Facebook YouTube

                             MWG Krakus, rok 2021.                              

                                                                                

                      LISTA KONKURSOWA NR  3                                    

                     ————————                                   

                z lotu  Krapkowice z dnia 13.08.21                              

            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:29:11.0 N 17:59:35.0 E.         

                                                                                

      1.Godzina wypuszczenia gołębi………..:  7,45,00                        

      2.Średnia odległość z lotu…………..:  197.810 km                     

      3.Ilość członków biorących udział…….:  603                            

      4.Ilość wysłanych gołębi…………….:  1880                           

      5.Ilość konkursów…………………..:  621                            

      6.Predkość najszybszego gołębia………:  1201.61                        

      7.Predkość najwolniejszego gołębia……:  1093.71                        

      8.Czas przybycia 1-go gołębia………..:10,29,47                         

      9.Czas przybycia ostatniego gołębia…..:10,46,02                         

     10.Czas trwania konkursu……………..:16 min. 14 sek.                  

     11.Warunki atmosferyczne                                                   

        w miejscu odlotu  :                                                     

        w miejscu przylotu:                                                     

     12.System obliczania współzawodnictwa….:                                 

       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               

       Punkty stałe  30.0, punkty wg wzoru GMP.                                 

       MWG Krakus [ 1]                                                          

                                                                                

                                                                                

                                   ROZLICZENIE LOTU                             

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      

          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | 1  | MWG Krakus              |  603   | 1880   |  621  |33.03|      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          |                       Razem: |  603   | 1880   |  621  |     |      

          +——————————+——–+——–+——-+—–+      

                                                                                

                                                                                

         Opracował:                                        Za Zarząd:           

                                                                                

                                                                                

       —————-                                  ——————     

                                                                                

                                               MWG Krakus, rok 2021.            

                                                      –   1 –                   

                                                                                

                                              Lista konkursowa nr  3.           

                                        z lotu Krapkowice, w dniu 13.08.21      

  +—+——————————+–+———————+———–+——–+———+———–+——–+——-+

  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.|SZYBKOŚĆ|COEFFI   |   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |

  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU   | [m/min]|CIENT.   |WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |

  +—+——————————+–+———————+———–+——–+———+———–+——–+——-+

     1 SURO 3                          1 PL 053 21 20033       CM 10:29:46.72 1201.612   0.53   4-  1-  1  197.810  30.000

     2 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 344       CM 10:29:47.80 1201.481   1.06   4-  1-  1  197.810  29.990

     3 MASTER TEAM B                   1 PL 0245 21 405        CM 10:29:49.20 1201.311   1.60   4-  2-  2  197.810  29.980

     4 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2287       CM 10:29:49.62 1201.260   2.13   2-  1-  1  197.810  29.970

     5 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5118       CM 10:29:51.04 1201.087   2.66   5-  1-  1  197.810  29.960

     6 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 334       CM 10:29:53.09 1200.838   3.19   4-  4-  3  197.810  29.950

     7 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9986       CM 10:29:53.82 1200.750   3.72   4-  3-  3  197.810  29.940

     8 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1877      CM 10:29:53.83 1200.748   4.26   5-  3-  3  197.810  29.930

     9 WOJTEK 2                        1 PL 0281 21 8079       CM 10:29:54.59 1200.656   4.79   2-  1-  1  197.810  29.920

    10 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034893          CM 10:29:56.91 1200.375   5.32   3-  3-  3  197.810  29.910

    11 NASZE AMELKI                    1 PL 0489 21 1687       CM 10:29:58.54 1200.177   5.85   5-  3-  3  197.810  29.900

    12 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050661   CM 10:30:02.75 1199.667   6.38   4-  3-  3  197.810  29.890

    13 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4106       CM 10:30:03.29 1199.601   6.91   5-  3-  3  197.810  29.880

    14 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1129      CM 10:30:03.40 1199.588   7.45   5-  3-  3  197.810  29.870

    15 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7771       CM 10:30:04.96 1199.399   7.98   4-  3-  3  197.810  29.860

    16 Spartan Team C                  1 ESP 21 111367         CM 10:30:06.35 1199.231   8.51   4-  2-  2  197.810  29.850

    17 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 334       CM 10:30:07.26 1199.121   9.04   2-  2-  2  197.810  29.850

    18 MATEO                           1 PL 0419 21 708        CM 10:30:08.56 1198.963   9.57   1-  1-  1  197.810  29.840

    19 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1015      CM 10:30:09.92 1198.799  10.11   4-  1-  1  197.810  29.830

    20 NIEZNISZCZALNI                  1 PL 013 21 14886       CM 10:30:11.62 1198.593  10.64   3-  2-  2  197.810  29.820

    21 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10059       CM 10:30:33.31 1195.976  11.17   3-  1-  1  197.810  29.810

    22 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1278        CM 10:30:35.86 1195.669  11.70   4-  3-  3  197.810  29.800

    23 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 442        CM 10:30:36.50 1195.592  12.23   4-  1-  1  197.810  29.790

    24 Sunshine Team Twente            1 NL 21 1582338         CM 10:30:36.63 1195.576  12.77   2-  1-  1  197.810  29.780

    25 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 507       CM 10:30:37.19 1195.509  13.30   3-  3-  3  197.810  29.770

    26 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 887        CM 10:30:38.05 1195.406  13.83   5-  2-  2  197.810  29.760

    27 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 277        CM 10:30:42.03 1194.927  14.36   4-  2-  2  197.810  29.750

    28 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2010       CM 10:30:45.22 1194.544  14.89   5-  1-  1  197.810  29.740

    29 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2021       CM 10:30:45.52 1194.508  15.43   4-  1-  1  197.810  29.730

    30 FRANIO                          1 PL 0432 21 3681       CM 10:30:48.67 1194.130  15.96   5-  3-  3  197.810  29.720

    31 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2191       CM 10:31:42.65 1187.685  16.49   5-  4-  3  197.810  29.710

    32 SURO 1                          1 PL 0134 21 9499       CM 10:31:48.87 1186.947  17.02   3-  2-  2  197.810  29.700

    33 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4013       CM 10:31:51.83 1186.596  17.55   4-  3-  3  197.810  29.690

    34 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2356       CM 10:31:57.21 1185.959  18.09   3-  1-  1  197.810  29.680

    35 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 227        CM 10:31:57.88 1185.880  18.62   4-  2-  2  197.810  29.670

    36 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 10008      CM 10:31:58.95 1185.753  19.15   2-  1-  1  197.810  29.660

    37 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3228      CM 10:32:00.07 1185.621  19.68   4-  1-  1  197.810  29.650

    38 Krzysztof Kondryszyn 2          1 PL 0289 21 3420       CM 10:32:00.26 1185.598  20.21   2-  1-  1  197.810  29.640

    39 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66475         CM 10:32:01.08 1185.501  20.74   3-  1-  1  197.810  29.630

    40 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 69         CM 10:32:01.58 1185.442  21.28   4-  2-  2  197.810  29.620

    41 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2680       CM 10:32:02.01 1185.391  21.81   3-  1-  1  197.810  29.610

    42 K. M. D. LESIEWICZ              1 DV 08579 21 450       CM 10:32:02.03 1185.389  22.34   4-  2-  2  197.810  29.600

    43 FRANIO                          1 PL 0432 21 3683       CM 10:32:02.84 1185.293  22.87   2  <  57>  197.810  29.590

    44 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15209       CM 10:32:03.38 1185.229  23.40   5-  2-  2  197.810  29.580

    45 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4097       CM 10:32:03.39 1185.228  23.94   2  <  84>  197.810  29.570

    46 MAXI 99                         1 DV 09950 21 33        CM 10:32:07.37 1184.757  24.47   3-  2-  2  197.810  29.560

    47 Gierczak Tadeusz G              1 PL 0163 21 2301       CM 10:32:09.90 1184.459  25.00   1-  1-  1  197.810  29.550

    48 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1810      CM 10:32:12.07 1184.202  25.53   2  < 445>  197.810  29.550

    49 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4598       CM 10:32:12.36 1184.168  26.06   3-  1-  1  197.810  29.540

    50 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5307       CM 10:32:12.79 1184.117  26.60   4-  3-  3  197.810  29.530

    51 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1620       CM 10:32:13.06 1184.085  27.13   5-  1-  1  197.810  29.520

    52 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 565       CM 10:32:18.35 1183.461  27.66   4-  3-  3  197.810  29.510

    53 HELMUT PFORTE                   1 DV 09826 21 320       CM 10:32:18.76 1183.413  28.19   1-  1-  1  197.810  29.500

    54 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3408       CM 10:32:35.89 1181.397  28.72   4-  1-  1  197.810  29.490

    55 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1605       CM 10:32:38.26 1181.119  29.26   5-  3-  3  197.810  29.480

    56 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597228         CM 10:32:38.68 1181.070  29.79   3-  1-  1  197.810  29.470

    57 FRANIO                          1 PL 0432 21 3691       CM 10:32:38.82 1181.053  30.32   3          197.810  29.460

    58 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15232       CM 10:32:39.06 1181.025  30.85   3-  2-  2  197.810  29.450

    59 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1165       CM 10:32:39.49 1180.974  31.38   4-  1-  1  197.810  29.440

    60 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8548       CM 10:32:41.16 1180.778  31.91   4-  2-  2  197.810  29.430

    61 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 912        CM 10:32:41.45 1180.744  32.45   3-  2-  2  197.810  29.420

    62 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7169       CM 10:32:41.97 1180.683  32.98   4-  1-  1  197.810  29.410

    63 Spartan Team C                  1 ESP 21 111365         CM 10:32:42.01 1180.679  33.51   2          197.810  29.400

    64 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7872       CM 10:32:42.84 1180.581  34.04   5-  3-  3  197.810  29.390

    65 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7892       CM 10:32:42.98 1180.565  34.57   2  < 376>  197.810  29.380

    66 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2210       CM 10:32:43.68 1180.483  35.11   5-  3-  3  197.810  29.370

    67 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 836         CM 10:32:44.19 1180.423  35.64   3-  2-  2  197.810  29.360

    68 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6309        CM 10:32:45.08 1180.319  36.17   4-  2-  2  197.810  29.350

    69 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3038       CM 10:32:45.58 1180.260  36.70   2-  1-  1  197.810  29.340

    70 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2100       CM 10:32:46.52 1180.150  37.23   5-  2-  2  197.810  29.330

    71 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 260       CM 10:32:47.41 1180.045  37.77   4-  1-  1  197.810  29.320

    72 SKLANER                         1 PL 0499 21 8812       CM 10:32:47.78 1180.002  38.30   2-  1-  1  197.810  29.310

    73 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4308       CM 10:32:48.58 1179.908  38.83   4-  1-  1  197.810  29.300

    74 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1144      CM 10:32:49.14 1179.843  39.36   3-  2-  2  197.810  29.290

    75 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2314       CM 10:32:49.15 1179.841  39.89   4-  1-  1  197.810  29.280

    76 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10030      CM 10:32:49.54 1179.796  40.43   3-  2-  2  197.810  29.270

    77 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 9302       CM 10:32:50.63 1179.668  40.96   3-  1-  1  197.810  29.260

    78 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15231       CM 10:32:51.13 1179.609  41.49   2          197.810  29.250

    79 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7487         CM 10:32:51.46 1179.571  42.02   3-  2-  2  197.810  29.250

    80 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16643        CM 10:32:51.60 1179.554  42.55   3-  1-  1  197.810  29.240

    81 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4188       CM 10:32:52.08 1179.498  43.09   2  < 139>  197.810  29.230

    82 Jacek Hajdo                     1 PL 0381 21 5015       CM 10:32:53.31 1179.354  43.62   2  < 302>  197.810  29.220

    83 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1600       CM 10:32:53.60 1179.320  44.15   3-  1-  1  197.810  29.210

    84 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4007       CM 10:32:54.32 1179.236  44.68   3          197.810  29.200

    85 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 702        CM 10:32:54.98 1179.159  45.21   3-  2-  2  197.810  29.190

    86 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 99         CM 10:32:55.10 1179.145  45.74   3-  2-  2  197.810  29.180

    87 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 20         CM 10:32:56.56 1178.974  46.28   2-  2-  2  197.810  29.170

    88 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8355       CM 10:32:57.06 1178.915  46.81   3-  2-  2  197.810  29.160

    89 KRESKA                          1 PL 0461 21 4077       CM 10:32:57.44 1178.871  47.34   5-  2-  2  197.810  29.150

    90 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 918       CM 10:32:58.38 1178.761  47.87   4-  2-  2  197.810  29.140

    91 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 7784       CM 10:33:00.36 1178.529  48.40   3-  1-  1  197.810  29.130

    92 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13091      CM 10:33:00.48 1178.515  48.94   5-  2-  2  197.810  29.120

    93 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 29        CM 10:33:01.72 1178.370  49.47   4-  1-  1  197.810  29.110

    94 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1705       CM 10:33:01.82 1178.359  50.00   4-  1-  1  197.810  29.100

    95 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 638        CM 10:33:03.17 1178.201  50.53   5-  1-  1  197.810  29.090

    96 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 46        CM 10:33:04.75 1178.016  51.06   4-  2-  2  197.810  29.080

    97 KOTEK 1                         1 PL 0203 21 21         CM 10:33:05.46 1177.933  51.60   5-  3-  3  197.810  29.070

    98 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1816       CM 10:33:06.99 1177.755  52.13   4-  2-  2  197.810  29.060

    99 KAZIU                           1 PL 0442 21 398        CM 10:33:08.93 1177.528  52.66   3-  2-  2  197.810  29.050

   100 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1011       CM 10:33:10.68 1177.324  53.19   4-  2-  2  197.810  29.040

   101 M.OLENDER & D.SROGA             1 PL 0201 21 1069       CM 10:33:11.41 1177.239  53.72   2-  1-  1  197.810  29.030

   102 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1061       CM 10:33:12.60 1177.100  54.26   4-  3-  3  197.810  29.020

   103 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 4          CM 10:33:12.91 1177.064  54.79   5-  2-  2  197.810  29.010

   104 Helmut Schele                   1 DV 08155 21 550       CM 10:33:17.71 1176.504  55.32   2-  1-  1  197.810  29.000

   105 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12519       CM 10:33:18.44 1176.419  55.85   3-  2-  2  197.810  28.990

   106 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 01078 21 623       CM 10:33:21.66 1176.044  56.38   4-  2-  2  197.810  28.980

   107 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1050       CM 10:33:21.90 1176.016  56.91   4-  3-  3  197.810  28.970

   108 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10066       CM 10:33:23.66 1175.812  57.45   3-  2-  2  197.810  28.960

   109 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16505       CM 10:33:26.63 1175.466  57.98   4-  2-  2  197.810  28.950

   110 BETI                            1 PL 0124 21 6256       CM 10:33:30.77 1174.985  58.51   5-  2-  2  197.810  28.950

   111 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8458       CM 10:33:32.37 1174.799  59.04   3-  1-  1  197.810  28.940

   112 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 217        CM 10:33:32.47 1174.787  59.57   2          197.810  28.930

   113 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 411        CM 10:33:34.15 1174.592  60.11   3-  1-  1  197.810  28.920

   114 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1044       CM 10:33:42.20 1173.658  60.64   5-  1-  1  197.810  28.910

   115 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2038       CM 10:33:42.91 1173.576  61.17   4-  3-  3  197.810  28.900

   116 KOTEK 1                         1 BE 21 6688333         CM 10:33:44.58 1173.382  61.70   2  < 404>  197.810  28.890

   117 FERRARI                         1 PL 0208 21 7021       CM 10:33:46.98 1173.104  62.23   5-  1-  1  197.810  28.880

   118 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 124        CM 10:33:48.59 1172.918  62.77   4-  3-  3  197.810  28.870

   119 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5974       CM 10:33:52.12 1172.509  63.30   5-  3-  3  197.810  28.860

   120 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1096       CM 10:33:56.45 1172.008  63.83   5-  3-  3  197.810  28.850

   121 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8557       CM 10:34:01.20 1171.459  64.36   5-  2-  2  197.810  28.840

   122 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 237       CM 10:34:01.80 1171.390  64.89   5-  4-  3  197.810  28.830

   123 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7670       CM 10:34:02.31 1171.331  65.43   2-  2-  2  197.810  28.820

   124 TEAM BLV                        1 BE 21 6089160         CM 10:34:03.64 1171.177  65.96   2-  1-  1  197.810  28.810

   125 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5559       CM 10:34:04.65 1171.061  66.49   2-  1-  1  197.810  28.800

   126 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5309        CM 10:34:05.54 1170.958  67.02   3-  1-  1  197.810  28.790

   127 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2144       CM 10:34:06.40 1170.859  67.55   3-  2-  2  197.810  28.780

   128 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2153       CM 10:34:07.38 1170.746  68.09   5-  3-  3  197.810  28.770

   129 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 917        CM 10:34:08.45 1170.622  68.62   2          197.810  28.760

   130 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2443       CM 10:34:09.99 1170.445  69.15   4-  3-  3  197.810  28.750

   131 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 202       CM 10:34:10.64 1170.370  69.68   2  < 145>  197.810  28.740

   132 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1561      CM 10:34:11.75 1170.242  70.21   4-  3-  3  197.810  28.730

   133 Pałęga- Remisz                  1 PL 0153 21 1282       CM 10:34:12.68 1170.134  70.74   3-  1-  1  197.810  28.720

   134 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11107      CM 10:34:13.16 1170.079  71.28   5-  3-  3  197.810  28.710

   135 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056829         CM 10:34:13.39 1170.053  71.81   4-  2-  2  197.810  28.700

   136 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 131        CM 10:34:14.40 1169.936  72.34   4-  2-  2  197.810  28.690

   137 Mucha Piotr SOLO                1 PL 0315 21 172        CM 10:34:15.03 1169.864  72.87   1-  1-  1  197.810  28.680

   138 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8734       CM 10:34:16.13 1169.737  73.40   5-  2-  2  197.810  28.670

   139 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4117       CM 10:34:20.57 1169.226  73.94   3          197.810  28.660

   140 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1645       CM 10:34:23.69 1168.867  74.47   5-  3-  3  197.810  28.650

   141 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5876       CM 10:34:23.92 1168.840  75.00   3-  3-  3  197.810  28.650

   142 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 46         CM 10:34:23.93 1168.839  75.53   2          197.810  28.640

   143 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1606       CM 10:34:27.35 1168.446  76.06   2  < 567>  197.810  28.630

   144 Jersey                          1 PL 0421 21 1063       CM 10:34:38.08 1167.214  76.60   2-  1-  1  197.810  28.620

   145 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 238       CM 10:34:39.11 1167.096  77.13   3  < 380>  197.810  28.610

   146 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 726       CM 10:34:42.61 1166.695  77.66   3-  3-  3  197.810  28.600

   147 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1044       CM 10:34:44.03 1166.532  78.19   3-  1-  1  197.810  28.590

   148 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 27           CM 10:34:44.48 1166.481  78.72   5-  3-  3  197.810  28.580

   149 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1 DV 07001 21 74        CM 10:34:45.60 1166.353  79.26   2-  1-  1  197.810  28.570

   150 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7415       CM 10:34:49.69 1165.884  79.79   3-  1-  1  197.810  28.560

   151 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7518       CM 10:34:51.40 1165.689  80.32   5-  2-  2  197.810  28.550

   152 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 207       CM 10:35:13.17 1163.204  80.85   5-  2-  2  197.810  28.540

   153 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1034       CM 10:36:14.95 1156.210  81.38   5-  3-  3  197.810  28.530

   154 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 45        CM 10:36:31.60 1154.340  81.91   2          197.810  28.520

   155 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 771       CM 10:36:45.72 1152.758  82.45   2  < 460>  197.810  28.510

   156 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4026       CM 10:36:48.23 1152.477  82.98   4-  3-  3  197.810  28.500

   157 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2031       CM 10:36:48.31 1152.468  83.51   4-  1-  1  197.810  28.490

   158 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 21 002254          CM 10:36:49.12 1152.378  84.04   2          197.810  28.480

   159 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2083       CM 10:36:49.66 1152.317  84.57   2-  1-  1  197.810  28.470

   160 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1428      CM 10:36:50.36 1152.239  85.11   5-  2-  2  197.810  28.460

   161 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 916         CM 10:36:50.55 1152.218  85.64   3-  3-  3  197.810  28.450

   162 GNADENLOS                       1 DV 09763 21 417       CM 10:36:51.22 1152.143  86.17   4-  2-  2  197.810  28.440

   163 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034882          CM 10:36:51.34 1152.130  86.70   2  < 291>  197.810  28.430

   164 0466 PPM                        1 PL 0466 21 3743       CM 10:36:51.35 1152.129  87.23   4-  1-  1  197.810  28.420

   165 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1330       CM 10:36:51.38 1152.125  87.77   5-  4-  3  197.810  28.410

   166 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 118        CM 10:36:52.06 1152.049  88.30   3-  1-  1  197.810  28.400

   167 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1022       CM 10:36:54.73 1151.751  88.83   2  < 453>  197.810  28.390

   168 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2250       CM 10:36:55.92 1151.618  89.36   2  < 219>  197.810  28.380

   169 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9908       CM 10:36:57.02 1151.495  89.89   2  < 240>  197.810  28.370

   170 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2203       CM 10:36:57.30 1151.464  90.43   3-  2-  2  197.810  28.360

   171 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7171       CM 10:36:57.95 1151.392  90.96   4-  3-  3  197.810  28.350

   172 BRUNO SATTLER                   1 DV 09037 21 902       CM 10:36:57.96 1151.390  91.49   3-  1-  1  197.810  28.350

   173 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0124 21 6263       CM 10:36:59.49 1151.220  92.02   2-  2-  2  197.810  28.340

   174 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1873       CM 10:36:59.95 1151.168  92.55   2          197.810  28.330

   175 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2175       CM 10:37:01.18 1151.031  93.09   4-  2-  2  197.810  28.320

   176 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9668       CM 10:37:02.59 1150.874  93.62   5-  2-  2  197.810  28.310

   177 FLORTIX                         1 PL 020 21 800         CM 10:37:03.08 1150.819  94.15   3-  3-  3  197.810  28.300

   178 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314122         CM 10:37:03.67 1150.754  94.68   4-  2-  2  197.810  28.290

   179 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4182       CM 10:37:04.52 1150.659  95.21   3-  2-  2  197.810  28.280

   180 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2003       CM 10:37:05.18 1150.585  95.74   2          197.810  28.270

   181 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3005       CM 10:37:06.39 1150.450  96.28   4-  3-  3  197.810  28.260

   182 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6826       CM 10:37:07.12 1150.369  96.81   4-  3-  3  197.810  28.250

   183 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 201       CM 10:37:07.79 1150.295  97.34   4-  1-  1  197.810  28.240

   184 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11004      CM 10:37:09.05 1150.154  97.87   4-  2-  2  197.810  28.230

   185 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 343       CM 10:37:09.13 1150.145  98.40   2  < 292>  197.810  28.220

   186 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056819         CM 10:37:09.70 1150.082  98.94   2          197.810  28.210

   187 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8048       CM 10:37:09.79 1150.072  99.47   3-  1-  1  197.810  28.200

   188 Florian Techel                  1 DV 0173 21 774        CM 10:37:12.42 1149.779 100.00   2-  1-  1  197.810  28.190

   189 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 835         CM 10:37:13.57 1149.651 100.53   2          197.810  28.180

   190 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1031       CM 10:37:15.14 1149.476 101.06   4-  2-  2  197.810  28.170

   191 Fast Pigeons& Ervin Laro        1 IT 21 115292          CM 10:37:15.32 1149.456 101.60   1-  1-  1  197.810  28.160

   192 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 232        CM 10:37:16.20 1149.359 102.13   4-  2-  2  197.810  28.150

   193 Zgud Robert D                   1 PL 0206 21 8549       CM 10:37:16.83 1149.289 102.66   1-  1-  1  197.810  28.140

   194 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1541       CM 10:37:17.70 1149.192 103.19   3-  2-  2  197.810  28.130

   195 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 22         CM 10:37:18.13 1149.144 103.72   2          197.810  28.120

   196 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11028      CM 10:37:19.30 1149.014 104.26   2          197.810  28.110

   197 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1075       CM 10:37:19.88 1148.950 104.79   5-  1-  1  197.810  28.100

   198 MAXI 99                         1 DV 09950 21 7         CM 10:37:22.21 1148.691 105.32   2          197.810  28.090

   199 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6750       CM 10:37:22.54 1148.654 105.85   2  < 431>  197.810  28.080

   200 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 777       CM 10:37:23.33 1148.566 106.38   3-  3-  3  197.810  28.070

   201 PARA II                         1 PL 0234 21 136        CM 10:37:23.44 1148.554 106.91   5-  3-  3  197.810  28.060

   202 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 783        CM 10:37:24.31 1148.458 107.45   2          197.810  28.050

   203 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1006       CM 10:37:25.11 1148.369 107.98   2          197.810  28.050

   204 KLEINHANS FRANZ                 1 DV 0326 21 388        CM 10:37:27.97 1148.051 108.51   2-  1-  1  197.810  28.040

   205 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 6502       CM 10:37:28.74 1147.966 109.04   2  < 348>  197.810  28.030

   206 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7557       CM 10:37:29.23 1147.912 109.57   3-  3-  3  197.810  28.020

   207 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 735       CM 10:37:30.06 1147.819 110.11   2  < 248>  197.810  28.010

   208 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8111       CM 10:37:30.72 1147.746 110.64   5-  3-  3  197.810  28.000

   209 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9490       CM 10:37:30.87 1147.730 111.17   5-  1-  1  197.810  27.990

   210 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 384        CM 10:37:31.24 1147.689 111.70   2          197.810  27.980

   211 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1399       CM 10:37:31.47 1147.663 112.23   2  < 436>  197.810  27.970

   212 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 843        CM 10:37:33.36 1147.454 112.77   3-  1-  1  197.810  27.960

   213 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9924       CM 10:37:34.48 1147.330 113.30   3-  2-  2  197.810  27.950

   214 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105749         CM 10:37:35.39 1147.229 113.83   4-  1-  1  197.810  27.940

   215 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1281        CM 10:37:35.58 1147.208 114.36   4-  1-  1  197.810  27.930

   216 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3101       CM 10:37:36.35 1147.122 114.89   3-  2-  2  197.810  27.920

   217 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 51        CM 10:37:36.47 1147.109 115.43   5-  1-  1  197.810  27.910

   218 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4048       CM 10:37:37.35 1147.012 115.96   2  < 360>  197.810  27.900

   219 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2248       CM 10:37:37.36 1147.010 116.49   3          197.810  27.890

   220 DRUŻYNA MAZOWSZE                1 PL 0214 21 15566      CM 10:37:37.61 1146.983 117.02   1-  1-  1  197.810  27.880

   221 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11170       CM 10:37:37.75 1146.967 117.55   2-  1-  1  197.810  27.870

   222 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5640        CM 10:37:37.76 1146.966 118.09   4-  3-  3  197.810  27.860

   223 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1159      CM 10:37:37.96 1146.944 118.62   2          197.810  27.850

   224 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 129       CM 10:37:38.25 1146.912 119.15   3-  1-  1  197.810  27.840

   225 TEAM SPREEWALD                  1 DV 09640 21 410       CM 10:37:38.60 1146.873 119.68   2-  2-  2  197.810  27.830

   226 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12773      CM 10:37:39.13 1146.815 120.21   5-  2-  2  197.810  27.820

   227 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2228       CM 10:37:39.20 1146.807 120.74   4-  1-  1  197.810  27.810

   228 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 660       CM 10:37:40.41 1146.673 121.28   2-  2-  2  197.810  27.800

   229 KAZIU                           1 PL 0442 21 530        CM 10:37:40.70 1146.641 121.81   2          197.810  27.790

   230 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7511       CM 10:37:41.22 1146.583 122.34   4-  2-  2  197.810  27.780

   231 GORA                            1 PL 02 21 7311         CM 10:37:42.56 1146.435 122.87   2-  1-  1  197.810  27.770

   232 Jerzy Zakrzewski SOLO           1 PL 0312 21 8089       CM 10:37:42.66 1146.424 123.40   1-  1-  1  197.810  27.760

   233 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 119        CM 10:37:43.14 1146.371 123.94   3-  1-  1  197.810  27.750

   234 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42803         CM 10:37:43.29 1146.354 124.47   4-  4-  3  197.810  27.750

   235 ORCHA 4                         1 PL 0315 21 3582       CM 10:37:43.38 1146.344 125.00   2-  1-  1  197.810  27.740

   236 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10065       CM 10:37:43.89 1146.288 125.53   2          197.810  27.730

   237 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1052       CM 10:37:44.40 1146.231 126.06   2-  1-  1  197.810  27.720

   238 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7510       CM 10:37:44.58 1146.211 126.60   2          197.810  27.710

   239 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7013       CM 10:37:44.68 1146.200 127.13   2-  2-  2  197.810  27.700

   240 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9925       CM 10:37:45.57 1146.102 127.66   3          197.810  27.690

   241 Wójciak Piotr                   1 PL 0235 21 912        CM 10:37:46.69 1145.978 128.19   3-  1-  1  197.810  27.680

   242 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11513      CM 10:37:47.42 1145.897 128.72   3-  2-  2  197.810  27.670

   243 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12745      CM 10:37:48.86 1145.738 129.26   2          197.810  27.660

   244 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7173       CM 10:37:49.12 1145.710 129.79   2  < 314>  197.810  27.650

   245 REMUS 2                         1 PL 063 21 1218        CM 10:37:49.32 1145.688 130.32   2-  2-  2  197.810  27.640

   246 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8095       CM 10:37:51.08 1145.493 130.85   3-  2-  2  197.810  27.630

   247 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5900       CM 10:37:51.44 1145.453 131.38   2  < 426>  197.810  27.620

   248 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 706       CM 10:37:53.04 1145.277 131.91   3          197.810  27.610

   249 COBA TEAM A                     1 AU 2021 8             CM 10:37:55.42 1145.014 132.45   4-  3-  3  197.810  27.600

   250 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6529       CM 10:37:56.61 1144.883 132.98   4-  2-  2  197.810  27.590

   251 TEAM SPREEWALD                  1 DV 09640 21 423       CM 10:38:03.28 1144.147 133.51   2          197.810  27.580

   252 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21091      CM 10:38:06.17 1143.829 134.04   4-  2-  2  197.810  27.570

   253 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1286        CM 10:38:16.22 1142.723 134.57   2  < 616>  197.810  27.560

   254 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1134       CM 10:38:21.36 1142.158 135.11   4-  2-  2  197.810  27.550

   255 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8727       CM 10:38:24.46 1141.818 135.64   2          197.810  27.540

   256 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 770       CM 10:38:25.17 1141.740 136.17   4-  3-  3  197.810  27.530

   257 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1406       CM 10:38:27.34 1141.502 136.70   3-  1-  1  197.810  27.520

   258 Team Charnowo                   1 PL 0302 21 3936       CM 10:38:33.78 1140.796 137.23   2-  1-  1  197.810  27.510

   259 Krzysztof Wręczycki             1 PL 0275 21 14297      CM 10:38:45.68 1139.494 137.77   1-  1-  1  197.810  27.500

   260 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5767       CM 10:38:49.39 1139.089 138.30   5-  2-  2  197.810  27.490

   261 Krzysztof Tomiak                1 PL 0284 21 548        CM 10:38:53.57 1138.632 138.83   2-  2-  2  197.810  27.480

   262 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1 DV 06723 21 1539      CM 10:38:53.58 1138.631 139.36   1-  1-  1  197.810  27.470

   263 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 375        CM 10:38:55.77 1138.392 139.89   4-  1-  1  197.810  27.460

   264 BODZIO                          1 PL 065 21 8001        CM 10:38:58.60 1138.084 140.43   3-  2-  2  197.810  27.450

   265 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 741       CM 10:38:59.20 1138.018 140.96   3-  1-  1  197.810  27.450

   266 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16634        CM 10:39:02.21 1137.690 141.49   5-  1-  1  197.810  27.440

   267 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9202       CM 10:39:06.89 1137.181 142.02   3-  2-  2  197.810  27.430

   268 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12778      CM 10:39:07.64 1137.099 142.55   4-  1-  1  197.810  27.420

   269 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595827         CM 10:39:08.31 1137.026 143.09   2-  1-  1  197.810  27.410

   270 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 131        CM 10:39:09.90 1136.853 143.62   2  < 287>  197.810  27.400

   271 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17907      CM 10:39:11.06 1136.727 144.15   4-  3-  3  197.810  27.390

   272 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 239       CM 10:39:12.02 1136.622 144.68   5-  3-  3  197.810  27.380

   273 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3159       CM 10:39:13.09 1136.506 145.21   5-  1-  1  197.810  27.370

   274 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11537      CM 10:39:13.67 1136.443 145.74   2          197.810  27.360

   275 MAXIMUS                         1 PL 012 21 4860        CM 10:39:13.68 1136.442 146.28   2  < 410>  197.810  27.350

   276 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7804       CM 10:39:13.91 1136.417 146.81   4-  1-  1  197.810  27.340

   277 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1156       CM 10:39:15.30 1136.266 147.34   2  < 403>  197.810  27.330

   278 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1649       CM 10:39:15.47 1136.247 147.87   2  < 488>  197.810  27.320

   279 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595842         CM 10:39:15.48 1136.246 148.40   5-  2-  2  197.810  27.310

   280 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1066       CM 10:39:16.40 1136.146 148.94   2  < 620>  197.810  27.300

   281 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1580       CM 10:39:16.52 1136.133 149.47   3-  2-  2  197.810  27.290

   282 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2784         CM 10:39:16.98 1136.083 150.00   3-  1-  1  197.810  27.280

   283 TEAM PAZURY                     1 PL 0313 21 96         CM 10:39:17.19 1136.061 150.53   1-  1-  1  197.810  27.270

   284 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 598       CM 10:39:17.92 1135.981 151.06   2  < 397>  197.810  27.260

   285 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050011   CM 10:39:18.10 1135.962 151.60   2  < 343>  197.810  27.250

   286 TOMASZ MRUK D                   1 PL 0285 21 1081       CM 10:39:18.73 1135.893 152.13   2-  1-  1  197.810  27.240

   287 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 147        CM 10:39:18.90 1135.875 152.66   3          197.810  27.230

   288 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 886        CM 10:39:19.08 1135.855 153.19   2          197.810  27.220

   289 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1941       CM 10:39:19.39 1135.822 153.72   4-  3-  3  197.810  27.210

   290 OSSIRA                          1 DV 06409 21 275       CM 10:39:19.50 1135.810 154.26   4-  1-  1  197.810  27.200

   291 Schreiber- Kuczera              1 PL 0262 21 2148       CM 10:39:20.19 1135.735 154.79   3          197.810  27.190

   292 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 333       CM 10:39:21.53 1135.589 155.32   3  < 607>  197.810  27.180

   293 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6088721         CM 10:39:22.06 1135.532 155.85   4-  1-  1  197.810  27.170

   294 DE WINTER                       1 DV 07499 21 134       CM 10:39:22.47 1135.487 156.38   5-  3-  3  197.810  27.160

   295 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1356      CM 10:39:23.03 1135.426 156.91   4-  2-  2  197.810  27.150

   296 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1121      CM 10:39:23.18 1135.410 157.45   4-  1-  1  197.810  27.150

   297 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 04437 21 334       CM 10:39:23.19 1135.409 157.98   2-  1-  1  197.810  27.140

   298 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 423        CM 10:39:23.29 1135.398 158.51   5-  1-  1  197.810  27.130

   299 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2143       CM 10:39:24.36 1135.282 159.04   5-  1-  1  197.810  27.120

   300 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4026       CM 10:39:25.29 1135.181 159.57   3-  1-  1  197.810  27.110

   301 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5539       CM 10:39:25.39 1135.170 160.11   2-  1-  1  197.810  27.100

   302 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7767       CM 10:39:25.62 1135.145 160.64   3          197.810  27.090

   303 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3013       CM 10:39:25.69 1135.138 161.17   3-  2-  2  197.810  27.080

   304 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3109       CM 10:39:26.46 1135.054 161.70   2          197.810  27.070

   305 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2983       CM 10:39:26.70 1135.028 162.23   3-  1-  1  197.810  27.060

   306 SURO 1                          1 PL 0134 21 9445       CM 10:39:27.49 1134.943 162.77   2          197.810  27.050

   307 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 905         CM 10:39:28.63 1134.819 163.30   2  < 501>  197.810  27.040

   308 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11365      CM 10:39:28.93 1134.787 163.83   2  < 400>  197.810  27.030

   309 ZIBI                            1 GB 21 24349           CM 10:39:29.54 1134.720 164.36   2-  1-  1  197.810  27.020

   310 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7019       CM 10:39:30.54 1134.612 164.89   2-  2-  2  197.810  27.010

   311 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11209      CM 10:39:30.92 1134.571 165.43   5-  2-  2  197.810  27.000

   312 Krzysztof Tomiak                1 PL 0284 21 547        CM 10:39:31.48 1134.510 165.96   2          197.810  26.990

   313 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 644        CM 10:39:31.66 1134.491 166.49   3-  1-  1  197.810  26.980

   314 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7148       CM 10:39:32.60 1134.389 167.02   3          197.810  26.970

   315 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4788       CM 10:39:33.87 1134.251 167.55   5-  1-  1  197.810  26.960

   316 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6886       CM 10:39:35.12 1134.116 168.09   5-  3-  3  197.810  26.950

   317 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2514       CM 10:39:36.38 1133.980 168.62   3-  1-  1  197.810  26.940

   318 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 228       CM 10:39:36.99 1133.914 169.15   2  < 350>  197.810  26.930

   319 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17223        CM 10:39:37.69 1133.838 169.68   2  < 598>  197.810  26.920

   320 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1704       CM 10:39:37.82 1133.824 170.21   4-  2-  2  197.810  26.910

   321 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 88         CM 10:39:37.92 1133.813 170.74   3-  2-  2  197.810  26.900

   322 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051704          CM 10:39:37.93 1133.812 171.28   3-  3-  3  197.810  26.890

   323 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0455 21 14100      CM 10:39:40.56 1133.527 171.81   3-  1-  1  197.810  26.880

   324 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 372        CM 10:39:41.63 1133.412 172.34   2-  2-  2  197.810  26.870

   325 PARA II                         1 PL 0234 21 135        CM 10:39:42.16 1133.354 172.87   2  < 427>  197.810  26.860

   326 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1040       CM 10:39:42.57 1133.310 173.40   2  < 328>  197.810  26.850

   327 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 658       CM 10:39:42.89 1133.275 173.94   2          197.810  26.850

   328 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1026       CM 10:39:43.53 1133.206 174.47   3          197.810  26.840

   329 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8589       CM 10:39:43.73 1133.185 175.00   5-  1-  1  197.810  26.830

   330 MANNE                           1 DV 03268 21 268       CM 10:39:45.51 1132.992 175.53   3-  1-  1  197.810  26.820

   331 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42883         CM 10:39:45.60 1132.982 176.06   2  < 386>  197.810  26.810

   332 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1154       CM 10:39:46.22 1132.915 176.60   3-  1-  1  197.810  26.800

   333 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 621       CM 10:39:49.26 1132.587 177.13   3-  1-  1  197.810  26.790

   334 LASZI                           1 PL 0432 21 3700       CM 10:39:49.48 1132.563 177.66   5-  2-  2  197.810  26.780

   335 LAGGER                          1 PL 01 21 18717        CM 10:39:52.16 1132.274 178.19   2-  1-  1  197.810  26.770

   336 TOMASZ MRUK B                   1 PL 0285 21 1141       CM 10:39:53.53 1132.126 178.72   1-  1-  1  197.810  26.760

   337 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14768      CM 10:39:53.67 1132.111 179.26   4-  1-  1  197.810  26.750

   338 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 2080       CM 10:39:54.53 1132.018 179.79   2          197.810  26.740

   339 FLORTIX                         1 PL 020 21 796         CM 10:39:56.47 1131.809 180.32   2  < 381>  197.810  26.730

   340 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1606       CM 10:39:59.03 1131.533 180.85   2          197.810  26.720

   341 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 262        CM 10:40:01.02 1131.319 181.38   4-  2-  2  197.810  26.710

   342 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597279         CM 10:40:02.46 1131.164 181.91   3-  1-  1  197.810  26.700

   343 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050008   CM 10:40:03.51 1131.051 182.45   3          197.810  26.690

   344 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 178       CM 10:40:06.66 1130.711 182.98   4-  3-  3  197.810  26.680

   345 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7185       CM 10:40:06.96 1130.679 183.51   4-  1-  1  197.810  26.670

   345 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 525        CM 10:40:06.96 1130.679 183.51   3-  2-  2  197.810  26.670

   347 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6884       CM 10:40:08.13 1130.553 184.57   2  < 538>  197.810  26.650

   348 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2183       CM 10:40:09.02 1130.458 185.11   3  < 614>  197.810  26.640

   349 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9073         CM 10:40:10.07 1130.345 185.64   4-  1-  1  197.810  26.630

   350 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 212       CM 10:40:11.30 1130.212 186.17   3          197.810  26.620

   351 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1928       CM 10:40:12.55 1130.078 186.70   2  < 604>  197.810  26.610

   352 Artur Pałka                     1 PL 01 21 9162         CM 10:40:12.93 1130.037 187.23   4-  1-  1  197.810  26.600

   353 ROOIJ- BENSCHOP                 1 NL 21 1025475         CM 10:40:13.24 1130.004 187.77   2-  1-  1  197.810  26.590

   354 Holger Doormann                 1 DV 03043 21 462       CM 10:40:13.42 1129.984 188.30   2          197.810  26.580

   355 MDŁ 2b                          1 PL 0419 21 9820       CM 10:40:14.02 1129.920 188.83   3-  2-  2  197.810  26.570

   356 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17920      CM 10:40:14.60 1129.858 189.36   2  < 477>  197.810  26.560

   357 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6138779         CM 10:40:15.25 1129.788 189.89   4-  3-  3  197.810  26.550

   358 MASTER TEAM B                   1 PL 0245 21 406        CM 10:40:15.27 1129.786 190.43   2          197.810  26.550

   359 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5994       CM 10:40:16.07 1129.700 190.96   2  < 459>  197.810  26.540

   360 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4070       CM 10:40:16.91 1129.609 191.49   3          197.810  26.530

   361 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2216       CM 10:40:16.99 1129.601 192.02   4-  2-  2  197.810  26.520

   362 BIERNAT- KUSCH 2                1 DV 02522 21 1887      CM 10:40:17.53 1129.543 192.55   1-  1-  1  197.810  26.510

   363 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 4519       CM 10:40:17.70 1129.525 193.09   3-  1-  1  197.810  26.500

   364 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12417      CM 10:40:17.72 1129.522 193.62   3-  1-  1  197.810  26.490

   365 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8087       CM 10:40:18.23 1129.468 194.15   2          197.810  26.480

   366 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15701      CM 10:40:18.80 1129.406 194.68   4-  2-  2  197.810  26.470

   367 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1939      CM 10:40:19.79 1129.300 195.21   2-  1-  1  197.810  26.460

   368 LASZI                           1 PL 0432 21 3699       CM 10:40:20.24 1129.252 195.74   2          197.810  26.450

   369 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6825       CM 10:40:20.44 1129.230 196.28   2  < 407>  197.810  26.440

   370 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12523       CM 10:40:20.45 1129.229 196.81   2          197.810  26.430

   371 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13321      CM 10:40:20.94 1129.177 197.34   3-  1-  1  197.810  26.420

   372 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5900       CM 10:40:21.11 1129.158 197.87   3-  2-  2  197.810  26.410

   373 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9803       CM 10:40:21.58 1129.108 198.40   2-  2-  2  197.810  26.400

   374 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7014       CM 10:40:22.16 1129.046 198.94   2          197.810  26.390

   375 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 758       CM 10:40:22.18 1129.044 199.47   2  < 609>  197.810  26.380

   376 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7871       CM 10:40:22.63 1128.995 200.00   3          197.810  26.370

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:5

   377 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9316       CM 10:40:22.79 1128.978 200.53   2          197.810  26.360

   378 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3457       CM 10:40:22.97 1128.959 201.06   3-  1-  1  197.810  26.350

   379 PAWEŁ 2                         1 PL 0221 21 4164       CM 10:40:23.67 1128.884 201.60   2-  1-  1  197.810  26.340

   380 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 289       CM 10:40:24.29 1128.817 202.13   4          197.810   0.000

   381 FLORTIX                         1 PL 020 21 795         CM 10:40:24.30 1128.816 202.66   3          197.810  26.320

   382 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4008       CM 10:40:24.59 1128.785 203.19   4-  4-  3  197.810  26.310

   383 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4171       CM 10:40:25.02 1128.739 203.72   2          197.810  26.300

   384 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9845       CM 10:40:25.37 1128.701 204.26   3-  1-  1  197.810  26.290

   385 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11102      CM 10:40:26.01 1128.633 204.79   2  < 590>  197.810  26.280

   386 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42897         CM 10:40:26.50 1128.580 205.32   3  < 446>  197.810  26.270

   387 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2157       CM 10:40:27.15 1128.511 205.85   2  < 542>  197.810  26.260

   388 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4022       CM 10:40:27.63 1128.459 206.38   5-  3-  3  197.810  26.250

   389 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8103       CM 10:40:27.75 1128.446 206.91   4-  1-  1  197.810  26.250

   390 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 264        CM 10:40:28.41 1128.376 207.45   4-  2-  2  197.810  26.240

   391 Jan Chudziński                  1 PL 0285 21 10695      CM 10:40:28.57 1128.358 207.98   1-  1-  1  197.810  26.230

   392 ROBERT                          1 PL 0314 21 9293       CM 10:40:28.69 1128.346 208.51   3-  1-  1  197.810  26.220

   393 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 2193       CM 10:40:28.71 1128.343 209.04   2  < 491>  197.810  26.210

   394 COBA TEAM A                     1 AU 2021 29            CM 10:40:28.85 1128.328 209.57   2  < 490>  197.810  26.200

   395 KRYSSIU                         1 PL 0285 21 4429       CM 10:40:28.88 1128.325 210.11   2-  1-  1  197.810  26.190

   396 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 982        CM 10:40:29.57 1128.251 210.64   4-  1-  1  197.810  26.180

   397 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 581       CM 10:40:29.94 1128.212 211.17   3          197.810  26.170

   398 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9817       CM 10:40:30.02 1128.203 211.70   2          197.810  26.160

   399 WARKA                           1 PL 0461 21 3856       CM 10:40:31.02 1128.096 212.23   4-  1-  1  197.810  26.150

   400 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11369      CM 10:40:31.25 1128.071 212.77   3          197.810  26.140

   401 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10329       CM 10:40:31.76 1128.017 213.30   4-  1-  1  197.810  26.130

   402 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 755        CM 10:40:31.96 1127.995 213.83   4-  1-  1  197.810  26.120

   403 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1099       CM 10:40:32.50 1127.937 214.36   3          197.810  26.110

   404 KOTEK 1                         1 BE 21 6688331         CM 10:40:33.36 1127.845 214.89   3          197.810  26.100

   405 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1574      CM 10:40:33.82 1127.796 215.43   2  < 484>  197.810  26.090

   406 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 256        CM 10:40:34.24 1127.751 215.96   2          197.810  26.080

   407 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6830       CM 10:40:34.25 1127.750 216.49   3          197.810  26.070

   408 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6089169         CM 10:40:34.68 1127.704 217.02   2  < 486>  197.810  26.060

   409 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 4008697         CM 10:40:35.64 1127.601 217.55   5-  1-  1  197.810  26.050

   410 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5639        CM 10:40:37.68 1127.383 218.09   3          197.810  26.040

   411 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11412      CM 10:40:37.89 1127.360 218.62   3-  2-  2  197.810  26.030

   412 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1072       CM 10:40:38.03 1127.345 219.15   3-  1-  1  197.810  26.020

   413 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6308        CM 10:40:38.20 1127.327 219.68   2          197.810  26.010

   414 DE WINTER                       1 DV 07499 21 131       CM 10:40:39.17 1127.224 220.21   2  < 420>  197.810  26.000

   415 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 796       CM 10:40:39.72 1127.165 220.74   3-  1-  1  197.810  25.990

   416 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1033       CM 10:40:39.91 1127.144 221.28   2          197.810  25.980

   417 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6622       CM 10:40:40.02 1127.133 221.81   4-  2-  2  197.810  25.970

   418 Spartan Team B                  1 ESP 21 111372         CM 10:40:40.13 1127.121 222.34   5-  1-  1  197.810  25.960

   419 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 523        CM 10:40:42.83 1126.832 222.87   2          197.810  25.950

   420 DE WINTER                       1 DV 07499 21 173       CM 10:40:43.12 1126.801 223.40   3          197.810  25.950

   421 RAFI                            1 PL 0114 21 6040       CM 10:40:43.67 1126.742 223.94   2-  1-  1  197.810  25.940

   422 Marek Jan i Teresa A            1 PL 017 21 8224        CM 10:40:44.79 1126.623 224.47   2-  1-  1  197.810  25.930

   423 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 109       CM 10:40:46.08 1126.485 225.00   4-  2-  2  197.810  25.920

   424 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 804        CM 10:40:46.77 1126.411 225.53   5-  1-  1  197.810  25.910

   425 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8044       CM 10:40:47.10 1126.376 226.06   2  < 534>  197.810  25.900

   426 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 6623       CM 10:40:47.94 1126.286 226.60   3          197.810  25.890

   427 PARA II                         1 PL 0234 21 157        CM 10:40:49.66 1126.103 227.13   3          197.810  25.880

   428 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 123        CM 10:40:52.56 1125.793 227.66   2          197.810  25.870

   429 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2165       CM 10:40:53.07 1125.739 228.19   4-  1-  1  197.810  25.860

   430 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051705          CM 10:40:53.37 1125.707 228.72   2  < 500>  197.810  25.850

   431 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6745       CM 10:40:54.62 1125.573 229.26   3          197.810  25.840

   432 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1123      CM 10:40:55.22 1125.510 229.79   2  < 505>  197.810  25.830

   433 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 29           CM 10:40:55.57 1125.472 230.32   2  < 503>  197.810  25.820

   434 WIERZBICKI SOLO                 1 PL 0360 21 1021       CM 10:40:56.45 1125.378 230.85   1-  1-  1  197.810  25.810

   435 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9818       CM 10:40:58.09 1125.204 231.38   2-  2-  2  197.810  25.800

   436 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1394       CM 10:40:58.54 1125.156 231.91   3  < 487>  197.810  25.790

   437 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3089       CM 10:40:59.44 1125.060 232.45   4-  1-  1  197.810  25.780

   438 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6567       CM 10:41:01.38 1124.853 232.98   2          197.810  25.770

   439 PARA I                          1 PL 0234 21 173        CM 10:41:01.80 1124.808 233.51   4-  1-  1  197.810  25.760

   440 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7221       CM 10:41:04.09 1124.564 234.04   5-  1-  1  197.810  25.750

   441 REMUS 2                         1 PL 063 21 1226        CM 10:41:04.81 1124.488 234.57   2          197.810  25.740

   442 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7504       CM 10:41:07.19 1124.235 235.11   2  < 443>  197.810  25.730

   443 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7511       CM 10:41:07.75 1124.175 235.64   3          197.810  25.720

   444 MDŁ 2b                          1 PL 0484 21 1604       CM 10:41:14.41 1123.467 236.17   2          197.810  25.710

   445 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1889      CM 10:41:18.02 1123.084 236.70   3          197.810  25.700

   446 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42882         CM 10:41:20.49 1122.821 237.23   4          197.810   0.000

   447 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2094       CM 10:41:22.18 1122.642 237.77   4-  3-  3  197.810  25.680

   448 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595831         CM 10:41:22.68 1122.589 238.30   2          197.810  25.670

   449 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8324       CM 10:41:24.04 1122.445 238.83   3-  1-  1  197.810  25.660

   450 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10635      CM 10:41:24.36 1122.411 239.36   4-  1-  1  197.810  25.650

   451 BiR                             1 PL 0484 21 4083       CM 10:41:24.48 1122.398 239.89   3-  1-  1  197.810  25.650

   452 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21032      CM 10:41:25.39 1122.302 240.43   2          197.810  25.640

   453 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1035       CM 10:41:25.40 1122.301 240.96   3          197.810  25.630

   454 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4061       CM 10:41:25.74 1122.265 241.49   4-  1-  1  197.810  25.620

   455 BETI                            1 PL 0124 21 6255       CM 10:41:26.65 1122.168 242.02   2          197.810  25.610

   456 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 773        CM 10:41:27.23 1122.107 242.55   2-  1-  1  197.810  25.600

   457 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2111       CM 10:41:27.42 1122.086 243.09   4-  3-  3  197.810  25.590

   458 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2450       CM 10:41:28.34 1121.989 243.62   2  < 511>  197.810  25.580

   459 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5973       CM 10:41:28.35 1121.988 244.15   3          197.810  25.570

   460 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 765       CM 10:41:28.71 1121.950 244.68   3          197.810  25.560

   461 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 123        CM 10:41:29.47 1121.869 245.21   2          197.810  25.550

   462 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 121         CM 10:41:29.66 1121.849 245.74   4-  1-  1  197.810  25.540

   463 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3806       CM 10:41:30.43 1121.768 246.28   4-  1-  1  197.810  25.530

   464 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6719       CM 10:41:30.79 1121.729 246.81   3-  1-  1  197.810  25.520

   465 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3696       CM 10:41:33.18 1121.476 247.34   4-  1-  1  197.810  25.510

   466 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 210        CM 10:41:33.79 1121.412 247.87   2          197.810  25.500

   467 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019548         CM 10:41:34.38 1121.349 248.40   5-  1-  1  197.810  25.490

   468 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2052       CM 10:41:35.71 1121.209 248.94   3-  1-  1  197.810  25.480

   469 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11402      CM 10:41:36.54 1121.121 249.47   2          197.810  25.470

   470 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3034       CM 10:41:37.78 1120.990 250.00   2          197.810  25.460

   471 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11041      CM 10:41:39.06 1120.854 250.53   2-  1-  1  197.810  25.450

   472 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2210       CM 10:41:39.51 1120.807 251.06   2          197.810  25.440

   473 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1 DV 05056 21 1127      CM 10:41:45.16 1120.209 251.60   1-  1-  1  197.810  25.430

   474 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0315 21 9391       CM 10:41:53.99 1119.278 252.13   4-  1-  1  197.810  25.420

   475 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7488         CM 10:41:54.37 1119.237 252.66   2          197.810  25.410

   476 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8311       CM 10:42:10.75 1117.513 253.19   2          197.810  25.400

   477 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17922      CM 10:42:14.13 1117.158 253.72   3          197.810  25.390

   478 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7810       CM 10:42:18.85 1116.662 254.26   5-  1-  1  197.810  25.380

   479 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4590       CM 10:42:19.06 1116.640 254.79   3-  1-  1  197.810  25.370

   480 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2058       CM 10:42:19.62 1116.581 255.32   2          197.810  25.360

   481 K. M. D. LESIEWICZ              1 PL 0268 21 7545       CM 10:42:21.22 1116.413 255.85   2          197.810  25.350

   482 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2304       CM 10:42:21.88 1116.344 256.38   2          197.810  25.350

   483 Grzegorz Klimczyk               1 PL 0387 21 1969       CM 10:42:22.12 1116.319 256.91   4-  1-  1  197.810  25.340

   484 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1591      CM 10:42:24.94 1116.023 257.45   3          197.810  25.330

   485 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 366        CM 10:42:25.12 1116.004 257.98   2          197.810  25.320

   486 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6088722         CM 10:42:25.80 1115.933 258.51   3          197.810  25.310

   487 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1323       CM 10:42:27.34 1115.772 259.04   4          197.810   0.000

   488 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1643       CM 10:42:27.55 1115.750 259.57   3          197.810  25.290

   489 BALBINA                         1 PL 0124 21 6254       CM 10:42:29.12 1115.585 260.11   3-  2-  2  197.810  25.280

   490 COBA TEAM A                     1 AU 2021 1             CM 10:42:29.94 1115.499 260.64   3          197.810  25.270

   491 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3071       CM 10:42:29.95 1115.498 261.17   3          197.810  25.260

   492 BALBINA                         1 PL 0124 21 6258       CM 10:42:31.01 1115.387 261.70   2          197.810  25.250

   493 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 263        CM 10:42:31.75 1115.310 262.23   2          197.810  25.240

   494 PIETRAS RACING TEAM 1           1 PL 096 21 5519        CM 10:42:32.70 1115.210 262.77   5-  1-  1  197.810  25.230

   495 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4010       CM 10:42:34.21 1115.052 263.30   2  < 593>  197.810  25.220

   496 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 394       CM 10:42:34.94 1114.976 263.83   5-  1-  1  197.810  25.210

   497 GNADENLOS                       1 DV 09764 21 90        CM 10:42:35.12 1114.957 264.36   2          197.810  25.200

   498 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1148       CM 10:42:35.65 1114.902 264.89   4-  1-  1  197.810  25.190

   499 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1398      CM 10:42:36.48 1114.815 265.43   2          197.810  25.180

   500 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051706          CM 10:42:36.58 1114.804 265.96   3          197.810  25.170

   501 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 927         CM 10:42:38.91 1114.561 266.49   3          197.810  25.160

   502 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8100       CM 10:42:40.58 1114.386 267.02   4-  1-  1  197.810  25.150

   503 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 28           CM 10:42:41.22 1114.319 267.55   3          197.810  25.140

   504 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 219        CM 10:42:43.33 1114.099 268.09   4-  2-  2  197.810  25.130

   505 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1136      CM 10:42:44.70 1113.955 268.62   3          197.810  25.120

   506 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13030      CM 10:42:46.94 1113.722 269.15   2          197.810  25.110

   507 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 32        CM 10:42:48.21 1113.589 269.68   4-  1-  1  197.810  25.100

   508 KRAK                            1 PL 0447 21 8336       CM 10:42:48.38 1113.571 270.21   4-  1-  1  197.810  25.090

   509 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1062       CM 10:42:49.42 1113.463 270.74   3-  1-  1  197.810  25.080

   510 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0432 21 3682       CM 10:42:51.53 1113.242 271.28   2          197.810  25.070

   511 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2441       CM 10:42:53.10 1113.079 271.81   3          197.810  25.060

   512 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 88        CM 10:42:55.51 1112.827 272.34   2          197.810  25.050

   513 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15204       CM 10:42:56.11 1112.765 272.87   2          197.810  25.050

   514 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3103       CM 10:42:56.48 1112.726 273.40   4-  1-  1  197.810  25.040

   515 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1642       CM 10:42:56.63 1112.711 273.94   4-  1-  1  197.810  25.030

   516 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8515       CM 10:42:56.98 1112.674 274.47   2          197.810  25.020

   517 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391508         CM 10:42:57.37 1112.634 275.00   4-  2-  2  197.810  25.010

   518 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 320        CM 10:42:58.21 1112.546 275.53   2          197.810  25.000

   519 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2050       CM 10:42:58.70 1112.495 276.06   3-  2-  2  197.810  24.990

   520 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15719      CM 10:42:59.20 1112.443 276.60   2          197.810  24.980

   521 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1731       CM 10:42:59.54 1112.408 277.13   4-  1-  1  197.810  24.970

   522 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 241        CM 10:43:00.66 1112.291 277.66   2          197.810  24.960

   523 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4204       CM 10:43:01.24 1112.230 278.19   4-  2-  2  197.810  24.950

   524 Team Stępniewski L. K. K. -1    1 PL 090 21 10454       CM 10:43:02.03 1112.148 278.72   3-  1-  1  197.810  24.940

   525 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1109       CM 10:43:02.13 1112.138 279.26   3-  1-  1  197.810  24.930

   526 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 354        CM 10:43:02.25 1112.125 279.79   4-  1-  1  197.810  24.920

   527 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4101       CM 10:43:02.43 1112.107 280.32   2-  1-  1  197.810  24.910

   528 NIEZNISZCZALNI                  1 DV 05611 21 373       CM 10:43:02.97 1112.050 280.85   2          197.810  24.900

   529 TEAM LEHMANN                    1 DV 06226 21 101       CM 10:43:04.10 1111.933 281.38   3-  1-  1  197.810  24.890

   530 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3610      CM 10:43:05.48 1111.789 281.91   4-  1-  1  197.810  24.880

   531 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6334       CM 10:43:05.70 1111.766 282.45   3-  1-  1  197.810  24.870

   532 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10048      CM 10:43:06.61 1111.672 282.98   2          197.810  24.860

   533 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7616       CM 10:43:07.37 1111.593 283.51   2          197.810  24.850

   534 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8022       CM 10:43:07.45 1111.584 284.04   3          197.810  24.840

   535 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2008       CM 10:43:08.15 1111.511 284.57   2  < 617>  197.810  24.830

   536 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 122       CM 10:43:08.87 1111.437 285.11   4-  1-  1  197.810  24.820

   537 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2360       CM 10:43:09.26 1111.396 285.64   2          197.810  24.810

   538 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6885       CM 10:43:11.16 1111.198 286.17   3          197.810  24.800

   539 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9671       CM 10:43:11.54 1111.159 286.70   2          197.810  24.790

   540 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1417      CM 10:43:12.13 1111.098 287.23   2          197.810  24.780

   541 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2092       CM 10:43:13.32 1110.974 287.77   2          197.810  24.770

   542 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2169       CM 10:43:13.53 1110.952 288.30   3          197.810  24.760

   543 KRESKA                          1 PL 0461 21 4181       CM 10:43:15.50 1110.748 288.83   2          197.810  24.750

   544 Pucharek                        1 PL 0197 21 6353       CM 10:43:19.32 1110.351 289.36   3-  1-  1  197.810  24.750

   545 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7662       CM 10:43:19.87 1110.294 289.89   2-  1-  1  197.810  24.740

   546 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 187       CM 10:43:20.32 1110.247 290.43   2  < 606>  197.810  24.730

   547 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7021       CM 10:43:21.38 1110.137 290.96   2          197.810  24.720

   548 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2089        CM 10:43:21.74 1110.100 291.49   4-  1-  1  197.810  24.710

   549 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 208       CM 10:43:25.52 1109.708 292.02   2          197.810  24.700

   550 KAROL M.                        1 PL 0177 21 6604       CM 10:43:28.93 1109.355 292.55   2-  1-  1  197.810  24.690

   551 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2016       CM 10:43:29.60 1109.285 293.09   2  < 555>  197.810  24.680

   552 KORZYM SOLO                     1 PL 0451 21 9667       CM 10:43:30.05 1109.239 293.62   1-  1-  1  197.810  24.670

   553 MARCIN                          1 PL 0450 21 4143       CM 10:43:31.73 1109.065 294.15   1-  1-  1  197.810  24.660

   554 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5843       CM 10:43:31.74 1109.064 294.68   2-  1-  1  197.810  24.650

   555 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2023       CM 10:43:32.04 1109.033 295.21   3          197.810  24.640

   556 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1007       CM 10:43:33.22 1108.910 295.74   2          197.810  24.630

   557 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7510       CM 10:43:33.34 1108.898 296.28   2          197.810  24.620

   558 KRIS                            1 PL 0447 21 130        CM 10:43:35.21 1108.704 296.81   3-  1-  1  197.810  24.610

   559 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2314       CM 10:43:37.12 1108.507 297.34   2-  1-  1  197.810  24.600

   560 BODZIO                          1 PL 065 21 8008        CM 10:43:40.41 1108.167 297.87   2          197.810  24.590

   561 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8113       CM 10:43:44.44 1107.750 298.40   3-  1-  1  197.810  24.580

   562 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1163       CM 10:43:47.41 1107.444 298.94   5-  1-  1  197.810  24.570

   563 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4028       CM 10:43:49.16 1107.263 299.47   2  < 611>  197.810  24.560

   564 JUREK                           1 NL 21 1741279         CM 10:43:49.58 1107.220 300.00   5-  1-  1  197.810  24.550

   565 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11205      CM 10:43:51.30 1107.042 300.53   2          197.810  24.540

   566 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 384       CM 10:44:07.36 1105.388 301.06   2          197.810  24.530

   567 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1601       CM 10:44:11.85 1104.926 301.60   3          197.810  24.520

   568 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 129        CM 10:44:14.24 1104.681 302.13   4-  1-  1  197.810  24.510

   569 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 457       CM 10:44:14.97 1104.606 302.66   2-  1-  1  197.810  24.500

   570 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056824         CM 10:44:17.40 1104.356 303.19   3-  1-  1  197.810  24.490

   571 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 199        CM 10:44:17.62 1104.334 303.72   4-  1-  1  197.810  24.480

   572 Pawletko/ Konieczny             1 DV 06029 21 37        CM 10:44:24.87 1103.590 304.26   2          197.810  24.470

   573 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8556       CM 10:44:27.27 1103.344 304.79   2          197.810  24.460

   574 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040395         CM 10:44:27.94 1103.275 305.32   3-  1-  1  197.810  24.450

   575 Barłóg Iwona                    1 PL 0403 21 4740       CM 10:44:31.30 1102.931 305.85   1-  1-  1  197.810  24.450

   576 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1534       CM 10:44:34.92 1102.560 306.38   2          197.810  24.440

   577 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16135      CM 10:44:34.94 1102.558 306.91   3-  1-  1  197.810  24.430

   578 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8032       CM 10:44:37.67 1102.279 307.45   5-  1-  1  197.810  24.420

   579 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9763       CM 10:44:37.95 1102.250 307.98   4-  1-  1  197.810  24.410

   580 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8323       CM 10:44:41.31 1101.907 308.51   4-  2-  2  197.810  24.400

   581 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 148        CM 10:44:41.92 1101.845 309.04   4-  1-  1  197.810  24.390

   582 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391501         CM 10:44:45.86 1101.442 309.57   2          197.810  24.380

   583 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16288       CM 10:44:47.19 1101.306 310.11   2          197.810  24.370

   584 Mazepa U& K 2                   1 PL FC ZP 21 1050006   CM 10:44:48.11 1101.212 310.64   2-  1-  1  197.810  24.360

   585 ZUZIA                           1 PL 0467 21 1057       CM 10:44:50.13 1101.006 311.17   1-  1-  1  197.810  24.350

   586 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 307        CM 10:44:52.86 1100.728 311.70   2          197.810  24.340

   587 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314116         CM 10:44:53.74 1100.638 312.23   2          197.810  24.330

   588 AMIGO B                         1 PL 0385 21 2144       CM 10:44:57.20 1100.285 312.77   3-  1-  1  197.810  24.320

   589 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 21 332        CM 10:44:59.26 1100.075 313.30   2-  1-  1  197.810  24.310

   590 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11048      CM 10:45:00.63 1099.936 313.83   3          197.810  24.300

   591 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14410      CM 10:45:08.54 1099.131 314.36   3-  1-  1  197.810  24.290

   592 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9916       CM 10:45:15.54 1098.420 314.89   2          197.810  24.280

   593 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4011       CM 10:45:33.49 1096.600 315.43   3  < 615>  197.810  24.270

   594 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5535       CM 10:45:34.20 1096.528 315.96   3-  1-  1  197.810  24.260

   595 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 766       CM 10:45:36.40 1096.305 316.49   2  < 596>  197.810  24.250

   596 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 778       CM 10:45:38.02 1096.141 317.02   3          197.810  24.240

   597 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 49         CM 10:45:38.64 1096.079 317.55   3-  1-  1  197.810  24.230

   598 NASZE AMELKI                    1 PL 0432 21 1628       CM 10:45:41.42 1095.797 318.09   3          197.810  24.220

   599 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6602       CM 10:45:42.07 1095.732 318.62   2          197.810  24.210

   600 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9816       CM 10:45:42.21 1095.718 319.15   2          197.810  24.200

   601 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3722       CM 10:45:43.71 1095.566 319.68   3-  1-  1  197.810  24.190

   602 Kosiorowski Adam i Kogut Piotr  1 PL 0499 21 6966       CM 10:45:44.10 1095.527 320.21   1-  1-  1  197.810  24.180

   603 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2164       CM 10:45:44.83 1095.453 320.74   3-  1-  1  197.810  24.170

   604 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1935       CM 10:45:45.54 1095.381 321.28   3          197.810  24.160

   605 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1906       CM 10:45:46.27 1095.307 321.81   4-  1-  1  197.810  24.150

   606 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 205       CM 10:45:46.52 1095.282 322.34   3          197.810  24.150

   607 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 335       CM 10:45:46.62 1095.272 322.87   4          197.810   0.000

   608 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8335       CM 10:45:48.02 1095.131 323.40   2          197.810  24.130

   609 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 757       CM 10:45:48.11 1095.122 323.94   3          197.810  24.120

   610 Link Marek                      1 PL 0274 21 4309       CM 10:45:48.35 1095.097 324.47   3-  1-  1  197.810  24.110

   611 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4043       CM 10:45:48.46 1095.086 325.00   3          197.810  24.100

   612 COBA LADIES                     1 PL 0344 21 10118      CM 10:45:49.22 1095.010 325.53   3-  1-  1  197.810  24.090

   613 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5899       CM 10:45:52.13 1094.716 326.06   2          197.810  24.080

   614 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2173       CM 10:45:53.55 1094.573 326.60   4          197.810   0.000

   615 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4004       CM 10:45:56.57 1094.268 327.13   4          197.810   0.000

   616 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1276        CM 10:45:56.58 1094.267 327.66   3          197.810  24.050

   617 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2046       CM 10:45:57.54 1094.171 328.19   3          197.810  24.040

   618 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8810       CM 10:45:58.10 1094.114 328.72   2-  1-  1  197.810  24.030

   619 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5764       CM 10:45:58.21 1094.103 329.26   2          197.810  24.020

   620 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1062       CM 10:45:59.34 1093.989 329.79   3          197.810  24.010

   621 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1848      CM 10:46:02.07 1093.714 330.32   2-  1-  1  197.810  24.000

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:3

   ———————————————————————- Koniec Konkursów

   622 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12413      CM 10:46:02.28 1093.693   0.00   2          197.810   0.000

   623 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1012       CM 10:46:02.30 1093.691   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   624 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6410       CM 10:46:03.70 1093.550   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   625 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17766      CM 10:46:05.43 1093.376   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   626 MŁK                             1 PL 0314 21 5389       CM 10:46:08.02 1093.115   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   627 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9496       CM 10:46:09.33 1092.984   0.00   2          197.810   0.000

   628 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8088       CM 10:46:10.14 1092.902   0.00   3          197.810   0.000

   629 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11202      CM 10:46:11.12 1092.804   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   630 MASTER TEAM A                   1 PL 0245 21 446        CM 10:46:11.70 1092.745   0.00   2          197.810   0.000

   631 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 250       CM 10:46:13.08 1092.607   0.00   2          197.810   0.000

   632 Ernst u. Rosemarie Mueller      1 DV 0244 21 116        CM 10:46:15.63 1092.351   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   633 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 311          CM 10:46:18.48 1092.064   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   634 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8508       CM 10:46:18.58 1092.054   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   635 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105740         CM 10:46:20.64 1091.848   0.00   2          197.810   0.000

   636 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12800      CM 10:46:26.02 1091.308   0.00   2          197.810   0.000

   637 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4155       CM 10:46:32.36 1090.673   0.00   4          197.810   0.000

   638 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9560       CM 10:46:33.45 1090.564   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   639 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2987       CM 10:46:39.24 1089.984   0.00   2          197.810   0.000

   640 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 865        CM 10:46:40.84 1089.824   0.00   3          197.810   0.000

   641 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9009         CM 10:46:41.33 1089.775   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   642 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09443 21 130       CM 10:46:41.93 1089.715   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   643 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 12552      CM 10:46:42.06 1089.702   0.00   2          197.810   0.000

   644 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5521       CM 10:46:43.47 1089.561   0.00   2          197.810   0.000

   645 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2063       CM 10:46:44.68 1089.441   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   646 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1033       CM 10:46:44.82 1089.427   0.00   3          197.810   0.000

   647 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1026       CM 10:46:45.02 1089.407   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   648 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1107       CM 10:46:47.59 1089.150   0.00   4          197.810   0.000

   649 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 07408 21 228       CM 10:46:48.44 1089.065   0.00   2          197.810   0.000

   650 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8123        CM 10:46:48.94 1089.015   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   651 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1152       CM 10:46:49.20 1088.989   0.00   4          197.810   0.000

   652 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2461      CM 10:46:50.92 1088.817   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   653 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16652        CM 10:46:51.09 1088.801   0.00   2          197.810   0.000

   654 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7189       CM 10:46:51.90 1088.720   0.00   2          197.810   0.000

   655 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1842      CM 10:46:52.77 1088.633   0.00   2          197.810   0.000

   656 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 641       CM 10:46:53.14 1088.596   0.00   2          197.810   0.000

   657 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8119       CM 10:46:54.46 1088.464   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   658 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597262         CM 10:46:56.50 1088.261   0.00   2          197.810   0.000

   659 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1162      CM 10:46:56.88 1088.223   0.00   4          197.810   0.000

   660 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5871       CM 10:46:57.25 1088.186   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   661 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1169       CM 10:46:57.47 1088.164   0.00   2          197.810   0.000

   662 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 377       CM 10:46:58.06 1088.105   0.00   2          197.810   0.000

   663 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1802       CM 10:46:58.19 1088.092   0.00   2          197.810   0.000

   664 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11053      CM 10:46:58.76 1088.036   0.00   4          197.810   0.000

   665 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 405        CM 10:47:00.65 1087.847   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   666 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 279       CM 10:47:01.03 1087.810   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   667 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15155      CM 10:47:01.52 1087.761   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   668 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11206      CM 10:47:02.03 1087.710   0.00   3          197.810   0.000

   669 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2018       CM 10:47:02.17 1087.696   0.00   2          197.810   0.000

   670 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6610       CM 10:47:03.76 1087.538   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   671 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1736       CM 10:47:04.25 1087.489   0.00   3          197.810   0.000

   672 AMIGO TEAM                      1 PL 0385 21 2168       CM 10:47:05.18 1087.396   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   673 KRAK                            1 PL 0447 21 8324       CM 10:47:06.91 1087.224   0.00   2          197.810   0.000

   674 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2006       CM 10:47:07.06 1087.209   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   675 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1308784         CM 10:47:07.49 1087.166   0.00   2          197.810   0.000

   676 SZCZEPAN BORAL SOLO             1 PL 047 21 15220       CM 10:47:07.61 1087.155   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   677 Warchał Piotr i Paweł           1 PL 0318 21 1776       CM 10:47:08.53 1087.063   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   678 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3102       CM 10:47:08.69 1087.047   0.00   2          197.810   0.000

   679 FERRARI                         1 PL 0208 21 7003       CM 10:47:09.68 1086.949   0.00   2          197.810   0.000

   680 STRZAŁA B                       1 PL 0318 21 94         CM 10:47:12.91 1086.627   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   681 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHYŁ  1 PL 074 21 460         CM 10:47:12.93 1086.626   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   682 Gabryś Józef                    1 PL 0420 21 1382       CM 10:47:14.75 1086.445   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   683 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8039       CM 10:47:18.88 1086.034   0.00   2          197.810   0.000

   684 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16388       CM 10:47:19.89 1085.934   0.00   3          197.810   0.000

   685 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SIE  1 PL 0102 21 8406       CM 10:47:21.29 1085.795   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   686 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 147         CM 10:47:22.21 1085.704   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   687 KRYSSIU                         1 PL 0285 21 4444       CM 10:47:24.57 1085.470   0.00   2          197.810   0.000

   688 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1599       CM 10:47:25.40 1085.388   0.00   2          197.810   0.000

   689 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 919       CM 10:47:27.07 1085.222   0.00   3          197.810   0.000

   690 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12598      CM 10:47:28.47 1085.083   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   691 SURO 2                          1 PL 0134 21 8914       CM 10:47:28.86 1085.045   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   692 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 258        CM 10:47:32.50 1084.684   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   693 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1 PL 0119 21 3413       CM 10:47:33.83 1084.552   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   694 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 210       CM 10:47:35.40 1084.397   0.00   3          197.810   0.000

   695 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1150       CM 10:47:36.14 1084.324   0.00   2          197.810   0.000

   696 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 0420 21 2187       CM 10:47:37.24 1084.215   0.00   2          197.810   0.000

   697 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 379        CM 10:47:40.41 1083.901   0.00   2          197.810   0.000

   698 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0295 21 10317      CM 10:47:44.33 1083.514   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   699 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4216       CM 10:47:49.61 1082.992   0.00   3          197.810   0.000

   700 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3061       CM 10:47:57.80 1082.184   0.00   3          197.810   0.000

   701 Jersey                          1 PL 0421 21 1044       CM 10:47:59.87 1081.980   0.00   2          197.810   0.000

   702 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0295 21 10318      CM 10:48:02.82 1081.689   0.00   2          197.810   0.000

   703 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12390      CM 10:48:04.56 1081.518   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   704 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8816       CM 10:48:06.13 1081.364   0.00   2          197.810   0.000

   705 AMIGO TEAM                      1 PL 0414 21 1963       CM 10:48:12.43 1080.744   0.00   2          197.810   0.000

   706 Kotela Ireneusz B               1 PL 0471 21 6623       CM 10:48:17.79 1080.217   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   707 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 827        CM 10:48:19.18 1080.081   0.00   2          197.810   0.000

   708 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8507       CM 10:48:20.27 1079.974   0.00   2          197.810   0.000

   709 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 17         CM 10:48:21.46 1079.857   0.00   2          197.810   0.000

   710 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8350       CM 10:48:22.47 1079.758   0.00   3          197.810   0.000

   711 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2937    CM 10:48:26.43 1079.369   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   712 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 1868       CM 10:48:28.71 1079.146   0.00   2          197.810   0.000

   713 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8536       CM 10:48:28.82 1079.135   0.00   3          197.810   0.000

   714 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026543         CM 10:48:29.86 1079.033   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   715 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7552       CM 10:48:31.75 1078.848   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   716 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 336        CM 10:48:33.24 1078.702   0.00   2          197.810   0.000

   717 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171024          CM 10:48:35.11 1078.519   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   718 Sylwia i Darek Żybura 2         1 GB 21 H 42789         CM 10:48:35.19 1078.511   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   719 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1137       CM 10:48:35.46 1078.484   0.00   3          197.810   0.000

   720 COBA LADIES                     1 PL 023 21 4355        CM 10:48:37.11 1078.323   0.00   2          197.810   0.000

   721 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10140        CM 10:48:41.15 1077.927   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   722 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4579       CM 10:48:41.99 1077.845   0.00   2          197.810   0.000

   723 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056832         CM 10:48:47.27 1077.329   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   724 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11208      CM 10:48:50.41 1077.023   0.00   4          197.810   0.000

   725 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1163       CM 10:48:51.21 1076.944   0.00   2          197.810   0.000

   726 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 249       CM 10:48:59.87 1076.100   0.00   3          197.810   0.000

   727 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10063       CM 10:49:13.76 1074.747   0.00   2          197.810   0.000

   728 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10053       CM 10:49:18.59 1074.278   0.00   3          197.810   0.000

   729 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1929       CM 10:49:26.78 1073.483   0.00   4          197.810   0.000

   730 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 213        CM 10:49:30.48 1073.124   0.00   2          197.810   0.000

   731 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2002       CM 10:49:32.73 1072.906   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   732 ROBERT                          1 PL 0314 21 9294       CM 10:49:35.48 1072.640   0.00   2          197.810   0.000

   733 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1091       CM 10:49:35.49 1072.639   0.00   2          197.810   0.000

   734 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 21        CM 10:49:39.35 1072.265   0.00   2          197.810   0.000

   735 KOTEK 2                         1 BE 21 6688334         CM 10:49:41.40 1072.067   0.00   3          197.810   0.000

   736 TomTom                          1 PL 0387 21 1226       CM 10:49:45.06 1071.713   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   737 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7509       CM 10:49:47.11 1071.515   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   738 SURO 1                          1 PL 0134 21 9474       CM 10:49:52.67 1070.978   0.00   3          197.810   0.000

   739 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6306        CM 10:49:54.22 1070.828   0.00   3          197.810   0.000

   740 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17934      CM 10:49:54.35 1070.815   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   741 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 606       CM 10:49:56.59 1070.599   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   742 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 41        CM 10:49:57.74 1070.488   0.00   3          197.810   0.000

   743 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3455       CM 10:49:59.99 1070.271   0.00   2          197.810   0.000

   744 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 62        CM 10:50:01.55 1070.121   0.00   2          197.810   0.000

   745 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 81          CM 10:50:14.61 1068.863   0.00   2          197.810   0.000

   746 MANNE                           1 DV 03268 21 219       CM 10:50:19.94 1068.351   0.00   2          197.810   0.000

   747 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2256       CM 10:50:27.71 1067.605   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   748 SIEBERT KALTSCHMICHT            1 DV 0903 21 1016       CM 10:50:38.97 1066.526   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   749 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 2142       CM 10:50:43.03 1066.137   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   750 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2446      CM 10:50:53.91 1065.097   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   751 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3008       CM 10:51:01.82 1064.343   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   752 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 107        CM 10:51:04.39 1064.098   0.00   2          197.810   0.000

   753 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2831       CM 10:51:05.64 1063.978   0.00   3          197.810   0.000

   754 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 124        CM 10:51:05.66 1063.977   0.00   3          197.810   0.000

   755 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12782      CM 10:51:06.50 1063.897   0.00   3          197.810   0.000

   756 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2054       CM 10:51:07.71 1063.781   0.00   2          197.810   0.000

   757 COBA LADIES                     1 DV 09783 21 4         CM 10:51:08.02 1063.752   0.00   3          197.810   0.000

   758 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8037       CM 10:51:08.31 1063.724   0.00   2          197.810   0.000

   759 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8112        CM 10:51:10.23 1063.541   0.00   2          197.810   0.000

   760 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 46        CM 10:51:10.85 1063.482   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   761 Pęcak Józef                     1 PL 0412 21 354        CM 10:51:11.25 1063.444   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   762 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 426        CM 10:51:12.43 1063.332   0.00   2          197.810   0.000

   763 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 2259       CM 10:51:13.13 1063.265   0.00   2          197.810   0.000

   764 TomTom                          1 PL 0387 21 214        CM 10:51:14.90 1063.097   0.00   2          197.810   0.000

   765 WIM EN BENNO KLOMP              1 NL 21 1024852         CM 10:51:15.41 1063.048   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   766 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4593       CM 10:51:16.02 1062.990   0.00   2          197.810   0.000

   767 Zych Renata                     1 PL 0131 21 850        CM 10:51:16.45 1062.949   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   768 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1602       CM 10:51:17.86 1062.815   0.00   4          197.810   0.000

   769 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 303       CM 10:51:18.02 1062.800   0.00   2          197.810   0.000

   770 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1057       CM 10:51:18.84 1062.722   0.00   2          197.810   0.000

   771 BiR                             1 PL 0484 21 4009       CM 10:51:20.35 1062.579   0.00   2          197.810   0.000

   772 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2348       CM 10:51:20.60 1062.555   0.00   2          197.810   0.000

   773 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1142      CM 10:51:20.71 1062.544   0.00   3          197.810   0.000

   774 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15238       CM 10:51:20.80 1062.536   0.00   3          197.810   0.000

   775 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1024       CM 10:51:21.55 1062.465   0.00   2          197.810   0.000

   776 WARKA                           1 PL 0210 21 13008      CM 10:51:22.18 1062.405   0.00   2          197.810   0.000

   777 DE WINTER                       1 DV 07499 21 141       CM 10:51:22.21 1062.402   0.00   4          197.810   0.000

   778 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1022      CM 10:51:22.49 1062.375   0.00   2          197.810   0.000

   779 Halli & Gummi                   1 IS 21 3215            CM 10:51:22.74 1062.351   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   780 Artur Pałka                     1 PL 0214 21 9327       CM 10:51:22.84 1062.342   0.00   2          197.810   0.000

   781 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4763       CM 10:51:23.08 1062.319   0.00   2          197.810   0.000

   782 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2227       CM 10:51:23.92 1062.239   0.00   2          197.810   0.000

   783 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3006       CM 10:51:24.96 1062.141   0.00   2          197.810   0.000

   784 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 337        CM 10:51:25.21 1062.117   0.00   3          197.810   0.000

   785 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2258       CM 10:51:25.85 1062.056   0.00   2          197.810   0.000

   786 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1543       CM 10:51:33.20 1061.359   0.00   3          197.810   0.000

   787 Dawid Walczak                   1 PL 0352 21 8346       CM 10:51:37.50 1060.951   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   788 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8011       CM 10:51:37.74 1060.928   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   789 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 35         CM 10:51:48.80 1059.882   0.00   4          197.810   0.000

   790 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5151       CM 10:51:51.04 1059.670   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   791 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 269        CM 10:51:56.85 1059.121   0.00   3          197.810   0.000

   792 Florian Techel                  1 DV 0173 21 713        CM 10:52:01.59 1058.674   0.00   2          197.810   0.000

   793 SURO 3                          1 PL 053 21 20110       CM 10:52:05.13 1058.340   0.00   2          197.810   0.000

   794 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595829         CM 10:52:10.50 1057.834   0.00   2          197.810   0.000

   795 DE WINTER                       1 DV 07499 21 137       CM 10:52:13.65 1057.537   0.00   5          197.810   0.000

   796 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2335       CM 10:52:17.16 1057.207   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   797 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8411       CM 10:52:17.30 1057.194   0.00   2          197.810   0.000

   798 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2118       CM 10:52:19.47 1056.989   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   799 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597284         CM 10:52:19.64 1056.973   0.00   2          197.810   0.000

   800 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5516       CM 10:52:19.83 1056.956   0.00   2          197.810   0.000

   801 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 3925       CM 10:52:20.35 1056.907   0.00   4          197.810   0.000

   802 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5342        CM 10:52:22.76 1056.680   0.00   2          197.810   0.000

   803 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 813       CM 10:52:22.77 1056.679   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   804 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 759        CM 10:52:22.95 1056.662   0.00   2          197.810   0.000

   805 SURO 2                          1 PL 0134 21 8922       CM 10:52:24.02 1056.562   0.00   2          197.810   0.000

   806 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8087       CM 10:52:24.09 1056.555   0.00   2          197.810   0.000

   807 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1055       CM 10:52:24.66 1056.502   0.00   2          197.810   0.000

   808 JUREK                           1 NL 21 1741264         CM 10:52:24.93 1056.476   0.00   2          197.810   0.000

   809 KRESKA                          1 PL 0461 21 4158       CM 10:52:25.54 1056.419   0.00   3          197.810   0.000

   810 Orłowski Goldenpigeons 3        1 PL 092 21 8309        CM 10:52:27.17 1056.266   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   811 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5923        CM 10:52:28.08 1056.180   0.00   2          197.810   0.000

   812 KAZIU                           1 PL 0442 21 537        CM 10:52:28.75 1056.117   0.00   3          197.810   0.000

   813 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6307        CM 10:52:28.92 1056.101   0.00   4          197.810   0.000

   814 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 303        CM 10:52:28.94 1056.100   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   815 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12378      CM 10:52:32.09 1055.804   0.00   2          197.810   0.000

   816 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2006       CM 10:52:33.16 1055.704   0.00   2          197.810   0.000

   817 Zych Renata                     1 PL 0131 21 846        CM 10:52:35.28 1055.505   0.00   2          197.810   0.000

   818 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8224       CM 10:52:36.29 1055.410   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   819 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1030       CM 10:52:37.74 1055.274   0.00   2          197.810   0.000

   820 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6409       CM 10:52:37.94 1055.255   0.00   2          197.810   0.000

   821 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6714       CM 10:52:43.97 1054.690   0.00   2          197.810   0.000

   822 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 60         CM 10:52:44.21 1054.668   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   823 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 173       CM 10:52:48.64 1054.253   0.00   2          197.810   0.000

   824 ROOIJ- BENSCHOP                 1 NL 21 1025375         CM 10:52:48.95 1054.224   0.00   2          197.810   0.000

   825 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1423       CM 10:52:49.75 1054.149   0.00   2          197.810   0.000

   826 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1757       CM 10:52:51.64 1053.973   0.00   3          197.810   0.000

   827 LASZI                           1 PL 0432 21 3696       CM 10:52:52.21 1053.919   0.00   3          197.810   0.000

   828 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2461      CM 10:52:52.84 1053.860   0.00   2          197.810   0.000

   829 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6089797         CM 10:52:53.30 1053.817   0.00   4          197.810   0.000

   830 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 257        CM 10:52:55.28 1053.632   0.00   2          197.810   0.000

   831 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6854       CM 10:52:55.65 1053.598   0.00   4          197.810   0.000

   832 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9504       CM 10:52:56.20 1053.546   0.00   2          197.810   0.000

   833 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8031       CM 10:52:56.64 1053.505   0.00   2          197.810   0.000

   834 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11210      CM 10:52:58.09 1053.370   0.00   5          197.810   0.000

   835 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13073      CM 10:53:08.47 1052.401   0.00   3          197.810   0.000

   836 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2297       CM 10:53:15.00 1051.793   0.00   3          197.810   0.000

   837 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2525       CM 10:53:30.96 1050.309   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   838 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6313        CM 10:53:33.18 1050.103   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   839 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 63         CM 10:53:33.89 1050.037   0.00   2          197.810   0.000

   840 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2009       CM 10:53:34.66 1049.965   0.00   3          197.810   0.000

   841 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 6504       CM 10:53:36.21 1049.822   0.00   4          197.810   0.000

   842 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056726         CM 10:53:36.96 1049.752   0.00   3          197.810   0.000

   843 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2012       CM 10:53:43.85 1049.113   0.00   4          197.810   0.000

   844 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7217       CM 10:53:52.02 1048.357   0.00   2          197.810   0.000

   845 Pułka TEAM                      1 PL 029 21 5504        CM 10:54:31.07 1044.757   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   846 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10606       CM 10:54:32.37 1044.637   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   847 SURO 2                          1 PL 0134 21 8920       CM 10:54:33.85 1044.501   0.00   3          197.810   0.000

   848 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9907       CM 10:54:46.11 1043.377   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   849 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9509       CM 10:54:46.19 1043.369   0.00   3          197.810   0.000

   850 Darkos                          1 PL 0450 21 6538       CM 10:54:47.30 1043.268   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   851 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4970        CM 10:54:50.34 1042.989   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   852 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10637      CM 10:54:53.19 1042.728   0.00   2          197.810   0.000

   853 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1073       CM 10:54:54.52 1042.606   0.00   2          197.810   0.000

   854 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4287       CM 10:54:56.02 1042.469   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   855 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14685      CM 10:54:57.31 1042.351   0.00   2          197.810   0.000

   856 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 412        CM 10:55:02.45 1041.881   0.00   2          197.810   0.000

   857 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5524       CM 10:55:02.82 1041.848   0.00   2          197.810   0.000

   858 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2676       CM 10:55:05.16 1041.634   0.00   2          197.810   0.000

   859 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2110       CM 10:55:05.17 1041.633   0.00   2          197.810   0.000

   860 MM- KNAPCZYK                    1 PL 0315 21 241        CM 10:55:06.79 1041.485   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   861 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1070       CM 10:55:07.35 1041.434   0.00   3          197.810   0.000

   862 ZG HELIOS A                     1 DV 01777 21 343       CM 10:55:08.13 1041.363   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   863 Spartan Team A                  1 ESP 21 111303         CM 10:55:09.34 1041.252   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   864 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1421      CM 10:55:09.50 1041.238   0.00   3          197.810   0.000

   865 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1027       CM 10:55:10.61 1041.136   0.00   4          197.810   0.000

   866 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10629      CM 10:55:11.02 1041.099   0.00   3          197.810   0.000

   867 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 252        CM 10:55:11.85 1041.023   0.00   3          197.810   0.000

   868 G&J PIGEON                      1 PL 0289 21 6899       CM 10:55:12.43 1040.970   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   869 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3629       CM 10:55:12.45 1040.968   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   870 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3682       CM 10:55:12.65 1040.950   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

   871 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10638      CM 10:55:15.57 1040.684   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   872 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6618       CM 10:55:15.87 1040.657   0.00   2          197.810   0.000

   873 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1070       CM 10:55:16.65 1040.586   0.00   3          197.810   0.000

   874 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7290       CM 10:55:17.22 1040.534   0.00   3          197.810   0.000

   875 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5175       CM 10:55:18.04 1040.459   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   876 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 605       CM 10:55:18.39 1040.427   0.00   2          197.810   0.000

   877 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0253 21 14006      CM 10:55:19.53 1040.323   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   878 NIEZNISZCZALNI                  1 PL 013 21 14884       CM 10:55:19.99 1040.281   0.00   3          197.810   0.000

   879 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7806       CM 10:55:21.61 1040.134   0.00   2          197.810   0.000

   880 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10595       CM 10:55:22.16 1040.084   0.00   2          197.810   0.000

   881 OSSIRA                          1 DV 06409 21 265       CM 10:55:23.15 1039.993   0.00   2          197.810   0.000

   882 Link Marek                      1 PL 0276 21 6014       CM 10:55:24.08 1039.909   0.00   2          197.810   0.000

   883 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1106       CM 10:55:25.12 1039.814   0.00   2          197.810   0.000

   884 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1923       CM 10:55:25.45 1039.784   0.00   4          197.810   0.000

   885 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11294       CM 10:55:25.81 1039.751   0.00   2          197.810   0.000

   886 PARA I                          1 PL 0234 21 174        CM 10:55:26.06 1039.729   0.00   2          197.810   0.000

   887 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 819        CM 10:55:26.39 1039.699   0.00   2          197.810   0.000

   888 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2140       CM 10:55:26.54 1039.685   0.00   2          197.810   0.000

   889 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 181         CM 10:55:27.50 1039.598   0.00   3          197.810   0.000

   890 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1093       CM 10:55:27.65 1039.584   0.00   3          197.810   0.000

   891 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8386       CM 10:55:27.66 1039.583   0.00   3          197.810   0.000

   892 KRIS                            1 PL 0447 21 158        CM 10:55:28.16 1039.537   0.00   2          197.810   0.000

   893 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5985       CM 10:55:28.49 1039.507   0.00   5          197.810   0.000

   894 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11006      CM 10:55:28.68 1039.490   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   895 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 640        CM 10:55:29.18 1039.445   0.00   3          197.810   0.000

   896 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8663       CM 10:55:29.87 1039.382   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   897 JANUSZ                          1 PL 0385 21 2714       CM 10:55:29.97 1039.373   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   898 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5925        CM 10:55:30.22 1039.350   0.00   3          197.810   0.000

   899 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 423        CM 10:55:30.76 1039.301   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   900 JUREK                           1 NL 21 1741272         CM 10:55:31.75 1039.211   0.00   3          197.810   0.000

   901 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 195        CM 10:55:32.01 1039.187   0.00   4          197.810   0.000

   902 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1431       CM 10:55:32.23 1039.167   0.00   3          197.810   0.000

   903 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1824       CM 10:55:32.25 1039.166   0.00   2          197.810   0.000

   904 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8365       CM 10:55:32.39 1039.153   0.00   2          197.810   0.000

   905 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 122        CM 10:55:32.69 1039.126   0.00   4          197.810   0.000

   906 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12793      CM 10:55:32.96 1039.101   0.00   4          197.810   0.000

   907 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13806       CM 10:55:32.97 1039.100   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   908 LAGGER                          1 PL 0373 21 3232       CM 10:55:33.93 1039.013   0.00   2          197.810   0.000

   909 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6342       CM 10:55:36.11 1038.815   0.00   2          197.810   0.000

   910 PARA I                          1 PL 0234 21 184        CM 10:55:37.13 1038.722   0.00   3          197.810   0.000

   911 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4256       CM 10:55:37.70 1038.670   0.00   2          197.810   0.000

   912 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2553       CM 10:55:37.96 1038.647   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

   913 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1133       CM 10:55:38.41 1038.606   0.00   4          197.810   0.000

   914 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11037      CM 10:55:41.27 1038.346   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   915 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3035       CM 10:55:41.59 1038.317   0.00   2          197.810   0.000

   916 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 126        CM 10:55:42.77 1038.210   0.00   3          197.810   0.000

   917 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1710       CM 10:55:43.35 1038.158   0.00   3          197.810   0.000

   918 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9002         CM 10:55:44.43 1038.060   0.00   3          197.810   0.000

   919 Hübner TEAM                     1 PL 0491 21 1621       CM 10:55:44.63 1038.041   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   920 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2152       CM 10:55:45.22 1037.988   0.00   4          197.810   0.000

   921 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11050      CM 10:55:47.97 1037.739   0.00   2          197.810   0.000

   922 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 452        CM 10:55:49.49 1037.601   0.00   2          197.810   0.000

   923 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12576      CM 10:55:53.20 1037.265   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   924 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 221        CM 10:55:54.09 1037.184   0.00   3          197.810   0.000

   925 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 122        CM 10:55:54.78 1037.122   0.00   2          197.810   0.000

   926 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 34           CM 10:55:56.10 1037.002   0.00   4          197.810   0.000

   927 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2549       CM 10:55:56.34 1036.980   0.00   2          197.810   0.000

   928 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 1987       CM 10:55:57.91 1036.838   0.00   3          197.810   0.000

   929 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3422       CM 10:55:57.94 1036.836   0.00   2          197.810   0.000

   930 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6526       CM 10:56:02.30 1036.441   0.00   3          197.810   0.000

   931 Halli & Gummi                   1 IS 21 3211            CM 10:56:07.17 1036.001   0.00   2          197.810   0.000

   932 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8547       CM 10:56:09.07 1035.829   0.00   3          197.810   0.000

   933 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1653       CM 10:56:09.52 1035.789   0.00   4          197.810   0.000

   934 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6439       CM 10:56:10.13 1035.734   0.00   3          197.810   0.000

   935 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11104      CM 10:56:13.20 1035.457   0.00   5          197.810   0.000

   936 PAWEŁ 2                         1 PL 0221 21 4172       CM 10:56:16.26 1035.181   0.00   2          197.810   0.000

   937 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9011       CM 10:56:21.11 1034.743   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   938 BRUNO SATTLER                   1 PL 013 21 14872       CM 10:56:22.22 1034.643   0.00   2          197.810   0.000

   939 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3148       CM 10:56:23.11 1034.563   0.00   2          197.810   0.000

   940 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 123       CM 10:56:23.98 1034.485   0.00   2          197.810   0.000

   941 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2109       CM 10:56:30.87 1033.864   0.00   2          197.810   0.000

   942 WOJTEK 1                        1 PL 0281 21 8072       CM 10:56:37.25 1033.291   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   943 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13350      CM 10:56:55.29 1031.672   0.00   2          197.810   0.000

   944 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5896        CM 10:57:21.41 1029.337   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   945 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7899       CM 10:57:22.26 1029.261   0.00   4          197.810   0.000

   946 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2163       CM 10:57:24.31 1029.078   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   947 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1407       CM 10:57:24.88 1029.028   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   948 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3146       CM 10:57:26.55 1028.879   0.00   3          197.810   0.000

   949 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 809       CM 10:57:30.17 1028.556   0.00   2          197.810   0.000

   950 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4314       CM 10:57:32.60 1028.340   0.00   2          197.810   0.000

   951 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 1         CM 10:57:37.23 1027.928   0.00   2          197.810   0.000

   952 Andrzej C.                      1 PL 097 21 213         CM 10:57:39.58 1027.719   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   953 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 463        CM 10:57:42.16 1027.490   0.00   3          197.810   0.000

   954 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3016       CM 10:57:43.64 1027.358   0.00   3          197.810   0.000

   955 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 325       CM 10:57:45.94 1027.154   0.00   3          197.810   0.000

   956 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9741       CM 10:57:47.16 1027.046   0.00   2          197.810   0.000

   957 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 631        CM 10:57:48.39 1026.936   0.00   4          197.810   0.000

   958 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8101       CM 10:57:49.23 1026.862   0.00   2          197.810   0.000

   959 RAFI                            1 PL 0114 21 6008       CM 10:57:52.26 1026.593   0.00   2          197.810   0.000

   960 Gabryś Józef                    1 PL 0176 21 8020       CM 10:57:58.98 1025.997   0.00   2          197.810   0.000

   961 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4032       CM 10:58:00.37 1025.874   0.00   5          197.810   0.000

   962 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1036       CM 10:58:07.79 1025.217   0.00   4          197.810   0.000

   963 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2102       CM 10:58:10.30 1024.995   0.00   2          197.810   0.000

   964 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9289       CM 10:58:14.19 1024.651   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   965 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7535       CM 10:58:14.50 1024.624   0.00   2          197.810   0.000

   966 M.OLENDER & D.SROGA             1 PL 0201 21 1092       CM 10:58:16.11 1024.482   0.00   2          197.810   0.000

   967 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15734      CM 10:58:17.47 1024.361   0.00   3          197.810   0.000

   968 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17765      CM 10:58:18.50 1024.270   0.00   2          197.810   0.000

   969 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3859       CM 10:58:20.18 1024.122   0.00   3          197.810   0.000

   970 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 983        CM 10:58:24.66 1023.727   0.00   2          197.810   0.000

   971 BETI                            1 PL 0124 21 6260       CM 10:58:39.35 1022.432   0.00   3          197.810   0.000

   972 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 65        CM 10:58:46.73 1021.783   0.00   3          197.810   0.000

   973 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1607       CM 10:58:47.90 1021.681   0.00   5          197.810   0.000

   974 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7610       CM 10:58:49.65 1021.527   0.00   2          197.810   0.000

   975 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8731       CM 10:58:50.41 1021.460   0.00   3          197.810   0.000

   976 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8049       CM 10:58:51.49 1021.365   0.00   3          197.810   0.000

   977 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595832         CM 10:58:51.84 1021.335   0.00   3          197.810   0.000

   978 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8361       CM 10:58:56.65 1020.912   0.00   2          197.810   0.000

   979 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1289        CM 10:58:57.21 1020.863   0.00   4          197.810   0.000

   980 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5469       CM 10:59:01.40 1020.496   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   981 M. H. M. ŚCIGAŁA                1 PL 0285 21 13200      CM 10:59:10.22 1019.723   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   982 Toth Ferenc 1                   1 HUNG 21 14-63150      CM 10:59:38.23 1017.277   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   983 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 11         CM 10:59:49.77 1016.273   0.00   5          197.810   0.000

   984 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 452       CM 10:59:53.06 1015.987   0.00   2          197.810   0.000

   985 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 128        CM 10:59:56.29 1015.707   0.00   3          197.810   0.000

   986 MIETLICKI- SZULC                1 PL 0360 21 2004       CM 10:59:58.96 1015.475   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

   987 FRANIO                          1 PL 0432 21 3689       CM 11:00:02.25 1015.189   0.00   4          197.810   0.000

   988 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314118         CM 11:00:05.45 1014.912   0.00   3          197.810   0.000

   989 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0253 21 14028      CM 11:00:05.95 1014.869   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

   990 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11109      CM 11:00:05.96 1014.868   0.00   3          197.810   0.000

   991 STĘPIEŃ TEAM                    1 PL 0452 21 7254       CM 11:00:08.69 1014.631   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

   992 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7496       CM 11:00:08.91 1014.612   0.00   2          197.810   0.000

   993 Orłowski Goldenpigeons 3        1 PL 092 21 8305        CM 11:00:22.85 1013.405   0.00   2          197.810   0.000

   994 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16637        CM 11:00:34.41 1012.407   0.00   3          197.810   0.000

   995 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8465       CM 11:01:08.50 1009.474   0.00   3          197.810   0.000

   996 KRAK                            1 PL 0447 21 8308       CM 11:01:12.31 1009.148   0.00   3          197.810   0.000

   997 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1063       CM 11:01:12.96 1009.092   0.00   4          197.810   0.000

   998 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3611       CM 11:01:14.42 1008.967   0.00   2          197.810   0.000

   999 Marek Jan i Teresa B            1 PL 017 21 8215        CM 11:01:16.09 1008.824   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1000 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2173       CM 11:01:17.24 1008.725   0.00   3          197.810   0.000

  1001 SURO 3                          1 PL 053 21 20124       CM 11:01:17.26 1008.724   0.00   3          197.810   0.000

  1002 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 217        CM 11:01:17.71 1008.685   0.00   3          197.810   0.000

  1003 AGMAR                           1 PL 0467 21 1022       CM 11:01:18.16 1008.647   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1004 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8029       CM 11:01:18.85 1008.587   0.00   4          197.810   0.000

  1005 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2373       CM 11:01:19.77 1008.509   0.00   4          197.810   0.000

  1006 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11008      CM 11:01:19.77 1008.509   0.00   2          197.810   0.000

  1007 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2336       CM 11:01:19.78 1008.508   0.00   2          197.810   0.000

  1008 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8531       CM 11:01:20.88 1008.414   0.00   3          197.810   0.000

  1009 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8040       CM 11:01:21.97 1008.320   0.00   2          197.810   0.000

  1010 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12798      CM 11:01:22.23 1008.298   0.00   5          197.810   0.000

  1011 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5883        CM 11:01:22.33 1008.290   0.00   2          197.810   0.000

  1012 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2142       CM 11:01:23.01 1008.231   0.00   2          197.810   0.000

  1013 Darkos                          1 PL 0450 21 6533       CM 11:01:23.87 1008.158   0.00   2          197.810   0.000

  1014 Orłowski Goldenpigeons 1        1 PL 092 21 11298       CM 11:01:24.07 1008.141   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1015 BiR                             1 PL 0484 21 4015       CM 11:01:24.27 1008.124   0.00   3          197.810   0.000

  1016 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7227       CM 11:01:24.38 1008.114   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1017 Lewandowski Kazimierz           1 PL 0302 21 10118      CM 11:01:25.79 1007.994   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1018 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10605       CM 11:01:26.01 1007.975   0.00   3          197.810   0.000

  1019 Cees Galje                      1 NL 21 1026009         CM 11:01:26.17 1007.961   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1020 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 440        CM 11:01:27.41 1007.855   0.00   2          197.810   0.000

  1021 Kotela Ireneusz B               1 PL 0471 21 6608       CM 11:01:29.34 1007.690   0.00   2          197.810   0.000

  1022 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1591       CM 11:01:29.96 1007.637   0.00   2          197.810   0.000

  1023 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3689       CM 11:01:30.62 1007.581   0.00   3          197.810   0.000

  1024 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7504       CM 11:01:30.62 1007.581   0.00   2          197.810   0.000

  1025 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1168      CM 11:01:30.70 1007.574   0.00   5          197.810   0.000

  1026 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 146        CM 11:01:31.15 1007.535   0.00   3          197.810   0.000

  1027 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 437        CM 11:01:31.24 1007.528   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1028 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9045       CM 11:01:32.04 1007.459   0.00   2          197.810   0.000

  1029 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7811       CM 11:01:32.75 1007.399   0.00   3          197.810   0.000

  1030 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13805       CM 11:01:33.29 1007.353   0.00   2          197.810   0.000

  1031 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0466 21 1727       CM 11:01:34.93 1007.212   0.00   2          197.810   0.000

  1032 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 242        CM 11:01:35.49 1007.165   0.00   3          197.810   0.000

  1033 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3686       CM 11:01:38.16 1006.937   0.00   2          197.810   0.000

  1034 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 237       CM 11:01:41.42 1006.659   0.00   2          197.810   0.000

  1035 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8207       CM 11:01:43.86 1006.450   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1036 AMIGO TEAM                      1 PL 0414 21 1903       CM 11:01:44.09 1006.431   0.00   3          197.810   0.000

  1037 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17909      CM 11:01:44.20 1006.421   0.00   2          197.810   0.000

  1038 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 270       CM 11:01:44.29 1006.414   0.00   2          197.810   0.000

  1039 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335852         CM 11:01:47.39 1006.150   0.00   2          197.810   0.000

  1040 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6882       CM 11:01:48.97 1006.015   0.00   4          197.810   0.000

  1041 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9077         CM 11:01:50.14 1005.915   0.00   2          197.810   0.000

  1042 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCHI  1 PL 0216 21 1339       CM 11:01:53.78 1005.605   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1043 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7472       CM 11:01:56.55 1005.370   0.00   3          197.810   0.000

  1044 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2033       CM 11:01:57.40 1005.297   0.00   3          197.810   0.000

  1045 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8233       CM 11:01:59.38 1005.129   0.00   2          197.810   0.000

  1046 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2229       CM 11:02:00.29 1005.052   0.00   2          197.810   0.000

  1047 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66463         CM 11:02:00.56 1005.029   0.00   2          197.810   0.000

  1048 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7437       CM 11:02:02.82 1004.836   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1049 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3003       CM 11:02:05.30 1004.626   0.00   3          197.810   0.000

  1050 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3266      CM 11:02:07.96 1004.400   0.00   2          197.810   0.000

  1051 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1007       CM 11:02:09.45 1004.273   0.00   2          197.810   0.000

  1052 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 40        CM 11:02:09.79 1004.244   0.00   4          197.810   0.000

  1053 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 225       CM 11:02:18.18 1003.533   0.00   4          197.810   0.000

  1054 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 1426       CM 11:02:52.18 1000.659   0.00   2          197.810   0.000

  1055 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 12         CM 11:02:55.11 1000.412   0.00   3          197.810   0.000

  1056 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 265        CM 11:02:58.57 1000.120   0.00   4          197.810   0.000

  1057 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6611       CM 11:03:00.70  999.941   0.00   3          197.810   0.000

  1058 Krzysztof Kondryszyn 2          1 PL 0289 21 3421       CM 11:03:01.38  999.884   0.00   2          197.810   0.000

  1059 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9997       CM 11:03:05.30  999.554   0.00   2          197.810   0.000

  1060 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056837         CM 11:03:05.56  999.532   0.00   2          197.810   0.000

  1061 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171048          CM 11:03:05.97  999.498   0.00   2          197.810   0.000

  1062 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6715       CM 11:03:15.91  998.663   0.00   3          197.810   0.000

  1063 Smreczyński & Sroka             1 PL 0235 21 8219       CM 11:03:20.45  998.282   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1064 Pęcak Józef                     1 PL 0412 21 335        CM 11:03:22.02  998.150   0.00   2          197.810   0.000

  1065 Zych Renata                     1 PL 0131 21 812        CM 11:03:23.80  998.001   0.00   3          197.810   0.000

  1066 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5317        CM 11:03:29.33  997.537   0.00   3          197.810   0.000

  1067 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10611      CM 11:03:39.44  996.691   0.00   4          197.810   0.000

  1068 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314111         CM 11:03:46.56  996.096   0.00   4          197.810   0.000

  1069 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 240       CM 11:03:47.62  996.008   0.00   3          197.810   0.000

  1070 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15226       CM 11:03:47.74  995.998   0.00   3          197.810   0.000

  1071 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5509       CM 11:03:48.41  995.942   0.00   3          197.810   0.000

  1072 Erwin van Wijk                  1 NL 21 1025070         CM 11:03:48.58  995.927   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1073 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17239        CM 11:03:51.83  995.656   0.00   4          197.810   0.000

  1074 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3104       CM 11:03:54.88  995.402   0.00   3          197.810   0.000

  1075 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16149      CM 11:03:55.52  995.348   0.00   2          197.810   0.000

  1076 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12588      CM 11:03:56.54  995.263   0.00   2          197.810   0.000

  1077 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7503       CM 11:03:57.35  995.196   0.00   3          197.810   0.000

  1078 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026542         CM 11:04:00.44  994.938   0.00   2          197.810   0.000

  1079 FRYZJER SOLO                    1 PL 0202 21 2020       CM 11:04:17.67  993.505   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1080 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8305       CM 11:04:30.46  992.443   0.00   3          197.810   0.000

  1081 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4122       CM 11:04:43.67  991.349   0.00   5          197.810   0.000

  1082 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5761       CM 11:04:46.86  991.085   0.00   3          197.810   0.000

  1083 KAROL M.                        1 PL 0177 21 6671       CM 11:04:59.25  990.062   0.00   2          197.810   0.000

  1084 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 205        CM 11:05:03.00  989.753   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1085 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 260        CM 11:05:05.79  989.523   0.00   4          197.810   0.000

  1086 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17922      CM 11:05:06.67  989.450   0.00   3          197.810   0.000

  1087 Spartan Team C                  1 ESP 21 111368         CM 11:05:08.84  989.271   0.00   3          197.810   0.000

  1088 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1033       CM 11:05:09.36  989.228   0.00   4          197.810   0.000

  1089 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17790      CM 11:05:09.53  989.214   0.00   3          197.810   0.000

  1090 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0262 21 3077       CM 11:05:21.37  988.240   0.00   2          197.810   0.000

  1091 Fred Burchardt                  1 DV 09625 21 320       CM 11:05:22.45  988.151   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1092 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2936    CM 11:05:25.92  987.866   0.00   2          197.810   0.000

  1093 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1592       CM 11:05:55.89  985.411   0.00   2          197.810   0.000

  1094 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7526       CM 11:06:28.15  982.781   0.00   3          197.810   0.000

  1095 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11009      CM 11:06:29.62  982.661   0.00   4          197.810   0.000

  1096 ELVIS                           1 DV 0469 21 552        CM 11:06:46.63  981.281   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1097 KOTEK 1                         1 PL 0203 21 24         CM 11:06:53.82  980.698   0.00   4          197.810   0.000

  1098 FERRARI                         1 PL 0208 21 7081       CM 11:07:05.74  979.734   0.00   3          197.810   0.000

  1099 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2516       CM 11:07:10.51  979.349   0.00   2          197.810   0.000

  1100 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1618      CM 11:07:21.36  978.474   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1101 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9908       CM 11:07:49.17  976.238   0.00   3          197.810   0.000

  1102 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4109       CM 11:07:51.45  976.055   0.00   2          197.810   0.000

  1103 PARA I                          1 PL 0234 21 183        CM 11:07:51.87  976.021   0.00   4          197.810   0.000

  1104 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11116      CM 11:07:51.98  976.012   0.00   2          197.810   0.000

  1105 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9482       CM 11:07:53.54  975.887   0.00   3          197.810   0.000

  1106 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2330       CM 11:07:56.54  975.647   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1107 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4595       CM 11:07:58.62  975.480   0.00   3          197.810   0.000

  1108 JUREK                           1 NL 21 1741266         CM 11:08:00.43  975.335   0.00   4          197.810   0.000

  1109 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026524         CM 11:08:01.49  975.250   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

  1110 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1568       CM 11:08:01.95  975.213   0.00   3          197.810   0.000

  1111 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1646       CM 11:08:03.58  975.083   0.00   5          197.810   0.000

  1112 Lesiewicz Andrzej               1 PL 0315 21 9601       CM 11:08:06.70  974.833   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1113 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 355          CM 11:08:06.95  974.813   0.00   2          197.810   0.000

  1114 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 400       CM 11:08:07.65  974.757   0.00   3          197.810   0.000

  1115 SURO 3                          1 PL 053 21 20056       CM 11:08:08.42  974.696   0.00   4          197.810   0.000

  1116 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09443 21 129       CM 11:08:09.48  974.611   0.00   3          197.810   0.000

  1117 Stępień Leszek SOLO             1 PL 0465 21 8744       CM 11:08:10.31  974.545   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1118 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105746         CM 11:08:10.56  974.525   0.00   3          197.810   0.000

  1119 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2938    CM 11:08:12.27  974.388   0.00   3          197.810   0.000

  1120 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026528         CM 11:08:15.01  974.169   0.00   2          197.810   0.000

  1121 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7803       CM 11:08:15.09  974.163   0.00   2          197.810   0.000

  1122 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8637       CM 11:08:18.43  973.896   0.00   2          197.810   0.000

  1123 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 884        CM 11:08:21.90  973.619   0.00   4          197.810   0.000

  1124 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1 PL 0315 21 9544       CM 11:08:22.42  973.577   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1125 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4039       CM 11:08:22.94  973.536   0.00   2          197.810   0.000

  1126 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14406      CM 11:08:23.08  973.525   0.00   2          197.810   0.000

  1127 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16511       CM 11:08:25.99  973.293   0.00   4          197.810   0.000

  1128 0466 PPM                        1 PL 0466 21 4721       CM 11:08:28.55  973.089   0.00   2          197.810   0.000

  1129 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15302      CM 11:08:56.09  970.898   0.00   2          197.810   0.000

  1130 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1108       CM 11:08:58.15  970.735   0.00   3          197.810   0.000

  1131 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2293       CM 11:08:58.61  970.699   0.00   3          197.810   0.000

  1132 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 110         CM 11:09:00.64  970.538   0.00   4          197.810   0.000

  1133 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2288       CM 11:09:04.91  970.199   0.00   3          197.810   0.000

  1134 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056833         CM 11:09:06.39  970.082   0.00   3          197.810   0.000

  1135 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 21 383        CM 11:09:07.66  969.981   0.00   2          197.810   0.000

  1136 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3088       CM 11:09:09.62  969.826   0.00   3          197.810   0.000

  1137 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056836         CM 11:09:16.32  969.296   0.00   4          197.810   0.000

  1138 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1041       CM 11:09:17.71  969.186   0.00   3          197.810   0.000

  1139 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2069        CM 11:09:19.16  969.071   0.00   3          197.810   0.000

  1140 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16686        CM 11:09:21.32  968.901   0.00   2          197.810   0.000

  1141 Litwicki                        1 PL 0223 21 11833      CM 11:09:22.09  968.840   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1142 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 818       CM 11:09:24.20  968.673   0.00   3          197.810   0.000

  1143 Hans- Paul Eßer 1               1 DV 05369 21 2463      CM 11:09:24.75  968.630   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1144 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 732       CM 11:09:25.46  968.574   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1145 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6310        CM 11:09:26.84  968.465   0.00   2          197.810   0.000

  1146 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1024       CM 11:09:27.66  968.400   0.00   5          197.810   0.000

  1147 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4781       CM 11:09:30.18  968.201   0.00   3          197.810   0.000

  1148 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 DV 09214 21 614       CM 11:09:30.64  968.165   0.00   3          197.810   0.000

  1149 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6427       CM 11:09:34.49  967.861   0.00   4          197.810   0.000

  1150 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2352       CM 11:09:35.07  967.815   0.00   2          197.810   0.000

  1151 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7813       CM 11:09:35.22  967.803   0.00   4          197.810   0.000

  1152 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1071       CM 11:09:35.65  967.770   0.00   4          197.810   0.000

  1153 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 913        CM 11:09:47.47  966.839   0.00   3          197.810   0.000

  1154 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 340        CM 11:09:48.41  966.765   0.00   4          197.810   0.000

  1155 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15053      CM 11:09:50.52  966.599   0.00   3          197.810   0.000

  1156 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11527      CM 11:09:50.90  966.569   0.00   3          197.810   0.000

  1157 Ro- Ma Team                     1 PL 04 21 5044         CM 11:09:51.42  966.528   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1158 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8116       CM 11:09:54.02  966.324   0.00   2          197.810   0.000

  1159 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1601       CM 11:09:54.26  966.305   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1160 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2064       CM 11:09:54.68  966.272   0.00   4          197.810   0.000

  1161 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312318         CM 11:09:55.87  966.178   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1162 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0315 21 9371       CM 11:09:56.64  966.118   0.00   3          197.810   0.000

  1163 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1408      CM 11:09:57.27  966.068   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1164 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 13         CM 11:09:58.44  965.976   0.00   3          197.810   0.000

  1165 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 232        CM 11:09:58.88  965.942   0.00   3          197.810   0.000

  1166 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11213      CM 11:09:59.86  965.865   0.00   3          197.810   0.000

  1167 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2048       CM 11:10:00.04  965.851   0.00   2          197.810   0.000

  1168 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 981        CM 11:10:03.28  965.596   0.00   3          197.810   0.000

  1169 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4955        CM 11:10:04.02  965.538   0.00   2          197.810   0.000

  1170 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 180       CM 11:10:04.22  965.522   0.00   3          197.810   0.000

  1171 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9812       CM 11:10:04.92  965.468   0.00   2          197.810   0.000

  1172 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1168       CM 11:10:05.76  965.402   0.00   3          197.810   0.000

  1173 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 122         CM 11:10:07.60  965.257   0.00   3          197.810   0.000

  1174 Bober& Bodzio Team              1 PL 0422 21 830        CM 11:10:07.68  965.251   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1175 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2091       CM 11:10:10.18  965.055   0.00   3          197.810   0.000

  1176 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3011       CM 11:10:30.79  963.442   0.00   2          197.810   0.000

  1177 BRUNO SATTLER                   1 DV 09037 21 901       CM 11:11:02.75  960.951   0.00   3          197.810   0.000

  1178 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2073       CM 11:11:21.11  959.526   0.00   3          197.810   0.000

  1179 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8025       CM 11:11:31.47  958.724   0.00   3          197.810   0.000

  1180 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5116       CM 11:11:32.70  958.629   0.00   2          197.810   0.000

  1181 Franke Josef                    1 DV 0724 21 365        CM 11:11:33.03  958.603   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1182 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1509       CM 11:11:37.01  958.296   0.00   3          197.810   0.000

  1183 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 642        CM 11:11:43.11  957.824   0.00   3          197.810   0.000

  1184 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3074       CM 11:11:45.71  957.624   0.00   3          197.810   0.000

  1185 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1556       CM 11:11:50.73  957.236   0.00   2          197.810   0.000

  1186 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1133      CM 11:11:51.15  957.204   0.00   2          197.810   0.000

  1187 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10060       CM 11:11:52.72  957.083   0.00   3          197.810   0.000

  1188 ROBERT& PATRYK                  1 PL 0231 21 10061      CM 11:11:54.61  956.937   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1189 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7812       CM 11:12:00.98  956.446   0.00   3          197.810   0.000

  1190 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14687      CM 11:12:08.19  955.891   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1191 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 6603       CM 11:12:09.88  955.761   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1192 KLEINHANS FRANZ                 1 DV 0326 21 381        CM 11:12:51.98  952.535   0.00   2          197.810   0.000

  1193 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2839       CM 11:12:54.91  952.312   0.00   4          197.810   0.000

  1194 Jacek Hajdo SOLO                1 PL 0318 21 7715       CM 11:12:56.14  952.218   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1195 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 10055      CM 11:12:59.30  951.977   0.00   4          197.810   0.000

  1196 R. Kuijer                       1 NL 21 1024337         CM 11:13:03.31  951.671   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1197 Erwin van Wijk                  1 NL 21 1024902         CM 11:13:16.80  950.643   0.00   2          197.810   0.000

  1198 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1060       CM 11:13:56.94  947.600   0.00   2          197.810   0.000

  1199 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2109       CM 11:15:12.34  941.935   0.00   3          197.810   0.000

  1200 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391504         CM 11:16:04.73  938.038   0.00   3          197.810   0.000

  1201 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2047       CM 11:16:07.87  937.806   0.00   2          197.810   0.000

  1202 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9001         CM 11:16:09.17  937.709   0.00   4          197.810   0.000

  1203 Holger Doormann                 1 DV 03043 21 481       CM 11:16:13.19  937.412   0.00   4          197.810   0.000

  1204 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12702      CM 11:16:14.20  937.337   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1205 Halli & Gummi                   1 IS 21 3216            CM 11:16:26.80  936.406   0.00   3          197.810   0.000

  1206 PARA II                         1 PL 0234 21 137        CM 11:16:27.54  936.352   0.00   4          197.810   0.000

  1207 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 132        CM 11:16:47.98  934.846   0.00   4          197.810   0.000

  1208 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10363       CM 11:16:51.83  934.563   0.00   2          197.810   0.000

  1209 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 740       CM 11:17:37.72  931.201   0.00   2          197.810   0.000

  1210 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 984        CM 11:18:38.17  926.809   0.00   4          197.810   0.000

  1211 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 4065       CM 11:19:05.16  924.862   0.00   3          197.810   0.000

  1212 WERELICHLOFT 2                  1 PL 01 21 7494         CM 11:19:09.57  924.545   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1213 MAŁY BIL                        1 PL 0285 21 20321      CM 11:19:14.49  924.191   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1214 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5487       CM 11:19:15.26  924.135   0.00   2          197.810   0.000

  1215 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15252       CM 11:19:32.33  922.910   0.00   4          197.810   0.000

  1216 TEAM VETSCHAU 2                 1 DV 07408 21 230       CM 11:19:32.34  922.909   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1217 Cees Galje                      1 NL 21 1026013         CM 11:19:38.55  922.464   0.00   2          197.810   0.000

  1218 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 770        CM 11:20:08.22  920.344   0.00   2          197.810   0.000

  1219 OSSIRA                          1 DV 06409 21 279       CM 11:20:51.44  917.273   0.00   3          197.810   0.000

  1220 BALBINA                         1 PL 0124 21 6262       CM 11:20:58.10  916.801   0.00   3          197.810   0.000

  1221 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2292       CM 11:21:01.24  916.579   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1222 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2151       CM 11:21:01.95  916.529   0.00   3          197.810   0.000

  1223 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9010         CM 11:21:03.49  916.420   0.00   2          197.810   0.000

  1224 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3723       CM 11:21:04.35  916.359   0.00   2          197.810   0.000

  1225 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16653        CM 11:21:06.02  916.241   0.00   3          197.810   0.000

  1226 AMIGO D                         1 PL 07 21 8428         CM 11:21:09.12  916.022   0.00   4          197.810   0.000

  1227 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 642       CM 11:21:10.30  915.939   0.00   3          197.810   0.000

  1228 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2299       CM 11:21:12.10  915.812   0.00   2          197.810   0.000

  1229 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2801       CM 11:21:12.82  915.761   0.00   5-  0-  0  197.810   0.000

  1230 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1113       CM 11:21:38.78  913.932   0.00   4          197.810   0.000

  1231 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0216 21 1192       CM 11:21:40.61  913.803   0.00   2          197.810   0.000

  1232 Roman Zielonka Gorno            1 PL 0171 21 4630       CM 11:21:41.25  913.758   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1233 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105779         CM 11:21:42.71  913.656   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1234 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4018       CM 11:21:54.20  912.849   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1235 Artur Strzaliński 2             1 PL 0452 21 11400      CM 11:21:55.52  912.757   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1236 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1002       CM 11:22:01.72  912.322   0.00   3          197.810   0.000

  1237 SURO 2                          1 PL 053 21 20233       CM 11:22:36.83  909.869   0.00   4          197.810   0.000

  1238 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2557       CM 11:23:03.67  908.002   0.00   2          197.810   0.000

  1239 KONCZO                          1 PL 0231 21 11422      CM 11:23:06.29  907.820   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1240 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1717       CM 11:23:58.48  904.214   0.00   2          197.810   0.000

  1241 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 250        CM 11:24:28.41  902.159   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1242 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5246       CM 11:24:37.34  901.548   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1243 Team de Ster                    1 BE 21 5063082         CM 11:24:38.81  901.447   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1244 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 779       CM 11:24:39.54  901.397   0.00   2          197.810   0.000

  1245 Zych Renata                     1 PL 0131 21 837        CM 11:24:44.62  901.050   0.00   4          197.810   0.000

  1246 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 180       CM 11:24:54.57  900.370   0.00   2          197.810   0.000

  1247 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1546       CM 11:26:09.92  895.258   0.00   3          197.810   0.000

  1248 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 59           CM 11:26:21.77  894.459   0.00   5          197.810   0.000

  1249 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 125        CM 11:26:35.88  893.510   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1250 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9743       CM 11:26:39.21  893.286   0.00   3          197.810   0.000

  1251 Litwicki                        1 PL 0223 21 11830      CM 11:26:49.42  892.601   0.00   2          197.810   0.000

  1252 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2914       CM 11:27:27.68  890.042   0.00   2          197.810   0.000

  1253 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2443      CM 11:27:32.02  889.753   0.00   3          197.810   0.000

  1254 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 443       CM 11:27:34.10  889.614   0.00   3          197.810   0.000

  1255 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 206        CM 11:27:34.76  889.571   0.00   2          197.810   0.000

  1256 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3410       CM 11:27:34.79  889.569   0.00   3          197.810   0.000

  1257 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5840       CM 11:27:38.86  889.297   0.00   2          197.810   0.000

  1258 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0455 21 14098      CM 11:27:41.52  889.120   0.00   3          197.810   0.000

  1259 MIETLICKI- SZULC                1 PL 0360 21 512        CM 11:27:43.01  889.021   0.00   2          197.810   0.000

  1260 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2509       CM 11:27:44.33  888.934   0.00   3          197.810   0.000

  1261 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21056      CM 11:27:45.01  888.888   0.00   3          197.810   0.000

  1262 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 01915 21 443       CM 11:27:50.91  888.496   0.00   2          197.810   0.000

  1263 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1886      CM 11:28:25.74  886.188   0.00   4          197.810   0.000

  1264 SG SEHNKE- MARZEION F           1 DV 08762 21 774       CM 11:28:48.43  884.690   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1265 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3630       CM 11:28:58.16  884.050   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1266 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3693       CM 11:28:59.46  883.964   0.00   2          197.810   0.000

  1267 Mazepa U& K 2                   1 PL FC ZP 21 1050004   CM 11:29:32.31  881.809   0.00   2          197.810   0.000

  1268 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8220       CM 11:29:38.68  881.392   0.00   3          197.810   0.000

  1269 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8093       CM 11:29:59.08  880.060   0.00   4          197.810   0.000

  1270 R. Kuijer                       1 NL 21 1024336         CM 11:30:24.84  878.384   0.00   2          197.810   0.000

  1271 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9561       CM 11:30:32.40  877.893   0.00   2          197.810   0.000

  1272 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056758         CM 11:30:34.43  877.761   0.00   4          197.810   0.000

  1273 A.K.J. BIAŁOŃ                   1 PL 0203 21 5688       CM 11:30:34.86  877.734   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1274 LASZI                           1 PL 0124 21 6252       CM 11:30:41.66  877.293   0.00   4          197.810   0.000

  1275 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11005      CM 11:30:46.09  877.006   0.00   3          197.810   0.000

  1276 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1058       CM 11:31:37.48  873.691   0.00   3          197.810   0.000

  1277 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2290       CM 11:31:55.08  872.562   0.00   2          197.810   0.000

  1278 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1776       CM 11:31:57.83  872.386   0.00   4          197.810   0.000

  1279 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7192       CM 11:32:01.17  872.172   0.00   2          197.810   0.000

  1280 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 776       CM 11:32:02.02  872.117   0.00   4          197.810   0.000

  1281 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17921      CM 11:32:05.51  871.894   0.00   4          197.810   0.000

  1282 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3082       CM 11:33:10.05  867.784   0.00   2          197.810   0.000

  1283 Pucharek                        1 PL 0493 21 6900       CM 11:33:12.85  867.606   0.00   2          197.810   0.000

  1284 Gierczak Tadeusz F              1 PL 0163 21 2294       CM 11:33:17.43  867.316   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1285 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3622       CM 11:35:25.35  859.291   0.00   2          197.810   0.000

  1286 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2416      CM 11:35:25.91  859.256   0.00   2          197.810   0.000

  1287 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9018       CM 11:35:29.30  859.046   0.00   3          197.810   0.000

  1288 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 126        CM 11:35:30.70  858.959   0.00   2          197.810   0.000

  1289 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12568      CM 11:35:33.35  858.794   0.00   2          197.810   0.000

  1290 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6318        CM 11:35:43.44  858.168   0.00   3          197.810   0.000

  1291 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1585       CM 11:35:45.95  858.013   0.00   3          197.810   0.000

  1292 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 825        CM 11:35:46.43  857.983   0.00   3          197.810   0.000

  1293 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 1650       CM 11:35:47.72  857.903   0.00   4          197.810   0.000

  1294 ZG HELIOS A                     1 CH 21 12286           CM 11:35:48.81  857.835   0.00   2          197.810   0.000

  1295 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5763       CM 11:35:50.41  857.736   0.00   4          197.810   0.000

  1296 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2104       CM 11:35:53.37  857.553   0.00   2          197.810   0.000

  1297 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 089 21 563         CM 11:35:55.46  857.424   0.00   3          197.810   0.000

  1298 Zych Renata                     1 PL 0131 21 848        CM 11:35:56.46  857.362   0.00   5          197.810   0.000

  1299 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1108        CM 11:35:56.71  857.346   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1300 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1131      CM 11:36:02.53  856.986   0.00   3          197.810   0.000

  1301 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10344       CM 11:37:14.99  852.530   0.00   3          197.810   0.000

  1302 Spartan Team B                  1 ESP 21 111354         CM 11:38:23.54  848.357   0.00   2          197.810   0.000

  1303 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17904      CM 11:38:25.51  848.238   0.00   4          197.810   0.000

  1304 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2097       CM 11:39:32.74  844.185   0.00   4          197.810   0.000

  1305 Litwicki                        1 PL 0223 21 11829      CM 11:39:40.60  843.714   0.00   3          197.810   0.000

  1306 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1015       CM 11:39:43.14  843.562   0.00   3          197.810   0.000

  1307 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1714       CM 11:40:13.75  841.732   0.00   3          197.810   0.000

  1308 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9063         CM 11:41:32.44  837.065   0.00   3          197.810   0.000

  1309 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3697       CM 11:41:33.93  836.978   0.00   3          197.810   0.000

  1310 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 88        CM 11:41:35.68  836.874   0.00   4          197.810   0.000

  1311 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2030       CM 11:42:37.65  833.237   0.00   3          197.810   0.000

  1312 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12539       CM 11:42:38.28  833.200   0.00   3          197.810   0.000

  1313 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5298       CM 11:42:58.21  832.037   0.00   4          197.810   0.000

  1314 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 2144526         CM 11:42:58.84  832.000   0.00   3          197.810   0.000

  1315 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 276        CM 11:42:59.92  831.937   0.00   3          197.810   0.000

  1316 PIELESIAK SOLO                  1 PL 0266 21 9115       CM 11:43:58.99  828.510   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1317 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13346      CM 11:44:25.62  826.974   0.00   3          197.810   0.000

  1318 KM TEXTILE A                    1 PL 0478 21 8107       CM 11:44:50.02  825.572   0.00   3          197.810   0.000

  1319 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1556       CM 11:47:02.42  818.046   0.00   2          197.810   0.000

  1320 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1006       CM 11:47:17.28  817.209   0.00   2          197.810   0.000

  1321 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10111        CM 11:47:51.16  815.309   0.00   2          197.810   0.000

  1322 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9013         CM 11:48:05.14  814.528   0.00   5          197.810   0.000

  1323 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 725       CM 11:48:14.69  813.995   0.00   2          197.810   0.000

  1324 ELVIS                           1 DV 0469 21 555        CM 11:48:53.09  811.859   0.00   2          197.810   0.000

  1325 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5103       CM 11:48:55.02  811.752   0.00   2          197.810   0.000

  1326 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9933       CM 11:49:09.89  810.928   0.00   4          197.810   0.000

  1327 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8102       CM 11:49:11.61  810.832   0.00   3          197.810   0.000

  1328 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1505      CM 11:49:35.36  809.520   0.00   2          197.810   0.000

  1329 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3885       CM 11:49:39.12  809.313   0.00   4          197.810   0.000

  1330 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2673       CM 11:51:08.90  804.393   0.00   3          197.810   0.000

  1331 Łukasz Bednarek                 1 PL 036 21 6403        CM 11:51:09.82  804.343   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1332 SIEBERT KALTSCHMICHT            1 DV 0903 21 1036       CM 11:51:10.42  804.310   0.00   2          197.810   0.000

  1333 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9236       CM 11:51:14.84  804.070   0.00   2          197.810   0.000

  1334 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5886       CM 11:51:19.08  803.839   0.00   3          197.810   0.000

  1335 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 91        CM 11:51:19.98  803.790   0.00   3          197.810   0.000

  1336 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7505       CM 11:51:20.65  803.754   0.00   3          197.810   0.000

  1337 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5251       CM 11:51:25.47  803.492   0.00   2          197.810   0.000

  1338 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3066       CM 11:51:26.41  803.441   0.00   2          197.810   0.000

  1339 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1106        CM 11:51:42.32  802.577   0.00   2          197.810   0.000

  1340 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3099       CM 11:51:59.66  801.638   0.00   4          197.810   0.000

  1341 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1148       CM 11:52:31.52  799.918   0.00   5          197.810   0.000

  1342 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597239         CM 11:52:39.21  799.504   0.00   3          197.810   0.000

  1343 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312307         CM 11:52:55.00  798.656   0.00   2          197.810   0.000

  1344 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2789         CM 11:54:01.34  795.109   0.00   2          197.810   0.000

  1345 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8043       CM 11:56:02.25  788.727   0.00   5          197.810   0.000

  1346 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1584      CM 11:56:15.39  788.039   0.00   4          197.810   0.000

  1347 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2017       CM 11:58:18.72  781.645   0.00   5          197.810   0.000

  1348 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3609      CM 11:58:37.42  780.684   0.00   2          197.810   0.000

  1349 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 646        CM 11:59:10.66  778.983   0.00   4          197.810   0.000

  1350 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 719       CM 12:01:08.32  773.019   0.00   3          197.810   0.000

  1351 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2132       CM 12:01:16.07  772.629   0.00   5          197.810   0.000

  1352 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 378        CM 12:01:50.91  770.882   0.00   2          197.810   0.000

  1353 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3688       CM 12:05:19.39  760.593   0.00   4          197.810   0.000

  1354 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3070       CM 12:05:58.56  758.691   0.00   3          197.810   0.000

  1355 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 647        CM 12:09:10.51  749.503   0.00   2          197.810   0.000

  1356 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8739       CM 12:09:45.57  747.849   0.00   4          197.810   0.000

  1357 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66466         CM 12:09:59.08  747.213   0.00   3          197.810   0.000

  1358 MŁK                             1 PL 0314 21 5383       CM 12:10:05.30  746.921   0.00   2          197.810   0.000

  1359 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 9991       CM 12:11:35.89  742.691   0.00   2          197.810   0.000

  1360 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4039       CM 12:11:39.71  742.514   0.00   2          197.810   0.000

  1361 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6883       CM 12:13:44.11  736.785   0.00   5          197.810   0.000

  1362 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2995       CM 12:14:37.19  734.367   0.00   3          197.810   0.000

  1363 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16130      CM 12:17:29.97  726.607   0.00   3          197.810   0.000

  1364 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 45        CM 12:17:32.62  726.489   0.00   2          197.810   0.000

  1365 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026525         CM 12:17:33.28  726.460   0.00   3          197.810   0.000

  1366 HEROLD ATTILA                   1 HU 21 D 615645        CM 12:17:37.93  726.253   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1367 Krzysztof Szkolny               1 PL 0355 21 128        CM 12:19:28.41  721.381   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1368 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10596       CM 12:20:14.19  719.381   0.00   4          197.810   0.000

  1369 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4739       CM 12:20:23.43  718.979   0.00   4          197.810   0.000

  1370 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2300       CM 12:21:39.02  715.705   0.00   3          197.810   0.000

  1371 Spartan Team B                  1 ESP 21 111351         CM 12:21:43.93  715.493   0.00   3          197.810   0.000

  1372 Jan, Joachim Jungmann           1 PL 0259 21 4618       CM 12:22:24.39  713.754   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1373 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026527         CM 12:22:29.49  713.535   0.00   4          197.810   0.000

  1374 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 367        CM 12:22:30.72  713.483   0.00   3          197.810   0.000

  1375 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8540       CM 12:25:20.18  706.295   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1376 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11065      CM 12:25:36.59  705.606   0.00   2          197.810   0.000

  1377 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2354       CM 12:27:40.02  700.471   0.00   4          197.810   0.000

  1378 Zdzisław Pozaga                 1 PL 0492 21 7001       CM 12:28:14.79  699.038   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1379 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4005       CM 12:28:29.33  698.440   0.00   4          197.810   0.000

  1380 KILLER                          1 PL 0294 21 6689       CM 12:28:40.13  697.997   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1381 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10346       CM 12:29:32.63  695.851   0.00   4          197.810   0.000

  1382 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 662        CM 12:30:30.45  693.502   0.00   2          197.810   0.000

  1383 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595821         CM 12:30:37.27  693.226   0.00   4          197.810   0.000

  1384 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11018      CM 12:34:38.27  683.612   0.00   4          197.810   0.000

  1385 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3084       CM 12:36:52.49  678.373   0.00   4          197.810   0.000

  1386 SG Steffl C                     1 DV 21 057986          CM 12:36:54.22  678.306   0.00   2          197.810   0.000

  1387 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1285        CM 12:37:11.65  677.632   0.00   2          197.810   0.000

  1388 Lesiewicz Andrzej               1 PL 0315 21 9606       CM 12:39:26.83  672.447   0.00   2          197.810   0.000

  1389 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 18         CM 12:41:29.66  667.804   0.00   3          197.810   0.000

  1390 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 733        CM 12:41:41.68  667.353   0.00   3          197.810   0.000

  1391 PAN P                           1 PL 0400 21 2631       CM 12:41:43.09  667.300   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1392 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0182 21 2538       CM 12:41:49.82  667.048   0.00   2          197.810   0.000

  1393 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09625 21 419       CM 12:42:45.21  664.980   0.00   4          197.810   0.000

  1394 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 202       CM 12:44:31.76  661.037   0.00   3          197.810   0.000

  1395 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2912       CM 12:45:42.32  658.452   0.00   3          197.810   0.000

  1396 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4038       CM 12:45:49.12  658.204   0.00   3          197.810   0.000

  1397 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 323       CM 12:46:32.85  656.613   0.00   2          197.810   0.000

  1398 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1035       CM 12:46:58.43  655.686   0.00   3          197.810   0.000

  1399 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5870       CM 12:50:36.34  647.894   0.00   4          197.810   0.000

  1400 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2036       CM 12:50:39.60  647.779   0.00   4          197.810   0.000

  1401 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 856        CM 12:50:39.98  647.765   0.00   3          197.810   0.000

  1402 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1625       CM 12:50:45.69  647.564   0.00   4          197.810   0.000

  1403 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17771      CM 12:50:55.03  647.234   0.00   4          197.810   0.000

  1404 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8407       CM 12:51:25.36  646.166   0.00   4          197.810   0.000

  1405 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026529         CM 12:52:31.70  643.843   0.00   5          197.810   0.000

  1406 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12377      CM 13:01:10.75  626.227   0.00   2          197.810   0.000

  1407 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1858      CM 13:01:12.64  626.165   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1408 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7190       CM 13:01:14.03  626.119   0.00   4          197.810   0.000

  1409 Spartan Team C                  1 ESP 21 111355         CM 13:01:30.04  625.591   0.00   4          197.810   0.000

  1410 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5101       CM 13:02:14.73  624.122   0.00   3          197.810   0.000

  1411 ALINKA                          1 PL 0318 21 6060       CM 13:02:19.07  623.980   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1412 PIWOWARCZYK A&M&Z               1 PL 0205 21 237        CM 13:02:40.56  623.277   0.00   3-  0-  0  197.810   0.000

  1413 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9910       CM 13:06:12.78  616.413   0.00   3          197.810   0.000

  1414 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7503       CM 13:08:01.65  612.951   0.00   2          197.810   0.000

  1415 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9881       CM 13:08:42.03  611.677   0.00   3          197.810   0.000

  1416 B& M                            1 PL 0439 21 4014       CM 13:13:04.70  603.514   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1417 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 280       CM 13:14:32.04  600.849   0.00   4          197.810   0.000

  1418 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 262        CM 13:14:32.91  600.822   0.00   4          197.810   0.000

  1419 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2001       CM 13:14:37.48  600.683   0.00   3          197.810   0.000

  1420 Franke Josef                    1 DV 0724 21 326        CM 13:15:21.95  599.336   0.00   2          197.810   0.000

  1421 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 236       CM 13:15:24.47  599.259   0.00   4          197.810   0.000

  1422 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019524         CM 13:16:41.37  596.944   0.00   3          197.810   0.000

  1423 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7218       CM 13:17:11.74  596.034   0.00   3          197.810   0.000

  1424 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 124         CM 13:18:24.65  593.862   0.00   5          197.810   0.000

  1425 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4592       CM 13:20:40.96  589.843   0.00   3          197.810   0.000

  1426 Pucharek                        1 PL 0197 21 6355       CM 13:20:52.45  589.507   0.00   3          197.810   0.000

  1427 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2108       CM 13:23:57.22  584.151   0.00   3          197.810   0.000

  1428 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 1613      CM 13:27:42.68  577.746   0.00   4          197.810   0.000

  1429 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2234       CM 13:28:46.52  575.958   0.00   3          197.810   0.000

  1430 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9570       CM 13:29:11.41  575.263   0.00   3          197.810   0.000

  1431 FRANIO                          1 PL 0432 21 3692       CM 13:29:17.46  575.095   0.00   5          197.810   0.000

  1432 KRESKA                          1 PL 0461 21 4102       CM 13:29:33.67  574.644   0.00   4          197.810   0.000

  1433 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6088500         CM 13:30:08.26  573.684   0.00   2          197.810   0.000

  1434 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335812         CM 13:31:05.82  572.094   0.00   4          197.810   0.000

  1435 AGMAR                           1 PL 0467 21 1008       CM 13:32:14.34  570.212   0.00   2          197.810   0.000

  1436 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 751        CM 13:33:47.59  567.672   0.00   3          197.810   0.000

  1437 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2128       CM 13:34:02.45  567.269   0.00   4          197.810   0.000

  1438 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7421       CM 13:34:13.94  566.958   0.00   2          197.810   0.000

  1439 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6089156         CM 13:34:26.72  566.612   0.00   3          197.810   0.000

  1440 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 1048       CM 13:34:42.03  566.199   0.00   3          197.810   0.000

  1441 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5529       CM 13:35:57.78  564.162   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1442 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 175       CM 13:36:18.50  563.608   0.00   4          197.810   0.000

  1443 R. Kuijer                       1 NL 21 1024326         CM 13:37:19.06  561.993   0.00   3          197.810   0.000

  1444 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 331       CM 13:37:29.69  561.710   0.00   3          197.810   0.000

  1445 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5999        CM 13:37:39.90  561.439   0.00   3          197.810   0.000

  1446 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312315         CM 13:37:50.90  561.148   0.00   3          197.810   0.000

  1447 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8118       CM 13:38:01.64  560.863   0.00   3          197.810   0.000

  1448 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1633      CM 13:38:12.37  560.579   0.00   3          197.810   0.000

  1449 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2148       CM 13:39:11.24  559.026   0.00   4          197.810   0.000

  1450 ROBERT                          1 PL 0314 21 9221       CM 13:40:40.92  556.677   0.00   3          197.810   0.000

  1451 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2035       CM 13:40:42.80  556.628   0.00   2          197.810   0.000

  1452 Górniak Andrzej 2               1 PL 0467 21 98         CM 13:44:56.75  550.083   0.00   1-  0-  0  197.810   0.000

  1453 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 380       CM 13:45:44.84  548.861   0.00   4          197.810   0.000

  1454 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7898       CM 13:46:13.70  548.130   0.00   5          197.810   0.000

  1455 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040399         CM 13:49:14.04  543.607   0.00   2          197.810   0.000

  1456 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 1641       CM 13:49:31.36  543.176   0.00   5          197.810   0.000

  1457 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8721       CM 13:51:03.17  540.906   0.00   5          197.810   0.000

  1458 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1153       CM 13:51:16.45  540.579   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1459 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3681       CM 13:55:01.16  535.107   0.00   5          197.810   0.000

  1460 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17218        CM 13:56:16.84  533.289   0.00   5          197.810   0.000

  1461 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10175       CM 13:57:39.58  531.316   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1462 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 234       CM 13:57:41.64  531.267   0.00   5          197.810   0.000

  1463 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2012       CM 13:59:31.23  528.676   0.00   4          197.810   0.000

  1464 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7508       CM 14:00:40.61  527.049   0.00   4          197.810   0.000

  1465 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 7440       CM 14:02:12.76  524.903   0.00   2          197.810   0.000

  1466 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2132       CM 14:10:53.89  513.089   0.00   4          197.810   0.000

  1467 WARKA                           1 PL 0210 21 1351       CM 14:14:21.49  508.529   0.00   3          197.810   0.000

  1468 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12581      CM 14:14:51.74  507.872   0.00   3          197.810   0.000

  1469 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1605       CM 14:15:42.90  506.763   0.00   4          197.810   0.000

  1470 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 0169 21 4495       CM 14:15:50.41  506.601   0.00   3          197.810   0.000

  1471 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3639      CM 14:17:45.82  504.120   0.00   3          197.810   0.000

  1472 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1937      CM 14:25:48.61  493.999   0.00   2          197.810   0.000

  1473 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1008       CM 14:25:56.07  493.846   0.00   3          197.810   0.000

  1474 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 34        CM 14:30:30.24  488.281   0.00   3          197.810   0.000

  1475 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7493         CM 14:35:17.35  482.587   0.00   3          197.810   0.000

  1476 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3725       CM 14:39:19.04  477.895   0.00   3          197.810   0.000

  1477 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 105        CM 14:42:31.17  474.229   0.00   2          197.810   0.000

  1478 Helle& Jens Pedersen            1 DAN 076 21 1553       CM 14:43:13.36  473.432   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1479 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056817         CM 14:47:46.62  468.332   0.00   2          197.810   0.000

  1480 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2313       CM 14:48:27.12  467.586   0.00   3          197.810   0.000

  1481 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14792      CM 14:49:08.61  466.823   0.00   2          197.810   0.000

  1482 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2787         CM 14:50:34.11  465.260   0.00   3          197.810   0.000

  1483 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3057       CM 14:53:40.57  461.887   0.00   4          197.810   0.000

  1484 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8530       CM 15:01:09.33  453.967   0.00   4          197.810   0.000

  1485 Wojciech Kupień                 1 PL 0137 21 5135       CM 15:01:27.86  453.645   0.00   2-  0-  0  197.810   0.000

  1486 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 43         CM 15:05:52.72  449.103   0.00   2          197.810   0.000

  1487 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 3172       CM 15:15:19.30  439.686   0.00   3          197.810   0.000

  1488 ELVIS                           1 DV 0469 21 554        CM 15:18:52.49  436.244   0.00   3          197.810   0.000

  1489 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1875      CM 15:21:45.74  433.486   0.00   5          197.810   0.000

  1490 R. Kuijer                       1 NL 21 1024327         CM 15:27:40.99  427.939   0.00   4          197.810   0.000

  1491 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3684       CM 15:29:10.49  426.563   0.00   3          197.810   0.000

  1492 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0197       CM 15:32:35.46  423.447   0.00   4-  0-  0  197.810   0.000

  1493 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 406       CM 15:34:12.78  421.983   0.00   5          197.810   0.000

  1494 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9491       CM 15:39:30.94  417.268   0.00   4          197.810   0.000

  1495 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2552       CM 15:42:29.00  414.674   0.00   4          197.810   0.000

                                                                                

                                                D O B R Y  L O T !              

                                                ——————              

  – strona 1 –                                                                  

                            MWG Krakus, rok 2021.                               

  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 

  MWG Krakus [ 1]                                                               

+———+—————————–+—+–+–+–+—–+——-+—–+      

|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|      

|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |konk.|punkty |Wkł.%|      

+———+—————————–+—+–+–+–+—–+——-+—–+      

    1    1 SG Wulhorst                     1  3  3  3    9    218.28  73.3      

    2    7 FRANIO                          1  3  3  3    9    214.26  60.0      

    3    4 SZYMANKOWSKI TEAM               1  3  3  3    9    211.20  66.7      

    4    5 JGJL GORLICE                    1  3  3  3    9    209.10  91.7      

    5    3 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1  3  3  3    9    206.38  73.3      

    6    9 Andrzej Anna Struś              1  3  3  3    9    205.00  73.3      

    7   21 Leszek Kruń                     1  3  2  3    8    192.45  66.7      

    8   14 SG SEHNKE- MARZEION A           1  2  3  3    8    190.93  75.0      

    9   30 KUBA-OLA                        1  3  2  3    8    190.63  64.3      

   10   19 Rudnik Stanisław 1              1  2  3  3    8    188.49  66.7      

   11   29 Schreiber- Kuczera              1  3  2  3    8    188.08  72.7      

   12   31 Buck H. Racing Pigeons          1  3  2  3    8    187.22  69.2      

   13   22 TOMASZ MRUK C                   1  2  3  3    8    186.68  53.3      

   14   25 Działak E& J I                  1  2  3  3    8    186.03  66.7      

   15   39 BIERNAT- KUSCH 1                1  3  2  3    8    185.62  60.0      

   16   24 NASZE AMELKI                    1  2  3  3    8    185.09  53.3      

   17   35 PITLOK TEAM I                   1  3  2  3    8    184.13  75.0      

   18   38 Jarosław Wierzbicki 1           1  3  2  3    8    183.19  57.1      

   19   42 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1  3  2  3    8    181.42  60.0      

   20   41 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1  3  2  3    8    179.24  60.0      

   21    2 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1  3  3  2    8    178.34  75.0      

   22    6 Gierczak Tadeusz E              1  3  3  2    8    177.39  75.0      

   23   49 DRZAZGA JERZY 2                 1  3  2  3    8    175.42  53.3      

   24   54 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1  1  3  3    7    174.78  58.3      

   25   53 MDŁ 1                           1  1  3  3    7    174.76  53.3      

   26   10 Jerzy Zakrzewski                1  3  3  2    8    173.04  88.9      

   27   66 Jacek Hajdo                     1  1  3  3    7    171.48  58.3      

   28   63 TEAM KUBICCY                    1  2  2  3    7    166.90  58.3      

   29   13 TEAM WOLF+ MULLER               1  2  3  2    7    165.85  66.7      

   30   69 SG Steffl A                     1  2  2  3    7    165.00  58.3      

   31   16 TEAM STACKE/MLLER 1            1  2  3  2    7    164.36  66.7      

   32   84 ACADEMY LOFT TEAM B             1  2  2  3    7    163.85  58.3      

   33   65 Bogusław Węgrzyn                1  1  3  3    7    163.41  58.3      

   34   83 PARA II                         1  2  2  3    7    163.27  46.7      

   35   73 Krzysztof Rupiński 2            1  2  2  3    7    162.81  46.7      

   36   58 PITLOK TEAM II                  1  2  2  3    7    162.26  46.7      

   37  109 KARL HEINTZ BURGER              1  3  1  3    7    159.01  46.7      

   38   18 LASZI                           1  3  2  2    7    158.96  46.7      

   39   34 DRZAZGA JERZY 1                 1  2  3  2    7    157.66  50.0      

   40   40 MASTER TEAM B                   1  3  2  2    7    156.92  53.8      

   41   27 CASPAR LURVINK TEAM B           1  3  2  2    7    156.07  60.0      

   42   43 Team Szczoczarz                 1  3  2  2    7    155.95  46.7      

   43  112 TEAM HARD FLIGHT                1  2  2  3    7    155.84  46.7      

   44   33 TopLofts.eu C                   1  2  3  2    7    155.72  53.8      

   45  140 M. R. BAVARIA                   1  1  2  3    6    148.85  66.7      

   46    8 Warenda Rafał i Patrycja        1  3  3  1    7    148.69  53.8      

   47  164 Gierczak Tadeusz B              1  2  1  3    6    147.83  40.0      

   48   50 MDŁ 2b                          1  3  2  2    7    147.68  77.8      

   49   57 Szczepan Boral 1                1  2  2  2    6    146.34  40.0      

   50   11 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1  3  3  1    7    143.81  46.7      

   51   76 Spartan Team C                  1  2  2  2    6    143.01  50.0      

   52  160 SG SEHNKE- MARZEION C           1  1  2  3    6    141.12  66.7      

   53  208 Mucha Piotr                     1  2  1  3    6    140.49  50.0      

   54   12 v.d. Steenmorshoeve A           1  2  3  1    6    140.37  66.7      

   55   64 BETI                            1  1  3  2    6    140.21  46.7      

   56   86 GAŁEK& STRĄG                    1  2  2  2    6    140.18  54.5      

   57  166 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1  1  2  3    6    140.04  50.0      

   58   56 MAX- ROBSON                     1  1  3  2    6    139.63  50.0      

   59  182 DE WINTER                       1  1  2  3    6    139.35  40.0      

   60  187 Adrian Stępień 1                1  1  2  3    6    139.19  66.7      

   61  196 Dariusz Szydłowski              1  1  2  3    6    137.76  50.0      

   62   97 KOTEK 2                         1  2  2  2    6    137.42  40.0      

   63  174 SG SEHNKE- MARZEION D           1  1  2  3    6    137.41  50.0      

   64   74 Piotr Ławicki                   1  1  3  2    6    137.24  58.3      

   65  214 NIEDUŻAK TEAM                   1  2  1  3    6    137.18  40.0      

   66  159 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1  1  2  3    6    137.02  50.0      

   67   72 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1  2  2  2    6    136.70  50.0      

   68  206 TEAM JANIA- LACH                1  2  1  3    6    136.62  42.9      

   69   75 WÓJCIK                          1  2  2  2    6    136.27 100.0      

   70   81 KORZYM M& P                     1  1  3  2    6    136.09  42.9      

   71   17 SG Steffl B                     1  3  2  1    6    134.87  50.0      

   72   15 TEAM STRAVOS                    1  2  3  1    6    134.57  50.0      

   73   87 Micyk Wiesław A                 1  2  2  2    6    134.42 100.0      

   74   92 Sławomir Wierzbicki             1  2  2  2    6    134.37 100.0      

   75   98 TopLofts.eu O                   1  2  2  2    6    133.85  50.0      

   76   91 PająkS& R                       1  2  2  2    6    133.64  66.7      

   77  118 BRACIA KORALEWICZ 1             1  3  1  2    6    133.43  50.0      

   78  101 Adam Biernat                    1  3  1  2    6    133.14  50.0      

   79   28 Patulski& Bieryt F              1  3  2  1    6    132.79  50.0      

   80   95 BODZIO                          1  2  2  2    6    132.52  60.0      

   81  113 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1  3  1  2    6    132.17  50.0      

   82  111 FERDZIU                         1  3  1  2    6    132.15  54.5      

   83  120 Górniak Andrzej 1               1  3  1  2    6    131.18  50.0      

   84   32 Kusion Tomasz                   1  2  3  1    6    131.16  50.0      

   85  116 KRESKA                          1  3  1  2    6    130.38  40.0      

   86  233 SG SEHNKE- MARZEION E           1  0  2  3    5    130.37  50.0      

   87  105 Pawletko/ Konieczny             1  2  2  2    6    128.94  50.0      

   88   23 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1  2  3  1    6    128.92  46.2      

   89   36 SKANDYNAWIA TEAM                1  3  2  1    6    128.04  66.7      

   90  117 Waldemar Wojewoda               1  3  1  2    6    127.66  40.0      

   91  110 TEAM ROB DUURLAND               1  3  1  2    6    127.42  42.9      

   92  268 KOTEK 1                         1  0  2  3    5    126.53  33.3      

   93  242 ZG HELIOS B                     1  1  1  3    5    124.92  38.5      

   94   45 Spartan Team B                  1  2  3  1    6    124.51  40.0      

   95   47 Hermann Wienekamp 1             1  3  2  1    6    124.02  54.5      

   96  262 MAXIMUS                         1  1  1  3    5    123.96  41.7      

   97   46 Kaiser Dietmar                  1  3  2  1    6    123.62  54.5      

   98   44 JUREK                           1  3  2  1    6    123.51  46.7      

   99  256 Jarosław Wierzbicki 2           1  0  2  3    5    123.33  41.7      

  100   48 Mączka Józef 1                  1  2  3  1    6    122.19  42.9      

  101  125 Jürgen Reek                     1  0  3  2    5    122.17  40.0      

  102  346 Mazepa U& K 1                   1  1  1  3    5    122.16  41.7      

  103   51 Barłóg Stanisław                1  3  2  1    6    122.06  40.0      

  104  334 Czesław Wierzbicki 1            1  1  1  3    5    121.53  33.3      

  105  161 Kinga Bocheńczak                1  1  2  2    5    120.51  55.6      

  106  272 VOLKER SIPPEL                   1  1  1  3    5    119.98  55.6      

  107  134 Goetz Guenter 1                 1  1  2  2    5    119.46  71.4      

  108  162 Brett Marc A                    1  2  1  2    5    119.41  38.5      

  109  129 Adrian Stępień 2                1  1  2  2    5    119.14  33.3      

  110  323 COBA TEAM A                     1  1  1  3    5    118.48  41.7      

  111  145 Krzysztof Moskal 1              1  1  2  2    5    117.94  33.3      

  112  157 Krzysztof Tomiak                1  2  1  2    5    117.45  83.3      

  113  146 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1  1  2  2    5    117.25  33.3      

  114   59 LACH TEAM A                     1  1  3  1    5    117.10  45.5      

  115  191 KOTEK 3                         1  2  1  2    5    116.76  83.3      

  116  364 Mączka J.+ Oluś                 1  2  0  3    5    116.54  41.7      

  117  193 TopLofts.eu L                   1  2  1  2    5    116.31  33.3      

  118  170 WERELICHLOFT 1                  1  2  1  2    5    116.28  55.6      

  119   62 Zgud Robert C                   1  1  3  1    5    115.53  55.6      

  120  156 KORNELIA TEAM                   1  2  1  2    5    115.22  55.6      

  121  318 Krzysztof Krupa                 1  1  1  3    5    115.09  41.7      

  122  185 K. M. D. LESIEWICZ              1  2  1  2    5    114.77  41.7      

  123  179 Büttner G i A II                1  2  1  2    5    114.76  50.0      

  124  152 Piotr Paruzel                   1  1  2  2    5    114.71  33.3      

  125   67 Pitaś M&M Team A                1  2  2  1    5    114.50  41.7      

  126  163 Rzepka Marek i Marcin 2         1  1  2  2    5    114.44  35.7      

  127  165 Jan Staworzyński                1  1  2  2    5    114.36  62.5      

  128  177 REMUS 2                         1  1  2  2    5    114.29  62.5      

  129  180 PIELESIAK                       1  1  2  2    5    114.29  45.5      

  130  194 Holger Doormann                 1  2  1  2    5    114.28  41.7      

  131   78 Stępień Leszek- Kojder Krzysz   1  1  3  1    5    113.64  33.3      

  132   55 Clemens Ivanschitz 2            1  1  3  1    5    113.63  41.7      

  133  215 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  2  1  2    5    113.43  55.6      

  134   71 Tomasz Dubiel                   1  1  3  1    5    113.33  45.5      

  135  173 Józef Książek 1                 1  1  2  2    5    113.18  50.0      

  136   79 G-Yard Loft                     1  2  2  1    5    113.14  38.5      

  137  351 TopLofts.eu N                   1  2  0  3    5    113.07  41.7      

  138   70 CASPAR LURVINK TEAM A           1  2  2  1    5    112.20  55.6      

  139  198 Sebastian Kozinoga              1  1  2  2    5    111.90  55.6      

  140  151 Czyż Marek                      1  1  2  2    5    111.89  41.7      

  141  211 Patulski& Bieryt D              1  2  1  2    5    111.72  41.7      

  142  169 Patulski& Bieryt E              1  1  2  2    5    111.12  41.7      

  143   88 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1  2  2  1    5    111.11  41.7      

  144  209 Kurnik Wiesław                  1  2  1  2    5    110.60  62.5      

  145  183 JACKOWSKI TEAM                  1  2  1  2    5    110.36  41.7      

  146   90 TopLofts.eu D                   1  2  2  1    5    110.18  45.5      

  147  216 Pitaś M&M Team B                1  2  1  2    5    109.86  38.5      

  148   96 SŁAWEK 1                        1  2  2  1    5    109.59  55.6      

  149   89 Gierczak Tadeusz A              1  1  3  1    5    109.42  41.7      

  150   99 ORZEŁ B                         1  3  1  1    5    109.23  41.7      

  151  227 Józef Książek 2                 1  3  0  2    5    108.94  41.7      

  152   77 KRIS                            1  2  2  1    5    108.35  55.6      

  153   82 Adam Tomasz Kopacz 1            1  2  2  1    5    108.16  55.6      

  154   93 Kama& Seba                      1  2  2  1    5    108.00  33.3      

  155   94 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1  2  2  1    5    107.27  41.7      

  156  103 OSSIRA                          1  2  2  1    5    106.75  35.7      

  157  115 Mariusz Chłopecki               1  2  2  1    5    106.22  38.5      

  158  107 KAMIKADZE MEŁPIN                1  2  2  1    5    106.06  41.7      

  159  403 Team Frątczak                   1  0  1  3    4    105.86  44.4      

  160   20 PIOTR 2b                        1  2  3  0    5    105.24  33.3      

  161  409 FLORTIX                         1  0  1  3    4    104.56  44.4      

  162   26 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1  2  3  0    5    103.61  35.7      

  163  121 Tarasiuk Jerzy                  1  2  2  1    5    102.95  55.6      

  164  114 Rudnik Stanisław 2              1  3  1  1    5    102.87  35.7      

  165  423 Sylwia i Darek Żybura 1         1  0  1  3    4    102.81  41.7      

  166  123 Michał Woźniak                  1  3  1  1    5    100.83  50.0      

  167  119 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1  3  1  1    5    100.82  42.9      

  168  122 BERNACKI- KOWALISZYN            1  3  1  1    5    100.74  41.7      

  169   37 SG Steffl C                     1  2  3  0    5    100.63  45.5      

  170  469 ML Jania „A”                    1  1  0  3    4     99.68  26.7      

  171  269 PIOTR 1a                        1  1  1  2    4     97.71  33.3      

  172  126 KUSSYK CHRISTOF                 1  1  2  1    4     97.62  33.3      

  173  124 Rzepka Marek i Marcin 1         1  3  1  1    5     97.61  50.0      

  174  289 Stępień Leszek                  1  0  2  2    4     97.38  26.7      

  175  494 Łukasz Smolik                   1  1  0  3    4     97.31  30.8      

  176  302 LACH& MURAŃSKI                  1  1  1  2    4     97.11  36.4      

  177  325 Papież Rafał                    1  1  1  2    4     96.33  28.6      

  178  320 SURO 1                          1  1  1  2    4     96.25  44.4      

  179  291 Gawlik& Trojka Team             1  1  1  2    4     96.09  44.4      

  180  328 KAZIU                           1  1  1  2    4     96.03  44.4      

  181   52 Sławomir Pielecha               1  3  2  0    5     94.84  50.0      

  182  138 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1  1  2  1    4     94.44  33.3      

  183  128 TEAM KONINGSHOEVE A             1  1  2  1    4     94.35  33.3      

  184  307 Artur Frąckowiak                1  1  1  2    4     94.30  26.7      

  185  142 Adam Tomasz Kopacz 2            1  1  2  1    4     94.05  44.4      

  186  130 KM TEXTILE C                    1  1  2  1    4     93.97  44.4      

  187  369 Mirosław Orlicki                1  2  0  2    4     93.93  33.3      

  188  343 PIETRAS RACING TEAM 2           1  2  0  2    4     93.86  33.3      

  189  299 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1  1  1  2    4     93.81  30.8      

  190  333 Erzgebirgsraketen A             1  1  1  2    4     93.63  50.0      

  191  349 Jan Wiśniewski 1                1  1  1  2    4     93.13  44.4      

  192  133 Y. Gudz A                       1  1  2  1    4     93.09  26.7      

  193  279 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1  1  1  2    4     93.01  28.6      

  194  143 Działak E& J II                 1  1  2  1    4     92.98  33.3      

  195  149 Dawid Rzadkowski                1  1  2  1    4     92.89  66.7      

  196  148 Śliwa Jan                       1  2  1  1    4     92.87  44.4      

  197  137 BOUNTY HUNTERS                  1  1  2  1    4     91.86  44.4      

  198  285 Micyk Wiesław B                 1  1  1  2    4     91.38  66.7      

  199  171 FRYZJER                         1  2  1  1    4     91.33  26.7      

  200  150 Orłowski Goldenpigeons 2        1  1  2  1    4     91.29  66.7      

  201  340 TEAM LOSTER                     1  1  1  2    4     91.23  44.4      

  202  300 BALBINA                         1  1  1  2    4     91.08  44.4      

  203  139 KM TEXTILE D                    1  1  2  1    4     90.96  33.3      

  204  371 NIEZNISZCZALNI                  1  2  0  2    4     90.85  36.4      

  205  136 KRAK                            1  1  2  1    4     90.03  33.3      

  206  172 MAYA- HANIA TEAM                1  1  2  1    4     89.94  66.7      

  207  132 Krause Wolfgang                 1  1  2  1    4     89.85  44.4      

  208  335 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1  1  1  2    4     89.73  33.3      

  209  135 TEAM STEENBERGEN 3              1  1  2  1    4     89.54  36.4      

  210  186 Hübner Adrian                   1  2  1  1    4     89.33  26.7      

  211  154 Edward Kasperowicz              1  1  2  1    4     89.24  33.3      

  212  144 MASTER TEAM A                   1  1  2  1    4     89.15  33.3      

  213  184 Pałęga- Remisz                  1  1  2  1    4     88.58  36.4      

  214  363 DUDI TEAM                       1  1  1  2    4     88.32  40.0      

  215  377 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  2  0  2    4     88.18  33.3      

  216  153 JANUSZ GZ                       1  1  2  1    4     87.60  44.4      

  217   60 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1  1  3  0    4     86.73  36.4      

  218  201 M.OLENDER & D.SROGA             1  2  1  1    4     86.72  66.7      

  219   61 Lewandowski Kazimierz           1  2  2  0    4     86.63  36.4      

  220  176 Piszczała Waldemar              1  2  1  1    4     86.57  33.3      

  221  190 Team Pastor                     1  1  2  1    4     86.51  44.4      

  222  207 Dieter Streckbein               1  2  1  1    4     86.36  30.8      

  223  202 0466 PPM                        1  2  1  1    4     86.00  33.3      

  224  197 Stanisław Artek H-DY            1  1  2  1    4     85.25  36.4      

  225  213 FERRARI                         1  2  1  1    4     85.15  26.7      

  226   68 ORZEŁ A                         1  1  3  0    4     84.96  33.3      

  227  384 Orlik Bogdan                    1  2  0  2    4     84.87  44.4      

  228  225 HOFMANN KARL                    1  3  0  1    4     84.42  33.3      

  229  210 Sławomir Czerwiński             1  2  1  1    4     84.30  26.7      

  230  188 TEAM ALAERTS                    1  2  1  1    4     84.09  40.0      

  231  204 ROOIJ- BENSCHOP                 1  1  2  1    4     84.04  57.1      

  232   80 Artur Strzaliński 1             1  2  2  0    4     83.26  33.3      

  233  200 DE 3 MUSKETIERS                 1  2  1  1    4     83.19  26.7      

  234  212 Erzgebirgsraketen B             1  2  1  1    4     83.06  44.4      

  235  199 BiTurbo team                    1  2  1  1    4     82.80  33.3      

  236  392 MAXI 99                         1  0  1  2    3     82.45  27.3      

  237  205 Hübner& Pieczko                 1  2  1  1    4     82.31  33.3      

  238   85 TopLofts.eu K                   1  1  3  0    4     82.19  33.3      

  239  229 Eugeniusz Garbacz               1  3  0  1    4     81.80  44.4      

  240  222 Micyk Wiesław C                 1  2  1  1    4     81.61  44.4      

  241  394 TEAM STEENBERGEN 2              1  0  1  2    3     81.61  25.0      

  242  226 MANNE                           1  3  0  1    4     81.38  44.4      

  243  219 Warenda Rafał i Agnieszka       1  2  1  1    4     80.97  26.7      

  244  218 Team Stępniewski L. K. K. -1    1  2  1  1    4     80.56  44.4      

  245  220 BRACIA KORALEWICZ 2             1  3  0  1    4     80.48  28.6      

  246  100 Piwowarczyk A i E               1  2  2  0    4     80.11  30.8      

  247  223 TEAM WALDECK                    1  2  1  1    4     79.97  28.6      

  248  221 Stanisław Stypułkowski          1  2  1  1    4     79.77  33.3      

  249  102 KRAŚNIUK TEAM                   1  2  2  0    4     79.55  33.3      

  250  104 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1  3  1  0    4     79.52  36.4      

  251  106 Bogdan Stępień 2                1  3  1  0    4     78.67  33.3      

  252  396 MASTEK& KOGUT 1                 1  0  1  2    3     78.66  25.0      

  253  108 Mariusz Koryciak B              1  2  2  0    4     78.39  26.7      

  254  411 PAWEŁ 1                         1  0  1  2    3     77.72  33.3      

  255  405 GNADENLOS                       1  0  1  2    3     77.09  25.0      

  256  230 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1  3  0  1    4     76.99  33.3      

  257  534 Ekipa Hunów                     1  0  0  3    3     75.80  36.4      

  258  435 HANIA MAYA TEAM                 1  0  1  2    3     74.70  33.3      

  259  457 Szczepan Boral 2                1  1  0  2    3     73.56  27.3      

  260  238 Jersey                          1  0  2  1    3     73.19  50.0      

  261  408 TopLofts.eu R                   1  0  1  2    3     73.08  33.3      

  262  244 Sprycha Łukasz                  1  1  1  1    3     73.07  33.3      

  263  255 Gierczak Tadeusz G              1  1  1  1    3     72.60 100.0      

  264  453 Patulski& Bieryt A              1  1  0  2    3     72.29  23.1      

  265  266 Sunshine Team Twente            1  1  1  1    3     72.28  50.0      

  266  245 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1  1  1  1    3     71.35 100.0      

  267  274 SKLANER                         1  1  1  1    3     71.21  50.0      

  268  276 Czesław Wierzbicki 2            1  0  2  1    3     70.68  20.0      

  269  264 Jerzy Zakrzewski SOLO           1  1  1  1    3     70.38 100.0      

  270  236 KUCIA TEAM                      1  0  2  1    3     70.32  50.0      

  271  251 SILESIA TEAM II                 1  1  1  1    3     70.27  50.0      

  272  292 Andrzej Raut                    1  0  2  1    3     70.18  27.3      

  273  257 Krzysztof Rumik                 1  0  2  1    3     70.13  20.0      

  274  249 RKS RACING PIGEONS A            1  1  1  1    3     69.89  37.5      

  275  239 TEAM LEHMANN                    1  0  2  1    3     69.39  27.3      

  276  317 RAFITA TEAM                     1  1  1  1    3     68.62  20.0      

  277  273 Artur Pałka                     1  1  1  1    3     68.57  25.0      

  278  495 Dariusz Skawiński A             1  1  0  2    3     68.54  33.3      

  279  305 ZIELIŃSKI 2                     1  1  1  1    3     68.30  20.0      

  280  324 TEAM BLV                        1  2  0  1    3     68.12  37.5      

  281  310 Zgud Robert D                   1  1  1  1    3     68.10 100.0      

  282  252 Heinz Bretschneider             1  1  1  1    3     68.05  25.0      

  283  248 Dariusz Skawiński B             1  1  1  1    3     67.95  25.0      

  284  293 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COB   1  1  1  1    3     67.83  33.3      

  285  330 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1  1  1  1    3     67.69  50.0      

  286  312 TopLofts.eu E                   1  1  1  1    3     67.58  42.9      

  287  258 URBAN MAREK                     1  0  2  1    3     67.55  33.3      

  288  277 AMIGO C                         1  1  1  1    3     67.54  23.1      

  289  288 KRYSSIU                         1  1  1  1    3     67.42  50.0      

  290  287 TOMASZ MRUK A                   1  1  1  1    3     67.32  33.3      

  291  297 BIERNAT- KUSCH 2                1  1  1  1    3     67.23  60.0      

  292  329 KLEINHANS FRANZ                 1  1  1  1    3     67.22  50.0      

  293  263 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1  1  1  1    3     67.18  37.5      

  294  327 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  1  1  1    3     67.07 100.0      

  295  350 SILESIA TEAM I                  1  1  1  1    3     66.88  50.0      

  296  309 Zgud Robert A                   1  1  1  1    3     66.84  23.1      

  297  127 Krzysztof Rupiński 3            1  0  3  0    3     66.78  23.1      

  298  271 Barłóg Iwona                    1  1  1  1    3     66.57  37.5      

  299  345 Fast Pigeons& Ervin Laro        1  1  1  1    3     66.50  42.9      

  300  313 Wiesław Kurek                   1  1  1  1    3     66.35  25.0      

  301  314 v.d. Steenmorshoeve B           1  1  1  1    3     66.29  33.3      

  302  306 PARA I                          1  1  1  1    3     66.03  21.4      

  303  304 JIRI KONOPIK                    1  1  1  1    3     65.87  25.0      

  304  131 Klaus Stieneker                 1  1  2  0    3     65.72  33.3      

  305  298 Zagata Łukasz                   1  1  1  1    3     65.69  33.3      

  306  375 Heinloth+ Birthalan             1  2  0  1    3     65.45  23.1      

  307  376 Przemysław Klimczak             1  2  0  1    3     64.95  25.0      

  308  319 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1  1  1  1    3     64.93  23.1      

  309  141 DRZAZGA MARIAN                  1  1  2  0    3     64.56  23.1      

  310  356 TOMASZ MRUK B                   1  2  0  1    3     64.56  50.0      

  311  344 WARKA                           1  1  1  1    3     64.51  23.1      

  312  348 Socała Paweł                    1  1  1  1    3     64.36  21.4      

  313  339 Jarosław Grzankowski            1  1  1  1    3     64.28  27.3      

  314  359 Leon Kornicki                   1  2  0  1    3     63.99  27.3      

  315  331 Gierczak Edward                 1  2  0  1    3     63.71  37.5      

  316  147 SG SEHNKE- MARZEION B           1  1  2  0    3     63.67  42.9      

  317  332 Dariusz Skawiński C             1  1  1  1    3     63.55  25.0      

  318  358 BiR                             1  1  1  1    3     63.27  33.3      

  319  337 Krzysztof Rupiński 1            1  1  1  1    3     63.06  20.0      

  320  155 SURO 2                          1  1  2  0    3     63.00  20.0      

  321  158 ZIELIŃSKI 1                     1  1  2  0    3     62.89  25.0      

  322  381 Andrzej Buczkowski 1            1  2  0  1    3     62.42  25.0      

  323  353 GRZEGORZ                        1  1  1  1    3     62.20  33.3      

  324  352 MADZIAR                         1  1  1  1    3     62.13  25.0      

  325  167 K.S.W 013                       1  1  2  0    3     62.11  37.5      

  326  168 Patulski& Bieryt G              1  2  1  0    3     61.88  23.1      

  327  373 RAFI                            1  2  0  1    3     61.81  50.0      

  328  367 Agnieszka Turkot                1  1  1  1    3     61.42  50.0      

  329  175 TEAM STEENBERGEN 1              1  2  1  0    3     61.17  25.0      

  330  178 Gierczak Tadeusz D              1  1  2  0    3     60.90  33.3      

  331  181 KM TEXTILE A                    1  1  2  0    3     60.40  21.4      

  332  189 Zgud Robert B                   1  2  1  0    3     59.48  25.0      

  333  192 Ro- Ma Team                     1  2  1  0    3     58.80  37.5      

  334  195 Orłowski Goldenpigeons 1        1  2  1  0    3     58.51  50.0      

  335  556 Patulski& Bieryt C              1  0  0  2    2     57.65  16.7      

  336  203 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1  2  1  0    3     57.47  50.0      

  337  217 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1  2  1  0    3     55.63  33.3      

  338  524 Andrzej Buczkowski 2            1  0  0  2    2     55.48  13.3      

  339  543 Wojciech Wolniak                1  0  0  2    2     55.42  20.0      

  340  601 TEAM SPREEWALD                  1  0  0  2    2     55.41  33.3      

  341  224 Bibi Stefanescu                 1  3  0  0    3     54.77  33.3      

  342  388 Büttner G i A III               1  0  1  1    2     54.64  33.3      

  343  391 Jan Boduszek                    1  0  1  1    2     54.53  22.2      

  344  228 Master Team- GT                 1  2  1  0    3     53.65  20.0      

  345  572 BIAŁY MIŚ                       1  0  0  2    2     53.41  33.3      

  346  389 Tomasz Rumiński                 1  0  1  1    2     52.24  22.2      

  347  393 ZIBI                            1  0  1  1    2     51.72  28.6      

  348  429 MATEO                           1  0  1  1    2     51.55  66.7      

  349  412 Team Charnowo                   1  0  1  1    2     50.60  28.6      

  350  431 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1  0  1  1    2     50.57  16.7      

  351  437 HELMUT PFORTE                   1  0  1  1    2     50.42  66.7      

  352  424 Bartłomiej Loewe                1  0  1  1    2     50.33  22.2      

  353  410 AMIGO D                         1  0  1  1    2     50.29  13.3      

  354  444 SURO 3                          1  0  1  1    2     50.27  16.7      

  355  434 Helmut Schele                   1  0  1  1    2     50.20  33.3      

  356  413 DANIELS- FELL- VIETEN           1  0  1  1    2     50.18  33.3      

  357  419 GORA                            1  0  1  1    2     50.01  33.3      

  358  397 PIETRAS RACING TEAM 1           1  0  1  1    2     49.58  13.3      

  359  426 Wójciak Piotr                   1  0  1  1    2     49.55  22.2      

  360  455 Gierczak Tadeusz C              1  1  0  1    2     49.19  33.3      

  361  417 Team Górka M.T.                 1  0  1  1    2     48.95  20.0      

  362  400 KAROL M.                        1  0  1  1    2     48.55  33.3      

  363  462 Krzysztof Kondryszyn 2          1  1  0  1    2     48.33  33.3      

  364  416 Bogusław Mirek                  1  0  1  1    2     48.23  16.7      

  365  445 ACADEMY LOFT TEAM A             1  0  1  1    2     48.13  16.7      

  366  458 Mucha Piotr SOLO                1  1  0  1    2     47.67  66.7      

  367  231 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1  0  2  0    2     47.45  33.3      

  368  232 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0    2     47.08  16.7      

  369  440 Marek Jan i Teresa A            1  0  1  1    2     46.70  33.3      

  370  464 Y. Gudz B                       1  1  0  1    2     46.46  18.2      

  371  234 Gabryś Józef                    1  0  2  0    2     46.44  33.3      

  372  468 Jan Bocheńczak                  1  1  0  1    2     46.39  20.0      

  373  465 Zenon Kociołek                  1  1  0  1    2     46.34  22.2      

  374  235 Bogdan Stępień 1                1  0  2  0    2     46.31  16.7      

  375  449 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  0  1  1    2     46.13  13.3      

  376  430 AMIGO A                         1  0  1  1    2     45.81  18.2      

  377  497 Tyka Stanisław                  1  1  0  1    2     45.17  22.2      

  378  441 ZUZIA                           1  0  1  1    2     45.07  40.0      

  379  237 Hans- Paul Eßer 2               1  1  1  0    2     44.91  25.0      

  380  240 PIETRAS RACING TEAM 3           1  0  2  0    2     44.42  22.2      

  381  241 Krzysztof Bury                  1  1  1  0    2     44.38  16.7      

  382  510 Florian Techel                  1  1  0  1    2     44.26  33.3      

  383  243 PIELESIAK SOLO                  1  1  1  0    2     43.97  66.7      

  384  493 Franziska Stieneker u. Tim Br   1  1  0  1    2     43.94  16.7      

  385  246 TopLofts.eu A EWA               1  1  1  0    2     43.88  16.7      

  386  470 MOUNT EVEREST                   1  1  0  1    2     43.81  22.2      

  387  484 Renata Kondryszyn               1  1  0  1    2     43.73  22.2      

  388  507 Krzysztof Wręczycki             1  1  0  1    2     43.70  66.7      

  389  461 Pucharek                        1  1  0  1    2     43.49  22.2      

  390  247 Hans- Paul Eßer 1               1  1  1  0    2     43.47  40.0      

  391  496 Clemens Ivanschitz 1            1  1  0  1    2     43.43  22.2      

  392  454 COBA LADIES                     1  1  0  1    2     43.34  18.2      

  393  479 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  1  0  1    2     43.29  33.3      

  394  250 ZDENEK PAVLIK                   1  0  2  0    2     43.24  16.7      

  395  502 LAGGER                          1  1  0  1    2     43.17  33.3      

  396  253 KS ORZEŁ                        1  0  2  0    2     43.16  16.7      

  397  492 PAWEŁ 2                         1  1  0  1    2     43.15  33.3      

  398  254 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1  1  0    2     43.07  33.3      

  399  482 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1  1  0  1    2     42.96  66.7      

  400  259 NOWICKI TEAM                    1  0  2  0    2     42.92  14.3      

  401  260 Krzysztof Moskal 2              1  0  2  0    2     42.85  16.7      

  402  261 Ważny Zygmunt                   1  1  1  0    2     42.80  50.0      

  403  467 Kosiorowski Adam i Kogut Piot   1  1  0  1    2     42.65  50.0      

  404  265 TopLofts.eu M                   1  1  1  0    2     42.52  18.2      

  405  267 Patulski& Bieryt B              1  1  1  0    2     42.50  16.7      

  406  505 ROBERT                          1  1  0  1    2     42.50  25.0      

  407  270 BARANOWSKI TEAM                 1  1  1  0    2     42.34  25.0      

  408  491 Piotr Biłos 1                   1  1  0  1    2     42.33  16.7      

  409  481 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1  1  0  1    2     41.85  20.0      

  410  275 ZG HELIOS A                     1  1  1  0    2     41.77  25.0      

  411  477 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  1  0  1    2     41.76  22.2      

  412  278 HOUSE OF STARK                  1  0  2  0    2     41.64  33.3      

  413  487 AMIGO B                         1  1  0  1    2     41.59  22.2      

  414  280 STRZAŁA A                       1  1  1  0    2     41.56  13.3      

  415  281 Wojciech Kupień                 1  1  1  0    2     41.54  25.0      

  416  282 K&S Sroka                       1  0  2  0    2     41.47  16.7      

  417  283 ROMAN H.                        1  1  1  0    2     41.43  22.2      

  418  284 Pułka TEAM                      1  1  1  0    2     41.39  33.3      

  419  286 WIM EN BENNO KLOMP              1  1  1  0    2     41.33  33.3      

  420  489 Wojciech Adamski                1  1  0  1    2     41.33  22.2      

  421  290 Team Zając A                    1  1  1  0    2     41.15  16.7      

  422  294 MASTEK& KOGUT 2                 1  1  1  0    2     40.88  15.4      

  423  295 Artur Strzaliński 2             1  1  1  0    2     40.80  33.3      

  424  296 TEAM OSS: DEEN                  1  0  2  0    2     40.76  16.7      

  425  506 Krzysztof Norek                 1  1  0  1    2     40.66  16.7      

  426  301 A.K.J. BIAŁOŃ                   1  1  1  0    2     40.53  33.3      

  427  303 Gebruder Reinhard               1  1  1  0    2     40.34  22.2      

  428  509 Link Marek                      1  1  0  1    2     40.24  22.2      

  429  308 Michalczyk& Kuśnierz            1  1  1  0    2     40.04  33.3      

  430  311 Franek Tim                      1  1  1  0    2     39.90  22.2      

  431  315 BRACIA POTOCZNY                 1  1  1  0    2     39.57  13.3      

  432  316 Zych Renata                     1  1  1  0    2     39.53  13.3      

  433  321 Kotela Ireneusz B               1  1  1  0    2     39.49  33.3      

  434  322 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SI   1  1  1  0    2     39.45  66.7      

  435  326 Hübner TEAM                     1  1  1  0    2     39.20  22.2      

  436  336 Patulski& Bieryt H              1  1  1  0    2     38.70  18.2      

  437  338 WOJTEK 1                        1  1  1  0    2     38.64  50.0      

  438  341 G&J PIGEON                      1  1  1  0    2     38.52  25.0      

  439  342 A. J. R.                        1  1  1  0    2     38.40  16.7      

  440  347 M. H. PAWLETKO                  1  1  1  0    2     38.30  22.2      

  441  354 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1  1  1  0    2     37.89  66.7      

  442  355 Piotr Biłos 2                   1  1  1  0    2     37.86  13.3      

  443  357 Smreczyński & Sroka             1  1  1  0    2     37.68  33.3      

  444  360 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1  1  1  0    2     37.44  18.2      

  445  361 TopLofts.eu B                   1  1  1  0    2     37.36  25.0      

  446  362 Mizera Mieczysław A             1  1  1  0    2     37.30  22.2      

  447  365 Koźlik Jerzy                    1  1  1  0    2     36.79  22.2      

  448  366 Pęcak Józef                     1  1  1  0    2     36.61  33.3      

  449  368 J. J. TEAM                      1  2  0  0    2     36.44  14.3      

  450  370 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  0  0    2     36.30  16.7      

  451  372 HAGGENMUELLER H+ S              1  1  1  0    2     36.11  33.3      

  452  374 Wincenty Jonda                  1  2  0  0    2     35.82  22.2      

  453  378 SIEBERT KALTSCHMICHT            1  2  0  0    2     35.53  33.3      

  454  379 Team de Ster                    1  2  0  0    2     35.37  28.6      

  455  380 TEAM MARTI                      1  2  0  0    2     35.12  18.2      

  456  382 FRUWAJĄCE FOCZKI                1  2  0  0    2     34.97  18.2      

  457  383 Sven and Wim v Houten Team 1    1  2  0  0    2     34.50  13.3      

  458  385 Mariusz Koryciak A              1  2  0  0    2     34.32  22.2      

  459  386 Krzysztof Kondryszyn 1          1  2  0 —    2     33.35  50.0      

  460  387 Dariusz Skawiński D             1  2  0  0    2     33.01  18.2      

  461  518 WOJTEK 2                        1  0  0  1    1     29.92  14.3      

  462  529 Mizera Mieczysław B             1  0  0  1    1     29.61  11.1      

  463  605 BRUNO SATTLER                   1  0  0  1    1     28.35  11.1      

  464  516 TopLofts.eu G                   1  0  0  1    1     28.10   6.7      

  465  582 ORCHA 4                         1  0  0  1    1     27.74  12.5      

  466  535 TEAM PAZURY                     1  0  0  1    1     27.27  25.0      

  467  604 TOMASZ MRUK D                   1  0  0  1    1     27.24  16.7      

  468  594 Bronisław Mączyński 1           1  0  0  1    1     26.75   7.1      

  469  575 Jan Chudziński                  1  0  0  1    1     26.23  20.0      

  470  562 Górka Grzegorz                  1  0  0  1    1     25.91   6.7      

  471  580 WIERZBICKI SOLO                 1  0  0  1    1     25.81  33.3      

  472  541 TopLofts.eu P                   1  0  0  1    1     25.48   9.1      

  473  530 Darek Pik                       1  0  0  1    1     25.45  16.7      

  474  550 Grzegorz Klimczyk               1  0  0  1    1     25.34   7.7      

  475  545 KM TEXTILE B                    1  0  0  1    1     25.15   8.3      

  476  528 Jan Wiśniewski 2                1  0  0  1    1     25.04   8.3      

  477  532 Górski- Giczewski               1  0  0  1    1     24.87  11.1      

  478  390 Kotela Ireneusz A               1  0  1  0    1     24.86   9.1      

  479  538 MAŁGORZATA                      1  0  0  1    1     24.74  16.7      

  480  584 KORZYM SOLO                     1  0  0  1    1     24.67  33.3      

  481  611 MARCIN                          1  0  0  1    1     24.66  33.3      

  482  585 TEAM FRĄTCZAK K&K               1  0  0  1    1     24.65  12.5      

  483  395 ORCHA 5                         1  0  1  0    1     24.46  33.3      

  484  525 Mazepa U& K 2                   1  0  0  1    1     24.36  12.5      

  485  531 Gurgul Kazimierz                1  0  0  1    1     24.31  16.7      

  486  398 MIETLICKI- SZULC                1  0  1  0    1     24.08  16.7      

  487  399 Team Stępniewski L. K. K. -2    1  0  1  0    1     24.05  10.0      

  488  401 REMUS                           1  0  1  0    1     23.79  25.0      

  489  402 TEAM MAZOWSZE                   1  0  1  0    1     23.72  11.1      

  490  404 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1  0  1  0    1     23.55   6.7      

  491  406 RAJSKA                          1  0  1  0    1     23.36  33.3      

  492  407 Eco Team Opole                  1  0  1  0    1     23.31  25.0      

  493  414 Magiera & Sroka                 1  0  1  0    1     22.81   7.1      

  494  415 ROMAN ZLICAR TEAM A             1  0  1  0    1     22.70  16.7      

  495  418 KRAK-BAU                        1  0  1  0    1     22.28   8.3      

  496  420 AMIGO TEAM                      1  0  1  0    1     22.10   7.7      

  497  421 JANUSZ                          1  0  1  0    1     22.05  33.3      

  498  422 JACEK& SŁAWEK                   1  0  1  0    1     22.00  16.7      

  499  425 R. Kuijer                       1  0  1  0    1     21.92   8.3      

  500  427 STRÓŻA TEAM                     1  0  1  0    1     21.83   8.3      

  501  428 Górniak Andrzej 2               1  0  1  0    1     21.83  33.3      

  502  432 Pisarczyk Jan i Renata II       1  0  1  0    1     21.33   8.3      

  503  433 B& M                            1  0  1  0    1     21.21  33.3      

  504  436 G&R TEAM                        1  0  1  0    1     21.00   8.3      

  505  438 Roman Zielonka Gorno            1  0  1  0    1     20.89  10.0      

  506  439 J. J. TEAM SOLO                 1  0  1  0    1     20.82  33.3      

  507  442 MRÓZ MARCIN I FILIP             1  0  1  0    1     20.48  11.1      

  508  443 P&D043&M- CHICAGO               1  0  1  0    1     20.42  11.1      

  509  446 SG SEHNKE- MARZEION F           1  0  1  0    1     20.19  14.3      

  510  447 Gryzło Jerzy                    1  0  1  0    1     20.18  16.7      

  511  448 Büttner G i A I                 1  0  1  0    1     20.12   7.1      

  512  450 Halli & Gummi                   1  0  1  0    1     20.03  11.1      

  513  451 SZCZEPAN BORAL SOLO             1  1  0  0    1     19.74  33.3      

  514  452 Kloos Dieter                    1  1  0  0    1     19.68  11.1      

  515  456 Steciuk Stanisław               1  1  0  0    1     19.14  11.1      

  516  459 ROMAN ZLICAR TEAM B             1  1  0  0    1     18.92  11.1      

  517  460 Jan, Joachim Jungmann           1  1  0  0    1     18.85  20.0      

  518  463 Sylwia i Darek Żybura 2         1  1  0  0    1     18.66  33.3      

  519  466 Litwicki                        1  1  0  0    1     18.52   7.7      

  520  471 Hübner Brygida                  1  1  0  0    1     18.19   8.3      

  521  472 Helle& Jens Pedersen            1  1  0  0    1     18.09  16.7      

  522  473 Franke Josef                    1  1  0  0    1     18.04  16.7      

  523  474 AGMAR                           1  1  0  0    1     18.02   8.3      

  524  475 Bomber                          1  1 — —    1     17.87 100.0      

  525  476 TEAM KONINGSHOEVE B             1  1  0  0    1     17.86   9.1      

  526  478 Fred Burchardt                  1  1  0  0    1     17.74  25.0      

  527  480 Mączka Józef 2                  1  1  0  0    1     17.66   8.3      

  528  483 Dąbrowski Jerzy                 1  1  0 —    1     17.52  50.0      

  529  485 Krzysztof Kocon                 1  1  0 —    1     17.37  50.0      

  530  486 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCH   1  1  0  0    1     17.34  12.5      

  531  488 PIWOWARCZYK A&M&Z               1  1  0  0    1     17.25   9.1      

  532  490 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1  1  0  0    1     16.99   8.3      

  533  498 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1  1  0  0    1     16.59  12.5      

  534  499 Roman i Szczepan Breś           1  1  0  0    1     16.54  11.1      

  535  500 ALINKA                          1  1  0  0    1     16.46  16.7      

  536  501 TopLofts.eu F                   1  1  0  0    1     16.46   9.1      

  537  503 Olgierd Rusinek                 1  1  0  0    1     16.36   8.3      

  538  504 Dawid Walczak                   1  1  0  0    1     16.34  33.3      

  539  508 Sven and Wim v Houten Team 2    1  1  0  0    1     16.18  16.7      

  540  511 Marek Jan i Teresa B            1  1  0  0    1     16.06  33.3      

  541  512 EDYTKA                          1  1  0  0    1     16.04  11.1      

  542  513 J.I.M. POLSKA                   1  1  0  0    1     16.04  10.0      

  543  514 MAŁY BIL                        1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  544  515 STANI                           1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  545  517 Orłowski Goldenpigeons 3        1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  546  519 Spartan Team D                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  547  520 Kornaś Leszek                   1  0  0 —    0      0.00   0.0      

  548  521 KAT                             1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  549  522 MŁYNARZ                         1  0  0 —    0      0.00   0.0      

  550  523 Krzysztof Szkolny               1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  551  526 Babiński Mariusz                1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  552  527 Lesiewicz Andrzej               1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  553  533 Cees Galje                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  554  536 Bober& Bodzio Team              1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  555  537 Jan Wyrwała                     1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  556  539 TomTom                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  557  540 Bednarczyk Krzysztof            1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  558  542 MŁK                             1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  559  544 MM- KNAPCZYK                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  560  546 DRZAZGA- JMD                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  561  547 HEROLD ATTILA                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  562  548 Andrzej Figat                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  563  549 BODZENTYN TEAM                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  564  551 Toth Ferenc 1                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  565  552 Warchał Piotr i Paweł           1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  566  553 TEAM VETSCHAU 1                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  567  554 ELVIS                           1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  568  555 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  569  557 Spartan Team E                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  570  558 Pisarczyk Jan i Renata I        1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  571  559 Andrzej C.                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  572  560 Erwin van Wijk                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  573  561 Jan Bevers                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  574  563 Kubiak Wiesław                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  575  564 Orłowski Goldenpigeons 4        1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  576  565 KONCZO                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  577  566 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  578  567 FRYZJER SOLO                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  579  568 Łukasz Bednarek                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  580  569 Horst Komm                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  581  570 STRZAŁA B                       1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  582  571 Gierczak Tadeusz F              1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  583  573 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  584  574 ROBERT& PATRYK                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  585  576 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  586  577 Jacek Hajdo SOLO                1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  587  578 M. H. M. ŚCIGAŁA                1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  588  579 Darkos                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  589  581 TEAM STACKE/MLLER 2            1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  590  583 Spartan Team A                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  591  586 Team Zając B                    1  0  0 —    0      0.00   0.0      

  592  587 H. PFEIFER                      1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  593  588 TopLofts.eu J                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  594  589 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHY   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  595  590 PARA III                        1  0 — —    0      0.00   0.0      

  596  591 Stępień Leszek SOLO             1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  597  592 ML Jania „B”                    1  0 — —    0      0.00   0.0      

  598  593 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0 — —    0      0.00   0.0      

  599  595 WETZK WILLY                     1  0 — —    0      0.00   0.0      

  600  596 SOLO Szklarczyk G& Wypiórkiew   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  601  597 Piotr Łagocki                   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  602  598 Bronisław Mączyński 2           1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  603  599 PAN P                           1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  604  600 WERELICHLOFT 2                  1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  605  602 Bronisław Mączyński SOLO        1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  606  603 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  607  606 Trzaskalik/ Drazek Team         1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  608  607 KILLER                          1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  609  608 Goetz Guenter 2                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  610  609 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  611  610 STĘPIEŃ TEAM                    1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  612  612 Zdzisław Pozaga                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  613  613 TEAM VETSCHAU 2                 1  0  0  0    0      0.00   0.0      

  614  614 Sotoła Wojciech                 1  0  0 —    0      0.00   0.0      

  615  615 KUPKA- ŚMIŁOWSKI E              1  0  0  0    0      0.00   0.0      

                                                                                

                                        MWG Krakus [1]                          

                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      

                                    Wyniki z lotow: 1,2,3,                      

    +—-+—————————-+—+———————+–+—–+——–+———+

    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI       |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|

    |    |                            |Sek|    RODOWEJ          |  |KONK.|        |KILOMETRY|

    +—-+—————————-+—+———————+–+—–+——–+———+

        1 Pitaś M&M Team A               1 PL 0315 21 1165        0   3     74.430   454.710

        2 Spartan Team C                 1 ESP 21 111367          0   3     73.830   454.710

        3 Brett Marc A                   1 DV 02593 21 1144       0   3     73.740   454.710

        4 WERELICHLOFT 1                 1 PL 01 21 7487          0   3     73.710   454.710

        5 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 237        0   3     73.670   454.710

        6 Śliwa Jan                      1 PL 0196 21 9302        0   3     73.500   454.710

        7 TopLofts.eu I AGNIESZKA        1 PL 0414 21 2021        0   3     73.460   454.710

        8 ORZEŁ B                        1 PL 0316 21 1705        0   3     73.370   454.710

        9 Szczepan Boral 1               1 PL 047 21 15209        0   3     73.180   454.710

       10 Szczepan Boral 1               1 PL 047 21 15231        0   3     73.160   454.710

       11 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 21 7784        0   3     73.070   454.710

       12 FRYZJER                        1 PL 0202 21 2010        0   3     72.910   454.710

       13 SZYMANKOWSKI TEAM              1 PL 0449 21 7892        0   3     72.900   454.710

       14 v.d. Steenmorshoeve A          1 NL 21 1597228          0   3     72.860   454.710

       15 FRANIO                         1 PL 0432 21 3691        0   3     72.860   454.710

       16 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 21 1810       0   3     72.700   454.710

       17 Gierczak Tadeusz G             1 PL 0163 21 2301        0   3     72.600   454.710

       18 Sunshine Team Twente           1 NL 21 1582338          0   3     72.280   454.710

       19 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 238        0   3     72.280   454.710

       20 TOMASZ MRUK C                  1 PL 0285 21 1096        0   3     72.200   454.710

       21 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 598        0   3     72.170   454.710

       22 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 21 3408        0   3     72.140   454.710

       23 Hübner Adrian                  1 PL 0491 21 1620        0   3     72.090   454.710

       24 Działak E& J II                1 PL 0498 21 2031        0   3     71.940   454.710

       25 TEAM KUBICCY                   1 PL 0496 21 6826        0   3     71.930   454.710

       26 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4188        0   3     71.930   454.710

       27 Patulski& Bieryt F             1 PL 0438 21 442         0   3     71.920   454.710

       28 DRZAZGA JERZY 2                1 PL 0315 21 11107       0   3     71.870   454.710

       29 MDŁ 1                          1 PL 0484 21 1606        0   3     71.840   454.710

       30 Buck H. Racing Pigeons         1 DV 08728 21 343        0   3     71.810   454.710

       31 Schreiber- Kuczera             1 PL 0262 21 2148        0   3     71.810   454.710

       32 KRESKA                         1 PL 0461 21 4077        0   3     71.800   454.710

       33 Adam Tomasz Kopacz 2           1 PL 0317 21 4598        0   3     71.660   454.710

       34 Górniak Andrzej 1              1 PL 0467 21 69          0   3     71.640   454.710

       35 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI               1 PL 0196 21 9908        0   3     71.570   454.710

       36 K. M. D. LESIEWICZ             1 DV 08579 21 450        0   3     71.490   454.710

       37 M. R. BAVARIA                  1 DV 03073 21 726        0   3     71.450   454.710

       38 Schreiber- Kuczera             1 DV 21 034893           0   3     71.350   454.710

       39 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3    1 DV 06723 21 1539       0   3     71.350   454.710

       40 KORNELIA TEAM                  1 PL 0196 21 9924        0   3     71.300   454.710

       41 ACADEMY LOFT TEAM B            1 CZ 060 21 1278         0   3     71.290   454.710

       42 SZYMANKOWSKI TEAM              1 PL 0449 21 7872        0   3     71.250   454.710

       43 MASTER TEAM B                  1 PL 0245 21 405         0   3     71.100   454.710

       44 GAŁEK& STRĄG                   1 PL 0403 21 217         0   3     71.020   454.710

       45 KUBA-OLA                       1 PL 0450 21 4013        0   3     70.990   454.710

       46 Krzysztof Moskal 1             1 PL 0499 21 8557        0   3     70.900   454.710

       47 TopLofts.eu D                  1 PL 0414 21 1044        0   3     70.850   454.710

       48 PITLOK TEAM II                 1 PL 0145 21 4022        0   3     70.800   454.710

       49 Stępień Leszek- Kojder Krzys   1 PL 0293 21 5118        0   3     70.770   454.710

       50 JGJL GORLICE                   1 PL 0381 21 5307        0   3     70.740   454.710

       51 Krzysztof Tomiak               1 PL 0284 21 548         0   3     70.660   454.710

       52 KOTEK 3                        1 PL 0203 21 20          0   3     70.620   454.710

       53 NASZE AMELKI                   1 PL 03 21 17223         0   3     70.600   454.710

       54 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2153        0   3     70.490   454.710

       55 Gierczak Tadeusz B             1 PL 0163 21 2248        0   3     70.470   454.710

       56 SŁAWEK 1                       1 PL 03 21 16643         0   3     70.410   454.710

       57 BETI                           1 PL 0124 21 6256        0   3     70.390   454.710

       58 Jerzy Zakrzewski SOLO          1 PL 0312 21 8089        0   3     70.380   454.710

       59 Dawid Rzadkowski               1 PL 0308 21 3038        0   3     70.280   454.710

       60 SILESIA TEAM II                1 PL 0253 21 5539        0   3     70.270   454.710

       61 PająkS& R                      1 PL 0182 21 3013        0   3     70.260   454.710

       62 Jarosław Wierzbicki 1          1 PL 0360 21 1040        0   3     70.160   454.710

       63 Micyk Wiesław A                1 PL 0412 21 9803        0   3     70.130   454.710

       64 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B             1 PL 0143 21 264         0   3     70.100   454.710

       65 WÓJCIK                         1 PL 0350 21 7013        0   3     70.000   454.710

       66 M.OLENDER & D.SROGA            1 PL 0201 21 1069        0   3     69.980   454.710

       67 KUBA-OLA                       1 PL 0450 21 4097        0   3     69.970   454.710

       68 RKS RACING PIGEONS A           1 DV 05690 21 1939       0   3     69.890   454.710

       69 Rudnik Stanisław 1             1 PL 0315 21 7173        0   3     69.830   454.710

       70 0466 PPM                       1 PL 0466 21 3743        0   3     69.750   454.710

       71 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B             1 PL 0143 21 263         0   3     69.680   454.710

       72 PITLOK TEAM I                  1 PL 0145 21 4070        0   3     69.660   454.710

       73 SUSUŁ& KRZYŻAK 2               1 PL 0314 21 7169        0   3     69.610   454.710

       74 Clemens Ivanschitz 2           1 AUS 105 21 1148        0   3     69.530   454.710

       75 Team Szczoczarz                1 PL 0294 21 886         0   3     69.510   454.710

       76 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1    1 DV 06723 21 1398       0   3     69.380   454.710

       77 CASPAR LURVINK TEAM A          1 NL 21 1595827          0   3     69.340   454.710

       78 PARA II                        1 PL 0234 21 135         0   3     69.080   454.710

       79 Kama& Seba                     1 PL 0318 21 3159        0   3     69.050   454.710

       80 Krzysztof Rupiński 2           1 PL 0478 21 8044        0   3     68.960   454.710

       81 SKANDYNAWIA TEAM               1 PL 0235 21 2514        0   3     68.930   454.710

       82 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 21 1877       0   3     68.870   454.710

       83 Orłowski Goldenpigeons 2       1 PL 092 21 11170        0   3     68.870   454.710

       84 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 21 7767        0   3     68.840   454.710

       85 TEAM ROB DUURLAND              1 NL 21 1391508          0   3     68.770   454.710

       86 Rzepka Marek i Marcin 2        1 PL 0316 21 1134        0   3     68.690   454.710

       87 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 21 7670        0   3     68.680   454.710

       88 Andrzej Anna Struś             1 PL 0208 21 2191        0   3     68.610   454.710

       89 Artur Pałka                    1 PL 01 21 9162          0   3     68.570   454.710

       90 CASPAR LURVINK TEAM B          1 NL 21 1595842          0   3     68.540   454.710

       91 PITLOK TEAM I                  1 PL 0145 21 4048        0   3     68.510   454.710

       92 Gawlik& Trojka Team            1 PL 0186 21 11537       0   3     68.420   454.710

       93 OSSIRA                         1 DV 06409 21 275        0   3     68.390   454.710

       94 Gierczak Tadeusz E             1 PL 0163 21 2216        0   3     68.290   454.710

       95 Sławomir Wierzbicki            1 PL 0244 21 7019        0   3     68.180   454.710

       96 Andrzej Anna Struś             1 PL 0208 21 2183        0   3     68.170   454.710

       97 TopLofts.eu C                  1 PL 0414 21 1033        0   3     68.160   454.710

       98 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 289        0   3     68.150   454.710

       99 Zgud Robert D                  1 PL 0206 21 8549        0   3     68.100   454.710

      100 JGJL GORLICE                   1 PL 0438 21 6750        0   3     68.060   454.710

      101 CENTRUM HODOWLANE EUROPA       1 PL 0216 21 1399        0   3     68.030   454.710

      102 MASTER TEAM B                  1 PL 0245 21 406         0   3     68.030   454.710

      103 FERDZIU                        1 PL 0447 21 8311        0   3     68.010   454.710

      104 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 21 912         0   3     68.000   454.710

      105 BODZIO                         1 PL 065 21 8001         0   3     67.890   454.710

      106 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2169        0   3     67.890   454.710

      107 Mucha Piotr                    1 PL 0315 21 124         0   3     67.850   454.710

      108 FRANIO                         1 PL 0432 21 3683        0   3     67.690   454.710

      109 TEAM STACKE/MLLER 1           1 DV 09628 21 45         0   3     67.670   454.710

      110 Jan Staworzyński               1 PL 0353 21 372         0   3     67.620   454.710

      111 Czesław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1034        0   3     67.510   454.710

      112 Działak E& J I                 1 PL 0452 21 11369       0   3     67.330   454.710

      113 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2157        0   3     67.300   454.710

      114 Adam Tomasz Kopacz 1           1 PL 0317 21 4590        0   3     67.270   454.710

      115 Adrian Stępień 1               1 PL 0452 21 7557        0   3     67.260   454.710

      116 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 21 1887       0   3     67.230   454.710

      117 KLEINHANS FRANZ                1 DV 0326 21 388         0   3     67.220   454.710

      118 DRUŻYNA MAZOWSZE               1 PL 0214 21 15566       0   3     67.070   454.710

      119 Jerzy Zakrzewski               1 PL 0312 21 8095        0   3     67.050   454.710

      120 TEAM ALAERTS                   1 BE 21 5040395          0   3     66.990   454.710

      121 SILESIA TEAM I                 1 PL 0253 21 5559        0   3     66.880   454.710

      122 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C             1 PL 0143 21 2080        0   3     66.770   454.710

      123 MDŁ 2b                         1 PL 0484 21 1604        0   3     66.710   454.710

      124 Krause Wolfgang                1 DV 0697 21 49          0   3     66.680   454.710

      125 Adrian Stępień 2               1 PL 0452 21 7510        0   3     66.670   454.710

      126 Wręczycki Krzysztof i Wiesła   1 PL 0387 21 783         0   3     66.640   454.710

      127 Barłóg Stanisław               1 PL 0403 21 4788        0   3     66.580   454.710

      128 Jerzy Zakrzewski               1 PL 0312 21 8087        0   3     66.540   454.710

      129 TopLofts.eu C                  1 PL 0414 21 1031        0   3     66.480   454.710

      130 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMOD   1 PL 02 21 29            0   3     66.480   454.710

      131 KRIS                           1 PL 0447 21 130         0   3     66.470   454.710

      132 TEAM JANIA- LACH               1 PL 0235 21 2450        0   3     66.360   454.710

      133 SG SEHNKE- MARZEION D          1 DV 08762 21 770        0   3     66.340   454.710

      134 WÓJCIK                         1 PL 0350 21 7021        0   3     66.270   454.710

      135 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY      1 PL 0384 21 21032       0   3     66.240   454.710

      136 Sławomir Wierzbicki            1 PL 0244 21 7014        0   3     66.190   454.710

      137 REMUS 2                        1 PL 063 21 1226         0   3     66.160   454.710

      138 Józef Książek 1                1 PL 0221 21 1534        0   3     65.750   454.710

      139 KRAK                           1 PL 0447 21 8336        0   3     65.730   454.710

      140 Micyk Wiesław B                1 PL 0412 21 9816        0   3     65.580   454.710

      141 Gierczak Tadeusz E             1 PL 0163 21 2304        0   3     65.540   454.710

      142 Sebastian Kozinoga             1 PL 0119 21 2203        0   3     65.510   454.710

      143 SG SEHNKE- MARZEION C          1 DV 08762 21 757        0   3     65.500   454.710

      144 Bogumił i Wiesław Tokarczyk    1 PL 0162 21 1163        0   3     65.500   454.710

      145 Goetz Guenter 1                1 DV 05136 21 384        0   3     65.430   454.710

      146 Warenda Rafał i Patrycja       1 PL 0442 21 7804        0   3     65.420   454.710

      147 KORZYM M& P                    1 PL 0451 21 9671        0   3     65.330   454.710

      148 DRZAZGA JERZY 1                1 PL 0315 21 11028       0   3     64.770   454.710

      149 TopLofts.eu O                  1 PL 0414 21 2058        0   3     64.560   454.710

      150 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 21 16135       0   3     64.520   454.710

      151 Stanisław Artek H-DY           1 PL 0438 21 2983        0   3     64.420   454.710

      152 Micyk Wiesław A                1 PL 0412 21 9817        0   3     64.290   454.710

      153 MDŁ 2b                         1 PL 0419 21 9820        0   3     64.280   454.710

      154 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMOD   1 PL 02 21 28            0   3     64.270   454.710

      155 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 21 7810        0   3     63.990   454.710

      156 Krzysztof Krupa                1 DV 03904 21 205        0   3     63.680   454.710

      157 Piotr Ławicki                  1 PL 042 21 16288        0   3     63.600   454.710

      158 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 581        0   3     63.560   454.710

      159 JGJL GORLICE                   1 PL 0438 21 6745        0   3     63.520   454.710

      160 PająkS& R                      1 PL 0182 21 3034        0   3     63.380   454.710

      161 Team Stępniewski L. K. K. -1   1 PL 090 21 10454        0   3     63.150   454.710

      162 Stanisław Stypułkowski         1 PL 0384 21 9763        0   3     63.100   454.710

      163 Patulski& Bieryt D             1 PL 0438 21 210         0   3     62.510   454.710

      164 DUDI TEAM                      1 PL 0231 21 11402       0   3     62.290   454.710

      165 GRZEGORZ                       1 PL 0261 21 5535        0   3     62.200   454.710

      166 Pawletko/ Konieczny            1 DV 06029 21 37         0   3     61.550   454.710

      167 Agnieszka Turkot               1 PL 0306 21 4101        0   3     61.420   454.710

      168 DRZAZGA JERZY 2                1 PL 0315 21 11048       0   3     61.180   454.710

      169 KUSSYK CHRISTOF                1 DV 06665 21 344        0   2     54.990   352.970

      170 LACH TEAM A                    1 PL 023 21 10059        0   2     54.620   352.970

      171 Jan Boduszek                   1 PL 0353 21 2356        0   2     54.530   352.970

      172 MAXI 99                        1 DV 09950 21 33         0   2     54.360   352.970

      173 SG SEHNKE- MARZEION E          1 DV 08762 21 507        0   2     54.070   352.970

      174 Goetz Guenter 1                1 DV 05136 21 334        0   2     54.030   352.970

      175 FRANIO                         1 PL 0432 21 3681        0   2     53.830   352.970

      176 SG Steffl A                    1 DV 08897 21 1561       0   2     53.590   352.970

      177 TEAM STACKE/MLLER 1           1 DV 09628 21 46         0   2     53.470   352.970

      178 MDŁ 1                          1 PL 0484 21 1605        0   2     53.460   352.970

      179 TEAM STEENBERGEN 2             1 BE 21 5056829          0   2     53.400   352.970

      180 PIOTR 1a                       1 PL 098 21 6309         0   2     53.300   352.970

      181 SKLANER                        1 PL 0499 21 8812        0   2     53.250   352.970

      182 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 21 7771        0   2     53.190   352.970

      183 MASTEK& KOGUT 1                1 PL 0318 21 131         0   2     53.110   352.970

      184 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 565        0   2     52.880   352.970

      185 Buck H. Racing Pigeons         1 DV 08728 21 334        0   2     52.820   352.970

      186 Holger Doormann                1 DV 08762 21 918        0   2     52.740   352.970

      187 LACH& MURAŃSKI                 1 PL 023 21 10066        0   2     52.660   352.970

      188 Jersey                         1 PL 0421 21 1063        0   2     52.640   352.970

      189 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 202        0   2     52.570   352.970

      190 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 21 917         0   2     52.510   352.970

      191 Adrian Stępień 2               1 PL 0452 21 7518        0   2     52.470   352.970

      192 TEAM WOLF+ MULLER              1 DV 01078 21 623        0   2     52.410   352.970

      193 Jürgen Reek                    1 DV 09445 21 207        0   2     52.400   352.970

      194 Spartan Team C                 1 ESP 21 111365          0   2     52.400   352.970

      195 Team Frątczak                  1 PL 0187 21 5876        0   2     52.350   352.970

      196 Tomasz Dubiel                  1 PL 036 21 5309         0   2     52.340   352.970

      197 GAŁEK& STRĄG                   1 PL 0403 21 99          0   2     52.290   352.970

      198 MAXIMUS                        1 PL 012 21 4860         0   2     52.270   352.970

      199 Tomasz Rumiński                1 PL 08 21 2784          0   2     52.240   352.970

      200 TEAM STRAVOS                   1 BE 21 6088721          0   2     52.010   352.970

      201 ZIBI                           1 GB 21 24349            0   2     51.720   352.970

      202 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 21 1704        0   2     51.660   352.970

      203 MATEO                          1 PL 0419 21 708         0   2     51.550   352.970

      204 PAWEŁ 1                        1 PL 0221 21 4182        0   2     51.420   352.970

      205 Jarosław Wierzbicki 1          1 PL 0360 21 1026        0   2     51.410   352.970

      206 Dieter Streckbein              1 DV 03043 21 260        0   2     51.390   352.970

      207 LASZI                          1 PL 0432 21 3700        0   2     51.170   352.970

      208 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1    1 DV 06723 21 1356       0   2     51.170   352.970

      209 BOUNTY HUNTERS                 1 PL 0461 21 644         0   2     51.100   352.970

      210 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI               1 PL 0196 21 9925        0   2     51.070   352.970

      211 TopLofts.eu L                  1 PL 0414 21 2100        0   2     50.960   352.970

      212 ZG HELIOS B                    1 DV 04195 21 228        0   2     50.940   352.970

      213 Rudnik Stanisław 1             1 PL 0315 21 7148        0   2     50.890   352.970

      214 Andrzej Anna Struś             1 PL 0208 21 6502        0   2     50.830   352.970

      215 SZYMANKOWSKI TEAM              1 PL 0449 21 7871        0   2     50.820   352.970

      216 SG SEHNKE- MARZEION E          1 DV 08762 21 771        0   2     50.740   352.970

      217 Zgud Robert A                  1 PL 0206 21 8589        0   2     50.730   352.970

      218 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ CO   1 PL 0455 21 14100       0   2     50.620   352.970

      219 Team Charnowo                  1 PL 0302 21 3936        0   2     50.600   352.970

      220 VOLKER SIPPEL                  1 DV 21 051704           0   2     50.570   352.970

      221 TEAM TRIPEL- WEST- MALL        1 BE 21 6138779          0   2     50.540   352.970

      222 ZIELIŃSKI 2                    1 PL 0450 21 9490        0   2     50.460   352.970

      223 HELMUT PFORTE                  1 DV 09826 21 320        0   2     50.420   352.970

      224 Krzysztof Rupiński 2           1 PL 0478 21 8111        0   2     50.250   352.970

      225 MAYA- HANIA TEAM               1 PL 0497 21 2083        0   2     50.220   352.970

      226 Zgud Robert C                  1 PL 0206 21 8458        0   2     50.210   352.970

      227 Helmut Schele                  1 DV 08155 21 550        0   2     50.200   352.970

      228 DANIELS- FELL- VIETEN          1 DV 04437 21 334        0   2     50.180   352.970

      229 KM TEXTILE D                   1 PL 0478 21 8103        0   2     50.050   352.970

      230 TopLofts.eu E                  1 PL 0414 21 1052        0   2     50.020   352.970

      231 GORA                           1 PL 02 21 7311          0   2     50.010   352.970

      232 PARA II                        1 PL 0234 21 136         0   2     49.970   352.970

      233 TEAM WOLF+ MULLER              1 DV 21 002254           0   2     49.960   352.970

      234 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 21 1928        0   2     49.940   352.970

      235 KORZYM M& P                    1 PL 0451 21 9668        0   2     49.930   352.970

      236 HANIA MAYA TEAM                1 PL 0497 21 2144        0   2     49.930   352.970

      237 PIELESIAK                      1 PL 0266 21 9202        0   2     49.820   352.970

      238 COBA TEAM A                    1 AU 2021 8              0   2     49.820   352.970

      239 HOFMANN KARL                   1 DV 05497 21 1015       0   2     49.820   299.550

      240 M. R. BAVARIA                  1 DV 03073 21 735        0   2     49.790   352.970

      241 TEAM KONINGSHOEVE A            1 BE 21 2105749          0   2     49.710   352.970

      242 Rudnik Stanisław 1             1 PL 0315 21 7171        0   2     49.700   352.970

      243 KM TEXTILE C                   1 PL 0478 21 8048        0   2     49.610   352.970

      244 PIETRAS RACING TEAM 1          1 PL 096 21 5519         0   2     49.580   352.970

      245 KOTEK 1                        1 BE 21 6688333          0   2     49.560   352.970

      246 FLORTIX                        1 PL 020 21 795          0   2     49.530   352.970

      247 Papież Rafał                   1 PL 0315 21 1011        0   2     49.460   352.970

      248 MDŁ 1                          1 PL 0484 21 1601        0   2     49.460   352.970

      249 Jacek Hajdo                    1 PL 0381 21 5015        0   2     49.450   352.970

      250 KARL HEINTZ BURGER             1 DV 05056 21 1129       0   2     49.450   299.550

      251 SG SEHNKE- MARZEION C          1 DV 08762 21 777        0   2     49.240   352.970

      252 Gierczak Tadeusz C             1 PL 0163 21 2287        0   2     49.190   299.550

      253 Stępień Leszek                 1 PL 0465 21 8734        0   2     49.170   352.970

      254 Piotr Ławicki                  1 PL 042 21 16505        0   2     49.120   352.970

      255 TEAM KUBICCY                   1 PL 0496 21 6830        0   2     49.090   352.970

      256 BETI                           1 PL 0124 21 6255        0   2     49.090   352.970

      257 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 21 1941        0   2     49.070   352.970

      258 PITLOK TEAM II                 1 PL 0145 21 4028        0   2     49.060   352.970

      259 Heinz Bretschneider            1 DV 04715 21 3610       0   2     49.050   352.970

      260 TOMASZ MRUK C                  1 PL 0285 21 1099        0   2     49.030   352.970

      261 Hermann Wienekamp 1            1 DV 02513 21 741        0   2     48.980   352.970

      262 Jan Wiśniewski 1               1 PL 0478 21 3101        0   2     48.940   352.970

      263 TEAM LOSTER                    1 DV 0910 21 525         0   2     48.930   352.970

      264 KUBA-OLA                       1 PL 0450 21 4007        0   2     48.900   299.550

      265 Sylwia i Darek Żybura 1        1 GB 21 H 42883          0   2     48.790   352.970

      266 ACADEMY LOFT TEAM B            1 CZ 060 21 1286         0   2     48.660   352.970

      267 GNADENLOS                      1 DV 09764 21 90         0   2     48.650   352.970

      268 Büttner G i A II               1 PL 0285 21 10030       0   2     48.570   299.550

      269 Team Szczoczarz                1 PL 0294 21 887         0   2     48.570   299.550

      270 Fast Pigeons& Ervin Laro       1 IT 21 115292           0   2     48.560   352.970

      271 KAROL M.                       1 PL 0177 21 6604        0   2     48.550   352.970

      272 Szczepan Boral 2               1 PL 047 21 15232        0   2     48.510   299.550

      273 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMOD   1 PL 02 21 27            0   2     48.490   299.550

      274 Krzysztof Rumik                1 PL 0385 21 423         0   2     48.390   352.970

      275 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK          1 PL 0223 21 15719       0   2     48.380   352.970

      276 Artur Frąckowiak               1 PL 0362 21 13030       0   2     48.380   352.970

      277 Harry Gerrits Ostseerennen 1   1 DV 04657 21 1417       0   2     48.360   352.970

      278 Dariusz Skawiński B            1 PL 0442 21 129         0   2     48.350   352.970

      279 Edward Kasperowicz             1 PL 0353 21 982         0   2     48.350   352.970

      280 Krzysztof Kondryszyn 2         1 PL 0289 21 3420        0   2     48.330   299.550

      281 TopLofts.eu R                  1 PL 0414 21 2050        0   2     48.270   352.970

      282 Barłóg Iwona                   1 PL 0403 21 4740        0   2     48.220   352.970

      283 TEAM BLV                       1 BE 21 6089160          0   2     48.220   299.550

      284 TEAM HARD FLIGHT               1 PL 0453 21 6886        0   2     48.180   352.970

      285 REMUS 2                        1 PL 063 21 1218         0   2     48.130   352.970

      286 Przemysław Klimczak            1 PL 0122 21 2314        0   2     48.110   299.550

      287 NASZE AMELKI                   1 PL 0489 21 1687        0   2     48.070   299.550

      288 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4106        0   2     48.060   299.550

      289 Erzgebirgsraketen A            1 DV 05829 21 660        0   2     48.050   352.970

      290 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C             1 PL 0143 21 232         0   2     47.970   299.550

      291 Harry Gerrits Ostseerennen 1   1 DV 04657 21 1428       0   2     47.940   299.550

      292 NIEDUŻAK TEAM                  1 PL 0289 21 5973        0   2     47.920   352.970

      293 KOTEK 1                        1 BE 21 6688331          0   2     47.900   352.970

      294 Dariusz Szydłowski             1 PL 0356 21 17920       0   2     47.880   352.970

      295 Mazepa U& K 1                  1 PL FC ZP 21 1050661    0   2     47.860   299.550

      296 Gierczak Tadeusz A             1 PL 0163 21 2228        0   2     47.810   352.970

      297 Piotr Paruzel                  1 PL 0234 21 11205       0   2     47.790   352.970

      298 KUCIA TEAM                     1 PL 0314 21 8810        0   2     47.680   352.970

      299 Mucha Piotr SOLO               1 PL 0315 21 172         0   2     47.670   299.550

      300 Działak E& J I                 1 PL 0452 21 11365       0   2     47.650   352.970

      301 TopLofts.eu L                  1 PL 0414 21 2003        0   2     47.650   299.550

      302 Mazepa U& K 1                  1 PL FC ZP 21 1050011    0   2     47.610   352.970

      303 Spartan Team B                 1 ESP 21 111372          0   2     47.530   352.970

      304 BRACIA KORALEWICZ 1            1 PL 0289 21 1816        0   2     47.520   299.550

      305 Team Pastor                    1 PL 0229 21 4026        0   2     47.500   352.970

      306 ROOIJ- BENSCHOP                1 NL 21 1025475          0   2     47.480   352.970

      307 Józef Książek 1                1 PL 0221 21 1580        0   2     47.430   352.970

      308 NIEZNISZCZALNI                 1 PL 013 21 14886        0   2     47.340   299.550

      309 Heinloth+ Birthalan            1 DV 05844 21 3228       0   2     47.330   299.550

      310 CENTRUM HODOWLANE EUROPA       1 PL 0216 21 1330        0   2     47.270   299.550

      311 CENTRUM HODOWLANE EUROPA       1 PL 0216 21 1323        0   2     47.220   352.970

      312 BRACIA KORALEWICZ 1            1 PL 0289 21 1873        0   2     47.040   299.550

      313 KAZIU                          1 PL 0442 21 398         0   2     46.990   299.550

      314 Czyż Marek                     1 PL 0465 21 8335        0   2     46.960   352.970

      315 Eugeniusz Garbacz              1 PL 0237 21 411         0   2     46.920   299.550

      316 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4117        0   2     46.900   299.550

      317 SG SEHNKE- MARZEION D          1 DV 08762 21 766        0   2     46.830   352.970

      318 Wręczycki Krzysztof i Wiesła   1 PL 0387 21 702         0   2     46.790   299.550

      319 Krzysztof Tomiak               1 PL 0284 21 547         0   2     46.790   299.550

      320 Socała Paweł                   1 PL 017 21 10329        0   2     46.740   352.970

      321 Jan Staworzyński               1 PL 0353 21 366         0   2     46.740   352.970

      322 TEAM STEENBERGEN 3             1 BE 21 5056824          0   2     46.720   352.970

      323 Marek Jan i Teresa A           1 PL 017 21 8224         0   2     46.700   352.970

      324 PIETRAS RACING TEAM 2          1 PL 0314 21 7511        0   2     46.700   299.550

      325 Piotr Paruzel                  1 PL 0234 21 11209       0   2     46.640   299.550

      326 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 21 241         0   2     46.630   352.970

      327 TopLofts.eu H AGNIESZKA        1 PL 0414 21 2008        0   2     46.630   352.970

      328 MANNE                          1 DV 03268 21 268        0   2     46.620   299.550

      329 TEAM WALDECK                   1 DV 01288 21 122        0   2     46.610   352.970

      330 ZG HELIOS B                    1 DV 04195 21 212        0   2     46.600   299.550

      331 TEAM LEHMANN                   1 DV 06226 21 101        0   2     46.530   352.970

      332 Y. Gudz B                      1 DV 08867 21 129        0   2     46.460   299.550

      333 Sebastian Kozinoga             1 PL 0119 21 2210        0   2     46.390   352.970

      334 Jan Bocheńczak                 1 PL 0236 21 843         0   2     46.390   299.550

      335 KOTEK 2                        1 PL 0203 21 22          0   2     46.350   299.550

      336 TOMASZ MRUK B                  1 PL 0285 21 1141        0   2     46.290   299.550

      337 Patulski& Bieryt A             1 PL 0438 21 262         0   2     46.210   299.550

      338 Adrian Stępień 1               1 PL 0452 21 7511        0   2     46.200   352.970

      339 KOTEK 3                        1 PL 0203 21 46          0   2     46.140   299.550

      340 BALBINA                        1 PL 0124 21 6254        0   2     46.120   352.970

      341 BiR                            1 PL 0484 21 4083        0   2     46.040   352.970

      342 Mączka J.+ Oluś                1 PL 0200 21 2193        0   2     46.020   299.550

      343 Mirosław Orlicki               1 PL 021 21 836          0   2     46.000   299.550

      344 Leon Kornicki                  1 PL 0353 21 12417       0   2     46.000   299.550

      345 URBAN MAREK                    1 PL 0450 21 8113        0   2     45.970   352.970

      346 Jürgen Reek                    1 DV 09445 21 208        0   2     45.940   352.970

      347 NASZE AMELKI                   1 PL 0432 21 1628        0   2     45.900   352.970

      348 Waldemar Wojewoda              1 PL 0315 21 5764        0   2     45.880   352.970

      349 TEAM KUBICCY                   1 PL 0496 21 6825        0   2     45.880   299.550

      350 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ      1 PL 0315 21 9391        0   2     45.860   352.970

      351 Józef Książek 2                1 PL 0221 21 1541        0   2     45.860   299.550

      352 H v Boxmeer en A Hoevenaars&   1 NL 21 1314122          0   2     45.840   299.550

      353 Pitaś M&M Team B               1 PL 0315 21 8548        0   2     45.760   299.550

      354 PITLOK TEAM I                  1 PL 0145 21 4026        0   2     45.720   299.550

      355 Brett Marc A                   1 DV 02593 21 1159       0   2     45.670   299.550

      356 MAXIMUS                        1 PL 012 21 5640         0   2     45.650   299.550

      357 Andrzej Buczkowski 1           1 PL 0453 21 12778       0   2     45.490   299.550

      358 TOMASZ MRUK C                  1 PL 0285 21 1156        0   2     45.440   299.550

      359 NIEDUŻAK TEAM                  1 PL 0289 21 5974        0   2     45.380   299.550

      360 DE WINTER                      1 DV 07499 21 134        0   2     45.310   299.550

      361 Patulski& Bieryt E             1 PL 0438 21 307         0   2     45.240   352.970

      362 Mucha Piotr                    1 PL 0315 21 147         0   2     45.240   299.550

      363 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 21 7415        0   2     45.170   299.550

      364 ZUZIA                          1 PL 0467 21 1057        0   2     45.070   352.970

      365 KARL HEINTZ BURGER             1 DV 05056 21 1123       0   2     45.030   299.550

      366 DE 3 MUSKETIERS                1 NL 21 1019548          0   2     45.000   299.550

      367 BALBINA                        1 PL 0124 21 6258        0   2     44.960   299.550

      368 Zagata Łukasz                  1 PL 0449 21 1062        0   2     44.830   299.550

      369 Waldemar Wojewoda              1 PL 0315 21 5767        0   2     44.710   299.550

      370 Holger Doormann                1 DV 03043 21 462        0   2     44.690   299.550

      371 Krzysztof Rupiński 1           1 PL 0478 21 8032        0   2     44.680   352.970

      372 LASZI                          1 PL 0432 21 3699        0   2     44.660   299.550

      373 TEAM KONINGSHOEVE A            1 BE 21 2105740          0   2     44.640   256.900

      374 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK          1 PL 0223 21 15701       0   2     44.630   299.550

      375 Patulski& Bieryt F             1 PL 0438 21 340         0   2     44.610   256.900

      376 Orlik Bogdan                   1 PL 0316 21 5900        0   2     44.580   299.550

      377 Dariusz Szydłowski             1 PL 0356 21 17907       0   2     44.470   299.550

      378 JGJL GORLICE                   1 PL 0381 21 5298        0   2     44.460   256.900

      379 KAMIKADZE MEŁPIN               1 PL 0283 21 375         0   2     44.370   299.550

      380 KM TEXTILE C                   1 PL 0478 21 8109        0   2     44.360   256.900

      381 SG Steffl A                    1 DV 08897 21 1591       0   2     44.300   299.550

      382 TopLofts.eu N                  1 PL 0414 21 2023        0   2     44.270   299.550

      383 Florian Techel                 1 DV 0173 21 774         0   2     44.260   299.550

      384 Jarosław Wierzbicki 2          1 PL 0360 21 1062        0   2     44.220   352.970

      385 PARA II                        1 PL 0234 21 157         0   2     44.220   299.550

      386 CENTRUM HODOWLANE EUROPA       1 PL 0216 21 1394        0   2     44.200   299.550

      387 Jan Wiśniewski 1               1 PL 0478 21 3109        0   2     44.190   299.550

      388 TopLofts.eu N                  1 PL 0414 21 2094        0   2     44.120   299.550

      389 KARL HEINTZ BURGER             1 DV 05056 21 1136       0   2     43.980   299.550

      390 TEAM HARD FLIGHT               1 PL 0453 21 6884        0   2     43.980   299.550

      391 PIELESIAK SOLO                 1 PL 0266 21 9115        0   2     43.970   256.900

      392 CASPAR LURVINK TEAM B          1 NL 21 1595831          0   2     43.930   299.550

      393 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 21 796        0   2     43.920   299.550

      394 SG Steffl B                    1 DV 08897 21 202        0   2     43.900   256.900

      395 MOUNT EVEREST                  1 PL 0477 21 6719        0   2     43.810   299.550

      396 WARKA                          1 PL 0461 21 3856        0   2     43.750   299.550

      397 v.d. Steenmorshoeve A          1 NL 21 1597249          0   2     43.740   256.900

      398 MASTER TEAM A                  1 PL 046 21 2069         0   2     43.730   256.900

      399 Gierczak Edward                1 PL 0163 21 2314        0   2     43.720   299.550

      400 Krzysztof Wręczycki            1 PL 0275 21 14297       0   2     43.700   299.550

      401 GRABOWSKI I MOREL TEAM         1 PL 0493 21 15302       0   2     43.700   256.900

      402 Adam Biernat                   1 PL 0231 21 6567        0   2     43.600   299.550

      403 Buck H. Racing Pigeons         1 DV 08728 21 333        0   2     43.580   299.550

      404 Lewandowski Kazimierz          1 PL 0302 21 10240       0   2     43.580   256.900

      405 Piszczała Waldemar             1 PL 0275 21 3806        0   2     43.570   299.550

      406 VOLKER SIPPEL                  1 DV 21 051706           0   2     43.560   299.550

      407 Dariusz Skawiński A            1 PL 0442 21 88          0   2     43.540   299.550

      408 Rzepka Marek i Marcin 1        1 PL 0316 21 1109        0   2     43.520   299.550

      409 Klaus Stieneker                1 DV 01654 21 775        0   2     43.510   256.900

      410 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER       1 DV 07768 21 394        0   2     43.490   299.550

      411 Hans- Paul Eßer 1              1 DV 05369 21 2463       0   2     43.470   256.900

      412 v.d. Steenmorshoeve B          1 NL 21 1597279          0   2     43.440   299.550

      413 Michał Woźniak                 1 PL 0474 21 13321       0   2     43.430   299.550

      414 PIELESIAK                      1 PL 0266 21 9316        0   2     43.380   299.550

      415 LASZI                          1 PL 0432 21 3696        0   2     43.290   256.900

      416 K. M. D. LESIEWICZ             1 PL 0268 21 7545        0   2     43.280   299.550

      417 SG Steffl B                    1 DV 08897 21 180        0   2     43.260   256.900

      418 Artur Strzaliński 1            1 PL 0414 21 17771       0   2     43.220   256.900

      419 TEAM ROTHTALBOMBER 1           1 DV 02741 21 109        0   2     43.210   299.550

      420 Józef Książek 2                1 PL 0221 21 1606        0   2     43.210   299.550

      421 Micyk Wiesław C                1 PL 0412 21 9845        0   2     43.200   299.550

      422 PAWEŁ 2                        1 PL 0221 21 4164        0   2     43.150   299.550

      423 Ernst u. Rosemarie Mueller     1 DV 0244 21 124         0   2     43.070   256.900

      424 Lewandowski Kazimierz          1 PL 0302 21 10114       0   2     43.050   256.900

      425 Piszczała Waldemar             1 PL 0275 21 3885        0   2     43.000   256.900

      426 KARL HEINTZ BURGER SOLO        1 DV 05056 21 1127       0   2     42.960   299.550

      427 PIOTR 2b                       1 PL 098 21 6310         0   2     42.960   256.900

      428 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 21 1889       0   2     42.940   299.550

      429 G-Yard Loft                    1 GB 21 V 66463          0   2     42.900   256.900

      430 CASPAR LURVINK TEAM A          1 NL 21 1595829          0   2     42.860   256.900

      431 Adam Biernat                   1 PL 0231 21 6556        0   2     42.830   256.900

      432 TEAM STEENBERGEN 3             1 BE 21 5056817          0   2     42.820   256.900

      433 SG Steffl A                    1 DV 08897 21 1574       0   2     42.800   299.550

      434 JACKOWSKI TEAM                 1 PL 0189 21 6602        0   2     42.770   299.550

      435 RAFI                           1 PL 0114 21 6040        0   2     42.700   299.550

      436 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4122        0   2     42.680   256.900

      437 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS        1 DV 05536 21 452        0   2     42.680   256.900

      438 TopLofts.eu H AGNIESZKA        1 PL 0414 21 2111        0   2     42.620   299.550

      439 TEAM WOLF+ MULLER              1 DV 089 21 563          0   2     42.610   256.900

      440 WERELICHLOFT 1                 1 PL 01 21 7488          0   2     42.570   299.550

      441 Zgud Robert B                  1 PL 0206 21 8407        0   2     42.510   256.900

      442 ROBERT                         1 PL 0314 21 9293        0   2     42.500   299.550

      443 Patulski& Bieryt B             1 PL 0438 21 303         0   2     42.500   256.900

      444 COBA TEAM A                    1 AU 2021 1              0   2     42.460   299.550

      445 Rudnik Stanisław 2             1 PL 0315 21 7221        0   2     42.440   299.550

      446 Pawletko/ Konieczny            1 PL 0491 21 4216        0   2     42.440   256.900

      447 Górniak Andrzej 1              1 PL 0467 21 123         0   2     42.400   299.550

      448 Piwowarczyk A i E              1 PL 0196 21 1154        0   2     42.380   256.900

      449 TEAM WOLF+ MULLER              1 DV 21 002277           0   2     42.350   256.900

      450 TEAM STACKE/MLLER 1           1 DV 0910 21 124         0   2     42.350   256.900

      451 BARANOWSKI TEAM                1 PL 03 21 10140         0   2     42.340   256.900

      452 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 21 3696        0   2     42.330   299.550

      453 TEAM LOSTER                    1 DV 0910 21 523         0   2     42.300   299.550

      454 Mączka J.+ Oluś                1 PL 0200 21 3071        0   2     42.260   299.550

      455 Gierczak Tadeusz E             1 PL 0163 21 2297        0   2     42.190   256.900

      456 Orłowski Goldenpigeons 1       1 PL 092 21 11298        0   2     42.190   256.900

      457 Działak E& J I                 1 PL 0498 21 2012        0   2     42.150   256.900

      458 TEAM STRAVOS                   1 BE 21 6089156          0   2     42.110   256.900

      459 TEAM STEENBERGEN 1             1 BE 21 5056832          0   2     42.000   256.900

      460 LACH TEAM A                    1 PL 023 21 10060        0   2     41.900   256.900

      461 DAŃKOWSKI DARIUSZ              1 PL 0246 21 3722        0   2     41.850   299.550

      462 Rudnik Stanisław 2             1 PL 0315 21 7219        0   2     41.850   256.900

      463 JUREK                          1 NL 21 1741279          0   2     41.740   299.550

      464 AMIGO C                        1 PL 0385 21 2109        0   2     41.680   256.900

      465 JACKOWSKI TEAM                 1 PL 0189 21 6621        0   2     41.620   256.900

      466 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2132        0   2     41.610   256.900

      467 SKANDYNAWIA TEAM               1 PL 0235 21 2521        0   2     41.600   256.900

      468 STRZAŁA A                      1 PL 0318 21 63          0   2     41.560   256.900

      469 Jurczak Łukasz i Paweł 1       1 PL 0289 21 2128        0   2     41.530   256.900

      470 SUSUŁ& KRZYŻAK 2               1 PL 0314 21 7293        0   2     41.500   256.900

      471 Bogdan Stępień 2               1 PL 0452 21 7549        0   2     41.380   256.900

      472 Ro- Ma Team                    1 PL 04 21 5044          0   2     41.360   256.900

      473 Wojciech Adamski               1 PL 0228 21 14410       0   2     41.330   299.550

      474 Büttner G i A II               1 PL 0285 21 9927        0   2     41.330   256.900

      475 WIM EN BENNO KLOMP             1 NL 21 1024852          0   2     41.330   256.900

      476 TOMASZ MRUK A                  1 PL 0285 21 1093        0   2     41.300   256.900

      477 Bogusław Węgrzyn               1 PL 0442 21 1935        0   2     41.290   299.550

      478 KRYSSIU                        1 PL 0285 21 4444        0   2     41.230   256.900

      479 MADZIAR                        1 PL 0463 21 1906        0   2     41.210   299.550

      480 Team Zając A                   1 PL 0368 21 9573        0   2     41.150   256.900

      481 SG SEHNKE- MARZEION B          1 DV 08762 21 589        0   2     41.130   256.900

      482 DRZAZGA JERZY 1                1 PL 0315 21 11009       0   2     41.090   256.900

      483 PIOTR 2b                       1 PL 098 21 6317         0   2     41.060   256.900

      484 TEAM HARD FLIGHT               1 PL 0453 21 6885        0   2     40.950   299.550

      485 KM TEXTILE D                   1 PL 0478 21 8025        0   2     40.910   256.900

      486 Jurczak Łukasz i Paweł 1       1 PL 0289 21 2159        0   2     40.900   256.900

      487 Adam Tomasz Kopacz 1           1 PL 0317 21 4579        0   2     40.890   256.900

      488 Artur Strzaliński 2            1 PL 0452 21 11400       0   2     40.800   256.900

      489 BOUNTY HUNTERS                 1 PL 0461 21 662         0   2     40.760   256.900

      490 Patulski& Bieryt E             1 PL 0438 21 217         0   2     40.750   256.900

      491 TopLofts.eu K                  1 PL 0414 21 2014        0   2     40.730   256.900

      492 Zgud Robert C                  1 PL 0206 21 8411        0   2     40.700   256.900

      493 Hermann Wienekamp 1            1 DV 02513 21 747        0   2     40.690   256.900

      494 G-Yard Loft                    1 GB 21 V 66466          0   2     40.610   256.900

      495 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER       1 DV 07768 21 392        0   2     40.550   256.900

      496 Gierczak Tadeusz A             1 PL 0163 21 2233        0   2     40.540   256.900

      497 CASPAR LURVINK TEAM B          1 NL 21 1595830          0   2     40.520   256.900

      498 Warenda Rafał i Patrycja       1 PL 0442 21 7811        0   2     40.450   256.900

      499 TEAM STRAVOS                   1 BE 21 6089899          0   2     40.450   256.900

      500 TEAM ROB DUURLAND              1 NL 21 1391501          0   2     40.400   299.550

      501 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B        1 PL 0262 21 3077        0   2     40.390   256.900

      502 JIRI KONOPIK                   1 CZ 034 21 122          0   2     40.330   256.900

      503 BiTurbo team                   1 PL 0245 21 408         0   2     40.320   256.900

      504 Y. Gudz A                      1 DV 08867 21 65         0   2     40.280   256.900

      505 PARA I                         1 PL 0234 21 183         0   2     40.270   256.900

      506 Hübner& Pieczko                1 PL 0491 21 1568        0   2     40.260   256.900

      507 ZIELIŃSKI 1                    1 PL 0450 21 9509        0   2     40.170   256.900

      508 BODZIO                         1 PL 065 21 8020         0   2     40.040   256.900

      509 JUREK                          1 NL 21 1741272          0   2     39.970   256.900

      510 KM TEXTILE A                   1 PL 01 21 9009          0   2     39.930   256.900

      511 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 21 809        0   2     39.930   256.900

      512 Andrzej Anna Struś             1 PL 0208 21 2190        0   2     39.900   256.900

      513 Sławomir Pielecha              1 PL 083 21 10595        0   2     39.880   256.900

      514 Bogumił i Wiesław Tokarczyk    1 PL 0162 21 1108        0   2     39.840   256.900

      515 Kaiser Dietmar                 1 DV 05445 21 818        0   2     39.770   256.900

      516 MAYA- HANIA TEAM               1 PL 0497 21 2140        0   2     39.720   256.900

      517 Wiesław Kurek                  1 PL 04 21 9077          0   2     39.720   256.900

      518 Mariusz Koryciak B             1 PL 0418 21 12588       0   2     39.550   256.900

      519 SURO 1                         1 PL 0134 21 9474        0   2     39.500   256.900

      520 SG Steffl C                    1 DV 08897 21 1633       0   2     39.460   256.900

      521 Jerzy Zakrzewski               1 PL 0312 21 8088        0   2     39.450   256.900

      522 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK S   1 PL 0102 21 8406        0   2     39.450   256.900

      523 TopLofts.eu D                  1 PL 0414 21 1058        0   2     39.330   256.900

      524 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER       1 DV 07768 21 377        0   2     39.320   256.900

      525 FERRARI                        1 PL 0208 21 7099        0   2     39.220   256.900

      526 Hübner TEAM                    1 PL 0491 21 1621        0   2     39.200   256.900

      527 Gierczak Tadeusz D             1 PL 0163 21 2335        0   2     39.200   256.900

      528 BERNACKI- KOWALISZYN           1 PL 0291 21 751         0   2     39.200   256.900

      529 SŁAWEK 1                       1 PL 03 21 16686         0   2     39.180   256.900

      530 KAMIKADZE MEŁPIN               1 PL 0283 21 381         0   2     39.160   256.900

      531 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN    1 DV 07001 21 55         0   2     39.120   256.900

      532 Dariusz Skawiński C            1 PL 0442 21 232         0   2     39.070   256.900

      533 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A        1 PL 0262 21 3011        0   2     39.020   256.900

      534 Kama& Seba                     1 PL 0318 21 3104        0   2     38.950   256.900

      535 BRACIA KORALEWICZ 1            1 PL 0289 21 1923        0   2     38.870   256.900

      536 Mariusz Koryciak B             1 PL 0418 21 12598       0   2     38.840   256.900

      537 JUREK                          1 NL 21 1741264          0   2     38.820   256.900

      538 ACHIM U. CHRIS GOBEN           1 DV 05755 21 3          0   2     38.810   256.900

      539 Patulski& Bieryt H             1 PL 0438 21 258         0   2     38.700   256.900

      540 SUSUŁ& KRZYŻAK 1               1 PL 0314 21 7290        0   2     38.700   256.900

      541 ORZEŁ A                        1 PL 0316 21 2258        0   2     38.660   256.900

      542 WOJTEK 1                       1 PL 0281 21 8072        0   2     38.640   256.900

      543 Jarosław Grzankowski           1 PL 0466 21 8122        0   2     38.620   256.900

      544 Tomasz Dubiel                  1 PL 036 21 5342         0   2     38.540   256.900

      545 Pałęga- Remisz                 1 DV 03602 21 250        0   2     38.490   256.900

      546 Spartan Team B                 1 ESP 21 111351          0   2     38.380   256.900

      547 OSSIRA                         1 DV 06409 21 266        0   2     38.360   256.900

      548 Mączka Józef 1                 1 PL 0200 21 3088        0   2     38.360   256.900

      549 Michał Woźniak                 1 PL 0474 21 13346       0   2     38.310   256.900

      550 M. H. PAWLETKO                 1 PL 0491 21 4287        0   2     38.300   256.900

      551 Kusion Tomasz                  1 PL 0318 21 3410        0   2     38.290   256.900

      552 TEAM ROTHTALBOMBER 2           1 DV 02741 21 279        0   2     38.280   256.900

      553 DE 3 MUSKETIERS                1 NL 21 1019547          0   2     38.190   256.900

      554 TEAM TRIPEL- WEST- MALL        1 BE 21 6089797          0   2     38.130   256.900

      555 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B             1 PL 0143 21 252         0   2     38.120   256.900

      556 SG Steffl C                    1 DV 08897 21 1618       0   2     38.120   256.900

      557 Mariusz Chłopecki              1 PL 0194 21 4314        0   2     38.040   256.900

      558 Sławomir Czerwiński            1 PL 03 21 16637         0   2     37.900   256.900

      559 Oślizło Eugeniusz, Daniel      1 PL 0119 21 3413        0   2     37.890   256.900

      560 Team Szczoczarz                1 PL 0294 21 884         0   2     37.870   256.900

      561 KRAŚNIUK TEAM                  1 PL 0261 21 2035        0   2     37.840   256.900

      562 Tarasiuk Jerzy                 1 PL 0385 21 1423        0   2     37.840   256.900

      563 Piwowarczyk A i E              1 PL 0196 21 1153        0   2     37.730   256.900

      564 Tarasiuk Jerzy                 1 PL 0385 21 1431        0   2     37.590   256.900

      565 Rzepka Marek i Marcin 1        1 PL 0316 21 1008        0   2     37.530   256.900

      566 Tadeusz Sobczak OLIMP 2        1 PL 0207 21 10646       0   2     37.440   256.900

      567 TopLofts.eu B                  1 PL 0414 21 1026        0   2     37.360   256.900

      568 Mizera Mieczysław A            1 PL 0387 21 2290        0   2     37.300   256.900

      569 Master Team- GT                1 PL 0442 21 2914        0   2     37.260   256.900

      570 K.S.W 013                      1 PL 013 21 8123         0   2     37.220   256.900

      571 Mączka Józef 1                 1 PL 0200 21 3099        0   2     37.140   256.900

      572 Sławomir Pielecha              1 PL 083 21 10605        0   2     36.790   256.900

      573 Pęcak Józef                    1 PL 0412 21 354         0   2     36.610   256.900

      574 ROOIJ- BENSCHOP                1 NL 21 1025375          0   2     36.560   256.900

      575 Erzgebirgsraketen B            1 DV 05829 21 641        0   2     36.550   256.900

      576 SZYMANKOWSKI TEAM              1 PL 0449 21 7899        0   2     36.280   256.900

      577 SURO 3                         1 PL 053 21 20033        0   1     30.000   197.810

      578 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI               1 PL 0196 21 9986        0   1     29.940   197.810

      579 WOJTEK 2                       1 PL 0281 21 8079        0   1     29.920   197.810

      580 Patulski& Bieryt D             1 PL 0438 21 277         0   1     29.750   197.810

      581 SURO 1                         1 PL 0134 21 9499        0   1     29.700   197.810

      582 Patulski& Bieryt C             1 PL 0438 21 227         0   1     29.670   197.810

      583 Büttner G i A III              1 PL 0285 21 10008       0   1     29.660   197.810

      584 G-Yard Loft                    1 GB 21 V 66475          0   1     29.630   197.810

      585 Mizera Mieczysław B            1 PL 0387 21 2680        0   1     29.610   197.810

      586 Gierczak Tadeusz B             1 PL 0163 21 2210        0   1     29.370   197.810