09   2          101.740  16.620

   579 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7415       CM 08:46:09.91 1433.286 279.58   3-  1-  1  101.740  16.610

   580 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3074       CM 08:46:09.92 1433.282 280.06   2          101.740  16.610

   581 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1008       CM 08:46:10.52 1433.081 280.54   2  < 588>  101.740  16.600

   582 Krzysztof Kondryszyn 1          1 PL 0289 21 3403       CM 08:46:10.63 1433.044 281.02   2          101.740  16.600

   583 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 260        CM 08:46:10.88 1432.960 281.51   3-  1-  1  101.740  16.590

   584 M.OLENDER & D.SROGA             1 PL 0201 21 1069       CM 08:46:11.00 1432.920 281.99   2          101.740  16.590

   585 Dariusz Skawiński D             1 PL 0442 21 195        CM 08:46:11.03 1432.910 282.47   4-  2-  2  101.740  16.580

   586 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12598      CM 08:46:11.15 1432.869 282.96   2          101.740  16.570

   587 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 252        CM 08:46:11.17 1432.863 283.44   4          101.740   0.000

   588 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1136       CM 08:46:11.20 1432.853 283.92   3          101.740  16.560

   589 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8095       CM 08:46:11.41 1432.782 284.40   3          101.740  16.560

   590 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11402      CM 08:46:11.51 1432.749 284.89   4-  1-  1  101.740  16.550

   591 ROOIJ- BENSCHOP                 1 NL 21 1025375         CM 08:46:11.72 1432.678 285.37   3-  1-  1  101.740  16.540

   592 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 423        CM 08:46:11.86 1432.631 285.85   3-  1-  1  101.740  16.540

   593 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 123        CM 08:46:12.19 1432.521 286.34   3          101.740  16.530

   594 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4013       CM 08:46:12.82 1432.309 286.82   4          101.740   0.000

   595 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5974       CM 08:46:12.96 1432.262 287.30   2          101.740  16.520

   596 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17904      CM 08:46:12.97 1432.259 287.78   4-  1-  1  101.740  16.520

   597 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 421        CM 08:46:12.99 1432.252 288.27   3          101.740  16.510

   598 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7557       CM 08:46:13.33 1432.138 288.75   3-  1-  1  101.740  16.500

   599 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7552       CM 08:46:13.55 1432.065 289.23   4          101.740   0.000

   600 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034884          CM 08:46:13.56 1432.061 289.72   3          101.740  16.490

   601 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1606       CM 08:46:13.68 1432.021 290.20   3          101.740  16.490

   602 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 783        CM 08:46:13.69 1432.018 290.68   2          101.740  16.480

   603 OSSIRA                          1 DV 06409 21 266       CM 08:46:13.80 1431.981 291.16   2          101.740  16.470

   604 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4101       CM 08:46:13.94 1431.934 291.65   2-  1-  1  101.740  16.470

   605 ALINKA                          1 PL 0318 21 6100       CM 08:46:13.95 1431.931 292.13   2-  1-  1  101.740  16.460

   606 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2048       CM 08:46:14.12 1431.874 292.61   4-  1-  1  101.740  16.460

   607 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2447       CM 08:46:14.13 1431.870 293.10   2          101.740  16.450

   608 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1431       CM 08:46:14.40 1431.780 293.58   2          101.740  16.450

   609 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 740       CM 08:46:14.78 1431.653 294.06   3          101.740  16.440

   610 Dariusz Skawiński D             1 PL 0442 21 185        CM 08:46:14.90 1431.612 294.54   2          101.740  16.430

   611 SIEBERT KALTSCHMICHT            1 DV 0903 21 1016       CM 08:46:14.91 1431.609 295.03   2          101.740  16.430

   612 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2190       CM 08:46:15.19 1431.515 295.51   2  < 617>  101.740  16.420

   613 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3682       CM 08:46:15.52 1431.405 295.99   5-  1-  1  101.740  16.420

   614 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1034       CM 08:46:15.63 1431.368 296.48   5-  1-  1  101.740  16.410

   615 LAGGER                          1 PL 0373 21 3232       CM 08:46:15.65 1431.361 296.96   2-  1-  1  101.740  16.400

   616 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 333       CM 08:46:15.76 1431.325 297.44   3          101.740  16.400

   617 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2191       CM 08:46:15.87 1431.288 297.92   3          101.740  16.390

   618 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2801       CM 08:46:16.04 1431.231 298.41   2          101.740  16.390

   619 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1026       CM 08:46:16.05 1431.227 298.89   3-  1-  1  101.740  16.380

   620 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2159       CM 08:46:16.25 1431.161 299.37   2          101.740  16.370

   621 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171035          CM 08:46:16.47 1431.087 299.86   3          101.740  16.370

   622 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 212        CM 08:46:17.01 1430.906 300.34   4-  1-  1  101.740  16.360

   623 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 581       CM 08:46:17.02 1430.903 300.82   2          101.740  16.360

   624 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 523        CM 08:46:17.06 1430.889 301.30   3-  1-  1  101.740  16.350

   625 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1027       CM 08:46:17.37 1430.786 301.79   2  < 632>  101.740  16.350

   626 Dawid Walczak                   1 PL 0352 21 8346       CM 08:46:17.65 1430.692 302.27   1-  1-  1  101.740  16.340

   627 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11059      CM 08:46:17.66 1430.689 302.75   3-  1-  1  101.740  16.330

   628 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8548       CM 08:46:17.79 1430.645 303.24   2          101.740  16.330

   629 Orłowski Goldenpigeons 1        1 PL 092 21 11300       CM 08:46:17.91 1430.605 303.72   2          101.740  16.320

   630 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595842         CM 08:46:18.23 1430.498 304.20   5          101.740   0.000

   631 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16637        CM 08:46:18.68 1430.348 304.68   2          101.740  16.310

   632 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1028       CM 08:46:19.07 1430.217 305.17   3          101.740  16.300

   633 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11028      CM 08:46:19.08 1430.214 305.65   2          101.740  16.300

   634 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 232        CM 08:46:19.10 1430.207 306.13   4-  1-  1  101.740  16.290

   635 MANNE                           1 DV 03268 21 281       CM 08:46:19.29 1430.144 306.62   3          101.740  16.290

   636 ROBERT                          1 PL 0314 21 9293       CM 08:46:19.38 1430.114 307.10   2-  1-  1  101.740  16.280

   637 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 34           CM 08:46:19.68 1430.014 307.58   4          101.740   0.000

   638 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 166        CM 08:46:19.69 1430.010 308.06   4-  1-  1  101.740  16.270

   639 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 379        CM 08:46:19.72 1430.000 308.55   3          101.740  16.260

   640 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10605       CM 08:46:19.80 1429.973 309.03   4          101.740   0.000

   641 0466 PPM                        1 PL 0466 21 4724       CM 08:46:19.81 1429.970 309.51   2          101.740  16.250

   642 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 641       CM 08:46:20.02 1429.900 310.00   2          101.740  16.250

   643 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 279       CM 08:46:20.03 1429.897 310.48   2          101.740  16.240

   644 Zych Renata                     1 PL 0131 21 846        CM 08:46:20.17 1429.850 310.96   5-  1-  1  101.740  16.230

   645 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7899       CM 08:46:20.29 1429.810 311.44   3          101.740  16.230

   646 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 210        CM 08:46:20.53 1429.730 311.93   2          101.740  16.220

   647 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5883        CM 08:46:20.54 1429.726 312.41   2          101.740  16.220

   648 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5886       CM 08:46:20.83 1429.629 312.89   2          101.740  16.210

   649 SG SEHNKE- MARZEION B           1 DV 08762 21 589       CM 08:46:21.06 1429.553 313.38   3-  1-  1  101.740  16.200

   650 Krzysztof Wręczycki             1 PL 0275 21 14297      CM 08:46:21.27 1429.482 313.86   1-  1-  1  101.740  16.200

   651 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6745       CM 08:46:21.28 1429.479 314.34   4          101.740   0.000

   652 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7670       CM 08:46:21.61 1429.369 314.82   2          101.740  16.190

   653 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026542         CM 08:46:21.90 1429.272 315.31   2-  1-  1  101.740  16.180

   654 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10611      CM 08:46:22.11 1429.202 315.79   2  < 669>  101.740  16.180

   655 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 912        CM 08:46:22.12 1429.199 316.27   3-  1-  1  101.740  16.170

   656 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019547         CM 08:46:22.24 1429.159 316.76   2          101.740  16.160

   657 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1022      CM 08:46:22.63 1429.028 317.24   3          101.740  16.160

   658 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6885       CM 08:46:23.04 1428.892 317.72   2          101.740  16.150

   659 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1403      CM 08:46:23.16 1428.852 318.20   2          101.740  16.150

   660 FRANIO                          1 PL 0432 21 3683       CM 08:46:23.25 1428.822 318.69   3          101.740  16.140

   661 Link Marek                      1 PL 0276 21 6010       CM 08:46:23.26 1428.818 319.17   3-  1-  1  101.740  16.130

   662 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2290       CM 08:46:23.41 1428.768 319.65   3-  1-  1  101.740  16.130

   663 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12576      CM 08:46:23.43 1428.762 320.14   2          101.740  16.120

   664 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5342        CM 08:46:23.63 1428.695 320.62   4-  1-  1  101.740  16.120

   665 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2233       CM 08:46:23.64 1428.692 321.10   4-  1-  1  101.740  16.110

   666 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8531       CM 08:46:23.83 1428.628 321.58   4-  1-  1  101.740  16.110

   667 Team de Ster                    1 BE 21 5063082         CM 08:46:23.98 1428.578 322.07   2          101.740  16.100

   668 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11053      CM 08:46:24.21 1428.501 322.55   3          101.740  16.090

   669 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10637      CM 08:46:24.22 1428.498 323.03   3          101.740  16.090

   670 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16288       CM 08:46:24.61 1428.368 323.52   4-  1-  1  101.740  16.080

   671 KLEINHANS FRANZ                 1 DV 0326 21 388        CM 08:46:24.64 1428.358 324.00   2-  1-  1  101.740  16.080

   672 Florian Techel                  1 DV 0173 21 774        CM 08:46:24.82 1428.298 324.48   2-  1-  1  101.740  16.070

   673 Marek Jan i Teresa B            1 PL 017 21 8215        CM 08:46:25.06 1428.218 324.96   1-  1-  1  101.740  16.060

   674 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8123        CM 08:46:25.15 1428.188 325.45   4-  1-  1  101.740  16.060

   675 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5535       CM 08:46:25.28 1428.145 325.93   3-  1-  1  101.740  16.050

   676 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16686        CM 08:46:25.43 1428.095 326.41   2          101.740  16.050

   677 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9236       CM 08:46:25.44 1428.091 326.90   3-  1-  1  101.740  16.040

   678 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6610       CM 08:46:25.63 1428.028 327.38   4-  1-  1  101.740  16.040

   679 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 124        CM 08:46:25.87 1427.948 327.86   2          101.740  16.030

   680 Pawletko/ Konieczny             1 DV 06029 21 37        CM 08:46:25.88 1427.945 328.34   2          101.740  16.020

   681 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391501         CM 08:46:26.03 1427.895 328.83   3          101.740  16.020

   682 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 46        CM 08:46:26.05 1427.888 329.31   2-  1-  1  101.740  16.010

   683 Pęcak Józef                     1 PL 0412 21 354        CM 08:46:26.28 1427.812 329.79   2-  1-  1  101.740  16.010

   684 G&J PIGEON                      1 PL 0289 21 6899       CM 08:46:26.29 1427.808 330.28   3-  1-  1  101.740  16.000

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:3

   ———————————————————————- Koniec Konkursów

   685 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3061       CM 08:46:26.31 1427.802   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   686 LASZI                           1 PL 0432 21 3700       CM 08:46:26.46 1427.752   0.00   4          101.740   0.000

   687 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050011   CM 08:46:26.48 1427.745   0.00   2          101.740   0.000

   688 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 776       CM 08:46:26.67 1427.682   0.00   2          101.740   0.000

   689 Barłóg Iwona                    1 PL 0403 21 4740       CM 08:46:26.69 1427.675   0.00   2          101.740   0.000

   690 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 335       CM 08:46:26.91 1427.602   0.00   4          101.740   0.000

   691 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 355          CM 08:46:26.92 1427.598   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   692 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7148       CM 08:46:26.93 1427.595   0.00   3          101.740   0.000

   693 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1168       CM 08:46:27.11 1427.535   0.00   2          101.740   0.000

   694 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 132        CM 08:46:27.60 1427.372   0.00   2          101.740   0.000

   695 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1717       CM 08:46:27.78 1427.312   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   696 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 6502       CM 08:46:27.79 1427.309   0.00   4          101.740   0.000

   697 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1106        CM 08:46:27.81 1427.302   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   698 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 45        CM 08:46:27.89 1427.275   0.00   2          101.740   0.000

   699 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2467      CM 08:46:28.12 1427.199   0.00   2          101.740   0.000

   700 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2173       CM 08:46:28.32 1427.132   0.00   2          101.740   0.000

   701 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 837        CM 08:46:28.43 1427.096   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   702 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 423        CM 08:46:28.44 1427.092   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   703 Wojciech Kupień                 1 PL 0137 21 5134       CM 08:46:28.60 1427.039   0.00   2          101.740   0.000

   704 COBA LADIES                     1 PL 023 21 4355        CM 08:46:28.76 1426.986   0.00   2          101.740   0.000

   705 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 334       CM 08:46:28.98 1426.913   0.00   5          101.740   0.000

   706 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 574       CM 08:46:28.99 1426.909   0.00   3          101.740   0.000

   707 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2016       CM 08:46:29.16 1426.853   0.00   3          101.740   0.000

   708 BETI                            1 PL 0124 21 6253       CM 08:46:29.50 1426.740   0.00   2          101.740   0.000

   709 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 277        CM 08:46:29.51 1426.736   0.00   3          101.740   0.000

   710 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1642       CM 08:46:29.63 1426.697   0.00   3          101.740   0.000

   711 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9289       CM 08:46:29.88 1426.613   0.00   2          101.740   0.000

   712 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9490       CM 08:46:29.90 1426.607   0.00   2          101.740   0.000

   713 NASZE AMELKI                    1 PL 0432 21 1628       CM 08:46:30.15 1426.524   0.00   3          101.740   0.000

   714 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 205        CM 08:46:30.29 1426.477   0.00   2          101.740   0.000

   715 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4256       CM 08:46:30.30 1426.474   0.00   2          101.740   0.000

   716 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2784         CM 08:46:30.56 1426.387   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   717 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1099       CM 08:46:30.68 1426.347   0.00   3          101.740   0.000

   718 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1022       CM 08:46:30.82 1426.301   0.00   2          101.740   0.000

   719 Team Charnowo                   1 PL 0302 21 3936       CM 08:46:30.83 1426.298   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   720 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 361          CM 08:46:31.16 1426.188   0.00   2          101.740   0.000

   721 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312311         CM 08:46:31.17 1426.185   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   722 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8739       CM 08:46:31.30 1426.141   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   723 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 521        CM 08:46:31.31 1426.138   0.00   2          101.740   0.000

   724 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2143       CM 08:46:31.34 1426.128   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   725 TEAM STACKE/MLLER 2            1 DV 09628 21 47        CM 08:46:31.48 1426.081   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   726 MAŁY BIL                        1 PL 0285 21 20321      CM 08:46:31.49 1426.078   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   727 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9231       CM 08:46:31.66 1426.022   0.00   2          101.740   0.000

   728 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2449       CM 08:46:31.86 1425.955   0.00   3          101.740   0.000

   729 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3008       CM 08:46:32.13 1425.866   0.00   2          101.740   0.000

   730 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 812        CM 08:46:32.14 1425.862   0.00   2          101.740   0.000

   731 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 60         CM 08:46:32.17 1425.852   0.00   2          101.740   0.000

   732 MARCIN                          1 PL 0450 21 4143       CM 08:46:32.47 1425.753   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   733 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9560       CM 08:46:32.49 1425.746   0.00   2          101.740   0.000

   734 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1030       CM 08:46:32.74 1425.663   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   735 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6138779         CM 08:46:32.75 1425.660   0.00   2          101.740   0.000

   736 BIERNAT- KUSCH 2                1 DV 02522 21 1812      CM 08:46:33.03 1425.567   0.00   2          101.740   0.000

   737 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12519       CM 08:46:33.03 1425.567   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   738 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9073         CM 08:46:33.16 1425.523   0.00   2          101.740   0.000

   739 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 122        CM 08:46:33.19 1425.513   0.00   3          101.740   0.000

   740 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15720      CM 08:46:33.30 1425.477   0.00   2          101.740   0.000

   741 Litwicki                        1 PL 0223 21 11829      CM 08:46:33.57 1425.387   0.00   2          101.740   0.000

   742 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4026       CM 08:46:33.68 1425.351   0.00   2          101.740   0.000

   743 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9202       CM 08:46:33.69 1425.347   0.00   3          101.740   0.000

   744 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3089       CM 08:46:33.82 1425.304   0.00   3          101.740   0.000

   745 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2356       CM 08:46:33.84 1425.298   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   746 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4109       CM 08:46:34.02 1425.238   0.00   2          101.740   0.000

   747 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4028       CM 08:46:34.03 1425.235   0.00   3          101.740   0.000

   748 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12414      CM 08:46:34.20 1425.178   0.00   3          101.740   0.000

   749 Kubiak Wiesław                  1 PL 0450 21 151        CM 08:46:34.21 1425.175   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   750 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1033       CM 08:46:34.52 1425.072   0.00   2          101.740   0.000

   751 WARKA                           1 PL 0210 21 1351       CM 08:46:34.82 1424.972   0.00   2          101.740   0.000

   752 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1561      CM 08:46:35.18 1424.853   0.00   3          101.740   0.000

   753 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2073       CM 08:46:35.30 1424.813   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   754 ORCHA 5                         1 PL 0315 21 3610       CM 08:46:35.50 1424.747   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   755 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09625 21 418       CM 08:46:35.53 1424.737   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   756 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8547       CM 08:46:35.62 1424.707   0.00   3          101.740   0.000

   757 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5516       CM 08:46:35.75 1424.664   0.00   2          101.740   0.000

   758 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2002       CM 08:46:35.93 1424.604   0.00   2          101.740   0.000

   759 KORZYM SOLO                     1 PL 0451 21 9667       CM 08:46:36.16 1424.528   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   760 DE WINTER                       1 DV 07499 21 141       CM 08:46:36.17 1424.525   0.00   2          101.740   0.000

   761 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 621       CM 08:46:36.34 1424.468   0.00   3          101.740   0.000

   762 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7510       CM 08:46:36.35 1424.465   0.00   3          101.740   0.000

   763 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 81          CM 08:46:36.55 1424.399   0.00   2          101.740   0.000

   764 SKLANER                         1 PL 0499 21 8812       CM 08:46:36.56 1424.395   0.00   2          101.740   0.000

   765 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 463        CM 08:46:36.78 1424.322   0.00   2          101.740   0.000

   766 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8355       CM 08:46:36.80 1424.316   0.00   4          101.740   0.000

   767 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5899       CM 08:46:36.95 1424.266   0.00   3          101.740   0.000

   768 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1161      CM 08:46:36.96 1424.263   0.00   3          101.740   0.000

   769 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6830       CM 08:46:37.29 1424.153   0.00   3          101.740   0.000

   770 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 202       CM 08:46:37.30 1424.150   0.00   4          101.740   0.000

   771 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8305       CM 08:46:37.38 1424.124   0.00   2          101.740   0.000

   772 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3684       CM 08:46:37.59 1424.054   0.00   2          101.740   0.000

   773 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2938    CM 08:46:37.76 1423.998   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   774 PARA I                          1 PL 0234 21 174        CM 08:46:38.02 1423.912   0.00   2          101.740   0.000

   775 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2446      CM 08:46:38.03 1423.908   0.00   2          101.740   0.000

   776 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17239        CM 08:46:38.05 1423.902   0.00   4          101.740   0.000

   777 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11109      CM 08:46:38.29 1423.822   0.00   3          101.740   0.000

   778 Mazepa U& K 2                   1 PL FC ZP 21 1050006   CM 08:46:38.31 1423.815   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   779 COBA LADIES                     1 PL 0344 21 10118      CM 08:46:38.42 1423.779   0.00   3          101.740   0.000

   780 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10164       CM 08:46:38.45 1423.769   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   781 PAWEŁ 2                         1 PL 0221 21 4172       CM 08:46:38.62 1423.713   0.00   2          101.740   0.000

   782 KRAK                            1 PL 0447 21 8324       CM 08:46:38.85 1423.637   0.00   2          101.740   0.000

   783 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1556       CM 08:46:39.05 1423.570   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   784 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8224       CM 08:46:39.27 1423.498   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   785 Jan, Joachim Jungmann           1 PL 0259 21 4614       CM 08:46:40.08 1423.229   0.00   2          101.740   0.000

   786 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 80         CM 08:46:40.12 1423.216   0.00   4          101.740   0.000

   787 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14698      CM 08:46:40.20 1423.190   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   788 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 21        CM 08:46:40.21 1423.186   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   789 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5246       CM 08:46:40.36 1423.137   0.00   2          101.740   0.000

   790 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 46        CM 08:46:40.59 1423.061   0.00   4          101.740   0.000

   791 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2162       CM 08:46:40.75 1423.008   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   792 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7771       CM 08:46:40.76 1423.004   0.00   2          101.740   0.000

   793 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12782      CM 08:46:40.91 1422.955   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   794 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2258       CM 08:46:40.92 1422.951   0.00   3          101.740   0.000

   795 Jan Chudziński                  1 PL 0285 21 10695      CM 08:46:40.94 1422.945   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   796 Franke Josef                    1 DV 0724 21 365        CM 08:46:41.05 1422.908   0.00   2          101.740   0.000

   797 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 766       CM 08:46:41.25 1422.842   0.00   3          101.740   0.000

   798 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 51        CM 08:46:41.49 1422.763   0.00   2          101.740   0.000

   799 SURO 1                          1 PL 0134 21 9499       CM 08:46:41.50 1422.760   0.00   2          101.740   0.000

   800 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7518       CM 08:46:41.70 1422.693   0.00   2          101.740   0.000

   801 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8031       CM 08:46:41.71 1422.690   0.00   2          101.740   0.000

   802 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1154       CM 08:46:42.07 1422.571   0.00   3          101.740   0.000

   803 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1066       CM 08:46:42.17 1422.538   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   804 KOTEK 1                         1 PL 0203 21 24         CM 08:46:42.60 1422.396   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   805 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 719       CM 08:46:42.70 1422.363   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   806 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2234       CM 08:46:42.88 1422.303   0.00   2          101.740   0.000

   807 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 2142       CM 08:46:43.03 1422.254   0.00   2          101.740   0.000

   808 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7871       CM 08:46:43.25 1422.181   0.00   4          101.740   0.000

   809 SOLO Szklarczyk G& Wypiórkiewi  1 PL 0200 21 326        CM 08:46:43.41 1422.128   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   810 Spartan Team A                  1 ESP 21 111303         CM 08:46:43.55 1422.082   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   811 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7477       CM 08:46:43.58 1422.072   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   812 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0210       CM 08:46:43.97 1421.943   0.00   2          101.740   0.000

   813 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 741       CM 08:46:44.08 1421.907   0.00   4          101.740   0.000

   814 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9002         CM 08:46:44.21 1421.864   0.00   2          101.740   0.000

   815 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 129        CM 08:46:44.22 1421.860   0.00   3          101.740   0.000

   816 G&J PIGEON                      1 PL 0134 21 20302      CM 08:46:44.38 1421.808   0.00   2          101.740   0.000

   817 MŁK                             1 PL 0314 21 5389       CM 08:46:44.39 1421.804   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   818 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14792      CM 08:46:44.83 1421.659   0.00   2          101.740   0.000

   819 JACEK& SŁAWEK                   1 PL 047 21 8488        CM 08:46:45.09 1421.573   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   820 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1731       CM 08:46:45.11 1421.567   0.00   4          101.740   0.000

   821 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13805       CM 08:46:45.26 1421.517   0.00   2          101.740   0.000

   822 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056756         CM 08:46:45.29 1421.507   0.00   2          101.740   0.000

   823 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 219        CM 08:46:45.40 1421.471   0.00   2          101.740   0.000

   824 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6308        CM 08:46:45.61 1421.401   0.00   2          101.740   0.000

   825 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11203      CM 08:46:45.72 1421.365   0.00   2          101.740   0.000

   826 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 335          CM 08:46:45.73 1421.362   0.00   3          101.740   0.000

   827 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1 PL 096 21 912         CM 08:46:45.85 1421.322   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   828 KAZIU                           1 PL 0442 21 537        CM 08:46:46.07 1421.250   0.00   2          101.740   0.000

   829 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8810       CM 08:46:46.26 1421.187   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   830 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2299       CM 08:46:46.46 1421.121   0.00   2          101.740   0.000

   831 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8022       CM 08:46:46.47 1421.118   0.00   3          101.740   0.000

   832 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 201       CM 08:46:46.71 1421.038   0.00   4          101.740   0.000

   833 Marek Jan i Teresa A            1 PL 017 21 8224        CM 08:46:46.72 1421.035   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   834 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9570       CM 08:46:46.74 1421.028   0.00   3          101.740   0.000

   835 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4313       CM 08:46:46.92 1420.969   0.00   3          101.740   0.000

   836 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1605       CM 08:46:46.93 1420.966   0.00   3          101.740   0.000

   837 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11513      CM 08:46:47.30 1420.844   0.00   2          101.740   0.000

   838 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2187       CM 08:46:47.31 1420.840   0.00   2          101.740   0.000

   839 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1013      CM 08:46:47.39 1420.814   0.00   4          101.740   0.000

   840 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5829       CM 08:46:47.41 1420.807   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   841 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 199        CM 08:46:47.56 1420.758   0.00   2          101.740   0.000

   842 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 132        CM 08:46:47.76 1420.692   0.00   3          101.740   0.000

   843 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 380       CM 08:46:48.05 1420.596   0.00   4          101.740   0.000

   844 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12390      CM 08:46:48.06 1420.593   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   845 Halli & Gummi                   1 IS 21 3211            CM 08:46:48.19 1420.550   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   846 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1280        CM 08:46:48.62 1420.408   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   847 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7421       CM 08:46:48.63 1420.405   0.00   2          101.740   0.000

   848 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 4          CM 08:46:48.74 1420.369   0.00   3          101.740   0.000

   849 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1148       CM 08:46:48.96 1420.296   0.00   4          101.740   0.000

   850 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8507       CM 08:46:49.09 1420.254   0.00   3          101.740   0.000

   851 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2001       CM 08:46:49.23 1420.207   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   852 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 29        CM 08:46:49.78 1420.026   0.00   2          101.740   0.000

   853 AMIGO TEAM                      1 PL 0414 21 1963       CM 08:46:49.99 1419.957   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   854 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 732       CM 08:46:50.20 1419.888   0.00   2          101.740   0.000

   855 TomTom                          1 PL 0387 21 1226       CM 08:46:50.48 1419.796   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   856 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2311       CM 08:46:50.58 1419.763   0.00   3          101.740   0.000

   857 Bronisław Mączyński SOLO        1 PL 0285 21 14697      CM 08:46:50.69 1419.726   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   858 BiR                             1 PL 0484 21 4083       CM 08:46:50.79 1419.693   0.00   2          101.740   0.000

   859 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1131      CM 08:46:51.11 1419.588   0.00   2          101.740   0.000

   860 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0253 21 14014      CM 08:46:51.22 1419.552   0.00   2          101.740   0.000

   861 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 917        CM 08:46:51.23 1419.549   0.00   2          101.740   0.000

   862 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 213        CM 08:46:51.72 1419.387   0.00   3          101.740   0.000

   863 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1033       CM 08:46:51.73 1419.384   0.00   3          101.740   0.000

   864 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8282       CM 08:46:51.75 1419.377   0.00   2          101.740   0.000

   865 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11050      CM 08:46:51.83 1419.351   0.00   2          101.740   0.000

   866 Dariusz Skawiński D             1 PL 0442 21 184        CM 08:46:51.93 1419.318   0.00   3          101.740   0.000

   867 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8032       CM 08:46:51.96 1419.308   0.00   3          101.740   0.000

   868 JANUSZ                          1 PL 0385 21 2714       CM 08:46:52.04 1419.282   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   869 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2165       CM 08:46:52.26 1419.209   0.00   2          101.740   0.000

   870 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3241      CM 08:46:52.28 1419.203   0.00   3          101.740   0.000

   871 Trzaskalik/ Drazek Team         1 PL 028 21 618         CM 08:46:52.50 1419.130   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   872 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 644        CM 08:46:52.68 1419.071   0.00   2          101.740   0.000

   873 Team Stępniewski L. K. K. -2    1 PL 090 21 6194        CM 08:46:52.69 1419.068   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   874 Gabryś Józef                    1 PL 0420 21 1382       CM 08:46:53.18 1418.907   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   875 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2351       CM 08:46:53.31 1418.864   0.00   2          101.740   0.000

   876 TEAM VETSCHAU 2                 1 DV 07408 21 230       CM 08:46:53.32 1418.861   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

   877 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056829         CM 08:46:53.34 1418.854   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   878 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6088721         CM 08:46:53.47 1418.811   0.00   3          101.740   0.000

   879 ZUZIA                           1 PL 0467 21 1013       CM 08:46:53.48 1418.808   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   880 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 525        CM 08:46:53.50 1418.801   0.00   3          101.740   0.000

   881 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1601       CM 08:46:53.61 1418.765   0.00   2          101.740   0.000

   882 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 658       CM 08:46:53.72 1418.729   0.00   2          101.740   0.000

   883 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3611       CM 08:46:53.95 1418.653   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   884 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1062       CM 08:46:54.16 1418.584   0.00   2          101.740   0.000

   885 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2461      CM 08:46:54.68 1418.413   0.00   3          101.740   0.000

   886 Wójciak Piotr                   1 PL 0235 21 912        CM 08:46:54.86 1418.354   0.00   2          101.740   0.000

   887 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 451       CM 08:46:54.87 1418.351   0.00   2          101.740   0.000

   888 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 180       CM 08:46:55.08 1418.282   0.00   2          101.740   0.000

   889 Pucharek                        1 PL 0493 21 6900       CM 08:46:55.10 1418.275   0.00   2          101.740   0.000

   890 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9491       CM 08:46:55.12 1418.269   0.00   3          101.740   0.000

   891 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11208      CM 08:46:55.27 1418.220   0.00   2          101.740   0.000

   892 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15718      CM 08:46:55.28 1418.216   0.00   3          101.740   0.000

   893 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 123        CM 08:46:55.40 1418.177   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   894 AGMAR                           1 PL 0467 21 1006       CM 08:46:55.53 1418.134   0.00   2          101.740   0.000

   895 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8111       CM 08:46:55.54 1418.131   0.00   4          101.740   0.000

   896 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1645       CM 08:46:55.56 1418.124   0.00   2          101.740   0.000

   897 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7248       CM 08:46:55.66 1418.091   0.00   3          101.740   0.000

   898 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11213      CM 08:46:56.03 1417.970   0.00   3          101.740   0.000

   899 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 260        CM 08:46:56.04 1417.967   0.00   2          101.740   0.000

   900 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2006       CM 08:46:56.18 1417.921   0.00   2          101.740   0.000

   901 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2441       CM 08:46:56.19 1417.917   0.00   4          101.740   0.000

   902 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1531       CM 08:46:56.31 1417.878   0.00   2          101.740   0.000

   903 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2011       CM 08:46:56.46 1417.829   0.00   3          101.740   0.000

   904 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034882          CM 08:46:56.69 1417.753   0.00   4          101.740   0.000

   905 REMUS 2                         1 PL 063 21 1210        CM 08:46:56.70 1417.750   0.00   2          101.740   0.000

   906 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 178       CM 08:46:56.88 1417.691   0.00   2          101.740   0.000

   907 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 12         CM 08:46:57.21 1417.582   0.00   2          101.740   0.000

   908 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 04437 21 334       CM 08:46:57.64 1417.441   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   909 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5112       CM 08:46:57.78 1417.395   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   910 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5871       CM 08:46:58.02 1417.316   0.00   2          101.740   0.000

   911 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5487       CM 08:46:58.03 1417.313   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   912 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10055       CM 08:46:58.06 1417.303   0.00   2          101.740   0.000

   913 Hübner TEAM                     1 PL 0491 21 1609       CM 08:46:58.27 1417.234   0.00   2          101.740   0.000

   914 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1012       CM 08:46:58.42 1417.185   0.00   2          101.740   0.000

   915 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 441        CM 08:46:58.43 1417.182   0.00   2          101.740   0.000

   916 PARA II                         1 PL 0234 21 136        CM 08:46:58.57 1417.136   0.00   3          101.740   0.000

   917 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12377      CM 08:46:58.58 1417.133   0.00   2          101.740   0.000

   918 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 72         CM 08:46:58.99 1416.998   0.00   3          101.740   0.000

   919 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09443 21 130       CM 08:46:59.29 1416.900   0.00   2          101.740   0.000

   920 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8112        CM 08:46:59.31 1416.893   0.00   2          101.740   0.000

   921 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8093       CM 08:46:59.45 1416.847   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   922 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3147       CM 08:46:59.46 1416.844   0.00   3          101.740   0.000

   923 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10357       CM 08:46:59.78 1416.739   0.00   2          101.740   0.000

   924 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597284         CM 08:47:00.02 1416.660   0.00   2          101.740   0.000

   925 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1152       CM 08:47:00.03 1416.657   0.00   5          101.740   0.000

   926 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 227        CM 08:47:00.16 1416.614   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   927 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1036       CM 08:47:00.71 1416.434   0.00   2          101.740   0.000

   928 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6618       CM 08:47:00.87 1416.381   0.00   2          101.740   0.000

   929 ZIBI                            1 GB 21 24349           CM 08:47:00.88 1416.378   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   930 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1842      CM 08:47:00.91 1416.368   0.00   2          101.740   0.000

   931 Orłowski Goldenpigeons 3        1 PL 092 21 8309        CM 08:47:01.04 1416.326   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   932 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0295 21 10318      CM 08:47:01.37 1416.218   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   933 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9011       CM 08:47:01.83 1416.067   0.00   2          101.740   0.000

   934 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 01915 21 443       CM 08:47:02.27 1415.923   0.00   2          101.740   0.000

   935 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14785      CM 08:47:02.41 1415.877   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   936 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12745      CM 08:47:02.42 1415.874   0.00   2          101.740   0.000

   937 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 635        CM 08:47:02.67 1415.792   0.00   2          101.740   0.000

   938 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11004      CM 08:47:02.68 1415.788   0.00   4          101.740   0.000

   939 MAXIMUS                         1 PL 012 21 4867        CM 08:47:02.70 1415.782   0.00   2          101.740   0.000

   940 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 856        CM 08:47:02.77 1415.759   0.00   2          101.740   0.000

   941 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7508       CM 08:47:02.90 1415.716   0.00   3          101.740   0.000

   942 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 122        CM 08:47:03.01 1415.680   0.00   2          101.740   0.000

   943 Lesiewicz Andrzej               1 PL 0315 21 9606       CM 08:47:03.31 1415.582   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   944 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6854       CM 08:47:03.42 1415.546   0.00   4          101.740   0.000

   945 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 173       CM 08:47:03.63 1415.477   0.00   3          101.740   0.000

   946 Krzysztof Szkolny               1 PL 0355 21 120        CM 08:47:03.83 1415.412   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   947 M. H. M. ŚCIGAŁA                1 PL 0285 21 13112      CM 08:47:04.15 1415.307   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   948 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 244        CM 08:47:04.16 1415.304   0.00   4          101.740   0.000

   949 SURO 3                          1 PL 053 21 20033       CM 08:47:04.33 1415.248   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   950 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8029       CM 08:47:04.34 1415.245   0.00   5          101.740   0.000

   951 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056819         CM 08:47:04.45 1415.209   0.00   2          101.740   0.000

   952 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9665       CM 08:47:04.66 1415.140   0.00   2          101.740   0.000

   953 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42803         CM 08:47:04.91 1415.058   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   954 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3102       CM 08:47:04.92 1415.055   0.00   2          101.740   0.000

   955 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9957       CM 08:47:05.11 1414.993   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   956 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2205       CM 08:47:05.12 1414.990   0.00   3          101.740   0.000

   957 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2443      CM 08:47:05.38 1414.905   0.00   3          101.740   0.000

   958 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11065      CM 08:47:05.50 1414.865   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   959 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2132       CM 08:47:05.51 1414.862   0.00   3          101.740   0.000

   960 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1108        CM 08:47:05.71 1414.797   0.00   2          101.740   0.000

   961 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1036       CM 08:47:05.73 1414.790   0.00   3          101.740   0.000

   962 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15204       CM 08:47:05.92 1414.728   0.00   2          101.740   0.000

   963 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 268        CM 08:47:05.93 1414.725   0.00   2          101.740   0.000

   964 AMIGO B                         1 PL 0385 21 2144       CM 08:47:05.95 1414.718   0.00   2          101.740   0.000

   965 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 918       CM 08:47:05.96 1414.715   0.00   3          101.740   0.000

   966 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 366        CM 08:47:06.13 1414.659   0.00   2          101.740   0.000

   967 FERRARI                         1 PL 0208 21 7081       CM 08:47:06.34 1414.591   0.00   3          101.740   0.000

   968 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1035       CM 08:47:06.65 1414.489   0.00   4          101.740   0.000

   969 MM- KNAPCZYK                    1 PL 0315 21 241        CM 08:47:06.75 1414.457   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   970 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 12552      CM 08:47:07.15 1414.326   0.00   3          101.740   0.000

   971 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1142      CM 08:47:07.16 1414.323   0.00   4          101.740   0.000

   972 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4037       CM 08:47:07.49 1414.215   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   973 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 378        CM 08:47:07.70 1414.146   0.00   3          101.740   0.000

   974 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16511       CM 08:47:08.06 1414.029   0.00   2          101.740   0.000

   975 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7192       CM 08:47:08.06 1414.029   0.00   3          101.740   0.000

   976 PIETRAS RACING TEAM 1           1 PL 096 21 5519        CM 08:47:08.08 1414.022   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

   977 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1928       CM 08:47:08.20 1413.983   0.00   2          101.740   0.000

   978 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6427       CM 08:47:08.33 1413.940   0.00   3          101.740   0.000

   979 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1072       CM 08:47:08.43 1413.908   0.00   2          101.740   0.000

   980 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6714       CM 08:47:08.74 1413.806   0.00   2          101.740   0.000

   981 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3066       CM 08:47:08.97 1413.731   0.00   2          101.740   0.000

   982 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9496       CM 08:47:08.98 1413.728   0.00   4          101.740   0.000

   983 GNADENLOS                       1 DV 09764 21 90        CM 08:47:09.29 1413.627   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

   984 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4113       CM 08:47:09.77 1413.470   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   985 ORCHA 4                         1 PL 0315 21 3582       CM 08:47:09.77 1413.470   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

   986 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4024       CM 08:47:09.89 1413.431   0.00   5          101.740   0.000

   987 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0455 21 14100      CM 08:47:10.09 1413.366   0.00   2          101.740   0.000

   988 SURO 3                          1 PL 053 21 20056       CM 08:47:10.25 1413.313   0.00   2          101.740   0.000

   989 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHYŁ  1 PL 074 21 460         CM 08:47:10.57 1413.209   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

   990 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312318         CM 08:47:10.67 1413.176   0.00   2          101.740   0.000

   991 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8546       CM 08:47:10.69 1413.170   0.00   2          101.740   0.000

   992 Lesiewicz Andrzej               1 PL 0315 21 9601       CM 08:47:11.10 1413.036   0.00   2          101.740   0.000

   993 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12795      CM 08:47:11.21 1413.000   0.00   3          101.740   0.000

   994 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105749         CM 08:47:11.61 1412.870   0.00   2          101.740   0.000

   995 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 804        CM 08:47:11.71 1412.837   0.00   3          101.740   0.000

   996 Zych Renata                     1 PL 0131 21 848        CM 08:47:11.82 1412.801   0.00   2          101.740   0.000

   997 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 147         CM 08:47:11.95 1412.759   0.00   2          101.740   0.000

   998 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3005       CM 08:47:11.98 1412.749   0.00   3          101.740   0.000

   999 G-Yard Loft                     1 PL 0204 21 2430       CM 08:47:12.20 1412.677   0.00   3          101.740   0.000

  1000 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8556       CM 08:47:12.32 1412.638   0.00   4          101.740   0.000

  1001 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2525       CM 08:47:12.74 1412.501   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1002 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21056      CM 08:47:12.75 1412.498   0.00   2          101.740   0.000

  1003 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1106       CM 08:47:13.15 1412.367   0.00   3          101.740   0.000

  1004 SURO 2                          1 PL 0134 21 8915       CM 08:47:13.16 1412.364   0.00   2          101.740   0.000

  1005 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 334       CM 08:47:13.29 1412.322   0.00   2          101.740   0.000

  1006 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2787         CM 08:47:13.40 1412.286   0.00   2          101.740   0.000

  1007 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0295 21 10317      CM 08:47:13.62 1412.214   0.00   3          101.740   0.000

  1008 KOTEK 1                         1 PL 0203 21 21         CM 08:47:13.72 1412.182   0.00   2          101.740   0.000

  1009 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 913        CM 08:47:13.90 1412.123   0.00   3          101.740   0.000

  1010 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2202       CM 08:47:14.46 1411.941   0.00   2          101.740   0.000

  1011 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7525       CM 08:47:14.91 1411.794   0.00   5          101.740   0.000

  1012 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7504       CM 08:47:15.28 1411.674   0.00   2          101.740   0.000

  1013 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 373        CM 08:47:15.29 1411.670   0.00   3          101.740   0.000

  1014 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 280       CM 08:47:15.70 1411.537   0.00   2          101.740   0.000

  1015 KAZIU                           1 PL 0442 21 530        CM 08:47:15.96 1411.452   0.00   3          101.740   0.000

  1016 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17922      CM 08:47:16.24 1411.361   0.00   2          101.740   0.000

  1017 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 813       CM 08:47:16.34 1411.328   0.00   2          101.740   0.000

  1018 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 827        CM 08:47:16.78 1411.185   0.00   3          101.740   0.000

  1019 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2514       CM 08:47:16.99 1411.117   0.00   2          101.740   0.000

  1020 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 07408 21 228       CM 08:47:17.45 1410.967   0.00   3          101.740   0.000

  1021 HOUSE OF STARK                  1 DV 05081 21 6         CM 08:47:17.66 1410.899   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1022 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1133      CM 08:47:17.78 1410.860   0.00   3          101.740   0.000

  1023 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2063       CM 08:47:17.79 1410.857   0.00   3          101.740   0.000

  1024 KRIS                            1 PL 0447 21 127        CM 08:47:18.15 1410.740   0.00   3          101.740   0.000

  1025 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1286        CM 08:47:18.37 1410.668   0.00   3          101.740   0.000

  1026 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8727       CM 08:47:18.72 1410.554   0.00   2          101.740   0.000

  1027 Gabryś Józef                    1 PL 0176 21 8020       CM 08:47:18.99 1410.467   0.00   2          101.740   0.000

  1028 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1061       CM 08:47:19.12 1410.424   0.00   3          101.740   0.000

  1029 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7506       CM 08:47:19.25 1410.382   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1030 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4010       CM 08:47:19.55 1410.285   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1031 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 335        CM 08:47:19.55 1410.285   0.00   3          101.740   0.000

  1032 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1584      CM 08:47:19.89 1410.174   0.00   4          101.740   0.000

  1033 SG SEHNKE- MARZEION F           1 DV 08762 21 520       CM 08:47:20.05 1410.122   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1034 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 646        CM 08:47:20.15 1410.090   0.00   2          101.740   0.000

  1035 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16634        CM 08:47:20.16 1410.086   0.00   3          101.740   0.000

  1036 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4182       CM 08:47:20.32 1410.034   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1037 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3681       CM 08:47:20.44 1409.995   0.00   2          101.740   0.000

  1038 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8087       CM 08:47:20.69 1409.914   0.00   2          101.740   0.000

  1039 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6342       CM 08:47:21.14 1409.768   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1040 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7504       CM 08:47:21.75 1409.570   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1041 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5102       CM 08:47:21.87 1409.531   0.00   2          101.740   0.000

  1042 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6647       CM 08:47:21.98 1409.495   0.00   3          101.740   0.000

  1043 Cees Galje                      1 NL 21 1026012         CM 08:47:22.25 1409.408   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1044 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1356      CM 08:47:22.25 1409.408   0.00   3          101.740   0.000

  1045 Florian Techel                  1 DV 0173 21 713        CM 08:47:22.26 1409.404   0.00   2          101.740   0.000

  1046 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2108       CM 08:47:22.61 1409.291   0.00   3          101.740   0.000

  1047 STRZAŁA B                       1 PL 0318 21 94         CM 08:47:22.93 1409.187   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1048 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1007       CM 08:47:22.94 1409.184   0.00   3          101.740   0.000

  1049 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4110       CM 08:47:23.04 1409.151   0.00   2          101.740   0.000

  1050 Jersey                          1 PL 0421 21 1063       CM 08:47:23.17 1409.109   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1051 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 243       CM 08:47:23.37 1409.044   0.00   2          101.740   0.000

  1052 REMUS                           1 PL 063 21 1187        CM 08:47:23.50 1409.002   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1053 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1401      CM 08:47:23.82 1408.898   0.00   4          101.740   0.000

  1054 ROOIJ- BENSCHOP                 1 NL 21 1025475         CM 08:47:23.93 1408.863   0.00   2          101.740   0.000

  1055 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11037      CM 08:47:23.93 1408.863   0.00   3          101.740   0.000

  1056 Dariusz Skawiński D             1 PL 0442 21 197        CM 08:47:24.11 1408.804   0.00   4          101.740   0.000

  1057 GORA                            1 PL 02 21 7311         CM 08:47:24.30 1408.743   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1058 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7616       CM 08:47:25.12 1408.477   0.00   3          101.740   0.000

  1059 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7493         CM 08:47:25.14 1408.470   0.00   3          101.740   0.000

  1060 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9018       CM 08:47:25.14 1408.470   0.00   3          101.740   0.000

  1061 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2100       CM 08:47:25.35 1408.402   0.00   4          101.740   0.000

  1062 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1133       CM 08:47:25.50 1408.354   0.00   2          101.740   0.000

  1063 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 730       CM 08:47:25.71 1408.285   0.00   3          101.740   0.000

  1064 SG Steffl C                     1 DV 21 057986          CM 08:47:25.74 1408.276   0.00   3          101.740   0.000

  1065 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2033       CM 08:47:25.89 1408.227   0.00   3          101.740   0.000

  1066 PARA I                          1 PL 0234 21 173        CM 08:47:25.89 1408.227   0.00   3          101.740   0.000

  1067 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1509       CM 08:47:26.03 1408.182   0.00   4          101.740   0.000

  1068 B& M                            1 PL 0439 21 4014       CM 08:47:26.04 1408.179   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1069 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056824         CM 08:47:26.05 1408.175   0.00   3          101.740   0.000

  1070 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2050       CM 08:47:26.38 1408.068   0.00   2          101.740   0.000

  1071 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12386      CM 08:47:26.75 1407.949   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1072 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5101       CM 08:47:26.83 1407.923   0.00   3          101.740   0.000

  1073 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0466 21 1727       CM 08:47:27.06 1407.848   0.00   2          101.740   0.000

  1074 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 792       CM 08:47:27.06 1407.848   0.00   4          101.740   0.000

  1075 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6306        CM 08:47:27.22 1407.796   0.00   3          101.740   0.000

  1076 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 642        CM 08:47:27.24 1407.790   0.00   3          101.740   0.000

  1077 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2118       CM 08:47:28.40 1407.414   0.00   3          101.740   0.000

  1078 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2256       CM 08:47:28.40 1407.414   0.00   3          101.740   0.000

  1079 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 307        CM 08:47:28.41 1407.411   0.00   3          101.740   0.000

  1080 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10346       CM 08:47:28.55 1407.366   0.00   3          101.740   0.000

  1081 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 28        CM 08:47:28.86 1407.265   0.00   2          101.740   0.000

  1082 WARKA                           1 PL 0210 21 13008      CM 08:47:29.05 1407.204   0.00   3          101.740   0.000

  1083 LAGGER                          1 PL 01 21 18717        CM 08:47:29.32 1407.117   0.00   2          101.740   0.000

  1084 PAN P                           1 PL 0400 21 2631       CM 08:47:29.93 1406.919   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1085 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0315 21 9391       CM 08:47:30.05 1406.880   0.00   3          101.740   0.000

  1086 Zych Renata                     1 PL 0131 21 850        CM 08:47:30.20 1406.832   0.00   3          101.740   0.000

  1087 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 0420 21 2187       CM 08:47:30.46 1406.748   0.00   3          101.740   0.000

  1088 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 21 383        CM 08:47:30.47 1406.745   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1089 J. J. TEAM SOLO                 1 PL 0411 21 6418       CM 08:47:31.28 1406.483   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1090 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 270       CM 08:47:31.55 1406.395   0.00   3          101.740   0.000

  1091 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15226       CM 08:47:31.78 1406.321   0.00   3          101.740   0.000

  1092 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5469       CM 08:47:32.07 1406.227   0.00   2          101.740   0.000

  1093 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2089        CM 08:47:32.51 1406.085   0.00   2          101.740   0.000

  1094 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8566       CM 08:47:32.61 1406.053   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1095 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335852         CM 08:47:32.96 1405.940   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

  1096 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1 DV 07001 21 74        CM 08:47:33.26 1405.843   0.00   2          101.740   0.000

  1097 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11415      CM 08:47:33.36 1405.811   0.00   2          101.740   0.000

  1098 TEAM MAZOWSZE                   1 PL 0466 21 2003       CM 08:47:33.53 1405.756   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1099 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2228       CM 08:47:34.08 1405.578   0.00   3          101.740   0.000

  1100 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11412      CM 08:47:34.09 1405.575   0.00   3          101.740   0.000

  1101 COBA TEAM A                     1 AU 2021 29            CM 08:47:34.17 1405.549   0.00   2          101.740   0.000

  1102 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 122       CM 08:47:34.73 1405.368   0.00   3          101.740   0.000

  1103 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 334        CM 08:47:34.85 1405.330   0.00   4          101.740   0.000

  1104 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7511       CM 08:47:34.86 1405.327   0.00   3          101.740   0.000

  1105 MAXI 99                         1 DV 09950 21 7         CM 08:47:35.29 1405.188   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1106 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2017       CM 08:47:35.54 1405.107   0.00   3          101.740   0.000

  1107 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10156        CM 08:47:35.74 1405.043   0.00   2          101.740   0.000

  1108 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66475         CM 08:47:36.25 1404.878   0.00   4          101.740   0.000

  1109 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11205      CM 08:47:36.45 1404.814   0.00   3          101.740   0.000

  1110 BRUNO SATTLER                   1 PL 013 21 14872       CM 08:47:36.81 1404.698   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1111 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1710       CM 08:47:36.95 1404.652   0.00   2          101.740   0.000

  1112 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11210      CM 08:47:37.04 1404.623   0.00   4          101.740   0.000

  1113 Darkos                          1 PL 0450 21 6538       CM 08:47:37.06 1404.617   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1114 AGMAR                           1 PL 0467 21 1055       CM 08:47:37.51 1404.472   0.00   3          101.740   0.000

  1115 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2348       CM 08:47:37.67 1404.420   0.00   3          101.740   0.000

  1116 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3688       CM 08:47:37.80 1404.378   0.00   3          101.740   0.000

  1117 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1162       CM 08:47:38.04 1404.301   0.00   3          101.740   0.000

  1118 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 406       CM 08:47:38.12 1404.275   0.00   4          101.740   0.000

  1119 Pęcak Józef                     1 PL 0412 21 335        CM 08:47:38.23 1404.240   0.00   2          101.740   0.000

  1120 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 982        CM 08:47:38.54 1404.140   0.00   2          101.740   0.000

  1121 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8041       CM 08:47:38.89 1404.027   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1122 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 6504       CM 08:47:38.91 1404.021   0.00   3          101.740   0.000

  1123 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1071       CM 08:47:39.09 1403.963   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

  1124 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7188       CM 08:47:39.19 1403.931   0.00   4          101.740   0.000

  1125 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 187       CM 08:47:39.21 1403.924   0.00   3          101.740   0.000

  1126 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8101       CM 08:47:39.46 1403.844   0.00   2          101.740   0.000

  1127 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1 PL 0143 21 132        CM 08:47:39.47 1403.840   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1128 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11041      CM 08:47:39.79 1403.737   0.00   2          101.740   0.000

  1129 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10065       CM 08:47:40.40 1403.541   0.00   3          101.740   0.000

  1130 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056837         CM 08:47:40.62 1403.470   0.00   3          101.740   0.000

  1131 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1422      CM 08:47:40.76 1403.425   0.00   2          101.740   0.000

  1132 TEAM LEHMANN                    1 DV 06226 21 112       CM 08:47:41.72 1403.116   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1133 0466 PPM                        1 PL 0466 21 3756       CM 08:47:41.74 1403.110   0.00   3          101.740   0.000

  1134 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3035       CM 08:47:41.99 1403.029   0.00   4          101.740   0.000

  1135 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 924         CM 08:47:42.11 1402.991   0.00   2          101.740   0.000

  1136 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2549       CM 08:47:42.21 1402.959   0.00   3          101.740   0.000

  1137 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 249       CM 08:47:42.50 1402.865   0.00   2          101.740   0.000

  1138 BETI                            1 PL 0124 21 6260       CM 08:47:42.51 1402.862   0.00   3          101.740   0.000

  1139 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9126       CM 08:47:43.04 1402.692   0.00   4          101.740   0.000

  1140 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9001         CM 08:47:43.17 1402.650   0.00   4          101.740   0.000

  1141 ORCHA 4                         1 PL 0315 21 3592       CM 08:47:43.50 1402.544   0.00   2          101.740   0.000

  1142 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9228       CM 08:47:43.62 1402.505   0.00   3          101.740   0.000

  1143 Marek Jan i Teresa A            1 PL 017 21 8183        CM 08:47:43.74 1402.467   0.00   2          101.740   0.000

  1144 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105746         CM 08:47:44.68 1402.165   0.00   3          101.740   0.000

  1145 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6089169         CM 08:47:44.82 1402.120   0.00   3          101.740   0.000

  1146 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3601       CM 08:47:44.90 1402.094   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1147 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7227       CM 08:47:45.05 1402.046   0.00   2          101.740   0.000

  1148 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1063       CM 08:47:45.28 1401.972   0.00   4          101.740   0.000

  1149 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4043       CM 08:47:45.42 1401.927   0.00   4          101.740   0.000

  1150 SURO 2                          1 PL 053 21 20233       CM 08:47:46.07 1401.718   0.00   3          101.740   0.000

  1151 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 10008      CM 08:47:46.09 1401.712   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1152 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10635      CM 08:47:46.11 1401.705   0.00   4          101.740   0.000

  1153 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 565       CM 08:47:46.22 1401.670   0.00   4          101.740   0.000

  1154 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2292       CM 08:47:46.23 1401.667   0.00   2          101.740   0.000

  1155 WIM EN BENNO KLOMP              1 NL 21 1024825         CM 08:47:46.44 1401.600   0.00   2          101.740   0.000

  1156 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12793      CM 08:47:46.45 1401.596   0.00   3          101.740   0.000

  1157 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 209       CM 08:47:46.84 1401.471   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

  1158 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14685      CM 08:47:47.05 1401.404   0.00   2          101.740   0.000

  1159 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8037       CM 08:47:47.18 1401.362   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1160 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 771       CM 08:47:47.69 1401.198   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1161 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5896        CM 08:47:47.70 1401.195   0.00   3          101.740   0.000

  1162 Spartan Team E                  1 ESP 21 111373         CM 08:47:47.95 1401.115   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1163 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8335       CM 08:47:48.18 1401.041   0.00   3          101.740   0.000

  1164 WERELICHLOFT 2                  1 PL 01 21 7494         CM 08:47:48.19 1401.038   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1165 Barłóg Iwona                    1 PL 0403 21 4764       CM 08:47:48.40 1400.971   0.00   3          101.740   0.000

  1166 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2839       CM 08:47:48.52 1400.932   0.00   4          101.740   0.000

  1167 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4011       CM 08:47:48.56 1400.919   0.00   2          101.740   0.000

  1168 MAXI 99                         1 DV 09950 21 31        CM 08:47:49.22 1400.708   0.00   2          101.740   0.000

  1169 Spartan Team B                  1 ESP 21 111372         CM 08:47:49.44 1400.637   0.00   3          101.740   0.000

  1170 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 126        CM 08:47:49.45 1400.634   0.00   2          101.740   0.000

  1171 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 91        CM 08:47:49.54 1400.605   0.00   3          101.740   0.000

  1172 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2360       CM 08:47:49.65 1400.570   0.00   3          101.740   0.000

  1173 KRAK                            1 PL 0447 21 8331       CM 08:47:50.04 1400.445   0.00   3          101.740   0.000

  1174 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6886       CM 08:47:50.14 1400.413   0.00   3          101.740   0.000

  1175 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1941       CM 08:47:50.17 1400.403   0.00   3          101.740   0.000

  1176 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10158       CM 08:47:50.51 1400.294   0.00   2          101.740   0.000

  1177 KRESKA                          1 PL 0461 21 4158       CM 08:47:50.52 1400.291   0.00   4          101.740   0.000

  1178 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 21 332        CM 08:47:50.73 1400.224   0.00   2          101.740   0.000

  1179 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1006       CM 08:47:50.93 1400.160   0.00   2          101.740   0.000

  1180 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6529       CM 08:47:51.25 1400.057   0.00   4          101.740   0.000

  1181 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 445        CM 08:47:51.26 1400.054   0.00   5          101.740   0.000

  1182 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15213       CM 08:47:51.58 1399.952   0.00   3          101.740   0.000

  1183 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6318        CM 08:47:51.85 1399.865   0.00   3          101.740   0.000

  1184 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3689       CM 08:47:51.90 1399.849   0.00   2          101.740   0.000

  1185 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9986       CM 08:47:51.99 1399.820   0.00   2          101.740   0.000

  1186 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14682      CM 08:47:52.38 1399.695   0.00   3          101.740   0.000

  1187 Spartan Team B                  1 ESP 21 111314         CM 08:47:52.61 1399.622   0.00   4          101.740   0.000

  1188 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8589       CM 08:47:52.71 1399.590   0.00   3          101.740   0.000

  1189 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8386       CM 08:47:52.87 1399.539   0.00   4          101.740   0.000

  1190 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1 PL 096 21 916         CM 08:47:53.57 1399.315   0.00   2          101.740   0.000

  1191 G&J PIGEON                      1 PL 0289 21 6841       CM 08:47:53.71 1399.270   0.00   3          101.740   0.000

  1192 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3725       CM 08:47:54.19 1399.116   0.00   2          101.740   0.000

  1193 FRANIO                          1 PL 0432 21 3681       CM 08:47:54.20 1399.113   0.00   4          101.740   0.000

  1194 KM TEXTILE A                    1 PL 0478 21 8089       CM 08:47:54.50 1399.017   0.00   2          101.740   0.000

  1195 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8274       CM 08:47:55.03 1398.848   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1196 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105747         CM 08:47:55.29 1398.764   0.00   4          101.740   0.000

  1197 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11527      CM 08:47:55.41 1398.726   0.00   3          101.740   0.000

  1198 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4595       CM 08:47:55.74 1398.621   0.00   2          101.740   0.000

  1199 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8116       CM 08:47:56.22 1398.467   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1200 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15734      CM 08:47:56.46 1398.391   0.00   4          101.740   0.000

  1201 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1162      CM 08:47:56.83 1398.272   0.00   4          101.740   0.000

  1202 Jan Bevers                      1 NL 21 1329341         CM 08:47:57.03 1398.208   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1203 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2552       CM 08:47:57.29 1398.125   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1204 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2250       CM 08:47:57.29 1398.125   0.00   4          101.740   0.000

  1205 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1042       CM 08:47:57.53 1398.049   0.00   3          101.740   0.000

  1206 Spartan Team A                  1 ESP 21 111358         CM 08:47:57.65 1398.010   0.00   2          101.740   0.000

  1207 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21091      CM 08:47:57.95 1397.915   0.00   3          101.740   0.000

  1208 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5843       CM 08:47:57.97 1397.908   0.00   2          101.740   0.000

  1209 WIERZBICKI SOLO                 1 PL 0360 21 1021       CM 08:47:58.09 1397.870   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1210 KOTEK 1                         1 BE 21 6688332         CM 08:47:58.11 1397.864   0.00   3          101.740   0.000

  1211 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8523       CM 08:47:58.50 1397.739   0.00   2          101.740   0.000

  1212 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 892        CM 08:47:58.79 1397.646   0.00   4          101.740   0.000

  1213 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1073       CM 08:47:59.46 1397.433   0.00   2          101.740   0.000

  1214 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 983        CM 08:47:59.80 1397.324   0.00   3          101.740   0.000

  1215 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8119       CM 08:47:59.81 1397.321   0.00   3          101.740   0.000

  1216 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1630       CM 08:47:59.97 1397.270   0.00   2          101.740   0.000

  1217 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1858      CM 08:48:00.65 1397.053   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1218 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12539       CM 08:48:00.66 1397.050   0.00   2          101.740   0.000

  1219 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056726         CM 08:48:01.22 1396.871   0.00   3          101.740   0.000

  1220 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 1868       CM 08:48:01.51 1396.779   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1221 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 4691       CM 08:48:02.12 1396.584   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1222 Sunshine Team Twente            1 NL 21 1582617         CM 08:48:02.17 1396.568   0.00   2          101.740   0.000

  1223 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8048       CM 08:48:02.34 1396.514   0.00   3          101.740   0.000

  1224 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 123       CM 08:48:02.57 1396.441   0.00   4          101.740   0.000

  1225 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5994       CM 08:48:02.69 1396.403   0.00   4          101.740   0.000

  1226 GORA                            1 PL 02 21 7312         CM 08:48:02.92 1396.329   0.00   2          101.740   0.000

  1227 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 412        CM 08:48:03.25 1396.224   0.00   3          101.740   0.000

  1228 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2036       CM 08:48:03.50 1396.145   0.00   4          101.740   0.000

  1229 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5152       CM 08:48:03.60 1396.113   0.00   2          101.740   0.000

  1230 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1323       CM 08:48:03.87 1396.027   0.00   4          101.740   0.000

  1231 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1903       CM 08:48:04.04 1395.973   0.00   2          101.740   0.000

  1232 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09625 21 419       CM 08:48:04.16 1395.935   0.00   4          101.740   0.000

  1233 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1281        CM 08:48:04.36 1395.871   0.00   2          101.740   0.000

  1234 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9908       CM 08:48:04.88 1395.705   0.00   2          101.740   0.000

  1235 Halli & Gummi                   1 IS 21 3216            CM 08:48:05.07 1395.645   0.00   2          101.740   0.000

  1236 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8636       CM 08:48:05.37 1395.549   0.00   3          101.740   0.000

  1237 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056758         CM 08:48:05.65 1395.460   0.00   4          101.740   0.000

  1238 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3422       CM 08:48:05.86 1395.393   0.00   3          101.740   0.000

  1239 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2092       CM 08:48:05.96 1395.362   0.00   2          101.740   0.000

  1240 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2673       CM 08:48:06.07 1395.327   0.00   3          101.740   0.000

  1241 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2676       CM 08:48:06.09 1395.320   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1242 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8049       CM 08:48:06.10 1395.317   0.00   4          101.740   0.000

  1243 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12798      CM 08:48:06.38 1395.228   0.00   4          101.740   0.000

  1244 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 99        CM 08:48:07.15 1394.983   0.00   5          101.740   0.000

  1245 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2680       CM 08:48:08.15 1394.665   0.00   2          101.740   0.000

  1246 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1580       CM 08:48:08.16 1394.662   0.00   3          101.740   0.000

  1247 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17765      CM 08:48:08.56 1394.535   0.00   3          101.740   0.000

  1248 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4034       CM 08:48:08.84 1394.446   0.00   3          101.740   0.000

  1249 Spartan Team B                  1 ESP 21 111359         CM 08:48:09.21 1394.328   0.00   5          101.740   0.000

  1250 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 835         CM 08:48:09.53 1394.227   0.00   3          101.740   0.000

  1251 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1421      CM 08:48:09.92 1394.103   0.00   3          101.740   0.000

  1252 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7803       CM 08:48:10.47 1393.928   0.00   3          101.740   0.000

  1253 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2052       CM 08:48:10.74 1393.843   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1254 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5925        CM 08:48:11.20 1393.697   0.00   5-  0-  0  101.740   0.000

  1255 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10634      CM 08:48:11.75 1393.522   0.00   2          101.740   0.000

  1256 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1018       CM 08:48:12.42 1393.309   0.00   2          101.740   0.000

  1257 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8365       CM 08:48:12.90 1393.157   0.00   4          101.740   0.000

  1258 Team Charnowo                   1 PL 0302 21 1745       CM 08:48:12.91 1393.154   0.00   2          101.740   0.000

  1259 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 21 1766       CM 08:48:13.61 1392.932   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1260 FERRARI                         1 PL 0208 21 7008       CM 08:48:13.96 1392.821   0.00   4          101.740   0.000

  1261 Litwicki                        1 PL 0223 21 11833      CM 08:48:14.17 1392.755   0.00   3          101.740   0.000

  1262 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2046       CM 08:48:14.29 1392.717   0.00   2          101.740   0.000

  1263 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1060       CM 08:48:14.36 1392.694   0.00   4          101.740   0.000

  1264 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1183       CM 08:48:14.49 1392.653   0.00   4          101.740   0.000

  1265 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11294       CM 08:48:14.81 1392.552   0.00   2          101.740   0.000

  1266 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2175       CM 08:48:15.05 1392.476   0.00   4          101.740   0.000

  1267 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 638        CM 08:48:15.06 1392.473   0.00   4          101.740   0.000

  1268 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8458       CM 08:48:15.51 1392.330   0.00   2          101.740   0.000

  1269 ORCHA 4                         1 PL 0315 21 3600       CM 08:48:15.91 1392.203   0.00   3          101.740   0.000

  1270 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5870       CM 08:48:16.16 1392.124   0.00   3          101.740   0.000

  1271 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2183       CM 08:48:16.29 1392.083   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1272 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3148       CM 08:48:16.41 1392.045   0.00   4          101.740   0.000

  1273 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1158      CM 08:48:16.83 1391.912   0.00   5          101.740   0.000

  1274 A.K.J. BIAŁOŃ                   1 PL 0203 21 5607       CM 08:48:17.08 1391.833   0.00   2          101.740   0.000

  1275 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7898       CM 08:48:17.30 1391.763   0.00   5          101.740   0.000

  1276 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14768      CM 08:48:17.50 1391.700   0.00   4          101.740   0.000

  1277 PARA I                          1 PL 0234 21 149        CM 08:48:17.76 1391.618   0.00   4          101.740   0.000

  1278 KOTEK 1                         1 BE 21 6688333         CM 08:48:17.90 1391.573   0.00   4          101.740   0.000

  1279 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7610       CM 08:48:18.05 1391.526   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1280 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2516       CM 08:48:18.59 1391.355   0.00   2          101.740   0.000

  1281 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1024       CM 08:48:18.90 1391.257   0.00   3          101.740   0.000

  1282 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4210       CM 08:48:19.09 1391.197   0.00   3          101.740   0.000

  1283 Link Marek                      1 PL 0276 21 6014       CM 08:48:19.49 1391.070   0.00   2          101.740   0.000

  1284 MIETLICKI- SZULC                1 PL 0360 21 512        CM 08:48:19.93 1390.931   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1285 BiR                             1 PL 0484 21 4009       CM 08:48:20.07 1390.887   0.00   3          101.740   0.000

  1286 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3624       CM 08:48:20.41 1390.780   0.00   3          101.740   0.000

  1287 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 631        CM 08:48:21.63 1390.394   0.00   4          101.740   0.000

  1288 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2086        CM 08:48:22.04 1390.265   0.00   3          101.740   0.000

  1289 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 765       CM 08:48:22.17 1390.224   0.00   2          101.740   0.000

  1290 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5923        CM 08:48:22.58 1390.094   0.00   2          101.740   0.000

  1291 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5521       CM 08:48:22.87 1390.002   0.00   2          101.740   0.000

  1292 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 235       CM 08:48:23.38 1389.841   0.00   3          101.740   0.000

  1293 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 331          CM 08:48:23.51 1389.800   0.00   4          101.740   0.000

  1294 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8100       CM 08:48:23.76 1389.722   0.00   2          101.740   0.000

  1295 TEAM MAZOWSZE                   1 PL 0466 21 2001       CM 08:48:23.86 1389.690   0.00   2          101.740   0.000

  1296 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105779         CM 08:48:23.87 1389.687   0.00   2          101.740   0.000

  1297 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2144       CM 08:48:23.87 1389.687   0.00   3          101.740   0.000

  1298 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 262        CM 08:48:23.89 1389.681   0.00   4          101.740   0.000

  1299 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 916         CM 08:48:24.13 1389.605   0.00   3          101.740   0.000

  1300 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5175       CM 08:48:24.27 1389.561   0.00   2          101.740   0.000

  1301 R. Kuijer                       1 NL 21 1024336         CM 08:48:25.09 1389.302   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1302 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 4008697         CM 08:48:25.09 1389.302   0.00   2          101.740   0.000

  1303 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15238       CM 08:48:25.48 1389.179   0.00   4          101.740   0.000

  1304 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4008       CM 08:48:25.96 1389.028   0.00   3          101.740   0.000

  1305 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9062         CM 08:48:26.28 1388.927   0.00   3          101.740   0.000

  1306 TEAM LEHMANN                    1 DV 06226 21 111       CM 08:48:26.38 1388.895   0.00   2          101.740   0.000

  1307 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5639        CM 08:48:27.07 1388.678   0.00   3          101.740   0.000

  1308 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 773        CM 08:48:27.22 1388.631   0.00   2          101.740   0.000

  1309 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12378      CM 08:48:27.25 1388.621   0.00   3          101.740   0.000

  1310 Jacek Hajdo SOLO                1 PL 0318 21 7715       CM 08:48:27.95 1388.401   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1311 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2022       CM 08:48:28.31 1388.287   0.00   2          101.740   0.000

  1312 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2992       CM 08:48:28.47 1388.237   0.00   2          101.740   0.000

  1313 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2006       CM 08:48:28.48 1388.234   0.00   2          101.740   0.000

  1314 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051705          CM 08:48:28.75 1388.149   0.00   2          101.740   0.000

  1315 FRANIO                          1 PL 0432 21 3689       CM 08:48:28.85 1388.117   0.00   5          101.740   0.000

  1316 Link Marek                      1 PL 0274 21 4309       CM 08:48:28.87 1388.111   0.00   3          101.740   0.000

  1317 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2142       CM 08:48:29.08 1388.045   0.00   3          101.740   0.000

  1318 PIWOWARCZYK A&M&Z               1 PL 0205 21 5528       CM 08:48:29.24 1387.994   0.00   2          101.740   0.000

  1319 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 119        CM 08:48:29.29 1387.979   0.00   2          101.740   0.000

  1320 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12377      CM 08:48:29.38 1387.950   0.00   2          101.740   0.000

  1321 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1283        CM 08:48:29.39 1387.947   0.00   3          101.740   0.000

  1322 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2987       CM 08:48:29.69 1387.853   0.00   3          101.740   0.000

  1323 WOJTEK 2                        1 PL 0281 21 8086       CM 08:48:29.98 1387.761   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1324 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3610      CM 08:48:30.13 1387.714   0.00   2          101.740   0.000

  1325 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11006      CM 08:48:30.22 1387.686   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1326 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6333       CM 08:48:30.35 1387.645   0.00   2          101.740   0.000

  1327 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 605       CM 08:48:30.99 1387.444   0.00   2          101.740   0.000

  1328 Horst Komm                      1 DV 06226 21 104       CM 08:48:31.48 1387.290   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1329 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7526       CM 08:48:31.59 1387.255   0.00   4          101.740   0.000

  1330 TEAM LEHMANN                    1 DV 06226 21 101       CM 08:48:32.14 1387.082   0.00   3          101.740   0.000

  1331 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1590       CM 08:48:32.48 1386.975   0.00   4          101.740   0.000

  1332 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2086       CM 08:48:32.87 1386.853   0.00   4          101.740   0.000

  1333 Kloos Dieter                    1 DV 05289 21 505       CM 08:48:33.11 1386.777   0.00   3          101.740   0.000

  1334 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 128        CM 08:48:33.26 1386.730   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1335 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6715       CM 08:48:33.43 1386.677   0.00   3          101.740   0.000

  1336 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1163       CM 08:48:34.81 1386.243   0.00   3          101.740   0.000

  1337 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 40        CM 08:48:35.29 1386.092   0.00   3          101.740   0.000

  1338 BODZIO                          1 PL 065 21 8008        CM 08:48:35.43 1386.049   0.00   3          101.740   0.000

  1339 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3603      CM 08:48:35.71 1385.961   0.00   3          101.740   0.000

  1340 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1091       CM 08:48:35.82 1385.926   0.00   3          101.740   0.000

  1341 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9561       CM 08:48:35.93 1385.892   0.00   4          101.740   0.000

  1342 Jan Wyrwała                     1 PL 0285 21 17900      CM 08:48:36.16 1385.819   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1343 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2102       CM 08:48:36.54 1385.700   0.00   3          101.740   0.000

  1344 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 21 1771       CM 08:48:36.97 1385.565   0.00   2          101.740   0.000

  1345 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2912       CM 08:48:36.98 1385.562   0.00   3          101.740   0.000

  1346 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 21 1776       CM 08:48:37.17 1385.503   0.00   3          101.740   0.000

  1347 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42883         CM 08:48:37.30 1385.462   0.00   2          101.740   0.000

  1348 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5973       CM 08:48:37.57 1385.377   0.00   5          101.740   0.000

  1349 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1170       CM 08:48:39.18 1384.872   0.00   4          101.740   0.000

  1350 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3630       CM 08:48:39.27 1384.844   0.00   2          101.740   0.000

  1351 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10175       CM 08:48:39.71 1384.706   0.00   3          101.740   0.000

  1352 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11102      CM 08:48:40.04 1384.603   0.00   4          101.740   0.000

  1353 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16505       CM 08:48:40.05 1384.600   0.00   3          101.740   0.000

  1354 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3146       CM 08:48:40.62 1384.421   0.00   5          101.740   0.000

  1355 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2373       CM 08:48:40.86 1384.346   0.00   4          101.740   0.000

  1356 SG Steffl C                     1 DV 21 057985          CM 08:48:40.86 1384.346   0.00   4          101.740   0.000

  1357 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15252       CM 08:48:41.01 1384.299   0.00   5          101.740   0.000

  1358 Spartan Team E                  1 ESP 21 111345         CM 08:48:41.39 1384.180   0.00   2          101.740   0.000

  1359 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3453       CM 08:48:41.40 1384.177   0.00   2          101.740   0.000

  1360 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17922      CM 08:48:41.49 1384.149   0.00   2          101.740   0.000

  1361 ROBERT& PATRYK                  1 PL 0231 21 10061      CM 08:48:41.76 1384.064   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1362 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10063       CM 08:48:42.28 1383.902   0.00   2          101.740   0.000

  1363 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42882         CM 08:48:42.73 1383.761   0.00   3          101.740   0.000

  1364 Cees Galje                      1 NL 21 1026009         CM 08:48:43.26 1383.595   0.00   2          101.740   0.000

  1365 Spartan Team C                  1 ESP 21 111368         CM 08:48:43.35 1383.567   0.00   3          101.740   0.000

  1366 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1417      CM 08:48:43.60 1383.489   0.00   4          101.740   0.000

  1367 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1308783         CM 08:48:44.36 1383.251   0.00   3          101.740   0.000

  1368 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9916       CM 08:48:44.47 1383.217   0.00   3          101.740   0.000

  1369 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17934      CM 08:48:44.68 1383.151   0.00   3          101.740   0.000

  1370 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5249       CM 08:48:44.87 1383.092   0.00   3          101.740   0.000

  1371 Fast Pigeons& Ervin Laro        1 IT 21 115292          CM 08:48:45.22 1382.982   0.00   2          101.740   0.000

  1372 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9013         CM 08:48:45.38 1382.932   0.00   5          101.740   0.000

  1373 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056733         CM 08:48:45.50 1382.895   0.00   4          101.740   0.000

  1374 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3693       CM 08:48:45.69 1382.835   0.00   3          101.740   0.000

  1375 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1168      CM 08:48:45.70 1382.832   0.00   5          101.740   0.000

  1376 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1043       CM 08:48:46.19 1382.679   0.00   3          101.740   0.000

  1377 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1704       CM 08:48:46.48 1382.588   0.00   3          101.740   0.000

  1378 ELVIS                           1 DV 0469 21 552        CM 08:48:46.62 1382.545   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1379 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2148       CM 08:48:48.00 1382.114   0.00   4          101.740   0.000

  1380 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2064       CM 08:48:48.08 1382.089   0.00   4          101.740   0.000

  1381 Lewandowski Kazimierz           1 PL 0302 21 10207      CM 08:48:48.58 1381.933   0.00   3          101.740   0.000

  1382 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5900       CM 08:48:49.10 1381.771   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1383 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5104       CM 08:48:49.50 1381.646   0.00   4          101.740   0.000

  1384 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 126        CM 08:48:49.51 1381.643   0.00   2          101.740   0.000

  1385 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3016       CM 08:48:50.19 1381.431   0.00   3          101.740   0.000

  1386 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2509       CM 08:48:50.36 1381.378   0.00   3          101.740   0.000

  1387 SURO 3                          1 PL 053 21 20124       CM 08:48:50.48 1381.340   0.00   3          101.740   0.000

  1388 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597239         CM 08:48:50.76 1381.253   0.00   3          101.740   0.000

  1389 Erwin van Wijk                  1 NL 21 1025070         CM 08:48:51.02 1381.172   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1390 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3686       CM 08:48:51.36 1381.066   0.00   4          101.740   0.000

  1391 R. Kuijer                       1 NL 21 1024326         CM 08:48:51.50 1381.022   0.00   2          101.740   0.000

  1392 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2164       CM 08:48:51.62 1380.985   0.00   2          101.740   0.000

  1393 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 201        CM 08:48:52.10 1380.835   0.00   2          101.740   0.000

  1394 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 706       CM 08:48:52.21 1380.801   0.00   2          101.740   0.000

  1395 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 777       CM 08:48:52.80 1380.617   0.00   2          101.740   0.000

  1396 M. H. M. ŚCIGAŁA                1 PL 0285 21 13200      CM 08:48:53.79 1380.309   0.00   2          101.740   0.000

  1397 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5509       CM 08:48:53.98 1380.250   0.00   3          101.740   0.000

  1398 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391504         CM 08:48:54.21 1380.178   0.00   4          101.740   0.000

  1399 Pucharek                        1 PL 0197 21 6353       CM 08:48:55.04 1379.920   0.00   3          101.740   0.000

  1400 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1308784         CM 08:48:55.76 1379.696   0.00   4          101.740   0.000

  1401 TEAM SPREEWALD                  1 DV 09640 21 423       CM 08:48:55.88 1379.659   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1402 AMIGO TEAM                      1 PL 07 21 8442         CM 08:48:56.00 1379.621   0.00   2          101.740   0.000

  1403 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2227       CM 08:48:56.22 1379.553   0.00   4          101.740   0.000

  1404 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312307         CM 08:48:56.36 1379.509   0.00   3          101.740   0.000

  1405 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1007       CM 08:48:56.75 1379.388   0.00   3          101.740   0.000

  1406 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2553       CM 08:48:57.31 1379.214   0.00   4          101.740   0.000

  1407 OSSIRA                          1 DV 06409 21 279       CM 08:48:57.77 1379.071   0.00   3          101.740   0.000

  1408 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 865        CM 08:48:58.03 1378.990   0.00   5          101.740   0.000

  1409 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1736       CM 08:48:58.04 1378.987   0.00   4          101.740   0.000

  1410 SG SEHNKE- MARZEION F           1 DV 08762 21 774       CM 08:48:58.04 1378.987   0.00   2          101.740   0.000

  1411 ROBERT                          1 PL 0314 21 9221       CM 08:48:58.64 1378.801   0.00   2          101.740   0.000

  1412 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2936    CM 08:48:58.64 1378.801   0.00   2          101.740   0.000

  1413 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 733        CM 08:48:58.74 1378.770   0.00   3          101.740   0.000

  1414 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 125        CM 08:48:58.94 1378.708   0.00   3          101.740   0.000

  1415 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11202      CM 08:48:59.05 1378.673   0.00   4          101.740   0.000

  1416 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312315         CM 08:48:59.49 1378.537   0.00   4          101.740   0.000

  1417 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4004       CM 08:49:00.82 1378.124   0.00   4          101.740   0.000

  1418 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8233       CM 08:49:01.52 1377.907   0.00   2          101.740   0.000

  1419 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16664        CM 08:49:02.09 1377.730   0.00   4          101.740   0.000

  1420 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14406      CM 08:49:02.56 1377.584   0.00   2          101.740   0.000

  1421 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1406       CM 08:49:03.05 1377.432   0.00   3          101.740   0.000

  1422 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4038       CM 08:49:03.55 1377.277   0.00   2          101.740   0.000

  1423 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6439       CM 08:49:03.79 1377.203   0.00   4          101.740   0.000

  1424 Orłowski Goldenpigeons 4        1 PL 092 21 11176       CM 08:49:04.14 1377.094   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1425 Łukasz Bednarek                 1 PL 036 21 6437        CM 08:49:04.37 1377.023   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1426 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 440        CM 08:49:04.52 1376.977   0.00   2          101.740   0.000

  1427 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8515       CM 08:49:04.70 1376.921   0.00   2          101.740   0.000

  1428 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8118       CM 08:49:05.05 1376.812   0.00   2          101.740   0.000

  1429 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8102       CM 08:49:05.31 1376.732   0.00   3          101.740   0.000

  1430 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7185       CM 08:49:05.78 1376.586   0.00   4          101.740   0.000

  1431 Fast Pigeons& Ervin Laro        1 IT 21 115263          CM 08:49:07.57 1376.032   0.00   3          101.740   0.000

  1432 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 260       CM 08:49:07.81 1375.958   0.00   4          101.740   0.000

  1433 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1276        CM 08:49:08.50 1375.745   0.00   4          101.740   0.000

  1434 Stępień Leszek SOLO             1 PL 0465 21 8744       CM 08:49:08.51 1375.742   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1435 Orłowski Goldenpigeons 3        1 PL 092 21 8305        CM 08:49:08.60 1375.714   0.00   2          101.740   0.000

  1436 MŁK                             1 PL 0314 21 5383       CM 08:49:08.91 1375.618   0.00   2          101.740   0.000

  1437 Kosiorowski Adam i Kogut Piotr  1 PL 0499 21 6966       CM 08:49:09.25 1375.513   0.00   2          101.740   0.000

  1438 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12403      CM 08:49:09.75 1375.358   0.00   4          101.740   0.000

  1439 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16130      CM 08:49:10.09 1375.253   0.00   2          101.740   0.000

  1440 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17921      CM 08:49:10.42 1375.151   0.00   3          101.740   0.000

  1441 KOTEK 1                         1 BE 21 6688331         CM 08:49:11.42 1374.842   0.00   5          101.740   0.000

  1442 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5116       CM 08:49:11.75 1374.740   0.00   3          101.740   0.000

  1443 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6882       CM 08:49:12.86 1374.398   0.00   4          101.740   0.000

  1444 GNADENLOS                       1 DV 09763 21 417       CM 08:49:13.13 1374.314   0.00   2          101.740   0.000

  1445 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3690       CM 08:49:13.27 1374.271   0.00   4          101.740   0.000

  1446 ELVIS                           1 DV 0469 21 554        CM 08:49:14.24 1373.972   0.00   2          101.740   0.000

  1447 SURO 1                          1 PL 0134 21 9445       CM 08:49:16.91 1373.149   0.00   3          101.740   0.000

  1448 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5115880         CM 08:49:17.32 1373.022   0.00   3          101.740   0.000

  1449 Zdzisław Pozaga                 1 PL 0492 21 7001       CM 08:49:17.93 1372.835   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1450 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 99         CM 08:49:18.14 1372.770   0.00   3          101.740   0.000

  1451 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1600       CM 08:49:19.44 1372.370   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1452 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9666       CM 08:49:22.12 1371.545   0.00   3          101.740   0.000

  1453 Michalczyk& Kuśnierz            1 PL 0314 21 656        CM 08:49:23.31 1371.180   0.00   2          101.740   0.000

  1454 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 128        CM 08:49:23.32 1371.177   0.00   3          101.740   0.000

  1455 FLORTIX                         1 PL 020 21 800         CM 08:49:26.48 1370.207   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1456 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15155      CM 08:49:27.14 1370.004   0.00   4          101.740   0.000

  1457 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13030      CM 08:49:27.24 1369.973   0.00   2          101.740   0.000

  1458 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13073      CM 08:49:30.84 1368.870   0.00   3          101.740   0.000

  1459 H. PFEIFER                      1 NL 21 1404984         CM 08:49:33.16 1368.160   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1460 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1113       CM 08:49:35.19 1367.540   0.00   4          101.740   0.000

  1461 JUREK                           1 NL 21 1741267         CM 08:49:35.27 1367.515   0.00   5          101.740   0.000

  1462 Jersey                          1 PL 0421 21 1044       CM 08:49:35.67 1367.393   0.00   2          101.740   0.000

  1463 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5763       CM 08:49:39.40 1366.254   0.00   4          101.740   0.000

  1464 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8207       CM 08:49:40.40 1365.950   0.00   3          101.740   0.000

  1465 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10056       CM 08:49:43.93 1364.874   0.00   3          101.740   0.000

  1466 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 819        CM 08:49:45.14 1364.506   0.00   4          101.740   0.000

  1467 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8102       CM 08:49:46.96 1363.952   0.00   3          101.740   0.000

  1468 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3084       CM 08:49:47.15 1363.895   0.00   4          101.740   0.000

  1469 Lewandowski Kazimierz           1 PL 0302 21 10118      CM 08:49:47.54 1363.776   0.00   4          101.740   0.000

  1470 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11008      CM 08:49:47.93 1363.658   0.00   2          101.740   0.000

  1471 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1006       CM 08:49:49.60 1363.150   0.00   4          101.740   0.000

  1472 OSSIRA                          1 DV 06409 21 265       CM 08:49:49.81 1363.087   0.00   4          101.740   0.000

  1473 STRZAŁA B                       1 PL 0318 21 82         CM 08:49:51.79 1362.486   0.00   2          101.740   0.000

  1474 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16149      CM 08:49:54.04 1361.804   0.00   3          101.740   0.000

  1475 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 175       CM 08:49:59.52 1360.145   0.00   4          101.740   0.000

  1476 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1069       CM 08:50:02.88 1359.130   0.00   3          101.740   0.000

  1477 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5524       CM 08:50:03.18 1359.040   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1478 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCHI  1 PL 0216 21 1352       CM 08:50:04.86 1358.533   0.00   2          101.740   0.000

  1479 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8324       CM 08:50:07.96 1357.599   0.00   2          101.740   0.000

  1480 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 2123       CM 08:50:13.91 1355.809   0.00   5          101.740   0.000

  1481 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6088500         CM 08:50:14.40 1355.662   0.00   4          101.740   0.000

  1482 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12722      CM 08:50:16.80 1354.942   0.00   4          101.740   0.000

  1483 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1 PL 096 21 915         CM 08:50:16.97 1354.891   0.00   3          101.740   0.000

  1484 Kotela Ireneusz B               1 PL 0471 21 6608       CM 08:50:17.16 1354.834   0.00   2          101.740   0.000

  1485 Smreczyński & Sroka             1 PL 0235 21 8219       CM 08:50:19.29 1354.195   0.00   2          101.740   0.000

  1486 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5840       CM 08:50:21.98 1353.389   0.00   3          101.740   0.000

  1487 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2789         CM 08:50:22.29 1353.297   0.00   3          101.740   0.000

  1488 ELVIS                           1 DV 0469 21 555        CM 08:50:22.76 1353.156   0.00   3          101.740   0.000

  1489 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 122        CM 08:50:23.79 1352.848   0.00   3          101.740   0.000

  1490 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3057       CM 08:50:23.87 1352.824   0.00   3          101.740   0.000

  1491 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 206        CM 08:50:24.49 1352.639   0.00   4          101.740   0.000

  1492 OSSIRA                          1 DV 06409 21 276       CM 08:50:24.82 1352.540   0.00   5          101.740   0.000

  1493 Bober& Bodzio Team              1 PL 0422 21 830        CM 08:50:25.02 1352.480   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1494 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 21 2168       CM 08:50:25.89 1352.220   0.00   3          101.740   0.000

  1495 0466 PPM                        1 PL 0466 21 4721       CM 08:50:25.98 1352.193   0.00   4          101.740   0.000

  1496 DE WINTER                       1 DV 07499 21 137       CM 08:50:26.14 1352.146   0.00   3          101.740   0.000

  1497 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2039       CM 08:50:28.60 1351.411   0.00   2          101.740   0.000

  1498 Ważny Zygmunt                   1 PL 0430 21 9917       CM 08:50:29.64 1351.101   0.00   2          101.740   0.000

  1499 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5529       CM 08:50:30.64 1350.803   0.00   2          101.740   0.000

  1500 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7503       CM 08:50:31.51 1350.543   0.00   4          101.740   0.000

  1501 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2038       CM 08:50:32.23 1350.329   0.00   3          101.740   0.000

  1502 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9997       CM 08:50:32.80 1350.159   0.00   3          101.740   0.000

  1503 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6611       CM 08:50:33.18 1350.046   0.00   3          101.740   0.000

  1504 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1427      CM 08:50:34.30 1349.712   0.00   5          101.740   0.000

  1505 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0124 21 6263       CM 08:50:35.41 1349.382   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1506 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2910       CM 08:50:40.47 1347.878   0.00   4          101.740   0.000

  1507 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 257        CM 08:50:41.21 1347.658   0.00   3          101.740   0.000

  1508 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1646       CM 08:50:43.36 1347.021   0.00   3          101.740   0.000

  1509 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8201       CM 08:50:43.51 1346.976   0.00   3          101.740   0.000

  1510 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16655        CM 08:50:43.72 1346.914   0.00   5          101.740   0.000

  1511 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8543       CM 08:50:45.88 1346.274   0.00   3          101.740   0.000

  1512 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 207       CM 08:50:46.61 1346.058   0.00   2          101.740   0.000

  1513 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8028       CM 08:50:48.49 1345.502   0.00   2          101.740   0.000

  1514 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3101       CM 08:50:48.89 1345.383   0.00   2          101.740   0.000

  1515 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4189       CM 08:50:49.38 1345.238   0.00   2          101.740   0.000

  1516 ZG HELIOS A                     1 CH 21 12286           CM 08:50:49.60 1345.173   0.00   2          101.740   0.000

  1517 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13806       CM 08:50:50.36 1344.949   0.00   3          101.740   0.000

  1518 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8230       CM 08:50:50.69 1344.851   0.00   4          101.740   0.000

  1519 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6313        CM 08:50:52.91 1344.195   0.00   4          101.740   0.000

  1520 TomTom                          1 PL 046 21 1305        CM 08:50:54.98 1343.584   0.00   2          101.740   0.000

  1521 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1 PL 0413 21 10559      CM 08:50:55.16 1343.531   0.00   4          101.740   0.000

  1522 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1070       CM 08:50:55.45 1343.446   0.00   4          101.740   0.000

  1523 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0432 21 3682       CM 08:50:55.66 1343.384   0.00   2          101.740   0.000

  1524 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 273        CM 08:50:56.66 1343.089   0.00   2          101.740   0.000

  1525 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 37         CM 08:50:58.14 1342.653   0.00   2          101.740   0.000

  1526 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6314        CM 08:50:58.72 1342.482   0.00   5          101.740   0.000

  1527 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10638      CM 08:50:59.12 1342.364   0.00   3          101.740   0.000

  1528 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11116      CM 08:50:59.69 1342.197   0.00   5          101.740   0.000

  1529 BETI                            1 PL 0124 21 6261       CM 08:50:59.89 1342.138   0.00   4          101.740   0.000

  1530 Goetz Guenter 2                 1 DV 05136 21 413       CM 08:51:02.13 1341.479   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1531 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2110       CM 08:51:02.34 1341.417   0.00   4          101.740   0.000

  1532 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1107       CM 08:51:02.61 1341.338   0.00   5          101.740   0.000

  1533 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 367        CM 08:51:03.21 1341.161   0.00   4          101.740   0.000

  1534 Zych Renata                     1 PL 0131 21 837        CM 08:51:04.55 1340.767   0.00   4          101.740   0.000

  1535 Górniak Andrzej 2               1 PL 0467 21 98         CM 08:51:05.30 1340.547   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1536 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 256        CM 08:51:06.20 1340.283   0.00   3          101.740   0.000

  1537 Roman Zielonka Gorno            1 PL 0171 21 4593       CM 08:51:11.22 1338.811   0.00   4-  0-  0  101.740   0.000

  1538 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7505       CM 08:51:21.16 1335.906   0.00   2          101.740   0.000

  1539 AMIGO B                         1 PL 0385 21 2190       CM 08:51:24.15 1335.035   0.00   3          101.740   0.000

  1540 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8217       CM 08:51:27.11 1334.173   0.00   5          101.740   0.000

  1541 Jan Bevers                      1 NL 21 1329330         CM 08:51:29.57 1333.458   0.00   2          101.740   0.000

  1542 KILLER                          1 PL 0294 21 6689       CM 08:51:34.75 1331.955   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1543 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 725       CM 08:51:40.60 1330.261   0.00   4          101.740   0.000

  1544 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 825        CM 08:51:40.77 1330.212   0.00   5          101.740   0.000

  1545 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3697       CM 08:51:49.55 1327.678   0.00   5          101.740   0.000

  1546 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13091      CM 08:52:05.45 1323.115   0.00   4          101.740   0.000

  1547 R. Kuijer                       1 NL 21 1024327         CM 08:52:08.13 1322.348   0.00   3          101.740   0.000

  1548 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 7440       CM 08:52:12.90 1320.987   0.00   3          101.740   0.000

  1549 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2104       CM 08:52:14.58 1320.508   0.00   3          101.740   0.000

  1550 Litwicki                        1 PL 0223 21 11830      CM 08:52:18.02 1319.529   0.00   4          101.740   0.000

  1551 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9504       CM 08:52:22.66 1318.210   0.00   4          101.740   0.000

  1552 STĘPIEŃ TEAM                    1 PL 0452 21 7254       CM 08:52:26.62 1317.086   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1553 Łukasz Bednarek                 1 PL 036 21 6406        CM 08:52:31.41 1315.730   0.00   2          101.740   0.000

  1554 AMIGO TEAM                      1 PL 0414 21 1903       CM 08:52:32.51 1315.419   0.00   4          101.740   0.000

  1555 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6883       CM 08:52:38.40 1313.756   0.00   5          101.740   0.000

  1556 SURO 3                          1 PL 053 21 20110       CM 08:52:45.21 1311.838   0.00   4          101.740   0.000

  1557 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 202        CM 08:52:46.02 1311.610   0.00   4          101.740   0.000

  1558 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3723       CM 08:52:56.03 1308.803   0.00   3          101.740   0.000

  1559 Roman Zielonka Gorno            1 PL 0171 21 4525       CM 08:53:50.61 1293.702   0.00   2          101.740   0.000

  1560 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 0169 21 4495       CM 08:53:59.71 1291.218   0.00   4          101.740   0.000

  1561 Team Stępniewski L. K. K. -2    1 PL 090 21 10412       CM 08:54:03.95 1290.064   0.00   2          101.740   0.000

  1562 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2288       CM 08:54:18.75 1286.052   0.00   2          101.740   0.000

  1563 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12523       CM 08:54:23.80 1284.689   0.00   3          101.740   0.000

  1564 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0194       CM 08:54:27.18 1283.778   0.00   3          101.740   0.000

  1565 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5525       CM 08:54:28.46 1283.433   0.00   3          101.740   0.000

  1566 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10329       CM 08:54:29.32 1283.202   0.00   4          101.740   0.000

  1567 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 DV 09214 21 614       CM 08:54:35.55 1281.528   0.00   3          101.740   0.000

  1568 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5103       CM 08:54:36.12 1281.375   0.00   5          101.740   0.000

  1569 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5151       CM 08:54:38.47 1280.745   0.00   3          101.740   0.000

  1570 Jan Chudziński                  1 PL 0285 21 10610      CM 08:54:39.17 1280.557   0.00   2          101.740   0.000

  1571 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 107        CM 08:54:40.78 1280.126   0.00   2          101.740   0.000

  1572 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 01078 21 623       CM 08:54:41.61 1279.904   0.00   3          101.740   0.000

  1573 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15719      CM 08:54:43.53 1279.390   0.00   5          101.740   0.000

  1574 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1137       CM 08:54:44.26 1279.195   0.00   3          101.740   0.000

  1575 BALBINA                         1 PL 0124 21 6254       CM 08:54:45.36 1278.901   0.00   2          101.740   0.000

  1576 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11206      CM 08:54:47.33 1278.374   0.00   5          101.740   0.000

  1577 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 59           CM 08:54:48.96 1277.939   0.00   5          101.740   0.000

  1578 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16653        CM 08:54:49.35 1277.835   0.00   3          101.740   0.000

  1579 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2210       CM 08:54:50.53 1277.520   0.00   5          101.740   0.000

  1580 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11029      CM 08:54:50.77 1277.456   0.00   5          101.740   0.000

  1581 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4308       CM 08:54:52.46 1277.006   0.00   4          101.740   0.000

  1582 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1 PL 0143 21 169        CM 08:54:54.08 1276.574   0.00   2          101.740   0.000

  1583 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHYŁ  1 PL 066 21 503         CM 08:54:54.95 1276.343   0.00   2          101.740   0.000

  1584 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 1650       CM 08:54:56.23 1276.002   0.00   4          101.740   0.000

  1585 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 344       CM 08:54:59.49 1275.136   0.00   2          101.740   0.000

  1586 MIETLICKI- SZULC                1 PL 0360 21 2004       CM 08:55:00.45 1274.881   0.00   2          101.740   0.000

  1587 Pułka TEAM                      1 PL 029 21 5504        CM 08:55:15.71 1270.841   0.00   2          101.740   0.000

  1588 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 1426       CM 08:55:17.64 1270.332   0.00   5          101.740   0.000

  1589 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9010         CM 08:55:18.56 1270.089   0.00   3          101.740   0.000

  1590 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 427        CM 08:55:19.10 1269.947   0.00   3          101.740   0.000

  1591 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4039       CM 08:55:20.88 1269.478   0.00   3          101.740   0.000

  1592 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9485       CM 08:55:42.71 1263.755   0.00   5          101.740   0.000

  1593 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314111         CM 08:55:44.03 1263.411   0.00   3          101.740   0.000

  1594 BRUNO SATTLER                   1 DV 09037 21 901       CM 08:55:50.57 1261.707   0.00   2          101.740   0.000

  1595 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1605       CM 08:56:04.91 1257.988   0.00   3          101.740   0.000

  1596 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3457       CM 08:56:09.89 1256.702   0.00   3          101.740   0.000

  1597 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCHI  1 PL 0216 21 1513       CM 08:56:22.83 1253.372   0.00   3          101.740   0.000

  1598 Holger Doormann                 1 DV 03043 21 481       CM 08:56:24.05 1253.058   0.00   4          101.740   0.000

  1599 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1505      CM 08:56:24.27 1253.002   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1600 FRYZJER SOLO                    1 PL 0202 21 2020       CM 08:57:00.74 1243.715   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1601 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 110         CM 08:57:16.94 1239.634   0.00   4          101.740   0.000

  1602 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7505       CM 08:57:26.18 1237.319   0.00   3          101.740   0.000

  1603 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 457       CM 08:57:29.72 1236.434   0.00   3          101.740   0.000

  1604 HELMUT PFORTE                   1 DV 09826 21 320       CM 08:57:34.91 1235.139   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1605 COBA TEAM A                     1 AU 2021 8             CM 08:58:09.93 1226.470   0.00   3          101.740   0.000

  1606 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2047       CM 08:58:17.89 1224.517   0.00   2          101.740   0.000

  1607 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3205      CM 08:58:49.14 1216.908   0.00   4          101.740   0.000

  1608 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 118        CM 08:59:56.38 1200.852   0.00   3          101.740   0.000

  1609 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105739         CM 09:00:06.30 1198.520   0.00   3          101.740   0.000

  1610 TEAM LEHMANN                    1 DV 09640 21 421       CM 09:00:14.33 1196.638   0.00   4          101.740   0.000

  1611 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 18         CM 09:00:20.08 1195.294   0.00   4          101.740   0.000

  1612 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 41        CM 09:00:23.07 1194.596   0.00   4          101.740   0.000

  1613 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 325       CM 09:00:48.98 1188.585   0.00   3          101.740   0.000

  1614 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9907       CM 09:00:54.76 1187.252   0.00   4          101.740   0.000

  1615 HEROLD ATTILA                   1 HU 21 D 615645        CM 09:01:05.10 1184.875   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1616 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 269        CM 09:01:06.73 1184.502   0.00   4          101.740   0.000

  1617 Eco Team Opole                  1 PL 0266 21 1550       CM 09:01:08.30 1184.142   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1618 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2109       CM 09:01:15.20 1182.563   0.00   5          101.740   0.000

  1619 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10603      CM 09:01:24.21 1180.508   0.00   4          101.740   0.000

  1620 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 43         CM 09:01:27.66 1179.723   0.00   3          101.740   0.000

  1621 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 132        CM 09:01:40.83 1176.735   0.00   4          101.740   0.000

  1622 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 4519       CM 09:02:20.23 1167.888   0.00   2          101.740   0.000

  1623 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8323       CM 09:02:43.61 1162.700   0.00   4          101.740   0.000

  1624 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4204       CM 09:02:44.31 1162.546   0.00   4          101.740   0.000

  1625 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1824       CM 09:02:44.75 1162.448   0.00   3          101.740   0.000

  1626 Helmut Schele                   1 DV 08155 21 550       CM 09:02:47.27 1161.892   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1627 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 6623       CM 09:02:48.94 1161.524   0.00   2          101.740   0.000

  1628 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14791      CM 09:02:51.82 1160.889   0.00   3          101.740   0.000

  1629 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4955        CM 09:02:52.29 1160.786   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1630 SURO 2                          1 PL 0134 21 8922       CM 09:02:58.74 1159.368   0.00   4          101.740   0.000

  1631 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 828         CM 09:03:01.21 1158.825   0.00   4          101.740   0.000

  1632 SG SEHNKE- MARZEION B           1 DV 08762 21 568       CM 09:03:05.34 1157.920   0.00   2          101.740   0.000

  1633 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314116         CM 09:03:05.95 1157.786   0.00   4          101.740   0.000

  1634 Krzysztof Kondryszyn 2          1 PL 0289 21 3421       CM 09:03:10.35 1156.823   0.00   2          101.740   0.000

  1635 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13045      CM 09:03:12.89 1156.268   0.00   5          101.740   0.000

  1636 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3086       CM 09:03:18.35 1155.077   0.00   3          101.740   0.000

  1637 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14687      CM 09:03:18.54 1155.035   0.00   4          101.740   0.000

  1638 TEAM PAZURY                     1 PL 0313 21 96         CM 09:03:19.24 1154.883   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1639 KOTEK 2                         1 BE 21 6688334         CM 09:03:22.30 1154.216   0.00   4          101.740   0.000

  1640 Artur Pałka                     1 PL 01 21 9163         CM 09:03:22.89 1154.088   0.00   2          101.740   0.000

  1641 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 88        CM 09:03:26.08 1153.394   0.00   3          101.740   0.000

  1642 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1417       CM 09:03:31.19 1152.284   0.00   3          101.740   0.000

  1643 KLEINHANS FRANZ                 1 DV 0326 21 381        CM 09:03:42.72 1149.788   0.00   2          101.740   0.000

  1644 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8541       CM 09:03:49.55 1148.315   0.00   3          101.740   0.000

  1645 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 32        CM 09:04:12.45 1143.402   0.00   5          101.740   0.000

  1646 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 148        CM 09:04:19.51 1141.895   0.00   4          101.740   0.000

  1647 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 984        CM 09:04:23.76 1140.991   0.00   4          101.740   0.000

  1648 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1607       CM 09:04:31.50 1139.347   0.00   4          101.740   0.000

  1649 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2038       CM 09:04:39.88 1137.572   0.00   3          101.740   0.000

  1650 DE WINTER                       1 DV 07499 21 131       CM 09:04:40.72 1137.394   0.00   4          101.740   0.000

  1651 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8011       CM 09:04:55.75 1134.226   0.00   4          101.740   0.000

  1652 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8536       CM 09:04:58.67 1133.613   0.00   4          101.740   0.000

  1653 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 1048       CM 09:05:17.22 1129.731   0.00   3          101.740   0.000

  1654 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1411       CM 09:05:33.25 1126.398   0.00   5          101.740   0.000

  1655 BETI                            1 PL 0124 21 6255       CM 09:05:48.17 1123.313   0.00   5          101.740   0.000

  1656 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6622       CM 09:05:52.13 1122.497   0.00   4          101.740   0.000

  1657 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3401       CM 09:06:20.26 1116.735   0.00   4          101.740   0.000

  1658 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2210       CM 09:07:11.54 1106.383   0.00   3          101.740   0.000

  1659 KAROL M.                        1 PL 0177 21 6671       CM 09:07:45.22 1099.687   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1660 AGMAR                           1 PL 0467 21 1008       CM 09:07:59.19 1096.933   0.00   4          101.740   0.000

  1661 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17766      CM 09:09:37.52 1077.935   0.00   4          101.740   0.000

  1662 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14690      CM 09:12:16.88 1048.505   0.00   5          101.740   0.000

  1663 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 100        CM 09:12:20.15 1047.918   0.00   4          101.740   0.000

  1664 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019524         CM 09:12:24.88 1047.070   0.00   5          101.740   0.000

  1665 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7424       CM 09:12:31.87 1045.820   0.00   3          101.740   0.000

  1666 FERRARI                         1 PL 0208 21 7021       CM 09:12:33.36 1045.553   0.00   5          101.740   0.000

  1667 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1285        CM 09:12:43.06 1043.824   0.00   4          101.740   0.000

  1668 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026527         CM 09:12:46.52 1043.208   0.00   3          101.740   0.000

  1669 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1004       CM 09:12:48.85 1042.794   0.00   3          101.740   0.000

  1670 PIWOWARCZYK A&M&Z               1 PL 0205 21 237        CM 09:12:54.47 1041.796   0.00   3          101.740   0.000

  1671 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 237       CM 09:12:56.94 1041.358   0.00   5          101.740   0.000

  1672 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1757       CM 09:13:00.70 1040.692   0.00   4          101.740   0.000

  1673 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391507         CM 09:13:01.62 1040.530   0.00   5          101.740   0.000

  1674 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056836         CM 09:13:02.38 1040.395   0.00   4          101.740   0.000

  1675 Toth Ferenc 1                   1 HUNG 21 14-63150      CM 09:13:04.11 1040.089   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1676 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3859       CM 09:13:05.15 1039.906   0.00   4          101.740   0.000

  1677 Helmut Schele                   1 DV 08155 21 575       CM 09:13:07.42 1039.505   0.00   2          101.740   0.000

  1678 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2098       CM 09:13:08.19 1039.369   0.00   4          101.740   0.000

  1679 Kubiak Wiesław                  1 PL 0450 21 152        CM 09:13:08.28 1039.353   0.00   2          101.740   0.000

  1680 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1853       CM 09:13:09.21 1039.189   0.00   5          101.740   0.000

  1681 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2937    CM 09:13:11.83 1038.727   0.00   3          101.740   0.000

  1682 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5882        CM 09:13:14.89 1038.187   0.00   4          101.740   0.000

  1683 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 384        CM 09:13:17.15 1037.789   0.00   3          101.740   0.000

  1684 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1163       CM 09:13:17.45 1037.737   0.00   4          101.740   0.000

  1685 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3104       CM 09:13:17.45 1037.737   0.00   3          101.740   0.000

  1686 MASTER TEAM A                   1 PL 0245 21 446        CM 09:13:18.65 1037.526   0.00   4          101.740   0.000

  1687 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 228       CM 09:13:21.21 1037.075   0.00   3          101.740   0.000

  1688 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1911       CM 09:13:21.47 1037.030   0.00   4          101.740   0.000

  1689 HEROLD ATTILA                   1 HU 21 D 615652        CM 09:13:27.55 1035.963   0.00   2          101.740   0.000

  1690 Ernst u. Rosemarie Mueller      1 DV 0244 21 116        CM 09:13:28.15 1035.857   0.00   2          101.740   0.000

  1691 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8721       CM 09:13:34.33 1034.775   0.00   3          101.740   0.000

  1692 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 242        CM 09:13:36.02 1034.479   0.00   4          101.740   0.000

  1693 KONCZO                          1 PL 0231 21 11422      CM 09:13:39.41 1033.887   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1694 Artur Pałka                     1 PL 0214 21 9326       CM 09:13:40.11 1033.765   0.00   3          101.740   0.000

  1695 KM TEXTILE A                    1 PL 0478 21 8050       CM 09:13:41.70 1033.487   0.00   4          101.740   0.000

  1696 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2995       CM 09:13:42.54 1033.340   0.00   4          101.740   0.000

  1697 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2163       CM 09:13:44.96 1032.918   0.00   3          101.740   0.000

  1698 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3622       CM 09:13:45.23 1032.871   0.00   3          101.740   0.000

  1699 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8731       CM 09:13:48.55 1032.293   0.00   4          101.740   0.000

  1700 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7723       CM 09:13:51.13 1031.844   0.00   3          101.740   0.000

  1701 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7496       CM 09:13:53.17 1031.489   0.00   2          101.740   0.000

  1702 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1556       CM 09:13:56.53 1030.905   0.00   3          101.740   0.000

  1703 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1585       CM 09:13:58.98 1030.480   0.00   2          101.740   0.000

  1704 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 210       CM 09:14:00.66 1030.189   0.00   3          101.740   0.000

  1705 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4251       CM 09:14:10.02 1028.568   0.00   3          101.740   0.000

  1706 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 905         CM 09:14:13.32 1027.998   0.00   4          101.740   0.000

  1707 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 303       CM 09:14:19.39 1026.951   0.00   3          101.740   0.000

  1708 Spartan Team E                  1 ESP 21 111348         CM 09:14:27.13 1025.619   0.00   3          101.740   0.000

  1709 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1057       CM 09:14:27.32 1025.586   0.00   2          101.740   0.000

  1710 FLORTIX                         1 PL 020 21 796         CM 09:14:29.37 1025.234   0.00   2          101.740   0.000

  1711 ZG HELIOS A                     1 CH 21 12288           CM 09:14:29.72 1025.174   0.00   3          101.740   0.000

  1712 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12585      CM 09:14:33.20 1024.576   0.00   3          101.740   0.000

  1713 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9760       CM 09:14:39.56 1023.487   0.00   3          101.740   0.000

  1714 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1408      CM 09:14:40.13 1023.389   0.00   2          101.740   0.000

  1715 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 8074       CM 09:14:45.21 1022.521   0.00   2          101.740   0.000

  1716 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 124         CM 09:14:45.21 1022.521   0.00   5          101.740   0.000

  1717 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 779       CM 09:14:45.43 1022.483   0.00   3          101.740   0.000

  1718 Spartan Team D                  1 ESP 21 111369         CM 09:14:48.97 1021.879   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1719 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2378       CM 09:14:49.51 1021.786   0.00   3          101.740   0.000

  1720 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 414        CM 09:14:51.96 1021.369   0.00   4          101.740   0.000

  1721 TOMASZ MRUK D                   1 PL 0285 21 1081       CM 09:14:53.10 1021.174   0.00   2-  0-  0  101.740   0.000

  1722 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8465       CM 09:14:55.59 1020.750   0.00   3          101.740   0.000

  1723 Darkos                          1 PL 0450 21 6533       CM 09:14:57.32 1020.456   0.00   2          101.740   0.000

  1724 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 225       CM 09:15:00.65 1019.890   0.00   4          101.740   0.000

  1725 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2030       CM 09:15:09.60 1018.371   0.00   5          101.740   0.000

  1726 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6334       CM 09:15:20.63 1016.505   0.00   3          101.740   0.000

  1727 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 331       CM 09:15:23.29 1016.056   0.00   4          101.740   0.000

  1728 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10059       CM 09:15:24.27 1015.891   0.00   4          101.740   0.000

  1729 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 443       CM 09:15:25.74 1015.643   0.00   5          101.740   0.000

  1730 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 437        CM 09:15:25.96 1015.606   0.00   3          101.740   0.000

  1731 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4781       CM 09:15:27.42 1015.360   0.00   4          101.740   0.000

  1732 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 320        CM 09:15:27.43 1015.358   0.00   3          101.740   0.000

  1733 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 242       CM 09:15:28.99 1015.095   0.00   4          101.740   0.000

  1734 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11018      CM 09:15:30.41 1014.856   0.00   3          101.740   0.000

  1735 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8040       CM 09:15:30.83 1014.786   0.00   3          101.740   0.000

  1736 WARKA                           1 PL 0210 21 13012      CM 09:15:32.40 1014.522   0.00   4          101.740   0.000

  1737 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 21 002254          CM 09:15:33.37 1014.359   0.00   4          101.740   0.000

  1738 Eco Team Opole                  1 PL 0266 21 1617       CM 09:15:34.14 1014.229   0.00   2          101.740   0.000

  1739 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11104      CM 09:15:34.37 1014.190   0.00   5          101.740   0.000

  1740 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5876       CM 09:15:34.63 1014.147   0.00   3          101.740   0.000

  1741 MAXIMUS                         1 PL 012 21 4860        CM 09:15:36.73 1013.794   0.00   4          101.740   0.000

  1742 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1936      CM 09:15:39.42 1013.342   0.00   2          101.740   0.000

  1743 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105763         CM 09:15:41.51 1012.992   0.00   4          101.740   0.000

  1744 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1591       CM 09:15:42.06 1012.900   0.00   3          101.740   0.000

  1745 Litwicki                        1 PL 0223 21 11828      CM 09:15:42.34 1012.853   0.00   5          101.740   0.000

  1746 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2293       CM 09:15:44.58 1012.477   0.00   3          101.740   0.000

  1747 KAROL M.                        1 PL 0177 21 6604       CM 09:15:44.72 1012.454   0.00   2          101.740   0.000

  1748 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8361       CM 09:15:45.09 1012.392   0.00   3          101.740   0.000

  1749 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 640        CM 09:15:51.40 1011.336   0.00   5          101.740   0.000

  1750 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8103       CM 09:15:53.36 1011.009   0.00   4          101.740   0.000

  1751 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17909      CM 09:15:53.61 1010.967   0.00   4          101.740   0.000

  1752 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7662       CM 09:15:54.54 1010.812   0.00   2          101.740   0.000

  1753 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 778       CM 09:15:55.88 1010.588   0.00   4          101.740   0.000

  1754 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17920      CM 09:15:58.44 1010.161   0.00   4          101.740   0.000

  1755 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4970        CM 09:15:59.27 1010.023   0.00   2          101.740   0.000

  1756 Team Stępniewski L. K. K. -2    1 PL 090 21 10435       CM 09:16:01.80 1009.601   0.00   3          101.740   0.000

  1757 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8540       CM 09:16:01.81 1009.599   0.00   4          101.740   0.000

  1758 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2166       CM 09:16:03.14 1009.378   0.00   4          101.740   0.000

  1759 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595838         CM 09:16:03.93 1009.247   0.00   3          101.740   0.000

  1760 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 660       CM 09:16:08.59 1008.472   0.00   3          101.740   0.000

  1761 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17218        CM 09:16:10.33 1008.182   0.00   5          101.740   0.000

  1762 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16388       CM 09:16:11.97 1007.910   0.00   4          101.740   0.000

  1763 Team Zając B                    1 PL 0368 21 9599       CM 09:16:15.48 1007.328   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1764 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3629       CM 09:16:16.12 1007.222   0.00   4          101.740   0.000

  1765 Ro- Ma Team                     1 PL 0482 21 6614       CM 09:16:18.64 1006.804   0.00   3          101.740   0.000

  1766 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4032       CM 09:16:18.90 1006.761   0.00   5          101.740   0.000

  1767 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 418        CM 09:16:20.38 1006.516   0.00   3          101.740   0.000

  1768 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0182 21 2538       CM 09:16:20.57 1006.485   0.00   4          101.740   0.000

  1769 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051704          CM 09:16:32.82 1004.461   0.00   3          101.740   0.000

  1770 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1848      CM 09:16:33.79 1004.301   0.00   3          101.740   0.000

  1771 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 35         CM 09:16:58.32 1000.275   0.00   5          101.740   0.000

  1772 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8627       CM 09:17:06.66  998.913   0.00   4          101.740   0.000

  1773 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1052       CM 09:17:13.02  997.877   0.00   2          101.740   0.000

  1774 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8055       CM 09:17:13.62  997.780   0.00   4          101.740   0.000

  1775 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2300       CM 09:17:19.49  996.826   0.00   4          101.740   0.000

  1776 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7171       CM 09:17:25.03  995.927   0.00   4          101.740   0.000

  1777 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1875      CM 09:17:37.88  993.849   0.00   5          101.740   0.000

  1778 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10066       CM 09:17:48.97  992.062   0.00   4          101.740   0.000

  1779 PARA I                          1 PL 0234 21 184        CM 09:18:01.49  990.053   0.00   5          101.740   0.000

  1780 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3103       CM 09:18:02.24  989.933   0.00   4          101.740   0.000

  1781 KRAK                            1 PL 0447 21 8308       CM 09:18:05.67  989.384   0.00   4          101.740   0.000

  1782 SURO 2                          1 PL 0134 21 8914       CM 09:18:47.49  982.739   0.00   5          101.740   0.000

  1783 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1643       CM 09:18:49.59  982.408   0.00   4          101.740   0.000

  1784 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1625       CM 09:18:50.85  982.210   0.00   4          101.740   0.000

  1785 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1005       CM 09:18:50.94  982.195   0.00   4          101.740   0.000

  1786 Gierczak Tadeusz F              1 PL 0163 21 2294       CM 09:18:56.83  981.268   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1787 Pałęga- Remisz                  1 PL 0153 21 1282       CM 09:19:56.68  971.941   0.00   3          101.740   0.000

  1788 K. M. D. LESIEWICZ              1 DV 08579 21 343       CM 09:20:31.02  966.669   0.00   3          101.740   0.000

  1789 MAXI 99                         1 DV 09950 21 33        CM 09:20:31.28  966.629   0.00   3          101.740   0.000

  1790 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14415      CM 09:20:35.86  965.930   0.00   3          101.740   0.000

  1791 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 131        CM 09:20:36.62  965.815   0.00   3          101.740   0.000

  1792 ALINKA                          1 PL 0318 21 6060       CM 09:20:56.82  962.746   0.00   2          101.740   0.000

  1793 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7530       CM 09:21:12.64  960.356   0.00   5          101.740   0.000

  1794 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8816       CM 09:21:16.06  959.840   0.00   2          101.740   0.000

  1795 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 241        CM 09:21:18.14  959.527   0.00   4          101.740   0.000

  1796 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9818       CM 09:21:20.51  959.171   0.00   2          101.740   0.000

  1797 Jan Wyrwała                     1 PL 0285 21 17916      CM 09:21:43.60  955.712   0.00   2          101.740   0.000

  1798 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026529         CM 09:21:57.36  953.663   0.00   4          101.740   0.000

  1799 M. H. M. ŚCIGAŁA                1 PL 0285 21 13029      CM 09:23:48.41  937.441   0.00   3          101.740   0.000

  1800 RAJSKA                          1 PL 0318 21 3163       CM 09:23:49.61  937.269   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1801 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9743       CM 09:24:13.44  933.861   0.00   4          101.740   0.000

  1802 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8734       CM 09:25:10.18  925.845   0.00   5          101.740   0.000

  1803 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 208       CM 09:25:21.55  924.255   0.00   4          101.740   0.000

  1804 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11005      CM 09:25:37.37  922.052   0.00   4          101.740   0.000

  1805 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 435        CM 09:27:46.55  904.449   0.00   4          101.740   0.000

  1806 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1015       CM 09:28:10.63  901.242   0.00   4          101.740   0.000

  1807 ZUZIA                           1 PL 0467 21 1057       CM 09:28:13.61  900.847   0.00   2          101.740   0.000

  1808 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 140         CM 09:28:40.00  897.361   0.00   3          101.740   0.000

  1809 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1121      CM 09:28:45.53  896.634   0.00   4          101.740   0.000

  1810 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9812       CM 09:28:48.96  896.183   0.00   3          101.740   0.000

  1811 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7503       CM 09:28:51.02  895.913   0.00   4          101.740   0.000

  1812 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 311          CM 09:28:51.58  895.840   0.00   5          101.740   0.000

  1813 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 199       CM 09:29:13.84  892.930   0.00   5          101.740   0.000

  1814 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 47        CM 09:29:33.25  890.409   0.00   4          101.740   0.000

  1815 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2152       CM 09:29:46.59  888.684   0.00   5          101.740   0.000

  1816 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8220       CM 09:29:46.68  888.672   0.00   4          101.740   0.000

  1817 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3082       CM 09:29:50.64  888.161   0.00   4          101.740   0.000

  1818 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12581      CM 09:29:52.03  887.982   0.00   4          101.740   0.000

  1819 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 206        CM 09:29:57.72  887.250   0.00   3          101.740   0.000

  1820 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12702      CM 09:30:21.74  884.171   0.00   3          101.740   0.000

  1821 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8113       CM 09:30:29.00  883.244   0.00   3          101.740   0.000

  1822 Hans- Paul Eßer 1               1 DV 05369 21 2404      CM 09:30:39.64  881.890   0.00   2          101.740   0.000

  1823 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2054       CM 09:30:42.55  881.521   0.00   3          101.740   0.000

  1824 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5317        CM 09:30:47.53  880.889   0.00   2          101.740   0.000

  1825 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2173       CM 09:30:49.67  880.617   0.00   5          101.740   0.000

  1826 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1050       CM 09:31:34.17  875.015   0.00   4          101.740   0.000

  1827 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1024       CM 09:31:45.91  873.548   0.00   4          101.740   0.000

  1828 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 62        CM 09:31:48.66  873.205   0.00   5          101.740   0.000

  1829 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1070       CM 09:32:04.32  871.259   0.00   4          101.740   0.000

  1830 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1011       CM 09:32:05.76  871.080   0.00   5          101.740   0.000

  1831 Spartan Team C                  1 ESP 21 111365         CM 09:32:08.51  870.739   0.00   4          101.740   0.000

  1832 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10344       CM 09:32:12.99  870.185   0.00   5          101.740   0.000

  1833 Hübner TEAM                     1 PL 0491 21 1633       CM 09:32:13.00  870.183   0.00   3          101.740   0.000

  1834 R. Kuijer                       1 NL 21 1024337         CM 09:32:27.05  868.449   0.00   4          101.740   0.000

  1835 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2443       CM 09:32:27.95  868.338   0.00   5          101.740   0.000

  1836 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026524         CM 09:32:30.87  867.978   0.00   5          101.740   0.000

  1837 WOJTEK 2                        1 PL 0281 21 8079       CM 09:32:31.18  867.940   0.00   2          101.740   0.000

  1838 Erwin van Wijk                  1 NL 21 1024902         CM 09:32:33.28  867.681   0.00   2          101.740   0.000

  1839 AMIGO D                         1 PL 07 21 8428         CM 09:32:40.64  866.777   0.00   4          101.740   0.000

  1840 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1044       CM 09:33:50.27  858.313   0.00   5          101.740   0.000

  1841 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2097       CM 09:34:53.79  850.734   0.00   3          101.740   0.000

  1842 TEAM SPREEWALD                  1 DV 09640 21 410       CM 09:35:43.42  844.905   0.00   2          101.740   0.000

  1843 MAXI 99                         1 DV 09950 21 19        CM 09:36:21.33  840.506   0.00   4          101.740   0.000

  1844 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 758       CM 09:36:25.79  839.991   0.00   3          101.740   0.000

  1845 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 116        CM 09:36:48.52  837.379   0.00   5          101.740   0.000

  1846 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2229       CM 09:36:54.23  836.725   0.00   2          101.740   0.000

  1847 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 421        CM 09:38:07.06  828.476   0.00   3          101.740   0.000

  1848 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2911       CM 09:39:23.80  819.958   0.00   5          101.740   0.000

  1849 Zych Renata                     1 PL 0131 21 812        CM 09:40:32.82  812.445   0.00   5          101.740   0.000

  1850 NIEZNISZCZALNI                  1 DV 05611 21 375       CM 09:40:42.73  811.377   0.00   3          101.740   0.000

  1851 Łukasz Bednarek                 1 PL 036 21 6403        CM 09:40:53.53  810.217   0.00   3          101.740   0.000

  1852 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42897         CM 09:41:58.96  803.259   0.00   4          101.740   0.000

  1853 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2397       CM 09:42:25.80  800.440   0.00   4          101.740   0.000

  1854 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 354        CM 09:42:42.41  798.704   0.00   4          101.740   0.000

  1855 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 17         CM 09:42:48.01  798.121   0.00   3          101.740   0.000

  1856 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5764       CM 09:42:55.37  797.356   0.00   5          101.740   0.000

  1857 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7437       CM 09:42:56.24  797.265   0.00   4          101.740   0.000

  1858 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7509       CM 09:43:50.94  791.624   0.00   3          101.740   0.000

  1859 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026543         CM 09:45:10.26  783.585   0.00   2          101.740   0.000

  1860 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1929       CM 09:47:24.59  770.336   0.00   4          101.740   0.000

  1861 Grzegorz Klimczyk               1 PL 0387 21 1969       CM 09:48:09.10  766.044   0.00   3          101.740   0.000

  1862 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0253 21 14028      CM 09:48:27.86  764.249   0.00   4          101.740   0.000

  1863 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2083       CM 09:48:51.98  761.954   0.00   2          101.740   0.000

  1864 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 10055      CM 09:49:03.95  760.820   0.00   5          101.740   0.000

  1865 BRUNO SATTLER                   1 DV 09037 21 902       CM 09:52:20.82  742.645   0.00   3          101.740   0.000

  1866 TomTom                          1 PL 0387 21 214        CM 09:54:26.40  731.497   0.00   3          101.740   0.000

  1867 TOMASZ MRUK B                   1 PL 0285 21 1154       CM 09:54:40.44  730.272   0.00   3          101.740   0.000

  1868 MATEO                           1 PL 0419 21 708        CM 09:54:51.36  729.322   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1869 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2008       CM 09:57:56.96  713.540   0.00   4          101.740   0.000

  1870 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7472       CM 09:59:18.38  706.830   0.00   3          101.740   0.000

  1871 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12599      CM 09:59:26.32  706.182   0.00   5          101.740   0.000

  1872 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5524       CM 10:01:01.60  698.503   0.00   2          101.740   0.000

  1873 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 927         CM 10:01:04.85  698.244   0.00   5          101.740   0.000

  1874 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1 PL 0143 21 220        CM 10:02:26.67  691.786   0.00   3          101.740   0.000

  1875 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 2144526         CM 10:04:24.59  682.686   0.00   3          101.740   0.000

  1876 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 755        CM 10:04:26.63  682.531   0.00   4          101.740   0.000

  1877 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335821         CM 10:06:21.34  673.909   0.00   4          101.740   0.000

  1878 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9063         CM 10:06:25.44  673.605   0.00   4          101.740   0.000

  1879 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1602       CM 10:06:26.85  673.501   0.00   5          101.740   0.000

  1880 ROMAN ZLICAR TEAM B             1 CZ 060 21 1127        CM 10:08:16.36  665.481   0.00   2          101.740   0.000

  1881 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1714       CM 10:08:59.45  662.377   0.00   2          101.740   0.000

  1882 ZIBI                            1 GB 21 24325           CM 10:09:02.07  662.189   0.00   2          101.740   0.000

  1883 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5914        CM 10:09:12.85  661.418   0.00   4          101.740   0.000

  1884 BALBINA                         1 PL 0124 21 6262       CM 10:09:25.27  660.531   0.00   3          101.740   0.000

  1885 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 378        CM 10:09:38.29  659.604   0.00   4          101.740   0.000

  1886 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 144        CM 10:09:59.46  658.103   0.00   5          101.740   0.000

  1887 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12773      CM 10:11:52.18  650.221   0.00   5          101.740   0.000

  1888 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12568      CM 10:11:52.28  650.214   0.00   3          101.740   0.000

  1889 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09443 21 129       CM 10:12:04.54  649.369   0.00   5          101.740   0.000

  1890 G&R TEAM                        1 PL 0270 21 1171       CM 10:12:11.77  648.871   0.00   4          101.740   0.000

  1891 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 400       CM 10:12:16.12  648.572   0.00   5          101.740   0.000

  1892 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1589       CM 10:12:58.95  645.641   0.00   4          101.740   0.000

  1893 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 250        CM 10:15:36.52  635.084   0.00   3          101.740   0.000

  1894 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4593       CM 10:20:37.87  615.826   0.00   3          101.740   0.000

  1895 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5307        CM 10:21:28.59  612.699   0.00   3          101.740   0.000

  1896 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 128        CM 10:24:43.08  600.997   0.00   4          101.740   0.000

  1897 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 9991       CM 10:24:57.19  600.165   0.00   2          101.740   0.000

  1898 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 426        CM 10:25:19.63  598.848   0.00   5          101.740   0.000

  1899 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1402       CM 10:25:23.00  598.650   0.00   4          101.740   0.000

  1900 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2151       CM 10:28:29.82  587.906   0.00   5          101.740   0.000

  1901 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 121         CM 10:28:37.00  587.501   0.00   4          101.740   0.000

  1902 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 4065       CM 10:31:35.91  577.581   0.00   4          101.740   0.000

  1903 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2313       CM 10:31:45.23  577.074   0.00   4          101.740   0.000

  1904 Team Stępniewski L. K. K. -2    1 PL 090 21 10452       CM 10:36:39.05  561.517   0.00   4          101.740   0.000

  1905 MŁYNARZ                         1 PL 0204 21 8005       CM 10:37:00.08  560.436   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1906 Andrzej C.                      1 PL 097 21 213         CM 10:37:38.66  558.462   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1907 Cees Galje                      1 NL 21 1026013         CM 10:37:50.91  557.839   0.00   3          101.740   0.000

  1908 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 6603       CM 10:37:52.79  557.743   0.00   3          101.740   0.000

  1909 STANI                           1 PL 0231 21 5980       CM 10:38:36.72  555.519   0.00   3-  0-  0  101.740   0.000

  1910 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 131        CM 10:38:42.28  555.239   0.00   4          101.740   0.000

  1911 COBA TEAM A                     1 AU 2021 41            CM 10:39:14.31  553.630   0.00   4          101.740   0.000

  1912 Roman Zielonka Gorno            1 PL 0171 21 4630       CM 10:43:51.05  540.109   0.00   3          101.740   0.000

  1913 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1564       CM 10:44:06.36  539.380   0.00   4          101.740   0.000

  1914 Sotoła Wojciech                 1 PL 0447 21 901        CM 10:47:03.99  531.066   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1915 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10111        CM 10:50:13.02  522.496   0.00   3          101.740   0.000

  1916 KAT                             1 PL 0302 21 745        CM 10:50:16.93  522.321   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1917 PARA II                         1 PL 0234 21 137        CM 10:53:14.06  514.543   0.00   4          101.740   0.000

  1918 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1712       CM 10:54:33.35  511.135   0.00   4          101.740   0.000

  1919 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9933       CM 10:56:34.23  506.026   0.00   3          101.740   0.000

  1920 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4061       CM 10:59:16.42  499.330   0.00   4          101.740   0.000

  1921 LASZI                           1 PL 0124 21 6252       CM 11:02:28.73  491.616   0.00   5          101.740   0.000

  1922 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 735       CM 11:04:07.32  487.754   0.00   3          101.740   0.000

  1923 Team Stępniewski L. K. K. -1    1 PL 090 21 10416       CM 11:06:31.71  482.205   0.00   3          101.740   0.000

  1924 Jacek Hajdo                     1 PL 0381 21 5015       CM 11:10:46.75  472.706   0.00   4          101.740   0.000

  1925 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2018       CM 11:11:27.68  471.216   0.00   5          101.740   0.000

  1926 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6088722         CM 11:11:48.08  470.477   0.00   4          101.740   0.000

  1927 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3003       CM 11:12:24.75  469.154   0.00   3          101.740   0.000

  1928 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0253 21 14006      CM 11:13:22.58  467.084   0.00   3          101.740   0.000

  1929 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1150       CM 11:13:57.65  465.837   0.00   4          101.740   0.000

  1930 ROMAN ZLICAR TEAM B             1 CZ 060 21 1132        CM 11:21:28.90  450.368   0.00   3          101.740   0.000

  1931 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4018       CM 11:25:10.37  443.145   0.00   3          101.740   0.000

  1932 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050007   CM 11:25:19.09  442.866   0.00   3          101.740   0.000

  1933 Mazepa U& K 2                   1 PL FC ZP 21 1050005   CM 11:27:33.74  438.592   0.00   2          101.740   0.000

  1934 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórki  1 PL 0200 21 334        CM 11:27:35.87  438.525   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1935 Halli & Gummi                   1 IS 21 3215            CM 11:28:03.48  437.659   0.00   3          101.740   0.000

  1936 Krzysztof Szkolny               1 PL 0355 21 128        CM 11:29:56.04  434.165   0.00   2          101.740   0.000

  1937 KUPKA- ŚMIŁOWSKI E              1 PL 0143 21 67         CM 11:33:13.96  428.153   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1938 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 507       CM 11:33:16.77  428.069   0.00   3          101.740   0.000

  1939 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9668       CM 11:35:44.89  423.679   0.00   4          101.740   0.000

  1940 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 337        CM 11:50:03.09  399.919   0.00   4          101.740   0.000

  1941 KM TEXTILE A                    1 PL 0478 21 8107       CM 11:53:38.02  394.380   0.00   5          101.740   0.000

  1942 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 213        CM 11:57:50.46  388.067   0.00   4          101.740   0.000

  1943 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597262         CM 11:58:41.70  386.811   0.00   3          101.740   0.000

  1944 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6309        CM 11:59:22.93  385.805   0.00   4          101.740   0.000

  1945 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1075       CM 11:59:42.84  385.322   0.00   5          101.740   0.000

  1946 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 101        CM 11:59:57.59  384.964   0.00   4          101.740   0.000

  1947 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2330       CM 12:00:15.40  384.533   0.00   3          101.740   0.000

  1948 G-Yard Loft                     1 PL 0204 21 2431       CM 12:00:53.31  383.619   0.00   5          101.740   0.000

  1949 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3639      CM 12:05:02.22  377.726   0.00   4          101.740   0.000

  1950 Spartan Team D                  1 ESP 21 111356         CM 12:05:43.29  376.771   0.00   2          101.740   0.000

  1951 Kornaś Leszek                   1 PL 0314 21 416        CM 12:06:42.25  375.408   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1952 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9925       CM 12:11:30.51  368.886   0.00   4          101.740   0.000

  1953 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6432       CM 12:14:05.18  365.478   0.00   5          101.740   0.000

  1954 TEAM MAZOWSZE                   1 PL 0466 21 2055       CM 12:14:09.33  365.388   0.00   3          101.740   0.000

  1955 TEAM BLV                        1 BE 21 6089178         CM 12:15:50.31  363.198   0.00   3          101.740   0.000

  1956 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1026       CM 12:15:55.63  363.083   0.00   5          101.740   0.000

  1957 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 88        CM 12:17:13.58  361.412   0.00   4          101.740   0.000

  1958 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1035       CM 12:17:17.33  361.332   0.00   5          101.740   0.000

  1959 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0195       CM 12:18:02.49  360.371   0.00   4          101.740   0.000

  1960 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10048      CM 12:20:32.95  357.206   0.00   3          101.740   0.000

  1961 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11365      CM 12:23:56.72  353.008   0.00   4          101.740   0.000

  1962 HOUSE OF STARK                  1 DV 05081 21 19        CM 12:32:09.59  343.250   0.00   2          101.740   0.000

  1963 Helle& Jens Pedersen            1 DAN 076 21 1508       CM 12:51:04.27  322.712   0.00   2          101.740   0.000

  1964 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4171       CM 12:52:03.25  321.712   0.00   3          101.740   0.000

  1965 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050008   CM 12:53:11.08  320.569   0.00   4          101.740   0.000

  1966 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 1641       CM 13:00:35.34  313.278   0.00   5          101.740   0.000

  1967 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3690       CM 13:38:40.92  280.465   0.00   4          101.740   0.000

  1968 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2336       CM 13:42:01.80  277.906   0.00   3          101.740   0.000

  1969 FLORTIX                         1 PL 020 21 795         CM 13:50:52.69  271.365   0.00   3          101.740   0.000

  1970 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4739       CM 14:51:42.81  233.563   0.00   5          101.740   0.000

  1971 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8530       CM 14:53:08.10  232.805   0.00   5          101.740   0.000

  1972 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1649       CM 15:41:02.56  209.858   0.00   5          101.740   0.000

  1973 Artur Pałka                     1 PL 0214 21 9327       CM 15:41:40.67  209.584   0.00   4          101.740   0.000

  1974 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7813       CM 15:45:49.13  207.816   0.00   4          101.740   0.000

  1975 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5309        CM 15:55:25.40  203.827   0.00   4          101.740   0.000

  1976 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1937      CM 15:58:14.70  202.685   0.00   3          101.740   0.000

  1977 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0315 21 9371       CM 15:58:46.86  202.469   0.00   4          101.740   0.000

  1978 NIEZNISZCZALNI                  1 DV 05611 21 373       CM 16:34:39.86  189.006   0.00   4          101.740   0.000

  1979 KRESKA                          1 PL 0461 21 4181       CM 16:41:20.43  186.697   0.00   5          101.740   0.000

  1980 TOMASZ MRUK D                   1 PL 0285 21 1129       CM 17:06:36.19  178.446   0.00   2          101.740   0.000

  1981 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1546       CM 17:27:31.54  172.144   0.00   3          101.740   0.000

  1982 COBA LADIES                     1 DV 09783 21 4         CM 18:37:04.36  154.062   0.00   4          101.740   0.000

  1983 Artur Strzaliński 2             1 PL 0452 21 11399      CM 18:40:20.98  153.303   0.00   2          101.740   0.000

  1984 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1 PL 0315 21 9544       CM 18:45:33.11  152.114   0.00   1-  0-  0  101.740   0.000

  1985 STANI                           1 PL 0231 21 5681       CM 19:00:40.95  148.757   0.00   2          101.740   0.000

  1986 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10155       CM 19:27:42.64  143.116   0.00   4          101.740   0.000

                                                                                

                                                D O B R Y  L O T !              

                                                ——————              

  – strona 1 –                                                                  

                            MWG Krakus, rok 2021.                               

  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 

  MWG Krakus [ 1]                                                               

+—+—————————–+—+–+—–+——-+                        

|L.P| Nazwisko       Imie         |Nr.|L |Razem|Razem  |                        

|   |                             |Sek|1 |konk.|punkty |                        

+—+—————————–+—+–+—–+——-+                        

   1 SG Wulhorst                     1  3    3     58.67                        

   2 SG Steffl B                     1  3    3     57.88                        

   3 Leszek Kruń                     1  3    3     57.67                        

   4 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1  3    3     57.65                        

   5 KARL HEINTZ BURGER              1  3    3     57.64                        

   6 Gierczak Tadeusz E              1  3    3     57.29                        

   7 LASZI                           1  3    3     57.10                        

   8 Bogdan Stępień 2                1  3    3     57.07                        

   9 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1  3    3     56.61                        

  10 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1  3    3     56.31                        

  11 Adam Biernat                    1  3    3     56.31                        

  12 KUBA-OLA                        1  3    3     56.26                        

  13 Kaiser Dietmar                  1  3    3     56.24                        

  14 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1  3    3     56.03                        

  15 BRACIA KORALEWICZ 1             1  3    3     55.98                        

  16 Patulski& Bieryt F              1  3    3     55.76                        

  17 JUREK                           1  3    3     55.62                        

  18 PITLOK TEAM I                   1  3    3     55.53                        

  19 BRACIA KORALEWICZ 2             1  3    3     55.51                        

  20 JGJL GORLICE                    1  3    3     55.18                        

  21 ORZEŁ B                         1  3    3     55.15                        

  22 Warenda Rafał i Patrycja        1  3    3     55.07                        

  23 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1  3    3     54.97                        

  24 CASPAR LURVINK TEAM B           1  3    3     54.84                        

  25 Buck H. Racing Pigeons          1  3    3     54.81                        

  26 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1  3    3     54.78                        

  27 Bibi Stefanescu                 1  3    3     54.77                        

  28 FRANIO                          1  3    3     54.73                        

  29 Barłóg Stanisław                1  3    3     54.70                        

  30 HOFMANN KARL                    1  3    3     54.59                        

  31 MANNE                           1  3    3     54.56                        

  32 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1  3    3     54.44                        

  33 BIERNAT- KUSCH 1                1  3    3     54.41                        

  34 Waldemar Wojewoda               1  3    3     54.29                        

  35 Team Szczoczarz                 1  3    3     54.28                        

  36 Hermann Wienekamp 1             1  3    3     54.27                        

  37 FERDZIU                         1  3    3     54.27                        

  38 Józef Książek 2                 1  3    3     54.09                        

  39 MDŁ 2b                          1  3    3     54.03                        

  40 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1  3    3     53.89                        

  41 SZYMANKOWSKI TEAM               1  3    3     53.83                        

  42 Michał Woźniak                  1  3    3     53.72                        

  43 Sławomir Pielecha               1  3    3     53.67                        

  44 BERNACKI- KOWALISZYN            1  3    3     53.66                        

  45 SKANDYNAWIA TEAM                1  3    3     53.41                        

  46 TEAM ROB DUURLAND               1  3    3     53.40                        

  47 Schreiber- Kuczera              1  3    3     53.14                        

  48 Eugeniusz Garbacz               1  3    3     52.88                        

  49 KRESKA                          1  3    3     52.87                        

  50 MASTER TEAM B                   1  3    3     52.78                        

  51 Rudnik Stanisław 2              1  3    3     52.48                        

  52 Górniak Andrzej 1               1  3    3     52.43                        

  53 DRZAZGA JERZY 2                 1  3    3     52.05                        

  54 Rzepka Marek i Marcin 1         1  3    3     51.75                        

  55 Jarosław Wierzbicki 1           1  3    3     51.48                        

  56 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1  3    3     51.34                        

  57 Jerzy Zakrzewski                1  3    3     50.44                        

  58 Andrzej Anna Struś              1  3    3     50.34                        

  59 TEAM KUBICCY                    1  2    2     39.32                        

  60 TEAM BLV                        1  2    2     39.31                        

  61 Śliwa Jan                       1  2    2     39.19                        

  62 KORNELIA TEAM                   1  2    2     39.18                        

  63 Krzysztof Tomiak                1  2    2     39.16                        

  64 Gierczak Edward                 1  2    2     39.11                        

  65 Szczepan Boral 1                1  2    2     39.09                        

  66 WÓJCIK                          1  2    2     38.95                        

  67 TEAM STEENBERGEN 1              1  2    2     38.80                        

  68 Pitaś M&M Team A                1  2    2     38.55                        

  69 JACKOWSKI TEAM                  1  2    2     38.48                        

  70 TEAM STRAVOS                    1  2    2     38.45                        

  71 KRIS                            1  2    2     38.43                        

  72 PIETRAS RACING TEAM 2           1  2    2     38.37                        

  73 v.d. Steenmorshoeve A           1  2    2     38.36                        

  74 G-Yard Loft                     1  2    2     38.23                        

  75 PITLOK TEAM II                  1  2    2     38.19                        

  76 TopLofts.eu N                   1  2    2     38.07                        

  77 PIOTR 2b                        1  2    2     38.03                        

  78 ACADEMY LOFT TEAM B             1  2    2     37.95                        

  79 Büttner G i A II                1  2    2     37.92                        

  80 KOTEK 2                         1  2    2     37.91                        

  81 Sławomir Wierzbicki             1  2    2     37.89                        

  82 TOMASZ MRUK B                   1  2    2     37.80                        

  83 Krzysztof Rupiński 2            1  2    2     37.69                        

  84 Działak E& J I                  1  2    2     37.56                        

  85 Brett Marc A                    1  2    2     37.55                        

  86 Lewandowski Kazimierz           1  2    2     37.55                        

  87 Leon Kornicki                   1  2    2     37.50                        

  88 TOMASZ MRUK C                   1  2    2     37.48                        

  89 Gierczak Tadeusz B              1  2    2     37.46                        

  90 Micyk Wiesław A                 1  2    2     37.37                        

  91 Artur Strzaliński 1             1  2    2     37.31                        

  92 NASZE AMELKI                    1  2    2     37.30                        

  93 CASPAR LURVINK TEAM A           1  2    2     37.29                        

  94 FRYZJER                         1  2    2     37.25                        

  95 PARA II                         1  2    2     37.14                        

  96 TopLofts.eu L                   1  2    2     37.08                        

  97 Patulski& Bieryt G              1  2    2     36.99                        

  98 WERELICHLOFT 1                  1  2    2     36.97                        

  99 Mączka J.+ Oluś                 1  2    2     36.81                        

 100 Piszczała Waldemar              1  2    2     36.79                        

 101 TEAM WOLF+ MULLER               1  2    2     36.59                        

 102 J. J. TEAM                      1  2    2     36.44                        

 103 Mirosław Orlicki                1  2    2     36.39                        

 104 PająkS& R                       1  2    2     36.38                        

 105 SG SEHNKE- MARZEION A           1  2    2     36.32                        

 106 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2    2     36.30                        

 107 Kama& Seba                      1  2    2     36.28                        

 108 KOTEK 3                         1  2    2     36.22                        

 109 Spartan Team C                  1  2    2     36.20                        

 110 NIEZNISZCZALNI                  1  2    2     36.13                        

 111 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1  2    2     36.06                        

 112 BODZIO                          1  2    2     36.06                        

 113 Erzgebirgsraketen B             1  2    2     35.97                        

 114 Hübner Adrian                   1  2    2     35.92                        

 115 Rudnik Stanisław 1              1  2    2     35.89                        

 116 Mariusz Chłopecki               1  2    2     35.89                        

 117 RAFI                            1  2    2     35.87                        

 118 Orłowski Goldenpigeons 1        1  2    2     35.84                        

 119 Wincenty Jonda                  1  2    2     35.82                        

 120 Heinloth+ Birthalan             1  2    2     35.80                        

 121 Piwowarczyk A i E               1  2    2     35.80                        

 122 K. M. D. LESIEWICZ              1  2    2     35.79                        

 123 TopLofts.eu O                   1  2    2     35.79                        

 124 Pitaś M&M Team B                1  2    2     35.73                        

 125 Adam Tomasz Kopacz 1            1  2    2     35.70                        

 126 Patulski& Bieryt D              1  2    2     35.68                        

 127 SG Steffl A                     1  2    2     35.68                        

 128 DE 3 MUSKETIERS                 1  2    2     35.67                        

 129 TopLofts.eu C                   1  2    2     35.67                        

 130 Przemysław Klimczak             1  2    2     35.67                        

 131 Kusion Tomasz                   1  2    2     35.58                        

 132 Ro- Ma Team                     1  2    2     35.57                        

 133 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  2    2     35.56                        

 134 SIEBERT KALTSCHMICHT            1  2    2     35.53                        

 135 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1  2    2     35.51                        

 136 TEAM ALAERTS                    1  2    2     35.44                        

 137 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1  2    2     35.43                        

 138 Team de Ster                    1  2    2     35.37                        

 139 Sławomir Czerwiński             1  2    2     35.27                        

 140 0466 PPM                        1  2    2     35.20                        

 141 Mączka Józef 1                  1  2    2     35.19                        

 142 TEAM MARTI                      1  2    2     35.12                        

 143 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1  2    2     35.12                        

 144 BiTurbo team                    1  2    2     35.04                        

 145 Warenda Rafał i Agnieszka       1  2    2     35.03                        

 146 Andrzej Buczkowski 1            1  2    2     35.00                        

 147 GAŁEK& STRĄG                    1  2    2     35.00                        

 148 FRUWAJĄCE FOCZKI                1  2    2     34.97                        

 149 Dieter Streckbein               1  2    2     34.97                        

 150 Holger Doormann                 1  2    2     34.96                        

 151 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1  2    2     34.87                        

 152 Team Stępniewski L. K. K. -1    1  2    2     34.87                        

 153 TEAM JANIA- LACH                1  2    2     34.83                        

 154 DRZAZGA JERZY 1                 1  2    2     34.83                        

 155 Zgud Robert B                   1  2    2     34.70                        

 156 Pawletko/ Konieczny             1  2    2     34.68                        

 157 OSSIRA                          1  2    2     34.67                        

 158 TopLofts.eu D                   1  2    2     34.59                        

 159 SŁAWEK 1                        1  2    2     34.53                        

 160 Sven and Wim v Houten Team 1    1  2    2     34.50                        

 161 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1  2    2     34.42                        

 162 KAMIKADZE MEŁPIN                1  2    2     34.40                        

 163 Orlik Bogdan                    1  2    2     34.38                        

 164 Hübner& Pieczko                 1  2    2     34.34                        

 165 TEAM STACKE/MLLER 1            1  2    2     34.33                        

 166 Mariusz Koryciak A              1  2    2     34.32                        

 167 SG Steffl C                     1  2    2     34.29                        

 168 KRAŚNIUK TEAM                   1  2    2     34.24                        

 169 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  2    2     34.08                        

 170 Mucha Piotr                     1  2    2     34.04                        

 171 Stanisław Stypułkowski          1  2    2     34.03                        

 172 Spartan Team B                  1  2    2     33.88                        

 173 Micyk Wiesław C                 1  2    2     33.87                        

 174 NIEDUŻAK TEAM                   1  2    2     33.86                        

 175 FERRARI                         1  2    2     33.75                        

 176 Mariusz Koryciak B              1  2    2     33.68                        

 177 Tarasiuk Jerzy                  1  2    2     33.63                        

 178 TEAM HARD FLIGHT                1  2    2     33.48                        

 179 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1  2    2     33.43                        

 180 TEAM WALDECK                    1  2    2     33.36                        

 181 Krzysztof Kondryszyn 1          1  2    2     33.35                        

 182 M.OLENDER & D.SROGA             1  2    2     33.33                        

 183 Master Team- GT                 1  2    2     33.31                        

 184 Kurnik Wiesław                  1  2    2     33.26                        

 185 Dariusz Skawiński D             1  2    2     33.01                        

 186 ZG HELIOS B                     1  1    1     19.98                        

 187 Hans- Paul Eßer 2               1  1    1     19.94                        

 188 Działak E& J II                 1  1    1     19.93                        

 189 Clemens Ivanschitz 2            1  1    1     19.89                        

 190 Sprycha Łukasz                  1  1    1     19.83                        

 191 Wojciech Kupień                 1  1    1     19.78                        

 192 Krzysztof Bury                  1  1    1     19.77                        

 193 Zagata Łukasz                   1  1    1     19.75                        

 194 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1  1    1     19.74                        

 195 SZCZEPAN BORAL SOLO             1  1    1     19.74                        

 196 TopLofts.eu K                   1  1    1     19.72                        

 197 BALBINA                         1  1    1     19.71                        

 198 AMIGO C                         1  1    1     19.70                        

 199 TEAM KONINGSHOEVE A             1  1    1     19.69                        

 200 Kloos Dieter                    1  1    1     19.68                        

 201 A.K.J. BIAŁOŃ                   1  1    1     19.67                        

 202 Zgud Robert D                   1  1    1     19.66                        

 203 Piotr Paruzel                   1  1    1     19.64                        

 204 Artur Pałka                     1  1    1     19.61                        

 205 Dariusz Skawiński B             1  1    1     19.60                        

 206 KM TEXTILE C                    1  1    1     19.59                        

 207 PARA I                          1  1    1     19.57                        

 208 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1    1     19.55                        

 209 KM TEXTILE D                    1  1    1     19.53                        

 210 Jerzy Zakrzewski SOLO           1  1    1     19.50                        

 211 Patulski& Bieryt A              1  1    1     19.50                        

 212 DRZAZGA MARIAN                  1  1    1     19.49                        

 213 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1  1    1     19.48                        

 214 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1  1    1     19.47                        

 215 MASTER TEAM A                   1  1    1     19.46                        

 216 Ważny Zygmunt                   1  1    1     19.44                        

 217 Klaus Stieneker                 1  1    1     19.43                        

 218 Gierczak Tadeusz G              1  1    1     19.41                        

 219 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1  1    1     19.39                        

 220 M. R. BAVARIA                   1  1    1     19.34                        

 221 BOUNTY HUNTERS                  1  1    1     19.33                        

 222 Team Zając A                    1  1    1     19.31                        

 223 Patulski& Bieryt B              1  1    1     19.26                        

 224 COBA LADIES                     1  1    1     19.25                        

 225 Michalczyk& Kuśnierz            1  1    1     19.23                        

 226 Krause Wolfgang                 1  1    1     19.22                        

 227 Gierczak Tadeusz C              1  1    1     19.22                        

 228 RKS RACING PIGEONS A            1  1    1     19.20                        

 229 PIELESIAK SOLO                  1  1    1     19.18                        

 230 TopLofts.eu A EWA               1  1    1     19.17                        

 231 Kotela Ireneusz B               1  1    1     19.14                        

 232 Steciuk Stanisław               1  1    1     19.14                        

 233 KRYSSIU                         1  1    1     19.10                        

 234 Hans- Paul Eßer 1               1  1    1     19.09                        

 235 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1  1    1     19.07                        

 236 Szczepan Boral 2                1  1    1     19.06                        

 237 Franek Tim                      1  1    1     19.05                        

 238 Heinz Bretschneider             1  1    1     19.00                        

 239 Mucha Piotr SOLO                1  1    1     18.99                        

 240 LACH TEAM A                     1  1    1     18.98                        

 241 STRZAŁA A                       1  1    1     18.96                        

 242 Jacek Hajdo                     1  1    1     18.93                        

 243 ROMAN ZLICAR TEAM B             1  1    1     18.92                        

 244 SG SEHNKE- MARZEION C           1  1    1     18.90                        

 245 TopLofts.eu M                   1  1    1     18.88                        

 246 ZIELIŃSKI 1                     1  1    1     18.87                        

 247 Jan, Joachim Jungmann           1  1    1     18.85                        

 248 Papież Rafał                    1  1    1     18.82                        

 249 Pucharek                        1  1    1     18.74                        

 250 Erzgebirgsraketen A             1  1    1     18.73                        

 251 Krzysztof Kondryszyn 2          1  1    1     18.69                        

 252 Stępień Leszek- Kojder Krzysz   1  1    1     18.69                        

 253 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1  1    1     18.68                        

 254 Sylwia i Darek Żybura 2         1  1    1     18.66                        

 255 REMUS 2                         1  1    1     18.65                        

 256 Pułka TEAM                      1  1    1     18.64                        

 257 SILESIA TEAM II                 1  1    1     18.63                        

 258 Y. Gudz B                       1  1    1     18.62                        

 259 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  1    1     18.60                        

 260 Zenon Kociołek                  1  1    1     18.59                        

 261 Jarosław Grzankowski            1  1    1     18.54                        

 262 MDŁ 1                           1  1    1     18.54                        

 263 Litwicki                        1  1    1     18.52                        

 264 ROMAN H.                        1  1    1     18.52                        

 265 BETI                            1  1    1     18.51                        

 266 Artur Strzaliński 2             1  1    1     18.48                        

 267 Kosiorowski Adam i Kogut Piot   1  1    1     18.47                        

 268 Jan Bocheńczak                  1  1    1     18.43                        

 269 ML Jania „A”                    1  1    1     18.42                        

 270 Gawlik& Trojka Team             1  1    1     18.41                        

 271 PIOTR 1a                        1  1    1     18.40                        

 272 TOMASZ MRUK A                   1  1    1     18.40                        

 273 VOLKER SIPPEL                   1  1    1     18.39                        

 274 Krzysztof Rupiński 1            1  1    1     18.38                        

 275 JANUSZ GZ                       1  1    1     18.37                        

 276 MAX- ROBSON                     1  1    1     18.36                        

 277 Barłóg Iwona                    1  1    1     18.35                        

 278 Patulski& Bieryt H              1  1    1     18.33                        

 279 Czyż Marek                      1  1    1     18.33                        

 280 Orłowski Goldenpigeons 2        1  1    1     18.30                        

 281 MOUNT EVEREST                   1  1    1     18.29                        

 282 Adam Tomasz Kopacz 2            1  1    1     18.27                        

 283 BARANOWSKI TEAM                 1  1    1     18.25                        

 284 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1  1    1     18.23                        

 285 ORZEŁ A                         1  1    1     18.21                        

 286 Hübner Brygida                  1  1    1     18.19                        

 287 Sunshine Team Twente            1  1    1     18.18                        

 288 Micyk Wiesław B                 1  1    1     18.16                        

 289 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1  1    1     18.16                        

 290 DE WINTER                       1  1    1     18.15                        

 291 Dawid Rzadkowski                1  1    1     18.14                        

 292 Y. Gudz A                       1  1    1     18.14                        

 293 Helle& Jens Pedersen            1  1    1     18.09                        

 294 TEAM STEENBERGEN 3              1  1    1     18.08                        

 295 Franke Josef                    1  1    1     18.04                        

 296 AGMAR                           1  1    1     18.02                        

 297 Jan Staworzyński                1  1    1     17.98                        

 298 JIRI KONOPIK                    1  1    1     17.97                        

 299 Mazepa U& K 1                   1  1    1     17.97                        

 300 SKLANER                         1  1    1     17.96                        

 301 Fast Pigeons& Ervin Laro        1  1    1     17.94                        

 302 KAZIU                           1  1    1     17.94                        

 303 SILESIA TEAM I                  1  1    1     17.92                        

 304 KORZYM M& P                     1  1    1     17.90                        

 305 Wiesław Kurek                   1  1    1     17.90                        

 306 Bomber                          1  1    1     17.87                        

 307 TEAM KONINGSHOEVE B             1  1    1     17.86                        

 308 ZIELIŃSKI 2                     1  1    1     17.84                        

 309 KUSSYK CHRISTOF                 1  1    1     17.81                        

 310 MAXIMUS                         1  1    1     17.79                        

 311 Adrian Stępień 2                1  1    1     17.78                        

 312 SURO 1                          1  1    1     17.77                        

 313 WOJTEK 1                        1  1    1     17.77                        

 314 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  1    1     17.76                        

 315 KM TEXTILE A                    1  1    1     17.76                        

 316 Rzepka Marek i Marcin 2         1  1    1     17.75                        

 317 Fred Burchardt                  1  1    1     17.74                        

 318 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1  1    1     17.72                        

 319 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  1    1     17.69                        

 320 MASTEK& KOGUT 2                 1  1    1     17.69                        

 321 Mączka Józef 2                  1  1    1     17.66                        

 322 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1  1    1     17.66                        

 323 BIERNAT- KUSCH 2                1  1    1     17.65                        

 324 Krzysztof Moskal 1              1  1    1     17.65                        

 325 Goetz Guenter 1                 1  1    1     17.63                        

 326 Socała Paweł                    1  1    1     17.62                        

 327 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1  1    1     17.61                        

 328 WARKA                           1  1    1     17.60                        

 329 TopLofts.eu E                   1  1    1     17.56                        

 330 Patulski& Bieryt E              1  1    1     17.55                        

 331 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1  1    1     17.53                        

 332 Dąbrowski Jerzy                 1  1    1     17.52                        

 333 SG SEHNKE- MARZEION D           1  1    1     17.42                        

 334 Józef Książek 1                 1  1    1     17.42                        

 335 Smreczyński & Sroka             1  1    1     17.39                        

 336 Renata Kondryszyn               1  1    1     17.38                        

 337 Krzysztof Krupa                 1  1    1     17.38                        

 338 Krzysztof Kocon                 1  1    1     17.37                        

 339 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCH   1  1    1     17.34                        

 340 Team Pastor                     1  1    1     17.32                        

 341 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SI   1  1    1     17.31                        

 342 Stanisław Artek H-DY            1  1    1     17.29                        

 343 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1  1    1     17.29                        

 344 AMIGO B                         1  1    1     17.27                        

 345 Edward Kasperowicz              1  1    1     17.27                        

 346 PIWOWARCZYK A&M&Z               1  1    1     17.25                        

 347 BiR                             1  1    1     17.23                        

 348 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COB   1  1    1     17.21                        

 349 SURO 2                          1  1    1     17.20                        

 350 COBA TEAM A                     1  1    1     17.19                        

 351 Pałęga- Remisz                  1  1    1     17.15                        

 352 Bogusław Węgrzyn                1  1    1     17.13                        

 353 Jan Wiśniewski 1                1  1    1     17.12                        

 354 Zgud Robert C                   1  1    1     17.11                        

 355 BRACIA POTOCZNY                 1  1    1     17.08                        

 356 Dariusz Szydłowski              1  1    1     17.08                        

 357 MADZIAR                         1  1    1     17.06                        

 358 Sebastian Kozinoga              1  1    1     17.04                        

 359 Wojciech Adamski                1  1    1     17.04                        

 360 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1  1    1     17.03                        

 361 PIELESIAK                       1  1    1     17.02                        

 362 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1  1    1     16.99                        

 363 ZG HELIOS A                     1  1    1     16.94                        

 364 RAFITA TEAM                     1  1    1     16.94                        

 365 Hübner TEAM                     1  1    1     16.93                        

 366 Gierczak Tadeusz D              1  1    1     16.89                        

 367 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1  1    1     16.87                        

 368 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1  1    1     16.83                        

 369 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1  1    1     16.83                        

 370 Piotr Biłos 1                   1  1    1     16.82                        

 371 PAWEŁ 2                         1  1    1     16.81                        

 372 WIM EN BENNO KLOMP              1  1    1     16.81                        

 373 M. H. PAWLETKO                  1  1    1     16.80                        

 374 Artur Frąckowiak                1  1    1     16.80                        

 375 Franziska Stieneker u. Tim Br   1  1    1     16.79                        

 376 KRAK                            1  1    1     16.77                        

 377 MAYA- HANIA TEAM                1  1    1     16.76                        

 378 v.d. Steenmorshoeve B           1  1    1     16.74                        

 379 Gebruder Reinhard               1  1    1     16.73                        

 380 LACH& MURAŃSKI                  1  1    1     16.72                        

 381 Łukasz Smolik                   1  1    1     16.66                        

 382 Dariusz Skawiński A             1  1    1     16.64                        

 383 Clemens Ivanschitz 1            1  1    1     16.63                        

 384 Tyka Stanisław                  1  1    1     16.61                        

 385 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1  1    1     16.59                        

 386 DUDI TEAM                       1  1    1     16.55                        

 387 ROOIJ- BENSCHOP                 1  1    1     16.54                        

 388 Roman i Szczepan Breś           1  1    1     16.54                        

 389 A. J. R.                        1  1    1     16.52                        

 390 Adrian Stępień 1                1  1    1     16.50                        

 391 Agnieszka Turkot                1  1    1     16.47                        

 392 ALINKA                          1  1    1     16.46                        

 393 TopLofts.eu F                   1  1    1     16.46                        

 394 Piotr Biłos 2                   1  1    1     16.42                        

 395 Czesław Wierzbicki 1            1  1    1     16.41                        

 396 LAGGER                          1  1    1     16.40                        

 397 TopLofts.eu B                   1  1    1     16.38                        

 398 Olgierd Rusinek                 1  1    1     16.36                        

 399 TEAM LOSTER                     1  1    1     16.35                        

 400 Dawid Walczak                   1  1    1     16.34                        

 401 Koźlik Jerzy                    1  1    1     16.33                        

 402 Dariusz Skawiński C             1  1    1     16.29                        

 403 ROBERT                          1  1    1     16.28                        

 404 Krzysztof Norek                 1  1    1     16.27                        

 405 Zych Renata                     1  1    1     16.23                        

 406 SG SEHNKE- MARZEION B           1  1    1     16.20                        

 407 Krzysztof Wręczycki             1  1    1     16.20                        

 408 Sven and Wim v Houten Team 2    1  1    1     16.18                        

 409 Kinga Bocheńczak                1  1    1     16.17                        

 410 Link Marek                      1  1    1     16.13                        

 411 Mizera Mieczysław A             1  1    1     16.13                        

 412 Tomasz Dubiel                   1  1    1     16.12                        

 413 Gierczak Tadeusz A              1  1    1     16.11                        

 414 Zgud Robert A                   1  1    1     16.11                        

 415 Piotr Ławicki                   1  1    1     16.08                        

 416 KLEINHANS FRANZ                 1  1    1     16.08                        

 417 Florian Techel                  1  1    1     16.07                        

 418 Marek Jan i Teresa B            1  1    1     16.06                        

 419 K.S.W 013                       1  1    1     16.06                        

 420 GRZEGORZ                        1  1    1     16.05                        

 421 EDYTKA                          1  1    1     16.04                        

 422 J.I.M. POLSKA                   1  1    1     16.04                        

 423 HAGGENMUELLER H+ S              1  1    1     16.01                        

 424 Pęcak Józef                     1  1    1     16.01                        

 425 G&J PIGEON                      1  1    1     16.00                        

 426 AMIGO TEAM                      1  0    0      0.00                        

 427 MAŁY BIL                        1  0    0      0.00                        

 428 STANI                           1  0    0      0.00                        

 429 TopLofts.eu G                   1  0    0      0.00                        

 430 Orłowski Goldenpigeons 3        1  0    0      0.00                        

 431 REMUS                           1  0    0      0.00                        

 432 WOJTEK 2                        1  0    0      0.00                        

 433 Spartan Team D                  1  0    0      0.00                        

 434 Kornaś Leszek                   1  0    0      0.00                        

 435 Team Stępniewski L. K. K. -2    1  0    0      0.00                        

 436 KAT                             1  0    0      0.00                        

 437 MŁYNARZ                         1  0    0      0.00                        

 438 Krzysztof Szkolny               1  0    0      0.00                        

 439 Bogdan Stępień 1                1  0    0      0.00                        

 440 MAXI 99                         1  0    0      0.00                        

 441 Jarosław Wierzbicki 2           1  0    0      0.00                        

 442 Team Frątczak                   1  0    0      0.00                        

 443 PAWEŁ 1                         1  0    0      0.00                        

 444 Roman Zielonka Gorno            1  0    0      0.00                        

 445 Andrzej Buczkowski 2            1  0    0      0.00                        

 446 Team Górka M.T.                 1  0    0      0.00                        

 447 Andrzej Raut                    1  0    0      0.00                        

 448 Helmut Schele                   1  0    0      0.00                        

 449 Krzysztof Moskal 2              1  0    0      0.00                        

 450 KAROL M.                        1  0    0      0.00                        

 451 JACEK& SŁAWEK                   1  0    0      0.00                        

 452 Mazepa U& K 2                   1  0    0      0.00                        

 453 Babiński Mariusz                1  0    0      0.00                        

 454 TEAM OSS: DEEN                  1  0    0      0.00                        

 455 Lesiewicz Andrzej               1  0    0      0.00                        

 456 Jan Wiśniewski 2                1  0    0      0.00                        

 457 Mizera Mieczysław B             1  0    0      0.00                        

 458 Darek Pik                       1  0    0      0.00                        

 459 Gurgul Kazimierz                1  0    0      0.00                        

 460 Stępień Leszek                  1  0    0      0.00                        

 461 ACADEMY LOFT TEAM A             1  0    0      0.00                        

 462 Górski- Giczewski               1  0    0      0.00                        

 463 SURO 3                          1  0    0      0.00                        

 464 Cees Galje                      1  0    0      0.00                        

 465 GNADENLOS                       1  0    0      0.00                        

 466 Wójciak Piotr                   1  0    0      0.00                        

 467 Krzysztof Rupiński 3            1  0    0      0.00                        

 468 SG SEHNKE- MARZEION F           1  0    0      0.00                        

 469 Ekipa Hunów                     1  0    0      0.00                        

 470 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1  0    0      0.00                        

 471 Krzysztof Rumik                 1  0    0      0.00                        

 472 MRÓZ MARCIN I FILIP             1  0    0      0.00                        

 473 Jürgen Reek                     1  0    0      0.00                        

 474 TEAM PAZURY                     1  0    0      0.00                        

 475 TEAM MAZOWSZE                   1  0    0      0.00                        

 476 Bober& Bodzio Team              1  0    0      0.00                        

 477 Jan Wyrwała                     1  0    0      0.00                        

 478 TEAM STEENBERGEN 2              1  0    0      0.00                        

 479 MAŁGORZATA                      1  0    0      0.00                        

 480 TomTom                          1  0    0      0.00                        

 481 HOUSE OF STARK                  1  0    0      0.00                        

 482 Bednarczyk Krzysztof            1  0    0      0.00                        

 483 TopLofts.eu P                   1  0    0      0.00                        

 484 MŁK                             1  0    0      0.00                        

 485 Wojciech Wolniak                1  0    0      0.00                        

 486 MM- KNAPCZYK                    1  0    0      0.00                        

 487 KM TEXTILE B                    1  0    0      0.00                        

 488 DRZAZGA- JMD                    1  0    0      0.00                        

 489 KS ORZEŁ                        1  0    0      0.00                        

 490 URBAN MAREK                     1  0    0      0.00                        

 491 AMIGO D                         1  0    0      0.00                        

 492 HEROLD ATTILA                   1  0    0      0.00                        

 493 Andrzej Figat                   1  0    0      0.00                        

 494 TEAM LEHMANN                    1  0    0      0.00                        

 495 BODZENTYN TEAM                  1  0    0      0.00                        

 496 Grzegorz Klimczyk               1  0    0      0.00                        

 497 SG SEHNKE- MARZEION E           1  0    0      0.00                        

 498 K&S Sroka                       1  0    0      0.00                        

 499 Jersey                          1  0    0      0.00                        

 500 Bogusław Mirek                  1  0    0      0.00                        

 501 Toth Ferenc 1                   1  0    0      0.00                        

 502 Warchał Piotr i Paweł           1  0    0      0.00                        

 503 TopLofts.eu R                   1  0    0      0.00                        

 504 DLA GRAŻYNKI                    1  0    0      0.00                        

 505 TEAM VETSCHAU 1                 1  0    0      0.00                        

 506 ELVIS                           1  0    0      0.00                        

 507 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1  0    0      0.00                        

 508 Patulski& Bieryt C              1  0    0      0.00                        

 509 Team Charnowo                   1  0    0      0.00                        

 510 STRÓŻA TEAM                     1  0    0      0.00                        

 511 Spartan Team E                  1  0    0      0.00                        

 512 Pisarczyk Jan i Renata I        1  0    0      0.00                        

 513 Andrzej C.                      1  0    0      0.00                        

 514 PIETRAS RACING TEAM 1           1  0    0      0.00                        

 515 Erwin van Wijk                  1  0    0      0.00                        

 516 Jan Bevers                      1  0    0      0.00                        

 517 Górka Grzegorz                  1  0    0      0.00                        

 518 KUCIA TEAM                      1  0    0      0.00                        

 519 G&R TEAM                        1  0    0      0.00                        

 520 P&D043&M- CHICAGO               1  0    0      0.00                        

 521 ZDENEK PAVLIK                   1  0    0      0.00                        

 522 Jan Boduszek                    1  0    0      0.00                        

 523 Kubiak Wiesław                  1  0    0      0.00                        

 524 Orłowski Goldenpigeons 4        1  0    0      0.00                        

 525 KONCZO                          1  0    0      0.00                        

 526 KOTEK 1                         1  0    0      0.00                        

 527 ZUZIA                           1  0    0      0.00                        

 528 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1  0    0      0.00                        

 529 Czesław Wierzbicki 2            1  0    0      0.00                        

 530 FRYZJER SOLO                    1  0    0      0.00                        

 531 ROMAN ZLICAR TEAM A             1  0    0      0.00                        

 532 B& M                            1  0    0      0.00                        

 533 Gryzło Jerzy                    1  0    0      0.00                        

 534 Magiera & Sroka                 1  0    0      0.00                        

 535 Halli & Gummi                   1  0    0      0.00                        

 536 Łukasz Bednarek                 1  0    0      0.00                        

 537 MASTEK& KOGUT 1                 1  0    0      0.00                        

 538 Horst Komm                      1  0    0      0.00                        

 539 Marek Jan i Teresa A            1  0    0      0.00                        

 540 STRZAŁA B                       1  0    0      0.00                        

 541 Eco Team Opole                  1  0    0      0.00                        

 542 Gierczak Tadeusz F              1  0    0      0.00                        

 543 KRAK-BAU                        1  0    0      0.00                        

 544 BIAŁY MIŚ                       1  0    0      0.00                        

 545 HANIA MAYA TEAM                 1  0    0      0.00                        

 546 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1  0    0      0.00                        

 547 Gabryś Józef                    1  0    0      0.00                        

 548 Tomasz Rumiński                 1  0    0      0.00                        

 549 ROBERT& PATRYK                  1  0    0      0.00                        

 550 Bartłomiej Loewe                1  0    0      0.00                        

 551 Jan Chudziński                  1  0    0      0.00                        

 552 Sylwia i Darek Żybura 1         1  0    0      0.00                        

 553 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0    0      0.00                        

 554 Jacek Hajdo SOLO                1  0    0      0.00                        

 555 R. Kuijer                       1  0    0      0.00                        

 556 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  0    0      0.00                        

 557 RAJSKA                          1  0    0      0.00                        

 558 M. H. M. ŚCIGAŁA                1  0    0      0.00                        

 559 Darkos                          1  0    0      0.00                        

 560 ORCHA 5                         1  0    0      0.00                        

 561 Pisarczyk Jan i Renata II       1  0    0      0.00                        

 562 GORA                            1  0    0      0.00                        

 563 AMIGO A                         1  0    0      0.00                        

 564 MIETLICKI- SZULC                1  0    0      0.00                        

 565 WIERZBICKI SOLO                 1  0    0      0.00                        

 566 TEAM STACKE/MLLER 2            1  0    0      0.00                        

 567 ORCHA 4                         1  0    0      0.00                        

 568 Spartan Team A                  1  0    0      0.00                        

 569 Kotela Ireneusz A               1  0    0      0.00                        

 570 ZIBI                            1  0    0      0.00                        

 571 DANIELS- FELL- VIETEN           1  0    0      0.00                        

 572 KORZYM SOLO                     1  0    0      0.00                        

 573 Büttner G i A III               1  0    0      0.00                        

 574 TEAM FRĄTCZAK K&K               1  0    0      0.00                        

 575 Team Zając B                    1  0    0      0.00                        

 576 H. PFEIFER                      1  0    0      0.00                        

 577 TopLofts.eu J                   1  0    0      0.00                        

 578 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHY   1  0    0      0.00                        

 579 Büttner G i A I                 1  0    0      0.00                        

 580 PARA III                        1  0    0      0.00                        

 581 FLORTIX                         1  0    0      0.00                        

 582 NOWICKI TEAM                    1  0    0      0.00                        

 583 Stępień Leszek SOLO             1  0    0      0.00                        

 584 MATEO                           1  0    0      0.00                        

 585 ML Jania „B”                    1  0    0      0.00                        

 586 PIETRAS RACING TEAM 3           1  0    0      0.00                        

 587 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0    0      0.00                        

 588 Bronisław Mączyński 1           1  0    0      0.00                        

 589 WETZK WILLY                     1  0    0      0.00                        

 590 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1  0    0      0.00                        

 591 J. J. TEAM SOLO                 1  0    0      0.00                        

 592 SOLO Szklarczyk G& Wypiórkiew   1  0    0      0.00                        

 593 Piotr Łagocki                   1  0    0      0.00                        

 594 Bronisław Mączyński 2           1  0    0      0.00                        

 595 PAN P                           1  0    0      0.00                        

 596 WERELICHLOFT 2                  1  0    0      0.00                        

 597 TEAM SPREEWALD                  1  0    0      0.00                        

 598 Bronisław Mączyński SOLO        1  0    0      0.00                        

 599 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1  0    0      0.00                        

 600 TOMASZ MRUK D                   1  0    0      0.00                        

 601 JANUSZ                          1  0    0      0.00                        

 602 BRUNO SATTLER                   1  0    0      0.00                        

 603 Trzaskalik/ Drazek Team         1  0    0      0.00                        

 604 KILLER                          1  0    0      0.00                        

 605 HELMUT PFORTE                   1  0    0      0.00                        

 606 Goetz Guenter 2                 1  0    0      0.00                        

 607 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  0    0      0.00                        

 608 STĘPIEŃ TEAM                    1  0    0      0.00                        

 609 MARCIN                          1  0    0      0.00                        

 610 Zdzisław Pozaga                 1  0    0      0.00                        

 611 TEAM VETSCHAU 2                 1  0    0      0.00                        

 612 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1  0    0      0.00                        

 613 Górniak Andrzej 2               1  0    0      0.00                        

 614 Sotoła Wojciech                 1  0    0      0.00                        

 615 KUPKA- ŚMIŁOWSKI E              1  0    0      0.00