Facebook YouTube

                             MWG Krakus, rok 2021.                              

                                                                                

                      LISTA KONKURSOWA NR  4                                    

                     ————————                                   

                z lotu  Brzeg z dnia 20.08.21                                   

            Współrzędne miejsca wypuszczenia 50:50:19.0 N 17:23:43.0 E.         

                                                                                

      1.Godzina wypuszczenia gołębi………..:  7,40,00                        

      2.Średnia odległość z lotu…………..:  250.590 km                     

      3.Ilość członków biorących udział…….:  588                            

      4.Ilość wysłanych gołębi…………….:  1651                           

      5.Ilość konkursów…………………..:  545                            

      6.Predkość najszybszego gołębia………:  1051.69                        

      7.Predkość najwolniejszego gołębia……:   880.84                        

      8.Czas przybycia 1-go gołębia………..:11,38,40                         

      9.Czas przybycia ostatniego gołębia…..:12,24,57                         

     10.Czas trwania konkursu……………..:46 min. 17 sek.                  

     11.Warunki atmosferyczne                                                   

        w miejscu odlotu  :                                                     

        w miejscu przylotu:                                                     

     12.System obliczania współzawodnictwa….:                                 

       Wszystkie wsadzone liczy się   3 konkursów                               

       Punkty stałe  35.0, punkty wg wzoru GMP.                                 

       MWG Krakus [ 1]                                                          

                                                                                

                                                                                

                                   ROZLICZENIE LOTU                             

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | Nr |         Sekcja          | ILOŚĆ  | WKŁAD. | ZDOB. |  %  |      

          |    |                         |HODOWCÓW| GOŁĘBI | KONK. |     |      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          | 1  | MWG Krakus              |  588   | 1651   |  545  |33.01|      

          +—-+————————-+——–+——–+——-+—–+      

          |                       Razem: |  588   | 1651   |  545  |     |      

          +——————————+——–+——–+——-+—–+      

                                                                                

                                                                                

         Opracował:                                        Za Zarząd:           

                                                                                

                                                                                

       —————-                                  ——————     

                                                                                

                                               MWG Krakus, rok 2021.            

                                                      –   1 –                   

                                                                                

                                              Lista konkursowa nr  4.           

                                           z lotu Brzeg, w dniu 20.08.21        

  +—+——————————+–+———————+————–+——–+——+———–+——–+——-+

  |LP.|NAZWISKO,IMIĘ                 |Se|    NUMER OBRĄCZKI   | CZAS   DZ.   |SZYBKOŚĆ|COEFFI|   WYNIK   |ODLEGŁ. |PUNKTY |

  |   |                              |  |        RODOWEJ      |PRZYLOTU      | [m/min]|CIENT.|WKŁ- KO-KS |  [km]  |       |

  +—+——————————+–+———————+————–+——–+——+———–+——–+——-+

     1 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5307       CM 11:38:39.86 1051.686   0.61   4-  2-  2  250.590  35.000

     2 WIM EN BENNO KLOMP              1 NL 21 1024852         CM 11:38:41.44 1051.570   1.21   2-  1-  1  250.590  34.990

     3 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 12         CM 11:38:41.90 1051.537   1.82   3-  3-  3  250.590  34.970

     4 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3885       CM 11:38:42.73 1051.476   2.42   4-  1-  1  250.590  34.960

     5 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 927         CM 11:38:43.23 1051.439   3.03   3-  2-  2  250.590  34.950

     6 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 640        CM 11:38:43.66 1051.407   3.63   4-  1-  1  250.590  34.940

     7 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1044       CM 11:38:44.41 1051.352   4.24   3-  1-  1  250.590  34.920

     8 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2287       CM 11:38:44.92 1051.315   4.85   2-  2-  2  250.590  34.910

     9 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 344       CM 11:38:45.65 1051.261   5.45   4-  2-  2  250.590  34.900

    10 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 770       CM 11:38:45.88 1051.244   6.06   4-  2-  2  250.590  34.880

    11 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6310        CM 11:38:46.83 1051.175   6.66   4-  2-  2  250.590  34.870

    12 FRANIO                          1 PL 0432 21 3691       CM 11:38:47.10 1051.155   7.27   5-  3-  3  250.590  34.860

    13 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1877      CM 11:38:49.22 1050.999   7.87   5-  2-  2  250.590  34.850

    14 ZG HELIOS A                     1 CH 21 12286           CM 11:38:50.14 1050.932   8.48   3-  2-  2  250.590  34.830

    15 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2152       CM 11:38:50.65 1050.894   9.09   5-  3-  3  250.590  34.820

    16 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 732       CM 11:38:50.91 1050.875   9.69   3-  2-  2  250.590  34.810

    17 Sunshine Team Twente            1 NL 21 1582338         CM 11:38:51.75 1050.814  10.30   2-  1-  1  250.590  34.790

    18 KRYSSIU                         1 PL 0285 21 4444       CM 11:38:52.67 1050.746  10.90   2-  2-  2  250.590  34.780

    19 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7487         CM 11:38:53.48 1050.687  11.51   3-  2-  2  250.590  34.770

    20 M.OLENDER & D.SROGA             1 PL 0201 21 1069       CM 11:38:54.17 1050.636  12.11   2-  1-  1  250.590  34.760

    21 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17223        CM 11:38:55.83 1050.515  12.72   5-  1-  1  250.590  34.740

    22 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 771       CM 11:38:56.58 1050.460  13.33   3-  2-  2  250.590  34.730

    23 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15231       CM 11:38:57.34 1050.404  13.93   5-  2-  2  250.590  34.720

    24 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 7784       CM 11:38:57.95 1050.359  14.54   2  < 370>  250.590  34.700

    25 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17771      CM 11:38:58.80 1050.297  15.14   4-  4-  3  250.590  34.690

    26 SG SEHNKE- MARZEION B           1 DV 08762 21 568       CM 11:38:59.18 1050.269  15.75   2-  1-  1  250.590  34.680

    27 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 887        CM 11:38:59.63 1050.236  16.35   4-  2-  2  250.590  34.670

    28 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9925       CM 11:39:14.30 1049.163  16.96   4-  1-  1  250.590  34.650

    29 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8557       CM 11:39:16.82 1048.979  17.57   5-  3-  3  250.590  34.640

    30 KRAK                            1 PL 0447 21 8308       CM 11:39:18.44 1048.861  18.17   3-  1-  1  250.590  34.630

    31 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7504       CM 11:39:18.98 1048.821  18.78   3-  2-  2  250.590  34.610

    32 Hans- Paul Eßer 1               1 DV 05369 21 2463      CM 11:39:19.90 1048.754  19.38   1-  1-  1  250.590  34.600

    33 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1109       CM 11:39:20.32 1048.723  19.99   3-  2-  2  250.590  34.590

    34 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2021       CM 11:39:21.93 1048.606  20.59   3-  2-  2  250.590  34.580

    35 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312307         CM 11:39:22.21 1048.585  21.20   4-  1-  1  250.590  34.560

    36 Dawid Walczak                   1 PL 0352 21 8346       CM 11:39:24.97 1048.384  21.80   1-  1-  1  250.590  34.550

    37 Franek Tim                      1 PL 0452 21 9018       CM 11:39:27.32 1048.212  22.41   3-  1-  1  250.590  34.540

    38 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2169       CM 11:39:39.03 1047.359  23.02   2  < 268>  250.590  34.520

    39 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6318        CM 11:39:43.87 1047.006  23.62   2          250.590  34.510

    40 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1873       CM 11:39:46.32 1046.828  24.23   4-  1-  1  250.590  34.500

    41 WIERZBICKI SOLO                 1 PL 0360 21 1021       CM 11:39:46.82 1046.791  24.83   1-  1-  1  250.590  34.490

    42 OSSIRA                          1 DV 06409 21 265       CM 11:39:47.25 1046.760  25.44   3-  1-  1  250.590  34.470

    43 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 912        CM 11:39:48.47 1046.671  26.04   3-  3-  3  250.590  34.460

    44 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7872       CM 11:39:52.36 1046.389  26.65   5-  2-  2  250.590  34.450

    45 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1939      CM 11:39:53.34 1046.317  27.26   2-  1-  1  250.590  34.430

    46 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42883         CM 11:39:53.84 1046.281  27.86   4-  2-  2  250.590  34.420

    47 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3148       CM 11:39:55.35 1046.171  28.47   4-  2-  2  250.590  34.410

    48 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1108        CM 11:39:55.85 1046.135  29.07   2-  1-  1  250.590  34.400

    49 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4955        CM 11:39:56.39 1046.096  29.68   2-  1-  1  250.590  34.380

    50 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 334       CM 11:39:57.46 1046.018  30.28   4-  3-  3  250.590  34.370

    51 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1156       CM 11:39:58.16 1045.967  30.89   5-  2-  2  250.590  34.360

    52 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17766      CM 11:40:05.84 1045.409  31.50   2  <  59>  250.590  34.340

    53 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3696       CM 11:40:08.23 1045.236  32.10   3-  2-  2  250.590  34.330

    54 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5876       CM 11:40:10.47 1045.074  32.71   3-  1-  1  250.590  34.320

    55 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 173       CM 11:40:16.33 1044.649  33.31   3-  2-  2  250.590  34.310

    56 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 132        CM 11:40:29.06 1043.727  33.92   4-  1-  1  250.590  34.290

    57 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9907       CM 11:40:33.49 1043.407  34.52   4-  2-  2  250.590  34.280

    58 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1034       CM 11:40:43.93 1042.653  35.13   5-  2-  2  250.590  34.270

    59 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17790      CM 11:40:45.37 1042.549  35.74   3  < 275>  250.590  34.250

    60 MDŁ 2b                          1 PL 0484 21 1604       CM 11:40:52.94 1042.003  36.34   2-  2-  2  250.590  34.240

    61 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 45        CM 11:41:03.21 1041.263  36.95   4-  2-  2  250.590  34.230

    62 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2094       CM 11:41:15.60 1040.371  37.55   4-  1-  1  250.590  34.220

    63 KRIS                            1 PL 0447 21 130        CM 11:41:48.93 1037.981  38.16   2-  1-  1  250.590  34.200

    64 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597279         CM 11:41:52.12 1037.753  38.76   3-  2-  2  250.590  34.190

    65 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2299       CM 11:41:52.81 1037.704  39.37   3-  2-  2  250.590  34.180

    66 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9818       CM 11:42:06.91 1036.697  39.98   2-  2-  2  250.590  34.160

    67 Artur Strzaliński 2             1 PL 0452 21 11400      CM 11:42:12.58 1036.292  40.58   1-  1-  1  250.590  34.150

    68 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6088722         CM 11:42:15.17 1036.108  41.19   4-  2-  2  250.590  34.140

    69 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8548       CM 11:42:15.52 1036.083  41.79   3-  1-  1  250.590  34.120

    70 ALINKA                          1 PL 0318 21 6060       CM 11:42:15.94 1036.053  42.40   1-  1-  1  250.590  34.110

    71 KAZIU                           1 PL 0442 21 530        CM 11:42:16.79 1035.992  43.00   3-  3-  3  250.590  34.100

    72 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 195        CM 11:42:18.46 1035.873  43.61   4-  2-  2  250.590  34.090

    73 PARA II                         1 PL 0234 21 136        CM 11:42:18.83 1035.847  44.22   4-  3-  3  250.590  34.070

    74 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11369      CM 11:42:19.63 1035.790  44.82   4-  2-  2  250.590  34.060

    75 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8355       CM 11:42:19.76 1035.781  45.43   3-  3-  3  250.590  34.050

    76 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2163       CM 11:42:20.40 1035.735  46.03   2-  1-  1  250.590  34.030

    77 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2831       CM 11:42:20.77 1035.709  46.64   4-  2-  2  250.590  34.020

    78 COBA TEAM A                     1 AU 2021 8             CM 11:42:22.73 1035.569  47.24   3-  3-  3  250.590  34.010

    79 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1070       CM 11:42:23.59 1035.508  47.85   4-  1-  1  250.590  34.000

    80 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 884        CM 11:42:23.67 1035.502  48.46   2          250.590  33.980

    81 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1163       CM 11:42:23.86 1035.489  49.06   3-  1-  1  250.590  33.970

    82 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2191       CM 11:42:24.24 1035.462  49.67   4-  1-  1  250.590  33.960

    83 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10637      CM 11:42:24.55 1035.439  50.27   4-  2-  2  250.590  33.940

    84 AMIGO C                         1 PL 0385 21 2165       CM 11:42:25.76 1035.353  50.88   4-  1-  1  250.590  33.930

    85 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7813       CM 11:42:26.86 1035.275  51.48   4-  2-  2  250.590  33.920

    86 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7518       CM 11:42:28.97 1035.125  52.09   4-  2-  2  250.590  33.910

    87 FLORTIX                         1 PL 020 21 800         CM 11:42:29.45 1035.091  52.70   3-  1-  1  250.590  33.890

    88 PARA II                         1 PL 0234 21 157        CM 11:42:31.06 1034.976  53.30   2  <  91>  250.590  33.880

    89 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 10055      CM 11:42:31.13 1034.971  53.91   2          250.590  33.870

    90 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 99         CM 11:42:35.75 1034.643  54.51   3-  3-  3  250.590  33.850

    91 PARA II                         1 PL 0234 21 135        CM 11:42:35.93 1034.630  55.12   3          250.590  33.840

    92 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4188       CM 11:42:36.34 1034.601  55.72   5-  3-  3  250.590  33.830

    93 Micyk Wiesław B                 1 PL 0412 21 9816       CM 11:42:38.55 1034.444  56.33   2          250.590  33.820

    94 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8530       CM 11:42:41.56 1034.230  56.94   2  < 407>  250.590  33.800

    95 FERRARI                         1 PL 0208 21 7021       CM 11:42:44.41 1034.028  57.54   4-  3-  3  250.590  33.790

    96 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4013       CM 11:42:55.63 1033.232  58.15   4-  2-  2  250.590  33.780

    97 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 124        CM 11:42:56.54 1033.167  58.75   2          250.590  33.760

    98 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10329       CM 11:43:00.63 1032.877  59.36   4-  2-  2  250.590  33.750

    99 KAZIU                           1 PL 0442 21 398        CM 11:43:02.50 1032.745  59.96   2  < 137>  250.590  33.740

   100 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6715       CM 11:44:05.53 1028.300  60.57   3-  1-  1  250.590  33.730

   101 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 367        CM 11:44:07.87 1028.136  61.18   3-  2-  2  250.590  33.710

   102 JUREK                           1 NL 21 1741266         CM 11:44:09.28 1028.037  61.78   4-  2-  2  250.590  33.700

   103 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5640        CM 11:44:09.95 1027.990  62.39   3-  1-  1  250.590  33.690

   104 K. M. D. LESIEWICZ              1 PL 0268 21 7545       CM 11:44:11.19 1027.903  62.99   2-  2-  2  250.590  33.670

   105 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 237       CM 11:44:30.27 1026.566  63.60   4-  2-  2  250.590  33.660

   106 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16686        CM 11:44:55.87 1024.778  64.20   3-  2-  2  250.590  33.650

   107 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2033       CM 11:44:58.45 1024.598  64.81   4-  1-  1  250.590  33.640

   108 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4011       CM 11:45:05.42 1024.112  65.41   4-  2-  2  250.590  33.620

   109 Team Stępniewski L. K. K. -1    1 PL 090 21 10416       CM 11:45:06.86 1024.012  66.02   2-  1-  1  250.590  33.610

   110 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314118         CM 11:45:12.08 1023.649  66.63   4-  3-  3  250.590  33.600

   111 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7415       CM 11:45:17.24 1023.290  67.23   3-  2-  2  250.590  33.580

   112 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1568       CM 11:45:36.63 1021.943  67.84   4-  3-  3  250.590  33.570

   113 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8037       CM 11:45:48.56 1021.117  68.44   4-  2-  2  250.590  33.560

   114 KOTEK 1                         1 BE 21 6688331         CM 11:45:52.45 1020.847  69.05   4-  1-  1  250.590  33.550

   115 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2300       CM 11:45:53.03 1020.807  69.65   2          250.590  33.530

   116 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9760       CM 11:45:53.17 1020.798  70.26   4-  2-  2  250.590  33.520

   117 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2069        CM 11:45:53.26 1020.791  70.87   3-  1-  1  250.590  33.510

   118 WOJTEK 2                        1 PL 0281 21 8079       CM 11:45:54.76 1020.688  71.47   2-  1-  1  250.590  33.490

   119 WARKA                           1 PL 0461 21 3856       CM 11:45:54.79 1020.686  72.08   3-  2-  2  250.590  33.480

   120 Pucharek                        1 PL 0197 21 6355       CM 11:45:55.54 1020.634  72.68   3-  1-  1  250.590  33.470

   121 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12568      CM 11:45:55.67 1020.625  73.29   2-  1-  1  250.590  33.460

   122 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2203       CM 11:45:56.13 1020.593  73.89   3-  1-  1  250.590  33.440

   123 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 148        CM 11:45:56.52 1020.566  74.50   4-  2-  2  250.590  33.430

   124 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1052       CM 11:45:56.61 1020.560  75.11   2-  1-  1  250.590  33.420

   125 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6622       CM 11:45:56.62 1020.559  75.71   2-  2-  2  250.590  33.400

   126 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8458       CM 11:45:57.23 1020.517  76.32   3-  3-  3  250.590  33.390

   127 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11006      CM 11:45:57.51 1020.497  76.92   4-  2-  2  250.590  33.380

   128 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4590       CM 11:45:57.78 1020.479  77.53   3-  1-  1  250.590  33.370

   129 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3722       CM 11:45:58.37 1020.438  78.13   4-  3-  3  250.590  33.350

   130 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 507       CM 11:45:58.75 1020.412  78.74   2          250.590  33.340

   131 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8465       CM 11:45:59.31 1020.373  79.35   2  < 282>  250.590  33.330

   132 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1 PL 0119 21 3413       CM 11:46:00.86 1020.266  79.95   2-  1-  1  250.590  33.310

   133 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 581       CM 11:46:01.02 1020.255  80.56   3-  3-  3  250.590  33.300

   134 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9063         CM 11:46:01.56 1020.217  81.16   4-  1-  1  250.590  33.290

   135 Darkos                          1 PL 0450 21 6538       CM 11:46:01.66 1020.211  81.77   2-  1-  1  250.590  33.280

   136 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8361       CM 11:46:02.09 1020.181  82.37   3-  2-  2  250.590  33.260

   137 KAZIU                           1 PL 0442 21 537        CM 11:46:02.23 1020.171  82.98   3          250.590  33.250

   138 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1 DV 05056 21 1127      CM 11:46:03.20 1020.104  83.59   1-  1-  1  250.590  33.240

   139 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7503       CM 11:46:03.96 1020.052  84.19   2-  2-  2  250.590  33.220

   140 Szczepan Boral 2                1 PL 047 21 15232       CM 11:46:04.10 1020.042  84.80   3-  1-  1  250.590  33.210

   141 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11170       CM 11:46:04.99 1019.980  85.40   2-  1-  1  250.590  33.200

   142 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1070       CM 11:46:05.96 1019.913  86.01   5-  2-  2  250.590  33.190

   143 Wójciak Piotr                   1 PL 0235 21 912        CM 11:46:06.92 1019.847  86.61   3-  2-  2  250.590  33.170

   144 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8734       CM 11:46:07.67 1019.795  87.22   5-  1-  1  250.590  33.160

   145 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4101       CM 11:46:07.81 1019.786  87.83   2-  2-  2  250.590  33.150

   146 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595829         CM 11:46:09.18 1019.691  88.43   2-  2-  2  250.590  33.130

   147 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 089 21 563         CM 11:46:09.69 1019.656  89.04   4-  2-  2  250.590  33.120

   148 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6309        CM 11:46:10.65 1019.590  89.64   4-  2-  2  250.590  33.110

   149 Rudnik Stanisław 2              1 PL 0315 21 7221       CM 11:46:11.37 1019.540  90.25   3-  1-  1  250.590  33.100

   150 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2216       CM 11:46:15.48 1019.256  90.85   4-  1-  1  250.590  33.080

   151 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5509       CM 11:46:16.93 1019.156  91.46   3-  2-  2  250.590  33.070

   152 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8103       CM 11:46:46.89 1017.094  92.07   5-  1-  1  250.590  33.060

   153 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1776       CM 11:46:49.23 1016.933  92.67   4-  2-  2  250.590  33.040

   154 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8049       CM 11:46:52.42 1016.714  93.28   4-  1-  1  250.590  33.030

   155 Link Marek                      1 PL 0274 21 4309       CM 11:48:22.01 1010.602  93.88   3-  1-  1  250.590  33.020

   156 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6745       CM 11:48:22.61 1010.561  94.49   2          250.590  33.010

   157 Orłowski Goldenpigeons 1        1 PL 092 21 11298       CM 11:48:25.33 1010.377  95.09   1-  1-  1  250.590  32.990

   158 BARANOWSKI TEAM                 1 PL 03 21 10140        CM 11:48:26.01 1010.331  95.70   2-  1-  1  250.590  32.980

   159 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 205       CM 11:48:27.43 1010.235  96.31   4-  2-  2  250.590  32.970

   160 KRYSSIU                         1 PL 0285 21 4429       CM 11:48:27.55 1010.226  96.91   2          250.590  32.950

   161 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 7440       CM 11:48:28.73 1010.146  97.52   2-  2-  2  250.590  32.940

   162 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 262        CM 11:48:28.87 1010.137  98.12   4-  1-  1  250.590  32.930

   163 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12793      CM 11:48:31.75 1009.942  98.73   5-  3-  3  250.590  32.920

   164 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3013       CM 11:48:32.01 1009.924  99.33   3-  2-  2  250.590  32.900

   165 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391501         CM 11:48:33.90 1009.796  99.94   3-  1-  1  250.590  32.890

   166 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 770        CM 11:48:34.01 1009.789 100.55   2-  1-  1  250.590  32.880

   167 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2058       CM 11:48:35.48 1009.689 101.15   4-  1-  1  250.590  32.860

   168 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10060       CM 11:48:37.72 1009.538 101.76   3-  3-  3  250.590  32.850

   169 LASZI                           1 PL 0432 21 3696       CM 11:48:41.68 1009.270 102.36   4-  2-  2  250.590  32.840

   170 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8324       CM 11:49:02.06 1007.893 102.97   2          250.590  32.830

   171 SURO 2                          1 PL 0134 21 8914       CM 11:49:09.82 1007.370 103.57   5-  2-  2  250.590  32.810

   172 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 109       CM 11:49:11.47 1007.259 104.18   4-  2-  2  250.590  32.800

   173 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 1426       CM 11:49:12.58 1007.184 104.78   5-  3-  3  250.590  32.790

   174 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1546       CM 11:49:13.71 1007.108 105.39   2          250.590  32.770

   175 Gabryś Józef                    1 PL 0420 21 1382       CM 11:49:13.88 1007.097 106.00   2-  2-  2  250.590  32.760

   176 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2038       CM 11:49:14.79 1007.035 106.60   2          250.590  32.750

   177 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7812       CM 11:49:15.03 1007.019 107.21   4-  2-  2  250.590  32.740

   178 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2250       CM 11:49:16.66 1006.909 107.81   4-  3-  3  250.590  32.720

   178 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13321      CM 11:49:16.67 1006.909 107.81   3-  2-  2  250.590  32.720

   180 Andrzej C.                      1 PL 097 21 213         CM 11:49:16.93 1006.891 109.02   1-  1-  1  250.590  32.700

   181 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5246       CM 11:49:17.53 1006.851 109.63   2-  1-  1  250.590  32.680

   182 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 463        CM 11:49:18.19 1006.806 110.24   4-  2-  2  250.590  32.670

   183 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5886       CM 11:49:20.72 1006.636 110.84   3-  1-  1  250.590  32.660

   184 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0466 21 777        CM 11:49:21.80 1006.563 111.45   4-  1-  1  250.590  32.650

   185 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 813       CM 11:49:22.06 1006.546 112.05   3-  1-  1  250.590  32.630

   186 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 123        CM 11:49:24.34 1006.393 112.66   4-  3-  3  250.590  32.620

   187 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1408      CM 11:49:25.53 1006.313 113.26   2-  2-  2  250.590  32.610

   188 MŁK                             1 PL 0314 21 5383       CM 11:49:25.72 1006.300 113.87   2-  1-  1  250.590  32.590

   189 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 735       CM 11:49:27.29 1006.194 114.48   3-  1-  1  250.590  32.580

   190 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4106       CM 11:49:28.05 1006.143 115.08   2  < 443>  250.590  32.570

   191 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16149      CM 11:49:28.97 1006.081 115.69   3-  2-  2  250.590  32.560

   192 K. M. D. LESIEWICZ              1 DV 08579 21 450       CM 11:49:32.39 1005.851 116.29   2          250.590  32.540

   193 Artur Pałka                     1 PL 01 21 9162         CM 11:49:34.01 1005.743 116.90   3-  2-  2  250.590  32.530

   194 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1129      CM 11:49:41.10 1005.267 117.50   5-  2-  2  250.590  32.520

   195 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1011       CM 11:49:50.80 1004.616 118.11   3-  2-  2  250.590  32.500

   196 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3639      CM 11:50:14.61 1003.023 118.72   4-  2-  2  250.590  32.490

   197 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 646        CM 11:50:30.17 1001.985 119.32   2  < 427>  250.590  32.480

   198 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2446      CM 11:50:32.26 1001.845 119.93   3-  1-  1  250.590  32.470

   199 FRANIO                          1 PL 0432 21 3689       CM 11:50:35.48 1001.631 120.53   2  < 439>  250.590  32.450

   200 SKANDYNAWIA TEAM                1 PL 0235 21 2557       CM 11:50:50.94 1000.602 121.14   2-  1-  1  250.590  32.440

   201 FERRARI                         1 PL 0208 21 7003       CM 11:50:55.67 1000.288 121.74   2  < 307>  250.590  32.430

   202 JUREK                           1 NL 21 1741272         CM 11:50:56.94 1000.203 122.35   2          250.590  32.410

   203 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1134       CM 11:50:58.12 1000.125 122.96   4-  3-  3  250.590  32.400

   204 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5843       CM 11:51:05.86  999.611 123.56   2-  1-  1  250.590  32.390

   205 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7662       CM 11:51:06.20  999.589 124.17   2-  1-  1  250.590  32.370

   206 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7806       CM 11:51:09.61  999.362 124.77   2          250.590  32.360

   207 Rzepka Marek i Marcin 1         1 PL 0316 21 1008       CM 11:51:15.09  998.999 125.38   2          250.590  32.350

   208 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1150       CM 11:51:16.40  998.912 125.98   4-  3-  3  250.590  32.340

   209 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1061       CM 11:51:19.15  998.730 126.59   4-  2-  2  250.590  32.320

   210 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 175       CM 11:51:20.65  998.631 127.20   2          250.590  32.310

   211 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 69         CM 11:51:21.36  998.584 127.80   2  < 378>  250.590  32.300

   212 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4032       CM 11:51:23.56  998.438 128.41   5-  2-  2  250.590  32.280

   213 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6308        CM 11:51:26.82  998.222 129.01   2          250.590  32.270

   214 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17921      CM 11:51:27.02  998.209 129.62   4-  1-  1  250.590  32.260

   215 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1036       CM 11:51:28.49  998.112 130.22   2          250.590  32.250

   216 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6884       CM 11:51:29.16  998.068 130.83   5-  1-  1  250.590  32.230

   217 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7189       CM 11:51:32.52  997.845 131.44   4-  2-  2  250.590  32.220

   218 MASTEK& KOGUT 2                 1 PL 0318 21 144        CM 11:51:33.82  997.759 132.04   2-  1-  1  250.590  32.210

   219 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2330       CM 11:51:34.73  997.699 132.65   2-  1-  1  250.590  32.190

   220 ELVIS                           1 DV 0469 21 552        CM 11:51:36.03  997.613 133.25   3-  2-  2  250.590  32.180

   221 SŁAWEK 1                        1 PL 03 21 16653        CM 11:51:38.30  997.463 133.86   2          250.590  32.170

   222 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11008      CM 11:51:49.53  996.722 134.46   2          250.590  32.160

   223 Jan Chudziński                  1 PL 0285 21 10695      CM 11:51:50.23  996.676 135.07   1-  1-  1  250.590  32.140

   224 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9236       CM 11:51:56.98  996.231 135.68   3-  1-  1  250.590  32.130

   225 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8323       CM 11:51:59.79  996.046 136.28   3-  1-  1  250.590  32.120

   226 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3684       CM 11:52:02.51  995.866 136.89   2          250.590  32.100

   227 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4595       CM 11:52:04.98  995.704 137.49   3-  3-  3  250.590  32.090

   228 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 812        CM 11:52:08.06  995.501 138.10   5-  3-  3  250.590  32.080

   229 Gierczak Tadeusz C              1 PL 0163 21 2229       CM 11:52:08.80  995.452 138.70   2          250.590  32.070

   230 Team de Ster                    1 BE 21 5063082         CM 11:52:08.89  995.447 139.31   1-  1-  1  250.590  32.050

   231 RAFI                            1 PL 0114 21 6040       CM 11:52:31.85  993.938 139.92   2-  2-  2  250.590  32.040

   232 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1574      CM 11:52:33.30  993.843 140.52   4-  1-  1  250.590  32.030

   233 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8350       CM 11:53:33.81  989.890 141.13   2  < 421>  250.590  32.010

   234 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1002       CM 11:53:34.62  989.837 141.73   2          250.590  32.000

   235 Artur Pałka                     1 PL 0214 21 9327       CM 11:53:35.25  989.796 142.34   2          250.590  31.990

   236 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595842         CM 11:53:50.67  988.794 142.94   4-  1-  1  250.590  31.980

   237 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 123        CM 11:53:55.71  988.467 143.55   3-  2-  2  250.590  31.960

   238 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 335       CM 11:53:56.30  988.429 144.16   2  < 424>  250.590  31.950

   239 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 598       CM 11:53:56.96  988.386 144.76   2  < 512>  250.590  31.940

   240 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6138779         CM 11:53:57.70  988.338 145.37   2          250.590  31.920

   241 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6825       CM 11:53:58.16  988.308 145.97   4-  1-  1  250.590  31.910

   242 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12782      CM 11:53:58.70  988.273 146.58   2  < 521>  250.590  31.900

   243 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2335       CM 11:54:16.81  987.100 147.18   3-  2-  2  250.590  31.890

   244 MAŁY BIL                        1 PL 0285 21 20321      CM 11:54:33.54  986.019 147.79   1-  1-  1  250.590  31.870

   245 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 202       CM 11:54:36.88  985.803 148.39   5-  2-  2  250.590  31.860

   246 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056833         CM 11:54:37.26  985.779 149.00   4-  1-  1  250.590  31.850

   247 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66466         CM 11:54:47.93  985.091 149.61   3-  2-  2  250.590  31.830

   248 MAXI 99                         1 DV 09950 21 33        CM 11:54:52.93  984.769 150.21   2-  1-  1  250.590  31.820

   249 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 34           CM 11:54:53.61  984.725 150.82   5-  1-  1  250.590  31.810

   250 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1148       CM 11:56:29.47  978.591 151.42   2  < 292>  250.590  31.800

   250 Krzysztof Tomiak                1 PL 0284 21 548        CM 11:56:29.48  978.591 151.42   2-  1-  1  250.590  31.800

   252 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051705          CM 11:56:32.10  978.424 152.63   3-  2-  2  250.590  31.770

   253 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1 DV 06723 21 1505      CM 11:56:38.31  978.029 153.24   2          250.590  31.760

   254 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1033       CM 11:56:41.12  977.851 153.85   2  < 309>  250.590  31.740

   255 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15252       CM 11:56:41.88  977.803 154.45   2          250.590  31.730

   256 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4022       CM 11:56:41.96  977.798 155.06   2          250.590  31.720

   257 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1 PL 0143 21 264        CM 11:56:43.30  977.713 155.66   2          250.590  31.710

   258 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2348       CM 11:56:44.44  977.640 156.27   3-  1-  1  250.590  31.690

   259 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 147         CM 11:56:49.46  977.322 156.87   5-  2-  2  250.590  31.680

   260 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 523        CM 11:56:50.53  977.254 157.48   2-  1-  1  250.590  31.670

   261 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11053      CM 11:57:28.23  974.869 158.09   5-  2-  2  250.590  31.650

   262 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 1613      CM 11:57:31.48  974.664 158.69   4-  2-  2  250.590  31.640

   263 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1066       CM 11:57:34.21  974.492 159.30   2          250.590  31.630

   264 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7899       CM 11:58:12.53  972.081 159.90   2          250.590  31.620

   265 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 DV 09214 21 614       CM 11:58:20.60  971.575 160.51   3-  1-  1  250.590  31.600

   266 Agnieszka Turkot                1 PL 0306 21 4109       CM 11:58:21.47  971.521 161.11   2          250.590  31.590

   267 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1123      CM 11:58:23.56  971.390 161.72   2          250.590  31.580

   268 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2153       CM 11:58:23.70  971.381 162.33   3          250.590  31.560

   269 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1398      CM 11:58:24.96  971.302 162.93   3-  2-  2  250.590  31.550

   270 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 825        CM 11:58:26.15  971.228 163.54   2  < 396>  250.590  31.540

   271 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7437       CM 11:58:27.24  971.159 164.14   2-  1-  1  250.590  31.530

   272 Eugeniusz Garbacz               1 PL 0237 21 452        CM 11:58:30.30  970.968 164.75   2-  1-  1  250.590  31.510

   273 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 119        CM 11:58:31.52  970.891 165.35   3-  1-  1  250.590  31.500

   274 WARKA                           1 PL 0210 21 13008      CM 11:58:32.80  970.811 165.96   2          250.590  31.490

   275 Artur Strzaliński 1             1 PL 0414 21 17765      CM 11:58:33.27  970.782 166.57   4          250.590   0.000

   276 Ernst u. Rosemarie Mueller      1 DV 0244 21 116        CM 11:58:36.56  970.576 167.17   1-  1-  1  250.590  31.460

   277 MANNE                           1 DV 03268 21 268       CM 11:58:43.98  970.112 167.78   2-  1-  1  250.590  31.450

   278 SURO 2                          1 PL 0134 21 8922       CM 11:58:44.16  970.101 168.38   2          250.590  31.440

   279 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1050       CM 11:58:45.61  970.010 168.99   4-  3-  3  250.590  31.420

   280 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 400       CM 11:58:55.97  969.363 169.59   4-  2-  2  250.590  31.410

   281 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 21 002254          CM 11:59:12.84  968.312 170.20   2          250.590  31.400

   282 Zgud Robert C                   1 PL 0206 21 8411       CM 11:59:18.49  967.960 170.81   3          250.590  31.380

   283 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12588      CM 11:59:19.26  967.912 171.41   3-  1-  1  250.590  31.370

   284 Schreiber- Kuczera              1 DV 21 034882          CM 11:59:20.69  967.823 172.02   3-  2-  2  250.590  31.360

   285 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3723       CM 11:59:22.83  967.690 172.62   2  < 293>  250.590  31.350

   286 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2912       CM 11:59:31.22  967.169 173.23   5-  1-  1  250.590  31.330

   287 LAGGER                          1 PL 01 21 18717        CM 11:59:36.73  966.827 173.83   2-  1-  1  250.590  31.320

   288 COBA TEAM A                     1 AU 2021 1             CM 11:59:42.67  966.458 174.44   2  < 520>  250.590  31.310

   289 ZG HELIOS A                     1 DV 01777 21 343       CM 11:59:47.42  966.164 175.05   2          250.590  31.290

   290 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9668       CM 12:00:17.14  964.325 175.65   2-  2-  2  250.590  31.280

   291 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7616       CM 12:00:18.44  964.245 176.26   2-  2-  2  250.590  31.270

   292 Clemens Ivanschitz 2            1 AUS 105 21 1133       CM 12:01:57.77  958.151 176.86   3          250.590  31.260

   293 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1 PL 0246 21 3725       CM 12:02:04.32  957.752 177.47   3          250.590  31.240

   294 LASZI                           1 PL 0432 21 3699       CM 12:02:14.54  957.130 178.07   2          250.590  31.230

   295 BRUNO SATTLER                   1 DV 09037 21 901       CM 12:03:09.55  953.795 178.68   3-  1-  1  250.590  31.220

   296 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1012       CM 12:03:26.67  952.762 179.29   3-  1-  1  250.590  31.200

   297 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 384        CM 12:04:06.58  950.363 179.89   4-  1-  1  250.590  31.190

   298 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1040       CM 12:04:37.79  948.495 180.50   2  < 366>  250.590  31.180

   299 Franke Josef                    1 DV 0724 21 326        CM 12:04:43.57  948.150 181.10   2-  1-  1  250.590  31.170

   300 STĘPIEŃ TEAM                    1 PL 0452 21 7254       CM 12:04:45.77  948.018 181.71   1-  1-  1  250.590  31.150

   301 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3609      CM 12:04:51.41  947.682 182.31   2          250.590  31.140

   302 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1031       CM 12:04:55.40  947.444 182.92   4-  2-  2  250.590  31.130

   303 MDŁ 2b                          1 PL 0419 21 9820       CM 12:05:32.08  945.263 183.53   2          250.590  31.110

   304 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2100       CM 12:05:46.18  944.427 184.13   4-  3-  3  250.590  31.100

   305 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1036       CM 12:05:46.74  944.394 184.74   2          250.590  31.090

   306 Krzysztof Moskal 2              1 PL 0499 21 8540       CM 12:05:50.52  944.170 185.34   2-  1-  1  250.590  31.080

   307 FERRARI                         1 PL 0208 21 7099       CM 12:05:54.26  943.949 185.95   3          250.590  31.060

   308 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051706          CM 12:05:55.94  943.849 186.55   2          250.590  31.050

   309 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1007       CM 12:05:56.67  943.806 187.16   3          250.590  31.040

   310 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 2144526         CM 12:05:58.37  943.705 187.76   4-  1-  1  250.590  31.020

   311 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5923        CM 12:05:58.39  943.704 188.37   4-  1-  1  250.590  31.010

   312 PARA I                          1 PL 0234 21 183        CM 12:06:01.33  943.530 188.98   4-  1-  1  250.590  31.000

   313 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 366        CM 12:06:02.13  943.483 189.58   2-  1-  1  250.590  30.990

   314 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3034       CM 12:06:02.97  943.434 190.19   2          250.590  30.970

   315 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8508       CM 12:06:03.93  943.377 190.79   4-  4-  3  250.590  30.960

   316 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1875      CM 12:06:03.94  943.376 191.40   2          250.590  30.950

   317 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 181         CM 12:06:04.63  943.335 192.00   2          250.590  30.930

   318 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4189       CM 12:06:05.53  943.282 192.61   3-  1-  1  250.590  30.920

   319 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4763       CM 12:06:07.22  943.182 193.22   5-  1-  1  250.590  30.910

   320 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1585       CM 12:06:07.80  943.148 193.82   3-  2-  2  250.590  30.900

   321 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 18         CM 12:06:09.68  943.037 194.43   4-  3-  3  250.590  30.880

   322 Zych Renata                     1 PL 0131 21 846        CM 12:06:10.64  942.980 195.03   5-  1-  1  250.590  30.870

   323 Kotela Ireneusz B               1 PL 0471 21 6623       CM 12:06:13.10  942.835 195.64   2-  1-  1  250.590  30.860

   324 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 2193       CM 12:06:14.65  942.744 196.24   4-  1-  1  250.590  30.840

   325 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1599       CM 12:06:17.17  942.595 196.85   2  < 425>  250.590  30.830

   326 Gierczak Tadeusz D              1 PL 0163 21 2336       CM 12:06:19.67  942.448 197.46   2          250.590  30.820

   327 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4039       CM 12:06:21.15  942.360 198.06   2-  1-  1  250.590  30.810

   328 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11048      CM 12:06:25.94  942.078 198.67   2          250.590  30.790

   329 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7472       CM 12:07:19.70  938.920 199.27   2          250.590  30.780

   330 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 207       CM 12:07:29.19  938.365 199.88   3-  2-  2  250.590  30.770

   331 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2447       CM 12:07:31.49  938.231 200.48   4-  1-  1  250.590  30.750

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:5

   332 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1022      CM 12:08:20.95  935.349 201.09   2-  1-  1  250.590  30.740

   333 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3066       CM 12:08:40.65  934.206 201.70   2-  1-  1  250.590  30.730

   334 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 60         CM 12:10:29.75  927.926 202.30   2  < 544>  250.590  30.720

   335 AMIGO B                         1 PL 0385 21 2144       CM 12:10:30.23  927.898 202.91   3-  1-  1  250.590  30.700

   336 FRYZJER SOLO                    1 PL 0202 21 2020       CM 12:10:34.90  927.631 203.51   1-  1-  1  250.590  30.690

   337 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9924       CM 12:10:38.33  927.435 204.12   3-  1-  1  250.590  30.680

   338 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026527         CM 12:10:39.93  927.344 204.72   5-  2-  2  250.590  30.660

   339 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 355          CM 12:10:41.08  927.278 205.33   3-  1-  1  250.590  30.650

   340 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597284         CM 12:10:43.09  927.164 205.94   2          250.590  30.640

   341 BETI                            1 PL 0124 21 6261       CM 12:10:43.12  927.162 206.54   4-  1-  1  250.590  30.620

   342 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3006       CM 12:10:43.60  927.134 207.15   3-  1-  1  250.590  30.610

   343 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1858      CM 12:10:49.27  926.811 207.75   1-  1-  1  250.590  30.600

   344 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 733        CM 12:10:49.83  926.779 208.36   3-  1-  1  250.590  30.590

   345 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 913        CM 12:10:50.51  926.740 208.96   2  < 429>  250.590  30.570

   346 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9803       CM 12:10:57.55  926.339 209.57   2-  1-  1  250.590  30.560

   347 WERELICHLOFT 2                  1 PL 01 21 7494         CM 12:11:04.53  925.941 210.18   1-  1-  1  250.590  30.550

   347 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4010       CM 12:11:04.54  925.941 210.18   2          250.590  30.550

   349 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 334       CM 12:11:51.11  923.297 211.39   2-  2-  2  250.590  30.520

   350 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3102       CM 12:12:16.29  921.874 211.99   4-  2-  2  250.590  30.510

   351 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16511       CM 12:12:20.76  921.622 212.60   4-  2-  2  250.590  30.500

   352 KLEINHANS FRANZ                 1 DV 0326 21 381        CM 12:13:18.56  918.373 213.20   2-  1-  1  250.590  30.480

   353 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 265        CM 12:13:54.28  916.377 213.81   4-  2-  2  250.590  30.470

   354 G&J PIGEON                      1 PL 0289 21 6899       CM 12:14:02.79  915.903 214.42   2-  1-  1  250.590  30.460

   355 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8627       CM 12:14:03.56  915.860 215.02   3-  1-  1  250.590  30.440

   356 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8055       CM 12:14:05.03  915.778 215.63   2          250.590  30.430

   357 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66475         CM 12:14:07.46  915.643 216.23   2          250.590  30.420

   358 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6618       CM 12:14:09.61  915.523 216.84   3-  1-  1  250.590  30.410

   359 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 394       CM 12:14:14.55  915.248 217.44   2          250.590  30.390

   360 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 919       CM 12:14:21.72  914.850 218.05   4-  2-  2  250.590  30.380

   361 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11537      CM 12:14:30.65  914.354 218.66   3-  1-  1  250.590  30.370

   362 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0124 21 6263       CM 12:14:32.67  914.242 219.26   2-  1-  1  250.590  30.350

   363 v.d. Steenmorshoeve A           1 NL 21 1597249         CM 12:14:36.42  914.034 219.87   3-  1-  1  250.590  30.340

   364 SURO 1                          1 PL 0134 21 9499       CM 12:14:39.68  913.853 220.47   3-  1-  1  250.590  30.330

   365 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 905         CM 12:14:48.64  913.356 221.08   2          250.590  30.320

   366 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1026       CM 12:14:50.02  913.280 221.68   3          250.590  30.300

   367 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8407       CM 12:14:51.55  913.195 222.29   2  < 415>  250.590  30.290

   368 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12377      CM 12:14:52.88  913.121 222.90   3-  1-  1  250.590  30.280

   369 CASPAR LURVINK TEAM A           1 NL 21 1595827         CM 12:14:52.90  913.120 223.50   2          250.590  30.260

   370 Sprycha Łukasz                  1 PL 0468 21 17         CM 12:14:57.25  912.879 224.11   3          250.590  30.250

   371 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5104       CM 12:14:59.36  912.763 224.71   4-  1-  1  250.590  30.240

   372 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7019       CM 12:15:00.49  912.700 225.32   2-  2-  2  250.590  30.230

   373 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9491       CM 12:15:01.83  912.626 225.92   5-  2-  2  250.590  30.210

   374 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 442        CM 12:15:05.75  912.409 226.53   4-  1-  1  250.590  30.200

   375 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 658       CM 12:15:07.23  912.328 227.14   2-  2-  2  250.590  30.190

   376 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 7810       CM 12:15:10.38  912.153 227.74   2          250.590  30.170

   377 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12386      CM 12:15:17.77  911.745 228.35   4-  1-  1  250.590  30.160

   378 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 80         CM 12:15:18.62  911.698 228.95   3          250.590  30.150

   379 Bronisław Mączyński SOLO        1 PL 0285 21 14697      CM 12:15:18.72  911.693 229.56   1-  1-  1  250.590  30.140

   380 KUSSYK CHRISTOF                 1 DV 06665 21 303       CM 12:15:21.02  911.566 230.16   2          250.590  30.120

   381 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4598       CM 12:15:22.09  911.507 230.77   2  < 501>  250.590  30.110

   382 ELVIS                           1 DV 0469 21 555        CM 12:15:22.79  911.468 231.37   2          250.590  30.100

   383 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10611      CM 12:15:23.88  911.408 231.98   2          250.590  30.080

   384 Litwicki                        1 PL 0223 21 11830      CM 12:15:24.42  911.378 232.59   3-  1-  1  250.590  30.070

   385 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7510       CM 12:15:26.02  911.290 233.19   2          250.590  30.060

   386 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1154       CM 12:15:26.37  911.271 233.80   2-  1-  1  250.590  30.050

   387 Sylwia i Darek Żybura 2         1 GB 21 H 42789         CM 12:15:37.18  910.675 234.40   1-  1-  1  250.590  30.030

   388 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1154       CM 12:15:37.35  910.666 235.01   2-  1-  1  250.590  30.020

   389 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 238       CM 12:15:45.37  910.224 235.61   2          250.590  30.010

   390 Florian Techel                  1 DV 0173 21 713        CM 12:15:48.28  910.064 236.22   2-  1-  1  250.590  29.990

   391 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 644        CM 12:15:49.69  909.987 236.83   3-  1-  1  250.590  29.980

   392 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10059       CM 12:15:51.30  909.898 237.43   2  < 450>  250.590  29.970

   393 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 202       CM 12:15:53.40  909.783 238.04   2          250.590  29.960

   394 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2144       CM 12:15:54.21  909.738 238.64   3-  1-  1  250.590  29.940

   395 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 741       CM 12:15:55.32  909.677 239.25   2-  2-  2  250.590  29.930

   396 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 837        CM 12:15:55.96  909.642 239.85   3          250.590  29.920

   397 ORZEŁ B                         1 PL 0316 21 1705       CM 12:15:57.83  909.540 240.46   2          250.590  29.900

   398 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 4519       CM 12:15:58.48  909.504 241.07   3-  1-  1  250.590  29.890

   399 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 122         CM 12:15:58.72  909.491 241.67   3-  1-  1  250.590  29.880

   400 Dieter Streckbein               1 DV 03043 21 236       CM 12:15:59.36  909.455 242.28   2          250.590  29.870

   401 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10053       CM 12:16:00.27  909.406 242.88   3-  1-  1  250.590  29.850

   402 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4070       CM 12:16:00.68  909.383 243.49   4-  1-  1  250.590  29.840

   403 KOTEK 2                         1 BE 21 6688334         CM 12:16:01.76  909.324 244.09   5-  1-  1  250.590  29.830

   404 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026529         CM 12:16:01.97  909.312 244.70   2          250.590  29.810

   405 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1556       CM 12:16:03.68  909.218 245.31   2-  1-  1  250.590  29.800

   406 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 88        CM 12:16:04.29  909.185 245.91   2          250.590  29.790

   407 Krzysztof Moskal 1              1 PL 0499 21 8515       CM 12:16:09.04  908.924 246.52   3          250.590  29.780

   408 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1607       CM 12:16:17.52  908.459 247.12   5-  1-  1  250.590  29.760

   409 RAFI                            1 PL 0114 21 6008       CM 12:16:18.39  908.412 247.73   2          250.590  29.750

   410 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 217        CM 12:16:20.51  908.295 248.33   2  < 497>  250.590  29.740

   411 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1704       CM 12:16:28.65  907.850 248.94   2          250.590  29.720

   412 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7511       CM 12:16:37.57  907.362 249.55   2          250.590  29.710

   413 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2354       CM 12:16:45.29  906.940 250.15   2  < 514>  250.590  29.700

   414 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1 PL 0143 21 169        CM 12:16:46.00  906.901 250.76   2-  1-  1  250.590  29.690

   415 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8386       CM 12:16:48.88  906.744 251.36   3  < 448>  250.590  29.670

   416 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11206      CM 12:16:54.81  906.420 251.97   5-  2-  2  250.590  29.660

   417 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 46         CM 12:17:03.31  905.957 252.57   2-  1-  1  250.590  29.650

   418 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1848      CM 12:17:08.32  905.684 253.18   2-  1-  1  250.590  29.630

   419 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7173       CM 12:17:09.78  905.604 253.79   4-  1-  1  250.590  29.620

   420 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314122         CM 12:17:10.47  905.567 254.39   2  < 489>  250.590  29.610

   421 FERDZIU                         1 PL 0447 21 8311       CM 12:17:15.46  905.295 255.00   3          250.590  29.600

   422 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1421      CM 12:17:15.55  905.290 255.60   4-  1-  1  250.590  29.580

   423 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3159       CM 12:17:16.27  905.251 256.21   2          250.590  29.570

   424 Buck H. Racing Pigeons          1 DV 08728 21 343       CM 12:17:16.99  905.212 256.81   3          250.590  29.560

   425 Hübner& Pieczko                 1 PL 0491 21 1642       CM 12:17:17.73  905.172 257.42   3          250.590  29.540

   426 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 423        CM 12:17:19.24  905.089 258.03   2          250.590  29.530

   427 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 638        CM 12:17:20.02  905.047 258.63   3          250.590  29.520

   428 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2314       CM 12:17:22.74  904.899 259.24   2-  1-  1  250.590  29.510

   429 Kinga Bocheńczak                1 PL 0236 21 917        CM 12:17:22.83  904.894 259.84   3          250.590  29.490

   430 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42897         CM 12:17:22.91  904.890 260.45   2          250.590  29.480

   431 Dariusz Skawiński D             1 PL 0442 21 184        CM 12:17:23.62  904.851 261.05   1-  1-  1  250.590  29.470

   432 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8102       CM 12:17:23.80  904.841 261.66   4-  1-  1  250.590  29.450

   433 KAROL M.                        1 PL 0177 21 6604       CM 12:17:24.88  904.783 262.27   2-  1-  1  250.590  29.440

   434 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 210       CM 12:17:25.57  904.745 262.87   2          250.590  29.430

   435 Śliwa Jan                       1 PL 0196 21 9302       CM 12:17:25.73  904.737 263.48   2          250.590  29.420

   436 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 180       CM 12:17:26.45  904.697 264.08   2          250.590  29.400

   437 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5973       CM 12:17:26.58  904.690 264.69   5-  1-  1  250.590  29.390

   438 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 375        CM 12:17:28.08  904.609 265.29   2          250.590  29.380

   439 FRANIO                          1 PL 0432 21 3681       CM 12:17:28.83  904.568 265.90   3          250.590  29.360

   440 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4005       CM 12:17:30.68  904.468 266.51   2          250.590  29.350

   441 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3410       CM 12:17:30.77  904.463 267.11   3-  1-  1  250.590  29.340

   442 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10363       CM 12:17:31.02  904.449 267.72   2          250.590  29.330

   443 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4155       CM 12:17:31.46  904.425 268.32   3          250.590  29.310

   443 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 217        CM 12:17:31.47  904.425 268.32   3-  1-  1  250.590  29.310

   445 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3228      CM 12:17:32.02  904.395 269.53   2-  1-  1  250.590  29.290

   446 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 323       CM 12:17:32.44  904.372 270.14   2-  1-  1  250.590  29.270

   447 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2030       CM 12:17:32.77  904.354 270.75   2  < 474>  250.590  29.260

   448 Zgud Robert B                   1 PL 0206 21 8507       CM 12:17:33.18  904.332 271.35   4          250.590   0.000

   449 Schreiber- Kuczera              1 PL 0262 21 2148       CM 12:17:33.40  904.320 271.96   2          250.590  29.240

   450 LACH TEAM A                     1 PL 023 21 10063       CM 12:17:33.81  904.298 272.56   3          250.590  29.220

   451 Erzgebirgsraketen A             1 DV 05829 21 660       CM 12:17:35.11  904.227 273.17   2          250.590  29.210

   452 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 719       CM 12:17:38.17  904.061 273.77   2          250.590  29.200

   453 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 250       CM 12:17:39.27  904.001 274.38   3-  1-  1  250.590  29.180

   454 BiR                             1 PL 0484 21 4009       CM 12:17:40.59  903.930 274.98   3-  1-  1  250.590  29.170

   455 TEAM SPREEWALD                  1 DV 09640 21 410       CM 12:17:44.99  903.691 275.59   2-  1-  1  250.590  29.160

   456 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9741       CM 12:17:45.85  903.644 276.20   2          250.590  29.150

   457 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 0169 21 4495       CM 12:17:48.87  903.481 276.80   4-  1-  1  250.590  29.130

   458 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7767       CM 12:17:53.98  903.204 277.41   3-  2-  2  250.590  29.120

   459 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1824       CM 12:18:35.51  900.960 278.01   2-  1-  1  250.590  29.110

   460 Holger Doormann                 1 DV 03043 21 462       CM 12:18:39.58  900.740 278.62   2          250.590  29.090

   461 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9013         CM 12:18:42.58  900.579 279.22   5-  1-  1  250.590  29.080

   462 KILLER                          1 PL 0294 21 6689       CM 12:18:45.65  900.413 279.83   1-  1-  1  250.590  29.070

   463 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5535       CM 12:18:46.34  900.376 280.44   2          250.590  29.060

   464 Ro- Ma Team                     1 PL 04 21 5044         CM 12:18:49.29  900.218 281.04   2-  1-  1  250.590  29.040

   465 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12795      CM 12:18:49.31  900.216 281.65   3-  1-  1  250.590  29.030

   466 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2360       CM 12:18:51.52  900.098 282.25   2-  1-  1  250.590  29.020

   467 Kurnik Wiesław                  1 PL 0314 21 7670       CM 12:18:54.95  899.913 282.86   2          250.590  29.000

   468 Jacek Hajdo                     1 PL 0381 21 5015       CM 12:18:55.56  899.880 283.46   2          250.590  28.990

   469 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1643       CM 12:18:56.98  899.804 284.07   5-  1-  1  250.590  28.980

   470 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3630       CM 12:18:58.61  899.716 284.68   2-  1-  1  250.590  28.970

   471 Mucha Piotr SOLO                1 PL 0315 21 172        CM 12:18:59.33  899.678 285.28   1-  1-  1  250.590  28.950

   472 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050661   CM 12:19:01.87  899.541 285.89   4-  1-  1  250.590  28.940

   473 Team Charnowo                   1 PL 0302 21 3936       CM 12:19:04.18  899.417 286.49   1-  1-  1  250.590  28.930

   474 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2012       CM 12:19:22.47  898.436 287.10   3          250.590  28.910

   475 Halli & Gummi                   1 IS 21 3215            CM 12:19:33.22  897.860 287.70   3-  1-  1  250.590  28.900

   476 MATEO                           1 PL 0419 21 708        CM 12:19:35.35  897.746 288.31   1-  1-  1  250.590  28.890

   477 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1159      CM 12:19:46.35  897.158 288.92   3-  1-  1  250.590  28.870

   478 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1022       CM 12:19:54.93  896.699 289.52   2          250.590  28.860

   479 BIERNAT- KUSCH 2                1 DV 02522 21 1887      CM 12:20:02.48  896.296 290.13   1-  1-  1  250.590  28.850

   480 MASTER TEAM B                   1 PL 0442 21 2839       CM 12:20:05.97  896.110 290.73   2          250.590  28.840

   481 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 776       CM 12:20:10.25  895.882 291.34   2          250.590  28.820

   482 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16505       CM 12:20:26.04  895.041 291.94   2          250.590  28.810

   483 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1600       CM 12:20:28.13  894.930 292.55   2          250.590  28.800

   484 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13346      CM 12:20:37.26  894.445 293.16   2          250.590  28.780

   485 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9490       CM 12:21:07.37  892.848 293.76   2          250.590  28.770

   486 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8044       CM 12:21:10.39  892.688 294.37   5-  2-  2  250.590  28.760

   487 Gabryś Józef                    1 PL 0176 21 8020       CM 12:21:11.89  892.609 294.97   2          250.590  28.750

   488 Ważny Zygmunt                   1 PL 0430 21 9917       CM 12:21:15.88  892.398 295.58   1-  1-  1  250.590  28.730

   489 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1314116         CM 12:22:22.48  888.890 296.18   3          250.590  28.720

   490 TEAM BLV                        1 BE 21 6089177         CM 12:22:23.02  888.862 296.79   3-  1-  1  250.590  28.710

   491 Bogdan Stępień 1                1 PL 0452 21 7227       CM 12:22:25.10  888.753 297.40   2          250.590  28.690

   492 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1091       CM 12:22:26.38  888.685 298.00   3-  1-  1  250.590  28.680

   493 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1330       CM 12:22:27.17  888.644 298.61   4-  1-  1  250.590  28.670

   494 JACKOWSKI TEAM                  1 PL 0189 21 6602       CM 12:22:28.76  888.561 299.21   2          250.590  28.660

   495 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11205      CM 12:22:29.38  888.528 299.82   2          250.590  28.640

   496 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 128        CM 12:22:33.08  888.334 300.42   2          250.590  28.630

   497 GAŁEK& STRĄG                    1 PL 0403 21 221        CM 12:22:36.67  888.146 301.03   3          250.590  28.620

   498 Bronisław Mączyński 2           1 PL 0285 21 14687      CM 12:22:41.48  887.894 301.64   2-  1-  1  250.590  28.600

   499 Bronisław Mączyński 1           1 PL 0285 21 14685      CM 12:22:48.79  887.512 302.24   2-  1-  1  250.590  28.590

   500 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COBA  1 PL 0455 21 14100      CM 12:22:56.81  887.093 302.85   3-  1-  1  250.590  28.580

   501 Adam Tomasz Kopacz 2            1 PL 0317 21 4593       CM 12:23:05.38  886.645 303.45   3          250.590  28.570

   502 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7493         CM 12:23:17.08  886.035 304.06   2          250.590  28.550

   503 KORZYM M& P                     1 PL 0451 21 9671       CM 12:23:20.05  885.880 304.66   2          250.590  28.540

   504 Hermann Wienekamp 1             1 DV 02513 21 740       CM 12:24:20.44  882.744 305.27   2          250.590  28.530

   505 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 202        CM 12:24:21.89  882.669 305.88   4-  1-  1  250.590  28.510

   506 Goetz Guenter 1                 1 DV 05136 21 384       CM 12:24:22.94  882.615 306.48   2          250.590  28.500

   507 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9509       CM 12:24:24.36  882.541 307.09   4-  1-  1  250.590  28.490

   508 KM TEXTILE A                    1 PL 0478 21 8107       CM 12:24:24.59  882.529 307.69   3-  1-  1  250.590  28.480

   509 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 260        CM 12:24:25.03  882.507 308.30   2-  1-  1  250.590  28.460

   510 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3082       CM 12:24:25.85  882.464 308.90   3-  1-  1  250.590  28.450

   511 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5529       CM 12:24:26.63  882.424 309.51   2-  1-  1  250.590  28.440

   512 SG SEHNKE- MARZEION A           1 DV 08762 21 565       CM 12:24:26.91  882.409 310.12   3          250.590  28.420

   513 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 9991       CM 12:24:27.34  882.387 310.72   2-  1-  1  250.590  28.410

   514 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2210       CM 12:24:28.65  882.319 311.33   3          250.590  28.400

   515 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1283        CM 12:24:29.36  882.283 311.93   3-  1-  1  250.590  28.390

   516 Górniak Andrzej 2               1 PL 0467 21 98         CM 12:24:29.38  882.282 312.54   1-  1-  1  250.590  28.370

   517 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 276        CM 12:24:29.53  882.274 313.14   4-  1-  1  250.590  28.360

   518 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21056      CM 12:24:29.76  882.262 313.75   4-  1-  1  250.590  28.350

   519 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8043       CM 12:24:30.19  882.240 314.35   2          250.590  28.330

   520 COBA TEAM A                     1 AU 2021 29            CM 12:24:30.43  882.227 314.96   3          250.590  28.320

   521 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12745      CM 12:24:31.15  882.190 315.57   3          250.590  28.310

   522 TEAM KONINGSHOEVE A             1 BE 21 2105740         CM 12:24:31.60  882.167 316.17   3-  1-  1  250.590  28.300

   523 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8116       CM 12:24:31.87  882.153 316.78   3-  1-  1  250.590  28.280

   524 PIETRAS RACING TEAM 1           1 PL 096 21 5519        CM 12:24:33.80  882.053 317.38   5-  1-  1  250.590  28.270

   525 MASTEK& KOGUT 1                 1 PL 0318 21 131        CM 12:24:35.43  881.969 317.99   2          250.590  28.260

   526 Sławomir Wierzbicki             1 PL 0244 21 7014       CM 12:24:35.56  881.962 318.59   2          250.590  28.240

   527 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 32        CM 12:24:36.43  881.917 319.20   3-  1-  1  250.590  28.230

   528 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2054       CM 12:24:36.74  881.901 319.81   2          250.590  28.220

   529 TEAM STEENBERGEN 3              1 BE 21 5056817         CM 12:24:38.13  881.830 320.41   3-  1-  1  250.590  28.210

   530 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2553       CM 12:24:40.55  881.705 321.02   4-  1-  1  250.590  28.190

   531 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1356      CM 12:24:41.28  881.667 321.62   2          250.590  28.180

   532 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3103       CM 12:24:41.41  881.660 322.23   2          250.590  28.170

   533 MIETLICKI- SZULC                1 PL 0360 21 512        CM 12:24:41.43  881.659 322.83   2-  1-  1  250.590  28.150

   534 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7248       CM 12:24:41.83  881.639 323.44   2          250.590  28.140

   535 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11037      CM 12:24:44.06  881.524 324.05   3-  1-  1  250.590  28.130

   536 0466 PPM                        1 PL 0466 21 4721       CM 12:24:44.27  881.513 324.65   3-  1-  1  250.590  28.120

   537 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 606       CM 12:24:45.33  881.458 325.26   3-  1-  1  250.590  28.100

   538 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1148       CM 12:24:46.08  881.419 325.86   2          250.590  28.090

   539 SKLANER                         1 PL 0499 21 8812       CM 12:24:48.32  881.304 326.47   1-  1-  1  250.590  28.080

   540 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8112        CM 12:24:50.45  881.194 327.07   2-  1-  1  250.590  28.060

   541 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10030      CM 12:24:51.04  881.164 327.68   3-  1-  1  250.590  28.050

   542 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 336        CM 12:24:51.05  881.163 328.29   2-  1-  1  250.590  28.040

   543 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16135      CM 12:24:52.76  881.075 328.89   2          250.590  28.030

   544 STRZAŁA A                       1 PL 0318 21 116        CM 12:24:53.23  881.051 329.50   3          250.590  28.010

   545 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1407       CM 12:24:57.32  880.840 330.10   2-  1-  1  250.590  28.000

   —————————————————————————— Koniec konkursu – baza 1:3

   ———————————————————————- Koniec Konkursów

   546 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 796       CM 12:25:11.03  880.134   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   547 Fast Pigeons& Ervin Laro        1 IT 21 115292          CM 12:25:31.17  879.099   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   548 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 45        CM 12:25:31.76  879.069   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   549 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8025       CM 12:25:31.87  879.063   0.00   2          250.590   0.000

   550 Jacek Hajdo                     1 PL 0318 21 7771       CM 12:25:32.02  879.056   0.00   3          250.590   0.000

   551 Piotr Biłos 1                   1 PL 0315 21 3693       CM 12:25:33.21  878.995   0.00   3          250.590   0.000

   552 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 210        CM 12:25:34.49  878.929   0.00   2          250.590   0.000

   553 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 09628 21 46        CM 12:25:37.15  878.793   0.00   3          250.590   0.000

   554 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7293       CM 12:25:39.93  878.650   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   555 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1276        CM 12:25:40.48  878.622   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   556 0466 PPM                        1 PL 0466 21 3743       CM 12:25:40.75  878.608   0.00   2          250.590   0.000

   557 KOTEK 1                         1 PL 0203 21 21         CM 12:25:42.75  878.506   0.00   2          250.590   0.000

   558 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8087       CM 12:25:44.13  878.435   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   559 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 6502       CM 12:25:46.84  878.296   0.00   2          250.590   0.000

   560 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1606       CM 12:25:47.12  878.282   0.00   2          250.590   0.000

   561 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1 DV 05755 21 34        CM 12:25:48.51  878.210   0.00   2          250.590   0.000

   562 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4788       CM 12:25:50.13  878.128   0.00   2          250.590   0.000

   563 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 865        CM 12:25:50.90  878.088   0.00   3          250.590   0.000

   564 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42803         CM 12:25:52.23  878.020   0.00   3          250.590   0.000

   565 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0210       CM 12:25:53.17  877.972   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   566 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026525         CM 12:25:53.93  877.933   0.00   3          250.590   0.000

   567 Jürgen Reek                     1 DV 09445 21 208       CM 12:25:54.02  877.928   0.00   3          250.590   0.000

   568 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7169       CM 12:25:55.24  877.866   0.00   2          250.590   0.000

   569 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2092       CM 12:25:58.10  877.720   0.00   2          250.590   0.000

   570 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171048          CM 12:25:59.10  877.668   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   571 DE WINTER                       1 DV 07499 21 173       CM 12:26:01.52  877.545   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000

   572 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1041       CM 12:26:04.43  877.396   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   573 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9009         CM 12:26:06.81  877.274   0.00   2          250.590   0.000

   574 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8095       CM 12:26:10.51  877.085   0.00   2          250.590   0.000

   575 BETI                            1 PL 0124 21 6255       CM 12:26:11.25  877.047   0.00   2          250.590   0.000

   576 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5870       CM 12:26:52.33  874.954   0.00   2          250.590   0.000

   577 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2183       CM 12:26:53.93  874.873   0.00   3          250.590   0.000

   578 BODZIO                          1 PL 065 21 8008        CM 12:26:56.67  874.734   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   579 BRACIA KORALEWICZ 1             1 PL 0289 21 1736       CM 12:27:10.29  874.042   0.00   2          250.590   0.000

   580 MASTER TEAM A                   1 PL 046 21 2089        CM 12:27:17.36  873.684   0.00   2          250.590   0.000

   581 A.K.J. BIAŁOŃ                   1 PL 0203 21 5688       CM 12:27:19.10  873.596   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   582 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11107      CM 12:27:23.27  873.384   0.00   3          250.590   0.000

   583 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6089156         CM 12:27:24.79  873.307   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   584 TopLofts.eu C                   1 PL 0414 21 1035       CM 12:27:24.81  873.306   0.00   3          250.590   0.000

   585 Patulski& Bieryt H              1 PL 0438 21 258        CM 12:27:27.19  873.186   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   586 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 1868       CM 12:27:34.58  872.812   0.00   2          250.590   0.000

   587 TopLofts.eu L                   1 PL 0414 21 2003       CM 12:27:36.11  872.734   0.00   4          250.590   0.000

   588 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4171       CM 12:27:39.09  872.584   0.00   2          250.590   0.000

   589 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 124        CM 12:28:16.36  870.703   0.00   2          250.590   0.000

   590 RAJSKA                          1 PL 0318 21 3163       CM 12:28:18.30  870.606   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   591 JANUSZ GZ                       1 PL 0237 21 16130      CM 12:28:18.39  870.601   0.00   3          250.590   0.000

   592 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2009       CM 12:28:20.40  870.500   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000

   593 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8032       CM 12:28:20.55  870.493   0.00   2          250.590   0.000

   594 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1423       CM 12:28:20.63  870.489   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   595 PająkS& R                       1 PL 0182 21 3016       CM 12:28:21.97  870.421   0.00   3          250.590   0.000

   596 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7898       CM 12:28:22.74  870.382   0.00   3          250.590   0.000

   597 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13073      CM 12:28:23.29  870.355   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   598 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 809       CM 12:28:23.55  870.342   0.00   2          250.590   0.000

   599 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11109      CM 12:28:23.65  870.337   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   600 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 65        CM 12:28:24.52  870.293   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000

   601 GNADENLOS                       1 DV 09764 21 90        CM 12:28:25.19  870.259   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   602 PARA II                         1 PL 0234 21 137        CM 12:28:25.38  870.250   0.00   4          250.590   0.000

   603 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 6504       CM 12:28:25.97  870.220   0.00   2          250.590   0.000

   604 BALBINA                         1 PL 0124 21 6254       CM 12:28:26.31  870.203   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   605 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2516       CM 12:28:27.57  870.140   0.00   2          250.590   0.000

   606 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 180       CM 12:28:27.79  870.128   0.00   3          250.590   0.000

   607 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 21        CM 12:28:28.09  870.113   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   608 Pucharek                        1 PL 0197 21 6353       CM 12:28:28.53  870.091   0.00   2          250.590   0.000

   609 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5317        CM 12:28:28.69  870.083   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   610 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5524       CM 12:28:29.36  870.050   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   611 Heinloth+ Birthalan             1 DV 05844 21 3266      CM 12:28:30.29  870.003   0.00   2          250.590   0.000

   612 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3686       CM 12:28:30.65  869.985   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000

   613 KRESKA                          1 PL 0461 21 4158       CM 12:28:30.93  869.971   0.00   5-  0-  0  250.590   0.000

   614 PIOTR 2b                        1 PL 098 21 6313        CM 12:28:31.02  869.966   0.00   3          250.590   0.000

   615 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4039       CM 12:28:31.62  869.936   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   616 WOJTEK 1                        1 PL 0281 21 8072       CM 12:28:32.36  869.899   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   617 Jan Staworzyński                1 PL 0353 21 372        CM 12:28:32.70  869.882   0.00   2          250.590   0.000

   618 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595832         CM 12:28:32.90  869.872   0.00   2          250.590   0.000

   619 Gurgul Kazimierz                1 PL 0314 21 383        CM 12:28:33.17  869.858   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   620 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 4028       CM 12:28:33.26  869.854   0.00   3          250.590   0.000

   621 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 5900       CM 12:28:35.55  869.739   0.00   2          250.590   0.000

   622 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0262 21 3077       CM 12:28:35.84  869.724   0.00   2          250.590   0.000

   623 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7535       CM 12:28:36.25  869.703   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   624 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2293       CM 12:28:37.19  869.656   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   625 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2995       CM 12:28:37.30  869.651   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   626 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1071       CM 12:28:37.90  869.621   0.00   2          250.590   0.000

   627 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3099       CM 12:28:40.23  869.504   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   628 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1580       CM 12:28:40.25  869.503   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   629 Pucharek                        1 PL 0493 21 6900       CM 12:28:42.08  869.411   0.00   3          250.590   0.000

   630 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312318         CM 12:28:44.06  869.311   0.00   2          250.590   0.000

   631 Patulski& Bieryt G              1 PL 0438 21 405        CM 12:28:46.34  869.197   0.00   2          250.590   0.000

   632 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2109       CM 12:28:57.77  868.624   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   633 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9881       CM 12:29:15.86  867.719   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   634 BALBINA                         1 PL 0124 21 6258       CM 12:29:44.75  866.277   0.00   2          250.590   0.000

   635 G&J PIGEON                      1 PL 0134 21 20302      CM 12:29:52.71  865.880   0.00   2          250.590   0.000

   636 CASPAR LURVINK TEAM B           1 NL 21 1595831         CM 12:29:54.69  865.782   0.00   3          250.590   0.000

   637 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1602       CM 12:29:54.99  865.767   0.00   3          250.590   0.000

   638 JGJL GORLICE                    1 PL 0381 21 5298       CM 12:29:55.69  865.732   0.00   3          250.590   0.000

   639 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2111       CM 12:29:56.13  865.710   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   640 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2314       CM 12:29:56.30  865.701   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   641 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 04437 21 334       CM 12:29:57.20  865.657   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   642 TopLofts.eu K                   1 PL 0414 21 2002       CM 12:29:58.10  865.612   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   643 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1063       CM 12:29:58.69  865.582   0.00   3          250.590   0.000

   644 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1 DV 06723 21 1539      CM 12:29:58.86  865.574   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   645 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4308       CM 12:29:59.66  865.534   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   646 Renata Kondryszyn               1 PL 0289 21 3457       CM 12:30:00.91  865.472   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   647 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1618      CM 12:30:03.22  865.357   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   648 Gierczak Edward                 1 PL 0163 21 2258       CM 12:30:03.23  865.357   0.00   2          250.590   0.000

   649 Mariusz Koryciak B              1 PL 0418 21 12581      CM 12:30:08.75  865.082   0.00   2          250.590   0.000

   650 ACADEMY LOFT TEAM B             1 CZ 060 21 1278        CM 12:30:09.13  865.063   0.00   2          250.590   0.000

   651 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1605       CM 12:30:12.64  864.889   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   652 VOLKER SIPPEL                   1 DV 21 051704          CM 12:30:15.26  864.759   0.00   3          250.590   0.000

   653 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2140       CM 12:30:18.70  864.588   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   654 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 766       CM 12:30:22.61  864.394   0.00   3          250.590   0.000

   655 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10605       CM 12:31:04.26  862.333   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   656 BiTurbo team                    1 PL 0245 21 354        CM 12:31:05.03  862.295   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   657 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 27           CM 12:31:13.43  861.880   0.00   2          250.590   0.000

   658 K.S.W 013                       1 PL 013 21 8123        CM 12:31:28.34  861.145   0.00   2          250.590   0.000

   659 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 726       CM 12:31:33.12  860.910   0.00   2          250.590   0.000

   660 TOMASZ MRUK D                   1 PL 0285 21 1081       CM 12:31:33.59  860.887   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   661 Krzysztof Kondryszyn 2          1 PL 0289 21 3420       CM 12:31:36.30  860.753   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   662 NIEZNISZCZALNI                  1 DV 05611 21 373       CM 12:31:36.53  860.742   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   663 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 262        CM 12:31:37.02  860.718   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   664 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10635      CM 12:31:37.27  860.706   0.00   3          250.590   0.000

   665 TopLofts.eu E                   1 PL 0414 21 1055       CM 12:31:37.95  860.672   0.00   2          250.590   0.000

   666 Czesław Wierzbicki 2            1 PL 0360 21 1043       CM 12:31:39.94  860.574   0.00   3          250.590   0.000

   667 BETI                            1 PL 0124 21 6256       CM 12:31:40.66  860.539   0.00   3          250.590   0.000

   668 SIEBERT KALTSCHMICHT            1 DV 0903 21 1036       CM 12:31:40.92  860.526   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   669 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 81          CM 12:31:43.15  860.417   0.00   2          250.590   0.000

   670 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16652        CM 12:31:45.29  860.311   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   671 STRZAŁA B                       1 PL 0318 21 94         CM 12:31:46.76  860.239   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   672 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 205        CM 12:31:47.39  860.208   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   673 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 3859       CM 12:31:49.22  860.118   0.00   2          250.590   0.000

   674 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 641       CM 12:31:50.01  860.080   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   675 Adam Tomasz Kopacz 1            1 PL 0317 21 4579       CM 12:31:50.35  860.063   0.00   2          250.590   0.000

   676 Michał Woźniak                  1 PL 0474 21 13350      CM 12:31:50.50  860.055   0.00   3          250.590   0.000

   677 G-Yard Loft                     1 GB 21 V 66463         CM 12:31:51.80  859.992   0.00   3          250.590   0.000

   678 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1 DV 07001 21 41        CM 12:31:52.93  859.936   0.00   2          250.590   0.000

   679 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9763       CM 12:31:54.14  859.877   0.00   3          250.590   0.000

   680 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1 PL 02 21 28           CM 12:32:00.90  859.545   0.00   3          250.590   0.000

   681 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2549       CM 12:32:03.28  859.428   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   682 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14406      CM 12:32:06.45  859.273   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   683 Piwowarczyk A i E               1 PL 0196 21 1153       CM 12:32:15.28  858.840   0.00   2          250.590   0.000

   684 Orlik Bogdan                    1 PL 0316 21 5899       CM 12:32:42.55  857.507   0.00   2          250.590   0.000

   685 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 452       CM 12:32:45.45  857.365   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   686 Spartan Team C                  1 ESP 21 111365         CM 12:32:51.48  857.071   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   687 MASTER TEAM A                   1 PL 0245 21 446        CM 12:32:52.84  857.004   0.00   3          250.590   0.000

   688 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8048       CM 12:33:26.15  855.383   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   689 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7290       CM 12:33:31.54  855.121   0.00   3          250.590   0.000

   690 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2143       CM 12:34:06.89  853.408   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   691 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6886       CM 12:34:07.53  853.377   0.00   2          250.590   0.000

   692 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8810       CM 12:34:07.68  853.370   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   693 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 131        CM 12:34:09.69  853.273   0.00   3          250.590   0.000

   694 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5469       CM 12:34:10.39  853.239   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   695 PARA I                          1 PL 0234 21 174        CM 12:34:11.73  853.174   0.00   2          250.590   0.000

   696 Zagata Łukasz                   1 PL 0449 21 1062       CM 12:34:12.70  853.127   0.00   2          250.590   0.000

   697 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 212        CM 12:34:13.96  853.066   0.00   2          250.590   0.000

   698 Gierczak Tadeusz E              1 PL 0163 21 2209       CM 12:34:14.69  853.031   0.00   2          250.590   0.000

   699 Jan Boduszek                    1 PL 0353 21 2356       CM 12:34:15.47  852.993   0.00   2          250.590   0.000

   700 Kaiser Dietmar                  1 DV 05445 21 818       CM 12:34:16.90  852.924   0.00   3          250.590   0.000

   701 TEAM KONINGSHOEVE B             1 BE 21 2105779         CM 12:34:17.13  852.913   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   702 KUBA-OLA                        1 PL 0450 21 4007       CM 12:34:18.02  852.870   0.00   3          250.590   0.000

   703 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3005       CM 12:34:18.82  852.832   0.00   2          250.590   0.000

   704 Grzegorz Klimczyk               1 PL 0387 21 1969       CM 12:34:18.98  852.824   0.00   2          250.590   0.000

   705 HOFMANN KARL                    1 DV 05497 21 1015      CM 12:34:27.01  852.436   0.00   2          250.590   0.000

   706 MASTER TEAM B                   1 PL 0245 21 405        CM 12:34:32.65  852.164   0.00   3          250.590   0.000

   707 FRUWAJĄCE FOCZKI                1 PL 0202 21 1417       CM 12:34:35.91  852.007   0.00   2          250.590   0.000

   708 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6719       CM 12:34:36.11  851.997   0.00   2          250.590   0.000

   709 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 09443 21 130       CM 12:34:36.72  851.968   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   710 KAMIKADZE MEŁPIN                1 PL 0283 21 378        CM 12:34:37.65  851.923   0.00   3          250.590   0.000

   711 Sebastian Kozinoga              1 PL 0119 21 2202       CM 12:34:37.76  851.918   0.00   2          250.590   0.000

   712 AMIGO A                         1 PL 0385 21 2164       CM 12:34:40.16  851.802   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   713 TEAM VETSCHAU 1                 1 DV 07408 21 228       CM 12:34:40.99  851.762   0.00   2          250.590   0.000

   714 Steciuk Stanisław               1 PL 0391 21 5251       CM 12:34:42.55  851.687   0.00   2          250.590   0.000

   715 Gierczak Tadeusz A              1 PL 0163 21 2234       CM 12:34:42.56  851.687   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   716 MAŁGORZATA                      1 PL 0314 21 7610       CM 12:34:42.70  851.680   0.00   2          250.590   0.000

   717 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 702        CM 12:34:43.52  851.640   0.00   2          250.590   0.000

   718 FRANIO                          1 PL 0432 21 3683       CM 12:34:44.28  851.604   0.00   4          250.590   0.000

   719 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 01 21 9001         CM 12:34:44.90  851.574   0.00   3          250.590   0.000

   720 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1106       CM 12:34:45.87  851.527   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   721 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1 DV 04939 21 1842      CM 12:34:46.66  851.489   0.00   2          250.590   0.000

   722 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 232        CM 12:34:47.42  851.453   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   723 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9561       CM 12:34:47.55  851.446   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   724 Andrzej Buczkowski 2            1 PL 0453 21 12798      CM 12:34:48.09  851.420   0.00   4          250.590   0.000

   725 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10596       CM 12:34:49.21  851.367   0.00   2          250.590   0.000

   726 Mucha Piotr                     1 PL 0315 21 147        CM 12:34:49.33  851.361   0.00   4          250.590   0.000

   727 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1 DV 07001 21 74        CM 12:34:52.25  851.220   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   728 GRZEGORZ                        1 PL 0261 21 5516       CM 12:34:52.79  851.194   0.00   3          250.590   0.000

   729 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5896        CM 12:34:53.90  851.141   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   730 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 843        CM 12:34:55.93  851.043   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   731 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 237       CM 12:34:56.77  851.003   0.00   3          250.590   0.000

   732 Barłóg Stanisław                1 PL 0403 21 4739       CM 12:34:56.88  850.998   0.00   3          250.590   0.000

   733 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14410      CM 12:34:57.15  850.985   0.00   2          250.590   0.000

   734 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 49         CM 12:34:57.78  850.954   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   735 Warenda Rafał i Agnieszka       1 PL 0442 21 1650       CM 12:34:57.95  850.946   0.00   3          250.590   0.000

   736 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2063       CM 12:34:58.92  850.899   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   737 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11041      CM 12:34:59.02  850.895   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   738 Micyk Wiesław A                 1 PL 0412 21 9817       CM 12:35:03.87  850.662   0.00   2          250.590   0.000

   739 TomTom                          1 PL 0387 21 1226       CM 12:35:04.48  850.632   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   740 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12523       CM 12:35:05.35  850.590   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   741 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6526       CM 12:35:22.84  849.751   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   742 Barłóg Iwona                    1 PL 0403 21 4740       CM 12:35:45.77  848.653   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   743 Pitaś M&M Team B                1 PL 0315 21 8556       CM 12:35:47.01  848.594   0.00   2          250.590   0.000

   744 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15701      CM 12:36:07.79  847.601   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   745 SZCZEPAN BORAL SOLO             1 PL 047 21 15220       CM 12:36:08.99  847.544   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   746 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1163       CM 12:36:10.47  847.473   0.00   2          250.590   0.000

   747 Pawletko/ Konieczny             1 DV 06029 21 37        CM 12:36:20.20  847.010   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   748 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15238       CM 12:36:22.28  846.911   0.00   3          250.590   0.000

   749 Roman i Szczepan Breś           1 PL 0374 21 440        CM 12:36:24.52  846.804   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   750 PARA I                          1 PL 0234 21 184        CM 12:36:25.50  846.757   0.00   3          250.590   0.000

   751 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1534       CM 12:36:26.92  846.690   0.00   2          250.590   0.000

   752 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6427       CM 12:36:28.97  846.592   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   753 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16634        CM 12:36:29.69  846.558   0.00   2          250.590   0.000

   754 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1 DV 05536 21 457       CM 12:36:30.63  846.513   0.00   2          250.590   0.000

   755 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 340        CM 12:36:33.08  846.397   0.00   2          250.590   0.000

   756 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3109       CM 12:36:38.46  846.141   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   757 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2441       CM 12:37:59.03  842.328   0.00   2          250.590   0.000

   758 Gierczak Tadeusz F              1 PL 0163 21 2294       CM 12:38:08.20  841.896   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   759 Team Szczoczarz                 1 PL 0294 21 886        CM 12:38:08.39  841.887   0.00   4          250.590   0.000

   760 EDYTKA                          1 PL 0314 21 9289       CM 12:38:10.75  841.776   0.00   2          250.590   0.000

   761 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 187       CM 12:38:15.23  841.565   0.00   3          250.590   0.000

   762 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 307        CM 12:38:16.82  841.490   0.00   2          250.590   0.000

   763 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2006       CM 12:38:18.91  841.392   0.00   2          250.590   0.000

   764 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 213        CM 12:39:06.77  839.148   0.00   2          250.590   0.000

   765 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2784         CM 12:39:14.27  838.798   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   766 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2157       CM 12:39:16.89  838.675   0.00   4          250.590   0.000

   767 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1584      CM 12:39:21.99  838.437   0.00   2          250.590   0.000

   768 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1653       CM 12:39:26.34  838.234   0.00   2          250.590   0.000

   769 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2097       CM 12:39:37.62  837.708   0.00   2          250.590   0.000

   770 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 4          CM 12:39:38.03  837.689   0.00   2          250.590   0.000

   771 SG Steffl B                     1 DV 08897 21 201       CM 12:39:39.92  837.601   0.00   4          250.590   0.000

   772 Clemens Ivanschitz 1            1 AUS 105 21 1169       CM 12:39:40.18  837.589   0.00   2          250.590   0.000

   773 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7148       CM 12:39:40.48  837.575   0.00   2          250.590   0.000

   774 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9986       CM 12:39:41.84  837.512   0.00   2          250.590   0.000

   775 LAGGER                          1 PL 0373 21 3232       CM 12:39:43.49  837.435   0.00   2          250.590   0.000

   776 Eco Team Opole                  1 PL 0266 21 1550       CM 12:39:44.74  837.377   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   777 Erzgebirgsraketen B             1 DV 05829 21 621       CM 12:39:44.92  837.368   0.00   2          250.590   0.000

   778 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312311         CM 12:39:45.60  837.337   0.00   3          250.590   0.000

   779 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2128       CM 12:39:46.62  837.289   0.00   2          250.590   0.000

   780 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 88         CM 12:39:47.31  837.257   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   781 DE WINTER                       1 DV 07499 21 134       CM 12:39:50.21  837.122   0.00   2          250.590   0.000

   782 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2352       CM 12:39:51.60  837.057   0.00   2          250.590   0.000

   783 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 443       CM 12:39:54.10  836.941   0.00   2          250.590   0.000

   784 Hans- Paul Eßer 2               1 DV 05369 21 2461      CM 12:39:54.44  836.925   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   785 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11004      CM 12:39:55.21  836.889   0.00   2          250.590   0.000

   786 TEAM BLV                        1 BE 21 6089160         CM 12:40:01.20  836.611   0.00   2          250.590   0.000

   787 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1 PL 0253 21 14028      CM 12:40:05.52  836.410   0.00   3          250.590   0.000

   788 BERNACKI- KOWALISZYN            1 PL 0291 21 755        CM 12:40:06.15  836.381   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   789 Team Pastor                     1 PL 0229 21 4026       CM 12:40:13.62  836.034   0.00   2          250.590   0.000

   790 Krzysztof Wręczycki             1 PL 0275 21 14297      CM 12:40:13.83  836.024   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   791 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1802       CM 12:40:16.25  835.912   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   792 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 2142       CM 12:40:17.88  835.836   0.00   2          250.590   0.000

   793 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7505       CM 12:40:20.08  835.734   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   794 M. R. BAVARIA                   1 DV 03073 21 706       CM 12:40:24.42  835.533   0.00   3          250.590   0.000

   795 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3088       CM 12:40:25.95  835.462   0.00   2          250.590   0.000

   796 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050008   CM 12:40:27.46  835.392   0.00   2          250.590   0.000

   797 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2680       CM 12:40:27.47  835.392   0.00   2          250.590   0.000

   798 JGJL GORLICE                    1 PL 0438 21 6750       CM 12:40:30.22  835.264   0.00   4          250.590   0.000

   799 TEAM JANIA- LACH                1 PL 0235 21 2450       CM 12:40:32.46  835.161   0.00   3          250.590   0.000

   800 TopLofts.eu F                   1 PL 0414 21 2048       CM 12:40:32.61  835.154   0.00   2          250.590   0.000

   801 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1113       CM 12:40:35.88  835.002   0.00   3          250.590   0.000

   802 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3008       CM 12:41:24.92  832.738   0.00   2          250.590   0.000

   803 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 212       CM 12:41:44.31  831.846   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   804 Kama& Seba                      1 PL 0318 21 3146       CM 12:42:33.84  829.577   0.00   3          250.590   0.000

   805 SG Steffl A                     1 DV 08897 21 1591      CM 12:42:36.97  829.434   0.00   3          250.590   0.000

   806 Działak E& J I                  1 PL 0452 21 11365      CM 12:42:40.63  829.266   0.00   3          250.590   0.000

   807 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8305       CM 12:42:45.98  829.022   0.00   2          250.590   0.000

   808 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3101       CM 12:42:48.03  828.929   0.00   2          250.590   0.000

   809 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5152       CM 12:42:48.61  828.902   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   810 WOJTEK 2                        1 PL 0281 21 8086       CM 12:42:51.30  828.779   0.00   2          250.590   0.000

   811 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8087       CM 12:42:52.75  828.713   0.00   2          250.590   0.000

   812 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 9927       CM 12:42:55.09  828.607   0.00   2          250.590   0.000

   813 Górski- Giczewski               1 PL 0383 21 6334       CM 12:43:07.71  828.032   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   814 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15734      CM 12:43:20.42  827.453   0.00   2          250.590   0.000

   815 KRIS                            1 PL 0447 21 158        CM 12:43:22.14  827.375   0.00   2          250.590   0.000

   816 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056758         CM 12:43:23.76  827.302   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   817 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3689       CM 12:43:24.39  827.273   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   818 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4117       CM 12:43:25.90  827.204   0.00   4          250.590   0.000

   819 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5175       CM 12:43:26.72  827.167   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   820 Pęcak Józef                     1 PL 0412 21 354        CM 12:43:26.84  827.162   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   821 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5985       CM 12:43:27.71  827.122   0.00   3          250.590   0.000

   822 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2801       CM 12:43:29.45  827.043   0.00   2          250.590   0.000

   823 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5101       CM 12:43:29.99  827.019   0.00   2          250.590   0.000

   824 KOTEK 1                         1 BE 21 6688333         CM 12:43:32.39  826.910   0.00   3          250.590   0.000

   825 Rudnik Stanisław 1              1 PL 0315 21 7171       CM 12:43:33.98  826.837   0.00   3          250.590   0.000

   826 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8119       CM 12:43:36.54  826.721   0.00   3          250.590   0.000

   827 Papież Rafał                    1 PL 0315 21 1006       CM 12:43:43.88  826.388   0.00   3          250.590   0.000

   828 Marek Jan i Teresa A            1 PL 017 21 8224        CM 12:43:45.48  826.316   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   829 TopLofts.eu R                   1 PL 0414 21 2050       CM 12:43:57.94  825.751   0.00   2          250.590   0.000

   830 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8102       CM 12:43:57.95  825.751   0.00   3          250.590   0.000

   831 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 110         CM 12:44:03.30  825.509   0.00   3          250.590   0.000

   832 Dawid Rzadkowski                1 PL 0308 21 3038       CM 12:44:04.60  825.450   0.00   2          250.590   0.000

   833 Stępień Leszek- Kojder Krzyszt  1 PL 0293 21 5118       CM 12:44:06.01  825.386   0.00   3          250.590   0.000

   834 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2673       CM 12:44:15.93  824.937   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   835 Józef Książek 1                 1 PL 0221 21 1531       CM 12:44:19.02  824.798   0.00   3          250.590   0.000

   836 SG SEHNKE- MARZEION B           1 DV 08762 21 589       CM 12:44:19.96  824.755   0.00   2          250.590   0.000

   837 Fred Burchardt                  1 DV 09625 21 320       CM 12:44:28.96  824.349   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   838 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16388       CM 12:44:36.35  824.016   0.00   3          250.590   0.000

   839 NASZE AMELKI                    1 PL 03 21 17239        CM 12:44:53.52  823.242   0.00   2          250.590   0.000

   840 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12390      CM 12:44:57.02  823.085   0.00   2          250.590   0.000

   841 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13805       CM 12:44:59.94  822.954   0.00   2          250.590   0.000

   842 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 227        CM 12:45:22.92  821.921   0.00   2          250.590   0.000

   843 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040399         CM 12:45:24.46  821.852   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   844 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0197       CM 12:45:35.92  821.339   0.00   2          250.590   0.000

   845 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8011       CM 12:45:41.12  821.106   0.00   2          250.590   0.000

   846 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1605       CM 12:45:43.99  820.977   0.00   4          250.590   0.000

   847 MDŁ 1                           1 PL 0484 21 1601       CM 12:45:44.88  820.938   0.00   5          250.590   0.000

   848 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1649       CM 12:45:45.67  820.902   0.00   3          250.590   0.000

   849 ROBERT& PATRYK                  1 PL 0231 21 10061      CM 12:45:50.85  820.670   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   850 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7509       CM 12:45:53.70  820.543   0.00   2          250.590   0.000

   851 Pitaś M&M Team A                1 PL 0315 21 1168       CM 12:45:54.01  820.529   0.00   2          250.590   0.000

   852 Bednarczyk Krzysztof            1 PL 044 21 4970        CM 12:45:55.47  820.464   0.00   2          250.590   0.000

   853 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0444 21 5151       CM 12:45:55.96  820.442   0.00   2          250.590   0.000

   854 Grzegorz Klimczyk               1 PL 047 21 5925        CM 12:45:58.48  820.329   0.00   3          250.590   0.000

   855 Leszek Kruń                     1 PL 0289 21 4122       CM 12:46:10.84  819.777   0.00   5          250.590   0.000

   856 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6529       CM 12:46:14.41  819.618   0.00   2          250.590   0.000

   857 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5342        CM 12:46:29.60  818.941   0.00   2          250.590   0.000

   858 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1 PL 0314 21 7192       CM 12:46:30.29  818.910   0.00   3          250.590   0.000

   859 NIEDUŻAK TEAM                   1 PL 0289 21 5974       CM 12:46:39.57  818.497   0.00   4          250.590   0.000

   860 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 984        CM 12:46:43.94  818.303   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   861 Działak E& J II                 1 PL 0498 21 2036       CM 12:47:11.73  817.069   0.00   3          250.590   0.000

   862 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1646       CM 12:48:07.71  814.595   0.00   4          250.590   0.000

   863 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11202      CM 12:48:09.80  814.503   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   864 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 122       CM 12:48:10.58  814.469   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   865 KM TEXTILE A                    1 PL 01 21 9010         CM 12:48:11.84  814.413   0.00   3          250.590   0.000

   866 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 91        CM 12:48:13.35  814.347   0.00   3          250.590   0.000

   867 Czyż Marek                      1 PL 0465 21 8335       CM 12:48:15.64  814.246   0.00   3          250.590   0.000

   868 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8111       CM 12:48:20.65  814.026   0.00   3          250.590   0.000

   869 Jarosław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1027       CM 12:48:22.52  813.943   0.00   4          250.590   0.000

   870 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4004       CM 12:48:23.88  813.883   0.00   3          250.590   0.000

   871 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1941       CM 12:48:24.73  813.846   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   872 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1592       CM 12:48:28.84  813.665   0.00   2          250.590   0.000

   873 Krzysztof Bury                  1 NOR 011 21 0194       CM 12:48:31.15  813.564   0.00   3          250.590   0.000

   874 Halli & Gummi                   1 IS 21 3211            CM 12:48:36.65  813.322   0.00   2          250.590   0.000

   875 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 199        CM 12:48:41.86  813.093   0.00   3          250.590   0.000

   876 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21032      CM 12:48:42.47  813.067   0.00   2          250.590   0.000

   877 HAGGENMUELLER H+ S              1 DV 04116 21 46        CM 12:48:44.39  812.982   0.00   2          250.590   0.000

   878 MOUNT EVEREST                   1 PL 0477 21 6714       CM 12:48:44.73  812.967   0.00   3          250.590   0.000

   879 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17922      CM 12:48:45.57  812.931   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   880 Gryzło Jerzy                    1 PL 0450 21 5487       CM 12:48:48.46  812.804   0.00   2          250.590   0.000

   881 BIERNAT- KUSCH 1                1 DV 02522 21 1886      CM 12:48:52.94  812.607   0.00   3          250.590   0.000

   882 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1606       CM 12:48:53.76  812.571   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   883 B& M                            1 PL 0439 21 4014       CM 12:48:57.48  812.408   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   884 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6882       CM 12:49:02.52  812.187   0.00   3          250.590   0.000

   885 MADZIAR                         1 PL 0463 21 1906       CM 12:49:05.41  812.061   0.00   2          250.590   0.000

   886 Zych Renata                     1 PL 0131 21 812        CM 12:49:16.21  811.588   0.00   2          250.590   0.000

   887 Helle& Jens Pedersen            1 DAN 076 21 1553       CM 12:50:41.78  807.863   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   888 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6830       CM 12:50:44.27  807.755   0.00   2          250.590   0.000

   889 GNADENLOS                       1 DV 09763 21 417       CM 12:50:44.82  807.731   0.00   2          250.590   0.000

   890 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1 PL 0207 21 10629      CM 12:50:47.14  807.631   0.00   4          250.590   0.000

   891 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8028       CM 12:50:47.28  807.625   0.00   3          250.590   0.000

   892 Franke Josef                    1 DV 0724 21 365        CM 12:50:47.74  807.605   0.00   2          250.590   0.000

   893 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1928       CM 12:50:50.19  807.499   0.00   2          250.590   0.000

   894 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 775       CM 12:50:51.72  807.432   0.00   2          250.590   0.000

   895 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 225       CM 12:50:54.10  807.329   0.00   3          250.590   0.000

   896 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1731       CM 12:50:54.91  807.294   0.00   2          250.590   0.000

   897 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2552       CM 12:50:56.14  807.241   0.00   3          250.590   0.000

   898 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1093       CM 12:50:56.37  807.231   0.00   2          250.590   0.000

   899 Lesiewicz Andrzej               1 PL 0315 21 9606       CM 12:50:56.92  807.207   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   900 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 819        CM 12:50:57.95  807.163   0.00   4          250.590   0.000

   901 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 856        CM 12:50:59.60  807.091   0.00   2          250.590   0.000

   902 Stanisław Artek H-DY            1 PL 0438 21 2983       CM 12:50:59.61  807.091   0.00   2          250.590   0.000

   903 TEAM PAZURY                     1 PL 0313 21 96         CM 12:51:00.99  807.031   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   904 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2118       CM 12:51:02.06  806.985   0.00   3          250.590   0.000

   905 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2046       CM 12:51:03.35  806.929   0.00   3          250.590   0.000

   906 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2151       CM 12:51:03.44  806.925   0.00   2          250.590   0.000

   907 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17907      CM 12:51:03.90  806.905   0.00   2          250.590   0.000

   908 Górka Grzegorz                  1 PL 0450 21 804        CM 12:51:05.41  806.840   0.00   5          250.590   0.000

   909 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8040       CM 12:51:11.02  806.598   0.00   4          250.590   0.000

   910 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 835         CM 12:51:38.11  805.429   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   911 Jarosław Wierzbicki 2           1 PL 0360 21 1062       CM 12:51:41.89  805.266   0.00   4          250.590   0.000

   912 DRZAZGA JERZY 2                 1 PL 0315 21 11102      CM 12:51:45.90  805.094   0.00   4          250.590   0.000

   913 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1 PL 0196 21 9933       CM 12:52:02.11  804.397   0.00   3          250.590   0.000

   914 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3629       CM 12:52:11.60  803.989   0.00   2          250.590   0.000

   915 COBA LADIES                     1 PL 0344 21 10118      CM 12:52:18.71  803.684   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   916 BIAŁY MIŚ                       1 PL 0432 21 3682       CM 12:52:35.42  802.968   0.00   2          250.590   0.000

   917 Mirosław Orlicki                1 PL 021 21 836         CM 12:52:37.63  802.873   0.00   2          250.590   0.000

   918 ROMAN ZLICAR TEAM B             1 CZ 060 21 1127        CM 12:52:42.47  802.666   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   919 Team Frątczak                   1 PL 0187 21 6623       CM 12:53:08.47  801.555   0.00   3          250.590   0.000

   920 Cees Galje                      1 NL 21 1026009         CM 12:53:27.37  800.750   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   921 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 273        CM 12:53:30.58  800.613   0.00   3          250.590   0.000

   922 Artur Pałka                     1 PL 0214 21 9326       CM 12:53:30.59  800.613   0.00   3          250.590   0.000

   923 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 232        CM 12:53:34.47  800.448   0.00   2          250.590   0.000

   924 Sławomir Pielecha               1 PL 083 21 10595       CM 12:53:37.51  800.318   0.00   3          250.590   0.000

   925 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15719      CM 12:53:42.05  800.125   0.00   3          250.590   0.000

   926 Dariusz Skawiński A             1 PL 0442 21 320        CM 12:53:44.31  800.029   0.00   2          250.590   0.000

   927 Jan Wiśniewski 2                1 PL 0478 21 3057       CM 12:53:45.15  799.994   0.00   3          250.590   0.000

   928 LACH& MURAŃSKI                  1 PL 023 21 10066       CM 12:53:56.22  799.524   0.00   2          250.590   0.000

   929 Bober& Bodzio Team              1 PL 0422 21 830        CM 12:54:14.90  798.731   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   930 Piotr Paruzel                   1 PL 0234 21 11209      CM 12:54:17.56  798.619   0.00   3          250.590   0.000

   931 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391508         CM 12:55:20.85  795.947   0.00   2          250.590   0.000

   932 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4310       CM 12:55:22.95  795.859   0.00   2          250.590   0.000

   933 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1152       CM 12:55:24.84  795.780   0.00   3          250.590   0.000

   934 Leon Kornicki                   1 PL 0353 21 12417      CM 12:55:27.60  795.664   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   935 Adrian Stępień 1                1 PL 0452 21 7557       CM 12:55:32.19  795.471   0.00   3          250.590   0.000

   936 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8727       CM 12:55:35.18  795.345   0.00   2          250.590   0.000

   937 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5521       CM 12:55:40.66  795.115   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   938 COBA LADIES                     1 PL 023 21 4355        CM 12:55:44.37  794.959   0.00   2          250.590   0.000

   939 TEAM ALAERTS                    1 BE 21 5040395         CM 12:55:47.24  794.839   0.00   2          250.590   0.000

   940 DE WINTER                       1 DV 07499 21 141       CM 12:56:17.53  793.570   0.00   3          250.590   0.000

   941 Link Marek                      1 PL 0276 21 6014       CM 12:56:19.44  793.490   0.00   2          250.590   0.000

   942 SILESIA TEAM I                  1 PL 0253 21 5559       CM 12:56:20.33  793.453   0.00   2          250.590   0.000

   943 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 239       CM 12:56:20.34  793.453   0.00   2          250.590   0.000

   944 Beata i Janusz Chruśliccy       1 PL 0451 21 8663       CM 12:56:22.33  793.369   0.00   2          250.590   0.000

   945 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1024       CM 12:56:23.95  793.302   0.00   3          250.590   0.000

   946 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3011       CM 12:56:26.20  793.208   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   947 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1428      CM 12:56:28.29  793.120   0.00   2          250.590   0.000

   948 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2789         CM 12:56:28.52  793.111   0.00   2          250.590   0.000

   949 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 118        CM 12:56:30.62  793.023   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   950 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1133      CM 12:56:30.74  793.018   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

   951 Adrian Stępień 2                1 PL 0452 21 7508       CM 12:56:32.97  792.925   0.00   3          250.590   0.000

   952 PIELESIAK                       1 PL 0266 21 9202       CM 12:56:33.73  792.893   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   953 TEAM FRĄTCZAK K&K               1 PL 0187 21 5840       CM 12:56:34.87  792.846   0.00   2          250.590   0.000

   954 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 107        CM 12:56:38.38  792.699   0.00   2          250.590   0.000

   955 Micyk Wiesław C                 1 PL 0412 21 9812       CM 12:56:39.04  792.672   0.00   2          250.590   0.000

   956 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 981        CM 12:56:40.39  792.615   0.00   2          250.590   0.000

   957 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2018       CM 12:56:45.33  792.409   0.00   2          250.590   0.000

   958 Wojciech Adamski                1 PL 0228 21 14415      CM 12:56:59.52  791.818   0.00   3          250.590   0.000

   959 TEAM STEENBERGEN 1              1 BE 21 5056837         CM 12:57:56.17  789.467   0.00   2          250.590   0.000

   960 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1 PL 0289 21 2132       CM 12:58:01.56  789.244   0.00   5          250.590   0.000

   961 Górniak Andrzej 1               1 PL 0467 21 13         CM 12:58:17.79  788.573   0.00   4          250.590   0.000

   962 Helmut Schele                   1 DV 08155 21 550       CM 12:58:23.93  788.320   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   963 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4061       CM 12:58:33.28  787.934   0.00   2          250.590   0.000

   964 TomTom                          1 PL 0387 21 214        CM 12:58:43.26  787.523   0.00   2          250.590   0.000

   965 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 982        CM 12:58:56.68  786.970   0.00   3          250.590   0.000

   966 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1 PL 0143 21 220        CM 12:58:59.84  786.840   0.00   2          250.590   0.000

   967 SG Steffl C                     1 DV 08897 21 1633      CM 12:59:06.04  786.586   0.00   2          250.590   0.000

   968 FRYZJER                         1 PL 0202 21 2017       CM 12:59:08.44  786.487   0.00   3          250.590   0.000

   969 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1929       CM 12:59:09.78  786.432   0.00   3          250.590   0.000

   970 M. H. M. ŚCIGAŁA                1 PL 0285 21 13200      CM 12:59:12.57  786.317   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   971 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1 PL 0143 21 146        CM 12:59:19.02  786.053   0.00   3          250.590   0.000

   972 Józef Książek 2                 1 PL 0221 21 1541       CM 12:59:21.01  785.971   0.00   2          250.590   0.000

   973 Bartłomiej Loewe                1 PL 0152 21 128        CM 12:59:22.21  785.922   0.00   3          250.590   0.000

   974 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3697       CM 12:59:29.81  785.610   0.00   2          250.590   0.000

   975 Pisarczyk Jan i Renata II       1 PL 0442 21 3611       CM 12:59:44.88  784.993   0.00   3          250.590   0.000

   976 ORZEŁ A                         1 PL 0316 21 2256       CM 12:59:45.79  784.956   0.00   3          250.590   0.000

   977 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 257        CM 13:00:19.19  783.592   0.00   2          250.590   0.000

   978 ZIBI                            1 GB 21 24349           CM 13:00:52.94  782.218   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   979 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 22         CM 13:01:00.29  781.920   0.00   3          250.590   0.000

   980 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5999        CM 13:01:02.91  781.813   0.00   2          250.590   0.000

   981 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6307        CM 13:01:20.93  781.083   0.00   3          250.590   0.000

   982 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3610      CM 13:02:04.44  779.324   0.00   3          250.590   0.000

   983 FERRARI                         1 PL 0208 21 7081       CM 13:02:13.58  778.956   0.00   4          250.590   0.000

   984 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11213      CM 13:02:15.66  778.872   0.00   2          250.590   0.000

   985 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12778      CM 13:02:16.35  778.844   0.00   2          250.590   0.000

   986 Adam Biernat                    1 PL 0231 21 6567       CM 13:02:21.95  778.619   0.00   3          250.590   0.000

   987 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026542         CM 13:02:22.46  778.598   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   988 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4110       CM 13:02:24.04  778.534   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   989 Działak E& J I                  1 PL 0498 21 2012       CM 13:02:24.81  778.503   0.00   4          250.590   0.000

   990 Mizera Mieczysław A             1 PL 0387 21 2292       CM 13:02:37.01  778.013   0.00   2          250.590   0.000

   991 Sunshine Team Twente            1 NL 21 1582617         CM 13:02:48.27  777.560   0.00   2          250.590   0.000

   992 TopLofts.eu M                   1 PL 0414 21 2047       CM 13:02:48.82  777.538   0.00   2          250.590   0.000

   993 Piotr Ławicki                   1 PL 042 21 16288       CM 13:02:50.22  777.482   0.00   4          250.590   0.000

   994 HEROLD ATTILA                   1 HU 21 D 615652        CM 13:02:51.32  777.438   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

   995 Jan Wyrwała                     1 PL 0285 21 17916      CM 13:02:51.34  777.437   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

   996 SURO 3                          1 PL 053 21 20110       CM 13:02:56.32  777.237   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

   997 Wójciak Piotr                   1 PL 0236 21 1556       CM 13:03:00.16  777.083   0.00   3          250.590   0.000

   998 KM TEXTILE C                    1 PL 0478 21 8031       CM 13:03:11.50  776.629   0.00   2          250.590   0.000

   999 Cees Galje                      1 NL 21 1026013         CM 13:03:12.14  776.603   0.00   2          250.590   0.000

  1000 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1 BE 21 6089797         CM 13:03:12.28  776.598   0.00   3          250.590   0.000

  1001 KM TEXTILE B                    1 PL 0478 21 8100       CM 13:03:12.28  776.598   0.00   4          250.590   0.000

  1002 SURO 3                          1 PL 053 21 20033       CM 13:03:14.20  776.521   0.00   2          250.590   0.000

  1003 Mączka J.+ Oluś                 1 PL 0200 21 3071       CM 13:03:14.86  776.494   0.00   3          250.590   0.000

  1004 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCHI  1 PL 0216 21 1339       CM 13:03:15.75  776.459   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1005 MAXI 99                         1 DV 09950 21 7         CM 13:03:16.62  776.424   0.00   2          250.590   0.000

  1006 Ekipa Hunów                     1 PL 0438 21 4008       CM 13:03:16.73  776.420   0.00   4          250.590   0.000

  1007 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12519       CM 13:03:16.84  776.415   0.00   2          250.590   0.000

  1008 R. Kuijer                       1 NL 21 1024336         CM 13:03:17.76  776.378   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

  1009 TopLofts.eu D                   1 PL 0414 21 1058       CM 13:03:18.25  776.359   0.00   2          250.590   0.000

  1010 ROBERT                          1 PL 0314 21 9293       CM 13:03:18.95  776.331   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1011 Tyka Stanisław                  1 PL 0314 21 7496       CM 13:03:22.94  776.171   0.00   3          250.590   0.000

  1012 AMIGO TEAM                      1 PL 0414 21 1903       CM 13:03:23.62  776.144   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1013 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1136      CM 13:03:24.17  776.122   0.00   3          250.590   0.000

  1014 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9496       CM 13:03:24.74  776.099   0.00   3          250.590   0.000

  1015 J.I.M. POLSKA                   1 PL 0447 21 6611       CM 13:03:28.12  775.964   0.00   2          250.590   0.000

  1016 RAFITA TEAM                     1 PL 0385 21 642        CM 13:03:30.80  775.857   0.00   4          250.590   0.000

  1017 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1431       CM 13:03:32.39  775.793   0.00   2          250.590   0.000

  1018 Dariusz Szydłowski              1 PL 0356 21 17922      CM 13:03:33.85  775.735   0.00   3          250.590   0.000

  1019 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2091       CM 13:03:41.67  775.423   0.00   2          250.590   0.000

  1020 Jarosław Grzankowski            1 PL 0466 21 8122       CM 13:03:52.57  774.988   0.00   3          250.590   0.000

  1021 Bogusław Mirek                  1 PL 0200 21 4038       CM 13:03:53.69  774.943   0.00   3          250.590   0.000

  1022 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17909      CM 13:04:21.08  773.852   0.00   2          250.590   0.000

  1023 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4204       CM 13:04:35.71  773.271   0.00   2          250.590   0.000

  1024 TOMASZ MRUK C                   1 PL 0285 21 1096       CM 13:04:51.47  772.646   0.00   4          250.590   0.000

  1025 SG Wulhorst                     1 DV 08600 21 289       CM 13:05:13.90  771.758   0.00   4          250.590   0.000

  1026 Wojciech Kupień                 1 PL 0137 21 5135       CM 13:06:21.14  769.107   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1027 Franziska Stieneker u. Tim Brü  1 DV 04984 21 1131      CM 13:06:28.23  768.829   0.00   2          250.590   0.000

  1028 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1 PL 098 21 13804       CM 13:06:38.53  768.425   0.00   3          250.590   0.000

  1029 SURO 2                          1 PL 053 21 20233       CM 13:06:56.86  767.707   0.00   3          250.590   0.000

  1030 Bogdan Stępień 2                1 PL 0452 21 7549       CM 13:07:11.33  767.141   0.00   2          250.590   0.000

  1031 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1 PL 0289 21 2110       CM 13:07:15.11  766.993   0.00   4          250.590   0.000

  1032 Orłowski Goldenpigeons 4        1 PL 092 21 11176       CM 13:07:24.70  766.619   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1033 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 0420 21 2187       CM 13:07:26.73  766.540   0.00   4          250.590   0.000

  1034 TEAM LOSTER                     1 DV 0910 21 525        CM 13:07:27.38  766.514   0.00   2          250.590   0.000

  1035 STRÓŻA TEAM                     1 PL 0235 21 2509       CM 13:07:46.02  765.788   0.00   4          250.590   0.000

  1036 SURO 1                          1 PL 0134 21 9474       CM 13:07:46.40  765.773   0.00   2          250.590   0.000

  1037 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 99        CM 13:07:49.78  765.642   0.00   2          250.590   0.000

  1038 KM TEXTILE D                    1 PL 0478 21 8057       CM 13:08:25.60  764.250   0.00   5          250.590   0.000

  1039 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 256        CM 13:08:53.55  763.167   0.00   2          250.590   0.000

  1040 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1035       CM 13:08:58.75  762.966   0.00   4          250.590   0.000

  1041 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 1717       CM 13:09:13.44  762.399   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1042 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1 PL 0315 21 9391       CM 13:09:33.30  761.633   0.00   2          250.590   0.000

  1043 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4210       CM 13:09:40.84  761.343   0.00   3          250.590   0.000

  1044 Andrzej Figat                   1 PL 0482 21 5525       CM 13:09:45.26  761.173   0.00   2          250.590   0.000

  1045 ROMAN ZLICAR TEAM A             1 CZ 060 21 1106        CM 13:10:17.71  759.926   0.00   2          250.590   0.000

  1046 Zdzisław Pozaga                 1 PL 0492 21 7001       CM 13:10:18.13  759.910   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1047 AMIGO D                         1 PL 0385 21 2142       CM 13:10:18.22  759.907   0.00   3          250.590   0.000

  1048 ROBERT                          1 PL 0314 21 9221       CM 13:10:19.81  759.846   0.00   2          250.590   0.000

  1049 TopLofts.eu O                   1 PL 0414 21 2175       CM 13:10:22.14  759.757   0.00   3          250.590   0.000

  1050 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 21 002277          CM 13:10:24.95  759.649   0.00   3          250.590   0.000

  1051 Darek Pik                       1 PL 0466 21 11065      CM 13:10:26.87  759.575   0.00   2          250.590   0.000

  1052 KOTEK 2                         1 PL 0203 21 11         CM 13:10:28.04  759.530   0.00   4          250.590   0.000

  1053 TEAM OSS: DEEN                  1 NL 21 1312315         CM 13:10:28.86  759.499   0.00   4          250.590   0.000

  1054 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0262 21 3074       CM 13:10:58.35  758.371   0.00   2          250.590   0.000

  1055 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1 DV 02741 21 279       CM 13:11:01.82  758.239   0.00   2          250.590   0.000

  1056 REMUS 2                         1 PL 063 21 1218        CM 13:11:08.59  757.980   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1057 Szczepan Boral 1                1 PL 047 21 15213       CM 13:11:13.77  757.783   0.00   4          250.590   0.000

  1058 Darkos                          1 PL 0450 21 6533       CM 13:11:18.11  757.617   0.00   2          250.590   0.000

  1059 BRACIA KORALEWICZ 2             1 PL 0289 21 1860       CM 13:11:27.38  757.264   0.00   3          250.590   0.000

  1060 Marek Jan i Teresa B            1 PL 017 21 8215        CM 13:12:14.99  755.456   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1061 PITLOK TEAM II                  1 PL 0145 21 3925       CM 13:12:15.83  755.424   0.00   4          250.590   0.000

  1062 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 379        CM 13:12:18.27  755.331   0.00   3          250.590   0.000

  1063 PIOTR 1a                        1 PL 098 21 6306        CM 13:12:19.20  755.296   0.00   4          250.590   0.000

  1064 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8365       CM 13:12:24.91  755.080   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1065 Hübner Brygida                  1 PL 0491 21 1601       CM 13:12:32.38  754.797   0.00   2          250.590   0.000

  1066 ZG HELIOS B                     1 DV 04195 21 228       CM 13:12:47.13  754.240   0.00   3          250.590   0.000

  1067 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1509       CM 13:13:02.76  753.650   0.00   3          250.590   0.000

  1068 BETI                            1 PL 0124 21 6260       CM 13:13:37.72  752.333   0.00   4          250.590   0.000

  1069 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16637        CM 13:14:28.34  750.436   0.00   3          250.590   0.000

  1070 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9485       CM 13:14:32.06  750.297   0.00   4          250.590   0.000

  1071 Jan Bocheńczak                  1 PL 0236 21 827        CM 13:14:50.46  749.610   0.00   3          250.590   0.000

  1072 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7510       CM 13:14:58.70  749.302   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1073 NOWICKI TEAM                    1 PL 03 21 361          CM 13:15:23.26  748.388   0.00   2          250.590   0.000

  1074 Team Zając A                    1 PL 0368 21 9560       CM 13:16:59.37  744.830   0.00   2          250.590   0.000

  1075 Litwicki                        1 PL 0223 21 11833      CM 13:17:00.20  744.800   0.00   2          250.590   0.000

  1076 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9062         CM 13:17:00.49  744.789   0.00   2          250.590   0.000

  1077 MARCIN                          1 PL 0450 21 4143       CM 13:17:03.02  744.696   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1078 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7013       CM 13:17:03.73  744.670   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1079 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1308784         CM 13:17:06.97  744.551   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1080 DE 3 MUSKETIERS                 1 NL 21 1019524         CM 13:17:07.00  744.549   0.00   2          250.590   0.000

  1081 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8233       CM 13:17:11.66  744.378   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1082 Jerzy Zakrzewski                1 PL 0312 21 8088       CM 13:17:12.64  744.342   0.00   3          250.590   0.000

  1083 Andrzej Anna Struś              1 PL 0208 21 2173       CM 13:17:17.17  744.175   0.00   4          250.590   0.000

  1084 K&S Sroka                       1 PL 0235 21 8207       CM 13:17:23.59  743.939   0.00   2          250.590   0.000

  1085 ELVIS                           1 DV 0469 21 554        CM 13:17:40.66  743.312   0.00   3          250.590   0.000

  1086 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8739       CM 13:17:52.28  742.886   0.00   3          250.590   0.000

  1087 Olgierd Rusinek                 1 PL 0357 21 206        CM 13:17:55.46  742.770   0.00   3          250.590   0.000

  1088 DRZAZGA MARIAN                  1 PL 0315 21 11203      CM 13:17:56.20  742.743   0.00   3          250.590   0.000

  1089 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 5116       CM 13:18:04.75  742.430   0.00   2          250.590   0.000

  1090 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1 PL 0387 21 773        CM 13:18:05.66  742.396   0.00   2          250.590   0.000

  1091 Hübner Adrian                   1 PL 0491 21 1620       CM 13:18:07.41  742.332   0.00   4          250.590   0.000

  1092 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1285        CM 13:18:10.27  742.228   0.00   2          250.590   0.000

  1093 DRZAZGA- JMD                    1 PL 0315 21 11005      CM 13:18:16.29  742.008   0.00   3          250.590   0.000

  1094 Babiński Mariusz                1 PL 017 21 10164       CM 13:18:18.95  741.910   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1095 Patulski& Bieryt F              1 PL 0438 21 337        CM 13:18:21.92  741.802   0.00   4          250.590   0.000

  1096 BODZENTYN TEAM                  1 PL 0182 21 2538       CM 13:18:37.09  741.248   0.00   3          250.590   0.000

  1097 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17934      CM 13:18:39.25  741.169   0.00   3          250.590   0.000

  1098 DUDI TEAM                       1 PL 0231 21 11402      CM 13:18:45.48  740.942   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1099 KORZYM SOLO                     1 PL 0451 21 9667       CM 13:18:51.36  740.728   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1100 ROMAN H.                        1 PL 0451 21 3003       CM 13:19:02.91  740.307   0.00   3          250.590   0.000

  1101 WERELICHLOFT 1                  1 PL 01 21 7488         CM 13:20:06.03  738.017   0.00   3          250.590   0.000

  1102 MRÓZ MARCIN I FILIP             1 PL 0316 21 2525       CM 13:20:19.67  737.524   0.00   2          250.590   0.000

  1103 KS ORZEŁ                        1 PL 0196 21 7421       CM 13:20:32.48  737.062   0.00   2          250.590   0.000

  1104 WARKA                           1 PL 0210 21 1351       CM 13:20:34.13  737.002   0.00   3          250.590   0.000

  1105 Bibi Stefanescu                 1 RO 21 171024          CM 13:23:44.78  730.190   0.00   2          250.590   0.000

  1106 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5764       CM 13:23:50.25  729.996   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

  1107 Rzepka Marek i Marcin 2         1 PL 0316 21 1107       CM 13:23:50.44  729.989   0.00   4          250.590   0.000

  1108 Patulski& Bieryt B              1 PL 0438 21 201        CM 13:24:07.37  729.391   0.00   3          250.590   0.000

  1109 KRAŚNIUK TEAM                   1 PL 0261 21 2035       CM 13:24:56.19  727.670   0.00   2          250.590   0.000

  1110 Tomasz Dubiel                   1 PL 036 21 5309        CM 13:24:56.81  727.648   0.00   3          250.590   0.000

  1111 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5763       CM 13:25:07.51  727.272   0.00   2          250.590   0.000

  1112 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1 PL 0384 21 21091      CM 13:25:11.42  727.135   0.00   3          250.590   0.000

  1113 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 122        CM 13:27:45.85  721.754   0.00   2          250.590   0.000

  1114 Spartan Team C                  1 ESP 21 111355         CM 13:27:46.61  721.727   0.00   2          250.590   0.000

  1115 MAXIMUS                         1 PL 012 21 5639        CM 13:27:48.72  721.654   0.00   2          250.590   0.000

  1116 Y. Gudz A                       1 DV 08867 21 47        CM 13:30:07.12  716.900   0.00   2          250.590   0.000

  1117 JIRI KONOPIK                    1 CZ 034 21 121         CM 13:30:10.25  716.793   0.00   3          250.590   0.000

  1118 JUREK                           1 NL 21 1741264         CM 13:31:44.79  713.582   0.00   3          250.590   0.000

  1119 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3681       CM 13:32:07.02  712.831   0.00   3          250.590   0.000

  1120 Spartan Team A                  1 ESP 21 111358         CM 13:32:10.31  712.720   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1121 SG SEHNKE- MARZEION C           1 DV 08762 21 758       CM 13:32:12.34  712.652   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1122 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1 PL 0314 21 7185       CM 13:32:25.46  712.210   0.00   4          250.590   0.000

  1123 Waldemar Wojewoda               1 PL 0315 21 5761       CM 13:32:30.76  712.031   0.00   3          250.590   0.000

  1124 Patulski& Bieryt A              1 PL 0438 21 269        CM 13:32:33.23  711.948   0.00   3          250.590   0.000

  1125 TEAM ROB DUURLAND               1 NL 21 1391504         CM 13:32:35.10  711.885   0.00   3          250.590   0.000

  1126 Jersey                          1 PL 0421 21 1044       CM 13:34:04.39  708.893   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1127 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1 PL 0493 21 15302      CM 13:34:22.19  708.300   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1128 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1 PL 0143 21 250        CM 13:34:59.54  707.058   0.00   2          250.590   0.000

  1129 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 377       CM 13:37:48.25  701.501   0.00   3          250.590   0.000

  1130 R. Kuijer                       1 NL 21 1024337         CM 13:39:48.05  697.608   0.00   2          250.590   0.000

  1131 Mariusz Koryciak A              1 PL 0418 21 12576      CM 13:41:59.32  693.392   0.00   2          250.590   0.000

  1132 TEAM MARTI                      1 PL 028 21 5883        CM 13:42:03.92  693.245   0.00   3          250.590   0.000

  1133 Mizera Mieczysław B             1 PL 0387 21 2676       CM 13:43:44.32  690.056   0.00   3          250.590   0.000

  1134 MANNE                           1 DV 03268 21 219       CM 13:45:25.91  686.859   0.00   2          250.590   0.000

  1135 G&R TEAM                        1 PL 0425 21 12378      CM 13:47:43.27  682.582   0.00   3          250.590   0.000

  1136 M. H. PAWLETKO                  1 PL 0491 21 4256       CM 13:50:23.82  677.651   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1137 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2102       CM 13:50:47.65  676.925   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

  1138 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3408       CM 13:51:06.23  676.361   0.00   2          250.590   0.000

  1139 TOMASZ MRUK B                   1 PL 0285 21 1141       CM 13:51:39.73  675.345   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1140 TopLofts.eu A EWA               1 PL 0414 21 1007       CM 13:51:49.01  675.064   0.00   2          250.590   0.000

  1141 KONCZO                          1 PL 0231 21 11422      CM 13:51:59.41  674.749   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1142 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1168      CM 13:52:20.36  674.116   0.00   4          250.590   0.000

  1143 Zgud Robert D                   1 PL 0206 21 8549       CM 13:52:22.99  674.037   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1144 Wiesław Kurek                   1 PL 04 21 9077         CM 13:54:11.94  670.766   0.00   3          250.590   0.000

  1145 BOUNTY HUNTERS                  1 PL 0461 21 662        CM 13:54:14.78  670.681   0.00   2          250.590   0.000

  1146 TEAM STACKE/MLLER 1            1 DV 0910 21 122        CM 13:54:25.99  670.347   0.00   4          250.590   0.000

  1147 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1 PL 0162 21 1108       CM 13:56:10.91  667.231   0.00   4          250.590   0.000

  1148 Patulski& Bieryt C              1 PL 0438 21 242        CM 13:57:31.76  664.849   0.00   4          250.590   0.000

  1149 Zych Renata                     1 PL 0131 21 837        CM 13:57:48.41  664.361   0.00   3          250.590   0.000

  1150 Zenon Kociołek                  1 PL 0291 21 1987       CM 14:02:41.94  655.868   0.00   3          250.590   0.000

  1151 DANIELS- FELL- VIETEN           1 DV 01915 21 443       CM 14:02:54.46  655.511   0.00   2          250.590   0.000

  1152 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8230       CM 14:02:58.20  655.404   0.00   4-  0-  0  250.590   0.000

  1153 Edward Kasperowicz              1 PL 0353 21 983        CM 14:04:56.06  652.059   0.00   4          250.590   0.000

  1154 Warenda Rafał i Patrycja        1 PL 0442 21 7811       CM 14:05:03.78  651.841   0.00   3          250.590   0.000

  1155 BRACIA POTOCZNY                 1 PL 029 21 124         CM 14:05:05.74  651.786   0.00   5          250.590   0.000

  1156 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2936    CM 14:05:09.11  651.691   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1157 LASZI                           1 PL 0432 21 3700       CM 14:05:13.16  651.577   0.00   3          250.590   0.000

  1158 Krzysztof Rupiński 3            1 PL 0478 21 8093       CM 14:05:19.49  651.399   0.00   4          250.590   0.000

  1159 ZDENEK PAVLIK                   1 DV 05927 21 725       CM 14:09:22.33  644.628   0.00   3          250.590   0.000

  1160 TopLofts.eu B                   1 PL 0414 21 1024       CM 14:09:45.18  643.998   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1161 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1 PL 0253 21 14006      CM 14:11:43.81  640.747   0.00   3          250.590   0.000

  1162 R. Kuijer                       1 NL 21 1024326         CM 14:12:52.41  638.883   0.00   3          250.590   0.000

  1163 Team Stępniewski L. K. K. -2    1 PL 090 21 6194        CM 14:14:21.48  636.478   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1164 Master Team- GT                 1 PL 0442 21 2911       CM 14:14:53.85  635.608   0.00   3          250.590   0.000

  1165 PITLOK TEAM I                   1 PL 0145 21 4048       CM 14:16:08.96  633.600   0.00   2          250.590   0.000

  1166 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11028      CM 14:16:12.67  633.501   0.00   3          250.590   0.000

  1167 REMUS 2                         1 PL 063 21 1226        CM 14:16:16.20  633.407   0.00   2          250.590   0.000

  1168 PIETRAS RACING TEAM 3           1 PL 0314 21 7504       CM 14:16:21.99  633.252   0.00   3          250.590   0.000

  1169 Pawletko/ Konieczny             1 PL 0491 21 4216       CM 14:16:27.10  633.116   0.00   4          250.590   0.000

  1170 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335812         CM 14:16:27.45  633.107   0.00   2          250.590   0.000

  1171 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2016       CM 14:17:46.72  631.004   0.00   2          250.590   0.000

  1172 Zgud Robert A                   1 PL 0206 21 8531       CM 14:22:35.43  623.462   0.00   2          250.590   0.000

  1173 Zych Renata                     1 PL 0131 21 848        CM 14:22:39.12  623.367   0.00   4          250.590   0.000

  1174 Tarasiuk Jerzy                  1 PL 0385 21 1406       CM 14:23:01.19  622.798   0.00   3          250.590   0.000

  1175 Pałęga- Remisz                  1 DV 03602 21 249       CM 14:23:38.47  621.839   0.00   2          250.590   0.000

  1176 Büttner G i A I                 1 PL 0285 21 9908       CM 14:25:29.00  619.014   0.00   3          250.590   0.000

  1177 Artur Frąckowiak                1 PL 0362 21 13030      CM 14:26:47.06  617.035   0.00   2          250.590   0.000

  1178 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1 PL 0315 21 9544       CM 14:27:08.62  616.490   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1179 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8029       CM 14:27:55.96  615.298   0.00   4          250.590   0.000

  1180 AMIGO D                         1 PL 07 21 8428         CM 14:28:26.03  614.543   0.00   4          250.590   0.000

  1181 Brett Marc A                    1 DV 02593 21 1144      CM 14:28:32.29  614.386   0.00   2          250.590   0.000

  1182 KOTEK 3                         1 PL 0203 21 20         CM 14:28:35.31  614.310   0.00   2          250.590   0.000

  1183 Dariusz Skawiński C             1 PL 0442 21 206        CM 14:32:21.97  608.682   0.00   4          250.590   0.000

  1184 A. J. R.                        1 PL 0473 21 17904      CM 14:33:19.33  607.275   0.00   4          250.590   0.000

  1185 TomTom                          1 PL 046 21 1305        CM 14:34:12.36  605.979   0.00   3          250.590   0.000

  1186 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1 PL 0207 21 10603      CM 14:39:04.80  598.931   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1187 Jerzy Zakrzewski SOLO           1 PL 0312 21 8089       CM 14:42:04.68  594.677   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1188 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 05136 21 406       CM 14:42:42.87  593.781   0.00   3          250.590   0.000

  1189 Y. Gudz B                       1 DV 08867 21 129       CM 14:42:52.99  593.545   0.00   3          250.590   0.000

  1190 TEAM LEHMANN                    1 DV 06226 21 101       CM 14:46:07.53  589.028   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1191 Andrzej Buczkowski 1            1 PL 0453 21 12800      CM 14:46:30.37  588.503   0.00   3          250.590   0.000

  1192 SURO 1                          1 PL 0134 21 9445       CM 14:49:36.53  584.252   0.00   3          250.590   0.000

  1193 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1 PL 0291 21 4018       CM 14:49:52.88  583.882   0.00   2          250.590   0.000

  1194 R. Kuijer                       1 NL 21 1024327         CM 14:53:56.34  578.422   0.00   4          250.590   0.000

  1195 Zych Renata                     1 PL 0131 21 850        CM 14:54:25.51  577.775   0.00   5          250.590   0.000

  1196 TopLofts.eu N                   1 PL 0414 21 2373       CM 14:54:45.49  577.333   0.00   3          250.590   0.000

  1197 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1073       CM 14:59:41.97  570.844   0.00   3          250.590   0.000

  1198 Sven and Wim v Houten Team 2    1 NL 21 1026543         CM 14:59:55.62  570.549   0.00   2          250.590   0.000

  1199 Jan Wiśniewski 1                1 PL 0478 21 3104       CM 15:00:31.55  569.774   0.00   3          250.590   0.000

  1200 WIM EN BENNO KLOMP              1 NL 21 1024825         CM 15:06:15.63  562.452   0.00   2          250.590   0.000

  1201 TopLofts.eu G                   1 PL 0414 21 1075       CM 15:06:23.49  562.287   0.00   4          250.590   0.000

  1202 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1 PL 0470 21 631        CM 15:07:41.32  560.658   0.00   2          250.590   0.000

  1203 KUCIA TEAM                      1 PL 0314 21 8816       CM 15:09:36.13  558.271   0.00   2          250.590   0.000

  1204 Bogusław Węgrzyn                1 PL 0442 21 1935       CM 15:09:40.70  558.177   0.00   4          250.590   0.000

  1205 Krzysztof Rupiński 2            1 PL 0478 21 8022       CM 15:10:32.98  557.097   0.00   5          250.590   0.000

  1206 ZUZIA                           1 PL 0467 21 1057       CM 15:13:08.14  553.918   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1207 Piotr Biłos 2                   1 PL 0315 21 3688       CM 15:13:45.34  553.161   0.00   4          250.590   0.000

  1208 MM- KNAPCZYK                    1 PL 0315 21 241        CM 15:21:31.79  543.844   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1209 Orłowski Goldenpigeons 2        1 PL 092 21 11294       CM 15:21:32.46  543.830   0.00   2          250.590   0.000

  1210 Wincenty Jonda                  1 PL 0400 21 3172       CM 15:21:34.02  543.800   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1211 Kusion Tomasz                   1 PL 0318 21 3422       CM 15:24:40.73  540.158   0.00   3          250.590   0.000

  1212 Gawlik& Trojka Team             1 PL 0186 21 11527      CM 15:27:37.79  536.749   0.00   2          250.590   0.000

  1213 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1 PL 0223 21 15718      CM 15:27:43.08  536.648   0.00   4          250.590   0.000

  1214 PARA I                          1 PL 0234 21 173        CM 15:27:55.31  536.414   0.00   4          250.590   0.000

  1215 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8721       CM 15:31:40.51  532.146   0.00   4          250.590   0.000

  1216 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 280       CM 15:32:01.37  531.754   0.00   4          250.590   0.000

  1217 TEAM HARD FLIGHT                1 PL 0453 21 6883       CM 15:38:33.76  524.487   0.00   4          250.590   0.000

  1218 Dariusz Skawiński B             1 PL 0442 21 129        CM 15:38:37.99  524.410   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1219 JUREK                           1 NL 21 1741279         CM 15:38:41.81  524.340   0.00   4          250.590   0.000

  1220 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2008       CM 15:38:49.02  524.209   0.00   4          250.590   0.000

  1221 PAN P                           1 PL 0400 21 2631       CM 15:38:57.12  524.061   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1222 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1 PL 0216 21 1323       CM 15:39:02.68  523.960   0.00   2          250.590   0.000

  1223 PIETRAS RACING TEAM 1           1 DV 02741 21 270       CM 15:41:04.27  521.752   0.00   5          250.590   0.000

  1224 Holger Doormann                 1 DV 08762 21 918       CM 15:41:22.26  521.427   0.00   3          250.590   0.000

  1225 TEAM STRAVOS                    1 BE 21 6088500         CM 15:44:54.81  517.618   0.00   2          250.590   0.000

  1226 SURO 2                          1 PL 0134 21 8920       CM 15:45:25.34  517.076   0.00   4          250.590   0.000

  1227 ML Jania „A”                    1 PL 0449 21 1645       CM 15:46:18.29  516.137   0.00   5          250.590   0.000

  1228 Sławomir Czerwiński             1 PL 03 21 16655        CM 15:46:28.58  515.955   0.00   4          250.590   0.000

  1229 WÓJCIK                          1 PL 0350 21 7021       CM 15:50:38.73  511.571   0.00   2          250.590   0.000

  1230 Sylwia i Darek Żybura 1         1 GB 21 H 42882         CM 15:51:28.74  510.703   0.00   4          250.590   0.000

  1231 Klaus Stieneker                 1 DV 01654 21 779       CM 15:51:38.35  510.537   0.00   3          250.590   0.000

  1232 Halli & Gummi                   1 IS 21 3216            CM 15:52:03.94  510.095   0.00   3          250.590   0.000

  1233 Gierczak Tadeusz B              1 PL 0163 21 2248       CM 15:52:10.76  509.977   0.00   4          250.590   0.000

  1234 Piotr Łagocki                   1 PL 0352 21 12377      CM 15:54:43.69  507.349   0.00   2          250.590   0.000

  1235 Przemysław Klimczak             1 PL 0122 21 2311       CM 15:57:20.82  504.678   0.00   3          250.590   0.000

  1236 GNADENLOS                       1 DV 02839 21 325       CM 16:02:57.81  499.042   0.00   4          250.590   0.000

  1237 Patulski& Bieryt E              1 PL 0438 21 219        CM 16:03:47.67  498.219   0.00   3          250.590   0.000

  1238 Heinz Bretschneider             1 DV 04715 21 3603      CM 16:03:48.40  498.207   0.00   4          250.590   0.000

  1239 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2378       CM 16:06:28.30  495.586   0.00   3-  0-  0  250.590   0.000

  1240 Krzysztof Rupiński 1            1 PL 0478 21 8039       CM 16:06:46.58  495.288   0.00   4          250.590   0.000

  1241 JACEK& SŁAWEK                   1 PL 0275 21 3061       CM 16:07:20.31  494.739   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1242 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1 DV 04657 21 1422      CM 16:09:29.38  492.650   0.00   3          250.590   0.000

  1243 ROBERT                          1 PL 0314 21 9294       CM 16:10:08.15  492.026   0.00   3          250.590   0.000

  1244 REMUS                           1 PL 063 21 1187        CM 16:13:40.17  488.641   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1245 ROOIJ- BENSCHOP                 1 NL 21 1025375         CM 16:15:30.24  486.902   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1246 ZIELIŃSKI 2                     1 PL 0450 21 9482       CM 16:16:22.65  486.079   0.00   5          250.590   0.000

  1247 HEROLD ATTILA                   1 HU 21 D 615645        CM 16:16:26.59  486.017   0.00   2          250.590   0.000

  1248 Kosiorowski Adam i Kogut Piotr  1 PL 0499 21 6966       CM 16:17:02.65  485.452   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1249 HANIA MAYA TEAM                 1 PL 0497 21 2073       CM 16:17:45.39  484.784   0.00   3          250.590   0.000

  1250 Toth Ferenc 1                   1 HUNG 21 14-63150      CM 16:19:12.21  483.433   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1251 SG Steffl C                     1 DV 21 057986          CM 16:19:12.81  483.424   0.00   3          250.590   0.000

  1252 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1 PL 0413 21 10559      CM 16:19:57.16  482.736   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1253 P&D043&M- CHICAGO               1 AU CHICAGO 21 2938    CM 16:23:24.14  479.555   0.00   2          250.590   0.000

  1254 Łukasz Smolik                   1 PL 020 21 916         CM 16:25:36.09  477.548   0.00   3          250.590   0.000

  1255 KRESKA                          1 PL 0461 21 4102       CM 16:26:58.31  476.306   0.00   2          250.590   0.000

  1256 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1 DV 06723 21 1403      CM 16:27:42.55  475.641   0.00   3          250.590   0.000

  1257 BiR                             1 PL 0484 21 4015       CM 16:33:29.89  470.480   0.00   2          250.590   0.000

  1258 PAWEŁ 2                         1 PL 0221 21 4164       CM 16:33:40.80  470.319   0.00   2-  0-  0  250.590   0.000

  1259 Kloos Dieter                    1 DV 03011 21 605       CM 16:33:46.52  470.235   0.00   2          250.590   0.000

  1260 Tomasz Rumiński                 1 PL 08 21 2787         CM 16:33:58.14  470.065   0.00   3          250.590   0.000

  1261 DLA GRAŻYNKI                    1 PL 0425 21 8101       CM 16:34:38.12  469.479   0.00   3          250.590   0.000

  1262 URBAN MAREK                     1 PL 0450 21 8113       CM 16:35:56.50  468.335   0.00   2          250.590   0.000

  1263 Czesław Wierzbicki 1            1 PL 0360 21 1033       CM 16:35:58.54  468.305   0.00   5          250.590   0.000

  1264 KARL HEINTZ BURGER              1 DV 05056 21 1162      CM 16:39:47.76  464.991   0.00   5          250.590   0.000

  1265 SG SEHNKE- MARZEION D           1 DV 08762 21 778       CM 16:39:49.70  464.963   0.00   4          250.590   0.000

  1266 SG SEHNKE- MARZEION E           1 DV 08762 21 765       CM 16:39:51.98  464.930   0.00   3          250.590   0.000

  1267 Krzysztof Norek                 1 PL 0148 21 126        CM 16:41:31.53  463.505   0.00   3          250.590   0.000

  1268 Piszczała Waldemar              1 PL 0275 21 12552      CM 16:42:50.36  462.384   0.00   3          250.590   0.000

  1269 TopLofts.eu J                   1 PL 0414 21 2006       CM 16:46:50.59  458.998   0.00   2          250.590   0.000

  1270 Andrzej Raut                    1 PL 0360 21 1591       CM 16:46:56.78  458.912   0.00   3          250.590   0.000

  1271 TEAM VETSCHAU 2                 1 DV 07408 21 230       CM 16:47:38.43  458.330   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1272 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0450 21 9504       CM 16:47:41.59  458.286   0.00   3          250.590   0.000

  1273 KRAK                            1 PL 0447 21 8324       CM 16:49:01.10  457.180   0.00   2          250.590   0.000

  1274 KRESKA                          1 PL 0461 21 4077       CM 16:50:04.32  456.304   0.00   3          250.590   0.000

  1275 Sven and Wim v Houten Team 1    1 NL 21 1026528         CM 16:50:10.09  456.224   0.00   4          250.590   0.000

  1276 Florian Techel                  1 DV 0173 21 774        CM 16:50:13.87  456.172   0.00   2          250.590   0.000

  1277 Team Górka M.T.                 1 PL 0198 21 6346       CM 16:52:32.50  454.264   0.00   3          250.590   0.000

  1278 Stępień Leszek                  1 PL 0465 21 8731       CM 17:01:16.24  447.200   0.00   5          250.590   0.000

  1279 Krzysztof Krupa                 1 DV 03904 21 178       CM 17:02:23.76  446.305   0.00   4          250.590   0.000

  1280 Mączka Józef 2                  1 PL 0200 21 3070       CM 17:03:10.69  445.685   0.00   3          250.590   0.000

  1281 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SIE  1 PL 0102 21 8406       CM 17:04:27.61  444.673   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1282 NASZE AMELKI                    1 PL 0432 21 1628       CM 17:05:08.36  444.138   0.00   3          250.590   0.000

  1283 0466 PPM                        1 PL 0466 21 3756       CM 17:05:21.80  443.962   0.00   3          250.590   0.000

  1284 Gebruder Reinhard               1 DV 02413 21 2461      CM 17:09:08.26  441.018   0.00   2          250.590   0.000

  1285 SZYMANKOWSKI TEAM               1 PL 0449 21 7892       CM 17:12:35.09  438.363   0.00   4          250.590   0.000

  1286 MAYA- HANIA TEAM                1 PL 0497 21 2083       CM 17:17:05.29  434.942   0.00   2          250.590   0.000

  1287 Spartan Team C                  1 ESP 21 111368         CM 17:17:10.82  434.873   0.00   3          250.590   0.000

  1288 TOMASZ MRUK D                   1 PL 0285 21 1129       CM 17:18:04.49  434.200   0.00   2          250.590   0.000

  1289 Mazepa U& K 1                   1 PL FC ZP 21 1050007   CM 17:21:04.71  431.955   0.00   3          250.590   0.000

  1290 Büttner G i A II                1 PL 0285 21 10048      CM 17:22:44.49  430.723   0.00   3          250.590   0.000

  1291 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6439       CM 17:22:47.03  430.691   0.00   2          250.590   0.000

  1292 BODZIO                          1 PL 065 21 8001        CM 17:23:38.60  430.057   0.00   2          250.590   0.000

  1293 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 435        CM 17:28:19.83  426.631   0.00   3          250.590   0.000

  1294 PIETRAS RACING TEAM 2           1 PL 0314 21 7511       CM 17:28:21.58  426.610   0.00   2          250.590   0.000

  1295 KRESKA                          1 PL 0461 21 4081       CM 17:28:37.79  426.414   0.00   4          250.590   0.000

  1296 TEAM WOLF+ MULLER               1 DV 01078 21 623       CM 17:29:32.09  425.759   0.00   4          250.590   0.000

  1297 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11050      CM 17:31:08.24  424.605   0.00   2          250.590   0.000

  1298 Kotela Ireneusz A               1 PL 0471 21 6603       CM 17:31:14.14  424.535   0.00   2          250.590   0.000

  1299 PIELESIAK SOLO                  1 PL 0266 21 9115       CM 17:36:44.31  420.620   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1300 KORNELIA TEAM                   1 PL 0196 21 9916       CM 17:37:23.11  420.164   0.00   2          250.590   0.000

  1301 JANUSZ                          1 PL 0385 21 2714       CM 17:40:17.16  418.134   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1302 FLORTIX                         1 PL 020 21 796         CM 17:42:30.29  416.594   0.00   2          250.590   0.000

  1303 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1 DV 07768 21 380       CM 17:49:09.57  412.043   0.00   4          250.590   0.000

  1304 RKS RACING PIGEONS A            1 DV 05690 21 1937      CM 17:50:27.14  411.171   0.00   2          250.590   0.000

  1305 SOLO Szklarczyk G& Wypiórkiewi  1 PL 0200 21 326        CM 17:52:19.86  409.909   0.00   1-  0-  0  250.590   0.000

  1306 Spartan Team A                  1 ESP 21 111303         CM 17:57:41.91  406.347   0.00   2          250.590   0.000

  1307 J. J. TEAM                      1 PL 0411 21 6409       CM 17:58:23.17  405.895   0.00   3          250.590   0.000

  1308 KRAK-BAU                        1 PL 0235 21 4065       CM 17:58:32.61  405.792   0.00   3          250.590   0.000

  1309 TopLofts.eu P                   1 PL 0414 21 2052       CM 17:58:50.57  405.596   0.00   2          250.590   0.000

  1310 TEAM KUBICCY                    1 PL 0496 21 6854       CM 17:59:09.12  405.393   0.00   3          250.590   0.000

  1311 MAX- ROBSON                     1 PL 0482 21 1710       CM 18:06:49.31  400.433   0.00   3          250.590   0.000

  1312 TOMASZ MRUK A                   1 PL 0285 21 1072       CM 18:12:57.65  396.549   0.00   3          250.590   0.000

  1313 H v Boxmeer en A Hoevenaars& Z  1 NL 21 1335852         CM 18:12:58.47  396.541   0.00   3          250.590   0.000

  1314 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1 PL 0414 21 2173       CM 18:12:59.08  396.534   0.00   3          250.590   0.000

  1315 Krzysztof Rumik                 1 PL 0385 21 426        CM 18:13:23.90  396.275   0.00   4          250.590   0.000

  1316 TEAM STEENBERGEN 2              1 BE 21 5056819         CM 18:13:29.33  396.219   0.00   2          250.590   0.000

  1317 DRZAZGA JERZY 1                 1 PL 0315 21 11009      CM 18:13:51.62  395.986   0.00   4          250.590   0.000

  1318 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1 DV 02741 21 28        CM 18:15:50.10  394.757   0.00   4          250.590   0.000

  1319 Mariusz Chłopecki               1 PL 0194 21 4314       CM 18:16:22.52  394.421   0.00   3          250.590   0.000

  1320 BALBINA                         1 PL 0124 21 6262       CM 18:24:41.00  389.338   0.00   3          250.590   0.000

  1321 Socała Paweł                    1 PL 017 21 10344       CM 18:26:26.25  388.282   0.00   3          250.590   0.000

  1322 PAWEŁ 1                         1 PL 0221 21 4182       CM 18:35:52.06  382.699   0.00   3          250.590   0.000

  1323 Koźlik Jerzy                    1 PL 0262 21 11059      CM 18:35:53.82  382.682   0.00   3          250.590   0.000

  1324 Pisarczyk Jan i Renata I        1 PL 0442 21 3622       CM 18:35:57.28  382.648   0.00   2          250.590   0.000

  1325 Patulski& Bieryt D              1 PL 0438 21 277        CM 18:36:46.58  382.170   0.00   3          250.590   0.000

  1326 Büttner G i A III               1 PL 0285 21 10008      CM 18:44:31.53  377.713   0.00   2          250.590   0.000

  1327 COBA LADIES                     1 DV 09783 21 4         CM 18:48:22.25  375.540   0.00   3          250.590   0.000

  1328 ZIELIŃSKI 1                     1 PL 0231 21 5871       CM 18:49:33.57  374.873   0.00   4          250.590   0.000

  1329 Stanisław Stypułkowski          1 PL 0384 21 9743       CM 18:49:36.16  374.849   0.00   4          250.590   0.000

  1330 TEAM WALDECK                    1 DV 01288 21 123       CM 18:49:44.57  374.771   0.00   3          250.590   0.000

  1331 Krause Wolfgang                 1 DV 0697 21 43         CM 18:52:23.60  373.293   0.00   2          250.590   0.000

  1332 v.d. Steenmorshoeve B           1 NL 21 1597239         CM 19:00:41.31  368.744   0.00   3          250.590   0.000

  1333 Magiera & Sroka                 1 PL 0235 21 8224       CM 19:04:25.19  366.734   0.00   2          250.590   0.000

  1334 SILESIA TEAM II                 1 PL 0253 21 5539       CM 19:10:37.14  363.442   0.00   2          250.590   0.000

  1335 Wojciech Wolniak                1 PL 098 21 12539       CM 19:24:01.58  356.521   0.00   3          250.590   0.000

  1336 Mączka Józef 1                  1 PL 0200 21 3089       CM 19:33:39.64  351.708   0.00   3          250.590   0.000

  1337 ACADEMY LOFT TEAM A             1 CZ 060 21 1281        CM 19:36:04.49  350.522   0.00   3          250.590   0.000

                                                                                

                                                D O B R Y  L O T !              

                                                ——————              

  – strona 1 –                                                                  

                            MWG Krakus, rok 2021.                               

  Klasyfikacja współzawodnictwa o tytuł mistrza                                 

  MWG Krakus [ 1]                                                               

+———+—————————–+—+–+–+–+–+—–+——-+—–+   

|Lp.  Lp. | Nazwisko       Imie         |Nr.|L |L |L |L |Razem|Razem  |Konk/|   

|     Pop.|                             |Sek|1 |2 |3 |4 |konk.|punkty |Wkł.%|   

+———+—————————–+—+–+–+–+–+—–+——-+—–+   

    1    2 FRANIO                          1  3  3  3  3   12    310.93  60.0   

    2    5 Jurczak Łukasz i Paweł 2        1  3  3  3  3   12    307.28  70.0   

    3    7 Leszek Kruń                     1  3  2  3  3   11    288.16  65.0   

    4    8 SG SEHNKE- MARZEION A           1  2  3  3  3   11    284.59  80.0   

    5   12 Buck H. Racing Pigeons          1  3  2  3  3   11    283.10  70.6   

    6    1 SG Wulhorst                     1  3  3  3  2   11    280.15  65.0   

    7    3 SZYMANKOWSKI TEAM               1  3  3  3  2   11    277.27  60.0   

    8    4 JGJL GORLICE                    1  3  3  3  2   11    277.11  81.3   

    9   18 Jarosław Wierzbicki 1           1  3  2  3  3   11    276.09  61.1   

   10   34 PARA II                         1  2  2  3  3   10    265.06  52.6   

   11    9 KUBA-OLA                        1  3  2  3  2   10    253.76  61.1   

   12   14 Działak E& J I                  1  2  3  3  2   10    252.84  62.5   

   13   15 BIERNAT- KUSCH 1                1  3  2  3  2   10    251.42  55.0   

   14   13 TOMASZ MRUK C                   1  2  3  3  2   10    249.13  50.0   

   15   11 Schreiber- Kuczera              1  3  2  3  2   10    248.68  71.4   

   16   21 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B              1  3  3  2  2   10    244.14  68.8   

   17    6 Andrzej Anna Struś              1  3  3  3  1   10    238.96  63.2   

   18   47 Gierczak Tadeusz B              1  2  1  3  3    9    238.65  47.4   

   19   23 DRZAZGA JERZY 2                 1  3  2  3  2   10    237.86  50.0   

   20   56 GAŁEK& STRĄG                    1  2  2  2  3    9    232.39  64.3   

   21   31 TEAM STACKE/MLLER 1            1  2  3  2  2    9    232.35  62.5   

   22   29 TEAM WOLF+ MULLER               1  2  3  2  2    9    230.37  62.5   

   23   27 Jacek Hajdo                     1  1  3  3  2    9    229.59  60.0   

   24   82 FERDZIU                         1  3  1  2  3    9    227.81  64.3   

   25   36 PITLOK TEAM II                  1  2  2  3  2    9    226.26  45.0   

   26   83 Górniak Andrzej 1               1  3  1  2  3    9    226.25  56.3   

   27   42 Team Szczoczarz                 1  3  2  2  2    9    224.60  47.4   

   28   37 KARL HEINTZ BURGER              1  3  1  3  2    9    223.11  45.0   

   29   38 LASZI                           1  3  2  2  2    9    223.03  47.4   

   30   35 Krzysztof Rupiński 2            1  2  2  3  2    9    219.90  45.0   

   31   16 NASZE AMELKI                    1  2  3  3  1    9    219.83  45.0   

   32   40 MASTER TEAM B                   1  3  2  2  2    9    219.78  52.9   

   33   10 Rudnik Stanisław 1              1  2  3  3  1    9    218.11  56.3   

   34   44 TopLofts.eu C                   1  2  3  2  2    9    217.94  52.9   

   35  111 Krzysztof Moskal 1              1  1  2  2  3    8    216.16  40.0   

   36  105 Kinga Bocheńczak                1  1  2  2  3    8    215.03  66.7   

   37   46 Warenda Rafał i Patrycja        1  3  3  1  2    9    214.97  52.9   

   38   17 PITLOK TEAM I                   1  3  2  3  1    9    213.97  62.5   

   39  119 Zgud Robert C                   1  1  3  1  3    8    213.63  66.7   

   40   48 MDŁ 2b                          1  3  2  2  2    9    213.03  81.8   

   41   49 Szczepan Boral 1                1  2  2  2  2    8    212.79  40.0   

   42  110 COBA TEAM A                     1  1  1  3  3    8    212.12  53.3   

   43   20 HUMAR TEAM H. OŚKO- M. KOMODA   1  3  2  3  1    9    211.05  50.0   

   44   22 Gierczak Tadeusz E              1  3  3  2  1    9    210.47  62.5   

   45   19 CENTRUM HODOWLANE EUROPA        1  3  2  3  1    9    210.09  52.6   

   46  126 Rzepka Marek i Marcin 2         1  1  2  2  3    8    209.62  44.4   

   47   24 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI                1  1  3  3  1    8    209.43  50.0   

   48  114 LACH TEAM A                     1  1  3  1  3    8    209.14  57.1   

   49  132 Clemens Ivanschitz 2            1  1  3  1  3    8    209.03  50.0   

   50   57 TEAM TRIPEL- WEST- MALL         1  1  2  3  2    8    206.10  50.0   

   51   50 KARL- HEINZ+ TIMO WAGNER        1  3  3  1  2    9    205.61  47.4   

   52  117 TopLofts.eu L                   1  2  1  2  3    8    205.58  42.1   

   53   25 MDŁ 1                           1  1  3  3  1    8    204.52  45.0   

   54   60 Adrian Stępień 1                1  1  2  3  2    8    203.51  66.7   

   55   63 SG SEHNKE- MARZEION D           1  1  2  3  2    8    201.11  50.0   

   56   58 MAX- ROBSON                     1  1  3  2  2    8    199.82  50.0   

   57   28 TEAM KUBICCY                    1  2  2  3  1    8    198.81  50.0   

   58   86 SG SEHNKE- MARZEION E           1  0  2  3  2    7    198.44  53.8   

   59   76 PająkS& R                       1  2  2  2  2    8    197.51  66.7   

   60  180 KAZIU                           1  1  1  2  3    7    197.12  58.3   

   61   30 SG Steffl A                     1  2  2  3  1    8    197.03  50.0   

   62   64 Piotr Ławicki                   1  1  3  2  2    8    196.55  56.3   

   63   71 SG Steffl B                     1  3  2  1  2    8    196.47  50.0   

   64   67 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1     1  2  2  2  2    8    196.43  53.3   

   65   70 KORZYM M& P                     1  1  3  2  2    8    195.91  50.0   

   66   74 Sławomir Wierzbicki             1  2  2  2  2    8    192.84 100.0   

   67   98 JUREK                           1  3  2  1  2    8    189.62  47.4   

   68   43 TEAM HARD FLIGHT                1  2  2  3  1    8    188.07  40.0   

   69   41 CASPAR LURVINK TEAM B           1  3  2  2  1    8    188.05  52.6   

   70   99 Jarosław Wierzbicki 2           1  0  2  3  2    7    187.28  43.8   

   71  232 Artur Strzaliński 1             1  2  2  0  3    7    186.54  50.0   

   72  185 Adam Tomasz Kopacz 2            1  1  2  1  3    7    184.82  58.3   

   73  104 Czesław Wierzbicki 1            1  1  1  3  2    7    184.66  35.0   

   74  109 Adrian Stępień 2                1  1  2  2  2    7    183.11  36.8   

   75  106 VOLKER SIPPEL                   1  1  1  3  2    7    182.80  58.3   

   76   95 Hermann Wienekamp 1             1  3  2  1  2    8    182.48  61.5   

   77  225 FERRARI                         1  2  1  1  3    7    182.43  36.8   

   78  101 Jürgen Reek                     1  0  3  2  2    7    182.37  44.4   

   79   45 M. R. BAVARIA                   1  1  2  3  1    7    181.43  58.3   

   80  122 K. M. D. LESIEWICZ              1  2  1  2  2    7    180.98  50.0   

   81  121 Krzysztof Krupa                 1  1  1  3  2    7    180.37  43.8   

   82  215 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  2  0  2  3    7    180.11  43.8   

   83  118 WERELICHLOFT 1                  1  2  1  2  2    7    179.60  58.3   

   84  107 Goetz Guenter 1                 1  1  2  2  2    7    178.48  77.8   

   85  237 Hübner& Pieczko                 1  2  1  1  3    7    176.25  43.8   

   86  138 CASPAR LURVINK TEAM A           1  2  2  1  2    7    175.59  63.6   

   87  148 SŁAWEK 1                        1  2  2  1  2    7    175.41  58.3   

   88  136 G-Yard Loft                     1  2  2  1  2    7    175.39  43.8   

   89   53 Mucha Piotr                     1  2  1  3  1    7    174.78  43.8   

   90  160 PIOTR 2b                        1  2  3  0  2    7    174.62  36.8   

   91  130 Holger Doormann                 1  2  1  2  2    7    173.75  43.8   

   92   26 Jerzy Zakrzewski                1  3  3  2  0    8    173.04  66.7   

   93  124 Piotr Paruzel                   1  1  2  2  2    7    173.01  35.0   

   94  262 Sprycha Łukasz                  1  1  1  1  3    6    172.99  50.0   

   95  145 JACKOWSKI TEAM                  1  2  1  2  2    7    172.42  50.0   

   96  150 ORZEŁ B                         1  3  1  1  2    7    172.17  43.8   

   97  154 Kama& Seba                      1  2  2  1  2    7    171.98  36.8   

   98  144 Kurnik Wiesław                  1  2  1  2  2    7    170.87  70.0   

   99   55 BETI                            1  1  3  2  1    7    170.83  42.1   

  100   54 v.d. Steenmorshoeve A           1  2  3  1  1    7    170.71  58.3   

  101   61 Dariusz Szydłowski              1  1  2  3  1    7    170.02  43.8   

  102  158 KAMIKADZE MEŁPIN                1  2  2  1  2    7    169.15  46.7   

  103   77 BRACIA KORALEWICZ 1             1  3  1  2  1    7    167.93  43.8   

  104  155 SUSUŁ& KRZYŻAK 1                1  2  2  1  2    7    167.63  43.8   

  105   68 TEAM JANIA- LACH                1  2  1  3  1    7    167.37  38.9   

  106   62 KOTEK 2                         1  2  2  2  1    7    167.25  35.0   

  107   75 TopLofts.eu O                   1  2  2  2  1    7    166.71  43.8   

  108  165 Sylwia i Darek Żybura 1         1  0  1  3  2    6    166.71  43.8   

  109   65 NIEDUŻAK TEAM                   1  2  1  3  1    7    166.57  35.0   

  110   73 Micyk Wiesław A                 1  2  2  2  1    7    164.98  87.5   

  111  173 Rzepka Marek i Marcin 1         1  3  1  1  2    7    164.55  53.8   

  112   32 ACADEMY LOFT TEAM B             1  2  2  3  0    7    163.85  43.8   

  113   33 Bogusław Węgrzyn                1  1  3  3  0    7    163.41  43.8   

  114  276 RAFITA TEAM                     1  1  1  1  3    6    163.41  30.0   

  115  171 PIOTR 1a                        1  1  1  2  2    6    163.09  37.5   

  116   79 Patulski& Bieryt F              1  3  2  1  1    7    162.99  43.8   

  117  172 KUSSYK CHRISTOF                 1  1  2  1  2    6    162.64  37.5   

  118  175 Łukasz Smolik                   1  1  0  3  2    6    162.58  37.5   

  119  166 Michał Woźniak                  1  3  1  1  2    7    162.33  53.8   

  120  177 Papież Rafał                    1  1  1  2  2    6    160.83  35.3   

  121   84 Kusion Tomasz                   1  2  3  1  1    7    160.50  46.7   

  122   89 SKANDYNAWIA TEAM                1  3  2  1  1    7    160.48  63.6   

  123   91 TEAM ROB DUURLAND               1  3  1  2  1    7    160.31  41.2   

  124   92 KOTEK 1                         1  0  2  3  1    6    160.08  31.6   

  125  198 Micyk Wiesław B                 1  1  1  2  2    6    159.36  75.0   

  126   39 DRZAZGA JERZY 1                 1  2  3  2  0    7    157.66  38.9   

  127   96 MAXIMUS                         1  1  1  3  1    6    157.65  40.0   

  128  182 TopLofts.eu I AGNIESZKA         1  1  2  1  2    6    157.24  40.0   

  129  196 Śliwa Jan                       1  2  1  1  2    6    155.23  54.5   

  130  190 Erzgebirgsraketen A             1  1  1  2  2    6    153.03  60.0   

  131  103 Barłóg Stanisław                1  3  2  1  1    7    152.97  35.0   

  132  226 ORZEŁ A                         1  1  3  0  2    6    152.67  40.0   

  133  208 TEAM ROTHTALBOMBER 1            1  1  1  2  2    6    152.32  37.5   

  134  102 Mazepa U& K 1                   1  1  1  3  1    6    151.10  37.5   

  135  332 Zgud Robert B                   1  2  1  0  3    6    150.40  43.8   

  136  222 Dieter Streckbein               1  2  1  1  2    6    149.89  35.3   

  137  112 Krzysztof Tomiak                1  2  1  2  1    6    149.25  75.0   

  138  338 Andrzej Buczkowski 2            1  0  0  2  3    5    148.61  25.0   

  139  125 Pitaś M&M Team A                1  2  2  1  1    6    148.47  40.0   

  140  108 Brett Marc A                    1  2  1  2  1    6    148.28  37.5   

  141  216 JANUSZ GZ                       1  1  2  1  2    6    148.19  50.0   

  142  116 Mączka J.+ Oluś                 1  2  0  3  1    6    147.38  37.5   

  143  137 TopLofts.eu N                   1  2  0  3  1    6    147.29  37.5   

  144  113 Harry Gerrits Ostseerennen 1    1  1  2  2  1    6    146.83  31.6   

  145  115 KOTEK 3                         1  2  1  2  1    6    146.41  75.0   

  146  120 KORNELIA TEAM                   1  2  1  2  1    6    145.90  50.0   

  147  127 Jan Staworzyński                1  1  2  2  1    6    145.35  60.0   

  148  139 Sebastian Kozinoga              1  1  2  2  1    6    145.34  50.0   

  149  146 TopLofts.eu D                   1  2  2  1  1    6    145.10  42.9   

  150  133 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  2  1  2  1    6    144.02  50.0   

  151  140 Czyż Marek                      1  1  2  2  1    6    144.01  40.0   

  152  147 Pitaś M&M Team B                1  2  1  2  1    6    143.98  37.5   

  153  131 Stępień Leszek- Kojder Krzysz   1  1  3  1  1    6    143.88  31.6   

  154  243 Warenda Rafał i Agnieszka       1  2  1  1  2    6    143.88  31.6   

  155   51 Spartan Team C                  1  2  2  2  0    6    143.01  37.5   

  156  123 Büttner G i A II                1  2  1  2  1    6    142.81  46.2   

  157  152 KRIS                            1  2  2  1  1    6    142.55  54.5   

  158  248 Stanisław Stypułkowski          1  2  1  1  2    6    142.44  37.5   

  159  153 Adam Tomasz Kopacz 1            1  2  2  1  1    6    141.53  50.0   

  160  156 OSSIRA                          1  2  2  1  1    6    141.22  35.3   

  161   52 SG SEHNKE- MARZEION C           1  1  2  3  0    6    141.12  50.0   

  162  256 Tadeusz Sobczak OLIMP 1         1  3  0  1  2    6    141.01  37.5   

  163  142 Patulski& Bieryt E              1  1  2  2  1    6    140.43  40.0   

  164  159 Team Frątczak                   1  0  1  3  1    5    140.18  41.7   

  165  141 Patulski& Bieryt D              1  2  1  2  1    6    140.08  37.5   

  166  257 Ekipa Hunów                     1  0  0  3  2    5    139.97  40.0   

  167   59 DE WINTER                       1  1  2  3  0    6    139.35  30.0   

  168  252 MASTEK& KOGUT 1                 1  0  1  2  2    5    138.88  33.3   

  169  161 FLORTIX                         1  0  1  3  1    5    138.45  41.7   

  170  409 DAŃKOWSKI DARIUSZ               1  1  0  1  3    5    137.79  35.7   

  171   66 TopLofts.eu H AGNIESZKA         1  1  2  3  0    6    137.02  37.5   

  172   69 WÓJCIK                          1  2  2  2  0    6    136.27  75.0   

  173  268 Czesław Wierzbicki 2            1  0  2  1  2    5    136.12  25.0   

  174  164 Rudnik Stanisław 2              1  3  1  1  1    6    135.97  35.3   

  175  289 KRYSSIU                         1  1  1  1  2    5    135.15  62.5   

  176   72 TEAM STRAVOS                    1  2  3  1  0    6    134.57  37.5   

  177   78 Adam Biernat                    1  3  1  2  0    6    133.14  40.0   

  178  277 Artur Pałka                     1  1  1  1  2    5    133.09  33.3   

  179   80 BODZIO                          1  2  2  2  0    6    132.52  50.0   

  180  273 Krzysztof Rumik                 1  0  2  1  2    5    132.33  26.3   

  181   81 KUPKA- ŚMIŁOWSKI C              1  3  1  2  0    6    132.17  37.5   

  182  282 Heinz Bretschneider             1  1  1  1  2    5    131.68  31.3   

  183  414 STRZAŁA A                       1  1  1  0  3    5    131.17  26.3   

  184  301 v.d. Steenmorshoeve B           1  1  1  1  2    5    131.12  41.7   

  185  174 Stępień Leszek                  1  0  2  2  1    5    130.54  25.0   

  186   85 KRESKA                          1  3  1  2  0    6    130.38  30.0   

  187  313 Jarosław Grzankowski            1  1  1  1  2    5    130.37  35.7   

  188  272 Andrzej Raut                    1  0  2  1  2    5    129.88  35.7   

  189  311 WARKA                           1  1  1  1  2    5    129.48  31.3   

  190  167 ACHIM U. CHRIS GOBEN            1  3  1  1  1    6    129.05  41.2   

  191   87 Pawletko/ Konieczny             1  2  2  2  0    6    128.94  37.5   

  192   88 Bogumił i Wiesław Tokarczyk     1  2  3  1  0    6    128.92  35.3   

  193  170 ML Jania „A”                    1  1  0  3  1    5    128.66  25.0   

  194   90 Waldemar Wojewoda               1  3  1  2  0    6    127.66  31.6   

  195  312 Socała Paweł                    1  1  1  1  2    5    127.44  27.8   

  196  279 ZIELIŃSKI 2                     1  1  1  1  2    5    127.28  25.0   

  197  320 SURO 2                          1  1  2  0  2    5    127.25  25.0   

  198  176 LACH& MURAŃSKI                  1  1  1  2  1    5    126.96  35.7   

  199  194 Działak E& J II                 1  1  2  1  1    5    126.62  31.3   

  200  178 SURO 1                          1  1  1  2  1    5    126.58  41.7   

  201  179 Gawlik& Trojka Team             1  1  1  2  1    5    126.46  41.7   

  202  328 Agnieszka Turkot                1  1  1  1  2    5    126.16  62.5   

  203   93 ZG HELIOS B                     1  1  1  3  0    5    124.92  31.3   

  204  205 KRAK                            1  1  2  1  1    5    124.66  33.3   

  205   94 Spartan Team B                  1  2  3  1  0    6    124.51  33.3   

  206  200 Orłowski Goldenpigeons 2        1  1  2  1  1    5    124.49  62.5   

  207  323 GRZEGORZ                        1  1  1  1  2    5    124.33  41.7   

  208  203 KM TEXTILE D                    1  1  2  1  1    5    124.02  29.4   

  209   97 Kaiser Dietmar                  1  3  2  1  0    6    123.62  42.9   

  210  195 Dawid Rzadkowski                1  1  2  1  1    5    123.62  62.5   

  211  330 Gierczak Tadeusz D              1  1  2  0  2    5    123.61  41.7   

  212  327 RAFI                            1  2  0  1  2    5    123.60  62.5   

  213  201 TEAM LOSTER                     1  1  1  2  1    5    122.90  45.5   

  214  212 MASTER TEAM A                   1  1  2  1  1    5    122.66  33.3   

  215  183 TEAM KONINGSHOEVE A             1  1  2  1  1    5    122.65  33.3   

  216  100 Mączka Józef 1                  1  2  3  1  0    6    122.19  33.3   

  217  189 TADEUSZ I WITOLD MOCARSCY       1  1  1  2  1    5    122.16  29.4   

  218  197 BOUNTY HUNTERS                  1  1  2  1  1    5    121.84  41.7   

  219  220 Piszczała Waldemar              1  2  1  1  1    5    121.53  31.3   

  220  218 M.OLENDER & D.SROGA             1  2  1  1  1    5    121.48  62.5   

  221  470 Górka Grzegorz                  1  0  0  1  3    4    119.45  20.0   

  222  217 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH B         1  1  3  0  1    5    118.33  35.7   

  223  213 Pałęga- Remisz                  1  1  2  1  1    5    117.76  35.7   

  224  209 TEAM STEENBERGEN 3              1  1  2  1  1    5    117.75  35.7   

  225  227 Orlik Bogdan                    1  2  0  2  1    5    117.53  41.7   

  226  221 Team Pastor                     1  1  2  1  1    5    117.32  45.5   

  227  360 Gierczak Tadeusz C              1  1  0  1  2    4    116.17  50.0   

  228  359 Wójciak Piotr                   1  0  1  1  2    4    115.49  33.3   

  229  228 HOFMANN KARL                    1  3  0  1  1    5    115.16  35.7   

  230  128 REMUS 2                         1  1  2  2  0    5    114.29  50.0   

  231  129 PIELESIAK                       1  1  2  2  0    5    114.29  38.5   

  232  236 MAXI 99                         1  0  1  2  1    4    114.27  30.8   

  233  244 Team Stępniewski L. K. K. -1    1  2  1  1  1    5    114.17  45.5   

  234  223 0466 PPM                        1  2  1  1  1    5    114.12  33.3   

  235  134 Tomasz Dubiel                   1  1  3  1  0    5    113.33  35.7   

  236  239 Eugeniusz Garbacz               1  3  0  1  1    5    113.31  45.5   

  237  135 Józef Książek 1                 1  1  2  2  0    5    113.18  38.5   

  238  242 MANNE                           1  3  0  1  1    5    112.83  45.5   

  239  367 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 2     1  0  2  0  2    4    111.82  50.0   

  240  143 SUSUŁ& KRZYŻAK 2                1  2  2  1  0    5    111.11  33.3   

  241  370 Y. Gudz B                       1  1  0  1  2    4    110.17  28.6   

  242  246 Piwowarczyk A i E               1  2  2  0  1    5    110.13  33.3   

  243  253 Mariusz Koryciak B              1  2  2  0  1    5    109.76  27.8   

  244  377 Tyka Stanisław                  1  1  0  1  2    4    109.53  33.3   

  245  149 Gierczak Tadeusz A              1  1  3  1  0    5    109.42  33.3   

  246  151 Józef Książek 2                 1  3  0  2  0    5    108.94  33.3   

  247  408 Piotr Biłos 1                   1  1  0  1  2    4    108.76  26.7   

  248  254 PAWEŁ 1                         1  0  1  2  1    4    108.64  33.3   

  249  374 Bogdan Stępień 1                1  0  2  0  2    4    108.22  28.6   

  250  371 Gabryś Józef                    1  0  2  0  2    4    107.95  50.0   

  251  410 ZG HELIOS A                     1  1  1  0  2    4    107.89  36.4   

  252  394 ZDENEK PAVLIK                   1  0  2  0  2    4    107.25  26.7   

  253  265 Sunshine Team Twente            1  1  1  1  1    4    107.07  50.0   

  254  259 Szczepan Boral 2                1  1  0  2  1    4    106.77  28.6   

  255  157 Mariusz Chłopecki               1  2  2  1  0    5    106.22  31.3   

  256  264 Patulski& Bieryt A              1  1  0  2  1    4    105.22  23.5   

  257  258 HANIA MAYA TEAM                 1  0  1  2  1    4    104.64  33.3   

  258  274 RKS RACING PIGEONS A            1  1  1  1  1    4    104.32  40.0   

  259  162 Jurczak Łukasz i Paweł 1        1  2  3  0  0    5    103.61  27.8   

  260  163 Tarasiuk Jerzy                  1  2  2  1  0    5    102.95  41.7   

  261  425 Krzysztof Norek                 1  1  0  1  2    4    102.72  25.0   

  262  431 BRACIA POTOCZNY                 1  1  1  0  2    4    102.18  20.0   

  263  261 TopLofts.eu R                   1  0  1  2  1    4    102.10  36.4   

  264  288 AMIGO C                         1  1  1  1  1    4    101.47  23.5   

  265  286 TopLofts.eu E                   1  1  1  1  1    4    101.00  44.4   

  266  168 BERNACKI- KOWALISZYN            1  3  1  1  0    5    100.74  33.3   

  267  169 SG Steffl C                     1  2  3  0  0    5    100.63  35.7   

  268  297 Krzysztof Rupiński 3            1  0  3  0  1    4     99.81  23.5   

  269  300 Wiesław Kurek                   1  1  1  1  1    4     99.64  25.0   

  270  267 SKLANER                         1  1  1  1  1    4     99.29  57.1   

  271  316 SG SEHNKE- MARZEION B           1  1  2  0  1    4     98.35  44.4   

  272  304 Klaus Stieneker                 1  1  2  0  1    4     98.35  33.3   

  273  292 KLEINHANS FRANZ                 1  1  1  1  1    4     97.70  50.0   

  274  308 TEAM CHMIELEWSKI& DZIADOŃ       1  1  1  1  1    4     97.58  23.5   

  275  302 PARA I                          1  1  1  1  1    4     97.03  22.2   

  276  280 TEAM BLV                        1  2  0  1  1    4     96.83  36.4   

  277  284 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ COB   1  1  1  1  1    4     96.41  33.3   

  278  291 BIERNAT- KUSCH 2                1  1  1  1  1    4     96.08  66.7   

  279  290 TOMASZ MRUK A                   1  1  1  1  1    4     96.00  33.3   

  280  287 URBAN MAREK                     1  0  2  1  1    4     95.83  33.3   

  281  303 JIRI KONOPIK                    1  1  1  1  1    4     95.75  26.7   

  282  457 Sven and Wim v Houten Team 1    1  2  0  0  2    4     94.97  20.0   

  283  181 Sławomir Pielecha               1  3  2  0  0    5     94.84  37.5   

  284  306 Heinloth+ Birthalan             1  2  0  1  1    4     94.74  26.7   

  285  184 Artur Frąckowiak                1  1  1  2  0    4     94.30  22.2   

  286  186 KM TEXTILE C                    1  1  2  1  0    4     93.97  36.4   

  287  187 Mirosław Orlicki                1  2  0  2  0    4     93.93  28.6   

  288  188 PIETRAS RACING TEAM 2           1  2  0  2  0    4     93.86  26.7   

  289  315 Gierczak Edward                 1  2  0  1  1    4     93.22  40.0   

  290  191 Jan Wiśniewski 1                1  1  1  2  0    4     93.13  33.3   

  291  192 Y. Gudz A                       1  1  2  1  0    4     93.09  20.0   

  292  329 TEAM STEENBERGEN 1              1  2  1  0  1    4     93.02  25.0   

  293  193 MAZURKIEWICZ/ GNIADEK           1  1  1  2  0    4     93.01  22.2   

  294  318 BiR                             1  1  1  1  1    4     92.44  33.3   

  295  319 Krzysztof Rupiński 1            1  1  1  1  1    4     92.14  20.0   

  296  334 Orłowski Goldenpigeons 1        1  2  1  0  1    4     91.50  57.1   

  297  322 Andrzej Buczkowski 1            1  2  0  1  1    4     91.45  26.7   

  298  321 ZIELIŃSKI 1                     1  1  2  0  1    4     91.38  25.0   

  299  199 FRYZJER                         1  2  1  1  0    4     91.33  20.0   

  300  324 MADZIAR                         1  1  1  1  1    4     91.24  28.6   

  301  202 BALBINA                         1  1  1  2  0    4     91.08  33.3   

  302  204 NIEZNISZCZALNI                  1  2  0  2  0    4     90.85  28.6   

  303  325 K.S.W 013                       1  1  2  0  1    4     90.17  40.0   

  304  206 MAYA- HANIA TEAM                1  1  2  1  0    4     89.94  50.0   

  305  326 Patulski& Bieryt G              1  2  1  0  1    4     89.92  26.7   

  306  207 Krause Wolfgang                 1  1  2  1  0    4     89.85  36.4   

  307  210 Hübner Adrian                   1  2  1  1  0    4     89.33  21.1   

  308  211 Edward Kasperowicz              1  1  2  1  0    4     89.24  25.0   

  309  475 KM TEXTILE B                    1  0  0  1  2    3     89.14  18.8   

  310  331 KM TEXTILE A                    1  1  2  0  1    4     88.88  23.5   

  311  335 Patulski& Bieryt C              1  0  0  2  1    3     88.84  18.8   

  312  214 DUDI TEAM                       1  1  1  2  0    4     88.32  33.3   

  313  511 Büttner G i A I                 1  0  1  0  2    3     88.27  16.7   

  314  333 Ro- Ma Team                     1  2  1  0  1    4     87.84  40.0   

  315  336 TEAM ROTHTALBOMBER 2            1  2  1  0  1    4     86.74  50.0   

  316  219 Lewandowski Kazimierz           1  2  2  0  0    4     86.63  33.3   

  317  343 Jan Boduszek                    1  0  1  1  1    3     86.22  25.0   

  318  224 Stanisław Artek H-DY            1  1  2  1  0    4     85.25  28.6   

  319  344 Master Team- GT                 1  2  1  0  1    4     84.98  20.0   

  320  340 TEAM SPREEWALD                  1  0  0  2  1    3     84.57  37.5   

  321  229 Sławomir Czerwiński             1  2  1  1  0    4     84.30  21.1   

  322  230 TEAM ALAERTS                    1  2  1  1  0    4     84.09  30.8   

  323  231 ROOIJ- BENSCHOP                 1  1  2  1  0    4     84.04  44.4   

  324  345 BIAŁY MIŚ                       1  0  0  2  1    3     83.76  37.5   

  325  476 Jan Wiśniewski 2                1  0  0  1  2    3     83.72  18.8   

  326  233 DE 3 MUSKETIERS                 1  2  1  1  0    4     83.19  22.2   

  327  234 Erzgebirgsraketen B             1  2  1  1  0    4     83.06  33.3   

  328  342 Büttner G i A III               1  0  1  1  1    3     83.05  37.5   

  329  235 BiTurbo team                    1  2  1  1  0    4     82.80  28.6   

  330  238 TopLofts.eu K                   1  1  3  0  0    4     82.19  30.8   

  331  240 Micyk Wiesław C                 1  2  1  1  0    4     81.61  33.3   

  332  241 TEAM STEENBERGEN 2              1  0  1  2  0    3     81.61  18.8   

  333  245 BRACIA KORALEWICZ 2             1  3  0  1  0    4     80.48  23.5   

  334  348 MATEO                           1  0  1  1  1    3     80.44  75.0   

  335  247 TEAM WALDECK                    1  2  1  1  0    4     79.97  23.5   

  336  249 KRAŚNIUK TEAM                   1  2  2  0  0    4     79.55  25.0   

  337  349 Team Charnowo                   1  0  1  1  1    3     79.53  37.5   

  338  250 GRABOWSKI I MOREL TEAM          1  3  1  0  0    4     79.52  28.6   

  339  361 Team Górka M.T.                 1  0  1  1  1    3     78.84  23.1   

  340  251 Bogdan Stępień 2                1  3  1  0  0    4     78.67  27.8   

  341  390 Hans- Paul Eßer 1               1  1  1  0  1    3     78.07  50.0   

  342  362 KAROL M.                        1  0  1  1  1    3     77.99  37.5   

  343  358 PIETRAS RACING TEAM 1           1  0  1  1  1    3     77.85  15.0   

  344  373 Zenon Kociołek                  1  1  0  1  1    3     77.84  25.0   

  345  386 MOUNT EVEREST                   1  1  0  1  1    3     77.54  25.0   

  346  375 H v Boxmeer en A Hoevenaars&    1  0  1  1  1    3     77.15  15.8   

  347  255 GNADENLOS                       1  0  1  2  0    3     77.09  18.8   

  348  389 Pucharek                        1  1  0  1  1    3     76.96  25.0   

  349  366 Mucha Piotr SOLO                1  1  0  1  1    3     76.62  75.0   

  350  368 DLA GRAŻYNKI                    1  0  2  0  1    3     76.53  18.8   

  351  365 ACADEMY LOFT TEAM A             1  0  1  1  1    3     76.52  20.0   

  352  419 WIM EN BENNO KLOMP              1  1  1  0  1    3     76.32  37.5   

  353  399 KARL HEINTZ BURGER SOLO         1  1  0  1  1    3     76.20  75.0   

  354  393 Wręczycki Krzysztof i Wiesław   1  1  0  1  1    3     76.17  37.5   

  355  407 BARANOWSKI TEAM                 1  1  1  0  1    3     75.32  30.0   

  356  424 TEAM OSS: DEEN                  1  0  2  0  1    3     75.32  18.8   

  357  385 TopLofts.eu A EWA               1  1  1  0  1    3     75.08  20.0   

  358  423 Artur Strzaliński 2             1  1  1  0  1    3     74.95  42.9   

  359  404 TopLofts.eu M                   1  1  1  0  1    3     74.71  23.1   

  360  396 KS ORZEŁ                        1  0  2  0  1    3     74.69  21.4   

  361  398 Ernst u. Rosemarie Mueller      1  1  1  0  1    3     74.53  42.9   

  362  395 LAGGER                          1  1  0  1  1    3     74.49  37.5   

  363  430 Franek Tim                      1  1  1  0  1    3     74.44  25.0   

  364  382 Florian Techel                  1  1  0  1  1    3     74.25  37.5   

  365  401 Krzysztof Moskal 2              1  0  2  0  1    3     73.93  21.4   

  366  400 NOWICKI TEAM                    1  0  2  0  1    3     73.57  17.6   

  367  391 Clemens Ivanschitz 1            1  1  0  1  1    3     73.48  27.3   

  368  428 Link Marek                      1  1  0  1  1    3     73.26  25.0   

  369  260 Jersey                          1  0  2  1  0    3     73.19  37.5   

  370  422 MASTEK& KOGUT 2                 1  1  1  0  1    3     73.09  20.0   

  371  427 Gebruder Reinhard               1  1  1  0  1    3     72.81  25.0   

  372  263 Gierczak Tadeusz G              1  1  1  1  0    3     72.60  75.0   

  373  413 AMIGO B                         1  1  0  1  1    3     72.29  25.0   

  374  417 ROMAN H.                        1  1  1  0  1    3     72.04  25.0   

  375  402 Ważny Zygmunt                   1  1  1  0  1    3     71.53  60.0   

  376  411 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  1  0  1  1    3     71.39  27.3   

  377  266 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 3     1  1  1  1  0    3     71.35  75.0   

  378  441 Oślizło Eugeniusz, Daniel       1  1  1  0  1    3     71.20  60.0   

  379  405 Patulski& Bieryt B              1  1  1  0  1    3     71.01  18.8   

  380  432 Zych Renata                     1  1  1  0  1    3     70.40  15.0   

  381  269 Jerzy Zakrzewski SOLO           1  1  1  1  0    3     70.38  75.0   

  382  433 Kotela Ireneusz B               1  1  1  0  1    3     70.35  37.5   

  383  270 KUCIA TEAM                      1  0  2  1  0    3     70.32  37.5   

  384  271 SILESIA TEAM II                 1  1  1  1  0    3     70.27  37.5   

  385  275 TEAM LEHMANN                    1  0  2  1  0    3     69.39  25.0   

  386  438 G&J PIGEON                      1  1  1  0  1    3     68.98  30.0   

  387  278 Dariusz Skawiński A             1  1  0  2  0    3     68.54  25.0   

  388  281 Zgud Robert D                   1  1  1  1  0    3     68.10  75.0   

  389  283 Dariusz Skawiński B             1  1  1  1  0    3     67.95  20.0   

  390  458 Mariusz Koryciak A              1  2  0  0  1    3     67.78  27.3   

  391  285 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 2   1  1  1  1  0    3     67.69  42.9   

  392  454 Team de Ster                    1  2  0  0  1    3     67.42  37.5   

  393  293 ALTMIKS- SOUDY- PIGEONS         1  1  1  1  0    3     67.18  30.0   

  394  294 DRUŻYNA MAZOWSZE                1  1  1  1  0    3     67.07  75.0   

  395  295 SILESIA TEAM I                  1  1  1  1  0    3     66.88  37.5   

  396  296 Zgud Robert A                   1  1  1  1  0    3     66.84  18.8   

  397  450 Beata i Janusz Chruśliccy       1  2  0  0  1    3     66.74  20.0   

  398  298 Barłóg Iwona                    1  1  1  1  0    3     66.57  33.3   

  399  299 Fast Pigeons& Ervin Laro        1  1  1  1  0    3     66.50  37.5   

  400  305 Zagata Łukasz                   1  1  1  1  0    3     65.69  25.0   

  401  560 DRZAZGA- JMD                    1  0  0  0  2    2     65.54  12.5   

  402  307 Przemysław Klimczak             1  2  0  1  0    3     64.95  18.8   

  403  447 Koźlik Jerzy                    1  1  1  0  1    3     64.92  25.0   

  404  309 DRZAZGA MARIAN                  1  1  2  0  0    3     64.56  17.6   

  405  310 TOMASZ MRUK B                   1  2  0  1  0    3     64.56  42.9   

  406  314 Leon Kornicki                   1  2  0  1  0    3     63.99  23.1   

  407  317 Dariusz Skawiński C             1  1  1  1  0    3     63.55  18.8   

  408  461 WOJTEK 2                        1  0  0  1  1    2     63.41  22.2   

  409  456 FRUWAJĄCE FOCZKI                1  2  0  0  1    3     62.97  23.1   

  410  460 Dariusz Skawiński D             1  2  0  0  1    3     62.48  25.0   

  411  567 ELVIS                           1  0  0  0  2    2     62.28  16.7   

  412  464 TopLofts.eu G                   1  0  0  1  1    2     62.10  10.5   

  413  471 WIERZBICKI SOLO                 1  0  0  1  1    2     60.30  50.0   

  414  463 BRUNO SATTLER                   1  0  0  1  1    2     59.57  16.7   

  415  490 JĘDRZEJCZAK- WIERZBICKI         1  0  1  0  1    2     58.49  10.5   

  416  469 Jan Chudziński                  1  0  0  1  1    2     58.37  33.3   

  417  479 MAŁGORZATA                      1  0  0  1  1    2     57.11  25.0   

  418  494 ROMAN ZLICAR TEAM A             1  0  1  0  1    2     57.10  25.0   

  419  482 TEAM FRĄTCZAK K&K               1  0  0  1  1    2     57.04  20.0   

  420  474 Grzegorz Klimczyk               1  0  0  1  1    2     56.35  11.8   

  421  337 TEAM WRÓBEL- KNIETSCH A         1  2  1  0  0    3     55.63  25.0   

  422  339 Wojciech Wolniak                1  0  0  2  0    2     55.42  15.4   

  423  468 Bronisław Mączyński 1           1  0  0  1  1    2     55.34  12.5   

  424  341 Bibi Stefanescu                 1  3  0  0  0    3     54.77  27.3   

  425  346 Tomasz Rumiński                 1  0  1  1  0    2     52.24  16.7   

  426  486 MIETLICKI- SZULC                1  0  1  0  1    2     52.23  25.0   

  427  515 Steciuk Stanisław               1  1  0  0  1    2     51.82  18.2   

  428  347 ZIBI                            1  0  1  1  0    2     51.72  25.0   

  429  504 G&R TEAM                        1  0  1  0  1    2     51.28  13.3   

  430  538 Dawid Walczak                   1  1  0  0  1    2     50.89  50.0   

  431  350 JOEKEL SKYLIGHTS Team LUMEN 1   1  0  1  1  0    2     50.57  12.5   

  432  535 ALINKA                          1  1  0  0  1    2     50.57  28.6   

  433  536 TopLofts.eu F                   1  1  0  0  1    2     50.49  15.4   

  434  351 HELMUT PFORTE                   1  0  1  1  0    2     50.42  50.0   

  435  352 Bartłomiej Loewe                1  0  1  1  0    2     50.33  16.7   

  436  353 AMIGO D                         1  0  1  1  0    2     50.29  10.5   

  437  354 SURO 3                          1  0  1  1  0    2     50.27  12.5   

  438  355 Helmut Schele                   1  0  1  1  0    2     50.20  28.6   

  439  501 Górniak Andrzej 2               1  0  1  0  1    2     50.20  50.0   

  440  356 DANIELS- FELL- VIETEN           1  0  1  1  0    2     50.18  25.0   

  441  500 STRÓŻA TEAM                     1  0  1  0  1    2     50.02  12.5   

  442  357 GORA                            1  0  1  1  0    2     50.01  28.6   

  443  522 Franke Josef                    1  1  0  0  1    2     49.21  25.0   

  444  512 Halli & Gummi                   1  0  1  0  1    2     48.93  16.7   

  445  518 Sylwia i Darek Żybura 2         1  1  0  0  1    2     48.69  50.0   

  446  519 Litwicki                        1  1  0  0  1    2     48.59  12.5   

  447  363 Krzysztof Kondryszyn 2          1  1  0  1  0    2     48.33  25.0   

  448  364 Bogusław Mirek                  1  0  1  1  0    2     48.23  13.3   

  449  541 EDYTKA                          1  1  0  0  1    2     48.17  16.7   

  450  520 Hübner Brygida                  1  1  0  0  1    2     47.99  14.3   

  451  514 Kloos Dieter                    1  1  0  0  1    2     47.78  16.7   

  452  369 Marek Jan i Teresa A            1  0  1  1  0    2     46.70  28.6   

  453  542 J.I.M. POLSKA                   1  1  0  0  1    2     46.45  15.4   

  454  372 Jan Bocheńczak                  1  1  0  1  0    2     46.39  15.4   

  455  532 ABIKS- Gołębie Skiba Zbigniew   1  1  0  0  1    2     46.12  12.5   

  456  527 Mączka Józef 2                  1  1  0  0  1    2     46.11  13.3   

  457  376 AMIGO A                         1  0  1  1  0    2     45.81  15.4   

  458  378 ZUZIA                           1  0  1  1  0    2     45.07  33.3   

  459  533 KUPKA- ŚMIŁOWSKI D              1  1  0  0  1    2     45.05  20.0   

  460  379 Hans- Paul Eßer 2               1  1  1  0  0    2     44.91  20.0   

  461  380 PIETRAS RACING TEAM 3           1  0  2  0  0    2     44.42  16.7   

  462  381 Krzysztof Bury                  1  1  1  0  0    2     44.38  13.3   

  463  383 PIELESIAK SOLO                  1  1  1  0  0    2     43.97  50.0   

  464  384 Franziska Stieneker u. Tim Br   1  1  0  1  0    2     43.94  13.3   

  465  387 Renata Kondryszyn               1  1  0  1  0    2     43.73  18.2   

  466  388 Krzysztof Wręczycki             1  1  0  1  0    2     43.70  50.0   

  467  392 COBA LADIES                     1  1  0  1  0    2     43.34  14.3   

  468  397 PAWEŁ 2                         1  1  0  1  0    2     43.15  25.0   

  469  403 Kosiorowski Adam i Kogut Piot   1  1  0  1  0    2     42.65  40.0   

  470  406 ROBERT                          1  1  0  1  0    2     42.50  18.2   

  471  412 HOUSE OF STARK                  1  0  2  0 —    2     41.64  33.3   

  472  415 Wojciech Kupień                 1  1  1  0  0    2     41.54  22.2   

  473  416 K&S Sroka                       1  0  2  0  0    2     41.47  13.3   

  474  418 Pułka TEAM                      1  1  1  0  0    2     41.39  28.6   

  475  420 Wojciech Adamski                1  1  0  1  0    2     41.33  16.7   

  476  421 Team Zając A                    1  1  1  0  0    2     41.15  13.3   

  477  426 A.K.J. BIAŁOŃ                   1  1  1  0  0    2     40.53  28.6   

  478  429 Michalczyk& Kuśnierz            1  1  1  0 —    2     40.04  33.3   

  479  434 DANUTA I JAROSŁAW BEDNAREK SI   1  1  1  0  0    2     39.45  50.0   

  480  435 Hübner TEAM                     1  1  1  0  0    2     39.20  20.0   

  481  436 Patulski& Bieryt H              1  1  1  0  0    2     38.70  16.7   

  482  437 WOJTEK 1                        1  1  1  0  0    2     38.64  40.0   

  483  439 A. J. R.                        1  1  1  0  0    2     38.40  12.5   

  484  440 M. H. PAWLETKO                  1  1  1  0  0    2     38.30  18.2   

  485  442 Piotr Biłos 2                   1  1  1  0  0    2     37.86  10.0   

  486  443 Smreczyński & Sroka             1  1  1  0  0    2     37.68  28.6   

  487  444 Tadeusz Sobczak OLIMP 2         1  1  1  0  0    2     37.44  14.3   

  488  445 TopLofts.eu B                   1  1  1  0  0    2     37.36  20.0   

  489  446 Mizera Mieczysław A             1  1  1  0  0    2     37.30  16.7   

  490  448 Pęcak Józef                     1  1  1  0  0    2     36.61  25.0   

  491  449 J. J. TEAM                      1  2  0  0  0    2     36.44  11.1   

  492  451 HAGGENMUELLER H+ S              1  1  1  0  0    2     36.11  25.0   

  493  452 Wincenty Jonda                  1  2  0  0  0    2     35.82  16.7   

  494  453 SIEBERT KALTSCHMICHT            1  2  0  0  0    2     35.53  25.0   

  495  455 TEAM MARTI                      1  2  0  0  0    2     35.12  14.3   

  496  557 Bednarczyk Krzysztof            1  0  0  0  1    1     34.38  11.1   

  497  459 Krzysztof Kondryszyn 1          1  2  0 — —    2     33.35  50.0   

  498  588 Darkos                          1  0  0  0  1    1     33.28  11.1   

  499  571 Andrzej C.                      1  0  0  0  1    1     32.70  25.0   

  500  558 MŁK                             1  0  0  0  1    1     32.59  12.5   

  501  543 MAŁY BIL                        1  0  0  0  1    1     31.87  20.0   

  502  611 STĘPIEŃ TEAM                    1  0  0  0  1    1     31.15  25.0   

  503  578 FRYZJER SOLO                    1  0  0  0  1    1     30.69  25.0   

  504  610 Team Thorsten& Finn Leon Daum   1  0  0  0  1    1     30.60  25.0   

  505  604 WERELICHLOFT 2                  1  0  0  0  1    1     30.55  25.0   

  506  601 Piotr Łagocki                   1  0  0  0  1    1     30.16   7.7   

  507  605 Bronisław Mączyński SOLO        1  0  0  0  1    1     30.14  25.0   

  508  583 KUPKA- ŚMIŁOWSKI A              1  0  0  0  1    1     29.69   8.3   

  509  462 Mizera Mieczysław B             1  0  0  1  0    1     29.61   8.3   

  510  608 KILLER                          1  0  0  0  1    1     29.07  25.0   

  511  570 Pisarczyk Jan i Renata I        1  0  0  0  1    1     28.97   7.7   

  512  602 Bronisław Mączyński 2           1  0  0  0  1    1     28.60   7.7   

  513  562 Andrzej Figat                   1  0  0  0  1    1     28.44  10.0   

  514  465 ORCHA 4                         1  0  0  1  0    1     27.74  11.1   

  515  466 TEAM PAZURY                     1  0  0  1  0    1     27.27  20.0   

  516  467 TOMASZ MRUK D                   1  0  0  1  0    1     27.24  12.5   

  517  472 TopLofts.eu P                   1  0  0  1  0    1     25.48   7.1   

  518  473 Darek Pik                       1  0  0  1  0    1     25.45  12.5   

  519  477 Górski- Giczewski               1  0  0  1  0    1     24.87   9.1   

  520  478 Kotela Ireneusz A               1  0  1  0  0    1     24.86   7.1   

  521  480 KORZYM SOLO                     1  0  0  1  0    1     24.67  25.0   

  522  481 MARCIN                          1  0  0  1  0    1     24.66  25.0   

  523  483 ORCHA 5                         1  0  1  0  0    1     24.46  25.0   

  524  484 Mazepa U& K 2                   1  0  0  1  0    1     24.36  10.0   

  525  485 Gurgul Kazimierz                1  0  0  1  0    1     24.31  12.5   

  526  487 Team Stępniewski L. K. K. -2    1  0  1  0  0    1     24.05   9.1   

  527  488 REMUS                           1  0  1  0  0    1     23.79  20.0   

  528  489 TEAM MAZOWSZE                   1  0  1  0 —    1     23.72  11.1   

  529  491 RAJSKA                          1  0  1  0  0    1     23.36  25.0   

  530  492 Eco Team Opole                  1  0  1  0  0    1     23.31  20.0   

  531  493 Magiera & Sroka                 1  0  1  0  0    1     22.81   5.6   

  532  495 KRAK-BAU                        1  0  1  0  0    1     22.28   6.7   

  533  496 AMIGO TEAM                      1  0  1  0  0    1     22.10   6.3   

  534  497 JANUSZ                          1  0  1  0  0    1     22.05  25.0   

  535  498 JACEK& SŁAWEK                   1  0  1  0  0    1     22.00  14.3   

  536  499 R. Kuijer                       1  0  1  0  0    1     21.92   6.3   

  537  502 Pisarczyk Jan i Renata II       1  0  1  0  0    1     21.33   6.7   

  538  503 B& M                            1  0  1  0  0    1     21.21  25.0   

  539  505 Roman Zielonka Gorno            1  0  1  0  0    1     20.89   8.3   

  540  506 J. J. TEAM SOLO                 1  0  1  0 —    1     20.82  33.3   

  541  507 MRÓZ MARCIN I FILIP             1  0  1  0  0    1     20.48   9.1   

  542  508 P&D043&M- CHICAGO               1  0  1  0  0    1     20.42   8.3   

  543  509 SG SEHNKE- MARZEION F           1  0  1  0  0    1     20.19  12.5   

  544  510 Gryzło Jerzy                    1  0  1  0  0    1     20.18  12.5   

  545  513 SZCZEPAN BORAL SOLO             1  1  0  0  0    1     19.74  25.0   

  546  516 ROMAN ZLICAR TEAM B             1  1  0  0  0    1     18.92   9.1   

  547  517 Jan, Joachim Jungmann           1  1  0  0  0    1     18.85  16.7   

  548  521 Helle& Jens Pedersen            1  1  0  0  0    1     18.09  14.3   

  549  523 AGMAR                           1  1  0  0  0    1     18.02   7.1   

  550  524 Bomber                          1  1 — — —    1     17.87 100.0   

  551  525 TEAM KONINGSHOEVE B             1  1  0  0  0    1     17.86   8.3   

  552  526 Fred Burchardt                  1  1  0  0  0    1     17.74  20.0   

  553  528 Dąbrowski Jerzy                 1  1  0 — —    1     17.52  50.0   

  554  529 Krzysztof Kocon                 1  1  0 — —    1     17.37  50.0   

  555  530 CENTRUM HODOWLANE EUROPA- SCH   1  1  0  0  0    1     17.34  11.1   

  556  531 PIWOWARCZYK A&M&Z               1  1  0  0  0    1     17.25   7.7   

  557  534 Roman i Szczepan Breś           1  1  0  0  0    1     16.54   9.1   

  558  537 Olgierd Rusinek                 1  1  0  0  0    1     16.36   6.3   

  559  539 Sven and Wim v Houten Team 2    1  1  0  0  0    1     16.18  12.5   

  560  540 Marek Jan i Teresa B            1  1  0  0  0    1     16.06  25.0   

  561  544 STANI                           1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  562  545 Orłowski Goldenpigeons 3        1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  563  546 Spartan Team D                  1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  564  547 Kornaś Leszek                   1  0  0 — —    0      0.00   0.0   

  565  548 KAT                             1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  566  549 MŁYNARZ                         1  0  0 — —    0      0.00   0.0   

  567  550 Krzysztof Szkolny               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  568  551 Babiński Mariusz                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  569  552 Lesiewicz Andrzej               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  570  553 Cees Galje                      1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  571  554 Bober& Bodzio Team              1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  572  555 Jan Wyrwała                     1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  573  556 TomTom                          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  574  559 MM- KNAPCZYK                    1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  575  561 HEROLD ATTILA                   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  576  563 BODZENTYN TEAM                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  577  564 Toth Ferenc 1                   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  578  565 Warchał Piotr i Paweł           1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  579  566 TEAM VETSCHAU 1                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  580  568 ZDZISŁAW KOCIOŁEK               1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  581  569 Spartan Team E                  1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  582  572 Erwin van Wijk                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  583  573 Jan Bevers                      1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  584  574 Kubiak Wiesław                  1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  585  575 Orłowski Goldenpigeons 4        1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  586  576 KONCZO                          1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  587  577 KUBACKI- PRZYBYLAK- VAN EINDE   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  588  579 Łukasz Bednarek                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  589  580 Horst Komm                      1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  590  581 STRZAŁA B                       1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  591  582 Gierczak Tadeusz F              1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  592  584 ROBERT& PATRYK                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  593  585 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  594  586 Jacek Hajdo SOLO                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  595  587 M. H. M. ŚCIGAŁA                1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  596  589 TEAM STACKE/MLLER 2            1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  597  590 Spartan Team A                  1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  598  591 Team Zając B                    1  0  0 —  0    0      0.00   0.0   

  599  592 H. PFEIFER                      1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  600  593 TopLofts.eu J                   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  601  594 TEAM WAŁĘSA& GŁADYKOWSKI& CHY   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  602  595 PARA III                        1  0 — — —    0      0.00   0.0   

  603  596 Stępień Leszek SOLO             1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  604  597 ML Jania „B”                    1  0 — — —    0      0.00   0.0   

  605  598 Szklarczyk Grzegorz & Wypiórk   1  0 — — —    0      0.00   0.0   

  606  599 WETZK WILLY                     1  0 — — —    0      0.00   0.0   

  607  600 SOLO Szklarczyk G& Wypiórkiew   1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  608  603 PAN P                           1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  609  606 K. M. D. LESIEWICZ SOLO         1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  610  607 Trzaskalik/ Drazek Team         1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  611  609 Goetz Guenter 2                 1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

  612  612 Zdzisław Pozaga                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  613  613 TEAM VETSCHAU 2                 1  0  0  0  0    0      0.00   0.0   

  614  614 Sotoła Wojciech                 1  0  0 — —    0      0.00   0.0   

  615  615 KUPKA- ŚMIŁOWSKI E              1  0  0  0 —    0      0.00   0.0   

                                                                                

                                        MWG Krakus [1]                          

                    Najlepsze lotniki wg konkursów+punktów+konk/kilometrów      

                                   Wyniki z lotow: 1,2,3,4,                     

    +—-+—————————-+—+———————-+–+—–+——–+———+

    |LP. | NAZWISKO     IMIE          |NR |NUMER OBRĄCZKI        |PŁ|ILOŚĆ| PUNKTY |KONKURSO-|

    |    |                            |Sek|    RODOWEJ           |  |KONK.|        |KILOMETRY|

    +—-+—————————-+—+———————-+–+—–+——–+———+

        1 WERELICHLOFT 1                 1 PL 01 21 7487          0   4    108.480   705.300

        2 TopLofts.eu I AGNIESZKA        1 PL 0414 21 2021        0   4    108.040   705.300

        3 Szczepan Boral 1               1 PL 047 21 15231        0   4    107.880   705.300

        4 Sprycha Łukasz                 1 PL 0468 21 7784        0   4    107.770   705.300

        5 FRANIO                         1 PL 0432 21 3691        0   4    107.720   705.300

        6 Sunshine Team Twente           1 NL 21 1582338          0   4    107.070   705.300

        7 TopLofts.eu D                  1 PL 0414 21 1044        0   4    105.770   705.300

        8 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4188        0   4    105.760   705.300

        9 JGJL GORLICE                   1 PL 0381 21 5307        0   4    105.740   705.300

       10 SZYMANKOWSKI TEAM              1 PL 0449 21 7872        0   4    105.700   705.300

       11 Krzysztof Moskal 1             1 PL 0499 21 8557        0   4    105.540   705.300

       12 NASZE AMELKI                   1 PL 03 21 17223         0   4    105.340   705.300

       13 KUBA-OLA                       1 PL 0450 21 4013        0   4    104.770   705.300

       14 M.OLENDER & D.SROGA            1 PL 0201 21 1069        0   4    104.740   705.300

       15 RKS RACING PIGEONS A           1 DV 05690 21 1939       0   4    104.320   705.300

       16 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 598        0   4    104.110   705.300

       17 K. M. D. LESIEWICZ             1 DV 08579 21 450        0   4    104.030   705.300

       18 Górniak Andrzej 1              1 PL 0467 21 69          0   4    103.940   705.300

       19 BIERNAT- KUSCH 1               1 DV 02522 21 1877       0   4    103.720   705.300

       20 ORZEŁ B                        1 PL 0316 21 1705        0   4    103.270   705.300

       21 PająkS& R                      1 PL 0182 21 3013        0   4    103.160   705.300

       22 Śliwa Jan                      1 PL 0196 21 9302        0   4    102.920   705.300

       23 PARA II                        1 PL 0234 21 135         0   4    102.920   705.300

       24 Andrzej Anna Struś             1 PL 0208 21 2191        0   4    102.570   705.300

       25 PITLOK TEAM II                 1 PL 0145 21 4022        0   4    102.520   705.300

       26 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 21 912         0   4    102.460   705.300

       27 Krzysztof Tomiak               1 PL 0284 21 548         0   4    102.460   705.300

       28 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2169        0   4    102.410   705.300

       29 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 238        0   4    102.290   705.300

       30 Patulski& Bieryt F             1 PL 0438 21 442         0   4    102.120   705.300

       31 Orłowski Goldenpigeons 2       1 PL 092 21 11170        0   4    102.070   705.300

       32 Jurczak Łukasz i Paweł 2       1 PL 0289 21 2153        0   4    102.050   705.300

       33 KORNELIA TEAM                  1 PL 0196 21 9924        0   4    101.980   705.300

       34 TEAM STACKE/MLLER 1           1 DV 09628 21 45         0   4    101.900   705.300

       35 KUPKA- ŚMIŁOWSKI B             1 PL 0143 21 264         0   4    101.810   705.300

       36 Czesław Wierzbicki 1           1 PL 0360 21 1034        0   4    101.780   705.300

       37 Adam Tomasz Kopacz 2           1 PL 0317 21 4598        0   4    101.770   705.300

       38 Działak E& J I                 1 PL 0452 21 11369       0   4    101.390   705.300

       39 Buck H. Racing Pigeons         1 DV 08728 21 343        0   4    101.370   705.300

       40 Gierczak Tadeusz E             1 PL 0163 21 2216        0   4    101.370   705.300

       41 Jarosław Wierzbicki 1          1 PL 0360 21 1040        0   4    101.340   705.300

       42 Clemens Ivanschitz 2           1 AUS 105 21 1148        0   4    101.330   705.300

       43 SG SEHNKE- MARZEION D          1 DV 08762 21 770        0   4    101.220   705.300

       44 Artur Pałka                    1 PL 01 21 9162          0   4    101.100   705.300

       45 Rzepka Marek i Marcin 2        1 PL 0316 21 1134        0   4    101.090   705.300

       46 Schreiber- Kuczera             1 PL 0262 21 2148        0   4    101.050   705.300

       47 MDŁ 2b                         1 PL 0484 21 1604        0   4    100.950   705.300

       48 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1    1 DV 06723 21 1398       0   4    100.930   705.300

       49 GAŁEK& STRĄG                   1 PL 0403 21 217         0   4    100.760   705.300

       50 Micyk Wiesław A                1 PL 0412 21 9803        0   4    100.690   705.300

       51 KRIS                           1 PL 0447 21 130         0   4    100.670   705.300

       52 Adam Tomasz Kopacz 1           1 PL 0317 21 4590        0   4    100.640   705.300

       53 CASPAR LURVINK TEAM B          1 NL 21 1595842          0   4    100.520   705.300

       54 CASPAR LURVINK TEAM A          1 NL 21 1595827          0   4     99.600   705.300

       55 PITLOK TEAM I                  1 PL 0145 21 4070        0   4     99.500   705.300

       56 Rudnik Stanisław 1             1 PL 0315 21 7173        0   4     99.450   705.300

       57 Micyk Wiesław B                1 PL 0412 21 9816        0   4     99.400   705.300

       58 Sebastian Kozinoga             1 PL 0119 21 2203        0   4     98.950   705.300

       59 Gawlik& Trojka Team            1 PL 0186 21 11537       0   4     98.790   705.300

       60 Kama& Seba                     1 PL 0318 21 3159        0   4     98.620   705.300

       61 Sławomir Wierzbicki            1 PL 0244 21 7019        0   4     98.410   705.300

       62 Jacek Hajdo                    1 PL 0318 21 7767        0   4     97.960   705.300

       63 Krzysztof Rupiński 2           1 PL 0478 21 8044        0   4     97.720   705.300

       64 Kurnik Wiesław                 1 PL 0314 21 7670        0   4     97.680   705.300

       65 TopLofts.eu C                  1 PL 0414 21 1031        0   4     97.610   705.300

       66 FERDZIU                        1 PL 0447 21 8311        0   4     97.610   705.300

       67 TopLofts.eu O                  1 PL 0414 21 2058        0   4     97.420   705.300

       68 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 581        0   4     96.860   705.300

       69 Adrian Stępień 2               1 PL 0452 21 7510        0   4     96.730   705.300

       70 Krzysztof Krupa                1 DV 03904 21 205        0   4     96.650   705.300

       71 JGJL GORLICE                   1 PL 0438 21 6745        0   4     96.530   705.300

       72 BIERNAT- KUSCH 2               1 DV 02522 21 1887       0   4     96.080   705.300

       73 MDŁ 2b                         1 PL 0419 21 9820        0   4     95.390   705.300

       74 Agnieszka Turkot               1 PL 0306 21 4101        0   4     94.570   705.300

       75 Sławomir Wierzbicki            1 PL 0244 21 7014        0   4     94.430   705.300

       76 PająkS& R                      1 PL 0182 21 3034        0   4     94.350   705.300

       77 Warenda Rafał i Agnieszka      1 PL 0442 21 7810        0   4     94.160   705.300

       78 Goetz Guenter 1                1 DV 05136 21 384        0   4     93.930   705.300

       79 KORZYM M& P                    1 PL 0451 21 9671        0   4     93.870   705.300

       80 JANUSZ GZ                      1 PL 0237 21 16135       0   4     92.550   705.300

       81 DRZAZGA JERZY 2                1 PL 0315 21 11048       0   4     91.970   705.300

       82 GRZEGORZ                       1 PL 0261 21 5535        0   4     91.260   705.300

       83 KUSSYK CHRISTOF                1 DV 06665 21 344        0   3     89.890   603.560

       84 SG SEHNKE- MARZEION E          1 DV 08762 21 507        0   3     87.410   603.560

       85 Buck H. Racing Pigeons         1 DV 08728 21 334        0   3     87.190   603.560

       86 Team Frątczak                  1 PL 0187 21 5876        0   3     86.670   603.560

       87 PIOTR 1a                       1 PL 098 21 6309         0   3     86.410   603.560

       88 Adrian Stępień 2               1 PL 0452 21 7518        0   3     86.380   603.560

       89 MAXI 99                        1 DV 09950 21 33         0   3     86.180   603.560

       90 GAŁEK& STRĄG                   1 PL 0403 21 99          0   3     86.140   603.560

       91 ŁUKASZ ŁOSIOWSKI               1 PL 0196 21 9925        0   3     85.720   603.560

       92 SG SEHNKE- MARZEION E          1 DV 08762 21 771        0   3     85.470   603.560

       93 LACH TEAM A                    1 PL 023 21 10059        0   3     84.590   603.560

       94 Goetz Guenter 1                1 DV 05136 21 334        0   3     84.550   603.560

       95 SG Wulhorst                    1 DV 08600 21 202        0   3     84.430   603.560

       96 Gierczak Tadeusz C             1 PL 0163 21 2287        0   3     84.100   550.140

       97 PARA II                        1 PL 0234 21 136         0   3     84.040   603.560

       98 COBA TEAM A                    1 AU 2021 8              0   3     83.830   603.560

       99 Zgud Robert C                  1 PL 0206 21 8458        0   3     83.600   603.560

      100 TopLofts.eu E                  1 PL 0414 21 1052        0   3     83.440   603.560

      101 Team Szczoczarz                1 PL 0294 21 887         0   3     83.240   550.140

      102 Sylwia i Darek Żybura 1        1 GB 21 H 42883          0   3     83.210   603.560

      103 FRANIO                         1 PL 0432 21 3681        0   3     83.190   603.560

      104 Jürgen Reek                    1 DV 09445 21 207        0   3     83.170   603.560

      105 KM TEXTILE D                   1 PL 0478 21 8103        0   3     83.110   603.560

      106 TEAM TRIPEL- WEST- MALL        1 BE 21 6138779          0   3     82.460   603.560

      107 M. R. BAVARIA                  1 DV 03073 21 735        0   3     82.370   603.560

      108 Stępień Leszek                 1 PL 0465 21 8734        0   3     82.330   603.560

      109 TopLofts.eu L                  1 PL 0414 21 2100        0   3     82.060   603.560

      110 Kinga Bocheńczak               1 PL 0236 21 917         0   3     82.000   603.560

      111 KARL HEINTZ BURGER             1 DV 05056 21 1129       0   3     81.970   550.140

      112 Papież Rafał                   1 PL 0315 21 1011        0   3     81.960   603.560

      113 Szczepan Boral 2               1 PL 047 21 15232        0   3     81.720   550.140

      114 Jarosław Wierzbicki 1          1 PL 0360 21 1026        0   3     81.710   603.560

      115 BRACIA KORALEWICZ 1            1 PL 0289 21 1873        0   3     81.540   550.140

      116 KOTEK 1                        1 BE 21 6688331          0   3     81.450   603.560

      117 MAX- ROBSON                    1 PL 0482 21 1704        0   3     81.380   603.560

      118 MASTEK& KOGUT 1                1 PL 0318 21 131         0   3     81.370   603.560

      119 TEAM WOLF+ MULLER              1 DV 21 002254           0   3     81.360   603.560

      120 SKLANER                        1 PL 0499 21 8812        0   3     81.330   603.560

      121 SG SEHNKE- MARZEION A          1 DV 08762 21 565        0   3     81.300   603.560

      122 KORZYM M& P                    1 PL 0451 21 9668        0   3     81.210   603.560

      123 BOUNTY HUNTERS                 1 PL 0461 21 644         0   3     81.080   603.560

      124 KAZIU                          1 PL 0442 21 398         0   3     80.730   550.140

      125 Leszek Kruń                    1 PL 0289 21 4106        0   3     80.630   550.140

      126 Socała Paweł                   1 PL 017 21 10329        0   3     80.490   603.560

      127 MATEO                          1 PL 0419 21 708         0   3     80.440   603.560

      128 Pitaś M&M Team B               1 PL 0315 21 8548        0   3     79.880   550.140

      129 HANIA MAYA TEAM                1 PL 0497 21 2144        0   3     79.870   603.560

      130 TOMASZ MRUK C                  1 PL 0285 21 1156        0   3     79.800   550.140

      131 Team Charnowo                  1 PL 0302 21 3936        0   3     79.530   603.560

      132 DIETER SIEBERT + CHEN YUE 1    1 DV 06723 21 1356       0   3     79.350   603.560

      133 MAXIMUS                        1 PL 012 21 5640         0   3     79.340   550.140

      134 ZIELIŃSKI 2                    1 PL 0450 21 9490        0   3     79.230   603.560

      135 CENTRUM HODOWLANE EUROPA/ CO   1 PL 0455 21 14100       0   3     79.200   603.560

      136 Patulski& Bieryt A             1 PL 0438 21 262         0   3     79.140   550.140

      137 Hermann Wienekamp 1            1 DV 02513 21 741        0   3     78.910   603.560

      138 Tyka Stanisław                 1 PL 0314 21 7415        0   3     78.750   550.140

      139 Jacek Hajdo                    1 PL 0381 21 5015        0   3     78.440   603.560

      140 TopLofts.eu N                  1 PL 0414 21 2094        0   3     78.340   550.140

      141 Rzepka Marek i Marcin 1        1 PL 0316 21 1109        0   3     78.110   550.140

      142 PARA II                        1 PL 0234 21 157         0   3     78.100   550.140

      143 MANNE                          1 DV 03268 21 268        0   3     78.070   550.140

      144 Hans- Paul Eßer 1              1 DV 05369 21 2463       0   3     78.070   507.490

      145 KAROL M.                       1 PL 0177 21 6604        0   3     77.990   603.560

      146 Piszczała Waldemar             1 PL 0275 21 3885        0   3     77.960   507.490

      147 Piotr Ławicki                  1 PL 042 21 16505        0   3     77.930   603.560

      148 Krzysztof Rumik                1 PL 0385 21 423         0   3     77.920   603.560

      149 Artur Strzaliński 1            1 PL 0414 21 17771       0   3     77.910   507.490

      150 PIETRAS RACING TEAM 1          1 PL 096 21 5519         0   3     77.850   603.560

      151 PIOTR 2b                       1 PL 098 21 6310         0   3     77.830   507.490

      152 TEAM KUBICCY                   1 PL 0496 21 6825        0   3     77.790   550.140

      153 Jan Staworzyński               1 PL 0353 21 366         0   3     77.730   603.560

      154 v.d. Steenmorshoeve B          1 NL 21 1597279          0   3     77.630   550.140

      155 NIEDUŻAK TEAM                  1 PL 0289 21 5973        0   3     77.310   603.560

      156 Erzgebirgsraketen A            1 DV 05829 21 660        0   3     77.260   603.560

      157 MASTER TEAM A                  1 PL 046 21 2069         0   3     77.240   507.490

      158 WARKA                          1 PL 0461 21 3856        0   3     77.230   550.140

      159 K. M. D. LESIEWICZ             1 PL 0268 21 7545        0   3     76.950   550.140

      160 Mączka J.+ Oluś                1 PL 0200 21 2193        0   3     76.860   550.140

      161 Mazepa U& K 1                  1 PL FC ZP 21 1050661    0   3     76.800   550.140

      162 Piotr Biłos 1                  1 PL 0315 21 3696        0   3     76.660   550.140

      163 Büttner G i A II               1 PL 0285 21 10030       0   3     76.620   550.140

      164 Heinloth+ Birthalan            1 DV 05844 21 3228       0   3     76.620   550.140

      165 Mucha Piotr SOLO               1 PL 0315 21 172         0   3     76.620   550.140

      166 KARL HEINTZ BURGER             1 DV 05056 21 1123       0   3     76.610   550.140

      167 Piotr Paruzel                  1 PL 0234 21 11205       0   3     76.430   603.560

      168 WIM EN BENNO KLOMP             1 NL 21 1024852          0   3     76.320   507.490

      169 TEAM HARD FLIGHT               1 PL 0453 21 6884        0   3     76.210   550.140